juunijs 24., 2017


13:52
- žēl, ka salaspilī nav tāda vieta kur var atnākt ar savu monopolu un spēlēt ar svešiem cilvēkiem
- rīgā ķipa ir?

(sagriez laimu)

juunijs 19., 2017


21:24
samērā dīvaini pieķert sevi, atzīstot, ka ir izstrādājusies mājīguma sajūta pret kādu vietu.

(sagriez laimu)

20:12
es mirstu no šitā bulšita

(sagriez laimu)

11:06
es rītdien celšos laicīgi, es rītdien modīšos pirms modinātāja lai noskatītos jauno tvinpīkas sēriju, es rītdien nebremzēšu kā lohs pret kraislera bagāžnieku

(sagriez laimu)

juunijs 17., 2017


20:35
iedod idiotam piecas minūtes, viņš ..

(sagriez laimu)

18:08
divas dienas paminos ar pleca maisiņu, kurš šobrīd protams jau ir netīrs ar kaut kādu melnu neizmazgājamu sūdu no priekšējā riteņa spieķiem/bremzēm

avotu ielas haoli ir tieši tik jancīga vieta, kādu biju iedomājies. labi vien ir, ka grilburgers blakus stūra mājai bija slēgts, nez vai vēl kādreiz būtu iedomājies turp aiziet. mīlīgs ķīniešu akcents, drusku dīvaini lampu instalmenti un istaba ar četriem ledusskapjiem un vienu galdu.

tāpat prieks, ka mežciema rimčikā uz grīdas joprojām stāv divas bļodiņas ar kaķu barību

(sagriez laimu)

10:39
vēl neesmu beidzis priecāties par sestdienas satiksmi, kad bikses drusku ierībina īsziņa ar tekstu, ka autobusā ir atradusies mana kora cepurīte.

kopš 3. jūlija tā bija uzskatīta par kaut kur aizmestu iepriekšējā vakara zibeņojošajā izskaņā (vai arī nopizģīta no manas istabas), un kopš tās reizes es ar to (sādžas skolas, kurš tādām vajadzībām tiek izmantots kā minimums reizi nedēļā) autobusu biju braucis divas reizes.
Tags: ,

(sagriez laimu)

juunijs 15., 2017


21:23
ar dubulto pilsonību viss ir skaidrs, bet kā ir ar dubulto nepilsonību?

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

20:49
vēstules, kuras ir gatavas pirmdien un kurām ir jāsasniedz adresāts līdz nedēļas beigām, ceturtdienas vakarā vēl nav tikušas pie pastmarkas.

(sagriez laimu)

11:20
tracina šite mājaslapu redizaini, kur galvenās pāris ziņas tiek izplestas pa pirmo atvērumu (un jāpavada lielāks laiks bīdot peli lai uz kaut kā uzklikšķinātu) un viss pārējais paliek tāds pats vai sašaurinātāks kā iepriekš

piezvanīja skaties.lv birojs, meklēja čomiņu, šodien līdzinieku atlase. mīļi un jauki pateicu čomiņa telefona numuru (kurš šodien netiek jo darbs), tā vietā lai aizbēgtu no ofisa un dīvainā veidā ietrollētu iekšā televīzijā.

(sagriez laimu)

juunijs 14., 2017


22:36
skaties.lv protams lohi neatbild (ir aizdoma ka viens čomiņš ir pieteicis otru čomiņu, pievienojot manu tālr. nr.).

aizdevos uz ezermalu pasēdēt rīgas gaisā un siltumā. aizmirsu ka ūdens līmenis ir pacēlies par daždesmit centimetriem, tādēļ nācās interesēties par jaunu vietiņu.
viena ezera puse noklāta ar divmetrīgiem meldriem, otrā pusē atradu vienu jauku platformu, ar kāju izslaucīju no pudeļu stikliem un visādiem citiem sūdiem (austiņu vada štekeris, šampanieša korķis, kausētā siera iepakojums). tas gan nekādā gadījumā nevar būt galīgais variants, jo vietiņa ir tieši blakus takai pa kuru pusstundas laikā aizgāja divi jauniešu grupējumi.
lai nu kā, gaidu nākamo reizi turp aizdoties, kad vējš nepūtīs tieši no tās puses kur riet saule.

nopirku divus rimi roltonus, divus parastos roltonus un divus maggi roltonus - varbūt atradīšu atšķirību starp 19, 29 un 59 centu roltoniem. varbūt nē. man tāpat ir aizdomas, ka viss vēzis ir tajās garšvielās

(sagriez laimu)

16:36
"bārs un smēķēšanas telpa"

(sagriez laimu)

juunijs 13., 2017


16:52
Brīdī, kad pa telefonu runāju ar čomiņu par iziešanu šodien uzspēlēt strītbolu, atnāca īsziņa no "SKATIES" ar aicinājumu ieiet e-pastā uz līdzinieku atlasi.
How do you make this shit up?

(sagriez laimu)

juunijs 12., 2017


00:13
onkuļa pusmūža krīze tikai turpina griezties.

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

juunijs 10., 2017


00:39
garas ūsas manu pacietību ir izvedušas. virslūpa jūtas kā mute pēc divu dienu vizītes pie onkuļa (kurā esi aizmirsis zobubirsti).

diezgan cienījami tako un načosi ar gabalainu gvakamoli.

centrā teju ikviena jaunkundze zināja, kāda parfimērija man patīk, visu pēcpusdienu lidinājos maigā, mazliet pārdekoltētā (kur viņas tādas? ā, piektdiena tač) oreolā

(sagriez laimu)

juunijs 8., 2017


13:33
kāds pāris dienas iepriekš lika pārdomāt, vai tā šobrīd būs atpūta. viss kārtībā, man bija taisnība, nekāda atpūta šitā nav. jāiemācas atpūsties/atslēgt dusmas un kautko izdarīt ar kameru, pa ielu staigājot tā nesagādā nekādu prieku

(sagriez laimu)

juunijs 3., 2017


11:09
kā pašam vēl nepamodušam var nogriezties cilvēks, kurš vispirms atzīdams, ka vēlētos pagulēt, pēc tam 40 minūtes vervelē par nokavētu lidojumu uz frankfurti, jo nemācēja jaunā telefonā uzlikt modinātāju.

(sagriez laimu)

juunijs 2., 2017


17:32 - kvotas
If you ever watch, I'm constantly stretching.

(sagriez laimu)

12:16
// please, scroll down for english //

(sagriez laimu)

09:54
vakar ar čomiņu pirmoreiz apciemojām ausmeņkebabu (apjomīgs price/performance) un vismaz es - labieti, kur grauzdiņi un 2/12 no pieejamajiem aliem likās okei. gan jau kādam patiešām garšo tie pārbuķetēti rūgtie ali, vai kamdēļ tad tur tūristi grozās, uz aizstikla mucām skatās?
parunājām par nākotnes plāniem, kamēr paralēli brīnījos par msk skanēšanu fonā. aizgāju gulēt deviņos, pusnaktī pamodos un stundu baidījos, ka ofisā esmu sataisījis kārtējās huiņas. izskatās, ka velti steidzos un velodarastēju, lai redzētu ka nekādu huiņu nav.

jāpaklausās jaunais beach fossils

(sagriez laimu)

r-r-r

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti
> previous 20 entries

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba