August 2014   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Posted on 2014.08.21 at 01:23
Tags: , ,
kamēr dzīvesbiedrs gaida karu eiropā, es mēģinu identificēties ar saviem krekliem, jo tūlīt jau ballīte, bet galvā rudens. drīz jau mācēšu iekurināt slapju malku arī bez naftas un vairāku nedēļu rajona avīžu izdevumiem. dzīve laukos nāk labumā, atliek tikai uzbūvēt arbaletu, lai vispārējas agresijas gadījumos saminstinātos un pamestu ķermeni.

nesen skatījos "Gaidot Godo", biju noķērusi lielisku ekrānšāviņu, bet par to aizmirsu, līdz nākamajā dienā mežā atradu rūpīgi noliktas kurpes, sieviešu, aptuveni mana izmēra. paskatījos uz saviem gumijas zābakiem un atcerējos, ka rīt jāpārlej vīns, sorz, gaidīt ir kaitīgi.

edit: sapinās dienas un kinoseansi

Mans, Es, Man

Posted on 2014.08.20 at 18:33
Laika ziņas: darbos
Tags: , , , ,
cilvēka daba ir privātīpašnieciska, kamēr cilvēks dzīvo privātīpašniecisku egoistu sociumā, vienmēr pastāv iespēja pazaudēt kaut ko dārgu, jo kāds var arī neatdot. pavisam ļauni ir tad, kad privātīpašums kļūst par mērķi, jo, reiz iemantots, reti pazaudē savu iedabu cilvēka apziņā: MORE MORE MORE. cilvēks kā privātīpašums ir nepieciešams vispārējam eksistenciālajam komfortam pašās tumšākajās dienās - drošības tīkls zem kraujas, kurā labāk neatrasties nevienam citam, jo es uztrauc izdzīvošana, var taču nepietikt vietas, turklāt siltumā un patvērumā ego stiepjas plašumā.
es negribu būt privātīpašums, bet cilvēks jau sen ir aizmirsis, ka ir tikai zīle mežā, un vienmēr jāsamierinās ar to iedomāto vidusceļu.

Acorus calamus

Posted on 2014.08.16 at 16:05
Laika ziņas: upe
Tags: , ,
šodien otro reizi ievācu kalmes sakneņus, šonedēļ arī pirmoreiz pamēģināju tādus patērēt, tb, padoomot. iespējams, tas ir īstais ceļabiedrs, ja grasies meklēt pazemes upes, bet īslaicīgi, jo atslābums ir pamatīgs. uzlējumu lieto pret kuņģa kaitēm, bet varu ieteikt tikai pievakarē, ja nav vēlēšanās visu atlikušo dienu pavadīt zombija stāvoklī. mazina/palielina apetīti, atkarībā no vispārējā veselības stāvokļa. jebkurā gadījumā - patērēt nelielā koncentrācijā.
kā atpazīt? paskaties meklētājā uz foto, izrauj sakneni, nolauz gabalu un pasmaržo - rūgti salds, ļoti noturīgs aromāts, pēc apstrādāšanas vēl ilgi paliek uz rokām.

Biju sēnēs

Posted on 2014.08.16 at 00:43
Saucējs: Monarque
Tags: , , , , , ,
gandrīz nevienu ēdamu neatradu, toties veiksmīgi aizmirsos turpat )

Posted on 2014.08.14 at 15:10
Saucējs: Johnny Cash - I See a Darkness
Tags: , , , ,
mani sapņos stalko Nāve
katru nakti stalko Nāve
asinis un ķeskas un kapu smiltis palagos
nebeidzamas sēras par nenopļautiem ziediem
uzasini izkapti! (laikam neesi no laukiem)


You Have Bewitched Me

Posted on 2014.08.13 at 23:58
Saucējs: Johnny Cash - God's Gonna Cut You Down
Tags: , , ,


And I'm all about the woods and the soil, and them tiny animals. :(

Kukaiņu dzīve

Posted on 2014.08.06 at 01:39
Tags: , , ,
Negaidīto viesu saraksts )

The Piper at the Gates of Dawn

Posted on 2014.07.30 at 04:06
Tags: , ,
Afraid! Of Him? O, never, never! And yet— and yet— O, Mole, I am afraid! )

Posted on 2014.07.30 at 00:59
Laika ziņas: yes, we can
Tags: , , ,
3 gadus nebiju piedzīvojusi zombiju apokalipsi, bet pagājušajā naktī es zināju, kas ir jādara. tu soļo zeķēs pa nepazīstamu Londonas izmēra pilsētu, līdz sasniedz pašu nomali, kur aziātu apdzīvotā namā korišs jau ir paglābis visu tavu iedzīvi; meklē kurpes un sviesta nazi, kamēr ārā notiek helikopteru - bumbvedēju uzlidojums. esmu dzīva, tātad viss ir kārtībā, Freids novīpsnā un paceļ glāzi Jack Daniel's no pudeles, kuru pēc kāzām noslēpu aiz ledusskapja. pazudušais dzīvesbiedrs arī ir izdzīvojis, lai arī UK zombiji vēl pavisam nesen sēdēja tiesaszālē uz soliņa un iztēlē pārcilāja virtuves inventāru, lai atrastu to Vienīgo Barbaru Zobenu.

Posted on 2014.07.29 at 23:18
Saucējs: vilciens un naktstauriņa deja
Tags: , ,
jaunieši,

ja ir vēlme mani kaut kur aicināt vai saņemt uzaicinājumu no manis, lūdzu, nekautrējieties.
man ir tieši tik daudz gribasspēka, cik pašai sev.
+būvēju jumtu
<3

+atkārtojos: laipni gaidīti Koknesē aiznākamajā vīkendā

Posted on 2014.07.28 at 18:22
Tags: , , , ,
atšķirībā no visādiem pilsētniekiem, karstums man īpaši netraucē. traucē tikai kompim, kurš brīžiem nemaz nedabū atdzist. traucēja arī šajos divos gadījumos:
*kad bija jāpiedalās kāzās sexīgā balles prikidā un stundu jāstāv saulē
*kad pēc visas tās dekadences mēģināju izgulēties un dabūju sirdsklauves

bet citādi:
*beidzot vairs neesmu gotiski bāla
*lielizmēra ūdenstilpnes ir kļuvušas ļoti pievilcīgas
*gandrīz nav jānēsā drēbes
*attaisnojums katru dienu dzert aukstu alu
*var totāli identificēties ar Luiziānas trūbladiņiem
*lai pēc sportiskām nodarbībām strauji atdzistu, ir jāpacenšas

vnk LAI DZĪVO TROPISKĀ VASARA
TU ESI KARSTA
ES ARĪ

Posted on 2014.07.28 at 00:13
Saucējs: Dead Can Dance
Tags: , ,
now, lem'me clarify something for ya'all: depresija nav grūtsirdība, un panikas lēkme nav purely fizioloģiska. satikt Pānu nozīmē sašķīst miļļons lauskās bezgalīgi. satikt sevi nozīmē vispirms uzkāpt karātavu kalnā un pasmaržot trūdošu miesu, tas tev nav nekāds neizdevies brauciens pēc saldējuma, zač. un es saprotu, ka pienāks brīdis, kad arī es būšu tikai neizdevies brauciens pēc saldējuma, this is bound to happen more than once.

Mirstu, tātad esmu

Posted on 2014.07.27 at 23:27
Saucējs: November Növelet
Tags: , ,
reizēm nav nekā ļaunāka kā tikt sauktam par bērnu, jo kam tad tas viss, bet kas viss, it kā tas pats, kas citiem, tikai lēca atšķirīga. sociums vispār ir 101 atsauce uz katru individuālo pieredzi, viena mēraukla uz visiem, vienalga, vai tev 105 vai 138, 25 vai 49.
there is always a goddam zero point, though

Dzīve ar zobiem

Posted on 2014.07.24 at 23:33
Tags: , , ,
šodien, skrienot pie zobārsta, uzvilku sen utenī pirktu t-kreklu ar uzrakstiem "Nine_Inch_Nails" un "Live_With_Teeth". pēc sesijas dakteris pavisam nopietnu seju teica: "jums uz muguras labs uzraksts - "dzīve ar zobiem"." gandrīz nokritu no krēsla, bet vispār dzīvei ar zobiem nebūtu ne vainas, jo dzīve anglijā man ir liegusi iespēju patērēt visādas nozīmīgas pārtikas grupas, I mean, pārāk cieta maize vai ogu sēklas jau labu laiku izraisa manāmas frustrācijas (nemaz nerunājot par to, ka, kopš gudrības zoba izurbšanas, esmu izdzērusi tik daudz alus, cik varētu patērēt pusgada laikā). anyway, šis ir zobārsts, kurš man tiešām patīk, jo pie sievietēm nereti nākas klausīties jaunākās baumas kaimiņienes dzīvokļa dekorāciju preferencēs un citu sviestu, bet cienījamais dakteris vispār gandrīz nerunā, bet, ja runā, tad ar ļoti patīkamu dikciju. es gan laikam viņam esmu tikai beidzot pie prāta nācis panks ar nopīpētiem zobiem un superaugstu sāpju slieksni, bet, ah, vismaz tolerē.

Perfekta vasara, lai mirtu

Posted on 2014.07.24 at 00:11
Saucējs: Mierīga nakts
Tags: , , ,
pagājušā gada oktobrī klausījos Kino, uz galda bija kūka un rasols, ribās bija šampis, ārā bija liels, auksts mēness un salna, pretī nāca jauneklis no autobusa, un nākamajā rītā bija jāsāk kravāties, lai atgrieztos burlaku pilsētā UK. mērķis bija apzināts, bet pienāca viena ziņa pēc otras ar saturu apmēram "NĒ". šodien man negribas sūtīt pastkartes, bet kārtis saka: "laiks dziedināties!" ok, dod man nokaitētu dunci, lai varu piespiest pie deniņiem un iekāpt pajūgā ar galamērķi, kur nekas vairs netirda, tikai balti kapakmeņi atgādina par to, kā no iznīcības dzimst mūžība. Sacīts!

Just so you know, Satan rides my bike now

Posted on 2014.07.21 at 21:05
Laika ziņas: wow
Saucējs: Ēnu Kaleidoskops
Tags: , , , ,
Kokneses muižas parkā ir kapi gan vāciešiem, gan komunistiem, bet pēdējos es atradu tikai šodien, kad braucu pa taku, kura nekur neved, jo mēs ar Matrix III tagad esam viens un auļojam, kur vien iešaujas prātā. Likteņdārzā būvē vai nu kolizeju, vai cietoksni nākamajam Latvijas Republikas prezidentam, jo apkārt ir ļoti plats grāvis un vidū ir peļķe (bet tur jābūt skatuvei, tādēļ sliecos par labu aristokrātu vannām rezidences centrā). tur es nometu saulesbrilles un pārbraucu pāri ar velosipēdu, taču, kā par zīmi no Kosmosa, nesaplīsa, bet derēja daudz labāk. jauneklis Daugavas vidū darbināja mūzikas instrumentu, kas izklausījās pēc milzīgām plēšām, lai pievilinātu samus. tad Ūsainais arī lēca.

Posted on 2014.07.18 at 22:39
Saucējs: Starlit - Ataraxis
Tags: , , , ,
[info]mirdzums atbrauca un teica, ka ir nonākusi Paradīzē. nekad nebiju iedomājusies, ka Glābiņš=Paradīze, jo līdzīgi episkās vietās es vai mana ģimene esam dzīvojuši vienmēr, tādēļ atgriešanās ir svēts pienākums, ilgstoša nošķirtība sagādā diskomfortu, et cetera. mirdzuma laukiem, starp citu, arī nav ne vainas, un nevaru atcerēties reizi, kad latgaļu viesmīlīgais šarms (ne tikai šņabis brokastīs) mani nebūtu savaldzinājis. viesu uzņemšanā gan man vēl nāksies praktizēties daudz, jo 2 gadus dzīvoju komunālajā mājā ārzemēs, pagrabstāva istabā, kur, lai nokļūtu līdz durvīm, jāveic dažādu grūtības pakāpju akrobātiski triki, pārvietojoties pāri mēbelēm un apaviem, bet 3 gadus dzīvoju, nu, jūs jau ziniet, ar ko.

tas gan nenozīmē, ka ap 9. augustu es jūs negaidu Koknesē.
khosmosa 25. ceļojums ap Sauli jau gandrīz noslēdzies. WOW, priekā!

Lapa ir atgriezusies pie saknes

Posted on 2014.07.16 at 01:53
Saucējs: sakrāls noslēpums
Tags: , , ,
man slinkums meklēt simbolus, lai paskaidrotu, cik ļoti mēs ar Kosmosu šobrīd esam pāris.

Posted on 2014.07.12 at 02:52
Tags: , , ,
bet ja mēs par to supermēnesi, tad diena iesākās ar cīņu pret zemes elementāļiem un beidzās ar 2 pudelēm lēta alus, kas saviļņoja visus pasaules okeānus tik spēcīgi, ka bez 5 minūtēm uz galvas pa trepēm. nopietni, nejokoju, kaut kas tāāāds ar khosmosu nebija atgadījies kopš peinkilleru perioda apvienotajā karalistē, un tas ziemelis, kas jau otro dienu, nu, asinis stindzinošs. uz pamošanos gaidu vismaz nelielu awareness, nē, hyperawareness, jo liepuziedos un uz Rīgu, bet pēc tam Pērses mālainajā piekrastē par naktssardzi forever.

Amor Vincit Omnia

Posted on 2014.07.11 at 23:42
Saucējs: NIN
Tags: , ,

Previous 20