November 2015   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Jau redzu stacijas tuneli

Posted on 2015.11.29 at 02:45
Tags: , , , ,
Пора открывать двери,
Пора зажигать свет,
Пора уходить прочь,
Пора!

Plīs relīs

Posted on 2015.11.29 at 00:23
Laika ziņas: solitary
Saucējs: Midnight Odyssey
Tags: , , , ,
grasos eskeipot - no pilsētas garaiņiem un monotonajiem trokšņiem, no mazākas un lielākas drāmas, no savām un citu ekspektācijām, no betona un darvas, no ikdienišķā rituāla, no lokalizētas piederības sajūtas, no nāvējoša noguruma. nē, es negriezīšu vēnas! es vienkārši došos atvaļinājumā.

Rakariem prieks

Posted on 2015.11.23 at 11:07
Laika ziņas: <3
Saucējs: Zāle - Mitago
Tags: ,
nākamgad lauzīšu galvu, kurā datumā tad bija pirmais sniegs.

Posted on 2015.11.22 at 15:18
Tags: , , , , ,
Poll #20551 muzons internetā
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu lieto interneta aplikācijas mūzikas atskaņošanai (Spotify, Deezer utml.)?

View Answers

Jā, lai klausītos mūziku, lietoju tikai tās.
0 (0.0%)

Mūziku klausos Youtube.
4 (36.4%)

Jā, gan lietoju aplikācijas, gan lejuplādēju/iegādājos.
1 (9.1%)

Aplikācijas nelietoju, nepatīk reklāmas, nepatīk maksāt žīdmasoniem (nevis māksliniekiem), esmu pats savas pleilistes dievs.
5 (45.5%)

Mūziku klausos tikai nelaimīgas nejaušības rezultātā, piemēram, lielveikalā.
1 (9.1%)


Posted on 2015.11.21 at 04:18
Laika ziņas: mana auxtaa sirds
visnotaļ atzīstami droši vien ir tas, ka es vairs nejūtu aizvainojumu par savu eksistenciālo stāvokli.

Nenoteiksme

Posted on 2015.11.18 at 01:43
Saucējs: Midnight Oddyssey
Tags: , , , ,
piedāvāju savas vizuālās izpausmes produkta grotesku fotogrāfiju )

War On War

Posted on 2015.11.16 at 19:37
Saucējs: Limbonic Art - Darkzone Martyrium
Tags: , , , , , ,
FR krīzes iespaidā sanāk daudz cementēt sociālajos tīklos, tomēr nav tā, ka man būtu skaidra kāda īpaša, apslēpta patiesība, kuru redz tikai attiecīgi evolucionējušies gaismas darbinieki. neviļus iztēlojos visādus distopiskus scenārijus, kur dažādos nepatīkamos veidos cilvēki ļaujas pilnīgi ārprātīgai ksenofobijas propagandai, iet "dauzīt čurkas, morus un žīdus", sagaida aizdomīgo kaimiņu tumšā vārtrūmē, izkliedz krusta gājienam atbilstīgus saukļus un galu galā upurē arābu zīdaiņus pie altāra, kurš izrotāts ar Hitlera un pāvesta ģīmetņu kolāžu. vēl kāds man personīgi ļoti nepatīkams uzstādījuma aspekts ir plašsaziņas līdzekļu sniegtā situācijas atspoguļojuma apjoms. Francija kā Vecās Eiropas lielvalsts neapšaubāmi ir daudz svarīgāka par kaut kādu tur Keniju, kur nozūmē 148 nepareizās rases skolēnus, vai par Palestīnu, kur notiek viens great fun, vai par visu to "karu pret terorismu", ar ko nodarbojas ASV. no šāda skatupunkta raugoties, grūti ir nevīpsnāt vai neviebties par nemitīgajiem līdzi jušanas aktiem, bet šāda ir vairāk vai mazāk lokālās sabiedrības reakcija, tiklīdz kā aiziet bojā liels skaits cilvēku vienlaicīgi vai nu pašu pagalmā vai kādā no mazā latvieša sapņu zemēm saulainajos rietumos. ilgi lolotās vērtības tiek apdraudētas, pašaizliedzīgais, tēvzemi mīlošais darbaļaužu klases varonis vairs nejūtas komfortabli, dzerot aliņu savā klubkrēslā un pārslēdzot TV kanālus. tagad ir jāķeras pie lietas - logam priekšā var aizstumt skapi, un patiesībā jau tas, ko tu redzi televizorā stipri neatšķiras no tā, ko pamani, ejot pēc piena (tādēļ pietiks ar pirmo). tikmēr tie, kas izvēlas palikt ārpusē, vai nu aktīvi darbojas kādā no savstarpēji karojošajām nometnēm vai arī vienkārši kļūst par lieciniekiem kārtējai nežēlīgajai manipulācijai ar kolektīvo emo.
tomēr, neraugoties uz visu šo neverending black trip, ar patīkamu kņudoņu pakrūtē domāju par to, kā mēs dzīvojam laikā, kad komunikācija starp kultūrām ir tik augstā līmenī, kādā nav bijusi vismaz visu rakstīto cilvēces vēsturi, tāpēc iespēja, ka nāksies atgriezties pie nāvessoda pilsētas centrālajā laukumā, visticamāk, ir visai niecīga.

What Is Love? (Baby, Don't Hurt Me)

Posted on 2015.11.12 at 06:30
Laika ziņas: nevar tajā pašā upē (neko)
Tags: , , , , , ,
Mēģināt noformulēt šo pārāk ieilgušo, brīžiem gaužām šķebinošo prāta stāvokli ir kā nebeidzami uzšķērst sevi ar nolūku noasiņot, ja brūces aizveras acumirklī. Varbūt nemaz nevajag censties - ja vajā visa personīgā vēsture vienlaicīgi, iespējams, ka tieši miroņu klubiņā tavs pašreizējais "es" arī iederas. Galu galā, jo vairāk mēģini saprast, kur atrodies, jo grūtāk ir izraisīt sev amnēziju. Kad pamodīšos, salutēšu karogam, iešu kult sviestu un dziedāšu par mātes zemi stūru stūriem.

Posted on 2015.11.08 at 22:57
Laika ziņas: careless crafting session
Saucējs: Oorchach
Tags: , ,
protagoniste ienāk ceremoniālajā kambarī un trīs reizes izšauj ar loku pa gongu (ar treniņu bultām). no visām pusēm parādās vīraka strūklas, veidojot necaurredzamu miglu, redzams tikai saspringtais siluets, aiz tā - sveču piramīda uz pakāpienveida altāra.
tālāk nenotiek pilnīgi nekas. (LUV U NOTHINGNESS)

Posted on 2015.11.02 at 22:36
Laika ziņas: lox
Tags: , , , , , , , , ,
"Mana bijusii iet pa Briiviibas un izskataas peec dusmiiga dzheka, kursh ir diezgan pilns apnjeemiibas ielauzt kaadam galvaskausu."

lūk, ko raksta cilvēks, kas ieraudzījis mani uz ielas ar 50-litrīgu pārgājienu mugursomu, kas piekrauta līdz malām, dodamies uz laukiem ar piepampušu un sāpošu mandeli. vai pasaule tava apziņa nav absurda vieta?

Metaanekdote

Posted on 2015.10.21 at 22:31
Laika ziņas: confused
Tags: , , ,
pilna istaba ar krēsliem, un visos sēž tiesneši, un tu lauzi galvu, bezspēcībā kārpi zemi - kā nu tagad būt, kā lai izdabā? savāc būvgružus kabatās, rikošetā nosit kaiju, paklūpi aiz dekoratīva auga, un dubļos iekrīt tava pūderētā parūka. stulbais dzīvnieks!


Posted on 2015.10.21 at 21:56
Laika ziņas: ^
Saucējs: eņģeļi
Tags: , ,
brīžos, kad pārņem kognitīvā disonanse, svarīgi atcerēties, ka par mesidžu nav obligāti jāspriež pēc mesendžera un ir dažādi veidi, kā nonākt pie izvēlētā kognitīvā Visuma punkta.

Posted on 2015.10.21 at 03:33
Saucējs: fin
Tags: , ,
tātad, apņemos jaunajā gadā iemācīties vadīt automašīnu, iegādāties melnu BMW ar spoileri, jumta lūku un milzīgu pastiprinātāju un aizlaist tuksnesī pa putekļainu šoseju projām no visa cilvēknoiza. es nopietni, neesmu izmainījusi paciņu valūtas kopš pagājušā gada jūnija (apliecībai, ne eskeipismam).

Supersensuālās lauka piezīmes, kopsavilkums // 2015. rudens pēc Kristus

Posted on 2015.10.13 at 04:20
Laika ziņas: mischievous
Tags: , ,
Vī-būtne (artemisia mobilis) ir vībotņu dzimtas rasbainieks, kas apdzīvo ceļmalas, aizaugušas pļavas, izcirtumus, galvenokārt, Latvijas Republikas lauku teritoriju iedzīvotāju mežonīgākajās fantāzijās.

Vī-būtnes galvenās pazīmes ir čemuraini ziedi, pilnībā izkaltušais, apmēram 30 cm augstais stublājs un nemitīgā, čukstiem līdzīgā sēkšana. Tieši pēc tās vī-būtni ir visvieglāk atšķirt no vībotnes (artemisia vulgaris), arī medību laikā, kad vientuļi vī-būtņu īpatņi iejūk nokaltušu vībotņu un citu mirušu pļavas augu kopās.

Vī-būtne ir visēdājs un pārtiek pārsvarā no cilvēka (homo sapiens) dvēseles tumšākajām kaislībām, uzbrūkot no slēpņa un pašizraisot tūlītēju šūnu reģenerāciju un ziedēšanu, lai upuri apdullinātu ar putekšņiem un acumirklīgi nogādātu Trans-silvānijas tundrās. Vī-būtnes uzbrukums reti kad ir nāvējošs; pārsvarā smagi cieš indivīdi, kas pārlieku aizraujas ar šeipšiftingu un neievēro LR likumdošanā noteiktās normas par starppasauļu portālu izmantošanu privātām vajadzībām.

Riesta laiks vī-būtnēm parasti ilgst no oktobra beigām līdz novembra vidum. Rudenīgajā mijkrēslī var dzirdēt tēviņu šņākuļojošos čukstus un mātīšu noslēpumaino ķiķināšanu; tādā veidā tiek sameklēts pretējā dzimuma īpatnis ar atbilstīgām vibrācijām. Pēc partnera atrašanas mīlnieki dodas medībās, uzbrūk upurim kopīgi un implantē tam perifērajā redzes laukā aizpasaulīgas bailes, no kurām rasas pilienos uz upura skalpa izveidojas viens vai divi jaunuļi, pavisam bezcerīgos gadījumos - trīs.

Tā kā vī-būtnes dzīves ilgums nav mērāms lineāri, tās mirst tikai un vienīgi no absolūtās brīvības pārdozēšanas, kad barošanās laikā nejauši uzbrūk absolūti nevainīgai dvēselei kā, piemēram, baznīcā kristītam bērnam. Iespējama vī-būtņu simbioze ar lokālajiem lietuvēniem, aizlaiķiem un haotisku, lempīgu, rotaļīgu Velna siluetu pie latviskās dzīvesziņas apvāršņa.

Smooth, The Criminal

Posted on 2015.10.11 at 21:39
Laika ziņas: Exhausted
Saucējs: Darba spams
Tags: , ,
Šodien, atgriežoties metropolē, mani piemeklēja ķibele. Nabadzības spiesta, braucu trolejbusā bez biļetes, kad atradu ļoti vienkārša modeļa (es pat teiktu, vecmodīgu) mobilo tālruni. Kamēr mēģināju nepārtraukti zvanošajai Ļusjai ieskaidrot, ka telefonu atradu trolejbusā un varu atdot, manu braucienu pārtrauca zaļi cilvēciņi. Vīrs kā baļķis neskaidrā latviešu valodā pavēstīja, ka ārā kāpt nevaru, jo te neesot pietura. Vispār man ir gluži vienaldzīgi viņa priekšstati par to, ko es varu un nevaru izdarīt, bet biju nedaudz apjukusi, jo vēl joprojām runāju ar Ļusju un pa dienu biju saindējusies ar sviestu. Tā kā pārsteidzīgi biju devusi šim vārdu, Misters Pagale man prasīja, vai sodu varu samaksāt uzreiz. Neko maksāt vispār netaisījos, tāpēc atbildēju ar "nē". Tad viņš vēlējās redzēt manu personas eksistenci apliecinošo dokumentu. Atbildēju, ka tāda man nav un ka viņš nav ments, lai es viņam ko rādītu. Baļķis sāka draudēt ar kārtībsargu izsaukšanu un grāba mani aiz rokas, kamēr es bezkaunīgi pagriezos un gāju pievilt sevi kaut kur citur. "Maita," viņš sauca nopakaļ, bet kāda man tur daļa, ko viņš sev dvēselē atradis, laika nav, dzīve iztek.

Posted on 2015.10.09 at 13:57
Saucējs: Evol
Tags: , , ,
kā kroņprinča Reigāra Targariena uzticamā padomdevēja, aicinu jūs neklausīties tenkās, ko izplata reptiliāņu heiteri - tas ir Roberta Barateona pirksts, šis jau labu brīdi ir apvainojies, ka negribu viņu precēt.

ar vislabākajiem nodomiem
Lianna Stārka.

Bez komentāriem II

Posted on 2015.10.07 at 04:21
Laika ziņas: artsy
Saucējs: Evol
Tags:
I do not promote satanism, I only make small, but wholehearted offerings once in a while.

Bez komentāriem

Posted on 2015.10.06 at 04:54
Laika ziņas: Biju parkā
Tags: , , , ,
Ik pārdienas mani zibeņi šķeļ
Es - vētras saplosīts knislis
Ar sirseņu draudīgo dūkoņu ausīs
Es klaigāju izmisīgi:
"SĀTAN, KUR IR MANI ĀBOLI?
Antonovkas
Baltie dzidrie
Cukuriņi
Sīpoliņi
Bumbierāboli
KUR IR MANI ĀBOLI?"

HELP

Posted on 2015.10.04 at 23:01
Laika ziņas: bijām sēnēs <3
Tags: , , ,
gribu dibināt viena dalībnieka grupu, man vajag tikai
*sintezatoru Morg vai Korg, neatceros
*bungu komplektu ar vismaz vienu bojātu elementu
*elektronisko ģitāru un vadu arī
*kādu pedāli noteikti
*pastiprinātāju (vintage)
*ērģeles (īstas)
*dēmonisku meikapa komplektu
*rihtīgi augstas ambīcijas

Previous 20