Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
brookings
[info]brookings
Add to Memories
Tell A Friend
In Bloodstream
In co hate
Intent
I am in a tent
Digital pulse has pause unformed

Do not stare at laser beam
Look up here where I can be seen
Do not be inchoate

High wire
Spirals retreat in generation
Walk high wire
In tent
In a tent

Sun has risen
Wooden raft with burnt offering has slunk into reeds
Words have fallen to dew
Zini, ko those fucking stupid Brits
etcetera etcetera

Walk high wire
Sun risen
Walk high wire and talk to birds
Walk high wire between the di gi tal
blocks

Stay intent
In the tent

Lab riit!
Wife unzips to reveal meadow
Sun moves in high RAM above
tent

Tie fucking stupid Brits
to sa cri ficial raft
Spiral forgotten

Tochna?
Wife nods head and smiles
She heard from the bankers
who by the table laden with booze
and cheese
had expounded on fucking stupid
Brits

Walk high wire
before 
voice now thick
with inchoate 
hate
had informed
them (who slip in line, in DNA, in culture, in eddy, and in currency enbanked)
that was
Brit

Walk high wire
Spirals
in pauses
in gaps
slip away
out of conned role

Well 
Good morning.
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
tiem kožu kontraceptīvajiem plāksteriem ir efekts. diemzēl ne īsti gaidītais - griežas mums te arī pa istabām apjukušas pārtikas kodes. varbūt dāmiņas izmisumā par to, ka kundziņi salipuši pie skapīšu apakšām
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
rindra
[info]rindra
Add to Memories
Tell A Friend
Teetis Jaanjos 2016

Teetis Jaanjos2016

Tags: , ,

7dienuviikendz
[info]7dienuviikendz
Add to Memories
Tell A Friend
7dienuviikendz
[info]7dienuviikendz
Add to Memories
Tell A Friend
subprodukts.
jūtos absolūti laimīgs.
dienas nobeigums ar aliņu un peldēt pa pliko un tad mājās hai af un gulēt.
clvēki reiz teica ka esmu budists, es tik nosmēju.
bet tagad sāku tam pievērsties un jūtos kā nekad agrāk.
varu būt es pats, beidzot es esmu - es pats.
jo es tāds jau vienmēr neapzinoties esmu bijis, tiem cilvēkiem bija taisnība.
dzīve tagad tik viegla.
intenormal
[info]intenormal
Add to Memories
Tell A Friend
skapis
fjokla
[info]fjokla
Add to Memories
Tell A Friend
sieviete_tanks
[info]sieviete_tanks
Add to Memories
Tell A Friend
Man ir jauns zaļš mājiemītnieks. Pirmo reizi ieraudzīju pirms vairāk kā nedēļas, piedarba puķu veikalā un kopš tā laika visu laiku par viņu domāju. Šodien nesu mājās, noliku uz vēl-ne-gluži-saliktā tv galdiņa/sekcijas un teicu, ka tagad viņš ir mājās un dzīvos te )

mood:: happy

ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
what a shame
Pēdējā laikā esmu pasācis katru vakaru pirms gulētiešanas taisīt frizūras savam vecākajam dēlam. Nesen izdomājām, ka varētu viņam nokrāsot matus melnā vai baltā krāsā, bet tagad sieva man saka, ka viņa negribētu, lai tā notiek.
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Aldara ķiršu sula ir baudāmāka par Cēsu krīku.
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Par tagadni un nākotni.
Cien. [info]mindbound, piemēram, piedalīšoties diskusijā par šo tēmu. Te, cibā, ir milzums riktīgi prātīgu cilvēku, vēsturnieki, sociālantropologi, sociologi, visa veida analītiķi un savādāk gudri cilvēki. Būšu jums ļoti pateicīgs, ja sniegsiet kaut kādu saprātīgu atbildi uz to, kālab tieši tagad visapkārt novērojamajās pasaules daļās cilvēki ar lielu pārliecību un degsmi slīgst tumsonībā, ezotērikā un perversākajās reliģiju formās. Esmu par šo domājis, ne pie kā neesmu nonācis.
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
by [info]gamall

Tags: ,

melnbaltalapsa
[info]melnbaltalapsa
Add to Memories
Tell A Friend
Esmu izraudājusi visu zaļumu no acīm. Vairs nav krāsas. Nav arī tukšums, vienkārši nav arī krāsas. Tāds bezkrāsainums..

Un viss tikai tādēļ, ka nav māju sajūtas..
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
dubultstandarts
"If a girl that I like farts, it is a compliment, because she feels comfortable with me. But if a girl that I don't like farts it is disgusting"
(Toon)
panacea
[info]panacea
Add to Memories
Tell A Friend
Brexits tāds aktuāls temats
Bet vispār, kas mani kaitinā bišķīt, nē, nevis bišķīt, bet daudz, ir ka Brexita sakarā tik liels fōkuss tagad atkal ir uz Veco Eiropu. Pirmkārt, tikko kā bija rezultāti paziņoti, tad tikās tikai founding EU countries līderi. Tagad arī kaut vai gārdians fōkusējas uz to, kā nu Brexīts ietekmēs Veco Eiropu. Es te arī runāju ar holandiešu paziņām (attālām un ne pārāk foršām), kas bija nenormāli apvainojušies, kā nu briti viņus tagad atstumj. Tai pat laikā es teicu, ka, nu, vispār, es izskatu arī variantu braukt atpakaļ strādāt uz Latviju. Un paziņa smējās un smējās apmēram tā, it kā es būtu pateikusi, ka braukšu pētīt dzīvību uz Marsa, jo nu kamōn, kur tad nu sūdabedrē Latvijā vispār var būt industrija, vai ne? Man tas likās konkrēti nievājoši. Nu kamōn, ES ir tomēr 27 valstis, no kurām liela daļa pievienojās 2004. gadā un kopš tā laika ir pagājuši 12 gadi. Es te tagad esmu pēdējā laikā ceļojusi pa Kipru (pievienojās 2004.), Horvātiju (pievienojās vēl vēlāk), man ir viens no labākajiem draugiem rumānis (arī late intake) un nu vismaz mans priekšstats ir, ka pa lielam visas post-2004. gada valstis tomēr tā kā jūtas pozitīvas ES sakarā (pat Ungārija!). UN (liels uzsvars uz UN), ja jau mēs te galu galā runājam par to lielo Eiropas vienotību, nebūtu tā kā stulbi viņas visas tagad aizmirst, aiz tā vien, ka mēs esam stulbie dienvidaustrumi? Kaut kad nesen lasīju viena spāņa teikto, ka dienvid- un austrumeiropiešiem vienmēr vecajā eiropā sevi ir jāpierāda vairāk, jo mūs uzskata vai nu par slinkiem vai nabadzīgiem un atpalikušiem. It kā cilvēks kā cilvēks, bet tāpat zemākas šķiras. Tomēr besīgi.
roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
evernote
Hahā, ja ir servisi kas tikai turpina pušot limitus, tad evernouts manam basic kontam grib piegriezt skābekli, limitējot piekļuvi uz 2 ietaisēm.

(šobrīd esot 2 kompji un 2 telefoni, nezinu kādu kompi esmu reģistrējis 14. gadā un abus telefonus arīdzan vairs nelietoju)
7dienuviikendz
[info]7dienuviikendz
Add to Memories
Tell A Friend

music:: sonic youth

liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
Naidžela Faradža erotika
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend

atsvaram un arī lai parādītu, es ielikšu kaut ko, kas man tiešām patīk - grupa Pierre Normal, kas dzīvo Briselē, dziesma, kuras vārdi ir Borisa Viāna dzejolis "Je mourrai d'un cancer de la colonne vertébrale" (es nomiršu no mugurkaula vēža)

https://www.youtube.com/watch?v=NCB-xGBF1dY

Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Jūnijs 2016
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Šeit