jauns un traks, tik katram savs

Aug. 1., 2014 | 01:19 am
posted by: nav_te

un kāda būtu tava reakcija, ja cilvēks ar ko esi kopā pusotru gadu un vēlies kopdzīvi veidot tev pasaka ka ir bijis precējies?
aizej un nopērc ūdeni ko padzerties.

# | ir doma | Add to Memories


kants

viens aizraujošs lasāmais

Aug. 1., 2014 | 02:05 am
posted by: kants

aizraujošs, klasisks, pat nedaudz vecmodīgs detektīvs: gluži vai tāds, ja agata kristi rakstītu par mūsdienu londonu. sievišķīgs kaut kādā ziņā, bet tas varbūt zinot autora īsto identitāti. katrā ziņā nav liekas gōres un visādu pretīgu šausmu kā adleram olsenam, ne arī kaitinošās tiekšanās uz filmas scenārija pusi kā nesbo vai larsenam.
Tags:

# | ir doma | Add to Memories


mazeltov

Jul. 31., 2014 | 06:43 pm
posted by: mazeltov

Izlēmu, ka pēdējais laiks izmantot Lursfot demo versiju, lai iečekotu biedrības X gada pārskatus par 2012. un 2013. gadu.

Biedrības X ziedojumu vācējiem mēle īstajā vietā - Rietumu Banka divu gadu laikā ir dāsni iešķiņķojusi 90 taukšķus, 4Finance 100 stabus un kur nu vēl visādas ceļu būves, celtniecības un azartspēļu biznismeņu ziedojumi.

Sarkanie krusti, ziedot.lv un citas tamlīdzīgas organizācijas, droši vien, nervozi pīpē stūrī, kad biedrības X ziedojumu vācējus ierauga rindā pie potenciālo ziedotāju durvīm :)

Zivs pūst no galvas, jopcik.

# | ir doma | Add to Memories


mazeltov

Man pieminekli neceļiet, man automātisko ātrumkārbu nedodiet

Jul. 31., 2014 | 04:54 pm
posted by: mazeltov

Viena no ceļojuma spilgtajām atmiņām būs arī tā, kur es gandrīz ar mašīnu iemaucu akmens sētā cenšoties to novietot stāvvietā. Nevaru izstāstīt, cik daudz un dažādos veidos mani kaitina automātiskās kārbas. Pirmkārt jau fakinās bremzes - par laimi, tas notika uz klusa meža ceļa pa kuru gandrīz vispār neviens nebrauc un vienīgais, ko tu apdraudi, ir pašas iekšas, kuras lido un atsitas pret krūšukurvi, kad tu atkal nejauši esi uzdevusi no sirds un no rajona pa bremzēm sajūgu pieminot. Savukārt ar akmens sētu bija tā, ka mašīna jānovieto stāvvietā, kas ir mikroskopiskā stāvumā un man šķita, ka auto nepietiks spēciņa uzkārpīties, tāpēc piespiedu gāzi. Kad siena sāka tuvoties izteikti strauji, iestājās panika, bet kādus 20cm no apdrošināšanas gadījuma tomēr sanāca bremžu pedāli atrast.
Protams, ka pārsvarā esmu braukājusi tikai ar manuālo un iebilstiet, cik tik gribat, sauciet par īstu sievieti pie stūres un izmantojiet citus stereotipiskus štempeļus (tas jau nekas, ka avārijas biežāk vīrieši izraisa, kuru tas piš, viņi joprojām ir labākais autovadītāju dzimums vai ne (kas gan uzreiz strauji mainās, ja vīrieši piesēžas pie divriteņa vai moča stūres, tur gan uzreiz viss transportlīdzekļu vadīšanas prestižs un spējas krītas)), bet man šķiet, ka auto ar manuālo kārbu ir vieglāk kontrolēt un vadīt.

# | ir doma izteicās 5 | Add to Memories


pelnufeja

Jul. 31., 2014 | 11:11 pm
posted by: pelnufeja

A patient has the right to receive information regarding his or her state of health from the attending physician including regarding the diagnosis, the plan for medical treatment, examination and rehabilitation of the disease, the prognosis and consequences, the functional restrictions caused by the disease and the opportunities for prophylaxis, as well as the right to receive the information after examinations and surgical or other type of invasive intervention performed within the framework of medical treatment, regarding the results of the medical treatment, regarding the previously unforeseen outcomes and the reasons thereof. (..) It is admitted in the law (Section 4.7.) that, although patients have rights to this information, there may be conditions under which this right can be left unfulfilled, i.e., if a physician has "information or facts" that indicate that the disclosure of clinical knowledge can significantly threaten "the life or health of the patient or other persons". Unfortunately, there are no guidelines about how the law should be applied to particular types of cases. Therefore, every physician is free to interpret the requirements according to his or her subjective understanding of which "information or facts" should be considered as life or health threatening. The requirement of protection of the interests of unspecified "other persons" is even more confusing. What could the nature of a physician's relationship to some third party be, such that it would override his or her primary duties toward the patient? And why would the patient's right to know the truth be ignored in favour of some other person's right not to know it?

(Ivars Neiders, Vija Sile, Vents Silis "Truth-telling and the Asymmetry of the Attitude to Truth-telling to Dying Patients in Latvia")
Tags:

# | ir doma | Add to Memories