20 Augusts 2014 @ 23:05
 
Pēdējā laikā parādījusies kaut kāda pārspīlēta zaļās krāsas uztvere. Ja vakarā, griežot dilles, tās šķita apmlam spilti zaļas, ko varēja izskaidrot ar rietošās saules stariem, kas krita gandrīz līmeniski, un diļļu zariņus izgaismoja gandrīz no apakšas, tad spināti (man gribētos domāt, ka tie ir spināti, lai gan - kāda starpība) lielveikala puskrēslā zaigoja gluži mistiskā kārtā.
 
 
20 Augusts 2014 @ 21:17
 
Mazās aktīvās un pagalam inteliģentās daļiņas, kuras kāds palaidnis sabēris mazgāšanas līzeklī, izvilkušas no bikšu kabatām saņurcītos konfekšu papīriņus, iztaisnojušas tos, un glīti sarindojušas pie veļas mašīnas durvīm, lai mierīgi gaida, kad viss tur beigs grozīties un skaloties un tiks nolaistas asinis... tfu!.. t.i. ūdens, protams.
 
 
18 Augusts 2014 @ 11:54
 
Kā reiz pēc spēles, kurā ar rezultātu 1:0 sakāvām RAF sieviešu futbola komandu, teica Kreipāns, pats galvenais ir pareizi izvēlēties pretinieku. Lūk! Tāpēc, kad jūties pagalam niecība, labākais kā sev līdzēt, ir nekavējoties doties izkonspektēt Dimiteru, un iznīcinoši nokritizēt viņa vecuma plānprātu. Atkārtot pēc vajadzības.
 
 
09 Augusts 2014 @ 23:43
 
Slēdzot kanālus, iepazinos ar Chet Faker. Nez kādēļ atcerējos par Abibas, Panasonix un Samcung. Saskumu, un uzliku sev Chet Baker.

https://www.youtube.com/watch?v=ZovFPyzemms
 
 
08 Augusts 2014 @ 08:30
 
Pazudis kaķis. Pūkains. Divas acis, divas ausis, četras kājas un aste. Pēdējoreiz redzēts izlecam pa logu un pazūdam zem jasmīnu krūma. Nāc mājās! Atlīdzība garantēta.
 
 
07 Augusts 2014 @ 18:43
 
Tas velosipēdists, kurš tikko izšmauca starp Vanšu tilta pagarinājuma margām (pie Pārdaugavas fortnoksa vairs nav gājēju/velosipēdistu soslas) un trolejbusa sānu... man laikam būtu bail tur braukt.
 
 
07 Augusts 2014 @ 18:14
 
 
 
07 Augusts 2014 @ 09:24
 
Vai esat ievērojuši video reklāmas industrijas radošo virsotni - visa pasaule sastingst, kamēr aktīvās pro daļiņas veic savu darāmo grūti aizsniedzamās vietās vai... kamēr alus veic savu darbiņu reklāmas urīnpūšļa organismā... vai kamēr kaut kāds kalorīfers veic pirmo braucienu savā jaunajā auto (šito es izprotu vislabāk - džeks pārsēdies no sava 81. gada trīssimtā bembja normālā auto, bet visi taču viņu pazīst, tāpēc labāk pastāv un pagaida kamēr atbrīvojas ceļš)...
Lūk! Šodien bija sajūta, ka atrodos šādā klipā. Pa autobusa logu krustojumā paguvu saskatīt nez kādēļ stāvošu auto, strādnieku, kurš sastindzis turēja pie ēkas sienas špakteles lāpstiņu, bet pats tajā pat laikā muti iepletis vērās pretējā virzienā un sieviete, kura stāvēja pie gājēju pārejas. Kaut gan sievieti var arī neskaitīt, jo viņai bija sarkanā gaisma (luksoforā).
 
 
05 Augusts 2014 @ 20:10
 
Vasaras sezonā mani allaž mulsina aicinājumi kurpju veikalos apavus mērīt tikai ar zeķēm kājās. Nez kā mēra þos apavus, kuriem nevis kaut kas pēdai pāri, bet tā figņa starp īkšķi un rādītājpirkstu... hmmmmm... vai jūs kādreiz kaut ko rādāt ar kājas pirkstiem?
 
 
05 Augusts 2014 @ 08:18
 
Palasījis atsauksmes par Labu dabu, sapratu, ka tur bijusi ļoti slikta skaņa, un tāpēc visiem tur ļoti paticis. Cilvēki ir neizprotami radījumi!
 
 
04 Augusts 2014 @ 19:38
 
Autobusā jauniete lasa grāmatu, kurai uz vāka rakstīts "Sarkankrūtītis", un pašai viss dekoltē saulē nocepies sarkans kā tomāts. Skat, kāda sagadīšanās, nodomāju.
 
 
03 Augusts 2014 @ 10:56
 
Beidzot attapos pāršķirt sienas kalendāra lapu uz augustu, kas nāk ar milzu spilgti sārtām aveņogām. Nevilšus atcerējos, kā bērnībā, dodoties uz mežu, kurp bija jādodas gar dārziņiem, piestājām pie kāda žoga, caur kura retajiem dēļiem bija izkārušies aveņkrūma zari. Tikko paguvām noplūkt pāris ogas, virs galvām atskanēja balss: "Vai garšīgas avenītes?" Puišeļi, mums varēja būt kādi 5-7 gadi, pārbijušies metās kur kurais, bet es, īsti nesapratis, kāpēc būtu jābēg, ja esmu šajā žoga pusē un nevis ielīdis dārzā, paraustījis plecus un nopīkstējis, ka normālas, devos meklēt pārējos.
 
 
02 Augusts 2014 @ 11:00
 
Vakar feisbuks kādu laiku neesot bijis sasniedzams. Ļaudis to pamanīja un novērtēja...

 
 
31 Jūlijs 2014 @ 19:11
 
Man no pusdienām ir palikusi pāri viena sviestmaize, bet nav neviena sausa soliņa, kur apsēsties.
 
 
30 Jūlijs 2014 @ 19:10
 
- Labdien! Jūs esat piezvanījis tur un šite. Ja vēlaties saņemt informāciju latviešu valodā, nospiediet taustiņu 1...
- Un ko darīt tiem, kuri zvana no viedtālruņa?
 
 
28 Jūlijs 2014 @ 16:37
 
Varat teikt, ka esmu stereotipu varā, taču itin nemaz neesmu izbrīnīts, ka klienta pārstāvis Nigērijā ik pa laikam tiek svītrots no bukleta, lai pēc kāda laika uzrastos jauns. Tikai pie sevis nodomāju, re kā iepriekšējais atkal notinies ar iekasēto apdrošināšanas prēmiju naudu, un mainu fotogrāfijas.
 
 
27 Jūlijs 2014 @ 19:09
 
Mēness neredzamo pušu kaudzīte )
 
 
26 Jūlijs 2014 @ 15:36
 
Vai esat rezējuši, kā paģībst istabaugi? Tu ņemies savā nodabā, kaut kādā brīdī uzmet skatu logam, un tūlīt nolaid acis. Taču zemapziņā paliek sajūta, ka kaut kas īsti nav kārtībā, kaut kas izmainījies ierastajā ainavā. Pacel acis, un sāc lūkot, kas īsti - augstceltne stāv neskarta, torņceltnis tai līdzās tāpat, arī bērzs loga priekšā šūpojas vējā kā ierasts. Un tad pamani, ka izmaiņas notikušas daudz tuvāk, kritušais izplājies šajā loga pusē pa palodzi. Tur, kur pirms brīža zaļoja kaut kas, kā kristīto vārdu nekādi neatcerēties, kaut kas pa vidu starp studentu korporācijas un slimības nosaukumu, tagad atrodas blāvi zaļu vīstošu lapu gubiņa. Un nan īsti skaidrs, kur tai pūst iekšā dvašu, un kur likt klāt ožamo spirtu.
 
 
24 Jūlijs 2014 @ 11:46
 
Cik ilgi vēl jāgaida, līdz izaugs paaudze, kas mācījusies Valdorfa bērnudārzos un Valdorfa skolās? Ir biznesa ideja - atvērt Valdorfa aluskrodziņu,Valdorfa striptīzklubu un Valdorfa spēļu automātu zāli.
 
 
23 Jūlijs 2014 @ 21:46
 
Par to, kā viena lieta ved pie citas.
Sekojot saitei internetā, nokļuvu lapā ar Grebenščikova podkāstiem. Sāku klausìties vienu no tiem. Tajā tika pieminēta Čārlza de Linta grāmata. Flibustā grāmatu neatradu, sāku lasīt citu tā paša autora sarakstītu darbu. Jau pašā sākumā tajā bija pieminēta dziedātāja Ingrid Karklin. Wikipēdija informēja, ka tā ir amerikāņu izcelsmes folkdziedātāja, taču vārdsuzvārds modināja zināmas aizdomas un mudināja sameklēt spotify viņas ierakstus. Dziesmu nosaukumi pierādīja, ka aizdomas aizdomas nav bijušas veltas, lai gan akcents liek domāt, ka vikipēdijā minētā amerikāņu izcelsme ir pagalam patiesa - nez vai viņa maz saprot, par ko dzied.