July 2015   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Nāves grēku TOP 3

Posted on 2015.07.30 at 15:16
Laika ziņas: laba daba
Tags: , , ,
nesen uzzināju izredzētā un brāļa nāves grēku TOP 3, ilgi domāju par savējiem, bet man jau liekas, ka vairāk par diviem var saskaitīt kaut kādās ārkārtas situācijās, kur miesa agonizē un transformējas 666 Elles dēmonos (piemēram, Tujauzinikurš uzskata, ka mana attieksme pret viņu = mana attieksme pret visiem, bet visus šos garos gadus Kosmosa ķermenī nekad neesmu nevienam citam gribējusi atdalīt galvu no rumpja ar trulu zobinu pilsētas centrālajā laukumā). tātad

1. Iekāre

2. Lepnums

3. Dusmas
(domāju, ka pirmie divi ir acīmredzami, bet šis vairāk ir tāds dzinējspēks, kurš vienkārši pamudina uz haotisku, nepārtrauktu kustību bez mērķa, no kā izriet arī zināms tolerances trūkums. anyway, (vismaz pēdējā gada laikā) disforija nav man raksturīga ikdienā, citādi jau sen mani vairs neviens necienātu ar alu vai kāsi. ja kāds nepiekrīt, varbūt vajag palielinošo spoguli iegādāties, hehehe)

Posted on 2015.07.27 at 10:42
Laika ziņas: Es Es
Saucējs: Samael
Tags: , ,
kopš esmu visa tāda motivēta, man bieži gadās nejauši satikties ar visādiem krīpīgiem džekiem. piemēram, trešdien viens siržlauzis darbā, sēžot pie letes, rādīja man visādas grimases, kurām laikam būtu jābūt seksuāli pavedinošām. kad riebumā novērsos, viņš kādu laiku tēloja aizvainojumu, bet drīz vien jau atkal skatīties viņa virzienā nebija viena no patīkamākajām opcijām. tajā pašā naktī kāds palūdza man pildspalvu un uzrakstīja uz salvetes savu FB vārdu (piesekoju, lai turpmāk izvairītos no pārmetošiem skatieniem, šis ir devoted neveselīgas paikas patērētājs). kolēģis, kurš ir basketbolists no Nigērijas, kas klausās hiphopu, padzirdējis, ka lasu Game of Thrones wiki, beidzis maiņu, metās mani apskaut un bučot uz vaiga (centās uz auss, vienreiz, kad man netīšām trāpīja ar elkoni, viņam tas arī izdevās). vakardien arī notika kaut kas ļoti sirreāls. īsāk sakot, kamēr Princis nav atgriezies mājās (viņš redzēs Samael), es vienkārši atsakos no savas dzimumidentitātes. nosēdies uz palodzes kopā ar saviem hermafrodītajiem augiem un sintezē skābekli, silly you.

Posted on 2015.07.25 at 22:22
Saucējs: Sviests @ naktsmaiņa
Tags: , , ,
Kad jāņogas ir pavisam nosarkušas un plīst pušu pie vismazākā pieskāriena, ir laiks ievākt ilgi gaidīto ražu un darīt vīnu visiem mazajiem dzīvnieciņiem uz veselību.
Also, look closer, Lyanna, not Elia (if we're ever doing cosplay).

Moving On

Posted on 2015.07.22 at 17:15
Laika ziņas: Ceļā uz pilsētu
Saucējs: Inkubus Sukkubus
Tags:
Ir kāds mazs puišelis, kas man agrāk dzīvoja kaimiņos un ir nobanojis mani visos internetos, jo, lai izturētos pret viņu saudzīgi, man jāpārkāpj sirdij, saprātam un pasaules malai. Lūk, bet, kad viņš ir "vientuļš kā koks pasaules vējos", atkal un atkal saņemu savādas sms, kuru saturs, godīgi sakot, mani tracina, jo ikviena saruna ir saruna par viņu. Gribu domāt par Route 666 un Infinite Love Without Fulfillment. Negribu analizēt pieredzi, kas palīdzēja nonākt punktā, kur es zinu, ko man noteikti nevajag.

Par princi

Posted on 2015.07.20 at 22:36
Saucējs: Depeche Mode
Tags: , ,
Azor Ahai hasn't come to fight darkness, for he is Pure Light.

Par samu

Posted on 2015.07.14 at 02:20
Saucējs: Obšrr
Tags: , , , ,
lasīts, ka Daugavā sami ir milzonīgi dzelmes briesmoņi, kas ar savām ūsām ievelk zelta retrīverus un neatstāj pat kaulus zārciņam. tāpat arī stāv rakstīts un izlasīts un liecinieku video skatīts, ka upes dibenā zeme mēdz bezdibeņus atvērt un norīt aisbergus, kam pieci metri vislielākajā attālumā starp diviem punktiem. kad gadījies aizairēties līdz vietai, kur Pērse ietek Daugavā un visapkārt ir teju bezgalīgs ūdens klajums, jāturas tuvāk dolomīta klintīm, vislabāk tā, lai avārijas situācijā varētu paspēt pieķerties koku saknēm, jo kādā no ceļa posmiem gandrīz visu upi pārņēmis tumšā meža atspulgs. nav divu domu, ka izbrauciens ar laivu vienmēr ir jāatstāj uz pievakari, lai pagūtu arī izvairīties no vietas, kur ūdens pārvērties par darvu un ir neiespējami saredzēt ūsas, kuras jau stiepjas, lai aiz ausīm ievilktu dzelmē un norītu veselu. Mēnesi ūdens jau aprijis, un tā blāvais atspulgs kalpo par vienīgo gaismas avotu ceļojumā pa Dūņaino Asaku Ieleju - tādu vietu Zemes virsū, kur, lai izdzīvotu, jāietērpjas sama ādā un jāspēlē samu mūzika, īsāk sakot: PLUNKŠ

Zobens, lemess un nokaitēta kūts dakša

Posted on 2015.07.13 at 02:12
Laika ziņas: bezmiegs
Saucējs: nevaru izlemt
Tags: , , , , ,
pirmais mans šīgada zommerfests bija "Kūcvāls", un otrais bija "Zobens un lemess". Pirmajā drīxtēja ienest ŪDENI, šņabi, citas narkotikas un kaut vai veselu samu, tāpēc sanāca pie "PURVA PIHSCHLIEM" pat padejot ar rokām, kas nav kabatās, pazvilnēt uz salmu maisiem, lūkojot uz to "Svēto kalnu", un sniegt dažiem adeptiem kādu sakrālu patiesību, jo kam tad turēt sveci zem imagināra pūra.
pēcāk aizlidojām uz to Otro, kur redzējām tieši divas pēdējās performances - Nokturnal Mortum un Skyforger. no NM pilnīgi iracionāli gaidīju vairāk blekmetāla un mazāk folka, protams, tāpēc, ka tieši tā arī man tovakar pietrūka. ļoti patika ģitārists, kura bildes digipakā nemaz nav, toties redzēju dzīvajā arī bez grima (seriously, dievietei.lv).
noslēgumā mēs ar Mincīti izdzērām Trollberry un vēl dažus saldinātus dzērienus, tāpēc tas, ka darbadienas sākumā 2h nebija elektrības (beidzot sadega vadi), bija visīstākā Sātana nesvētība.

turklāt: )

Posted on 2015.07.04 at 17:06
Tags: , , ,
ja man vasarā ir jādzīvo pilsētā, brīžiem gribas, lai mani apēd skudras un vaboles. vasara nudien ir visgotiskākais gadalaiks.

Maester Aemon Targaryen Has Ascended

Posted on 2015.07.03 at 04:48
Laika ziņas: arlabunakti
Saucējs: Gallowbraid
Tags: , ,

Christoffer Relander via [info]vizionar

Zemeņu Mēness

Posted on 2015.07.03 at 03:28
Laika ziņas: zemenes <3
Saucējs: Emyn Muil - Aure Entuluva
Tags: , , ,
dziesma, ko klausos, ritmiski sasaucas ar hipnotizējošo Mēnesi, bet var gadīties, ka jau esmu pavisam nohipnotizēta, kā nekā dzīvoju uz zemenēm un fiziskām aktivitātēm, vismaz šodien, hhh.


Posted on 2015.07.02 at 17:12
Laika ziņas: (flex)
Saucējs: Emyn Muil
Tags: , ,
nupat atkūlos no Aizkraukles ar smagu kalnu velosipēdu un trīsstāvīgu nastu uz muguras. uznesu to visu uz 6. stāvu, atviegloti uzelpoju un secināju, ka, ja es būtu puika, tādas meitenes mēģinātu nenokaitināt - reāli izrakstīs. nē jau nē, kaujos tikai ar indieti darbā, pa jokam un ja ļoti garlaicīgi/viss apriebies. turklāt gaiseni varu pielādēt tikai pāri celim, toties, kad sacentos ar ģimenes locekļiem, vienīgā trāpīju DEVĪTNIEKĀ (mērķim pašā centrā). kāds šim visam sakars ar feminismu, man nav ne jausmas, bet tie tradicionālo vērtību aizstāvji varētu paklusēt un SALABOT MAN GAISMAS SLĒDZI + izurbt dažus caurumus sienās. ar steigu!

Posted on 2015.07.01 at 23:24
Laika ziņas: Luv at 1st sight
Saucējs: Pūš un elš
Tags: , , , ,
Esmu laukos, un siena šķūnis ir pilns ar maziem, brīnumdaiļiem, skaļi ošņājošiem ezēniem. Nudien nezinu, cik viņu te ir, bet mazie ir it visur.

SOS

Posted on 2015.06.30 at 09:49
Saucējs: mehāniskais Buda
Tags: , ,
man liekas, manā gadījumā sickboy ir rīkojies tieši tāpat kā ar bijušo sievu: viņš savu vainu neatzīst, stāsta visiem, ka esmu psiha perfekcioniste, lai gan vienkārši klīniskāku gadījumu par viņu nekad neesmu satikusi, droši vien sastāstījis kaimiņam, kas ir arī kolēģis, ka nežēlīgi, turklāt bez iemesla, esmu viņu izmetusi no dzīvokļa (daži kaimiņi izturas savādi, bet tikai tie, kas saistīti ar sickboy darbavietu). runā par beznosacījumu mīlestību, bet vāra ziepes vienā laidā. protams, ka man vienalga, ko domā kaimiņi, ar kuriem man komunikācija tāpat ir tuvu nullei, bet jūtos nedaudz neomulīgi, kad viņi baidās atrasties vienā telpā ar mani. turklāt jāpiebilst, ka ar alus bundžām metis ir tikai viņš nevis es + vispār patērēju alkoholiskus dzērienus, galvenokārt, stikla iepakojumos (mans ārkārtīgais pedantisms neļauj dauzīt pudeles :))).
kad gan beidzot šī šaušalīgā karma būs pārdzīvota? :@@@

NekRomantika III

Posted on 2015.06.28 at 07:08
Saucējs: Tactical Sekt - Dead Bodies
Tags: , , , , ,
runā, ka death is the ultimate trip, bet reiz es nomiru fiziski, un atceros tikai tīrākās šausmas, visa iespējamā čerņa kopsavilkumu ar pastiprinātiem skaņu efektiem, līdz pamodos ar ultimate nelabumu un tūlīt pat izslēdzos atkal. pēc tam tiku "nosūtīta" neatminamā, tālā ceļojumā un modos, paniski ķerot pēc elpas.
kad biju dažus gadus jaunāka, vēl mēdzu mosties vairākas reizes naktī bez elpas/kliedzot vai kaujoties ar sienu. vispār izdevās teju katru beznomoda mirkli pavadīt krāšņā DMT tripā, tāpēc pastāvīgi jutos nogurusi, nespēju koncentrēties, nekontrolēti izslēdzos. droši vien šis ir arī iemesls, kāpēc neesmu diez ko gara auguma, lol. ja man pavisam nebūtu kauna, es varētu nostāties sajūsmā spiedzoša lauku estrādes pūļa priekšā un ar atturīgu smīnu sejā paziņot: "mazais, es nāku no mirušo pasaules un esmu jau redzējusi tevi šovakar manā templī dzeram jāņogu vīnu."
šodien gan brokastīm sekos velotrips nezināmā virzienā, un, btw, DMT in human brain - don't have a clue, didn't find evidence, who cares

Posted on 2015.06.25 at 21:09
Laika ziņas: exhausted
Saucējs: April Doom
Tags: , , ,
šodien es uzaicināju Nāvi savās mājās un lūdzu piedošanu. nav svarīgi, par ko, to zina tikai ar niecīgu saprātu apveltīts kosmiskais puteklis melnajā Nekur - kur triljoniem gaismas gadu rādiusā nav nevienas apdzīvotas planētas.
šī nav nekāda dzeja, bļa, šīs ir atvadas no absolūtās vientulības murgiem, no visas nepastāvības bailēm, ļauno garu izdzīšanas rituāls.
un viss, tikai punkts.

NekRomantika

Posted on 2015.06.18 at 07:34
Laika ziņas: arlabunakti
Saucējs: LIETUS?
Tags: , , , , , ,
nesen biju uz kino vakaru, un tur rādīja "NekRomantik" - divas tādas filmas, kuras nevar vis noskatīties katra mājsaimniece ar hobiju. galvenais varonis nekromantiķis Roberts skatījās televīzijā lekciju, kur apgalvoja, ka fobiju pārvarēšanai noder konfrontācija, bet konfrontācija var novest pie smagas apsēstības. gluži kā Roberts, arī kinovakara cītīgākie apmeklētāji droši vien ir nedaudz aizrāvušies. es, piemēram, pielūdzu egonāvi, bet, nu, kas var būt egoistiskāk nekā pielūgt kaut kādu dievišķo ekstāzi. visādos informācijas avotos eksistē tāds tēls kā mūžīgi tīniskais dumpinieks, kuram ir ārkārtīgi svarīgi saglabāt savu identitāti, jo brīdī, kad nepārvaramais vairākums atvēzēs asmeni pēdējam oponentam virs kakla, cīņa būs beigusies. nav iespējams sagatavoties nāvei, pastāvīgi cenšoties iztērēt katru mirkli ekstāzē, un tad, kad beidzot izdodas pierimt...
tad var sarokoties ar sen (kopš rudens veļu festivāla klētī) neredzētajiem senču gariem un svilpojot nolasīt zemenes, hehehe

Posted on 2015.06.15 at 17:34
Tags: , , , , , , ,
darbā vadītāja ir pavisam aptrakusi - šī ieliek tādu informāciju kā "drīz būs sapulcīte 8 no rīta" feisbuka domubiedru grupā, no kuras man katru dienu nāk miljons kilobaitu spama. tā kā es nepavadu savu vasaru, čekojot visus jaunos feisbuka statusus, parasti šo informāciju palaižu garām. tur ir arī apsveikumi dzimenēs, kristībās, pamācības, kā vistīrāk mazgāt glāzes utml. seriously, ja man ir vairāki svarīgi darbi paveicami, sociālos tīklus redzu kā prokrastinācijas kalngalu un tur vienkārši neskatos. vai manos darba pienākumos ietilpst lasīt visu sviestu, kas pienāk 20 reizes dienā? domāju, ka nē. rīt man no algas atvilks 20 žīdmasonu monētas, jo, visticamāk, es vienkārši neieradīšos. pienācis laiks fundamentālām izmaiņām DeliSnack Fontaine vadības stilā - tā runā praviete Kosmoss XV.VI.MMXV

(varētu gan ierasties un izlikties, ka biju devusies svarīgā misijā un tiku iztraucēta)

Mizantropijas kritika bērniem

Posted on 2015.06.15 at 16:58
Laika ziņas: intoxicated
Tags: , , , , , , ,
vai zini, kā izskatās cilvēks, kas saprot 5D?
viņš nekad negaužas, nekad nepieprasa, nekad nenožēlo savu atrašanos uz šīs planētas, mīl savu likteni un tā vietā, lai tikai gaidītu Nāvi, izbauda pieredzes, ko sniedz šī realitāte.
Buda negriež zobus un nekasa sev nost ādu. tavas ilūzijas tevi apraks, Gundar.
galu galā, es tikai vēlos, lai tu pārstāj maldīties kā akls zirgs un beidzot izlasi visas tās ceļa norādes, kas, ar milzīgiem burtiem sadrukātas, rotā katru šīs zemes stūrīti. bet Buda jau teiktu, ka vēlēties ir absurdi, nu, ko es varu darīt, vakarnakt dzēru daudz jāņogu vīna.

Posted on 2015.06.13 at 19:27
Laika ziņas: arbeit macht frei
Tags: , , ,
Mūžības Likumā ir tāds punkts, kur sacīts, ka, tiklīdz kā jūties vientuļi, cilvēki pat izliksies, ka ir aizņemti, bet, kad vispār nekam nav laika, viņi centīsies atņemt tās pašas pēdējās brīvās minūtes. nē, nu, nevar jau būt tā, ka laika nav, vienkārši intensitātes pieaugums draud beigties ar asinsizplūdumu smadzenēs. šobrīd ir vispār zero activity, I could do anything, but I'm too busy feeling abandoned, left-out and generally fucked up.

Epilogs

Posted on 2015.06.11 at 17:20
Tags: , , , , ,
viņš ir prom, un no vienas puses es atviegloti uzelpoju, bet no otras puses ļoti skumji, ka tas, kas sākās tik skaisti, kļuva tik neglīts un atbaidošs. šis pusgads ir ļāvis man ieraudzīt to, ko es nevēlos redzēt sevī un kas es varbūt biju pirms dažiem gadiem - no ārpasaules izolējies emo, kas nespēj ieraudzīt, ka horizonts nav pasaules mala. iedzeršu asinszāļu ekstraktu ar melno tēju un iešu 12 stundas pārdomāt dzīvi ar trulu nazi pie dārzeņu kastēm. paldies, ka tomēr aizgāji ar godu.

Previous 20