maijs 24., 2019


11:15
vakarrīt drusku paturpināju pārrakstīt projektu. pirms tam aizgāju uz veikalu pēc piena un granolas.

aizlaidu pie psihoterapeites, kur pusi laika norunājām par nespēju pateikt "nē" un izvairīšanos no konfliktiem, un tad viņa faking sāka klanīties. klanīties. es skatos acīs un viņa klanās. diezgan iespējams, ka nākamais cilvēks, kam pateikšu "nē" un neizvairīšos no potenciāla konflikta, būs tieši viņa. ne tikai tāpēc. bet paradoksāli.

darbs kā darbs, izdevās savākties drusku ātrāk, tad aizgāju uz konci.

sastapu divus klasesbiedrus, pēc konča aizgājām pie viena no viņiem pēc aliņa un dūma, papīpējām un maz-runājāmies par to, ka nav ko darīt. dabūjām briesmīgu kopbildi. piepalīdzējām nest tumbas, pašķīrāmies, un tad pievienojos kaut kādai delisnaka kompānijai, lai apēstu divus tako par piečuku. vienos naktī jau itkā vienalga, bet man likās, ka blakus nāca majonēze, un siers bija izkausēti apkaltis. why?

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

maijs 22., 2019


11:11

(sagriez laimu)

10:55
nu, jā. vakar darbā tīrīšana, kuras lielākais iniciators (jo pirmdien bija aplējies ar saldo krējumu ledusskapī), protams, neieradās.

un es, kurš atnāca tikai uz tīrīšanu, palika strādāt, jo otrs kolēģis aizgāja iniciatoram aiznest naļiku (jo cilvēkam kurš strādā trīs darbos, naļika, protams, nav)

(sagriez laimu)

09:12
airbaltic atsuta e-pastu, 5:40, vid par jaunu ziņojumu - 4:49. kas notiek?

(sagriez laimu)

maijs 20., 2019


09:32
vakar ap pusvienpadsmitiem vakarā izprintēju pirms diviem gadiem rakstīto pirmsnāves/atvadu vēstuli. tūlītējs hits sadaļā "nelasāmākā literatūra tualetē".

(sagriez laimu)

maijs 19., 2019


15:32
šodien esmu tikai čupiņa uz grīdas

(sagriez laimu)

00:53
dienas kopš pēdējās kafijas dzeršanas: 595 1

(sagriez laimu)

maijs 15., 2019


18:42
White Trash recipe - filled with M&Ms, Chex, Peanuts, Cheerios and Pretzels all covered in white chocolate

(sagriez laimu)

09:54
ā, kas vēl, piedrāzt granātābolus. kā kaut ko tādu var ēst, es nesaprotu.

iepriekšējā reize bija pirms pusotra gada visvēsturiskākajā hostelī, kādā vien esmu apmeties, apmainīju laikam divus Little Debbie cepumiņus pret maintenance čaļa radinieku dārzā audzētu granātābolu. daļu kaut kā nokopu tepiķotajā 4-vietīgajā istabā, kurā laimīgā kārtā biju vienīgais viesis.

pirms pāris dienām čomiņš atveda pusiegrauztu granātābolu, es nograuzu vēl kādas divas karotes un atvadījos no granātābola. ellē nē.

(sagriez laimu)

maijs 14., 2019


22:58
okei, pāris minūtes strinkšķināju sūdu tajā lokalhouse džemā. man protams, nav pilnīgi nekādas sajēgas par barona čukstētajām atslēgām. varētu ieraudāt sevi miegā, ja tik ļoti negribētos ēst

(sagriez laimu)

maijs 12., 2019


12:14
she wants my paypal password to do my taxes.

not today! not today.

(sagriez laimu)

maijs 10., 2019


23:36
atnācu mājās, smaržo pēc gāņa un ceriņiem.

šodien kādas divarpus reizes pārēdos. how could you be so stupid?

kaut kā lēnām paliek labāk. mazliet. par lēnu un par vēlu. drusku ir pierasts pie departamenta ritma un kas tur notiek, bet tad sāku darīt tās sliktās lietas, kuras pieļauj aiz pieredzes un "ai, gan jau kāds". tā arī nevar. par lēnu un par vēlu. pildīt errandiskos tāskus; kaut kā tikt uz priekšu guļamistabas projekta purvā; piecelties 20 minūtes ātrāk (vai neturpināt gulēt pēc pamošanās rītausmā); pamanīt zvaigznes debesīs vai beidzot aizbraukt līdz juglai skatīties ūdenī. amerikāniski smaidīt cilvēkiem uz ielas vai iestādēs. tāpat. kaut kā.

joprojām besī ziema. un ir maija vidus.

mūris - dūres

(sagriez laimu)

00:49
sazīmēts jauns departamenta vadītājs

"veiksmīgu DZĪVI un DARBU", uz atvadām čatiņā saka iepriekšējais. drūmi.

(sagriez laimu)

maijs 9., 2019


23:54
biju uz "zem diviem karogiem". bija daži smuki paņēmieni - kuri pārsvarā pieder tam zaram, ka izrādē "nav lomu, un ikviens zin visu tekstu", bet no mūzikla vai mazliet tādas kā pievienotās vērtības diezgan pamaz. un tās intrigas vai saspīlējumi ir tik ātri, vairākas reizes tiek atkārtots "nākamā rinda", un tad kaut kas notiek, un pāriet, un pie nākamā.

vismaz jaunie aktieri likās ciešami. (un starp aktieru vārdiem redzot "romāns bargais", vienmēr gaidu to apaļīgo kultūras balsi, kurš reiz nacionālajā televīzijā esot licis izģērbties agnesei krivadei). ja par bargo, tad tikai otrajā cēlienā šams atcerējās, ka var graub-iski piešļupstēt. un ašmanis joprojām svinīguma ne-elementā.

(sagriez laimu)

maijs 7., 2019


17:48
kolēģis
regulāri sūdzas, ka nav brīvā laika un izgulēšanās, jo strādā trīs darbos
also kolēģis
"ja būtu iespējams, es uz šejieni vispār nenāktu"

... (es labprāt ko pateiktu, bet what for?)

(sagriez laimu)

maijs 6., 2019


11:41
ledusskapī piens ar termiņu 30.04, kastē ar uzrakstu "lauku mannā" iekšā atrodas kviešu milti. tas nozīmē divas lietas.

šorīt ēdīšu miltaini kunkuļaini sabiezinātu, bezgaršīgu mannu, kā arī jaunus miltus nevajadzēs ļoti ilgu laiku. ja vien nesākšu gatavot komfortiskas pankūkas.

(sagriez laimu)

maijs 5., 2019


22:25
brīnišķa diena. tā arī neaizgāju frīlansot, izmazgāju visu netīro veļu (divos piegājienos), tā arī neko neesmu pagatavojis ēst jau kādu trešo dienu vismaz un kaloriju dēļ atkorķēju aliņu, kas ledusskapī stāv no 8. marta. kādu stundu čakarējos, lai uztaisītu pusotru minūti garu video ar 10 sekundes garu one-take "ilzītes milzītes" kaveru (jebnutais garageband). kādu pusotru stundu nogulēju uz pufa, ietinies deķī lai apakšbiksēs nenosaltu.

(sagriez laimu)

maijs 4., 2019


11:24
kad ir jā-atzīmē baltā galdauta svētki, šodien vai pidien?

(sagriez laimu)

00:18
nopirku pāris pikus no 0.5 līdz 1.5 biezumā, lai saprastu, kas ir tīrākā manta. tad pārkrāmēju istabu (vēlreiz), jo atvedu synth racku. no alus kastēm un plāksnēm samuķīju sēžamsolus, un tad nevarēju sagaidīt, kad varēšu tikt mājās. atbraucu, nav apēka neko darīt un no rīta atkal jāvergo.

un tad izrādās, ka pirmdien ir oficiālā brīvdiena. pārāk nopietni, lai tā būtu āzēšana. un departamenta vadītāja meklējumi esot "nākamās nedēļas jautājums". dirsā šitās sapulces. pēc mini smadzeņu skalošanas aizmirstās visi haosi un nekārtības, kas departamentā notiek. un vadītāja atrašana bija jau lieldienu nedēļas jautājums.

(sagriez laimu)

maijs 3., 2019


10:09
papētīju savus 2017. gada ierakstus. kādā 5. maijā bija pirmā pienene Pļavniekos un 10. maijā sniga. viss ir okei.

(sagriez laimu)

r-r-r

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti
> previous 20 entries

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba