Nepabeigtā dienasgrāmata


26. Novembris 2015

(bez virsraksta) @ 00:51

[info]sickboy, posting in [info]pajautaa:
Vai ir kādas reālas iespējas mainīt seksuālo orientāciju? No hetero uz homo šoreiz. Bet nevajag dirst, ka ar pamēģināšanu pietiek, esmu mēģinājis kontaktus ar savu dzimumu, bet esmu hetero. Varbūt kāds sertificēts ārsts var palīdzēt?
 

25. Novembris 2015

(bez virsraksta) @ 20:37

[info]dejavu:
Kā lai saprot, cik ilgi žoklim ar izrautu gudrības zobu ir atļauts sāpēt, un kurā brīdī tā vairs nav norma un ir sācies iekaisums vai kādas citas briesmas?
 

Seismoghraph @ 20:30

[info]dejavu:
Naktī sapņoju par zemestrīci un visādām tās sekām.
No rīta padomāju, ka droši vien mans ķermenis miegā bija piefiksējis kādu reālu zemestrīci.
To es Japānas zemestrīču laikā atklāju, ka es un vēl daži cilvēki spējām sajust zemestrīču tuvošanos pirms vēl tās sākās.
Kaut kāds iebūvētais jūtīgais seismogrāfs un iekšējā early warning sistēma.
No rīta lasu ziņās, ka Kanāriju salu seismogrāfi tiešām naktī fiksējuši zemestrīci.
 

apreģeļitsa @ 22:26

[info]usne:
klausos raidījumu par Koilu. nedaudz jocīgi, tas ir gabaliņš manas ārpusvidusskolas dzīves. vēl aizpagājušā vasarā pasēdējām čomska pagalmā atceroties vecos laikus. toreiz biju izbrīnijusies, ka viņš vēl dzīvs, tagad, ka miris.
 

(bez virsraksta) @ 21:26

[info]watt:
"All tourist agencies in Russia have canceled chartered flights to Turkey and suspended the sale of all trips to Turkey."

Tā - krievi nebrauc uz Ēģipti, un, sagadīšanās pēc, uz Turciju arī vairs nē.
 

(bez virsraksta) @ 22:24

[info]ierindnieks:
vienmēr jau forši uzzināt ka tie kas valstīm iesaka ciešāk savilkt jostas paši nodokļos maksā 10% jo skaitās EU.

Jā arī man 10% liekas godīgi.
 

(bez virsraksta) @ 21:51

[info]nulle:
Pirms neilga laika man darba nebija -- un es skatījos uz cilvēkiem, kas pie RIMI kasēm velk no makiem desmitniekus, piecdesmitniekus, nevarēdams saprast, kur viņi tos ņem. Tagad man darbs ir. Civilizācija ir viena liela rotaļa -- ir dalībnieki no vienas, dalībnieki no otras puses. Esmu mainījis komandu, pagaidām jāievēro šīs komandas noteikumi.
 

(bez virsraksta) @ 21:33

[info]aizliegts_v:
Nez, daudz ir vairs tādu māju, kur skābē kāpostus ziemai.
 

Vējonis kulinārijas nodaļā @ 21:15

[info]venjamins, posting in [info]acs:
Pusdienas laikā ap 3pm pie Krasta ielas Sky motoru rūcināja prezidenta mašīna ar karodziņu un ģērboni uz numura. Iekšā kulinārijas nodaļā iepirkās prezidents Vējonis.
Divi apsargi vēroja patukšo veikalu. Starp plauktu rindām nopietnu seju staigāja vietējais Security.
Vējonis paņēma vēl kaut ko piena nodaļā, samaksāja (pārējie pircēji drošības pēc metās maksās citā kasē) un aizbrauca.
 

vilki & avis @ 21:12

(bez virsraksta) @ 21:03

[info]martcore:
vēl incanti par lidmašīnu, nu vot tas, ka viņu tur notrieca pierobežā, tas poh, ne jau pirmo un pēdējo reizi tādi incidenti notiek
bet toties tas, ka nošāva katapultējošos pilotus, tas ir reāli hujova, jo to aizliedz ženēvas konvencija
kuru turki nav parakstījuši, tāpēc viņiem poh
līdz ar ko rodas jautājums
a ja notiks tā, ka turcija iesaistā kaut kādā vienalga kādā karā, iznāk ka pa viņiem var tur mierīgi zarīnu, fosforu, etc? vai pat drātēt zosis zemnieku saimniecībās? ko par to saka ženēvas konvencija?
 

ISIS dusmojas. @ 21:01

[info]unpy:
ISIS dusmojas un esot solījuši sarūpēt riktīgus piparus visiem tiem šaitana izdzimumiem, kas šos abižo. Šaitana izdzimumi redzami šajā te bildītē:Žēl man igauņu un lietuviešu, ko lai saka.
 

(bez virsraksta) @ 20:08

[info]fedrs:
Ar notriekto kievu lidmašīnu ir līdzīgi kā ar Zatlera atlaisto Saeimu - iespējams, ka tā nebija Saeima, kura to bija pelnījusi vairāk kā citas, bet toties tagad visi zin, ka var arī tā.
 

(bez virsraksta) @ 19:28

[info]quizer:
Vai tas ir viss, ko tu dari?
 

(bez virsraksta) @ 19:16

[info]chimera:
Tags:

vai jūs zinājāt, ka mazreizējais e-talons (1 vai 2 reizēm) darbojas uz laiku, ne uz reizēm, un to var bezjēgā pīkstināt kaut vai miļons reizes stundu vai aptuveni, lēkājot no transporta uz transporta, ja labpatīk #kapeikas pišot

uzzināju to grūtā ceļā, braucot mikriņā ar vesterna elementiem, kur šoferis un divi pasažieri (viens pusakls, otrs ar kokčika pudeli vienā rokā un viengadīgu bērnu otrā) plēsās par tiesībām izbraukt ar vienu e-talonu uz diviem. sapratusi, ka izgriežam uz vecmīlgrāvja tilta, ātrums ohohō, bet uz ceļu neviens neskatās, piesprādzējos (iespējams, prātīgāk būtu bijis izkāpt, bet es tūlīt braucu uz gejropu, kur bēgļi un terorisms, morāli jāgatavojas; bez tam, diez vai kāds pievērstos man tik ļoti, lai izlaistu). uz atvadām šoferis un pasažieris apmainījās ar telefoniem, lai rītdien nokārtotu šo jautājumu kā vīriešiem pieklājas. tad vairs ar bērnu piesegties nevarēs. viss mikriņš gan korī centās pierunāt šoferi neiet cietumā e-talona dēļ.
 

(bez virsraksta) @ 19:06

[info]fedrs:
Uz e-pasta adresi dizaineri@kautkas, kas nozīmē, ka ziņu saņem katrs, kurš kvalificējas, pienāk menedžera vēstule, sak, nepieciešamas idejas, kā pievienotos zīmējumus apvienot kalendārā. Seši dizaineri raksta atbildi, ka jāieliek pie katra mēneša pa zīmējumam, un uz viens-divi--trīs-aiziet visi vienlaikus spiež Send. Pēc brīža pienāk jauna vēstule, atkal visiem, ka zīmējumi esot atšķirīgi un katrs savā krāsā, vai nevaram tur kādu kopīgu fonu pielikt. Nekavējoties top lakoniska atbilde Varam! Atkal sešos eksemplāros un atkal sinhroni. Vairāk vēstuļu todien nebija...
 

Kristiešiem ir, par ko satraukties. @ 17:44

[info]unpy:
Ja musulmaņiem būs tāda vēlme, ātri vien liela daļa Latvijas iedzīvotāju pieņems islāmu. Kālab? Tālab, ka tas ir izdevīgi.

Viens no pieciem islāma pīlāriem ir zakā jeb obligātais ikgadējais labdarības nodoklis no uzkrātās mantas. Neiedziļināšos aprēķina metodikās, cik un no kā šis tiek aprēķināts, taču vidēji tas ir 2,5% jeb 40 daļa no uzkrātās mantas, ja tās daudzums pārsniedz noteikto minimumu(ja visu pareizi saprotu, tad tas ir ~85g zeltā ekvivalents). Bet! Daudz svarīgāk ir, kam šis labdarības nodoklis tiek tērēts un tērēts šis tiek 8 mērķgrupām.

1.Galīgi nabadzīgie visa veida sērdieņi(nu tā, ka pavisam).
2.Trūcīgie(tie ir tie, kuriem nav tā nepieciešamā minimuma, lai maksātu to zakā).
3.Kā alga tiem, kuri nodarbojas ar zakā ievākšanu un sadali.
4.Cilvēkiem, kuru ticība islāmam jānostiprina.
5.Vergu, ķīlnieku vai gūstekņu izpirkšanai.
6.Parādniekiem parādu dzēšanai(tajā skaitā, patēriņa un hipotekāro kredītu).
7.Visādām padarīšanām Allāha vārdā(tajā skaitā islāma popularizēšanai un visa veida džihādiem).
8.Ceļotājiem, kuri iestrēguši švešumā bez iztikas līdzekļiem, lai šie varētu atgriezties mājās.

Ja šo sarakstu izkārtu pie ciema veikala, vietnē apollo.lv vai kur jau nu mūsdienās latvieši pulcējas, domāju, diezgan daudzi sāktu interesēties par tuvāko punktu, kurā var musulmaņos pieteikties:))
 

(bez virsraksta) @ 17:24

[info]rasbainieks:
jūs, kas skatāties/tulkojat e.r. vai citu medicīnas kino
defibrilatora brēciens clear, kā to saka latviski?
 

(bez virsraksta) @ 17:06

[info]ttp:
fucked up beeing of things
 

Indes, no visām pusēm uzglūn indes. @ 16:52

[info]unpy:
Vispār, raugoties uz to, cik cilvēki brīvi notic dažādām blēņām, svētīgu darbu mums visiem izdarītu tas, kurš nofotografētu biežāk sastopamo spamu pastkastē(kas tas, nez, ir - gan jau kāda "Maximas" reklāma) un ievietotu feisbūkā ar aprakstu, ka šito ar rokām aiztikt nedrīkst, jo "Rīgas Cirks" šitādus speciālās kaķu indēs samērcējis un izplata tagad.
 

Cīņas feisbūkā 2. @ 16:44

skyscaper of shit @ 16:45

[info]martcore:
a no jums kāds serjālu veep vēl skatās
 

(bez virsraksta) @ 16:30

[info]tipa75:
Ziemai piestāv aukstā gaļa, biešu salāti, štovēti kāposti, pīrāgi, tēja un kino.
 

(bez virsraksta) @ 16:11

[info]chaika:
Tags:

kas par dienu!!!
kirlicā burtu par maz.
 

(bez virsraksta) @ 15:52

[info]putnupr:
Čau!

sen nav rakstīts, sen nav būts Cibā.
ai, visādi dzīves gadījumi debīli izsita no domas.

nemaz neesmu visiem sacījusi, ka viens traģiskais nāves gadījums nebija vienīgais, pēc mēneša bija nākamais, bet šoreiz - kolēģis.

cerams, ka turpmāk visi dzīvosim ilgi un laimīgi, skriesim pa pļavu ar taureņiem te, uz zemes, ne aizsaules parkā.
 

(bez virsraksta) @ 15:09

[info]chimera:
ahtung!

ko aizvest suvenīrā vācu tantei, par kuru zināms tikai tas, ka viņai gadi 50, sirdī hipijs (lai ko arī tas nozīmētu) un, iespējams, ir cīši labs cilvēks (brīvprātīgi izņēma šādus tādus papīrus vēl pirms manas māsas ierašanās, pamatīgi atvieglojot viņai cīņu ar vācu birokrātiju)?
jābūt iebāžamam rokas bagāžā.
 

;__; @ 14:12

[info]virginia_rabbit:
franču pilsētu mēri grib izskaust mazās Ziemassvētku bētlemītes
 

Pievilināšana, tātat @ 14:12

[info]fjokla:
Ja jau TĀ diena, tad TĀ. Es jums arī varu parādīt pieburšanas recepti, kas gan īpaši nedarbojas, bet, hmm, foršs tur viss (bļe, tik žēl, sākumā toč devu 100 %, ka darbosies)

No sākuma es izgāju ar klasiku pa tauzend reizēm dienā pie katras cīgas bezmaz, ļoti, katrā ziņā, pacilājoši:
https://www.youtube.com/watch?v=KtBbyglq37E

Tad vērsos pie kautkā, kas netīšām iekrita pie mantrām un iepatikās kā dziesmiņa, bet tur kautkur vienā vietā nāk raudiens:
https://www.youtube.com/watch?v=oocUIxjnMoY

Tad, aizgāju nedaudz tālāk, līdz meditācijai,meitenēm, attiecīgi, patix, vietām superīgi, bet baigi nepatika tā baltā gaisma, hujomajo, ka kārtīgai gaismai jābūt dzeltenai, nevis baltai kaukādai, lai nedirš:
https://www.youtube.com/watch?v=CUHTQdBchow

a šitā, sobsvenno, pērle, lai nebiedē fona bildes dramatika, bez visām narkotikām tiešām arī aizrāva uz tā plediņa un vispār kruta, darīšu to vēl, un tātat- ten points gous tu:
https://www.youtube.com/watch?v=1tRcTRwLWv0
 

(bez virsraksta) @ 12:40

[info]vistu_zaglis:
Mūzika: Air / Once Upon a Time

Čo, [info]lisij, man šķiet, ka tev ir brīnišķīga iespēja atvest uz Rīgu ansambli The Cure, nu kā, sāc pamazām apzināt interesentus, piestartē kraudfandinga kampaņu, un tālāk jau pats zini, kā tās lietas strādā.
 

(bez virsraksta) @ 13:27

[info]ripp:
nebūšu oriģināla - ir bailīgi. gribas domāt, ka tagad mums visiem (lielajām valstīm un savienībām) jābūt gudrākiem (nekā sākt karu). bet bailīgi tāpat.
par gatavošanos nezinu, bet jāuztais bērnam pase. un gribas arī atjaunot savējo (kuras termiņš beidzas nākošā gada maijā).
 

(bez virsraksta) @ 13:11

[info]f:
man te ir jautājums antropologiem vai kam nu tas jautājums pienākas, - kā jūs tulkojat "skills obsolescence".
tā kā latvijā tas (kā izskatās) vispār nav pētīts, tad man ir brīvas jēdziena tulkošanas tiesības?
 

(bez virsraksta) @ 13:10

[info]martcore:
protams, kad kitnisa soļo pa pasauli ar savu loku visiem atriebties, tur ne tikai visādi su-224 iznīcinātāji var pagadīties pa rokai
 

(bez virsraksta) @ 11:18

[info]teja:
es palasīju, kā uz noraidījumu reaģē psihiski veseli cilvēki: sākumā noskumst, varbūt piedzeras, bet pēc laika atgūstas un noglabā to plauktiņā "too bad for them"
 

(bez virsraksta) @ 11:25

[info]missalise:
Man ir iepatikusies šī vietne - https://www.quora.com/ - tāda kā pasaules mēroga "pajautā" vai drīzāk - "gribam zināt". Es tur šad un tad kādus rakstus par politiku un ekonomiku palasu.
 

(bez virsraksta) @ 11:05

[info]elina:
Kopš braucu ar Pīķi autobusā, neviens vairs nespiežas un arī nesēžas klāt. Atkal ir gaiss un dvēselei vieta.
Bet tā jau, protams, riebjas dzīvot arhaiski bez teleporta.
 

(bez virsraksta) @ 10:50

[info]fjokla:
karoče, tākā man atkal tika nekas un vienīgais, kas ir ar mani ir paģiras, pastāstīšu par savu neko. Jebaķ! Netīšām gadījos, vārdsakot, tādā tīri biznesa vietā, un jūs jau mani zinat, ja, nevar mani tik vienkārši iejūsmināt un tākā biju apmāta ar pūkainām ausīm,ta domāju, viss, pizda, nav man dzīves vairs pēc tam, jo apkārt vieni tādi vienīgi duraki, nesmukiem pirkstiem un garlaicīgām sarunām. Karoče, ieeju tai biznesa darišanā, runāju ar zemākstāvošu perzonu, ļoti man tāds labs garastāvoklis un pareizie, drosmes zābaki kājās, karoče ļoti smalkas tādas sarunas un šarmēšana, balss nostādīta tādā elegantā krūšu altā, karoče, viskādi pieģērbusies arī smuki, jūtu, kautkā baigi labi jūtos tāda un zinkapē jūtos tāda, jo no viena kambara, kam tādas puspievērtas durvis pār papīra malu vēro mani ērgļa acis tādas, nu, domāju, interesanti, vane, nosēžos viselegantākā tātad kājkrustā, visas kustības plūstošas un hoho, nujūnov, meitenēm jau patīk, kad ar muguru jūt, tāsacīt, erotikas strāvojumus, tad šīs paliek tādas, tāteikt, varonīgas. nu, tur tā un šitā. Vienā brīdī, tātad, ērgļa acis saprot, ka šitā ilgāk vairs nevar tēlot, ka kautko cītīgi lasa un lūrēt pār malu, jāņem, tātad, tie papīri un jānāk pa trim reizēm ļoti steidzami pie tā zemākstāvošā. un, jebaķ, pa gabalu jau tur nekā nevar saprast, vane, kā domā, kas tur nāk, poncijs pilāts, bļaģ, sobstvennoi personoi , ne tikai ērgļa acs, bet profils un augstā piere, akgdievs, mantuzini, visi ceļgaļi nahui atņēmās nost, jo tam visam vēl klāt, ārkārtīgi gaumīgi ģērbts, pat pulkstenis un kurpes, viss gaumīgs, akdievs, akdievs, karoče, visi ceļi, visa mana dzīve, nekā man nav bijis, ka tūlīt jākrīt uz ceļiem un jābļauj, akdēvs, imperatooor, ņem mani samurajos un mīļākajās un kur visur gribi, tur ņem, lekšu pa logu arī līdzi, ja vajadzēs. lūk, nu šādas, tātad kaislības, manā ta, cienījamā vecumā, kur šitā nemaz negadās bieži, lai neteiktu, ka nekad. Nulūk, kaukā vārds pa vārdam, parunājām par viskādām lietām, no sākuma par darbu, tad par citām viskādām, kur atklājās, ka arī humorizjūta ir, betnu, manjau visi orgāni atteikušies, esjauvairs nereaģēju. Un tusaproti runājām mēs runājam pār to galdu un šis tik liecas un liecas un smei un es mulstu un tās acis, oooboj, karočīt, beigās jau pārliecies tā, ka pavisam jau līkumā un es bezmaz jau jūtu, uķipuķi, kur viņš silts un kā, oi...

nuvārdsakot, saņemam visu sevi rokās. Tātad- visu tur sadaru, iznāku laukā, ņeģeržut nogi, do sih por- tresutsja ... ruki, eju, pīpēju, domāju, ņehujasebe, čo eto bilo? Karočīt, skaic bij tas, ka jānāk man būs tur vēl otrreiz, kas būs arī pēdīgā,bet sūdi tamā, ka ar , sauksim viņu par- Imperatoru, nekādu tiešu ģēlu man nav. Nu, domāju, kamōn, šitā nevar, kaukas jāizdomā, bet ne tāds baigi tiešs, betnu, tātipa, hoho, tāda kāja durvīs, tipa, hohoho, komsī komsā, meibī jes, meibī no. Nu, domāju, domāju, izdomāju, pagūglēju, pasiekalojos ap bildēm, pasiekalojos vēl, meklēju sievu, atradu sievu, sabēdājos, pabēdājos, pasiekalojos atkal, urā, šķirts tomēr, nu, visādas, karoče tādas kaunpilnas darīšanas. Beigās izdomāju, uzrakstīšu šam vienu tādu smuku projektiņu, nu, ne viņam, bet viņa uzņēmumam, tāds viņš kautkāds, pa mārketinga līnijām, viscaur neapkopts, betnu, nekā komercpiedāvājumu, bet tādu, teiksimtā, starp recepti un špikeri tādu, pa divām lapām sanāca, trīs dienas norasojusi rakstīju, galīgi čok čok, četri ļoti labi joki pa vidu bija un pat ilustrācijas (nēnu, pasaki, nenormāla nav?).

Nu, viss gatavs, viss perfekts, pārlasu pa 20 reizēm dienā, situ sev uz pleca par savu izdomu un vispār, nav miera man vairāk līdz tai tikšanai, pazudis viss miers, tikai, esatvainojos, erotika un kaisle, viss man jau izdomāts, kā tas viss būs, bet ir tātad, sarežģījums, jo, zinu, ja būs, ta nomiršu aiz sajūsmas kā pie merkūrija tikusi.
Nu, noslēguma daļa, tātat.
Nu, tai tikšanai, tātat, es biju visus scernārijus jau izdomājusi, vislabāk man patika tas, kur es ienāku kabinetā, pasaku, labdien un uzreiz bučot, bet tas, saprotams, nekam neder, a kas man var aizliegt? Nu, vatamanjums jāstāsta viss arī. Betnu, kājau dzīvē, viss ir savādāk un dzīves scenāriji visi tādi, kam cilvēks nevar būt sagatavojies. Nu, atnāku tāda, ērģla acs pamana, bet dikti tāds darbīgs, viss, pizdjecs, jūtu, lido mani elegantie plāni, brūk man viss, dirsā ir, bet somā deg tas projekts pa divām lapām, ar visām ilustrācijām un manu telefonu beigās, tipa starp citu, vane, hoho. Nu, karoče, neieslīgšu visās detaļās, betnu šitai reizē es nez kālab vairs nemācēju nekādas plūstošas kustības, tikai klusā balštelē un sarkt, akdievs, cik es esmu nožēlojama. Nukaročīt, nekas nesanāca kā plānots, bet beigās pa slepeno noliku to plānu vēkšpēdu šim uz galda un viss, sak, kā liktens būs lēmis, tā būs, kurpe durīs ir, ta lai likteņmāte darās tālāk.
Nedēļa riņķī – klusums un nekas. ATKAL!
 

(bez virsraksta) @ 09:56

[info]fjokla:
aidanunah, ka ne, ne, es jau ar negaidīšu mūžam
vārdsakot,pie kārtējā kolosālīgā [info]jim  ieraksta gribu teikt (vēlreiz - danunah), ja nemāk normāli gramstīties, tad lai negramstās, ble https://www.youtube.com/watch?v=yP6jvDKkJ6c , nav, ko, tāsacīt, raupjām rokām ko aiztikt, tizlām tādām, mūžu dzīvo pasaulē, vata nevar iemācīties cienīt elementāri un kādu nebūt dvēseles smalkumu iegūt,? aiziešu paukot un visus nobakstīšu nah

 

(bez virsraksta) @ 09:58

[info]chimera:
neko nezinu par jūsu slavenajām lētajām biļetēm uz trauksmainajām zonām, tūroperatori piedāvā atpūtu ēģiptē par kādiem 30% dārgāk, nekā agrāk/parasti šajā laikā.
 

(bez virsraksta) @ 09:41

[info]chaika:

vakar nopirku e-talonu uz visiem transportiem. pašai bija licies, ka nu tik žibināšu ar to talonu, nu tik būs ātrums, darbā pirmā un tā tālāk, bet.. nenāk viņi man tik raiti, kā pienāktos, un, kad nu reiz atver savus laidara vārtus ar uzrakstu "vairāk patīkamu braucienu", tad tur tikai ar izmisumu un ieskrējienu var iekšā tikt - pārbāzts ar auniem, kas nekust tālāk par durvīm, viss slikti un tā, kā jau rīgas satiksmē pieklājas.. akkk. un šorīt bija mega grūti pamosties/piecelties + viss nebeidz sāpēt.
 

twit for twat for brick fest @ 09:42

[info]dooora:
šamais wōrdflexx varētu ģeldēt
ieliku jaunnedēļas darbu sarakstā. pie miscuz pozitīvākas nots, tikko uzzināju, ka ir trešs, nevis ceturtdienas rīts. kaukur esmu ieekognōmējis dienu.
no otras puses, par to nezin vairāku tautību bērni, kas bombardē ar skurbinoši skubinošām vēstulēm. cigeļ, cigeļ, saka.

pasēdēšu vēl internātā.
http://mashable.com/2015/11/23/amazon-nazi-bus-ads/#q8k4dUFe_qq3

ja kāds vaicā: brokastīs
 

Nepabeigtā dienasgrāmata