20.06.2017 23:32
Nomigloti lauki, noziedējis rapsis, un magones
... )
2 domas | tavas domas

09.06.2017 8:12
Kultūras līmenis - uzpildīties automātiskajā DUS un pēc tam auto atstāt pie sūkņa kamēr aizdodas pēc kafijas vai desmaizītes.
Nākamais līmenis ir to pašu izpildīt bez sākotnējas degvielas uzpildes.
2 domas | tavas domas

31.05.2017 23:00
Nebeidzamais rapsis Zemgalē un ne tikai.
... )
tavas domas

01.05.2017 18:05
Bija piesātinātas brīvdienas.
Vakar bijām pilnā sastāvā jaukā dzimšanas dienas ballītē, kur dvīnes reklamēja, cik forši ir bebīši, arī vecākais dabūjā kārtīgi izdzīvoties.
Šodien, kā iepriekš plānojuši, labā kompānijā devāmies uz Rīgas Zoo. Kopumā 4 stundās nostaigājām mazliet vairāk par 3 km, kas it kā nav daudz, bet vecākajam bija spēku robeža, ņemot vērā, ka jau no rīta pamodās saguris. Citādi - izskatījās, ka pus Rīgas ir sabraukuši Mežaparkā, tik ļoti cilvēki ir sailgojušies pēc saules un siltuma.
tavas domas

24.03.2017 22:37
Pēdējās dienās Valsts policija medijos izvērš kaut kādu paraugkampaņu, kuras mērķis, acīmredzot, ir sagatavot autobraucējus tam, ka policijas ekipāžas var atrasties dajebkur.
Pie viena tiek minēts 40 jaunu netrafarēto automašīnu iepirkums, kā rezultātā maijā visiem būs bīties no kārtības sargiem, kuri nu būs pa gabalu nepamanāmi.

Ir tikai viena nianse - kā apgalvo policijai tuvu stāvoši ļaudis, policijai trūkst darbinieku (arī esošajām patruļām), kas tajās automašīnās varētu pārvietoties (ja vien esošās automašīnas kā nokalpojušas neatstāj pie sētas un nepārsēžas uz netrafarētajām).
6 domas | tavas domas

14.01.2017 16:23
Bišķi pastaigājos pa rajonu.
... )
6 domas | tavas domas

27.12.2016 23:01
Ar veco auto šajās brīvdienās sanāca piedzīvot auto īpašnieka otro priecīgo brīdi - Passat tika pie cita saimnieka.
Vislabākais visā pasākumā bija pārdošana bez jebkāda čakara (šeit paldies arī e-CSDD par ērto distances pārrakstīšanu), jo pircējs lieliski apzinājās, ko par minēto cenu var sagaidīt.
Vismaz izpalika n-tās atrādīšanas un izsaukumi "bet te tak rūsa, te tak skrāpējums!" - no sh*t, Sherlock, auto ir pilngadīgs, ko tad tu gaidīji.

P.S. Tā jau, ja nebūtu spiesta lieta mainīt auto, visticamāk brauktu līdz Tolmetam, bet tāpat tuvākajos gados bija paredzamas vizītes pie metinātāja, kas visu to pasākumu manāmi sadārdzinātu un pats process gan jau, ka arī nebūtu ātrs. Un tad pie katras TA jādomā, vai tik kaut kur ar skrūvgriezi neiebakstīs...

P.P.S. Statistika no spritmonitor - http://www.spritmonitor.de/en/detail/177291.html
2 domas | tavas domas

Mašiņš

21.12.2016 22:48
Līdz ar nepieciešamību transportēt visu kuplo ģimeni vienā piegājienā, radās vajadzība pēc cita auto.
Kādu laiku metu acis gan uz Ford S-Max, Ford Galaxy, VW Sharan, apskatīju pat Chrysler Grand Voyager, bet galu galā nonācu līdz Seat Alhambra.
Fordi atkrita cimperlīgā dīzeļa dēļ (kolēģis ar vienu tādu ir nomocījies iekš Volvo V50), Chrysler - dēļ bailēm no amerikāņa un arī dēļ visai jocīgās sēdekļu konfigurācijas, kur otrajā rindā ir tikai divi sēdekļi, kas nozīmē, ka 5 cilvēkiem vienmēr vismaz daļēji jāceļ augšā trešā rinda.
Tad nu cītīgi meklēju VW Sharan, bet daži pieņemami eksemplāri aizgāja gar degunu neapskatīti, pēc tam iestājās baigais klusums un nebija arī pārliecības par jau tā lielo nobraukumu ticamību (autoDNA ne visiem ārzemju auto spēj sniegt datus).
Rezultātā nonācu līdz Latvijā pirktam Seat Alhambra, pirmo reizi reģistrētam 2012. gada vidū, ar ~ 96 000 km nobraukumu.

Tad jau vēlāk varēšu dalīties kādos sīkākos novērojumos, bet šobrīd vēl ir tas periods, kad jāpierod pie šī "ikarusa" un viss patīk.... )
13 domas | tavas domas

Mēneša un vienas nedēļas medapskate

08.12.2016 12:12
Māsiņa vairākkārt pārjautāja, vai meitenes barotas tikai ar krūti.
Vienai +1.770 kg, otrai +1.360 kg pret piedzimšanas svaru.

Galvenais, ka šķita, ka beigās viņa šos abus ciparus kopā nesalika, jo tad vispār apsēstos.
3 domas | tavas domas

Sivēnu salidojums

29.11.2016 7:58
Šodien Rīgas ielās var paskaitīt sivēntiņus, kuri nevīžo ne tikai auto jumtu no sniega attīrīt, bet arī, piemēram, aizmugurējos lukturus.
Tāpat var pamanīt tankistus vai tos, kuri ikdienā paļaujas tikai uz spoguļiem (un nekad neskatās pār plecu), jo pasažiera puses aizmugurējais logs arī paliek netīrīts.
6 domas | tavas domas