helmsdeep's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 5 most recent journal entries recorded in helmsdeep's LiveJournal:

  Monday, September 28th, 2020
  11:33 pm
  gadiem nevarēju pareizi saklausīt to vienu rindu ģeniālajā ImKas/Laimas Līvenas dziesmā

  bet, lūk: "Caur vai ap tavu dzīvi zogas mans ceļš"

  un tā visu laiku
  Tuesday, September 22nd, 2020
  2:20 pm
  Latviešu valodas problēmas ar daudzskaitļa vietniekvārdu dzimtēm ir labi zināmas. Dzimumu ziņā jauktai studentu (sic!) grupai es parasti teiktu, piemēram, "jūs jau droši vien esat to lasījuši...", "kad būsiet aizpildījuši..." utt., arī tad, ja kungi šajā grupā būtu mazākums. Un tas šķistu normāli.

  Bet, lūk, līdz ar septembri esmu sācis RSU pasniegt topošajām sociālajām darbiniecēm. Jā, darbiniecēm, jo 40 studenšu grupā ir tieši nulle kungu. Un līdz ar to nulle pamata turēties pie dominējošās vīriešu dzimtes. Tā nu es izdaru apzinātus pūliņus vienmēr teikt "nezinu, vai esat par to dzirdējušas...", "kad būsiet man atsūtījušas savas atbildes..." utt.

  Bet tik un tā reāli jocīga sajūta, jau ceturto nedēļu nevaru pierast. Jūtos nevis kā jauns woke hum. zin. pasniedzējs, bet kā šķebinošs pusmūža krīps.
  Saturday, September 19th, 2020
  5:42 pm
  We are all made of red flags. (c) p.l.
  Thursday, September 17th, 2020
  12:56 am
  Es esmu viens ar jums visiem un visām, vai ne? Mm?
  Monday, September 7th, 2020
  5:14 pm
  kas notika sabiedrībā pēdējo 15 gadu laikā?
  Šis būs mazliet penijleinīgs ieraksts, bet sēžu kafejnīcā (ar peniju, starp citu) un klausos, kā pie blakusgaldiņa trīs jauni cilvēki (pēc izskata un sarunu satura spriežot, ap 18-20) runā par attiecībām, karjeras un studiju iespējām, nākotni, dzīvi un mazliet skumji, mazliet paniski mēģinu saprast, kā pietrūka mums, (tomēr vēl tik nesen!) lai mēs tajā pašā vecumā būtu spējuši lietot kaut attāli līdzīgus vārdus, līdzīgu emocionālo inteliģenci, līdzīgas atvērtības un ieklausīšanās prasmes. Jā, izskatās mazliet pēc RVPĢ top of the tops vai kaut kā līdzīgi stereotipiska, bet vienlaikus esmu diezgan drošs, ka šie nav nekāds izņēmums.

  Es vēl tagad tā nemāku. Jūtos kā kartupelis. Un baidos no pāragras aizvešanas ragaviņās uz mežu.
About Sviesta Ciba