(subjectless)

Jan. 20th, 2020 | 09:50 pm

Es varbūt šovakar varētu būt tas cilvēks, kas vnk raksta cibā neskaitāmus dažādus apziņas plūsmas ierakstus pēc kārtas

Saite | Shave 'em Dry {38} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Jan. 20th, 2020 | 09:48 pm

Kāds ir pēdējā laikā pircis cibas apmaksāto statusu, nezināt, tur viss vēl strādā, Deniss vēl ar mums runā un ir pie labas veselības vai aizgājis pensijā uz labāku darbavietu?

Saite | Shave 'em Dry {12} sang along | Add to Memories


Uzslava

Dec. 31st, 2019 | 04:40 pm

nu tad beidzot jūs sākāt pierakstīt cibā savas gada atskaites, es gaidīju jau kopš Ziemassvētkiem <3

Saite | Shave 'em Dry {15} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Dec. 13th, 2019 | 09:49 pm

and the days are not full enough
and the nights are not full enough
and life slips by like a field mouse
not shaking the grass

(e.p.)
Tags:

Saite | | Add to Memories


(subjectless)

Dec. 12th, 2019 | 09:34 pm

Nepamet sajūta, ka, kļūstot vecākai, arvien grūtāk kļūst arī slimot. it kā nekas liels, normālas iesnas un nedaudz paaugstināta temperatūra, bet izjūtu līmenī tāds vājums un bezpalīdzība, ka spēka pietiek vien tam, lai saritinātos čupiņā un šņukstētu uz pilnmēnesi.

Saite | Shave 'em Dry {26} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Dec. 8th, 2019 | 12:19 am

Kultūrbraucieni uz Ventspils koncertzāli sāk iemantot potenciālu kļūt par iemīļotu tradīciju. Ceļš ir vienlaikus gala tāls, lai dotu telpu tuvāk iedraudzēties ar līdzbraucējiem, no vairākām perspektīvām apspriestu visdažādākās sarunu tēmas, stāstītu jokus un izsmietos, klausītos mūziku, ilgi raudzītos laukā pa logu uz egļotām mežmalām vai gaišiem svešu māju logiem, ieturētos ceļmalas krogos vai benzīntankos, īsāk sakot, dotu full roadtrip experience, un galā gaida mājīgā, elegantā koncertzāle, kuras krēsli joprojām smaržo pēc svaiga koka, un diezgan vienreizēja muzikāla pieredze. Tieši tāpēc esmu drusku pārsteigta, ka gan uz Kolinu Stetsonu, gan šodienas Teriju Railiju zāle nebūt nebija pilna. Es pie pirmās izdevības esmu apņēmusies braukt vēl.
Tags:

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


great at adulting

Oct. 20th, 2019 | 11:22 pm

Pienācis rudens, un apcirkņi pildās vasaras veltēm. Kā vislabāk pagatavot, piemēram, ķirbi? Piedāvāju savu iecienīto recepti!

1. Ķirbi sagriež gabaliņos, apkaisa ar garšvielām un dažādām sēkliņām, liek cepeškrāsnī cepties uz 180 grādiem.
2. Pēc 20 minūtēm izņem, vairākus gabaliņus liek uz šķīvja vakariņām. Pārējo ieliek atpakaļ izslēgtajā cepeškrāsnī.
3. Pēc četrām dienām atceras par ķirbi, to izņem no cepeškrāsns, saturu izgāž podā.

Works every time, like a fuckin charm

Saite | Shave 'em Dry {12} sang along | Add to Memories


Procrastination Awards

Oct. 13th, 2019 | 05:15 pm

Nolēmu, ka šodien gan pabeigšu rakstu. Protams, tūdaļ pat aizgāju pēc putekļsūcēja, iztīrīju māju, nomazgāju traukus un ieliku mazgāties virtuves paklāju. Tagad apsveru, vai nevajadzētu iet ieviest lielāku kārtību šķūnī, pārstādīt augus vai arī ķerties pie sienu špaktelēšanas.

Saite | Shave 'em Dry {5} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Oct. 11th, 2019 | 03:55 pm

Klau, draugi, kāds drīzumā nebrauc uz Rīgu no ārzemītēm-labzemītēm? (LT un EE arī skaitās.) Kāds, kurš varētu būt tik mīļš un vietējā narvikā nopirkt man kādu paciņu Pueblo tabakas? Rīgā esot izbeigusies, āāā

Saite | Shave 'em Dry {16} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Oct. 4th, 2019 | 04:52 pm

Šorīt pirmoreiz pēc daudzu nedēļu pārtraukuma man nebija līksms un labs rīts, jo ļoti sastrīdējos ar dzīvesbiedru. Viņš no rīta savu neirožu dēļ man neļāva gulēt, tāpēc dusmās viņu izmetu no istabas. Vēlāk pamodos no tā, ka viņš virtuvē atriebīgi dauzīja traukus. Sakliedzu, ka negribu viņu redzēt un pēc tam vairs ar viņu nerunāju, vien vēsi paziņoju, ka es viņu vairs nemīlu. Kad dusmas pārgāja, atvainojos un teicu, ka esmu piedevusi, taču viņš kā bija, tā palika bēdīgs. Pat brokastis kopā nepaēdām. Tagad esmu noskumusi par saviem ļaunajiem vārdiem. Ceru, ka vakarā samīļosimies un salabsim.

kad gāju prom, viņš man, protams, bija uzgriezis muguru un sācis dzert )

Saite | Shave 'em Dry {19} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Sep. 25th, 2019 | 11:05 pm

Viena (cerams, ka) topoša raksta sakarā pārskatīju piezīmes no industrijas mītingiem pirms diviem gadiem Karlovivaros, kad nozares eksperti mums, "Eiropas daudzsološajiem" jaunuļiem deva profesionālus padomus. Esmu pierakstījusi, ka franču producents Gijoms zviedrietei Marijai ieteicis vairāk smaidīt, savukārt man - būt mazāk gudrai. Paldies, Gijom, ceru, ka tavs honorārs par šo mentorēšanu bija adekvāts!

Saite | Shave 'em Dry {17} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Sep. 15th, 2019 | 09:35 pm

"do you ever just crave to someone’s presence, like you would literally be happy sitting next to them in silence and appreciating their existence"

Saite | | Add to Memories


(subjectless)

Sep. 13th, 2019 | 07:26 pm

Ir diezgan forši, ka pastāv visādas ārējā realitātē novērojamas pazīmes, kā nomērīt personīgo depresiju. Kad vasarā kūlos cauri Tumšajai Dirsai (grūtākais laikam bija jūlijs un pirmā augusta puse), ievēroju, kā dzīvokļa (ne)kārtības stāvoklī var fiksēt emocionālo procesu, piemēram, kāda lieta ir pacelta, lai to aiznestu cauri dzīvoklim uz citu vietu, bet pamesta pusceļā, jo pietrūcis motivācijas vai gluži vienkārši spēka nest tālāk. Vēl trakāk bija ar ēšanu un ēstgatavošanu. Ideja, ka būtu iespējams paveikt tik vājprātīgi sarežģītu procedūru kā pagatavot ēst (izdomāt, ko ēst; doties uz veikalu, to visu atrast; iegādāties; atnest mājās; gatavot; ēst; nokopt gatavošanas sekas), tajā laikā bija vienkārši smieklīga. Nedaudzie resursi izgāja saņemšanās spēkā reizumis aiziet uz darbu vai satikt kādu draugu, tāpēc lielākoties es a) izvēlējos vispār neēst, b) pasūtīt Woltu. Kaut kad augusta beigās atklāju, ka Woltā var apskatīties pasūtījumu vēsturi, un no tur izšķiestās naudas apjoma pārskrēja šermuļi, nozvērējos sev nekad vairs no Wolta nekad neko nepasūtīt un šī lēmuma pārkāpšanu uzskatīt par pazīmi tam, ka mentālais stāvoklis atkal pasliktinās. Bet nu jau gandrīz kādu mēnesi viss ir diezgan zajebis, un to arī redzu: dzīvoklis pastāvīgi ir patīkami kārtīgs, jo disciplinēti pie tā strādāju (cenšos ik dienas, pirms eju prom no mājām, nomazgāt traukus, uzslaucīt grīdas un visu puslīdz sakārtot tā, lai prieks vakarā atgriezties, un ir). Tāpat arī atgriezies prieks gatavot ēdienu. Vakar Akadēmijā bija zinātniskās padomes sēde, kur skatīja manu atjaunošanos doktorantūrā un radikālu pēdējā brīža tēmas maiņu, kas nozīmē visu būtībā sākt no nulles; augstā adrenalīna dēļ visu dienu neko nespēju ieēst, bet pat tad, ap deviņiem vakarā lielā pārgurumā pa ceļam iegriežoties veikalā, pat prātā nenāca vakariņām pirkt kaut kādus pusfabrikātus, tā vietā fantazēju par gaileņu-kabaču sautējumu ar savvaļas rīsiem, ko arī pēc tam mājās realizēju un domāju, this is great, I'm in such a good place.

Vispār es tā pārskatīju, kādas izmaiņas fiziskās veselības/pašsajūtas stāvoklī man ir šī gada laikā notikušas. Gada sākumā dzīvoju kā vienmēr, liekas, ka jūtos okei, varbūt bieži jūtos nogurusi un nomākta, bet nu, ziema, stress, attiecību išūzi, noteikti norakstāms uz to. Tomēr nolemju meklēt cēloni.
1) Uztaisu asinsanalīzes. D vitamīns knapi pāri nullei. Sāku dzert jaudīgas devas D vitamīnu. Konstantais nogurums pamazām sāk sarauties un atkāpties.
2) Aizeju pie uztura speciālistes. Uztaisu vēl visādas analīzes. Noskaidrojas, ka man ir vāja laktozes panesība un manam ķermenim vispār ne sevišķi patik dzīvnieku izcelsmes lietas. Bez sevišķām grūtībām permanenti atsakos no piena produktiem un pārorientējos uzturā pamatā uz visādiem dārzeņiem, krietnajiem taukiem un citiem labumiem. Pašsajūta superstrauji uzlabojas. Pazūd tā parādība, ka vairs nestrādā galva, ja neesi paēdis + pazūd vēl daļa no fona noguruma.
3) Augustā pieteicos vienam sporta medicīnas pētījumam. Tas bija tā: tev uztaisa pāris testus, noskaidro visādas lietas (kardioslodzi, tauku un muskuļu masas attiecības utt). Tad četras nedēļas trīsreiz nedēļā ir jāiet uz treniņiem. Treniņi beisiklī ilgst piecpadsmit minūtes - trīs vingrojumi, kas katrs jāatkārto četras reizes pa 30 sekundēm. Yo, to pat es varu izturēt un nenomirt no garlaicības! Treniņā arī mēra pulsu, kas jātur individuāli noteiktās robežās un grupā katrreiz ir 1-4 cilvēki, kas principā nozīmē personīgo treneri ar sporta medicīnas izglītību. Tie notika Barona sporta kvartālā vakaros, un tā kļuva par tādu foršu rituālu pieredzi - katrreiz vēlas pēcpusdienas saulē, klausoties austiņās mūziku, soļot turp, tad atvasaras vējā ņemties ar savu ķermeni un priecāties par visu tā sporta laukuma vaibu - tas ir pārpilns ar visāda veida sportistiem, bērniem, skeiteriem un citādiem priecīgiem endorfīniem pilniem cilvēkiem, kas līksmi sasaucas un vispār izrādījās ļoti negaidīts un gaišs Rīgas vaigs. Tāpat pa ceļam sāku piekopt paradumu iegriezties "Burkā" un paķert visādus eksperimentālus produktus, piem, falafela maisījumu vai papīra granulas kaķiem. Dis was great, un man bija patiesi žēl, kad šis mēnesis beidzās. Bet beidzās, un tika uztaisīti jauni testi, un izrādījās, ka šī mēneša laikā esmu zaudējusi gandrīz divus kilogramus tauku, kas aizvietoti ar muskuļiem. Prikiņ?! Un viss no 15 minūtēm trīsreiz nedēļā! (Tieši to arī tas pētījums raudzīja noskaidrot - vai gadījumā nepietiek ar pavisam īsiem augstas intensitātes vingrojumiem mūsdienu aizņemtajiem cilvēkiem tā vietā, lai viņi ietu stundu svīzdami mocīties sporta zālē.) Ok, papildus es vasaras gaitā, kad nebija spēka salabot riteni, pieradu daudz staigāt kājām, tā ka dienišķais workauts man joprojām ir nostaigāt 10-20 kilometrus ik dienas. Palīdz arī izvēdināt galvu.
Fiziskā un mentālā pašsajūta augusta laikā uzlēca, nemāku teikt, bet par kādiem 100-200%.
4) Sekojot tepat cibā atrastiem kolēģu ieteikumiem, sāku dzert 5-htp, kas it kā uzlabojot mentālo pašsajūtu, dodot enerģiju un pat mazinot depresijas simptomus. Nu, varu teikt, ka pirmās desmit dienas vispār bija kaut kāds konstants MDMA trips. Savus dienišķos kilometrus šajā laikā drīzāk nolēkāju vai nodejoju, nevis nogāju. Tagad labsajūtas intensitāte drusku mazinājusies (kas arī varētu būt saistīts ar to, ka pēdējo nedēļu neesmu dabūjusi izgulēties kā nākas), taču joprojām jūtos ļoti mierīgi un laimīgi, pats galvenais - fonā vienmēr esošais stresa monstrs (jo es vairs neatceros tādu laiku dzīvē, kad paralēli nebūtu jādara vismaz 5-8 apjomīgi projekti, kas turklāt pastāvīgi tiek kavēti) piepeši vairs nežņaudz kaklu ar spalvainu ķepu, tā vietā ir tāds - lol, viss taču ir reāli izdarāms, par ko tur stresot.

Šo visu ņemot vērā, man ir tikai viens jautājums: kādā ellē es dzīvoju gada sākumā un kā man varēja likties, ka "ir taču okei, tas tikai viegls nogurums"?

Saite | Shave 'em Dry {66} sang along | Add to Memories


Ha-ha.

Sep. 11th, 2019 | 03:51 pm

21. gadsimta Latvijas dokumentālā kino tematiskais apakšžanrs "Mans tēvs ir too much".

Saite | Shave 'em Dry {5} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Sep. 7th, 2019 | 04:20 pm

Šodien visu dienu mazliet raudu. Aizeju sagaidīt mammas no laukiem un izkrāmēt nešļavas, tad izmūku uz balkona uzsmēķēt un atkal mazliet paraudāt. Un viss tikai tāpēc, ka šodien atbrīvots Oļegs Sencovs, cilvēks, ko personiski nepazīstu, bet kurš man ir tāda spēka un drosmes autoritāte un par kuru pēdējo gadu laikā esmu domājusi un līdzsāpējusi tik bieži, ka šodienas sajūta liek domāt, ka mājās atgriezies tuvs draugs vai ģimenes loceklis.

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


Eurēka!

Aug. 26th, 2019 | 10:19 pm

If you really want to direct films, can you first direct yourself out of depression?

Saite | Shave 'em Dry {25} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Aug. 20th, 2019 | 12:12 am

vai jūs arī visu laiku pavada sajūta, kas neatstājas, ka jūs tikai izliekaties, ka esat pieauguši

Saite | Shave 'em Dry {37} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Aug. 18th, 2019 | 01:26 pm

Gribu vīru, bērnus un māju laukos, bet vienīgais, ko ar darbu un piepūli varu panākt, ir sasniegumi karjerā.

Saite | Shave 'em Dry {28} sang along | Add to Memories


through dangers untold and warships unnumbered

Aug. 13th, 2019 | 03:19 pm

Vakar īsi pirms rītausmas mani uzmodināja kaķis, tā izraujot no nenormāli aizraujoša, bet arī ļoti satraucoša sapņa, kurā ritēja karš starp diviem paranormālu spēku grupējumiem. Vienā bija labie, bet otrā visādi velni un mošķi, un tobrīd viens velns bija notēmējis ar šaujamo uz kādu manas labās grupas dalībnieku. Brīdi apdullusi domāju, vai nevajadzētu kaut kā nupat piedzīvoto mēģināt pierakstīt, taču vienīgais formulējums, ko tobrīd spēju izdomāt, bija, lūk šāds: "Sasodīts, tumsas spēkiem ir stiprāka maģija."

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Aug. 11th, 2019 | 01:16 pm

vai kāds vispār pamanīja, kurā brīdī mēs pārstājām internetā "sērfot" un sākām tajā "sēdēt"

Saite | Shave 'em Dry {16} sang along | Add to Memories