: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Decembris 11., 2019


15:06 - : you call this kitchen clean? (c)
laiku pa laikam es nododos ģenerāltīrīšanai. tā saucu to tīrīšanu, kas notiek aiz aizvērtām durvīm - skapji, plaukti, skapji, plaukti. atvilktnes. parastā tīrīšana - redzamās virsmas un grīdas, to es katru nedēļu izveicu - stunda pusotra un gatavs. bet ģenerāltīrīšana, tas ir gluži kā vakars uz ezera tajā vietā, kur vēži ziemo. apmierinājums jau gan pēc tam milzīgs. ieviest kārtību un izmest lieko no plauktiem, pat ja tikai no trim, un pat ja tas aizņēma pusi dienas - apmierinājums pēc tam ir tikpat liels, kā tā miskastes kaudze, kas tagad savākusies pie ārdurvīm. es nesaprotu, kā var atrasties tik daudz ārā metamu lietu no trim plauktiem un nelielas mājas uzkopšanas. es vispār nesaprotu, kā man vēl ir kaut kas palicis tais skapjos un plauktos, jo tādas ģenerāltīrīšanas uznāk reizi sezonā. un tomēr, tas ir fakts - mantas vairojas un izplešas, lai aizņemtu jebkuru telpu. tāpat kā resnums, hehe

(cup of coffee?)

Decembris 8., 2019


20:31 - : time after time
where'd you go, bernadette izrādījās pat ļoti neslikts gabals, kur k. blanšeta spēlē radošu būtni, kura pārstājusi radīt, kad viņai piedzimusi meita ar slimu sirdi. ēh, bet tas neko nepasaka, un imdb apraksts arī nekam neder. filmas noskaņa ir tāda...tāda baigi foršā, atgādina volteru mitiju, nez kāpēc, bet citādi. un tu tiec ievilkts un atstāts pacilāts.

Tags:

(cup of coffee?)

Decembris 5., 2019


14:40
uzklikšķināju uz pārvērtībām ar IKEA, bet izrādās, tur tikai vienu istabu maina.
hm, moš vannasistabu?
bet tad būs jāatrāda esošā. un sevi.
eh.
laikam ne.
iekšējais introverts saka, ka ne.

(1 with milk | cup of coffee?)

Decembris 3., 2019


14:47 - : baby food
sākumā es abonēju the new york times digitālo versiju, un sapratu, ka man vispār, t.i., vispār, vispār, nav laika to lasīt. lai arī liktos, ka telefonā jau nu gan var atrast laiku pasēdēt. diez ko nē.
pēc tam nolēmu riskēt un abonēt the new yorker, kurš piedāvājās nākt man papīra versijā, un vēl arī komplektā ar somu. nu, ja soma, tad nāc, es teicu.

un lūk, vakar nevarēju atlipt no raksta par bērnu pārtiku (unexpected, i know) - kā tad tur īsti ir, vai bērni var iemācīties mīlēt dārzeņus? nē, nu, skaicka var, man kaut kā šaubu par to nebija. es gan vairs neesmu zīdainis, bet arī ar laiku iemācījos mīlēt i olīvas, i lasi, i pūdēto sieru, for god's sake.

viena mamma esot teikusi savām meitām, ka viņām būs rainbow poop, ja ēdīs bietes. un arī lika galdā tikai vienu ēdienu. ēd vai neēd, nekā cita nebūs.

anyways, pie mums gan laikam nav tāda izteikta problēma, ka bērni neēstu dārzeņus, bet amerikā sīkie labprātāk ēdot desertus, nevis dārzeņus.
ko tu dod, to jau arī ēd, vai tad ne? jo īpaši sākumā. pie pirmās karotes saviebjas tik izteiksmīgi, ka liekas, mūžā tu viņam to burkānu nepiespiedīsi ēst, bet tu dod otru karoti, un viņš ver muti vaļā. pareizā metode paredzot attiecīgā dārzeņa došanu atkal un atkal, un atkal, līdz tas nudien iepatīkas. līdz pat desmit reizēm tas "atkal" var ievilkties. bet kā ir dzīvē? pirmajā reizē aizgriezās un, āmen baznīcā, jāmeklē kaut kas cits, ko dot ēst.

starp 6 un 9 mēnešiem, citreiz līdz visiem 12 mēnešiem esot tas laiks, kad eksperimentēt ar dažādām ēdmaņām, jo ir interese visu ko izmēģināt. un ar pavisam maziem bērniem vispār esot tā, ka ar to patikšanu nav tik daudz sakara kā ar to, vai bērns vispār grib ēst. nevaru nepiekrist. turklāt, acīmredzot, deviņos mēnešos var arī parādīties vēlme ar ēdienu iepazīties tuvāk - pabakstīt ar pirkstu, pabakstīt ar karoti, iešļurcināt visu plaukstu iekšā bļodā, kāpēc gan ne, vai ne?

(16 with milk | cup of coffee?)

Novembris 29., 2019


08:45
tad es te sāku skatīties suits, un lai arī dažus tur gribas piežmiegt, luiss ir vienkārši bomba. tā nu luiss aiziet pie psihoterapeita, un tas viņam saka, klausies, citiem cilvēkiem gadiem ilgi seansi vajadzīgi, lai pie šī nonāktu, bet tev uzreiz var redzēt cauri - tu tik ļoti necieni pats sevi, ka ikvienā cita cilvēka vārdā un rīcībā saskati pats savu necieņu. 
kaut kā norezonēja. necieņu gan jau var droši aizstāt ar sev aktuālo.

(4 with milk | cup of coffee?)

Novembris 28., 2019


10:20 - : the fabricant
pirmā digitālā kleita esot pārdota, raksta elle un vēl puse internetu jau maijā, betē, es nezinu, no vienas puses es redzu pielietojumu, jā - onlaina identitātes apsēstie varēs tagad iegādāties ekoloģiskas drēbes, kuras neaizņem vietu skapī, pārdevējs uztrīsdēešos to tērpu virsū un bilde gatava. nākotnē, toties, staigāsim visi kaķkostīmos ar digitālā apģērba hologrammu. bet no otras puses - vai tas būs vienkārši kruta, jaunais haute couture, vai arī kaut mazliet praktiski? jo, ja nē, tad tādai idejai aiziet masās... neesmu vizionārs, acīmredzot.

(cup of coffee?)

Novembris 27., 2019


20:07
nu un ko tādu lai ziemassvētku brīvdienās pasāk jauna ģimene ar mazu bērnu, kuram nakts miegs sākas ap 19.00, maksimums, 20.00?
24. decembrī - parasti braucam pie vecmammas.
25. decembrī var aizbraukt uz salaspils botānisko dārzu.
a daļše?

(10 with milk | cup of coffee?)

Novembris 26., 2019


09:18
par frizieriem runājot, man lielākā problēma ir tā, ka frizieri baidās "bojāt matus", jo es gribu tos, kas white, vai vismaz silver:
sāku apsvērt domu meklēt kādu speciālistu galvaspilsētā, jo šitās lētās atmazkas par matu bojāšanu, come on. uzreiz būtu teikuši, ka vienkārši negrib tik ļoti pūlēties, un viss. nēn, tā jau esmu gluži apmierināta ar to, kas tagad darās uz galvas, bet tik un tā, katru reizi ejot pie friziera, es ceru, ka dabūšu to, ko gribu, bet sanāk ne gluži tā. a story old as time.

(19 with milk | cup of coffee?)

Novembris 24., 2019


20:24 - : the ordinary lactic acid
man jau labu laiku nopirkts stāv lactic acid 10% + ha 2%, bet sākumā lietoju to abzalūti neregulāri, un vispār, nepareizi. efektu no tāda līdzekļa varot gaidīt tikai pēc kādiem 3 - 4 mēnešiem, nevis pēc vienas lietošanas reizes, kā biju domājusi es, jo nu, pīlings taču, vai tad ne? ne. tad nu tagad reizi nedēļā pilinu virsū un gaidu, kad arī man iestāsies vienmērīgs ādas tonis. pagājšnedēļ pēc tā uzklāšanas man nākamajā dienā bija manāmi apsārtusi āda, tā ka sākums nav īpaši daudzsološs, haha. "nesāciet lietot pirms iziešanas cilvēkos" vajadzētu rakstīt uz pudelītes.

p.s. tā kā šobrīd the ordinary ir 23% atlaide visam, pasūtīju bufeti ar vara peptīdiem.

ka tik no visas šitās pārcentības āda nenokrīt nost.

(17 with milk | cup of coffee?)

Novembris 19., 2019


14:08 - : tikai skaļi domāju
nez, kā tas ir, dzīvot un visu laiku neuztraukties par kaut ko.

(5 with milk | cup of coffee?)

Novembris 16., 2019


20:09
es tomēr esmu cīrulis.

(3 with milk | cup of coffee?)

Novembris 14., 2019


21:11 - : 9 mēneši
šodien iemidzināšana uz diendusām ilga aš pat 32 minūtes. to beigās manas rokas gribēja nokrist nost. pēdējā, trešajā, diendusā pie 33 minūtes es padevos un teicu, ka "nu viss, ja neguli, tad neguli", līdz ar to uz nakti noliku gulēt jau 19.20. acīmredzot, pārejam uz divu diendusu režīmu. diendusas jau tā pēdējā laikā bija noīsinājušās līdz 40 (maksimums 50) minūtēm katra, kas ir tīrais nieks, salīdzinot ar laiku, kad E gulēja stundu vai pusotru, bet nu, ja viņš tagad liksies gulēt septiņos (un celsies septiņos)(un bez celšanās pa nakti - wishful thinking/tikai labi vaibi (c)), tad man, loģiski, žēlabu nebūs. citādi, nav ne jausmas, ko tagad varu sagaidīt. hope for the best, prepare for the worst.

(3 with milk | cup of coffee?)

Novembris 13., 2019


21:10
pēdējā laikā es ar jautājumiem vien pie cibas vēršos, betē
kur tāds parocīgs sōrss, kur kindlei bezmaksas grāmatas dabūt - bookbub, project gutenberg vai cits?

upd. paldies!

(4 with milk | cup of coffee?)

Novembris 12., 2019


09:39 - : knipc!
trīsdesmit trīs gadi, piecpadsmit eiriki, un dažās minūtēs man ir izdurtas ausis.
teiktu, ka esmu visnotaļ apmierināta, bet te kreisā, te labā auss tāda jūtama top, un gulēt vispār bija neērti.
gaidu, kad varēšu sākt karināt visādus auskarus un ceru, ka nebūs alerģija pret bižutēriju.

(10 with milk | cup of coffee?)

Novembris 10., 2019


21:15
apsveru iemēģināt amazones alexu.
atsauksmes?

(5 with milk | cup of coffee?)

21:08
nogurums.

(cup of coffee?)

Novembris 5., 2019


10:20
par svariem runājot, citreiz es domāju, a ko tie tievie cilvēki ēd. nē, es domāju, cik daudz viņi ēd un vai tiešām es ēdu tik daudz? paldies, vējamāt, karoče, par neko.

(9 with milk | cup of coffee?)

Novembris 1., 2019


13:47 - : sale!
šodien bija plānā braukt uz rīgu, uz terminatora tumšo likteni, bet tumšais liktenis piemeklējis mani tepat (skat. iepriekšiepriekšējo ierakstu), līdz ar to, ja nu kādam ir vēlme doties uz forum cinemas šodien, palūkot švarcenegeru un hamiltoni, tad varu piedāvāt divas biļetes uz seansu 17.45, balkonā, 2. auditorijā, atdošu par piecīti, un raudāšu gaužas asaras par sabirzušajiem plāniem.

Tags:

(2 with milk | cup of coffee?)

11:02 - : no tricks, no treats, no pumpkins
I
ar visu savu patiku pret helovīniem, es kaut kā neiedomājos, ka jānopērk saldumi, jo kādi knēveļi varētu atčāpot arī līdz manām namdurvīm. so much for risk assesment, ha. un atnāca, un dabūja banānus. ja man tajā vecumā iedotu banānus, es droši vien ar tualetes papīru piemētātu ābeles.

II
sīkajam gan jau laikus pagādāju kaķa kostīmu. lieki piebilst, ka viņš izskatījās superkjūt. gribēju uztaisīt tematisko bildi ar ķirbi, diemžēl ķirbis viņam uzdzina nepatiku - pabakstīja un gandrīz sāka raudāt.

(1 with milk | cup of coffee?)

10:31
savukārt, cīņā par biežāko celšanos, šonakt uzvarētu mūsu komanda, jo, nepārspīlēju, mazākais ģimenes loceklis cēlās ik pēc stundas, un ne jau tā, kā parasti, nē, šoreiz viņš cēlās skaļi brēkdams, it kā viņam zāģētu nost vismaz kāju. vai pie tā varētu būt vainīgas iesnas, kuras parādīja savu nešpetno vaigu no rīta?

un ar ko lai bērnam palīdz? man teica, ka ne ar ko. nu, ķiploku krelles piekarināt pie gultas teica, šonakt es pat būtu bijusi gatava tās piekarināt, ja vien tādas būtu.

(16 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 31., 2019


13:41
aizbraucu uz darbu, savācos materiālus, lai varētu strādāt no mājām, tagad esmu mājās un vairs negribu strādāt.

(cup of coffee?)

Oktobris 26., 2019


23:27 - : dst
holy crap. sanāk, ka rīt man būs jāceļas sešos. varētu jau vienreiz pielikt tai grozīšanai punktu.

(4 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 24., 2019


21:35 - : bērnaudzināšana 101
tad es te jautāju savā lokā, vai bija kādas grāmatas vai kāds cits zināšanu avots, kuru viņi atzina par vērtīgu esam savu bērnu audzināšanā. pavisam nejauši uzgāju masaru ibukas "pēc trim gadiem jau var būt par vēlu" audiogrāmatu, nu un tajā tad ir kaut kas par to, ko es meklēju, bet varbūt jums ir vēl kādas idejas?

fun fact: krievu versijā šai grāmatai nosaukums ir "pēc trim gadiem jau ir par vēlu". nu, tā, lai liktu tev justies kā totālam failure, ja tavam bērnam ir jau, piemēram, četri, ja.

(9 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 23., 2019


10:20
izrādās, batātes garšo pēc burkāniem, tikai maksā, cik, reizes astoņas dārgāk?

(10 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 19., 2019


21:30 - : 8 mēneši un 1 nedēļa
pie laba ātri pierod. es tiku lutināta ar gandrīz nepārtrauktu naktsmiegu apmēram divus mēnešus. jūs vispār iedomājaties? gulēt no 23.00 līdz 7.00 un pamosties labi ja tikai tāpēc, lai piekārtotu knupi?! total bliss! bet neuztraucieties - nu jau vairāk kā divas nedēļas (vai trīs, vai četras, laiks saplūst vienā masā, so who knows) man atkal jāceļas vairākas reizes naktī. tad knupis pazudis, tad pamperis nav izturējis spiedienu, tad ēst grib (varbūt), tad slikts sapnis, tad vēl kaut kas. wonder weeks apps ziņo, ka kārtējais leaps beigsies pēc 3 dienām, and i wonder - vai var cerēt, ka beigsies arī šīs miljons nakts celšanās?

vai arī nē?

(6 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 17., 2019


09:33
tā latvijas interneta veikalu mode izlikt datus, ka prece ir noliktavā, kaut arī patiesībā tās tur nav, un par to tev paziņot pēc četrām dienām... nu vai ziniet. crappy service - lūk, kā tāda mode saucas.

(4 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 16., 2019


08:52 - : legalize
atnāca arī pie mums pārbaude saistībā ar to noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumu (žagaru saišķis pie šī nobāl, i'd say), un jau klusībā gatavojāmies bodīti slēgt ciet, jo, cik zināms, pārbaude nāk virsū ar mērķi uzlikt sodu. turns out, nav viss tik melns, kā to mālē, jo pārbaudi izgājām uz 10, un vēl noteica, kaut visiem būtu ieviesta tāda sistēma kā mums. un te nu man nāca prātā, kāds bardaks un neizpratne par to visu mums vēl nesen bija, un sistēmu nācās izveidot pēc savas sapratnes, jo likums baigi skaidro palīdzību šai jautājumā nesniedz. anyways, nācās pajautāt, par ko tie citi medijos kliedzēji saņēma savus lielos sodus? well, sodu saņemot tie, kuriem ir copy-paste variants, bez nekādas pielāgošanas attiecīgajam uzņēmumam, vai arī vēl labāk - vispār nekā nav.
lieki piebilst, ka milzīgs akmens novēlās no pleciem.
bodīte turpina darbību.
phew!

(cup of coffee?)

Oktobris 14., 2019


13:52 - : mazie monstriņi
esmu nobriedusi jaunam portatīvajam. dabūju pēc padoma vērsties pie brāļa, jo pār mani nāca atklāsme, ka es vairs galīgi nezinu, kas ir labs un kas nav. atradu ne tikai padomu, bet arī kompi un tagad gaidu jaunnedēļu, kad atvedīs. esot "mazs monstriņš", kuram baterija turot līdz pat 13 h, un tas nozīmēs, ka es beidzot varēšu darboties ne tikai tad, kad sīkais guļ. viņš arī man ir mazs monstriņš, kurš tūlīt ķeras klāt lādētāja vadam, kā to ierauga, bet bez vada neko nevar padarīt, jo tagadējais, akjel, neģībstiet, bez vada tur 5 sekundes.

(5 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 9., 2019


15:11
nu jau pagājuši divi gadi, kopš taisos pārdot savu kāzu kleitu. bet nupat jau vairs nezinu, is it even worth to bother? ja pieņemsim, ka interesēsies un brauks un mērīs, pēc tam atkal ķīmiskajā tīrītavā jānodod. es gan īsti nezinu, ko es ar to kleitu citu varēšu iesākt kā tikai garantēt aizņemtu vietu skapī.

ko ar savām kleitām darījāt jūs?

(32 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 8., 2019


21:14
un ap ko jūs knakstaties, kad šādā nakts stundā sagribas ēst?

(22 with milk | cup of coffee?)

15:09 - : smilškaste
sākumā, starp citu, es dzīvoju laukos ("ak tad redz kā, es jau jutu - kaut kas ar viņu nav!"). ar vistām un kazu, un suni, kurš ņēma nelabu galu, jo viņai pārāk garšoja vistas. bija dīķis ar māla kalniem, kuros varēja taisīt ugunskuru un cept kartupeļus vasaras vakaros, bija ābeļdārzs, bija divas kaimiņu mājas, vienā, pavisam blakus, dzīvoja kaut kādi strjomnije kaimiņi, bet tālāk dzīvoja ģimene, kur bija divi bērni - puika un meitene, tāpat kā mūsu mājā, un kā jau, attiecīgi, pienākas, mēs visi četri bijām labākie draugi. vecums arī vēl bija tāds, kad nekritām viens otram uz nerviem. bet tā kā laukos gan bija, kur dzīvot, kur strādāt un kur mācīties, bet perspektīvu gan diži daudz nebija, mamma pārcēla mūs visus uz pilsētu, bet viņi pēc laika arī aizbrauca kur nu kurais. līdz ar to arī draudzība loģiski, pārtrūka. nav tikšanos, nav attiecību, fakts. bet tad pavisam nesen meitene no kaimiņu mājas man atraksta, ka viņa ir atgriezusies latvijā un gribētu satikties. pat aklam skaidrs, ka nebūs, kā agrāk, bet pat grūti iztēloties, kā būs. galu galā - cik daudz ūdeņu aiztecējis, cik daudz mēslu ievārīti un cik pudu sāls apēsts, nez vai kādam, kas to nezin, vispār var stāstīt?

(4 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 6., 2019


17:59
sāku apsvērt domu sīkajam nopirkt ķiveri, citādi sākšu raizēties par viņa smadzeņpodu.

(11 with milk | cup of coffee?)

13:08
ja nu kāds jautā - why women kill ir mans jaunais not so secret pleasure.
Tags:

(9 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 2., 2019


15:56 - : par laika ritumu
vēl mazāk kā divi mēneši, un varēs teikt, ka neesmu darbā kāju spērusi gadu.
vispār, ja tā padomā, daudz kur citur arī.

(6 with milk | cup of coffee?)

Septembris 29., 2019


13:22 - : day 1
doma atstāt E. pie vecmammas šodien no rīta, nevis vakar uz nakti, iespējams, bija viens no ģeniālākajiem mana jaunā dzīves gada lēmumiem, jo kāds gan prieks atstāt sīko uz nakti, un tad uzreiz no rīta saņemt viņu atpakaļ, tieši tad, kad neko negribas, izņemot gulēt, vai ne? vai ne.
trīsdesmit trīs sākušies daudzsološi. thank the gods, jo trīsdesmit divi bija pārbaudījumu pilni, un beidzās vispār diezgan katastrofāli - ar divu nagu nolaušanu, it kā man jau tāpat nebija gana.

(10 with milk | cup of coffee?)

Septembris 25., 2019


09:48
es pilnīgi jūtu, ka drīz noplīsīs mans kafijas automāts. šobrīd gļuko lampiņas, bet kafiju uztaisīt vēl var ar mazu viltību.
nez vai viņus (kapsulniekus) vispār ir jēga labot?

(2 with milk | cup of coffee?)

Septembris 24., 2019


09:23
24 dienas reliģiozi pildu fizioterapeites ieteiktos vingrinājumus pret diastāzi, un teikšu, kā ir, nez vai mana vēdera prese jebkad ir jutusies stingrāka. žēl tikai, ka tai pa virsu ir tāds tauku slānis (? šķiet, ka izstaipīta āda, bet gan jau ka tauki), kā nekad iepriekš, muehee, dzīvei gan ir humora izjūta, vajne. bet, ja es aiziešu pie tās terapeites un viņa teiks, ka "vēl mazliet ir", kā viņa teica visas iepriekšējās reizes, kad es nepildīju tos vingrojumus regulāri, es nezinu, būšu dusmīga.

(12 with milk | cup of coffee?)

08:45
ar visu to, cik daudz mammu ir pasaulē un arī apkārtnē, mani pārsteidz, cik grūti ir atrast vienu tādu, ar kuru man saskanētu visas bērnkopības vēlmes un idejas. jo dažreiz vienkārši gribas parunāties, un gribas, lai tas otrs domā tāpat kā es, jo, taisnībsakot, ir ļoti nogurdinoši uzklausīt tikai tos, ar kuriem tev nesaskan. tas laikam pat neattiecas uz bērnkopību vien.

(8 with milk | cup of coffee?)

Septembris 19., 2019


09:01
also, tviteris nezin kāpēc domā, ka man baigi interesē lasīt svešu cilvēku sarakstītās muļķības. tā vakar viņš man iesaka izlasīt kādas meitenes lepošanos ar to, ka viņa neprot krievu valodu (varbūt sāls bija citur, bet nu, to no ieraksta es nevarēju saprast). un, lūk, tādas man asociācijas ar cilvēku tviteri (uzņēmumu un iestāžu tviteri vismaz ir informatīvi un noderīgi, un nekrīt uz nerviem ar saviem neprasītajiem viedokļiem; jā, jā, man arī neviens viedokli neprasīja, zinu, zinu).

(9 with milk | cup of coffee?)

08:54
atlikušie ne-veģetārieši un ne-vegāni, ko jūs man varat pateikt par zivju leti
upd. jūsu atsauksmes bija ļoti noderīgas!

(24 with milk | cup of coffee?)

Septembris 18., 2019


11:05 - : 33
visu laiku tik slikta sajūta, domājot par dzimšanas dienu, ka izdomāju, štrunts ar viņu, nesvinēšu. un kļuva tik viegli!
that's it, i'm officially old.

(4 with milk | cup of coffee?)

Septembris 17., 2019


09:40
dzīvei tomēr ir baigā humora izjūta, jo tagad man ir situācija, "kad ledusskapī nekā nav - no saldētavas izņem jēra gaļu".
nu un cik ilgi viņu sautēt? vieni saka stundu, otri - piecas, trešie - trīs.

p.s. jēra gan žēl.

(4 with milk | cup of coffee?)

Septembris 15., 2019


10:34
čota nekas nepatīk un cilvēkus negribas vispār. un kaķis arī besī.

(cup of coffee?)

Septembris 12., 2019


09:41 - : carnival row
dažas dienas atpakaļ imdb apps man ziņo, ka iznācis carnival row, un es visa priecīga metos internetos to skatīties, bet tas stāsts ir tik sasteigts, tik daudz jautājumu, neko nesapratu, karoče. un tad no rīta es pamostos, slēdzu iekšā otro sēriju, un slēdzot to iekšā man acīs iekrīt cipari, kas tur defaultā stāv  - 1. sezona 8. sērija (no astoņām).

skaisti.
esmu izpurgājusi sev visu seriālu, noskatoties pēdējo sēriju!

Tags:

(cup of coffee?)

Septembris 11., 2019


09:58 - : deficīts
dzimšanas diena tuvojas, jēzus vecums un viss tāds, un sasaucu ļaužus, un tagad domāju, nu kāds velns mani raustīja? nerunājot par visām garīgām, fiziskām, i kādām tur vēl krīzēm, kas uzglūn dēļ visādiem iemesliem, kas pamatā saistīti ar to, ka jūtos especially uncool and isolated, mani ir piemeklējusi arī klasiskā pirmssvētku krīze, proti, nav, ko vilkt mugurā. reti kas palīdz ievakuumēt visu slikto labāk par veiksmīgi nokomplektētām drēbēm. un šoreiz man nav pat tāda mierinājuma.

jūs zinājāt, ka ir kaut kāds wrapover blūžu/kreklu deficīts? atradu tikai vienu, un to pašu melnu ar baltām zvaigznītēm. ar maniem zilajiem džinsiem ne īpaši labi ies kopā. ir viena zila (ar sirsniņām, hesus!), bet nedomāju, ka ielīdīšu 36. izmērā. kāda jēga no visiem tiem apģērbu veikaliem, ja tu tik un tā nevari atrast to, ko vajag?

(14 with milk | cup of coffee?)

Septembris 10., 2019


10:34 - : 2 ans
tā kā tagad esmu pieaudzis cilvēks, married with kids and stuff, kāzu dienas aniversariju atzīmējām ar vakariņām - ar mīdijām baltvīna mērcē (skaidrs, ka ne pašgatavotām, svētki taču; kaut gan, ja tā padomā, es tik bieži gatavoju mājās, ka ēšanu ārpus mājas var uzskatīt par svētkiem ik reizi). bija ļoti garšīgi. un sātīgi. vakaru noslēdzām, brangi mocīdamies ar vēdergraizēm.

(6 with milk | cup of coffee?)

Septembris 6., 2019


08:26 - : 6 mēneši un 3 nedēļas
domāju, varbūt kāds ir uzrakstījis grāmatu "kā es nomainu sīkajam pamperi, kad viņš lokās kā krakens".
vai arī tas tikai man tā?

(14 with milk | cup of coffee?)

Septembris 4., 2019


10:34 - : tāpat kā keitai mosai, arī man nav kaitīgu ieradumu, un tomēr
esmu ļoti apmierināta ar savu tabakas karsēšanas ierīci - pirksti nesmird pēc pelnutrauka, elpa nesmird pēc pelnutrauka, mati nesmird pēc, you guessed it, pelnutrauka. vienīgais mīnuss, ka jālādē kādas trīs stundas, un tad te izlādējās tieši tad, kad man gribējās uzpīpēt, tā nu es, smagi nopūšoties, pastiepos pēc cigaretes parastās. un jēzuskristusuzkreka, kas par pretīgu, pretīgu garšu tai cigaretei bija! pat aprakstīt nemāku. tādu es vēl nekad nebiju jutusi. nenopīpētu nodzēsu un ieplānoju tādai vairs nepieskarties.

(9 with milk | cup of coffee?)

Augusts 26., 2019


15:14
man šķiet, es ienīstu savus matus. esmu izmēģinājusi visu ko, bet viņi tik un tā dzīvo savu dzīvi. esmu bijusi bez čolkas, ar čolku, ar garu, īsu, vidēju, pavisam īsu čolku, un tik un tā neesmu atradusi tādu, kas ne tikai labi izskatītos, bet arī stāvētu (jūs saprotat, ko es domāju).
jeb īsāk sakot - man šķiet, es ienīstu savus matus.

(3 with milk | cup of coffee?)

Augusts 21., 2019


12:06
mani dārgie draugi, žūrija un kolēģi, - zobiņš!!!

(17 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba