Nepabeigtā dienasgrāmata


22. Jūlijs 2017

(bez virsraksta) @ 10:34

[info]lennay:
Draudzene aicina līdzi uz tikšanos ar kaut kādu vecīti, kuru psihoterapeiti ķipa pielūdz - īsti nesapratu, bet kaut kas uz to pusi - galu galā mēs dzeram vīnu vai tekilu, vai kas nu pa rokai un bezmērķīgi triecam, nevis apspriežam Jungu vai kā citādi runājam par darbiem. "Baigi jau nu mani interesē tavs aicinājums un sirdslieta," es viņai saku. Viņa māj ar galvu un turpina ar īsu vecīša aprakstu. Protams, ka iešu. Jāapskatās tak, kāpēc psihoterapeiti pielūdz Dr. Robertu.
 

(bez virsraksta) @ 09:46

[info]brokolis, posting in [info]pajautaa:
Labdien,

Vēršos pie Jums, jo tiešām nevarēju internetā atrast.

Kur var nopirkt šķidro parafīnu (lakas cietēšanai) ?

Paldies
 

(bez virsraksta) @ 07:02

[info]simamura:
vījīgais sievietes ķermenis
ir man
dziedāja baušķenieks
*
ko ko tur iemainīja pret krellēm
visu Dienvidameriku
madonna tu anglijas karaliene
*
Čomskis ANO -
īsti vīri
ļauj viņai teikt runu
jo nav žēl
*
tad latviešu valodā ienāca sieviete
šis precīzais vārds
*
ir brīži
kad jūtos atgriezies mājās
skaistā dzīvniece
*
tur kur vīrieši
nēsā maku
tur mazohisti
*
droši droši
derēs abiem
 

(bez virsraksta) @ 00:39

[info]prtg:
Tags:

Ezeri
Pink Elephant
 

(bez virsraksta) @ 00:24

[info]prtg:
Tags:

Nie yin niang AKA The Assassin (2015)
 

21. Jūlijs 2017

(bez virsraksta) @ 23:53

[info]quizer:
es esmu pārdevies
 

(bez virsraksta) @ 23:40

este bueno @ 23:34

[info]martcore:
iešu lasīt vien tālāk o.henriju
kāposti ar karaļiem nezaudē savu svaigumu arī pēc gadiem
 

Patoss vs Pathos @ 17:47

[info]aai, posting in [info]pajautaa:
Vienkārši moka ziņkāre (un arī pieļautā kļūda sarunā ar angli, smadzenēm tobrīd domājot latviski (rakstot WhatsApp ziņu latviski), bet esot angliskā vidē) - svešvārdam "patoss" un pathos (angliski) taču ir vienāda izcelsme, ne? Taču nozīmes pielietojumā ir teju pretējas:

Pathos is a quality of an experience in life or a work of art that stirs up emotions of pity, sympathy and sorrow.
Patoss - kaislīga jūsma, aizgrābtība, ļoti liela pacilātība.

Kā nākas?
 

(bez virsraksta) @ 19:43

[info]wowow:
Šodien neko neplānoju bet tā sanāca tik aizņemta, ka tikai tagad ienācu internetos. Gluži kā Murakami varonis skatos kā laiks notiek un ļaujos pareizai sajūtai piemērotā brīdī. Vispār tas tā notiek jau kopš maija vidus. Nav nekāds brīnums ka neko daudz kopš tā laika neesmu izdarījis. Nu vismaz man tagad ir pašam savs kāpšanas inventārs :)
 

Vasaras purvs @ 19:08

[info]krii:
Manas personības skeptiskā puse ir pilnībā zaudējusi cerības šogad vēl piedzīvot vasaru (neviena dzeltena taureņa gaisā - kopš 2.aprīļa, neviena paša!), tomēr iekšējais bērns pēc inerces vēl vakaros aizmieg ar klusu lūgšanu par spīguļosaulīti. Pilnīgi iespējams, ka viss labais ar mani jau ir noticis - gan šajā gadā, gan šajā dzīvē, kaut ko no tā varbūt pat esmu pamanījusi un paldies pateikusi, ej nu sazini.
Nūģisko ikdienas purvu iekrāsoju ar mazām nevainīgām izpriecām - esmu bijusi ekskursijā Daugavgrīvas cietoksnī un Lielajos kapos, piemēram. Kapu ekskursijā bija labāks gids, stāstījums bija dzīvs un spilgts, visi nelaimīgie mīlētāji, zagļi, laupītāji un spoki dancāja ziedošo liepu pavēnī, bites zumēja un zaļa zāle elpoja. Labi bija. Daugavgrīvas gids ļoti centās, un rezultātā es apņēmos kaut ko vairāk palasīt par šo vietu, "par kuru kādreiz izliets tik ļoti, ļoti daudz dažādu karapulku asiņu". Nu vismaz zinu, kur tas atrodas, ellē, ratā, pie jūras, pie upes, Rīgas ziemeļgala jasmīniem neprātīgi smaržojot. Pie viena dabūju ieskatīties "Komētas" jezgā, izdzēru glāzi Valmiermuižas alus, pavēroju meistardarbnīcu būdiņas un paklausījos kaut kādas melnu šamaņu imitācijas, nospriedu, ka tīri jauks festivāls, manā jaunībā tādu gan nebija. Vai arī neatceros.
Vēl sanāca aiziet uz Aleksandrijas lasījumu pirmo lekciju Nacionālajā bibliotēkā - šoreiz par panarābisma dzimšanu no Eiropas romantisma gara, par arābu renesansi, par anglofono arābu literatūru un citiem robiem manā amatierorientālistiskajā izglītībā. Varen labi un pamācoši, turklāt solās būt regulāri, iesaku visiem.
Aizvakar savukārt apmeklēju triju Izraēlas koru koncertu Ebreju kopienas zālē. Muzikālais baudījums bija pieticīgs, antropoloģiskais vērojums - bagātīgs.
Citādi - dies tristes et miserabiles, kā E.Hofmanis rakstīja savā dienasgrāmatā laikos, kad kreditori vajāja, bet mīļākā bija laukos.
Sūtu apkārt CV, galvenokārt uz vietām, kurās noteikti negribēšu strādāt - ir mazliet mierinoši zināt, ka atteikums nesāpēs.

Prāta man nav pārāk daudz, tomēr no neprāta trūkuma ciešu vairāk.

Reizēm atceros aizgājušās vasaras, un sagribas kailai dejot uz bāra letes, vai vakarkleitā brist jūrā peldēties. Iespējams, būtu ar mieru arī vakarkleitā dejot un kaila peldēties, bet pat tas kaut kā nesanāk un nesanāk.

Bet jūs gan turieties, ja!
 

(bez virsraksta) @ 18:17

[info]blond, posting in [info]pajautaa:
Hei! Atceros kādu runājam, ka Ventspilī jauns krogs esot atvēries? Ka tik pat ne "hipsterkrogs"? Vai kāds kaut ko zina un var ieteikt?
 

(bez virsraksta) @ 17:19

[info]missalise:

Prātojot par skapīšiem virtuvei, ir pierasts, ka blakus plītij parasti ieliek to izvelkamo plauktu visa apakšējā skapīša augstumā, kura augšējā plauktā glabā eļļu, citas pudeles, virtuves lāpstiņas u.c. , apakšējā plauktā - vēl kaut ko. Man virtuvē tāda nav bijusi, tāpēc nevaru iedomāties - vai ikdienā tas ir ērti? Ja augšā ir tas mehānisms, tad eļļas pudele ir jāņem no sāniem - Tas, manuprāt - jeb manās iedomās, nav diez ko ērti. Vai arī esmu redzējusi, ka apskšā tam plauktam glabā garšvielas, bet tad jau tur vispār ir jāpieliecas, kamēr tagad man tās garšvielas stāv tā ļoti pa rokai. Varbūt jūs varat pakomentēt man to šauro izvelkamo plauktu - ir jēga tādu likt virtuvē vai arī nē? Vai arī to ir jēga likt tikai tajā gadījumā, ja neko citu tajā vietā ielikt nevar (Bet varbūt tomēr šaura augsta atvilktne tomēr būtu labāka).
 

(bez virsraksta) @ 16:29

[info]vistu_zaglis:
Garastāvoklis:: Reference error
Mūzika: Zrní / Následuj kojota - Live Acoustic Version
Tags:

Labi, būs man arī jauns tags jāievieš.

K-x: ārā stāv čuvaks un ar automehānisku zemes placinātāju placina zemi. skaņa wtf.
VZ: Bļaģ, pagaidi, hasn’t the flat earth society gone too far already?

Also, ar nevaldāmu jaudu nemīlu šo dienu, es viņai pa labam iesaku vienkārši doties projām un vairs nebūt.
 

(bez virsraksta) @ 16:04

[info]chimera:
tikko izlasīju vistracinošāko YA PNR (es tagad zinu, ko tas nozīmē) triloģiju ever. pirmo grāmatu izlasīju pirms gadiem, tajā pat bija kaut kas smieklīgs un iekšējo 12gadnieci aizķerošs, tad nu šovasar nozagu internetos divas pārējās un metos lasīt.

āāāā! ja gribat pārvērsties par sieviešnīdējiem, lasiet obligāti. kas tām bābām galvā darās (resp, par ko viņas fantazē?)? kā raksta gūdrīdos:

Isobel whinged and whined non-stop and was all about saving Varen (the boy she dated for all of 5 minutes) from Lilith/the dreamworld, she didn't give a damn about her friends, family, or school. All that mattered was Varen, it was pathetic. Meanwhile Varen spent all his time either brooding or snarling or threatening to kill Isobel. Which somehow lead to Isobel begging Varen for forgiveness despite him trying to kill her and causing her all kinds of chaos and pain. She risked her life and mental state and did everything in her power to save him from all the trouble he caused himself and the ungrateful sod just threw in back in her face and twisted things to make everything her fault.

būtu smieklīgi, ja nebūtu tik sadzīviski.
 

perniones @ 14:18

[info]lemurs, posting in [info]pajautaa:
visu zinošā Ciba, saki, kā latviski sauc tos niezīgos, sarkanos pampumus, kas no aukstuma parādās galvenokārt uz roku un kāju pirkstiem un locītavām. (nē, tie nav gluži apsaldējumi, jo parādās aukstumā un mitrumā arī temperatūrās virs nulles). latīniski perniones, angliski chilblains, itāliski gelloni, leitiski nuožvarba, krieviski цыпки utt.
izdodas atrast tikai apzīmējumu “sala puni”, bet jābūt taču vēl kādam. mums tak te mēdz būt auksts!
ir "dzērvju zābaki", bet to lieto tikai par ielaistu stadiju kājām. bet rokām?
paldies jau iepriekš!
 

(bez virsraksta) @ 13:37

[info]ravejsledzejs:
Vakar noskatījos izrādi "Endijs Vorhols". Spēles telpa tika labi "apdzīvota", spēles laukums milzīgs, bet piepildīts. Man gan visu izrādes laiku bija sajūta, ka redzamajam labāks formāts būtu TV izrāde (līdzīgs kā pagājušā gs. uzvedums "Spēlēsim Strinbergu"). Izrādes lielākais trūkums - neviens no aktieriem neizturēja savu tēlu līdz galam. Cits vairāk, cits mazāk, bet visi ik pa laikam krita ārā no savām lomām. Nezinu kā citiem, bet man tas traucēja baudīt notiekošo.

Visā visumā - jauki pavadīts vakars.
 

(bez virsraksta) @ 13:32

[info]nulle:
Abus pasūtīt nah (ja tā šai brīdī gribas; tad kādu nākamo reizi vajadzētu gribēties piedalīties), bet tas ir sociāli neakceptējami. Turklāt man ir tikai vienmēr tā, ka gribas pasūtīt nah, tur tas joks. Vai Kā var gribēties 20 gadus tikai sūtīt nah?!
 

(bez virsraksta) @ 12:34

[info]missalise:
Man ir dienas, kad man fiziski gribas atpūsties un slinkot - tā, ka vispār neko tādu baigi aktīvu nedarīt - labākajā gadījumā kārtot lēnā garā papīrus, fotogrāfijas datorā. Un šodien ir tā diena. Tā vietā, lai es no rīta lēktu laukā no gultas un ar kaujas saucieniem uz lūpām mestos pirkt biļeti uz laukiem, pirms tam vēl ieskrienot kādā lielveikalā, es esmu nogulējusi līdz desmitiem, tad ielikusi mazgāties veļu un man gribas vēl paplekstēt. :( Nu un vēl skapi vajadzētu sakārtot. Man sāk rasties aizdomas, ka es vispār uz laukiem aizbraukuši tikai rīt, nevis šovakar. :( Ak, es, slinkā ļudne. :( Man šitā parasti ir pirmajā brīvdienā pēc darba nedēļas, pirmajā atvaļinājuma dienā (šīs dienas gadījums), pirmajā dienā pēc kaut kāda lielāka darba pabeigšanas u.t.t. Reizēm es pat salsimstu pirmajā brīvajā dienā. Nevaru es sevi pieradināt pie kārtības un disciplīnas. :(
 

Internets @ 12:21

[info]likcepure:
Ar ko jūs parasti sākat, kad uznāk vēlme nosist laiku internetā?
 

(bez virsraksta) @ 11:11

[info]fedrs:
Who Is This Bitch, Anyway?

Trakie veči
 

jautājums mazu bērnu (līdz 6–7 gadiem) vecākiem vai citām bērniem tuvu stāvošām personām @ 09:09

[info]kalevala, posting in [info]pajautaa:
Kā mūsdienu bērni sauc tualeti?
 

(bez virsraksta) @ 23:47

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: satrakojusies ložņāju amazonā
Mūzika: teļikā 5. vietā topā The Smiths - This Charming Man
Tags: , , ,

vispār atrast sev yoga mat ir aizņēmis jau kādas pāris stundas mana laika (nu ok, man te vēl daži čati fonā un mazliet vēla darba). un so far esmu tikai arvien vairāk sevi apjucinājusi. (eco / pvc / +towel / +linen, kā man saprast?) (UPD.: ok, there is a wikiHow page on how to choose a yoga mat :D)
bet zināms ir tas, ka esošais mat ir pilnīga huiņa un pēc iespējas ātrāk jānomaina pret kaut ko jēdzīgu.

citās ziņās, tas, ka pēkšņi ir uzradusies cīņubiedre, kura modina visādas patīkamas sajūtas, neattur mani būt par mani. kas ir gan labi, gan ne tik, pie tam vienlaicīgi.
 

KarostaWaterTower @ 00:27

[info]mazaa_mija:
Karostas ūdenstornī dzīvoju jau otro nedēļu, tornis ir nepielūdzams un skaists, bet sargi mums ir četri katrs ar savu raksturiņu un viena no tām ir m, kas mūs sargā un neaizmirst arī norādīt, ka mums gulēt jāiet 11 vakarā un jāsāk strādāt 7 no rīta, un vispār dzert jau nu arī teritorijā nevajadzētu, bet nu labi 1 aliņu jau var vakarā, un tad lūk nākamajā maiņā visi rātni pus 11 aiziet gulēt uz 100 m attālo skolu un es palieku viena ar sardzi, jo visi pārējie ir prom, es draudzīgi sarunāju, ka iziešu izsmēķēt pēdējo cigareti, un momentā uztinu. Saņemos atšaut dzelzs bultu milzīgajām durvīm un čīkstiem atbalsojoties visā tornī izslīdu ārā, pīpēju un bakstu cibu, kad pienāk msg no itāļa, kas ir aizmirsis lādētāju kaut kur tornī, tas viņam ir dzīvības un nāves jautājums, jo ir svaigi iemīlējies, bet iedomājos kā čīkstēs metāla vārti tagad jau pilnīgā naktī, jo ir jau 11, es piedāvāju uzskriet tornī atrast lādētāju, tornī ir 5 stāvi un viņš strādā pašā augšā, protams, bet tā saucamais ofiss mums ir tikai 2 stāvā, ceru uz veiksmi un lienu caur smagajām durvīm uz torni, kas skan neganti pie katra soļa, jo akustika te ir tāda, ka norauj jumtu, gaismas nav, iebakstu telefonā lukturi un lavos augšā, pagrābju pirmo līdzīgo vadu un nesos lejā, jo itālis jau grabinās gar vārtiem, izgrūž vadu pa vārtu apakšu un klusiņām tuvojos ieejas durvīm, kad atskan ārkārtīgi iepriecināts čuksts, kas nogrand pa visu neibourhudu: thank u also from My love, nekas cits man neatlika, kā atvērt vīnu, ko mans dārgais draugs, ko man gribas nosaukt par Mario, ir atstājis man ledusskapī, un tas ir saldākais vīns ko esmu dzērusi pēdējo gadu laikā
P.s par to nupat ieliku sieru beuys'a grāmatā

Posted via Journaler.
 

20. Jūlijs 2017

(bez virsraksta) @ 23:57

[info]prtg:
Tags:

I, Daniel Blake (2016)
 

(bez virsraksta) @ 22:14

[info]vistu_zaglis:
Garastāvoklis:: Ok
Mūzika: SpB

Īsi par pretsmēķēšanas likumu.

Sēžu piemājas barčikā, bārmene noliek priekšā glāzi, sākumā padomāju, ka tur Dzidrais iekšā, paostu, nē, ūdens.

Wtf?, jautāju.

Nu kā, benčikus kur dzēst!, viņa man atbild.
 

Shit's real @ 22:50

[info]lennay:
Gari to laikam ļoti labi zina, un gan jau tāpēc ielika līdz tam ne sevišķi līdzestīgo pacientu klīnikas intensīvās terapijas nodaļā (un arī izrakstīja īstajā laikā, jo Visu Durvju Pilsētā ieradās Lūdzu Komatos, un no tā, protams, kaut kā bija jātiek prom). Un tajā nodaļā skanēja radio - kā jau visās tādās nodaļās - ar visām tām lielākoties briesmīgajām dziesmām, kas vislaik diendienā griezās uz riņķi, uzsēdās uz kumbra un neatlaidās arī klusumā un palīdzēja mani dzīt vēl dziļākā neprātā, bet varbūt arī dziedēt. Tur es pirmoreiz izdzirdēju slaveno Šīranu un nonācu šokā, no kā vēl tagad neesmu lāga atguvusies. Starp visiem tiem gan ne pārāk daudzajiem gabaliem griezās arī viena gaudu dziesma. Vienreiz es pacēlu galvu no urbjmašīnas un ieklausījos vārdos, māju līdzi ar galvu aizvien sparīgāk, un turpmāk jau vienmēr, kad atskanēja tā dziesma, drusku pašironiski (jo nav pieklājīgi identificēties ar megapopdziesmu (o bet man ir skapju skapji pilni ar tādiem skeletiem gan, jo desmit gadi Manilā man atvēra visvisādu popu pasaules), toties patiesi gaudulīgi no sirds dūcu līdzi.
Tā bija Linking Park dziesma Heavy.
 

(bez virsraksta) @ 23:06

[info]tipa75:
Sametās šausmīgi bēdīgi.
Ja cilvēki laiku pa laikam man neatgādinātu visu, kas manā dzīvē ir slikti, es retāk būtu bēdīga.
 

(bez virsraksta) @ 20:56

[info]beatrixe:
būšana vienai ir skaista, laba, vērtīga. bet - man ārkārtīgi šovakar pietrūkst kāds, kurš...
 

(bez virsraksta) @ 20:31

[info]prtg, posting in [info]pajautaa:
Vai jūsuprāt ir atrodams pamatojums tam, kādēļ valsts noslēpuma statuss ticis piešķirts pierādījumiem par tirgošanos ar ietekmi? Likumā valsts noslēpuma jēdziens traktēts šādi: "..informācija, kuras nozaudēšana vai nelikumīga izpaušana var nodarīt kaitējumu valsts drošībai, ekonomiskajām vai politiskajām interesēm". Valsts ir visi tās pilsoņi, tātad manā izpratnē valsts noslēpuma statusa Rīdzenes sarunām piešķiršanas fakts ir nevis valsts intereses sargājis (kā to paredz likums), bet gan tiešā veidā tām kaitējis.
 

(bez virsraksta) @ 20:03

[info]nulle:
Un vēl - šajā nedēļas nogalē gan ikgadējais Latvijas radioamatieru salidojums Doles salā, gan mūsu tehnikuma grupas izlaiduma 25 gadu salidojums.
 

(bez virsraksta) @ 18:53

[info]_re_:
no lamatām izkļuvu, ieraudzījusi potenciālu - jaunu džeku, ar ne pārāk labu auto, bet arī ne grabažu, vēl uzsmēķē pēc darbadienas beigām būvvaldes kubiņos pirms sēšanās auto.
 

(bez virsraksta) @ 18:48

[info]_re_:
ir savs labums lietainajai vasarai, kas man nemaz tik lietaina nešķiet, kad man nav jāstrādā, necik nelīst, kad ir jāstrādā, pofig - ieej piemājas mežu pudurī, pirms pāris nedēļām pasargātā no barbalas sirojuma, kaut ne turēja, ne sargāja, laiskums un kniepadatizmērs visu izdarīja, un salasi krietnu, ai mīn, krietnu devu vakariņu un vēl rīta palaunadža tiesai.
 

(bez virsraksta) @ 17:00

[info]nulle:

Aizbraucu līdz Ulbrokai.
 

(bez virsraksta) @ 14:56

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: prokrastinācija
Mūzika: Kasabian - Fire
Tags: , ,

sāk rasties sajūta, ka neviens mani nelasa :D nu neko, laikam jau anyway rakstu vairāk sev anyway. un huiņu totālu :D (tikai vot, par Semagic un bižutērijas atjaunošanu tiešām gribējās zināt)

runājot par (huiņu). mani reizēm mulsina cilvēki, kuri iet uz darbu, lai būtu sociāli.
bet tad tā padomāju un atcerējos, ka arī man bija korporatīvais periods dzīvē kādu gadu, vai kaut kā tā. katru dienu gāju uz ofisu, pēc tam dzēru ar kolēģiem, gāju uz korporatīvajām ballītēm, draugojos ar kolēģiem un visa dzīve ap darbu vien grozījās. un tad kaut kā uzradās dzīve ārpus darba. labāka dzīve, piezīmēšu.

bet citiem... jau gadiem arī sociālā dzīve ir darbā. un tas tik dīvaini. nē, es pārfrāzēšu, dažiem vispār pārsvarā visi draugi, kuri viņiem ir, ir no ofisa.
un ir tādi cilvēki, kuriem vispār draugi ir tā brīža kolēģi. nomainot darbu, nomainās viss draugu loks.

nē nu, nav jau tie kolēģi slikti vai nepareizi, tādi tīri norm ļaudis. bet kaut kā liekas, ka korporatīvā dzīve tomēr nav gluži tas, uz ko es personīgi tiecos.
 

(bez virsraksta) @ 15:02

[info]vistu_zaglis:
Garastāvoklis:: OK
Mūzika: The Jesus And Mary Chain / My Little Underground - Live

Šī bija privāta vēstule, bet mans kauns ir tik liels, ka es atļaušos to aptuveni atdzejot un publiskot arī šeit.

Jūs sapratīsiet, kāpēc.


***

Ir ļoti neērti ko tādu teikt. Bet es to nespēju arī turēt sevī. Man tas ir kādam jāizstāsta.

Hm, kā to tā vislabāk noformulēt? Nē, nav labu veidu, kā to noformulēt, vienkārši teikšu kā ir.

Es tikko uztaisīju bildītes ar motivējošiem citātiem.

Jā, tieši tādas, kādas savos feisbukos postē astoņpadsmitgadīgas ēmō meitenītes. Jā, tieši tādas.

Mans apšaubāmais attaisnojums ir tāds, ka tā nebija mana ideja. Tā bija klienta ideja. Es to darīju par naudu. Bet tas šo situāciju nepadara labāku, vai ne? Es tikko šo jau tā besījošo pasauli padarīju vēl neciešamāku ar 12 motivējošus citātus saturošiem jepegiem.

Kad (ja?) (es sapratīšu, ja pēc šī jūs nekad vairs negribēsiet mani redzēt, tāpēc – ja) mēs kādreiz satiekamies klātienē – vienkārši nogaliniet mani.

Paldies, ka uzklausījāt.
 

(bez virsraksta) @ 15:33

[info]missalise:
Bet vispār - man pēdējās četrdesmit minūtes līdz atvaļinājumam. Šķiet, ka laiks sakarā ar šo jauko notikumu arī sāk uzlaboties. ;)
 

(bez virsraksta) @ 14:38

[info]missalise:
Domāju būt pilsoniski atbildīga un pirms nākošajām vēlēšanām papētīt sīkāk, ko tad tie deputāti tur sēdēs ir runājuši. http://saeima.korpuss.lv/ Arī šiet nevarēju atrast, no kurienes galu galā ir radušās tās kapitācijas naudas - kas izdomāja, ka par pieaugušo ir šāds te apjoms, par bērnu - šāds u.t.t.
 

(bez virsraksta) @ 15:25

[info]prtg:
Tortulla
 

(bez virsraksta) @ 14:36

[info]wowow:

Sadaļā "Ko astrologi mums nestāsta" - namīpašnieka dzīve ir nebeidzama cīņa ar entropiju. Cīņa, kas paņem laiku, naudu un kurā tu nevari uzvarēt. Cīņa, kurā paņemot pauzi, tu zaudē ģeometriskā progresijā.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata