Nepabeigtā dienasgrāmata


20. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 23:09

(bez virsraksta) @ 22:53

[info]virginia_rabbit:

man Ingmārs no Maltas atveda kebabu

 

(bez virsraksta) @ 22:44

[info]chimera:
nē, no tām tēta nedienām latvijā nekāds šovs nesanāk. vecim uz nedēļu tiek iesmērēti bērni, un nu tik būs. a nekas nebūs, visi ar visu tiek galā, spriedzes nav. kādu reizi atmet ar roku un uzcep pelmeņus, cik šokējoši. par spīti tam, ka sievas mānās ar uzdevumu sarakstu. like, "pielikt plauktus un iztīrīt kanalizācijas trubas" ir divi dažādi uzdevumi, un saiklis "un" nepadara tos par vienu.

tomēr jūtu līdzi tiem, kam jātīra žalūzijas. mūsējās pirms kādiem gadiem sešiem m. saņēmās un iestiepa dušā. kopš tiem laikiem tās ir nolemtas pašattīrīties. krāsu vēl nav zaudējušas.
 

(bez virsraksta) @ 21:26

[info]beatrixe:
Paldies draudziņi!
 

(bez virsraksta) @ 18:06

[info]ravejsledzejs:
tā vēl papildus visam darāmajam arī ko jaunu apgūšu. un man par to vēl ko taisās arī maksāt. tikai diennaktī ir tikai 24 h un nedēļā ir tikai 7 d...
 

(bez virsraksta) @ 18:00

(bez virsraksta) @ 17:25

[info]teja:
kas tas ir par prikolu, ka tīņiem nenormāli gribas dzert red bull?
 

Waco, ThX @ 16:42

[info]dooora:
Vakar apritēja 25 gadu jubileja, kopš 51 dienu ilgušais Veiko aplenkums noslēdzās ar 86 cilvēku bojāeju.
Tā kā esmu apaukstējies, drīkstu gulēt zem segas un lūrēt ārzemju serčikus.
Par godu jubilejai aizņēmos apskatei serijāli Waco.
Mija atnes sirdzējam buļōniņu un prasa, ko es tur skatoties.
– nu, kā, saku – vei, kō.
– ko kō? mija izbola ačeles, un es redzu, ka viņai nav nu ne vismazītiņākās nojausmas, kas tas ir par zvēru.

internets toreiz vēl īsti no Algōra nebija izdomāts, tālab tāpat kā ar Irākas (pirmo) karu div' gadus iepriekš un ar OJSimpsōna triālu pēc gada mums nācās kariņam sekot CNN ekrānos. es jau toreiz vēl biju bišk tāds panaivs un labprāt ticēju visādām televīzōrā ielīdušām Bokas tantēm un onkuļiem aiz biezām brillēm. tikai mans kanādiešu sirdsdraudziņš Stefans jauca gaisu, apgalvojot, ka arī Rietrumos teļļukam nedrīkst tik lēti ticēt.
 

(bez virsraksta) @ 15:30

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: ārkārtīgi norm
Tags: ,

Nupat beidzās meetings, kurā es skatījos kā notiek lifecycle, lai iedotu Goldfingeram naudu, kuru viņš pēc tam kopā ar Jaws iegulda Admirāļu Grupas bondos. Cilvēki 9 mēnešus pie šitā jau strādājot. Another day, another dollar.

Vakar redzēju sievieti, kura apparently dzīvo nebeidzamā “Why does it always rain on me” fiziskajā manifestācijā.

Kā man iet? Viss norm, bastoju nākamo meetingu.
 

(bez virsraksta) @ 16:05

[info]dienasgramata:
DELFI. Jaunās māmiņas mājvietā atrod šļirci, karotes un aizdomīgu vielu
 

checkpoint @ 16:02

[info]ttp:
Pabeigtie kursi:
*autovadītāju
*biškopības
*mednieku
*jauno vecāku
 

(bez virsraksta) @ 15:45

[info]chimera:
noteikti, ka ir cilvēki, kas ārkārtīgi priecāsies par šo faktu, noteikti ir tādi, kas par to bēdāsies. bet nu beidzot latvija kaut kur pirmajā vietā! un es vienmēr esmu teikusi, ka latvijas dvīņumāsa eiropā ir čehija.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10211802050471583&set=gm.10155074045406511&type=3&theater

/es gan to traktētu nevis kā feminisma noliegumu, bet gan kā lielāku iespēju norauties pa purnu par to, ka neesi bez ierunām, vienmēr, visur solidārs ar savu dzimumu.

vēl patīk šī bilde )
 

(bez virsraksta) @ 14:48

[info]vistu_zaglis:
Garastāvoklis:: Smadzeņu iekaisums
Mūzika: The The / Voidy Numbness

Es visādi mēģināju izdomāt, kā jums šito pēdējās dienās notiekošo ahtungu pastāstīt, bet sapratu, ka vienīgais veids ir vienkārši iepeistot parediģētu sarunu.

Tātad, tiek taisīts makets, kurš netiks drukāts, vienkārši sūtīts cilvēkiem e-pastā. Kaut kādā brīdī pacientu priekšniecībai rodas ideja, ka kā būtu, ja viņš būtu apaļš. Un fons būtu balts. Ja šis makets būtu balts aplis uz kura ir teksts. Ieklausieties, mirkli apstājieties un padomājiet par to. E-pastā atsūtīt bildīti/pdf-u, kas ir balts aplis.

Apdomājāt, ja? Nu tad lūk. PV == projvade, VZ == vienmēr jūsu VZ.
Daudz burtu )
 

E-pastu sastādīšanas meistarības vērotāja piezīmes. @ 15:15

[info]unpy:
Ir spameri, kuri ar gadiem paliek mīļi. Pie viņiem pierod. Ne pārāk uzbāzīgi, taču ar individualitāti un gana regulāri, lai viņu ziņas pamanītu. Pēc vairāku gadu cītīga darba varu teikt, ka manu sirdi ir iekarojuši Biznesa Informācijas Centrs, ja ziniet Ināru Šmiti, nododiet siltus sveicienus, tiešām viņus apbrīnoju, ikkatrs viņu e-pasts ir īsts mākslas darbs: )
 

--- @ 14:14

[info]meness_berns:
Nedēļas kašķa sakarā atļaušos norādīt uz kognitīvo disonansi. Puika no Punktuma par savu mākslas vēstījuma izpausmes veidu izvēlējies nēģeru bandītu subkultūrā praktizētu formātu, ko normāls smalks baltās rases intelektuālis un literatūras kritiķis nemūžam nedarītu. Tad nu lai ievēro konsekvenci un iet sist sev netīkamo domu paudēju ar beisbolnūju.
 

(bez virsraksta) @ 13:58

[info]dienasgramata:
no paziņojuma presei: Rīgā uzstāsies Tonija Blēra bijušais preses sekretārs
 

(bez virsraksta) @ 13:26

[info]meljkje:
Mamma nupat paziņoja, ka manis dēļ ir nopirkusi "laimīgo vistu olas". Man olas vispār negaršo - ne laimīgu vistu, ne nelaimīgu, tomēr priecājos. Esam mājās pasākuši arī atsevišķos konteineros mest ārā stiklu un plastmasu. Man liekas, ka šis daļēji notiek tādēļ, ka starp mani un vecākiem ir izveidojies par šīm un citām lietām īsts dialogs, kopš nemēģinu viņiem neko iestāstīt kā absolūtu patiesību.
 

(bez virsraksta) @ 12:39

[info]chimera:
Mūzika: https://8tracks.com/desvath/hard-rock-rocked-harder-than-you

beidzot auto noderēja ekstremālā situācijā!

desmitos no rīta* uzklāju uz sejas mālus, lai 10 min vēlāk konstatētu, ka ūdens vairs nav. mums te jau otro nedēļu iet vaļā vērienīgi ūdensvada remontdarbi ielas garumā, un ūdens atslēgšana ir pierasta lieta, bet šoreiz viņi pamanījās iztikt bez brīdnājuma. izrādās, ka ar mitrajām salvetēm mālus nost īsti nevar dabūt, un, atteikusies no rīgas ūdens piedāvātās cisternas /kam man vienai tādu?/, kā arī nopriecājusies, ka izvēlējos rozā mālus, kas no attāluma vismaz aptuveni saplūst ar sejas krāsu, nogādāju sevi uz sporta kluba spa zonu. un pēc tam arī uz brokastīm terasē, jo sarķenes pretīgajā krustojumā bija saskrējušās divas dāmas, un nolēmu pagaidīt, kamēr viņas kāds novāks. tagad tikai jāatceras, kas bija tas, ko es šodien taisījos darīt. strādāt, vai?

*dzīve ir pārāk laiska, ja izvelšanās no gultas desmitos no rīta darba dienā ir regulāra prakse
 

(bez virsraksta) @ 12:42

[info]ravejsledzejs:
pa ceļam uz darbu no kāda veikala atvērtajām durvīm manas ausis sasniedza dziesmas vārdi:
s-ē-ē-ē-ēnes
es apčurāju s-ē-ē-ē-nes...
 

(bez virsraksta) @ 12:27

[info]krii:
Laime ir tur ārā.
 

(bez virsraksta) @ 12:12

[info]au:
11:35 manā datorā bija atvērts jūtūbs ar joka pēc alfabētu un blakus logā vkkf veidlapa
 

Hmmm @ 12:03

[info]vikings:
Mēģinot iečekoties rītdienas lidojumam, izmet paziņojumu, ka lidojums ir šodien pēc pāris stundām. Un kā lai es tagad mierīgi dzīvoju?

UPD. Rezervāciju gļux! :D
 

šodien sanāca aizdomāties par to mirīšanu agros vecumos @ 10:18

[info]vikings:
Man jau diezgan sen ir teorija, ka visi šitie vēži un ātrie plauškarsoņi un HIV un traki alerģiskās reakcijas uz riekstiem vai kukaiņu kodumiem, ir tikai tamdēļ, lai mēs no šīs planētas pazustu laicīgi. Jo par daudz esam. Un tad daba tiek ar mums galā, kā nu vien māk.
Papildus šodien atnāca doma, ka daba mums rāda, kā ir tad, kad dara tev pāri emocionāli. Tb atņem tuvus cilvēkus jaunus, foršus un visādi citādi mīļus. Jo daram pāri dabai.

Pēc mirkļa izštukoju, ka dabai (Providencei) nav jūtu. Vienkārši racionāli rod risinājumus kaitēkļu iznīcināšanai.
Un ar to es varu sadzīvot. Un nē, es nekļūšu par veģetārieti vai vegānu, jo uzskatu to par sev netīkamu psihisku недуг (nezinu vārdu latv.val.).
 

(bez virsraksta) @ 10:00

[info]f:
un ko es klausījos, pirms atklāju chilltrax radio? gada beigās būs jāziedo kāda kapeika viņiem.
 

: lv iedzīvotāju skaits +1 @ 09:52

[info]f:
ar manu mazo socializēšanās loku jāatzīmē, ka man gluži labi patīk, ja no ārzemēm atbraukušie draugi (vai - viens) izdomā ievelties darbā jau no paša rīta, lai darītu zināmu, ka ir klāt.
 

(bez virsraksta) @ 09:13

[info]magic_raddish:
Man esot talants uz muļķībām, tikai neviens šo talantu nenovērtē.
 

(bez virsraksta) @ 06:17

[info]jojo:
karstuma vilnis, ļoti pampst kājas.
 

19. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 22:37

[info]dienasgramata:
DELFI. Valsts policija (VP) aizturējusi 1998. gadā dzimušu vīrieti, kurš picas kurjeram acīs iepūtis asaru gāzi un nolaupījis somu ar ēdieniem un dzērieniem. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.
 

(bez virsraksta) @ 21:54

[info]magic_raddish:
Mazliet mācos franču valodu. Šoreiz domāju tam pieiet mazliet citādi, nekā līdz šim - tagad sēžu lakoju nagus un klausos youtubē bērnu dziesmas un dziedu līdzi.
 

(bez virsraksta) @ 21:45

[info]virginia_rabbit:
Tags:

atrestaurēju kempinga busiņu divu dienu darbs )
 

(bez virsraksta) @ 21:02

[info]wowow:

Kulturālo ceturdienu sākām ar Laras Kroftas rebūtu Forumā, tad kulturāli papusdienojām Neiburgā, pēc tam aizgājām uz Dekoratīvi lietišķo iepētīt Latvijas Dizaina balvas finālistus (man ir iebildumi pret žūrijas lēmumu un arī par to ka principā divus vienādus viena kantora websaitus ielikt finālistos ir ...) un arī patstāvīgo ekspozīciju, kuras trešajā stāvā bija dažas jaukas lietas, ko tiešām varētu gribēties iegādāties un (jo tā taču ir dekoratīvi vai lietišķi vai abejādi pavairojamā māksla taču, vai ne?) kādā piemērotā vietā nolikt vai piekārt, tad kulturāli iedzērām pa glāzei proseko Vīna studijā lai vieglāk izturētu tautas kultūras mantojumu skolasbērnu tautas deju ansambļu izpildījumos Mūzikas akadēmijā. Kultūras gājiens noslēdzās makdonaldā (ar saldējumu vispirms un kartupēļiem pēc tam), kas droši vien izglābis ne viena vien kultūras cilvēka nakti vai nākamo rītu. Tagad vēl vajadzētu kādu omleti, ar Silicon Valley epizodi fonā, lai kultūras spirāle būtu apmetusi savu nākamo vijumu.
 

(bez virsraksta) @ 20:36

[info]virginia_rabbit:

vakar izvadāju ar riteni abus pa skolām, pulciņiem abās Daugavas pusēs, bijām laukā un ceļā no 15:00 līdz 20:00, un tas viņam patika. šodien atriebjas.
 

(bez virsraksta) @ 19:56

[info]teja:
vienmēr, kad ceļā gadās kāds, kura normalitāte un pieklājība bez iemesla uzdzen šermuļus, izrādās, ka tur apakšā ir kāds baiss noslēpums
 

lomu spēles @ 19:07

[info]kants:
kinozinātniecei būt!
 

(bez virsraksta) @ 19:10

(bez virsraksta) @ 18:48

[info]fedrs:
Pirms gada, ja atmiņa neviļ, Rīgas satiksme mūs izklaidēja ar multenēm. Tādām nedaudz patizlām, jau simtiem reižu redzētām, apnikušām līdz nāvei. Un neviens nespēja pat iedomāties, ka varētu būt citādāk. Daudz ļaunāk. Lūk, braucu novakarē mājup, vēders kurkst, bet ekrānā ko mums rāda? Nē, ne multeni. Rāda, kā pagatavot garneles ar vis kaut ko. Nemēģināšu uzskaitīt, jo siekalas tek tieši uz tālruņa ekrānu, un tādā slapjumā no tiesas ir grūti rakstīt Un kā par spīti arī autobuss nostājies sastrēgumā, tā ka nekādas iespējas izlēkt pirmajā pieturā un tuvākajā gastronomā nopirkt vienalga ko, ka tik to drīkstētu bāzt mutē. Vai jums nešķiet, ka šīs pārmaiņas RS TV programmā nav uz labu?
 

(bez virsraksta) @ 17:24

[info]ravejsledzejs:
noguru. sagrāvu cerības. uz pleciem sev uzkrāvu vēl darbus. tagad atliek tikai nojūgties. okančaķeļno... ir nakts un tuneļa galā gaismas nav.
 

(bez virsraksta) @ 14:57

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: Ārā ir vasara
Tags: , ,

Jau otro rītu pēc kārtas sēdēju rīta meetingā (on Skype) un ausīs klausījos, kā kolēģim urbj sienu. Vēl te kaut kur arī ik pa brīdim urbj. Urbj nezūdamības likums.

Vēl vakar, nē aizvakar, nē vakar... nu kaut kad. Sēž PCūks pie manas somas un acīmredzami domā par to, kā tikt tur. Jo soma - tas taču labi. Un es tikmēr ņēmu un ieliku somā zeķubikses. PCūka grimase bija priceless, jo PCūks zina, ka soma tam nav domāta! PCūks skatījās uz mani viss tāds kaut kur pa vidu starp ohuju un nosodījumu. Tad atmeta visas cerības un aizgāja, ja jau viss zaudēts, tad zaudēts.

Bijām izgājuši līdz bodei.
- cik te ārā labi, pilnīgi priecājos būt ārā un skumstu, ka būs jāiet atpakaļ mājās.
- man ir tieši tādas pašas emocijas.
- *nopūta* cik labi, ka vakarā vairs nebūs tik silti.
Vasara, cilvēki, te ir konkrēta vasara pa dienām. Un ir vispār līksmi par to, ka ir iespēja vismaz stundiņas pastaigā iziet. *sapņaini skatās pa logu ārā*
 

(bez virsraksta) @ 15:13

[info]deloveja_kundze:
mana jaunākā prasme: intuitīvi uztvert, kurus dedlainus iespējams pastumt drusku tālāk

un, protams, melot, acīs skatoties. nu, par to, ka jā, protams, es pabeigšu rakstu līdz rītdienas vakaram.

brīžiem izklausos pēc Osho pašpalīdzības kursa, brīžiem pēc kalendāra, kas ir pārpildīts. bet tas jau laikam viss pieder pie lietas.
 

Acu ārsts @ 14:52

[info]lenorad, posting in [info]pajautaa:
Sveiki! Vai varat ieteikt labu acu ārstu centrā, vai Dārzciema tuvumā? Cik aptuveni maksā vizīte?
Paldies!
 

Nepabeigtā dienasgrāmata