martcore

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 08:39 pm
posted by: martcore

reizēm, kad es klausos, kā manu pasaulē mīļāko popmūzikas dziesmu ir kaverējis beks, es domāju, nu, čuvak, tu visu pareizi dari, es laikam izdarītu kaut kā līdzīgi, nu, vismaz, tajā virzienā arī domātu, pēc tam vēlreiz paklausies oriģinālu, un saproti, ka starp mums ir mums ir melns un ledusauksts kosmoss
un it kā tev ir izaicinājums ierubīties, bet tad iestājas atvieglojums, oh, ka ir vēl viena dziesma, kuru es nesaprotu, kā spēlēt

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


usne

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 07:25 pm
posted by: usne

šķiet visa ir par daudz
reāli daudz interesanta un visādu datu un notikumu darbā, tā ka ir sācis buksēt mans fīdbaks, tomēr divu turpmāko dienu laikā to var sakārtot, ja nespēkā neizrubas.
pirmdien jāiesniedz konkurss. kādu laiku tad varētu būt atelpa no tiem, jo gana daudz uz kādu brīdi būs paveikts, lai varētu nedaudz paklusēt un pastrādāt piezemētāk un mierīgāk.
privātajā dzīvē pati parakstījos parauties zem ūdens, bet ir izdevies no tā izrauties un īstās skumjas vairs neliekas tik bezcrīgas un mēs ar A pat spējam uzturēties vienā telpā un atvadoties paspiest roku. gaidu, kad tas pāraugs vienkāršā līdzāspastāvēšanas eksistences priekā.
kas vispār ir visas šīs jūtas? ko es pati patiešām vēlos? pagaidām zinu, ka vismaz ir prieks, ka uz pasaules ir daži tuvi cilvēki, ar kuriem varētu vismaz spēt lieki nekasīties, lai kas arī beigās mēs viens otram izrādītos.
savukārt pagātnei, kura vienreiz jau tevi ir izmetusi miskastē, nav vērts ortreiz sniegt roku, lai kāda būtu motivācija.
saņēmu pārēķināto elektrības rēķinu un skaidrs, ka jāmaina dzīvesvieta uz finansiāli paceļamāku, lai gan žēl un ne pārāk gribas.
daudz pārdomu, reāls iekšējās transformācijas laiks.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


virginia_rabbit

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 07:23 pm
posted by: virginia_rabbit

es nezinu pat ar ko salīdzināt, liekas, ka patiešām man nekas neriebjas vairāk par galda dziesmām. vissliktākā - "es zinu, ka kādreiz man dārziņš būs" (mani pārņem šermuļi drukājot šos vārdus). viss tas repertuārs, kas kādreiz skanēja vecvecāku saviesīgajās pasēdēšanās, ieskaitot zilo lakatiņu, šalc zaļais mežs, ak, Izabella un žēli ķērc nav vērts nav vērts. un vissliktākie - marši (tad, kad ievas ziedos plauks, ja nenošaus) un vēl vārds "polšs".
ar tautasdziesmām, lai cik nodreijātām, man šādu riebuma sajūtu nav. droši vien tā jūtas Ingmārs, klausoties darbā STAR FM.
Tags:

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


martcore

feminism 2

Feb. 8th, 2016 | 07:19 pm
posted by: martcore

kaut arī, protams, ir Viņu sievietes, un ir Mūsu sievietes
lai viņi dara, ko grib
ja kaimiņu mājā vīrs alkougārā mēģinās nogalināt savu dzīvesbiedri - tā ir Viņu ģimenes darīšana
šajā pēkšņi mazajā, mazajā pasaulē, vai ne
lai arī sievietes nav vispār nekā, ne viņu, ne mūsu, pašas par sevi, un kā viņām palīdzēt

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


pajautaa

Latviešu filmas arzemniekiem

Feb. 8th, 2016 | 07:14 pm
posted by: orks in pajautaa

Labsvakars!

Kādas latviešu filmas jūs ieteiktu noskatīties ārzemju studentiem? Svarīgi, lai būtu pieejamas ar subtitriem angļu valodā. Tika izteikta vēlme pēc romantiskām komēdijām, bet es jau nobrīdināju, ka nekāda Holivuda te nebūs :) Ko piedāvāt?

Saite | Shave 'em Dry {7} sang along | Add to Memories


meness_berns

---

Feb. 8th, 2016 | 07:14 pm
posted by: meness_berns

No Zeltene.lv. Piedodiet, ka gari, bet teksta krāšņums labāk atklājas kopainā.

=========

Ir divas pavisam bieži sastopamas rīcības, ko mēs gandrīz katrs darām ikdienā, bet par kurām nenojaušam, ka tās mūs ietekmē pat ļoti negatīvi. Tās ir sevis salīdzināšana ar citiem cilvēkiem un negatīva runāšana pašam par sevi.

It īpaši sieviešu starpā ir sastopama salīdzināšana. Cita vienmēr būs skaistāka, cita vienmēr būs gudrāka. Un, nemaz nemanot, šādi rīkojoties mēs sākam definēt pašas sevi.

Tu nespēsi piedzīvot kaut ko patiešām labu, līdz pats sevi līdz galam nepieņemsi.

Tu neesi tāds kā kāds cits – bet tas ir pilnīgi normāli un..labi! Tev ir jāpārzina savas labās īpašības, nevis jāmēģina saskatīt negatīvais. Mēs par sevi domājam trakāk, nekā viss patiesībā ir un kā to redz citi cilvēki. Jo vairāk sevi nosodīsi, jo sliktāk par sevi jutīsies un kļūsi galu galā par tādu cilvēku, kā pats par sevi uzskati.

Neļauj savām negatīvajām domām izveidot pašam savu skumīgo realitāti!

Tu neesi tas, kas ar tevi ir noticis pagātnē. Tu esi tas, kas esi izvēlējies būt šodien. “Balss, kas ir tavā galvā, neesi tu!”

Ja tava pagātne nav bijusi tā labākā, priecājies, ka esi izgājis tai cauri un nonācis tur, kur esi šobrīd. Neļauj gremdēties sliktās atmiņās, dzīvo uz priekšu ar domu, ka esi mācījies no visa negatīvā, kas ir noticis. Jo vairāk negatīvo domu būs tavā galvā, jo vairāk tās ietekmēs tavu dzīvi.

Neļauj nekam negatīvam ietekmēt tevis paša vērtību!

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


sickboy

(subjectless)

Feb. 8th, 2021 | 06:54 pm
posted by: sickboy

Kas tā par ironiju, ja es, kā anarhists, ietu demonstrācijā pret anarhisma ideoloģisko pretstatu - islāmu, man uzbruktu cilvēki, kas sevi sauc par anarhistiem (un antifa un kreisajiem), un sauktu mani par fašistu un rasistu (kas es neesmu ne viens, ne otrs). Cilvēki vnk ir ļoti neizglītoti. Viņi pielīdzina Muhamedu Jēzum un Budam, raksta facebookā, ka visi viņi sludināja mīlestību (tātad, arī Muhameds), ka islāms ir miera reliģija utt. Cilvēki vispār neveic nekādu researchu, nelasa nekādas grāmatas, neskatās dokumentālās filmas youtubā, viss, ko viņi zin par pasauli ir no facebook sienas un masu mēdijiem. Katrs, kas ir pret islāmu, ir nacists, fašists un rasists. Šo pasauli reiz nogalinās stulbums.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


pajautaa

Internet Accounts

Feb. 8th, 2016 | 06:18 pm
posted by: iive in pajautaa

Sveiki!

Izpirku darba makbuku. Iepriekš visus Internet Accounts pārvaldīju caur to adresi, kas bija mana darba adrese. Tagad šī adrese vai nu jau ir likvidēta vai tūlīt tiks likvidēta. Kā es varu uzlikt savu personisko e- pasts adresi par jauno adresi, caur kuru pārvaldīt interneta kontus? Man ik pa brīdim lec ārā pziņojums, no kura es neko nesaprotu, un arī settingos neredzu, kur to pārvaldes adresi nomainīt.

Saite | Shave 'em Dry {7} sang along | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 05:35 pm
posted by: martcore

palasīju materiālu par sieviešu apgraizīšanas tradīciju atjaunošanu dagestānā
es vispār nesaprotu, ne to, ka tas ir noziegums pret cilvēci un tā

bet laupot sievietei seksualitāti, džeki reizē nogalina arī savu
jo starp gumijas sievietēm tava seksualitāte vairs nevienam nav nepieciešama
atliek tikai smagi strādāt vai paņemt kalašu un aiziet kalnos, lai uzaudzētu tādu testosteronu, pie kura jau būs vienalga, ar ko stāties attiecībās
tajā visā pat kaut kādas dzīvnieku loģikas nav
dzīvnieki nekopojas ar manekeniem

Saite | Shave 'em Dry {8} sang along | Add to Memories


liljabrik

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 05:09 pm
posted by: liljabrik

bez apzināti izvēlētas vai spēlētas stratēģijas es savā dzīvokļa stūrīti vācu sieviešdzimtes dievības. šodien ņevska baznīcā meklēju mariju, fantazēju par balto taru ar kaķiem.

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


martcore

par dotu

Feb. 8th, 2016 | 03:55 pm
posted by: martcore

paskatījos mdl finālus. novērojumi.

tendence: vot, skatieties, cik ļoti ir pamainījies mids pusgada laikā. ja agrāk viss vedās uz "stratēģija pret shadow fiendu", tad tagad nekādu stratēģiju pret invokeru un betraideru nav un nevajag, lai arī viņi bezmaz divatā sāk okupēt mida teritoriju. tur vēl var atnākt death prophet aka banshee vai zevs, tas arī viss, norakts ir pat dragon knight's - taču nav vairāk nekādu melee vs melee varoņu, nav akašas, nav templaročkas. tikai ranged vs ranged

jbtv: team secret. nē, mūsu reģiona kibersporta leģenda un labākais pasaulē kapteinis klements ivanovs atdzīvināja man tik tīkamo nagu sirēnu (kā saportu, bez rediansa un ģēlām, bet tomēr), taču kā var pikot šo invokeru-ember spiritu-taidhanteru-nagu-vēl kaut ko, da labi, ikviens normāls cilvēks ir spēlējis ar taidhanteru, un saprot, cik viss no šī brīža kļūst drausmigi atkarīgs no viņa revedža, kas kūldaunojas divarpus minūtes - un šajās divarpus minūtēs tu ar savu inaktīvo emberu, samērā nīkulīgo invokeru un nagas miegu nespēj darīt vispār neko. tas ir šahists, kas tev saka - es sākšu spēlēt pēc 60.gājiena, līdz tam laikam es bīdīšu figūras vēlams kaut kur tālāk no jūsu torņiem. vēl es spēlēšu momentos, kas man ir taidhantera revedžs. tas, pēc visa spriežot, nebūs bieži. staigājošās haizivis reti dadzīvo līdz saviem refrešeriem

pozitīvs: support sailensers. izrādās, tā arī var. nē, es zināju, ka tā var, bet dzīvē tas izskatās ļoti burvīgi. un, protams, laifstīlera atgriešanās, kas ir fans pats par sevi, bet kad viņi savāc no kartes visus putnus un zvērus un dodas virsū pretiniekam ar naturāli zooparku, vai kad laifstīlers iemiesojas kaut kādā kreisā golemā un sāk dīžoties pretinieka haigraunda priekšā - tas ir teicami

traģēdija: ehome neaprēķina pussekundi līdz sava aegis beigām un zaudē uzvarētu spēli, kuru viņi tur vispār jau bija ieradušies pabeigt. čuvaks, kas spēlēja sasirgušā koamndas līdera cty vietā, nospieda black king bāru uz aegis fāzi, nevis pēc tam. drausmīgs abloms, man viņu bija ļoti žēl, taču ehome, lai arī spēli zaudēja, pēc tam sāka vairāk koncentrēties, etc

