Marts 18., 2019


00:39
man bieži liekas, ka tad, kad kaut kas jāsaka, man pasakās kaut kādi totāli murgi.

(1 baksta | FSHK)

Marts 10., 2019


19:30 - Harijs Poters un Plānošanas Vortex Pavasara Viesizrādēm Valmieras Drāmas Teātrī
šodien izrullējot Pavasara paklājus uz Valmieras teātra skatuves domāju kaut tik tie paklāji nesasmērē skatuvi.

(1 baksta | FSHK)

Marts 6., 2019


21:32
Izeju no kino svaigi noskatījies Blakus un man zvana tel - Jānis Sni

(3 baksta | FSHK)

Februāris 28., 2019


22:15
grupa "Anatolijs Danilāns"

(10 baksta | FSHK)

Februāris 17., 2019


22:11
atkal esmu līdz nāvei pārstrādājies un atkal "esesmulohs" emocijas. nepatīk sajūta, ka attālinos no muzona, ļoti pietrūkst.

(1 baksta | FSHK)

Februāris 14., 2019


09:47
Vai var teikt, ka gaume ir tas pats, kas izjūta par proporcijām?

(4 baksta | FSHK)

Februāris 13., 2019


19:31 - tears of joy and tears of shame will wash forever in jesus name
dažreiz, kad esmu ļoti noguris un braucu mašīnā, klausos kristīgo radio (vienatnē, protams). tā ir tāda, pa kluso, ielūrēšana citā pasaulē. mani kkādā ziņā fascinē tā absolūtā ticība. tas ir kkas, ko es vnk nespēju un nespēju saprast. tas, kas fascinē ir dzīvošana pēc kkāda absolūta koda. viss ir skaidrs, lielie jautājumi salikti pa plauktiem, izvēļu skaits, kas jāizdara ir ievērojami mazāks kā nereliģiskiem cilvēkiem. man liekas tur kkur ir baigais miers. tajā pat laikā mani baigi frustrē tā submisīvā pozīcija, kkāda totāla atdošanās. laikam pat vienalga kam, bet tā totālā, absolūtā ticība ir kkas, kamī es vnk nevaru un nevaru iebraukt.

(7 baksta | FSHK)

Februāris 3., 2019


20:07
It moves between the extremes of delicate, pastoral, ambient soundscapes, and chaotic mayhem full of DSPed-to-death drum machines

(FSHK)

Februāris 1., 2019


02:03
man ļoti patīk portishead

(2 baksta | FSHK)

Janvāris 20., 2019


00:49
man dažreiz sažņaudzas sirds skatoties uz visādu veikalu kasierēm, kas mēģina sistēmā ievadīt vārdu "Kvadrifrons", kad jāpērk kkas ar rekvizītiem

(4 baksta | FSHK)

Janvāris 17., 2019


20:36
es pārāk daudz čīkstu

(6 baksta | FSHK)

Decembris 31., 2018


12:03 - gads
+ gads ārpus jrt. joprojām viens no labākajiem lēmumiem ever.

+ pārvācāmies uz smilteni. lai gan vismaz pusi sava laika tāpat pavadām salaspilī un rīgā, smiltene ir dievīga un nekad negribas braukt prom.

+ diezgan daudz laika pavadīts studijā, kas licis saprast, cik maz es zinu par skaņas ierakstīšanas tehnoloģiju. tajā pat laikā ir parādījušās iespējas apskaņot dažāda veida pasākumus, kas atkal baigi daudz iemāca par skaņas apstrādi.

+ sākām strādāt ar kvadrifronu. tas darbs gan vairāk tāds frīlancerīgs. man ļoti patīk tie cilvēki.

+ gads vispār, vairāk vai mazāk, kā frīlancerim pavadīts. tas + puse dzīves smiltenē = vairāk stresa, vairāk lēmumu jāpieņem, mazāk laika. bet nav rutīnas, nav sajūtas ka tu iekšēji mirsti. nepārtraukti mācos kaut ko jaunu. ir sajūta, ka ar kautkādu 20 gadu nokavēšanos ir sācies periods, kurā padaru šo, padaru to un mēģinu saprast, ko ar savu dzīvi iesākt in dženeral.

+ biz. inkubators valmierā. man ļoti patīk mācīties jaunas lietas.

+ nospēlēju koncertu āfrikā

+ vairākas domāšanas klapes atnākušas vaļā

+ terapeitu apmeklēju slinki - vairāk skraidu pa pasauli darīdams viskautko un atgriežos kad tas viskautkas mani nobrucina. kopumā ir skaidrs, ka pagadām nav vērts pieņemt nekādus galējus lēmumus par savu pamatnodarbošanos.

+ 10 gadi ar inesi. man neaprakstāmi patīk tā sajūta, ka mēs ejam kopā. ka visādas virāžas izņemam kopā. nekad, ne ar vienu cilvēku tā nav bijis. kopā ejam, uzvaram, kļūdamies, izēdam sūdu spaiņus un ejam tālāk.

+ gan jau atcerēšos vēl kaut ko

(1 baksta | FSHK)

00:27
Ok, atzīšos - man garšo lakrica

(7 baksta | FSHK)

Novembris 30., 2018


18:06
Kalmārs Tone

(2 baksta | FSHK)

Novembris 18., 2018


11:04
skatos visādus pedāļu viģikus un sapratu, ka šausmīgi sen neesmu nopircis nevienu jaunu pedāli. ok, tam daļējs sakars ar shiftline endorsmentu, taču galvenokārt - es nezinu kur ir pazudusi mana agrākā apsēstība ar efektu pedāļiem. pirms gadiem 10 man efekti (visvisādi) likās svarīgākais elements signāla ķēdē. tagad kaut kā ar gadiem mans smaguma centrs ir ievērojami sašaurinājies tikai uz vienu efektu - distortion. man reāli liekas, ka distoršans ir visinteresantākais, universālākais un visneprgnozējamākais efekts ever un es reāli varu ļoti ilgu laiku pavadīt saslēdzot kopa vairākus distoršanus un viņus tvīkojot, dalot signālus utt. nujā, man pedāļu kastē pašlaik ir 6 pedāļi (neskaitot volume, tjūneri un high pass filtru, kas nav efekti), no kuriem 4 ir dažādu veidu distortion.

(5 baksta | FSHK)

Novembris 15., 2018


09:13
man ir plaušu karsonis. nekur nedrīkstu iet, neko nedrīkstu darīt. vnk jāguļ, jāēd antibiotikas un jāgārdz 2 nedēļas nonstop. un es par to jūtos vainīgs. hav fakdap iz that.

(8 baksta | FSHK)

Novembris 4., 2018


09:24
rakstām jauno tesu. tagad pa īstam. man nenormāli patīk dzīve studijā. vēl neesam visu ierakstījuši, bet jau gaidu miksēšanu.

(3 baksta | FSHK)

Oktobris 23., 2018


07:48
kautkādā ziņā šī nedēļa būs vēl psihāka kā pirmā (kura izvērtās 2 nedēļu nonstop skrējienā pa cirku ar cirkulāro zāģi vienā un aķeni otrā rokā). saskaitīju 6 jautājumus uz kuriem man nav atbilžu un ja es tās neatradīšu, tad vnk nekas nevar notikt. plānošanas, lūgšanās un dīlu veidošanas labirints. vakardienu pavadīju domājot, runājot un rēķinot līdz iekritu kkādā bedrē. uztaisīt grandiozu pasākumu bezbudžeta apstākļos - helo darknes mai old frend

(FSHK)

Oktobris 13., 2018


21:45
man ir reāls prieks par Kvadrifronu un par Ekskursiju. Pirmo reizi mūžā man maksā (ne daudz, bet tomēr) par kaut ko, kam es reāli ticu.

(1 baksta | FSHK)

17:46
vakar sanāca piedzerties, jo, manuprāt, es to biju nopelnījis, taču tagad mani vajag transplantēt

(1 baksta | FSHK)

K

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba