Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Stūra Māja
Priecajos, ka tā arī nepaspēju apmeklēt. Pietika ar emocijām noskatoties video. Vairāk informācijas manī izraisītu tikai lieku naidu.
Bet nākamgad, ja tik tiešam atvērs atkal, gan varētu mēģināt. Būšu vismaz morāli gatavāks.

http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/25.10.2014-aculiecinieks.-stura-majas-gidu-stasti.id37626/

https://www.youtube.com/watch?v=sKn_19TJTVQ
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
uzrakstīšu arī šeit. man ir milzīgs prieks par Meduza Project. gandrīz vai priecīgākā ziņa pa ilgu laiku.
zirka
[info]zirka
Add to Memories
Tell A Friend
tik reti kāds pie mums atbrauc ciemos, bet, kad atbrauc, ir tādi svētki - no viena tāda brālēna, piemēram

music:: biezoknis - amandas dziesma

inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
pēcpusība

Tags:

kuminjsh
[info]kuminjsh
Add to Memories
Tell A Friend
Vakar, kamēr gludināju, noskatījos 2 filmas:
http://filmix.net/trejlery/87428-zhenschina-vo-dvore-dans-la-cour-2014.html
Tipiski franciska: viss kaut kas notiek, aktieri labi, bet doma - a par ko bija dziesma? - īsti nav skaidra. Bet jebkurā gadījumā nejūtos laiku zemē nometusi ;)

http://filmix.net/dramy/93442-belye-nochi-pochtalona-alekseya-tryapicyna-2014.html
Jaunākā Končalovska filma. Godīgi sakot, man pēc visām viņa filmām ir tāds: "E? Un tas bija viss? Točna viss? Nu tomēr korifejs un tā... Eeee..., nu labi...", šī nebija izņēmums. Un man ir viens lūgums visiem topošajiem/esošajiem kinomeikeriem: es jūs lūdzu, sirsnīgi lūdzu, nerakstiet skaņu celiņā dzeguzes kūkošanu, ja bildē rāda, ka cilvēki lasa kartupeļus! Tas abnormāli kaitina!
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
oktobris
šodien nu gan bija gara diena, kas galīgi negāja pa diedziņu. nu, labi, šis tas par laimi aizgāja, citādi būtu pavisam slikti.
gulēju drausmīgi, gandrīz aizgulējos, ejot uz vilcienu sapratu ka man nav jogas paklājiņš līdzi, gājām atpakaļ, braucām ar auto, rezultātā biju pusstundu par ātru, bet pasniedzējs, sev netipiski, nokavēja veselu pusstundu un beigu beigās ņēmām nopietnu teoriju un pie vingrošanas tā arī netikām, tā ka būtu mierīgi iztikusi bez tepiķīša.
taču tas viss ir nieki, patiesībā.

ne-nieki ir tādi, ka Vilnītis jau vakar likās aizdomīgi slābans, bet šodien, kad atbraucu no skolas, likās pavisam nelāgs. krāmējām mašīnā, vedām uz Kavetu. paaugstināta temprtūra, palielināti limfmezgli, dažas mazas čūliņas mutē. ietecinājām vienu sistēmu, kko sašpricēja un palaida mājās. tagad, atbraucot no darba, liekas tāds dzīvīgāks. un ļoti neapmierināts, ka nelaižam ārā. bet nu īsti labi arī vēl nav. rīt jāved atrādīt un vēl kādu sistēmu ielaist. nav arī vēl skaidrs, kas tieši šamam kait. ceram, ka nav šis

vispār pēdējā laikā dzīve notiek pārāk ātri un man krājas nedarītu darbu kaudzes.

Tags: ,

santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Shutter
Iestājjoties tumsai sanāca noskatīties 2004. gada versiju. oriģinālo, japāņu (laikam). Tagad skatos 2008. gada amīšu rīmeiku. Pirmie kadri jau atgādināja kkādu lētu porņu (jā, esmu redzējis tādus). Bet lai iet fōniņā. Tikmēr palasišos Gentoo instalēšanas manuāli. Šis vēl jo vairāk piemērots fōnam, jo skan angliski. Iepriekšējam bija jālasa subtitri.
prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
The Other Final (2003)

Tags:

str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
Prismā jau eglīšu mantiņas izliktas
dienasgramata
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
DELFI. Romā vairāk nekā miljons cilvēku protestē pret valdības plāniem reformēt darba tirgu
DELFI. Vairāki simti aktīvistu Rīgā iebilst pret viendzimuma attiecībām
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Man liekas, ka šitais installfests mazliet jāiepauzē. Lēnā garā pienācis vakariņu laiks. Jāuztaisa kafija, maizītes vai cepumi, jānoskatās kāda filma un tad jau redzēs. Vannā arī varbūt ieies, ja nenāks miegs. Vai arī turpinās sekot instrukcijām iekš http://www.gentoo.org/doc/en/handbook/handbook-amd64.xml

Kāpēc Gentoo? Salasījos internetos utml., ka šī distra ir vislabāk piekonfigurējama pie konkrētiem dzelžiem, kas ļauj maksimāli izmantot resursus un, attiecigi, ātrdarbība. Ja sanāks uzinstalēt un čakars neliksies pārāk liels, varētu pat pamest Slackware. Redzēs.
rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
es varbūt jau arī esmu pārvērtusies par superegoistisku un nejūtīgu ledus gabalu (kā noteikti arī ir, taču plašākā kontekstā), bet ir atšķirība, vai, kaķim aizejot, mājās paliek viens kaķis vai nulle kaķu
kad nobrauca ēriku, kuru mēs aukstākajā ziemas dienā plēsām nost no ceļmalas ledus, kur garā spalva bija iesalusi, un man tas fiziski sāpēja, un vārījām padsmit tējkannas ūdens, lai atkausētu zemi, kur viņu aprakt, es raudāju nedēļu, iekšā bija šausmīgs tukšums, un uz kaķpārtikas stūri paskatīties vispār nebija iespējams
kad nobrauca pētersonu, karstā vasaras dienā, es ilgi rādīju pokerseju, jo māja bija pilna ar cilvēkiem, un nevarēja tā staigāt raudādams, iekšā bija šausmīgs tukšums, raudāju es vēlāk
kad iemidzināja pusparalizēto rūdi, iekšā bija šausmīgs tukšums, bet es biju londonā, man neko no aiziešanas šausmām nenācās pieredzēt nepastarpināti, līdz mājāsbraukšanai biju tādā suspended state, raudāju laikam nepiedodami maz, un mājās ir rita, tāpēc uz kaķpārtikas stūri paskatīties ir iespējams un pat obligāti, un mēs pat varam par šo to pajokot
ka es jums saku, ņemiet divus kaķīšus uzreiz, nu vai arī neņemiet nevienu, jo viņi mirst, un tas ir šausmīgi

Tags: ,

wensdy
[info]wensdy
Add to Memories
Tell A Friend
Oliveram krīt ārā piena zobiņi, bet man bija, iespējams, pēdējais koncerts dejošanā. Nedaudz samulsusi, bet laba sajūta. Īsā laikā var iejusties visādos tēlos, kāpēc gan neļauties. Bez ziediem un konfektēm gan. Kkā šoreiz man bija kauns atzīties šādā sarunā, jo tie stulbie, nesasniedzamie ideāli nez kāpēc likās esam tālāk kā parasti. Tgd jāsamīļo mans mīļākais ķermenītis :)

music:: marissa nadler

mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Nez, kā vajag ceļu pārskriet vai sprunguļus spieķos iebāzt, lai izpelnītos kaut ko tādu kā Bankovskis no Frīdvalda: https://www.facebook.com/edmunds.fridvalds/posts/10202723791687277:0
iokaste
[info]iokaste
Add to Memories
Tell A Friend
gāju pa čakmariju un sāniski ieslīdēju modes namā "Humānija". viss par 0.5eiro! nu tur gāja vaļā īsta kontaktimprovizācija, kur cilvēces skaistākā daļa iegādājās pancku. kāds lietišķums un tvēriens, grūstīšanās, pārģērbšanās, kopīga turniketa griešana, pat stenēšana un izsaucieni. pie kases lavierējot gandrīz nožāvos pār parpalu kaudzi un saņēmu naidīgus komentārus no vienas citādi pat pieklājīgas džangas. bet kur var pirkt tādas kaudzes - filiāli taisīs? pac ar 1 eiro atstāju.

a citādi - dzīvajā redzēju [info]zirka (vakar un citur)- pat atpazinu. dzīvē izskatās daudz garāka. vispār bij jocīgi ieraudzīt interneta cilvēku dzīvajā ēterā.

music:: Tirzah - No Romance

zimbabve
[info]zimbabve
Add to Memories
Tell A Friend
Mans ambiciozais plāns divām Crossfit/Bootcamp + velo dienām nedēļā vēl pievienot 3 skriešanas dienas pēc Endomondo 5k plāna ir izgāzies, jo izskatās, ka slodzes kāpināšana notiek par ātru. Ne muskuļi, ne locītavas lāgā nepaspēj atkopties neatkarīgi no tā, vai skriešana ir nākamajā dienā pēc spēka treniņa vai pirms tā, un kreisais apakšstilba kauls ir sācis mazliet sūdzēties par režīmu. Negribētos atkal iepazīties ar savulaik regulārajiem kaula plēves iekaisumiem pēc pārmērīgi aktīviem vieglatlētikas treniņiem. Laikam ir pieļauta tipiskā hiperaktīvo iesācēju kļūda un skaidrs, ka temps jāsamazina, dura, nu! Šobrīd izskatās, ka varētu būt esošais Crossfit/Bootcamp+velo + 1-2 skrējieni nedēļā ar nosacījumu, ja netiek darīts nekas cits, piemēram, badmintons.

Vienīgi nesaprotu, ko darīt ar esošo Endomondo 5k plānu, kas nepieļauj mazāk kā 3 treniņus nedēļā. Ja tiek izlaisti skrējieni, vai jāņem tas skrējiens, kas parādās konkrētajā dienā, vai tomēr jāiet atpakaļ uz izlaisto? Vai aktīvajiem cibiņiem ir kādi ieteikumi par plāniem un teoriju, ko vajadzētu palasīt par trenēšanos garajiem gabaliem?

Pacietība nudien nav mana stiprā puse:)

Tags:

neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
Saldā Laime ražo smiltsērkšķu marmelādi. mammamia! kas tā par gardu marmelādi!
rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
esmu mājās jau trešo vakaru, joprojām gaidu, kad no kāda stūra izlīdīs rūdītis un teiks, ka tas viss bija ļauns joks

Tags:

chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
kamēr braucām uz dzd pie mirdzums, tikmēr mikriņā kāds palūdza m. paturēt alu, kamēr sakārto bikses un stroķi (tā nav metafora, ar to es domāju šaujamieroci). jādzer vakar un jādzer šodien, bet rīt agrā maiņa, un stroķim jābūt pie rokas, tas nekas, ka par apkārtvazāšanu un/vai pazaudēšanu krimināllieta.

Tags:

mako
[info]mako
Add to Memories
Tell A Friend
Pirates!
Nupat parādīju dēliem, kāda izskatas datorspēle, kas radās, kad man bija ...ui... 16? 1987. gadā, kad Sid Meyers savu lielisko Pirates! izlaida, tā bija sensācija. Un man vēl tagad ir interesanti. Negulētas naktis, Karību jūras karte, uz pauspapīra ar roku pārkopēta, mēģinājumi uzminēt, kur un kad Treasure Fleet un Silver Train bija...
Kumoss jaunības. Paldies DosBox.
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Oktobris 2014
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Šeit