Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš
Darboņi
ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
Mums te puteņo.
Vējš griež kuplas sniegpārslas un zeme lēnām nosedzas balta.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Kurš no visiem tagad izskatās visapjukušākais.
kokezis
[info]kokezis
Add to Memories
Tell A Friend
Esot cilveekam nav iespējas ticēt bet gan tikai pienjemt
salty
[info]salty
Add to Memories
Tell A Friend
Skatos un domāju, domāju un skatos. Varbūt šis beidzot būtu īstais gads, lai atgrieztos pie orientēšanās sporta... Kā nekā apaļi 15 gadi laikam sanāk, kopš pēdējo reizi tā pa īstam mežā esmu bijusi. T.i., ar karti & kompasu & distancē. Nākamnedēļ "Mangēts" sākas, katru nedēļu 1x ir arī Daugavas kreisajā krastā, vajadzētu tā kā saņemties. Gandrīz gadu tagad regulāri redzu skrienošus cilvēkus sev apkārt, savā ziņā uzrunā, tomēr tāda bezmērķīga skriešana pa rajonu, šķiet, īsti nav mans. Toties no punkta uz punktu un pa mežu savulaik patika ļoti. Un vispār - kad tad vēl, ja ne BKA laikā, man būs tam laiks?

Tags:

liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
neesmusuns
[info]neesmusuns
Add to Memories
Tell A Friend
Jāmeklē sīpolu mizas!
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
beerza garsha pa viikendu ir stipri uzlabojusies, gandriiz kaa dzimtenee
saldumi
[info]saldumi
Add to Memories
Tell A Friend
Es pēdējās r.p. lekcijas sakarā atkal sāku domāt par savu attieksmi pret nāvi un justies ļoti savādi, jo man arvien vairāk ir tāda sajūta, ka vai nu manā sajūtā par nāvi kaut kas galīgi nav ok, vai arī lielākā daļa pasaules nāvi uztver neadekvāti nopietni.
Bet ok - mani privāti ir skārušas tikai mājdzīvnieku nāves, tāpēc es varbūt vispār neesmu adekvāta par nāvi un savām sajūtām un nostājām tās sakarā spriest, lai gan - mans suns man bija tikpat mīļš kā man mīļie cilvēki.
Vienkārši man ir grūti saprast, ka nāve tiek uztverta kā kaut kas biedējošs un tāds, kā "neizprotamība" raisa bailes un paniku. Man šķiet, ka, ja runa ir par mīļu cilvēku/zvēru nāvēm, tad nāve vienkārši ļoti, ļoti sāp. Un sāp tieši tas neatgriezeniskums - nāve ir izplēsusi no tavas realitātes to, ko tu mīlēji, ko tu mīli joprojām, man šķiet, pāris dienas pēc tam, kad nomira suns, es rakstīju šeit, ka esmu vannasistabā uz veļas groza atradusi dvieli, ar ko vienā no pēdējām dienām slaucīju suņa kažoku, jo ārā lija, un es izmisīgi cerēju, ka tas joprojām smaržos pēc Dž kažoka, un es varēšu vēl īsu mirkli sajusties tā, ka viņš tepat ir, bet no tā dvieļa, kad to paņēmu, izbira smiltis, bet citādi tas smaržoja pēc tīras veļas un nekā cita, un tas bija tik, tik briesmīgi.
Suņa sakarā es arī nezinu, vai man viss konteksts nelikās briesmīgāks par pašu nāves faktu, plus, es arī zināju, ka tas notiks, un it kā varēju sagatavoties.
Bet jā - arī tad, kad es izmisīgi raudāju uz grīdas (un tā bija bieži) un man likās, ka es varētu nomirt aiz tā, cik ļoti man sāp, kaut kāda manis daļa ļoti racionāli zināja, ka šis pāries: ja vien es ļaušu sev to piedzīvot un bēdāties, tad man pamazām kļūs vieglāk. Es jau tad biju droša, ka tas tā nesāpēs vienmēr.
Bet jā - man liekas, nāve ir kā iešana pie zobārsta - tas ir bailīgi un sāpīgi, un reizēm neizbēgami, un, jā, es piekrītu, mazliet šausmīgi - bet tas arī atkarīgs lielā mērā no mūsu dramatizēšanas prasmēm un tendencēm, bet tas nav "uz visiem laikiem". Es domāju to, kā tas liek justies, nevis pašu nomiršanas faktu, protams.
Var jau būt, ka es tiešām esmu kaut kāda defektīva vai arī man tiešām ir aspergers vai citi gļuki, bet man nāve neliekas nemaz nekas tik pārmērīgi baiss un biedējošs, un neizprotams, un vēl visāds briesmīgs, izņemot tās sāpes - un te es domāju gan iespējamas fiziskas sāpes, no kurām gan man ir šausmīgi bail, gan sēras un bēdas, bet citādi man nāve liekas kaut kas galīgs, un kaut kādā ziņā pat mierinošs - tādā nozīmē, ka tas ir kaut kas pabeigts un noslēdzies. Un man nenāk ne prātā raizēties, ka ar Dž varētu būt noticis kaut kas slikts vai ka ar mani varētu notikt kaut kas slikts. Protams, bērnībā man bija bail no elles un spokiem, un, sazin, kā vēl ne, bet es uzskatu, ka tā ir manas mātes un tā nenormālā mācītāja vaina.

Man vienkārši šķiet, ka nāve ir dabiska, jo īpaši tad, ja nav iesaistīti ētiskas dabas jautājumi (nu, tur aborts, iemidzināšana, slepkavība utt). Cilvēks var nomirt jebkurā brīdī, bet tas taču nav tik svarīgi. Dzīve ir svarīga.

Nu, labi, bet mans gļuks ir fiziskas sāpes - manas lielākās bailes ever.
gary_crant
[info]gary_crant
Add to Memories
Tell A Friend
kini
[info]kini
Add to Memories
Tell A Friend
.
foo fighteri ripo pa galvu

Tags: ,
music:: Foo Fighters - I Am A River

roncijs
[info]roncijs
Add to Memories
Tell A Friend
šķiet, ka pirms diviem gadiem skatoties into the wild, ne tikai gulēju, bet darīju to pamatīgi.
saldumi
[info]saldumi
Add to Memories
Tell A Friend
draugu novērojumi
"bet mēs pēdejoreiz runājam par to, ka Tev nesanāk dzīvot vienkārši. Nu, nesanāk un viss."
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Aizvedām šodien V. uz Olimpisko sporta centru uz futbola treniņu. Pašas staigajām savā nodabā. Izskatās, ka bija kaut kādas sacencības kaut kādā cīņas sporta veidā,īsti nenopētīju, nepaguvu. Iegājām tajā lielajā zālē apsēsties un nedaudz paskatīties, bet tad notika wtf. Pēkšņi ap mums apstājās padsmit turku meitenes, visas sāka čubināties ar Helmi, aiztika vaigus, rokas, bučoja no galvas līdz kājām. Es vienkārši pāris minūtes biju šokā, nosēdēju un īsti nevarēju saprast, ko man darīt, ko nedarīt, izmocīju vāru smaidiņu un sastingusi sēdēju. Par laimi bērnam šie uzmanības apliecinājumi tīri labi patika, smaidīja. Bērns pat tika tā vienkārši paņemts arī rokās, kad viņa stāvēja pie krēsla. Pff.
Pēcāk ar gruzīņu vīrišķiem jau bija vieglāk, kafejnīcā visi ņēmās koķetēt ar bērnu un promejot čubināja bērna vaigus, rokas, vēderu.
Savu mūžu sveši cilvēki tik daudz nav aiztikuši šo bērnu, bet vienā dienā tik daudz roku.
emiilia
[info]emiilia
Add to Memories
Tell A Friend
Ej dirst, realitāte! Es tevi nepazīstu un negribu iepazīt. Liec man mieru. Ar labunakti.
neesmusuns
[info]neesmusuns
Add to Memories
Tell A Friend
Esmu pazaudējusi nagu lakas noņēmēju, būs jāiet rīt uz darbu tā kā tādai lauķei.
[info]taalraadis
Add to Memories
Tell A Friend
intenormal
[info]intenormal
Add to Memories
Tell A Friend
eu tu!

music:: Jeremy Enigk - Dare A Smile

saldumi
[info]saldumi
Add to Memories
Tell A Friend
[info]saccharomyces man šorīt izstāstīja savu sapni, un vienā no tā epizodēm no meža iznāca stirna, kura bija apkārusies ar visādām lietām, es tās ātri vien nodēvēju par "visādiem bling-bling". Kad stirna esot grasījusies iet atpakaļ mežā, tad tai tas neesot izdevies, jo visi tie bling-bling esot traucējuši. Tad es jautāju, vai, viņasprāt, viņa varētu būt redzējusi tādu tēlu, jo mēs nesen skatījāmies filmu par Āfriku, kur viens džeks bija nokāries ar, manā interpretācijā, visādiem sūdiem, viņa atbildēja, ka nezina, un sāka stāstīt par to, ka tie bling-bling stirnai varētu būt bijuši statusa simbols līdzīgi kā cilvēkiem dārgas mašīnas un aifoni. Tad es kādu brītiņu padomāju un teicu, ka man šķiet, ka būtu bijis ērtāk, ja stirna par savu statusa simbolu būtu izvēlējusies aifonu, nevis karekļus, jo tas netraucētu ieiet atpakaļ mežā.
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
ohh


Tags:

chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
dzērves, zaķu kakas, pērnās brūklenes.

Tags: ,

Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Februāris 2015
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Šeit
Meklē un piedāvā darbu