September 2014   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

OMG Things Being Revealed

Posted on 2014.09.20 at 21:49
Saucējs: dungoju
Tags: , ,
šodien biju pirtī pie Pērses upes, un kaimiņi pārmaiņas pēc ierubīja Niku Keivu un Kailiju Minogu tik skaļi, ka rībēja pa visu ieleju. un tad visā tajā pirts dūmakā un bērzu lapu smaržā es beidzot sapratu, ko esmu pārstājusi darīt. esmu par slinku, lai speciāli kairinātu vairākas maņas vienlaicīgi. nē, nevis par slinku, bet par nogurušu, un no sevis, visdrīzāk, un no visām tām sociālajām spēlēm.
šogad nesarks kļavlapas, jo koki ir saslimuši. arī jāņogas ir saslimušas, kas zina, varbūt es arī.

Paldies!

Posted on 2014.09.20 at 01:55
Saucējs: klausos raidījumu
Tags: , , ,
Kā ir - ja psihos saprot citi psihie ar citādākiem novirzes simptomiem, vai šie psihie vispār ir psihi? varbūt viņiem vnk, hehe, attiecīgajam laika un telpas setingam neatbilstošas intereses?

noskatījos, satrieca

Labi, labi, jox jox

Posted on 2014.09.19 at 03:29
Saucējs: Sun of the Sleepless - Tausend Kalte Winter
Tags: , , ,
man ir tāds netikums aizmirst, ko esmu nosapņojusi un ko nē, un attiecīgi arī rīkoties vai gaidīt kādu likumsakarīgu turpinājumu iepriekšējiem notikumiem, bet tad es atceros: sviests, ikdienā taču es neesmu visu laiku pilnīgi kaila.

Posted on 2014.09.18 at 23:29
Laika ziņas: Tausend Kalte Winter
Tags: , , , ,
visdepresīvākais gadalaiks ir rudens, un visnomācošākais realitātes elements ir valūta. mani skumīgu dara jau doma par to, ka jāapmeklē darba intervija, kur kāds paštaisns indivīds novērtē naudā manu "es". (žurnālistikas projekts notiek ļoti lēni, un man noteikti vajadzēs otru darbu, ja es tur strādāšu.)
un, ja reiz par gadalaikiem, tad pagājušā gada sezonas piedāvājumā bija galvas dauzīšana pret sienu. šogad pirmoreiz kaltēju sēnes un raudzēju vīnu, piemēram, tātad dodos pareizā virzienā, taču par zivju kūpinātāju Atlantijas ielā gan laikam nestrādāšu.tā pārlej vīnu, kad laiks filtrēt un pievienot cukuru.

Mēs augam

Posted on 2014.09.15 at 20:24
Tags: , , ,
biju pastaigāties, nobijos no putniem, pazaudēju nazi, nokāpu/uzkāpu pa krauju, karājoties koka saknē )

Peklē ar aizsietām acīm

Posted on 2014.09.14 at 23:16
Laika ziņas: gaidu kino
Tags: , , , , ,
nesaprotu, kur šonakt noslēpies Mēness, ja debessjumā neviena paša mākoņa, bet, braucot ar velosipēdu pa laukiem, vilkati atpazīt varētu tikai tad, ja tāds nogāztu augšpēdus un izrautu gabalu pleca. taču šis vēl nav pats ļaunākais mood message, jo šobrīd apkārt ložņā un meklē ziemas pajumti ne tikai zalkši, bet arī odzes. viendien siltumnīcā starp tomātiem atradu zalkšu mazuli (awwww <3), gribēju nobildēt lasītājiem par prieku, bet nekā - kamēr sprintera gaitā devos pēc fotokameras, sesijas zvaigzne atrada caurumu siltumnīcas pamatos un pazuda bez pēdām. lūk, pārvietojoties naktī ar velosipēdu, uzbraucot odzei uz astes un automātiski nolecot, lai novērtētu situāciju, var gadīties, ka jāpārvērtē ieradums siltos rudeņos kerzu vietā nēsāt kedas. PPC

Sūdzos draugiem ārzemēs

Posted on 2014.09.12 at 23:53
Laika ziņas: ghhh
Saucējs: Lana Del Rey :)))
Tags: , , , ,
I am trying to do my first attempt in journalism

but I've got a crisis, everyone says it sounds like my blog

and that means depressing and humorous at the same time

(jāuzdoomo un jāpalasa avīzes)

Posted on 2014.09.11 at 03:41
Saucējs: In Slaughter Natives
Tags: , , ,
meanwhile, in every doomed corner of the Earth )

It Keeps on Dawning

Posted on 2014.09.11 at 03:03
Laika ziņas: kapi
Saucējs: In Slaughter Natives
Tags: , ,
1) tas, kurš ir pametēja lomas izpildītājs, ir svarīgi tikai tad, ja gribas tērēt savu dārgo laiku apvainojoties.
2) spēlēt sociālās spēles galu galā nav izdevīgi nevienam, to jau tie vampīri vien gaida (lasu Peļevinu).
3) galvassāpes nozīmē: "lēnām pār tiltu, LĒNĀM."

nez, jau labu laiku spēju raudāt tikai tad, kad domāju par paniku. bet arī to noteikti var nosaukt par "atrunāšanos", ko gan nevar.

Posted on 2014.09.11 at 01:59
Saucējs: In Slaughter Natives
Tags: , , ,
meklējiet mani zārkā nr. 13
visdziļākajā pilsētas kapā
"forever viņai 19"
vēl pavisam nesen iekalts tapa


(stāstnieks dziedājumā:)

vēl nesen neko nenojauta -
to supermēnesī apraka
tik šaura un tik dubļaina
bij' viņas dzīves taka

(c) eduards veidenbaums (jox)

Posted on 2014.09.10 at 19:35
Tags: , , ,

Другие тесты и гадания от Шувани

Posted on 2014.09.10 at 03:27
Laika ziņas: nepatīk
Tags: , , ,
nevaru saprast, vai esmu tagad viena tajā kosmiskajā upē, tāpēc automātiski apgriezu nagus un apgūlos vannā. tagad esmu tīra, haha, varu doties atpakaļ pie Avota, kas, starp citu, nenozīmē došanos pret straumi, bet tieši otrādi. lūk, un tūlīt es aizvēršu acis, un no rīta būs necaurredzama migla, kas nozīmēs, ka jāpaliek mājās un jābeidz prokrastinēt. kad man rodas vajadzība pēc socializēšanās, es ļauju mežonīgu suņu baram ar mani komunicēt, bet ar to laikam nebūs gana, lai paliktu par funkcionējošu cilvēku sabiedrības elementu.

New Age Luv II

Posted on 2014.09.09 at 04:09
Saucējs: I Let Love In :))
Tags: , , ,
cilvēks, kurš nav spējīgs domāt abstrakcijās, laikam arī nav spējīgs identificēties ar partneri. atļaušos pieņemt, ka pie vainas ir audzināšana, viss tas skeptiskā LR pilsoņa radītais kultūrfons. "likumsakarības mums tikai mēģina iegruzīt" vai "es vienmēr redzu vislabāk". un kāda tur atvēršanās iespējama, ja visu laiku atrodies pašaizsardzības pozā, ghhh.

Knights of Badassdom

Posted on 2014.09.04 at 02:36
Laika ziņas: miegā ar zobenu
Tags: , , , , ,
ļoti aizrautīgi LARP'eri tiek pie eņģeļu un dēmonu grāmatas, un iedomātus briesmoņus izķidā pavisam īsta sieviešu dzimuma būtne, kura uznāciena laikā pat vienreiz nomaina kostīmu. beigās uzvar pauvermetāls.
piedalās Tirions Lanisters un Džeisons no Trūblada.

Posted on 2014.09.03 at 02:39
Laika ziņas: kālis
Saucējs: Satyricon - The Infinity of Time and Space
Tags: , ,
šodien rindā pie zobārsta ieradās arī A-M-B-R-O-Z-E, uz ikvienu sekretāres uzdotu jautājumu viņa atbildēja vēsajā "esmu ieradusies, jā" tonī, pa laikam atkārtojot: "A-M-B-R-O-Z-E."
šīs stindzinošās rudens naktis vedina apdomāt, vai gadījumā manās dzīslās nerit kļavu lapu asaras. :(

Khosmos ir ceļotāja

Posted on 2014.08.27 at 22:18
Laika ziņas: izvēlēties muzonu
Tags: , , , , , ,
nupat atgriezos no ģimenes exkursijas pa Kurzemi. kamēr mēs doomojām pa liedagu un vējš aizrunāja ausis ar smiltīm, šķūnī 2 dienas žāvējās telts, jo no viena ceļojuma nākamajā, sastaigātas sāpīgas pēdas, pusizjukusi ģipša maska, sestais Menuo Juodaragis pēc kārtas. WOW par Obšrr+Oorchach, no visa piedāvātā patika visvairāk, kā jau abpusējas mīlestības piepildītai performancei piedien. patika tumsa, patika krusa, bet nepatika dubļi (kā gan citādi). patika orku ceļš un Mortiis, patika svecītes mītnes pagalmā, patika spilgtais pusnomoda sapnis, par kuru nevienam nestāstīju (man vispār pēdējā laikā gadās, acīmredzot, plaisa starp universiem). nākamgad 7., tas obligāti, ja.
btw, biju atrakciju parkā "Lemberga hūte".

P.S. biju arī Ventspils planetārijā, skanēja meditatīva mūzika, un griezās galva. ļoti patika.

Posted on 2014.08.21 at 01:23
Tags: , ,
kamēr dzīvesbiedrs gaida karu eiropā, es mēģinu identificēties ar saviem krekliem, jo tūlīt jau ballīte, bet galvā rudens. drīz jau mācēšu iekurināt slapju malku arī bez naftas un vairāku nedēļu rajona avīžu izdevumiem. dzīve laukos nāk labumā, atliek tikai uzbūvēt arbaletu, lai vispārējas agresijas gadījumos saminstinātos un pamestu ķermeni.

nesen skatījos "Gaidot Godo", biju noķērusi lielisku ekrānšāviņu, bet par to aizmirsu, līdz nākamajā dienā mežā atradu rūpīgi noliktas kurpes, sieviešu, aptuveni mana izmēra. paskatījos uz saviem gumijas zābakiem un atcerējos, ka rīt jāpārlej vīns, sorz, gaidīt ir kaitīgi.

edit: sapinās dienas un kinoseansi

Mans, Es, Man

Posted on 2014.08.20 at 18:33
Laika ziņas: darbos
Tags: , , , ,
cilvēka daba ir privātīpašnieciska, kamēr cilvēks dzīvo privātīpašniecisku egoistu sociumā, vienmēr pastāv iespēja pazaudēt kaut ko dārgu, jo kāds var arī neatdot. pavisam ļauni ir tad, kad privātīpašums kļūst par mērķi, jo, reiz iemantots, reti pazaudē savu iedabu cilvēka apziņā: MORE MORE MORE. cilvēks kā privātīpašums ir nepieciešams vispārējam eksistenciālajam komfortam pašās tumšākajās dienās - drošības tīkls zem kraujas, kurā labāk neatrasties nevienam citam, jo es uztrauc izdzīvošana, var taču nepietikt vietas, turklāt siltumā un patvērumā ego stiepjas plašumā.
es negribu būt privātīpašums, bet cilvēks jau sen ir aizmirsis, ka ir tikai zīle mežā, un vienmēr jāsamierinās ar to iedomāto vidusceļu.

Acorus calamus

Posted on 2014.08.16 at 16:05
Laika ziņas: upe
Tags: , ,
šodien otro reizi ievācu kalmes sakneņus, šonedēļ arī pirmoreiz pamēģināju tādus patērēt, tb, padoomot. iespējams, tas ir īstais ceļabiedrs, ja grasies meklēt pazemes upes, bet īslaicīgi, jo atslābums ir pamatīgs. uzlējumu lieto pret kuņģa kaitēm, bet varu ieteikt tikai pievakarē, ja nav vēlēšanās visu atlikušo dienu pavadīt zombija stāvoklī. mazina/palielina apetīti, atkarībā no vispārējā veselības stāvokļa. jebkurā gadījumā - patērēt nelielā koncentrācijā.
kā atpazīt? paskaties meklētājā uz foto, izrauj sakneni, nolauz gabalu un pasmaržo - rūgti salds, ļoti noturīgs aromāts, pēc apstrādāšanas vēl ilgi paliek uz rokām.

Biju sēnēs

Posted on 2014.08.16 at 00:43
Saucējs: Monarque
Tags: , , , , , ,
gandrīz nevienu ēdamu neatradu, toties veiksmīgi aizmirsos turpat )

Previous 20