Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
celies
[info]celies
Add to Memories
Tell A Friend
atgādinājums sev pašam: pašam )
sintetika
[info]sintetika
Add to Memories
Tell A Friend
nē, tomēr kaut kas ļoti burvīgs ir tajos japāņu/ķīniešu pianistos. viņi, pretēji visur ierastajai atskaņošanas manierei, absolūti aizmirst savu ego, spēlējot prokofjevu, šopēnu vai bartoku, piemēram. sākumā mulsina tā "robota" sajūta, tehniska skaņu spēlēšana ritmā , tempā un intonācijā, ne vairāk. bet vēlāk atklājas melodija pat par sevi, kāda tā ir - bez izpildītāja klātbūtnes, ko iepriekš nav izdevies dzirdēt nekad.
bohemija
[info]bohemija
Add to Memories
Tell A Friend
KAS AR MANI, KAS AR MANI?
Es tā domāju, ka vispār gaidu, kad man būs 40 un stabila (es tā ceru) finansiālā situācija, ģimene, bērni, karjera, bla bla bla... Atceros, kā mana bijusī literatūras skolotāja teica, ka jaunībā bija tik vien kā nelaimes čupiņa. Un tad es sāku domāt- nujā, naudas nav, garantiju nav, pa lielam nekā nav, bet tā takš tomēr jaunība, un tā jāizbauda. Es negribu būt nelaimes čupiņa.
Un vispār... šodien pirmo reizi šajā valstī devos garā pastaigā, ieraudzīju visādas iepriekš nepamanītas lietas, sapratu, ka vispār ir vasara, un ir nenormāli forši un skaisti un vēl saulriets. Un tas viss tikai tāpēc, ka mani šodien atlaida no darba. Labi, ka tagad. Citādi tā arī aizskrietu viss mans laiks rutīnā, uztraukumā, vienaldzībā un nekā neredzēšanā. Nožēlojami.
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
es, protams, atkal esmu iedzinusi sevi pudelē. un pāris citus cilvēkus arī pie reizes. jeij.
sirena
[info]sirena
Add to Memories
Tell A Friend
logs uz dzīvi
šausmīgi smieklīgi kniebties, tad kad grīziņkalnā notiek ghetto games, sanāk ka ik pa brīdim bars ar cilvēkiem uzgavilē

Tags: ,

sirena
[info]sirena
Add to Memories
Tell A Friend
vispār pagājšnakt sapnī gaidīju Mantas, MSK, kā arī Gata Ziemas grupiņas Nelaiķa Pavadonis(?) koncertu, bet bija jāklausās Gapoljeri.

Tags:

virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
un uz nakti viņš prasa nevis pasaciņu, bet Lielo ilustrēto enciklopēdiju. izlasījām visu burtu A un aizmiga.
[info]fedrs
Add to Memories
Tell A Friend
Par to, kā viena lieta ved pie citas.
Sekojot saitei internetā, nokļuvu lapā ar Grebenščikova podkāstiem. Sāku klausìties vienu no tiem. Tajā tika pieminēta Čārlza de Linta grāmata. Flibustā grāmatu neatradu, sāku lasīt citu tā paša autora sarakstītu darbu. Jau pašā sākumā tajā bija pieminēta dziedātāja Ingrid Karklin. Wikipēdija informēja, ka tā ir amerikāņu izcelsmes folkdziedātāja, taču vārdsuzvārds modināja zināmas aizdomas un mudināja sameklēt spotify viņas ierakstus. Dziesmu nosaukumi pierādīja, ka aizdomas aizdomas nav bijušas veltas, lai gan akcents liek domāt, ka vikipēdijā minētā amerikāņu izcelsme ir pagalam patiesa - nez vai viņa maz saprot, par ko dzied.
kisswithafist
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
telefōnmelodija esošā man ir Lorde. konkrēti, parasti paceļu pie
"Don't you think that it's boring how people talk
Making smart with their words again, well I'm bored"

bet reizēm aiziet līdz
"Because I'm doing this for the thrill of it, killin' it
Never not chasing a million things I want
And I am only as young as the minute is full of it
Getting pumped up on the little bright things I bought
But I know they'll never own me
(Yeah)"

galvenais - atcerēties, ka Jaunības Maksimālisms bieži vien noved pie darba Maximā. Kas nav tik slikti, jo tas automātiski nenozīmē zemi apmaksāto darbu - uzņēmums taču liels, ir arī ofisa cilvēki.
bet ofiss atrodas kaut kur mazpisānos. kādreiz viņiem bija kojas

šodien iebridu mahimā skatīties, vai nav Cienījami Arbūzi. nebija ;_;
copy
[info]copy
Add to Memories
Tell A Friend
nopirku polarizētās saulesbrilles, tagad mana dzīve būs daudz košāka. un skaidrāka.
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Nelsona Britu Kolumbijā var mierīgi sacensties hipsterīgumā ar pašu Rīgu. Te ir viss - eko-šmeko tirdziņi, visādi hipsteru veikali, adījumos ietērpti velosipēdi, visādi pasaules vazaņķi ar drediem, garām bārdām, šļobenēm un akordeoniem un tas viss uz kalnu un ezera fona.

Pāris telefonskati )
mako
[info]mako
Add to Memories
Tell A Friend
Vesterns
ievapasaule
[info]ievapasaule
Add to Memories
Tell A Friend
vakar biju manastur frizetava, un tur notika mana ilgu laiku labaka matu griesanas pieredze
tas aiznema aptuveni 10-15min un maksaja 3eur. friziere kaut ko dungoja un man 4 reizes atradija, ka aizmugure nogriezusi, kamer vinas draugs turpat pipeja un pieskatija manu riteni.
ir tomer lietas, kas vienkarsi nokartojas
kisswithafist
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
stulbais pajautā. man tagad gribas paraudāt iedzert vīnu, bet tas nebūtu gudri, ņemot vērā veco draugu tendovaginītu. tam, starp citu, nav sakara ar vagīnu, kas visiem parasti ienāk prātā, bet gan cīpslas maksti.

A. jau telefonsarunā jautāja "ā, peles roka, ja". viss ar mani ir skaidrs. :)
zirka
[info]zirka
Add to Memories
Tell A Friend
no stacijas uz māju
puslitrs mellenīšu, kāda aizķērusies zemenīte, kāda pusžuvusi avene un bezgaršīga korinte

music:: pērkons - kam pieder šīs actiņas

santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Tīri vai ikdiena
Es sevi nevaretu nosaukt par baigo regeja cienītāju, bet vakarvakar mazliet sagrozīja pasaules uzskatus šajā plaknē. Kuru nupatvairs pat grūti par plakni nosaukt. Jo plakne ir garlaicīga, bet tas, ko es dzirdēju vakar, liek man meklēt un klausīties un, iespejāms pat, ka ar laiku liks dejot tam līdzi. Respektīvi - Paprika Korps. Smuks smags regejs. Sākumā gan šķita, ka tīrā veidā nu galīgi nepavilks, bet pamazām tomēr aizgāja.

Par Nabaklab skābo alu neko neteikšu. Parasti tur dzērām Brenguli. Gaišo, tumšo, vienalga bija viegli skabena piegarša, bet pie tās defaultās saldās garšas tas it kā kaut kā neitralizējās. Bet nu vakar, pārmaiņas pēc, paņēmu Krušovici. Tumšo. Psc nesaprotu kāpēc dzēru. Saskābis. Nu neticu, ka alum tā ir jāgaršo. Nemaz nerunājot par pagājušā gada dzimšanas dienu, kad nopirkto Staropramen vnk atstāju nedadzertu, jo bija vnk pretīgi skābs. Tāpēc attiecībā uz alu Nabaklabā ir bans. Galvenais šito atcerēties. Skābā alus krogs, wēh.

Tāpēc ļoti priecājos, ka piemājas krogā paņēmām Piebalgas Lux. Kā arī, ka satikām arī kādu pazīstamu cilvēku tajā pārpildītajā pagalmā.

Bet šodien - tiku beidzot pie jaunajiem briļļukiem! Pavisam cita pasaule!

music:: La Magra - Ich Will Zu Dir

mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Protams, ka DHL nevar atmuitot internetā pasūtītu skolassomu bez 20 dažādiem apstiprinājumiem (varbūt attaisiet kasti, jo rēķins parasti ir tur, jo es to nevaru izņemt esot Kanādā, ja sūtījms ir Latvijā - rociņas par īsu). Vēl man patīk tas, ka viņi teica, ka vajag invoisu. Viņi nezina vārdu "rēķins"? Vai arī rēķins ir tikai sūtījumiem Latvijas teritorijā, bet no ārvalstīm tas pārvēršas par invoisu? Stulbie stulbeņi.
Viņu mājas lapa ir neizsmeļams tulkošanas stila pērļu avots:
Mēs nodrošinām, lai Jūsu prece iziet procesu gludi
State-of-the-art drošības metodes
deklarāciju aizpilde apkalpošana tiek projektēta, lai izņemtu sarežģītību no muitošanas procesa
Tenderiem, pieprasījumiem un informācijai
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
nu, burtliči un fontu eksperti? pats salika, vēl rakstīt neprot, saucas.

celies
[info]celies
Add to Memories
Tell A Friend
nejēdzīga diena. kā dažas pēdējās. nekādības" )
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
diena, kurā tik daudz kas nav tā kā vajag.
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Jūlijs 2014
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu