februbaars 24., 2018


02:30 - hinduism awareness week organized by hindu students association
tikpat labi varētu
vienkārši sabrukt
uz šitā dienas gaitā
nožuvušā asfalta

.besī

pirms mēneša pieņemt pusstundas laikā izstrādāt kolosālu lēmumu/rīcību, kas momentāni izgāzās. un tad pēc stundu garas naksnīgas pastaigas izdomāt vismaz piecus labākus variantus, no kuriem tagad spriežot labākais būtu bijis nogaidīt. fjuk.

(sagriez laimu)

februbaars 21., 2018


02:10 - uzzinu_peedeejais
šodien kādā ierakstu bodē pamanīju Niksona "Resignation of a President". Sasodītie smēķi.

(sagriez laimu)

februbaars 6., 2018


05:39
ak tu, american express
Tags: ,

(sagriez laimu)

februbaars 5., 2018


05:07 - 52
nu ko, sveicieni filadelfijas ērgļiem, kuras pirmziemnieks bārnets divas minūtes pirms beigām savāca pirmo maisu visā spēlē.

(sagriez laimu)

janvaars 30., 2018


02:51
ceturto reizi esmu atkūlies līdz vienai un tai pašai pilsētai, lai četras reizes redzētu kaut ko pilnīgi citu.

pilnīgi citu pilsētu.

no tukšām butikām rītausmā, izvietotām citu pie citas, visspilgtākajās krāsās un sienu ķēpājumiem starp tām. tad milzīgi platas privātmāju ielas, kurām seko absolūts trešs ar padsmit līmeņos izvietotām stikla plāksnēm ofisžurku būros ielas galā. vai modernās mākslas muzejs vienā ēkā ar funkcionējušu ugunsdzēsēju depo.

un šodien apuniversitātes valstība, kā arī tallinas Linnahallas līmeņa skvērs, kurā dominē izbalināta tirkīza krāss no nestrādājošām strūklakām blakus pamestai viesnīcai. vai tas varētu viss?

(sagriez laimu)

janvaars 28., 2018


03:34
gaišas janvāra izskaņas naktis, vārīta bakaleja ar mērci un vēlme ieraudāt sevi miegā no mbv klausīšanās. jau atkal. un atkal tās pašas domas, no kurām uz kādu laiku spēju izvairīties. kuras pavisam noteikti uzrodas no plāniem šonedēļ izkustēties tuvāk vecajai dzīvei, vai tam, kas no tās ir palicis. un pazaudēju gadžetu lādētāju.

no pirmā noklausītā annas ferisas podkāsta, kurš neizrādījās tik briesmīgs, kā sākumā nodomāju. un pat sagaidīju pāris vārdus, kurus viņa izteica tai lentē par pazušanu tulkojumā.
- are you good at fake laughing?
- i don't know. i hope so. if i wear make-up for living professionally, i'd be good at fake laughing.

(sagriez laimu)

janvaars 27., 2018


04:39
pusdienslaika saulē turpināju pabeigt kāda Kalifornijā dzīvojoša raķešu zinātnieka īso stāstu apkopojumu. atslēdzos poe pāris lappušu gara monologa par atslēgšanos no privātās dzīves, dodoties nirt un ar pēdējām skābekļa atliekām izvilkt milzīgu lobsteru.

pamodos, izlasīju stāsta beigas - ka stāsta laikā pa lietainu ceļu braucot, ir nomirusi viņa dzīvesbiedrene, un noliku grāmatu malā. nu kamon, puse stāstu tai krājumā beidzas no autokatastrofas, ceturtdaļa no linčošanas un ceturtdaļa ar laimīgām beigām starp diviem mīlniekiem, kuru iepriekšējie partneri ir tikuši nolinčoti vai miruši CSNg.

(sagriez laimu)

janvaars 25., 2018


20:19
you left me peachless.

nē, nu persiku un plūmju saldējuma kokteiļos kaut kas nav. tāpat kā miltainās pupās.
skan: ēdiens, aukstums, augļi, mikseris, persiki, pākšaugi

(sagriez laimu)

janvaars 18., 2018


05:28
kā varētu garšot bezalkoholiska sangrija?

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

detsembris 31., 2017


05:03
pēcpusdien diezgan labi izbangoju kājas mazo pirkstu. nu, šķita, ka viens no asākajiem incidentiem - bērnībā mājās mēdzu skaļi noelsties un skriet uz tuvāko gultu, kurā neskatoties uz piederību vai aizņemtību lecu iekšā un ietinu kāju biezā mīkstā segā.
bet nu, pēc tam kad padsmit minūtes vēlāk sāka asiņot un pēc pāris stundām izpētīts, ka asiņo divi pirksti un knapi var paiet.. labi, ka jaungadā nav nekādu plānu.

jā par jaungadu.. šis gads ir iznācis izcili draņķīgs, un atšķirībā no iepriekšējiem, kur ir visādi labie posmi, 2017. tādu (posmu vispār) bija divi.
4 mēnešus pazudis (galvā), 4 mēnešus darbā, 4 mēnešus pazudis (laikā un telpā).

apņemšanos nākamajam nav. pabeigt guļamistabas projektu un atcerēties par savu dzimšanas dienu (abus ir iespējams savienot).
skan: ny, jauns gads jauns es, muļķības, atskaite

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

detsembris 13., 2017


05:07 - par sistēmām & miliciju
atbildot uz džordža harisona jautājumu, kas ir dzīve. dzīve ir notikumu ķēde, kurā tu vai nu a) appis sistēmu vai b) sistēma piš tevi. tu pats esi sistēma un atkarībā no situācijas vai rocības notiek kāds no variantiem.

tikko pats pēc ilgām pūlēm un ļoti ēnainu vārdu salikumu palīdzību interneta meklētājā appisu sistēmu. sajūta tāda kā filmā X, kur labais casual čalis detonē lidmašīnā vai kruīza kuģī novietotu bumbu. bet nu nekas nav galā.

pirms pāris dienām atcerējos, ka bērnības milicijai ir pirmais albums. vai pareizāk sakot, to jauko lo-fi'īgo skanējumu. vot uz kruīza kuģa pirms gadiem bija līdzīgi, kad skatījos pie galda sēdošajā daiļavā, kuras formas trigerēja galvā skanošu skaudru jura balsi.

(sagriez laimu)

05:06 - par sistēmām & miliciju
atbildot uz džordža harisona jautājumu, kas ir dzīve. dzīve ir notikumu ķēde, kurā tu vai nu a) appis sistēmu vai b) sistēma piš tevi. tu pats esi sistēma un atkarībā no situācijas vai rocības notiek kāds no variantiem.

tikko pats pēc ilgām pūlēm un ļoti ēnainu vārdu salikumu palīdzību interneta meklētājā appisu sistēmu. sajūta tāda kā filmā X, kur labais casual čalis detonē lidmašīnā vai kruīza kuģī novietotu bumbu. bet nu nekas nav galā.

pirms pāris dienām atcerējos, ka bērnības milicijai ir pirmais albums. vai pareizāk sakot, to jauko lo-fi'īgo skanējumu. vot uz kruīza kuģa pirms gadiem bija līdzīgi, kad skatījos pie galda sēdošajā daiļavā, kuras formas trigerēja galvā skanošu skaudru jura balsi.

(sagriez laimu)

detsembris 3., 2017


05:35
vakar vakarā izlēmu, ka pietiek nodarboties ar pašdarbību, ar pirkstiem nosedzot visas stīgas (perpendi-kili-kuli-nāri) un tad tos bīdot uz vieniem sāniem un otriem. lai gan rezultāts ir lielisks.

iekačāju tūnera aplikāciju un akordu aplikāciju atvēru "piekūns skrien debesīs" lirikas ar virs rindiņām novietotiem burtu savienojumiem (visbiežāk Am). nevilšus vicinot rokas zilbju tempā, ārā nākošais troksnis pat mazliet atgādināja to, kas savulaik ir skanējis pa radio. pamēģināju vēl šādas tādas lirikas, bet pirksti par resniem vai burtu kombinācijas vienkārši nav realizējamas uz neilona vadiem. lai gan, izdevās tikt līdzi "asleep on a sunbeam" intro un tad papisties kā botāniskajā dārzā

dzelzītis jākaļ kamēr karsts, tādēļ šorīt pēc brokastīm 6h gāju cauri atrastam simtam akordu no ikdienas pleilistēm, lai atrastu ka aptuveni ¼ kaut kādā formā ir iespējams replicēt. ieskaitot daļu no dziesmām (oxford commas beigu solo vai austras lose it izskaņu, kura vienā smagā martā ielipa galvā) un neieskaitot gabalus kur ir norādīti divi akordi, jo pat man ir jāpiepūla iztēle, lai tur saklausītu oriģinālgabalu, par kādu sestdienā mājās esošu kaimiņu pat nerunājot. pozitīvajiem pārsteigumiem bez Belles pievienojas Vakcīnas un Arkādes uguns 3. albums.

kas tālāk, nu, šitā jāizklaidējas, līdz dzīvesbiedri vai augstākmiinētie kaimiņi izšķaidīs man pieri ar paša instrumentu, vai iemācīšos muzikālo alfabētu, lai pēc pāris dienām to aizmirstu. vai spotifajs izsludinās kārtējo 3mēn. akciju, lai saglabātu manas ausis.

(sagriez laimu)

nuavembris 15., 2017


03:42
daļēji besī tās viegli valodīgās & ātri izlasāmās grāmatas.

pamostos aukstā svētdienas vakara vannā, vai pēcpusdienā saprotu, ka nekas nav izdarīts - atskaitot lappušu nosmērēšanu ar ēdienu.

otrs arguments, ka neko no.. hm, pat neatceros šorīt lasīto autoru.. nu, dāņu Lārsona grāmatas nekas netiek iegūts, vai man tikai tā liekas. angliski lasot ir kāds jauns un nekur citur nelietojams īpašības vārds (pretējs piemērs būtu Vonnegūts, kuru bez vārdnīcas bija iespējams lasīt 10 lpp). nekādu dziļo domu vai iedvesmas dxīvot citādu dsīvi.bet nav izslēgts, ka es to vienkārši nemeklēju.

okei, atcerējos. jusi adlers-olsens. kur atšķirībā no S.L žurnāla redakcijas vietā ir Q nodaļa un Bergeres vietā ir Monikas Beluči sapnis vārdā.. nē, arī neatceros. un protams, ir detektīvu garāmpalaisto detaļu uztvērējs un nopratinātā dzīves bojātājs sīrietis, vai bagātu vecāku atvases, kuras tīņu vecumā ir iesākušas un labi pusmūžā iestiepušas regulārus perversijas vai uz svešiniekiem atbrīvota agresijas rituālus.

bet nu skandināvu noir, kāpēc ne. aiziet.

(sagriez laimu)

nuavembris 12., 2017


05:22
par pēdējā laika jancīgāko wi-fi tīkla nosaukumu gribas apbalvot "LG Smart Fridge" vai kaut kā tā.

(sagriez laimu)

nuavembris 2., 2017


03:27
turpinot vārstuļošanas tēmu - kas notika ar latvijas ielu vingrotāju biedrību? bija tādas akcijas, tādas uzstāšanās latvijas zelta talantos, tāda masveidība un vēlme ikvienas mājas (vai vismaz jaunceltnes) pagalmā ierīkot pa presīšu solam un līdztekām

un tagad? klusums. visi vingrotāji pārgāja uz krosfitu? vai savu dupšeļu monetizēšanu instagramā?

jo nu, atskatoties atpakaļ, šķiet ka viņi bija viena soļa attālumā no petīcijas iesniegšanas manabalss.lv par ielu vingrošanas iekļaušanu olimpisko spēļu programā. kuru spēļu? pohuj, kaut vai abu, jo skolas sporta laukums ir vaļā arī ziemā!

(sagriez laimu)

oktobris 28., 2017


13:07 - vectēvs brauns
nupat atminējos/sapratu, ka neesmu redzējis latvijas simtgades kulturvēsturisko tradīciju turpinātāju (kopā ar kiviča rampas liesmām), nosaukumu "vectēvs, kas bīstamāks par datoru" (jo par filmu to nevarot nosaukt). kā ir, netflixā vai tv3 play jau var nokačāt?

nav jau tā, ka es cenšos izsmiet visu, kas ar to saistīts - piemēram, to, ka pie šīs atklāsmes nonācu, galvā cenšoties izdomāt stulbus veidus kā nosaukt telefonu angliskotā interfeisa funkcikas latviski vai kaut ko tādu. es nevaru būt vienīgais

kā arī man šķiet, ka cilvēkiem vajadzētu sūdzēties par pašmāju kino/seriālu aktieru neesamību, jo cik dzirdēts, aktieriem besī ka viņus zina no tv un skatītājiem besī, ka aktieriem nav televīzisko vaibstu un izsauksmes. vai uzskatīt, ka vilis daudziņš ir pajobaks, jo nefilmējas ugunsgrēkā (neprāta cenā gan, jā) un prot tikai lamāties tajā tur karavīra lapiņa filmā, BET, sasodīts.. te taču spēlē bērnu filmu džordžs klūn... khe kh khe, msjē mārtiņš vilsons!

bet ja nopietni, tad laikraksta aplikācija, kurai vēl neesmu sasējis prātu ar atradināšanos no spiediena (nē, šīs nevar būt spiediena, ja izlec virsraksts ikreizi, kad neprasot pieslēdzos internetam) notifikācijām, ziņo par katalonijas deklarāciju atdalīties no spānijas.

es nezinu, ko tas nozīmē.

parādiet, kur ir tuvākais džūkbokss. labdien, man lūdzu vienu mārtiņu braunu. ar brūkleņu brauniju.

(sagriez laimu)

septembris 2., 2017


19:00
nu tik jobani. j-o-b-a-n-i. grhh. (atvainojos par leksiku, aizej pačamdi leksusu).

(sagriez laimu)

augustus 29., 2017


22:07
divas lietas.
beidzot biju pie onkuļa uz darbu, un pilnīgi apstiprinājās mani nesen apcerētie gadījumi, kad vīrieši samīlas savās apkopējās/sekretārēs. onkulis nav citādāks, jo sekretāre likās diezgan izteiksmīgi mani sveicināja, kas atausa atmiņā gadījumu, kad bija pie mums atnākusi ciemos skatīties vienu no neskaitāmajām hjū granta filmām.

otra - sapratu, kas tieši cilvēkiem atgrūž lanu del reju un kādēļ visas dziesmas lielākas vienādas. tā arī ir, un ir drausmīgi jāiedziļinās, lai atrastu jebkādu atšķirību viņas balss izpausmēs vai atsaucēs uz ameriku. un tas varētu būt viens no tādiem izteiksmīgākajiem gadījumiem. lai gan nez.

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

augustus 28., 2017


21:50

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

r-r-r

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti
> previous 20 entries

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba