Nepabeigtā dienasgrāmata


18. Janvāris 2019

: tie bezgalīgie "i" ar saviem iztrūkstošajiem punktiem @ 16:18

[info]f:
aizbraucu vēlreiz uz ofisu, lai uzliktu pēdējo punktu uz i.
promska, vajadzēja uzlikt vēl treknus neparedzētus punktus.
jau eju ārā pa durvīm, kā izrādās, ka kopētājs rauj lapas iekšā, kaut pirms nedēļas ir bijusi apkope un priekšniece zvana, lai uztaisu divus grafikus.
nu cik var, a?
vajadzēs atmaksāt ar dubulto likmi.

 

(bez virsraksta) @ 16:18

[info]magnolia:
Ceru, ka saslimu tāpēc, ka vajadzēja pagulēt un restartēties nevis tāpēc, ka esmu nīkule. Jūtu, ka dzīve piedāvā kaut ko foršu, man tikai nedaudz jāpagatavojas un jāpārkārto šùniņas.
 

non non tu n'as pas de nom @ 16:08

[info]virginia_rabbit:

ļoti patīk dziedātāja un komponiste Anna Sylvestre (aka "tāda pati ragana kā visas citas") - viņai ir skaistas dziesmas par abortiem https://youtu.be/e2cN4Us0GVk un burvīgas bērnu dziesmiņas, kas sacerētas, neuzskatot bērnus par debiliem:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLjS13O8ZcTgZsFz74KFQENIPiQOgejXBq
https://next.liberation.fr/musique/2017/09/29/anne-sylvestre-60-ans-d-avant-garde_1599823
 

(bez virsraksta) @ 13:28

[info]wowow:
Garastāvoklis:: another koka joke

Kokneses kokaīns koka kastītē
 

(bez virsraksta) @ 13:25

[info]dienasgramata:
DELFI. Viens no Kokneses kokaīna lietā aizturētajiem Imants Bunga par saimniecībā glabātajām narkotikām neko neesot zinājis, vien piestrādājis par kurinātāju.

cik briketes viņš, diez, jau bija paspējis nosvilināt?!
 

maikla mūra filmas @ 11:52

[info]tiesibsargs, posting in [info]pajautaa:
man ir radusies vajadzība noskatīties visu maikla mūra daiļradi. biju domājis, ka tajos liberastiskajos strīming servisos visas viņa filmas būs izliktas goda vietā. tak nē. pagaidām esmu atradis "roger and me" un "where to invade next".

vai ir kādi ieteikumi, kur viņa filmām var ērti un legāli piekļūt? godīga samaksa nav šķērslis. torentus lūdzu nepiedāvāt.
 

kad fb un slud. portāli nepalīdz @ 12:48

[info]kants:
Kāds no jums neizīrē vai nepārdod lielu dzīvokli vai taml.? rīgā.
 

šodienas atziņa @ 12:16

[info]ierindnieks:
Kāds tu iedomājies esam un kāds tu patiesībā esi, ir divas dažādas lietas
 

(bez virsraksta) @ 11:53

[info]krii:
Man ir ļoti vajadzīgi cilvēki, kuri ir par mani gudrāki - citādi es zaudēju tonusu un ar svelpjošu skaņu krītu degradācijā tik strauji, ka deguns asiņo no atmosfēras spiediena maiņas.
Vienlaikus - gudrāku cilvēku sabiedrībā es gandrīz nerimstoši nervozēju, vai viņus nekaitina mana muļķība un ja nē - vai tas ir tāpēc, ka esmu pateicīgs fons, uz kura izcelties.

Ar smukumu tomēr ir daudz vienkāršāk - bišķi bija, tagad ir izbeidzies, nu i pofig, nav vairs jāiespringst, galu galā manā dzīvē tam ir bijusi tik maza nozīme...
 

(bez virsraksta) @ 11:38

[info]magnolia:
Elles uguņos vakarnakt padegu, atvēsinoties ar zvaigznītes balzamu un klausoties pusnakts šovu septiņos. Toties sapnī kādu senu rēbusu atrisināju, kurš man jau ilgi bija rādījies. Un vēl man ir kaut kāds slikta taiminga periodiņš. Tā kā ir labāk? Bet šī darba pauzīte jāvelta vīrusiņa izskalošanai. Labrīt.
 

(bez virsraksta) @ 10:34

[info]virginia_rabbit:
ok, Sabīnei ir trūkumi - viņa zīž un grib iečurāt arī citās uz zemes stāvošās kastēs, ne tikai savā WC
 

(bez virsraksta) @ 00:41

[info]prtg:
Dalīt lāčādu pirms ir vienīgais pareizais veids
 

17. Janvāris 2019

(bez virsraksta) @ 23:10

[info]kants, posting in [info]pajautaa:
Tags:

Kā/kur (galerijas? Izsoļu nami?) pārdot pazīstama latviešu 20.gs otrās puses latviešu mākslinieka darbu?
 

(bez virsraksta) @ 22:02

[info]tipa75:
Nu labi. Es noskatījos Tarkovska Zerkalo. PAt divas reizes. Pat vairākkārtīgi tinu atpakaļ dažas ainas, lai paskatītos vai neesmu pārskatījusies un "nez kā viņi šito dabūja gatavu" - nu, tur pudele nokrīt, putniņš uz cepures uzlido, vēja brīze pār pļavu.
Tomēr man ir jāatzīstas, ka lielu daļu es laikam taču neuzķēru. Vai nu es esmu par seklu vai arī izteiksmes dziļumi ir ļoti mainījušies.
 

(bez virsraksta) @ 20:35

[info]magnolia:
Noskaidroju, kā pēc kārtas kārtībā būtu jārīkojas, ja ņem slimības lapu. Nākotnei zināšu.
 

(bez virsraksta) @ 20:01

[info]usne:
nesaprotu kāpēc visi senjori ir jāpadara par jauneklīgiem neveikļiem, visi rakstienki par introvertiem, bet laikam tas ir tāpēc, ka mēs nākam no vietas, kur visas īstas tautu meitas ir blondīnes.
 

(bez virsraksta) @ 17:19

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: aaaaaaaaa
Mūzika: āziešu ēstuves huiņa
Tags: , ,

Ja jums kādreiz gribas piereģistrēt pandu uzņēmumu Prāgās, bet jūs neesat CZ pilsonis, tad mans pirmais padoms ir - just don’t. Ja esat nolēmuši turēties un izdarīt par spīti visam, pienāciet pēc pāris mēnešiem, varbūt tad man beidzot būs pašai izdevies un varēšu padalīties ar tips and tricks. So far es tikai varu pateikt, ka katru reizi, kad it feels so close, you have no idea how far from it you really are. Also, just don’t.
 

(bez virsraksta) @ 17:41

[info]virginia_rabbit:
Tags: ,

- sveiks, Simon!
- NĒ! ej prom, Jēzus Kraist, tēti.
 

Sevis vērotāja piezīmes. @ 17:28

[info]unpy:
Jau kādu nedēļu pastiprināti gribās dzert kafiju, smēķēt un patērēt ko alkoholisku. Un nav tā, ka būtu ko atmetis vai sevi īpaši ierobežotu, visas šīs vielas lietoju apmēram tādos pašos apjomos un ritmā, kā parasti. Nav arī stresu vai citu neērtību dzīvē. Dīvaini.
 

(bez virsraksta) @ 17:18

[info]ulvs, posting in [info]pajautaa:
Es joprojām nesaprotu, kā vislabāk tulkot vārdu "mols". Breakwater? Jetty? Pier? Mole? Konkrēti interesē pārtulkot no LV uz ENG vārdus "Daugavgrīvas mols".
 

(bez virsraksta) @ 16:45

[info]wowow:
Latvijas viesmīlības industrijai ir problēma ar dušām (četri anekdotiski pierādījumi pēc kārtas viesu mājās un viesnīcās Bernātos, pie Rēzeknes, Cēsīs un Liepājā). Vai nu dušas gals ir nolietojies tā, ka ūdens gāžas uz visām pusēm, vai nolūzis dušas turētājs, vai tā iebūvēta tā, ka iekāpjot tajā pacients apsitīs elkoņus vai arī vienkārši ūdens netecēs prom. Nu kas tas ir? Normāla duša, kurā var nomazgāties, taču ir pats, pats viesmīlības minimums, ja tas nav kārtībā, nav svarīgi vai komplektā ir "brendots" šampūns un ziepes, un vai istabiņā ir tējkanna ar lipton paciņām vai arī TV ar huiviņzincik kanāliem (who cares?). Dušu, bļeģ, salabojiet!
 

(bez virsraksta) @ 15:39

[info]magnolia:
Zvaigznīšu redzēšanai pievienojās credo puisis. :)
 

(bez virsraksta) @ 15:00

[info]f:

lai neaizmirstu pēc tam, kādēļ nākotnē ne par ko vispār mani nekas nepārliecinās vēl kaut reizi izbaudīt stāvoklī būšanu, aprakstu uz lapas visas smalkās detaļas veidiem, kuros mans ķermenis tiek varots šajā laikā. par to neviens skaļi nerunā, un es arī nebūšu izņēmums - tik atklāta pat es neesmu. tomēr šos valīdos iemeslus aizmirst nedrīkst, lai neattaptos atkal še pat.
 

(bez virsraksta) @ 14:42

[info]deloveja_kundze:
runājot par mazsvarīgākām lietām, mana pašreizējā matu krāsa saucas kanēlis, un es man liekas, ka tas ir skaistākais matu krāsas nosaukums, ko esmu dzirdējusi un uz sevi attiecinājusi.
 

(bez virsraksta) @ 13:41

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: stresains
Mūzika: BirdPen - The End Is On TV
Tags:

vispār parunāsim vēl par darbu, ja?

naktī uz otrdienu mums tur aizgāja pa pieskari visāds hardware vispirms vienā datucentrā, tad arī otrajā for good measure. protams, ka live sisķiks went down, hohoho. bet nu, to atdzīvināja. pēc tam arī pārējos environments sāka atdzīvināt. bet nu mums tā visa ir dahuja un vēl mazliet, un varbūt vēl tur, ā, tad vēl tas. nu tā. pēdējos virtual machines nomigrēja tak tikai vakar (trešdien).

vakar viens serviss sāka niķoties. because fuck you that's why, bija reasoning tā pieļauju. maxot memory no trīs serveriem neatkarīgi no tā, cik memory tiem iedod. bet nu, nelikās, ka viss pizģec.

šorīt ielogojos, pa nakti vienā no datacentriem atkal hardware failure, vai nav lieliski. bet nu, it kā ne tajā, kur glabājas live sisķiks. toties iepriekšminētais serviss tupa sajucis prātā un tagad viena essential (live) sisķika daļa nestrādā.

lieki piebilst, tas viss ir totally unexpected, nothing has been changed un pacienti sāk konkrēti nīgroties uz mums.

un es braukšu piereģistrēt savu pandu.
 

(bez virsraksta) @ 14:25

[info]chimera:
stīvens kings apgalvo, ka neatceras, kā uzrakstījis tominokerus (un vēl čupu ar romāniem), jo bijis nepārtrauktā pālī. apbrīnoju šādu izturību; jau sen esmu sapratusi, ka pat pēc vienas vīna glāzes pastrādāt neesmu spējīga. ja nu vienīgi uzrakstīt kādu šitpostu cibā.

ne tik sen lasīju internetos jūsmīgu aprakstu par beibi, kas sēž uz heroīna, bet strādā, nemirst un vispār visa tāda funkcionāla. realitātē beibe, promska, dzīvo pie mammas, apkārusies ar mikrokredītiem, ņem visvieglākos darbus, ko varētu izdarīt dienas laikā, un muļļā tos nedēļu.

bet esmu visai droša, ka es ar atkarību būtu vēl mazāk funkcionāla.

jāpadomā, cik daudz manu dzīvi ir ietekmējis tas, ka spēku tā objektīvi man ir zem vidējā; nekad neesmu spējusi mācīties naktīs vai uzrakstīt bakdarbu nedēļas laikā, vai negatavoties sesijai, vai celties pirms saullēkta, vai... nākas dzīvot racionāli un plānot laiku, un rūpēties par sevi; a ko lai dara, ja nav citu opciju.
 

(bez virsraksta) @ 14:06

[info]virginia_rabbit:

it kā nekāds ledus uz ielām vairs nav, bet sūdi tikai dragā pāri gājēju pārejai. e tur stāv māj ar rokām, ka grib pāriet, bet sūdiem vienalga, sūdi brauc.
 

(bez virsraksta) @ 14:05

[info]lidot, posting in [info]pajautaa:
Hei, cibiņi!
Iesakiet, lūdzu, servisu, kur veikt auto gāzes iekārtas apkopi. Vēlams Čiekurkalna/Teikas tuvumā.
 

(bez virsraksta) @ 13:07

[info]khosmos, posting in [info]pajautaa:
Kādā veidā ar patenta palīdzību iespējams apiet nodokļu iekasēšanu par pakalpojumu?
Vai arī tur nav nekādas savstarpējas sakarības, un mani radi neko nesaprot no komercdarbības?
 

par veselības aprūpi ASV @ 00:28

[info]lord:
Tags:

ASV manā izpratnē ir divas nozīmīgas materiālās problēmas - maksas izglītība un maksas veselības aprūpe.. nevienam nav noslēpums, ka ar veselības aprūpi ASV ir visai švaki - gandrīz visa veselības aprūpe ir maksas un diezgan dārga.. ārsti ir viena no labāk apmaksātajām profesijām, labi ārsti šeit dzīvo ļoti labi.. pastāv veselības apdrošināšana, bet tā ir ļoti dārga un pieejama vidējai šķirai, zemākajai šķirai ne pārāk... zemākajai šķirai ir pieejamas dažādas sociālās programmas, bet visai ierobežotā apjomā.. piemēram, ja es neesmu apdrošināts, ātrās palīdzības izsaukums man maksās no 150 līdz 3000 dolāriem... ja aizved uz slimnīcu un notiek kaut kādas manipulācijas, cipars var sasniegt vairākus desmitus tūkstošu.. skaidrs, ka es trīsreiz padomāšu, vai saukt ātro palīdzību, pat neskatoties uz to, ka apdrošināšana man ir... jo ir vēl arī pašrisks..

bet nu labi, tās ir visiem zināmas lietas, nekādu Ameriku es šeit neaklāju (atvainojos par kalambūriņu).. tā pilnīgi mirt arī šeit nevienam īsti neļauj... jā, cilvēki nonāk parādos, bet ir dažādas formas, kā no šiem parādiem vēlāk tikt laukā.. mani vairāk mulsina psihiskās veselības aprūpe, ar to viss ir vēl skumjāk.. tātad, parasti apdrošinātāji nevēlas segt psihiskās veselības aprūpes izdevumus, vidēji 1 psihiatra apmeklējums maksā ap 600 dolāriem, mazākais, cik ir redzēts bija ap 300 dolāriem, bet tā nebija pilnvērtīga prakse, bet studenta prakse... maksimālā cipara nav, bet ārstu, kuri ņem par apmeklējumu vairāk par tūkstoti var atrast cik uziet, tie jau ir profesionāļi ar labu reputāciju... ja šo ciparu nesedz apdrošināšana, skaidrs, ka par psihiatra apmeklējumu jāmaksā pašam pacientam vai viņa ģimenei... un tie, protams nav vienīgie izdevumi, vēl ir medikamenti, bet ja gadījumā notiek hospitalizācija, cipari kļūst pavisam iespaidīgi.. skaidrs, ka šajos apstākļos piespiedu hospitalizācija būt nevar (ar retiem izņēmumiem), bet arī Eiropā ir jābūt kādam baigajam recidīvam, lai kādu hospitalizētu piespiedu kārtā... un tā nu sanāk, ka šeit visi trakie ir savā vaļā... lielākoties psihiski slimi cilvēki nav apkārtējiem bīstami, bet tā psihiskā pasaule viņiem ir tik ļoti smalka un neparedzama, ka droši nekad nevar zināt.. sabiedriskajā transportā ļoti reti sanāk braukt, kad nav kāda 'īpaša' pasažiera - tiesības viņiem nedod, tāpēc pārvietojas sabiedriskajā transportā... sanāk atskatīties uz visādām dīvainībām.. bet galvenais - bezpajumtnieki - ASV un Kanādā ļoti liela daļa bezpajumtnieku ir garīgi slimi.. cipari ir dzirdēti ļoti dažādi, no divdesmit līdz pat sešdesmit procentiem.. maksimālais, ko esmu dzirdējis bija 80%, bet šeit ir atkarīgs no tā, ko mēs traktējam kā psihisku saslimšanu, nosliece uz klaiņošanu, būtībā, jau savā pamatā ir psihiska novirze.. kaut gan Amerikā ir vēl viena bezpajumtnieku kategorija - cilvēki, kuri atbrauc dzīvot/strādāt/studēt uz citu pilsētu un negrib maksāt milzīgās naudas par dzīvokli... samērā regulāri var sastapt jaunus, pieklājīgi ģērbušos cilvēkus ar koferiem.. bet nu jā.. bezpajumtnieku uzvedība arī ir vērota ļoti dažāda, sevišķi jautri bija Kalifornijā.. piemēram, Los Andželosā ir veselas kartona un telšu pilsētas.. bet bezpajumtnieku ir drausmīgi daudz praktiski visās lielajās pilsētās, kur mēs pabijām - Ziemeļos nedaudz mazāk, bet dienvidos dažkārt ir sajūta, ka vairāk, kā pārējo.. cilvēki dejo uz ielām, kliedz uz garāmgājējiem, gulēšana šķērsām trotuāram ir pilnīgi normāla parādība, sevišķi, ja apakšā ir metro tunelis... grūti saskaitīt cik reizes es esmu tumsā gandrīz uzkāpis gulošiem vai sēdošiem bezpajumtniekiem.. divas reizes redzēju, kā bezpajumtnieki masturbē uz ielas, viens to darīja pagriezies pret mašīnu, cits uz metro stacijas trepēm.. un pagaidām šai situācijai risinājuma nav - ja nevari samaksāt par ārstēšanu, ja tev nav ģimenes, kura par tevi var parūpēties, varbūtība nonākt uz ielas ir visai liela.. visai skumji...
 

James Stavridis: Power Dynamics at Sea @ 22:55

(bez virsraksta) @ 23:32

[info]magnolia:
silts piens sviests kurkuma ingvers medus bez komatiem
 

(bez virsraksta) @ 22:52

[info]magnolia:
Tātad, mīlīši. Kas ir slimìbas lapa un kā tādas ņem? Man vienreiz dzīvē bijusi, neatceros... par pirmo daļu maksā valsts? Vai sia? Jābūt augstai temperatūrai, lai iedotu? Man diezgan pieriebās attieksmìte, gribu principa pēc
 

(bez virsraksta) @ 21:33

[info]prtg:
Tags:

The Sheltering Sky (1990) (revisited)
 

(bez virsraksta) @ 19:16

[info]quizer:
Šodien nopirku Nikto albumu. Ļoti foršs un rebelīgs. Klausīties un lejuplādēt var šeit.
 

(bez virsraksta) @ 18:47

[info]virginia_rabbit:
"apluksti mamma, es gribu vēmēt" - s
 

Eižens pludmalē @ 18:42

(bez virsraksta) @ 18:37

(bez virsraksta) @ 01:15

[info]morraa:
Atbrauca vecs draugs no Izraēlas. Bodē pie fugu bļodas stāstīju viņam piedzīvojumus par lidojumu no Telavivas uz Parīzi. Lidmašīnai pirms apsēšanās apstājās viens dzinējs. Varēja just, ka stjuartiem nav miers. Viņi nonstopā nēsāja vīnu uz vietām pie rezerves izejām un ilgi tur runāja, kaut ko skaidrojot. Nekādu paziņojumu nebija, bet salonā valdīja spriedze.
Draugs, šo klausoties, tikai sasmējās: "Vai tu vispāri saproti visu situāciju? Tā ir lidmašīna pilna ar izraēliešiem! Un katram ir savs viedoklis par aviāciju. Tu saproti kas tur sāktos, ja viņi paziņotu par problēmām?".
 

16. Janvāris 2019

(bez virsraksta) @ 16:55

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: is this work or is this forever?
Mūzika: Pulp - Life Must Be So Wonderful
Tags:

iedomājos, ka sen nekas nav par darbu rakstīts un tad čatā notika šis

Albīts: any reason tracking (red.piez. - Tracking page for data processing progress) looks like this? [screenshot that clearly looks wrong]
Mattie: I can't repro. All clients? Which browser?
Albīts: Chrome.
Mattie: Chrome is the worst browser. [..] Tracking looks fine on chrome for me.
Big Dan: are you using uBlock addon? we have named smartly one of our scripts Tracker.js which some adblockers block.
Albīts: lol, that's it.
Mattie: The name of that .js file sounds completely harmless...
Albīts: call the next one NotMiningBitcoin.js
Big Dan: yup, Malware.js would be better though ;)
Mattie: or StealAllYourData.js
 

Nepabeigtā dienasgrāmata