Par stereotipiem runājot

12.06.2015 19:29
Ik pa laikam gadās indivīdi, kuri apstiprina plaši zināmus stereotipus.
Piemēram, šodien, stāvot nelielā korķī pie Straumes, tā aizmugurē atskanēja NMP automašīnas sirēna un visi auto, kā varēdami, pasķīrās vai saspiedās tuvāk, lai dotu ceļu.
Dažas mašīnas tālāk viens BMW vadītājs izdomāja, ka šī nu ir lieliskā iespēja uzlabot savu pozīciju korķī, braucot pa NMP automašīnai atbrīvoto koridoru.
Naivi, bet ceru, ka šādas, Krievijas guberņai piedrīgas, atrakcijas ar laiku izzudīs kopā ar to varoņiem.
3 domas | tavas domas

Par būvatļaujām runājot

03.06.2015 10:26
Darbā, biroja darba organizatorei tieši aiz loga, top nelegāla būve - bezdelīgs izdomājis, ka ligzda jābūvē loga ailes stūrī.
1 doma | tavas domas

26.05.2015 9:29
Kā man patīk ceļu policijas runasvīra N. Krapša attieksme:
"Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis atzīst, ka šobrīd Ceļu policijai nav pietiekami daudz resursu, lai nodrošinātu visu vai vismaz lielākās daļas likumpārkāpēju sodīšanu.
Taču pilsonisko pārkāpēju dokumentēšanu neuztver kā risinājumu, jo kā pats atzīst: "Video filmēšana no sabiedrības nav labākais process, jo nepieciešams iziet konkrētu un sarežģītu lietvedību".
Savukārt tehnisko līdzekļu papildināšanai Krapsis netic, jo tam ir nepieciešami lieli ieguldījumi no valsts "kabatas"."
Citāts no http://www.delfi.lv/news/national/criminal/celu-policija-nespej-tikt-gala-ar-agresivajiem-braucejiem-vesta-raidijums.d?id=46014503

Sanāk, ka ir labi kā ir un nav ko te iedzīvotājiem sūdzēties, jo tad kādam būs jāveic "sarežģīta lietvedība", bet pašiem kaut ko darīt nav un nebūs līdzekļu.
Malači, ko lai saka.

Cita starpā, piemēram, sestdien CP ekipāža rādīja "likumīgu" veidu, kā veikt apgriešanās manevru uz Jūrmalas šosejas, gabaliņu aiz Priedaines caurlaižu punkta Rīgas virzienā, kur sadalošajā joslā ir pavisam īss posms, ko neierobežo barjeras - vienkārši ņemam un griežamies pāri izbraukātajai zaļajai zonai bez bākuguņu un skaņas signāla ieslēgšanas, ievērojot principu "jo man taču vajag, tas nekas, ka nedrīkst".
3 domas | tavas domas

24.05.2015 19:14
Vakar sanāca uz saullēktu pabūt Ķemeru purvā, bija forši.
Pēc tam izmetām vēl nelielu loku uz Tukumu, Sēmi, Jaunmokām un Džūkstes pusi.
... )
10 domas | tavas domas

Latvijas pasts

12.05.2015 10:05
Paka no Viļakas uz Rīgu ceļo ilgāk nekā no Lielbritānijas (izsūtīta 28.04.2015, paziņojums šorīt vēl nebija). Smieklīgi, ka arī zinot, ka paka jau nodaļā, pasta darbiniece attiecās to sameklēt, zinot saņēmēja vārdu, uzvārdu un adresi.

UPD: Paka Rīgā atnākusi 30.04.2015, kur palicis tas ziņojums, vvz...
6 domas | tavas domas

Mērfijs

14.04.2015 11:48
Ja ir skaists saullēkts, tad Vimba vimba atpūšas...
3 domas | tavas domas

07.04.2015 18:41
Brīvdienas, kā jau pēc Mērfija, pārsvarā bija pelēkas un lietainas, tāpēc lielāko to daļu dzīvojāmies pa iekšu.
Pirmdienas rīts nesa nelielu cerību - kaut arī nebija īpaši silts, ārā spīdēja saule, kas lika seglot bērīti un doties izzināt Bauskas apkārtni.
Bruņojies ar vairāku kontrolpunktu sarakstu, devos ceļā pa pamatīgi izdangātajiem grants ceļiem, kuri šogad, laikapstākļu dēļ, vēl nav redzējuši greideri.

Zemāk atsevišķi koki katalogam, zemes un zāles tekstūras, kā arī skices, kuras izmantot citos laikapstākļos vai gadalaikā.
... )
4 domas | tavas domas

12.03.2015 8:19
Jaunietim ir savs BabyBjorn reklāmas sauklis: "Šūpojies cik spēka, vem cik iekšā!".

Daļēji veltīts arī [info]mazeltov par bēbīštēmu ;)
2 domas | tavas domas

08.03.2015 21:25
Ziema - pavasaris, Latvijas pelēkais.
Lai arī gaismas apstākļi šodien Vidzemes pusē, vismaz tur, kur man sanāca pabūt, nebija no tiem labākajiem, esmu visnotaļ apmierināts ar piefiksētajām vietām, daudzas no kurām varētu izmantot, ja nu pēkšņi šajā reģionā, piemēram, nākamajā ziemā uznāktu sarma.
Tāpat piefiksēti daži interesanti ceļi un to līkumi, kuri varētu būt fotogēniski arī vasarā.

Zemāk daudz pelēkā, kā arī daudz koku vientuļnieku.
... )
20 domas | tavas domas

07.03.2015 18:40
Šodien izveicām nelielu ekspedīciju, proti, izvadāju MS pa Ziepniekkalna mežu, nu vismaz daļu no tā. Aizripojām līdz kūdras purvam, kur pa šauru taciņu sīcim bija pirmā bezceļa pieredze - kūdra, dubļi, priežu saknes, krūmi un pēkšņas bedres ceļā.
Kopumā visi apmierināti, gan pulka nostaigājušies, gan saelpojušies svaigu gaisu.
2 domas | tavas domas