Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
ლ(ಠ益ಠ)ლ
Dziedējošie cipari.
la_cumparsita
[info]la_cumparsita
Add to Memories
Tell A Friend
Ja prāts netur ķermenim doto solījumu, sāpēs kakls.
Izrunājies godīgi ar sevi.
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
par zaķēniem
bija taču pasaka/multenīte/dzejolītis/stāstiņš/radioluga/grāmatiņa* vai kas tamlīdzīgs par zaķēnu Jēci? mēs visi spriežam, ka kaut kas bija, bet neviens lāga neatceras

*piedodiet par deminutīviem, stipri šaubos, ka lielformāta
sirdna
[info]sirdna
Add to Memories
Tell A Friend
Poll #20222 Nasredins efendi
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu zini daudz stāstu par Hodžu Nasredinu?

View Answers

Desmit...nē...divdesmit...emm...jā, daudz!
4 (16.0%)

Zinu kādu pārīti.
11 (44.0%)

Nasredins....it kā kaut kur dzirdēts.
7 (28.0%)

E?
3 (12.0%)

noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Bērns šonakt visu nakti pupā nokarājās. Šodien esmu nedaudz zombijs. Parasti jau mostas divas reizes, bet nu laikam atkal tie zobi nāk, jau krietni pakāpušies ir visur, bet nu izskatās uz to, ka ārā sprauksies viens pēc otra.
Pāris reizes naktī pietika, ka paglāsta muguriņu, bērns tad pārstāja raudāt, knosīties un čučēja tālāt, bet nu no kādiem diviem naktī jau mūsu gultā gulēja.
begemots
[info]begemots
Add to Memories
Tell A Friend
Senvietas
sirdna
[info]sirdna
Add to Memories
Tell A Friend
Kas zīmējas uz trauku mazgāšanu, tad likums ir tāds, ka zem ūdens strūklas noteikti nonāks nevis kāda no desmit dakšiņām, bet gan vienīgā karote un notašķīs tevi no galvas līdz kājām. Sevišķi, kad tu mazgā traukus savās labākajās drēbēs (jā, reizēm tā ir jādara) tieši pirms svinīgas pieņemšanas pie kādas valsts prezidenta (ne jau Latvijas, bet tādas gruntīgas valsts, par kuru ir dzirdējusi arī tante Tokijā).

Vārdu sakot, karote izlietnē ir uz dušu.
spotty_flyer
[info]spotty_flyer
Add to Memories
Tell A Friend
omlet o fromāž
Tas brīdis, kad kāds te sunī Europas savienību un tu tāds viss letiņš stāvi un centies neizrunāties... ehh, cik grūti viņiem ir redzēt bik tālāk par degungalu.
salty
[info]salty
Add to Memories
Tell A Friend
Noticis acīmredzamais neticamais - es esmu pamodusies, bet bērns vēl saldi čuč. Tad nu fiksi jāpiespamo te.

Vakar Emma uztaisīja savu pirmo slepeno apvēlienu :) No rīta turpat lielajā gultā nomainīniju viņai pampi, atstāju lielās gultas viducī starp spilveniem un aizgāju sašmucēto pidžamu iemest vešenē. Pēc pusminūtes atgriežoties mani sagaidīja uz vēdera apvēlies bērns ar smaidu līdz ausīm, pat rociņas pati bija izvilkusi priekšā :D Pagaidām jau tā dikti aktīvi viņa vēl neveļas, taču nu jau biežāk un ilgāk patīk uz punča padzīvoties, un ik pa laikam arī pavelties mēģina, bet ne vienmēr sanāk.

Klusībā ceru, ka līdz Ziemīšiem viņa vēl nebūs iemācījusies līst, jo gribu lielo egli šogad. Kā nekā pirmie Ziemīši jaunajās mājās, un pirmo reizi mums ir tik daudz vietas, kur tādu lielāku egli varētu uzpucēt. Pat, ja viņa būs iemācījusies līst, uzcelšu ap egli kādas barikādes :)

Un vēl... baigi gribu vinnēt Swedbankas loterijā to IKEA šopingu 1000 EUR vērtībā. Pusi jau esmu izdomājusi, kā notērēt :D Emmai beidzot vajadzētu normāla izmēra gultu un mēbeles iegādāt. Un mums jau vispār mājai te visu ko vajag. Ar A izdomājām, ka pagaidīsim to 5. decembri, ja nu pēkšņi notiek brīnums un tiešām kaut ko laimējam. Ja ne, tad jau pirksim tās Emmas mēbeles tāpat.

Vispār, kamēr es te štukoju par to, kādu ceļojumu gultiņu labāk pirkt, bērns ir izaudzis tik tālu, ka 2-līmeņu gultu acīmredzot īsti vairs nav jēgas pirkt. Vajadzētu šonedēļ to lietu nokārtot vispār.

Tags: ,

santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
real love )
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Ir tomēr arī tādas lētās (jā, ar uzsvaru uz lētās) sviestmaižu desas. Vārītās. Kuras arī apcepot uz pannas nekļūst baudāmākas. Pat otrādi. Vēl nebaudāmāka. Pat ar majonēzi. Jācer, ka ar pusdienām būs kaut mazliet savādāk.
kaarl
[info]kaarl
Add to Memories
Tell A Friend
pēdējās nedēļās dažreiz uz rīgu sanāk aizbraukt pa zaķi
[info]fedrs
Add to Memories
Tell A Friend
Drīz atkal rīts.
roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
analogi analogi analogi

liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
Ok I'm done finally tired from strangers
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
pieņemu ieteikumus jogas āsanām un citiem vingrinājumiem, ko var veikt mājas apstākļos lai mugura mazāk sāpētu. ir arī vingrošans bumba
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
novembris
kā jau pie Kārļa tas lasāms - es strādāju teātrī 10to sezonu, bet kkas tāds ar mani notiek pirmo reizi - es vnk neierados darbā. ok, ierados, bet kamēr es līdz turienei tiku, viss jau bija paspējis notikt bez manis. es tikai iztērēju 14 EUR pērkot labas šokolādes visiem, kas kko bija darījuši manā vietā un novācu izrādi, kad tā beidzās.
man vispār ir diezgan nopietnas pārdomas par to, kāpēc tas tā atgadījās un kāpēc es esmu tik izklaidīga/neuzmanīga. tas ir tik ļoti netipiski, ka noteikti kko nozīmē.
nu bija vēl daži papildus aspekti, kā, piemēram, totāli uzkāries telefons (sony xperia go - ej dirst!), nosēdies aķis Golfam utt, bet tas viss i huiņa un tam nebija galvenā loma šai stāstā.

Tags: ,

udensroze
[info]udensroze
Add to Memories
Tell A Friend
Pa spirāli vien.
kaarl
[info]kaarl
Add to Memories
Tell A Friend
ar tesu sataisījām vēl vienu jaunu dziesmu. ieskrēju uz minūti teātrī lai paķertu pāris lietas un viena pārpratuma dēļ kļuvu par "kapusvētku" ģērbēju.
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Novembris 2014
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Šeit