Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
feita_kleita
[info]feita_kleita
Add to Memories
Tell A Friend
Atvainojos par savu franču valodu - I faint!
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
1g4m
Niķojās, niķojās pēdējās dienās un pēkšņi kļuva bērniņš dikti advancēts. Vairāk runā, pēkšņi sāka iet uz podiņu, kā iemainīta. :)
UPD. par tām lietus biksēm. Kad šodien takās bērnu pārģērbu reizes trīs, sapratu, ka lietus bikses ir jāpērk obligāti. Tā viņš ir, viss nāk ar pieredzi (un jūsu lieliskajiem ieteikumiem :>)
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien bija aww brīdis, kad developeru džeki piektdienas sociālajā darba burziņā pienāk un saka, ka šie jau taisās iet bliezt pingpongu un vai es pievienošos. Diemžēl, visu brīvo laiku šobrīd aizņem dzīvojamās platības medības, līdz ar to nācās atteikt, bet cerams, ka nākamnedēļ varēšu atsākt savu nerdy hobiju.

Nākot mājās no paikas bodes ievērtēju, kādas cūkas ir dažas šīs mājas musulmanietes - sēž uz soliņiem, lupī sēmenes, spļauj zemē kaut arī misene turpat blakus. Viņu bērni ņem piemēru no pašām un pa tuvāko un tālāko perimetru izkaisa citus sūdus.
banderlogs
[info]banderlogs
Add to Memories
Tell A Friend
Jaunais kaķis ir dārgums un pat māte sāk jau viņu paciest, bet mums ir nopietnas problēmas ar Disciplīnu. Tagad Timotiņš ir atklājis, ka ir varen jautri kāpt iekšā puķpodos un - ja augs ir gana garš un kupls - arī kāpelēt pa to augšā, kas šodien beidzās ar to, ka kaķis nolidoja zemē ar visu līdakas asti. Patiesībā jau runcītis ir šausmīgi mīļs un jauks, ja vien ik pa laikam nekāptu uz galda, kad mēs ēdam, nerāptos mums pa muguru augšā un netrītu nagus pret tapetēm.

Tags:

sirena
[info]sirena
Add to Memories
Tell A Friend
uz saulkrastiem neaizbraucu toties pieliku pie sienas šahistus. lūk, šahisti:
salty
[info]salty
Add to Memories
Tell A Friend
Nja. Nudien vēl salīdzinoši nesenā pagātnē nebūtu domājusi, ka būšu tik ļoti vīlusies savā darba devējā. Bet nu neko. Skaidrs, ka kopš aizgāja iepriekšējā vadītāja, atklātība un kritika tiek novērtēta ne vien ar apaļļu nulli, bet ar pamatīgu mīnusu turpmākās motivācijas lauciņā. Bet labi, varu spēlēt arī pēc šādiem noteikumiem. I can be a bitch too.
banderlogs
[info]banderlogs
Add to Memories
Tell A Friend
Vēl aizvakar es gulēju uz dīvāna un klausījos, kā virtuvē māsa pilda savu vācu valodas mājasdarbus un D viņai kaut ko palabo - tas likās tik ārkārtīgi mīļš un jauks brīdis, ja vien tajā pašā brīdī es vienlaicīgi arī negudrotu, vai šovakar pēc pēdējo dienu-izmēģināsim-visu-valstu-virtuves gastronomiskajām izvirtībām būs jāvemj vai tomēr nē.
feita_kleita
[info]feita_kleita
Add to Memories
Tell A Friend
Asura - Galaxies part 2
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
tā, ciba, tagad man vajag lai tu sadodies rokās un rīt to kaķi noķeram aizvedam un viss čikibumbās un tā kāja nesapūžņo un ātri sadzīst citādāk es toč kādam kaut ko nelabu nodarīšu jo jau ZaķaBalss
[info]fedrs
Add to Memories
Tell A Friend
Un 8. sērijas noslēgumā Aleksa sadūšojās mums nodziedāt

https://www.youtube.com/watch?v=nIJZ1lykAJI
nrk
[info]nrk
Add to Memories
Tell A Friend
Tā, kas ir pēdējās sezonas labākie serčiki? Kaut ko vajag vakariņu fonā!
Ā, un filmas - vīkends garš..

Upd: uzliku Četras kāzas un bēres, klasiku
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
Svīres II
Mana telpa ir pilna ar putniem. Spārnu švīksti, šalkoņa, sišanās. Līki nagi un pleznas. Spalvu putenis un knābji. Visādi knābji. Īsi knābji un gari, līki knābji un taisni knābji, atvērti knābji un sakniebti knābji. Viņi visi klusē. Es pieprasu klusumu telpā. Tikai svīres drīkst kliegt un stārķis apaļās stundās klabināt knābi. Putni pacietīgi vēro, gaida un saudzē. Biezs, sargājošs haoss, graciozs lidojuma cēlums un asa izkārnījumu smaka. Raupji, pirmatnējs spēks un gaismas zaigas pāva astē. Mana telpa ir pilna ar putniem. Es esmu viņu vidū. Viņi sargā mani, bet es netieku ārā. Mana telpa ir putni.

Tags:

[info]avralavral
Add to Memories
Tell A Friend
Man šajā vasarā bija 1,5 (pusotra) brīva diena atpūtai un izklaidei, paskatījos youtube tās slavenās asiņainās diskusijas starp transcendentālistiem un viņu draugiem un uzbrūkošajiem ateistiem. (gandrīz neko citu arī nevarēju paskatīties, jo datoram bērnu dēļ ir uzlikts tik strikts parental control pret reālo dzīvi, ka, piem., dzīvnieku draugu atsūtīto video ar dresēto lāci Ogres "Zoo šovā", par ko tā dēvētie dzīvniekmīļi iesniedza sūdzību PVD, man nerāda, restricted content).
Šī ir diezgan smieklīga un smieklīgi vadīta (kaut kur Spānijā)
Ar Nasimu Talebu ("there is no rational definition of rationality") un trako rabīnu. Un kur beigās, pēc divām ar pusi stundām (kuras var izturēt tikai fundamentālisti), skatītājiem no zāles ļauj en vrac nākt kaut ko pateikt mikrofonā, un viens vīrietis lauzītā angļu valodā atnāk pateikties meitenei, kura vakar "wrapped her arms tenderly around me", vai kaut kā tamlīdzīgi pateica.
https://www.youtube.com/watch?v=Dqp2alZGR4o
Roberts Raits shines.

Raits sarunājas ar Hičensu (labi atklāj reālo problemātiku, manuprāt):
https://www.youtube.com/watch?v=GF01lRkCzsY

Raita lapa ar daudzām saistošām intervijām.
Piem., ar Kārenu Ārmstrongu (ja jūs gadījumā viņu nelasāt)
http://origins.meaningoflife.tv/video.php?speaker=armstrong&topic=complete

Fukujamu:
http://origins.meaningoflife.tv/video.php?speaker=Fukuyama&topic=complete
Nu jā, es pirms pāris gadiem kādam teicu, ka tas ir pārsteidzoši, kā Aristotela tipa teleoloģija parādās visādos mūsdienu metadiskursos, un tas ir tikai pieaudzis, lai gan likās, ka ir miris un sapuvis jau tūkstots gadus, bet no šīm intervijām, kā arī no paša Raita grāmatas un TED talk, kas bija diezgan slavens (par moral evolution), redzams, ka arī, piem., hēgeliskās "vēstures gaitas", "vēstures nozīmes" idejas, kas taču arī vēl nesen gulēja pie pupu mizām, tiek atkal cilātas.

atvainojos par paviršību un anglicismiem

Upd. Bet tās asiņainās filmētās diskusijas par to, vai reliģijas jāapkaro visiem līdzekļiem, šobrīd ir nevis vecas ziņas, bet pat ļoti vecas ziņas; tur varētu iepludināt jaunas asinis, piesaistot, piem., Martu Nasbaumu (moral philospher) kurai ir tā grāmata The Fragility of Goodness un kura konvertējās jūdaismā (reta parādība sievietēm, kā es saprotu, un vēl retāka amerikāņu upper middle class) vai kaut kādus tādus cilvēkus. uz ko viņa droši vien neparakstītos, jo uzskata par privātu lietu. (Are religious beliefs private?)
roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
vārds dāmām vol. 10
"kā tu viņam vari pateikt "līdz vēlākam", debīla esi? kāds "vēlāk"?"

Tags:

gary_crant
[info]gary_crant
Add to Memories
Tell A Friend
christmas came early this year

prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
Exit Through the Gift Shop (2010)

Tags:

ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
DS3
Laimīgu jauno gadu!
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
trevs
Trevor, trust me, this'll help you clear your head.
juriic
[info]juriic
Add to Memories
Tell A Friend
test
murkšķa diena
roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
aizgāju nokārtot dab. vajadzības un no žurnālu kaudzes augšas paķēru jauno santu. to, kā par lielu brīnumu, ir veidojis tv3 kolektīvs.

piemēram, agnese drunka kādā rīgas kafejnīcā noturēja grupas apspriedi par tik plašu tematu kā "gadījuma sekss pusdienlaikā" ar trim blogerēm vai tamlīdzīgu profesiju pārstāvēm, kurām pusdienlaikā nav ko darīt. aizšķīru ciet žurnālu.
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Augusts 2015
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Šeit