Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
Reinis zvana no bērnu dārza, nevar atrast Eižena kurtku. Fonā dzirdu audzinātājas Benediktes balsi: "Kur ir mantō de Eidžzenn?" Viņa ir izķēmojusi viņa skaisto francisko vārdiņu, lai izklausās pēc tā, kā, viņasprāt, jāizklausās poļu vārdiem, un visi viņu tagad tā sauc.
Eiženam ir bail no Benediktes, tā ir galvenā problēma. Viņa ir piesmakusi skaļa, sprogaina, izspūrusi, daudz žestikulē, liek vienmēr tuvu savu lielo līko degunu, kad sarunājas. Ingmārs teica, ka viņam arī būtu bail.
vanga
[info]vanga
Add to Memories
Tell A Friend
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
ekumēnika
pārceļos uz Ķipi.
nāciet ciemos.
aizlūgsim.
aizlūdzam
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
eju paēst uz eiro ēdnīcu kopā ar vīru
mesija
[info]mesija
Add to Memories
Tell A Friend
- elīn, tev patīk iet vannā, un tu uzskati, ka tā ir vērtība. protams, ka es nevaru tev uzticēties!
ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
Pagājušajā nedēļā P izkopa izkrāsošanas prasmi - ņēma M sadāvinātās krāsojamās grāmatas un rūpīgi izkrāsoja sīkos elementus - acis, ragus, nagus, ausis, puķītes utt.

Vakar sāka zīmē sejas ar acīm, vēlāk jau dažkārt piezīmēt arī ausis un nu arī matus, muti.

M zīmēt sāka 3 gadu vecumā, bet šī knīpa samērā smalkus zīmējumus velk jau tagad. Tās sejas ir 2-3 cm diametrā, acis-ausis atbilstoši līdz 5mm.
Domājams, ka tad līdz "galvkājiem" (ar ko uzreiz sāka M) nav tālu.
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
pasūtīju sekretārei miskasti
ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
Pāris gadus ciematā dzīvojošās jaunās ģimenes prasīja pašvaldību centrā ierīkotajam rotaļlaukumam vienā pusē uzlikt žogu, jo tur ļoti tuvu iela pa kuru aktīvi brauc baļķvedēji.
Rakstīja iesniegumus, vāca parakstus, sūtīja valsts iestāžu dokumentus par šo tēmu. Lēmēji spirinājās, pat rupji izrunājās.

Tā un šitā, bet nu esam sagaidījuši rezultāta iedzīvināšanu.

Bija - samērā plaša pļava, kuras vienā malā rotaļlaukums, abos galos nelielas birzītes un nostāk uz otru malu aktīvās atpūtas laukumi jauniešiem-pieaugušajiem. Gribējām - gar ielai tuvo malu, kurā tieši rotaļlaukums, žogu. Vai pat visapkārt pļavai kādu iežogojumu, iekļaujot tur pat esošo skeitparku, basketbola/hokeja laukumu, vingrošanas laukumu (kā tas ir normālās vietās, kur visa atpūtas zona kopumā norobežota). Dabūsim: cieši iežogotu rotaļlaukumu (vietām žogs būs pusmetru no elementiem), bet plašā pļava aiz sētas...

Tagad jaunie vecāki un bērni būs kā zoodārza iemītnieki krātiņā.

Žopaini.
Ķipa "sodīsim jūs par uzdrīkstēšanos kaut ko prasīt".
petrovichs
[info]petrovichs
Add to Memories
Tell A Friend
Женщина обзванивает всевозможные службы психологической помощи.
Набирает очередной номер:
– Вы знаете, у меня маленькая грудь…
– И поэтому вы начали пить?
– Нет, просто мужчины…
– Как только видят вашу грудь, начинают пить?
– Вы что, издеваетесь?
– Это вы издеваетесь! Зачем занимаете линию психологической помощи алкоголикам?!
reportiere
[info]reportiere
Add to Memories
Tell A Friend
Un vēl es esmu tā skolotāja, kurai skolēna mamma ar direktora starpniecību atsūta sīki aprakstītu iesniegumu par to, ka matemātikas skolotāja piekāvusi viņas dēlu.

(Jā, check us out, mūsu iestāde ar skolotāju-skolēnu kaušanās video jau ir viesojusies Tautas balsī!)
reportiere
[info]reportiere
Add to Memories
Tell A Friend
Vēl es esmu tā skolotāja, kuras audzināmo vecāki aizliedz klasē kopīgi taisīt papier mache maskas Helovīnam, jo tie neesot katoļu svētki.
reportiere
[info]reportiere
Add to Memories
Tell A Friend
Es esmu tā riebīgā skolotāja, kas nekliedz, bet klusējot ar smaidu sejā ieliek 1.
mindbound
[info]mindbound
Add to Memories
Tell A Friend
Well, colour me surprised. Zero headache this morning.

Tags: , , ,
mood:: working
music:: Inade - The Crackling Of The Anonymous: Titan In Shivering Sand

zirka
[info]zirka
Add to Memories
Tell A Friend
tā gan vēl nebija gadījies - nopirkt maiciņu, vienreiz uzvilkt, iemest vašmašīnē mazgāties un izvilkt visu vienos milzu caurumos

Tags:

hekate
[info]hekate
Add to Memories
Tell A Friend
Citu sieviešu dzīves III - Sievietēm vārdā Leonora nekad nevajadzētu pīties ar literātiem
1845: Edgaras Alans Po publicē "Kraukli". Par mirušo Leonoru, ja atceramies.
1909: Antonio Mačado apprecas ar 16-gadīgu meiteni Leonora.
Kas ar viņu notika? Protams! Pēc trim gadiem bija mirusi no tuberkulozes.
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
izkaitinājos. visur sākušas skriet virsū reklāmas ar to, kā resnīte neticami īsā laikā kļūst verī seksī. jūs to nopietni vai vnk esat pilnīgi saspiedušies, man gribas viņiem prasīt. jo es jei bogu neredzu tur nekādu resnīti. resnus cilvēkus viņi redzējuši nav, nāpšļi stulbie
eh, sacepos

mood:: nīgrs

zirka
[info]zirka
Add to Memories
Tell A Friend
dīvaini, ka es cenšos rakstīt par kaut kādām noteiktām sajūtām, ja vispār es dzīvoju mākonī

Tags: ,

dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
ka tavu vinillumāti!
mēs ar šo konspirējošo skaņceliņu esam vienaudži.
jāuzliek būs tētim kādudien ;)

divapusstundas
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Softbumi mūsmājās ir uz mirkli atlikti malā, Vilhelmīne citādāk savu darbiņu mēdz pēdējās dienas padarīt pamatīgi un vairākas reizes. Bērns arī ir tāds kašķis, ka maz neliekas. Sestdien jau viņai bija paradīze ar visiem tiem ciemiņiem, visiem pa rokām, smaidījās un koķetējās, nebija laika pīkstēt tik daudz. Labi, ka bija tikai viena nakts, kad bērns pupā nokarājās visu nakti, šonakt jau vispār viss vecajās sliedēs, tikai divas reizes modās.
Tā kā viņa man ir ļoti kustīga, tad nācās domāt, kā tās mūsu abas sabīdītās gultas padarīt drošākas, jo bērnam spilveni un segas vairs nav šķēršļi. Nolaidu Helmes gultiņu uz viszemāko pozīciju, tagad viņa joprojām guļ man blakus, bet tikai bedrē. Ir jau sarežģītāk atkal, jāpiedomā, kad baroju, lai neieveļas, bet tas būtu tāpat, ja gultai pieliktu redeli un atbīdītu, šādi vismaz nav nekur jākāpj ārā.
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
Documentary: The Culture High (2014) by Adam Scorgie

http://www.solarmovie.is/link/play/3501773/
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Oktobris 2014
1234