Nepabeigtā dienasgrāmata


29. Aprīlis 2016

Tehnoloģiju vērotāja piezīmes. @ 04:03

[info]unpy:
Kārtējo reizi sāka vilkties pārlūks, izdomāju apskatīties, kā tad darbojas savulaik cien. [info]vistuzaglis ieteiktais vivaldi. Tad kaut kad kaut kas man viņā īsti nepatika, neatceros tieši, kas. Tagad atjaunināju uz jaunāko versiju, saliku vajadzīgos pluginus un, jā, ir! Interneti lido kā bezdelīgu pūznis un arī visādi citādi ļoti ērts rīks.
 

(bez virsraksta) @ 00:09

[info]nulle:
80/90 mijā, kamēr vēl domāju par glamūrīgu dzīvi, pirku dažas mūzikas izlases lentās ar mērķi tipa ierakstīt tālāk un atpelnīt (arī ar mērķi paaugstināt savu statusu), tagad atrodu internetā vāciņus, daži tolaik bija salīmēti arī uz lentu kastēm, "atkalredzēšanās", Super Willi's Super Hits (1988? 1989?), Neue Hits '89, Now That's What I Call Music 13 (1988), vēl kādu nevaru atcerēties... Tagad skatos, piemēram , "Mel & Kim" klipus, kādi nu tur izpildītāji bija (toreiz vizuāli nepazīstami), nolasu no sarakstiem.

Bet lentas pēc dažiem gadiem aprakstīju ar Graždanskuju Oboronu, un vēl pavisam drīz izmetu laukā.

<3
 

28. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 22:46

[info]de_profundis:
You should not lose compassion in your way towards liberation. Otherwise the liberation can turn out to be a simple winning of the cool game. Which is the worst thing that can happen to you.
 

a chain of assassinations @ 23:06

(bez virsraksta) @ 22:05

[info]tipa75:
Man ir laba dzīve. Un es esmu par to pateicīga Dievam.
 

(bez virsraksta) @ 21:53

[info]virginia_rabbit:

šodien atklāju sezonu - baroju laukā. kopumā nonēsāju slingā 3 h. pārtīt ārā roka necēlās. kā to dara - liek uz soliņa? uz poda vāka tualetē?
 

rita has returned to mothership @ 21:00

[info]rasbainieks:
Tags:

15.03.2008. – 28.04.2016.

mīļā ciba
ritu šodien nobrauca
tieši pie mājas, zem logiem
ritu, kura vienīgā no visiem šīsmājas kaķiem uz ielas vispār nekad negāja (vai vismaz nekad nevienam to neizrādīja)
hit and run, nekādu bremzēšanas pēdu, un tas ielā, kura ir praktiski tupiks, 200 metrus gara, bedraina, un pa to brauc tikai vietējie
nu, vismaz tas notika ātri – es biju aizminusies līdz tirgum pēc piena, pēc desmit minūtēm atgriežoties viņa tur gulēja, tikko tikko notriekta un jau mirusi, vienīgi pirmslietus trakais vējš pluinīja asti un lika sekundes simtdaļu cerēt, blakus stāvēja čalis no kaimiņmājas, kuram sirdsapziņa neļāva paiet garām nobrauktam kaķim ar kaklasiksniņu un telefonnumuru uz tās, viņš tieši taisījās zvanīt, ienesa viņu man dārzā un tā es sēdēju un glaudīju mazo dziestošo balto susuriņu ar asins pilīti degungaliņā, līdz atdzisa pavisam
mazo asins peļķīti lietus jau ir noskalojis
bez nāves nav dzīves, bet teikšu jums godīgi, man nāve riebjas
samīļojiet savus dzīvos kaķīšus

(boldrikam šodien mājas arests)
 

Liellopa gaļa @ 20:18

[info]gribu_gribu, posting in [info]pajautaa:
Garastāvoklis:: awake
Mūzika: None

Sveiki Cibiņi,

Nesen pārvācos dzīvot uz lauku apvidu Mālpils pusē, tādēļ aktuāls kļuvis jautājums - kur iegādāties liellopa/aitas/zoss/pīles gaļu. Mālpils, Siguldas un citu apdzīvoto vietu veikali lielākoties "spiež" uz cūkas un vistas gaļu. Varbūt kādam no jums vecāki,radi vai pazīstami nodarbojas lop&putnkopību un pārdod savu produkciju? Liels paldies jau iepriekš par informāciju.
 

jūdeja @ 19:59

[info]kants:
Mūzika: current 93

man tagad ir mīļākā lidosta - helsinki, un tur pat ir bezmaksas zārki-kokoni gulēšani! tieši pa ceļam uz cionu, kur nonācām pirms desmit dienām. kā veca, dārga mauka ar akmens sirdi jeruzāleme ir izlaidusies tuksnesī. smaga pilsēta, kur pa 3000 gadiem asinis ir paspējušas sasūkties akmeņos. par laimi apmetāmies kā lutekļi pie laipnās raheles ben sirā ielā četri: virs pilsētas pazemīgākā kroga, minūšu gājienā no vecpilsētas ar visām smērvietām un ap stūri no tripaidvaizōra ekselences humusa ūķa. ģetzemenes dārzs pa to laiku aizlikts aiz sētas. holokausta muzejs obligāts jebkuram arhitektūras studentam, antisemītu skumam un, nezinu, gōtam.
televiva, baltā pilsēta, tūkstoš suņu un kaķu mājvieta bija kā pavisam cits ceļojums: brīvdienas pludmalē, +34 ēnā un 20 vai cik ūdenī, laiskas diendusas un pastaigas ar vienīgo mērķi būt laimīgam un paēdušai. carmel tirgus blakus ielā gan bija pašvaks ar precēm, bet visas tās būdas, krodziņi, paslēptie restorāni, kur paradīziska gastronomija satiek izcilu apkalpošanu! (e.g. m25) - nemaz nekārojās iet uz džaffu un no modernās mākslas arī tikai marsels odenbahs pa īstam piedūra.
kamēr nācaretē pēdējais action notika pirms 2k gadiem, tagad tur google aizved uz putekļainu pagalmu starp jaunceltnēm stāva kalna malā (ar automātisko transmisiju nepieejams), savukārt tibērija ir ģenāceretes ezera kauguri, kur semītu urlas vārtās savos atkritumos maksas pludmalēs, pa kurām jabrauc caur bezgalīgiem sastrēgumiem. shopingu bijām atlikuši uz haifu, bet tur austrumu tirgus vietā atklājās pasaulē labākais aziātu restorāns: vēl viena no dažām vietām, kur neticami dārgais ēdiens ir tā vērts.
 

(bez virsraksta) @ 20:23

[info]martcore:
izteiciens "dirsa putās" nezkā pēc asociējas nevis ar smagu darbu, bet gan vieglprātīgu dāmu šampanieša vannā
 

Nedaudz par sociālajām konstrukcijām. @ 18:42

[info]unpy:
Nevaru iztēloties situāciju, kurā vīrietis saviem paziņām sūkstītos - "aiaiai, mana šībrīža drostala nepiepilda kaut kādas manas ekspektācijas, man ir grūti, jo visādi radi uz kakla un tamlīdzīgi, bet viņa, iedomājaties tik, pati par sevi rūpējas, pat restorānos allaž gatava pati par sevi maksāt, bet man kaut ko piesviest nē!", un draugi līdzjūtīgi sit pa plecu, kliedzot cits caur citu - "pamet, pamet to kuci!"

Ar sievietēm sieviešu kompānijās šādu situāciju iztēlojos bez piepūles, nezkālab.
 

atlaist zaimu, Ansi par rezidentu! @ 17:42

[info]dooora:


satiku uz ielas vienu juristu. Ansis esot izsludināts meklēšanā. ECT prasību esot noraidījusi – bāleliņiem arī tur savs filtrs priekšā.
fakinā dienvidbaltijas ziemeļkoreja.
 

Tādas dienas @ 17:01

[info]usne:
šīs ir jocīgas dienas, par viskaut ko ārkārtīgi satraucos un sabaidos, pēc tam nomierinos un turpinu strādāt, darīt lietas, pildīt pienākumus, praktiski esmu atmetusi prokrastināciju, bet toties vakarvakarā kā desmitos atslēdzos, nelīdzēja ne salūts aiz loga, ne draugu balītes čata zummēšana mesindžerī, ne gaidītas sms, nekas. Pamodos aizgulējusies un ar paģiru sajūtu un sadusmojos uz savu ķermeni, bet tā kā laiks bija saulains veikli nokļuvu labajā noskaņojumuā. Vienīgi tagad nožēloju, ka neliku B savākt līdzi un bērnumāju pufaiku, tagad tai būs jāieskrien pakaļ mājās un tikai tad pēc B. Tādā ziņā tas ir nenovērtējami, ka bērnudārzs un mājas ir tuvu.
Brīžam man šķiet kļūstu pārāk racionāla un pietrūks balītes un komunikācijas ar draugiem, bet tas tomēr būtu jānopelna izdarot darbus.
Lai gan uz šo sestdienu svētdienu skatos, kā draugiem veltītu. Kas nozīmē, es nedrīkstu šodien un rīt izrubīties vai ar lieku satrukošanos nočakarēt produktivitāti.
 

Elektroenerģijas tarifi @ 17:17

[info]po, posting in [info]pajautaa:
Kā svārstās tā "Biržas cena", par kuru Latvenergo konkurents Aeon Energy tirgo elektroenerģiju sirreāli nosauktā tarifa "Mana brīvība" ietvaros?
Pašlaik šī noslēpumainā "Biržas cena" ir gabalu zemāka par visām citām (pat par īpašo piedāvājumu "Dzintariņš senioriem" vai "Gaisma tuneļa galā", kā viņu tur). Ir kaut kur redzami kkādi dati par šo "Biržas cenu" pagātnē? Vai varbūt viņi paši to ciparu katru dienu izdomā?

tl;dr
kur apstīties elektrības biržas cenu ?
 

(bez virsraksta) @ 16:41

[info]ravejsledzejs:
tā man vajag bērnus.

vobšem man piecgadīgiem radījumuiem bēnudārzā jāpastāsta par lopiem /nu kāda mārutka pēc es neteicu - nē/. man bērnu nav. es nezinu, kā ar tāda vecuma cilvēkīm ir jārunā...

ēēēēē.......... man nav piecgadīga bērna. bet varbūt šai sulē kāds ir?... nu kāds, ar kuru varētu parunāt, lai saprastu, par ko ar tik jauniem cilvēkiem var runāt. a to es točna nesapruntu...
 

(bez virsraksta) @ 15:42

publiskās pirtis Rīgā @ 14:39

[info]mazaa_mija, posting in [info]pajautaa:
Vai kāds var ieteikt labu publisko pirti Rīgā? Kādreiz tak bija, un nevis pārtijam, bet miesai!
(vīriešu) paldies
 

(bez virsraksta) @ 14:05

[info]rasbainieks:
mīļā ciba, ja nu kāds vēl nav internetos pamanījis (šajā vietā es rūgti nosmejos, bet tomēr turpinu)
mierielas svētku lielā skatuve ir kraudfandinga žēlastībā
pilsētas domes projektu konkursos cik mums aizver durvis, tik mēs kāpjam pa logu, un tad aizver arī logu (jaunākais atteikuma iemesls – biedrības juridiskā adrese ir ulbrokā)

vārdsakot ja kāds jūt vēlmi un iespējas uzpucēt karmu vai piemēram simboliski pateikties par kādu no iepriekšējiem pasākumiem (ja piemet piecīti, tas sanāk eiro par katru gadu, kad tā padomā), jums lūdzu šurp:
https://projektubanka.lv/projects/miera-ielas-vasarsvetki
vēl 6 dienas laika, dedlains nāk virsū, neatlieciet lūdzami

īss faq:
nē, nav tā, ka no pašas mierielas neviens neko nesametas – republikāņi piķo par visu pārējo, un tikai mūs ar lielo skatuvi pamet zem tanka
jā, man arī nepatīk projektu banka, bet mana balss tai demokrātijā noslīka
jā, es arī domāju, ka tas nav stratēģiski pareizi, bet zem tanka atrodos šā vai tā, tad nu ķepurojos
 

(bez virsraksta) @ 14:00

[info]deloveja_kundze:
Tags:

pēc visiem automātiskajiem ieteikumiem un rekomendācijām es esmu pārliecināta, ka google par mani zina vairāk nekā mana māte, es pati un mana terapeite kopā.
 

Nostrādājis @ 13:58

[info]anonymous:
“Veicot analīzi, policija sašaurinājusi iespējamās tipogrāfijas atrašanās vietu Latvijā. Bauska sacīja, ka nozīmīgs bijis arī "operatīvās veiksmes faktors nostrādājis”.
 

(bez virsraksta) @ 13:23

[info]jimmy, posting in [info]pajautaa:
Hello komrādi.
Lūgums pēc ieteikumiem - vēlos izmēģināt roku food photography, bet neko nesaprotu no gaismām. Kāds būtu ieteicamais must have komplektiņš priekš gaismām? Kaut kādi speedlite ar softboksiem? Šobrīd esmu pat bez nopietnas zibspuldzes. Bildēju ar Sony A65.
 

(bez virsraksta) @ 13:24

Kur ziedot Cēsīs? @ 13:13

[info]zvaigznjustari, posting in [info]pajautaa:
Iesakiet iestādi/organizāciju Cēsīs vai Cēsu tuvumā, kas pieņem apģērba/apavu/sadzīves priekšmetu ziedojumus.
Sarkanais krusts nav variants. Paldies!
 

(bez virsraksta) @ 13:03

[info]deloveja_kundze:
Mūzika: blonde redhead - black guitar

Blonde Redhead albums "Penny Sparkle" joprojām ir hands down lieliskākā mūzika, ko klausīties pavasaros. kaut arī nemaz nav saulains un jauks.
 

(bez virsraksta) @ 13:03

[info]chaika:
Tags:

:) )
 

(bez virsraksta) @ 12:19

[info]elina:
Nu, labi. Braucu uz Ameriku. Turiet īkšķus, lai atgriežos dzīva, tur taču pilns ar nežēlīgiem kapitālistiem un šāvēju jūra.
 

(bez virsraksta) @ 11:19

[info]liljabrik:
mēs iziesim cauri mežam un tur jau būs mūsu lidmašīna
 

(bez virsraksta) @ 11:13

[info]liljabrik:
I'm lazy and a hedonistic and inventing systems to justify it
 

: gada ienākumu deklarācija, tātad @ 11:41

[info]f:
šis lieliskais pārmaksāto nodokļu un medicīnisko tēriņu atgūšanas veids, veselus 23% var dabūt atpakaļ!
nu ko, aizpildīju savu deklarāciju. brīvprātīgi. par 2015. gadu. pirmo reizi mūžā pievienoju čekus par ārstniecības izdevumiem (level: adult), eds man visu skaisti sarēķināja. ir pārmaksa, jēj.
pēc dažām dienām saņemu vēstuli no vid (mīl viņi papīru tērēt par visādām glupībām, - nodomāju). vid mani laipni informē, ka viņu pienākumos ietilpstot pašrocīgi labot, kā lai pasaka, kļūdas manā deklarācijā. un kļūda esot tāda, ka mana aprēķinātā pārmaksa patiesība ir piemaksa, kas man jāveic 30 dienu laikā, jo mani deklarētie un vid datu bāzē esošie dati nesakrīt.

ņemu vēstuli, eju pie mammas, prasu - kā tas vispār ir iespējams?
bija agrāk tādi joki, ja ar mikrouzņēmumiem strādā, bet tagad no kurienes?

pētam, pētam, pētam. un sapētam, ka (oh, this one's good!) vieni, sukas, klienti, kuri man nevienu reizi nav algu pat samaksājuši, un vēl arī atbrīvot no darba negribēja, tāpēc man bija jāiet uz vid un jāraksta iesniegums, lai mani nafig atbrīvo, viņi, tātad, sukas, paņēmuši, un, joptvajumaķ, uz savu fucking galvu piemērojuši man nodokļu atvieglojumus, it kā pie viņiem būtu mana nodokļu grāmatiņa! lai tik man kādreiz kaut ko paprasa, es šo patīkamo pārsteigumu paturēšu prātā.

un ko mēs varam no šī gadījuma mācīties?
pirmkārt, gada deklarācijas brīvprātīga iesniegšana var no tava (t.i., mana) maka arī izripināt kapeikas.
otrkārt, vismaz pirmajā darba mēnesī jāpieprasa algas lapiņu, lai redzētu, vai darba devējs nav asprātis.
 

(bez virsraksta) @ 10:51

[info]liljabrik:
bet vispār opiāti manuprāt ir mātes pienam vistuvākās narkotikas
 

(bez virsraksta) @ 11:41

[info]ripp:
kaut kad ap 20 gadu vecumu es padomāju. dzīvē var baidīties no visa kā, bet ļaut sevi vadīt bailēm no lietām, kuru notikšana nav pārāk ticama, man nav pieņemami. es tā negribu. jo tad tu vari attapties baidoties no savas ēnas. tādēļ savā laikā esmu diezgan daudz stopējusi, piemēram. un staigājusi naktīs viena pa ielām visdažādākajos rajonos.
katrreiz nedaudz apstulbstu, kad sastopos ar to, ka saprātīgi, ne bailīgi cilvēki, izvēlas rīcību par labu bailēm no kau tkā, kas nav ļoti ticams.
šeit es nerunāju par tādām lietām, kas pa tiešo apdraud dzīvību (vest bērnu mašīnā bez autokrēsla, turet mājās uzlādētu ieroci utt utt).
 

(bez virsraksta) @ 11:33

[info]punkts:
Eto što, kamar? Gabardžoba.
 

(bez virsraksta) @ 11:13

[info]anonymous:
Pret ideju, ka dažādus valsts svētkus valsts iedzīvotāji varētu svinēt mājās man itin nekas nav iebilstams, esmu tā teikt "par". Lūk, piemēram, vakar Nīderlandē bija karaļa diena, un tas daudziem bija iemesls rīkot piknikus, krāmu tirdziņus un visādi citādi tusēt vai veselu diennakti.
Tas, kas mani aizķer, ir kārtējo reizi ar visa "radošuma" pamatā esošo metodi "ko-vēl-tādu-interesantu-varētu-izdomāt" radītais sauklis, ka 4. maijs, lūk, tagad būšot "par diena". Vai man vienam šķiet, ka tas vienkārši izklausās slikti.
 

Kaulu lauzējs @ 11:13

[info]reportiere, posting in [info]pajautaa:
Kur Rīgā atrodami speciālisti, kas nodarbojas ar kaulu bīdīšanu? Tie, kas chiropractor angliski; bet masiere teica, ka Latvijā to mēdzot darīt dažādi speciālisti - manuālie terapeiti, daži neirologi, fizioterapeiti. Gribu zināt kādu konkrētu.

upd: Liels paldies, izrādās - ir pat izvēles iespējas!
 

kas sodien labs noticis @ 09:42

[info]jojo:
saule spid,
kamer tiku lidz darbam, paspeju melnos rinkus zem acim aizkrasot,
izskatos navigi smalki, pusdienslaika kokteili ar direkciju, es pat savas melnas perles uzliku,
sodien francu valoda,
un darbs man ari ir labs (maksa par manam visadam pasizglitibam, tatad)

esmu visa tada materiala, bet ja jus zinatu, cik skaisti musu iela zied dekorativas abeles? plumes? koki tatad -
 

kopjam sevi pavasarī @ 10:29

[info]chimera:
nav nekā kaitinošāka par vīrieti, kurš nostājas pozā un saka kaut kādu tuftu "visu vīriešu vārdu". ķipa, es kā vīrietis tūlīt tevi apgaismošu.
līdz atklāju portālu andelemandele.lv dzīvoju ilūzijās, ka sievietes tā nedara. dara, tikai neuzkrītošāk. piemēram, nofotografē kādu īpaši atbaidošu kankaru un ieliek ar parakstu "katras meitenes sapnis".

bet vispār vilšanās, ne portāls. pieteicos vienam džemperim by ogres trikotāžas kombināts (atgriežamies pie saknēm, atbalstām latvijas ražotāju). izņemot mani - neviena pieteikuma. tak jau nedēļas pagājušas, bet neviens man pat netaisās to pārdot ;(
 

(bez virsraksta) @ 10:27

[info]punkts:
Kā cilvēki muka no padomju savienības.
 

(bez virsraksta) @ 10:23

[info]ripp:
šitā ilgā gultā un dīvānā gulēšana biški saspiedusi man galvu. ļoti gribas sabiedrību. jau trešo dienu. ko lai ar šo vēlmi tagad dara.
 

(bez virsraksta) @ 08:55

[info]liljabrik:
kodeīns, nu labi, kāds nu tur kodeīns, paracetamols ar nelielu kodeīna pieajukumu, joprojām iedarbojas tikai uz stundu, vārdusakot, riju saujām, un man tagad reāli palika bail par atkarību, tās taču tomēr ir narkotikas, varbūt arī tik labs garīgais un tik daudz enerģijas ir no tā, kas būs, kad beigsies kastīte, baidos gan no sāpēm gan no atkarības. man vienreiz dzīvē ir bijusi lexotanila atkarība un tas bija kaut kas šausmīgs.
 

(bez virsraksta) @ 08:58

[info]dienasgramata:
DELFI. Onkulītis pie Vanšu tilta pūlas veikt neiedomājamu manevru.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata