July 2015   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Maester Aemon Targaryen Has Ascended

Posted on 2015.07.03 at 04:48
Laika ziņas: arlabunakti
Saucējs: Gallowbraid
Tags: , ,

Christoffer Relander via [info]vizionar

Zemeņu Mēness

Posted on 2015.07.03 at 03:28
Laika ziņas: zemenes <3
Saucējs: Emyn Muil - Aure Entuluva
Tags: , , ,
dziesma, ko klausos, ritmiski sasaucas ar hipnotizējošo Mēnesi, bet var gadīties, ka jau esmu pavisam nohipnotizēta, kā nekā dzīvoju uz zemenēm un fiziskām aktivitātēm, vismaz šodien, hhh.


Posted on 2015.07.02 at 17:12
Laika ziņas: (flex)
Saucējs: Emyn Muil
Tags: , ,
nupat atkūlos no Aizkraukles ar smagu kalnu velosipēdu un trīsstāvīgu nastu uz muguras. uznesu to visu uz 6. stāvu, atviegloti uzelpoju un secināju, ka, ja es būtu puika, tādas meitenes mēģinātu nenokaitināt - reāli izrakstīs. nē jau nē, kaujos tikai ar indieti darbā, pa jokam un ja ļoti garlaicīgi/viss apriebies. turklāt gaiseni varu pielādēt tikai pāri celim, toties, kad sacentos ar ģimenes locekļiem, vienīgā trāpīju DEVĪTNIEKĀ (mērķim pašā centrā). kāds šim visam sakars ar feminismu, man nav ne jausmas, bet tie tradicionālo vērtību aizstāvji varētu paklusēt un SALABOT MAN GAISMAS SLĒDZI + izurbt dažus caurumus sienās. ar steigu!

Posted on 2015.07.01 at 23:24
Laika ziņas: Luv at 1st sight
Saucējs: Pūš un elš
Tags: , , , ,
Esmu laukos, un siena šķūnis ir pilns ar maziem, brīnumdaiļiem, skaļi ošņājošiem ezēniem. Nudien nezinu, cik viņu te ir, bet mazie ir it visur.

SOS

Posted on 2015.06.30 at 09:49
Saucējs: mehāniskais Buda
Tags: , ,
man liekas, manā gadījumā sickboy ir rīkojies tieši tāpat kā ar bijušo sievu: viņš savu vainu neatzīst, stāsta visiem, ka esmu psiha perfekcioniste, lai gan vienkārši klīniskāku gadījumu par viņu nekad neesmu satikusi, droši vien sastāstījis kaimiņam, kas ir arī kolēģis, ka nežēlīgi, turklāt bez iemesla, esmu viņu izmetusi no dzīvokļa (daži kaimiņi izturas savādi, bet tikai tie, kas saistīti ar sickboy darbavietu). runā par beznosacījumu mīlestību, bet vāra ziepes vienā laidā. protams, ka man vienalga, ko domā kaimiņi, ar kuriem man komunikācija tāpat ir tuvu nullei, bet jūtos nedaudz neomulīgi, kad viņi baidās atrasties vienā telpā ar mani. turklāt jāpiebilst, ka ar alus bundžām metis ir tikai viņš nevis es + vispār patērēju alkoholiskus dzērienus, galvenokārt, stikla iepakojumos (mans ārkārtīgais pedantisms neļauj dauzīt pudeles :))).
kad gan beidzot šī šaušalīgā karma būs pārdzīvota? :@@@

NekRomantika III

Posted on 2015.06.28 at 07:08
Saucējs: Tactical Sekt - Dead Bodies
Tags: , , , , ,
runā, ka death is the ultimate trip, bet reiz es nomiru fiziski, un atceros tikai tīrākās šausmas, visa iespējamā čerņa kopsavilkumu ar pastiprinātiem skaņu efektiem, līdz pamodos ar ultimate nelabumu un tūlīt pat izslēdzos atkal. pēc tam tiku "nosūtīta" neatminamā, tālā ceļojumā un modos, paniski ķerot pēc elpas.
kad biju dažus gadus jaunāka, vēl mēdzu mosties vairākas reizes naktī bez elpas/kliedzot vai kaujoties ar sienu. vispār izdevās teju katru beznomoda mirkli pavadīt krāšņā DMT tripā, tāpēc pastāvīgi jutos nogurusi, nespēju koncentrēties, nekontrolēti izslēdzos. droši vien šis ir arī iemesls, kāpēc neesmu diez ko gara auguma, lol. ja man pavisam nebūtu kauna, es varētu nostāties sajūsmā spiedzoša lauku estrādes pūļa priekšā un ar atturīgu smīnu sejā paziņot: "mazais, es nāku no mirušo pasaules un esmu jau redzējusi tevi šovakar manā templī dzeram jāņogu vīnu."
šodien gan brokastīm sekos velotrips nezināmā virzienā, un, btw, DMT in human brain - don't have a clue, didn't find evidence, who cares

Posted on 2015.06.25 at 21:09
Laika ziņas: exhausted
Saucējs: April Doom
Tags: , , ,
šodien es uzaicināju Nāvi savās mājās un lūdzu piedošanu. nav svarīgi, par ko, to zina tikai ar niecīgu saprātu apveltīts kosmiskais puteklis melnajā Nekur - kur triljoniem gaismas gadu rādiusā nav nevienas apdzīvotas planētas.
šī nav nekāda dzeja, bļa, šīs ir atvadas no absolūtās vientulības murgiem, no visas nepastāvības bailēm, ļauno garu izdzīšanas rituāls.
un viss, tikai punkts.

NekRomantika

Posted on 2015.06.18 at 07:34
Laika ziņas: arlabunakti
Saucējs: LIETUS?
Tags: , , , , , ,
nesen biju uz kino vakaru, un tur rādīja "NekRomantik" - divas tādas filmas, kuras nevar vis noskatīties katra mājsaimniece ar hobiju. galvenais varonis nekromantiķis Roberts skatījās televīzijā lekciju, kur apgalvoja, ka fobiju pārvarēšanai noder konfrontācija, bet konfrontācija var novest pie smagas apsēstības. gluži kā Roberts, arī kinovakara cītīgākie apmeklētāji droši vien ir nedaudz aizrāvušies. es, piemēram, pielūdzu egonāvi, bet, nu, kas var būt egoistiskāk nekā pielūgt kaut kādu dievišķo ekstāzi. visādos informācijas avotos eksistē tāds tēls kā mūžīgi tīniskais dumpinieks, kuram ir ārkārtīgi svarīgi saglabāt savu identitāti, jo brīdī, kad nepārvaramais vairākums atvēzēs asmeni pēdējam oponentam virs kakla, cīņa būs beigusies. nav iespējams sagatavoties nāvei, pastāvīgi cenšoties iztērēt katru mirkli ekstāzē, un tad, kad beidzot izdodas pierimt...
tad var sarokoties ar sen (kopš rudens veļu festivāla klētī) neredzētajiem senču gariem un svilpojot nolasīt zemenes, hehehe

Posted on 2015.06.15 at 17:34
Tags: , , , , , , ,
darbā vadītāja ir pavisam aptrakusi - šī ieliek tādu informāciju kā "drīz būs sapulcīte 8 no rīta" feisbuka domubiedru grupā, no kuras man katru dienu nāk miljons kilobaitu spama. tā kā es nepavadu savu vasaru, čekojot visus jaunos feisbuka statusus, parasti šo informāciju palaižu garām. tur ir arī apsveikumi dzimenēs, kristībās, pamācības, kā vistīrāk mazgāt glāzes utml. seriously, ja man ir vairāki svarīgi darbi paveicami, sociālos tīklus redzu kā prokrastinācijas kalngalu un tur vienkārši neskatos. vai manos darba pienākumos ietilpst lasīt visu sviestu, kas pienāk 20 reizes dienā? domāju, ka nē. rīt man no algas atvilks 20 žīdmasonu monētas, jo, visticamāk, es vienkārši neieradīšos. pienācis laiks fundamentālām izmaiņām DeliSnack Fontaine vadības stilā - tā runā praviete Kosmoss XV.VI.MMXV

(varētu gan ierasties un izlikties, ka biju devusies svarīgā misijā un tiku iztraucēta)

Mizantropijas kritika bērniem

Posted on 2015.06.15 at 16:58
Laika ziņas: intoxicated
Tags: , , , , , , ,
vai zini, kā izskatās cilvēks, kas saprot 5D?
viņš nekad negaužas, nekad nepieprasa, nekad nenožēlo savu atrašanos uz šīs planētas, mīl savu likteni un tā vietā, lai tikai gaidītu Nāvi, izbauda pieredzes, ko sniedz šī realitāte.
Buda negriež zobus un nekasa sev nost ādu. tavas ilūzijas tevi apraks, Gundar.
galu galā, es tikai vēlos, lai tu pārstāj maldīties kā akls zirgs un beidzot izlasi visas tās ceļa norādes, kas, ar milzīgiem burtiem sadrukātas, rotā katru šīs zemes stūrīti. bet Buda jau teiktu, ka vēlēties ir absurdi, nu, ko es varu darīt, vakarnakt dzēru daudz jāņogu vīna.

Posted on 2015.06.13 at 19:27
Laika ziņas: arbeit macht frei
Tags: , , ,
Mūžības Likumā ir tāds punkts, kur sacīts, ka, tiklīdz kā jūties vientuļi, cilvēki pat izliksies, ka ir aizņemti, bet, kad vispār nekam nav laika, viņi centīsies atņemt tās pašas pēdējās brīvās minūtes. nē, nu, nevar jau būt tā, ka laika nav, vienkārši intensitātes pieaugums draud beigties ar asinsizplūdumu smadzenēs. šobrīd ir vispār zero activity, I could do anything, but I'm too busy feeling abandoned, left-out and generally fucked up.

Epilogs

Posted on 2015.06.11 at 17:20
Tags: , , , , ,
viņš ir prom, un no vienas puses es atviegloti uzelpoju, bet no otras puses ļoti skumji, ka tas, kas sākās tik skaisti, kļuva tik neglīts un atbaidošs. šis pusgads ir ļāvis man ieraudzīt to, ko es nevēlos redzēt sevī un kas es varbūt biju pirms dažiem gadiem - no ārpasaules izolējies emo, kas nespēj ieraudzīt, ka horizonts nav pasaules mala. iedzeršu asinszāļu ekstraktu ar melno tēju un iešu 12 stundas pārdomāt dzīvi ar trulu nazi pie dārzeņu kastēm. paldies, ka tomēr aizgāji ar godu.

The Night Is Dark and Eerie

Posted on 2015.06.09 at 01:20
Laika ziņas: gore
Saucējs: Lana Del Rey - MONEY POWER GLORY
Tags: , , , ,
wow, šis gan bija jaudīgi. bet, ja nopietni, tad kāpēc svaigi reanimētie zombiji "Troņu spēlē" nav apsarmojuši, bet tie vecie zombiju māsteri ir ļauno elfu formas lāstekas? vai tās pārvērtības norisinās pakāpeniski un tad visi ir zombiju māsteri?
ja es būtu "Troņu spēlē", es droši vien kādā brīdī kļūtu par bezsejaino slepkavu. NO MONEY NO POWER NO GLORY
galu galā es vienkārši pieņemtu jebkādu identitāti un dotu politiska rakstura padomus Azor Ahai.

Posted on 2015.06.05 at 00:32
Tags: , , , ,
mani šobrīd uztrauc tikai divas lietas:
kad "Troņu spēlē" beidzot tiks izspēlēta galvenā (AZOR AHAI!) kārts
un
ar ko vislabāk apprecēties

ghh, ja varētu, tad jau noprecētu Azor Ahai, bet tikai pēc tam, kad viņš jau būtu nogalinājis savu pirmo sievu, lai norūdītu liktenīgo zobenu. nu, jo es labprātāk kļūtu par vēsturiski kritisku notikumu liecinieci, u know, izredzētība tāda slidena padarīšana. un vispār Reigārs Targariens.

Labrīt

Posted on 2015.05.27 at 14:50
Laika ziņas: psc
Saucējs: Budas vēdeklis
Tags: , , , ,
nevis mani interesē tikai kārtība, bet mani interesē daudzpusīgi pavadīts laiks, pieredzes bagātināšana un izvairīšanās no liekām problēmām muļķības dēļ, nu, piemēram, paiku uz manām grāmatām likt ir stingri aizliegts. es nezinu, vai tad tiešām tajā ir tik sarežģīti iebraukt? es tās (grāmatas) vēlos uzturēt labā stāvoklī gadu desmitiem nevis vienai lasīšanas reizei, turklāt saudzēt otra cilvēka grāmatas nozīmē cienīt to, kas dārgs otra dvēselei un prātam. :))) arīdzan, visādas specifiskas grāmatas dabūt bieži vien nav nemaz tik viegli. mans mīļākais dzejoļu krājums ir noklāts ar kaut kādu lipīgu draņķību, bet "Uz kraujas rudzu laukā" uz vāka rotājās akmensciets iebiezinātā piena pleķis.
otrkārt, nodzīvoties līdz tam, ka pārtika ir jāmet atkritumu grozā, jo tiek tikai pirkta jauna, bet netiek izlietota vecā, manuprāt, ir bezatbildīgi, stulbi un visādi citādi neatbalstāmi.
treškārt, ja tu esi to teicis jau 200 reizes, bet tiec absolūti ignorēts, skaidrs, ka sajūties kā bērnudārzā un kļūsti ārkārtīgi dusmīgs.
tagad čau, sūdzību laiks beidzies, paldies sickboy, kas ievadīja mūsu šodienas tēmu. došos nu izdarīt kaut ko, kas būtu arī reāli vajadzīgs.

Sams: revolūcija

Posted on 2015.05.18 at 03:08
Tags: , , ,
vai tu zini, kā praktizēt šeipšiftingu?

vajag ļoti ilgi skatīties spogulī, tad kārtīgi saviebties un izspļaut krupi, lai dzīvo purvā, kur tam īstā vieta. pēc tam jādodas mazgāties mēnesnīcas atspulgā upē, un visu lietu aprises pametīs dvēseli kā liegs vilnis. upmalā nožāvējoties, nedrīkst pārāk ilgi apbrīnot savu jauno atspulgu, citādi atnāks SAMS un ievilks dzelmē ar savām garajām ūsām, hahaha!

Sama atgriešanās

Posted on 2015.05.17 at 03:19
Laika ziņas: awaken dat beast!
Saucējs: The Doors
Tags: , , , , , ,
vakarnakt bija mazā brāļa pēdējā skolas zvana pārtijs, un es satiku visādus mazos, kurus jau pazinu. bija jau inčīgi, viņi visi tik individuāli skaisti, gudrāki nekā, piemēram, mani bijušie skolasbiedri, ātri pamana loģiskos feilus un vēl piedevām komentē. vienīgais trūkums šādai komunikācijai ir tas, ka viņi vienmēr atceras tikai to, kā mēs superīgi sapīpējām miera pīpi. nakts vidū ieradās 3 automašīnas ar vietējiem tusētājiem, ar kuriem centos miermīlīgā veidā rast kompromisu, kamēr nav atnākuši un pagalam sabijušies mani vecāki. viss velti, un pēc neilgas skaidrošanās tika izlaisti suņi. droši vien tagad pagastā tiek izplatītas tenkas, ka šajās mājās dzīvo totāli psihi, turklāt, kad es ieraudzīju savus iemīļotos zvērus nesamies pa tumsu un to baru ļaujamies masu panikai, sāku skaļi (uzjautrināti nevis histēriski) smieties.

šodien es biju Sama modināšanas svētkos un redzēju cilvēku mirdzošā sama kostīmā ar taustekļiem un spurām tāda izpildījumā, ka vairāk jutos kā Eda Vuda filmā nekā lauku gadatirgū. nokritu no velosipēda (jo nomuka stūres rokturis), nolaidu asinis un izdzēru šokolādes alu bez šokolādes. vakarā apsegloju rumaku un ievērtēju grupas "Zāle" koncertu Kokneses pilsdrupās, ļoti patika instruments, kuram nosaukumu nezinu (izskatās pēc kofera vs. akordeona). iedzēru kapos šokolādes alu, un nu jau sekoja nākamā performance - visu klātesošo paaudžu iemīļotāko gabalu kaverētāji "Raiders Band". zaļumballē bija daudz starojošu seju, taču man ļoti sala, un es devos meklēt laimi mājās.

UPD.: ārā Sātans pīpē bongu piededzinājis putru, nevar redzēt tālāk par balkona margām

Mindfuck

Posted on 2015.05.14 at 02:12
Laika ziņas: smadzeņu ķirurģiju, lūdzu
Saucējs: Book of Sand
Tags: , , ,
mans kārtējais iemesls nespējai koncentrēties ir tāds, ka mans prāts ir noguris un grib iet uz dusu, bet vēl joprojām tik daudz kas jāpaveic, lai varētu bezbēdīgi skriet pa pieneņu pļavām un ar velosipēdu mīties uz jūru (tāpat, jo saulainā brīvdienā lielpilsētā nav nekā labāka, ko darīt). sakiet, kāpēc diplomdarbu nevar rakstīt 20-gadīgu hipsteru žargonā? esmu totāli sagājusi sviestā, meklējot pareizās formas un medījot atsauces atsevišķiem rakstiem, ko iespējams lejupielādēt bez maksas. esmu nopirkusi Google Books jau divas grāmatas. nu, nafig es nevaru saņemties vienkārši uzdrukāt vienu sviesta kilogramu un dabūt vismaz sekmīgu atzīmi? ā, jā, daži teiktu, ka tas ir tāpēc, ka mans PATIESAIS sociotips ir GABĒNS. man gan liekas, ka mans vienīgais un īstais sociotips ir KOSMOSS.

btw, mani māc aizdomas, ka Book of Sand nosaukums cēlies no grāmatas, par kuru nupat uzrakstīju palagu: Aldo Leopold "A Sand County Almanac".
Aldo (latviski Oldo) nav pilnībā atbrīvojies no antropocentriskā dogmatisma, tomēr viņš zina, ko domā kalns. man šķiet, ka es arī varētu zināt.

Buramvārdi no Miedziņciema

Posted on 2015.05.12 at 03:59
Saucējs: cīruļi, ne pūces
Tags: , , , ,
Bez bailēm
(jo tu zini, ka viss tas ir ilūzija)
Tev ir jāizvēlas vispiemērotākā loma
Un jānospēlē nevainojami
Un tā būs visīstākā burvestība

Tagad.

Nieki vien prātā

Posted on 2015.05.09 at 22:20
Laika ziņas: bold and beautiful
Tags: , , ,
eu! saimniek! pieseko man instagramā, ja nav žēl!attēlā: Saimnieks, topošais bišu pavēlniexz

Previous 20