-'s Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in -'s LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Friday, April 18th, 2014
  10:05 am
  šorīt (netipiski man).
  Wednesday, April 16th, 2014
  9:55 pm
  Ko lai labu tādu noskatās (kino)?

  UPD: Elektronika piedzīvojumus? Alisi un melafonu? :D

  Švarcīti? :D


  UPD: "Hrustaļov, mašinu!"
  Tuesday, April 15th, 2014
  9:27 pm
  Muļķīgi tērēju laiku kaut kādam rādioamatierismam. Lasu par jonizētajiem slāņiem, par antenu polarizācijām, darbinu radiostaciju, izstaroju un uztveru elektromagnētiskos viļņus. Pieauguši vīrieši stundām velk vadus pa lauku, lai dzirdētu kaut kādu staciju no Okeānijas!

  Bet šī lieta man palīdzējusi noturēties pie veselā saprāta. Naktī neeju gulēt, bet darbinu radio, ne jau aiz prieka pārpilnības, bet aiz trakuma. Memorable moments, kad naktī (neredz jau, kur tie viļņi izplatās) atbild SV, UN, IT.
  Monday, April 14th, 2014
  4:30 pm
  Es runāju par mīlestību, citi -- par atražošanos.
  12:01 am
  Ko lai tādu padomā un iztēlojas par sex?
  Sunday, April 13th, 2014
  1:00 pm
  Viks.
  ... tālāk ... )
  Thursday, April 10th, 2014
  9:13 pm
  Paņēmu kredītu, atsāku ēst. :) ņamm
  9:39 am
  Nāk tumša čura, kaut badojos trešo dienu. Organisms attīrās :)

  Tikai plaukstas
  aukstas.
  Tuesday, April 8th, 2014
  8:36 pm
  Es gribēju pastāstīt, kā agrā jaunībā es reiz veidoju attiecības gandrīz tikai tāpēc, ka "tā vajag", vajadzēja tikai uzkāpt virsū saviem instinktiem, jeb nē, tie bija pamiruši, jeb nē... Tikai aizvērtajā katlā (manī) spiediens bija riktīgi, es to sajutu kā infraskaņu (bez! dzirdamās skaņas, ja šo analoģiju turpinu). Atrisinājums, protams, nelika ilgi gaidīt. Labā ziņa šajā stāstā ir, ka vismaz infraskaņu es nepārprotami uztvēru (tikai, kā pirmajā reizē (un kā inteliģents "mākslas vārdā" (un kā vienkārši slikti audzināts cilvēks)), domāju -- gan būs labi, saiģot!).
  Kopš tās reizes infraskaņas signalizācija varētu būt mainījusi savu raksturu, pabojājusies, bet es toties esmu pieredzējušāks.
  Monday, April 7th, 2014
  9:02 pm
  Pastaigājies ar kapuci un sadomājies; vai to var ņemt pēc tam par pilnu?
  Sunday, April 6th, 2014
  11:37 am
  Nepatīk, kad dzejnieki ir baigie draugi.
  Saturday, April 5th, 2014
  10:31 pm
  Šodien vannā biju mazliet satraukts.
  Friday, April 4th, 2014
  11:29 am
  Šizofrēnija vai tas, kas pēc tās izskatās, varētu būt (arī?) izteikts jūtu trūkums, vietā nākot spēcīgām "teorētiskām jūtām".

  Man pašam ir iespēja aizbēgt no kaut kādām koncepcijām, tas ir tā -- 90% es domāju par savas dzīves koncepciju, it kā to lietoju, bet ir brīži, kuros man ļauts to visu aizmirst. Tas ir baigi svarīgi, IMHO.

  Ilgstoša vientuļa mīlestība arī var izskatīties pēc šizofrēnijas -- bet īstenībā jau laikam nav. (Precīzāk, tad, kad savā vientulībā tu sāc fantazēt par otra cilvēka neapšaubāmi pozitīvo attieksmi pret tevi, tas ir kaut kur šizofrēniski.)
  1:25 am
  It's A Beautiful DayWhite Bird (1969)
  Monday, March 31st, 2014
  4:16 pm
  Es domāju -- "RIMI" apsargs stāv, ko tad viņš tur dara? Garlaikojas. Teiksim, skaita pircējus ar cepurēm un bez cepurēm. Šitais ar maisiņu, šitais ar somu. Pēc tam vakarā viņš atnāk mājās un smadzenes varbūt pat "Panorāmu" neņem pretī. Vai šāda dzīve ir tas, pēc kā tiekties?
  Sunday, March 30th, 2014
  9:25 pm
  КУНГУР

  Вот она - благодать:
  Розовые очки,
  Полные пены слова,
  Жирные руки жизни.
  Ни дать ни взять -
  Ничего нема.
  Хоронили вчера меня...


  /К. Уо/
  Friday, March 28th, 2014
  7:10 pm
  [info]banderlogs mani nobanojusi šodien, izdzēsa divus trīs manus komentārus pie sava raksta par to, ka trūkst vīriešu-paziņu un tādus ļoti vajag -- 1) komentāru pašam rakstam: "Man 40. Vīrietis." un komentārus citu jūzeru rakstītajam: 2) piezīme (replika?) [info]tikko_pamodos -- "Jā, nevajag vīriešus." un: 3) jautājums [info]pelnufejai -- "Tev patīk meitenes?" (neatbildēja).
  Thursday, March 27th, 2014
  9:48 pm
  Man jau ir svarīga siltuma. Es to meklēju.
  Tuesday, March 25th, 2014
  12:36 am
  Man ir ļoti svarīgi nekad neizrādīt labsirdību vai prieku par daudz, vienmēr labāk ir noklusēt, neko neteikt, neizpaust. Slikto -- pārspīlēt bieži vien. Tipa -- "pasaule ir viena neērta, neērta vieta" un visādi hipijismi te neder.

  Cita tā paša šķautne -- nemitīgi censties atstāt pozitīvu (kompetenta, stipra cilvēka) iespaidu par sevi. Tas ir, nevis pofig lielos vilcienos, bet tieši gribas atstāt iespaidu, tam upurējot pat darbības pašas jēgu.

  Tas saucas ļoti vienkārši -- nav mīlestībiņas (izņemot varbūt daļēji pret sevi). Tas ir kā stum ratus, kuriem uzlikta rokas bremze.

  The Troggs -- Good Vibrations (1975)

  UPD: kaut kāds muļķīgs ieraksts, iespējams, melīgs.
  Monday, March 24th, 2014
  10:53 am
  Es neko neveidoju uz āru.

  Grūtam būt ir kruti
  Krutam būt ir grūti
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba