Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Atnes nepieciešamās lietas.
fjokla
[info]fjokla
Add to Memories
Tell A Friend
Aijmammītmammīt,kā man to sirdsorgànu krampī rauj, toties boļše ņebojusj, kā tas bārdainis arī solīja
iokaste
[info]iokaste
Add to Memories
Tell A Friend
arī starp kaķiem ir cūkas
nedaudz jau nu liekulīgi ir gādāt kaķēnam jaunas mājas, bet neredzēt kā cūkas un cilvēki cieš.
kas ir sociālā bezatbildība? dzert kafiju, ēst itālijā/ēģiptē audzētus stādiņus (dīzelis, infrastruktūra, kapitālisms, vergturība), nēsāt vairāk un mazgāt biežāk, gatavot ar gāzi, raudāt pie radiatoriem, izmantot transportu vai pīpēt ciburetes.
patēriņš jau pats par sevi nav nekas slikts, tas ir kā peldēt ar milzīgu melnu sievieti naktī kalna ezerā, kas ir kā veldzēties ilūzijā par izvēles brīvību; bet svarīgāk par to ir no rīta pamosties ar rūpēm par sevi, saviem spārniem un apkārtējiem.

music:: Nadja - Bug/Golem

[info]fedrs
Add to Memories
Tell A Friend
Sāku rakstīt garum garo ierakstu, kā cēlos un vēlos, un citiem sadzīves niekiem, bet tad nodomāju, ko es tā pa tukšo, pa sauso, par velti, tāpēc visu smuki satīrīju, un nu te ir brīva vieta ierakstam par tevi. Baidies!
pelnufeja
[info]pelnufeja
Add to Memories
Tell A Friend
Visas tās dzejkoncerta dziesmas taču ir tik skaistas.
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
Tik auksti točna nav bijis nekad. Cimdi vairs noder tikai amputācijas iepakojumam. Apavi arī tikai sargā klucī sasalušās pēdas no sadrupšanas. Agonija, mīļie, vēl nav nāve. Biržā paredzama siltuma recesija, sals izsūks dzīvus jūsu priecīgos Ziemassvētkus. Neejiet nekur.
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
P>A>R>T>Y
ululate
[info]ululate
Add to Memories
Tell A Friend
vēl atgadījās neticams, smieklīgs notikums, bet es esmu pārāk piekususi, lai stāstītu.
ululate
[info]ululate
Add to Memories
Tell A Friend
šausmas,cik latviešiem ir grūti teikt vienkāŗšus komplimentus. es šovakar biju ļoti smuka un vienīgais cilvēks, kurš pateica komplimentu, bija mana kursabiedrene, ja nemaldos, krievu izcelsmes. es viņai ne tuvu neesmu draudzene, tuvu. ne vīrs, ne citi draugi. kāpēc?
pelnufeja
[info]pelnufeja
Add to Memories
Tell A Friend
Es tikko visu sapratu - mīkla, no kuras es parasti cepu kanēļmaizītes vienk. ir piemērota sāļām lietām, jo kanēļmaizītēs tā īsti labi nekad ne izcerpas, ne garšo, bet maizītes ar sieru, sīpoliem un tomātiem garšo vienkārši lieliski.
dhonass
[info]dhonass
Add to Memories
Tell A Friend
Ir piektdienas vakars, mājoklī +13 grādi un es iešu gulēt - nez, kur palika tie gadi, kad varēja nonstopā raut all-nighterus, naktsmaiņas, ballītes un negulēt nedēļām, ja pat pēc cilvēcīgu apmēru ofisa stundām miegs ir mana kvēlākā vēlme, vīzija, misija un esības augstākais mērķis, aleluja un hārē krišna.

Went through some rough shit, but it's alright now.

music:: Planningtorock - Privates

kaarl
[info]kaarl
Add to Memories
Tell A Friend
biju aizmirsis, cik kruta ir izskriet dažus kilīšus pa aukstumu.
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
da lablkalab
mēs apm~ca~cirx=ca~sirakmurmyr~apm 56gr no 100 melojam
un turwr;
xvocm
amanita
[info]amanita
Add to Memories
Tell A Friend
Neskatoties uz to, ka šorīt pamodos ar anormālām galvassāpēm un rīta cēliens mazliet miglā tīts, gana daudz paveikts, lai mierīgu sirdi noslēgtu nedēļu. Nākamnedēļ es būšu burve un paveikšu tik lielu darbu kaudzi kā Everests, bet rīt... Rīt gan es atslēgšu telfonā internetu un neviens e-pasts mani nenoķers. Būs sestdiena.
zirka
[info]zirka
Add to Memories
Tell A Friend
man lēni aiziet, bet tomēr
ē, tas dīzeris tiešām laba un, galvenais, samērā parocīga manta

music:: ariel pink - sexual athletics

wensdy
[info]wensdy
Add to Memories
Tell A Friend
Šīsdienas atklājums ir Richard Rorty "Contingency, Irony and Solidarity". Diez gan traki, bet es izlasīju vienu nodaļu un priecājos, ka tā interesantuma ziņā atspēko visus tos pārējos palagus, ko mums šosemestr liek lasīt. Ja nu vienīgi etnogrāfija, kur antropoloģe palika stāvoklī principā no sava informanta. Viņai vajadzēja izdot kkādu papildu edition, kur viņa paskaidro, kāpēc izvēlējās turpināt un kāpēc nesajuka. Tagad gan es izsūkšu māju. Kamēr slimoju, galvenā nodarbe ir ķert rokā visu, kas skolā iekavēts - nenormāli apjomi jālasa, man tūlīt iztecēs acis, bet, kad ir laiks un brīva galva, vis šķiet tik interesants, tik interesants. Bet drīz būs jāiet tur ārā, kur kūsā dzīve, jau saņēmu draudu sms no dejošanas.
[info]fedrs
Add to Memories
Tell A Friend
Sakarā ar feisbuka jauno autortiesību politiku oficiāli paziņoju, ka atsakos no autortiesībām uz neķītrām dziesmiņām, aizskarošiem dzejoļiem utt. Ja kāds jūtas aizvainots, lai sūdz tiesā feisbuku!
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
zozo
Ja es būtu sarkanajā grāmatā, ķīģeris vai sarkanbaltsarkanais krokodils, mestos riņķot pa vecrīgu un ēst neliešus. Mani var mēģināt tikai iemidzināt. Bet es taču jau sapņoju, muahaha...
Nu, un vispār, nāvi pamazām vajag nodarbināt. Ja ar to draud tie, kuri tev "kalpo", tad varbūt ar to pašu var piedraudēt sev un nekalpot. A ko tu gribi - nodzīvot zoodārzā līdz 268 gadiem, caurām dienām jūkot prātā par tēmu "a, bļaģ, kas es tāds vispār esmu!?"

Tags: , , ,

ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
¥€€€€€€
Viss, ko es redzu, ir zīmes. Viss, ko es redzu, ir naudas zīmes.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
~<3~
Dieva spārni.
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Novembris 2014
1