septembris 26., 2018


06:31
esplanādē pretim kino oskaram beidzot atdraudzējos no čomiņa. sadusmojās un ar kaut ko meta. laikam. tagad vajadzētu izdarīt to pašu dzīvē.

vēl grīziņa apvidū bija labasdabas izmēra festivāls, kurā divas reizes uzstājās rīta stienis, pēdējā bez taurēm un aurojošu kozmenu skatuves dibenā
Tags:

(sagriez laimu)

septembris 25., 2018


15:22
aizraujoši aizdambētā rīgā braukāt pa vāzes ieteiktām dzīvojamajām zonām un censties izspiest minūtes no ETA.

laikam jābeidz velodarastojot pukstēt par deglava ielas nomalēm, kurām jau pusotru gadu ir noskrāpēts asfalts. pietiekami daudz vietu, kur ar mašīnu braucot ir tikpat sūdīgi efekti. stay woke.

(sagriez laimu)

01:14
beidzot uz 2011. gada kompja lago firefoxs. vai pie vainas veca os un tātad fairfoksa versija, vai uz dīvaini smagnējiem elementiem konstruētās mājaslapas vai vēl kas, bet fakts nenoslēpjams.

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

septembris 24., 2018


23:42
ievadu gugles mapē, cik ilgi rītdien ar mašīnu jābrauc no patāla centra līdz lidostai. "typically" 18 līdz 35 minūtes. g, please.

(sagriez laimu)

19:08
kad pirms drusku vairāk kā gada daunlādēju savu feisbuka infu, tur bija visādi html vai kādi faili uz kādiem <10 mb. tagad pie 400mb.

jāpaskatās, kas vēderā. ā, bildes no čatiem.

"Ads" sadaļa tikai 50kb. Advertisers Who Uploaded a Contact List With Your Information - Airbnb, HipHopBling, Travian, Mistersfc, Nordstrom Rack, Spotify un Strawberrynet.

(sagriez laimu)

septembris 21., 2018


12:48
vakar pabeidzu bindžot atlantas pirmo sezonu, iesāku otro, bez titriem atkal nesapratu nigeru sacīto un izslēdzu. palika drusku vieglāk.

(sagriez laimu)

septembris 18., 2018


21:29
iknedēļas beša diena. beidzot atkal ir iesnas. kas ir viens no spiedīgajiem atgādinājumiem par ekspedīcijām siltumā. amazonē pasūtīju lietotu grāmatu kuru gribētu kādreiz iztulkot latviski. gan jau kāds paspēs pirms manis. pohuj. ā, ir jau 2000. gadā iztulkota. nu neko. pohuj.

(sagriez laimu)

septembris 17., 2018


11:23
nedēļu kaut cik normāli panrauc un atkal sēžot uz riteņa ir insekjuritī.

tas arī droši vien ir brīdis, kad viss aizgāja pa dirsu. nozaga riteni un aizslēdza prismu. slinkā sesija. aizpērnajā maijā/jūnijā.

(sagriez laimu)

septembris 15., 2018


21:49
salasījos internetā visādu stafu par aplikācijām (īpaši spotifaju), kas visus savus datus sūta guglei, feisbukam un reklāmdevējiem.

nevaru izdomāt, kā no feiša izdzēsties, lai vismaz turpinātu palikt mesendžerī. jo neesmu tik arhaisks, lai svešiem cilvēkiem kā saziņas līdzekli dotu savu e-pastu. lai gan varbūt arī esmu.

ā, un redzēju čali ar uzrakstu "upstate nyc" uz džempera. upstate nyc. lol.

(sagriez laimu)

21:47
aizšāvu uz ikea. virtulis bija diezgan labs. aveņu ūdens gan ne. dahuja smuko preču - kaut kāda āra kaste un salokāmais galds - nav atrodamas internetā, tādēļ čalis pirmajā stāvā nevar viņu mājaslapā atrast. stulbi.

(sagriez laimu)

septembris 13., 2018


19:19
likās, ka ar sporta apmeklēšanu ir pilnīgā pakaļā, jo uz arēnu nav ne korķu, ne trokšņu, ne mašīnu stāvlaukumā. bet nē, spēle ir rīt.

(sagriez laimu)

18:21
satiku sapņu meiteni. pie brīvības pieminekļa, no visām vietām. viens gads un divdesmit trīs dienas kopš iepriekšējās reizes.viņai ir briļļu rāmji ar leoparda rakstu uz maliņām.
Tags:

(sagriez laimu)

septembris 12., 2018


02:00
ā, bija mirklis laikam kaut kad jūnijā, kad mīlēju einu rendu.

(sagriez laimu)

septembris 11., 2018


16:19
brīnišķigi. aizejot uz skolas bibliotēku un pasakot "jā" par nemainījušos kontaktinformāciju, ir iespēja paraudzīties bibliotekāres monitorā un ieraudzīt savu LNB (un atkarībā no cilvēka, arī atšķirīga daudzuma citu saitu) paroli.

vakar gan aizmirsu nomainīt.

(sagriez laimu)

16:18 - runā dāmas vol. 76
varam padomāt kopā.

(sagriez laimu)

septembris 10., 2018


11:23
no rīta braucot autobusā pakaļ savam velosipēdam, pie sevis purpināt "dievs neeksistē, kurš pie velna maksā par tiem reklāmas laukumiem mikrorajonu pieturās, sludinot franciska vizīti".

lai jau. vai man žēl. lielo bildi skatoties.

(sagriez laimu)

septembris 9., 2018


23:10
un velk uz trešajām novalkātajām kurpēm šogad. neierasti.
Tags: , ,

(sagriez laimu)

23:04
besī šitā urbānā palodzes dārzniecība. aizbrauc uz vīkendu prom un rukolas dīgsti atkal pa dirsu. kurus nākamās divas nedēļas var lūgties un pārlaistīt un tā tālāk.

(sagriez laimu)

septembris 8., 2018


23:21
es vēl negribu skaļi citiem atzīt, ka esmu introverts. tas tāpat ir redzams.

(sagriez laimu)

22:54
pāris stundas sēdējām atvērtā pagalmā pašā pilsētas centrā, nolikts projektors uz kura likti divi vhs ieraksti no koncertiem 80-to beigās (rozenštrauhs ādažos un pieči mežparkā), kuri gan abi pārtrūka. tad sākās "roncij, uzliec taču kaut ko, roncij, ielej tikko atbraukušām ļoti vizuāli pievilcīgām milfām viņu pašu atvesto gruzīnu baltvīnu" un pēc tā drīzi vien uz mājām. hm. amatieru teātra šīsdienas izrādes viskomiskākās lomas atveidotājs bija no aktīvākajiem bļāvējiem, lai palieku un kas tad mūziku liks.

līdz šodienai bija katastrofālas zobu sāpes vismaz pusotras nedēļas ilgumā. gribas pārdzīvot. un zinu, ka sapnī spēlēju vienu no foršākajiem pašrakstītajiem gabaliem. nu tādā "i wrote the best song that i've ever written, can't remember how it goes" līmenī. un vakar bija brīnišķīgs gadījums, kas pierāda, kādēļ es negribētu dzīvot galīgos laukos. ieejam topā, desmit minūtes pie kases notiek saruna ar vienas līdzgājējas māsu kurai rokās bērnu ratiņi, un pēc tam tikpat ilgi ar ojāru par to, kuras nac. teātra izrādes ir jāapmeklē un kur rīt trijos kalnā ir jādzer rums. dziļos laukos tas nenotiek un lielpilsētās arī ne. ja vien nav mikrorajona draugu. kuru man (vairs) nav. sign me the fuck up.

kā arī mana sapņu mašīna ir pēc iespējas īsāks hečbeks (vieglāk noparkoties), kuram vienīgajai komforta fīčai būtu jābūt iespējai izstiepties pilnā garumā (kaut vai ar kājām pie ātrumkārbas), lai var pagulēt. viss pārējais ir sūds.

(sagriez laimu)

r-r-r

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti
> previous 20 entries

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba