Nepabeigtā dienasgrāmata


27. Maijs 2017

Nāciet, skatieties svarcēlājus! @ 14:01

[info]iive:
Šodien svētki manā ielā. Burtiskā, nevis pārnestā nozīmē. Nu labi, ne gluži manā manā, bet ielā, uz kuras stūra dzīvoju. Ārā gan neeju. Mazgāju logus, aprasinu tos un slauku, un paralēli arī raudu, jo dzīve taču imitē populārus mākslas tēlus.
Pirms pāris dienām nācu mājās no lupatu maiņas balles. Stiepu pa Čaka ielu milzu somu ar jaunajām lietām, un divi sadzērušies tipi man sāka izrādīt uzmanību. Kā jūs domājat, ko viņi sacīja? "Palīdzēt panest, meitenīt?" "Kur tādā vēlā stundā ar tādu somu?" "Kas groziņā, Sarkangalvīt?". Nē, viņi jautāja: "Meitenīt, negribi vīru dzērāju? Es nāku par brīvu!".
Man šķiet, ka šis ir izcili ilustratīvi tam, par ko es raudu, un kas man riebjas. Mūžīgi ir tā, ka latviešu sievietes (nevispārinu, bet diemžēl vairākumā tieši sievietes) uzkrauj sev kaudzes ar darāmo un žēlīgi stiepj līkām mugurām, un tad šitie tipi spriež: "O, skat, viņai patīk vilkt laukā un nēsāt uz rokām un vai nu es liegšu tādu prieku." Un tad latviešu sievietes sakož zobus un stiepj vēl vairāk, un gaida to pašu no savām mātēm un meitām. Un, gribēdamas būt labas meitenes, viņas cenšas pacelt jau agrā bērnībā, visus nepateikt nē un neatstāt sliktu iespaidu, visus tev taču nav grūti un saulīt vai varētu. Bet dažas no viņām nav fakin stipras, kā es tāda neesmu, es esmu vāja, vāja, un drīkstu tāda būt; es cenšos apjaust savas spējas un uzņemties ierobežotu daudzumu lietu, bet vienmēr kāda izpalīdzīga balstiņa galvā čiepst, nu esi tak laba meitene, nu gabals nenokritīs. Man aizdomas, ka tie gabali gan tiķai iešķobās, bet tad sakrīt visi vienā kaudzē nervu sabrukumā.
Un es to negribu, bet tas ir nenormāli stulbi, ka šobrīd milzīgi liela daļa manu mentālo resursu aiziet tam, lai vienkārši apzinātu savus mentālos resursus, un atdalītu tos no citu ekspektācijām. Jo kamēr tu neizstājies no šitās spēles, tevi spēlētāji ar varu grūž vai nu stiept un kaut vai arī atzīties, ka esi vārgulītis, ko citiem jāaprūpē (ko nevajag jaukt ar palīdzības paprasīšanu, ko cilvēkiem, manuprāt, vajadzētu tieši apgūt labāk un artikulētāk).
Bet es neesmu neviens no tiem, es cīnu cīņu par sevi, un es šodien nemazgāšu visus logus, un arī publiskā sfērā es nedarīšu visus darbus, bet es skaidri definēšu, cik tālu un ko es esmu gatava uzņemties.
 

(bez virsraksta) @ 13:26

[info]magic_raddish:
Vakar, protams, viens no apspriestākajiem topikiem bija siltā ūdens neesamība. Kolēģes brīnijās, ka es no rīta nepamanīju, ka nav siltais ūdens. Ķēra uz zoba, ka es nemazgājoties. Es taisnojos, ka biju dušā pirms gulētiešanas un vakarā vēl bija siltais ūdens, un no rīta tik iebāzu traukus traucenē, tāpēc nepamanīju. Pēc ilgās un spraigās diskusijas es atcerējos, dura, man taču ir gāzes apkure un problēma neattiecas uz mani.
 

(bez virsraksta) @ 12:24

[info]dienasgramata:
DELFI. Ozolnieku novada iedzīvotājus satraukusi fotogrāfija
 

(bez virsraksta) @ 11:56

[info]anonymous:
Hm, esmu apmulsis. Kā senie latvieši saukuši mēnešreizes? Vajadzētu būt taču, ka dainojuši par tām ar', ne?
 

(bez virsraksta) @ 11:53

[info]fedrs:
Interesanti, kā maksātājs parakstījās uz kopīraitera pērli "Ŗunā, ka labām lietām reklāma nav vajadzīga... Skat, ko mēs te reklamējam!"
 

(bez virsraksta) @ 10:28

[info]jojo:
pateicības:
karstums,
saldētas ogas,
dators,
grāmatas,
veļa žūst zibenīgi, skapis smaržo pēc vēja...


trešā diena pie grāmatām, liekas, paņemšu pauzi.
 

(bez virsraksta) @ 11:15

[info]simamura:
Dvoržāka Devītā, ja kas, ļoti labi iet kopā ar geju porno. (Esmu jau stāstījis, ka oriģinālo soundtreku parasti aizvietoju ar klasiku vai Nilsu Frāmu). Bet sižetam tādā gadījumā jābūt ar kaut minimālām dramaturģiskām ambīcijām.
 

(bez virsraksta) @ 10:59

[info]fedrs:
Tīklos uzdūro bildei ar dzimto jau nu gluži ne, bet par postdzimto piecstāveni mierīgi to varētu dēvēt. Līdzās bērzam pat saskatāms manas istabas logs - kad izdzirdēju, kā skolā noskan zvans, āvu kājas un devos uz stundu.
Kas attiecas uz laukumu, kad mēs augām, mēs tajā vietā spēlējām futbolu, nevis mācījāmies alfabētu. Tiesa, laukums toreiz bija vienās bedrēs un plika smilts, ar nelieliem zāles puduriem stūros, bet toties bez žoga un pieejams ikvienam spēlēt gribētājam.

 

(bez virsraksta) @ 10:59

[info]dienasgramata:
DELFI. Piektdienas agrā rītā Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par alni, kurš jau ilgāku laiku peld Daugavā. Ierodoties notikuma vietā, informācija apstiprinājās. Aptuveni piecus metru no krasta peldēja jauns alnis.
 

Uz mazu brīdi pabāzu laukā degunu no sapņa @ 09:48

[info]anonymous:
No popmūzikas vēsturi neatgriezeniski ietekmējošiem sižetiem rīta pusē pārslēdzos uz arhitektūru. Bet vispirms Al. Amsterdamā bija nodibinājis pats savu grupu, par kuras nosaukumumu gan nebija pārāk lielā sajūsmā, jo tas bija "Al.&Herbsts". Herbsts tāpēc, ka tā saucot vienu no daudziem viņa dzīvokļa biedriem (viņš nez kāpēc bija pārvācies uz kaut kādu komunālo mitekli ar daudziem biedriem, kas visi bija mūziķi, un tāpēc tagad arī pašam noteikti bija vajadzīga sava grupa). Mēs viņu mierinājām, ka Herbsts nozīmē rudeni, un tad viņš ar nosaukumu samierinājās. Par muzikālo stiltu tagad nomodā vairs neko daudz nespēju pasacīt, atceros vienīgi, ka dažādās kombinācijās un atvasinājumos tika lietoti apzīmējums "šlāgeris" un "metāls".
Kā jau minēju, pēc tam devāmies nelielā arhitektūras apgaitā pa, kā drīz vien izrādījās, daļēji rekonstruēto (nomoda pasaulē jau pirms daudziem gadiem nojaukto, bet pirms tam avārijas stāvoklī vēl ilgāk stāvējušo) manas vecās skolas ēku. Viens gals jau bija padarīts puslīdz dzīvojams, lai gan visās malās pārsteidza ar vorsalīnu vai tam līdzīgu paklājmateriālu apšūtas slīpas plaknes, stūri un izvirzījumi. Taču paejot tālāk, aiz ļodzīgām pagaidu durvīm sākās "neattīstītā" daļa - vienubrīd kabatas lukturīša gaismā manīju, ka pa bēniņiem esmu uzmaldījies virs lielās zāles griestiem, tie čīkstēja un šūpojās zem kājām kā noputējis un izliekts platas plakanas laivas dibens un kuru katru brīdi draudēja ielūzt. Kāds no apskatniekiem arī nāca uz to pašu pusi, es noslēpos aiz durvīm un ar kabatas likturīti uz sienas veidoju, kā pašam šķita, ļoti ticamu saules atspīduma imitāciju. Viens no nācējiem bija Simis, kurš viltību uzreiz pamanīja, un teica, ka nevarot saprast, kuru gan es tur cenšoties apmānīt - visus citus vai pats sevi.
Šādos un līdzīgos arhitektūras sapņos mēdzu piedalīties diezgan bieži. Vēl ir viena cita ēka, kurā arī vesels stāvs vai spārns nav līdz galam izbūvēts, izremontēts vai apdzīvots (reizēm tas it kā tomēr ir pabeigts, bet vienalga stāv neizmantots, tāpēc ar spīdīgo sarkanbrūno grīdas krāsu nokrāsotās papes grīdas jau noputējušas, tapetes mitrumā uzburbušas u.tml.)
 

Paris, Cité 24 @ 02:36

[info]mazaa_mija:
esmu izgāzusies kā veca sēta, neko nedaru un gvelžu muļķības bezsakarā, smadzenes, kā saka man fr.val. profesor, manā galvā ir pilnīgā Compote, kas ir tikpat lēģitīms vārds kā peldošās salas vai buberts
 

(bez virsraksta) @ 03:06

[info]krii:
Ne tikai Aspazija un Milda Paleviča. Arī Zemgaliešu Biruta, Austra Skujiņa, Lūcija Zamaiča un vēl, un vēl - visas šīs apburošās jūgendstila un čarlstona laikmeta dāmas, kurām es vienmēr būšu parādā par savu laisko un laimīgo dzīvi.
 

(bez virsraksta) @ 01:02

[info]prtg:
Pakrieslī zam uobeļneicys
 

(bez virsraksta) @ 00:30

[info]virginia_rabbit:
Tags:

kad man bija kaut kādi 15 un uz augšu, mēs gājām dzert pudeles Alksnāja ielas pagalmiņa pretī Dizzy. tur bija tik smuki un privāti, neviens netraucēja ne policisti, ne tūristi. reizēm kāds bija aizņēmis mūsu soliņu, bet principā mēs ar draudzenēm bijām galvenās tā aizņēmējas.
un tas tur joprojām ir! tur viss ir tāpat, un vārti vaļā.

 

(bez virsraksta) @ 00:10

[info]lennay:
Mani nebiedē tas, kam pienāktos mani biedēt - ka palikšu viena, ka nevienam nebūšu vajadzīga utt - man nav būtiska būšana vajadzīgai; ka tik man pašai vismaz kaut kas ir vajadzīgs. Drīzāk otādi - būšana vajadzīgai ir drauds. Ja nu, teiksim, es kādā vājuma brīdī beidzot padodos? nāku pie prāta? pārstāju te māžoties un atgriežos tur, kur mani visu laiku sauc un kur man pienāktos būt, un kur ir mana vieta, un kur es - baigā klīniskā vienpate - milzu miljonu pūlī jūtos kā zivs ūdenī un protu perfekti navigēt un pathfindot cauri mazo cilvēciņu pūļiem, kas pārvietojas divreiz lēnāk nekā es. Bet te - stāvu pieturā, ielas, ietves tukšas, pēkšņi man ar rupjībām auro virsū kāda garāmgājēja: ko es te nostājusies kā stabs. Tā man arī iet - stāvu kā mēnessērdzīga pieturā, neko nesaprotu, neprotu un neprotos, un dzīve man bļauj virsū: ko tu te stāvi kā tāds stabs, lose.
 

(bez virsraksta) @ 00:20

[info]virginia_rabbit:

pēc foto muzeja noliku maziņo pagulēt, un pēc diendusas uzreiz aizgājām piknikā Bomžu parciņā aiz Piena, kur tusējām līdz vakaram bez čīkstēšanas. izrādās Simonam vajag ārā līdzi ēdienu un grāmatiņu, bet E var iztikt neēdis pavisam, ka tikai ir ar ko dauzīties.
 

(bez virsraksta) @ 00:07

[info]krii:
Mazliet bail no nākamās nedēļas.
 

26. Maijs 2017

Paviršība @ 23:32

[info]likcepure:
Tikko inscinēju asinsgrēku, reklāmas klipa tekstā nejauši uzrakstot: "Šis ir manu vecāku tēvs."
 

(bez virsraksta) @ 22:52

[info]fedrs:
Nekad nebiju īpaši iesprindzis uz ienākumu deklarāciju. Saskaitīju "savu saimniecisko darbību", pārējo ļāvu aizpildīt Iestādei pašai, beigās samaksāju to, kas tur sanāca. Pēc kāda laika tantes no Iestādes padeva ziņu, ka esmu kļūdījies un, ka vai nu jāpiemaksā vai tajā un tajā rindiņā jāizlabo, un tad atskaitīšot atpakaļ. Arī šogad tāpat sapildīju, piefiksēju, ka avansā nomaksāts nodoklis až 37% apmērā no savas "saimnieciskās darbības", no kā secināju, ka viņiem tā kā vajadzētu man piemaksāt. Turklāt vēl nebiju laikus attapis atpakaļpievienot pilngadību sasniegušo apgādājamo, par ko atkal tā kā pienākas bonuspunkti. Nu, lūk, sapildu to deklarāciju, un, hujaks, man tur rāda, ka vēl jāpiemaksā. Skatos gan tā, gan šitā, neko nesaprotu. Testam nahrenizēju "saimniecisko darbību", lai apskatītos, kas tur sanāk no plikas algas - bet vienalga uzrāda, ka jāpiemaksā. Labi, no grāmatvedības es patiešām neko nesaprotu, bet tīri loģiski, ja nebūtu saimnieciskā darbība un gribētu tikai kaut kādus LORa čekus iesniegt, kā tur var pamanīties ar algu, par kuru nodokļus atvelk darbadevējs, nonākt mīnusos?!
 

(bez virsraksta) @ 23:04

[info]deloveja_kundze:
vēlēšanu saistībā man ir pāris novērojumi/komentāri:

- ļoti, ļoti ceru, ka Svetkai izdosies, tiešām
- mulsina, ka Saskaņai Jūrmalā ir sarkanas krāsas, Rīgā - zilas, tik ļoti pieauguši Rīgas domei, ka jau pārņēmuši pilsētas krāsas savā komunikācijā,
- Ušakovs tagad tā kā zīmējas ar to savu ārprātīgi overkill priekšvēlēšanu aģitāciju, vai ir tā kā tiešām uztraucies par savu vietu? jo tā reklāmfilma, viņa un mr. 20% sejas uz visiem mikriņiem, reklāmas youtube, bi2 koncerts.. nu, teiksim tā, nevienai citai partijai nav tik pamatīga aģitācija. tiesa, nevienai citai partijai arī nav tik daudz resursu kā viņiem
- un, tā visu viegli kopsavelkot, kā kāds jau bija to pieminējis tīklos, tiešām arvien vairāk atgādina ''Pie bagātās kundzes''. īpatnēji.
 

(bez virsraksta) @ 22:06

[info]krii:
Pilsēta ir alķīmiķa krāsns, kas maina katru tajā nokļuvušo elementu. Mēs visi nemitīgi reaģējam - sprakšķēdami, burbuļodami, smirdēdami, mirdzēdami... un nekas nepaliek tāds, kāds bijis.
 

(bez virsraksta) @ 19:08

[info]nrk:
Papildus, Eda Šīrana Shape of you jūtūbā ir noskatījušies vairāk kā miljardu reižu. Miljardu!
 

(bez virsraksta) @ 18:56

[info]virginia_rabbit:
Word Document14
 

(bez virsraksta) @ 15:05

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: O_O
Mūzika: The Clash - London Calling
Tags: ,

šodien esmu 3 reizes runājusi savā mobilajā komputatorā, tautā pazīstamā kā iPhone. atzīšos, ka samērā spilgti atcerējos, kāpēc parasti cenšos neizmantot to zvanīšanas aplikāciju. jo tur otrā galā var notikt jebkas. un tad tu, cilvēk, sēdi, truli blenz un jautā sev: "kas tikko notika?"
eju meklēt savus medicīnas apdrošināšanas papīrus un apņemos nākamreiz tikt pāri sev un iet privāti. ja jau vienalga jāzvana cilvēkiem, tad moš vismaz varētu cerēt, ka privātie būs laipnāki cilvēki. jo nu tiešām what the fucking fuck tikko notika?

UPD.: atradu dokumentus. vispār, uzskatu, ka bija ļoti prātīgi sarunāt ar Elenu, ka viņa rīkos grandiozu bēru ballīti.
 

dienas atziņa @ 14:26

[info]kants:

darba pasludināšana par vērtību ir īsākais ceļā uz līdzcilvēku ekspluatāciju.
 

Neeman tools (Northmen) @ 13:49

[info]vikings:
John Neeman nazis meklē sev jaunu saimnieku
Pārdodu, jo ir Asap piķis vajadzīgs

500€

Bildes

https://ibb.co/jkAiFv

https://ibb.co/jZYg2a
 

prozīt, jopta @ 13:47

--- @ 13:07

(bez virsraksta) @ 10:48

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: tireklis
Mūzika: Anna Calvi - Carry Me Over
Tags:

haha!
pagājušo piektdien garajās pusdienās Tenisistam teicu, ka ahujeķ, esmu otrs ilgākais team member viņa teamā, aiz viņa paša. mazliet pa-smalltalkojām un likām mieru.
šodien ir piektdiena un manā outlookā ir epasts, kurš nozīmē to, ka mani (to be fair, ne tikai mani) liks kaut kur citur pēc 1.jūlija.
 

(bez virsraksta) @ 12:19

[info]martcore:
bļin, palaidu garām
a jā, nebūtu slikti precizēt domas
 

(bez virsraksta) @ 10:01

[info]simamura:
ir tāds psihisks defekts, ka ja tu neiekļausies, tu nomirsi
un vēl - ka gaiss ir indīgs
 

(bez virsraksta) @ 09:28

[info]nebukadnecars, posting in [info]pajautaa:
Labrīt!

Vai ir kāda vieta Rīgā vai tās tuvumā, kur cilvēks bez autovadītāja tiesībām (bet pilngadīgs un ar auto māk braukt), var izbraukāties ar automobīli? Kaut kādi laukumi vai kaut kas tāds, vai trases?
 

(bez virsraksta) @ 08:35

[info]elina:
Mūzika: klausos Olgas Ziemeļvēju, ko gan citu.

Esmu atstāta viena (ar suni) uz gandrīz trīs nedēļām. Ir day 2 un jau jūku prātā.
 

(bez virsraksta) @ 08:03

[info]fjokla:
Man ir tāds draudzińš, něnu, ciknu draudzińš, ja es būtu holmss, tad vińš būtu Moriartijs. Vecmāmuļas kaķīts. Mums ir zināma raksturu nesaderība, es vińu faktiski redzu kā prosķitutku bez principiem, otrā galā, ta to es nezinu. Vārdu sakot, kad vajag ěst, tad vińa maigi glaužas gar kājām, veļas věkšpědus un tělo kaķěnu memi, bet taka neko nevajag, ta vińa visur skrien soli priekšā, nikni atskatās un šńāc, vārdu sakot, lomu spěles, kurās es vińu jakobe vajāju.Tad, kad nekustos, ta vińa paskrien zem kādas tumbočkas, sagaida manu pirmo soli un metas tai virzienā, atkal atskatoties un šńācot. Bļağ bezprincipnaja, tātad. Bet vińa, ziniet, tāda dāma gados, man pat šķiet, ka kaķu alcheimers, jo vińa nemitīgi sěd pie bļodas un neatceras, ka pirms minūtes jau ědusi. Un visa šitā sakarībā, nupat, jūtu, mums atkal veidojusies jauna tradīcija. Katru rītu, tikko kafija gatava un ieslěgts kāds rīta bū i džū om un am, tā aiz manām durvīm atskan bvek bvek, izteiksmīgas tādas kaķa vemšķïbas. Un tas bū i džu om un am ar zvaniñu, piunk, un ārpusě bvek bvek. Tad vińa kādas desmit minūtes apkasa kaku (vismaz procedūru pirms viņa izveic bez skaņas) pa savu plastmasas dobi, tā sulīgi,- skrimš skrimš, un bū i džū om un am, piunk. Un tad iestājas vispārějs miers un kafija arī cauri
 

(bez virsraksta) @ 08:10

[info]divi_g:
Sēdēt ļotenē pie avārijas izejas - tā ir īstā lieta :))
 

(bez virsraksta) @ 07:31

[info]honeybee:
Bet vispār mani reāli pārsteidz tas, ka cilvēki, kas it kā nav pilnīgi idioti, domā, ka "piespiedu ārstēšana psihiski slimiem cilvēkiem" ir lieta, par ko vispār var runāt kā par vēlamu un potenciāli realizējamu rīcību. Tas būtu extermely disturbing pat tad, ja "psihiski slims" nebūtu tik vaļīgi definēts.
 

25. Maijs 2017

(bez virsraksta) @ 23:13

[info]kakjux:
Mūzika: Archive Live In Athens
Tags: ,

Pēdējā laikā maz rakstu par ballēšanos, tāpēc šodien tas jāmaina! Hehe.

Bijām ar Elenu uz to Butch, Please! pasākumu. Ieradāmies laicīgi un bija jocīgi. Bet telpa ātri vien piepildījās ar bietēm. Elena pabičojās par to, ka viņai bail no diesel dykes. Haha, bouncere visas apgramstīja, viņa arī bija totāli diesel. Nu ok. Sākām dzert, jo tiešām nupat jau vajadzēja. Ļ izņirgājos par Elenu, kura ir diez gan maskulīna, bet she's the one with the girly drinks! Bet mūzika palika tikai sliktāka un sliktāka. Elena sāka meklēt man girlfriend un es sāku viņai piedāvāt iepazīties ar katru, kura izskatījās kā no 80tajiem izkāpusi. Haha. Tur bija diez gan genderfluid paskata persona ādas jakā with a patch that says "danger dyke". Ā, virs ieejas uz tualetēm bija a sign that said... well, the only word I could make out was "drugs", bet liela bija vilšanās ieejot tualetē un secinot, ka tur ņihuja nebija nekādu drugs. Pat ne paracetamola. Anyway, Elena vienā brīdī gandrīz apraudājās par mūzikas briesmīgumu un nolēmām doties citur.

Aizdevāmies uz Trišām! Nebiju tur bijusi vairāk kā gadu, ja! Hoho. Mainījušies ir tikai cilvēki aiz bāra. Ā, un māsas mīļotā strawberry cream tequila bija beigusies laikam. Putekļu kārta šur tur bija biezāka. Anyway. Tur ar mums mēģināja iepazīties ļoti piedzēries Tims. Elena tam par godu pasludināja, ka mēs esam precējušās. Un vakara gaitā centās nopārdot mani kā sex slave visām sievietēm, kuras izskatījās turīgas viņasprāt. (I know, don't say it.) anyway, atkal nosmējos. Bet Trišu bounceris gan mani atcerējās un mēģināja pierunāt nākt piektdien. Būšot forši un dzīvā mūzika. Es varot vest līdzi 4 / 5 guests, bet jānākot pirms 9.

Vakars totāli izdevies, šitik smieklīgi.
 

(bez virsraksta) @ 23:54

[info]dienasgramata:
šis ir interesants teikums: "Krājumā Poētika tuvplānā. Viena dzejoļa analīzes antoloģija publicēti raksti par 19 dzejnieku dzejoļiem, kurus analizējuši un interpretējuši 18 autori. Analizējamo dzejoļu autoru vidū ir Jānis Poruks, Rainis, Edvarts Virza, Arveds Švābe, Aleksandrs Čaks, Veronika Strēlerte, Zinaīda Lazda, Linards Tauns, Dzintars Sodums, Ojārs Vācietis, Monta Kroma, Egils Plaudis, Knuts Skujenieks, Uldis Bērziņš, Amanda Aizpuriete, Arvis Viguls, Inga Gaile u. c."

izskaitot autorus, sanāk septiņpadsmit. interesanti, kas ir tie divi "u.c", kuriem nepietika vietas?
 

(bez virsraksta) @ 22:29

[info]krii:
Barona un Bruņinieku stūrī pamanīju pirmos vilkābeles ziedus. Viņu laiks gan vēl priekšā. Tad jāieslēdzas un jālasa Prusts.
 

Haha @ 20:48

[info]oblica:
No dzimtas vēstures: mana ģeda vārds bija Ģeds priekš manis, taču visos dokumentos rakstīts Staņislavs, bet neviens citādi kā par Viķju vai Viktoru viņu nesauca.
Šodien tik uzzināju, ka vecāki viņam deva vārdu Viktors, bet krustvecāki, uz baznīcu vedot tā iestiprinājušies pa ceļam, ka aizmirsa vārdu un nosauca par Staņislavu.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata