: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Februāris 22., 2017


14:32
kopš svētdienas dzīvoju ar nervu tiku. acs tiku. karoče, nervs zem labās acs ik pa laikam raustās.
sāku domāt, kas tāds pēdējā laikā bijis, un nekas īpaši satraucošs nenāk prātā.
a tiks paliek.

(1 with milk | cup of coffee?)

08:55 - : senseiti
vispirms, tātad, bija grupiņa baseinā, kas patestēja manas acis, bet pēc tam viņi ar tām masveida dzemdībām mani mazliet mēģināja piebeigt, tomēr novērsties nevarēju.
sense8. the wachowskis. dodiet vēl.
bet vakar bija jāiet gulēt.

(5 with milk | cup of coffee?)

Februāris 21., 2017


09:33 - : words (boyzone)
"kalsarikannit" - drinking home alone in your underwear, with no intention of going out.

kalsarikannit, kalsarikannit, kalsarikannit.
nezinu gan, vai šis vārds iesēdīsies.

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 20., 2017


10:05
brīvdienu kinolentē man bija passengers, par kuriem paliku apmierināti ņurdam, kaut arī, protams, man nav ticības par tiem ieplīsušajiem skafandriem.
tāpat arī doctor strange aizlidoja šņakstēdams.
un tad noskatījos underworld: blood wars, ar trim vai četriem piegājieniem, un vispār nesapratu, kā viņi dabūja naudu tam projektam. tur taču vispār nav sižeta! galvenie varoņi bēg, sliktie dzenas pakaļ, tad saķeras un ir kautiņš, un atkal no gala.
nožēlojami.

(10 with milk | cup of coffee?)

Februāris 15., 2017


16:57 - : par alkoholu sejas krēmos
 1) drying type of alcohol most often listed on an ingredient - SD alcohol, denatured alcohol, or  isopropyl alcohol (give products a quick-drying finish, immediately degrease skin, and feel weightless on skin, so it’s easy to see their appeal, especially for those with oily skin). When you see these names of alcohol listed among the first six ingredients on an ingredient label, without question they will aggravate and be cruel to skin. It’s bad for all skin types. Consequences include dryness, erosion of the surface of skin, and a strain on how skin replenishes, renews, and rejuvenates itself. Alcohol just weakens everything about skin.

2) other types of alcohols, known as fatty alcohols, which are non-irritating and can be exceptionally beneficial for skin. Examples you’ll see on ingredient labels include cetyl, stearyl, and cetearyl alcohol. All of these are good ingredients for dry skin, and in small amounts fine for any skin type as they give a pleasing texture and help keep ingredients stable in products.

3) you may have heard that alcohol is a good ingredient because it helps other ingredients like retinol and vitamin C absorb into skin more effectively. although it’s true that it does enhance absorption of ingredients, the alcohol also destroys skin’s surface and the very substances that keep your skin healthy over the long term.

protams, uzreiz skrēju pārbaudīt, kas manam dr. schrammek krēmam rakstīts, un atviegloti uzelpoju, - kā septītais uzskaitīts cetearyl alcohol.

(c)

(12 with milk | cup of coffee?)

13:45

"Many products on the market claim to be designed for a specific age group (especially for those women over 50 who now are supposed to have "mature" skin), but age is NOT a skin type. What’s true is that someone who is 50 can have the same skin concerns and skin type as someone in their 30s. Oily skin and clogged pores don’t just automatically go away when you turn 50 and dry, dull-looking skin can be a problem in your 20s."

(1 with milk | cup of coffee?)

10:34
palasīju to seksuālās un reproduktīvās veselības likumu, jo gribēju redzēt, kas tur ir ar to 17. pantu.
izskatās, ka no 27 likuma pantiem teju visi ir tāda tukša pļāpāšana. bet nu labi, galvenais - vai tad jau pagājušā gada rudenī nevajadzēja pieņemt kaut kādus grozījumus? tur tak bija vēl šis tas, ne tikai 17. pants (ko tā kā solīja izņemt).

(cup of coffee?)

Februāris 14., 2017


09:45
kurš vēl savu pasūtījumu no asos'a gaida nez cik ilgi, jo latvijas pasts vairs nepiegādā, bet tā vietā ir itella, kas tikai sola, bet pa latviju preci sūta jau trešo nedēļu, like, srsly, viņi tur ar diližansu brauc, vai kā? vai arī viņu birojā kāds jau staigā ar manu kleitu mugurā.

(8 with milk | cup of coffee?)

Februāris 13., 2017


13:50
tāpat esmu atklājusi, ka man riebj slēpot no kalna, nav nekāda adrenaline rush, un vispār, man ir spēcīgas aizdomas, ka visa tā "kalna" mīlēšana ir tikai tāda poza, bet nu gan jau es kļūdos, vai gan citādi cilvēki kā traki brauktu uz kalniem un ļautu "pacēlājiem" sevi vilkt augšā, un atkārtotu visu atkal, neskatoties uz to, ka, lejā braucot, var atkal iebraukt kokos un krist no kājām un slēpēm nost un baidīties par to, vai vispār izdosies nobremzēt atļautajā teritorijā. un jā, tas bija ļoti specifisks uzskaitījums.
diesdod atcerēties, cik ļoti man riebj slēpošana no kalna, un nepakļaut sevi vēlreiz šim murgam.
un p.s. cik tās slēpes sver un kurš tos zābakus vispār izdomāja?

(6 with milk | cup of coffee?)

10:25
šobrīd esmu ar sarkanbrūnu kreveli tajā vietā, kur vēl piektdien līdz 11.00 bija mana enrikes dzimumzīme.
klīnikā mani noguldīja uz galda, iešpricēja anestēziju, pirms tam pajautājot, vai man nav alerģija, uz ko es atbildēju, ka man nav ne jausmas.
anestēzijas dūriens bija sāpīgākais visā tajā padarīšanā, bet nu mocības drīz beidzās, un pēc tam, kad lāzeris padedzināja manu dzimumzīmi un es pasmaržoju sēra smaku, mani atbrīvoja.
un tad es sāku just, ka mani krata. nevis trīc. krata. bija gan smieklīgi, gan ļoti jocīgi, un ja man būtu bijis jābrauc ar autobusu, es drošvien nevarētu aiziet līdz šoferim un nopirkt biļeti, tik ļoti mani kratīja.
tomēr centos aiziet līdz mašīnai un neķiķināt, jo galvā skanēja frāze, ko dakteris teica savai palīdzei pēc tam, kad viņa norādīja: "šķiet, te palicis mazliet," un dakteris atbildēja :"redzu, jā. tūlīt. tā. deguns traucē."

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 8., 2017


09:04 - : post-op
pa ceļam pie vetdakterēm kaktuss bija gluži mierīgs, tikai ņaudēja apmēram tāpat, kad pienācis klāt vannoties. nu tā, kaucoši un gari vilkdams. vienu reizi mēģināja izrauties, un tad nogūlās somā ar dibenu uz augšu, slēpdams galvu somas dziļumā. bet tad, kad atstāju viņu uz galda tajā būrītī, no kura viņš skatījās uz mani lielām acīm, tad gan man iekšā kaut kas notrīsēja, kaut arī zināju, ka būs viss labi. pēc stundas viņu saņēmām atpakaļ, aizvedām mājās, un tur vēl pēc stundas pusotras viņš jau sāka steberēt un gāzties, un ēst un apēsto atvemt atpakaļ, un pēc vecās shēmas - dīvāns - bļoda - durvis pārvietoties šurpu turpu, ik pa laikam noveldamies sānis. jeibogu, i žēl viņa, i smiekli nāk.
nu un šorīt izskrēja ārā. mīnus 16 grādi. ej un noturi viņu. lūk, tāds kaktuss.

(cup of coffee?)

Februāris 7., 2017


11:38
tā diena ir klāt - kaķim laiks pie veterinārārsta.
ja viņu pēcpusdienā atbrīvos no ilgām pēc kaķenes, cik ilgi viņam jāsēž blakus pēc tam?

(14 with milk | cup of coffee?)

Februāris 6., 2017


14:11 - : mono
uz gaišās nots - otrajā stāvā ir pārlīmētas tapetes, un nu, kā saka, istabām piešķirts raksturs.
tālāk gan gribu visu gaišpelēku, jo tapetes sanāca mazliet tumšāki pelēkas, nekā plānots.

(4 with milk | cup of coffee?)

11:08
nedēļas nogale nezin kāpēc jau piektdien, kā atbraucu no darba, tā aizgāja šķērsām. un nevis kaut kādi notikumi, nē.
vot, kā saka, iekšā tāda nesaprotama nepriecīga sajūta, tā kā skumji, tā kā bēdīgi, tā kā dusmīgi, tā kā kaut kā neriktīgi.
visu nedēļu gaidīju, un tad - saņem, spļāviens no nekurienes, tieši sejā.
un svētdien pats no sevis tas kaut kur aizgāja.
bōnusā, zināmi ikmēneša notikumi bija nolēmuši mani galīgi atstāt bez dzelzs un sarkanajiem asinsķermenīšiem, salasījos gūgli par olnīcu vēžiem, jūterisa izgriešanām un blakusefektiem kā tādiem, un izlēmu, ka varbūt tas viss tik tāds drūms pms vien bija.

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 2., 2017


12:31
ar mammu apspriežam populāro tematu par difterijas potēm, un viņa man:
- par velti? kuram tad tas ir izdevīgi? kas to lai zina, ko viņi tur grib visiem sapotēt iekšā.
neteikšu, ka es šogad sekotu jaunumiem līdzi vairāk, nekā citus gadus, un tāpēc esmu pamanījusi rakstus.
bet neatceros nevienu citu gadu iepriekš, kad tas būtu bijis tik aktuāli.
nu, kurš ies špricēties?

(32 with milk | cup of coffee?)

Februāris 1., 2017


13:57 - : ogu sezona?
es laikam esmu drusciņ slims cilvēks tādā ziņā, bet man ļoti patīk lasīt par dažādiem mana meņjū benefitiem
lūk, šosezon vairāk kā jebkad dzīvē ēdu granātābolus. kaut kā kopš bērnības bija iesēdies prātā, ka "šitik dārgus mēs atļauties nevaram", tāpēc līdz pat šim dzīves gadam tos nebiju ēdusi. bet kopš bērnības tomēr daudz laika pagājis.
un tad nu laikam esmu nolēmusi kompensēt visus tos gadus, kuros granātāboliem pat virsū neskatījos.
protams, pirms tam jāuzzin, ka granātāboli ir taisni tas, kas vajadzīgs cīņai pret alcheimeru (unpy, kak raz jūsmājām), kā arī citi plusi (antioksidanti, jē), lai garša būtu vēl labāka un pašapziņa tāda, it kā būtu stundu zālē bijusi.

(6 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 31., 2017


15:22
man darbā ir kaudze cilvēku, kas:
a) neēd pusdienas vispār
b) ēd pusdienas ne agrāk par 14.00

un es - pusdienas kā pēc pulksteņa katru dienu 12.00, varbūt pat 11.55, bet noteikti ne vēlāk, ja vien tas ir manos spēkos.

kā var dzīvot bez pusdienām?
pieņemot, ka tev nav anoreksija.

(10 with milk | cup of coffee?)

09:15 - : oskaru buzs
tad es te drusciņ pamocīju manchester by the sea, bet pirmajās 20 minūtēs bija tikai momenti, nevis saistoša epizode, lūk, nav man uz vecumu vairs pacietības mocīties ar visādiem šitādiem. vai arī vienkārši tāda diena.
arrival aizgāja šņakstēdams kā riekstiņi.
hacksaw ridge... ai, esmu mazliet nogurusi no stāstiem par varonīgajiem amurikāņu kareivjiem, kas juta, ka viņiem jāatriebj japāņiem pērlhārbora. zinot nākotnes notikumus, grūti just viņiem līdzi. bet gārfīlds bija mīlīgs, ļoti labi iederējās lomā. kā arī terēze palmere (who killed laura palmer, hehe) man iepatikusies.
tad jau queen of katwe bija krietni labāka, ja par dzīves grūtībām runa.

(cup of coffee?)

Janvāris 30., 2017


12:40
zobārste paziņoja, ka caurumu nav.
which is kinda cool, tagad tik jāatrod, kas tad tur sāp.

(cup of coffee?)

Janvāris 27., 2017


08:30
šodien hedkvarteros atslēdz elektrību, tāpēc darbā jābūt tikai 10.00.
nezinu, kā jums, bet ja es darbā ierodos tik vēlu, tad noskaņojums strādāt ir jau sen izčibējis.
vai nu 8.00, vai nu ir gurķa ripināšana ar strādāšanas imitēšanu.

(8 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 26., 2017


08:53
papildināju savus krājumus ar eveline hyaluron lotion (pēc internetā atrodamajām rekomendācijām jutīgai ādai) un dzintara attīrošo pieniņu (pēc kosmetoloģes rekomendācijām).
apmierināti ņurdu, jo sausās ādas pleķbriesmoņi vēl nav atnākuši atpakaļ un var normāli uzklāt kādu no bb variācijām.
vienīgā iebremzēšanās drīz būs ar mitrinošo, jo paraudziņš no dr. schrammek drīz beigsies.

(cup of coffee?)

Janvāris 24., 2017


08:52 - : ķīmiskais pīlings 2
nu, kosmetoloģe teica, ka neiesakot viņa man to ķīmisko pīlingu, jo tas esot tas pats augļskābju pīlings, kurš vispār reti kuram patīk, un cilvēkiem ar jutīgu ādu (kāda laikam mūsdienās ir 99% cilvēku, t.sk. man) ļoti riskanti - var dabūt apdegumus un pat čūlas.
toties, esot augu pīlings - green peel, un tā jau ir pavisam cita opera, kuru pietiek izveikt kaut vai tikai reizi gadā (c).
uz vietas viņa (biju pie inetas š.) izlēma par labu kaut kādai mitrinošajai procedūrai, un, jeibogu, es neatceros pēdējo reizi, kad mana seja būtu bijusi tādā ekstāzē.
atskaitot, protams, to mirkli, kad viņa pašā sākumā uzklāja kaut kādu karsējošo masku/šmasku/kastolaizin ar ingveru, un likās, ka seju dursta tūkstoš adatu, un "pēc šitā jau nu točna nekas labs nevar būt". tomēr pēc tam sākās pats labākais, adatas beidzās, sākās gan sejas masāža, gan krēms, gan maska, gan vēl kaut kas, un beigās vēl arī sajauca tonālo kopā ar krēmu, uzklāja uz sejas, un, jāteic, viņai piemērota toņa izvēle aizņēma labi ja minūti, kamēr man tas prasīja, khe-khemm, teiksim tā, - ilgāku laiku.
aš vai žēl, ka  neiedomājos aiziet agrāk.

(8 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 23., 2017


12:17
beigās bija tā, ka ar acs kaktiņu kaut-kur-nezin-kur pamanīju viktorijas reklāmu.
kā gan mani var neieinteresēt stāsts par miniatūru karalieni?


(cup of coffee?)

Janvāris 20., 2017


13:51
akjel, tas mirklis, kad sāc darbā klanīties vienkārši tāpat, it kā būtu skolas laikā atpakaļ, tikko paēdis pusdienas un programmā ir kāds īpaši garlaicīgs priekšmets.
vot, tas mirklis ir tagad.

(cup of coffee?)

Janvāris 19., 2017


08:46 - : tumšu un piesātinātu, lūdzu
laikam drīz pasaulē vispār būs beigušies visi seriāli, ko skatīties. lūk, vakar iekš peaky blinders ar kilianu mērfiju sagaidīju arī tomu hārdiju, taču ar to arī prieki beidzās, un jaunā sezona būs tikai maijā.
klusi un nemanot ir atgriezušies vikingi. tomēr krietni foršāk ir, ja tu atrodi seriālu, un tev ir vesela sezona (vai vairākas), ko skatīties.
taisnībsakot, westworld man patika, tomēr nejūtu lomkas, tā nu pieklusuma momentā drošvien var paskatīties.
kā es agrāk varēju dzīvot, skatoties pa sērijai nedēļā?

p.s. varbūt pasktīties travelers?

(15 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 12., 2017


13:21 - : ķīmiskais pīlings
nu ko, pmd izrādījās galīgi nepelnījis savus interneta pozitīvos revjū, tomēr nemetu plinti krūmos un meklēju the next best thing, līdz atradu laser genesis procedūru, ko veic arī latvijā, un maksā gluži pieņemami, t.i., var ieplānot.
tomēr mans iekšējais žīds un neuzticība jaunām procedūrām, ko latvijā tikai nesen ieviesuši, un, attiecīgi, ar kurām speciālisti ir, visticamāk, iesācēji (piemēram, thermage), negribēja parakstīties uz tādu risku.
līdz ar to, beigu beigās izlēmu par labu ķīmiskajam pīlingam j.ķīša klīnikā. kaut arī aprakstā viņi saka, ka vēlamais laiks starp procedūrām ir 7 - 10 dienas, interneti iesaka 4 - 6 nedēļas. kopā 3 - 4 reizes. tātad 6 nedēļas un 3 reizes - gluži reāli.
kāpēc es vispār uz to parakstos - nekādi skrubji un eksfoliācijas mājas apstākļos nepalīdz manai ādai atbrīvoties no tām virsējām, laikam atmirušajām, ādas šūnām, un man, uzklājot bb krēmu, vienmēr parādās sausa āda. gribētos no tā atbrīvoties, jo tas ir ļoti kaitinoši.
23. janvārī, tātad, crossing fingers.

(12 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 11., 2017


08:35
nu ko. es tā saprotu, ka jāsāk nopietni apsvērt doma pārvākties uz igauniju vai lietuvu.
vai arī jābeidz maksāt nodokļi, jo kaut kā sāk apnikt šitā godprātīgā dzīvošana.
rekur, no gada sākuma pilsētā neviens nav tīrījis ceļu.
nu pareizi, why bother.(12 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 10., 2017


08:53
un, kamēr maybelline lash sensational ir nudien viena no labākajām skropstu tušām, viņu lash sensational with oil blend ir kaut kas līdzīgs tai l'oreal million lashes, t.i., pilnīgi viss ir saķepis, kaut arī tu notīri otiņu, un kaut arī cīnos jau trešo nedēļu.
tādu laikam var izmantot tikai uz teātra skatuves.

lieka naudas izmešana.

(cup of coffee?)

Janvāris 9., 2017


14:40
īsti tādu jaungada apņemšanās sarakstu neformulēju, bet jau kādu laiciņu atrakstos no visiem ņūzleteriem, kuriem esmu pierakstījusies.
kur speciāli, kur nepamanot, kur, konkursos piedaloties (kur neko nekad neesmu laimējusi, phe!).
tagad, ja nedēļas nogalē neesmu bijusi pie neta, pirmdien mani 140 meilu vietā sagaida kādi 45.

(cup of coffee?)

Janvāris 6., 2017


13:19
un tad pusdienlaikā gribēju nožņaugt pārdevēju apakšveļas veikalā.
vai vismaz mest viņai ar kādu aukstu priekšmetu.
jeibogu, argh.

(cup of coffee?)

09:30 - : dzīves loki
vakar, tātad, spriedelējām par to, uz ko tad mainīsim mūsu mazo lastočku, un plusu un mīnusu uzskaitījuma beigās tiku pārliecināta par mašīnu x. mans arguments pret mašīnu x bija tāds, ka no trim cilvēkiem biju dzirdējusi, ka uzturēšana ir dārga. ko tas nozīmē, protams, katrs spriež pēc sava maka, un tomēr. taču neesmu eksperts, varbūt tieši mašīnai x uzturēšana nudien nebūs dārga.

šorīt, tipinot uz pieturu, apstājās kāds onkulītis, kas brauca uz pilsētu pēc pensijas, un piedāvāja aizvest līdz pilsētai,
jo -19.
tēma pa tēmai, līdz sāka runāt par to, ka savulaik viņam bijis vecs volksvāgens, bet to nācies pārdot, un tad viņš nopircis mašīnu x, ar kuru tagad brauc viņa dēls, un tā jau viss būtu labi, "ja vien nebūtu dārga uzturēšana".

4 cilvēki vs. wishful thinking

(13 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 4., 2017


13:22 - : un vēl

yup, īsta.

Tags:

(4 with milk | cup of coffee?)

09:05 - : 2017. g. vasarā
izrādās, beidzot iznākšanai būs gatava valerian and the city of a thousand planets. nepagāja ne cik...pāris gadi, ja? pārāk lielas cerības gan atļaušos nelikt, jo kāsta sarakstā ir cara delevigne un rihanna. like, wtf. kaut gan arī mila jovoviča skaitījās modele, kad tika uzņemts piektais elements.

(cup of coffee?)

Janvāris 3., 2017


18:43
par kaut kādām cilvēku savstarpējām attiecībām vispār vairos kaut ko domāt, kur nu vēl rakstīt.
visi ir vairāk vai mazāk izkūkojuši prātu, bet vai tad tas ir kaut kas jauns?

(1 with milk | cup of coffee?)

18:28
man jāsaņemas braukt ar mehānisko kārbu, bet es pagaidām to nevaru.
tomēr ar katru ziemīgo dienu kļūst arvien neērtāk braukt ar autobusu.
nav jau rīga, kur tālākā pietura 5 min attālumā, vajne.

(cup of coffee?)

Janvāris 1., 2017


12:54
nespēju aptvert, ka ir pagājuši, kā tur pareizi skaitās, pilni sešpadsmit gadi kopš 2000., ja? atceros, kā naktī no 1999. uz 2000. ar zani pie bibliotēkas uztaisījām selfiju, tikai tajā laikā tāda vārda nebija. tas bija laiks, kad aparātā lente vienmēr sāka tīties atpakaļ pārāk ātri. un šodien ir 2017.

(cup of coffee?)

Decembris 27., 2016


10:08 - : white wedding
piektdien, toties, ir uzaicinājums uz kāzām 9.30.
kāds nudien ļoti, ļoti steidzas.

(cup of coffee?)

Decembris 23., 2016


14:25
man beidzot ir pašai savs lepnuma un aizspriedumu eksemplārs!

(cup of coffee?)

Decembris 22., 2016


10:45 - : what is this?

tas ir vetements 2017. gada pavasara kolekcijas eksemplārs.
skaidrs, ka veikalos tādu nepārdod.
bet nu kāpēc tā jādara, a? es nesaprotu. it kā tāpat visādu šausmu dzīvē nepietiktu.
un vogue vēl to ierindoja pirmajā vietā topā par gada labāko dizaineru sadarbību.

upd. tas bija tik briesmīgs, ka internets to vairs negrib rādīt. skatieties visu kolekciju.

(21 with milk | cup of coffee?)

Decembris 21., 2016


13:16
un vispār, man ir aptrūcies ideju, ko mājās gatavot.
nav tā, ka būtu visu, ko vien iespējams, pagatavojusi.
bet nenāk prātā nekas tāds, ko vēl varētu uzšmorēt, un ko gribētos ēst.

(3 with milk | cup of coffee?)

Decembris 20., 2016


13:07 - : hashtag - aristocracy
also, karalisko dzimtu turpinājumā uzgāju seriālu par luija XIV dzīvi versaļas pils celšanas laikā. patiesībā, skatījos neatraudamās, neskatoties uz zemo imdb novērtējumu.
un, kad tas beidzās, pēc #aristokrātija, nez no kurienes uzradās downton abbey, kas izrādījās nebūt ne iestīvināts un nehumoristisks seriāls, kā man nezin kāpēc likās.
vecmāmiņa kroulija cerams, ir saņēmusi apbalvojumu (ne tikai par rozēm).

(1 with milk | cup of coffee?)

11:21
kad biju sīka, nekad nelaidu garām skaistumkonkurus, kuri jau nu bija pieejami tv ekrānā.
tagad, kaut arī pieejams viss internets, ļoti bieži tomēr palaižu garām, kas notiek.
lūk, piemēram, kamēr es graužu piparkūkas, ir kronēta miss world 2016 - stephanie del valle no puerto riko.
dzimusi deviņdesmitajos.

tomēr daudz interesantāk ir, kad skaties pašu konkursu, jo pēc gala rezultāta vien tā īsti ne vienmēr var saprast žūrijas izvēli.
kaut arī del valle ir mērķtiecīgi vākusi balvas ceļā uz miss world, nevis izlīdusi no kas to lai zina, kurienes.

(2 with milk | cup of coffee?)

09:29
šorīt pieturā izkāpu kopā ar vienu meiteni, kas ar milzīgu somu mugurā devās uz sākumskolu, un divām, kuras gāja uz vidusskolu un runāja par to, kādā stresā ir, jo vakarā ir teātris.
es vairs tikai miglaini atceros, kā tas bija, kad bija "stress vidusskolā".

(5 with milk | cup of coffee?)

Decembris 16., 2016


08:42 - : dr. nets dažkārt tomēr pārspēj pats sevi
vakar sākās simptoms - ceļoties no gultas, vai arī, ja esmu pietupusies un ceļos augšā, nu, īsāk sakot, ja galvas atrašanās līmenis mainījās (piecelties, atliekties u.tml.), uzreiz vienā punktā galvas kreisajā it kā būtu kāda trose, kas tevi velk atpakaļ. kā lai apraksta, tādas kā dzelošas sāpes? ķipa, nekustini galvu, un viss būs ok.

a šodien turpinās, un tagad jau kādu divdesmito minūti nepāriet.
atvēru google, un pamanīju, ka latviešu raksti saka, ka nekas strašnijs, kamēr amerikāņu tikai par brain tumoriem u.c. trakām kaitēm vien runā.
tad es drusciņ paskatījos šo un man nudien uz mirkli kļuva labāk (paldies jums, puiši).

varbūt tas viss uz konkrēto mēneša dienu pamata., jo kā vispār iet pie ārsta ar galvassāpēm? tas taču ir bezjēdzīgi (?).
Tags:

(15 with milk | cup of coffee?)

Decembris 15., 2016


19:06 - : netflix and chill
skatos orphan black un dzeru šampanieti. ceturtdiena, 2016. gada 15. janvāris decembris.

(4 with milk | cup of coffee?)

08:56
rīta pastaiga divdesmit minūšu garumā taču organismam ir ļoti veselīga, vai ne? vai ne.
es arī to zinu. visi to zina.
tak ne jau pastaigā nelaime. nelaime tur, ka mašīna vakar izlaida garu!
un vēl nezinu, cik nopietni.
man tak plāni ar viņu vēl. piedzīvojumi ieplānoti.
bēdu, bēdu...

(cup of coffee?)

Decembris 14., 2016


09:38
pēdējā laikā (kopš matus nokrāsoju ar l'oreal prodigy 8.34 krāsu) mati sākuši elektrizēties kā ķerti. ja neieliec balzamu, vsjo, čau, trrrrr

(19 with milk | cup of coffee?)

Decembris 13., 2016


08:54
jau kādu laiciņu tvīkstu pēc šādas segas (varbūt tik ne gluži tādā krāsā):

varbūt kāds ar acs kaktiņu manījis, kur tādas var pavērtēt?

Tags:

(16 with milk | cup of coffee?)

Decembris 12., 2016


09:44 - : piķa tumsa
nezinu, kā jums, bet man šis rīts likās tik tumšs, ka domāju, vai tik kāds nav mani izāzējis un pagriezis pulksteni atpakaļ.

(5 with milk | cup of coffee?)

Decembris 9., 2016


10:36
ja par tuvākajām draudzenēm, tad laikam kaut kāds saturna dziļākās pēcpuses retrogrāds, vai kas tur. divas nedēļas atpakaļ viņa impulsīvi nolēmusi atlidot ciemos. mēs izkalām plānus, cik jau nu grafiks ļāva, jo arī man šī nedēļa nebija no brīvākajām. viss vienlaikus un vēl mazliet. tomēr saplānojām gan aiziet man ausīs caurumus izdurt, gan pie kafijas pasēdēt, gan vēl arī kopā pēc maniem kursiem mājās aizbraukt. pirmdien, kad bija jāiet uz salonu, viņa zvana, ka "mēs esam rīgā". "mēs" iekļauj zināmu vīrieškārtas eksemplāru, kuram viņa solījās neatdoties par visiem simts. vakar viņa aizlidoja, es viņu tā arī nesatiku, jo visas tikšanās tika pārceltas. beigās jau arī nemaz nebija vairs vēlmes tikties, jo, acīmredzot, viņa mūsu draudzību nav vērtējusi pat tik daudz, lai vienkārši pateiktu, ka šīs dienas viņa grib pavadīt starp taureņiem un rozā brillēm. jūtos palikusi muļķes lomā.

(7 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba