maijs 7., 2021


09:29
now, the recipe asks to rest the batter in the fridge.. but this doesn't look tired to me.

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

maijs 6., 2021


09:00
jūras bomžu zupa

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

maijs 5., 2021


00:16 - ilze jurkāne savā 'grunge' posmā

(3 vajag spraitu | sagriez laimu)

maijs 3., 2021


17:07
kā angliski būtu "kustamā manta" - moving stuff, vai unreal estate?

(10 vajag spraitu | sagriez laimu)

apriils 30., 2021


10:22
vakar izšķirstīju un pa daļai palasīju "nākamā pietura - mājas". nu, es varbūt kaut ko līdzīgu biju sapņojis darīt (gluži tāpat, kā pašam izgudrot teslu vai uzpūst pimpi uz asfalta kādā autobusa pieturā), bet redz, nekas nav jādara, meitenes jau pašas ir aprunājušās ar tiem, kuri dzīvo atvienotajās dzelzceļa stacijās vai tuvu tām. kaut kā padaudz neizkoriģētu kļūdiņu gan. bet tā jauki.

tad vēl paldies delfinārijam, ka viņi ir ielikuši kaut kādu nacionālā veselības dienesta preses relīzi, ka manāvakcīnā reģistrētajiem ir iespēja izvēlēties vietu un laiku potei. kad patiesībā tika pieslēgta šī fīča, un kad būtu atsūtīta centralizēta informācija par to, ka drīkst autorizēties un izvēlēties vietu, ej nu tu huj sazini.

pieteicos uz svētdienu. ceru, ka varēs paņemt končiņu, vai vismaz bonbondziņu. bet jāieliek arī jakas kabatā. ja nu tomēr nebūs.
edit: aizmirsu pašu galvenāko. smalkajā drukā ir rakstīts, lai sagatavo dokumentus - personu apliecinošu dokumentu, un ārsta nosūtījumu (ja nepieciešams). es vairāk par to otro - ko tas pie velna nozīmē? jums ir nepieciešams tas ārsta nosūtījums? tad pasakiet. man tas nosūtījums nav nepieciešams, un nenesīšu.

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

apriils 26., 2021


23:56
klau, vecmāmiņ, mēs spēlēsim britpopu.

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

11:55
vanags vai arī ērglis
Tags:

(sagriez laimu)

apriils 18., 2021


01:47
es vēl īsti nesaprotu to fenomenu, kurā lietas, kas darītas, teiksim tā, starp 9 un 12am, šobrīd, pēc 13-16 stundām liekas kā samērā senas liecības. (parasti pa vidu iespraucas snauda, bet šodien tādas nebija, es tikai pusstundu par tādu domāju, bet sabužinājos un piecēlos)

ka vispār nenāk galvā, ka es šodien būtu bijis stirnas ielas rimī, kurā man diezgan vajadzēja trīs lietas - citronu sulas šotiņus, sērkociņus, un cielaviņu. citronu sulas šotiņus tā arī nespēju nekur pamanīt (ne pie augļiem, ne pie sulām, ne saldētavās). sērkociņus pie pašapkalpošanās kasēm (nācās pasteigties, jo tie pulkstens 12 bija pielavījušies pārāk ātri) dabūt arī liekas diezgan sarežģīti. cielaviņai arī, pakaļ es skrēju vismaz divus apļus pa veikalu, otro reizi jau ar pārstūķētu groziņu. kaut kā ir pierasts, ka mazajās maksimās, vai varbūt arī rimikos, tās tortes ir reach-in ledusskapjos starp lapu salātiem un majonēzēm. annē, te tā nav.

a ko darīt. ā, vēl bija kāzuss ar valriekstiem, nu, ir baigais darījums (negribas jau sadirst, bet 7 eiro.. par puskilogramu, vai kilogramu? nu, darījums tā vai tā) ar valriekstiem, nu, par tādu cenu nevar nepaņemt. bet skenēties gan tas maita negribās. mēģināju pārāk daudz reizes. pareizā rīcība - tādā bezspēcīgā apjukumā, tikai ar acīm, vērsties pret pašakolpošanās kasu operatores, un viņa bez jebkādas vārda runas vai aizlinkiem piesteidzas klāt - ar mazu, varbūt trīs smaržu testeru platumā, papīrīti rokā, parāda to skenerim, un sūds jautājums, ekrānā ir redzams lielais darījums, par 7 eiro. nu, tā noteikti ir kaut kāda shēma.

īsi pēc trijiem sanāca būt par aculiecinieku (labi, es biju dažas sekundes par vēlu) izrādei uz čaka/matīsa krustojuma, kurā kaut kādā pro-am velokrekliņā tērpies čalis minas pa čaka velonodaļu virzienā no centra, bet, iebraucis matīsa ielas perpendikulārei gandrīz pa vidu, apstājas. un tūlīt iededzas sarkanais. un viņš pat nedomā kustēties. aiz viņa pa labi uz matīsa ielu gribas nogriezties balts panel-vans, bet velosipēdists ir iestīdzējis savos uzskatos. jo nav jau tā, ka, sagaidījis zaļo gaismu uz matīsa ielas, viņš plānotu pārsviesties uz matīsu. nē. viņš spītējas, un izprovocē sadursmi, ka viņa pedālis kaut kā mazliet ieķeras paneļvana priekšējā plastmasas restē. velodarasts (tagad citādāk viņu nenosaukt) turpmākās pāris minūtes imitē sarunu pa telefonu, kamēr aiz busiņa esošās mašīnas, kas brauc pa čakeni ārpus centra, lēnām sāk pierast pie tā, ka kustība ir mazliet sabremzēta. labi, ka neviens smagais necentās griezties pa labi. es arī izklaides pēc uzliku pafilmēties pāris minūtes, bet tās bija pašas garlaicīgākās, tad man uzradās darāmais, un nozudu uz 20 minūtēm. atgriezos atpakaļ, piedāvāju mentiem kaut ko sakāmu, tad arī savu telefona numuru un vārdu, gaidīšu - bet varbūt arī nē, kā ir ar to teicienu snitches get stitches? - zvanu, unjā. bet tas busiņš arī tāds padīvains, es jau viņa vietā būtu devis atpakaļ, un apbraucis šo mentālo, un ne tikai, šķērsli.

šajā mazajā stundā arī izvilku šosejnieku (kopš.. oktobra/novembra?) un uzņēmu kontrollaiku no blaumaņa un avotu ielas krustojuma līdz vārtiem, 4:30, stāvot pie sarkanā pie bruņinieku. gonkot pa ielām nav baigais pašmērķis, bet, nu, ja kādreiz sagribās salīdzināt.

(3 vajag spraitu | sagriez laimu)

apriils 15., 2021


14:25
can't get you out of my bed

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

apriils 10., 2021


15:03
sapnis noslēdzās ar kaut kādu kaščej-isku putinu, kurš var izlīst cauri pagrabu logu restēm. (ēka apmēram tā, kur blakus vērmanīša lidiņam reiz, varbūt arī joprojām, atradās alus spa)

(sagriez laimu)

apriils 9., 2021


11:28
spotifajs pa kluso atkal kaut ko ir apdeitojis. nu nē, nē, nē, nē

makārtnija "maybe i'm amazed" ģitāras solo tik ļoti pliķē

(sagriez laimu)

apriils 7., 2021


19:35
"Ieejas maksa bija noteikta 15 eiro, ko visi cilvēki arī samaksāja. Ņemot vērā "penthouse" cenu "booking.com" 337 eiro, viņa ieņēmumi bija 700 eiro, bet tīrā peļņa – ap 400 eiro. Labs bizness," sprieda pašvaldības policijas pārstāvis.

man liekas, ka pašvaldības policijas pārstāvim nevajadzētu sevi apgrūtināt, šādas lietas rēķinoti.

(3 vajag spraitu | sagriez laimu)

apriils 6., 2021


19:30 - runā dāmas, vol. 113
spermatozoīdu uzacis
Tags:

(sagriez laimu)

apriils 5., 2021


22:58
izbindžojos cauri "i love dick", nuuu... ekspektāciju nebija nekādu, iespējams, kaut kas "modern love" līmenī - nu, kopīgās lietas ir tādas, ka katru sēriju režisē kāds cits (pēc vārdiem liekas, ka tikai sievietes), un tie ir amazon spešali.

kopumā īsi raksturojot, uz ko īpašu iespaidu paveica pēdējās divas sērijas - es to sauktu par tādu artsy indie porņuhu. guglē palasījos, ka otrā sezona viņam tika atcelta - diez, par ko tur vispār varētu būt otrā sezona -, un tā arī tika nosaukta par komēdiju. nu nez. sākumā bija smieklīgi, uz beigām (kas vispār ir smieklīgi, jo ir 8 sērijas, no kurām pirmās bija pie 30 minūtēm, bet pēdējās tuvojās 20 minūšu atzīmei) biežāk gribējās aiz krindža slēgt ārā.

(7 vajag spraitu | sagriez laimu)

apriils 2., 2021


10:09
LOVELESS (UN VISS PĀRĒJAIS MBV) IR SPOTIFAJĀ, UN VINILU PRE-ORDERĀ*


es nezinu kādēļ es kliedzu.
* protams, lielākoties piedāvājums ir izķerts

(3 vajag spraitu | sagriez laimu)

apriils 1., 2021


12:02
☐ Send me inspirational shopping content and Etsy updates directly to my inbox
Tags: , ,

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

00:57
atvērtais jautājums - lūdzu, pareģojiet, pēc cik gadiem kultūrkapitāla fonds dos naudu pilnmetrāžas filmai par (vismaz daļēji) indiešu vai citu 21. gs. ienākušo minoritāšu dzīvi un sāpi latvijā (rīgā)?

nekam nederīgi bonusa punkti arī par režisoru, vai producentu, kuri spēs vkkf iesmērēt šo ideju.

(6 vajag spraitu | sagriez laimu)

marts 24., 2021


14:32
Ak, jā. Beigās es gribētu izspēlēt vēl vienu nenotikuši dialogu.

Piedalās: Marta Krivade (MK) un Juris Poškus (JP)

MK: Nu labi, bet kāpēc Kolka?
JP: A, kāpēc nē?
MK: Nē, nu jā.

Tags: , ,

(sagriez laimu)

marts 16., 2021


01:20
today she took a train to the west
Tags:

(sagriez laimu)

marts 15., 2021


11:05
kas vēl, ā, 30 (tātad, 40) km/h ierobežojums grīziņkalnā. vakar, vai aizvakar, uz krāsotāju ielas pamanīju timrotu, kurš, pēc viņa vārdiem, gan tobrīd neko nefilmēja. un ierobežojums ir arī klusā centra apkaimē, bet par to gan es zināšu mazliet mazāk.

nu.. kāda jēga. pie skolām/bērnudārziem uz lauku, zvaigžņu, un artilērijas ielām tāpat ir guļošie policisti. divjoslu satiksme (tur, kur nav vienvirziena ielu) ielu malās noparkoto mašīnu dēļ arī ir reta parādība. uz 60 attīstās tikai bumeristi vai jebkuri citi (takšus ieskaitot), kuri mēra auto ieskrējienu no 0 līdz 60.

informācija par šīm "izmaiņām" arī plūst aumaļām (nothing to see here). viena zonas zīme, uz velo braucot, varbūt arī ir ieskrējusi acīs. te gan pie vainas varētu būt mīšanās maršrutu izvēle caur ziedoņdārzu.

(5 vajag spraitu | sagriez laimu)

r-r-r

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti
> previous 20 entries

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
saņemtie komenti
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba