Made by Ilka [entries|archive|friends|userinfo]
kostantējumi

[ website | My Website ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Man ir JAUNA mīļākā grupa [Nov. 28th, 2022|05:37 am]
bez klausīšanās zinu, ka tā ir.

https://hivpozitivs.bandcamp.com/album/gr-t-k-dz-ve-pasaul?fbclid=IwAR2uVERfrvaLkaAp9GuhRrTwr4dlBoZjWE8AYO4ZJssWnt-lmzgL2ZTdH-Q
linkpiemetināt

Ar Dievu, tiksimies sapņos! [Nov. 13th, 2022|04:15 am]
[ir |pēc niknuma lēkmes]
[apkārt |Galvā - Instrumenti - Mēs tiksimies gaisā]

"Ar Dievu, tiksimies sapņos" ir mans atvadu sveiciens.

Kāds man te nesen ieteica piecērties ticībai. "Okei" - teiktu mana meita. Varam jau pievērsties, bet sadzīve ir un paliek tāda, kādu to diktē vīrusu gaita.
Slimojam nemitā. Es, šķiet, kopš vasaras nogriezšanas 29/30.septembrī, tā īsti vesela neesmu jutusies vairāk par nedēļu kopumā.
Un tad man arī zāles apnkina lietot, jo no tām kļuva arvien sliktāk. Tad es katoļu garā pabadojos un ķermenis sāka reaģēt adekvāti.

Tad sākās mana psiholoģiskā rehabilitācija 3.novembrī un... kopš tā laika medikamenti atkal strādā uz otru pusi - viss, kas teorētiski ir domāts uzmundrināšanai, mani nomierina un atslābinātāji mani vēl vairāk uzvelk.

Kad lietoju B grupas vitamīnus, sākumā bija tiešām forši. Magniju ik pa laikam. Un viss normalizējās.
Bet tagad dažas dienas man ir jau stabili spiediens ap 130/140 uz 80/85 un pulss ap 80-125. Varētu padomāt, ka es visu laiku nodarbojos ar sportu. Tomēr grīdu beršana, bērnu nēsāšana pēc vannas no virtuves uz istabu - tas taču nav pielīdzināms smagai fiziskai slodzei, bet IR!

Iesaku pamēģināt tiem, kuriem nav bērnu, kā ir patrenēties par viņiem rūpēties .

Tas vispār nebija tas, ko es vēlējos pateikt - galvenā doma bija tajā, ka spīts man noteikti dod daudz vairāk iekšējās enerģijas un motivācijas, nekā mīlestība un vēlme kādu iepriecināt.
linkpiemetināt

[Nov. 5th, 2022|12:20 am]
[apkārt |Regina Spektor]

Daudzi to noteikti traktētu kā personības dalīšanos, bet tie, kas to ir piedzīvojuši, par astrālo plakņu krustpunktiem.

Jūs tik bieži ilgojaties pēc cilvēkiem, kas šķietami varētu būt Jūsu draugi, paziņas, partneri, līdzgaitnieki, biedri utml. soulmates, ka tas vienā dienā notiek - Jūs saplūstat, bet tikai mentāli un neatdalāmmi.

Interesanti, ja ne pirmdien netīšām pieņemtās 2 astes, tad es laikam vēl tagad neuzzinātu, ka man jau ilgstoši seko viens paziņa no aizlaikiem.
Forši, ka es māku viņus visus aizraidīt uz savām plaknēm atpakaļ jau itin drīz.

Bet tā kopumā - nedēļa bija jautra. Darīju visādas džeku lietas, rīt sākšu beidzot remontēt, tikai šoreiz kopā ar kādu, kurš to mēdz darīt citiem un par naudu.
Manā gadījumā - dopamīna iespaidā. Un jādomā, ka tas vispār rīt sāksies, jo ... nu man ir tāda sajūta, ka visa šī sajūsma šoreiz tik nemanāmi ātri noplaks, ka kāds paliks ar garu degunu - noteikti es.
linkpiemetināt

klips [Nov. 4th, 2022|06:31 pm]
lūk,
linkpiemetināt

Notārs [Oct. 26th, 2022|04:26 am]
[apkārt |A Great Big World - It is a New Year]

Labrīt!
Meklēju sakarīgu šķiršanās lietu notāru Āgenskalnā - varbūt kādam ir ko ieteikt?
link2 puksti|piemetināt

Labvakar [Oct. 24th, 2022|12:05 am]
[apkārt |James Bay - Scars]

lūk, par šo man nākas domāt šad un tad

Sajūta, ka turpmāk man vajadzēs atkal būt vientuļai lokomatīvei, iespējams, bez domubiedriem... tas ir skumji.
Labi, ka mani bērni ir Jautrīši.
linkpiemetināt

Darbi, darbi, darbi [Oct. 22nd, 2022|10:22 pm]
Esmu cītīgi sākusi meklēt darbu.
Gan jau uz pavasari kaut kas atradīsies - līdzīgi bija 10 gadus atpakaļ Lielbritānijā. Rudenī tik cītīgi meklēju, ka pavasarī - bum! - un atradu.

Jā, bet šobrīd ir grūti tā sevi vispār iedomāties kaut vai uz pusslodzi ārpus mājas un nebūt par mammu 24/7.

UPD: vakar atradu mazu darbiņu, ko varu veikt no majām 10-15h nedēļā.
linkpiemetināt

[Oct. 20th, 2022|06:24 am]
Mans dēls jau kuro dienu pamodina ap pl.5... Un šorīt es sēžu un klauos A Great Big World un jūtos tā, it kā klausītos Simon and Garfunkel 21.gadsmita versiju. Visdīvainākais ir tas, ka ažas dziesmas ir tik aizustinošas, ka asasras birst pāri vaigiem... varbūt tas ir joprojām nestabilo hormonu dēļ, bet galvenokārt tāpēc, ka viņi šauj tieši mērķī ar tekstiem. Vislabāk man patīk tā dziesma ar Kristinu Agileru, bet viņiem pašiem arī ir ļoti daudz foršu gabalu. Producenti ir parūpējušies, lai jebkurā normālā radiostacijā dziesmas jauki iekļautos A listēs. Tikai šķiet, ka viņi vispār nav tik populāri. Toties skaņa ir tāda bieza, orķestrīga un ļoti popsīga un lipīga. Noteikti, pārak lipīgas ir tās dziesmas, kur ir par jaunību.

linkpiemetināt

Kas tad tas? - laimīgs fons telefonā [Oct. 20th, 2022|05:22 am]
https://photos.app.goo.gl/mek8SsE1EXkKvwM28
linkpiemetināt

[Oct. 19th, 2022|07:49 am]
Kas tad tas?
linkpiemetināt

Juridiskā palīdzība [Oct. 13th, 2022|07:16 am]
Labrīt!

Man drīzumā būs vajadzīga juridiskā palīdzība šķiršanās un citās ģimenes lietās - vai kāds var ieteikt speciālistu šajā jomā?
link4 puksti|piemetināt

[Oct. 11th, 2022|11:30 pm]
Kamēr vīrs pastāvīgi uzraudzīja, ko es daru savā telefonā u n vai es gadījumā nesarakstos ar saviem nebeidzamajiem mīļākajiem, man nebija īsti laika uzrakstīt saviem kolēģiem, bijušajiem un citiem domubiedriem, kas ir tuvi garīgā plāksnē.

Tā nu vakar drusku uzrakstīju dažiem. Savādi, ka Rudaks atbildēja pirmais. Njā, viņš droši vien nepieļautu tik iekļaujoši kontrolējošas attiecības, kurās mani nolaupīja uz 3 gadiem.

Bet nnu pasatoties spogulī uz savām jokainajām acīm... esmu novecojusi par gadiem 10. Sirmo matu skaits ir arī progresējis līdz kaut kādai % daļai.

Gribas aiziet uz randiņu ar kādu, kurš vēl tikai domā, galvenokārt, par to, kā neizveidot ģimeni.
link1 puksts|piemetināt

Lēmums [Oct. 10th, 2022|11:52 pm]
[apkārt |Dzīves ritmi mūzikā]

Ir mazliet žēl bērnu, ka tētis viņus redzēs par 3h dienā mazāk.

Kopumā nav žēl tikai nobeigtos apavus un saplīsušās zeķes.

Tik daudz ir skriets un darīts kaut kāda mistiska iemesla dēļ, kas ir zaudējis savu sākotnējo saturu. Tikai truls pienākums būt pieklājīgam un gulēt vienā gultā metra attālumā ir kļuvis par normu. Norma ir arī kliegt, būt dusmīgam, pat niknam par to, ka bērniem nav režīma un viņi aizmieg ap pusnakti. Diezgan sakarīgi ir arī izteikt nievājošas piezimes, lamāties krievu valodas trīsstāvīgajiem lamuvārdiem par nepareizu un nesavlaicīgu bērnu apģērbšanu.

Jau tuvākā nākotnē es droši vien dzirdētu kādu komentāru par to, ka citas sievas jau nu gan pilda savu laulību pienākumu, turklāt dara to labāk par mani. Jā, laika jautājums. 39 mēnešu pazīšanās laikā mans dzīvesbiedrs ir uzdāvinājis man ziedus 0 reižu. Pa retam (apmēram 3 reizes), pateicis, ka es labi izskatos. Un tūkstošiem reižu pateicis, ka mamma neko a)nevar b)nemāk c)nespēj izdarīt, jo nav a)profesionāle, b) neko nezina, c) nav pieredzes d) ir huligāne, e) ir slikta utml.

Jā, negativitāte gaisā virmo un šķeļ dzirksteles.

Zudusi ir mana cerība, ka kaut kas varētu mainīties mana pašreizējā vīra uzvedībā, uzskatos un darbībās.

Līdz ar to es lieku laulībai notievējušu punktu.

Viss. Mans pacietibas mērs ir galā.
link5 puksti|piemetināt

Ilgums [Oct. 9th, 2022|09:33 am]
Cik ilgi būtu pieļaujama savas dzīves  regulāra bojāšana mājsaimniecībā? 
linkpiemetināt

Tipa "Lieldienas 2022" [Apr. 19th, 2022|02:12 am]
Brālis ar savu ģimeni aizbrauca pie vēl lielākās sievas ģimenes uz Liepāju svinēt visas aprīļa dzimšanas dienas dzimtai, kuras visi locekļi ir dzimuši tikai aprīlī. Fenomenāli. Ok, 70% visu locekļu ir no Aunu bandas.

Es paspēju nokrāsot olas, kamēr mans vienīgais Svars gulēja labu diendusu.
Nākošajā rītā mana mīļā Aunīte - Aita Mārīte - saplēsa VISAS olas: bļeģ nahuj es vispār tās olas krāsoju? Šī bija pēdējā reize, kad es ar to nodarbojos mājās. (nu varbūt tieši šajās mājās, vai ar savu meitu destruktori, bet nu skaidrs, ka tuvākajā laikā es to atsakos darīt)

Svētdiena bija tik izčakarēta, vīrs strādāja, es slimoju, temperatūra jau kuro dienu turās pie 37,5 un nekādas zāles to nemazina.

Tad viņš atkal iepisās mājās pusotru stundu vēlāk nekā saka viņa grafiks - bāc, tas tā kaitina, ka nevar normāli pateikt, man jāaizvieto kāds. Vai arī vienkārši jāpasaka: klau, es iebraucu pie sevis nopisties ar pirmo noķerto zagli no veikala, jo Putins teica, ka viņas visas vajag piesmiet. Es klausu savam vadonim.

Nākošajā rītā es viņm paziņoju:

a) no otrdienas Tev būs slimības lapa
b) Tu neiesi uz darbu, kamēr nepabeigsi remontu
c) nākošo nakti es gulēšu gala istabā, kur neviens nestaigā un mani netraucē un neraud 5x naktī pēc pieniņa (t.i., maisījuma, jo es jau sen kā nebaroju ar krūti)
d) no 25.aprīļa līdz 2.maijam es ārpus mājas pavadīšu precīzi tikpat stundas, cik Tu no 9.aprīļa līdz 17.aprīlim - 114. (no visām 192h, kas vispār mēdz būt 8 diennakšu laikā).
e) un Tev vienam pašam būs jātiek galā gan ar bērniem, gan remontu.

Pēc šiem noteikumiem man ļoti jaukā balsī pavaicāja, vai mēs varētu šķirties - o, jā, lieliska doma! (tieši to pašu vēlējos prasīt arī Tev)

Tad es piegāju pie viņa rokassomiņas un konfiscēju dzīvokļa atslēgas. Manas ģimenes dzīvokļa atslēgas, jo viņam ir pašam savs dzīvoklis ekskluzīvi tikai kaķim - tur ikdienā neviens nedzīvo.
Toties šajā mājā viņš savu kāju vairs nespers. Un es to saku ar 100% pārliecību, jo neviens viņu te nelaidīs iekšā ārdīt mūsu latviskās dzīvītes.
linkpiemetināt

Aust..ri... tas esi Tu [Apr. 18th, 2022|11:41 pm]
https://youtu.be/ftGQLvUwzjY
linkpiemetināt

Pamatojums [Apr. 18th, 2022|06:43 am]
[apkārt |Placebo - Beautiful James]

Man ir absolūti skaidrs, kāpēc es vēlos šķirties. Tas noteikti ir šī gada mērķis nr.1.

Nav nekādas vajadzības graut manu personību un kavēt bērnu attīstību kaut kāda Putinista dēļ, kura konservatīvo uzskatu dēļ a) slikti apmaksātu darbu var darīt 10+ gadus un neko nemainīt b) var atļauties būt rupjš, nesavaldīgs un agresīvs pret citiem ikdienā c) nepārtraukti citiem borēt, ka mēs jau esam tie dumie un neko nevarošie letiņi, kurus glābt var tikai padomju savienības atjaunošana.

Sorry, vecīt - Tevi var glābt tikai pārcelšanās uz Tavu varmācīgo valsti, kur Tu iederēsies kā drošības adata pie glaunākās uniformas.


Var rasties jautājums, kādēļ mēs vispār apprecējāmies - sekss, tas ir vienīgais, ko viņš prot darīt labi.
link6 puksti|piemetināt

Par vīru un īsto. [Apr. 17th, 2022|01:33 am]
Šovakar guļot vannā aizdomājos par "īstajām lietām". Īsteni pareizi bija šovakar piezvanīt vīra priekšniekam un pateikt, ka vīrs īsti nevar ierasties uz 6.naktsmaiņu pēc kārtas, jo mums ir saslimis bērns. Jā, tieši tā, mans vīrs uzvedass kā saslimis bērns - viņa pamatdiagnoze: darbaholisms.
Un tad mani iedvesmoja paziņas stāsts par īsto mīlu - https://www.facebook.com/purinainese - jaunākais ieraksts.
Man jau arī šķiet, ka daži tādi īsti man piemērotie čali sēž vientulībā un grauž sevi melanholijā. Ko nu tur padarīt, ja kādam vajag 100% vienatni, vai 20% heroīna.

Mans 53 gadus senais vīrs nav mūžīgs, cerams... viņam būs nesāpīgs gals tuvāko 20 gadu laikā. Diez vai ar viņa darba intensitāti izdosies davilkt līdz 75.

Patiesībā, ir taču tik daudzi veidi, kā būt patiesi laimīgam. Un man sāk tapt skaidrs, ka ir daži cilvēki, kas mani padara totāli nelaimīgu - viens no tiem ir mans laulātais.

Njā, laiki iet un rozā brilles šķīst.
Makaronus labrātāk ēdu, nekā ļauju tos citiem karināt man uz ausīm un acīm.
link8 puksti|piemetināt

Par intonācijām [Apr. 16th, 2022|02:17 am]
[apkārt |https://youtu.be/nDtlCcvE0c0]

Tev taču ir tik jaukas intonācijas

Ar savu vibrofonu Tu nomierini vētras
Ar savu glāstu Tu apvaldi viesuli
Ar savu mierpilno domu Tu neitralizē
Manas straujās impulsu plūsmas

Tu esi atsvars, kas balansē vējā un salā
Tu būsi karogs, kas parāda virziena spēku
Tu vari būt kompass pats no sevis
Un visi Tev sekos, jo tas ir dabiskais magnētisms

Ar savu smīniņu bārdā Tu koķetē
Ar nebūtisko pašvērtējumu šarmē
Bet īstās spēles sākas, kad kājas pār pleciem šņakst
Ne Tavas, bet manas pār Tavu muguru.

Tu esi metronoms, kas pietrūkst manam ritmam
Tu esi hronometrs, kas tik uz mirkli kopā te
Tu esi barometrs, bet daudz ko neprognozē
Jo tikai dažus mirkļus vari līdzās būt.

Ar savu auru Tu aizskar pat caur internetu
Ar savu atspulgu Tu iekvēlini gadsimtu
Ar savu nelokāmo stāju Tu viegli ironē,
Bet piekāpties un palikt rāms pat nerezonē.

13.04.2022. 4:44
linkpiemetināt

[Apr. 15th, 2022|11:11 am]
[apkārt |https://youtu.be/4K3tL9RiILc]

Manam vīram šonedēļ ir 6 naktsmaiņas. Tieši 3 dienas maiņas viņš būs mājās. Un viņš vēl apgalvo, ka darbā nedzīvo... smieklīgi, ja vien es kaut to vienu nakti varētu izgulēties.Bet viņš droši vien būs tik nenormāli piekusis, ka pie pus gadu jaunā dēla celšos es 5 reizes nakts laikā - tiešāk, 2 nakts laikā un tad ik pa 30-40min no rīta laikā starp 5 un 7.

Plānojam dzimšanas dienas svinības, kristības, remontu, pārvākšanos + remontu. Dzīvi ar izgulētām naktīm tuvāko mēnešu laikā būs grūti ieplānot.

Ap rudens dvesmu augustā, kad Aleksim būs 10 mēneši - tad varbūt ies labāk ar to nakts guļu vismaz 6h no vietas.


Vakar sarakstījās kādi 7 dzejoļi manā mīlas krājumā.
linkpiemetināt

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]