Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
kisswithafist
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
Trešais pasaules karš un tizleņu nedienas liekas pilnīgs sūds salīdzinājumā ar todleru, kam ir augsta temperatūra.

Zināms arī kā 'diena, kurā man nebija īsti netraucēta brīža atvērt laptopu'.
zivs
[info]zivs
Add to Memories
Tell A Friend
nelasīt. nedomāt. меня сейчас стошнит.
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
Uhh, noskatījos satori interviju ar Signi Baumani. Gribētu, lai vina ir man draudzene.
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
man ir kāda praktiskas dabas problēma. jaunajā mājā jāieskrūvē 4 drošības sētiņas kāpnēs. 2 no tām būs elementāri, nopirkt un ieskrūvēt, bet otras divas, grūtāk. pirmkārt platums ir lielāks, nekā sētiņām vidēji + nav taisns lenķis un iespiežamās sētiņas neder. nav ne jausmas, vai der skrūvējamās, bet ar tām vismaz būtu kāda cerība.
un tam klāt man nav piemērots cilvēks, kas to varētu izdarīt.
eh.
league
[info]league
Add to Memories
Tell A Friend
Citēju sevi
"Ko sēsi, to pļausi. Indeed. Man ir sajūta, ka esmu pļaujmašīnā."
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
efef
Es esmu tāds cilvēks, kas apēd līdzņemamos sīpolus.
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
No rīta bijām tādi diezgan skrienoši, bija jāpagūst laikā līdz centram tikt. Nogājām lejā pagalmā, iesēdinājām bērnu automašīnā un njā, automašīnu nevar iedarbināt. Akumulatora ikoniņa dega. Man bija tāds pilnīgs wtf, nu tak akumulators esot samērā svaigs, nekādām problēmām nevajadzētu būt, bet nu čušš.
Labi, ka patrāpījās, ka rbs skala servisa auto vizinājās pa pagalmu, puiši palīdzēja auto iedarbināt (nu ar tiem vadiem, kā viņus tur pareizi sauc, nezinu).
Vēlāk zvanu brālim (man tagad visu laiku ir zvans brālim, ja ir jautājumi par auto :D), ko man darīt, nu tur runājam, runājam, pēcāk pamanu, ka gaismiņa deg salonā. Brālis tik noprasa, cik ilgi jau deg, saku, ka kopš sestdienas. Šis pamatīgi sasmejas un saka, ko tad es brīnos, ka automašīnu iedarbināt nevaru. :D
Norāju vīru, ka šis mūždien gaismu tur atstāj (kad braucam un bērns neguļ, viņš viņu izklaidē un vienmēr ieslēdz gaismu (un nekad neizslēdz))
Njā, man te visādi dumjie atgadījumi ar auto noteikti būs vēl un vēl. :D

Tags:

amanita
[info]amanita
Add to Memories
Tell A Friend
Tas brīdis, kad, klausoties manī, dēls tikai nosaka: "Nepārspīlē, vecenīt..."

Tags:

auksts_entelekt
[info]auksts_entelekt
Add to Memories
Tell A Friend
esmu pūce ne cīrulis, tāpēc no rītiem izmantoju visas iespējas, lai ilgāk pagulētu. Vakarā sasmērēju maizītes un nākama rīta tās noloku tramvajā, braucot uz darbu. Kafiju ari dzeru pa ceļam. Man ir brendota termokrūze. Viss bija labi līdz apmēram pirms diviem mēnešiem ar mani vienā laikā sāka braukt maija silova vīrieša paskatā. Viņam vienmēr ir super stilīgas drēbes un ideāla ar matu laku sapūsta frizūra, tā itkā nebūtu seši no rīta, bet pats uz operu ejamais laiks. Vēl viņš somu nes uz elkonī saliektas rokas. Kad pirmo reizi satikāmies, es sēdēju pieturā un ēdu savu pirmo maizīti, bet viņš nogāja garām ar smaržu šleifi un paskatījās uz mani tā, ka es visu sapratu "ak, kungs, kāds līmenis! sēž un rij bulkas!". Pat brendotā krūzīte neko neglāba. Man gan nav skaidrs, kur tāds Princis var strādāt, ja jābrauc 5:45 uz darbu. Varbūt administrators frizētavā vai solārijā.
Mūsu pietura trešā no galapunkta, tāpēc tramvajs vienmēr gandrīz tukšs. Viņš parasti sēž pēdējā vagona pašā aizmugurē, bet es apsēžos pirmā vagona pēdējā krēslā. Tad mēs tā braucam min 20 un es jūtu kā manu muguru dedzina tas "sēž un rij savas bulkas".
Šorīt pamodos pirms modinātāja, nezkapēc ļoti labā noskaņojumā. Domāju, jaukiņi, beidzot ir laiks mierīgi pabrokastot mājās, palasīt ziņas. Bet tad man radās velnišķīgs plāns. Izgāju no mājām 10 min ātrāk, aizskrēju vienu pieturu pirms mūsu un apsēdos Prinča Vietā. Protams, Viktoria mirklis bija ļoti patīkams un maizītes garšoja daudz labāk, bet tagad saprotu, ka ir pieteikts karš un turpmāk katru rītu nāksies celties agrāk, lai skrietu vienu pieturu pirms.
dhonass
[info]dhonass
Add to Memories
Tell A Friend
Septembris ir sācies, sīkaļas klīst pa pasauli ar skolas somām, slapstīdamies pa pažobelēm ar pirmajiem smēķiem un slepšus iegādātiem Pilzeniekiem, kamēr es nīkstu rindā bankas uzgaidāmajā telpā un nāku mājās ar vīniem, rātni ieliktiem ķeselītē, uz kuras rakstīts 'Take me everywhere'.
Esi sveicināts, etilspirt, tu jau atceries, kā tas te notiek.
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Kad atnākam no āra mājās, vienmēr ar Vilhelmīni ejam mazgāt rokas (un viņai muti arī). Tagad bērniņš jau pats stiepj rociņas uz priekšu, kad pieejam pie izlietnes. :> (Arī, kad dibens jānomazgā :D)

Un pie zobārsta arī feini paraudāju šodien. Kabinetā māsiņa saka, lai sēžos vien krēslā. Apsēdos, apraudājos. Atnāca daktere, apraudājos otrreiz. :D Bet pēc tam gan braši turējos, kā nu ne, ja dakteriene tāda uķi puķi ir.
banderlogs
[info]banderlogs
Add to Memories
Tell A Friend
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend

Honour

filmu laikam salasīju kkur tepat cibās,

ir laba / tā nu tas notiek, jā

Tags:

mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Partija "Kabatas attīstībai". Kāpēc nav vēl tādas? Oh, wait...
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
ar muti Rīgā...

aha
rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
svalkas krusta karš atsauca atmiņā tos laikus cibā, kad "svalkas pms" bija household name (pret ko es, starp citu, tolaik iestājos, jo nu, džeki, kamon)
tātad cik ilgi mēs te cibā esam baudījuši miera laikus? apmēram tik, cik no gruzijas līdz krimai?
tagad ir aizgājusi banu lavīna, vispirms jau tiem, kuri personīgi tiek iztirzāti un atļaujas par to kaut ko teikt
jūs arī varat noskaidrot, vai jums katram vienam ir svaigs bans pie svalkas vai nē
piemēram, pajautājiet viņai to jautājumu, kuru es nepaspēju - kāda būtu pareizā nākotne pēc šī ieraksta? nebūvēt vispār? būvēt, bet kurš būtu cienīgs to darīt? (vai šis neož pēc viena maza flashmoba?)
es nez kā jums, bet es ar katru krusta kara ierakstu arvien mazāk saprotu, pret (un, vēl svarīgāk, par) ko viņa cīnās
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
šodien man bija lekcijas pie diviem brīnišķīgiem pasniedzējiem. vīriešiem pusmūžā un ar ūsām. un viņi abi ir tik jauki /un viens vispār izskatās pēc valzirga/, ka manī bija izteikta vēlme pieiet un pa-uķipuķināt zem zoda
sev par attaisnojumu varu bilst vien to, ka viens ir mana vecā mīlestība no iepriekšējā gada
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
мой бог да это ж те же грабли
не разглядела в темноте
а ну ка наступлю еще раз
да те

© Цай
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Vecums, vecums - pēc sestdienas veikošanas vēl šodien grūti kreklu pār galvu dabūt, bet jau piektdien jābūt uz strīpas, lai var testies ar riteni pa kalnu lejā.
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
ODD, ISN'T IT?
Ahā. Laikam veselais saprāts jeb nespēja noticēt "varas" māņticībai tagad tiešām atzīta par slimību.
Raksts runā par DSM-IV, bet, cik atceros, šogad bija jāiznāk nākamajai versijai, DSM-V. Neesmu pārbaudījis, bet "pēc idejas" nepakļāvībai (veselajam saprātam) tagad jābūt iekļautam starp "oficiālajām" prāta slimībām.
DSM (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders) ir "autoritatīvā" grāmata, pēc kuras [autoru] standartiem mēdz "nopietni" spriest, kurš ar ko ir slims un tāpēc pakļaujams vai iznīcināms. Jauki, ka beidzot tuvojamies ārprāta noslēgumam un atsakāmies no labā principā (baigi tomēr neērti dzīvot, ja kāds pa laikam atgādina patiesību). Davai, bļe, beidziet, sūda liekuļi, runāt par "ārstiem" un "valstīm" un tamlīdzīgiem lēnās nāves līdzekļiem! Sametieties, "varas" fanātiķi, "pastāvošās iekārtas" zombiji, kārtīgiem masovņika ieročiem un fucking iznīciniet to planētu visu uzreiz! Ja jau tā garīgā potence vairs nekā nav glābjama, ja vienīgais veids, kā saskarties ar realitāti, ir to iznīcināt, tad neesiet gļēvi vismaz tajā: iznīciniet visu! Un nebaidieties, jūs sūdi, aiz jums pēdas nepaliks un neviens nezinās, ka to varenību izpostīt labo esat sarūpējuši jūs! Nu, bet no otras puses - tas izskaidro, kāpēc negribas iznīcināt visu uzreiz. Gribas taču kādu, kurš tic, ka "valdniekiem" ir tiesības pārkāpt tiesības. Kaifs jau tomēr no tās pretrunas, nevis no neesamības. Ok...

Tags: , , , , , , ,

Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Augusts 2014
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31