Janvāris 17., 2020


14:48
Man riebjas atdot naudas parādus. Tāpēc ja nav naudas, es labāk dzīvoju badā, nekā aizņemos no kāda. Tā naudas atdošana liekas kkas sirdi saplosošs.

(1 baksta | FSHK)

Janvāris 7., 2020


19:19
Sarakstīju 3 gabaliņus arfai un čellam lepnumam un aizspriedumiem kva rezidencei naciķī. Šodien ierakstīju arfu. Arfiste ieradās ar savu jauno arfu, kas nāca komplektā ar arfas meistaru no Itālijas. Meistars runāja tikai itāliski. Arfa saucas Infinita. Vēl nepieredzēts smalkuma līmenis manā dzīvē. Laikam esmu ouvervelmots. Jāsaka gan, ka es visu ieraksta laiku odu pēc sviedriem

(5 baksta | FSHK)

Decembris 28., 2019


23:23 - pššš
Vēlme pēc uzmanības un iekļauties sabiedrībā kā sociālai būtnei no vienas puses un nebeidzama trauksme un bailes no sabiedrības no otras puses

(4 baksta | FSHK)

Decembris 9., 2019


13:09
Agonē Latvijas pastā

(1 baksta | FSHK)

Novembris 21., 2019


20:21
Smiltene - Rīga - Daugavpils - Salaspils - Rīga - Neliels CSN - Smiltene = road dog

(1 baksta | FSHK)

Novembris 17., 2019


17:48
maybeface

(FSHK)

Novembris 13., 2019


00:47
Šodien dzirdēju kko ļoti skaistu - Ar ko robežojas PSRS? - Ar ko grib!

(2 baksta | FSHK)

Novembris 10., 2019


09:58
Nu rekā viss apgājis pa apli - vienā brīdī nevienam vairs nepatika kasetes un laikā, kad daudziem pagātnes kasešu geara vairs nav, ir jāuzbūvē plugins, kas skan kā kasetes, jo kasetes ir forši.

(4 baksta | FSHK)

Novembris 3., 2019


14:45
paudīšu nepopulāru viedokli - skatoties seriku par Trocki (nav pārāk labs, mani vnk interesē tas laiks), tur 2x izskan viedoklis par to, ka krievu nācija nevar izdzīvot bez kontroles, ka to atbrīvojot, atbrīvojas milzīga destruktīva enerģija un ka visai pasaulei drošāk ir, ja tās brīvība tiek stingri ierobežota. un tad es paskatos, kas noticis pēdējos 100ciktur gadus. + cik esmu strādājis kkur krievijā (ne msk vai spb, kas ir norm eiropa) bieži esmu redzējis, ka zemāka līmeņa darbiniekam jebkurš načaļņiks ir bezmaz dieva vietā un ka jebkurš augstākstāvošā lēmums ir neapstrīdams un šī autoritāte bieži tiek arī uzturēta ar varu + ļoti izteikti izpildās dzimumlomas - sieviete būs vai nu apkopēja vai asistente vīrietim. (esmu redzējis arī ģedovšķinu praksē jaunajam novosibirskas teātra skatuvniekam). es nezinu, ko ar šo gribu pateikt. laikam mazliet esmu šausmās par to, ka vairāk piekrītu apgalvojumam par krievu nācijas turēšanu zem kontroles vispārēja labuma vārdā. no otras puses totāli piektrītu T. Zeldinam par to, ka brīvība ir māksla, kas jāmācās - un kur tad tā nabaga nācija to brīvību lai iemācās? no trešās - komunisms krievijā vnk nevarēja notikt kā Markss to bija paredzējis, jo pēc teorijas komunisms ir iespējams tikai industriālās valstīs - krievija tajā laikā bija agrāra, tad kļuva komunistiska un tikai pēc tam sāka piedzīt industrializāciju - tas tā vnk nevar darboties - bez iepriekšējas industrializācijas komunisms ir vnk verdzība un muļķu administrācija. ai nu neko, vnk kkā ļoti domājas par šo tematu.

(6 baksta | FSHK)

Oktobris 30., 2019


22:20
Kad likās, ka esmu dzirdējis visu, dzirdēju Z-Scars koveru grupai Tumsa

(5 baksta | FSHK)

Oktobris 14., 2019


11:32
O)))

(2 baksta | FSHK)

Oktobris 10., 2019


00:34
bet citās ziņās - pēc 4 neveiksmēm (cilvēkiem - neveiksmēm), pēkšņi negaidot uzradās apmēram 25gadīgs čalis, kurš bija ar mieru nojaukt pussabrukušo garāžu, kura sen jau bija jānojauc. 8os jau ir klāt un sāk močīt, dienas beigās jau diezgan daudz nomočījis un liekas fakjess.
vakarā čalis saka, ka nav ko pīpēt lai ieskaitu naudas par šodienu, es ieskaitu. aizeju uz to džokeru, apsēžos un sākas brīnišķīgs sms čats:

viņš: Rit visu pabeiksu
viņš: Ja vari ieskaiti vel 30 (pilnīgi neloģisks skaitlis) un rit bus vistsavakts un pagalms bus tirs un nevajadzes naudu

es: Rīt ieskaitīšu

viņš: Bet ja vaig flizet vai muret esu te

es: Pagaidām vajag tikai demolēt, bet tavu tel esmu piefiksējis. Ja ko vajadzēs noteikti došu ziņu.

viņš: Tagat vari rit pabeiksu visu

es: Samaksāšu, kad pabeigsi

viņš: Mani vari ticet neesu ka citi
viņš: Ja jo esi pielavis kludas
viņš: Es to darbu varu izdarit 1 diena bet tev to nesaprast
viņš: Tu esi iebraucej smiltne
viņš: Bet ja gribi pardot

es: Es nešaubos, ka vari. Lūdzu ļauj man palikt pie maniem noteikumiem. Saņemsi samaksu, kad pabeigsi.

viņš: Es visu noardišu

es: Es ticu

viņš: Saproti mani
viņš: -
viņš: Ja uznemos pabeiksu
viņš: Vnka gribu iedzert, bet darbu pabeiksu
viņš: Pac busi soka kad atbrauksi
viņš: Ari jaunu uzcelsu tik do matrialu
viņš: Ieskaiti 15 euro rit vis bus pabeikts
viņš: Bus vai ne
viņš: ???

un tad viņš pāris reizes vēl bija zvanījis

(8 baksta | FSHK)

00:20
Džokers gan bija iespaidīgi. Man liekas pilnīgi viss kas tur bija, bija iespaidīgi. Un man patiešām prieks, ka Hildura tagad ir stārs, man liekas, viņa to ir totāli pelnījusi.

(3 baksta | FSHK)

Septembris 30., 2019


23:27
Man ļoti patika vakardienas Stetsona Goreckis. Tā 3. simfonija ir viens no maniem mīļakajiem muzikālajiem veidojumiem vispār. Stetsona ieraksts man nepatika, likās kkāds plakans un bez tās tricinošās emocionālās stīgas, kas ir klasiskajā ierakstā un bez kā tam skaņdarbam īsti nav jēgas. Nu piem. tas ieraksts šai pašai simfonijai, kurā dzied Beta Gibonsa ar Polijas nac. simf. orķ. liekas krietni iespaidīgāks. Bet, nujā, dzīvajā Stetsons bija baigi iespaidīgs un vispār baigais prieks, ka beidzot šo darbu dzirdēju dzīvajā.

(FSHK)

Septembris 25., 2019


10:12
tech darbinieka mantra: i solve problems you don’t know you have in ways you don’t understand

(3 baksta | FSHK)

Septembris 23., 2019


16:37
vispār nebiju pamanījis cik NIN - Fragile ir izcils ieraksts. Varēja būt īsāks, bet auss Reznoram gan kā skalpelis

(FSHK)

Septembris 18., 2019


23:44
Man patika Jelgava94. Muzona vietas es būtu salicis citādāk (kā tas sākumā bija iecerēts), bet kopējais rezultāts, man liekas ļoti foršs

(7 baksta | FSHK)

Septembris 6., 2019


03:18
Jaunais Tool man liekas boring. Bet tas nekas.

(3 baksta | FSHK)

Septembris 1., 2019


10:01
man ļoti nepatīk guns`n`roses un ac/dc

(11 baksta | FSHK)

Augusts 27., 2019


23:32
Primātmāja

(1 baksta | FSHK)

K

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba