meža meita

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Marts 5., 2021


pa_leeto
[helvetica]
07:56
Žurnālgalds.
Padomju laiku, stabils (virsma pārlīmētu ar koksnes imitācijas līmplēvi, bet zem tās ir laka un koks, var "atkopt").
Izmēri h: 50 cm, gar.: 124 cm, pl.: 57 cm

Galds bez maksas, bet jāved no Rīgas nomales un tās ir izmaksas (galdam kājas, šķiet, var noskrūvēt, līdz ar ko vietu aizņem tikai virsma saskaņā ar tās dimensijām).

neviens@gmail.com


(ir doma)

Marts 4., 2021


dienasgramata
16:46
DELFI. Saeima steidzami groza likumu, lai pasargātu Vilipsonu.

(ir doma)

dienasgramata
13:59
Diena: Rīgas Zooloģiskā dārza apmeklētājs vērsies policijā par ķengura gulēšanu nedabīgā pozā.

(1 raksta | ir doma)

Marts 2., 2021


sirdna
09:03
Pirms Cibas bija Alberts, tā es atcerējos.

(16 raksta | ir doma)

Februāris 28., 2021


chaj
08:12
No sex last night (1996)

https://www.imdb.com/title/tt0117192/
Tags:

(1 raksta | ir doma)

Februāris 27., 2021


fedrs
10:48
Mazliet paklausījos satori ieteikto DZ. O, es nodomāju, šis ir interesanti, šo es gribēšu klausīties. Un tad viņi sāka dziedāt. :(

(ir doma)

Februāris 26., 2021


martcore
23:15
jāatzīst, ka mafins ir garšīgāks par kruasānu

(6 raksta | ir doma)

wowow
20:40
Atā, Daft Punk

(ir doma)

Februāris 25., 2021


lavendera
21:16 - tiritomba
Šite Rafalsons jau sajēdz, ko runā, nevis tikai teksta skanējumu iemācījies... eh... cerēju, ka būs tas pirmizrāžu šarms, kādu izbaudīju dzīvajā :)
https://www.youtube.com/watch?v=-ljIeLrVeIQ

(ir doma)

alcoholic
13:07
Es nez... bet manuprāt viss ir nedaudz šķērsām.

"Viss" ir vispārinājums ja pareizi atceros.

Un vispārinājums ļoti labi attiecas uz šo sasodīto situāciju


Mazie uzņēmēji krīt un bankrotē visapkārt (Es tai skaitā)

Korporācijas uzzied un plaukst un globalizācijai un legālai paverdzināšanai urrā (zinu jo mana sieviete strādā iekš vienas no tām)

iespējams, ka neko nesaprotu, bet kā outsaiders visam korporāciju plānam (cenšos uzturēt savu dzīvošanu pelnot pats un godīgi maksājot nodokļus iekš valsts kur šobrīd dzīvoju) esmu ļoti nikns


Sensenos laikos mēģināju studēt žurnālistiku (un tai pat laikā strādāju kādā no Latvijas avīzēm deviņdesmitajos) un ļoti ātri sapratu, ka nedrīkst rakstīt visu ko grib

Žurnālists ir cilvēks kam jānomaksā rēķini bāra, īre dzīvoklim un meitene, laiku pa laikam, jāaizved uz kafetēriju ielakt konjaku.


Tas bij 23 gadus senā pagātnē bet deru ka nekas iekš tā visa nav mainījies - žurnālistam ir jānopelna sava ikdenas (IZ)dzīvošana.

Ja es šodien strādātu kādā no masu mēdiju flagmaņiem tad noteikti COVID izvēlētos kā galveno tematu maniem rakstiem, analīzēm, intervijām

Kādēļ?

To var pārdot.

Ļoti viegla produkta (katra žurnālista darbs ir produkts) pārdošana.


Manuprāt, tas viss kas ar mums un ap mums šobrīd notiek ir tikvien kā uzpūsts bubulis un agrāk vai vēlāk visi tie kam bija jānomirst nomirs tā vai tā, bet cietīsim visi tie kam imūnsistēma izturēs COVID, bet tā vai tā nomirsim, jo nav ko likt uz galda...

Turās!

(5 raksta | ir doma)

jan09
06:51 - dr
Dienas raksts:

***
"Mana privātā pieredze ir tāda, ka Vācijā vārda brīvības vilciens jau ir nokavēts. Latvijā – varbūt vēl ir cerība ko saglabāt, bet diez vai. Sabiedriskie mediji, tai skaitā valstij piederošie, jau ir padevušies un spēlē tikai vienos vārtos. Un savukārt mākslas teritorijā Latvijā valda vienas vienīgas bailes runāt atklāti. Situācija un atmosfēra ir precīzi tāda pati kā padomju laikos, kurus vēl labi atceros," FAZ raksta pieteikumā minējis Hermanis.
***

https://www.delfi.lv/news/national/politics/situacija-ka-psrs-alvis-hermanis-asi-kritize-visus-kas-uzspiez-pareizo-viedokli.d?id=52968165

/virsraksts tendenciozs, kā jau tas pierasts.

(1 raksta | ir doma)

Februāris 24., 2021


martcore
13:41 - reptiloīdi dzer lemberga asinis

(2 raksta | ir doma)

jan09
10:15 - al
augstskolu lobijs jeb valsts atbalstīts genocīds darbībā.

***No septembra koledžās iegūt medicīnas māsu izglītību vairs nebūs iespējams, un turpmāk šo profesiju varēs apgūt tikai universitātēs. Šādas izmaiņas paredz māsu izglītības reforma. Augstskolas gan sola, ka jauno studentu pieplūdumam ir gatavas, jo pārmaiņām sākuši gatavoties savlaicīgi. Tomēr tas uz laiku var radīt medmāsu trūkumu slimnīcās.

Patlaban koledžās trīs gadu laikā māsas var apgūt septiņas dažādas specialitātes un pēc tam, vienu gadu mācoties bakalaura studijās, iegūt arī augstāko izglītību. Tādējādi studēt gribētājām jāstājas divās skolās un jāraksta divi kvalifikācijas darbi. Lai procesu vienkāršotu, turpmāk profesiju varēs iegūt tikai universitātēs, mācoties četrus gadus.

Patlaban pēc koledžas absolvēšanas māsa var strādāt tikai tajā specialitātē, kuru apguvusi. Tādējādi viņām liegta brīva “kustība” darba tirgū medicīnā. Tagad šīs programmas integrēs universitāšu programmās, tādējādi ļaujot iegūt vispārējās zināšanas, kas pēc absolvēšanas ļaus strādāt jebkurā medicīnas specialitātē. Tas nozīmē, ka māsu sertifikācija arī vairs nebūs nepieciešama.***

Precedents jau bija - bērnudārzu audzinātājas, kam pēkšņi vairs nederēja profesionālie diplomi, nekādi pārejas periodi, nekādas atlaides pirmspensijas vecuma darbiniekiem - ņem kredītu un mācies augstskolā, vai ej prom no darba!
Tantes raudādamas gadiem maksāja studiju kredītus, pat vēl no pensijas.
Līdzīgs stāsts ir bijis arī ar skolotājiem - tavā diplomā ir nepareizs vārdu salikums, lūk tev maksas kursi, kas dos tiesības "pareizi" strādāt skolā!

Lūk, kārtējā barotava.
Stāsts, ka "māsu sertifikācija arī vairs nebūs nepieciešama" vispār raisa smieklus - kurš tad no laba prāta slēgs ciet TĀDU barotavu? Garantēti ienākumi katrus 5 gadus, regulāra kursu pasniegšana.

/Fascinē, ka LV, atšķirībā no normālām valstīm, tiek darīts viss, lai iznīdētu profesionālo apmācību, un ražotu auKsti izglītotus plaša profila plānā galdiņa urbējus.

(18 raksta | ir doma)

lavendera
11:44
Mani negaidīti aplaimoja ar trim kilogramiem trekno sieru.
Te nu nav cita varianta, kā bāzt saldētavā pie pelmeņiem, orientālajiem Hortex un magnum saldējumiem, kas visi tur glabājas nenoskārstai vajadzībai.
Sieru līdz šim nekad neesmu saldējusi, bet Kārumsieriņi un sviests šo procedūru pārcieš lieliski.
Ja cilvēks negrib gluži ēst picas, tad vienīgais, ko varu izdomāt tādu sierīgi bezmiltainu, ir ķirbju "lazanja".

(3 raksta | ir doma)

Februāris 23., 2021


lavendera
17:57
Vai kāds man varētu tagad smalki paskaidrot, ar ko atšķiras pašnodarbinātais un uzņēmuma līgums? Gabaldarbu devēji tagad atsaka sadarbību uz autoratlīdzību pamata, bet pamatdarbs man ir normāli algots... Kā man tagad piepelnīties un kas jāņem vērā?

(7 raksta | ir doma)

lavendera
12:08
Man pietiek ieskatīties dažu tēmu komentāros, lai sajustos, ka netīšām esmu iekāpusi tarakānu midzenī.
Kaut gan - tarakāni parasti mūk un slēpjas, bet šie ir advancēti - staigā, ķepiņās sadevušies, ar sūdu pilnām mugursomiņām, un ņirdz sejā visiem, kas nav tarakāni.

Man nepatīk ne Elīna Didrihsone, ne Jānis Vanags, bet Jānim Vanagam Elīnas Didrihsones sakarā ir teicams raksts.
Es to pamanīju tāpēc vien, ka tarakāni satrakojās un sāka par to švīkstēt.

(2 raksta | ir doma)

jan09
08:19 - srz
Savas rūgtās zāles:

Kā viens vakar komentārā teica: "skaidroju kā priekš idiotiem: ... tas ir naids un neiecietība kas vērsts pret cilvēkiem kas izsaka naidu un neiecietību. tādas rūgtas zāles, saproti?"

Saprotu vai ne, bet JV rakstā atradu labu piemēru:

***
...Džeimijs Kilstīns aprakstīja savu darbošanos sociālā taisnīguma karotāju priekšpulkā: "No rīta piecēlies, es skatījos tviterī, kam šodien jādod virsū. Ahā, kāds ir uzrakstījis rakstu, par kuru visi ir dusmīgi. Man tas nav jālasa. Es tikai paskatos tēmturi un cenšos pateikt ļaunāko, kas līdz šim pasacīts. Slaveni cilvēki mani retvīto vai "nolaiko", un es jūtos kā sasodīts cilvēktiesību varonis. Tad es varu būt apmierināts ar sevi un mierīgi paiet garām ubagam vai, ieraugot melno, pāriet ielai otrā pusē, jo tehniski ar mani viss ir kārtībā. Es taču nosūtīju tos tvītus. Es esmu tvitera Roza Pārksa." Tā viņam esot bijusi kā atkarība. No visiem apreibināšanās veidiem šis esot devis vislielāko dopamīna šāvienu.

...Džeimijs Kilstīns stāsta, ka viņu izdziedināja tikai paša zāles, kad tviterpūlis nāca pēc viņa dvēseles. Sākās ar to, ka, apsūdzot kādu transfobijā, viņš to nosauca par idiotu. Karotāju pūlis to novērtēja kā eiblismu – noziegumu, par kura esamību viņš pat nenojauta. Eiblisms (angļu – able, spējīgs) nozīmē pārākuma apziņu, ar kādu vesels cilvēks nonicina neveselos. Tam sekoja citas apsūdzības, un drīz sociālajos tīklos Kilstīns bija kļuvis par otru Veinstīnu. Svētīga pieredze, kura spēj cilvēku dziedināt. Diemžēl tā nespēj apturēt pandēmiju. Tur, kā zināms, galvenais ir profilakse.
***

/muahahaha, vairāk tādu piemēru!
//man ir patiesi žēl tai pašā rakstā pieminēto Džīnu Karano. "Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?""
Izlasīju par to importa presē pirms šī lokālā Didrihsones gadījuma, patiesi žēl. Viņa ļoti iederējās lomā seriālā "The Mandalorian".
//un nē, nekādu iecietību pret neiecietīgajiem!
///Ja teici patiesību, netaisnojies pūlim!

(4 raksta | ir doma)

Februāris 22., 2021


sirdna
16:08
Spožā saule neglaimojoši apspīd manus dienvidu puses logus. Tagad jāciešas līdz kādam aprīlim, kad saplauks koku lapas un logi neizskatīsies tik tīri, kā tagad.

(ir doma)

fedrs
16:05
Varbūt kādam ir nesena pieredze ar Lenovo portatīvo datoru servisu un kādi ieteikumi. Vēl nezinu kāpēc, bet Servisa ICT atgrieza naudu, sak, viņiem to nevajag, savāc savu lūzni.

(5 raksta | ir doma)

jan09
09:47 - dc
Dienas citāts:

***
Меня как-то спросили:
- Фима, объясни нам разницу между правыми и левыми в политике.???
Друзья, если Вы, до сих пор, не знаете "правый" Вы, или "левый" - то вот вам простой тест.
-Итак, если правый не любит оружие - то он его попросту не покупает.
-Если левый не любит оружие - он требует всё оружие запретить.
-Если правый считает себя вегетарианцем - он не ест мяса.
-Если левый считает себя вегетарианцем - он хочет запретить мясо для всех.
-Если правый гомосексуален - он или она тихо ведёт свою личную жизнь.
-Если левый гомосексуален - он(а) требует к себе уважения в законодательном порядке.
-Если правый разорён - он думает о том, как улучшить свою ситуацию.
-Левый ищет того, кто возьмёт на себя за это ответственность и, заодно, шефство над ним самим.
-Если правому не нравится ведущий токшоу - он переключается на другой канал.
-Левый требует, чтобы все, кто ему не нравится, были уволены.
-Неверующий правый просто не посещает синагогу, церковь, мечеть.
-Неверующий левый требует прекращения всякого упоминания о Боге и религии.
-Если правый это всё прочитает, то перешлёт своим друзьям, чтобы они посмеялись.
-Левый всё это немедленно удалит, потому что почувствует себя "оскорбленным" и пожалуется на меня администрации фейсбука...
-А теперь решайте сами.....
Кто вы?????
***

/Alexander Rosenblatt, via FB, via kramers

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba