Tipa75

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Marts 28., 2020


22:42
Dzeltens taurenis, pirmā bite. Uzkāpu uz svariem +2,2kg

(ir doma)

Marts 25., 2020


19:46
Aplēses bija pareizas. Vienkārši iebāžot pirkstu zemē (stumjot zirni dobē) saņemu enerģijas lādiņu, kā baterija lādējoties. Šodien iespēju lielu dobi agro zirņu un lielu dobi ar burkāniem, redīsiem un spinātiem. Diena ir izdevusies!

(2 raksta | ir doma)

Marts 24., 2020


18:52
Paliek arvien siltāks. Birzītē ieaugušajam ķirsim drīz būs ziedi. Arī ievu krūmam pumpuri ir ar zaļām smailītēm. Bērziem gan vēl cieti pumpuri, nav lasāmi. Pie dīķa nemanīju nevienu mālēpeni. Jācer, ka šogad izdosies novaktēt īsto laiku un ielasīt vairāk, kā citus gadus. Stirnas pa sitlo ziemu rapšu laukā nobarojušās tā, ka drīzāk pēc govīs izskatās. Jāmēģina kādu dienu paņemt līdzi fotoaparāts un sabildēt. Kraukļi šodien tā kužinās pa ligzdu, itkā viņiem jau mazuļi tur būtu. Birzītē apmetušies arī divi meža baložu pārīši. Vedot suni pataigā vien soļa attālumā ieraudzījām pērnā zālē guļam divas irbītes. Gribēju ar telefonu nobildēt, bet viņas mana kustība sabiedēja, uzspurdza gaisā. "Kas tas par troksni?" brīnījās bērne. Tagad viņa zina, kā skan irbēm spārni.

(ir doma)

Marts 19., 2020


21:20
Šodien:
2h stāvēju rindā nezinot, ko vispār var nopirkt. Tiku pie limitēta daudzuma roku un virsmu dezinfekcijas līdzekła
Spēlējām Vinnija Pūka kocińspēli
Skaitījām pāri lidojošās zosis
Centāmies saprast kādus burtus zosu kāši veido un kāds varētu būt vëstījums.
Iesāku nākamās zekjes
Atradu lasāmgrāmatu
Sastādīju dārza darbu plānu tuvākajām dienām.
Nolēmu vairs neskatīties zińas.

(ir doma)

Marts 17., 2020


18:31
Man nav griķu rezerves. Ir viena 4paka, bet tā tāda dežurējošā pieliekamā. Nevienam tā īpaši griķi negaršo. Un neredzu vajadzību viņus pēkšņi ēst, ja ir pietiekami daudz alteratīvu. Nav taču bads.

(ir doma)

16:29 - īsumā par aktuālo
Esmu atēdusies ķiplokus.
Biju pilsētā, lai žurnāla izplatīšanu noorganizētu.
Lielveikaliem nevajadzēju vis laikus un dzeltenas joslas taisīt, bet salikt pirmās nepieciešamības preces priekšplānā, lai nav visiem jāiet līdz dibensienai pēc maizes un piena.
Nekāda veida dezinfekcijas līdzekļus neatradu 4 bodēs, kur biju. Visvairāk cilvēku šodien redzēju ēterisko eļļu bodē. Nopirku nepilnus 2kg dziju atlikumu par nieka 4euro tukšā villas veikaliņā.
Rīga izskatās nenormāla. Ļoti daudzi paziņas vienkārši ignorē visus brīdinājumus. Neļaujos satricināties savā pārliecībā, ka jāturas pa gabalu.
Aptiekā nav dezinfekcijas līdzekļu, nav sejas masku. Piedāvāja būču ziedes tūbiņu. Paldies, tad jau iztikšu ar ziepēm un sejas neaiztikšanu.

Jā, to es ļoti mācos - nepieskarties sev un rūpīgi iegaumēt, kas un kur ir saskāries ar svešiem objektiem. Pirkumus mājās likeur vismaal 8h karantīnā. Dove ziepes ir sūdīgākā izvēle pašlaik.

(1 raksta | ir doma)

Marts 16., 2020


21:38
Noskatījos "jaunākā derība". Ļoti forša filma.

(ir doma)

00:40
Noskatījos "Reiz Holivudā". Drausmīgi garlaicīgs savārstījums.

(3 raksta | ir doma)

Marts 15., 2020


19:51
Ko lai uztaisa sev vienai ēst? Tikai no ķiplokmaizēs jau arī nevar pārtikt. Vai no saceptām, saldētām bekām var uzvārīt kādu ātro zupiņu?

(5 raksta | ir doma)

Marts 14., 2020


14:50
Ko lai sabāž vējakūkās ja mājās ir biezpiens, bet nav saldā krējuma? Bažas, ka vārītais krēms nevienam negaršos...

(5 raksta | ir doma)

Marts 13., 2020


10:39
Toties ciba atdzīvojusies

(ir doma)

08:23
Rīts sākās ar īso ekonomikas kursu Omei.

(ir doma)

Marts 12., 2020


23:09
Pa cełam uz laukiem kaut kas smags uzkrita uz mašīnas jumta. Neapstājāmies. Laukos vētra pilnās burās, snieg un vējš auto no ceła grūda nost. Kamēr tikām istabā, izpūta līdz kaulam.
Man no stresa zvērā sāp galva.

(2 raksta | ir doma)

20:12
Roku mazgāšana kļūst par mūsu dzīvesziņu.
(c) Viņķele

(1 raksta | ir doma)

11:13
Vedīšu bērni šodien uz laukiem. Lai izklaidējas pie Omes ar vistām un suņiem.

(1 raksta | ir doma)

Marts 11., 2020


13:03
Sarunā ar policistiem pārkāpējs skaidroja, ka priesterim pa seju iesitis, jo vēlējies “redzēt, vai priesteris pagriezīs otru vaigu”.

(2 raksta | ir doma)

Marts 10., 2020


09:42
Mļin! Atnāca pirmais koronas cirtiens pa maku. Plānotais projekts apturēts.

(3 raksta | ir doma)

Marts 4., 2020


19:02
Islandē esot jau 9 slimie ar Corona19. Viena Reikjavīkas viesnīca būšot karantīnas viesnīca, šodien atteikusies no uzkopšanas kompānijas pakalpojumiem uz nenoteiktu laiku.

(ir doma)

Februāris 27., 2020


19:39
Šodien būs primo reizi gaļa, kopš līdakas zupas. Nevis, ka nebija , jo ēdienu ziņā esme "žurka" - saldētavu turu cik tik pilnu varu, bet principā apņēmos ievērot mērenību, cenšos ēst līdzīgi, kā varētu būt ēduši mūsu senči pirms 100 vai 150 gadiem. Vienīgā atkāpe ir dienas vidū kāds našķītis un kafija. Pašai savs neapēst zemeslodi, tikai bez plantāciju augļiem. Viss, kas pieliekamā, ledusskapī un pašu zemē augošs. No sākuma bija pagrūti ar idejām, bet tad iegājās vieglāk - viss, kam ir klāt sīpoli, ķiploki un burkāni automātiski bērnei skaitas garšīgi. Pat sautēts ķirbis iet iekšā.

(ir doma)

13:05
Nu labi. Bišķi esam iespaidojušās no mēdiju masu psihozes. Tagad regulāri mazgājam rokas un sejas ar ziepēm, kolīdz atnākam mājās. Atteicos no plāna apmeklēt grāmatu izstādi. Tas gan vairāk dēļ gripas, lai mazuļi neaplīp. Strauji rūk ķiploku krājumi, jo rupjmaize ar ķiplociņu un sāli ir ne tikai veselīgi, bet arī gardi.

Vislabāk man patika vakar vai aizvakar infektoloģes ieteikums LR1 - sabiedriskā transportā turēt muti ciet. Ļoti prātīgi, ne tikai attiecībā uz koronavīrusu.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba