Eos' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 16 friends' journal entries.

  Tuesday, March 21st, 2023
  ebeh
  10:14p
  Es gribētu pamēģināt dzīvot dzīvi bez viedtelefona, lai varētu godīgi režisēt filmu, kurā nav viedtelefona.
  pajautaa
  [ bolero_10 ]
  8:49p
  Mīļie cibiņi, vai kāds varētu pastāstīt, kur Rīgā var nopirkt Indijas sīpolus audzēšanai.
  Esot ļoti ārstnieciski. Paziņai apsolīju to noskaidrot.
  ebeh
  8:55p
  Nez, vai pēc viena aliņa drīkst vingrot?
  ebeh
  1:02p
  ughh, puse no mana project management darba ir pavadīt neskaitāmas stundas, lai atrastu risinājumu kaut kādam obsucure (vai arī elementāram...) word vai excel erroram... labi, ka atradu mājaslapu computerhope.com
  Sunday, March 19th, 2023
  indulgence
  10:25p
  Katljans, kisadu tlinkītu vadonis
  «Kad dzelzs tauta - krievi, - ieradās mūsu zemē [Aļaskā] ar kuģiem, kas bija daudz lielāki par kanoe laivām, viņiem bija ieroči, kas spļāva dūmus un dārdēja kā pērkons. Uz viņu kuģiem bija liels ierocis, kas meta dzelzs lodes, kas sašķaidīja koku stumbrus skaidās. Tik varena spēka priekšā Katljans, kisadu tlinkītu vadonis, samierinājās un atdeva atnācējiem visas kažokādas un zvērādas un visus vērtīgos īpašumus, ko tie prasīja.

  Lai gan dzelzs tauta neaizgāja, starp tlinkītiem un bārdainajiem svešiniekiem vienu laiku bija miers. Tlinkiti mainīja zvērādas pret pērkona ieročiem un patronām un iemācījās ar šiem ieročiem nogalināt dzīvniekus.

  ... )
  pajautaa
  [ aai ]
  9:49p
  Urban backpacks
  Sveiki,

  Iesakiet, lūdzu, kādus labus urban backpack (vīriešu/unisex, zem 20L) zīmolus.
  Ikdienai - tāda, kurā ietilpst 14" (un mazāks) laptop, kāds lunch box, austiņas, ūdens pudele/thermo krūze, kāda grāmata, 250ml Red Bull un banāns.

  Dizainiski kkas starp šiem

  https://nordace.com/en/product/nordace-siena-smart-backpack/
  https://johnny-urban.de/products/canvas-rolltop-rucksack-adam-medium?variant=42603489558745
  https://www.peakdesign.com/products/everyday-backpack?variant=29743300870188
  https://johnny-urban.de/products/tagesrucksack-mika?variant=40784442130628
  Saturday, March 18th, 2023
  indulgence
  9:36a
  melns, nekaunīgs alkoholiķis, skandēja rupju repu, mira apšaudē
  Kas tas par personāžu: melns, nekaunīgs alkoholiķis, skandēja rupju repu, uzskatīja, ka visa pasaule viņam parādā, visus strīdus risināja ar šaušanu? Nē, tas nav Džordžs Floids, kā kāds varētu padomāt, tas ir dižākais krievu dzejnieks:
  1816. gads
  – Puškins izsauca uz dueli savu tēvoci, huzāru rotmistru Pāvilu Hanibālu, jo tas ballē pārlieku daudz dejojis ar Lokašovas jaunkundzi, uz kuru metis acis pats Aleksandrs. Mierizlīgums: duelis atcelts.
  1817. gads
  - Puškinu izsauc uz dueli tā draugs, huzāru poručiks Pjotrs Kaverins, jo Puškins leibgvardes huzāriem veltījis ņirdzīgas dzejas rindas. Mierizlīgums: duelis atcelts.
  - Pēc tam Puškins izsauca uz dueli Nikolaju Turgeņevu, kurš Aleksandra rīmes par valdību bija nosaucis par lētām, bet pašu autoru par liekēdi, kurš vispirms izdīc pabalstu, bet pēc tam gāna pabalsta devēju. Mierizlīgums: Puškins atvainojās, duelis atcelts.
  ... )
  Friday, March 17th, 2023
  ebeh
  4:39p
  Parasti es esmu tā, kas katru reizi sarunās sūdzas par laika apstākļiem, it sevišķi jebkurā gadalaikā, kas nav vasara. Bet šogad, pateicoties antidepresantiem un ļoti attīstītai pacietībai, daru to daudz mazāk. Pat paspēju uzjautrināties par citu sūdzēšanos par nebeidzamo sniegu, puteni un slapjdranķi. Esmu palikusi ļoti pacietīga un pat zināmā mērā stoiska. Jau marta vidus!
  Thursday, March 16th, 2023
  pajautaa
  [ tiga ]
  6:16p
  Kur varētu pasūtīt garšīgas (pārbaudītas) minikūciņas priekš jubilejas? Ne tādas, kur puse no kūkas ir mākslīgais putukrējums, un ne makarūnus? Ideāli būtu Rīgas centrā vai vismaz centra pusē Daugavai.
  Tuesday, March 14th, 2023
  missalise
  3:52p
  Ceru, ka palikšu dzīva. :( Iedzēru Ibustāru, lai neizvemtu antibiotikas. Šoreiz ir smagais gadījums.
  Monday, March 13th, 2023
  pajautaa
  [ putukreejums ]
  6:47p
  Atvainojos, vēl viens jautājums - kur var nopirkt Omniva pakomāta L izmēra kasti (38cm x 64cm x 39cm)?

  Cik internetā gūglēju kastu veikalus, viņiem vai nu minimālais pasūtījuma skaits kaut kāds milzīgs, vai arī minimālā pasūtījuma cena arī kaut kāda ap 20 EUR. Bet man kasti vajag tikai vienu. Paskatījos arī Depo mājaslapā, bet tur tāds izmērs nav. Pašā Omniva mājaslapā arī neatradu.
  missalise
  6:15p
  Esmu saķērusi kaut kādu vīrusu, kas, izskatās, grib pārvērsties par plaušu karsoni vai vismaz elpceļu iekaisumu. :( Galva sāp, temperatūra. Drudža un slimības sajūta. :(
  pajautaa
  [ putukreejums ]
  9:13a
  Iekāpšana/izkāpšana Tallink prāmī Tallina-Helsinki
  Gribu braukt ar prāmi Tallina-Helsinki un ņemt līdz 2 lielus un diezgan neērti pārvietojamus koferus. Vai tur ir kaut kādi bagāžas ratiņi, kas man pārvietošanos atvieglotu, vai arī pašam viss jāstiepj? Un cik garš ir ceļš uz iekāpšanu/izkāpšanu?

  Atceros, ka citā valstī kāpjot uz prāmja man bija koferis jāvelk uz augšu pa stāvu rampu, kas jau ar vienu koferi bija ļoti grūti un ar diviem smagiem būtu bijis, manuprāt, tuvu neiespējami, tāpēc gribu pārliecināties, kā ir ar Tallinas-Helsinku prāmi, paldies.
  Sunday, March 12th, 2023
  indulgence
  8:14a
  pavasaris
  Runcis Rūsiņš apjucis sēdēja uz apsinigušā šķūnīša jumta. Oliņas sala, pēdas stinga, spalva stāvus, un acīs izmisums. Viņš izmisis kliedza pret debesīm: "Un kur? Kur pavasaris, es jums jautāju?! Cik var! Es vairs tā nevaru! Kas tad tā par valsti?! Levits un Kariņš! Kad būs pirmie sniegpulkstenīši, kad beidzot dzirdēšu putniņu čivināšanu? Kur? Kur tas viss ir? Es pat ne par atkusni! Sniegs! Visur tas sasodītais sniegs! Tā ir ņirgāšanās! Cilvēki saka, ka nāk pavasaris! Melo! Nekaunīgi melo! Esmu pārguris no šiem nebeidzamajiem meliem!"
  Tikmēr cilvēki ar apbrīnu vēroja jauko, pūkaino radījumu un smaidot sacīja viens otram: "Ak, kā kliedz! Pavasari saodis. Kaķus nepiemānīsi, tie jūt, ka tuvojas!"
  Friday, March 10th, 2023
  vils_rifkes
  1:47p
  Aizgāju uz Unas Celmas filmu "1960. gada meitenes". Izcila, izcila un vēlreiz izcila.

  https://www.kinogalerija.lv/index.php/lv/sodien/event/440

  Un tā mūzika, Biba Dupont "Valse pour le premier jour du printemps", kā naglai uz galvas, tai latvieša dabai - ņemos, ņemos, ņemos un, pie velna, dzīve ir skaista.

  Vakarā noskatījāmies ar G. Ivara Slecka filmu triloģiju par Šķersielu. Pārfrāzējot Rilkes vārsmas - ļauj, lai viss notiek ar tevi, skaistais un terors, neviena sajūta nav galīga.
  Wednesday, March 8th, 2023
  pajautaa
  [ fukaeri ]
  8:58p
  Nāku pēc ieteikumiem kādam labam masāžas speciālistam –– tāda pie kura var aiziet, kad vajag asap parūpēties par sevi, tuvojas burnouts un pārāk daudz sēdēts pie datora.
About Sviesta Ciba