Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
wensdy
[info]wensdy
Add to Memories
Tell A Friend
Puķes vs ziedi.
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
dots: dēļu-plākšņu būda mežā maršrutā jaunciems-vecāķi, tuvāk vecāķiem. cilvēku nav, bet tie pavisam noteikti tur mitinās. toties ir uz vietas 3 suņi, 1 kucēns, 1 melns mazāks, 1 balts lielāks (kucēns nav abu pārējo radīts; abiem lielākiem ir siksnas, bet ļ. dažādas). suņi ieslēgti būdā, bet divi mazākie pa šķirbām lien laukā un skraida apkārt (prom neskrien), lielākajam mazliet pabīdījām dēļ un izlaidām saulē. joka pēc piedāvājām banānu (apēda) un ūdeni. pie būdas mētājās arī pāris tukšas suņu barības bundžas. kopumā suņi neizskatījās slikti vai novārguši, tikai mazliet nobijušies.

jautājums: kas tas ir un kā viņi tur nokļuva? zagti (priekš kam?)? noklīduši un savākti?
taalraadis
[info]taalraadis
Add to Memories
Tell A Friend
jā, sieviešu un vīriešcilvēku platoniska mīlināšanās pasauli padarītu par daudz labāku vietu.
ld
[info]ld
Add to Memories
Tell A Friend
Anna pati ģērbjas. Gan bikses, gan kreklus. Jakas tikai vēl jāpietur.

Vakar Annis visu ceļu uz dārzu pati savām kājām nogāja.

Ar runāšanu gan joprojām kā pa celmiem. Gandrīz ik dienu jauni vācu vārdi nāk klāt. Dažas lietas sauc divvalodīgi, bet ne pēc konteksta, bet abās reizē. Mājās Līna lielākoties arī pasākusi vāciski runāt, bet Stefans bieži saka frāzes latviski. Nabaga Anna...

Tags:

begemots
[info]begemots
Add to Memories
Tell A Friend
Linney has nothing on us
Kļūst arvien skaidrāks, ka pūces ir vienkārši kaķi ar spārniem.

Jāpārbauda, ko par to saka klasifikācija.
jimmy
[info]jimmy
Add to Memories
Tell A Friend
Ti uže kupalas? Un viņa pasmaida. Baltie zobi, kas apēd pasauli kā siltu kruasānu. Viņa nepeldēs nekad, bet kāds vienmēr pajautās. Janvārī, februārī, maijā.
Mums ir viens gads un mēnesis viens. Kaķēna skatiens, ko gribas sarāt un paijāt. Aiziet kur grib. Es virtuvē vāru tēju un atceros cik tas bija sen, garaiņi ceļas un pierāda viņas nemirstību, jo tas bija tiešām ļoti ļoti sen.
Mums nebija kopīga mūzikas gaume. Mums nebija līdzīgi hobiji vai atzīmes skolā. Mēs nekad nesēdējām vienā solā klasē, bet mums bija viens gads un mēnesis pasē. Mums bija arī līdzīgi pirksti un bieži vien es nezināju kam šīs rokas pieder.
Baltas jahtas modina kārtējo vasaru un kārtējo reizi viņa nepeldēsies.
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Noskatījos Mad Max (1979) un Mad Max 2: The Road Warrior (1981). Otrajā es vienkārši nevarēju atraut acis no tā mazā mežoņbērna, kurš bija vienkārši supersmuks un superstilīgs savās zvērādās, nemaz nerunājot par tiem cute šņācieniem un rūcieniem, ko viņš izdvesa.
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
pamodos. mani nomāc neizmestās mēbeles.
roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
pabeidzu svētdienas kārtošanu. sajūta ir pacilājoša, jo ir gandrīz pavisam skaidrs, no kuriem krāmiem ir jātiek vaļā.
mindbound
[info]mindbound
Add to Memories
Tell A Friend
Triljonkārtīgs skaitļošanas jaudas pieaugums no 1956. līdz 2015. gadam.

Tags: , , ,
mood:: awake
music:: Alcest - Les Voyages De L'Âme: Faiseurs De Mondes

saldumi
[info]saldumi
Add to Memories
Tell A Friend
Tikko atcerējos, ka bērnībā es mēģināju iemācīties gan žonglēt, gan lidot - tad es vēl nebiju atklājusi, ka man tādas lietas nesanāk, nu, tur sportiskas aktivitātes, un es esmu nūģis, kas nevar ne nomizot kartupeļus, ne noskriet krosu.

Jāteic gan, ka ne lidošana, ne žonglēsana man īsti labi nepadevās, bet es sev ļoti ticēju. Vispār tās lidošanas sakarā es stipri priecājos, ka toreiz savas idejas lielākoties realizēju dzīvoklī un man neienāca prātā, ka, lai paceltos savos iepirkumu maisiņu spārnos, vajadžetu nolēkt no kāda jumta kā Lindgrēnas Madikenai.
soul_embraced
[info]soul_embraced
Add to Memories
Tell A Friend
e?
roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
nebiju domājis, ka kailie brieži būs tik ļoti striptizēšanās, bet what has been seen, cannot be unseen.

vienīgā lieta, uz ko spēju skatīties ar smaidu ilgāk par trim sekundēm, bija jānis vimba ar parūku. ļoti piestāvēja. arī pēc tam, kad manā virzienā tika veltīts "1. rindā sēdošajam bez matiem ir problēmas ar apmatojumu". nezinu, nesūdzos.
_re_
[info]_re_
Add to Memories
Tell A Friend
es esmu tik piekususi, ka elpot grūti.
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
biju šodien iztērēt dāvanu karti. pirmo reizi pa ļoti ilgiem laikiem pirku kaut ko sev. jo tāds bija uzstādījums ar kuru to dāvanu karti saņēmu. nopirkt kaut ko sev. nevis bēbītim, nevis mums visiem, nevis iztērēt pārtikai, nevis kaut kādām ikdienas lietām, bet sev kaut ko skaistu. kādu kleitu vai ko. ilgi un dikti domāju ko tādu! es varētu gribēt. smaržas. man nekad nav bijušas īstas smaržas. labas, oriģinālās, dārgās. vīlos, jo tās, kas man patiktu protams ejošās (jo tās, kas man ļoti ļoti LV nepērk un nav pieejamas vispār.lol. turklāt jāsaskaņo ar MV vai viņam tādas neriebtos) galīgi nesanāca. bet es nebiju iespringusi uz kleitām vai kurpēm vai somām (jo kurpes man vajag un tās es pirktu jebkurā gad. nebija tik daudz laika un iekšu lai tam žākstam sevi šoreiz pakļautu. nav viegli nopirkt apavus, ja ērtība ir prioritāte un izmērs skaitās Ļoti Liels), kleitas bija skaistas, bet neaizķēra un tā nu es mierīgu sirdi nopirku sev auskarus. daudzus pārus. četrus? piecus? ļoti skaistus. un mana milzīgā auskaru kolekcija ir labi papildināta. /meitenes, ejiet uz Nārājanu Origo - bižutērijai vēl divas nedēļas neprātīgas! atlaides. man visi tie pāri izmaksāja 12 eiro!!!/
un ta es sev nopirku grāmatas. divas bērnu grāmatas par Zaķēnu Jēci /how could I not?!/, Ilzes Jurkānes pavārgrāmatu, Janīnas Kursītes "Virtuves Vārdeni" (šai ir akcija JR 9eiro) un Stīvena Hokinga grāmatu. to pēdējo tikai lai būtu visa naudiņa iztērēta, jo lubenes neviena neaizķēra, turklāt man jau tā tarbiņa bija smaga

un es sevi jūtos ļoti ļoti iepriecinājusi. jo kādi trīs auskaru pāri ļoti labi iet pie manām jaunajām mīļākajām drēbēm un grāmatas! es neatceros pēdējo reizi, kad nopirku grāmatu tāpat vien.

mood:: priecīgs

zirka
[info]zirka
Add to Memories
Tell A Friend
traktoristu sezona atklāta, pārāk nesmejieties, mani ieraugot
citās ziņās - lai arī vienmērīgs iedegums man ir pārlieku smags izaicinājums, toties sarīkot fiziski, intelektuāli un emocionāli bagātinošu un tai pat laikā atslābinātu, nesteidzīgu pasākumu bez šmigas, turklāt kaut kur dziļi dirsā perifērijā, to gan es protu. grāvis godam noprezentēts

Tags: , ,

prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
The Woman in the Fifth (2011)

Tags:

prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
Dostoevsky's Travels (1991)