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


virginia_rabbit

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 04:08 pm
posted by: virginia_rabbit

tā kā es Domskolā vairs nevaru izturēt psiholoģisko spiedienu no apkārtējiem par to, kad man dzims un cik esmu pārstaigājusi, aizsūtīju E uz skoliņu ar auklīti.
E koridorā viņai pakratīja ar pirkstu un teica: "tev jāiet tikai pie rociņas"
Tags:

Saite | Shave 'em Dry {6} sang along | Add to Memories


liljabrik

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 04:06 pm
posted by: liljabrik

prātoju par pievienošanos šim
http://hatifnattar.net/manifesto/

pagaidām ir daži iebildumi un šaubas bet tas ir saistīts tikai ar personisko nedrošību, nevis pārliecību

Saite | Shave 'em Dry {13} sang along | Add to Memories


prtg

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 03:32 pm
posted by: prtg

Carol (2015)
Tags:

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 03:07 pm
posted by: martcore

kāds atceras, ko spēlēja grupa the cardigans, vairāk par vienu radiodziesmu, es to pašu neatceros

Saite | Shave 'em Dry {9} sang along | Add to Memories


au

pērles

Feb. 8th, 2016 | 02:32 pm
posted by: au

"Radio NABA muzikālās programmas pamatprincips ir uztvert jēgpilnu mūzikas pasniegšanas metodiku, lai mūzika neuzkrītoši kalpotu par modernās pasaules kultūrvēstures procesu izzināšanas postmoderno palīglīdzekli."

ēēē, fak, ko???
Tags:

Saite | Shave 'em Dry {10} sang along | Add to Memories


martcore

iecienītais žanrs / tiem, kas vīlās trikijā

Feb. 8th, 2016 | 01:47 pm
posted by: martcore

xxx

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


wiatryga

pirmdiena vārdā

Feb. 8th, 2016 | 01:25 pm
posted by: wiatryga

Tā ir viena un tā pati diena, kad tev pienāk vēstule, ka paaugstinās īres maksu šajā kopumā pārāk nolaistajā un izsalušajā miteklī (līdz tā būs dubultojusies iepretī summai, kas aizīrējas pašlaik),
un kad kolēģi, viens otram suflējot, piedāvā bezalgas atvaļinājumu UN lielu darba apjomu, kas jāapmaksā darba vietai, kas tāpat ir mana darba vieta (Akadēmijai), un kas tādēļ diezin vai gan papildus izmaksas manā sakarā uzņemsies.
Smiekli nāk, smiekli nenāk.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


pa_leeto

Kalnu divritenis ar 21" rāmi

Feb. 8th, 2016 | 01:21 pm
posted by: ninona in pa_leeto

Vīrs pārdod savu velosipēdu.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/hjhlj.html

Darba kārtībā.

Atsaucoties uz SviestaCibu, var dabūt lētāk :)

Saite | Shave 'em Dry {5} sang along | Add to Memories


helvetica

Drosmi, drosmi, mieru un gribasspēku lielāku par visu citu.

Feb. 8th, 2016 | 01:04 pm
posted by: helvetica

vispār man ir atvaļinājums. Pārsteidzošā kārtā sajūta kā itāļu imigrantam uz prāmja, ieraugot Brīvības statuju. Tāda "es izmisīgi negribu nokļūt atpakaļ". Nebiju gaidījusi, ka būs tik traki - sākotnēji tā taču bija mana apzināta izvēle, nosprausts plāns un mērķis. Ja es būtu drosmīga, es šajā brīdī nevis bakstītu cibā, bet komponētu atlūguma iesniegumu. Bet es neesmu drosmīga - man ir virkne nepabeigtu darbu, vainas apziņa, ka aiziešanas gadījumā tas būs jāstrebj kādam citam, kā arī vainas apziņa to cilvēku priekšā, kuriem man būtu jāpaskaidro šis "pēkšņais" lēmums, tip, viņi man tā un es viņiem šitā pretī. Stulbā audzināšana satraukties par citu labsajūtu vairāk, kā par savējo No visa visvairāk man ir bail justies vainīgai. Tāpēc iestrēgstu ar nevēlamām situācijām, lietām un vietām uz ilgāk, nekā vajadzētu. Te arī nekas aizraujošs nākotnes perspektīvā nerādās, ir nomainījušies cilvēki, tie strādā produktīvi un labi, bet ne pārāk interesanti. Apstākļus neatvieglo arī tas, ka apkārtējie tuvākie austiņā čukst, cik prātīgāk būtu sagaidīt savu apdrošināšanas polisi, savu algas pielikumu, savu cv ierakstu, parēķināt, ka ikdienas ierindas izdevumus ar honorāriem nosegt nevarēšu un tad, nekad kaut kad. bļaģ.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


penny_lane

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 12:42 pm
posted by: penny_lane

pēkšņi nevaru iztēloties, kā latviski skaisti pateikt game-changing vai groundbreaking. latviešu valodā pēkšņi trūkst tādas kā grandiozitātes.

Saite | Shave 'em Dry {9} sang along | Add to Memories


kants

aplam netikumīga filma

Feb. 8th, 2016 | 12:36 pm
posted by: kants

ar terensa malika vai brāļmāsas vačovsku vērienu darīta himna seksuālajai identitātei the last witch hunter (2015) pārsteidz ar savu konsekvento, gluži mitoloģisko sižeta kodējumu. filma sākas ar radikāli homoseksuālu dispozitīvu, kurā ar zemes auglību un transformācijām saistītā sieviešu seksualitāte ir pilnībā demonizēta iepretim krustu nesošajai vīrišķajai brālībai. uz šī fōna risinās filmas centrālā sižeta līnija – galvenā varoņa (vens dīzels) drāma, kā vecākam vīrietim uzsākot attiecības ar jaunāku zēnu (elija vuds). arī šeit visi elementi tiek pacelti simboliskā līmenī: varoņa vecums (sal. ar mozu vai noasu!) sniedzas gadsimtos, attiecības viņam ir trīsdesmit septītās, un tajās ir uzvērts paiderastiskais mācīšanās/atjaunotnes elements. parādās divas interesantas sižeta blakuslīnijas: nekrofilā koķetērija ar iepriekšējo partneri un divi saistīti vīriešu kārtas antagonisti: belials, kurš iemieso heteroseksuālo normativitāti kopumā, un tās nesējs sižeta līmenī, kāds (spoguļattēlā galvenajam varonim!) ultra-maskulīns heteroseksuālis, kura lieta tiek iztiesāta s/m klubā, līdz to aprij liesmojošs megaānuss (attēlā).

kā izrādās, filmas galvenais varonis, katru reizi, stājoties attiecībās ar nākamo zēnu, pārdzīvo sava veida identitātes krīzi – pārejas perioda izraisītā nedrošība liek viņam vēlreiz pārdzīvot sava mūža pirmo, heteroseksuālo dzimumaktu, kura partnere dramatiskajā vēstījumā ir atbilstoši kodēta kā raganu karaliene. attiecību krīze ir atgriešanās šajos mītiskajos pirmslaikos. filmas veidotāji gan to traktē visai burtiski – kamēr uguns šajā filmā simbolizē seksualitāti kā tādu, liesmojošs falls/zobens minētajā dispozitīvā sakrīt ar anālo penetrāciju – tieši tādā veidā galvenais varonis atkal un atkal atrisina krīzi, apliecinot savu identitāti. nebūt ne mazāk traģisks tēls ir sieviešu kārtas protagoniste (roze leslija). viņu moka iluzoras vainas apziņa, domājot, ka pašas brālis ir palicis homoseksuāls pēc tam, kad viņa to reiz ir pieķērusi masturbējot. tas viņai liek tiekties pēc filmas galvenā varoņa, savukārt galvenajam varonim viņa kļūst par terapeitisku transferences objektu krīzes pārdzīvošanas laikā. lūk, it kā vīrietis un sieviete, bet attiecības veidotas tik sarežģīti un gluži pretdabiski! 

Saite | Shave 'em Dry {9} sang along | Add to Memories


martcore

donalds stāsta Patiesību

Feb. 8th, 2016 | 12:35 pm
posted by: martcore

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


kants

pagaidām uzvarētāja kategorijā gada pārsteigums

Feb. 8th, 2016 | 11:56 am
posted by: kants

sirsnīgi ciniski intelektuāli izklaidējoša psihedēliska spriedzes komēdija? kaut kāds franču sajukums no brāļiem koeniem, stenlija kubrika (daudz) un gaja ričija vai lika besona (pavisam nedaudz)? skābākā šī gadsimta filma kopš across the universe? tieši tāda izrādījās moonwalkers (2015)

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


sirdna

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 11:33 am
posted by: sirdna

Izdomāju salāpīt miega režīmu. Aizmigšana divos naktī un mošanās piecos no...rīta(?) sāka nogurdināt. Trīs naktis pēc kārtas nogulēju 7,5 stundas. Tagad esmu spirgts kā pavasara rīts un nezinu, ko ar to lai iesāk.

Saite | Shave 'em Dry {7} sang along | Add to Memories


pajautaa

Meklēšana

Feb. 8th, 2016 | 11:07 am
posted by: pichshsh in pajautaa

Vai ir iespēja meklēt visos kopienas ierakstos? Kā?

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


acidkitteh

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 11:05 am
posted by: acidkitteh

Bļe nu cik var līt

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


sirdna

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 10:14 am
posted by: sirdna

Noskatījos Revenantu.

Ja nu kāds to, khme, šedevru nav redzējis, tālāk neskataties. ... tālāk ... )

Kaut kā tā.

Saite | Shave 'em Dry {6} sang along | Add to Memories


krii

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 09:56 am
posted by: krii

Izskatās, ka jaunā mirte arīdzan tūdaļ būs pagalam.
Apraudājos pie palodzes.
Es nesaprotu šos augus.

Saite | Shave 'em Dry {23} sang along | Add to Memories


au

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 09:32 am
posted by: au

vakardien pazaudēju balsi. pavisam. pat čuksti no manis prasīja piepūli.
pamēģiniet šitā doties uz veikalu vai teātri. visu laiku m_b sanāca pasaukt, sitot knipjus, dauzot kājas vai klakšķinot mēli (mans favorīts uzmanības pievēršanai).

faratjeva fantāzijas ir jrt otrā līmeņa izrāde, bet, nebūtu izstiepts otrais cēliens, būtu gana jauki. pāris reizes pat sirsnīgi iesmējos!

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


martcore

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 09:24 am
posted by: martcore

Ушел на базу.

Saite | Shave 'em Dry {3} sang along | Add to Memories


sickboy

(subjectless)

Feb. 8th, 2021 | 05:19 am
posted by: sickboy

Es neesmu rasists, es esmu anti islāmists. Bet, ja es aizietu uz anti islāma demonstrāciju, visi tie dumb ass media brainwashed antifas (Nefolks un Mincīts, piemēram) sauks mani par rasistu. Faking idioti. Man ir vienalga, kādā krāsā ir cilvēks, ja vien viņš nepārstāv totalitārisma (islāma u.c.) ideoloģiju un izvarošanas kultūru. Bet masu mēdiji reāli spēj apēst cilvēkiem smadzenes. Tas, kas ar cilvēkiem tiek darīts Krievijā, tas viss notiek arī Rietumos - caur TV.

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories


sickboy

(subjectless)

Feb. 8th, 2021 | 04:32 am
posted by: sickboy

Agrāk manas labākās draudzenes bija Santa un Beatrise, tagad laikam Eva un Ieva. Santa un Beatrise arī dažreiz vēl kaut kur uzpeld, bet tā - viņām ir bērni un attiecības un tas nozīmē citu attieksmi.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


sickboy

(subjectless)

Feb. 8th, 2021 | 04:29 am
posted by: sickboy

Stop fucking with me
I wont rest til my enemies rest in peace
Yeah stop fucking with me
I wont rest til these motherfuckers rest in peace
All my enemies die and
Rest in peace
All them haters in the house can
Rest in peace
All you jealous motherfuckers can
Rest in peace
Yeah and all you bitch ass niggas can suck my dick

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


sickboy

(subjectless)

Feb. 8th, 2021 | 03:46 am
posted by: sickboy

Parasti man darbā skan mūzika, kas īsti nav "mana" mūzika (piemēram, Slipknot), bet par šo grupu es esmu uzzinājis, pateicoties savam darbam: https://www.youtube.com/watch?v=lzMJh8GrCN4

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


sickboy

(subjectless)

Feb. 8th, 2021 | 02:43 am
posted by: sickboy

Ja Eiropā kāds veic demonstrācijas pret islamizāciju, demonstrantus vienmēr ielenc daudz lielāks bars tā saucamo antifa (patiesībā fa, jo viņi cīnās par islāmu, kas ir vienlīdzīgs ar fašismu) ar saviem saukļiem un naidu. Šie cilvēki, pie tam, lielā mērā sastāv no baltajiem eiropiešiem. Baltie eiropieši paši vēlas savu iznīcību. Fiziski viņi ir kļuvuši neauglīgi vai negrib vairoties un garīgi viņi cīnās par islāmu Eiropā. Kāpēc baltā rase izvēlas pašiznīcināšanos? Tas ir dēļ vakcīnām, masu mēdijiem, dzīvesveida, ultraskaņas mesidžiem vai tā, ka viņi ir (by Illuminati) noburti vai kā? Kur ir atbilde? Baltā rase jau visu ir paveikusi, tagad atliek tikai izmirt? Visdrīzāk viņi ir vienkārši brainwashed by mass media. Viņiem ir iestāstīts, ka tolerance nozīmē islāmistu un visu iespējamo krāsaino tiesības, bet ne tiesības baltajai rasei un kultūrai turpināt eksistēt.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


klusais_okeans

(subjectless)

Feb. 8th, 2016 | 01:23 am
posted by: klusais_okeans

Saite | Shave 'em Dry {2} sang along | Add to Memories


sickboy

(subjectless)

Feb. 8th, 2021 | 12:52 am
posted by: sickboy

Esmu greizsirdīgs. Sirds tikšķ neparasti. Sapnī redzēju, ka zinu, ka mēneša laikā būs Reset (The Event). Reset - release. Un es daudz raudāju tajā sapnī.

Saite | Shave 'em Dry | Add to Memories


dienasgramata

(subjectless)

Feb. 7th, 2016 | 11:59 pm
posted by: dienasgramata

tas brīdis, kad tu vēlies noskaidrot kāda vārda nozīmi, ieraksti googles meklētājā un pirmais rezultāts, ko izmet, ir tevis paša pirms desmit gadiem rakstīts teksts, kurā tu šī vārda nozīmi esi aprakstījis

Saite | Shave 'em Dry {6} sang along | Add to Memories


inese_tk

februāris

Feb. 7th, 2016 | 11:22 pm
posted by: inese_tk

sen nebija gadījies sākt dzert šampi vienpadsmitos no rīta
Tags:

Saite | Shave 'em Dry {1} sang along | Add to Memories