Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
santech
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
Velvet Acid Christ – Subconscious Landscapes (2014)
vacatio
[info]vacatio
Add to Memories
Tell A Friend
Aizmirsu pateikt - tas prieks un svētku sajūta atnāca tad, kad palaidu lapu un saņēmu tik daudz "patīk".
Tad arī nopirku burbuļūdeni un kūkas. Un tad arī bija sajūta, ka ir par ko.

Tags:

wensdy
[info]wensdy
Add to Memories
Tell A Friend
Zaudēju laiku, uztaisot normālu, garšīgu ēdienu - vistu ar dārzeņiem. Tagad vienīgais, ko var paspēt ir pus stundu pagulēt. Galvenais atcerēties, ka laika vispār nav, ir tikai prioritātes.
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
sirdna
[info]sirdna
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien pie manis pieķērās modernā medicīna un pilnīgi negaidot atzina, ka nemaz tik beigts es neesmu. Nu, ka acis man, iespējams, nevis iet boja, bet ir ar tādu pabiezāku čaumalu un tāpēc rada mānīgu iespaidu, ka tūdaļ sabruks. Visādas smalkas uzpariktes, zodiņu te, pierīti šite (es mulstu, kad attiecībā uz mani lieto deminutīvus), gaismas zibšņi un zili mirdzošs futūristisks sprungulis iesprausts acī.

Kā arī uzzināju, ka esmu vēl tīri jauns cilvēks, man vēl dzīvot un dzīvot, lūk.

Tas viss par nieka 37 eiro.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Ar ko man asocējas Latvija. 
[info]septinas_vestes
Add to Memories
Tell A Friend
vēl kāds atklājums - Guntara Sietiņa kastaņi. tā kā acis, kameras, okulāri, ļoti telpiski, vienlaikus diezgan matēti, līdz ar to absorbē zemi un tos, kuri skatās uz tiem. lode, kura ir magnētiska, kura vai nu paceļ no zemes (par to liecina iespiedumi smilšainajā virsmā), ievilkdama tumsnējos augļus sevī, vai atraida no sevis pamazām (par to liecina ēnas no dažiem kastaņiem). varbūt tā ir liela olšūna, varbūt drostalošanās process: "no zigotas līdz blastulai!". empīriskajā realitātē balstītie iespaidi nav vienīgais risinājums. tā kā nemācos LMA grafiķos, man ir tikai aptuveni priekšstati par to, ko nozīmē šī mākslinieka vārds. bet kopumā nejaušos meklējumos atklātie darbi ir saistoši un daļēji asociējas ar M. K. Ešera darbiem.
vilkate
[info]vilkate
Add to Memories
Tell A Friend
Pēcpušdiena.
magic_raddish
[info]magic_raddish
Add to Memories
Tell A Friend
Man ar to speķi gāja raibi. Ome atnesa savu labāko speķi, jo domāja, ka es esmu sagribējusi ēst speķi. Tādu lielu, labu un sālītu. Savukārt, mamma, sazinoties ar omi, nodomāja, ka man to speķi vajag Halovīnu tērpam. Tad omei skaidroju, ka gribu darbā barot zīlītes, viņa pasaka labi un mēs atvadāmies. Pēc brītiņa ome tomēr zvana un saka, tas speķis ir par labu zīlītēm, lai es to atdodu mammai un ka rīt viņa atnesīšot speķi zīlītēm. Tā nu šodien zīlītes atkal paliek bez speķa!
courty
[info]courty
Add to Memories
Tell A Friend
bet ziniet, kas ir dienas, nē, gada ziņa? Tētim piešķirts Viestura ordenis!
ld
[info]ld
Add to Memories
Tell A Friend
paskaidrojums - Annis ir Annis, jo lai cik man arī nepatiktu vārds Anna, šobrīd tas šķiet par nopietnu tādam mazam bērnam. "Anniņa" man nepatīk. manos plānos meitai kā mīļvārdiņš bija paredzēts "Annele", bet kaut kā tomēr ikdienā nelietojas.
vakar bd un šodien pie doka Anna rādīja raksturu - ja viņa kaut ko negrib, tad viņa to nedarīs un visi var iepūst, reizē palekties vai sarauties. es to vienkārši akceptēju, jo pati esmu tieši tāda pati, bet attālākiem ļaudīm ir grūti samierināties, ka tik mazs bērns tik noteikti pretojas.

Tags:

ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
Man piespēlēja tulkojumu par vienu zobārstniecības klīniku.

Un tur failā ir bildītes.

Un vienā ir cmukiņš zobārsts vecumā ap 35. Krekls nespēj noslēpt samērīgi attīstītu augumu. Spīdīgs, uz aizmuguri nedaudz pieglauzts kuplu matu cekuls, laipns un reizē izaicinoši šķelmīgs smaids. Nē, nu tumšmatainie mellām acīm nav gluži manā gaumē, bet šim noteikti atdotu pilnīgu rīcības brīvību pār maniem zobiem, ja vien spētu par to samaksāt :D
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
-8-
Kārums ar bērnības garšu.
ululate
[info]ululate
Add to Memories
Tell A Friend
šogad uznācis kaut kāds helovīna aptrakums, esmu jau sakrāsojusi burciņas un apdarinājusi ar melnām mežģīnēm, ko salikt kāpņu telpā uz palodzēm. bet vislabākais - šodien nopirku divus metrus melnu burbuļplēvi, vēl īsti nezinu, ko no tā visa uztaisīšu, bet man tā plēve kaut kā fetišiski patīk.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
BB
Es ēdu savu mazo brāli bekonu.
shelly
[info]shelly
Add to Memories
Tell A Friend
Neapmaksāta reklāma citu mazu bēduļu un kāsētāju mātēm
Lauvam pret klepu, starp citu, labi palīdzēja šitas

Vismaz naktis mūsmājās ir mierīgas, jā.
magic_raddish
[info]magic_raddish
Add to Memories
Tell A Friend
Vispār es esmu pārstājusi apzināti pirkt Krievijas produkciju. Gāju vienu dienu nopirkt diegu tumši zilā krāsā, pārdevēja sākumā piedāvāja lētāko variantu, kas bija arī garāks, bet tad viņa pateica, ka tas ir no Krievijas un es viņai teicu "nē, dodiet man to tur diedziņu" un norādīju uz Vācijā ražotiem 2x dārgākiem diegiem. Lūk tā.
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
mako
[info]mako
Add to Memories
Tell A Friend
Migla...
Kas par miglu, bieza, slapja un kaut ar nazi griez. Labi, ka aiz loga, bet es istabas siltumā.
src
[info]src
Add to Memories
Tell A Friend
Ok, un tagad gaidu miljons joku no sērijas - ja Apple CEO ir gejs, tad kāpēc tagadējie produkti ir bezgaumīgi.
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Oktobris 2014
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu