20 Oktobris 2019 @ 16:44
 
sen nepieredzēta pieredze teātra kokteiļu rindā - māte tanks, kas aizlīda priekšā, lai paķertu pēdējos.
bet vispār man nepatīk lielie kokteiļteātri. reizēm var, bet ne regulāri
Tags:
 
 
20 Oktobris 2019 @ 16:06
 
šorīt fb ziņo, ka deju indietim esot dzimšanas diena. labi atceros, ka mēs viņu apsveicām augustā, bet nu labi, kādu tik tuftu cilvēki par sevi un ne tikai neraksta feisbukā. taču nē, viss ir pavisam nopietni, deju indietim ir divas dzimšanas dienas - viena īstā, augustā, un otra, oktobrī, ir viņa, ē, pases dzimšanas diena. ja, pasē un visos citos dokumentos viņam ir ierakstīts ne vien neīstais datums, bet arī neīstais gads (realitātē viņš ir gadu vecāks). ierakstīt neīsto gadu un izlikties nedaudz jaunākam esot ierasta prakse indijā, lai ilgāk varētu strādāt un neiet pensijā :O
 
 
19 Oktobris 2022 @ 20:48
 
Ozona Grâce à Dieu

briniska filma par brinisko katolju baznicu !
 
 
19 Oktobris 2019 @ 21:42
 
atvadījāmies šodien no viena kapteiņa.
es caur viņa binokli pirmoreiz redzēju, kā roņi kniebjas Ruhnū pusē.
citi savos ōperas binokļos manī allaž redzēs kripatiņu viņa, nezinot.
galīgi nav sajūtas, ka saikne būtu pārcirsta. daži kabeļi ir tauvas.

Hoj, Imka
 
 
19 Oktobris 2019 @ 19:33
 
Tā diena, kad tavs rezultāts ir otrais sarakstā, uzreiz aiz Dmitrija Serjogina. Nu labi, tas ir tikai Stravas segments, nevis oficiālas sacensības, un tomēr.
 
 
18 Oktobris 2019 @ 20:35
 
"Rīgas domei pavērusies jauna fiskālā telpa." (LTV Panorāma)

Tātad atraduši ключ от комнаты где деньги лежат... :D
 
 
18 Oktobris 2019 @ 11:00
 
vienu dienu pie manis ciemos bija Agnese K. un mēs cepām kupātus un papriku. tie kupāti vēl tā, bet paprikas trāpīja manā sezonas garšā - es tagad katru dienu gribu apcept sarkanu, gaļīgu paprikas gabalu.
man tas prasās kā mazasinīgam cilvēkam steiks.
 
 
18 Oktobris 2019 @ 10:34
 
Man šķiet, ka esmu salauzis ribu.
 
 
18 Oktobris 2019 @ 10:10
 
šis divali solās būt pagalam īpašs, jo jādodas miniturnejā pa rīgas augstākās izglītības iestādēm kā comic relief viesmāksliniecei. jaunāko dvesmu iespaidā* aizdomājos, ka indieši tak vēl nav sapratuši, ka baltās bābas ar bindi uz pieres viņus kulturāli apropriē, un tumsonīgi atļaujas par to priecāties. bet nu vispār bļā! dejot indiešu dejas indiešu publikai! esmu pārbijusies līka

*nav bijis laika nočekot, bet dzirdēju, ka etsijā vairs nevarot tirgot izstrādājumus ar dažādām etniskām figņām, ja nepiederi konkrētai kultūrai. interesanti, kā tas ietekmēs pārdošanas apjomus, jo arī pirkt izstrādājumus ar dažādām etniskām figņām zināmās aprindās vairs nav gaumīgi, ja vien nepiederi konkrētai kultūrai. te visiem latviešiem ar skubu vajadzētu apcirpt savus dredus utml. pārlieciniet mani, lūdzu, kāds, ka tās ir tikai idotiskas baumas!

taču: https://miumau.livejournal.com/3166192.html?thread=278599152#t278599152

1. novembrī savukārt notiek n. divali pasākums ar nejēgā krutu klasisko programu (iesaku), kura rīkošana bija saistīta ar asiņainām razborkām ar konkurējošā divali rīkotājiem, bet par to gan publiski nevaru rakstīt

https://www.facebook.com/events/389185708651884/

25. oktobrī savukārt - indiešu divali seanss ar jaunāko vīdžaja filmu (tam džekam ir blats, ka visas viņa jaunākās filmas iznāk kā reiz uz divali?). pēc treilera spriežot, būs chak de india!, tikai sieviešu florbola vietā - sieviešu futbols, un vīdžajs, asais džeks būdams, paralēli risina vēl kādas trīs, četras sižeta līnijas. dedicated to all women :D
https://www.youtube.com/watch?v=GR-Ui8-V2M0
 
 
18 Oktobris 2019 @ 00:57
 
Man gluži kā Džeinai Eirai vai Denīzei no Dāmu paradīzes vienmēr ir vairākas melnas darba kleitiņas. Dažas pat ar atlasa manžetītēm.
Ir tādas dienas, kad melnā kleitiņa tiek novilkta tikai pirms pusnakts, bet šodien es esmu tā aizdzīvojusies, allelūja, ka Melnā Darba Kleitiņa vēl nav novilkta.
Iedzersim par Mazo Melno Darba Kleitiņu, kura tiks uzvilkta atkal īsi pēc pl.septiņiem.
 
 
17 Oktobris 2019 @ 21:42
diversity, inclusion and equality (aka die)  
kad biedrs Džastins Trudō te nesen ielidoja ar aizgājuša gadsimta black-face fočenēm no 1001 nakts karnevāla, es, atzīšos, ļauni ieņirdzu, ka tā viņam arī vajag.
bet nupat šis sviests sāk pieņemt biedējošus apmērus. tā vakar mūsu mūzikālā redakcija saņēma signālu, ka no amata atkāpināts Atlantic Records, UK prezidents. viņš pirms 7 gadiem privātā ballītē esot pārtērpies par vienu no Run DMC puikām. Nav pat nevienas inkriminējošas fočenes, tīrs vārda spēks. acumirklīga atzīšanās, izmisīga pelnu kaisīšana matos un nulle piedošanas.

zinot, ka drīz akkal nāk tas Hellovīns un ka jums vēl visa dzīve priekšā, ierosinu rūpīgāk pārdomāt savus smiņķus, šmotkas un pričenes. nepārvelciet kāškrustu savai karjerai*!
internātos parādījusies virkne izsmeļošu vortālu, kas izskaidro, kā politpareizi sagatavoties svētkiem. man pašam acī iekrita šī:
Take Back Halloween! A costume guide for women with imagination.
http://takebackhalloween.org/baba-yaga/____
* Tikko ienāca prātā sekojošs frazeōnelōģisms, lai gan vēl nesaprotu, ko tas nozīmē: kas otram karjeru rok, pats tajā iekrīt
 
 
17 Oktobris 2019 @ 18:24
 
Vakar man uz galvas uzkrita pagarinātājs, kad snaikstījos plauktā pēc aptieciņas. Trāpīja pa vaigu diezgan pasmagi. Es padaudzināju Vārdus, paberzēju vaigu un aizmirsu.
Šodien,Mīļo Garkājtētiņ, Dārgo Dakter un jaukā Cibas draudze, man ir vijolīšu zila acs. :D
Ne tik ļoti, lai krīzes centri man dalītu flajerus, bet pietiekami, lai gribētos paskaidrot, pirms kolēģi uzdod jautājumus.
 
 
17 Oktobris 2019 @ 10:57
 
ekstrasensu cīņām ir divi būtiski mīnusi - pirmkārt, tas nav latviešu šovs, otrkārt, scenāristiem iestājusies smaga radošā krīze jau pirms kādām piecām sezonām. tak visu laiku piedalās kāds no pribalķikas, tāpēc jāskatās un jātur īkšķi. šoreiz aš veseli divi gab no rīgas; diemžēl, šķiet, ka abi drīz izlidos. ceru, ka ivo tomēr aizkavēsies, man patīk viņa sirmās bizes. un mums ir kopīgs draugs feisbukā! priekš ekstrasensa un zintnieka viņš gan par daudz spamo joku video.

zāģēju m., kurš vasarā tā arī neaizdevās uz atlasi.
-bet kas es varētu būt?
-nu es tevi redzu kā druīdu vai šitento, rūnisko magu. nē, vo, labāk pasaki, ka indieši, ar kuriem tu strādā kopā, atklājuši tev senās austrumu maģijas noslēpumus!
-zīlēšana zupas katlā?
 
 
17 Oktobris 2019 @ 10:40
 
Pastkastē kāds iemetis anonīmu aploksni, iekšā - 1 eiro un 4 centi. Pat nezinu, ko domāt.
 
 
16 Oktobris 2019 @ 23:24
 
Joprojām aizrautīgi un harizmātiski klepoju. Domāju, varbūt vajadzētu dalīties šajās spējās ar citiem. Varbūt nopirkt biļetes uz teātri?
 
 
16 Oktobris 2019 @ 21:11
 
Noskatījāmies korejiešu Parazītu, diezgan smieklīgi, iesaku.
 
 
16 Oktobris 2019 @ 17:56
 
Pirmoreiz pēc 46 gadiem gulēju ar mammu apskāvies. Žēl tikai, ka slimnīcā.
 
 
16 Oktobris 2019 @ 11:27
 
mohalla assi (2018)

An idealist Sanskrit teacher deals with issues like commercialization of religion as things around him change and he struggles to keep up. But is he ready to pay the price?

ļ. priecājos, ka tieši šī filma noslēdz manu projekta daļu, kā arī par to, ka spēšu tai atvēlēt veselas trīs dienas, jo reāli nāksies pasvīst (par spīti tam, ka vismaz 100 titrus no 2000+ aizņem brēcieni har har mahadev!)

nespēju iedomāties, kas varētu būt filmas mērķauditorija - vēl skatoties domāju, ka šī filma indijā, visticamāk, neaizgāja (ieskatiens vikipēdijā to apstiprina - ieņēmumi ir mizerabli, turklāt pusgadu filmu vispār netika līdz skatītājiem, jo tiesa sprieda, vai tā neizskars pārmērīgi ticīgo jūtas), taču, par spīti visai skandalozitātei un neindiskumam, tā neaizies arī rietumos, jo pārlieku etniska, eksotiska, paģēr visai detalizētas zināšanas ne tikai par hinduismu kā reliģiju un filosofiju, bet arī par indijas 80.-90. gadu vēsturi. turklāt tā, visticamāk, nav laba filma - bet man ir grūti izvērtēt, tik ļoti atrauta tā ir no mana kognitīvā burbuļa. tomēr to ir trakoti interesanti skatīties (man). sanskrita skolotājs, kas satrakots bujānī pa brahmaņu kvartālu, cenšoties noskaidrot, kurš no viņiem ir noziedzīgi mielojies ar gaļu, jo uz ielas atradis nezināmas izcelsmes kaulus. tas pats skolotājs, kas padevies un ir ar mieru mācīt sanskritu baltajiem tūristiem un pat izmitināt viņus pie sevis, taču ir reāli izbesīts par prasību iebūvēt western style tualeti (atkal!). tas pats skolotājs, kuru visbeidzot atlaiž no darba, jo ir atrasts cits, kurš ir spējīgs mācīt gan sanskritu, gan angļu valodu. bārddzinis, ko kā suvenīru aizved uz asv 10 gadus vecāka baltā beibe, lai pēc sešiem gadiem atgrieztos kā guru barber baba (un viņi pat nav šarlatāni, viņi pēc pašu uzskatiem cenšas izbīdīt cēlus mērķus). ai, daudz visa kā.

jāizdomā, cik ļoti aprakstoši/skaidrojoši tulkot terminoloģiju. visdrīzāk, necik, jo nejaušības pēc tāpat neviens šo filmu neskatīsies (un, ja skatīsies, izslēgs pēc 5 min), bet zinātāji varētu būt aizskarti ar to, ka viņus uzskata par nezinātājiem
Tags:
 
 
16 Oktobris 2019 @ 10:42
 
Simona dārziņa grupiņa ir 12 trīsgadīgi puisīši ar pelēkblondiem bļodiņā apgrieztiem matiem
 
 
16 Oktobris 2019 @ 10:40
 
man tomēr liekas, ka tā purv balvas nominācija ir kaut kāds joks
 
 
15 Oktobris 2019 @ 22:34
 
Sabīne un desiņa: https://youtu.be/H001jfx2AMo
Tags: ,
 
 
15 Oktobris 2019 @ 18:42
debesupes meklē deltu  
zibins dibins
 
 
15 Oktobris 2019 @ 16:08
 
ok, tie joki par vīriešu nevainību katrā otrajā (!) filmā nu jau kļūst mulsinoši.

(-virgin?
-yes
-i mean your passport

-sex?
-i want to, but mother says not before marriage
-stupid! male or female? utt utml)
Tags:
 
 
15 Oktobris 2019 @ 10:53
 
vēl vakar atcerējos vienu džeku, ar kuru mācījos vienā skolā. 15 gadu vecumā viņam bija dzīves plāns aizbraukt uz kanādu, veikt kādu noziegumu un atlikušo mūža daļu pavadīt mierā un labklājībā kanādas cietumā. neteiksim, ka viņš baigi jokoja. also, viņš nenāca no trūcīgas vai tml ģimenes. also, viņš bija ļoti labās domās par sevi.

(nē, šobrīd viņš neatrodas kanādas cietumā, viņš atrodas turpat, un viņa dzīvē nenotiek nekas īpašs, nu tur izņemot lieko svaru un tādas lietas)

un man tas šķiet visai simptomātiski, nu kā mūsos, latviešos krievos whatever, karoče, šo platuma grādu iedzīvotājos, savienojas šāda te neambiciozitāte komplektā ar pārāko iedomību. lai gan vispār likumsakarīga kombinācija, jo ambiciozitāte izriet no tieksmes pēc lietām vai parādībām, un nākas vien atzīt, ka tev to nav, savukārt iedomība paģēr sajūtu, ka viss tev ir, viss ir čikiniekā, lai arī objektīvi viss ir dirsā.
 
 
15 Oktobris 2019 @ 10:36
 
oktrobrī es tradicionāli esmu trūcīga. mēnesis sākas ar ceturkšņa nodokļu nomaksu, tad es dodos uz tehnisko, kur atstāju vēl čupu ar nodokļiem un nodevām, tad ar iegūtiem divniekiem dodos uz servisu un šķiros no vēl kādas naudas summas. šogad tie stabili būs kādi četri, pieci simti, bet nav tā, ka es to neparedzēju (laika zobs skāris vairākas lietas vienlaicīgi) (ja nav par ko priecāties, vienmēr var papriecāties vismaz par savām pareģes spējām). plus, oktrobrī ir pamanījušies sadzimt visi tie, ar kuriem nevar izlikties, ka tupa nezini, kad viņiem ir dzimšanas diena, un kurus gribas apsveikt. paskaitīju mēneša izdevumus un saskumu tā, ka aš sagribējās iedzert, bet tad sapratu, ka komplekts vien papildinātos ar uzburbušu, sarkanu rožu un pārdomāju #bodynegativity