Tipa75

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Februāris 9., 2019


20:04
Šodien nolēmu tomēr nestrādāt, citādi nakamnedēļ jumts brauktu no stresiņa. Rīt strādāšu.
Tā nu es šodien pa māju - iesēju pirmos podus ar papriku, tomātiem un ilgi dīkstošajām puķēm, izšķiroju un sakārtoju skapi, otrā istabā izrevidēju visus drēbju kalnus, sakārtoju pieliekamo, kurā vairākus mēnešus bija tikai likts, nu un iztīrīju māju. Nemaz nestrādāju.

(1 raksta | ir doma)

Janvāris 17., 2019


22:02
Nu labi. Es noskatījos Tarkovska Zerkalo. PAt divas reizes. Pat vairākkārtīgi tinu atpakaļ dažas ainas, lai paskatītos vai neesmu pārskatījusies un "nez kā viņi šito dabūja gatavu" - nu, tur pudele nokrīt, putniņš uz cepures uzlido, vēja brīze pār pļavu.
Tomēr man ir jāatzīstas, ka lielu daļu es laikam taču neuzķēru. Vai nu es esmu par seklu vai arī izteiksmes dziļumi ir ļoti mainījušies.

(4 raksta | ir doma)

Janvāris 15., 2019


18:05
iesakiet, kādas filmas lai noskatos internetā vai LMT TV. Kamēr guļam savus slimumus ir laiks blenzt tv, bet nu ļoti maz kas liekas aizraujošs.
HBO vispār pēcc tukšas mucas izskatās....

(1 raksta | ir doma)

Janvāris 8., 2019


09:42
Esmu noķērsui to pašu vīrusu, kurs jau meitu moka. Deguns pilns, kakls sāp, acis tek. Vilkam to klab.

(ir doma)

Decembris 26., 2018


21:56
Visa galva pilna sīkām, sāpīgām pumpām. Laikam no tiem mandarīnu kilogramiem. Nu kā var tik nesaprātīgi rīt!

(2 raksta | ir doma)

Decembris 20., 2018


23:20
Manā dārzā žagatas dejo.
Aiz loga resni strazdi nīkst.
Izmetu vien sakaltušu sieru tiem.
Neiešu savus zobus lauzt.

(ir doma)

Decembris 15., 2018


23:53
Ļoti piesātināta diena, lai arī viss notika lēnā garā. Gulējām līdz 11. Tad izdzēru kafiju, iesāku adīt rozā bērnu zeķīti ar sarežģītu papēdi. Tad aizbraucām uz pilsētu pēc graudiem un miltiem. Atpakaļceļā iebraucām piepilsētā ciemos pie Omes māsīcas. Pāris stundas paciemojāmies. Viņas jaunākās meitas pusgatavā māja man atgādināja mauzoleju. Bet tādas lietas nevienam nesaka. Atbraucām mājās, uzvārījām auksto gaļu un pabeidzu zeķu pāri savas māsīcas meitai. Tagad var mierīgi iet gulēt.
Ā, vēl veselu stundu ar meitu gar matemātikas uzdevumiem cīnījāmies. Šķiet, ka izdevās ieviest jaunkundzei nedaudz skaidrības un ticības savām zināšanām.

(ir doma)

Decembris 13., 2018


21:37
es neatceros savā bērnībā garšīgus ēdienus ikdienā. Bija garšīgi svētdienās - kartupeļu putra ar mērci un kotleti vai folijā cepta vistiņa. Bija mammas ceptā kūka svētkos vai svētdienā. Bet ikdienā bija negaršīgs ēdiens. Vienmuļās, negaršīgās zupas. Ar cūkupupām un kāļiem. Un mēs bērni viņas ēdām. Jo, nu tas bija ēdiens šai ēdienreizei. Cita nebija. Brokastīs bija blīvas sausas putras. Skolā bija treknās zupas ar peldošo tauku kārtiņu pa virsu. Un mēs ēdām un nekurnējām. Skolā bija arī sausi, pārvārīti griķi ar krējuma pļocku. Bet skolā bija arī saldie, tie gan man visi garšoja. Neatceros ikdienā garšīgus ēdienus. Arī ne ciemos. Omīte taisīja biezpiena bumbiņas pēc vācu žurnālu receptēm. Sālsūdenī vārītas. Vēl viens izcili negaršīgs ēdiens.
Ā, nē. Vasarās svaigo, jauno dārzeņu piena zupa. Tā gan bija garšīga. Ļoti garšīga.

(5 raksta | ir doma)

11:40
Meita palika mājās, jo visu nakti bija drudzis un vēders neriktīgs. Nolēmu šodien jaunkundzi iepazīstināt ar Matrix filmām. Tikām līdz iedzertajai sarkanajai tabletītei, tad viņa paziņoja, ka tā filma ir pretīga.
tādi tie bērni aug. Vienam U2 liekas nenormāli garlaicīga grupa, vienam Matrix pretīgs. Jaunā paaudze.

(3 raksta | ir doma)

Decembris 12., 2018


23:29
Vasarā man patika lietot trešo tēva dēlu. Nu - internetu bibliotekās. Ieskrietu es tāda, visa steidzīga un ņigu ņegu ar savu datoru padusē kādā Katlakanda, Cēsu vai Baldones bibliotekā "Labdien, es te drusciņ pasēdēšu", paspaidu podziņas, uzlādēju baterijas, dažreiz kaut ko izdrukāju. Bibliotekāres ir ļoti kolorītas personas. Nebūt ne tik vienveidīga masa, kā skolotājas. Tās gan ir kaut kādā dīvainā veidā šausmīgi vienādas. Bibliotekāres tādas nav. Viņas tieši ir ļoti dažādas. Un neaprēķināmas rīcībā. Nekad nevaru uzminēt, kā viņas uzvedīsies, kā runās un iznesīsies.

(1 raksta | ir doma)

Decembris 4., 2018


17:00
Vakar divas reizes iedzēru škjīstošo kafiju. Jau ap vienpadsmitiem vakarā sajutu, kur tieši ir manas nieres. Šodien ir labāk, bet joprojām sāp mugura. Nesaprotu, kā cilvēki tādu drazu var dzert diendienā?!

(2 raksta | ir doma)

Novembris 28., 2018


11:13
Lasu "Radošā Latvija" stratēģisko plānu 2014-2020.gadam. Ļoti interesanti. Gluži, kā vecu horoskopu palasīt.

(ir doma)

Novembris 27., 2018


12:12
Aizvakar zonde uz Marsa nosēdās, vakar Gobzemam uzticēja valdības veidošanu, šodien uzsniga sniegs un Vējonis aizbrauca uz Afganistānu.
Ak, un vēl karastāvoklis Ukrainā!

(1 raksta | ir doma)

Novembris 22., 2018


21:47
uzjaucu kiš-miš mūda maizi - rudzu milti, kviešu milti, pusizdzertais āboju jogurts, piens, raugs, sāls, brūnais cukurs, margarīns. Uzrūga smuki. Iešāvu krāsnī.
Nezi', kā cepa karašiņu?

(6 raksta | ir doma)

Novembris 20., 2018


16:25
Izcepu baltmaizi. Smuki smaržo. Jāgaida lai atdziest. 17.novembrī izcepu biešu keksiņus. Garšoja labi. Nākamā reizē jāpamēģina ķirbju maize.


Iznāca labi, tikai garoziņa pabieza. Laikam par ilgu pacepu.

(4 raksta | ir doma)

Oktobris 30., 2018


12:20
Varētu izveidot nejēdzīgākās simtgades izpausmes. Vakar Maximā redzēju kartona kastēs sapakotus sarkanos un baltos sīpolus. Speciāls piedāvājums - sīpoli karoga krāsās.

(6 raksta | ir doma)

Oktobris 28., 2018


00:20
ilgojos mīlēt

(ir doma)

Oktobris 23., 2018


22:42
Vakar tie jaunie producenti kopā ar neizlēmīgo režisoru daveda mani līdz drudžainai kārei uzpīpēt. Diņģēju cigaretes visiem, bet nebija nevienam. Arī iebraukt kaut kur nopirkt nebija laika. Tad melnā vakarā, kāpjot mašīnā pie Avotu ielas Mego pamanīju vīriņu, kas ar pinceti centās izķeksēt no miskastes benčikus. Daudz nedomājot paķēru maku, atrāvu logu uzsaucu "Onkulīt, panāc šurp" un iebēru viņam saujā vieneiriņu monētas.
Solidaritāte.

Nē, pati tā arī neesmu pīpējusi.

(ir doma)

10:50
Šodien slapja apses lapa ar troksni nokrita uz manas braucošās automašīnas motora pārsega.

(ir doma)

Oktobris 18., 2018


12:32
Dzīve ir skaista tieši tāda, kāda tā ir.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba