Nepabeigtā dienasgrāmata


21. Janvāris 2020

(bez virsraksta) @ 20:11

(bez virsraksta) @ 19:35

[info]ravejsledzejs:
Jā nu gadījumā kāds ir noilgojies dzirdēt manu balsi, tad rīt 10.00 var paklausīties radio. Raidījums "Zināmais nezināmajā"
 

(bez virsraksta) @ 18:01

(bez virsraksta) @ 18:41

[info]martcore:
o, skatos, ka cienījamais vīrs džo skutelis uzaicinājis ciemos danucd
kas nezin, tā ir pepija garzeķe ar hedšotiem no sešiem kilometriem, labākā latvijas sieviete ar virtuālo automātu, nu, un vispār skatieties un mācieties (vismaz to, kā vajag jokot)
 

Solidarity @ 17:19

(bez virsraksta) @ 16:55

[info]sirualsirual:
Kā jau katru gadu iesaku Latvijas koda filmas.

Filma par jauno instagram meiteņu paaudzi – https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/173616/latvijas-kods-dokumentala-filma-skaistai-but – ir patiešām kruta, maiga filma, no kuras metas bēdīgi.

Nāk prātā kāda paziņa, kura stāstīja, kā viņa savos septiņpadsmit staigāja šurpu turpu pa Tērbatas ielu, cerēdama nokļūt kādā ielu modes blogā. Skaistums prasa upurus utt., bet tā savas nepilnības apziņa, kas pavada iepazīšanos ar "pasaules noteikumiem", ir viens no bēdīgākajiem cilvēkpieredzes aspektiem, manuprāt.

Nezinu, vai Ābeļu filmu skatīšos, bet gan Lastādijas filma, gan Prīsters ir OK. Sieviešu stendapa filma - Aivai Birbelei toč smieklīgi joki, filmā gan padaudz resentimenta.
 

(bez virsraksta) @ 16:06

[info]avralavral:
janvāra sleja "Katoļu Baznīcas vēstnesī", varbūt kādam noder (viegli rediģēta; numurs jau sen iznāca).

Prāts un nemirstība
... tālāk ... )
 

(bez virsraksta) @ 15:27

(bez virsraksta) @ 14:43

[info]dienasgramata:
DELFI. Tūnberga ieradusies Davosas forumā un pieprasa tūlīt pārtraukt lietot
 

uzzinu pēdējais @ 13:47

[info]kants:

ja kas, marriage story (2019) patiesībā ir divorce story!
 

R.I.P. Roger Scruton (1944-2020) @ 12:04

[info]artis:
Leftwing people find it very hard to get on with rightwing people, because they believe that they are evil. Whereas I have no problem getting on with leftwing people, because I simply believe that they are mistaken.
— Roger Scruton
 

Atbild stulbā lauku seja @ 11:53

(bez virsraksta) @ 12:39

[info]dienasgramata:
DELFI. (rubrikā IZKLAIDE) 71 gada vecumā uzstāšanās laikā festivālā nomiris daudzu mūziķu cienītais Nešvilas folka un kantri mūzikas dziesminieks un komponists Deivids Olnijs. Mūziķis aizvadītās nedēļas izskaņā uzstājās mūzikas festivālā Floridā, kad savas uzstāšanās laikā viņš negaidīti pārtrauca dziedāšanu, atvainojās faniem un aizvēra acis.
 

(bez virsraksta) @ 12:20

[info]virginia_rabbit:
Heli mani aicina uz savu tūri in person un liek sveicināt. How cool is that?
es vislabprātāk pievienotos Alsungā, bet man tajā dienā jāpiedalās panelī par attēlu dzīvi un nāvi
https://www.norden.lv/jaunumi/somu-dzejnieces-heli-laksonenas-un-dzejnieka-guntara-godina-brauciens-no-kurzemes-uz-rigu/
 

--- @ 10:04

(bez virsraksta) @ 09:24

[info]rasbainieks:
tās lietas, kas dzīvē mainās nemanāmi lēni, kā jūs tās pamanāt?
 

: 11 mēneši @ 08:46

[info]f:

vienas no E mīļākajām nodarbēm ir gaismas slēdžu slēgšana un kontaktu raušana ārā no rozetēm.
bet šorīt viņš ir ieslēdzis gaismu iebūvētajā skapī, atbīdījis durvis, iegājis iekšā, un aiz sevis aizvēris durvis atkal ciet.
un tagad no iekšpuses klusītēm klauvējas.
citreiz noslēpjas tur un gaida, kamēr kāds ies meklēt.
 

(bez virsraksta) @ 11:45

[info]dejavu:
Bet iespējams, mums vairāk būt jāsatraucs par to koronavīrusu no Ķīnas.
Austrālijā dzīvo kāds miljons ķīniešu, daudzi no viņiem šajās dienās ceļos uz Ķīnu un otrādi - ķīniešu jaungads.


Upd: Yep, nepagāja i ne piecas stundas un Brisbenā ir konstatēts pirmais inficēšanās gadījums.
 

(bez virsraksta) @ 00:29

[info]virginia_rabbit:

Ar šmurguļiem koncertos, ja

 

20. Janvāris 2020

(bez virsraksta) @ 23:39

(bez virsraksta) @ 22:45

[info]dienasgramata:
Šodien saņēmu kontā 0.50 eiro no Latvijas Loto. Atceros, kaut kad biju reģistrējies viņu mājaslapā, kad 2018. gada pavasarī nopirku pāris Simtgades loterijas biļetes, kas neko nevinnēja. WTF?
 

(bez virsraksta) @ 21:55

[info]honeybee:
Fuck, nu. Palasi pāris dienas akadēmisku literatūru, izdzirdi cilvēku sakām tipa "es esmu mazāk daļa no biosfēras nekā Austrālijas aborigēni, un tas ir labi", un viss, čau

Un labuma no tā visa nevienam necik
 

(bez virsraksta) @ 21:50

[info]jim:
Es varbūt šovakar varētu būt tas cilvēks, kas vnk raksta cibā neskaitāmus dažādus apziņas plūsmas ierakstus pēc kārtas
 

(bez virsraksta) @ 21:48

[info]jim:
Kāds ir pēdējā laikā pircis cibas apmaksāto statusu, nezināt, tur viss vēl strādā, Deniss vēl ar mums runā un ir pie labas veselības vai aizgājis pensijā uz labāku darbavietu?
 

Alternatīva French press coffee @ 19:59

[info]aai, posting in [info]pajautaa:
Sveiki,

Ir kāda laba, lēta un vienkārša alternatīva t.s. French press kafijas pagatavošanai, kam būtu "apliešanas" un kaut kāds mehāniskās filtrēšanas princips? Espresso vārkanniņas vai papīrfiltrēšanas & lēnpilēšanas padarīšana īsti nesaista.
Vairāk tieši no apkopes viedokļa, kur nav čakars to sietiņu katru reizi rūpīgi iztīrīt no biezumiem utt.
Kādas ir atsauksmes par Aeropress - tur vajag padaudz spēka? Resp., vai kundzēm gados īsti piemērots?
 

(bez virsraksta) @ 19:20

[info]prtg:
Dia dhuit, Baile Átha Cliath
 

Uzmanību! Attēlā redzams feodālis! @ 18:01

(bez virsraksta) @ 18:33

[info]virginia_rabbit:
2 dienas neesmu bijusi laukā, šodien ēdusi tikai kafiju. Ingmārs to sauc par privilēģiju. nevar noliegt, ka starp "iet uz veikalu" un "iztulkot lapiņu" izvēlos nr.2
 

Idle hands are the devil's workshop @ 16:48

[info]artis:
Pārpublicēšu arī šeit, jo šķiet saistoši:

http://klab.lv/users/indulgence/835925.html

1890. gada 16. martā Vācijas impērijas kanclers Otto fon Bismarks rakstīja ķeizaram Vilhelmam:

"Sekas ir izglītības iestāžu pārpilnība un izglītota proletariāta izaudzināšana, kas ir bīstami valstij. [..] [I]izvirza sev nesasniedzamus mērķus, kas galu galā viņos rada neapmierinātību ar dzīvi. Ar katru gadu pieaug tādu ļaužu skaits, kuri, pateicoties iegūtajai izglītībai, pretendē uz tādu dzīves līmeni, kādu nespēj sev nodrošināt. Tā pie mums rodas tie paši apstākļi, kas Krievijā kalpo par augsni tur plaukstošajam nihilismam.

[..] Strauji pieaug to skaits, kuri iznāk no skolas ar pārliecību, ka ir pārāk labi tam darbam, ko dara to tēvi, jo esot augstāk izglītoti. It īpaši tas attiecās uz talantīgākajiem, kuriem skolā mācībās labi veicies, kurus visbiežāk skar vēlme izrauties no tās dzīves, kuru dzīvo viņu vecāki. Neveiksmes gadījumā viņi papildina mūždien neapmierināto rindas. Redzam, ka jau šobrīd laukos ir pārāk daudz tādu, kas nevēlas vis strādāt, bet gan vēlas izrīkot citus, un pārāk maz tādu, kas prot un ir gatavi strādāt."
 

(bez virsraksta) @ 16:30

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: unfocussed
Mūzika: Underworld - Doscientos
Tags: , , , ,

tātad Šumperkas Dublin bar, ja? tikko ir ietiptapotas līnijas sniegā. VZ it kā drusku cieš par to, ka nekad neuzzinās, vai tā ir tā zaja, vai nav. bet izrādās, ka atbrīvojušās vietas pie bāra, uhti! also, šis ceļojums pa barčiku ir bijis arī lapiņai, uz kuras velk pivču strīpiņas :D tagad lapiņa kursā, ka there's more! bet nu jā, iekārtojamies pie bāra. es totāli apm ar šo, jo beidzot var izsēdēties visās pozās, kuras grūti nosaukt par sēdēšanu. jo, strādājot full time no mā, es esmu totāli atmācījusies sēdēt krēslā. like, actually Sēdēt Krēslā :D

tieši pretī mūsu vietām ir teļiks, kurā rāda Retro mūzikas kanālu. bet mums aiz muguras ir jukebox, kurā visādi idioti met naudu un aiztiek ekrānu un beigās cieš visi. bet kaut kādā brīdī saliktās dziesmas beidzas un aparāts aiziet randomā spēlēt dziesmas. un te mēs atkal nonākam pie disonanses, skatoties muted teļikā rāda viģiku vienai REM dziesmai, bet jukebox tikmēr spēlē citu REM dziesmu. pie tam, aptuveni vienlaicīgi sākās un beidzās. O_O

neko, ballējāmies Dublinā, viss nananā, visi līksmi. tiek aizsūtīta arī ziņa Hurricane Luckai, ka mēs pilsētā, davaj rīt sadzeram. bet nu barčikā kaut kad jau liek samaksāt un aizdzen prom. priekš cilvēkiem, kuri sāka dzert piecos, liekas, ka divos iet migt ir ok.
tikai kāpēc šie cilvēki pamodās pusdeviņos?

īsi pirms desmitiem izkasījāmies uz āru, atdevu atslēgu apkopējai un devāmies ļaunajā pasaulē. uz Sarkanās Žurkas barčiku. gūgle saka, ka vaļā no desmitiem, bet viņu websaits, ka no vienpadsmitiem. kam ticēt? neko, aizejam (gar Grandu) līdz Žurkai un tur pagalma vārtiņi ciet, baltie mēsli visur, beņķi salikti malā. neko, laikam vienpadsmitos tomēr. aizgājām pastaigā pa Šumperku. kaut kādā randomā virzienā. tur, pāri sliedēm un tad zem sliedēm un tā bija garākā stunda mūžā. nejauši attapāmies atpakaļ pie Granda. visi acis un nesaprot, wtf, kā mēs no turienes nokļuvām šeit? wtf? neko. aizejam līdz Žurkai, tur joprojām tāds pats statuss. neko, paejamies vēl it kā randomā, bet atkal nonākam pie Granda. **nopūta** neko. ies uz Žurku, nupat jau beidzot būs tie vienpadsmit. pie Žurkas izskatās tāpat. bet nu ieejam tuvāk ieejai un izrādās, ka ir citas durvis uz iekšas barčiku un uz tām rakstīts, ka vaļā no desmitiem. ballītes orgkomiteja safeispalmo par sevi un iet iekšā.

a tur neērti beņķi un galdauti! jajebu. neko. piesēdīs. Hurricane L, protams, ka sen atbildējusi, bet te nevienam nekas nav skaidrs un gribas pagūt kafiju un broakstis un iedzert, pirms dealot ar Hurricane L. cenšamies savākties par spīti visiem galdautiem un nezin kam. interjers tur ir diez gan absurds, bet nu. tam vispār kakbe visi bija puslīdz gatavi. ja neskaita, ka uz griestiem ir pulkstens, kurš actually funkcionē. kaut kādā brīdī savācamies uzņemt arī kalorijas un ļ rekomendēju turienes tacos el diablo!

bet īsi pirms tam VZ tomēr ir atbildējis Hurricane L, ka mēs te mēģinam savākties un tad davaj tiekamies? pēc dažāda exchange of messages, VZ vienā izkoļījies, ka mēs Žurkā. Hurricane L uzreiz tāda, ka o, es pēc 5 min būšu. ballītes orgkomiteja nervozi uzņem kalorijas un drusku wtf-ē. pirms brokastu beigām ierodas Hurricane L, ar totālu tornado aphugo mūs abus lidz nāvei, aphugo vēl, tad apsēžas, saka, ka vispār ies tagad pie vecākiem uz pusdienām, bet pēc stundas vai pusotras būs atkal brīva un davaj satiekamies. mēs tādi aphugoti un ap-tornadoed, mājam ar galvu un sakam, ka ok, jā, sure. Hurricane L aizdodas prom.
nez, kā tas no malas izskatījās?

bet toties mums bija iespēja nofinišēt brokastis un ķerties pie vīntonika. ar ko pagaidām noslēgsim part 2 of the insanity story.
 

(bez virsraksta) @ 16:16

[info]artis:
Runājot par kapitālisma kritiku. Vakar noskatījos filmu "Dark Waters" (Netflix, 2019). Lieliski. Labi parāda to, kāpēc kapitālisms ir visādi jāregulē, jo bez regulācijas ir labi zināmās blaknes—tragedy of the commons, the problem of negative externalities, principal–agent problem, regulatory capture etc.
 

(bez virsraksta) @ 15:21

[info]artis:
[info]slikts:
vēl viens ASV nedomāšanas kultūras eksports uz šo valsti ir Makartisms jeb marksistu raganu medības. kreisās politikas autoritārais spārns nav izdomājums, bet tas ir margināls un neattaisno, ka marksisms plašās aprindās ir politisks lamuvārds un sinonīms staļinismam un autoritārismam. antikomunisti pamatā ir analfabētiski āksti.

"Šī valsts" nav tikai abstrakcija. Tā ir Latvija. Valsts, kas saņēmusi neizmērojamu belzienu tieši no Marksistu-Ļeņinistu rokām. Tieši Marksisti-Ļeņinisti uzsāka desmitgades ilgu teroru, pirmo zalvi atklājot jau 1940. gadā, ar marksistu kaujinieku (NKVD) inscenēto Masļenku robežincidentu, kur nakts melnumā nošāva mūsu robežsargus. Tam sekoja represijas: izsūtīja veselas dzimtas, apkāva mūsu vectēvus un inteliģenci, izpostīja iekoptās saimniecības, brutāli iznīcināja meža brāļus un jebkādu pretestību. Tieši Marksisti-Ļeņinisti komandēja NKVD nagu maucējus pret tiem, kas "neticēja" Marksismam-Ļeņinismam. Tieši Marksisti-Ļeņinisti iespundēja latviešus aiz lielā dzelzs priekškara.

Vai tā ir "nedomāšana" no mūsu puses—izturēties piesardzīgi pret marksismu? Lai tā būtu. Tu esi brīvs tā uzskatīt, bet nebrīnies, ka marksisms Latvijā neiedveš tūlītēju uzticību. Tu aplami apgalvo, ka to vajadzēja "importēt no ASV". Nē, tā ir mūsu tautas pieredze un kolektīvā atmiņa. Ja vēlies reabilitēt marksismu, rēķinies ar lielu skepsi. Tas ir tavs pienākums—paskaidrot, kā tieši marksisms kā leģitīma kapitālisma kritika atšķiras no Marksisma-Ļeņinisma. Tikai atceries, ka vecākā paaudze par marksismu zina pietiekoši daudz—kā nekā, Marksisms-Ļeņinisms bija "obligātā viela" vai ikkatrā mācību iestādē.

Tava poza un runas par "importu" vairāk liecina par atrautību no realitātes, par tejienes vēsturiskā konteksta ignorēšanu vai apzinātu noraidīšanu. Tu nedzīvo mucā un neesi pa spundi barots. Kāds ir tavs attaisnojums—uzdoties par tādu ākstu?
 

(bez virsraksta) @ 16:47

[info]au:
ā, un man ir jautājums!

mēs te gatavojamies tādam vienam garākam ceļojumam, tāpēc jau laikus domājam par to, kā laīt šādos ceļojumos lasīt. smagus grāmatu kalnus jau nevazās līdzi.
un
lai varētu iepazīties ar ceļojumu galamērķu valstīm, labprāt lasītu jau tagad attiecīgās uzziņas, vēstures un kultūras grāmatas. radās doma to visu iepirkt kindlē, lai šādu literatūru varētu tai ceļojumā arī ņemt līdzi.

un tātad: kāda ir labākā kindle? kad tādas pērk? (varbūt ir sezonālas atlaides, kuras vērts sagaidīt) kas ir svarīgie parametri?
varbūt labākā kindle NAV kindle? kā lasīt garos ceļojumos?
 

(bez virsraksta) @ 14:04

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: miegainākais miegainums
Mūzika: Underworld - Doris
Tags: , , ,

ceturtdien ballītes orgkomiteja nīgrojās pa zilo bāru, vane. un tad ap vieniem naktī man radās random ideja - aizbraucam kaut kur weekendā? VZ it kā ohujā un wtf. teicu, ka kāda starpība būt te, vai citur, jo auksti būs visur. VZ viss tāds, ka nu, tā jau ir. pirmais listē bija Tābora, vane. iebakstīju bookingkomā, kas tur ar Dašu. secināju, ka ne tikai penzija Daša ir sold out, bet tur vispār apmēram viss ir sold out un palikušais maksā miljonu. kas ir otra loģiskā vieta, kas nāk prātā? protams, ka Šumperk! apskatamies, a tur dod kakbe norm istabu pa norm cenu. un nu. gudrofōni un mani trigger happy fingers ir dangerous combo. saprotiet paši, es turpat uz vietas nobukoju paliktuvi un vlak tix virzienā uz.

piektdienā pamostoties vispār bija pašai drusku ohujs, ka tiešām nobukojusi. bet nu neko. brauks, vai?

sestdienā tātad bija jāceļas 11, lai īsi pirms pusdiviem sēdētu vlak uz Šumperku. kā jau pierasts, man bija jāstrādā. neko, sabakstīju darbus vlakā. bet kaut kādā brīdī tiek piefiksēts, ka aiz loga rāda dahuja baltos mēslus, ne tikai uz grīdas un kokos, bet arī baltie mēsli turpina krist no gaisa. ballītes orgkomiteja vispār sāk aptvert, ka trips ir nobukots neizdarot pilnīgi nekādu research. un par baltajiem mēsliem piemetas nīgrums. ierodoties Šumperkā visi nīgrojas dažādos veidos un slidinās uz viesnīcu. ejot gar Grandu, rodas dīvaina sajūta, ka nepaliekam tur.

vispār tā paliktuve Pod Radnici ir kaut kā episki normāla. laikam pirmoreiz ballītes travel exp ir tāds, ka viesnīcā viss ir norm. nav ne mauzoleja, ne biedējošu items, ne totāli absurdu sisķiku, neurbj, viss ir vienkārši un norm. O_O tā arī var?

anyway, tiek secināts, ka man ir vēl jāpastrādā, bet gribas to darīt no barčika nevis paliktuvē. barčikā, draudziņi, ir omulīgāk un dod iedzert. tiek saprasts, ka uz Dublinu iet ir konkrēti par agru. neko, velkam ārā gūgli. tur tiek atrasts Šreka barčiks, bet dismissots, jo tur dod pretīga paskata zupu un vietējo Holba pivci, kas ir bvē. kaut ko atrodu, ka ir D123 iestāde, kura izskatās ļ omuliga un nananā. beet, tā ir tur pie stacijas. visi nopūšas un nolemj, ka vismaz kaut kāds iemesls paiet. izslidinamies tagad atpakaļ stacijas virzienā (gar Grandu). aizejam uz D123 un secinam, ja novāktu zsvētku dekoru, tur būtu ļ, ļ omulīgi. tagad ir tikai omulīgi. tur dod balto karstvīnu un.. Stellu. jajebu. neko. izvēlamies havčiku, es pieslēdzos darbiem. viss vispār diez gan omulīgi un ballītes orgkomiteja sāk lēnām atslābt. kad man beidzot beidzās laptopa baterija, izlēmām iet jau uz Dublinu beidzot.

Dublina toties atrodas netālu no paliktuves. slidinājāmies atpakaļ tajā virzienā (gar Grandu). bet šoreiz jau ir smieklīgāk. viss ir smieklīgāk. aizejot uz Dublinu,VZ pamana elektrības rozetes. padomāju par to, ka derētu apdarīt darbus līdz galam, bet nolēmu, ka nuinah. pivcis! vispār šoreiz Dublina bija piebāzta pilna, knapi atradām beņķus un kaut kādu sienas plauktu, pie kā piestutēties. malkojām pivci, vērojām un komentējām vienu overly drāmu pie cita galdiņa. jestrojāmies. smadzene arvien vairāk un vairāk aizgāja brīvdienu režīmā. nojestrojāmies par visu ko. betnu. 'you had to be there' un 'kurš to vairs atceras' :D

eventually tikām arī sēdēt pie galda, kur bija beņķi ar atzveltnēm. ohh, tas bija kļova. man liekas, ka mēs pat atrisinājām dažādas pasaules problēmas. bet nu, nevarēšu jums tā tagad loģiski pastāstīt. also, not giving them away for free, wtf. un tā drāma tur arī beidzot laikam aprima.
toties bijām uzpīpēt un viena zaja, par kuru VZ ir aizdomas, ka tā zaja te strādāja pagāšreiz un skaidroja viņam, kur ir bankomāts, ka jāiet gar soliņiem, bet tur nemaz nav soliņu :D tur tā zaja ar kaut kādu čuvaku stāvēja, tad zaja randomā aizgāja tip-tapot sniegā līnijas. satiptapoja līnijas. tad čuvaks laikam mēģināja pierunāt zaju iet mā, bet zajai bija svarīgāk iet tiptapināt kaut kādu vārdu. čuvaks atmeta ar roku un aizgāja viens. zaja tikmēr līksmi ietiptapināja vārdu, kuru neviens no ballītes orgkomitejas nekā nespēj atpazīt kā legit vārdu, un tad sajutās apm par padarīto un, ka beidzot var iet mā, jo šitas izdarīts.

te es pagaidām iepauzēšu burtu rakstīšanu, jo noderētu actually apdarīt darbus.
 

(bez virsraksta) @ 14:05

[info]au:
un vēl. (ir gada depresīvākā diena, ja)
es ļoti novecoju. strauji. nenormālos tempos pēdējo trīs gadu laikā.
 

(bez virsraksta) @ 12:01

[info]dienasgramata:
DELFI. Vīrietis ar suvenīrbanknotēm nopērk speķi un nokļūst cietumā
 

(bez virsraksta) @ 18:39

[info]dejavu:
Nostrādāju kādas 20 stundas non-stop pie tās publikācijas (nu pamatā jau pie nepieciešamās izpētes, lai to vispār varētu aprakstīt), iesniedzu pēdējā minūtē. Negribu zināt, cik tur daudz ir pārrakstīšanās kļūdu, bet OK, nav pats mega svarīgākais.
Darba laiks beidzās 10:00 pirmdienas rītā. Tad kādas 5h pagulēju pa dienu, kamēr baisie negaisi gāja pāri. Un tagad ir savāds apjukums.
Lai gan nākošie deadlaini jau spiež, un līdzautori jau raksta visādus jautājumus man kā vadošajam autoram. Jāatbild, jāroganizē.
Bet varbūt jāieiet dušā arī.


Destruktīvajās ziņās:
Pāri austrumu apvidiem šodien ir gājušas pāri baisas vētras ar golfa bumbu lieluma krusu. Sabojātas ir tūkstošiem automašīnu, vietām krusa ir izsitusies cauri māju jumtiem. Ir ievainotie. Daudz arī sakapātu koku, augu, daudz kritušu zaru, bloķē ceļus, jauni plūdi u.tml. Divus tūristus Sidnejā ir saspēris zibens.(kamēr šo rakstu, tikmēr nogranda pērkons tepat tuvumā)
Uzskates materiāls: https://www.abc.net.au/news/2020-01-20/hail-storm-in-canberra-damages-cars-smashes-windows/11882472

Toties ugunīm šoreiz ir kaut cik palīdzējis. Turpina degt 78 ugunsgrēki, 22 nekontrolēti.
 

(bez virsraksta) @ 09:46

[info]chimera:
fakts, ka lielākā daļa latvijas iedzīvotāju nemūžam netiktu pie latvijas darba vīzas, ja viņiem būtu vajadzība pie tādas tikt (un izjūtu lielu cieņu pret tiem, kam tomēr izdevies tādu iegūt, tas tiešām prasa ņevjebannākās profesionālās un citas spējas). no otras puses, neesmu mazs bērns un saprotu, kāpēc valsts sargā vietējos tizleņus, loderus un humanitāro profesiju pārstāvjus no tiem, kas, teiksim tā, ir motivētāki. no trešās puses, darba spēka deficīts visvisādās jomās, gan sarežģītākās, gan prastākās, ir pavisam reāls. no ceturtās puses, novērtēju centienus to mazināt, samazinot bezģeļņika pabalsta saņemšanas laiku, tas ir tik ļoti mīlīgi latviski
 

this freelancer life @ 06:42

[info]rasbainieks:
tripā bijām 26 dienas + viltīgi iešmugulētas 2 aklimatizācijai atpakaļ, no tām 13 pēdējās kompi vaļā nevēru vispār, great success
 

19. Janvāris 2020


Nepabeigtā dienasgrāmata