Nepabeigtā dienasgrāmata


22. Februāris 2018

Chasse et Pêche @ 12:17

[info]artis:

Atgādināšu, ka divu nedēļu moratorijs [info]mindbound parāda sakarā ir beidzies.

Tagad varu jums atklāt pašu beidzamo datumu, kad naudai jābūt saņemtai.

Tā ir nākamā pirmdiena (2018-02-26). Ziņa nāk no drošiem un uzticamiem avotiem, t.i. paša Areta.

Es ceru, ka Aretam nav radušies papildus sarežģījumi ABLV bankas krīzes sakarā.

Kā zināms, Eiropas centrālā banka ir noteikusi maksājumu ierobežojumus klientu debeta operācijām.
 

kā iet @ 13:35

[info]_re_:
objektā uzkāpu uz dēļa ar naglu. sarūsējusī nagla bez samulsuma atrada ceļu caur zābaku manā mīkstajā miesā.
vakarnakt bijām riekstukalnos. diezgan daudz cilvēku darbdienas vakaram. man patika kafejnīcas aktīvā rosība ar friškām, štovētiem kāpostiem un vārītām sardelēm desmitos vakarā. tikai tēja radīja neviltotu pārsteigumu bufetniekā. kalniņi īsi un maziņi, kā man bija piemirsies, bet uz dažām stāvākajām virsmām varēja glīti ieskrieties pāris lokām. augšupceļoties trenēju dziļo iesēdi ar atšautu dibenu un kustību gurnos pa labi kreisi. man kā staltai vidzemniecei šis ir pret gēniem.
naktī uz sestdienu beidzot palaidu airbnb. pirmie trīs buki aizgāja ļoti smērēti, ieskaitot jau sestdienu un dzīvokļa plus sevis savešanu parādes formā pusotras stundas laikā. šobrīd iestājusies klusuma bedre, sāku naktīs murgot. nē, ar lietuvēnu cīnos citos jautājumos. krampis kājā pa miegam vispār bija vienkārši tāpat.
 

(bez virsraksta) @ 13:35

[info]f:
šķiet, ka no visiem jauniešu seriāliem felicity ir vienīgais, kur tie studenti tik tiešām mācās un pavada laiku skolā.
pati tā arī vēl neesmu izlēmusi, kur iet tālāk.
 

(bez virsraksta) @ 13:32

[info]missalise:
Visu dienu nāk cilvēki, zvana telefons, simts un viena lieta. Un šodien vēl sarunāts iet ciemos pie draudzenes. Nu, neko.
 

(bez virsraksta) @ 10:55

[info]maigs:
katru reizi, kad skatos Blue Planet II treileri un dzirdu Toma Yorka pavadošo balsi, man sak birt asaras.
tieši tik sentimentāla es esmu palikusi par sāļajiem pasaules ūdeņiem

varbūt mēs visi nākam no jūras un par jūru paliksim
vai varbūt mēs vienkārši esam jūra
vai varbūt "holivuda" uz mani strādā
 

vakar sapratu @ 11:34

[info]kants:

doctor who = lexx bērniem
 

(bez virsraksta) @ 10:33

[info]virginia_rabbit:

vecāmāte ne tikai dūšīgi kurina, bet ir pagādājusi sev kaut kādu vietējo čivauvu vientulības kliedēšanai
 

gada vilšanās @ 10:16

[info]kants:
Tags: ,

suburbicon (2017) - tādi producenti, tik labs uzstādījums, labi aktieri, bet filma kopā neturas un neturēšanās pat nav konceptuāla.
 

(bez virsraksta) @ 10:16

[info]lennay:
bļe kā mani besī ģenitīvs.
 

(bez virsraksta) @ 09:00

[info]prtg:
Smieklīgākā spoguļneironu izpausme - kāds uzraksta tekstu ar gramatisku kļūdu, un cits ielaiž kļūdu, uz to aizrādot.
 

(bez virsraksta) @ 08:30

[info]f:
atveru žalūzijas savā ziemeļu pusē, lai varētu vismaz paskatīties uz to, kā saule ielīst pretējo māju logos.
p.s. -19C
 

(bez virsraksta) @ 06:40

[info]fjokla:
Man ir kautkāds bardaks te un galvă, reāli nesaprot, ko darīt at traukiem izlietně vai grīdu, man priekšnamā ir milzīga soma ar visām parpalām, kuras es lěnām velku atpakaĺ, jo reāli nevaru aizbraukt, kaměr tas bardaks te, bet to bardaku sakopt arī ne. Es esmu reālu, publisku atvainošanos parādā bārbalai un citiem, bet īpaši vińai. Es riktīgi labi izgulějos, bet pamodos věljoprojām bardakā, varbūt man vajag aizvest manikīra šķěrītes, trennužkas un čības un kautkur nočibět, pie kădas vecmāmińas gādīgas pansijā. Es vakar aizskrěju uz šivas centru, izrădās pieraksts tik šodien, varbūt tur. Es varu nenăkt uz darbu kădas divas neděļas, jo priekšniece pie indijas guru izlika finiša taisni, es piezvanīju vina tuvākajiem draugiem. Ja man nepastāstītu, es visus nosistu. Šitās nav žělabas, es uzvedos godīgi, tabletes ědu tikai pirms miega. Es vakar runāju ar palīdzības vienībăm slimnieku tuviniekiem end staff, cik siltas, dzīvi apliecinošas balsis. Mïļă bārbala, piedod man lūdzu un nova piedod un visi, nesaprotu, par ko jūs mani mīlat, nav tur nekā, tiksi maķperemaķ un žults
P.s. izńemot sīkos dročilkas, par tiem poh
 

Bingo @ 01:22

[info]artis:
"Он (Римшевич) напрасно берет пример с азиатских соседей и олицетворяет государство с собой. Он совсем не Латвия. Это стандартная привычка людей, долгое время находящихся в неограниченной и неконтролируемой власти, олицетворять себя не только с креслом и обязанностями, но и с интересами людей, которые тебя наняли эти обязанности выполнять. Ну а про скоординированную атаку... Это не может вызывать ничего, кроме улыбки — вы верите в то, что кто-то рулит одновременно латвийскими правоохранительными органами, Минфином США и крупнейшими информационными агентствами?"

http://rus.delfi.lv/news/daily/ineterview/ya-byl-naivnym-investorom-grigorij-guselnikov-o-dele-rimshevicha-sovkovoj-korrupcii-i-atake-na-latviyu.d?id=49769517
 

Kaķis ārdās @ 01:13

[info]iive, posting in [info]pajautaa:
Ko lai dara ar kaķēnu, kas ir izaudzis līdz tādam izmēram, kas atļauj visur lekt, un tādai un pārliecībai, ka visur ir jālec, jārāpjas un jāuzlien? Es nerunāju par durvīm un plauktiem, bet par tvaiku nosūcēju un aizkaru stangām. Viņš lien ne vien aiz intereses, bet tāpēc, ka ir daudz liekas enerģijas, kura ir arī tad, kad viņš pats ir izspēlējies, un mēs esam ar viņu izspēlējušies. Ir kaut kāda kaķu skola? Uzdevumi, ko dot kaķiem?
 

21. Februāris 2018

starp citu @ 23:55

[info]meljkje:
Lai gan nebiju neko labu pirms tam par viņu dzirdējusi, Marķīze de Sada izrādījās saviļņojoši izcila.
 

(bez virsraksta) @ 23:39

[info]meljkje:
Ir viena tāda persona, ar kuru esmu pazīstama vairāk vai mazāk kopš dzimšanas, jo mūsu vecāki ir nu jau seni draugi. Nelaimīgā kārtā, šī persona man neatminamu laika posmu (Gadu? Vai tomēr pāris?) dzīvo man kaimiņos, tādēļ nākas ar viņu satikties ne ārkārtīgi reti.
Viņš ir apmēram pēdējā savu sirds ķirurga studiju gadā, un šovakar uz atvadām mam deva sev raksturīgi vērtīgu padomu - "Galvenais, pabeidz skolu, citādi būsi bomzis."
"Labs pep talk, Pāvil," es atbildēju un, kā vienmēr, negribu vairs nekad ar viņu runāt.
 

(bez virsraksta) @ 21:34

[info]krii:
Dārgā ciba, kurā ikviena radība pārstāvēta vismaz pa pārim!

Vai šeit dzīvojas arī kāds viegli apsēsts datu bāžu entuziasts - koderis - vecu dzelžu mīļotājs?

Ir ļoti izaicinoša problēma, ar kuru ierindas IT cilvēki netiek galā, un kas potenciāli var izvērsties apmaksātā sadarbības projektā.

Anyone?
 

(bez virsraksta) @ 21:32

[info]virginia_rabbit:

Esmu karsta kā uguns!
 

(bez virsraksta) @ 21:02

[info]teja:
Non-invasive and non-manipulative touch as primordial relational resource for handling, holding and creating a safe environment, in the respect of individual dignity and self-esteem
 

(bez virsraksta) @ 13:47

[info]lidaka:

Kopsh cukurs ikdienaa praktiski neeskistee viss peern uzkraatais saldeejuma un kanoli svars ir izkusis. Es esmu bijusi tieva savaa dziivee, bet shoreiz esmu tieva iistajaas vietaas un apalja iistajaas vietaas. Es nezinaaju, ka tas ir iespeejams un veel joprojaam esmu paarsteigta skatoties uz sevi spogulii.

Tai pat laikaa nezinu vai jebkad ieprieksh paarstaat kaut ko eest ir bijis tik viegli. Agraak attureeties no saldumiem bija tragjeedija, bet peedeejie paaris meeneshi ir bijushi saliidzinoshi nesaapiigi.

Iisaak sakot, grikji rullz, avokado ir afigjenna labi un brokolji garsho vairaak nekaa jebgad.
 

(bez virsraksta) @ 18:46

[info]virginia_rabbit:
kā man agrāk nebija ienācis prātā iet uz bāru, kamēr E pulciņā.
 

(bez virsraksta) @ 16:35

[info]fjokla:
Es vienkārši guļu gultā, pīpĕju, baroju zaķi ar girosu, ědu te šocenti, te šniceli, te salātus, neko, kas jācep vai palicis pāri, cik tas ir fa nta stiski. Es nopirku dzeltenu auduma maisińu un akrila krāsas, un otas, fonā runā multenes un neviens mani nesauc, un tad es atrubīşos un piecelšos rīt pěcpusdienā,nekur neiešu, nokrāsošu matus moš, novīlĕšu nagus. Kāds šodien esot bijis dusmīgs, ka manis nav, mamma teica, nebūs te nekāda renčika katru dienu, ěd biezpienmaizi un klusě nelaimīgais. Varbūt rīt, varbūt deliğěšu kādu citu, jā, visu sevi krěmos nahuj un maskās.
Ăně, es iepriekš runăju par tiem, kas feisīšos sūta dzejoļus un dala kreklus, plecus un rokas, pai měs visi mākam
 

(bez virsraksta) @ 13:37

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: rūgtumiņš neesošajā dvēselē
Mūzika: Archive - Driving In Nails

šķiet, ka šis ir tas gads, kurā beidzot varētu sākt tērēt visus pēdējo 10 gadu laikā sakrātotos punktus uz dažādām klientu kartēm. to tak nevedīs līdzi.

šito te, kā lai pasaka. rodas sajūta, ka darbs mani trollē trollēšanas pēc. un es te pat nesūdzos par kolēģiem indivīdiem, ar kuru nelaimītēm ikdienā noņemos. nē. [insert a swearword of your choosing here]

also, skatos pa logu, a tur staba galā čuvaks. ok.

pag, vispār laikam kaut kas ar kaķu paiku bija jāatrisina šodien.

*nogurst*
 

(bez virsraksta) @ 13:16

[info]basta:
- jau gadiem gandrīz katru dienu redzamies, bet tikai nesen uzzināju, ka kaimiņš deviņdesmit septītajā kopā ar brāli okeānu pārairēja. Kurls, btw.
- pēc tam kad biju aizmirsis točā telefonu, atcerējos, ka garā ādas mētelī staigājošais kolēģis reiz darba točā aizmirsa pistoli.
 

(bez virsraksta) @ 15:00

[info]fleur:
Latvijas internetveikali mani nogurdina:( Viss ko man vajag ir konkrēta fasona bērnu cimdi. Pirmais veikals - ieliec cimdus grozā, atsakies reģistrēties un tad sāc aizpildīt bezgalīgas ailes ar adresi, reģionu, pasta indeksu, telefonu, faksu utt., tad vēlreiz - tādas pašas ailes zem sadaļas piegādes adrese. Tas viss mani padara niknu, jo es vēlos saņemt Omniva, viss, ko viņiem vajag, ir mans telefons un Omnivas adrese. Pajautāju facebook messinger , priekš kam viņiem tādi dati? Ak, mums tāda mājas lapas uzbūve, rakstiet iekšā vienu burtiņu katrā ailē. Ha, eju pagūglēt, citā veikalā ir mani meklētie cimdi, pie tam pat ideālā sarkanā krāsā un 50c lētāk! Lieliski, nu, gandrīz, samaksāt nevar, jāgaida rēķins. Paiet pusdiena, 2 veikals man atraksta, ka sorrii, bet šo cimdu mums nav!! ZB,eju atpakaļ uz pirmo veikalu, atkal iemetu grozā tos cimdus (jo pirkums nav saglabājies), salieku burtiņus, un bēee.. Jūsu adresei ir jābūt no 3 līdz 128 rakstzīmēm!, un tā katrā ailē pa trīs aaa, done, tadāaa, gaidiet rēķinu!!:((((
Gribu bērnam cimdus, kamēr vēl ziema, plīzz? 50/50 ka šo cimdu arī dzīvē nebūs?

Nr.1 veikals nav sajūsmā par maniem jautājumiem un precizējumiem - Kāds mērķis šai sarakstei?
Ha, bet rēķinu atsūtīt nav laika. Pērc un lasies. Bet pat to nevar. Un jā, man liekas stulba atbilde - tāda mājas lapas struktūra, nu tak samaini vietām! Vispirms pajautā, kāda piegāde un tad ievāc vajadzīgo info.

*nogurst*
 

(bez virsraksta) @ 15:05

[info]virginia_rabbit:

Iepazīstiet! Kaku lācis - mans jaunākais palīgs bērnkopībā:
 

(bez virsraksta) @ 13:32

[info]teja, posting in [info]iztulko:
čau, please fill me in, kas ir izdevīgāk nodokļu ziņā - pašnodarbinātā statuss vai mikrouzņēmums?
ienākumi būs neregulāri un nelieli.
 

Kultūras vērotāja piezīmes. @ 13:30

[info]unpy:
Par kultūru 1925. gadā:

 

(bez virsraksta) @ 13:21

[info]krii:
Ļoti ceru pēc šī Armagedona, kurš mums nākamās divas nedēļas draud aizsaldēt visas ķermeņu atveres, dažus gadus nedzirdēt, ka "...vairs jau ziemas nav tādas kā ulmaņlaikos".
 

(bez virsraksta) @ 12:38

[info]teja:
2.martā atveru corporate speaker lappusi savā dzīvē. sākumā biju reāli nomīzusi, bet tad ieraudzīju, ka runātāju vidū ir Zuarguss un apņirdzos un nolēmu to uztvert kā performanci.
domāju, vai es to daru tikai naudas dēļ, bet nē. pašlaik no sirds visu izbaudu.
mani joprojām interesē organizācijas un komunikācija. un jo īpaši cilvēki un ar viņiem sarunāties.
lai gan daudz labprātāk es ar viņiem būtu dialogā un kopā kaut ko radītu, nekā runātu no skatuves.
 

(bez virsraksta) @ 12:29

[info]deloveja_kundze:
Dons kā Lāčplēsis. hmmm.

''neraudi, kangariņ'' varētu būt skaista dziesma.
 

(bez virsraksta) @ 11:36

[info]teja:
domāju par to, kā atkārtojas attēli un kā tie stāsta par mūsu prātu
piemēram man regulāri atkārtojas šāds: kaut kas ir pārvārījies un zaudējis jēgu.
brīžiem pat dzirdu, ka jau vārās, bet neko nevaru darīt. man vienmēr ir žēl. izcûkoto produktu, piedegušā katla. un ka nav ko ēst.
tikko tā notika ar ideālo eko vegan kakao ar koko sviestu, kanēli, muskatriekstu un kardamonu, ko es vārīju, lai svinētu to, ka neaizgāju uz skolu un skatos gandrīz līdz palodzei piesnigušajā dārzā kā pa ābeli lēkā putniņi
man ir sliktas attiecības ar uguni.
pusdienās gribēju uzvārīt nenormāli garšīgu lēcu putru ar puraviem un dāla garšvielām, bet gadījums ar kakao mani apbēdināja, es zaudēju ticību sev.

es zinu, ka šī dabisko skumju, kas saistītas visticamāk ar mēnešreizēm, piesaistīšana domām ir lēts triks, bet tas ir veids, kādā es ienācu LV literatūrā. tikmēr garīgās veselības uzlabošanai es citiem iesaku atdalīt emocijas no domām. tā ir viena no labākajām lietām, kas ar mani ir notikusi

šobrīd ir tāds garīgais ka prasās 'retrītiņš'. ziema un dejot un domāt ir forši, bet tagad gribētos ieslēgt vasaru, low profile, peldēties, daudz būt ārā.

vispirms iztīrīšu istabu un izkvēpināšu ar palo santo

vēl es gribu būt cits cilvēks - tāds kā šodien. mierīgs un mazliet skumjš, ar atvērtu sirdi un sinhronizējies ar pasaules skaistumu. bet tūlīt jau beigsies īpašās dienas un atgriezīsies parastais trakums. :/
varbūt ka mani glābtu ritalīns bet varbūt ka nekas.
 

I'm not forty! @ 12:14

[info]pzrk:
Mūzika: Lush Classic 2016 - Highlights: youtu.be/Dh23lJsbNy4

Vispārējai dzīves kvalitātes (lasi: garastāvokļa) uzlabošanai esmu sev ieviesis Community rewatch pa vakariem. (Ja pieraksti mani neviļ, tad iepriekšējā piegājienā tiku līdz ceturtās sezonas sākumam, bet tas man neliedz sākt atkal no sākuma, reizēm tāpat daru ar iesāktām un nepabeigtām grāmatām.)

Vārdsakot, vakar skatījos kārtējo sēriju, tiku līdz kārtējam Troy & Abed segmentam (man vispār tie ļoti piedur), līdz vienā brīdī smējos tā, ka meita pārsteigti aizrādīja, ka neesot dzirdējusi mani smejamies. (Gan jau ir dzirdējusi, tikai acīmredzot sen nav bijis.)

Lūk, konkrētais fragments.

Vispār jāsāk pierakstīt kaut kādu rezumējumu par pēdējiem pāris gadiem, jāmēģina saprast, kā es esmu nonācis tur, kur esmu (un kurp doties tālāk).
 

(bez virsraksta) @ 11:31

[info]chimera:
nesen uzzināju, ka jakutijā mašīnu dzinēji tiek darbināti 24/7, jo citādi iedarbināt mašīnu neesot iespējams vispār. uz šī fona ziemas braukšanas beši šajos platuma grādos uzreiz kaut kā nobāl.

pastāstīšu jaunāko aņuku - eju pie mašīnas, konstatēju, ka ir aizsalušas visas durvis, izņemot šofera (principā atkal jau noveicās). raustu, raustu - nekā. nu, neko, darbinu mašīnu, braucu. tieku līdz grāvja viaduktam - hujakš, durvis, mazliet pakusušas, atsprāgst vaļā. salecos uz īpaši bīstama pagrieziena. tumsā. spoki joki.
 

Move along people, nothing to see here (: @ 09:18

Korupcijas skandālu vērotāja piezīmes. @ 10:55

[info]unpy:
Korupcijas skandāli augstākajos varas ešelonos drausmīgi grauj valsts tēlu, ir bezkompromisa cīņa pret valsts neatkarību un viens no hibrīdkara paveidiem, ar ko naidīgās lielvaras cenšas pārņemt varu reģionā, skaidra lieta - http://www.delfi.lv/news/arzemes/izraelas-policija-iesaka-izvirzit-netanjahu-apsudzibas-korupcija.d?id=49742747
 

Facepalm @ 08:16

[info]artis:
Dombrava nesaprot, ka bildes pirmais publikācijas avots ir Associated Press, nevis ziņu sindikātors townhall.com.

http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/vai-informativa-kampana-pret-latviju/

Tas pats stāsts--nav sapratis, ka šādas lapeles publicē visu ar birku "AP Exclusive".

Interesantāki gan ir "reverse DNS" rezultāti, kas liecina par automātisku ģenerāciju un tāpēc ir izpētes vērti.

Update: Papētiju šos it kā nejauši ģenerētos domēnus ar dīvainām ciparu kombinācijām. Izrādās, ka lielākā daļa ir pavisam parastas ASV konservatīvo kristiešu radio stacijas. Acīmredzot, "Salem Interactive Media" viņiem ir pārdevuši ideju par nelielu mājaslapas izveidi. Cipari norāda uz AM vidējo viļņu radio stacijas frekvenci. Pielikumā izveidoju saites, kas ņemtas no Dombravas ļaunās Krievu botu impērijas:

... tālāk ... )
 

Tu reko @ 09:35

[info]vikings:
Starp Krieviju un ASV ir tikai 3,8 km, un 21 stunda.
Tā viš i!
Ļoti patika.

https://en.wikipedia.org/wiki/Diomede_Islands
 

(bez virsraksta) @ 09:32

[info]teja:
bathing in endlesness
 

(bez virsraksta) @ 08:11

[info]missalise:
Šobrīd ir tik daudz informācijas, ka vairs nevar īsti saprast, kur ir patiesība. Man personīgi šķiet aizdomīgi, ka Maligins tik pēkšņi nomira. Un tad pēkšņi uzpeld fotogrāfija, kurā viņš kopā ar Rimšēviču un to krievu ieroču ražotāju. It kā jau ir bijusi sekcija, bet dažkārt neko nevar atrast tāpēc, ja nezina, ko meklēt. Un tad jau nebija nekādu aizdomu par to, ka tā varētu būt vardarbīga nāve. Un ir indes, kuras rada iespaidu, ka tā ir dabīga nāve, kā arī ļoti ātri noārdās. Es izmeklētāju vietā šo tomēr papētītu.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata