Nepabeigtā dienasgrāmata


25. Oktobris 2014

(bez virsraksta) @ 02:59

(bez virsraksta) @ 01:44

[info]liljabrik:
Tikko noklausījos bārā piedzērušu politikju sarunā: I admit that if you don't have a sexual interest in sadomasohistic games, it looks pretty ridiculous
 

(bez virsraksta) @ 01:42

[info]liljabrik:
Beidzot tas ir noticis arī ar mani: mazgāju cauras zekjes (vienīgās) miljons dolāru viesnīcas izlietnē. Pārējais kaut kur lido
 

uztaisīja manu vakaru @ 01:41

[info]kants:
Garastāvoklis:: sangiovese
Tags: ,

komēdijas gadās labas retāk nekā citas filmas, tāpēc dubultā patīkams pārsteigums: let's be cops (2014). skaļš stereo ar basiem ieteicams.


 

(bez virsraksta) @ 00:43

[info]rasbainieks:
a šitādu esat lasījuši no, kā izrādās, lj klasikām?
краткое пособие для нежелающих выйти замуж, проверенное в действии лично и доказавшее свою абсолютную эффективность
bez iekšām var palikt, un tas vēl maigi izsakoties
man liekas šito zaķi vajadzētu apprecināt ar martcori
 

24. Oktobris 2014

(bez virsraksta) @ 23:58

[info]fedrs:
Pozas skatījumi 2014.
 

(bez virsraksta) @ 23:27

[info]wowow:
Tags:

Jump Street 21,22. So awkward. Kauns atzīties, ka esmu tās noskatījies līdz beigām.
 

(bez virsraksta) @ 22:57

[info]fedrs:
Neko ļaunu nenojauzdams, ļāvu telefonam lejulādēt un instalēt sistēmas atjauninājumu uz Android 4.4.2. Tagad ir sajūta, ka gandrīz dzirdu un sajūtu gaisa virmošanu, kad kopā ar zosīm uz siltajām zemēm dodas akumulatora enerģija, un pretējā virzienā kaut kas ik pa laikam tiek patvaļīgi lejuplādēts. :/
 

(bez virsraksta) @ 22:51

[info]nulle:
Mans tēvs nomira, kad man bija 20 gadu. Tikšanās ar viņu ir bijušas kādas pāris, vēlākā, kad man, maksimums, gadi 9-10. Nekad vēlāk viņš nav mani meklējis, kaut mamma saka, ka nav likusi nekādus šķēršļus. Un tepat jau vien viņš dzīvoja, blakus pilsētā. Mēsls? :-) Savu uzvārdu arī man viņš nav iedevis.

Dīvaini ir pirmoreiz satikt ļoti tuvus radus, kad tev jau pāri 40, un tev rāda mobilajā viedtālrunī "dzimtas koku".
 

(bez virsraksta) @ 21:31

[info]virginia_rabbit:
Reinis lasa Eiženam Eža kažociņu
 

(bez virsraksta) @ 22:13

[info]prtg:
Tags:

Paris Is Burning (1990)
 

(bez virsraksta) @ 21:52

[info]noisiite:
Pagulēju pusotru stundu un čīkstīgums mitējās, vēl pēdējie sīkumi jāapdara un var iet atkal gulēt. :>
Vai arī vannā pagulēt.
 

(bez virsraksta) @ 20:59

[info]virginia_rabbit:
mēs nenoņemam badžus pat istabā
 

Maroka @ 18:35

[info]bagdarama:
Piedzīvojumu un dziesmām līdzi dūkšanas divnedēļas noslēdzas ar vieglu apslimšanu. Prom no pilsētas,slēpjos zem segas. Rīt uz Rabatu. Draugi cibiņi, kāds no jums varbūt ir tajā galā un iedzertu ar mani tēju?
 

(bez virsraksta) @ 20:21

[info]nord:
Giliana Flinna ir holivudas Atvuda
 

un vēl 2 dziesmas par mīlestību @ 20:13

(bez virsraksta) @ 19:57

[info]nord:
Es reiz pazinu meiteni- Serafimu, kura strādāja apdegumu centrā. Es viņu par to vilku uz zoba.
 

Oktobra atskaite @ 19:38

[info]juris_tilts:
Pa ceļam uz darbu atradu Allas Rīdzinieka karti. Sazinājāmies. Kad noskaidrojām, kur kurš dzīvo un kur brauc uz darbu, vienojāmies, ka karti atdošu pie Krievijas vēstniecības, bet saspīlējuma apstākļos šo vietu saucām kā "pie Medicīnas muzeja". Tajā ielas pusē arī mainījāmies, es devu karti ("lūdzu"), bet viņa man ("vienu mirklīti", izņem no somas) Paulig kafiju 250 g. iepakojumā. Ļoti labi, tādu mēs arī dzeram.

Kā klājas tai izskatīgajai meitenei ēdnīcā (vienā rokā, pie auss piespiests viedtālrunis, ar otru bīda paplāti, uz kuras rīvēti burkānu un mārrutku salāti, kartupeļu biezenis, mērcīte un (atsveišķi) kompotiņš)? "Nu, tā, vidēji ciešami" viņai iet.
 

Apģērbs @ 19:44

[info]engell, posting in [info]pa_leeto:
Izpārdodu Ivo Nikkolo, Just Cavalli, Esprit u.c. mazlietotas lietas no sava drēbju skapja.

Pārsvarā L izmērs. Par cenu varam vienoties, ja nemsi vairākas lietas, būs lētāk. Varam tikties pa dienu Vecrīgā un vakaros Imantā.

Ielūkojies šeit:
http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=12498

raksti: laima.marsane@gmail.com
 

(bez virsraksta) @ 19:27

[info]martcore:
no videomateriāliem pēdējās dienās visahujennākais ir lamelas golstehnika!
[es viņu skatos komplektā ar grupas burial albumu untrue]
 

(bez virsraksta) @ 19:10

[info]noisiite:
Man vienkārši pietrūkst laika visam. Nu nevaru es uztaisīt kārtīgas pusdienas, izvest bērnu ārā, vēl izdarīt tūkstots sīkumus vienā dienā, tāpat paliek daudz kas nedarīts, pie tam, ap septiņiem jau esmu sagurusi un neko vairs īsti darīt negribas. Dienās, kad V. dodas mazos ķiparus trenēt šahu, es principā arī neko negatavoju, jo V. paēd pēc nodarbībām, bet man vienkārši nav laika neko gatavot, nu ok, reizēm es kaut ko iemetu cepeškrāsnī, reizēm palūdzu atvest kaut ko ēdamu. Toties tādās dienās kā šī, kad esmu bijusi tirgū, uzvārījusi lielo katlu ar zupu, savākusi māju, izspēlējusies ar bērnu (un nu jau viņa ļoti daudz uzmanības prasa (ok, šodien viņai jau bija arī astoņas kakas un vispābā ir no tā visa sarkans dibens, jau nedēļu viņa pietaisa autiņus vismaz trīs reizes dienā, ceru ka beidzot atnāks tie zobi un būs miers mājās)) Jā, un to zupu jau pusi katla vien jau izēdu, nu kā tādā caurā maisā. (Nu labi, reizi dienā jau sanāk kārtīgi paēst, ja nu tiešām arī sagribas, nav nekā mājās un nav laika gatavot, man ir ļoti viegli arī saģērbties un aizbraukt līdz tai pašai Spicei)
Vienvārdsakot, es šodien esmu nogurusi.
 

prasta patiesība @ 18:46

[info]kants:
Tags:

literaro darbu ekranizācijai ir iespējamas divas stratēģijas: ilustrēšana (piem, LOTR) un pārtulkošana kino valodā (piem., meh. apelsīns)
 

(bez virsraksta) @ 18:11

[info]ripp:
negaidīts blakusefekts ierakstam par bērnu grupas izveidi ir daudz jauni cilvēki frendlistē. esmu samērā sagrabējusi un zaudējusi elasticitāti, jau sen esmu pieradusi frendlistē redzēt tikai pazīstamus vai ļoti sen internetā zināmus cibiņus. redzēs, kā jutīsies frendliste ar nezināmiem cibiņiem tajā. katrā ziņā, traucēs - dzēsīšu. bet varbūt nemaz netraucēs, kas to lai zin.
 

(bez virsraksta) @ 17:13

(bez virsraksta) @ 16:39

[info]virginia_rabbit:
pusdienlaikā biju aizgājusi ar [info]smejmoon uz grāmtnīcu iedzert karstu šokolādi, kas nemaz nebija karsta.
 

(bez virsraksta) @ 16:37

[info]virginia_rabbit:
es varbūt gribētu mainīt dzīvokli, bet man ir skaidrs, ka noteikti gribu palikt apmēram tajā pašā rajonā, tuvu skolai un riteņa braucienā no darba. vienīgais, kas man pietrūkst ir viesu istaba un sūnains pagalmiņš.
 

(bez virsraksta) @ 16:02

[info]rasbainieks:
Tags: ,

more than half the skill of writing lies in tricking the book out of your own head
http://klab.lv/community/es_shobrid_lasu/463039.html
(it kā uz manu pērkamo profesiju neattiecas, bet uzrunāja ļoti)
 

(bez virsraksta) @ 15:19

[info]martcore:
teiksim, ja es būtu reliģiozs cilvēks, es teiktu, ka visas radītās lietas pasaulē ir reizē gan labas, gan nē

vot, paskatieties

ūdens, kas ir radikāli nepieciešams mūsu civilizācijai, bet kas var gemdēt kuģus un iznīcināt piekrastes pilsētas
gaiss, ko mēs elpojam, vētras, orkāni un tornado
augstie kalni, par kuriem vieni sajūsminas, bet citiem alpīnistiem tas paņem dzīvības tupa ziņkāres dēļ. lavīnu sekās klaiņojošie sanbernāri ar haskijiem.
ūdens, par kuru mēs pat nezinam ,kas notiek tā dzīlēs, marianas dziļvagā un čelendžera dzelmē

cik tālu sniedzas cilvēka brīvā grinba un ticība saviem spēkiem
 

(bez virsraksta) @ 15:25

[info]antuanete:

   Prijehaļi. Ir pietiekami slikti dzīvot ar 42. izmēra kāju, bet šodien, mērot zābakus, atklājās, ka vismaz ziemas zābaki ar silto iekšiņu man der vien 43. izmēra. Tātad, parastos veikalus aizmirstam vispār (42. izmēru vēl dažreiz var atrast, 43. ir zinātniskā fantastika), un vienīgais resurss ir lielo apavu veikals, kurā cenas nekad nav tik zemas kā citos apavu veikalos.
   Lai nepaliktu jau trešo sezonu ar vieniem siltajiem zābākiem, nopirku šos - nav īsti tas, ko gribējās, bet tādi zābaki kā man patīk un ir ērti, laikam vairs neeksistē (ar ciešu stulmu un kvadrātisku vai vismaz apaļu purnu). Manis pēc aukstums var nākt, atliek tikai pāraut mašīnu uz ziemas riepām.
 

(bez virsraksta) @ 15:05

[info]au:
man liekas, domās vienmēr drīkst atgriezties gulēšanā uz draugu saplēstas ādas jakas Emigrāciju pasākumos mākslas darbinieku namā.
 

(bez virsraksta) @ 14:53

ΚΗΠΟΣ @ 14:42

[info]dooora:
apguvu šorīt jaunu grieķu vārdu

κήπος

1) сад; огород;
2) бахча;
——
ζωολογικός ~ — зоологический сад, зоопарк;
κρεμαστοί ~οι — висячие сады
 

after eight @ 14:43

[info]usne:
Nu jā:
šovakar pēc astoņiem atvērto durvju diena Katrīnas dambī 20a, jāklauvē pie gaišiem logiem.
 

(bez virsraksta) @ 14:26

[info]iive:
"Un vai dienas vispār spēj sekot cita citai, tās ir kaut kādas poētiskas blēņas - dienu virkne. Nekādas dienu virknes nav, dienas atnāk tad, kad kādam iešaujas prātā, un gadās, ka pat vairākas reizē. Bet gadās arī tā, ka diena ilgi neatnāk. Tad dzīvo tukšumā, neko nesaproti un stipri slimo." Saša Sokolovs, "Muļķu skola"

Arhīvi un kalendāri liecina, ka rīt paiet 10 gadi, kopš es piereģistrējos cibā. Tas nenozīmē, ka visus desmit gadus es būtu rakstījusi, ka man būtu bijis kam rakstīt un kāpēc. Un tas vispār neko īpašu nenozīmē, jo tad, kad gribētos pasacīt visvairāk, pirkstos iemetas tāds vājums, kā miega apdullinātā prātā, mēģinot atcerēties sapni. Bet reizēm jau ir jauki ielikt punktiņus, savienot tos mazās virtenītēs. Aplūkot brīžus no-līdz, un secināt, ka kaut kā jau. Un pat viegli, pat tad, ja ar sāpīgām cīņām, vismaz bez apnikuma.
 

(bez virsraksta) @ 14:22

[info]grizzly_bear:
The Big Bluff beidzot būs albis, būs arī prezentācija. Braselonā arī pēc viņiem uzspēlēšu plates. Viņi tiešām močī sirsnīgi un spēcīgi, tāds draivu latviešu rokmūzikā es citur nekad neesmu sastapis. un albis ir lielisks, man ir bijis prieks to jau noklausīties.
http://www.delfi.lv/kultura/news/music/rokenrola-grupa-the-big-bluff-prezentes-savu-debijas-albumu-ar-koncertiem-riga-un-liepaja.d?id=45139202
 

Kopdzīve @ 12:00

[info]dejavu:
Pēc tā, kad pie mums nakšņojusī draudzene izbrīnīta izsaucās "Oho, jums medusmēnesis?!", redzot kā mēs ar vīrieti divatā no rīta klājam gultu,
man vairs nekas nav skaidrs par normālo šāda veida pienākumu sadali :)
 

(bez virsraksta) @ 14:01

[info]martcore:
šī brīnišķīgā sajūta, kad ar vienu aci lūri ekrānā, ar vienu ausi klausies skaņā no kastes, pieliec klāt roku bloka ventilatoram, un uz visām šīm asīm un koordinātēm pēkšņi instinktīvi saproti, ka videokartei, bļ, ir laikam atkal kāds no tranzistoriem nodedzis
 

(bez virsraksta) @ 11:55

[info]kakjux:
Tags: , ,

salūts tieši aiz loga? vismaz pa vienam tieši aiz jebkura no logiem?
nevaru novērtēt smukumu, jo kaķim pizdjets. un Diwali vēl nav beidzies. un tad būs remember, remember the 5th of November. un tad zsv un tad JG. grūta sezona mūsu Voldiņam.

bet nu vismaz asinis nolietas (man). būs jāatgriežas realitātē uz pēcpusdienu.
 

(bez virsraksta) @ 11:24

[info]peacemaker:
28 āzijas autoru daiļliteratūra tulkota angļu valodā, epub & mobi

man pašam patikušie vai interesantie autori, lielākoties mūsdienu. no katra pa vienam gabalam, datorā ir arī citi, varu pārsūtīt. no citiem kontinentiem kaut kad vēlāk iemetīšu.

saraksts )
 

(bez virsraksta) @ 12:04

[info]lara:
E-grāmatu maketēšana mani ir tā aizrāvusi, ka sēžu pie kompja līdz vēlai naktij un spēlējos ar tekstiem. Vēl daudz jāapgūst, bet kaut kas sāk sanākt. Sen neesmu tā priecājusies par mācīšanos.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata