Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
salty
[info]salty
Add to Memories
Tell A Friend
Druška pēdējā brīdī piezvanīja, ka ciemos pie mums tomēr netiks. Neko jau nepārmetu, bet vispār ir gan man škrobe. Nē, nu ir jau forši, ka esmu beidzot māju sakārtojusi un pat grīdas izmazgājusi, kamēr sīkā uz balkona čuč jau trešo stundu (???!!!), bet nu būtu tak labāk slinkojusi, kādu filmu paskatījusies un tā... Un līdz pastam arī vispār vajadzēja aiziet. Labi, šodien laiks tāds pretīgs ārā, visticamāk būtu noslinkojusi. Jā, un žēl jau arī, ka nebūs ar ko patarkšķēt - A kārtējo reizi medībās prom.

Tags:

ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
māju tā kā esmu apvākusi, atlikusi vien virtuve, ar ko darbošos krietni vēlāk. tagad vanna, tad mācības, tad varēs domāt vai ir gana spēka kur braukt, jo vakarā vēl jāgatavo ēst.
shelly
[info]shelly
Add to Memories
Tell A Friend
Big Hero 6 (2014)
Man liekas, Lauva mēnešiem ilgi nav palicis ar mani vīkendā vesels. Parasti viņš paliek Rīgā tikai tad, ja ir pārāk slims, lai kaut kur dotos. Bet šajā nedēļas nogalē - bungas un taures! - man beidzot ir vesels bērns! Un mēs devāmies uz ForumCinemas Bērnu rītu.
Kas tik tur nebija - suns Plankijs (kurš mums ļ. patika - Lauva sajūsmināti vispirms raustīja Plankiju aiz astes, tad ilgi spieda roku, kamēr Plankijs viņam prognozēja politiķa vai mērčendaizera karjeru), ar pulti vadāmi auto (mēģinājām vadīt, aktīvi jutām līdzi), sumo rings ar plastikāta alusvēderiem, atvainojos, kostīmiem (aktīvi jutām līdzi), foto stends, zīmēšanas galds, milzu zābaki (šos gan man žēl, ka nepamēģināju) utt; vārdu sakot, kad nonācām zālē, mūs jau maz kas varēja pārsteigt.
Kino zālē Lauvam vislabāk patika mazā multenīte, ko rādīja pirms lielā kino (bija tur tāda, par diviem izēdājiem - sunīti un viņa saimnieku) - diemžēl pats "Lielais 6" Lauvu galīgi neieinteresēja. Man gan patika tīri labi. Bet Lauva sāka skraidelēt un rāpot aizvien tālākos lokos ap mani, kad mēģināju samazināt to diametru, mans zvēru karalis iegaudojās pa visu zāli, un kļuva skaidrs, ka kino mums diemžēl beidzies. Salasījām loriņus un notināmies, palēkājām pa tukšo sumo ringu, papriecājāmies par panorāmas skatu uz satiksmi un taisījāmies uz māju - ēst picu!
Jūtos kā tāds brīvdienu tētis, tik tiešām - vienas vienīgas izpriecas, nekādu pienākumu vai disciplīnas. Visai superīga sajūta.
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
If you are ready to leave father and mother, and brother and sister, and wife and child and friends, and never see them again — if you have paid your debts, and made your will, and settled all your affairs, and are a free man — then you are ready for a walk

Thoreau
huinja
[info]huinja
Add to Memories
Tell A Friend
ld
[info]ld
Add to Memories
Tell A Friend
Maksis aizbrauca slēpot uz kalniem. rīt vakarā tikai būs atpakaļ.
Līna sabozusies, ka viņu neņēma līdz.
S brauks ar viņu rīt.
mums šorīt drusku uzsniga - kāds 1-2cm. bijām ārā staigāties. mazais tik ļoti nogura, ka jau 11 likās slīpi.
man kopš vakardienas nav balss. dzeru karstus šķidrumus un klepoju tā, ka liekas arī bumbuli varētu izklepot.
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Pēdējo nedēļu bija piemeties kaut kāds šopinga drudzis, parasti man tā īsti nepatīk pa tām bodēm vazāties, bet nu reizēm uznāk. Tad, kad nopirku sev rozā džemperi ar gliteru sirsniņu pa visu vēderu, sapratu, ka ir laiks apstāties. :D (toties beidzot arī iepirku visādas citādas vajadzīgas lietas)
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
bez tā, ka ir milzīgs noguruma un vienatnes sajūtas fons (sapratnes ziņā), ir ļoti daudz labā. visādi (šķietami) nieki. kopīgas pastaigas. augšā uznesta kafija, dauzīšanās un grāmatu lasīšana. bet šobrīd, kad kādu laiku nav gana gulēts, morāls un fizisks nogurums klājas pāri kā sega.

vienmēr ir labāk, ja ir vairāk spēka.

staigāju apkārt, kārtoju, klausos mūziku un domāju par labo.
kaudze
[info]kaudze
Add to Memories
Tell A Friend
tvnet.elvee
delfi.elvee
leta.elvee

lsm.lv
ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
Nupat es tā nopietni un ar zināmu prieku esmu pieņēmusi, ka nekad vairs nebūšu TIK tieva, ka nu man būs sievišķīgākas formas (izņemot krūtis gan...), ka "un vispār".

... tālāk ... )
[info]gaujard
Add to Memories
Tell A Friend
laikam atvedu suvenīrā no Briseles slimību, jo visi apkārt slimi (šņaukājas, klepo), damn
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
tad nu par to vēdera izeju arī nedaudz :D
Un tad es tā mierīgi vēl guļu, bērns blakus žurnālu 'lasa', spēlējas gar apakšveļu atvilktnēm utt. un es tā nolēmusi esmu vēl pagulēt, vēl pavārtīties. Un tad pēkšņi tā smaka, nu tā pati, kura vienmēr var mani izraut no gultas divās sekundēs, skaļi galvā skanot bļāvienam: "tikai ne ceļojošo!"
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
par mātēm, kas nogalina savus bērnus.

ir čupa norvēģu tautas pasaku ar aptuveni šādu sižetu: dzīvo māte un dēls (tēva nav nekad). dzīvo, dzīvo, tad dodas pasaulē. pasaulē satiek trolli. trollis saka mātei: a davai mēs tavu dēlu nozūmēsim, un es tevi apprecēšu. māte priecīga: a davai!

folkloristi, ko tas nozīmē? (ja atskaita to, ka norvēģi JAU TAD bija perversi un tā)
sintetika
[info]sintetika
Add to Memories
Tell A Friend
ir tāds estrādes ansamblis ar nosaukumu "Penguin Prison" un viņiem ir dziesma "Don't Fuck With My Money"
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Aizmirsu, ka būtiski tomēr, tāpēc šovakar fiksi uzknipsēju:

Istabas, ko izīrēju, fotogrāfijas:
1) http://img.photobucket.com/albums/v230/ulvs/IMG_0309_zps6377864f.jpg
2) http://img.photobucket.com/albums/v230/ulvs/IMG_0310_zpsb6d2da79.jpg
3) http://img.photobucket.com/albums/v230/ulvs/IMG_0311_zps1f6138c5.jpg
4) http://img.photobucket.com/albums/v230/ulvs/IMG_0312_zps51e4ef97.jpg

Viss redzmais, atskaitot datorkrēslu un datoru, piederas pie istabas.
juriic
[info]juriic
Add to Memories
Tell A Friend
.
jaunais Bjorkas albums. līdzīgi kā ar augstākām atklāsmēm. kopš viņu pirmo reiz dzirdēju, vienmēr esmu mīlējis viņas izteiksmi mūzikā. zināju, ka viņa izsaka ko daudz vairāk nekā es saprotu. zināju, ka viņa zin un ir saistībā ar to kas mūsu valodās tiek saukts par visādiem dieviem, dvēseli un gariem. un apbrīnoju kā viņa tik skaidri to var izteikt ar mūzikas palīdzību. man visupirms ir jāatrod zeme. tad mana vīzija ieskicēsies harmoniski pati no sevis. t.i. kā to sasniegt, jo es jau zinu. man būs sava - jauna valoda. zinu arī kā viņa jūt šo pasauli. reflektējot gan pats uz sevi, bet, šķiet, ka zinu. kad viņa runā, viņa runā patiesību. un tas nav atstāstāms aprakstā. tā pat arī viņas mūzika. tik ļoti gribētu ar viņu aprunāties par šo dualitāti, kas viņai pastāv starp šovbiznesu un viņas ekspresijas patiesumu. tas ir kā klausīties pašā dvēselē. tai dvēselē, kas ir mūsu visos viena. kā redzēt caur skaņu to patiesumu. kā meditācijas efekts. kaut kas, ko var zināt arī nezinot, jo ne visiem dots zināt. bet visiem ir dots just. bet tas viss pinās neizteiksmīgā semantikā. no manis nenāk ārā pareizos vārdos, jo šie neizsaka gandrīz neko cilvēkam, kurš nepazīst to būtību, par kuru es runāju. arī tajā slēpjas mana zeme. jo viss nāk no zemes.

music:: bjork - black lake

iokaste
[info]iokaste
Add to Memories
Tell A Friend
varbūt tamdēļ, ka vēls, bet nevaru pabeigt domu - vai un kāds tieši ir gaumei sakars ar sirdsapziņu?
[info]antijahve
Add to Memories
Tell A Friend
Pārāk daudz reižu man šīs attiecības vajag citādākas.
gary_crant
[info]gary_crant
Add to Memories
Tell A Friend
kolīnas makkalovas glaimojošais nekrologs
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
man ir iesnas un visu laiku izkalst mute tāpēc. es paprasu i dzērienu, viņš atnes. un es saku, ka tas ir ūdens un nav godīgi, ka viņš izmanto to, ka man nav ožas, lai dzēriena vietā iedotu pliku ūdeni, bet izrādījās, ka tā bija kumelīšu tēja, vnk man patiešām nav ožas.
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Janvāris 2015
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu