: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Aprīlis 16., 2014


16:23
Don’t mistake your ability to explain yourself as a sign of being “right.”

(2 with milk | cup of coffee?)

10:56
toties vakardien atklāju matu krāsošanas metodi, kas matus nokrāso vienā tonī - vispirms klāj krāsu uz matu galiem, un tikai pašās beigās - uz saknēm.
ak dievs, kā man iekšā viss vārās, es tos vīriešus vienkārši uzšķērdīšu. bet atpakaļ pie matiem, tātad - nokrāsojās tik glīti, ka kolēģes nebeidz vien priecāties. nu, vismaz kāds novērtē, maķ tvaju.

(15 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 15., 2014


11:19
lūk, teikšu tā, attiecību sākums, tātad, bija no jūnija līdz oktobrim, kad sākām dzīvot kopā, and, well basically, no oktobra līdz decembrim viss bija gluži ciešami, bet decembra beigās es jau sāku uzlikt termiņus un vairāk spiest uz to, ka pietiks nu reiz ripināt to iksboksu pa dīvānu, bet no februāra beigām dienas vispār bija skaitītas. meitenes un zēni, nesteidzieties ar kopdzīves uzsākšanu. a ja varat - vispār nesākat dzīvot kopā.

(28 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 14., 2014


09:51

tīņu stils, circa 1997.
principā, vilova un ksanders (pa pusei) varētu arī šodien izsprukt cauri sveikā.

(6 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 11., 2014


11:13
reiz kādā ballītē man jautāja:
- a ko tev no sirds patīk darīt?
un vienīgais, ko spēju izdomāt, bija:
- man patīk domāt.

(3 with milk | cup of coffee?)

10:26
nu tad ko, rekur jums konkurss, kurā nevar piedalīties, un 20 - kā saka instyle magazine - timeless skincare tips.

(2 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 10., 2014


15:57
o, tikko izlasīju rakstu, kurā teikts - "ja tev šķiet, ka mīli divus vienlaicīgi, tad tā pa īstam tu nemīli nevienu no viņiem". principā, to es arī pati sapratu šorīt pēc maz un slikti gulētas nakts. un neskumstu es tāpēc, ka gribu šķirties, jo atkal gribu būt viena. es tikai nevaru izlemt - ieinteresēto pusi informēt jau šodien vai rīt?

(29 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 9., 2014


15:49
cilvēks, kurš teica, ka bārbijas sabojā meiteņu priekšstatu par skaistumu, bija idiots. nez vai kāda vēlas izskatīties kā valērija. nu, protams, izņemot valēriju un dažas viņas sabiedrotās.

(15 with milk | cup of coffee?)

10:47
man vairāk ir skumji tāpēc, ka viņam ir skumji, nevis tāpēc, ka man pašai būtu skumji. un vēl skumjāk, ka viņš redz, ka man nav tik skumji, no kā viņam kļūst vēl skumjāk. vispār, labāk būt vienam, jeibogu, atkrīt tik daudz problēmu, un var domāt tikai par sevi. es laikam tomēr esmu diezgan auksta zivs iekšā.

(12 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 7., 2014


21:28
game of thrones, here i come!

(1 with milk | cup of coffee?)

15:21 - : par tiem, kam pielec lēnām
stulbais swh ar savām lēnajām dziesmām nupat mani gandrīz uz līdzenas vietas saraudināja.

(cup of coffee?)

09:18
protams, es zinu, ka viņa te izskatās pēc cukurota balona, bet varbūt man patīk cukuroti baloni:

(LV spring/summer 2012)
jo es gribētu tādu kleitu.
un svārkus no tāda materiāla.
un jaciņu.

(cup of coffee?)

Aprīlis 6., 2014


22:00
ellē priekš manis ir sagatavota īpaša vieta. nu, tas tā, ja nu kādam bija aizdomas, ka esmu nākusi pie prāta un rīkojusies pareizi.

(cup of coffee?)

20:47
mazais sadistu karalis džofrijs, izrādās, bija pavisam mīlīgs, kad filmējās iekš batman begins.

(3 with milk | cup of coffee?)

17:01
vispār, skatos, mums te kompānija izkristalizējusies. piektdien aizvedām viņu uz lidmašīnu, atpakaļceļā pie stūres laidu draugu sēdēt, lai pati varētu tukšot daugas maksimā sūrā grūtā cīņā pagādāto koktēli (vai tas ir normāli, ja ātrā kase kustas lēnāk par parasto?). atbraucām mājās, paņēmām litru uz trijiem, un kā kārtīgi pilsoņi viņu arī piebeidzām kaut kad pirms pusnakts. protams, kunga prātā, vajag vēl. ja vajag, tad vajag, - taksi šurp, davaj, braucam pēc alkohola un braucam ciemos. aizbraucām ciemos, nozagām draudzeni, braucām uz mājām, pieprasot taksistam, lai viņš nekādā gadījumā neceļ, ja nu mums ienāks prātā zvanīt vēl. un tālākos notikumus es jau vairs neatceros, bet nākamajā rītā visi brālīgi cepām kartupeļu pankūkas, un ja tā paskatās, tad laikam nemaz neizskatījās, ka es tikko esmu boifrendu pavadījusi uz nezināmu laiku prom. līdz viens draugs pateica: "tieši tā arī, patiesībā, izskatās."

(cup of coffee?)

Aprīlis 3., 2014


12:56
šodien jau domāju, ka visi (es) jau var gudri spriest par to, kā jutīsies nākotnē, bet kad tas aizbraukšanas brīdis tuvojas, pēkšņi atceries visu labo, kas bijis, un kļūst pat skumīgi, kaut arī ar prātu apzinies, ka neaizbrauc taču uz pavisam. un kamēr es te uztraucos, kā es uzvedīšos, kad pēkšņi būšu viena, varbūt jāaizdomājas par to, kā uzvedīsies viņš. kamēr uztraucos par savu spēju uzticīgai būt, varbūt jāuztraucas par viņa spēju uzticīgam būt.
lai gan es, protams, saprotu, ka uztraukums rezultējas vien krunkainā pierē, un labuma no tā nevienam nav.

(2 with milk | cup of coffee?)

10:35
un tad man šodien atnāca dikti gaidītā fashion & style grāmatiņa. atveru vaļā, tur stāv rakstīts: for joey and joel who think that dressing up is great:
so does god.


uno momento, ko es esmu nopirkusi?!

paskatos uz vāku:
is it a sin to look good?
great clothes - a gift from god!
fashion and the bible
parents - why
do your teenagers dress like that?

 izskatās, ka i'm in for a treat.

(2 with milk | cup of coffee?)

09:37
biļete uz bergenu ir nopirkta.

(cup of coffee?)

Aprīlis 2., 2014


16:39
“Now is not the time for making new enemies…” was Voltaire’s response when asked by a priest at his deathbed to renounce Satan.

(cup of coffee?)

12:28
kamēr biļete nebūs rokā, tikmēr laikam neticēšu, ka viņš brauc uz norvēģiju, bet viņš jau izmet frāzes par to, ka man būs jāliek bildes feisbukā, lai varētu redzēt, ar ko es nodarbojos. es gan vairāk uztraucos par to, kas man sataisīs kumodi, plauktiņus, un - kas malku skaldīs?

(4 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 1., 2014


15:32
paskat tik, fanija ardāna, izrādās, vienmēr esot baigi iestājusies par cilvēku tiesībām būt neuzticīgiem, un citējusi kādu rakstnieci, ka "neviena mīlestība nespēj pretoties svešiniekam, kurš ienāk bārā".

(11 with milk | cup of coffee?)

11:19
varbūt kāds ir dzirdējis, ka tautā meklē darba aizsardzības speciālistu?
darba grafiks nupat sāk tik ļoti atbrīvoties grāmatvedībā, ka yours truly ir papildu darba meklējumos!

(4 with milk | cup of coffee?)

10:38

mans jaunākais mīļākais pārītis.
amberai, izrādās, tikpat gadu, cik man.
eh.
Tags:

(14 with milk | cup of coffee?)

09:32 - : 01.04.14.
es tikko tiku tā iznesta cauri, kā vēl nekad mūžā!
ar 1. aprīli jūs arī, un lai jūs arī kārtīgi uzsēdina uz nerviem par to, ka pa jūsu šķūnīti kāds vazājas, kamēr jūs darbā!

p.s. trīs dienas līdz lielajai cibas jubilejai, kvī!

(cup of coffee?)

Marts 31., 2014


14:49
kaut kādu iemeslu dēļ mani joprojām iedzen vieglā šokā ziņas par to, ka manas sieviešu dzimuma paziņas pavēsta, ka ir stāvoklī. man vienmēr šķiet, ka visas esam tikai kaut kur viegli ap divdesmit diviem gadiem.

(6 with milk | cup of coffee?)

13:04
ar vienu nolēmām tomēr pamēģināt turpināt, ar otru nolēmām, ka visam šitam nav jāiespaido draudzība. redz, kādi mēs visi pieauguši. bērni.

(12 with milk | cup of coffee?)

09:24
ak dievs, ko es esmu sadarījusi.
labs veids, kā sākt pirmdienu - apjēgt, ka esi tādās ziepēs, ka vajag pacensties, lai šitā ieberztos. bella atradusies.

(7 with milk | cup of coffee?)

Marts 26., 2014


16:49
pēdējais girl crush - olivia palermo.
ikdienas mīļākais apģērbs - džinsi un krekliņš. how can i not love her?
click! )
Tags:

(5 with milk | cup of coffee?)

10:50 - : nuja, es ar'


А какой цветок вы?

(2 with milk | cup of coffee?)

09:55
notika šis:

un atklājās, ka daudz vairāk cilvēkiem, nekā es domāju, nav necik prāta atlieku, bet ir ārkārtīgi daudz nez no kā aizvainotas pašcieņas. jeibogu, katrā modes lapā ir kāds vārds par to, kura slavenība tagad ir aizskarta tāpēc, ka šie divi ir uz vāka.

seriously, uz vāka ir likti i glīti, i ne tik glīti, i tādi, i šitādi, bet kaut kā aizdomīgi daudziem nepatīk tieši kima. un tagad viņa ir uz augstās modes žurnāla vāka - unfathomable! godīgi sakot, manī šitas neizvilka pat vienu paceltu uzaci. biju vairāk pārsteigta, kad lena dunham no girls bija uz vāka, jo viņa taču ir "against all fashion".

(15 with milk | cup of coffee?)

Marts 25., 2014


11:10
ofisa planktons, apvienojieties! nu, ne gluži. īsāk sakot, rekur pētījums, kas vēsta, ka sievietes ofisos pirmdienas un otrdienas pavada saģērbušās superfancy. ceturtdien, ja viņas ir sapucējušās, tas vairs nav darba dēļ, bet drīzāk tāpēc, ka viņām esot plāni, savukārt piektdien viņām jau nudien ir brīvdienas prātā. (esot gan dažas, kas katru nedēļu trešdienas pasludina par casual dressing dienām, un atslāj džinsos).

es labi ja reizi nedēļā atnāku kleitā vai svārkos vai auduma biksēs. pirmdienās man parasti nav spēka pat cienījami sakrāsoties, lai gan pēdējā laikā es to daru, citādi sāk klīst baumas, ka es kā tāda itāliete - "pēc kāzām izlaižos".

(7 with milk | cup of coffee?)

Marts 21., 2014


16:03
"sun damage done in your 20's takes at least 10 years to come to the surface of the skin."

(cup of coffee?)

08:15
aizdzina mani no kompja, lai skatītos the walking dead, un teica: "pēc desmit minūtēm varēsi lasīt tālāk. un ierakstīt kaut ko. "es vāru olas!""
uz ko es atbildēju: "ha! tas tev nav nekāds tviteris vai feisbuks, kur dzīve ir rožaina un salda, te dzīve ir "sadirstā un veltā"!"

Tags:

(1 with milk | cup of coffee?)

Marts 20., 2014


16:39
es vairs nevaru padomāt, man vajag perekūru.

(1 with milk | cup of coffee?)

16:38
ko es prātīgu esmu izdarījusi? nopirkusi divas matu krāsas par vienas cenu.

(4 with milk | cup of coffee?)

14:58
jūs gan, protams, varat smieties, bet lai es būtu apmierināta ar dzīvi, man vajag pietiekami līdzekļus, lai, ja man uznāk tāda vēlme, es varu aiziet pie friziera, nopirkt kādu apģērba gabalu vai kurpes, un kafijužņikā palasīt kādui žurnālu, vai tikko no ībejiem pastkastē iekritušu grāmatu. a ja no rīta pamostoties, mati stāv, kā nākas vai arī vismaz viegli padodas veidošanai, un pa dienu sanāk papļāpāt ar kādu draugu, bet vakarā ir laiks sev - vot, tad es esmu nevis vienkārši apmierināta, tad man ir stāvoklis "miera un prieka osta, everybody's welcome".

(6 with milk | cup of coffee?)

09:20 - : made in germany
es mīlu tos ārzemju draugus, kas atbrauc ar suvenīriem, nevis atmazkām!

(4 with milk | cup of coffee?)

Marts 19., 2014


12:09
A morning with curly hair is like a box of chocolates: You never know what you’re going to get.

(cup of coffee?)

10:48 - : skaistākajai meitenei pasaulē dzimšanas diena!

(bianka balti)

(9 with milk | cup of coffee?)

10:08
“A couple of seasons ago, the hair palette was pastel and cool,” Friedman says. “Now it’s about really warm rose and peachy blends, which are flattering to many skin tones and all shades of hair.”

sākumā pasteļtoņi bija apģērbā, tagad tie ir matos, nākamais solis - uzraksts "pastel" uz tēkrekliem, and - we're on to the next trend. kaut gan žēl, man tie pasteļi nudien patīk.

(3 with milk | cup of coffee?)

Marts 17., 2014


16:02
amēlijas saundtrekam skanot, kaut kā sanāk sevi atrast un pa vienam priekšmetam salikt atkal secīgi un glīti mozaīkā vienkopus. nevar šitā ņemt un sākt dzīvot kopā tik ātri, vot, ko viņš man pateica, kāpēc es te kā muša, kurai piedeguši spārni (jo tieši tik neromantisks tas viss nervu pasākums arī bija). vienā mirklī viss par 180 grādiem, un tas nemaz nav, kā filmās. man būtu paticies, ja būtu lēnām, un ap šo laiku mēs tikai būtu sākuši apsvērt iespēju par dzīvošanu kopā. un vēl man gribētos mini kūperu mini one d. un vēl man ir aizdomas, ka mūsu kaktuss patiesībā ir kaktussa.

(cup of coffee?)

09:32
eh.

(cup of coffee?)

Marts 14., 2014


14:39
neatceros pēdējo reizi, kad tik ilgi ar saaukstēšanos būtu nolikusies gultā.

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 13., 2014


14:41
dzīves ainiņas, tātad.
atbrauc mans puika mājās:
- honey, i'm home!
es no dīvāna:
- es istabā, nevaru nākt, kanje bildina kimu!

(7 with milk | cup of coffee?)

10:27
nespēju noticēt, ka vesela nedēļa pa kāju - nekas nav izdarīts, pirmdiena un trešdiena mani vispār izlaida.

(cup of coffee?)

Marts 11., 2014


13:56 - : cilvēkam vajag suni
ejot pirtī, pavisam veiksmīgi saaukstējos, un no pasaules paslēpos senču mājā, ieritinoties ar kaķi un suni pie pasaulē milzīgākā televizora ekrāna un the hunger games - catching fire. ir tā, ka gribas nospļauties un izveikt "dots devējam atdodas" gājienu - palikt te vairākas naktis un uz telefonu neatbildēt. jā, tā būtu atmaksa ar uzviju (tagad pipars uzleca uz rokām un sāka laizīt man seju, - nu, kā var negribēt palikt? - nevar parakstīt)

(cup of coffee?)

Marts 6., 2014


11:49 - : lai slavēts allahs, ka mājās nav svaru
nekad neesmu bijusi no tievajām (izņemot tos zelta laikus devītajā klasē, kad izdomāju, ka vajag padiētoties, un nokritos līdz 46 - 48 kg), un svara saglabāšana man prasa pūles - man garšo ēst, un kā tāda nelaime - arī tīri labi sanāk gatavot (kā atklāju). nu lūk. kamēr dzīvoju viena, man bija savs grafiks, savi produkti, sava ēdienkarte, savs režīms. tagad - figu! un dažus mēnešus pamētājoties kopdzīvē, piespiedu kārtā izmainot i režīmu, i ēdienkarti (es esmu cilvēks, kuram nepieciešama sistēma, lai kārtīgi dzīvotu. neciešu miskasti) (spriežot pēc drēbēm un tā, ko redzu spogulī) esmu paspējusi pieņemties svarā par velns viņu zina, cik kilogramiem! and it sure does piss me off.

"nothing tastes as good as skinny feels," i know what you mean, kate.
izņemot brokastu sviestmaizes un kartupeļu pankūkas - they taste better than skinny feels. es biju tievāka, kad ēdu biežāk! going back to square one, then - jūs darat, kā gribat, bet es - kā man labāk.

(9 with milk | cup of coffee?)

09:30
un p.s. prisoners bija tīri tā neko. kārtīgs detektīvtrilleris. un hjū džekmens sev netipiskā lomā.
Tags:

(5 with milk | cup of coffee?)

09:26 - : morning

es te tikai tā, atspiežos pret margu savā penthausā, looking amazing,
nothing special.
Tags:

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 5., 2014


17:24
pirms gada ap šo stundu jau spraudu ausīs austiņas un gatavojos čakli strādāt un ignorēt apkārtējos, turklāt, biju par to sajūsmā. pirms gada, man šķiet, bija arī ziema. tagad jāgaida, kamēr izdosies sadabūt rokā nemaksājošo klientu. ak dievs, kā mani iepriecinātu to jevriku piebirums.

(cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba