Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
Vēl 1 reconquista piezīme: jūs visi esat too fuckin hard on yourselves
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Neizturēju.
Pēc pirmajām skaņām sagribējās ļoti skaļi.
Tik labi uzsit pa stīgām.
Visām.
Tāpēc palaidu uz austiņām caur pastiprinātāju.
https://www.youtube.com/watch?v=XfDQuw0icew
saldumi
[info]saldumi
Add to Memories
Tell A Friend
Taisu atšifrējumus aptieku ierakstiem un tagad man vienkārši gribas aiziet uz aptieku un nopirkt visas zāļu tējas, kādas viņiem ir. Jo man tik ļoti garšo zāļu tējas. Turklāt visādas. Atceros, ka reiz dzēru "negaršīgu" klepus tēju draudzenes vietā. Bija vesela kanna, un es kādu pusi izdzēru. Nezinu gan, vai viņai tas palīdzēja. :D
panacea
[info]panacea
Add to Memories
Tell A Friend
Nākotnes paredzēšana
Oh, atradu vienu ierakstu no 2010. gada, kas arī nodarbojās ar pasaules nākotnes paredzēšanu. Kā rādās jau tad sāka parādīties tendences par nacionālisma uzplaukšanu Eiropā -- Francija aizliedza burkas, Zviedrijā parlamentā iekļuva radikālie nacionālisti.

Plus kāda saujiņa cibiņu var apskatīties paši savas prognozes par nākotni.

Šķiet, ka manas prognozes par to, ka cilvēki sūdīgās Eiropas situācijas dēļ izceļos uz ASV tagad ar Trampu diez ko nepiepildīsies.

http://klab.lv/users/panacea/2010/10/17/
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Kā jau esmu teicis - man besī apzāļumošanās pārakmeņošanās. Tāpēc vairāk par pāris dūmiem nē. Bet ko es ar to gribēju pateikt - šobrīd pilnīgi nav ne jausmas. Varbūt to, ka prieks, ka viss iekrājies alkohols ir beidzies. Bet labi, ak ne dzīve.
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
decembris
bijām uz Takts vidējo dienu. galvenokārt Murcof dēļ - tas ir viens no retajiem bērnības elektroniķiem, kuru mēdzu klausīties vēl šobaltdien - viņa albums Cosmos, nu vai arī Martes, ir totāli brīnišķīgi. bet šodien drusku vīlos - pārāk popūrijs un pārāk tuvu liftu mūzikai (viņš uzstājās kopā ar franču klavierētāju). jāatzīstas gan, ka man tieši Murcof laikā uzkrita kaut kāds pirmatnējs miegs, man likās, ka es vienkārši varētu apgulties turpat zemē. acis nevarēju noturēt vaļā, jo grauza, bet aizverot, uzreiz sāku raustīties pirmsiemigšanas vai pusmiega krampjos.

beigu beigās mani (pēc starpbrīža un 50g upeņu balzama mundrumam) foršā tripā aizveda Vicky Chow ar Tristan Perich skaņdarbu Surface Image. meitene, flīģelis un 40 nelieli statīvos iekārti skaļrunīši - kā tādi vados satupuši, ātrumu sašņaukušies putniņi. membrāniņas cilājās, kā krūtiņas viņiem čiepstot, čirkstot, pēkšķot, rūcot, dūcot un dūkojot. ļoti sapņains un vienlaicīgi robotīgs minimālisms, ar virtuozu klavierspēli.

pašā sākumā vēl bija ļoti jauks ērģelnieks - James McVinnie, bet viņa uzstāšanās laikā galīgi nebija forša publika.

Tags:
mood:: rīt jāiet uz darbu
music:: Bang on a Can Julia Wolfe— Big Beautiful Dark and Scary

roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
i'm trying my worst.
roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
ā, vairs nav jāprasa čomiņiem, ko nozīmē katrs pielietoties emoji!
internetā ir pieejama emojipēdija, paldies jums.
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
esmu ļoti nogurusi (visvairāk - morāli, jo mēs te pastiprināti cietām no dažāda veida huiņām) un tagad es gribu lielu un kolektīvu urrā, jo es reāli esmu malacis: mēneša laikā meitenes pieņēmušās līdz 4,1kg. kopējais pieaugums 2,7 (1,5+1,2kg). vēlviena bērna svarā. jā, tikai ar krūti. prikiņ!
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
jāsaņemas iet pačurāt tumsā un aukstumā.
šovakar nedzērām. es gan cerēju, ka vakarā izvilks kādu šeriju vai brendiju. jo lauki, salšana un dzeršana ir nedalāmi.

Tags:

liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
Noskatījos filmu GIMME DANGER un man tagad ir NOW I WANNA BE YOUR DOG enerģētiskā frekvence. Šīs frekvences kanālu kosmosā atvēra tieši šī dziesma. Pēc tam tajā tika saproducēts ļoti daudz sūda.
ezss
[info]ezss
Add to Memories
Tell A Friend
Gulēju vannā un skatījos, ko man iesaka amazons, jo visas grāmatas bija izlasītas. Amazons teica palasīt Stone animals by Kelly Link.
Visnotaļ laba sestdienas literatūra, baisa, dīvaina un smuka. Tagad tikai nezinu vai tie truši man nenāks naktī piedzīt meslus par to, ka lasu par viņu privāto dzīvi.

Rediis, man liekas tev arī tā grāmatiņa patiktu.
panacea
[info]panacea
Add to Memories
Tell A Friend
Hilārija Klintone
Omdžī, noklausījos pēdējo pirmsvēlēšanu This American Life par noplūdušajiem Hilārijas epastiem, kur izstāstīja, ka Hilārija nemāk rīkoties ar kompjūteri VISPĀR. Viņa tikai māk rīkoties ar vienu īpašu un vecu Blackberry telefonu, kuru vairs neražo un kurš tagad priekš viņas jāpērk iekš ebay. OMG!
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Bet vispār - gatavojos izstādei. Xotox un moka-ar-pienu izrādījās šī vakara kombinācija pievērsties kaut kam radošam, kaut ko parosīties. Tāpēc sakāršu ka bildes pie sienām. Tās, no Skrundas zōnas. Ar kaut ko pildīt tukšumu. Izrauto gabalu, vai. Nē. Ne šeit.

music:: Xotox - Paderborn

santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Kā izdzert daudz piena? Piejauc moku!!

music:: Xotox - Pumpe/dьse

sintetika
[info]sintetika
Add to Memories
Tell A Friend
kas tev
panacea
[info]panacea
Add to Memories
Tell A Friend
Hoe mooi
Hesus, šitā ciba pārvērtīsies par Olandes piezīmēm, bet ko darīt, ja dzīve tik pilna Olandes iespaidu.

Lai nu kā, izskatās, ka mana valodas galvā bāšanas nedēļa ir vainagojusies panākumiem. Spēju diviem olandiešu pensionāriem izskaidrot, kā ieinstalēt kabeļtelevīziju. Un spēju pat saprast, kad viens no viņiem kļuva visnotaļ aģitēts tehnoloģijas blīvuma ziņā un sāka runāt šausmīgi ātri (šeit gan nācās diezgan pamatīgi ieklausīties). Verī nais.

Vispār olandiešiem (mož pendžām tik ļoti nē) parasti ir lieliska angļu valoda. Parasti -- bet ar dažām īpatnībām.

Piemēram, zinu vienu holandieti, kas angļi 'kitchen', 'cuisine' un 'cooking' visus angliski sauc par 'kitchen' (mož olandiski visi šie ir vnk 'keuken', geen idee). Tas ir jau novedis pie pārpratumiem, jo reiz viņš man jautāja vai Is Latvian kitchen the same as Dutch? Es apjuku, padomāju, teicu, ka kopumā laikam jā, bet vispār mēs parasti vairāk siltinām savas mājas. Nu, jo man likās ka viņš prasa, vai latviešu virtuves kā telpas ir tādas pašas kā Holandē. Like, why? Bet bija tātad domājis 'cuisine'.

Vēlāk viņš stāstīja, ka viņa mātes 'kitchen' neesot bijusi pārāk laba. Ok, šoreiz bija lielāks konteksts ar ēšanu, bet tāpat pirmajā brīdī man bija mentāls apjukums, kāpēc viņš man stāsta, ka viņam bērnībā bijusi nolaista virtuve mājās. Ā, paga, slikti gatavoja -- ar mirkļa novēlošanos saslēdzās mani neironi.

Toties jāsaka, ka turpinu iefanot par tiem riteņu celiņiem. Sāk jau tagad likties gandrīz jocīgi, ka var pa visādiem lielceļiem braukt brakus mašīnām.
[info]zirka
Add to Memories
Tell A Friend
un tad vēl aizmirsu pastāstīt par viņnakti, kad pie mums uz dīvāna nakšņoja viens paziņa. mēs kaķus atstājām pie viņa un durvis uz mūsu kambari pa nakti aizvērām, no rīta skatos - pie durvīm uz grīdas cēneris. kaķīši nopizģījuši banknoti no ciemiņa bikšu kabatas (nu varbūt izslīdēja) un paslidinājuši saimniekiem vzjatku, lai ielaiž guļamkambarī.
naudu atdevu īpašniekam, bet verdikts bija visām iesaistītajām pusēm vienprātīgs: malači!

Tags: ,

ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Liepājā bija sūdīgs koncis. Galvenais tāpēc, ka nebija noreklamēts. Es vairs vīnu nedzeršu ar mērķi piedzerties, jo tad parasti nākošajā dienā ir ļoti, ļoti slikti. Vismaz man. No cita alkohola tā nav. Pie tam es dzēru kvalitatīvu vīnu (neatceros vīnogas, bet tāds maigi sauss baltvīns ar crispy lip smacking garšu pa aptuveni 7 eiro pudža). Turpmāk Liepāja būs Fonteina pilsēta, jo fak it - tur viss vienmēr ir okej.
[info]zivs
Add to Memories
Tell A Friend
Dārgā ciba, mērkaķim ir iedota granāta!
Pirms godīgi uzsākt daktera noteikto kursu (1/4 ripiņu reizē), nolēmu izmēģināt tikko izrakstīto leģendāro klonīti, pirms pievērsties noteikto devu kursam.
Pēc vakardienas 4 pilnām ripām, 15 stundām miega, mans tavs joprojām neko nesaprot, kur nu vēl pastrādāt. Kādas prognozes, kad šitas murgs beigsies?
Vai vīns (viens) un vēl pagulēšana mani spēs atgiezt funkcionējošā humanoīdā?
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Novembris 2016
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Šeit
Meklē un piedāvā darbu