23 Jūlijs 2014 @ 21:46
 
Par to, kā viena lieta ved pie citas.
Sekojot saitei internetā, nokļuvu lapā ar Grebenščikova podkāstiem. Sāku klausìties vienu no tiem. Tajā tika pieminēta Čārlza de Linta grāmata. Flibustā grāmatu neatradu, sāku lasīt citu tā paša autora sarakstītu darbu. Jau pašā sākumā tajā bija pieminēta dziedātāja Ingrid Karklin. Wikipēdija informēja, ka tā ir amerikāņu izcelsmes folkdziedātāja, taču vārdsuzvārds modināja zināmas aizdomas un mudināja sameklēt spotify viņas ierakstus. Dziesmu nosaukumi pierādīja, ka aizdomas aizdomas nav bijušas veltas, lai gan akcents liek domāt, ka vikipēdijā minētā amerikāņu izcelsme ir pagalam patiesa - nez vai viņa maz saprot, par ko dzied.
 
 
22 Jūlijs 2014 @ 10:18
 
Šorīt bija sajūta, ko varētu raksturot kā pretēju Rozmarijas bērna epizodei, kur aiz smalko kaimiņu sejām pavīd dēmonu viepļi.
Vispirms asinis uzsita autobusu gaidošais vīrelis, kurš nebija varējis izdomāt neko labāku (© A.Puškins), kā uzvilkt Krievijas futbola izlases kreklu, kas pēdējā laika aktualitāšu kontekstā pielīdzināms sarkanai lupatai liellopu aplokā. Bet pēcāk, jau iekāpjot transporta līdzeklī, tur kā parasti rītos, priekšā bija tuklais babulis, lai neteiktu resnā vecene (gados jaunāka par mani), kuras miesasbūve patiesībā gan ir gluži vienaldzīgas, jo patiesībā nīgruma iemesls ir viņas niķis allaž demonstratīvi nosēsties ejas pusē, nepārprotami signalizējot, ka nevēlas, lai viņai kāds nosēžas blakus. Parasti domās novēlu, lai nākamajā pieturā viņai tiek kāds paģirains zīle, kas, ne pārāk bieži, tomēr piepildās. Tāpat jau nebūtu sēdies, jo tas ir laiks, kad pensionāri kārtojas kāšos, un pēc pāris pieturām tāpat būtu jāceļas, lai dotu vietu kādam nāvei parādā esošajam.
Pēcāk, laikam un riteņiem ritot, nevilšus pamanu, ka vīrs krievu futbola formā ir pagalam sasprings un tāds kā nobijies, vai vismaz nedrošs. Un laikam jau arī ne visai gudrs, jo krievu panākumi futbolā ir tādi, ka krekls zinātāju acīs izskatās apmēram tik pat smieklīgi kā brazīliešu pēc spēles ar vāciešiem. Bet sievišķis uz brīdi parāda cilvēcīgu seju, kad kādā no pieturām iekāpj sieviete ar bērnu, tam uzsmaidot.
Nav jau viss vienmēr tik ļauni, kā pirmajā mirklī šķiet.
 
 
21 Jūlijs 2014 @ 22:56
 
Kādreiz smējām par vecmammām, kuras gadiem skatījās hameleonu rotaļas, bet tagad bezgala stilīgi pieminēt, ka seko kaut kādam TV draņķim.
 
 
21 Jūlijs 2014 @ 19:16
 
Mīli savus ienaidniekus kaut vai tādēļ, lai kristu tiem uz nerviem. Citāta beigas.
 
 
20 Jūlijs 2014 @ 23:28
 
Ja feisbuks būtu izveidots pirms 70.gadiem, Gebelss ietaupītu lērumu naudas. Pietiktu tikai iepeistot kaut kādu dzimumlocekliņu, un tūlīt to pilnīgi bez maksas satiražētu domubiedri, līdzjutēji, vai ienaidnieku ienaidnieki. Gluži kā tagad visādi apsēsti parkrievi un pretkrievi piesārņo ēteru atkal un atkal kopējot vienu un to pašu. Vēl jau protams tur ir vienkārši dimiteri, kuri pavairo kaut kādu propagandas sūdu, kas viņus principā it kā nekādi neskar, nu, tur Izraēlas ārlietu ministrijas biļetenus utt. Par laimi to ir mazākumā.
Nez kādēļ man prātā bija aizķēries, ka reģistrējoties tur ieklikšķināju ķeksīti pie pāris rindkopām par to, ka nepublicēšu nekopar politiku vai reliģiju, taču iespējams neuzmanīgi lasīju, vai arī tagad neceros pareizi, ko toreiz izlasīju, vai arī tas bija tikai man, bet citiem tika dotas atšķirīgas rekomendācijas.
 
 
18 Jūlijs 2014 @ 11:06
 
 
 
12 Jūlijs 2014 @ 22:50
 
Sasodīts! Auziņš ir atpakaļ no atvaļinājuma, kas nozīmē, ka arī Kosinkēvičs tēlos jefiņu :(
 
 
12 Jūlijs 2014 @ 10:51
 
Kad eju caur mežiņu, uzgriežu skaļāk un pilnā rīklē dziedu līdz divdesmit deviņas palmas. Vārnas šausmās paceļas gaisā, izkartojas kāsī, bet ātri attopas, ka nav taču zosis, tāpēc izjauc ierindu un nekārtīgā barā dodas pamestās fermas virzienā. No miega pielec arī celtnieks, kuru vakar mazāk reibušie kolēģi pametuši snaužam zem darbarīku treilera, katram gadījumam pārkrustās, taču, pareizi novērtējis, ka tas vēl nav pasaules gals, dodas uz ciema bodi salāpīties. Šodien es neko nedarīšu! Tikai biedēšu cilvēkus, mājlopus un savvaļas radības.
 
 
11 Jūlijs 2014 @ 09:02
 
Viss ir kaut kāds tizls - gurķi īsie, persiki plakanie, vasara beidzas jūlija vidū un no rīta jābrauc uz darbu.
 
 
10 Jūlijs 2014 @ 09:34
 
Piekto tramvaju centra virzienā kādu laiku negaidiet! Patiesībā arī pretējā virzienā sliedes ir nosprostotas.
 
 
10 Jūlijs 2014 @ 02:00
 
Pasaules kausa izcīņas spilgtākās epizodes plakātos:

http://www.itsnicethat.com/articles/rick-hincks-world-cup-posters
 
 
08 Jūlijs 2014 @ 23:26
 
Ak, vai!
 
 
08 Jūlijs 2014 @ 09:37
 
Jūs neesat neredzams. Vienkārši mēs esam tik nejauki, ka Jūs ignorējam.
 
 
07 Jūlijs 2014 @ 19:46
 
Pienāca vēstule no bankas: "Ja nevarat izlasīt šo e-pastu, zvaniet - mēs Jums to nolasīsim."
 
 
07 Jūlijs 2014 @ 18:05
 
Just, dari to!
 
 
07 Jūlijs 2014 @ 02:13
 
Kādreiz bija tāda anekdote par to, ka visas anekdotes pierakstītas un sanumurētas, un, kad vēlies kādu pastāstīt, tikai jānosauc numurs, un visi smejas. Nu, varbūt ne gluži visi... varbūt tikai tie, kam nāk smiekli.
Nu tad: IT Crowd S03E05, ja saprotat, par ko ir runa.
 
 
06 Jūlijs 2014 @ 23:29
 
Ir divas ziņas. Žanra kanoni paģēr, lai viena būtu laba, bet otra ne tik ļoti. Tad sāksim ar slikto - šodien redzēju un pabaroju pirmo šī gada odu. Pat ne vienu, bet divus... trīs... ssasodīts! Kāds būs piemirsis aizslēgt savas odu fermas vārtus.
 
 
06 Jūlijs 2014 @ 14:31
 
Melody Gardot - The Absence (2012)
Klausīties ir daudz patīkamāk un interesantāk nekā varētu cerēt, ieraugot diska vāciņu.
Meklējiet savos iecienītajos torentu trekeros un bezmaksas mūzikas atskaņošanas interneta serveros!
 
 
06 Jūlijs 2014 @ 12:21
 
Runājot par veģetārismu un citiem ēšanas traucējumiem, vai esat ievērojuši, ka izsenis ļaudis teikuši stulbā kaza vai stulbā govs, bet nekad nav teikuši stulbais zobenzobu tīģeris vai stulbais lauva?
 
 
06 Jūlijs 2014 @ 01:57
 
Īsti neatceros, kad pēdējoreiz gulēju. Droši vien piektdien pirms no rīta cēlos, lai brauktu uz darbu. Nē, šķiet uz minūti- divām tāpat krēslā sēžot iesnaudos pirmā perioda vidū, bet pamodos tiklīdz, zaudējus līdzsvaru, sāku svērties uz sānu.