Nepabeigtā dienasgrāmata


22. Decembris 2014

(bez virsraksta) @ 05:55

(bez virsraksta) @ 11:40

[info]morraa:
Bijām skatīties baletu.
Koncertzāle atrodas Kumagajas, jeb Lāču Ielejas pilsētas apkārtnē. Piebraucot ar vilcienu nekas neliecina par koncertzāles esamību.
Apkārt rīsu un batatu lauki, gaisā stepes putekļi, gar ceļmalām smuki zied kamēlijas.
Koncertzāle ir masīva stikla ēka, smagnēja un bez īpaša šarma. 50 metru attālumā no ēkas aug kāposti un rāceņi.
Citā pusē kravas automašīnu darbnīca un kaktuss ar nokostu sānu.
 

(bez virsraksta) @ 03:22

[info]jojo:
Esmu kā susurs saulītē. Dzīvojam uz robežas starp graustu rajonu un starp smalko galu. Aiz loga okeāns un miskastes, pasakains skats. Esmu laimīga, skatos uz Dienvidu krustu debesīs un uz okeānu. Šodien saulrieta debesis bija zaļas. Daudz sienāžu, vai, varbūt, tās ir cikādes. Visu laiku vējš. Viegli iedomāties, ka ja kāds jūstos uz salas ieslodzits, vējš un vējš un vējš viņu taisītu traku, gribētos aizbēgt.
Valkāju svārkus. Kaut kā orgniski sanāk, bez piepūles, tikai šodien pamanīju.
 

(bez virsraksta) @ 03:19

[info]jojo:
Sazvanīju mammu, teātris paticis, bija priecīga.
 

(bez virsraksta) @ 01:14

(bez virsraksta) @ 23:27

[info]liljabrik:
ejiet jūs dirst ar savām profesionālajām slēpošanas zeķēm pa 50 EUR
 

(bez virsraksta) @ 00:06

[info]ripp:
labais ir, ka sapakotas visas bērnu dāvanas. un pirms tam nopirktas. A. gan man dāvanas nav un citiem pieaugušajiem paštaistītas. hmmm.

šovakar a. atkal sūdzējās par kakla sāpēm. ja tiesa, tad tas būs trešais aplis bez jebkādas atelpas.
 

21. Decembris 2014

Dīvaina iegriba @ 23:25

[info]zuzanna:
Tikko ļoti gribējās, lai Akas iela ietu līdz Blaumaņa ielai. Jo nācās konstatēt, ka Street Burgers uz Ģertrūdes ielas strādā līdz 23:00 un uz tuvāko drošo ēstuvi, kas tiešām vaļā - Pica Lulū - gribējās meklēt šortkatu, kas neeksistē.
 

(bez virsraksta) @ 23:06

[info]nulle:
Liekas, ka nav nekā īsta. Bet es esmu pieradis.
 

izplosījāmies ar biedriem un sunīšiem @ 22:31

(bez virsraksta) @ 22:14

[info]divi_g:
Tags:

Поздний час,
Половина первого.
А второй
С бензопилой.
(C) КВН
 

ARS traumpunkta kvalitāte @ 22:07

[info]brr, posting in [info]pajautaa:
Varbūt var dalīties pieredzē ar ARS traumpunkta kvalitāti/ārstu attieksmi.

Kā jau visur vai tomēr mazliet labāk? Un cenas - ARS`a standarta līmenī vai krietni augstākas?
 

(bez virsraksta) @ 21:14

[info]shelly:
Šodien ļāvu vaļu saviem negaumīgākajiem instinktiem un kopā ar Lauvu drosmīgi un apņēmīgi apkarinājām egli ar visādiem spīdīgiem bumbuļiem (gandrīz neviens nesaplīsa). Un egle mums ir Milzīga (labi, griestus nebaksta, bet es biju iztēlojusies citādāku). Bet nu tās diskojošās lampiņas, ko piekāru guļamistabā, nu gan ir traku pat man...
 

(bez virsraksta) @ 20:55

[info]virginia_rabbit:
bijām Antverpenē, kur viss ir smukāk un lētāk un kas ir viena no manām mīļākajām pilsētām (ja neiet pa galvenajām šopinga ielām), jo cilvēki uztur atmosfēru katrs ap sevi un savu māju un pulcējas kaut kā arī tā pa īstam, ap savējiem, kā Rīgā vai Krakovā, tikai krutāk.
Antverpenes stacijā dziedāja koris, un zoodārzs izrādījās diezgan gaumīgs. Eiženam gan interesēja vienīgi pingvīni, un viņš tur bija gatavs palikt visu apmeklējuma laiku.

paēdām itāļu restorānā, ~turpat kur iepriekšējo reizi pirms 4 gadiem, kad vēl nebija Eižena un es ar no bomža par 10 eur atpirktu riteni biju atminusies līdz šai pilsētai no Amsterdamas: http://klab.lv/users/virginia_rabbit/1401306.html

 

(bez virsraksta) @ 20:53

(bez virsraksta) @ 20:29

[info]siltavieta:
gustavu tētis smiedamies sauc par mazo leiti, jo lietvārdiem gustavs pievieno galotni -as (gribu uz galdas), savukārt anna mūs ir pieradinājusi pie jaunas vārda `deva` pagātnes formas - iedoja.
 

(bez virsraksta) @ 20:14

[info]nulle:
Vecais, labais "B." vakar Aptiekā.
 

(bez virsraksta) @ 19:58

[info]_re_:
fak. bonafī karameli pēc internetos ieteiktas fat radish kitchen diaries receptes vārīju 20 minūtes iepriekšējo 10-12 vietā. tagad kūku nevar nogriezt, nesalaužot nazi, un nevar nokost, neizraujot plombes.
 

(bez virsraksta) @ 19:30

[info]prtg:
Tags:

Clouds of Sils Maria (2014)
 

(bez virsraksta) @ 19:50

[info]noisiite:
Rīt gan jādodas šopingā uz Spici, H&M`ā ir atlaides daļai bērnu drēbju, Lindexā un Nextā arī kaut kas bija ar tām atlaidēm. Šodien tik iekš Rimi ieskrēju, pietika jau ar to, cilvēku tik daudz, ka šausmas.
Iepērku tagad visu ko uz ~80 izmēru. 74ajam vēl ir diezgan daudz kas sapirkts, jāskatās tālāk. Drēbes 'vēlākam laikam' karu uz pakaramā Helmes skapī, lai būtu pārskatāmi un nekas nepaliktu neuzvilkts. (priecēju acis ar kleitiņām priekš nākamās vasaras/rudens)
Vajadzētu arī atrast laiku un pāršķirot visas mazdrēbes, skaistākās un normālākās atstāt, pārējās vienkārši dot prom. Citādāk skapis jau ir pilns un bērnam pat gadiņš vēl nav. (nu ok, tajā skapī ir vēl ratu kulba, vanniņa un vēl šādas tādas lietas, bet nu tik un tā, tās mazdrēbes ir krietni par daudz)
 

(bez virsraksta) @ 18:31

[info]auksts_entelekt:
tantuka iedāvinātais gaišais vīns izrādījās tik salds, ka pie visas savas alkohola mīlas nevarēju to dabūt iekša. Paņēmu ķiplokspiedi, piespiedu klāt kārtīgu deva ingvera. Sanāca viena no jocīgākajām lietām, ko jeb kad esmu dzērusi (neskaitot kokteili "vienmēr pilns" - šampānietis ar olu liķieri).
Es pat teiktu, tīri garšīgi.
 

si vīs pacem, para bellum @ 19:42

[info]dooora:
kam Saulgreižos gatavojas Vē Emm?

vēsi paapplaudējis, nodokļu maksātājs ieurbjas darbā, lai varētu apmaksāt jaunas cietumu vietas. ņū regulejšenz = ņū kraim. fōr krajing aut soylent nait.

šorīt cilvēkam least likely to pirmoreiz dzīvē teicu vārdus: es par zālēm naudu neņemu. un vienlaikus jutu fizisku pretīgumu pret šīs arogantās zistēmas ķetnām, ka gandrīz pamodos.

lai jūs labi iegriež! tā, ka vienā jaukā kardiōdōrgrammā ņemam un uzmostamies ar'.Modra Tenisōna zīmējums, uz laiku publicēts bez atļaujas.
 

(bez virsraksta) @ 19:04

[info]_re_:
kā mēs pavadījām gada īsāko dienu. uzrausāmies riteņos un mināmies māras dīķi (ap)meklēt, acis miedzot spožajā pretsaulē.

2 h, 19 km, 3 cibiņi (doora, anonym&blond), akmens tilts, jaunais drūpošais nacionālais skeiteru parks bez skeiteriem, trīsstūra parks ar sniegu pusmetrā un slēpotājiem, arkādijas parks ar pīļu kaudzi un dīvainu labfortbūvi, smaidīgs māras dīķis ar veco balto cēlo un skaisto jauno kautrīgo gulbju svītu, ar kešu dobumā, mārupītes velo taka gar slīkšņu un deklasētiem elementiem ar šaurās bezizejas metāla patiltu, māras otra puse ar rieta zeltu vecajās villās augstu virs galvām, caur logu samāts draugs ernestīnē, vanšu tilts un groks mājās.
 

tas laiks i klāts @ 18:42

(bez virsraksta) @ 18:42

[info]dooora:
rubrikā wikīdzeja īss dzejolis par Bomaršē.

Pierre-Augustin Caron de Beaumarchais (French: [pjɛʁ bomaʁʃɛ]; 24 January 1732 – 18 May 1799) was a French playwright, watchmaker, inventor, musician, diplomat, fugitive, spy, publisher, horticulturalist, arms dealer, satirist, financier, and revolutionary (both French and American).
 

(bez virsraksta) @ 18:11

[info]dienasgramata:
nu, bet kur jūs tagad filmas kačājat?
 

(bez virsraksta) @ 17:19

[info]dienasgramata:
dzert vajag mazāk
 

Biļete uz izrādi "1984" @ 17:16

[info]zivszivs, posting in [info]pa_leeto:
Labsvakars!

Pārdodu vienu biļeti (loža pa labi, 1.vieta) uz izrādi "1984" Liepājas teātrī, 31.01.15 (sestdiena), plkst. 18:00.
Tika pirkta kā studenta biļete ( EUR 6,75) -> atdošu par 5 EUR ( vai arī par vēl mazākām naudiņām).

Sīkāka informācija rakstot uz : ceezarss (at) gmail (.) com, vai komentāros.
 

(bez virsraksta) @ 16:11

[info]vistu_zaglis:
Ā, nu tagad skaidrs, lasītu grāmatu ekranizācijas ir jāskatās divreiz. Jo pirmajā reizē tu esi pārāk aizņemts ar "Kur jūs to likāt?", "Kas šitas tāds?" un "WTF!?", a otrreiz saproti, ka viss patiešām ļoti kruta.
 

hoards @ 16:39

[info]kihelkonna:
man tagad ir divi nē trīs pilni superneto maisi ar papīriem. un nerēgojas vairs nekur mans diplomdarbs, vajadzēs tomēr sameklēt.
 

Saul, stāvi @ 16:04

[info]dooora:
Ķipī šovakar pēršanās – stāvus, tupus, rāpus, bluķus, guļus, ģenerāļus, misjonāŗus, ričračus un mikīmausus.
Gaidīti bērni rātni un ne.
 

(bez virsraksta) @ 15:54

[info]kihelkonna:
tā kā daži jūzeri sakās dažas grāmatas gribam, sakrāvu kaudzēs un nobildēju. bildes vairākas, jo katrā zibspuldze gāja uz citu vietu (pievērsiet uzmanību arī putekļiem zem atvilknēm; raža jeb bujums). lielās grāmatas kreisajā augšpusē rezervētas jūzerim vilibaldim (Mirdza Slava) un jūzerim nomirusi (apdomājies, nekļūsti par hoarderi tu arī). ... )
 

(bez virsraksta) @ 15:52

[info]ravejsledzejs:
Vai ir kāds Rīgā, kurš pa svētkiem gribētu pieskatīt bariņu žurku?
 

(bez virsraksta) @ 14:44

[info]chimera:
tiecoties pēc jēgpilnām dzīves norisēm, pierakstu ideju apdrošināt dzīvību (nb - noskaidrot visu!), lai palicēji varētu sērot karību salās, piemēram. utilizēt sevi līdz maksimumam.
 

hords @ 14:18

[info]kihelkonna:
pilnīgs nespēks. atradu tikai vienu grāmatu, kuru steidzīgi gribas palasīt. "viņš runāja ar zvēriem, putniem un zivīm". vēl vairāki albūmi ar pilnīgi bezjēdzīgām bildēm. tās jāizrauj un jāsaliek kastē.

===

ja nu kāds nezina, kas ir hords un hoarderis:
https://www.youtube.com/watch?v=M8xEEVmLWZU
 

(bez virsraksta) @ 14:06

[info]prtg:
Foršs burzs vakar bija. Gan Gulbis, gan Tīrons labi izlocījās no jautājumiem. Vispār Tīrups = sapņu komanda, paraugs, kā tiekties uz izcilību, nezaudējot vienkāršā cilvēka seju. Pat, ja nākas pēdējo mazliet pietēlot.
 

(bez virsraksta) @ 14:06

[info]ripp:
atbraucu darīt lietas, tīrīt, pakot, kārtot utt. bet atnākot un uzēdot tāds nespēks, ka joprojām neesmu saņēmusies neko sākt darīt. bet laiks iet...
 

(bez virsraksta) @ 13:43

[info]f:
izrādās, nav nemaz tik traki citkārt palikt pa nakti ciemos. pirms aizmigšanas ar draudzeni var uzrīkot mini pidžamballīti, kas sastāv no milky splash konfektēm un filmas, kuru neviens neskatās, jo ir jāaprunā svarīgākie dzīves jautājumi (no kuriem neviens neko neatceras, bet tas jau arī nekad nav bijis būtiski, - galvenais ir parunāt).
šķiet, namamāte ar namatēvu ir vienīgie, ar kuriem var patīkami pavadīt laiku, un nevienam nevajag drāmu. atzīšos, es nemaz neesmu tik ļoti pret drāmu, hell, i like it, bet man nepatīk būt drāmas epicentrā.
sākās viss tā - atbraucu no galvaspilsētas, izrādās, ir iekurināta pirts, tad - alus, šņabis, saldie vīni, tie ir mūsu vitamīni, - izdekorējām egli līdz galam, pārbīdījām mēbeles (oh, happy day!) un vienā mirklī s. saka - ef, tu ar mums?! ne sekundi nedomājot piekritu, un jau bijām ceļā ciemos pie s. un a., kas tad arī šorīt cienāja ar omleti un avokado maizītēm.

atbraucot mājās, atklājās, ka kāds ir mēģinājis atlauzt lielajiem vārtiem dēli. nebūtu to pieminējusi, ja tieši pirms nedēļas kāds nebūtu ar panākumiem atrāvis dēli mazajiem vārtiņiem. tad nu tā - kuram tāds naids pret vārtiņiem?
 

(bez virsraksta) @ 12:59

[info]kihelkonna:
šis ir vakars uz ezera
... )
 

hoards @ 12:28

[info]kihelkonna:
un vēl man ir mazs trauciņš (urīna analīzēm domāts trauks no aptiekas) ar ciedru riekstiem. to atveda Gaļina no sava Novosibirskas apciemojuma. viņai tur dzīvo māsa. pati Gaļina jau 7 gadus kā mirusi. rieksti neēdas; ja nav bads, tad tās čaumalas ir neērtas.

nu un tā tālāk.

upd
dzīve rit tālāk, bez Gaļinas un viņas ciedru riekstiem. ko tad es tagad, ēdīšu viņus iekšā šņukstēdama?
 

Nepabeigtā dienasgrāmata