Nepabeigtā dienasgrāmata


30. Septembris 2020

(bez virsraksta) @ 14:30

[info]missalise:
Tags: ,

Man klusībā ļoti, ļoti, ļoti patīk māksla. Laikam jau tā ir patikusi arī manai mammai, jo no kurienes tad mūsu mājās būtu uzradušās dažādas grāmatas par mākslu.

Reizēm - kad gribu nomierināties vai vienkārši uzlabot garastāvokli, es mēdzu pasērfot un papētīt dažādus mākslas darbus šajā vietnē - https://www.wga.hu/index1.html .
 

(bez virsraksta) @ 13:40

[info]f:
sataisīju savā jaunajā termokrūzē kārtīgu porciju kafiju ar pienu.
aizmirsu mājās uz galda.
 

(bez virsraksta) @ 12:48

[info]slepkava:
Šāds serviss man patīk. Higēniste atsūta īsziņu, ka pirms pusgada esmu veicis zobu higēnu.
 

Aizkruklē @ 10:29

[info]toadbeauty:
Čau!
Ja nu kādam gribas zināt, kā man iet, tad - NORMĀLI!
Sīkāk skat šeit:
https://youtu.be/8s7nWwaCLYM
 

(bez virsraksta) @ 09:20

[info]f:
izrādās, huawei vairs neatbalsta google play, līdz ar to esmu baigi forši aplauzusi sevi. tā ir, kad neveic izpētes darbu, bļin.
 

4. diena bez tabakas @ 08:30

[info]kants:
Garastāvoklis:: viktors
Mūzika: McLean american pie

mēs visi mirsim, bet es labāk resna nekā smirdīga
 

29. Septembris 2020

(bez virsraksta) @ 22:23

[info]magnolia:
ciba ir kļuvusi tāda, kurā vairs nevar brīvā plūsmā rakstīt, kas ienāk prātā un sajūtās. tad nu rodas jautājums..vai jēga rakstīt cibā?
 

(bez virsraksta) @ 21:32

(bez virsraksta) @ 20:51

[info]usne:
atsvešinātība ir mana drošā vieta.
 

(bez virsraksta) @ 20:30

[info]usne:
nenormāli besī, ka valsts labklājību mēra pēc IKP
IKP ir patēriņš, faking patēriņš uz planētas, kur tūlīt beigsies resursi.
 

(bez virsraksta) @ 19:30

[info]martcore:
par aktuālo kovida apakarošanas politiku runājot
kā samērā nesenais bbc one radio klausītājs es varu teikt, ka īpaši nesaskatu uk nekādu histēriju
kopsummā viņi ik pa laikam saka - stay safe, wash your hands, don't do anything stupid

un tie ir labi padomi, it sevišķi, ja jums ir gadi trīs-pieci
kaut arī neviens tāpat nemazgā rokas, uzskata, ka dzīve bez dendžera ir garlaicīga, un konfesionāli aizstāv savas tiesības vispasaules idiotijas rangā
savādāk orvels un kafka
 

(bez virsraksta) @ 19:12

[info]martcore:
atceros, ka kaut kad bērnībā rīgā sāku tiešām kaifot no neona

 

(bez virsraksta) @ 18:23

[info]virginia_rabbit:

Simoniņš jau no bēbja vecuma dievina elektrību - vadus, slēdžus, plazmas lampu. Vēl visus burtus neprata izrunāt, jau bija ekektība. vienmēr vajag mantu, kas ir elektriska, dakterim prasa, vai elektrizēs sirdi. savukārt elektriskā ģitāra vienkārši lauž sirdi. nu lūk, un tagad viņš uzzināja par Tesla Coil un ir vienkārši nohipnotizēts

https://youtu.be/-b5B-9aCAeE
 

'ttakes a fcukload of toos to tangō @ 16:42

(bez virsraksta) @ 14:01

[info]kakjux:
Tags: ,

another gig for ballītes orgkomitejas vajadzībām:
https://youtu.be/_uhq447z7OU
 

(bez virsraksta) @ 12:54

[info]slepkava:
Pēc Dombura intervijas ar Zuzānu es konstatēju, ka Latvijā ir cilvēki, kas neatcers, kur viņiem gadījušies aptuveni 100 miljoni eiro, par ko sākumā tika iepirkts azartspēļu bizness. Man ar gadās ik pa laikam šo to aizmirst...varbūt jāiet parakāties skapī un ar atradīšu 100 miljonus.
 

(bez virsraksta) @ 11:38

[info]dienasgramata, posting in [info]iztulko:
kā jūs tulkotu "распиздай"?
 

(bez virsraksta) @ 11:20

[info]dienasgramata:
DELFI: 'Liepāja' izkārto Dodo elegantu vārtu guvumu 'škērītē'

KO?
 

(bez virsraksta) @ 10:10

[info]missalise:
Kad ieraugu kādu dzīvokļa sludinājumu, kura iekārtojums, šķiet, ir aizgūts no kāda iepriekšējā gadismta pils, vienmēr aizdomājos - kur rodas tās mūsu personīgās izpratnes par to, kas mums patīk - https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/yugla/glmmo.html .
 

(bez virsraksta) @ 00:38

[info]virginia_rabbit:
es sāku iemīlēt poēmas
 

28. Septembris 2020

katram sižetam pa pavadījumam @ 23:21

[info]barbala:
Taisni vai nezinu, kā gan ir iespējams lasīt vai klausīties ziņas par Kalnu Karabahu, ja ausīs vai fonā neskan šis .
 

(bez virsraksta) @ 20:57

[info]ld, posting in [info]pajautaa:
Nespēju pati iztulkot tāpēc griežos pie ekspertiem. Kā angliski (vai vāciski) iztulkot sulīgo apzīmējumu "briļļainā kobra"?
 

atmiņa ir maziņa tā kā kalnu kaziņa @ 20:49

[info]viipsna:
Mans pirmklasnieks saņēmis pirmo piezīmi.
"Nav lasījis," tā raksta skolotāja pie mājasdarba, kurā cita starpā bija jāizlasa mazs, rindkopu garš teksts par Rīnas ģimeni. Kurai brāļi Dāvis un mazais Tenis.
Kā es zinu, par ko bija šis teksts? Jo es klausījos, kā pirmklasieks TO LASĪJA man priekšā.
Izrādās, skolotāja pavaicāja, vai ir lasījis, un viņš esot aizmirsis, ka bija gan.
Bet, kad es pavaicāju, par ko bija tas lasāmais, ko viņš bija aizmirsis, viņš atcerējās lieliski gan Rīnu, gan vislabāko brālīti Teni.
 

(bez virsraksta) @ 18:29

[info]virginia_rabbit:
Tags: ,

e: mums ētikā teica, ka izpalīdzēt var tikai citiem. bet es teicu, ka mana mamma teica, ka var izpalīdzēt sev.
 

(bez virsraksta) @ 16:15

[info]prtg:
Pērkot Rimi D vitamīnu, paskatījos blakus, un atcerējos, ka ir tada lieta kā validols. Uzdzīvojam!
 

(bez virsraksta) @ 19:51

[info]morraa:
Ekh... Saņēmu zvanu no mātes, viņas dzīvesbiedrs jūtoties pavisam švaki un ir visas SARS-2 pazīmes. Uz slimnīcu neejot, jo ir jālieto sab. transports.
Pašai nekas nav. Zinot viņas švako veselību ir zināms uztraukums.
 

(bez virsraksta) @ 17:09

[info]morraa:
Šeit man būs jāsaka, ka dzīvoju ļoti labā vietā. Tik labā, ka kad par to saki draugu lokā, visi saka "o-o-o" un domās uzštancē "biezais" uzlīmi.
Ar "biezumu" (vai tas joprojām ir vārds?) tam nav nekāda sakara, bet savulaik paveicās atrast dzīvokli centrā ar terasi. Tas ir, jā, man ir pilnīgi privāts zemes gabals ar kokiem, augiem un jebko pilnīgi, kas Tokijas centrā parasti ir tikai ļoti, ļoti dārgām mājām.

Māja pavisam nebija dārga. Vienīgais iemesls kāpēc es dabūju to terasi rokā ir tāds, ka viņa bija nožēlojamā stāvoklī iebraucot, tas ir, tas bija vairāk kā mīnuss, un otrā lieta bija tāda, ka iepriekš dzīvoklī mitinājās ķīniešu ģimene, kas automātiski vietu padara par nolādētu, netīru, aplipinātu ar visbriesmīgākajiem vīrusiem un japāņa necienīgu. Man pret ķīniešiem nav nekas pilnīgi, tāpēc priecīgs iebraucu iekšā. Trešais mīnuss bija vairāku logu esamība. Tas ir paradokss, bet jā, tokijieši ienīst logus. Ja mājai ir logi, tad tas ir privātuma drauds, ļaunā saule, ļaunā gaisma, sniegbaltās ādas drauds un mūsdienīguma trūkums kā tāds, jo mūsdienīgi cilvēki, kā zināms, visu apgaismo ar mākslīgo gaismu.

Terase bija nekopta un zemes gabalos auga tikai pašķidras papardes, tāpēc divus gadus es to gatavoju, stādīju, laistīju un tā. Iestādīju vairākas mimozas, kuras priecē apkārtējos ar ziediem pavasarī un mani ar mīlīgu ēnu vasarā. Aug kā negudras, ir jāapgraiza trīsreiz gadā. Iestādīju arī vistērijas, visādas mētras un melisas. Saimniekiem ir prieks, jo tagad varēs dzīvokli iznomāt dārgāk, jo, redz, ir smuka terase ar kokiem. Man pašam gan nekur negribās doties, jo izņemot kādu epizodisku zagli apkārtnē, vieta ir laba.
 

27. Septembris 2020

(bez virsraksta) @ 23:46

[info]honeybee:
Šīs nedēļas sākumā es paskatījos uz savu darāmo darbu sarakstu un sapratu, ka nebūs, vienkārši nebūs. Ka jautājums ir tikai par to, ko es nofeilošu un cik ļoti, un cik smagas tam būs sekas, un vai es spēšu izvēlēties pareizo nofeilojamo lietu no visām.
Pa nedēļas vidu saņēmu atgādinājumu, ka vispār vēl šis tas jāizdara.
Un uzņēmos vēl vienu darbiņu uz jautājuma zīmes.

Tagad es esmu izdarījusi praktiski visu, kas bija jāizdara (t.i., visas svarīgās lietas), ietverot arī tās, kas pienāca klāt no jauna.
Nu, šis tas tur ir izdarīts diezgan gļukaini (es zinu, ka varēja labāk un kā, bet tas būtu prasījis vēl xxx stundas, kuru man nebija) un prozistu workšopa laikā es n-tās reizes izkritu no procesa un vispār nesapratu, kas notiek, bet viņi laikam nepamanīja atšķirību no mana parastā agregātstāvokļa (kas gan ir diezgan biedējošs fakts).

I'm OK.
Nu tā kā droši vien neesmu OK, droši vien pēc šitā sekos vismaz viena diena, kurā es truli blenžu sienā, bet pofikkkkk. I'm OK. I'm good.
 

(bez virsraksta) @ 23:13

[info]fedrs:
Azerbaidžāna visas valsts teritorijā ierobežojusi piekļuvi internetam.
Armēnijā atcelti visi futbola mači.
 

(bez virsraksta) @ 14:21

[info]lidaka:
Tags:

It kaa liekas, ka nekas nav noticis shogad, bet tai pat laikaa ljoti daudz tachu piedziivots.
 

(bez virsraksta) @ 20:46

[info]au:
bērnu izvēles:

piektdien ieskrējām rimčikā, teicu Ūpim, lai paņem sev kaut ko, vienalga. viņš izvēlējās ingvera sakni.
Āpsis pamodās sestdien pēc nakts ar gandrīz 40 grādu temperatūru, aizdesoja uz virtuvi un uzreiz pieprasīja asu tēju. paņēmu ingveru un voila!
 

(bez virsraksta) @ 19:43

[info]aizliegts_v:
Gaujas ieteka jūrā, izrādās, ir varen šaura, satelītbildēs izskatās platāka. Varbūt pēdējais pūtiens ko pamainījis. Sestdien tauta sijājās aktīvi, peldēties gan neviens nemēģināja :)
 

(bez virsraksta) @ 18:46

[info]fedrs:
Pēdējā vasaras dienā aizbraucu izskriet Ogri. Bija plāniņš tīri simboliski, bez iespringuma un ar baudu atzīmēties vienīgajās sacensībās šosezon, taču vējš un reljefs mani piebeidza. Un žēl, ka bija tikai viena kopīgā vērtējuma grupa, t.i. kopā ar Serjoginu un pārējiem jauniešiem.
 

(bez virsraksta) @ 17:34

[info]simamura:
Divas galvenās tēmas šodienas garās pastaigas laikā (kas, ceru, vēl nav galā): parādes normālība (virtue signaling) kļuvusi tik dramatiski totāla, ka raganu un ķeceru dedzināšanai jāsākas kuru katru brīdi. (Visu laiku cerēju, ka šejienes austrumeiropas traumas un to iespaidā attīstītā blefa kultūra mūs no tā pasaudzēs -- tipa, te daudz labāk apzinās atšķirību starp pozēšanu apkārtnei un privāto prakšu neaizskaramību, -- bet nē, tā vairs nav. Privātais ir nodots.)
Otrā, protams, saistīta ar pirmo. Pats jūtos nodevis privātumu. Sākumā, kā pašam šķita, ļoti praktisku apsvērumu dēļ -- jo redzamāks tu esi, jo mazāk nesodāmi būs tavi vārtrūmju uzbrucēji. Bet kas gan gribētu tādu, kurš visu laiku drošības pēc stāv uz ielas un baidās ienirt vārtrūmē. (Kurā saskaņā ar pirmo punktu tikpat kā neviens vairs nav satiekams.)
 

pirmā reize @ 16:58

[info]kants:
Tags: ,

vakar izmēģināju 1/2 h (tā kā sūfiju) griešanos. ļoti grieza. un tas mirklis, kad aizver acis, apstājies un sasit plaukstas - vispār nenovērtējams!
 

(bez virsraksta) @ 15:06

[info]martcore:
starp citu, man ir baltkrievu draugi vai drīzāk paziņas, kas dzīvo minskā
tie ir salīdzinoši līdz šim vismaz publiski apolitiski cilvēki - viņiem ir ģimenes, bērni, viņi neiet uz mītiņiem
es palasīju, ko raksta fb viņi vai viņu draugi
respektīvi, tā sabiedrības daļa, kas it kā inerti atrodas pa vidu policejiskai valdībai un aktīvajiem margināļiem
tas milzīgais planktons, par kuru abām minētajām polaritātētām vajadzētu it kā cīnīties
es rakos viņu frendu postu dzīlēs, lai saprastu, kā vispār jūtas "parastie un kazuālie minskas iedzīvotāji, kas tur ikdienā iet uz darbu, rūpējas par tuvākajiem, uzmanās no vīrusa" un nesniedz intervijas radio un telekanāliem

mamma mia
vairs nestāstiet man par mierīgajiem un ultracivilizētajiem minskiešiem, kas tur noauj kedas pirms uzkāpt uz soliņa parkā
jo šajā middle masā valdā Pilnīgi Nereāls Heits pret eiropensionēto prezidentu - tik nereāls, ka nav pat īsti saprotams, ko jūt tie cilvēki, kas dodas demonstrācijās
vienu es varu pateikt droši, ka aleksandrs grigorjevičs no turienes točna neizies ārā vesels un dzīvs, un  neaizmuks uz krieviju
viņa līdzība ar janukoviču jau tā beidzās ļoti agri, un visdrīzāk, ka ļoti agri beigsies arī līdzība ar janukoviča likteni

vispār agrāk es uzskatīju, ka lukašenko vēlēšanas zaudēja tieši sievietēm - pat pie reģionā neeksistējošas socioloģijas var redzēt zināmus paternus, kā attīstījās notikumi ar lēdiju kontingentu vecuma un izglītības kategorijās
ģeds ir kļuvis vecs un pazaudējis krastus, a viņa ziņā pazaudēt krastus ir kā prasmīgam harizmātiskam hipnotizētājam sklerozes un koncentrācijas trūkuma dēļ pēkšņi pazaudēt kontaktu ar pacientu, kas negaidīti un nesankcionēti pamostas un jautā, kas te vispār notiek  
un par lēdijām ir skaidrs - no "baltkrievijas konstitūcija nav rakstīta sievietēm" līdz apvienotiem femimaršiem, es šeit diezgan skaidri redzu iemeslu un sekas
krievu polittehnologiem it kā vismaz šis moments arī bija skaidrs, uzreiz koncerts ar baskovu un vipjem za prekrasnih dam, jāatgriež cilvēki, taču trāpa atkal tikai lukašenko kodolektorātā - 40-gadīgajās stasa mihailova atraitnēs, kur vīrs, tēvs un brālis; ja seniorēs trāpa, tad viņas laikam nedzīvo minskā
jo 60+ gadīgās tantes mītiņos lamā omonu ārā no panckām 

tas tā, pārdomas
es tikai vēlējos sacīt to, ka minskā tukšu pudeļu un benzīna ir daudz vairāk, nekā daži labi iedomājas
 

(bez virsraksta) @ 14:52

[info]rasbainieks:
ko es šokvīkend uzzināju – okupācijas piemineklis ir jaunāks par mani
 

(bez virsraksta) @ 12:27

[info]basta:
Manā dzīvē ir divi Viesturi, bet Mairis tikai viens - Mairis Levans.
 

(bez virsraksta) @ 14:32

[info]kisswithafist, posting in [info]pajautaa:
Kādi ir populārākie vārdi, ko dažādās izloksnēs runājošie izrunā dažādi? Nu, piemēram, Aloja ar o vai divskani un tamlīdzīgi.
 

(bez virsraksta) @ 12:45

[info]krii:
Kā saka mans ļoti viedais dakteronkulis:
- Lai izvairītos no frustrācijas dzīves periodos, kad pārtiekat no griķu pārslām, kas pārlietas ar karstu ūdeni, uzreiz pēc ēšanas nomazgājiet bļodiņu un karoti. Tas samazina skumjas un iespēju nepaēst, jo vairs nav tīru trauku.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata