18 Jūlijs 2019 @ 23:49
 
simo: o, mamma, cik tev daudz pumpu. 1,2,3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 12!!
Tags: ,
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 22:21
 
Izlasīju Zebra "Māru". Iespaidi vēl jāpārdomā.
Palasīju recenzijas, un mani nokaitināja Žoludes apgalvojums, ka prologs rada intrigu, kurš romānā nomirs. Nav tur nekādas intrigas, prologa bēru ainā viss ir izklāstīts tik skaidri un nepārprotami, ka nepārprotamāk nevar. Recenzijas apstulbināta pārlasīju prologu vēlreiz un meklēju kādu kaut mazāko pēdu jaukšanas mēģinājumu, kāpēc lai kādam rastos vēl varianti bez vienīgā patiesā. Neatradu.
Tā Žolude ir stulba, vai?
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 22:16
 
PIS PA TRASI, SABĪNE
Tags:
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 21:27
 
Es vienādiņ domāju, ka tie uz cigarešu paciņām ir tautas teātru aktieri, kuri bildējušies visai bezgaumīgās un, iespējams, vietās aizskarošās fotosesijās, kur 90-to gadu postgotiskās kļošenēs ģērbtas smēķētājas skaudīgi nolūkojas uz laimīgām, krāsainās drānās uzpostām nesmēķējošām mātēm, kur nelaimīgi smēķētāju radinieki pulcējušies ap zārkiem vai reanimācijas gultām attēlos, uz kuriem man un citiem nelabprātīgi jāskatās, kamēr lielveikalu kasēs stāvam rindā, nemaz nerunājot par kariozu zobu atliekām un citām nelaimēm.
Tagad man ir zināmas šaubas:
https://www.bbc.com/news/world-europe-49029845
Incanti, kādi ambecīļi veido šo wannabe pretsmēķēšanas kampaņu, un vai katrs Ipiķu iedzīvotājs var būt drošs, ka viņa varikozās vēnas neparāds uz cigu pakām Albānijā?
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 21:37
 
Vakar mums ar seru Ričmondu sanāca paviesoties vairākos apkaimes krogos, un jāatzīst, ka viņš joprojām ir labs bārgājienu pavadonis. Varbūt būtu vēl labāk, ja viņš tik uzstājīgi nealktu sēdēt man klēpī un neizliktos par nestandarta čivavu.
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 21:28
 
daudzas reizes dienā saku sev "build a wall!" un iztēlojos jaunas sienas mūsu dzīvoklī
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 11:21
 
šobrīd cenšos notirgot mammas biļetes uz PV liepājā (arī viņai ir savi netikumi), un, protams, cilvēki nemāk lasīt un raksta man, nevis viņai. un tikai tagad pamanīju, ka stulbais FB ir filtrējis ziņas no nepazīstamiem cilvēkiem! pārsvarā visādu reklāmas spamu, bet viens svešs INDIETIS man nesen, kā izrādās, rakstīja you look very poetic

ar to es gribēju teikt, ka foršās bolivudas dejas mums tagad pārceļas uz sestdienu 12.00. turpat uz miera ielas. ja kāds grib un var pievienoties, būtu baisi jauki, jo man bail, ka kāds atkritīs, un mēs paliksim nerentabli maz.
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 01:30
 
Lielisks vakars. Paldies.
 
 
17 Jūlijs 2019 @ 23:37
Vecs Samsung NC 10 notebook  
Pārdošanā vecs (2008) Samsung NC10 notebook:
Intel Atom procesors
2GB RAM
160 GB HDD
10" ekrāns

Pārāk mazjaudīgs, lai skatītos Youtube. Varbūt kādam mākslas projektam noder. Baterija beigta, uzlikts kaut kāds Linux Lite (Ubuntu paveids). Korpusā plaisa, kas netraucē.
Gribētu kādus 20 EUR.

... tālāk ... )
 
 
17 Jūlijs 2019 @ 07:10
 
No vienas puses gribaas ar kaadu parunaaties, no otras - nee.
Tags:
 
 
17 Jūlijs 2019 @ 12:21
 
DELFI. Ukrainas olas lauž ceļu uz Latvijas tirgu.
 
 
17 Jūlijs 2019 @ 12:19
 
DELFI. Dombrovski nebiedē dzimumu vienlīdzība.
 
 
17 Jūlijs 2019 @ 12:16
 
DELFI. Latvijas piekrastēs sastopamais Tatārijas salāts nereti cilvēkos rada prieku un apbrīnu – tam ir rukolveidīgas lapas zilganzaļā krāsā. Savukārt ziedēšanas periodā no jūlija līdz septembrim var novērot zili violetus ziedus. Tomēr, kā atzīst eksperti, Tatārijas salāts ir invazīva un agresīva suga, kas būtiski ietekmē Latvijas augu sugas un biotopus.
 
 
17 Jūlijs 2019 @ 11:37
 
Sabīnīte - čurulīze, noprotestēja jaunās smiltis, nokārtojoties katru reiz citā veļas groziņā.
audzītes atkal sūdzās, ka Simoniņš šaudās ar mazo lielgabaliņu un lūdz viņu savākt, tāpēc nācās kancelēt sapulci. mums visiem ir vajadzīgs brīvlaiks.
 
 
17 Jūlijs 2019 @ 06:49
 
cik labi, ka ir neldija un spējas to vadīt, kad pārbrauktuves remonta dēļ tuvāko pieturu pārceļ vienu kilometru tālāk! vakar m. uz darbu devās ar taksi, bet šodien es teicu, ka nav jātērē nauda, ja var un vajag ekspluatēt sievu. secināju, ka došanās kaut kur piecos no rīta liek justies ļoti pusaudzīgi neatkarībā no tā, vai velcies mājās no kroga, vai, nepārvilcis naktskreklu, nogādā kādu uz punktu b. negulēt ir forši. lai gan tik siltā, miklā rītā nevienam nebūtu jābrauc uz darbu, bet būtu jāmētājas pa gultu un jālaizās, klausoties mazzy star (you fuck to fudge tunnel but you make love to mazzy star!).
 
 
Mūzika: Mazzy Star - Roseblood
 
 
16 Jūlijs 2019 @ 21:27
P.S.  
Pozitīvā domāšana ir ļoti toksiska hujņa.
 
 
16 Jūlijs 2019 @ 20:54
 
Vasarām jābūt citādām.
Es nepamanīju, kurā brīdī manas vasaras sagāja sviestā un kļuva rāmas un iepelējšas.
Vasarās ir vajadzīgas kaislības un piedzīvojumi.
Vismaz eksāmeni, ja nekā labāka nav, bet tad tādi pamatīgi, uz dzīvību un nāvi, ar zubrīšanos līdz izsīkumam, negulētām naktīm un tablešu rīšanu, iesoļošanu auditorijā skaistai, drosmīgai un gandrīz bezsamaņā, eksaminatoru pilnīgu kapitulāciju un triumfālām dejām uz bāra letes līdz nākamajai rītausmai.
Vai ceļojumi, bet tad tik bez rezervētām viesnīcām, ar nakšņošanu klosteros un govju ganībās, ar stopēšanu, apmaldīšanos, ar bēgšanu caur kafejnīcas virtuvi no uzmācīga tēvaiņa, kurš apgalvo, ka grib tevi precēt & pirms tam viesnīcas numuriņā nodrāzties.
Nu, vai kāda neprātīga mīlas drāma kā, vecās, klišejainās filmās, un viņš mīl mani, bet es mīlu citu, un bučojamies lietū, skropstu tuša tek pa visu pagastu, fonā skan Mālers vai Rahmaņinovs.
Kur viņas visas pazuda, tās īstās vasaras? Kāpēc tagad ir kaut kāda pliekana ķēpa?
 
 
16 Jūlijs 2019 @ 20:47
 
šodienas projekts
Tags: ,
 
 
16 Jūlijs 2019 @ 15:02
 
bet vsp man reāls prieks, ka pasaule ir sadevusies rokās, lai īstenotu manu projektu "katram latvietim pa indietim!"

Sudmalinas-day5-Kuldiga-s-3
 
 
16 Jūlijs 2019 @ 13:22
 
Ļoti, ļoti vajag 2 telpas reklāmas filmēšanai uz 19.jūliju, Rīgā, Jūrmalā, Mārupē un citos pierīgas rajonos. Ir pieklājīgas naudas, ko samaksāt par filmēšanas vietu. Viss pasākums apmēram uz 8 stundām katrā vietā.

VERANDA: koka veranda ar daudz augiem. (Vēlams kaut kas līdzīgs Kalnciema kvartāla telpām).

VIRTUVE: plaša virtuve vai virtuve apvienota ar istabu, kāds 1-3 stāvs. Pa logu var redzēt ēkas, jūtams, ka pilsēta.

Būšu bezgala pateicīga par ieteikumiem un pieteikumiem. Jo ātrāk, jo labāk. Gribēsim jau šodien apskatīt visu, kas radošajai komandai patīk.

Man var rakstīt uz tipa75 inboksī
 
 
16 Jūlijs 2019 @ 13:02
 
Eižens: es spēlē "Dumb ways to die" personāžu uztaisīju kā savu mammu
Draugs: wow, tu toč esi dīvains!
Tags: ,
 
 
16 Jūlijs 2019 @ 10:57
 
kādu dienu m. atnāca mājās un paziņoja, ka gribot palasīt korānu, laikam jāiegādājas. es tā smējos, ka nokritu no dīvāna, kur parasti atrodos, un teicu, ka jebkāds korāns ir atrodams internetā. taču viņš tomēr aizgāja uz grāmatnīcu un nopirka man indiešu erotiskās pasakas.

ļ. aizraujoša lasāmviela; pārsvarā gan "100 veidi, kā viltīgai sievai pārkāpt laulību, ja ļoti gribas", bet ir arī sižeta neapdvests vēstījums par cilvēkiem, kas nolēmuši sarīkot orģiju, tak viņus pārsteidzis saullēkts un viņi nokaunējušies, bet tad izdomājuši - ai, poh, pišamies tālāk. pasakas beigas.

ir pasaka par jaunlaulātajiem, kas pēc kāzām secinājuši, ka vīrs ir devis reliģisku zvērestu nepiekopt seksu pa dienu, bet sieva - pa nakti. tā nu viņiem nekad mūžā nav bijis seksa. pasakas beigas.

bet mana mīļākā ir par kādu musulmani (!), kurš ieskatījies skaistulē no zemākās hindu kastas un, par spīti visiem iebildumiem, apprecējis viņu. gāja laiks, viņš izdomāja ar sievu apciemot vecākus, bet tad nokaunējās no tā, ko vecāki teiks par viņa sievu, hujakš, iegāza viņai pa galvu un iemeta akā. sieva idzdzīvoja un atgriezās mājās, taču kaunējās stāstīt patiesību un teica, ka viņiem uzbrukuši laupītāji. pēc kāda laika vīrs atgriezās pie sievas ģimenes (neatceros kāpēc, bija kkādi merkantili iemesli) un pārsteigts ieraudzīja, ka sieva ir dzīva. tā nu viņi atjaunoja kopdzīvi. vēl pēc kāda laika vīrs atkal nolēma apciemot vecākus un ņēma līdzi sievu. tā ļ. lūdzās, lai vairs nedara viņai pāri. viņš apsolīja, ka nedarīs vis, taču pa ceļam atkal nokaunējās un iemeta viņu tai pašā akā. viņai gan atkal izdevās izrāpties, taču vīru viņa nekad vairs nesatika. pasakas beigas.

bet, runājot par m. un par erotiku, nevaru neizstāstīt, ka viņš izdomājis visneseksīgāko apzīmējumu pupiem ever! ļoļiks un boļiks! principā man šķiet, ka mēs esam kopā vēl tāpēc, ka visu laiku par kko jārēc.
 
 
16 Jūlijs 2019 @ 10:37
 
Teicams vīriešu divritenis,
Svaigas 40. izmēra izejamas kurpītes, rudens zābaciņi, trekinga sandales,
Lietotas wasgij puzles,
Savdabīgs kosmētikas līdzeklis
u.c.

Cenas runājamas.

https://photos.app.goo.gl/yUHy2u2kmCPeau4d6

aikidoka @ tvnet . lv
 
 
16 Jūlijs 2019 @ 09:55
 
https://letterboxd.com/film/autobiography-of-a-princess/

Nekādi nevaru atrast šo filmu. Heeelp!
 
 
15 Jūlijs 2019 @ 23:39
 
Viegla iereibšana ļauj tolerēt Rīgu tik daudz labāk. Pat varu iedomāties, ka tas varētu būt tīri ok dzīvot Krāsotāju ielā. Galvenais nelīst laukā no sava kultūras pārstāvju un entuziastu burbuļa.

"The one who has lived for so long in exile can never really return." Tā es izlasīju grāmatā par fotogrāfu Koudelku, sēžot Dzegužkalna zālienā.

Ir bezgalīgi skumji. Neiedomājami, izsmeļoši skumji. Un tur neko nevar darīt. Man laikam šķiet, ka man nav "īstas dzīves". Un pat šī reiz beigsies. Izmuļļāta un bez jebkādas jēgas.