04 Marts 2015 @ 08:41
 
Šorīt, izskrējis uz ielas, uzreiz pamanīju pārmaiņas un to, ka vakardienas pasaules gals ir beidzies un prom, un tūlīt pat norāvu mici, lai ļautu ausīm brīvi plīvot dzestrajā rīta brīzē.
 
 
02 Marts 2015 @ 12:08
 
Sapulcē uzzinājām, ka "fotostūrīša" iekārtošanai tiek atvēlēti 200 000 eiro.
 
 
01 Marts 2015 @ 19:58
 
Kādā krāsā ir kleita? )
 
 
27 Februāris 2015 @ 15:33
 
Izrādās, ka teksts, kurā figurē vārdi idish yuvish itin nemaz nav tajā valodā, kura varētu ienākt prātā pirmajā acumirklī.
 
 
27 Februāris 2015 @ 14:50
 
Vai esat dzirdējuši par Freedom of Panorama?
http://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_of_panorama
Sanāk, ka persona, kura peld pa virsu... nē, ne tas, ko jūs padomājāt! Tas ir krējums! Tātad sabiedrības krējumpersona, kura ar savu jauniegādāto rotaļbiedru apmeklējusi, piemēram, Nicu, un pēc tam par to palielījusies Privātajā dzīvē, dāsnu sirdi iešķiebjot publicēšanai arī it kā pavisam nevainīgus top- vai bottomless foto no personīgā arhīva, kas uzņemti tā, ka ietver arī apkārtējo ainavu, nu, tur ēkas vai, nedod Dievs, pieminekli Bridžitai Bardo, pārkāpj Francijas likumus. Kas zin, varbūt tas beidzas ar sabiedriskajiem darbiem, kad tā nākamreiz šķērsos Francijas robežu, varbūt franči deleģē funkciju mūsu tiesu izpildītājiem, bet varbūt vainīgo nolaupa franču specdienesti, un iesloga Ifas pilī. Kas zin, kas zin!
 
 
26 Februāris 2015 @ 18:57
 
Atradu vienu interneta resursu, kur palasīt par aktualitātēm krievu valodā.
Http://ej.ru/
Man šķiet, mēs arī būtu pelnījuši kaut ko tamlīdzīgu.
 
 
26 Februāris 2015 @ 07:39
 
Pamanīju portālos, ka pa to laiku, kamēr tauta vingrinās partizānu cīņas metodēs, vīri un sievas ar portfelīšiem un barsetkām, kuras citkārt dēvē par pideraskām, bez liela entuziasma esot apsprieduši iespēju iejūgt Rīgas Satiksmi Sabiedrisko pakalpojumu regulatora, vai kā to kantori pareizi jādēvē, iemauktos. Parunājuši, parēķinājuši un nosprieduši, a ja nu kļūst vēl sliktāk, lasi dārgāk.
Un te man radās laba doma, ka Regulatora vietā, viņiem krāgā jāuzlaiž monopolu apkarotājs, ja mums tāds ir, un jāpanāk uzņēmuma sadalīšana atpakaļ autobusu parkos, TTP un autostāvvietās, un vēl jāpalaiž pa vidu kreisie mikroautobusi.
Acīmredzamie zaudējumi pasažieriem būtu tipa "saskaņots" transporta kursēšanas grafiks (ha-ha!), LCD monitori ar informāciju, kur zvanīt, ja kāds jums čurā zābakā un aicinājumiem apgūt sabiedrībā augsti godāto biļešu kontroliera profesiju, un samazinātus finanšu ieguldījumus ritošajā sastāvā demo maršrutā opera - Jugla, jo uz Tapešu ielu, kā visi labi zinām, kursē un visdrīzāk kursēs mūžīgi mūžos tie paši kantainie zārki.
Savukārt tiem, kam Krievzemē Rīgā dzīvot labi, varētu rasties zināmas neērtības, jo uzņēmumi ar ievērojumi mazāku kapitālu, aktīviem, pasīviem vai ko nu tur parasti uzskaita, saviem ķeizariņiem varēs maksāt stipri mazākus pabalstus. Tāpat investīcijas nanotehnoloģiskajā ūdenī vairs nevarēs veikt līdzšinējā apjomā.
Nenoliegšu, visai destruktīvs plāns. Viens no tiem, kuri, ja man kļūst sliktāk, lai arī citiem avenes piedirstas. Toties varēsim apskatīties, cik kas no tiesas maksā. Ja līdz tam nonāks, jo vispirms tas varētu kalpot kā granāta, ko paņemt līdz uz sarunām.
 
 
23 Februāris 2015 @ 18:55
 
Runājot par piedāvājumiem, no kuriem nevar atteikties, hipergastronomā 30% atlaide Valentīndienas rotājumiem. Pat ja šobrīd esi vientuļš, lieliska iespēja pa lēto sagatavoties visļaunākajam. Te es uzreiz atcerējos, kā Gerkena veikalā savulaik varēja nopirkt pionieru pilotkas 2 gab. par 1 santīmu.
 
 
21 Februāris 2015 @ 17:08
 
Mani tie pannu pretpiedeguma pārklājumi dzen izmisumā. Jo lepnāks hai-tehs, jo īsāks mūžs. Vairs nekādas kotletes, jāsāk lūkot pēc iesma un ugunskura vietas, kur uzcept mamutu.
 
 
21 Februāris 2015 @ 13:14
 
ello.co sakarā - personīgā vizuālās uztveres defekta dēļ, man ir zināmas problēmas uztvert attēlu, kurš neietilpst ekrānā. OK, var skrollēt uz augšu un uz leju, taču tas lielākoties palīdz apskatīt fragmentus, nevis visu ainu kopumā. Izrādās, ka pamainot pārlūkprogrammas loga proporcijas uz kaut ko, kas atgādina vertikāli orientētu telefona ekrānu, viss atrisinās.
 
 
19 Februāris 2015 @ 18:09
 
Iesaku līdz 22. martam ieplānot Fotomuzeja apmeklējumu.

http://fotomuzejs.lv/izstades/sobrid/352-alternativa
 
 
16 Februāris 2015 @ 07:49
 
Vēl piektdien no rīta, gaidot autobusu, debesis bija tumšākas par visu pārējo, bet nu viss ir pilnīgi pretēji.
Pamanīju pieticīgāka krāsojuma mikroautobusu ar tiem pašiem galapunktu nosaukumiem un 0,70 logā. Laikam pasažieru pārvadājumu tirgus sāk pašnoregulēties.
Kamēr rakstīju, autobusā iekāpa janeklis, kuru biju manījis telefonā lasām kaut ko cibveidīgu. Varbūt livejournal, bet varbūt šo pašu klabi. Visumā nepatīkams tips. Iespraucās tur, kur principā varēja nebāzties, uzkāpa uz kājas. Tas viss liek domāt, ka tomēr klab.lv. Tā kā esmu pārāk labi audzināts, tad ciešu klusēdams. Tikai uzstājīgi saglabāju elkoņa pozīciju, lai duras pakausī, liekot viņam galvu turēt saškiebtu uz vienu plecu.
 
 
14 Februāris 2015 @ 12:20
 
Pārņem nedaudz savādas sajūtas, kad feisbuks atsūta atgādinājumu par to, ka šodiem dzimšanas diena kādam, kurš jau kādus gadus ir prom, un mudinājumu palīdzēt nosvinēt.
 
 
11 Februāris 2015 @ 11:28
 
Senāk, kad ļaudis nolēma nodarboties ar uzņēmējdarbību, cepa belašus, pina grozus, pa lēto pirka un pa dārgo pārdeva, vai, ja galīgi neko neprata darīt, dibināja reklāmas aģentūras, sabiedrisko attiecību uzņēmumus un konsultāciju firmas, bet tagad taisa startapus. Vai jūs kāds tos startapus arī pērkat? Ko ar tiem vispār dara? Varbūt man arī mājās vajag? Vai divus - noliktu uz pianīna katrā pusē, lai smuki izskatās.
 
 
10 Februāris 2015 @ 17:21
 
 
 
07 Februāris 2015 @ 23:19
 
Šobrīd debesīs taisni tur, kur parasti paceļas un nolaižas lidmašīnas, spīd tas, kas vakar bija pilnmēness. Raugos, kā vējš dzen retos mākoņus, un prātoju, vai mākoņi ir gana labs vairogs, un vai vakar negaudoja vilki.
 
 
07 Februāris 2015 @ 14:00
 
Mazā sestdienas svētlaime. Ingredienti: ķīniešu alumīnija kafijas kanniņa, kurai papīros nez kādēļ pieminēta Itālija; pēc cenas spriežot, viduvējas kafijas pupiņas; Straumes kafijasdzirnaviņas (Made in USSR).
 
 
06 Februāris 2015 @ 18:48
 
Biju palaidis garām, ka šodien ir piektdiena, un veikalā pie kases ar saviem makaroniem, avokado un zobupastu sajutos pagalam no citas planētas, varbūt pat galaktikas. Viss tas etanols un alus... ak vai!
 
 
06 Februāris 2015 @ 16:34
 
Redz kā, senāk studentiem sava māksla bija jādrukā un jāčakarējas līmējot planšetes, tad tagad principā var uzdrukāt uzreiz uz putukartona.
 
 
05 Februāris 2015 @ 23:08
 
Aizraujoša futbola translācija.