September 2015   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Posted on 2015.09.01 at 17:04
Laika ziņas: road warrior
Tags: , , ,
Šodien autobusā braucu par zaķi garām Izložu un Azartspēļu Uzraudzības Inspekcijai. Vai ir iespējams sarīkot vēl dumpinieciskāku akciju? (jautājums attiecas tikai uz neveiksminiekiem, kas nav grupas Rebel Riot dalībnieki).

Many Tanks

Posted on 2015.09.01 at 13:52
Laika ziņas: zinību diena
Saucējs: Tiamat
Tags: , , ,
dikti smieklīgi ir pat tad, ja esi it kā laimīgs, meklēt visādus pierādījumus tam, ka tu vari atļauties būt laimīgs.
laime atkarīga no veiksmīgām partnerattiecībām? līdz pat pēdējam kopābūšanas mirklim turpini skaidrot sev un citiem, cik ļoti tici jūsu kopīgajam liktenim.
laimi vai drīzāk apmierinājumu sagādā noteiktu raksturiezīmju izkopšana? lielies, ka esi jau izkopis visu, ko vien var izkopt, turklāt vari atsaukties uz ikvienu materiālu, kas runā tev par labu, ignorējot visu pārējo.
apmierinājumu izjūti, uzņemot jaunas zināšanas? lasi tikai sekundāro literatūru vai savārstījumus no citādi savstarpēji nesaistītām idejām, kuras pēc loģikas likumiem viena otru izslēdz, ja kognitīvā kapacitāte nepieļauj patstāvīgu analīzi.
patīk sludināt mieru, mīlestību, piedošanu? mēnešiem ilgi turpini atsaukties uz/atriebties visiem saviem agresoriem. ja tiec ignorēts, neapstājies, mīlā un karā visi līdzekļi atļauti.

Laimes formula brought 2 u by Khosmos x2D
many thanks to
Rhaegar Targaryen
all the wineyards in Seven Kingdoms
the common cold and other abominations
Frank Sinatra (for Singing in the Rain)

vote for love! <3

Posted on 2015.08.21 at 00:04
Laika ziņas: W
Saucējs: The Body
Varētu jau domāt, ka nekrofīlija ir mana ikdiena, bet
Mīlestība ar Nāvi iet roku rokā, jo
Mīlestība ir pazemība
Mīlestība ir kalpošana
Mīlestība nozīmē atbrīvošanos no veciem paterniem
Mīlestība ir kuģošana uz neapdzīvotu salu
Mīlestība ir random acts of all kinds and high magnitudes
Tāpēc
Jāpiekrīt veciem poētiem, ka
Only love and death change all things
(Vispār atkal guļu šķūnī, un mans vienīgais ceļš uz tīmekli, Blaster Bestinspace, karājas starp aux un rozeti, burtiski karājas)

Posted on 2015.08.16 at 07:01
Saucējs: Midnight Odyssey
Tags:
Mīlestība pret nāvi vienmēr ir abpusēja, un tu drīksti tīksmināties par savu sairšanu pīšļos.

Posted on 2015.08.15 at 04:35
Laika ziņas: <3
Tags: , , ,
pārrados no darba. apraudājos pazemībā pret skudrupūzni, ozolzīli un visu cikliskumu. kam gan vispār kaut kādi 5d, imagināri dievi, Dullā Daukas horizonts, man viss jau ir, un es nesaprotu, kam bija vajadzīga visa šī dzīšanās pēc velnsviņzinkā. atlaida, klausies, mana sirds atkal ir atvērta.

L:D

Posted on 2015.08.03 at 04:20
Laika ziņas: kāda mūzika, ja ir EMOCIJAS
Saucējs: Geomatic
Tags: , , , ,
Labā Dabā menti gribēja man atņemt godu un lepnumu, bet es viņiem neļāvos un spītīgi gulēju komatozā miegā. no longer, I swear! nākamgad uzvilkšu atstarojošu outfitu, paņemšu līdzi savas 3 suņu meitenes un iešu pārmeklēt mentus. varu derēt uz cielavas spalvu, ka viņiem labumu ir vairāk nekā man jelkad ir bijis mugursomā.
on an unrelated note, bieži vien atceros pasakaino dabas taku, kuru pilnībā izstaigāju pirmo reizi. tur viss bija kā mājās - papardes, ogu mētras un nebeidzama mūzika. atradu arī savu jauno dzīvokli, tikai māc šaubas, ka skursteņa celtniecībai piešķirs atļauju, turklāt ne tikai mutisku, bet arī daudzmaz oficiālu. APSOLU KA BŪS EKO (bio, zaļais nevis literāts) - sienas siltināšu ar salmiem, jumtu noklāšu ar sūnām, un par televīziju vienalga. gulta jau ir, ja esi tur bijis, zināsi, ka pulkstens atkal divdesmit pāri. tā es arī vakar līgojos pie rastamanu mūzikas un pat dabūju pasveicināt bosu pilnīgā Kosmosā.

CIEST

Posted on 2015.08.02 at 21:02
Laika ziņas: postfeast
Saucējs: Tactical Sekt - Not Entertained
Tags: , , , , ,
lielāko daļu manas dzīves aizņem sekošana vienam konkrētam draivam - kur Sātans ar Dievu ir in love un vienā laidā sūta debesu dāvanas, un, pat ja neveicas, tas tiek norakstīts uz nu jā, light would be impossible without the sweet taste of Death. I mean, mērenība ir domāta mērenām personām, I mean, I would love to, bet manas smadzenes ir wired in black and white. atliek tikai CIEST

Nāves grēku TOP 3

Posted on 2015.07.30 at 15:16
Laika ziņas: laba daba
Tags: , , ,
nesen uzzināju izredzētā un brāļa nāves grēku TOP 3, ilgi domāju par savējiem, bet man jau liekas, ka vairāk par diviem var saskaitīt kaut kādās ārkārtas situācijās, kur miesa agonizē un transformējas 666 Elles dēmonos (piemēram, Tujauzinikurš uzskata, ka mana attieksme pret viņu = mana attieksme pret visiem, bet visus šos garos gadus Kosmosa ķermenī nekad neesmu nevienam citam gribējusi atdalīt galvu no rumpja ar trulu zobinu pilsētas centrālajā laukumā). tātad

1. Iekāre

2. Lepnums

3. Dusmas
(domāju, ka pirmie divi ir acīmredzami, bet šis vairāk ir tāds dzinējspēks, kurš vienkārši pamudina uz haotisku, nepārtrauktu kustību bez mērķa, no kā izriet arī zināms tolerances trūkums. anyway, (vismaz pēdējā gada laikā) disforija nav man raksturīga ikdienā, citādi jau sen mani vairs neviens necienātu ar alu vai kāsi. ja kāds nepiekrīt, varbūt vajag palielinošo spoguli iegādāties, hehehe)

Posted on 2015.07.27 at 10:42
Laika ziņas: Es Es
Saucējs: Samael
Tags: , ,
kopš esmu visa tāda motivēta, man bieži gadās nejauši satikties ar visādiem krīpīgiem džekiem. piemēram, trešdien viens siržlauzis darbā, sēžot pie letes, rādīja man visādas grimases, kurām laikam būtu jābūt seksuāli pavedinošām. kad riebumā novērsos, viņš kādu laiku tēloja aizvainojumu, bet drīz vien jau atkal skatīties viņa virzienā nebija viena no patīkamākajām opcijām. tajā pašā naktī kāds palūdza man pildspalvu un uzrakstīja uz salvetes savu FB vārdu (piesekoju, lai turpmāk izvairītos no pārmetošiem skatieniem, šis ir devoted neveselīgas paikas patērētājs). kolēģis, kurš ir basketbolists no Nigērijas, kas klausās hiphopu, padzirdējis, ka lasu Game of Thrones wiki, beidzis maiņu, metās mani apskaut un bučot uz vaiga (centās uz auss, vienreiz, kad man netīšām trāpīja ar elkoni, viņam tas arī izdevās). vakardien arī notika kaut kas ļoti sirreāls. īsāk sakot, kamēr Princis nav atgriezies mājās (viņš redzēs Samael), es vienkārši atsakos no savas dzimumidentitātes. nosēdies uz palodzes kopā ar saviem hermafrodītajiem augiem un sintezē skābekli, silly you.

Posted on 2015.07.25 at 22:22
Saucējs: Sviests @ naktsmaiņa
Tags: , , ,
Kad jāņogas ir pavisam nosarkušas un plīst pušu pie vismazākā pieskāriena, ir laiks ievākt ilgi gaidīto ražu un darīt vīnu visiem mazajiem dzīvnieciņiem uz veselību.
Also, look closer, Lyanna, not Elia (if we're ever doing cosplay).

Moving On

Posted on 2015.07.22 at 17:15
Laika ziņas: Ceļā uz pilsētu
Saucējs: Inkubus Sukkubus
Tags:
Ir kāds mazs puišelis, kas man agrāk dzīvoja kaimiņos un ir nobanojis mani visos internetos, jo, lai izturētos pret viņu saudzīgi, man jāpārkāpj sirdij, saprātam un pasaules malai. Lūk, bet, kad viņš ir "vientuļš kā koks pasaules vējos", atkal un atkal saņemu savādas sms, kuru saturs, godīgi sakot, mani tracina, jo ikviena saruna ir saruna par viņu. Gribu domāt par Route 666 un Infinite Love Without Fulfillment. Negribu analizēt pieredzi, kas palīdzēja nonākt punktā, kur es zinu, ko man noteikti nevajag.

Par princi

Posted on 2015.07.20 at 22:36
Saucējs: Depeche Mode
Tags: , ,
Azor Ahai hasn't come to fight darkness, for he is Pure Light.

Par samu

Posted on 2015.07.14 at 02:20
Saucējs: Obšrr
Tags: , , , ,
lasīts, ka Daugavā sami ir milzonīgi dzelmes briesmoņi, kas ar savām ūsām ievelk zelta retrīverus un neatstāj pat kaulus zārciņam. tāpat arī stāv rakstīts un izlasīts un liecinieku video skatīts, ka upes dibenā zeme mēdz bezdibeņus atvērt un norīt aisbergus, kam pieci metri vislielākajā attālumā starp diviem punktiem. kad gadījies aizairēties līdz vietai, kur Pērse ietek Daugavā un visapkārt ir teju bezgalīgs ūdens klajums, jāturas tuvāk dolomīta klintīm, vislabāk tā, lai avārijas situācijā varētu paspēt pieķerties koku saknēm, jo kādā no ceļa posmiem gandrīz visu upi pārņēmis tumšā meža atspulgs. nav divu domu, ka izbrauciens ar laivu vienmēr ir jāatstāj uz pievakari, lai pagūtu arī izvairīties no vietas, kur ūdens pārvērties par darvu un ir neiespējami saredzēt ūsas, kuras jau stiepjas, lai aiz ausīm ievilktu dzelmē un norītu veselu. Mēnesi ūdens jau aprijis, un tā blāvais atspulgs kalpo par vienīgo gaismas avotu ceļojumā pa Dūņaino Asaku Ieleju - tādu vietu Zemes virsū, kur, lai izdzīvotu, jāietērpjas sama ādā un jāspēlē samu mūzika, īsāk sakot: PLUNKŠ

Zobens, lemess un nokaitēta kūts dakša

Posted on 2015.07.13 at 02:12
Laika ziņas: bezmiegs
Saucējs: nevaru izlemt
Tags: , , , , ,
pirmais mans šīgada zommerfests bija "Kūcvāls", un otrais bija "Zobens un lemess". Pirmajā drīxtēja ienest ŪDENI, šņabi, citas narkotikas un kaut vai veselu samu, tāpēc sanāca pie "PURVA PIHSCHLIEM" pat padejot ar rokām, kas nav kabatās, pazvilnēt uz salmu maisiem, lūkojot uz to "Svēto kalnu", un sniegt dažiem adeptiem kādu sakrālu patiesību, jo kam tad turēt sveci zem imagināra pūra.
pēcāk aizlidojām uz to Otro, kur redzējām tieši divas pēdējās performances - Nokturnal Mortum un Skyforger. no NM pilnīgi iracionāli gaidīju vairāk blekmetāla un mazāk folka, protams, tāpēc, ka tieši tā arī man tovakar pietrūka. ļoti patika ģitārists, kura bildes digipakā nemaz nav, toties redzēju dzīvajā arī bez grima (seriously, dievietei.lv).
noslēgumā mēs ar Mincīti izdzērām Trollberry un vēl dažus saldinātus dzērienus, tāpēc tas, ka darbadienas sākumā 2h nebija elektrības (beidzot sadega vadi), bija visīstākā Sātana nesvētība.

turklāt: )

Posted on 2015.07.04 at 17:06
Tags: , , ,
ja man vasarā ir jādzīvo pilsētā, brīžiem gribas, lai mani apēd skudras un vaboles. vasara nudien ir visgotiskākais gadalaiks.

Maester Aemon Targaryen Has Ascended

Posted on 2015.07.03 at 04:48
Laika ziņas: arlabunakti
Saucējs: Gallowbraid
Tags: , ,

Christoffer Relander via [info]vizionar

Zemeņu Mēness

Posted on 2015.07.03 at 03:28
Laika ziņas: zemenes <3
Saucējs: Emyn Muil - Aure Entuluva
Tags: , , ,
dziesma, ko klausos, ritmiski sasaucas ar hipnotizējošo Mēnesi, bet var gadīties, ka jau esmu pavisam nohipnotizēta, kā nekā dzīvoju uz zemenēm un fiziskām aktivitātēm, vismaz šodien, hhh.


Posted on 2015.07.02 at 17:12
Laika ziņas: (flex)
Saucējs: Emyn Muil
Tags: , ,
nupat atkūlos no Aizkraukles ar smagu kalnu velosipēdu un trīsstāvīgu nastu uz muguras. uznesu to visu uz 6. stāvu, atviegloti uzelpoju un secināju, ka, ja es būtu puika, tādas meitenes mēģinātu nenokaitināt - reāli izrakstīs. nē jau nē, kaujos tikai ar indieti darbā, pa jokam un ja ļoti garlaicīgi/viss apriebies. turklāt gaiseni varu pielādēt tikai pāri celim, toties, kad sacentos ar ģimenes locekļiem, vienīgā trāpīju DEVĪTNIEKĀ (mērķim pašā centrā). kāds šim visam sakars ar feminismu, man nav ne jausmas, bet tie tradicionālo vērtību aizstāvji varētu paklusēt un SALABOT MAN GAISMAS SLĒDZI + izurbt dažus caurumus sienās. ar steigu!

Posted on 2015.07.01 at 23:24
Laika ziņas: Luv at 1st sight
Saucējs: Pūš un elš
Tags: , , , ,
Esmu laukos, un siena šķūnis ir pilns ar maziem, brīnumdaiļiem, skaļi ošņājošiem ezēniem. Nudien nezinu, cik viņu te ir, bet mazie ir it visur.

SOS

Posted on 2015.06.30 at 09:49
Saucējs: mehāniskais Buda
Tags: , ,
man liekas, manā gadījumā sickboy ir rīkojies tieši tāpat kā ar bijušo sievu: viņš savu vainu neatzīst, stāsta visiem, ka esmu psiha perfekcioniste, lai gan vienkārši klīniskāku gadījumu par viņu nekad neesmu satikusi, droši vien sastāstījis kaimiņam, kas ir arī kolēģis, ka nežēlīgi, turklāt bez iemesla, esmu viņu izmetusi no dzīvokļa (daži kaimiņi izturas savādi, bet tikai tie, kas saistīti ar sickboy darbavietu). runā par beznosacījumu mīlestību, bet vāra ziepes vienā laidā. protams, ka man vienalga, ko domā kaimiņi, ar kuriem man komunikācija tāpat ir tuvu nullei, bet jūtos nedaudz neomulīgi, kad viņi baidās atrasties vienā telpā ar mani. turklāt jāpiebilst, ka ar alus bundžām metis ir tikai viņš nevis es + vispār patērēju alkoholiskus dzērienus, galvenokārt, stikla iepakojumos (mans ārkārtīgais pedantisms neļauj dauzīt pudeles :))).
kad gan beidzot šī šaušalīgā karma būs pārdzīvota? :@@@

Previous 20