Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
janvāris
"jāskan nevis žēlīgi, bet nežēlīgi"
/par to, kā aranžēt skābās dziesmas/

Tags:

ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
Ingmāram ir brilles kā Šindžī tētītim

Tags: ,

artis
[info]artis
Add to Memories
Tell A Friend
Krabis. Desants. RAND. POWER.
[info]runcis
Add to Memories
Tell A Friend
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
Ja tu zinātu kā es baidījos ka tu negribēsi
intenormal
[info]intenormal
Add to Memories
Tell A Friend
ir alus

music:: LTV

unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Tā diena.
Tā diena, kad, viegli aizdomājies, izej uzpīpēt un izveikt telefona zvanu, aizsmēķē, iebāz roku kabatā pēc telefona un izvelc datorpeli.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
d3pris
Špenglers.
[info]fedrs
Add to Memories
Tell A Friend
Līdzīgi kā Tarantino nemitīgi kniksē B klases grāvēju virzienā, tā Šerloka veidotāji izpilda dziļu reveransu pokemoniem. Grūti iedomāties, kurš vēl, bez 90. gadu pirmskolniekiem, varētu sajūsmināties par nemitīgu zibsnīšanu ekrānā, histēriskiem izsaucieniem skaļruņos un, baidos pat izrunāt šo vārdu, varoņu nesakarīgo rosīšanos. Tā nospriedu, pamodies krēslā trešās sērijas pusē, un nolēmu pārvākties gulēt uz gultu. Kurš vairs tagad atceras, vai sākums bija tāds pats, vai arī tā paiet pasaules godība.
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
Scientia
katra fonta (licenzes) iegāde ir nelieli svētki. sen nebiju pircis no nepazīstamiem, nesatiktiem vai kaut neap-ē-taustītiem autōriem, bet šodien norāvos, paķēru teksta ģimenīti no sibīriešu ķīmiķes, mediķes, skolotājas, grāmatu un citstarp burtu dizaineres Natālijas Vasiļjevas.

šaisdienās jau reti sanāk FontLabu vai Glyphus atvērt, šis ir lielisks iemesls. es jau no previewjuča sapratu, ka mums tur sanāks inčīga saruna. ir arī.
vienīgi žēl, ka viņa nav lāgā paredzējusi salikšanu vjetnamiski. toties iņjaņā sanāk lielisks iemesls, lai iepazītos.
juriic
[info]juriic
Add to Memories
Tell A Friend
.
i dreamt of dynamic amount of parallax layers for my game.
rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
man te vjetnamā ir piesities viens neliels pizģecs
es esmu mijas personal shopper pret savu gribu
tas izpaužas tā – lai kurā šmotku vai tamlīdzīgu lietu bodē es ieietu, es atradīšu kaudzēm lietu, kuras ir kā uzlietas mijai un īsti viņas gaumē
pat tik tālu, ka varu vienkārši iebāzt roku drēbju čupā un kaut ko izvilkt uz aklo, un būs
bet pilnīgi nekā sev
un zinkas ir? pat tagad, kad mija jau miļōnsgadus ir atpakaļ latvijā, es joprojām veikalos atrodu šmotkas tieši viņai
bet neko, šodien es iespītējos un mijas iecienītajā bodē "šūts vjetnamā visādām rietumu ķēdēm, no zāras līdz nike, viss par 100 000" nopirku akurāt divus priekšmetus sev (iepriekš viņu tur nebija, pacietība ir lieta)
ja kas, rīgā varēšu atdot mijai, vismaz krekls viņai būs kā uzliets
rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
par tiem gurķiem runājot
pateicos par īkšķiem, sanāca reāli mazsālīti gurķi!
pirmajā dienā, pēc kādām stundām sešām mazsālīšanās, bija vēl tikai viegli iesālījušies, bet nākamajā dienā bija īstāki par īstu, nevis "kaut kas līdzīgs", bet tiešām mazsālīti gurķi!
nu ok, es tur ieliku ne tikai citronzāli, bet arī citronkoka zariņu ar lapām, līdz ar to bija ievērojama citrusīga nots
omīte (kuru vispār grēka darbs ir saukt par omīti, viņa ir krustmāmiņa, tāda skaista krustmāmiņa, tikai rosās kā omīte un visus baro kā omīte, tāpēc grēkojam un saucam par omīti) bija apmierināta ar gurķiem, sauca mani par moloģec, kas ir patīkama pārmaiņa no tā, ka visu pārējo laiku par mani teica krasivaja (un vēl viņai ļ. patika mans vienā šmotkērijā savāktais dzeltenais džemperītis, ķiķināja, ka jāatdod viņai)
viņa tik superīgi runā krieviski – vārdos, ne teikumos, bet tik labi sanāk
man pats mīļākais bija "ģeņgi, smotreķ, huļigan" – "bērni, pieskatiet mantas, kad ejat uz bīču, lai nenosper"
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend

cilindriskais tuntuļgliemezis
smuks
mazliet līdzīgs man
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
cepu kotletes un raudu, nezinu, kas man ir. laikam tās vijoles pa radio fonā.

Tags:

dejavu
[info]dejavu
Add to Memories
Tell A Friend
'put a banana in your ear'
Mūsu stūrī kautri augošais banāns zaudēja cīņā ar vēju, un viss vēl nenobriedušo pirksta lieluma banānu ķekars nogāzās zemē.
Nezinājām, vai tādi mazi zaļi banāniņi spēs nogatavoties nebūdami piestiprināti pie koka, bet tāpat savācām to ķekaru un turējām iekštelpās.
Nepagāja ne mēnesis un mazie zaļie sāka izrādīt dzeltēšanas pazīmes. Un tad pēkšņi mums ir kilogramiem mazu, bet saldu banāniņu, ko nespējam apēst tādos tempos, kā viņi jau paliek brūni.
Bana split, banana bread, banāni visur: https://www.youtube.com/watch?v=EqwYzi_IG6k
apjukums
[info]apjukums
Add to Memories
Tell A Friend
Ķīnas vīza kabatā un plāns Honkongai skaidrs.
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Es ceru, ka šogad nauda aizplūdīs jēdzīgākās gultnēs. Bet ja nu nē, tad alternatīva - kastes apgreids. Nebiju pamanījis, ka varu iespraust FX pročus. Forši. Bet ko vēl līdz šim neesmu sapratis - ir man jēga pirkt videokarti ar 3.0 pci-e, ja mobo slots ir tikai 2.0 ? Ar skatu nākotnē - jā. Bet mans skats nākotnē ir tāds, ka gribu esošajā mātenē sagrūst maksimumu. 8kodolu fx amd proci, 32 gigus rama un tad - videokarti. Cik skatos testus internetos - atšķirības nav. Vismaz geimos FPS. Ir, bet niecīga. Ātrdarbībai vēl var ieguldīt ssd diskā. Nu un varbūt, ka desmitais vindauz efektīvāk izmanto dzelžus kā vecākas versijas. Bet tas viss, ja neizdosies salīmēt gadu mijā saplīsušo pasauli.
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
ir kādam atsauksmes par teātra abonementu? kā tas ir - es nopērku un eju uz visām abonementa izrādēm? vai ir noteikt skaits izrāžu? tur sanāk iet tikai uz jaunajām vai tikai vecajām vai, nezinu, 5 izrādēm sezonā un pats var izvēlēties kurām? un kā tur ir nopērk to abonementu un dzīvo, bēdu nezinādams vai pirms katras izrādes jāizņem konkrētas biļetes? ir vispār arī kāds izdevīgums vai viss izdevīgums ir tajā, ka piespiedu brīvprātīgi ir teātris 1x mēnesī?
jā, es zinu, aks ir gugle, bet pie datora piesēdos pirmo reizi divu vai trīs dienu laikā un izklausās, ka mani jau tūdaļ raus no tā nost
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Novembris 2016
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Šeit
Meklē un piedāvā darbu