Jūlijs 10., 2020


22:56
Riepziedu tēja

(FSHK)

Jūlijs 3., 2020


02:25
Nošpikoju ideju no Ineses - īsi pierakstīju ko darīju katrā jūnija dienā:

1. Gandrīz visu dienu spēlēju un rakstīju mūzikas Rolandam. Atnāca maliņu trimmeris, vēl nezinu vai ir tā vērts. Vakarā pačubināju logus. Sāp mugura.

2. Nopirku sensora lukturi lievenim un pieliku - forši. Sadīloju dēļus saimniecības ēkas un lieveņa revitalizācijai. Ierakstīju ģitāru un samiksēju galveno tēmu Rolandam. Visu laiku sāp muguras lejas daļa, man bail iet skriet. Uztaisu jogas kompleksu sāpošai mugurai, it kā forši. Papļāvu zāli. Satepēju logu. Inese guļ gultā ar mēnešreizēm un cieš, es viņu apgādāju ar zemenēm un austiņām

3. Kkāda stulba diena. Gribēju pabeigt pļaut zāli, bet pļāvēja startera striķis vnk palika rokā. Pusi dienas pisos ar starteri, neko nepanācu, vai nu nemāku salikt (nēnu es patiešām nemāku) vai arī salūzis. Ļoti saskumu. Joprojām sāp mugura, padaru vēlreiz jogas kompleksu mugurai, it kā pat mazliet atlaiž sāpes. Ieliku gatavos logus un Inese tos nomazgāja - man liekas restaurēti koka logi ir ļoti kruti. Process gan lēns. Iecavnieka lineļļas krāsa ir ļoti forša.

4. Līst. Ļoti negribas neko darīt ārā. Piekritu piedalīties karantīnas simfonijā, to arī daru. Noskatījos "Most diabolical bank heist...kastur" Netflixā, palika baisi.

5. Pataisīju vēl karantīnas simfo, pataisīju Dekameronus podkāstam. Aizvedu Vilni pie ārsta. Drusku pazvanījos apkārt darba sakarā. Uzzināju kur varētu būt meistars starterim, bet viņš būšot tikai pirmdien. Par spīti starterim kkā iedarbinu pļaujekli un drusku papļauju. Sāp mugura. Tikmēr Inese taisa sērpiepi 1000 veidos. Vakarā ejam pastaigā pa pieNiedrāja mežiem.

6. Jau vairākas dienas ir kkāda globāla negribēšana. Padarīju muguras jogu. Pataisīju vēl karantīnu. Papļāvu zāli. Vakarā aizbraucām uz Bilsku pastaigāt. Pēc tam kkāda doķene par influenceriem

7. Pabeidzu Dekameronu! Alelūja! Lai slavēts tas kungs! Atnāca ārējais cietnis. Pēcpusdienā Rīga - mēģis, intervija Nabā un nakts tirgus un negaršīgas zemenes

8. Vakar paņēmu miķus no Olivera, šodien pārrakstu un pabeidzu pandēmijas simfoniju. Vakarā pastaiga uz Mācītājmuižu un Grotūzi.

9. Atkal Rīga, atkal intervija Nabā. Ierakstām Reini Rolandam. Savācu Ineses mammu un atpakaļ uz Smilču.

10. Atpakaļ Rīga - LV vs RU online uzbūve un 2 caurlaides visu dienu.

11. Pa dienu mēģis ar Arti un Sarmu. Atkal nekas nesanāk. Vakarā LV vs RU online izrāde, pēc tās sapulce un KVFR ballīte pilnā sastāvā

12. Pēc ballītes pa nakti uz Smilču. Visu dienu paģiras. Skatos EQ lietošanas tutoriāļus jūtūbā un izmēģinu praksē. Diezgan kruta.

13. Daru Rolandu. Pļauju zāli - pa nedēļu nenormāli izaugusi, šausmīgi piekūstu. Elektriķis pazudis. Atbrauc Mārcis ciemos, forša pastaiga.

14. Visu dienu apmācies. Pārrakstu Rolandu ar normāliem miķiem un ierakstu visu, kas vēl nav ierakstīts. Man liekas mans radošums apstājas kkur pie robežas ar šlāgeri - ir ļoti grūti izdomāt jestru, šlāgerīgu country.

15. No rīta zobārsts Upeslejās, pēc tam kkāds fancy Ineses zirgu treniņš Siguldā.

16. No rīta izeju paskriet. It kā mugura vairs nesāp. Ierunāju Oskara lomu Rolandam. Tēlot ir ļoti grūti. Čubinu logus. Papļauju zāli. Parādās kkāda alerģija.

17. Alerģija turpinās, ēdu Zyrtec kā maizi. Atved dēļus saimniecības ēkai. Elektriķis ierodas un paziņo, ka nevarēs neko darīt, jo beigta mugura. Lieku kopā Rolandu. Pačubinu logus. Extrīm hot laiks.

18. Kopš tā LVRU vairs nespēju pameditēt. Saprotu, ka visu laiku apakšā ir kkāda trauksme kopš tā Rīgas brauciena. Enivei šodien atkal Rīga un lielie Rolanda ieraksti - teicējs (Klāvs) un izvēļu/sludinājumu balss - (Ance) + vēl pāris epizodiskas lomas. Pa vidam parunājos ar Paulu - Sidraba Šķidrums ir jāsāk darīt tagad. Visu dienu rakstām Roļiku, līdz pat naktij. Esmu tukšs. zato bija smieklīgi.

19. Samontēju 12 Rolandus. Acis kubā. Minimāli pieskaros logiem. Citu neko nedaru. ā uzcepu pankūkas. Elektriķis tomēr darīs kopā ar savu draugu - vēl vienu elektriķi

20. Daru Rolandu. Padaru Šķidrumu. Drausmīgi blīva galva. Eju paskriet. Turpinu darīt. Aizbraucu uz Valmieru ierakstīt Staņu Roļikam.

21. Turpinu darīt Šķidrumu. Vnk nieslēdzas pastūzis - rūc bet neskan, liekas preamps beigts. Gribu monitorus. Aizbraucam uz Abula sidru ražotni. Baigi garšīgi. Vakarā apēdu sēnes. Diezgan saraustīts trips.

22. No rīta aizejam uz tirdziņu - kkāds sou sou. Uzlieku veco pastūzi. Daru Roļiku, daudz padaru. Drusku pačubinu logus. Pārrakastu savus Roļika tekstus.

23. Sastrīdamies. Ietepēju 1 logu, pārējiem pietrūkst tepes. Inese aizbrauc pie Līgām, es palieku (es gribēju palikt, nevis viņa apvainojās un aizgāja). Daru Šķidrumu. Beigās arī mazliet Roļiku, daudz padaru. Mans jāņuvakars - 2/3 markas un Produce Like A Pro sērijas, kurā Maikls Beinhorns analizē dziesmas, kuras ir producējis. Tiešām ļoti kruti! Mensona Mechanical Animals ir izcils albums, lai gan atrodas "aizliegto albumu" sarakstā.

24. Visu dienu Roļiks un Šķidrums, Roļiks daudz, šķidrums necik

25. Iepirkšanās visas dienas garumā. Iztērējam kaudzi naudas veikalā-noliktavā Depo un pārtikas veikalā-noliktavā Promo Cash & Carry. Cenšos sev iestāstīt, ka tie ir nevis tēriņi, bet ieguldījumi. Vakarā atbrauc Jānis Sni ierunāt Kārli Roļikam

26. Elektriķis sāk močīt - rok sētā kabeli. Ap 11 g.v. dēls viņam palīdz, dēlam besī rakt. Rileitoju. Daru visādus saimniecības sīkumus, kas sakrājušies, bet galvenokārt logus - ietepēju 2 gab. Beidzot visu saprotu par to kā un no kā būvēt dāvanu Inesei. Mašīnai motorā baiss troksnis, man bail. Ance parāda ko viņa dāvinās Inesei - esmu uz pakaļas. Sāk rasties sajūta, ka tā subtrauksme kas sākās ap LVRU laiku pamazām beidzas. Šķidrums ir kautkas jocīgs.

27. Padaru Šķidrumu, nav tā ka veldzējos ideju okeānā. Bet man ļoti patīk sintezatori. Mašīnas troksnis pieņemas spēkā, ir reāli bail. Dabūju materiālus un uzbūvēju šūpuļtīkla turētāju Inesei uz dzd. Ierakstām Inesi Roļikam

28. Drusku pieķeros Roļikam. Man nav ne jausmas kad tas beigsies. Vēl drusku apgreidoju Ineses dāvanu, noslīpēju un sāku beicēt. Elektriķis šiverē - abās saimniecības ēkās pārvilkti vadi un uzliktas rozetes - wow! Iemazsālu gurķus. Jaunais Dark, bet neko neatceros no iepriekšējiem un tagad visam klāt nāk vēl paralēla pasaule. Papļauju zāli. Aizbraucu pie Alda - mašīnas troksnis ir labojams, nekas traģisks, tikai eventuāli varot pārrīvēt ventilatora siksnu. Braucot mājās no peldes 40m no mājām pārplīst tā siksna.

29. Pļauju, beicēju, cepu sojšliku. Karoč gatavojos rītdienas ballei. Mašīna būs kūl, bet pāris dienas jāpagaida. Beidzot līst. Izmazgāju matus lietū.

30. Iedodu Inesītei ziedus dzimšanas dienā. Mēģinu hermetizēt tualetes bedres vāku. Atbrauc pirmais viesis Anna U - aizejam veikals, aizejam peldēt. Sagatavojam sojšliku cepšanai. Atbrauc pārējie viesi. Foršs sojšliks un daudz. Ballīte.

(2 baksta | FSHK)

Jūnijs 28., 2020


01:39
kad mani visi būs pametuši, es droši vien lēnām nodzeršos un nonarkošos skatoties šādus viģikus par savām mīļākajā dziesmām. vnk ameeizing

(5 baksta | FSHK)

Jūnijs 14., 2020


22:43
Keins Vests un Kima Karadišjana

(2 baksta | FSHK)

Jūnijs 6., 2020


15:00
Jaunais Run The Jewels tiešām foršs!

(FSHK)

Maijs 26., 2020


20:48
Viņa vienkārši noņēma gultasveļu un aizbrauca

(5 baksta | FSHK)

Maijs 10., 2020


18:57
Taisu skaņu mūsu Dekameroniem. Mums beidzot pa īstam palaidīsies arī podkāsta versija. Bet esmu bijis slinks un podkāsta versijas visiem lasījumiem pārtraucu taisīt pie 21. lasījuma jo likās, nav jēgas tagad iespringt. Tā tas vilkās līdz brīdim kad ir jāsāk iespringt, kas ir tagad. Šodien sataisīju 16 lasījumus un beidzu pie 37. Fb palaidās 87. video lasījums un man tas ir superdrīz jāpanāk. Hello aciskubā mai old frend.

(FSHK)

Maijs 2., 2020


17:28
I: "...nu re, visiem patīk saulīte. Izņemot tevi, tev no saulītes ir migrēna."

(1 baksta | FSHK)

Aprīlis 26., 2020


19:17
The world you were raised to survive no longer exists

(FSHK)

Marts 25., 2020


23:20
a speculative philosopher who was also considered a thinker and a dreamer, and, by his wife, an idiot

(FSHK)

Marts 24., 2020


00:00
reizēm liekas - 80tie gan bija genocīds pret skaistumu

(6 baksta | FSHK)

Marts 21., 2020


00:30
Kovīdijs - Metamorfozes

(1 baksta | FSHK)

Marts 11., 2020


21:29
JRT is the new Daile.


Vēl man laikam nepatīk vārds “talants”

(8 baksta | FSHK)

Marts 7., 2020


11:21
too bussy, too modern, too sceptical

(FSHK)

Februāris 23., 2020


22:18
"Zinātāji saka gan — TESA, 9HORIZON un ANNA KIJEVĀ (...) izvairoties ne tikai no metālistiem, bet vispār no apzinātas kontaktu dibināšanas ar jebkādiem cilvēkiem..." (c) Sametis

(5 baksta | FSHK)

Februāris 20., 2020


21:29
Bipolārā diena

(FSHK)

Februāris 19., 2020


20:21
parīt laižam rādīt kumēdiņus Cēsu kolonijā

(FSHK)

Februāris 14., 2020


19:44
Man ļoti ļoti patīk ēst

(2 baksta | FSHK)

Janvāris 17., 2020


14:48
Man riebjas atdot naudas parādus. Tāpēc ja nav naudas, es labāk dzīvoju badā, nekā aizņemos no kāda. Tā naudas atdošana liekas kkas sirdi saplosošs.

(1 baksta | FSHK)

Janvāris 7., 2020


19:19
Sarakstīju 3 gabaliņus arfai un čellam lepnumam un aizspriedumiem kva rezidencei naciķī. Šodien ierakstīju arfu. Arfiste ieradās ar savu jauno arfu, kas nāca komplektā ar arfas meistaru no Itālijas. Meistars runāja tikai itāliski. Arfa saucas Infinita. Vēl nepieredzēts smalkuma līmenis manā dzīvē. Laikam esmu ouvervelmots. Jāsaka gan, ka es visu ieraksta laiku odu pēc sviedriem

(5 baksta | FSHK)

K

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba