May 2015   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Sams: revolūcija

Posted on 2015.05.18 at 03:08
Tags: , , ,
vai tu zini, kā praktizēt šeipšiftingu?

vajag ļoti ilgi skatīties spogulī, tad kārtīgi saviebties un izspļaut krupi, lai dzīvo purvā, kur tam īstā vieta. pēc tam jādodas mazgāties mēnesnīcas atspulgā upē, un visu lietu aprises pametīs dvēseli kā liegs vilnis. upmalā nožāvējoties, nedrīkst pārāk ilgi apbrīnot savu jauno atspulgu, citādi atnāks SAMS un ievilks dzelmē ar savām garajām ūsām, hahaha!

Sama atgriešanās

Posted on 2015.05.17 at 03:19
Laika ziņas: awaken dat beast!
Saucējs: The Doors
Tags: , , , , , ,
vakarnakt bija mazā brāļa pēdējā skolas zvana pārtijs, un es satiku visādus mazos, kurus jau pazinu. bija jau inčīgi, viņi visi tik individuāli skaisti, gudrāki nekā, piemēram, mani bijušie skolasbiedri, ātri pamana loģiskos feilus un vēl piedevām komentē. vienīgais trūkums šādai komunikācijai ir tas, ka viņi vienmēr atceras tikai to, kā mēs superīgi sapīpējām miera pīpi. nakts vidū ieradās 3 automašīnas ar vietējiem tusētājiem, ar kuriem centos miermīlīgā veidā rast kompromisu, kamēr nav atnākuši un pagalam sabijušies mani vecāki. viss velti, un pēc neilgas skaidrošanās tika izlaisti suņi. droši vien tagad pagastā tiek izplatītas tenkas, ka šajās mājās dzīvo totāli psihi, turklāt, kad es ieraudzīju savus iemīļotos zvērus nesamies pa tumsu un to baru ļaujamies masu panikai, sāku skaļi (uzjautrināti nevis histēriski) smieties.

šodien es biju Sama modināšanas svētkos un redzēju cilvēku mirdzošā sama kostīmā ar taustekļiem un spurām tāda izpildījumā, ka vairāk jutos kā Eda Vuda filmā nekā lauku gadatirgū. nokritu no velosipēda (jo nomuka stūres rokturis), nolaidu asinis un izdzēru šokolādes alu bez šokolādes. vakarā apsegloju rumaku un ievērtēju grupas "Zāle" koncertu Kokneses pilsdrupās, ļoti patika instruments, kuram nosaukumu nezinu (izskatās pēc kofera vs. akordeona). iedzēru kapos šokolādes alu, un nu jau sekoja nākamā performance - visu klātesošo paaudžu iemīļotāko gabalu kaverētāji "Raiders Band". zaļumballē bija daudz starojošu seju, taču man ļoti sala, un es devos meklēt laimi mājās.

UPD.: ārā Sātans pīpē bongu piededzinājis putru, nevar redzēt tālāk par balkona margām

Mindfuck

Posted on 2015.05.14 at 02:12
Laika ziņas: smadzeņu ķirurģiju, lūdzu
Saucējs: Book of Sand
Tags: , , ,
mans kārtējais iemesls nespējai koncentrēties ir tāds, ka mans prāts ir noguris un grib iet uz dusu, bet vēl joprojām tik daudz kas jāpaveic, lai varētu bezbēdīgi skriet pa pieneņu pļavām un ar velosipēdu mīties uz jūru (tāpat, jo saulainā brīvdienā lielpilsētā nav nekā labāka, ko darīt). sakiet, kāpēc diplomdarbu nevar rakstīt 20-gadīgu hipsteru žargonā? esmu totāli sagājusi sviestā, meklējot pareizās formas un medījot atsauces atsevišķiem rakstiem, ko iespējams lejupielādēt bez maksas. esmu nopirkusi Google Books jau divas grāmatas. nu, nafig es nevaru saņemties vienkārši uzdrukāt vienu sviesta kilogramu un dabūt vismaz sekmīgu atzīmi? ā, jā, daži teiktu, ka tas ir tāpēc, ka mans PATIESAIS sociotips ir GABĒNS. man gan liekas, ka mans vienīgais un īstais sociotips ir KOSMOSS.

btw, mani māc aizdomas, ka Book of Sand nosaukums cēlies no grāmatas, par kuru nupat uzrakstīju palagu: Aldo Leopold "A Sand County Almanac".
Aldo (latviski Oldo) nav pilnībā atbrīvojies no antropocentriskā dogmatisma, tomēr viņš zina, ko domā kalns. man šķiet, ka es arī varētu zināt.

Buramvārdi no Miedziņciema

Posted on 2015.05.12 at 03:59
Saucējs: cīruļi, ne pūces
Tags: , , , ,
Bez bailēm
(jo tu zini, ka viss tas ir ilūzija)
Tev ir jāizvēlas vispiemērotākā loma
Un jānospēlē nevainojami
Un tā būs visīstākā burvestība

Tagad.

Nieki vien prātā

Posted on 2015.05.09 at 22:20
Laika ziņas: bold and beautiful
Tags: , , ,
eu! saimniek! pieseko man instagramā, ja nav žēl!attēlā: Saimnieks, topošais bišu pavēlniexz

Posted on 2015.05.09 at 01:29
Laika ziņas: pasaules gals
Saucējs: Paysage D'Hiver
Tags: , , , ,
bakalaura darbu rakstu ar HTML tagiem. wtf ir Microsoft Word, varētu taču uzrakstīt Sviesta Cibai par apbrīnu.

Posted on 2015.05.07 at 01:26
Laika ziņas: šito mažorā!
Saucējs: Vilkduja
Tags: , ,
šodien es satiku atvaļinātu šamani, kas sacīja, ka vēlos nāvi, bet nāvei no manis bail, un nāve bēg. vēl viņš zināja visus manus raganiskos noslēpumus. ko nu darīt? iet ciemos vai gaidīt liktens pieskārienu? ai, varbūt vienkārši sekošu ieteikumam neforsēt (man arī šķiet, ka šī manā apziņā ievazātā pārliecība, ka jāmin uz pedāļiem nevis pacietīgi jāsagaida vilciens, ir jāpalaiž vaļā).
vakar piedalījos egles transportēšanā, šodien iegāju kafejnīcā ar stīvu muguru un saņēmu diagnozi: stipra, bet traumēta. normz, šitais jau pat vientiesim skaidrs. man, lūdzu, līdz traumpunktam, izrakstiet ko stiprāku, hehehe.

Posted on 2015.04.28 at 23:22
Laika ziņas: born to die
Saucējs: Lustre
Tags: , ,
man patiesībā tagad bail no pilnīgas atklāšanās, jo tas nozīmē, ka tik viegli mugurā iedurt tādu gae bolg un tad vēl sešus. bet es jau dzīvoju abās pasaulēs vienlaicīgi, un kāda tur starpība, cik reizes atdzimt no pīšļiem, lol. ha, vispār milzīga, ja no manas grandiozitātes cieš ne tikai citi.

Recipient: sickboy

Posted on 2015.04.26 at 21:05
Laika ziņas: just kidding
Tags: , ,
ZB garīgā mūzika, šodien tikai blekmetāls un hard electro, my innocence is so long gone, I could burn a church just by entering.

Noisefest

Posted on 2015.04.24 at 21:42
Laika ziņas: fatal
Saucējs: Linea Aspera
Tags: , ,
mani šodien nomāc ārprātīgas dusmas pret visām manas eksistences šķautnēm, un es nesaprotu, ko efektīvāk - nomaukt sev ādu, ar pieri izdauzīt sienā caurumu vai vienkārši pārvērsties par vilkati pavisam. tagad atnāks negaidīti viesi.

vispār mani mierina doma, ka visa pieredze ir pārejoša. tomēr mūžībai pārkāpt nevar, vai ne, un galu galā es atradīšu galējo metodi un svēto katanu, un uzspridzināšu Meku savā galvā. es taču varētu gāzt kalnus, ja nedzirdētu tik daudzas balsis vienlaicīgi (jo visas realitātes ir absolūtas).

Neatbildētie/neatbildamie jautājumi personām ārpus likuma

Posted on 2015.04.22 at 18:15
Laika ziņas: killer on the loose
Tags: , , , ,
lasot par jaunajiem CSN sociālajos tīklos, mani pamazām pārņem vardarbīgas tiexmes. vēl vakar, braucot pa veloceliņu, nesapratu, kā apbraukt skrējēju, kurš bija izvēlējies TO darīt nevis uz blakusesošā gājēju celiņa, bet tieši tur, kur veloplūsma ir visai jaudīga. būtu vienkārši pazvanījusi, ja nebaidītos no indivīdiem, kas sāk ārdīties pēc zvaniņa izdzirdēšanas un bezmaz met sprunguļus riteņos (reizēm gadās tā, ka skatīšanai pēc cepures nevar izvēlēties nenopietnu pieeju, ja).
ja ir nepieciešams pārvietoties pa Brīvības ielu, es to nereti nemaz nevaru darīt pa braucamo daļu, jo ielu malās ir saparkotas automašīnas, kuru apbraukšanai jāveic dažādi bīstami manevri vietās ar ļoti dzīvu satiksmi. bieži vien tur atrodas arī kanalizācijas bedres ar 10 cm padziļinājumu. vairākas reizes autovadītāji mani ir mēģinājuši nobraukt vai piekaut, jo, viņuprāt, pārkāpju satiksmes noteikumus (esot jābrauc pa kreiso ceļa pusi, nedrīkst braukt pa vietējās nozīmes ceļiem ar velosipēdu utt). laukos veloceliņu gandrīz vispār nav, toties ir traki, savā vaļā palaisti suņi.
nesen mani apturēja 0,71 promiles alkohola reibumā uz velojoslas Rīgas centrā. atzīstu, ka šādi rīkoties ir bīstami un bezatbildīgi, bet īsti nesaprotu, kā vispār ir iespējams pa Rīgu pārvietoties nakts stundās, ja nepietiek finanšu taksometram - ņu, laikam jau tikai ar dievpalīgu. vakardien veicu apmēram 20 km garu distanci (skaidrā) un ietaupīju daudzas naudiņas, kā jau redzams šeit, arī apdomīgākie biļešu iegādes varianti šobrīd ir DIVREIZ dārgāki nekā vēl pirms dažiem mēnešiem. tu laikam joko, Rīgas Sātans tāds
tātad
-pa kādām takām lai brauc ar velosipēdu, ja pasaule ir tik bīstama vieta?
-kāpēc tiek ļaunprātīgi traucēta velosatiksme un tas vēl joprojām ir likumīgi?
-kā aizbraukt mājās pēc koncerta un aliņa, ja esi pliks un nabags?
-ko vēl sadomās, lai piespiestu izmantot Rīgas Sātana pakalpojumus, kuri ir dārgi, neparocīgi un nepieejami naktīs?

Posted on 2015.04.20 at 15:17
Tags: , , ,
“Someone must have slandered Josef K., for one morning, without having done anything truly wrong, he was arrested.”

― Franz Kafka, The Trial

I Let Love In

Posted on 2015.04.20 at 02:03
I am meeting the dawn, for my prince has forsaken me )

Posted on 2015.04.17 at 11:33
Laika ziņas: space me out
Saucējs: Twilight
Tags: , , , ,
nospļauties par krieviju un ņemcova līķi
ēdu brokastīs dzērveņu zapti
šī urbānā pasaka jo dienas, jo vairāk
liek aizdomāties par kapiem

konspirāciju teorijas ir paranoiķu noizs un iedarbojas gluži kā viss tas ikdienišķais spams, kas piesārņo tavu apziņu: iPhone666, bestest version of Jesus Christ, sexuālā sāncensība, intrigas ap liekuļiem utt. pilsētā es vnk nedzirdu savas domas, un, lai uzkrātu enerģiju, ir vajadzīga milzīga piepūle. vēl nedaudz, un manas vēstules pienāks no Nekurnekadzemes mežiem, seriously, GIVE ME DRUGS

If You're Not Into Metal, You're Not My Friend

Posted on 2015.04.14 at 20:26
Saucējs: Axaxaxas Mlö - 888
Tags: , , , ,
ļaudis irl'ā komentējot manu cibu (es nemaz nedrīkstu teikt, kas man to atklāja). like, es arī daru to pašu, bet tikai tad, ja kādam ļoti vajag parunāt par citu cilvēku dienām un nedienām. runāšana - sudrabs, klusēšana - zelts. man gan vairāk patīk sudrabs, jo zelts liekas tāds iedomīgs metāls, bet vispār - bronza.

Posted on 2015.04.12 at 01:40
Laika ziņas: vana tallinn
Tags: , , , ,
visu mūsu nesaskaņu cēlonis ir tāds, ka es esmu dzimusi primordiālajā mežā, kad visa pasaule mutuļoja un papardes bija Ktulu taustekļi, bet tev visu laiku liekas, ka tas bija kāds cits, tikai ne tu pats.

Novilkt zābakus, nolikt karoti

Posted on 2015.04.07 at 22:41
Laika ziņas: stunned (instead of stoned)
Tags: , , ,
mīļotajam beidzot ir telefona numurs, un viņš man jautāja, vai es šodien daudz domāju par Dievu. teicu, ka jā, lai gan - ja es tā sacītu kādam, kas ir tikai attāli pazīstams, esmu pārliecināta, ka tiktu pārprasta, jo sestā maņa ir mīlestība. un banalitāte ir tāda īpašība, ko pamana tikai apdraudēts ego. :)))

Posted on 2015.04.03 at 12:08
Laika ziņas: sickgirl
Tags: , , , ,
es kaut kur pa vidu visam šim haosam smagi apraudājos, kā rezultātā man iekaisa elpceļi, un vakardien es gulēju uz paklāja, ietinusies segā, dzēru groku un stāstīju visādus special noslēpumus [info]sickboy. mēs pat smēķējām istabā, jo virtuvē pūš no loga. šorīt izlēmu pasūtīt darbu nahui (par spīti tam, ka maksā dubultā, jo Lielā Piektdiena, šamo, hehe, jau ir piesituši), mani tagad visi ienīst, bet REĀLI ir tā, ka manās plaušās lidinās satrakotu sirseņu bars, man gluži vienkārši sāp visi zobi, un nemaz nerunāsim par "aaapčīī, sargi acu ābolus, ka neizlido no dobumiem". tātad, ko mēs šodien upurēsim, neskaitot manu inficēto lepnumu? ā, iedomājies, viendien Sickboy uz ielas (uz lidostas ielas) nostreļīja milzīgu kasti cepumu! WTF WTF WTF

esmu arī iekopusi nelielu dārziņu uz palodzes Brīvības ielā un nevaru sagaidīt, kad kurināšu savu pirmo šīgada kritalu ugunskuru.attēlā: visādi salāti, taustekļi, akmens no spēka vietas Vācijas mežā, spēka zāļu podiņš, Brīvības iela un NABA raida
vai man vienīgajai Instagram pikču efekti atgādina sapni?

Posted on 2015.03.31 at 19:12
Laika ziņas: solitude
Tags: , , ,
google randoms:
"You have to be aware of the uselessness of your self-importance and of your personal history. If you really want to learn, you have to remodel most of your behaviour. You take yourself too seriously. You are too damn important in your own mind. That must be changed! You are so goddamn important that you feel justified to be annoyed with everything. You're so damn important that you can afford to leave if things don't go your way. I suppose you think that shows you have character. That's nonsense! You're weak, and conceited! In the course of your life you have not ever finished anything because of that sense of disproportionate importance that you attach to yourself."

ja gribi kļūt par dievu, par šamani, par guru vai, piemēram, attālu kosmisko miglāju, paša svarīgums ir tavs ļaunākais ienaidnieks. tāpēc jau tu man netici. tāpēc tu slēpies spilvenā un nekad neiztukšo mugursomu. tāpēc tu apbrīno, bet novērsies, kad atklāj, ka aiz spoguļattēla ir vesels kosmoss. un es nerunāju tikai par kādu kontrolgadījumu, bet par likumsakarību kopumu.

Optimistu bingo

Posted on 2015.03.30 at 23:40
Laika ziņas: vilšanās
Saucējs: Thy Catafalque
Tags: , ,
-es esmu nožēlojams knislis, un visi mani darbi ir pelavas.
-ā, nu, tev noteikti vajag nopisties/iegādāties dīvānu/salauzt kādam degunu (:THUMBS UP).
-es nespēju sarunāties ar svešiem/sen neredzētiem cilvēkiem.
-nav tur ko kautrēties, visi savējie, neviens, hehe, nekož!
-sirgstu ar bezmiegu, galvassāpēm un nespēku, atrodos pastāvīgā trauksmes stāvoklī.
-tad jau vajag uzlāpīties, lol!

Previous 20