ebeh's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in ebeh's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Friday, July 19th, 2019
  7:01 pm
  Who’s the baddest bich of them all
  4:36 pm
  Ja es būtu repere, es dziedātu: “sms steiks, sms yandex”
  4:33 pm
  Towncar
  Es katru dienu braucu ar taxi vismaz vienu reizi. Viss mans bank statements ir taxi taxi taxi taxi. Man ir reāla atkarība. Un pie tam es vēl sev daru pāri ar tiem takšiem, jo īstenībā nevaru atļauties, bet vienmēr izeju no mājas “pēdējā brīdi”. Šonedēļ es gaišā dienas laikā braucu uz manikīru ar taksi (facepalms).
  2:08 am
  Man liekas katram otrajam Rīgas džekam ir sapnis dabūt to namiņu ar tornīti Miera ielā un uztaisīt tur savu “telpu”
  12:59 am
  Mans urīnpūslis tūlīt eksplodēs tik pat ļoti cik mana sirds
  Tuesday, July 16th, 2019
  7:31 pm
  Cik maz mums tomēr bija happy times, un cik daudz stragla, sāpīšu un grūtību, un vienalga liekas, ka tie svētlaimes mirklīši ir kādēļ vispār jēga dzīvot
  Friday, July 12th, 2019
  10:31 am
  Ja es lūgtu Dievu, es lūgtu, lai viņš izdzēš instagram
  Thursday, July 11th, 2019
  6:15 pm
  Skatos kaut kādas kurpes veikalā. Gribas vienk atvēzēt galvu un triekt pret sienu
  Wednesday, July 10th, 2019
  2:48 pm
  Pēdējā laikā izmisīgi lasu horoskopus, jo tie kaut kā mani nomierina
  1:10 pm
  Vēl es neesmu droša, vai cienu cilvēkus, kas ļauj bailēm vadīt savu dzīvi. Bet tas tomēr ir tā zemiski tādēļ vien necienīt.
  Tuesday, July 9th, 2019
  8:14 pm
  Levels of seeing to unlock
  1:33 pm
  Man ir grūti respektēt sekojošus cilvēkus:

  1. Cilvēkus, kuri neklausās mūziku apzināti, bet tikai radio hitus (ne skonto), piem nesen biju pie higiēnistes viņas privātajā kabinetā, viņa bija ļoti jauka un zinoša, bet fonā skanēja absolūts ārprāts. Un viņa to visu dienu droši vien, vienus un tos pašus "hitus" 15 reizes dienā. Ar taksistiem tas pats. Tur tomēr ir jābūt zināmam level of retardation. Ir tik daudz mūzikas, visneiedomājamākais spektrs, ko klausīties, bet tie cilvēki, izskatās, ir truli.

  2. otro aizmirsu, vēlāk ierakstīšu// cilvēki, kuri visu liek plastmasas maisiņos. The other day redzēju kādu "ārzemnieku" (parasti liekas, ka viņi tieši ir normālāki) liekam paprāvu banānu saišķi plastmasas maisiņā. Banāniem. jau. ir. dabīgais. iepakojums.

  3. Cilvēki, kuri kliedz uz saviem bērniem nelabā balsī publiski. Un mājās. Cilvēki, kuri kliedz nelabā balsī vispār, ever, uz jebkuru citu cilvēku. Neredzu tam īsti nekādu attaisnojumu, izņemot ļoti bīstamās situācijās vai augsta stresa apstākļos. Bet ne kā normu.

  4. Te laikam kind of pievienojas arī cilvēki, kuri kaut ko sola, un to neizdara. Šis ir sāpīgākais punkts, jo es arī mēdzu būt tāds cilvēks, mans terapeits tāds ir, un arī daži draugi. Es cenšos to mainīt, t. i., nesolīt :D Citādāk ir tā, ka man piem terapeits sola, un es skatos viņam acīs un zinu jau tajā mirklī, ka viņš to neizdarīs (neatsūtīs man grāmatas).

  To be continued
  11:48 am
  at the Scorpio Moon
  11:24 am
  Es skrienu līdzi vasarai, bet, ja ienāc iekšā, te kliedz un raustās kā nelabais, te mīt pusnosprādzis zirgs, kuram izšķaidīju galvu ar ugunsdzēšamo, uzšķērdu vēderu un aizlauzu kāju, vēl pastampāju galvu, mušas atlidoja, bet zirgs vēl elpo, maita. Te ir milzīga resna virve, sapīta kā tauva, un es ar mazajām nagu šķērītēm to griežu pa diedziņam, pa šķipsniņai. Es griežu izmisīgi, kā apsēsta, bet ik pa laikam apstājos, lai pārdzīvotu, ka nemaz to negribu darīt. Bet virve ir smaga un nedzīva kā nogriezta nabassaite, kuru sažņaugusi dūrītē vazāju līdzi. Galiņu jau paturēšu. Ja iespiež to pašu dūrīti krūtīs kā korķi, tad var paelpot mierīgi kādu brīdi. Mēs esam pie jūras.
  Sunday, July 7th, 2019
  1:00 pm
  Drīz Rīga būs viens liels narvesen
  Saturday, July 6th, 2019
  4:07 pm
  Ļoti daudz seksuālas enerģijas. Nesaprotu, ko ar to iesākt. Nav tā, ka man trūktu seksa. Laikam jānodarbojas ar tā saukto sublimēšanu vai kā to sauc. Cerams, kaut kas labs iznāks.
  3:57 pm
  Es gribētu labāk izprast Kaislību
  1:07 pm
  Iztērēju visu naudu par kokteiļglāzēm un paņēmu sms kredītu taxim mājup. Laikam es tomēr neesmu īsti normāla
  10:12 am
  miami ultras
  nu vispār ar savu mental distress es šobrīd ļoti labi tieku galā vienk klausīdamās yung lean, pat īsti nedzeru un palieku mājās
  Friday, July 5th, 2019
  8:49 pm
  Nākamnedēļ man cerams būs operācija :-) Vismaz pirmā
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba