02 Septembris 2014 @ 03:33
 
Labs darbiņš, kas padarīts!
Bet ne par to ir stāsts. Manuprāt lieliska bija doma kaut tikai stundu bet pagulēt pirms ķerties klāt, jo nez vai otru nakti iztueētu. Lai gan izturēt gan jau izturētu, bet rīt darbā gan nolūztu kādā stūrī.
 
 
31 Augusts 2014 @ 15:58
 
Brauc vilcienā Gunārs Cilinskis un Sofija Lorēna...
 
 
31 Augusts 2014 @ 12:52
 
Darbdienās tas ir savādāk, taču brīvdienās brīžiem paliek nelabi no visu programmātisko "visiem cilvēkiem vajadzētu...", slimīgi mazohistisko "pizģec, tagad tik jūs redzēsiet, kas būs.." un vienkārši histēriķu "ak vai, ak vai...". Tad nekas labāks nenāk prātā, kā atbīdīt mēbeles, un iztīrīt stūrus, kas pārāk bieži slapju lupatu neredz, lai pēcāk bezspēkā apsēstos, un ar mieru sirdī pārlaistu skatu padarītajam.
Man šķiet, citos laikos es mierīgi varētu būt zemnieks, kurš ikdienā kaut ko ar, un kam aiz kūts komposta kaudzē norakti pāris karavīri visdažādākajos formastērpos, kas bija iemaldījušies pajautāt ceļu, un vairāki darba darīšanās ieklīduši aģitatori.
 
 
27 Augusts 2014 @ 23:18
 
Beelgara Estate Range Merlot 2009 - visnotaļ labi iztērēti pieci lati.
 
 
27 Augusts 2014 @ 09:53
 
Pagājušo sestdien piemeklēja savāds atgadījums. Precīzāk, laikam gan, būtu teikt "gadījās iekulties", jo neba nu gadījums mani vajāja. Tieši pretēji - pats devos tā ķetnās. Vienīgais, ko varu bilst savam attaisnojumam, ir tas, ka ne nieka pirms tam nenojautu.
Lūk, sadomāju, ka pienācis laiks apgriezt matus. Pēc algas varētu arī piekrāsot un ielokot galus, taču nolēmu negaidīt. Domāts - darīts! Apsegloju vellapēdu un devos pie meistara uz Slokas ielas darbnīcu. Drošs paliek drošs uz procedūras laiku pieslēdzu riteni pie zagsa žoga - tur apgrozās vairāk ļaužu, būs kas pieskata. Frizētavā nācās pagaidīt, jo viss kaut kā bija iekavējies. Vai arī kāds iekļuvis bez rindas. Tad pēc tam vēl iegāju blakus veikalā nopirkt datoram "svilpītes un zvaniņus". Kad beidzot nokļuvu atpakļ pie sava kumeļa, ieraudzīju, ka pa šo laiku tad... nē, nebija vis nozagts!Tieši pretēji! Nu tas, bez manas paša pretaizdzīšanas skavas, bija pieslēgts vēl ar pamatīgu piekaramo atslēgu, uz kuras sāna vīdēja iegravēti vārdi "Norberts un Žanna. Līdz nāve mūs šķirs", un otru - mazāka, bet toties spīdīgu, uz kuras bija kirilicā rakstīts "Koļa + Ņura = ļuboff".
Taču tas viss ir tikai ziediņi, lūk, jums odziņas, t.i. konkursa jautājumi... Tfu tu! T.i. aptaujas jautājumi!

Poll #20146
Open to: All, results viewable to: All

Vai Tev ir tādas lielas knaibles, ar kādām parasti Holivudas filmās galvenais varonis dodas aplaupīt stratēģisko izejvielu noliktavu? lielā

View Answers

Jā, ir!
2 (15.4%)

Bija, bet salūza :(
1 (7.7%)

Nē, nav!
10 (76.9%)

Papildus jautājums, ja uz pirmo atbildējāt ar "Jā, ir!" - vai aidosiet man tās šodien vai rīt?

View Answers

Jā, protams!
1 (33.3%)

Bet vai man par to būs kaut kas garšīgs?
1 (33.3%)

Nē!.. Bez komentāriem
1 (33.3%)

Aizdotu, taču tikai ne tev!
0 (0.0%)

 
 
27 Augusts 2014 @ 00:48
 
Starp citu, no daudzsēriju kino, absolūti lielisks ir Tirāns. Tikai neiedomājos apskatīties, cik tālu tikuši ar demonstrēšanu, un sāku skatīties pirms bija palaistas gaisā visas sērijas, tāpēc tagad nepacietībā jādīdās.

Uzmanību! Spoileris. )
 
 
25 Augusts 2014 @ 18:12
 
Runājot par daiļdārzniecību, no šogad redzētā visiespaidīgākā ir dekoratīvo smilgu dobe pie Sky&More.
 
 
23 Augusts 2014 @ 17:39
 
Sēž autobusā vīrs, visumā it kā normāls - plaukstas kā lāpstas, maisiņi pilni ar špaktelēm un visādiem pribambasiem, un lasa kaut kādu mācību līdzekli, kam katra nodaļa sākas ar ievadu un beidzas ar nobeigumu, un viena no daļām saucas "Jūtu maģija". Harijs Potters, dritvaimicīt, i nemaz neatpazinu uzreiz.
 
 
20 Augusts 2014 @ 23:05
 
Pēdējā laikā parādījusies kaut kāda pārspīlēta zaļās krāsas uztvere. Ja vakarā, griežot dilles, tās šķita apmlam spilti zaļas, ko varēja izskaidrot ar rietošās saules stariem, kas krita gandrīz līmeniski, un diļļu zariņus izgaismoja gandrīz no apakšas, tad spināti (man gribētos domāt, ka tie ir spināti, lai gan - kāda starpība) lielveikala puskrēslā zaigoja gluži mistiskā kārtā.
 
 
20 Augusts 2014 @ 21:17
 
Mazās aktīvās un pagalam inteliģentās daļiņas, kuras kāds palaidnis sabēris mazgāšanas līzeklī, izvilkušas no bikšu kabatām saņurcītos konfekšu papīriņus, iztaisnojušas tos, un glīti sarindojušas pie veļas mašīnas durvīm, lai mierīgi gaida, kad viss tur beigs grozīties un skaloties un tiks nolaistas asinis... tfu!.. t.i. ūdens, protams.
 
 
18 Augusts 2014 @ 11:54
 
Kā reiz pēc spēles, kurā ar rezultātu 1:0 sakāvām RAF sieviešu futbola komandu, teica Kreipāns, pats galvenais ir pareizi izvēlēties pretinieku. Lūk! Tāpēc, kad jūties pagalam niecība, labākais kā sev līdzēt, ir nekavējoties doties izkonspektēt Dimiteru, un iznīcinoši nokritizēt viņa vecuma plānprātu. Atkārtot pēc vajadzības.
 
 
09 Augusts 2014 @ 23:43
 
Slēdzot kanālus, iepazinos ar Chet Faker. Nez kādēļ atcerējos par Abibas, Panasonix un Samcung. Saskumu, un uzliku sev Chet Baker.

https://www.youtube.com/watch?v=ZovFPyzemms
 
 
08 Augusts 2014 @ 08:30
 
Pazudis kaķis. Pūkains. Divas acis, divas ausis, četras kājas un aste. Pēdējoreiz redzēts izlecam pa logu un pazūdam zem jasmīnu krūma. Nāc mājās! Atlīdzība garantēta.
 
 
07 Augusts 2014 @ 18:43
 
Tas velosipēdists, kurš tikko izšmauca starp Vanšu tilta pagarinājuma margām (pie Pārdaugavas fortnoksa vairs nav gājēju/velosipēdistu soslas) un trolejbusa sānu... man laikam būtu bail tur braukt.
 
 
07 Augusts 2014 @ 18:14
 
 
 
07 Augusts 2014 @ 09:24
 
Vai esat ievērojuši video reklāmas industrijas radošo virsotni - visa pasaule sastingst, kamēr aktīvās pro daļiņas veic savu darāmo grūti aizsniedzamās vietās vai... kamēr alus veic savu darbiņu reklāmas urīnpūšļa organismā... vai kamēr kaut kāds kalorīfers veic pirmo braucienu savā jaunajā auto (šito es izprotu vislabāk - džeks pārsēdies no sava 81. gada trīssimtā bembja normālā auto, bet visi taču viņu pazīst, tāpēc labāk pastāv un pagaida kamēr atbrīvojas ceļš)...
Lūk! Šodien bija sajūta, ka atrodos šādā klipā. Pa autobusa logu krustojumā paguvu saskatīt nez kādēļ stāvošu auto, strādnieku, kurš sastindzis turēja pie ēkas sienas špakteles lāpstiņu, bet pats tajā pat laikā muti iepletis vērās pretējā virzienā un sieviete, kura stāvēja pie gājēju pārejas. Kaut gan sievieti var arī neskaitīt, jo viņai bija sarkanā gaisma (luksoforā).
 
 
05 Augusts 2014 @ 20:10
 
Vasaras sezonā mani allaž mulsina aicinājumi kurpju veikalos apavus mērīt tikai ar zeķēm kājās. Nez kā mēra þos apavus, kuriem nevis kaut kas pēdai pāri, bet tā figņa starp īkšķi un rādītājpirkstu... hmmmmm... vai jūs kādreiz kaut ko rādāt ar kājas pirkstiem?
 
 
05 Augusts 2014 @ 08:18
 
Palasījis atsauksmes par Labu dabu, sapratu, ka tur bijusi ļoti slikta skaņa, un tāpēc visiem tur ļoti paticis. Cilvēki ir neizprotami radījumi!
 
 
04 Augusts 2014 @ 19:38
 
Autobusā jauniete lasa grāmatu, kurai uz vāka rakstīts "Sarkankrūtītis", un pašai viss dekoltē saulē nocepies sarkans kā tomāts. Skat, kāda sagadīšanās, nodomāju.
 
 
03 Augusts 2014 @ 10:56
 
Beidzot attapos pāršķirt sienas kalendāra lapu uz augustu, kas nāk ar milzu spilgti sārtām aveņogām. Nevilšus atcerējos, kā bērnībā, dodoties uz mežu, kurp bija jādodas gar dārziņiem, piestājām pie kāda žoga, caur kura retajiem dēļiem bija izkārušies aveņkrūma zari. Tikko paguvām noplūkt pāris ogas, virs galvām atskanēja balss: "Vai garšīgas avenītes?" Puišeļi, mums varēja būt kādi 5-7 gadi, pārbijušies metās kur kurais, bet es, īsti nesapratis, kāpēc būtu jābēg, ja esmu šajā žoga pusē un nevis ielīdis dārzā, paraustījis plecus un nopīkstējis, ka normālas, devos meklēt pārējos.