Nepabeigtā dienasgrāmata


27. Maijs 2015

Laika vērotāja piezīmes. @ 04:21

[info]unpy:
Pirmais putns sāka vīterot 4:21.
 

(bez virsraksta) @ 01:37

[info]maga:
vienmēr esmu jutusies dīvaini par to, ka savu draugu un paziņu lokā esmu viens no retajiem cilvēkiem, kas gandrīz nekad, nekad mājās neklausās mūziku. šodien iedomājos, ka tas varbūt tāpēc, ka neprotu klausīties mūziku fonā. es klausos austiņās, kad eju pa ielu un visa iegrimstu skaņās, autobusā un vilcienā klausos, koncertos, dažreiz krāsojot acis piemeklēju ballīšmūziku vai no rītiem pamošanās. un kad draugi nāk ciemos apķeros un izliekos.
 

26. Maijs 2015

(bez virsraksta) @ 21:49

[info]virginia_rabbit:
slimot, strādāt un pieskatīt slimu bērnu ir ļoti grūti. tagad sēžu izbaudu paracetamola iedarbību. patriarhs guļ un krāc visu pēcpusdienu, jo ir slims un nevar strādāt un pieskatīt bērnu.
 

(bez virsraksta) @ 21:53

[info]krii:
Maijam ir trekna rabarberu krēma garša - tāda krēma, kura galvenās sastāvdaļas ir maskarpone, cukurs un rabarberi. Turklāt tu šo krēmu neuzņem tikai orāli vien, tu tajā peldies, mīcies un kopojies, bez apģērba, varbūt pat bez ādas, nekautri atsegtiem nerviem, un pāri visam tās apdullinošās ziedu smaržas, krāsas, putnu dziesmas, baltās naktis, akadēmiskais diskurss un infernāla šiza.
 

: the age of adaline @ 21:53

(bez virsraksta) @ 21:42

[info]chill_pill, posting in [info]pajautaa:
Tā kā iepirkšanās man ir kā zobu sāpes sevišķi, ja runa ir par glauniem pasākumiem. Varbūt kāda dāma man var izlīdzēt ar viedokli vai pieredzi par to, kur iegādāties skaistu vakarkleitu vai vienkārši svinīgu kleitu izlaidumam, kas būtu vismaz līdz potītēm un ne tik plāna kā pludmales lakatiņš?
 

Drēbessss @ 21:18

[info]skropstutussa, posting in [info]pa_leeto:
Atradu pāris drēbes, kuras kādu laiku nav lietotas un vispār gandrīz nekad nav lietotas.

ŠEIT

Komentāros ir cenas un izmēri ;)
Varam runāties šeit vai e-pastā - skropstutussa at inbox.lv
 

Vīriešu džinsi, t-krekli M izm. @ 21:10

[info]knopf, posting in [info]pa_leeto:
Vīriešu džinsi uz M izm./180cm vīrieti, W34 L32, jauni ar birkām, 20 EUR/gab. (f*up ar izmēriem sanāca sūtot). 
Melnās bikses ar jostu W34L30 (īsākas, uz 175cm). Sīkākus mērus nosūtīšu - jautājiet. 

Un 2 t-krekli uz M izm., mazlietoti, katrs 5 EUR.

Ņemot 2 bikses, došu kādu no t-krekliem klāt bez maksas (ja interesē).Saziņai: flinth@inbox.lv
Saņemšana: centrā. 
 

nātres un idioti @ 20:34

[info]kihelkonna:
ir viskautkas interesants par nātrēm.
piemēram, anglijā katru gadu notiek nātru ēšanas sacesības.
raksts tā arī saucas: English Idiots Hold Annual Stinging-Nettle Eating Contest


 

(bez virsraksta) @ 20:08

[info]ravejsledzejs:
Tã... Žurkas kautķermenis man ir. Galvenais pildījumam ar'. Vajadzētu vēl vienu šķēli ãbola un trīs šķēles burkãna. Ij tad.man rīt būtu pusdienas dļa gurmana... Tã nu es te sevi baroju...
 

(bez virsraksta) @ 19:34

[info]aizliegts_v:
https://www.youtube.com/watch?v=L7jrNXan3n8
Klausos jau kuro reizi... Sirdi rauj no krūtīm laukā, fantastiski! Milzīgs paldies Vistu Zaglim!
 

(bez virsraksta) @ 19:02

[info]wowow:
Gandrīz katru gadu ap šito laiku jau esmu braucis aiz laivas BEZ HIDRAS. Nu kas šitie par laikapstākļiem koa? Vēl tak nav līgovakars!
 

(bez virsraksta) @ 18:39

[info]rasbainieks:
pirku svārkus ar puķītēm, nopirku dubultsvārkus ar iguānām
pirku lūpukrāsu, nopirku tādu, kas saucas divas tonnas tomātu
visu atzīstu, neko nenožēloju
 

patiesa interese par jūzerpikčām @ 17:32

[info]ulvs:
Man, goda vārds, gribas iztēloties, ka aiz visām seksīgo beibju jūzerpikčām slēpjas arī tikpat seksīgas beibes. Nē, nopietni. Un, ja nu es piedzīvošu vilšanos, tad man rodas jautājums - kāpēc šādas pikčas tiek izmantotas? Nu, ne jau pašapziņas celšanai. Tīra estētika- vēlme redzēt savam postiņam/komentāriņam blakus skaistu sievieti, apzinoties... ko? Pastāstiet man!
 

(bez virsraksta) @ 17:28

[info]chimera:
kādus tik eventus man feisbuks nepiedāvā.

Живой квест "Хиппи на дорогах" от Questime

В коммуне гостит известная рок-группа, которая вот-вот должна уехать на фестиваль в Вудсток. Однако, автобус ломается, и ребята решают закатить прощальную вечеринку. Но она омрачается трагедией - лидера группы убивают. Полиция запирает людей в доме до выяснения всех обстоятельств. Однако, насильственная смерть - это не единственная темная тайна невинных хиппи.
Поиграем?
 

(bez virsraksta) @ 16:35

[info]noisiite:
Laiks tāds draņķīgs šodien, ka radās spontāna ideja beidzot aiziet uz to retro auto muzeju, kas mums te kantora ielas sākumā bija. Nu ļoti patika, tante ļ. feini visu parādīja, pastāstīja, malači, ka ir tādi aktīvisti. Kaut kad senāk jau gribēju aizdoties, bet labi, ka nesanāca, jo tad Helme vēl kulbu ratos bija, tagad opiņā bija dikti ērti, visu laiku rokās bija, tur pa diviem stāviem jāstaigā, ar ratiem nevar.
 

(bez virsraksta) @ 15:58

[info]rasbainieks:
lūk, tādas brīvdienas es saprotu (c) zirka
glāzgova tātad pret mums bija ļ. jauka
speciāli aizgājām uz ride, nejauši aizgājām uz swans
ride, nu, ride vispirms parādīja savu britpopa seju (tad lūk kāpēc es klausos tikai nowhere albumu), tad pagrieza mums otru vaigu, un viss beidzās labi
viņi jau nekad nav bijuši skaņas eksperimentu pirmrindnieki (lai gan uzspēlē mīlīgu piecminūšu veltījumu mbv, ko atsevišķi lietotāji jūsmīgi sauc par noise holocaust, par ko man ļoti jāsmejas), nu un marks tagad vispār izskatās pēc rikija mārtina un uzvedas tāpat, kamēr endijs visu koncertu pavada ar parku mugurā, vai tā viņu galaheri mācījuši?
bet tajā visā netrūkst tā ride, kuru mēs mīlam, par ko arī mīlam
swans mākslasskolas zālē (kura izgriež pogas izslavētajiem barrowlandiem tā ka tirkšķ vien) bija labākais swans koncerts, kādu esmu redzējusi
gira ir saulstariņš (nedomāju, ka mēs kādreiz piedzīvosim you fucking people make me sick kreklu reprintu) un visus mīl, līdz ar to arī vairs nav vajadzības nīgri pašapmierināties uz skatuves, un tā nu mēs visi esam laimīgi, gan pārbāztā zāle, gan pats boybands
bez tā visa apmeklējām saulainas kapsētas un ēnainas austeru ēdnīcas un ženerāli vombatējām, it īpaši rajona krogā (paldies hostiem par ierādīšanu), kurā ir viss, kas man patīk – garšīgs nefiltrētais sidrs, nekrodzīga ēdienkarte, laba mūzika, pieklājīgi apmeklētāji ar pieklājīgiem suņiem, ļoti mīlīgs personāls (un apkalpošana pie galdiņiem! kur jūs esat redzējuši apkalpošanu pie galdiņiem pabā!), kurš piedevām apmeklē apmēram tos pašus festivālus, ko mēs, un praktizē patīkami neuzbāzīgu, bet ļoti draudzīgu un labvēlīgu smōltōku (it kā sīkums, bet sajūta tik laba, un vispār man liekas, ka latvijā pietrūkst tieši labvēlības visur un visos, vot), vārdsakot, ja gadāties glāzgovā, ejiet uz redmond's, tas ir aiz brūvērijas uz denistounas pusi
un pat scottish weather mums tika aiztaupīts, es pat kājas nosauļoju (trū stōrī)
un tagad, kad jūsu uzmanība ir veikli iemidzināta, varu pastāstīt, ka esmu vinnējusi skaistumkonkursā un noslēgusi īres līgumu dziļajā āgenskalnā (es! kurš ar visu savu grezno āgenskalna dzīvesvietu kolekciju nekad nav ierotējis dziļāk āgenskalnā par 200 metriem aiz baložu ielas!), ap māju ir dārzs (!), un jūs jau varat lēnā garā gatavoties sālsmaizei, ja no iepriekšējās esat atkopušies
 

neticu savām acīm! @ 14:58

[info]vistu_zaglis:
Mūzika: Rob Dougan / Frescobaldi's Toccata

(pieceļoties kājās, svinīgi nokrekšķinoties)

Dāmas un kungi.

Mēs šo brīdi gaidījām 13 gadus. Trīspadsmit, scuko, gadus kopš labākā albuma pasaules vēsturē.

Dāmas un kungi, "The 22nd Sunday In Ordinary Time EP" by Rob Dougan released May 2015, pilnizmēra albums TBA.

Frescobaldi's Toccata
 

(bez virsraksta) @ 15:53

[info]aizliegts_v:
tverkings = жопотряска
 

(bez virsraksta) @ 14:18

[info]liljabrik:
Ja ir saistosi sevi palutinat,ludzu ,dodiet zinju!
Ar sveicieniem,
Inguna
 

(bez virsraksta) @ 14:15

[info]fedrs:
Vai te kāds nav veidojis epub'us? Vai wingding simbolus vispār var tam kaut kā iemānīt?
 

gamepad izvēle priekš PC @ 13:47

[info]zivs, posting in [info]pajautaa:
Kurš pogu izkārtojumiem ir ērtāks platformeriem, arkādēm un rallijam?
Varianti:
A Speedlink Strike NX


B Speedlink Torid


Varbūt ir zināmi, iesakāmi LV pieejami modeļi (30-50eiro)?
 

(bez virsraksta) @ 12:35

[info]virginia_rabbit:
šodien viss jēdzīgāk, kad ir skaidrs, ka mēs vnk visi esam saslimuši.
 

Lieli sūdi @ 13:18

(bez virsraksta) @ 11:45

[info]vistu_zaglis:
"Sveiks, Rūdolf!", raksta pacients uz e-pasta adresi, kas sastāv no mana vārda un uzvārda.
 

(bez virsraksta) @ 11:11

[info]honeybee:
kinestētiķa sapnis: vēla rudens rīts, viss pelēks un drēgns, un zem kājām kraukšķ sarma; gaiss ir dzeļoši vēss, autobusā, kas nevedīs mani uz mājām, ir smacīgi un silti, bet cigarete, ko es izsmēķēju pāris soļus aiz pieturas, ir rūgta. un cilvēkus arī es atceros pēc pieskāriena vairāk nekā pēc sejas.
 

Stratēģiskais plāns @ 10:50

[info]likcepure:
Agrā jaunībā man basketbola pulciņā "Kolibri" bija tāda draudzene Ilze. Diemžēl mūsu bioloģiskie pulksteņi tikšķēja pilnīgi ačgārni, un Ilze atšķirībā no manis ļoti agri gāja gulēt. Kad kopīgi devāmies uz nometnēm vai sacensībām un palikām vienā istabiņā, tas mani sāka apgrūtināt, jo vakaros vēlējos izklaidēt sevi sarunu ceļā, bet Ilze - ieslīgt sapņu pasaulē. Tad es sāku atkost mehānismu, kā Ilzi var ilgāk noturēt nomodā. Es sāku viņai uzdot jautājumus par viņas vismīļākajiem tematiem - visbiežāk tas bija Ilzes papagailis Timis. Ar to gandrīz nekad neizdevās nošaut greizi, un varējām palikt nomodā vismaz kādu stundu ilgāk nekā cerēts.

Nesen atgadījās līdzīga situācija - sēdēju jau ar kādu citu draudzeni vakarā pie likteņupes, viņa jau nopietni dzīrās doties mājās, bet es vēl negribēju. Protams, esam pāri vecumam, kad piedien lūgt kādu rīkoties pretēji savai gribai un, piemēram, palikt ilgāk manis dēļ. Tāpēc es atkal izspēlēju tā saucamo "Ilzes kārti", un sāku mērķtiecīgi uzdot jautājumus par aktuālākajiem tematiem no viņas ikdienas. Neko, vēl pēc tam uz krogu aizgājām, palikām līdz slēgšanai.
 

(bez virsraksta) @ 11:00

[info]dominika:
Es vienmēr esmu redzējusi spilgtus sapņus, bet reizēm mana dzīve iekš sapņiem ir tik kruta, ka nav brīnums, ka pieceļos divas stundas vēlāk nekā plānoju. Bet toties priecīga!
 

(bez virsraksta) @ 10:55

[info]martcore:
hornets lamtjugovs lj raksta

Где-то неделю назад один популярный ЖЖ-пользователь оставил запись: кот начал вести себя сильно неадекватно (и описал, как именно). Что это может быть?

В силу своей популярности комментов он собрал много, несколько сотен. И эти комменты были поистине ужасны.

Где-то девять человек из десяти принялись рассуждать о том, что кошки общаются с тонким миром и умеют видеть потусторонние сущности. Каковые их и пугают.

И только каждый десятый сказал, что кота нужно хватать в охапку и бежмя бежать к ветеринару -- потому что именно таким образом, как было описано, кошаки себя ведут при острой боли.

Один из комментаторов, видимо, чувствовавший примерно то же, что и я, написал: ебануться. Желающих элементарно следить за здоровьем кота -- никого, зато припизднутых спецов по эзотерике -- хоть жопой ешь. Спецы страшно возмутились. Особенную их ярость вызвала, как они считали, самоуверенность автора коммента -- типа, он думает, что знает об этом мире все.

---------------------------
nuff said
tas ir vēl viens slānis, kas moderno pasauli gāž viduslaiku ellē
kaut arī, kāpēc vēl viens
nav taču starpības, kas tur dedzina sāls pentagrammas, kas pilina degunā alķīmiskus eliksīrus no žurku čurām, kas meklē trauslajās pasaulēs ktulhu vai pielūdz profesionāli konfesionālus dievus, kas lādē ūdeni pie kašpirovska portreta televizorā, kas attīsta klīrus ar egregoriem - galu galā, kāda gan nahuj starpība.
 

(bez virsraksta) @ 09:56

pieraksti par ļ.triviālo jeb bloga pūde @ 10:25

[info]ulvs:
Besī, ka otrdienās un ceturtdienās manu darba PC līdz 11.00 ir aizņēmusi kāda kundze, kura mani uzskata par ļoti nelaipnu jaunskungu, jo es tā nevērīgi ar viņu 1. reizi sasveicinājos - pirmā un vienīgā reize, kad redzēju viņu (pat neatceros, kā izskatās). Cilvēki var atrast visdažādākās lietas, par ko neciest un nemīlēt citus, bet, runājot par pretējo, viņu spējas komunicēt fluktuē kā saraustīta līnija. Gribas piesaukt sēriju "What's done is done", neatceros no kurienes.

Un vēl besī, ka rakstu par triviālām lietām. Mans blogs pēdējos pāris gados ir kļuvis par miskasti. Par triviālo, banālo lietu izgāztuvi. Es atceros, ka agrāk to spodrināju kā tādu PSR plastmasas viltus zelta medaļu. Ticu, ka paies šis posms un sāksies jauns. To man ir iemācījusi māte vēsture, kurai esmu ļoti pateicīgs. "Dzīvo šodienai" ir kaut kāds ultraliberāļu pārpratums (to pašu, kuri 90tajos izpleta savu antinarkotiku kampaņu, kas sevī ietvēra pamatīgu visu lietu stigmatizāciju; par laimi palēnām tā izplēn, taču ne attiecībā uz visām lietām; ja vien jūs zinātu, ar kādām muļķībām un muļķiem esmu sastapies šajā sakarā... angliski runājošie teiktu, ka man būtu miljons peniji un centi jau ap šo brīdi - maz, bet uzskatāmi).
 

plastikāta vizītkaršu druka @ 10:03

[info]hmmm, posting in [info]pajautaa:
Varat ieteikt kādu kantori, kas var 1 dienas laikā nodrukāt plastikāta (uz baltas pamatnes) vizītkartes un kuriem var samaksāt ar bankas karti? Esošie drukātāji noslogoti un neko nevar paspēt.
 

(bez virsraksta) @ 10:09

(bez virsraksta) @ 08:51

[info]jojo:
mana šī brīža mantra: what a jerk, what a jerk, what a dirty jerk. esmu iestrēgusi. ko jūs darāt šādās situācijās, kad kāds jūs ir prasti apčakarējis, piekrāpis un piemānījis un esat iestrēguši savās dusmās un aizvainojumā, ejat uzsist jerkam zilu aci?

es tā kā mēģinu aizvietot ar this too shall pass and I have been here before, bet neko labi man nevedās.
 

par novēlojumiem @ 09:46

[info]lord:

divas dienas jūrā, bet jūras slimība sākas tikai pēc tam, kad jau sen mājās un izdušojies un izgulējies un atnācis uz darbu, un acu priekšā peld monitori un kuņģa saturs ceļas uz augšu... brr...
 

(bez virsraksta) @ 09:20

[info]f:

vakar, lai aizmirstu par skumjām, uzslēdzu cinderellu.
and it did its job!
tā joprojām bija pasaka, bet ne vairs tik novienkāršota versija, kā mazās volta disneja grāmatiņas savulaik bija. keita blānšeta ļaunās pamātes lomā, protams, ļoti laba izvēle, lai arī vairāk par aktierspēli es nespēju novērst acis no viņas tievā vidukļa. vizuāli skaisti un ar dažiem patīkamiem jauninājumiem.
 

Par dzīvēm, kas pārtrauktas lidojumā. @ 04:19

[info]unpy:
Tie odi ir riktīgi provokatori. Sagaida brīdi, kad esmu iegrimis fizioloģiskajam vecumam atbilstošās pārdomās par to, kas tad īsti bija starp "dezo" un "ribonukleīnskābe", lai izaicinoši un skaļi džinkstēdami veiktu izveicīgu lidojumu slaidā lokā gar manu degunu ar nosēšanos jau tā trauslajai laptopa klaviatūrai uz "L" burta. Sak, bliez, ko vari, parādi, vecīt, uz ko esi spējīgs.
 

(bez virsraksta) @ 01:38

[info]fedrs:
Citkārt sēžu pie datora pēdējiem spēkiem, jau klanīdamies un brīžam iekrītot nemaņa, it kā būtu bail iet gulēt, jo no rīta varētu nepamosties. Jāatzīst, ka tā varētu būt izeja. Bet rīti pienāk sasodīti skaļi. Ziemā vārnas tik traki neķērca kā visi šitie kanārijputniņi aiz loga tagad.
 

25. Maijs 2015

(bez virsraksta) @ 22:35

[info]ripp:
Pārbaudu lētās jysk citronellas pretodu aproces darbību. Itkā odu apkārt mazāk. Neteiktu gan, ka nav nemaz. Bet es dodos tiem pretī ar aproci un tie itkā aizlido.
 

(bez virsraksta) @ 22:01

[info]deloveja_kundze:
vai ir arī tāda kopiena cibā kā ''varu derēt, ka jūs šo vēl nezinājāt''?

man ļoti patīk Eirovīzija (tas gan nav nekāds jaunums). mani ļoti mulsina Eirovīzija, bet tas tā. izrādās, ka ne es vienīgā esmu sajūsmā par Eirovīziju: ir vesels pētnieku bariņš, kas tusē bulku (par Lielbritānijas piešķirto naudu) un pēta Eirovīziju. Šo bariņu sauc eurovision research network, un viņi izskatās ļoti labi un draudzīgi, un es ļoti vēlos viņiem kādu dienu pievienoties. 

taču vēl interesantāk ir tas, ka Melburnas Universitātē ir iespēja apgūt European Studies, un šī studiju ceļa ietvaros ir iespēja otrajā semestrī apgūt kursu EUROVISIONS.
mazliet no kursa apraksta: 
This subject introduces students to Europe through the prism of its biggest annual media extravaganza, the Eurovision Song Contest (ESC). This pan-European event attracts more than 40 participating countries and hundreds of millions of viewers around the world. The ESC offers a rich site for exploring many issues at the core of Europe today: the expansion of the European Union, the integration of Europe as well as the ‘nation branding’ of new participating states. Through a series of case studies, this subject will examine a range of dimensions of Europe, including language, culture, diversity, the national and the transnational, as well as issues of gender and sexuality.

At the end of this subjects students will:

  • acquire an in-depth knowledge of the history and development of Europe through the prism of the Eurovision Song contest;
  • develop a critical appreciation of how issues such as the integration of Europe and the nation branding of states are reflected in the Eurovision Song Contest;
  • acquire the ability to communicate effectively about issues relating to the Eurovision Song Contest;
  • acquire critical thinking and analytical skills
Man ir mazliet žēl, ka Austrālija Eirovīziju uztver daudz nopietnāk nekā Eiropa pati (snobi! pfff, kas kaiš džekiem satīna biksēs un meitenēm ar milzīgām krūtīm), bet gan jau arī mūsu vietējās kopienas ar laiku sāks novērtēt Eirovīziju arī akadēmiski nopietni. galu galā Latvijas piedāvājumi Eirovīzijai vienmēr ir bijuši ārkārtīgi savādi, lai neteiktu vairāk (es joprojām nevaru tikt pāri Roberto un pirates of the sea). 
 

Nepabeigtā dienasgrāmata