maijs 17., 2018


13:27
cilveku un iestazhu sarakstam kurus varetu megjinaat sudzeet tiesaa par nodaritu kaitejumu, pievienojas John Lewis.

(sagriez laimu)

maijs 16., 2018


18:04
pilniigs tukshums pec shoriit izgazushaa plaana. pilniga nevelme kautko turpinaat dariit un bailes ka riit atkal naksies piepist cilvekus. grrh.

(sagriez laimu)

apriils 18., 2018


19:59
nu tiešām nekas labs nevar notikt?

(sagriez laimu)

apriils 13., 2018


23:37
tu rīta vēsumā pamosties ar kājām uz roku atbalsta, galva duras pret bagāžnieka durvīm un tu saproti, ka gulēji savā mašīnā un esi izdevies. šim bugatti beidzot ir nomaksāts līzings.

(sagriez laimu)

08:09
sēdēt aplī ar 17 pilnīgi dažādiem cilvēkiem. apspriede par ģentrifikāciju vietējā pilsētā. sākas ar gorīšanos ceļos un plaudēšanu pie Aretas Frenklinas "Respect", tad ar citātu no kādas prieka grāmatas un divarpus stundu laikā apiet divus apļus ar stāstiem par savu pagātni un refleksijām. otrajā aplī izlēmu paklusēt. nebeidza likties kā tāds Brokastu Klubs.

situācija joprojām nav uzlabojusies. prieks un sāpes. prieks un sāpes.

(sagriez laimu)

apriils 7., 2018


01:02
iemāciet kāds man dzīvot.
vakar gribēju pamest mežu, nokāpu pie upes noskalot rokas, ar vienu kāju ieslīdu upē līdz potītei, speros ar otru un iegrimstu līdz ceļiem. iekuru ugunskuru, varbūt pusmetra augstumā pārlieku pāri trīs dēļus/zarus, uz tiem izkaru džinsus. aizeju pēc papildus žagariem un nākot atpakaļ, redzu: džinsos ir izdeguši divi mazi caurumi. nometu tos uz baļķa, un vējam pūšot tie vienkārši nodeg. oh well.

vakarā nekur neaizejot, iekūru otru ugunskuru. šķietami pažāvēju botas un zoles, un tad ierāpos teltī, lai strinkšķinātu "viņi dejoja vienu vasaru" - līdz uguns pie ārpusē izbāztajām kājām pārvērtās pelnos, izlādējās telefons un reizi pār visām reizēm un pazaudējās vedžijs.

šodiena? eh.

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

marts 23., 2018


09:47
rain makes corn
corn makes whiskey
whiskey makes my baby
.. lil' friskey

(sagriez laimu)

marts 18., 2018


00:46
gribētu kādu daļu vasaras dzīvot laivā. vai tikai nakšņot. lai gan ņemot vērā faktu, ka es nekad neesmu vadījis jebkāda izmēra peldlīdzekli, es tikpat labi varētu būt kosmonauts.

(sagriez laimu)

marts 7., 2018


23:19
vakar pēc ilga nedzeršanas posma iepļāvu trīs sidrus (stella a. un divi angļi). nogurums vai kas, bet tas nebija pālis.
skan: sidrs, alkohols, trompetes, ārā

(sagriez laimu)

februbaars 24., 2018


02:30 - hinduism awareness week organized by hindu students association
tikpat labi varētu
vienkārši sabrukt
uz šitā dienas gaitā
nožuvušā asfalta

.besī

pirms mēneša pieņemt pusstundas laikā izstrādāt kolosālu lēmumu/rīcību, kas momentāni izgāzās. un tad pēc stundu garas naksnīgas pastaigas izdomāt vismaz piecus labākus variantus, no kuriem tagad spriežot labākais būtu bijis nogaidīt. fjuk.

(sagriez laimu)

februbaars 21., 2018


02:10 - uzzinu_peedeejais
šodien kādā ierakstu bodē pamanīju Niksona "Resignation of a President". Sasodītie smēķi.

(sagriez laimu)

februbaars 6., 2018


05:39
ak tu, american express
Tags: ,

(sagriez laimu)

februbaars 5., 2018


05:07 - 52
nu ko, sveicieni filadelfijas ērgļiem, kuras pirmziemnieks bārnets divas minūtes pirms beigām savāca pirmo maisu visā spēlē.

(sagriez laimu)

janvaars 30., 2018


02:51
ceturto reizi esmu atkūlies līdz vienai un tai pašai pilsētai, lai četras reizes redzētu kaut ko pilnīgi citu.

pilnīgi citu pilsētu.

no tukšām butikām rītausmā, izvietotām citu pie citas, visspilgtākajās krāsās un sienu ķēpājumiem starp tām. tad milzīgi platas privātmāju ielas, kurām seko absolūts trešs ar padsmit līmeņos izvietotām stikla plāksnēm ofisžurku būros ielas galā. vai modernās mākslas muzejs vienā ēkā ar funkcionējušu ugunsdzēsēju depo.

un šodien apuniversitātes valstība, kā arī tallinas Linnahallas līmeņa skvērs, kurā dominē izbalināta tirkīza krāss no nestrādājošām strūklakām blakus pamestai viesnīcai. vai tas varētu viss?

(sagriez laimu)

janvaars 28., 2018


03:34
gaišas janvāra izskaņas naktis, vārīta bakaleja ar mērci un vēlme ieraudāt sevi miegā no mbv klausīšanās. jau atkal. un atkal tās pašas domas, no kurām uz kādu laiku spēju izvairīties. kuras pavisam noteikti uzrodas no plāniem šonedēļ izkustēties tuvāk vecajai dzīvei, vai tam, kas no tās ir palicis. un pazaudēju gadžetu lādētāju.

no pirmā noklausītā annas ferisas podkāsta, kurš neizrādījās tik briesmīgs, kā sākumā nodomāju. un pat sagaidīju pāris vārdus, kurus viņa izteica tai lentē par pazušanu tulkojumā.
- are you good at fake laughing?
- i don't know. i hope so. if i wear make-up for living professionally, i'd be good at fake laughing.

(sagriez laimu)

janvaars 27., 2018


04:39
pusdienslaika saulē turpināju pabeigt kāda Kalifornijā dzīvojoša raķešu zinātnieka īso stāstu apkopojumu. atslēdzos poe pāris lappušu gara monologa par atslēgšanos no privātās dzīves, dodoties nirt un ar pēdējām skābekļa atliekām izvilkt milzīgu lobsteru.

pamodos, izlasīju stāsta beigas - ka stāsta laikā pa lietainu ceļu braucot, ir nomirusi viņa dzīvesbiedrene, un noliku grāmatu malā. nu kamon, puse stāstu tai krājumā beidzas no autokatastrofas, ceturtdaļa no linčošanas un ceturtdaļa ar laimīgām beigām starp diviem mīlniekiem, kuru iepriekšējie partneri ir tikuši nolinčoti vai miruši CSNg.

(sagriez laimu)

janvaars 25., 2018


20:19
you left me peachless.

nē, nu persiku un plūmju saldējuma kokteiļos kaut kas nav. tāpat kā miltainās pupās.
skan: ēdiens, aukstums, augļi, mikseris, persiki, pākšaugi

(sagriez laimu)

janvaars 18., 2018


05:28
kā varētu garšot bezalkoholiska sangrija?

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

detsembris 31., 2017


05:03
pēcpusdien diezgan labi izbangoju kājas mazo pirkstu. nu, šķita, ka viens no asākajiem incidentiem - bērnībā mājās mēdzu skaļi noelsties un skriet uz tuvāko gultu, kurā neskatoties uz piederību vai aizņemtību lecu iekšā un ietinu kāju biezā mīkstā segā.
bet nu, pēc tam kad padsmit minūtes vēlāk sāka asiņot un pēc pāris stundām izpētīts, ka asiņo divi pirksti un knapi var paiet.. labi, ka jaungadā nav nekādu plānu.

jā par jaungadu.. šis gads ir iznācis izcili draņķīgs, un atšķirībā no iepriekšējiem, kur ir visādi labie posmi, 2017. tādu (posmu vispār) bija divi.
4 mēnešus pazudis (galvā), 4 mēnešus darbā, 4 mēnešus pazudis (laikā un telpā).

apņemšanos nākamajam nav. pabeigt guļamistabas projektu un atcerēties par savu dzimšanas dienu (abus ir iespējams savienot).
skan: ny, jauns gads jauns es, muļķības, atskaite

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

detsembris 13., 2017


05:07 - par sistēmām & miliciju
atbildot uz džordža harisona jautājumu, kas ir dzīve. dzīve ir notikumu ķēde, kurā tu vai nu a) appis sistēmu vai b) sistēma piš tevi. tu pats esi sistēma un atkarībā no situācijas vai rocības notiek kāds no variantiem.

tikko pats pēc ilgām pūlēm un ļoti ēnainu vārdu salikumu palīdzību interneta meklētājā appisu sistēmu. sajūta tāda kā filmā X, kur labais casual čalis detonē lidmašīnā vai kruīza kuģī novietotu bumbu. bet nu nekas nav galā.

pirms pāris dienām atcerējos, ka bērnības milicijai ir pirmais albums. vai pareizāk sakot, to jauko lo-fi'īgo skanējumu. vot uz kruīza kuģa pirms gadiem bija līdzīgi, kad skatījos pie galda sēdošajā daiļavā, kuras formas trigerēja galvā skanošu skaudru jura balsi.

(sagriez laimu)

r-r-r

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti
> previous 20 entries

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba