ebeh's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in ebeh's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Friday, January 22nd, 2021
  8:10 pm
  accomplished
  Šodien nomaksāju kredītu un izņēmu plašķi no tīrītavas, kur tas bija nostāvējis vairāk kā pusotru gadu.
  Thursday, January 21st, 2021
  3:53 pm
  Psihiatre domā, ka man nav ADD, bet spriežot pēc instagram memītēm 80% atbilstu, un tas, kā es gadiem ilgi nespēju mācīties un pēkšņi kā tanks varu izlasīt bļaģ visus akadēmiskos papīrus ļoti izklausās pēc no focus at all vs. hyperfocus.

  Man ķipa skaitās depresija bet like es vispār neesmu bēdīga un nelaimīga. Laikam somatiskais stuff.
  Wednesday, January 20th, 2021
  3:14 pm
  Vakar pirms gulētiešanas saņēmu epastu ar vērtējumu 'zinātniska darba novērtējumam' tajā priekšmetā, kuru ienīstu, 'Latviešu zinātnes valodas un terminoloģijas pamati'. Vispār šogad bija normālāka pasniedzēja. Bet nu jā, "recenzijā vērojama subjektivitāte un poētika."

  Es tā sacepos par šito, ka nevarēju aizmigt. Es saprotu, ka ir cilvēki, kam šitā valodas zinātne liekas baigi ahujennā lieta, rakstīt visu tik sausi, cik iespējams un justies kā baigajam zinātniekam. Es nemaz nenoliedzu, ka es rakstu subjektīvi un poētiski. Es nekā savādāk negribu rakstīt, un netaisos arī.

  Tikko izlasīju to recenziju un sašutu vēl vairāk. Tā bija daudz mazāk subjektīva un poētiska, nekā atcerējos. Tas tiešām bija sausākais, uz ko esmu spējīga, un es centos! Droši vien tas, ka rakstīju no pirmās personas. Bet tas ir stulbi recenzijā rakstīt tā, it kā manis tur nebūtu. Un droši vien tas, ka rakstīju, ka kāda vārda lietojums man "izraisa mulsumu" un cits "izklausās samocīti". Āun vēl viens "izklausās pārāk jocīgi". Bet šie visi citāti ir starp racionāliem, sakarīgiem argumentiem par vārdu lietojumu. Kā tad lai to raksta??????????? Vienk "autore lieto nepareizus vārdus"??????????????? Interesanti, kā tad izklausās "indivīda aģentūra", ja ne jocīgi??????? - Stulbi!!

  \(`0´)/
  Saturday, January 16th, 2021
  1:09 am
  Minimāli Mazāk Maucīga
  Monday, January 11th, 2021
  7:37 pm
  uznāca baigais anxiety, tāda, kāda mēnešiem nav bijusi. nelabums. laikam no tā, ka apēdu brētliņas, kam termiņš bija 13.12. Jā, zinu, fui. Vai vispār no pārtikas saindēšanās var būt anxiety?? Vai arī no acu zīmuļa, varbūt tur ļaunie parabēni vai ftalāti?? es pirku vislētāko no bērnu zīmola catrice drogās. bet smērē labi.

  kaut ko bakstīju kompi, aizvēru ciet, domāju, neko negribas, ko lai iesāk. tad izdomāju, ā, jāpamācās. tādi laiki pienākuši.
  Thursday, January 7th, 2021
  7:07 pm
  Kāds zin, kā ir padzīvoties Ļermontova ielā? Ko drīkst, ko nedrīkst? Tā jau izklausās forši.
  Sunday, December 20th, 2020
  7:18 pm
  Mana vājība ir zēni, kas raud pie Dolana "Mommy"
  Friday, December 18th, 2020
  12:18 pm
  Sapratu, ka jau kādu mēnesi Fantazēju, kā apmeklēšu osteopātu
  Thursday, December 17th, 2020
  8:38 pm
  I <3 my meds! Draugs jau sāk kļūt greizsirdīgs, jo es visu laiku tās slavēju. Kad es satieku kādu cilvēku, bez maz vai pirmais, ko saku, kad šis apjautājas kā man iet ir: ooo man iet superīgi kopš dzeru w!! Es te lasu, ka jums visiem trauksme te un depris, dzeriet ripas, bērni!!!!!
  Wednesday, December 16th, 2020
  6:27 pm
  Kiber
  Vajadzētu tādu ierīci, kurā iekāpj seksa dalībnieki un tā kustina viņu ķermeņus, lai pašiem nav jāpiepūl muskuļi. Nav, protams, katru reizi tā jālieto, bet kad nebūtu spēka pumpēt, tad noderētu. #cowgirl #10hshift #backpain
  4:04 pm
  Kad mans kaķis skrien uz virtuvi, es ar baudu noskatos uz viņa resno, krateklīgo ķermenīti tādā pašā veidā - ar tādu pašu skatiena uzkavēšanos - kā novērojot kādu jauku dibenu.
  6:18 am
  Man liekas, 90-ie ir tik suģestējoši, arī 2000-o sākums, jo liekas, visi bija tādi naivāki un drosmīgāki. Kaut arī, ja esošā situācija turpināsies, mēs sāksim tā vispār atskatīties uz 21. gs. sākumu.
  Tuesday, December 15th, 2020
  7:57 pm
  fabrikā
  Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis Lācītis Ķepainītis
  5:20 pm
  Salvatore Ganacci, protams, ir lielisks, bet uz Tomorrowland es divreiz padomātu pirms brauktu pat ja man par brīvu dotu biļetes. Tāda miskaste. Tur ir obligāti jālieto narkotikas, tad varbūt vismaz visi tie idioti pārvēršas par simboliskiem tēliem.
  Monday, December 7th, 2020
  6:11 pm
  Tikko aizdomājos, cik debīla ideja būtu taisīt antropoloģisku pētījumu par cibu. Man vispār max zb visi šitie jobnatie pētījumi. Neko negribu pētīt vairs. Gribu dejot, un varbūt uztaisīt filmu, kurā dejo cilvēki, kuri ir bēdīgi, bet paliek mazliet priecīgāki no dejošanas.
  4:27 pm
  tātad. visu nakti atkal sapņoju par bijušo, uzmodos izbesīta un kā jau obizjanka pieķēros draugam uz muguras. Nu vai drīzāk kā koala. Palasīju vecas dienenes, un sapratu, kāpēc bijušais ir bijušais un esošais ir esošais. (Tāpēc, ka bijušais neglaudīja muguriņu, bet esošais pie pirmās izdevības saglaudīja :))) Tāpat vajadzēja kaut kādu smeldzīti paklausīties. Visiem iesaku iepazīties ar The Nationals performanci, kur grupa 6 stundas dzēra un spēlēja vienu un to pašu dziesmu - "Sorrow".
  Atnācu mājās, ārā bija auksts bet ļoti patīkams. Vienā mēness aptiekā man nedeva zāles, jo, redz, šīm vajagot pApĪrA rEcEpTi, nākamajā 3 minūtes tālāk, protams, iedeva, un nez kāpēc vēl gandrīz eiro lētāk, kaut arī mēness.
  Atnācu mājās, nolēmu pirms dzeršanas uztaisīt karstmaizi, jo visu dienu nebiju neko ēdusi. Draugs bija apēdis dīvaini smaržojošo saldskābmaizi pa nakti, nu labi, taisīšu no kkādas polārmaizes (rezultāts - pretīgi). Es pat izmazgāju cepamo. Tad izņēmu sieru, desu, sviestu un sinepes, un siers oda riktīgi jocīgi. Atcerējos, ka šim pašam klucītim pirms kādas nedēļas jau nogriezu pelējuma stūrīti. Vienalga, citādāk neko neapēdīšu, tā jau saņemties vajadzēja. Desai arī bija kaut kāda jocīga želeja uzaugusi, bet man liekas viņai tiešām nevajadzētu būt vecai.
  Tagad shēmoju, kā dabūt no bijušajiem studentiem vecus darbus, jo es netaisos tos rakstīt, es taisos pIeLiEtIeS!!!
  12:30 pm
  dzejolis/28.09.2018
  Ēdu karstu biešu zupu un lasu Bukovska dzeju

  skan nomierinošs meldiņš un es jūtos droši

  vismaz uz mirkli
  snīpis ir silts

  vai es pēc daudziem, daudziem gadiem
  bet ar dārgu krēmu izlīdzinātām smaida krunciņām
  smiešos

  smiešos, turot zelta ķēdīti starp īkšķi un rādītājpirkstu
  domīgi
  bet vieglprātīgi
  droši
  jo viss ir garām

  smiešos un teikšu
  tavs vectēvs un es, kad mēs
  Saturday, December 5th, 2020
  2:40 pm
  vanity
  Jau pirms pāris nedēļām gribēju te ierakstīt pārdomas, kad atkal kārtējo reizi biju pavadījusi vairākas savas dzīves dārgās stundiņas pētot dažādu Latvijas "stilīgo" ig profilus. Būtībā visu to, kas apmeklē BWF. Nu, tas bija tad, kad man bija gultas režīms, protams, tas iekļāva arī neskatīšanos telefonā, bet jūs jau saprotat, cik tas ir neiespējami.
  Nezkāpēc - nu labi, es jau it kā zinu, kāpēc - mani vienmēr ir saistījusi šo stilīgo bērnu online presence. [Kā malduguntiņas!]

  Skaidrs, ka tas ir mans nerealizētais potenciāls. Es arī būtu varējusi būt apsēsta ar drēbēm, visu laiku fotogrāfēt savu skaisto ķermeni un piemīlīgo sejiņu, un draudzēties ar citiem līdzīgiem. Bet es vienmēr no tā esmu principiāli atsacījusies, kaut arī sēkla manī ir, un zinu, ka tās augļi būtu iespaidīgi (stilīgajiem). Arī mans vārds varētu būt tags delfos: "Seksīgā ebeh atkal lutina fanus demonstrējot apaļumus šokējošā tērpā".

  Es vispār nesaprotu, kur viņi dabū tam visam naudu, es pat acu zīmuli nevaru atļauties. Nu, protams, viņi ir vai nu turīgu vecāku bērni, vai strādā online casino, lai pēc tam varētu visu naudu iztērēt drēbītēs, cigaretēs un pūšamajā. Es arī esmu sēdējusi AG gultā, nu nebija tur nekas tik aizraujošs.

  Ieraksts ir par to, ka kaut kādu manis daļu vienmēr šis dzīvesveids ir uzrunājis un uzrunās. Tas vienkārši ir manī. Un es nekad neko tādu nedarīšu, jo in my book tas ir gandrīz amorāli, kaut arī es pat līdz galam neizprotu šī vārda nozīmi. Es vienkārši nespēju nodoties nekam, kas, kā jau reiz te minēju, nav "praktisks vai garīgs". Es varu, protams, ar ko tādu nodarboties vienu nakti, vienu nedēļu, kaut vai vienu gadu. Bet iekšā tas mani fundamentāli neapmierinās. Man tas liksies stulbi. Absolūti bezjēdzīgi. Kāda vispār ir jēga demonstrēt visiem kādas savas bildītes ar seju un drēbēm??! Kā vispār var veltīt savu laiku un uzmanību kaut kam tik muļķīgam, kad "pasaulē ir tik daudz netaisnību"??! [Vakar es stundu noraudāju par Baltkrievijā notiekošo. Par to nav pat iespējams domāt. Ja par tām zvērībām sāk domāt, tad tu vairs nesaproti vispār kā cilvēki spēj turpināt savas ikdienas gaitas, baudīt ēdienu un atpūtu, kāpēc joprojām kursē vilcieni un autobusi. Kā cilvēki var mierīgi turpināt savu eksistenci, zinot, ka Baltkrievijā kgb oficieru uzmundrināti omonieši samaisa nevainīgiem cilvēkiem visas iekšas putrā????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!]

  Galu galā, man pat ir mOdEs DiZaInErEs kvalifikācija, bet huļi kādam ir vajadzīga mode??? Okei, man arī patīk tur izpaust savu personību caur drēbēm utt., bet modes industrija ir pilnīgi stulba lieta. Un man besī skatīties kaut kādas čiepiņas piedzīvojumus Milānā, es arī tur biju un cerēju ievākt kāpostu, tikai man neviens neļāva staigāt drēbēs, kas man patīk, vakarā grauzt sieru pie vīna glāzes ar draugiem, man izkasīja iekšas atstājot vienīgi čaulu, atņēma man attiecības un vēl basically izvaroja debilais Luca Trezzi.

  Tā vietā es te dzeru savas ripas, cenšos elpot pareizi un ceru, ka kaut kad man izdosies pabeigt scenāriju un noorganizēt multimiljonu prodakšanu seriālam, kuru izdomāju. Ka kaut kad es varēšu nopublicēt savas domiņas un saņemt par to 50eur lai varētu samaksāt procentus bankai. Un es zinu, ka tā ir pareizā izvēle, jo esmu bijusi iestrēgusi šajās mākslīgajās situācijās, kur vienīgais ko tu vēlies ir būt nabadzīgs, bet vismaz brīvs savā vagā laukos rušināt kāļus.


  ___
  Vispār šis ieraksts bija domāts par ko citu, par instagram stilīgajiem, bet varbūt viņi ir tik truli, ka beigās tāpat nav ko par viņiem teikt.
  Monday, November 30th, 2020
  7:00 pm
  declutter the mind
  Considering the bold move to close all the 60+ tabs on my phone, some of which have been open for over 2 years.
  Saturday, November 28th, 2020
  12:33 pm
  Ja es nebūtu satikusi savu mīļoto draugu, es tagad 100 punkti strādātu par eskortu kaut kur Ķīnā. Tur vismaz ir siltāks.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba