06 Aprīlis 2020 @ 20:37
 
"Trešdien vienā no Indijas lielākajiem graustu rajoniem miris 56 gadus vecs vīrietis, kuram konstatēts koronavīruss Covid-19. Noskaidrots, ka pacients iepriekš nebija ceļojis..."
 
 
06 Aprīlis 2020 @ 11:16
 
Adaptēju šādus tādus materiālus Latvijas tirgum. Tas ir vienkārši pizģec! Ja dažām pozīcijām tiek piemesti pārdesmit centi, citām vispār nemainās, tad lielākajai daļai +60% bez sirdsapziņas pārmetumiem.
 
 
05 Aprīlis 2020 @ 20:46
 
Pēkšņi iedomājos... nu, labi, dzeru vīnu... mums saka ka jāpaliek mājās, lai nepārslogotu veselības aizsardzības sistēmu un neaptrūktos resursu, bet, ja tagad tā padomā, tad pēdējos gadus 20 nekas cits nav dzirdēts, kā tikai, ka veselības aizsardzības sistēma ir pārslogota un trūkst resursu... lai gan, ja tā padomā... atkal... tukšojot vīna glāzi, tad viss ir loģiski - mēs taču iepriekšējos 20 gadus mājās nesēdējām, traucējām ar visādiem niekiem, nu, tur asiņojošas brūces, sirdsklapes un ko nu tur vēl kāds izdomāja.
 
 
05 Aprīlis 2020 @ 14:36
 
82,57 km/nedēļā.
Turpmāk mazliet jāpiebremzē, citādi tas labi nebeigsies.
 
 
04 Aprīlis 2020 @ 14:09
 
Klusiņām, pavisam bez skaņas dungoju here comes the sun, here comes the sun and I say it's all right, un bažīgi vēroju kā savelkas mākoņi. Vajadzētu iziet izskriet, lai nedēļas skaitītājs nepaliek pie 51 km.
Vairāk par kilometriem priecē tas, ka lielākoties izdevies noturēties otrajā pulsa zonā.
 
 
03 Aprīlis 2020 @ 14:58
 
Britu zinātnieki skaudīgi grauž nagus...
Latvijas mobilais telefons un Latvijas Universitāte veikuši pētījumu, kurā atklājies, ka kopš ārkārtas stāvokļa ieviešanas būtiski samazinājies mobilā interneta lietojums Rīgas lidostas teritorijā.
Patiešām pārsteidzoši!
 
 
03 Aprīlis 2020 @ 10:31
 
Nesen veiktā pētījumā zinātnieki atklājuši, ka, jo vairāk dažādus rakstus par vīrusu atrodi un izlasi, jo spēcīgāka imunitāte pret vīrusu veidojas. Ja vēl pārpublicē vai dalies ar linkiem uz visu pēc kārtas, tad pazūd pumpas un ataug mati.
 
 
02 Aprīlis 2020 @ 21:48
 
Tad, kad viss beigsies, un atkal drīkstēs sastapt cilvēkus, tu gribēsi ar tiem tikties?? Pat pēc visa, ko pa šo laiku sarakstījuši internetā? Vai klusībā cerēsi, ka viņi saķers klepu un to dienu nesagaidīs?
 
 
31 Marts 2020 @ 21:26
 
Mēra laika nejēdzīgākais naudas tēriņš - gāzes plīts, kuru tā kā sāku organizēt oktobrī, tika solīta novembrī-decembra sākumā, un nu tā ir ieraduaies vakstī un pie manis mājās. Nemaz nerunāsim par simts un vienu citu veidu kā notērēt naudu, es nemaz nezinu, vai kāds gāzes vecis vēl ir pue veselības, vai arī tie visi, iepakaļus zobārstiem, paņēmuši radošo atvaļinājumu.
 
 
30 Marts 2020 @ 10:41
 
Ko dara informēti cilvēki.
 
 
28 Marts 2020 @ 21:24
 
Daždien man šķiet, ka es nemaz negribu piedzīvot "pasaule vairs nebūs tāda kā agrāk". Tas jau šobrīd ir pietiekami kaitinoši, garlaicīgi un bezcerīgi.
 
 
27 Marts 2020 @ 10:31
 
Cik satraukts tu šodien esi?
Mans pulss ir 43-52 sit./min.
 
 
27 Marts 2020 @ 07:20
 
Sāku mosties vēl pirms saule iespīdējusi sejā. Šodien tas bija pirms stundas. Pat īsti nevat saprast, ko te tagad darīt, lai netaisītu troksni un nepamodinātu visu māju. Varētu iet skriet... pēdējās nedēļās esmu pārskrējis jēgu, un iepriekšējā pieredze rāda, ka prātīgāk būtu paņemt divu nedēļu pauzi, nevis ik pēc pāris dienām pamēģināt un atkal iedzīt sevi bedrē.
Uzmetu kritisku... ok, skeptisku skatu visiem tiem bezmaksa vienalga, kas tas būtu "sēdi mājās un izklaidējies" resursiem. Daļa patiesi atbilst solītajam, bet otra daļa ir tie, kas tikai pārkārtojušies jaunajiem apstākļiem un turpina zem jauna karoga zvejot personas datus (reģistrējies, lai piekļūtu) un vairot sociālo reitingu (vispirms nošēro, tad varēsi apskatīties, ko esi citiem "ieteicis").
Tikmēr citur sāk marķēt rakstus, kuros nav pieminēts vīruss. Jauki! Gan tie, kurism tas viss jau ZB redz, ko droši vērt vaļā, gan labi arī 5iem, kurus cits nekas neinteresē.
 
 
26 Marts 2020 @ 09:05
 
Otrā nedēļa ieslodzījumā. Sāku lasīt ziņas, jo ir taču jāzin, kas notiek pasaulē.

Velta Puriņa atbalsta mazmeitas pārvērtības: "Viņai tagad lūpas patiešām ir līdz degunam!”
 
 
24 Marts 2020 @ 21:38
 
Vai jums nešķiet, ka cilvēki reizēm ir... ne pārāk adekvāti savās prasībās un īpašajās vajadzībās? Palūkosim uz pavisam svaigiem piemēriem tā paša nolāpītā mēra sakarā.
Kartes. Dodiet mums kartes ar vīrusa izplatību! OK, cilvēki nodarbojas nevis ar to, ko vajadzētu šādā situācijā darīt, bet zīmē nervoziem dīkdieņiem karti. Šitāda neder, vajag pa novadiem, bet labāk iekrāsot konkrēto māju! Atkal kāds nodarbojas ar daiļkrāsošanu. Nu, un ko jums tas palīdz? Gribat zināt, vai jūsu rajončikā ir droši staigāt apkārt? Bet teica taču - sēdiet mājās, bez īpašas vajadzības apkārt nevazājieties!
Labi, cits piemērs. Šis ir reāls gadījums. Sky&More ieraksta feisbukā, ka mērīšot darbinieku un apmeklētāju temperatūru, sak, šopings pie mums ir drošs. Kāda kundzīte sāk raisīt traci. Kas par lietu, vajag mērīt visos veikalos Sky. Sky&More mēģina paskaidrot, ka viņi ir tirdzniecības centrs, un ar citiem veikaliem Sky viņiem nav nekāda sajara. Taču kundzītei vienalga. Ej un izstiepies!
 
 
24 Marts 2020 @ 09:56
 
Izvilkums no mārketinga šedevra:

(..) mēs samazinām standarta piegādes maksu* uz 0.99€ (..)
* Standarta piegādes maksa sedz pirmos 500 metrus.
 
 
23 Marts 2020 @ 21:33
 
Diskāverijs Vīklijs pa ilgiem laikiem uzģenerējis patiešām klausāmu pleilist.

https://open.spotify.com/playlist/37i9dQZEVXcQJQcLPWyw2w?si=8Xu3Zh2USvefO_fQbDoz5Q
 
 
23 Marts 2020 @ 14:40
 
Man šķiet, ka būtu gluži normāli plānot dzīvi uz priekšu. Pasūtīt zārku, vai sagatavoties romantiskam randiņam - atkarībā no tā, kā jūs personīgi vērtējat savas izredzes. Ar pirmo opciju neko nemācēšu palīdzēt, bet, runājot par otro, jums noteikti noderēs šis:

 
 
22 Marts 2020 @ 12:29
 
Pirmā nedēļa prom no pilsētas. Tā kā visi skrējieni atcelti, nospļāvos par intervāliem un tempa skrējieniem, tā vietā pievēršoties apkārtnes meža taku izpētei. Ja viņi izdzīs ielās zemessargus tvarstīt skrējējus, skuju viņi mani tur noķers. Rezultātā noskrēju 70 km, kas ir... mazliet tā kā par daudz. Turpmāk vajadzētu piebremzēt.
 
 
20 Marts 2020 @ 22:10
 
Atsauksmes par Primo Levi atelpu, pēc pusotras lappuses izlasīšanas.
Kurš izlēma, ka 8pt (vai 7pt?) serif šrifts grāmatai ir laba ideja?