Nepabeigtā dienasgrāmata


26. Septembris 2017

(bez virsraksta) @ 21:11

[info]lennay:
Gadalaiks, kad vakarā skrien īsroku krekliņā, tev pretī skrien garroku biezajā kapučjakā, cimdos un cepurē satuntuļojusies būtne. Redzēs, kura no mums rīt būs saaukstējusies. Manā pusē gan ir sisinošie sienāži. Viņas - gājēji mēteļos.
 

(bez virsraksta) @ 20:38

[info]prtg:
Nākamajos 50 gados prognozēju spēcīgu nacionālpatriotisku Lietuvas Polijas aliansi ar Austriju un Čehiju. Kaļiņingradas apgabalā būs noticis referendums par piederības nomaiņu tai vai citai, bet labākai savienībai par esošo, kartē pirms patreizējā angliskā nosaukuma vienkārši pievienojot burtu P.
 

(bez virsraksta) @ 20:29

[info]prtg:
Rimi zīmola vizuālais noformējums neatkarīgi no gadalaika liek domāt par lēti noīrētu, mazliet nevīžīgu Salatēti. Līdzīgi kā Maxima - par Francijas un Anglijas komandu spēli, neatkarīgi no tā, kas par spēli tā ir, un vai tāda vispār ir iespējama.
 

(bez virsraksta) @ 20:27

[info]prtg:
Vima Hofa metode vienā teikumā - pirms lien aukstajā ūdenī, 10x strauji un dziļi saelpojies, un intensīvi domā par kaut ko citu.
 

mākslas ritmi @ 20:02

[info]kants:
Garastāvoklis:: jacob's creek shiraz 2016

gluži nejauši nonācu arsenālā un tapu tīkami pārsteigts - augšā atis jēkabsons tiešām lielisks: darbi kas glāsta un smērē gan prātu, gan estētiskās uztveres orgānus, kurus arī patīkami uzbudina ieiešanas ritualizētais papildinājums; kaut kā tā, ka ienāk prātā te viens, te otrs koncepts, bet pirkstgalos paliek sajūta - ir skaisti un nesaproti, kāpēc īsti. reakcionāros zariņus pirmajā stāvā biju iedomājos krietni sliktāk: vīrietis tiešām bija garlaicīgi paštīksminoši fallogocentrisks, knapi izvilkdams (nozīmē kā vilkt vezumu) savu lomu kopējā konceptā, bet vija zariņa ir brīnišķīgs nomierinošas mākslas paraugs - mūsdienu ainavas, kas nav ar laikmetīgo zanes tučas (vai tā čaļa, kas bija mūksalas augšā) asumu, bet reizē reprezentē aktuālu formveidi. brīnišķīgs, tik dabisks ritmiskums, tonalitāte un (ne)rāmējums.  
lieliskajai mm izstādei kim? turpinājums katru dienu 4-6 ir redzams m2m bank vestibilā un ir eleganti situatīvi ironisks, plus uz galda atrodams patīkams pārsteigums no mākslinieka.
vijas zariņas bilde
 

(bez virsraksta) @ 17:37

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: -
Mūzika: klusums
Tags: ,

kāpēc ķinī vienmēr to rāda kā nenormāli aizvainojošu, kad viena persona, kurai ir slikti, aizsūta otru personu prom, lai pirmā varētu mierīgi ciest savā nodabā? arī dzīvē reizēm. kāpēc citiem cilvēkiem obligāti jāpiedalās citu cilvēku ciešanās? tas ļoti reti kad ir helpful, biežāk tikai padara visu vēl sliktāku.
 

(bez virsraksta) @ 15:52

[info]virginia_rabbit:

lai arī ārā Simons uzvedas nelāgi (ikvienu vēlmi pauž dramatiski sitot galvu pret asfaltu), šī ir diezgan harmoniska diena. un arī vakar bija. jo viņš ēd zupu un pēc tam ir omulīgs. viņš izēd veselu šķīvi siltas dārzeņu viras, lai arī nolej vēderu, bet nešķobas un neraujas prom no krēsla.
kad viņa guļamlaikā neraujos strādāt, tad varu uzvārīt tieši tādu zupu, kā vajag, un tas atmaksājas. šodien es sāku laicīgi, un ne tikai uzvērīju zupu, bet pat mazliet pastrādāju.
 

(bez virsraksta) @ 15:06

[info]deloveja_kundze:
Tags: ,

uzzinu pēdējais: "Bruņukuģi Potjomkinu" Rīgā uz plakātiem pieteica kā ''jautru komēdiju''.
 

--- @ 12:04

[info]meness_berns:
Vedīšu meitu uz "Mayhem", tikko nopirku biļetes. Viss tāds lepns. :)
 

(bez virsraksta) @ 11:34

[info]deloveja_kundze:
dienas atklājums: man nav bail no sliktām filmām, man ir bail no garlaicīgām filmām.
 

(bez virsraksta) @ 11:20

[info]missalise:
Svētdien visu dienu nomocījāmies, meklējot flīzes un tapetes, bet nekur tas, kas patika, nebija pieejams uz vietas. Tad nu beidzot vakar pēc braucieniem uz Būvniecības ABC un Kuršiem tikām pie flīzēm un tapetēm.
Uiiii.
 

Ozolzīļu kafija @ 11:08

[info]zimbardo, posting in [info]pajautaa:
Meklēju ozolzīļu kafijas dīleri (mājražotāji?, zemnieki?)! Kafeja Alida neder,jo vajag tīru mantu (~10 kg). Man bija gali Kandavā, bet viņa vairs nedīlo. Padalieties, lūdzu, ar saviem kontaktiem!
 

(bez virsraksta) @ 10:50

[info]fleur:
Meitai šobrīd aktuāls vārds "stilīgs". Mamma, es šeit nepirkšu drēbes, man vajag tīņu drēbes! Mammu, parādīsi man kādā veikalā internetā stilīgus aksesuārus, es gribu sev stilīgu istabu! Nu kaut ko tikpat stilīgu kā bija H&M (mājas preču nodaļa), tikai tur bija ļoti dārgi! (budžets ta ir pašas sakrātā nauda). Un man vajag jaunu skapi, šis vairs neatbilst manam stilam.
Vienojāmies, ka sāksim ar tapešu izvēli.
9 gadi tikko palika, ja kas:)

Ā, no rīta- saku, paņemt sporta jaku, ja sports būs ārā, vajadzēs. Nē, skriešu šajā (tāda mišhelina jaka). Saku, ka būs karsti. Ā, nu labi, tad paņemšu to jaku, uzlikšu cepuri (ar pūkainām ausīm) un būs stilīgi!
 

(bez virsraksta) @ 09:17

[info]chimera:

labākā draudzene mudina lauru rakstīt romānu, kas iedvesmos latviešu sievietes un liks viņām ticēt, ka "visu vecumu un formu sievietes spēj atrast mīlestību". viņa ir pārāk aizņemta ar nekā nedarīšanu, taču šo romānu uzraksta monika zīle. un patiesi, pie mīlas tiek gan 45 gadus veca provinciāla jaunava, gan 55 gadus veca lauras krustmāte, gan jau minētā resnā ar labi uzrūgušas smalkmaizītes ķermeni apveltītā draudzene, kura pat filologu ballēs, kur puišu nav, nav spējusi atkauties no pielūdzējiem.

tievums romānā vispār nav topā - vienīgā kārnā varone, no tām, "kas visu mūžu izskatās pēc skuķa", izrādās rūdīta noziedzniece.

taču galvenā lauras mīla tomēr nav vīrieši (lai gan finālā ervīna mute pārtop par zvaigžņu vīna pilnu biķeri un...)*, bet ēdiens. viņa visu laiku rij. vai domā par rīšanu. vai salīdzina ar ēdienu visu, kas tai šķiet tīkams. viņa nav nekāda gurmāne un stabili dod priekšroku visam, kur ir glutēns un tauki.

*kādam precētam vīrietim gan viņu izdodas piebarot ar šampanieti un ananasu, un viņiem ir nepārliecinošs sekss ("gunārs mēģina tēlot kaislību, lai gan vēlme jau atdzisusi").

abet: "acīgākie lasītāji uzķēruši, ka pievēršos vientuļajiem tēviem un ir pat likuši saprast: tas nav tipiski, visbiežāk taču sieviete dzen pēdas nezināmās tālēs aizklīdušam ģimenes gādniekam, taču es apzināti krakšķinu šo rāmi, kura stereotips ar lielu mīlu pret bērnu apveltī vienīgi māti. man ir neomulīgi klausīties apgalvojumos, ka visi vīrieši ir cietsirži un jau dzimuši nelieši" (no pēcvārda).

bet nu kādam laikam man monikas pietiks.
 

(bez virsraksta) @ 07:01

[info]honeybee:
1. Esmu (beidzot!!!) izdarījusi vienu lielu, ilgi iekavētu darbu.
2. Esmu izdarījusi daudzas lietas, kas man bija vajadzīgas skolai
3. Kā arī esmu veiksmīgi apslimusi.

Pieņemu, ka secinājums "ķermenis bija tik laipns un pagaidīja, līdz 1. punkts ir izdarīts, un tad tikai nobruka" ir diezgan acīmredzams
No kā varētu izdarīt maigu secinājumu, ka turpmāko nedēļu man godīgi pienākas slimot, vot.
Sen nav darīts, ja kas, nu, tas, kur tu ieritinies ar tēju un grāmatu, un vienkārši mierīgā garā lasi un neko daudz nedomā, un redzi apmēram tādus sapņus kā es redzēju šonakt
 

(bez virsraksta) @ 05:24

[info]jojo:

pateicības:
aprendo español, castilian,
una hija de diez años,
mi esposo,
trabajo,
riqueza,
mi nuevo y elegante bolso
 

(bez virsraksta) @ 04:57

[info]jojo:
Tags:

vakardien biju pirmajā spāņu valodas stundā. un ko tur darīja visi tie pirmrindnieki un teicamnieki, sazubrījušies uz velna paraušanu, kuri jau pirmā līmeņa pirmajā stundā iepazīstina sevi paplašinātiem teikumiem - divi itāļi, viens francūzis, viena rumāniete, viena marokāņu un libāņu izcelsmes beļģiete, šitie visi ies pa vieglo, divas latvietes, viena ar priekšzināšanām, kura neesmu es, viens skots, viena bulgāriete - tiem klāsies plānāk. bet citādi me llamo jojo, tiene cuarenta y catres años, soy contador, me gusta leer y música, tokar el piano. a veces hago deporte, pilates y yoga. Tengo una hija de diez años. Los lunes y los miércoles aprendo español.
 

kaut kādi velni mani moka @ 04:43

[info]jojo:
lēnām nāk rīts. uztaisīšu tēju un iešu vēl gulēt. nekad neesmu sapratusi, kāpēc trijos naktī viss ir slikti, un tad caur slikto lēnām, mikroskopiskiem, mata platuma solīšiem lien uz gasmu, uz rītu. man bija kaut kādi vēlie tīņa un agrie divdesmit, kad gulēju gultā, gaidīju rītu un mocījos ar viss ir slikti un būs vēl sliktāk. naktī vajag lūgt Dievu, lai rīts pienāk, tā būtu labi un pareizi.

saule leks 7:35, rietēs 19:32
 

(bez virsraksta) @ 02:56

[info]lennay:
kāds vēl šitādu atceras?
 

25. Septembris 2017

(bez virsraksta) @ 22:16

[info]lennay:
Tik šausmīgs slinkums sen nav bijis. Slinkums paiet divus soļus līdz ledusskapim un attaisīt šampi (un tad vēl tas būtu jādzer agdies kādas pūles), slinkums strādāt (protams), slinkums iet gulēt. Ko lai sadara cilvēks, kam ir šausmīgs slinkums jelko darīt, ko.
 

(bez virsraksta) @ 21:53

[info]anonymous:
Vakar jau uz pastaigas beigām sākām spriest par to, kuru cilvēku gribētos piecelt no miroņiem, ja vien rastos tāda iespēja. Noteikums gan bija tāds, ka atdzīvināt to cilvēku būtu iespējams vien tādā vecumā, miesas un gara stāvoklī, kāds bijis miršanas brīdī. Jā, un, protams, vēl viens apgrūtinājums bija tas, ka augšāmcelto pašam cēlājam pēc tam arī būtu vien savā mājā jāizmitina un jāuztur. Teiksim, piecel tu no miroņiem Linkolnu, nu, un tad arī dzīvo ar viņu kopā līdz kapa malai.
 

(bez virsraksta) @ 19:33

[info]nrk:
Ā, un, ja jūs gribētu pastkarti no pilsētas, kas nekad neguļ-Lielā Ābola-Metropoles-Pasaules galvaspilsētas (etc), jūs zināt, kas jādara, komenti skrīnoti.
 

(bez virsraksta) @ 20:56

(bez virsraksta) @ 18:27

[info]mazaa_mija:
Sēžu jau ļotenē uz Rīgu, Amsterdama izvērtās tiešām negaidīti jauka + vēl vakar paspēju aizskriet uz Stedelijku, kur atklāju nereāli foršu Meksikas izcelsmes konceptuālo mākslinieku no '70, tad vakarā pēc miljons atvadām no visiem, iebraucu piemājas ķīniešos paņemt vakariņas, kas bija man sliktākā paika šeit, jo mana grieķu draudzenīte aizbrauca pie sava boijfrenda un es nepaprasīja instrukciju, kur ēst, jo viņa ir šefs un taisa tagad food tūres tūristiem un zin visu par ēdienu Amsterdamā

Posted via Journaler.
 

(bez virsraksta) @ 18:45

[info]virginia_rabbit:
Tags:

katru reiz kad atsaucīgo māmiņu formā kāds ieraksta par menstruālajām piltuvēm, seko šadi izsmejoši komentāri un vēl tiek iesmiets par čurāšanu pīlēs

 

(bez virsraksta) @ 18:11

[info]krii:
Iespējams, esmu nomērdējusi badā visus savus penātus un larus, vai vismaz likusi viņiem iegrimt dziļā grūtsirdībā. Tā nu tagad dzīvoju bez svētības, bez cepeškrāsns, bez kārtības. Mani augi vīst, mani dzīvnieki skumst, es pat šņaucu degunu un nevaru saņemties nekam.
 

Sicīlija @ 16:33

[info]au:
man likās, ka Sicīlija man patiks ļoti ļoti, bet patika tikai ļoti. kaut kas tur bija tāds, kas man nepatika, bet es nezinu, kas. tur nebija albānijas sajūtas, bet bija, tur nebija arī itālijas sajūtas, bet bija, tur nebija marokas, bet bija. kaut kas no visa kā. bet es nenoķēru to īsteni sicīlisko. lai arī pamalāmies pa visurieni. gan darījām daudz, gan nedarījām neko.

vienā benzīntankā gāju uz wc, bet tur - tikai liela tukša telpa, motoreļļas plakāts un stūrī paliela mākslīgā eglīte.
 

(bez virsraksta) @ 16:06

[info]klusais_okeans, posting in [info]pajautaa:
Varbūt kādam ir pieredze ar pazaudētiem dokumentiem - cik saprotu, pases pazaudēšanas gadījumā var nākties maksāt sodu, bet, saņemot izziņu no policijas par nozagšanu, sodu nepiemēro; kā notiek ziņošana policijai - vienkārši jāaiziet uz tuvāko iecirkni un jāraksta iesniegums vai arī tas viss ķēpīgāk un neviens tādās iestādēs īpaši negrib ņemties?
 

Twīnpīkas addiktiem @ 15:43

[info]polija, posting in [info]pajautaa:
KUR jūs skatījāties 3ās sezonas 8o sēriju???
Nemāku atrast.
 

Matemātika @ 13:22

[info]emi, posting in [info]pajautaa:
Mīļie cilvēki, kā lai šeit tiek līdz iznākumam? Man pa vidu sajūk darbības un sanāk citi cipari.

Q) An office table contains a few large, medium and small envelopes. The number of large envelopes is 3 plus 50% of the number of medium envelopes. The number of small envelopes is 3 times, 20% of the number of large envelopes. There are a total of 66 envelopes on the table . How many small, medium and large envelopes are there on the table?

L = 3 + 0.5M / S = 3×0.2xL / S+M+L = 66

Converting all equations into standard form

L – 0.5M = 3 / 0.6L – S = 0 / L + M + S = 66

Solving the above equations,

S = 12 M = 34 L = 20 envelopes
 

Vingrošanas attīstības vērotāja piezīmes. @ 14:25

[info]unpy:
Agrāk viss bija kaut kā vienkāršāk. Vairums ar ķermeņa formām neapmierināto dāmu apmeklēja aerobiku, varēja arī neko neapmeklēt, no rītiem to rādīja televizoros, līdz ar to, šito visu varēja izveikt mājās. Arī kungiem, kuri neko no tā paši nepiekopa, bija kaut kāds priekšstats. Tagad ej nu sazin, ko nozīmē visas tās ajengāras, hatha un fitness jogas. Kas notiek body toningos, fat burneros vai strip plastikās. Ar ko atšķiras pilates no zumbas un viss augšminētais - no tabatas. Sāku saprast savas vecmāmiņas tukšo skatienu brīžos, kad kādos ģimenes pasākumos bračka man stāsta kaut ko par roumingiem broudkāstingā.
 

--- @ 14:13

[info]meness_berns:
Sirakūzas – Noto – Vendikāri rezervāts – Modika – Palermo – Kapo Zaferano – Monreāles katedrāle – Pico-kanes rezervāts – Čefalu – Taormīna – Katānija.
 

: kur ir? @ 14:02

[info]f:

es tā saprotu, ka turpinājuma šai the girl with the dragon tattoo versijai nebūs nekad vispār vairs, ja? jau 6 gadi riņķī. transformeri kļuvuši tik neskatāmi, ka aizmiegu pirmajās 15 minūtēs jau kuro reizi, tomēr tur daļas dzemdējas tik ātri, ka pat nespēj izsekot. atceros, vēl pirmspēdējo daļu nenoskatījos, jo arī aizmigu. bet te mums tak gluži skatāms (pat atkārtoti) kino, neskatoties uz visiem komentāriem par to, ka zviedru versija krietni labāka (taisnībsakot, nu nez, es tik pārliecināti vis neteiktu), un nekā - čušš - nekāda turpinājuma. mistika.
 

(bez virsraksta) @ 13:49

[info]krii:
Lasu Ikstenas "Mātes pienu" un izkunkstu lamuvārdu ikreiz, kad viņa olšūnu sauc par olnīcu. To viņa dara bieži un neglābjami konsekventi. Tātad stulbums, nevis nejauša pārrakstīšanās.
Jau pēc pirmās reizes apskatījos, kas ir redaktors. Sajutos nepatīkami pārsteigta. Nu, labi, rakstniecei te mākslinieciskā iz(k)laidība, bet viņš, kur viņš ir skatījies?
Iespējams, tā ir kāda mana īpašā obsesija, taču šādas nesekmīga pamatskolnieka muļķības man ļoti traucē uztvert tekstu. Jo, nu, kamon, liecieties mierā, kā lai es noticu, ka galvenā varone ir ginekoloģe, ja man no lappuses lec virsū olnīca olšūnas vietā?!
 

(bez virsraksta) @ 13:01

[info]missalise:
Man vakar piezvanīja mans onkulis - tēta brālēns. Viņš arī interesējas par dzimtas koka kopšanu un es viņam aizsūtīju uzaicinājumu Myheritage piedalīties tā veidošanā. Vakar tā drusku parunājām. Un - kad es ar viņu runāju, mazmazlietiņ bija tāda sajūta, it kā es runātu ar savu tēti - tad, kad tētis labā noskaņojumā. Balss tembrs, runasveids. Tā ļoti silti palika ap sirdi. Viņš jau ir šad un tad palīdzējis manam vecākajam brālim ar saimnieciskām lietām, jo viņam ir vēl viena kopīga iezīme ar manu tēti - viņš arī ir ļoti apķērīgs uz visādām tehniskajām lietām.
Bet vispār - uzvēdīja tāda dzimtas atbalsta sajūta. Ar baltu skaudību apskaužu tos, kuriem ir tādas stiprās dzimtas. Kādreiz es spēlēju kādā ballē, kura izrādījās manas kursabiedrenes dzimtas salidojums (tur bija ap 200 cilvēkiem).
 

(bez virsraksta) @ 11:02

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: samiegojies
Mūzika: desktopa rūkoņa

*apcerīgi skatās pa logu pelēkajā nekurienē pa logu ārā*
nez, aizbraukt pēc tā aifōna šodien, vai?

bet vispār ir diez gan normāla trakuma lēkmīte. viss tāds, nu kaut kāds dīvains. un ir diez gan jāsakož zobi, lai noturētos vertikāli.

Upd.: paskatījos savus avg phone usage status. es vidēji mēnesī norunāju 3 minūtes izejošajos zvanos. 3. trīs. minūtes.
 

(bez virsraksta) @ 12:40

[info]virginia_rabbit:

mēs spēlējam Duckgame katru vakaru (panorāmas laikā) visi četri. Simons ir man klēpī ar salauztu pulti un aktīvi līdzdarbojas, un arī traucē - sper ar kāju pa klaviatūru, pults vadu vai zīž, tāpēc es gandrīz nekad nevaru uzvarēt. mēs ar E spēlējam ļoti labi, bet tomēr Ingmārs ar savu geimera backgroundu mūs sakauj.
vakar vakarā, kad noliku bērnus gulēt, nolēmu pierādīt, ka varu vinnēt. tas bija intensīvs mačs, kura visu laiku bijām līdzās, vairākos raundos neizšķirts, bet beigās es nokritu no kartes, un I ar vienu punktu uzvarēja. aizgāju gulēt zvērīgi nikna.
 

(bez virsraksta) @ 12:42

[info]fleur:
Pilnīgi jūtu ka ciba man uz kādu brīdi jāpārdēvē par hipohondriķa dienasgrāmatu.
 

(bez virsraksta) @ 12:28

[info]virginia_rabbit:

aizmuka no bebīšskolas
 

(bez virsraksta) @ 10:48

[info]chimera:
nu, ja mūs apsteigs vēl kādas pārdesmit reizes, čista nopirkšu visurgājēju un iztēlošos, ka esmu filmā mad max. 500 eur, gulbene.

 

Nepabeigtā dienasgrāmata