Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
zivs
[info]zivs
Add to Memories
Tell A Friend
Man ļ sen ir vīzija, par endpoint-MI, pirms vispār kāds un es, vēl zināja ka būs MI. AI sasniegums būs dabas imitācija. Lapas būs semi-bioloģiskas, tās izturēsies kā dabīgu augu lapas. Far far beyond.
Pietrūks Dieva komponentes. Pilnīgi visu var uzbūvēt 1:1, ārēji, tikai vajadzīgs laiks; un tad ir stop. Piedodiet, es nejauši uzrakstīju kodu. Bet tas ok, tas ir Open Source, jūs varat labot.

Tas nav stāsts par mani, bet par posmu pasaules vēsturē
prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
Baudīt Korsiku un mirth
prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
Here comes the train again
zivs
[info]zivs
Add to Memories
Tell A Friend
pag pag, es minu, bet negribu samazināt Red Hot Chilli ausīs. Tad, protams, koncentrēties, ir dubultā virtual reality redze, vnk tricini kameru, fx tas pats
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
marts
M-me Z Pušak
1, rue de L Ecole
Polytehnique
Paris

Exped: A. Vilde
9 Bd Gambetta
Nice

Nice 9.3.27.
Mīļā, Zelmuāt, kamdēļ no Tevis tik ilgi nekādu ziņu? Kas ir ar Tevi.
Savā istabiņā būšu tikai līdz 12.3 - tad - dievs zin kur.
Raksti uz ateliej /?/ - cik ilgi būsi Parizē. Es ari gribu braukt. Varbūt tūliņ tikko saņemšu Tavu vēstuli. Man Z. gribas, but pie Tevis, daudz stāstīt un varbūt raudāt...
Mīļi, mīļi skūpstu
Aļa

pastkarte no Nicas uz Parīzi )

par Zelmu Pušak neko pagaidām neatradu. ir info par Zelmu Bērziņu (Bērziņa ir vīra uzvārds), kas studējusi tieslietas Parīzē, Sorbonā. bet nav ne jausmas vai tā ir šī vai kāda cita.

Tags:

zivs
[info]zivs
Add to Memories
Tell A Friend
Tai pat laikā, šodien psihiatram atritināju savu all-purposes-lupatiņu, pret kuru ^islamā^ dauzu pieri, kaut viņš nav p-terapeits, ka nesaprotu, kāpēc daudz augstāki līmeņi ar mani komunicē, ne tikai couch, jo neesmu ne sad, ne sexy.
zivs
[info]zivs
Add to Memories
Tell A Friend
citās LSM ziņās, jeb pacient's personal greetings to teachers
"No Ventspils uz Rīgu ar robežsardzes helikopteru nogādā donora sirdi"

Te kaut kur var ieskrāpēt couchu vārdus uz soliņa? Nedomāju, es tikai apjautājos.
zivs
[info]zivs
Add to Memories
Tell A Friend
Lasot, ka Z-Koreja piegādājusi Krievijai 7000 konteineru ar bruņojumu, iedomājos, ka nevaru iedomāties, kādam jābūt egotripam, lai esot pīrādziņš-nulle, tu turētu sevi un sevis valdīto ^valsti^ mirušus, zombija onlinā.
Šeit visas pašsaprotamās normas, nesmieties par slimajiem, beidzas. Ja tu esi tā uzblīdis, kā Sin-hui-jan, un vadi nelaimīgu bomžu valsti, no excuse, kaut vai tev ir 10x hipertonijas, tu esi resns un ugly, cilvēkēdāju ciltīm savā ziņā sexy.

Jau vakar bungājās manā radiogalvā, šodien arī (biju pie psihiatra, viņš grib ņemt mani nost no zālēm, spiežot uz terapiju. Es gan labāk zinu, kas ir terapija man, hah) "Lykke Li - so sad so sexy (Audio)"
iokaste
[info]iokaste
Add to Memories
Tell A Friend
pasniedzēji un sviests
mums videnē bija skolotājs - pediņš. un bija nepatīkamas tās piezīmes, komentāri. ja tagad uz pamatskolu ved homoseksuālistus, lai skalo smadzenes, tad tas būs vēl viens iemesls, lai bērni neuztvertu skolu nopietni.
bet daudz nepatīmāk bija pasniedzēji - dzērāji. gan universitātē, gan akadēmijā nāca uz nodarbībām vafelē. un muldēja alkāna sviestu, visādas rupjības, nevarēja aizvērties, pretīgas dienas. un, ja tam nabaga studentam jāmaksā aizdevums par mācībām!?!
eos
[info]eos
Add to Memories
Tell A Friend
Aicinu Rīgas cibiņus un kvilinga meistarklasi
Sveicināti!

Radošuma skoliņa martā ir jaunā dienā un laikā - svētdiena, 31.marts, pulksten 15.00.

Kvilings ir papīra māksla. Tas ir smalks un skaists rokdarbu veids, kad no šaurām papīra strēmelītēm veido interesantas figūras un kompozīcijas.


Šo tehniku var apgūt ikviens, kas vēlas. Vajag mazliet brīva laika, nedaudz pacietības un iedvesmas radošām idejām.

Ar papīra loksnīšu gleznu veidošanu var nodarboties gan bērni, gan pieaugušie.

Bērniem darbs ar pirkstiņiem palīdzēs attīstīt domāšanu un spēju koncentrēties.

Savukārt, pieaugušajiem tā būs lieliska atpūta no ikdienas steigas.


Vadīs mana paziņa Dzintra.

Mīļi aicināti visi, kuri vēlas darboties ar rokām draudzīgā atmosfērā, iemācīties ko jaunu un radīt!

https://fb.me/e/7qyWmi1WT







.

shelly
[info]shelly
Add to Memories
Tell A Friend
Aizdomājos par izteicienu "uzlekt augstāk par savu dirsu". No kurienes tas vispār radies? Es esmu redzējusi, kā cilvēki - un ne obligāti sportisti, vienkārši sportiski jauni cilvēki - ar nelielu ieskrējienu pārlec paši savas galvas augstumam, ne tikai zemākām ķermeņa daļām. Vai senlatvieši bija tik šausmīgi slikti lecēji (lēkātāji?)?
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
marts
12. II 1958. g.

Kāda dīvaina diena šodien - vakar vakarā vēl bija sals un pa radio paziņoja, ka šodien būšot sals -19, bet - līst lietus, ielas un ietves ledu klātas. Pat autobusi un trolejbusi nevarēja braukt. Kad gāju no rīta uz darbu, ielas bija pustukšas no satiksmes līdzekļiem, ļaudis druzmējās pie auto un troljebusa piestātnēm un izmisīgi vēroja ledojošo ielu... Kā gan nokļūt darbā?
Gāju cauri Komunaru parkam - kā ledus jūra, pie ka ļoti grubuļaina - tik tikko varēja paiet uz priekšu.
Liels nemiers iesēdies sirdī. Jautājums - Kāpēc, moka mani visu dienu. Vai ir vērts maz vairs dzīvot? Varbūt vēl jādzīvo. Kā redzu tad varu vēl daudz palīdzēt cilvēkiem.
Šodien pat - nabaga nelaimigā Turovskaja. Neviens no advokatiem negribēja viņai palīdzēt - negribēja ņemt tās lietu, aizstāvēt tās intereses Augstākā tiesā, jo tas mums advokatiem ir jādara bez maksas. Konsultācijā esam 50 advokati un pēkšņi izrādījās, ka visi /nesalasāms/ "aizņemti". Nožēlojami.
Es paņēmu šo lietu, jo mana sirdsapziņa neatļautu to nedarīt.
Aizgājām abas uz Augstāko tiesu, kur es iepazinos ar lietu - rīt iešu to aizstāvēt Augstākā tiesā.
Turovskas vīrs, 31 g. vecs, godīgs un apzinīgs padomju strādnieks 5. X 1956. g. galīgi sakropļots pie darba Slokas papīra f-kā - 100% zaudējis /nesalasāms/ darba spējas /nesalasāms/.
Tautas tiesa noraidījusi Turovska prasību par attiecīgo atlīdzību no Slokas papīra f-kas.
Ceru, ka mēs un taisnība uzvarēs, jo padomju zemē nevar būt, ka pie darba sakropļots tiktu atstats savam liktenim.
Man sāp sirds, redzot to sirsnigo pateicību ar kādu Turovska runā ar mani. Gribēja ka vai, lai es ņemot 100 rubļus. Kategoriski atteicos un jautāju: "Vai tad jūs domājat ka man nav nemaz sirdsapziņas?". Tad atkal piedāvāja - gribēja adīt cimdus, teica, - par piemiņu no viņas. Atteicos, tad viņa mani pavadīja līdz trolejbusam un kad es jau biju uz trolejbusa kāpnēm, viņa man iebāza šos cimdus kabatā mēteļa. Rīt aiznesīšu cimdus uz Augstāko tiesu - atdošu. Ļoti neērti viss tas.
Bezgala žēl viņas. Viņai ir ari dēliņš slims bērnu triekas rezultātā.
/Pierakstīts, kā noprotams, vēlāk uz lappuses maliņas ar citas krāsas tinti/
Šaj lietā uzvarēju Augstākā tiesā. Turovskis, kas ir 1.gr. invalids saņems no Slokas papīrf-kas ik mēnesi 120 rubļus.

/Alīna Grīnberga. Rokraksts. Alīnas Grīnbergas arhīvs/


šis ir pirmais ieraksts kladē - Alīnas dienasgrāmatā. tā iesākta 1958. gadā, bet rakstīta reti un neregulāri. šķiet, viņa pārsvarā pievērsusies rakstīšanai sarežģītos un grūtos dzīves brīžos. pēdējais ieraksts - 1977. gadā, bet pierakstīta ir mazāk nekā puse no klades. atšķirībā no Otto patosa pilnajām un diezgan nedzīvajām piezīmēm, Alīna raksta vienkārši un cilvēcīgi.
meklēju kaut ko par gadījumu ar Turovski periodikā, bet neko neatradu. varbūt nepareizi lasu viņa uzvārdu. Alīnas rokraksts nav no tiem vieglākajiem, īpaši personiskos pierakstos.

Tags:

roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
runā dāmas vol. xxx
ir sievietes-dzirksteles, un ir sievietes-plekstes.

Tags:

zivs
[info]zivs
Add to Memories
Tell A Friend
Filmas un čučmuiža ir stabilas vērtības. Vakar vesela sezona serč + 2 pilnmetrāžas filmas, un neapnika. Uprade (2018) tā tīri neko, vai drīzāk, ļ ok.
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
Poll #21662 pieminekļi Rīgā
Open to: All, results viewable to: All

Kurām ievērojāmām sievietēm ir pieminekļi Rīgā?



https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Pieminek%C4%BCi_R%C4%ABg%C4%81
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
te nu tas ir - pirmais piemineklis sievietei Ļubļanā dzemdību nama pagalmā.
Lidijai Andolšek-Jeras par ieguldījumu drošas kontracepcijas izgudrošanā.

eos
[info]eos
Add to Memories
Tell A Friend
Vegānais saldums bez baltā cukura no vīģēm
Ņem svaigas vīģes 50g
Kokosriekstu pienu 200ml

Smalcinātājā smalcina līdz masa kļūst kā jogurts.

Pie Rimi cenām šāda salduma cena sāk ap 8 eiro/ kg.
scope
[info]scope
Add to Memories
Tell A Friend
Pēc Slokas ezera takas, kad saule jau austu debesīs, nolēmu apciemot Raganu purvu, lai paskatītos, kas tur ir/nav mainījies.
Mani sagaidīja diezgan apokaliptisks skats, jo, kā izrādās DAP tur realizē ainavas atjaunošanas darbus, izcērtot kokus un atjaunojot augstajam purvam raksturīgo ainavu.

https://www.daba.gov.lv/lv/jaunums/raganu-purva-norisinasies-ainavas-atjaunosanas-darbi

... )
scope
[info]scope
Add to Memories
Tell A Friend
Slokas ezera taka.
Nedaudz piesalis un slidens, nedaudz slapjš, vietām takas laipa nedaudz grimst zem gājēju svara, beigās bez gumijniekiem nekādi.
Sākuma laipa plata, ar malinām, pēc tam jau šaurāka un bez.

https://www.visitjurmala.lv/lv/redzi-un-dari/apskates-vietas/dabas-takas/slokas-ezera-taka/.
... )
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
muhaha
"brāļu Kokaru fenomens ir vispārzināms"

"aprakstīts ir Laimas Muktupāvelas grāmatā "Brāli, brāli". Un tas vienkārši netika saukts par kaut kādu izvirtību, izlaidību, jo daudzas sievietes ir gājušas caur brāļu rokām, bet tas tika saukts par vīrestību"
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Maijs 2022
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu