Dažreiz gribas tikai murrāt
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 3 most recent journal entries recorded in Emīlija's LiveJournal:

  Thursday, January 19th, 2017
  5:40 am
  Am I doing any original research?
  Right now I still have that hypothesis about sex in cubes which was observed, but not scientifically proved.

  Idea is as follows - you put two people who are in love in a cube, let them make love in it. Then there is residual energy which can be measured. That said energy has "healing" abilities.

  So, what is "healing"? What are "abilities"? What constitutes that two people are "in love"? How do I scientifically measure all that?
  Wednesday, January 18th, 2017
  5:04 pm
  Meitene cenšas ar mani iepazīties (draudzībai) un šis ir pirmais video, ar ko viņa dalās.
  https://www.youtube.com/watch?v=KRdDTz8wL30
  Monday, January 16th, 2017
  3:19 pm
  Man ir gadījies uzmākties saviem čomiem. Ir gadījies arī regulāri pāprasīt, vai viņi aizvien ir straight :D

  Un pēdējās nedēļās ir tā, ka, atkal strādājot ar meitenēm, un atceroties gadījumu ar Ēriku no 10.klases, kura nez kāpēc bija sakrāsojusies un sēdēja man pretī apspīlētā triko, esmu nosolījusies nekad neiet pasniegt privātstundas esot horny.

  Tas vienkārši traucē. Vispār, ir viena galējība, ka jā - studējot, mācoties, domas par seksu ir kā tādi apziņas parazīti, tikai traucē. Kad lietoju jau 7 mēnešus hormonus, diks nestāvēja, testasterona līmenis bija zemāks kā 60 gadīgām sievietēm(!), bet tik un tā katru dienu domāju par seksu daudz. Māte saka, ka pie maniakālās depresijas mānijas fāzes tas ir normāli, ka visu laiku gribas. Ne pašu seksu, bet ir tik daudz enerģijas, ka gribas to atdot, jo citādi var pārdegt no tā visa.

  Nu, to es arī rudenī darīju - aiztiku visas meitenes, kas ļāva. Tad kaut kā bija izdevies atgūt pašcieņu un sapratu, ka come on, ar to tāpat ir par maz.

  Gribas riktīgi dzīvniecisko seksu, kura laikā var raudāt, smieties, kliegt, pēc kura guli kā nosista vismaz sešas stundas. Un pēc kura ir super labs orgasms, ka teju visu nākamo dienu ir tā eiforiskā sajūtiņa.

  Nu, a kur tādu lai atrodu, ja meitenes gultā neko neprot vai arī, ja prot, viņām nav tādas kaisles? Jābūt abpusēji tas "I wanna fuck you till you pass out"

  Visam jau attiecībās, ideāli, būtu jābūt abpusēji. Nu, ka vēlmes sakrīt.

  Atceros, Ivo M. teica, ka viņš neatbalsta pašapmierināšanos, jo nejūtas tā, ka viņu neviena meitene negrib. Viņš gan negulētu ar kuru katru, bet labāk pameklē tā rūpīgi.

  Un tad es padomāju, Ivo teica, ka viņam bankā ir ap 5000 eiro, viņam CV ir, viņš ir diezgan smuks, bet viņš to naudu ir nopelnījis strādājot fizisku darbu, mazkvalificētu darbu, zinot, ka viņš var daudz vairāk.

  Un jā, noteikti būtu meitenes, kurām būtu pofig, kā viņš naudu pelna, ka tik ir daudz naudas, stabilitāte, uzticamība un tā. A man svarīgi, lai Ivo pats ir laimīgs. Es negulētu ar džeku, kurš nav apmierināts ar dzīvi, kurš nav laimīgs ar to, ko dara. Un bija skaidrs, ka laimīgs viņš nebija.

  Nu vo. Un A. es tāpat pateicu - mēs varētu dzīvot kopā, ja Tu savestu savu dzīvi kārtībā. Es Tev dodu visādas iespējas, idejas, kā tikt pie labāka darba, lielākas stabilitātes.

  Bet neviena sieviete nav pelnījusi par skaistām acīm naudu. Tas ir kā parunā - zivs vai makšķere. Jā, es labprāt palīdzu sievietēm atrast labāku darbu vai pastāstu, kur ko var izdarīt lētāk un efektīvāk.

  Un, oops, šis ieraksts bija par to, cik esmu horny, bet atkal iebraucu psiholoģijā....
About Sviesta Ciba