Nepabeigtā dienasgrāmata


1. Augusts 2014

viens aizraujošs lasāmais @ 02:05

[info]kants:
Tags:

aizraujošs, klasisks, pat nedaudz vecmodīgs detektīvs: gluži vai tāds, ja agata kristi rakstītu par mūsdienu londonu. sievišķīgs kaut kādā ziņā, bet tas varbūt zinot autora īsto identitāti. katrā ziņā nav liekas gōres un visādu pretīgu šausmu kā adleram olsenam, ne arī kaitinošās tiekšanās uz filmas scenārija pusi kā nesbo vai larsenam.
 

(bez virsraksta) @ 02:04

[info]dienasgramata:
BNN. Pētījums atklāj, ka Latvijā sievietes ar seksu nodarbojas tikpat bieži kā vīrieši.
 

(bez virsraksta) @ 01:48

31. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 23:09

[info]shelly:
Divas ļ. krutas dienas Plieņciemā ar brīnišķīgiem draugiem - lieliem un maziem, karstām smiltīm, aukstu jūru, garšīgiem ēdieniem, trāpīgiem novērojumiem ("Kad tu esi bērns, tu sapņo kļūt par kosmonautu vai balerīnu, vai čempionu, vai sunīti. Kad tu izaudz, tu sapņo apsēsties") un "Čornij bumer" frīstailu un melniem jokiem līdz Coja piemiņas vietai.
Tad atpakaļ uz Rīgu, sapirkt produktus sestdienas Bērnu ballei, mājas lapa gļuko un trīs reize uzkaras, toties remonts mūsmājās, izrādās, sākas jau rīt, kamēr S-krastos remonts vēl turpinās, Lauva lēkā apkārt, kaķis ņaud, atrakciju līgums ir atsūtīts, dažiem radiem sākas pirmssvētku drudzis, vārdu sakot, man kūp galva...
Es nelidoju, es vēl tikai ieskrienos.
 

(bez virsraksta) @ 22:52

[info]virginia_rabbit:
pretējā pagalmā uz pilnu klapi skan Puff Daddy
(droši vien dejo lēnās :/)
 

(bez virsraksta) @ 22:31

[info]prtg:
Tags:

Ralfs Dobelli. Skaidrās domāšanas māksla.
 

(bez virsraksta) @ 22:28

[info]anonymous:
"With at least the tacit backing of U.S. Central Intelligence Agency officials, operatives linked to anti-Castro terrorists allegedly introduced African swine fever virus into Cuba in 1971 for the purposes of destabilizing the Cuban economy and encouraging domestic opposition to Fidel Castro."
 

(bez virsraksta) @ 22:26

[info]kemune:
Cik gadu pagājis, bet šis joprojām sēž galvā. Nesen atradu, ka tas tomēr ir ierakstīts un iekonservēts: http://www.mixcloud.com/ilmarsslapins/raidijums-karmabanda-2005/ un http://www.mixcloud.com/ilmarsslapins/karmabandha/
Klausīties rudenī, rezervēt stundu un vēl nenormētu laika posmu pēc tam (man - 9 gadi un turpinās).
 

(bez virsraksta) @ 22:14

[info]prtg:

Telavivas bīčfests jau ieskanējies testa režīmā. Сектор Газа šogad uzstāties neplāno, bet netālais Žaņa Lipkes memoriāls pasākumā dalīs rehabilitējošus bukletus (joks).
 

Viļums ved uz Alpiem. Iesildīšanās. @ 21:24

[info]aizliegts_v:

Visu ziemu Viļums cītīgi gatavojās vasarā braukt uz Elzasu, bet nonāca Alpos. Kā tā? Nu gadās :) Ceļš, kā saka, iebraukāts, pazīstams, aiz ko nē. Un nu pie lietas.

Pa ceļam uz Alpiem ir kas? Pareizi, Polija. Un apbrīnojami centīgie poļu ceļinieki, kas nu jau ceļus sakārtojuši tā, ka izbraucām cauri tikai ar vienu korķi un tas pats bija no rīta, akurāt pirms darba sākuma, Varšavā, uz tilta, kuram remontēja vienu pusi. Nu kā pašlaik Salu tiltu. Un asfaltu, starp citu, viņi klāj ar gludo pusi uz augšu.

Un kas vēl pa ceļam? Pareizi, Čehija. Lai gan ne Alpi, tomēr kalni čehiem ir. Un klintis arī.

... tālāk ... )
 

gāzējs @ 21:12

[info]bumsis:

Ducina.Rūcina.Bubina.Un līst!Beidzot arī Latgalē Līst!
 

(bez virsraksta) @ 20:09

[info]auksts_entelekt:
nespēju noticēt, ka tā var būt, ka tā ir patiesība. Mans prāts atsakās to pieņemt.
https://www.youtube.com/watch?v=pZL6ZVlTCWg
https://www.youtube.com/watch?v=wrqutoqRJ8Y
 

Par neapsēstību @ 20:46

[info]krii:
Ā, un ja kas, man riebjas labi domātie komplimenti par "vīrišķīgi loģisku domāšanu" utml., ko reizēm abu dzimumu personas izsaka sievietēm. Es esmu piedzimusi ar sievietes ķermeni, un visu, ko es daru, (arī saku vai domāju), es daru, saku un domāju, būdama sieviete. Brīdī, kad es rēķinu matemātikas uzdevumus, analizēju zinātniskus tekstus vai plānoju stratēģiju, tā joprojām esmu es, sieviete, nevis kaut kāda mītiskā "personības vīrišķā daļa", tas mīklainais, inkubam līdzīgais dēmons, kuru Freids ar Jungu savulaik palaida psihologu diskursā.
 

(bez virsraksta) @ 19:54

[info]chimera:
Tags:

rajons dzejo:

Вецмилгравис это сила,
Говорят тут всем могила,
Тут вагоны с рельсов сходят,
Люди ночью не выходят.
Жгут машины тут ночами,
Машут гопники ножами,
Вот обменник грабанули*,
Химовоз перевернули,
Вырывают сумки суки,
Угоняют, жгут маршрутки,
И такая дребедень,
Происходит через день.
Но не глядя на все это,
Лучше ведь района нету...

*šitais svaigs, pirms pāris stundām
 

mizogīniskās māsas @ 19:18

[info]krii:
Nez kādēļ, kad sievišķis sev piedēvē "veča domāšanu", tajā vienmēr izskan atklātāks vai slēptāks lepnums, kuru nekādi nevaru iedomāties vīrišķa balsī, kurš atzīstas, ka viņam piemīt "bābas domāšana".
 

(bez virsraksta) @ 19:15

[info]mazaa_mija:
nav naudas, aizbraucu uz banku, tur man iedeva kādus 10 kg, naudas vēl joprojām nav
 

(bez virsraksta) @ 19:11

[info]fedrs:
Man no pusdienām ir palikusi pāri viena sviestmaize, bet nav neviena sausa soliņa, kur apsēsties.
 

Wifi atslēdzas pats no sevis @ 18:55

[info]reportiere, posting in [info]pajautaa:
Datorjautājums - laptops ilgāku laiku nav ticis izmantots un ir bijis izslēgts. Pēc ieslēgšanas wifi automātiski diseiblo sevi. Izslēdzot un ieslēdzot wifi opciju, uz brīdi parādās, ka savienojums tiek veidots un tīkli ir pieejami, bet pēc tam atkal parādās no connections available. Kas varētu būt pie vainas?
 

Valoda, valodiņa @ 18:57

[info]paartraukums:
Tā. Necils atgadījums, ko novēroju, braucot rīta agrumā vilcienā uz Rīgu. Biju nedaudz iesnaudies, bet skaļā balsu murdoņa mani iztraucēja. Siguldā pustukšo vagonu piepildīja daudz ļaužu, acīmredzot tie, kuri brauc strādāt uz Rīgu. Tā kā miegs bija pārgājis, izņēmu savas piezīmes, lai pārskatītu tulkojumu. Diemžēl aizmugurē sēdošās balsis bija ļoti skaļas, pēc sarunas konteksta sapratu, ka ir satikušās divas sen neredzētas draudzenes, viena otrai klāstīja savus atvaļinājuma piedzīvojumus; ", ...karoče, pa kruto tur padzīvoju, klusums, sauļojos bez ļivčika, pat mobiļņiku atslēdzu, lai druškas netraucē. Baigi prikolīgi, kaimiņš mani izvizināja ļotenē, prikols bija tad, kad viņš ar savu drugu sāka koļīties klāt, nafig man viņi vajadzīgi! Uz vienu tusovku jau aizgāju, apsēdos, nu prosta bomžatņiks, pat čajņika viņiem nebija, zupas katlā kafijai ūdeni uzvārīja....
Atskatījos, jo pēc valodas leksikas, biju pilnīgi pārliecināts, ka runā padsmitgadnieces (mana brāļa meita savā agrīnajā jaunības periodā piekopa šādu runas veidu, kaut arī nemitīgi tiku viņai aizrādījis), vai arī personas, kuras strādā sabiedriskās ēdināšanas vai apkalpojošā sfērā un kurām ir nepietiekama izglītība. Taču, ieraugot abas dāmas, biju ļoti pārsteigts, kundzes bija mana gadagājuma diapazonā, ģērbušās lietišķā stila kostīmos, uz ceļiem tās turēja dokumentu mapītes, skaidri redzams, iestāžu darbinieces. Jutos ļoti pārsteigts, tāpēc uz sava tulkojuma melnraksta lappusēm ātri pierakstīju dzirdēto sarunu, lai vēlāk nepiemirstu. Skumji. Atcerējos Alberta Bela romānā "Slēptuve" aprakstu par vienu varoni, kurš ikdienā lietojis apmēram 100 vārdus, no kuriem puse bijusi lamu vārdu. Minētajā gadījumā jāsaka līdzīgi: "dāmas , runājot latviešu valodā, apmēram 50% robežās to piesārņoja ar neglītiem rusicismiem. Pretīgi. Tikpat pretīgi, ka nesavāktie atkritumi mežmalēs. Skumji, ka tā runā vidēja vecuma sievietes...
 

(bez virsraksta) @ 18:15

[info]viipsna:
nēnu, es jau saprotu, ka pēc nieka pusgada īdēšu, kāāāāāā man ziema apnikusi, un, ja marta beigās būs pusotru metru biezs sniegs, arī tad es balsī raudāšu, skatoties debesīs teikšu: "ak jel, kāpēc?", bet man šitie plusi ir tāāāā apnikuši.. esmu baltais cilvēks no mērenā klimata platuma grādiem, man nepatīk svīst šitādos apjomos.
 

(bez virsraksta) @ 18:02

[info]ravejsledzejs:
tie vājprātīgie ziloņaizstāvji arī pie šitā lietus taurē!!!

es bēgu prom!
 

(bez virsraksta) @ 17:26

[info]ravejsledzejs:
Latvijas Dabas muzejā šodien atklāja dienliliju izstādi. tur var aplūkot šo te:un ne tikai ;o)
 

(bez virsraksta) @ 17:15

[info]ululate:
es godavārds nesaprotu, kā lai cīnās ar slinkumu. kā lai piespiežas, piemēram, reizi dienā izsūkt grīdu un izmazgāt, tas prasa kopā tikai kādas 15-20 minūtes, tas taču nav nekas. bet man vienkārši neceļas rokas to darīt. tāpat man ir milzu tulkojums ar termiņu 20.augusts, es varētu saņemties un notulkot pa nedēļu, bet nē, es laiski tulkoju ar vienu roku un ļauju sev gulēt 2h pusdienlaiku.

kur lai ņem motivāciju būt aktīvam, nu kur. tai pašā laikā aizvilkties līdz kaņepes centram katru vakaru un tur bezjēdzīgi dirnēt - lūdzu, nekādu problēmu.
 

(bez virsraksta) @ 17:10

[info]virginia_rabbit:
braucu LDz vagonā, lasīju Zagļa dienasgrāmatu, dzēru ūdeni un ēdu paracetamolus
 

par pārkaršanu saulē @ 17:11

[info]lord:

ja no Paradīzes izņem elli paliek Parīze
 

(bez virsraksta) @ 16:58

[info]mr_brightside:
Drīzumā būs jāpiedalās Kairiša režisētā pasākumā. Operā. Tērptam žaketē, kuras iepriekšējais valkātājs laikam bija Keišs.
 

ikdienas rubrika ''biroja dzīve'' @ 15:18

[info]deloveja_kundze:
Mūzika: gloria gaynor - i will survive

mums atgriezās elektrība, bet ir problēmas ar internetu, jo reasons and things, nekad nekas nestrādā tā, kā vajag, vai ne. lai nu kā, sēžam te katra ar savām austiņām, es, kā parasti, klausos vājprātīgi trashy popmūziku. pienāk kolēģe un prasa, kura te no mums klausās to vājprātīgo krāmu (tas ir, lielisko ozone dziesmu dragostea din tei). atzīstos, ka es, mazliet pašausmināmies, pēc minūtes izņemu austiņu vadu un visas birojā sākam tresīt pie šīs fantastiskās dziesmas.

es vienkārši samierināšos, ka mums te birojā ir kaut kādas trakas enerģijas un kaut kas tāds, jo tas kosmoss, kas aiziet savstarpējās sarunās, ir ļoti neaptverams. masīvi monologi, improvizēts reps, pēkšņas dejas, nereti (ļoti ļoti draudzīgi) kautiņi un dažāda veida nepiedienīgas piezīmes, apmēram tā. vai arī tā vienkārši gadās, ja vienā telpā nemitīgi uzturās vismaz pieci cilvēki, kuri katrs dara kaut ko citu. galvenais to ķertumu pārvērst par kaut ko jēdzīgu un patiesībā pieņemamu.

nē, nu ja šo domu paturpina tālāk, sanāk, ka es vienkārši satraucos par to, ko darīt ar to pilnīgo vājprātu, kas ir galvā - tie brīži, kad pēkšņi izdomā un nobuko bērnu orķestri ballītei un tamlīdzīgi - un kā to pārvērst par kaut kādu labu galarezultātu, lai nav tikai dejas uz galda pie trashy popmūzikas un lēkāšana pa dīvānu, dziedot tukšā vīna pudelē.
 

LMT 4G internets @ 15:41

[info]osinsh, posting in [info]pajautaa:
Tags: ,

To LMT 4G intertīklu var dabūt bez 24 mēnešu līguma? Kā "samaksā-par-rūteri-naudiņas-un-maksā-tikai-mēnesi-kas-tur-ko-tur"?
 

(bez virsraksta) @ 15:38

[info]martcore:
sēž blakus kāds no krievijas un rāda fotogrāfijas
dzimu te, bet augu tālā amēērikāāa
 

(bez virsraksta) @ 14:55

[info]chaika:

otrdien man divos sabtransportos bērni ar koferiem gāzās virsū
šodien visādi ģebilas zvana - tad viens indiets, kas pūta mikrī, tad viena vietējā kā no kapa izkāpušas balsī

laikam sliktas zvaigznes debesīs
 

(bez virsraksta) @ 14:51

[info]martcore:
inner
inner city pressure
 

Liepāja @ 13:26

[info]virginia_rabbit, posting in [info]pajautaa:
varbūt rīt kāds brauc un var aizvest uz Liepāju?
 

(bez virsraksta) @ 14:23

[info]tipa75:
Vētra galvā.
 

(bez virsraksta) @ 13:35

[info]sniegabrist, posting in [info]pajautaa:
Labdien, Ciba!
Dots: divi banāni, puskrūze kokosriekstu eļļas, puskrūze medus, puskrūze dateļu, ingvers;
vai/kā no šī var uztaisīt kādu našķi?
 

(bez virsraksta) @ 12:25

[info]noisiite:
Bijām uz trīs mēnešu, vienas nedēļas un četru dienu TA.

62cm (+4 pa mēnesi)

6100g (+900g pa mēnesi)(tieši pa mēnesi, jo iepriekš bijām jūnija beigās.)

Pilnīgi neticas, ka pa trijiem mēnešiem ar astīti ir izaugusi pa 11cm un pieņēmusies svarā pa 2800 g.
 

(bez virsraksta) @ 12:04

[info]martcore:
runājot par kaķu vārdiem, kaimiņi savu nosauca par pompeju, un uz to arī viss gāja
jāpiezīmē, ka "pompejs" ir viens no iecienītākajiem NL jaunākā brāļa vārdiem, kuru viņš nereti izmanto savās slavenajās autohtoniskās prokrastinācijas domāšanas reizēs, kad kādu pusstundu tiek klusēts, un pēc tam visiem negaidot tiek izteikts viens vienīgs vārds, kas teicami apraksta situāciju
šķiet, pirmoreiz vārds "pompejs" tika lietots kā četrdesmit minūtes novēlots termins ģenerāļa normena švarckopfa komentāram nacionālajās ziņās
kad tas bija, pasen, pirmās irākas laikā
bet ir bijuši arī citi gadījumi
 

(bez virsraksta) @ 11:41

[info]deloveja_kundze:

Godīgi atnāku uz darbu, bet darbā izsista elektrība, vai vismaz mūsu stāvā, un galvenais vīrietis namā rausta plecus un stāsta man anekdotes par to, ka tagad te gadās kā Krievijā, kad džeki taisa dzelzceļa līniju no divām pusēm. Ja pa ceļam satiekas, tad ir viena līnija, ja nesatiekas, tad ir divas. Nu, un tā nu mēs te dzīvojam, sīrupiņ.
 

(bez virsraksta) @ 11:40

[info]rasbainieks:
Tags:

fuck me i'm famous jeb rasbainieka panākumi modes blogerībā
qooqoo kārtējā instagrammu konkursā key vizuālis ir jōrza trūlija kājas
tanki iebrauc zilajā lagūnā )
 

(bez virsraksta) @ 11:38

[info]chimera:
vakar piespiedu kārtā tiku iepazīstināta ar latviešu popmūzikas aktualitātēm. bija arī šedevrs ar refrēnu "rauj jumtu!" piemēram - "pilns dupsis gurķa sēklu. rauj jumtu!"
tā nebija joku dziesma.
 

(bez virsraksta) @ 11:35

[info]kinskis:
kā saukt nākamo kaķi. sen atpakaļ šķita, ka nav labāka vārda par "abažūrs". tad "micēlijs" kļuva par favorītu. vēl kruts vārds ir "autohtons".
 

Nepabeigtā dienasgrāmata