October 2016   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Posted on 2016.10.28 at 01:25
Laika ziņas: prophetic
Tags:
ja jūs man pajautātu, kur ir tas mežonīgais medus, tad es teiktu, ka tas ir the power of Magician made personal as in Two of Wands.

Posted on 2016.10.25 at 13:54
Laika ziņas: amused
Tags: , , , , , ,
smieklīgi, bet šodien saņēmu paziņojumu (vairākus vienā), ka jūzeris swimpis atradis manu pusotru gadu veco "diskusiju" ar korišu schmekboju un ņēmies sevi aizstāvēt. Simon, kur tu biji 2015. gadā? tagad man pat troļļot roka neceļas. tas ir kāds no tiem narkomānu slow motion piedūrieniem?

Posted on 2016.10.24 at 04:20
Laika ziņas: determined
Tags: , , ,
..bet, kad mēs visi sadegsim liktenīgajās ugunīs, tad paliks vieni vienīgi doomi, un, piemēram, Troņu Spēles universā wildfire ir zaļā krāsā.

Posted on 2016.10.24 at 00:21
Laika ziņas: artistic
Tags:
Šūpuļdziesma atraktīvākajiem Elles dalībniekiem:

"Where do gangstas go when they die?
They don't go to heaven where the angels fly.
They go to the lake of fire and fry,
Won't see them again 'till the 4th of July."

Nu, jo tikai īsti gangsteri ar saauxtēšanos slimo vairāk nekā divas nedēļas un ārstējas ar nodošanos absolūtai dekadencei, kuru spēj apturēt tikai tūlītēji sasniedzamu resursu iztrūkums.

Posted on 2016.10.21 at 16:20
Laika ziņas: accomplished
Tags: , , , , , ,
ja kopš augusta vidus pārtikas porcijas pārsvarā samazinās, ap oktobra vidu ir visai adekvāti sevi novērtēt kā skeletu ar nebeidzamām enerģijas rezervēm. jo īpaši interesanti izskatās šķērssvītrotie muskuļaudi spogulī, kad no rīta pamosties un mēģini startēt sistēmu nevis punktā, kurā vakar izslēdzies, bet visvēlamākajā attiecīgās dienas režīmā. reizēm nāk prātā zombiji, bet reizēm - nekrofīli, un kā tad tu vari būt zombijs ar harizmu, ja nekrofīlija tev kā radistam tamboradata (vienmēr jānobeidz ar salīdzinājumu, lai dārgajiem lasītājiem būtu, ko apdomāt).

Posted on 2016.10.20 at 16:07
Laika ziņas: awake
Tags: , , , , , , ,
tā kā mani meklē mafija (tikai vakar uzzināju), nepazīstamus numurus vairs necelšu NEKAD. vispār būtu lieliski vispirms abpusēji apmainīties ar numuriem un tikai pēc tam zvanīt out of the blue. arī citkārt tādi anonīmie zvanītāji manī izraisa pamatīgas aizdomas, jo savu numuru nekur publicējusi neesmu. tāpēc, ja vēlies čakarēt, dari to atklāti, uzraxti sms, piesakies, citādi kādā jaukā dienā vispār vairs nebūšu sazvanāma, jo visi nepazīstamie numuri uz pasaules būs nobloķēti kā pie Šveices seifa!
un vispār - ko tie mafiozi iedomājas, neesmu ar pliku roku ņemama, lai paraxtītu kaut kādus naudas izpiešanas līgumus ar uzņēmumu, kurā vairs nestrādāju un nekad negrasos strādāt. cik viņiem zināms, oficiāli es vairs neexistēju, tikai čaulu reizēm var manīt uz Miera ielas. turklāt naudas man arī nemaz nav un, cik man zināms, tik drīz arī nebūs. labi, ka esmu braši iepirkusies lietoto apģērbu veikalos visu savu patstāvīgo dzīvi.

Posted on 2016.10.20 at 00:44
Tags: , , , ,
kad neskan pilnīgi nekas, no manām tumbām nāk visādas citplanētiešu balsis.
pietrūkst opcijas uzgriezt skaļāk un iztulkot.

Posted on 2016.10.20 at 00:41
Tags: , , , ,
ikvienās romantiskās attiecībās jābūt posmam, kas saucas "sex kapos".

Vampīri vs. vilkači

Posted on 2016.10.18 at 16:13
Laika ziņas: thirsty
Tags: , , ,
agrāk šķita, ka vampīru vietā noteikti izvēlētos vilkačus, jo tie ir mežonīgāki un ar attīstītākiem instinktiem. turklāt vilkači vienmēr ir tādi sportiski, skraida apkārt kaili, daždien arī kažokā.
šobrīd daudz vairāk patīk vampīri, jo spēju ieraudzīt sevi tajā aristokrātiskajā atturīgumā un košana kaklā vispār ir mana vājība. turklāt vampīram goda lieta ir būt zinošam un izmantot savus mūžīgos resursus, lai līdz nanoskopiskām detaļām pazītu matērijas "kā" un "kāpēc", kas, manuprāt, vispār ir lielākais bonuss, kādu dzīves laikā iespējams sev iedot. izkristalizējas ideāls: inteliģents, ieturēts, vēss (cool) radījums, kam patīk kārtīgi iekosties kaklā un izsūkt visu dzīvības sulu. paskat, vai tikai šādi neizskatās jūzeris khosmos pēc 115 gadiem izlaidības un askētisma, es pilnīgi gara acīm... vv

Posted on 2016.10.17 at 13:05
Laika ziņas: discontent
Tags: , , , , , ,
Kādudien nudien narcisms mūs visus pazudinās.
Bet pagaidām vajag izdomāt, kā izturēt garu pastaigu mājās ar vienu sašķaidītu austiņu. Vakarvakarā sastaptais čuvaks Brasas stacijā, kurš cienāja ar šņabi, pīrāgu un briesmīgu krievu hiphopu, tik ļoti izmeta no komforta zonas, ka uzkāpu austiņai ar kerzu. Paldies tev, Kosmoss, Pilnmēness, astrālais lātslici, whatever.
Varbūt atliek sabliezties un izlikties, ka viss ir lieliski. Jo vakardienas čilauts pēc darba iesākās ar šermuļus uzdzenošo tikšanos Brasas stacijā un tālāk jau aizgāja pavisam skābi. Varbūt jāsāk ģērbties gotiskāk. Varbūt jāizliekas par slepenpolicijas inspektori. Kur ir manas saulesbrilles? Kur ir kabatas izmēra katana?

Cibas tusiņš

Posted on 2016.10.17 at 12:05
Laika ziņas: content
Tags: , , , , ,
Kā kopš pusaugu gadiem pieredzējusi cibiņa varu apstiprināt: sviesta cibas tusiņam nebija ne vainas. Ieradās 4 jūzeri un suns. Dzērām Minttu Tallinā un baudījām rokstāru cienīgu uzdzīvi. Nu, burtiski, jo klubs, kurā notika galvenā diskotēka, tā arī nosaukts - Rockstars. Tallinā visur ir ļoti daudz reptiloīdu simbolikas, droši vien tāpēc arī pie viņiem viss ir krutāk, piemēram, bliežamkabīnes uz katra stūra, kas nomaskētas kā koki, kubi (right? right?), mūru stūri. Vēl apskaužami ir tas, ka tas bezgalīgais purvs, kuru apdzīvo triju veidu čūskas, palika Igaunijā. Nu, nekas, gan nākotnē viss izskatīsies bezgalīgi doomed. Galvenais ir nezaudēt cerību, ticību un mīlestību (pret dejām ar Nāvi). <3

Just For Fun II

Posted on 2016.10.16 at 12:27
Laika ziņas: mournin'
Tags: , , , ,
runa jau nav par neticēšanu valdībai, dievam vai senču tradīcijām. tu vari izvēlēties ticēt, ja tev no tā kļūst izdevīgāk. ļoti rūpīgi izvēlēties un neattaisnoties ar pohujismu, pankuhu vai personīgo stulbumu, un nekad neaizmirst, ka tikusi izdarīta izvēle.
tāds ir manas reliģijas stūrakmens, lūk.

Just For Fun

Posted on 2016.10.13 at 19:08
Laika ziņas: creative
Tags: , , , ,
Ar okultismu joki mazi -
teica altārzēns ar nazi.
Kā debesīs, tā arī uz zemes
neizbēgt no klusas vēlmes.

Rokzvaigžņu nedienas

Posted on 2016.10.13 at 14:30
Laika ziņas: bouncy
Tags: , , ,
parasti ir tā, ka lidinies melnā tukšumā ar tādu kapsulas formas kosmisko kapsulu un ik pa brīdim satiec visādus garāmlidojošus objektus. reizēm izdodas veixmīgi mainīt trajektoriju un slaidā lokā aizplanēt garām (pie viena aizsūtot kādu dooma signālu), bet reizēm ir PILNĪGS PSC.

Posted on 2016.10.12 at 02:21
Saucējs: November Növelet
Tags: ,
iedomājies, cik briesmīgi visu laiku redzēt savus murgus citos cilvēkos. turklāt nedrīxt jau nemaz norādīt, apvainosies.

Just So U Know

Posted on 2016.10.07 at 15:59
Laika ziņas: bitchy
Tags: , , ,
zinkā, ja džeks vairāk streļī nekā uzsauc, par nekādiem randiņiem nemaz nevar būt ne runas. tā, lūk.
automātiski atkrīt gandrīz visi no pielūdzējiem. atā, have fun, atrodi kādu citu mātes tēlu savā dzīvē.
btw, adeptusvirtus sāka streļīt jau otrajā randiņā, aizbildinoties, ka nav skaidras naudas. arī turpmāk nekad nebija.

Posted on 2016.10.06 at 12:54
Laika ziņas: noķert vētru
Tags: , , , , , , ,
skaudro patiesību atklājot, visvairāk BS izdodas ģenerēt tieši ārkārtīgi labā noskaņojumā, un tad jau es vairs nesaprotu, kas no tā visa ir "ļawni" un kas nē. vēl vienu patiesību atklājot, nopietni uztveru ļoti maz, piemēram, nāves briesmas, cietumu, peļu slazdu zem gultas, stingumkrampjus. cik tālu no nopietnības var aiziet? var, piemēram, iztēloties, ka bijušais princis ir pelēns, bet es salīdzinājumā - 5-metrīgs zalktis. kāpēc gan nē? tieši TO jau jūs visi slepenībā domājat, jo neviens (t.sk. arī bijušais RT vārda piesavinātājs) NEKAD neuztver nopietni jebkādas manas problēmas, sak, tāpat izdzīvos. bet, ziniet, šitās slēptās spēka rezerves ir ļoti viltīgs dīls, un tad, kad, visticamāk, gaidīsi vismazāk, atnāx Avots (haha) un aprīs tevi veselu.
viss jau ir noticis.
viss ir zināms.
atlicis tikai piepildīt kausu.
(N)OM

Posted on 2016.10.05 at 17:52
Laika ziņas: artistic
Tags: , , ,
mana mīļākā Fila Kolinsa dziesma ir "Can't Stop Trolling You"

Posted on 2016.10.04 at 21:02
Laika ziņas: Sliedess
Tags: , , , , , ,
Šodien pamanījos salīmēt velosipēdam riepu, (gandrīz) aizbraukt uz laukiem, un vēl jau tikai jāpastrādā visu nakti. Toties daudz ko citu nepamanījos, jo aktīvajā dienas daļā nekam vairs nav laika. Kā tad lai paspēju dibināt baznīcu? Paklausīties muzonu? Noskatīties kino par vampīriem? Sadzerties siltas asinis?

Posted on 2016.10.04 at 16:25
Laika ziņas: mischievous
Tags: , , , , , ,
ja jauneklis ir glīts, taču naivs, muļķīgs un intelektuālajā attīstībā citādi iepalicis, tad vajadzētu nevis trenēt vēderpresi, bet smadzenes. katru dienu vismaz 66 sudoku grūtākajā levelā. var arī, piemēram, salabot ūdenskrānu bez iepriekšējas pieredzes vai uzbūvēt sev nelielu raxtāmgaldu.
nē, nu, var jau arī cerēt, ka notix brīnums un atradīsies boss vai draudzene, kam interesē tikai iepozēt.

Previous 20