Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
udensroze
[info]udensroze
Add to Memories
Tell A Friend
Viena nevainīga diendusa un miega rezims pačakarēts :(

Tags: ,

juriic
[info]juriic
Add to Memories
Tell A Friend
.
words on bathroom walls
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Lielākā Astra Zeneca blakne ir tā, ka 80%, kuri to ir dabūjuši, vienkārši nespēj par to aizvērties.
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
Atceraties, es te vaimanāju par to spilvenu?
Pavaimanāšu atkal. Karoče TopShop visi tuvākie ciet, aiziet pačamdīt nevar. Bet ko es tikko atradu! Elle un Indija, cik smalka tā spilvenu pasaule, viss smalki un gandrīz zinātniski, pat līdz centimentriem. Protams, ka tas ir mārketinga teksts no viena uzņēmuma. Bet tas uzreiz nenozīmē, ka tā pieeja ir slikta un neder.

Tā kā ja ir kāds tāds brīnumveiksmīgs cilvēks, kam nebesī savs spilvens vai tas pat sajūsmina, es gribu veikt nezinātnisku eksperimentu un aptauju. Vai tas tavs spilvens atbilst datiem par tev piemēroto spilvenu?

Izglāb mani no izmisuma un ninonu no baisas naudas tērēšanas par neatbilstošu štruntu (viņa bija noskatījusi vienu par 150 naudiņām).

Links uz dormeo spilvenu reizrēķinu šeit:

https://www.dormeo.lv/ka-izveleties-spilvenu
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
Elle - tie ir citi. Un arī novecošana ir elle. Un arī garīgās vai psihoemocionālās problēmas ir elle.
svesinieks
[info]svesinieks
Add to Memories
Tell A Friend
#DarbuMeklējot
Džīzas. Cienījamais darba devējs, kura rīkotajā amata konkursā vēlos startēt savu mājas darbu ~5h vērtībā atsūtījis piektdienas vakarā un sagaida pirmdien no rīta. Es saprotu, ka ir svarīgi redzēt, kurš tad ir gatavs ēst to smilti, bet, sasodīts, mana saulē apceptā un alkoholiņā sautētā svētdienas galva patiešām nav paredzēta, lai jātu stikla kalnā. Varu tikai cerēt, ka konkurenti būs tikpat laiski pavadījuši brīvās dienas kā es. :D
prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
Salikām divriteņu robotu. Mazliet traks, bet darbojas.
prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
Shrewsbury, Shropshire!
kisswithafist
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
Tāāāā, kurš nelietis [info]pavisam aizbaidīja? Nu-ka atzīstās!
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
Tā, draugi jaunie ornitologi! Kas tas varētu būt pelēcīgi brūns, līdzīgs plēsīgajam putnam, paliels, lidošanas maniere citādāka un izskatās, ka ligzdu uztaisījis aiz šķūņa. Tur gan ir arī divas ābeles, bet tur neredzēju ligzdu. Apmēram dzeguzes izmērā
artis
[info]artis
Add to Memories
Tell A Friend
“Conservatives care about things that are close to them; home, family, neighborhood. These are things one can have a sense of control over; a self-agency.

Liberals care about things far away from them; planet, climate, society. These are things out of their control.”

https://mobile.twitter.com/robkhenderson/status/1383488749053505538
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend

Tags:

hurt
[info]hurt
Add to Memories
Tell A Friend
Esmu cibā kopš 2003. gada, nekad neesmu izdzēsusies. Es kaut ko laižu garām?
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Kur vēl var izlasīt par to, kā cilvēki stāvēja rindā pēc vakcīnām un kas ar viņiem notika tālāk? Visiem tik aizraujoši stāsti!

Īsumā - puse dienas pavadīta stāvot rindā pēc importa desas deficīta laikos, kam seko hipohondriķa pieraksti ar temperatūras rādījumu mainību viena grāda ietvaros vai pilnīgu nemainību.

Jāiečeko sociālo tīklo Fyre festivāls jeb Clubhouse!
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
Simo ir pac-man pidžama un sonica zeķes, viņš uzmostas ar saullēktu un iet geimot

Tags: ,

juriic
[info]juriic
Add to Memories
Tell A Friend
.
we are all alchemists of experience
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
Vakar uz pāris stundiņām bija 37,3.

Un naktī šausmīgi svīdu. Bet nu jebkurš būtu svīdis pie tā ārprāta. Mani vajāja kaut kādi sliktie policisti, jo es biju kaut ko redzējusi, ko nevajadzēja, tādēļ bija Plāns, ka ja mani viņi dabū, tipa apcietina un grib nozūmēt, man jāputojas ap lūpām, jākratās (tēmējam uz Ģintermuižu) un ātrajos uzskaitam, kurus cilvēkus drīkst laist klāt un ka ar policiju es runāšu tikai tad, ja tā būs jātnieku policiste no Rīgas un pofig, ka viņa vispār ir PP nevis VP. Un nevienu citu. Un tad tur vēl bija lielais jautājums ko vēl var izdarīt lai tevi neizvaro. Pamodos ne tikai nosvīdusi, bet arī nobijusies, ka būšu piečurājusi gultu un nospļaudījusi spilvenu.
Nebiju
lidaka
[info]lidaka
Add to Memories
Tell A Friend
Viirs vakarnakt izdomaaja nozagt manu mashiinu. Shodien nopirku sev jaunu.

Tags: , , ,

roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
es vēl īsti nesaprotu to fenomenu, kurā lietas, kas darītas, teiksim tā, starp 9 un 12am, šobrīd, pēc 13-16 stundām liekas kā samērā senas liecības. (parasti pa vidu iespraucas snauda, bet šodien tādas nebija, es tikai pusstundu par tādu domāju, bet sabužinājos un piecēlos)

ka vispār nenāk galvā, ka es šodien būtu bijis stirnas ielas rimī, kurā man diezgan vajadzēja trīs lietas - citronu sulas šotiņus, sērkociņus, un cielaviņu. citronu sulas šotiņus tā arī nespēju nekur pamanīt (ne pie augļiem, ne pie sulām, ne saldētavās). sērkociņus pie pašapkalpošanās kasēm (nācās pasteigties, jo tie pulkstens 12 bija pielavījušies pārāk ātri) dabūt arī liekas diezgan sarežģīti. cielaviņai arī, pakaļ es skrēju vismaz divus apļus pa veikalu, otro reizi jau ar pārstūķētu groziņu. kaut kā ir pierasts, ka mazajās maksimās, vai varbūt arī rimikos, tās tortes ir reach-in ledusskapjos starp lapu salātiem un majonēzēm. annē, te tā nav.

a ko darīt. ā, vēl bija kāzuss ar valriekstiem, nu, ir baigais darījums (negribas jau sadirst, bet 7 eiro.. par puskilogramu, vai kilogramu? nu, darījums tā vai tā) ar valriekstiem, nu, par tādu cenu nevar nepaņemt. bet skenēties gan tas maita negribās. mēģināju pārāk daudz reizes. pareizā rīcība - tādā bezspēcīgā apjukumā, tikai ar acīm, vērsties pret pašakolpošanās kasu operatores, un viņa bez jebkādas vārda runas vai aizlinkiem piesteidzas klāt - ar mazu, varbūt trīs smaržu testeru platumā, papīrīti rokā, parāda to skenerim, un sūds jautājums, ekrānā ir redzams lielais darījums, par 7 eiro. nu, tā noteikti ir kaut kāda shēma.

īsi pēc trijiem sanāca būt par aculiecinieku (labi, es biju dažas sekundes par vēlu) izrādei uz čaka/matīsa krustojuma, kurā kaut kādā pro-am velokrekliņā tērpies čalis minas pa čaka velonodaļu virzienā no centra, bet, iebraucis matīsa ielas perpendikulārei gandrīz pa vidu, apstājas. un tūlīt iededzas sarkanais. un viņš pat nedomā kustēties. aiz viņa pa labi uz matīsa ielu gribas nogriezties balts panel-vans, bet velosipēdists ir iestīdzējis savos uzskatos. jo nav jau tā, ka, sagaidījis zaļo gaismu uz matīsa ielas, viņš plānotu pārsviesties uz matīsu. nē. viņš spītējas, un izprovocē sadursmi, ka viņa pedālis kaut kā mazliet ieķeras paneļvana priekšējā plastmasas restē. velodarasts (tagad citādāk viņu nenosaukt) turpmākās pāris minūtes imitē sarunu pa telefonu, kamēr aiz busiņa esošās mašīnas, kas brauc pa čakeni ārpus centra, lēnām sāk pierast pie tā, ka kustība ir mazliet sabremzēta. labi, ka neviens smagais necentās griezties pa labi. es arī izklaides pēc uzliku pafilmēties pāris minūtes, bet tās bija pašas garlaicīgākās, tad man uzradās darāmais, un nozudu uz 20 minūtēm. atgriezos atpakaļ, piedāvāju mentiem kaut ko sakāmu, tad arī savu telefona numuru un vārdu, gaidīšu - bet varbūt arī nē, kā ir ar to teicienu snitches get stitches? - zvanu, unjā. bet tas busiņš arī tāds padīvains, es jau viņa vietā būtu devis atpakaļ, un apbraucis šo mentālo, un ne tikai, šķērsli.

šajā mazajā stundā arī izvilku šosejnieku (kopš.. oktobra/novembra?) un uzņēmu kontrollaiku no blaumaņa un avotu ielas krustojuma līdz vārtiem, 4:30, stāvot pie sarkanā pie bruņinieku. gonkot pa ielām nav baigais pašmērķis, bet, nu, ja kādreiz sagribās salīdzināt.

Tags: , , , , , ,

mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Vieni redz rindas pie vakcinēšanas dižcentriem, es redzu inovatīvu pieeju jaunu rakstu un konfigurāciju meklējumus nākamajiem Vispārējiem Dziesmu un deju svētkiem.

Well played Eva, well played!
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Janvāris 2021
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31