Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
pēdējā laikā labs izpausto emociju monitorings ir ausu tīrīšana. precīzāk sakot, vates kociņa izpēte - vai iecerētie apjomi sakrīt, vai kociņš iet iekšā neierasti tālu, vai kociņš pārplīst, utt. kas tur ir labs? citus nekādi neietekmēju.
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
nu, es vispār biju domājusi - ko ēst naktī, kad esi augšā, tūdaļ atkal liksies slīpi un ļoti gribas ēst
iokaste
[info]iokaste
Add to Memories
Tell A Friend
izlasīju rīgas laikā par igauni, kurš iebridis jūrā pie pēterburgas un atklājis, ka mītiskā musturs cilvēkiem vajadzīgs, lai cīnītos ar savu neprātu. mājupejot ielūkojos pretīmnācēju sejās. dažās šīs cīņas klātbūtne bija skaidri saredzama.

+ biju apskatīt bildes, lieli formāti:
http://www.galerijadaugava.lv/
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
schwalbe 700x23c
Palutināju sevi ar jaunu riepu.
dhonass
[info]dhonass
Add to Memories
Tell A Friend
Es negribētu būt to cilvēku vietā, kuriem ir mani periodiski jāvāķī, kad viss ir slikti, jo kurš gan ir pelnījis lieku miskasti sev uz kakla - protams, es uzplijos tikai tai fokusgrupai, kas ir man devuši rīkojumu zvanīt jebkurā diennakts laikā, bet ai [Adobe Illustrator], mīļie patērētāji, pēc tam man ir kauns un es nevaru lāgā acīs paskatīties nevienam, kas mani ir redzējis manā vājumā [respektīvi, dzīvoju vienos priekos, lol].

Jābeidz vienreiz dirsties un jāieņem rindu uz Aleksandra Augstumiem.

Kleita [TĀ kleita] ir zila ar zelta strīpiņām.

music:: Aesop Rock - Freeze

salty
[info]salty
Add to Memories
Tell A Friend
Joprojām nespēju aptvert, kā es vakar pamanījos aizmirst paēst pusdienas? Nebija tā, ka vienkārši tur kaut ko knakstījos visu dienu un kārtīgi neēdu, nebija arī tā, ka laika nebūtu bijis. Es tak biju uztaisījusi jau sev ēdamo, pat pagaršoju vienu kumāsu, ar domu, ka izbarošu bērnam dārzeņus un tad ēdīšu pati, lai nav tukšu vēderu līdz Depo ceļš jāmēro. Bet... tālāk viss kā pa miglu, kaut kā pat bija smadzenēs saslēdzies, ka esmu paēdusi. Atpakaļceļā iegāju Statoilā paņemt kafiju un maizīti, vēl nobrīnījos, ko man tā ēst gribas. Un tikai pašā vakarā, kad ņēmu katliņu, lai taisītu vakariņas, milzīgs bij mans pārsteigums, ierogot zem vāka neapēstas pusdienas. Nja. Būs tas biezpiens jāsāk ēst laikam.
taalraadis
[info]taalraadis
Add to Memories
Tell A Friend
---->>>>> http://www.beladoka.com/?action=gallery_big_main&id=2010.04.05.12.45.44.98&id_box=2010.03.19.15.12.28.4 

putina fanu klubs ?

PIEVIENOJIES jau TAGAD !!!!!!1111111viensdivi
zirka
[info]zirka
Add to Memories
Tell A Friend
kaķīši arī priecīgi, ka man atvaļinājums, no rītiem liek mieru un visu dienu prasās klēpī un mīļoties

Tags:
music:: lcd soundsystem - great release

str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
par smaržām , līdz pat sīkumiem

https://www.facebook.com/groups/1405257506446011/
[info]evia
Add to Memories
Tell A Friend
izturēt to darba laiku 9-5 jau ir such pain tikai uz divām nedēļām mēnesī. tik labi, ka nenodarīju sev pilnu slodzi.
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
IR!
Un vēl pie reizes šodien iepirku arī Helmei velosēdekli un ķiveri. Velosēdekli beigu beigās izvēlējos to weeride. Jāuzstāda un jāapskatās kad tad īsti varam sākt to velosezonu.
Kad būsim jau kādu apli izbraukušas, būs vairāk ko uzrakstīt.

Tags:

ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
  • Man ir vēlme satikt meitenes, kuras mani seksuāli izaicina tādā tiešā, pavedinošā formā. Nē, tā nav vēlme, drīzāk tā ir kā noteikta posma attīstības vajadzība. Savā ziņā tā arī fantāzija un alkas, jo reto reizi dzīvē man ir *konkrēti aptuvens plāns* (aptuvens, jo tas ir ļoti elastīgs, pretēji... pretēji... es neegribu būt mudaks, kurš tērē bezjēdzīgi laiku, hoho, cik svarīgs ir mūsu laiks!) 
  • Tikko, aizvēris acis, sapņoju, kā pie manām kājām guļ Santa Bezobrāzija un glāsta manu lielu, rokām lēni slīdot augstāk un augstāk (is this good shit or what? neticu, ka tas ir tikai tāpēc; tā mirklīgā fantāzija, manām acīm esot ciet, bija tik reāla - manā galvā joprojām oscilē Santas B. nenormāli pavedinošais yet cilvēciskas rūpes, gādīgumu un drošumu nesošais smaids (viņai ir ļoti skaista fizionomija; taču viņa nekad negribēja ar mani pisties, un es nekad arī nespiedu uz to, no nah - nevajag spiest; acīmredzot viņu tomēr labāk izvēlētos kā to meiteni, ar kuru var labi pavadīt laiku, komunicējot par kādu tēmu (taču es negribu noliekt seksualitātes varbūtību - bet tā atkal ir viņas "vaina", heh, jo viņa vienmēr atteicās, kad piedāvāju "kaut ko interesantu"; vienmēr izklausās, it kā tās būtu daudz reizes, bet, hmm, vairāk par 2 noteikti nebija).
  •  Pizģets, es jums saku! Man liekas, ka ir atgriezies pavasaris, un tas nevarēja nenākt perfektākā brīdī - nah visu depresņaku! Let's make kinky, kinky love. Un, starp citu, bieža masturbēšana palīdz pret depresiju. Vismaz tāda tipa, kas bija man. Šodien, izskatās, būsu totally wanked my way out of it (tik bieži gribējās, jo bija tā retā reize, kad fantazēju par konkrētu cilvēku - to, ar kuru pēdējo reizi mīlējos; un to, cik ģeniālu pieredzi viņa man sniedza - es nespēju beigt pārtraukt par to domāt ar sacēlušos pimpi biksēs, atvainojos par tiešumu). 

• (nekad dzīvē nebūtu domājis, ka rakstīšu tamlīdzīgu postu; bet, kā teica Bībers, never say never)
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
jau kuro mēnesi noteiktā datumā domāju: nez, vai var ar intensīvu sportu/izpļaujot litru kandžas/tml paātrināt menstruālo asiņošanu tā, lai varu pasēdēt divas stundas virs spaiņa, un miers, nevis izbaudīt procesu cik tur tās dienas, vai arī process ir ieprogrammēts uz laiku, ne tilpumu?

tabletes "mēnešreizes pāris stundās" būtu ne mazāk revolucionāras kā kontraceptīvās.

Tags:

neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
naktsēdis
uz kādu laiku jāatsakās no piena obv, tātad arī ierastā kefīra litra. ko ēst tā vietā? prasības: ātri, viegli, sātīgi un nepūš vēderu un var aizmigt bez smaguma sajūtas kuņģī
ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien atkal daudz brīva laika.
Rakājos savā galvā, ķidāju sevi.

... tālāk ... )
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
arbakadarba
fahitas būs, bet ne ķipī.
ķipī vispār neviena nebūs.
būs arbūzs, trīs pusītes
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
esmu briesmīgi gribīga un diegan bēdīga, jo palikšu gribot :(
varbūt jāpaklausās homeopātiskos mp3
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Iepirku velosipēdam jaunas kameras, nomainīšu, saeļļošu visu un došos beidzot izbraucienā. Jau gadu neesmu ar velo braukusi!
Ceru, ka līdz sestdienai sanāks to visu izdarīt.

Tags:

dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
somu viesmākslenieks, izrādās, būs pēc mēneša. fahitas gan būs. nav tikai skaidrs, vai būs, kas ēdīs
jan09
[info]jan09
Add to Memories
Tell A Friend
ekipeejums
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Februāris 2015
1234567
891011121314