December 2014   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Posted on 2014.12.22 at 01:49
Laika ziņas: zzz
Saucējs: Current 93 - Idumæa
Tags: , , ,
es nerakstu par tādām lietām kā peldes Ievas kostīmā ar mērķi parādīt, ka esmu bad-ass motherfucker (daddyfucker?). šāda rīcība (abas no iespējamām) nav ne laba, ne slikta, tā ir tikai bezrūpīga sociokulturālās etiķetes (lasi: ilūzijas) ignorēšana vai... vēl vairāk! kā var ignorēt to, kam apziņā vispār nav vietas? kālab vispār jātērē savs dārgais laiks, cenšoties izpildīt kolektīva plānu vai anti-plānu, kura mērķis pavisam noteikti nav veicināt individuālo ekstāzi? cik esmu dzirdējusi, daudziem nepatīkot dzīvot melos, taču daudzi ar zobiem un ķetnām metas nodrošināt ilūzijas turpinājumu - uzkāpt uz Mēness krātera malas, iespraust zemē fliterētu karogu ar zeltītu, milzīgu uzrakstu "NARMĀLI ČUVAKI VAIROJAS KASMASĀ".
lūk, un es par to rakstu tāpēc, ka vēl tikai mēģinu saprast, kura atslēga ir īsta, pašlaik domāju, ka neviena, jo nav tādas atslēgas, kuru savām vajadzībām nebūtu radījis čuvaks uz Mēness.

Darbs (pilsētā) nav brālis

Posted on 2014.12.18 at 23:04
Tags: , , ,
gaidu ziemassvētku brīvdienas, kad ČETRAS DIENAS cepšu piparkūkas, griezīšu salātus, staipīšu vīnu pa pagraba cellēm, šķirošu kastes ar mākslīgajiem čiekuriem pūdercukurā, lasīšu aizliegtās grāmatas un rajona laikrakstu pie melnas brokastu kafijas, skaušu mežonīgus zvērus, iešu līdz upei, kamēr vēl gaišs, bazarēšu ar brāļiem, izvēlēšos divas exkluzīvas vīna glāzes lielpilsētai (jo vairāk par divām nevar noslēpt, ja), gulēšu saldi, netērēšu naudu, kāpšu lielajā ozolā līdz pašai galotnei un bez spēka kritīšu lejā, jo nafig vairs nebūs vērts braukt atpakaļ, my life is complete again

Posted on 2014.12.13 at 17:56
Laika ziņas: melna kafija
Saucējs: jauna ģitāra!
Tags: , , ,
prāts ir uzvarētājs nevis zaudētājs, ja nākas dzīvot konkrētajā laiktelpas punktā, jo tu nevari visu laiku atrasties tikai mirklī - scenārijā tā nav paredzēts. šis, protams, tikai tad, ja esi jau atteicies no scenārija, jo citādi tu nekad nesajutīsi visas tagadnes eiforisko iedarbību.

Posted on 2014.12.13 at 02:23
Laika ziņas: tausend kalte winter
Saucējs: Menace Ruine
Tags: , ,
laikam jau runa nav par to, kāds vēstījums tiek nodots emociju uzplūdos, bet par to, kādas individuālās iezīmes atklājas komunikācijas gaitā.

Kā smejies

Posted on 2014.12.12 at 03:03
Laika ziņas: frontes līnija
Tags: , , , , ,
stāvu piketā ar ūdeles bildi, no domes ēkas iznāk čuvaks un garāmskrienot izmet: "viņi tāpat nomirs no vecuma!"
es arī nomiršu no vecuma, ja

-neizgudros zāles pret vecumu
-nesajukšu prātā
-man neuzbrauks smagais auto, jo velosipēdisti=loxi
-nenomiršu no vēža
et cetera

bet tas nenozīmē, ka es negribētu savu atlikušo laiku pavadīt bezbēdīgā dejā plašajos mežos un laukos. like, wtf, čuvak?

Bestest Folk Song

Posted on 2014.12.02 at 02:50
Saucējs: Dead Can Dance - I Am Stretched on Your Grave
Tags: , , ,
My apple tree my brightness
It's time we were together
For I smell of the earth
And am worn by the weather

LOL=Lucifer Our Lord

Posted on 2014.12.02 at 02:22
Saucējs: Sigillum S
Tags: , , ,
ja es būtu reliģiskā līdere, es
iemitinātu savu sektu vēsturiskā namā Rīgas centrā
noprecētu 7 jaunekļus
par ziedojumiem uzceltu veselības centru Asaros, kāpu zonā
brauktu ar mīlestības rolsroisu
algotu personīgo pavāru
katru dienu pīpētu hašišu no rituālās ziloņkaula pīpes

mudinātu samīļot sev mirklīgi tuvāko biedru, var arī gliemezi un tikai sirsniņā <3

Copy of a Copy of a Copy

Posted on 2014.12.02 at 01:56
Laika ziņas: psychs
Saucējs: Ain Soph
Tags: , , , , ,
tava tagadne, protams, ir "spējīga piedāvāt" ļoti ierobežotu skaitu opciju, un tu vari izvēlēties pavadīt savu laiku gan pašapmierinoties pie kolektīvā ego spoguļattēla, gan mēģinot kaut iebakstīt kolektīvajam ego tuklajā sānā ar mazo pirkstiņu un parādīt, kurā virzienā atrodas durvis. lūk, esmu izvēlējusies pēdējo variantu, un, tā kā šeit atkal ir ierobežots skaits reāliju, attiecīgi arī devusies pa sev tīkamāko taku. nevajag tāpēc mani saukt par liekuli un vispār svarīgākas problēmas ignorējošu, psihu narkomāni. cilvēks tomēr ir apveltīts ar spēju domāt nevis tikai sekot saviem emocionālajiem impulsiem. komentāri - slēgti.

Kosmiskie čuxti

Posted on 2014.11.25 at 22:41
Tags: , , ,
dusmīgs civēks ir akls, tāpēc dusmīgam cilvēkam neizdodas

*veidot loģiski pareizus spriedumus
*randomi izrādīt laipnību
*ieēst zaptsmaizi ar baudu
*saskaldīt malku ar mīlestību

YOLO

Posted on 2014.11.21 at 01:06
Saucējs: Aurora
Tags: , ,
es dzeru savu pirmo vīnu, un tur ir viena no skaistākajām vasarām manā līdzšinējā dzīvē. kad es lasīju ogas, es apdedzināju plecus, man koda sarkanās skudras un lapsenes, uz pleciem kāpa suņi, un pulxteņi puxtēja savā nodabā, lai puxt. tad es sadedzināju blenderi. kad pabeidzu darbu, es uzdoomoju un klausījos sienāžos un iepriekš nedzirdētos putnos aiz loga. un tā katru mīļu nakti klausījos. man patīk, ka šis pirmā vīna baudīšanas vakars ir arī pirmās snigšanas vakars. ou, zač, nekāda kognitīvā trokšņa, tīra mīlestība. tajā pat laikā esmu uzvilkta kā dzegužpulkstenis un nezinu, kad man ir jāzvana tā Īstā Stunda, laikam tagad.

Posted on 2014.11.19 at 02:18
Laika ziņas: tauriņi, nē, miroņgalvas
Tags: , , ,
"pilsēta ir glamūrs, un lauki ir diskurss," sacīja vien vakardien konvertētā vampīru princese Kosmoss, iedzēra no pudelītes ar korķi miroņgalvas formā un aizlaidās gatavo vīna produkciju sadalīt mazākās porcijās.
(lol, Peļevinu vēl joprojām lasu)

Google Maps, England

Posted on 2014.11.16 at 03:41
Saucējs: kaut kādi emo aiz sienas
Tags: , , ,

FB nedienas

Posted on 2014.11.14 at 20:07
Laika ziņas: me, the scientist
Tags: , , , , ,
khosmos: nu, tu nekomentē manu komentēšanas manieri pirmo reizi, es nezinu, par ko gan vēl tas varētu liecināt kā tikai par interesi.

maiņas vecākais: Runā piezemētāk, man arī ir darba vietai nepiemērotā izglītība, so what? Es tač nerunāju darba terminos?

khosmos: es arī

maiņas vecākais: Bet runā gan kā ārsts vai filozofs...

personāla vadītāja: ..будь проще и люди к тебе потянутся

maiņas vecākais: Ну вот золотые слова.


(pēc šī es dodos retrītā)

OK

Posted on 2014.11.14 at 02:33
Saucējs: Arvo Pärt
Tags: , , ,
manuprāt, situācija ir identiska iepriekšējai: tu lasi manus komentārus citos blogos un pieprasi atbildību par nosliekšanos tās vai citas idejas virzienā. pēc naktsmaiņas lasu ziņas, nē, droši vien, ka pārrodos no bordeļa. kādreiz man rādīja no konteksta izrautus manus portretus un prasīja, kāpēc es tur tik aizrautīgi smēķēju cigaretes. kāds tur brīnums, ja lietainās rudens dienās domāju par privātīpašnieciskumu romantiskās attiecībās. kas mani glābs, ja ne es pati un Kosmoss, Jēzum noteikti vienalga.

Kā tad mēs griežamies, ja mēs nekrītam nost?!

Posted on 2014.11.11 at 22:35
Laika ziņas: lol
Saucējs: LA NOMENKLATUR
Tags: , , , ,
vakar pirms gulētiešanas izdzēru krūzīti kalmju tējas un uzdoomoju. klepus nepārgāja, bet ļoti ilgi atrados tādā pusnomoda stāvoklī, kur domas raisās kā iemiegot (tb randomas vizuālo asociāciju ķēdes), bet es neesmu iemigusi. uz rīta pusi redzēju sapnī, ka esmu atradusi Trakā Makša cienīgu patvērumu pagalam izpostītā tagadnē, pamodos laimīga.

meklēju biedru/-s, ar ko kopīgi izbraukt visus Babilonas karuseļus šoziem. tad var doties retrītā.
jo pilsēta ir dūmi, bet nav dūmu bez uguns, hhh

btw, šogad mana visvairāk apmeklētā vieta galvaspilsētā ir Pokrova kapi, jo atrodas kaut kur pa ceļam starp vairākiem pareizajiem jumtiem.

Posted on 2014.11.03 at 01:26
Saucējs: Woven Hand
Tags: , , ,
tu esi totāls ķīnas mūris, dārgais. nu, kāpēc mēs nekad kopīgi neapēdām sēnes?


Love It or Leave It

Posted on 2014.11.01 at 21:09
Laika ziņas: pasažieru vilciens
Tags: , , ,
Rīgas Centrālajā stacijā ir tādi lieliski iestādījumi kā "Veselības ligzda" un "Smaržu templis". par piedāvājumu neko nezinu, darbalaiks jau sen garām, bet nosaukumi ir izvēlēti itin veixmīgi. Veselībai nevar būt nekāda cita avota kā mūžīga radīšana, pavisam burtiski, un ligzdā mitinās pats Radītājs, Lielais Perētājs, un bez atelpas silda ar savām dūnām.
Templī, savukārt, nodarbojas ar godināšanu, un priesteri arī pavisam godīgi atzīstas, ka tikai process ir no svara un vienmēr ir īstais laiks atdoties Kosmosam. tieši tā arī tiks nosaukts mans uzņēmums - SIA "Kosmoss".

Posted on 2014.10.31 at 00:40
Saucējs: Those Poor Bastards
Tags: , , ,
ir grūti par sevi domāt, piemēram, kolēģu iecienītajās kategorijās. lielākā problēma ir vecums, bet es neatceros, ka pati būtu bijusi tādā punktā pirms 4-6 gadiem. vispār neko neatceros, tikai cīnos ar personības apvienošanos, vnk katru dienu neko neatceros, kā lai visu padara laicīgi, ja īstais laiks ir Šobrīd.

Posted on 2014.10.27 at 00:05
Laika ziņas: I'm a cyclist and that's OK
Tags: , , , ,
Matrix III ir ticis gādīgi apkopts, un šodien mēs draiski lēkājām pāri apmalītēm. vakarā braukt 8 km ir tīkami, turklāt pirms tam Pokrova kapos var uzdoomot un uzlikt enerģisku mūziku. no rītiem tās ir bezgalīgas mokas, pa deniņiem līst skropstutuša, mugura slapja, skrien virsū gājēji, elpas trūkums, slāpes, pazeminātas kognitīvās spējas. esmu pūce duglasa eglē un nesu vēstis no Viņās Saules. nekad neizdodas aizmigt laicīgi, toties guļu kapa mierā.

6,66 %

Posted on 2014.10.24 at 03:06
Laika ziņas: (h) (h) (h)
Saucējs: Zombie Ritual
Tags: , , ,
Jau vēstīts, ka 12.Saeimas vēlēšanās, kas notika 4.oktobrī, «Saskaņa» ieguvusi 23% balsu, «Vienotība» - 21,87%, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) - 19,53%, Nacionālā apvienība (NA) - 16,61% balsu, «No sirds Latvijai» - 6,85% bet Latvijas Reģionu apvienība (LRA) - 6,66% balsu.

Previous 20