Nepabeigtā dienasgrāmata


27. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 22:18

[info]fedrs:
Šovakar kaut kā pavilka uz Roxy Music. Un, tā kā telefonā nav pieglabāts neviens albums, jādzied pašam. Tas izklausās apmēram šādi:
More than this
 

(bez virsraksta) @ 21:33

[info]ripp:
Runājot par darbu sadalījumu mūsu ģimenē, A. taisīja ēst (labi, jā, grillēja), kamēr es raku zemi (labi, jā, bedrītes gurķiem, bet tāpat).
 

(bez virsraksta) @ 21:04

[info]anonymous:
Iemācījos vēl vienu krievu vārdu:

Шапитмейстер

Желающий стать шапитмейстером не должен бояться высоты.
 

(bez virsraksta) @ 20:21

[info]martcore:
vai arī, kas ir romantika
varētu padomāt, ka tā ir cilvēku satuvināšanās, vai kas tāds
taču mans mīļākais romantiskais brīdis kino ir "dienesta romānā" tad, kad freindliha saka mjagkovam "уходите отсюда. уходите отсюда немедленно."
 

Kandava kafe @ 20:30

[info]ena, posting in [info]pajautaa:
Vai Kamdavaa ir kada laba kafejnica kur paeest peec plkst 21:00?
 

par dotu @ 19:54

[info]martcore:
ķīniešiem saporti - akss un līna, starp citu, es to tīri cilvēciski varu saprast, reakcija uz apvainojumiem pasivitātē, bet vispār bez kādiem seiviem spēlēt, tur titāna olām jābūt, kas negaidīti vai gaidīti sāk vārīties pirms-BKB periodā
 

(bez virsraksta) @ 17:59

[info]liljabrik:
dzimumdziņa kā izaugsmes motivators: visi to zina, bet neviens nerunā?

iedodiet palasīt kādu rakstu. es jūtu, ka visa tā sekošana saviem sapņiem tiek pasniegta pārāk rožainā gaismā.

atceros tikai 1 sarunu pirms gadiem, kurā gribēju sist dzejniekam, kurš teica par 1 dzejnieci, ka viņas rakstīšanas mērķis acīmredzami ir lai džeki gribētu bāzt savu p. viņas p.

tagad šķiet, ka vajadzēja nevis viņu apvainot cinismā un sieviešnīšanā, bet norādīt, ka viņa dzejas mērķis ir tieši tads pats.
 

Atmiņu kamolītis @ 18:04

[info]paartraukums:
Pirms nedēļas gāju atvadīties no tuva radinieka, kuru nebiju saticis kopš viņa sievas izvadīšanas pēdējā gaitā pirms gadiem deviņiem. Nopirku ziedus un palēnām devos krematorija virzienā. Sasveicinājos ar bēru viesiem, tad administatore mūsu aicināja zālē. Nebijām pat divi desmiti. Radinieka sievas bērēs izvadītāju skaits bija krietni lielāks. Atvadu procesam beidzoties, zāles administratore, laipni smaidot, pavadītājus aicināja doties un tīt atmiņu kamolīti pie klātiem galdiem. Pie gada sēžot, saskaitīju, ka esam piecpadsmit, redzēju sejas, kuras vairāk vai vai mazāk skāris deviņu gadu laika pieskāriens. Skumji, ka savus radiniekus sastopu tikai šādos brīžos. Vaicāju savai galdabiedrenep, kādēl tik skops ļaužu skaits ieradies. Viņa atbildēja, ka daudzi nav varējuši atnākt, jo "knapi kustot pa māju", citi miruši, Tika nosaukti vārdi, kurus zināju, bet nebiju saticis un par viņiem interesējies gadiem ilgi.

Bēru viesi sāka "tīt atmiņu kamolīti" kā bija vēlējusi dāma no krematorija. Runas bija dažādas, sērīgas, gan gaišiem atmiņu mirkļiem savītas. Es nerunāju. Man aizgājējs saistījās ar atmiņām, par kurām nemēdz runāt pie bēru galda. Tas bija ļoti sen. Reiz, mājas viesībās dejojot, viņš ar māmiņas kolēģi iedejoja verandā un kaislīgi skūpstījās. Man toreiz bija gadi desmit un es ar interesi vēroju, ka notiks tālāk, jo onkulim līdzi bija arī sieva, kura to neredzēja. Bet varbūt redzēja, tikai izlikās, ka neredz? Kavējos savās atmiņās klusējot un nedalījos ar tām publiski.

Mana galdabiedre, savā uzrunā rezignēti sacīja, ka nu tuvojas mūsu paaudzes iesaukuma laiks. Dzēru vīnu un jutos skumīgi. Nevarētu teikt, ka netiku domājis par mūžību un sev atvēlētos laiku, tikai nesaistīju TO ar sevi. Vai tagad esmu soli tuvāk tam slieksnim? Pie galda sēdēja tikai manas paaudzes un jaunāki cilvēki. Jā, dzīve, dzivīte....
 

un kāda melnā josta ir tev? @ 17:16

[info]barbala:
Re, piemēram, šitāda kvalifikācija
2011. g. - Sertifikāts banku masāžā (Stradiņa slimnīca).
 

(bez virsraksta) @ 17:23

[info]elina:
Kūriņš, aveņu vinčiks un jūra, kas gulbju pilna. Vai ta' vēl kaut ko dzīvē vajag?
 

(bez virsraksta) @ 16:42

[info]martcore:
monday you can fall apart, tuesday wednesday break my heart
 

(bez virsraksta) @ 16:31

[info]solipse:
ar melno spermu bija smieklīgi. apraudājos pie pirmajiem dziesmas akordiem. tā ir ar to bērnības formatīvo - atrauj vaļā pilnīgi nesagatavotu. gandrīz nosmaku, turot seju.
 

(bez virsraksta) @ 16:13

[info]martcore:
ko vēl gribēju interesantu pastāstīt par infrastruktūru, to, ka cilvēkiem zajebala liet bedrēs asfaltu, un pie mums palēnām laikam pāries uz bruģi, kas ir forever. vismaz ielas žopu rajonā pretī sestajai slimnīcai vēlas atrisināt tieši tā.
 

(bez virsraksta) @ 16:04

[info]martcore:
Poll #20733 jgtrjetjueatjetktktrykrykfmght
Open to: All, results viewable to: All

vai tu esi dzirdējis/dzirdējusi tenisistes marijas šarapovas kliedzienus kortā?

View Answers

nē, nesekoju līdzi šim sporta veidam
12 (41.4%)

jā, normāli tenisam, čo
12 (41.4%)

jā, besī ārā
5 (17.2%)

 

(bez virsraksta) @ 15:42

pēc motīviem @ 15:54

[info]martcore:
iedomājos, a ko mēs, džeki, varētu uzrakstīt vēstulē viesturam rudzītim
"o, guru, iemāci mūs valdīt pār sievietēm ar taisnu un cietu roku!"?
neloģiski sanāk, sievietes taču vīriešiem patīk pārsvarā dēļ neatkarīgas dabas. nu un kļovām dabas dāvanām vēl dažreiz
 

(bez virsraksta) @ 15:34

[info]virginia_rabbit:
Mūzika: šalko vējš

ups, arī man ir alerģija - uz papelēm!
 

(bez virsraksta) @ 15:07

[info]slepkava:
Izrādās man blakus atradās ēstūzis, kurš pat kā uzņēmums nebija reģistrēts :) nice :)
 

(bez virsraksta) @ 14:51

[info]missalise:
Vairāki kolēģi iet projām no darba, priekšnieks nomainījies. Pārmaiņas, pārmaiņas. Kaut kā beigas un kaut kā jauns sākums. Ikkatras beigas ir kaut kā jauna sākums.

Vēl es esmu sadzērusies šampi un tāpēc man ir drusku raudulīgs noskaņojums. Tāds apcerīgs. Bet nu dzīve jau nebeidzas. Tā ir jāveido mums pašiem.

Kad biju kārtējā darba grupas sanāksmē, viena no dalībniecēm izteicās, ka, iespējams, situācija mainās uz labo pusi. Tāpēc ka pēdējā laikā par visādiem bardakiem sāk atklātāk runāt. Un problēmas apzināšanās un atzīšana jau ir pirmais solis pareizajā virzienā.

Reizēm ir tik ilgi jādomā, lai sapratu, ko patiesībā vēlies. Ir tik grūti būt patiesam kaut pašam ar sevi.
 

(bez virsraksta) @ 14:33

[info]martcore:
ieradums, kas man ir palicis no skolas laikiem, un no kā es nekad nevarēšu atradināties: nedodiet man rokās pildspalvu
es viņu vienmēr turu tā, ka man pēc tam ir visa plauksta ar tinti
kāpēc ir domāti pildspalvu uzgaļi, es nezinu, es viņus uzreiz izmetu ārā
tas vēl neskaitot citu ieradumu, rakstīt uz rokas telefonu numurus un citu vērtīgu informāciju
 

(bez virsraksta) @ 14:23

[info]martcore:
kas ir kļūdains robina huda ekonomikā
tas, ka viņš finansiālo līdzvērtību paceļ augstāk par sociālo līdzvērtību
kā strādā robins huds? viņš atņem visu bagātajiem un sadala to nabagajiem, šādi iekļūstot elles ciklā, jo pēc tam nabagie paliks par bagātiem, etc
rezultātā neapmierināti ir visi
neapmierināti ir nabagie, tāpēc, lai nu kā, bet viņi aizvien ir nabagāki tur par kaut ko, neapmierināti ir bagātie, jo nezkāpēc naudu pizģī tikai no viņiem vieniem, neapmierināts ir robins huds, jo atrodas elles ciklā

tāpēc, meitenes un zēni, kā robinam hudam vajadzētu rīkoties?
pareizi, viņam vajadzētu aplaupīt pilnīgi visus, nolaupot, teiksim, no katra 10% viņa kadastrālās vērtības
bagāto desmit procentus izdalīt nabagiem, a nabagu desmit procentus izdalīt bagātajiem
te pat nav svarīgi, kad finansiāli viss izlīdzināsies, te galvenais ir sociālais moments, ja reiz no visiem, tad no visiem, savādāk tauta nevar, khm, integrēties
a ja kādam kaut kas nepatīk, tad žerārs depardjē vienmēr var pamest šervudas mežu
 

(bez virsraksta) @ 14:24

[info]divi_g:
Tags:

Vecos laikos bija joks par to, kā sisadmins raksta vēstuli "Aldarim": "Lūdzu ievilkt izdalīto līniju ar ātrumu viens litrs stundā". Taki kāds to ir realizējis! :D
 

Gaudeānuss ilgi tur: fix'd & fuck'd @ 13:42

[info]dooora:
Latvijā pirmo reizi notiks Tiesu izpildītāju diena

2016. gada 2. jūnijā tiesu izpildītāji visā Latvijas teritorijā sniegs bezmaksas konsultācijas par faktu fiksēšanu, kas ir viena no tiesu izpildītāju amata darbībām.

“Faktu fiksēšana ir populārs un pieprasīts pakalpojums daudzās Eiropas valstīs, kurās pastāv šāda tiesu izpildītāja funkcija. Piemēram, Lietuvā kopš tiesu izpildītāja institūta reformas 2003. gadā faktu fiksēšanas gadījumu skaits pieaudzis vairāk nekā 12 reizes, kamēr Latvijā interese par faktu fiksēšanu sabiedrībā ir salīdzinoši neliela” pirmo Tiesu izpildītāju dienas temata izvēli skaidro Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes priekšsēdētājs Andris Spore.

Fakta fiksēšanu tiesu izpildītājs veic pēc personas lūguma, aprakstot aktā konkrētus faktiskos apstākļus, ko fiksējis notikuma vietā. Piemēram, tiesu izpildītājs var fiksēt informāciju interneta tīkla vietnēs, mobilajās sakaru iekārtās, kā arī lietu faktiskos stāvokļus dabā. Pēc tam ieinteresētā persona var vērsties pret citu personu ar prasību par goda, cieņas vai zaudējumu piedziņu un tiesu izpildītāja sastādīto aktu izmantot kā rakstveida pierādījumu tiesā vai citā strīdu risināšanas institūcijā. Tāpat tiesu izpildītāja veikta fakta fiksēšana var iedzīvotājiem palīdzēt dažādu citu strīdu risināšanā.

http://www.lzti.lv/lv/aktualitate/760

=====================================
grāmatvede informē, ka no tukšā konta vajadzētu aizskaitīt pārreiz pārsimt naudiņas izsalkušam tiesu izpildītājiņam, lai viņam iņjaņs žēlīgs.
kādam darbiniekam no veciem laikiem fiksēts adm. pārkāpums uz pārsimtu, un nu taisnās tiesas kalps tai piepluso vēl tikpat, ko nu skarbā tonī paģēr pārsūknēt savā kontā, vairākkārt lietojot vārdu „nekavējoties” un piedraudot man ar 700 jaunrubļu sodu.
joks tāds, viņš vēl nenojauš, ka uzsācis sarunu ar prokrastinācijas maģistru un prokrustētu damokla kortiku.
 

chk chk chk @ 14:09

[info]ttp:
 

(bez virsraksta) @ 14:02

[info]anonymous:
Biežums, ar kādu vienās un tajās pašās pilsētas vietās pat vairākkārt dienā tagad var sastapt Barišņikovu, iespējams, liecina vien to, ka viņš kā tas varonis no viena Pola Ostera Ņujorkas triloģijas romāna ar savu ikdienas maršrutu pilsētas kvartālos iezīmē slepenu vēstījumu, kuru varētu vien izlasīt no putna lidojuma vai satelīta, un arī tikai tad, ja šos maršrutus kāds aiz viņa ievilktu kā līnijas.
 

kā cūka vēstures mēslainē @ 11:19

[info]kants:

apvienojot patīkamo ar lietderīgo, darbiņā arvien varāk lasu dažādus memuārus - ir gan labs avots atsaucēm, gan palīdz saprast caitgaistu, vai, kā franči teiktu, mentalitātes. interesantā kārtā tas met gaismu (vai tieši ēnu) uz šādiem tādiem zinātniskiem pētījumiem/grāmatām. spilgtākais piemērs varētu būt pielūgsmes pilnā dzintras andrušaites grāmata par niklāvu strunki (2002) - rūpīgi izlaižot un appuķojot visas deboša, maucības un kriminālās epizodes, kādas par strunki savās atmiņās . apraksta uga skulme. ne tā, ka šis avots būti bijis autorei obligāti jāzina, bet viskas tāds arī viskur citur gan jau parādās. manuprāt, pētniekiem ir jārada pilnīgāks tēls par saviem subjektiem, nevis jāpucē elki, jākropļo vēsture un caur to visu jāsamaitā nākamas paaudzes, kurām būs jācieš šizofrēnija no ideāltipa un realitātes atšķirības! pie tam, vai tad nav garšīga epizode, kur mākslinieks ballītē jāteniski iesēžas klēpī izglītības ministram, satvēris aiz ūsām groza tam galvu un saka: "šito runci vajadzētu izkastrēt!" (citēts aptuveni)!?
vakar tiku pie "laiks, kas negaist" - ulmaņa propagandas ministra iepriekš nepublicētajām atmiņām. politika-sūds, bet arī tur visādas lietas, ko skolā nemāca. piemēram, 33. gada beigās jau divi citi varas kārotāji organizēja coup p'etat no citām politiskajām pozīcijām.
 

: olīveļļas mistērija @ 10:03

[info]f:

starp citu, kiprā viņiem gan olīvas uz katra stūra aug un arī veikalos trīslitru burkās pārdod, bet no eļļām pieejama tikai saulespuķu eļļa (nēn, dažas 0.5 bija).
nu, uz tirgus gan atradām mājās gatavotu olīveļļu, bet, karoče, neizskatās, ka viņi paši daudz izmantotu olīveļļu, which is weird.
(kaut arī ir ļoti laba, bez nekādām nesaprotamām piegaršām, kā mums te daža laba extra virgin).

interneti raksta: 
"Atšķirībā no citām eļļām, olīveļļa ir ne tikai mononepiesātināto taukskābju, bet arī flavonoīdu avots, kas normalizē holesterīna līmeni. Tai piemīt izteiktas antioksidatīvas un pretiekaisuma īpašības. Kardiologi iesaka lietot aukstā jeb pirmā spieduma extra virgin olīveļļu gan svaigā veidā, gan cepšanai (nepārsniedzot dūmošanas temperatūru - 200°C), jo olīveļļas molekulas ir ļoti stabilas - karsējot tās nesadalās un neveido kancerogēnas vielas. Būtiski iegādāties kvalitatīvu extra virgin olīveļļu tumšos traukos!"

es gan esmu redzējusi veselus infografikus, ka cepšanai olīveļļa nu gan nav labākā eļļa, un saulespuķu eļļa tādā ziņā esot labāka.
kas varētu izskaidrot šo to.
arī pie brokastu galdiem salātu jaukšanai neredzēju olīveļļu. visādus etiķus gan.
 

(bez virsraksta) @ 09:30

[info]la_cumparsita:
Tags:

Pāris t-krekli, džinsi un mazā mugursoma. Tā vēl nav bijis. Pamēģinās iztikt ar mazāk krāmiem, kā citas reizes.
 

Balons @ 09:20

[info]likcepure:
Kaķēns iemācījies aiz striķīša vadāt pa dzīvokli apkārt balonu. Sēdi pie datora, spēlē tetri, te pēkšņi pārņem baisas trīsas - kāds cilvēka augumā nāk iekšā istabā. Bet, nē, viltus trauksme, tas tikai baloncilvēks.
 

(bez virsraksta) @ 09:16

[info]slepkava:
Nu ko esmu pieteicies uz 24h rogainingu, pirmo reizi man reāli ir pirms sacensībām neticība sev, ka es to varu paveikt.
 

(bez virsraksta) @ 09:16

[info]dienasgramata:
DELFI. Glābēji no kāda Rīgas dzīvokļa izpestī sikspārni; no mēsliem Aizkrauklē izvelk govi. Liepājā atbrīvots dzīvojamās mājas ventilācijas šahtā iesprūdis putns, bet Iecavā atbrīvots logā iesprūdis kaķis.
 

(bez virsraksta) @ 08:49

[info]prtg:
Tags:

Vergina, Filips otrais. Kapenes atklāja praktiski neskartas 1989. gadā.
 

: salātbļoda dārzā @ 08:25

[info]f:
aizvakar iestādīju dažus āra tomātus, tos, kas aug tikai pusmetru augstumā, un vienu kabaci.
jau aug redīsi, salātlapas un sīpollociņi (tie, pavisam smalkie).
karoče, izaudzēju dārzā salātbļodu.
kas ir vispār brīnums, jo man nepatīk melnie darbi (tikai tad, ja ir iedvesma, tikai tad man patīk spēlēt melnajos darbos).
tāpēc, jeibogu, nevienu stādu tālāk par lecekti, jo es, bļin, netaisos pavadīt vasaru, ravējot vellsviņziņcik garas dobes, thank you, but no, thank you.
dārzs, jebšu viena vaga - tas ir forši, kamēr ir forši.
 

(bez virsraksta) @ 08:30

[info]prtg:
Tags:

Koromilia (Dion) Refuge, Mt. Olympus
 

(bez virsraksta) @ 07:32

[info]fedrs:
No rīta apskatījos laika prognozi šodienai, un tagad braucu uz pilsētu tērpies viscaur zosādās.
 

laulības dzīves ainiņas @ 05:18

[info]jojo:

esmu mēreni nīgra, kas, protams, nepalīdz otro reizi aizmigt, T. mani pamodināja, ko viņš mēdz bieži (parasti) darīt, ja Agnese ir pamodusies un grib nākt uz mūsu gultu, un es nevaru otrreiz aizmigt, un tas nozīmē, ka es esmu ļoti nīgra, jo arī esmu ļoti nogurusi, kas, protams, nepalīdz aizmigt,
VIŅŠ LAIKAM GRIB, LAI ES NEKAD NEDABONU IZGULĒTIES, PAT TAD, KAD ESMU AIZMIGUSI UN, LAI ES ĀTRI PALIEKU VECA UN NESMUKA!
un
JA ES VIŅU KĀDREIZ NOSLEPKAVOŠU, TAD TAS BŪS PAR ŠITĀDIEM GĀJIENIEM.

paldies par uzmanību.

upd.
jus, ko, milie cibas draudzini, domajat, ka man mutes nav? SITAS IR PAR TO, KAS DAUDZREIZ IZRUNATS UN PRINCIPA NEMAINAS.
offtopiks, kaut kur lasiju, ka laimigas laulibas atrisinot max ap 31 % no stridiem. ar parejiem vienk. sadzivo. :)
 

(bez virsraksta) @ 03:16

[info]martcore:
viņi atgrieza stemkosu! viņi ir nojūgušies, tas ir milzīgs risks ar spēlētāja veselību!
 

Skumju vairotāja piezīmes. @ 01:39

[info]unpy:
Šodien gremdējos atmiņās un padomāju, ka ir ļoti skumji, kad kāds uzskata, ka šī vai šī sacerētājiem nav tiesību uz savu viedokli.
 

(bez virsraksta) @ 01:16

[info]martcore:
savukārt, youtube lietotājs archivs ir ahujenns, tikai vajadzētu muzonu sapiļīt pleilistēs, albumus track at once un tā, savādāk nepārskatāmi ļoti, bet kur tu vēl 2016.gadā dzirdēsi grupas dilonis albumu "simplemente fuzz", es taga helēnas soļņiku pirms hokeja trijos naktī klausos
 

26. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 23:15

[info]kakjux:
Tags: , , ,

nopietns lūgums:

ir tā sanācis, ka es vēlētos (relatīvi drīz) iegādāties lietotu iPhone Rīgā (māsai). anyone? any ideas?

jebkas, kas ir jaunāks par 4S, vispār, jo jaunāks, jo labāk. atbloķēts būtu ideāli, bet man liekas, ka viņai ir LMT, ja tas meiko differenci.

māsai šobrīd ir iPhone 4, kas, loģiski, šobrīd aktīvi un ātri mirst. maksāšu es, bet tā nav problēma, nedēļas laikā varu pārskaitīt naudu (kamēr no UK līdz LV aizies), ir kaut kas jau iekrājies LV kontā, to varu kā depozītu ieskaitīt uz sitiena. māsa nepelna baigi daudz un mums nesavelk pilnīgi jaunam telefonam uz sitiena šajā brīdī.

es būtu ļoti, ļoti pateicīga un būtu jums favour parādā. pajautājiet varbūt apkārt, ja pašiem nav.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata