October 2014   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Posted on 2014.10.31 at 00:40
Saucējs: Those Poor Bastards
Tags: , , ,
ir grūti par sevi domāt, piemēram, kolēģu iecienītajās kategorijās. lielākā problēma ir vecums, bet es neatceros, ka pati būtu bijusi tādā punktā pirms 4-6 gadiem. vispār neko neatceros, tikai cīnos ar personības apvienošanos, vnk katru dienu neko neatceros, kā lai visu padara laicīgi, ja īstais laiks ir Šobrīd.

Posted on 2014.10.27 at 00:05
Laika ziņas: I'm a cyclist and that's OK
Tags: , , , ,
Matrix III ir ticis gādīgi apkopts, un šodien mēs draiski lēkājām pāri apmalītēm. vakarā braukt 8 km ir tīkami, turklāt pirms tam Pokrova kapos var uzdoomot un uzlikt enerģisku mūziku. no rītiem tās ir bezgalīgas mokas, pa deniņiem līst skropstutuša, mugura slapja, skrien virsū gājēji, elpas trūkums, slāpes, pazeminātas kognitīvās spējas. esmu pūce duglasa eglē un nesu vēstis no Viņās Saules. nekad neizdodas aizmigt laicīgi, toties guļu kapa mierā.

6,66 %

Posted on 2014.10.24 at 03:06
Laika ziņas: (h) (h) (h)
Saucējs: Zombie Ritual
Tags: , , ,
Jau vēstīts, ka 12.Saeimas vēlēšanās, kas notika 4.oktobrī, «Saskaņa» ieguvusi 23% balsu, «Vienotība» - 21,87%, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) - 19,53%, Nacionālā apvienība (NA) - 16,61% balsu, «No sirds Latvijai» - 6,85% bet Latvijas Reģionu apvienība (LRA) - 6,66% balsu.

Khosmos ir VIP, rihtīgi pieraxta 2annās

Posted on 2014.10.23 at 01:13
Laika ziņas: Džons mojito
Tags: , , ,
neredzēju Kastrātu Kuili (wtf), jo bija jāstrādā un jānodod brakšķošais velo remontā, bet netīšām trāpīju uz psihodēlisko programmu KSunī. visu gan neredzēju, jo priekšā bija veicami 10 km. "Urbis" (DRILL, Takashi Ito, Japāna, 1983, 5’) man nesaprotamu iemeslu dēļ zālē izraisīja īpašas ovācijas. bija gana precīzi atainots narkotiskais transs (aha, 5 seconds before break-down ad infinitum).
"Satelīti" (SATELLITES, Karin Fisslthaler, Austrija, 2011/12, 7’) bija super, apraxtā kaut kāds greizs izķidājums, nevis pozas, žesti un pieskārieni, bet akts (tiek saspiesta miega artērija, viss pārējais ir tikai priekšspēle).
"Melnbalts trypps nr.3" (BLACK AND WHITE TRYPPS NUMBER THREE, Ben Russell, ASV, 2007, 11’) laikam ir tas gabals par pankiem mošpitā. ļoti labi nomainās muzons, tas arī viss.
"Slavas pasaule" (WORLD OF GLORY, Roy Andersson, Zviedrija,1991, 16’)
Parasts vīrietis stāsta mums par savu darbu nekustamo īpašumu jomā, viņa mirušo tēvu, viņa parasto māju u.v. vienkāršā balsī, bez jebkādām emocijām, skatoties tieši kamerā.
apļveida kompozīcija, neparasts, mīlestībā vīlies vecpuisis, kas smacē ebreju(?) sievietes. spoiled it, bet kur tad to vispār varēs redzēt atkal?

Sabotāža!

Posted on 2014.10.22 at 01:27
Laika ziņas: mischievous
Saucējs: Blacklodge
Tags: , ,
kamēr [info]mirdzums nav mājās, es naktīs spēlēju viņas klavieres.

Jo ilgāk es dzīvoju, jo vairāk es mulstu

Posted on 2014.10.18 at 23:33
Laika ziņas: trokšņi
Saucējs: Dead Can Dance
Tags: , ,
kāpēc gan lai būt par cilvēku sugas pārstāvi nevarētu būt tik vienkārši kā medum pilēt no karotes piedūmotā virtuvē, lol?

ā, beidzot esmu noskaidrojusi, kur ir manas mājas - tur, kur solis visvieglākais un blakus pavisam nemanāmi 16-gadīgs māxlinieks, nostājies uz krituša koka stumbra, sauc putnus. par spīti savstarpējai hierarhijai, mežonīgo suņu bars pēkšņi sācis klausīt manām komandām. iejaucu 10 litrus ābolu vīna rūgšanai. Kokneses Maximā man vairs neprasa uzrādīt dokumentus. tagad tikai vajadzīgs biznesa piecgades plāns.

Sociālie strāvojumi

Posted on 2014.10.17 at 22:37
Laika ziņas: kails kosmoss
Tags: , , , ,
visai bieži, kad pārvietojos pa Rīgu, cilvēki uz mani blenž, uzkrītoši, nepatīkami, ilgi blenž. tad es mēģinu nonākt pie cēloņiem, bet nekādi netieku gudra - vai tas ir tāpēc, ka viņi atpazīst sociālo portālu spameri, vai varbūt es šodien kaut kā sabiedrībai nepieņemami vai ārkārtīgi labi izskatos. reizēm, kad galīgi neesmu buda, es blenžu pretī, jo, ziniet, neomulīgi. priekšniece arī blenž, viendien viņas ar meitu to darīja kopā, kamēr es slaucīju ēdamzāles grīdu. šādā setingā nav grūti nonākt pie secinājuma, ka laikam jau neesi īsti ordinārs. pati mēdzu ilgāk aplūkot grandrīz tikai izskatīgus jaunekļus, nez, varbūt šim visam sviestam ir seksuāla rakstura cēlonis.

izlasīju Artusa atzīšanos FB un attiecīgi arī komentārus. par spīti vispārējam atbalstam, daži nemiera cēlāji bilda, ka atzīties jau nu vajadzēja pirms nevis pēc vēlēšanām. iedomājies, ja katrs kandidāts atzītos. es, piemēram, varētu atzīties, ka ne tikai lietoju narkotikas, bet arī cenšos izvairīties no zeķu nēsāšanas, mēdzu ignorēt privātīpašnieku tiesības un esmu nodarbojusies ar sexu publiskās vietās un peldējusies Likteņdārzā pa pliko. nez kādos noziegumos varētu atzīties citi ievēlētie džeki, droši vien, pirms vēlēšanām vajadzēja noskaidrot.

Ķērcošās vārnas miniatūra

Posted on 2014.10.15 at 00:44
Laika ziņas: undead vs. braindead
Tags: , , ,
man ir vēlme socializēties, bet vispār neatliek laika refleksijai. tagadnei tomēr ir ierobežots skaits punktu (nevis vektoru), un ir neiespējami atrasties divos vienlaicīgi/veltīt uzmanību. tāpat nav ieteicams to vēlēties paveikt. jautājumi?

I'm in a Leading Role

Posted on 2014.10.12 at 07:10
Laika ziņas: horizontāli
Saucējs: Peste Noire
Tags: , ,


What Classic Movie Are You?
personality tests by similarminds.com
What Famous Leader Are You?
personality tests by similarminds.com

Posted on 2014.10.06 at 00:39
Saucējs: LA NOMENKLATUR
Tags: , , ,
rudeņos mēdzu bieži iztēloties postapokaliptiskas ainas uz tukšajām, asfaltētajām ielām vai ziemeļvēja izārdītajos laukos. auto izplūdes gāzes vai krāsns skurstenis, kāda starpība, visur ir dūmaka, un visdrūmākās no smaržām ir kļuvušas ļoti spēcīgas. sniega smarža nomierina, bet degošas lapas ledainā vakarā pamodina nakts plēsēja instinktus betona džungļos. like, kad es pirmoreiz izvācos no vecāku mājām, vakarā gāju pa Kr. Barona ielu pēc šņabja, un zilās liesmās kūpēja kādas 5 miskastes - pelnutrauki. ziema pilsētā vispār ir kapiņi ar mūžīgo uguni, domāju, ka pienākošā, kā jau pirmā pēc ilga laika, būs dikti sirreāla.

42. Totality

Posted on 2014.10.03 at 03:20
Laika ziņas: iedzeru tēju
Saucējs: My Dying Bride - Return to the Beautiful
Tags: , , , ,
es esmu zeme, man nekur nav jāsteidzas
manī aukstu kapu nav

tikai Nāves ledainie pirxti
iedēstī atdzisušas vienības
lai sildās sānu pie sāna
akmeni pie akmens
zvīņu pie zvīņas
stiebru pie stiebra

Portrets pie baltas sienas

Posted on 2014.09.26 at 00:44
Saucējs: Riders on the Storm
Tags: , , ,
šodien jaunajā darbā nolaidu asinis un tā pamazām ārstēju dvēsles kaites ar viduslaiku metodēm. lai gan es nepavisam nezinu, kas man īsti kaiš, jo redzu estētisko idilli - Kosmoss ir auksts, tukšs un neizzināms.

OMG Things Being Revealed

Posted on 2014.09.20 at 21:49
Saucējs: dungoju
Tags: , ,
šodien biju pirtī pie Pērses upes, un kaimiņi pārmaiņas pēc ierubīja Niku Keivu un Kailiju Minogu tik skaļi, ka rībēja pa visu ieleju. un tad visā tajā pirts dūmakā un bērzu lapu smaržā es beidzot sapratu, ko esmu pārstājusi darīt. esmu par slinku, lai speciāli kairinātu vairākas maņas vienlaicīgi. nē, nevis par slinku, bet par nogurušu, un no sevis, visdrīzāk, un no visām tām sociālajām spēlēm.
šogad nesarks kļavlapas, jo koki ir saslimuši. arī jāņogas ir saslimušas, kas zina, varbūt es arī.

Paldies!

Posted on 2014.09.20 at 01:55
Saucējs: klausos raidījumu
Tags: , , ,
Kā ir - ja psihos saprot citi psihie ar citādākiem novirzes simptomiem, vai šie psihie vispār ir psihi? varbūt viņiem vnk, hehe, attiecīgajam laika un telpas setingam neatbilstošas intereses?

noskatījos, satrieca

Labi, labi, jox jox

Posted on 2014.09.19 at 03:29
Saucējs: Sun of the Sleepless - Tausend Kalte Winter
Tags: , , ,
man ir tāds netikums aizmirst, ko esmu nosapņojusi un ko nē, un attiecīgi arī rīkoties vai gaidīt kādu likumsakarīgu turpinājumu iepriekšējiem notikumiem, bet tad es atceros: sviests, ikdienā taču es neesmu visu laiku pilnīgi kaila.

Posted on 2014.09.18 at 23:29
Laika ziņas: Tausend Kalte Winter
Tags: , , , ,
visdepresīvākais gadalaiks ir rudens, un visnomācošākais realitātes elements ir valūta. mani skumīgu dara jau doma par to, ka jāapmeklē darba intervija, kur kāds paštaisns indivīds novērtē naudā manu "es". (žurnālistikas projekts notiek ļoti lēni, un man noteikti vajadzēs otru darbu, ja es tur strādāšu.)
un, ja reiz par gadalaikiem, tad pagājušā gada sezonas piedāvājumā bija galvas dauzīšana pret sienu. šogad pirmoreiz kaltēju sēnes un raudzēju vīnu, piemēram, tātad dodos pareizā virzienā, taču par zivju kūpinātāju Atlantijas ielā gan laikam nestrādāšu.tā pārlej vīnu, kad laiks filtrēt un pievienot cukuru.

Mēs augam

Posted on 2014.09.15 at 20:24
Tags: , , ,
biju pastaigāties, nobijos no putniem, pazaudēju nazi, nokāpu/uzkāpu pa krauju, karājoties koka saknē )

Peklē ar aizsietām acīm

Posted on 2014.09.14 at 23:16
Laika ziņas: gaidu kino
Tags: , , , , ,
nesaprotu, kur šonakt noslēpies Mēness, ja debessjumā neviena paša mākoņa, bet, braucot ar velosipēdu pa laukiem, vilkati atpazīt varētu tikai tad, ja tāds nogāztu augšpēdus un izrautu gabalu pleca. taču šis vēl nav pats ļaunākais mood message, jo šobrīd apkārt ložņā un meklē ziemas pajumti ne tikai zalkši, bet arī odzes. viendien siltumnīcā starp tomātiem atradu zalkšu mazuli (awwww <3), gribēju nobildēt lasītājiem par prieku, bet nekā - kamēr sprintera gaitā devos pēc fotokameras, sesijas zvaigzne atrada caurumu siltumnīcas pamatos un pazuda bez pēdām. lūk, pārvietojoties naktī ar velosipēdu, uzbraucot odzei uz astes un automātiski nolecot, lai novērtētu situāciju, var gadīties, ka jāpārvērtē ieradums siltos rudeņos kerzu vietā nēsāt kedas. PPC

Sūdzos draugiem ārzemēs

Posted on 2014.09.12 at 23:53
Laika ziņas: ghhh
Saucējs: Lana Del Rey :)))
Tags: , , , ,
I am trying to do my first attempt in journalism

but I've got a crisis, everyone says it sounds like my blog

and that means depressing and humorous at the same time

(jāuzdoomo un jāpalasa avīzes)

Posted on 2014.09.11 at 03:41
Saucējs: In Slaughter Natives
Tags: , , ,
meanwhile, in every doomed corner of the Earth )

Previous 20