July 2016   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Posted on 2016.07.23 at 02:03
Laika ziņas: moar work
Tags: , ,
mazas meitenes, kuras bļaustās tikai no liela attāluma, vajag dresēt ar siksnu. ne jau burtiski, protams, bet ir jāierāda dažas svarīgas lietas, kā, piemēram, mutes turēšana un savas pozīcijas adekvāta novērtēšana. atrašanās boifrenda breloka stāvoklī nudien nedod nekādu pamatojumu tik augstam pašvērtējumam kā konkrētajā gadījumā. vienīgā pašizpausmes forma, ko minētā persona piekopj, ir selfiji dažādos prikidos, un tur nu izpelnīties kaut kādu cieņu ir neiespējami (ja es kādreiz pat apsvērtu pamatojumu vainas sajūtai).
nu, lūk! izdomāju, kā efektīvāk nolamāties. Windows 95! (sakrīt ar dzimšanas gadu)

WHY

Posted on 2016.07.22 at 20:44
Laika ziņas: artistic
Tags: , , ,
vissuperīgāk ir troļļot irlā. Reigāra Targariena brāļa draudzene pirms gandrīz gada bija apvainojusies par manu korānjociņu instagramā (tatāru saknes) un uzsūtījusi boifrendu, lai pajautā, kāpēc esmu tik ļauna. todien vispār jutos megatrauxmaini, turklāt pārgurusi, tāpēc, izdzirdot paceltu balsi, atkal sākās panika. vispār viņa ar mani nesarunājas.
šodien nodevu sveicienus draudzenei, kad RT pļāpāja pa telefonu, protams, viņa pilnībā ignorēja. tāpēc nākamais solis ir uzsūtīt boifrendu, lai pajautā, kāpēc viņa ir tik ļauna un neievēro to, ka esmu uzaugusi kultūrā, kur neatbildēt uz sveicieniem ir ļoti nepieklājīgi. iespējams, leju asaras. iespējams, klaigāju: "KĀ-PĒ-ĒC???"
iespējams, vnk Gada Joks 2016. nu, vismaz Kosmosa redzējumā.

Posted on 2016.07.19 at 22:21
Laika ziņas: holographic
Saucējs: Saturn's Husk
Tags:
nesen ar ieplestām acīm kā apakštasītēm lasīju nezināmus hieroglifus, kas bija veidoti no liektām līnijām dažādās kombinācijās. kad atcerēšos, noteikti pastāstīšu, ko izlasīju.

Gliemja ātrumā

Posted on 2016.07.19 at 16:48
Laika ziņas: ienāc birojā
Tags: , ,
jāsaka, ka jaunais darbs man ir kā neizpētīts horizonts, gar kuru pārguris un saulē nodedzis streipuļo Dullais Dauka, neatcerēdamies, ko viņš tur meklēja in the first place. izlasīju apmēram 40 lapas ar noteikumiem, vēl joprojām neko nesaprotu. kur tās dzeltenās līnijas? kāpēc viss par vienu topiku nevar būt saraxtīts blakus vai kāpēc nav ievērots darba secīgums? to neviens nezina, itin neviens, es arī neko nezinu, taustos pa tumsu, attopos pazemē un minerālvielas uzņemu no stalaktītiem. vnk nebūs nekādu festivālu, nekādu koncertu šonedēļ, tikai lauku darbi un vadlīnijas.

Blekauce

Posted on 2016.07.18 at 20:24
Laika ziņas: static
Saucējs: Saturn's Husk
Tags:
Kuu4vaalaa man izkusa galva, tāpēc reportēt labāk nemēģināšu.
zinkā, jo ilgāk griežas, jo vairāk reibst.

Zobens un Lemess II

Posted on 2016.07.12 at 12:49
Laika ziņas: evil
Tags: , , , ,
pagājušajā vīkendā sanāca atrasties kareivīgo zemnieku metāla festivālā ar nosaukumu "Zobens un Lemess". vērtējumu piešķiršu, izskatot 3 kritērijus: vieta un tās piemērotība festivālam, dzērienu/pārtikas piedāvājums un koncertu izvēle/secība/izpildījums.
festivālam paredzētā teritorija nudien nav nedz liela, nedz satur kaut kādus īpašus apskates objektus. Saukas ezeram var redzēt tik vien kā teju mikroskopisku stūrīti, un tālāk iet, šķiet, ir aizliegts, jo to romantisko laivu kapsētu, ko redzējām pagājušogad, apskatīt neļāva viens naidīgs vecis ar saulesbrillēm, kas visu pasākuma laiku zvilnēja uz piknika krēsla pie ieejas ezerā. arī pa publiskiem ceļiem staigāt gribēja aizliegt, jo, kad atnācām no "aizliegtās ezera puses", apsargs pie ieejas bargi lūkojās mums sejās un prasīja, no kurienes esam ieradušies un ko mēs tur meklējām. pati teritorija bija pilna ar sapuvušu sienu, kā rezultātā visapkārt smakoja pēc kūtsmēsliem. lietus laikā paslēpties vispār nebija kur, jo "dabas parkā" defoltā ir dažas koka lapenes, koki ir tikai gigantiski un vnk wtf, vai tad tu esi metālists, ja esi gatavots no cukura?
kā jau pagājušajā gadā, atkal telšu pilsētiņā ienest nedrīkstēja pat sulu, ej nu sazin, pagūs vēl noraudzēt kandžu. uz vietas plašā piedāvājumā varēja iegādāties izsmalcināto Aldara produkciju, jo, kā mēs zinām, metālisti taču ir laba alus cienītāji. godīgi sakot, kad piemājas LB veikalā mēdzu iegādāties dzērienus, Aldari kauns ņemt pat bada laikos - padomās vēl, ka garšo. Mežpils vēl tā, Bauskas tas pats, kas pudelēs, bet nopietni, šādā pasākumā taču varēja tirgot īstenu dzīvo alu kā Lietuvas festivālos, beach, plz, divas dienas dzert lēto pudeļu alu un izlikties, ka ļoti garšo? :@ pusdienu piedāvājums nebija diez ko plašs, bet ok, saldētie, vāji apceptie frī kartupeļi pie liela izsalkuma likās ļoti garšīgi.
starp citu, nevienu seno amatnieku meistarklasi, kas solīta pasākuma aprakstā, nemanīju, bet varbūt vienkārši nezināju, jo programmiņu nebija, tikai grupu saraksts pie merča telts sienas.
pirmajā dienā patīkami pārsteidza mazu, smaidīgu mongoļu banda Nine Treasures, kas daudz dziedāja par zirgiem un priecājās par to, ka var redzēt mākoņainās debesis, jo, kā izrādās, bija raduši pie kārtīga smoga (joks?). latviešu blekmetālam īsti noticēt nespēju, Luctus jau, protams, esmu redzējusi, Skyforger spēlējuši šķībi, bet Catalepsia... well, ir Catalepsia. tāpēc nekādu citu akcentu no pirmās dienas nav. kaut kas esot ticis arī dedzināts, bet bez programmiņas palikušie snobiskie apmeklētāji to nezināja.
otrās dienas line-up jau bija daudz labāks - pēcpusdienā spēlēja Znich, pagānmetālisti no Baltkrievijas, kas pēc jaudīguma vairāk piestāvēja pirmās dienas vakaram nevis otrās dienas rītam. pēc tam Oceanpath, kuru koncertu apmeklējām pirmo reizi. Iļģi kā Iļģi, bet Pagānu gadagrāmata rāva jumtu, tiešām iespaidīgs kora izpildījums (droši vien arī daudz izmaksāja, jo piedalījās ne tikai Uģis Prauliņš un Reinis Sējāns, bet arī Samanta Tīna, sieviete ar vienu no muļķīgākajiem skatuves vārdiem Latvijas Republikas robežās). pēc tam 1996. gada albuma materiālu spēlēja Sanctimony, dziedonis bija sarunājis arī kori Gaudeamus, kas precīzi vienu dziesmu izpildīja ar telefoniem un lapiņām. droši vien, ka tā bija vakara kulminācija, jo Rotting Christ pēc tam izklausījās pēc pārvērtētiem iesācējiem, like, kāpēc visu koncertu divas notis, kāpēc vispār dziedāt, ja nesanāk. lai atvaino mani šīs grupas cienītāji, bet es nopietni nesaprotu, kā var gribēt viņus redzēt dzīvajā, jo tas ir kaut kas no aizpagājušā gadsimta, kad metālu vēl tikai mēģināja izgudrot.
uguns skulptūrai nosvila siens, bet nedega rāmis, šķiet, pagājušogad bija tieši tas pats. piezīme sev: neizmantot vecus dēļus.

kopvērtējumā 2 no 5 Aldariem - viens par Pagānu gadagrāmatu, otrs par pagānmetālu, tas arī viss.

Posted on 2016.07.08 at 13:37
Laika ziņas: kritiska
Tags: , , ,
gada sliktākā koncerta titulu šoreiz izpelnījusies grupa (lūdzu) "NĒ!" ar savu performanci Zunda dārzā 7/7. izklausījās, it kā viņi būtu sanākuši uz tādu palielāku mēģi padžemot un katrs spēlētu pavisam citu gabalu. bundzinieks vietām mēģināja tēlot avangardu un kaut ko tur "brīkš brākš bum bum" pilnīgā beztēmā, nevienai dziesmai nebija nobeiguma, un vispār kaut kāda (nevis anti-muzikāla) vanābī muzikāla kakofonija. turklāt mani kā pieredzes bagātu jauno literāti neuzrunāja arī vienīgā reize, kad piedalījās vokāls, proti, beibe lasīja romantisku dzeju, jo viņa to darīja tik neizjusti, ka vispār nesapratu, par ko bija storijs.
Oghre ok, bet teksti par "viena roka sūdos, otra sievai klēpī" tā kā samulsināja.
jau Ocularis Infernum skatuves tēls mani bija totāli satriecis, like, gabalos, bet arī Eschatos nav labāki. ja tu dziedi tādu evil muzonu, nu, kāpēc tas ir jādara bītlenē, mēs kādā lasītāju kluba ballītē vai kā. nez, Sātans aprūvotu ietērpšanos šajā moku rīkā, ko ļauni vecāki uzmauc saviem bērniem uz rumpja, lai legālā un nesāpīgā veidā ierobežotu viņu kustības? nu, un performance jau arī teātris, kur tad paliek ticamības moments, ja izskaties tieši tāpat kā biklā sekretāre SEB bankas Aizkraukles filiālē.

Posted on 2016.07.05 at 03:40
Laika ziņas: baroka sintezators
Saucējs: Amorphis - Black Winter Day
Tags:
Reptiloīdu sakāmvārds: pilnība nebaidās patosa.

9+9+9+...

Posted on 2016.07.03 at 18:19
Laika ziņas: vecums nenāk viens
Tags: , , , , , ,
pirms 10 gadiem biju cieši nolēmusi, ka ilgāk par 27 dzīvot nemaz nav vērts, jo tad sākas grumbas un vecuma kaites. "dzīvo ātri un atstāj aiz sevis skaistu līķi," teicu draudzenītei kaut kad vēl senākā vēsturē. iespējams, jāatzīstas sev, ka biju smagi kļūdījusies - nekādas būtiskas izmaiņas savā sejas ādas stāvoklī nemanu, varbūt pumpu mazāk, vecuma kaites arī it kā nenomoka. varbūt enerģijas vairs nav tik daudz kā agrāk, bet tur vairāk labuma nekā ļaunuma, jo nav vairs jādomā, kur iztērēties. ja tā padomā, cēlonis šim visam bija nevis tālaika pielūgsmes objektu pāragrās nomiršanas (parasti no apreibinošu vielu pārdozēšanas), bet drīzāk novadā sastopamo pieaugušo indivīdu pieaugošais garlaicīgums, apātija, aptaukošanās un trulums. ja vēl nedaudz padomā, var sanākt secināt, ka manā paaudzē nudien ir gana daudz piemēru, kas apstiprina augstākminēto. parasti tas notiek, kad sāk pelnīt baigo kāpostu vai pavairojas un distancējas no apkārtējā. par laimi, man nav ne naudas, ne bērnu, tāpēc varu droši dzīvot arī līdz 33 gadu vecumam vai, kas zina, līdz 333, 999, ∞

Posted on 2016.07.03 at 12:02
Tags: ,
šogad festivāla "Vilnis Plūdonis" programmā plānots iekļaut arī uguns skulptūru, lai izkonkurētu citus vasaras festivālus (krutāk par Wakenu? bet protams!). nē jau nē, salmi pļavā par brīvu, sirgstam ar piromāniju, un zināt varētu būt visnotaļ noderīgi nākotnes projektiem.
tātad... iespējams pieteikties uz siena un citām talkām, bonusā vīna pagrabs, tomātu siltumnīca un privāta peldvieta ar pirti. drīzumā tiks atvesta un ielaista upē arī lielā laiva, kura bija pagājušogad. drīxt arī iepazīties ar āzi, ļoti sabiedrisks zēns, nesmādē nekādu draudzību. drīxt ņemt līdzi mājdzīvniekus, bet tādā gadījumā vislabāk nakšņot teltī kopā ar zalkšiem, hehehe.

P.S. ja neviens nepieteixies, skulptūras nebūs. simpl as dat.

Mana bagātība ir plašais radu loks

Posted on 2016.07.02 at 20:52
Tags: , , ,
šodien apmeklēju Miezīšu/Peipiņu dzimtas salidojumu. īsti neiebraucu, kādā veidā paredzēts iepazīties, tur bija tāda spēle, kur jāizliekas, ka sexuāli iekaro saimnieci no aizmugures, un jāsaplēš balons. saimnieces meita ik pa brīdim pienāca un kliedza (diezgan agresīvā manierē), ka jāiet piedalīties, nav variantu. kad prasīju, kas būs jādara, viņa bija ļoti izvairīga. laikam jau pamatoti, jo iestudēt izvarošanas ainas manā skatījumā nudien nav derīga metode kā iepazīties ar neredzētiem radiniekiem. vēl sēdēju pie salauztas tumbas, kuru kāds nesaprotamu iemeslu dēļ ik pa brīdim pagrieza skaļāk (droši vien zināja, ka neesmu tranzīta cienītāja un gribēja sabojāt dzirdi pēc iespējas nepatīkamākā veidā). ieejas biļeti 5 eiro vērtībā nemaz neiegādājos, nezinu, vai senči to izdarīja, jo groziņus, cik saprotu, atveda visi, bet to superlēto Lāčplēša Extra, ko sākumā nolika uz trijiem vienu, man būtu jātriec litriem, lai šis atmaxātos. paldies visiem dieviem, ka tas ir galā. krītu ceļos, skūpstu Kokneses iežus.
I'm so sorry, Malvīne.

Posted on 2016.07.01 at 19:02
Laika ziņas: she's poison
Tags: , , , ,
cītīgiem lasītājiem: izrādās, ka boifrends tomēr ir gatavs ar mani sarunāties.
tikmēr krustmāmiņa vakar piedzirdīja ar vecu kefīru ar nātrēm, kādēļ brīžiem piezogas aizdomas: ja nu viņa nav informēta, ka tikai viena no šeit sastopamajām kosām ir lietojama ārstnieciski? visu dienu jūtos smagi saindējusies, sāp iekšējie orgāni, atūdeņošanās, superzems spiediens.
bet nē, vai tad nav tā, ka ārstniecības augi jāizvēlas pēc sikboja metodes - ieklausoties sirdī? un ja nu kosa ir apvainojusies un samelo, ka tai nav ļaunu nolūku? tikai mieru, sirds pateiks priekšā! tev nevajag brilles, ja tev ir emocijas!

Posted on 2016.06.30 at 21:58
Tags: , , ,
ārkārtīgi riebjas visa šī virspusējo attiecību pieredze. droši vien tie džeki sākumā nodomā apmēram "vai, kāda inčīga beibe", bet pēc tam aplaužas, jo, nu, tur sāk dzīvot kopā, izrādās, ka nevar vairs gluži lopiski, izrādās, ka kopīgi jādara kaut kas vairāk nekā sex, izrādās, ka vajag arī sarunāties un izrādās, ka, ja nesanāk, tad beibei sākas depresija, vairs nav inčīgi, vairs nav vienkārši, vispār nekā vairs nav, tikai viens bezgalīgs, indīgs černis. reizēm černis arī beidzas, bet tad jau ir par vēlu, jo viens no dalībniekiem ir tāds pats kā iepriekš, bet otra galīgi vairs nav, like, NAV.

Posted on 2016.06.30 at 19:51
Tags: , , ,
Kaimiņš zvana nakts vidū, bet boifrends - nekad. Lūk, atšķirība starp sexuāli frustrētu un vispārīgi vienaldzīgu "pielūdzēju".

Posted on 2016.06.30 at 18:19
Tags: , ,
Vispār jāsāk ar pasākumiem - apnicis lūgties, lai ar mani pavada laiku/vispār kaut kur uzaicina. Turpmāk iešu viena defoltā un nafig neteikšu, uz kurieni. Gluži kā iepriekš, iepriekš un iepriekš.

Posted on 2016.06.30 at 15:12
Tags: , , ,
Monogāmijai ir tāds mīnusiņš, ka vai nu paliec bešā, toties "attiecībās", vai nu uzvedies tā, it kā "attiecības" gandrīz nepastāvētu. Nezinu, kas labāk, drīzāk jau nekas nav labāk, un ir pēdējais laix kravāties uz klosteri. Mīla taču ir vilšanās vilšanās galā.

Posted on 2016.06.29 at 17:46
Laika ziņas: Expedīcija
Tags: , , , ,
Stouneriem varētu būt tāds karmiskais sods kļūt par mušām pēc nāves. High all the time, u know.
Šķiet, ka esam atraduši lielgabalu, bet no dzelzsbetona.

Posted on 2016.06.29 at 11:39
Laika ziņas: vēl joprojām ar matiem
Tags: , ,
Pagājušajā naktī izlēmu kļūt par badass veceni un nogriezu matus ar nazi. Lieki piebilst, ka īsi mati vairs nepatīk, bet lieliski, ka to visu ir iespējams noskaidrot miegā un nav vajadzības meklēt īstu tuteni.

Posted on 2016.06.27 at 18:12
Laika ziņas: Brīvības iela
Saucējs: nevarizlemt
Tags: , , ,
vakardienas vētru sajutu jau tad, kad tā bija vēl lielā gabalā, precīzāk to trakojošo vēju un lietus dārdus, tāpēc sāku paniski skriet uz slēpni, bet reāli sākās pēc kādām 10 minūtēm. diezgan sexīga pieredze, Lietuvā gan negaiss esot bijis jau aizvakar, tagad skaidrs, kuru vainot - leišu pagāni sareibuši skandēja metālu un skaļi lādējās, kamēr mākoņi savilkās biezi un dusmīgi kā tas nezvērs, par kuru nupat jau stāstīju. nē jau nē, nav viņiem pa spēkam, toties dabūju pāris spēcīgas trofejas no leišu festivāla - zalkti bronzā, ko nēsāt uz vidējā pirxta, un šīgada MJR plakātu. ja apmeklēšu (ko noteikti darīšu), tad astotais Melnragu Mēness pēc kārtas. :))~~

Posted on 2016.06.27 at 16:13
Laika ziņas: Kvararats
Tags: , , , ,
Patiesībā man šawsmīgi patīk Gīgers (bet ne obligāti viņa darbi), jo viens no nedaudzajiem, kas iemācījās uzzīmēt (turklāt bez skices, ar brīvu roku no viena stūra līdz otram). Vajag taču dokumentēt to aizvēsturisko monstru, neredzamo robežpārkāpēju, rēcienu atbalsis dvēsles tumšajos kambaros, skrapstoņu pie sliekšņa piķa stundās. Pat mācoties zīmēt - vai tiešām reālisms ir labākais, ko tu vari "radīt"?
Un vispār es arī atkal mācos zīmēt tikai tāpēc, lai sazīmētu serpentus no sapņiem, nu, gluži kā tas antropologs filmā "Embrace of the Serpent", ko atceros aptuveni līdz zīmējumam un sektantu sadzirdīšanai ar caapi, jo pēc tam pamodos 5.24, lai aizietu gulēt.

Previous 20