October 2014   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Jo ilgāk es dzīvoju, jo vairāk es mulstu

Posted on 2014.10.18 at 23:33
Laika ziņas: trokšņi
Saucējs: Dead Can Dance
Tags: , ,
kāpēc gan lai būt par cilvēku sugas pārstāvi nevarētu būt tik vienkārši kā medum pilēt no karotes piedūmotā virtuvē, lol?

ā, beidzot esmu noskaidrojusi, kur ir manas mājas - tur, kur solis visvieglākais un blakus pavisam nemanāmi 16-gadīgs māxlinieks, nostājies uz krituša koka stumbra, sauc putnus. par spīti savstarpējai hierarhijai, mežonīgo suņu bars pēkšņi sācis klausīt manām komandām. iejaucu 10 litrus ābolu vīna rūgšanai. Kokneses Maximā man vairs neprasa uzrādīt dokumentus. tagad tikai vajadzīgs biznesa piecgades plāns.

Sociālie strāvojumi

Posted on 2014.10.17 at 22:37
Laika ziņas: kails kosmoss
Tags: , , , ,
visai bieži, kad pārvietojos pa Rīgu, cilvēki uz mani blenž, uzkrītoši, nepatīkami, ilgi blenž. tad es mēģinu nonākt pie cēloņiem, bet nekādi netieku gudra - vai tas ir tāpēc, ka viņi atpazīst sociālo portālu spameri, vai varbūt es šodien kaut kā sabiedrībai nepieņemami vai ārkārtīgi labi izskatos. reizēm, kad galīgi neesmu buda, es blenžu pretī, jo, ziniet, neomulīgi. priekšniece arī blenž, viendien viņas ar meitu to darīja kopā, kamēr es slaucīju ēdamzāles grīdu. šādā setingā nav grūti nonākt pie secinājuma, ka laikam jau neesi īsti ordinārs. pati mēdzu ilgāk aplūkot grandrīz tikai izskatīgus jaunekļus, nez, varbūt šim visam sviestam ir seksuāla rakstura cēlonis.

izlasīju Artusa atzīšanos FB un attiecīgi arī komentārus. par spīti vispārējam atbalstam, daži nemiera cēlāji bilda, ka atzīties jau nu vajadzēja pirms nevis pēc vēlēšanām. iedomājies, ja katrs kandidāts atzītos. es, piemēram, varētu atzīties, ka ne tikai lietoju narkotikas, bet arī cenšos izvairīties no zeķu nēsāšanas, mēdzu ignorēt privātīpašnieku tiesības un esmu nodarbojusies ar sexu publiskās vietās un peldējusies Likteņdārzā pa pliko. nez kādos noziegumos varētu atzīties citi ievēlētie džeki, droši vien, pirms vēlēšanām vajadzēja noskaidrot.

Ķērcošās vārnas miniatūra

Posted on 2014.10.15 at 00:44
Laika ziņas: undead vs. braindead
Tags: , , ,
man ir vēlme socializēties, bet vispār neatliek laika refleksijai. tagadnei tomēr ir ierobežots skaits punktu (nevis vektoru), un ir neiespējami atrasties divos vienlaicīgi/veltīt uzmanību. tāpat nav ieteicams to vēlēties paveikt. jautājumi?

I'm in a Leading Role

Posted on 2014.10.12 at 07:10
Laika ziņas: horizontāli
Saucējs: Peste Noire
Tags: , ,


What Classic Movie Are You?
personality tests by similarminds.com
What Famous Leader Are You?
personality tests by similarminds.com

Posted on 2014.10.06 at 00:39
Saucējs: LA NOMENKLATUR
Tags: , , ,
rudeņos mēdzu bieži iztēloties postapokaliptiskas ainas uz tukšajām, asfaltētajām ielām vai ziemeļvēja izārdītajos laukos. auto izplūdes gāzes vai krāsns skurstenis, kāda starpība, visur ir dūmaka, un visdrūmākās no smaržām ir kļuvušas ļoti spēcīgas. sniega smarža nomierina, bet degošas lapas ledainā vakarā pamodina nakts plēsēja instinktus betona džungļos. like, kad es pirmoreiz izvācos no vecāku mājām, vakarā gāju pa Kr. Barona ielu pēc šņabja, un zilās liesmās kūpēja kādas 5 miskastes - pelnutrauki. ziema pilsētā vispār ir kapiņi ar mūžīgo uguni, domāju, ka pienākošā, kā jau pirmā pēc ilga laika, būs dikti sirreāla.

42. Totality

Posted on 2014.10.03 at 03:20
Laika ziņas: iedzeru tēju
Saucējs: My Dying Bride - Return to the Beautiful
Tags: , , , ,
es esmu zeme, man nekur nav jāsteidzas
manī aukstu kapu nav

tikai Nāves ledainie pirxti
iedēstī atdzisušas vienības
lai sildās sānu pie sāna
akmeni pie akmens
zvīņu pie zvīņas
stiebru pie stiebra

Portrets pie baltas sienas

Posted on 2014.09.26 at 00:44
Saucējs: Riders on the Storm
Tags: , , ,
šodien jaunajā darbā nolaidu asinis un tā pamazām ārstēju dvēsles kaites ar viduslaiku metodēm. lai gan es nepavisam nezinu, kas man īsti kaiš, jo redzu estētisko idilli - Kosmoss ir auksts, tukšs un neizzināms.

OMG Things Being Revealed

Posted on 2014.09.20 at 21:49
Saucējs: dungoju
Tags: , ,
šodien biju pirtī pie Pērses upes, un kaimiņi pārmaiņas pēc ierubīja Niku Keivu un Kailiju Minogu tik skaļi, ka rībēja pa visu ieleju. un tad visā tajā pirts dūmakā un bērzu lapu smaržā es beidzot sapratu, ko esmu pārstājusi darīt. esmu par slinku, lai speciāli kairinātu vairākas maņas vienlaicīgi. nē, nevis par slinku, bet par nogurušu, un no sevis, visdrīzāk, un no visām tām sociālajām spēlēm.
šogad nesarks kļavlapas, jo koki ir saslimuši. arī jāņogas ir saslimušas, kas zina, varbūt es arī.

Paldies!

Posted on 2014.09.20 at 01:55
Saucējs: klausos raidījumu
Tags: , , ,
Kā ir - ja psihos saprot citi psihie ar citādākiem novirzes simptomiem, vai šie psihie vispār ir psihi? varbūt viņiem vnk, hehe, attiecīgajam laika un telpas setingam neatbilstošas intereses?

noskatījos, satrieca

Labi, labi, jox jox

Posted on 2014.09.19 at 03:29
Saucējs: Sun of the Sleepless - Tausend Kalte Winter
Tags: , , ,
man ir tāds netikums aizmirst, ko esmu nosapņojusi un ko nē, un attiecīgi arī rīkoties vai gaidīt kādu likumsakarīgu turpinājumu iepriekšējiem notikumiem, bet tad es atceros: sviests, ikdienā taču es neesmu visu laiku pilnīgi kaila.

Posted on 2014.09.18 at 23:29
Laika ziņas: Tausend Kalte Winter
Tags: , , , ,
visdepresīvākais gadalaiks ir rudens, un visnomācošākais realitātes elements ir valūta. mani skumīgu dara jau doma par to, ka jāapmeklē darba intervija, kur kāds paštaisns indivīds novērtē naudā manu "es". (žurnālistikas projekts notiek ļoti lēni, un man noteikti vajadzēs otru darbu, ja es tur strādāšu.)
un, ja reiz par gadalaikiem, tad pagājušā gada sezonas piedāvājumā bija galvas dauzīšana pret sienu. šogad pirmoreiz kaltēju sēnes un raudzēju vīnu, piemēram, tātad dodos pareizā virzienā, taču par zivju kūpinātāju Atlantijas ielā gan laikam nestrādāšu.tā pārlej vīnu, kad laiks filtrēt un pievienot cukuru.

Mēs augam

Posted on 2014.09.15 at 20:24
Tags: , , ,
biju pastaigāties, nobijos no putniem, pazaudēju nazi, nokāpu/uzkāpu pa krauju, karājoties koka saknē )

Peklē ar aizsietām acīm

Posted on 2014.09.14 at 23:16
Laika ziņas: gaidu kino
Tags: , , , , ,
nesaprotu, kur šonakt noslēpies Mēness, ja debessjumā neviena paša mākoņa, bet, braucot ar velosipēdu pa laukiem, vilkati atpazīt varētu tikai tad, ja tāds nogāztu augšpēdus un izrautu gabalu pleca. taču šis vēl nav pats ļaunākais mood message, jo šobrīd apkārt ložņā un meklē ziemas pajumti ne tikai zalkši, bet arī odzes. viendien siltumnīcā starp tomātiem atradu zalkšu mazuli (awwww <3), gribēju nobildēt lasītājiem par prieku, bet nekā - kamēr sprintera gaitā devos pēc fotokameras, sesijas zvaigzne atrada caurumu siltumnīcas pamatos un pazuda bez pēdām. lūk, pārvietojoties naktī ar velosipēdu, uzbraucot odzei uz astes un automātiski nolecot, lai novērtētu situāciju, var gadīties, ka jāpārvērtē ieradums siltos rudeņos kerzu vietā nēsāt kedas. PPC

Sūdzos draugiem ārzemēs

Posted on 2014.09.12 at 23:53
Laika ziņas: ghhh
Saucējs: Lana Del Rey :)))
Tags: , , , ,
I am trying to do my first attempt in journalism

but I've got a crisis, everyone says it sounds like my blog

and that means depressing and humorous at the same time

(jāuzdoomo un jāpalasa avīzes)

Posted on 2014.09.11 at 03:41
Saucējs: In Slaughter Natives
Tags: , , ,
meanwhile, in every doomed corner of the Earth )

It Keeps on Dawning

Posted on 2014.09.11 at 03:03
Laika ziņas: kapi
Saucējs: In Slaughter Natives
Tags: , ,
1) tas, kurš ir pametēja lomas izpildītājs, ir svarīgi tikai tad, ja gribas tērēt savu dārgo laiku apvainojoties.
2) spēlēt sociālās spēles galu galā nav izdevīgi nevienam, to jau tie vampīri vien gaida (lasu Peļevinu).
3) galvassāpes nozīmē: "lēnām pār tiltu, LĒNĀM."

nez, jau labu laiku spēju raudāt tikai tad, kad domāju par paniku. bet arī to noteikti var nosaukt par "atrunāšanos", ko gan nevar.

Posted on 2014.09.11 at 01:59
Saucējs: In Slaughter Natives
Tags: , , ,
meklējiet mani zārkā nr. 13
visdziļākajā pilsētas kapā
"forever viņai 19"
vēl pavisam nesen iekalts tapa


(stāstnieks dziedājumā:)

vēl nesen neko nenojauta -
to supermēnesī apraka
tik šaura un tik dubļaina
bij' viņas dzīves taka

(c) eduards veidenbaums (jox)

Posted on 2014.09.10 at 19:35
Tags: , , ,

Другие тесты и гадания от Шувани

Posted on 2014.09.10 at 03:27
Laika ziņas: nepatīk
Tags: , , ,
nevaru saprast, vai esmu tagad viena tajā kosmiskajā upē, tāpēc automātiski apgriezu nagus un apgūlos vannā. tagad esmu tīra, haha, varu doties atpakaļ pie Avota, kas, starp citu, nenozīmē došanos pret straumi, bet tieši otrādi. lūk, un tūlīt es aizvēršu acis, un no rīta būs necaurredzama migla, kas nozīmēs, ka jāpaliek mājās un jābeidz prokrastinēt. kad man rodas vajadzība pēc socializēšanās, es ļauju mežonīgu suņu baram ar mani komunicēt, bet ar to laikam nebūs gana, lai paliktu par funkcionējošu cilvēku sabiedrības elementu.

New Age Luv II

Posted on 2014.09.09 at 04:09
Saucējs: I Let Love In :))
Tags: , , ,
cilvēks, kurš nav spējīgs domāt abstrakcijās, laikam arī nav spējīgs identificēties ar partneri. atļaušos pieņemt, ka pie vainas ir audzināšana, viss tas skeptiskā LR pilsoņa radītais kultūrfons. "likumsakarības mums tikai mēģina iegruzīt" vai "es vienmēr redzu vislabāk". un kāda tur atvēršanās iespējama, ja visu laiku atrodies pašaizsardzības pozā, ghhh.

Previous 20