Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "pajautā!" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:pajautaa (4712)  
pajautā!
Mājaslapa:http://www.google.lv/
Atrodas:Bermuda
E-pasts:
watt.lists@gmail.com
Par:Kā salabot krānu? Kas atklāja Ziemeļpolu? Kur nopirkt rūtainas zeķes? Šī ir komūna ziņkārīgajiem. Tiem, kam ir jautājumi. Un tiem, kam ir atbildes.

Meklēt šeit jau uzdotus jautājumus:


Un tagad par noteikumiem:1) Lūgums rakstīt, izmantojot latviešu valodas diakritiskās zīmes, neaizrauties ar pieturzīmēm, kas atkārtojas (u.c. bērnu paņēmieniem), rakstīt vienkārši un sakarīgi, lai ir ērti lasīt.

2) Lietojiet specializētās komūnas (skat zemāk)!


Kāda ir dzīves jēga? Vai minets ir vērtīgāks par kotletēm? Vai eksistē marsieši? Speciāli muļķīgiem jautājumiem: [info]gribam_zinaat.

Lūgums iekš [info]pajautaa nelikt [komerciāla rakstura] sludinājumus: tam vieta ir iekš [info]pa_leeto un [info]par_velti. (Atgādinājums: par_velti kopienā drīkst tikai piedāvāt kaut ko atdot par velti.)
Ja tiešām kaut kas (kāda manta, vai pakalpojums) ir trakoti vajadzīgs, mēģini to izlūgties [info]vajag!
Gribas nopirkt kādu preci, bet nezini kur? [info]kur_nopirkt!

Darba piedāvājumiem un meklējumiem: [info]darbs.
Dzīvokļa izīrēšanas piedāvājumiem un dzīvokļa meklējumiem: [info]dziivo_te.
Kur paēst? [info]krogi.
Svešvalodas? [info]iztulko.
Gribas kaut kur nokļūt vai kādu kaut kur aizvest? [info]autostops

Jautājumi par medicīnu vai likumiem (jurisprudenci?) - jautā, bet ņem vērā, ka atbildība par saņemto informāciju gulstas tikai uz tevi - tie nav ne ārsta padomi, ne jurista konsultācija.

Dažādiem aptaujas tipa jautājumiem ir vieta [info]aptauja!
Jautājumus, uz kuriem pats zini atbildi, kā arī tos, kuri nav atbildami, lūgums bāzt kaut kur citur. Problēmas? Uz [info]baltais_bebrs!
Iepazīsties arī ar [info]nejautaa.

[info]pajautaa kopiena vispirms ir domāta tiem, kam ir laiks un vēlēšanās atbildēt uz jautājumiem.

Par erudītu atbildētāju komfortu ir jādomā pirmām kārtām.
Labi noformulēts jautājums ir jau puse no atbildes. Jautāt ir jāmāk. Kāds labums ir no jautājuma, uz kuru neatbild? (Nē, tas bija tikai retorisks jautājums.)
Lūgums rakstīt, izmantojot latviešu valodas diakritiskās zīmes, neaizrauties ar pieturzīmēm, kas atkārtojas, vienkārši un sakarīgi, lai ir ērti lasīt.
Liels lūgums rakstīt virsrakstus saviem ierakstiem kopienā, kā arī lietot tagus / birkas. Pēc tam būs daaaaudz vienkāršāk citiem sameklēt atbildes uz tādu pašu jautājumu, ja radīsies tāds pats jautājums.

NB: [info]pajautaa nav vieta, kur izgāzt savu aizvainojumu uz visu pasauli. Rupjības tiek strikti apkarotas. Īpaši stūrgalvīgos ne tikai palūgsim pamest kopienu, bet varam pat parūpēties, lai netiek atpakaļ.
Ja, tavuprāt, kāds ir pelnījis banošanu vai kādā diskusijā ir nepieciešama adminu iejaukšanās, vari ziņot adminiem, pievienojot jaunu ierakstu kopienā [info]pajautaa_adm. Turpat arī ir īstā vieta, kur diskutēt par uzliktajiem baniem utt.


Intereses:3: atbildes, google, zināšanas. [Pamainīt savējās]
Atbildīgais:5: divi_g, pzrk, watt, x_f, zhagata
Locekļi ;):1574: Skatīt sazvērniekus .
Štelli pielūko:1549: 10_15, 10idejas, 10punkts15, 12345, 26nieks, 29ths47h, 2daces, 333, 3468, 3_5469mhz, 6824t59m125081x, 72w, 90210, _____, __________, ___speakshop___, _a_, _adriana_, _alex, _apple_green_, _kastanis_, _kinky_, _navnejausmas, _paldies, _re_, _samarietis_, _serpentine_, _vilcene_, _viper_, _z_, _zeme, aabols, aai, aamen, aardark, aarija, ab_hinc, abbot, abece, access_denied, accidentally, acidkitteh, actuale, ad_absurdum, adalberta, adata, adeelija, adele_varbut, adelise, adinkra, admiralis, afs, after_dark, aga, aginja, ago, agressor, agzas, aicisiv, aitinja, aivarsgedroics, aiz, aizliegts_v, ak_es, aksioma, aktrise, aku, akwiinas, alamond, alefs, aleja, alfa_beta, alisons, aliya, amabileback, amanita, amazeme, ambera, amberss, ambivalenta, amelia, amfibolija, aminoskaabe, anastasija, anciitis, and, and_eli, andaliste, andalusia, andr, andrefosho, andris_k, aneteens, anette_, angel_girl, angellore, ani, anima_de_nera, annamalina, annaoanna, anne, annee, anneke, anneth, annii, annija_, anoniims, anonymous, anrys, antijahve, antoinette, antuanete, apjukums, apolineers, apze, apzinas_plusma, araxero, arc, arch, ariadasprince, arii_ptichka, arnisl, arrianda, artemzija, artis, asfaltc, asko_onna, asorti, aspirins, aste_loti_kupla, asynthe, atbildu, ateira, atheist, atkariigais, au, auksts_entelekt, aurah, aurra, austrinjsh, avatrilleris, az, baabulis, bagdarama, baklezhaans, baltaa_lapsa, baltais_tehws, baltais_tevs, banderlogs, bang_bang, ...
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?