19 Janvāris 2017 @ 18:20
 
Līdzīgi kā Tarantino nemitīgi kniksē B klases grāvēju virzienā, tā Šerloka veidotāji izpilda dziļu reveransu pokemoniem. Grūti iedomāties, kurš vēl, bez 90. gadu pirmskolniekiem, varētu sajūsmināties par nemitīgu zibsnīšanu ekrānā, histēriskiem izsaucieniem skaļruņos un, baidos pat izrunāt šo vārdu, varoņu nesakarīgo rosīšanos. Tā nospriedu, pamodies krēslā trešās sērijas pusē, un nolēmu pārvākties gulēt uz gultu. Kurš vairs tagad atceras, vai sākums bija tāds pats, vai arī tā paiet pasaules godība.
 
 
12 Janvāris 2017 @ 20:42
 
Rubrikā "uzzinu pēdējais" - Mārupes ledus halle.
 
 
08 Janvāris 2017 @ 13:51
 
Gads iesākas daudzsološi, ar arvien jaunām iespejām nosist laiku un nedarīt to, kas būtu jādara.

imdb.com/title/tt3647998/
 
 
07 Janvāris 2017 @ 19:30
 
Tā sajūta, ka nepareizajā brīdī atrodies nepareizajā vietā, kuru gan tā nav piemeklējusi. Bet citreiz atkal, kad nebeidzamā straumē viens pēc otra aizbrauc trešie trolejbusi un autobusi, piecpadsmitie trolejbusi un četrdesmitie autobusi, bet viss, kas derētu tev, liek pagaidīt, vai pat, vēl ļaunāk, nedod pat cerību, ka varētu parādīties agrāk kā pēc stundas, tad ir sajūta, ka visa dzīve paiet nepareizi. Gan dzīvo nepareizajā vietā, gan strādā, gan visi citi tavi ceļamēŗķi ir kaut kādi pagalam lūzeriski.
 
 
06 Janvāris 2017 @ 00:20
 
Kas ir fondu fonds?
Fondu fonds ir investīciju fonds, kas savus aktīvus izvieto dažādos fondos visā pasaulē, pieņemot, ka vietējie fondu pārvaldnieki vietējo situāciju pārzina vislabāk un līdz ar to spēj izvēlēties visperspektīvākās akcijas un obligācijas.
Kas ir fondu fondu fonds?
Fondu fondu fonds ir investīciju fonds, kas savus aktīvus izvieto dažādos fondu fondos visā pasaulē, pieņemot, ka to pārvaldnieki spēj izvēlēties perspektīvākos fondus.
Kas ir fondu fondu fondu fonds?

Temperatūra istabā nokritusi līdz 18 grādiem, un es nežēlīgi salstu. Nevarētu teikt, ka labākos laikos ir diži siltāks, taču 19-19,5 jau liek justies komfortabli. Bet, kad istaba iesilst virs 20, jau sāku domāt vai nav par karstu, varbūt kaut ko novilkt. Piemēram, ausaini.
 
 
02 Janvāris 2017 @ 22:23
 
Pa starpu starp oficiālajām svētku dienām ciemos iebrauca kāds radagabals. Pirmie vārdi uzreiz pēc apsveicināšanās bija "Nu, fedr, tu jau laikam mums vienīgais, kas priecājas par Trampa ievēlēšanu", uz ko atbildēju tikai ar skatienu, kas retoriski vaicāja "какого хэ?". Ar to pietika, lai sagatavotais topiks tiktu ielocīts atpakaļ vācelītē un aiznests mājās neatskaņots.
 
 
01 Janvāris 2017 @ 00:28
 
Bet vai tu atnāksi, kad man vairs nebūs 2016,
Bet vai tu mīlēsi, kad man vairs nebūs 2016
 
 
30 Decembris 2016 @ 13:59
 
Iguana vs Snakes - Planet Earth II
 
 
29 Decembris 2016 @ 11:45
 
Rīgas laiks izdomāja izsūtīt sezonālo spamu, tādā vīzē es uzzināju, ka šogad man bijis žurnāla digitālās versijas abonents. Un huļīš es to pirku narvesenā?
Lūk, iemesls, kāpēc nepērku loterijas biļetes - tāpat nākamajā dienā jau būtu aizmirsis.
 
 
29 Decembris 2016 @ 09:03
 
Pēc minutēm 50, kas jau bija pavadītas ceļā, lielākoties snaužot, nodomāju, ka Tonija Skota Portrait Of Anne Frank ir sasodīti garš skaņdarbs. Bet tad iedomājos apskatīties atskaņotājā, cik vēl atlicis. Izrādījās, ka visu rītu 3 minūtes un 46 sekundes atkārtotas atkal un atkal.
 
 
24 Decembris 2016 @ 12:13
 
„Mērķu Meistarklase” sniedz zināšanas, prasmes, kas ļauj mūsu kursantiem dzīvot dzīvi, kādu viņi patiesi vēlas... un nevilšus sāku apcerēt, kāda ir dzīve, kuru vēlas dzīvot viņi paši - noblēdīt mazliet naudas no lūzeriem, kurus izmisums ir novedis tik tālu, lai ķertos pie acīmredzami šaubīgiem salmiņiem?
 
 
21 Decembris 2016 @ 07:39
 
No rītiem autobusā parasti redzu kādu vīru. Jau atstarojošā veste dara viņu ievērības cienīgu, jo viņš ir vienīgais, izņemot ceļu policistus un naksnīgus riteņbraucējus, kurš te tādu valkā. Allaž aizņemtās divas vietas gan viņu nekādi nedara unikāla, jo tā ir svēta lieta katram babulim ar svarīgu sejas izteiksmi un katram pamatskolas puišelim, kuru sejās rakstīts palle viens pats pasaulē.Kas vēl viņu dara pamanāmu, ir rakstīšana. Katru rītu viņš pamanās aprakstīt pāris A4 kapas milzīgiem burtiem un plašā rokrakstā. Sākumā, ak, mana aizspriedumainā daba - vainīgs, atzīstos, mudināja nodomāt, ka raksta sūdzības, bet tad reiz, ziņkārības dīdīts, ielūkojos rakstītajā pār plecu, un tur ieraudzīju Ah, kakaja ženščina! Kakaja ženščina! Mņe b takuju! (tā, kur pazudusi kirilica telefonā?) vai kaut ko tamlīdzīgu, un uzreiz sapratu, ka tas ir viens no cibas dzejniekiem. Sazvērnieciski piemiedzu ar aci un turpmāk vairs neļāvu sev justies izbrīnītam.
 
 
19 Decembris 2016 @ 08:21
 
Likteņa ironija - dienā, kad uzveikti Ze Simptomi un pienācis laiks iet noslēgt slimības lapu, sāk sāpēt kakls un uzlec temperatūra.
 
 
14 Decembris 2016 @ 10:26
 
Manā redzeslokā nonāca kāda censoņas, pēc paša vārdiem bijušā žurnālista, tagad interneta mārketinga speciālista, emuāra ieraksts, kurā viņš rūpīgi atmasko kārtējo "ziņu" portālu. Portālu nosaukumu neminēšu, jo manī mīt stipra pārliecība, ka visādu organizētu un savvaļas mēslaiņu atpazīstamību vienādā mērā vairo kā piekritēju "patikšana" un "dalīšanās", tā pretējās nometnes dalīšanās ar linkiem, lai ieņirgtu. Grozi kā gribi, bet par 99% visādas drazas, par kuru man nākas uzzināt, es uzzinu no cibas intelektuāļiem (kad ieraksts jau bija nopublicēts, nospriedu, ka pēdiņas nav vietā, jo tās radītu iespaidu, ka runa ir par ciema plānprātiņiem un narikiem, nevis sociāli adaptētiem personāžiem), kuri nez kādēļ nevar izdomāt citu veidu kā nosist laiku, kā sekot visādiem frīkiem, konspektēt viņu sacīto un pēc tam ar to pavairojot ēterā.
Bet, atgriežoties pie sākumā minētā emuāra ieraksta, principā nekas pārāk aizraujošs, ja vien ne raksta noslēgumā solījums izcīnīt cīņu. Ja piektajā gadā zemnieki gāja dedzināt muižas ar dakšām rokās, ar ko cīņā varētu doties interneta mārketinga speciālists? Šis ir konkursa jautājums. Tā kā nekādas balvas, kas tiktu izlozēta starp pareizi atbildējušajiem, nav paredzētas, loterijas atļaujas numurs, es pieņemu, nebija nepieciešams. Un pareizā atbilde ir - ar spamu. Visi, kuri atbildējuši pareizi, var uzsist sev uz pleca! Un šī spama organizēšanai tika lūgts ziedot iespēju robežās uz bankas kontu. Kā jau vecam ciniķim, man prātā nāca arī citas domas, kā šie līdzekļi pēc tam varētu tikt notērēti, taču īstenībā nav nekāda reāla pamata to pārmest emuāra saimniekam un pārskaitījuma lūdzējam, vismaz kamēr nav pierādījies pretējais, mums būtu jādomā, ka viņa sirdsapziņa ir kristāltīra un nodomi ir viscienījamākie - pārpludināt internetu ar apmaksātu spamu.
 
 
11 Decembris 2016 @ 10:53
 
Sēžu, skatos hokeju, lieki piebilst, ka nevienu neaiztieku, komentētāji žūžo savā nodabā, acu priekšā kustas bilde. Komentētāji stāsta, hokejisti bizo un dara savas lietiņas. Kādā brīdī komentētājs saka: "Dārziņš cīnās ar pretinieku aizsargu", bet acu priekšā Dārziņš nogāzts uz ledus, cenšas noturēt pretinieka rokas, lai tas nesāk viņu žņaugt. Tad gan es attopos un sev saku: "Paklau, nu jau gan mosties un taisi acis vaļā!"
 
 
05 Decembris 2016 @ 21:01
 
Literal Bohemian Rhapsody
 
 
03 Decembris 2016 @ 11:52
 
Fantastic breasts and where to find them
 
 
01 Decembris 2016 @ 22:51
 


Visu vakaru brīžam ķiķinu, brīžam smeju vēderu turēdams:
Postmodern Juckebox
 
 
30 Novembris 2016 @ 18:57
 
Šīs sezonas hipsteru ņemšanās uzņēmējdarbības hits ir plānotāja izgatavošana. Un nevis šādu tādu, bet katra lappuse kaut kā savādāk safotošopēta, un pa vidu vēl visādu uģu kuģu citāti angļu valodā. Tātad produkts ar augstu eksporta potenciālu.
 
 
28 Novembris 2016 @ 11:48
 
Atrakstīja grammarnazis: "Latviešu valoda nevar lītot šos saīsinājumus 01.01. Ir jālieto 1.janvāris Jaungada diena"