nuavembris 30., 2020


11:59
var jau arī tā, ka vispirms teātris atskaita atpakaļ naudu par biļetēm, un pēc pāris dienām atnāk e-pasts ar ziņu, ka ir atceltas izrādes no 9. novembra līdz 6. decembrim. var jau.

(sagriez laimu)

nuavembris 29., 2020


03:17
They remain the best Europeans to ever invade Mexico, with the exception of the Doors when they toured the country way back cuando.

(sagriez laimu)

nuavembris 28., 2020


14:30
Estonian Lighthouse Society (ELS) was founded on December 12, 2007.

Estonian Lighthouse Society is working on voluntary basis and acts in the public interest.

The objective of Estonian Lighthouse Society is to promote and assure the idea of preservation of the lighthouses.

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

nuavembris 27., 2020


16:20
es laikam neesmu pierakstījis. 21.11.20 no rīta redzēju pirmo sniegu - necik daudz, kā izbārstītus mannas putraimus un aizsalušus auto logus. šodien minoties no iestādes, arī skatījos, ka uz sejas krīt smalka krusa un uz mašīnām ir sakritis arvien vairāk sniega. ugh. ziema.

sapratu, ka šovasar pakāsu tobrīd siltāko džemperi. ugh.

vēl es pierakstīšu, ka vampire weekend debijas lp arī ir mcāmcāmcā. tas vispār varētu būt albums, kurš ir visvairāk manī iesēdies. vismaz divu iemeslu dēļ.

(sagriez laimu)

nuavembris 24., 2020


13:59
Discover the savory culture and traditions that have made Austin, Texas, the self-proclaimed Breakfast Taco Capital of the World.

(sagriez laimu)

02:09

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

nuavembris 23., 2020


19:57
hei, piektdien iznācis "idiot prayer (nick cave alone at alexandria palace)".
Tags:

(sagriez laimu)

nuavembris 12., 2020


22:15
mani divi centi par pūci

lēti gan tika cauri sveikā. netika uzrādīti ne sarakstes (pie tam vacapa!) ekrānšāviņi, ne tas, vai pūce ir prasījis caurlaidi vēl kādam rd deputātam, un kas gan vispār ir tās lietas, kuras vēl tiek bīdītas caur valdības aparātu. un cik vērta ir tāda auto caurlaide? 100e/mēnesī? vairāk?

bet re, čiks un viss. vakarā māris papukst par pūces lūgumu, un nākamajā dienā galdā ir demisija. "pārmetumus ir grūti komentēt, mums ar māri pamatā ir bijusi jokošanās un apcelšanās, bet uzņemšos atbildību par nodarīto, un atkāpšos no amata, jā jā jā." ko, stendapa komiķiem tagad arī visiem rakstīt demisijas?

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

nuavembris 10., 2020


22:00
tele2 internetam ir new low. tiek buferēti faking DZIESMU strīmi aitjūna mūzikā (kas gan ir mazāk optimizēta par spotifaju, bet tāpat). pizzsģec.

according to fast.com: your internet speed is 350 kbps. (upload: 4.4 mbps)

(6 vajag spraitu | sagriez laimu)

nuavembris 7., 2020


22:06 - valsts augstākās amatpersonas

(4 vajag spraitu | sagriez laimu)

nuavembris 4., 2020


01:49
vakaru pabeidzu ar trīs dažādu video par sīpolu sagriešanas veidu skatīšanos. pēdējais, bet varbūt ceturtais, bija marko pjērs vaits, kurš vispirms iebāž sīpolu vienā papīra turzā ar banānu un sakrata, ārā iznāk nevienādi sīpolu gabaliņi. pēc tam viņš paņem jaunu sīpolu un sit to ar grilpannu. brīnišķīgi. intelektuāls "howtobasic".

citās ziņās, piemērīju humpīšos sapirktos džemperus, ko veikalā nemaz nedarīju. visi der, tas ir galvenais. viens pat ir ārkārtīgi komfī. nu tik komfī, ka ar tādu varētu gan iet uz teātri, gan iznest miseni.

vispār fascinē tie stāsti par cilvēku sataisīšanos. teiksim, tas viens par kāda paziņu, kura nevar iziet iznest miseni bez uzkrāsošanās, vai tas pieredzētais atgadījums, kad namamāte (!) viesiem pateica, ka viņai vajadzīgas 15 (vai 30?) minūtes, lai tiktu pie ballīšu garastāvokļa. man gan jau ir līdzīgi, es tikai nevienam nestāstu. lai gan ar pēdējo viesu uzņemšanas reizi bija līdzīgi. viesi kaut kā sevi izklaidē, kamēr es pildu mājasdarbus un saku "jā, jā, tūlīt pievienošos". žēl jau, ka tas bija svētdienas vakars.

rīt beidzot varētu mazgāt kreklus. uz viena no viņiem jābūt dzeltenbrūnai svītrai. no lilijām. lilijām? kur es ņēmu lilijas? jā, tā reize. un tam visam var tik labi atrast datumu. gandrīz vai negribas mazgāt. bet es ierakstīšu vēlreiz. lilijas.

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

oktobris 30., 2020


10:47
skārdžou atkal apprecējusies. žēl.

your tattoos are so deep / they really make me think
Tags:

(sagriez laimu)

oktobris 27., 2020


22:14
visu dienu tirpst kreisās plaukstas kaut kāda daļa.
edit: nākamajā rītā arī
Tags:

(4 vajag spraitu | sagriez laimu)

oktobris 26., 2020


18:37
varbūt jāsāk pierakstīt ss pērles.

sadaļa: elektriskās ģitāras
marka: epiphone
modelis: les paul
cena: 450

"Ja nemāki spēlēt, vari izmantot arī kā interjera dizaina elementu."

edit: [info]ss_peerles

-
Tags:

(13 vajag spraitu | sagriez laimu)

oktobris 23., 2020


13:57
vakar vispār aizmirsu iepukstēt par pamanīto stulbību čaka un matīsa ielu krustojumā, kad čakeni šobrīd asfaltē, un uz matīsa ielas jāstāv tā minūte, kurā uz čakenes deg zaļais, tad 25 sekundes var braukt, un tad vēl jāgaida tās 10 sekundes, kad visiem gājējiem ir zaļais.

bet neko, šodien mazliet pabraucu ar mašīnu. to, ka čakene ir ciet ("satiksmes organizācijas izmaiņas"), var uzzināt, tikai zemitānu tilta viducī virzienā uz centru, un to, ka šoreiz ārkārtas gadījumā var griezt arī pa kreisi, var uzzināt pēc katra redzes pakāpes. tā kā derēja tā opcija, tad neņēmos analizēt, cik ļoti būtu noderējusi luksoforu kalibrācija.

sabiedrībai ir paveicies, ka šitie brīnumi notiek skolēnu brīvlaika nedēļā, kā arī mazliet kovida iegrožojošā režīmā. bet pizģec šito idiotismu. dažās naktīs jau ir gadījies tas pats.

un man jau likās, ka es pārāk bieži brīvbrīžos lienu tēvēnetā un delfos. ne sūda.
(ou, hei, rīgas satiksme savā mājaslapā kaut ko ir iepukstējusi 20. oktobrī, tviterī 22. oktobrī.)

(10 vajag spraitu | sagriez laimu)

oktobris 15., 2020


17:35
"ja es būtu gejs, es tevi mīlētu"
Tags: , ,

(11 vajag spraitu | sagriez laimu)

15:37
gribēju jau ierakstīt no rīta (bet nu labi, pats vainīgs ka nemazgāju traukus laicīgi un pamostos pie tā, ka visi katli netīri), bet var arī tagad - nu bļēē, grīziņkalnā tagad reizi nedēļā nebūs ūdens?

(sagriez laimu)

oktobris 13., 2020


23:18
pietrūkst hospitāļu ielas "es zinu ir tāda piedošana". šodien paļauties uz onkuli bija nepareizā kombinācija. makkartnija pirmais albums ir kaut kas diezgan mīļš.

(sagriez laimu)

oktobris 5., 2020


00:06
es pat nezinu, pēc cik ilgiem laikiem beidzot noskatījos kādu filmu. savās mājās uz kompja. nu, gan jau ka maija.

(tas gan galīgi nav saistīts ar manu mēneša amazones praima traialu, ar kuru es tiešām nezinu ko darīt, bet var jau paņemt, ja piedāvā)

"all the freckles in the world". es nezinu, kāpēc tāda filma vispār bija manā vačlistā vai kompī. nujā, meksika, ķipa 1994. gads (ir sasaiste ar asv notiekošo pasaules čempionātu futbolā), kārtējais coming-of-age ar aizdotām kasetēm ar "īstu roku", šoreiz gan vidusskolas tēli tiešām izskatās kā no vidusskolas, tb, pamatskolas. pirmā pusstunda likās daudzsološa, bet tad kaut kur aizgāja tādā lišķīgumā. (un pašas beigas - feispalmā) vai arī es paņēmu pauzi un apskatījos imdb, ko es skatos, ieraudzīju, ka 5.2/10 un tad atslēdzu "viss ir forši" filtru. nujā. pašās beigās - pēc tām feispalmajām beigām, kas, iespējams, bija īstās beigas - bija roudmūvija elements, nezinu, vai visa tāda filma būtu patikuse labāk (droši vien ka nē). bet varbūt kaut kādu dežāvū aizskāra, vai whatever.

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

septembris 30., 2020


11:49
aizgāju gulēt piecos, jo skatījos asv prezidenta kandidātu debates. nu, ne tikai, līdz trijiem haltūrēju pusstundas līmeņa mājasdarbu, un 1:10am pārspridzināju veļuka.. kameru/riepu? hujz, abās pa lieliem caurumiem. jāmeklē, kur pirkt veļukam riepu, galīgs besis to darīt.

atminos tieši vienu epizodi no sapņa, un vispār, labāko, kas vispār dzīvē var notikt. nebija vairs laika aizdomāties, jo pamodos 20min agrāk, nekā vajadzētu iziet. izgāju 10min vēlāk, nekā vajadzētu iziet. bet nekas traks, iestāde arī bišķi nokavēja. makrona (ja kāds šo lasīs 2045. gadā - francijas prezidents emanuēls makrons apciemo rīgu, viņam par godu pat ir nopirkts viens jc deaux stends tieši pretī franču vēstniecībai)

(sagriez laimu)

r-r-r

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti
> previous 20 entries

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
saņemtie komenti
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba