Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
zirka
[info]zirka
Add to Memories
Tell A Friend
ekspedīcija uz mežezeru izdevās lieliska, piecreiz ielīdu vēsā, caurspīdīgā ūdenī, un esmu gatava iet gulēt ātrāk nekā darbdienās, kas raksturīgi pilnvērtīgi pavadītām brīvdienām

Tags:

khosmos
[info]khosmos
Add to Memories
Tell A Friend
Tad vēl es te, pļavā tā padomāju: kopš bērnības kaites izdevies uzveikt, mana veselība kopumā ir astronomiski laba. Tikmēr daudziem, ko satieku, ir fiziskas vai mentālas problēmas, kuras vai nu nav iespējams risināt vai nepietiek spēka. Un kas uz tā fona ir periodiskas, nāvējošas skumjas vai armagedoniskas dusmas. Nu, maza lāsīte darvas medus okeānā. Viss, turpmāk neļaušos adrenalīna uzplūdiem, vajag baudīt mēreni.

Tags:
mood:: pēc kaujas visi gudri
music:: Vārna

rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
dzimšanas dienas ballītē dejojām līdz stiprai rīta gaismai
vispirms mājās aizgāja jubilārs
pēc tam arī dīdžejs, atstājot spēlēt depešmod disku bez vāciņa
mēs tik dejojām
sieviete_tanks
[info]sieviete_tanks
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien bērnudārzā izlaidums. Pati audzinātāja priecīga, cik smuki visu norotājusi, bet man žēl to salauzto ceriņzaru un padsmit meiju, kas vīst, lai sīkajiem burtiski 4h būtu svētki.
juriic
[info]juriic
Add to Memories
Tell A Friend
.
see yourself and peel off the layers of ego and small lies and you will burst out in laughter in the face of any challenge.
ezss
[info]ezss
Add to Memories
Tell A Friend
akadēmiskie džungļi
Es ticu, ka pedagoģija ir nopietna mācība, bet ik pa brīdim mana ticība tiek apšaubīta
grāmata no pedpsih fak bibliotēkas )
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
kāds ir nozadzis m. biznesa ideju un JAU tirgo maisiņos sasaiņotus vecāķu čiekurus. brends tā arī saucas. vecāķu čiekuri.

(nemoderniem cilvēkiem nav foto telefonos, sorz)
khosmos
[info]khosmos
Add to Memories
Tell A Friend
Cik ātri īsts mags sadziedētu sev atslēgas kaulu? To mēs noskaidrosim "Extrasensuālo cīņu" jūnija epizodēs. Zvaigznēs nolasīto sēriju skaitu iespējams reģistrēt mūsu astrālajā totalizatorā, Džekpotā: pieaudzētas Oriona tuxnešegles skuju skropstas tavai trešajai acij.

Tags: , , ,
mood:: Iegrimt pļavā
music:: Strazdu koris

liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
domājot par savu saderību ar gurķenes eļļu, sapratu, ka tā taču ir vienīgā mēģinātā eļļa, kas ir no manos platuma grādos auguša auga (iepriekš esmu mēģinājusi jojobas, aprikožu, avokado, argāna - neiesūcas vai iesūcas tikai vidēji, rada diskomfortu). un kas ir pārsteidzošākais, arī pārējie uz zemes sastopamie augi, kuru sastāvā ir tā pati unikālā viela (gamma-linolēnskābe), visi aug latvijā - kaņepju sēklas, upeņu sēklas, naktssvece. kaut kas tajā visā ir.
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Es ļoti ceru, ka sankcijas pret Krieviju neatcels, jo tas nozīmētu, ka nozares, kuras principā aizgāja pa burbuli tā dēļ, tika iznīcinātas veltīgi.
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
tagad labprāt jums skaņdarbu ko tikko klausījos un jutos garīgu jūtu pāri plūstoša, bet tad paskatījos nosaukumu un nosaukums bija "indijas sintezators". pašas "bet" man raisīja pārdomas, kāpēc garīgais tik bieži šķiet nesavienojams ar laikmetīgo, piem, fotošopu vai sintezātoru, un laikmetīgo līdzekļu lietojums vienmēr rada aizdomas, tāpēc garīgie drošības labad neķemmē matus un staigā pašu kolonizēto valstu tautastērpos.

on a similar note, atradu tikko instagramā mormoņu dizaineri un mūziķi, izskatās ļoti jauns, spēks un apgaismība, ļoti rekomendēju:
http://instagram.com/lumible
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
es šausmīgi ilgojos pēc cibas tehnoloģiskiem uzlabojumiem un multimediju iespējām un arī Like pogas; kā tur ir, neviens neredz biznesa iespēju?
vai arī drīzāk, kā ar crowdfandingu un voluntieriem? jo, protams, pašreizējā mamona aizmirstā stūrīša sajūta ir superīga. pasaulē taču eksistē margināli, radikāli kreisās ideoloģijās balstīti nekomerciāli & augsta ētikas/privātuma līmeņa sociālie mediji, vai nebūtu kruta cibu uztaisīt par vietējo showcase. man kaut kādā ir tāda sajūta, ka atbalstītāji un brīvprātīgie savāktos, jo kopiena taču reāli jau eksistē, jau ļoti daudzus gadus.
sintetika
[info]sintetika
Add to Memories
Tell A Friend
laiks ir matērija
piemēram kā ūdens.
dienasgramata
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
DELFI. Latvijai iesaka uzlabot apstākļus.
dienasgramata
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
DELFI. Zinātnieki aicina atlikt Rio Olimpiādi.
prtg
[info]prtg
Add to Memories
Tell A Friend
Aristoteļa dzimtais ciems, kapavieta, pludmale. Stageira.

Tags:

po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
bad boy \\ good man
good boy \\ bad man

Tags: , ,

puce
[info]puce
Add to Memories
Tell A Friend
Manas viskija aknas jūtami aizgājušas pagulēt vasaras miegā. Nu nekas, iztiksim ar sidra/vīna/alus aknām. :) Tās kā reiz pa ziemu būs izgulējušās.

btw - jums aknām arī ir sezonas?
sirdna
[info]sirdna
Add to Memories
Tell A Friend
Šogad atvēzējos izlasīt 40 grāmatas (http://www.goodreads.com), un pusi jau pieveicu, 20 gabalas.

Galvenais, izvēlēties plānākas grāmatas.
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Maijs 2016
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu