Novembris 22., 2021


22:23
karoč gribēju rakstīt novembri, bet aizmirsu. it kā tas novembris vēl nav cauri, bet ja pavisam godīgi, spilgtākais laikam jau ir garām, līdz ar to te būs tāds īss atskatiņš:

Ar 1. nov ievācos Dailē un pie Klāva mājās (jo Ineses mamma nav vakcinēta un viņai tas kritiskais vecums + es daudz blandos pa pasauli un Inese uztraucas par mammu utt utt) lai sataisītu skaņu Klāva "Esiet sveicinātas skumjas". 
Tas pārsvarā izpaudās tā, ka 6os no rīta Dailē kopā darījām skaņu, tad 10os mēģis, 14-15 pusdienu pauze un 15 - 18 atkal mēģis. 19os visi iet pa mājām, jo ir tā komandantstunda un turpina strādāt mājās. 

Man nebija jādomā materiāls, Kl gribēja tur šādu un šādu dziesmu. Man no viņām bija jāizloba visādas atmosfēras, jālūpo, jāpalēlina, jādistortē, jāremixē utt. Kopumā tāds radoši tehnisks darbiņš. Apjoms baigais, jo apmēram pusi izrādes kaut kam fonā jāskan. Laika rāmis arī supertight - mazāk kā 2 nedēļas. Biju izlasījis lugas vienu no sākotnējām versijām un kkad sen sen lasījis oriģinālu no kura neatceros neko (nu tas bija tik sen, ka, atklāti sakot, atceros, tikai, ka man bija jālasa filozofos, bet vai tešām izlasīju - neatceros). Jāatzīst, ka darbs pie izrādes bija sācies jau pusotru mēnesi atpakaļ, bet es kaut kā nobumbulēju, jo likās, ka nav man tur ko jaukties vēl. Droši vien varēju iesaistīties arī agrāk.

Kopumā muzonu idejiski ar Klāvu un Gediņu salikām pa 3 dienām. Pa 3 vakariem (un dažām naktīm) un vēl dažiem rītiem izdarīju visu, kas jādara, lai tas nepaliek tikai idejiski. Apmēram 2 dienās saliku showfailu Qlabā lai saprastu feidinus un autus. Paralēli mēģos laidu jau gatavo materiālu īstajās vietās. Laikam, 3 dienās visu to lērumu pārlikām uz Dailes kompi ar visiem feidin/autiem, galavārdiem, skaļumiem utt. Problēma tā, ka Dailē nav Apple produkcijas, līdz ar to arī Qlab (Kvadrifronā gan ir hehe), so viss projekts bija jātaisa SCSā no jauna. uuuun tad jau klāt arī ģenerālis. Ģenerālī Marčiks pogāja izrādi pirmo reizi. Priekš pirmās reizes pat tīri eleganti. Vēl viens rīts + mēģis lai sapatchotu un saadresētu reverba kanālus un sapanotu visu pa pareizajiem spīkeriem (Dailē standarta setaps sastāv no spīkeriem skatuves aizmugurē un skatuves priekšā un skatītāju zālē). un viss.

Tas protams ir daudz drausmīgāk, kad tas ir jādara un jādara tajos laikos, kad tas tika darīts + ar sajūtu, ka tev šajā pilsētā īsti nav māju + ka pēdējā laikā ir kaut kāds izmisīgs radošu ideju bads. Apjoma ziņā šī laikam bija otra apjomīgākā izrāde, kādu esmu darījis un kopumā esmu pārsteigts, ka mums tiešām to izdevās dabūt gatavu tik superīsā laikā. Tā kopumā procesā biju ieurbies līdz tādai pakāpei, ka īsti vairs nesaprotu vai rezultāts ir forši vai nē, vnk ražoju un ražoju ātri, kas galīgi nav foršs veids kā pieiet procesam, bet nujā, nav arī tā, ka pēdējā laikā es būtu ģeniālu ideju pārpilns. 

Citās ziņās, mamma atdeva savu V50, jo nopirka Nissan Juke automātu, jo pēc gūžas operācijas viņai palika grūti iekāpt V50 un lietot manuālo kārbu.

(3 baksta | FSHK)

Novembris 11., 2021


22:19
esiet sveicinātas skumjas

(2 baksta | FSHK)

Oktobris 27., 2021


21:49
pirmo reizi mūžā paprasīju kkf radošo stipendju andergraund rokmūzikas ražošanai un ges vat - dabūju arī!

(8 baksta | FSHK)

Septembris 16., 2021


12:35
Man šodien atbildēja Michael Beinhorn. Viņš rakstīja "thank you for your kind words - glad you found the book helpful". Es viņam aizsūtīju sirsniņu. Omgomgomg

(FSHK)

Jūlijs 11., 2021


11:19
biju aizmirsis cik ļoti unikāla lieta ir koncerts. biju galīgi galīgi atradis un, praktiski, aizmirsis, ka kaut kas tāds arī var būt. līdz ar to koncerta spēlēšana notiek ar kaut kādu galīgi svaigu sajūtu. mazliet kā pirmais sekss vai pirmās narkotikas, tikai vēlreiz.

(2 baksta | FSHK)

Jūlijs 5., 2021


22:07
Mans šīs vasaras iecienītākais kokčiks ir 2 ibumetīni un 1 zyrtec

(4 baksta | FSHK)

Jūnijs 26., 2021


11:59
nākamā gada maijā mums jābūt Parīzē uz Low koncertu

(5 baksta | FSHK)

Jūnijs 22., 2021


15:05
Gurds kaķis = Gurķis

(1 baksta | FSHK)

Jūnijs 21., 2021


14:35
Nu es, piemēram, tikko strādājot savā baptistu skaņas apstrādes facilitātē nosalu. Izgāju laukā un elpa aizsitās no karstuma.

(FSHK)

Maijs 23., 2021


20:05
Visu maiju dzīvoju pie vecākiem viņu lauku mājā. mammai bija gūžas operācija, kā dēļ viņai ir grūtības pārvietoties un tāpēc es te viņa visādu palīdzu. plus tētim pēdējā pusgada laikā krietni ir saasinājusies vecuma demence. viņam ir 89 gadi. kopumā viņam iet ok, tikai ir grūti atcerēties lietas, kas notika vakar, kas notika pirms 5 min vai pirms nedēļas. lielo bildi saprot. Saprot, piemēram, ka ir kovidsituācija. Tas kopā ar viņa ļoti dominanto dabu ar vien apgrūtinātākām kustībām un dzirdi rada sajūtu, ka viņš ir kkādā savā tripā. Skatījos video, no viņa 80 gadu jubilejas ekskursijas pa viņa dzimtajām vietām Tukuma rajonā, tur vēl sharp.
Kkā ļoti dziļi saprotu, ka vienmēr viņus esmu uztvēris kā pusaudzis. Manā pusaudzībā arī mūsu ceļi šķīrās un tā īsti nekad vairs neesam satikušies. Es nezinu vai gribu satikties, nu vai tas vispār ir vajadzīgs, kā viņiem, tā man, bet ļoti aktīvi jūtu, ka ar vien vairāk spēju viņus uztvert kā pieaudzis cilvēks un tajā ir baigā brīvība. Lai arī kopumā tas viss ir drausmīgi - ir pilnīgi skaidrs, kas notiks tuvākajā nākotnē un es nezinu, kas tad būs, kad tas notiks. No otras puses, redzēt šo kā pieaugušam cilvēkam ir vieglāk. Arī tā nezināšana ir krietni vieglāka. Vakar klausījos Jungian Life, kurā stāstīja par vecāku vardarbību pret bērnu - bērnam, tas ir it kā dievs paceltu roku pret viņu. Man ir sajūta, ka mani vecāki vairs nav dievs.

(7 baksta | FSHK)

Aprīlis 13., 2021


22:11
skrīnšrots

(FSHK)

Aprīlis 1., 2021


23:23
Manā dzīvē ir par maz Jāņa Sniķera

(FSHK)

Marts 18., 2021


19:13
Tikko Smiltenes topiņā uzskrēju virsū Židrūna Klāvam. Apmainījāmes apsveikumiem par Zelta mikrofonu. Cik pastorāli.

(4 baksta | FSHK)

Marts 10., 2021


15:20
miesistaba

(1 baksta | FSHK)

Februāris 2., 2021


00:34
Es gribu tādu pakalpojumu, kurā izdzēš no atmiņas harija potera filmas. Gan jau vēl kādu varētu. Tad varētu skatīties vēlreiz.

(2 baksta | FSHK)

Janvāris 18., 2021


20:45
Vecāki grib pārdot Saldus māju. To, kurā es uzaugu (precīzāk - to kurā nodzīvoju no 10 - 18 gadu vecumam). Saka lai ejam dzīvot ja gribam. Mēs negribam. Man sāp sirds.

(1 baksta | FSHK)

Janvāris 16., 2021


13:34
Bet to jau var izdarīt arī rīt

(FSHK)

Janvāris 10., 2021


17:08
mājā sāka kļūt pārāk maz vietas maniem hlamiem un tā kā man izmisīgi vajadzēja audio monitorus, kas ir vēl 2 palieli hlami, tapa skaidrs, ka ir vajadzīga kaut kāda papildus telpa ārpus šīs mājas, kur es varu būt ar saviem hlamiem un dzindzināt vienu un to pašu dziesmu 1000x no vietas. un lūk tāda vieta tagad man ir - apmēram 70m no mūsu mājas, nekur citur kā Smiltenes baptistu baznīcā. "Studija" laikam būtu pārāk skaļš vārds, bet nu kaut kas uz to pusi tagad man ir, jā.

(4 baksta | FSHK)

Janvāris 1., 2021


10:22
Man šis bija labākais gads kopš kautkāda pirmskolas vecuma. Tiešām tiešām foršs!

(2 baksta | FSHK)

Decembris 28., 2020


09:12
so often we miss the endings of things

(FSHK)

K

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba