apriils 4., 2020


tiga
00:14
Vēl nedaudz par ēdienu. Pirms pāris dienām, krāsojot grīdlīstes M-parkā, pasūtīju sev picu, jo maizītes biju aizmirsusi mājās, un šķita, ka pica ir tāds ēdiens, kam vismazāk pieskaras: ieliek krāsnī un tad ar lizi ieliek kastē. BET uz tās picas bija spināti, kas likti jau pēc cepšanas. Tomēr apēdu. It kā dzīva. Trīs dienas jau pagājušas. Ja nu kas, vainīgs būs Hercogs.
Ja nopietni, nezinu, cik vēl no jums tā dara, bet ceru, ka neesmu viena. Pērku/pasūtu fasētu, ja iespējams, negrieztu maizi, iepakojumu nomazgāju, maizi izkratu traukā ar vāku, iepakojumu izmetu. Kad šo izsaku burtiem, jūtos kā reāla paranoiķe - jo tas vēl nav viss. Šodien ar ziepēm nomazgāju VISUS pirkumus (arī banānus) un vēl arī pirkumu maisu, kurš tagad ārā priecīgi žūst (ja vairs nesnieg).
Man šķiet, ka tīrāki nekad mūžā neesam bijuši. Un domas par koncertiem, kur visi stāv plecu pie pleca vai piebāztiem vilcieniem un autobusiesm darbdienu vakaros - kaut kas pavisam neiedomājams.
Ko es vēl gribēju teikt - noskatieties Unorthodox, ļoti forša mazsēriju filma.
Un vēl, šodien tumsā redzēju lidmašīnu. Jau sāku brīnīties, tad atcerējos, ka netālu maziņš, bet aktīvs lidlauks.
Tags:

(sagriez laimu)

apriils 3., 2020


virginia_rabbit
21:48
Poll #21353
Open to: All, results viewable to: All

Tu esi

View Answers

Grifidorā
3 (13.0%)

Slīdenī
3 (13.0%)

Kraukļnagā
12 (52.2%)

Elšpūtī
5 (21.7%)


(12 vajag spraitu | sagriez laimu)

virginia_rabbit
21:05
Kādas piecdesmit reizes dienā prasa:"vai mums ir kaut kas salds?"

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

martcore
18:37

(sagriez laimu)

martcore
15:08
lūk, te mums ienācās interaktīvais tehnotrilleris par to, kā briti gribēja aizlidot uz marsu, un kas no tā sanāca
ļoti iespaidoja viens no īsajiem fināliem, kurā manu varoni noindēja jau ātrajā palīdzībā, a mēs tik ļoti gribējām uzspridzināt tualeti ar nitroglicerīnu! (kurš mums to var aizliegt)
visumā pasākums, nu tā, uz trīs ar plus brontozauriem, ne pārāk apjomīgs, un arī prese visumā atzīst, ka late shift un black mirror: bandersnatch bija labāki
the complex vinnē savus punktus ja nu tikai uz kinoperatora un scenārista rēķina (tie visi ir, kā saprotiet, kinošņiki no seriāliem)

bet turpināsim FMV epopeju ar diženo...tā...kā lai to izrunā...ēē...spēli par psihoanalītiķiem...the infectious madness of doctor dekker!

(sagriez laimu)

dienasgramata
13:40


“Mīlestībā bailes ir uzticības pamatā. Bailes šķirties, jo bail, ka nākamais nebūs tik labs vai tik noturīgs, vai no tā, ka tavs iepriekšējais bez tevis jutīsies tīri labi. Sievietes nemaz tik bieži nepamet dzērāju, kā par to tiek runāts. Dzērājs, būdams brīvdomātājs, vienmēr dabūs citas sievietes, turklāt viņš izraisa mātišķas jūtas un arī seksuālu interesi, jo viņš ikreiz ir cita persona.”

Dona Pauela 1941. gada 3. aprīlī

(7 vajag spraitu | sagriez laimu)

pajautaa
[liene]
13:35
jautājums datorgudriniekiem - kas varētu būt par iemesliem tam, ka laptops, pieslēgts pie strāvas, pa laikam met ārā paziņojumu "low battery" (reizēm arī vnk izmet uz ekrāna "locking") un slēdzas ārā? Baterija visu laiku turēja ap pusotru stundu, bet vienā dienā pārtrauca lādēties un cauri.

Jā, nav jauns. Jā, ir bijušas problēmas iepriekš.
Šobrīd vnk ir galīgi neaļo pirkt jaunu, tāpēc gribu saprast, vai šis ir kas labojams vai tomēr nav variantu.

Paldies!

(19 vajag spraitu | sagriez laimu)

indulgence
12:44 - Trolley problem
Savulaik nelaiķis Milts mums, studentiem, uzdeva risināt klasisko vagona uzdevumu (Trolley problem), kuru tālajā 1967. gadā noformulējusi Futa (Philippa Ruth Foot). Proti, pa dzelzceļa sliedēm nesas smags, nevadāms vagons, atkabinājies no sastāva. Viņa ceļā uz sliedēm guļ sasieti 5 cilvēki, kurus tur novietojis maniaks filosofs. Taču ir iespēja glābt viņu dzīvību: pirms tam ir pārmijas, kuras pārslēdzot, jūs varat novadīt vagonu uz rezerves sliedēm. Diemžēl tur uz sliedēm guļ 1 sasiets cilvēks. Dilemma: glābsiet vienu, vai piecus?

Sajūta, ka vēroju šo uzdevumu dzīvē, kur tas izpaužas visai drastiskajos mirkļa lēmumos epidēmijas apkarošanā. Pie mums izvēlējušies glābt to vienu, Zviedrijā - tos piecus. Laiks - pareizāk sakot, gala rezultāta statistika, - rādīs, kura izvēle bijusi pareizā.

Taču mani nepamet jušana, ka pēc gadiem, atceroties visu šo šurumburumu, pašnāvnieku dievzemītē būs krietni lielāks skaits, nekā vīrusa upuru. Iepriekšējās krīzes laikā arī daudzi zaudēja darbu (kaut ne tik daudzi, kā šobrīd, kad masveidā atlaiž pat medicīnas darbiniekus), bet viņiem bija iespēja atrast citu darbu vai aizbraukt uz ārzemēm. Tagad ir četras sienas un koronavīrusa histērija aiz tām.

https://www.tvnet.lv/6936369/atsitiens-bus-pamatigs-saruna-ar-psihiatru-mari-taubi?

(5 vajag spraitu | sagriez laimu)

virginia_rabbit
11:35
šorīt nometu otrreiz to telefonu, kam ekrāns jau bija sašķīdis un pirkstā dūrās stikla lauskas
Tags:

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

apriils 2., 2020


dooora
21:42
13 peles par barelu

(8 vajag spraitu | sagriez laimu)

martcore
20:15 - kentaurs pret zirgu
manuprāt, kentaurs skrien ātrāk, jo viņam ir automātiskā pārnesumkārba cilvēka galvas formātā
un sver viņš kopsummā mazāk par zirgu
karoč, kentaurs ir reāli ātrāks

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

jim
17:59
Kā jums liekas, kāpēc mums ir viszemākie saslimstības rādītāji un vienīgajiem joprojām 0 nāves gadījumu visās Baltijas valstīs? Iedzīvotāju blīvums un dabiskā introverce visās trijās valstīs apmēram taču ir vienāda. Jeb tā ir statistiski nenozīmīga sakritība, par ko nav vērts lauzīt galvu?

(54 vajag spraitu | sagriez laimu)

ulvs
17:40
ORANSSI PAZUZU - Uusi teknokratia. Pizģets ģeniāla mūzika. https://youtu.be/ScMbsZW3qn4

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

virginia_rabbit
16:15
sonatīnei pirmā daļā kreisajai rokai - pārbaudīt pirmo notiņu, pēdējā taktī jāmaina pirkstiņus. Ārijai skaitīt līdz VIEani, DIIvi, etīdē labās rokas pirmo noti jāspēlē staccato. tur tagad vajag štrihiņu. Līgo dziesmas pirmo pantu jādzied a capella un ļooooti legato.

(sagriez laimu)

indulgence
15:20 - tāds skepses kopsavilkums vienuviet
https://swprs.org/a-swiss-doctor-on-covid-19/

Man savukārt šis viss interesē vairāk no cilvēku psiholoģijas viedokļa, jo, vērojot klātienē, kā veidojas masu histērijas vilnis, var labāk saprast 20. gs. pirmās puses notikumus - cik viegli ļaužu prātus pārņem pārliecība.

(3 vajag spraitu | sagriez laimu)

martcore
11:06 - daudz burti par likmēm
Tātad tagad totalizatoros uz baltkrievu futeni tiek likti miljoni, jo tas faktiski ir vienīgais reālā un fiziskā sporta veida čempionāts, kas nav pārtraucis savu darbību. 

Tas notiek, jo cilvēkus, kas nodarbojas ar totalizatoru, nekādi vīrusi nespēj apturēt. Tev ir speciāli izdalīts bankrolls, kuru tu vari pacelt līdz līmenim, kad maini pašu bankrollu aka pamatkapitālu augstāk un savāc dividendes, vai arī nolaid viņu līdz nullei, taču darbību nevar pārtraukt - baltkrievu futbols, japāņu korespondentšahs, kubiešu bērnu volejbols līdz 13 gadiem - pofig. 

Tādēļ domāju, uz kibersportu atšķirībā no nožēlojamā baltkrievu futbola šobrīd tiek likti miljardi. Šādi nostādot koeficientus ārkārtīgi stacionārās pozīcijās.

Ja Latvijas valsts budžetu uzliktu uz apbrīnojamo Pari-Match līgas tikai lokāliem līdzjūtējiem zināmo fināla ceturto karti, tas vispār nenobīdītu apbrīnojamo koeficientu uz Fly To Moon komandu 1:7 atsevišķā kartē. Manuprāt šobrīd kibersportā var likt ārprātīgi milzīgu naudu uz dotu vai CS, NENOGRAUJOT KEFUS. Vēl pāris pašizolācijas mēneši, un arī visiem xbetiem nāksies iekļaut kibersportu savā ēdienkartē. Brīdī (kad nedod dies) saslims pirmais baltkrievu futbolists, un nebūs vairs vispār nekā, sāksies pinīgi fantastisks jebatorijs ar e-sporta industriju. Kurā būs nepieciešami eksperti, taču jau šobrīd ir skaidrs, ka līčot no kantoriem ar ekspertīzi varētu būt daudz izdevīgāk, nekā tur strādāt.

Nezinu un neinteresējos, kā ir CS un līdzīgajos, taču vismaz dotā totalizatora principi ļoti atšķiras no fiziskā sporta. Pirmkārt, ir bezjēdzīgi iziet no statistikas. Faktiski jebkurš var apspēlēt ikvienu, visu izšķir draftpiki, motivācija, hotstrīki, morāle, tādēļ nāksies dinamiski kruķīt kefus ar rokām. Kā Pari-Match viņus kruķī ar rokām? Es vienkārši pastāstīšu.
Virtus Pro un Fly To Moon best of five finālā sākotnējais koeficients bija kaut kur 13:1 uz Virtus (domāju, šeit neviens nelika). Tāds viņš saglabājās pie 2:0 Virtus Pro labā, pie 2:1 virtusu labā tas nedaudz nokritās, taču pirms ceturtās kartes, PIRMS CETURTĀS KARTES DRAFTA (!), tas bija 1:7 UZ KARTI!. Pēc tam mēs paskatījāmies draftu, kurā Fly To Moon izredzes bija vismaz manā izpratnē kaut kur apmēram 80% uz uzvaru, ja viņus neautplejos uz skillu, kā tas notika Virtus Pro pusfinālā ar "Hellraisers". Taču atšķirībā no "Hellraisers" man likās, ka autplejot tādus čuvakus, kā Bogdanu, Ženerāli un Alohu ne pārāk ir iespējams, pieredze tur, prasme spēlēt komandā. Ar nelielu pārsteigumu redzot, ka koeficientts nemainās arī PĒC DRAFTA(!!) - biedri, rezumēsim: mums ir 1:7 un tīra uzvara uz rokām - es, protams, cēli iegruzīju savus desmit eiro uz Fly To Moon. Ar ko tas beidzās, tie, kam, vajag zin - FTM vispār uzvarēja finālsēriju. 

Sadaļā "secinājumi": likt uz finālsērijas iznākumu ideja ir ne īpaši laba (pat pie 1:13), uz piekto karti absolūti nē (tur jau nokritās uz 3,5), uz atseviško ceturto karti ar identisku koeficientu gan pirms, gan pēc drafta - jums uzdāvināja 60 eiro.  

Bukmeikeri nevērtē draftus.

(1 vajag spraitu | sagriez laimu)

dienasgramata
09:47


“Šodien mēs uzsākam garu ceļojumu. Autobuss atiet deviņos no rīta un sasniegs Džeksonvilu divos naktī. Tas ir “ekspresis”, kas pietur tikai vienā vai divās vietās. Salonā pārdod sendvičus un kokakolu, krēslu atzveltnes ir atgāžamas atpakaļ, naktī katrs ieslēdz mazu personisku lampiņu kā lidmašīnās. Un stjuarts palīdz mums ērtāk iekārtoties, pieregulējot sēdekļus, nosaucot nākamo pieturu un pastāstot par ainavu aiz loga. Mēs ceļojam cauri Luiziānai, Misisipi un Floridai. Deltas atzari ir plati kā ezeri, tie mirdz saulē, un Meksikas līcis ir zils kā medusmēneša sapnis. Palmas, kaktusi, rododendri, ziedošas pilsētas, tropiskie meži ar biezu augu valsti, romantiskas mājiņas ar mierpilniem mauriņiem, vientuļas, pussagruvušas būdiņas mežos, mirguļojoša jūra, gurdenas lagūnas, nokarenās “spāņu sūnas”, greznas un biedējošas – vienas dienas laikā Dienvidi atklājās mums visos savos kontrastos. Un šīs dienas laikā Dienvidu lielā traģēdija vajāja mūs kā uzmācīga apmātība. Pat ceļotājs, kura skatu ierobežo autobuss un uzgaidāmās telpas, nevar no tās izbēgt. No brīža, kad iebraucām Teksasā, lai kur mēs dotos, gaisā bija jūtama naida smaka – arogantais balto naids, klusais melnādaino naids. Stacijās respektablas, bezgaumīgi ģērgušās vidusšķiras matronas ar skaudīgu naidu lūkojas uz koši tērptām un jautri rotātām jaunām melnajām meitenēm, bet vīriešus aizvaino nepieklājīgi skaistie jauno melnādaino vīriešu ķermeņi, tērpti vieglos uzvalkos. Amerikāniskajai pieklājībai šeit nav vietas. Drūzmējoties rindā pie autobusa, melnādainie tiek izstumti. “Tu taču nedomā palaist to nēģerieti pa priekšu,” no naida drebošā balsī kāda sieviete saka savam vīram.”

Simona de Bovuāra 1947. gada 2. aprīlī

(6 vajag spraitu | sagriez laimu)

ulvs
00:58
https://en.wikipedia.org/wiki/Seagull_management

(3 vajag spraitu | sagriez laimu)

apriils 1., 2020


virginia_rabbit
23:52
mūsu skoliņā šodien )

(6 vajag spraitu | sagriez laimu)

virginia_rabbit
23:21
Es skatos Hamletu (un ēdu siļkes), Ingmārs spēlē Jakudzu


(3 vajag spraitu | sagriez laimu)

friendzoned

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti
> previous 20 entries

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
saņemtie komenti
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba