Made by Ilka [entries|archive|friends|userinfo]
kostantējumi

[ website | My Website ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Čats ar Jered Leto [Mar. 4th, 2021|07:25 pm]
[apkārt |Hurricane by Thirty Seconds to Mars]

Vakar mierīgi izgāju pastaigāties ar meitu un ratiem, un man Instagramā čatā uzrakstīja Jereds Leto no 30 seconds to Mars. Norunājām visu vakaru pēc tam ar viņu hangout sarakstē... Džekiņam laikam reāli garlaicīgi - draudznes nav, koncertu nav, ieraksts tikai būs. Atliek kāpt kalnos un runāt ar faniem, vēlams glītām un dabūjamām.
link4 puksti|piemetināt

fail on Netflix - try it later [Mar. 2nd, 2021|10:30 am]
Kāpēc man šorīt nesanāk piereģistrēties Netflix?
link1 puksts|piemetināt

30 sekonds to Mars [Feb. 27th, 2021|06:24 am]
https://youtu.be/arArVqWS2BA
linkpiemetināt

IQ Personality Test 60 Questions [Feb. 26th, 2021|01:18 pm]
Report information
Gender: Female
Age: 35
Your Jung personality report
What makes you different?
This free report describes how you prefer to: deal with and relate to people, process information, make decisions and organize your life. It gives you a good overview of your personality and behavior. You can use this information to assess how well your personality might fit a potential employer or type of job.


Your Jung personality type
The descriptions you chose about your behavior indicate that the Personality Type that most accurately describes you is: Extravert-iNtuitive-Thinker-Judger

Extraverts are outgoing, energetic and action-oriented. They are enthusiastic and expressive
iNtuitives pay more attention to information that is imaginative and original. iNtuitives focus on the future.
Thinkers make decisions using logic and impersonal analysis. They think with their heads rather than their hearts.
Judgers prefer a lifestyle that is decisive, planned and orderly. They like a life that is organized and controlled.
An ENTJ at-a-glance
You are a natural born leader. This motivation is so powerful that you may find it difficult not to take the lead. Your natural place is at the head of the crowd, marshalling everyone together and moving the group forward. You are rarely content to stand quietly in the background. You set high standards for yourself and others. You are continually creating a mental list of things you want to learn, accomplish and master.

You are keenly analytical. Being logical, dispassionate and objective is as natural to you as breathing air. Problems invigorate you - you enjoy resolving them using logic and objective critical thinking - strong points of your personality. Your decisive and positive action leaves others in the dust. You have little patience with uncertainty, inefficiency or confusion. You are not afraid to make tough-minded decisions and take hard actions. Every Jung Personality type has one or two specific nicknames that concisely describe your Jung personality type, e.g. Inventor, Strategist, Protector and others.

Your probable contributions to an organization
Each Personality Type has a different set of skills, talents and attributes that they bring to an organization, group or relationship. Here is a list of those most commonly associated with Personality Types like you - ENTJ.

Is a take-charge kind of person.
Readily and joyfully tackles confusion and inefficiencies.
Radiates confidence to all with whom he/she comes into contact.
Is highly strategic in choosing an organization's or project's direction.
Always focuses on the organization's goals.
On a team
My Jung type is ENTJpinitSome people work well on teams, others work best on their own. Understanding the personality types of team members provides information about how individuals are likely to carry out their work and interact with each other. Given your personality preferences, the following are the strengths (and possible weaknesses!) you will most likely bring to a team:

Leadership, pure and simple.
Brings total dedication to a project.
Contributes by being goal-oriented, organized and by delivering results.
Uses forthright logic to influence team members.
Is adept at finding flaws in proposed solutions.
linkpiemetināt

Grūtniecības ģindenisms [Feb. 26th, 2021|05:59 am]
[apkārt |30 Seconds to Mars - Hurricane]

Esmu grūtniecības fun facts with your body fāzē - 7.grūtniecības nedēļa.
Krūtis briest, dibemns pamst, pēdu tūksa... Grūtnieciebas ideopātija (encefalopātija) + verbālā caureja + pluss faktiskā caureja + grūtniecības rīta/dienas/vakara nelabums. Kopējais svara zudums - 3.5kg 4 diennakšu laikā.

Es dzeru kakao, ēdu citrusaugu balto miziņu un cenšos nevemt. Ļoti grūti sanāk, ja kuņģis vienkārši spazmē un es no rītiem vemju kaut kādu kuņģa, aizkuņģa dziedzeru sekrētu un, asarām līstot, stāvu pie izlietnes 2 minūtes, kamēr šī glāzes tilpuma šķidrums iznāk, tiešāk, izlec no manis ārā.

Pēc tam seja sakārtojas burtiski 2min laikā. Uzliekam lūpu krāsu un izskatāmies kā Adamsu ģimenes bālākie biedri pusi dienas. Man liekas, ka man ir tas, ko tautā mēdz dēvēt par "Grūtniecības ģindenismu".
linkpiemetināt

Klausos uzmundrinošu mūziku [Feb. 24th, 2021|06:15 am]
[apkārt |30 seconds to Mars - This is WAR]

https://youtu.be/Zcps2fJKuAI
linkpiemetināt

Kaut kāds Ilzes mistisks stāvoklis telpā. [Jan. 26th, 2021|05:21 am]
[Tags|, , , , ]
[ir |nav saprotams]
[apkārt |In between reality and dreams - Low vs Diamond - life after ]

Ir 4:33 no rīta.
Ilze piecēlās jau pirms stundas.
Viņa nesaprot, - kas ir noticis? -

Viņa (Ilze pati) domā savādas domas. Tad viņa sāk rakstīt. Viņa izdomā uzrakstīt vakar neatrasto vēstuli Andrejam tajā Ilzes aploksnē, kuru Viņa Pati it kā Ilzes, Eduarda, Annas un Jūlija vārdā ir uzrakstījusi Andrejam Filipam Ziemassvētkos.

Kaut kāda apburtā loģika sanāk.

Un te nu Ilzes gars noraustās: vajadzēja taču paēst. To es gāju darīt uz virtuvi. Bet tā kā Ilzei atkal ir to "Brūno šķidrumu diēta", viņa nesaprot, ka, padzeroties tikai kafiju, kas 50:/50 ir dalīta ar karstu ūdeni ir tikai = uz pusi atjaukta vakardienas kafija. Nu labi, tagad:

Ilzei tiešām jāiet uz virtuvi, lai paēstu. Jo viņa reti ēd vispār, reti guļ un daudz strādā - daudzi to ir pamanījuši un tagad ir pienācis laiks sākt laboties.

Ir pl.4:39 pēc Rīgas laika Āgenskalnā. Ilzei briesmīgi rūc vēders, bet viņa, saprotot, ka tagad Baltajā kastē pa labi (tajā, kurā kāds ir iespraudis balto apgaismojumu) ir jāsaliek visas (absolūti visas Annas rotaļlietas), vairs nezina, kas ir kas?

Nē, nu labi. Es jau varu vēl skaistāk to visu sakārtot. Galvenais, lai visi visu uzreiz neatklāj.

Martas kleita guļ Ilzei tagad klēpī, jo Ilze no pleca, kur tas svilināja plecu, to novietoja pār kājām kā dvieli, kas nosedz gurnus no priekšpuses.

- Aizkadra balss - Ilzes vēders tik skaļi norūcas, ka ir jāiet ārā no šīs Zilās istabas uz VIirtuvi, lai paēstu kaut ko.

Dodamies.

Vēl tikai Ilze pirms patiesas aizdošanās ir aizpildījusi tos apkārtējos lauciņus - viņa paskatās aiz muguras un saprot, ka Tur neviena nav. Tikai Anna guļ gultiņā pa kreisi no manis un kaut kā savādi sapnī elpo.

Pa labi ir Ievas dāvātā zaķīša rotaļlieta, kas Annai tā patīk.
Pa kreisi ir Annas-Tantes mīļākā glāzīte no Eduarda dzīvokļa.

Atkalk tas vēders rūc.

Ilze atkal neēdīs speciāli, jo viņai ir diēta. Viņa uzskata, ka ir par resnu, nemaz nezinot, cik konkrēti viņa šobrīd sver. Sajūta ir uz 50+, iespējams ap 60kg īstenībā. Un ja tā padomā - nu vajadzētu būt ap 62-64kg.

Nu reizēm savu faktisko svaru ar īsteno ir ļoti grūti salīdzināt. Jo nav zināms, cik sver patiesi Dievišķas dvēseles un gari, kas vienmēr ir ar mums.

[[[[[[[Tā nu sanāk, ka Ilze ir nočakarējusies 5min, lai neaizietu uz tualeti pa-fekalizēt - pasēdēt uz poda]]]]]], bet tā vietā kaut ko pierakstījusi tādu svarīgu Sviesta Cibā.

Ilzīt, mīļo!

Šī ir reāla dzīve reālā laikā. Un ja Tu pati nesaproti, kas ir kas, tad Es noteikti esmu Tava vecmāmiņa - jā, Broņislavas gars ierunājās! Jā, Mārīte, arī mazā Mārīte ir tepat... Viņa patiesībā visu laiku tikai guļ tajā mazajā gultiņā no Tevis pa kreisi aiz muguras un sapņo. Sapņo par Tavām nesakarīgajām domām un rīcībām.

Kurš gan vēl, ja ne pati Ilze varētu saprast šo situāciju.

Reizēm ir tik sarežģīti. It sevišķi, ja tie teksti plūst aumaļām.

Viss, ppietiek sēdēt pie datora * Ilze nodomāja, atcerējās, ka jau rīt pl.00:00 sāksies viņas vārda diena (27.janvāris iestāsies faktiski pēc 4:56 min 26.janvāris 2021.gads (Anša vārda diena, kaut kāda saistība ar kora ceļojumu un Jutu - to, ka viņa ar karstas eļļas aplietu kāju guļ netālu no manis telpā pa kreisi un skatās/neskatās, kā es ar to čali kopā rīvējos). Tā, šo ainu mēs reāli atcerēsimies konkrētāk mazliet vēlāk - Omīte noelsās istabā mazās Annas gutiņā.

Ilze pieceļas un iet, jo nu jau drīz būs par vēlu domāt, ko darīt ar tik rūcošu vēderu. Ejam uz Tualeti un atstājam tur visus savus nevajadzīgos šķidrumus/cietumus no iekšienes.

Ilze vēlreiz augšā pielabo laiku no 4:58 uz 5:00 un iegūst vēl liekas divas minūtes.

Viss saskan.

Ir jāiet.

Ilze piecelsies: paņems balto Martas kleitu un noliks kaut kur konkrēti - piemēram, uz tās baltās kastes, kurā būs visādas rotaļlietas, kas patiesībā ir citu cilvēku dāvanas. Jo balta krāsa vienkārši apzīmē to, ka tas ir labs. Kleita ir nepabeigta un Ilze apdomā savu rīcību. VIņa uzskata, ka rī Martas (oriģinālās Martas Plaudes kleita) ir jāpbeidz un jāizlabo, kas nu tur ir noticis.

Tā, Ilze būs pietiekoši atpūtusies tad, kad viss šīs būs sakārtots kaut kā sakarīgāk...

Un strādāt Ilze sāks ap (īss skatiens pulkstenī - 5 : 03) 5:15.

Pašlaik tiešām uz Labierīcībām.

Patiesībā Ilzei visu laiku galvā skan Annas Kristas dziesma - Neszmani - Nezvani man vēl...

Tieši tik juceklīgs ir Ilzes prāts.

Ar labunakti!

Visiem Jauku dienu!

Ilze Katrīna Meženiece

RĪga, MĀrupes iela 5-18, LV-1002

Nez, kāds tiešām būs tik jocīgs, lai man atrakstītu īstu ar roku rakstītu vēstuli kā Ziemassvētku vecītim?
{Ilze steidzami veic izlabojumu dzīvokļa numurā - Tēv iekrācas tik skaļi no blakus istabas, ka to Te var dzirdēt} - labojums ir 18.dzīvoklis. Oriģinālais dzīvoklis ir zem cita numura 0:8:18:24? 26? 2? 25?

Nē, nu šis Ilzes prāts ir kolosāls! Vispār neko nevarēs saprast.

Lai tik raksta un turpina Rakstīt kaut kādam Ziemassvētku vecītim, kur viņa rūķītis Dūņītis ir kaut ko samuldējis internetā.

Lai nu paliek tie stiķi pie malas un Anna neiet pie Striķiem lēkāt uz Vidējo istabu, bet tāpat kopā ar Ilzi dodas tālāk.

Ilzei reāli sāk skaidroties prāts - to pat var just, kā saslēdzas atpakaļ visi smadzeņu centri.

Viņa taču reāli iedzēra to kafiju!

Un nu, 5:10 ir tā sajūta kā tad, kad viņa pirmo reizi iemīlējās Ulviņā... Urtān! Ne jau Tavs Tēvs man ir vajadzīgs! Tu pats esi manā galvā un kaut kā tur jocīgi reaģē ar tiem pārējiem!

Man patīc tikai Tu pats!

Tu esi Narciss... reāls. Pats sevi aplūko visādos veidos un tik priecājies vai arī bēdājies.

Ulvis, starp citu, man nesen bija atrakstījis e-pastu, lai es kaut kā nepieminot viņu savā Cibā. Vai arī kaut ko tādu...

Nu es daudz par to Ulvi domāju.

Kas tur tāds liels? - Ilze vispār domā daudz un nopietnas domas par dzīvi un nāvi ikdienā.
[paraustījās Ilzes kreisā kāja, kā šūtu ar šujmašīnu].

Pag, kur gan vispār ir mana šujmašīna. ? ? !!! Es reāli nezinu. Zinu, kur ir Omes šujmašīnas rāmis, bet pati mašīna? - Kur ir Omes, Lielās Omes šujmašīna?
Droši vien tur, kur to atstāju.

Es sāku rakstīt tik ātri tāpēc, ka pēkšņi man galvā tas caurums no zoba ir kaut kāds tā kā portāls, tā kā multene...

Ilze krēslā novēršas no datora.

Ir jau 5:14.

Kad tad tā Ilze vispār ies strādāt un uz kurieni?

Kas atkal ir jāsakārto?

Kur atkal ir kaut kāda šaize notikusi?

Nu re, Te Tu strādā, Ome! Te tu vienkārši strādā! TU sēdi pie kompjūtera (bļāviens, Ilze datoru par kompjūteru tik ilgi nav saukusi!)

Bet te vajadzēja būt Tavai šujmašīnai un reāli taisīt Tomam to apsolīto žaketīti!

Nu re, Tomam būs jauna žakete.

Ilze to pati uztaisīs.

Bet šoreiz godīgi, ja? - jā, labi. Pilnīgi godīgi.
Pateiksi paldies viņam par to, ka Iemācīja mīlēt sevi un iedosi to Jauno žaketi viņam tieši rokās. Jo viņš par "Šāda trika nostrādāšanu ir vienkārši pelnījis Jaunu ža-ke-tī-ti!" ŽANETE Jaudzema, Gremde * bāc reāli neatceors viņas sakaru. VI Bija tur tā nozīme: es viņu Redzēju uz ielas kaut kur pie Uzvaras parka. Tur ir saistība - = starp mani Eduardu un Martu un Žaneti - Jaunzemi - Gremdi, kas tagad ir Žatene Gremde.

Tur tie cilvēki ir tā saputrojušies kā pūdercukurā.

O, tagad, tikai tagad beidzot pieslēdzas tas smaguma centrs galvā, kas atrodas trešās acs vietā. Tas, starp uzacīm un nāsīm, uz pieres un starp galvas mataino daļu. Ilzei tur pat ir tāds kā punktu tukšums, jo to klāj ļoti plāna āda.

Re, jau 5:21.

Kas par palagu sarakstīts.
linkpiemetināt

Gulbja dziesma [Jan. 25th, 2021|04:33 am]
Gulbja dziesma

Nelaid mani vaļā
ŅEM VĒL

paņem mani tagad priekšā TE

visiem

lai ir skaidrs

ka ir

dvēsele

ir miesa

un neaizmirstiet - GARU VĒL
linkpiemetināt

Speciāli Ulvim - ekskluzīvi [Jan. 25th, 2021|02:27 am]
[Tags|, , ]
[ir |Elegants]
[apkārt |Pirmā ekslemplāra noraksts]

To man deva
To man lika
To no DZĪVES
ES NEŅĒMU

TABLETES

ES NEŅĒMU TABLETĪTES
TĀS MAN ĻAUNU NODARĪJA
linkpiemetināt

Gadsimta atklāsme [Jan. 25th, 2021|02:21 am]
[apkārt |KAPA KLUSUMS]

Tur augšā tomēr būtu labāks precizējums - "izžurnalēties" vietā - turpmāk rakstīsim labāk: "iežurnalizēsimies"

Jo es esmu ievērojusi, ka daudzi šeit vienkārši iessssskrulllēeeejas.

Bet patiesībā, vajadzētu tā kā -> ie- žurnalizēties!
linkpiemetināt

Matriarhāta uzvaras gājiens [Jan. 22nd, 2021|02:36 am]
Es ieteiktu paskatīties, cik no Covid-19 upuriem ir sievietes? - es reāli nezinu, bet nu noteikti mazākums.
link1 puksts|piemetināt

[Jan. 22nd, 2021|01:55 am]
Lai nebūtu nekādu pārpratumu, manas meitas otrais vārds būs Ramona.
linkpiemetināt

Rīta atklāsme [Jan. 21st, 2021|03:04 pm]
[apkārt |Marta - Drāma]

Esmu imūna. Interesanti, man kā hipohondriķim likās ka man ir visas pasaules kaites, ko vien var atrast gan internetā, gan enciklopēdijās, gan pie seno raganu klana.

Nu man ir vairāk nekā skaidrs, kas ir īstais COVID-19.

Viņš ņem tos, kas skatās porno.
linkpiemetināt

Covid [Jan. 20th, 2021|02:39 am]
[apkārt |https://youtu.be/FWduB-ANZ48]

Jāiet taisīt antivielu asinsanalīze.


Ļoti dīvainas tās blaknes.
link4 puksti|piemetināt

Snabis kefīra pudelē [Jan. 18th, 2021|09:32 am]
[apkārt |Pieci.lv]

Vakar nespēju pievienoties Cibai... kaut kāds gļuks laikam.

Šorīt sapratu, ka promo filmēšana ir tiešām jāfilmē tikai 12.februārī, bet šorīt jāsatiekas zoom sapulcē.

Nu tā, vakarnakt mazliet izgāju nakts vidū uz balkona - un neviens to pat nepamanīja, ja nu vienīgi no kefīra pudeles šnabi dzerošais pensionārs no pretējās mājas.
linkpiemetināt

Astrālu savienošana [Jan. 17th, 2021|08:00 am]
[apkārt |Sāp naktī salauzta sirds - DONS]

Kas to būtu domājis, ka mans atspulgs ir tepat blakus. Ka savienot mūsu antenas ir tik viegli, ka rakstīt ir kā liet ūdeni no krāna glāzē. Ka nekad vairs nav nepieciešama iedvesma, jo tā ir pastāvīgā fona veidā .


userinfoulvs vienmēr ir teicis, ka es protu pazust ēnās. Tas tiešām lika aizdomāties par to, kāpēc es tiešām spēju iziet cauri pūlim neviena nemanīta. Secinājums ir gaužām vienkāršs - es pati esmu ēna. 
Tāda no aizlaikiem, kas vienmēr reflektē un atbild uz tik daudziem kaitinošiem jautājumiem.

Vakar vannā aprunājiem par laika ass liekumu un to, kā var šķelt brīdi perspektīvā. Kopš biju trešajā trimestī tas tā kā atnāca naturāli, ka visādi ar laiku saistīti jautājumi ir apriori. Un tad iesākās COVID...

Visa sistēma nobruka, Zeme burtiski sāka griezties ātrāk, un mēs nebūt neesam sasnieguši maksimumu. Būtu jāsaka, ka pēdējos padsmit gadsimtus Zeme ir reāli iebremzējusi, jo globālā sasilšana ir tieši par to -
jo lēnāk griežas Zeme, jo siltāk kļūst. Jo ātrāk tā virpuļo kosmosā, jo mazāk uz Zemes nonāk putekļi un citi kosmosa atkritumi, radiācija un melnās matērijas sīkdaļas.

Šim ātrumam ir izšķiroša nozīme, ja esat Saulrietu fotogrāfs - jau kādus dažus gadus īstenībā kalendārā, laika apstākļu mājas lapā norādītais Saullēkta un Saulrieta laiks galīgi neatbilst patiesībai.
Gadās, ka dažas dienas vienkārši ir garākas un tad atkal pat pavasarī kļūst īsākas par 30min. Elementāri.

Visjaukākais ir faktu kopums - mana ģimene (lielā ģimene, kas ir mana vecākā māsa ar savējiem, māte, tēvs un mātes labākā draudzene) - nelidos uz Indonēziju 2023.gada pavasarī.
Līdz ar ko man nevajadzēs uzņemt savā ģimenē māsas meitu. Dīvaina nija tā visūdeņainākā vīzija ever... lidmašīnas katastrofa okeānā, kur man bija precīza informācija par visiem teju 300 iesaistītajiem cietušajiem.

Sāk augt kreisais apakšējais gudrības zobs - nu mazliet veras kaut kāds cits kosmoss. Viss kļūst kaut kā skaidrāks. It sevišķi redze tā kā noasinās līdz maximumam.
linkpiemetināt

Vajag kameru un varbūt arī fotogrāfa asistentu [Jan. 13th, 2021|09:05 pm]
[apkārt |LR1-5]

Sveiki, draugi!

Svētdien no plkst.13:00-15:00 un pirmdien no pl.11:00-13:00 vēlamies safilmēt demo materiālu mūsu dokumentālajam stāstam.
Vai kāds var aizdot kameru vai arī pats būt operators? - būs neliela atlīdzība.
Sazinieties, lūdzu, ar mani e-pastā: noteikti pie gmail.com

Paldies jau iepriekš!
link2 puksti|piemetināt

Ziemassvētku laikā radies seriāls/portāls [Jan. 10th, 2021|12:12 pm]
[apkārt |Aminata - Maiga vara]

Pirms Ziemassvētkiem man sāka pastiprināti augt gudrības zobs, kuru pl.0:45 23.decembra naktī ekstraktēja ar nelielas operācijas palīdzību. Tā kā nedēļas laikā tas nemaz negribēja dzīt, bet tikai pampt, tad 29.decembrī to aizšuva ciet. Nu zoba caurums ir jau gandrīz aizaudzis pa šīm 10 dienām.

Bet stāsts ir par ko citu – tā kā es nevarēju iet gulēt pēc zoba izraušanas, jo atrašanās horizontāli veicināja asiņošanu (kas man turpinājās 5h), nācās aprunāties ar kādu, kas šīs ciešanas saprot un zina labu padomu – Austris Eglītis.

Kopumā mēs aprunājāmies 10h un izdomājām seriālu par lockdown situāciju un to, kā jaunie, perspektīvie studenti no ļoti svaigas iemīlēšanās nodzīvo līdz savām zelta kāzām.

Tā kā viens no viņiem ir no Igaunijas pierobežas, bet otrs no Kurzemes vienpatņu laukiem, tad Rīgā būvējot māju un ģimenni, tiem rodas ļoti daudz dažādas praktiskas un birokrātiskas situācijas, ar ko nākas sadzīvot, tikt galā un visubeidzot, tik vienkārši pāri.

Februārī uzfilmēsim seriāla pilotsērijas un parādīsim tās jaunajā portālā, bet no marta, sadarbībā ar kādu lielāku aizmuguri, sāksies nopietna filmēšana.

Šobrīd vairāk nekā jebkad agrāk mums nepieciešams labvēlīga rokās sadošanās situācija, lai mūsu idejas pēc iespējas ātrāk realizētos un Jūs varētu iesaistīties sociālantropoloģiskā dekumentāli mākslinieciskā seriāla tapšanā.

Paldies tiem, kas jau ir piekrituši ar mums sadarboties:

Ilze un Austris saka lielu paldies:

1) Heldur

2) Jana

3) Amālija

4) Eduard

5) Kārlis

Uz turpmāku sadarbību!

Priekā!
linkpiemetināt

Nepareizs e-pasts [Jan. 7th, 2021|10:24 am]
[apkārt |LR 1]

Visu laiku mēģināju tikt klāt savam blogam ar nepareizo e-pastu.

Tagad viss labi.

Atradu tur 6 gadus vecu ierakstu par karjeras jautājumu, kas nebija publicēts. Tagad ir līdzīgs jautājums, tā kā droši palaidu to interneta ārēs: https://ilzemezeniece.wordpress.com/
linkpiemetināt

Labrīt, sestdienā, Jaunajā gadā - manā gadā! Lai dzīvo Vērši un govis... Urrā! [Jan. 2nd, 2021|08:45 am]
[apkārt |https://youtu.be/6vOPTRPbLlg]

Un jā, mīlēt - tā ir augstākā māksla. Mīlēt sevi, ģimeni, bērnus - tas tiešām nenotiek ar vienu klikšķi gaisā. Mātes instinkti manā gadījumā iedarbojās tikai tad, kad Annai bija jau 7/8 mēneši. Līdz tam es jutos kā 24/7 pilna servisa nodrošinātājs.

Šobrīd viss ir pamainījies un es jūtu šo enerģijas plūsmu starp mums. Mēs augam katru dienu, katru stundu. Jā, protams, mēs audzināt Porziņģim sparinga partneri - Anna ir izaugusi līdz 76cm (ja mēra no pirkstu galiem līdz grebenei [viņai ir dabīgā grebene]). Sanāk, ka mans bērns šobrīd valkā 90cm pidžamiņas, kleitiņas, kas paredzētas 1,5-3 gadu vecumam.

Tā nu tas ir. Ko mums tur jaukties iekšā. Ir tieši tik lieliski, cik ir. Apetīte aug augumā, zobi nāk griezdamies, ik pa laikam viņai no sāpēm galva plīst pušu, bet pagraušana palīdz jebkurā gadījumā.

Mums tikai tiešām vajadzētu biežāk sadoties rokās, apskauties un sabučoties.
linkpiemetināt

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]