Made by Ilka [entries|archive|friends|userinfo]
kostantējumi

[ website | My Website ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Priekšlaicīga sālsmaize [May. 24th, 2019|03:58 am]
[apkārt |https://youtu.be/t8NK70cm-9k]

Ļoti prasās pēc priekšlaicīgas sālsmaizes. Varbūt pa dienu saņemšos ielūgt dažus speciālus viesus. 

Man pietrūkst apskāvienu, laikam pirmo reizi mūžā tik hroniski, tomēr... krāmējot darbnīcu, visu laiku gribas gan dejot, gan dziedāt. Plaukstiņas arī ātri viena otru noklapē James Bay - Peer Pressure pavadībā. Tikai tā fiziskā kontakta neesamība ikdienā liek man gribēt apķert teju katru kolēģi.

Un pēc tik ilgiem gadiem, kāds ir uzrakstījis mīlas balādi manā gaumē: James Bay - Break My Hart Wright - žēl, ka es tik labi neprotu spēlēt klavieres.

Kopš userinfoulvs man palūdza viņu vairs telefoniski netraucēt ... es spēju domāt tikai par padošanos uz lāpstiņām kāda zīmuļtipa cilvēka priekšā.

Nē, nu varbūt nav tik traki, bet modeļus un mūziķus savai 5.skatei esmu sarunājusi jau kuplā skaitā.linkpiemetināt

Grūta darba diena [May. 16th, 2019|03:26 am]
[apkārt |https://open.spotify.com/album/5nI4Eo1vWUWXzeT4WrzTGL]

Uz galda stāv elektriskais urbis un man gribas uztaisīt simtiem caurumu visur, Visur, VISUR!!!!
linkpiemetināt

Hamleta diena [May. 12th, 2019|02:45 am]
Hamlets bija lieliska izrāde Valmieras drāmas teātrī.

Testi šodien rāda negatīvus rezultātus. Un tie nav HIV testi...

Īstā diena, lai skatītos Luciferu no sākuma līdz šodienai. Non stop, kamēr darbojos ar putekļu sūcēju.

Kruta nedēļa, tiešām kruta. Bļēeee Mudakus es tiešām iespiedīšu cauri riģipša sienai.
linkpiemetināt

Par īri un dzīvokļiem. [May. 8th, 2019|02:08 pm]
Vai Ulvja vecā istaba Dzirnavu/Baznīcas ielā ir jau izīrēta?

Meklēju biroju uz vasaru par 150eiro max centrā, tāpēc iedomājos - varbūt pat tajā dzīvoklī ir brīva telpa modei?
linkpiemetināt

Piedāvājums [May. 7th, 2019|06:38 pm]
Man šonakt nepieciešams kvalitatīvs sekss ar kalsnu, garu vīrieti - 185-200cm.
link2 puksti|piemetināt

Toksikoze [May. 7th, 2019|06:14 pm]
[apkārt |Placebo [1996]]

Tas ir tik fantastiski - manī aug dusmas un riebums reizē.
Alkoholu var tikai pasmaržot, pagaršot vispār - gāž no kājām.

Akadēmijas kombinezons top.
25.janvārī man gaidāms jauns kompanjons un viņam jau tagad patīk Placebo 1996.gada albums
link2 puksti|piemetināt

Vecmeitu ballīte nr.daudz [May. 6th, 2019|01:51 am]
[apkārt |Dons - Es nāktu mājās]

Izdomāju, ka nav ko bēdāties un sarīkoju sev vecmeitu ballīti ar džekiem @TimsMints.
Vienā brīdi dikti sagribējās dejot un tā nu es satiku savu nākamo reklāmas seju - Ali no Londonas, kas patiesībā ir islāmistu afgānis, kam prātā vien domas par smēķēšanu un ceļošanu.
Tā nu es ieaicinājos uz kāzām Grieķijā 20.-26.maijā.

Njā, būs vismaz iemesls sākt pelnīt naudu, ko es kādu laiku neesmu darījusi. Tērēties, protams, man ļoti patīk, bet saņemties uz kārtējo biznesa mēģināju ar modi - nu tikai tagad es jūtu, ka man ir iekšā kaut kas labāks, nekā agrāk.

Vispār Tallinnā arī kaut kā vieglāk strādājas - te ir daudz seksīgāki cilvēki, nekā Rīgā ;) Un es jau labprāt brauktu mājās, vienīgi kūku es pabeigšu un apēdīšu un tad.
linkpiemetināt

Interesnata lapa [Apr. 29th, 2019|02:21 am]
https://www.ivfriga.lv/cenas.html - ja kāds te sūdzas par zobu labošanas pakalpojumu izmaksām, paskatieties šo cenrādi
linkpiemetināt

Testaments [Apr. 27th, 2019|05:30 am]
Ir vērts savu testamenta tekstu publicēt internetā, ja tajā atrodas daži man svarīgu cilvēku vārdi?

Jo es varbūt nemaz nezinu viņu adreses, lai tās piegādātu privātās aploksnēs pret parakstu un zīmogu?
linkpiemetināt

Tās laikam ir Jamson sekas [Apr. 27th, 2019|12:45 am]
Kaut kas ir nogājis smagi greizi.
Es nevaru salikt kopā stratēģiskās plānošanas matricu ar realitāti tādā mērā, lai kļūtu par radio NABA izpilddirektori.

Tas ir tā, ka es nevaru kļūt par pašpasludinātu Valdes locekli (pilnīgi leģitīmā veidā), es ne tikai arī negribu kādu nomest no troņa, es pat nevēlos kustināt visu lapseņu pūzni - bet es bāžu tur iekšā savu labāko salmiņu ar medu, lai pārbaudītu, vai bites un lapsenes un kamenes var dzīvot vienā stropā.|

Kā to saprast?
linkpiemetināt

[Apr. 25th, 2019|05:59 am]
[ir |nav un nebūs]
[apkārt |Latvijas LR 5]

Šonakt... pabiju Mola apkārtēnē. Dīvaini, bet es taču varēju palikt mājās, bet tā vietā es iekāpu 1996.gada golfā un teicu, ka gribu ciemos. Viss, noklausījos kaut kādu štrumentu jauno albumu, kas izlausās pēc sūda vienkārši... No 10 zvaigznītēm es dotu 2,5-3,5 max Jāni, Tu neesi tīneidžeris. Tas albums ir mēsls. Uztaisi kaut ko citu ar Gati Zaķi līdz 25.maijam. Ilka P.S. Un bļeģ, viena vienīga reize, kad man ir tiešām SVARĪGA saruna ar userinfony un viņš nomet klausuli kā tāds sisītis. Bāc, vai es joprojām tā spēju iebiedēt cilvēkus???

Tom Grēviņ, vai tā patiešām ir?
linkpiemetināt

Lieldienu atkārtošanās 5 gadu atstarpē [Apr. 23rd, 2019|05:48 pm]
[apkārt |James Bay - When We Were on Fire]

Bāc, delīrija drebuļi - sen tādi nav bijuši. Nu bet tāda intensitāte kā vakar, arī sen nebija pāri lijusi pāri kausiņam. Laikam 2014.gada Lieldienās bija ļoti līdzīgi, tikai.... Šorīt atnāca īsziņa no zobārstes, ka ir pieejami 2 brīvi laiki tulīt un tagad, nevis pēc nedēļas... un ko mēs noskaidrojām: Ilzītei aug visi trīs atlikušie gudrības zobiņi reizē. Ja mani gudrības zobiņi būtu tik maziņi kā priekšējie apakšējie piena zobiņi bērnībā - ak vai man dieniņ tētiņ - es tad būtu pats laimīgākais cilvēks pasaulē! A tagad mana gudrība ir 1,5cm^3 tilpumā un nāk ārā tā kā no ausu apvidus. Nu tikai smagana sāk sarkt un bālēt. No Ibumetīna vienkārši nekādas garšas sajūtas nav. Es jau gadiem nedzeru nekādas zāles, izņemot... antihistamīnu pavasarī, kad man ir siena drudzis. Jā, intelekta atplaukums ir jūtams, apmēram kā uzsākot bakalaura darbu. Tagad es varētu arī turpināt maģistru (nieka 10 gadi pagājuši). Un ko tad es gribētu apgūt? - anger management :D
linkpiemetināt

Drēbju krāmēšana [Apr. 23rd, 2019|07:26 am]
Jau 24h netieku savā gultā, uz tās ir visa mana garbrobe... viss, man apnika gaidīt kaut kādu aktivitāti - noslaucīšu visu uz grīdas, pēc tam salikšu, kur nākas.

Un tagad, ka es arī ar Rudaku vēl 2h parunāju pa telefonu, nē, nu patiesībā es vispār nevarēšu aizmigt. Miega zālēm es neesmu gatava, pīpēt man nepatīk - ko tad man atkal dzert rumu??

Nē, es vairs negribu. Es gribu zināt, ka viss visiem ir labi un ka tā arī būs.
linkpiemetināt

Mana mīļākā grupa Latvijā joprojām ir "Židrūns" [Apr. 23rd, 2019|02:50 am]
[apkārt |James Bay - Peer Pressure]

Pačatoju ar Rudaku kādas 3 stundas pie datora.

Jūtos kā pēc psihologa apmeklējuma ;)
linkpiemetināt

Bērnības traumas [Apr. 22nd, 2019|01:02 am]
[apkārt |LR5]

Es nezinu, kā es izvilku šo dienu, bet nu tā ir galā.

Krāsojot olas, esmu labās rokas rādītājpirkstā dabūjusi kaut kādu mistisku skabargu/štruntu, kas mani jau šorīt pamodināja, jo pirksts pukstēja un sāpēja un likās, ka nags grib šķelties uz augšu vaļā. Dienas laikā tas sastrutoja un vakarā pēc dušas es no tā dabūju ārā pāris labu salātzaļu pilienu strutu. Nu kruta. Uzliku plāksteri, lai pa nakti atpūšas.

Tad jau redzēs, kā man ies tālāk. Starp citu, tas ir tieši tas pats pirksts, kuram bērnībā man kaut kādu iemeslu dēļ nogāja nags, līdz bija atlicis kaut kāds mazs stūrītis, ko ķirurgs bez nekādas anestēzijas man (5,5 gadus vecam bērnam) ar knīpstangām norāva tā, ka man likās, ka visa roka jau ir miskastē :D - bāc, toreiz es no sāpēm gandrīz zaudēju samaņu, bet nu viss slimnīcas stāvs dzirdēja, kā un cik ilgi es bļāvu kā nepareizi aizkauta cūka. Dīvaini, ka maniem vecākiem tas šķita samērīgs atveseļošanās paņēmiens 1990.gadā.
linkpiemetināt

Rīt Lieldienas? [Apr. 20th, 2019|10:15 pm]
25ml ruma ar 250ml kolas + 1 antihistamīns = un rezultātā es beidzot aizmigšu pēc kaut kādām 27h negulētām stundām. Režīma nav, skaidrības nav, ideju ir vairāk nekā vajag. Un kāpēc es šodien satiku Gati Ziemu???

UPD Patiesībā vajadzēja vēl vienu porciju kolas ar kanēļa garšu, lai ap pusnakti es beidzot nolūstu. Nu ko, 7h miega ir divreiz labāk par 3,5h iepriekšējās dienas bilancē.

Tagad pie manas sienas ir ļoti daiļā glezna no Andra Baltvilka ( @samsaraeye / Instagram ). Gulēt ar skatu uz to bija īsta bauda. Sapņi? - pagaidīs.
linkpiemetināt

"Atbrīvošanas no darba" bikses [Apr. 20th, 2019|05:47 am]
[apkārt |Zvirbuļi aiz loga]

Jau otro diennakti pēc kārtas krāmēju savu garderobi... kāda jēga no visām tām lupatām, ja ikdienā valkāju tikai 2 džinsus, 2 džemperus un apakšveļu?

Protams, lielāko un labāko laiku es pavadu halātā, sociālo tīklu ieskauta. Un lepnā vientulībā :)

Vai kāds man reiz ir ļāvis arī vienatnē šo to nosvinēt? - nemūžam. Kaut jel vienu reizi es varētu savu dz.d. pasvinēt ar sevi divatā - aprunāties kārtīgi, ievēlēties kādu tiešām nozīmīgi vēlēšanos (nevis kā iepriekšējā reizē - bieži uzvarēt Scrabble spēlē - starp citu, pēc šīs vēlēšanās mans reitings ģimenes punktu lapā ir strauji uzlabojies - uzvaru katru otro, trešo partiju).

Njā, saule mani vienkārši atkal izceps kā jēlu olu šogad. Es gribu atpakaļ savu sejas ādu!!! Pašlaik tā izskatās apmēram kā caurumots fotoattēls, no kura glancētā kārtiņa nodiluma rezultātā sāk lobīties nost un paliek tikai tāds jocīgs, tā kā izmērcēts fotopapīrs.

Ā, un ko tad vispār varētu tādu labu padarīt ap pl.5:30 Klusajā sestdienas rītā? - ja nu vienīgi sakrāsot olas visai saimei (12 paipalu un 10 nezināmas izcelsmes lauku olas) - cik labi, ka pieklājības pēc varēšu apēst apmēram tieši 1/4 :D Bērnībā man bija klīņiski pierādīta alerģija pret olām, tāpēc attiecīgi ēdienkarte bija tāda drusku interesantāka nekā citiem bērniem. Tagad man vairs nav šādas alerģijas (kas arī ir ar analīzēm apstiprināts fakts), tomēr pie sirds man neiet gandrīz jebkādi olu ēdieni. "Mazie cālīši, lidojiet brīvībā!" - reiz multenē "Cow and Chicken" sacīja govs un meta zemē no ledusskapja jēlas olas. Tomēr cālīši tajās pat nebija "aizmetušies".

Pēc ļoti rumīgā un colīgā janvāra (kopumā izdzēru 1l ruma un 10l kolas) pienāca pavasara atskārsme, ka alkohols mani padara ļoti mīkstu (tīri fiziski). Pateicoties gripai, kas man uzklupa precīzi 1.februārī, samērā strauji no manis nokrita pirmie trīs liekie kilogrami. Vēlāk es apjautu, ka ar otru dabīgo "peldriņķi ap jostas vietu" es vairs neielīdīšu savā mīļajā peldkostīmā, un tad nāca nopietna apņemšanās atgūt tādu normālsvaru, ar kuru var viegli uzmīt smago velo Vanšu tiltā bez apstāšanās un aizelšanās. Esmu tuvu mērķim - vēl 5kg un es lidošu kā spalviņa pa vējam.

Varbūt šoreiz pat izdosies atkal ielīmēties 32.izmēra biksēs, kurās es pavadīju teju visu 2014.gada vasaru, jo pēkšņi - pilnigi visas citas bikses krita nost tik burtiski, ka apsēžoties uz zemāka krēsliņa, tās pārslīdēja pār gūžas kaulu augšējo robežu un tad attapās pie ceļgaliem, kad cēlos augšā.

Ja kāds te uztraucas par kaut kādu briesmīgu ķermeņa spīdzinašanu ar diētām un tādām lietām, tad man ir tikai viens paņēmies tievēšanā - es tikai to, ko gribas un tikai tad, kad gribas. Nekad neko neēst tikai tāpēc, ka citi tā dara. Un nedzert arī kompānijas pēc. Pārsvarā dzeru tikai ūdeni un 1 kafijas tasīti no rīta. Lai arī tas kādam, kurš sver ap 150kg, -7kg rezultāts būtu kā pīlei ūdens, manā gadījumā tie ir 10% no sākotnējā maksimālā svara, kurš uz maniem kauliem bija uzkrājies stresa, mazkustības un totālas vienaldzības rezultātā.

Līdz ar to, es eju radoši izpausties ar vistu un paipalu olām - kāds tās gribēs nest svētīt, kāds tās gribēs daudzīt pret visādām virsmām, bet es gribēšu, lai tās visas tiek apēstas pēc iespējas ātrāk un lai tas nebūtu jādara man.


Un par tām biksēm - šobrīd jau pusstundu sēžu savās laša krāsas biksēs, kurās mani jau divas reizes atlaida no diviem dažādiem darbiem. Es ceru, ka šoreiz kāds uzņemsies veikt vismaz daļu svarīgo pienākumu svētku sagatavošanā manā vietā, un ka varbūt es pati sevi atlaidīšu no "Made by Ilka" zīmolvedes pienākumu pildīšanas. Tas ir tik sooo over, ka es pat nespēju iedomāties labāku brīdi, ka 21.gadu pēc šūšanas karjeras uzsākšanas mest pilnti krūmos un nekad nafig neko virs nešūt - ir taču veikali, ir taču citi šuvēji, ejiet pie tiem un daboniet visu, ko sirds kāro, tikai lūdzu, lūdzu, lūdzu, vairs nelūdziet man šūt kaut kādas kāzu kleitas, uzvalkus vai vestes - jā, vestes es ienīstu visvairāk!


Tikko pamanīju, ka pēc vannas esmu aizmirsusi izžāvēt savas garās matu cirtas, kas šogad mistiskā kārtā pašas no sevis ir kļuvušas daudz rudākas un kuplākas. 33 gadi un katru gadu notiek kaut kas jauns. Lai nu tā būtu.
linkpiemetināt

Sapnis [Jan. 12th, 2019|11:05 pm]
Pagājušajā naktī bija 3 cēlienu sapnis, kas sākās kā Torņa tipa ballīte. Gandrīz visu laiku ar userinfoulvs mēģinājām nokļūt viesnīcā. Beigās tā izrādījās ļoti glauna iestāde 10.stāvā kādam tirdzniecības/kino centram. Pēdējā kadrā mēs ēdām saldējumu no ļoti dīvaina paskata saldējuma mašīnas, kas atradās mūsu ļoti milzīgajā numuriņa.

Diez kādi sapņu romāni mani sagaida šonakt?
linkpiemetināt

Aptieka [Jan. 3rd, 2019|12:57 am]
[ir | drunk]
[apkārt |Not going out (https://www.imdb.com/title/tt0862614/)]

Visu dienu bija galīgi aizkritušas ausis, likās, ka būs diezgan traki, tomēr... pierunāju sevi aiziet paklausīties Židrūnu uz Aptieku. Un bija tā vērts. Lai arī tikai uz beigām tiku kaut cik sakarīgā redzamības punktā, koncerts bija vienkārši lielisks.

Mājās nācu caur Uzvaras parku un domāju par sporta zāli un burgeriem. Visapkārt bija putenis un mana mīļākā skaņa - vējš koku galotnēs. Tā nu es ar sevi mazliet aprunājos, brienot cauri sniegiem.

Beigās ļoti sagribējās piedzerties - ideāli, ka no bērēm ir palicis rums. Un pat tīrajā tas garšo ļoti labi.

Ak jā, koncertā man blakus stāvēja tik seksīgs džeks, ka tā vien gribējās viņam klupt virsū... vēlāk kārtīgāk ieskatoties, apjautu, ka viņš ir knapi legāls alus lietotājs un aizgāju stāvēt tuvāk skatuvei (tuvāk savai paaudzei).

Esmu oficiāli piedzērusies un tā kā tas notiek tik reti (pēdējā reize bija 2015.gadā), es jūtos vienkārši fantastiski!
linkpiemetināt

2018 [Dec. 31st, 2018|07:14 pm]
Šis gads ir bijis nomācošs.
Tas iesākās gausi, ar salu un slimošanu.
Tad pavasarī es teju letāli saindējos, kaut arī baltās gaismas stipri vilināja, es izvēlējos papusdienot.
Vasara bija pārmērīgi gara un sutīga, pat peldēšanās remdenajā jūrā maz palīdzēja. Toties bija daži jauki koncerti, piemēram, Kartupeļpalmā.
Rudenī divus mēnešus es atkal cīnījos ar visādiem "dārziņu vīrusiem", līdz pēkšķi pienāca mana dz.d. un iestājās ziema.
Decembra vidū diezgan negaidīti nomira mana pēdējā vecmāmiņa.

Un tagad ir vērts kaut ko svinēt? - varbūt vienīgi to, ka izdzīvoju šajā nepriecīgajā gadā.
linkpiemetināt

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]