Nepabeigtā dienasgrāmata


2. Oktobris 2014

(bez virsraksta) @ 01:23

[info]nord:
Labi, ka Demokrātija ir tik veca, izklaidīga, bet mīļa kundzīte, ka sniedzot man tiesības vēlēt, neņem vēra manu izvēļu vēsturi, jo ikdienā es izvēlos Nimesil un majonēzi.
 

(bez virsraksta) @ 00:01

1. Oktobris 2014

(bez virsraksta) @ 23:57

[info]maigs:
man, lūdzu, glāzīti mūžīgās laimes
 

(bez virsraksta) @ 23:57

[info]dienasgramata:
"We are planning to discontinue the Nokia Sync service on 5 December 2014. After 5 December 2014, you will not be able to access your data through the Nokia Sync service." Paraksts - Microsoft

bastardi!
 

(bez virsraksta) @ 22:40

par tēliem @ 23:23

[info]lord:

manā guļamistabā tieši pretī durvīm stāv lielais gleznošanas molberts... un pēdējā laikā esmu pasācis gulētejot tam uzmest halātu... pa mājām pārsvarā pārvietojos tumsā - gaisma, kas krīt pa logu izgaismo priekšmetu kontūras un ar to pietiek, lai nekam neuzdurtos... bet jau divas reizes ir bijis tā, ka ieeju guļamistabā un man priekšā stāv cilvēka stāvs... šķiet, ka katrreiz pa kādam sirmam matam ir klāt... un nākamajā reizē tā vietā, lai nomestu uz grīdas, kā agrāk, atkal pakaru halātu turpat...
 

(bez virsraksta) @ 23:22

[info]noisiite:
Bijām šodien pie Hēlas uz nodarbību "kā spēlēties ar mazuli mājās". Principā visu mēs daram pareizi, sanāks vien pāris sīkumus piekoriģēt. Mazais līdējs kārtīgi izspēlējās, izlodājās. Mums tur četri bērni bija (nu, savējie tur, tā jau bija arī citas mammas ar bērniem), dzimuši vienā nedēļā, njā, Helme kaut kur pamatīgi skrien, es jau esmu aizmirsusi kā tas ir, kad bērns tikai pavirpuļo ap savu asi.
 

(bez virsraksta) @ 23:22

[info]simamura:
bet jūs to nopietni - davai 100% balsojumu? Tas taču totalitārisms kaut kāds. Pret to taču nevar nesacelties.
 

par melnbalto @ 23:02

[info]lord:

pēdējo gadu esmu sācis regulāri bildēt uz filmas, šovasar - melnbalto un pats attīstu... un izskatās, ka domāšana arī ir mainījusies... nupat viena modele palūdza atļauju pārvērst viņas bildes (digitālās) melnbaltā, es sakodu zobus bet atļāvu... un viņas izskatās sasodīti labi... lieta tāda, ka man vienmēr ir riebušās melnbaltas digitālās bildes un savas bildes pārvēršot melnbaltā pat joka pēc, dabūju vienmēr draņķīgu rezultātu, tāpēc vienmēr strādāju ar krāsām... laikam beidzot sāk atnākt... good... vispār jau fotogrāfijā pastāv uzskats, ka katrai bildei ir jābūt tādai, lai to pārvēršot melnbaltā, tā būtu pietiekoši dinamiska un glīta... tātad augam...
 

(bez virsraksta) @ 22:32

[info]virginia_rabbit:
Reinis au pair
 

(bez virsraksta) @ 22:18

[info]krii:
Katrā ziņā es gribētu lūgt visus, kuri sestdien būs Rīgā un varēs nobalsot, darīt to tieši sestdien, kad būs izmantojami visi 158 iecirkņi, nevis agrāk.
 

(bez virsraksta) @ 21:29

[info]deloveja_kundze:
Mūzika: the national - i need my girl

I am good, I am grounded
Davy says that I look taller
I can't get my head around it,
I keep feeling smaller and smaller
 

Amatpersonas piezīmes @ 21:18

[info]krii:
Apbraukāju šovakar daļu Vidzemes priekšpilsētas un Ziemeļu rajona iecirkņu. Lielākā daļa komisiju rimti rosījās, šķirojot dokumentus un iekārtojot iecirkņa telpas, pa laikam iereģistrējot kāda večuka vai slimnieka pieteikumu balsošanai mājās vai slimnīcā. Dažos iecirkņos es šodien biju vienīgā apmeklētāja.
Radikāli atšķirīga aina pavērās tajos trijos karstajos punktos, kur tika pieņemtas glabāšanā balsis. Man nācās spraukties cauri paīgnu gaidītāju pūļiem, kas piepildīja vestibilus un kāpnes - drošības pēc turēju gatavībā apliecību, lai piesauktu savas amatpersonas tiesības, jo ne visi te būtu gatavi samierināties ar tādu nekaunību kā līšana bez rindas. Iecirkņu komisiju darbinieki rāvās melnām mutēm un slapjām mugurām. No pārāk nīgras burkšķēšanas gan viņi šobrīd atturējās, tomēr neliela sāpe par piedzīvoto netaisnību viņu acīs bija lasāma. Līdzīgi kā pagarinātais darbalaiks 10.Saeimas vēlēšanās arī šis jauniedevums piesaistījis neprognozēti lielu cilvēku skaitu pārāk mazam iecirkņu daudzumam, tā nu viš'i, un to nu viš' maksā.
 

Romeo + Juliet, 1996 @ 21:15

[info]shelly:
Garastāvoklis:: grendējos atmiņās

My only love sprung from my only hate!
Too early seen unknown, and known too late!
Prodigious birth of love it is to me
That I must love a loathèd enemy.

 

(bez virsraksta) @ 20:24

[info]chaika:
Tags: ,through windows
 

(bez virsraksta) @ 19:58

[info]chaika:

pilniem dusmu zibeņiem autobusā iesēdos nezināmas izcelsmes šķidrumā un tādejādi vakara plāniem tika uzlikts divdomīgs pleķis pa visu sēžu
(un tādā paskatā man nācās šķērsot visu vecrīgu! bet tagad jau esmu izberzusi dušu (un uzberzusi tulznu) un izmazgājusi grīdas da matus, tā kā viss ir kārtībā, viss ož pēc maijpuķītēm)
 

Darba devējs ārzemēs? @ 19:44

[info]gulafija, posting in [info]pajautaa:
Cibiņi, noteikti daudzi no jums strādā ārzemēs vai darba devējs ir ārzemēs. Mans dārgais tagad mēģina legalizēties, bet nekādi netiekam gudri kā tad ir ar nodokļiem, ja darba devējs ir ārzemēs (šajā gadījumā British Virgin Islands), ko maksā viņi, kas pašam uz vietas jāmaksā? Netā atrodamā informācija ir ļoti neviennozīmīga, nevar neko saprast, šie protams arī deķīti velk uz savu pusi, jo negrib lieki neko maksāt. Lūdzu padalieties pieredzē, kā ir, ja paši esat uz vietas LV, bet strādājat kādam, kas ir ārpus ES, kas notiek ar sociālo/ienākuma nodokli?
 

(bez virsraksta) @ 17:39

[info]kakjux:
Tags:

es arii izteikshos par veeleeshanaam - man esot jaaiet balsot par AA draudzinjiem. man taapat it kaa caur centru tai dienaa jaaiet, bet nu nav skaidrs. parasti savu pilsonja pienaakumu nepildu, jo nedziivoju Tur. bet shoreiz kaut kaa drusku sacepinaajushi pat mani.
 

Podiņmācība II @ 19:38

[info]shelly:
Ar ļoti apņēmīgu sejas izteiksmi Lauva izlēja tēju savā podiņā.
 

(bez virsraksta) @ 19:16

[info]wowow:
Lattelekom pacēlis cenu virszemes televīzijai - tagad 7.90 mēnesī, it kā esot pielikt jauni kanāli un pat TV3 atgriezies virszemes apraidē. No vienas puses jau it kā nav daudz (94 eiro gadā), no otras puses - tāpat jau to vajag tikai tad, kad notiek olimpiādes vai pasaules/eiropas kausi futbolā, pat hokeja čempi īpaši vairs neskatāmies (un to droši vien rādīs LTV7 vai kurš?). Jaunie kanāli - nu kurš tad grib skatīties vecas seriālu sērijas pēc grafika? Vai TV3 ar viņu megagarajām reklāmas pauzēm? Varbūt labāk par to naudu reizi mēnesī nopirkt papildus vīna pudeli?
 

(bez virsraksta) @ 19:21

[info]fedrs:
Zodz velosipēdus ziemā, bet vasarā - ragaviņas!
 

(bez virsraksta) @ 18:06

[info]usne:
Nesaprotu kā var apvienot nertenu ar latvijas gāzi
 

(bez virsraksta) @ 18:02

(bez virsraksta) @ 16:37

[info]prtg:
Tags:

Ja kādam interesē, ir dabūjamas 2 biļetes uz 26. oktobra Mogwai konci Braitonā kopā par 40,-EUR. Draugs gribēja braukt, bet netiek.
 

(bez virsraksta) @ 16:32

[info]prtg, posting in [info]pa_leeto:
2 biļetes uz 26. oktobra Mogwai konci Braitonā kopā par 40,-EUR.
 

(bez virsraksta) @ 16:06

[info]nord:
Sāp kakls. Gribas iedzert siltu lokālās anestēzijas līdzekli un aptīt pūkainu, siltu dzīvu vāveri.
 

(bez virsraksta) @ 15:42

[info]missalise:
Uff, atkal esmu darbā. Pa šo atvaļinājuma laiku sanāca visai daudz pārdomāt dzīvi. Ir sajūta, ka dzīve mani kaut kur taisās bīdīt. Darbā man vairs nebūs līdzšinējie pienākumi, būs citi. Bet bija pārdomas, vai tas ir tas, ko es patiešām vēlos darīt. Es pat pie Račai aizgāju - pakonsultēties par to, ar ko man šajā dzīvē vajadzētu nodarboties. Viņš saka, ka man ir jādarbojas kaut kādā jomā, kas ir saistīta ar garīgumu. Bet kādā veidā īsti?

Bērnībā viena no pirmajām atmiņām man bija, ka es vēlos sacerētu vērtīgu dziesmu. Vēlāk - pusaudža gados es sāku rakstīt kaut kādu dīvainu fantastikas stāstu par meiteni, kurai bija lemts sacerēt dziesmu, kuru dzirdot, cilvēki kļūst labāki. Vispār - tagad es esmu pārliecināta, ka patiešām vērtīgai ir tikai tie mākslas/mūzikas u.c. darbi, kas iedvesmo citus cilvēkus uz labām lietām. Kuru ietekmē kāds kļūst laimīgāks, saņemas izdarīt kaut ko savā dzīvē, notic, ka beigās tomēr viss būs labi. Iedzīt cilvēkus depresijā, bailēs vai šausmās ir krietni vien vieglāk, nekā panākt tikpat spēcīgas emocijas, bet ar pozitīvo zīmi.
 

(bez virsraksta) @ 13:45

[info]basta:
Viesīt, zinu, ka gribi bērnu no Džona Brenōņa, taču vēl joprojām viņš skatās tikai manās acīs.
 

(bez virsraksta) @ 15:16

[info]rasbainieks:
no jaunā iosa un jaunā osxa es visvairāk visvairāk visvairāk gaidīju (un joprojām gaidu) handoff
(visu par handoff, ko jūs neatrodat šajā žurnālā, jūs varat uzzināt oficiālajā žurnālā)
man jau sen krīt uz nerviem, ka aimesidži pienāk uz visiem devaisiem, bet parastās īsziņas tikai uz vienu, un ir jāvelkas meklēt telefonu, tā nu gaidu josemītu kā atbrīvošanu
bet kamēr gaidu josemītu, ios8 ta ir jau iznācis un mani pārsteidzis ar negaidītu handoffu ios devaisu starpā
tas izskatās tā: zvana telefons, es paceļu, bet blakus istabā vēl kādu laiku skan nepazīstams zvans (sākumā domāju, ka kicīts aizmirsis telefonu)
izrādās, zvana arī ipads
vienreizīt pamēģināju pacelt trubu ipadā, ir iespaidi
strādā tikai speakerphone, pēc 30 sekundēm pazūd skaņa, nu un pat ja paceļ trubu telefonā, tad ipads vēl kādu brīdi lago un turpina zvanīt
nav brīnums, ka josemīta betas šodienas vissvaigākajā versijā handoffs ir izrubīts vispār, kā ziņo mūsu beta testētāji
tā nu turpinu gaidīt josemītu un bugfixus
paldies, studijā bija tehnoloģiju apskats ar rasbainieku
 

(bez virsraksta) @ 14:35

[info]deloveja_kundze:
nu lūk, un šodien kaut kā gribas tikai sarauties kamoliņā, savilkt ceļus pie krūtīm un skatīties tālumā. kaut kā tā, viļņiem. viena no tām dienām, kad jūties stulbs, neglīts un neveiksmīgs, bet tie visi ir nieki, šitā vienmēr ir pēc tam, kad strādāju līdz desmitiem vakarā.
 

(bez virsraksta) @ 14:09

[info]magic_raddish:
Man vnk šodien tāda stresaina diena, ka, dzerot kafiju, es to neieleju mutē, bet gan uz blūzes.
 

(bez virsraksta) @ 14:05

[info]magic_raddish:
Es iedomājos par vienu noderīgu jauninājumu. Ziniet kā ir, darbā stress un nav miera, tad vismaz varētu uztaisīt tualetes istabu par tādu relaksēšanās telpu, kur aizmirstas visas rūpes. Un ar relaksācijas telpu es domāju - mehānismu, kas izpūš marihuānas dūmus pa tualeti. Tad tu sēdi uz poda, relaksējies un pamazām kļūsti vēl mierīgāks līdz brīdim, kad esi gatavs atgriezties pie darba.
 

(bez virsraksta) @ 14:04

[info]siltavieta:
pakrati, parausti, pārstartē, tas strādā principā ar visu biroja tehniku
 

(bez virsraksta) @ 14:00

[info]ravejsledzejs:
Edgar is a common name from Old English words ead (meaning "rich, happy, prosperous") + gar (meaning "spear"). Literally meaning "prosperity-spear" or "prosperous spearman." In Spanish it is accented Édgar.
 

(bez virsraksta) @ 13:44

[info]siltavieta:
ar nēzdodziņu slauka nēzdu
 

(bez virsraksta) @ 13:33

[info]iive:
Mūzika: The Knife - Bird

pa ceļam uz darbu ritenim nokrita pedālis. aizstūmos līdz autoservisam, tas bija ciet. meklējot kādu risinājumu, ripināju tik velosipēdu uz priekšu televīzijas virzienā. iestūrēju dzelzceļa muzeja pagalmā, kur treilerī sēdēja divi vīrieši. vienam atradās uzgriežņi, un velo tika sataisīts. saule, ķieģeli, krāsas, kamēr riteni laboja, es jutu, ka domas vājprātīgos tempos klīst kaut kur prom. kas tā ir par jocīgu sajūtu, kāds te darbojas ar manu riteni, bet es domās nespēju atrasties blakus. es uzturu sarunu, bet esmu kaut kur tālu prom. saņēmos. pateicībā iedevu viņam šokolādīti. tiku uz darbu. tikai nespēju pamosties. un vakar nogulēju kādas vienpadsmit stundas. sāku dzert vitamīnus. dzeru trīs kafijas dienā. bet esmu tādā nenomodā, kur ik pa brīdim pārskrien murgu tēli un pagātnes vīzijas. kur spēcīgi jāsaņemas, lai plānotu uz priekšu, bet tāpat sajūta, ka es tikai izliekos spējam saprast nākotnes jēdzienu.
 

(bez virsraksta) @ 13:39

[info]blond:
Vai jūs zinājāt, ka ir pieejams balss uzglabāšanas pakalpojums? Ja jūs pošaties ceļojumā un gala mērķī negribat tērēt laiku, braucot uz Latvijas vēstniecību, vai arī ceļojuma galamērķī tādas nemaz nav - jūs varat savu balsi nodot glabāšanā jau šodien, rīt vai parīt: http://cvk.lv/pub/upload_file/2014_SV/Depozitbalsosanas_iecirkni_2014.pdf
 

(bez virsraksta) @ 13:32

[info]magic_raddish:
Kad es ieraugu kādu skaistu dabas ainavu, es iedomājos "kā es varētu tai izjāt cauri ar savu zirgu"
 

(bez virsraksta) @ 13:14

[info]amberss, posting in [info]pajautaa:
Sveiki, vai darbadevējs(grāmatvedis) var uzzināt,ka es papildus strādāju vēl vienā darbā? Paldies
 

(bez virsraksta) @ 12:14

[info]liljabrik:
“Yeah, because I'm extremely romantic here. You know what is my fear? This postmodern, permissive, pragmatic etiquette towards sex. It's horrible. They claim sex is healthy; it's good for the heart, for blood circulation, it relaxes you. They even go into how kissing is also good because it develops the muscles here – this is horrible, my God! It's no longer that absolute passion. I like this idea of sex as part of love, you know: 'I'm ready to sell my mother into slavery just to fuck you for ever.' There is something nice, transcendent, about it. I remain incurably romantic.” Žižek
 

Nepabeigtā dienasgrāmata