10 Februāris 2016 @ 08:45
 
Izkāp no komforta zonas, palaid mani apsēsties!
 
 
05 Februāris 2016 @ 13:46
 
Vairums cilvēku savā būtībā ir aplam kautrīgi, tāpēc esmu iejūtīgs un pretīmnākošs, un pamācu, negaidot, kad viņi saņemsies pajautāt, kas viņiem dažādās dzīves situācijās būtu darāms.
 
 
02 Februāris 2016 @ 18:16
 
Atnācu bēdīgs līdz pieturai, viss ir slikti, no gaisa nāk slapjš un beigās mēs visi mirsim, garām brauca auto, viens no tiem jo īpaši, tāpēc nošļāca mani no galvas līdz kājām, un tūlīt pat kļuvu par ēzelīti I-ā.
 
 
28 Janvāris 2016 @ 09:25
 
Kādos apstākļos nākas strādāt...

Čakru krāsas ir jau mūsdienās nogājis etaps. Šobrīd gudrie runā par pa visām citām štellēm.

Reizēm man gribas apskatīties uz tiem cilvēkiem un pamēģināt saprast, vai viņi to visu nopietni...
 
 
25 Janvāris 2016 @ 23:31
 
Vai firmas.lv ir atrodamas visas firmas?
 
 
23 Janvāris 2016 @ 11:33
 
Šonedēļ sociālajā tīklā facebook kāds tuvs grupas “The Hobos” līdera Rolanda Ūdra-Baloža draugs slēgtai lietotāju grupai ir publicējis satraucošu vēsti par mūziķa veselības problēmām, raksta ”Vakara Ziņas.” - Vai tu jau zini, kurš no tavas slēgtās uzticības personu grupas ir dzeltenās preses vai vēl kā cita informators?
 
 
22 Janvāris 2016 @ 12:12
 
Ziemassvētku amnestijas laikā, atbanoju visus savus feisbuka frendus (jā, arī tevi!), jo, galu galā, piedošanas laiks, un bez tam, godīgi sakot, vairs neatminējos par ko katrs bija kritis nežēlastībā. Dienām ejot pamazām sāku atcerēties, ko kurš bija nogrēkojies...
Piemēram, pilsonis, kurš visu dienu (darbadienu, protams, jo brīvo laiku viņš, jādomā, pavada saprātīgās nodarbēs) pārpublicē saites uz ziņām, ka Putins to un Putins šito. Hallo?! Es visnotaļ piekrītu, bet vai visu laiku jāuztur sevi un citus tonusā? Vai nevar ieviest sarakstiņu melnā piezīmju grāmatiņā, vienreiz par visām reizēm atzīmēt kā bezcerīgu gadījumu, un pievērsties kam citam?
Citi atkal par bēgļiem. Viss tas pats, kas minēts iepriekšējā rindkopā... Runājot dzejnieces vārdiem, zajebalo!
Un tad visi tie spied laik un šāre, un laimē princesi Čīkstīti par sievu un pusi Getliņus pūrā... Labi, saprotu pārdesmit eiro dāvanu karti ik pārnedēļu no alkohola lieltirgotājiem - tas viņiem kā spļāviens jūrā. Tāpat ekskluzīvu pārsimts eiro vērtu tamborētu putekļu lupatiņu no hipsteru startapa - tāpat neviens nepērk, un visādi uķi-puķi ir viņu būtība. Bet lapa, kurā nenotiek nekādas biznesa aktivitātes, pat netiek reklamēts balvu sponsors, tikai nepārtraukti izlozē televizorus, viedtālruņus, un visu citu, uz ko kādam varētu iemirdzēties acis... Vai kāds parēķina, kur tajā visā ir bizness? Vai tas vispār varētu būt rentabli, un, ja nav, tad kāpēc lai kāds tērētos, un vai vispār tērējas.
 
 
21 Janvāris 2016 @ 13:26
 
Nejauši manās rokās nonāca kādas mārketinga kampaņas darba materiāli. Izrādās, sākotnēji naudas burkai tikuši piedāvāti citi zvēri - lapsa un kaķis:Un tikai pēdējā brīdī kāds no bankas vadības to ieraudzījis, nez kādēļ briesmīgi sadusmojies, panācis, ka atlaiž aģentūras radošo direktoru, un lapsa pārtaisīta par vāveri, bet kaķis par ezi.
 
 
17 Janvāris 2016 @ 12:19
 
Gads, sācies ar mēri izklaides izdustrijas pārstāvju vidū, starp citu, pirmā esot bijusi Natālija Kola, kura pamanījusies aiziet līdz galam nenoskatījusies Likteņa ironiju... tātad... ko es gribēju teikt? Ā! Nelāgi sācies gads atnesis arī kādu labu ziņu - pārtrauktas Irānai uzliktās ekomiskās sankcijas. Sveicu visus rozīņu un pistāciju cienītājus!
 
 
14 Janvāris 2016 @ 21:27
 
Sasodīts, nopurpināju zem deguna, labu brīdi velti izmeklējies un tā arī neatradis sērkociņus. Citādi nebūs, pa svētkiem nokurināti, nospriedu un posos uz ciema bodi. Pie veikala cilvēku bariņš kaut ko satraukti apsprieda. Sākumā nepievērsu viņiem uzmanību, tikai, piedodiet, atvainojiet, spraucos garām uz veikala ieeju. Pēcāk, jau ar sērkokiem kabatā, uz brīdi piestāju, lai paklausītos, kas lēcies. Ziņa bija traģiska - pagājušo nakti kaimiņu pagastā vilks noplēsis jēru. Visumā ļaužu viedoklis bija vienots, ka vēsts ir baisa, taču tālāk domas dalījās.

Tātad, domas dalījās... )
 
 
13 Janvāris 2016 @ 19:10
 
Kādos apstākļos nākas strādāt... )
 
 
13 Janvāris 2016 @ 10:43
 
Par ko es šobrīd lauzu galvu, ir kāpēc uzlīmes būtu jālaminē 1+1, kas nozīmē no abām pusēm.
 
 
13 Janvāris 2016 @ 08:28
 
Tramvajs kaut kur kavējās. Aizgriezies no vairāk purvam nekā ceļam līdzīgās ielas vēroju krāsainu skatlogu uguņu atspīdumus vēl atkušņa neskartajā parka sniega pleķī. Skaisti, aiz muguras atskanēja balss, bet sabrauks bēgļi un visu piedirsīs. Apgriezos un uzmetu nīgru skatu runātāja. Paldies! Tagad tu to visu noķēziji, bet man vēl būtu bijis laiks...
 
 
09 Janvāris 2016 @ 11:15
 
Coleman Hawkins & Ben Webster - Tangerine
 
 
08 Janvāris 2016 @ 08:11
 
Viennakt sapnī gāju pieteikties darbā. Visu laiku attapos te vienā uzņēmumā, te atkal otrā, un, kā vienā tā otrā, nekādi neizdevās sastapt nevienu no vadības, vai vispār kādu, kurš gribētu mani iztaujāt. Tā vietā visu laiku priekšā bijā kāds pazīstams, kas tur strādāja, un kas centās par varītēm pielikt mani kaut ko darīt, neklausoties, ka es te nemaz vēl nestrādāju, un izvairoties sniegt jelkādas atbildes par apstākļiem uzņēmumā. Pēc tam, jau pamodies, miegains strēbu kafiju un pie sevis domāju, sasodīts, es jums to vēl pieminēšu.
 
 
07 Janvāris 2016 @ 21:23
 
Kurinātājs katlumājā apžēlojās, un pirmoreiz šoziem istabā ir vairāk par 19 ar pusi grādiem, ja neskaita tās pāris stundas saulainajās dienās, kad saule spīd tieši logā.
 
 
03 Janvāris 2016 @ 14:52
 
Atgādinājis sev, ka nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs, apliku šalli, uzvilku cimdus un ar kūpošu kafijas krūzi apsēdos pie datora.
Šo es rakstu novilcis labās rokas dūraini, bet tūlīt pat vilkšu atpakaļ.
 
 
03 Janvāris 2016 @ 10:12
 
Cik vien tālu aizsniedz skats, vienīgā kustība ir no augšas uz leju, varbūt nedaudz ieslīpi. Ik pa laikam gadās kāds virpulis, kad gaisu sakustina tauriņa spārnu vēdas Ķīnā. Vairāk gan sliecos domāt, ka tās varētu būt ziloņa ausis. Piezīme sev: neaizmirsti, ka rīt jāceļas un jābrauc uz darbu! Pat ja te nekādas dzīvības izpausmes tā arī neparādīsies. Vai jūs kādreiz pārlasāt piezīmes sev? Es nekad. Grāmatzīmes pārlūkprogrammā, piezīmes uz lapiņām, plānotājā vai datorā tā arī nomirst aiz vientulības un pamestības. Vai varbūt pašas no sevis vairojas kā pelējums? Varbūt kādreiz jāiemet aci un jānoskaidro. Taču būs drošāk, ja kāds no rīta piezvanīs un pamodinās!
 
 
02 Janvāris 2016 @ 23:01
 
Ja mums te būtu arī kāds tehnoloģiju aprakstītājs nevis modes blogeri vien, noteikti jau būtu uzzinājuši par Babypod.
 
 
31 Decembris 2015 @ 11:58
 
Patrāpījās Iļģuciema vidusskolas lapa feisbukā, un sentimentālu jūtu vadīts, kā jau tas piederas gada pēdējai dienā, sāku skrollēt cauri, meklējot kaut ko pazīstamu. viens no secinājumiem, ka vienīgais pazīstamais tur bija fasāde, sporta zāle un māja blakus skolai. Un otrs, ka tik daudz attēlu ar ugunsdziru glāzēs un pudelēs nevienā feisbuka profilā neesmu redzējis. Ja nu vienīgi Spirits&Wine lapā, bet arī tad vajadzētu rūpīgi pārskaitīt, lai noskaidrotu uzvarētāju.