20 Marts 2019 @ 22:13
Par taimingu  
Reklāma: Plāno doties uz darbu? Pasūti taksometru!
Es: Nē, iešu gulēt.
 
 
19 Marts 2019 @ 17:06
 
10 best vegan running shoes reviewed and tested.
 
 
14 Marts 2019 @ 19:56
 
Man paziņoja, ka vairs atlikušas tikai dažas nodarbības, un sākās mērena panika, jo ir sajūta, ka es viņiem tā arī neko neesmu iemācījis. Nu labi, neba nu katram būs lemts izšūt krustadūrienā, pat pēc 5 gadiem daiļamatniecības akadēmijā, tomēr... gribējās kaut kādu rezultātu. Nez kā pilnas slodzes skolotāji negriež vēnas vismaz divreiz gadā!
 
 
10 Marts 2019 @ 13:43
 
Kamēr vieni Parīzē skrien sezonas pirmo pusmaratonu, citi, pēc diviem vīrusiem un vietējās uzņēmējdarbības īpatnību veicinātas depresijas, slauka asiņojošo degunu un mirst neaizskrējuši līdz Mārupei.
 
 
07 Marts 2019 @ 09:35
 
- Kur piens?
- Piena nav.
- Vairs nepasūtam?
- Nē.
- Un ko klientiem?
- Klientiem sakām, ka govs nepārdzīvoja ziemu.
 
 
06 Marts 2019 @ 10:13
 
Bakstījos pa internetu, lasot par Loudness war un dinamiskajiem diapazoniem. Galu galā tiku pie aptuvena izskaidrojuma, kāpēc daži ieraksti, kas, dzirdēti auto radio, šķita OK, ne tā ka neizraisa sajūsmu, klausoties citos apstākļos un uz citas tehnikas, bet vispār liek uzdot jautājumu nu čo za hē. Cita starpā vēl patrāpījās arī viens "filozofisks" gabals, kas izskaidro, kāpēc sajūsmu neizraisa daži interneta apgabali ar tur mītošo faunu.
 
 
25 Februāris 2019 @ 11:14
 
Biroja administratore nobēra riekšu konfekšu un palūdza pieskatīt saimniecību. Viņa neiedomājos, ka pats būtu ar mieru piemaksāt, lai nav jāklausās kārtējais koučs. Nebeidzu brīnīties, kā var atkal un atkal pavilkties uz kaut kādu nuiņu, un tērēt par to nenopelnīto naudu!
 
 
22 Februāris 2019 @ 15:02
 
Lūk, tirgus izpētes nolūkos, jo mums ar projektu vadītāju domas krasi atšķīrās, vēlos jums jautāt, kā jums šķiet, vai kartiņa ar uzrakstu "Apsveicu! Dēliņš (meitiņa)!" nav tāda kā diezgan sarkastiska, un izsūtāma gadījumos, kad vēlies kādam īpaši ieriebt?
 
 
14 Februāris 2019 @ 19:31
 
Viendien gadījās iegriezties High Fidelity salonā, un tas pilnīgi pārvērta manu priekšstatu par pasauli. Ak vai, ak vai, šī ir vieta kur atstāt nenopelnītos eiro tūkstošu desmitus un simtus.
 
 
02 Februāris 2019 @ 17:21
 
Cita starpā, 20 gadi ir laiks, kuram paejot iestājas noilgums auto zādzības lietā. Nezinu gan, ko viņi iesāks, ja rīt, piemēram, to atradīs.
Visumā tās būtu mazvērtīgas zināšanas, bet, tas pēkšņi lika aptvert, ka dažu no jums zinu/pazīstu vairāk par šiem 20 gadiem.
 
 
25 Janvāris 2019 @ 18:34
 
Lielisks ieraksts

Van Morrison & Joey DeFrancesco - Miss Otis Regrets
 
 
25 Janvāris 2019 @ 15:45
 
Ja Venecuelā viss paliks aizvien sliktāk, jo īpaši ar naftu, vabūt viņi palielinās Santa Teresa 1796 eksporta apjomus, un pie viena nometīs cenu?
 
 
24 Janvāris 2019 @ 14:02
 
Jau gadiem savās vakara, rīta, branča un tējas laika lūgšanās daudzināju "Mīļais, Whatever, izdari lūdzu tā, lai ielūkojoties cibas pēdējo pukstu listē man vairs nekrīt acīs 8 vai vairāk sikboja murgi ik dienas!" Nezinu, kā tas gadījās, taču Whatevers mani nedaudz pārprata un atsūtīja kosmosu.
 
 
22 Janvāris 2019 @ 10:32
 
Žurnālā ir atvērums ar eiroparkamenta deputātu reklāmu. Katram 3 punkti. Vaiderei tā visai konkrēti nosauktas 3 lietas, ko izdarījusi, Kariņam piesaukts augstais novērtējums starp kolēģiem un tas, ka ir vairāku likumu autors, Kalnietei un Šadurskim viens no augstākajiem panākumiem deputāta darbā bijusi pozēšana fotogrāfam kopā ar Manfrēdu Vēberu. Tas ir tas, ko viņi paši uzskatījuši par tik svarīgu, lai apmsksātu publikāciju.
 
 
16 Janvāris 2019 @ 12:05
 
Ir cilvēki, kuri ir dzimuši motivatori. Piemēram, piezvana tev tāda kundze, sak, mēs jau vispār pie jums nekad neko nepasūtam, mums ir pašiem savs sadarbības partneris, taču, diemžēl, viņiem salūzusi iekārta, tātad arī rīt pie jums 99,99% nenāksim, bet šodien mums vajadzētu šito te... steidzami... līdz plkst. 12.... nē.. lābāk līdz plkst. 11. Tā kā esiet tik laipni, pametiet visu un ķerieties klāt!
 
 
14 Janvāris 2019 @ 10:02
 
Tajā taisnajā kā gaismas stars ceļa posmā iepretīm kūdras purvā uzbūvētajam rindu, dvīņu un vienkārši māju ciematam, pamazām veidojas tāds kā melnais punkts. Iesākumā tur gadu vai pat ilgāk skatu priecēja mākslīgo ziedu pušķis un, vismaz pirmajā laikā, kapu svece burciņā, bet šodien viens bija pamanījies nolikt auto uz jumta.
 
 
11 Janvāris 2019 @ 20:14
 
Nospriedu, ka uzsildītam balzāmam būs jūtamāks terapeitiskais efekts, un brīdi apcerēju nez kā japāņi savu sakē pirms lietošanas uzvāra. Senāk, noteikti katlā uz uguns, bet tagad, droši vien, ir kāds īpaši šai vajadzībai radīts gadžets. Ar vaifaju, blūtūsu un visu citu. Bet, tā kā pa rokai nekā tāda nebija, viss tāds ģēnija iedvesmas pārņemts, nolēmu izmantot gadiem nelietoto mikreni. Tik labi kā Stīvenam Sigalam ar benzīna glāzi nesanāca, bet... arī nebija slikti.
 
 
11 Janvāris 2019 @ 07:58
 
Pastāstiet man, tikai, lūdzu, bez histēriskas bļaušanas, ja "tiesiskā veidā atņemt maksājumus atjaunojamās enerģijas ražotājiem nav iespējams, jo bla-bla-bla", tad kāpēc nepamainīt tiesisko bāzi? Nodokļus, pensijas vecumu, veselības sistēmu maina ar tādu ātrumu, ka gar acīm ņirb, un nekas. Miljons komats kaut kas pakurn, pakurn, un samierinās. Bet te "cietušie" būtu simti, varbūt pāris tūkstoši.
 
 
09 Janvāris 2019 @ 20:51
 
Kad redzi Drako Malfoju ar bārdas rugājiem un maisiņiem zem acīm, nevilšus iedomājies - labi, ka tuvumā nav spoguļa.
 
 
07 Janvāris 2019 @ 09:29
 
Pēc divām, nē, vienas brīvdienas sākusies jauna darba nedēļa. Fonā no kāda datora skan Igo balss. "Velti iztērēts laiks..."