17.08.2015 22:57
Kādu laiku neesmu licis bildes, tad nu atļaušos tādu plašāku spamu, kuru, ceru, kādam nebūs arī slinkums līdz beigām izskatīt.

Pēdējās nedēļas kopā ar ģimeni dzīvojos pa Bauskas pusi, kur aktīvi ritēja labības kulšanas darbi, kurus tad arī centos iemūžināt pēc iespējas skaistāk.
Vai izdevās un vai bilžu virknējums ir pareizais, lai nolasītos stāsts, par to jums spriest.
... )
13 domas | tavas domas

24.07.2015 21:34
Nu gan laiki pienākuši - zog pat virves gabaliņus, ar ko bērnu ratu nobrauktuve pie margām bija piesieta.
Riktīgi cemmi uzdzina, ceru, ka tie kādi pusaudžu stulbeņi ākstās, nevis pieaugušais, jo tad vispār nav ko teikt...
tavas domas

20.07.2015 15:02
Interesanta SatDep atbilde par RS maksas stāvvietu, kura ierīkota tuvāk par 5 metriem no krustojuma:
"Paskaidrojam, ka saskaņā ar ‘’Konvencija par ceļu satiksmi’’ 2.nodaļas 5. panta pirmo daļu teikts, ka ceļu lietotājiem jāievēro ceļa zīmju, satiksmes gaismas signālu un ceļu apzīmējumu norādījumi pat tad, ja tie šķiet pretrunā ar citiem ceļu satiksmes noteikumiem."

Attiecīgi, SatDep uzskata, ka ir OK uzkrāsot maldinošu maksas stāvvietu, kuru lietojot vēl var dabūt protokolu par stāvēšanu neatļautā vietā.
Diez ir jēga ko prasīt par tiesisko paļāvību utml.?
5 domas | tavas domas

14.07.2015 10:08
Kārtējās LV autovadīšanas īpatnības:
- ja ir piektdienas vakars, intensīva satiksme un uz A2 šosejas tiek veikti remontdarbi, tad katra sevi cienoša Garkalnes iedzīvotāja pienākums ir nogriezties nevis no tam paredzētās papildjoslas, bet gan darīt to jebkurā citā vietā, kur to aizliedz CSN (dubultā nepārtrauktā līnija), saraustot pamatplūsmu, kura no 70 km/h pēkšņi ir spiesta pilnīgi apstāties un pēc tam turpināt braukt ar 30 km/h;
- ja brauc ar Dacia un esi opis, tad obligāti jābrauc pa šosejas kreiso malējo joslu, tas nekas, ka labā brīva un citi ir spiesti apsteigt pa labo joslu;
- auto novietošanas īpanības pagalmā, kur kopumā var novietot 7 - 8 automašīnas, pareizi tas jādara tā, ka vienā malā, kur varētu satilpt vismaz 3 automašīnas, automašīnu no sētas novietot tādā attālumā, ka blakus īsti novietot nevar (pietrūkst ~ metrs). Pie šī paša klāt, novietot blakus pirmajai automašīnai 2 metru attālumā uz otru pusi moci, kuru varētu novietot jabkurā citā vietā, neaizņemot tik daudz vietas.

Principā, visas problēmas sakne ir egoismā.
4 domas | tavas domas

13.07.2015 22:21
Pirms nedēļas mēģināju ķert saullēktu Raganu purvā. Nekādas dižās migliņas gan nebija, bet tik un tā bija interesanti un citādāk nekā iepriekš.
Pēc tam izbraucu nelielu loku pa Kurzemi.

P.S. Jāpiezīmē, ka Raganu purvā ir atjaunota laipa, tāpēc nav vairs jābaidās, ka katrs otrais dēlītis varētu neizturēt gājēja svaru un pārtraukt savu dienestu laipas sastāvā. Laipa bija gatava (izņemot dažas margas), bet izskatījās, ka vēl plānots izveidot kvalitatīvu pievedceļu no Ķemeru puses, kur pirms tam bija nebraucama stiga, klāta ar būvgružu paliekām.
... )
2 domas | tavas domas

13.07.2015 12:02
Divas dienas nodzīvojāmies pie Ungura ezera, bija forši, lai arī piektdienas vakarā, kad ieradāmies kempingā, viss tik rožaini neizskatījās, jo jau Rīgā lija lietus un arī meteo prognozes neko labu turpmākajām dienām nesolīja.
Dzīvojām četrvietīgā vasaras mājiņā, pirmos vakaru bijām tikai mēs trīs, blakus mājiņā labi iejāņojusies džeku kompānija, kuri pēc tam vēl paspēja dažādus podus nogāzt, bet tā kā bija sakrājies nogurums, viņi mums īpaši netraucēja.
Sestdienā, kad ieradās pārējie darba kolēģi, galvenās aktivitātes mums sarūpēja "Eži", kuri bija ierīkojuši orientēšanās kontrolpunktus kempingā un tā apkārtnē. Sadalījušies komandās, šos kontrolpunktus meklējām, pildījām dažādus uzdevumus un centāmies atbildēt uz dažādiem brīžiem āķīgiem jautājumiem. Spēles noslēgumā katrai komandai no divām velosipēdu kastēm un slotas kāta bija jāizveido peldlīdzeklis, papildus izmantot drīkstēja vēl tikai 2 tapešu nazīšus un 2 ruļļus caurspīdīgās līmlentas, un ar to jāveic brauciens Ungura ezerā. Pasākuma laikā reizes 3 uznāca pamatīgs lietus, bet tas nespēja sabojāt jautrību, un jāsaka, ka laikapstākļi kopumā bija labāki nekā cerēts.
Vēlāk pēcpusdienā atpūtāmies, cepām šašliku un desiņas, dzērām alu un gājām pirtī.
Svētdiena jau bija mierīgāka, daži bija tādi saguruši un domīgi. Pacepām vēl gaļu un desiņas un vēlā pēcpudienā devāmies Rīgas virzienā.
1 doma | tavas domas

Pēcjāņu nedēļa Bauskas pusē

07.07.2015 23:13
Sanāca tā, ka pēcjāņu nedēļu pavadījām Bauskā, kur bija forši.
Rezultātā vienu pēcpusdienu veicu izlūkbraucienu, kurā arī šo to nofotografēju, bet galvenais bija piecelties uz rīta migliņām Lielupē un tās tuvumā.
Jāsaka, ka šajos izbraucienos nolūkoju arī vietas kādam rudenīgam skatam, jo Ziedoņu/Bornsmindes tuvumā Lielupes krasti rudenī varētu būt sevišķi krāšņi.

P.S. Noslēguma dažas bildes ar to, kā saule spēlējas ozola zaros.
... )
12 domas | tavas domas

Par stereotipiem runājot

12.06.2015 19:29
Ik pa laikam gadās indivīdi, kuri apstiprina plaši zināmus stereotipus.
Piemēram, šodien, stāvot nelielā korķī pie Straumes, tā aizmugurē atskanēja NMP automašīnas sirēna un visi auto, kā varēdami, pasķīrās vai saspiedās tuvāk, lai dotu ceļu.
Dažas mašīnas tālāk viens BMW vadītājs izdomāja, ka šī nu ir lieliskā iespēja uzlabot savu pozīciju korķī, braucot pa NMP automašīnai atbrīvoto koridoru.
Naivi, bet ceru, ka šādas, Krievijas guberņai piedrīgas, atrakcijas ar laiku izzudīs kopā ar to varoņiem.
3 domas | tavas domas

Par būvatļaujām runājot

03.06.2015 10:26
Darbā, biroja darba organizatorei tieši aiz loga, top nelegāla būve - bezdelīgs izdomājis, ka ligzda jābūvē loga ailes stūrī.
1 doma | tavas domas

26.05.2015 9:29
Kā man patīk ceļu policijas runasvīra N. Krapša attieksme:
"Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis atzīst, ka šobrīd Ceļu policijai nav pietiekami daudz resursu, lai nodrošinātu visu vai vismaz lielākās daļas likumpārkāpēju sodīšanu.
Taču pilsonisko pārkāpēju dokumentēšanu neuztver kā risinājumu, jo kā pats atzīst: "Video filmēšana no sabiedrības nav labākais process, jo nepieciešams iziet konkrētu un sarežģītu lietvedību".
Savukārt tehnisko līdzekļu papildināšanai Krapsis netic, jo tam ir nepieciešami lieli ieguldījumi no valsts "kabatas"."
Citāts no http://www.delfi.lv/news/national/criminal/celu-policija-nespej-tikt-gala-ar-agresivajiem-braucejiem-vesta-raidijums.d?id=46014503

Sanāk, ka ir labi kā ir un nav ko te iedzīvotājiem sūdzēties, jo tad kādam būs jāveic "sarežģīta lietvedība", bet pašiem kaut ko darīt nav un nebūs līdzekļu.
Malači, ko lai saka.

Cita starpā, piemēram, sestdien CP ekipāža rādīja "likumīgu" veidu, kā veikt apgriešanās manevru uz Jūrmalas šosejas, gabaliņu aiz Priedaines caurlaižu punkta Rīgas virzienā, kur sadalošajā joslā ir pavisam īss posms, ko neierobežo barjeras - vienkārši ņemam un griežamies pāri izbraukātajai zaļajai zonai bez bākuguņu un skaņas signāla ieslēgšanas, ievērojot principu "jo man taču vajag, tas nekas, ka nedrīkst".
3 domas | tavas domas