: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Marts 31., 2020


08:26
un tomēr, pie laba pierod. nespēju iedzert ne šķīstošo, ne malto aplejamo. pirmā kā ūdens, otrai kaut kāda rūgtuma piegarša. nu nav, nu nav tās piesātinātās kafijas garšas, ko tu vari dabūt no pupiņām vai kapsulām.
tā nu atstiepu savu rezerves kapsulnieku uz darbu. cita lieta. i krūzīte nav jāmazgā no biezumiem ārā.

(4 with milk | cup of coffee?)

Marts 29., 2020


22:31
man gan kaut kā nav uzradušās visādas brīvības, kas nebūtu bijušas pirms tam.

(cup of coffee?)

Marts 25., 2020


12:50
nopirku keksiņu. nevis mafinu, keksiņu. izrādās, tie ir nereāli garšīgi, un tieši tas, kas vajadzīgs manam pazeminātajam cukura līmenim.

(4 with milk | cup of coffee?)

Marts 24., 2020


08:52
savukārt, it kā jau tāpat nebūtu gana asprāšu pasaulē, vakar viens nesies uz 110 km/h iekšā hesa pagriezienā, apdzinis fūri savā ceļā, kaut kādā brīnumainā kārtā samainījies ar pretimbraucošo vieglo mašīnu un ietriecies nākamajā. no mašīnas pāri palikusi puse. bet es tā saprotu, ka visi dzīvi. es tur braucu katru rītu un vakaru. nu kas nav riktīgi ar tiem cilvēkiem, nu?

izrādās, nav gan visi dzīvi.

(cup of coffee?)

Marts 23., 2020


08:45
šovīkend atkal nosēdās akumulators.
pie mājas mani piepīpēja, līdz darbam atbraucu, bet pusdienlaikā gan jau vairs neiedarbināšu.
ain't nobody got time for that!

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 21., 2020


15:59
man šķita, ka tagad visos veikalu tīklos būs vienreiz lietojamie cimdi un roku dezinfekcijas līdzekļi, vai vismaz viens no abiem, tomēr mūsu betā nav ne viena, ne otra, un ap šo brīdi es jau varētu būt saķērusi vismaz 19 kōvidus.

(8 with milk | cup of coffee?)

Marts 20., 2020


16:11
man arī ir sava koronavīrusa sazvērestības teorija - atceraties mēģinājumus ierobežot plastmasas maisiņu un iepakojumu lietošanu? haha. ha.

(6 with milk | cup of coffee?)

Marts 19., 2020


08:47
BEIDZOT ir pārgājusi saaukstēšanās. nepagāja ne trīs nedēļas! nudien, nepagāja. divas ar pusi gan pagāja. pagājšgad man saaukstēšanās bija gandrīz divas nedēļas. šogad - gandrīz 3. skaisti. nākamgad - visas gandrīz 4?

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 18., 2020


08:28
visa tāda čakli aizpildīju gada deklarāciju, un tikai beigās man pieleca, pēc pārbaudīt un saglabāt nospiešanas, neskatoties uz visām zīmēm pirms tam (pārmaksas summa visu laiku rādījās 0.00), ka es taču 2019. gadā nestrādāju! bet vīrs attapās 25 eiro valstij parādā, jo uz kādu brīdi bija pielicis eds'ā sev apgādājamo, un, acīmredzot, ar to pietika, lai viņa darba vietas grāmatvedība nodokļus aprēķinātu mazāk, nekā vajadzēja?

(6 with milk | cup of coffee?)

Marts 16., 2020


20:59 - : green thumb, ha!
no pagājušā gada dobēs izlīduši krokusi! iedomājos, cik forši būtu, ja būtu sastādījusi pilnu visu dobi.

(cup of coffee?)

Marts 15., 2020


17:29
izrādās "the umbrella academy", kuram metu līkumu (neizskaidrojamu iemeslu dēļ), ir diezgan atsvaidzinošs un patīkami atšķirīgs no citiem supervaroņu kino. žēl tik, ka mūsdienās visi labie seriāli ir ar pavisam maz sērijām.

mūsu mazpilsēta piektdien bija lēmusi pulcēties veikalos un iepirkties tā, it kā pievedums nekad vairs nebūtu gaidāms. lieliska vieta, kur vīrusam izplatīties. vakar un šodien gan, šķiet, 99% sēž mājās. bet tā jau arī citkārt svētdienās mums uz ielām parasti ir tikai vecāki ar bērniem, vecvecāki ar bērniem, vai arī večuki vieni paši.

nez, kas rīt sagaidīs darbā. tā kā piektdiena bija brīva, viss pirmējais hajs laikam gaida pirmdien.

(4 with milk | cup of coffee?)

Marts 13., 2020


10:40
es zinu, kāpēc birojos mūždien ar kafiju pasniedz saldumus vai riekstus, vai žāvētus augļus, ja paveicas.
jo sviestmaize, kas būtu daudz gardāk un sātīgāk, piesmaržinās visu kabinetu! un tas nav reprezentabli.
tā nu indējos ar saviem žāvētajiem augļiem un sapņoju par sviestmaizi.
jo īpaši ap 15:00, kad ir kafijas un sviestmaizes laiks.
varu vēl dažas reizes atkārtot vārdu "sviestmaize", ja kāds vēl nav sapratis, ka tas ir mans mīļākais ēdiens un deserts visā pasaulē.


(6 with milk | cup of coffee?)

Marts 11., 2020


08:40
tas brīdis ir klāt, pirmā mazuļu saaukstēšanās! domāju, E ir turējies braši, pirmo gadu izticis bez visādām iesnām un klepiem, un noteikti ietaupījis mums veselu kaudzi nemierīgu vakaru, jo klepus viņu ceļ augšā no miega, un tad ir puņķi un asaras, un tad ir vēl vairāk puņķu un asaru, bet brīnumainā kārtā tomēr esam gluži izgulējušies. es aizvien mostos un sāku kasīties, kaut gan niezošo pleķu ar katru rītu rodas arvien mazāk (pa dienu tie pāriet, jo ripas, ripas, i think).

teikšu tā - vēl viena saslimšana mūsu famīlijā, un sākšu ticēt uzsūtītām nelaimēm, jo nu, jeibogu, tikko tik sāku strādāt, un uzreiz kaut kādas nebijušas saslimšanas uzrodas. un nav tā, ka es negribu strādāt, un tad es te būtu pati pievilkusi visādas saslimšanas. strādāt nav ne vainas, kad esi vesels un izgulējies.

(4 with milk | cup of coffee?)

Marts 8., 2020


21:42
cerams, ka rīt nepamodīšos kā kvazimodo (no offence, kvazimodo), bet nav vēl aizvien skaidrs, no kā ir tā alerģiskā reakcija, skaidrs ir tas, ka vēl aizvien tā alergēna iedarbība turpinās. nē, nu, what the fuck.

(11 with milk | cup of coffee?)

Marts 7., 2020


08:39
štrunts ar koronavīrusu! nupat nesen pamodos, acs piepampusi, visas locītavas piepampušas un niez, vēders pumpās vai pleķos, ej nu saproti, daktere saka - alerģija! iedzēru suprastīnu, nekā labāka mājās nav, un man burtiski šermuļi un tirpas skrien pār visurieni. cerams nepiepamps elpceļi.

(11 with milk | cup of coffee?)

Marts 5., 2020


09:56
vispār, paldies par līdzpārdzīvojumiem un palīdzību, mani dārgie cibiņi, auklīšu jautājumā. šobrīd mums ir pieslēgusies viena vecmamma un viena vecvecmamma, līdz ar to ir pagaidu risinājums, bet auklīti tik un tā vajag, jo vecmammām taču arī vajag brīvu laiku ikdienā. 

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 4., 2020


16:39
jau pirmajā darba dienā es biju saaukstējusies. ir trešdiena, un lietas kļūst sliktākas. argh. jā, es jau gribēju vainot brāli, ka tas atvedis koronavīrusu no itālijas, bet tie visi sveiki un veseli, tā ka būs vien saaukstēšanās vulgaris, un ja var ņemt par piemēru iepriekšējo reizi, tad šī ilgs 10 dienas. argh, argh.

(9 with milk | cup of coffee?)

Marts 2., 2020


20:28
nu ko, pēc visiem sagatavošanas darbiem, šodien atstājām atkal E auklītei nr. 2, bet es aizbraucu uz darbu, lai pēc divām ar pusi stundām saņemtu ziņu, ka viņa tomēr netiek galā.
tā nu esam palikuši bez auklītes nr. 2.
piektdien tiekos ar auklīti nr. 3.
pēc šāda fiasko, neko iepriecinošu vairs negaidu.

(34 with milk | cup of coffee?)

Marts 1., 2020


21:45
brīnumainā kārtā, altered carbon 2. sezona ir laba! mazliet jau apnicis, ka foršus seriālus ņem un izpurgā otrajā sezonā.

Tags:

(cup of coffee?)

Februāris 28., 2020


09:44 - : ūdens epopeja
dzīvošanās pie mammas iet uz beigām - mājās no vakarvakara ir ūdens. iztikām bez jauna sūkņa pirkšanas, izrādījās, iepriekšējais ir gana jaudīgs un noslīkšana pagrabā viņu necik nav nobiedējusi. nu, gandrīz necik. viena nomainīta detaļa, neprasiet - kura, un, "pavei, te nu es esmu!" saka ūdens.

tīri labi patika dzīvot pilsētas centram tik tuvu. vismaz loģistikas ziņā noteikti. pēc nedēļas esmu no jauna iedzīvojusies arī pašā mājā.

(cup of coffee?)

Februāris 27., 2020


14:54
bet ar to koronavīrusu jau atkal tas pats, kas ar tik daudz ko citu - informācijas ir daudz, bet viena atšķiras no otras, un pat ja starp visas tās informācijas kaudzes ir arī viens pilnīgi patiess raksts, kurš gan ir spējīgs to ieraudzīt? ja vieni pārliecinoši raksta, ka panikai nav iemesla, bet otri - ka ir, un tad ir vieni, kas pieslienas pirmajiem, un ir pilnīgi pārliecināti, ka uztraukties nevajag, un, principā, ja tu uztraucies, tad tu acīmredzami nespēj izfiltrēt feikņ ūvz no ne feik ņūvz, tātad tu māj ar galvu, jo tu taču esi gudrs, nevis stulbs.
bet tagad mans brālis atgriezies ar savu ģimeni no itālijas, un, ziniet, i'm not sure about anything anymore.

(13 with milk | cup of coffee?)

Februāris 26., 2020


20:06 - : ūdens epopeja
ar to noplūdušo pagrabu vienas vienīgas klapatas, labi vēl, ka apkures katlu tomēr tai tālajā 2018. gadā nesadomāja likt pagrabā, tad tagad būtu ne tikai bez ūdens, bet arī bez apkures, un tad es vispār nezinu, bet, jā, apdeits ir tāds, ka ūdens aizvien nav, un pagaidām nav saprotams, kur tieši ir problēma, tā nu es aizvien dzīvojos pie mammas. ar visu to, ka jaunnedēļ jau jāsāk strādāt, nez vai šis incidents varēja notikt vēl nepiemērotākā laikā. ja es būtu viena pati, būtu vieglāk, bet sīkajam te ir vienkārši field day ar visām telpām un priekšmetiem, un trepēm un bīstamībām. esmu noskrējusies vēl vairāk, kā mājās. bet juniversam viens pīpis, ha

(cup of coffee?)

Februāris 25., 2020


16:36
šodien, tātad, atstāju E pie auklītes uz 45 minūtēm. asaru nebija maz. mana drosme sāk noplakt, bet nākamreiz tik un tā sarunāts atstāt uz divām stundām. vai arī nevajadzētu uz tik daudz? yelp!

(10 with milk | cup of coffee?)

Februāris 24., 2020


11:06
pirmo reizi mūžā aizmirsu, ka man šodien svētki. te tev nu bija "kids, they'll make your life wonderful". indeed. wonder. full.
daudz laimes vārdadienā man!

(20 with milk | cup of coffee?)

Februāris 23., 2020


10:37
izrādās, skaistie auskari, kurus pirms kādiem 15 gadiem nopirku ārzemēs, ar domu, ka izduršu caurumus, un nēsāšu nepagurdama, ir klipši.
iespējams, šis ir mirklis, kad teikt "priekškars, lustra".

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 20., 2020


18:41 - : baby steps
man galvā stāv tā ideja par pirmajiem soļiem, kad tā kā sāk staigāt un sava gājiena beigās, lai arī cik garš tas būtu, nenotiek neveikla piezemēšanās uz dibena. šovakar gan tiek stāvēts ar pudeli rokās, staigāts ar pudeli rokās, un arī dzerts stāvus ar pudeli rokās. pieturas pie tās pudeles kā pie tāda atbalsta. atgādina kaut ko, hm? katrā ziņā pats viņš izskatās diezgan apmierināts ar sevi.

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 18., 2020


21:00
palicis pavisam maz laika, līdz būs jāatgriežas darbā.
pavisam maz laika, un, loģiski, ļoti daudz darbu.
loģiski, gribas tikai lasīt grāmatu.

(cup of coffee?)

Februāris 17., 2020


14:21 - : detektīvi
knives out - principā man ne īpaši patīk, kad filmas sākumā ir skaidrs, ar ko tā beigsies, un te pat vēl uzreiz parāda, "kurš vainīgs", un tu skaties filmu un saproti, bāc, nudien, nekāda tvista, vainīgais nudien ir vainīgais. tomēr šis bija interesants gabals un tvists beigās bija gan, tāpēc visi ir apmierināti.

Tags:

(cup of coffee?)

Februāris 12., 2020


11:38 - : 1
parasta (o, sajaucu nedēļas dienas, great) trešdiena, parasts 2020. gads, diezgan neparasts ziemas februāris, tas gan, jā, bet Edvardam 1 gada dzimšanas diena šodien, and it's kinda fucking special, kaut arī es nudien neciešu vārdu "īpašs" vēl no viņa pirmsākumiem. plānojam pieticīgu ciemiņu skaitu uzņemt mājās, un tam par godu šodien pat tiek mazgātas žalūzijas.

(18 with milk | cup of coffee?)

Februāris 9., 2020


20:36
temperatūra turpina lēkāt, tomēr šodien krietni labāk, nekā vakar, lai gan naktī es, man šķiet, necik daudz nepagulēju, jo ik pēc stundas (vai biežāk, who knows, nebija laika skatīties pulkstenī) bija vai nu šis, vai nu tas. tomēr kopējā aina apmēram tāda - kad temperatūra pāriet, sākas siekalu jūra un kliegšana, bet zobu kā nav pie apvāršņa, tā nav. vajadzētu tā kā šitam jau darīt galu, 12. februārī tomēr pirmais dzīves gads jāatzīmē (ar torti, kafiju un fotogrāfiju).

(cup of coffee?)

15:17
also, noskatījos what the health, un man kaut kā pārgāja vēlme ēst gaļu. ar nabaga dzīvnieciņiem te gan maz sakara, bet, jā, i guess, veģetārisms, here i come. līdz vegāniem tomēr vēl neesmu izaugusi, tomēr ar atteikšanos no gaļas piemetīšu savus piecus centus.

(22 with milk | cup of coffee?)

Februāris 8., 2020


21:35
eh. pirmā E temperatūra, kas pieturējās tik ilgi un tik stipri. pirms tam vienu reizi bija tikai pēc vakcinācijas. šoreiz tā jau no vakardienas grozījās ap 39, nokrita, un tad atkal 38, nokrita un tad naktī atkal bija klāt. un tad no rīta pārgāja, un tad pēcpusdienā uzleca līdz 40, tad izsaucām ātros, atbrauca divas sievietes, , tādā viss chill manierē, kas nebūt nebija slikti, bet es tik un tā uz saviem pleciem jutu dienas smagumu vēl krietni pēc tam, kad temperatūra bija nokritusies un tāda nokritusies arī palika.

(13 with milk | cup of coffee?)

Februāris 6., 2020


16:27
kad noskatīti seriāli un nav nevienas filmas, tad izlec acu priekšā vieglas dokumentalkas, un ļoti laikā, es teikšu. miss americana man patika, kaut arī tu, protams, saproti, ka viss ir editēts, lai aiznestu konkrētu un skaidru vēstījumu skatītājam, un tomēr, i didn't mind, jo nebija jau tā, ka man būtu kaut kāds viedoklis par teilori swiftu. salīdzinājumam, kur vēstījums nebija tik skaidrs - es mēģināju skatīties gaga: five foot two, diemžēl tur tā arī netiku līdz galam.

un tad es uzdūros the goop lab with gwyneth paltrow, and that is some crazy shit. totally recommended.

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 5., 2020


16:52
varbūt nav tā, ka viss slikti. galu galā, (laimīgu?) apstākļu sakritības rezultātā nopirkām dzīvokli. krājām mašīnai, bet te parādījās divistabu dzīvoklis par septiņiem tūkstošiem, un padomājām, ka nekustamais īpašums tomēr ir ieguldījums, bet mašīna - ne tuvu. un mašīna sort of nav steidzama. protams, tur vajadzīgs remonts, bet tur tad atkal jākrāj no nulles, heh

(8 with milk | cup of coffee?)

Februāris 4., 2020


13:50
pirmā tikšanās izvērtās ļoti pat neslikti. sarunājām tikties nākamreiz pēc dažām dienām un pievienot elementu, kurā mamma aiziet kaut kur. vai arī tas būs par ātru? nu, tad jau laikam redzēsim. šorei izskatījās, ka es biju gatava doties prom ātrāk, nekā E, jo viņam bija vesels jauns visums, ko izpētīt. logi, pa kuriem paskatīties var no dīvāna, uz kura pats gandrīz var uzkāpt, un milzīga kaste ar rotaļlietām, kādu mājās nav.

(cup of coffee?)

10:11
šodien beidzot tiekos ar auklīti.
jautājumu saraksts gatavs.
un tomēr viss, par ko domāju, ir tas, ka tagad es gribu, lai auklīte brauc pie mums uz mājām, nevis E brauc pie auklītes.

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 3., 2020


20:53
unbelievable - good, good work.

Tags:

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 31., 2020


16:12
divas naktis neesmu kārtīgi gulējusi (baby's teething). sajūta kā uz paģirām. bija jau aizmirsies, cik slikti var būt.

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 30., 2020


20:38
man kaut kā nešķiet pašsaprotami, ka ārzemēs dzīvojošie draugi brauc uz latviju ciemos, un tiek uzskatīts, ka tas ir normāli. un vēl pačīkstēt, ka nebrauc pietiekami bieži. nē. bet es noteikti neesmu čaklākais atbildes vizīšu veicējs. bieži vien arī izrādās, ka otrā galā nav, kur izmitināt, bet tā gan jau būtu risināma problēma. un tomēr - es tikai vienu reizi esmu aizlidojusi ciemos. ceru šogad to labot ar vēl vienu reizi. i mean, uz nedēļas nogali, kāpēc ne? īpaši nesaprotu sevi, kāpēc nelidoju, kad man bija viss pasaules laiks? youth is wasted on the young. wasted!

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 29., 2020


10:29
kaut arī vakar man te bija elles māja (ja mazajam sātanam jāliekas gulēt vienā laikā, un viņš rāda visas miegainības pazīmes, ļauj sevi midzināt, bet neaizmieg vēl stundu un 43 minūtes, tad es to saucu par elles māju), tomēr pēdējā laikā iezīmējas tendence - aizvien mazāk pārtraukts nakts miegs. paskat tik, nepagāja ne gads (gads, ffs!), un i to tas gan jau tik periods kaut kāds.

nespēju nedomāt par to, kā gan lai savieno (nebīšos šī vārda - normāli - t.i., nemirstot nost un saglabājot nervus, spējot uzturēt kārtībā gan sevi, gan māju, gan bērnu) darbu ar mazu bērnu.
nē, tiešām, kā? jo priekšnojauta saka, ka es vēl nezinu, kas ir elles māja.

(8 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 28., 2020


08:42
sen nebija rādījušies kārtīgi klasiski murgi, no kuriem nevari pamosties pa īstam, tikai pašā murgā, un domājot, ka nu beidzot esi pamodies, attopies, ka viss turpinās, un domā, acīmredzot, tā tomēr ir taisnība, un, fuck now i'm fucked. tomēr brīnumainā kārtā šis murgs, lai cik slimīgs tas nebūtu, izskaidroja visu iesaistīto personu rīcību realitātē. aizvien nelaba sajūta, kaut arī pa īstam pamostoties es pamodos mājās. saprotu arī, ka laikam jau tomēr murgs bija samurgojies no pēdējā laika notikumiem un vēl no pāris detektīviem, ko skatījos un lasīju.

bet visneforšākais ir tas, ka E gulēja visu nakti kā malacis, tikai es modos un grozījos tāpat.

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 27., 2020


21:11
saņēmām arī mēs pavēsti, ka mūsu mašīna pabraukājusies pa zviedriju un nav samaksājusi the congestion tax. cik vienkārši viņi tā sadomā, atsūta vēstuli, neko nepaskaidro, ne bildes, ne kā, mašīnas numurs un sak, ja nesamaksāsi, tiesu darbi, bet ja samaksāsi, vari rakstiski nepiekrist un rakstīt sūdzību uz turieni un turieni. labi jau, ka visa sarakste varēja norisināties epastā. latvijā droši vien būtu jāraksta ierakstīta vēstule vai arī beidzot jānoformē elektroniskais paraksts. nujā, aizraksījām appeal, un tad viņi sūta (papīra vēstuli; poor trees) atpakaļ, ka, jā, the swedish tax agency concludes that your car has not passed a road toll. es palasīju infromācijas kripatas internetā, kā tāda kļūda varēja gadīties, bet, taisnībsakot, kad es saņēmu to vēstuli, man šķita, ka tā ir kaut kāda krāpšanas shēma.

(5 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 23., 2020


16:42
šodien viena gājējtante ņēma un sāka iet pāri ielai, kad es biju mašīnā pavisam tuvu. man deg zaļā gaisa, viņai sarkanā, es, turklāt, JAU braucu, viņa paskatās uz mani un iet pār savu nolādēto zebru. ātrums nebija liels, bet ja būtu bijuši ziemīgāki laikapstākļi, es būtu uztriekusies viņai virsū. stulbie cilvēki. i mean, visi idioti, es arī, bet tik un tā.
pēc tam mūsu ceļi krustojās, un viņa smejoties saka: "gandrīz paskrēju zem riteņiem, vai ne? ai, tā ir, kad viss novērš domas." vajadzēja viņu no biksēm izlamāt ārā, jo nez vai viņai daudz rūp tāds jēdziens kā bremzēšanas ceļš un vispār ceļu satiksmes noteikumi, da i loģika vispār. ja tu neesi pašnāvnieks, nelec zem mašīnas, a?

(10 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 21., 2020


08:46 - : 11 mēneši
vienas no E mīļākajām nodarbēm ir gaismas slēdžu slēgšana un kontaktu raušana ārā no rozetēm.
bet šorīt viņš ir ieslēdzis gaismu iebūvētajā skapī, atbīdījis durvis, iegājis iekšā, un aiz sevis aizvēris durvis atkal ciet.
un tagad no iekšpuses klusītēm klauvējas.
citreiz noslēpjas tur un gaida, kamēr kāds ies meklēt.

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 19., 2020


14:35 - : svarīgās mēbeles
ja nu man ir kaut kā patiešām žēl - virtuves galda trūkuma man žēl. mana virtuve ir tik maza, ka tur galdam nemaz nav vietas, tā ir tāda caurstaigājama gatavošanas vieta (toties viss ir rokas stiepiena attālumā, hehe), bet agrāk vismaz bija (sort of) galds, tāda kā paceļama virsma, kura gan turējās tikai uz stiprinājumiem, bez nevienas kājas, tomēr tur varēja apsēsties un kopīgi ieturēt ēdienreiz. galds gan ņēma nelabu galu, jo bija, acīmredzot, domāts cilvēkiem, kas vispār nepieskaras galdam. un kas kasimīgu diskusiju laikā pret to neatspiežas. kurš to būtu domājis. virtuves galds.

un ja tā padomā, man mājās vispār nav neviena normāla augstuma galda vairs. un tagad es to trūkumu nudien izjūtu.

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 18., 2020


16:01
jāteic, grace and frankie mani ir patīkami pārsteidzis.
Tags:

(cup of coffee?)

Janvāris 16., 2020


22:16
kā mani tracina tie auto renew un auto paymenti. tikko pamanīju, ka mans superizdevīgais dažu mēnešu the new yorker abonements ir beidzies un atjaunojies gada abonementa veidolā pa 169$. gandrīz apkritu. kamēr vēl atradu, kur kancelēt to visu - da nekur, aizrakstīju epastu un, domās nagus grauzdama, gaidu atbildi. mūžam vairs nepasūtīšu neko. pirms tam man šitā look fantastic beauty box atjaunojās automātiski 3 mēnešu abonements. argh.

(6 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 12., 2020


21:22 - : par atgādinājumiem
un kā es tā nenobildēju savu kaktusu bērnībā. tagad feisbuks man atgādinātu, cik gadu, kopš izliku bildi. un tur viņš būtu viss tāds mazs, īsspalvains un ar īsu astīti. tagad viņš ir liels, ļoti pūkains un ar tikpat garu pūkainu asti. ļoti skaists kaķis man pieklīda 5, oj, nē, 6 gadus atpakaļ, tieši uz 27. dzimšanas dienu.

(2 with milk | cup of coffee?)

19:26 - : the ordinary lactic acid, turpinājums
īstos rezultātus varot redzēt pēc kādiem 3 vai pat 4 mēnešiem, un es esmu lietojusi vien divus mēnešus, tomēr esmu pārgājusi uz režīmu "2 reizes nedēļā", un ādu kņudina pavisam drusciņ uzklāšanas brīdī, bet vairs nerodas apsārtums, un es arī īsti neredzu, kā tad tā āda nolobās jeb kā tieši tas pīlinga efekts notiek vai ko vispār tā skābe dara, bet fakts ir tāds, ka tas strādā. ādas tonis ir izlīdzinājies (nē, nē, tas nav kļuvis vienlaidus sarkans). turpinu lietot, bet pēc kādām pāris nedēļām, domāju, ieviesīšu režīmu "3 reizes nedēļā", paskatīsimies, kas notiks.

(2 with milk | cup of coffee?)

10:04 - : 11 mēneši
konjunktivīts.
daktere instruē pa telefonu: "bērns jānoliek guļus gultā, tad apakšējais plakstiņš jāpavelk uz leju un jāiepilina tur zāles".
pat nemēģinājusi es zināju, ka tāds plāns nekad mūžā nenostrādās. ja nu vienīgi minētais bērns guļ pilnīgā autā.  bet nu labi.
e-recepte kabatā, nākamā aina aptiekā.
aptiekāre instruē: "bērns jānoliek guļus gultā, tad apakšējais plakstiņš jāpavelk uz leju un jāiepilina tur zāles".
nēn, jūs tā kā sarunājušas. kur tādas lietas nez māca?

skaidrs, ka instrukcijas var izpildīt tikai līdz "bērns jānoliek guļus gultā", jo tālāk seko pārvēršanās par sarkanu kliedzošu tomātu, tā ka atliek visu atcelt, vai arī mēģināt trāpīt vismaz acu kaktiņā. taču šķiet, ka arī tas palīdz.

ar visu šo E ir tāds kā manāmi saguris un šorīt bija gatavs doties snaust jau uz pārtinamā galdiņa, bet vakar vispār kā aizmiga 18:35, tā pamodās tikai 7:15 (vai es izmantoju šo laiku miegam? nu kā tad, nosēdēju līdz 23:30 augšā. ka nav prāta, ta nav).

nākamnedēļ toties tiekos ar potenciālo auklīti, krustojam īkšķus.(18 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba