Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
apjukums
[info]apjukums
Add to Memories
Tell A Friend
Aktukungamāte, teiktu mana mīļā latviešu valodas skolotāja
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Domājot par kultūras mantojumu, uzskatu, ka Raiņa spārnoto "pastāvēs, kas pārvērtīsies" vislabāk izprot un visaktīvāk dzīvē izmanto politiķi mainot partijas, apvienojot partijas un atkal un atkal iekļūstot Saeimā. Tāpat arī visas tās brīnumainās pārvērtības, kas pie varas maiņas notiek, kad no valdes locekļa uzņēmumā x šī pati persona pārvēršas par valdes locekli uzņēmumā y, u.tml.
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Kad Vilhelmīne ir sasniegusi piecu mēnešu vecumu, arī mēs te beigu beigās iemēģinam slingošanu. Jā, varbūt varēja ātrāk pamēģināt, bet nu nav tādas vajadzības bijušas, mums jau te apkārt tādas ielas un nekuriene, ka ērtāk ir ar ratiem. Līgatnes un Siguldas braucienā arī ērtāka bija ergosoma, nevis slings.
Toties Helmei tagad viss interesē apkārt, šādi mēs varam iet un skatīties abas apkārt, vērot dabu un pļāpāt.
Slingu tagad iemetu mašīnā, lai ir līdzi un lieku tajā Helmi, kad viņa jau ratos ir pagulējusi krietnu brīdi, bet man vēl ir laiks pastaigāt pa āru. (tiesa, šis darbojas tad, kad esmu aizvizinājusi V. uz šaha nodarbībām vai futbolu (bieži viņu vedu, jo man vienalga, kur staigāju pa āru un vispār patīk pastaigāt arī pa jaunām vietām, nevis tikai pa mūsu puses putekļainajām ielām))
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Woohoo, found it!
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
otra pirmdiena
Jebšu pirmdienā negadās tādas fuiņas, kā šodienā. nu it kā jau nekas traks, bet tomēr tizli.
Sākot jau ar darbu, kurā vairs nevar ieviest aili, kurā norāda pilsētu. Var, bet nav verts, jo top jauna lapa ar normālu funkcionalitāti. Bet tā - ne visi dzivo Rīgā ;D
Pēc tam aplauziens ar krānu. Nepamanīju cenu piedāvājumā PVN ;D Bet tāpat ņemšu. Rīt. Kas nozimē, ka jau trešo reizi iešu pēc darba uz bodi ;D Kā tāds muļķis.
Un tad vēl ex-darbs. Varēju tak pasutīt un darīt kad ir laiks. Bet nu neko. Gaidu mēneša beigas.
Un rīt uz darbu ar zābjiem. jo kurpes slapjas šajā sezonā. Un bez šalles ari laiakm vairs nebuis aršana. Jo mani šodien caurpūta divreiz. Bet labi vismaz, ka nu ir lietussargs. Un izskatās, ka nu ir angļu sezona. Jo uzlīst negaidīti. Kad iziets pusdienās, piemēram.
Ka visa sakarā majāsnākot paņēmās zālītes - piparu rūgtais. Kura medus aromātam pie tējas piegāzu vel krietnu karoti medus. Nupat jau pieradu, uz augšu no stipruma vairs neraun.
Rti, tātad, krānu pirkt, elektrību taisīt un
intenormal
[info]intenormal
Add to Memories
Tell A Friend
jopta
bļaģ to vīrusu, kas mani te mēģina čakarēt, varētu kādi 159 tatāri izdrātēt. man nav laika tagad tēlot vārguli!

tad nu jūras sāls šķīdums degunā, balzāms vēnā - un rīt būšu vesels!!!

music:: Morrissey - Sing Your Life

vacatio
[info]vacatio
Add to Memories
Tell A Friend
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
ņer ņer ņer, jeb man ir laringīts, esmu bez balss (vispār) un jau piekususi un niķīga no tā, ka slima. un ar mīļo sarunājos ar žestiem, skaipu un līmlapiņām
putnelis
[info]putnelis
Add to Memories
Tell A Friend
elpa
[info]elpa
Add to Memories
Tell A Friend
mako
[info]mako
Add to Memories
Tell A Friend
Rudens...
Iekurināju krāsni pirmo reizi kopš... maija? Dūmu smarža un sprakšķēšana...
Nākamnedēļ ciemos atnāks skursteņslauķis.
bohemija
[info]bohemija
Add to Memories
Tell A Friend
BE KIND
we are always asked
to understand the other person's
viewpoint
no matter how
out-dated
foolish or
obnoxious.

one is asked
to view
their total error
their life-waste
with
kindliness,
especially if they are
aged.

but age is the total of
our doing.
they have aged
badly
because they have
lived
out of focus,
they have refused to
see.

not their fault?

whose fault?
mine?

I am asked to hide
my viewpoint
from them
for fear of their
fear.

age is no crime

but the shame
of a deliberately
wasted
life

among so many
deliberately
wasted
lives

is.

Charles Bukowski
ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
Šodienas piespiešanās/saņemšanās kaut ko padarīt ir rezultējusies izsūktās grīdās. Jū nou, cik daudz darba jāizdara, pirms var ķerties pie sūkšanas...
Visādēji ietilpīgākā šī darbiņa daļa bija pievākt grīdu M istabā, kur nebija brīva laukumiņa (trepes uz gultu ir tieši blakus durvīm)

Kamēr rosījos, mani sameklēja mazs darbiņš rītdienai. Būs nauda frizierim!
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
šī recepte ir fail: http://www.la.lv/kabacu-un-sampinjonu-sacepums/
jebkā citādi pagatavoti šie dārzeņi ir garšojuši labāk.
[info]zuzanna
Add to Memories
Tell A Friend
Piezīmes par ceļošanas skaistumu
Šī ir tāda diena, kad gribas klejot pa cibu un internetiem un likt mīksto visām nebūšanām ar lēnajām īru bankām un komunikācijas krīzi uzņēmumā.
Bet nu varu tikai atzīmēt, ka man svētdien tiešām sanāca uzstādīt personīgo sprinta un tūļu nogrūšanas no ceļa rekordu. Un ar visu to - kad nokļuvu pie transfer deska, man paziņoja, ka check-in ir beidzies.
Tad zvanoties un ņemoties mani tomēr iečekoja un tad varēju sprintot tālāk.
Es tad uz Dublinas reisu paspēju, bet mans un vēl 7 no Stambulas izlidojošo bēdu brāļu čemodāni nepaspēja.
Bet AerLingus smuki noservēja visu delayed baggage lietu un vakar 18:00 saņēmu savu Turcijas labumiem pildīto čemodānu.
Tagad gribas uzcept jautājumiņu KLM ar mazu pārmetumiņu, ka vai tā ir normāla sistēma, ka nevar sākotnējā lidostā izdot visus boarding passes, kaut arī luggage iečeko līdz galam?
Jo turp lidojot man vispār boarding pass 2.lidojumam izprintēja burtiski pirms iekāpšanas lidmašīnā pie geita. Tad jūs varat iedomāties, kā man vajadzēja šarmēt tax-free shop darbiniekus, lai bez boarding pass viņi man pārdotu gan alkoholu, gan cigārus, gan kosmētiku. Lai cik dīvaini nebūtu, tieši Chanel acu zīmuļa pārdevēja bija visgrūtāk pārliecināma, ka man drīkst pārdot to. Lol
sirdna
[info]sirdna
Add to Memories
Tell A Friend
Par hronoritmiem, mhm.
Poll #20166 Pūce, cīrulis vai cīce?
Open to: All, results viewable to: All

Kas zīmējas uz gulēšanas ritmiem un manu iecienīto darba laiku, es esmu...

View Answers

Pūce (labprāt ilgi pamptu, pēcpusdienā atgūstu kaut kādu sajēgu un tad pa vakaru un nakti rukāju kā aptracis ezis)
23 (38.3%)

Cīrulis (ceļos agri jo agri, visus darbiņus žigli žigli, pēcpusdienā zaudēju samaņu)
6 (10.0%)

Cīce (kaut kas pa druskai no abiem, ne īsti viens, ne otrs)
31 (51.7%)

jubilacija
[info]jubilacija
Add to Memories
Tell A Friend
lasīšana
izlasīju latvju autores romānu. ar visnotaļ pozitīvu attieksmi pret autori un cieņu pret redaktori, sasodīts, kā gan var tikt ievākots tik paviršs teksts, kas vairāk līdzinās nekvalitatīvam tulkojumam, ne oriģināldarbam, lai gan "zinošie" to par "notikumu" nosaukuši. nejēdzīgi iztērēts laiks! fantāzijas žanrs, zinies
petrovichs
[info]petrovichs
Add to Memories
Tell A Friend
Drusku atkārtošos
Visi cilvēki šķiet gudri, kamēr neesi uzzinājis par ko viņi taisās balsot vēlēšanās.
(Tvitera plašumos izlasīts)
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
bet vakar veikalā
staigā gar plauktiem 4 babuļas - nu piekrāsotas gan un tā.
runājās gan krieviski.
viena otrai iesaka- šitie spārni ir labi, paņem to vai šito

/vispār vajadzēja pastaigāt viņām pakaļ/

tad tuvāk kasēm, gar alko plauktiem
- varbūt kaut ko no šejienes , soobrazim na 3x..
- nē ne šodien

pie kases
- Maša, tu kaut ko pie tējas paņēmi? nu bet aizej taču paņem, glaz da glaz za toboj nužen.

( grozā bija - pāris iepakojumu ar vistas gabaliem, salātu ķobis, konfektes, tomāti/gurķi, nu un kaut kas vēl)
( izskatījās ka viņām Gandrīz ideālas vakariņas plānojas)

Tags:

str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
Ожидаем пополнения. Асяне (4 года 5 месяцев) сообщили, что у мамы в животе завелся ребенок. Асяня философствует на тему:
— Ребенок сначала в животике, а потом его достают и ему будет ноль годиков. А еще воспитательница говорит, что в животе бывают глисты! Бывает, что ребенок, а бывает, что глисты, как повезет...

Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Septembris 2014
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Šeit
Meklē un piedāvā darbu