Rudaks, Uldis


6. Februāris 2017

(bez virsraksta) @ 20:12

26. Septembris 2011

Profesionāļa atbilde. @ 03:26

[info]engelitis:
Sēžam Aptiekā pēc Indigo konča, tur Rudaks stāsta: "Šodien atkal izcepu 2arpus kg reņģes."
Tad stāsta recepti, mēs siekalojamies.
Kāds uzprasa: "Cik ilgs laiks aizgāja?"
R: " Ar tīrīšanu un cepšanu..... kādi trīs diski!"
 

26. Februāris 2011

ar kaujas (?) saucieniem uz lūpām '10 @ 13:44

[info]jd:
 

16. Novembris 2010

ulda jaunais pseidonīms @ 17:20

[info]likcepure:
Uldis, tikko ieraudzījis, ka lasu latviešu rakstniecības uzlecošās zvaigznes Viļa Lācīša jauno grāmatu, paziņoja: "Ahahhaha, kas tad tas tas tāds? Es tagad būšu Andrejs Upis!"
 

(bez virsraksta) @ 13:44

[info]sveetaa_seeta:
sestdien biju vienā ballītē ar uldi. tur cilvēkiem bija jānāk ar savu cienastu. uldis atnesa un avīzē uzcepa siļķes. tas bija tiešām ļoti garšīgi. lai nebūtu jāmirst no slāpēm, līdzi bija paņēmis arī šņabi "sos". uldim bija krekliņš ar sarkanām un melnām svītrām. grēviņam bija jaciņa ar daudz šaurākām melnām un sarkanām svītriņām. tas nozīmē, ka grēviņš ir mazais rudaks.
beigās kopā ar ulda draudzeni un viņu pašu devāmies pie ulda un viņa sunīša odiņa uz mājām. es ulda mājās biju pirmoreiz. viņa sunītis odiņš bija ļoti priecīgs un izplucināts, redzēju arī maisu, kurā uldi salicis izplūkāto odiņa vilnu, kuru savērps dzijā un adīs sev odiņa džemperīti. pirmā no rīta piecēlās ulda draudzene, jo viņai bija jādodas uz talku. es un uldis pamodāmies vēlāk. uldis vairākkārt prasīja, kur palikusi viņa draudzene. kad sacīju, ka viņa devusies uz talku, viņš sadzirdēja, ka viņa dzerot alu. pašā rīta agrumiņā uldis devās uz virtuvi, kur mazliet pamielojās ar glāzēs atstāto šmigu, tiesa pārējā šmiga, kas atradās pudelē, bija noslēpta. kad ulda draudzene devās prom, solīju, ka izvedīšu ārā odiņu. kad grasījos tā darīt, izrādījās, ka uldis pats labprāt nāks ārā ar odiņu. tā pastaigājāmies, un es devos mājup.
vakar uldis man zvanīja un kārtējo reizi stāstīja, ka ir nolēmis kļūt stāvus bagāts un kardināli mainīt savu dzīvi. tā kā gan man, gan ulda draudzenei ir grūtības atrast darbu, tad viņš mums izlīdzēs - pieņems labi atalgotā darbā. protams, tur strādās arī vienkārši strādnieki ar mazu aldziņu, bet mēs esam labas draudzenes, tāpēc mums būs labie darbi. ulda draudzenei būs darbs ar bišķiņ lielāku algu, bet gadījumā, ja man neliksies godīgi, ka ulda draudzenei ir tāda alga, viņas pienākums būs par mūsu algas starpību kaut ko man uzsaukt bārā. domāju, ka viss ir godīgi.
 

12. Septembris 2010

(bez virsraksta) @ 17:34

[info]sveetaa_seeta:
nedēļas vidū burvīgā kompānijā devos sēņot. kompānijā bija arī uldis un viņa sunītis odiņš. nepazīstamās sēnes viņš pagaršoja. nenomira. tiesa,atzina, ka pēc spilgti orandžās sulas,kas nāca ārā no kādas jokainas sēnes, nolaizīšanas esot bijusi jocīga garša mutē. uldis salasīja pusspaini ar bekām, kuras neviens no mums nepazina, tāpēc nebija nolasījis pirms ulda. pie vietējā lauku veikala viņš uzzināja,ka tās esot sūnu bekas-ļoti augstvērtīgas sēnes. pārējie palika muļķu lomā. ulda sunītim odiņam, šķiet, vislabāk patika mežā atrastie kauli. kaut gan tīri labi tie patika arī pašam uldim
 

8. Augusts 2010

(bez virsraksta) @ 19:25

[info]wztr:
Rudaks
http://web16.twitpic.com/2cuqdo šķiet 2003.gadā. bilde Cosmopolitain-ā
 

29. Jūlijs 2010

Rubaks @ 18:36

16. Jūlijs 2010

(bez virsraksta) @ 14:37

[info]sveetaa_seeta:
iespējams, būsit jau dzirdējuši, ka uldim tagad ir sunītis - trīs līdz četrus gadus vecs plušķis ar pūdeļiem rados. suni sauc odiņš. odiņš vienu dienu uldim vienkārši pieklīda, kopš tā laika ir nešķirami - odiņu uldis ņēma līdzi arī uz fonofestu, bet pozitivusā odiņiem ieeja ir liegta, jo pērn jau volfam esot bijis suns, kurš traucējis. otrdien uldis ar draudzeni un odiņu ieradās pie manis laukos. tā bija diena, kad viņi atklāja, ka pret caureju vislabāk palīdzot šņabulītis. tajā naktī mēs kopā gājām pliki peldēties, odiņš gan palika malā. nākamajā naktī mēs salaulājām uldi ar aneti, jo mīlestība bija sasniegusi savu virsotni. vedēju lomās biju es un mans tēvs. tās bija pirmās kāzas, kuras apmeklēju. no rīta anete un uldis gulēja un izskatījās, ka viņi ir viens cilvēks. kad braucām mājās, odiņš sēdēja mašīnas bagāžniekā un rūca uz visiem, kas pietuvojās no mums, jo sargāja mūs no sadursmes.
 

13. Maijs 2010

(bez virsraksta) @ 21:33

[info]sveetaa_seeta:
kopīgi izgājām ārā ar uldi un viņa draudzeni. devāmies uz mežu, kur draudzene skrēja, bet mēs ar uldi pastaigājāmies. mani iepriecināja tas, ka uldis cigarešu izsmēķus izvēlējās mest nevis zemē, bet gan ar savu dabas drauga aci spēja pamanīt atkritumu tvertnes/maisus. uldis ir dabas draugs, jo tad, kad ar draudzeni bija milānā (pirms nedēļas), uzstāja, ka ir jāizskalo vienreiz lietojamās kafijas krūzītes un no tām jādzer žeņšeņa šņabis, nevis jāņem jaunas krūzītes, savu viedokli viņš pamatoja arī ar "interesanti, ko Tava draudzene elīna (es) teiktu, ja zinātu, ka Tu šitā gribi ņemt jaunas?". uldim rīt jābrauc uz liepāju. biļete maksā 5,30Ls, uldim ir 3,60, viņš nedomā, ka viņam pietrūkst 1,70Ls, viņš domā, ka viņam pietrūkst 2 lati un 30 santīmu ir liekā nauda.
 

(bez virsraksta) @ 18:44

[info]sveetaa_seeta:
uldim šobrīd sāpot zobs. ceru, ka tas nebūs šķērslis kopīgai pastaigai pa pļavniekiem. iepriekšējā pastaigā uldis man pastāstīja, ka savulaik, kad gājis ciemos pie meitenes, kas viņam patikusi, kautrējies par savu lielo degunu. tāpēc vienmēr, kad aizgājis līdz viņas dzīvokļa durvīm, 10 minūšu pastāvējis ar knaģi uz deguna, lai uzreiz pēc tā noņemšanas un zvana pie durvīm deguns izskatītos mazāks, līdz ar to pats uldis - daudz simpātiskāks
 

4. Aprīlis 2010

negals @ 13:38

[info]likcepure:
Uldis lika pateikt, ka viņam ir saslimušas slēpes.
 

3. Aprīlis 2010

(bez virsraksta) @ 06:58

[info]sveetaa_seeta:
naktī no ceturtdienas uz piektdienu es nolēmu, ka uldim pietiek ballītes un ir jāliek iekšā taksī. ar kādu ulda paziņu, kurš stipri šaubījās par manu pilngadību, iestūķējām taksī un uz šofera jautājumu, kur jābrauc, atbildēju, ka kaut kur uz ķengaragu. izrādās, otrs ulda taksī stūķētājs varēja nosaukt precīzu adresi, bet, kamēr viņš to darīja, uldis sāka raudāt, jo nobijās, ka tad, kad atstāsim viņu divatā ar šoferi, viņu aplaupīs un piekaus.
 

16. Februāris 2010

(bez virsraksta) @ 14:51

[info]sveetaa_seeta:
uldis tikko novērojis ugunsgrēku barona ielā, to izraisījis gāzes vada sprādziens. ugunsgrēks dzēsts un ap to staigā ugunsdzēšeji, berzēdami bārdas un analizējot cēloņus. lohi, uldim cēlonis sen skaidrs - uzsprādzis gāzes vads.
 

9. Februāris 2010

es tevi satiku, es tevi gan nē @ 18:46

[info]likcepure:
Šodien no rīta pamodos, apģērbos un devos uz skolu. Uldis pamodās pēc uzdzīves vienatnē, palūkojās uz mani,, kas stāvēja ar jaku mugurā un bija gatava iziešanai, un vaicāja, vai es esmu tikko atnākusi vai arī eju prom. Šis viņam pašam vakarpusē likās ārkārtīgi smieklīgi, tāpēc nolēmu ierakstīt.
 

7. Februāris 2010

(bez virsraksta) @ 09:10

[info]sveetaa_seeta:
http://www.sensors.lv/baigi_vientuljsh_Rudaks.mp3
http://www.sensors.lv/man_sadega_zaabaki.mp3
http://www.sensors.lv/mani_intresee_tikai_Rudaks.mp3

nekāds baigais jaunums, bet ļoti skaistas dziesmas par uldi rudaku. labāk pastāstiet par kaut ko par kādu ulda pēdējā laika dj setu. pēdējoreiz, kad viņš spēlēja i love you, viņš bija vīlies, jo iepriekšējā reizē, kad spēlēja volfs, bārs bija pilns, bet tagad ne. es jums pasaceišu, ka neviena nenija tieši tāpēc, ka volfs viņnedēļ visus bija aizbaidījis. bet iepriekšējā reizē vedām viņu uz tuvākajām mājām, viņš izkāpa no mašīnas, apķēra stabu un aizmiga. varbūt tā arī nebija, neatceros, jo tas bija sen.
 

18. Janvāris 2010

(bez virsraksta) @ 14:22

[info]sveetaa_seeta:
uldis ar draudzeni no dzērājpāra kļuvuši par intelektuāļiem.
 

22. Decembris 2009

kur sirmgalvjiem nav vietas @ 00:18

[info]likcepure:
Kopš Uldis, braucot no Liepājas, autobusā iepazinās ar Vilni, kurš viņam izstāstīja daudz kā interesanta par situāciju Latvijas klubos sešdesmitajos gados, viņš nolēmis tikties tikai ar sirmgalvjiem. Jo atšķirībā no jauniešiem, ar tiem ir interesanti arī tad, ja viņi nav gudri, tāpēc ka var pastāstīt ko tādu, ko tu pats neesi pieredzējis. Un tā viņš krāšot šo sirmgalvju pieredzi jaunai grāmatai.
Vilni uz minūtēm divām satiku arī es. Viņš iznāca no autoostas tualetes, kur viņam strādā paziņa, tāpēc bija iegājis tur par velti uzdzert ūdeni šņabim. Vilnis tāpat iedzert šņabi nevarot. Pēc tam viņš teica, ka autobuss uz Liepāju šovakar atpakaļ neejot. Kad jautāju, kādēļ tad viņš vispār atbrauca uz Rīgu, ja atkal vajag uz Liepāju, teica, ka bijis nepieciešams pagarināt savu invaliditātes braukšanas karti. Tad Vilnis izlēma braukt līdz Ventspilij, un pēc tam no Ventspils uz Liepāju, tad viņš galamērķī būšot tieši ap desmitiem - tā kā viņam vajagot. Es gan nezinu, kā viņš tik vēlā vakarā bija nolēmis pagarināt to apliecību.
Abi ar Uldi bija iepazinušies Liepājas autoostā, kur Vilnis gribējis aizņemties desmit santīmu kandžai. Beigās Uldis pa diviem latiem nopircis kandžu abiem - katram sanācis pa 0,3 pudelītei. Vilnis autobusā klausījies radio, sākumā gan gribējis uzlikt kaseti, bet tā īsti neskanējusi, tāpēc palikuši pie Latvijas Radio 2. Prasīju, vai citiem braucējiem netraucēja šis radio, Uldis teica, ka Vilni tas īpaši nav uztraucis. Vilnim līdzi bijusi arī kūpināta gaļa, kas taisīta no cūku vaidziņiem. Uldis Vilnim apstiprinājis, ka neko garšīgāku dzīvē nav ēdis. Tad prasīja, vai es esmu ēdusi kaut ko garšīgāku. Teicu, ka Viļņa gaļu neizdevās pagaršot, bet pat tad, ja būtu man atstājuši, droši vien nespētu ieēst, jo jau no bērnības man grūti ieēst kaut ko, ko piedāvā sveši cilvēki, it sevišķi, ja tie ir netīri. Uldis gan teica, ka izpētījis Vilni, un viņš neesot bijis netīrs, viņam pat bijusi ļoti stilīga jaka. Pie tā arī liksim punktu. Nu, vienīgi piebildīšu vēl, ka Uldim pašam arī tagad ir ļoti stilīga jaka - četrdesmit gadu veca, no Anglijas.
 

24. Novembris 2009

(bez virsraksta) @ 19:13

[info]sveetaa_seeta:
uldis šodien - dienā pēc sava ikgadējā dzīvokļa ugunsgrēka - atzina, ka lielu plusus viņa acīs esmu izpelnījusies ar to, ka man nepatīk arctic monkeys.


Poll #16883 arctic monkeys
Open to: All, results viewable to: All

vai Tev patīk arctic monkeys?

View Answers


4 (21.1%)


10 (52.6%)

nezinu tādus
5 (26.3%)

 

23. Novembris 2009

Uldis teica, lai šo te ieraksta @ 05:09

[info]likcepure:
Daudzas sarunas ar cilvēkiem izslīd no Ulda atmiņas tāpat kā cerības no mediķu rokām par to, ka pacientu vēl varēs glābt.
 

Rudaks, Uldis