Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
sasodīc! Vakar iemetu aci latestpostos. Iekomentēju. Rezultātā - uzmācas domas par emigrēšanu uz Vāciju. Sen jau bija laiks. Tagad velku galvā plusus un mīnusus. Būtu interesanti. Tikai - daudz labāk jāsagatavojas. Jāsarunā vismaz vairāk par vienu vietu, kur palikt. Kur aizbraukt un sākt rukāt. Kur nav jāpaļaujas uz cilvēkiem, kas saka - te daudz fabriku, darbu atradīsi. Iztrūka tikai piebildes, ka poļu dirsas jālaiza.
to be continued. tagad jāstrādā.

music:: Arch Enemy MegaMix

santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Izskatās, ka ārā vējains. Arī pasākums vakarā ārā. Un nekas silts nav paķēries līdzi. Tikai tizla, mutē ieliekama izmēra lietus jaka. Un tīrs tēkrekls. Būs caur humpīšiem jāiziet, mok kāds praķis atradīsies. Bet varbūt caur mājām, vvz.
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
bitch, pls
A to, kur aizp!sa bitkoins, droši vien arī citi negaidīja.
A daži, domājams, pustumsā glūn un klusībā pie sevis smīkņā: "Vēl jau tikai p!sīs."

Tags:

ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
f
Jums nav ne jausmas par maniem politiskajiem uzskatiem, jūs varat tikai minēt.
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
Dēlus varētu saukt Dainis un Reinis as in DNS un RNS. A Rainis jau aizņemts.
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
Paradox of Tolerance: a tolerant society must protect its own existence if tolerance is to exist in the world. If tolerating intolerance results in the destruction and disappearance of tolerant society, then that tolerant society has a right to self-protection – in the form of refusing to tolerate intolerance.
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
pares inter alia, per astra ad marginalia
prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
«Esam vērsušies Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejā"
freakart
[info]freakart
Add to Memories
Tell A Friend
Ekspedīcijā uz Jēkabpili
Divu dienu ekspedīcija pa Jēkabpili un tās apkārtni ir veiksmīgi noslēgusies ar pilsētas svētkiem un Satellites LV koncertu. Brauciens bija kolosāls un spilgtu iespaidu pildīts.

SAITE UZ VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=tiLKCguyHrc

Apsekotie objekti, kas papildinās http://www.skatkartes.lv mājaslapu:
1) Sērenes karsta kritenes
2) Sēlpils baznīcas drupas
3) Laukakmeņu bruģa ceļa fragments
4) Jēkabpils vecpilsēta
5) Ļaudonas HES
6) Ļaudonas ceļš ar aleju
7) Krustkalna skatu tornis
8) Bērzaunes pareizticīgo baznīcas drupas
9) Gaiziņkalns

YOUTUBE_jekabpils

----------------------------------------------
Latvija UZ krekla: http://shop.skatkartes.lv/
Apskates objekti Latvijā: http://www.skatkartes.lv/karte/
Foto blogs par Latviju: http://www.skatkartes.lv

Tags: , , , , , , ,

santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Rīta steigā piemirsu piebilst - pilnīgi ok bija tomāti bez majonēzes. Majonēzi vispār nu jau krietnu laiku neesmu iegādājies un uzturā arī gadās pa ļoti retam. Nu tur kebabnīcā pie karpelīšiem ketčupa un majonēzes pikas. Nu - nenovēršos pompōzā riebumā ;D Un kaut kur ciemos vai kā ir ok. Bet majonēze vairs nav regulāra uztura sastāvdaļa. Vai nu esmu atēdies, vai nu tā garša apnikusi. Vissakarīgākā bija Spilvai, bet arī vairs kaut kā nav tas.
UN rīta steigā aizmirsu paķert līdzi vēl šādas tādas lietiņas.

Un pārvākties uz Vāciju meklēt santehniķa darbu - tas būtu izspēriens no komforta zōnas. Nāktu par labu, jā, bet Britānijas pieredze vēl sēž iekšās.

music:: Arch Enemy - Skeleton Dance

wensdy
[info]wensdy
Add to Memories
Tell A Friend
Atpakaļ Rīgā
Pamostos, uzlieku siksniņu samtainajam un nedaudz tramīgajam pilsētas kaķim Oliveram un izlaižu ārā pa logu. Izeju ārā un sabužinu slapjus, karstus suņus, kas tikko atgriezužies no saviem slepenajiem nakts piedzīvojumiem pa mežiem un citiem grāvjiem. No koka sausās tualetes vēroju zaļumu - kā gaisma izkārtojusies pār laukiem, nesen ainavā uzradās ruļļi. Aizeju atpakaļ uz māju un uztaisu kapučino. Bet šorīt es pamodos un iegāju internetā, tas arī viss.

music:: LR3

dienasgramata
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
no muzikologa Dāvja Eņģeļa sarunas ar Jāni Baumani, Eiropas čempionu motokrosā:

- Agrāk skrēju ar austiņām, bet pēc vienas filmas noskatīšanās sapratu, ka skrienot jāklausās apkārtējās skaņas, nevis uzmundrinoša mūzika austiņās. Dabas skaņas visapkārt dod lielāku enerģiju nekā mūzika.

- Bet tas jau vairāk filozofiskā, nevis fizioloģiskā ziņā?

- Jā, es domāju, ka tas vairāk ir filozofiskais aspekts.
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Tomātmaizes brokastīs bija kaut kas tieši laikā. Pēc vakardienas sidru experimenta. Ceturto vairs iekšā nevarēju ieliet. Bet pašsajūta ok. Bet paspēju noķert sajūtu, ka arī sidrus esmu uz kādu laiku atdzēries. Maz man vajag, ka es jums saku.
Pankūku atlikumus uz darbu jāpaņem pusdienām. Būs jāštopē pa sauso, ja vien neizdomās veikalā iebiezināto pienu. Tad gan būs razvrat un lipīgi pirxtiņi.
batou
[info]batou
Add to Memories
Tell A Friend
chrome krašo kad ieeju krievu lj komentāros. neliela aizdoma, ka tas ir kaut kādā mistiskā veidā saistīts ar tām debīlajām yandex reklāmām. 100% cpu un beigta balle. iepriekš nekad tā nav bijis, pilnīgi sāk mitoloģiski šermuļi pārņemt par kgb garo roku kas ir man piespēlējusi caur kaut kādu huiņu malware (lai gan visu pārbaudīju it kā nekā nav). mistika. nekad iepriekš nav tā bijis.
art_sua
[info]art_sua
Add to Memories
Tell A Friend
šo gadu jau tagad gribu norakstīt [kā vienu no sliktākajiem].
nesen, stāvot uz sava betona blokmājas balkona [gribas rakstīt ''jumta''], aizpīpēju zilā Winston cigareti un vēroju mēnesi kopā ar kaķi,
kamēr istabā čerkstoši drillējās Kино kasete, pārņēma spēcīgs déjà vu. Kauguru vietā ir Torņakalns. un kaut kur pazuduši jau 13 gadi.
tiem līdzi aizpeldēja reiz tik tuvi cilvēki, tik kvēli sapņi ar vēl cienījama pazemīguma un jautras pašironijas devu. un interese dzīvot.
varbūt tas viss tur arī palicis - priežu ēnās, jūras putās, nabadzības vienkāršībā.
drīz nedzīvošu vairs viena [pēc 1,5 gada pauzes], īrēšu istabu un centīšos atgūt pieticību, varbūt arī sevi. būs jāatvadās no dzīvokļa
ērtībām un mantām, ko vairs negribu stiept.
protams, labākais būtu atkal savākt no tā visa tikai vienu somu un doties līdzi putniem, bet ir jāatkopjas gan fiziski, gan morāli. jo šis
gads.. jeb šī vasara. nav viegli atzīt savu spēku limitācijas, bet nav iespējams dzīvot tikai sapņos.
vai esmu uz grimstoša kuģa, vai pati tas esmu - pagaidām nezinu.
feita_kleita
[info]feita_kleita
Add to Memories
Tell A Friend
.
Katru nakti aiz sienas skaļi iet tv... es sajukšu prātā.
Varbūt kādam ir liekas, bet puslīdz labas skandiņas, kuras var uz laiku aizdot, kamēr tieku pie savām? Uzliktu fonā lietu, vaļu dziesmas, vai meža skaņas, vienalga, tikai nedzirdēt to krievu sūdu aiz sienas.

Paldies.
huinja
[info]huinja
Add to Memories
Tell A Friend
Putniņi
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
hahahaha
Rīgas dome ceturtdien apstiprināja amatos četru Rīgas vidusskolu jaunos direktorus, tajā skaitā Rīgas Franču liceja direktores amatā ieceļot iepriekšējās skolas vadītājas meitu Vinetu Rūtenbergu.
prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
Seju rezervācija
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
"Jaunais" NFS Most Wanted tomēr sūkā. Garlaicīgs. Uninstall.
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Jūlijs 2017
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Šeit