05 Decembris 2016 @ 21:01
 
Literal Bohemian Rhapsody
 
 
03 Decembris 2016 @ 11:52
 
Fantastic breasts and where to find them
 
 
01 Decembris 2016 @ 22:51
 


Visu vakaru brīžam ķiķinu, brīžam smeju vēderu turēdams:
Postmodern Juckebox
 
 
30 Novembris 2016 @ 18:57
 
Šīs sezonas hipsteru ņemšanās uzņēmējdarbības hits ir plānotāja izgatavošana. Un nevis šādu tādu, bet katra lappuse kaut kā savādāk safotošopēta, un pa vidu vēl visādu uģu kuģu citāti angļu valodā. Tātad produkts ar augstu eksporta potenciālu.
 
 
28 Novembris 2016 @ 11:48
 
Atrakstīja grammarnazis: "Latviešu valoda nevar lītot šos saīsinājumus 01.01. Ir jālieto 1.janvāris Jaungada diena"
 
 
26 Novembris 2016 @ 15:30
 
Reizi gadā, kad aizeju uz Arēnu, Dinamo uzvar savus pretiniekus. Tā ka trauciet pie saviem bukmeikeriem un lieciet omes zelta kronīšus uz uzvaru!
 
 
23 Novembris 2016 @ 19:41
 
Eju mierīgi pa Linarda Laicēna ielu, nevienu neaiztieku. Pretīm nāk viņa - visa tāda blonda, tikai skropstas melnas. Un, kad pienāk tuvāk, sāk smaidīt. Man uzreiz ap sirdi kļūst siltāk, garā darbdiena ar joni no pleciem nost, un kur ir mana lidmašīna! Pēc pārdesmit soļiem tomēr kļūstu domīgs. Ko viņa man pēkšņi tā smaidīs? Paslepšus pārbaudu bikšupriekšu, aplūkoju atspulgu skatlogā, vai deguns nav balts. It kā viss būtu kārtībā. Ej nu sazin, kas tām āgenskalnietēm prātā.
 
 
21 Novembris 2016 @ 07:49
 
Neliegšos, kad manu kaut kur pieminētu valsts pirmo šahisti, arī man sirds pildas ar lepnumu un pirksti savelkas pigā, ko parādīt ziemeļu kaimiņam. Un, kad no rīta taimlainā pamanīju atsauci uz rakstu ārvalstu medijā, roka jau stiepās spiest Like un Share (un laimē iTosteri), bet tad pārlūkam telefonā kaut kas atgadījās, un tas sadomāja pārlādēt lapu, un noskatītā rakstu gabala vietā, ekrānu atkal aizpildīja žēlabas par mikrouzņēmuma nodokļa izmaiņām un kompensācijām deputātiem. Tad nevilšus aizdomājos, ka tas taču viss cieši saistīts ar budžetu. Nez vai mūsu Ilvess brunčos kādreiz arī pikti piecērt papēdīti, sak, mārrutku jums, vecie āži, vai arī, mācījusies no Šlesera jaunības kļūdām, uzreiz iekļāvusies sistēmā, vēl pirms dabūjusi knipi pa degunu, un paklausīgi paraksta visu, ko noliek priekšā. Vai varbūt, lai arī neviens to nesaprot, tas ir labākais, no scenārijiem, sak lavīna veļas lejup, dāmas un kungi, izbaudiet nobraucienu mūsu daiļo karsējmeiteņu sabiedrībā!
 
 
20 Novembris 2016 @ 00:07
 
Beidzot noformulēju viedokli pēc vakar... tfu... t.i. jau aizvakar noskatītās Pelnu sanatorijas. Filmas veidotājiem ir lielisks potenciāls taisīt animētos gifus - bildētes ar pretenziju, kurās brīžam kaut kas kustās.
 
 
18 Novembris 2016 @ 15:37
 
Pa to laiku Amozone palaidusi vados Grand Tour. Labā ziņa ir tā, ka principā nekas nav mainījies. Tik vien, ka BBC operatorus un montāžas režisorus nomainījuši kolēģi no Holivudas. Man šķiet, ka BBC būtu darījuši gudri, atlaižot to producentu...
 
 
17 Novembris 2016 @ 23:54
 
Kā garāmskrienot novēroju, ar lielu pompu, cilvēku pūli un dūdu skaņām šodien Lācplēša ielā tika atklāts sadzīves elektronikas sekondhands. Pirmoreiz redzēju, ka humpalbode izraisa tādu ažiotāžu.
 
 
14 Novembris 2016 @ 19:14
 
Nedēļu taisam vizītkartes seilzs menedžerim Tomiņam. Beidzot, padsmitajā iterācijā, viss ir tā kā vajag, vēl tikai garumzīme jānoņem uzvārdā... un tagad vēl vajadzētu vizītkarti projektu vadītājai Lindačkai. Ok! Ja vajag, vajag. Dizains saskaņots, kas tur ko nenomainīt vārdu un numuru. Paiet brīvdienas... super! Šitās divas ir OK, vēl vajadzētu vizītkarti Robčikam. Bļ... Zaj... varbūt uzreiz apskatieties, kas jums vēl tur strādā!
 
 
12 Novembris 2016 @ 13:32
 
Diskovers Vīklijs:

Diskovers Vīklijs

Taču, pēc tam, kad esi pamodies, interesantāks šķiet šis:

Voodoo Chile
 
 
09 Novembris 2016 @ 19:00
 
Bet toties pirmā lēdija!!!
 
 
06 Novembris 2016 @ 17:26
 
Таинственная страсть - bet man patika. Ar zināmu azartu ķēros minēt, kurš ir kurš, un mēģināt sazīmēt kādreiz bērnībā, kad vēl īsti nezināju valodu, vienā no trim pieejamajiem TV kanāliem redzētos onkas. Vienīgi galvenajam varonim varēja izvēlēties citu aktieri - šis ir pārlieku līdzīgs Peregudovam, tāpēc visu laiku nevilšus gaidi kādu nacionālās drošības aģenta prikolu.
 
 
05 Novembris 2016 @ 18:57
 
Beidzot, pēc 4arpus mēnešiem, ir atsūtīti labojumi grāmatai. Ar ko tādu 20+ gadu laikā saskaŗos pirmoreiz - teksts ir salabots pa tiešo pdf failā. Kad ieraudzīju, sagribējās raudāt un sist pieri pret galdu. Pēc tam kāda lāga dvēsele ir bijusi tik čakla, lai ar Acrobat "marķieri" iezīmēt, kur "man ir gadījies iemaketēt atšķirīgus fontus". Tā vismaz redzu daļu no vietām, kur kāds ir pielicis savu roku. Dažas izlabotās vietas pamanu nejauši, labojot atzīmētās, par citām liek nojaust atšķirīgais rindu skaits, neizlīdzinātās slejas utml.
Pilnai ainai jāpiezīmē, ka tas nav romāns, bet kaut kādas buļļu kakas, pārtulkotas no viņu ierēdņu bla-bla-bla uz mūsu ierēdņu bla-bla-bla, kas nozīmē, ka laboti ir nevis komati vai vārdu pareizrakstība, bet pārrakstīti veseli teikumi un rindkopas. :(
 
 
05 Novembris 2016 @ 13:16
 
Lasu ziņās, ka vakar Rīgā viesojusies augsta ķīniešu amatparsona, kas izskaidro zaļās vestēs tērptu policistu kordonu ap Brīvības pieminekli, vīrus civilā, kuriem uz pieres ietetovēts esmu kagabešņiks, un skudru pūzni ar sarkanās vestēs tērptu ķīniešu, nezinu, varbūt tie bija skolēni, varbūt viņu drošībnieki, kurš gan tos spēj atšķirt! Toties tas itin nemaz neizskaidro, kā es šķērsoju teritoriju neviena neapturēts. Vienīgais, kurš izrādīja kādu izbrīnu vismaz ar skatienu, bija policists pie barjeras celiņa galā, kur es pametu teritoriju. Palaidušies tie drošības dienesti, palaidušies. Godmaņa laikā nekas tāds nebūtu iespējams, nošautu uz vietas bez tiesas un izmeklēšanas, un tad paziņotu,;ka tas ir normāls demokrātisks process. Toreiz vēl, atminos, sastādīja sarakstus, lai uz darbu varētu atnākt.
 
 
04 Novembris 2016 @ 08:23
 
Autobuss 15 minūtēs ir pavirzījies 10 metrus. Žēl, ka cilvēkiem ir dotas tikai finansu iespējas, bet ne spēja apzināt nepieciešamību un savas prasmes.

upd. No mājām līdz operai 2 stundas.
 
 
02 Novembris 2016 @ 17:01
 
Pirms kāda laika cibā ai ik pārdienas tika piesaukta kāda cibiņa ([info]perkons?) īpaši apdāvināta kolēģe, kura, kā izrādījās, ir labi pazīstama arī citur Rīgā un citiem cibiņiem. Man ir jautājums, kāds viņai bija vārds? Vai nesākās ar S un nebeidzās ar A?
 
 
01 Novembris 2016 @ 23:50
 


Vai nevēlaties parunāt par vistām?