Nepabeigtā dienasgrāmata


26. Jūnijs 2016

(bez virsraksta) @ 09:16

[info]aizliegts_v:
Jāņu rītā uz paģirām radās jautājums, un kā tagad ar ES oficiālo angļu valodu? Varbūt sāksies zelta laiki franču tulkiem?
 

(bez virsraksta) @ 06:15

[info]virginia_rabbit:

mazliet pēc 4, tikko kā uzausa saule, uzlikām plecos somas, es ievīstīju sedziņā Sivēnu, I paņēma uz rokām vēl aizmigušo Ēzeli, un aizgājām uz pirmo autobusu. tūlīt būsim jau pusceļā.

(esmu drusku apdegusi, knišļu, blusu, dunduru, odu dāsni sakosta, gulējusi raustītas divas stundas. lasu Baltvilka balvai izvirzītos fentezī, kur nāves soģi klapē galvenos varoņus ar pātagām; diezgan tripīgi; neko sarežģītāku šajā prāta stāvoklī neuztvertu)
 

25. Jūnijs 2016

les gou @ 22:42

[info]dooora:
do some things & go to sleepey, li'l thing.

atcerējos Tedu trešajā uz .lv atvilkšanas reizē.
sēžam jaunatklātajā Pulkvedī un uz Signes izsniegtās salFêtes tulkoju viņa iepazīšanās tekstu.
Labdien.
Mani sauc Auglība.
Vien manas labās rokas kreisā īkšķa pieskāriens darīs Tevi grūtu.
Ja vaig vieglāk, sazinies ar
Jāni

ļeigo!

skā, slou
 

(bez virsraksta) @ 21:47

[info]divi_g:

Skatoties "Pie galantās vāverītes", atminos tos laikus 90.gadu 1.pusē, kad Nacionālais un Daile masveidā iestudēja vairāk vai mazāk stulbas 30.gadu komēdijas, kādēļ ar muteri nospriedām, ka mums šamo abonementi vairāk nav vajadzīgi. Toreizējo lēmumu sāku bik nožēlot tikai pirms dažiem gadiem.

Šī konkrētā izrāde nav diez ko jēdzīga, lai gan ir starp labākajām no tālaika krājuma; bet tie aktieri, tie aktieri! :))) Tik jauns Āboliņš vien ir ko vērts, par Martinsoni un Ozoliņu nerunājot :)))

P.S. "Pazūdi ātrāk nekā citām reizēm!" :D
 

(bez virsraksta) @ 21:45

[info]martcore:
šim eiročempionātam ir savdabīgi varoņi - štangas, autogoli un vils grigss
 

(bez virsraksta) @ 20:38

[info]putnelis, posting in [info]pajautaa:
Man ir kaudze ar fotogrfijām ko izdrukāt un kaudze fotopapīra. Es ss.lv pameklēšu cenas ziņā pievilcīgu printeri, bet pēc kādiem parametriem meklēt?
 

(bez virsraksta) @ 18:46

[info]rasbainieks:
nu tā, izskatīgākais futbolists visā turnīrā ir ārā
 

(bez virsraksta) @ 18:11

[info]honeybee:
Lasu "Jūgenda pasāžu" un nevaru saprast, čozanah, vai tad vispār nevar rakstīt latviešu detektīvu, kurā nav debīla seksisma? Nu ajmīn kas tā par modi, ka ikviens romāna varonis, ieraugot savā apkārtnē sievieti, izmurkšķ kaut kādu bezgala dziļdomīgu frāzi par to, ka "sievietes ir tādas/šitādas" vai "sievietēm jau vajag", it kā "sieviete" būtu apzīmējums komplicētām, bet pilnībā prognozējamām un pēc vienas štances darinātām mašīnām.

Kas mums vēl tur mūsdienās detektīvus rakstīja? Kāds ir lasījis Daci Judinu? (Vai man pašai viss būs jādara? *dramatisks žests*)

/visādi citādi detektīvs kindof lasāms, mani gan tā pusfilozofiskā daļa necepī, bet tā jau ir gaumes lieta. Bet Ešots ir kruts.
 

Cik maksaa uzlikt kapu plaaksni? @ 17:48

[info]rindra, posting in [info]pajautaa:
Sveiki!

Varbuut kaads zina bez ilgas mekleeshanas, cik aptuveni maksaa nopirkt un uzlikt kapu plaaksni? Kopinjaa apglabaati triis cilveeki - tad jau droshi vien vajag videeju/lielu plaaksni, lai var sarakstiit visus triis vaardus un datumus. Bez nekaadiem rotaajumiem, no vienkaarsha materiaala (graniita?), apmales nevajag. Kapi Sarkandaugavaa - varbuut varat kaadu uznjeemumu ieteikt...

Paldies.
 

(bez virsraksta) @ 16:44

[info]martcore:
bļā, šakiri!
 

(bez virsraksta) @ 15:03

[info]rasbainieks:
starp citu, auksti novērtēju, kā liktenis izlēma man paziņot par breksi
jāņu rītā pamostoties, telefona lokskrīnā mani gaidīja šāds bila beilija tvīts:
Sometimes only the Pistols will do 'There's no future, in England's dreaming. No fu-ture..No fu-ture..No fu-ture for you!'
(jūzerpikčai klāt vēl viens levelis)
 

(bez virsraksta) @ 14:40

[info]virginia_rabbit:
izskatās, ka manos FB lokos nav neviena idiota
 

(bez virsraksta) @ 14:07

[info]virginia_rabbit:
Tags:

vecāmāte izžāvēja dažus izmazgātos papīra šķīvjus

 

(bez virsraksta) @ 13:51

[info]virginia_rabbit:
Tags:

mēs šajā pludmalē esam vietējie. mēs un Lāči esam te paliekam visilgākos periodus. bēbīts guļ ēnā, E mierīgi sēž pļenčkā, es lasu, I ēd fujeti. visi citi, kas te ap Jāņiem sabraukuši, tikai uz stundu atnāk ar mērķi apslacīties un aiziet. ap 12 katru dienu atnāk pusmūža resnuļu bariņš, kas laikam ciemojas pie kāda otrpus šosejai. bet mēs te dzīvojam (jo pagalmā ir tveice un drausmīgi daudz visādu kukaiņu)
 

*** @ 13:17

[info]unpy:
Kad runcim nav ko darīt, viņš laiza pautus, kad visa veida pūdeļu frizieriem darāmā aptrūkstās, šie metas brexitu apspriest.
 

(bez virsraksta) @ 12:20

[info]aizliegts_v:
Šādam laikam daži darbi ir kā radīti. Ledusskapja atkausēšana, piemēram.
 

(bez virsraksta) @ 09:30

[info]fjokla:
man šitā ir bijis divreiz, nezinu kā to sauc, betē tāds, muzikālā un vizuālā saiešana kopā tik perfektā kombinācijā, ka tev aiz skaistuma tā iedur saulespinumā,ka saskrien asaras un gribas izvelties no mašīnas baranciņā un kaukt nebalsī, tas pirmais bija tad, kad kopā ar piafas non, je ne regrette rien, aiz ceļa līkuma iznira Pasienes baznīca, atagad, nupat vakar, kad salīdām tādi priecīgi un smirdīgi mašīnā un uzreiz pielipām pie sēdekļiem un lēnām čunčinājām pa ceļu, kur rudzi no abām pusēm, kas šūpinājas un ta, hujakts, un zāle ar bišu spietu (ja nu kāds vēl nezin), un vai man dieniņ, ka tiešām tūlīt nomiršu. Kāds zin to pēteri, to dragūnu? ir lecīgs? ja nav lecīgs, nododiet, celuju vaši ručki, vīrietim taisni šitā ir jāskan, kā tu skani
 

(bez virsraksta) @ 11:18

[info]starro:
Domājat, ka lielākie jāņu laika izaicinājumi ir dīlošana ar paģirainiem jāņa bērniem? Cīņa ar odiem? Laikapstākļu zīlēšana? Uzkodu un dzeramā organizēšana? Kompānijas izvēle? Satura piepildīšana? Miegā režīms?
Nekā. Grūtākais ir no ausmas līdz rietam bērniņam ar cepurīti pakaļ visu laiku skraidīt!
 

(bez virsraksta) @ 11:07

[info]chimera:
brexita sakarā man ļ. patīk, ka visi ir priecīgi. priecīgs ir sikbojs, kas svin iluminātu sakāvi. priecīgi ir vecmīlgrāvieši un viņiem līdzīgie, kas posto ģifkas ar misteru bīnu, kas visiem rāda fakus, un "nu tik būs (pizģec eu)". priecīgi ir tie, kas reposto ziņas par britiem, kas wtf'kā gūglo, kur tagad iekūlušies, un par krītošu mārciņu, un "nu tik būs (pizģec uk)". priecīgi ir sprīdīšu nīdēji/skauģi (mazāk priecīgi ir sprīdīši paši, bet nu kamōn, konclāģeri viņiem nedraud).

brīžiem tas prieks atgādina ballīti, kurā kāds no viesiem pievēma lustru un sasita vāzi, un uzreiz ir inčīgi, visiem ir par ko runāt, turklāt pats galvenais - šis viesis nebiji tu!

(viss, protams, var būt pavisam, pavisam slikti (visiem vai dažiem), betē, kuru tas uztrauc, karstā saulītē sēžot)
 

no tvitera @ 09:36

[info]martcore:
отстойная у нас планета. ни магии, ни вампиров, ни пришельцев, ни летающих кабачков. 2 из 10, в общем. два балла чисто за графику накинул.
 

(bez virsraksta) @ 08:29

[info]jojo:
un ceru, ka karstuma vilnis latvijā līdz nākamnedēļas beigām nepāries. gribu peldēties gaujā.
 

(bez virsraksta) @ 08:18

[info]jojo:
par vakardienu - darbā mierīgi, pa virsu lielbritānijas balsojumam beļģu ģenerālstreiks, daudzi strādāja no mājām. mana britu izcelsmes priekšniece un pārējie institūciju briti staigāja saraudātām acīm, saprotu viņus. izlasiju kaudzi ar runām, relīsēm, jautājumiem un atbildēm un pat dažus akadēmiskos rakstus, jūtos labi sagatavojusies jebkurai cibas diskusijai. pēcpusdienā fredrika sasauca visus kopā darba ēdnīcā (kura nestrādāja - ģenerālstreiks) un visi kolektīvi applaudējām britu ieguldījumam. izskatījās, ka fredrika savējo paziņojumu bija pati rakstījusi, junkera paziņojums komisijas darbiniekiem bija rūpīgāk izstrādāts un sirsnīgāks, nomierināja strādājošos, ka viņi savu dalībvalstu piederību ir atstājuši aiz durvīm, un, ka šeit mēs visi esam ierēdņi, kuri strādā priekš eiropas iedzīvotājiem. paskatījos junkera paziņojumu žurnālistiem un jautājumu - atbilžu sesiju, pēc britu žurnālista jautājuma vai šis ir eiropas savienības sabrukuma sākums, junkers pagriezās un izgāja - āksts paliek āksts. bet tad, mīļie, tas ir kompromisa komisijas priekšsēdētājs, ja atceraties, un tieši tik vājš, lai dalībvalstis justos droši, ka viņu suverenitāte netiks apdraudēta.
tā apmēram.

viss cits labi, gaidu atvaļinājumu. vakar iepirkos kaudzi grāmatu, vajadzētu sakārtot māju, bet tad jau redzēs, uz kuru pusi šodien vējš nesīs.

pagājušā nedēļa bija ļoti ļoti laba, atsāku rakstit rīta lapas, paldies, annuška.

upd. junkers pateica nē, pagriezās un izgāja - āksts šā kā tā, bet mazāks, ja tas ko maina.
 

(bez virsraksta) @ 07:21

[info]krii:
Mazliet satrūkties no klusā pakšķa, ar kādu uz parketa nokrīt plaukstošo magoņu kauslapiņas.
 

24. Jūnijs 2016

par seriāliem @ 23:03

[info]martcore:
nezinu, kā jūs, bet es ļoti gaidu šo
vinonas raideres novecošana ir vēl tas nazis sirdī, taču nāksies to pārdzīvot, citas izvēles nav
 

(bez virsraksta) @ 21:15

[info]ripp:
Šie ir bijuši vieni no skaistākajiem jāņiem, ko esmu piedzīvojusi. Plus teju īsta burvestība. Tieši tajā gadā, kad biju nolēmusi, ka nākošos jāņus gribu pie jūras (tas bija uzreiz pēc pagājušajiem jāņiem), nelīst. Un ir labs laiks.
Desmitiem ugunskuru gar jūras krastu. Tas ir TIK skaisti. Plus laba kompānija, kas tika galā pati ar sevi tieši pareizajā manierē :)
 

(bez virsraksta) @ 21:12

[info]prtg:
In Rainbows
 

The weightlessness of swimming in open places @ 20:13

[info]deloveja_kundze:

Pirmais plecu sarkanums šogad, pamazām atgūstu krāsu, kas nav viegls pelēkums sejā.
Mati viegli lokaini un visu laiku slapji no peldēšanās. Un sejā atgriežas tāds kā maigums. Vasaras maģija.
Es šorīt peldēju pilnīgi tukšā karjerā, kur apkārt bija lieli koki un mežs ar mūžības noskaņu, un kaut kādā brīdī sirds sāka ļoti dauzīties, un es pēkšņi sajutu savu stiprumu, savu spēku kaulos, vai kā lai to precīzāk apraksta. Sajutu, ka i can deal with shit, and the world doesn't overwhelm me anymore. Saulgriežu maģija.
Un tad, protams, ir arī tas, ka jāļaujas tā justies arī ikdienā, ne tikai maģiskos rītos un rituālistiskās naktīs.
 

Siet sieru @ 19:13

[info]spuldziite, posting in [info]pajautaa:
Tags:

Stundu stāvu maisīdama
Nerec mans Jāņu siers..

Kur problēma, ka nekādas sūkalas nedalās (par karstu, par aukstu, karote nav no īstā koka?)
un
kā glābt visu pasākumu? (pacietība? Citrona sula? Alus?)
 

(bez virsraksta) @ 19:34

[info]divi_g:
Incanti, kādēļ "Marlēnā" amerikāņu karavīri nēsā kaut ko, kas baigi izskatās pēc padomju M-36 ķiverēm vai ļoti brīvas štālhelma interpretācijas, taču toč ne pēc M1.
 

(bez virsraksta) @ 17:37

(bez virsraksta) @ 19:33

[info]rasbainieks:
mēs jāņos taisījām lidmašīnītes no visa, kas bija papīru miskastē, un lidinājām ugunskurā
apm. ņurd
 

(bez virsraksta) @ 17:32

[info]martcore:
visā šajā pasākumā es gribētu būt kopā ar šiem cilvēkiem
https://www.youtube.com/watch?v=JAAbuGX-qEY
 

(bez virsraksta) @ 17:10

[info]virginia_rabbit:
Tags:

roku skalojamajā toverī un vanniņā, kas paredzēta sejas mazgāšanai, vectēvs ielējis amonjaka ūdeni, ko vecāmāte bija sagatvojusi sīpolu laistīšanai.
 

vēl par emocionālām patiesībām @ 15:54

[info]liljabrik:
So, what is essential is to see that one is confused and not try to escape from it, not try to find explanations for it; be passively, choicelessly, aware. And then you will see that quite a different action springs from that passive awareness, because if you make an effort to clarify the state of confusion, what you create will still be confused. But, if you are aware of yourself, choicelessly, passively aware, then that confusion unfolds and fades away.

You will see, if you will experiment with this, and it will not take a long period of time, because time is not involved in it at all, that clarification comes into being.

- Krishnamurti,
Collected Works, Vol. V,359
 

(bez virsraksta) @ 15:48

brexits @ 15:34

(bez virsraksta) @ 15:30

[info]liljabrik:
cik gadu vecumā un kā jūs saviem dēliem mācat, piem., ka nedrīkst izvarot?
 

(bez virsraksta) @ 16:17

[info]f:

nemaz nav nekas pretī pašiverēties pa āru, bet negribas darīt neko saulē, jo, well, hmm, saule?
tāpēc - preacher, preach!
dominiks kūpers man vienmēr paticis.
 

d2 @ 14:27

[info]martcore:
tāpat diablo 2 solo atsvaidzināju zināšanas par assasinu, viss izrādījās negaidīti viegli un vienkārši
templaročka (es nevarēšu laikam nekad vairs atkratīties no dotas psiholoģijas) ir ļoti kļovs čars ar saviem charge up skilliem, teiksim, fire fists pirmais sitiens pa dajebko, otrais uz rādiusu, trešais pa resnāko pretinieku, un tas viss vienā sekundē, prikoļna ļoti. tiger clawam ir savādāk 100, 200, 300 attack procenti
kā zināms, sinai viss ir atkarīgs no ķepām, it sevišķi ja spēlē ar dubultķepām un bez vairoga. ir labas ķepas - labs asassins. nav labu ķepu - slikts asassins ar zemu killreitu. tas, kā izkrīt.

man sākumā izkrita divas kataras ar 7 punktiem poisonā for 3 seconds, plus vēl gredzens ar +6 indē. spēlēt ar 20 punktiem poisonā kļuva pavisam aizraujoši. nav vairs nepieciešams nevienu tieši piebeigt, vnk pieskrien, iesit un skrien tālāk - gandrīz jebkas nomirst no indes pēc sekundes

aizsardzība, protams, sinai nav nekāda, vairoga nav, ir skills ar vienu punktu uz bloķēšanu (laikam 27%?), bet pēc idejas mani būtu jāzamočī visiem, kam nav slinkums, pretiniekiem ar lokiem, teiksim, ja tu stāvi uz vietas. taču ir viens moments. sina ir viens no personāžiem, kas ļoti, ļoti daudz liek savā dexā (līdz 120, ne dēļ aizsardzības, bet dēļ tām pašām ķepām), kā rezultātā es no pudeles atdzēros tikai divreiz un abas pret bosiem, ir ļoti grūti iefigačīt personāžam, kas tāpat atrodas zem permanenta speed bursta, plus vēl sāk skriet, plus vēl ar dex kaut kādu 60. būtībā mani var tikai frīzot (ko arī spēle dažreiz cenšas darīt), bet es pastāvēšu, atdzeršos, iziešu no frīza, un tad visiem viņiem paliks ļoti slikti

kaut kā tā
 

(bez virsraksta) @ 15:34


Nepabeigtā dienasgrāmata