26 Aprīlis 2015 @ 01:15
 
Dažiem interneta resursu uzturētājiem darba laikā nav ko darīt, tāpēc pasākuši apgrūtināt dzīvi tiem, kuriem nepatīk baneru ņirnoņa ekrānā. Piemēram lsm.lv neļauj skatīties video, ja pārlūkprogrammai ieslēgts AdBlock Plus paplašinājums. Vai ir kādi risinājumi? Viens būtu atslēgt reklāmu bloķēšanu un priecīgu prātu vērot banerus, otrs - pievienot AdBlock filtra izņēmumu failam http://ltv.lsm.lv/public/scripts/advertisement.js, kurš kaut kur lapas kodā pievieno elementu ar id "ad-tester", pēc kā eksistences pēcāk tiek pārbaudīts, vai nav ieslēgts AdBlock.
LOL! Centieties vairāk! Pieslēdziet iztēli!
 
 
24 Aprīlis 2015 @ 17:29
 
... tālāk ... )
 
 
23 Aprīlis 2015 @ 18:47
 
Braucam uz Liepāju. Vēl pat neesam iekāpuši busiņā, bet otrā vīna pudele jau tūlīt būs galā.
 
 
22 Aprīlis 2015 @ 18:46
 
Izlasīju teikumu 70 gadus pēc pretrunīgi vērtētās un Nacistiskās Vācijas propagandas ministra Jozefa Gēbelsa sievas Magdas Gēbelsas pašnāvības.. un aizdomājos, nez, kur ir tie pretrunīgie vērtējumi. Kaut kā visos laikos ir manīti tikai viena veida novērtējumi. Tiesa gan, specializēti neonacistu presi neesmu lasījis.
 
 
22 Aprīlis 2015 @ 16:09
 
10 ieraksti, kas tev šopavasar jāieraksta cibā:
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 19:18
 
Izskatās, ka Volfsburgā rezervisti sēž auto sēdekļos.
 
 
18 Aprīlis 2015 @ 13:39
 
No kārtošanas un tīrīšanas tā īsti man patīk, ja vien patīk būtu tas vārds, ko šajā kontekstā vajadzētu lietot, laukā mešana.
 
 
18 Aprīlis 2015 @ 00:35
 
Nez, kā tur laukā? Līst arī, vai tikai ir tumšs?
 
 
11 Aprīlis 2015 @ 11:23
 
Rīts sākās ar stiklu trīcēšanu un trauku šķindēšanu bufetē, it kā garām brauktu tanku divīzija vai zem mājas tiktu rakts metro tunelis. Neko aizdomīgu, cik vien aizsniedz skats pa logu, tā arī neesmu ieraudzījis.
 
 
10 Aprīlis 2015 @ 22:47
 
Vienu dienu malkojot pusdienu kafiju darbā, aizdomājos skatoties uz dator un programnodrošinājuma kastēm plauktā. Radz, kad mēs augām, smalkais stils bija visi tie firmas plastikāta maisiņi. Tagad, kā skatos, dāmas iecienījušas papīra maisiņus. Izskatās jau nu baigi smalki, gandrīz kā tikko no šopinga, taču pulkstenis astoņi no rīta nolaupa ticamības momentu. Nez, kāpēc neviens nestaigā apkārt ar kartona datorkasti? Tāds makbūka iepakojums, piemēram, pēc gabarītiem velk uz diplomātu. Mierīgi kādus sešus alus varētu ielikt. Un izskatās pagalam stilīgi. Savukārt melnā kubveida kaste ar uzlakoto Apple logo un tādu pat rokturi kā piezīmjdatora kastei, pēc skata ir pietiekami eleganta, lai dāmas ņemtu līdz uz teātri. Ja nu vienīgi mazliet oar lielu. Taču, ja nu dāmai liela saimniecība jānēsā līdz, varētu būt kā reiz.
 
 
07 Aprīlis 2015 @ 11:13
 
Īsumā par cibu. Pēc ieilguša klusuma perioda pienāca jaunas nedēļas sākums, intelekta izspīlētie bikšdibeni atgriezās savu biroju beņķos, un atkal sācies cepiens par kaut kādu... nu, jūs paši zināt to vārdu! Iešu vien slimot tālāk, padzert tēju un palasīt beletristiku.
 
 
03 Aprīlis 2015 @ 02:17
 
Esi sveicinātas, gripadrudzi!
Ir cilvēki kā trīsdurvju skapji, ir cilvēki kā flīģelis. Man ir aizdomas, ka esmu kā velosipēds - tiklīdz pārstāj mīties, tā garšļaukus. Kad tad vēl, ja ne sākoties garākai nedēļas nogalei! Un vēl iedomu riepa pušu.
 
 
02 Aprīlis 2015 @ 23:42
 
Man ir viens kopīgs "draugs" ar Filipu Kirkorovu. "Draudzene", ja esam precīzi. Bet viņu nesauc par Allu.
Turpinu izpēti.
 
 
27 Marts 2015 @ 19:58
 
Kāpēc visa tā eko šmeko nuiņa itin nemaz nerullē? Tu, cilvēks, neko ļaunu noplānodams, paņem veikalā pie kases papīra maisiņu, bet uz ielas sākas tropiskā lietusgāze. Nekad vairs mūžā!
 
 
25 Marts 2015 @ 07:43
 
Sievišķis no kaimiņu mājas aizveda savus kinderus uz bērnudārzu-skolu. Iesēdināja auto pakaļējā beņķī, šausmās izbolīja acis un, iekrampējusies auto stūrē, em-eemmmm, aizdūcināja uz... ap mājas stūri pāri ielai esošo izglītības iestādi, pa ceļam piebiedējot sirdsklapi kaķiem un retajiem kājāmgājējiem. Tas man atgādināja par senāku laiku augšstāva kaimiņu, kurš ar savu otru pusi notinās no dzīvokļa nakts vidū, nesamaksājis saimniekam. Bet ne jau par to ir stāsts. Viņš, lūk, arī mēdza braukt uz mājas galā esošo veikalu, bet māja jau mums neko dižā vis nav, tikai trīs trepju telpas, ne tā kā Ķengaragā, kur kājas nodilst līdz ceļiem, kamēr nokļūsti līdz otram stūrim. Un no veikala viņš pārveda ne vairāk un ne mazāk kā tieši vienu tualetes papīra rullīti. Tādēļ es domāju, ka nākamajās pagastveča vēlēšanās vajadzētu balsot par to, kurš apsolīs noasfaltēt plašāku šoseju. Nē, ne jau kaut kādu Drive Baltic no Kedaiņiem uz Munameģi caur Anneniekiem, bet tepat ap māju. Varbūt pat sešjoslu autobāni uz kaimiņu pagalmu varētu, ja izdosies piesaistīt Eiropas finansējumu.
 
 
22 Marts 2015 @ 21:18
 
Wikimedia Commons gada labākie foto:

https://commons.m.wikimedia.org/wiki/Commons:Picture_of_the_Year/2014/Results
 
 
21 Marts 2015 @ 22:50
 
Skaņu celiņš, kura pavadījumā sagaidīt svētdienu:
https://www.youtube.com/watch?v=gxJ4tocpIp4
 
 
21 Marts 2015 @ 22:16
 
No tiesas patika Interstellar. Neskatoties uz to, ka diezgan ātri uzminēju, kāda būs fiška, apmēram tai brīdī, kad viņi ierunājās par melno caurumu un notikumu horizontu, un beigām. Beigas bija ak vai!
 
 
19 Marts 2015 @ 21:46
 
Nejauši uzdūros:

Pirmā sērija ir visnotaļ daudzsološa.
 
 
18 Marts 2015 @ 09:51
 
Jau labu laiku brīnos un nekādi nespēju saprast, kur pazūd, vai, ja esam precīzi, kas aizpilda gigabaitus manā datorā, jo brīvās vietas kļūst arvien mazāk un mazāk, neskatoties uz to, ka jau labu laiku nevienam neko nevajag, tātad naktis nav jāvada pašam piepildot datora cieto disku. Kā gadījās, kā ne, bet vakar, lādējot mūzikas atskaņotāju, darba maks atkal nojauca tā failu sistēmu, kādēļ pēcāk mājās nācās to formatēt un no jauna piepildīt ar mūziku. Pārsteidzošā kārtā atradu daudz jaunu ierakstu, par kuru eksistenci datorā nebija ne jausmas. Baidos, ka tiku aizmirsis par tiem tajā pat brīdī, kad nospiedu pogu Lejuplādēt.