Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
viux
[info]viux
Add to Memories
Tell A Friend
nudien
viss, ko es šobrīd no dzīves vēlos, ir ceptas olu nūdeles ar sojas mērci, ceptiem ķiplokiem un seleriju kātiem.
courty
[info]courty
Add to Memories
Tell A Friend
pilnīgs ā
Vispār, es vakardien biju šokā. Runājos ar vienu paziņu, kurai dēls mana Oskara vecumā. To un šito. Nujā. Man kaut kā likās, ka Otim līdz skolai divi gadi. Nu, divi gadi taču. Kā tad. Nākamgad taču septembrī uz skolu! UZ SKOLU! Mans mazais puisītis!

Tags:

kuminjsh
[info]kuminjsh
Add to Memories
Tell A Friend
Vienmēr, kad es dzirdu/lasu vārdu "dracēna", viegli pietvīkstu, jo man tas šķiet tāds nepiedienīgs vārds. Pie kam, kā likums, to mēdz lietot visādas kundzītes labākajos gados, kas šo pasākumu padara vēl jo pikantāku.
Jā, es zinu, ka tā ir puķe, pat miglaini nojaušu, kāda šī izskatās, bet vienalga...
Un es domāju, ka man vien visādi parasti-nevainīgi vārdi mēdz izklausīties piedauzīgi, bet "Miranda" (http://www.imdb.com/title/tt1533435/) mani pārliecināja, ka tā gadās arī citiem, tb galvenajai varonei.
Un jums, jums arī ir tādi vārdi?
piene_ne
[info]piene_ne
Add to Memories
Tell A Friend
Kefīrs medus un mugursomu dizains
piene_ne
[info]piene_ne
Add to Memories
Tell A Friend
Un ne vārda par Panarea putniem.
piene_ne
[info]piene_ne
Add to Memories
Tell A Friend
Ai, es nelabošu kļūdas
piene_ne
[info]piene_ne
Add to Memories
Tell A Friend
Rīga spridzina. Visa kā te par daudz. Dēla progrokopera te: http://youtu.be/UThtbKfSgbE
Dadā noklausījos C.J.Boyd, vietā Daksi, Čomskī bija Vlads (ha viņš arī atpakaļ!), bet mani visam nepietiek. Rīt Berlīne. Fu
piene_ne
[info]piene_ne
Add to Memories
Tell A Friend
Visiem, kan interesē kustību teātris un deja, pierakstiet - Pure Mind. Renate Valme.
piene_ne
[info]piene_ne
Add to Memories
Tell A Friend
Aprīļa beigas. Iemīlējos Tallinā
snorke
[info]snorke
Add to Memories
Tell A Friend
man tomer ir kaukaada veiksme
Tikko satiku veci, kas bija tiesi tas, ko es mekleeju !

- nu, man ir jaunas projekta idejas (satelizeet Eiropas monitoring), viss ir iediiglja stadijaa un man loti vajag kaadu, kas kauko zin par to visu un kam ir kontakti un idejas

- vins, izradaas, ir Copernicus eksperts un kordinators un vispaar zina visu par visu

- satiku vinju no kafijas buudas - vins smeekeeja aarpusee un parunajaam, ko vins dara utt

- teicu, ka tas ir tiesi tas, kas mani interese pedeja laikaa un man ir saadi un tadi nodomi sai sakaraa

- vins mazliet taa kaa izbriiniijaas, bet tad holandietis mani atbalstija: jaa, mums ir tadai nodomi un jau ir iestraades

- vinam vesela kaudze ideju, kaa man vajadzetu biidiit - kas ir darits Eri ezeraa un kas ir dariits Austraalijaa, kur man vajadzetu aizbraukt utt

Seezu tada laimiiga un jau realizeeju sniegtaas idejas

Paldies, Buda, paldies, visi mazie zverinji

jaa, es tiesam domaaju, ka izmantot satelita satus Eiropas ezeru monitoringaa ir
1) loti laba un neizmantota izdeviiba
2) arii no zinatniskaa viedoklja loti interesants projekts

tur, kur smel pudeles 1 punktaa ezeraa 1x gadaa - mums ir viss ezers cauru gadu ar 20 m resolution
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
sastrēgumi
Steiga un citas kontrolēt-vairāk-nekā-iespējams-vai-vēlams orientācijas noved pie nesaderīgākajiem domas musturiem un, secīgi, raizēm. Cik daudz baiļu būtu iespējams novērst? 80%? 90%? Cilvēcei ir neslikts potenciāls, bet laikam jau ka tikai caur brīvprātību.

Tags: , , ,

sieviete_tanks
[info]sieviete_tanks
Add to Memories
Tell A Friend
tāds meh meh garastāvoklis kā no paša rīta
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Mēs tik ļoti šodien gribējām uz mājām tikt, ka centīgi pildījām visus uzdevumus. Mana rēta un viss pārējais ir ļoti labā stāvoklī. Helmīte mani klausīja un ēda tik dikti centīgi, ka diennakts laikā pieņēmāmies svarā par 200 gramiem, neskatoties uz to, ka viņa man ir maza kaku fabrika.
Piens man ir vajadzīgajos daudzumos, ne par daudz, ne par maz, nav nekādu problēmu (ceru, ka arī nebūs). Mazā ēd 5-10 minūtes, lieki neķeskājas. Paēd un apmierināti pabubina. Baroju pēc pieprasījuma, ja guļ, tad nemodinu. Ja kārtīgi paēd no abām krūtīm, tad uz trijām stundām ir miega/pļāpu periods. Ja tikai vienu un nedaudz, tad pupojamies ik pa stundai. Neizmantoju nekādas aplikācijas, nesekoju līdzi, kad, cikos un cik bieži baroju, nav ko satraukties par nevajadzīgām lietām.
Uz atvadām no slimnīcas, Vilhelmīne sakakāja slimnīcas gultu. :> Ja mamma pratās un neko nesašmucēja, tad bērns pacentās pēc pilnas programmas.
fjokla
[info]fjokla
Add to Memories
Tell A Friend
Ai abdžekt!
vispār, dirsā, kolektīvs pieņēmis lēmumu, ka visiem pa vasaru būs jānāk darbā astoņos un jāiet prom piecos.Prikaļisj, es pat uz deviņiem savelku mugurā sazin ko, konu fiksumā var satvarstīt,pēctam kauns darbā kājās celties un jātur visam mape priekša
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Pēc foršās, lēnas pamošanās uztaisīju kafiju, ieliku krāsnī maizītes un ielīdu dušā. Un izlīdu no dušas tieši tikpat svaigs.
Tagad ūdens atkal ir, bet laika mazgāties - vairs nav. Jo tas ūdens, aks ir parādījies, vispirms jānotecina no dzeltenās piekrāsas. Tāpēc - labāk taisīties uz darbu veicīgāk.
Nobiedētpārsteigt kolēģus ar jauno un lielisko frizūru.
Un vakar tika konstatēts, ka Aldara porteris ir tīri baudāms - ir rūgtums, ir tumšums utml. Arī tos gandrīz 7 grādus īsti nejuta. Ja nu vienīgi.. ;-]

music:: John Lennon - Going Down On Love

ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
vakar pārmaiņas pēc (tieši trešdienās man parasti sanāk pamatīgi neizgulēties) necietu no miega bada vai kādas saaukstēšanās, tādeļ beidzot aizgāju sporta klubā uz abām nodarbībām. laiks gāja lēēēni, toties prāts tagad priecīgs. šodien vēl derētu paskriet. un varbūt pat izbraukt ar riteni. runājot par skriešanu, atradu jauku video ar jogas iesildīšanos skriešanai (ap 15 minūtēm), tagad varēšu iesildīties ar to.
brīvdienās paredzēta kaudze ar pasākumiem. bet es ceru, ka Alisei tas klepus tomēr mitēsies, pagaidām lēnām pieņemas spēkā. ļoti gribās, lai noiet dārziņā tās dažas dienas jaunnedēļ un arī pēc tām ir vesela. tas būtu ļoti, ļoti slikti, ja viņa būtu slima nākošnedēļas beigās.
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
ajv sīn da lajt end it ejnt brajt
nav skaidrs, kurējie mani uzjautrina vairāk — homeopātijas vai homofōbijas noliedzēji.
snorke
[info]snorke
Add to Memories
Tell A Friend
No sodienas meeginu meenesi nedzert.
zirka
[info]zirka
Add to Memories
Tell A Friend
sārtvaidža gads
no aukstuma sarkanā ģīmja sezonu nomaina saulē apsviluša sarkana ģīmja sezona

Tags:

po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
psih-orjentācija
Diez, kam jānotiek ar sabiedrību, kuras pamatnostādne ir "aizliegt visu, kas nepatīk"?

Tags: , , ,

Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Aprīlis 2014
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Šeit