rasbainieks

(subjectless)

Apr. 20th, 2014 | 04:22 pm
posted by: rasbainieks

šodien atklāju sev grupu fucking guns
atrodiet: http://tatafriends.com/rockbandicons/

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


martcore

par fudbolu

Apr. 20th, 2014 | 04:06 pm
posted by: martcore

starp citu, korejieša mejena čoja tradicionālisma stilā ieturētās ilustrācijas
kā lai to labāk pasaka )

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


chimera

(subjectless)

Apr. 20th, 2014 | 02:21 pm
posted by: chimera

ībļi: http://csglobe.com/florida-makes-grid-living-illegal/

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


deloveja_kundze

(subjectless)

Apr. 20th, 2014 | 03:13 pm
posted by: deloveja_kundze

Akkungs, kā asinis uzsit saskaņas centra reklāmas

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


shelly

(subjectless)

Apr. 20th, 2014 | 02:55 pm
posted by: shelly

"Rimi" atlaides bērnu drēbēm, sapirkos veselu maisu laukiem, lai nav katru nedēļu visu jāvadā. Īpašs prieks man, protams, ir par dzeltenu pidžamu, uz kuras attēlots ļ. koncentrējies lauvēns ar knupi mutē.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


klusais_okeans

Gauja un klusais okeāns kādā skaistā sestdienā

Apr. 20th, 2014 | 02:13 pm
posted by: klusais_okeans

Saite | Shave 'em Dry {4} sang along | Add to Memories


unpy

Lieldienas svinam, ja?

Apr. 20th, 2014 | 01:54 pm
posted by: unpy

 
Ādolfs Hiltlers 
dzimis 1889. gada 20. aprīlī

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


bozena

(subjectless)

Apr. 20th, 2014 | 03:32 pm
posted by: bozena

Pēc vakardienas dārzeņkopības un ugunskura kurināšanas darbiem un šodienas olu krāsošanas rezultāts uz rokām un sejas akurāti tāds, ka man atliek tikai kā Skārletai aizbildināties, ka es tak tikai vienu reizi izjāju bez cimdiem. Un arī bez burkas, kā rādās, ja ņem vērā, ka deguns izskatās pavisam citā krāsā, kā viss cits. Papus brīdināja, ka man iedegšot arī jostiņa tajā vietā, kur krekls un džinsi, veicot brīvās kustības, lāga nevar satikties.
Priecīgas Lieldienas, starp citu.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


arii_cirsliitis

Cirslītis sporto

Apr. 20th, 2014 | 01:34 pm
posted by: krii in arii_cirsliitis

Cirslītis, kā jau tas pavasara trauksmē notiek, nolēmis atsākt skriešanu, apjozies pulsometru un pulksteni, dodas līkločos pa Maskačkas ielām.
Pēc kāda laiciņa ieskatījies pulksteņa rādītājos, cirslītis secina, ka noskrējis pavisam mazu gabaliņu, kaut gan iekšējās sajūtas un izjūtas signalizē jau par trešdaļu plānotā ceļa. Vecums, skumji nodomā cirslītis un apņemas saņemties. Apņēmies un saņēmies, cirslītis sakož zobus un skrien, cik jaudas.
Pulss kāpj tuvu maksimumam, mēle karas pār plecu, bet noskrietais attālums pieaug nīkulīgi un gausi. Vajadzēs aiziet pārbaudīt sirdi, cirslītis domā, piebeidzis plānoto distanci, trīcošām kājām atspiedies pie koka un blenzdams pulkstenī uz ļoti pieticīgajiem rādītājiem. Tas nav normāli, ka pēc tik īsas distances un tik lēna skrējiena ir šādas sajūtas, tā ir kāda briesmīga slimība, tas ir pirmsinfarkta stāvoklis.
Mājās cirslītis ievada pulksteņa rādījumus datorā un kādu brīdi neizpratnē blenž. Kā zibens spēriens nāk atvieglojoša atklāsme, ka Kāds (acīmredzot, pats cirslītis), nomainot pulkstenī laiku par vienu stundu, ir nomainījis arī distances mērītājā kilometrus pret jūdzēm.

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


artis

Жириновский про Латвию 12.02.2014

Apr. 20th, 2014 | 12:34 pm
posted by: artis

https://www.youtube.com/watch?v=pBpjwiw-0OQ

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


kuminjsh

Priecīgas Lieldienas visiem!;)

Apr. 20th, 2014 | 12:44 pm
posted by: kuminjsh

"Feldkurats uzmeta Šveikam skatienu, mirkli klusēja, tad uzsita viņam uz pleca un sacīja:
— Izdzeriet to baznīcas vīnu, kas vēl palicis pudelē, un tad varat uzskatīt, ka esat atkal uzņemts baznīcas klēpī."

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


dooora

kas ir permakultūra?

Apr. 20th, 2014 | 12:12 pm
posted by: dooora

uz šo jautājumu mēs atbildēsim pēc svētkiem, bet Lieldienu politsprediķa vietā izvilkums no Šveika 11. nodaļas, kura patlaban atvērta četrās valodās.
______________________________________
— Iesim taču meklēt to karalauka altari! — aicināja Šveiks. Rīts jau klāt.
— Man tikai jāuzvelk formas tērps un jāiedzer vēl viens groks.
Beidzot abi izgāja uz ielas. Ceļā pie vecu lietu uzpircēja sievas feldkurats stāstīja Šveikam, ka vakar «ar dieva svētību» iespēlējis daudz naudas un, ja uz priekšu tikpat labi iešot, tad varēšot izpirkt klavieres no lombarda.
Tas bija kaut kas līdzīgs pagānu solījumam nest upuri savam elku dievam.
Samiegojusies uzpircēja sieva pateica viņiem dīvana jaunā īpašnieka adresi Vršovicē. Feldkurats izturējās neparasti galanti: ieknieba viņai vaigā un pakutināja zem zoda.
Uz Vršovici viņi devās kājām, jo feldkurats paskaidroja, ka viņam nepieciešama pastaiga svaigā gaisā, lai padarītu galvu skaidrāku.
Vršovicē veca, dievbijīga skolotāja dzīvoklī viņus gaidīja, nepatīkams pārsteigums. Atradis dīvānā saliekamo altari, vecais kungs bija uztvēris to kā kādu dieva zīmi un iedāvinājis- vietējai Vršovices baznīcai ar noteikumu, ka altara otrā pusē jābūt uzrakstam: «Dievam tam tēvam par godu un slavu. Dāvinājis pensionēts skolotājs Kolaržiks. Tā kunga 1914. gadā.»
Skolotājs, ko viņi pārsteidza vienā apakšveļā, bija ļoti samulsis. Sarunā ar viņu noskaidrojās, ka viņš uzskatījis atradumu par brīnumu un dieva pirkstu. Kad viņš nopircis dīvānu, kāda iekšēja balss viņam sacījusi: «Paskaties, kas atrodas dīvana atvilktnē.» Jā, viņš sapnī redzējis pat eņģeli, kas viņam pavēlējis: «Attaisi dīvana atvilktni!» Viņš paklausījis un, kad nu dīvānā atradis miniaturu saliekamu trīsdaļīgu altari ar iedobumu svētā sakramenta glabāšanai, tad nokritis dīvana priekšā ceļos un no sirds piesaucis dievu, teikdams to un slavēdams, un uzskatījis visu notikušo par dieva mājienu izrotāt ar šo altari Vršovices baznīcu.
— Tas viss mūs maz interesē, — feldkurats paziņoja. — Tādu mantu, kas jums nepieder, jums vajadzēja nodot policijai, nevis kādai sasodītai baznīcas sakristejai.
— Pielūkojiet, ka neiekuļaties nepatikšanās ar tādu brīnumu! — brīdināja Šveiks. — Jūs nopirkāt dīvānu, nevis altari, kas ir kara resora īpašums. Tāds dieva pirksts jums var dārgi maksāt. Nevajadzēja klausīties uz visādiem eņģeļiem. Kādam vīram Zhoršā gadījās izart tīrumā kausu, kuru kāds bija izzadzis no baznīcas un noglabājis, kamēr pienāks labāki laiki un zādzība piemirsīsies. Kausa atradējs arī domājis, ka. tas ir dieva pirksts, un nav vis atrasto mantu izkausējis, bet aiznesis mācītājam kā ziedojumu baznīcai. Mācītājs nodomājis, ka šo svētuma apgānītāju sākuši mocīt sirdsapziņas pārmetumi, tāpēc aizsūtījis pēc stārasta, stārasts pēc žandarmiem, un nabaga vīru nevainīgu notiesājuši par baznīcas apzagšanu, jo viņš tiesā visu laiku melsis sazin par kādiem brīnumiem. Gribēdams attaisnoties, tāpat stāstījis par eņģeļiem, piepinis vēl pašu dievmāti klāt un beidzot dabūjis desmit gadus. Jūs darītu, prātīgāk, ja nāktu mums līdzi pie šejienes mācītāja un palīdzētu atdabūt valsts mantu. Karalauka altaris nav kaķis vai zeķe, ko var atdāvināt, kam vien iegribas.
Vecais kungs ģērbdamies trīcēja pie visām miesām. Zobi viņam klabēja.
— Nudien, man prātā nebija nekas ļauns vai peļams! Es tikai domāju, ka ar šādu dieva dāvanu palīdzēšu izpušķot māsu nabadzīgo dieva namu Vršovicē.
— Protams, uz kara resora rēķina, — Šveiks skarbi un asi pārtrauca. — Laba dieva dāvana, neko sacīt! Kāds Pivoņka Choteboržā arī domāja, ka tā ir dieva dāvana, kad viņam rokās nokļuva valgs ar svešu govi.
Nabaga veco kungu šādas valodas pilnīgi samulsināja, un viņš pat nedomāja vairs aizstāvēties, tikai centās ātrāk saģērbties, lai varētu drīzāk visu nokārtot.
Vršovices mācītājs vēl gulēja un, kad viņu uzmodināja, sāka lamāties, jo domāja, ka viņu aicina pie mirēja.
— Nekāda miera nav ar to pēdējo svaidījumu! — viņš sirdījās, ar nepatiku ģērbdamies. — Viņiem ienāk prātā mirt taisni tad, kad cilvēkam vislabākais miegs. Un pēc tam sāksies kaulēšanās par maksu.
Priekšistabā abi satikās — dieva tā kunga pārstāvis 110 Vršovices civilajiem katoļiem un dieva tā kunga pārstāvis zemes virsū no kara resora.
Īstenībā tā bija ķilda starp privātu personu un karavīru.
Ja draudzes mācītājs apgalvoja, ka altarim neesot vieta dīvānā, tad feldkurats aizrādīja, ka vēl jo mazāk pamata pārvietot karalauka altari no dīvana tādā baznīcā, ko apmeklē tikai civilas personas.
Šveiks mētājās ar dažādām piezīmēm, piemēram, ka esot ļoti viegli uz kara resora rēķina padarīt bagātu nabaga baznīcu. Vārdu «nabaga» viņš izrunāja pēdiņās.
Beidzot viņi iegāja sakristejā, un mācītājs izsniedza feldkuratam karalauka altari pret šādu kvīti:
«Saņēmu karalauka altari, kas nejauši bija nokļuvis Vršovices baznīcā.
Feldkurats Oto Kacs.»
Daudzināto karalauka altari bija ražojusi ebreju firma «Morics Mālers» Vīnē. Šī firma gatavoja visādus dievkalpojumiem un kultam nepieciešamus priekšmetus, kā rožukroņus, svētos attēlus utt. Altaris sastāvēja no trim daļām un bija pārklāts ar neīstu apzeltijumu tāpat kā visa svētās baznīcas slava.
Kas bija attēlots uz altara, par to bez labas iztēles neviens netiktu gudrs. Skaidrs bija tikai tas, ka šo altari tikpat labi varētu lietot elku dievu pielūdzēji Zambezi vai burjatu un mongoļu šamaņi. Izgleznots brēcošās krāsās, altaris iztālēm atgādināja krāsainu plāksni dzelzceļnieku redzes pārbaudei.
Labi saredzama bija tikai viena figūra. Tas bija pliks vīrs ar mirdzumu ap galvu un zaļganu miesu, kura pēc krāsas atgādināja zoss tūpļa daļu, kas jau iesmakusi un sākusi pūt.
Šim svētajam neviens nekā ļauna nedarīja. Gluži otrādi, no abām pusēm viņu apsargāja divi spārnoti radījumi, kam vajadzēja attēlot eņģeļus, taču skatītājam radās iespaids, ka plikais svētais brēc aiz šausmām, ieraudzījis tuvumā šādu kompāniju, jo eņģeļi atgādināja teiksmainus briesmoņus, kaut ko vidēju starp spārnotu meža kaķi un Parādīšanās grāmatas nezvēru.
Altara pretējā pusē bija glezna, kam vajadzēja attēlot svēto trīsvienību. Balodi māksliniekam visumā nebija izdevies pārāk daudz izķēmot. Viņš bija uzgleznojis putnu, kas tikpat labi varēja būt balodis kā baltā pērļuvista. Toties dievs tas tēvs izskatījās pēc laupītāja no mežonīgajiem rietumiem, ko publikai rāda dažādās aizrautīgās, asiņainās filmās. Dieva dēls turpretim bija omulīgs jauns cilvēks ar tīri glītu vēderiņu, ko sedza kaut kas peldbiksītēm līdzīgs. Visumā viņš atgādināja sportistu un krustu turēja rokā tik eleganti kā tenisa raketi.
No tālienes skatoties, visa trīsvienība saplūda raibā jūklī un šķita, ka tur attēlots vilciens, kas iebrauc stacijā.
Ko attēloja trešā glezna, neviens nevarēja uzminēt.
Kareivji dievkalpojuma laikā pastāvīgi strīdējās, cenzdamies atrisināt šo mīklu, zem kuras bija paraksts: «Heilige Maria, Mutter Gottes, erbarme Dich unser!»
Šveiks laimīgi novietoja karalauka altari ratos, pats apsēdās blakus ormanim uz bukas, bet feldkurats ratos ērti uzlika kājas uz svētās trīsvienības.
Šveiks sarunājās ar ormani par karu. Ormanis izrādījās dumpīgi noskaņots un izteica dažādas piezīmes sakarā ar Austrijas ieroču neuzvaramību, piemēram: «Serbijā jums atkal sadevuši pa biksēm,» — un tamlīdzīgi. Kad viņi piebrauca pie produktu pārbaudes aizkārtnes, sargs jautāja, ko viņi vedot, un Šveiks atbildēja:
— Svēto trīsvienību un jaunavu Mariju ar feldkuratu.
Tikmēr kaujas rotas viņus nepacietīgi gaidīja apmācības laukumā. Tām nācās gaidīt ilgi. Šveiks ar feldkuratu vispirms aizbrauca pie virsleitnanta Vitingera pēc sporta kausa, tad uz Brževnovas klosteri pēc monstrances, hostijas trauka un citiem dievkalpojuma piederumiem, kā arī pēc pudeles mišu vīna. No tā redzams, ka noturēt karalauka dievkalpojumu patiešām nav tik vienkārši.
— Kuļamies kā pliki pa nātrēm, — Šveiks sacīja ormanim, un tā bija taisnība.
Kad viņi ieradās apmācības laukumā un uzgāja uz paaugstinājuma ar koka barjeru un galdu, uz kura bija jāstāv karalauka altarim, tad izrādījās, ka feldkurats aizmirsis ministrantu. Agrāk tā pienākumus bija izpildījis kāds kājnieks, kas nupat bija iedomājies kļūt par telefonistu un aizbraucis uz fronti.
— Tas nekas, feldkurata kungs, — Šveiks sacīja, — es varu viņu atvietot.
— Bet vai jūs zināt, kas ministram jādara?
— Nekad neesmu ar to nodarbojies, — Šveiks atbildēja, — bet pamēģināt var. Tagad taču karš, un karā cilvēki izdara daudz ko tādu, kas viņiem agrāk nav pat sapņos rādījies. Vai nu es nepratīšu šādu tādu dumu «et cum spiritu tuo» piepīt pie jūsu «dominus vobiscum»! Galu galā nav taču nemaz tik grūti staigāt jums apkārt kā kaķim ap karstu putru. Tāpat mazgāt jums rokas un liet no kannām vīnu . ..
— Labi, — feldkurats attrauca. — Tikai ūdeni gan man kausā nelejiet. Labāk jau tūliņ ielejiet arī otrā kausā vīnu. Vajadzības gadījumā es vienmēr došu zīmi, vai jums jāiet pa labi vai pa kreisi. Ja es paklusām iesvilpšos vienu reizi, tad nāciet no labās puses, divas reizes — no kreisās. Ar mišu grāmatu daudz nestaipieties. Visumā blēņas vien ir. Bail jums nav?
— Es nebaidos ne no kā, feldkurata kungs, arī no ministranta darba ne.
Feldkuratam bija taisnība, kad viņš sacīja: «Visumā blēņis vien ir.» Viss noritēja pavisam gludi.
Feldkurata runa bija ļoti īsa:
— Karavīri! Mēs šeit esam sapulcējušies, lai pirms došanās uz kaujas lauku pievērstu savas sirdis dievam. Lai viņš dod mums uzvaru un uztur mūs pie veselības! Es jus ilgi neaizkavēšu un novēlu jums visu labāko.
— Ruht! — nokomandēja vecais pulkvedis kreisajā flangā.
Šādu dievkalpojumu sauc par karalauka dievkalpojumu tāpēc, ka tas ir pakļauts tiem pašiem likumiem, kādiem pakļauta kara taktika kaujas laukā. Ilgajās karapulku gaitās trīsdesmit gadu karā arī karalauka dievkalpojumi vilkās varen ilgi. Modernās taktikas laikā, kad karaspēka pārvietošanās norisinās ātri un strauji, arī karalauka dievkalpojuma gaitai jābūt ātrai un straujai.
Dievkalpojums ilga taisni desmit minūtes, un tie, kas atradās tuvāk, nevarēja vien nobrīnīties, kāpēc feldkurats dievkalpojuma laikā svilpj.
Šveiks ātri uztvēra signālus, parādījās te labajā, te kreisajā pusē altarim un nekā cita neteica kā vien: «Et cum spiritu tuo.»
Viss ceremoniāls atgādināja indiāņu deju ap ziedokļa akmeni, bet kopiespaids bija labs un izkliedēja garlaicību, kādu dvesa putekļainais, drūmais apmācības laukums, kam aizmugurē stiepās plūmju gatve un atejvietas, kuru smirdoņa aizstāja gotisko tempļu mistisko vīraka smaržu. Visi bija labā omā. Virsnieki, sastājušies ap pulkvedi, stāstīja anekdotes. Viss ritēja pilnīgā kārtībā. Šur tur starp kareivjiem bija dzirdams: «Dod ievilkt vienu dūmu!» Un kā upura dūmi vietumis pret debesīm stīdza zilganās tabakas dūmu strūkliņas. Sāka smēķēt pat apakšvirsnieki, kad ieraudzīja, ka arī pulkveža kungs aizkūpina smēķi.
Beidzot atskanēja: «Zum Gebet!» — laukumā uzvirpuļoja putekļi, un pelēkais formas tērpu četrstūris locīja savus ceļus virsleitnanta Vitingera sporta kausa priekšā, kuru viņš bija ieguvis sacīkšu skrējienā Vīne—Medlinga «Sporta favorīta» kluba vārdā.
Kauss bija pilns līdz malām, un vispārējais spriedums, ko izsacīja rinda pēc rindas, vērojot feldkurata manipulācijās, skanēja:
— Izmeta kā ogu!
Šis dievam patīkamais darbs atkārtojās divas reizes, tad atkal atskanēja komanda: «Uz lūgšanu,» — orķestris laida vaļā, cik jaudas, «Dievs, sargi mūsu ķeizaru», un tam sekoja komanda «stāties» un «doties projām».
—   Savāciet tās grabažas, — feldkurats sacīja Šveikam, pamājot uz karalauka altari, — un aizvedīsim visu atpakaļ, ko esam patapinājuši!
Viņi brauca atpakaļ ar to pašu ormani un godīgi atdeva visu, atskaitot baznīcas vīna pudeli.
Un, kad viņi beidzot bija mājās, aizsūtījuši nelaimīgo ormani uz komandantūru pēc atlīdzības par ilgo braucienu, Šveiks sacīja feldkuratam:
— Padevīgi ziņoju, feldkurata kungs, — vai ministrantam jābūt tās pašas ticības kā garīdzniekam, kuru viņš apkalpo?
— Zināms, — feldkurats atbildēja, — citādi dievkalpojums neskaitās derīgs.
— Tādā gadījumā notikusi liela ķibele, feldkurata kungs,— Šveiks paziņoja, — jo es esmu ārpus visām ticībām. Man gan nekad neveicas.
Feldkurats uzmeta Šveikam skatienu, mirkli klusēja, tad uzsita viņam uz pleca un sacīja:
— Izdzeriet to baznīcas vīnu, kas vēl palicis pudelē, un tad varat uzskatīt, ka esat atkal uzņemts baznīcas klēpī.
______________________________________

Saite | Shave 'em Dry {10} sang along | Add to Memories


helvetica

(subjectless)

Apr. 20th, 2014 | 12:51 pm
posted by: helvetica

es laikam esmu beidzot kļuvusi pavisam veca - ieslēdzu TV un nevis ar antropoloģisku sajūsmu skatīju tur notiekošo, bet vnk nespēju saprast, kas tas par sūdu. Slēdz kuru kanālu gribi, visur kaut kādas šausmas - bērnu multfilmas, pārraides, raidījumi, mūzikas kanāli, filmas. Pie 'dzīvokļa jautājums' izslēdzu un ļoti sapriecājos, ka nedz man kameras tajā pusē jāstāv ar plastmasas nagiem bakstot lattelecom dāsnās dāvanas, nedz scenāriji jāraksta tupām filmām un ka beigu beigās es varu vnk ņemt, to visu izslēgt un nelikties ne zinis.

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


virginia_rabbit

huļi jūs man oliņu saplēsāt?

Apr. 20th, 2014 | 11:16 am
posted by: virginia_rabbit

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


indulgence

Χριστός Ανέστη!

Apr. 20th, 2014 | 12:16 pm
posted by: indulgence

Sveicu visus kristiešus, kā arī Lutura maldu mācības sekotājus, shizmatiķus u.c. apmaldījušos.

Tags:

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Apr. 20th, 2014 | 11:46 am
posted by: po

Saite | Shave 'em Dry {4} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Apr. 20th, 2014 | 11:43 am
posted by: po

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


virginia_rabbit

(subjectless)

Apr. 20th, 2014 | 10:40 am
posted by: virginia_rabbit

klausos radio Judaica, tur skan System of a Down

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


dooora

(subjectless)

Apr. 20th, 2014 | 11:21 am
posted by: dooora

Maijs, Miers, Darbs

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Apr. 20th, 2014 | 11:09 am
posted by: martcore

jums, kristiešiem, labi, a es ar saviem olimpa dieviem varbūt arī gribu svētkus
"artemīda ir piecēlusies", "dionīss ir salāpījies", "zeus - mardi gras of bestiality", etc!

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


indulgence

par gaumi

Apr. 20th, 2014 | 10:59 am
posted by: indulgence

Šķirojot piezīmju kaudzes un metot ārā visu lieko, uzdūros pirms gadiem 10-15 pierakstītam citātam, gan bez avota norādes (kas saprotami, jo nav jau fakta apraksts, bet tikai doma, pie tam visai apspriežama). Lapiņu izmetu, bet pašu citātu nolēmu saglabāt - moš kādreiz uznāks vēlme par to padomāt:

"Aristokrātiska sabiedrība, atšķirībā no demokrātiskās (buržuā) sabiedrības, jau no pirmssākumiem orientēta uz gaumes hierarhiju, kas pati par sevi liek nemitīgi orientēties nevis uz modernāko, dārgāko, bet kvalitāti, nemitīgi uz to tiekties. Filtrācija šajā sabiedrībā nenotiek pēc izglītības vai ienākumu līmeņa (tērējamās naudas apjoma), bet pēc gaumes un kvalitātes. Demokrātijas galvenā problēma ir tur, ka nauda nespēj atšķirt kvalitāti. Piemēram, jūs ieejat veikalā, kur plauktā blakus diskam ar ģeniālu filmu ir nopērkams totāls draņķis, un abas filmas maksā vienādi. Bieži pat draņķis maksā dārgāk, jo patīk lielākajaii sabiedrības daļai, kuras gaume ir neizkopta. Masu kultūra ir stabilizējoša, vienojoša sistēma kā kanona režģis. Kad personas individualitāte nav izveidojusies par personību, tai daudz vieglāk un komfortablāk dzīvot un izpausties šāda stabilizējoša režģa ietvaros, jo pati robežas noteikt tā nespēj."

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Apr. 20th, 2014 | 10:12 am
posted by: martcore

satīra
manas mīļākās vietas, protams
А Гребенщиков на самом деле Вокищнеберг
un
жизнь и карьера бетонщика на карьере

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


pajautaa

wizzair

Apr. 20th, 2014 | 09:08 am
posted by: sonnenwende in pajautaa

kā ir ar rokas bagāžu? pasūtīju lielo somu, nu ko var salonā ņemt, par brīvu ir tikai mazās. bet vai es varu rokassomu vēl ņemt? īsti nepielec, lasot mājās lapā

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Apr. 20th, 2014 | 09:47 am
posted by: martcore

siltais laiks uz ielām atnesis ilgos un nežēlīgos šnabju karus autdora reklāmu vidē
pagaidām uzvar absolūts, "ieraugi bijušo jaunā gaismā", wish i wrote it

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


par neikdienišķo

Apr. 20th, 2014 | 08:44 am
posted by: zuzanna

Man somā ir divas olas, kas krāsotas ar zīda kaklsaitēm, un 3 āboli no vecāku dārza. Esmu ceļā uz Rēzekni.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


mans Jēzus ir dzīvs

Apr. 20th, 2014 | 06:30 am
posted by: zuzanna

Man pašai ir neforša saaukstēšanās, bet pagājušā naktī lūdzu par daudzu cilvēku prieku šajos svētkos. Un man pašai arī ir liels prieks - par Jēzu, pa Viņa upuri un augšāmcelšanos, par uzvaru pār grēku un nāvi, par augšāmcelšanās spēku, kas mājo manī.
Sajaucu dievkalpojuma sākuma laiku un ierados pusstundu agrāk. Un tik un tā tas ir priecīgi.

Lai ko jūs svinat, lai jums priecīgi!

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


anna_alendorfa

1918. gada 12. februāris, pirmdiena

Apr. 20th, 2014 | 07:05 am
posted by: anna_alendorfa

Atkusnis!
Līdz pusdienām [privāt]stundas un latīņu valoda. Pie Ļenas sabiju visai maz, jo bija jāsteidzas uz pirmo lekciju, taču izrādījās, velti skrēju: Tihomirovs neieradās un mēs bijām pilnīgi brīvas. Mājup doties sanāca reizē ar Budakeru, kurš atal sūdzējās par Vasju. Ak, Kungs! Par ko tās mokas, un no kurienes tas Vasjā ir?! Ne viņš spēj mācīties, ne normāli uzvesties un, galvenais, nekāda aprunāšanās viņu nespēj ietekmēt.
Pārnācu mājās šausmīgi sliktā garastāvoklī, tāpēc darbi nekādi nepadevās. Izmazgāju matus, tad atluikušo vakaru sēdēju pie latīņu valodas, taču tā padevās lēnām un bez intereses. Klīst baumas, ka vācieši jau pavisam tuvu Kijevai. Ak, kaut nu viņi pēc iespējas ātrāk atnāktu un atbrīvotu mūs no šiem šausmīgajiem lieliniekiem.

Ļaudis baidās, ka pirms aiziešanas lielinieki uzsāks inteliģences grautiņu, daži pat nosauc konkrētu datumu, 15. februāri., kad tas paredzēts Nedod Dievs! Ap sirdi ļoti skumji un smagi!!!

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


kbrgs_

(subjectless)

Apr. 19th, 2014 | 11:39 pm
posted by: kbrgs_

draugi, kur lai es dabūju Kastaņedu latviski onlainā? Principā, kādas e-grāmatas vai kas tāds..nav kāda krātuve zināma? Ļoti gribas latviski ko palasīt

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


vistu_zaglis

Runājot par [nealgoto] darbu

Apr. 20th, 2014 | 04:45 am
posted by: vistu_zaglis

Jūs jautājat — mēs atbildam ar pretjautājumu:

Poll #20032 lcca
Open to: All, results viewable to: All

Opcija lasīt cibas caur CibasAppu

View Answers

Jā, obligāti, mēs pieprasām šito nekavējoties, lūdzu!
10 (38.5%)

Būtu kļova, bet mierīgi var iztikt arī bez
9 (34.6%)

Da priekš kam, lasīt var pārlūkā
2 (7.7%)

Pofig, nelietoju, vienkārši gribējās kaut kur ķeksīti ielikt
5 (19.2%)P.S. Frendu grupas un postēšana komūnās + vēl pāris fiškas un gļuku labojumi — jau drīz ar nākamo apdeitu, iespēja veidot pollus — sorry, nē, veselais saprāts ir svarīgāks, iztiksiet.
Tags:

Saite | Shave 'em Dry {4} sang along | Add to Memories


snorke

(subjectless)

Apr. 20th, 2017 | 03:43 am
posted by: snorke

dienas pavadam, blandoties apkaart, visa sala izbraukaata un izstaigaata krustu skeersu, galvenais - MILZU KAKTUSI un MILZU KIRZAKAS

ir siikas celjojuma grutiibas : apmetusies pumpaam un kasos (odi ? skudras ? alergija ? saule ? saals ?), peda sagriezta (akmens ? stikls ?) un gribu drusku maajaas (3 raksti gaida)

bet sobriid ir baltviins un olive spread uz rupjmaizes sausinjiem, pelikaans uz seetas, laiva pagalmaa

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


katze

ķeksīši -

Apr. 20th, 2014 | 04:16 am
posted by: katze

v .prispichila - pavasara tīrīšana, atrodot brunčus nevalkājami baltā krāsā, strauji pārvērtās pollokpriecīgā krāsu šķaidīšanā vannas istabā. vēlāk atcerējos, ka vienīgo reizi viņus uzviku uz sensenu randiņu. toties uz mirkli uzdzirksteļoja tā priecīgā lampiņa - līdz elkoņiem krāsās, viss tikai uz intuīciju un rezultāts, kas liek labpatikā murrāt.
ar šādu akadēmijtraumu ārstēšanas paņēmienu (patlabanējos prokrastinācijas tempos) izskatās, ka uz skates laiku, pēc nedēļas, man būs daudz pārkrāsotu apģērba gabalu.
nu un varbūt vēl daži pieveikti GOT sējumiņi..

v .es pa miegam runāju, dg pa miegam ņaud. kurš kuram līdzinās, nezinu

v .pēdējās dienas roka stiepjas pēc lāgerkvista grāmatas. ne tik daudz tāpēc, ka tematiski, bet pievelk īsie aprautie teikumi un atsvešinātība. un skats uz jebkāda veida ticību kā gandrīz neiespējamu domāšanas/jušanas kategoriju. lai cik pārlasīts, joprojām trāpa.

no reliģiskās puses skatot - smīns par nesen dzirdētu interviju, kurā ar sašutumu stāstīts par mēģinājumu notirgot ērķšu vainagu (ar visu sertifikātu), kas nācis no tā paša krūma un pēc tam svētsvinīga jūsma par autentiskā kapa apmeklējumu. ja jau credo quia absurdum, tad līdz galam. kas vainas krūmam?

v .zied manas mīļākas pavasara ne-puķes - kļavas.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


pajautaa

Pupturus bez ciešanām, pls

Apr. 20th, 2014 | 12:57 am
posted by: huinja in pajautaa

Labvakar!
Vai Cibas dāmas ir redzējušas Latvijas IRL veikalos krūšturus bez fakinā dzelža bļodiņas apakšā, kas nebūtu barošanas krūšturi, sporta krūšturi un/vai neglīti? Ja jā, kuros?
Tags:

Saite | Shave 'em Dry {15} sang along | Add to Memories


unpy

Bildīte iepatikās.

Apr. 20th, 2014 | 12:25 am
posted by: unpy

sabiedriskais transports )

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


crescendo

Wheel of Time

Apr. 19th, 2014 | 11:48 pm
posted by: crescendo

Huh?
Izrādās sanācis tā, ka šobrīd lasu pagājušajā gadsimtā izdotu grāmatu, kas svaigi nominēta šī gada Hugo?
Tagad bez noskaņojuma skatīties cauri gadiem - bet tiešām, nezināju, ka mēdz nomiēr arī šādi, visu 15 grāmatu megablāķi kopā..... GRRM eposam tak pēdējās divas bija atsevišķi, Nu ko, vismaz pieturos pie regulāri piemirstā principa ' kad nav ko lasīt, pārskatīt Hugo/Nebulas nomināciju sarakstus'

Nē, grāmatas nav sliktas. Arī tagad pie septītās vēl nav sākusi cīnīties vainas apziņa par vēlmi pamest pusratā vs vainas apziņa par to, ka nelasu kaut ko labāku. Pagaidām ir tīri labi, pat labāk par pirmo/pirmajām divām.
No otras puses... Nezinu, vai šī nu ir sērija, kuru es kādam īpaši censtos rekomendēt. Nekā tāāāda jau nav. Bet, cik nu saprotu, tā nominācija vairāk tāds kampaņas rezultāts.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


lemurs

(subjectless)

Apr. 20th, 2014 | 12:09 am
posted by: lemurs

pirmais vakars ar zemesvēžiem. vakar tirkšķa vēl nebija.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


mazaa_mija

(subjectless)

Apr. 19th, 2014 | 09:47 pm
posted by: mazaa_mija

es nesaprotu kādiem spēkiem mani Doo pamodināja bez 20 sešos un mēs paspējām aizmočīt līdz Arsenālam, kur trakais Pjero ārdījās tik labi, ka pat aizmirsu par savām nāvīgajām slāpēm un sāpošo dibenu, man liekas kādas divas rindas uz priekšu un atpakaļ tantiņas ģība no mana fūzeļa, bet ja tās solistes ūdens glāze būtu bijusi man rokas stiepiena attālumā, es pat nezinu....pēc tam es sabučoju Janu, kas arī izskatījās dikti apmierināts ar veikumu un mani spēki bija galā

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


unpy

Šodien ir tā diena,

Apr. 19th, 2014 | 09:44 pm
posted by: unpy

kad arī man nu jau sāk likties, ka ziema beigusies. Galu galā, vienubrīd až puskails pat biju izmeties, tēlojot daiļo dārznieku.

Saite | Shave 'em Dry {5} sang along | Add to Memories


zirka

(subjectless)

Apr. 19th, 2014 | 09:42 pm
posted by: zirka

cik es smuki olas nokrāsoju, pašai prieks
īpaši glaunas karkadē vārītās

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


etalonfunkcija

(subjectless)

Apr. 19th, 2014 | 08:37 pm
posted by: etalonfunkcija

Izgājām ārā uz īsu pastaigu (jo nogurums māca jau kopš paša rīta), un nogājām 12 kilometrus.
Tagad uz plīts vārās "viss, kas ledskapī" zupa, un nogurums ir vēl lielāks.
Vajadzētu nokrāsot olas. Piesolījos tumsiņā iet raut bērzam lapas. Pa visu mežu nevienu bērzu neredzējām, jāapskādē būs pie mājas augošais.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


rasbainieks

(subjectless)

Apr. 19th, 2014 | 09:30 pm
posted by: rasbainieks

atrasto mantu birjora lucavsalas filiāle ziņo:
malas saulesbriļļu nav (varbūt ir čomskī?), bet ir pelēcīga kosmeķička
vispār brīnišķīgi nosvinējām, visiem paldies
ābeļdārzs efektīgi noblietēts, zirkas karodziņi plīv
tūliņ ziedēs ievas


Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories