November 2014   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Kosmiskie čuxti

Posted on 2014.11.25 at 22:41
Tags: , , ,
dusmīgs civēks ir akls, tāpēc dusmīgam cilvēkam neizdodas

*veidot loģiski pareizus spriedumus
*randomi izrādīt laipnību
*ieēst zaptsmaizi ar baudu
*saskaldīt malku ar mīlestību

YOLO

Posted on 2014.11.21 at 01:06
Saucējs: Aurora
Tags: , ,
es dzeru savu pirmo vīnu, un tur ir viena no skaistākajām vasarām manā līdzšinējā dzīvē. kad es lasīju ogas, es apdedzināju plecus, man koda sarkanās skudras un lapsenes, uz pleciem kāpa suņi, un pulxteņi puxtēja savā nodabā, lai puxt. tad es sadedzināju blenderi. kad pabeidzu darbu, es uzdoomoju un klausījos sienāžos un iepriekš nedzirdētos putnos aiz loga. un tā katru mīļu nakti klausījos. man patīk, ka šis pirmā vīna baudīšanas vakars ir arī pirmās snigšanas vakars. ou, zač, nekāda kognitīvā trokšņa, tīra mīlestība. tajā pat laikā esmu uzvilkta kā dzegužpulkstenis un nezinu, kad man ir jāzvana tā Īstā Stunda, laikam tagad.

Posted on 2014.11.19 at 02:18
Laika ziņas: tauriņi, nē, miroņgalvas
Tags: , , ,
"pilsēta ir glamūrs, un lauki ir diskurss," sacīja vien vakardien konvertētā vampīru princese Kosmoss, iedzēra no pudelītes ar korķi miroņgalvas formā un aizlaidās gatavo vīna produkciju sadalīt mazākās porcijās.
(lol, Peļevinu vēl joprojām lasu)

Google Maps, England

Posted on 2014.11.16 at 03:41
Saucējs: kaut kādi emo aiz sienas
Tags: , , ,

FB nedienas

Posted on 2014.11.14 at 20:07
Laika ziņas: me, the scientist
Tags: , , , , ,
khosmos: nu, tu nekomentē manu komentēšanas manieri pirmo reizi, es nezinu, par ko gan vēl tas varētu liecināt kā tikai par interesi.

maiņas vecākais: Runā piezemētāk, man arī ir darba vietai nepiemērotā izglītība, so what? Es tač nerunāju darba terminos?

khosmos: es arī

maiņas vecākais: Bet runā gan kā ārsts vai filozofs...

personāla vadītāja: ..будь проще и люди к тебе потянутся

maiņas vecākais: Ну вот золотые слова.


(pēc šī es dodos retrītā)

OK

Posted on 2014.11.14 at 02:33
Saucējs: Arvo Pärt
Tags: , , ,
manuprāt, situācija ir identiska iepriekšējai: tu lasi manus komentārus citos blogos un pieprasi atbildību par nosliekšanos tās vai citas idejas virzienā. pēc naktsmaiņas lasu ziņas, nē, droši vien, ka pārrodos no bordeļa. kādreiz man rādīja no konteksta izrautus manus portretus un prasīja, kāpēc es tur tik aizrautīgi smēķēju cigaretes. kāds tur brīnums, ja lietainās rudens dienās domāju par privātīpašnieciskumu romantiskās attiecībās. kas mani glābs, ja ne es pati un Kosmoss, Jēzum noteikti vienalga.

Kā tad mēs griežamies, ja mēs nekrītam nost?!

Posted on 2014.11.11 at 22:35
Laika ziņas: lol
Saucējs: LA NOMENKLATUR
Tags: , , , ,
vakar pirms gulētiešanas izdzēru krūzīti kalmju tējas un uzdoomoju. klepus nepārgāja, bet ļoti ilgi atrados tādā pusnomoda stāvoklī, kur domas raisās kā iemiegot (tb randomas vizuālo asociāciju ķēdes), bet es neesmu iemigusi. uz rīta pusi redzēju sapnī, ka esmu atradusi Trakā Makša cienīgu patvērumu pagalam izpostītā tagadnē, pamodos laimīga.

meklēju biedru/-s, ar ko kopīgi izbraukt visus Babilonas karuseļus šoziem. tad var doties retrītā.
jo pilsēta ir dūmi, bet nav dūmu bez uguns, hhh

btw, šogad mana visvairāk apmeklētā vieta galvaspilsētā ir Pokrova kapi, jo atrodas kaut kur pa ceļam starp vairākiem pareizajiem jumtiem.

Posted on 2014.11.03 at 01:26
Saucējs: Woven Hand
Tags: , , ,
tu esi totāls ķīnas mūris, dārgais. nu, kāpēc mēs nekad kopīgi neapēdām sēnes?


Love It or Leave It

Posted on 2014.11.01 at 21:09
Laika ziņas: pasažieru vilciens
Tags: , , ,
Rīgas Centrālajā stacijā ir tādi lieliski iestādījumi kā "Veselības ligzda" un "Smaržu templis". par piedāvājumu neko nezinu, darbalaiks jau sen garām, bet nosaukumi ir izvēlēti itin veixmīgi. Veselībai nevar būt nekāda cita avota kā mūžīga radīšana, pavisam burtiski, un ligzdā mitinās pats Radītājs, Lielais Perētājs, un bez atelpas silda ar savām dūnām.
Templī, savukārt, nodarbojas ar godināšanu, un priesteri arī pavisam godīgi atzīstas, ka tikai process ir no svara un vienmēr ir īstais laiks atdoties Kosmosam. tieši tā arī tiks nosaukts mans uzņēmums - SIA "Kosmoss".

Posted on 2014.10.31 at 00:40
Saucējs: Those Poor Bastards
Tags: , , ,
ir grūti par sevi domāt, piemēram, kolēģu iecienītajās kategorijās. lielākā problēma ir vecums, bet es neatceros, ka pati būtu bijusi tādā punktā pirms 4-6 gadiem. vispār neko neatceros, tikai cīnos ar personības apvienošanos, vnk katru dienu neko neatceros, kā lai visu padara laicīgi, ja īstais laiks ir Šobrīd.

Posted on 2014.10.27 at 00:05
Laika ziņas: I'm a cyclist and that's OK
Tags: , , , ,
Matrix III ir ticis gādīgi apkopts, un šodien mēs draiski lēkājām pāri apmalītēm. vakarā braukt 8 km ir tīkami, turklāt pirms tam Pokrova kapos var uzdoomot un uzlikt enerģisku mūziku. no rītiem tās ir bezgalīgas mokas, pa deniņiem līst skropstutuša, mugura slapja, skrien virsū gājēji, elpas trūkums, slāpes, pazeminātas kognitīvās spējas. esmu pūce duglasa eglē un nesu vēstis no Viņās Saules. nekad neizdodas aizmigt laicīgi, toties guļu kapa mierā.

6,66 %

Posted on 2014.10.24 at 03:06
Laika ziņas: (h) (h) (h)
Saucējs: Zombie Ritual
Tags: , , ,
Jau vēstīts, ka 12.Saeimas vēlēšanās, kas notika 4.oktobrī, «Saskaņa» ieguvusi 23% balsu, «Vienotība» - 21,87%, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) - 19,53%, Nacionālā apvienība (NA) - 16,61% balsu, «No sirds Latvijai» - 6,85% bet Latvijas Reģionu apvienība (LRA) - 6,66% balsu.

Khosmos ir VIP, rihtīgi pieraxta 2annās

Posted on 2014.10.23 at 01:13
Laika ziņas: Džons mojito
Tags: , , ,
neredzēju Kastrātu Kuili (wtf), jo bija jāstrādā un jānodod brakšķošais velo remontā, bet netīšām trāpīju uz psihodēlisko programmu KSunī. visu gan neredzēju, jo priekšā bija veicami 10 km. "Urbis" (DRILL, Takashi Ito, Japāna, 1983, 5’) man nesaprotamu iemeslu dēļ zālē izraisīja īpašas ovācijas. bija gana precīzi atainots narkotiskais transs (aha, 5 seconds before break-down ad infinitum).
"Satelīti" (SATELLITES, Karin Fisslthaler, Austrija, 2011/12, 7’) bija super, apraxtā kaut kāds greizs izķidājums, nevis pozas, žesti un pieskārieni, bet akts (tiek saspiesta miega artērija, viss pārējais ir tikai priekšspēle).
"Melnbalts trypps nr.3" (BLACK AND WHITE TRYPPS NUMBER THREE, Ben Russell, ASV, 2007, 11’) laikam ir tas gabals par pankiem mošpitā. ļoti labi nomainās muzons, tas arī viss.
"Slavas pasaule" (WORLD OF GLORY, Roy Andersson, Zviedrija,1991, 16’)
Parasts vīrietis stāsta mums par savu darbu nekustamo īpašumu jomā, viņa mirušo tēvu, viņa parasto māju u.v. vienkāršā balsī, bez jebkādām emocijām, skatoties tieši kamerā.
apļveida kompozīcija, neparasts, mīlestībā vīlies vecpuisis, kas smacē ebreju(?) sievietes. spoiled it, bet kur tad to vispār varēs redzēt atkal?

Sabotāža!

Posted on 2014.10.22 at 01:27
Laika ziņas: mischievous
Saucējs: Blacklodge
Tags: , ,
kamēr [info]mirdzums nav mājās, es naktīs spēlēju viņas klavieres.

Jo ilgāk es dzīvoju, jo vairāk es mulstu

Posted on 2014.10.18 at 23:33
Laika ziņas: trokšņi
Saucējs: Dead Can Dance
Tags: , ,
kāpēc gan lai būt par cilvēku sugas pārstāvi nevarētu būt tik vienkārši kā medum pilēt no karotes piedūmotā virtuvē, lol?

ā, beidzot esmu noskaidrojusi, kur ir manas mājas - tur, kur solis visvieglākais un blakus pavisam nemanāmi 16-gadīgs māxlinieks, nostājies uz krituša koka stumbra, sauc putnus. par spīti savstarpējai hierarhijai, mežonīgo suņu bars pēkšņi sācis klausīt manām komandām. iejaucu 10 litrus ābolu vīna rūgšanai. Kokneses Maximā man vairs neprasa uzrādīt dokumentus. tagad tikai vajadzīgs biznesa piecgades plāns.

Sociālie strāvojumi

Posted on 2014.10.17 at 22:37
Laika ziņas: kails kosmoss
Tags: , , , ,
visai bieži, kad pārvietojos pa Rīgu, cilvēki uz mani blenž, uzkrītoši, nepatīkami, ilgi blenž. tad es mēģinu nonākt pie cēloņiem, bet nekādi netieku gudra - vai tas ir tāpēc, ka viņi atpazīst sociālo portālu spameri, vai varbūt es šodien kaut kā sabiedrībai nepieņemami vai ārkārtīgi labi izskatos. reizēm, kad galīgi neesmu buda, es blenžu pretī, jo, ziniet, neomulīgi. priekšniece arī blenž, viendien viņas ar meitu to darīja kopā, kamēr es slaucīju ēdamzāles grīdu. šādā setingā nav grūti nonākt pie secinājuma, ka laikam jau neesi īsti ordinārs. pati mēdzu ilgāk aplūkot grandrīz tikai izskatīgus jaunekļus, nez, varbūt šim visam sviestam ir seksuāla rakstura cēlonis.

izlasīju Artusa atzīšanos FB un attiecīgi arī komentārus. par spīti vispārējam atbalstam, daži nemiera cēlāji bilda, ka atzīties jau nu vajadzēja pirms nevis pēc vēlēšanām. iedomājies, ja katrs kandidāts atzītos. es, piemēram, varētu atzīties, ka ne tikai lietoju narkotikas, bet arī cenšos izvairīties no zeķu nēsāšanas, mēdzu ignorēt privātīpašnieku tiesības un esmu nodarbojusies ar sexu publiskās vietās un peldējusies Likteņdārzā pa pliko. nez kādos noziegumos varētu atzīties citi ievēlētie džeki, droši vien, pirms vēlēšanām vajadzēja noskaidrot.

Ķērcošās vārnas miniatūra

Posted on 2014.10.15 at 00:44
Laika ziņas: undead vs. braindead
Tags: , , ,
man ir vēlme socializēties, bet vispār neatliek laika refleksijai. tagadnei tomēr ir ierobežots skaits punktu (nevis vektoru), un ir neiespējami atrasties divos vienlaicīgi/veltīt uzmanību. tāpat nav ieteicams to vēlēties paveikt. jautājumi?

I'm in a Leading Role

Posted on 2014.10.12 at 07:10
Laika ziņas: horizontāli
Saucējs: Peste Noire
Tags: , ,


What Classic Movie Are You?
personality tests by similarminds.com
What Famous Leader Are You?
personality tests by similarminds.com

Posted on 2014.10.06 at 00:39
Saucējs: LA NOMENKLATUR
Tags: , , ,
rudeņos mēdzu bieži iztēloties postapokaliptiskas ainas uz tukšajām, asfaltētajām ielām vai ziemeļvēja izārdītajos laukos. auto izplūdes gāzes vai krāsns skurstenis, kāda starpība, visur ir dūmaka, un visdrūmākās no smaržām ir kļuvušas ļoti spēcīgas. sniega smarža nomierina, bet degošas lapas ledainā vakarā pamodina nakts plēsēja instinktus betona džungļos. like, kad es pirmoreiz izvācos no vecāku mājām, vakarā gāju pa Kr. Barona ielu pēc šņabja, un zilās liesmās kūpēja kādas 5 miskastes - pelnutrauki. ziema pilsētā vispār ir kapiņi ar mūžīgo uguni, domāju, ka pienākošā, kā jau pirmā pēc ilga laika, būs dikti sirreāla.

42. Totality

Posted on 2014.10.03 at 03:20
Laika ziņas: iedzeru tēju
Saucējs: My Dying Bride - Return to the Beautiful
Tags: , , , ,
es esmu zeme, man nekur nav jāsteidzas
manī aukstu kapu nav

tikai Nāves ledainie pirxti
iedēstī atdzisušas vienības
lai sildās sānu pie sāna
akmeni pie akmens
zvīņu pie zvīņas
stiebru pie stiebra

Previous 20