ebeh's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, June 3rd, 2023
  dumshputns
  8:04p
  Hmm
  Katram pienākas pēc savas ticības..
  f
  4:25p
  : ratatouille
  šad tad man patīk gatavot, jo īpaši ja ir saulains laiks (kā pagājušajās brīvdienās).
  uzšmorēju ratatuju.
  garšvielas gan nācās improvizēt, jo izrādījās, ka biju tikai nosapņojusi, ka man ir timiāns un rozmarīns, bet tik un tā sanāca ļoti garšīgi.
  neņēmu vienu konkrētu recepti, bet kombinēju vairākas, jo kaut kā vispār internetā var uzdurties tādām receptēm, kuras, jeibogu, izzīstas no pirksta un neviens nav gatavojis pirms publicēšanas.
  f
  1:50p
  vai kāds ir lietojis google pixel? atsauksmes?
  f
  1:13p
  vienā elpas vilcienā noskatījos dungeons & dragons: honor among thieves, ļoti patika.
  nevaru sagaidīt, kad mēs ar E varēsim kopā skatīties filmas.
  tik daudz jau sakrājies!
  roncijs
  10:41a
  runā dāmas, vol. 124
  tev vajadzētu iet studēt, tu esi atsaldēts.
  methodrone
  8:03a
  Anxiety is hedonism.
  Best pathway to misery is continually thinking of how you feel.

  Self consciousness is facet of neuroticism.

  Every self conscious thought is a form of of anxiety.
  Friday, June 2nd, 2023
  simamura
  8:38p
  Dienvidū piezagās izmisums. (No diendusas izrāva ļoti nikns gāziens; es dzīvoju pažobelē ar skārda jumtu. Turklāt pirms tam sapnī biju nonācis šaurā ejā starp padomju betona sētām (kaut kas līdzīgs ir Jūrmalas veloceliņa posmā starp Depo un Zolitūdi), kur man pretī nāca dusmīgs, dresētāju nomocīts, tāpēc visiem cilvēkiem atriebties gatavs zilonis.
  Kādu brīdi apsvēru neiešanu uz praidu. Rīta delfu gabals, ko Jansone nošēroja, pārsteidzošā kārtā izrādījās traumatisks. Tieši saraksta dēļ, kuru tas autors, starp citu, publicē ne pirmo reizi. Es it kā saprotu intenci – "mēs neesam vieni, mūsu ir daudz" –, bet šoreiz tas kaut kā asāk lika justies vienam un kailam. Tieši praida priekšvakarā, uz kuru es arī kaut kādā ziņā vienmēr esmu gājis viens. (Nē, nē, es augstu vērtēju pirmo reizi, kurā Džims mani paņēma pie rokas, otru, kurā iejuku bariņā kopā ar citām draudzenēm, un tādu pašu trešo, bet tas viss bija spontāni, bez kopīgas gatavošanās, bez kopienas sajūtas un ar drīzu atgriešanos atkal savā vienatnē.) Tagad arī. Stulbi jutos jau tajā Propagandas ballītē. Kā tāds stalkeris, kur visi pa pāriem. (Turklāt Jurģis pirms tam vairākkārt atgādināja par +1 manā ielūgumā, bet bēdīgā kārtā tā draudzene, kura visbiežāk ir bijusi mana +1 šādos gadījumos, nesen piedzīvoja bojfrenda pašnāvību, un tāpēc nevar.)
  Delfu saraksts visu saasināja arī tāpēc, ka tas ir mana rajona galvenais medijs. Es varu būt vis kaut kur izteicies, visādi dižojies utt, bet tas vienmēr ir tādās vietās, ko vidējais kaimiņš nepamana. Toties par varavīksnes masku ciema pieturā (2x14 eur Mozaīkas atbalstam pandēmijas laikā) uzrējienu un dunku sānos dabūju faktiski uzreiz. (Šeit jāpiebilst, ka esmu tēvocis piektā gadu desmita vidū.) Šogad esmu iepircis vēl visādus sartoriālus atribūtus visās krāsās, vienlaikus gan atbalstīdams visādas iniciatīvas, gan tiešām jusdams paļāvību un praidu, bet tagad nevaru saņemties un sashēmot rītdienas plānu: vilkt? nevilkt? Braukt ar taksi, lai ciemā ne ar vienu nav jāsastopas? Iet ar kājām visās krāsās, lai redz? (Tad tas būtu daudzreiz spēcīgāk par ieniršanu kopējā pulī uz to stundiņu centrā.) Kādam piezvanīt un pajautāt, vai un kā gatavojas? Un tādā garā.
  Izgāju vakara pastaigā un pieredzēju šausmas: viss ciems neiecietīgā vienotībā (es gāju pretējā virzienā) plūda uz stadionu, kur izrādās, šovakar ir hokejistu koncerts (viņi laikam, pagastveču apmaksāti, tagad tūrē pa Latviju kā tādi gagārini pēc kosmosa).
  Tas uzsita asini, un es nolēmu – nē, iešu visās krāsās visu ceļu, par spīti! Kā tas zilonis! (Lai gan tā nav tā sajūta, ar kuru patiešām gribētos iet praidā.)
  usne
  9:04a
  cik labi, ka ir beigušies agrie rīti uz kādu laiku.
  Thursday, June 1st, 2023
  helmsdeep 9:29p
  tw kakas
  noklikšķināju divreiz, nvm
  helmsdeep 9:29p
  tw kakas
  Pēdējā laikā nerakstu bieži, bet ja rakstu, tad par kakām. Kādas ir jūsu metodes parauga paņemšanai priekš fēču analīzēm? I'm having a hard time figuring this out.
  methodrone
  12:12p
  Fashion
  Oh God.. es izlasīju šo citātu un man aizritinājās domu virknīte pa taisno in the doomiest of scenario outlooks. Bet, protams, papiņ! Dieva nāve, postmodernie, ego kults un new age bumbu tripošana.

  Cilvēki ir maniakāli apsēsti ar visām šīm wack un bad psychedelic kustībām, dēļ saviem ego! It is a pure, concise question of ego, and what will reflect my divine (..not, but satanic of course, es jums saku) ego in most elaborate way.

  Es jau zinu, ka to visi zina, bet man tas tiešām tikai tikko pieleca tik kristālskaidri.

  Tā, kā tagad katrs cilvēks pats ir dievs, tad inherently - Dievu pārpratuši, šie nekrietnie psihie dieviņi, plikie karaļi, pilnīgi sirdīgi un nopietni uzskata, ka tas ir viņu vitālais un izšķirošais pienākums prīčot un atalgot un sodīt veidos kādus viņi izfantazē par adekvātiem. And all because they are scared to perish into the black void of no God or love. Aptuveni, kā padoties sātana opkupācijai, lai Dieva nāves okupācija nepazudina.

  Basically:

  If you want to know how pathalogically engorged someone's ego is - see how woke they are. The less woke, the helthier your ego probably is.

  "We no longer know how to think critically. Subjectivity and nihilism rule supreme: the deranged, post-modernist woke cargo cult claims that there no longer is truth, just our truths. Ideas are at best positional goods, fashion statements and markers of social hierarchy, and at worst tools of oppression. Words are devoid of any essential meaning: expressing “righthink” signals high status (even if the opinion is nonsense, such as the claim that China had nothing to do with Covid) and “wrongthink” (such as support for Brexit) implies low-status."
  virginia_rabbit
  1:17p
  visi dejos visi smies krogus papus kliegs
  Wednesday, May 31st, 2023
  usne
  6:56p
  maijs tiešām bija varens mēnesis.
  usne
  5:43p
  esmu tik ļoti priecīga, ka apvienotais saraksts dabūja pirduļei!
  klusais_okeans
  4:57p
   Mana 2023. gada maija labākā kafija bija vienā svētdienas pēcpusdienā Lidojumu Taņas pagatavotā kafija. Ar ābolu ievārījumu uz tasītes maliņas.
  virginia_rabbit
  4:04p
  Poll #21609
  Open to: All, results viewable to: All

  kurā grāmatā jūs ļautu sevi ieslodzīt?

  methodrone
  7:16a
  Man ir žēl to nabaga Telegraph žurnālistiņu, kas raksta savus inteliģentos un concise rakstiņus par to, cik neloģiski un agresīvi ir trans aktīvisti un cik nosvērti un nevienam neko slitku nevēloši ir viņu iebildēji profesori un filozofu tantes. Bet protams. Tikai, ka jums ir bijusi dzīves pieredze, jūs zināsiet, ka nav iespējams ne debatēt pat ne iepīkstēties pret narcisistiem un neirotiķiem. Jebkurš vārds no jūsu mutes viņu aklajām acīm un nedzirdīgajām ausīm ir tikai kārtējais mortālais victimisation un izaicinājums un dead trans kid. Nemēģiniet pat sevi attaisnot ar savu slepkavniecisko loģiku, nosvērtību un patiesību.

  But I guess, you have to keep writing un pateiktie vārdi pat nekurienes vidū ir egregors.
  simamura
  7:34a
  Labs tas Neona pavasaris.
  Tuesday, May 30th, 2023
  virginia_rabbit
  1:23p
  mamma, iedomājies tādu dzīvi, kur nevar nokļūdīties
  virginia_rabbit
  8:26a
  varēja jau iedot hoķim 2 brīvdienas - to otru blakusvāģim
  Monday, May 29th, 2023
  f
  8:46p
  kamēr pie valsts vadīšanas netiks sievietes, nekas labs nav gaidāms.
  tikai ne tādas, kā petravičas un kas vēl ne, kas nostājas vēstures nepareizajā pusē. i mean, srsly, kam galvā jādarās [..], bet tas ir cits stāsts.
  tagad mums būs atkal kaut kādi veci vīrieši pie varas, kas dzimuši pagājušā gada piecdesmitajos gados, kuru jaunība bija sešdesmitajos (vai septiņdesmitajos, bet tas nav līdzējis, jo viņi ir vīrieši; un psrs, for fucks sake). ir taču skaidrs kā diena, ka viņi ir tajā vecumā, kad viņiem ir viens pīpis par citu cilvēku, pat ja tie ir savi tautieši, vajadzībām. viņiem bija vienlaga pirms vecumdienām, un ir vienalga tagad.
  labi, prezidentam diez ko liela teikšana nav, tas vienīgais mierina.
  anyways, we are all doomed.
  šlesers dzimis 70. gadā, bāc, we are all totally doomed, viņš vēl ilgi grozīsies apkārt.
  bet kas ieņems ministru prezidenta vietu? aaargh, this is so depressing. visi ziņu portāli varētu izčibēt un palikt tikai grāmatas.
  methodrone
  5:09p
  I think UK will probably survive politically solely due to the emotional restrain it has practiced for hundredses of years, that others mock and ridicule.

  Literally guys, emotional restrain is the pinnacle of human evolution.

  To hold a debate and make decisions based on clear, conservative, emotional restrain is God's miracle.

  In contrast the derangedness and emotionally indulgent frenzy of idealogues is pure sin and and something to definitelly steer clear not to find oneself in satan's teritory.
  vils_rifkes
  6:52p
  Dailes teātra foajē noklausos krievu ebreju sarunas. Tik ekspresīvi par pelēko ikdienu. Gluži kā maza aktieru priekšspēle pirms izrādes.
  methodrone
  12:03p
  Bet protams, ka Latvija ur politiski atpalikusi, par to shaubu nevar buut. Dzejnieki un baalelinji un hipiji.
  f
  1:26p
  : 29. maijs - svētku diena
  tā kā šodien brīvdiena, ko es uzzināju 6:26 ar īsziņu no darba un ar vēl kādu kaudzīti whatsapp ziņu no bērnudārza un vēl no darba, tad varēju bez bēdu iet uz donoru dienu.
  tās agrās īsziņas iztraucēja manu izskaitļoto 8 h miegu, saules šodien maz, sajūta - neizgulējusies.

  donoru dienu izlēma apmeklēt laikam vismaz trīs reizes vairāk cilvēku, nekā parasti.

  anyways, labāk koncentrēties uz to, ka šī būs īsā nedēļa.
  lai arī palika mazāk laika izdarīt darbus līdz piektdienai.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba