marts 28., 2017


11:46
jāiemācās ēst šokolādi guļus.

(sagriez laimu)

marts 27., 2017


22:39
beidzot atkal ir laba/atvieglota sajūta pēc matu nodzīšanas.

(sagriez laimu)

marts 24., 2017


22:42
ilgākās zobu sāpes ever, kādas divarpus nedēļas. šodien sāk izsīkt.
aizminos līdz jāņavārtiem, nobraucu divas pieturas līdz salaspilij un pafočēju kaktusus. vells, ku' daudz viņi tur.
Tags:

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

marts 23., 2017


00:17
asprāši

Tags:

(sagriez laimu)

marts 20., 2017


20:02
nevaru izlemt, kas mani pastā pārsteidza vairāk - skaistumkopšanas līdzekļu, odekolonu "Шипр" ieskaitot, pārdošana vai atteikšanās sūtījumā ievietot bateriju.

runa ir par pasta nodaļu.

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

14:26 - fairfokss
apklusināt cilni
Tags:

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

marts 19., 2017


18:46
gribēju jau sūdzēties, ka kopš trešdienas vakara aizejot oflainā, ir noticis tikai negatīvi vērtējamas lietas - un cerība, ka šovakar apslāpēšu tās ar jauno Riverdale epizodi apmirst, jo līdz 30. martam tajā jomā gaidāms klusums.

bet nu, ne par sliktajām lietām: sapratu kā īstenībā strādā ģitāra (piemēram, pēc stundas pieleca ka pirksti nav jāliek uz metāliem, bet gan starp tiem), pabeidzu "vējiem līdzi" un brīnumainā kārtā ībejā nopārdevu nestrādājošu PSP.

par vienu krāmu mazāk.

(sagriez laimu)

marts 12., 2017


01:35
i mean, ģimenes viesības ir ģimenes viesības, bet kas šajās viesībās pa vismaz dekādi ir izbesījis, ir 4-5 sēdošas stundas (šogad bez pastaigas pārtraukuma, laikam tāpēc ka ārā nav smuki un pēdējais izlaistais bēbis bez diendusas neniķojas) pie pilnīgi nemainīga galda.

tātad, vārīti kartupeļi, mērce (ja bez gaļas gabaliņiem, tad otrā traukā ir cepetis), skābēti gurķi, skābēti ķirbji, bietes. maize un sviests. bērnu šampanietis, kaimiņu spiestā ābolu sula (ok, pirms daudziem gadiem bija zaptsūdens) un kaut kas grādīgs. pauze.

otrajā rosols un žāvēta vista. kādreiz brigitas pīrādziņi, tagad brigita ir emigrējusi uz igauniju un vietā nāk pirktās konfektes/cepumi. pirmā torte. pauze.

tad kafija un augļi. otrā torte. pauze.

visbeigās saldējums, pēc kura visi brauc prom. tieku pasaukts uz virtuvi, kurā līdzi iedota žāvētā vista un (ja ir uztaisītas divas bļodas) - rosols.

vienīgās variācijas ir otri salāti (krabju), kā arī štovēti kāposti, kuru šogad iztrūka. toties bija divu veidu žāvētas vistas, viena ar citronu, otra ar etiķi. kā arī uz galda atradās eksperiments - kaņepju sviests. atsauksmes nebija īpaši glaimojošas, bet tur pie vainas ne pārāk kvalitatīvais sviests.


rīt tiks pabeigts DIY sūdprojekta izejvielu iepirkums un līdz galam novesta demo versija. kļūstu arvien šaubīgāks par izvēlētajām metodēm, lai tās izturētu paredzamo slodzi. ja tas sūds neturēsies kopā, labprāt realizēšu savu sapni piedzīt tos dēļus pilnus ar naglām, tām vajadzētu visu turēt. ahhh. can't wait.

labprāt laivstrīmā pavērotu nacionāli televizēto Goldensteitas un San Antonio rezervistu dueli, bet rīt taču kaut kas jādara

(sagriez laimu)

marts 11., 2017


01:08
neesmu dzēris balto vai ōlonga tēju, lai semplsaizs būtu tuvu maksimālajam, taču.. papētīju uzrakstus uz tām kastītēm, kuru maisiņi liek šķobīties visvairāk un pirms gulētiešanas atstāt pustukšu krūzi, un secinājums tāds - hibiska tēja ir totāls draņķis. meklēju domubiedrus.

ā, vēl briesmīga tēja bija kaut kāda maisiņos, baltā kastē, angļu ražotājs, kuram bija piešauts klāt ingvers, bet kas bija galvenā sastāvdaļa neatminos. būs jāapjautā kāds sādžinieks.
Tags:

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

marts 10., 2017


00:44
cik var šķilties tie zobi. šis jei bogu ir kāds trešais gada laikā.

(sagriez laimu)

marts 5., 2017


02:41
no kāda 2013. gadā izveidota saraksta (kurš ne reizi nav ticis skatīts) ar pagrīdes grupām, kuru uzstāšanas vajadzētu noskatīties, šovakar izsvītroju pirmo kursu. pirms sākuma uzskrēju mis aptiekas mēbelei no vidusskolas, paņēmu sidru un koncerta pirmo daļu nosēdēju.
teksti apmēram tik sadzīviski kā sandrai (kādas trīs kompozīcijas no vietas sākās ar "pamostos no rīta"), 12 centimetru skatuves izbaudīšana/vokālu dalīšana visiem kopā kā pink elephant, bundzinieks izskatoties pēc komjaunatnes rezerves buņģiera. beigās sanāca galīgs jandāliņš ar sintbasistu, kurš staigāja apkārt, rezerves tomu sizdams. nospēlēs jebkuru kaveru (a-eiropa, fēlikss ķiģelis, ufo) vislabākajās kultūras namu ansambļu tradīcijās. arī grūti noraksturojami klavieru solo, kuri iznāca klausāmi vien pedāļa spīdzināšanas un publikas aplausu dēļ.

laikam var teikt, ka patika. reibuma sajūta no sidra atnāca vien pāris stundas vēlāk, ēdot ezīša pelmeņus. kā arī divu baristu+nabaklaba bārmenes sarunas bija teju nepanesamas. joki par rīsu piena putošanu, sojas pienu un glutēnu, itāļu kafijas tradīcijām (neviens nedzer espreso, visi dzert latti - vai otrādi), cilvēki kas neprot izrunāt mačijato (stāsta varonis ir kāds CI strādnieks ar 20 klientu versijām), kā tiek izvēlētas nedēļas kafijas un sūrie tipi, kas 15 sekundes gvelž acis kafijas tablo un izvēlas karameļu makijato, kas, cilvēkiem ar lielu kafijas pieredzi, tagad liekas baigais sūds. un sīrupi. gurķu latte, banānu frape un sazin kas vēl. uhh.

mute joprojām žūst pēc sidra.
Tags:

(sagriez laimu)

marts 4., 2017


18:19
iečekoju voismeilu, un izrādās ka pirms nedēļas tur bija atstājis ziņu švalis, par kura dzimšanas dienu (apmēram pirms nedēļas) atcerējos šonakt, skatoties vasaras bildes un aizsūtījis feisbukā paģirainu videoklipu. interesanti.

(sagriez laimu)

17:10
tā kā tā ir vesa andersona filma, necerēti Bottle Rocket izprovocēja (relatīvi) ārkātīgi daudz smieklus. it īpaši ovena vilsona mīlas dēka ar angliski nerunājošu moteļa uzkopēju paragvajieti vai no braucošas mašīnas šauta pirotehnika. heh. un ovens vilsons izskatās pēc jauna panka ar ielauztu degunu, kurš vēl nav izaudzējis matus lai tiktu pie grebenes.
Tags:

(sagriez laimu)

02:48

uldis "aizvāc to sūda kameru, eu tu dzirdi, ja?" rudaks

Tags: ,

(sagriez laimu)

marts 3., 2017


18:27
drusku protams ir sajūsma par t.s. vagīnu popa triumfu latvijas popmūzikā, tāpēc aiz virsrakstiem par "dona sakāvi" apskatījos, kas bija pārējie nominanti. dabasu durovys, myradiantu un rock'n'berries. lol.

neviens no tiem nominantiem nedzied latviski, tad kāda tur vispār var būt sensācija.
Tags:

(sagriez laimu)

01:32

(sagriez laimu)

februbaars 28., 2017


23:37
pāris dienas klausīšos starfucker. viņiem pat ir kaverversija sindijas loperes "balto jauniešu ballīšu uzgriezējam" - dziesmai par meitenēm, kas vēlas izklaidēties.

(sagriez laimu)

17:19
izkrist no aprites.

(sagriez laimu)

februbaars 27., 2017


00:22
ļāvos jūtubes slidkalniņam, aka Autoplay.
sāku ar nino fereru - kādi trīs populārie gabali no viņa, tad žaks dutronks ar tikpat, tad jau seržs geinsbūrs izpildīja divas dziesmas ar bridžitu bardo, vienu dziesmu viens pats un tagad kaut kāds 2001. gada franču hits Le Vent Nous Portera, kas man saistās tikai ar kaut kādu, šķiet, latviešu filmu, kur pēc katras ainas tika atskaņots ģitāras meldiņš.

pagaidām slidkalniņš baigos mīnusus nav nopelnījis, tagad tik jāskatās, cik ātri tiksim līdz In-Grid.

edit: jau otrā 21. gadsimta dziesma bija pilnīgs draņķis un nākamās desmit (no kurām puse bija Kyo) tāpatās. grr.

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

februbaars 26., 2017


00:56
pēc kārkliem aizgājām uz vienu dzīvokli pie kaņepes, kurš ir tieši tāds pats kā francijas dzīvokļi, kuros 2014-ajā ar komandasbiedru tikām izmitināti. pēdējais stāvs, jumta logs, matracis otrajā stāvā, dīvāns ar žurnālgaldiņu un kompis/dators ar mūziku stūrī. vidusjūras uzturs un saldināti dzērieni. vienīgi iztrūka marokas hašu piedāvājoši jaunieši un klavieres (jo astoņpadsmit metros un šādu plānojumu tās īsti neielien).

(sagriez laimu)

r-r-r

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti
> previous 20 entries

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba