oktobris 25., 2020


kisswithafist
14:46
Klau, tie, kas iepērkas Barborās un E-Rimi, jūs dzeramo ūdeni arī pasūtat? Viņi nes? Protams, visa jēga ir tā, lai man nebūtu jānes, bet mani laikam sāks mocīt sirdsapziņa, ja likšu kādam nest 12-paku minerālūdens uz 5. stāvu. UK šitiem bija ierobežojums, cik drīkst pasūtīt.

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

ulvs
12:21
Vakar pēc cīņas gandrīz notecēja asara. Grūti noticēt, ka tā bija Habiba pēdējā cīņa UFC.

(sagriez laimu)

virginia_rabbit
11:09

Tags:

(sagriez laimu)

oktobris 24., 2020


ulvs
16:41
Diezgan iespaidīgs video, kur mežacūka nogalina, šķiet, jau iepriekš ievainotu babuīnu. Un neceremoniāli pamielojas ar tā iekšām. Šādi video izcilil iekrāso bildi patiesajos toņos - tieši runājot par tēmu "cilvēks ir vienīgais dzīvnieks, kurš nepamatoti slikti izturas pret citiem dzīvniekiem, piemēram, nogalinot viņus sava prieka un izklaides pēc".  

(sagriez laimu)

ulvs
16:03
Protams, ļoti ceru, ka Geidžijs uzvarēs. Bet tā kā viņam patīk atdot piekļuvi savai mugurai, ko viņš dara, lai izbēgtu no cita wrestler iniciētajām scrambles, risks (Habiba specifikas dēļ) to darīt šoreiz ir pārāk liels. Tāda aizdoma, ka tālāk par 3./4. raundu viņi netiks. Turpināšu cerēt.

(sagriez laimu)

virginia_rabbit
13:15
Brīvlaika mājasdarbs 3.klasē - uztaisīt reklāmu:

https://youtu.be/t4tntSLHPIk

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

kisswithafist
12:22
Varbūt jāuztaisa pauze no internetiem. Grūti paliek lasīt visu to stulbumu. Ne tikai covididioti, bet abortidioti. Man ir grūti saprast, kāpēc cilvēki apzināti izvēlas būt TIK stulbi.

(27 vajag spraitu | sagriez laimu)

oktobris 23., 2020


virginia_rabbit
11:20
E pa telefonu savam online spēļu biedram: kāds tev ir uzerneims - Covid-19? bet tur ir vairāki tādi.

(sagriez laimu)

virginia_rabbit
09:24
- Simo, pabeidz rakstīt I burtus
- nē, šī ir noobu pildspalva
- .. bet salavecītis bēdāsies..
- nav tāda salaveča, dāvanas nes cilvēki


(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

vairsneat
00:09 - 314
rakstīt ir tā, it kā es no ūdens mēģinātu izveidot cietu struktūru.

(sagriez laimu)

oktobris 22., 2020


vairsneat
21:33 - 313
tagad man jau pāris dienas ir silti radiatori. bet pirmo reizi dzīvē tik nepatīkami izjūtu apkures sezonas iestāšanos (ne tikai mājās): viss gaiss šķiet tik sauss un putekļains, un nepatīkams, jūtos kā neglītām, dzeltenām spuldzēm izgaismota, visu aizmirsta un apputējusi māla vāze kaut kādā novadpētniecības muzejā, kuru neviens neapmeklē. debesis aizmūrētas ar silikāta ķieģeļiem. nejēdzīgi daudz šķaudu un vispār zb.

(sagriez laimu)

kisswithafist
20:41
Vīriešu dušas želejai un antiperspirantam nu pievienojušies divi pāri vīriešu apavu. Jo sievietēm ādas apavus par 19€ nedod. Tāpat arī 400ml dušas želejas ir 2x dārgākas :)

Ir jau drusku dīvaini, ka kurpēm purns tāds neierasti garš, bet laikam kaut kā jākompensē 40. izmērs.

Žēl, ka netaisa vīriešu acu ēnas. Tās noteikti nāktu iepakojumos pūdernīcas lielumā, pildītu arī špakteles funkcijas, un būtu 2x lētākas.

(18 vajag spraitu | sagriez laimu)

indulgence
14:20 - par žulti
Pasen lasīju par kādu jauku eksperimentu, ko pagājušā gs. otrajā pusē veikuši etologi. Aplūkoja patstāvīga stresa un sliktu domu ietekmi uz indivīda veselību. Proti, paņēmuši divus jēriņus no viena metiena, ar maksimāli tuviem fiziskajiem parametriem, un ievietojuši katru savā lieliski labiekārtotā voljerā. Visi apstākļi - temperatūra, gaisa mitrums, saules gaisma, ūdens un pārtika, - bijuši identiski. Vienīgā atšķirība, ka viena jēra mītnei pretī novietoja voljeru ar spraunu un enerģisku jaunu vilku. Sākumā jērs gandrīz ar sirdi aizgāja, taču pēc kāda laika šim nāca saprašana, ka starpā drāšu žogs, un tas vilks nu nekādi netiek klāt. Taču acu priekšā ir visu laiku. Tā nu abi jēri dzīvojuši, izmeklēti baroti ar zālēdāju delikatesēm un Mocartu fonā klausoties. Taču tas viens jērs auga lielumā un resnumā, jautri sprinģoja un mēkšķēja par kādas aitiņas sastapšanu. Savukārt vilka kaimiņš svarā neņēmās, švaku veselību un visu laiku depresijā. Mūžs bija krietni īsāks.

Vērojot līdzcilvēkus publiskajā telpā un internetos, sāk šķist, ka viņiem visiem galvā sēž tāds vilks, zobus griežot. Nekādu kaitējumu it kā nenodara, bet cilvēks visu laiku neapmierināts ar dzīvi, viss viņam ir slikti, sākot ar kaimiņmājas sētnieku, laika apstākļiem, un beidzot ar valdīšanu. Dienu un nakti jāpaīd, cik slikti. Ja nav slikti, tad jāvelta visus spēkus, lai atrastu kādu sliktumu pasaulē. Vispārīgā labuma no šādiem nekāda, ja neskaita žulti, ko viņi ģenerē dienu un nakti. Žēl tādus. Dzīvi novelk, nedzīvojuši. Kāda jēga viņu eksistencei?

(8 vajag spraitu | sagriez laimu)

oktobris 21., 2020


kisswithafist
21:13
Mazgājot sejas aizsegus jebšu iemaucot tos vašbļodā ar mazgājamo līdzekli uz viskarstāko ūdeni, kādu boileris spēj piedāvāt, atstājot uz piecām minūtēm un tad kārtīgi patirinot ar knaiblēm (jo ūdens ta karsts!), izdomāju izmērīt, cik tad ir karstākais, ko boileris piedāvā. 85 C. Īsti skaidru temperatūru un ilgumu, kas to kovidu nobeidz, neatradu, bet sirdsmiera labad pieņemšu, ka ar 5 minūtēm 85C tā kā pietiks. We're all gonna die anyway.

(2 vajag spraitu | sagriez laimu)

jim
20:35
Poll #21392 Ģimenes lietas
Open to: All, results viewable to: All

Vai ir ok sakliegt uz kaķīti, ja tu esi noguris un izsalcis, bet viņš speciāli cenšas tevi izbesīt?

View Answers


28 (100.0%)


(15 vajag spraitu | sagriez laimu)

ulvs
15:17 - plāte
šādi izskatās viss kopā )

(7 vajag spraitu | sagriez laimu)

kisswithafist
12:40
Man liekas, ka "Visu gaišu" ir vispasīvagresīvākais sveiciens latviešu valodā. Kad e-pastos raksta "Ac" ar cieņu vietā, tad skaidrs, sūtītājs vnk aizņemts lohs, bet "Visu gaišu" jau prasa zināmu apņēmību :D

(14 vajag spraitu | sagriez laimu)

pajautaa
[smille]
11:14
Kura ir plašākā Zvaigzne ABC grāmatnīca? Vai arī - pēc jūsu pieredzes, kur vislielākā sākumskolas vecumam piemērotu grāmatu izvēle?

(6 vajag spraitu | sagriez laimu)

virginia_rabbit
10:10

(sagriez laimu)

oktobris 20., 2020


meljkje
22:06
Nopirku sēdvietu ar trīspadsmito numuru, jo man tāpat neveicas.

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

friendzoned

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti
> previous 20 entries

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
saņemtie komenti
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba