janvaars 23., 2019


00:16 - divi ieraksti
tātad, 22. janvāra rīts - atkal sāk sāpēt kreisais apakšējais zobu stūris
23. janvāra ~8:00 - golfa termometrs rāda -16.5 grādus pēc celsija.

(sagriez laimu)

janvaars 22., 2019


23:27
-
Tags:

(sagriez laimu)

14:03 - piezīmes no eksprespritona
"Es nevienās attiecībās neesmu bijis tik ilgi, kad sievietes seksdraivs kļūst lielāks par manējo."
Tags:

(sagriez laimu)

janvaars 21., 2019


09:35 - runā dāmas, vol. 82
- kā tu pavadīji jauno gadu?
- man jaunajā gadā diemžēl bija jāstrādā slimnīcā. taču, tā kā nebija neviena pacienta, priekšniece mani palaida mājās, kam es pilnīgi nebiju gatavojusies.
- ledusskapis tukšs?
- ledusskapis tukšs, un somā divas šampanieša pudeles, ko biju paņēmusi līdzi uz darbu.
Tags:

(sagriez laimu)

janvaars 16., 2019


14:34 - runā dāmas, vol. 81
- jaunajā gadā mes salaidām un aprīlī sākām dzīvot kopā.
- kad viņš tevi bildināja?
- mēs vispirms jau sākām plānot kāzas un tad vēlāk viņš mani bildināja. kāzas bija tā, ķeksīša pēc.
- ja es būtu čalis, man pohuj, es trīs mēnešos apprecētos. šķirties, tas tagad ir stilīgi.

// es mīlēju šīs trīs stundas feministu midzenî. brīnišķīgi. un tiku pie krašiņa uz kādu nedēļu.
Tags:

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

00:15
atbrauca ciemos onkulis.

biju sapratis, ka plānosim viņa laulības eskeipismu taizemē, bet tā vietā viņš iedziedāja viena mana guļamistabas saundprojekta vokālu un iesakņoja kaut kādu savu mediatīvo gabalu, kuram būtu jāilgst 15 minūtes. nu, un uz taizemi viņš grib braukt vienītī uz kādu krieva vadītu mediatīvo pasākumu uz astoņām dienām. kas ir vēl interesentāk par medusnedēļu ar mistressi.

(sagriez laimu)

janvaars 13., 2019


21:34
izbindžoju otro riverdeilas sezonu. pienāk trešā, izturu padsmit minūtes līdz tiesas spriedumam. wtf, ārčij.

crashing pilotepizode galīgi nelikās kaut kas īpašs. nu, atļaušu pītam pamēģināt vēlreiz.
Tags: ,

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

janvaars 12., 2019


21:45
man liekas, ka šis ir ceturtais janvāris pēc kārtas, kurā es vienkārši sēžu mājās, kaut ko bindžoju un ēdu, jo ārābilgākbpar stundu nav iespējams uzturēties, ir tumšs, un slinkums darīt lietas, kas jādara.

(sagriez laimu)

janvaars 11., 2019


16:15
i'm having third thoughts and i'm doing my worst.

(sagriez laimu)

janvaars 8., 2019


19:39 - linda vista, pirmais cēliens
diezgan grūti skatīties šito amerikānismu (pie tam, moderno) no aktieru puses. vienīgā, kas tiešām iederas, būtu aminata. keišs ir apmēram ok, ir iemācījies pāris foršas lietas. un, tāpat kā atšķiras uzsvari starp zilbēm angļu un latviešu valodā, atšķiras arī uzsvari tajā, kur darba autors ir paredzējis smieklus, un tajā, kur smejas latviešu apmeklētājs (par >25 gadus vecām popkultūras atsaucēm nerunājot, jo tas ir cits stāsts).

liekas, ka polarizējošākais bija viss, kas iesaistīja radiohead - no vienas puses, totāla izķēmošana, no otras puses ļoti smalks uzbrauciens no amerikāņu skatpunkta. taču stukbs. es pieņēmu, ka jrt zina, ko dara (teiksim, atšķirībā no naccionālā gada nogales koncerta, kur lielāko daļu dziesmu bija angliski un grūti panesamiem akcentiem).

dekoratīvās sienas ir dīvaini pikseļainas un stilistiski atgādina agro divtūkstošo grafiti scēnu vai ko tādu, un ļoti reti kur ir jebkā saistīts ar to, kas notiek uz skatuves. teksts liekas foršs, gribu palasīt.

(3 vajag spraitu | sagriez laimu)

16:50
iekodu brokastu pārslas, ieurbu sienā caurumus pusotram dībelim un nokritu uz grīdas. vēl ir padsmit minūtes, lai pieceltos un aizietu uz izrādi.

(sagriez laimu)

janvaars 7., 2019


00:02
cerēju ka došos mājās, autobusā turpinot bindžot seinfeldu, bet nē. jāiet kājām, vienu pazaudētu cimdu un bez garajām apakšbiksēm.

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

janvaars 5., 2019


19:55
wow. šorīt reditā drusku palasīju kaut kādus komentārus, kuros salīdzina friends un seinfeldu, nu un tas bija pēdējais piliens, lai pamēģinātu skatīties seinfeldu.

un guess fucking what, es smejos. vismaz pirmajā sērijā. es tiešām smejos. visvājākie punkti liekas tie, kur šamais tumšā un neinteresētā klubā stendapo. bet jā.

(sagriez laimu)

janvaars 4., 2019


23:40
man tagad čolkas liekas tādas, hmm, ne gluźi seksīgas, bet patīkamas gan.

(sagriez laimu)

06:07
bija tāda kā atvadīšanās no sapņu meitenes pilnīgi pārbūvētajā vidusskiolas ēkā pēc tāda žetonīga un vecākiem/absolvdntiem pludojoša pasākuma. tāda mazliet džadžojoša izprašņāšana ar skatu no augšas no viņas puses ("nu, tu beidzot atradi to darbu?") un pēc tās pajautāju, vai tas ir viss un mēs vairs netiekamies. viņa diezgan sparīgi ko teica, bet: a) es nesadzirdēju/neatšķīru vārdus vai b) viņa drusky sajuka prātā. vai abi divi.
//
tagad 25 minūtes cenšos izrakstīt visas domas, kas saradās tajā pēcmiega stāvoklî, kad visu no sapņa vēl atceries, bet ir kaut kāda apjausma par to, kur vajadzētu būt pierakstiem. viss beidzās ar atziņu, ka aizmirsu viņu apsveikt jaungadā(/ziemīšos). vispār es neapsveicu nevienu.
Tags: ,

(sagriez laimu)

detsembris 31., 2018


05:06
30. decembris vēsturē

2016 - pirmsdepresijā turpinu nomest glāzes
2017 - atdauzu kāju pirkstus un klibodams eju pildīt ūdeni, pa radio klausoties UA - ASU basketbolu
2018 - sēžu mājās un baidos kaut ko darīt līdz 5am

(sagriez laimu)

detsembris 30., 2018


00:32 - runā dāmas, vol. 80
ja tu gribi pazīstamai meitenei nopirkt smaržas, tad aizejat uz smaržu veikalu, ķipa interesējies par savām smaržām, bet pa kluso novēro, kas viņai interesē.
Tags:

(sagriez laimu)

detsembris 27., 2018


23:42
laikam bija vakar, kad banku stūrī bija nolicies ielu bundzinieks, kura backingtrsks sita cauri manām austiņām. reāli sadusmo. jo ir samērā forši, ka rīgā buskošanai nevajag licences, sarunātus laika logus un decibelu vai pastiprinātāju limitus, bet tādus lohus kā to bundzinieku vajag aizliegt.

vēl, klausos ok computer un neko īpašu tur vairs nejūtu.

(sagriez laimu)

00:48
tikko sapsihinājām abus indiešus, es nezinu kā justies. divi medali un divi džeimsona šoti (garšo pēc vidusskolas) ir sweettspots. virtuvē kaut kāds kreilis spēlēja 5-stīgu ģitāru. es nezinu. earth is a flat circle.


un tā piederības sajūta, kas man esot vajadzīga, kā teica šarlote (ko laikam var necenzēt, jo pofig, laikam netiksimies), ir ļoti jauka. es nezinu, kādēļ viņai par tik daudzām lietām bija taisnība.

(sagriez laimu)

detsembris 25., 2018


11:31
laimīgā kārtā no krāmiem vakar tiku tikai pie "52 omlešu" pavārgrāmatas un šalles.

un es pat negribu zināt, kuram ienāca prātā sabiedriskajā transportā likt daudziem cilvēkiem vērojamus ekrānus, kuros rāda kaut kādu sūdu. ka tik tie nebija vecie (mid/late 00s) rīgas mikroautobusi. lai nu kas, bet sērgu ir pārņēmis viss rīgas sabiedriskais (laikam), un kā pēc turp-atpakaļ brauciena var secināt, arī nordekas autobusi. vēl, protams, ekskursiju autobusi un negaumīgas lētās aviokompānijas, kurās nav ekrānu sēdekļos.

kāpēc par to sūdzos, nezinu. visiem tagad tāpat savi ekrāni, kuros lūrēt. vai uzaususī atmiņa, ka visneaizsmirtamākajā vilciena braucienā ekrānu nebija nekur. toties bija stundas aizture, lai sagaidītu cilvēkus no kaut kāda sapārotā reisa, ieslēgts auksts kondicioneris uz visu nakti, tātad trīcēšana un ietīšanās dvielī un t-kreklos, kamēr ejai pretējā pusē bija atlūzuši divi eksperti guļammaisos. agh.

(sagriez laimu)

r-r-r

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti
> previous 20 entries

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba