Nepabeigtā dienasgrāmata


27. Oktobris 2016

(bez virsraksta) @ 15:43

[info]avralavral:
The Silent Generation* are our parents, just as the Baby Boomers are the parents of the Millennials. And as the Millennials have inherited their instinct for social-justice oriented, “fix the world” activism from their parents, so those of us who belong to Generation X inherited our inclination towards moral and political ambivalence from ours.
(..)
Our childhood was marked by Watergate, the end of the Vietnam War, the women’s movement, urban disintegration, stagflation, and the divorce-wave that would completely transform the American family. Our adolescence saw the great hippie sellout, Reagan’s surreal “morning in America,” the rise of the religious right, and the emergence of the “greed is good” ethos, manifested in the vanguard of celebrity criminal financiers, who made their names in the 1980s. And while any generation can claim their own parade of crooks, cretins, and other assorted dishonorables, mine developed its consciousness at a time when the failures and the falsehoods and the hypocrisies of all the political orientations and ideologies were being represented with great clarity and in high relief. Indeed, one might characterize our attitude, above all, as one of not buying it, where “it” means whatever narrative someone is trying to sell. The left tries to tell a tale of widespread oppression and unfair advantage. Not buying it. The right presents a harrowing story of societal moral decay and ruin. Not buying it. Both try to get us to “join in!” “be active!” “get involved!” Sorry, but we’re not buying it.

*1925-1942

Daniel A. Kaufman
 

(bez virsraksta) @ 15:13

[info]avralavral:
 
Red on yellow, kill a fellow 
Red on black, friend to Jack 

(bez virsraksta) @ 12:50

[info]kakjux:
Mūzika: David Bowie - Jump They say

Pirmajam lidojumam iečekojos. Pa ilgiem laikam atkal sanāks lidot ar BA un tas nozīmē, ka nebūs jāmokās pa Lutonu vai Stanstedu. Uhtī, bet satraukums tomēr ir. Grasos mēģināt uzbāzties svešiem cilvēkiem bāros, lai parunā ar mani Spāniski (es zinu, ka Latviski tas nav ar lielo burtu, bet ir tā pierasts, ka jāraksta ar lielo...), tikai jāatceras kā bija frāze "runā lēnāk". :D

Ak jā, tomēr pauzi neņemšu Spāņu valodas kursā, kamrādi pierunāja, ka mums tak lieliska grupa un forša skolotāja, nevajagot padoties. Vakar biju uz nodarbību un bija atkal fun, fun, fun. Mācību materiāli arī iekrauti čemodānā līdzi, mēģināšu mācīties anyway.
 

(bez virsraksta) @ 13:11

[info]watt:
Tags:

Par Austrālijas bērnu atņemšanas kultūru. "In February 2008, the then prime minister Kevin Rudd addressed the national parliament and the Australian people to apologise to every person and Indigenous family devastated by the forced removal of children. We know them as the Stolen Generations. Delivered more than 10 years after the tabling of the Bringing Them Home report, it was, symbolically at least, the culmination of a milestone event in Australia’s national story.
[...]
"The distressing truth is that, today, Indigenous children are being removed from their families at a rate that is far higher than at the time of the apology."

"[...] compared with non-Indigenous children, Aboriginal children are: 6.6 times more likely to be subject to a notification of abuse or neglect; 9.8 times more likely to be the subject of a finalised child protection investigation; 9.9 times more likely to be the subject of a substantial finding of abuse or neglect; and 9.2 times more likely to enter out-of-home care."

"[...] statistics showed that Indigenous children were six times more likely to be removed for welfare reasons and that, in 1993, while Indigenous children comprised only 2.7% of Australian children, they were 20% of children in care."

"It was noted that Indigenous children were more likely to be removed on the ground of “neglect” rather than “abuse” with substantiated cases of neglect constituting 40% of all cases for Indigenous children, compared with 23% for all children."

"As of 30 June 2015, there were 43,000 Australian children living in out-of-home care as a result of the intervention of state welfare agencies. This represented 8.1 children per 1,000.

"In the same period, Aboriginal and Torres Strait Islander children comprised 15,000 of the 43,000 children removed from their families. This is 35% of all children placed in out-of-home care, yet Indigenous children are only 5.5% of all children aged 0-17. The removal rate for Indigenous children is 52.5 per 1,000.

"Most disturbingly this disparity is rapidly rising. At the time of the apology, the rate of out-of-home care for Indigenous children was 24 per 1,000. It has risen each year since then to 52.5 per 1,000 in 2015."

***

Ir visādas nianses, bet ideja diezgan vienkārša: tā kā Aborigēni ir parasti ļoti nabadzīgi, tad bērnus atņem par "ekonomisko vardarbību" - ka bērnam netiek (nevar tikt) nodrošināts pietiekami labs dzīves līmenis. Tā vietā lai mēģinātu ģimenes kaut kā atbalstīt, vai saliedēt, vai dot naudu, vai ārstēt - bērnu izņem un stāstam gals. Bet stāstam gals tas nekāds nav! Stāsts turpinās pēc 18 gadiem, kad bērns ir pieaudzis, no no audžu-ģimeņu vai bērnu namu(?) sistēmas tiek izspļauts ārā, sabiedrībā, lai "peld" vai slīkst pats.

Es par to visu rakstu un domāju tāpēc, ka uzskatu ka tāda "adopcijas noslēpuma" un tamlīdzīga slepenības sistēma ir ārkārtīgi kļūdaina, ļauna. Cilvēkam ir ļoti svarīgi apzināties savu vietu pasaulē, no kurienes viņš ir nācis, kas viņš ir, kas ir viņa bioloģiskie vecāki, un kā viņš ir dzimis, un tamlīdzīgi. Tas iet dziļāk par kautkādu prastu bioloģiju. Es uzskatu ka arī adoptētam bērnam ir jāzina no kurienes viņš ir nācis, un kas ir vecāki, lai viņš varētu spēt apzināties kas viņš ir. Melot, mēģināt bērnam iestāstīt ka viņš ir kāds cits, kāds, kas viņš nav, ir kļūda.

Te, piemēram, var pievilkt to ideju ka dažreiz izdomā BabyBox aizliegt, jo lūk, tad bērnam nebūšot iespēja uzzināt, kas ir bijuši bioloģiskie vecāki. Lai gan ir skaidrs ka tas tāds blefs. Reāli nepieciešams ir vienkārši nodrošināt veidu kā bērnu atstājušie vecāki var nodot informāciju par sevi, nebaidoties no represijām. Jo ir jāpieņem kā fakts, ka daudziem jaundzimušais ir par grūtu. (Es varētu izteikties arī rupjāk, bet princips ir tāds pats - ne visi bērni ir gribēti vai paceļami. Valstij izlikties, ka ir kaut kā citādi, būtu muļķīgi.)

[Reāls problēmas risinājums (pasaules pār-apdzīvotības apstākļos) pieskaras eigenikas tematam sāpīgi tuvu, un tāpēc par to kaut kā taktiski runāt ir grūti.]
 

(bez virsraksta) @ 14:45

[info]anonymous:
"Bērziņa kamera krievu režisores Glagoļevas darbā glāstījusi pasaulslaveno britu aktieri Reifu Fainsu."
 

: kvī, kvī, kvī @ 13:48

[info]f:
draudzenei līdsā esot draugi, kas brauks uz tailandi 3 mēnešus pavadīt, un piedāvājuši viņai šo mēnešu laikā padzīvoties viņu mājā un pie viena visu pieskatīt. no piedāvājuma viņa neatteicās, un piedāvāja arī mums atbraukt ciemos uz to laiku. žvīkš-žvākš un divu nedēļu laikā beidzot sagaidījām biļetes pa 70 eirikiem turp un atpakaļ uz abiem (a bargain! - (lasīt in british english)), un līdz ar to valentīndiena tiks pavadīta anglijā un latvijā, un lidmašīnā. mani šāds scenārijs pat ļoti apmierina. nemaz jau nerunājot par to, ka beidzot es tik tiešām būšu turējusi solījumu un pie kādas draudzenes uz ārzemēm arī aizbraukusi.

ļoti ceru, ka nākamo sanāks noorganizēt braucienu pie jums, [info]zan!
 

/cenzēts/ vērotāja piezīmes. @ 12:57

[info]unpy:
Viena no lietām, kas mani arvien izbrīna, ir tā baisā vaimanāšana par uzvārdu latviskošanu Latvijas pilsoņu dokumentos. To, kā likums, dara visādas Špēndūžas, kuras apprecējušās ar kādu Macaulay, Цыбендаржиев, שָׁאַל vai 回. Varētu domāt, tad, ja viņas paturētu savu meitas uzvārdu, bet pārietu vīra pilsonībā, tur gan kāds personu apliecinošos dokumentos viņas uzvārdu atainotu oriģinālajā rakstībā. Bet tur jau vaimanāt neienāk ne prātā, jo tikai Latvijā var būt tik stulbi likumi.
 

Biļetes @ 13:07

[info]likcepure:
Kādam pēkšņi nevajag divas biļetes uz Zemliku?
 

(bez virsraksta) @ 11:39

[info]maigs:
šodien sāku domāt, kāpēc kāzās sauc "rūgts", pēcāk sabučojas, un tad visi applaudē. itkā rōzā mīlīgošanās aizslauc visu pasaules rūgtumu prom. NĒ
izdomāju, ka teikšu "rūgts" katrā dzīve situācijā, kad man kaut kas nepatīk. pofig kurā valodas vidē atrodos, teikšu rūgts.
 

(bez virsraksta) @ 12:02

[info]usne:
Cik labi ir mājās (pieteicos, bet neaizgāju uz Šmēlinga konferenci, jo gribas vienk ierakties segās pie kompja un sazīmēt visu to, ko nevar paspēt, skraidot apkārt pa iestādēm, objektiem, plānošanas sapulcēm),
Bet gribas ēst un jāiet uz veikalu, vaig ķirbi ko grebt, svecītes un B grib sev knupīti, jo aizraujas ar būšanu bēbīša lomā. Laiku nāksies veltīt arī ķirbja grebšanai un zupas vārīšanai.
Viens no skiliem, ko būšu ietrenējusies ir saņemšanās, jo citādi man ne kā nebūs.
 

(bez virsraksta) @ 11:54

[info]martcore:
autovakars
 

(bez virsraksta) @ 11:02

[info]liljabrik:
Es domāju, ka "naratīvs" ir heterotopija, kurā mēs patveramies no īstenības, kā pornosaitā vai dārzā.
 

(bez virsraksta) @ 11:08

[info]dienasgramata:
APOLLO. «Iedzīvotāji nav kretīni,» vērtēja eksperts, atzīmējot: ja ekonomiskā politika izveidota tāda, lai nodokļus nemaksātu, tad iedzīvotāji arī nemaksā.
 

(bez virsraksta) @ 10:56

[info]chimera:
nezinu, vai būtu plašs noiets, bet tādiem kā es vajadzētu savu POHUJ remonta piederumu līniju. nu cik var atbildēt uz jautājumiem, kādus toņus un nokrāsas tam un tam es vēlos? manis pēc, melnu, sarkanu, rozā ar dzelteniem zilonīšiem. estētiskā funkcija ir so overrated. iespējams, esmu mentālā daltoniķe - krāsas it kā atšķiru, bet atšķirību starp tām hoķ ubei neredzu.
 

Vecāku ļaužu izklaides. @ 10:54

[info]unpy:
Trīs kungi sapulcējas uzspēlēt kāršu spēli, uz kuras rakstīts 8+, un, kuru esot jāsāk tam, kurš visvairāk protot izskatīties pēc astoņkāja, bet pirms spēles sākuma visi kārtīgi nomēra asinsspiedienu. Spēles gaitā arī vairākkārt. Nevar jau vairs neapdomīgi ālēties tomēr, jo kungiem jau sen ir 8+++.
 

(bez virsraksta) @ 10:40

[info]chaika:
Tags:

Poll #20864 baton
Open to: All, results viewable to: All

kurš?

View Answers

Mars
1 (4.8%)

Snickers
7 (33.3%)

Bounty
10 (47.6%)

Twix
3 (14.3%)

 

(bez virsraksta) @ 09:16

[info]au:
nenormāli gribu aizlidot decembrī uz berlīni. nenormāli.
nu tā, ka kuro dienu jau veru vaļā avio lapas un "domāju"
 

(bez virsraksta) @ 06:18

[info]punkts:
Skulpturālais akmeņogļu dzērums.
 

(bez virsraksta) @ 04:40

[info]lennay:
Pēdējos desmit gadus nav bijis iemesla interesēties par apavu, kas nav sandales un šļopkas, modi (neba nu ka es būtu baigi interesējusies par sandaļu modi, bet nu, pērkot attiecīgās grupas apavus, tendences nākas pamanīt). Tagad esmu priecīgi pārsteigta, ka ir atgriezusies deviņdesmito gadu dažādu garuma slidzābaku tipa mode. Beidzot zābakiem un puszābakiem ir normālas formas purngali un normālas formas papēži, slidzābaku šņorējums priekšā un rāvējslēdzējs sānos. Nez, jāsapērkas čupām, lai nākamajās divās, trijās desmitgadēs ir ko vilkt kājās, kad atkal modē nāks kaut kādi baismīga skata normāli neuzvelkami ķēmi.
 

(bez virsraksta) @ 03:04

[info]virginia_rabbit:
Tags:

ok es kko daru fundamentāli nepareizi
 

(bez virsraksta) @ 23:58

[info]kakjux:
Tags: , , ,

turpinot tēmu, par kuru negribu rakstīt, jāsaka, ka dažas lietas sāk vairāk sakārtoties galvā. cik labi, ka ir tāda ciba un tādi cibiņi, kuri dažādos komunikācijas veidos komentē manas drāmas un ir daudz saprātīgāki, jo nav tajā emocionāli investēti.

varbūt tiešām tā visa Marlīnes lieta nav nemaz tik sarežģīti un grūti. ja tā ņem un atmet ieradumu radītās ekspektācijas un pieņem lietu tādu, kāda tā ir. īpaši, ja ņem vērā, ka mana vēlme pēc tuvības ir tāda drusku distancētāka anyway. nē nu, nekļūs viss tagad maģiski super viegli un dzīvespriecīgi, bet then again, varbūt tas arī nav tik ļoti svarīgi.

protams, protams, un rītvakar sarunāts braukt pie Didi.

toties čemodāns sapakots, nu, palikušas tikai pēdējās lietas ielikt un parīt no rīta došos uz lidostu.
 

(bez virsraksta) @ 00:59

[info]dienasgramata:
DELFI. Daudzu Senās Grieķijas pilsētu dārzos ierasta parādība bija Priapa statujas. Šī dievība tradicionāli tika atveidota ar lielu, eriģētu dzimumlocekli, jo senie grieķi svēti ticēja, ka Priapa statuja spēj atturēt zagļus un ļaundarus no vēlmes ielauzties privātīpašumā.
 

kā tas viss atbalsojās Latvijā @ 00:05

[info]solipse:
kā vajag rakstīt m3 (lekciju aprakstus)

"Otrajā lekcijā 3. novembrī mēs skarsim tuvākus laikus, no XIX gs. sākuma līdz Otrajam pasaules karam, un runāsim par mūsdienu antisemītisma izcelšanos:


* Kā ebreji no kukaiņiem kļuva par tārpiem un astoņkājiem?
* Kāpēc Feliksa Mendelsona mūzika liecina Eiropas kultūras galu?
* Vai termins "antisemītisms" vispār ir saistīts ar "semītiem"?
* Vai ebreju vīrietis ir sieviete?
* Kāds sakars ebrejiem ar Eiropas sociālistiem?
* Kas bija patiesais Francijas karalis?
* Kā tas viss atbalsojās Latvijā?"
 

26. Oktobris 2016

(bez virsraksta) @ 21:27

[info]basta:
Man ir makans progress lidošanā.
 

(bez virsraksta) @ 22:48

[info]martcore:

te ir mana dzimteneee
smiiilšainais kraasts
 

(bez virsraksta) @ 22:22

[info]virginia_rabbit:

kopš 9 jau 4to reizi atraujos no rakstāmā, lai dotos zīdīt.
(es pat neeju čurāt, lai ietaupītu sekundes)
 

--- @ 22:00

[info]meness_berns:
Pirmās stundas Mordorā.

Pēdējo reizi te biju 2000. gada augustā, lidojot caurbraucošā reisā no Kišiņevas. Un 2005. gadā, lidojot no Baku, bet tad nepametu Šeremetjevas teritoriju. Ar nepacietību gaidīju, kā tad nu tagad pēc tik ilga laika būs. Šā biznesa tripa līdzlidotāja pukstēja, cik ļoti negribas te ierasties, jo te viss būšot tik nomācošs, netīrs un brutāls. (Un viņa nosacīti zina, ko runā, jo ir te darba darīšanās uzturējusies gadus piecus – tiesa gan, pirms 20 gadiem).

Pagaidām pirmās divas stundas pavadījis, es teiktu – uzjautrinošs mikslis.

Gaidot draugu, kas mūs savāks no lidostas, pasūtījām vīnu bārā. Līdzbraucēja pinot grigio, es valpoličellu. Viņai atnesa to, ko viņa vēlējās, man – pat ne sliktu valpoličellu, pat ne sliktu itāļu sauso, bet kaut ko... fcuk, es nezinu – saskābušu monastirku, i guess. Jau labi! Ceļš no lidostas pa Ļeņingradas prospektu jau bija kas pilnīgi cits – viņiem ļoti patīk smuki izgaismot celtnes. Nu tāda permanentas akcijas "Staro Mordora" sajūta. Un tas tiešām iedod ļoti eiropeiskas un bagātas pilsētas sajūtu. Kas uzreiz makani neitralizē to baili, ka būs briesmīgi.

Viesnīca man ir lieliskā lokācijā – uz Tveras un Puškina stūra! Saucas "Paradiz Oteļ na Puškinskoj". Jākāpj trešajā stāvā pa pliku kāpņutelpu bez norādēm, ka būs viesnīca, bet toties ar visādiem smieklīgiem citiem iestādījumiem ar raibām izkārtnēm, piemēram, "Obuvj XXI veka". Patīkama aziātu meitene mani reģistrē un nepieņem karti, bet izstāsta, kur aiz stūra bankomāts. Izeju uz Tveras bulvāra. Nu – come on – normāla Eiropas metropole – stilīgi saģērbti jaunieši, gaišas, atvērtas sejas, katram otrajam rokā termokrūze, braukā ar skrejriteņiem (visriņķī tās smuki apgaismotās celtnes, kā jau teicu, kā arī smukas, tīrīgas ēstuves un kafijotavas). Izņemu naudu, nokāpju vietējā pagrabiņā "Elvi" līdziniekā – a tur jau cita publika, raupjāka, viens uz otru kliedzošāka, sejas noslēgtākas. Meklēju pirms iemigšanas maziņo. Figu! Mazākos iepakojumos par 0.5 četrdesmitgrādīgo nav. Nu tā, ka vienkārši nav. Nu labi – nopirku vienu Zeļonuju marku 0.5, nav jau jāizdzer līdz galam. (Stoļičkai viņi, lai apčakarētu mūsu tautsaimniecības flagmani, raksta virsū to pašu SPI, tikai kirilicā, un ražo paši kaut kur Kemerovā – paspēju jau izpētīt etiķeti).

Tagad sēžu "Paradiz Oteļ" un man numurā pie gultas 30 cm no galvas ir milzīgs spilgti sarkans ugunsdzēsības skapis ar stikla lodziņu, kurā labi redzama saritināta šļūtene. Riktīgi ņirdzīgi. Ļoti labi var dzirdēt, kā kaimiņu numuriņā nokārto dabiskās vajadzības. Man te patīk tieši šo kontrastu dēļ. Man kļūst pilnīgi skaidrs, ka mēs – rietumnieki – viņus varam ļečīt miljoniem reižu, ka viņiem ir slikti dzīvot, bet viņus tas nekādi neiespaidos, jo fasāde viņiem ir absolūti tāpat kā pie mums, savukārt tas, kas aiz tās – un mums liktos nepieņemams – viņus neuztrauc nevienā acī.

Rīt 8.00 (starp citu no aprīļa līdz oktobrim Mordorā sakrīt ar mums laika zona, to tikai tagad uzzināju) jābūt tikties ar to, kādēļ te ierados.

UPD: Ak, jā! Un tajā pagrabiņā kasierei pie krūts bija bedžs, kas teica, ka viņa ir Paramonova. Un tad es, protams, momentā atcerējos savu mīļāko vietu no jz svens daiļrades par Nagetu Paramonovu, un spurdzu ka nu tik.
 

(bez virsraksta) @ 21:26

[info]punkts:
Es kaut kur esmu gudrs, bet ne te.
 

(bez virsraksta) @ 21:02

[info]deloveja_kundze:
Mūzika: joni mitchell - both sides now

visums un interneta algoritmi man šonedēļ ir mega vēlīgi. vispirms man interneta augstākie spēki nolika priekšā klausīties jauno Leonarda Koena albumu, kas jau mani aizkustināja iepriekš neparedzētos veidos, un šodien, kā gadījies, kā ne, kaut kādas pleilistes ietvaros pirmo reizi noklausījos Joni Mitchell dziesmu Both sides now. nezinu, kā līdz šim šo dziesmu nezināju, bet interneta spēki man to ielika ausīs, kamēr iepirkos Rimi, meklējot ikdienišķās ņammas. un tad vienkārši gribējās apstāties, pieturēties pie kāda staba, ļaut, lai visa pasaule skrien garām, bet es tur varētu vienkārši palikt un skatīties.

grūti pat pateikt, kuras versijas ir skaistākas - tās no 60to beigām un 70tajiem, kur Joni ir tik, kā lai to saka, ticības un paļāvības pilna, vai tās no nesenākiem gadiem, kur ir tāda krietni smagāka vilšanās starp rindiņām dzirdama.

lai nu kā, pasakaini. un kā lai te viens cilvēks strādā, ja jāklausās Both sides now visās internetā pieejamās versijās un jāsapņo par ziemas vakariem, kad varēs sēdēt uz palodzes ar kūpošu kafijas krūzi rokā un skatīties, kā snieg.
 

(bez virsraksta) @ 20:53

[info]martcore:
to džeina u.c.
 

(bez virsraksta) @ 20:01

[info]chimera:
remonta dēļ neaizgāju uz taņas dzimšanas dienas ģenerālmēģi, par to besis. dzirdēju, ka tur dramaturģija pieprasa skatītājiem ēst, dzert un dancot, lūk, tādu teātra mākslu es saprotu. ja pie viena būtu opcija ieiet turpat dušā laika optimizācijas nolūkos, būtu pavisam vareni.

autoskolas dēļ savukārt netieku uz elīnu grāmatas prezentāciju (un sava eksemplāra savākšanu). iebāziet kāds to savu (tas ir, manu) apzinīgumu, kur saule neiespīd.

dzimšanas dienā plānoju tripot ar acetonu (nu, nebūs variantu).
 

(bez virsraksta) @ 19:23

[info]punkts:
septa neiter intendanter
jaunas zemes un jauni cilvēki ar gariem kātiem ķer putnu būri ar nieri uz niedres amulis nei
jau korintietis jānis teica tai svētdienā par ptorlemīnu
par ptorlemīnu viņš man teica
jo redzēja sevi atspulgā
un spožā zvaigzne viņu izveda pavalgā smiltī
kur viņš sēdēja un dusēja, kamēr vienrocis kapracis lika savam dēlam priekšā pielāgošanās mācību
bet viņš zināja, ka viss pateiktais var tikt attiecināts uz viņu
it īpaši tas, kas vistuvāk var tā tikt darīts
bet viņš nenoliedza, ka ūdens ir kastrāts
un ka viņš tūlīt ķers trieku
ar bezierunu prieku viņš dzēra pienu no govs
viņš dzēra govi no taras
viņš bija burinieks un pūta burbuļus
viņš bija traks visurgājējs un viņš gāja pa dubļiem
viņš bija tievs, un viņš bija dievs
ir jāsaprot, ka perversijas piedēvē dievam vienu īpašu īpašību kopumu, kas viņu padara par neiespējamu
tieši otrādi, viņš ir ikdienas prieks, kas iemājo katrā dzīvā radībā
un apmētā ar mēbelēm klaustrofobiju
es pat nezinu, kā lai savādāk to pasaka
viņš ir tāds pats nabadziņš, kurš neredz kopainu
neredz sevi nākotnē, neredz sevi gudrāku apķērīgāku, apdāvinātāku, labāku iespēju jūgā
jūtu jums līdzi kundzīt, šis te lūk ir mans mazdēls
viņš ir skolots ladā, kad mēs braucām turnejā spēlēt muzīku
un nejau tikai komunistiskais režīms padara cilvēku par bailīgu žurku
bet arī romiešu gladiatoru kultūra padara mūs par amorfiem apsēstiem sīriešiem
es taču jums saku, ka neko sliktāku par vēsturē piedzīvoto vairs nevar izdarīt
pasaule jau sen ir iznīcināta, vismaz es to nejūtu
jautājums ir par sienām, jo šaubos, ka krāsas spēj pārziemot dzīvi
bet vārdi gan man šķiet ir tāda apsēstība, kas izturēs visādas sērgas un kodolziemas
un tās saules ēnu republikas un visas baktēriskās un elementārākās daļiņas
visus vīrusus un sīrupus,es jums pat iegalvot spētu
ka ikviens no mūsu bulīmiešiem varētu ar jums saderēt, ka nekad nav kāvies uz kauliņiem
un kad viņiem pieskaras ar spieķi viņi ir spiedzošs speķa kēkss
jā, tas pats ovālais zelta sfērs, kurš nav no mums atpalicis rekur tur pa gabalu
bet kurš ir sfērisks tieši aiz apsvēruma, ka viņš vienkārši grib novienādoties ar vispiemērotāko ideju
tas ir, tu taču vienbrīd labi zināji, ka fundamentāli kļūdies, bet tas bija tik nepanesami,
ka izdomāji, tagad būs kaut kā panesamāk un tā arī ir, bet biljards turpina ripot un kas tu esi par lodi, kas nemāk lidot mērķī viens mērkaķis piekāris kaķi un tagad visa daba uz mērkaķi ir apvainojusies un sauc viņu par moto.
 

(bez virsraksta) @ 19:08

[info]jim:

Bārā TAKA šovakar 21:00 dažu manu filmiņu retrospektīva. Pašas jaunākās filmas gan tur nebūs, toties būs septiņas citas (dažas no tām tikai pāris minūtes garas), to skaitā gan "Četri mielasti" un "Zeme ir visvientuļākā planēta", gan Sibīrijā uzņemtā dokumentālā filma no 2008. gada. Filmas tiks rādītas hronoloģiski, līdz ar to varbūt būs interesanti apskatīties, cik strauji astoņu gadu laikā ar Sony Z1 filmētas studentu etīdes 4:3 formātā pamazām pāraugušas 2K formāta īsfilmās. Visām filmām būs arī angļu subtitri. Dažās lomās arī daži cibiņi.
 

(bez virsraksta) @ 16:08

[info]sickboy, posting in [info]pajautaa:
cik maksā izdot grāmatu? vai grāmatu iespējams izdot par velti? cik jelgavas 94 autors izdeva par grāmatas izdošanu un cik viņš nopelnīja?
 

(bez virsraksta) @ 13:35

[info]kakjux:
Tags: , ,

Šodien kaut kas lika aizdomāties par sevi attiecībās vs sevi single. Padomāju, paurķējos atmiņās un tad saņēmos nopūst sentimenta putekļus no tām atmiņām. Jāatzīst, ka visas attiecības, kuras man bijušas, ir darījušas mani eventually ļoti nelaimīgu. Lai cik vientuļi reizēm nebūtu esot single, tas mega nelaimīgums, kas vienmēr bijis attiecībās, tas ir bijis daudz, daudz lielāks.

Vēl te vakar tā soļoju no MP uz staciju un sapratu, ka manā dzīvē ir vēl dažas totāli nenodefinētas attiecības ar dažiem cilvēkiem, bet nez kāpēc tās mani tā negrauž kā tā Marlīnes lieta. Ir cilvēki, ar kuriem man ir kaut kāda tuvība, bet tak nezinu īsti - kāda un kā to saukt. Un vispār tas nesagādā nekādas problēmas tādā pat garā turpināt - nenodefinēti.

Jā, zinu jau, ka gribēju beigt rakstīt par šo tēmu, bet man ir tiesības pārdomāt, hehe. Bet varbūt beidzot izdosies atslābt, hehe.
 

(bez virsraksta) @ 15:37

[info]deloveja_kundze:
ak, ko nodara tā mūžīgā Sergeju klātbūtne manā dzīvē
gribu atrast info par zobārstiem Rīgā, kas pieņem sestdienās (esmu ļoti aizņemts cilvēks, saprotiet, man no rītiem ilgi jāvaid un vakaros ilgi jāsaņemas lietām), taču gūgle man jau paskrien priekšā un piedāvā meklēt ''zobārsts sergejs''

starp meklējumu rezultātiem bija arī tādas pērles kā baiss stāsts no tvnet, kas publicēts 2010. gadā un pievēršas Balvu zobārstam Sergejam, kurš, iespējams, esot labojis zobus alkohola reibumā. not cool, Sergejs, not cool at all.
 

(bez virsraksta) @ 14:23

[info]martcore:
dāvi ar debiju sanantonio rindās!
kādam tač vajag aizvietot pēc tima dankana palikušo tukšumu
 

Divas māsas un draudzene @ 14:09

[info]anonymous:
Klau, vai kāds nevēlas 2 biļetes uz Regnāra Vaivara "Divām māsām un draudzeni" šovakar plkst. 19.00 Ģertrūdes ielas teātrī?

Cena ir 11 gabalā, bet atdosim par kādiem 5, kas ir pat lētāk nekā pudele vīna.
 

Somu pirkšanas paradumu un prioritāšu vērotāja piezīmes. @ 12:32

[info]unpy:
Godprātīgi aizpildīju anketu par somu pirkšanas paradumiem. Tas tomēr ir jauki, ja kāds šajos dīvainajos laikos vēl pēta kaut kādus potenciālo pircēju paradumus. Tiesa gan, ir pazīmes, kas liecina, ka vīrieši tiek apzināti tikai politkorektuma vārdā(un tas ir pareizi, somu ražotāji/tirgotāji vispār varētu slaiki uzspļaut vīriešu viedoklim), anketas sastādītājs noteikti ir bijis sieviete, kas grasās aptaujāt tikai sievietes. Savādāk nudien nespēju iztēloties, kā var būt visdažādākās, pat ļoti dīvainas atbildes uz jautājumu "Kur smelies iedvesmu jauniem pirkumiem?", bet to starpā nav "vajadzībās" un tieši tikpat plašs atbilžu spektrs uz jautājumu "Kādi ir galvenie kritēriji iegādājoties somu?", kurā nevienam pat prātā nav ienācis iekļaut kritēriju "lietderība" jebkurā no šī kritērija izpausmēm, kaut vai "izmērs", piemēram.
 

(bez virsraksta) @ 12:28

[info]punkts:
Half brain dead nuff said nuff said.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata