virginia_rabbit

(subjectless)

Jan. 24th, 2021 | 11:10 pm
posted by: virginia_rabbit

Bēbīšu grāmata par Beiesa varbūtības teoriju jau sāk kļūt sarežģīta

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


honeybee

(subjectless)

Jan. 24th, 2021 | 10:11 pm
posted by: honeybee

Viss mans viedums attiecībās ar cilvēkiem nāk no attiecībām ar bērniem
Šodien, piemēram, atcerējos, ka tad, kad viens tevī vispār neklausās, aiztaisa ausis un nonstopā ļerkšķ uz riņķi, vienkārši vaig likt viņu mierā un neklausīties - kas ir tikai godīgi, nevienam nekaitē, nevienam nav jākliedz, nav jābēdājas etc.. Ja tas viens sagribēs reālu sarunu, tad agri vai vēlu apjēgs, kā pie tās nonākt. (Ja nesagribēs, jeij, vairāk laika nekrāmēties ap bērniem etc.!)

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


kisswithafist

(subjectless)

Jan. 24th, 2021 | 09:42 pm
posted by: kisswithafist

Šodien izmēģināju trīs jaunas lietas:
1) nokrāsoju matus ar hennu pēc visiem priekšrakstiem, turot 2 stundas. Sanāca dīvains burkāna un dabīgi pelēkā mistrojums, grūti pateikt, kas tur beigās sanāks. Bet nu vismaz ataugušās saknes nav tik uzkrītošas, otrdienas gājienam pie actual cilvēkiem derēs.
2) uztaisīju vegāniskos springrolls ar rīspapīru. Da nu, figņa kaut kāda, viss birst ārā, lol nau vērc :D
3) parunāju ar draudzeni zūmā nedzerot :o

Saite | Shave 'em Dry {9} sang along | Add to Memories


deloveja_kundze

(subjectless)

Jan. 24th, 2021 | 08:03 pm
posted by: deloveja_kundze

pirms dažām dienām man likās, ka man ir covid. mamma jau atkal par mani pasmējās, sakot, ka pagaidi dažas dienas, tev vienmēr reizi mēnesī liekas, ka tev ir covid. šoreiz likās, ka tas ir citādāk, uztaisīju testu, kas bija negatīvs, un protams, dažas dienas vēlāk izrādījās, ka jau atkal, liekas, kādu ceturto reizi pēc kārtas pms izpaudās kā covid simptomi.

vai jums arī tā ir? es nevaru pagaidām nekādos forumos atrast līdzīgas liecības, esmu tikai atradusi par to period flu, ko jau iepriekš pieminēju, bet es nekādi joprojām nesaprotu, kā un kāpēc tā notiek

Saite | Shave 'em Dry {10} sang along | Add to Memories


prtg

(subjectless)

Jan. 24th, 2021 | 08:03 pm
posted by: prtg

Philosopher Escaped (2005)
Tags:

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Jan. 24th, 2021 | 07:41 pm
posted by: meljkje

Bāc, es biju aizmirsusi, ka eksistē Žans Kokto, tagad atcerējos, un sirds burtiski priekā sāka sisties ātrāk. Es zinu, ka kaut kad drīz es jutīšos beidzot labi.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


simamura

(subjectless)

Jan. 24th, 2021 | 06:56 pm
posted by: simamura

No (estimated) ~40k šejieniešu aptaujā piekrita piedalīties tikai 743, un pat starp tiem 48% teica, ka ir skapī.
(Vairs neatceros, ko pats atbildēju. Fairly open, laikam.)
Fun fact: LGBT un sabiedrība kopumā pie mums jūtas vienādi sūdīgi, <6 skalā no 0 līdz 10.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


(subjectless)

Jan. 24th, 2021 | 04:09 pm
posted by: avralavral

19. gadsimta vēsturnieku komentāri pie antīkiem tekstiem ir pats par sevi vesels žanrs, arī informatīvi ļoti bagāts. Lūk, viena piebilde pie izklāsta par antīkās Krētas tautas sapulces darbību (krētieši pilnsapulcei ļāva tikai balsot par vai pret jau sagatavotiem likumiem):

The Speaker of the English House of Commons of 1593 in answer to his request for liberty of speech, was told that it is granted, "but not to speak every one what he listeth or what cometh into his brain to utter; their privilege was Ay or No."

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


(subjectless)

Jan. 24th, 2021 | 03:49 pm
posted by: avralavral

No pandēmijas annālēm:
Kaimiņiene stāstīja, ka viņa slepus uz māju izsaucot pazīstamu frizieri, kura visiem apgriežot, jo visi nevarot vairāk izturēt. Neesot lēti, bet ko tad lai dara? Jautāta, kā viņa atbildētu, ja tiktu pieķerta pārkāpumā, sacīja, ka mājās par laimi esot suns, viņu arī nosēdinot blakus, kamēr friziere strādā, jo suņu cirpšana esot atļauta. Tas, sarunai iedegoties, rosināja pacelt jautājumu par dzīvnieku tiesību organizāciju teicamajiem panākumiem, jo, sacīja kāds no sarunu biedriem, sunim tomēr esot nepatīkami un ciešanas, ja viņu neapcērp, savukārt cilvēks "kā saprātīga būtne" spējot visu saprast un paciesties. Šim spriedumam visumā piekrītu un atstāstu to tikai kontekstam tāpēc, ka smieklīgi. Visdrīzāk arguments par suņu cirpšanas legālumu ir tāds, ka viņi nepārnēsā un arī necieš no vīrusa, lai gan, tā kā suņu cirpējs ir cilvēks, kurš ierodas norādītajā adresē, kurā viņu ielaiž suņa īpašnieks - cilvēks, būtisku atšķirību pašā faktā, tieši kuru cirpt ierodas cirpējs, neredzu.
Upd. Ticamāks pamatojums ir: ierasties apcirpt suni ir iespējams, distancējoties 2 metrus no suņa īpašnieka, savukārt, griežot īpašniekam matus, tas nav iespējams.

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


n_komentari

(subjectless)

Jan. 24th, 2021 | 03:18 pm
posted by: mapats in n_komentari

Netraucējošais komentārs.

Kāpēc mums būtu obligāti jākļūst par ko vairāk, kā "atsevišķi organismi ar zināmu neatkarību, personību un gribu." ? Attīstība uz gaišo nākotni var notikt dažādi.

Ja kāds izvēlas kļūt par daļu no kolektīvā saprāta, tā ir viņa izvēle, pārējos liec mierā, viņiem ir katram pašam sava izvēle.

Pārspīlēta kolektīvā saprāta vizualizācija nākotnē - borgi no stārtreka.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


ena

(subjectless)

Jan. 24th, 2021 | 02:57 pm
posted by: ena

Tiesa ir ilga un gruuta un es esmu pacietiiga bet soreiz psihais paarkaapa robezu liidz kurai es vina melus tiesas zaalee varu paciest vins atveera muti un es nevareeju noticeet ka ir veel zemaaks liimenis kur vins var nolasties un tiesi tur vins nolaidaas kad saaka staastiit ka jeekabs kurs ir maigaaks par kakjeenu ir atpalicis un mentaali nestabils agresiivs biistams psihopaats kurs slikti ietekmee mazo braali vins runaaja par jeekabu bet staastiija par sevi un sis ir kaa es juutos man kungjis uzkaapj riiklee un es ceru vins sadegs ellee https://youtu.be/_v8zDNNaWak?t=127

Naakamajaa ceelienaa vins suudzas ka es nelaizhu jeekabu uz vina maajaam jo vins jau aicina un gribeetu pavadiit laiku ar abiem puikaam dievs staavi man klaat kameer beigsies sis absurda teaatris es jau turos es jau varu un es esmu raama kaa upe

Saite | Shave 'em Dry {7} sang along | Add to Memories


virginia_rabbit

ikea pojene

Jan. 24th, 2021 | 02:43 pm
posted by: virginia_rabbit

Tags: ,

Saite | Shave 'em Dry {5} sang along | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Jan. 24th, 2021 | 01:01 pm
posted by: martcore

ar izlasītajām grāmatām - pirmkārt, mūsu kontā iegulstas iecienītā rakstnieka Andreja Dripes publicistika "Bet kā ir ar meitenēm?" (1978.g.), kurā ir gan reivs autora galvā, gan šīs pašas Alsviķu karsējmeitenes, gan apbrīnojami identiska genderlomu ideju piramīda kā mūsdienu Latvijas tradicionālo vērtību piekritējiem , gan nu jau par firmas zīmi kļuvušās Pedagoģiskās Sēdes. Ir pat neliels fragments, kas bezmaz vienīgais mūsu literatūrā varētu citiem palīdzēt atšifrēt manis pašizdomātā teiciena-skaitāmpantiņa "одну ложку за тигрёнка, одну ложку за слонёнка" otro daļu (nea, tomēr neatšifrēsiet). Lieliska grāmata.

Otrs spēkadarbs ir Māra Ruka "25 gadi sektā", no vienas puses opuss par pseidostudentu korporāciju vēsturi dievzemītē, no otras - tas ir vislabākais melnās komēdijas scenārija aizmetnis, kādu vien esmu redzējis iz kāda no mūsu rakstnieka radošās spalvas iztekam. Nu, rakstnieka, protams, tas būtu stipri teikts, un vēsturnieks Ruks arī īsti nav, viņš šeit ir nedaudz jūtās un pasaules uzskatos aizvainots kristietis. Taču neskatoties uz to, esmu pārliecināts, ka viss šajā magnumā pavēstītais noteikti ir patiesība; nopietni, man vienreiz ir gadījies 90-o gadu studenta gaitu laikā iedzert ar pāris korporeļu fukšiem, pie tam vēl viņu fraternitijas apsardzes pamestā citadelē (ar visiem tiem kausiem un rapieriem), tas ir tāpat kā iedzert ar pāris alkoholu mīlošiem Jehovas lieciniekiem, ne vājiem nerviem. Arī lieliska grāmata - tikai tumšie rituāli, sazvērestības un pentagrammas uz atrofējušos pensionāru pļeškām, ftw!

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


brookings

Nekā Personīga

Jan. 24th, 2021 | 12:43 pm
posted by: brookings

Ir vērts skatīties, ko transhumanists šajā Covid kontekstā domā, jo manuprāt šajā reakcijā uz vīrusa, ir iespējams saskatīt, kā sabiedrība (un tās psihiskais stāvoklis) tiek gatavota jaunājai pasaulei.

Ir divas lietas, kas ir jāņēm vērā pirms sākšu: Pirmokārt ka esmu diezgan vienkaršs cilvēks. Es ne tikai esmu “luddite” savā butībā (to saprotu, kad lasīju ‘Future Shock’), bet man ir bijušas paranormālas pieredzes, kurām bija liecinieki, proti kaķis, krauklis un sieva.

Otrokārt, es pazīstu tikai vienu transhumanistu te Cibā, tā ka, lūdzu, nekā personīga.

OK, sāksim:
Par jaunām mRNA vakcīnām ir skaidrs. Transhumanista attieksme ir ļoti pozitīva, jo tās spēj kodēt antivielas. Normāla attieksme kādam, kas grib kodēt ķermeņus.

Par maskām. Par spīti tam, ka pastāv daudz pretrunīgi petījumu par masku efektivitāti, mūsu transhumanists ir pārliecināts, ka “the science is in”, un ielika linku uz pētījumu, kur ir pilns ar ‘could have’ apgalvojumiem un ar piebildi (abstraktā) , ka ‘that our study is observational and therefore should be interpreted with great caution’.
Nu, lai viņš izdara secinājumu, ka ‘the science is in’, bet, manuprāt izskatās, ka mūsu transhumanists ir tomēr diezgan subjektīvs. Viņš, protams, varētu ņemt verā citus pētījumus, kuri apgalvo, ka masksas nav efektīvas esošā kontekstā, un objektīvi spriest par to, kur taisnība atrodas. Viņš to nedara, tomēr (vismaz es to neesmu redzējis). Vai tas it tāpēc, ka šī reakcija uz Covida (cilvēku vizuālā patkļautība the zinātnei) viņam ir “slapjš” sapnis un viņš (normāli) grib baudīt šo sapni līdz laimīgām beigām?

Man būtu vienalga, vispār, jo tikai skatos no malas un viņa viedoklis par maskām neskar mani, bet diemžēl ir jāņem verā, ka viņš taisās (iespējams, ka patlaban ir joks) izveidot automatizētu rīku komplektu, kas periodiski pārstaigā vietējos blogus, lai atrastu tur sastopamo kovidioditu atstātās gaudas. Patlaban mērķis ir labdarībai, bet nākotnē?

Iedomājies, ka AI-augmented būtne pieņemtu, ka pret-masku viedokļu paušanu, varētu nozīmēt kādam nāvi. Sods tam cilvēkam (kas rakstīja gaudas) varētu būt uzreiz (mazāku UBI? Varbūt vakcīna šim konkretam nodziedzniekam, kas varētu kodēt ķermiņu, lai sevi sodīt par bīstāmām izpaustām domām (ar ‘self-optimising' nolūku)? Kurš var zināt? Kurš var zināt uz kādiem pamatojumiem, lēmumi par sodiem tiks pieņemti? Uz pēdējā ’science-is-in’ pētījuma? Vai jauns AI-butne būs spējīga būt objektīva? Vai būtu, tomēr nosliece pieņemt lēmumus, kas atvieglos cēļu uz nākotni, kura ir izdevīgāka AI-butnēm?

Un tieši šis mani uztrauc. Ka topošā transhumanistu sabiedrībā lēmumi un sodi tiks pieņemti tādā subjektīvā gaisontnē, proti, ar nolūku sodīt tos, kas stāv tām pretim.

Saite | Shave 'em Dry {18} sang along | Add to Memories


inese_tk

janvāris

Jan. 23rd, 2021 | 11:27 pm
mood: prokrastinēju strādāšanu
posted by: inese_tk

aizvakar bijām mazā leduskritumu meklēšanas tūrē tepat +/- pa rajonu. atkusnis jau bija sācies, brīžiem lija smalks lietus un diena bija visai dūmakaina un pelēka. maršruts: Raunas staburags - Vaives dzirnavas - Kazu grava - Ērgļu klintis - Līču Laņģu klintis.

sīkāk )

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


virginia_rabbit

(subjectless)

Jan. 24th, 2021 | 12:13 am
posted by: virginia_rabbit

vakarā gājām gar kapiem - īstajiem, nevis Lielajiem. Simo pamanīja "sarkanu uguntiņu" un bija tāds "ejam ejam skatīties, kur Sātans nāk" un ievilka mūs kapos pie svaigi raktām kopiņām

Tags: ,

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


etalonfunkcija

(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 10:44 pm
posted by: etalonfunkcija

Vakar es briesmīgi priecājos un lēkāju apkārt ar ziņu, ka mani grib pieņemt tajā traki kārotajā darbā. Šovakar es sāku lasīt, kā kļūt par cz pašnodarbināto, un man jau gribas, lai viņi visi iet bekot. Viss atkal vilksies un ievilksies, un vells zina, kad es dabūšu to visu gatavu un cik liesmojošiem riņķiem nāksies izlēkt cauri.

Jautrība ar DHL arī turpinās. Tagad viņi manas datordetaļas sūta atpakaļ uz Vāciju, jo neesot varējuši man tās piegādāt. Konkrētu iemeslu gan nemin. Varbūt paši salauza. Āāāāā! Tikmēr es mocos ar savu mirstošo gulbi. Tieši tagad derētu piestartēt e-parakstu, lai risinātu visādus e-pakalpojumus, bet ar manu 10 gadus veco sistēmu nupat vairs nesadarbojas gandrīz pilnīgi nekas. Cibā, lūk, vēl varu ierakstīt.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


virginia_rabbit

(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 11:33 pm
posted by: virginia_rabbit

Simo: mamma, kāpēc policistus sauc par kruķiem? mamma, ja es būtu cietumā, tu mani izglābtu? mamma, zini, ka man nepatīk Halks?

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


krii

(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 10:29 pm
posted by: krii

Ilgi gulēju. Izvedu R ekstrēmā pastaigā pa Lastādiju, kur ļoti spilgti iezīmējās čaklo un slinko sētnieku zonas. Vairākas reizes iebrēcos, bet nenožāvos. Vienreiz paslīdēja pat Ričmonds un drusku pašļūca ar purnu pa ledu (nopietnu nobrāzumu nav). Vēlreiz apskatījām Turgeņeva ielas sudrablapsu - šoreiz pie gaismas.
Atgriezos ar nopietniem nodomiem pastrādāt, taču sāku lasīt internetu, nokaunējos, izberzu daļu virtuves, lai sevi kaut kā attaisnotu. Saguru.

Uz palodzes uzziedējis koši sarkans amarillis. Divi stobri, šobrīd katrā atvērušies divi zvani, bet ir vēl pumpuri.

No vienas puses gribas, lai būtu jau marts, pēc kā šodiena tik ļoti izskatījās, no otras - priecājos par relatīvo miera periodu pirms semestra sākuma.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


kisswithafist

(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 08:59 pm
posted by: kisswithafist

Tomēr izvedu sevi pastaigā. Kā tādu sunīti, līdz zivju fabrikas laukumam. Jo pa zivju fabrikas laukumu kā reiz staigājuši tikai sunīši, tur ir sniegs ar sērsnu, nevis ledus ar ūdens kārtu pa virsu. Pie pretējās mājas vispār skaisti - protams, piebraucamais ceļš nav tīrīts, bet ir sabraukāts ledū. Ietves ir tīrītas, bet norobežotas, jo tagad no jumtiem veļas sniegs. Jāpiemin, ka arī pie manas mājas un blakusmājām ietves ir tīrītas, tikai problēma tāda, ka pa šīm ietvēm īsti nekur nevar aiziet, nešķērsojot netīrītu, apledojuši slidenu ceļu. Bet vietām arī uz tīrītām ietvēm tizlākos slīpumos satecējis semi-sasalstošs ūdens. Uzminējāt - slīd, turklāt negaidot.

Sāk reāli piebesīt tā pilsētas dzīve.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


kisswithafist

Procrastination nation

Jan. 23rd, 2021 | 05:36 pm
posted by: kisswithafist

Tā kā šodien nestrādājas vispār, pierakstīšu pēdējā laikā redzētās filmas, ko iesaku arī jums. Kā nu gadījies, kā ne, visas mani patīkami pārsteidza.

The Gift (2000) – ASV Dienvidu purvi un Keita Blānšeta ar kārtīgu Dienvidu akcentu vien ir tā vērts.

Estranged (2015) - parasti man šī konkrētā žanra šausmas/trilleris ne sevišķi, drusciņ pa nerviem tomēr uzdeva, taču skaista vide, skaisti nofilmēts, sižets nelikās nodrāzts un saglabāja intrigu.

Jojo Rabbit (2019) - nu ko es varu pateikt, ko nav pateicis Oskars par labāko scenāriju un Taika Waititi režisora un vienā no galvenajām lomām? Neko. Izbaudiet.

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


src

Pirmās pasaules problēma

Jan. 23rd, 2021 | 04:43 pm
posted by: src

Vislabākais ir tas fotoaparāts, kas ir līdzi. Un man pirms 8 gadiem iegādātais Olympus ļoti reti izkustās ārpus mājām.

Šajā sakarā bija ideja upgreidoties uz kādu telefonu ar teleobjektīvu vai pāris, kad saņemšu prēmiju par 2020. gadu.

Prēmiju neticamā kārtā izmaksāja decembra beigās, ne tā kā par iepriekšējo gadu - maijā.
Iphone 12 pro max esot tas labākais pieejamais, bet nevar jau tā pirkt, rokā nepaturot, kārtīgi neizmēģinot. Pierasts pie Androīda tām zvanu un saziņas vajadzībām. Un tagad jau klātienē nevar aiziet un apskatīt. Spriežot pēc notikumu gaitas - vēl mierīgi kādu mēnesi vai divus nevarēs.

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


klusais_okeans

(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 04:35 pm
posted by: klusais_okeans

Jūtu līdzi ļaudīm Krievijā un viņu alkām pēc brīvības un godīguma, sevišķi šodien, bet kaut kā neērti sametas, vērojot, kā manu liberālo draugu burbulis fano par labējo Navaļniju. Tāpēc vien cilvēks nav jāindē un jāmet cietumā, taču nesaprotu šo naivo heroizēšanu

Saite | Shave 'em Dry {13} sang along | Add to Memories


hurt

(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 04:27 pm
posted by: hurt

Es taisu rissotto ar basmati rīsiem. 0 fucks given.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


kisswithafist

(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 02:47 pm
posted by: kisswithafist

Šodien esmu gulējusi ilgumā kā parasti (šonedēļ vidēji 8 h 2 min, nu vispār buržujs), bet ar šausmīgi maz dziļā miega - parasto 2 h vietā tikai 1 h 11, un nespēju paturēt acis vaļā. Pamodos tik stīva, ka, izejot uz lodžijas, gandrīz apgāzos.

Iespējams, iziešana ārā šo pasākumu uzlabotu, bet, spriežot pēc tepat netālu apgāzušamies baļķvedēja, ārā joprojām ir pretīgi slidens. Zinu, ka šāda pastaiga man sagādās vairāk ciešanu, nekā labuma. Es varu paciest vētru, es varu paciest puteni un man vienalga, ka gāž kā ar spaiņiem, bet ar konstantu slīdēšanu es vienkārši nespēju dīlot, tas ir tik pretīgi. Katrs solis liek nīst cilvēci, jo, ja tur nebūtu cilvēku piestaigāts/mašīnu sabraukāts, lielākoties nekas arī neslīdētu.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


inese_tk

janvāris

Jan. 23rd, 2021 | 01:40 pm
posted by: inese_tk

24h laikā būšu norijusi kilogramu kimči
un
ieliku marinēties tofu šprotes
Tags:

Saite | Shave 'em Dry {6} sang along | Add to Memories


(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 01:12 pm
posted by: ilona_pop

Staigāju gar Reinu, vakar, piemēram, 10km ar Astrīdu klausulē, burvīgā sarunā nostaigāju, cik labi, ka šāds brīniškīgs, gudrs, inteliģents cilvēks ir manā dzīvē un ka ar mani komunicē, dienas pēc maģistra eksāmena vadu, cenšoties neizlekt pa logu aiz bailēm no aprīļa, dzeru kafiju, melno tēju ar pienu, klausos intervijas, dating padomus, skatos seriālus, darba sludinājumus, daudz mūzikas austiņās, vakar pirms iemigšanas bija pinīgi visu dzīvē izsakošais Sleeping at Last - Saturn , atcerējos visuma priekšā, kā bija tētis kad blakus gulēja, apraudājos, jutos viena, principā gandrīz vienmēr tā jūtos un vispār saprotu, ka tas, blakus pārmaiņām, būs vienīgais konstantais stāvoklis dzīvē. Kā tikko (par daudz) paļaujos uz kādu citu, vienalga, draugu, mīļāko, attiecības kā likums iet šreijā. Nu vai budistiem būs taisnība, ka neko nesagaidīt būs laime. Man pastāvīgi (izņemot mirkļus uz skatuves) kā pietrūkst, pastāvīgi, tā, ka paliek bail. Attiecībās visās, man nav neviena cilvēka, kas mani pilnībā apmierinātu. Vai es šajā koronas laikā ar sevi, kad tu nezini pilnīgi neko, kas notiks tavā kā mūzika dzīvē, varētu, nepazaudējot savus standartus pret dzīvi un vēlmi uz tās potenciālu, iemācīties negaidīt ne no viena itin neko un nesamierināties ar drupačām?
Sava vērtība. Apzināties to. Es apzinos. Nevienam nav man jāpaskaidro, ka vienai pašai cīnīties par saviem sapņiem ir vērtība. Es vienkārši šo reizēm nemāku izkomunicēt. Es vēlos mīlestību. Alkas pēc manis. Visu to dinamiku, ko apraksta kā nolemtu laimei un patiesi veiksmīgam attiecībām: viņš tevi mīl vairāk, kā tu viņu. Tu pietrūksti, nevis esi par daudz. Viņš pastāvīgi par tevi cīnās. Ne tikai romantiski, vispār cilvēki. Ka viņi cīnās par mani, nevis es cīnos pret dzīvi.

Saite | | Add to Memories


(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 12:13 pm
posted by: ilona_pop

Pirmo reizi divu dienu klusums

Ļoti cienu Lindu Leen, viņa ir brīniškīga, augsta līmeņa māksliniece, iedvesma man kā klasiskajai mūzikei, vajag darboties tādā un tikai tādā līmenī kā viņa.

Saite | | Add to Memories


lavametender

(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 01:12 pm
posted by: lavametender

Kad esi domās visos tajos rītos, kas drīz būs vēl...

https://youtu.be/LxDTeUXehCc

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


brookings

(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 10:44 am
posted by: brookings

Eve Steered the Euro into LV. Now she will do the same for the vaccines.
Bibliski

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


hedera

(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 10:27 am
posted by: hedera

Visiem vecajiem metālistiem riebjas "Nothing else matters", jo to parasti uzliek "lai būtu metāls, ne, tev taču patīk šitais, vai ne".

Bet, šorīt atklāju, ka pavisam citādā aranžējumā tāir pat tīri klausāma mūzika.

Saite | Shave 'em Dry {17} sang along | Add to Memories


bozena

Kā pagatavot karamelizētas bietes

Jan. 23rd, 2021 | 09:46 am
on air: Piededzini, piededzini man....
posted by: bozena

Vakar vakarā uzliku vārīties katlu ar bietēm. Negāju gulēt, vaktēju, kad nu būs, bet atkal - parādījās gļuks Rozā Ziloņa izskatā un teica - ej tik gulēt, es pieskatīšu bietītes.
Viņš, maitasgabaliņš, samelojās.
Nepieskatīja.
Man ir karamelizētas bietes un piedūmojums.
Labi, ka ne brašie ugunsdzēsēji.

Saite | Shave 'em Dry {7} sang along | Add to Memories


bozena

Dramatiskas gramatikas un faunas

Jan. 23rd, 2021 | 12:40 am
posted by: bozena

Tā kā esmu nodomājusi nodarboties ar prakstisko suņturību, kā jau nesen paudu (paust ir žurnālistikas jaunais teju, jāsāk aktīvi lietot!), pierakstījos feisbuka kopienās KaķēniKucēni, Meklē mājas, Pazudis Atrasts, Suņu Mīļotāji.
Un sazinkāpēc Mazbudžeta Saimniekošana tīri antropoloģiskiem novērojumiem.
Nez kāds vells mani dīdīja, vai man nebij labi diezgan? Varēj jau sēdēt un pārlasīt Straumēnus garos ziemas vakaros, kad Lauska tēvs ar cirvīti rokā pazūd ap paksi, ceļā pārmijot skatus ar kaimiņieni Sveķiku, kas turpat pagalmā pīpoj treniņbiksēs, sarkanās kā sārtie āboli vectēva dārzos aizlaikos, kad pasaule vēl bij jauna....
Bet pie lietas, tātad, es ierakstījos feisbukā,
un pazaudēju ticību laumiņām; viņas mirst un krīt no kokiem šķindēdamas.
Tā ir baisa vieta, es visu uzzinu pēdējā, jūs jau sen to zinājāt, tikai man neteicāt, ļaudis izplata Gobzema ziņas un Pēteri Kļavu, un, man jāsaka, visi pēdējo 30 gadu izglītības ministri ellē varēs skrapstināt slikti rakstošu krītu pa veco padomjlaiku tāfeli 24/7 kādas astoņas mūžības, jo ragstība ir baizmiga karlis Vērdiņšš savā dzeijolī par mejteni baltajā plaščī, nau, melojis, nimaz.
Šodien es izlasīju vārdu "bernc". Tur.

Paldies labajam! Dažas laumiņas paliks dzīvas. Lāču izplatība Latvijā un Mazpilsētas grupa ir ok, jo tur raksta par lāčiem un komunālservisu.

Saite | Shave 'em Dry {18} sang along | Add to Memories


prtg

(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 01:02 am
posted by: prtg

Labi, ka no rīta nopeldējos, vismaz izdevās noturēt nervu sistēmu rāmjos.

Saite | Shave 'em Dry {8} sang along | Add to Memories


wowow

(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 12:16 am
posted by: wowow

Gribēju noskatīties slaveno Satori diskusiju bet nudien nespēju, piedodiet. Plz nākamreiz sarunājiet, ka visiem runātājiem ausīs ir airpodi (vai pāri ausīm parastās austiņas ar mikrofonu), klausīties to reverbu es vienkārši nespēju.

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


n_komentari

(subjectless)

Jan. 23rd, 2021 | 12:00 am
posted by: mapats in n_komentari

Finally, we stress that our study is observational and therefore should be interpreted with great caution. From a completely agnostic point of view, our findings uncover predictive effects (association) of observed policies and behavioral changes on future health outcomes, controlling for informational and other confounding variables.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


wowow

(subjectless)

Jan. 22nd, 2021 | 09:03 pm
posted by: wowow

Hello! Kā jums jaunais gads? Ir 22. janvāris un man ir sajūta ka nekas nav noticis, laiks ir fikcija un mēs joprojām esam 222. martā.

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


kisswithafist

(subjectless)

Jan. 22nd, 2021 | 08:31 pm
posted by: kisswithafist

Šodien jau ir normālāk, lai arī jūtos kā kovidiots, kas gatavs brēkt par čībiņām, jo manām siltajām čībiņām jau kādu brīdi ir milzu caurums pazolē. Tā kā rimčiks attālināti čībiņas nedod un paies vismaz trīs dienas (ticamākais - nedēļa), kamēr no dajebkura eveikala atnāktu jaunas čībiņas, un izoleni veikalā arī nedod, pilnīgi nezinu, kur likties. Jāraksta prezidenta kungam, vai!

Saite | Shave 'em Dry {7} sang along | Add to Memories


pikaso_

(subjectless)

Jan. 22nd, 2021 | 06:01 pm
posted by: pikaso_

atnāku mājās.
kaķis suni tualetē iespundējis.
kretīns.

Saite | Shave 'em Dry {6} sang along | Add to Memories


virginia_rabbit

(subjectless)

Jan. 22nd, 2021 | 05:44 pm
posted by: virginia_rabbit

Eižens 5 h bija ārā ar draugu, nevarēju sadzīt atpakaļ. esot gājis jautri - daudz runājuši par dzīvi.
"es viņam pastāstīju, ka gejiem neļauj precēties un adoptēt. viņš bija tāds - bet kā, tas taču ārprāts, vīrieši nevar dzīvot kopā! tad viņš pastāstīja, ka Sallija tic dievam - un arī teica, ka tas taču ārprāts - nekada dieva nav! tad runājām, kur gribētu nonakt pec nāves. es teicu, ka gribu būt spoks. nē nē, es viņu mēģināju pārliecināt, ka viendzimuma laulības ir normālas,es novirzīju sarunas tēmu uz sarunu par toņiem, dizainu"
Tags: ,

Saite | Shave 'em Dry {4} sang along | Add to Memories