: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Septembris 16., 2020


08:46 - : bērnudārzs, diena piektā (spoiler alert - piecas dienas labas dienas)
bet šodien nebija asaru! viņš bija pats miers un līdzsvarojums, pat neskatoties uz to, ka jau ārā bija dzirdams, kā visa grupiņa raudāja.
gribu apmācības pie šīm audzinātājām, es gribu zināt, ko viņas tur dara!

(cup of coffee?)

08:44
atšķirībā no manis, E būs ļoti daudz bērnudārza bilžu. manas bildes var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem, un no tām pašām viena ir pazudusi. atceros, kā ņēmu no vecā padomju albuma ārā - "lai nepazūd".

(cup of coffee?)

Septembris 15., 2020


10:56 - : bērnudārzs, diena ceturtā
šodien dārziņā pats esot atteicies no knupja.

(8 with milk | cup of coffee?)

Septembris 14., 2020


21:36
šodien man bija brīva diena no pulksten 8.26 līdz 16.02. (te vieta vismaz trīs izsaukuma zīmēm).
tā bija vienlaicīgi mana atvaļinājuma pēdējā diena un E pirmā diena b/d ar diendusas gulēšanu (kuru viņš gulēja).
tik ilgs laiks, kurā nav jādara pilnīgi nekas obligāts, nav bijis kopš, well, kopš 2018. gada.
tad lūk, kā tas bija, kad tu pats esi savas dzīves noteicējs! ne dzīve, bet avene.

anyways, uz sava lielā brīvības koraļļu rifa izdomāju aiziet paskatīties žaketi un kurpes, un ietrāpīju divos veikalos, kuros pusdienu pārtraukums. laikā no 14.00 līdz 14.30. kā tas vispār iespējams? nospriedu, ka visums mēģina mani pasargāt no nevajadzīgiem tēriņiem. lai notestētu teoriju, iegāju trešajā veikalā. tur nebija ne žaketes, ne kurpju. and that was my cue.


(4 with milk | cup of coffee?)

Septembris 13., 2020


12:50
mamma ar domubiedriem uzsākusi detoksikācijas kursu - dažas nedēļas ēdot vegāniski. un savā whatsapp grupā tad viņi tur iedvesmo viens otru ar saviem nobildētajiem vegāniskajiem ēdieniem.
šodien otrā diena, viņa pagatavo auzu pārslu biezputru ar visu ko, tur, mandeļu skaidām, žāvētām dzērvenēm, āboliem, ko tik vēl ne. rāda man šķīvi.
es metos ar karoti degustēt, tad apturu sevi:
- a tu jau nobildēji?
- ko tad es tagad katru dienu auzu pārslu putru bildēšu?
- zini, citi cilvēki tā dara.

p.s. mani aizvien pārsteidz, ka mani pārsteidz, ka viņa ļoti labi orientējas visādās platformās, programmās. kaut kāds glups stereotips, ka mūsu vecāku paaudze "taču neko nesaprot".

Tags:

(2 with milk | cup of coffee?)

Septembris 12., 2020


12:36
un tomēr es tā arī neaprotu, kur rodas kārtību un tīrību mīlošie, un kur rodas tie, kuri sauc sevi par pārāk slinkiem, lai kaut ko sakoptu. bijām pie manas vecmammas ciemos. viņa dzīvo laukos, un viss ir izremontēts, t.i. - atliek tikai iekšu uzturēt kārtībā. bet iekša nav tikusi uzturēta kārtībā, kopš es sevi atceros - un es neesmu nekāda marija kondo, ja, bet tomēr drusciņ taču varētu, ne? visas virsmas mūždien ar kaut ko nokrautas, apgrūtinot uzkopšanu, kuru jau tā neviens negrib veikt. viss tiek turēts pa vecam. man 34 gadi šogad būs, tur viss jau gadus 25 (cik es atceros) tā arī stāv. kādu mēbeli nomaina, bet viss tiek apkrauts ar visādu figņu, es pat nezinu, ar ko.
izrādās, tā tas esot bijis "visu laiku", jo arī jaunībā ar uzkopšanu esot nodarbojusies mana mamma (vai cit bērni, acīmredzot).

nav cēloņsakarības starp kārtīgiem vecākiem un bērniem.

(4 with milk | cup of coffee?)

Septembris 11., 2020


13:05 - : bērnudārzs, diena otrā
no rīta pamostamies - a bērns viss pumpās. vakar vakarā parādījās dažas, šorīt - viscaur. atpazinu alerģisku reakciju, jo tā es izskatījos dažas dienas pirms jaunā darba uzsākšanas. ja ir varianti, ko iedot, izņemot suprastīnu - i'm all ears. pagaidām gaidu recepti sīrupam no dakteres, bet tas būs tikai vakarā. zvanu uz dārziņu: "kāda jums politika saistībā ar alerģijām?" laba politika, atļāva mums nākt, paldies dievam, nenorakstīja kā spitālīgo.
tā nu mēs tuvojamies grupiņas durvīm un, pretēji gaidītajam, nenotika kategoriska atteikšanās spert tur savu kāju.
pat ieraugot audzinātāju bija klusums. un bez knupja!
audzinātāja paņēma viņu rokās un tad gan bija jāraud.

pusdienlaikā atbraucu pakaļ, izrādās, šodien bijis ļoti ievērojams progress. audzīte saka: "laikam viņš sapratis, ka te ir forši!"
esot spēlējušies, gājuši ārā, viņš gan atkal palicis zem jumtiņa, bet, spriežot pēc bildēm, dalījis stumjamos ratiņus ar meiteni, un sadalījis tā, kā nākamajā bildē redzams viņs viens pats ar minētajiem ratiņiem.
tak i bitj, pierunājāt, nevienam nesakiet, ka teicu, bet izskatījās tas
šādi )
iespējams, bilžu secība bija citāda, vēsture klusē.

audzinātāja man viņu tā saslavēja, ka ir skaidrs, ne pirmo dienu viņa ar pīpi uz jumta - zina, ko pateikt, lai visi (vecāki) būtu mierīgi.
pirmdien palikšot gulēt pusdienlaiku.
tagad tik jātiek galā ar to alerģiju.

(7 with milk | cup of coffee?)

Septembris 10., 2020


13:12 - : bērnudārzs (pii (c)), diena pirmā
zvanu pēc stundas es tomēr nesaņēmu, man piezvanīja pēc tam, kad visi (visi trīs - divas meitenes un E) bija paēduši pusdienas. pusdienās, izrādās, esot divi ēdieni - zupa un otrais. mūsmājās parasti gan tikai zupa. esot čakli apēdis un mēģinājis padzerties sulu, kas rezultējies aplietās biksēs. vispār viņš man sulas dzīvē vēl nav dzēris, ja. tikai ūdeni un pienu.

esot raudājis, bet neesot raudājis visu laiku.
esot gribējis, lai audzinātājas viņam ir blakus, tad bija mierīgs.
neesot gribējis iet pastaigāties (audzinātāja saka "viņš jau nevar zināt, kur viņu vedīs", tāpēc sēdējis ārā zem jumtiņa.
esot tāds domīgs puika.
kad aizgāju - raudāja, kad atnācu - raudāja. kad nomierinājās, jau kaut ko gribēja pastāstīt, laikam viss nebija gluži slikti, par kaut ko bija pārsteigts, spriežot pēc balss izteiksmes.

protams, paliku ar sajūtu, ka citi bērni neraud, nestaigā ar knupi, skrien staigāt jau pirmajā dienā un viņiem nemaz nevajag sēdēt blakus, bet es nojaušu, ka tās ir tikai manas iedomas - visi noteikti tādi nevar būt. 

(15 with milk | cup of coffee?)

11:08
bet vispār, es esmu ārkārtīgi pateicīga, ka pasaulē ir grāmatas (un rakstnieki, obviously). es nezinu, kā es bez jums dzīvotu un ko es bez jums darītu. un jo īpaši esmu pateicīga, ka neskatoties uz visa elektronizāciju, grāmatas aizvien ir papīra formā.

also, tam cilvēkam, kurš man savulaik teica, ka arī kindlē tu vari veikt "piezīmes uz lapas malām" un "pāršķirt lappusi" - es ceru ka tev piens ledusskapī saskāba. atrada, ko salīdzināt. as if!

(2 with milk | cup of coffee?)

10:05
kaķis ir izpētījis augšstāvu. tagad sēž kāpņu augšgalā un ņaud, bet lejā nenāk.

(cup of coffee?)

Septembris 9., 2020


13:23 - : 1 gads un (bez 3 dienām) 7 mēneši
rīt ir pirmā bērnudārza diena, bet man ir tāda sajūta, ka viņš ir jau pavisam liels un pieaudzis un tūlīt ies vismaz pirmajā klasē, ja ne devītajā. ja es būtu emoji, tad tāds, kurš viss iksaitmentā trīs no iekšpuses.

protams, es saprotu, ka rīt mūs, ļoti iespējams, gaida fiasko ar fanfaru pavadījumu, bet varbūt tas gaida pēc dažām dienām (kā ziņo b/d "parasti trešajā dienā viņi vairs negrib iet"), jebkurā gadījumā - gaida pretošanās kustība agrāk vai vēlāk.
lai būtu pilna buķete, pēdējās divas dienas Edvards ir viegli satraucams. a šonakt vispār laikam zobi līda - puņķi, asaras un kliedzoša raudāšana nakts vidū pa vairākiem lāgiem. tētis aizbraucis, jauna mājvieta, un tūliņ vēl bērnudārzs, jā, viņa acīs tas neizklausās pēc kūrorta, bet vismaz kaķis ir pārvests, tagad mums te zoodārzs - divi kaķi, viens suns un viens mazs bērns.

(20 with milk | cup of coffee?)

Septembris 7., 2020


20:50 - : tvarstot kaktusu
jau vairākas dienas neveiksmīgi mēģinu noķert kaķi, lai atvestu viņu uz jauno mājvietu.
pirmā reize - es viņu paņemu rokās, tuvojos ceļojumu somai, tai nokrīt restītes, un viņš sāk rauties ārā no rokām, es mēģinu noturēt, viņš ar visu spēku raujas ārā un ar nagiem atstāj man trīs dziļas un vienu ne tik dziļu skrāpējumu uz krūtīm, jap, you read that right.
otrā reize - viņš nedodas rokās vispār.
trešā reize - ļaujas paglaudītiees, ļaujas paņemties rokās, bet ieraugot ceļojumu somu, kļūst nemierīgs un es laižu viņu vaļā, jo negribu, lai mani atkal saskrāpē.
ceturtā reize - ar papildspēkiem - viņš ļaujas paņemties rokās, pa pusei jau ir somā iekšā, kad sāk rauties ārā, ieķeroties ar nagiem man kājā - es viņu palaižu vaļā, jo - augstākminētais.
piektā reize - nez vai tā skaitās piektā reize, ja es atmetu ar roku vēl pirms mēģinājuma viņu savākt?
sestā reize - braucu viņu pabarot, pa ceļam satieku kaimiņieni, pastāstu savu bēdu stāstu, viņa piesakās palīdzēt, sak', esot pieredze - stipri jātur pakaļkājas un priekšķepas, un tad esot cerība. sacīts - darīts! ceļojumu somu ieliku mašīnā uz priekšējā sēdekļa. tas ņaud kā pie daktera braukdams. bērns sēž aizmugurē un ņaud līdzi. pusceļā kaķis izlien no somas ārā, nosēžas uz aizmugurējā sēdekļa bērnam blakus (es biju gaidījusi, ka viņš kā traks sāks skraidīt pa mašīnu, tā ka šis variants der pat labāk), un es jums saku, viss, kas pietrūka, bija viņu ņaudēšanas unisonā. šis bija mans garākais desmit minūšu brauciens ever.(13 with milk | cup of coffee?)

Septembris 6., 2020


21:02
kopš vīrs ir prom, vakaros ir vairāk laika sev. un neviens nesteidzina ātrāk no vannasistabas ārā. toties pašai rīt jābrauc pirkt jauna vārtu atslēga.

(cup of coffee?)

Septembris 5., 2020


12:46
ikreiz, kad kalendārā redzu "bruno, telma", domās izskan "luīze".

(6 with milk | cup of coffee?)

Septembris 3., 2020


13:16
man šajās dienās gan tik daudz visādu darbu un arī ciemiņi viens pēc otra, un vēl aizvien atlieku kaķa pārvešanu, un rīt pie dermatologa jābrauc, ka, taisnībsakot, šis atvaļinājums mani jau ir nokausējis, žanra klasika.

(cup of coffee?)

13:10
pirmās ziņas - līdz prāmim, tātad, veiksmīgi aizbraucis, 5:00 no rīta uz prāmja uzbraucis, mašīnu atstājis un aizgājis uz savu vietu turpmākās 22 stundas - lielu, mīkstu krēslu, kā ziņo "stena line". diemžēl not so much in real life - krēsls ir "žesķ" un kā autobusā, bet interneta pietiekot vien teksta ziņu sūtīšanai mesendžerī. bet nu bija vai nu tā, vai nu visu ceļu braukt ar mašīnu (lidot nebija variants). tagad gan īsti nevar saprast, kas būtu bijis labāk, ha

(cup of coffee?)

Augusts 27., 2020


14:11
vispirms es strādāju, tad paliku stāvoklī un strādāju, tad es izdomāju, ka jāizmanto valsts dotā iespēja gūt labumu no tā, ka strādāju un maksāju nodokļus, un aizgāju b lapā un nestrādāju, tad piedzima E un es nestrādāju vēl gadu, kopumā ņemot, nestrādāju laikam gadu un trīs mēnešus, un tad es atkal sāku strādāt, pusgadu tikai strādāju, bet, ej tu nost, kā es gribu atvaļinājumu! nākamā otrdiena is the day.

(3 with milk | cup of coffee?)

10:41
es nezinu, kā skolotāji var veikt savu darbu. kur nu vēl kaut kāds telemārketings.
mani runāšana nenormāli nogurdina.
rakstīšana gan ne.

(3 with milk | cup of coffee?)

Augusts 24., 2020


10:12
ceturtdien pirmā sapulce bērnudārzā.

lieki piebilst, ka jūtos absolūti negatava. droši vien tāpēc, ka īsti neiespringu uz to, ka vajadzētu baigi gatavoties un gaidīju to sapulci jau augusta sākumā, līdz ar to būtu mēnesis nepieciešamo sagatavot, bet nu jau augusta beigas ir klāt.
vai krūze ar snīpīti jādod līdzi sava?
vai vajag istabas čības vai arī skraidīs zeķēs? (istabas čību nav)
kādas drēbes jāgatavo līdzi? (nez, vai pietiks bikšu; un cik karsti tur telpās - vajag īspiedurkņu vai garpiedurkņu krekliņus?)
vai vienkārši dot līdzi somu ar visām mantām jebkurai situācijai, kā mēs daram, kad aizvedam pie vecmammām?
kā izskatās dienas režīms, galu galā?

(25 with milk | cup of coffee?)

Augusts 18., 2020


13:50
E nu jau dažas dienas skaidri saka "mamma", "papa" un "vauva"
*aiziet noslaucīt aizkustinājuma asaras*

(4 with milk | cup of coffee?)

10:01
pie mums ir kaut kāds absolūts bardaks ar dermatologiem. ir viens uz visu pilsētu, strādā reizi nedēļā. iepriekšējais, pie kura biju uzsākusi ārstniecības kursu, aizgāja prom, atnāca vietā cits. pie tā divus mēnešus nevar tikt. šodien man bija beidzot jāiet, vakar zvana - esot uz slimības lapas uz nenoteiktu laiku. kōvidu dabūjis, vai. bardaks, a man jāuzsāk otrais ārtēšanās kurss - analīzes, jaunas zāles, viss tāds, ģimenes ārsts saka: "vecās zāles varu izrakstīt, bet jaunas ne, nevaru palīdzēt, vajag dermatologu." domāju - dimbā! ja te tik ilgi jāgaida, citur gan jau tik ap ziemīšiem tikšu. ha! jēkabpilī var tikt jau šo sestdien, un ogrē gandrīz tikpat tuvu.

velti tikai laiku šķiedu, gaidīdama uz mūsu medicīnas centru.

(3 with milk | cup of coffee?)

Augusts 13., 2020


10:02 - : gurķi un negurķi
samarinēju divas burciņas ar pārliešanas metodi. neviena burka nesaplīsa, gurķi kā uz burvja mājiena mainīja krāsu, šodien viena jāprovē, lai zinātu, vai marināde nav salaista dēlī.
tagad man ir vēl lielāka kaudze ar gurķiem, nekā pirms tam, jo vakarā atveda vēl, bet brīvroku režīma nebija, jo.
kā par spīti notikusi anarhija - bērns pie vecvecmammas gulējis diendusu no 13.00 līdz 16.00. līdz 16.00, karl! vai jūs zināt, ko tas nozīmē mūsmājās? pateikšu priekšā - pie tās stundas, kurā bērns ir pamodies, pieskaiti klāt sešas stundas (16.00 + 6 h = 22.00) - tikos bērns ies gulēt. bet ja ir galīgi izsists grafiks (piemēram, no diendusas pamodies 16.00!), tad skaiti visas septiņas stundas klāt. nēn, protams, kas ta viņiem - 17.00 bērnam atbraucām pakaļ, un tālāk jau viņiem galva nesāp. es esmu ļoti iecietīga, un nekad nepārmetu un cenšos neaudzināt pieksatītājus, bet vot, ka viņi nepiezvanīs un nepajautās: "klau, šodien viņš netipiski vēlu aizmiga, līdz cikiem dot viņam gulēt?" tas manu iecietību tomēr var nogalēt (ar daudziem piegājieniem; esmu ļoti iecietīga, i mean it), jo esmu teikusi, lai zvana netipiskās situācijās vai tad, ja nav par kaut ko pārliecināti. tak nē. situācija netipiska, bet neskaidrību, kā izskatās, nav nekad. paši vainīgi, šodien bija jāklausās no manis lekcija par to, ka bērnam nedod gulēt ilgāk par 14.00. gulēt jāiet, maksimums 12.00. un visi būs laimīgi.

tātad, vai izdosies samarinēt atlikušos gurķus, nezinu. redzēs, kā kārtis kritīs.

(13 with milk | cup of coffee?)

Augusts 12., 2020


10:57
dažas grāmatas paliek ar tevi uz ilgu laiku. tagad, lasot nerātes ierakstu par rasu, uzreiz atcerējos grāmatu, kuru izraku vecmammas skapī, un nespēju atrauties, kamēr neizlasīju. tā bija skumja un depresīva grāmata ar nelaimīgām beigām, un drīzāk par ābeļdārziem, nevis rasu, bet to grāmatu es atcerēšos mūžam. lasīt gan nekad vairs nelasīšu. nu un vajag tādu depresņaku sarakstīt? kopš tā laika man palicis iespaids, ka visas latviešu grāmatas ir depresijas kalngals. nāves ēnā necik daudz iespaidu neuzlaboja. vai vienas vasaras zieds. vai zosukalna meitenes. taču liels bija mans pārsteigums uzzināt, ka "katrīna" nemaz nav latviešu autora darbs, bet somu! should've known!
līdz ar to, visas katrīnas man asociējas ar šo katrīnu, nevis katrīnu lielo, piem.


(8 with milk | cup of coffee?)

Augusts 11., 2020


14:55 - : gurķu marinēšana
no laukiem man atveda maisiņu ar gurķiem, ir nopirktas burkas un garšvielu maisījums, saldētāvā no pagājušā gada un no šī gaida sasaldēti diļļu kātiņi, plauktā no pagājušā gada gaida metāliskie vāciņi, šodien likšu mērcēties ūdenī, lai ir kraukšķīgi (c), un plānoju taisīt ar pārliešanas metodi. vispār es gan neesmu sajūsmā par darbošanos ar verdošu ūdeni - bērnībā taisīju tēju, tējkannai nokrita vāciņš un, tam ta ram, kaut kā pusi plaukstas aplaucēju. atceros, brālēns vēl teica, ka tur man tagad uz visu mūžu paliks rēta. but it didn't. nu lūk, bet jautājums, lūk, kur - vēršos pie tiem, kas izmanto šo metodi - apleju tos pa trīs lāgiem, un tad pie tās trešās reizes viņi mainīs krāsu, kļūs blāvāki or smth? kā es sapratīšu, ka process notiek pareizi?

es jau pāris gadus briestu marinēt, bet šogad, iespējams, tas nudien beidzot izdosies. ziemas vakaros man ļoti patīk pagrauzt marinētus gurķīšus un uzdzert tomātu sulu. nebūtu slikti, ja būtu savi.

(12 with milk | cup of coffee?)

Augusts 10., 2020


15:10
šomēnes esmu apņēmusies vairs netērēt naudu pirkumiem internetā. galu galā, man taču viss nepieciešamais ir. izņemot darba bikses un bēšas augstpapēdenes, bet, es tā padomāju, tās var arī pagaidīt septembri. iepriekšējo reizi es tā apņēmos martā, un tad sākās vispasaules atlaides, un tas bija viens ļoti lielu lomku mēnesis, taču pēc maniem aprēķiniem, augustā nekam tamlīdzīgam nevajadzētu būt. un tagad pirkt kaut kādas vasaras drēbes tāpat vairs nav nekādas jēgas.

(15 with milk | cup of coffee?)

11:41
epasta spamkastē regulāri pienāk aicinājumi pirkt louis vuitton vai michael kors somiņas.
sajūta kā tajā sex & the city epizodē, kur kerija ar samantu brauca skatīties feikās somiņas kaut kādā kriminālrajonā no mašīnas bagāžnieka.

(cup of coffee?)

Augusts 8., 2020


16:44
aizgājām uz mini zoodārzu. tur bija tikai vistas, truši, viens pavisam baby kazlēns (superkjūt) un ponijs. uzmini nu, kurš izraisīja vislielāko pārsteigumu un sajūsmu mūsu mazākajam ģimenes loceklim?

(7 with milk | cup of coffee?)

Augusts 4., 2020


08:51
pēc mazāk kā mēneša jau pirmais atvaļinājums. un pirmā bērnudārza diena E!
nez vai man viss atvaļinājums paies kopā ar viņu dārziņā, vai tomēr viņš būs dārziņā, bet man būs laiks savām lietām? gribētos sevi mierināt, ka viņš jau gluži labi pierod pie citiem cilvēkiem, bet visi, pie kuriem viņš ir pieradis, ir viņa radinieki. kur nu kurais, un tomēr visi visnotaļ ieinteresētas personas - pēdējais jaunākais mazbērns, vsjo taki. a bērnudārzā? pilna grupiņa ar bērniem, kuriem vienam uz otru diezgan spēcīgi vienalga, un divas auklītes. should i be worried?

(2 with milk | cup of coffee?)

Augusts 3., 2020


20:46
atcerēties: the umbrella academy saundtreks.

Tags:

(9 with milk | cup of coffee?)

Augusts 2., 2020


20:56
agrāk mani ļoti izklaidēja "lilit" un bija interesanti lasīt, un nostalģijas dzīta, nopirku numuru. pat tā nauda, ko pazaudēju autoostas sviestmaižu aparātā, nebija tik velti iztērēta, kā nauda šim numuram. kaut gan varbūt redaktore nav vainīga. bet varbūt tomēr cenzūra nav nemaz tik slikta lieta. jo īpaši, ja tēmēta pret visādiem šarlatāniem viedajiem. te viens šiva apgalvo, ka tantriskais sekss dziedēs visas ginekoloģiskās kaites. mic drop.

(5 with milk | cup of coffee?)

20:45 - : kulturāla atpūta
acīmredzamais neticamais - piektdien man būs brīdis muzejam! plānā samsāra. gatavojos doties viena, bet ja kāds cibiņš  tieši ieplānojis doties un grib arī instant & live apspriešanu, man nekas nebūtu pretim, gluži pretēji.

(6 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 31., 2020


10:51
visu laiku pārdzīvoju, ka šogad maz sēņu, tad nu vakar vakarā man atveda pilnu grozu ar gailenēm. stundu pavadīju tīrīdama! tagad pilnīgi nezinu, ko gatavot pirmo.

(4 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 28., 2020


10:35
karoče, vīrs pasūtīja tabakas karsēšanas ierīci, viņam nekas.
es pasūtīju tabakas karsēšanas ierīci, man i muitas deklarācija jāpilda, i pvn jāsamaksā. da fuq?
cena abiem identiska.

(4 with milk | cup of coffee?)

08:37 - : gads un 5 mēneši ar kapeikām
bērna pirmie salāti - gurķis ar krējumu un mazliet sāls.
garšo zupas. gardu muti ķeksē ārā kartupeļus un burkānus, boršču ēd un smejas (babuška gatavo).
tagad sācis ēst kabačus. veselu nedēļu katru dienu piedāvāju - nē, negribu, aizgriež galvu. un kad kad vairs nepiedāvāju, un laimīga ēdu pati savu porciju, šis pienāca un no mana šķīvja pusi noēda! un nākamajā dienā arī ēda. gardu muti!

no normālā ēdiena tas, principā, ir arī viss.
ēd biezpienu kaudzēm. vārītas olas. grieķu jogurtus ar un bez piedevām. banānus. krabju nūjiņas.
olbaltumvielām bagāts uzturs. priecājos par katru apēsto dārzeni. bet vismaz saldumus neēd. tikai plombīura saldējums viņā izraisa vēlmi ietrīsēties un uz vietas padejot. pārējo - nē, un aizgriež galvu prom. mērķis sasniegts. es tik ceru, ka babuška nedod saldumus pa kluso.
ā, ogas! jo skābākas, šķiet, jo labāk. iet pie jāņogu krūma, plūc nost un pa odziņai ēd. ķiršus, mellenes, upenes, avenes, dodiet tik!

mums te svētkos bija diskusija, kurā es, protams, teicu, ka nedošu saldumus, jo tas nav vajadzīgs un neko viņš no tā nezaudē.
viena radiniece gan nekādīgi negribēja piekrist. bet tur laikam iesakņojies uzskats, ka saldumi ir kaut kas, kas pienākas par labu uzvedību.
nez vai cauri zobi pienākas par labu uzvedību.

(40 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 27., 2020


13:37
piektais mēnesis jaunajā darbā. diemžēl neesmu no tiem kolēģiem, kas tūlīt kļūst par kompānijas dvēseli, jo īpaši, ja kompānija ir savi 50 cilvēki. priekš manis tas ir daudz, un kad ir daudz, manis uz tik daudz nepietiek. kā pretstats man ir cita jauna darbiniece, kas ir tikai dažas dienas agrāk pieņemta, un jau ar visiem dzer kafiju. bet man toties ir atsevišķs kabinets un nepilna slodze uz papīra, un neoficiāli diezgan brīvas iespējas rīkoties ar savu darba laiku kā vēlos, tā ka, teikšu, tough call, kas ir labāk. to, ka man ir laiks, es gan tikai tagad sāku apjēgt. jo vairāk kārtības ieviešu, jo vieglāk pārredzēt darbus un jo mazāka spriedze. tā ka, principā, tagad īstais laiks papildus darbiem. lielais cibas dievs, vēršos pie tevis, sūti man kādus vienreizējus klientus!

(cup of coffee?)

Jūlijs 26., 2020


11:26
skin decision - mans jaunais guilty pleasure, jo, kaut arī sākumā saka, ka raidījums domāts izklaidei, tomēr var uzzināt, ka, bāc, pirmkārt, pat esot ar naudu pilnām kabatām, ļoti svarīgi ir labs meistars, un otrs, holy jesus, cik daudz visādu procedūru ir izgudrots!

(4 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 23., 2020


21:19
ik pa laikam ielienu paskatīties, vai nav ziņas, ka the oa tomēr būs turpinājums.
nav.
pilnīgi, vot, dusmīgi bēdīgi.

Tags:

(1 with milk | cup of coffee?)

13:42
the fuck?!? gribēju paskatīties par to skaistumkopšanas kampaņu #uzticiespārbaudot #palēto, bet tur, lai sāktu skatīties (pa tv3 play), vispirms jānoskatās 5 reklāmas, kuras neiet uz priekšu, ja tu neturi to tabu atvērtu!! un pēc tam nāk vēl 8 reklāmas!! astoņas!!! skaicka te jau noved līdz tādam izmisumam, ka tu esi gatavs maksāt, lai skatītos pārraidi bez reklāmām, bet man ir ciba, es izbļaustos, nomierinos, un nolemju, ka labāk skatīšos tālāk datu aizsardzības semināru, nevis ļaušos šim tv3 play teroram.

(3 with milk | cup of coffee?)

11:35 - : salīdzinājumi
skatos semināru par datu aizsardzību, tur superdatoru salīdzinājums.
ar pirmo aizsūtīja ekspedīciju uz mēnesi
ar pēdējo, kas ir jaudīgāks par pirmo, mēs "ar cūkām šaujam pa mājām"*
*[spēlējam telefonā spēles]

(1 with milk | cup of coffee?)

10:57

I want you to listen to the sound of my voice
Just as if it were noise
Don't try to make any sense out of what I'm saying
Because your brain will take care of that automatically
You don't have to try to understand anything
Just listen to the sound

darīju, kā liek, un man patikaTags:

(cup of coffee?)

Jūlijs 18., 2020


22:09
mēs pārdodam māju, kurā dzīvojam. un tagad es te sēžu, pamazām iedegas lampiņas un top redzama mana midsummer's night dream iecere, un es domāju, ka potenciālie pircēji skatīties būtu jāaicina tieši tagad.

(5 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 16., 2020


13:42
aizgāju uz bibliotēku, tur man ieteica (starp daudzām citām) "patiesību par harija kebēra lietu", pēc tam, kad es pajautāju, kas tagad ir līdzīgi populārs, kā savulaik "da vinči kods". tā kā nevaru sēdēt darbā un lasīt grāmatu, klusītēm lasu atsauksmes un revjū. atsauksmes ir un revjū ir, cilvēkiem ir domas. kaut nu ātrāk atnāktu vakars, lai var lasīt.

(7 with milk | cup of coffee?)

08:33
man nekad nav bijis skaidrs, kas tie projektu vadītāji tādi ir. kādus tādus mistiskus vārdā nenosaucamus projektus viņi vada? es nupat veselu pusotru mēnesi cīnījos un organizēju un koordinēju, un vadīju darbu ar vienu objektu, un, ziniet, es arī jūtos tā, it kā būtu projektu nokoordinējusi, bet manu amatu tā gan nesauc. tad kāpēc viņiem sauc? honestly, tur tak jābūt pamatojumam, ne? vai arī tie tā kā "palīgstrādnieki", kas var būt palīgstrādnieki jebkurā sfērā, bet profesijas kods ir viens vai "citur neminētas profesijas"?

(15 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 15., 2020


13:58
vienīgais, kā man ir žēl, kad pārvācos no valmieras, tā ir mana oksfordas, labojums, nē, man bija longman, bet tolaik tā maksāja 15 latus, i think, vārdnīca, kurai pieauga kājas (pazuda tulkojumā pie pārvākšanās).

(cup of coffee?)

13:51 - : available conditon to have
mirklis no ted talkiem - par mazu meiteni, par kuru skolotāji sūdzējās vecākiem, ka viņai, acīmredzot, ir problēmas ar mācīšanos.
now we know she had adhd.
in the 1930's adhd hadn't been invented.
people didn't realize that that was an available condition to have.

(cup of coffee?)

Jūlijs 13., 2020


15:34
izrādās, mans vārds bijis 66. vietā popularitātes ziņā tajā tālajā 1965. gadā!
1985. gadā tas bija nokrities līdz 82. vietai,
bet 1986. gadā, pēc manas dzimšanas, izkritis no simtnieka uz neatgriešanos.(12 with milk | cup of coffee?)

13:51
abstract: the art of design, nākamais kadrs, ilustrators kristofs nīmans, citē kādu čaku k., kurš esot teicis: "iedvesma ir amatieru padarīšana. mēs, profesionāļi, vienkārši rītos ejam uz darbu."

(2 with milk | cup of coffee?)

10:24
brīvdienās skatījos seven years in tibet. dažkārt gan, skatoties filmas ar bredu pitu, man rodas šaubas, vai viņš ir tik labs aktieris, kā man agrāk likās. ja septiņus gadus tibetā var uzskatīt par sākuma posmu, tad sākumā viņš tomēr bija diezgan neveikls.

(cup of coffee?)

Jūlijs 12., 2020


11:53 - : abstract
skatos "abstract: the art of design". ļoti interesanti, jo mākslinieki runā ne tik daudz par saviem darbiem un to, kur viņi smēlušies iedvesmu (reti kas ir garlaicīgāks par to, kā klausīties māksliniekus, kas stāsta par savu iedvesmu), bet vairāk par dzīvi. un tas, lai cik pretrunīgi nesanāktu, iedvesmo.

(cup of coffee?)

Jūlijs 9., 2020


08:30
also, uz septembri esmu beidzot pierakstījusies uz procedūru, kurai ilgi metās sprunguļi ritenī - tad nedrīkst vasarā, tad nedrīkst stāvoklī, tad nedrīkst, kamēr baro, tad klīnikā rekonstrukcija, tad laika nav, nu tad tagad beidzot ir, ja vien ne kōvids, protams. uztraukums ir par diviem iespējamiem variantiem - tas izrādīsies vienkārši haips, un čiks vien sanāks, t.i., nekāda efekta, un otrs variants, ka būs alerģiska reakcija vai kaut kāda ne tāda reakcija un sarkana seja. bet nu it kā otrajam variantam nevajadzētu būt. jett plasma lift profi. ar cerību novienmērīgot to sejas ādas toni. nu un, ko tur liegties, moš āda kā tāda glītāka kļūs, hehe.

(5 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba