October 2015   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Bez komentāriem

Posted on 2015.10.06 at 04:54
Laika ziņas: Biju parkā
Tags: , , , ,
Ik pārdienas mani zibeņi šķeļ
Es - vētras saplosīts knislis
Ar sirseņu draudīgo dūkoņu ausīs
Es klaigāju izmisīgi:
"SĀTAN, KUR IR MANI ĀBOLI?
Antonovkas
Baltie dzidrie
Cukuriņi
Sīpoliņi
Bumbierāboli
KUR IR MANI ĀBOLI?"

HELP

Posted on 2015.10.04 at 23:01
Laika ziņas: bijām sēnēs <3
Tags: , , ,
gribu dibināt viena dalībnieka grupu, man vajag tikai
*sintezatoru Morg vai Korg, neatceros
*bungu komplektu ar vismaz vienu bojātu elementu
*elektronisko ģitāru un vadu arī
*kādu pedāli noteikti
*pastiprinātāju (vintage)
*ērģeles (īstas)
*dēmonisku meikapa komplektu
*rihtīgi augstas ambīcijas

Veselā miesā vesels gars

Posted on 2015.09.29 at 00:51
Laika ziņas: aijā žū-žū
Saucējs: La Nomenklatur
Tags: , , , , ,
vakardien pabeidzām svinēt AK dzimšanas dienu Siguldā, dodoties pārgājienā pa vietējiem Himalajiem. vispirms netīšām uzdūrāmies gadatirgum, kur notriecām visu manu pēdējo skaidro naudu, tāpēc nevarējām atļauties braukt lejā ar rodeļiem. toties bija romantiska atpūta pie Gaujas/kraujas, kur iemalkojām zaļā pūķa brīvdienu brūvējumu "999". pa ceļam nokļuvām purvā, atlaidāmies uz askētiskā soliņa, nedaudz apmaldījāmies. tad itin veiksmīgi atradām Gūtmaņa alu un veselu baru tūristu, arī meitenes, kas augstpapēdenēs brida pa dabas takām. pēc Mazās alas, kā izrādās, ir daudzas, viena par otru mazākas, alas vai ne-dziļas grotas. šīs pārgājiena daļas izraisīto grotesko pārdomu rezultātā (nu, jo viss aprakstīts miļļons kārtās) atkal apmaldījāmies un mēģinājām lietot internetu, bet, nu, kāda starpība, jo bijām vienā no griezīgākajiem miestiem Latvijā - Krimuldā. kā uz templi Himalajos uzkāpām pilskalnā, fotogrāfējāmies sieviešu žurnāliem kopā ar apsūnojušu mūri, tad ieklīdām muižas/sanatorijas pagalmā daudzu mazu durtiņu ielokā. mocīja bads, vietējo rūķu vienīgajā bodē kāds sirms vīrs pirka ābolkūkas saldējumu savam slimajam sunītim, viss ļoti sirsnīgi, un, maldoties tālāk, uzdūrāmies arī daudzdzīvokļu mājas pagalma disenei ar gaudulīgu krievu popmūziku un, kā likās, mazgadīgām beibēm. ilgi meklējām tiltu pār Gauju, kājās jau sen bija pielijis karsts svins. kad beidzot tikām pāri un saņēmāmies kāpt kalnā, pa ļoti stāvām, šaurām trepēm mums garām ar velosipēdu plecā skrēja RT korišs rastamans. kaut kur pie pilsdrupām arī palikām labu brīdi, un, jā, Asiņaino Ražas Mēnesi galu galā nogulējām, jo ikviena kustība sagādāja visnotaļ pasaulīgas mokas.

Krimuldas muiža/sanatorija:


Posted on 2015.09.25 at 21:42
Laika ziņas: EJU JAU EJU ELLĒ
Tags: , , , , , ,
darbā ir tāds čuvaks, kurš karjeru ātrajā ēdināšanā uztver nopietni līdz traģikomiskam līmenim un konkrētā iestādījuma vadītājas klātbūtnē izliek žulti par darbiniekiem, kuri viņam iesaka atslābināties (kā kolēģis K.) vai visu zina labāk un vēlētos ieteikt atslābināties (kā es, jo, nu, es taču to kapitālismu līdz mielēm izbaudījusi). gribētos jau pirmdien viņu iedzīt stūrī kā izbiedētu dzīvnieku un paprasīt par bazaru, bet viņš (un sieva) šodien it kā dzemdē, un varbūt ir jāļauj vismaz īsu brīdi izbaudīt kādu niecīgu devu Vispasaules Dailes. nezinu, vēl padomāšu.
un vispār - kamēr planēta griežas ap bēgļiem, roltonu un elektrības cenām, es pavadīju labu brīdi, lūkojoties sienā kā spogulī, bet tagad, tagad novērtēt manus bicepsus vārgākus esam noteikti nav ieteicams. un es sirdsšķīsti apņemos dāsni atalgot visus savus uzticamos sabiedrotos, piemēram, PRINCI REIGĀRU.
acīmredzot, komunikācija bez zāļošanās lielākoties izrādās neauglīga. ko nu?

Vampīra ēnā

Posted on 2015.09.23 at 04:03
Laika ziņas: too necro for my shirt
Saucējs: Nocternity
Tags: , , ,
Poll #20497 Šawsmas
Open to: All, results viewable to: All

No kā ir vairāk jābaidās?

View Answers

No sevis
2 (50.0%)

No citiem
2 (50.0%)

Bailes nepazīstu, spīgana, atkāpies!
0 (0.0%)


Posted on 2015.09.17 at 06:17
Laika ziņas: Home, sweet home
Tags: , , ,
..un griezīgi iekaucās suns, un salēcās sētnieks, un pērkona grāvieni vēstīja: "nelej asaras, satiec savu likteni - tu redzēji Dievu, bet izvēlējies par savu sabiedroto Sātanu!"
Apmēram šādi īssavienojumi notiek manā apziņā, kad klausos mūziku, kas vēsta par narkotiku postošo/atsvabinošo ietekmi.

Vilciens nekur nevilks, apēdīs tepat

Posted on 2015.09.11 at 21:38
Laika ziņas: road warrior
Saucējs: Thy Catafalque
Tags: , ,
Vislabākās zāles pret rudens depresiju ir imagināras. Pamēģināju labot situāciju, nogriežot vienīgo dredu, kuru audzēju 3 gadus - nepalīdzēja, toties tagad mājās ir pieejams nemierīgu garu un mazu bērnu atbaidāmais rīks. No rītiem (t.i. pēcpusdienās) mostos aukstā istabā bez saules, aiz loga rūts kaut kādi insekti nebeidzami tekalē, tur uz baznīcu un tirgu, gaismas slēdzis nedarbojas, nekādas intereses par to, uz kurieni tā pasaule dodas, arī nav. Šovakar mēs ar drakonisko troņmantnieku uz doomu arī neejam, braucam pārpildītā vilcienā uz Koknesi auļot pa mežu uz alumīnija rumakiem un šaut ar loku pa nacistu rēgiem. YOLO

She's Got a Date at Midnight... With Nosferatu

Posted on 2015.09.08 at 00:54
Laika ziņas: gotika dušā
Saucējs: Myrkur
Tags: , , , , ,
pēdējoreiz, kad gulēju, biju uz randiņu ar pašu Tumsas Princi, Asinssūcēju Pavēlnieku, Elles Skaistuma un Grācijas Konkursa uzvarētāju 666 gadus pēc kārtas - ar Nosferatu. viss bija gluži kā šausmu kino klasikā, jo īsti vīri nagus negriež, melnus riņķus ap acīm nevis noslēpj, bet tiecas izcelt un pirms liktenīgā randiņa žaketi norok kapiņos pūdēties, lai ar savu pārcilvēcisko aromātu iedvestu pretējā dzimuma būtnēs cieņu, bijību un nepārvaramu vēlmi pārkāpt to galējo robežu, to, kas starp divām saulēm. tieši šādas emocijas mani tobrīd pārņēma, jo paliku kaut kur pa vidu starp paniskām bailēm un nepieredzētu pagodinājumu; vēlāk secināju, ka kavalieris mani bija nohipnotizējis, jo biju pilnībā paralizēta (taču nevis tradicionālajā izpratnē, bet tieši ar savu pārcilvēcisko pavedināšanas mākslu kā īstenam magam pieklājas). bijām arī parciņā, kur ik pa laikam nodega kāda sabiedriskās lietošanas ēka, too romantic.
starp citu, par meitenēm ar tādiem sapņiem, reku, jau Pīters Stīls dziedāja.Hell's Kitchen

Posted on 2015.09.05 at 07:59
Laika ziņas: nom dreams
Saucējs: The Devil & The Universe
Tags: , ,
pagājusī nakts kādā zināmā sabiedriskās ēdināšanas/nodzirdināšanas iestādē nudien bija parasta nakts kādā zināmā iestādē, jo pie mums ieradās Sātana personīgais šefpavārs. uzņēmis optimālo daudzumu spēka dziras, viņš, viss tāds izstīdzējis un piepumpēts ar adrenalīnu, nedaudz miglainu skatienu vaimanāja, ka sagataves darbinieks, kurš vispār ir zināms kā labdabīgs un pieklājīgs personāžs, esot nozadzis viņam kauluzāģi nazi. viņa lepnums, pavāra uniforma, bija nedaudz sarauts gabalos pa vīlēm, un cilindra formas galvasrota pašā augšā jau rotāta asinīm. kas zina, kādās dzīrēs tika viesojies, bet ieciklējies bija uz to, ka jāielaužas virtuvē un jāatņem sagataves darbiniekam tas īstais nazis, exkaliburs, klausies. kad jaunais un pārlieku sparīgais iestādes darbinieks E. viņu katapultēja ārā pa durvīm, taisnības cīnītājs nokrita pa trepēm un pārsita galvu, kā rezultātā viņš nu jau izskatījās pavisam groteski. tomēr jauniegūtā trauma viņam netraucēja turpināt meklēt savu nazi, līdz ieradās kārtības sargi beretēs. tā kā nazi sagataves darbinieks vēl joprojām nebija atdevis Sātana personīgajam pavāram, no policijas viņš izlēma mēģināt bēgt, kad neizdevās - izlocīties visādās reptiloīda cienīgās pozās un sparīgi vicināt ekstremitātes menta virzienā. varētu jau domāt, ka, beidzoties šai izrādei, cirka festivāls būs noslēdzies, bet vēl jau bija guļošais Šreks un tā... ak jā, UN KO VIŅŠ VISPĀR DARĪJA SABIEDRISKĀS ĒDINĀŠANAS IESTĀDĒ ASIŅAINĀ CEPURĒ AR NAZI AZOTĒ?

Posted on 2015.09.03 at 12:22
Laika ziņas: fun n games
Tags: , , ,
For all those Anti-Vaccine people... Science, b*tch! :)

Posted on 2015.09.01 at 17:04
Laika ziņas: road warrior
Tags: , , ,
Šodien autobusā braucu par zaķi garām Izložu un Azartspēļu Uzraudzības Inspekcijai. Vai ir iespējams sarīkot vēl dumpinieciskāku akciju? (jautājums attiecas tikai uz neveiksminiekiem, kas nav grupas Rebel Riot dalībnieki).

Many Tanks

Posted on 2015.09.01 at 13:52
Laika ziņas: zinību diena
Saucējs: Tiamat
Tags: , , ,
dikti smieklīgi ir pat tad, ja esi it kā laimīgs, meklēt visādus pierādījumus tam, ka tu vari atļauties būt laimīgs.
laime atkarīga no veiksmīgām partnerattiecībām? līdz pat pēdējam kopābūšanas mirklim turpini skaidrot sev un citiem, cik ļoti tici jūsu kopīgajam liktenim.
laimi vai drīzāk apmierinājumu sagādā noteiktu raksturiezīmju izkopšana? lielies, ka esi jau izkopis visu, ko vien var izkopt, turklāt vari atsaukties uz ikvienu materiālu, kas runā tev par labu, ignorējot visu pārējo.
apmierinājumu izjūti, uzņemot jaunas zināšanas? lasi tikai sekundāro literatūru vai savārstījumus no citādi savstarpēji nesaistītām idejām, kuras pēc loģikas likumiem viena otru izslēdz, ja kognitīvā kapacitāte nepieļauj patstāvīgu analīzi.
patīk sludināt mieru, mīlestību, piedošanu? mēnešiem ilgi turpini atsaukties uz/atriebties visiem saviem agresoriem. ja tiec ignorēts, neapstājies, mīlā un karā visi līdzekļi atļauti.

Laimes formula brought 2 u by Khosmos x2D
many thanks to
Rhaegar Targaryen
all the wineyards in Seven Kingdoms
the common cold and other abominations
Frank Sinatra (for Singing in the Rain)

vote for love! <3

Posted on 2015.08.21 at 00:04
Laika ziņas: W
Saucējs: The Body
Varētu jau domāt, ka nekrofīlija ir mana ikdiena, bet
Mīlestība ar Nāvi iet roku rokā, jo
Mīlestība ir pazemība
Mīlestība ir kalpošana
Mīlestība nozīmē atbrīvošanos no veciem paterniem
Mīlestība ir kuģošana uz neapdzīvotu salu
Mīlestība ir random acts of all kinds and high magnitudes
Tāpēc
Jāpiekrīt veciem poētiem, ka
Only love and death change all things
(Vispār atkal guļu šķūnī, un mans vienīgais ceļš uz tīmekli, Blaster Bestinspace, karājas starp aux un rozeti, burtiski karājas)

Posted on 2015.08.16 at 07:01
Saucējs: Midnight Odyssey
Tags:
Mīlestība pret nāvi vienmēr ir abpusēja, un tu drīksti tīksmināties par savu sairšanu pīšļos.

Posted on 2015.08.15 at 04:35
Laika ziņas: <3
Tags: , , ,
pārrados no darba. apraudājos pazemībā pret skudrupūzni, ozolzīli un visu cikliskumu. kam gan vispār kaut kādi 5d, imagināri dievi, Dullā Daukas horizonts, man viss jau ir, un es nesaprotu, kam bija vajadzīga visa šī dzīšanās pēc velnsviņzinkā. atlaida, klausies, mana sirds atkal ir atvērta.

L:D

Posted on 2015.08.03 at 04:20
Laika ziņas: kāda mūzika, ja ir EMOCIJAS
Saucējs: Geomatic
Tags: , , , ,
Labā Dabā menti gribēja man atņemt godu un lepnumu, bet es viņiem neļāvos un spītīgi gulēju komatozā miegā. no longer, I swear! nākamgad uzvilkšu atstarojošu outfitu, paņemšu līdzi savas 3 suņu meitenes un iešu pārmeklēt mentus. varu derēt uz cielavas spalvu, ka viņiem labumu ir vairāk nekā man jelkad ir bijis mugursomā.
on an unrelated note, bieži vien atceros pasakaino dabas taku, kuru pilnībā izstaigāju pirmo reizi. tur viss bija kā mājās - papardes, ogu mētras un nebeidzama mūzika. atradu arī savu jauno dzīvokli, tikai māc šaubas, ka skursteņa celtniecībai piešķirs atļauju, turklāt ne tikai mutisku, bet arī daudzmaz oficiālu. APSOLU KA BŪS EKO (bio, zaļais nevis literāts) - sienas siltināšu ar salmiem, jumtu noklāšu ar sūnām, un par televīziju vienalga. gulta jau ir, ja esi tur bijis, zināsi, ka pulkstens atkal divdesmit pāri. tā es arī vakar līgojos pie rastamanu mūzikas un pat dabūju pasveicināt bosu pilnīgā Kosmosā.

CIEST

Posted on 2015.08.02 at 21:02
Laika ziņas: postfeast
Saucējs: Tactical Sekt - Not Entertained
Tags: , , , , ,
lielāko daļu manas dzīves aizņem sekošana vienam konkrētam draivam - kur Sātans ar Dievu ir in love un vienā laidā sūta debesu dāvanas, un, pat ja neveicas, tas tiek norakstīts uz nu jā, light would be impossible without the sweet taste of Death. I mean, mērenība ir domāta mērenām personām, I mean, I would love to, bet manas smadzenes ir wired in black and white. atliek tikai CIEST

Nāves grēku TOP 3

Posted on 2015.07.30 at 15:16
Laika ziņas: laba daba
Tags: , , ,
nesen uzzināju izredzētā un brāļa nāves grēku TOP 3, ilgi domāju par savējiem, bet man jau liekas, ka vairāk par diviem var saskaitīt kaut kādās ārkārtas situācijās, kur miesa agonizē un transformējas 666 Elles dēmonos (piemēram, Tujauzinikurš uzskata, ka mana attieksme pret viņu = mana attieksme pret visiem, bet visus šos garos gadus Kosmosa ķermenī nekad neesmu nevienam citam gribējusi atdalīt galvu no rumpja ar trulu zobinu pilsētas centrālajā laukumā). tātad

1. Iekāre

2. Lepnums

3. Dusmas
(domāju, ka pirmie divi ir acīmredzami, bet šis vairāk ir tāds dzinējspēks, kurš vienkārši pamudina uz haotisku, nepārtrauktu kustību bez mērķa, no kā izriet arī zināms tolerances trūkums. anyway, (vismaz pēdējā gada laikā) disforija nav man raksturīga ikdienā, citādi jau sen mani vairs neviens necienātu ar alu vai kāsi. ja kāds nepiekrīt, varbūt vajag palielinošo spoguli iegādāties, hehehe)

Posted on 2015.07.27 at 10:42
Laika ziņas: Es Es
Saucējs: Samael
Tags: , ,
kopš esmu visa tāda motivēta, man bieži gadās nejauši satikties ar visādiem krīpīgiem džekiem. piemēram, trešdien viens siržlauzis darbā, sēžot pie letes, rādīja man visādas grimases, kurām laikam būtu jābūt seksuāli pavedinošām. kad riebumā novērsos, viņš kādu laiku tēloja aizvainojumu, bet drīz vien jau atkal skatīties viņa virzienā nebija viena no patīkamākajām opcijām. tajā pašā naktī kāds palūdza man pildspalvu un uzrakstīja uz salvetes savu FB vārdu (piesekoju, lai turpmāk izvairītos no pārmetošiem skatieniem, šis ir devoted neveselīgas paikas patērētājs). kolēģis, kurš ir basketbolists no Nigērijas, kas klausās hiphopu, padzirdējis, ka lasu Game of Thrones wiki, beidzis maiņu, metās mani apskaut un bučot uz vaiga (centās uz auss, vienreiz, kad man netīšām trāpīja ar elkoni, viņam tas arī izdevās). vakardien arī notika kaut kas ļoti sirreāls. īsāk sakot, kamēr Princis nav atgriezies mājās (viņš redzēs Samael), es vienkārši atsakos no savas dzimumidentitātes. nosēdies uz palodzes kopā ar saviem hermafrodītajiem augiem un sintezē skābekli, silly you.

Posted on 2015.07.25 at 22:22
Saucējs: Sviests @ naktsmaiņa
Tags: , , ,
Kad jāņogas ir pavisam nosarkušas un plīst pušu pie vismazākā pieskāriena, ir laiks ievākt ilgi gaidīto ražu un darīt vīnu visiem mazajiem dzīvnieciņiem uz veselību.
Also, look closer, Lyanna, not Elia (if we're ever doing cosplay).

Previous 20