April 2016   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Posted on 2016.04.28 at 01:28
Laika ziņas: "skatos" kino
Tags: , ,
"morphing into a snake isn't something you can just do and go about your business."
"me", earlier

Posted on 2016.04.27 at 03:23
Laika ziņas: pleased
Tags: , ,
ar mani atkal runā čūskas (kopš vakardienas nomoda), kad pamodos, piedevām vēl uzzīmēju cietoksni saulē degošas jūras vidū, virs kura spietoja dažādi spārnoti reptiliāņi. vismaz kāds pielietojums krāsu zīmuļiem, kas lēnām sadrūp uz rakstāmgalda.

Posted on 2016.04.26 at 22:25
Laika ziņas: circles < / 3
Tags: , , , ,
skatījāmies Hičkoka Rope par intelektuālās elites slepkavnieciski rituālajām viesībām, kur pielaizītos snobus no rēcošiem, smagnējiem kanibāliem ar rievotiem zobeniem atšķīra, galvenokārt, ne tikai kultūras klātesamība, bet arī centieni radīt jaunu kontentu. man ik dienas e-pastkastē iemet tādu Quora avīzi, kur visu laiku kāds publiski sūdzas, ka šim pārāk augsts intelektuālais levels (tieši šādu ziņu dēļ drīzumā no abonementa atteikšos), un puse no tiem uzdodas par Einšteinu (160), lai arī 50% nemaz neprot gramatiski pareizi raxtīt. nav tā, ka es grasītos pievērsties jauno publicistu medībām vai nozūmēt visus, kas man kļuvuši garlaicīgi, bet, Ellē un Ratā, tiem pašpasludinātajiem pārcilvēkiem ir jāiet strādāt fabrikās!!!!! (vai tomēr jāpiedalās viesībās?)

Like That's Even a Characteristic

Posted on 2016.04.25 at 01:29
Tags: , ,
Poll #20696
Open to: All, results viewable to: All

R U gloomy?

View Answers

Jā.
4 (44.4%)

NĒ!
1 (11.1%)

Kas ir "gloomy"?
2 (22.2%)

Koki čukst, ka esmu...
2 (22.2%)

Esmu noliegumā.
3 (33.3%)


Posted on 2016.04.24 at 21:50
Laika ziņas: exhausted
Saucējs: Journey to Ixtlan
Tags: , , ,
vakar, V. iedvesmoti, apmeklējām Ypres/Dopemachine performanci Ādmiņu ielā. Ypres bija vairāk uz postroka pusi, 2 no 3 ģitāristiem biš haltūrēja, bet, par spīti visam, nebija peļami. Dopemachine, savukārt, left me dazed and impressed, tāpēc pievienoju kolekcijai kreklu - Ypres nevis Dopemachine (tiem bija krekli ar banāniem), bet māstermainds tas pats, lai jau tiek, un galvenais, ka zaļš un gaumīgs ārtworks.
nākamais events, ko apmeklēt (bez šaubām): Troņu Spēles pirmizrāde. tātad, ko ēda viduslaikos, kad gāja uz pagrīdes teātra izrādēm? baltmaizi ar skābputru? grauzdētus sirseņus? sveču liesmās ceptu, vēl joprojām dzīvu mājputnu ienaidnieku?
atminos, kā ļoti senā Rīgas Laika numurā lasīju rakstu par dižciltīgo, kulturālo ļaužu kolektīvajām vakariņām, ja nemaldos, renesanses laika Itālijā. pīli pa laikam apšļakstīja ar aukstu ūdeni, lai tā no karstuma nezaudētu samaņu. nežēlīgais bija tik acīmredzams, ka lauzīt galvu nebija vajadzības, atlika tikai cirst, un, galvenais, galvenais, tikumības vārdā. (flex)

Lēkt vai nelēkt?

Posted on 2016.04.22 at 20:15
Laika ziņas: heretic
Saucējs: Mrtyu!
Tags: , ,
starp mani un Brīvības ielu ir ne tikai logs, bet arī spināli fluīda rakstura barjera.

Posted on 2016.04.20 at 14:16
Laika ziņas: Noķert vilcienu :(
Tags: , ,
Labākās vietas, kur skriet kā brīvībā izlaistam zvēram:
+milzīgas pļavas, it īpaši, ja sākas krusa (kā vakardien)
+bīstami šauras un stāvas dzīvnieku takas mežā
+superlēzenas krastmalas, vislabāk ar dabiskajiem šķēršļiem

Tā kā tas, ko sauc par jogging, manā skatījumā ir teju garlaicīgākā nodarbe pasaulē, atliek kačāt parametrus, ik pa laikam izlaižot sevi paspēlēties.
Neko jau daudz neuztrenēt, toties tas overall happiness level...

Posted on 2016.04.18 at 22:50
Laika ziņas: vape away!
Saucējs: Wardruna
Tags: , , ,
iegādājos jaunu e-cigāru, jo vecajam (it kā) sadega baterija, bet pāreja iestrēga kliearomaezerī pilnīgi nekustināma, kā rezultātā es to salauzu, mēģinot atskrūvēt ar divām plaķenēm. jaunajam e-cigāram ir ārēji bojāts lādētājs (rūpnīcas brāķis, jo gumija, visdrīzāk, nav kā nākas sakausēta). jau padomāju, ka šajā nekurienes vidū nāksies palikt bez nikotīna, taču tad atklāju CHILD LOCK funkciju, un viss, vape away. droši vien vecajam akumulatoram arī ir tāda pati opcija, par kuru mani nevienā no gadījumiem veikalā neinformēja. bet man viss ir skaidrs: Nefolks ir uzlicis man lāstu un troļļo mani ar ELEKTRĪBAS palīdzību. šodien jau dabūju pa pirkstiem no rozetes, kas nākamais? statiskā elektrība? pelējuma sporas? varbūt sirseņi?

Posted on 2016.04.18 at 13:00
Laika ziņas: pavasaris
Tags: , ,
padomāju, pabrokastoju/papusdienoju un sapratu, ka uz laukiem vērts šodien braukt kaut vai tikai ar cerību novērot seksuāli satrauktu zalkšu kamolu ripojam lejā no kalna Pērses upes ielejā. tēvs pirms gada redzēja! zvēru!
arī varžu orģijas nav peļams radio kanāls, un varbūt pat atkal ieraudzīšu kādu kautrīgu tritonu airējamies pa dūņām.
ir vērts! skrienu! <3

Posted on 2016.04.17 at 21:28
Laika ziņas: baraviku zupa
Saucējs: Witcher - Ars Magica
Tags: , ,
mūsdienās es atskaņoju mūziku nevis savām kaprīzēm, bet veģetācijai par prieku. Wardruna dara brīnumus - dilles dažu stundu laikā pastiepās par ~1,5 cm.

Pārītis bužina spalvas

Posted on 2016.04.16 at 19:43
Laika ziņas: putni galvā
Saucējs: Skuggsjá
Tags: , , ,

Posted on 2016.04.16 at 14:26
Laika ziņas: putni galvā
Tags: , , ,
kāpēc, kopš pazuda Durbe, jūras ērgļu ligzdā neviena nav?
un kā var neparakstīties par mežizstrādes miera periodu, skatoties uz tik mājīgām un gaumīgi iekārtotām celtnēm?

Posted on 2016.04.15 at 13:29
Laika ziņas: bye
Tags: , , ,
nomācoši ir atrast uz datora klaviatūras, uz spilvena un uz drēbēm savus sirmos matus. tas ir, ja tev ir 26 nevis 56.
vajadzēs iegādāties cepuri, lai izsargātos no lietuslāsēm ar nepareizo pH līmeni - tādu, kas atgādina melnu, saburzītu gigantiskas sēnes cepuri. tādu, kas piestāv arī vesternam (bet nevis zirgam), lai nistagms atkal varētu par mani smieties.

Posted on 2016.04.15 at 12:33
Saucējs: SWH ziņas
Tags: , ,
Cienījamie talanta cienītāji! Pielūdzēji!
Lai kā man negribētos iemest darvas karoti jūsu mīļākajā medus mucā, būtu tikai godīgi atzīt, ka neesmu no dzelzs. Neesmu arī no cukura, tāpēc arī es reizēm nakts pašā vidū pieņemu remdenas eikalipta vannas un no rītiem pie kafijas lasu lauku rajona laikrakstu. Piektā gada revolūcijai jau tā kā nedaudz par vēlu, bet 16. vēl var paspēt: 3 no 3 aptaujātajiem bijušā Aizkraukles rajona iedzīvotājiem vēlas zemāku PVN, pirmām kārtām, piena produktiem. Taisnīgi! Ikvienam, jau piedzimstot, ir jāsaņem garantijas papyrs, ka neizsniegto mātes mīlestību pusmūžā būs iespēja atrast piena kombinātā!

Posted on 2016.04.13 at 19:26
Laika ziņas: Līst
Tags: , ,
Vai tu apbedītu nejauši uzietu, notriektu dzīvnieku?

Posted on 2016.04.12 at 04:39
Laika ziņas: pilnīgā kviesī
Saucējs: Coil
Tags: , ,
diedzējot graudus, ir lieliska iespēja pieņemt dzemdības, piemēram, kviesim: o, atvērums jau 1/3 mm, te asniņš jau redzams, tālāk zaļa lapiņa spraucas ārā, wow, tas ir kviesis! pēc tam mazais nebēdnis ik dienas sadzeras saulesgaismu un līgojas vējā ar citiem kviešiem līdz pat rudenim, kad Drūmais Pļāvējs atnāk izcept maizi, lai bargajiem primātu izcelsmes kungiem pietiktu spēka pieņemt nākamās dzemdības. it kā simbioze, tikai kviesim pārtapt par maizi pagalam nav izdevīgi, bet kas tad vispār kviesim ir izdevīgi, vai tad kvieši maz novēro?

Darbs dara darītāju

Posted on 2016.04.11 at 18:49
Tags: , ,
no šodienas oficiāli esmu bezdarbniece, bet, manuprāt, ir lieki piebilst, ka kopš pēdējās darbadienas esmu paveikusi 10-reiz vairāk darba nekā visu iepriekšējo šī gada mēnešu laikā. aha, un tagad man esot jāapmeklē darba intervijas un jāaizpilda neveiksmju anketa. iemesls, kāpēc nepieņēmu piedāvājumu: aizmirsu izslēgt gludekli pirms intervijas. nē jau nē, bet, ja manas prasības pret darbavietu būtu līdzvērtīgas nullei, es vēl joprojām meklētu sliekas kebaba salātos, raustoties, ka atnāks biznesa haizivis zem grādiem.

Posted on 2016.04.08 at 13:23
Tags:
jo vairāk es saskaros ar citu cilvēku milzīgajiem ego, jo mazāk man gribas būt jaukai, un tad jau arī sāk skaust, ka kādam ir, ar ko pavadīt laiku, bet man nav. nav gan tāpēc, ka bail no cilvēkiem, viņu izpausmēm, viņu savādajām ekspektācijām, viņu twisted intrigām, zinkā, ja nu viņi vispār tev zvana tikai tāpēc, lai spīdzinātu, iespļautu sejā un tad uzkāptu uz sava iepriekš nolūkotā pjedestāla. fuck, es pat uz bāru vairs nevaru aiziet, nesagaidot ļaunāko.

Posted on 2016.04.07 at 15:53
Tags: , ,
nupat uzzināju, ka mans dzīvesbiedrs esot Balzaks un starp mums pastāvot darba attiecības.
ui, kā pielikšu pie darba! aprīlis esot tas talku mēnesis.
vai, piemēram, flokšu, zivju, dīgstu vai olu mēnesis - katram no šiem nosaukumiem varu izdomāt atbilstošākos darbus, kas paveicami. tiesa, mājputnus mana ģimene nemaz neaudzina, tāpēc nāksies sūtīt ornitologa misijā. atrodi, kur ligzdo vanadziņ(i)s, mīļais! uzraugi, lai vecā kaķe nenomedī visus atlikušos dzeņus kilometra rādiusā! salasi kāpuriņus un piebaro traģiski bojāgājušās strazdu mātes bārenīšus!

Love and Death Change All Things

Posted on 2016.04.06 at 14:29
Laika ziņas: jelly
Tags: , , ,
sviesta ciba pavasarī - tas ir pilnīgs psc. pirms ~3 dienām vismaz 3 ieraksti pēc kārtas no dažādiem jūzeriem manā freidlistē vēstīja par iemīlēšanos. tad sākās arī sūdzības par kucēm, feministēm, lauzto siržu klubiņi, etc. daži vēl piedevām iemīlas sporta pēc, neko sev. nesaprotu, kas man ir jādara, lai pastāvīgi atrastos viegli eiforiskā skurbumā, ir taču pavasaris, bet es te f-ing atvilktnes revidēju, dārziņu iekopju, boifrendam sautējumus vāru. nu, gluži kā normālā padzīvojušu mietpilsoņu ģimenē. (NO OFFENSE, JUST BEHIND FENCE)

P.S. patiesībā savu šībrīža potenciālu redzēt, dzirdēt un sajust bez tās ārprātīgās fona šņākoņas gaidīju visu garo ziemu. acīmredzot, izdevās.

Previous 20