April 2015   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Posted on 2015.04.17 at 11:33
Laika ziņas: space me out
Saucējs: Twilight
Tags: , , , ,
nospļauties par krieviju un ņemcova līķi
ēdu brokastīs dzērveņu zapti
šī urbānā pasaka jo dienas, jo vairāk
liek aizdomāties par kapiem

konspirāciju teorijas ir paranoiķu noizs un iedarbojas gluži kā viss tas ikdienišķais spams, kas piesārņo tavu apziņu: iPhone666, bestest version of Jesus Christ, sexuālā sāncensība, intrigas ap liekuļiem utt. pilsētā es vnk nedzirdu savas domas, un, lai uzkrātu enerģiju, ir vajadzīga milzīga piepūle. vēl nedaudz, un manas vēstules pienāks no Nekurnekadzemes mežiem, seriously, GIVE ME DRUGS

If You're Not Into Metal, You're Not My Friend

Posted on 2015.04.14 at 20:26
Saucējs: Axaxaxas Mlö - 888
Tags: , , , ,
ļaudis irl'ā komentējot manu cibu (es nemaz nedrīkstu teikt, kas man to atklāja). like, es arī daru to pašu, bet tikai tad, ja kādam ļoti vajag parunāt par citu cilvēku dienām un nedienām. runāšana - sudrabs, klusēšana - zelts. man gan vairāk patīk sudrabs, jo zelts liekas tāds iedomīgs metāls, bet vispār - bronza.

Posted on 2015.04.12 at 01:40
Laika ziņas: vana tallinn
Tags: , , , ,
visu mūsu nesaskaņu cēlonis ir tāds, ka es esmu dzimusi primordiālajā mežā, kad visa pasaule mutuļoja un papardes bija Ktulu taustekļi, bet tev visu laiku liekas, ka tas bija kāds cits, tikai ne tu pats.

Novilkt zābakus, nolikt karoti

Posted on 2015.04.07 at 22:41
Laika ziņas: stunned (instead of stoned)
Tags: , , ,
mīļotajam beidzot ir telefona numurs, un viņš man jautāja, vai es šodien daudz domāju par Dievu. teicu, ka jā, lai gan - ja es tā sacītu kādam, kas ir tikai attāli pazīstams, esmu pārliecināta, ka tiktu pārprasta, jo sestā maņa ir mīlestība. un banalitāte ir tāda īpašība, ko pamana tikai apdraudēts ego. :)))

Posted on 2015.04.03 at 12:08
Laika ziņas: sickgirl
Tags: , , , ,
es kaut kur pa vidu visam šim haosam smagi apraudājos, kā rezultātā man iekaisa elpceļi, un vakardien es gulēju uz paklāja, ietinusies segā, dzēru groku un stāstīju visādus special noslēpumus [info]sickboy. mēs pat smēķējām istabā, jo virtuvē pūš no loga. šorīt izlēmu pasūtīt darbu nahui (par spīti tam, ka maksā dubultā, jo Lielā Piektdiena, šamo, hehe, jau ir piesituši), mani tagad visi ienīst, bet REĀLI ir tā, ka manās plaušās lidinās satrakotu sirseņu bars, man gluži vienkārši sāp visi zobi, un nemaz nerunāsim par "aaapčīī, sargi acu ābolus, ka neizlido no dobumiem". tātad, ko mēs šodien upurēsim, neskaitot manu inficēto lepnumu? ā, iedomājies, viendien Sickboy uz ielas (uz lidostas ielas) nostreļīja milzīgu kasti cepumu! WTF WTF WTF

esmu arī iekopusi nelielu dārziņu uz palodzes Brīvības ielā un nevaru sagaidīt, kad kurināšu savu pirmo šīgada kritalu ugunskuru.attēlā: visādi salāti, taustekļi, akmens no spēka vietas Vācijas mežā, spēka zāļu podiņš, Brīvības iela un NABA raida
vai man vienīgajai Instagram pikču efekti atgādina sapni?

Posted on 2015.03.31 at 19:12
Laika ziņas: solitude
Tags: , , ,
google randoms:
"You have to be aware of the uselessness of your self-importance and of your personal history. If you really want to learn, you have to remodel most of your behaviour. You take yourself too seriously. You are too damn important in your own mind. That must be changed! You are so goddamn important that you feel justified to be annoyed with everything. You're so damn important that you can afford to leave if things don't go your way. I suppose you think that shows you have character. That's nonsense! You're weak, and conceited! In the course of your life you have not ever finished anything because of that sense of disproportionate importance that you attach to yourself."

ja gribi kļūt par dievu, par šamani, par guru vai, piemēram, attālu kosmisko miglāju, paša svarīgums ir tavs ļaunākais ienaidnieks. tāpēc jau tu man netici. tāpēc tu slēpies spilvenā un nekad neiztukšo mugursomu. tāpēc tu apbrīno, bet novērsies, kad atklāj, ka aiz spoguļattēla ir vesels kosmoss. un es nerunāju tikai par kādu kontrolgadījumu, bet par likumsakarību kopumu.

Optimistu bingo

Posted on 2015.03.30 at 23:40
Laika ziņas: vilšanās
Saucējs: Thy Catafalque
Tags: , ,
-es esmu nožēlojams knislis, un visi mani darbi ir pelavas.
-ā, nu, tev noteikti vajag nopisties/iegādāties dīvānu/salauzt kādam degunu (:THUMBS UP).
-es nespēju sarunāties ar svešiem/sen neredzētiem cilvēkiem.
-nav tur ko kautrēties, visi savējie, neviens, hehe, nekož!
-sirgstu ar bezmiegu, galvassāpēm un nespēku, atrodos pastāvīgā trauksmes stāvoklī.
-tad jau vajag uzlāpīties, lol!

Kā Kosmoss kļuva par Kosmosu

Posted on 2015.03.27 at 17:57
Laika ziņas: god is god
Saucējs: Wejdas
Tags: , , , , , ,
vakarnakt es piedzīvoju vissatriecošāko psihodēlisko ceļojumu savā līdzšinējā taimlainā. es izjutu pasīvu agresiju no sava biedra, tāpēc ļoti baidījos un vēlējos pamest telpas uz brīdi, bet man neatminamā veidā tomēr notika konfrontācija, un asaras plūda aumaļām. sāpes pieauga intensitātē līdz punktam, kur pastāvēja absolūtas ciešanas, tad es piecēlos, noslaucīju asaras un pārdzimu. visa mana esība bija pilnīga ekstāze, es smējos un raudāju vienlaicīgi, nebija neviena jautājuma pasaulē atlicis, visas iztēles ainas bija sabrukušas. šis dvēseliskais orgasms turpinājās līdz mirklim, kad atnāca fiziskais nogurums un es nolēmu pamest savu ķermeni. man teju, teju izdevās atbrīvoties, bet biedrs visu laiku mētājās pa gultu, jo bija pakļauts padziļinātai introspekcijai, un galu galā es vienkārši aizmigu. bet šī bija neilga uzkavēšanās tajā galapunktā, uz kuru ved visi pasaules ceļi, un nav tādu izteiksmes līdzekļu šajā realitātē, kas būtu atbilstoši ziņojumam, kuru gribēju nodot.

Posted on 2015.03.26 at 02:40
Saucējs: Oorchach
In his book "Crazy wisdom", the Tibetan tülku Chögyam Trungpa describes the phenomenon as a process of spiritual discovery:

Instead we explore further and further and further without looking for an answer. [...] We don't make a big point or an answer out of any one thing. For example, we might think that because we have discovered one particular thing that is wrong with us, that must be it, that must be the problem, that must be the answer. No. We don't fixate on that, we go further. "Why is that the case?" We look further and further. We ask: "Why is this so?" Why is there spirituality? Why is there awakening? Why is there this moment of relief? Why is there such a thing as discovering the pleasure of spirituality? Why, why, why?" We go on deeper and deeper and deeper and deeper, until we reach the point where there is no answer. [...] At that point we tend to give up hope of an answer, or of anything whatsoever, for that matter. [...] This hopelessness is the essence of crazy wisdom. It is hopeless, utterly hopeless.

Posted on 2015.03.26 at 02:15
šobrīd katrs mirklis ilgst mūžību, un introspekcija pieprasa milzīgu piepūli.

Everything Is Omnipresent

Posted on 2015.03.24 at 00:58
Laika ziņas: ej taču gulēt!
Tags: , ,


domāju par aukstiem un steriliem priekšmetiem (bet ne žiletēm, lol)

Posted on 2015.03.24 at 00:35
Laika ziņas: homesick
Saucējs: minimal wave tag
Tags: , , ,
gandrīz viss man sagādā baudu, ja, to darot, var klausīties mūziku. problēma gan ir ar last.fm, jo kādu laiku mans klēpjdators bija gandrīz nelietojams, uz virtuvi visus tos vadus negribas pārvietot, tāpēc labāk paklausīties radio (piemēram, Kristīgo), uz ielas lietoju miļļons gadus vecu mp3 pleijeri, un manam viedtālrunim ir baterija ar peles metabolismu (kā dzirdēju, īpašība, kas ir ļoti izplatīta). ja visu darbadienu būs jāgriež dārzeņi un līķi, es arī turpmāk apņemos lietot Veco Filipu, jo nafig zupā nevajag milzīgu, smagu telefonu. normāli, Kosmoss arī ir cilvēks.

BESTINSPACE

Posted on 2015.03.21 at 16:54
Laika ziņas: gone wireless
Tags:
beidzot esmu iegādājusies savu pirmo viedtālruni. izmērs gan bija kļūda (ko gan tās collas izsaka, ja iepērcies internetā un neiedomājies paņemt lineālu), jo tik lielas kabatas ir tikai apģērbam, kuru izmantoju, lai ietu pārgājienos, lol. vakardien nemācēju atbildēt uz zvaniem un lietot garumzīmes/atrast komatus, nesapratu, kas tas par laikmetu, kas ir iestājies, bet tagad esmu instalējusi miļļons aplikācijas un jūtos visuresoša, visuredzoša un visuvaroša. WOW
ja es mācītos vidusskolā, būtu pirmā beibe pilsētā.

Posted on 2015.03.18 at 15:58
Tags: , , , , ,
noteikti ir lasītāji, kas vēl joprojām nav līdz galam sapratuši, ko es domāju ar "mirstu, tātad esmu" (also, sc user sickboy), un domā, ka es aicinu atteikties no individualitātes un hedonisma pilnībā. the ultimate act of letting go, protams, nozīmē pakāpenisku atbrīvošanos, līdz tiek sasniegta pilnība, bet nav iespējams funkcionēt kā zobratam milzīgā ideoloģiskajā mašinērijā, ja esi kļuvis par neko, par bezgalību, par visu vienlaicīgi. tāpēc atliek vien apķērīgi izmantot jaunapgūtās zināšanas, periodiski atgādinot sev, ka esi nulles punkts, ka esi novērotājs ar bezgalīgu potenciālu pašrealizēties, bet, gluži tāpat kā visi pārējie, ne vienmēr saproti, kurai spēlei kādi noteikumi ir piemērojami. tu esi tas pats kritušais dievs, kas mēģina atrast atbildi "kāpēc?", lai atkal uzkāptu debesīs, bet tieši meklējumi vēl vairāk piesien specifiskajai realitātei un galu galā ļauj to iemīlēt.

Par pasaules diženumu

Posted on 2015.03.18 at 00:59
Laika ziņas: vakars pēc aspirīna
Saucējs: Book of Sand
Tags: , , ,
vakar es kļuvu par kastīšu locīšanas čempioni. biju tādā ļoti savādā ballītē, kur bija jālepojas, ka strādāju savā īpašajā franšīzē. katrai darbinieku apvienībai bija jāuzzīmē karogs uz loga rūts un jāpiedalās spēlītēs, piemēram, filmu skaņu celiņu viktorīnā. ļaudis bija uzposušies, es gan tikai Burzum kreklā un nedaudz iemetusi pirms pasākuma ar Kafku. bija daudz alus par brīvu un ļoti negaršīgas, nevegāniskas uzkodas, kuras laikam bija sagādājis "Piens". ietusoju pa labi, ietusoju pa kreisi, un tad izrādījās, ka tas brīdis ir pienācis - katras komandas izvirzītajiem čempioniem bija laiks doties pie žurnālu galdiņa un locīt kartona kastītes, kas paredzētas ātrajām uzkodām. kolēģi auroja manu vārdu, es centos saglabāt Budas cienīgu stāju, notupos pie galdiņa un pacietīgi gaidīju starta signālu. tā kā biju vareni apreibusi un kolēģi auroja manu vārdu, trīcošām rokām locīju nedaudz defektīvas kastītes, līdz pienāca brīdis, kad es sapratu, ka esmu uzvarējusi. pēkšņi visi mani ļoti mīlēja, sāku apskaut visus pēc kārtas (jo tā dara filmās par čempioniem), kāds atnesa šampanieša pudeli, ar kuru centos laistīties. pēc šī sirreālā piedzīvojuma sākās leģendārās grupas "Duets Sandra" uzstāšanās, un... ko gan ātrās ēdināšanas tīkla kastīšu locīšanas čempionei vēl vajag vienam vakaram.

Posted on 2015.03.15 at 07:19
Laika ziņas: dead girls don't cry
Tags: , , ,
šobrīd man laikam ir pieejama tikai viena opcija - labprātīgi nomirt. jo tikai tad ir iespējams atbrīvoties no nepārvaramiem priekšstatiem par labā un ļaunā manifestācijām.

Victory

Posted on 2015.03.11 at 13:40
Saucējs: Lustre
Tags: , , ,


apgriezta lāpa nevis zobens!

Posted on 2015.03.05 at 01:26
Laika ziņas: prokrastinācija
Tags: , , ,
Agnese Bērziņa ir duāliste, bet es pavisam noteikti neticu duālismam. Dekarts ir miris, nedomāju, tātad esmu!

Posted on 2015.03.04 at 23:25
Laika ziņas: mani murgi tiek ignorēti
Saucējs: Dead Can Dance
Tags: , , ,
novērotājs ir punkts, ap kuru bezgalīgās variācijās cirkulē realitāte, bet to ir iespējams fiksēt tikai tad, kad fokuss ir pilnībā pavērsts uz pašu novērotāju, jo visi murgi vai sapņi savā aktualizācijā taču ir absolūti.

Izdomāju tējas mīļotāju anketiņu

Posted on 2015.03.03 at 00:55
Tags: , ,
^melnā tēja: Earl Grey
^zaļā tēja: jebkura lapu tēja bez piedevām
^zālīšu tēja: piparmētras/virši/asinszāles
^uzmundrinošā tēja: colanut (ha, nav īsta tēja, vnk suspensija)
^nomierinošā tēja: kalmes
^supertēja: amanita muscaria
^tējas laiks: pusnakts
^krūzes tilpums: 0,5 l
^cukurs vai medus: pārsvarā cukurs, zālīšu tējām - medus
^tējošanas vieta: pie raxtāmgalda

nekā aristokrātiska :(

Previous 20