Nepabeigtā dienasgrāmata


11. Februāris 2016

(bez virsraksta) @ 20:46

[info]artis:
hahaha

"Okay guy. I'm in big law. I made 160k + bonus the first year too.
Here's what you need to avoid at all costs: the golden handcuffs. Get the shittiest apartment you can find as close to your office as possible; use public transportation; buy your dress clothes on sale from Jos. A. Banks; live like a miser.
Pay off your debt entirely in less than 6 months, and live off 30k or less per year. Stay at the job at least 2 years because anything else looks bad. After your second bonus, gtfo. You'll have 200k in the bank and you can go do something fulfilling and not have to worry about money.
Big Law is a shitty shitty life. Every day I want to fucking die. If I wasn't up to my ears in debt, I would quit this very second. My firm is Top 20; my practice group is number 1. Prestige in big law means nothing but that you're surrounded by the most insufferable 1-dimensional-work-a-holic-strivers and silver-spoon-people-who-know-people-types. Laughably, my first ranks highly for quality of life.
Save your money because you'll want to leave. It will be hard if you've just bought a house and car."
 

(bez virsraksta) @ 21:45

[info]prtg:
Tags:

My Dinner with Andre (1981)
 

kino @ 21:46

[info]martcore:
если к дверям не подходят плечи...
 

(bez virsraksta) @ 13:51

[info]lidaka:

Besis par darbu tikai aug. Re kaa, koliidz saac prasiities, ka gribas padariit pasauli labaaku, taa uzreiz uz korporaacijaam nestaav.
 

(bez virsraksta) @ 16:39

[info]liljabrik:
Melissa Broder - podcast par ēšanu
"I'm an eater of numbers"
"insecurity is forever"
https://soundcloud.com/poetsandwriters/so-sad-today-by-melissa-broder
 

(bez virsraksta) @ 16:09

[info]sonnenwende, posting in [info]pajautaa:
gan jau, ka jautājums malts un malts. vajag laptopu vai notebook(?) salona vajadzībām, respektīvi, internets un klausīties interneta radio. lētu un lai bez bremzēšanas var pārvaldīt e-kalendāru. ko varat ieteik?
 

(bez virsraksta) @ 16:54

[info]deloveja_kundze:

tik tiešām: kopš man vairs nav jāiet uz lekcijām, jo ir jāraksta maģ darbs, pēkšņi ir vairāk laika!
 

(bez virsraksta) @ 15:57

[info]observer:
iedzērām ofisā jaunās valdības sakarā darbadienas vidū
 

(bez virsraksta) @ 15:45

[info]ripp:
vakar, tātad agriezāmies no Hamburgas.
Kā jau A. rakstīja, ceļot ar 3 gadus un 9 mēnešus vecu bērnu nav nemaz tik traki. krietni labāk, kā ar 1 vai 2 gadus vecu. ok, niķi bija. pāris reizes viņa draudēja izkāpt ārā no metro pāris pieturas ātrāk un viena, pāris reizes baigi skrēja uz ielas, laizīja metro logus un izpildījās līdzīga garā. bija arī kāda bada histērija, bet. citādi mums gāja visnotaļ labi. ar viņu var sarunāt. un viņa vairāk vai mazāk tur ceļošanas slodzi. ja nogurst, paguļ metro, bet tad atkal ir gatava doties.
šajās dienās daudz ēdām un dzērām, daudz komunicējām un gulējām uz piepūšamā matrača veļas telpā. bijām Miniatur Wunderland, kur mums ar A. patika daudz, daudz labāk kā a. nākošreiz esot Hamburgā noteikti aiziešu viena pati. bērna dēļ izskrējām visu 45 minūtēs, bet, patiesībā, tur varētu pavadīt vairākas stundas. esot lielākais šāda tipa pasākums pasaulē.
kā arī tropu mājā un akvārijā. akvārijā es arī varētu pavadīt vai pusi dienas, stāvot pie katra akvārija un blenžot pa pusstundai. ļoti aizraujoši un skaisti.
atstājot a. ar vecmammu, izbraucām ar kuģīti un pastaigājām pa st.Pauli rajonu, kas arī bija visai aizraujoši. cita starpā pārsteidza viņu patriotisms. ļoti daudz kur st.Pauli zīmes logos. futbolkluba karogi arī, jā, bet ne tikai.

Hamburga ir viena no tam pilsētām, kurā es būtu ar mieru dzīvot.
pavisam noteikti.
 

(bez virsraksta) @ 15:23

[info]toadbeauty:
http://www.tvnet.lv/auto/satiksme/595675-sludona_del_sledz_satiksmi_pie_vecumniekiem
"Šļūdoņa dēļ slēdz satiksmi pie Vecumniekiem"

Jipī jei!
Sācies leduslaikmets! Wiiii!
 

(bez virsraksta) @ 15:13

[info]prtg:
State of Bengal pālī?
 

Ir @ 13:49

[info]nord:
Nu, draugi, izskatās, ka man būs daudz naudas un (jo) nekad vairs nebūs laika (to tērēt).

Paldies par īkšķiem!
 

Maksā ar skūpstu. @ 13:05

[info]unpy:
Vispār jauka akcija. Prasītos gan nedaudz paplašināt, varu pateikt priekšā, kas tam pārim mikroautobusā būtu jādara, lai saņemu mēnešbiļeti, piemēram. Visādi citādi patiesi ceru, ka daudzi uzņēmumi no šī ņems piemēru un dažādās variācijās akcija "Maksā ar skūpstu!" iegūs plašu popularitāti ne tikai kaut kādās speciālās dienās, bet arī ikdienā.
 

(bez virsraksta) @ 12:05

[info]watt:
"The orthodox economists still believe that the sun turns around the Earth because that's what their model says, despite all evidence that shows that their model does not represent reality."
labi pateikts.
 

(bez virsraksta) @ 11:44

[info]fleur:
Jauki, ka 9 atnāca meita un mani pamodināja, mēs ar puiku pēc jautras nakts gulējām kā susuriņi. Pusnakti man sāpēja vietā, kur kādreiz sāpēja aklā zarna, kas tad tur var sāpēt? Kad sāku apdomāt loģistiku gadījumam, ja jābrauc uz slimnīcu, sāpes lēnām norima, šorīt vairs tikai galva sāp:)
Savukārt, puika, lēnām mācās domāt vārdos, līdz ar to, miegā mēdz raudāt un randomā izkliegt vārdus, šonakt atskanēja mamma, maizee, šokolāds un penne (pieniņs). Dabūja tikai pēdējo.
 

(bez virsraksta) @ 10:40

[info]jojo:
Man ari patik riti, kops parstaju no ritiem steigties, izradas, nekur ari nav jasteidzas.
 

(bez virsraksta) @ 10:17

[info]chimera:
pagūglējot deena abdulaziz, nu galīgi nesaprotu, kā vietējais dreskods to piecieš. pie saudītiem!

http://brightside.me/article/the-saudi-arabian-princess-of-the-21st-century-68505/

(neprasiet, kas man lika gūglēt ko tādu)
 

(bez virsraksta) @ 09:37

[info]virginia_rabbit:
man patīk rīti ar Eiženu. viņš ieveļas pie manis gultā, pasaka, ka mīl, un tad runā ar manu vēderu ("lien ārā, bēbulīt, es tev parādīšu multeni par vampīru"). brokastīs ēd tikai olu. kamēr es to vāru un leju sev kafiju, viņš cīnās ar zeķubikšu monstru. pēc tam ilgi sēžam pie galda - viņš spēlējas, es browzēju.
vakariņas ir daudz sarežgītākas, jo viņi ar Ingmāru visu laiku asi diskutē un bļaustās.
 

(bez virsraksta) @ 07:33

[info]jojo:

kaut kāds galvassāpīgums, nu, neko, paplivinājos ar rokām, cerams, pārgāja un līdz migrēnai netiks

pateicības:
pēdējā darba diena pirms brīvdienas (rīt),
ome taisa garšīgas vakariņas,
rīts,
pie durvīm uzziedējuši divi krokusi,
mana skaistā kafijas tase ar puķēm, kuru Agnese priekš manis izvēlējās.
 

(bez virsraksta) @ 08:13

[info]missalise:
Pirms astoņpadsmit gadiem nomainīju dzīvesvietu faktiski, šodien - oficiāli. Man dzīvoklim ir kopējā pastkastīte ar salauztu slēdzeni, tāpēc visas nopietnās vēstules līdz šim sūtīja uz manu vecāku mājām. Nu, ko lai dara, tāda ir dzīve.
 

mp3 mūsdienās @ 07:35

[info]salviz, posting in [info]pajautaa:
Kur mūsdienās var dabūt vecos labos mp3?
Interesē piemēram "Dzeguzīte"
 

I need one more trip @ 01:31

[info]mazaa_mija:
šodien visu dienu kaut kādā miglā, nav saprotams, ko tur nobuldurēju taj radio, biju tā sakocentrējusies pēc trīs gulētām stundām, ka apstulbu katru reizi, kad vērsās pie manis, nebija ko teikt, bet, kad borgs sāka runāt par suņa kaciņu arhivēšanu bija skdrs, ka iebraukt auzās nav iespējams, tikai bija jau par vēlu, tad vēl fr. val eksī runāju ātrāk ar domu, ka neviens nepamanīs kļūdas (cik smieklīgi) un visu laiku putrojos, nu labi normas līmenī, un tagad pusdivos naktī esmu atžirgusi, dzeru vīnu un uzkožu peperoni un lūru visadus sūdus, gribu atpakaļ to taizemes jetlagu, kad miegs sāka nākt pirms pusnakts un cēlos pieklājīgā laikā
 

(bez virsraksta) @ 00:18

[info]usne:
notikumu intensitāte tāda, ka dienas, kas nedēļu atpakaļ, šķiet miljons gadu attālumā.
 

10. Februāris 2016

(bez virsraksta) @ 21:58

[info]kakjux:
Tags:

Čau, tinderi, vecais draugs. Man ir aizdomas, ka Dūjiņa nav mans sērkociņš (match) tomēr. Un tā applikācija HER arī sāk bik besīt ar saviem bugiem. Protams, ir jau iespēja iet ārā un actually iepazīties, bet nu nemāku tomēr pietiekami atbrīvoties tam. Interņeti tomēr liekas mazāk biedējoši, funnily enough, par spīti paranojai.
 

(bez virsraksta) @ 23:35

[info]krii:
Man ļoti nepatīk, ja gadalaiki ķēmojas un iztaisās par to, kas viņi nav. Piemēram, ziema tēlo it kā vēlu rudeni, it kā agru pavasari. Izskatās pēc vecas palaistuves, kura mēģina uzdoties par nimfeti. Vai pēc maza puisīša, kurš neveiksmīgi parodē vectētiņu. Vai arī pēc nelaimīgas amerikāņu meitenītes, kuru psiha māte saģērbusi un sakrāsojusi skaistumkonkursam.
Lūk, tāpēc man nepatīk šis februāris, kurš mēģina sevi pārdot par martu. Vai novembri, ej nu šo saproti.
 

(bez virsraksta) @ 23:11

[info]dienasgramata:
Oskars Vaids
 

(bez virsraksta) @ 22:13

[info]krii:
Kādu vakaru, staidzinot Ričmondu, ielas pretējā pusē pamanīju divus neliela auguma cilvēkus. Viens no tiem bija stabils un balstīja otru, kurš gāzelējās, krita un nespēja saglabāt līdzsvaru. Ieskatījusies ciešāk, sapratu, ka pirmā - stabilākā - figūriņa ir apmēram desmit gadus vecs puika. Otrā - grīļīgā - bija apmēram mana vecuma sieviete (kaut gan sievietēm manā rajonā noteikt vecumu mēdz būt sarežģīti. Vīriešiem arī.)
Puika, turēdams sievieti zem elkoņa, visbeidzot atslēja viņu pret mājas sienu. Viņa mēģināja nostāties taisni, taču ceļu locītavas bija pārāk ļenganas, un viņa nošļuka sēdus uz ietves, murminādama kaut ko, kas izklausījās pēc lūguma visai pasaulei likt viņu mierā, atpisties un iet dirst. Tikmēr puika bija atvēris ārdurvis, nostiprinājis tās pavērtas, un, lietišķi nolamājies, atkal satvēra sievišķi un iestiepa kāpņutelpā.
Durvis aizcirtās, un tālākās abu vakara gaitas man palika nezināmas.
Visticamāk - šī sieviete (kuru es nekādi negribu nosodīt) ir mazā puikas māte. Tādā gadījumā viņai - saskaņā ar mūsu Saeimas un valdības viedokli - piemīt īpašā maternitātes apjēga un empātijas spējas, kuras atšķir dzemdējušu sievieti no nedzemdējušas, un pēc kurām neviena klostermāsa, māti Terēzi ieskaitot, nekad nevarētu pat tiekties...
 

(bez virsraksta) @ 21:38

[info]solipse:
klausīties&skatīties Sandru Kalnieti ("Tieša runa", diskusija par Okupācijas muzeju)ir reāls risks saķert trieku. kad taurē viduvējības kataklizmas, tad pat iesalnieki nestāv līdzās.
 

Grāmatas @ 21:15

[info]melnaa_maashele, posting in [info]pa_leeto:
Sveiki!
Pārdodu grāmatas, kas manā grāmatu plauktā ir dubultā vai nav īsti manā gaumē.
Cena 2.50 euro par grămatu vai 10 euro par 5 grāmatām.
Atrašanās vieta Rīgas centrs.
Saziņai: stileta (pie) inbox.lv

http://foto1.inbox.lv/stileta/GRAMATAS
 

šodien @ 19:19

[info]oblica:
Man bija ēna. Un, ļoti iespējams, ka nu ir par vienu potenciālo konkurentu mazāk. :D
 

(bez virsraksta) @ 16:38

[info]dejavu:
Es nekādi nevaru saprast, kāpēc gan Dienas infografikā par jaunās valdības sastāvu kā pirmie parametri (un kāpēc gan vispār) ir atzīmēti laulības esamība un bērnu skaits.
Kā gan tas nosaka viņu piemērotību amatam? Arī tāds parametrs kā automašīnu skaits mani izbrīna.
Savukārt tā informācija, kas man ļautu novērtēt, vai šis ministrs tiešām ir izvelēts atbilstoši viņa turpmākajiem pienākumiem netiek sniegta, piemēram iepriekšējie sasniegumi politiskajā darbībā un politiskā nostāja, kā arī ne tikai pēdējā darba vieta, bet arī iepriekšējās, kas demonstrētu pieredzi attiecīgajā nozarē vai darbības laukā.
Izglītības specialitāte tiek pieminēta, bet tas man nepaskaidro, kāpēc, piemēram Raimonds Bergmanis būdams inženieris ķīmiķis un sporta pedagogs ir izvēlēts aizsardzības ministra amatam.

Nu saņemas, latvijas mediji, pieejiet lietām profesionālāk!


 

(bez virsraksta) @ 17:18

[info]virginia_rabbit:
Dzmedībnams šodien feisbukā lepni raksta: Šodien 23 mūsu speciālistiem ir dubultās ēnas (..) visi "ēnotāji" jau aktīvi rosās dažādās Dzemdību nama nodaļās #Ēnudiena2016

es pajautāju: "bet kā tad ar gripas karantīnu?"

jo jau kopš janv. beigām karājas paziņojums, ka apmeklētaji nedrīkst nākt (max. 1 cilv bez infekcijas pazīmēm, bet bērniem kategoriski aizliegts viesoties...)

komentāra tur vairs nav
 

(bez virsraksta) @ 15:52

[info]teja:
Tags:

to jūs visi eirokrāti
vienmēr gribat
lai latvieši
kā paklausīgi jēriņi uzcītīgi
danco pēc Eiropas stabules
un vēl pilnā ticībā
izpilda mājasdarbus uz priekšdienām

ma-zis-kums
un mazvērtības komplekss
un nemitīga baiļu politika a la
"kas notiks, ja eiropa atraus mums savu roku"

gara verdziskums

(c) komentaarietis
 

(bez virsraksta) @ 16:16

[info]ravejsledzejs:
Esmu noēnots. Es tà dzīvs. Bērns laikam arī. Tagad jāgaida atsauksmes.
 

(bez virsraksta) @ 15:39

[info]wowow:
Paskatījos īres piedāvājumu ssā.
Ja hujeju dorogaja redakcija.
 

(bez virsraksta) @ 14:40

[info]watt:
ES dibinātājvalstu [...] ārlietu ministri neformālās sarunās Romā, iegrūduši pāris kilogramu kanapē rīklē, nāca klajā ar kopīgu komunikē [...]
 

(bez virsraksta) @ 14:42

[info]rasbainieks:
ko es atrodu par ironisku tajā, ka šodien satori nonākusi 2 gadus veca ziņa
šo: http://klab.lv/users/dienasgramata/4394675.html
 

(bez virsraksta) @ 11:56

[info]missalise:
Piezvanīja saimniece, lai es deklarējoties Rīgā. :( Baigi negribas. Neizjūtu es sevi kā šejienieti. :(
 

(bez virsraksta) @ 14:15

[info]martcore:
bāc, mairis tādā lingvistikā aizgājis, lūk, ko nozīmē karjera bez smagiem galvas satricinājumiem
 

(bez virsraksta) @ 14:06

[info]virginia_rabbit:
Latvijas Pasts beidzot piegādāja lugu, kuras tulkojuma nodošanas termiņš bija 10. janvāris.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata