Nepabeigtā dienasgrāmata


8. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 22:16

[info]krii:
Ričmonds iemācījies čiept no galda valriekstus, ienest savā migā, pārkost čaulu un izēst kodolu.
 

: time after time @ 20:31

[info]f:
Tags:

where'd you go, bernadette izrādījās pat ļoti neslikts gabals, kur k. blanšeta spēlē radošu būtni, kura pārstājusi radīt, kad viņai piedzimusi meita ar slimu sirdi. ēh, bet tas neko nepasaka, un imdb apraksts arī nekam neder. filmas noskaņa ir tāda...tāda baigi foršā, atgādina volteru mitiju, nez kāpēc, bet citādi. un tu tiec ievilkts un atstāts pacilāts.
 

(bez virsraksta) @ 19:33

[info]krii:
Nomainīju FB profilbildi un vēlīgi saņēmu hilarionskābes injekciju reklāmu.
 

karaļvalsti par JRT biļetēm! @ 18:00

[info]juriic, posting in [info]pajautaa:
meklēju, vēlams, divas biļetes uz kādu no JRT izrādēm - Baltais Helikopters, Divpadsmit Krēsli, Linda Vista.
 

--- @ 17:23

[info]meness_berns:
Jaunajā žurnāla "Ir" numurā kāda Laura Dumbere publicējusi rakstu "Laimīgās dienas", kas sākas ar vārdiem "Līdzīgi Prāta vētrai, arī Kraupšu ģimenei brīvdienas ir viņu laimīgās dienas (..)" Nu un kā lai tagad tic, ka tas, ko viņi raksta par Rīdzenes sarunām vai maksātnespējas administratoriem ir patiesība?
 

Priverts & Co @ 15:39

[info]zivs, posting in [info]dubultnieki:
 

(bez virsraksta) @ 11:02

[info]san:
Skaistākais no kā pamosties ir nevis pankūku smarža un nevis kafija gultā (lai gan šie vienmēr welcome), bet trīsbalsīgā suņu dziesma. Tā izklausās kā ūjināšana visādos locījumos, bet aprakstīt to nevar. Man liekas, tā skan kā mežs, ledus, vējš un mūžība. To nekad nevar dabūt pēc pieprasījuma un nevar arī izslēgt. Nesija ir soliste un dziesmas sācēja. Pārējie pievienojas un piebalso, katrs dziedot arī savu dziesmu. Tad tā beidzas tikpat pēkšņi kā sākusies un miegs vairs nav nevienā acī.
 

(bez virsraksta) @ 09:22

[info]chimera:
Tags: ,

Mans galvenais klients šobrīd ir kanāls, kurš, šķiet, rāda tikai vecu vai vnk weird Āzijas kino
 

(bez virsraksta) @ 01:53

[info]sirualsirual:
kurā savas dienas laikā jūs esat mentāli aktīvākie?
 

(bez virsraksta) @ 00:19

[info]jim:
Tags:

Kultūrbraucieni uz Ventspils koncertzāli sāk iemantot potenciālu kļūt par iemīļotu tradīciju. Ceļš ir vienlaikus gala tāls, lai dotu telpu tuvāk iedraudzēties ar līdzbraucējiem, no vairākām perspektīvām apspriestu visdažādākās sarunu tēmas, stāstītu jokus un izsmietos, klausītos mūziku, ilgi raudzītos laukā pa logu uz egļotām mežmalām vai gaišiem svešu māju logiem, ieturētos ceļmalas krogos vai benzīntankos, īsāk sakot, dotu full roadtrip experience, un galā gaida mājīgā, elegantā koncertzāle, kuras krēsli joprojām smaržo pēc svaiga koka, un diezgan vienreizēja muzikāla pieredze. Tieši tāpēc esmu drusku pārsteigta, ka gan uz Kolinu Stetsonu, gan šodienas Teriju Railiju zāle nebūt nebija pilna. Es pie pirmās izdevības esmu apņēmusies braukt vēl.
 

(bez virsraksta) @ 22:20

[info]chimera:
mīļo sīrupiņ,

man ļoti patīk man zināmie indieši, un ja deju indietis pametīs latviju, mana dvēsele noasiņos. taču es ar milzu prieku un aizrautību lasu indianpeoplefacebook un indianpeoplequora. vai es esmu rasiste?

https://www.reddit.com/r/indianpeoplequora/comments/e0wk1z/the_magical_adventures_of_black/

https://www.reddit.com/r/indianpeoplequora/comments/dtk1i4/_/ :(
 

Dariačangi dārzs @ 21:10

(bez virsraksta) @ 21:06

[info]slepkava:
Kārtējais pasākums, kur patiesībā man nebija jābūt, jo esmu lēns, tizls un visādi citādi nepiemērots alpīnisma sacensībām. Pēdējie nepalikām sporta grupā, bet peldēt aiziet saņemties nekādi nevarēju. Meitenes gan gribēja izmeiģināt visu. Nepalikām pēdējie, kaut gan visas iespējas bija, jo divos no uzdevumiem 10s nokavējām ieskaites laiku. Ļoti patika, un gribu atkal atgriezts, bet neesmu pārliecināts, ka tādu smurguli, kā mani vēl ņems komandā.
 

Concierge latviski @ 19:42

[info]malafemmina, posting in [info]pajautaa:
Vai ir kāds labs latvisks vārds tam izdarīgajam ziķerim augstas klases viesnīcā? Tam, kas filmās viesiem vienmēr nodod atstātās vēstules, izsauc takšus, risina problēmas ar mīļākajām, sievām par to neminot ne vārda...
 

(bez virsraksta) @ 02:32

[info]morraa:
Šibuja, mana mīļā, putekļainā, mazliet smirdīgā, bet tik mājīgā un labsirdīgu, dīvainu cilvēku pilnā Šibuja mainās. Izauga trīs jauni debesskrāpji, vecās ēkas ar piecdesmito gadu kondicionieru mucām ir nojauktas nost, publika arī ir mainījusies. Pat izmocīto Šibujupīti kāds ir iedomājies izdabūt no pazemes ārā un tagad šibujai ir sava krastmala. Diezgan gara, apgaismota, smuka un jauna, bet patukša, jo tikai retais par tās esamību ir informēts. Šauros, balto tualetes flīžu tuneļus nomainīja gaisīgas un platas ejas ar melniem griestiem, kurus nemaz nevar saskatīt. Nelielo, bet ērto pazemes metro staciju nomainīja ļauns labirints: vienreiz divi vācu tūristi jautāja kur ir izeja. Atbildēju, ka gribētu to zināt arī. Jau divus gadus staigāju apkārt. Šibuju vairs nevar pazīt.
Bet tas nav tas svarīgākais. Tie jaunie debesskrāpji izskatās tik futūristiski, galīgi nav Tokijas rāmajā, konservatīvajā un, es pat teiktu, garlaicīgajā stilā. Šibuja tagad ir visdīvainākā vieta Tokijā. Vecās, mājīgās šibujas ielas ar neskaitāmajām pagajušā laikmeta bodēm un veikaliem ir nemainīgas, bet no debesīm uz tām noskatās visās varavīksnes krāsās spīdošie debesskrāpji, kā tādi kosmosa ciklopi, kuri nokāpa no zvaigznēm neviena nelūgti un tagad sēž uz zemes un skatās. Tas izskatās ja ne iespaidīgi, tad dīvaini. Nevaru īsti atrast to vārdu, kurš to jocīgo skatu aprakstītu.
Ja būsiet Tokijā, tad Šibuja ir apmeklēšanas vērta. Ne tik daudz to skatu dēļ, bet kaut vai tāpēc, ka tā vieta mainās katru dienu. Tad jums būs sava, unikāla, personīgā Šibuja, kura vairs nekad neatkārtosies.
 

7. Decembris 2019

pēdējais ieraksts par projektu vērtēšanu @ 19:15

[info]kants:

ja piesakies marijas kirī stipendijai (domājams, arī citiem horizon projektiem hum.soc. zin.), ironiski, vidējā tava pieteikuma vērtētāja būs poliete ap 45, pati savu postdoku beigusi uk, strādā spānijā.

iespaids tāds no man pieejamām 19 cilvēku izlases, šķiet 1:3 vīr-siev proporcija, vairāk nekā puse no d vai c eiropas. es vienīgais baltietis, bija arī pāris lakoniski somi. vai 1. ar kaunu un bažām atkal jāapsver, cik maz zinām par polijas zinātnē notiekošo.
 

Īpašvārdu atveide no franču un portugāļu valodas @ 19:02

[info]malafemmina, posting in [info]iztulko:
Dārgie dienvidvalodu pratēji, kā man latviski godāt

Jean Duez

Vittore (vārds ir itāļu, ar to es tieku galā, bet uzvārds FR) Jouet

2 uzvārdi: Courbon un Fail

Capgras ?

Vēl ir rue Malmaison, a Bagnolet (priekšpilsēta) - kā saukt ielu, kā priekšpilsētu?

Un no portugāļu, lūdzu, šādu: Augusto Clemente


Sirsnīgi pateicos jau iepriekš!
 

(bez virsraksta) @ 17:16

[info]chimera:
mīļo sīrupiņ,

tiem, kas grib braukalēt ar wolta somām un iznēsāt ēdienu, ir jābūt pašnodarbinātajiem/individuālajie komersantiem vai (lol) sia, ja? vismaz tā vēsta komentāri pie targetētās reklāmas "kļūsti par daļu no wolt komandas, braukā ar savu auto/moto/velo un pelni līdz 2500 eur mēnesī!"

bet kā tas nākas, ņemot vērā, ka tur strādā daudzumdaudz trešo valstu pilsoņu, un trešo valstu pilsoņu iespējas strādāt latvijā ir visai drastiski apscirptas (manuprāt, pilnīgi tizli un nepamatoti)? kurā likumā nez viņi pamanījušies izlavierēt?
 

(bez virsraksta) @ 14:53

[info]martcore:
šon ir vēlēšanās džordža spāna rančo kosplejot pašu džordžu spānu
- SQUEAKY!
 

ebreju vēsture @ 13:05

[info]requiem, posting in [info]pajautaa:
Sveiki, šķiet noderētu kāda zinošāka cilvēka palīdzība:

1) Kur varētu atrast dokumentus par ebreju vēsturi Latvijā, konrēti par 19. un 20.gs. kreisajām kustībām. (bundisti, cionisti, partizānu grupas). Protams, Valsts arhīvs, bet mazliet kondensētāka informācija varbūt ir muzejā "Ebreji Latvijā"/ citur?

2) Kurš no vēsturniekiem LV ir zinošs tieši šajos jautājumos?

3) Vai kāds ko zina par mūsdienu ebreju kopienām LV, piem., kopienas centrs Rīgā "Shalom", u.c.?

Varbūt ir cilvēki, kas vairāk varētu par to visu pastāstīt? (piem.muzeju darbinieki, bet arī ārpus, tādi, kas ieinteresēti šajā kultūrā?)
 

Pakalpojumi pasaulei @ 10:45

[info]santa_be:
No diviem palielākiem andelē pirktiem drēbju komplektiem mazulim sanāca atlasīt dažus apģērba gabalus ko var un drīkst nēsāt, pārējos aiznesu uz tekstila atkritumu nodošanas punktu. Kas tas paradumu pārdot lietas kuru vienīgā vērtība ir "oo, nezināju ka džemperīti var nonēsāt līdz šādai stadijai". Un nē, par bumbuļiem kokvilnas apģērbiem es nesatraucos- man ir bumbuļu skuveklis.
 

(bez virsraksta) @ 09:06

[info]virginia_rabbit:
Eiženu uzmundrināja čīliešu anti-rape himna, pat varbūt piekritīs apēst kaut ko

https://www.theguardian.com/world/2019/dec/06/chilean-anti-rape-anthem-becomes-international-feminist-phenomenon
 

6. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 21:11

[info]kakjux:
Tags: , ,

turpinot sarakstu ar lietām, kas nestas uz barčiku:

. spilvens, čili un laims.
. divas bulkas,
. siera smērs,
. laptops,
. divi skrūvgrieži

gan jau bija vēl, bet es nespēju tagad atcerēties.
 

(bez virsraksta) @ 21:02

[info]honeybee:
Pēckonferences poststresa līmenis "aizrakstīt tās otras konferences rīkotājiem, ka man ir vēl labāks pieteikums", kindof zinot, ka, nu, kamōn, visus tak pieņem
 

(bez virsraksta) @ 20:42

[info]dooora:
Džonam ar savu balsi vajadzētu lasīt laika ziņas zvejniekiem un jūrmalniecēm, bet viņš lasa garlaicīgas grāmatas.
šī gan ir diezgan interesanta nodaļa.

Tragedy and Hope
 

spainī @ 20:23

[info]kants:

(ja)/ kas obligāti jāizdara līdz 40 gadu vecumam?
 

(bez virsraksta) @ 20:14

[info]magnolia:
piecgadnieka uzstāšanās:
eto uže prošlij god, eto uže drevnij vek.
konfekti na palochkah dlja pupsav.

varbūt atgūšu ticību krievu spējai būt inteliğentiem un interesantiem.
 

(bez virsraksta) @ 16:57

[info]krii:
Ideja par Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām ir idiotiskākā no visām, kas izskanējušas šīs Saeimas laikā, un, kā jau zināt, konkurence šajā nominācijā līdz šim bijusi sūra.
 

--- @ 16:16

[info]meness_berns:
Kā zināms, vācieši ir tāda nācija, kas spēj šlāgerizēt jebkura žanra mūziku. Padodiet tik viņiem!

Pirmie piemēri, kas nāk prātā:

Boney M šlāgerizēja disko.
Scorpions šlāgerizēja hārdroku.
Ramsstein šlāgerizēja industrial.
Paralysed Age šlāgerizēja gotiku.
Scooters šlāgerizēja tehno
Toten Hosen šlāgerizēja pankroku.
Modern Talking šlāgerizēja sintīpopu.

Varbūt jums vēl kaut kas specifiskāks ir atmiņā šajā sakarā?
 

(bez virsraksta) @ 14:38

[info]virginia_rabbit:
Atstāju karti bankomātā
 

vai nu vai @ 12:43

[info]kants:

fotomuzejā pagarlaicīga, bet laba poļu grupas izstāde "propagandas ķermenis" - koncepts, ko ar vērienu varētu realiz';et tate vai gugneheims, bet te vien tādi ieskati sanāk. pārdomāti gan.
kalēju 57 (sniedziņbārā) savukārt interesanta, bet ne pārāk laba jauno mākslinieku (brīvās mākslas kustība) grupas izstāde. darbiņam man acīs uzreiz iekrita čuvabra ar oriģinālām, detalizētām pasaku motīvu ilustrācijām (a la bilibins, folks, strunke), un daži a.dz. darbiņi - pat ne viņas draudzenes plikās krūtis, - jo 'baismu grāmata' ļoti, izteikti, par vairākām pakāpēm pārsniedza visu pārējo izstādē redzamo.
 

(bez virsraksta) @ 11:16

[info]missalise:
Kolēģe, ar kuru kopā nostrādājām kādus gadus trīspadsmit, šodien iet projām no darba. Pat apraudājās. Liels lēmums. Bet viss jau notiek uz labu.
 

(bez virsraksta) @ 10:37

[info]chimera:
Tik Tok - aplikācija bērniem un indiešiem

es pat teiktu, ja jums ir poņa, ko iesākt ar tiktoku, un aizrautība to darīt, jūs, visticamāk, varēsiet ļoti labi iejusties indijā, pat neatšķirot krišnu no višnu. jums vienkārši ir īstais prāta stāvoklis. līdzīgi ja spējat izbaudīt bez ironiskas rezignācijas bolivudas filmas. taču tiktoks ir daudz labāks rādītājs. un nē, es tiktoku nesaprotu.
 

(bez virsraksta) @ 08:50

[info]honeybee:
Ir nolēmēto izdziedināšana un mirušo augšāmcelšana un ir rīts pirms konferences, kurā izrādās, ka pēc nedēļu ilgas obsesīvas cepumu cepšanas un rīšanas es ielienu blūzē, kas man vasarā likās par mazu.
 

5. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 22:39

[info]krii:
Ar prieku pamanīju, ka kādā portālā viena dāma nodēvēta par "ēdiena entuziasti". Ēdiena entuziaste! Cik skaisti! Es arī varētu sevi tā saukt, tomēr daudz glītāk nekā "rijīga mātīte".
 

(bez virsraksta) @ 22:13

[info]prtg:
"Ok now, I figured this out
Daniel smells like sauerkraut"

/Project Zorgo Roast Rap Battle Royale vs SPY NINJAS Hacker Music Video
 

(bez virsraksta) @ 19:52

[info]basta:
'Numerical skills required'
 

(bez virsraksta) @ 21:36

[info]virginia_rabbit:
šodien vedu sāmieti uz apple store
 

(bez virsraksta) @ 16:45

[info]chimera:
no bolivudas pie malaizijas ārthausa #darbiņā
 

par dotas autošahu @ 15:42

[info]martcore:
cik var nērfot manas zivis?

matemātika pirmās klases līmenī, zirdziņi + zivis
es tā diezgan daudz esmu ko uzvarējis

a) kāda ir naturālā aizsardzība pret maģiju četriem zirdziņiem? 25%
b) kāda ir naturālā aizardzība pret maģiju divām zivīm? 25%
c) cik dod pipe of insight? 50%

25 + 25 + 50 = 100 = tupa iminunitāte visiem pret maģiju, lol

kā strādā šis zivju nērfs
agrāk šādās situācijās bija 105, jo zivīm bija 30%
tagad 100, nu ok, BET MAN TĀPAT NEPATĪK, KA KĀDS ŅEMAS AR MANĀM STRATĒĢISKAJĀM ZIVĪM!
 

Nepabeigtā dienasgrāmata