chimera

(subjectless)

Jun. 26th, 2017 | 07:01 pm
on air: Sephiroth
posted by: chimera

1. žarbo depo 2004. (?)
2. sui generis umbra kernavē 2005. (?)
3. traur zot un claustrum sapņu fabrikā 2002. (?)

pārējie sadalās "viss ļoti jauki, bet nekas Tāds" (piemēram, einsturzende neubauten stokholmā), "nogalinoša meh skaņa" (paradise lost ķīpsalā visspilgtākais piemērs), "skaņa wow, bet tāpat atnācu hohmas pēc" (piemēram, manowar viļņā) vai "vajadzēja būt wow, bet nez kāpēc nebija" (piemēram, current 93 sanktpēterburgā).

nu, vēl varētu pievilkt
4. a silver mt zion (ķīpsalā? sen)
5. swans vefā (sen)
6. moon far away zarasos 2007.

psc, es gadus desmit neesmu bijusi uz jumtu nost raujošu koncertu :(
also, man patīk tikai visādas obskūras grupas.

Saite | Shave 'em Dry {9} sang along | Add to Memories


vistu_zaglis

(subjectless)

Jun. 26th, 2017 | 04:45 pm
mood: Gut
on air: Live / The Sanctity of Dreams
posted by: vistu_zaglis

Oj dieniņ, kā es vakar uz Braníku braucu. Es gan nezinu, vai vārdos var nodot visu situācijas traģiskumu. Bet es mēģināšu.

Dodos, vārd'sakot, pie vakara kādu burgeri apēst, rīsērčoju maršrutu. Google saka – īzī, čuvak, kāp reku autobusā, pārbrauc pāri upei, un tālāk jau ar roku padot, kājām aiziesi. Aha, kā tad, Google, kā tad, tu pati esi to kalnu redzējusi, kurā man jānokļūst? Sagūglē, bildītes apskaties, es tajā figņā nekāpšu! Veru satiksmes appu, sameklēju kur no kā jāpārsēžas, noskaidroju, ka drīkstu būt arī ātrāk par astoņiem, nopriecājos, dodos, ieeju pa ceļam bodē, ieskatos sarakstā, autobuss pašvilpts par pāris minūtēm, ar nākamo ETA 20:00. Bļa. Nu neko.

Tā, te nu mēs esam, pietura Ryšánka, te jāpārsēžas 124. busā, kuram, pie tam, tūlīt jābūt klāt, paldies visām dievībām, ka joka pēc ieskatījos pieturu sarakstā, man, ko domājies, jābrauc pretējā virzienā, fak, skatos pāri ielai, tur pieturas vispār nav, ā, nē, ir gan, tikai tālāk, skrienu uz pieturu, busa nav, un ne tikai nav, bet arī nav jābūt, pretējā virzienā buss tajā pieturā nemaz neapstājas, wtf!?, velku ārā telefonu, skatos kartē (kā mēs vispār kādreiz dzīvojām bez kartes telefonā?), bet... nav jau skaidrs, ko tajā kartē meklēt, pietura Ryšánka, nu, viņa tepat ir!, priecīgi saka karte, ok, attopos meklēt galamērķi, karte saka – ā, nu, sākumā ej pa šito ielu un tad pa labi, es tāds OK, eju, aizeju līdz krustojumam, pagriežos pa labi, nu nav tur pieturas, nu nav, nu vispār nekādas, nu afigeļi?, velku atkal ārā karti, karte saka, mol, opaņki sanāca, čuvak, atvaino, es biju domājusi – ej uz otru pusi, nolamājos, eju uz otru pusi, sākumā izskatās, ka tur nekādas ielas nemaz nav, bet atrodu beidzot to nelabo pieturu pēdējā brīdī pirms apraudāties aiz bezpalīdzības par to, ka es nekad, nekad no šejienes netikšu projām, skatos kā pabrauc garām 124. buss un pagriežas ielā, kur es tikko biju, OK, tas ir tas virziens, kuru man nevajag, pāris minūtes vēlāk parādās 124. uz otru pusi, bet no pavisam citas ielas, tak tikko es paspēju nopriecāties – viņš apstājas krustojumā un ieslēdz pagrieziena rādītāju, un nupat jau tūlīt arī griezīsies ielā, kur es tikko biju, un es tāds skatos ieplestām acīm un DUDE, YOU FUCKING KIDDING ME!?, pats izbrīnījos, ka domas var būt capslockā, bet nu nopietni!?, bet nē, izrādās vadītājs vienkārši mani bezkaunīgi patrollēja, izslēdza migalku un aizbrauca taisni, jēziņ, pāris minūšu laikā pusi nervu šūnu notērēju, nokļuvis galā nervozi ielēju sevī kausiņu alus až neatraujoties, toties tagad zinu, kur dod labākos burgerus pilsētā, bet nē, jums nedos, neceriet.

Saite | Shave 'em Dry {4} sang along | Add to Memories


meness_berns

---

Jun. 26th, 2017 | 04:44 pm
posted by: meness_berns

Pēc trīs stundas garā un katrā sekundē skaņā, gaismā, kustībā, projekcijā perfektā, jaudīgā "Guns N Roses" koncerta pārrunājām, ka tas neapšaubāmi bija iespaidīgākais rokkoncerts, ko mūžā esam redzējuši. Bet iespaidīgākais nenozīmē labākais, tāpēc ka vēl jau ir arī daudzi citi faktori, kas nosaka to, cik dziļi atmiņā un sirsniņā iespiežas mākslas baudījums. Tāpēc mēģināšu nu sastādīt redzēto koncertu topu, un, lai gan, visticamāk, pa šiem daudzajiem Cibas eksistences gadiem gan jau, ka tāds MAS ir bijis, ceru, ka pagrūdīšu daļu no jums uz līdzīgu atmiņu apkopošanu.

1. Leonard Cohen, 2013. gada marts, "Chicago Theater". Vienīgā reize, kad esmu popmūzikas koncertā raudājis. Koens ir Gadsimta Ģēnijs.
2. David Bowie, 2004. gada jūnijs, "Hurricane Festival". Es vispār tur braucu uz Cure, Pixies un BRMC, un neko negaidīju, un vienkārši paliku vaļā muti: Deivids bija Dievs (vēlāk izrādījās, ka tas bija viņa pēdējais koncerts dzīvē).
3. Marianne Faithfull, 2007. gada maijs, Kongresu nams. Sirsnīguma kalngals, kompensēja to par ko Hermanis runā "Klusuma skaņās" – iespēju ar 40 gadu nokavēšanu būt klāt Tajos Laikos.
4. "Nautilus Pompilius", 1995. gada janvāris, VEF Kultūras pils. Tur bija visi, kam mūsu pilsētā tolaik bija padsmit gadu un Weltzschmerz sirdī, un kad Butusovs uznāca uz bis un nodziedāja "People Are Strange", mums visiem reizē nogāja.
5. "Baložu pilni pagalmi", 2014. gada jūnijs, Trikāta, privātais festivāls "IndīJāņi". Sajūta, ka tu esi viens no pārdesmit cilvēkiem, kam ir dota pasaules ekskluzīvākā iespēja būt brīnumā.
6. "Guns N Roses", 2017. gada jūnijs, Arēna "Gdansk Energa". Jaudīgākā rokmūzikas uzstāšanās, ko jebkad esmu redzējis un diez vai kādreiz vairs redzēšu.
7. "Dzeltenie pastnieki", 2010. gada augusts, "Laba daba". Baušķenieks parūpējās, lai publikai būtu jāelš par tāda fantāzijas lidojuma iespējamību.
8. "Bloodhoundgang", 2007. gada augusts, "Fontain Festival", no visiem, kas preteklības ir padarījuši par savu pašmērķi, viņiem sanāk vispārliecinošāk (nu labi, arī Tīģerlilijām, bet tas drusku cits stāsts).
9. Jebkurš "Akvarium" koncerts no aptuveni 1999. gada Kongresu namā katru gadu maijā. BG, pat, ja atbrauc noguris un vīzdegunīgs, vienmēr ir piedomājis pie programmas, no kuras tu vari izfiškot Pasaules Jēgu.
10. "Ministry", 2006. gada augusts, "Sziget Festival". Jurgensena niknuma jaudai ir maz līdzinieku.

Un, protams vairāki "Pixies", Igija Popa, "Mantas", "Inokentija Mārpla" koncerti, kā arī "Metallica", "RHCP", "Cure", "Radiohead", Keivs, Makgovans, Dohertijs, "Gogol Bordello", "Deine Lakaein" un daudzi daudzi citi. "Gaujarta" slepeno koncertu "Labas dabas" 2013. gadā un to, kā Zaķis norāva jumtu "Labas dabas" 2012. gadā gribētos izcelt īpaši.

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Jun. 26th, 2017 | 05:09 pm
posted by: dute in iztulko

Kā latvisko šo?

https://en.wikipedia.org/wiki/Kohl_(cosmetics)

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


meness_berns

---

Jun. 26th, 2017 | 03:41 pm
posted by: meness_berns

Īsumā par divām pēdējām nedēļām
jeb
Mēness bērna atvaļinājums
jeb
Vāveres ritenis, bet patīkams

12.06. aizvedu ģimeni uz laukiem
14.06. visu dienu nostrādāju kapiņos
15.06. aizbraucu uz otru Latvijas pusi, piedalījos darba saliedēšanās pasākumā, novadīju kolēģiem erudīcijas spēli, rāvos pa diseni, dzēru rumu, pīpēju visu nakti
16.06. aizbraucu atpakaļ uz savu Latvijas galu
17.06. atgriezos Rīgā
19.06. sakrāvu ģimeni mašīnā un aizbraucu uz Gdaņsku
20.06. noskatījāmies GnR, bijām pilnīgā sajūsmā, joprojām jau kuro dienu citēju Dafu Makkeiganu "one, two, one, two, fuck you", meita teica, ka es viņai esot uzdāvinājis skaistāko dienu mūžā
21.06. atpakaļceļā mājup iebraucām Traķos, palaidām meitu uz Evanescenci, tad sagribējām paši, paņēmām sarkanvīna pudeli, gājām uz koncertu, dzērām no kakliņa, bučojāmies krūmos, aizgājām uz 2/3 no pēdējās dziesmas, bet mūs tas maz uztrauca
22.06 atgriezāmies Rīgā
23.06. atgriezāmies laukos, sabrauca viesi, notika tas, ko rasbainieks sauc par "'ļoti labajiem slikto joku jāņiem"
25.06. atgriezāmies Rīgā

ļoti esmu nocieties strādāt, ir tāds iekāriens darboties, ka esmu jau šodien paspējis pasūtīt dirst ilggadēju partneri par to, ka brūķē muti par manu kantori

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


mufs

Kā man ar tām audiogrāmatām izgāja

Jun. 26th, 2017 | 03:18 pm
posted by: mufs

Tātad, pamēģināju vairākus variantus angliski, galīgi nederēja, blenzu uz atskaņotāju un pēc 2 teikumiem aizpeldēju. ļoti par to sabēdājos,jāatzīst.
lejuplādēju raidlugas un intervijas,kam klasikas lapā bija tāda iespēja, bet,atlikusi uz pēdējo vakaru, aplauzos, jo nezinkapēc nevarēju ieburnēt diskā. pēdējā brīdī rozes grāmatnīcā paķēru vienīgās divas audiogrāmatas,kas tur bija - Gutenmorgenu un Sarkanos bērnus.

Gutenmorges bija kaitinošs un apnicīgs, bet,tā kā klausījos pirmo, gluži ciet nemigu.

betnu, wow, ja gribiet braukt vienatnē garus ceļa gabalus, uzlieciet Sarkanos bērnus. Ideāli tur pie uzmanības, jo tik baisu valodu es sen nebiju dzirdējusi, visu laiku skaitos un pūtu un elsu par neloģismiem un absolūto nekonsekvenci vārdu krājuma izvelē. drausmas, vienkārši drausmas.

runā gan,ka mērkis attaisno līdzekļus, un tas tika sasniegts- 700km dienā nobraucu uzmanību nezaudējot un neaizmiegot.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


(subjectless)

Jun. 26th, 2017 | 02:37 pm
posted by: avralavral

A yeshiva student goes to his rabbi and says: "Rabbi, I had a dream last night that I was the leader of a Hasidic court and I had 300 followers." The rabbi: "When 300 Hasidim have a dream that you are their leader, come back and we’ll talk."

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


dubultnieki

Vai operatora Kipa vectēvs ir profesors Danilāns?

Jun. 26th, 2017 | 02:07 pm
posted by: herlita in dubultnieki

 

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


ena

(subjectless)

Jun. 26th, 2017 | 01:45 pm
posted by: ena

Paaraak sen neesmu badojusies jo mana speeja noriit eedienu ir tiesji saistiita ar histeerijaam un izmisumu un peedeejaa laikaa esmu bijusi nevajadziigi mieriiga

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


apolineers

Mapes

Jun. 26th, 2017 | 01:34 pm
on air: Fleet Foxes - Live at Sydney Opera House
posted by: apolineers

Skatos, manam kolēģim Viktoram uz galda parādījušās mapes.
Tās lielās, melnās, dokumentu mapes. Ar metāla žokļiem pa vidu.
Priekšniecei tādas ir jau sen. Jo viņa tomēr ir priekšniece.
Bet Viktors ir "tikai" eksperts. Toties viņam ir mapes.
Es esmu tikai komunikācijas koordinators, bet man nav mapju.
Sāku domāt, ka man arī tādas vajadzētu. Kādas četras.
Vairāk būtu pārspīlēti, mazāk - nožēlojami. Bet četras saundz ledžit.
Priekšniecei ir septiņas, Viktoram - sešas. Tad man varbūt vajadzētu
piecas, lai būtu atbilstīgi pēc aritmētiskās regresijas?
Uz Viktora mapju sāniem ir rakstīti šādi uzraksti:

EAG
INES WP
8.3.6.I/16/001
EURYDICE
SDG4
SGIB/IEG

Uz priekšnieces mapēm ir rakstīts pārāk daudz visa kā, bet uz manējām
varētu būt šādi uzraksti:

OWE
KAII CC
7.4.1.O/19/004
HAEMOGLOBO
TDM9
NESS/WEI

Un tat. No rīta atnāk priekšniece un Viktors un redz: man mapes parādījušās.
Un prasa: "Kas tās tev par mapēm?"
Un es atbildu: "Tur man dažādi projekti stāv. Tekošie."
"Kas tie par projektiem?"
"Ai, tur gari jāstāsta."
"Nu, piemēram, kas tas par projektu:HAEMOGLOBO?"
*izliekās, ka zvana telefons, iziet ārā runāt*
2017

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


alefs

#ņarņarņarņar

Jun. 26th, 2017 | 01:26 pm
posted by: alefs

Kādus epastus es rakstīju nedēļas nogalē:

1) Dear editor, I hereby withdraw my manuscript that was submitted for consideration for publication in [your silly journal a fucking year ago!!! and it still hasn't been passed on to reviewers or rejected!].

2) Dear editor, I hereby submit my manuscript for consideration for publication in [your great and promising journal].

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


dubultnieki

Šārona Stouna un Raimonda Vazdika

Jun. 26th, 2017 | 01:00 pm
posted by: helvetica in dubultnieki

 photo stone_zps69hxxqhp.jpg  photo vazdika_zpsrgxqy6qp.jpg

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


iztulko

(subjectless)

Jun. 26th, 2017 | 12:44 pm
posted by: zvirbuleens in iztulko

Vai kāds, lūdzu, varētu man pateikt, kā "Lielajā pasaules atlantā" tiek sauktas Ukrainas pilsētas Kryvyi Rih, Zaporizhia un Mykolaiv?
Jau iepriekš pateicos!

Saite | Shave 'em Dry {6} sang along | Add to Memories


unpy

Svinību, tūrisma un technoloģiju vērotāja piezīmes.

Jun. 26th, 2017 | 12:13 pm
posted by: unpy

Jāņos nofotografēju ezi, varbūt viņš bija Jānis, varbūt Līga, varbūt pavisam kas cits, bet ar to tad arī visas savas rituālās darbības šo svētku saistībā izsmēlu.

Par tūrismu runājot, savukārt - dārgie draugi, ja sanāk ietrāpīties kaut kur pie Kalsnavas arborētuma, silti iesaku nelaist garām iespēju un apmeklēt arī Vesetas purva taku. Riktīgi interesanti ir vispirms izmantot aplikāciju waze, bet tad, kad šis rīks ir ievedis tur, kur ir ievedis, izmantot google maps. Tad jūs sapratīsiet to milzīgo semantisko aizu, kas šķir vārdu "apmeklēt" un "atrast" nozīmes, lai arī pēc tam mēs, iespējams, draugi vairs nebūsim.

Saite | Shave 'em Dry {7} sang along | Add to Memories


ena

(subjectless)

Jun. 26th, 2017 | 11:34 am
posted by: ena

Paukskjeedamas pliist sirdis i never ment to hurt you i never ment to lie

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


sarkanvilks

mopēds nav mans

Jun. 26th, 2017 | 11:08 am
posted by: sarkanvilks

Tā kā līdz šim nav bijusi itin nekāda interese, pat neviens nav atsūtījis ziņu, ka esmu kosmonauts un tamlīdzīgi, tad nolaižu cenu un ceru, ka tā liks jums sarosīties un tuvākajās dienās jūs man atbrīvosiet garāžu.


https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volvo/244/hpjli.html

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


rasbainieks

(subjectless)

Jun. 26th, 2017 | 10:45 am
posted by: rasbainieks

slikto joku jāņi bija ļoti labi

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


dooora

Eyes, lies und videotapes

Jun. 26th, 2017 | 10:42 am
posted by: dooora

eyes spy, youse spy, we all spy 4 eye, scream

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


sirdna

(subjectless)

Jun. 26th, 2017 | 10:25 am
posted by: sirdna

Man patīk tās oligarhu sarunas. Prātīgi cilvēki normāli runā par lietu. Viss ir skaidrs, saprotams, mērķtiecīgs, pārdomāts. Nekādas vāvuļošanas un muldēšanas riņķī un apkārt.

Saite | Shave 'em Dry {18} sang along | Add to Memories


sarkanvilks

Galva jāpatur skaidra

Jun. 26th, 2017 | 09:59 am
posted by: sarkanvilks

http://nra.lv/kultura/210103-gundars-abolins-cilveks-ir-noguris-no-nemitiga-verdziska-darba-lai-izdzivotu.htm

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


indulgence

secinājums

Jun. 26th, 2017 | 09:32 am
posted by: indulgence

Secinājums nāk brīdī, kad slinkums turpināt domāt nav pārvarams.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


indulgence

iz slēptajām augstskolu satversmēm

Jun. 26th, 2017 | 09:31 am
posted by: indulgence

No nerakstītajiem iekšējās kārtības noteikumiem: "Aizliegts studentam par bakalaura darbu likt zemāku vērtējumu nekā "labi", lai psiholoģiski netraumētu bērnu.

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


zazis

(subjectless)

Jun. 26th, 2017 | 08:35 am
posted by: zazis

Cilvēki tik kūtri ielaižas diskusijās, až sajūta, ka ar knaiblēm jāvelk viss ārā.
Izdabonu vienkāršu nepaplašinātu teikumu un jau jāpriecājas.

Tā es kļūšu pavisampavisam asociāls, kas, iespējams, nav nemaz tik slikti.

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


bozena

(subjectless)

Jun. 26th, 2017 | 07:38 am
posted by: bozena

Vispār mūspusē ievukrūmi lielākoties nozāģēti kā neatbilstoši sakoptas vides koncepcijai vai nograuzti kā atbilstoši Bebra k-ga ēdienkartei, taču vienas ieliņas galā vēl saglabājies neliels čūkslītis ar tam piederošu ievukrūmu, un tajā sēž lakstīgalu tēvs. Un ne tik vien sēž, bet arī dzied. Rītu vai vakaru. Arī šorīt dzied. Tā dzied, ka cilvēkam dziļi iekšā kaut kas notinkšķ un atritinās. Vai saritinās.
Tieši pretī ir māja. Varētu teikt, ka tai ģimenei ir viņu privātā lakstīgala.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


hedera

(subjectless)

Jun. 26th, 2017 | 07:30 am
posted by: hedera

aizej tajā tēraudā
aizej tajā tērauda krāsā
aizej tajā tērauda krāsas ezerā

nomet drēbes
nomet drēbes smagumu
nomet drēbes pārmetumu

iebrien dūņās
iebrien sapinies zālēs
iebrien pasaules aukstumā

kas tevi vēro?
bērzi un madaras un laipa

kas tevi vēro?
zivis un dēles un spāres

kas tevi vēro?
ne jau tie, kas tevi vaino

nomet drēbes
iebrien dūņās
aizej tajā tēraudā

kas tevi vaino?
ne jau tie, kas tevi vēro

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


aptauja

(subjectless)

Jun. 26th, 2017 | 06:48 am
posted by: lavendera in aptauja

Poll #21029
Open to: All, results viewable to: All

Kā ta nolīgoji?

View Answers

Dziedāju līgotnes vismaz trijos dažādos meldiņos
1 (5.6%)

Dziedāju citas dziesmas, kādas dzied arī ārpus Jāņiem
1 (5.6%)

Ieslēdzu mūzikas atskaņotāju, lai dzied manā vietā
6 (33.3%)

Nopinu vainagu
6 (33.3%)

Alus un šašliks, neko citu man nevajag
7 (38.9%)

Visu nakti skatījos televizoru
2 (11.1%)

Biju masu pasākumos, umpapā, umpapā
0 (0.0%)

Pavadīju nakti mediatīvā vienatnē
2 (11.1%)

Pavadīju nakti papardēs
1 (5.6%)

Dažiem Jāņos jāstrādā :(
2 (11.1%)

Man riebjas šie svētki
1 (5.6%)

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


bozena

(subjectless)

Jun. 25th, 2017 | 11:24 pm
posted by: bozena

KaimiņAndžš rādīja, kādu depešu viņam atsūtījuši N pilsētas pašvaldības policija.
N pilsētas policija atsūtījusi paziņojumu Andžam K, patiesībā tā kopiju, ka viņam sastādīts administratīvais protokols par to, ka (citēju): "...Andžs K. būdams neapmierināts ar pašvaldības policijas darbu vairākkārt bet vismaz divas reizes zvanījis uz iecirkni sarunvalodā lietojot vārdus "bļaģ" un "jobannij v rot"". Tādejādi ticis traucēts iecirkņa darbs.
Tas viss aprakstīts apaļīgā, nedaudz sievišķīgā rokrakstā.
Mani nemaz nepārsteidz KaimiņAndžs, kurš piezvanījis uz policijas iecirkni, sacīdams bļaģ un jobannij v rot, tādejādi paužot pretestību Sistēmai. Tāds nu viņš reiz ir.
Mani nedaudz pārsteidz iecirkņa inspektora XY kunga smalkā dzimtās valodas izjūta, svešvalodu zināšanas un niansētais nodarījuma attēlojums. Domājams, KaimiņAndža veikums jau tagad ir vairākās kopijās cītīgi pārrakstīts no ierēdņiem un iešūdināts aktu vākos nākamajām paaudzēm.

Saite | Shave 'em Dry {8} sang along | Add to Memories


penny_lane

(subjectless)

Jun. 25th, 2017 | 11:20 pm
posted by: penny_lane

man iemeta cigaretes galu zeķbikšotā kedā, kusa, kamēr apjēdzu, kas notiek, atsēju kedu un novilku. au.

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


inese_tk

(subjectless)

Jun. 25th, 2017 | 10:17 pm
posted by: inese_tk

TVNET: Neatņemama Līgosvētku sieru izlase
Tags:

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


krii

(subjectless)

Jun. 25th, 2017 | 10:01 pm
posted by: krii

Tikko pa Ģertrūdes ielu dzelzceļa virzienā aizbrauca trīs ugunsdzēsēju mašīnas ar iedegtām bākugunīm. Iespējams, kādam ir nopietnākas nepatikšanas nekā man.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


krii

(subjectless)

Jun. 25th, 2017 | 08:55 pm
posted by: krii

Svētki neizdevās, kā jau parasti pēdējā laikā. Līdz mielēm izlaizu dīvaino, pašdestruktīvo noskaņojumu, to, kurā esot, cilvēki mēdz pasūtīt uz poda veselo saprātu un sadara visu, par ko skaidri zina, ka sāpēs, kaunēsies un nožēlos. Raksta izmisīgas īsziņas bijušajiem, pārguļ ar visādiem ūpjiem, aizdzeras un novemj bāra leti, nesekmīgi un publiski veic suicīda mēģinājumus utt., utt., paši zināt, gan jau ka. Jāiet gulēt, pirms neesmu sevi pieķērusi kā Liliju Teilori "Arizonas sapnī" karājamies pie ventilatora ar zeķbiksēm ap kaklu.

Saite | Shave 'em Dry {17} sang along | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Jun. 25th, 2017 | 06:48 pm
posted by: martcore

tagad dragāju dungeon siege 2. salīdzinot ar pirmo, kā diena pret nakti, vnk teicams rpg
it sevišķi man patīk ultimatīvais sliktais vārdā valdis (jā, tā viņu sauc), pie katras uz elfu galvaspilsētas ielas dzirdētās frāzes "valdis is such a terrible beast" nespēju valdīt zviegšanu, un kur nu vēl pēc tam darbā mierīgi paskatīties uz savu kolēģi
spēlēju par death mage

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


deloveja_kundze

(subjectless)

Jun. 25th, 2017 | 05:43 pm
posted by: deloveja_kundze

27

Nopirkām jaunu kleitu no priekiem.
Nav ne jausmas, kā jūtos, arī šo visu svētku sakarā, bet, ja pieņemam, ka saulgrieži un dzimšanas dienas ir lieliska iespēja ieraudzīt lieko, šis uzdevums ir izpildīts.

Gribētos drusku lielāku iekšēju paļāvību un ticību, vairāk būt sev pašai, ne savien vecākiem, un tomēr beidzot iemācīties padomāt, pirms runāju.

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


penny_lane

(subjectless)

Jun. 25th, 2017 | 03:44 pm
posted by: penny_lane

empowering latviski vēl neviens nav iztulkojis?

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


pajautaa

(subjectless)

Jun. 25th, 2017 | 02:54 pm
posted by: slepkava in pajautaa

Kreicbergs vispār latviešu valodā ir lasāms?

Saite | Shave 'em Dry {7} sang along | Add to Memories


po

(subjectless)

Jun. 25th, 2017 | 02:21 pm
posted by: po

Video

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


grizzly_bear

(subjectless)

Jun. 25th, 2017 | 11:37 am
posted by: grizzly_bear

Vai kādam mājās ir vecs, nevajadzīgs akordeons, ko varētu atdot? Var neskanēt kārtīgi vai arī neskanēt pavisam. Diezgan steidzami meklēju.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


pajautaa

lieks akordeons

Jun. 25th, 2017 | 11:36 am
posted by: grizzly_bear in pajautaa

Vai kādam mājās ir vecs, nevajadzīgs akordeons, ko varētu atdot? Var neskanēt kārtīgi vai arī neskanēt pavisam. Diezgan steidzami meklēju.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


virginia_rabbit

Captain's lost hornpipe

Jun. 25th, 2017 | 11:10 am
posted by: virginia_rabbit

Tags:

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


zazis

Dienas jautājums.

Jun. 25th, 2017 | 10:19 am
posted by: zazis

Vai jūs piekrītat, ka garīgi vesels cilvēks darīs visu iespējamo, lai izvairītos no konflikta un kašķiem?

upd. rādas, ka jāpaskaidro tas, kas man šķita pašsaprotami.
kad viss ir izdarīts, tad nekas cits neatliek kā iesaistīties, ja nav citas izejas.

Saite | Shave 'em Dry {27} sang along | Add to Memories