Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
Spotifaijā ir Sirdsmīļās Monikas albums no 2000. gada! Ir skaidrs, kā besīšu jauniešu ballītes, liekot dūles/lilitas ozoliņas "tu mans mazais čipendeils" starp pēdējo frenku oušenu vai bejonsi

Tags:

begemots
[info]begemots
Add to Memories
Tell A Friend
R-r-right
Es zināju, ka ir vēl viena Pračeta grāmata, ko kādreiz esmu lasījis, bet kuru nez kāpēc nevaru atrast. Un salīdzinoši nesena, pie tam, I mean, nav no 90iem.

Gribēju pārlasīt, man šķita, ka man ir uz Kindles... nav. Skatos, kā viņa precīzi varētu saukties Pračeta Discworld sērijā... Discworld sērijā pēc Unseen Academicals nekā tamlīdzīga nav!

Drusku nobijos, meklēju kopējā Pračeta bibliogrāfijā -- neieraudzīju neko līdzīgu.

Vāku, galvenais, atceros. Ka esmu lasījis, atceros. Par ko tur ir -- aptuveni atceros.

Bet atrast nevaru. Bet bija!

Pagūglējot tomēr atradu, bet paranoja jau bija paspējusi pavērt vāku.
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Šovakar vairs nav iekšās kārtot darīšanas. Sākot jau ar iziešanu no darba nolēmu, ka visu atlišu uz pirmdienu. Pirmdiena grūta diena jau by default, ko nu tur +/- kāds čakars klāt. Man pietiek savu, ārpus darba čakaru. Kaut vai tas, ka nokrita vecasikronis zobam. Divi pat, jo kopā sametināti. Īstos liks pēc divām nedēļām. Līdz tam - jāatrod kāds, kas var pielikt (stomatologs) vai arī divas nedēļas jāšvepst. Jo nu priekšējie, bļe.
Attiecīgi mainās arī ēdienkarte. Sen nebiju gatavojis griķīšus. Tādas standarta vakariņas - pie griķiem malts cālis un rīvēti biešuki. Asi un sāļi ,bet ne par daudz. Draudziņš slavēja. Varbūt tiešām mani noprecēs.
Bet kopš darba laiak beigām sāp galva. Varbūt par daudz esmu monitōrā lūkojies, bet varbūt vienkārši kaut kāds rudens vējš iepūtis ribās un esmu apslimis. Ibumetīns nelīdzēja. Bet virtuvē uz galda ir viskija pudele. Gandrīz puspilna. Nu jau mazāk. Jo es ik pa centimetram pacienājos savā glāzē.
Stāstu parakstīt es tagad točna nespēju. Lūdzu vairs nekādus buruts un ciparus. Zinātnieku naktij arī nepietika vēlmes. Geimošanai arī prāts un reakcija jāasina, jo šobrīd esmu ticis līdz vietai, kur jāizmantokatrs veiklības puteklītis.
Tāpēc - filma. Jāpaskatās kaut kas, ko var izdzēst. Mierīgi pat nestandarta garumi, kaut kas virs pusotras stundas arī mierīgi der. Galvanais, lai ir smuki un nav jāpiepūlē smadzene. Tā, kas mums te ir...davai Conjuring. 2013.
sirena
[info]sirena
Add to Memories
Tell A Friend
Visi aizgājuši zemsegā, bet es gribu uz bāru?
ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
Abetmums ir apkure!
Vēl pat septembris nav beidzies un sildītājs izvilkts tikai pirms 4 dienām.
Tagad tiešām var teikt, ka ciematā apkures saimniecība sakārtota, nevis līdzšinējais oktobra vidus haoss, kad iedzīvotāji pārsaluši, bet kurinātāji beidzot ierodas attīrīt kaķeļnuju no bomžu uzslāņojumiem un remontēt salauzto....

Apkure, protams, nenozīmē, ka ir un būs silti, bet vismaz vienmēr pieejamu siltu radiatoru.

Priekā!
rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
izlasīju restorānu nedēļas ēdienkarti
cik tonnas briežu tur ir paredzēts patērēt?
un vai tiešām nekā cita ēdama bez brieža nav?
rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
nesen atradu, ka man ir torņa atslēga
panacea
[info]panacea
Add to Memories
Tell A Friend
Holande vs. Beļģija
Humm, bet es nezinu vai tā ir, vai man arī tikai rādās, bet Holande man liekas daudz tāda piezemētāka arhitektūras ziņā un ļoti, ļoti līdzīga Anglijai (ak vai), kamēr, cik es tur tā miglaini atceros Beļģiju (ok, flāmus), tad šamējie man likās vairāk tādi arhitektoniski ārišķīgāki. Es to kaut kā skaidroju mož ar vēsturisko protestantu pieticību un katoļu šķērdēšanos? Nu kaut vai, ja paskatās uz baznīcām, tad tas ir redzams pilnīgi noteikti. Bet nu arī krāsu gamma Holandē ir drūma. Es Beļģiju atceros miglaini, bet kaut kā man atmiņās viņa tāda košāka palikusi.
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
-А я сегодня кота купил.
-Зачем?
-Жена мышей боится.
-А мыши откуда?
-Сам вчера принёс.
-Зачем?!
-Давно хотел кота завести…
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
re kā- saka , ka kastaņi nepatīkot pelēm un kodēm
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Saucas, piemirsu, ka vairs nav 2006. gads.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Bišķiņ pārpīpējos un sāku pārdomāt. W33d Anxiety, y0.
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
iedodiet kaut kādus linkus uz stilīgi izremontētiem blokmāju dzīvokļiem
_re_
[info]_re_
Add to Memories
Tell A Friend
par vecāmmātēm turpinot. otra tikko paziņoja, ka es esmu tikpat neganta kā viņas māte savulaik.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Man visvairāk patiktu, ja kāds uzņemtos ziedot cibas sanāksmītei savu dzīvojamo telpu Rīgas Centrā. Mana istaba ir pārāk maza, un Gnīdra nedzīvo Rīgā. Der gan piektdiena, gan sestdiena. Pasākums pieaugušajiem (t.i., līdz agram rītam). Debašu galdiņš, speciālais seif speiss, ko nedrīkst uzlauzt, veipotājiem, narkomāniem un citiem dzīves pabērniem, atklātas sarunas, smaidi, smiekli un asaras, iespēja satikt savus fanus un ienaidniekus, un kas zina - varbūt šī ir tava iespēja beidzot satikt savu otro pusīti!

Cibas tusiņi nekad nepieviļ (tie gan nav notikuši, cik man zināms, dekādēm ilgi, bet es esmu bijis uz kādiem 3, un visi bija burvīgi). Cibotāji IRL'ā gan nav tik viz.skaisti, kā iztēlojos šeit, bet tas varbūt bija tāpēc, ka pirms 10 gadiem vēl biju mazs, tāpēc man bija izteikti augstākas expektācijas.

Katrā ziņā neviens tevi neapcels. Ja pieteiksies vairāk kā 15 cilvēki, tiks nodibināta 2 man (or fckn woman) mobilā policijas vienība, kā mērķis ir disrespekta prevencija un speifspeisa robežu ievērošana.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Poll #20834
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu apmeklētu šādu pasākumu?

View Answers

5 (62.5%)

3 (37.5%)

Ja vēlētos, kāda būtu optimālā vieta un laiks, kur tu vēlētos redzēt/apmeklēt pasākumu?

View Answers

piektdienas vakars, bārs vai cita publiska vieta
0 (0.0%)

piektdienas vakars, privāta telpa (dzīvoklis Centrā vai kā tā)
3 (60.0%)

piektdienas vakars, bārs vai cita publiska vieta
1 (20.0%)

piektdienas vakars, privāta telpa (dzīvoklis Centrā vai kā tā)
1 (20.0%)

cits laiks/telpa (norādīt komentāros)
0 (0.0%)

Kāds būtu optimālais cilvēku skaits?

View Answers

<5
0 (0.0%)

5-10
1 (25.0%)

10-15
1 (25.0%)

20
2 (50.0%)

ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
cibas tusiņš 2016: exit the safe space
Secināju, ka sen nav bijusi cibas sēde jeb cibas tusiņš. Tas ir pasākums, kur sanāk cibisti un varbūt arī viņu draugi, kuri ir familiāri ar šo pasākumu. 

Sazvanīju [info]gnidrologs'u, un viņš apstiprināja, ka tā ir laba ideja. Pirms nodoties tālākai plānošanai, izdomāju, ka jāveic maza aptauja. 

mako
[info]mako
Add to Memories
Tell A Friend
Glīts galds
Ideāla ideja. Uz galda smiltis, pa kurām ripo bumbiņa, kuru no apakšas ar magnētu vada speciāls mehānisms. Ornamentus un jebkuru rakstu var ievadīt ar mobilo. Laikam virsū jābūt kādai stikla plāksnei, citādi jau krūzīti uz tāda galda nenoliksi. Interesanti, vai var arī ieprogrammēt, lai laikā, kad mostas kāds mājās, parādītos uzraksts - "kotletes ledusskapī, pabaro kaķi!"?

http://i.imgur.com/eI0SEca.mp4
ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
Palūdzu, lai A no galvspilsētas atved Īru kafijas izejvielas.
Vakarā vismaz būs siltāk.

Šodien man ar P brīvdiena. Jo.. ..vakar atceļā no vecāku sapulces tā močījām ar skrejriteni (jo bijām izsalkušas un līņāja), ka nelāgi nožāvāmies. Es sasitu labo plaukstu, naktī pat mazliet uztūskojās, P sasita seju, ir nobrāzums un zilums, bet vismaz nekādu smadzeņsatricinājuma pazīmju nava.

Pēcpusdienas saulīte silda izvēdinātās istabas, varbūt pat uz mirkli uzsildīs līdz 17,5 grādiem.
Sestdien plāns aizlaist šopingā. Lielveikalos taču ir kaut cik silts, vai ne?
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
ja nu kāds brīnumainā kārtā zina, kas tulkojis latviski dziesmu no krievu mulfilmas par 38 papagaiļiem, viņš tiek lūgts neturēt sveci zem pūra!
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Septembris 2016
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Šeit
Meklē un piedāvā darbu