Nepabeigtā dienasgrāmata


26. Jūlijs 2016

(bez virsraksta) @ 16:19

[info]fjokla:
Saskatījos multeni, sadzirdēju kā visi mani labie gadi ar pļunkšķi birst mēslainē, un sagribēju gadījuma sakaru vai divus, aizkam, pāris dienas jau pavadu visādos čatos, faktiski, es tā saprotu, ka tas ir īzī pīzi viss, sootvetsvenno, esmu izvizinājusies ar moci un vroģe pat neapvēmusies un neviens rīkli arī nav pārgriezis, rīt iešu akal, kur es biju visu savu mūžu?
 

(bez virsraksta) @ 15:57

[info]au:
ģībiens. ģībiens. ģībiens. ciest nevaru birojus bez kondiškām.
 

(bez virsraksta) @ 14:21

[info]jojo:
pateicibas:
linu kleita,
foto izstade apaksstava
silts un saulains,
berns uz skolu cilpoja gluzi labprat, bet nopriecajas ari, ka rit bus brivdiena,
pamacijos francu valodu darba laika,
rit iesu pie friziera


pirma gavena diena, mazliet sap galva.
 

dafbaholiķa paradokss @ 14:31

[info]kants:

vai/kas jādara, ja nekas nav jādara?
 

(bez virsraksta) @ 14:13

[info]f:
vai ir tāda lieta kā sirseņu sezona?!
nevar vispār logu atvērt, bizeņo apkārt un cenšas ielidot.
nevar pat uzlīmēt insektu tīklu, pizģec kaut kāds.
 

(bez virsraksta) @ 13:34

[info]usne:
Gribas ar kādu parunāties, bet tā lai nav jārunā.
 

Sevis vērotāja piezīmes. @ 12:28

[info]unpy:
Kamēr mierīgi pīpēju, tuvējais vairotieskārais ozols iesvieda pa galvu ar zīli. Nekas zinātnisks prātā neienāca. Ne tuvu. Par starpvalstu(bioloģiskā nozīmē) seksuālo vardarbību padomāju gan.
 

(bez virsraksta) @ 12:06

[info]au:
vakar iegriezu pirkstā tā, ka jutu zem asmeņa savu gaļu.

toties peldējos negaisa laikā. bija lieliski un auksti.
 

(bez virsraksta) @ 10:23

[info]chimera:
jā, šķiet, ka tiešām nav gribējies darīt/runāt riebeklības* bijušajiem, jo 1) vai nu šķiršanās bija pašsaprotama un nesāpīga, 2) šķiršanās pēc sajūtām bija pelnīta, jo biju absolūti pretīga un neciešama (atskatoties pagātnē, tas joprojām šķiet objektīvs vērtējums).

*toties patīk darīt citas riebeklības; piemēram, kanalizācijas epopejas apogejā nekautrējoties spļāvu uz durvīm uldim (3x) un allai (1x), garām ejot. tas, kurš saka, ka bērnišķīga atriebība nenes gandarījumu, vnk nav to izmēģinājis, yo! tiesa, visas dusmas izčākstēja dažas dienas pēc, un turpmākais baisais plāns laikam paliks nerealizēts :(
 

Ticības lietas. @ 10:05

[info]unpy:
Izlasīju ziņu par Latvijas iedzīvotāju ticēšanu horoskopiem, horoskopi tāds atsevišķš stāsts, bet ieinteresēja, kā cibā ir ar ticēšanu astroloģijai. Tātad.

Poll #20786 Astroloģija
Open to: All, results viewable to: All

Tici astroloģijai?

View Answers

Jā, protams.
3 (5.4%)

Nē, protams.
16 (28.6%)

Jaunavas(Vēži) astroloģijai netic!
7 (12.5%)

Esmu diezgan pārliecināts, ka sava fiška tur ir.
9 (16.1%)

Esmu diezgan pārliecināts, ka tā ir muļķīga, bet nekaitīga niekošanās
13 (23.2%)

Nav laika, ticu citām, daudz dīvainākām lietām - īpašajai latviešu mentalitātei, tam, ka cilvēki aizlaikos medīja mamutus vai tam, ka dzimums ir sociāla konstrukcija.
1 (1.8%)

Paskaties, kā ragveida es esmu Gatavojieties kaut ko patiešām karsti
5 (8.9%)

Eh, kā tūdaļ iekomentēšu!
2 (3.6%)

 

(bez virsraksta) @ 10:07

[info]reportiere, posting in [info]pajautaa:
Vai Miķeļbākā tagad apmeklētājus laiž?
 

[a la melnā humora topiņš] @ 09:45

[info]chaika:
pieņemu komplimentus tikai virs 150 eur
 

radošs piedāvājums @ 09:13

[info]kuces_kundze:
Hello.I have best idea for missiles, mortar,Canons, howitzer,tank or missile launcher.the origin for idea is strategic plan in the military. I study on sepsis missile launcher and missile for innovation . The design features to accelerate change in the motion and change direction .The program is for the control of solid fuel propellant missile on the move.the projectiles or missiles work by time and another guidance.this is plan for new machine war in the future. This plan open ways for diversionary rocket.The scheme has been setup due to the ability to launch missiles with high number per minutes.this is fully automatic weapons that is very fast at filling ammunition and as the time of war is important this mortar or missile launcher is the ability to use the 24_hours on the objectives.this weapon can also on stretching your vehicle or tanks to be installed and use to shoot different objectives.this design have ability to shoot direct and ballistic and guidance control .the benefits of this plan to shoot the targets with specific algorithm of irregular warfare and can identify the goals and direction of the shoot with thealgorithm.in this plan you can shoot several goals together and several targets destroy together.in this scheme of mortar barrage can be full time work.please send to me your opinion for cooperation.I have several plan for defense system for research and innovation.the plans value is useful for system defense .I have several strategic plan for missile and projectile and missile defense and mortar.I want to go to organization or university for study and research in this plan.how can I work and study with organization?
 

(bez virsraksta) @ 00:48

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: prosecco

es nevaru aizmigt. un gribu uzrakstīt par to, ko es domāju par PTSD. gribu uzrakstīt par to, cik laba diena bija. gribu uzrakstīt par Marlīni. par to, kas manā virtuālajā iepirkumu groziņā. bet negribu. un vēl man neizdodas piedabūt sporta zāli, lai nokancelē manu stulbo membership. jo es gribu pieteikties citā sporta centrā. tādā, kurā strādā kondicionieris, un, uz kuru es varu aiziet darbadienas pusdienlaikā. un vēl, atkal jādomā par rakstīšanu. kas tas ir, ka tik daudz jādomā, bet tik maz uzrakstās? pat Neil Gaiman galvenais padoms visiem ir: write.
 

(bez virsraksta) @ 01:00

[info]virginia_rabbit:

bēbīts pamodies nakts vidū, klusi spēlējas gultā ar mantiņu
 

25. Jūlijs 2016

(bez virsraksta) @ 16:36

[info]lidaka:

Nu ja. Prasiiju jaunu dziivi, prasiiju savu patiesiibu, un dziive to arii sniedz. Laiks augt.
 

(bez virsraksta) @ 23:32

[info]punkts:
3D skumjas.
 

(bez virsraksta) @ 23:03

[info]usne:
Nolēmu šodien ka nevar visu laiku skumt par šausminošiem atgadījumiem savā dzīvē vai veltīties tikai darbam un nolēmu mazliet pasapņot, noskaidrojot ko LV modes zīmoli ražo grūtniecēm.
Reāli iepriecināja ZIB, viņiem ir grūtnieču legingi un kleites ko var nēsāt ar bumsī vēderu un tik pat labi bez. Ak! Tur tāda ar karaliskiem zirgiem.
Savukārt qoo qoo vīlos, lai gan koncepts patīk, bet atstāj tādu sagramstītu iespaidu. O Blankiem bija forša zvaigžņu kolekcija, re mēs pa savam mazliet vulgarizējot, bet gaumes robežās vai kleitas kas stipri liek domāt par jutas stilu un kāds gan autentiskums var būt apdrukātiem legingiem. Šis tas forši, bet priekš manis par brutālu un tādā cenu kategorijā jau gribas skatīties uz vienu vilku vai blankiem.
Viskrutākais grūtnieču tērps ko savā dzīvē esmu satikusi bija Katrīnai N pirms daudziem gadiem, melna kleita ar reālistisku bērniņa zīmējumu vēderā, nekam tik foršam vairs nav nācies dzīvē uzskriet
Bet šī tomēr ir tāda niša!
 

(bez virsraksta) @ 22:36

[info]_re_:
atsaucoties jau uz lentā atsaucītā alefa puksta komentāriem, es mūžā kopā neesmu runājusi tik daudz krieviski kā pēdējā pusgada laikā pie pāris celtniecības objektiem strādājot. un tur ir gan pa ruski ņemožna, gan pēc situācijām un acīm redzams, ka saprot, bet ne pušplēstu zilbi latviski, gan sirms saša no zilupes, kas atzīst jau kopš skolas laikiem nespēju apgūt un saprast šo priekšmetu, nekas, es viņam purvs, slieksnis un grīdlīstes, viņš man peregorodka, rakovina, nasos i šurupi. ir, kas piedāvā latviski, lai arī daži vārdi piemirstas un locījumi lokās nedaudz. rezultātā es neesmu daudz labāk apguvusi prasmi, jau skolā man līdz teicamnieces laimei bija 4 krievu valodā un fizkultūrā, brīžiem runas vidū iestājas noslaucīta tāfele vai četru mēģinājumu disleksija uz vienu zilbi, lai arī vēlāk, pie sevis viss atšķetinās un izritinās raiti. rezultātā esmu gatava pāriet uz krievu valodu pie pirmā teikuma, jo tāpat nav jēgas. savulaik esmu spītīgi turējusies savos ierakumos pat kantorī atbildot uz zvanu, kā sarunas izmisumā izrādījās, ar galveno, maskavas klientu.
es kožu sev mēlē un mēģinu noturēties pie latviskā pie iespējas, bet arī pārsteigti vēroju šo paralēlo sabiedrību. kaut gan, jau šobrīd darba vidē ienāk par mani 10 gadus jaunāki cilvēki, kas nespēj krieviski necik. drīz būs interesanti novērot saskarsmi viņu, viņu krievu vienaudžu, kā arī viņu un pirmajā rindkopā aprakstīto starpā.
tad vēl izlasīju bogeni, kas liek domāt no trešā punkta par šo, bet to citdien, man apnika formulēties, jūs tāpat ar mani nopietni nerunājat.
 

(bez virsraksta) @ 20:54

[info]vistu_zaglis:
Mūzika: Halou / Wholeness

Juhūūū, page 114 / 114 done.

Fuck you, bankas gada pārskat, fuck you!
 

(bez virsraksta) @ 21:32

[info]eerenpreiss:

Krievijā arestēja aktīvistu, neizslēdzot viņa ierakstīšanas iekārtas, rezultātā arī līdz plašākai auditorijai ļaujot nonākt saturiski traģikomiskam atšifrējumam. Iesaku izturēt līdz galam, tiesnese dramatiski spēcīgs tēls. 

(bez virsraksta) @ 20:16

[info]jojo:
ā, šotrešdien pieteicos pie ārsta uz tehnisko apskati, laiks jau arī ir.
 

(bez virsraksta) @ 20:08

(bez virsraksta) @ 20:39

(bez virsraksta) @ 20:15

[info]nulle:
Drusku kremtu Rilki.
 

Ja Laiks mūsu ir Upe, tad ūdens tajā vien tad ir silts, kad mēs neesam šīs Upes krasti, bet TILTS (c @ 19:36

[info]barbala:
[info]alefs ieraksts par invalīdu un alu man atgādināja, lūk, kādu gadījumu. Viņdien biju izlavījusies no galvaspilsētas un braucot cauri Ugālei (lūdzu, izrunājiet pareizi, ar lielo "U", ja), savajadzējās vietējo presi, dzeramo ūdeni un saldējumu "Vēsma" no veikala "Lāsma", lai veiksmīgāk noskaņotos uz lokālpatriotisma nots.


Pateicoties pārdomātajai planogrammai (govju ķēdes grīdas plauktos, skārda spaiņos mēslojums, kaķbarība blakus, visi pasaules Selgas cepumi un vafļi, bet ūdeņi- atsevišķā plauktā, gaisā smaržo Ariel, Vesnuļočka un Silan, pašā stūrī kosmētika un matu rotas un apakšbikses leopardā, bet letes sveramie cepumi (ar povidlu, ar povidlu un kakāo masu tūtiņā, smilšu) un ŠERBETS; mušas gluži apžilbušas no tveices patveras uz liķera pudeļu kakliem, pārdevēja, viņa arī arī prečzinis un merčendaizeris un mazo lietu krāvējs, stalta, turās sīksta, tas labi) visu sariktējām operatīvi, neko lieku nesakaprīzējām, ieņēmām trīscilvēku rindu un pirms mums esošā aptuveni 23 gadus jaunā sieviete, kad norēķinājās par sešiem Cēsu citronalus puslitrīgajiem kokteiļiem, uz brīdi saministinājās un ļoti nosodoši noskatījusies uz garlaicīgajām izvēlēm mūsu grozā, palūdza pārdevējai vien'kīlo krējuma uz krīt līdz sezdienai,ko?

Droši vien, ja viņa nepirktu tieši sešas Cēsu citras, bet bērnu vai suņu barību, maizi un sāli un eļļu un biezpienu, to krējumu viņai mīļuprāt nopirktu, jo kam gan negadās. Bet tās citras. Sešas. Ech.

Arī pārdevēja kā neiejūtīga banka noraidīja krējuma kredītlīniju un neveiklajā klusumā noklusētais komentārs pēcāk sabalsojās ar vēlāk Ventspils novada vēstīs lasītajām Ances, Popes un Užavas novadu svētku programmām, kurās dominēja šāda shēma:
6.00 makšķerēšanas sacensības, 11.00 prieka gājiens, 11.15 bērnu ansamblis, 11.30- spēkavīru sacensības un atrakcijas ģimenēm, kuras aizņem lielāko daļu dienas, tad ap 19.00 sākas zaļumballes un ap 21.50- salūti. Svētkus lielākoties vada Dita Lūriņa un Mārtiņš Egliens izbraukuma sesijas variantā. (pasākumu vadītāju iepirkums vairākās lotēs?)

Vienīgā, kas stilistiski atšķīrās, bij Pop', ar kuru tad arī vēlos jūs iepazīstināt.
Lēšu, ka Apsītei- Indānei ir kāds kaismīgs sekotājs vai arī pro-bono darbs Popē - jo izlasījuši šo, jūs zināt, ka Prieka vārti Popē jūs gaida jau vēja zvanos!


"Pope* ir skaista un mežonīga.
Dziļa un dulla. (Rževski vai fonētiski apsēstais automātiskais tulkotāj, stāt)
Ar kalnu mugurkaula vietā un aleju labirintiem dvēselē. Vieta, kas grib skanēt un skanēs. Kas nekad nav apkususi savā skanēšanā, vien skanējusi ārpasaulei nedzirdami."

Lasiet, ziedojiet BIEDRĪBAI SIETS Rževski vai semiotiķi, jau sen lūdzu, stāt un gluži vienkārši- aizbrauciet uz Popi.
*arī šokolāde Nellle Ulla un daudzi citi Matkas zīmoli
 

(bez virsraksta) @ 18:47

[info]jojo:
šodien bija laba diena, sanāca laiks pat pamācīties (franču valodu vēl joprojām). neko nedarīšanas nedēļas jūt gan, vairs nejūtos tik brīvi lēkājot starp valodām, bet ceru, ka dabūšu to vieglumu un vingrumu atpakaļ. nu, darbs un laiks jāliek iekšā. pusdienaslaikā apstājos pazīmēt - nekas man nesanāk pagaidām, kaut kā briesmīgi diletantiski viss. bet, nu, jāliek darbs un laiks iekšā -
vispār ceru, ka sanāks darbā apsēsties un apdomāt, ko tālāk, kādā virzienā - darbā, bet arī kopumā. jūtu, man mazliet pietrūkst kaut kādas vīzijas, ko es tālāk gribētu. ir jau labi arī tā kā ir - stabilitāte, miers, karote aiz mākoņa maliņas.
 

(bez virsraksta) @ 18:43

[info]fedrs:
Pēkšņi norietēja saule, un es nodomāju, sasodīts, a ko es vēl neguļu.
 

(bez virsraksta) @ 18:11

[info]rasbainieks:
reizi miļōns gados nobraucām uz tallinu (ja precīzi, es reizi desmit, kicīšs reizi divdesmit piecos)
tur ir tik brīnišķīgs hipsteru kvartāls telliskivi, atliek tikai skaudībā noelsties – tāds vefa un andrejsalas hibrīds, tikai funkcionējošs un ar prastu ģentrifikāciju neuzmests (taču dārgs, bet, kā jau usne savulaik teica, hipsteriem ir gaume UN nauda)
un ļoti, ļoti apmeklēts, f-hoonē galdiņu dabūt pēc diviem brīvdienā jau ir nereāli, un jebkurā no terasēm un āra kafenēm (un to tur netrūkst) pēcpusdienā vēl varbūt ir kādas brīvas vietas, bet vakarā jau adatai nav kur nokrist
tā kā negribējās uzprasīties paziņām uz naktsmājām (bet draugi visi ir tartu), nobukojām apmēram pilsētā pēdējo jēdzīgo airbnb, kurš izrādījās kolosāls atradums
kicīšs gan teica, ka saimnieks izskatās pēc serial killera, un izrādījās, ka dzīvo viņš arī tāpat – studio jaunajā projektā, pilnīgi sterils, virtuve pilnībā balta, ieskaitot arī indukcijas virsmu un ūdenskrānu, mēbeles precīzi divas, gulta (viltīgā nišā ieslēpta) un dīvāns, neviena krēsla vai galda, skapī trīs krekli (un tā ir viņa pamatdzīvesvieta), pie sienas viena liela pelēka glezna, nu tāds androīda štābiņš, kur apsēsties un gaidīt, kad varēs no rīta atkal iet ārā un izlikties par cilvēku
bet ērts un patīkams, un desmit minūšu gājienā uz vienu pusi ir telliskivi un uz otru tikpat – toompea (mēs gan vecpilsētā vispār ne soli nespērām, hipsteru rajons paņēma visu laiku un uzmanību)
starp citu, hipsteru rajonā bija patīkami, ka latviešu produkti un dizains ir cieņā – veloveikalā prominentā vietā ērenpreisi, craft beers krogā ir valmiermuiža (kuru cilvēki arī dzer), un apkārt staigā cilvēki one wolf krekliņos
apmeklējuma iemesls, jūs uzminējāt, bija festivāls
tāds maziņš, bet negants – ar zviedru joy division vai tomēr drīzāk new order viagra boys, maniem mīļajiem les attitudes spectrales no rīgas, japānieti kirilolu ar pilnīgi pārpasaulīgu rīkli, un st. cheatersburg, kurus jūs redzēsiet labādabā, bet, ja jūs jautājat man, nav vērts, tāds pops, kurš vismaz izskatās smieklīgi, tāda kapela "linards un andrejsalas zēni"
viss, atskaitot pēdējos, bija katrs savā veidā no-bullshit, gluži kā festivāla organizators – tumšādains brits, kurš jau gadus desmit vismaz dzīvo tallinā un rīko pasākumus tikai un vienīgi ar muzonu, kas viņu interesē, jūs varbūt viņu atceraties no tās reizes, kad magik markers bija rīgā
mājupceļā izmantojām arī tallinas plašās šopinga iespējas, piestājot pie veikala, kurš rīgā aizvērās, bet tallinā joprojām ir dzīvs un spārdīgs, un tur var dabūt smaržas ar sirsnīgo nosaukumu death and decay – ja jūs jūtat, ka kaut kur kāds smaržo pēc satrūdējušām maijpuķītēm, tā esmu es (kad atcerēšos nāvi un iznīcību ne tikai nolikt plauktiņā, bet arī uzpilināt uz sevis, jo vispār biju pārstājusi lietot smaržas, viņas visas nelāgi ož)
 

(bez virsraksta) @ 14:42

[info]chimera:
reizi N gados man sāk likties, ka seja ir tāda pelēka, apvītusi un ne aļo, ieeju kādā kuponu lapā*, nopērku kādu random procedūru un apmeklēju to #spontānārītarutīna

šoreiz biju uz mezo kaut ko. bet stāsts nav par to. stāsts ir par to, ka, izrādās, man nekad nebūs grumbu! man sejā ir tik daudz kolagēna, ka es varētu to donorēt! pat ja es izkūkošu prātu, izklaidēties ar botoksa injekcijām man nespīd! mana seja novecos pēc gravitācijas principa, tas ir, vienkārši nošļuks lejā :D

toties ja nesākšu staigāt ar saulessargu, zieķēties ar spf 30000, neatteikšos no pirtīm (šņuk) un alko (dooh), staigāšu ar sarkanu, dzīslainu ģīmi mūžīgi. nu, bet tas nav nekāds jaunums. ā, un ja nesākšu hid-ra-tēties. vai kāviņtur.

-(lekcija par sejas kopšanu mājas apstākļos ar N punktiem un apakšpunktiem)
-apžēlojiet, man ir dienas krēms par 3 eiro un nakts krēma nav vispār
-un cik ilgi jūs cerat izbraukt uz labas ģenētikas rēķina??

*pie viena uzzināju, ka kuponu bizness latvijā iet uz bankrotu
 

(bez virsraksta) @ 13:15

[info]watt:
Tags:

Sestdien devos velopārbraucienā no Berlin-Frohnau (ar S1) līdz Berlin-Karow, bet tad izrādījās ka strēķī uz Karow S2 vilciens nekursē, un nācās aizmīties līdz tuvākai stacijai - S Blankenburg. Berlīnes ziemeļi - nu tā nav pārāk iedvesmojoši. Braucot cauri Lubars un Blankenfelde tā kārtīgi novēdīja kūtsmēslu smaka. Varbūt vienkārši patrāpījos zirgu stallim līdzās. Bet nu jā, pastorālās fantāzijās tā ikdienas mēslu ošņāšana kaut kā piemirstas.

Svētdien izbraucu ar S2 līdz Lichtenrade, tad aizminu līdz S Waßmannsdorf (pašu staciju meklēt negāju), un apbraucu pa dienvidu pusi ap nepabeigto BER lidostu. Tad aizminos līdz Zeuthen. Tur izrādījās ka riepai ir astotnieks (pamanījos kaut kur kratoties izsist spieķi), un devos ar S-Bahn mājās. Plāns jau bija līdz Erkner aizbraukt, bet to citreiz (no Zeuthen uz Erkner, piemēram).

Tā ideja ir vnk ar S-Bahn izbrauc no pilsētas, un minas uz citu S-Bahn staciju, kādus 30-40km. Apmēram stunda, divas sanāk (ja aizmaldās). Ierēķinot izkļūšanu/iekļūšanu ap 40-50min, garantēta izklaide uz 4 stundām.
Ap Zeuthen bija ļoti smuki. Tur pie tam ezeri, vajadzēs pariņķot.

Rīgai (ja Rīgai izdotos sakārtot to situāciju ka ne Mārupe, ne lidosta, Rīgas pilsētai nepieder), būtu jāiesaka izveidot ap lidostu kaut kādus pastaigu/promenādes celiņus. Apbraukt ap lidostas žogu - arī interesants pasākums!
 

(bez virsraksta) @ 13:01

[info]vistu_zaglis:
Mūzika: The The / Kingdom Of Rain

Traki tomēr Pel. Cūkam; tā kā mājās īsti nav nekādu paklāju, nākas pievemt pašam savu krēslu.

Nu un vēl vakar, ar vienu aci modernās mūzikas televīziju paraugot, ienāca prātā doma, vei, dienās lasīju interviju ar Šaronu Robinsoni, šamā tur zūdās, ka no dziesmu rakstīšanas kopā ar Koenu ne pie kādas bagātības tā arī nav tikusi, tik cik maizītei pietiek. Nu bet loģiski, Šaron, kuru interesē visi tie tavi Boogie Street, es esmu pilnīgi pārliecināts, ka 90 % Koena ienākumu ir no licencēm kārtējam, divtūkstoš piecsimt piecdesmit astotajam nevienam nevajadzīgajam skaņdardarba Hallelujah kaveram.
 

(bez virsraksta) @ 13:25

[info]au:
man ir tāds laikam citrusu dzimtas augs, kuram ir gari kātiņi ar mazām lapiņām un mazi mazi balti ziediņi (kad nozied, atstāj mazu sarkanu bumbulīti). pagājušo gadu es riktīgi lepojos, jo pa sezonu tas uzziedēja ar veseliem trijiem ziediem.
taču šogad augs ir burtiski uzsprādzis
jeb
šobrīd zied vai tūlīt tūlīt ziedēs 115 ziedi! (jā, es skaitīju)

visa māja maigi, bet apdullinoši smaržo
 

(bez virsraksta) @ 10:52

[info]kakjux:
Tags:

starp citu, jūs taču visi izlasījāt to ziņu, ka Michael Caine beidzot nomainīja savu vārdu uz Michael Caine? vismaz BBC reportēja, ka viņa iemesls tam esot bijušas grūtības ceļojot, jo visi taču zina, ka viņu sauc Michael Caine, bet nezina, ka viņa māte viņam iedeva citu vārdu (ka tik tur bija kaut kāds Maurice vai kas tāds) un esot problēmas uz robežām. bet kas viņam lika ciesties tik ilgi (I mean, līdz sirmam vecumam, literally), lai nomainītu to vārdu?
 

--- @ 12:30

[info]meness_berns:
Bijām pēdējā dienā uz izslavēto Poli. Pēc tam ilgi pārrunājām, un nonācām pie secinājuma, ka laikam nekādu nostāju vairs nav iespējams ieņemt.

Tobiš, ja mākslinieks pats labi apzinās savu pašironiju, mālējot tās šausmas ar Kokiniem, Sprūdiem un Gerkeniem, tad viņam tas ir piedodams, un viss, ja? Tad ar to viņš nekādi vairs nav uzskatāms par sašmucējušos?

Un arī cilvēki ar gaumi, kā, piemēram, Čiris, kura tiešām visai augstvērtīgais deviņdesmito gadu vidū tapušais portrets bija aizkarināts viens pats pavisam tālajā stūrī prom no pārējām šausmām, – viņš tā kā nejūtas slikti, pasūtot to tieši Polim, kurš pirms tam jau paspējis samālēt Gerkenu ģimeni uz plastmasas dīvāniem un akropoles drupu fototapetēm?

Varbūt kāds var paskaidrot, kā tas viss notiek? Ko domā tādi cilvēki, kad viņi pie Ventas "Krišjāņos" narkojas ar visaugstākā līmeņa koksu, pišās ar krutākajām palaistuvēm un dzer vislabāko skoču, bet nez kāpēc brīdi, kad viņi vēlas tikt uzgleznoti, šīs hedoniski estētiskās pretenzijas pret augstu kvalitāti viņus pamet?

Vai arī, kā reiz man teica Pēteris Zirnis, komentējot Simsones un Ģīļa tiesāšanos par nepareizu plastisko operāciju, – bagāto cilvēku galvās darās kaut kas, ko mēs nekad nemācēsim saprast.
 

(bez virsraksta) @ 11:28

[info]artis:
"While losing the Baltic states would undoubtedly be a blow to NATO, their location makes them of far greater importance to Russia than America. It simply makes no sense to tie America's security to countries of such modest importance that are situated in such unpromising tactical circumstances. If the Obama Administration took the threat of nuclear war more seriously, it would find a way of loosening the commitments it has made."

http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/why-the-baltic-states-are-where-nuclear-war-most-likely-17044?page=2
 

(bez virsraksta) @ 11:16

(bez virsraksta) @ 12:04

[info]deloveja_kundze:
Mūzika: imants kalniņš - pūt, vējiņi fināls
Tags: ,

no augusta man būs pašai savs praktikants, kas turklāt būs uz kādu pusgadu. zēns no Igaunijas, kurš tekoši runā, raksta un lasa latviski, un, protams, viens no maniem pirmajiem jautājumiem viņam bija par to, kāpēc tas tā ir gadījies, un viņa atbilde bija tāds nonšalants paskaidrojums, ka viņš padzīvoja kādu pusgadu Latvijā. diezgan šeidī, jo viņš pat raksta ar pareiziem komatiem, tāpēc es domāju, ka tur apakšā ir vēl kāds paskaidrojums. bet nu man, protams, skauž, jo es tik vienkārši nevaru iemācīties valodu.

lai nu kā, esmu patīkami satraukta par to, ka tagad arī koordinēšu kāda zēna ikdienu, es viņu tā augstprātīgi saucu par zēnu, kaut arī viņam ir tikai kādi trīs gadi mazāk nekā man, bet nu varbūt vēl tik augstprātīgus izteikumus drīkst piedot. es jau priekpilni esmu sākusi jaunu projektu Asanā, kas ir par darba plāniem šim zēnam, jo to uztveru kā iespēju beidzot realizēt tās visas idejas, kas eksistē jau ilgāku laiku, kā vienota datubāze filmu nosaukumu tulkošanai, raksti vikipēdijā par LV kino vēsturi un tamlīdzīgas idejas.

bet tas būs augusta priekpilnais satraukums. šodien es priekpilni sapņoju par to, kā mēs piektdien brauksim uz RojaL, lai pēc tam brauktu uz Bērzciemu un brauktu jūrā ar laivu. esmu jau izveidojusi jūras pleilisti, kas jāklausās airu laivā, un pleilistes pamatakmens ir filmas "Pūt, vējiņi" fināla mūzika.

priekpilns satraukums, vienvārdsakot.
 

(bez virsraksta) @ 11:21

[info]bagdarama:
Pēc pieJūrkalnes brīvdienām gribas vēl siltumu, vēl paslinkot, peldēties daudzas reizes dienā un mācīties spēlēt volejbolu.
 

(4g11m) @ 09:59

[info]watt:
Tags:

Stresošana un skraidīšana sakarā ar dzimšanas dienas svinēšanu. Pieci gadi - tas ir diezgan īpaši.

Pirmo dzimšanas dienu mēs svinējām ļoti vienkārši, aizgājām pastaigāt pa parku, mums bija medus torte un viena svecīte. Uztaisījām bildes.

Otro dzimšanas dienu, šķiet, tā īsti pat nenosvinējām. Mazā tikko sākusi iet dārziņā. Tur bija kaut kāda apsveikšana, bet mājās neko nedarījām.

Trešo dzimšanas dienu nosvinējām Rīgā, Čili picā, tur bērnu svinības ir diezgan nopietna tēma. Interesanti ka trīs gados, bērniņi ir tādi diezgan nevarīgi, bet jau šo to māk. Bija ciemos "lauviņa" (meitene kas vada rotaļas - tādu ekstru Vācijā mēs atļauties nevarētu, pārāk dārgi būtu).

Ceturtā dzimšanas diena bija Berlīnē, ar dārziņa draudzenēm. Pirms tam paši bijām arī ielūgti uz dažu meiteņu svinībām, nu jā, bērni diezgan patstāvīgi, un vecāki var savā nodabā runāties, lai gan īsti par ko runāt nav, un arī diezgan bezjēdzīga tāda sēdēšana kamēr bērni ņemas. Mēs vedām uz tādu bērnu rotaļu zāli paspēlēties (lēkāt pa piepūšamajām atrakcijām, ložņāt pa konstrukcijām, skriet cauri tumšajam koridoram ar "spokiem"), apdāvināšana, paēšana, sveču nopūšana tortei, utt.
(Kas ir diezgan traki, Vācijā tā īsti neļauj sveces iededzināt un nopūst - ugunsdrošības risks telpās, saproties.)
Pēc tam bijām uz Britzer garten parku (ļoti smuks, ieeja maksas) lai bērni paplunčājas pa ūdeni. Un tā gandrīz līdz pašam vakaram, vispār.

Šogad piektā dzimšanas diena, bērni pavisam patstāvīgi. Tā doma ir, ka viņas pašas (bez vecākiem) varēs spēlēties.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata