Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
sieviete_tanks
[info]sieviete_tanks
Add to Memories
Tell A Friend
miv
Man tiko bija orgasmigs rita seks.
snorke
[info]snorke
Add to Memories
Tell A Friend
man vajadzeja 2 dienas, lai atpuustos (pamataa biju reibumaaa) un atrisinaatu sadzives probleemas pasaules mala: dabutu konservu attaisaamo, skiltavas, kafijas filtrus, nagu kniebjamo, tualetes papiiru un - ko veel ??? aaa, odu atbaidamos, dazus dreebju gabalus un - masiinu un karti un idejas, kur jaabrauc

visu atradu, visu iegadaju, loti leopojos ar sevi, no rita mums bija kafija un ceptas maziites zem pelikaana ritausmaa

sodien bijaam uz salas taalaako rietumu punktu, baaku neatradaam, pameginiet atrast baaku kaktusu tuksnesii, kur var braukt kur grib - viss visur vienaads

bet tie kaktusi, milzu milzu kaktusi, un tad juuras krasts loti jociigs, pa caurumiem zemee sitas aaraa uudens

un riit mes kapsim cristoffel kalnaa, te taads ir - taatad - tajaa ir jaakaapj (jaaizbrauc agri, vini tur laiz kaapt tikai rita agrumaa, jo citaadi karsts)

un kad es skatos tagad pa durviim - gipsa pelikaans taads balts staav pret tumsu
snorke
[info]snorke
Add to Memories
Tell A Friend
ar sarkanu chevroletu pa tuksnesi ar kaktusiem un kirzakaam
orissa
[info]orissa
Add to Memories
Tell A Friend
eu, murkšķi, kas notiek..
nevar pievērt to pilnmēnesi mazliet ciet? vai arī, lai ir tā, kā vienmēr, ka tas ietekmē tikai mani, bet visiem citiem ne silts ne auksts. tā vien domāt, ka es vienīgā šoreiz esmu pie skaidra prāta.
orissa
[info]orissa
Add to Memories
Tell A Friend
eu, murkšķi, kas notiek...
pelnufeja
[info]pelnufeja
Add to Memories
Tell A Friend
Bāc, kāpēc es vienmēr atceros par to, ka ir jāizņem veļa no veļasmašīnas, kad man jau nāk miegs un vairs nav spēka tādām aktivitātēm?
neesmusuns
[info]neesmusuns
Add to Memories
Tell A Friend
Kā garšo rīsu piens ar kakao? Sūdīgi.

Kā man iet? Labi.
pelnufeja
[info]pelnufeja
Add to Memories
Tell A Friend
par bailēm  )
putnupr
[info]putnupr
Add to Memories
Tell A Friend
Skaistā vietā dzīve ir skaista, bet, ja tā ir skaista debīlā vietā, tad točen dzīve ir skaista
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
aprīlis
saule šovakar rietēja tā )

Tags:
mood:: vakars
music:: Pearl Jam vinils

rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
piektdien vairs nesola lietu (ceru, ka nepārdomās), toties sola dažpadsmit grādus
jūs kāds nāktu uz vārdadienas pikniku dārziņā diennakts gaišajā daļā?
salty
[info]salty
Add to Memories
Tell A Friend
neticami, bet fakts. rīt uz darbu nav jāiet, lielais atvaļinājums sācies. kaut kā ļoti nereāla sajūta.
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
DELFI. Pirmdien Rīgā atrasts nošauts vīrietis, kurš saskaņā ar aģentūras LETA rīcībā esošo informāciju kriminālajās aprindās bijis pazīstams ar iesauku Baraban.
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
lasu joka pēc facebook dzīvokļu sludinājumus. "dzīvoklis pašā Rīgas sirdī - Purvciemā". lol

bērns vakardien, sēžot uz poda un tīrot zobus (vakarā viņai tas notiek apvienotā kārtībā), pēkšņi esot pielecis kājās un ar saucieniem "jejje, jejje", meties tīrīt "zobus" arī lellei. savukārt citā brīdī, spēlējoties ar stikla glāzi, esot uzmaukusi to kājā, saukusi "kāj" un skanīgi smējusies. pati gan to neredzēju.
kopā ar viņu pavadīju šovakaru. nezinu, kas pie vainas, vai joprojām nākošie dzerokļi (nu jau izšķīlušies visi četri, augšējiem gan tikai pa vienam stūrītim), vai iesnas, bet šovakar ir bijusi čīkstīgaka un mierīgāka. kaut ko gribēju par viņu uzrakstīt, bet šobrīd galīgi vairs neatceros. vispār visu ko gribēju ierakstīt un neko no tā neatceros.

šogad varbūt beidzot saņemsimies aizbraukt uz tām lecošajām vimbām.

šodien mazliet tīrīju māju. pirmkārt sapratu, ka atgādinu sev pašas mājvietu. no pirmā acu uzmetiena itkā viss kārtībā, bet ja ieskatās sīkāk, paskatās pa pakšiem un stūriem, tad pamatā ir kluss vājprāts. seni putekļi un draza, viss juku jukām, ļoti daudz kas neatrodas savās vietās, daudz kam vietu nemaz nav. un ja sāk tīrīt šo, pavirši paskatoties, kārtīgo vietu, paiet stundu stundas darba, kuru (jau atkal pavirsi paskatoties) nemaz nemana.

runājot par tīrības temu. cik bieži jūs slaukāt grīdu un cik mazgājat? un cik bieži slaukāt grīdu pamatīgi (tā, ka visus visus stūrus, visu paceļat utt)? šie abi (slaucīšana un kārtīga slaucīšana) parasti sakrīt? jeb tomēr ne? un cik bieži jūs pārmazgājat skapīšu iekšas/āras virtuvē? un ledusskapi?
pelnufeja
[info]pelnufeja
Add to Memories
Tell A Friend
Perhaps the greatest faculty our minds possess is the ability to cope with pain. Classic thinking teaches us of the four doors of the mind, which everyone moves through according to their need.
First is the door of sleep. Sleep offers us a retreat from the world and all its pain. Sleep marks passing time, giving us distance from the things that have hurt us. When a person is wounded they will often fall unconscious. Similarly, someone who hears traumatic news will often swoon or faint. This is the mind's way of protecting itself from pain by stepping through the first door.
Second is the door of forgetting. Some wounds are too deep to heal, or too deep to heal quickly. In addition, many memories are simply painful, and there is no healing to be done. The saying 'time heals all wounds' is false. Time heals most wounds. The rest are hidden behind this door.
Third is the door of madness. There are times when the mind is dealt such a blow it hides itself in insanity. While this may not seem beneficial, it is. There are times when reality is nothing but pain, and to escape that pain the mind must leave reality behind.
Last is the door of death. The final resort. Nothing can hurt us after we are dead, or so we have been told.

(Patrick Rothfuss "The Name of the Wind")

Tags:

virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
es riktīgi baidos, kad man ir jāzvana šeit uz kādu iestādi ar jautājumu, piemēram kā šorīt - kā, lūdzu, es varu piereģistrēt bērnu pie ģimenes ārsta? man ir sajūta, ka vienmēr telefonu paceļ viena un tā pati BIATCH, it kā viņa būtu piesaistīta manam numuram.
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Nedaudz par smalku uzvedību.
Pavisam nesen noskatījos populārinātniski audzinošo filmu "Sisidra" un atmiņā atsvaidzinājās viens no labas uzvedības stūrakmeņiem, kura jēga man nebija izprotama nedz maziņam esot, kad konkrētais pārkāpums tika nikni apkarots no visa veida radinieku un citu audzinātāju puses, nedz tagad, kad nu jau bezmaz vai esmu gatavs sākt audzināt citus. Kur fiška, kālab pie pusdienu galda bērns nedrīkst šūpot kājas?
[info]evia
Add to Memories
Tell A Friend
sāku domāt jaunus plānus. moš tagad jāpacīnās 2-3 mēnešus kkādā šitīgā darbā tepat LV, jūlijā/augustā jāpastopē Eiropa un beidzot jāieklīst reinbowā, tad septembrī atpakaļ, jāuzmočī kkāda normāli pelnoša sava lieta, jāpakaujas ar to visu pasākumu kādu gadu līdz nākamajai vasarai un tad jau vnk viss, doties tālāk par Eiropu atkal. baigi misoju daudz lietu Indijā, bet varbūt jāskatās uz citām pusēm. bet doties uz Indiju pa zemi vēl joprojām liekas diezgan pievilcīga ideja, yes. baigi gribās tomēr to Pakistānu arī. un Himalajus!

Home is behind, the world ahead
And there are many paths to tread
Through shadow, to the edge of night
Until the stars are all alight

music:: pipin's song

virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
Ingmārs no Komūnas mājas vēl nedabūja savu beļģu ID, tikai uzzināja tā numuru.
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
bērns nogulēja visu nakti savā gultā, tā laikam ir bijis tikai dažas reizes pa šiem gadiem.

aizmirsām ar Ingmāru samainīties telefoniem - manam vairs nav kredīta, bet jāzvanās, jāmeklē ģimenes ārsts (dokumentiem). mums līdz aprīļa beigām jāizdzīvo drūmākajā taupības režīmā, jo no algas atdevām lielu parāda daļu, un nu vairs gandrīz nekas nav palicis.

toties ir spainis ar ielas krītiņiem. dzīvokļa izīrētāji mūs jau brīdināja, ka pirmā stāvā dzīvo ļoti nedraudzīgs vecs kungs, kurš visu laiku mēģina par kaut ko kasīties - ka troksnis, ka nopludināts, ka trepes jātīra. kad bijām visu piemājas trotuāru izkrāsojuši kā dzelteni-lillā-rozā karti, pirmo reizi arī satikām Veco kungu - pilnīgi zaļu no dusmām. es pasteidzos notikumiem pa priekšu ar "pirmais lietus to visu nomazgās", viņš atbildēja "es ceru", iegāja mājā un nolaida logu slēģus.
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Aprīlis 2014
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Šeit
Meklē un piedāvā darbu