grizzly_bear

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 05:42 pm
posted by: grizzly_bear

ak, cik labi, ka tu klabi, ja.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


vistu_zaglis

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 04:28 pm
on air: The Sisters Of Mercy / Dominion | Mother Russia
posted by: vistu_zaglis

Lūk, teiksim, kino biļetes.

Kino biļetes var iegādāties internetos. Un saņemt 2 veidos, izdrukājamu PDF vai SMS formātā.

Izdrukājamais PDF sevī satur: visādus noteikumus un informāciju, svītru kodu divās vietās, biļetes numuru, vēl kaut kādu huiņu, slinkums tagad vaļā vērt un skatīties.

SMS sevī satur: rezervācijas numuru un nopirktās vietas.

Uzmanību — jautājums. A kakova, sobssna, hrena ir vajadzīgs viss tas vājprāts drukas versijā? Kāpēc arī tur nevarēja būt tā pati sešciparu kombinācija, izpildīta ar 42. izmēra Arial? Kāpēc es nevarētu vispār vienkārši šos cipariņus iegaumēt un nepostīt Brazīlijas mūžamežus, tērējot papīru?

Nicht saprōten.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


unpy

Sarunabaltsarkanās lentītes norādījumu žņaugos.

Oct. 31st, 2014 | 05:10 pm
posted by: unpy

"Lāčplēša dienu gaidot, Aizsardzības ministrija (AM) aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju nēsāt pie apģērba sarkanbaltsarkano lentīti, kas norāda uz 1919. gada 11. novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku"

Šeit ir daudz latviešu, visādos veidos Latvijas patriotu un vienkārši cilvēku ar zināšanām vēsturē, kāds man var paskaidrot, kā tieši sarkanbaltsarkanas lentītes nēsāšana pie apģērba ir saistīta ar 1919. gada 11. novembra izšķirtošo uzvaru, jo nevarētu taču būt tā, ka Aizsardzības ministrija nērš kaut kādas stulbības par pie apģērba nēsājamām lentītēm Latvijas karoga krāsās?

Papildjautājums - nēsājat/grasaties nēsāt šādu lentīti? Norādīsiet uz ko?

Saite | Shave 'em Dry {5} sang along | Add to Memories


auksts_entelekt

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 03:48 pm
posted by: auksts_entelekt

mīļie frendlistes zēni (un cipargalvu meitenes), cik liela iespēja piecus (sešus?) gadus vecu portatīvo padarīt drusku ātrāku un ne tik ļoti uz nerviem krītošu? Izdarīt tam pārinstalēšanu, vai kā jūs tur to saucat?
Un cik tas maksā?

Saite | Shave 'em Dry {8} sang along | Add to Memories


etalonfunkcija

Aptrakums

Oct. 31st, 2014 | 02:07 pm
posted by: etalonfunkcija

Izpētāmais materiāls )

Nupat kopumā būšu veltījusi jau 12 stundas čehu Ziemsvētku stikla mantiņu vēstures izpētei. Jā, man ir bijušas 12 brīvas stundas savas dzīves, kuras veltīt tieši šādai nodarbei. To sauc par māniju. Vai aptrakumu. Vai iedvesmu.

Viss sākās ar to, ka es iegāju antikvariātā un iegādājos 3 mantiņas (skat. augstāk). Jautāju pārdevējam, vai viņam ir nojausma, no kuriem gadiem tās ir. Viņš diezgan nepārliecinoši teica, ka varētu būt no 30.-40. gadiem, kam es īsti negribēju ticēt, tādēļ nolēmu šī temata izpētei pievērsties pati. Tātad, ir pagājušas 12 stundas, bet es esmu apmēram turpat, kur sāku, tikai noklausījusies 2 čehu radio raidījums, izlasījusi desmitiem rakstu internetā un apskatījusi simtiem un simtiem bilžu.

Noskaidrotie fakti:
* Pūstā stikla mantiņas (bumbuļus un figūriņas) Čehijā sāka masveidā ražot tikai pēc 1931. gada, pirms tam tās ieveda no Vācijas, kura savu preci sāka plaši eksportēt ap 1840. gadu.
* Līdz 30tajiem čehi savas eglītes greznoja ar pūstām stikla pērlītēm, kuras ar drāti savija dažādās neglītās figūriņās. Nu, tas bija pēc tam, kad viņi pārstāja eglītes greznot ar žāvētiem augļiem un saldumiem.
* Stikla egļu mantiņas Čehijā aizvien taisa tradicionālajā metodē - sakarsē stikla trubiņu (kuras aizvien iepērk no Vācijas) un izpūš no tās burbuli. Pēc tam to no iekšupes sudrabo (subdraba nitrāts + amonjaks), lai būtu izturīgāks un necaurspīdīgs. Angļu pasaulē dominējošais "mercury glass" apzīmējums šim procesam saistībā ar egļu mantiņām ir pilnīgs sviests, jo ne tur sakars ar dzīvsudrabu, ne ar īsto "mercury glass" tehniku, bet lai. Pēc tam bumbuli ar roku apglezno un pārdod. Mūsdienās izmanto arī sietspiedes tehniku ļoti skrupuloziem, bagātīgiem darbiem.
* Bumbuļi tehnoloģiski ir visvienkāršākie. Lai izpūstu perfektu bumbuli, darbinieks mācās dažus mēnešus. Lāstekas ir jau sarežģītākas, nemaz nerunājot par egļu galotnēm. Tomēr vissarežģītāk ir pūst figūriņas formās, tehnikas slīpēšana varot ilgt pat 5 gadus.
* Līdz 80tajiem Čehijā bija 5 bumbuļu pamatkrāsas, kuras jauca savā starpā, lai iegūtu toņus, bet kopumā tie bija apmēram 13, balstoties uz vienu no rakstiem. Mūsdienās esot ap 1500+ krāsu/spīduma variācijām (un tās ieved no Vācijas).
* Pagājušogad bija grandioza vēsturisko Ziemsvētku mantiņu izstāde Prāgā, uz kuru es neaizgāju.

Par izpētāmo materiālu:
* Visas 3 figūras ir pūstas formās. To var redzēt pēc raksturīgās sadalošās strīpas uz mantiņas. Nu, un pēc tā, ka tās ir figūras, jā.
* Mājiņai pa labi uz metāla cepurītes ir rakstīts "Czechoslovakia". Tātad tā vismaz ir vecāka par 1990. gadu.
* Krāsojumā vienkāršas krāsas, tomēr tas var arī neko nenozīmēt. Sarkanā visām vienāda, dzeltenās un zaļās mazliet atšķiras.
* Vienkāršas "cepurītes". Mūsdienās izmanto savādākas.
* Konkrēto formu meklējumi neko datēšanai nedeva. Visus 3 paraugus internetā atradu, bet čehi ir tādi tradicionālisti, ka reiz uztaisītu formu viņi lieto mūžīgi, tikai krāso trendīgās krāsiņās. Pūci, piemēram, var nopirkt pilnīgi jaunu, bet savādāk dekorētu.
* Neko neatradu par stikla krāsu izmantojuma vēsturi.

Tā, lūk. Viss. Eju dzīvot tālāk savu dzīvi.
Tags: ,

Saite | Shave 'em Dry {4} sang along | Add to Memories


par_velti

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 03:16 pm
posted by: helvetica in par_velti

lietot iesākti/palietoti, bet neizlietoti sekojoši ķermeņa kopšanas/kosmētiskie līdzekļi:

1) "Faith in Nature" ķermeņa losjōns, ar ķirbja kaut kādu tur ekstraktu 150 ml. Riebjas kā smaržo - šķiet, pēc vecas eļļas. citiem tā nešķiet, līdz ar ko citi var to ņemt un lietot.

2) "Dove" ķermeņa losjons ar iedeguma efektu, fair to normal skin, 250 ml. Tā pati smaržas/smakas problēma.

3) "Logona" kompaktais pūderis. 01 - Light Beige (fair). aplikatora nav.

bonusā var dabūt Bioderma krēma paraudziņus jutīgai/kuperozai sejas ādai. Pēc izvēles - ar pūderkrēma efektu vai bez. Kā arī Garnier paraudziņus jauktai/taukainai ādai.

Saite | Shave 'em Dry {4} sang along | Add to Memories


kants

rudens dekadence

Oct. 31st, 2014 | 03:27 pm
posted by: kants

vadīju savas dienas tiklā askēzē, bet šodien gan paveicu kaut ko patiešām pretdabisku, perversu: aizgāju skriet jau pirms brokastīm, stundu pa pārdaugavu, atklājot jaunus veistlandus kanālmalā.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 03:10 pm
posted by: diskurss in uzzinu_pedejais

... ka Džeksona Polloka uzvārds nozīmē kaut kādu tur mencu.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


zirka

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 02:46 pm
posted by: zirka

ja varētu iekonservēt apņēmības uzplūdus un noglabāt dienai, kad no tiesas būs vajadzīgs

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


aleja

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 02:20 pm
posted by: aleja

"Runājot par recenzijām, nevar runāt arī par autoriem, lai arī tu šajā diskusijā negribēji šai tēmai pieskarties. Latvijā recenzijas ir problemātiska lieta. Lai uzrakstītu labu recenziju, ir nepieciešams tāds pats talants, lai radītu labu mākslas darbu vai izstādi. Nepieciešami, pirmkārt, dabas dotumi; otrkārt, treniņš; treškārt, skolotāji. Tajā, ko sauc par mākslas kritiku, nav pārmantojamības. "Arterritory" ir spējīgi rakstīt cienījami kungi – Pēteris Bankovskis un Ivars Runkovskis, ko arī lasa. Jaunos, ko esam mēģinājuši piesaistīt, neviens nelasa. Mēs arī nespējam to pārrakstīt, jo tas, ko jaunie uzraksta, neder."

Saka Daiga Rudzāte diskusijā, ko es teikumu pa teikumam pārrakstu... Es varētu rakstīt visās ailītēs, kur jānorāda profesija, - pārrakstītāja.

(diskusiju neesam organizējuši mēs, un atšifrējis arī ir kāds man nepazīstams cilvēks)

Saite | Shave 'em Dry {6} sang along | Add to Memories


starro

Rudentiņis bagāts vīrs

Oct. 31st, 2014 | 01:20 pm
posted by: starro

Brokastis: auzu putra ar ābolu ievārījumu. krustnagliņu piegarša.
Pusdienas: kartupeļu, burkānu, sīpolu, ābolu sacepums ar svaigu puravu - ābolu - seleriju kātu - krējuma salātiem. ķimeņu un koriandra sēklu piegarša. Svaiga ābolu sula.
Launags: svaigu ābolu biezeņa un mannas uzpūtenis ar pienu. vaniļas piegarša.
Vakariņas: kārtainās mīklas pīrāgs ar ābolu pildījumu. kanēļa un kardamona piegarša. Svaiga ābolu sula ar ingversaknes uzlējumu / izvilkumu. muskatrieksta piegarša.
Naksniņas: divus gadus uz ozola skaidām izturēts Kurzemes kalvadoss, piņģerots. mazuma piegarša.

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


unpy

Tā diena.

Oct. 31st, 2014 | 01:28 pm
posted by: unpy

Ahā, tad šodien ir diena ar iespēju, ja vakarā pie durvīm zvanās kaut kādi dīkdieņi, sakliegt uz šiem diktā balsī - "Kādi, pie velna, heroīni? Lasaties prom, nolādētie narkomāni, kamēr policiju neesmu izsaucis!"

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 12:03 pm
posted by: ernuerna

Nē, es netaisos kļūt atvērta pieņemt to fakino halovīnu.
Šovakar pa vecpilsētu maršēšot kaut kāda "raganu, velnu un zombiju parāde", kā nopietnā balsī ziņo LR1 rīta ziņās - LATVIJAS RĀDIJO VIENS!!! APTVERAT?
un kretīniskie kaimiņu bērneļi klauvēs pie durvīm vakarā, es viņiem plānoju uzkliegt nelaipni un patriekt. (par laimi gan šovakar džeziņs, un varbūtība, ka trāpīšos mājās agri, ir nekāda)

Mēs skolā pieminējām veļu laiku, bija Mārtiņdienas izdarības, meteņi ar ķekatām, Pelnu diena!
Jūs skolā atzīmējāt Pelnu dienu? Labi atceros, ar kādu azartu šuvu mazos maisiņos un ome palīdzēja no krāsns izkasīt tīrākos un smalkākos pelnus, ko tajos sabērt. Un tad lielā jautrība bija visas dienas garumā censties apkarināt klasesbiedrus un skolotājas ar tiem maisiņiem.

Vēl ar krievu bērniem un viņu skolotājām no paralēlās krievu plūsmas kopā kalnā svinējām Masļeņicu, mielojāmies ar pankūkām, dziedājām dziesmas un kaimiņu krievu bērnu krievu tēvs mūs visus čupu čupā sakritušus pēc tam veda mājās ragavās, ko vilka brūns zirgs. Jokojāmies un smējāmies. Spīdēja spoža saule, bērzi līka sarmā, un sniegs gurkstēja zem ragavu sliecēm.

Vienas no mīļākajām bērnības atmiņām.

Tepat Latvijā, laukos, 90to sākumā.

Pēc tam gan nāca 94tais, Joņeva laika Jelgava un tā. Bet līdz tam - naudas mums nebija gandrīz nemaz, bet bija šie visi rituāli un tradīcijas, un nekad nenāca prātā, ka kaut kas trūktu.

Saite | Shave 'em Dry {4} sang along | Add to Memories


kuminjsh

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 12:59 pm
posted by: kuminjsh

Vispār jau Ziemssvētki nāk, ja kas.
Es te pirms kāda laika par to iedomājos un sāku krāt naudu, tb katru reizi, kad makā atradu "zelta dālderi" (50 centus) iemetu krājkasītē. Uz šo brīdi esmu sakrājusi vairāk kā 25 eiro, lūk. Un ņemot vērā to, ka vienlaikus čakli adu zeķes/cimdus radiniekiem, izskatās, ka kādam (tb man) uz Ziemassvētkiem būs jauka dāvana ;)

Saite | Shave 'em Dry {8} sang along | Add to Memories


pajautaa

Motorola mobilie - kur

Oct. 31st, 2014 | 12:34 pm
posted by: smille in pajautaa

Kurā veikalā ir Motorolas telefoni (ne internetveikalā)?
Gribu vēl šonedēļ paturēt rokās un drusku padarbināt Moto E un Moto G.

Saite | Shave 'em Dry {14} sang along | Add to Memories


grizzly_bear

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 12:33 pm
posted by: grizzly_bear

You had to get rid of your cat
As you said because of lack of food
You ain't got even money for that
You must be in a very strange mood

You fucked up your life
You fucked up your life
Your life is a mess
And I wonder why
You sit there and smile
Why do you smile?

Why did you show me your flat?
To think of it gives me the creeps
It's as dark as an asshole by night
It's so damp and cold it makes me sad

You've always been a very smart child
We always had a lot of plans
We always thought you'd make it in life
Why don't you even wash your hands

You fucked up your life
You fncked up your life
Your life is a mess
And I wonder why
You sit there and smile
Why do you smile?
Please,
Don't you smile!
Please,
Don't you smile!

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 11:47 am
posted by: martcore

xxx

ak jā, un tematiskā dziesma. reiz laikam ārzemju draugs ričards šo bija atsūtījis miksteipā, kad klausījos, smaidīju līdz ausīm, great minds think like a hive


Seems like folks turn into things
That they'd never want
The only thing to live for
Is today
I'm gonna put a hole in my TV set
I don't wanna grow up
Open up the medicine chest
And I don't wanna grow up
I don't wanna have to shout it out
I don't want my hair to fall out
I don't wanna be filled with doubt
I don't wanna be a good boy scout
I don't wanna have to learn to count
I don't wanna have the biggest amount
I don't wanna grow up

Saite | Shave 'em Dry {4} sang along | Add to Memories


racoon

Par uzņēmējiem džipā

Oct. 31st, 2014 | 11:33 am
posted by: racoon

Ļoti skumstu, ka man nav bijis tas gods krustot savus ceļus ar celtniecības industrijas zemajā galā virpuļojošo Uģi Strupuli. Pēc internetiem spriežot ļoti kolorīts kadrs, kādu dievzemītē nav mazums. Tagad varētu sekot garš viņa varoņdarbu uzskaitījums ar maniem komentāriem piedevām, bet ko nu tur daudz. Skumji tik tas, ka tādi ir un nenīkst ārā.

Vismaz man ir kam sekot un par ko interesēties. Ja kāds seko Jaroslavam, Elitai Platmalniecei vai Arvīdam Dinnijam Deģim, tad es sekoju Uģim Strupulim un kāri ķeru katru nākamo rakstu kur viņš pieminēts. Šodien pat nenocietos un uzrakstīju uz bauskasdzīve.lv redakciju, ka kā lasītājs, augstu novērtētu, ja kāds žurnālists, pirmdien pēc skolēnu brīvdienu nobeiguma ierastos ģimnāzijā un pārbaudītu – ir tas velna siltums vai nav! Tik ļoti man viņš interesē!

http://bauskasdzive.diena.lv/vietejas-zinas/valsts-gimnazija-siltumu-vel-tikai-sola-118631

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


pajautaa

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 11:10 am
posted by: bateraja in pajautaa

Sveiciens visiem cibiņiem! :)
Jautājums, uz kuru noteikti varēs atbildēt kāda dāma - kur TU internetā pērc skaistas zeķubikses?

Saite | Shave 'em Dry {4} sang along | Add to Memories


iive

helovīns pirms 8 gadiem

Oct. 31st, 2014 | 11:08 am
posted by: iive

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


iive

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 10:58 am
posted by: iive

It kā nav vairs nemaz tik auksts, bet vairāk kā iepriekš gribētos iekārtoties ar pledu pie kāda kamīna klusā un jaukā kompānijā un parunāt par visādiem sen aizmirstiem piedzīvojumiem. Un tāpat vien. Gribās to nepiespiesto tuvību un draudzību.

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


baseina anegdots

Oct. 31st, 2014 | 10:55 am
posted by: biezpientaure

apmeklētāja divdaļīgajā peldkostīmā - baseina uzraugam: vīrietis metinātāja brillēs nupat tik briesmīgi šļakstījās, ka man izplūda acu tuša!

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


nistagms

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 10:30 am
on air: Bell Witch - Rows (of endless waves)
posted by: nistagms

Mommy think I need to be alive, but doesn't think I need to enjoy being alive. I love my cat but she's sleeping right now and I have no one to talk at. I'm too exist to stupid.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


maga

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 10:20 am
posted by: maga

Man riebjas vārds "ietvaros". Vai es esmu vienīgā, kas cenšas izvairīties no tā izmantošanas tekstos?

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


klusais_okeans

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 10:12 am
posted by: klusais_okeans

jaunais krešs uz mani sāka skatīties tādām dievinošām acīm brīdī, kad ierunājos par savas personības destruktīvajām nosliecēm. nu kāpēc es nevaru iemīlēties normālos cilvēkos.

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


indulgence

savas tautas nīdējiem varētu šķist papolurarizēšanas vērts

Oct. 31st, 2014 | 09:17 am
posted by: indulgence

Citās zemēs pirmo kauju par savas valsts neatkarību atzīmē valsts mērogā, dievzemītē tā visu aizmirsta un interesē tikai marginālu entuziastu saujiņu.

http://www.ziedot.lv/lv/project/2037

Saite | Shave 'em Dry {9} sang along | Add to Memories


indulgence

kosmopolītu varzai ziņa par Marburgieti

Oct. 31st, 2014 | 09:14 am
posted by: indulgence

Interneta ārēs klejo vēsts, ka krieviski kā reizi nupat iznākusi Marburgas Viganta Jaunā Prūsijas hronika (Chronica nova Prutenica, 1394): Виганд из Марбурга. Новая Прусская хроника. [Mediaevalia: средневековые памятники и источники]. / Перевод и комментарии Н.Н. Малишевского - Русская панорама: Москва, 2014. Par pamatu ņemta Wigand von Marburg. Chronicon seu annales Wigandi Marburgensis, equitis et fratris ordinis Teutonici, primum ediderunt Joannes Voigt et Eduardus comes Raczynski. Posen (Posnaniae), 1842.

Saturs:
- Н.Н. Малишевский. Хроника герольда Тевтонского ордена Виганда из Марбурга (1394) 6
- ХРОНИКА ВИГАНДА ИЗ МАРБУРГА, рыцаря и брата Ордена Тевтонского, по заказу Яна Длугоша с рифмованной хроники Тевтонской на язык латинский переложенная 11
- CHRONICON SEU ANNALES WIGANDI MARBURGENSIS, equitis et fratris Ordinis Teutonici (текст оригинала на латинском языке) 135
ПРИЛОЖЕНИЯ 203
- А.Ванновский. "Новая Прусская хроника" Виганда из Марбурга (предисловие к первому изданию 1842 года) 204
- УСТАВ братьев Госпиталя св. Марии Германской 207
- АДМИНИСТРАТИВНОЕ устройство государства Тевтонского ордена 221
- ВЕЛИКИЕ МАГИСТРЫ (ГРОССМЕЙСТЕРЫ) ТЕВТОНСКОГО ОРДЕНА, фигурирующие в хронике, и годы их правления 223
- МАРШАЛЫ ТЕВТОНСКОГО ОРДЕНА, фигурирующие в хронике, и годы их нахождения в должности 223
- ВЕЛИКИЕ КНЯЗЬЯ ЛИТОВСКИЕ, РУССКИЕ И ЖЕМАЙТСКИЕ, фигурирующие в хронике, и годы их правления 224
- ГЕДИМИНОВИЧИ (генеалогическая таблица) 224
- ИЛЛЮСТРАЦИИ 224
- Н.Н.Малишевский. ДРАНГ НАХ ОСТЕН: Послесловие 242
- Литература 247
- Список иллюстраций 252

Kā pamatavots nezin kāpēc ņemts visai nekvalitatīvais un aplamībām pārbagātais Johana Foigta 1842. gada Pozenas (Poznaņas) izdevums, nevis SRP, t.i. kritiski vispārpieņemtais Teodora Hirša 1863. gada Leipcigas izdevums (Die Chronik Wigands von Marburg. Originalfragmente, lateinische uebersetzung und sonstige ueberreste. // Scriptores rerum Prussicarum. Zweiter Band / Hrsg. Hirsch Theodor - Verlag von S. Hirzel: Leipzig, 1863, S. 430-662). Iztikts arī bez jaunākās literatūras Ordeņa hroniku (Venta, Conenbergs) un karagājienu (Paravičini, Elerss) izmantošanas. Pie tam izskatās, ka Mališevskis (ar medievistiku šim kungam sakars varbūt hobija līmenī, viņš ir aizstāvējis Grodņas universitātē kandidāta disertāciju politoloģijā, tb vēstures procesos orientējas tāda vidusmēra žurnālista līmenī) tulkojis no poļu valodas, ar latīņu eksemplāru tikai “salīdzinot”. Tb šķietas vidusmēra tulkojums no pavisam švaka tulkojuma.
Arī pats saturs visnotaļ aizdomīgs: kāda joda pēc Ordeņa Statūti tur iebāzti, tad Ordeņa “valsts” administrative struktūra, tad “lielmestri”? Nu bet vieglu apskaidrību ievieš pēcvārds ar nosaukumu "Дранг нах Остен" (vēl tikai trūkst papildinājuma "псов-рыцарей"); lai gan, protams, visnotaļ iespējams, ka pēcvārdā virtuozi izskaidrots sakars starp klišejizēto XIX gs. nacionālisma saukli un viduslaiku heroldu.

Tā kā, pat ja ieraugat grāmatnīcas plauktā, iesaku trīs reizes padomāt, vai vērts tērēties. Varbūt tomēr labāk to naudu nodzert?
Tags:

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 09:12 am
posted by: fedrs

Nopērc 100 dalmāciešus un saņem vienu bez maksas.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 09:00 am
posted by: martcorevisiem perfektu čupčakus* un kūpinātas boavištas
FREŠTA FREŠTA RUMA RUMA JEI!

*sorre, tā mums lokālā meme tagad

Saite | Shave 'em Dry {22} sang along | Add to Memories


oblica

blisinu acis

Oct. 31st, 2014 | 08:53 am
posted by: oblica

Un vaarstu muti - vnk pipec tas kaiminjsh ir! Klausos/skatos riita panoraamaa sho otro reizi, nevaru paarstaat briiniities.

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


simamura

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 01:05 am
posted by: simamura

ne jau fotošops - bildes pēcapstrādes iespējas un tamlīdzīgas tehnoloģijas - laupa fotogrāfijai pretenziju uz īstenību. Brīnos, ka tāda tai vispār jebkad ir bijusi piešķirta. Un tomēr šķiet, ka ticība fotorealitātei kā kādam īstenības dokumentam šobrīd ir augstāka nekā jebkad.
Neatceros kur nesen garāmejot lasīju kaut kādas skrandas par telefonstila amatierfoto vai novērošanas kameras zemo kvalitāti kā attēla dokumentālās uzticamības garantu, un tomēr zinu tātad, ka ir daudz nopietnāki cilvēki, kas par to domā. Tikai jāatrod kur. Šodien vienkārši gribas vīpsnāt par rutinēto nepieciešamību viskautko dokumentēt ar foto (un video) palīdzību. Un jo "profesionālāku", jo tuvāku īstenībai. Un mana vīpsnāšana neattiecas tikai uz sadzīves dokumentēšanu vai žurnālistisku reportāžu, bet arī (vai arī - jo īpaši) uz ambiciozajiem "studijas" tipa inscenējumiem. Šāda motivācija - veidot foto ar nolūku gan steidzīgi reportēt, gan augstvērtīgi reproducēt - diskreditē taču visu fotomākslu visos virzienos. Ne? Kā lai tic Rukai, ja ir modes foto, un kā lai tic satelītfoto, ja ir trīs zibspuldzes opcijas spornoseksuāļa telefonā.
Es nejūtu foto, atvainojiet. Lai gan punktum man mēdz būt. Bet es arī uz gleznu vai galda lampu varu uzdročīt. Un labu vārdu.
Nē, man laikam par fotogrāfiju jāpalasa vairāk.

Saite | Shave 'em Dry {10} sang along | Add to Memories


penny_lane

(subjectless)

Oct. 31st, 2014 | 01:01 am
posted by: penny_lane

fragments no depresīvas sarunas.

-nu bet ko tu gribi darīt?
-es gribētu atsākt lasīt.
-tad lasi!
-es jau lasu.
-ko tad?
-grāmatu par pašnāvībām!

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


kants

klātbūtne

Oct. 31st, 2014 | 12:52 am
posted by: kants

lēni, rāmi izšķīst pretestība pret darbu, jo viss tāpat sueta, tāpat pats, tāpat šobrīd.
Tags:

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


usne

(subjectless)

Oct. 30th, 2014 | 11:54 pm
posted by: usne

jāguļ
jādzer piens
jāēd normāls ēdiens un vitamīni

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


helvetica

(subjectless)

Oct. 30th, 2014 | 10:10 pm
posted by: helvetica

Lasot prātā virpināju visādus izsakošus viltīgus apzīmējumus, sākot no žuļavska Fidelite līdz Bukowskim, māmiņas, sievietes, literatūras kanoni, dvēseles, nacionalitātes u.tml.
bet, nu, lasiet paši. Man šķiet, ka lasīšu vēlreiz. nekas īpašs varbūt, bet

otra literatūra ir stāsts par Tolstoju ģimenes karu. Sofija un Ļevs. Es nemaz nezināju. tik jocīgi. zināju par mendelsonu, kurš cīši runājis ar savas māsas vīru, lai šis pievalda savu sievu, lai šī savukārt neapkauno ģimeni ar saviem muzikālajiem izklupieniem. Vai Polu Klodēlu un viņa māsu. u.c., u.c.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


rasbainieks

kā frīlanceris sliedē koda

Oct. 30th, 2014 | 10:52 pm
posted by: rasbainieks

es taču biju attīstījusi disciplīnu, pa dienu intensīvi kapāt, vakarā nolikt visu malā un apzināti atslābt
tagad atkal viss vienā putrā, galā netieku, velku sliedi rītā vakarā un sapņos, rītā vakarā un sapņos

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


pajautaa

(subjectless)

Oct. 30th, 2014 | 04:27 pm
posted by: kbrgs_ in pajautaa

draugi cibisti, varbūt jums ir kāda informācija, vai ir iespējams izīrēt LV bruņas? Ne Romas gladiatoru, bet bruņas vulgaris; veidoju tērpus bērnu operai, un esam "iestiguši" tieši pie bruņām...ne teātros, ne operā nav. Paldies par palīdzību! UPD.: nepieciešams pieaugušam cilvēkam!

Saite | Shave 'em Dry {11} sang along | Add to Memories


bozena

(subjectless)

Oct. 30th, 2014 | 10:07 pm
posted by: bozena

Vakara pusē migla acīmredzot bija salīdusi Kapos. Kad gāju cauri, tur bija daudz, daudz miglas. Tik daudz, ka bija pat grūti elpot. Ziniet, dakter, kā pirtī, tikai aukstā. Es taisni brīnos, kālabad tur visādi emoļaudis nerīk bēdīguma seansus, un visādi kapu estētu pulciņi - kapu estētu fotosesijas.
Migla. Sašķiebušies un nesašķiebušies krusti. Aizaugušas, vientuļas kopiņas. Pieminekļi. Aizmirstsa kapličas. Kaili zari. Starp tiem mēness sirpītis. Skaisti taču!

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


par_velti

Ledusskapis

Oct. 30th, 2014 | 09:48 pm
posted by: violets_t in par_velti

Tiek atdots ledusskapis. Lietots, bet labi darbojas.
Electrolux ER4010b
Saldētava atsevišķi un apakšā, augstums kaut kāds 180 laikam.

Pašsavākšana no Spices rajona.


agrizsalcmanis @ hotmail.com

Saite | Shave 'em Dry {9} sang along | Add to Memories


sarkanvilks

(subjectless)

Oct. 30th, 2014 | 09:51 pm
posted by: sarkanvilks

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories