September 2016   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Posted on 2016.09.28 at 10:16
Laika ziņas: curious
Tags: , , , , , ,
man pilnīgi piegāzt, kas uzvarēs ASV prezidenta vēlēšanās. they all are being played by the same lizard person anyway.
ā, un vēl jau man nav ASV pilsonības, tāpēc balsot nemaz nevaru.
kāpēc tev nav piegāzt? sev bungādiņas ar naglām arī baxti?

Posted on 2016.09.27 at 19:30
Laika ziņas: productive
Tags: , , , ,
pirms došanās uz Depo gribu parunāt par iekšālaidējiem, proti, feisgļukkontroli.
tur strādā tāda superriebīga, neapmierināta sieviete, kura piekasās, manuprāt, oftopikā.
pirmajā reizē, kad saskāros ar to bābieti, viņa man atņēma pudeli krāna ūdens, lai arī skaidroju, ka nebūt nedzīvoju ap stūri un, dodoties mājās ar velosipēdu, man nepatīk to darīt ar sausu rīkli. otrajā reizē teicu, ka pieteicos pasākuma lapā feisgļukā. viņa man prasīja dokumentus visai nepatīkamā tonī. saku šai, ka man internetā cits vārds, nafig pasi. šī neko nesaka, tikai gruzī par dokumentiem. prasu atkal, no kurienes tāda vajadzība. beigās izrādījās, ka šī domājusi, ka esmu 17-gadīga. kompliments, protams, bet kāpēc tik rupji? kāpēc SAPIST noskaņojumu jau pirms diskotēkas?
nez, ko šoreiz piegruzīs, varbūt vienkārši jāiebāž pirxti ausīs un jāsoļo tik iekšā. varbūt jāuzdāvina viņai ziedi - NĀVES SIMBOLIKA.

Posted on 2016.09.26 at 14:50
Laika ziņas: tired
Tags: , , , , ,
ja mēs ar Kosmosu tā padomājam, tad man vairs īsti nav nekādas tur depresijas, vienkārši stress par finansēm, vētras neiropātija, hroniskas iesnas un brīžiem garlaicība vai apnikums.
diezgan grūti izvairīties no garlaicības, ja viss līdzšinējais darīts pēc principa "tagad vai nekad". šajā konkrētajā matricā jau to opciju nemaz nav tik daudz, atliek tikai lauzties ārā. piemēram, nevis iet uz veikalu pēc maizes, bet aizdejot. vai uzbūvēt lidojošo šķīvīti vai kāsi. vai noalgot Hitleru no pagātnes, nezinu. visu ko var, mans prāts ir vislabākais glābiņš.

Vortex No. 9,999

Posted on 2016.09.26 at 02:22
Laika ziņas: dopethrone
Tags: , , ,
visu moku pilno dienu
domāju par tikai vienu -
cik asins lāšu jāziedo,
lai vismaz astrālā aizietu uz randiņu ar Sātanu

Posted on 2016.09.25 at 15:00
Laika ziņas: thoughtful
Tags: , , , , ,
katru dienu kāds aicina uz randiņu, bet mana sirds pieder vienam - Sātanam.
nudien, dažus rītus paziņojumu skaits telefonā liek domāt par cirvja dziesmu gaļas paviljonā.
kad tas reiz beigsies?
kāpēc esmu tik populāra?
nēē-ēēē-ēē

Posted on 2016.09.24 at 16:40
Saucējs: | ✞ |SENTIENT WARFARE | ✞ |
Tags: , , , ,
pagājušo nakti pavadījām kopā ar Frediju Krjūgeru. lai cik ļoti arī neiedvesmotu pusaugu Džonija Depa pārtapšana par smūtiju, cerams, ka katra nākamā filma ir aizvien labāka, jo pirmajai dodu 2,5/5, otrā pelnījusi 3,5/5, bet trešā - apaļus 3,3 bērnu pīrādziņus.
kopumā nebija slikti, vienīgais, upuri varētu būt nevis parasti tīneidžeri, bet tādi, kuriem ir kādas ļoti izteiktas individuālas iezīmes. ok, saprotu, ka nav reālistiski, bet kinoteātros jau varētu atļauties nedaudz fantāzijas, nedaudz greznības, nedaudz kokaīna.

Posted on 2016.09.24 at 16:36
Laika ziņas: giggly
Tags: , ,
manas mūžīgās jaunības noslēpums ir regulāra saskarsme ar randomiem objektiem lidojuma laikā.
kr4, rekomendēju.

Posted on 2016.09.22 at 04:21
Laika ziņas: mischievous
Tags: , , , ,
labi, atzīstos - visi mani mīļākie fiktīvie/popkultūras tēli ir trixteri.

Posted on 2016.09.22 at 03:40
Laika ziņas: numb
Tags: , , , , ,
droši vien, ka no skapjiem iznāx heiteri, bet grūti iedomāties, kāpēc lai būtu jābēdājas par to, ka mirst zīdainis ar iedzimtām anomālijām vai smagām dzemdībās iegūtām traumām.
tieši otrādi - būtu jāpriecājas, ka nebūs par vienu mūždien ciešanu pilno kolektīvās apziņas manifestāciju vairāk. tāpat nomirs agri. tāpat nebūs normāla dzīve. mēģini vēlreiz, bet labāk bez mutantgēniem, jo tas ir izdevīgi pilnīgi nevienam.
varbūt pats sagribēja nomirt, tikai tie ārsti baxta pie sāna un ar viltīgu smīniņu čuxt: "come on, paliec uz ballīti, būs māsiņas, narkotikas, vēlāk arī krūtis."

Dzīres, kaut kādas

Posted on 2016.09.21 at 16:52
Laika ziņas: dirty
Tags: , , , , , ,
man jau nekas nebūtu pret vegānisku ieturēšanos kādās no tām publiskajām dzīrēm, bet, zinkā, ir tā, ka bieži vien no tās dalības maxas/ēdienu cenām varētu veselu nedēļu neuztraukties par badu. davai, nē.
manīju arī postu par Undīni, kur nekad neesmu bijusi tā vienkāršā iemesla dēļ, ka TUR NEKO NEDRĪXT LIETOT. bet es jau nekad nejūtos īsti adekvāta, padomās vēl, ka salietojusies, izmetīs ar skandālu. hipiji arī baigi negriež (viņiem ļoti nepatīk TUMSA, un tādā ziņā aizspriedumi ir daudz grandiozāki nekā mana nepatika pret saulainu bardu mūziku, piemēram).
kr4 atliek tikai kapi un blekmetāls. aproc mani maigi.

Posted on 2016.09.17 at 17:10
Laika ziņas: Zyklon Mannaz
Saucējs: Vārna
Tags: , , ,
Pagājušajā naktī man pierē atvērās caurums un spogulī pretī mirkšķināja maza, gļotaina acs, kas pamazām izauga par tādu pašu kā pārējās divas. Vai tas nozīmē, ka tagad vajadzēs 1,5 reizes vairāk ultra black acu zīmuļa?
Vēl viens robs manā budžetā!

Uzraxtīju haiku

Posted on 2016.09.14 at 20:14
Laika ziņas: Vilcienā
Saucējs: Zeme #19
Tags: , , ,
pilnmēness gaismā
lokās metāla aste
sliedes bez gala ~~~

Lost Boys

Posted on 2016.09.13 at 23:51
Laika ziņas: cold
Tags: , , , , ,
tos patvēruma meklētājus vajadzētu ielikt būrī un pārprogrammēt, rādot rietumu televīzijas ziepenes un amerikāņu sapni 24/7.
diemžēl, NA ir par lokālās kultūras popularizēšanu, un, nu, es nespēju ieraudzīt sīriešu ģimeni, piemēram, lībiešu tautastērpos. sorry, jūs arī vajag pārprogrammēt, Parādnieka kungs, jūs visus ar vaniļas Koka Kolu sadzirdīt un ar Mentos sabarot. par new h hipijiem saģērbt, tad tik jūs redzēsiet varavīxni. Tumšo varavīxnes pusi.

Posted on 2016.09.13 at 19:03
Laika ziņas: awake
Tags: , , , , ,
šī savādā slimības vēsture sākās ar to, ka pagājušajā nedēļā atklāju sev uz galvas punu. kreisā krūškurvja puse pa laikam zaudēja jūtīgumu vai savādi vibrēja, sākumā mēģināju to izskaidrot ar matu pieskaršanos vai special čūskādas kreklu, bet tad sapratu, ka tas vienkārši notiek, kad esmu pamodusies. sāka vibrēt arī kreisā smadzeņu puslode. enerģijas strūklaka apstājās. šodien puns ir mazāks, taču galva jau kuro dienu ir spainis ar vati un uzgriežņiem. seriously, vai man galvā iekodusi odze? irsis? implantēta valdības mikroshēma? varbūt tas ir lāsts? čiekurveida dziedzera mutācija?

GOTHIC

Posted on 2016.09.13 at 01:05
Laika ziņas: poēzija
Saucējs: Necro Deathmort
Tags: , , , , , ,
Agrāk pazinu Lordu Baironu, tāpēc (un smieklīgā nosaukuma dēļ) par šodienas 80s horror izvēlējos Gothic (1986).
Šelliju pāris ar Bairona loveri Klēru ierodas ciemos Bairona muižā uz salas tieši vētrainas nakts priekšvakarā. Visi salietojas opiātus un materializē briesmoni, kurš vēlāk kļūs par Mērijas Šellijas slaveno monstru, kuru atdzīvinājuši... Jā, tieši tā - zibeņi. Nedaudz psihodēlijas, nedaudz šausmu, nedaudz sexa, dievišķās gaismas apžilbinātais ateists Persijs Šellijs, toties pilnīgi nekāda storija. Filma sākās, filma beidzās, 2/7

Posted on 2016.09.12 at 15:30
Laika ziņas: confused
Tags: , , , ,
smieklīgi, ka, satiekot visādus friend of a friend publiskās vietās, tiek jautāts, kur tad ir kopīgais draugs/paziņa, kāpēc mēs neesam kopā, jo piederu kaut kādai komandai, turklāt katru reizi citai. vēl smieklīgāk ir tas, ka 90% pasākumu oriģināli apmeklēju vienatnē, so... varbūt visi patiesībā esat manā komandā, hehe, bet tie taujātāji, nezinādami uzņemšanas noteikumus, uz labu laimi makšķerē randomu small talk materiālu savās pieredzes datubāzēs.
hint: try again

You Can Never Know the Emptiness of Living Forever

Posted on 2016.09.12 at 00:50
Laika ziņas: hot
Tags: , , , , , , ,
Kā Twilight varētu izskatīties 80-ajos? Nav iespējams atrast labāku piemēru par Dance of the Damned (1989).
Taglines: He has the power of eternal life but she can kill him with one night of passion.
Romantiska mazbudžeta drāma par striptīzdejotāju un vampīru, kurš bērnībā cietis ugunsgrēkā un guvis sexīgas rētas, tāpēc dzīvo atsevišķi no citiem savas sugas pārstāvjiem, kuri ir nelabojami perfekcionisti.
1 asins lāse par frizūrām
2 par pareizo vampīrismu
1 par ēnu teātri

Reality Check

Posted on 2016.09.09 at 20:02
Laika ziņas: hyper
Saucējs: retrowave
Tags: , , , ,
pārvietoties pa pilsētu ar velosipēdu 24/7 un aizmirst, ka ar kājām lidot ir nedaudz citādi.

Posted on 2016.09.09 at 13:21
Laika ziņas: amused
Saucējs: Dance with the Dead
Tags: , , , ,
patiesībā neesmu ļauna (varbūt... tikai nedaudz), man vnk ir apnicis būt par stieni kādā diskotēkā vai par maizes klaipu mitrā virtuves skapītī. u know, what I mean. the cycle must be stopped, the motorcycle...
patiesībā esmu pilnīgi safārējies Ekharts Tolle, kuru vajā parādpiedzinēji, gangsteri un kaimiņu Saša. kr4, ko lai pārdod, vajag vienam projektiņam. nu, netielējies, ziedo vienam projektiņam, izlikšu internetā visas savas dabas fotogrāfijas BEZ MAKSAS.

Posted on 2016.09.08 at 15:59
Saucējs: Perturbator
Tags: , ,
vakar pirmoreiz piedalījos pelmeņu pagatavošanā/apēšanā parkā, tiku pie cauras riepas, kuru fellow dragon rider veixmīgi salaboja, pateicoties čuvakam chomsky pagalmā, kuram laimīgā kārtā bija riepu līmēšanas komplekts, pēc tam uz ielas ik pēc 20 metriem kāds trollis bija dauzījis stikla pudeles, satikām Feitu un Feju, atklāju sevī mūžīgo dzinēju, plānā bija Near Dark kinoseanss, bet jau gandrīz 4.20, tēja, miegs, brokastis, disciplinēt sevi, sakārtot savu sačakarēto dzīvi, ēst regulāri, gulēt vismaz 5 h diennaktī, āāā, viss, es ievelku elpu, uzsitu pa ceļojošajām bungām, bye

Previous 20