Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
mako
[info]mako
Add to Memories
Tell A Friend
Kerks Duglass
Opā! Kerks Duglass vēl ir dzīvs, un viņam ir 100!
[info]digna
Add to Memories
Tell A Friend
.
Kas ar mani notiek - miegs nāk, bet neeju gulēt, jo slinkums izkārt izmazgātās drēbes. Man riebjas izkārt drēbes, šķiet, to arī varētu pa kluso darīt tas brūtgāns, kurš naktī uzrodas un no rīta izgaist. Vēl viņš varētu pirms izgaišanas man pie gultas nolikt svaigas lašmaizes un šampi, vai pankūkas un kakao, nu, kā kuru rītu. Un iznest miskasti, jā, to arī varētu.

Tags:
mood:: ok

mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Reāli foršs piektdienas ping-pongs, kopā ar kolēģi Moniku salikām džekiem visās spēlēs. 

Tikmēr mans lieliskais vīrietis hujārī pa pūderi un lec no klintīm.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
99
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
05.02.2016
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
februāris
prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
"The sun is shining slowly
The birds are flying so low.
Honey you're my one and only,
So pay my what you owe me."
prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
So, was sind paranormale Tonbandstimmen?
prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
Known unknown vs unknown unknown
ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
kaarl
[info]kaarl
Add to Memories
Tell A Friend
UNLEASH THE POWER OF THE PYRAMID !!!
salty
[info]salty
Add to Memories
Tell A Friend
E krokodīlus sauc par Genām. Auklīte pastrādājusi :)

Tags:

inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
janvāris
jums bērnībā mamma taisīja frī kartupeļus? nu tādus, ko pats mizo, griež un tad vāra melnā katliņā ar apaļu dibenu ilgi stāvot pie plīts?

es ar tādiem izaugu. tādi + lapu salāti, ar dillēm, lokiem un kefīru + cepta oliņa bija viens no biežākajiem un mīļākajiem ēdieniem. mēs dzīvojām centrā, tāpēc pie manis vienmēr nāca visādi cilvēki ciemos un tad mamma stundām stāvēja pie plīts taisīdama frī. jo bērniem taču ir jāēd, bet rocība nebija diezko liela, tāpēc tas bija, kas tāds, ar ko varēja mēģināt visus pabarot un vienlaikus nebankrotēt.

p.s. lasot jūsu komentus sajutos ļoti jauna

Tags:

piromaans
[info]piromaans
Add to Memories
Tell A Friend
Man pohuj, ka Tev ir divas mašīnas, divi dzīvokļi... Ielīda man blakus stāvvietā, kā viņa tiks iekšā, tā ir viņas problēma, 10 minūtes kaut ko skaidroja, bet, ja Tev ir dzīvoklis blakus kāpņutelpā un blakus mājā, tad atstāj savu sūdu pie savas kāpņutelpas, vai blakus mājas. Nākošreiz zinās, kā parkoties, vai arī es uzzināšu cik maksā mana auto krāsošana... Jaukas brīvdienas, kuce :)
likcepure
[info]likcepure
Add to Memories
Tell A Friend
Šis vakars
Šodien ir pēdējais vakars Rīgā Sandrai Mētrai jeb miligrami, pasēdēsim kaut kur centrā pie kādas alkohola glāzes. Varbūt kāds vēlas pievienoties? Ieeja brīva.
dhonass
[info]dhonass
Add to Memories
Tell A Friend
Mana psihiatre ir brīnišķīga, es to nevienā mirklī nenoliegšu, bet viņas neveiklie mēģinājumi jokot par sāpīgām tēmām ir nepanesami par ar tik melnu humora izjūtu, kāda ir manējā; tad es trīcošām rokām stūra veikaliņā nopērku mazo česīti un šķiltavas ar Latvijas Tirgotāju savienības logo, apraudos uz Nometņu ielas, nakts melnumā eju kāpt uz garāžu jumtiem kopā ar savu femme fatale un gandrīz noslīkstu oksitocīna uzplūdos mirklī, kad viņa pa miegam pievelk mani sev klāt un noglāsta manu zaļi krāsoto galvu, uz kuru vairākkārtīgi atskatās ikviens sabiedriskā transporta pasažieris, gods kam gods, taču pārējā laikā lielākoties viss, pēc kā es alkstu, ir pakārties biroja caurlaides zilajā kakla lentē – mentūrai nebūs lieki jānoņemas ar atpazīšanu, ja striķis nāk uzreiz komplektā ar manu vārdu, uzvārdu, fotogrāfiju, struktūrvienību un pat magnētisko durvju pīkstuli, ne.

Miegs ir labākais, kas ar mani jebkad ir noticis.
daarta
[info]daarta
Add to Memories
Tell A Friend
miegs
pēdējā laikā vispār nespēju pabraukt pie stūres
momentā aizmiegu
ir kāds padoms?
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
I un E nupat aizbrauca uz laukiem ar manuskriptu un lielu gardēniju somā.
racoon
[info]racoon
Add to Memories
Tell A Friend
Par investigatīvo žurnālistiku
Priekšvārdam varu teikt, ka mani mūždien ir izbrīnījuši delfi.lv joku slejas tēli, to izdarības dažādos klubos un apšaubāmā publicitāte. Visādi tie Raspopovi, dročīšanas eksperti un tas te pamuļkītis Kiops ar Kombuļu Inesi. Nē, to ka garā vājie mums valstī netrūkst, par to esmu pārliecinājies jau sen, vairāk izbrīna tā ballēšanās un nekādīgi neatbildamais jautājums - par kādu naudu?

Pusdienojot skrollēju telefōnā feisīti un nezkāpēc uzdūros šim rakstam
http://www.tvnet.lv/zinas/regionos/594812-engure_mola_ipasnieks_bloke_pieeju_attirisanas_iekartam_pasvaldiba_ielauzas_teritorija

Īsumā, Engures kanalizācija plūst uz SIA"Unda" piederošajām attīrīšanas iekārtām, kas uzbūvētas uz kādam Mārtiņam Dzenītim piederošās zemes - Engures mola, ko tas pats Mārtiņš Dzenītis nesen nopircis izsolē. Tagad jaunais īpašnieks no SIA"Unda" grib 18k EUR gadā par savas zemes nomu. Unda nepiekrīt, tas uzliek barģūru. Unda netiek klāt savām attīrīšanas iekārtām un Engures kanalizācija iet pār malām jūrā. Par maniem secinājumiem pēcāk. Tagad turpināsim ķēdīti.

Šī raksta šērīte pie manis nonākusi čerež - čerez ar pirmavotu - tādu Kasparu Cauni. Pēdējais savukārt savā FB pēc visiem virsrakstiem liek noprast ir ļoti pietuvināts vai pats arī tas krāvējs nožogojumam, kura dēļ tagad kanalizācija tek jūrā. Pats viņš to dēvē par "cīņu". Vēl ir šāds komentārs, datēts ar 9.janvāri - "Šodien bloķejam pilsētas kanalizaciju Engure. Engures iedzīvotaji un dome nesaprot neko pa labam. Kā var but tik stulba tauta. Tagad nečurās un nekakas vairāk".

ļoti interesants feisbūks, starp bildēm no Maldiviem , Abu Dabi un citām eksotiskām vietām tiek bramanīgi eksponēts Landkruīzers, kas it kā piederot viņam, un dikti liela priecāšanās par sodu nemaksāšanu, jo auto apkrāmēts ar LT numuriem un tajā LT reģistrēts uz kaut kādu UAB. Pēc komīšiem spriežot jaunietis ir sarūpējis sev kaut kādu olu laizītāju svītu, kas viņu par visiem šiem varoņdarbiem dikti slavē.

Tur pat arī rodams tāds Dairis Vnk Dairis, kuram laikam arī pieder lendkruīzers no Lietuvas, un abi kopistiski priecājās par bildēm ar šādu virsrakstu: "Dairis Vnk Dairis cik liels ir prieks, kad tu ēd vakariņas, bet arā stāv policists un salst -20 un raksta sodus no kuriem nav jēgas, par Lielu Latviju". Komentos kāds Toms jautā
Toms Zaķis Kapēc nav jēgas?
1 · 6. janvāris plkst. 20:18
Dairis Vnk Dairis
Dairis Vnk Dairis Mēs godīgi mums nav jamaksā.
Kaspars Caune Renģēdāji to nekad nesapratīs:)


Kaspara feisbukā zem virsraksta "Beidzot cilvēki saņem pēc nopelniem:) " rodams arī šāds raksts - http://skaties.lv/latvija/bez-tabu/kaimina-izdaribu-del-miera-ielas-iedzivotaji-spiesti-dzivot-sudos-lidz-ausim/?utm_source=twitter&utm_medium=link&utm_campaign=social . Pēc virsraksta tulkoju, ka Kasparā mājo ļauns prieks par notiekošo un neizslēdzu iespēju, ka Kaspars pie šā "projekta" stāv tikpat tuvu cik pie Engures. Es neesmu Miera ielas komūnas fanāts, bet ja mana kaimiņa kafetērijā ienāktu kaut kāds čmošņiks un izdarītu to, kas redzams rakstā pievienotajā video, lietas notiktu savādāk, nevis ar bez Tabū. Labticīgo miera ielas iedzīvotāju taisnības cīņas šādā formā nekad nenovedīs pie viņiem vēlama risinājuma un būtu beidzamais laiks to saprast. Krievu valodā pat ir tāds vārds :"терпила".

Tad visā tajā bezgalīgajā "pavei cik es kruts" bilžu jūklī pavīd arī pa kādai galerijai no ballītēm un restorāniem kur līdzās ietagots arī uzminiet kas? Latvijas seksa eksperts Edgars Toreto. Paskrollēju. Nu jā, nu, es pat nezinu. Dikti patika Dairis Vnk Dairis ieraksts par edžiņu kad tas esot kaut kādu vecu bmw atdabūjis :"Viss beidzās veiksmīgi!!! Auto atgriests un atradās stāvietā, Viļņā. Auto zagļi auto atgrieza, jo bijuši pagātnē saistīti ar tādu dzīves veidu. Nav te nekāda sakara ar to ,ka kāds nobijās, bet pastāv nerakstīts likums visiem, kam bijušas saistības ar tāda veida dzīves veidu. Tiem, kam ar to nav bijis sakars, tie to nesapratīs!" Dikti patikās šis :"nerakstīts likums visiem, kam bijušas saistības ar tāda veida dzīves veidu" . Savā laikā ieslodzījuma vietās bija zināms segments ar ļaužiem, kuri savu alumīnija bļodiņu un krūzīti nēsāja piesietus sev pie jostas, lai viņu alumīnija bļodiņas un krūzītes netīšām kopgaldā nesajauktos ar citām, un kāds cits netīšam no tām neuzēstu. Visticamāk šis pats likums attiecas arī uz lietotām automašīnām. Neviens normāls nebrauks ar gaiļa mašīnu un ja dzīvo pēc "likumiem", viņam savu auto vajadzēja piesargāt, vai kaut kādīgi nomarķēt, lai tajā netīšām neiekāptu neviens kas nav bijis nolaists. Attiecīgi, par šitādu huiņu, ka uztaisa padstavu normāliem džekiem pašam ekspertam vajadzēja dabūt taurē. Tātad, ja edžītis ir no "tiem" un tusējās ar "šiem", tad loģiski sanāk, ka "šie" arī ir ārlietu ministra domubiedri un tas izskaidro no kurienes edžītis dabū fuņķikus ballītēm. Тема сисек разкрыта!

Tagad nedaudz par nopietno. Mani interesē kāpēc un kādā sakarā Engures pašvaldība nav izmantojusi savas pirmpirkuma tiesības. Otrkārt, kāpēc izsolē nav atnākusi pati SIA"Unda" un to gabalu nopirkusi. Kā ir izveidojusies situācija, ka pašvaldības infrastruktūrai nozīmīgs objekts nokļūst kādas trešās personas valdījumā tādā veidā radot augsni šantāžai, kuras sekas mēs šodien redzam? Varbūt būtu vēlams uzdot jautājumu ZTI kas rīkoja izsoli, vai prasītājam, kādas konsultācijas un ar ko ir notikušas pirms izsoles un kā tas nākās ka iznākums ir šāds. Es pieļauju, ka SIA "Undai" pirms izsoles piezvanīja kāds svešinieks un piedāvāja samaksāt kaut kādu naudiņu, lai viņš nepiedalītos izsolē un neceltu cenu. Gan jau ka SIA šo priekšlikumu noraidīja un uz izsoli gāja. Attiecīgi svešinieks arī, nosolot summu kas Undai un pašvaldībai nav pa spēkam. Turpinājumā, tā kā SIA neiedeva uzreiz atkāpšanos naudu, to ar soda procentiem un iztērēto investīciju vajag atsist ilgtermiņā. Nu i zēni izmantojot savas likumīgās tiesības nosprauž tādu nomas maksu kas nav pa zobam. Konflikts eskalējās un šodien Engure slīgst mēslos.

Skumji. Divtik skumji ir tas, ka mazie sēž VID intervijās, katru mēnesi maksā nodokļus un tiek drāzti par niekiem, kamēr gomosjaķina var ballēties un likt rakam veselas dzīvokļu ēkas un pat pašvaldības. Un to ka PVNšiki , tas jau no pirmajām bildēm redzams. Es vot nesaprotu, kur Temīda?
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
Kāds uz Eižena velokrēsliņa atstājis savu strītārtu
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Janvāris 2016
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Šeit
Meklē un piedāvā darbu