Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Meklē vai piedāvā darbu?
[info]darbs
[info]gaismas_
Add to Memories
Tell A Friend
haltūra rakstītājiem
Šodien, šonakt piepelnīties vēlies?
Palīdzi man uzrakstīt pāris rakstus. Samaksa ciešama.
Naļiks tev.

Raksti zem 500 vārdiem, latviešu valodā, tēmas iedošu. 25 eiriki par katru

gaismas2020@gmail.com
gribu_gribu
[info]darbs
[info]gribu_gribu
Add to Memories
Tell A Friend
Meklē darbu
Sveiki,

Jauna apburoša,komunikabla meitene ar ļoti labām angļu valodas zināšanām, kurai ir neliela darba pieredze sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumā apkalpojot klientus, un darbojoties ar kases aparātu.
Meklē pilnas/nepilnas slodzes darbu Ventspilī,paralēli viņa vēl mācās neklātienē.
Es cenšos palīdzēt viņai atrast,un varbūt zvaigznes ir nostājušās tā,ka kādam no Jums ir zināma vakance ēdināšanas,apkalpošanas nozarē.
Varianti?

Paldies

mood:: hopeful

putnupr
[info]darbs
[info]putnupr
Add to Memories
Tell A Friend
Tiek meklēts jauns darbinieks, sludinājums te: http://gastrocentrs.lv/lv/get/nid/156
[info]darbs
[info]khosmos
Add to Memories
Tell A Friend
Labdien!

Meklēju veidu kā piepelnīties. Varu piedāvāt angļu - latviešu, latviešu - angļu tulkojumus (neņemt vērā tekstu par kratomu - to es rakstīju naktī no telefona). Esmu tulkojusi, piemēram, "Elektropunkta" pakalpojumu katalogu/cenrādi. No SDI piedāvātajiem seriāliem man patika "Science of Stupid" (fizikas likumi). Starp citu, protu arī uzlabot atzīmes vidusskolas līmeņa fizikā, izpildot tieši Tavus mājasdarbus! Principā protu gandrīz jebko, dzīves pieredze man ir milzīgi zvērīga.
Ko es nepanesu? Kliegšanu, vardarbību, nevajadzīgu troksni, ņirgāšanos, ievārījuma liešanu krosenēs un tamlīdzīgi. Atrodos Koknesē, tāpēc piedāvājumam (ja nav runa par darbu no mājām) jābūt nopietnam, piemēram, ja grasies maksāt 10 eiro par zeķu šķirošanu pa pāriem, tev jāzina, ka brauciena izmaksas vien jau būs sākot no 10 eiro, tātad diez vai piekritīšu.
jimmy
[info]darbs
[info]jimmy
Add to Memories
Tell A Friend
Cilvēku mājas kinozāles uzstādīšanai
Meklēju kādu, kurš varētu atnākt un savest kārtībā problēmas ar mājas kinozāli. Jāpiemeklē pults (pazudusi) un jāsavieno vadi, lai viņa skanētu arī izmantojot interaktīvo TV.
Par atlīdzību vienosimies.
santa_be
[info]darbs
[info]santa_be
Add to Memories
Tell A Friend
dzīvokļa uzkopšana Maskavas iela pie Krasta ielas Depo.
Meklēju kādu, kas varētu un vēlētos uzkopt dzīvokli. Vienu reizi nedēļā, darbs 3h.
Rajons- Maskavas iela pie krasta ielas Depo.
Materiāli visi uz vietas.

Kas jādara: noslaucīt putekļus, duša un WC, virtuve, izsūkt un izmazgāt grīdu. Plus katru reizi viens- divi extra darbiņi- piemēram: nomazgāt virtuves krēslus ar pastu, izsūkt griestu stūrus kādā no istabām utt. retāk veicamie pienākumi.

Stundas likmi un visu citu sūtīt uz santa.bieza@gmail.com
[info]darbs
[info]piecis
Add to Memories
Tell A Friend
Universālais kareivis/-e
Sakarā ar darbības paplašināšanos...
Pirms sludinājums tiek ievietots specializētajos vortālos, sākotnējo piedāvājumu bez korporatīvā stila ievietošu šeit.

Tātad - sākot ar apmēram septembri (pie labas sakritības, var sākt darbu arī ātrāk) meklēsim Labu Cilvēku. Var saukt arī par Universālo kareivi, kas iepriekš bijis specializēts kāda uzdevuma veikšanai, bet tagad ir atguvis sirdsapziņu un gatavs kalpot skaistai cilvēcei un glābt to no postošiem ķīmiskiem ienaidniekiem.

Kas Labajam Cilvēkam būtu jādara - jāizglīto un tādējādi jāpārliecina tauta izvēlēties mūs, jo smagā ķīmija ir slikti, savukārt ECO ir labāk. Pirmos gadus mēs paši skrējām ar galvu aizvērtās durvīs, bet tagad jau diezgan daudz klientu ir apjautuši, ka nav tukša diršana vai nano ūdens, esam savākuši pietiekoši plašu pierādījumu, laboratoriju (pat Bior) apstiprinājumus un gan Latvijas, gan pasaules pieredzes klāstu, kas krietni vien atvieglo tikšanu pie lēmuma pieņēmējiem. Situācija ir izveidojusies sekojoša, ka mēs paši, uzņēmuma dibinātāji, esam diezgan konkrēti norakušies ar lielajiem klientiem un gariem projektiem, savukārt mazie klienti palikuši novārtā. Lai atvieglotu darbu, pusfināla stadijā ir mājas lapa, kas optimizēta mazajiem klientiem, pamazām top arī sakarīgs mazumtirdzniecības iepakojums - viss ir procesā.

Attiecīgi, mums pašiem liekas, ka ideāls kandidāts būtu:
a) no vājprāta grafikiem un pušošanas noguris alko/horeca/fmcg merčendaizeris/-e, kas gribētu strādāt par daudz lielākiem procentiem, bet ar mazāku stresu.
b) cilvēks, kas jūtas, ka vienmēr kāds vai kaut kas ir traucējis uzbūvēt savu pārdošanas komandu. Nu, te nu ir iespēja. Sāc ar sevi, veido savu tīmu, plāno budžetu, prasi mārketingu.
c) patiesam eko piekritējam, kas līdz šim brīdim ir pārmetoši, bet klusi skatījies uz to, ka veikalā augļus apsmidzina no pudelēm ar beigto zivju piktogrammām.

Pāris vārdos par uzņēmumu - mazais uzņēmums, nav startaps, 3 gadi aktīvas darbības.

Par to, ko piedāvājam - runājam un vienojamies. Arī par ekstrām. Tā, lai visas puses būtu apmierinātas ar sadarbību. Dzīvojam taču kapitālismā. Gribi minimālo algu - maksāsim vairāk, ja būs rezultāts. Gribi 3 ar pusi uz rokas - mēs ar lielāko prieku samaksāsim, bet jau sākumā prasīsim arī attiecīgu rādītāju.

Ja arī ir kāds pazīstams, kam šāds darbs varētu būt interesants, lai padod ziņu! Saziņai - info [at] ecoforte.eu . Šo meilu lasu es.
santa_be
[info]darbs
[info]santa_be
Add to Memories
Tell A Friend
nepilna laika zīdaiņa aukle
Laika griezumi tādi dīvaini, tāpēc rēķināmies, ka tas var nebūt viens cilvēks, bet savai vien 1,5 ned atpakaļ dzimušajai meitai meklējam zīdaiņa aukli.

- Augusts- puse septembris: pirmdiena- trešdiena, no apmēram plkst. 10:00-16:00, plus kāds rets vakars.
- Otra septembra puse - decembris: viena diena nedēļā + dažreiz kāds vakars vai nakts, lai palaistu vecākus brīvsolī. Par datumiem tad jau vienojās strādājot.

Var pie mums, var pie jums. Paši dzīvojam blakus krasta ielas Depo veikalam, strādājam netālu no Zemitānu stacijas, tāpēc vēlams, lai visas adreses ir plus/mīnus maršrutā.

Prasības: praktiska pieredze zīdaiņa aprūpē kā auklei, profesionālim vai vecākam/aizbildnim. Var būt dekrētā vai pensijā esošs cilvēks.

Ierosinājumus, piedāvājumus uz santa.bieza@gmail.com
santa_be
[info]darbs
[info]santa_be
Add to Memories
Tell A Friend
tīrīšanas atbalsts pie pārvākšanās
Meklēju tīrīšanas palīgu uz šo svētdienu, Teikā.
Maksāšu naudu.
Darba uzdevumi: sienas, grīdas, līstes, palodzes, trubas utt, viss kas vajadzīgs dzīvokļa nodošanai, īres līgumu beidzot.
Domāju, ka paņems visu dienu 6h apmēram.

Cenu un visu citu uz santa.bieza@gmail.com
hmmm
[info]darbs
[info]hmmm
Add to Memories
Tell A Friend
Projekta pieteikuma tulkojums ENG > LAT
Nepieciešams iztulkot latviski daļu no projekta pieteikuma angļu valodā. Vajadzētu pieredzi ar biznesa/ekonomikas terminu tulkošanu, jo tekstā tādi ik pa laikam sastopami.
Lūgums dot ziņu uz didzisr at gmail
mako
[info]darbs
[info]mako
Add to Memories
Tell A Friend
Korektori
Klau, zinu, ka te daudz tulkotāju. Kā ir ar korektoriem? Potenciālais uzdevums - koriģēt mācību materiālus latviski dažādās profesijās (no jūrnieka līdz kosmētiķim). Jābūt juridiskai personai.
Interesentiem rakstīt uz mako@mako.lv
peacemaker
[info]darbs
[info]peacemaker
Add to Memories
Tell A Friend
Angļu/spāņu valodas skolotāja (abas ir dzimtās) ar ASV iegūtu maģistra diplomu un 10 gadu pieredzi meklē darbavietu Latvijā, kas varētu izpildīt ne-ES pilsoņa darba atļaujai nepieciešamās prasības - pa lielam piedāvāt darba līgumu ar vismaz 2017. gada vidējo algu Latvijā (un pirms tam izsludināt vakanci), jo pārējo ir gatava nokārtot viņa, vajadzības gadījumā sedzot arī papildus izdevumus. Visi nepieciešamie dokumenti drīz būs gatavi, ar PMLP, juristu un pieredzējušiem cilvēkiem esam izkonsultējušies, tā kā procesam viņa ir gatava.

Ir rakstīts daudzām valodu skolām, dažas ir bijušas ieinteresētas, bet nokūpēja, tikko uzzināja, ka viņai šobrīd nav darba atļaujas LV. Ja ir zināma kāda, kura būtu ar mieru/pieredzi to darīt, arī šāda informācija būtu ļoti noderīga. Vidusskola/augstskola nederētu, jo diploma sertificēšana AIC prasītu mēnešus un papildus dokumentus no otras okeāna malas, kas arī prasītu mēnešus. Tāpēc arī valodu skolas (vai citas vietas) piedāvātais amats nevarētu būt no reglamentēto profesiju saraksta (t.i., var būt "speciālists", bet ne "pedagogs"). Priecāšos par jebkādu palīdzību! vkasims@gmail
begemots
[info]darbs
[info]begemots
Add to Memories
Tell A Friend
Datorspeciālists
Prodimpekss Loģistikas Grupa, Latvijas uzņēmums ar 20 gadu pieredzi loģistikā, meklē datorspeciālistu nepilnas slodzes darbam, ar perspektīvu izaugsmei.

Sākotnējie pienākumi: pirmā līmeņa lietotāju atbalsts, noliktavas vadības sistēmu (WHS) atbalstīšana.

Pozīcija plānota sākotnēji kā pusslodzes darbs ar pielāgojamu grafiku, ko iespējams savietot ar studijām, taču atbilstoši kandidāta spējām un vajadzībām, iespējams runāt par pilnu slodzi.

Pamatprasības:

- Izpratne par datoriem, perifērijas iekārtām, to uzbūvi un darbību;
- Microsoft Excel pārzināšana formulu un datu ievades līmenī;
- Izpratne par Microsoft Windows vai Linux operētājsistēmām;
- Spēja mācīties;


Par priekšrocību tiks uzskatīta jebkas no sekojošā:

- Programmēšanas pieredze;
- Windows vai Linux administratora pieredze;
- Izpratne par shell scripting (Bash) vai Python;

Piedāvājam:

- Labvēlīgu darba vidi
- Ievadīšanu nozares specifikā;
- In-house un ārējas apmācības;
- Oficiālu, konkurētspējīgu atalgojumu un veselības apdrošināšanu;
- Izaugsmi uzņēmumā pie veiksmīgas sadarbības.

Mājaslapā: http://www.plg.lv/lv/vakances/
likcepure
[info]darbs
[info]likcepure
Add to Memories
Tell A Friend
Auklīte
Zinu, ka atrast auklīti ir diezgan problemātiski, bet tomēr uzjautāšu. Varbūt kāds zina / var ieteikt labu auklīti pusotru gadu vecam bērnam. Darba sākums - janvāra vidus, pilna slodze.
[info]darbs
[info]piecis
Add to Memories
Tell A Friend
Meklēju kopīraiteiri!
Vienam darbiņam ir nepieciešams Copywriter. 
Darba apraksts - vajadzīgi ~30 bloga ieraksti par profesionāliem tīrīšanas līdzekļiem, apjoma ziņā kādas 2 lapas par katru produktu (450-550 vārdi). Katrs raksts jāveido kā interesants stāsts, salīdzinājums, pieredze vai jebkā citādāk interesanti lasāmi. Ja ir prasmes, tad foto un video pievienošana tiks novērtēta ļoti atzinīgi. 
Klients ir jauns Latvijas ražotājs, specializējas profesionālos tīrīšanas līdzekļos. Samaksu piedāvā gan naudā, gan graudā. Graudā tiks doti līdzekļi par ko rakstīt. Pēc savas pieredzes varu teikt, ka vismaz grīdas spīd un laistās, pārējos produktus neesmu testējis. 
Savukārt par vēlamo samaksu naudā vai citiem jautājumiem var rakstīt PM šeit vai arī uz martins@mmagency.eu
raidijums
[info]darbs
[info]raidijums
Add to Memories
Tell A Friend
Elektriķis
Meklēju labu un sakarīgu elektriķi, kas varētu palīdzēt vienai izstādei savilkt vadus un pielikt dienasgaismas kādās 6 istabās.
ksprs@inbox.lv
art_sua
[info]darbs
[info]art_sua
Add to Memories
Tell A Friend
Meklēju kolēģi
SIA "Central Hostel" aicina darbā recepcijas administratoru.

Ja Tev patīk:
- interesants un atbildīgs darbs dinamiskā vidē;
- pozitīvi, draudzīgi un atsaucīgi kolēģi;
- elastīgs darba grafiks,

ja Tu esi apveltīts/-a ar:
- ļoti labām latviešu, krievu un angļu valodas zināšanām;
- labām iemaņām darbā ar datoru un biroja tehniku;
- spēju strādāt precīzi un augstu atbildības sajūtu;
- pozitīvu attieksmi un vēlmi strādāt komandā,

tad aicinam Tevi pievienoties SIA "Central Hostel" kolektīvam.

Lūgums CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: reception@centralhostel.lv
vienpadsmits
[info]darbs
[info]vienpadsmits
Add to Memories
Tell A Friend
Mentāli, bet galvenokārt fiziski spēcīgi cilvēki!
Vai kāds var rīt ap 16iem palīdzēt nonest 200x100cm gultu, aizvest to ar savu transportu no Barona 109 līdz Tallinas/Tērbatas stūrim un palīdzēt uznest uz 3.stāvu? Es vēlētos maksāt ap 12 eiro, bet ja tas ir nepiedienīgi maz, ziņojiet, par cik būtu gatavi uz to! :) Paldies!
[info]darbs
[info]lasitajs_nr1
Add to Memories
Tell A Friend
Pārtulkot no latviešu uz angļu
Labs vakars,

ja kādam ir brīvs laiks tuvākajās dienās un iespēja pārtulkot pus-akadēmisku latviešu valodas tekstu uz angļu valodu (saliekot arī atsauces),
tad dodiet ziņu ar vēlamo honorāru un kādu veikuma piemēru uz e-pastu: nils.konstantinovs @ gmail
Apjoms: 4700 vārdi
Dedlains: svētdiena, 12.00.

Paldies.
[info]darbs
[info]sprungulss
Add to Memories
Tell A Friend
Žaļi strādāt gribas
Labdien ļoti cienījamie Cibiņi.Esmu cilvēks kuram ir izteikti "zaļie
pirkstiņi". piemēram : Reiz bruģējot Jūrmalu pie apzaļumošanas darbiem pastrādājiu,šogad putnu lieguma laikā, kad džekiem ar trimmeriem liegts ārdīties esmu palīdzējis Mežu stādīt šiem, un vecāku mājā mani prom no dārza nevar dabūt. Kaut, kā tā vides kopšana dvēselē. Lai nu kā, ar šādu neordināru penteri mēģinu Jūsos izraisīt interesi. Mazums šeit kādam savajagas kādu puķkopi, alternatīvu dārznieku. Nav jau tās dārznieciņa izglītības bat patīk jau dikti pa to zemi rakties un ņemties kas zin. Varbūt uzradīsies te kāds kundziņš priekšnieciņš ar sapņu darbu un kapeciņu ko samaksāt ik pa laik... jauk dien...
Tas spēks jau irr arr to ķerru pavest arr un to trimmer noturēt vai dob ra
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Janvāris 2020
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu