Janvāris 18., 2021


20:45
Vecāki grib pārdot Saldus māju. To, kurā es uzaugu (precīzāk - to kurā nodzīvoju no 10 - 18 gadu vecumam). Saka lai ejam dzīvot ja gribam. Mēs negribam. Man sāp sirds.

(FSHK)

Janvāris 16., 2021


13:34
Bet to jau var izdarīt arī rīt

(FSHK)

Janvāris 10., 2021


17:08
mājā sāka kļūt pārāk maz vietas maniem hlamiem un tā kā man izmisīgi vajadzēja audio monitorus, kas ir vēl 2 palieli hlami, tapa skaidrs, ka ir vajadzīga kaut kāda papildus telpa ārpus šīs mājas, kur es varu būt ar saviem hlamiem un dzindzināt vienu un to pašu dziesmu 1000x no vietas. un lūk tāda vieta tagad man ir - apmēram 70m no mūsu mājas, nekur citur kā Smiltenes baptistu baznīcā. "Studija" laikam būtu pārāk skaļš vārds, bet nu kaut kas uz to pusi tagad man ir, jā.

(4 baksta | FSHK)

Janvāris 1., 2021


10:22
Man šis bija labākais gads kopš kautkāda pirmskolas vecuma. Tiešām tiešām foršs!

(2 baksta | FSHK)

Decembris 28., 2020


09:12
so often we miss the endings of things

(FSHK)

Decembris 16., 2020


00:01
Man izmisīgi savajadzējās paklausīties šo ierakstu - izrādās nav ne spotifajā, ne jūtūbā. Laikam Šilkloperam pašam ne pārāk. Bet nu man man ļoti ilgu laiku bija kopēta matrica ar šo ierakstu, tāpēc rakos cauri diskiem (tiem kas palikuši) cerībā atrast. Neatradu, bet atradu ļoti daudz ko citu un kaut kà palika ļoti skumji par to, ka tik daudz kas ir bijis un ir tik daudz skaistu lietu galīgi aizmirstas. Arī šis Alperina un Šilklopera albums.

(2 baksta | FSHK)

Decembris 1., 2020


00:30
katra hipstera ģērbonī jābūt grīdas slīpmašīnai.

nujā, karoč slīpēšu grīdu, laikam sanāk ceturto

(FSHK)

Novembris 23., 2020


15:13
Zeme no kurmju rakumiem ir smaga un dubļa

(1 baksta | FSHK)

Novembris 20., 2020


00:13
time-(col)lapse

(FSHK)

Novembris 16., 2020


09:43
Kopumā Blur, man šķiet, ir ļoti labs grupas nosaukums

(3 baksta | FSHK)

Novembris 14., 2020


21:04
Kas tā par karantīnu, ja nepārtraukti ir kkas jādara!?

(3 baksta | FSHK)

Novembris 9., 2020


10:11
eksistenciāla krūze

(FSHK)

Oktobris 15., 2020


20:09
es esmu neaprakstāmi, neizstāstāmi noguris no visa

(5 baksta | FSHK)

Oktobris 1., 2020


00:49
Vilnītis

(5 baksta | FSHK)

Septembris 30., 2020


03:37
Frāze no Klāva jaunās izrādes - "Verbāli virmo savā nodabā." - man liekas tīra elegance.

(FSHK)

Septembris 1., 2020


13:14
ir reāli grūti ar ietekmēm. tikai galīgi nesen sapratu, ka ja man ļoti iepatīkas kāds muzons, sāku to ļoti drillēt un pavisam drīz man gribas darīt muzonu, kas skan tieši tā kā tas kas tik ļoti patīk. pašlaik Son Lux ir bīstami tuvu tam, lai es gribētu visu kā Son Lux. es turos un cenšos nepārklausīties, kas kopumā jau ir stulbi, bet nu kā ir tā ir. viņu jaunais ieraksts liekas diezgan jawdroping labs.

(3 baksta | FSHK)

Augusts 16., 2020


11:56
Es nesaprotu, kādā veidā, bet biju palaidis garām J Dilla eksistenci

(5 baksta | FSHK)

Augusts 13., 2020


18:28
Augusta nebūs. Nevaru atcerēties visus notikušos augustus.

(FSHK)

Jūlijs 10., 2020


22:56
Riepziedu tēja

(FSHK)

Jūlijs 3., 2020


02:25
Nošpikoju ideju no Ineses - īsi pierakstīju ko darīju katrā jūnija dienā:

1. Gandrīz visu dienu spēlēju un rakstīju mūzikas Rolandam. Atnāca maliņu trimmeris, vēl nezinu vai ir tā vērts. Vakarā pačubināju logus. Sāp mugura.

2. Nopirku sensora lukturi lievenim un pieliku - forši. Sadīloju dēļus saimniecības ēkas un lieveņa revitalizācijai. Ierakstīju ģitāru un samiksēju galveno tēmu Rolandam. Visu laiku sāp muguras lejas daļa, man bail iet skriet. Uztaisu jogas kompleksu sāpošai mugurai, it kā forši. Papļāvu zāli. Satepēju logu. Inese guļ gultā ar mēnešreizēm un cieš, es viņu apgādāju ar zemenēm un austiņām

3. Kkāda stulba diena. Gribēju pabeigt pļaut zāli, bet pļāvēja startera striķis vnk palika rokā. Pusi dienas pisos ar starteri, neko nepanācu, vai nu nemāku salikt (nēnu es patiešām nemāku) vai arī salūzis. Ļoti saskumu. Joprojām sāp mugura, padaru vēlreiz jogas kompleksu mugurai, it kā pat mazliet atlaiž sāpes. Ieliku gatavos logus un Inese tos nomazgāja - man liekas restaurēti koka logi ir ļoti kruti. Process gan lēns. Iecavnieka lineļļas krāsa ir ļoti forša.

4. Līst. Ļoti negribas neko darīt ārā. Piekritu piedalīties karantīnas simfonijā, to arī daru. Noskatījos "Most diabolical bank heist...kastur" Netflixā, palika baisi.

5. Pataisīju vēl karantīnas simfo, pataisīju Dekameronus podkāstam. Aizvedu Vilni pie ārsta. Drusku pazvanījos apkārt darba sakarā. Uzzināju kur varētu būt meistars starterim, bet viņš būšot tikai pirmdien. Par spīti starterim kkā iedarbinu pļaujekli un drusku papļauju. Sāp mugura. Tikmēr Inese taisa sērpiepi 1000 veidos. Vakarā ejam pastaigā pa pieNiedrāja mežiem.

6. Jau vairākas dienas ir kkāda globāla negribēšana. Padarīju muguras jogu. Pataisīju vēl karantīnu. Papļāvu zāli. Vakarā aizbraucām uz Bilsku pastaigāt. Pēc tam kkāda doķene par influenceriem

7. Pabeidzu Dekameronu! Alelūja! Lai slavēts tas kungs! Atnāca ārējais cietnis. Pēcpusdienā Rīga - mēģis, intervija Nabā un nakts tirgus un negaršīgas zemenes

8. Vakar paņēmu miķus no Olivera, šodien pārrakstu un pabeidzu pandēmijas simfoniju. Vakarā pastaiga uz Mācītājmuižu un Grotūzi.

9. Atkal Rīga, atkal intervija Nabā. Ierakstām Reini Rolandam. Savācu Ineses mammu un atpakaļ uz Smilču.

10. Atpakaļ Rīga - LV vs RU online uzbūve un 2 caurlaides visu dienu.

11. Pa dienu mēģis ar Arti un Sarmu. Atkal nekas nesanāk. Vakarā LV vs RU online izrāde, pēc tās sapulce un KVFR ballīte pilnā sastāvā

12. Pēc ballītes pa nakti uz Smilču. Visu dienu paģiras. Skatos EQ lietošanas tutoriāļus jūtūbā un izmēģinu praksē. Diezgan kruta.

13. Daru Rolandu. Pļauju zāli - pa nedēļu nenormāli izaugusi, šausmīgi piekūstu. Elektriķis pazudis. Atbrauc Mārcis ciemos, forša pastaiga.

14. Visu dienu apmācies. Pārrakstu Rolandu ar normāliem miķiem un ierakstu visu, kas vēl nav ierakstīts. Man liekas mans radošums apstājas kkur pie robežas ar šlāgeri - ir ļoti grūti izdomāt jestru, šlāgerīgu country.

15. No rīta zobārsts Upeslejās, pēc tam kkāds fancy Ineses zirgu treniņš Siguldā.

16. No rīta izeju paskriet. It kā mugura vairs nesāp. Ierunāju Oskara lomu Rolandam. Tēlot ir ļoti grūti. Čubinu logus. Papļauju zāli. Parādās kkāda alerģija.

17. Alerģija turpinās, ēdu Zyrtec kā maizi. Atved dēļus saimniecības ēkai. Elektriķis ierodas un paziņo, ka nevarēs neko darīt, jo beigta mugura. Lieku kopā Rolandu. Pačubinu logus. Extrīm hot laiks.

18. Kopš tā LVRU vairs nespēju pameditēt. Saprotu, ka visu laiku apakšā ir kkāda trauksme kopš tā Rīgas brauciena. Enivei šodien atkal Rīga un lielie Rolanda ieraksti - teicējs (Klāvs) un izvēļu/sludinājumu balss - (Ance) + vēl pāris epizodiskas lomas. Pa vidam parunājos ar Paulu - Sidraba Šķidrums ir jāsāk darīt tagad. Visu dienu rakstām Roļiku, līdz pat naktij. Esmu tukšs. zato bija smieklīgi.

19. Samontēju 12 Rolandus. Acis kubā. Minimāli pieskaros logiem. Citu neko nedaru. ā uzcepu pankūkas. Elektriķis tomēr darīs kopā ar savu draugu - vēl vienu elektriķi

20. Daru Rolandu. Padaru Šķidrumu. Drausmīgi blīva galva. Eju paskriet. Turpinu darīt. Aizbraucu uz Valmieru ierakstīt Staņu Roļikam.

21. Turpinu darīt Šķidrumu. Vnk nieslēdzas pastūzis - rūc bet neskan, liekas preamps beigts. Gribu monitorus. Aizbraucam uz Abula sidru ražotni. Baigi garšīgi. Vakarā apēdu sēnes. Diezgan saraustīts trips.

22. No rīta aizejam uz tirdziņu - kkāds sou sou. Uzlieku veco pastūzi. Daru Roļiku, daudz padaru. Drusku pačubinu logus. Pārrakastu savus Roļika tekstus.

23. Sastrīdamies. Ietepēju 1 logu, pārējiem pietrūkst tepes. Inese aizbrauc pie Līgām, es palieku (es gribēju palikt, nevis viņa apvainojās un aizgāja). Daru Šķidrumu. Beigās arī mazliet Roļiku, daudz padaru. Mans jāņuvakars - 2/3 markas un Produce Like A Pro sērijas, kurā Maikls Beinhorns analizē dziesmas, kuras ir producējis. Tiešām ļoti kruti! Mensona Mechanical Animals ir izcils albums, lai gan atrodas "aizliegto albumu" sarakstā.

24. Visu dienu Roļiks un Šķidrums, Roļiks daudz, šķidrums necik

25. Iepirkšanās visas dienas garumā. Iztērējam kaudzi naudas veikalā-noliktavā Depo un pārtikas veikalā-noliktavā Promo Cash & Carry. Cenšos sev iestāstīt, ka tie ir nevis tēriņi, bet ieguldījumi. Vakarā atbrauc Jānis Sni ierunāt Kārli Roļikam

26. Elektriķis sāk močīt - rok sētā kabeli. Ap 11 g.v. dēls viņam palīdz, dēlam besī rakt. Rileitoju. Daru visādus saimniecības sīkumus, kas sakrājušies, bet galvenokārt logus - ietepēju 2 gab. Beidzot visu saprotu par to kā un no kā būvēt dāvanu Inesei. Mašīnai motorā baiss troksnis, man bail. Ance parāda ko viņa dāvinās Inesei - esmu uz pakaļas. Sāk rasties sajūta, ka tā subtrauksme kas sākās ap LVRU laiku pamazām beidzas. Šķidrums ir kautkas jocīgs.

27. Padaru Šķidrumu, nav tā ka veldzējos ideju okeānā. Bet man ļoti patīk sintezatori. Mašīnas troksnis pieņemas spēkā, ir reāli bail. Dabūju materiālus un uzbūvēju šūpuļtīkla turētāju Inesei uz dzd. Ierakstām Inesi Roļikam

28. Drusku pieķeros Roļikam. Man nav ne jausmas kad tas beigsies. Vēl drusku apgreidoju Ineses dāvanu, noslīpēju un sāku beicēt. Elektriķis šiverē - abās saimniecības ēkās pārvilkti vadi un uzliktas rozetes - wow! Iemazsālu gurķus. Jaunais Dark, bet neko neatceros no iepriekšējiem un tagad visam klāt nāk vēl paralēla pasaule. Papļauju zāli. Aizbraucu pie Alda - mašīnas troksnis ir labojams, nekas traģisks, tikai eventuāli varot pārrīvēt ventilatora siksnu. Braucot mājās no peldes 40m no mājām pārplīst tā siksna.

29. Pļauju, beicēju, cepu sojšliku. Karoč gatavojos rītdienas ballei. Mašīna būs kūl, bet pāris dienas jāpagaida. Beidzot līst. Izmazgāju matus lietū.

30. Iedodu Inesītei ziedus dzimšanas dienā. Mēģinu hermetizēt tualetes bedres vāku. Atbrauc pirmais viesis Anna U - aizejam veikals, aizejam peldēt. Sagatavojam sojšliku cepšanai. Atbrauc pārējie viesi. Foršs sojšliks un daudz. Ballīte.

(2 baksta | FSHK)

K

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba