Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
[info]zivs
Add to Memories
Tell A Friend
vainīgās izpriecas

Muhameds (minecraft 2.0) nemaz netaisās nākt, un gaidīts viņš tika tieši cerībā uz uzlabotu grafiku. Tāpēc, noskatījos "50 best minecraft mods" video.
Modu, kopš pēdējo reizi spēlēju, izrādās, ir saveidots tik daudz, ka sakombinējot vēlamos, jau var dabūt ko šādu:Ja man teiktu, ka tas ir v.2.0, es pat noticētu.
Pietiek pat ar 750 Ti, lai pavilktu šeiderus. Domāju, ka es drīz exceli iedzīšu izmisumā, un sevi griķos.
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Gribu rotaļu biedru. Kuru varu glāstīt, mīļot, uzbudināt un varbūt pat apmierināt. Bet, ņemot vērā manu reakciju sastopot random sievietes - forever alone.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Biju šo palaidis pavisam garām. Kāds kungs videoklipā lūdz Putinam, lai atkal atļauj tirgot spirtu saturošos losionus, ko parasti dzer nabadzīgie ļaudis. Ģeniāls materiāls. Un pie reizes atklāju interesantu jaunumu - Krievijā dažās pilsētās pat ir aparāti, kas par pāris rubļiem izsniedz ļaudīm nepieciešamo spirta odekolona devu pudelītes formā.
[info]zivs
Add to Memories
Tell A Friend
Svētdienas ček-ins divos naktī. Patīk tās retās reizes, kad diena sākas agrā naktī. Tāda "viss vēl priekšā" sajūta, un nejūties noziedzies, pat šobrīd nezinot, kur palikusi jau vesela ar pusi stunda.
mindbound
[info]mindbound
Add to Memories
Tell A Friend

Kohs et al. no Allena institūta peļu smadzenēs atklājuši trīs claustrum apgabalā sakņojošamies neironus, kuru arbors aptver lielāko daļu smadzeņu garozas, iesniedzoties “lielākajā daļā vai visos tajos smadzeņu apgabalos, kas saņem informāciju no maņām un vada kustības”, tulkojums mans.

Pagaidām nav zināma šo neironu funkcija (vēl nav nopublicēta pat pilna morfoloģija un gēnu ekspresija), bet, ņemot vērā to, ka claustrum ir empīriski saistīts ar apzinātiem smadzeņu stāvokļiem, ir iespējams, ka šādi “visaptveroši” neironi varētu kalpot par globālās darba telpas sinhronizācijas līdzekļiem, ar starpneironu trūkumu panākot īpaši ātru signāla pārraidi starp savstarpēji attāliem garozas apgabaliem.

Tags: , , ,
mood:: awake
music:: Alphaxone & protoU - Stardust: Returned

roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
pēc kārkliem aizgājām uz vienu dzīvokli pie kaņepes, kurš ir tieši tāds pats kā francijas dzīvokļi, kuros 2014-ajā ar komandasbiedru tikām izmitināti. pēdējais stāvs, jumta logs, matracis otrajā stāvā, dīvāns ar žurnālgaldiņu un kompis/dators ar mūziku stūrī. vidusjūras uzturs un saldināti dzērieni. vienīgi iztrūka marokas hašu piedāvājoši jaunieši un klavieres (jo astoņpadsmit metros un šādu plānojumu tās īsti neielien).
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
autors sēdēja virtuvē, bet rukši šņakarējās pa divstāvu gultu

Tags:

rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
kā jūs domājat
kāpēc latvijas radio ziņu dienests "enemy of the people" tulko kā "cilvēku ienaidnieks" nevis kā "tautas ienaidnieks"
jo saprot tikai atsevišķus vārdus un burtiski, vai jo raustās no tā, ko nozīmē "tautas ienaidnieks"?
http://www.lsm.lv/lv/raksts/arzemes/zinas/versas-plasuma-mediju-protesti-par-neielaisanu-balta-nama-preses-brifinga.a225496/

upd: izlabots zibenīgi, bet kā domu vingrinājums vienalga neslikts
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
this is my penis, this is my art
kisswithafist
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
kaut kāda vētra iekšā.
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
galvenā norise ir saistīta ar cīņu starp divām maskām - speķi, kas simbolizē gaļas ēšanu, ziemas periodu un kaņepi, kas simbolizē gavēni un pavasara periodu. kaņepes uzvara savstarpējā cīniņā iezīmē jauna cikla sākumu.

***

ko mēs šodien redzējām mežā dažādos laikos un vietās:
a) kompozīciju no diviem sniegavīriem un vecas riepas
b) labi ģērbtu omi, kas tupēja egles zarā, zābakus novilkusi un zeķēs apvilktās kājas kupenā balstot
c) no budēļiem nākot - mistiskos jauniešus, kas tumsā un mabilku gaismā spēlēja ko neizprotamu, kas ietvēra sevī daudz skriešans un kliegšanas: grietiņas, sarauj!

pie oficiālajiem budēļiem nepielaistie rajončega iedzīvotāji nesaskaņoti ieveda patvarus utml pamestās skolas teritorijā un dedzināja masļeņicu, bet tas bija ārpus meža.
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
Rihards atnāca ar visiem Plikajiem rukšiem

Tags:

neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
nopirku janvāra vārdadienā G_V kuponus jāšanai. mammamia! šodien bijām jāt, šobrīd man ir piekusuši visi, pilnīgi visi muskuļi. pat starp lāpstiņām un pēdu apakšā, nemaz nerunājot par manu neesošo vēdera presi. no zirga nokāpu kā bezgala laimīga želejiņa
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
Lenesons bija normāli kvalitatīvs [tipa rādāms Bozārā], tajā praktiski nebija jēlu joku, bet arī nekāda avangardiskā stilošana. īsi, bērnišķīgi klasiskie skaņdarbi, fakti par kukaiņiem un krāsains, pavasarīgi nostalģisks ēnu teātris ar bitītēm, mārīti, briežvaboli, nātri un raseni.

Tags: ,

teja
[info]teja
Add to Memories
Tell A Friend
Tikko aizrāvos ar ideju par un-travel vai anti-travel photography bet nākamajā brīdī sāku domāt - kad es pārstāšu būt pret visu?
intenormal
[info]intenormal
Add to Memories
Tell A Friend
ņipoņal
bļaģ kur ir alus? a?
teja
[info]teja
Add to Memories
Tell A Friend
Untravel anywhere
intenormal
[info]intenormal
Add to Memories
Tell A Friend
idiotu nācijas tipiskais žurnaļuga
lūk, kā izskatās teksts, ko raksta nevis žurnālists, bet mazizglītots un aprobežots pērtiķis.

sāksim jau ar virsrakstu. like wtf, nahui ir jāpārspīlē, kad runa ir par sensitīvu situāciju (diplomātiska līmeņa konfliktu)? izģērbšana? novilkt kādu apģērba gabalu, lai kas tas būtu, vēl nav izģērbšana. lidostās nevienu neizģērbj.

tālāk apgalvojums, ka lidostas drošības darbinieki nav respektējuši vēstnieces diplomātisko imunitāti. lol. kāds šai situācijai sakars ar diplomātisko imunitāti? vēstnieci tiesā, bāž cietumā, administratīvi soda? autors sevi izgaismo kā diplomātijas lietas nepārzinošu pašpuiku, kamēr viņš pats raksta, ka drošībnieki "acīmredzot nesaprot diplomātijas trauslumu". būtu interesanti uzzināt, kā viņš šo acīmredzamo faktu ir noskaidrojis, jo rakstā tas netiek izskaidrots.

tālāk bez jebkādas norādes uz info avotiem tiek apgalvots, ka vēstniecei pieprasīts novilkt musulmaņu tradicionālo apģērbu un hidžābu. ehm. tās tā kā būtu divas atsevišķas lietas? turklāt mediju ziņas, kas sekoja pēc tam, noliedz šo versiju, atsaucoties uz rīgas lidostu. un te atkal jāvaicā - uz ko atsaucas atkarīgās avīzes pērtiķis? pareizi - ne uz ko.

kopumā viss raksts uzrakstīts prastā, strupā stilā - kas nu nepavisam nav diplomātisks. rezultātā tā nesaprašanās, kas patiešām bija, tiek pacelta krietni augstākās toņkārtās nekā nepieciešams. 

bet nu konkrētais autors šādu stilu un attieksmi piekopj konsekventi. arī paraksts zem bildes pie šī raksta ir nevis informējošs, bet autora viedokļa caurstrāvots.

tādi nu mums tie diplomātijas aizstāvji...
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Modes blogera piezīmes.
It kā nekas tāds, bet tomēr dienas prieks.
intenormal
[info]intenormal
Add to Memories
Tell A Friend
feikņūz
labs fake news piemērs - fox news izmanto ekspertu, kurš realitātē neeksistē.

music:: Ļeņingrad - Siski

Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Februāris 2017
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Šeit
Meklē un piedāvā darbu