ebeh's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in ebeh's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Sunday, October 20th, 2019
  4:20 pm
  Es varētu manabalss.lv izveidot petīciju, ka visus shopping malls vajag pārvērst par milzonīgiem tehno klubiem
  4:06 pm
  Man ienāk prātā ļoti daudz interesantu domu, bet arī ļoti daudz domu man neienāk prātā
  12:59 pm
  Raizes
  Pēdējā laikā man sāk parādīties stipras raizes par divām lietām - stulbiem cilvēkiem un mākslīgo intelektu - par kurām brīdināts un runāts tiek jau sen, bet līdz šim es tām uzliku mīksto
  12:56 pm
  Stalkot
  Man ir tāds ieradums - ik pa laikam stalkot dažādus cilvēkus, un es par to jūtos neērti. Bet varbūt tas ir normāli, piederas pie t.s. sieviešu sociālās dabas - zināt kas notiek un kurš ar kuru
  Monday, October 14th, 2019
  9:44 pm
  Mans vīrietis lieto old spice dezodorantu, kad viņš tikko nomazgājies to ir uzlicis es pienāku klāt no mugurpuses un dziļi ar baudu ieelpoju tā aromātu.
  Monday, October 7th, 2019
  2:35 pm
  Dažreiz man liekas, ka esmu ļoti spēcīga. Tad kad es tāda sarunājos ar citiem, man negribas atklāt savas vājības vai iekšējos procesus, kas veidojuši spēka sajūtu. Man liekas, ka tas atņems man spēku. Tomēr es uzskatu, ka tas ir muļķīgi un daudz foršāk un jaukāk ir runāt atklāti. Man ir tādas aizdomas, ka atvērtība un atklātība galu galā (ilgtermiņā) dod spēkam.
  Saturday, October 5th, 2019
  5:47 pm
  For example, I know I am so disposed as to be fit to become a spy, and then I could have all the glamour in the world.
  Thursday, October 3rd, 2019
  9:58 pm
  Londonā un Rīgā
  man likās esam zem vienas ādas
  Monday, September 30th, 2019
  11:23 pm
  Darbā ir lupatas piederumu spodrināšanai, virsmu slaucīšanai utt. Tās ir dažādās krāsās katra savam uzdevumam. Esmu ievērojusi, ka tīrās lupatas sāk viegli nepatīkami smakot, tiklīdz tās ir kļuvušas mitras. Pulēšanas lupatas ir baltā krāsā, bet sen jau kļuvušas pelēkas. Sākumā es šādi smakojošas lupatas neapmierināta iesviedu pie netīrajām drēbēm, bet tagad jau esmu sapratusi, ka tas ir bezjēdzīgi. Šodien sēdēju un pulēju piederumus, un atkal nedaudz niknojos par smaku. Un tad man sagribējās to lupatu tā kārtīgi pasmaržot. Kaut kas šajā smakā bija patīkami nomierinošs. Es pieliku lupatu pie deguna kādas trīs reizes un pamatīgi ievilku gaisu. Lupatas aromātu veido kāds generic veļaspulveris un biežā lietošana.
  Sunday, September 29th, 2019
  3:35 pm
  Sāra Mišela Gelāra
  Wednesday, September 25th, 2019
  9:58 pm
  ja labi gribētu, meditētājiem arī varētu pārmest class privilege, jo ne katrs var atļauties laiku un vietu būt klusumā
  3:12 pm
  Rīgā
  Kāds uz Brīvības ielas pie izejas no DDB uzpūtis uz ietves GASPAR NOE ar tumšzilu baloniņu... ?
  10:48 am
  Mans draugs, piemēram, tic, ka ir dēmoni un ļaunie gari. Viņš pat Heroes negribēja recruit demons, kad viņi piedāvāja par brīvu pievienoties armijai. Tajā pašā laikā viņš vienmēr ņem Necropolis, tā ir viņa mīļākā pils.
  Sunday, September 22nd, 2019
  3:16 pm
  Braucām ar Land Rover uz jūru, sašāvāmies, tad Anna prasīja, ko es izvēlētos par savu pirmsnāves maltīti, es ļoti ilgi nevarēju izdomāt, mēs brīnijāmies, kā tas var būt, ka man nav mīļākā ēdiena, un beigās es pateicu: es vēl neesmu ēdusi savu mīļāko ēdienu
  Thursday, September 19th, 2019
  5:25 pm
  iepirkšanās
  Šodien beidzot aizgāju uz sporta zāli pēc 3.5 mēnešu "pauzes" un pēc tam biju iepirkties. Nopirku eļļas difuzoru, lētas rotaslietas zelta krāsā, uztura bagātinātājus - naktssveces eļļu un kompleksu matiem un nagiem uz atlaidi, visas sastāvdaļas olu tagliatelle ar anšoviem, ko pasniegšu šovakar mīļotajam v. pie Grüner Veltliner, ko atļāvos paņemt no banketa kā tējas naudu (fyi tas ir normāli), vēl visādas zivis - mazsālītu foreli, "Vīra buču" stikla burciņā, ja nebūtu atradusi anšovus, tad arī puslasi ar visu galvu (2kg), auksti spiestu kokosriekstu eļļu, gēla nagu lakas noņemšanas komplektu. Būtu paņēmusi arī cigarešu etviju kā dāvanu, bet draugs teica, ka atmetīs smēķēšanu un es viņam vēl ticu. Mājās man vēl ir steiks, divas kukurūzas vālītes un puspudele amarones - es gandrīz jūtos kā pieaugušais. Žēl tikai, ka iepirkšanās aizņēma vairāk kā divas stundas.
  Wednesday, September 18th, 2019
  11:54 pm
  Karoč pirms pāris dienām man pienāca ziņa, ka obligāti jāapmeklē Latviešu zinātnes valodas un terminoloģijas pamati, ko pasniedz prof. Šalme. Izklausās jau pēc kārtējā sviestainā a kursa no kura nav nekādas jēgas - tā laikā var pildīt citus mājasdarbus, rakstīt dienasgrāmatu vai lasīt žurnālu. Šodien aizgāju uz lekciju un tās bija pilnīgas šausmas. Es vispār nesaprotu tos cilvēkus, kas nopietni ar tādām lietām nodarbojas. Un vēl uztver sevi nopietni. Par piemēru ņemot personību kategorizēšanas sistēmas, ar kurām šad tad esmu paniekojusies - kā horoskopi, socionika - cilvēki, kuri aizraujas ar visu šo bezjēdzīgo, ūdeņaino terminu radīšanu un uzturēšanu, ir man pilnīgi sveša suga. Es saprotu un pazīstu ‘mākslinieciskos’, jūtīgos utt., bet šitos strukturētājus un likuma kalpus nespēju saprast. Un cenšos pieņemt, ka viņi ir ok, tikai savādāki. Nu jā, bet ar jebkurām dotībām iespējams aiziet pārmērībās. Kas tas par sviestu - “teksta akceptējamības analīze” un “valodas ekonomija”. Brīdina neliet ūdeni, bet pašu ‘zinātne’ balstīta uz ūdens liešanu. Kā būtu ar: cilvēki sarunājas. Viņi sarunājas dažādos veidos. Ja vēlaties radīt labu tekstu, rakstiet pēc būtības, ar skaidru vēstījumu un vēlama arī zināma kaislība pret apskatīto tēmu - tas veicinās kvalitāti. Un bye! Dārgie zinātnieki, jūsu “valodas dzīvums” un “valodas labskaņa” ir pilnīgi pa dirsu. Atgādina pamatskolu, kad man likās, ka baigi stilīgās lietas izdomāju, but they didnt make any sense.

  //Laikam šis rant ir saistīts ar manu pēdējā laika tieksmi atteikties analizēt lietas. Kam tas ir vajadzīgs?? Daudz patīkamāk un, dare I say, veselīgāk ir piedzīvot notiekošo, nevis rekur ķerties klāt pie kategorizēšanas. Tik bieži tas škiet lieki, un sāk jau radīt izaicinājumus pašas studijās. Cerams, kaut kur jābūt balansam. Varētu sākt ar to, ka ir ok analizēt pagājušo.
  11:45 pm
  Es kaut kad pavasarī savam bijušajam nosūtīju uz pauspapīra ieskrāpētu FEAR IS STRONGER THAN LOVE, pēc kāda laika atcerējos un nosmējos par savu dramatismu, bet tagad tā arī par viņu domāju
  3:33 pm
  sikboja skūpsts
  lasu, ko raksta sikbojs, un man liekas taisnība diezgan liela daļa tā, ko viņš saka, tomēr viņš izklausās traks. kad man bija kādi 16, 17 gadi, biju ar viņu uz pāris randiņiem un viņš mēģināja mani noskūpstīt.
  Tuesday, September 17th, 2019
  2:04 pm
  ievēroju, ka divi tā saucamie draugi šeit no manis ir atteikušies. bišķīt samulsu, bet tad nolēmu, ka lepojos. Es te rakstu, ko gribu, un parasti pirms ieraksta mani pārņem spēcīga vēlme tūlīt un tagad to veikt. Piemēram, jau divarpus mēnešus atceros vienu ierakstu, kuru tā arī neesmu te ielikusi. Tas bija pēdējā darba dienā vecajā restorānā augusta pirmajā pusē, man bija līdz vēlai naktij jānēsā banketam desmitiem šotu, un atnāca arī kaut kādi cilvēki no Floridas, kuri sarunājās spāniski savā starpā. David uzreiz sāka mani koļīt, pajautāja kā sauc utt. Viņš piemēram teica man: you have cool nails, kas es deru bija kkāds pick up artist triks, kas darbojas floridā, jo mani nagi bija vienk sarkani un nolupuši. David bija ļoti jauns, izskatījās zem 20, un ļoti, ļoti smuks. Viņš plānoja ar savu draugu iet uz first dacha un aicināja mani līdzi. Es jums saku, ja man nebūtu kaut kādas citas saistības tajā brīdī jau sākušas veidoties, es būtu gājusi un dejojusi uz letes un dejojusi ar David. Esmu nospriedusi, ka man ir divas vājības - glamūrs un tieksme uz seksuālām pārmērībām.
  2:00 pm
  I am grateful for...
  Šodien mani iepriecina tas, ka visas pretīgās drozofilas noslīks manis izgatavotajā trap, ha, ha, ha, duras
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba