Tipa75

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Decembris 30., 2022


15:57
Man ir kovid latviešu mutācijas pazīmes - gribas adīt rakstainus cimdus, gribas uzadīt rakstainu villaini pēc lielās Latviešu musturu grāmatas. Gribas izšūt spilvendrānas. Skat's, kas jums tur mutējas?!
(Mutējas, hi-hi!)

(ir doma)

15:40
Kovd bez smaržas ir interesants. Kafijas krūze smaržo tīra. Cigarešu dūmi nesmaržo, bet nāsīs tāda mannāputras sajūta. Svaigs gaiss nesmaržo nekā, pat ne pēc aukstuma. Mana elpa ir karsta, to ar virslūpu var sajust. Mārrutki kož augslējās, bet ir bezgaršīgi. Štovētie kāposti, ko Ziemīšos visi slavēja gan garšo mega pārsālīti. Toties suņa mēslus var vākt bez emocijām, tikai pēc tam jāapskata vai rokas ir tīras, nejūt jau neko.
Būtu tīri ciešami, ja tikai ausis visu laiku nūtu aizkritušas.

(7 raksta | ir doma)

Maijs 30., 2022


15:45
te var zvejot pērles:
https://www.tnpp.lv/notikumu-hronika-2/

(ir doma)

Aprīlis 22., 2022


12:16
Sapnī mums ar meitu pusdienās bij uz abām viens liels, resns zirneklis. Ķīķerēju, nez kā tādu var pagatavot. Melns, spīdīgs vēders, tievas, tievītiņas kājas.

(1 raksta | ir doma)

Aprīlis 6., 2022


13:54
Kā jums liekas, vai Daugavpils teātris ir skaidri paudis savu attieksmi pret Krievijas agresiju?

(ir doma)

Marts 31., 2022


13:30
Es te biš piemetīšu skici tēmai, kuru vēlos izvērst, kad būs laiks. Viens, viens (!) nieka vārds iztulktos neatbilstoši nozīmei, vai tīšām iztulkots neprecīzi, spēcīgi mainīja vienu no filmas "Nemirstīgie" līnijām. "Čpok" nav nekāds "nozīme". Čpok ir skaņas atdarinājums, kas krievu slengā nozīmē seksu.

(1 raksta | ir doma)

Marts 30., 2022


23:58
Vēl kādi 6 līdz 8 mēneši un cilvēki atceroties L.Doroņinas Lasmanes vārdus "Latvijai vēl nekad nav klājies tik labi, kā tagad" sapratīs viņas teikto.

(ir doma)

Marts 28., 2022


11:04
Vakar vakarā ienāk mana tīne istabā, jau pidžammā un ar iztīrītiem zobiem. "Mammu, jau ir mēnesis kopš kara sākuma. Viņš drīz beigsies?" "Es nezinu," atbildu. Jo es patiešām nezinu. "Es ļoti ceru, ka drīz" viņa saka un aiziet gulēt.

(ir doma)

Marts 22., 2022


20:27
Nopirku Dānijā ļoti garšīgu tēju. Teorētiski nojaušu, ka arī Rīgā šut tur varētu to atrast. Bet tad izlasīju, ka to ražo Jaunzēlandē. Nu nē, es nodomāju, tik traki jau man tā tēja negaršo, iztikšu.

(ir doma)

Marts 17., 2022


17:05
Jā, jā - un ANO nu būs tā, kura slēgs debesis virs Ukrainas. Zirgam jāsmejas. Tā organizācija taču ir īsta karikatūra.

(1 raksta | ir doma)

Marts 14., 2022


15:54
Vakar ziedoju 3h sava laika darbam zvanu centrā. Šodien vēl 2 h pievakarē. Nevarētu teikt, ka tas man palīdz justies labāk. Drīzāk tāds kunkulis iestrēdzis krūtīs, līdzīgi kā tolaik, kad dēls vēl zīdainis reanimācijā gulēja. Tāda transa sajūta, dari, ko vari un pārējais paliek Dieva un ārstu ziņā. Tagad līdzīgi, eju vairāk kā traktorītis - uz kuru pusi pagriež, uz to aru. Galvā gan zobrati griežas ar turbo dzinēja ātrumu. Visas ziņas vairs nelasu - par Ukrainu lietišķi pārskrienu pāri, kura armija kur ir, ko poļi par ļotenēm saka, cik bēgļu tikuši laukā. Tālāk uz pasules ziņām. Kas kurā pusē notiek. Reku jau austrumi sarosījušies - Irāna vairāks raķetes izšāvusi uz Irākas Kurdistānu. Tibeta ziņās naparādās, bet kurš gan zina, ko draņķa Ķīna tur sadara, kamēr pasaules acu skats novērsts.

Mājās ir sapirktas paku pakas ar sēklām. Graudi būs superdārgi. Makaroni visticamāk kļūs par sava veida delikatesi. Eiropas maizes klēts deg un iztrūkumu pamanīs visi. Pārējos laukos degvielas cenas un mēslojuma trūkums nesīs savas ne-ražas. Plāns ir spiest uz pupām un zirņiem, jo tie labi glabājas bez saldētavas un gatavošanas.

Prasti sakot - nu kaut kā tā.

(3 raksta | ir doma)

Marts 9., 2022


13:43
Mana meitene par Dāniju teica, ka izskatoties pēc sakoptas Ēģiptes. Nu ja - diezgan tikpat beizteiksmīgi, tikai tīri.

(ir doma)

13:19
Es gan neuzskatu Jurašu par varoni vai rībības piemēru. Man smagas aizdomas, ka vai nu viņam putni ligzdu pametuši vai nu tas ir auksti aprēķināts pirmsvēlēšanu solis. Katrā ziņā apdomīgs cilvēks vispirms noliktu deputātu mandātu un sakārtotu jautājumus, lai vairs nav Saeimas juridiskās komisijas priekšsēdētājs un tikai tad dotos, kur nu viņu prāts sauc. Un tie īstie cīnītāji ar selfijiem nelielās. Tā ka šitam sprukstiņam no manis tiek tikai nīgrs smīns.

(13 raksta | ir doma)

Marts 8., 2022


12:23
28.februārī Rundālē dzirdēju cīruli vīterojam. Šodien Jaunmokās pirmo stārķi redzēju. Un dzērves uz pērnā rapšu lauka meklēja ko ēdamu.

(ir doma)

Februāris 11., 2022


11:26
Man ir bail par visiem saviem draugiem, radiem un paziņām. Es tikai gribu nolīst stūrī un drusciņ paraudāt.
Kad gaida piedzimšanu ir minimums 7 mēneši, kuros sagatavoties tam mirklim, kad ienāks jauns cilvēciņš pasaulē, bet tā nāve... Tā nāve nāk kā tāds zibens, sekundes simtdaļa - NAV! Un viss, sadīlo tagad savas emocijas, nav vairs tā cilvēka. Te bij', te nav. Vienīgais ar ko var sevi mierināt, ka tai dvēselei tagad ir viegli.

(1 raksta | ir doma)

Decembris 28., 2021


10:59
Pieķēru, ka pati ar sevi sarunājos twitter īsos teikumos. Labi, ka nepierakstu.

(ir doma)

Oktobris 15., 2021


12:23
Man ir jāizvērtē savas epistulārās komunikācijas kvalitāte.

(ir doma)

Jūnijs 26., 2021


15:50 - Tā drusciņ palasīties vasaras brīvlaikā
Obligātā literatūra! 8. klase

obligatā literatūra 8.klasei )
Garīgi bagātu vasaru vēlot,
/skolotājas parksts/

(3 raksta | ir doma)

Jūnijs 7., 2021


14:01
Dzīve ir skaista visās savās krāsās un nokrāsās!

(ir doma)

Maijs 25., 2021


15:38
Ak, Jēziņ! Kādi šogad ziemassvētku solījumi! Ausis tvīkst klausoties. Visi tik labiņi, laipniņi, draudzīgiņi politiķīši-pintiķīši! Ka ne apdirsties.

(1 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba