Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
petro
[info]petro
Add to Memories
Tell A Friend
Fotoradaram piečuku neiesmērēsi.
[info]fedrs
Add to Memories
Tell A Friend
Nekad nemazgājiet logus, nespodriniet stiklus. Jums, varbūt, no priecīgāks prāts, gaišāka istaba, kārtīgāka nama fasāde, bet putni... putni izmisumā. Turklāt ne tā, ka nosēstos zarā un ķērktu, cik viss ir slikti, bet tā, ka viens pēc otra metas stiklos, darītu sev galu un kā mēms pārmetums gulētu uz lodžijas beigti.
[info]avralavral
Add to Memories
Tell A Friend
Gone.
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Visi guļ.
rkktzd
[info]rkktzd
Add to Memories
Tell A Friend
hex ierakstu gaidīju kādu gadu vai ilgāk. sagaidīju un ir pizģets. pat neatceros, kad ir tā bijis. vispār neatceros kad pēdējo reizi bija tā, ka grupai kas man patīk, gaidu jauno ierakstu un kad tas atnāk, esmu starā. parasti esmu vīlies.
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
lētas mantas started following you
rkktzd
[info]rkktzd
Add to Memories
Tell A Friend
manas divas jaunās mīļākās grupas (ok, tā viena man jau ir mīļa kopš agra pavasara) ir fovea hex un hex.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
Soy
You got bitch tits made of soy.
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
https://www.youtube.com/watch?v=XyA1i7VJX9Q

nu kā lai viņu neprec? pēc karstas darba dienas karstā vakarā mājās tikai kaķis. un draudziņš raksta - ledusskapī aliņš.
nu rīt pusseptiņos celties, lai vēl vienu dienu notusētu lavočkā haipertaunā.
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
***
SAUDZĒJAM VIDI UN IEPRIECINĀM SAVUS AUGUS – VEIDOJAM DĀRZĀ KOMPOSTA KAUDZI
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
mazie jautājumi
https://www.facebook.com/ainis.sprogis/videos/1907532425947962/

un ja tas viss tik tiešām ir patiesi no stāstītāja puses
tad, tik tiešām, kāpēc būtu jāatturas no kauna staba likvidēšanas
vai tad šāds akts nenoklīstu izmeklēšanas džungļos un tā arī nekad vairs neuzpeldētu, gluži kā pro-krieviska varas iestāžu rīcība?
protams, ka nē
ja viss stāstītais ir patiesi fakti, tad ir krīpīga sajūta, ka krievija visu kontrolē. ka valts vadība praktiski ir nopirkta. ja ne nopirkta, tad iebiedēta.
kur mugurkauls?

Tags:
music:: Король и Шут - Два монаха в одну ночь

virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
kā vakar teica Eižena pulciņa izstādes atklāšanā bibliotēkā, "šīs vaboles mēs liekam dzejas telpā, jo citādi te neviens nenāk"

Ingmārs šodien uzstājās ar savas dzejas lasījumiem Hāgenskalna komūnā

Tags:

belaa
[info]belaa
Add to Memories
Tell A Friend
Sievietes būtība ir neizprotama pat pašām sievietēm!

Vienmēr cenšos kontrolēt savu muti un emocijas, bet reizēm emocijas dara savu un pēc tam jāiet un jāatvainojās, jo saprotu, ka atbildēju emociju iespaidā. Reizēm gribas, lai viņš vienkārši izlasītu manas domas un nebūtu nekas jasāka, bet viņam viss ir skaidrs tikai paskatoties uz mani, bet nē tā dzīvē nenotiekas! Un tātad sadusmojos uz savu mīļoto vīrieti un izplāvu pirmo, kas prātā " dari, kā gribi". Protams, ka tas tikai tāpēc, ka kārtējo reizi viņš pats kaut ko izlēma, bet man ne vārda nepateica un tad brīnās, ka rezultāts ir savādāks.
Neesmu no tām, kas ilgi staigā un dumsojās,bet vienmēr atvainoties arī sāk apnikt. Šories situācija atrisinājās bez lielas skaidrošanas un par to, jau esmu ļoti pateicīga, bet reizēm gribas, lai viņš vairāk mani saprot, kaut arī skaidri saprotu, ka es sūdzēties nu dien nevaru, bet reizēm mēs tiešām no divām dažādām planētām, kuras viena no otras nesasniedzami tālu!!!

music:: The moon song-Live

ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Es vairāk esmu pikts nevis par to, ka tam skotu jaunskungam, kurš savas draudzenes sunim iemācīja noteiktās situācijās mest romiešu salūtu, tiesa piesprieda 800 mārciņu lielu naudas sodu, bet gan par faktu, ka šīs modernās pasaules lielvaras esenciāla sastāvdaļa (tiesu vara) funkcionē tik neefektīvi, savās taisnības alku īstenošanā iztērējot daudz vairāk naudu, nekā apjoms, ko veido iekasēto sodu kopsumma.

Lai vai kā, vārda un izpausmes brīvība ar' ir krietni iepuvusi.
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
Simons domā, kā Bārbijai ir pamperīts )

Tags: ,

neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
rūs, rūs tās vecās mīlestības. vakar netālu no viņa darbavietas (un šo es zinu jo vnk zinu nevis baigi interesējis noskaidrot) redzēju vecu mīlestību braucam ar mašīnu. nulle emociju. ne par to kas man mugurā (nebiju sapucējusies) ne par to kā es izskatos (nesaķemmējusies, dažas krunkas un daudzi kg vairāk, visi ap nabu) ne par to kā mēs (ne)šķīrāmies, ne dusmas? aizvainojums? par to, ka viņš mani nemīlēja un negribēja un aizgāja pie citas (briesmīga rakstura un neglītākas, jā es par šo ilgi pārdzīvoju) bet vienkārši tā - oi, baigi līdzīgais. ai, laikam bija. good riddance. gribu saldējumu, ceru, ka draudzene kafiju līdzņemšanai jau nopirka
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
skaidrs ir tas, ka traki ir tad, kad pazūd humoriņš, bet kāds humoriņš, ja ir traki vai ne. vakar visu nakti raudāju, JO, jo viss ir slikti un es varu sakasīt tik naudas lai Tabora Izmēra dzīvesvietu nopirktu kaut kādā Pācē piemēram. šodien protams sāp galva. tad nu mēs pa vidu brokastīm un bērniem (ir gandrīz neiespējami normāli samenedžēt laicīgu sarunāšanos par tēmām un organizatoriskiem jautājumiem, kāds tur brīnums ka jādzīvo vienā ciklā ar grābekļiem) risinājām Sarunu

- a tev patīk kā mums tagad ira? tu gribi šitā dzīvot turpmākos 20 gadus. man nepatīk. es negribu
- kāpēc 20. davai visus 30 viņš saka un es atcerējos to, ko biju aizmirsusi (vai par ko cieši centos nedomāt)
kisswithafist
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
jaunais earworm
Bi-2
teja
[info]teja
Add to Memories
Tell A Friend
s0miem ir mazāk ikdienā dzīvo pagānisko tradīciju. vairāk dzīvs ir sentiments. piemēram, pirts pēršanas zinības viņiem nav zināmas, visi bija šokā par maniem (trešā uzlējuma recyclētiem) pēršanas skilliem; tāpat arī tautasdziesmu dziedāšana (viņi varbūt zina 1-2 dziesmas; lai arī vispār folkmūzika, ko viņi klausās, ir daudz kvalitatīvāka. besī tas pašlaik LV modē esošais folk production stils un videoklipi vispār ir krindž līdz debesīm); olu krāsošana (lieldienās ēd šokolādi), arī par manu pašlasīto zāļu tēju krājumu viņi bija apbrīnā un šokā. nezinu, kāpēc es vislaik salīdzinu, varētu arī nesalīdzināt. tajā pašā laikā viena meitene vakar man iemācīja kā var vārīt un ēst ugunspuķu lapas. smaržo kā cūkupupas, garšo nedaudz pēc jūras.
pamanīju, ka manī organiski sadzīvo anti-patriotisms un anti nacionālisms ar visu šo folku un koku apskaušanu. es šīs lietas jūtu, līdzīgi kā jogu, kā senas zinības par sinhronizēšanos ar dabu. sinhronizēšanās ar dabu ir vienkārši fizisks kaifs, es to nevaru paskaidrot vai attaisnot.
dejavu
[info]dejavu
Add to Memories
Tell A Friend
Par kaut ko pasūdzēšos, lai neaizmigtu

Tas vispār ir baisi, kā pasaule ir sadevusies rokās, lai novērstu manu fokusu prom no doktorantūras.
Tagad pēkšņi no zila gaisa man raksta no FAO sakarā ar 'darba piedāvājumu'.
Vēl nezinu detaļas, nez vai tiešām būs piemērots, bet tāds piedāvājums nākotnes perspektīvas tiešām varētu pamatīgi sarežģīt.
Jo būtu jau tomēr ļoti interesanti FAO vai kopā ar viņiem pastrādāt...

Gluži vai jācer, ka tur būs kāda prasība, kam es neatbildīšu - Franču valoda vai pieredze konkrētā reģionā vai sektorā, vai kas tāds.
Izskatās, ka tam ir saistība ar Turciju.
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Janvāris 2018
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu