Aprīlis 15., 2018


08:56
pirmais encounters smiltenē - nogāju uz klondaiku (jo vnk citur nav kur, cik man zināms) iedzert alu. maksājot karte negribēja lasīties, pienāk iereibis čalis un saka "mammas karte ja? nuja.."

(5 baksta | FSHK)

Aprīlis 8., 2018


13:36
man liekas, ka mūzika kļūst liela un tāda, ko iespējams, varēs klausīties arī pēc 20 gadiem, tikai, ja to rada vairāki cilvēki kopā. manšķiet, ka vienatā to nav iespējams izdarīt.

(7 baksta | FSHK)

13:15
vakar spēlējām koncertu tallinā. viens no skatuves kalpiem pastāstīja, ka mūsu koncerts tallinā 2006. gadā esot bijis viņa pirmais rokkoncerts mūžā. tad viņam bijuši 12 gadi. galīgi nejūtos TIK vecs, kā šis viss izklausās.

(2 baksta | FSHK)

Aprīlis 7., 2018


00:59
man patika roadies, gribas vēl. uzzināju par reignwolf (tāpat kā pašam serikam par maz sēriju, tā šim - par maz ierakstu) un lucius (kā tās čiksas dzied!) eksistenci.

(FSHK)

Marts 25., 2018


18:32
Lomiks saka, ka apokalipse sāksies, kad sekss būs pieejams virtuālajā realitātē

(3 baksta | FSHK)

Marts 17., 2018


09:42
es vispār to biju izdomājis jau baigi sen, tikai citā formātā - man liekas, mūziķi šeit pārāk daudz domā taisot savu muzonu. ok, es zinu, ka es toč pārāk daudz domāju.

(6 baksta | FSHK)

Marts 11., 2018


23:46
manliekas, jocīgums ir cilvēka pamatstāvoklis

(6 baksta | FSHK)

Marts 6., 2018


11:42 - norm teikums
Pretendents ievēro nosacījumu, ka pasākuma ietvaros de minimis atbalstu drīkst kumulēt ar citu de minimis atbalstu līdz regulas Nr.1407/2013 3. panta 2. punktā noteiktajam attiecīgajam robežlielumam un drīkst kumulēt ar citu valsts atbalstu attiecībā uz vienām un tām pašām attiecināmajām izmaksām vai citu valsts atbalstu tam pašam riska finansējuma pasākumam, ja šīs kumulācijas rezultātā netiek pārsniegta attiecīgā maksimālā atbalsta intensitāte vai atbalsta summa, kāda noteikta valsts atbalsta programmā vai Eiropas Komisijas lēmumā.

(2 baksta | FSHK)

Februāris 27., 2018


23:14
mans priekšnieks, izejot no testa internetā, ko lika man aizpildīt, rezultātiem, iecēla mani par darbnīcas vadītāju. nu ko lai saka, malacis

(8 baksta | FSHK)

Februāris 23., 2018


01:00
Mana mantra: "Aukstā laikā palielinās akumulatora iekšējā pretestība, kas samazina maksimālo strāvu. Reizēm vecs akumulators var būt pilnībā uzlādēts, bet lielos mīnusos nespēj pagriezt starteri vai arī sprieguma kritums ir tik liels, ka elektronika vai releji startēšanas brīdī nestrādā. Ja negribās mainīt akumulatoru, tad pagaidu variants ir aukstajās dienās akumulatoru ņemt nost no mašīnas pēc katra brauciena un turēt siltumā."

(FSHK)

Februāris 20., 2018


08:19
pēc kraftwerk stāvējām, gaidījām transportu. garām gāja mana vairogdziedzera ķirurgs (laikam arī no koncerta) un prasīja "sveiks! viss kārtībā?", es saku "jā, viss labi". likās mīļi.

(FSHK)

Februāris 15., 2018


07:48
moisturising face removal. anti age

(FSHK)

Februāris 9., 2018


23:30
viss ko es gribu ir lai mani liek mierā un neprasa naudu

(1 baksta | FSHK)

07:51
man vienkārši besī strādāt kādam citam. līgumdarbs ir ok, tur kaut kad tās attiecības beigsies. bet strādāt kādā iestādē, kur tu visu laiku esi kāda kalps un piepildi kāda cita vīziju, baigi riebīgi. jau sen sen ir tā, ka es vnk neticu tiem darbiem un man ir diezgan vienalga par rezultātu, eju tikai naudas dēļ.

(2 baksta | FSHK)

Janvāris 28., 2018


22:30
atbildes neslēpjas, cilvēks slēpjas no atbildēm

(3 baksta | FSHK)

Janvāris 26., 2018


18:22
kaktuss kaimiņš

(2 baksta | FSHK)

11:35
tai rokai vajag pārsiešanu katru dienu. traumu dabūju aizvakar, bet jau tagad jūtos kā šīs valsts medicīniskās birokrātijas vortexa pašā centrā. roku dakterēja stradiņos, tur man arī ērtāk pārsiet. vakar zvanu visu dienu uz turieni, tā arī nesazvanu, vnk neceļ neviens, okz, zvanu visu dienu ģim ārstei - neceļ. aizbraucu vakarā pie ģim ārstes uz akūto stundu, prasu, ko lai es daru, viņa saka, ka vajag nosūtījumu - sou, sanāk, es dabūju traumu, ķirurgs uzraksta papīru, kur smalki aprakstījis, kas ticis darīts un pie rekomendācijām pārsiešanas katru dienu un sanāk, ka man vēl paralēli ir jādabū nosūtījums pārsiešanām no ģim ārsta - W T F !? nr. 1. nu ok - prasu viņai, ko lai es tagad daru (ir 17:30 vakarā)!? viņa man saka ..hmm..tagad jau vakars...hmmm...nu es nezinu.. - W T F !?!? nr.2. ook, viņa atrod čali pļavniekos, kurš pašlaik strādā un var to izdarīt - cepuri nost ģim.ārstei, ka nepalika pie "esnezinu". aizbraucu, pārseju, viss kuul. šorīt zvanu uz stradiņiem, protams, ka atkal neviens neceļ. nu pizdu, aizbraucu pats uz tiem stradiņiem, kur uzzinu, ka pārsiet var tikai akūtajā stundā, kuru esmu nokavējis, saku, ka viņus nav iespējams sazvanīt - reģistratūras meitene smaidot saka, jā jā, tas norm. gaidīšanas laiks ir apmēram 20 minūtes - W T F W T F W T F BĻĀĀĀĀĀĢ !?!?!? tikai pasaki ka tā nav padomju savienība!

nahuj cilvēkam ar traumu ir jāiet tai visai huiņai cauri!?!? nahuj nevienu nevar sazvanīt!?!? to visu mierīgi varēju uzzināt arī pa telefonu nekur nebraucot. ok, es esmu jauns un mobils, bet ko lai dara 80 gadīga tantīte, kas pakritusi un salauzusi pirkstu!?!?

(12 baksta | FSHK)

Janvāris 24., 2018


20:00
pirmā galdn. trauma - iepisu kaltu plaukstas virspusē. 2 ķirurgi 40 min centās apturēt asiņošanu. sanāca. reibst galva un es esmu lohs. es ceru, ka pēdējā.

(10 baksta | FSHK)

Janvāris 21., 2018


01:00
sit man nost, bet man tas lomiks ir mīļš

(2 baksta | FSHK)

Janvāris 13., 2018


08:52
a god. dzīvesbiedre atsūtināja šitādu video un pēkšņi sapratu kā formulēt to, kas man patīk reliģijā. tur vienmēr ir bijusi šķautne, kas man liekas ļoti aizkustinoša un simpātiska, bet, dīvaina kārtā, neesmu varējis to nofurmulēt. karoč cerība. baznīca kā māja, kur cilvēks iet ar savām cerībām. viņš aiziet tur, atstāj savu cerībiņu, un tad nāk nākamais un tā cerībiņa pie cerībiņas. jo ja tā atzūmo, tad nekā cita jau tam cilvēkam nav. tikai plika cerība un ticība.

(FSHK)

K

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba