chatsurmatable [entries|archive|friends|userinfo]
lilja_brik

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Mar. 11th, 2018|03:42 pm]
kāpēc visi cilvēki kas tusē raw garden izskatās iedomīgi
link1 comment|post comment

[Mar. 10th, 2018|12:50 am]
viena lieta, ko es nesaprotu asos - piem šī kleita un meitene
http://www.asos.com/unique-21-hero-plus/unique-21-hero-plus-shirt-dress-with-pleated-skirt/prd/9250155?clr=white&SearchQuery=shirt%20dress&gridcolumn=2&gridrow=23&gridsize=3&pge=1&pgesize=72&totalstyles=350
sorry vina neizskatās vairāk kā 42.izmērs, bet mazākais pieejamais ir 46
un tā ir visā plus size/ curve departamentā
link4 comments|post comment

[Mar. 7th, 2018|09:21 pm]
linkpost comment

[Feb. 24th, 2018|02:52 pm]
skumjas-> vientulība -> neediness -> selfijs -> labs garīgais -> iekšēja gaisma -> trakums -> kritums -> vilšanās ->skumjas -> neediness
utt
nē nu kādu laiku nebiju šitajā tripojusi, tikko mazliet patripoju un visu atcerējos
linkpost comment

[Feb. 23rd, 2018|07:54 pm]
visu laiku atgriežos pie tipa "american vintage". kā birojā tā uz skatuves un sporta zālē.
šis zīmols vienkārši ir manas dvēseles piegriezums (un materiāls un krāsas).
link2 comments|post comment

[Feb. 18th, 2018|10:45 am]
viena no galvenajām porn un pat normālo filmu radītajām ilūzijām ir, ka visi zina kā jādara jau pirmajā reizē un nenotiek live finetuning.
visam ir jānotiek kā vētrai un ārpus vārdiem, citādi kāds no iesaistītajiem skaitās slikts gultā
link4 comments|post comment

[Feb. 17th, 2018|07:27 pm]
tāpat kā apģērbu fetišs, man, kā jau visām vecenēm, ir arī ziedu fetišs. tikko pieķēru sevi, ka, domājot par DienvidIndiju un to, ka gribētos tur atgriezties, mans galvenais iemesls ir ārprātīgie tropiskie ziedi (franžipāns, hibisks un citi), kas krīt uz galvas svelmē un reibina rīta vēsumā. ko es mēdzu katru dienu likt matos. manī ir saldsērīgas izjūtas, domājot par šiem ziediem. tāpat man ir arī mazliet sāpīte, ka neesmu saņēmusi pietiekami daudz ziedus. man ļoti patīk, ja man dāvina ziedus, bet tikai ne korporatīvā veidā. viņiem ir jānāk no cilvēkiem, kas mani mīl vai iekāro, un šiem ziediem ir jāpauž šo cilvēku mīlestība pret mani. vislabākos ziedus es esmu saņēmusi no mātes, māsas un dažreiz draudzenēm. mans X man mēdza dāvināt gerberas un es viņu toreiz par to ienīdu, un pasīvi agresīvi mēģināju viņā audzināt patiesāku un jutekliskāku attieksmi pret puķēm, un mūsu romantikas kulminācija bija, kad manā dzimšanas dienā viņš bija izgreznojis ar pļavas ziediem mana riteņa stūri.
savukārt last epic fail man reiz atnesa lielveikala rozi no diennakts arābu veikala. tajā laikā viņš jau bija sācis man darīt pāri, un es šo lielveikala folijā ietīto rozi ļoti ņēmu ļaunā, man viņa visu dzīvi paliks acu priekšā kā manas vērtības mērvienība.
lūdzu mīliet mani ar iedvesmā izvēlētiem ziediem, taisnākais ceļš uz manu sirdi.
link3 comments|post comment

[Feb. 7th, 2018|11:08 pm]
bija jāpaiet 5 mēnešiem, lai atvērtos sirds pret maniem vīr.dz. kursabiedriem. tikai šodien pamanīju, ka man ir parādījusies spēja un vēlme viņiem piespiesties, pamasēt plecus, patiesi pajautāt, kā iet, utt.
kamēr visas sievietes es ļoti mīlēju jau uzreiz un esmu attiecībās ar dažām jau izdzīvojusi vairākus posmus.
man liekas, esmu ragana. jūtu tikai riebīgas lietas pret vīriešiem, kas neinteresē romantiski vai seksuāli. varbūt to var saukt tā, ka neuzticos. turklāt uz mani nedarbojas koļīšana. manu viedokli nevar mainīt, izrādot interesi. man ir vajadzīgs netraucēts novērošanas punkts pāris mēnešus (vai arī tinderis). tāpēc arī laikam mani tikpat kā nekad nekoļī, jo enerģiju līmenī jūt, ka nav jēgas.
linkpost comment

[Jan. 31st, 2018|10:16 am]
[Tags|]

mana prasība pēc kontroles vai beta male preference nav saistīta ar to, ka man gribētos dominēt. ja runājam kink jēdzienos, tad vairāk interesē pretējā loma. vēlme paturēt iniciatīvu ir drīzāk saistīta ar to, ka es neuzticos cilvēkiem. 90% gadījumu, (tātad, ja es esmu bijusi intīmās attiecībās ar kādiem 15-20 cilvēkiem savā dzīvē, tad tikai diviem tas nav bijis, vai drīzāk, nav dabiski nebijis), ja man nav kontroles, viss kļūst mehānisks, nejutīgs un prāta vadīts (check list, hit base 1,2,3, score the cookie). mani mēģinājumi kaut ko mazliet mainīt (pat lūgums samazināt ātrumu) nereti izraisījuši otrā kompleksu uzliesmojumu, citiem vārdiem, jāņem otra sūds, pret ko es esmu vēl jutīgāka kā pret neinteliģentiem ķermeņiem. lielākajā daļā gadījumu tas ir bijis kā bēdīgi slavenajā New Yorker stāstā, kas man personiski ir g.k. stāsts par savienojuma trūkumu.
tādos gadījumos mans ķermenis vienkārši nobloķējas uz 12 stundām un sirdī ir lielas skumjas. otrs parasti turpina izlikties, ka nekas nav noticis vai es pārspīlēju. man vajag varbūt vairāk drosmes par to runāt kā par kaut ko reālu. tāpat kā cilvēkam tek asinis, ja iegriež pirkstā, mans ķermenis no nejutīgiem pieskārieniem disociējas un es fiziski vairs neko nejūtu. es neesmu hipersensitīvākais cilvēks, ko pazīstu. zinu tādus, kuriem nedrīkst uzsist uz pleca, aiztikt krūtis vai matus. I like it rough too, bet man ir vajadzīgs reāls savienojums, sirds atvērtība, ieklausīšanās savā un otra ķermenī, un tas, ka notiek action-response, intuitīvās domāšanas pieslēgšana. Nevis otrs vienā brīdī sāk solo šovu, kur es esmu rekvizīts.
es šo rakstu, lai tā nekad vairs nenotiktu, kamēr vēl ir laiks.
es nevienu tajā nevainoju. tāda mums vienkārši ir audzināšana, vai, drīzāk, tās trūkums. visiem liekas ka sekss ir kaut kāds mežonīgs spēks, par ko nevajag runāt bet vajag darīt. (vai arī vajag runāt bet vairāk emocionāli nekā racionāli). tāpēc tas bieži paliek neapzinātā līmenī.
ilgtermiņa attiecībās - tur gan ar laiku veidojas saskaņa, bet tas drīzāk notiek neapzināti, neviens nevar pateikt, kāpēc ar ilgtermiņa partneri pēkšņi ir labs sekss. bet tur patiesībā ir maz mistikas ,un es ticu, ka es to varēšu ieviest savā dzīvē pat ja man neinteresē ilgtermiņa partneri "otrās pusītes" nozīmē.

ieraksts kļūst arvien garāks, izskatās, ka man jautājumu ir vairāk nekā atbilžu, bet galvenais jautājums - kā pasīvā puse, vai puse, kam ir mazāk fiziska spēka, jutīgāks ķermenis, mazāk lineāras stratēģijas vai zemāks uzbudinājuma līmenis attiecīgajā brīdī, varētu iegūt vairāk telpas? un vai otra puse ir gatava šo telpu atvēlēt un atvērties nezināmajam. un kaut kādā ziņā tas ir feminisma jautājums.

un atgriežamies pie pirmā teikuma. es varu pateikt, kas ir jādara, lai mēs abi paliktu šeit. but can you take it. can you take my score and not put me in that role.
link9 comments|post comment

[Jan. 29th, 2018|09:55 am]
esmu gandrīz droša, ka tā sauktais materiālisms - jo īpaši ka cilvēkiem patīk pirkt daudz drēbes vai dizaina lietas - ir daudz tuvāks fetišismam nekā alkatībai. to es pamanīju jau pirms pāris gadiem, ka, skatoties internetā drēbītes, man palielinās uzbudinājums un dažreiz pat stipri. tāpat īstenībā apgērbjoties drēbēs kas man patīk. pat ja šīs drēbes tieši nenorāda uz seksīgumu. tādā zinā ir arī taisnība tiem, kas saka - es tā taisos, lai vairāk patiktu patis sev. un reizē viniem arī nav taisnība.
linkpost comment

[Jan. 27th, 2018|06:19 pm]
domājot par romantiskajiem kandidātiem, man vairāk punktu sakrīt tajos groziņos, kas bijuši tipa precējušies, jo tas nozīmē, ka viņi jau ir izgājuši cauri kaut kādām lietām un sevi iepazinuši gan attiecību ziņā gan arī seksuāli. Ir lietas, ko nevar uzzināt, tikai dročījot un ar epizodiskiem partneriem un sirdsēstiem un drāmām. Otrkārt, viņi zina siev. ķermeņa realitāti, ka otram cilvēkam var stipri mainīties garastāvoklis un izskats, un ko nozīmē otru pieņemt, un tas dod lielu drošības sajūtu.
link3 comments|post comment

[Jan. 26th, 2018|12:43 pm]
es principā ēdu tikpat veselīgi kā Tao Lin.
pašlaik uz palodzes fermentēju kāpostus kombučā.
linkpost comment

samuraja neceļš [Jan. 25th, 2018|09:16 pm]
kopš sanāk interesēties par ķīniešu medicīnu, domāju, ka arī "mūsdienu diskursā" labāk būtu runāt par iņ un jaņ (the two opposing cosmic forces into which creative energy divides and whose fusion in physical matter brings the phenomenal world into being), nevis siev & vīr enerģijām. šie nosaukumi paši par sevi veicina aizspriedumus. mūs taču interesē saprast, kā šīs lietas ir dabā, ārpus politikām un -ismiem, vai ne.

tad nu lūk, man radikāli trūkst jaņ. tā ir bijis vienmēr. tas nozīmē nespēju skaidri domāt, izvēlēties uzmanības objektus, turēties gaismā, pieņemt lēmumus un tos kādu laiku negrozīt, ievērot režīmus, turēt solījumus, rīkoties savās interesēs un "racionāli". (pēdiņas, jo iracionāla rīcība pie jaņ trūkuma var mierīgi sadzīvot ar intelektuālu spēju saprast, kas būtu racionāla rīcība).

jau vairākus gadus ir alkas pamācīties kādas cīņas mākslas, jo tur jaņ vienkārši dzirksteļo. vienmēr, kad nonāku saziņā ar kādu, kurš nodarbojas... dzirksteļo, like, turiet mani.

vispār, valstī, no kuras es nāku, izteikti dominē iņ, visos dzimumos un visās sabiedriskās dzīves jomās.
link5 comments|post comment

[Jan. 25th, 2018|09:07 pm]
sievišķīgums un heteroseksualitāte mani kaitina kā poza, nevis kā fakts.
bet tāpat arī vīrišķīgums un homoseksualitāte, protams.
link5 comments|post comment

[Jan. 23rd, 2018|12:35 am]
" Whether it is casual or in a committed the deciding factor is respect for the other person - don`t merely use them to rid yourself of sexual tension. If it is casual have ethics that ensure you do not take advantage of the other person. What I mean by that is that sometimes the other person may be using sex for closeness and so might welcome on the face of it something casual BUT you will sense when they are using sex as a way to satisfy a need for connection.

It is my experience that there are different levels of sexual satisfaction from the purely physical to taking me to a whole other level that transcends the physical.

I would say that the absolute key is to be aware and never ever ever use people - even if you fancy them like crazy, if you intuit that they are wanting a committed relationship and you don`t then you are moral bound to walk away as far as I am concerned."
link1 comment|post comment

[Jan. 20th, 2018|11:09 am]
kāds pie galda Elenai pajautāja, vai viņai būs bērni. viņa atbildēja - diez vai, jo Č bērnus negrib, "but me, I am already 37 and the little boutique tends to close early in my family"
linkpost comment

Helene [Jan. 19th, 2018|07:33 pm]
new girl crush. šoreiz viņai, par brīnumu, ir nevis 24, bet 37. hot nerdy soulmate, dejotāja ar PhD socioloģijā. šodien pavadīju 2 stundas rakstot viņai epastu. viņa man uzreiz atrakstīja pretī 3. vienā bija par to, kā viņa šodien iekāpusi ar savu bojfriendu tramvajā, un tas nobremzējis, un bojfrends uzkritis viņai virsū, un viņa tikusi pie center-to-center connection, pēc kuras visu laiku alkst un lūdzas, bet saņem tikai retu skūpstu uz lūpām vai pleca (viņi ir kopā 2+ gadus un grasās precēties). bojfrends, ko viņa sauc par ice cube, ir reāli foršs džeks, dejotājs es viņu arī pazīstu, tikai viņš ir mazliet autisks, un not into cuddling. pirmais, ko viņa man teica iepazīstoties bija, ka viņas petit ami apskāvienā ieliek tikai 80% sava svara un to izdala pa visu apskāviena laukumu, un arī man šo apskāvienu nodemonstrēja, un pēc tam nodemonstrēja arī, kādu apskāvienu viņa vēlētos, kas savukārt bija spēcīgs un konkrēts, bet uzmanīgs, tieši tāds, kāds man arī patīk, un tā mēs sadraudzējāmies.
linkpost comment

[Jan. 19th, 2018|04:36 pm]
bieži, vērojot iesācējus, kas pirmoreiz vai tml atnāk uz ķermeņa nodarbībām, viņiem ir tik pilna sirds, viņi cer, ka svešu cilvēku pieskārieni izdziedinās viņos mīlestības trūkumu. un protams, ka ar šādiem cilvēkiem parasti neviens negrib būt pārī. viņi pieskaras nevis zinātkāri, bet rijīgi. viņi neatšķir sevī pieskārienu, kas dod, no pieskāriena, kas ņem. vai no pieskāriena, kas vnk pieklājīgi uzvedas.
link8 comments|post comment

[Jan. 19th, 2018|04:34 pm]
vai nu kosmoss man kaut ko gribēja pateikt, atsūtot raineru, vai arī vienkārši rainers pats man kaut ko gribēja pateikt.
linkpost comment

[Jan. 19th, 2018|04:33 pm]
Rainers man iepatikās tad, kad viņš man teica - Es uztraucos par sīkām lietām. Vai es esmu stulbs?
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]