Tipa75

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūnijs 11., 2019


00:41
Šodien darbā apspriedām, ka būtu, ja userinfodienasgramata kļūtu par jauno Kultūras ministru.

(5 raksta | ir doma)

Jūnijs 7., 2019


17:08
Lai dzīve neliktos pārāk skaista, Valsts Policija boikotē kino un filmēšanas. Izmarinē un dienu pirms filmēšanas uzmet. Uzmanieties, kam tas ir saistoši.

(ir doma)

Maijs 29., 2019


19:42
Ō! Jau dzirdēju - Levitam esot besīgi vecmodīga angļu valoda un mazs vārdu krājums. Kā arī vajagot noskūties un apgriezt matus, citādi izskatoties pēc trakā profesora.

(1 raksta | ir doma)

18:15
Ja jūs jautātu man par jauno prezidentu, tad es teiktu, ka viņš var būt tik labs, cik labu vien var iedomāties, bet tik vai tā pēc īsa laika viņu sāks gānīt. Par ko atradīsies vienmēr, ja ne par darbiem vai vārdiem, tad par izrunu vai izskatu, vai mātesmātes jaunākā brāļa jaunības blēņām. Par ko var sameklēt vienmēr. Galvenais nepieļaut, ka tik latvieši sāk lepoties un ticēt sev, savai valstij, savai tautai. Normāls bāra bērna sindroms.

(1 raksta | ir doma)

Maijs 26., 2019


00:29
Šodien un šīs 'Eiroparlamenta vēlēšanas bija pirmās manā dzīvē, kad apsēdos un apzinīgiizlasīju vismaz pāris partiju priekšvēlēšanu programmas.

(5 raksta | ir doma)

Maijs 21., 2019


00:10
drausmīgs tuksneša klusums cibā

(1 raksta | ir doma)

Maijs 14., 2019


10:06
JĀ, JĀ! LŪK!

Tas Skalbe ar savu Ziemeļmeitu, zemajām debesīm, zilajiem mētelīšiem! Lai viņš ir tas vainīgais. Viņš tāpat jau kapā guļ un pretī runāt nevar! Lai tad viņam tiek! Kam latvju meiča nevar rast mieru vienkāršās ērtībās? Kam latvju dēli neatzīstas sev, ka ilgojas pēc pilnas bļodas, rāma darba un turīgas dzīves. Nē, nu protams, ir kas atzīstas ilgojas un tā arī dzīvo. Tomēr mūsu dievzemītē ir tāds noklusētais nosodījums, ka ne jau biezā maizes rikā laime, ne jau siltā, jaukā istabiņā tā dzīves jēga. Tā dzīves jēga tais' ilgās, kas nakts vidū modina no miega un vēja auļiem apkārt zemei triec. Tai burvju puķē, kas jādodas meklēt aiz trejdeviņiem kalniem un trejdeviņām lejām. Tas latviskais aizej tur, nezin kur, atnest to, nezin ko. Tā tā mūsu dzīvesziņa. Tā ir tā skabarga pakaļā vai arī sirdī. Nē, prātā. Tā, kas neļauj palikt mierā nekad un nekur. Kas tikai uz mirkli ļauj izbaudīt svētlaimību un tad atkal tālāk triec neremdināmo ilgu pārņemto letiņu.

(1 raksta | ir doma)

Maijs 12., 2019


23:28
Gāju šodien caur mežu, domāju, jāsamaina piecītis, jātur nauda kabatā, drīz dzeguzes kūkos. Pēc 200 metriem dzirdu - kūko. Vot dirsa! Pasteidzās mani ar pāris centiem aizkūkot.

(2 raksta | ir doma)

Maijs 9., 2019


13:28
Kamēr es uzraku placīti un iesēju dilles, salātus, burānus, seleriju, zirņus un sīpolus, kāds runcis - sūdabrālis ir piemīzis priekšnamu.

(ir doma)

Aprīlis 13., 2019


22:58
Pie Jaunpils - ap Viesatu ir ļoti islandiski. Plaši lauki, lopi, putni un vējš. Pilsētas un veikali tālu. Ļoti patīkami.

(ir doma)

Marts 29., 2019


10:49
Vai jums ir viedoklis par skolām Jūrmalā? Pamatskolas klasēm?

(2 raksta | ir doma)

Marts 27., 2019


09:24
Man pat apzināti izvairoties no darbiem neiznāk izvairīties no pārslodzes. Kaut kāds neriktīgs zvaigznājs.

(ir doma)

Marts 17., 2019


11:23
Manai jakai ir ļoti lielas kabatas. Kreisajā kabatā man ir divi atslēgu saišķi. Vienas ir no Jūrmalas mājas, tur ir 4 atslēgas . Otrs ir no kambarīša kādā Rīgas centra biroju ēkas patrepē. Vēl man kabatā ir koši oranžs marķieris. Mazbērnu kaklā pūšamās zāles, lūpu krāsa un mēlīte no žurku slazda.
Labajā kabatā ir tikai mašīnas atslēgas. Neinteresanti.

Un kas ir tavās kabatās?

(6 raksta | ir doma)

Marts 15., 2019


19:41
Ja stirnām nebūtu balti dupši, mēs viņas redzētu krietni retāk.

(2 raksta | ir doma)

Marts 14., 2019


10:36
Vakar ar mežā atrastu lazdu kārti uz stigas mācīju meitai šķēpmešanu. Viņai skolā ir sporta skolotājs 25 gadīgs censonis, kurš to vien dara, kā izdomā ko jaunu un uzreiz liek atzīmes. Tad nu trennējāmies nenoģistai nākotnei. Šodien visām sāpēm klāt arī labās rokas bicepsiņš.

(4 raksta | ir doma)

Marts 9., 2019


22:59
Vispār jau Pucim ar Zvirbuli labs tirgus iekarošanas ierocis. Skatos itkā vēsturisku drāmu, bet tas jaunais, smukais Reinis ar savām dziļajām acīm un uzkačāto torsu tak asinis trenc ātrāk! Un vēl piešauj pelēkās latvietes glābējinstinktu modinošo žēlumu pret nabaga čali ar šrapneli paurī. Pilnīgi tāds krasavčeGs, ka vai nu. Kamēr ausīs asinis šalc, pat piemirstas īgņoties par gauso notikumu gaitu un salīdzinoši tizlo skaņu, kur visi staigā kā apkaltos papēžos pa plānu dēļu grīdu. Bilde gan smuka. Un krāsiņas feinas.
Bet tā taures mūzika gan besī, baigais Homeland nospiediens. Un beigu dziesma kaitina ar savu tipiskumu latviešu seriālu dziesmai.

Vispār jau man patīk. Un liekas ļoti forši, ka kaut kas tāds ir nofilmēts. Tikai nu varētu tad Reinim kreklu uzvilkt, lai es arī sižetam varu pasekot.

(2 raksta | ir doma)

09:55
Šonakt aizmigu pie stūres sarkanam kravas auto. Itkā jau ne īsti aizmigu, bet biju tik nogurusi, ka nejaudāju atvērt acis. Tikai pēc skaņām sabremzēju un apstājos kādā Austrijas vai varbūt Vācijas laukmalā. Nedaudz iebraucu sazaļojušā ziemāju laukā. Noteikti iesēdos. To es redzēju pēc tam, kad biju apstājusies un saņēmos atvērt acis. Apgāju riņķī auto un iekāpu atpakaļ. Ieraudzīju spogulī, ka man ir gara, gaiša, nekopta bārda. Sieviete ar garu bārdu. Aplēsu, ka vajadzētu vismaz kaut kā smuki, sievišķīgi viņu sapīt. Varbūt franču bizē. Nospriedu, ka par ārā tikšanu domāšu, kad būšu pagulējusi un laidos miegā. Uzradās zemes īpašnieks, stalts latvietis. Sāka kaut ko jautātu, runāt, es nevarēju vien iemigt. Sāku žēloties, ka man nāk miegs. Un sabruku. Itkā noģību, bet paliku pie apziņas.

(ir doma)

Marts 8., 2019


11:50
Jā, man ir iekaisuma perēkļi plaušās.

(10 raksta | ir doma)

Marts 7., 2019


22:17
izlēmu patievēt. Cepu bietes kā receptē norādīts - 200 grādos, pusstundu. Izvilku no cepenes, bet bietes cietas. Nospļāvos un graužu zaļu pastinaku. Nav garšīgs, pat sīvs. Toties smuki skan. Kā tāds franču mīļākais. Pastinaks.

(1 raksta | ir doma)

11:49
vakardienas piparmētru tēja vienmēr garšo pēc puķūdens.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba