June 2016   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Posted on 2016.06.29 at 17:46
Laika ziņas: Expedīcija
Tags: , , , ,
Stouneriem varētu būt tāds karmiskais sods kļūt par mušām pēc nāves. High all the time, u know.
Šķiet, ka esam atraduši lielgabalu, bet no dzelzsbetona.

Posted on 2016.06.29 at 11:39
Laika ziņas: vēl joprojām ar matiem
Tags: , ,
Pagājušajā naktī izlēmu kļūt par badass veceni un nogriezu matus ar nazi. Lieki piebilst, ka īsi mati vairs nepatīk, bet lieliski, ka to visu ir iespējams noskaidrot miegā un nav vajadzības meklēt īstu tuteni.

Posted on 2016.06.27 at 18:12
Laika ziņas: Brīvības iela
Saucējs: nevarizlemt
Tags: , , ,
vakardienas vētru sajutu jau tad, kad tā bija vēl lielā gabalā, precīzāk to trakojošo vēju un lietus dārdus, tāpēc sāku paniski skriet uz slēpni, bet reāli sākās pēc kādām 10 minūtēm. diezgan sexīga pieredze, Lietuvā gan negaiss esot bijis jau aizvakar, tagad skaidrs, kuru vainot - leišu pagāni sareibuši skandēja metālu un skaļi lādējās, kamēr mākoņi savilkās biezi un dusmīgi kā tas nezvērs, par kuru nupat jau stāstīju. nē jau nē, nav viņiem pa spēkam, toties dabūju pāris spēcīgas trofejas no leišu festivāla - zalkti bronzā, ko nēsāt uz vidējā pirxta, un šīgada MJR plakātu. ja apmeklēšu (ko noteikti darīšu), tad astotais Melnragu Mēness pēc kārtas. :))~~

Posted on 2016.06.27 at 16:13
Laika ziņas: Kvararats
Tags: , , , ,
Patiesībā man šawsmīgi patīk Gīgers (bet ne obligāti viņa darbi), jo viens no nedaudzajiem, kas iemācījās uzzīmēt (turklāt bez skices, ar brīvu roku no viena stūra līdz otram). Vajag taču dokumentēt to aizvēsturisko monstru, neredzamo robežpārkāpēju, rēcienu atbalsis dvēsles tumšajos kambaros, skrapstoņu pie sliekšņa piķa stundās. Pat mācoties zīmēt - vai tiešām reālisms ir labākais, ko tu vari "radīt"?
Un vispār es arī atkal mācos zīmēt tikai tāpēc, lai sazīmētu serpentus no sapņiem, nu, gluži kā tas antropologs filmā "Embrace of the Serpent", ko atceros aptuveni līdz zīmējumam un sektantu sadzirdīšanai ar caapi, jo pēc tam pamodos 5.24, lai aizietu gulēt.

Dagaz Līgo

Posted on 2016.06.24 at 23:13
Laika ziņas: Pīpē
Tags: , , ,
Festivāla otrā diena. Alkohols vēl nav beidzies (bija), cits narko arī nē, par laimi, viesi ir nodrošinājušies arī ar odu atbaidīšanas līdzekļiem.
Vakardienas programmā stratosfērisko elementu nodrošināja dažnedažādās ģitārmūzikas performances. Sirdis atkausēja lielais ugunskurs, kurā sadedzināt visas beedas n cieshanaz. Piedalījās arī DJ Sinisters, DJ Heroīns un DJ Khosmosa Blāsteris. Diskusiju vakars ar Ol-egu ievilkās līdz pat 5 rītā. Uzmundrināja rasas pelde saullēktā pa ceļam uz Svētā Lakstenes Kalna galu, kur mazs un liels zvērs varēja ļauties pļavas vilinājumam.
Otro dienu iezīmēja sportiskas aktivitātes Vidzemes lauku plašumos. Lekcijas par baltu senvēsturei nozīmīgām teritorijām vadīja Nefolks, turpinot aizvien uzmundrināt saules liesmojošajos pirkstos sagrābtos viesus. Apciemojām arī Ogres SPA, kur, šķiroties tikai no aizspriedumiem, varēja baudīt mazu, izbadējušos zivteļu uzbrukumu. Kopumā exkursijai vismelnāko taureni iezīmēja baznīcas drupas Jāņkalniņā, kur satikām arī vietējos rezidentus - aizmigušu putna bērnu bariņu.
Pagaidām festivālam 7,65/5 kāši.

Posted on 2016.06.20 at 15:24
Tags: , , ,
C: Humans can fight the control of the lizard people! By committing more crimes! Or getting more polio.

M: You're going to fight our control by making your lives worse?

C: We've made our lives worse for sillier reasons.

M: Why would you even want to fight our control?

C: We ache for freedom?

Sikbojs melo! intervija ar īstu ķirzakpersonu!
un vispār - kāpēc lai kāds vēlētos būt ģenētiski atbildīgs par piedalīšanos visā šajā hjūmenfeilā?

Posted on 2016.06.19 at 20:36
Laika ziņas: ārā? kas ir ārā?
Tags: ,
atzīmēju, ka vakar reivoju ar divām kājām, vienu roku un visu pārējo, izņemot otru roku. superīgi, tikai šodien tāds nedaudz miegains reptīlis.

Posted on 2016.06.18 at 19:21
Laika ziņas: soon
Saucējs: Audrey Fall
Tags: , , , , ,
change ov plans, ir parādījies brīvbrīdis ieblogot.
viena lieta, kas man vakar nepatika: brīžiem nācās panikot par to, ka telpā atrodas cilvji, kas vēlētos mani nošaut. nu, vismaz ar vārdiem. un tā pamazām aizgāja anxiety, tā kā atvainojiet, ja ar kādu nesasveicinājos vai samulsināju.
Error jaunībā bija jaudīgāks. tā gan, bet nevarētu teikt, ka bija slikti. katedrālēs gan nevajadzētu spēlēt (kā kaut kur pa ausu galam noklausījos), kādās katakombās varbūt, pazemes altārzālē, kuras izmēri pieļauj daudzmaz normālu akustiku. :))
Klusie Viesi, likās, ļoti kvalitātīvi performēja. vispār viss patika, sviests arī patika.
šodien saēdos ne tādas drupačas un aizgāju uz RCB paklausīties Saulstāvju koncertu ar Vārnu un Claustrum, gandrīz jau noticēju, ka pienācis svētbrīdis.
un vispār veselība ir pārāk īsa, lai kaut ko snobiski neapmeklētu. varētu snobiski nekad neapmeklēt snobu bārus un kafejnīcas vai snobisko neapmeklētāju privātās ballītes, bet tur jau pat nav jāpiepūlas, par laimi, nevienu snobu vairs nepazīstu. pat Oliveru nē. agrāk, kad vēl viņam nāvīgi nebesīju, viņš mēdza pasākumos jautāt, nafig esmu atnākusi. nu, vai tad cilvēkam nav tiesību uz privātumu?!

Īsais reports no cietokšņa celles

Posted on 2016.06.18 at 13:50
Saucējs: Moonknight
Tags: , , , , , ,
vakardienas ceļojums laikā un telpā Daugavgrīvas cietokšņa teritorijā - JĀ. Bērnu Rītam arī akustiskā performance sveču gaismā, kreiseris "Aurora" un telpa kā instruments. kopumā viss grieza superīgi, izņemot ērci, kas piesūcās uz vaiga kaula, Gvendolīna gandrīz dabūja vienu degungalā. elektriskais pirmsvētras gaiss? sīkāk reportēt laikam nesanāks, jo šādi pasākumi šobrīd no manis prasa spēkus, kas citkārt turētu nomodā līdz 5 rītā. bildes, kaut kādas, būs, bet, visticamāk, nākamnedēļ vai vēlāk.
šodien: Saulstāvji RCB (Vārna + Claustrum), Ādmiņu ielas pagalmi un varbūt kāda elektroniskās mūzikas diskotēka.

Posted on 2016.06.16 at 20:48
Laika ziņas: Vilcienos skābekli aizliegts
Tags: , , ,
Iespējams, manu sajūsmu par Tvinpīku veido ne tikai vispārējā estētiskā pieredze, bet arī fakts, ka esmu uzaugusi mazpilsētās, pie upes un starp visādiem lieliem, baisiem kapsētu kokiem. Pēc tādas loģikas sanāk, ka pilsētniekiem vajadzētu būt stāvā sajūsmā par visādiem serikiem a la "sex & da city" vai superizskaistinātiem blokbāsteriem. Kā ir? Jaunāko spridzekļgrāvēju jau noskatījāties? Kinoteātrī? 4D?

Posted on 2016.06.16 at 00:24
Laika ziņas: vikingi
Tags: , , ,
pēc apjomīgas paštīksmināšanās akcijas pie politiska raxtura postiem sociālajā tīklā Feisgļuks esmu nonākusi pie slēdziena, ka tā olšūnu ziedošana man po [(c) po], jo tāpat netaisos nedz rīt hormonu preparātus jelkad dzīvē, nedz pārdot savu kosmisko DNS kaut kādai randomai ģimenei. principiāli jau var visu ko, principiāli arī galvas cirst var, bet enerģiju, kuras tāpat maz, jo jāaudzē kauli, Belēvičam vai viņa sabiedrotajiem spēkiem telepātiski sūtīt nevajag. giljotīna, karātavas, tupēt uz zirņiem, hšššš

Posted on 2016.06.15 at 19:42
Laika ziņas: Iestrēgt
Saucējs: Plakšķi
Tags: , , ,
Cik labi, ka ir čigānu pirtiņa un 4G internets, ja mēģini dedzināt vecus papīrus upmalā un sāk gāzties uz galvas kā ar spaiņiem. Pietrūxt tikai siltas tējas, nu, kaut vai Možumu, ja? Ūdens policija! Te vienai salst!

Dzimtas chronikas

Posted on 2016.06.15 at 03:16
Laika ziņas: 2 much
Saucējs: Alrakis
Tags: , , , , ,
atradu savu bērnībā gatavotā ciltskoka uzmetumu. ciltskoku, protams, nepabeidzu, jo pietrūka datu un vecvecmāmiņa visai haotiski savā pusaklumā/puskurlumā sashēmoja visas iespējamās atmiņas uz papīra lapas. toties saprotu, cik daudz inčīgu personvārdu:
Onfrijs (vissenākais zināmais ciltstēvs), Illarions, 2 Anriji (abi dzīvi, bet nogriezti kontakti), Kornēlija (vecmāmiņa), Ignats (Kornēlijas vīrs), Petronella, Genoveva, Eleonora (protams), Boguslava, Magdalēna, Marians, Malvīne (vecvecmāmiņa, kas atcerējās ciltskoku), Aloizs (bija smalks latgaļu vecvectēvs, kurš dzīvoja ļoti nomaļā viensētā ar suni un varžu dīķi un glabāja veselu istabu ar apgleznotām servīzēm un citām piemiņas lietām no savas kundzes). daudz visādu slāvisko, Boguslava varētu būt poliete un Aloiza sieva. Ignats nāca no slāviskas ģimenes un bija visai karstasinīgs vīrs, kas nereti iemalkoja pat matu laku un traģiski gāja bojā pirms vairāk nekā 30 gadiem, tiekot noslīcināts Daugavā no copes laivas. Malvīnes vīrs Hugo bija tas nacistu militārists, kuram patika Nīče un spēlēt klavieres un kurš izgaisa bez pēdām ap II Pasaules Karu. viņam piederēja arī visai inčīga kodu grāmatiņa ar nezināmām rūnām un feiku ebreju alfabētu. Eleonora, protams, traģiski gāja bojā sava alkoholiķa vīra rokās.

Posted on 2016.06.13 at 23:07
Laika ziņas: offline
Tags: , , , , , ,
turpinot 29. maijā iesākto, bet nepublicēto novadpētniecības pukstu )

Posted on 2016.06.13 at 21:09
Laika ziņas: Bob, please
Saucējs: Fire, Walk with Me
Tags: , , , ,
atzīmēju, ka šodien pirmoreiz jūnijā skrēju pa mežu un bija ok. kad būs brīvs brīdis, iešu skriet arī pļavā.
+kaļķa tabletes ir lielisks placebo (jo nevar būt, ka stāvoklis tik ātri mainījies, ā, vairs nelīst, reimatisms nemoka)

Posted on 2016.06.12 at 23:02
Tags: , , ,
I argued that he had misunderstood me. I had meant to point out that it was impossible for any single individual to foresee all the variables involved in his day-to-day actions.
"All I can say to you," don Juan said, "is that a warrior is never available; never is he standing on the road waiting to be clobbered. Thus he cuts to a minimum his chances of the unforeseen. What you call accidents are, most of the time, very easy to avoid, except for fools who are living helter-skelter."
"It is not possible to live strategically all the time," I said. "Imagine that someone is waiting for you with a powerful rifle with a telescopic sight; he could spot you accurately five hundred yards away. What would you do?"
Don Juan looked at me with an air of disbelief and then broke into laughter.
"What would you do?" I urged him.
"If someone is waiting for me with a rifle with a telescopic sight?" he said, obviously mocking me.
"If someone is hiding out of sight, waiting for you. You won't have a chance. You can't stop a bullet."
"No. I can't. But I still don't understand your point."
"My point is that all your strategy cannot be of any help in a situation like that."
"Oh, but it can. If someone is waiting for me with a powerful rifle with a telescopic sight I simply will not come around."

Posted on 2016.06.10 at 17:29
Tags: , ,
vēzis metastāzēs izplatās lidzigi kā micēlijs, varbūt derētu taxonomijā ieviest atsevišķu atzaru no dzīvnieku valsts?

par Belēviču runājot, kā tas ir iespējams, ka viena modernā pretvēža ampula slimniekam izmaksā ~500 eiro? ok, many expensive research, bet nav taču reāli neatpelnīt, ja, piemēram, supermazajā Latvānijā dienā diagnosticējot vidēji 31 sasirgušo. pat īpaši nepiepūloties matemātiski, nelīmējas kopā. kas tad veido pretvēža medikamentu cenu? varbūt bezkaunīgs aprēķins un bezgalīgs pieprasījums, jo izvairīties no nāves gultas taču esam ģenētiski ieprogrammēti? prove me wrong.
tikmēr nākamo radinieku, kuru mēģinās noēst gaļīgais micēlijs, pati sabarošu ar kaņepju eļļu. many research, world wide web.

Posted on 2016.06.10 at 14:38
Tags: , ,
atminēšanās tāds šaubīgs pasākums, Pats Sātans tur stabulē pūš. varu atcerēties visneiedomājamākās lietas, piemēram, ciparu kombinācijas pēc matemātiskām sakarībām, pusi izlasītās wikipēdijas vai randomu atgadījumu ceturtdienā pirms 6 gadiem - kur gāju, kas bija mugurā, ko teicu, ko redzēju, bet visu izdarāmo/nopērkamo nākas pierakstīt uz lapiņas, vislabāk secībā pēc svarīguma. dienā, kad salauzu atslēgas kaulu, biju plānojusi doties uz Zāles koncertu tajā briānielas aristokrātu villā, kur uz trepēm sauļojas sīņi, bet nespēju atcerēties, kas tas bija par pasākumu, kas todien jāapmeklē. sociālie tīkli, dīvainā kārtā, arī neko neatcerējās, tikai pavisam vēlu vakarā satiku divus cibiņus, kas no turienes bija atnākuši. un nē, es nebiju akmenī, drīzāk cietu no trūkuma. vismaz dzīvesbiedrs jau kopš savienības paša sākuma nepārtrauc sludināt: "mans uzdevums ir atcerēties lietas." tas gan nenozīmē, ka reāli arī atceras. :|~~
turklāt, ja esam tikušies tikai vienreiz/divreiz/trīsreiz vai sen, es, visticamāk, neatcerēšos tavu seju. tikai neapvainojies, ja.

Izšķiestie resursi

Posted on 2016.06.08 at 12:40
Laika ziņas: cynical
Tags: , , , , ,
Skrēju uz Jēzusbaznīcas ielu, lai parādītu, ka esmu dzīva un entuziastiska darba meklētāja. Pēc pāris nepaplašinātu teikumu apmaiņas, suģestējošas anketas aizpildīšanas (vai tu meklē darbu? jā, protams) un 5-7 minūtēm tiku pasūtīta tālāk ar jaunu bs lapu (darba nemeklētāja dienasgrāmata) un rezervāciju karjeras konsultācijā pēc divām dienām. Protams, tas nozīmē, ka atkal pilnīgi bezjēdzīgi jāsoļo uz Maskačku un jāklausās pašsaprotamu lietu skaidrojumi, kuri vārds vārdā izlasāmi arī ļoti aizraujošā PowerPoint prezentācijā.
Pašsaprotami arī tas, ka gribas jautāt: "Kāda mārrutka pēc nodokļu maksātāju rūgti pelnītās kapeikas tiek izšķiestas šādiem murgiem?"
Jo tur taču ir vesels aparāts, kas visu šo apstrādā: darba meklēšanas konsultantes, lektori, sistēmas developeri, uzraugi, uzraugu uzraugi utt. utjp.
Jo ikvienam, kurš nav bērnībā nomests uz galvas vai citādi intelektuāli atpalicis, tur gluži vienkārši nav, ko meklēt.

Acu Dejas Revisited

Posted on 2016.06.08 at 02:24
Laika ziņas: ^
Tags: , , , ,
lai saglabātu spēju skatīties ar atvērtām acīm, ir jāiemācās acis pareizi atpūtināt.
aizver vienu aci, atver
aizver otru aci, atver
trešo fokusē uz priekšu
ar asti karājies no zara
ne vēja brāzma izkustinās

pavei! ledus tuksnesis!

Previous 20