Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
petro
[info]petro
Add to Memories
Tell A Friend
Psec.
Saldējumu ēzdams esmu saaukstējis kaklu. Tā nopietni. Naktī pamodos un nevaru siekalas norīt. Kaklam vienā pusē tāda 7-10 mm diametra sāpīga pumpa izaugusi. Pašlaik dzeru siltu tēju ar citronskābi, jo visi citroni mājās ir apēsti.
Un rīt būtu bijis jāsāk kopā ar meitu 3 dienas braukt pa upi...
src
[info]src
Add to Memories
Tell A Friend
Viss bija.
bohemija
[info]bohemija
Add to Memories
Tell A Friend
Jo vairāk laida pavadu vienatnē, jo labāk jūtos. Visa vasara jau tāda. Palēnām, pamazām saprotu lietas un tad nākamās atkal būvējas tām virsū... Es vienkārši esmu laimīga. Mirkļi. Maksimāli cenšos izslēgt no apziņas tūlīt jau klāt esošās problēmas, jo ticu, ka šoreiz var savādāk. Mierīgāk. Dažreiz gan sevi jāapstādina- ieelpa, izelpa, viss būs labi, nedomā par to tagad. Bet kopumā labi. Pēdējās dienas pirms eirotripa. Bet man jau nekur nav jāsteidzas. Steiga vēl nekad nekur nav aizvedusi. Ik mirklis ir īpašs ar kaut ko...
Savāds miers iestājies. Mīlestība pret sevi. Domas par to, ko un kā labāk. Daudz praktizēšanas manā vienpadsmit kvadrātmetru telpā. Bet domāt vajag. Domāt šoreiz par to, kur tad īsti eju, kas būs ceļa galā, "kāpēc" lai atrod savu "tāpēc." Tā man tagad gribētos.

music:: Lana Del Rey- Blue Jeans

[info]evia
Add to Memories
Tell A Friend
hm, es domāju, ka nav ko ņemties un jālaiž 5dien no rīt uz rumānij. yes! sayonara

un šodien bija tik tik tik lielisks koncerts nac bibliotēkā. ahh, nevaru vēl tagad attapties.
kini
[info]kini
Add to Memories
Tell A Friend
.
brīvdienās konstatēju, ka man vairs nav bail lēni un ilgstoši skatīties acīs un nejūtos slikti, kad uz mani skatās. vēl ne tik sen tēvam vislaik prasīju 'kas ir?', kad viņš tāpat vien skatījās virsū.
un man ir pāris riktīgi krāsaini plastikāta auskari un gredzeni, ko nopirku. arī brīvdienās. nu es no rīta izvēlos gribamākos un ielieku. es, kas visu dzīvi ir turējusies tikai pie sudraba un kā uzlikusi ko vienu, tā nēsājusi līdz pazušanai... šo principu pārkāpjot labi ja 1x pusgadā, kad pucējoties jāuzliek pērles. nekādi grabuļi un bižutērijas. ha ha.
tas 'es' ir tāds relatīvs jēdziens, izrādās. kad skrubina nost uzdzīvoto, laikam jau katram apakšā varētu būt kaut kas dzīvs, pulsējošs, krāsains, viegls.

Tags: ,

dienasgramata
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend

nāk prātā Vonnegūts
mirdzums
[info]mirdzums
Add to Memories
Tell A Friend
Vecāki atsūtīja pārtiku no Preiļiem.
mņamm :)) Tomāti :)

Mūsu pārtikas krājumi droši vien daudz neatšķiras no svaigēdāju restorāna. Piedod, Melnais.

Ja jūs zinātu, cik gardi tomāti mums ir.
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Klīstot apkārt pa Britu Kolumbiju sanāca pabūt daudz un dažādās naktsmājās un satikt daudz un dažādus cilvēkus, un man gribētos par viņiem pastāstīt. Cilvēkstāstu seriāls, vienvārdsakot.

Pēdējās divas naktis dzīvojām Skvomišā (Squamish) pie vienas kvebekiešu ģimenes. Mājā dzīvo Valērija un Silvans, viņu bērni - Sedriks un Marika, suns & kačs, un vēl kaut kādi apakšīrnieki, kurus nesatikām. Kaut arī man pašai nepatīk apkrauties ar mantām un īpašumiem, jo vienmēr jābūt brīvam (un drusku pasistam) kā putniņam gaisā, viņu māja bija ļoti mājīga un mīlīga - tā bija iekārtota eklektiski, bet tajā pat laikā - ļoti praktiski. Ļoti foršs bija virtuves zonā pie griestiem piekārtais režģis un tajā ļoti pārskatāmi saliktie katli, pannas un āķi, kur piekarināt karotes - ietaupa vietu un kalpo arī kā interjera elements. Tāpat arī forši izskatījās garšvielu trauciņi, kuri piestiprināti pie magnētiskas virsmas tā, lai cauri stikla vāciņiem var redzēt, kur kas ir. Vannasistabā atkal daudz visādu skapīšu, kuros skaisti salikti roku, mutes un lielie dvieļi, bet vannas parastais plēves aizkars papildināts ar caurspīdīgu un fliteriem rotātu auduma aizkaru. Tā kā mājās iemītnieku daudz, pie spoguļa pieliktas zīmītes ar atgādinājumu noslaucīt izlietni un savākt pa vannu izmētātos piederumus. Apkārt mājai esošais zemes pleķītis, tāpat arī terase un kāpnes tiek izmantota, lai audzētu visādus dārzeņus un garšaugus. Ļoti jauki sēdēt un brokastot pie terases galda ar skatu uz mežiem apaugušiem kalniem ar baltām sniega cepurēm (vienīgā nelaime tā, ka galds bija apklāts ar žilbinoši baltu galdautu un visiem pie galda sēdošajiem, izņemot tos, kuriem bija saulesbrilles, acis tecēja ārā) mākslinieciski izkārtotā mazdārziņā.
Smieklīgs gadījums bija tas, ka, ejot pakaļ vīnam uz ledusskapi, kas atrodas uz balkona, centos iziet cauri durvīm, bet nesekmīgi - jo pēkšņi seko sitiens pa pieri un celi - vakara krēslā nepamanīju, ka durvis aizvilktas ar pretmušu tīkla durvīm. Valērijas meita mani mierina, ka tas nekas, ka visiem tā gadoties, pat viņu sunim. Un - nebija nemaz ilgi jāgaida - sēžu laukā mašīnā, jo jābrauc vakariņās, pametu skatu uz balkonu un redzu, ka sieta durvis šoreiz vispār izlido no eņģēm - Sedriks ieskrējās nedaudz vairāk par mani.
Viņi paši bija tik pat jauki, mājīgi un viesmīlīgi kā viņu mājas - kaut arī mums nesanāca pavadīt īpaši daudz laika kopā, jo abas dienas no rīta līdz vakaram braukājām pa kalniem, bija tik forši pārrasties un sastapt viņus visus sēžam pie virtuves galda un spēlējam kaut kādu spēli vai arī citu vakaru Sedriks mācīja savai mammai spēlēt ģitāru. Tāda ļoti laimīga un saticīga ģimene, kura iet uz priekšu kā tāds labi ieeļļots un kārtībā uzturēts mehānisms.

Tags:

scope
[info]scope
Add to Memories
Tell A Friend
Iztraucētais rīta miers, Seces apkārtne.
... )
ezss
[info]ezss
Add to Memories
Tell A Friend
Inkubācijas temperatūra, 35°C
Izrādās, ka vielu, kuras molmasas noskaidrošanai es izmantoju wikipēdiju, jā, shame on me, bet ir kaaaaaarsts, var izmantot siltumelementu (saspiež un objekts paliek silts) pagatavaošanai. Paldies, internet, tieši šī informācija man tagad bija ļoti nozīmīga. Bet ja nu kādam vajag siltumelementu - pārsātināts nātrija acetāta šķīdums būs jūsu draugs!
atsauce
kaudze
[info]kaudze
Add to Memories
Tell A Friend
dziivoju pie pakistaanju chaliisha kam pieder take away shinii pilseetaa kuraa vinsh ir arii vieniigais darbinieks.
kad es eju uz darbu vinsh gulj
kad naaku atpakalj vinsh ir savaa veikalaa

pees 4 nedeeljaam izskiraas mans liktenis fermaa.

bet kameer nebushu pilniibaa bankroteejusi man nav izveeles un jaaciinaas pa iiriju
kad buushu bankroteejusi ciiniities paliks ljoti gruuti... ceru ka tas nenotiks

jaameklee plaans B
helpx iirijaa?
auksts_entelekt
[info]auksts_entelekt
Add to Memories
Tell A Friend
iespraužu telefonā austiņas, ieslēdzu mūziku, kāpju uz riteņa. Kabatu nav, tāpēc lieku telefonu ritenim aizmugurējā groziņā, pa virsu somai (somā nesanāk ielikt, jo vads par īsu). Braucu un ik pa brīdim bažīgi ar roku pārbaudu, vai telefons vēl vietā, vai nav novēlies, vai kāds veikls zaglis izvilcis. Loģiskā ķēdīte 'mūzika-telefons' pieleca pēc trešās nočekošanas reizes.
putnupr
[info]putnupr
Add to Memories
Tell A Friend
Paldies, cibiņi par līdzjūtībām.

Visi kaķīši reiz aiziet debesīs. Tāda dzīve. Tikai stulbi, ka tik stulba un bēdīga. Turamies visi. Nedrīkst krist neviens.
banderlogs
[info]banderlogs
Add to Memories
Tell A Friend
Pienākusi kārta arī man uzdot šo jautājumu - kā sastūķēt visu savu iedzīvi pusgadam vienā koferī UN vienlaicīgi iekļauties 20 kilogramos?
hesse
[info]hesse
Add to Memories
Tell A Friend
izrādās, ka nav tādu vienumu, kuriem nav jau nosaukuma vai vismaz ieraksts wikipedījā.
https://en.wikipedia.org/wiki/Digital_nomad
https://en.wikipedia.org/wiki/Perpetual_traveler
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Beidzot bija laiks kārtīgi apskatīt
Manām kājām tagad jāiziet kaut kāds terapijas/rehabilitācijas kurss, vai - zilumainas, saskrāpētas, visādu knišļu sakostas un ar ceļusargu izraisītu pleķainu iedegumu.
wensdy
[info]wensdy
Add to Memories
Tell A Friend
Darbs uz nenoteiktu laiku briežu dārzā.
Steidzami!

Meklēju palīgu darbam tūrismā briežu dārzā Zemitāni Kokneses novadā Iršu pagastā.

Darba apraksts: briežu dārzā notiek ekskursijas. Tūristi ar mašīnu tiek izvesti cauri, gids, kurš sēž pie tūristiem pikap daļā, pastāsta interesantus faktus. Tātad galvenie veicamie pienākumi ir uz maiņām Nissan Navara vadīšana un  būšana par gidu. Mazāk galvenie pienākumi ir kopīgi nomazgāt mašīnu un iztīrīt telpas, kurās ieiet tūristi (gaitenis, wc, neliela telpa).

Prasības: B kategorijas vadītāja tiesības, fiziska un īpaši psiholoģiska noturība, jo darbs ar daudz cilvēkiem tūristiem, pārstāvot galīgi nesakārtotu uzņēmumu. Droši vien nepieciešams zināms briedums (Jo darbs ar briežiem :) Labi, joks.) un pilngadība.

Darba laiks: vēl nav noteikts, bet ir visas iespējas palikt līdz tūrisma sezonas beigām 1.septembrī. Pašlaik ļoti nepieciešama palīdzība 2. un 3.augustā, taču ierasties te var kaut rīt, doties prom arī var, kaut 3.augusta vakarā). Šajās brīvdienās darba laiks no pl.8 līdz pl.21. Citās dienās atkarībā no ekskursiju grafika.

Darba vieta: dzīvošana briežu dārzā uz vietas labiekārtotā, divstāvu Līvanu tipa mājā kopā ar mani un kaķīti. Ir izolēta istaba un sauna (ja nu paliek aukstāks). Tuvākais veikals 5 km. Tuvākais lielveikals 35 km.

Ieguvumi: darbs laukos svaigā gaisā kopā ar briežiem, dīķis, vēl palikušas dažas ogas, āboli, dārzs ar zaļumiem un dārzeņiem, brieža gaļas izstrādājumi, samaksa atkarībā no palikšanas laika, stundas likme nav. Par ieguvumiem precīzāk, lūdzu, zvanīt man.

Priecāšos par ātro palīdzību!
Zvani: 26525466
Mani sauc Ilze.
mindbound
[info]mindbound
Add to Memories
Tell A Friend
Christfuck, es nebiju ieplānojis sešas bezelektrības, bezsakaru, bezskaitļošanasjaudas diennaktis.

Secinājums № 1: īstermiņā strāva un pieslēgums Tīklam manai necilajai personai ir daudz svarīgāks resurss par barību. Secinājums № 2: liela apjoma labošanas darbus nav jāveic uzcītīgiem kaimiņiem, bet gan remonta brigādei.

Tags: , , , ,
mood:: awake
music:: Qntal - Qntal VI/Translucida: Sumer

kaudze
[info]kaudze
Add to Memories
Tell A Friend
nu, bljagj, man vienkārši nenormāli cepī laukā pīles un zosis.. fakin ēi
-=-
vakarā andra seja ieripos.
kāds mani izraus no meditēšanas siltumnīcā ar kūmiņu n` tās nebeidzamās gulēšanas, lai atlabtu fainalī.
respektīvi - alus un brauciens ar ripuci ar sāniespējām kā kompīts vai kompīts
rīt plānos braukt uz mežu sēņot, jo tūlīt 5diena un var pārdot to draņķību tirgū [: d] un tikt pie tiem rimbulīšiem..
ezss
[info]ezss
Add to Memories
Tell A Friend
kārvingi
Ļoti neparocīgi, ja esi izstaigājis veikalu un apbruņojies nakts darbiem ar augļiem un jogurtu, jo šķita, ka tas būts pats labums (un tā uz to brīdi tiešām šķita), bet pēc pāris stundām sāk gribēties hesburgera tortilju, kebabu vai vienkārši siera kluci.

Tags:

Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Jūlijs 2014
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Šeit