: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Oktobris 31., 2014


11:38
šodien saņēmu visšausmīgāko epastu mūžā.
tur rakstīts:
"Готовьтесь к 11.11 – крупнейшей онлайн-распродаже планеты!"
lai dievs nogrābstās. tieši dienu pēc algas.

(4 with milk | cup of coffee?)

10:21 - : uzmini nu, kas tas ir?

(14 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 30., 2014


14:04
un vēl man mazliet gribas palamāties. lasu, tātad, žurnālu, un tur lieliem trekniem burtiem izcēlums "man šī bilde ļoti patīk, jo tā esmu es - bez visādiem grimiem un uzlabojumiem, tātad patiesa, brīva un īsta." nav jau pirmā reize, kad kaut kas tāds dzirdēts, bet nu, seriously, what the fuck. vai tad patiesi? vai tad patiesi mēs esam mazāk īsti tad, kad esam ar grimu un apģērbu, un krāsotiem matiem, izraustītām uzacīm, vai kurpēs ar papēdi? vai tiešām tas mūs padara mazāk īstus? man šķiet, tā apgalvot ir līdzīgi kā teikt, ka "es esmu ļoti atklāts cilvēks, " un tad pateikt kaut ko nesmuku par kādu citu. es nedomāju, ka mūsu īstums ir atkarīgs no tā, cik daudz vai maz kosmētikas vai uzlabojumu, vai apģērba ir mums virsū. a ja nu mēs tādējādi kļūstam vēl īstāki? nu, labi, tā arī tāda filozofēšana. bet, vispār, cik īsti mēs esam, tik īsti mēs esam, un īstāki vai mazāk īsti - nu, ne jau ārējais veidols to nosaka.

p.s. šī frāze tikai atvēra slūžas, neko pret keitu ņeimeju.

(17 with milk | cup of coffee?)

13:54

nav ne jausmas. ieraudzīju, pierakstīju.

(cup of coffee?)

Oktobris 29., 2014


13:14
un instagramms man uz telefona ir jau krietnu laiku, bet es kaut kā tā arī neesmu piedzīvojusi to mirkli, kad gribētos viņu izmantot.
ko gan nevar teikt par pinterestu.

(4 with milk | cup of coffee?)

11:13
vakar pienāca tas mirklis, kad beidzot bija jāpaskatās tjūdorus, jo x-failiem pienāca beigas (pēdējās sērijas laikā aizmigu, jāskatās akal būs), constantine ir mazliet par krutu, savukārt, sleepy hollow ir mazliet pārāk liela pasaka ( i mean, pat once upon a time nav tāda pasaka). labi vēl, ka revenge ir palicis starp dzīvajiem, citādi pavisam skumīga tā watchliste izskatās.

(3 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 28., 2014


15:05
netīšām esmu nopirkusi tony & guy šķēres (as in, pārdevējs nekur nebija norādījis, ka tās ir tony & guy).
man, protams, grūti noticēt tādai veiksmei, but hey, es arī bobbi brown otiņu komplektā un victoria's secret apakšveļā tāpat iedzīvojos. un pēdējiem diviem kvalitāte jūtama. then again, tais āzijas fabrikās jau visu vienuviet ražo, tā ka, hey, who knows.

(2 with milk | cup of coffee?)

09:22
putni aptaisījuši mašīnu tik čakli, it kā no tā būtu atkarīga viņu dzīvība. kolēģe saka - tas uz naudu. es saku - kātad.

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 27., 2014


16:16
neviens nav sarosījies.
tātad, kartupeļi jāpērk par maximas kartes naudu.
augstākā izglītība, čupa klientu, tas saucas.
un maniem noskatītajiem kažociņiem ir tik vilinošas atlaides!

(9 with milk | cup of coffee?)

13:18 - : lielais cibas dievs
šis nu būtu tas mirklis, kad parādnieki varētu sarosīties, jo man makā ir septiņi eiro.

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 26., 2014


10:59 - : un ko es galvaspilsētā redzēju šovīkend
puikas imantā ugg zābakos, meitenes tramvajā, kuras ar saviem puikām stāsta par ābēes, nabaga noskraidījušos viesmīļus centrā, laipnas narvesena pārdevējas un pilnīgi pofigistiskus pārdevējus. un, p.s., dinamīts mūsu pilsētā maksā lētāk. savukārt, skolas kafūzī es vēl arvien nespēju notrāpīt īsto porcijas lielumu. un vēl - kas tā par lietu, ka neklātniekiem (kuri, kā zināms) maksā par studijām, nav pilnīgi nekādu atlaižu? sestdienās nav pat komplekso pusdienu piedāvājuma.
a piektdienās ir.

(cup of coffee?)

10:34
mājās beidzot ir apkures katls! citiem vārdiem sakot - mājās ir vienmērīgs siltums, nevis karsti virtuvē un citur pavēss vai pat vispār auksti.

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 23., 2014


12:57
aizgāju pusdienās, pasūtīju zupu un zirnīšus ar dārzeņiem baltajā mērcē. neko tik pretīgu uz sava šķīvja vēl nebiju garšojusi. salīdzinājumā ar to, speķis garšo kā debesmanna. un pirmo reizi mūžā piecēlos un aizgāju pateikt, ka tas ēdiens nav ēdams, nevaru pateikt, kas tur nav riktīgi, bet šodien tas vienkārši nav ēdams, tāpēc es gribētu, lūdzu, marinētus ķirbjus. jutos dīvaini neērti par to, ka bija jāiet teikt tādas lietas.

(2 with milk | cup of coffee?)

10:02 - : ar to arī apsveicam
vakar - sniegs, a šorīt -6 grādi,
un no skapja tiek izvilkti cimdi.

(cup of coffee?)

Oktobris 22., 2014


13:25
ripp raksta par finansiālajām grūtībām, un man tagad ir līdzīgi. tikai, atšķirībā no normāliem cilvēkiem, tādā situācijā grūtības man ir ar iekšējā miera saglabāšanu.
kad resursi tuvojas beigām un nav skaidrības par nākamajiem ienākumiem, es kļūstu ļoti viegli sadusmojama. jums pat nav nojausmas. mani kaitina viss.
jebkas var sadusmot un tikai tad, kad esmu izgāzusi savas dusmas, tikai tad attopos, ka nejau tie nenoslaucītie putekļi ir pie vainas. pie vainas ir tas, ka es eju uz darbu un pelnu naudu, un neesmu mājās un tāpēc neslauku tos putekļus, un beigās tik un tā kontā svilpo vējš.

(4 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 21., 2014


16:26
uz vecumu man parādījusies izcili izteikta nepatika pret sevi fotogrāfijās - man vienmēr liekas, visi citi izskatās kā fotošopēti, izņemot mani, protams. es izskatos pēc tā, ko parasti bildēs nogriež nost, atstājot vien roku vai somiņas stūri (lai gan es cenšos nebildēties ar somiņām, viņas var sabojāt kadru viens un divi). nu lūk, un rezultātā man nav nevienas kopbildes. viens fotogrāfs man reiz sūdzējās, ka "tas ir pizģets - meitenes it kā grib bildēties un grib bildēs izskatīties labi, bet hoķ trīs sekundes papōzēt neviena negrib. un kā tad lai noķer kadru, ja vislaik vēršas prom no kameras?"

(cup of coffee?)

09:20
plānotājs 2015. gadam iegādāts.

(4 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 20., 2014


15:39
“The best things in life are free. The second best are very, very expensive.”
- Coco Chanel

(cup of coffee?)

11:12
mēs, toties, draudzējamies tagad ar vārītiem dārzeņiem. katru vakaru nupat kā nedēļu no vietas pēc vakariņām (kurās arī ir vārīti dārzeņi ar kādu sviestmaizi) es esmu pasākusi vārīt kāpostus ar puķkāpostiem, burkāniem un brokoļiem, un, ja godīgi, nesaprotu, kur es biju agrāk. vēders kļuvis plakanāks, krūšturi var aiztaisīt ar nākamo āķīti, pašsajūta arī staltāka stāv. manējais saka, ka turpmāk vakariņās arī ēdīšot to pašu, citādi bikšu poga par ciešu kļuvusi. nu i ko, vakar, protams, tas viss tika kompensēts ar kārtīgu porciju frī, bet tikai tāpēc, ka man nebija ne spēka, ne vēlēšanās tur virtuvē kaut ko kaševariķ.

(5 with milk | cup of coffee?)

11:08 - : laika vērojumi
kā jums vispār patika tas sasalums, kas zemi bija pārklājis sestdienas rītā? retorisks jautājums. dažs labs gan jau sāka sniega dēli vaskot, bet mēs ar tiem nedraudzējamies.

(cup of coffee?)

Oktobris 14., 2014


09:56
skatos te tagad visādus ķermeņa sviestus, un atmiņā nāk kaut kur salasīta frāze, ka "vīriešiem nepatīk, ja sievietes smaržo pēc kūkām vai saldumiem" - ar to domājot arī visādas vaniļas, kokosriekstus un ko tik vēl ne. nu, karoče, tās saldās smaržas. tajā pašā laikā, es daudz biežāk kaut ko dzirdu, ja smaržoju pēc tiem pašiem kokosriekstiem, nevis pēc ādas vai citroniem.

Poll #20182 :saldumi
Open to: All, results viewable to: All

es esmu vīrietis un man

View Answers

nepatīk, ja mana sieviete smaržo pēc kūkām un saldumiem
3 (37.5%)

patīk, ja mana sieviete smaržo pēc kūkām un saldumiem
3 (37.5%)

nepatīk, ja mana sieviete smaržo pēc jebkā cita kā tikai savas ādas
2 (25.0%)


Tags:

(36 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 13., 2014


15:00

tagad, paskatoties uz šo bildi, es zinu, ka visas gaismu un ēnu, un spīdumu spēles uz sejas ir bronzeris, izgaismotājs, korektors, spīdums, sārtums - acu kaktiņos uz deguna, uz vaigu kauliem, uz zoda, uz augšlūpas - hailaiteris! nekāds tur dabīgais saules atspīdums. tā lūk. magic has left the building.
Tags:

(10 with milk | cup of coffee?)

09:26
es jau nemaz nevaru stāstīt, kas notika brīvdienās.
vien to, ka sākās tās ceturtdien.
un beidzās piektdien.
un tad vēlreiz sākās sestdien.
un beidzās svētdien.

(cup of coffee?)

Oktobris 9., 2014


13:23
kaut kā viens kokčiks pārvērtās nākamajā un beigās seja spilvenā, un šodien saruna pa telefonu:
- un ko mēs darīsim vecumdienās? arī mocīsimies paģirās?
- nē, - es saku, - vecumdienās mēs vienkārši neatlaidīsim. kā saka mammas vīrs - "tikai vārguļiem ir paģiras!"

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 8., 2014


09:40
a es vakardien saņēmu komplimentu par garām skropstām, sāku smaidīt kā aprīļa saulīte un saņēmu pretī jautājumu, vai es zinot, ka manas acis, kad smaidu, sažmiedzas šauras un izskatās, it kā es kautrētos.
thank you for ruining the moment, love.

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 7., 2014


16:25
"Best thing about being in your 90s is you're spoiled rotten. Everybody spoils you like mad and they treat you with such respect because you're old. Little do they know, you haven't changed. You haven't changed in [the brain]. You're just 90 every place else ... Now that I'm 91, as opposed to being 90, I'm much wiser. I'm much more aware and I'm much sexier." —Betty White, People, February 2013

(1 with milk | cup of coffee?)

15:40
we want someone unique because unique is special, and we need special because we believe ourselves to be special.

(cup of coffee?)

Oktobris 6., 2014


10:21
zaļais punkts savā reklāmā ielicis sienāzi.

(cup of coffee?)

Oktobris 4., 2014


20:06
teikšu, kā ir - ja tagad kāds piezvanītu un piedāvātu atvest iedzert, es ar vienu roku teiktu: "ģeniāla ideja!"
un ar otru kompilētu pleilisti.
es gan nezinu, kam būtu jānotiek, lai ko tādu būtu laime piedzīvot.

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 3., 2014


13:17
un tad šorīt es uzvelku melnas leather-ish bikses, pa virsu krēmīgu jūrnnieku stila džemperīti ar mežģīnēm,
manējais nopēta mani no apakšas līdz augšai - is that what you're wearing?
un no manas mutes izskan - nubet!
viņš - es redzu apakšbikšu līniju.
es - aiiiii!!!
viņš - nu velc taču, ja jau tev patīk. bet džemperis dibenu arī nenosedz.

protams, bikses es pārvilku.
nezinu, it kā negribētos teikt, ka ģērbjos viņam, un šādi gadījumi, kad viņa teiktā dēļ es pārģērbtos, ir reti (reti ir, kad viņš pajautā. nu, tā, ka viss ir skaidrs),
bet tomēr on some level sanāk tā, kā teica kima kei, -
"i dress for my man".


(5 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 2., 2014


11:40
karoče, manā pilsētā tik briesmīgu apģērbu veikali ir ievākušies visās tirdzniecības vietās, ka, ja es būtu uzņēmīgāka, nudien apsvērtu iespēju te atvērt kādu bodi.

(2 with milk | cup of coffee?)

Septembris 30., 2014


15:44
un ko jūs saucat par balto nāvi? es visu laiku domāju, ka tā sauc cukuru. citi tā sauc sāli. bet rekur raksts par cukuru tomēr:

"Also known as "white death", sugar isn't really what our bodies have in mind when it comes to good nutrition. Sugar plays an unfortunate role in causing skin to sag and wrinkle; it does this by attaching itself to the collagen and elastin in the skin, causing it to become brittle and to break. Another beauty slam from sugar is the creation of dark, under-eye circles

(7 with milk | cup of coffee?)

11:09 - : cracked!
"It's the same old story: The stereotype persists because we're ashamed that we don't conform to it.
Whew, that's depressing. How about before we end the article and we all go crazy in the comments,
we join together and look at this (noskrollējam uz leju šite)."

(cup of coffee?)

Septembris 29., 2014


10:36 - : kā es braucu rīgu lūkoties
ko es, tātad, novēroju, kamēr biju galvaspilsētā. meitenes, ko jūs darāt ar savām uzcaīm? kopš noskatījos mr. goss video par uzacīm, visapkārt redzu tikai milzīgas, platas nāsis, jo meitenes ir tā izplūkājušas uzacis, ka starp tām var ievietoties sērkociņu kastīte. cik liela atstarpe starp uzacīm, tik plats izskatās deguns, - māca mr. goss. tik ļoti savu aci uztrenējusi vēl neesmu, bet to, ka neder tradicionālais - zīmulis, nāsis, uzacs ārējā/iekšējā līnija - to es sapratu pēc savām uzacīm, kurām šis modelis nozīmēja, ka uzacis izskatīsies tieši tik drusciņ īsākas, nekā vajag, lai īsti nevarētu saprast - where is the problem?

un ko tad es redzēju - skaistas, biezas uzacis, kas sākas apmēram acij pa vidu. skaistas, gaišas uzacis, tik plānas kā diedziņš. un ticiet man, nebija nevienas uzacs, kas būtu tuvāk, nekā vajag, nē, visas panikā ir izraustījušas sev pusi sejas!
(cilvēki bez uzacīm izskatās pēc bērniem. vai citplanētiešiem.)

tas es ieskrēju stockmanā, paostīju nina ricci "ricci ricci," atklāju, ka tās ir domātas pieaugušām, vīrišķīgām biznesa lēdijām. nebūt ne maziem, koķetiem kaķēniem, kas grib spēlēties pa parīzes jumtiem, kā melo reklāma.
nopirku "i love..." dušas želeju, dzērvenes pūdercukurā un skrēju uz autobusu, lai ar brālēnu iesandalētu kādu lambrusco.

(13 with milk | cup of coffee?)

Septembris 25., 2014


09:25
nekad nebūtu domājusi, ka pienāks diena, kad mana lielākā vēlēšanās (nu, viena no) dzimšanas dienā būs saņemt dāvanā veļasmašīnu. tas apmēram kā tās sievietes, kas piedalījās aptaujā un teica, ka visvairāk gribot virtuves kombainu (tur nu es tikko izvairījos statistikas, jo virtuves kombainu varu aizņemties no mammas).

(11 with milk | cup of coffee?)

Septembris 24., 2014


16:08
esmu tikusi pie saviem pirmajiem distressed džinsiem! mīļākajam pārim izdilusi priekšējā kabata.

(cup of coffee?)

13:11
karoče, man pat mazliet neērti to teikt, tūlīt atklāsies, ka esmu netīrīgākais cibiņš valstī, bet, nu, nezinu, kā jūs, bet es dušā neeju katru dienu. un matus mazgāju divreiz nedēļā. pirms īpašiem pasākumiem - atsevišķs grafiks ij dušai, ij matiem. bet es nudien nesaprotu - ja nav kaut kādas baigās superaktivitātes pa dienu - kāpēc sausināt savu ādu dušā?

(30 with milk | cup of coffee?)

11:46
labi, štrunts ar to, bet to, ka man pilnīgi izved ārā, ka man nemaksā, lūk, par to es pati ar tanku kādam labprāt pārbrauktu pāri. cik mēnešus man būs jāgaida, maķtvaju?! cik atgādinājumus sūtīt un cik atmazkas uzklausīt vajadzēs?

(8 with milk | cup of coffee?)

09:20 - : par novēloti aktuālo
starp citu, kas tur ar tiem rīgā ievestajiem tankiem?

(14 with milk | cup of coffee?)

Septembris 23., 2014


16:30 - : on shoes and italy
Heels aren’t about looking taller — they’re about looking fierce.
I am tallish at 5’8’’ and I wear high heels all the time. At 6’2’’ sometimes I’m the tallest person in the room.
Do I feel like Gandalf summoning the Hobbits?
Sometimes. It is still worth it.

(4 with milk | cup of coffee?)

Septembris 22., 2014


15:09
mana nedēļas nogale ir rezultējusies daļēji nokrāsotā terasē, nesaprotamiem zilumiem visas labās rokas garumā (seriously - pamodos, un - ir!) un, īpašs redakcijas prieks - divi jauni kurpju pāri! aizgājām ciemos, un kokčiku trakumā pirmo reizi satiktā meitene jautā:
- a kurš tev kurpju izmērs?
- tāds un šitāds.
- nāc mērīt!
(piemēru un kūstu - vienas melnas un vienas sarkanas augstpapēdenes)
- patīk?
- patīk!
- dāvinu!
par tiem tad laikam arī būšu samaksājusi ar zilumiem un paģirām, kas iestiepušās šodienā.
nu, un no tā vakara, ja godīgi, es neko citu daudz neatceros, un es nesaprotu, kāpēc, jo nemaz tik daudz neizdzēru. i think. bet nu, ko tur daudz. ja tik tagad nebūtu jāgaida, kamēr beigsies darbadiena, viss būtu ideāli.

(7 with milk | cup of coffee?)

11:14
"i finally have standards and limits." nu, vismaz kaut kādi. dažreiz.

(cup of coffee?)

Septembris 19., 2014


12:37
interesanti zināt, cik ilgi būtu jātaisa pietupieni, lai varētu uzvilkt "yes i do squats" krekliņu? (atradu lapu ar 30 day fitness challenges)

(8 with milk | cup of coffee?)

Septembris 18., 2014


14:02 - : vispāratzītas patiesības (c)
Lazy Sunday mornings reading the paper and drinking coffee may be doing your brain the world of good. Not only has reading shown to expand the brain's grey matter, a Swedish study found coffee consumption can increase cognitive capacity and help ward off Alzheimer's disease. Scientists found coffee drinkers who consumed two to four cups a day reduced their risk of developing dementia and Alzheimer's disease later in life, the Science Daily reported.

(4 with milk | cup of coffee?)

Septembris 17., 2014


16:15
piezvanu uz dzīvnieku aizsardzības biedrību, jo mums te jau vairākas dienas skraida viens suns ar apkakli, un tante otrā galā man tāda:
- ā, viņš! šitais ir viens no tiem, kas regulāri blandās!

nu, mani vismaz nomierināja, ka viņi sazināsies ar saimnieku. jo arī tas, protams, ir zināms, un pat ļoti labos draugos ar biedrības direktoru.
tikai sīkums - direktors ir atvaļinājumā, tā ka nabaga sunim jāblandās līdz pirmdienai.

(cup of coffee?)

14:55
a par romwe jūs dzirdējāt?

(15 with milk | cup of coffee?)

Septembris 16., 2014


17:27
"grow your eyelash & eyebrow with red ginseng extract" - vēsta mans skropstu audzētājs no korejas.

"Ginseng may be included in small doses in energy drinks[9] or herbal teas, such as ginseng coffee.[10] It may be found in hair tonics and cosmetic preparations, as well, but those uses have not been shown to be clinically effective." - vēsta vikipēdija.

ekstrakts veicina asins cirkulāciju, kas veicina skropstu augšanu, - vēsta produkta apraksts.

un es pat atradu vienu rīsērču, kas apliecina, ka: "Digital infrared thermal imaging showed that the temperature deviation in the whole body decreased safely in the Korean red ginseng group, which mitigated the body-temperature imbalance. This result suggests that the Korean red ginseng improves blood circulation in the human body." es tikai stipri šaubos, ka veids, kā lietot šo skropstu audzētāju, radīs pētījumā iegūto rezultātu. i mean, te notiek tā ekstrakta uzklāšana uz plakstiņa pie skropstu līnijas.
bet nu, cilvēki stāsta, ka arī rīcineļļa darbojas. man šķiet, ka olīveļļa darbojas. ko nu?

atliek tikai zieķēt, līdz flakons būs tukšs.
šis vismaz nekož kā tā dadžu eļļa.

(6 with milk | cup of coffee?)

Septembris 15., 2014


13:29 - : dzimšanas dienas krīze
es te visu laiku domāju, ka esmu baigi sievišķīgā, bet, ja tā padomā, vienīgais, kas no sievišķīguma manī ir, tā ir neizārstējamā vēlme pakoķetēt ar katru, kam nav slinkums. un šāds atklājums man, starp citu, nemaz nepatīk.

(2 with milk | cup of coffee?)

09:49
27 filmas.

(cup of coffee?)

Septembris 11., 2014


14:26
nu, un vēl man jāatrod upuri, kurš uzdāvinās man

nina ricci "rici ricci" smaržas.
Tags:

(cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba