nuavembris 15., 2018


19:16
šodien atcerējos par to vietu pilnīgā nekurienē, kur bija rokām spiesta ķiršu/laima limonāde un taquitos ar pārāk daudz karsta queso putu trauciņā.

(sagriez laimu)

nuavembris 14., 2018


13:23
Ļoti patīkami pārsteidza paskaidrojošā dzeltenā ceļazīme pie dzelzceļa muzeja par to, ka no 17. novembra līdz 19. novembrim kaut kas notiks. Pirmo reizi kopš jūlija uz jebkāda ceļa redzu zīmi, uz kuras rakstīts, cik ilgi ir plānotas nejēdzības uz ceļa. Arī tad, ja nejēdzības jau notiek. Parasti kādi paziņojumi par apgrūtinātu piekļuvi gājējiem vai mašīnām uzrodas mēnesi pēc darbu sākuma. Brīnišķīgas pārmaiņas, nodomāju.

Tad pavēru acis augstāk. Lielā zīme, ar visticamākais, karti, kur kaut kāda satiksmes kustība tiks apturēta, ir apklāta ar melnu plēvi. Jau otro dienu.

Pārsteigums izgaisa.

(sagriez laimu)

nuavembris 13., 2018


23:35
ā, patersons ir tik mīlīgi (vārds ko es nekad neizmantoju, bet tas tikai liecina par ekstrahētajām emocijām un degošas sveces uz grīdas) jauka kinolente. tā bezatskaņu dzeja un fonti, un skaistie cilvēki un mājā pakāpeniski ienākošie melnbaltie elementi.

(sagriez laimu)

00:19 - No sarakstes ar VID
VID rīcībā nav saņemta informācija no VSAA par Jūsu pensionāra statusu līdz 31.08.2017., līdz ar to deklarācijās par 2015., 2016. gadu un 2017.gada deklarācijā līdz 31.08.2017. Jums netika piemērots gada neapliekamais minimums pensionāram.

Jā, vecums nenāk viens.

(sagriez laimu)

nuavembris 12., 2018


16:21
sapņojot satiku divus puišus (džulianu un laikam nikolaju) no the strokes kāda ņujorkas teātra smēķētavā bekstrītā. drusku parunājām. džulianam reizi nedēļā ir jāiet uz to teātri kādam atrādīties, ka viņš joprojām atceras dziesmu tekstus. iedevu viņiem savu numuru, ja viņi grib kādreiz kaut ko iedzert.

ko darīju tālāk, nezinu. izlādējās telefons. ieslēdzu pusstundu pēc viņu zvana. zvanot pretī ir kaut kāds debīls auto atbildētājs. tātad nokavēju. žēl.

(sagriez laimu)

nuavembris 10., 2018


22:00
par pāris procentiem sapisu attiecības ar radiņiem, lai ātrāk aizlaistos (un iniciētu visus attālos 70-gadniekus arī notīties) no dzimšanas dienas atzīmēšanas mežciema esences vidienē lai aizietu uz stricka villu. un pat pusstundas nobīde no plāna diži neko nemaina, jo līdz ekšenam vēl ir pusotra stunda (un līdz durvju vēršanai vēl puse).

neko, apgāju pa miera ielu lai ar svaigu aci nopētītu to "pasaules labāko hipsteru ielu - miera", jo kaut kad atklāju, ka KATRAI normālai pilsētai ir hipsteru iela, vai vismaz ielas nogrieznis. sestdiena, 21:30. TUKŠS. Rīgai nav koncertzāles, futbola un spīdveja stadionu, modernās mākslas muzeja, un, kā izrādās, arī hipsteru ielas. Oh well.

Stricka villa izskatās kā b2 all over again. Vismaz no iekšpuses. Vai tualetes - veco kkc tualeti. Fak. man pietrūkst tas laiks. vai moments, kad andrejsalā kaut kas (allegedly) notika.

(sagriez laimu)

nuavembris 9., 2018


18:24
dabūju midi klavieri, gaļaks kaut ko mappēt. standarts.

(sagriez laimu)

nuavembris 8., 2018


19:06
papisu (aizmirsu) seb bankomātā karti un nezin kāda velna dīdīts iegāju vid eds, lai atrastu ka man ir nodokļu parāds.
jāpiesaka maksātnespēja un jānopērk aviobiļete uz oahaku. nahuj šito visu.

(sagriez laimu)

nuavembris 7., 2018


19:33
pamēģināju vienreiz pie sienas pievienot veloturekli, izvilka piecas minūtes.
nomainīju metāla urbjus pret betona un drusku resnākus dībeļus.
izvilka divas nedēļas, nupat nokrita.

(sagriez laimu)

nuavembris 6., 2018


19:15
nezinu, pie vainas stulbs h&m tēkrekls (kuru nopirku, lai kādudien to apķēpātu un kādam uzdāvinātu, pēc trim skapī nostāvējušiem gadiem sapratu, ka netaisos ķēpāties un beidzot uzvilku pats) vai stulbas steidzīgas situācijas, bet vienmēr pēc mīšanās stulbi sasvīstu un kas briesmīgākais, sāku smirdēt.

vismaz pankūku receptei ir vajadzīga viena ola. tieši tik, cik ledusskapī ir palicis.

(sagriez laimu)

nuavembris 5., 2018


20:51
besī tie pasniedzēji kuram vnk kaut ko pajautā un uz desmit minūtēm nav apklusināmi

paskatījos to jauno 1/2 dejizrādi nacionālā jaunajā zālē. nu dažas lietas bija ļoti interesantas.

(sagriez laimu)

nuavembris 2., 2018


22:09
izskatās ka pēdējoreiz dzēru alkoholu ~13. septembrī, un gemius lūdzu ej prom no maniem klikšķiem

(sagriez laimu)

13:07
šodien beidzot atcerējos paņemt kameru un atļauties pajautāt lapu pūtējam uzņemt visrudenīgāko bildi ever.

kārtējā piektdiena, kad no rīta knapi ko ēdu, lai 12 sāktu rūkt puncis, ar tādu lēni mīties mājās un neko negribēt. satiku sapņu meiteni. man liekas ka viņai atkal ir jaunas brilles.

(sagriez laimu)

oktobris 30., 2018


16:07
pilnīgi atslēgusies smadzene. un laikam trešās dziļo zobu sāpes gada laikā.

(sagriez laimu)

oktobris 29., 2018


10:16
Jājājājājā!

Man beidzot minoties uzbrauca automašīna! Pelēks audi 80! Griežoties pa labi uz HMF no Satekles ielas, un man turpinot braukt taisni! Tik ātri pamājām viens otram un devāmies tālāk savos ceļos, ka pat nevajadzēja iegaumēt reģistrācijas numuru! Un pat drēbes nenosmērēju!

Viss ir forši! Ceru, tev arī!

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

oktobris 28., 2018


21:57
vai tas bija 2014. gada 11. decembris? es vairs nezinu.
vai varbūt 12. interneti ne vienmēr spēj arhivēt patiesību.

(sagriez laimu)

00:31
Windowsill meditation.

(sagriez laimu)

oktobris 27., 2018


13:35
es kādu brīdi domāju ka man vairs nav elku, tagad zinu ka ir

(sagriez laimu)

oktobris 26., 2018


23:58
ir 2018. gads un veikalā-noliktavā depo joprojām vienīgais iespējamais brīdis, kad atļauts nopīkstināt klienta karti, ir pirms pirmās preces skenēšanas.

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

oktobris 23., 2018


19:58
besī šitie mazie specializētie veikali, nejēdz neko pareizi pasūtīt, besī ka pa manu matemātisko domāšanu brien ar radzēm, besī ka pa šitādu laikapstākli atslēdzas austiņas un besī vispār tādā apstāklī kustēties pa brauktuvi, nolohojos laikus iegādāties lietus kostīmus, tagad atliek sešas stundas žūt vai vadāt līdzi otru drēbes kārtu.

vienīgais, pēdējās divas divas dienas ir samazinājies miegainums, lai gan tas kāds pilnmēness placebo

(sagriez laimu)

r-r-r

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti
> previous 20 entries

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba