27 Janvāris 2015 @ 20:06
 


Anouar Brahem ‎– Souvenance (2015)

Paši ziniet, kur meklēt.
 
 
25 Janvāris 2015 @ 17:11
 
Ja lietojat Avast antivīrusu un dators mēdz pārkarst, tad ziniet, ka tīklā ieteiktais atslēgt Avast'am NG service darbojas.
 
 
22 Janvāris 2015 @ 07:36
 
Pēdējā laikā mani apsēduši pilnīgi sveši sievišķi.Tā, lūk, šonakt ņemu uzmērīt žaketi, un garām ejošā kundze aizrāda, ka tumšā man no tiesas labi izskatīšoties, taču bikšu galus gan būtu labāk iešūt. Paskatos lejup un redzu, ka bikses uzlocītas virs potītēm. Pēkšņi pārsteigts tikai nodomāju bet kā tad citādi lai peļķes izbrienu, bet skaļi neko nepasaku.
Pēcāk, kā gadījās kā ne, attapos Merķeļa ielas vidū dejojam tango. Te es redzu, ka viens tāds viss kā mietu norijis par regulāriem profesionālās ētikas pārkāpumiem pāragri pensionēts dejotājs par naudu virzās manas partneres virzienā. Es jau tā kā atviegloti uzelpoju, bet viņa tam saka pagaidi, šitas dejo smieklīgāk.
Cita lieta pagājušonakt, kad friziere, kādu laiku pamanipulējusi ar šķērēm, uzbūra kaut ko Hjū Granta pričenei līdzīgu ar pāri pierei krītošu čolku. Jūs jau droši vien zināt to kino taisītāju joku, ja vienam aktierim jātēlo varonis jaunībā un brieduma gados, tad sākumā saķemmē viņam matus uz pieres, bet pēcāk atsukā atpakaļ? Tā nu sēžu,viss tāds pēkšņo pārvērtību apburts, un veros spogulī. Un arī friziere saviļņota raugās uz padarīto, notrauš asaru un nočukst ak, kāds skaistums, un noskūpsta manu pakausi.
Pēcāk pie kafijas krūzes mostoties, braucīju pliko galvasvidu un domāju nez, uz ko tas viss? Ceru, ka tas nenozīmē, ka man, pasarg eirokomisār, būs jākļūst par modes blogeri, vai, ka kaulainā tā liek par sevi manīt. Varbūt tomēr tas uz naudu, ko? Jā, uz naudu būtu labi!
 
 
20 Janvāris 2015 @ 09:26
Dažādu MAS'u cienītājiem  
Uzzini kāda nejaušu simbolu virkne esi tu!
 
 
19 Janvāris 2015 @ 22:28
 Durvis Austrunlondonā

(© David Gould)
 
 
17 Janvāris 2015 @ 12:08
 
Brīvdienas rītā, malkojot kafiju un šķirstot cibu, tā vien gribas citēt Semjona Faradas kinofilmā "Brīnumdari" atveidotā personāža frāzi: "A-ū, ļaudis! Kur jūs esat?", jo draugu liste sāk nedaudz līdzināties Mongolijai - 2 cilvēki uz kvadrātkilometru. Tāpēc, cerot uz vietējā "brīvprātīgo savedēju dienesta" atsaucību, jautāju, kuru vēl lai te piesekoju un palasa, vai otrādi - kuru lai palasu un pēc tam piesekoju turpmākai lasīšanai?
VēNekādas īpašās vēlmes nav. Galvenais, lai:
1) nav apsēsts ar kaut kādu huiņu, par ko spamo no rīta līdz vakaram;
2) var rakstīt latviski, krieviski, angliski, ja vēlas, katru ierakstu savā valodā, taču tos pāris teikumus spēj pabeigt tajā pašā mēlē, kurā iesācis;
3) nav histēriķis.
Iesniegtie "manuskripti" šī ieraksta komentāros netiks recenzēti, un atpaļ arī netiks sūtīti.
 
 
16 Janvāris 2015 @ 23:45
 
Un kas jums šonakt naksniņās? )
 
 
14 Janvāris 2015 @ 22:18
 
Izlasīju Nesbē Sarkankrūtīti līdz vietai, kur lasītājam dara zināmu, ka vainīgs psihs, un iestājās pilnīgs, kā mēdz rakstīt cibas smalkā publika, WTF. Besī ārā kaut ko lasīt vai skatīties, ja visa detektīvintriga balstās nevis uz alkatību vai atriebību, vai kā citādi racionāli motivēta, bet uz kaut kādu huiņu, kas kādam psiham galvās atgadījusies.
 
 
11 Janvāris 2015 @ 21:38
 
Visu dienu atkal un atkal klausīdamies Fly me to the moon, uzzināju, ka norvēģiem parādījusies lieliska džeza dziedātāja:

https://www.youtube.com/watch?v=J521QFrvULI
 
 
09 Janvāris 2015 @ 06:55
 
No rīta piecēlies, skatos internetā, kā nospēlējuši Sabres. Bufalo mājas lapā virsraks Phenomenal Phil Varone un foto, kurā komandas biedri met gaisā Varoni (uzvārds lasāms pa franču modei, nevis latviešu!). 2:0 pieveikta Karolīna, un abus vārtus iemetis Varone. Tajā brīdī pamostos un, kamēr ievelkas kafija, nolemju apskatīties, kā tad viņi no tiesas nospēlējuši. Nu, zaudēja gan, 2:5, bet... abus vārtus guvis Fils!
 
 
09 Janvāris 2015 @ 00:13
 
Lūk, draudzenes vīrs pārradies nelaikā no bļitkošanas. Nezinu, kas viņam tur atgadījies, šņabis beidzies vai ledus sakustējies. Laime, ka paguvu paslēpties skapī. Tā nu sēžu, te, ciboju. Viena skāde - drīz izlādēsies tālruņa akumulators, tāpēc domāju, vai man neiznākt no skapja. Ko?
 
 
08 Janvāris 2015 @ 22:28
 
LETA: Darvina balva ceļos uz Franciju.
 
 
08 Janvāris 2015 @ 10:55
 
sveiki dārgais,(hmmm) Mans vārds ir garām Nora, (nemaz jau tik ļoti garām nav, itin simpātisks vārds, taču lai būtu, paškritika esot tikums) es redzēju savu profilu par Facebook (nez, kas tev tur tavā profilā tāds ir?) un izlemt sazināties ar jums
 
 
07 Janvāris 2015 @ 09:15
 
Kamēr Latvijas ekonomika orientējas uz ziepju vārīšanu un tējiņu ar augstu pievienoto vērtību lasīšanu, nīkuļi gruzīni ražo prettanku šautenes, bruņutransportierus, bezpilota lidmašīnas un visu ko citu, kam vienmēr atradīsies pircējs.
http://en.wikipedia.org/wiki/Tbilisi_Aircraft_Manufacturing
 
 
06 Janvāris 2015 @ 07:44
 
Mīļais LSD, lūdzu, izdari tā, lai...
 
 
04 Janvāris 2015 @ 22:47
 
Ja salīdzina ar piecpadsmit-divdesmit gadus senu pagātni, aiz loga gaudojošs vējš vairs automātiski nenozīmē, ka vakars būs jāaizvada, cibojot sveču gaismā. Tfu-tfu tfu-tfu tfu-tfu tfu-tfu tfu-tfu tfu-tfu ka tik kas nenotiek...
 
 
04 Janvāris 2015 @ 06:28
 
Šo laikam var saukt par veiksmīgu pāreju no dzīvojam augšā pa nakti, pa dienu guļam režīma uz ceļamies no rīta un dodamies uz darbu?
 
 
03 Janvāris 2015 @ 13:41
 
Līdz kārtējam records 2 die 4 apkopojumam vēl kādu pusotru mēnesi jāgaida, tāpēc varbūt ir īstais brīdis sarīkot trdicionālo aptauju ko tādu lai paklausos...
 
 
01 Janvāris 2015 @ 20:14
 
Un kāda ir jūsu Jaungada apvemšanās?
 
 
01 Janvāris 2015 @ 03:44
 
Ja kāds pārlieku ziņkārīgs policists kādreiz ņemtos jūs tincināt, sak, ko darīji tajā un tajā dienā, tikos un tikos, vai jūs neapjuktu, ko atbildēt, izņemot klasisko "sēdēju ieslēdzies mājās ar kalendāru vienā un pulksteni otrā rokā"? Ja man jautātu, ko darīju naktī no 1979. gada 31. decembra uz 1980. gada 1. janvāri, ne mirkli nesvārstoties atbildētu, ka skatījos šo...