Tipa75

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Janvāris 18., 2021


12:41
Klīst diezgan nopietnas (man ir ziņas par 3 ģimenēm (!)) baumas, ka Centrālās laboratorijas tests slimiem cilvēkiem ar daudzām izteiktām pazīmēm rāda negatīvu C19, bet Gulbī ir pozitīvs tests. Tieši ar 2kārt negatīviem testiem arī mans krusttēvs jau ar plaušu karsoni nokļuva slimnīcā. Un māsīca ar C19, bet negatīvu CL rezultātu vēl gāja un "parasto" poliklīniku citas analīzes nodot.
Zo....

(1 raksta | ir doma)

Janvāris 12., 2021


19:53
Attēlā redzams, ka plānā auduma tērps fuksiju krāsā piesedz mākslinieces kuplās krūtis un skatienam atklāj apetīlīgos gurnus. Uz viņas gurna Timma ir uzlicis roku un sažņaudzis to.

(2 raksta | ir doma)

Janvāris 11., 2021


14:16
Maniem draugiem kaimiņiem ir kovids. Šorīt vēl atstāju pie vārtiņiem puķutējas un buljonu, gatavojos vārīt nākamo porciju buljona. Tikko vīram atbrauca ātrie. Es dikti kreņķējos.

(ir doma)

Janvāris 6., 2021


18:01
Vai arī jūs esat ievērojuši, ka kopš ir ierobežota preču tirdzniecība, pārtika kļuvusi dārgāka. Pareizāk sakot atlaides samazinājušās, akcijas praktiski pazudušas?

(10 raksta | ir doma)

Decembris 16., 2020


11:39
Laimīgi man ir negatīvas analīzes un kleperis arī atkāpjas - lai slava mālēpenēm, asinszālei, piparmētrai,māterei, stipram šņabim, ķiplokiem un karsto kāju peldēm. Ura, ura, ura!

(ir doma)

Decembris 11., 2020


10:40
Kaut kā šogad īpašāk gribas to Ziemassvētku sajūtu mājās. Tagad domāju, ko mēs Tādu Īpašu varētu sadarīt. Lampiņas logos jau salikām, atnesām vēja nogāztas egles čiekurotu zaru no meža, tas mums stāv virtuvē uz galda izrotāts ar sakaltētiem rožu ziediņiem un čiekurlampiņām. Vakaros ejam staigāt un skatāmies, cik mājām jau ir rotājumi.
Nu, varētu iejaukt piparkūku mīklu. Pagaidām mazie "cep" plastilīna piparkūkas. Eglīti vēsturiski nesam mājās uz 20.decembri - brāļa dzimšanas dienu. Šorīt sāku domāt, vai nevajadzētu tomēr agrāk, jo manā bērnībā, kad "Ziemassvētkus nesvinēja", dzimšanas diena bija iemesls. Bet arī uz 20.12. atnesot ne vienmēr eglīte iztur līdz Zvaigznes dienai. Tomēr tas ir stingri iegājusies tradīcija tieši Zvaigznes dienā pēdējo reizi sēdēt pie svecītēm eglītē. Adventes vainags manās mājās nekad nav bijis topā. Pārāk uzpasējams, lai neaizdegas. Tā kā līmes pistoles mums nav, neredzu iespējas arī uztaisīt vienkārši čiekuru vai gliemežvāku vainagu - kā tad mēs viņus saķizinātu kopā?
Varētu sataisīt zvaigznītes no niedru kātiem. Puzuri mani biedē, īpaši, ja jādarbojas kopā ar mazajiem. Varētu iemācīties kādu īpašu dziesmiņu, bet nav ideju kuru. Dārziņā drillē padomju laika dziesmas "Reiz mežā dzima eglīte" un "Zvaniņš skan", taču "Klusa nakts, svēta nakts" mums ir izvēlēta par sezonālo ikvakara miega dziesmu (pirms tam bija "Tumša nakte, zaļa zāle" vai "Ziedi, ziedi rudzu vārpa" lēni izdziedāta).

Padalieties ar idejām un Jūsu tradīcijām!

(6 raksta | ir doma)

Decembris 6., 2020


18:23
Manas prognozes par ļaužu pilnu Jūrmalu neskatoties uz laika apstākļiem piepildījās. Manis pēc visus tirdzniecības centrus, alko un krāmu bodes var klapēt ciet uz pavisam. Vakareiropa bez šitiem brīvdienās nav bankrotējusi, tātad gan jau Latvijas cietēji arī aprastu. Vienīgi es vēl gribētu šai aizklapējamo kaudzē iemest azartspēles vnk uz visiem laikiem, bet izcelt ārā maztirdziņus. Manuprāt dzīve kļūst normālāka un ja ne ar ļaužu pašu prātu, tad ar iespaidīgām izmaiņām piespiež cilvēkus atgriezties pie veselā saprāta. Pirkšana nav dzīves jēga.
Ā, manā mīļajā Islandē vispābā alko var nopirkt tikai noteiktas dažas stundas dienā un tikai specializētos veikalos. Un skat - visi dzīvi, kandžu tāpēc nedzer. Kandžu dzer tie, kuri neatkarīgi no veikalu darba laikiem to dzer. Vot.

(ir doma)

Decembris 5., 2020


21:47
Man patīk šodienas 1:1 viese. Es gan radio klausos.

(ir doma)

Novembris 30., 2020


09:27
Latviešu tautas ticējums vēsta: "Ja Katrīna čurā, tad Andrejs aizbāž". Nu, šodien dabā tas ir skaidri redzams - Katrīnās vēl lija, bet šodien jau mīnusi.

Bet nu tā senču izteiksme gan ir stipra.

(2 raksta | ir doma)

Novembris 13., 2020


08:53
Mani tikai nepamet sajūta, ka Tihanovska Baltkrievijai ir Trojas zirgs. Tā vakardienas intervija LTV1 patiesībā bija supertukša.

(ir doma)

Oktobris 30., 2020


12:59
Sev par skādi piekritu būt skolas vecāku padomē. Vakar 2h klausījos zoom sapulci. Nevarētu teikt, ka baigi aizraujoši.

(ir doma)

Oktobris 15., 2020


19:12
Āboli pliki savārīti, āboli ar cukuru arī, āboli ar plūmēm arī jau ir, āboli ar brūklenēm ir. Āboli ir vēl un vairāk kā saglabāsies līdz ziemai. Ko lai vēl savāra?

(11 raksta | ir doma)

15:14
Jaunā Grāvera dziesma man atgādina manas bērnes "acis redz - mute izdzied" dziedājumus.

(ir doma)

Oktobris 5., 2020


07:44
Man ir jau divi negatīvi Covid testi.

(2 raksta | ir doma)

Septembris 12., 2020


13:27
Beidzot atkal pavingroju.

(ir doma)

Septembris 8., 2020


20:44
Tā kā mājās nav krējuma,sacepu baravikas sviestā, pielēju pienu, piegriezu kamabēru un svaigu ķiploku. Biezzupīte vakariņās.

Dzīve ir skaista.

(ir doma)

Augusts 28., 2020


11:23
TVnet: Sīrijā sadūrušies ASV un Krievijas bruņutransportieri; ASV karavīri viegli ievainoti

Izklausās pēc anekdotes par padomju tehniku.

(1 raksta | ir doma)

Augusts 26., 2020


22:24
Es nemaz nezināju, ka esmu spējīga TIK ļoti ilgoties pēc mākslas. Pavisam izkaltusi dvēsele.

(ir doma)

Augusts 13., 2020


09:36
Manī risinās tēma par publisko nāvi. Tā kļūst arviem milzīgāka. Tā publiskā nāve. Bet es kaut kā negribu to šķetināt vārdos, jo man negribas skart mūsu mīļos, aizgājušos. Tāpat, kā pēc MŠ man šausmīgi nepatika, ka viņa nāvi apsprieda ne-tuvinieki. Tagad es negribu par to runāt. Bet reizē ir kautkas nenoformēts, kāda atgiezusies tendence no viduslaikiem, baisa. Vai arī tā ir bijis visos laikos, tikai es to neesmu pamanījusi.

(ir doma)

Augusts 2., 2020


15:42
Saplūkt savus gurķus, sarakt savus kartupeļus, savākt savas sviesta pupiņas un uztaisīt sev pusdienas.
Savu Es meklējot.

(1 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba