bozena

Nezināmais kodējs

Sep. 27th, 2020 | 11:55 pm
posted by: bozena

Vakar, kamēr pļāvu zāli, kāds man iekoda kājā. Nemanāmi, nemaz nesāpēja, kamēr koda , bet es esmu pieradusi, ka pļaujot vienmēr saduros vai saskrāpējos, vai sakožos, neko daudz neņemu vērā
Kāja tagad niezīgi sāp, uz stilba ir krietns plankums manas plaukstas lielumā (tātad mazs, bet mana kāja jau arī nav neko liela), karsts un uzpampis arī nedaudz.
Nav tā, kā šitā nekad nebūtu bijis, jau vasarā vienreiz atrāvos tādu pašu ļoti neglītu kodumu.
Un otras kājas celī man kāds iekoda pirms pusotras nedēļas, tagad tur ir pavisam neestētisks plus divu 2 eur monētu lielumā, izskatās kā ugunszīme un nepāriet.
Ja nu kādam obligāti ir man jāiekož, tas vismaz varētu būt smalks mārīšzirneklis.
https://dabasdati.lv/lv/article/gada-bezmugurkaulnieks-2019-ndash-mariszirneklis/2019/

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


honeybee

(subjectless)

Sep. 27th, 2020 | 11:46 pm
posted by: honeybee

Šīs nedēļas sākumā es paskatījos uz savu darāmo darbu sarakstu un sapratu, ka nebūs, vienkārši nebūs. Ka jautājums ir tikai par to, ko es nofeilošu un cik ļoti, un cik smagas tam būs sekas, un vai es spēšu izvēlēties pareizo nofeilojamo lietu no visām.
Pa nedēļas vidu saņēmu atgādinājumu, ka vispār vēl šis tas jāizdara.
Un uzņēmos vēl vienu darbiņu uz jautājuma zīmes.

Tagad es esmu izdarījusi praktiski visu, kas bija jāizdara (t.i., visas svarīgās lietas), ietverot arī tās, kas pienāca klāt no jauna.
Nu, šis tas tur ir izdarīts diezgan gļukaini (es zinu, ka varēja labāk un kā, bet tas būtu prasījis vēl xxx stundas, kuru man nebija) un prozistu workšopa laikā es n-tās reizes izkritu no procesa un vispār nesapratu, kas notiek, bet viņi laikam nepamanīja atšķirību no mana parastā agregātstāvokļa (kas gan ir diezgan biedējošs fakts).

I'm OK.
Nu tā kā droši vien neesmu OK, droši vien pēc šitā sekos vismaz viena diena, kurā es truli blenžu sienā, bet pofikkkkk. I'm OK. I'm good.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


au

(subjectless)

Sep. 27th, 2020 | 08:46 pm
posted by: au

bērnu izvēles:

piektdien ieskrējām rimčikā, teicu Ūpim, lai paņem sev kaut ko, vienalga. viņš izvēlējās ingvera sakni.
Āpsis pamodās sestdien pēc nakts ar gandrīz 40 grādu temperatūru, aizdesoja uz virtuvi un uzreiz pieprasīja asu tēju. paņēmu ingveru un voila!

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


zazis

Katram vienu triatlonu.

Sep. 27th, 2020 | 08:20 pm
posted by: zazis

Sporta kluba kodols apzinīgi savācās un jau laicīgi, tobiš vakar, devās uz Rēzekni, lai šodien startētu Rēzeknes triatlonā ar nosaukumu "Katram vienu triatlonu". Labi izgulējušies, (es piedevu gailim, kurš sāka aurot 100m no manis ~4:55, brīdī, kad izvēlos no guļamtīkla pēc septiņiem, jo jutos izgulējies) laicīgi bijām pie Rēzeknes olimpiskā centra. Pirms reģistrācijas mūs apsveica pats triatlona federācijas prezidents ar to, ka esam pirmie reģistrētie dalībnieki pasākumā un arī visādi citādi baigi superīgie mamili. Sataisīja bildes un solīja, ka tās būšot https://www.triatlons.lv/ Bijām gatavojušies startēt opīšu distancē, jo garākā no divām bija pieejamajām bija tikai 1981. gadā dzimušiem un jaunākiem. Jauki, dēļ mums izmainīja statūtus, opīšu distanci atstāja bērniem un ļāva mums sartēt 200m peldēt āra baseinā, pauze, tad ar velo 9K un bez pauzes 3K skriet.
Gaiss 12:00 nebija diez ko silts un bija vējains, bet baseina ūdens silts kā augļūdeņi. Fantastiskas izjūtas. 200m brīvajā stilā nebiju peldējis, biju gatavojies peldēt 100. Izturēju visu distanci, varēju nedaudz ātrāk, gala rezultātā 4min. No līdera atpliku ~ 2min. Pēc pusstundas stundas startējām ar velo, trasē devāmies vadoties pēc peldēšanas rezultātiem. Jāsaka, ka labi jutos, labi minās, 3 apļi pazibēja nemanot, biju apdzinis vairākus ne no savas grupas, savukārt, mūsu grupas līderi es ar velo neiedzinu, kas mazliet saskumdināja. Bet jau pirmajā no diviem skriešanas apļiem līderi noķēru un viegli apdzinu, jo nabags nebija izrēkinājis spēkus. Man priekšā bija palicis tikai 14 gadīgs pro, kuru diemžēl tā arī nesaķēru.
Lieki teikt, ka brīdis visi trīs kluba biedri nodominēja pjedestālu, netiks aizmirsts nekad. Pirmais triatlons un uzvara ir mūsu par visiem 110%!!!!11

p.s. kopā mūsu grupā bija 4 dalībnieki. 4. palika vetārsts no Ludzas, ļoti jauks un runātīgs, bet diemžēl slikti nopeldēja un velo viņam bija vēl skumīgāks kā man, tāpēc viņam nepalīdzēja tas, ka viņš bija ātrākais skrējējs.
p.p.s dzirdēt, ka pa visu Rēzekni kāds bļauj - Zazis iedzen V., ļoti labs skriešanas solis priekš triatlonista, ir neaizmirstami.

4:01 20:17 13:05 kopējais 33:22:00
Tags:

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


simamura

(subjectless)

Sep. 27th, 2020 | 05:34 pm
posted by: simamura

Divas galvenās tēmas šodienas garās pastaigas laikā (kas, ceru, vēl nav galā): parādes normālība (virtue signaling) kļuvusi tik dramatiski totāla, ka raganu un ķeceru dedzināšanai jāsākas kuru katru brīdi. (Visu laiku cerēju, ka šejienes austrumeiropas traumas un to iespaidā attīstītā blefa kultūra mūs no tā pasaudzēs -- tipa, te daudz labāk apzinās atšķirību starp pozēšanu apkārtnei un privāto prakšu neaizskaramību, -- bet nē, tā vairs nav. Privātais ir nodots.)
Otrā, protams, saistīta ar pirmo. Pats jūtos nodevis privātumu. Sākumā, kā pašam šķita, ļoti praktisku apsvērumu dēļ -- jo redzamāks tu esi, jo mazāk nesodāmi būs tavi vārtrūmju uzbrucēji. Bet kas gan gribētu tādu, kurš visu laiku drošības pēc stāv uz ielas un baidās ienirt vārtrūmē. (Kurā saskaņā ar pirmo punktu tikpat kā neviens vairs nav satiekams.)

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


kants

pirmā reize

Sep. 27th, 2020 | 04:58 pm
posted by: kants

vakar izmēģināju 1/2 h (tā kā sūfiju) griešanos. ļoti grieza. un tas mirklis, kad aizver acis, apstājies un sasit plaukstas - vispār nenovērtējams!
Tags: ,

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Sep. 27th, 2020 | 03:06 pm
posted by: martcore

starp citu, man ir baltkrievu draugi vai drīzāk paziņas, kas dzīvo minskā
tie ir salīdzinoši līdz šim vismaz publiski apolitiski cilvēki - viņiem ir ģimenes, bērni, viņi neiet uz mītiņiem
es palasīju, ko raksta fb viņi vai viņu draugi
respektīvi, tā sabiedrības daļa, kas it kā inerti atrodas pa vidu policejiskai valdībai un aktīvajiem margināļiem
tas milzīgais planktons, par kuru abām minētajām polaritātētām vajadzētu it kā cīnīties
es rakos viņu frendu postu dzīlēs, lai saprastu, kā vispār jūtas "parastie un kazuālie minskas iedzīvotāji, kas tur ikdienā iet uz darbu, rūpējas par tuvākajiem, uzmanās no vīrusa" un nesniedz intervijas radio un telekanāliem

mamma mia
vairs nestāstiet man par mierīgajiem un ultracivilizētajiem minskiešiem, kas tur noauj kedas pirms uzkāpt uz soliņa parkā
jo šajā middle masā valdā Pilnīgi Nereāls Heits pret eiropensionēto prezidentu - tik nereāls, ka nav pat īsti saprotams, ko jūt tie cilvēki, kas dodas demonstrācijās
vienu es varu pateikt droši, ka aleksandrs grigorjevičs no turienes točna neizies ārā vesels un dzīvs, un  neaizmuks uz krieviju
viņa līdzība ar janukoviču jau tā beidzās ļoti agri, un visdrīzāk, ka ļoti agri beigsies arī līdzība ar janukoviča likteni

vispār agrāk es uzskatīju, ka lukašenko vēlēšanas zaudēja tieši sievietēm - pat pie reģionā neeksistējošas socioloģijas var redzēt zināmus paternus, kā attīstījās notikumi ar lēdiju kontingentu vecuma un izglītības kategorijās
ģeds ir kļuvis vecs un pazaudējis krastus, a viņa ziņā pazaudēt krastus ir kā prasmīgam harizmātiskam hipnotizētājam sklerozes un koncentrācijas trūkuma dēļ pēkšņi pazaudēt kontaktu ar pacientu, kas negaidīti un nesankcionēti pamostas un jautā, kas te vispār notiek  
un par lēdijām ir skaidrs - no "baltkrievijas konstitūcija nav rakstīta sievietēm" līdz apvienotiem femimaršiem, es šeit diezgan skaidri redzu iemeslu un sekas
krievu polittehnologiem it kā vismaz šis moments arī bija skaidrs, uzreiz koncerts ar baskovu un vipjem za prekrasnih dam, jāatgriež cilvēki, taču trāpa atkal tikai lukašenko kodolektorātā - 40-gadīgajās stasa mihailova atraitnēs, kur vīrs, tēvs un brālis; ja seniorēs trāpa, tad viņas laikam nedzīvo minskā
jo 60+ gadīgās tantes mītiņos lamā omonu ārā no panckām 

tas tā, pārdomas
es tikai vēlējos sacīt to, ka minskā tukšu pudeļu un benzīna ir daudz vairāk, nekā daži labi iedomājas

Saite | Shave 'em Dry {4} sang along | Add to Memories


rasbainieks

(subjectless)

Sep. 27th, 2020 | 02:52 pm
posted by: rasbainieks

ko es šokvīkend uzzināju – okupācijas piemineklis ir jaunāks par mani

Saite | Shave 'em Dry {4} sang along | Add to Memories


pajautaa

(subjectless)

Sep. 27th, 2020 | 02:32 pm
posted by: kisswithafist in pajautaa

Kādi ir populārākie vārdi, ko dažādās izloksnēs runājošie izrunā dažādi? Nu, piemēram, Aloja ar o vai divskani un tamlīdzīgi.

Saite | Shave 'em Dry {10} sang along | Add to Memories


krii

(subjectless)

Sep. 27th, 2020 | 12:45 pm
posted by: krii

Kā saka mans ļoti viedais dakteronkulis:
- Lai izvairītos no frustrācijas dzīves periodos, kad pārtiekat no griķu pārslām, kas pārlietas ar karstu ūdeni, uzreiz pēc ēšanas nomazgājiet bļodiņu un karoti. Tas samazina skumjas un iespēju nepaēst, jo vairs nav tīru trauku.

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


black_data

The Lost Boys & Cry Little Sister

Sep. 27th, 2020 | 12:28 pm
posted by: black_data

Lai gan Mensons vairāk ir draudzējies ar Reznoru, un Reznors ir ļoti daudz darījies priekš kino, Mensona attiecības vairāk atgādina Roba Zombija pieredzi. Tās pamatā ir jocīgas šausmu filmas. Bet šī Menson nodeva filmai The Lost Boys ir īpaši jauka.

Cita starpā es nevaru atcerēties faktu, ka es būtu redzējis šo astoņdesmito gadu šedevru, bet kaut kāda iemesla dēļ zinu to epizodi ar karāšanos lejā no dzelzceļa tilta.

https://youtu.be/r1Iqy6m7U7c

https://youtu.be/BG5sFUROGX0
Tags: ,

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


black_data

Man cave

Sep. 27th, 2020 | 11:38 am
posted by: black_data

Vai nu tam ir sakars ar motocikla iegādi, vai manu interesi par skrūvgriežiem un zāles pļāvējiem, bet Pinterest man ir sācis uzbāzties ar "man cave" ideju piedāvājumiem. Un lai arī koncepts vietai kur turēt dēļu atgriezumus un āmurus, man ir saprotams, daudzas idejas šķiet absurdas. Pēc visa spriežot, vīriešiem patīk čurāt un mazgāt rokas ja ne akurāt vecā dzinējā, tad vismaz spainī, un šķidrās ziepes vēlams ir izspiest no viskija pudeles. Dizainiski tie ir interesanti risinājumi, bet visu šo savdabīgo lietu apvienojums izskatās diezgan jocīgi. Īpaši palešu mēbeļu ielenkumā. Tāda sajūta, ka vīrieši ikdienā cieš no porcelāna un mīkstiem dīvāniem, un tad dodas uz savu "man cave" kā uz Nārniju, kur viņus neierobežo realitāte.

Tad mēģinot iepazīties ar "man cave" noteikumiem, es atvēru Dads Bible, kas laikam ir atsauce uz Lads Bible. Kopumā vēstījums ir tāds, ka pusmūža vīrieši turpina gribēt spēlēt datorspēles, pa kluso pīpēt, neķemmēt matus, un darīt visādas citas lietas, par ko mamma viņus sabārtu. (http://dadsbible.co.uk/unique-man-cave-ideas/)

Es, protams, liekuļotu, ja teiktu, ka man nekas no visām šīm dīvainībām nepiemīt. Bet tas arī liek uzdot jautājumu, vai tiešām šis viss nav risināms veidos, kas nerada sajūtu, ka cilvēks sevi kaut kā smagi ierobežo? Sabiedrība mācās pieņemt cilvēkus ar nestandarta seksuālām orientācijām, identitātēm, ķermeņa formām un izskatu. Kāpēc lai kādam būtu jāizdomā noteikums, ka ir vajadzīgs "safe space", kur drīkst nelikt kreklu biksēs? Cita starpā, ja cilvēki iemācītos nedžadžot citus par nekaitīgām dīvainībām (spriežot pēc twitera, džadžo pat ļoti), varbūt arī atkristu tā vēlme dumpoties, glorificējot alkoholu un tabaku.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


hurt

(subjectless)

Sep. 27th, 2020 | 09:14 am
on air: Prurient - rainbow mirror
posted by: hurt

Paverdzinu iespiedejus un tad visu premiju notriecu kafijai

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


au

(subjectless)

Sep. 26th, 2020 | 10:52 pm
posted by: au

aizbraucām vakara pastaigā pa krastmalu, saule riet, tik silti, vienā kleitiņā, mēness resns un saķemmējies, skaista gaisma, drusku tēlniecības.

sagribējās vīnu un svešu pilsētu krastmalas - ceļošanas pietrūkst ļoti ļoti ļoti

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


inese_tk

septembris

Sep. 26th, 2020 | 10:33 pm
posted by: inese_tk

Ap trijiem izbraucu no Rīgas. Tik daudz mašīnu visur, visu ceļu, visos virzienos. Nopeldējos Klievī. Pārrados mājās. Priecājos satikt mammu un kaķus. Uzsildīju un paēdu, trešdien, braucot uz Rīgu, ledusskapī aizmirsto, līdzņemšanai sagatavoto, sautējumu. Un aizgāju uz svecīšu vakaru kapos. Ļoti sirreāls. Septembra beigas, astoņi vakarā, +20 grādi, tumsā klusināti, bet priecīgi čalodami klimst cilvēki t-kreklos. Visur, visur, visur deg sveces un no kapu kalna augstākās vietas, skaļruņos, skan Melanholiskais valsis, bet starp kokiem uz augšu spraucas trekns sinepjukrāsas mēness. Stundu nostaigājos pa kapiem un ļoti sailgojos pēc vecvecākiem.
Veļu laiks sācies, lapas birst, bet vasara aizmirsusi izkāpt no vilciena un brauc mums līdzi. Kavējies vēl, mīļā.

Sen nebiju tik ilgi bijusi Rīgā - četras dienas. Drausmīgi nogurdina. Vēl visa nākamā - pirmizrādes nedēļa jāizdzīvo.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


ilona_pop

(subjectless)

Sep. 26th, 2020 | 09:13 pm
posted by: ilona_pop

Strādāju, divas skolas, koris,
vakar bijām ar Francisko vecpilsētā uz kokteiļiem, prieks apmainīties līdzīgām pieredzēm kā mūzikiem,
dzxiedāšanā kalni un lejas, kopumā saprotu, ka *ārpus augstskolas vai auditioniem pietiek vien ar atvērt muti,
Alexandrai tipa palīdzu, vakar twittera kontu viņai uztaisījām,
bik ar studijbiedriem cenšos patusēt, tīri pieklājības arī pret sevi pēc,
ilgojos pēc dziļiem kontaktiem ar par sevi nobriedušākiem cilvēkiem un mēģinu saprast, izpaust vai neizpaust savu neapmierinātību ar vienaudžiem vai jaunākiem, kuri ir jauki un nav vainīgi, ka man vajag vairāk un vēlos virs vidējā,
man būs ļoti skumji, kad Maestro vairs nebūs, tāda biedējoša doma reizēm nāk prātā,
Maestro ir vislabākais un ļoti, ļoti, ļoti priecājos par viņu.

Saite | | Add to Memories


_re_

(subjectless)

Sep. 26th, 2020 | 04:10 pm
posted by: _re_

kā latviski ir augs Rubus rosifolius Sm.? angliski dēvējot arī par west indian raspberry. un labākajās jauno botāniķu tradīcijās - ēdams?

Saite | Shave 'em Dry {12} sang along | Add to Memories


virginia_rabbit

(subjectless)

Sep. 26th, 2020 | 03:50 pm
posted by: virginia_rabbit

Tags:

Saite | Shave 'em Dry {5} sang along | Add to Memories


zazis

Vasara turpinās.

Sep. 26th, 2020 | 09:24 am
posted by: zazis

Vakar izbraucām ar sunīti līdz Mārupes purvam. Neticama vasaras diena 25. septembrī. Brūklenes gandrīz pārgatvojušās, pilni krūmi, nekad dzīvē nebiju redzējis tik daudz brūkleņu kā šogad. Rijām saujām vien, suns ir sapratusi ogošanas konceptu un apzinīgi gaida, kad pielasīšu sauju viņai, tad sauju sev. Ogu bija tik daudz, ka īsā laikā pieēdām pilnus vēderus, fantastiski! Mēs dzīvojam tik brīnišķīgā vietā, nedomāju, ka ir daudz vietu, kur galvaspilsētas tiešā tuvumā var tuisēt pa mežu un bez satraukuma ēst ogas un lasīt sēnes.
Diena bija nereāli vasarīga, kad nonācām līdz vietējam karjeram, sapratu, ka karjers mani vilina peldēties. Liels prieks par šovasar iegūto skilu, nesatraukties par dvieļu klātesamību, bet mierīgi noģērbties un mesties peldus. Pat sanāca atslābināties un nopeldēt trīs līkumus. Neticami, bet man ir iepaticies peldēt. Dīvaini, bet kādreiz man likās neiedomājami vilkt drēbes uz slapjas miesas, tagad šķiet gluži dabiski, izžūs tak 10 min laikā.
Vasara, paliec vēl nedaudz, tu šogad esi tik superīga. <3

Saite | Shave 'em Dry {5} sang along | Add to Memories


maya

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 10:29 pm
posted by: maya

Jāpieraksta, jo šī bija diena pēc kuras ilgojos visu darbu pilno vasaru. Ar riteni aizbraucu līdz Raiskuma ezeram. Nopeldējos. Tad lasīju ar skatu uz ezeru. Gulēju uz soliņu ar skatu uz zilajām debesīm. Tad novēroju vardi. Ēdu līdzpaņemtos ābolus. Izlikos, ka rakstu plānu rakstam, kuru biju apsolījusi nodot līdz šodienai. Tad pasūtīju visas domas par rakstu ļoti tālu prom. Atkal lasīju. Kaut ko bakstījos feisbukā. Gulēju, skatījos debesīs. Ēdu ābolus. Atkal nopeldējos. Lēnām braucu atpakaļ uz Cēsīm. No Raiskuma pagrieziena pa Limbažu šoseju, neminoties var aizbraukt gandrīz līdz Gaujas tiltam. Tāds slīpums.

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


au

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 09:19 pm
posted by: au

nenormāls nogurums, šodien likās, ka ģībšu uz ielas no karstuma, tāda jūlija spiedošā sajūta.
nopirku tirgū pēdējās gladiolas, tomēr ir rudens.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


pikaso_

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 09:11 pm
posted by: pikaso_

varbūt Ruso?

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


prtg

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 09:08 pm
posted by: prtg

Akmeņiem tēvišķi pakasīju kņudošās vietas, aprunājos, visi kā viens bija ļoti draudzīgi.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


pajautaa

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 08:52 pm
posted by: prtg in pajautaa

Ja Tev būtu gadā viena diena vienam pašam - ne dzīvesbiedra blakus, ne bērnu, ne vešanas uz skolu/dārziņu, nedz darba, nedz atskaišu par padarīto, nedz vecāku sapulču, nedz Zoom sesiju - kāda būtu Tava izvēle, kā pavadīt šo dienu - šo laiku, ko iespējams veltīt tikai pašam sev?

Saite | Shave 'em Dry {24} sang along | Add to Memories


panacea

This year it's a must

Sep. 25th, 2020 | 07:37 pm
posted by: panacea

Sapotējos pret gripu.

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


usne

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 08:13 pm
posted by: usne

no vienas puses man vajadzētu justies vecai, bet profesionāli, es jūtu, mana dzīve tikai sākas.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


virginia_rabbit

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 07:04 pm
posted by: virginia_rabbit

Eižens uzstājīgi vaktē pie šūpolēm, kad meitenes palaidīs. Meitenes šūpojas un kazuāli sarunājas par to, kā ienīst puišus.

- es ienīstu savu brālēnu
- kā es ienīstu savu brālēnu!!

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


sirena

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 02:30 pm
posted by: sirena

Riebjas ka man sevi jāsamazina, lai citiem būtu ērti.

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


virginia_rabbit

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 01:27 pm
posted by: virginia_rabbit

viena mana puse ir ieskrējusies, grib rakstīt un jau sen draud pārsniegt noteikto zīmju skaitu, bet otra raujas prom - grib klenderēt pa parku, peldēt, jau domās ar bērniem baro pīlītes un pērk bezjēdzīgus sūdus taigerā.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


pajautaa

HELP needed: он понимает что он нефтяник, но он не понимает где он нефтяник

Sep. 25th, 2020 | 12:40 pm
posted by: vedjmah in pajautaa

Reiz ~2002. gadā man bija pāris videokasetes ar krievu komiķu / humoristu ierakstiem, nu tas nozīmē to, ka viņi bija bijuši samērā slaveni '90-'00 periodā.

Tātad, nezinkāpēc liekas ka tas varētu būt bijis Žvaņeckis or smth, un viņam bija izcils gabals par Maskavas biznesmeni, kurš dodas biznesa tripā uz Tjumeņu pie neftjaņņikiem. Sekoja ~20min. garš zelts, kura atslēgas frāze bija "он понимает что он нефтяник, но он не понимает где он нефтяник", kad pamostas pēc 5 dienu kodiena kautkādā Tjumeņas pirtī.

Wild shot, bet vai jūs nezināt, kā to varētu atrast kaut kādās rutubēs vai cots senos krievu video prikolos? Neesiet bēdīg, ja šis izklausās pēc murgaina mission impossible :)
Problēma ir tajā, ka es pat nezinu droši, kurš no senajiem krievu humoristiem tas īsti bija..

PALDIES!

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


vedjmah

HELP needed: он понимает что он нефтяник, но он не понимает где он нефтяник

Sep. 25th, 2020 | 12:35 pm
posted by: vedjmah

Reiz ~2002. gadā man bija pāris videokasetes ar krievu komiķu / humoristu ierakstiem, nu tas nozīmē to, ka viņi bija bijuši samērā slaveni '90-'00 periodā.

Tātad, nezinkāpēc liekas ka tas varētu būt bijis Žvaņeckis or smth, un viņam bija izcils gabals par Maskavas biznesmeni, kurš dodas biznesa tripā uz Tjumeņu pie neftjaņņikiem. Sekoja ~20min. garš zelts, kura atslēgas frāze bija "он понимает что он нефтяник, но он не понимает где он нефтяник", kad pamostas pēc 5 dienu kodiena kautkādā Tjumeņas pirtī.

Wild shot, bet vai jūs nezināt, kā to varētu atrast kaut kādās rutubēs vai cots senos krievu video prikolos? Neesiet bēdīg, ja šis izklausās pēc murgaina mission impossible :)
Problēma ir tajā, ka es pat nezinu droši, kurš no senajiem krievu humoristiem tas īsti bija..

PALDIES!

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


morraa

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 03:20 pm
posted by: morraa

2009. gadā ar kolēģi izlasījām Murakami "Dance, dance, dance".
Tas ir diezgan drēgns stāsts par kādu viesnīcu Sapporo ar grafisku pašas viesnīcas un tās apkārtnes aprakstu. Notikumi varētu būt apmēram astoņdesmitajos gados, burbuļa laikos un Japāna kopš tā brīža neko daudz mainījusies nav, tāpēc izdomājām, ka aizbrauksim uz Sapporo meklēt to vietu.
Nebija jau grūti, apraksts bija tik smalks un ar tādām detaļām kā liels parks, bet parku pilsētā nevar būt ļoti daudz.

Izlidojām no Tokijas piektdien, lai svētdien vakarā varētu tikt atpakaļ Tokijā.
Lidojums un vispāri tie laiki bija ar visai smagnēju pēcgaršu. Salarīmaņu sejās varēja redzēt rūpes par darbavietām, kuras pasaules krīzes dēļ bija apdraudētas, lielais TV ekrāns lidmašīnā rādīja sižetus par Brazīlijas japāņiem, kurus izsūtīja projām uz Brazīliju bez tiesībām jebkad atgriezties, pustrekno gadu eiforija bija beigusies. Turklāt bija ziema, bet ziema Tokijā ir skumjas vairojošs laikmets.

Sapporo bija sniega vētra. Lidmašīna vismaz stundu riņķoja virs Hokkaido gaidīdama skrejceļa tīrīšanu. Nolaižoties bija jau tumšs, tāpēc iebraucām viesnīcā, aizgājām paēst vietējos krabjus un gulēt.
Nākamo dienu pavadījām sirojot pa Sapporo, ap katru parku. Mūsu iztēlē vajadzīgais parks bija samērā neliels, bet viesnīca tāda tipiska pilsētas ēka: deviņos stāvos un bez īpašām pazīmēm. Divas lietas Murakami stāstā mums nedeva mieru: pirmā bija tāda, ka viesnīcai bija kādas ārzemju firmas vārds. Otrā bija tāda, ka viesnīcai priekšā būtu jābūt palielai auto piebrauktuvei, tāpēc, iespējams, ka viesnīca nemaz tik maza nav.
Un jau tikai vakara pusē, ar slapjām kājām, nosalušiem pirkstiem un ausīm, izdomājām iečekot Nakadžimas parku, kurš bija tepat degungalā, pilnīgi neienāca prātā ka tas varētu būt viņš. Parks ir liels. Un arī zilonis istabā: Novotel viesnīcas debesskrāpis bija tur, kur tam būt jābūt Murakami stāstā. Viesnīcas priekšā joprojām bija palikusi astoņdesmito gadu kafejnīca, par kuru dažreiz bija runa, bet jau nedarbojās.
Pašai viesnīcai nebija tās draudošās atmosfēras, kura bija grāmatā. Tā bija vienkārši viesnīca. Mazliet paliela, ar mājīgu, negaidīti mazu vestibilu. Ienācām iekšā palūkoties, saņēmām jautājumu vai nākam no Murakami. Dīvains jautājums, bet, izskatās, neesam vienīgie kuri brauc uz Sapporo, siro un atrod to viesnīcu. Tā tik tiešām izskatījās pēc Murakami grāmatas viesnīcas, tiesa, aitas cilvēka eksistenci atestēt nevarēju.

Dienas atlikumu pavadījām tiekoties ar divām interneta paziņām, kuras mums izrādīja Susukino iekšas, pavadījām kopā arī nākamo rītu, pēc tam aizbraukdami uz Otaru pusi pasēdēt karstajos avotos. Tokijā gaisā varēja just to slideno uztraukumu par krīzi, finanšu tirgiem, banķieru dumjumu un to visu. Sapporo bija pavisam cita pasaule. Tas bija tāds kā Sibīrijas turpinājums, ar saviem likumiem un tik spēcīgu personību, ka Tokijas uztraukumi tam bija sveši.

Saite | Shave 'em Dry {10} sang along | Add to Memories


piene_ne

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 09:58 am
posted by: piene_ne

labrīt. visiem, kas gaida kkf rezultātus un lasa šo novēlu saņemt vairāk par 50% no prasītās summas.

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


au

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 09:46 am
posted by: au

mani vienmēr mulsina gadalaiku pārejas un cilvēku apģērbs. dienas, kad dūnu jakas un šorti satiekas uz ielas. un šogad īpaši.
tieši kā, tieši kā var izdzīvot šīs gandrīz karstās dienas zābakos vai virsdrēbēs? vakar sēdēju kafejnīcas terasē, man cepināja muguru, blakus mierīgi meitene zeķubiksēs, puszābakos un vilnas mētelītī.
vai tiešām stils nosaka visu un cilvēki mēdz nesvīst?

Saite | Shave 'em Dry {21} sang along | Add to Memories


zazis

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 09:22 am
posted by: zazis

Lieliskā tā diena, kura sākas ar peldēšanas treniņu.
Tags:

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


prtg

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 08:23 am
posted by: prtg

Kaut kad jau tā ir bijis, kad skaties lielām acīm uz visu kā pirmoreiz dzīvē, bet neatceros, kas sekoja pēc tam.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


prtg

(subjectless)

Sep. 25th, 2020 | 08:18 am
posted by: prtg

Agrā, saulainā rudens rītā krāsām ir vispatīkamākais dziļums un tonalitāte.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


pajautaa

Photoshop for free

Sep. 24th, 2020 | 11:46 pm
posted by: kartona_kaste in pajautaa

Sveiki, Cibiņi!

vēlējos vaicāt, vai kāds nevar padalīties ar padomu kā uzinstalēt Photoshopu uz MacBook par brīvu? Cik skatu iespējas caur Quora un Reddit, tā atduros pret pašu PhotoShop lapu, kur man prasa reģistrēšanos un ikmēneša nodevu. Gribēju saprast, vai ir kāds veids, kā šo apiet?

Paldies jau iepriekš!

Saite | Shave 'em Dry {16} sang along | Add to Memories


brookings

Pastkarte no Latvijas

Sep. 24th, 2020 | 10:56 pm
posted by: brookings

"And then it all came together for me – why Latvia hasn’t succumbed to the hysteria and inanities that Britain has. The ordinary Latvian has little time for state propaganda. They had enough of being told what to do in the Soviet era and they know that political masters are prone to filling them with nonsense. Yes, the regulations are there – the art gallery I visited was not short of OTT instructions on how many people should be in a room or which way you should walk along a corridor – but the visitors often ignored them and staff didn’t intervene. Between 1940 and 1990 the Latvian people were either under the heel of the Nazis or the Soviets. Like so much of Eastern Europe, Latvia has had a taste of totalitarianism in recent memory and the people don’t want to go back to it. They also have no time for identity politics or any other dumb trivialities – there are no debates about gender neutral loos here.

For now I’ve escaped the psycho-circus that is the UK. I’m dreading returning to our anxious, masked, misinformed, divided, cowed nation. How I wish we were more Latvian. It is a country which is so much more at ease with itself than we are, in so many ways."


Saite | Shave 'em Dry {19} sang along | Add to Memories


prtg

(subjectless)

Sep. 24th, 2020 | 06:48 pm
posted by: prtg

SIA Nacuzlid-LLV

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories