18 Jūlijs 2019 @ 21:43
 
Kā izrādās, kuskusam brīnišķīgi piestāv ūdenim pievienotas pāris karotes sarkano apelsīnu sulas. Tas lieliski iet kopā, bet bez skābuma, kas ir citroniem. You're welcome.
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 17:59
 
varbūt tas izklausīsies nedaudz stalky, bet man ļoti patīk vērot un klausīties cilvēkus. sevišķi šobrīd, kad sanācis netīšām iestrēgt Bostōnā. normālas miesas būves, agresīvas homeless komūnas (vīrieši ap 35, beisbōlcepurēs, šortos, zeķēs, bez apaviem) skaļi klaigājot par tiesībām gulēt tieši tajā kvadrātmetrā pie sienas, mijas ar cilvēkiem, kas lasa grāmatas, ejot pa ielu, un ēd dārgos pilsētas centra restorānos (te viss ir dārgs, kā jau metropōlē). vecās tradīcijas mazo, rūsgano ķieģelīšu ēkas mijas ar stiklainiem debesskrāpjiem, un tam pa vidu sarunas. par to, kā mārketingot 19 gadīgus pūļus uz milzīgu nation wide pasākumu, pret to, kā uber taxis neierodas laikā, un visa pasaule ir bitches. pilsētas skvērā uzstājas country pārītis ar klasiskām dziesmām, kur pāri ielai uzstājas meitene ar pianistu, dziedot ōperu. par to, kā Bostōnas vecpilsēta dizainiski nav izbojāta atšķirībā no Ņujorkas, pret to, kā smird metrō. man tiešām cilvēka definīcija kā sociāla būtne vienmēr ir bijis interesants temats. mēs taču visi piedzimstam un nomirstam (šķiet, japāņiem bija tas teiciens, ka visi kādreiz guļ un visi tin sushi vienu un to pašu rīsu daudzumu, bet neko tā nevar paņemt līdzi, kad esi beidzis dzīvi). vai nabadzīgs mākslinieks, kas veltījis visu dzīvi mākslai, kas nav nesusi viņam nekādu sociālu ieguvumu (ne naudas, ne spēka ziņā) ir zemāks par mākslinieku, kurš ir veiksmīgs komunikācijā (Leonardo da Vinči, piemēram) un ir spējis būt spēcīgs jau savā laikā?
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 17:58
 
Parādi man savas saistības
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 15:37
 
Pain in the ass: Update

I apologize for the harsh words I usually hold my tongue. I will preview your link and exercise patience. Really want to make the work I'm very unorganized
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 12:52
Pain in my ass  
998 aplikācijas lietošanas dienā:

Total pain in my ass. I’ve had this for several years never used it because I don’t have the time to sit down for a entire day and figure out how this works. I have 28 units getting the data into the way you do business is extremely frustrating and time consuming. Looks like I just wasted 3 hours off of my life trying to understand your product and I still cannot get this to work. Waste of my time waste of my money.
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 12:05
 
Es nesaprotu, kur cilvēki rauj enerģiju. Kur to rauj hiperaktīvais Haralds. Varbūt [info]lidot ir taisnība, dzīvei enerģija rodas kustībā, bet man vienalga aizdomīgi smird pēc apburtā loka.
Šodien cenšos atdot pārslodzes parādu vakardienai. Goda vārds, nespēju iedomāties, kā es parūpētos par bērnu (-iem) vai kādu citu. Novecojošie vecāki eventuāli droši vien būs pirmajā vietā, un tad būs jāsaņemas. Bet atceroties, cik grūti patiesībā gāja ar to saņemšanos, kad vēl ar [info]emiilia nebijām pazīstami, varu tikai nopūsties.
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 11:59
 
Vienīgais parāds, ko nevar neatdot, ir parāds nogurumam.
Ātrie kredīti pagaidīs.
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 11:34
 
Ja man liekas, ka esmu progresīvs un konservatīvs, vai tur ir kāda pretruna?

Patiesībā tur nekādas pretrunas nav. Progress mūsdienās nav tik daudz par fundamentāli jaunu vērtību ieviešanu, kā par jau esošo vērtību padarīšanu pieejamiem visiem. Vēsturisks precedents: līdzīgi kā agrāk ar sevi lepoties varēja tikai impērijas, 19. gs nacionālisms pēkšņi padarīja iespējamu lepošanos ar piederēšanu mazai tautai. Tagad ģimenes vērtības (konservatīvs jēdziens) progress ir padarījis plašākas un pieejamas netradicionālajām ģimenēm. Individuālās pašnoteikšanās brīvības progress padara pieejamas tiem, kuri nav baltie vīrieši pusmūžā. Tāpat arī sociālisms vai tā variācijas ir par materiālās brīvības piedāvāšanu visiem cilvēkiem, nevis tikai specifiskām šķirām.
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 11:21
Jūtīgums nāk ar sāpēm.  
Pamanīju, ka brīžos, kad īpaši labi sajūtu detaļas iekšējā un ārējā pasaulē, kad gribu pastrādāt ar deju, vai vienkārši izbaudīt tos brīnumus, kas mums apkārt - jūtu sāpes. Ne tikai emocionālo smeldzi par pagātni, par to, ko gribētu, un kas trūkst. Arī sāpes ap kreiso lāpstiņu, kas sarauta, krūškurvja mugurkaula skrimsli, kas paslīdējis, muskuļiem, kas tajā dienā trenēti un kāju pirkstiem, kas apavos apspiesti. Ikdienā, kad skrienu pa riteni, to nejūtu.
Izņēmums ir iekāre, tur vēl joprojām selektīvais jūtīgums.
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 11:11
 
Dzeru kafiju, klausos italo disco un gaidu ciemos mammu. Izbaudu laiku pirms sākās pilnīgs pīzģēc. 
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 10:53
Daugavpils izglītības iestāžu globālais kulturālais starojums  
"20. gs. sākumā lielāka daļa ebreju sāka braukt uz Izraēlu - patiesībā uz Palestīnu, jo tad vēl Izraēla valsts nebija. Lielākā daļa to, kas no Eiropas brauca, runāja idišā. Kad pamazām sāka ieviest ivritu, ar idišu ļoti karoja. Cionisti, kas gribēja dibināt Izraēla valsti un ieviest ivritu, centās visādos veidos apslāpēt idišu un piedāvāt tā vietā ivritu. Tas bija diezgan grūti, jo valoda vairāk nekā 2000 gadus bija mirusi, to izmantoja tikai sinagogās un Svētajos Rakstos, lietot ikdienā pārstāja jau pirms Kristus. Tādējādi tagad atdzīvināt šo valodu bija liela problēma, turklāt idišs un ladino (spāņu valodas dialekts, ko izmantoja ebreji, kas dzīvoja Spānijā līdz 15.-16.gs.) šķita tādi traucējošie faktori. Tagad ir attapušies. Izraēlas Valodas ministrija ir atzinusi, ka ivritam nekas vairs nedraud, bet idišs izzūd, tādēļ Jeruzalemes Universitātē tagad ir speciāla Idiša fakultāte.
Starp citu, cilvēks, kas ieviesa ivritu, Eliezers Ben-Jehuda, kādu laiku dzīvoja un studēja Daugavpilī. Viņš bija viens no cionisma pamatlicējiem. Kad viņš dzīvoja Palestīnā, viņam piedzima dēls, kuru viņš norobežoja no visu citu valodu ietekmes. Viņa dēls vēsturiski ir pirmais ivritā runājošais cilvēks pēc 2000 gadu pārtraukuma. Sākumā Eliezeru Ben-Jehudu uzskatīja par jukušu, domāja, ka sabojās bērnu, bet viņš uzstāja. Kad dēls brīvi runāja ivritā, viņš mācījās citas valodas. Ebrejiem ir normāli zināt 4-5 valodas. Tas viss notika Palestīnā, bet pirms tam viņš studēja Daugavpilī un vēl kaut kur Baltkrievijā."

Intervija ar Valēriju Kudrjavcevu, senebreju valodas pasniedzēju RARZI. Katoļu Baznīcas vēstnesis, 2019. gada jūlijs, 17. lpp.
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 10:09
 
Rīgas dome ir @$£^. Nedomāju, ka būtu droši likt likmes uz to, ka Burovs pēdējā brīdī nevienosies ar atšķēlušos četrinieku vai trijnieku un sapnis par domes atlaišanu būs izsapņots. Opozīcija toties nevar vienoties par vienu kandidātu un tad vēl ir retorika, ka visi no tiem iepriekš valdošajiem 32 ir bandīti un nevar nevienu ņemt potenciālā koalīcijā. Protams, labāk atstāt Rīgu pilnīgu bandītu varā vēl uz 2 gadiem.
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 09:11
 
bet tad ir mirkļi, kad nolieku bērnu gultiņā, tas tur vēl diezgan nemierīgs un nemaz netaisās gulēt, es tikmēr blakus istabā piesēžos pie kompja, un pēc desmit minūtēm attopos, ka "jopcik, bērns!"
eju skatīties, a viņš jau aizmidzis šņākuļo. lai slavēts jupiters un buda.
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 08:44
 
Pavadīju dzerokli labākos gremošanas laukos.
Patiesībā, es ceru, tas maita deg elles ugunīs, kā tas lika degt manam vaigam.
Dzīvot pusbadā, izsist limfmezglu un galubeigās dzīt astoņos vakarā uz fancy diennakts zobārstniecību.

Šī daktere teica - ooo, labs krakšķis, iepriekšējais - bubināja - paskat, kāds labs krik-krak. Toreiz šķita, ka viņš mēģina būt asprātīgs. Interesanti - tas ir kaut kāds tipveida uzmundrinājums cilvēkam, kuram viens tur galvu, otrs mēģina izārdīt žokli, vai tas ir patiess atvieglojums par to, ka nekrakšķ kauli?

Beeeeet, tas viss pupu mizas - smalkas iestādes dod līdzi receptes spēcīgiem atsāpinātājiem, sarīšos ripas un nekas man nespēs sačakarēt šo dienu.
es zinu, ka pēdējo teikumu nožēlošu.
 
 
Mūzika: Metallica - Until It Sleeps
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 08:52
PC izņemot korpusu un HDD  
Dažas PC daļas pārdošanai. Kopā ņemtām tik jāpieliek klāt cietais disks un korpuss, un var lietot. Dokumenti, grafiski darbi, kāda filma etc. pilnīgi mierīgi. Var pat kādi vecāku spēli mēģināt padzenāt.

Daļas:

Procesors Intel Core I3 4130@3.4GHz - 10 €
Mātes plāte MSI H81M-P33 - 10 €
Abi stāv kopā.
Foto

Video karte Ausus GeForce GTX 650Ti 1GB
Foto - 10 €

Ram Kingston 8GB DDR3@799, divi moduļi - 10 €
Foto
Foto II

Ja ņem visu kopā, iedošu Coolermaster 500w barokli līdzi, funkcionāls, bet dzeses ventilatora gultņi klakšķ.
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 08:43
Varenais Eirotrips #2: Varšava-Čehija  
Eirotripa otrā diena. No Varšavas dodamies uz Čehiju, kur pārlaižam nakti padomju laika kempingā ar saviem knifiņiem...

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=180od_MJvNU

Varenais-Eirotrips-cover-2-4


 
 
17 Jūlijs 2019 @ 17:18
 
i sold my soul to the company store
Tags:
 
 
18 Jūlijs 2019 @ 02:10
 
lasu vēso prātu. līdz 52. lappusei likās, ka es varētu šo tulkot angliski.
 
 
17 Jūlijs 2019 @ 21:59
 
Laiki ir mainījušies. Ko viņi tur visi tur mēkšķēja, ka es esot mainījusies? Es mainos laikam līdzi.
 
 
17 Jūlijs 2019 @ 22:45
 
Pamēģināju šodien to Pranamat Eco. Labs lai gan bezbožno ass. Caur krekliņu un džinsām bija labi. Izpētīju portālus, lietotus tālāk nepārdod, laikam tiešām labs

Bet nu es nezinu vai pienāks tā diena, kad man nebūs žēl šim tērēties
 
 
17 Jūlijs 2019 @ 20:45
Latviešu valodas apguves materiāli  
Mans britu draugs jau pāris gadus uzstāj, ka vēlas iemācīties latviešu valodu. Sākumā mēģināju mācīt sarunvalodu, bet sapratu, ka bez kaut kādas struktūras man pašai tas ir pārāk problemātiski un grūti. Vai varat ieteikt kādus apguves materiālus - online vai grāmatas/e-grāmatas. Vai ieteikt kā labāk strukturēt mācības? Es domāju, ka ar kaut kādiem materiāliem man vismaz būtu ievads un tad es varu improvizēt un daudz sakarīgāk izskaidrot!

P.S. nedzīvoju Latvijā.
 
 
17 Jūlijs 2019 @ 22:15
 
"Decades ago, if you wanted help the people of impoverished or war-torn countries, you'd join the peace corps or an NGO and live amongst them. Millenials are so lazy, and keen on the good life, that they would rather bring the third world right to them."

"To them", protams, nozīmē "citiem cilvēkiem uz galvas".
 
 
17 Jūlijs 2019 @ 22:11
 
Šobrīd pa Mezzo skan Bugge Wesseltoft, Henrik Schwarz, Dan Berglund no EFG London Jazz Festival. Ļoti, ļoti forši, žēl, ka nav tiešraides mājas lapā (es nemāku atrast?) varētu caur zilzobi galvgalī iestatīt, miegpelītes, velcpelītes vietā.
 
 
17 Jūlijs 2019 @ 21:29
 
totally haram
 
 
17 Jūlijs 2019 @ 14:15
 
Visticamāk JKP cītīgi rosās par minimālo algu 500 eiro, jo saprot, ka tas ir reālākais, ko no viņu 3x500 programmas var aizsniegt. Lai arī daudz labāk būtu jūtami pacelt neapliekamo minimumu, tas līdz 500 nesanāks un to jau tad nevar iepārdot kā viņu programmas sasniegumu.