14.01.2017 16:23
Bišķi pastaigājos pa rajonu.
... )
6 domas | tavas domas

27.12.2016 23:01
Ar veco auto šajās brīvdienās sanāca piedzīvot auto īpašnieka otro priecīgo brīdi - Passat tika pie cita saimnieka.
Vislabākais visā pasākumā bija pārdošana bez jebkāda čakara (šeit paldies arī e-CSDD par ērto distances pārrakstīšanu), jo pircējs lieliski apzinājās, ko par minēto cenu var sagaidīt.
Vismaz izpalika n-tās atrādīšanas un izsaukumi "bet te tak rūsa, te tak skrāpējums!" - no sh*t, Sherlock, auto ir pilngadīgs, ko tad tu gaidīji.

P.S. Tā jau, ja nebūtu spiesta lieta mainīt auto, visticamāk brauktu līdz Tolmetam, bet tāpat tuvākajos gados bija paredzamas vizītes pie metinātāja, kas visu to pasākumu manāmi sadārdzinātu un pats process gan jau, ka arī nebūtu ātrs. Un tad pie katras TA jādomā, vai tik kaut kur ar skrūvgriezi neiebakstīs...

P.P.S. Statistika no spritmonitor - http://www.spritmonitor.de/en/detail/177291.html
2 domas | tavas domas

Mašiņš

21.12.2016 22:48
Līdz ar nepieciešamību transportēt visu kuplo ģimeni vienā piegājienā, radās vajadzība pēc cita auto.
Kādu laiku metu acis gan uz Ford S-Max, Ford Galaxy, VW Sharan, apskatīju pat Chrysler Grand Voyager, bet galu galā nonācu līdz Seat Alhambra.
Fordi atkrita cimperlīgā dīzeļa dēļ (kolēģis ar vienu tādu ir nomocījies iekš Volvo V50), Chrysler - dēļ bailēm no amerikāņa un arī dēļ visai jocīgās sēdekļu konfigurācijas, kur otrajā rindā ir tikai divi sēdekļi, kas nozīmē, ka 5 cilvēkiem vienmēr vismaz daļēji jāceļ augšā trešā rinda.
Tad nu cītīgi meklēju VW Sharan, bet daži pieņemami eksemplāri aizgāja gar degunu neapskatīti, pēc tam iestājās baigais klusums un nebija arī pārliecības par jau tā lielo nobraukumu ticamību (autoDNA ne visiem ārzemju auto spēj sniegt datus).
Rezultātā nonācu līdz Latvijā pirktam Seat Alhambra, pirmo reizi reģistrētam 2012. gada vidū, ar ~ 96 000 km nobraukumu.

Tad jau vēlāk varēšu dalīties kādos sīkākos novērojumos, bet šobrīd vēl ir tas periods, kad jāpierod pie šī "ikarusa" un viss patīk.... )
7 domas | tavas domas

Mēneša un vienas nedēļas medapskate

08.12.2016 12:12
Māsiņa vairākkārt pārjautāja, vai meitenes barotas tikai ar krūti.
Vienai +1.770 kg, otrai +1.360 kg pret piedzimšanas svaru.

Galvenais, ka šķita, ka beigās viņa šos abus ciparus kopā nesalika, jo tad vispār apsēstos.
3 domas | tavas domas

Sivēnu salidojums

29.11.2016 7:58
Šodien Rīgas ielās var paskaitīt sivēntiņus, kuri nevīžo ne tikai auto jumtu no sniega attīrīt, bet arī, piemēram, aizmugurējos lukturus.
Tāpat var pamanīt tankistus vai tos, kuri ikdienā paļaujas tikai uz spoguļiem (un nekad neskatās pār plecu), jo pasažiera puses aizmugurējais logs arī paliek netīrīts.
6 domas | tavas domas

10.11.2016 22:32
Nu jau gandrīz nedēļu esam mājās.
Viegli nav, jo gandrīz divgadniekam ir stress un nepieciešama nedalīta uzmanība, savukārt abas māsiņas ēd kā čempioni, spēj tik mainīt autiņus un pienest pie krūts.

Cita starpā, jāsaka, ka, piemēram, visas VSAA formalitātes ļoti ērti var nokārtot e-pakalpojumu veidā, līdz ar to atkrīt braukšana uz klientu apkalpošanas centru.
Savukārt VID EDS varēja novērot, ka PMLP dati tiek aktualizēti kaut kad naktī, jo pirmajā vakarā pēc dzimšanas reģistrēšanas (Dzemdību namā nesanāca, nodaļai tajā dienā mainīja logus..) pēc jaunajiem personas kodiem neko nevarēja atrast.
9 domas | tavas domas

31.10.2016 17:15
Koki nodzeltējuši vai zaudējuši lapas, ziemāji sazaļojuši jeb rudens Zemgalē
... )
tavas domas

18.10.2016 9:48
Izrādās, ka puķu tirgotāji arī mēdz būt galvā sisti.
Šorīt, piemēram, vēroju ainu, kurā puķu tirgonis vakardienas ziedu trauku ūdeni lēja arā uz brauktuves pirms apļveida krustojuma, jo neies taču meklēt noteku, un tas arī nekas, ka ārā mīnus 0 grādi.
1 doma | tavas domas

16.10.2016 22:34
Pa ceļam no apmākušās Dagdas uz saulaino Rīgu.
... )
tavas domas

13.10.2016 22:09
Nedaudz no šī rīta Kārļu un Zvārtas ieža apkārtnē.
... )
7 domas | tavas domas