Februāris 20., 2018


08:19
pēc kraftwerk stāvējām, gaidījām transportu. garām gāja mana vairogdziedzera ķirurgs (laikam arī no koncerta) un prasīja "sveiks! viss kārtībā?", es saku "jā, viss labi". likās mīļi.

(FSHK)

Februāris 15., 2018


07:48
moisturising face removal. anti age

(FSHK)

Februāris 9., 2018


23:30
viss ko es gribu ir lai mani liek mierā un neprasa naudu

(1 baksta | FSHK)

07:51
man vienkārši besī strādāt kādam citam. līgumdarbs ir ok, tur kaut kad tās attiecības beigsies. bet strādāt kādā iestādē, kur tu visu laiku esi kāda kalps un piepildi kāda cita vīziju, baigi riebīgi. jau sen sen ir tā, ka es vnk neticu tiem darbiem un man ir diezgan vienalga par rezultātu, eju tikai naudas dēļ.

(2 baksta | FSHK)

Janvāris 28., 2018


22:30
atbildes neslēpjas, cilvēks slēpjas no atbildēm

(3 baksta | FSHK)

Janvāris 26., 2018


18:22
kaktuss kaimiņš

(2 baksta | FSHK)

11:35
tai rokai vajag pārsiešanu katru dienu. traumu dabūju aizvakar, bet jau tagad jūtos kā šīs valsts medicīniskās birokrātijas vortexa pašā centrā. roku dakterēja stradiņos, tur man arī ērtāk pārsiet. vakar zvanu visu dienu uz turieni, tā arī nesazvanu, vnk neceļ neviens, okz, zvanu visu dienu ģim ārstei - neceļ. aizbraucu vakarā pie ģim ārstes uz akūto stundu, prasu, ko lai es daru, viņa saka, ka vajag nosūtījumu - sou, sanāk, es dabūju traumu, ķirurgs uzraksta papīru, kur smalki aprakstījis, kas ticis darīts un pie rekomendācijām pārsiešanas katru dienu un sanāk, ka man vēl paralēli ir jādabū nosūtījums pārsiešanām no ģim ārsta - W T F !? nr. 1. nu ok - prasu viņai, ko lai es tagad daru (ir 17:30 vakarā)!? viņa man saka ..hmm..tagad jau vakars...hmmm...nu es nezinu.. - W T F !?!? nr.2. ook, viņa atrod čali pļavniekos, kurš pašlaik strādā un var to izdarīt - cepuri nost ģim.ārstei, ka nepalika pie "esnezinu". aizbraucu, pārseju, viss kuul. šorīt zvanu uz stradiņiem, protams, ka atkal neviens neceļ. nu pizdu, aizbraucu pats uz tiem stradiņiem, kur uzzinu, ka pārsiet var tikai akūtajā stundā, kuru esmu nokavējis, saku, ka viņus nav iespējams sazvanīt - reģistratūras meitene smaidot saka, jā jā, tas norm. gaidīšanas laiks ir apmēram 20 minūtes - W T F W T F W T F BĻĀĀĀĀĀĢ !?!?!? tikai pasaki ka tā nav padomju savienība!

nahuj cilvēkam ar traumu ir jāiet tai visai huiņai cauri!?!? nahuj nevienu nevar sazvanīt!?!? to visu mierīgi varēju uzzināt arī pa telefonu nekur nebraucot. ok, es esmu jauns un mobils, bet ko lai dara 80 gadīga tantīte, kas pakritusi un salauzusi pirkstu!?!?

(12 baksta | FSHK)

Janvāris 24., 2018


20:00
pirmā galdn. trauma - iepisu kaltu plaukstas virspusē. 2 ķirurgi 40 min centās apturēt asiņošanu. sanāca. reibst galva un es esmu lohs. es ceru, ka pēdējā.

(10 baksta | FSHK)

Janvāris 21., 2018


01:00
sit man nost, bet man tas lomiks ir mīļš

(2 baksta | FSHK)

Janvāris 13., 2018


08:52
a god. dzīvesbiedre atsūtināja šitādu video un pēkšņi sapratu kā formulēt to, kas man patīk reliģijā. tur vienmēr ir bijusi šķautne, kas man liekas ļoti aizkustinoša un simpātiska, bet, dīvaina kārtā, neesmu varējis to nofurmulēt. karoč cerība. baznīca kā māja, kur cilvēks iet ar savām cerībām. viņš aiziet tur, atstāj savu cerībiņu, un tad nāk nākamais un tā cerībiņa pie cerībiņas. jo ja tā atzūmo, tad nekā cita jau tam cilvēkam nav. tikai plika cerība un ticība.

(FSHK)

Janvāris 6., 2018


01:55
mans rūteris - mana stiprā pils

(FSHK)

Decembris 17., 2017


17:48
abscesa sakarā iedomājos, ka jautājumi uz kuriem nav atbildes nav jāatbild, par viņiem varbūt nemaz nav jārunā, bet jādara. darīšana arī parāda atbildi. darīšanas pieredze ir atbilde. citādāk tā runāšana diezgan viegli izvēršas tādā kā in limbo stāvoklī. runāšanā uz riņķi. ok, par muzonu esmu gatavs runāt vienmēr, gan in limbo uz riņķi, gan apkārt, gan meklēt atbildes uz neatbildamiem jautājumiem utt praktiski bezgalīgi. bet ir jau visādi tie jautājumi bez atbildēm.

(FSHK)

Decembris 5., 2017


22:35 - we`re trapped in to the belly of this horrible machine and the machine is bleeding to death
aizgāju no teātra

(10 baksta | FSHK)

Novembris 23., 2017


20:54
rīt man pirmo reizi mūžā būs operācija

(3 baksta | FSHK)

Novembris 20., 2017


23:28
uztaisīju raidījumu

(4 baksta | FSHK)

Novembris 3., 2017


21:43
katrā tramvajā ir kāds cilvēks ar sarkanu mēteli

(FSHK)

Oktobris 29., 2017


08:16
- pulkstenis jāpārgriež uz priekšu vai atpakaļ?
- uz pusēm

(1 baksta | FSHK)

Oktobris 22., 2017


10:04
fun fact - man nav nekādu silto drēbju vai apavu. pagājušajā gadā izmetu baigi daudz ko. man nav pat proper apavu slapjam laikam, jo vienam no maniem mīļajiem mereļiem zolē parādījies caurums. dirsā.

edit: nē, atradu 1 silto jaku, par kuru biju aizmirsis, trauksme atcelta

(FSHK)

Oktobris 10., 2017


21:33
atsākās migrēnas. nekad neesmu spējis to aprakstīt kādam ārstam. tā sajūta nelīdzinās nekam citam, ko esmu jutis. ir sajūta, ka atveras kaut kāds ļauns portāls un staro savus ļaunuma starus uz manas pieres kreiso pusi, tieši virs acs tikai sev saprotamā ritmā un dozējumā. tas portāls vienmēr ir man aiz muguras.
tās nav vienkārši sāpes, tas ir pizģets. protams ir drausmīgas, koncentrētas sāpes minētajā pierē, bet paralēli tā sajūta ir tāda it kā man nebūtu kaulu un muskuļu, turklāt ir ļoti grūti, gandrīz neiespējami paskatīties uz gaismu. trakākajās reizēs kļūstu gandrīz akls. ir sajūta, ka tās sāpes kā tāda betonsmaga migla nolaižas pār mani un disablē muskuļus un vispār mani visu, liekas ka darbojos par kādiem 34%.
pēdējos gados viņas parādās apmēram reizi pusgadā. dažreiz biežāk. kādu mēnesi atkārtojas un tad vnk beidzas

(11 baksta | FSHK)

Oktobris 5., 2017


22:28
Pirmo reizi mūžā dzirdēju Ligeti dzīvajā. Viņa pirmo kvartetu Metamorphoses Nocturnes Belcea Quartet izpildījumā. Pizģets kruta. Ligeti vispār pāris gadus ir mans mīļākais komponists.

(1 baksta | FSHK)

K

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba