Tipa75

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Aprīlis 13., 2019


22:58
Pie Jaunpils - ap Viesatu ir ļoti islandiski. Plaši lauki, lopi, putni un vējš. Pilsētas un veikali tālu. Ļoti patīkami.

(ir doma)

Marts 29., 2019


10:49
Vai jums ir viedoklis par skolām Jūrmalā? Pamatskolas klasēm?

(2 raksta | ir doma)

Marts 27., 2019


09:24
Man pat apzināti izvairoties no darbiem neiznāk izvairīties no pārslodzes. Kaut kāds neriktīgs zvaigznājs.

(ir doma)

Marts 17., 2019


11:23
Manai jakai ir ļoti lielas kabatas. Kreisajā kabatā man ir divi atslēgu saišķi. Vienas ir no Jūrmalas mājas, tur ir 4 atslēgas . Otrs ir no kambarīša kādā Rīgas centra biroju ēkas patrepē. Vēl man kabatā ir koši oranžs marķieris. Mazbērnu kaklā pūšamās zāles, lūpu krāsa un mēlīte no žurku slazda.
Labajā kabatā ir tikai mašīnas atslēgas. Neinteresanti.

Un kas ir tavās kabatās?

(6 raksta | ir doma)

Marts 15., 2019


19:41
Ja stirnām nebūtu balti dupši, mēs viņas redzētu krietni retāk.

(2 raksta | ir doma)

Marts 14., 2019


10:36
Vakar ar mežā atrastu lazdu kārti uz stigas mācīju meitai šķēpmešanu. Viņai skolā ir sporta skolotājs 25 gadīgs censonis, kurš to vien dara, kā izdomā ko jaunu un uzreiz liek atzīmes. Tad nu trennējāmies nenoģistai nākotnei. Šodien visām sāpēm klāt arī labās rokas bicepsiņš.

(4 raksta | ir doma)

Marts 9., 2019


22:59
Vispār jau Pucim ar Zvirbuli labs tirgus iekarošanas ierocis. Skatos itkā vēsturisku drāmu, bet tas jaunais, smukais Reinis ar savām dziļajām acīm un uzkačāto torsu tak asinis trenc ātrāk! Un vēl piešauj pelēkās latvietes glābējinstinktu modinošo žēlumu pret nabaga čali ar šrapneli paurī. Pilnīgi tāds krasavčeGs, ka vai nu. Kamēr ausīs asinis šalc, pat piemirstas īgņoties par gauso notikumu gaitu un salīdzinoši tizlo skaņu, kur visi staigā kā apkaltos papēžos pa plānu dēļu grīdu. Bilde gan smuka. Un krāsiņas feinas.
Bet tā taures mūzika gan besī, baigais Homeland nospiediens. Un beigu dziesma kaitina ar savu tipiskumu latviešu seriālu dziesmai.

Vispār jau man patīk. Un liekas ļoti forši, ka kaut kas tāds ir nofilmēts. Tikai nu varētu tad Reinim kreklu uzvilkt, lai es arī sižetam varu pasekot.

(2 raksta | ir doma)

09:55
Šonakt aizmigu pie stūres sarkanam kravas auto. Itkā jau ne īsti aizmigu, bet biju tik nogurusi, ka nejaudāju atvērt acis. Tikai pēc skaņām sabremzēju un apstājos kādā Austrijas vai varbūt Vācijas laukmalā. Nedaudz iebraucu sazaļojušā ziemāju laukā. Noteikti iesēdos. To es redzēju pēc tam, kad biju apstājusies un saņēmos atvērt acis. Apgāju riņķī auto un iekāpu atpakaļ. Ieraudzīju spogulī, ka man ir gara, gaiša, nekopta bārda. Sieviete ar garu bārdu. Aplēsu, ka vajadzētu vismaz kaut kā smuki, sievišķīgi viņu sapīt. Varbūt franču bizē. Nospriedu, ka par ārā tikšanu domāšu, kad būšu pagulējusi un laidos miegā. Uzradās zemes īpašnieks, stalts latvietis. Sāka kaut ko jautātu, runāt, es nevarēju vien iemigt. Sāku žēloties, ka man nāk miegs. Un sabruku. Itkā noģību, bet paliku pie apziņas.

(ir doma)

Marts 8., 2019


11:50
Jā, man ir iekaisuma perēkļi plaušās.

(10 raksta | ir doma)

Marts 7., 2019


22:17
izlēmu patievēt. Cepu bietes kā receptē norādīts - 200 grādos, pusstundu. Izvilku no cepenes, bet bietes cietas. Nospļāvos un graužu zaļu pastinaku. Nav garšīgs, pat sīvs. Toties smuki skan. Kā tāds franču mīļākais. Pastinaks.

(1 raksta | ir doma)

11:49
vakardienas piparmētru tēja vienmēr garšo pēc puķūdens.

(ir doma)

Marts 2., 2019


22:57
Es negribu ticēt
Garastāvoklis:: :(

(ir doma)

Februāris 20., 2019


07:31
Es ļoti uztraucos par klimatu. Man nemaz tā nepatīk šis siltais februāris. Pašlaik būtu jābūt dziļai ziemai, bet pēc pagājušā gada sausumiem zeme jau atkal žūst. Nokrišņu ir par maz. Un tas rada bažas, ka būs vēl viens sauss, neražas gads. Es pat baidos domāt, kādas sekas būs, ja arī šogad būs sausa un karsta vasara. Pirmkārt jau skujeņi masveidā iznīktu. Un tas būtu kaut kas šausmīgs. Ekoloģiskā katastrofa nieka divu gadu laikā.


Labāk es vēl cerēšu, ka laiks nomierināsies un atgriezīsies tradicionālās sliedēs.

(ir doma)

Februāris 9., 2019


20:04
Šodien nolēmu tomēr nestrādāt, citādi nakamnedēļ jumts brauktu no stresiņa. Rīt strādāšu.
Tā nu es šodien pa māju - iesēju pirmos podus ar papriku, tomātiem un ilgi dīkstošajām puķēm, izšķiroju un sakārtoju skapi, otrā istabā izrevidēju visus drēbju kalnus, sakārtoju pieliekamo, kurā vairākus mēnešus bija tikai likts, nu un iztīrīju māju. Nemaz nestrādāju.

(1 raksta | ir doma)

Janvāris 17., 2019


22:02
Nu labi. Es noskatījos Tarkovska Zerkalo. PAt divas reizes. Pat vairākkārtīgi tinu atpakaļ dažas ainas, lai paskatītos vai neesmu pārskatījusies un "nez kā viņi šito dabūja gatavu" - nu, tur pudele nokrīt, putniņš uz cepures uzlido, vēja brīze pār pļavu.
Tomēr man ir jāatzīstas, ka lielu daļu es laikam taču neuzķēru. Vai nu es esmu par seklu vai arī izteiksmes dziļumi ir ļoti mainījušies.

(4 raksta | ir doma)

Janvāris 15., 2019


18:05
iesakiet, kādas filmas lai noskatos internetā vai LMT TV. Kamēr guļam savus slimumus ir laiks blenzt tv, bet nu ļoti maz kas liekas aizraujošs.
HBO vispār pēcc tukšas mucas izskatās....

(1 raksta | ir doma)

Janvāris 8., 2019


09:42
Esmu noķērsui to pašu vīrusu, kurs jau meitu moka. Deguns pilns, kakls sāp, acis tek. Vilkam to klab.

(ir doma)

Decembris 26., 2018


21:56
Visa galva pilna sīkām, sāpīgām pumpām. Laikam no tiem mandarīnu kilogramiem. Nu kā var tik nesaprātīgi rīt!

(2 raksta | ir doma)

Decembris 20., 2018


23:20
Manā dārzā žagatas dejo.
Aiz loga resni strazdi nīkst.
Izmetu vien sakaltušu sieru tiem.
Neiešu savus zobus lauzt.

(ir doma)

Decembris 15., 2018


23:53
Ļoti piesātināta diena, lai arī viss notika lēnā garā. Gulējām līdz 11. Tad izdzēru kafiju, iesāku adīt rozā bērnu zeķīti ar sarežģītu papēdi. Tad aizbraucām uz pilsētu pēc graudiem un miltiem. Atpakaļceļā iebraucām piepilsētā ciemos pie Omes māsīcas. Pāris stundas paciemojāmies. Viņas jaunākās meitas pusgatavā māja man atgādināja mauzoleju. Bet tādas lietas nevienam nesaka. Atbraucām mājās, uzvārījām auksto gaļu un pabeidzu zeķu pāri savas māsīcas meitai. Tagad var mierīgi iet gulēt.
Ā, vēl veselu stundu ar meitu gar matemātikas uzdevumiem cīnījāmies. Šķiet, ka izdevās ieviest jaunkundzei nedaudz skaidrības un ticības savām zināšanām.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba