21 Septembris 2018 @ 19:53
 
Jaunā Vientulība.
 
 
19 Septembris 2018 @ 18:54
 
Tikai nedēļa sabiedriskajā transportā un "esi sveicināta, zaraza!"
Par laimi tā izpaužas tikai kā paātrināta sirdsdarbība un ātrs nogurums.
 
 
19 Septembris 2018 @ 09:10
 
Nu labi, es saprotu, absolūti nepieņemu, taču saprotu - velti cerēt, ka kaut kāds kurpju pāris, ko reiz esi atzinis par labu esam pēc gadiem 3-4, kad iepriekšējais ies uz galu, būs atkal mopērkams. Jāstmulē patēriņš, jauno modeli varbūt nopērk arī kāds, kurš vēl iepriekšējo noplēsis. Bet kāpēc veikalu plauktos vairš nav atrodama vienīgā košļajamā gumija ar pieklājīgu garšu?!
 
 
14 Septembris 2018 @ 20:28
 
Paskat vien, par cibu uzņēmuši kino... )
 
 
10 Septembris 2018 @ 09:33
 
SIA [..] ir zinātniski tehniskā pētnieciskā firma.
Pielietojam senču noslēpumus rīkstniecībā un mājas būvniecībā.
Iespējama zemes tektoniskā lūzuma zonas novēršana zem ēkām.


Uzņēmuma lokācija, protams, ir Akadēmijas laukums 1.
 
 
09 Septembris 2018 @ 09:16
 
Rītu iesāku, laužot pašam sev doto solījumu apskriet tikai vienu apli ap dīķi (apm. kilometrs). Tā vietā noskrēju divus. Par laimi rimos vēl pirms kāja sāk svilt elles ugunīs. Gribētos jau gan izteikties smalki un precīzi, piemēram, ahileja cīpsla, bet varbūt tā nemaz nav īstā, kas cietusi, tāpēc atstāsim to pataloganatoma ziņā, un paliksim pie visai izplūdušā, toties nemaldinošā termina - kāja.
Nekad iepriekš nebūtu domājis, ka var izjust gluži fiziski sajūtamas "lomkas" pēc kustības, kā tas bijis pēdējo trīs nedēļās. Ik oa laikam pamēģinot, pēc tam ciešot un knapi klunkurējot. Un ik dienas, mājupceļā skaudīgi noskatoties neskaitāmajos skrējējos, domājot, cik labi tagad būtu izvēdināt galvu.
Par spīti tam visam, šonedēļ četras dienas darbā izdevās noturēties nevienam neko asāku nepasakot, katru e-pastu trīsreiz pārlasot, bet tur, kur jāsaka balsī, vienkārši noklusējot.
Piektdienai gan izturības nepietika. Taču attaisnojumam, godātie zvērinātie, varu bilst, ka tas notika pēc darba laika beigām. Bet tas, pirms un pēc darbalaika, ir brīdis, ko pavadu darbā, lai "izdarītu lietas", nevis kalpotu par zīdaiņu aktivitātes centru. Ja ilgi un neatlaidīgi urbina, var sagāzt pat Ķīnas mūri.
 
 
01 Septembris 2018 @ 11:12
 
Atvainojiet, bet iestādes nosaukums "Jāņa Rozenntāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejs" pēkšņi izgaismoja manu nekompetenci dižgaru biogrāfijās, tāpēc pajautāšu - vai viņi bija pāris?
 
 
31 Augusts 2018 @ 22:08
 
Pēdējās laikā tik daudz reižu nācies lasīt, atzīšos - tikai sākumu, jo līdz galam lasīt nav bijusi motivācija, dažādu autoru tekstus, kas sākas ar vārdiem "Man pēdējā laikā daudzi jautā, par ko balsot...", ka nevaru neaizdomāties, kā tas nākas, ka man neviens neko tādu nav jautājis. Nē, nepārprotiet - tas itin nekādi nav domāts kā uzaicinājums pajautāt.
 
 
31 Augusts 2018 @ 21:51
 
Tiem frančiem vienmēr tādas seksīgas pirmās lēdijas?

Carla Bruni - Enjoy The Silence
 
 
 
28 Augusts 2018 @ 14:15
 
Malacis spulgacis kabacis.
 
 
24 Augusts 2018 @ 21:25
 
I Will Drink The Wine
 
 
24 Augusts 2018 @ 12:04
 
tāpatvieninterjers )
 
 
20 Augusts 2018 @ 07:10
 
No ziņu virsrakstiem: Jūrmalas lietavās izmirkusi pat Pugačovas meita Orbakaite.
Vai pareizi saprotu, ka lietum bija jālīst visapkārt, bet nekādi viņai uz galvas?
 
 
14 Augusts 2018 @ 12:35
 
- Kāpēc Viaplay ļauj pievienot līdz piecām ierīcēm?
- Tāpēc, ka Viaplay neatbalsta* Android TV, tāpēc, ja esi sadomājis ar draugiem skatīties futbolu, tas būs jādara, sēžot uz dīvāna strīpā un sekojot spēlai katram savā telefonā**.

* - te gan jāprecizē, ka, mazliet pavingrojot, izdevās gan tikt pie apk faila, gan uzinstalēt, taču lietotāja interfeiss pilnīgi noteikti ir darināts priekš telefona, t.i. ar pulti tur ir ierobežotas iespējas kaut ko noklikšķināt.
** - tā redz notiek, kad katrs iedomājas sevi par Stīvu Džobu, un nevis dara, kā ērtāk būtu lietotājam, bet pasludina "mēs jums iemācīsim pareizi dzīvot!"

P.S. tikko ienāca prātā doma, ka jāpieslēdz pele - varbūt tā varēs tikt klāt tam, ko ar pulti nesasniegt.
 
 
11 Augusts 2018 @ 21:10
 
Aiz loga skan Vispasaules Rozenštrauha festivāls. Ceru, ka eksistē kāds lokālais pagasta normatīvais akts, kas liks viņiem beigt pirms pusnakts. Pagalmā savus auto salikuši festivāla viesi. Būtu zinājis, nebūtu kustējis prom no mājām, bet pie iebrauktuvēm pagalmā uzstādījis prettanku aizsprostus.
 
 
11 Augusts 2018 @ 17:34
 
https://www.youtube.com/watch?v=jJWRF8V0Ne8

17 (septiņpadsmit!) gadus vecs!
 
 
 
04 Augusts 2018 @ 09:00
 
Dažbrīd kādam varētu šķist, ka esmu pārāk augstās domās par sevi, taču tas nebūt nav tā. Katru reizi, kad saņemu piedāvājumu uzspēlēt uz naudu biljardu, uzminēt zem kura uzpirksteņa atrodas bumbiņa vai investēt fondu tirgos, atgādinu sev - tu neesi pats gudrākais, un pieklājīgi atsakos.
 
 
03 Augusts 2018 @ 22:16
 
Rindā pie ārsta vīrs T-kreklā ar uzrakstu #HANGOVER. Pie sevis nodomāju - ceru, ka tev palīdzēs!