Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Well. Man atkal sanāks lidināties darba dēļ un kolēģe, kura atgriežas no bērna kopšanas atvaļinājuma, jau visu ir, bļin, saplānojusi. Kurā viesnīcā mēs nakšņosim, kurā firmā auto īrēsim.

Un tas, ka es pateicu, ka taisos dzīvot ofisam tuvākajā hotelī un ka man negribas braukt ar auto svešā zemē - to viņa laida gar ausīm.

Lai gan viņa ir OK, man negribas katru vakaru iet ar viņu tusēt, vazāties pa veikaliem un iet kopā broskatīs. Es gribu izvairīties no visādiem bezjēdzīgiem small talkiem.

Es gan norezervēju to viesnīcu, kuru gribēju, bet kā lai tagad pasaka viņu neaizvainojot.

Lūk, tas ir iemesls, kāpēc man tomēr besī saskarē ar sievietēm- es nekad nezinu, kas viņas aizvainos, tas ir kā staigāt pa plānu ledu. Tā gan ir mana problēma, protams.

Un man vispār patīk būt vienai un nebūt atkarīgai ne no viena auto vadīšanas prasmēm un vispār, neielaisties nekādos kompromisos, bet darīt visu pa savam, vienatā.

Meh, meh, meh.
roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
ilgākās zobu sāpes ever, kādas divarpus nedēļas. šodien sāk izsīkt.
aizminos līdz jāņavārtiem, nobraucu divas pieturas līdz salaspilij un pafočēju kaktusus. vells, ku' daudz viņi tur.

Tags:

scope
[info]scope
Add to Memories
Tell A Friend
Pēdējās dienās Valsts policija medijos izvērš kaut kādu paraugkampaņu, kuras mērķis, acīmredzot, ir sagatavot autobraucējus tam, ka policijas ekipāžas var atrasties dajebkur.
Pie viena tiek minēts 40 jaunu netrafarēto automašīnu iepirkums, kā rezultātā maijā visiem būs bīties no kārtības sargiem, kuri nu būs pa gabalu nepamanāmi.

Ir tikai viena nianse - kā apgalvo policijai tuvu stāvoši ļaudis, policijai trūkst darbinieku (arī esošajām patruļām), kas tajās automašīnās varētu pārvietoties (ja vien esošās automašīnas kā nokalpojušas neatstāj pie sētas un nepārsēžas uz netrafarētajām).
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
[info]zuzanna
Add to Memories
Tell A Friend
Rumāņu valodas sakarā
ezss
[info]ezss
Add to Memories
Tell A Friend
mantiņas
Kādā šodienas prokrastinācijas brīdī apsvēru, vai aiz neesoša gara laika nevarētu mēģināt uztaisīt ko šādu
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
Но самым главным нововведением может стать запрет на продажу табака лицам, рожденным в 2015 году и позже, после достижения ими совершеннолетия.

http://izvestia.ru/news/656193
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Jau jūtu, kā es diebšu pēc fotofilmiņam. Laikam jau tagad jāpārvelk apavi.

music:: Amon Amarth - Across The Rainbow Bridge

chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
šodien uzzināju, ka tas, ko latvijā dara visi - nesas pa kreiso/vidējo joslu, kamēr pirmā ir brīva - rietumeiropā ir nopietns, štrāfējams pārkāpums. tāpat instruktors g. uzskata, ka tas ir viens no būtiskākajiem sastrēgumu iemesliem šaizemē. jā, runājot par sastrēgumiem - nebiju iedomājusies, ka tie sāk veidoties jau pēc 13:00. joprojām uzskatu, ka tramvajs un mikriņš ir optimālākie transporti pilsētgalvas apstākļos. mikriņi vismaz mūsu galā pat ir iemācījušies bremzēt un īpaši nepārkāpt noteikumus.
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
Fail
Kāds ies uz Crowbar?
Nē, ne obligāti no jums. Vispār.

Tags: , ,

virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
kā mums "iet" ar Simonu? perfekti. viņš nav ieliekams nekādā pārvadāšanas vai nēsāšanas iekārtā. Dace aizdeva pedējo glābiņu - trīsritenīti ar kātu, kas viņam ļoti patika istabā, bet ārā viņš spiedza un auroja, kad uz tā uzsēdināju. viņš grib iet, bet pēc 10 soļiem negrib vairs, taču negrib arī tikt nests. kaut kā tiku līdz laukumiņam, kurā viņš arī neko negribēja un krita gar zemi. tikai slidkalniņu. visu laiku slīdēt pa to, kāpt nē. slīdot gan atņirdza savu puņķaino mutīti smaidā.
bet iekštelpās bērns kā bērns, normāli pašpietiekami spēlējas.
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
explōrings
HellMan's mayo garšo pēc Makdonalda (vai tas man no marinētajiem gurķiem?), bet vēl šodien ieraudzīju, ka Lazdona ražo gī sviestu. Tas garšo pēc... pēc... šķiet, ka pēc krievu ZX Spectrum kopijas. Neprotu paskaidrot - tā viņa vnk smaržoja. Un zoss ola brokastīs vispār bija nais. Vēl krutāk būtu, ja viņa vispār būtu tikai viens milzīgs dzeltenums (un šitas nebija nekāds mazais). Vot.
Ā, vēl tie mazie cigoriņi burciņās maina produktu "ar stēviju" uz "ar saldinātāju no stēvijas", kur otrajā 2% stēvijas ekstrakta vietā rakstīts 1.8% ūdens. Laikam saldinātājs ir 10x stēvijas ekstrakts. Dunno, nopirku veco.

Tā. Ēdam. Piektdiena.

Tags:

khosmos
[info]khosmos
Add to Memories
Tell A Friend
kad pamodos, istabu piepildīja zila gaisma, un es sapratu, ka sapņos ar mani runā degoši krūmi.

Tags:
mood:: satisfied

rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
viļņas bārgājienā vienā no iestādījumiem uz mūsu galdiņa stāvēja ierāmēts kāda lietuviešu politiķa foto
ar uzrakstu – šis cilvēks (atcerēsimies, ka lietuviski cilvēks ir nevis cilvēks, bet žmogs, kas šeit izrādās zīmīgi) ir iemesls tam, ka alus ir kļuvis dārgāks
tā mēs uzzinājām, ka lietuvā ir nesen pieņemtas izmaiņas akcīzes likumā, kur alus ir pielīdzināts stiprajiem ahoholiem
mazās darītavas krīt izmisumā
k čemu eto ja
šodien man feisbuks uzservēja sponsorētu kontentu no ņekajas lanas, kas izrādās akronīms no latvijas alkohola nozares asociācijas
iepazīstieties, kontents )
diezgan brīnišķīgs materiāls loģikas stundai vidusskolā, neatrodat?

ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Šovakar spēlējam Nabaklabā. Man ir pēdējā paciņa nimesil, ko taupu vakaram, lai nosistu temperatūru, un tāpēc varētu normāli nospēlēt. Ceru, ka nenomiršu uz skatuves. Lai gan tas savā ziņā būtu kļova.
amanita
[info]amanita
Add to Memories
Tell A Friend
Ja nu ir kaut kas, kas izsit sistēmai korķus, tā ir bērnu slimošana. Un Karlīna šogad rūpējas par to, lai mēs šādā režīmā dzīvotu gandrīz pastāvīgi. Šarlaki, vīrusi, sāpošas ausis... Nu, kas tas ir?! Daktere domā, ka tas, pateicoties šarlakam, kas nostitis imunitāti lejā.
Ommm... Bet ir pavasaris, ārā čivina putni un beidzot saulains. Ommm...
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
zajebaļi tie čurkas smaržu pārdevēji
wensdy
[info]wensdy
Add to Memories
Tell A Friend
Laikmetīgā māksla svin
Whaaat, nopietni?! 20. maijā kim? uzstāsies mazā mauķele Tommy Genesis!
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Burbuļplēves spaidīšana var būt arī kaitinoša, ne tikai nomierinoša, relaksējoša. Tajos brīžos, kad jāsakompaktē ārā metamais iepakojums.

Tags:

santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Braukt uz mežu vai palikt mājās lasīt grāmatas?
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Marts 2017
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu