ebeh's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in ebeh's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Monday, May 20th, 2019
  10:22 pm
  Ak vai, cik nežēlīgi man skauž par tiem, kas tikko iemīlējušies peldas maija nogales naktīs!
  Friday, May 17th, 2019
  2:55 pm
  ok es piemēram negribu pasūtīt telefona vāciņu no ļaunās ķīnas par vienu dolāru. bet reāli tas par 12 tepat telefona aksesuāru veikalā ir tas pats. ko tad, man pirkt kaut kādu tur save the oceans papjēmašē vāciņu par 30 eiro??
  Wednesday, May 15th, 2019
  8:47 pm
  Welcome to St. Tropez
  Whoa, party now
  Too much money in the bank account
  Hands in the air make you scream and shout
  When we’re in St. Tropez
  Whoa, party now
  Spending money in a large amount
  Hands in the air make you scream and shout
  When we’re in St. Tropez
  Welcome to St. Tropez
  Oh yeah
  Monday, May 13th, 2019
  6:00 pm
  ir tādi cilvēki, kuru priekšā es sajūtos galīgi dumja par savām "problēmām". Šodien pierunāju vienu franču erasmus džeku atnākt ar mani pusdienās, viņš izteica līdzjūtību par to, ka tik daudziem latviešu studentiem nākas strādāt. tad es kaut ko sāku vāvuļot par to, ka tas ir sūdīgi, kad nav naudas, pa to laiku ēdot desmit pelmeņus par 5 eiro.

  bet godīgi sakot, man tiešām riebjas, ka man nākas iespringt un justies vainīgai par to, ka paēdu pusdienas par pieciem eiro. man ir vienalga, ka tev nācās pārtikt no kartupeļiem, Elīna.

  tā kā šodien ieskaitīja algu (138 eur), iešu nopirkt jaunu lūpukrāsu utt.

  ķipa lower class prieciņi izšķiest visu naudu par krāmiem algas dienā. nodzert no sērijas.

  nesen ar L runājām par to, ka ar to droši vien atšķiras veiksmīgie cilvēki no viduvējībām, ka viņi spēj saplēstā tkreklā programmēt un pārtikt no roltoniem, lai vēlāk būtu miljonāri. es savukārt, sniedzos pēc tūlītējas stresa nomākšanas un pēc tam ņemšu sms kredītu. bye
  Saturday, May 11th, 2019
  6:27 pm
  Vēl ir arī tā lieta, ka aiz apmākušajām debesīm tāpat ir skaistais saulriets kā jau katru vakaru, vienkārši to nevar redzēt
  6:27 pm
  Vajag par visu ņirgāties, tad paliek labāk
  Friday, May 10th, 2019
  11:14 pm
  pleasure to the people
  1:19 am
  Ko tu gribi pelmeni: iedzert, atpūsties vai iet gulēt? Es nezinu, jo tu nevari pateikt, tāpēc ierīšu un atpūtīšos
  Monday, May 6th, 2019
  9:46 pm
  proud
  Proud to have had my psycho slut moment
  12:32 pm
  Viens draugs: Tev nav jābūt gaismas staram :)
  Sunday, May 5th, 2019
  6:50 pm
  Šopēcpusdien gāju pa savu salijušo, apmākušos ielu un apstājos pie žoga, aiz kura ziedēja ābeles un citas puķītes. Man likās, ka ābeles izstaro ciešanas, un tās lika man domāt par sāpēm. Es zinu, ka ābelēm viss ir kārtībā.
  Saturday, May 4th, 2019
  2:01 am
  Visu piektdienu nogulēju gultā nekustoties, pat neaizgāju pēc pelmeņiem. Jap, soļu skaitītājs uzrāda 499 steps, un pat tas liekas pārspīlēti. Neko neēdu, tagad pamodos pirms dažām stundām un nu jūtos pārāk izsalkusi, lai aizmigtu. Nav nekā ēdama, tikai nedaudz rīsu, griķu,auzu pārslu, un daži želejas tārpiņi, ko nopirku Vaivaros pēc Lieldienām (bez citronskābes pārklājuma), viss, kas ledusskapī, ir vecs un ārā spļaujams.
  Gulēju visu dienu nekustoties un stundām ilgi skatījos, kā viens gejs youtube komentē slavenību tērpus sarkanā paklāja pasākumos. Viņam lielākoties bija taisnība. Jūtos kā tizlene un grimstu pārdomās par to, kāpēc es arī gribētu iet uz tādiem. Ā, un viņam bija ļoti, ļoti labs video par camp, kas ir šī gada met gala tēma.
  Wednesday, May 1st, 2019
  10:56 am
  It’s

  Current Music: It’s my life, it’s now or never
  Tuesday, April 30th, 2019
  10:48 pm
  Ejiet dirst
  Mana dzīve ir laba
  Atpisies
  Sunday, April 28th, 2019
  10:31 pm
  vēl man ienāca prātā, ka viesmīļa darbs varētu būt veselīgs, jo tas ir samērā tuvs vācēju-mednieku dzīvesstilam, kuram joprojām atbilst mūsu ķermeņi.

  sanāca iestātīt grila pavāram, kuru sauc Dzintars, ka pūšu amfiku darba laikā, lai es liktos stilīgāka. Īstenībā tās bija pretiedeguma krēma paliekas uz mana deguna.

  "Es esmu visskaistākā"
  10:11 pm
  šorīt no rīta darbā runājām par cilvēkiem, kas brauc apkārt ar jahtām un par Ibizu. Es vispār uzskatu, ka cilvēki, kas brauc apkārt ar jahtām ir visnotaļ simpātiski. Mēs ar kolēģi vienojāmies, ka jahtu cilvēki visi ir tik atslābuši. Es arī gribētu padzīvoties, piemēram, pa Ibizu. Bet tur visi ir miljonāri un miljardieri.
  Tas man diemžēl lika aizdomāties par to, ka es esmu galigi working class. Es varētu Ibizā tikai ar hipijiem tusēt. Vai arī strādāt par mauku. Bet man ir tikai viena noskretusi somiņa, lai sāktu maukas darbu tomēr vajag kaut kādu kapitālu.
  Tad manī atausa ideja: varu ķipa pētīt jahtu cilvēkus utt. Study up no sērijas. Maģistru piemēram taisīt par to. Nē nu, Ibizā gan jau baigi daudz narkotikas lieto. Vispār, cilvēki, ar kuriem Rīgā jūtos radniecīga, pēdējā laikā visi baigi daudz lieto narkotikas. Jā, bet tiem super biezajiem jahtu cilvēkiem, viņi dzīvo tādā luksusā, kas nav prātam aptverams. Es nezinu, vai tur sanāktu akadēmisks darbs, bet kaut ko jau par viņu pasaules uztveri varētu izdomāt, nu tur par economic anthropology un class divide utt.
  Bet jā, manī vienmēr ir bijis kaut kāds class struggle. Un tajā pašā laikā, gribas to luksusu, jo tas izskatās tik labi, un tiek sabiedrībā promote'ots. Tas liek kaut kā justies labi. Varbūt es vienkārši esmu lose. Nu man reāli patīk vazāties pa restorāniem. Es varu sevi mēģināt attaisnot ar to, ka tā visa ir spēle. Bet tad vēl atcerējos, ka, ja esi mākslinieks, tad esi kaut kā ārpus tās class lietas. Nu ķipa, aicināts pie miljonāra galda. Tā tad ir tā niša, uz kuru varu pretendēt. Laikam vajadzētu kaut ko sarakstīt. Bet es arī gribētu būt dejotāja. Tā kā FKA Twigs vai Maddie Ziegler.
  Nu jā, tā vietā, lai darītu šitās svarīgās radošās lietas, jo man taču ir tāds potenciāls, es visu laiku psihoju. Un, kā jau zināms, potenciāls neko nenozīmē, es esmu puteklis.
  Saturday, April 27th, 2019
  2:39 pm
  Tu nez
  10:52 am
  šis ir tāds laiks manā dzīvē, kad mēdzu kaut kur iesprūst uz pāris minūtēm. vienkārši tupēt istabas vidū vai trulu skatienu raudzīties uz sieru maximā.
  10:50 am
  iesms
  es esmu uzdurta uz iesma. es iztēlojos, kā es to iesmu staipu apkārt, proporcionāli milzīgi garu, jo es esmu tikai mazs gaļas gabaliņš uz tā, gabaliņš kurš izmisīgi raustās. Un kauc.
  Wednesday, April 24th, 2019
  9:18 pm
  Jāatzīst, ka es aktīvi un ar nepacietību gaidu, kad beigsies internets un mums visiem būs jāizdzīvo apokaliptiskos apstākļos. Nu ne visiem, bet tiem, kas paliks.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba