ebeh's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in ebeh's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Friday, March 24th, 2023
  3:15 pm
  Vai man iet uz coworking board game night kaut arī man "besī" visi tie yuppy cilvēki, kuru bērni iet international schools un kuri nodarbojas ar vismodernākajām digitālajām tehnoloģijām?

  Poll #21592 Board game night
  Open to: All, results viewable to: All

  Vai man iet uz coworking board game night?

  View Answers

  Jā piedzīvojumiem
  3 (75.0%)

  Tas nav nekāds piedzīvojums, tas ir murgs
  1 (25.0%)

  Cits - komentāros
  0 (0.0%)

  12:55 pm
  bez cepures
  Es tagad iemācījos vienu jaunu acu ēnu paņēmienu, ātri sakrāsoju, iepūtu matu apjoma līdzekli, sataisīju pavedinošas bildītes, nomainīju depresīvo, nonēsāto ziemas mēteli pret gaisīgāku, izgāju ārā bez cepures, pārmaiņas pēc kvalitatīvās austiņās klausos Placebo "Meds" un Mujuice "Downshifting", nopirku franču kafejnīcā lielo apelsīnu sulu par tikai 3eur un jūtos debišķīgi, pie tam es pat neplānoju šovakar darīt neko neprātīgu, tikai sēdēt mājās, gludināt blūzes un lāpīt segu, un varbūt saldi pamīlēties.
  Thursday, March 23rd, 2023
  7:15 pm
  Gribas dzeju par seksu
  Tuesday, March 21st, 2023
  10:14 pm
  Es gribētu pamēģināt dzīvot dzīvi bez viedtelefona, lai varētu godīgi režisēt mūsdienīgu filmu, kurā nav viedtelefona.
  8:55 pm
  Nez, vai pēc viena aliņa drīkst vingrot?
  1:02 pm
  ughh, puse no mana project management darba ir pavadīt neskaitāmas stundas, lai atrastu risinājumu kaut kādam obscure (vai arī elementāram...) word vai excel erroram... labi, ka atradu mājaslapu computerhope.com!
  Friday, March 17th, 2023
  4:39 pm
  Parasti es esmu tā, kas katru reizi sarunās sūdzas par laika apstākļiem, it sevišķi jebkurā gadalaikā, kas nav vasara. Bet šogad, pateicoties antidepresantiem un ļoti attīstītai pacietībai, daru to daudz mazāk. Pat paspēju uzjautrināties par citu sūdzēšanos par nebeidzamo sniegu, puteni un slapjdranķi. Esmu palikusi ļoti pacietīga un pat zināmā mērā stoiska. Jau marta vidus!
  Monday, March 6th, 2023
  1:40 pm
  Pirms kādas pusotras nedēļas biju caur metaforisko ankša sniegavētru izrakusies līdz sevīm - savam kodolam. To es redzu kā laternu, kurā deg gaismiņa.
  Un kopš tā brīža, ja vien pilnīgi neuzspļauju visam, vai ja nedzeru, vai ja neesmu pārāk saaukstējusies, lai mani kas kratītu, tā ir viena vienīga cīņa ar sniegputeni. Jā, tagad man ir lampa, pie kuras turēties, bet tā turēšanās ir ar visu spēku, kas vien manās rociņās ir, vējš mani rauj perpendikulāri lampai un testē manus spēkus, līdz es atlaidīšu rokas un atkal būšu ierauta baltajā, anonīmajā sniega putenī, pa kuru klīdīšu kā bezsirdīga automata.

  Vienīgais, kas palīdz turēties, ir aktīvi ienīst visu, kas mani satrauc, alkohols vai lexy. Tā gribas lietot narkotikas. Man nekad tā nav bijis. Bet jebkas, kas var izdzēst ikdienas grind, iedarbojas kā saulīte, kas atkausē ievērojamu laukumu ap manu lampu. Kur es beidzot varu sākt kaut ko būvēt un sapņot. Es negribu, lai tās ir vielas.

  Es tā cenšos neko nelietot. Pagaidām sanāk, bet man besī viss. Atliek tikai ienīšanas metode - ienīst savu darbu, savus priekšniekus, sūtīt domās 1000x nahui un fantazēt garas runas par to, kā es netaisos viņiem strādāt. Btw man ir pilnīgi normāls darbs, tikai anxis ir kā ērce tam piesūcies un saindējis.

  Vēl ir fluanxols bet ar viņu nevar lietot alkoholu, un vakarā nāk miegs 22.30 un var palikt resns. Un ja dzer 3x dienā, tad es nevaru nosēdēt vienā vietā ilgāk par 10sek.
  Wednesday, March 1st, 2023
  11:30 am
  Perhaps God is a photon.
  Sunday, February 26th, 2023
  10:04 pm
  Kāpēc BeReal ir tikai visrandomākie kontakti no manas adrešu grāmatas??!
  7:39 pm
  I have a great soul, a great heart, and a great mind.
  Thursday, February 23rd, 2023
  5:55 pm
  Šodien darba dienas vidū aizgāju no darba nopirkt sev sejas kopšanas kosmētiku par 30 euro. Jūtos, ka esmu par sevi parūpējusies, kaut arī pat neesmu to vēl lietojusi.

  Tagad sēžu darba zoomā, izslēdzu kameru, izvilku savu kosmētiku un turu rokās un skatos uz viņu, kā mazs bērns ar jaunām mantiņām spēlējos un apskatu.
  Wednesday, February 22nd, 2023
  3:37 pm
  Ak kungs, es vienkārši ienīstu iepirkties Āgenskalna tirgū. Kā tas vispār var eksistēt??! Vai tur ir kaut kāda naudas atmazgāšana??! Nē nu kafenes skaidrs ka nopelna, brīvdienās tur ir pārbāzts.
  Es jau biju vienreiz ar šausmām samaksājusi 5eur par zaļumu maisu, un draugs vienreiz tur nopirka puķukāpostu par 8eur (es viņu saprotu, man arī grūti pēc cenas paziņošanas atcelt pirkumu).
  Tā kā man visas kartes pasējušās un nevarēju izņemt skaidro naudu, nevarēju iet uz Centrāltirgu, aizgāju uz Āg. Jauns rekords - zaļumu maiss 7,40eur. Šoreiz pavisam rezignēti samaksāju. Zaļumus ta jāēd, un pirkt tos itāļu mahimas - nezinu kā lai to nožēlojamību apraksta mazos fasētos iepakojumus - arī ir pazemojoši.

  :(

  In other news, man tā patīk iet uz franču kafejnīcu, šodien sapratu, ka tas man vienmēr ir bijis kā spēlēties ārzemēs - te ir gan ārzemnieki, gan veci onkulīši latvieši, kas ar puskurluma dēļ paceltām balsīm apspriež politiku un virusoloģiju.
  Vienmēr ir paticis šeit nākt, bet labākais, ka te joprojām var nopirkt tēju par 1eur, un tad arī tādi onkulīši un studenti te var atļauties sēdēt. Es gribu, lai lokāls, ko reiz ar draugu atvērsim, būtu līdzīgs, ar vienkāršu, sātīgu virtuvi un dzīvo mūziku katru vakaru.
  Thursday, February 16th, 2023
  9:35 pm
  bezsaiste
  12:42 pm
  Man liekas, man drīz piemetīsies kaut kāda slimība, kas piemetas tad, kad pārtiek tikai no franču kafejnīcu bulciņām.
  Tuesday, February 14th, 2023
  2:22 pm
  Kaut kad vasarā sapelēja abas ūdenī par ilgu atstātās cepamās lāpstiņas, un es priecājos, ka beidzot būs iemesls nopirkt jaunu pie neredzīgā vīriņa, kurš tās bieži tirgo pie Stokmana pazemes pārejas. Tikai jāizņem skaidra nauda laicīgi.
  Thursday, February 9th, 2023
  5:42 pm
  darbiņā 3
  "apvienojot ietekmes investīcijas ar ilgtspējas iniciatīvām"
  12:33 pm
  Iepisu lexīti un tik viegli palika uzrakstīt priekšniekam un uzskaitīt visu, ko netaisos darīt 😌
  Friday, February 3rd, 2023
  10:06 am
  Tava jēlā seja
  Sitas pret manu jēlo sirdi
  Thursday, January 26th, 2023
  4:18 pm
  Ir tik traki tikai jau manā "cienījamajā vecumā" sākt apzināties, cik ļoti regulāri un cītīgi es praktizēju sava ķermeņa nīšanu.
  Cik automatizēts ir skats spogulī pēc dušas, skats, pēc kura nodomāju automatizētas naidīgas domas.
  Visstulbākais piemērs ir, kad skatos spogulī, lai pārliecinātos, ka šodien es esmu vismaz kaut cik smuka. Un šī doma visus šos gadus bija neapzināta un automātiska.
  Ai nu labi, mēs visi to darām. Bet man tas liekas tik stulbi. Katrā ziņā, man liekas stulbi tas, ar kādu mindset es to daru. Kāda tam nozīme, vai es esmu smuka (kaut arī daudzi mediķi uzskata, ka tam vajadzētu atrisināt manas sūdzības :D). Droši vien tāpēc arī es ģērbos tik drausmīgi vairākus gadus ap vidusskolas beigšanas laiku, jo es negribēju, lai cilvēki redz tikai smukumu... Un ja man tajā dienā liekas, ka es esmu smuka, tad tā ir labāka diena par citām. Fuck the what.

  Un pagaidām es nespēju iztēloties, ka es kādreiz varētu domāt, ka visi ķermeņi, ieskaitot manu, ir skaisti. Es tikai fantazēju par dienu, kad beidzot varēšu to sagraizīt.

  Es nezinu, varbūt es neesmu tik naidīga kā es aprakstu. Es parasti neheitoju citu cilvēku ķermeņus. Es heitoju citus cilvēkus, kas to dara. Bet man vienkārši galīgi nestrādā viss tas self-help a la "honey, first of all, you are beautiful as you are!" un "all *insert body part* are beautiful!".
  Man tā liekas sevis muļķošana.

  bet nu labi, es spēju iztēloties, ka es varu ielikt savu apziņu citā plaknē, kurā ir pilnīgi cita perspektīva uz visām šīm lietām un nav tādas kategorijas un tas viss ir absurdi un sīkmanīgi. Vienīgi tad man jāieliek arī sava dzīve citā plaknē.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba