February 2016   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Posted on 2016.02.06 at 04:20
Saucējs: Mater Suspiria Vision
Tags:
man šķiet, ka es vēl nemaz neesmu atgriezusies savā ķermenī. saprāts atsakās uztvert intensitāti - miruši radinieki, uzspridzināta apziņa un lauku tūrisma perspektīvas. palasīju grāmatu, apdomāju, tapa skaidrs, ka SĀTANS LĒMIS.

Posted on 2016.02.02 at 22:45
Laika ziņas: death by astonishment
Tags: , ,
šodien netīšām pieslēdzos Brīvības ielai, baigā maģistrāle, tāāāda kanalizācija, nobijos un paslēpos zem segas. mēģināju pārslēgt kanālus, bet te taču ir pārāk daudz trokšņa, nācās novilkt kreklu, lai nepārkarstu un neizsistu drošinātājus.Enjoying the weather?

Forever Dope

Posted on 2016.01.26 at 09:25
Laika ziņas: Good mourning!
Saucējs: Bobs Dilans darbā
Tags: , , ,
Pilnmēness ir "aizgājis", man vairs nesāp kājas, un ausīs arī vairs nešņāc, un es vēlos, lai man pietiktu apņēmības īstenot visas pusnomodā nosapņotās idejas. 27 vairs nav aiz kalniem, jāsarauj, kamēr Pļāvējs nav uzaicinājis uz superīgu andergraunda ballīti ar Džimu Morisonu.
Vispār, kopš melnādainais kolēģis manas vecās, pusizjukušās kedas ar miroņgalvām nosauca par "dope", pastāvīgi gribas darbā runāt popkultūras gangsteru žargonā. Šeit taču nav iespējams novecot, pamēģini tikai, un zaudēsi ne tikai spēju tolerēt, bet arī tādus saulstariņus kā šobrīd aktuālo tendenci skicēt muļķīgas bildītes darba laikā.

Posted on 2016.01.17 at 22:04
Saucējs: Midnight Odyssey
Tags: , , , ,
kopš neesmu vairs fokusējusies uz personīgajiem melnajiem caurumiem, redzu un ticu, ka perfekcija ir klātesoša. piemēram, šeit (perfekta ķīmiskā trase?):nopirku bumbierus, tomēr Kokneses tomāti ir neizsakāmi garšīgāki.

Ilūziju meistara pēdējais uznāciens

Posted on 2016.01.16 at 22:55
Laika ziņas: Sātans
Tags: , , ,
ir tikai janvāra vidus, un Deivids Bovijs jau ir izpelnījies Gada Miroņa titulu. iespējams, vislieliskāk iestudētā nāve, kādu nedefinējamā, bet ilgā laika posmā esmu novērojusi. pēdējā albuma tituldziesma un videoklips - līdz malām pilni ar okulto simboliku, šis tumblr konts, kura nosaukums un darbības laiks aizdomīgi sakrīt ar Blackstar lirikām un pēdējiem mēnešiem pirms aiziešanas... konspirāciju teoriju sacerētājiem vistīrākais dievu nektārs. visīstākā melnā zvaigzne, zač, absolūti satriecoša izrāde no uzlekšanas brīža līdz kapam (slepenām bērēm, uz kurām pat tuvākie draugi netika aicināti). noklusēta slimība, rituāls un nebeidzamas sēras.


Posted on 2016.01.16 at 13:31
Saucējs: darbs, darbs, darbs
Tags: , , ,
Bestest pretizvarošanas paņēmieni, pielietoju jau gadiem:

*ikdienā nēsāt kārtīgus kerzus, ar kuriem nepieciešamības gadījumā nodrošināt, ka uzbrucēja izredzes nākotnē radīt pēcnācējus sarūk līdz 0 (vēlams).

*nosodoši uzlūkot visus, kas, manuprāt, uzvedas neadekvāti. nē, labāk vienkārši nozūmēt ar skatienu.

*pavisam noteikti neradīt iespaidu, ka esmu maigākā/neaizsargātākā būtne universā.

*vienmēr nēsāt ērtu apģērbu, kas piemērots bēgšanai vai vieglam kautiņam ar bariņu zombiju.

*censties neuzturēties vietās, kur deģenerāti ir vairākumā. ja, piemēram, sabiedriskajā transportā tādi ielenc, demonstratīvi mainīt lokāciju.

*ar velosipēdu tumsā pārvietoties ātri nevis piekārtojot kleitu vai romantiski raugoties tālēs.

Ņu, tā, ceru, ka palīdzēs arī jums, dārgās lasītājas (īpaši mirdzumam).

Posted on 2016.01.16 at 09:48
Laika ziņas: Good mourning!
Tags:
Un kā tu rīkotos, ja tavs boifrends tevi nosauktu par purva raganu (kā pretnostatījumā princesei)?

Posted on 2016.01.14 at 19:00
Tags:
iztēlosimies, ka dzīvoju zemē, kur vismaz medicīniski izrakstītās marihuānas patērēšana ikdienā ir pilnībā legāla. kādā veidā mana dzīves kvalitāte būtu daudz augstāka nekā apstākļos, kur zāle ir ārpus likuma un es to nelietoju?

*bezmiega problēma atrisināta - vairs nekādas vārtīšanās pa gultu līdz rītausmai. 7-8 stundas veselīga miega.
*dzīve bez galvassāpēm - pateicoties labam miegam, vairs nenākas ikdienā pārtikt no ibuprofēnu saturošiem preparātiem. koncentrēšanās spējas ir apdraudētas tikai pilnīgā stounā.
*atā, randomas, neiropātiskas sāpes. pirkstu galos vairs nesit elektrība. neraustās sejas muskulatūra.
*pazemināts trauksmju līmenis. spēju sarunāties ar svešiem/sen neredzētiem cilvēkiem. spēju pajautāt veikala darbiniekam, kur atrodas manis meklētais produkts. telefona sarunas ar svešiniekiem vairs nav jāsacer iepriekš.
*atrisinātas apetītes problēmas paaugstināta stresa apstākļos.
*extrēmi mentālie stāvokļi (piemēram, depresija) izlīdzināti pietiekami, lai nebeigtos ar extrēmām rīcībām.

un tagad pasaki man sejā, ka legalizācija na*ig nav vajadzīga. nē, pasaki, ka sintētiskie garastāvokļa stabilizētāji - tā jau pati soma. iesaki, kādā baznīcā iestāties! tagad!

mani neinteresē visādi interneta komentātori à la and_kse, jo, pirmkārt, mani absolūti neinteresē diētas (nevajag būt grēcīgam rijīgam, nevajadzēs arī diētas), otrkārt, mani neinteresē tik daudz domāt par to, kas man nepatīk (kuru gan tas varētu interesēt, izņemot self-absorbed pārgatavojušos 20-gadniekus), un, treškārt, pēc pirmajām 2 feisbuka diskusijām par bēgļiem es sapratu, ka manā guru viedoklī tāpat neviens neklausās un tikpat labi varētu izniekot tās 60 minūtes, piemēram, izlasot 20 wikipēdijas sadaļas vai noklausoties 20 grupu ierakstus tiešsaistē, nu, es nezinu, jebko, tikai ne to.

Gultas režīms

Posted on 2016.01.08 at 00:10
Laika ziņas: ^
Saucējs: Deafheaven
Tags: , , ,
aizvakar mani mocīja citplanētiešu garu dvēseles, un es sāpēs locījos un šaušalīgi drebēju, un asaras skrēja pa spilvenu, un ieķērcās krauklis.
visādi citādi - pabeigta "Vikingu" trešā sezona, "Breaking Bad" pirmā un "Saimnieks meklē sievu" pēdējā (tuvu nobeigumam). seriāli taču lieliski novērš uzmanību no fiziskā diskomforta.
vēl esmu izgulējusies desmit gadus avansā (u wish), bet neviena jauna sapņa, tās dekorācijas taču nemainās jau gadus 10.

Status

Posted on 2016.01.04 at 01:54
Laika ziņas: jābrauc slēpot
Saucējs: Summoning
Tags: ,
the continuous fallback to the state of undefinable grief appears to be taking the form of refusing to state the obvious - first the truth made one ecstatic as in "drove one mad", and then it turned out frightening, as one had taken up the habit of putting it to good use.

Ar iestājušos

Posted on 2016.01.01 at 22:12
Laika ziņas: not bad
Saucējs: Evol
Tags: , , ,
2012. gada ziemā apķēru, ka pilsētā, kamēr ir tas skarbais ziemas anticiklons, man gandrīz katru reizi, kad ilgāk nākas uzturēties uz ielas, sāk asiņot deguns. laukos nekas tāds parasti neatgadījās. UK vispār diezgan bieži asiņoja deguns, ceru, ka šoziem paveiksies bez tā iztikt. vakarnakt kāds čuvax pižikā vairākkārt spridzināja miskastes parkā pie Aristīda, izskatījās, ka izrādās savai (vai topošajai) beibei, spridzekļu krājumi pufaikas kabatās bija teju nebeidzami. ziemas sals pilsētā ir tāda nebeidzamā apokalipse - visapkārt zombiji, asiņo deguns, dzīvoklī atkal ir mājīgāk nekā ārā, sāc domāt par konservu uzkrājumiem, patīk sveces. rīt beidzas atvaļinājums, toties Saulei vajadzētu pamazām atgriezties perifērajā redzes laukā.

Posted on 2015.12.29 at 02:29
Laika ziņas: praise The Bear!
Saucējs: Burzum
Tags: , , ,
beidzot noskatījos Groundhog Day, un šķiet, ka jau veselu mūžību esmu izdzīvojusi vienu un to pašu dienu atkal un atkal. patiesībā tikai dažus mēnešus, jā, jā, un vēl mana mīļākā filma ir par matricu. :)))

Khosmos 2015. gadā

Posted on 2015.12.28 at 16:28
Tags: , , , ,
pazaudēju fotokameru pļavā, atrada mērnieks. rezultātā tiku ekskursijā pa Jelgavu.
iegādājos savu pirmo terrabaitu.
iegādājos savu pirmo viedtālruni.
neizrāvu gudrības zobu.
pabeidzu bakalaurus.
pirmoreiz dzīvē kādu izmetu no mājas.
pirmoreiz dzīvē kāda mantas lidināju ārā pa logu (6. stāvs, Brīvības iela).
iepazinos ar pašu Reigāru Targarienu.
iemācījos slēpot ar slalomenēm.
pēc ~12 gadu pauzes atkal iemācījos slidot, bet vēl neprotu bremzēt.
festivāls Vilnis Plūdonis veiksmīgi aizvadīts.
ievācos dzīvoklī, kur mani traucē tikai traka kaimiņiene no blakusdzīvokļa, kurai nepatīk ne blekmetāls, ne folks, toties patīk randomā dauzīt savu galvu pret sienu.
nokritu no koka.
pazaudēju vismaz 10 šķiltavas.
ataudzēju matus.
nogriezu dredu.
biju kādos 5 mūzikas festivālos.
pēc 6 gadu prombūtnes apmeklēju Berlīni.
sabrūvēju kādus 100 litrus augļu vīna.
tiku pie 5 aprūpējamiem kucēniem.

not bad; always look on the bright side, babe.

How to Save Power on Real-life Androids

Posted on 2015.12.26 at 01:27
Tags: , , ,
šķiet, ka visu manu pēdējā laika nelaimju cēlonis ir saulesgaismas trūkums. nespēju konvertēties par vampīru princesi, gribas, lai vismaz vizuāli diena liekas garāka, jo pastāvīgi atrodos stāvoklī, kad visu gribas atlikt uz rītu. kaitina, kad lieki jāizšķiež enerģija (kuras jau tāpat nav, jo ir vakars). nepatīk, ka socializēties ārpus dzīvokļa/mājas nozīmē doties notriekt naudu, jo ārā mūžīgais rudens. daudz kas nepatīk, toties lieku duci dālderu uz Saules atgriešanos, vismaz nākošgad to izbaudīt netraucēs arī Neviens.
[insert a power symbol of your choice]

By the Way

Posted on 2015.12.22 at 04:44
Laika ziņas: 4.44
Tags: , , , , , , ,
See? The Vikings where cool, they had SHIELDMAIDENS.(spoileriem nē, noskatījāmies tikai S03 E03)
btw, tiklīdz kā izdzirdu kādu raksturojam sievieti kā pasīvu, iracionālu, izklaidei paredzētu objektu, automātiski izjūtu neaprakstāmu riebumu. I mean, kā tu vari apgalvot, ka mīli sievieti, ja nespēj viņu pieņemt kā būtni, kurai, gluži tāpat kā tev, ir tiesības uz neierobežotu pašizpausmi?
(aktualizējās, jo noskatījos šo dīvaino video)

Posted on 2015.12.12 at 05:34
Saucējs: Antons LaVeijs
Tags:
No rīta paskatījos spogulī un secināju, ka esmu apmēram nedēļas laikā šķīrusies no kādiem 5 kg miesas (kas ir daudz tādam tievo kaulu hobitam ziemas sezonā). Iespējams, ka pat vasarā nejutos tik ļoti mauglis kā tagad. Rīgas ielas saimeniece saka, ka esot planētas sastājušās ierindā, es domāju, ka uz to jau arī veda viss tas elf denial kopš rudens pirmajām vēsmām. Ah, Berlin is being too good to me.

Posted on 2015.12.07 at 04:20

Posted on 2015.12.06 at 03:37
Laika ziņas: to other realms!
Tags: , , ,
man ir visnotaļ sarežģīti saprast, kā ir iespējams praktizēt beznosacījumu mīlestību un piedošanu cilvēkam, kas 15 reizes apvainojas un piedod (to, ka ar viņu nevēlas uzturēt kontaktu). es, piemēram, pavisam noteikti neprotu mīlēt bez nosacījumiem, jo neesmu taču Buda, esmu tikai kārtējais putraims starp kosmiskajiem dzirnakmeņiem, kaut kur maliņā - maļ, maļ, bet nesamaļ; un tas troksnis griežas ausīs, un gribas izmisīgi kliegt, noteikti ne gavilēt un vicināt karodziņu ar uzrakstu "STULBS" lieliem, izgreznotiem burtiem.
nopietni - nevajag man piedot, man PILNĪGI VIENALGA. ko mokies, MESIJU ŠODIEN NEGAIDĪJĀM. (Nesiju gan varētu)

Previous 20