26 Augusts 2016 @ 14:32
 
Gribētu izmantot iespēju un kliedēt ļaužu prātos mītošos maldus pa e-pastu.
Pirmkārt, ja pēc nedēļas atkal ievajagās to pašu failu, kas reiz jau saņemts, nav jāpieprasa to atsūtīt vēlreiz. Tas jau atrodas tavā pastkastītē! Turklāt, ja to sūtīji tālāk, tad pat divos eksemplāros - gan pie ienākošajām, gan pie izejošajām vēstulēm.
Otrkārt, ja kaut kādu pašam vien zināmu iemeslu dēļ gadījies nosūtīt vēstuli ne tam adresātam, nav jāzvana un jāsaka "Aizej izlasi!" Nosūtīšanas brīdī vēstule neiznīcinās, tā aizvien ir pieejama pie nosūtītās korespondences, un to var atkal un atkal pārsūtīt citam adresātam.
 
 
24 Augusts 2016 @ 23:28
 
Klusas sarunas publikā, klausoties meistarklases lektorus:
- Un pēc kāda standarta jūs drukājat? ISO 12467:2004 vai ISO 12467:2013?
- ISO 12467:2016 - nokačāju beta versiju.
- O-o-o!
 
 
23 Augusts 2016 @ 18:13
 
Redzot to cepienu, man uzreiz nāk prātā, cik sen, cik sasodīti sen nav ēsti cepti kartupeļi. Piezīme sev - ideja vakariņām.
 
 
23 Augusts 2016 @ 08:16
 
- Vatson, par ko jūsuprāt liecina zilā debess un spožā saule?
- Par ko, Holmss?
- Par to, ka jūzeris fedrs ir paņēmis līdz lietussargu.
 
 
23 Augusts 2016 @ 06:40
 
... )
 
 
18 Augusts 2016 @ 22:13
 
Līdz plskt. 23 vēl varat pagūt aizskriet līdz tuvākajam rimim pēc ungāru arbūziem. Sasodīti saldi, nav iespējams apstāties pirms viss notiesāts.
 
 
13 Augusts 2016 @ 21:59
 
Pavasarī ar nepacietību gaidījām pirmos gurķus, nu labi, otros, jo pirmie aiziet dzīves saimnieku galam, bet tagad tie sažūst viens pēc otra nepiepresīti un sen apnikuši.
 
 
12 Augusts 2016 @ 18:34
 
Kā man pareizi būtu jādzīvo?
 
 
08 Augusts 2016 @ 07:34
 
Rīti kļuvuši pavisam dzestri. Vairs nekādu šortu un... nē, tagad vairs nevar cimperlēties, jāvelk mugurā visu, ko varēs atrast.
 
 
07 Augusts 2016 @ 13:13
 
Olimpisko spēļu atklāšanas ceromonija, lai arī cik pieticīga uz lielus finanšu ieguldījumus prasošiem specefektiem, tomēr emocionāla kā allaž. Taču līdz galam tomēr to nenoskatījos - paldies a. god. komentētāju kungiem! Nu, kas tas par niķi, brīdī, kad arēnā ienāk kādas mazākas valsts delegācija, kurā varbūt iet vienīgais spēļu dalībnieks un pāris oficiālās personas, nez kuro reizi spoilot, ka ASV karogu nesīs Felps vai Spānijas - Nadāls, vai kas nāks nākamie un aiznākamie, bet nekādā gadījumā kādu vārdu par tiem, kuriem tobrīd pievērstas TV kameras. Tai zemei varbūt tā ir vienīgā iespēja 4 gados pazibēt pasaules acu priekšā. Vai jūs daudz ziņās esat lasījuši kaut ko, piemēram, par Mikronēziju? Ja nav nekādu sportisko panākumu, kurus pieminēt, stāstiet kaut vai par vēsturi, vai enciklopēdiskus faktus par iedzīvotāju skaitu, atrašanās vietu vai vēl kaut ko! Vienīgais pieciešamais brīdis bija tad, kad Rīmenis aizgāja pačurāt, un Kreipāns pievērsās ekrānā redzamajam. :/
 
 
07 Augusts 2016 @ 00:20
 
Linda Perry - Fly away
 
 
06 Augusts 2016 @ 12:25
 
Saņēmu Tele2 rēķinu par jūliju un jutos, kā to saka cilvēki, kuri nav dzejnieces, stipri apjucis. Pēc tam nedaudz parēķināju, un nospriedu, ka kopš uķī-puķī-tu-mums-ar-visiem-saviem-numuriem-esi-tik-mīļš-klients, t.b. kopš iepriekšējās abonēšanas maksas celšanas, varētu būt pagājis tieši gads, kas nozīmē, ka tā bijusi termiņā limitēta mīlestība. :/ Kas varētu būt pietiekas iemesls attiecību šķiršanai un citu iespēju izskatīšanai. Iespēju gan nav daudz, jo, caurskatot LMT piedāvātos tarifa plānus, vienīgais izskaidrojums, kāpēc viņiem ir klienti, varētu būt humanitāri izglītoto cilvēku nospiedošais pārsvars pār eksaktās zinātnes studējušajiem un pamatskolas aritmētikas grāmatas aizvietošanu ar Bībeli vai Kā Pēteris bija Anna (kā nu kurā skolā). Bet nu atlikusī alternatīva... ak, mans Jēzu Krišna ibn Muhamed... vai jūs mani vēl sveicināsiet, ja kādreiz, kad neatbildēšu pēc trešā signāla, jums atsauksies uzmundrinošas vielas pārlietojies jauneklis ar vēsti, ka šobrīd nevaru atbildēt?
 
 
04 Augusts 2016 @ 22:58
 
Kā gadījās, kā ne, bet pēc iterācijas FINAL ("pēdējais labojums - noņemam vārdu ēkas"), pienāca iterācija FINAL+1 ("un tagad pabīdam rindiņu..."). ZB, nodomāju, bet tad atcerējos leģendu par makslinieku Š., kurš savos maketos esot licis zaļu sunīti. Klients apskatījis maketu un pajautājis, bet kāpēc te tas sunītis? Ak, nevajag, jautājis Š., tad ņemam nost! Un klients, apmierināts, jo piedalījies radošajā procesā, nav vairs kavējies apstiprināt darbu. No labākajiem jāmācās, nospriedu, taču, sunīti neatradis, paliku pie zaļas vardītes. Un katram gadījumam piezīmēju meitenei bildē ūsas...
Ziniet, viņi nenovērtēja un ņēma ļaunā :(
 
 
04 Augusts 2016 @ 11:15
 
Iespēja jauniešiem, kas tiko pabeiguši skolu un meklē sev pirmo darba vietu... Darba pienākumi: Profesionāli organizēt un izpildīt...
 
 
02 Augusts 2016 @ 08:59
 
Kā savu dīkdienību padarīt smalku un stilīgu? Ņemam kaut kādu kārtējo ākstu - Dimiteru, Rudzīti, Dombrovski, Trampu vai vēl ko tamlīdzīgu, uzmanīgi sekojam līdz visam, ko viņš vai par viņu kāds uzraksta internetā, konspektējam, linkojam, vienvārdsakot, visādi pozicionējamies.
 
 
02 Augusts 2016 @ 07:43
 
Brīnos, kāpēc bezgalīgā cikla radīšanā vienmēr jāiegulda zināmas pūles vai jāpaļaujas uz gadījumu, un aizvien nav ieviests cikla operators forever.
 
 
31 Jūlijs 2016 @ 14:24
 
Gaisa mitruma % ir tāds, ka čorti brīvā dabā vēl aizvien nav izžuvuši, visas vīles un kabatas vēl glabā mitrumu :/
 
 
31 Jūlijs 2016 @ 09:08
 
Vis... tiktāl uzrakstījis, aizdomājos uz krietnu brīdi, lai piemeklētu kādu atbilstošu epitetu, jo viss, kas nāk prātā ir vieni vienīgi lamuvārdi... tātad - viskaitinošākais serviss ir google un tās drošības politika. Katru reizi, kad nomainās dinamiskā IP adrese, piekļuve epastam/kontam tiek nobloķēta, un acu priekšā nenovēršami rēgojas draudzīgais aicinājums nomainīt paroli. Un tikai pēc tam tiek dota iespēja pārskatīt ierīces, no kurām veikta piekļuve kontam, un atzīmēt, ka darbību esmu veicis es pats. Taču pēc tam attiecīgais notikums sarakstā parādās ar atzīmi "Jūs atzīmējāt, ka attiecīgo darbību neesat veicis". Un paroles nomaiņa... labi, nomainīju uz citu, bet iespreikšējo atpakaļ vairs skuju uzliksi. Pat, ja bruņojies ar milzu pacietību, vienā piesēdienā nomainīsi 14 reizes.
 
 
30 Jūlijs 2016 @ 19:00
 
No kinofilmām mēs visi labi zinam, ka ir sliktie zagļi un labie zagļi, sliktie slepkavas un labie slepkavas, sliktie narkodīleri un labie narkodīleri. Tāpat ir arī sliktie hakeri, kuri to vien vēlas, lai mēs nepalaižam garām iespēju kaut ko apārstēt ar kādu jaunu zāļu reģistrā nerģistrētu līdzekli vai vinnēt lielo piķi tiešaites kazino, un ir labie, kuriem nav nekas pretīm mūs no tā atpestīt. Tas tā, atgriežoties pie vakardienas sūkstīšanās par nedienām ar neliešiem, kuri čeko, vai nelietoju adblokeri. Tad lūk, ar šo: https://github.com/reek/anti-adblock-killer atkal var skatīties filmix HD kvalitātē. Neteiksim, ka tas viss darbojas ideāli, taču vēlamo ir iespējams panākt.
 
 
30 Jūlijs 2016 @ 17:44
 
Kādam varbūt vajag no rīta iedzert, lai diena neskaitītos, bet man - aiziet paskriet. Pēc tam, viens, divi, attopies vēlā pēcpusdienā, pamostoties ar grāmatu uz vēdera. Diena pa galam, un drīz atkal jāiet gulēt.