Nepabeigtā dienasgrāmata


15. Oktobris 2019

debesupes meklē deltu @ 18:42

(bez virsraksta) @ 16:06

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: man tagad nav laika, bet vispār jākillo celtnieki
Mūzika: Archive - Restriction
Tags: , ,

man ir kaut kāds jocīgs thing, ka es gribētu būt gara. es vienmēr esmu gribējusi būt gara. un katru reizi, kad man jālec pāri upei vai jādara kaut kas, kur noderētu garākas kājas, mēdzu skaļi piezīmēt, ka "see, that's why I want to be taller!". un VZ vienmēr bičojas pretī, ka toties viņam tur augšā garam visu laiku uzbrūk koki un vēl nezin kas. un katru reizi, kad es dabūju ar zaru pa seju, noburkšķu, ka arī te lejā ir bīstami. pie tam, zirnekļtīkli pāri takai vienmēr ir _manu_ acu augstumā.

kaut ko sestdien stāvējām, pīpējām pie Orindža. neatceros, par ko bija saruna, bet..

VZ: būt garam ir ciešanas!
kaķ: jā, mums te lejā ir fucking rainbows and fucking unicorns and rainbows fucking unicorns and unicorns fucking rainbows, and rainbows fucking rainbows, and unicorns fucking unicorns, it's a fucking orgy.
VZ: O_O tev tur papjorla.
kaķ: jā, man nācās sevi apzināti apstādināt, pirms es tiku līdz trios.
VZ: ... un četr..
kaķ: jā, tā mums te lejā.
VZ: ā, nu la jums, te augšā nekā tāda nav.
kaķ: nu man jau šitas apnika, es gribu tur augšā.
VZ: jā, reizēm gribas vienkārši iedzert.
kaķ: nu, citādi iet iedzert, a tur horny unicorn, vai sliktāk...
abi vienlaicīgi: horny rainbow.
(tehniskā smieklu pauze)
kaķ: I'm sorry.
...
kaķ: still want to be taller.
 

(bez virsraksta) @ 15:18

[info]artis:
the evolving American view of Syria is really little more than a microcosm of an evolving American view of the Middle East writ large. American troop deployments throughout the region have been plunging for a decade and are now down to about one-tenth of their peak. America now has more troops in Afghanistan than the rest of the region combined, and that deployment is well on its way to a complete phase out. CENTCOM HQ in Qatar will almost certainly be closed soon (you don’t need a forward command center if there’s nothing to command). The Iraq advisory force is leaving. Kuwait, once the launchpad for multiple wars, has been reduced to lilypad status. The Turks are certain to eject U.S. forces from the Incirlik base within a year.

Last month the Iranians launched a drone and missile attack on Saudi energy facilities, taking some 5 million barrels of daily output offline. Under normal circumstances that would have prompted massive American military retaliation. Instead, Trump’s response to MBS’ call for assistance was something along the lines of, “sorry, I have a fundraiser.” For those of you who think oil is a globalized commodity and so the U.S. remains vulnerable to price swings, think again. The president has preexisting authority to limit U.S. crude exports. Should global prices get too crazy, an executive order can keep U.S. shale output at home, splitting the North American energy market off from the global market. The Saudi headache is now optional.

Turkey and the United States have been pulling apart for three decades. In a world where Soviet containment is the end-all be-all, the alliance was everything. Remove the Soviet threat, however, and the Turks have interests in the Balkans, Caucasus, Persia, Mesopotamia and the Levant that have next to nothing to do with American interests.

If the Americans really don’t have an interest in maintaining a global Order, then the Middle East is barren of American national interests and it can now firmly be someone else’s problem. It isn’t nice. It isn’t responsible. It won’t be pretty. But that doesn’t mean it isn’t true.

Russian forces can really only operate in Syria with Turkish acquiescence. With the Americans gone and the Turks ramping up, it's probably the Russians’ turn to GTFO of the region. If they don’t, a direct Turkish-Russian clash that leaves the Russians on the wrong side of all their backup will ensue. The climbdown and/or massacre would be globally humiliating.

Europe is… screwed. It is one thing to have to deal with a prickly Turkey who stays at home. It is quite another to have Europe’s largest land army deploying in force in a way that most Europeans have publicly condemned. With the exception of the French, no European power has the capacity of independent power projection to the region. And now Turkey is publicly threatening to herd millions of Syrian refugees to Europe’s doorstep unless the Europeans shut up about Turkey’s new military campaign. After the United States, Turkey ties with Russia for being Europe’s most important partner. Expect those ties to burn in the months to come.

Second, the Americans going pseudo-mercenary is about to be the new normal. If you cannot provide something shiny to bait the Americans into your region (cash is shiny), then you are on your own. That development will reverberate far beyond the Persian Gulf region.

https://mailchi.mp/zeihan/goodbye-to-the-middle-east
 

(bez virsraksta) @ 16:08

[info]chimera:
Tags:

ok, tie joki par vīriešu nevainību katrā otrajā (!) filmā nu jau kļūst mulsinoši.

(-virgin?
-yes
-i mean your passport

-sex?
-i want to, but mother says not before marriage
-stupid! male or female? utt utml)
 

(bez virsraksta) @ 13:16

[info]basta:
mēs kādreiz Ķesti par Keniju saucām:
https://youtu.be/LHK7EJ5vCDc
 

(bez virsraksta) @ 15:08

[info]au:
es esmu vislabākā mamma pasaulē, vai ne, bet nebūs tā,
ka viss, ko viņš atcerēsies, ir dusmīga māte, kas viņu paņēmusi aiz kājām un velk nost gumijniekus, jo viņš, ienākot mājā, ir vienkārši apsēdies kāpņutelpā un kliedzis 15 minūtes?
neko neprasot, neko negribot. opā kliedz, nolikts kliedz. tikai kliedz. un tad es viņam mazgāju rokas un muti, izšļakstot visu slapju, un tas, šķiet, viņu pazemo, bet kā. nu tieši kā.
viņš pārguris, sirsniņa pilna, mūzikas skolas un pusdienas ar tēti, bibliotēka un brauciens ar autobusu, protams, bet man arī ir ieturētības limiti, es nedusmojos, es vienkārši nezinu, kā pārraut šādos brīžos tās histērijas.
tā jau izrunājām beigās visu, sabučojāmies un samīļojāmies. bet nekāda ieturētā es neesmu.

un mani tas grauž laikam tāpēc, ka mana mamma bija tā ieturētā. un tas man, starp citu, mēdza arī riktīgi besīt.
 

pulkstenis @ 14:24

[info]zeme, posting in [info]pajautaa:
achtung, attention , pozor, uwaga.

Kur palicis un vai būs atpakaļ vietā LMT mājas lielais pulkstenis? Ne vairs pareizs laiks, ne datums , ne temperatūra zināms.
 

kas gan ir Onorē, salīdzinoši @ 12:09

[info]barbala:
"Spēcīga sieviete Balzāma vecumā."
 

(bez virsraksta) @ 10:53

[info]chimera:
vēl vakar atcerējos vienu džeku, ar kuru mācījos vienā skolā. 15 gadu vecumā viņam bija dzīves plāns aizbraukt uz kanādu, veikt kādu noziegumu un atlikušo mūža daļu pavadīt mierā un labklājībā kanādas cietumā. neteiksim, ka viņš baigi jokoja. also, viņš nenāca no trūcīgas vai tml ģimenes. also, viņš bija ļoti labās domās par sevi.

(nē, šobrīd viņš neatrodas kanādas cietumā, viņš atrodas turpat, un viņa dzīvē nenotiek nekas īpašs, nu tur izņemot lieko svaru un tādas lietas)

un man tas šķiet visai simptomātiski, nu kā mūsos, latviešos krievos whatever, karoče, šo platuma grādu iedzīvotājos, savienojas šāda te neambiciozitāte komplektā ar pārāko iedomību. lai gan vispār likumsakarīga kombinācija, jo ambiciozitāte izriet no tieksmes pēc lietām vai parādībām, un nākas vien atzīt, ka tev to nav, savukārt iedomība paģēr sajūtu, ka viss tev ir, viss ir čikiniekā, lai arī objektīvi viss ir dirsā.
 

(bez virsraksta) @ 10:36

[info]chimera:
oktrobrī es tradicionāli esmu trūcīga. mēnesis sākas ar ceturkšņa nodokļu nomaksu, tad es dodos uz tehnisko, kur atstāju vēl čupu ar nodokļiem un nodevām, tad ar iegūtiem divniekiem dodos uz servisu un šķiros no vēl kādas naudas summas. šogad tie stabili būs kādi četri, pieci simti, bet nav tā, ka es to neparedzēju (laika zobs skāris vairākas lietas vienlaicīgi) (ja nav par ko priecāties, vienmēr var papriecāties vismaz par savām pareģes spējām). plus, oktrobrī ir pamanījušies sadzimt visi tie, ar kuriem nevar izlikties, ka tupa nezini, kad viņiem ir dzimšanas diena, un kurus gribas apsveikt. paskaitīju mēneša izdevumus un saskumu tā, ka aš sagribējās iedzert, bet tad sapratu, ka komplekts vien papildinātos ar uzburbušu, sarkanu rožu un pārdomāju #bodynegativity
 

(bez virsraksta) @ 10:24

[info]virginia_rabbit:
Tags:

Word has made 28 replacements
 

(bez virsraksta) @ 08:44

[info]missalise:
Vakar aizsūtīju savu CV potenciālajam darba devējam. Tad jau redzēs, vai uzaicinās uz darba interviju.
 

(bez virsraksta) @ 06:57

[info]martcore:
kā pareizi atzīmē, šajā dienā mēs svinam filmas "pulp fiction" 25 gadu jubileju
nolādēts, 25!
 

(bez virsraksta) @ 02:15

[info]sirualsirual:
tik ļoti bail, ka noderētu pāris seivgeimu uz drošāku laiku.
 

14. Oktobris 2019

(bez virsraksta) @ 23:24

(bez virsraksta) @ 22:27

[info]slepkava:
Noskatījos Joker, cilvēki, kas nesmejās par midžetu jokiem man liek justies dīvaini.
 

vai pakļautajam ir tiesības patērēt koloniālo maskulinitāti? @ 21:56

[info]kants:
Mūzika: iron maiden: fear of the dark

EA mani ir pievērsusi post-koloniālistiem. gadus desmit turējos pārliecībā, ka tas nav (post)sociālisma analīzei derīgs, bet slidenā igauniete jaunajā graķenītē ne tikai pierāda, ka ir reāls košers, bet arī dara arī to atraktīvi, eleganti, globālās priekšrocības izklāj. tagad tā kā prasās, gribās - mūsu gadsimta teorija, ar potenciālu, ar definētām vietējām priekšrocībām komplektā. bet tad man būtu jālasa visa tā klasiskā hreņa tipa bāba, apadurajs, spivaka vai vēl kas. soooo 90ies! kā dzīvot, kā būt? labi, ka ir salamans mācītājs vismaz ar savu padomu. 
insantākais, kāpēc šo rakstu, anekdote tāda: es kā vienkāršs cilvēks, zēns vēl savā sirdī, esmu sakeris uz vēsturisku romānu un detektīvu. lai tiktu vaļā no tikko noklausītās dostojevska 'velnu' mizantropijas (labs viņš, postrukturālists &^*&%$), ielādēju klausulē pāris romānus no b.akuņina, kurš reiz jau manu sirdi ar savu pseidonīmu (un pēc tam izcilo stilu) bija nolaupījis. izvēlējos nejauši, nu jau klausos otro, bet pirmais bija шпионский роман - nav tik mazas bildes inetos, lai jz. ras par izmēru nedusmotos, sameklējiet paši. 
stāsts par jaunu čekistu 41. gadā: ideālists, bokseris, 23 gadi, pirmā mīla, uh! lieliski ierunāts. tipa ārējā izlūkošana un tā, bet klausos, jūtu - personīgi kaut kā aizķer. viņa tēls - ļoti, pat zinātniski atbilst (sk. iepriekš par dienasgrāmatām) personības attīstībai augstajā staļinismā, ļoti reāls. bet es jūtu - šis ir tas brīdis, kad koloniālajā varas matricā es identificējos ar subalterno subjektu, manas apziņas pozīcija ir citādāk neiespējama - un prikols tāds, ka nav šādu refleksiju lasot le karē, flemingu vai č.strosu - britu (spiegu) koloniālā maskulinitāte ir automātiski pieņēmīgs ego modelis. un ar to līdz galam EA mani pārliecināja, ka soviet postkolonialism ir lieta. 
 

(bez virsraksta) @ 21:49

[info]wowow:
Tags:

Succession otrā sezona - GoT var uztaisīt arī bez CGI pūķiem.
Recommended.
 

(bez virsraksta) @ 21:07

[info]tipa75:
Šodien noskatījos visas 5.sērijas Černobiļu.

Ja latviskā manierē norādīt uz kļūdām, tad visizteiktāk man acīs krita plastmasas katetri, kādu nebija pat vēl 1993-1994.gadā un garmatainais čekists. Pārāk smukās padomu mājas jau tā pielaidīgāk pieņēmu. Laikam, vienkārši solidarizējos ar amata brāļiem.
 

(bez virsraksta) @ 20:42

[info]dooora:
uzreiz var redzēt, ka tuksneša dēli nav ņēmuši solfēdžō stundas pie auktoritatīva meistara.
šitss jau vnk. kaukāds Škaņumešš

vstaķ, sud iģot
 

(bez virsraksta) @ 16:25

[info]virginia_rabbit:
Tags:

kāds līdzpilsonis pagalmā Simona velo krēslu piebēris ar smalkām pudelu lauskām
 

(bez virsraksta) @ 16:22

[info]dienasgramata:
DELFI. Deputāts Gobzems sola prasīt 'de facto' atsaukt sižetu par māju
 

(bez virsraksta) @ 13:56

[info]au:
pēc tā, kādas feisbuka reklāmas man pārsvarā piegādā, jaunai sievietei ar bērniem, tad lielākās pasaules problēmas manā vecuma kategorijā ir
mēnešreizes. neviens vēl nav ar tām ticis galā, ak, visādas piltuves (viena par otru labākas), biksītes, kas Beidzot Ļaus Mēnešreižu Laikā Gulēt (a ko es līdz šim darīju - staigāju apkārt, vai?)
platas pēdas. izrādās, visi cieš no pārāk ciešām kurpēm. un tad nu visi izklājušies ar "kurpēm, kas patīk tiem, kam nepatīk kurpes"
sliktas diētas. jā, nevis diētas kā tādas, bet sliktas. jums visiem ir sliktas diētas, mēs piedāvājam vislabāko! vienīgo īsto!
tizlas detektīvspēlītes. tās īsinās laiku un palīdzēs sajusties gudrākam. gudrākiem, jo es ieraudzīšu nodevīgu peļķi zem animētas mašīnas. jā, kā tad.

es, protams, saprotu, ka pati vainīga, norādot savu īsto dzimumu un vecumu, bet kamon. manā vecumā un šādas problēmas?
 

: mazie monstriņi @ 13:52

[info]f:
esmu nobriedusi jaunam portatīvajam. dabūju pēc padoma vērsties pie brāļa, jo pār mani nāca atklāsme, ka es vairs galīgi nezinu, kas ir labs un kas nav. atradu ne tikai padomu, bet arī kompi un tagad gaidu jaunnedēļu, kad atvedīs. esot "mazs monstriņš", kuram baterija turot līdz pat 13 h, un tas nozīmēs, ka es beidzot varēšu darboties ne tikai tad, kad sīkais guļ. viņš arī man ir mazs monstriņš, kurš tūlīt ķeras klāt lādētāja vadam, kā to ierauga, bet bez vada neko nevar padarīt, jo tagadējais, akjel, neģībstiet, bez vada tur 5 sekundes.
 

(bez virsraksta) @ 12:40

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: nu kad beidzot tos celtniekus nokillos, nu? zajebala, tā zajebala, ka zajebala
Mūzika: Kate Tempest - To The Victor The Spoils
Tags: ,

pirms gada šajā datumā mēs ar VZ vilkām divus čemodānus cauri Prāgas centram, bičodamies par to, cik tas viss skaļi. nespēju atcerēties, vai gājām pa taisno uz SpB, vai nolikt tos čemodānus vispirms.
bet tas viss bija jocīgi. atceros, ka jutos pārsteigta, cik salīdzinoši vienkārši es jutos tās beidzot jau oficiālās pārvākšanās dienas sakarā.
gads. prikiņ?

pa šo gadu ir noticis un izdarīts, izdzīvots un piedzīvots viss. vienkārši viss.

un, lai tur vai kas, bet fuck me, I am indescribably grateful that this decision happened (by accident just after I broke up with my CZ girlfriend) and we all did that, all the people who helped me and everything, we all moved me here (and Fluffball, too) and I almost want to hug everyone and send them hearts, even though brains would be more appropriate.

un kaut kādā ziņā, jūtos satraukusies par to, ka tagad laikam sāksies jau nākamais gads te. cik daudz visa vēl var notikt?
bet šodien, ļauži, šodien ir vienkārši wow un thanks, frog.
 

(bez virsraksta) @ 13:36

[info]chimera:

ko tik neuzzināsi strādājot (dabūju gūglēt tata nano, pasaulē lētāko auto made in india):

https://www.bbc.com/russian/society/2011/07/110701_india_car_sterilisation.shtml
 

(bez virsraksta) @ 11:19

[info]basta:
pirms mēneša nopirku lētas biļetes uz kāroto garā vīkenda pavasara galamērķi. jau sāku samierināties ar salīdzinoši dārgajām naktsmītnēm, līdz vakar noskaidroju, ka vīza maksās €185.
 

(bez virsraksta) @ 13:16

[info]shelly:
Dievam visi ērmi mīļi.
 

(bez virsraksta) @ 13:07

[info]martcore:
paklausoties jura pūces idejas, sāku fanot par latvijas 7000 novadiem
vispār jau vajadzētu tikai piecus novadus - kurzemi, zemgali, vidzemi, latgali, rīgu
un repbatlu, kas īsti ir galvenais novadā, tur liepāja/ventspils, rēzekne/d-pils
tikai rīgai ar jūrmalu ir skaidrs savstarpējais iznākums
 

Vonnegūta frāzes tulkojums @ 11:56

[info]adirred, posting in [info]iztulko:
Nav tagad pa rokai attiecīgā grāmata ("Cilvēks bez valsts"), bet, ja mani atmiņa, neviļ, šis izteiciens tur latviski bija iztulkots kaut kā drusku jancīgi. Kad šaubies, nocietinies - tā kaut kā.
"When in doubt, castle."
Cik gan saprotu, runa tomēr ir par rokādes taisīšanu. Vai arī es maldos?
 

(bez virsraksta) @ 11:52

[info]chimera:
ar milzu nepacietību gaidu nedēļas beigas, kad varēšu darīt visu to, ko šobrīd darīt nevaru. nupat sāku justies reāli pārstrādājusies, kas ar mani principā nenotiek (ne tāpēc, ka esmu wonder woman, bet tāpēc, ka esmu slaists). kļūstu par vēl sliktāku cilvēku nekā parasti. pirms dienām pateicu m: lūdzu nerunā tagad, es tāpat nespēju iedziļināties. savukārt deju indietis mani nokomentēja: tu saki čau tā, it kā kādam iešautu.

***

bet tās filmas, o! kā pēdējo iztulkoju ļoti, neticami sliktu un 100% indisku lav storī, bet indieši ir labi ar to, ka katrā filmā viņiem ir vēl divas, trīs filmas, un šajā konkrētajā gadījumā - kā džeks cenšas tikt pie vīzas, lai dotos pie mīļotās uz londonu (viņa ir nri, jā, ir īpašs termins indiešiem, kas dzīvo ārpus indijas). visvienkāršākais veids ir iegūt studenta vīzu, taču džeks ir bišk lohs un ar mācībām viņam nevedas, tāpēc vīzu viņam neviens nedod. vēl ir variants iestāties feikajā universitātē, kuru vienīgais pastāvēšanas mērķis ir palīdzēt divnieku karaļiem tikt pie studentu vīzām, taču diemžēl feikā universitāte prasa 2,5 miljonus rūpiju par pakalpojumu. tad ir variants doties uz maroku un konteinerī nonākt kalē, lai dotos uz londonu kājām pa tuneli. pilnīgi iespējams, ka džeks nonāks cietumā - kā viņam dzīvespriecīgi skaidro labais onkulis - bet hei, tas būs britu cietums, tāpēc plāns nonākt londonā šā kā tā būs izpildīts.
 

(bez virsraksta) @ 11:57

[info]honeybee:
Stuff My Mouth with Gas-Soaked Rags
There, I’ve created order. The next time I want aspirin it’ll be in the bathroom closet on the second shelf in the sixth row beside the other pain relievers. Right beside.
Also, I’ve now painted everything in the place, everything, especially the hideous mint-green spine of this Thomas Pynchon book, which I do someday intend to read at least some of.
I’ve painted the stapler. That and my little travel alarm. The cleaning supplies and vitamin bottles are now Venetian gold. Jade green and lavender blue complement Venetian gold. So does a very deep yellow.
One problem, however, is I’m no longer sure if I have a lot of something or a little. Before shopping, it’ll be necessary to hand-weigh every item on the shelves.
And on the keyboard, I shouldn’t have coated gold on the numeric keys. The alphabet I can touch-type but the ampersand is where in the hell?

- Mary Robison, "Why Did I Ever" (2017)
 

(bez virsraksta) @ 11:36

[info]martcore:
atcerējos par padomju savienības pirmā personiskā datora cilvēkiem, leģendārā bk-0010 (бытовой компютер - 10) klaviatūru
viņai nebija pogu klasiskajā izpratnē, un tas bija pat nevis tačskrīns, bet kaut kāds pušskrīns 
kaudze ar sensoriem, kuriem virsū atrodas izprintēts papīrs ar rakstāmmašīnas burtu salikumu
pasākumam par godu jāsaka, ka papīrs bija laminēts. vai arī vnk aptīts ar celofānu, kurš atceras

... )
 

Darba krēsls @ 10:48

[info]brr, posting in [info]pa_leeto:
Pārdodu nelietotu RKF dator/biroja krēslu.
Regulējams augstums, atzveltnes augstums, atzveltnes sagāzums - gan brīvkustībā, gan fiksējams.

Šāds te:
Bilde I
Bilde II
Bilde III

Kaut kad pārvedot, mazliet noskrambājies viens roku balsts Bilde IV

Atrodas Rīgā, Mežaparkā. Eiro 40?
 

--- @ 09:28

[info]meness_berns:
"Jelgavas 94" atšalku sakarā šoruden bieži bija jādomā par attiecībām starp popkulturu un mākslu de profundis. Komiskā kārtā, noskatoties Žirā koncertu, pirmais, kas ienāca prātā ir pāris – Keivs kā popkultūra un Žirā kā de profundis. Ar to nekādi netiek noniecināts Keivs. Drīzāk taščos no idejas, ka iepretī kādam, kas jau tā pret mainstream ir pekles trubadūrs, var tik un tā atrast kādu, kuram tā pekle ir vēl dziļāka. Ļoti reti nākas šo dzīvē izbaudīt, un katru reizi kļūstu ārkārtīgi saviļņots, redzot, ka mākslinieks nevis "uzstājas", bet izdzīvo kaut kādus dostojevskisma velnus. Paldies SM komandai, ka atvilkāt.
 

(bez virsraksta) @ 09:07

13. Oktobris 2019

dota underlords update @ 23:24

[info]martcore:
pirmoreiz uzvarēju izspēli, nezaudējot nevienu dzīvību
tie ir svētki, taču ar ko es viņu uzvarēju
ar šobrīd laikam mentāli visatrofētāko un vienlaicīgi retardētāko kombo sevedži+troļļi!

es jau piektajā gājienā atvadījos no piederīgajiem, kā vienmēr padomāju, a nahuja es to visu vispār tagad daru
bet turpināju kaut kādā mistiskā veidā uzvarēt, uzvarēt, uzvarēt
var laikam naudu, bļ, krāt
trešais venomansers, trešais tasks... tas vispār not a big deal

nav ne ņuku, ne globālo aitemu, ne kaut kāda rediansa uz taska
taču jau final-4 ar slotu noslauka visu pārējo galdu nahren
/iegrimst analīzē/
 

(bez virsraksta) @ 23:25

[info]wowow:
izgāju pablenzt uz mēnesi, jaudīgs skats
 

(bez virsraksta) @ 22:19

[info]honeybee:
William Carlos Williams

Love Song

I lie here thinking of you:—

the stain of love
is upon the world!
Yellow, yellow, yellow
it eats into the leaves,
smears with saffron
the horned branches that lean
heavily
against a smooth purple sky!
There is no light
only a honey-thick stain
that drips from leaf to leaf
and limb to limb
spoiling the colors
of the whole world—

you far off there under
the wine-red selvage of the west!
 

(bez virsraksta) @ 21:28

[info]martcore:
Pēc Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas "Lursoft" datiem, Dimiters ir Rīgā, Matīsa ielā, reģistrētās kooperatīvās sabiedrības "LVPARITET" valdes loceklis kopā ar Ļevu Libinsonu un Jevgeniju Oksu.
----------------------------
pag, viņš taču tā kā bija uz nelielas antisemītisma bāzes?! kāds libinsons, lol
 

Nepabeigtā dienasgrāmata