: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Oktobris 19., 2021


09:25
ka tevi jupis! vajadzēja pirmdien braukt pie dermatologa, bet dēļ šīs ārkārtējās situācijas uzmestajiem darbiem nācās pārcelt. un tagad gan jau simt punktu netikt nekur līdz 11. janvārim, jo, protams, solīt jau sola, bet mēs taču zinām, kā vīriešiem ar tiem solījumiem.

(cup of coffee?)

Oktobris 12., 2021


12:34
jāteic, ka šo ārkārtējo vilni darbā uztveram daudz mierīgāk, lai arī briest nenormāla izmēra problēma ar nevakcinētajiem antivakseriem, kurus nāksies atstādināt no darba un kuriem nāksies atrast aizvietotāju, kas droši vien nebūs iespējams, un tā var palikt skolas bez skolotājiem, ok, tas jau zināms bubulis, un var palikt katlu mājas bez kurinātājiem. ahā, bet kas tad ir tā daļa, kas ir mierīgāka? nu, laikam pati lēmumu pieņemšana iekšēji vairs netiek tik ļoti sasteigta. vai arī tas tikai mans personīgais viena cilvēka burbulis? izstrādājies iekšējais zen? this is weird. no kurienes gan tāds man netipisks miers?

(8 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 11., 2021


15:15
nopirku ledusskapi. pirmo savā mūžā. nēn, man arī iepriekš bija ledusskapji, bet kaut kā nekad nebija nācies pašai pirkt. viņi vienmēr kaut kā jau bija. citiem vārdiem sakot - pamazām, pamazām tuvojas pārvākšanās brīdis. ar katru nedēļu, ar kuru nāk tuvāk, kļūstu nepacietīgāka.

(cup of coffee?)

Oktobris 8., 2021


10:09
pazemināts asinsspiediens. pilnīgi jūtu, kā vājums un lēnīgums kā tāda migla visu apņem. vakar pirms aizmigšanas salasījos internetus par cēloņiem - that's it, tagad es, simt punktu, drīz miršu. vakar no slāpēm izkalta augšlūpa, šodien dzeru ūdeni ik pēc 20 minūtēm, tik un tā jocīgi.

(8 with milk | cup of coffee?)

09:11
pieminētās skolotāju dienas sakarā, no bērnudārza atnāk ziņa: "lūdzu izņemt bērnu līdz 17.00"
kasu galvu. lasu vēlreiz. nesaprotu - a cikos tad mēs viņus līdz šim ņēmām?
17.00 kā štiki vecāki ir dārziņā un ņem tos bērnus ārā, vai skolotāju diena ir vai nav, as far as i know. a citi maniaki vēl agrāk.

(9 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 1., 2021


09:06
kopš noskatījos black widow, man arī gribas ziemai baltu kombinezonu.
vai vismaz pufaiku.

Black Widow - 2021 - Original Movie Poster - Art of the Movies
(6 with milk | cup of coffee?)

Septembris 29., 2021


18:25 - : 2 gadi un 7 mēneši un 15 dienas?
es, protams, atvainojos, nekad nebiju domājusi, ka tas būs manas dzīves prieks, bet tā nu tas ir - mūsmājās liels notikums. un jāteic, ka mans sasniegums tur ir diezgan tuvu nullei. ja nu kādam jāsaka paldies, izņemot pašu E, tad tās ir dārziņa audzītes. jo, oh my god, i can't believe it, bet tas ir noticis - notiek iešana uz podiņa! vienā dienā viņš vienkārši sāka izmantot podiņu tā, kā tas ir paredzēts. viņš visu laiku teica nē! citreiz teica nē! nē! nē! nu, taisnības labad jāsaka, ka tagad viņš nesaka jā! un viņš arī priekšlaicīgi neinformē, ka ir laiks, bet ja tu viņu nostādi fakta jeb podiņa priekšā, viņš kā tāds biznesmenis un godavīrs izdara visu, kas jāizdara. nezinu, kas man vainas, bet citreiz es domāju, ka reiz mēs visi bijām tādi, arī putins un lukašenko, bet nu, protams, ja kāds klausās - let the past stay in the past

gulēt gan aizvien iet ap 22iem, vairāk pēc 22iem, paldies dārziņa garajām diendusām. lai viss būtu līdzsvarā.

(12 with milk | cup of coffee?)

10:52 - : sale!
vajadzēja laikam ņemt biļetes uz dune, būtu vieglāk atrast gribētājus iet, vai ne?

protams, par draudzīgākām cenām, nekā oriģināli, teiksim, 10?
diemžēl man ir parādījušies plāni un uz kino labāk brauktu nākamnedēļ.

(4 with milk | cup of coffee?)

Septembris 28., 2021


14:17 - : life
aizmirsu bankomātā karti.
bankomāts to norija.

- jauna karte būs pirmdien, - saka bankas darbiniece, - un daudz laimes dzimšanas dienā!

(8 with milk | cup of coffee?)

Septembris 27., 2021


09:16 - : x
acīmredzot, ar savu vervelēšanu par dzimšanas dienu esmu sakritusi visumam uz nerva un aizvakar viņš man uzsūtīja briesmīgu pumpu tieši pie deguna. it kā ar to nebūtu gana, arī vienīgie ciemiņi, kas var ierasties noteiktajā datumā, ir uz vietas dzīvojošie radinieki. pēdējais no draugiem šorīt informēja, ka viņu darba kolektīvā pusei cōvids un viņam ir ielikta maiņa.
sliecos uz svinību atcelšanu, jo, nu, pie tāda notikumu pavērsiena var arī ne tik izšķērdīgi atzīmēt dzimšanas dienu, kuru es gaidīju visu gadu, just sayin'.
kleitu un dekorācijas varēs izmantot jaunajā gadā.

vienīgais, ka ar visu šo sestdienas pasākuma plānošanu es galīgi neesmu veltījusi pūles īstajai dienai, kas ir rīt.

what a disaster.

(13 with milk | cup of coffee?)

Septembris 24., 2021


08:32
vakar pirms aizmigšanas domāju, ar ko gribētu nodarboties.
as in - kas varētu būt tā sfēra, kurā varētu nodarboties ar uzņēmējdarbību.
varētu domāt - profesija, kurā strādāju, bet te nākamais līmenis ir tik augsts, ka es nezinu, kur gan lai tam rauj resursus. bez partnera te nekādi.
viesnīcu celt arī naudas nav.
interneta veikals ir mežonīgs darbs pie datora, nez vai es esmu tik čakla. turklāt - ir jau daudz labu internetveikalu, ar ko gan te vēl var atšķirties. mazāk slinki cilvēki varbūt arī var, bet es neesmu darbaholiķis.
tā arī neizdomāju, karoče. nav man tās sajūtas, ka "es varu!". kā tāds profesionālais kretīnisms - visur redzu riskus.

(1 with milk | cup of coffee?)

Septembris 23., 2021


14:04
pārsertifikācija nokārtota!
tātad, var domāt, ko tādu pamācīties priekš sevis. šūšana, kā izrādās, tomēr nav man. vai arī slikts laiks, nezinu, kaut kā - ņi skladivajetsa. varbūt kādu interjera dizainu onlainā.

(6 with milk | cup of coffee?)

08:48
15 minutes of shame  takes an in-depth look at the public shaming epidemic in our culture and explores our collective need to destroy one another. The film not only talks with some of those who've been shamed, but also explores the bullies, the bystanders, the media, psychologists, politicians and experts in between. [..] just to begin examine why it feels so good to hate on others.

narrated by and executive produced by monica lewinsky

Tags:

(2 with milk | cup of coffee?)

Septembris 18., 2021


12:56 - : par matiem runājot
ciest nevaru, kad filmās aktieri ir ar galīgi nedabiskām parūkām. ja nedrīkst mainīt aktieri, tad parūku taču gan varētu atrast piemērotu? vai matu krāsu?

(11 with milk | cup of coffee?)

08:57
vārds pa vārdam un, kā jau paredzams, nogriezu matus nost. es jau neesmu eksperts, bet man šķiet, ka izskatās miljons reizes labāk, nekā bija, hehe.
you can call me sabrina.
nu, gandrīz.

(2 with milk | cup of coffee?)

Septembris 17., 2021


08:59 - : 2 gadi un 7 mēneši
tagad, tātad, lapas maina krāsu, un es visu laiku stāstu E, cik tas ir skaisti un būs tikai rudenī tā. viņam gan patiesi interesē tikai sarkanās lapas. rudens viņu īpaši neiespaido. viņu mazdrusciņ var piesaistīt tikai tad, ja ir sarkanas lapas. tāpat kā sarkani žāvētie ananāsi un sarkana luksofora gaisma.

par sarkano runājot - šad tad viņš mēdz izsaukties, ka: "man ir ideja!" un tad es jautāju: "kāda?" un viņš saka: "sarkana!"
otrs variants ir "zila", bet, kā noprotams pēc retās pieminēšanas, zilā ideja nav tik forša kā sarkanā.

un lūk, vienu dienu viņš atnāk no dārziņa, visu ceļu rokās speciāli priekš manis vedis trīskrāsainu koka lapiņu (waterfall tears emoji), sniedz to man -
"tas tev, mamma!"


(2 with milk | cup of coffee?)

Septembris 16., 2021


11:06 - : ceturtdiena
nez cik daudz ibumetīna var dzert un neiedzīvoties trombā? es jau sāku nervozēt. šķiet, ka man otro nedēļu sāp galva. nu, tā, ka katru rītu pamostos ar sāpošu galvu, pa dienu ir augšā/lejā, bet vismaz šonedēļ pirms aizmigšanas vairs nesāp.

noveļu uz to, ka "worry" ir mans otrais vārds, un, acīmredzot, tas ir nesis neviena negribētus augļus.

tas, vai arī man galvā ir audzējs un es drīz miršu. 
cerams, ka nē. lai arī šodien man ir eksāmens, kura kārtošanu es atlieku jau no jūnija.

(25 with milk | cup of coffee?)

Septembris 13., 2021


10:21
visi cilvēki kā cilvēki, tikai es slimojot pieņemos svarā.

(cup of coffee?)

Septembris 9., 2021


15:11 - : čika diena
šodien man bija jājūtas labi - galu galā, parīt būs jau divas nedēļas - tā vietā man šodien visu dienu sāp galva dažādās vietās, neskatoties uz ibumetīnu un paracetamolu. man bija plāns šodien. lietas, ko darīt. pa māju, un tomēr. tā vietā visi spēki aiziet tikai tam vien, lai neļautos pilnīgam nīkulīgumam, bez dižiem panākumiem gan. šī diena ir tukšāka par to, kad puņķi tecēja aumaļām un kaklu skrubināja klepus. kam vajag kōvidu, kad var tāpat šitā pamocīties. tagad jau, ja tev nav kōvids, tad jau tu esi vesels. argh. ne pastrādāt, ne patīkami paslinkot. whyyy is this happening to me?

(cup of coffee?)

09:27 - : n_komentārs
es tā saprotu, ka visi tie vecāki, kas bērniem grib liegt ierīces un multenes, paši visu dienu ir baigi aktīvie, kompī nesēž, telefonā neskatās un seriālus vai filmas arī ne, visu laiku tikai skrituļo, lasa grāmatas un spēlē attīstošās spēles.

(9 with milk | cup of coffee?)

Septembris 6., 2021


20:31
kurš ir taisījis ātro (ne siekalu) covid testu - kā izskatās atbilde, kas ziņo "tev ir kovids"?
a to instrukcija kaut kur pazuda.

(1 with milk | cup of coffee?)

14:34
nupat jau šķiet, ka slimoju veselu mūžību un šķiet, ka esmu bijusi slima visu laiku, un nesaprotu, kā gan es tādā stāvoklī esmu spējusi kaut vai eksistēt. teiksim tā, funcionējošu mani padara coldrex, un ikviens, kurš tāda pulverīša iedarbību grib aizstāt ar kaut kādu zāļu tēju, nekad nav slimojis. varbūt zāļu tējas palīdz kaklam, kaut gan man viņas nekad nav palīdzējušas nekam, atskaitot labsajūtas radīšanai, kad tu esi vesels, bet iesnām un dullai galvai tās točna nepalīdz. esmu nogurusi. gribu sēdēt gultā zem segas tālu prom no visiem un skatīties seriālu un gulšņāt.

(15 with milk | cup of coffee?)

Septembris 4., 2021


08:52 - : TA
nezinu, kas vakar bija par dienu, bet es pirmo reizi savā mašīnas īpašnieka mūžā izgāju tehnisko ar pirmo reizi. ar kaudzīti vieninieku lapā un komentāru - te būs darbiņš gadam, - bet tik un tā. pat pie lampām nepiesējās. kā tas vispār ir iespējams? lai nu kā, tas man ietaupa steidzīgu braukšanu uz servisu tieši septembrī (varēs braukt oktobrī), kas ir ļoti laicīgi, paldies.

atklājums priekš manis - ja esi samaksājis visu internetā, tad caur csdd aplikāciju vari arī pieteikties rindā, un pa taisno braukt uz apskates staciju, pa ceļam lieki nepiestājot.

(3 with milk | cup of coffee?)

Septembris 3., 2021


09:19 - : das experiment
trešajā eksperimenta "liec bērnu agrāk gulēt" vakarā mēs paspējām ielīst gultā un es saku "mēs", jo "mēs", bet katru problēmu risināsim secīgi jau 20:18.
tad bija pasakas laiks, sīrupa dakterēšanās laiks, neliela pretošanās aizmigšanai, pušu mainīšana ("mammīte, es gribu gulēt tev blakus" - kas nozīmē gulēt tajā pusē, no kuras var izkrist no gultas ārā).
un 21:12 bija aizmidzis.
tad es pati gandrīz aizmigu, no visas tās relaksācijas pietumsinātas gaismas, maigs lietutiņš un klusa melodija, silti zem segas, bet beigās aizgāju uz virtuvi pēc cukuriņiem un noskatījos gandrīz divas dauntonas abatijas sērijas.

(2 with milk | cup of coffee?)

Septembris 2., 2021


08:57 - : plātu rokas
aina pirmā.
ieeju bibliotēkā darba darīšanās, bet bibliotekāre saka - tā grāmata, uz ko jūs rindā pierakstījāties, tagad ir uz vietas, ņemsiet?
es mēģinu sasprindzināt smadzeni - kāda grāmata? bāc, tas laikam bijis simt gadus atpakaļ. kas tā par grāmatu?
bibliotekāre parāda man grāmatu - still doesn't ring a bell. kāpēc gan lai es būtu gribējusi lasīt šo grāmatu? varbūt annas psiholoģija rekomendēja kaut kad?
bibliotekāre saka, rekur rakstīts melns uz balta - atlikts "lindai tādai un tādai"
ataust gaisma un es saku - tā mana radiniece, man tagad uzvārds cits, viņa pierakstījās uz grāmatu!
bibliotekāre - nu, viņas rinda jau pagājusi. ņemsiet?
tak i bitj. paņēmu.

aina otrā.
vakar [info]unknown_entity atceras padalīties ar kindles linku grāmatai, par kuru stāstīja.
matthew walker, par miegu.
kaut kas sāk atmiņā rosīties.
aizeju paskatīties, kas tā par grāmatu, ko man bibliotēkā iedeva.
metjū vokers - kāpēc mēs guļam.

priekškars nolaižas.

(8 with milk | cup of coffee?)

Augusts 31., 2021


22:16 - : a mother far from home
citiem reklamēju, bet pati jau sen nebiju lasījusi, tā nu atkal salasījos savu iecienīto bērnaudzināšanas vietni, izlasīju, ka bērniem vecumā no 2 līdz 3 gadiem, ja viņi ceļas 7.45 un guļ diendusu no 13.30 līdz 15.00, vakarā jāguļ jau 20.30. nu, 20.38 mēs tikai nolikāmies gultā (jo miljons lieku kustību) un 21.22 viņš jau gulēja. salīdzinot ar parasto 22.40 - milzīgs progress. kā tur bija rakstīts: "mama, you choose the bedtime". so be it. vienīgais - ir vieglāk ar to bedtime routine, kad mājās nav "papa", kurš mūždien padodas bērna manipulācijām un pārtop par skraidošu un lēkājošu atrakciju tieši pirms gulētiešanas. no more. esmu atsvaidzinājusi atmiņu, sākums iedvesmojošs, krustoju īkšķus, tas ir to vērts. iepriekš mēģināju viņu likt gulēt kādos 21.20, bet tas, acīmredzot, arī bija par vēlu, jo viņš tāpat aizmiga pēc 22.30, ne ātrāk. obviously - viss, kas ir vēlāk par 20.30, ir par vēlu.

(5 with milk | cup of coffee?)

Augusts 30., 2021


22:16
skatos dauntonas abatiju, un visu laiku gribas tējot. tēja pilnīgi sākusi garšot labāk. un servīze tiek novērtēta vairāk.

(4 with milk | cup of coffee?)

Augusts 29., 2021


15:41
bāc, mans kompis izliekas, ka viņam nav pieslēgta pele. baterija nomainīta, citu peli pieslēdzot, tā arī nestrādā. idejas?

(7 with milk | cup of coffee?)

Augusts 27., 2021


08:50 - : un cik ilgi jums žūst drēbes
un tagad pastāstiet man tie, kam ir svaiga pieredze ar dzīvošanu dzīvokļos.
vai visos ir tik mitrs un drēbes žūst dienām ilgi, vai tikai pirmajā stāvā?
agrāk es dzīvoju trešajā, bet tas bija ļoti sen. tolaik pati drēbes ne mazgāju, ne karināju žāvēties, ne vispār pievērsu tādai lietai uzmanību (drēbes vienmēr skapī parādījās arī bez tā, ha).

(24 with milk | cup of coffee?)

08:41
un - pirmās iesnas jau klauvē pie deguna sieniņām!
dārziņā nepagāja pat mēnesis.

(2 with milk | cup of coffee?)

Augusts 26., 2021


18:51
dažreiz nevaru pārdzīvot (ikreiz, kad pirksts pieskaras nodilušajai pogai).
man ir četrus gadus veca samsung mikrene.
a bērnībā, kad dzīvojām otrajā dzīvoklī, mums arī bija samsung mikrene.
un tagad, savus 25 gadus vēlāk, bērnības mikrenei aizvien nav nodilušas pogas un tai, salīdzinot ar šo, ir veiksmīgāk izveidotas lietošanas opcijas.
kā tas vispār var būt?

(10 with milk | cup of coffee?)

Augusts 24., 2021


08:58 - : them kids
vakar E paņem no plaukta apakštasītes no tējas krūzēm un, liekot katru uz žurnālgaldiņa, saka: "tas - annijai, tas odrijai, tas valērijai, tas elisei.."
tās ir meitenes no viņa grupas.
un vakar jau otro reizi apgalvoja, ka gribot dārziņā palikt vēl un vispār, esmu par ātru atnākusi pakaļ, mājās - nē.

p.s. viņiem kādi 16 bērni grupiņā, no tiem 4 puikas, ieskaitot E.

(3 with milk | cup of coffee?)

Augusts 23., 2021


11:32
tagad nezinu, kā būt ar to atnākušo rudeni. laikapstākļiem piemērotu drēbju atkal jau nav daudz, un pievienojos jau izskanējušajām bažām par to, ko gan meklēt - loungewear vai tomēr kaut ko birojam? es nesaprotu, kur tās drēbes paliek? pērc un pērc un kā nav, ko vilkt, tā nav. then again, ja tā padomā, tad sāku atcerēties - to blūzi E nosmērēja ar zābakiem, tas džemperītis savēlās, un otrs arī, tam krekliņam nez no kurienes caurums pašā priekšā, tam krekliņam neizmazgājams traips, tie džinsi izstaipījušies un ir metami ārā. esam nbodzīvojušies tiktāl, ka brīvdienās ciemos braucu biksēs. biksēs! es esmu džinsu meitene!

(cup of coffee?)

Augusts 20., 2021


15:55
esmu pati sevi parakstījusi kārtējam stresam. šis tomēr ir jauns līmenis, kad tu pats piesakies eksāmenam un pats par to arī maksā, un, principā, te ir tikai win or lose, jo par atkārtojumu jāmaksā no jauna, nav kā skolā. tā nu studēju testa materiālus, nākamnedēļ sagatavošanas seminārs un divas dienas pēc tam - eksāmens. pārsertifikācija. akdievs, tas būs tāds fail, ja es nenolikšu! baidos, ka neesmu pietiekami pielikusi pūles, lai pārzinātu visas tēmas. un ja testā ir pieejami jautājumi, tad to, kādi būs divi praktiskie uzdevumi - var tikai minēt. ja tur liks kaut ko, es pat nezinu, ko, kādu manu vājo punktu, tad būs ne tikai izgāzusies pārsertifikācija (kura pat nav obligāti obligāta, so - i brought this on me self), bet arī nauda pa kāju.

(cup of coffee?)

Augusts 19., 2021


13:44 - : kodak instant printer
vai šis ir kaut kas tāds, uz ko ir vērts tērēt savu naudu? gribu tādu fikso printeri bildēm.

(4 with milk | cup of coffee?)

13:30 - : skābe
kosmetoloģe man tāda interesanta pagadījusies, bet nu padoms ar micelāro ūdeni bija vietā, tā ka, ok, let's do this. otrajā reizē pie viņas bija skābe. pēc īpaši kodīgajām sajūtām es nojaušu, ka tas bija ķīmiskais pīlings, augļskābe, kaut kas tāds, bet nu viņa visu kaut kā tā interesanti sauc. labi. ja skābe, tad skābe. teica, ka pēc pusstundas apsārtums mazināsies. viņas vienmēr tā saka, and it's never true! šoreiz arī ne. seja bija sarkana visu vakaru, bet nākmajā dienā sāka niezēt, un aiznākamajā sāka nereāli lobīties (tā bija sestdiena, aleluja), svētdien lobījās mazāk, bet pirmdien jau varēja rādīties cilvēkos. nu kāpēc man vienmēr šitā gadās? par to taču jābrīdīna. nēn, nopietni, ar tādu seju tak nevar cilvēkos vispār rādīties, jāņem brīvdienas.

rezultāts pēc šīs lobīšanās gan ir to vērts. jau sen vajadzēja, obvs. kur es biju agrāk? neatlieciet kosmetologu, ja ir problēmas ar ādu, nopietni. ietaupīsiet gadus.

(4 with milk | cup of coffee?)

Augusts 15., 2021


09:31 - : retreat the oa
tad es vēl aizvien ļoti bēdājos, ka stūlbais, stūlbais netflikss kancelēja the oa pēc otrās sezonas, kaut tas esot bijis izstrādāts uz piecām sezonām pilnībā. vājam mierinājum vakar izlasīju, ka the oa radītāji taisa jaunu seriālu (kas nozīmē, ka the oa netika klusībā filmēts)(nē, tiešām, nu kāpēc kaut kādi sūdi piedzīvo nākamās sezonas, kur tev acis tek ārā, shadowhunters, piem., nezinu, kā tas varēja sapelnīt naudu nākamajām sezonām, it is so bad!) - retreat.

Tags:

(2 with milk | cup of coffee?)

09:25 - : kabači
šovasar marinēju kabačus saldā lečo marinādē.
tagad man ir sešas burciņas, skaiti - uz nedēļu pietiks, vai divām, ja taupīgi.

pagājšgad atklāju šo marinādi, diemžēl kabaču sezona bija jau cauri.
šogad, kā par spīti, kabači slikti aug. nēn, var jau uz tirgus nopirkt, bet foršāk tomēr bija, kad tos kabačus pakaļ meta un mājās pilna palodze mūždien stāvēja.

(3 with milk | cup of coffee?)

Augusts 11., 2021


13:50
nākamo dzimšanas dienu varētu tematiski atzīmēt merilinas monro tematikā, bet ar šo gadskārtu es stipri lauzu galvu, jo mums var būt gan skaists rudens, gan neskaists rudens, un tā kā dzimšanas diena iekrīt otrdienā un tāpēc svinības jāpārceļ uz vīkendu, tad, ja var ticēt pašreizējām prognozēm, tur sola tieši +13 grādus. uz manu 30. dzimšanas dienu bija +16 un arī toreiz bija jāpārceļ svinēšana, jo iekrita trešdienā. tad es sliecos uz disko, bet nokavēju nopirkt tērpu ("sold out"), tad es sliecos uz sapni vasaras naktī, bet kas tad tas par vasaras sapni rudenī, vai ne, bet man ļoti patika doma, un tā pārvērtās par starry night tematiku. pagaidām. labi, tā būtu viena problēma. man vienkārši gribas, lai ir skaisti un mazliet neparastāk kā parasti.

otra problēma - iespējams, ka nav ciemiņu, ha. daudz jau es viņus negribēju. patiesībā, tikai dažus, jo, kad daudz cilvēku, tad beigās tu ne ar vienu nepaspēj kārtīgi parunāties, bet tikai mazliet pačivināt, kas arī nav slikti, bet šoreiz es gribu citādi. vēl nav arī teikts, ka izdosies kaut kas labs ar tematiskumu, viss beigās var sanākt a big fluff.

esmu arī pasūtījusi kleitu, ko sola atvest jau piektdien (negaidīti, domāju, ka brauks kādas 3 nedēļas), tā ka, ja būs slikta, tad paspēšu aizsūtīt atpakaļ ("free returns"). kur mums nopirkt drēbju skoču? tur baigais dekoltē.

(26 with milk | cup of coffee?)

08:56 - : antivakseri
es smējos, ka man rados antivakseri ("es netaisos potēties. vai tad tu potējies pret gripu?"), bet arī tie ir savakcinējušies viena vai otra iemesla dēļ. tagad izrādās, ka viens īsts tomēr ir.
mans onkulis izlēmis savakcinēties, lai, atbraucot uz latviju no norvēģijas, kur viņš dzīvo pastāvīgi, viņam nebūtu jāsēž pašizolācijā. viņa sieva, toties, diezgan pret. arī latviete. feisbukā meta visādas ziņas par to, cik vakcinēties ir slikti. nu labi, let's agree to disagree, vai ne, ko padarīsi. bet dažas dienas atpakaļ viņa esot paziņojusi, ka šķiršoties no viņa, ja viņš vakcinēsies, un vakar esot aizgājusi no mājām un nav sazināma.
man, starp citu, ir vēl viens paziņa norvēģijā, kurš arī ir kļuvis par antivakseri, kaut gan līdz covidam viņš par to nerunāja, un pilnīgi kā apmāts. es nesaprotu, ko viņi tur lasa. tomēr visu vajag mazliet ar pudu sāls ņemt, ne. gan vienas, gan otras puses argumentus un hipotēzes.

(13 with milk | cup of coffee?)

Augusts 10., 2021


18:37
brīvajos brīžos izklaidējos ar halston. ļoti patika, jo bez drāmas tur bija arī radošais process. tagad gribas vēl kaut ko.

Tags:

(cup of coffee?)

Augusts 4., 2021


09:31
nabaga bērns. pēc mēneša pārtraukuma bija pilnīgi satriekts par atgriešanos dārziņā. šo mēnesi viņš no rītiem cēlās un pirmie vārdi bija: "uz dārzu nē!" uz ko es viņa teicu: "nē, nē, šodien nē. šodien pie babuškas un pie ģeduška, rīt pie prababuškas, ja?" tad viņš sauca "jā" un līda no gultas fiksi ārā, ģērbties: "kur mana kepka? kur manas zandales?" un beigās saka: "es jau gatavs!" kamēr es nemaz nebiju gatava. šorīt pat negribēja galvu no spilvena pacelt. grūti rīti priekšā.

(16 with milk | cup of coffee?)

Augusts 2., 2021


15:55 - : grumpy cat
i also did botox un tagad atpazīstu to arī citās pierēs, tagad tas ir mans superspešal skils. fiy, filmās rāda glupības - visu var pakustināt un cilvēki no malas nu jau mēnesi nav pamanījuši, ka man būtu notikušas kādas īpašas izmaiņas. vertikālā grumba pierē ir izlīdzinājusies, bet nav pavisam pazudusi. i am actually a little disappointed, jo es domāju, ka tā pazudīs pavisam.

(23 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 30., 2021


13:35
dalīties smukajos un gudrajos - labi, viss norm, vakcinētajos un nevakcinētajos - arī labi, whatever, bet tagad dalīsimies ģimenēs un ne-ģimenēs? jeibogu, lidos ikviens no frendlistes irl un ārpus, kurš izdomās nobalsot par tiem satversmes grozījumiem.


(23 with milk | cup of coffee?)

13:09
nostipriniet savus batutus, kaimiņi! atkal jau ceļas vējš, varēs atkal rakt zemē izceltos kokus un meklēt pa apkārtni savus krēslu paliktņus.

(2 with milk | cup of coffee?)

09:26 - : par pagājību papukstot
reiz bija laiki, kad pietika ar vienu vārdu parolei, un nevajadzēja nekādus ciparus, kapslokus, īpašās zīmes. paldies dievam, ka vismaz dažas no šīm vecajām vietām ir palikušas, jo, taisnībsakot, kamēr vien tu neliec parolēs bērnu vārdus vai mīļākos autorus u.tml., nu es nezinu, kā kāds vai kas var atkost random vārdus (un cik gan šīs īpašās paroles tu vari paturēt prātā? ciest nevaru atjaunot paroles).

(16 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 21., 2021


11:29 - : micelārais ūdens
mana jaunā kosmetoloģe apgalvo, ka micelārais ūdens esot jānomazgā, un tas, ka es to nedarīju, varētu būt par iemeslu manas ādas jutīgajiem izlēcieniem. jā, es zinu, uz iepakojuma rakstīts, ka tie nav jānomazgā, un to es kā bausli pieņēmu, bet nu, šodien mans biodermas photoderm spf 50 krēms vairs nekož seju un neizmet visu pleķos, kā tas bija iepriekš.

(19 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 19., 2021


12:16 - : laiks
thank the gods! es domāju, vēl viena tāda 30+ diena un es nolikšu karoti. nu, brīvdienās droši vien nepalīdzēja neplānotā paciemošanās terasē, kas noveda līdz tam, ka likos gulēt trijos naktī, kas vispār nav noticis gadiem, un nenotiks vēl tikpat ilgi, lai arī bija forši. tuvais loks ir tuvais loks, bet kādreiz tomēr gribas parunāt arī ar citiem. un parunāt šobrīd gribas ļoti daudziem. šodien esmu biksēs un man nav karsti. thank the gods!

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 15., 2021


13:49
šodien darbojas visi - ventilators, pārvietojamais kondiconieris (izvilkts no slēpņa) un gaisa dzesētājs (netiek galā ar karstumu), bet es sēžu un svīstu, un dzeru kafiju. kafija tāpēc, ka gribu koncentrēties darbam, bet kopš pusdienlaika tas nav iespējams.

(6 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 14., 2021


15:38 - : par aktuālo
ja es tagad dabūšu galu no gijēna-barē sindroma (veiksmīgi izsprukusi no trombiem, ha), tad es būšu ļoti, ļoti dusmīga. es nupat pasūtīju dārza mēbeles, lai septembrī būtu, kur sēdēt. ir riņķī gan jau vairāk kā 42 dienas kopš vakcīnas. visas 56 jau. nupat paskaitīju.

(5 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba