Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
saldumi
[info]saldumi
Add to Memories
Tell A Friend
pārdomas vasaras naktī
Jāiet gulēt, bet tāds slinkums mazgāt kājas.
likcepure
[info]likcepure
Add to Memories
Tell A Friend
Vecāķi
Šodien peldējos nūdistu pludmalē. Kopā ar mani - vilku suņu mamma un seši kucēni.
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Uztaisīju tēju un domāju jau, ka spēlēšu visu nakti, bet - kaut kāds neatsvaidzinošs karstums un miegs tomēr uznāca un atvaļinājums vēl nav sācies. Maratonu uztaisīšu vēlāk.
Galvenais lūzumpunkts - nospiežot Esc, spēle nenopauzējas. Lai arī menu parādās. Bet šoreiz esmu iespītējies. Iziešu. Cerams ;D

Jaunā pele uzvedas gandrīz normāli. Varbūt tomēr mazliet par slidenu, glancētu. Slīd no rokām ārā. Bet skaistums atsver visu. Jāieliek bildīte.
Scroll poga, vidējā, varēja būt mazleit mīkstāka. Bet nu - nekas traģisks un gan jau, ka ar laiku iestrādāsies.
Ā, no dizaina viedokļa - vads varēja nebūt tupa melns, bet kā abām pārējām pelēm, kas man ir - kaut vai melns ar sarkanu pinumu vai rakstu, ja ne pavisam sarkans. kgan - tas tad novērstu uzmanību no pašas peles. Sevišķi, ja vads saplūst ar paliktnīti - melns.
Galvenā ķibele, pie kuras jāpierod - labā poga tomēr mazliet par jūtīgu. Pa retam nejauši nospiežas. Un reizēm tas iztraucē. bet - pie tā pieradinās pirkstiņus. Ņemot vērā, ka darba pelei tieši tāds pats niķītis.
Tā ka - man tagad ir pāris liekas peles. Rezervei, ja nu kas notiek. Viena tizla mazliet, bet lietojama. Otrai rullītim dubultkliks nereti. Ja tas netraucē - varu kādam iemainīt pret aliņu.. Ā, nē - es tak gribēju pamēģināt atvērt un pabaxtīt to pogu. Varbūt salabošu.

red beast )

Bet spēle saucās Botology.

Kopija no santech.grab.lv
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Neesošas intervijas fragments.
- kā Jūs raksturotu vietni klab.lv?
- vecu klaunu izgāztuve.
roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
palēnām vakaros, kuros nav pilnīgs besis, digitalizēju plānotājā veiktās piezīmes. jāsaka, ka iekšējām klusējumstarpībām neko jaunu izdomājis neesmu, un apvienojumā ar visur esošajām atkalinātajām skrējējām kā arī tukšo korespondenci varētu domāt ka viss ir beidzies. mnunē lūdzu.

he, pagalmā tūlīt divi kaķi sāks plūkties. a nē, vienu aizbaidīju.
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
Komentāri pie Intas Fogeles
koncepts "nāve vientulībā" (un nabadzībā) tiek attēlots kā šausmīgākais, kas vispār ir. manuprāt, daudzus dzīves lēmumus pieņem tā, lai no tā varētu izvairīties, un pat lai varētu izvairīties no iespējas par to domāt. tagad rakstot, jūtu, ka arī par to runāt ir tabu. un tomēr, kas tas ir, no kā tieši mums ir bail, un kā to mazināt ar dzīves laikā pieņemtajiem lēmumiem?
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Jā, atcerējos. Atcerējos, ko gribēju rakstīt. Atlaidos krēslā atzveltnē un atcerējos.
Es gribēju izteikties par to, ka diezgan ļoti čīkst datorkrēsls. Kustīgās daļas šņerkst. Ar WD40 būtu līdzēts. Bet - man nav ne jausmas kur tieši lai iepūš, kurā šķirbā. Būs jāmēģina uz dullo. Izmērcēs krēslu WD40.
Šovakar izjaucu printeri. Tiku pie pāris interesantām detaļiņām.
Un ir iemesls izkrāmēt vēl vienu kasti. To, kurā fotofilmiņu attīstāmās uzpariktes. Šobrīd pat istabā šķiet gana tumšs, lai varētu tepatās arī ņemties, nevajadzēs vannas istabu. Ņemot vērā, ka vannas istabā gaismas slēdzis ir ārpusē, un vienmēr var nostrādāt cilvēkfaktors un nepamanīt zīmīti ar lūgumu neslēgt gaismu. Kā arī - komunaļņiks tomēr. Kāds vēl aptaisīsies kameŗ es tur filmiņas rullēšu.
Jā, ok, pateikšu arī to, jā. Man ir jauna pele. Vecās dablkliks uz vidējās pogas-rullīša palika pārāk kaitinošs. Tagad man ir sarkana pele. Reāli skaista. Vispār viss gaming setups tāds .. sarkans. Defaultajā - darba režīmā. Klavierei sarkanas burtu gaismiņas un sarkanajai pelei arī un melanjam paklājam ir sarkani pleķi. Kad Deus Ex palaižu, tad gan pelei un klavierei zilās gaismiņas ieslēdzu. Un vispār - man pelei tagad ir jēdzīga makrō poga. Jāpamēģina triks - ieslēgt Deus Ex profilu un tai pogai uzlikt funkciju, lai palaižas Deus Ex pats geims ;-]]

music:: kkāds industriāls tucenieks

juriic
[info]juriic
Add to Memories
Tell A Friend
õ
tikko atnāca atmiņas par veselu lērumu sapņu, bet tās jau nejutās kā atmiņas par sapņiem, bet gan vienkārši atmiņas, tik tādā zemapziņā vai citā līmenī par to kā tēvs nācis pie mums mēģināt dzīvot Vaivaros atkal un atkal un atkal. tāds kā vesels dzīves posms, bet ne šai dzīvē. tā nekad nav noticis šai dzīvē. vai es to tik daudz esmu sapņojis tāpēc, ka gribēju lai tā ir vai tāpēc, ka man bija bail?
ķermenis atver prātu.
juriic
[info]juriic
Add to Memories
Tell A Friend
don't design the big picture. design the parts that you can clearly see and the big picture will emerge on its own.
khosmos
[info]khosmos
Add to Memories
Tell A Friend
Spoken from Beyond
the curse of wearing a humanoid body: all of the human properties always are more or less present. such as laziness, procrastination and the occasional daydream (or daymare).

Tags: , , ,
mood:: please

kini
[info]kini
Add to Memories
Tell A Friend
.
man ar jāsāk uzskaitīt pateicības, lai kaut kas paceļ omu.
- atkal pabraukāju ar auto un jutos droši un labi;
- pokemonos 19ais līmenis un noķēru 2 eevee;
- sajūta, ka zinu, man ir vismaz 3 draudzenes, kurām varu padot ziņu, ja savajagas, uzklausīs un papaijās; es gan vienmēr ar visu pati, pati, bet tā apziņa ir jauka.

Tags: ,

unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Kā tas notiek.
Vēl pirms diviem mēnešiem fakts, ka kaut kādi pseidoislāmisti Francijā pārgriezuši katoļu priesterim rīkli, izraisītu plašu šūmēšanos, tagad vairs nē. Tagad tā jau ir vienkārši ziņa no sērijas "stārķis salauž kāju" vai "slavenība parāda dibenu". Un labi, ka tā.
juriic
[info]juriic
Add to Memories
Tell A Friend
šodiena Rīgā
svelme un virmojošs bezgaiss, bet ne tāds kas būtu pretstats gaisam, bet gan tāds, kurš ir pilns ar kaut ko kas tev neļauj elpot un visu laiku griež galvu.
tirpst zobi un pats jūtu kā no manis nāk karstums un tik daudz pieskārienu ar acīm. galvenokārt, vainīgu, neķītru un lepnu.
visa Rīga pilna tām smaržām, kuras tu jūti nu gandrīz vai neapzināti.
nenormāli gribas mīlēties.
nopirku ventilatoru un jogoju pie Keitijas Perijas.

mood:: hot

brookings
[info]brookings
Add to Memories
Tell A Friend
A priest tagad?
A šādas lietas notiks katru dienu turpmāk?
khosmos
[info]khosmos
Add to Memories
Tell A Friend
9 9 9
fun fact: arī manā dzimšanas datumā ir trīs devītnieki. astotnieki gan tikai divi, bet, ja noreducē visu ciparu summu līdz viencipara skaitlim, sanāk 8.

redz, ko par šādiem gadījumiem raxta "simboli.lv":

"Dzīves ceļš – 8
Cilvēki ar Dzīves ceļu 8 ir enerģiski, kaujinieciski, godkārīgi, apdāvināti, nosvērti un par sevi pārliecināti. Piemīt spilgti izteikta individualitāte. 8 salīdzinoši nav daudz draugu. No vienas puses, viņiem tik bieži neizdodas sastapt cilvēkus, kas atbilstu viņu prasībām, no otras puses – viņi ir pārāk aizņemti ar kārtējās savas karjeras «virsotnes» iekarošanu.
Tomēr 8 ir labi un lojāli draugi, kas draudzības dēļ spēj daudz ziedot. Taču to pašu viņi prasa arī no saviem draugiem. Savukārt ienaidnieka lomā viņi spēj pretinieka nometnē izsaukt īstu paniku. Cīnās viņi godīgi, bet nikni, un nekad neaizmirst aizvainojumus."

bet, ja nopietni, tad izgāju pastaigāties un (slēpjoties no makšķerniekiem, kas ar muti aizkrāsnē) salasīju pilnu kreklu treknu, medainas krāsas gaileņu. arī dažas bērzlapes un vienu sviesta beku. protams, kad atgriezos jau ar nazi un groziņu, vairs neatradu pilnīgi nevienu sēni.

Tags: , , , , ,
mood:: energetic

unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Nemierīgi visapkārt,
pat pie mums. Lai pasaulē, visās tajās francijās, vācijās un citās beļģijās nedomātu, ka pie mums viss rimti un mierīgi - http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/226309/sarkandaugava-aizturets-neadekvats-ar-sevi-runajoss-virietis-kuram-rokas-bija-nazis
[info]fedrs
Add to Memories
Tell A Friend
Runājot par vakancēm kategorijā Kultūra/Māksla/Izklaide, ja nu kādu interesē, metalurģijas uzņēmumam vajadzīgs projektētājs.
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
°
Likās – drudzis.
Izrādās – vasara.

Tags: , , ,

kisswithafist
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
Pēdējā laikā tik daudz "oh for fuck's sake", ka pat kompītis tā nosaucās.

Un vispār, oh for fuck's sake.
khosmos
[info]khosmos
Add to Memories
Tell A Friend
Let Us Duel
reizēm pietrūxt veco laiku, kad savus mazos ķīviņus risinājām ar duelēšanās metodi. piemēram, to RT brāļa beibi, kura mani paslepus saukā par "psiho", es uzvarētu viens un divi pilnīgi visās iespējamās disciplīnās. ja duelēšanās mūsdienās nebūtu aizliegta, mums būtu tik maz problēmu! ja neesi drošs, ka uzvarēsi, vienkārši izvairies nokļūt situācijā, kur saņem izaicinājumu uz dueli. ja tomēr piedalies duelī un zaudē, visi var atviegloti uzelpot, jo konflikts visbeidzot ir noslēdzies.
nu... tad varbūt varētu saņemties uz to iniciatīvu manabalss.lv?

Tags: , , , , , ,
mood:: vilkme
music:: stounerdrounersladž

Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Jūlijs 2016
12
3456789
10111213141516
17181920212223