detsembris 3., 2017


05:35
vakar vakarā izlēmu, ka pietiek nodarboties ar pašdarbību, ar pirkstiem nosedzot visas stīgas (perpendi-kili-kuli-nāri) un tad tos bīdot uz vieniem sāniem un otriem. lai gan rezultāts ir lielisks.

iekačāju tūnera aplikāciju un akordu aplikāciju atvēru "piekūns skrien debesīs" lirikas ar virs rindiņām novietotiem burtu savienojumiem (visbiežāk Am). nevilšus vicinot rokas zilbju tempā, ārā nākošais troksnis pat mazliet atgādināja to, kas savulaik ir skanējis pa radio. pamēģināju vēl šādas tādas lirikas, bet pirksti par resniem vai burtu kombinācijas vienkārši nav realizējamas uz neilona vadiem. lai gan, izdevās tikt līdzi "asleep on a sunbeam" intro un tad papisties kā botāniskajā dārzā

dzelzītis jākaļ kamēr karsts, tādēļ šorīt pēc brokastīm 6h gāju cauri atrastam simtam akordu no ikdienas pleilistēm, lai atrastu ka aptuveni ¼ kaut kādā formā ir iespējams replicēt. ieskaitot daļu no dziesmām (oxford commas beigu solo vai austras lose it izskaņu, kura vienā smagā martā ielipa galvā) un neieskaitot gabalus kur ir norādīti divi akordi, jo pat man ir jāpiepūla iztēle, lai tur saklausītu oriģinālgabalu, par kādu sestdienā mājās esošu kaimiņu pat nerunājot. pozitīvajiem pārsteigumiem bez Belles pievienojas Vakcīnas un Arkādes uguns 3. albums.

kas tālāk, nu, šitā jāizklaidējas, līdz dzīvesbiedri vai augstākmiinētie kaimiņi izšķaidīs man pieri ar paša instrumentu, vai iemācīšos muzikālo alfabētu, lai pēc pāris dienām to aizmirstu. vai spotifajs izsludinās kārtējo 3mēn. akciju, lai saglabātu manas ausis.

(sagriez laimu)

nuavembris 15., 2017


03:42
daļēji besī tās viegli valodīgās & ātri izlasāmās grāmatas.

pamostos aukstā svētdienas vakara vannā, vai pēcpusdienā saprotu, ka nekas nav izdarīts - atskaitot lappušu nosmērēšanu ar ēdienu.

otrs arguments, ka neko no.. hm, pat neatceros šorīt lasīto autoru.. nu, dāņu Lārsona grāmatas nekas netiek iegūts, vai man tikai tā liekas. angliski lasot ir kāds jauns un nekur citur nelietojams īpašības vārds (pretējs piemērs būtu Vonnegūts, kuru bez vārdnīcas bija iespējams lasīt 10 lpp). nekādu dziļo domu vai iedvesmas dxīvot citādu dsīvi.bet nav izslēgts, ka es to vienkārši nemeklēju.

okei, atcerējos. jusi adlers-olsens. kur atšķirībā no S.L žurnāla redakcijas vietā ir Q nodaļa un Bergeres vietā ir Monikas Beluči sapnis vārdā.. nē, arī neatceros. un protams, ir detektīvu garāmpalaisto detaļu uztvērējs un nopratinātā dzīves bojātājs sīrietis, vai bagātu vecāku atvases, kuras tīņu vecumā ir iesākušas un labi pusmūžā iestiepušas regulārus perversijas vai uz svešiniekiem atbrīvota agresijas rituālus.

bet nu skandināvu noir, kāpēc ne. aiziet.

(sagriez laimu)

nuavembris 12., 2017


05:22
par pēdējā laika jancīgāko wi-fi tīkla nosaukumu gribas apbalvot "LG Smart Fridge" vai kaut kā tā.

(sagriez laimu)

nuavembris 2., 2017


03:27
turpinot vārstuļošanas tēmu - kas notika ar latvijas ielu vingrotāju biedrību? bija tādas akcijas, tādas uzstāšanās latvijas zelta talantos, tāda masveidība un vēlme ikvienas mājas (vai vismaz jaunceltnes) pagalmā ierīkot pa presīšu solam un līdztekām

un tagad? klusums. visi vingrotāji pārgāja uz krosfitu? vai savu dupšeļu monetizēšanu instagramā?

jo nu, atskatoties atpakaļ, šķiet ka viņi bija viena soļa attālumā no petīcijas iesniegšanas manabalss.lv par ielu vingrošanas iekļaušanu olimpisko spēļu programā. kuru spēļu? pohuj, kaut vai abu, jo skolas sporta laukums ir vaļā arī ziemā!

(sagriez laimu)

oktobris 28., 2017


13:07 - vectēvs brauns
nupat atminējos/sapratu, ka neesmu redzējis latvijas simtgades kulturvēsturisko tradīciju turpinātāju (kopā ar kiviča rampas liesmām), nosaukumu "vectēvs, kas bīstamāks par datoru" (jo par filmu to nevarot nosaukt). kā ir, netflixā vai tv3 play jau var nokačāt?

nav jau tā, ka es cenšos izsmiet visu, kas ar to saistīts - piemēram, to, ka pie šīs atklāsmes nonācu, galvā cenšoties izdomāt stulbus veidus kā nosaukt telefonu angliskotā interfeisa funkcikas latviski vai kaut ko tādu. es nevaru būt vienīgais

kā arī man šķiet, ka cilvēkiem vajadzētu sūdzēties par pašmāju kino/seriālu aktieru neesamību, jo cik dzirdēts, aktieriem besī ka viņus zina no tv un skatītājiem besī, ka aktieriem nav televīzisko vaibstu un izsauksmes. vai uzskatīt, ka vilis daudziņš ir pajobaks, jo nefilmējas ugunsgrēkā (neprāta cenā gan, jā) un prot tikai lamāties tajā tur karavīra lapiņa filmā, BET, sasodīts.. te taču spēlē bērnu filmu džordžs klūn... khe kh khe, msjē mārtiņš vilsons!

bet ja nopietni, tad laikraksta aplikācija, kurai vēl neesmu sasējis prātu ar atradināšanos no spiediena (nē, šīs nevar būt spiediena, ja izlec virsraksts ikreizi, kad neprasot pieslēdzos internetam) notifikācijām, ziņo par katalonijas deklarāciju atdalīties no spānijas.

es nezinu, ko tas nozīmē.

parādiet, kur ir tuvākais džūkbokss. labdien, man lūdzu vienu mārtiņu braunu. ar brūkleņu brauniju.

(sagriez laimu)

septembris 2., 2017


19:00
nu tik jobani. j-o-b-a-n-i. grhh. (atvainojos par leksiku, aizej pačamdi leksusu).

(sagriez laimu)

augustus 29., 2017


22:07
divas lietas.
beidzot biju pie onkuļa uz darbu, un pilnīgi apstiprinājās mani nesen apcerētie gadījumi, kad vīrieši samīlas savās apkopējās/sekretārēs. onkulis nav citādāks, jo sekretāre likās diezgan izteiksmīgi mani sveicināja, kas atausa atmiņā gadījumu, kad bija pie mums atnākusi ciemos skatīties vienu no neskaitāmajām hjū granta filmām.

otra - sapratu, kas tieši cilvēkiem atgrūž lanu del reju un kādēļ visas dziesmas lielākas vienādas. tā arī ir, un ir drausmīgi jāiedziļinās, lai atrastu jebkādu atšķirību viņas balss izpausmēs vai atsaucēs uz ameriku. un tas varētu būt viens no tādiem izteiksmīgākajiem gadījumiem. lai gan nez.

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

augustus 28., 2017


21:50

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

augustus 27., 2017


15:36 - vēlas nakts sarunas ar čomiņu
- Jāuzliek Braiens Īno pirms gulētiešanas.
- "Music for homosexual couples before sleep"?
/ / /
"Ja es būtu amerikānis, es gulētu pikapā, drāztu savu māsu un šautu skolās"

(sagriez laimu)

augustus 26., 2017


01:59 - 2015. lieldienas
lai zaķis labi olas slēpj
un atļauj tev tās paturēt

(sagriez laimu)

augustus 25., 2017


18:49 - runā dāmas vol. 71
Kāds fotogrāfs, tāda zibspuldze.
Tags:

(sagriez laimu)

00:13
publiskajā telpā, liekas, ir drusku pierimis tas heits par vagīnu popu.
tādēļ var uzlikt laikam 2016. gada labāko popmūzikas ierakstu, gremdēt kājas un braukt cauri bildēm, kuras mistiskā ceļā atkal ir pārvērtušās par oriģināliem un ir jāgriež atpakaļ

(sagriez laimu)

augustus 24., 2017


14:27
uzkāpu uz svariem nosvērt somu. izrādās, esmu vieglākajā dzīves līmeni pēdējo piecu gadu laikā. jāiedzer ūdens.

(sagriez laimu)

augustus 23., 2017


23:44
pēc pāris mēnešu pazues mazliet pieķēros uz balkona atstātajiem dēļiem un puķupodiem. pa trotuāru skraidīja deviņi kaķi.

(sagriez laimu)

augustus 22., 2017


16:46 - runā dāmas vol. 70
Vīrs man vakar teica, ka neesot apprecējis mani tādu, kāda esmu tagad. Tad es viņam nosaucu vairākas lietas, kuru viņam kādreiz nebija.
Tags:

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

00:27
pirmoreiz uzliku zigiju stārdastu, un pirmās dziesmas piedziedājums jau izklausās pēc "fuck yes".

uzinstalēju linuksu. formatē kur gribi, bet uz usb fleša neko nevar uzrakstīt.

(sagriez laimu)

augustus 21., 2017


23:07 - runā dāmas vol. 69
Viņi saprata, ka esmu skatījusies pareizo jūtūbi.
Tags:

(sagriez laimu)

00:15
paķēra līdzi uz to piena pasākumu, savu pirmo

atkal ieaudzīju cilvēku-narkotiku un šipsis beidzot bija izgatavojis diezgan klausāmu programu (visticamākais tādēļ, ka pats daudz nedziedāja un beigās pat neaiztika savu sinķiku, vien dauzīja dažādu izmēru tamburīnus).

(sagriez laimu)

augustus 18., 2017


20:59
oi, pirms pāris dienām bija viena drausmīga nakts, kurā divas stundas izturēju šūpuļtīklā, tad pusstundu meklēju foliju, linoleju un wifi, lai pārējās četras stundas nakšņotu šķūņaugšā.

pirms tam ar stingru apņemšanos iztīrīt ofisa ledusskapi tika izmesti pāris piena produkti, un čupa dārzeņu (kuri izskatās/smaržo diezgan ok). zilais siers likās noklāts puvekļiem un skābētie gurķi pēc skābētiem gurķiem garšoja necik. nekas leģendārs tualetē nenotika, tā ka laikam viss ok.


noslēgušās piecas bērnu pieskatīšanas astoņās dienās, cerēju ka atgriezīšos drusku pilnāks ar idejām, bet uh-huh-no. konstants kaut kas, robežojas ar besi un meklē uz ielas pazīstamu muguru.

čomiņš vaicāja pēc komēdijseriāliem, jo es viņam esot ieteicis TBBT un Brooklyn 99. Interneta memes ar Stīvu Bušemī (?) dēļ pateicu 30 Rock un pāris minūtes pētot IMDb, vēl izspiedu Louie un Broad City (Bleiks Grifins). Jāteic, ka no sevis nosauktajiem neesmu redzējis nevienu minūti.

(sagriez laimu)

16:24
kur pie velna ir tā robeža starp: a)cilvēkiem, kas ir "forši" arī tad, ja taisa huiņas/bojājumus un 1)cilvēkiem, kas ir lohi pat klusējot vai darot viscēlākās lietas

(sagriez laimu)

r-r-r

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti
> previous 20 entries

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba