28 Augusts 2015 @ 20:09
 
Un 8. sērijas noslēgumā Aleksa sadūšojās mums nodziedāt

https://www.youtube.com/watch?v=nIJZ1lykAJI
 
 
28 Augusts 2015 @ 09:07
 
Kā cits, varbūt, vāc visādas grabažas, man gadu gadiem, un varbūt pat desmitiem, vācas grāmatzīmes pārlūkprogrammā un, kopš tādas parādījušās, visādās aplikācijās "pieglabā vēlākai izlasīšanai". Nemaz nerunāsim par jaunumu saņemšanu e-pastā. Nezinu, kāpēc piesakos to saņemšanai. Varbūt tobrīd tā vai cita vietne likusies pagalam interesanta, varbūt kādreiz nepamanu, ka reģistrējoties jānoņem ķeksis, taču īsti neatminos, ka jel jad tos lasītu. Tiklīdz pamanu, ka sūtījums nav no dzīva cilvēka, tā izdzēšu, laiku pa laikam mēģinu atteiktues no jaunumu saņemšanas, citreiz sūtītāju ieceļu spameru kārtā. Bet, atgriežoties piegrāmatzīmēm, tas nudien ir... nezinu pat ko domāt par savu prāta stāvokli brīdī, kad vienu vai otru vietni esmu pieglabājis vēlākai aplūkošanai.
 
 
27 Augusts 2015 @ 14:45
 
Visai neparasti, aplūkojot vieglatlētu čempionāta medaļnieku listi, tabulas augšgalā neredzēt ne amerikāņus, ne krievus, ne arī, ņemot vērā, ka sacensības norisinās Pekinā, ķīniešu.
 
 
25 Augusts 2015 @ 12:56
 
Man bieži jautā, ko es domāju vienas vai otras sabiedriski politiskās aktualitātes sakarā. Uz brīdi kļūstu ieinteresēts un atjautāju, vai esmu pēdējā instance, un notiks tā, kā teikšu.
 
 
24 Augusts 2015 @ 22:13
 
I know, with fish you have white wine...
...with gypsies, champagne. Right?
 
 
24 Augusts 2015 @ 00:30
 


Billy Cobham - Heather
 
 
22 Augusts 2015 @ 14:53
 
Aizairēju līdz jūrai un atpakaļ. Te varētu palikt dzīvot līdz beidzas vasara, un tad nomirt, lai nav jāmokās.
 
 
20 Augusts 2015 @ 19:55
 
No nenovērtējamo interneta padomu vācelītes:
"Ja atmetīsiet smēķēšanu
1) pēc 20 minūtēm normalizēsies asinsspiediens..."

Ko gan es jēdzu no pīpēšanas un asinsspiediena, bet... kā tas asinsspiediens zin, ka tagad ir atmests nevis pauze starp diviem papirosiem?
 
 
20 Augusts 2015 @ 08:38
 
Ja kaut kas mani besī Windows 10, tad tie ir atjauninājumi. Iepriekšējām versijām bija iespēja norādīt, ka lejuplādēsi atjauninājumus manuāli, un, pirms to darīt, apskatīties, ko tev piedāvā atjaunināt, un izvēlēties, ko no tā visa tev patiešām vajag. Nevarētu teikt, ka jaunajā versijā operētājsistēmas lietotājs pavisam atstāts bez izvēles, tagad viņš var izvēlēties, vai pēc atjauninājumu instatalēšanas sistēma restartēs datoru uzreiz, vai ļaus saimniekam izvēlēties brīdi, kad to darīt. Skaidrs, ka izvēlamies pēdējo variantu, jo, kurš te ir boss?! Un, kā gadu desmitiem ierasts, atliekam to tik ilgi, līdz uznāk miegs un jāiet gulēt. A ko tad blenzīs ekrānā kā viņš te apdeitojas! Vakarā mazliet ilgāk izslēgsies, kamēr sainstalēs, no rīta mazliet ilgāk ieslēgsies, kamēr sakonfigurēs atjauninājumus... Tā tas vienmēr bijis. Aizmirsti! Tagad šitā, ieslēgt un izslēgt, vairs neskaitās. Nekas nav atjaunots, un dators aizvien vēl brēc, ka nepieciešams pārstartēt datoru, lai uzinstalētu atjauninājumus. Kaitinoši, bet ko darīt. Laika daudz, restartējamies... Pēc sistēmas ielādes šis atkal ziņo, ka dzemdēti vēl kādi atjauninājumi un vajadzētu restartēt sistēmu. Bļin! Ko tu tikko te darīji?
Paraudzīsimies realitātei acīs un atzīsim, ka Mac OS stabilitāte lielā mērā balstās arī uz to, ka tā paša izstrādātāja rokās ir kontrole pār arhitektūru un komponentēm, un ar visu to, ir piedzīvoti visādi nepatīkami brīži, tomēr mijiedarbība ar lietotāju notiek kaut kā mazāk kaitinoši, un ir sajūta, ko pavadi pie datora ir veltīts darbam vai nedarbam, nevis sistēmas apkopei, vai ne tā?!
 
 
19 Augusts 2015 @ 10:37
 
Es ļoti atvainojos, bet aizvakar atjaunoju-pagarināju autovadītāja tiesības, un kaut kā gluži nevilšus sāku vērot satiksmi, sak, kādas tad ir jaunās desmitgades tendences. Šajā sakarā man radās jautājums, vai visi tie BMW un reindžroveri pilnīgi oficiāli bliež pa tramvaja sliedēm pie VEFa, vai arī "tā nedrīkst, bet var"?
 
 
18 Augusts 2015 @ 21:21
 
Top recomedations for you: Turkish Women at the Bath

Hmmmmm... Nu, ja tu tā saki...
 
 
17 Augusts 2015 @ 16:33
 
es_shobrid_lasu )
 
 
17 Augusts 2015 @ 12:27
 
Ja nu kaut kas man uzdzen depresiju un mudina darīt sev galu, tad, ja neņemam vērā Dinamo Rīga regulārās sezonas spēles, tie ir ancuku veikalu apmeklējumi. Pēkšņi tev tiek iebāzts sejā, ka vai nu tu neesi gluži pēc plastmasas manekenu proporcijām uzēdis, vai par to naudu taču var nopirkt govi, vai neesi pietiekami gejisks, lai ko tādu vilktu mugurā. Bet visbiežāk visus trīs uzreiz.
Dzīve ir sūds, dzīvot nav vērts!
 
 
15 Augusts 2015 @ 23:31
 
Tīri simpātiska multene.

 
 
14 Augusts 2015 @ 23:20
 
Kam mums bigbends, ja ir basene

https://youtu.be/IjS9Y-T589g
 
 
14 Augusts 2015 @ 18:51
 
Pēdējā darbadiena beigusies!
 
 
13 Augusts 2015 @ 07:58
 
Nē, nu bāc! Āgenskalnā uz satelītšķīvja sēž ziloņvanags, vai arī maziņš Hāsta ērglis, pa gabalu nepaguvu saskatīt. Tā ka nebrīnieties, ja jums aiznes bērnu vai dobermani, vai pašu!
 
 
09 Augusts 2015 @ 08:11
 
Vakar, klausoties un skatoties Pērkonu, nevilšus atcerējos, ka pirmoreiz viņus dzīvajā klausījos kādā 1983. un, ka lielākoties dziesmas tās pašas un paši tādi paši. Ja nu vienīgi Ieva apaļāka un Bartaševicam citi vipendroni, jā, un bundzinieks cits - laikam jau īsti tādi paši tomēr nav.
 
 
08 Augusts 2015 @ 09:45
 
Svētku vietas ierīkotāji jau pusastoņos iemēģināja skaļruņus ar enerģisku dziesmu. Piecēlos aizvērt logu, un atkal atlaidies gultā sapratu, ka esmu pamodies. Paldies! Būs garāka diena, nodomāju bez mazākās ironijas. Mēģināšu nodzīvot dienu netērējoties. Ja nu vienīgi par elektrību - jāizcepj maizi, jāuzlādē telefons, nu ja, un kafija.
Vai finansiālas grūtības jūs motivē rosīties vairāk? Mani vairs ne. Drīzāk paralizē. Visi tie pusgadu nemaksātāji... nāk nākošais, bet tu jau pēc pirmajām frāzēm redzi, ka būs kā parasti.
Viss. Maize cepjas, jāiet meklēt kādu vēsāku istabu, jo pie plīts varbūt var ziemā sēdēt, bet ne jau šodien.
 
 
07 Augusts 2015 @ 07:39
 
Jē! Sestdiena! Pusmiegā nodomāju, iekāpis autobusā un ievilcis plaušās kāda pilsoņa vakarnakt dzertā alkohola dvingu. Pēcāk, tā kā jau mosties sācis, un apsvērdams, ja reiz sestdiena, kur tad es dodos, pamazām attapos, ka, sasodīts, ir tikai piektdiena.