: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Maijs 25., 2017


09:29
runājot par mitrinošajiem, kurš man šorīt vai nu negaidīti beidzās, vai arī salūza sūknētājs:

"Frankly, I believe that the collagen molecule is too large to work as a topical.
The active ingredient does not penetrate the skin, so you're just getting an overly expensive moisturizer."
—S. Manjula Jegasothy, MD, CEO and Founder of Miami Skin Institute

(1 with milk | cup of coffee?)

Maijs 24., 2017


13:13
kautska runas par gleznotāju atšķiršanu, kur es galīgi neesmu stipra, lika man pašai ar sevi pasarunāties, ka, nu, labi, tur tak es neesmu stipra, bet dizaineros gan kaut ko jēdzu!
tad es atcerējos modes skati no laikiem, kad es vēl skatījos ftv, un tas bija 2000. gads, kad tāds, es pat atļaušos teikt, modes mākslinieks izdarīja šito:

un es domāju, ha, šito gan es zinu.
un zinu jau arī, tak kā sauc - aizmirsu.
hussein chalayan.
gūgle pateica priekšā.

(cup of coffee?)

09:57 - : the invisible guest (2016)
protams, kad tu jau atskaties savu devu trilleru, tu jau zini, ka beigās izrādīsies, ka notikumi nav gluži tādi, kā tev sākumā rāda. bet mācēt tomēr tevi apvest ap pirkstu un turēt uz āķa līdz pašām beigām - tas ir izdevies contratiempo.
ko tas vispār tulkojumā nozīmē? pēc "invisible guest" neizklausās.(2 with milk | cup of coffee?)

Maijs 23., 2017


16:21
vai mums te ir kāds baložu eksperts?
man ir divi tādi balti, ar spalvām uz, ē, teiksim, kāju pirkstiem, un ar gaišbrūniem plankumiem uz, ē, sejas, galvas, pie acīm.
kas tā par šķirni un vai tā vispār ir šķirne, vai arī man ir nelidotāji, kaut kādi parastie sētas kranči baložu versijā?

(3 with milk | cup of coffee?)

Maijs 19., 2017


08:41
lasu te, ka:

"[..] Our hair grows in “bundles" with a single follicle containing multiple strands of hair. Every seven years or so, those bundles reset — but gradually, they lose strands, explaining the thinning hair that some women notice as they get older."
principā, arī es esmu pamanījusi, ka mati vairs nav tik nevaldāmi, kā agrāk.
varbūt to nudien ir kļuvis mazāk, neizslēdzu.
bet varbūt tā ir šito bunduļu lietas dēļ - jo šķiet, ka ir vietas, kur to čirku ir vairāk, kamēr citviet tie ir tikai viegli saviļņojušies.
toties tagad arī es dažkārt pamostos, un mums ir "labo matu diena".


(2 with milk | cup of coffee?)

Maijs 17., 2017


13:43
zigismunds - mans darba zirneklis - ir atgriezies!
nu, vai arī viņa radinieks, jo ir pagājuši vairāki gadi, kopš pēdējoreiz viņu redzēju, un es nemaz nezinu, cik ilgi zirnekļi dzīvo.

(2 with milk | cup of coffee?)

09:28
citrons un ūdens, un glāze stāv no rīta pa rokai, bet tik un tā katru rītu aizmirstu.

(4 with milk | cup of coffee?)

Maijs 16., 2017


10:12 - : gifted (2017) mark webb
kaut kā pavisam klusi iznāca gifted, un, jāteic, patīkams pārsteigums bija. stāsts pamatā par matemātiķu ģimenīti, kur teju vai katrs nākamais gudrāks par iepriekšējo, nu un cīņa par to, kā sešgadīgajai mērijai būtu labāk dzīvot un kur labāk mācīties, par ko mērijai ir pašai savs viedoklis (arī). tad vēl ir roberta, kuru tēlo oktāvija spensere. un vēl ir freds. vienacainais kaķis freds.

uz visa šī fona man ir tikai viens jautājums, ko kāds man varētu apskaidrot - kā var būt, ka ir kāda matemātiska problēma/formula, kuru tad nu matemātikas ģēniji pavada risinot. un kā var būt neatrisinātas matemātikas formulas, like, how - ja reiz ir formula, tad kāds tak to formulu ir kaut kādu pamatotu iemeslu pēc uzrakstījis, nevis uz dullo sarakstījis krestjikus un noļikus. lūk, kur ir sāls?

(9 with milk | cup of coffee?)

Maijs 15., 2017


11:51 - : papēži
dažkārt dzīve tā skrien, ka apstājoties negribas pat īsti par kaut ko pašķendēties, jo tūlīt tak pāries un vaj tad tas vispār kādu interesē.
tomēr, kopš maijs ir pārsniedzis +10 grātu atzīmi, es atcerējos, ka man taču ir kurpes ar papēžiem, un puszābaciņi ar papēžiem, kad gaida savu kārtu jau no pagājušā gada rudens (jo uznāca sals un ziema. nu, kā šogad).
un tad es uzvilku savas jaunās kurpes, un piesēdos pie stūres, un, maķ tvaju zanagu, atkal tas sajūga pedālis liedz man mierīgu eksistenci pats ar savu eksistenci, jo papēdis atduras pret grīdu, pirms vēl sanāk to pedāli līdz galam nospiest.
nu un vispār ļoti neērti.
ar automātu tādu problēmu nebija, jo, argh, nebija sajūga.

(cup of coffee?)

Maijs 11., 2017


22:16 - : book keeper's secrets
uzdurties skapja aizmugurē aizkritušai grāmatai, atrast tur savu mācību braukšanas atļauju no 2004. gada, csdd kvīti par to 2.95 LVL apmērā un herbāriju (!).

(cup of coffee?)

13:28 - : big fish
braucu uz jaunatvērto zivju veikalu koknesē.
izbraukājos šurpu turpu, veikalu neatradu.
ne likteņdārza vienā pusē, ne otrā pusē, ne 102. kilometrā no rīgas.
pat ja tas ir visiem redzamā vietā, es esmu starp aklajiem.
un neapmierinātajiem.
jāteic, mūsu ciemā vispār ir īsums gan ar svaigām zivīm, gan ar kūpinātām.
par jūras veltēm vispār nerunāsim.
kur tie laiki, kad varēja uzcienāt sevi kaut vai ar svaigu garneli.

(cup of coffee?)

Maijs 9., 2017


18:35
also, kamēr vieniem hokejs, man - sense8 2. sezona!

(9 with milk | cup of coffee?)

17:55
atnāk man uz meilu reklāma no lilit par žannas dubskas semināru, un es aizrautīgi sāku lasīt, jo nu, mazums - sakrīt laiks, un vieta, un luste.
bet izrādās, šis seminārs (divās nodarbībās) atšķiras no citiem ar to, ka interaktīvuma līmenis ir pacelts jaunos augstumos, proti, te tu vari aiziet un izģērbties kopā ar citiem apmeklētājiem līdz apakšveļai, un kopā pastāvēt pie spoguļiem, kamēr žanna noteiks deviņus ķermeņa tipus.
es, protams, saprotu, ka gribas dažkārt saņemt pavisam konkrētus novērojumus un pavisam konkrētus padomus, bet iet un seminārā grupveidā izģērbties un spoguļoties.
"uzstājoties iztēlojies, ka skatītāji ir kaili" iegūst jaunu nozīmi (jā, jā, nebūs kaili. apakšveļā, still).

(3 with milk | cup of coffee?)

13:56
un vispār, ka es līdz vakaram neaizmirstu - piezvanīt vecmammai un paprasīt, lai atsūta man sviestu, cik drīz vien var.
healthy(-ier) fats tak.

(13 with milk | cup of coffee?)

Maijs 4., 2017


14:03 - : 4. maijs
kamēr vieni aya napā vai arī velk ārā un klāj galdus jau pirms pusdienlaika, tikmēr citi mazgā logus (i no āras, i no iekšas) un šķūnī krauj malku.
ja tā padomā, tagad pat nezinu, ko rīt darīšu.
vienmēr tāds pārsteigums, kad izrādās, ka simt gadu atliktas lietas izrādās diezgan ātri izdarāmas.
bet nu, māte daba taču nemīl tukšumus (un "resnums izplešas, lai aizpildītu jebkuru telpu", aha).

(4 with milk | cup of coffee?)

Maijs 3., 2017


12:21
nu un vispār, nevar taču vairs ballēties tā, kā jaunībā. biju dzimšanas dienā, kas sākās ar pirti un beidzās tikai, hmm... nākamās dienas vēlā naktī? pēc tam īsti vairs nevar saprast - tu esi noguris, vai arī saslimis. balss ir nodzerta, norunāta vai arī esi saaukstējies. trešā diena, un nevaru saprast.

(cup of coffee?)

10:17
izrādās, kāds tomēr sauc savu bērnu arī par aladinu.
es ceru, viņam ir sava džasmīna.
vai vismaz jasmīns.

(2 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 27., 2017


08:43
dažkārt, kad uz darbu vēl atnāk vēstule ar marku virsū, atceros, kā bērnībā aktīvi sarakstījos te ar vienu, te ar otru, un vienmēr gaidīju vēstules no rīta, it īpaši ziemā, lai no aukstajām markām vēl varētu paspēt nodzēst zīmogu un to marku izmantot vēlreiz.
aiz veca pieraduma arī tagad tāpat skatos.

(cup of coffee?)

Aprīlis 26., 2017


13:38
"old millennials [..], who were born around 1988 or earlier (meaning they’re 29 and older today), really have lived substantively different lives than young millennials, who were born around 1989 or later".
kāds beidzot arī manā acu lokā pievērsis uzmanību tam, cik lielu atšķirību vienā paaudzē rada kaut tikai dažu gadu atšķirība. es arī neuzskatu sevi par ar sociālajiem medijiem apmātu personu, kaut arī man ir gan twitter, gan instagram konts. social media savvy? not me. snapčats man ir melna bilde. nupat jau esmu arī zaudējusi interesi par feisbuku, un tviteri izmantoju vienas sfēras ziņu lasīšanai, bet instagrama bonuss ir filtri.

"the financial collapse of 2008 and the rise of smartphones around that same time (the iPhone was introduced in 2007). Their impact can’t be overstated, and because of precisely when they hit, it really might be the case that in 2017 a 33-year-old is more different from a 23-year-old than at any other point in recent history. [..] younger millennials “are more practical — they are more attracted to industries with steady work and are more likely to say they are willing to work overtime” than older ones. old millennials could afford to develop views on work and work-life balance that were a bit more idealistic." (par pēdējo teikumu man vajadzēja aizdomāties, un sāku salīdzināt sevi ar jaunākajiem brālēniem un māsīcām, lai tiktu skaidrībā).(13 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 25., 2017


14:07
un vēl man šķiet, ka tādās dienās, kā šī, kad jebkas var aizsvilt uguni (bet ne nu gluži jebkas, un ne nu gluži ikviens), būtu jāņem paklājiņš padusē un enerģiski jāšpago uz nomaļu vietu, kura ir tālu prom no tā, kas aizsviļ dusmas, lai dusmas ņem un izplēn kaut kur nebūtībā. jo, ziniet, ne vienmēr viss ir jāizrunā. dažkārt es vienkārši jūku prātā un mani ir jāliek mierā. un tad, dažas stundas vēlāk, var atkal sākt runāt.

(cup of coffee?)

10:21
un ja reiz par laikapstākļiem - kopš man mašīnā vairs nav termometra, es nemaz nezinu, cik ārā grādu.

(cup of coffee?)

09:57
kā šitādā laikā vispār var pamosties?

(cup of coffee?)

Aprīlis 18., 2017


18:12
lielākajai šejienes daļai tādi sasniegumi gan jau diezgan sveši, tomēr fakts, ka šodien, 18. aprīlī, gaidu jau pirms svētkiem pasūtīto pirmo malkas kravu - tas nudien ir kaut kas ievērības cienīgs. ne starp pieaugušajiem, bet starp tiem, kas dažkārt par tādiem cenšas izlikties.
lūk, tikai pati krava kavējas jau piecpadsmit minūtes.

(4 with milk | cup of coffee?)

12:38
šitās brīvās dienas mani tikai iekārdināja, un viss.
pamodos ar dzīvi neapmierināta, un, taisnībsakot, nekāds dzīvesprieks arī pēc pusdienām nav atnācis.
tā ka tā, ja.

(1 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 12., 2017


09:10 - : revjū
pagājuši jau divi mēneši,  kopš iegādājos christine schrammek hydra maximum day cream, un tas ir gandrīz cauri. varu reportēt, ka klīnikā teica: "tas ir tieši tāds pats kā hydra force day cream!" well, it isn't.
nav tā, ka slikts - mitrina uz velna paraušanu. taču hydra force, no kura man bija paraudziņš, ādu ne tikai mitrināja, bet arī nomierināja, un veselas trīs četras dienas es staigāju bez neviena apsārtuma uz sejas.
nu lūk, tāpēc pēdējā mēneša laikā sāku staigāt pa aptiekām un kārtīgi skatīties, ko tad tās piedāvā:
 
1) la roche posay - ejtunost, katrā krēmā pa fragrance, pat tajos, kas domāti jutīgai ādai. viens labākais, ko atradu, bija lipikar baume ap, kur nebija aromatizētāju un pēc kura āda bija gluži patīkama, bet nu tas skaitās ķermeņa krēms, ir mazliet taukains, un tāpēc ne īpaši piemērots sejai ikdienā. vēl viņi piedāvā tādu rosaliac ar serumu, kurš ir tīri patīkams ādai, bet skaidrs, ka rozāciju viņš ārstēt nevar, bet nomierināt ādu un nepadarīt situāciju sliktāku - to gan var. which is a lot.
citādi, paskatījos beautypedia.com, un es gan nezinu, kas tur par ekspertiem, taču, paskatoties sastāvu, man kā neekspertam un nezinātniekam šķiet pārliecinoši. lai slavēts buda par paraudziņu esamību.

2) bioderma - nevienu paraudziņu man neviens nevarēja iedot, bet spriežot pēc apraksta, no sensibio sērijas varbūt kādreiz var arī kaut ko riskēt un pamēģināt. sliktākajā gadījumā, pēc tam krēma atlikumu var izmantot rokām.
ar aptieku repertuāru tas pagaidām ir arī viss.

tagad trešo dienu mēģinu paula's choice paraudziņu komplektu sausai un jutīgai ādai - pagaidām esmu apmierināta. tikai tas 2% bha eksfoliators varbūt tomēr nav jāklāj uz vietām, kur ir apsārtums - sākumā drusciņ kož, bet pēc tam pāriet un nepaliek trakāk sarkans, which is a good thing. I guess. krustojam īkšķus, jo gribētos jau tā kā likties mierā.

(22 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 11., 2017


10:09

where have you been?!

(1 with milk | cup of coffee?)

10:02 - : thank you, thank you very much
ja tas nav spļāviens sejā, es nezinu, kas tas ir - priekšā četras brīvas dienas, a prognozē viens vienīgs lietus.

(cup of coffee?)

Aprīlis 10., 2017


11:45
tāpat šī nedēļas nogale nesa divas filmas par līdzīgu tēmu mūsu civilizētajā pasaulē, kur lielākās demokrātijas izvietoja uzrakstus ar vārdiem "colored" vai "whites only" tikai tā.
hidden figures (nom nom) un a united kingdom.

(2 with milk | cup of coffee?)

08:26 - : terapeitiskos (nevis profilaktiskos) nolūkos
ja es apmeklētu andeli mandeli bez konkrēta mērķa, ļoti iespējams, ka tagad sēdētu ar kažoku, augstpapēžu kurpēm, zēnu pusmēteli ("vai jūs to gribat sev?" "jā..?" "ā, nu, tas ir domāts zēniem") un kas to lai zina, ko vēl. un ja es to apmeklētu rīgā, tad droši vien vispār izputinātu sevi.
protams, izstaigājusi visus stendus, meklēto es atradu turpat blakus andelei, veikalā, kur atlaides bija visām jakām (vējjakām? - kaut kāds stulbums, kāpēc nevar teikt "kurtka"? tā nudien nav vējjaka), izņemot manējo.


(3 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 7., 2017


10:35 - : ignorance is a bliss
nezinu, kopš kura laika esmu kļuvusi par tādu bailuli, bet dažkārt man nudien jāsaņem sevi rokās un jāsapurina, lai pārstāju tak reiz baidīties no visādām briestošām pārmaiņām - neba nu viņas ir pienākušas, neba nu pienākušās ir tādu uztraukumu vērtas. to gan es attopos tikai tad, kad jau pusstundu esmu sevi uzkurinājusi un galīgi zaudējusi ticību saviem spēkiem.
p.s. nez vai man tādi vispār ir bijuši. varbūt kādreiz arī bija, bet tolaik es vienkārši neapjēdzu, cik daudz es nezinu un neprotu.

(cup of coffee?)

Aprīlis 5., 2017


10:23 - : izrādās tomēr kaut ko var pirkt arī no madaras
"Prof. Ķīsis un klīnikas ārsts Dr. Zavorins kopš 2014. gada ir veikuši vairāku MADARA Cosmetics produktu klīnisko novērtējumu, tajā skaitā pētot kosmētisko līdzekļu ietekmi uz ādas apsārtumu, ādas mitrumu jeb hidratācijas pakāpi, kā arī balinošas kosmētikas ietekmi uz izteiktu sejas ādas pigmentāciju. Klīnisko pētījumu rezultātā esam zinātniski apstiprinājuši populārās MADARA “SOS” produktu līnijas ādu mitrinošās īpašības."

(14 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 3., 2017


08:42
principā, atliek tikai uzvilkt kļošas un būs īsts, dzīvs kadrs no septiņdesmitajiem (not cool).
nesaprotu - visiem mati kā mati, bet man - mūžīgās problēmas, jeibogu.

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 31., 2017


13:39
kalendārs saka, ka ir piegdienaah, bet iekšā ir tikai parasta piektdiena.

(cup of coffee?)

Marts 30., 2017


16:17
es jau neko, bet šis būtu ļoti piemērots brīdis, kad kontā varētu ienākt tā deklarācijā sarēķinātā pārmaksa.

(7 with milk | cup of coffee?)

09:12
klausoties chilltrax radio, dažbrīd liekas, ka esmu iekš stranger things. vai the knick.

(cup of coffee?)

Marts 29., 2017


08:48
80% meņjū, 20% fiziskās aktivitātes - stāsta labi treneri, vai ne.
weight training - lūk, kas vajadzīgs sievietei - stāsta vēl citi treneri.
skaidrs, ka cīņa par izmaiņām turpinās nepārtraukti, jo grūti pārdzīvot, ka agrāk taču bija citādi. drēbes piegulēja citādi, un, karoče, viss bija citādi un labāk, vismaz saistībā ar ķermeni, kad biju viena.
mazāk kārdinājumu, vairāk laika sev pašai, bet tā jau varbūt arī manis pašas vaina - slikts menedžeris sev esmu.
lai nu kā, beigu galā izskatās, ka biju piehaltūrējusi ar to 80% meņjū lietu, nevis "nothing works", jo tiklīdz pārvērtu vakariņas par uzkodām, no vidukļa pazuda 2 cm, un, lūk, tas, ir motivējoši.
jo maz prieka no hantelēm, ja visus tavus darba augļus noslēpj vecā, labā tauku kārta.

(cup of coffee?)

Marts 28., 2017


12:39
skatos, svētdien sola pirmo negaisu.

(cup of coffee?)

08:49 - : sweet dreams are made of these (c)
dažkārt sapņos redzu cilvēkus, ar kuriem ir unfinished business.
kā tajā 12 soļu programmā, kur vajag atvainoties visiem par pāridarījumiem.
lūk-tik,  atvainošanās un piedošana ir bijusi, bet sapņos tik un tā rādās.

(cup of coffee?)

Marts 27., 2017


09:12 - : biker mice from mars (just because)
kā vakar piesēdos pie stūres, tā sāku domāt, vai nebūtu prātīgi iegādāties uzlīmi ar burtu "m" aizmugures stiklam, jo braukt ar mehānisko ir kā mācīties staigāt. visi mani mēģina nomierināt un uzmundrināt, ka nav tik traki, bet līdz atslābumam, kāds bija sasniegts, braucot ar automātu, vēl ir tālu. šobrīd uzskatu par sasniegumu pārvietošanos no punka a līdz punktam b, nenoslāpstot un neietriecoties kaut kur.

(cup of coffee?)

Marts 25., 2017


11:03 - : atpūta un sports, značit
par izstādi, tātad. visgrūtākais bija stenda iekārtošana un (laikam) neapkurinātās ķīpsalas telpas ceturtdienas vakarā. piektdien, kad viss jau bija sakārtots un izlikts, un cenas atrastas un salīmētas, sviestmaizes iepakotas(ar gudru ziņu vairāk, nekā iepriekš, jo neviens negrib palīgu ar pazeminātu cukura līmeni), un apmeklētāji sāka nākt un ne tikai pļāpāt, bet arī pirkt, laiks pagāja krietni patīkamāk. vienīgi kājas tam nepiekrīt - tās pamanīja netipiski garās darba stundas. un neatlika laika paskatīties citus stendus - ne jahtas, ne laivas, ne trenažierus, ne velosipēdus. visu tikai garām skrienot. nobeigumā varu teikt, ka man būtu paticis vēl vairāk, ja es zinātu visu par izliktajām precēm. tas būtu riktīgs laifhaks.

(cup of coffee?)

Marts 23., 2017


09:11
saule spīd, sviestmaizes iepakotas, gatavojos braukt uz lielpilsētu.
tā kā brālis nevar atrast citu palīgu, atliek tikai yours truly.
tā nu šodien un rīt šiverēšos pa ķīpsalu. netipiski aktīvas dienas šim žurnālam.
un kas vispār būtu domājis, ka no manis sanāks cilvēks, uz kuru var paļauties?
es!

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 22., 2017


13:37 - : divas izsaukuma zīmes
runājot par seriāliem: holy cow!! narcos gaidāma trešā sezona. šogad! un būšot arī ceturtā. iksaitments nav vārdos izsakāms. kvī!!

(cup of coffee?)

11:18
ziniet, reti kas ir kaitinošāks par vārītu olu, kura ne par ko negrib smuki lobīties.
(un tūlīt prātā nākamā reti kaitinošā lieta - pa roku līdz elkoņiem tekošs ūdens, mazgājot seju)

(16 with milk | cup of coffee?)

08:57
vakar saspraudu dārzam (mauriņam?) visapkārt lampiņas, novācu no rozēm egļu zarus.
kā saprotu, sals vairs nav gaidāms.

(4 with milk | cup of coffee?)

Marts 21., 2017


09:22 - : kick-ass
piektdien biju uz pašaizsardzības nodarbību. vai tagad es pratīšu sevi aizstāvēt? nu, ja tas būs kāds maza auguma sīkaļa - droši vien, ka jā. tā ka principā, tāda viena nodarbība, kur tev pat pa īstam neviens neuzbrūk tāds fufelis vien ir. uz gaišās nots - neatceros, kad es pēdējo reizi būtu tādu adrenalīna uzplūdu piedzīvojusi, un vai vispār. bet cik man par to adrenalīna devu tagad ir zilumu! turklāt, es droši varu teikt, ka pati sevi vien satraumēju.

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 17., 2017


12:45
bija man te viena draudzene, kura izvēlējās dot priekšroku džekam un uzspļaut visiem mūsu plāniem, [un tā kā viegli visu ko ņemu pie sirds (jo īpaši to, ko galīgi nevajadzētu)], attiecīgi, arī man.
taču, acīmredzot, lustras un brilles ir kritušas, un iestājies kauns un bēdas.
kādu dienu pēc tam, kad viņa atrakstīja, ka brauks uz šejieni un gribētu mani satikt, ja es būšu ar mieru, pie kurā jau kokčika es attapos, ka esmu gatava tomēr satikties, parunāt, un salikt punktus uz i, un varbūt pat turpināt.
mūsu vecumā tuvus draugus tik viegli vis neatrast, tas viens. un otrs, huiņa slučaetsa. vai nu izlīgt un turpināt, vai arī pārsvītrot visu un iet tālāk.
esmu tik daudz novērojusi, kā meitenēm ir tendence pēc apvainošanās nodedzināt visus tiltus un lepni iet tālāk.
izlēmu tomēr beigt ņemt pie sirds, bet ņemt grožus savās rokās.
un satikties un papļāpāt atkal bija ļoti pat neslikti un veselīgi.
the end.

(cup of coffee?)

Marts 14., 2017


13:48
tikko kļūdas pēc atvēru powerpointu, un sekundes laikā pārdzīvoju gan šausmas, gan šausmīgu atvieglojumu -
powerpointu nācies izmantot tikai skolas darbiem, uzvēlās visas atmiņas par prezentācijām, un tad nāca apziņa, ka nav man nekādu skolas prezentāciju.
prāta dīvainības, i know.

(cup of coffee?)

09:04 - : pāris dienas atpakaļ
manējais grib nopirkt motociklu. skrūvēt viņu un braukt pa trasi, acīmredzot.
mammas vīrs skatās uz viņu un saka, ka tieši tajā vecumā arī viņš ir atklājis sevī vilkmi pie motocikliem.
laikam beidzot ledus ir īsteni ielauzts.


(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 13., 2017


14:06 - : the couple that does new things together*
dažkārt ir dienas, kad es negribu līst no mājas ārā, un tās parasti ir brīvdienas. bet, tā kā esmu gudra un zinu, ka, lai attiecībās viss būtu labi, vajag nodoties kopīgām aktivitātēm, kas neiekļauj sevī netflix & chill. tāpat es zinu, ka lielākajā daļā gadījumu, ja tomēr izdodas pārvarēt savu slinkumu un negribīgumu un iziet no mājas, es beigās esmu tā, kura ir vislielākajā sajūsmā. tā bija ar kipru, un tā bija vakar no rīta, kad tomēr piekritu aizbraukt uz pļaviņām paskatīties, kā tad tas ledus izskatās, visu iepriekšminēto iemeslu dēļ. "ledus uz daugavas, padumaješ" vai ne. tomēr skats izrādījās iespaidīgs. tā tik vien gaidi kaut kur polāro lāci izlienam.  nu un vakarā hesā bija atvērtas slūžas, un skats bija fantastisks. to nevar aprakstīt, tas ir jāredz.

(cup of coffee?)

Marts 11., 2017


21:20
lai nekas nenotiktu, fiksi jāatzīmē, ka šodien ne tikai aizdomīgi bieži niez deguns (uz šķaudīšanu, nevis dzeršanu), bet vispār viņš uzvedas pagalam aizdomīgi (kā uz iesnām, nevis kā uz jebko citu). there, i said it. tagad vēl tikai panākt, lai bez aizķeršanās sanāk noskatīties collateral beauty, un vakaru var skaitīt par izdevušos.

p.s. mine vienā brīdī kļuva tīri tā neko.

(cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba