putnupr

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 01:13 pm
posted by: putnupr

šogad neesmu redzējusi varavīksni. šķiet, ka tā nekad nav bijis.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


morloku_karalis

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 12:33 pm
posted by: morloku_karalis

celtnieki, kas šobrīd remontē institūtu, ir vienkārši...

nu teiksim, šobrīd viņi satraukti skraida apkārt, jo ir aizcirtuši sava treilera durvis un atslēgas atstājuši iekšā. kaut kā tā arī te iet. salabotās grīdas ļoti cieši imitē veco, šķībo grīdu formas un pavērsienus. sienām arī negaidīti risinājumi. un šķirbas, šķirbas visur. un, protams, krietnus divus mēnešus aiz grafika.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


unpy

***

Sep. 1st, 2015 | 12:31 pm
posted by: unpy

Nekas, gan jau kaut kā sanāks pārdzīvot to vienīgo zinību dienu gadā un atkal ar tīru sirdsapziņu varēs baudīt tik ierastās stulbību dienas.

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


kautskis

Šī diena vēsturē (?)

Sep. 1st, 2015 | 12:33 pm
posted by: kautskis

Vispār es saprotu, ka šitādas lietas nekvalificējas kā ļoti aktuālas ziņas, bet tā ļoti dīvaini paliek, skatoties uz visādiem beidzamā laika pasākumiem. Ir aizdomas, ka mēs te redzam kaut ko kvalitātīvi jaunu, nevis iepriekšējo lietu turpinājumu. Vai, ja ne ko jaunu, tad vismaz kaut ko, kas tuvojas kritiskajai masai.

Piemēram, Brīnumzeme mums kaimiņos no šīs dienas ieviesusi jaunus noteikumus: tīmekļa lapām, kas reģistrē lietotājus no Krievijas, serveŗi ar šo lietotāju datiem jāglabā Krievijā. Un jo zīmīgi ir tas, ka Krievijas amatpersonas puslīdz oficiāli atzīst: neba nu tā uzreiz ņemsim un visas tīmekļa lapas medīsim, bet ir izveidota Juridiskā Bāze. Tas ir — ir likums, ja vajadzēs, cilvēkus atradīsim. Ir taisnība tajā teicienā, ka Krievijas likumu bardzību atsveŗ tas, ka tos īpaši neievēro. Bet šādi likumi atceļ visu likumu jēgu. Tā vietā, lai viņi būtu skaidri noteikumi, ko drīkst darīt un ko nē (še pasmejamies), likumi kļūst par instrumentu, ar ko sodīt varai nepaklausīgos. Vai, kā šinī gadījumā, jebkuŗā laikā apkaŗot ļaunos ārvalstu spiegus, kas lūko piegānīt dzidro krievu garīguma avotu.

Tikmēr pa TV rāda ainas no Budapeštas, kur policija bloķē dzelzceļa staciju, lai migranti nebrauktu apkārt. Un internetos nebeidzas ziņas, šēri un laiki "Melnais nogalinājis baltādaino eiropieti", "Arābs piekāvis puisēnu zilu acu dēļ", "Migrants atņem maizes garoziņu baltādainam grūtdienim". Kaut kā pārlieku nelāgi atgādina trīsdesmito gadu laikrakstus ar ziņām "Žīdu tirgotājs āriešiem pārdod ar sifilisu aplipinātus pīpju kātus". Nav pat runa par to, cik daudzi no šiem virsrakstiem ir sadzejoti — protams, melnādaini cilvēki mēdz nogalināt un apzagt citus cilvēkus, gluži tāpat kā baltādaini cilvēki. Šķērmi sametas tad, kad tas tiek izmantots, lai veselai cilvēku grupai atņemtu cilvēcību.

No tā laikam nevajag pārāk daudz ko atvasināt, bet nesanāk atbrīvoties no domas, ka vispār šodien var atzīmēt ne tikai pirmo skolas dienu, bet arī 76. gadadienu kopš 2. pasaules kaŗa sākuma. Kaut kā tas viss ir redzēts vēstures grāmatās — cīņa pret deģenerāciju, nācijas atdzimšana, noteiktu cilvēku grupu pasludināšana par nevēlamiem un aicinājumi cīnīties pret tiem, kas tomēr šai nevēlamajai cilvēku grupai uzdrošinās pastiept palīdzīgu roku.

Tad nu, atzīmējot pirmo septembri otrajā nozīmē, gribētu novēlēt nezaudēt cilvēcību arī tad, ja tā paliek par deficīta preci. Nenoliedzami, ir kārdinājums pasludināt — nu nē, cilvēcības pasaulē ir tik maz, nedāļāsim to pa labi un pa kreisi, dosim to tikai tiem, kas ir pietiekami līdzīgi mums. Bet šāda domāšana ved strupceļā: cilvēcība ir starp tām retajām lietām, kas paliek vairāk, kad ar to dalās.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


dziivo_te

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 11:50 am
posted by: pashizgaazeejs in dziivo_te

labrīts zinību dienā! iekams izšķirstu visus portālus un grupas, padodu ziņu arī šeit par to, ka kāda jauniete (tā būtu tā pati es) ir istabas meklējumos kaut kur rīgā (preferenču lokācijas ziņā maz pagaidām). vislabprātāk gribētu vienistabas dzīvokli, jo mana pirmā pieredze ar īrēšanu kopā ar nepazīstamiem cilvēkiem beidzās mazliet gražīgi (lieta tāda, ka ik pa laikam es ļauju pie sevis pārnakšņot draugiem un ceļotājiem, kas gan vienmēr ir kārtīgi un pieklājīgi ļaudis, bet, redz, ir tādi cilvēki, kuriem nepatīkami sava virtuvē saskrieties ar kādu svešu, ekh), bet principā esmu arī gatava dot vēl vienu iespēju gana atvērtiem dzīvokļbiedriem. pašai man nav problēmu nedz ar kaķiem, nedz tīrību, nedz mantu un maltīšu dalīšanu, komforta līmenis - pietiekami zems, lai es apsvērtu arī malkas apkuri/koplietojamu sanitāro mezglu etc. - der arī komunalkas. forši būtu, ja atrastos vieta arī velosipēdam. naudiski - robežās no 150- 200 eirām, ieskaitot kom.

mvernera[at]gmail.com

Pateicos.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 11:53 am
posted by: martcore

man ir jauns varonis
diemžēl laikam studijā taisīts (mēs ta savus galvenos psihopātus zinam), a žēl

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


kuces_kundze

skola- sab.transports.

Sep. 1st, 2015 | 11:50 am
posted by: kuces_kundze

tas, ar ko man asociējas braukšana uz skolu - biju ļoti īsa un pārāk daudzus gadus mana seja bija perfekti nolīmeņota ar citu cilvēku dibeniem.
so going to school was literally through someones' ass.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


vilkate

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 09:07 am
posted by: vilkate

Ne pagājšnakt, bet vēl nakti pirms tās, izslēdzu gaismu un gandrīz jau aizgāju gulēt, bet vēl taču Mēness, vēl jāiziet uz balkona, tikai uz mirkli. Bija Mēness un dārzs ap to, un gaiss rudenīgi dzestrs, tik patīkams pret ādu, un migla. Mīksti, apaļi vāli, iegūluši katrs savā šķērsielā starp mājām, izplājuši dūmakainos vēderus pret sudrabu debesīs un aizklājuši dzeltenās laternas; tajos varētu ietīties un aizmigt, tikai pirksti saltu. Sazin kā migla bija uzrāpusies līdz manam piektajam stāvam un pār plecu atskatoties redzēju, ka arī istabā ir vāls ievelējis, ietinot sevī visus tumšos kaktus un asos stūrus. Mēnessceļš uz grīdas bija piepeši kļuvis par atvērtām durvīm, un bija tik dzestri un viegli uz tā sliekšņa būt.

Un migla kā jau migla, tā nekad nav viena vai tukša, bet naktīs kā šī it īpaši. Tā ir baldahīns pār svētku gājienu, tā ir slēdzenē ielikta atslēga un neuzbāzīgi kaislīgs aicinājums pievienoties. Kuries, kuries, migla, kur ies'? Es jau nāk'! Ļauj tik apvilkt putnaspalvu apmetni, ļauj iedegt kaulu lāpas un likt briežragu kroni galvā. Es ir gandrīz gatavs.

Pret rītu pasaule bija jau cita.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


_re_

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 11:37 am
posted by: _re_

tas tiešām ir pērkons, Pērkoņtēva līdzjūtības zalves? vai Ādažu poligona jaunākie izmēģinājumi smagajā artilērijā? diez vai Franču liceja salūts, tas bija pirms stundas, ass un griezīgs, taisni pelēkos, smagos lietus mākoņos.

par šodienas neizbēgamo. jaunākais jau vakar saprata, ka nafig, uzgrieza 39.5°. vecākā šorīt plāniņa vidū dusmojās un pat apraudājās, ka neies, ādas jaka pazudusi.

par sezonas neizbēgamo. labi. mazāk sūrst atgriezties mūros un pienākumos.

Saite | Shave 'em Dry {5} sang along | Add to Memories


zirka

uz patīkamas nots

Sep. 1st, 2015 | 11:04 am
posted by: zirka

sveiciens visiem, kuri mācās un vairs nemācās, vai vēl nemācās, vai māca citus, vai atmetuši šo nodarbi kā bezjēdzīgu, vai tādiem frīkiem kā es, kas izglītības iestādē iestrēguši vēl citu iemeslu dēļ, utt. utt., laba vēlējumi zinību dienā, tātad!
uzmanību, zem kata apsveikuma attēls ar taksidermētiem skolēniem )
Tags:

Saite | Shave 'em Dry {5} sang along | Add to Memories


pickle_jar

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 10:44 am
on air: Bonobo - First Fires
posted by: pickle_jar

Vienam no iemesliem tam, kāpēc jūlijā piestājām Serbijā - Slobodanam, par kuru jau reiz rakstīju, domāju, jāvelta ir atsevišķš ieraksts. Baudot garumzīmes un lietaino dienu, ļaušu tam tapt.

Pēdējo reizi Slobodanu satiku Vraņačka Baņas festivālā pērnvasar. Toreiz - daļēji viņa Aspergera, daļēji pārpratuma dēļ - mums sanāca sadirsties (long story short - pārcēlām viņa lauku apmeklējumu par vienu dienu, ko viņa paranoju un konspirācijas ģenerējošais prāts nolasīja kā zīmi, ka vispār nevēlamies pie viņa braukt), taču situāciju pēcāk, šķiet, veiksmīgi nogludināju. Tā nu pirms ceļa viņam rakstījām - ok, vecīt, mājās būsi? un atgriezāmies Bresno Poļē. Kad Slobodans mūs sagaidīja pieturā, man bija vien aptuvena nojausma par to, kādā ahujā tobrīd varētu būt mana māsa. Viņš bija nometis daudz svara. Reāli daudz, turklāt uzaudzējis muskuļus. Daļu pārvērtību redzēju jau Vrjaņačkā, taču arī man galvā ik pa laikam iezibsnīja pa maziņai pizģeca dzirkstelītei.

Lai nu kā, atkal tā pati TV telpa, tikai zāli nomainījusi vectēva 40-gadīgā rakijas pudele. Dienas aizvadām, skatoties jūtubī video, kuros galvā drāzti amerikāņu jaunieši cenšas dienā uzņemt 20 000 kcal, blenžam Trailer Park Boys (omg, kur šis seriālis bija līdz šim?!!), četras, piecas, nezinu cik cīgpaciņas. Līdz vakaram jaunskungs ir izdzēris teju visu rakiju - aptuveni litru un stāsta par savām neveiksmēm teātra režijā, par to, kā pilnīgā pipelē iet vadīt lekcijas Kosovas Universitātē, par to, kā viņa dzīvokli ik pa laikam apmeklē pilnīgi svešs čalis, kurš klusēdams pasēž pie teļuka un vienkārši aiziet prom, tā arī nepateikdams ne vārda. Šobrīd Slobodans raksta grāmatu. Domāju, tur sanāks vai nu kas absolūti ģeniāls vai arī pilnīgs mēsls. Tātad, litrs rakijas, mums - vīns. Izlemjam iet ārā. Ap to laiku cincī ir visi, upē tiek mesti akmeņi. "Imagine if one of us needed to take a piss when omegle connected us! This moment would've never happened!" - pār mani nāk, kā tobrīd likās, šokējoša atklāsme. Bet jaunskungs (svarīgi - arī šoferis) ap to laiku ir tik lielā kunga prātā, ka vārdu vietā atbild ar kaut ko un lielu smiešanos. Doma par nosišanos ar viņu pie stūres, lai arī klātesoša, tomēr tobrīd likās pastulba. Nosisties Serbijas pāķos tomēr nav tik traki kā, piemēram, nomirt tā, ka tevi neatrod. Dzīvajos palikuši, braucam uz Slobodana bijušo sākumskolu. Kad saku, ka laikam iešu pamīzt pie viņa skoliņas, Slobodans atsaka vien - please, do! Situācija laikam ļoti sajūsmina visus, esam laimīga trijotne kura no tiltiņa spļauj turpat esošajā upē. Kad ejam satikt Slobodana bērnības pacanus, viņi netic nedz viņa svara zudumam, nedz tam, ka dodamies uz Mongoliju.

Naktī esam mājās. Slobodans it kā mums pagatavo kafiju, it kā kur aiziet, bet ir skaidrs, ka rakija spēkavīru ir nogāzusi. Pēc kāda laiciņa aiziet gulēt arī māsa. Man paliek visas kafijas, noskatos Tarkovska diplomfilmu. Kad no rīta Slobodanam prasu, vai nemoka pohas, viņš nosaka: "No, in fact, I'm still drunk." Brokastis, auto un atā.

Vot tā, paldies urīnpūslim, paldies omeglei.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 11:00 am
posted by: martcore

nesen lj lasīju ierakstu par tēmu "ko mācīt bērniem skolās"
manuprāt bērniem skolās būtu jāmāca, lūk, kas
tiem mūsu reģionālajiem laikabiedriem, kas nākonē atbrauks uz rīgu, kaut ko paskaidrot par dzīvi lielpilsētā
jo es katru reizi esmu reālā ahujā no pāķiem, kas vēlas uzzināt, kā daudzstāvu namā dzīvokli otrajā stāvā un dzīvokli pirmajā stāvā savienot ar ērtām spirāļveida kāpnēm
ar grūtībām noturos nepajokojot par sivēniem pagrabā

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


usne

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 11:02 am
posted by: usne

pat miss trouble jaunā pleiliste saucas: baby, baby, bay
tā laikam tāda noskaņa, kad vasara jau beidzas, bet rudens vēl nesākas

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


usne

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 10:52 am
posted by: usne

šonakt sapnī, kāds par kuru man nav vienalga teica, ka neskatoties uz to visu kas ar mums kopā notiek, tas nav nekas īpaš un tam nevaidzētu pievērst pārāk daudz uzmanības.
sabēdājos, jo sapņiem uzticos vairāk kā realitātei.
no otras puses skumjas samazinās roku rokā ar nogurumu un tas lietuss aiz loga šķiet pat tīri patīkams.
katrā ziņā melanholija vienmēr ir bijusi daļa no manis un tikai tagad sāku pārstāt tai meklēt cēloņus, jo tie vienmēr būs īsti vai izdomāti.

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


kautskis

Sveicieni, sveicieni!

Sep. 1st, 2015 | 10:50 am
posted by: kautskis

Nu ja, tad nu es ar visus sveicu pirmajā septembrī, gan tos, kas iet uz skolu, gan tos, kas ved bērnus uz skolu, gan tos, kas cer biodiversificēties uz pirmā septembŗa rēķina, lai jums visiem jautri!

Vispirms vēlētos aktuālu public service announcement. Gana gaŗie jaunieši, kas sabiedriskajā transportā pārvietojas ar mugursomām — esiet tik laipni, brauciena laikā tās noņemiet un paturiet rokā! Uz maziem bērniem tas neattiecas, bet, kad tāds sprauns teļš tev ar mugursomu stūrē taisni krūtežā — nu nav tīkami, it nebūt nav. Ja soma ir jums uz muguras, tad (ja vien jums nav acis pakausī) jūs neredzat, kur viņa dzīvojas. Un ko tad, ja man sejā?! Tāpēc noņemiet mugursomas, un nevienam netiks nodarīts pāri.

Tad vēl es gribēju pateikt, ka man šodien pirmo reizi uznāca tāda kā nuostaļģija pēc preža Bērziņa. Nē, nē, uzklausiet! Rīta panorāmā prezim Vējonim prasīja, kas nu esot tā trakākā delverība, ko viņš sastrādājis pirmajā septembrī, un viņš kaut ko teica par meiteņu bižu raustīšanu, tā atbalstot veselu kaudzi nelāgu stereotipu, piemēram, to, ka meitenēm noteikti ir bizes, uzmanību viņām (meitenēm, ne bizēm) var izteikt, tikai kaut kā viņas aizskarot un puiši noteikti ir kaut kādi nūģi, kas nemāk ar meitenēm runāt, tikai raustīt. Diez kas nav, ne? Prezis Bērziņš par trakāko delverību lepni varētu atbildēt: vienreiz pirmajā septembrī es piesolīju pa purnu žurnālistiem! Lai gan vispār jau es saprotu, ka viņš to nekad neteiktu, un nuostaļģija pāriet, vēl nesākusies.

Un vēl: tiešām iejūsmina, līdz sirds dziļumiem iejūsmina, cik precīzi nomērīta vasara ietrāpījusies. Nu, ne sākums — sākumu var atlikt un atlikt. Bet beigas — hop, kā ar nazi! Skatījos no rīta uz cilvēkiem vējjakās, lai gan vēl vakar visi staigāja uzlocītām piedurknēm — un jap, nenopriecāties, kāda mums kārtībiņa te valda.

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


virginia_rabbit

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 10:44 am
posted by: virginia_rabbit

sēžu satori, dzeru kafiju un ēdu cepumiņus.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 10:40 am
posted by: martcore

nu un jāsaka
ka tas, kas līst uz galvas (jūs, tie kas ar lietussargiem, to nejūtat) ir aizvien silts un mīļš summer rain
tā bija belindas kārlailas dziesma?

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


zirka

uz nepatīkamas nots

Sep. 1st, 2015 | 10:36 am
posted by: zirka

šorīt manu acu priekšā uz trotuāra, brīvības/bruņinieku stūrī saskrējās divi velosipēdi. tas, kurš ar bērnu sēdeklīti aizmugurē, nogāzās pavisam. kretīns bez bērnu sēdeklīša tā arī aiznesās tālāk uz priekšu. bērna sēdeklītī, lai slavētas debesis, nebija

man būtu bail bērnu vest pa rīgas ielām ar velosipēdu
vispār dažbrīd dzīvot bail, ja tā padomā

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


kinskis

n_komentārs

Sep. 1st, 2015 | 10:32 am
posted by: kinskis

neraudi, sīrupiņ

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


pa_leeto

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 10:10 am
posted by: brr in pa_leeto

Sveiki, cibas biedri!

Kā gadījies, kā ne, man uzdāvināju šādu 25 cm diametra metāla galda ventilatoru. Šāds te

Bet - es neko tādu nemēdzu lietot. Varbūt kādam citam noder.
Konstatēju, ka ebay`ā tāds nāk par `17 €, es neatteiktos no kādiem +-10.

P.S.

Atrodas Rīgā, centrā.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 10:16 am
posted by: martcore

VISIEM GLADIOLAS!

izgāju no mājas ārā, no kaut kurienes sāka virsū krist ūdens
tagad sēžu zem ventilatora un žāvējos

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


siltavieta

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 10:13 am
posted by: siltavieta

modinātājs ir pērkona mazais brālis. es iedomājos, kā modinātājs teica pērkonam, bet davai, es vēl arī vibrēšu.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


rasbainieks

biodiversitāte

Sep. 1st, 2015 | 10:02 am
posted by: rasbainieks

pirmais septembris freidfreidlistē

Saite | Shave 'em Dry {8} sang along | Add to Memories


zazis

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 09:35 am
posted by: zazis

Ja noklusēt ir tas pats, kas melot, tad vaidzētu visiem radiem, draugiem un paziņām regulāri teikt visu, kas man viņos konkrētajā brīdī neiepatīkas - tu resns, tu stulbs, tu vienkārši pimpis utt.

Mani māc smagas aizdomas, ka ļoti ātri neviens mani negribētu redzēt.

Strpct, es zinu vienu tādu, kura uzskata, ka viņas pienākums ir visiem pateikt, ko viņa domā. Redzēt to kuci nahuj negribu. :)

Saite | Shave 'em Dry {6} sang along | Add to Memories


chimera

superfūds

Sep. 1st, 2015 | 09:30 am
posted by: chimera

bulgāru kolēģe stāsta, ka vienīgais, kas viņai palīdz pārvarēt saules un citus trūkumus latvijā, ir dienišķā GRIĶU uzņemšana organismā.

go griķi go (2)!

Saite | Shave 'em Dry {6} sang along | Add to Memories


sirdna

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 09:24 am
posted by: sirdna

Rudens šogad diezgan centīgi seko kalendāram. Septembris, ziniet. Pagāš mīļš vasariš.

Saite | Shave 'em Dry {26} sang along | Add to Memories


sarkanvilks

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 09:06 am
posted by: sarkanvilks

izsalkušie spoki

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


po

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 09:10 am
posted by: po

Lai arī mēnēši pastāv tikai iztēlē, bērnu prāti izveidojuši drūmu 1.sep. egregoru. Tāds rītiņš, kad varētu iebraukt tanki un pavērties zeme.

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


virginia_rabbit

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 09:03 am
posted by: virginia_rabbit

- Eižen, huļi tu neēd Cini Mini?
- Cini Mini ēd tad, kad plebeji nāk [ciemos]

Saite | Shave 'em Dry {6} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 08:48 am
posted by: dienasgramata

Delfi ir burvīgi - "policija aizturējusi pedofilu, cietušie ir no 14 līdz 20 gadiem veci". Kad žurnālistiem beidzot iemācīs pedofilijas definīciju? http://www.delfi.lv/news/national/criminal/policija-aizturejusi-kartejo-pedofilu-liels-cietuso-skaits.d?id=46402765

Skaidrs, tas ir policists Ķuzis, kas viņu nosauca par pedofilu http://skaties.lv/latvija/kriminalzinas/policija-aiztur-pedofilu-kurs-seksuali-izmantojis-daudzus-zenus/ Varbūt turpmāk jebkuru noziedznieku sauksim par pedofilu - nu, lai vairāk klikšķu un laiku?

Saite | Shave 'em Dry {4} sang along | Add to Memories


neraate

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 08:46 am
posted by: neraate

visu vakardienas cepienu palaidu garām. vienīgais, ko varu pateikt sievietēm - beware! bērns var ļoti izskatīties pēc tēva. kā divas ūdenslāses. lol

Saite | Shave 'em Dry {6} sang along | Add to Memories


virginia_rabbit

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 08:00 am
posted by: virginia_rabbit

"ja tārps attīstās izolācijā, bez pieskaršanās citiem tārpiem, viņš nekad nesasniedz normālu izmēru"

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


sickboy

(subjectless)

Nov. 1st, 2019 | 02:44 am
posted by: sickboy

Es miilu Dievishkjo Buutni, vinja ir briinishkjiiga. Un es ticu, ka reiz mees buusim kopaa, jo Dievs taa veelas (taa teica Agnese). Un es dziivoshu ar vinju kopaa, bet dazhaadaas istabaas. Un mums buus, par ko runaat un sarunas buus dziljas un jeegpilnas (nevis striideeshanaas par Agneses legjitimitaati vai vakciinu svariigumu). Un es vinju cieniishu un vinja cieniis mani, jo mees abi cienam patiesu savienoshanos. Mees esam visforshaakie. Tikai vinja manii rada kautriibas un cienjas kokteili, ko sen jau nav radiijusi neviena sieviete. Vinja ir veca dveesele.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


sickboy

(subjectless)

Nov. 1st, 2019 | 02:26 am
posted by: sickboy

Man tagad uzausa gaisma, ko Agnese bija domaajusi ar: "Tu tagad tiiri tehniski nespeetu buut ar vinju (dviinju liesmu) kopaa." Kas nostiprina manu ticiibu, ka Dievishkjaa Buutne patieshaam IR mana dviinju liesma!

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


norakstiits

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 12:49 am
posted by: lidot in norakstiits

"Kopdzīve vispār ir tāda sarežģīta spēle un, jo ilgāka, jo sarežģītāka. Uzvar vai nu abi, vai nu neviens," rakstīja [info]unpy

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


ena

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 12:44 am
posted by: ena

Tagad es esmu nopelniijusi laimeet loterijaa daudz naudas

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


penny_lane

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 12:35 am
posted by: penny_lane

ieraudzīju m_s parlamenta bildi un atcerējos, ka tā taču bija vienīgā reize, kad publiski sāku raudāt līdz pat... nu stipri pāri 20. vispār hvz, kad sāku spēt raudāt par niekiem. un toreiz ieslēdzos apkopējas skapī vai tamlīdzīgā huiņā. jo neviens nedrīkstēja mani redzēt raudam, bija gana šausmīgi, ka manīja asaras saskrienam acīs. par to, ka mani necieta tik ļoti, ka bija vienīgo no mūsu partijas izsvītrojuši - un tā no sirds. tas ir, biju pieradusi nepatikt, bet videnē bija parādījusies vismaz kaut kāda cerība. un tai skapī es izdomāju, ka neviens un nekad vairs man neliks justies slikti tādā veidā. nu tipa izmisīgas vēlmes patikt dēļ. un tagad, kad cilveki man itin bieži jautā, kā var būt tik vienalga, ko citi domā, man vienmēr gribas teikt, ka vienalga jau nav. bet divreiz vienu skapi nepieraudāsi, spīts var daudz.

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


likcepure

Saruna pie kolas tases

Sep. 1st, 2015 | 12:37 am
posted by: likcepure

E: "Uzdāvinām Jānim Dombravam jaunas bikses?"
A: "Labi."

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


pickle_jar

(subjectless)

Sep. 1st, 2015 | 12:03 am
posted by: pickle_jar

Nezinu, kas pēdējā diennaktī ir priecējis vairāk - šoferis, kurš, redzēdams, ka līdz Tallinai vis netiksim, atstāj mums pārnakšņošanai savu sporta zāli, vai visi Igaunijas lauku večuki, kas ved pa 5 km, vai meitene uz Pleskavas piķa, kura uz Rīgu aizveda, auto skanot Dakha Brakhai, vai vienkārši biedri, kuri ķengaragā sagaida ar vīnu un pelmeņiem. Vai būt mājās - fuj, te labāk nespriedelēt, sāksies vēl stulbas domas par to, nahujam pēc 3 ned. kaut kur speros, ja šeit ir tik jauki un mīlīgi. Priecāsimies, ko citu.

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


sickboy

(subjectless)

Oct. 31st, 2019 | 11:56 pm
posted by: sickboy

Man patika braukaaties ar velosipeedu ar Dievishkjo Buutni. Un runaaties par viskautko pie kugjiem. Tagad man patiik to atcereeties.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories