May 2016   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Posted on 2016.05.29 at 13:07
Laika ziņas: celies, corpus!
Tags: ,
vēl bija tā: naktī pirms avārijas mani familiāris jau pabrīdināja. mēģināju staigāt ar divām lauztām kājām, un vienlaicīgi no iekšpuses aizdegās galva. vārdsakot, uzsprāga. radās īssavienojums smadzenēs, burtiski. reku, viš arī, tas īssavienojums. viena atklāsme pēc otras. tik daudz laba vēlējumu nav bijis pat dzimšansdienās.

Posted on 2016.05.28 at 18:07
Laika ziņas: pēc kaujas visi gudri
Saucējs: Vārna
Tags:
Tad vēl es te, pļavā tā padomāju: kopš bērnības kaites izdevies uzveikt, mana veselība kopumā ir astronomiski laba. Tikmēr daudziem, ko satieku, ir fiziskas vai mentālas problēmas, kuras vai nu nav iespējams risināt vai nepietiek spēka. Un kas uz tā fona ir periodiskas, nāvējošas skumjas vai armagedoniskas dusmas. Nu, maza lāsīte darvas medus okeānā. Viss, turpmāk neļaušos adrenalīna uzplūdiem, vajag baudīt mēreni.

Posted on 2016.05.28 at 15:15
Laika ziņas: Iegrimt pļavā
Saucējs: Strazdu koris
Tags: , , ,
Cik ātri īsts mags sadziedētu sev atslēgas kaulu? To mēs noskaidrosim "Extrasensuālo cīņu" jūnija epizodēs. Zvaigznēs nolasīto sēriju skaitu iespējams reģistrēt mūsu astrālajā totalizatorā, Džekpotā: pieaudzētas Oriona tuxnešegles skuju skropstas tavai trešajai acij.

Posted on 2016.05.27 at 14:46
Laika ziņas: psc
Tags: , , ,
smieklīgi, bet es tagad raxtu ar vienu roku, jo pirmoreiz dzīvē esmu salauzusi atslēgas kaulu. krītot no riteņa un pārsitot lūpu, jā, pavisam nopietni. tā... kurš ir papūlējies uzlikt man lāstuu?

Posted on 2016.05.26 at 14:18
Laika ziņas: great fun
Tags: , , , , ,
labdien! tā kā nefolka cibu es nekad mūžā vairs nekomentēšu, mans komentārs būs šeit:
jā, ļoti iespējams, ka krāpšanu visbiežāk attaisno tie, kas paši krāpuši, jo
*empatizēt taču var tikai pats ar sevi
*nav vajadzības ieslīgt kaut kādā victim mentality
*detachment works wonders

mani pašu gan neviens nekad nav krāpis (bet protams, kāpēc lai kāds izvēlētos kādu citu manā vietā), bet divi gan atrada draudzeni, vēl nakšņojot manā gultā. arī saprotams, jo pirmajā reizē man bija 17, bet otrajā 19, un es vēl nebiju ne tuvu tik cunning un caururbjoša kā tagad. saprotiet, mans negodīguma detektors vēl nebija uztrenēts, un vispār es baidījos no cilvēkiem. bet tagad... tagad gan tas piegulētājs lidotu pa logu ar visiem paltrakiem un vēl 3 mēnešus lamātu feministes.

P.S. patiesībā reizēm gardi smejos, uzzinot par šo ļaunekļu mīlas neveixmēm. galu galā, tieši pateicoties šiem diviem "atgadījumiem", man šķita, ka tā rīkoties ir absolūti pieņemami, nē, pat slavējami.

Posted on 2016.05.26 at 02:13
Laika ziņas: there is no error
Saucējs: Vilkduja
Tags: , , , ,
ā, vēl viens errors matricā: jau kuro dienu visai bieži pārraxtoties sadrukāju vairākus burtus dubulti vai trīskārši, apmēram kā "hsssss".
nu jau es vairs nezinu, kur beidzas čūska un kur sākas cilvēx. ļoti iespējams, ka nekur.

Posted on 2016.05.25 at 23:30
Laika ziņas: summertime sadness in the city
Tags: , , ,
lūdzu, komentējiet šo žurnālu! tik lielas vēlmes saņemt kaut kādu fīdbeku (pat ja tā ir gedroica fočene beigtu kareivju svētkos) man nav bijis gadiem. godavārds! drīxt arī klačoties par citiem cibiņiem, pazīmēties ar savu muzonu un vienkārši novēlēt sliktu dienu.
(šis gan neattiecas uz sikboju, jo, kā mēs zinām, sikbojs cīnās PRET (wut) reptīļiem)

Posted on 2016.05.25 at 20:33
Laika ziņas: Neironu kamols Rīga
Tags: , , ,
Interesentiem: mans pirmais un vienīgais taro komplekts ir apskatāms šeit.

Kamēr ar aizdomām skatos uz visiem mēģinājumiem izzīlēt triviālas izmaiņas laiktelpā, Fool's Journey, manuprāt, ir pietiekami interesants filozofisks koncepts, lai ieintriģētu pat izteiktus racionālisma sludinātājus. (tas gan nenozīmē, ka man ir izdevies)
Protams, ir arī mīnusi (piemēram, Hanged Man drīzāk liek iztēloties Yggdrasilu nevis milzīgu Jēzus monumentu), bet kopumā superīgs taro komplekts - no kārtīm nozīmes nošpikot nevar, tādēļ tev ir tā lieliskā iespēja domāt par kopsakarīgo šajā setingā.

Posted on 2016.05.25 at 16:39
Laika ziņas: ārā
Saucējs: Vilkduja
Tags:
ja nav vērts iedziļināties, tad neiedziļinies, zač.
bet viena no superīgākajām smaržām pasaulē
ir vasarā pēc negaisa
un pamatos zem manas viesistabas
ir zalkša ala
<3

Posted on 2016.05.25 at 03:58
Saucējs: Menace Ruine
Tags: ,
šķiet, ka esmu iemīlējusies savā familiārī.

Posted on 2016.05.24 at 23:57
Laika ziņas: spirit of the water hole
Tags: , ,
šodien sāku strādāt vēl vienā jaunā darbā (pirmais, kā zināms, ir visslepenākais noslēpums visiem, izņemot mani) - esmu traktoriste krustvecāku laivu bāzē (un jā, esmu kristīta luterāne). uzliku tēva salmu cepuri un Satyricon, novilku kreklu un nopļāvu pāris pamatīgi noaugušus laukus. protams, arī nopelnīju kabatas naudu. great fun tā braukšana, gāzēšana un stūrēšana, nudien, es pat teiktu, ka man piemīt iedzimtas dotības, kā piemēram, ērgļa acis, (pat pārāk) lieliska telpas izjūta. nākamnedēļ pļaušu atkal, bet tikmēr varu padomāt par savu ilgtermiņa uzdevumu psihodēliski pārkrāsot automašīnas vraku. kārtīgi apskatīju vienu no pārvietojamajām mājām, gandrīz pārņēma skaudība. tur ir gan divas guļamistabas, gan lounge istaba, gan diezgan advancēta virtuve, duša, terase, un to visu var noīrēt tikai par 15 eiro diennaktī uz personu. ah, ja man būtu tāda māja, noliktu tieši pie jaunajiem bērziņiem šajās mājās un beidzot izrādītu godu visiem miljons svarīgajiem artifaktiem. būs jānoskaita buramvārdi, varbūt jau tagad, dušā, piemēram. Mūžīgās Ļaunības Dušā.

Posted on 2016.05.23 at 23:46
Laika ziņas: human
Saucējs: Menace Ruine - Process of Bestialization
Tags:
vakardienas atziņa: astrālās čūskas ir tik kārīgi radījumi, ka reizēm var vienkārši aizmirst, ka tām ir arī ķermenis. nepatīk cilvēku troxnis un ļoti pietrūxt astes.
:(~

Posted on 2016.05.22 at 01:58
Tags: , , , ,
Pērses augšteces virzienā, viņpus Daugavpils šosejai atrodas Bebru Parlamentārā Karaliste. kāpēc parlamentārā? jo bebri vispār ir tādi diezgan sociāli radījumi, viņiem noteikti ir komplicēta, bet visnotaļ ne-vienlīdzīga darbu sadales sistēma. personvārdi pārsvarā (izņemot tādus, kas sadomāti starpsugu komunikācijas iespaidā) ir atvasināti no vārda "zobs": Zobnesis, Zobgalis, Zoblīze, Zobasne.
aptuveni vecā, nezināmā tilta pamatu pakājē tika novērots pieaudzis, enerģisks īpatnis, kas veikli ienira pašā krastmalas seklumā, lai aktivizētu alas sētas ieejas apsardzes sistēmu. posmā, kur ūdens līmenis vēl tikai knapi piemērots neliela izmēra laivas vadīšanai, bebri ir izveidojuši jauno mājokļu ciematu. turpat arī sākuši veidot aizsprostu no pusmūža vecuma koku stumbeņiem.
par tālākiem attīstības plāniem apņemos informēt aptuveni vasaras vidū. paldies, ka interesējāties. fuckoff Ushakoff

Šoseja uz Elli

Posted on 2016.05.21 at 20:05
Laika ziņas: accomplished
Tags: , , ,
Protu braukt jau 3. ātrumā un sāku sajusties kā agrākā ļaunībā - ne jau tāpēc, ka spīdz griež, bet tāpēc, ka pa to pašu Bebru lidlauku braucu akurāt pirms 10 gadiem. Pirmais boifrends, kārtīgi mani nolamājis par motora slāpēšanu, atpakaļceļā iestūrēja tieši ceļmalas grāvī.

Posted on 2016.05.21 at 01:57
Laika ziņas: determined
Saucējs: Suspiria ST
Tags: ,
..un šajā garu izsaukšanas rituālā mēs pajautāsim Nikolajam Rēriham, kā iemācīties gleznot konkrētas formas.

Trans

Posted on 2016.05.20 at 15:43
Saucējs: Witch House- Playlist - The Coming Age
Tags: , , , ,
1) varbūt kāds var paskaidrot, kāds ponts ir no apziņas augšuplādes, ja neesi smagi fiziski traumēts uz mūžu vai nāvējoši saslimis?
(iztēlojas vectēvu trollējam mazbērnus sociālajos tīklos vēl miļļons gadus pēc mirstīgās čaulas pārstrādes kompostā)
seriously, why? where is the fun in dat? tavs smadzeņu arhīvs ir tik unikāls, ka mums vajadzētu tevī klausīties bezgalīgi?

2) atdzīvināt līķus, jo kādam ir problēmas samierināties ar līdzcilvēku mirstīgumu? pēc kādiem kritērijiem tu noteiksi, kurš ir pelnījis mēģināt vēlreiz? tas, kurš lox, bet ir spējīgs piķot?

Posted on 2016.05.20 at 02:58
Laika ziņas: zvilnēt pagrabā
Saucējs: Oranssi Pazuzu
Tags:
Forši jau paplašināt savu awareness, tikai baisi daudz jāmaxā - piemēram, ar pēdējām nevainības, ticības un mīlestības paliekām. Nu, var gan pēc tam atrast no jauna, un tā n reizes, un, kad nesanāk, pietiek tikai nedaudz atcerēties savu nāvi, un wow, wow, vai viss vienmēr ir bijis tik dzīvs?

Posted on 2016.05.19 at 22:13
Laika ziņas: Darbs, darbs, darbs
Saucējs: Ģimenes radiola
Tags: , , , , ,
Stirnas nekautrīgi rušinās pa krūmiem man aiz muguras, kamēr vēroju abiniekus savā dīķī. Tad iznāk viens tāds ragainis un skatās, kā vācu pieneņu ziedlapas (vīnam, protams). Vakara krēslā lapsa aiziet apgaitā pa pašu ceļa vidu. Esmu izdzērusi veselu puslitru Hell, laikam jāpārceļas uz pagrabu un jāpadara vēl viens iekavējies darbs (un, protams, jādegustē).

Posted on 2016.05.19 at 01:30
Laika ziņas: sixpārņi un maijvaboles
Tags: , , , ,
zini, kas ir lieliski? zvilnēt mēnessgaismā pie upes maijvaboļu mākoņa un dažu hiperaktīvu sixpārņu sabiedrībā.
toties telefonam ieplaisājis ekrāns, kamēr es vakar pēc lieliskās Nerten izrādes iepazinos ar fellow dragon rider KKC, uzpīpēju parkā un bez maxas palēkāju pa sporta batutu. woah! bet vismaz kameru nedaudzās aplikācijās atkal var lietot (nevis kā pirms kritiena, tātad "salabojās"), būs vien jāliek rūpnīcas uzstādījumi.

Posted on 2016.05.15 at 23:26
Saucējs: Mrtyu!
Tags: , , ,
daudzreiz esmu sastapusi tādus tipus, kas apgalvo, ka "neko neesmu sapratusi" vai "neko nezinu", bet, pirmkārt, viņi katrs runā par atšķirīgām sistēmām, un, otrkārt, tas "saprotamais" izklausās nevis loģiski, bet emocionāli/subjektīvi/traumatiski. vēl viņiem patīk piesiet sekošanu autoritātēm (boifrendam, paziņām, vecākiem, iluminatiem, new age guru), iespējams, tāpēc, ka esmu jauna, mazrunīga un meitene. bet zinkā, ja es tik tiešām galu galā akli paraxtītos zem katra vārda, tad man nudien būtu laiks iebāzt galvu smiltīs un lēnām mumificēties.
pārāk ilgi jau nakšņots pilsētā. X(

vispār būtu laiks plānot pieneņu vīna talku.

Previous 20