26 Aprīlis 2017 @ 22:04
 
Starp citu, runājot par situācijām, kad veikalos neļauj fotografēt preci vai pierakstīt uz lapiņas cenu, vajag ierunāt visu apkārt redzamo diktofonā. Tas jau nu noteikti nebūs pieminēts nekādos iekšējās kārtības noteikumos!
 
 
15 Aprīlis 2017 @ 07:45
 
Ar vasaras riepām Sibīrijas sniegos.
 
 
09 Aprīlis 2017 @ 10:03
 
Tāda sajūta, ka pēkšņi kā sarunājuši no cibas izdzēsušies visi nariki un vienkārši galvā sapistie. Tak nē, izrādās, ka tikai nobrukusi friends of friends un latest posts.
 
 
07 Aprīlis 2017 @ 10:21
 
Ir visai ticams, ka jēdziens "samērīties ar krāniņiem" radies Senajā Grieķijā antīko olimpisko spēļu laikā.
 
 
01 Aprīlis 2017 @ 15:06
 
Vai esat ievērojuši, ka sestdienas rītos feisbukā ir daudz vairāk jaunu statusu "in a ralatioship" nekā jebkurā citā dienā?
 
 
19 Marts 2017 @ 22:56
 
Iekāpis taksometrā. paguvu nodomāt, skat, kur plašs auto. Gan kājām vieta, gan galvai, Man tāds derētu! Tad vispirms manu acu priekšā info panelis, kurš tikko bija vēstījis, ka degvielas pietiek vēl 70km, pēkšņi histēriski sāka mirgot, ka bāka tukša. Šoferītis izmisis palūdz atļauju piestāt tuvākajā uzpilde stacijā pieliet degvielu. Pēc procdūras auto ne pa kam negribēja iedarboties, beidzot tomēr pierunāts kustēt no vietas, vienu pēc otra uz displeja meta laukā paziņojumus, ka nedarbojas tas un pārbaudiet šito... Un es teicu auto dieviem, labi, labi, es sapratu, man šādu auto nevajag, tikai ļaujiet, lai viņš aizved mani mājās!
 
 
13 Marts 2017 @ 19:17
 
Kā gadījās, kā ne, bet ciema kurpnieks, kurš dzīvojamās mājas pagrabā bija ierīkojis darbnīcu un divreiz nedēļā pa pāris stundām uzklausīja baskāju bēdu stāstus, ir prom. Pats pēc sava prāta vai kaimiņu mudināts, kas zin, taču iznākumu tas nemaina - nav vairs kam atstāt savu nodzīto pāri, lai nākamajā nedēļā turpat paņemtu jaunu un spīdīgu, kā tikko no manufaktūras nākušu.
Šajā sakarā jautājums jums, cienījamie kāpēcīši jau nu ne, bet viszinīši gan, kur rosās jūsu meistars, kurš ar to nodarbojas tāpēc, ka padodas,:un nevis tikai tāpēc, ka kaut kur jāstrādā?
 
 
12 Marts 2017 @ 12:29
 
Zeme vēl īsti atkususi, paldies, ka vismaz sniegs lielākoties prom, bet eskavatoristi, pēc darba nedēļas pēdējā vakarā paņēmuši instrumentu uz mājām, brīvdienas pavada rokot sliekas un lamatas Milzu Lempim, t.i. man. Paveicās, ka izvairījos, bet ceļi tāpat lupatās no slodzes. Kaut jel nu saldētavā būtu aizķērusies kāda pelmeņu paka vai ledus kā tāds!
Es te atkal, pēc pieciem gadiem iedomājos, ka varētu pieteikties Rīgas maratonā noskriet vārguļu distanci. Bet atkal, tāpat kā toreiz, konstatējis, ka savā vecuma grupā būšu vecākais, nospriedu, ka nav vērts ar jaunuļiem cīkstēties, un atliku to uz citu gadu. Ja vien atkal neaizmirsīšu. Starp citu, vai pamanījāt, ka pieteikšanās anketā pie jautājuma "Ar kādas firmas kedām skriesiet?" viņi aizmirsuši pielikt punku "Ražotājs, kurš vēlas, lai skrienu tieši viņa apavos, drīkst ar mani sazināties un izteikt savu piedāvājumu"?
 
 
11 Marts 2017 @ 14:55
 
Demontēju virtuves stūri, bet viss velti - "mans" stāvvada posms ir sauss un bez sūces. Tagad varu nevien tīru sirdsapziņu, bet pat ar vieglu pārmetumu, sak, pameklējiet baļķi paši savās trubās, raudzīties kaimiņiem acīs. Bet nu tagad tāds slinkums montēt to visu atpakaļ!
 
 
10 Marts 2017 @ 23:12
 
Jūzeris ingmars sniedz interviju televīzijai:
https://www.youtube.com/watch?v=Mh4f9AYRCZY
 
 
10 Marts 2017 @ 09:18
par ko mums nestāsta vadošie kultūras rupori  
Ka bez tā, ka kaut kāda nēģeriete nedabūja gramafonu, bet dabūja Adele, kaut kādi reperi un metālisti, kuru nosaukumus neviens pat nemēģina iegaumēt, mazāk nozīmīgā kategorijā tika apbalvots, piemēram, Snarky Puppy.

https://www.youtube.com/watch?v=UWLPu1zjmsc&list=PLZ0tkuCvArMVv87wlPtBwBHvYD5RsyWNf
 
 
10 Marts 2017 @ 07:53
 
Vai kāds zinās pateikt, kas noticis LLU pasniedzējiem? Spriežot pēc sludinājumu skaita, citādi nebūs, ka viņiem tur pasprucis brīvībā mēris, vai KNAB visus nošāvis turpat pagalmā par laboratorijas spirta izdzeršanu.
 
 
05 Marts 2017 @ 20:17
 
Pamirkšķiniet divreiz, ja lasāt šo ierakstu!
 
 
02 Marts 2017 @ 22:20
 
Viss tāds pagalam relaksēts izbaudu nesteidzīgu dienas nogali, bet tad pēkšņi it kā kāds būtu iespēris - bļeģ, vēl ir tikai ceturtdiena!
 
 
01 Marts 2017 @ 21:49
 
Šodien kaut ka pavilka uz retro.

Alan Parsons Project - The Turn Of A Friendly Card
 
 
27 Februāris 2017 @ 08:15
 
Sākotnēji reklāma "Problēmas ar ātro kredītu? Atrisini lētāk!" ar bārdaino vīru un cirvi man likās nedaudz dīvaina, bet tad, padomājis, nospriedu, ka tajā ir dziļa doma. Tas (cirvis) varētu būt universāls līdzeklis pret kreditoriem.
 
 
22 Februāris 2017 @ 07:55
 
Kaut kur kaut kas pasprucis vaļā, un rīts pār mums uzgāzies ar gaismas lavīnu. Tas viss ir tik neierasti, un rada sajūtu, ka esmu aizgulējies vai nočammājies, un bezcerīgi kavēju.
Pa ceļam mēģinu noslāpēt šo trauksmes sajūtu, lasot Bariko Jauno līgavu. Varbūt kāds, kam tas jādara, drīz iztulkos arī latviski. Lūkojiet grāmatveikalu plautos - vāku atpazīsiet pēc atturīgi ieskicētā meitenes silueta un koši sarkani iekrāsotajiem krūšu galiem.
 
 
20 Februāris 2017 @ 20:01
 
Izlasījiu feisbukā topošās uztura speciālistes tematiskās lapas pirmo ierakstu. Par gan citu varētu būt pirmais ieraksts, ja ne par brokastu nozīmi cilvēka dzīvē un vēsturisko lomu attiecībā uz bikšu izmēru. Izlasīju, un pēkšņi aptvēru, ka esmu baisi izsalcis. Somā ir tikai nemazgāti tomāti, korķviļķis un telefona lādētājs, bet līdz mājām sešas pieturas. Glābiet!
 
 
16 Februāris 2017 @ 19:36
 
Kā būtu pareizi teikt - dritvai micīt vai dritvai nazīt?
 
 
15 Februāris 2017 @ 21:16
 
Medeski, Martin & Wood - Uninvisible