: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Septembris 24., 2018


09:04 - : kur?
lauzu galvu domādama, ko lai šogad izdara savā dzimšanas dienā, jo šogad prasību latiņa ir augstāka, nekā jebkad.
tāpēc jautājums - kur varētu fantastiski piesēst un paēst siguldā? ar skaistu skatu or smth.

ja vien varētu, es uztaisītu vienkārši pidžamballīti ar meitenēm. mēs skatītos filmas, ierakušās spilvenos un ēstu saldējumu ar augļiem, to visu pēc tam papildinātu ar glāzi vīna, un tad man gribētos gulēt. tiktu atzīmētas visas kastītes - laba kompānija, ērts apģērbs, gulta tuvumā, kino, kaut kas graužams, un nekur tālu nav jāiet.
tikai pidžamballītes potenciālās dalībnieces nav atrodamas latvijā, tāpēc šoreiz šis variants atkrīt.

(7 with milk | cup of coffee?)

Septembris 21., 2018


12:40 - : who is m83?
riskējot izklausīties tā, kā izklausīšos, teikšu, ka m83 ir trāpījuši tieši uz un pa manām dvēseles stīgām vairāk, nekā vienu reizi.

(cup of coffee?)

Septembris 20., 2018


10:56 - : my two cents
līdz manām ausīm tikai tagad nonāca ziņa, ka l'oreal un lancome produkciju ražo viena un tā pati kompānija - l'oreal. laikam domāts, ka l'oreal ir viņu lētais, un lancome - dārgais gals*. bet l'oreal sejas kopšanas līdzekļi, korektori un skropstu tušas man nekad tā īsti nav patikuši. jaunībā esmu pavilkusies uz visādām smaidīgām reklāmām, bet tagad gan vairs nē. arī tonālais stāv plauktā neizlietots (domāju, ka gribu labāku coverage, nekā missha's bb krēmu; kļūdījos).

tajā pašā laikā lancome skropstu tuša l'extreme, kura pat vairs netiek ražota, man ļoti patika. līdz es atklāju maybelline lash sensational, protams. tagad viņu populārākā skaitās hypnose (?), vienreiz pamēģināju, paliku neiespaidota.

ņemot vērā to, cik nejēdzīgu kosmētiku ražo l'oreal, es tiešām esmu pārsteigta, cik labu vārdu viņi sev ir uzbūvējuši.


*vajadzēja paskatīties, ko tie l'oreal ir sapirkušies, bet nujā, apgāžas mana teorija par dārgo un lēto galu, tomēr esence paliek.

(13 with milk | cup of coffee?)

Septembris 17., 2018


19:21 - : jaunā paaudze
ar visu šito smart home apkures sistēmu pilnīgi jūtos apgreidojusies.

(cup of coffee?)

15:24
naktī gulēju un vienā mirklī sajutu, kā sāk tecēt asinis pa degunu.

(12 with milk | cup of coffee?)

Septembris 16., 2018


17:56
jāpaslavē, cik tieši šobrīd ir skaists laiks. pilnīgi, zin, ņem un ej vienkārši pastaigāties. miljons gadu nav bijusi tāda vēlme.

(cup of coffee?)

16:47
In New York, buying an apartment often feels out of reach to anyone without a trust fund or a giant salary. In Brooklyn, the average home sale price in 2017 was $993,955 (the median was $770,000), so you can understand why a woman making $57,000 as a librarian would think real estate was beyond her means. But with a lot of determination — and a willingness to compromise on size and neighborhood — she bought her own studio apartment in 2015.


(cup of coffee?)

Septembris 14., 2018


14:55 - : par seriāliem, kas tā arī neaizrauj
paprovēju es to castle rock, un paprovēju es to dark, un, monitors mans liecinieks, es vairākas reizes ķēros klāt, un no visas sirds cerēju, ka nu tik būs, bet kaut kā nebija un nebija, un es mūžam tik ilgi divas sērijas nebiju mocījusi. nezinu, kas to dark ar stranger things salīdzināja, es teiktu, ka tur viss ir izteikti vāciski strjomīgs, un varbūt tur arī tā sāls, bet nu nepatīk man, ka mani velk kā ar knīpstangām līdzi uz mežu. labāk nebūtu salīdzinājuši ar stranger things. par castle rock man vēl domas dalās, bet no gaidītās sajūsmas drīzāk atkal ir gaidīšana. vot, kāpēc vieni var aizraut, bet citi nē?
biju spiesta aizrakties vecumvecā pagātnē, līdz uzdūros 1999. gadam un the sopranos.

(7 with milk | cup of coffee?)

Septembris 13., 2018


15:36
uzkāpt uz trenažiera vai pagulēt?
argh.
varbūt tikai uz mazdrusciņ pievērt acis?
argh, i hate this.

(4 with milk | cup of coffee?)

Septembris 12., 2018


11:41
also, ievērtēju ikea.
varbūt galvaspilsētā dzīvojošajiem uz katra stūra ir pieejamas kārtīgas mājas preces, bez mazpilsētās tā tomēr nav, un tāds skandināvu dizains viss vienuviet ir pat ļoti approved.
priecājos arī, ka bulciņu bode ir pie izejas, nevis pie ieejas.

(6 with milk | cup of coffee?)

11:00
well, ko es sapratu. sapratu, ka tomēr visprātīgākais būs iegādāties pāris speciālos džinsus, bet visas augšas vienkārši izvēlēties brīva piegriezuma un garākas, tāpat, kā to esmu darījusi līdz šim, jo tie sakrokoto sānu modeļi manī, teiksim tā, neiesveļ pašpārliecinātību.

(6 with milk | cup of coffee?)

Septembris 7., 2018


17:03
opaņki. baltā nakts.
vai tiešām juniverss sadevies rociņās?
rīt taču aniversarija vīkends sākas.
plānotā atpūtas vieta, kā smejies, rīga.
ķermeni, nepievil mani.

(cup of coffee?)

Septembris 4., 2018


09:12
pasūtīju džinsus.
atnāca.
aizšūtas priekšējās kabatas.
nu kas par ..?

(10 with milk | cup of coffee?)

Septembris 3., 2018


14:13
uzgāju grāmatu, kuras autore, tāpat kā es, no ginekologa apmeklējuma bija gaidījusi daudz vairāk.
kad gāju, domāju, ka mani informēs par notiekošo, pastāstīs, kas gaidāms, pastāstīs par plusiem un mīnusiem, lai es varētu saprast, kas notiek un kāds lēmums par jebko saistībā ar "gaidībām" būtu labākais tieši man.
tā vietā ar mani apietas kā ar neko nesaprotošu bērnu. no sērijas "tā ir, un viss, jo es esmu dakteris, un tu nē" (varētu domāt, ka es taisos mācīt dakterus pieņemt dzemdības). piemēram, ka nedrīkst tādas un tādas zāles, nolādētās kafijas, vīni un cigaretes, augstpapēžu kurpes, epidurālā plusi un mīnusi. vēl bija padoms, lai neko nelasu internetā. tas man arī dikti patika. pastāstiet konkrētus datus, es izvērtēšu plusus un mīnusus, un pieņemšu lēmumu. nekā. dakteris, cilvēks, no kura ir tikai loģiski sagaidīt informāciju, dalās ar rekomendācijām, kuras ir one size fits all.

vot i nopirku expecting better.

(19 with milk | cup of coffee?)

Augusts 29., 2018


08:49
sapnī piedalījos kaut kādā maģijas festivālā, ar trū medžik izzušanām un portāliem uz citurieni. tur satiku arī [info]coma tādā gaisīgā ceriņkrāsas bezpiedurkņu kleitā un [info]markizs (pļāpāja ar kaut ko). abiem rīt eksāmens, tāpēc drīz jābrauc mājās. teica man, lai noteikti atceros kaut ko, bet nevaru vairs atcerēties.

(4 with milk | cup of coffee?)

Augusts 27., 2018


13:24 - : konservēšana 101
mani pirmie marinētie gurķi ir izdevušies!
kā es to zinu?
vienkārši. vakar mamma rādīja, kā marinēt, un labi, ka taisījām divas burciņas, jo otrajai pielikām neriktīgo vāku un, ripinot burku, marināde izlija pa visu galdu.
tā nu es pirmo marinējumu baudu jau šodien.

(7 with milk | cup of coffee?)

Augusts 25., 2018


21:57
kas man vēl patīk glow - tie ir mati, meikaps un stils. es nudien sen neesmu redzējusi kaut ko tik briesmīgu, visu cieņu stilistiem. droši vien nebija viegli dabūt to cauri. trū 80's, radīts, lai izbaudītu.
ja kādreiz es un karnevāls tomēr sastapsimies vienuviet.


(5 with milk | cup of coffee?)

Augusts 23., 2018


09:28
cik gados jūs iemācījāties lasīt? neatceros, cik bija man, bet noteikti ne divi gadi.
taču, acīmredzot mūsdienās bērni iemācās  ne tikai agri apieties ar internetiem, bet arī lasīt. cool. i'm impressed. vakar redzēju, kā mamma apsveic savu divgadīgo dēlu dzimšanas dienā caur fb. nevis ziņo pasaulei, ka viņas dēlam aprit divi gadi, bet vēršas pie viņa personīgi un apsveic.

(31 with milk | cup of coffee?)

Augusts 20., 2018


18:43
ok, it's official - skinīgākos no džinsiem vairs nevaru aizpogāt.

(3 with milk | cup of coffee?)

Augusts 18., 2018


22:34 - : miniseriāli
un kāpēc jūs klusējat par sharp objects?

(6 with milk | cup of coffee?)

Augusts 17., 2018


11:04
ļoti ilgi dzīvoju pārliecībā, ka esmu no mierīgajiem cilvēkiem, kas neuztraucas un nenervozē (ciba ir tomēr mazliet skatuve, nav tā, ka es skraidu apkārt kā traka itāliete).
un savā ziņā tā arī ir, bet mans miers ir ļoti viegli iztraucējams no vietas. es gan zinu līdzekli pret to - visi apkārtējie vienkārši varētu darīt man pa prātam, un man vispār ne par ko un nekad nebūtu jāuztraucas. until then -

(2 with milk | cup of coffee?)

Augusts 14., 2018


18:40
In the last few years [Smith] has seen formulations change less to improve the delivery and active ingredients and more to address various marketing concerns.

The first change came with the removal of mineral oil, which was in the vast majority of skincare, because it clogged the pores.

Then came the addition of silicones and high molecular weight silicone elastomers that give serums their silky feel, but are a purely cosmetic ingredient that washes off. ‘It completely changed the market,’ Smith adds, ‘because this silky feel without being oily or greasy was really desirable.


(cup of coffee?)

11:00
man vienmēr šķita, ka ābolu gads un neābolu gads visiem ir vienādi. izrādās, tā vis nav. man, piemēram, šogad nav neviena paša ābola, bet citiem ir. protams, šogad man par to maza bēda - saliekušamies lasīt viņus no zemes jau tā nav nekāda prieka. un tāpēc, protams, tieši šogad es labprāt arī izceptu kādu ābolu cepeškrāsnī.

(2 with milk | cup of coffee?)

08:21 - : youth is wasted on the young
kāpēc man agrāk nebija tādu interešu, kādas ir tagad? nēn, protams, mācīties var jebkurā vecumā, bet, būsim godīgi, kuram tad šajā redakcijā tagad ir laiks un līdzekļi nodoties intensīvām mācībām vairāku gadu garumā? bet vienmēr var uznākt četrdesmitgadnieku krīze, vēlme pamainīt visu esošo un aiziet nezināmajā, vai ne?

(7 with milk | cup of coffee?)

Augusts 12., 2018


07:49 - : staying unimpressed
sanāca kaut kā tā.
no vienas puses man teica, ka "tā sāpēt nevajag un sāpes vispār nekad nav normāli", bet no otras puses teica, ka "iedot mēs tev arī neko nevaram, jo analīzes ir ļoti labas un patoloģijas tev arī nav". ko varēja redzēt arī tajās analīzēs, kas bija izdarītas tikai dažas dienas pirms tam, kad mani izdomāja nosūtīt uz stacionāru.
vai es prasīju lai mani hospitalizē? nē. bet man solīja zelta kalnus - "noņemt sāpes" un es piekritu.
neko man nenoņēma. tikai katetru. kuru nenoņēma visu nakti un noņēma no rīta, tā arī neiedot man absolūti neko. pret vakaru galva pārstāja sāpēt pati, kā tas bija arī vienmēr agrāk, bet mugura vairāk vai mazāk pārgāja pret rītu, kā tas arī bija agrāk. protams, ņemot vērā to, ka tā bija mana pirmā nakšņošana slimnīcā ever, varēja būt arī sliktāk, jo te nu var teikt, ka pabiju tur tāpat vien, obviously. dabūju tādu kā lasītavu ar ēdināšanu (žēl tikai, ka vakariņas 17.00.)

man likās, ka mūsdienu medicīna tomēr ir izdomājusi nu vismaz kaut ko nebūt, lai noņemtu sāpes, ja reiz nosūtīja paārstēties uz slimnīcu. izrādās, mūsdienu medicīna paredz, ka "tev vajag tikai vēl drusciņ paciesties". sanāk, epidurālo atsāpinātāju arī dod tikai tad, kad tev jau putas pa muti nāk vai arī tu lomkās taisies atslēgties? nu, tas tā, retoriski jautājumi. kad pāries mugura, viss šis atkal aizmirsīsies uz dažām dienām, droši vien.

(31 with milk | cup of coffee?)

Augusts 10., 2018


10:14
es nemaz nezināju, ka ir tāds cult beauty, kur ar pirmo pasūtījumu var dabūt free shipping - tur arī pasūtīju niod'a multimolekulāro hialuronskābes kompleksu.

p.s. apvienojumā, protams, ar to, ka bez šipinga tur bija visizdevīgākā cena.

(7 with milk | cup of coffee?)

Augusts 8., 2018


19:24 - : the natural approach. is natural really always better
"the harder it is to understand something, the more unnatural it seems"

(cup of coffee?)

15:31
par īsa auguma cilvēkiem runājot. ziniet, man apkārt tādu ir diezgan pietiekami, lai mani neuzskatītu par vienīgo tādu un. un vispār es par to ikdienā nedomāju, jo, come on, kāpēc gan. un te nu es viss tāds normāla auguma cilvēks izdomāju aiziet uz veikalu pēc krekliņa. skatos vienu, skatos otru, tā, šis man patīk, bet šis tā kā būs par mazu, šis par lielu, ahā, reku karājas īstais, un - ... un kā lai viņam tiek klāt? nekā! pakaramais tik augstu, ka palēcienā moš arī sanāktu noņemt, bet vdrug kaut kas aizies ne tā? skatos apkārt, loģiski, nav neviena darbinieka, kad viņus vajag. nav arī, kur pakāpties. ir divas citas pircējas, nu, nezinu, divdesmit ar kapeikām. jaunas, karoče. bet garas. domāju, domāju - labi, pajautāšu, vai var man padot to nolāpīto kreklu. viena no viņām uzreiz metās palīgā ar tik līdzjūtīgu smaidu, tā vien izskatījās, ka viņas acīs es šai pasaulē vispār neko nevaru aizsniegt un ak es nabaga punduris. varbūt viņa tā nedomāja, bet tā es sajutos. un lai ar to nebūtu gana, beigās izrādījās, ka arī tas nebija īstais izmērs.

(9 with milk | cup of coffee?)

11:20
kad redzi, ka tavs vistas vraps čekā nosaukts par vistas tīteni, kļūst kaut kā skumīgi.
coffee nation sia, stockmann, 2018

(10 with milk | cup of coffee?)

Augusts 6., 2018


09:59
izrādās, līdz šim rītam man dzīvē vēl nav bijuši iekrituši loki zem acīm, lai kā arī man būtu licies agrāk.

(cup of coffee?)

Augusts 1., 2018


20:49
un vispār, tās mācības ir mani nogurdinājušas. visam bönusā ir sajūta, ka es nesaprotu un nezinu lielāko daļu no tā, kas jāzin un jāsaprot. te ir "jo dziļāk mežā, jo vairāk koku" situācija.

(4 with milk | cup of coffee?)

18:57
call me crazy, but:

kāpēc nevarēja uzrakstīt "ir regulāra"?

"Pienākumus, kas minēti 1. un 2. punktā, nepiemēro uzņēmumam vai organizācijai, kas nodarbina mazāk nekā 250 personas, izņemot, ja uzņēmuma vai struktūras veiktā apstrāde varētu radīt risku datu subjektu tiesībām un brīvībām, apstrāde nav neregulāra vai apstrāde ietver īpašas datu kategorijas, kas minētas 9. panta 1. punktā, vai personas datus par sodāmību un pārkāpumiem, kas minēti 10. pantā."

(5 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 30., 2018


21:10 - :oh, caurvējš, where art thou?
rīga, tu šodien esi ļoti karsta.

(4 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 27., 2018


10:26 - : par garšu, kas paliek
tin to atmiņu lenti, cik gribi, bet spēcīgākā bērnības atmiņa par ēdienu ir pie vecmammas vasarā, kad viņa pie galda taisa sviestmaizi ar desu un tomātu. vēl bija arī cepeškrāsnī cepti āboli, bet tie nāca pēc tam.
un arī tagad tas ir mans mīļākais brokastu ēdiens, kaut arī sviestmaize kopš tā laika ir piedzīvojusi dažas pārmaiņas - rupjmaize ar sēkliņām, ar sviestu, pavairāk salātlapu, desu un varbūt sieru un gurķi vai tomātu (ja siers - tad tomātu, ja desa, tad gurķi) un sāli.

(cup of coffee?)

Jūlijs 25., 2018


20:46 - : welcome home
pirms braukšanas uz mācībām, izdomāju iebraukt un palikt pa nakti pie vecākiem. te mani sagaidīja ar vakariņām un saldējumu (un es zinu, ka viņi pa nedēļu nekādas tādas vakariņas negatavo), so it's kinda sweet. pēkšņi liekas, ka nav vairs nekādu rūpju pasaulē (pēc unpija teorijas manā sejā pēc 40 būs rūpju rievas).

(cup of coffee?)

Jūlijs 24., 2018


10:29 - : izrādās
ja var ticēt bbc earth "the truth about looking good", tad neesot nekādu pētījumu, kas pierādītu, ka mitrinošie krēmi jebkādīgi cīnītos ar ādas novecošanās pazīmēm vai novērstu tās nākotnē. mitrinošie krēmi mitrina ādu (i to ne visi radīti vienlīdzīgi) un viss, un vienīgais, uz ko var tādā ziņā paļauties, esot saules aizsargkrēms un retinols.
varbūt nav gluži baigais šoks, bet es biju domājusi, ka tur tomēr ir cēloņsakarība, izrādās - not so much.

(19 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 21., 2018


09:58 - : kaimiņu radītie trokšņi
ko var izdarīt, lai kaimiņiene atpestī mani no sava suņa kaukšanas?
vispirms jau ziemā viņa to kustoni tur ārā, lai arī kāds aukstums būtu, bet, protams, "tā darīja padomju laikos, un tagad arī derēs", kaut arī tas suns kauc kā kauts visu laiku.
tad, es nezinu, vai viņi četros no rīta brauc prom, vai ko, bet četros no rīta, vai - citu dienu - piecos, sešos, tas suns sāk kaukt un modināt manī slepkavnieciskas tieksmes. galvenā problēma gan ir tajā, ka viņa kaukšana pamodina un neļauj aizmigt. vienreiz viņas suns bija norāvies no ķēdes un ieskrējis arī manā teritorijā, ja tas kat ko maina.

vai man ir tiesības prasīt, lai viņa to suni vismaz netur ārā?

arī tagad viņš kauc.
un vakardien arī kauca ap deviņiem no rīta.
tas taču nav izturams.
ar remontiem tu vismaz zini ka kaut kad jau tā urbšana beigsies (kaut gan, protams, arī nevari būt drošs).

(11 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 17., 2018


09:26
also, izskatās, ka lielākā daļa frendlistes ir sarunājuši un raksta ar melnbaltām jūzerpikčām. approved!

(cup of coffee?)

09:09 - : adulting is hard
aprīlī tika lemts, ka šovasar jāierīko granulu katls, jo pietiks vienreiz staipīt to malku un briketes, un pietiks ziemā pārrasties aukstā mājā un no rīta taisīties uz darbu pa aukstumu, un vispār, tā kā uzradās arī izdevīgs piedāvājums, būtu negudri no tā atteikties. izsaucām meistaru, lai brauc skatīties, kā to visu sastellēt kopā. tā saucamais meistars atbrauca pagājšnedēļ, paskatījās un pateica, ka iekārta, par kuru iepriekš tika apgalvots, ka viss būs ok, tomēr nav savienojama ar šo katlu. te - vieta emocijām. paldies, vējamāt, paldies. vai tiešām no aprīļa nebija laika agrāk atbraukt? nē, protams, ka ne, jo viss taču būs ok.

tagad gaidu meistaru, kurš uzstāda savu iekārtu. ņemot vērā to, kā gada laikā kāpušas cenas visam, kas man bijis vajadzīgs, paredzu, ka rēķins par šo prieku mani iedzīs stāvus kapā. ar granulām apsildītā kapā.

(6 with milk | cup of coffee?)

08:39
gribēju sevi paslavēt, ka nu gan es varu priecāties par to, ka tik daudz brīvo krekliņu ir manā garderobē, kā reiz tādam laikam, vai ne, bet stāvu jau entās minūtes pie skapja un izrādās, kaut kāda mistika - tos var uz vienas rokas saskaitīt.
un, lai būtu pilna buķete, veļasmašīna divus no tiem ir apdāvinājusi ar kaut kādiem tā kā rūsas pleķiem, vai? mazgāju nost ar saimniecības ziepēm, izskatījās, ka atmazgāju, bet pēc kāda laika skatos - atkal ir. ceļojošie spoku traipi, vai?
filtri nomainīti, nekas oranžs nebija klāt piemests mazgāties. what the hell?

(11 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 15., 2018


10:30
vasaras brīvdienas skrien garām viena pēc otras.

(cup of coffee?)

Jūlijs 14., 2018


09:57
kāds ir bijis tajā zaubes kulinārajā festivālā?

(3 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 12., 2018


18:31
lietus līst tādām straumēm, ka šķiet, kaut kur palicis vaļā logs un viss vienkārši gāžas uz grīdas.

(cup of coffee?)

Jūlijs 11., 2018


14:09
ok, tik daudz tā kā nu būtu skaidrs, ka šķiest naudu uz vitamīniem nozīmē vienkārši šķiest naudu uz vitamīniem.
bet, hesus marija, cik daudz visa kā jāapēd, lai dažu labu vitamīnu nepieciešamo devu uzņemtu ar pārtiku, tas taču ir nereāli.
vai arī nav viss gluži tā?
no kaut kuriem tablešu un kapsulu vitamīniem tak jābūt jēgai, ne?
kaut kuri taču var uzsūkties organismā un darīt savu labo darbu, arī ja nopirkti aptiekā, vai ne?
kāds zina, kuri?
piemēram, kā es sapratu, tad zivju eļļu var dzert.

(18 with milk | cup of coffee?)

09:45 - : lūsija moda montgomerija
bērnībā man ļoti patika l.m.m. grāmatas par annu no zaļajiem jumtiem, pēc tam no vēja papelēm, pēc tam no vēl citām mājām, un, izrādās, arī anne with an e aiznes turpat, kur toreiz. skatos un atceros diānu un marillu, un gilbertu, un tāda sajūta, it kā es atkal būtu nonākusi tur atpakaļ tajā laikā, kad bibliotēkā pirmo reizi paņēmu rokās pirmo grāmatu.
īsāk sakot, audz, cik gribi, ir dažas lietas, kas nemainās.

upd. izrādās, dažas lietas tomēr mainās. piemēram, grāmatas saturs producentu rokās. gilberts "paņem brīvu gadu", pieņem dzemdības un tad izdomā kļūt par ārstu..?!

(cup of coffee?)

Jūlijs 10., 2018


12:38
dabas ritmu rezultātā, pavisam nemanot, no cīruļa esmu pārvērtusies par pūci.
pusastoņos no rīta acis aizlipušas un netaisās lipt vaļā agrāk par astoņiem, bet arī tas nāk ar lielu piepūli, un pilnīgi nevaru pielāgoties šim neviena nelūgtajam jaunajam ritmam.
pūces sucks, cīruļi rulz.

(cup of coffee?)

Jūlijs 5., 2018


09:41
kas tad nu? svētku dienas pa labi un pa kreisi sāk dalīt.

21.jūnijā Saeima galīgajā lasījumā kā steidzamus atbalstīja grozījumus likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām”, kas paredz šī gada 24.septembri – Viņa Svētības pāvesta Franciska pastorālās vizītes Latvijā dienu – noteikt par svētku dienu.

(5 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 4., 2018


23:21
agdies, jūs zinājāt, kā three billboards beidzās?!

(7 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 3., 2018


10:47 - : gadi skrien kā stirnas

par bidstrupa pazudušo grāmatu runājot, mēdzu krāsot tos komiskus bērnībā, un šis aizvien palicis atmiņā.


Tags:

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 2., 2018


18:44
vakar ļoti aizrāva la ragazza nella nebbia (the girl in the fog).
turu cieņā labu trilleri, un mana definīcija par trilleri ir vienkārša - krimiķis/detektīvs, kur līdz pat beigām tu nevari būt drošs, kurš ir vainīgs. tā un nekā citādi.
un še bija viss vajadzīgais, turklāt domāju, ka šī filma bija krietni labāka, nekā, piemēram, the girl on the train, jo, kaut arī tur bija visi vajadzīgie elementi, sākums bija pārlieku izstiepts.

(cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba