Nepabeigtā dienasgrāmata


19. Jūnijs 2019

(bez virsraksta) @ 00:48

[info]iive:
Es pēdējā laikā daudz guļu.
 

(bez virsraksta) @ 00:41

[info]magnolia:
ak, jā...daudz laimes dzimšanas dienā, mammu!
 

(bez virsraksta) @ 00:38

[info]magnolia:
kaķītis visam pa vidam pārtvēra nepieskatītu lavandas-balderjāņu tējas paciņu. :) vārtās.
 

(bez virsraksta) @ 00:27

[info]simamura:
Nesaprot neviens
es pats arī nesaprotu
nav kam pajautāt
viņam ne tik
 

18. Jūnijs 2019

(bez virsraksta) @ 23:40

[info]magnolia:
spēlēju tetri ar traukiem un lietām. kā visu sapakot kastītēs, lai neviens necieš. 17 kvadrātmetri, kaķīts un rītdien paredzēta ārdīšanās atkal. laikam līdz kādiem 2. celšos 6-7. saplēsu stiklu. ārdos jau tagad nejauši. kāpēc viss nevarētu būt mierīgi, vienkārši un saprātīgi.
 

(bez virsraksta) @ 23:33

[info]prtg:
Kāda vēl otrdiena? Jābūt ceturtdienai.
 

(bez virsraksta) @ 23:13

[info]wowow:

This app does not do what I want, I could do the same thing on a note pad for free

Why don't you?
 

(bez virsraksta) @ 23:10

[info]wowow:

Cilvēki no yahoo email adresēm arī ir...jauki.

Sorry, I was on the wrong iPad....I am okay
 

Wandered @ 23:07

[info]wowow:

I am 81 and yet know enough about computers to get by. I was searching for some agreeable site that I could subscribe to to make leases and wandered into looking at your program on a thirty day “free” look. I did not realize that Your site is not what I want.
 

--- @ 22:43

[info]meness_berns:
Cilvēki dalās divās daļās. Tajos, kam viss, ko iemieso klasiskais roks, šķiet derdzīgs un apsmejams. Un tajos, kas pret to, kas populārajā kultūrā notika no apm. 1960 līdz 1980, jūt milzīgu pietāti, jo bez tā mēs šodien nebūtu tie, kas esam. Lūk, priekš otrajiem manā pieticīgajā vērtējumā līdz šim šīgada skaistākais notikums ir šis – https://www.youtube.com/watch?v=bsH4URIWNRE
 

(bez virsraksta) @ 22:38

[info]virginia_rabbit:

pēc 18 vemšanas reizēm Simo: "vai ugunīts paliek par Ausekli?"
 

(bez virsraksta) @ 20:37

[info]virginia_rabbit:
Tags: ,

cik labs tāds liels bērns - E pārnāca no pulciņa un par skolotājas honorāra atlikumu nopirka veikalā mums Evian pudeli, cīsiņus un tējas paciņu, jo tēja ārstējot.
 

(bez virsraksta) @ 18:36

[info]virginia_rabbit:

biju uz Dominu pec soliņa. tikko iesēdināju Simo ritenī, viņš apvēmās. novēma sevi, mani. bet es nezaudeju optimismu, atradu somā krekliņu, noskaloju Simo trotuāra malā, trotuāru arī aplaistīju. braucam tālāk, atcererējos, ka nav wc papīra, piestājām Santā Barbarā, tur baigā rinda, gandrīz sagaidījām savu kārtu, bet Simo sāka korķēt atkal, paspēju izskriet pa durvīm. bwē bwē novēma rensteli, bet apsargs laipns iznesa man preci un pieņēma skaidro naudu. paspējām mājā pat palaist Eiženu uz plenēru.
 

(bez virsraksta) @ 18:36

[info]sirualsirual:
blusas
 

balkona stāstiņi @ 18:19

[info]ravejsledzejs:
skumjais stāsts - Staphanotis... mammas pieskatīšanu nav izturējis. mirst. a piecieta kopš 2013. gada. labi, ka nogriezu zariņu pavasarī. tas, lai arī vēl nav apsakņojies, izskatās dzīvotspējīgs. nu kāpēc mammas brilles uz acīm liek tikai veikalā, ne mājās un nedomā ar savu galvu? bet sūdzas, ka manas "nezāles" aug griezdamās, bet ne puķes?...

labi es saprotu, ka tas ir tā saucamais mūžīgais jautājums no tās pašas sērijas par dzīves jēgu, uz kuru nav atbildes, bet tomēr... kārtējo bezjēdzīgo nāvi redzot...
 

(bez virsraksta) @ 18:21

[info]kinskis:
atgādinu sev, ka man tik ļoti patīk šī dziesma:
https://www.youtube.com/watch?v=azpHw1j4OrM
 

zibini nu sava pūra dibini @ 17:58

[info]barbala:
Poll #21309 kolaivelkmugurā?
Open to: All, results viewable to: All

Ir vienreiz dzīvē jāizvēlas virziens, ja:

View Answers

Latgaļu arheoloģiskais (ir pamatojums pers. izcelsmē)
8 (57.1%)

Suitu etnogrāfiskais, īpašā līgavu (ha!) versija (ir stratēģisks pamatojums, zināmas rakstura un uzvedības iezīmes arī)
6 (42.9%)

 

balkona stāstiņi @ 17:20

[info]ravejsledzejs:
lapputis vairojas. baltblusiņas vairojas. tīklērces vairojas. zirnekļi nevairojas. pērn pieaugušie savus olu dējumus izmētāja - šogad tikai sīkuļi visās malās. mārītes nav manu balkonu atradušas, bet viņām te būtu paradīze zemes virsū - ļapota un barības daudzveidība ij neviens pašas apēst negrib. bet nevienai dievgosniņai paradīzi nevajag...
 

(bez virsraksta) @ 17:15

[info]ravejsledzejs:
feikgļukā rakstīja, ka Nezjānis ir cilvēks, kurš nezina, kur svinēs Jāņus. es iebilstu. Nezjānis ir Jānis, kurš nezina, kur svinēs. cilvēks, kurš nezina, ir Jāņnezinis, bet ezis tādā pašā krāsā ir Jāņnezis. vot!
 

(bez virsraksta) @ 15:56

[info]martcore:
un par kino
nostījos diženā franču režisora bruno dimona kino "jeannette", tas ir mūzikls par žannas d'arkas bērnību un jaunību
domāju, indiešu skatītājiem varētu ļoti patikt kino ar dziesmām un dejām, lai arī viņiem varētu būt vairākas mulsinošas lietas
teiksim, tas, ka dziesmas pārsvarā ir astoņgadīgās žanetes sarunas ar dievu
un dejas bieži vien ir bērnu pogo zem death metāla

zinu, ka par to visu ir ļoti daudz negatīvas kritikas (iespējams, no kristiešu pasaules, kurai žanna ir viens no simboliem, lai arī te režisors drīzāk pasmaida nevis pasmejas par konfesijām)
ko varu teikt, vairāk tāda kinemotagrāfa, kas nelīdzinas nekam citam
 

(bez virsraksta) @ 16:01

[info]beatrixe:
šodien apzaga manu darba vietu. gribu vīru policistu.
 

problēmas ar latviešu pagāniskajiem rituāliem @ 14:22

[info]ierindnieks:
Uz Jāņiem tā kā vajadzētu jaunu linu kreklu, lai es kaut kā ierakstos starp anormāli dārgo arheoloģisko un stilizēto tautastērpu un sudraba sakšu nēsātājiem no vienas puses un pilsētas šampanieša un vīna smalko nianšu un kokteiļkleitu pārzinātājiem no otras puses.

Tātad linu krekls ir zelta vidus ceļš, tu it kā droši vari sniegt roku abiem. Tikai viena problēmiņa ar to linu kreklu ir tāda, ka tas kā likums vienmēr ir kaut kāda tizla fasona un piegriezuma. Ja sievietēm vēl ir iemācījušies uztaisīt kaut kādas stilīgas lina kleitiņas ar kuru var šampi uz jahtas iedzert gan skriet Jāņu naktī rasā peldēties un ļauties pagāniskiem rituāliem, tad linu krekli džekiem ir pagalam tizli. Tie ne tikai ir dārgi, bet arī visbiežāk izskatās pēc pelēka maisa, kurš turklāt vēl īsti neder kā likums rokas ir kaut kādas īsas un pats garš kā tāds jēzus paltraciņš. Labākajā gadījumā var cerēt uz baltu linveida maisveidīgu kreklu.
 

hmmmm @ 14:24

[info]ttp:
interesanta tā latviešu virtuve. karbonāde pa pusšķīvi - pa virsu sīpoli un saldā krējuma siera maisījums, tikpat biezs kā karbonāde.
 

Bio piena produkti @ 13:26

[info]aai, posting in [info]pajautaa:
Kāds varbūt ir vairāk informēts par to, ko Latvijā īsti paģēr "bio" (vai "eko") birka piena produktiem? Cik saprotu, tas gluži nepaģēr, ka tas ir tikai ar bio zāli/sienu barots jeb t.s. "grass-fed"? Ja baro ar bio graudiem utt., tas arī iet zem "bio" birkas, ja? P., Trikātas piena www lapā ir rakstīts "GOVS TIEK BAROTA AR DABĪGU BARĪBU (ZĀLI, SIENU)". Īsāk sakot, man interesē, kuri zīmoli vai saimniecības Latvijā piedāvā teju 100% grass-fed piena produkciju.
 

(bez virsraksta) @ 13:18

[info]chimera:
Mūzika: https://www.youtube.com/watch?v=GUBa1wRxQko
Tags:

turpinot par sievietēm un seksualitāti, autobusa pieturā pretī manam logam šobrīd norisinās lesbian midcore porn. meitenes ir skaistas, blondas un ļoti priecīgas. bet kādu laiciņu pirms tam gar logu aizaulekšoja sieviete zirgā.
 

Sporta sviesta vērotājs @ 13:05

[info]slepkava:
Par to Latvijas vārda nešanu pasaulē ar Brieža palīdzību, gribās nedaudz pasmīkņāt. Nez kuras būtu tās valstis, kurās uzprasot 100 cilvēkiem, kas ir Briedis vismaz viens zinātu, kas tas par čuvaku.
 

sorī, sapņu ieraksts @ 11:32

[info]ululate:
es ļoti reti atceros savus sapņus. bet ja atceros, tad tur ir kāds no šiem scenārijiem:

a)es piedalos kkādā paralēlās dimensijas dzīvē, kur vnk izmanto manus resursus kkādiem man nezināmiem mērķiem. citreiz ir tā, ka uz mani nīgri skatās un saka, kamōn, mums te viss kavējas, jo tevis nebija. tikko pamodos no šāda veida sapņa, viss ķermenis savilkts un notirpis un sajūta kā atgriežoties no tāla ceļojuma. reāls mentālā resursa izmantošanas scenārijs, apmēram - mēs tevi ieslēgsim mūsus aplī un drusku izmantosim, bet pēc tam līdz nākamai reizei vari turpināt savu niecīgo cilvēka apziņas dzīvi.

b)es dzīvoju mājā, kas knapi turas kopā, parasti grīdas ir caurumainas, pašas mājas izteikti šķības un sagāzušās, lai iekļūtu mājā ir jākāpj pa šaubīgām kāpnēm vai jālien caur tuneļiem un lūkām, to visu pavada nepārejoša wtf sajūta, bet kā jau sapnī nav īsti iespējams saprast, tieši kas ir par vainu un kas nav kārtībā.

c)es lidoju lidmašīnā, kas savu rūtu izvēlas caur pilsētu, mēs lidojam zem tiltiem, gar mašīnām un cilvēkiem, t.i., piedalamies parastā satiksmē, tikai es esmu lidmašīnā

d)manas kontaktlēcas ir tik lielas kā pusdienu šķīvji un man viņas ir jādabon acīs, balansēju uz pirksta tādu milzu ļurekli un mēģinu iebīdīt acī, šis ir reāls pain in the ass un ir atvieglojoši pamosties
 

(bez virsraksta) @ 10:45

[info]fleur:
Tā kā man sāp, es esmu kašķīga. Un mani atkal kaitina "mazie LV uzņēmēji", jei bogu.
Nu bet ka ir loģikas problēmas, tā vietā lai uzreiz sniegtu visu info, mums jau otro dienu ir sarakste, bet viss ko vēlos saprast, vai es iepakojumu (nevis gala produktu), varēšu iebāzt bagāžniekā.
Es varētu sākt sniegt konsultācijas talantīgajiem mājražotājiem, kā komunicēt un kādu info jau laicīgi sagatavot. Nu bet nav jau grūti tak pašam. Tāpat man neviens par to nevarēs samaksāt.
 

(bez virsraksta) @ 10:37

[info]virginia_rabbit:

kad smašīnists gandrīz nobrauc aklo uz pārejas un vēl metas viņam virsū ar dūrēm: http://carfree.fr/index.php/2019/06/18/il-y-a-quelque-chose-qui-ne-tourne-pas-rond-au-royaume-du-tout-voiture/
mēs gan neesam aklie, bet vienu dienu tāds kretīns apstājās 30 cm no pārejas, pār kuru es lēnām stūmos, cerībā, ka mūs laiž. norādīju ar žestu, ka šeit ir pāreja, un viņš izleca no auto [un biksēm] un sāk aurot, ka izsauks policiju, jo es nevelku spilgtu apģēru [bija saulains dienas vidus]. pats labākais visā bija tas, ka blakus sēdeklī sēdēja skolasbiedrene, kas pēc brīža atskrūvēja logu un teica "bet viņš parasti laiž, ko tu viņam piesienies"
 

(bez virsraksta) @ 10:35

[info]fleur:
Izdomāju, šoreiz siešu jāņu sieru
 

(bez virsraksta) @ 10:29

[info]au:
ak, kādas jēru naktis piedzīvojām, ēda pat divas reizes, cēlās vēl biežāk, čīkstēja un pīkstēja pa miegam, cilāja kājas, staipīja dibenu, līdz vakar no rīta, savā piecu mēnešu jubilejā tad nu beidzot apvēlās. visu dienu brēca un ķērca, jo nesanāca atkārtot, līdz vakarā - arī otru reizi.

šīs pirmās cīņas ir visgrūtākās un arī visaizkustinošākās.

(Ūpim es "mācīju" velties - liku uz vēdera, stiepu rociņas uz sāniem, visādīgi stimulēju. Āpsi es pilnībā neaiztiku, ne uz vēdera liku, ne kā citādi "palīdzēju" vai rosināju. rezultāts - apvelšanās ar vienas nedēļas starpību Āpsim "par sliktu", bet viņš vispār visu, ja neskaita zobus, dara nedaudz vēlāk par brāli, tā kā tas neskaitās. tātad - principā vienlaicīga velšanās. vēlreiz pārliecinos, ka vecāki var darīt, ko un kā viņi grib, tiem bērniem jau ir savs plāns un savas darīšanas, un viņi paši labāk zina)
 

(bez virsraksta) @ 10:20

[info]beatrixe:
bijām laukos. mani aizkūkoja. ar īsu -ku, kapos, bez naudas un neēdušu.
 

(bez virsraksta) @ 10:15

[info]anonymous:
Šorīt pamodos nosalis. Cēlos un no skapja vilku laukā tur jau pirms kāda laika nobāzto segu.
 

--- @ 09:42

[info]meness_berns:
Atkal drusku reklāmas spama šim rītam. Visi kliedz – tūlīt būs nākamā krīze, tūlīt būs nākamā krīze. Te ir stāstiņš, kura būtība ir – ne vella, jo latvieši ir tādi mudaki, ka pat nespēj uzkačāt sev nākamo krīzi.

https://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/krizes-retas-nedzist-meklejot-majokli-speja-aiznemties-augstaka-neka-velme-uznemties-saistibas.d?id=51188039
 

(bez virsraksta) @ 09:36

[info]honeybee:
Kāpēc beigtas mušas tik bieži (vienmēr?) ir ar kājām uz augšu?
 

(bez virsraksta) @ 07:19

[info]chimera:
bet, turpinot par m., tikko saņēmu no viņa ziņu. kafenē, kur viņš rīta pusē laimīgā vientulībā strādā rīta maiņu, esot ievaļījusi pilnīgi piedzērusies beibe un paģērējusi, lai ielaiž viņu kaut kur, nezinu kur. saņēmusi atteikumu, atteikusi, ka tāpat viņu mīl un metusies viņam ap kaklu. būs cilvēkam mācība aizslēgt durvis (ziņa beidzas ar vārdiem "piedzērusies sieviete ir briesmīgāka par bomzi") ^^
 

(bez virsraksta) @ 07:11

[info]chimera:
turpinot par augstprātīgo, nesen teicu m., nez kā tas nākas, ka sievietes, sasniedzot Noteiktu Vecumu, metas atklāt savu seksualitāti vēderejās (kuru popularitāti latvijā es ar grūtībām mēģinu izprast (droši vien tāpēc, ka ne sūda negribu atklāt savu seksualitāti)). uz ko m. man atteica, ka es kļūdos, un ar Noteiktu Vecumu tam nav sakara, jo koncerta pirmajā pusē, kur bija vienas vienīgas vēderdejas, esot tikuši pārstāvēti visi vecumi, sākot no 10 gadiem (ko es neredzēju, jo pacietīgi gaidīju, kamēr man sapīs visas bizes).

par piedalīšanos koncertā es, protams, ilgi vaikstījos un bubināju pie sevis, ka vot kačalkā gan es eju tāpat un neviens neprasa, lai es pumpējos vai taisu presītes publiski par prieku draugiem un radiem, un kāpēc mēs vnk nevaram dejot savā pagrabā, bet beigās tak pavilkos! un, protams, ka tas ir sabantujčiks savējiem, bet nu dzīve vispār ir sabantujčiks savējiem.
 

(bez virsraksta) @ 06:57

[info]chimera:
ieilgušais indiešu uzlidojums feisbukā, protams, ir amizants. zin kā, atstāj pie deju indieša vienu komentu=1 friend request no kāda nepazīstama prakeša vai sunila, divus komentus=2 friend request, utt, tāda vienkārša aritmētika. neapstiprinu ne tāpēc, ka indieši, bet tāpēc, ka vispār neapstiprinu svešos (cibiņi ir izņēmums). also, nedomāju, ka viņi man sūtītu dikpikus (jorojām uzskatu, ka man ir cita veida karma), bet gan jau kāds rakstītu, cik skaista es esmu utml šņagu, un vai manai lol pašapziņai vajag tik lētu boostu (līdzīgi kā uztvert nopietni uzrunāšanu uz ielas vai, nezinu, tramvajā). bet nu esmu sapratusi, kā notiek tas, kā neatceros kuras cibiņas radiniecei, kura feisbukā bija savākusi 500 indiešu draugus, un no kuras tāpēc gribēja šķirties vīrs. to ir reāli vienkārši dabūt gatavu.

pārlasīju, izklausās šausmīgi augstprātīgi. bet nu nekrāsoties ikdienā arī ir augstprātīgi. srsly, kad redzu tādas pašas pelēkās peles kā sevi, es raugos uz viņām ar lielām aizdomām, jo nojaušu, kāda šausmonīga augstprātība tur patiesībā slēpjas.
 

(bez virsraksta) @ 02:42

[info]dooora:
dienas jaunvārds:
rancorous
mnem.: rancid heart/cors; a heart that's run its course and cannot even rebeep the chorus
lit.: pagiežingas, piktas
est.: tige, vimmas, vihkav
 

artificial intelligence is mostly human @ 01:42

[info]dooora:
že nesē kwā

89. gads.
Čomskis tur visu pa ģēlu glagōļī, neraugoties uz to, ka techniski viņš ir Homskis.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata