07 Oktobris 2015 @ 09:10
 
Nebeidzamā vilšanās ir lielveikalu pārtikas produktu maisījumi, tautā saukti par salātiem. Lūk, šorīt, piemēram, stāv vitrīnā mutes bļoda, visa tāda dekoratīvi piebērta ar avokado, siera un tomātu gabaliņiem, un pa virsu tas viss vēl pārkaisīts ar tādām kā peļu spirām vai ābolu sēkliņām. Lai notiek, saku, iesveriet man vienu spainīti! Bet, kad meitene sāk lāpstot no viena trauka otrā, atklājas, ka apakšā ir bieza jo bieza šokolādes jau nu ne, bet kāpostu kārta gan. :(
 
 
06 Oktobris 2015 @ 07:34
 
Pirms pāris dienām lasīju, ka Rīgā pirmā māja pieslēgta apkurei. Tagad tādas varbūt jau ir divas, vai pat daudz. Bet mums aizvien vēl rok, un vakarā, pa tumsu mājās nākot, nekad nezini kur tapušas jaunās lamatas milzu lempjiem. Nu, un labi, lai pagaidām tā paliek - būs mazāks rēķins! Vismaz kamēr iesnas nav ķērušās klāt.
 
 
05 Oktobris 2015 @ 08:03
 
Savādā kārtā pirmdienas rītā visi kaut kur dodas. Pusaudži uz savām profenēm, biroju dāmītes padzert kafiju, pensionāri uz tirgu. Autobuss piebāzsts līdz ūkai, un šķiet, ka skābekļa molekulai te vieta neatradīsies, tāpēc velti pieturās virina durvis kā sausumā izmesta zivs savas žaunas. Pēc tam ar katru duenu braucēju kļūst arvien mazāk un mazāk. Līdz piektdienas rītā, ieraugot pustukšo transporta līdzekli, piezogas bažas, vai šī nav brīvdiena, un vai nevajadzēja palikt mājās
 
 
04 Oktobris 2015 @ 16:15
 
Ja nu kādam palīdz vai kādu interesē, tad Cumulative Update for Windows 10 for x64-based Systems (KB3093266) vienam atsevišķi ņemtam datoram radīja problēmas. Labi, ka to vismaz varēja atinstalēt, taču mani aizvien interesē, kur te ir paslēpta poga, lai tie apdeiti netiktu automātiski instalēti.
 
 
02 Oktobris 2015 @ 22:19
 
Izgāju pa diagonāli cauri Spotify sadaļai New releases. Radās vēlme pavemt.
 
 
01 Oktobris 2015 @ 08:41
 
Cita starpā, no Nacionālā teātra zālāja pazudis uzraksts "Baložus, lūdzu, nebarot! Jau tā resni, nevar palidot."
 
 
27 Septembris 2015 @ 14:09
 
Noskatieties TV arhīvā vakardienas regbija spēli starp Angliju un Velsu! Man simpātiskāka šķiet jaunzēlandiešu vai dienvidāfrikāņu spēles maniere, nevis tradicionālā britu kārpīšanās, bet kas par spēli, kas par pašatdevi! Oskars par scenāriju un režiju!
 
 
25 Septembris 2015 @ 08:27
 
Gribēdams uzlabot sajūtas, ko rada mūzikas klausīšanās, izmēģināju vairākas aplikācijas telefonam. Jā, kopš izbeidzās atskaņotājs, mēģinu "rakt smiltis ar peidžeri". Un, vai ziniet, ko teikšu, pēc krietna laika, kas pavadīts eksperimentējot, nonācu pie secinājuma, ja vien jūs neesat cilvēks ar īpašām vajadzībām, kuram, piemēram, ik pa laikam gribas pārslēgt uz režīmu "skan kā mazmājiņā" vai ko tamlīdzīgu, tad vislabākā izvēle ir mūzikas atskaņotājs, kas tur jau no paša sākuma uzlikts, nezinu, vai tas ir Samsunga vai Androīda bērns. Jā, nav visas tās raibās podziņas, ko grozīt, tā arī nekad neuzminot laimīgo kombināciju, kaut kādām funkcijām gribētos ērtāku un intuitīvi nojaušamu piekļuvi, bet visādi citādi tas skan vislabāk. Un FLAC atbalsts, ko citi pasniedz kā nez kādu ekstru, te ir tik pats par sevi saprotams, ka to neviens pat nepiemin.
 
 
24 Septembris 2015 @ 16:55
 
Ja papirosu kompānijas atteiktos no saviem radošajiem meklējumiem katru nedēļu jauna iepakojuma radīšanā un atlaistu visus, kas tajā nodarbināti, pīpjus mierīgi varētu dalīt par velti.
 
 
21 Septembris 2015 @ 18:28
 
Par spīti iepriekš pozitīvajai pieredzei, šoreiz 1a.lv mani ir izbesījis. Vairs neizmantošu, un citus arī atrunāšu.
 
 
21 Septembris 2015 @ 08:43
 
Brīvdienās piesēdos pameklēt kaut ko nedzirdētu vai vismaz aizmirstu, ar ko šoruden nomākt gājputnu klaigas, un pa vidu visam citam, uzdūros interneta vietnei, kurā bija pieminēti arī daži ieraksti, kurus biju klausījies un atzinis par labu esam, kas likās pietiekams arguments lai... Tiesa, jau pēc mirkļa ievēroju, ka apskati beidzas ar verdiktu izteiktu desmit ballu sistēmā un rekomendāciju "priekš kam". Kad pamanīju, ka šīš rekomendācijas aprobežojas ar ieteikumiem izmantot ierakstu audiosistēmas testēšanai vai iespēju demonstrēšanai, sagribējās iekaukties un pavaicāt, vai viņš kādreiz klausās kaut ko arī tāpēc, ka ir noskumis vai priecīgs, salijis vai noguris.
 
 
20 Septembris 2015 @ 17:32
 
Ja jums mājās nekā nav, turklāt jau nez kuro dienu, kas nozīmē, ka lasis no ledusskapja jau ir izņemts un apēsts, sarīvējiet kartupeļus un cepiet pankūkas!
 
 
16 Septembris 2015 @ 08:15
 
Pārpildīti futbola stadioni izskatās iespaidīgi. Bet, kad uzzini, ka lētākā biļete aiz vārtiem uz, piemēram, Porto spēlēm maksā 95 un uz Čempionu līgas spēlēm no 135 eiro, tad nevilšus uz to sāc lūkoties pavisam citādāk.
 
 
12 Septembris 2015 @ 07:12
 
Viena no man līdz šim neizprotamajām mistērijām ir tas, ka ik pa laikam kāds apstiprimana manu "draudzības uzaicinājumu" feisbukā. Kaut kādi nepazīstami cilvēki, kuriem uzmākties ar uzmanību man nebūtu nekāda pamata un vēlēšanās. Viens no diviem, vai nu tā vietne aplam norūpējusies, lai nejūtos vientuļš, vai arī uzmanīgāk jābraukā ar pirkstiem pa telefona skārienjūtīgo ekrānu.
 
 
08 Septembris 2015 @ 19:07
 
Nez, ja vienu standarta 50x40x20cm somu nepiebāž līdz ūkai, vai to pie pārsēšanās ļaus mazliet saspiest un pārkristīt par 55x35x25cm rokas bagāžu? Vai kādam kas tāds ir gājis cauri?
 
 
07 Septembris 2015 @ 21:48
 
Kad izaugšu liels un man būs daudz naudas, nopirkšu lietussargu.
 
 
07 Septembris 2015 @ 08:30
 
Runājot par Pūķu ķērāju, tas bija Marlons Brando nevis Als Pačīno, Marlons Brando bija tas, kurš pirmajā Krustēvā runāja savādā balsī.
 
 
06 Septembris 2015 @ 18:26
 
Nez, kāpēc Vējoni apsēdinājuši pie leišu faniem?
 
 
04 Septembris 2015 @ 18:23
 
Izeju no darba, bet pāri ielai transparents pa pussienu, varbūt pa pusi gluži ne, bet ceturtdaļu gan, vai astotdaļu, nu, sešpadsmitdaļu pilnīgi noteikti, ka šajā namā nezinu, kas dzīvojis un strādājis, un palagus audis 1905.gadā, bet šodien notiekot novusa čempionāts. Un pat bariņš ļaužu drūzmējas. Fani, lai! Kaut kā šamie pavisam palikuši basketbola spēkošanās ēnā, jo par pēdējiem nemitīgi kaut kur uzduries informācijai, bet šitos es pat nebūtu pamanījis.
 
 
02 Septembris 2015 @ 21:46
 
Interesētu vietas, kur iegādāties čemodānus, varbūt arī rokas bagāžas somas. Kaut ko, kas nav Samsonite un internetveikals.