Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
khosmos
[info]khosmos
Add to Memories
Tell A Friend
Three of Cups
vakar bārā iegādājos franču - latviešu - franču kabatas izmēra vārdnīcu. tagad atlicis nopirkt biļeti un traukties uz Parīzi sadot tam Parisam pa mizu - ar kādām tiesībām mirstīgais piespiež dievietes izģērbties un dancāt viņa priekšā? ne kauna, ne goda! MIRSTĪGAIS, sasodīts!

Tags: , , , ,
mood:: amused

po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
God vs Goy
Ņemot vērā to, ka katra tauta aizstāv savas intereses, jājautā, vai tiešām aiz globālisma kustības nestāv čigāni.

Tags: , , ,

chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
Disabled mum critised for spending disability benefits on children's presents

Mum who spend 1500 pounds on 300 Christmas presents hits back at claims she's abusing her children
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
starptautiskais bezdibenis
Bet vispār inčīgi, cik drīz nacionālā simbolika tiks aizliegta kā "naida runa".

Tags: , , ,

unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Pareizas audzināšanas vērotāja piezīmes.
- Gribu uz Daugavpili! - nedaudz neskaidri, bet ļoti skaļi un pārliecinoši paziņoja apmēram 3,6 gadus vecais jaunskungs, kurš vilcienā sēdēja cieši man aiz muguras. - Gribu uz Daugavpili! Gribu uz Daugavpili! Gribu uz Daugavpili! - un tā reizes simtsešpadsmit. - Paga, - no sarunas ar blakussēdētāju atrāvās, visticamāk, gribošā jaunekļa māte. - Uz Daugavpili mēs brauksim rīt, šodien mēs braucam uz Ogri.
Iestājās ilgi gaidītā pauze, ar muguras smadzenēm varēja just, kā klikšķ un rīb augumā nelielā pasažiera neironu tīkls, pārstrādājot ienākušo informāciju un pārregulējot slēdžus transmiterī. - Gribu uz Ogri! Gribu uz Ogri! Gribu uz Ogri! - topošais funkcionārs bija gana elastīgs.
fukitols
[info]fukitols
Add to Memories
Tell A Friend
Paņēmu atvaļinājumu. Vienīgais darba piliens plānotajā slaistības zupā ir eksāmens 20.12. Mūžizglītība, mļe.
magic_raddish
[info]magic_raddish
Add to Memories
Tell A Friend
Vienu nakti es sapņoju, ka esmu lielā kosmosa kuģī, kur man pakaļ dzenas T-Rex.
jebalaitung
[info]jebalaitung
Add to Memories
Tell A Friend
izmēri
pizģec. šodien pirmo reizi mūžā nopirku apģērba gabalu l izmērā. faking ell! man, kas kādreiz pat s pirka. šeit nu ir ceļš vai nu uz sporta zāli, vai arī uz pamatīgi resnu dirsu. man šķiet, ka es zinu, kuru es izvēlēšos.
fjokla
[info]fjokla
Add to Memories
Tell A Friend
ziņa renčiham no nākotnes
a vakar bij tāds gadījums. Aizeju uz krogu, piedzeros, protams, bet tas vēl nav nekāds gadījums. Vienā brīdī, tātad, stāvam, pīpējam, kautko tur runājam, kā izrādās par cibu, un foršais krodznieks, kas turpat pīpē saausās un saka bikli kautkā tā -pardoņķe, komsī komsā, dzirdēju jūs pieminam cibu... nevarēju nepajautāt,.. es visvairāk gribētu satikt vienu cibiņu, varbūt zināt...
Un, kojūsdomājat, kādu vārdu viņš nosauc? Lūk, pareizi!
Bettā, rezumējot, vēl tagad sinatru klausos, ļoti tāds dzīvi apliecinošs vakars, bet ne dēļ šitā, protams, lagan neliegšos, aste kupla un spīdīga un pistoļetom. Kautkas zīmīgs vienkārši bij jāpieraksta, tad, kautkad vēlāk, nīgra šķiršu šķiršu arhīvu, untad, hujak- apsmaidīšos, ahjā, tas bij tāds foršs, silts vakars, izdzēru puslitru viskija un ļoti daudz smējos un uķi puķi jaukumiņi, ach, ach, ach
p.s. Ņegrusķi, duročka
pelnufeja
[info]pelnufeja
Add to Memories
Tell A Friend
ļoti svarīga informācija :D
Es nezinu, vai nu es veikalā vienkārši aizmirsu šokolādi, vai arī es aizmirsu to nopirkt, t.i., kad biju pie saldumu plaukta, es izdomāju, ka vajag izņemt austiņas un ielikt telefonu, kurā tobrīd klausījos bron-hītu ar Kristīni Ulbergu, somā, jo vienmēr izņemu austiņas un nopauzēju mūziku vai ko nu tobrīd klausos, pirms doties pie kases, un es skaidri zinu, ka vienbrīd man tā šokolāde bija rokās, bet es neatceros, vai es viņu ieliku grozā vai noliku atpakaļ plauktā.
sirena
[info]sirena
Add to Memories
Tell A Friend
Man ir dažādas ļoti interesantas un, galvenais, ne ar ko nesaistītas atmiņas. es tās nevaru "ielikt" nekādā konkrētā savas dzīves brīdī vai notikumā. Plānoju dažas no tām pierakstīt šeit. Šobrīd pirmā: nakts, silta vasara, kaut kāds mežs, es piedzērusies nevaru pārrāpties pāri sētai, kāpju, rāpjos bet netieku pāri. Tad kaut kāds džeks man palīdz, mēs ejam pa zemes ceļu, virs galvas spīd zvaigznes.
teja
[info]teja
Add to Memories
Tell A Friend
transcending foie gras
valsts, kuras ziemassvētku ēdiens ir maizes kukulī iecepts kālis.
wensdy
[info]wensdy
Add to Memories
Tell A Friend
Atklāšanas pasākumi.
Kaut kā pēdējā laikā nācies pievērst uzmanību atklāšanas pasākumiem. Piemēram, RSU jaunās kojas (bagātiem ārzemju studentiem). Atlāšanas laikā ap veselības ministri ķekatnieki veica auglības rituālu, jo viņa ir stāvoklī. Pēc tam gaišā dienas laikā bija salūts. Pilnīgs marazms un visi tikai turpina ieņemt savam stāvoklim atbilstošās lomas un priecāties.
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
klau, varbūt kāds šovakar grib uz Klupšanas akmeņiem? man nav, kur izprintēt biļeti, varu pārsūtīt. sākas 20:00 Dailē.
nu labi, neko. iešu pati.

Tags:

khosmos
[info]khosmos
Add to Memories
Tell A Friend
man patīk nēsāt apakšbikses ar Supermena ģērboni, jo tad vismaz slepenībā drīkstu būt ūbermenšs.

Tags: , , , , , , , , ,
music:: ritual random

artis
[info]artis
Add to Memories
Tell A Friend
pelnufeja
[info]pelnufeja
Add to Memories
Tell A Friend
Es nesen sapratu, ka es jūtos savā dzīvē izdarījusi jau tik daudz muļķību, ka man vairs nav nekādu cerību par sevi atstāt kaut kādu "īpaši labu iespaidu", t.i. nekāda princese ziloņkaula tornī es vairs nevaru būt. Vēl pirms laika es jutos apmēram tā, ka laiku pa laikam man gadās sadarīt kaut ko dumju, pieļaut kādu eksistenciālu kļūdu vai vienkārši kaut kā absolūti stulbi izpildīties vai izgāzties, bet es tomēr centos salīmēt to sakarīgo kopiespaidu, man vēl bija cerība, vēl tomēr nebija par vēlu. Un tad es vienā brīdī ļoti skaidri sapratu, ka tas ir beidzies. Citi taču redz man cauri. Es pati redzu sev cauri. Un ir skumjas un vilšanās.

Un tajā pašā laikā ir milzīga atvieglojuma izjūta. Tu apzinies, ka tas nav īsti labi. Bet paveras citas iespējas un brīvības. Tas ir, kā tad, kad tu nolem nobastot skolu vai darbu, lai dzertu parkā vai lasītu grāmatu. Tu zini, ka tu pārkāp noteikumus un agrāk vai vēlāk tam būs sliktas sekas. Bet līdz tam vēl ir kāds laiciņš. Vēl daudz kas negaidīts var notikt.

Es nezinu, vai es gluži esmu tajā punktā, kur ir sajūta, ka varu darīt, ko gribu, jo visu iespējami slikto cilvēki par mani jau tāpat ir padomājuši, bet man liekas, ka es eju tajā virzienā.

Un vienā aspektā šī ir laba iespēja būt godīgai pret sevi, proti, saprast, ka daudzas lietas es nedaru vai neesmu darījusi agrāk, nevis tāpēc, ka man pašai liktos, ka tās nav ok, bet jo ir bijis bail, kā tas izskatīsies un ko par mani padomās.
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
Piparcūku namiņš

Tags:

unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Laika vērotāja piezīmes.
Nu, neko, varēja taču iegadīties tā, ka šobrīd dzīvotu Murmanskā, kas pati par sevi jau nav patīkamākā vieta dzīvošanai. Nu, jā, un tad kaut kādu dienas gaismu ieraudzītu tikai 10. janvārī. Ja ļoti noveiktos. Uz veselām 23 minūtēm.
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
kaimiņienei arī decluterring.
avrbūt kādam ir hobijs somu šūšana- ir uz atdošanu materiāli un daži instrumenti
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Oktobris 2017
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu