Janvāris 23., 2020


koki
09:58 - dienas priekam [ja vēl zoom seju tuvāk...ak... ir gribu!]
(FSHK)

basta
00:37
man atkal patīk mūzika. jau vairākas nedēļas klausos visādus ierakstus kas kādreiz ir patikuši, klausos un taščos. iesakiet kaut ko.

(2 baksta | FSHK)

inese_tk
01:47 - janvāris
tikko pa ceļu ielu, gar logu, laiski, bet cēli aiztipināja lapsa

(varu piepulcēt savam ap provinces pilsētas namiņu redzēto zvēru skaitam vēl vienu - neskaitot dažādus putnus, vardes, krupjus, kurmjus, ķirzakas, kukaiņus, peles un kaimiņu kaķus, sarakstā līdz šim bija vāveres, eži, sesks, zaķis, stirna, sikspārņi un zalktis)
Garastāvoklis:: jāpavingro

(FSHK)

ulvs
01:11 - nē, bet nopietni
Vispār ir kāds labs šūgeizs mūsdienās? Es nezinu. Vienkārši liekas, ka šo žanru digitālo ierakstu un overproduction ēras laikmetā to īsti nevar atdarināt. Protams, var censties. Bet, liekas, īsti līdz galam neskanēs kopā. Vismaz priekš manas auss, kas alkst tos... es pat nespēju pateikt, siltos reverbus? Haha. Tas tā, diletanta spriedumi par tēmu šūgejzs. Jeb nekad īsti nav sajūsminājis, taču novērtēt spēju ļoti labi, jo no šūgeizs labi kalpo kā skaņas sienas koncepta skolotājs. Un skolotāji mūsdienās noder visiem populārās mūzikas censoņiem (rokmūziku un tās subžanrus, saprotams, pieskaitot zem šīs birkas).

(1 baksta | FSHK)

Janvāris 22., 2020


virginia_rabbit
22:49
Simo audzīte ir geimere. lūk, viņai nepatīk ne folks, ne roks, ne montessori, bet gan videospēles. viņa zīmē bērniem Bauzeri, un bērni viņu sauc par princess Peach. nē, trīsgadnieki nespēlē paši vēl videospēles, viņi fano par tām un spēlē tādā paša līmenī kā boksu vai hokeju - imitējot rotaļlaukumā. grupiņā ir tikai puikas, un viņa ideāli saprotas ar viņiem.
neparedzēts bonuss tam, ka grupā ir tikai puikas: nav naratīva "šī ir meiteņu spēle" un "sarkanais ir meiteņu krāsa".

(FSHK)

gribam_zinaat
[santech]
22:40
Kāpēc tu attin weblapu atpakaļ uz augšu, pirms aizver tabu?

(1 baksta | FSHK)

pajautaa
[kants]
22:31 - smirdīgās putas
kāpēc gaļa puto vārot?

(3 baksta | FSHK)

basta
18:00
Pirmoreiz mūžā ir tā, ka rīt virs Atlantijas solītās vētras dēļ atcēla mūsu lidojumus. Kaut kā tagad šis ir bērniem jāpārdod.

(FSHK)

pajautaa
[jimmy]
19:15 - Interaktīvā TV
Sveiciens, esmu nolēmis aiziet no Baltcom Tv+interneta un meklēju alternatīvas, ko jūs ieteiktu?
Adrese ir Rīgā, komunikācijas velk visu, šobrīd redzu ka alternatīvas ir Tet, Balticom un Netvision, vai varat ieteikt vēl kādas? Svarīgi lai noteikti būtu interaktīvā Tv (attīt raidījumus utt.)
Lūdzu pastāstiet ko izmantojat jūs un kādas atsauksmes par interneta ātrumu un varbūt šeit kāds izmanto arī Balticom vai Netvision interaktīvo Tv, ļoti interesē vai pakalpojums ir sakarīgs?

Ideāli būtu arī ja pieminētu kāds ir jūsu ātrums un cena ko maksājat, tai skaitā Tet klienti.

(15 baksta | FSHK)

teja
17:32
we miss our bodies and minds

(FSHK)

dienasgramata
15:45
DELFI. Daudziem no mums gribētos aizbēgt no ikdienas rutīnas un raizēm, dodoties garā ceļojumā

(FSHK)

teja
14:37
ko tu šodien patiešām, patiešām gribētu darīt?

(25 baksta | FSHK)

pajautaa
[pichshsh]
11:38 - Trittico
Vai šeit ir kāds, kas lieto medikamentu vārdā Trittico jeb trazodonu?

Ir viens personīgs jautājums, varbūt var uzsist epastu uz pitchforkz AT gmail.com

(FSHK)

virginia_rabbit
01:20

(FSHK)

ingmars
01:13 - tiksimies tur

(FSHK)

ingmars
01:10 - simon

(FSHK)

Janvāris 21., 2020


bozena
23:04 - Patiesība ir tur
Jūzera hotai bērnības sapnis man atgādināja manu otro slavenāko sapni (manā sapņu topā), vispār jau es tikai saku, ka tas bija sapnis. Patiesībā jau man likās, ka īstenība.
Viss bija tā - man bija kādi 3 gadi. Bija vakars, un visa ģimene, mamma, papus, māsa un mana auklīte sēdēja pie TV. Jā, man bija auklīte kā aristokrātu ģimenēs. Es sēdēju auklītei klēpī un liecos atmuguriski atpakaļ,kā jau bērni mēdz darīt, auklīte turēja mani aiz rokām. Šitā ačgārni skatoties, redzēju, kā no māsas istabas, kurai durvis bija ap stūri, man ar ķepu māj melna, smaidīga lapsa, paslējusies divkājās, šķelmīgais purns un viena mājošā priekšķepa ķepa pabāzts ap stūri, ar otru priekšķepu lapsa turējās pie stenderes, kā cilvēks, kuras lūr, bet negrib, ka viņu kāds pamana. Es arī skaidri zināju, ka neviens pieaugušais lapsu neredz, tikai es.
Diena bija pavisam dīvaina, jo tās pašas dienas pēcpusdienā es uz virtuves 3.stāva palodzes jau biju redzējusi pelēku lauku kaķi, kurš skatījās iekšā pa logu.
Es pēc tam vienmēr visiem stāstīju, ka tas un tas notika tajā dienā, kad kaķītis skatījās pa logu un melna lapsa man māja.
Šo īsfilmu es varu attīt nakts vidū, viss kā vakar, bilde, skaņa, sajūtas.

(1 baksta | FSHK)

az
15:27
savādi, pēc jūras ūdens te vairs vispār neliekas auksts. bet es atceros, ka pirms jūras bija, tā, ka sirds sastingst un ausis apledo un pēdas kā klucīši. jābrauc uz latgali, tur pat vasarā auksti.

(FSHK)

dienasgramata
21:52
DELFI. Laiks apgriezt skarainās hortenzijas!

(FSHK)

ulvs
20:56
Opā, kas tad tas? An ancient aquatic system older than the pyramids has been revealed by the Australian bushfires. CNN 

Še tev, ja CNN runā taisnību (man šobrīd tiešām ir slinkums gūglēt), tad mēs ar gnidrologu tagad varam malkot tēju un skatīties, kā visi tie, kuri teica, ka nav nekādas attīstītākas kultūras pirms Ēģiptes piramīdu kultūras vai kā tamlīdzīgi (man tiešām ir grūti noformulēt viņu skatupunktu, jo man tas šķiet mazliet iracionāls), sāks kurnēt, ka tas viss ir viena liela sazvērestības teorija.(7 baksta | FSHK)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba