Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
svesinieks
[info]svesinieks
Add to Memories
Tell A Friend
Kincīc
Vēlā sestdienas vakarā dzīvoklī pamazām saradās cilvēki. Lielākā daļa no viņiem bija nevīžīgi tīri, bet nevīžīgi ģērbti un atgādināja stereotipiskus hipijus – brīvi krītošs kokvilnas, lina vai rupja adījuma vilnas apģērbs, austrumnieciska rakstura tetovējumi, nekrāsoti, lokaini, gari mati, apgarotas un laipnas sejas. Vecākajiem no pasākuma dalībniekiem ap acīm un lūpām veidojās vārnu kājiņas, kur, teju vienmēr klātesošais, smaids bija iegriezis savu gultni. Sanākušie ļaudis tērgāja, smēķēja, dzēra vīnu, bet bija jūtams, ka tie ko gaida un viņu ierašanās pamatmērķis ir kas cits, kā vienkārša brīvā laika pavadīšana domubiedru un draugu lokā.

Pienāca deviņi vakarā, sāka satumst, dzīvokļa īpašnieks, pārliecinājis, ka visi interesenti ir ieradušies, aizvēra gardīnes, cieši aizbultēja durvis, bet uz actiņas un atslēgas cauruma uzlīmēja zilās izolācijas lentas gabaliņu. Pieklusuši, viesi bija sasēdušies ap televizoru, un lielajā, tumšajā istabā bija dzirdama vien pieklusinātas čalas un sporādiska glāžu šķindoņa. Īpašnieks satraukti izvilka no grāmatplaukta nonūčātu DVD disku un ielika to atskaņotājā.

Šovakar rādīja inscinētu dokumentālu filmu par divu jauniešu mīlestību - banālu sižetu, bet teicamu kinematogrāfiju un skaņu celiņu, taču sižetam nebija nozīmes. Filma bija viens no aizliegtajiem bezatbildīgās brīvvalsts produktiem un, lai arī par tās vērošanu un izplatīšanu varēja itin viegli sabojāt dzīvi gan sev, gan sev tuvajiem, auditorija, kā piekalta pie ekrāna, baudīja aizliegto kino. Stāsta varoņi uz ekrāna mīlējās, taisīja ēst, strādāja, strīdējās, raudāja, smaidīja, kliedza un citādi veica, darbības, kas raksturīgas teju ikvienām romantiskām attiecībām. Taču izcilā režija un aktierspēle piešķīra katrai ainai tikko samanāmu vieglumu, kas kopā ar filmas ierobežoto pieejamību un slepenības plīvuru, auditorijai ļāva dzīvot līdzi jauniešu stāstam it kā paši to būtu piedzīvojuši. Atsevišķās ainās no viesu vidus bija pat dzirdami atturīgi šņuksti, atvieglotas nopūtas un vaļsirdīga iesmiešanās. Redzot emocionālo gaisotni seansa laikā, varēja saprast, ja ne pat attaisnot, filmas ierobežotās aprites statusu.

Filma jau tuvojās beigām, kad pie durvīm uzstājīgi klauvēja. “Labvakar! Atbildīgas domas policija! Lūdzu atveriet durvis, esam saņēmuši ziņas, ka šajā dzīvoklī ir personas, kas pārkāpušas likumu un atrodas policijas meklēšanā.” Gaidījuši atbildi vien pāris sekundes, pāris ducīgu vīru izsita durvju slēdzeni ar speciāli tam paredzētu bomi un ienāca dzīvoklī. Uzšuves uz viņu zilajiem kombinezoniem, kas apņēma platos plecus, liecināja, ka tie ir specvienības ”Krietnums” vīri, bet, pret viesiem pavērstie stobri, liecināja, ka mēģināt bēgt vai piekukuļot likuma sargus būs veltīgi. Sastādījuši ziņojumu un klātesošos nosūtījuši uz īslaicīgās aizturēšanas izolatoru personības noskaidrošanai likuma kalpi atgriezās dzīvoklī, lai to pārmeklētu. Piegājis, pie DVD atskaņotāja viens no vīriem izņēma no tā disku ar uzrakstu “Brīvvalsts arhīvs No.998”. “Ko tu domā?” viņš jautāja savam kolēģim? Kolēģis, brīdi saminstinājies, pievēra izsistās ārdurvis, pasmaidīja un atteica “Lai iet!”. “Bet tu zini, ka ja mūs pieķers tad..” Abi sāka gardi smieties un atpogāja iepriekšējo viesu atstāto aliņu “Kas tad, atbildīgas domas policija…”. Gardi grudzinot un malkojot vēso dzērienu arī viņi ļāvās aizliegtā augļa baudpilnajam vilinājumam.
apjukums
[info]apjukums
Add to Memories
Tell A Friend
Nopirku vingrošanas bumbu, uzreiz mugursāpes pārgāja.
prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
Izcilība iespējama, ja realizē prāta un līdzcietības disciplīnu vienlaikus.
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
no Omnivas
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
drūmu detektors

Tags:

neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
gastronomisks izmisums
ciba, glāb! man vajag tiešām muļķudrošu, vēlams ne visu dienu prasošu recepti kūkai bez cepšanas un piena (sviestu var). vēlams tādu, kuru var dot jau daudzveidīgi ēdošām sīcītēm. var ar želatību, bet tad pa punktiem jāraksta ko kā ar to darīt, jo želejas nekad neesmu taisījusi, teorētiski der arī pa slāņiem sasaldējamās

pagaidām domāju moš pamatnē smilšu mīklas vietā samočīt cepumus+sviestu un pa virsu, nezinu, banānu ar kakao? nekādu baigi sarežģīto sastāvdaļu mājā nav, der lietas, kas ir pieejamas standarta mazajos veikalos, jo vajag otrdienai, ja nu kāds atnāk ciemos
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Tā temperatūrainā sajūta tā arī nav pārgājusi. Nu tā, kad fōnā visu laiku ir tāds kā kaullauzis. Tas pats, ar kuru sievietes saka, ka pofuj uz visām temperatūrām un iet uz darbu (un gan jau citus apvīruso), bet par kuru vīrieši (kaullauzi) sāk čīkstēt jau pirmajā dienā. Varones, jā.
Ok, tagad arī bezspēks piemetās pamazām un reibuļi. Pēdējie nez vai no neēšanas vai viskija (medus uzlējuma).
nav jau tā, ka neskas nav ēsts. Krietna sauja risotto. Bet tagad jālikvidē pāris sauajs griķu ar sardeļiem. Vispār ledskaps jāgatavo atkausēšanai.

music:: My Dying Bride - The Whore, The Cook And The Mother

pelnufeja
[info]pelnufeja
Add to Memories
Tell A Friend
iekšējais konflikts
Lūk, man vienmēr ir šķitis, ka teksts pēc tā uzrakstīšanas (drīzāk jau publicēšanas) sāk dzīvot pats savu, no autora kaut kādā veidā šķirtu dzīvi. Tas kļūst par atsevišķu mikrovisumu, kas vai nu spēj izdzīvot vai arī nē. Un nav ko uzplīties autoram, lai viņš kaut ko paskaidro, izskaidro, pasaka priekšā utt.

Es gan nesaku, ka man absolūti nevajadzīgas šķiet, piemēram, intervijas. Cilvēkiem mēdz būt sakāmas visādas ļoti sakarīgas lietas gan par saviem darbiem, gan citām tēmām. Tāpat arī ir interesanti, ka autori, kuru darbus esmu lasījusi, izsakās par sociāli nozīmīgām tēmām - vienalga, vai viņi to darītu savā fb profilā, publiskā diskusijā vai privātā sarunā.

Tā kā mana pirmajā rindkopā izteiktā pārliecība līdz šim bija tiešām spēcīga, vienmēr esmu bijusi pietiekami droša, ka klausīties autoru teiktajā nav bīstami, jo nekas, ko viņi varētu pateikt par saviem darbiem vai vienalga ko citu, nevarētu īpaši ietekmēt to, ko es domāju par viņu darbiem.

Tā es domāju līdz apmēram aizvakardienas vakaram, kad ieraudzīju, ka Arvis Kolmanis, par kura grāmatu "Žūpa Amors jeb Mirušais Dievs" es kādreiz biju absolūtā sajūsmā, internetos aizstāv viedokli, ka sieviete izvarošanā var būt līdzvainīga.

Kā man tālāk dzīvot, m?
artis
[info]artis
Add to Memories
Tell A Friend
artis
[info]artis
Add to Memories
Tell A Friend
"Price's law states that the square root of the number of people in a domain do 50% of the work. This means the number of "useful" people increases linearly with size but the number of not-so-useful people increases exponentially. If you have 10 people, 3 do half the work. If you have 100 people, 10 do half the work. Google has 60k employees, so about 250 people are getting half the work done. This is basically impossible to maintain and is part of the reason megacorps die."
zvirbuleens
[info]zvirbuleens
Add to Memories
Tell A Friend
Pārdaugavā miglājs, otrā pusē saule.
#meteo
Ok, pie viena arī #metoo
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
mēģinu blietēt ceļu uz ziemu ar vilnas biksēm, bodijiem un necaurlaidīgiem over-all(iem). riteņa kravas kastē varētu ieklāt (ziemeļ)briežādu.

Tags: ,

huinja
[info]huinja
Add to Memories
Tell A Friend
khosmos
[info]khosmos
Add to Memories
Tell A Friend
Elle un Paralīze

Tags:
mood:: witchy

teja
[info]teja
Add to Memories
Tell A Friend
Snieg
teja
[info]teja
Add to Memories
Tell A Friend
Viņa klusums ir milzīgs kā mēness viņš liek vāzēs gan puķes gan sēnes
Sapnī redzēju Kasparu Dimiteru, tāpēc nolēmu paskatīties viņa mājas lapu. VIņš sācis rakstīt kaut ko, ko sauc fixmix un taisa mazus youtube klipiņus katrai savai dziesmai. BEzmaz vai dziesma dienā. Man šis cilvēks patīk, un es apbrīnoju viņa nerimtīgo radošo darbību. Lai arī kopš reizes, kad viņš man patika pirmoreiz, jau 7reiz mainījies stils, ko patērēju, un uzskati, kam piekrītu.
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
bijušie kursabiedri ārzemju praksēs vai teepat uz vietas dara brīnumu lietas, bet es šodien varētu gausties par savu dzīvi sadirsto un velto. negulēta nakts, atkal Uzvedības Problēmas, situācija ar pieskatītājiem, kaprīza veļasmašīna (viena no mums kaut ko čakarējas. neesmu droša, ka vaina nav manī) un pilnam komplektam galvassāpes

tādēļ es rīkošos konstruktīvi - izkāršu veļu, vēlreiz izvēdināšu māju un lasīšu drabiņas. jo tik daudz iekšā lai izsūktu māju, izmazgātu to grīdu kas nav zem paklājiem, iztīrītu wc vai sakārtotu guļamistabu man nav.
khosmos
[info]khosmos
Add to Memories
Tell A Friend
Do Not Disturb
šobrīd nodarbojos ar zaudējumu atlīdzināšanu

Tags:
mood:: busy

khosmos
[info]khosmos
Add to Memories
Tell A Friend
Nekā personīga
daudzi no jums jau ir apauguši ar sūnu un novērojumus balsta informācijā, kas 1947. gadā izlasīta lokālo ziņu lapelē "Receptes bezādaiņiem". jā, jā, es par tevi, virtuves filozof!

Tags:
mood:: amused

Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Septembris 2017
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930