: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Novembris 26., 2014


16:49

Are there any stereotypes about gender and communication that are simply false?
The stereotype that women are more sensitive than men is not true; we’re just sensitive to different things.
Women can be more sensitive to the implication they’re being pushed away.
Men can be more sensitive about feeling they’re being put down.

(cup of coffee?)

09:44
varbūt neviens vēl nav pamanījis, bet briseles kāposti ir kļuvuši teju vai par deficīta preci veikalos. var labi ja atrast dažus (trīs) gabalus kādā no saldēto dārzeņu maisījumu pakām, un viss.
un tagad - prieks, laime un acuraugs. pilnīgi nezināju, ko ar viņiem iesākt, bet šodien, šķiet, likšu cepeškrāsnī ar brokoļiem kopā.
aš pati sevi sakārdināju.

(1 with milk | cup of coffee?)

Novembris 25., 2014


13:33
es gribu uz spa centru, uz masāžu un džakuzi, un tad vēl es gribu saldējuma koktēli, un vēl es gribu strawberry daiquiri. un vēl es gribu dāvanu katri, ko notriekt par šmotkām. vai kosmētiku. vai kurpēm. nē, labāk par šmotkām.

(2 with milk | cup of coffee?)

13:11
šodien vēlos, gluži kā vampīri iekš the vampire diaries, vienkārši ņemt un izslēgt spēju just. patiesībā, vismaz daļēji to var izdarīt. ja apkārt nav neviena cilvēka, kas met uz tevi aizvainotus skatus. rīts sākās pretīgi, diena turpinājās pretīgi, visi ar savām problēmām bāžas virsū, kamēr man tikai gribas nolīst kaut kur aiz skaņu izolējošām un cieši jo cieši aizslēgtām durvīm. varbūt tas ir brokastu trūkums organismā.

(cup of coffee?)

11:47 - : word of the day
cibophobia - fear of food!

(cup of coffee?)

Novembris 22., 2014


13:08
pētījums par to, vai skropstu audzētājs ar sarkanā žeņšeņa ekstraktu ir efektīvs, ir noslēdzies ar to, ka manas skropstas nudien ir/izskatās garas, neatkarīgi no tā, vai zem tušas ir uzklāts pagarinošais praimeris no estē lauderes vai nav. vai tās ir garākas, nekā bija, pirms es sāku pieaudzēt skropstas - vells viņu zina. laikam vajadzēja tās kaut kā nomērīt, bet, taisnību sakot, izskatās, ka tās ir tikpat garas, kā ar 10mm pieaudzētajām (kad uzkrāsotas), bet tikpat labi tās varētu būt arī tikai manas iedomas.

(cup of coffee?)

Novembris 21., 2014


13:20
savukārt, kiesza - giant in my heart liek man dejot ofisa krēslā.

(cup of coffee?)

07:28
uz jumtiem sniegs. jums arī?

(9 with milk | cup of coffee?)

Novembris 20., 2014


11:22
džīzas. ja es būtu maza meitene, es negribētu spēlēties ar lelli, kurai ir celulīts un pumpas, un strijas. kāpēc? tās nav normālas lietas, lai arī daudzām ir. ja sieviešu dzīvesveids būtu aktīvāks un veselīgāks, nez vai būtu nepieciešamība piespiest sabiedrību to visu akceptēt kā neizbēgamību un pat bērniem tagad jāspiež spēlēties ar tādām bārbijām tikai tāpēc, ka, redziet, tādas lietas pasaulē eksistē. cilvēkiem vienkārši trūkst veselā saprāta. nopietni, es tādu lelli pat par velti neņemtu. bērnībā mani diez ko neinteresēja reālā pasaule.

(65 with milk | cup of coffee?)

Novembris 19., 2014


14:13
mēģinu tikt skaidrībā ar viedkaršu lasītāju un e-parakstītāju - daru kaut ko, un skatos, kas notiks.

(2 with milk | cup of coffee?)

09:49 - : sarkanbaltsarkanie salūti
taisnību sakot, tik daudz cilvēku vienuviet latvijā es vēl nebiju redzējusi, kā vakar krastmalā. uzrāpāmies uz akmens tilta, uzvilku savas pūkainās austiņas, uzlocīju mēteļa apkakli un izbaudīju, kā pēc jautājuma: "tev pūš virsū?" viņš nostājās aizmugurē tieši tā, lai aizsegtu manu no vēja neaizsargāto pakausi. deguns, protams, sasalis ragā,
bet!

(1 with milk | cup of coffee?)

Novembris 17., 2014


18:41
un tad es tikko pamanīju, ka sievetes bez somiņām izskatās krietni elegantāk, nekā ar. nevaru īsti izlemt par mazajām, dekoratīvajām somiņām, bet to, ka ir krietni mazāk situāciju, kurām piedien kaut ko stiept sev līdzi, nekā biju domājusi, tas nu ir skaidrs. man šķiet, brīvība no somiņas ir lukss, ko var atļauties ietekmīgas sievietes, un tas arī daudz ko nosaka.

(6 with milk | cup of coffee?)

Novembris 15., 2014


09:17
tā gaismas pils vairāk izskatās pēc aukstā kalna, tumšās klints, vai arī pēc tā aisberga, kas nogremdēja titāniku.

un narvesenā pārdod cietākos apelsīnus pasaulē.

(2 with milk | cup of coffee?)

Novembris 11., 2014


14:38
un rekur ir mans jaunais ādas kopšanas izmēģinātāju guru - kāda (fantastiska, clearly) meitene izmēģina kokosriekstu eļļu un korejiešu sejas kopšanas jaunākās tendences. loģiski, ap šo laiku jau ir noformēts kokosriekstu eļļas pasūtījums. un arī pirmais serums ir kosmētikas maciņā. džīzas, es laikam esmu apmāta, bet - ko padarīs'!

(13 with milk | cup of coffee?)

13:36
tad vēl es apskatījos, cik man izmaksās mašīnas tehniskā apskate, nopriecājos, paskrullēju zemāk, un tad nošņācu: "kapitālistu cūkas!"
jo, redziet, pati apskate un visas mazās figņas maksā smiekla kapeikas.
bet transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis par gadu (vismaz manam dranduļetam) sastāda 3/4 no visas summas!
rekur arī aiziet mana lindex jaciņa.

(cup of coffee?)

09:20
bet gulēt man tagad neļauj jean paul gaultier for lindex kolekcija. pareizāk sakot, kreisajā pusē esošā jaciņa. nu, labi, tā nav nekāda jaciņa, tā ir pasaulē milzīgākā, mīkstākā un acij un dvēslei tīkamā jaka, ko man mūžā bijusi tā laime apskatīt un aptaustīt.

un maksā tikai 69 eiro.
p.s. par alexander wang for h&m es tik un tā nedotu ne grasi.

(8 with milk | cup of coffee?)

Novembris 7., 2014


22:05 - : personu apliecinoši dokumenti
ooo, šodien man paprasīja dokumentus ne tikai, kad pirku cigaretes, bet arī, kad pirku enerģijas dzērienu! jūtos kļuvusi par desmit gadiem jaunāka. literally!

(7 with milk | cup of coffee?)

Novembris 6., 2014


13:31
nez vai visi vīrieši, nonākuši slimnīcā, kļūst pilnīgi neciešami?

(12 with milk | cup of coffee?)

Novembris 5., 2014


21:01
ieeju šodien sakarīgākajā ciemata sekondhendā (tur reiz bija anna sui kažociņš no tādām kā tievām, garām spalvām, ķipa kā no boa materiāla, bet cooler, pa 15 latiem; vēl šobaldien škrobis, ka nenopirku), un tur, pašā priekšā, balta, līdzīga materiāla šalle - gara un pūkaina, pats skaistuma un gaišuma iemiesojums. pašā priekšā izlikta, lai uzreiz pamana. līdz algas dienai noteikti jau būs izčibējusi!
apskatos cenu.
gandrīz balsī ierēcos.
ha! lai stāv, šaubos, vai līdz trekno laiku pienākšanai kāds viņu nopirks.
45 eiro.
sekondhendā!

(10 with milk | cup of coffee?)

13:12
jūs gan varat teikt, ko gribat, bet tas mirklis, kad uzkāp uz svariem, un tie rāda ievērojami mazāk, nekā pirms mēneša, tas tomēr iepriecina krietni vairāk, nekā pilatēšana katru rītu mēneša garumā un bez svara izmaiņām.
ķermeņa labsajūta - tas, protams, ir skaisti, bet, ja atbalstu sniedz arī matemātiski lielumi, ir krietni patīkamāk. tā nu pilatēm esmu metusi mieru. salasījos, ka teju vienīgie vingrinājumi, kas dzīvē vajadzīgi, ir squats, planks and pushups, domāju dot šai metodei iespēju.
cik iepriekš slavēju pilates, tagad varu slavēt pietupienus.

(10 with milk | cup of coffee?)

10:34 - : traumotoloģijas nodaļa mūs, paldies budam, nemīl
šorīt saņēmu ziņu, ka "dabūju morfija šotu, tagad gaidu rindā un balģeju".

(cup of coffee?)

Novembris 4., 2014


21:55
kaķis blandās pa āru, apkures katls negrib man pakļauties, gultu esmu saklājusi uz pusi (t.i., neesmu izklājusi), piecirpu čolku par daudz.

(2 with milk | cup of coffee?)

13:42
ha. ha! neatkārtojamie zinātnieki atklājuši, ka "comfort food" neeksistē. iepriekš drūmi noskaņoti cilvēki tika sadalīti trīs grupās, vienai no tiem bēdu kliedēšanai tika izsniegts nekas jeb pliks gaiss, otrai grupai - granola bar, savukārt, trešā varēja dabūt savu iecienīto komforta paiku. labā ziņa ir tā, ka rezultātā visi sajutās labāk. sliktā ziņa - šokolādes tāfelītei bija tikpat liels iespaids kā gaisam.

"Time, not food, remains the healer of all wounds. Comfort food is a lie."

(1 with milk | cup of coffee?)

09:21
nu vot, atceros tos laikus, kad briesmīgākais (kā man šķita), kas vien attiecībās varēja būt, tas bija privātās telpas trūkums un fakts, ka tev katru dienu jāpavada ar vienu un to pašu cilvēku. šodien aizsūtīju savējo uz nedēļu prom, lai slimnīcā izvelk dzelžus, ko tur gandrīz pirms gada ielika, un, nujā, ja agrāk es būtu dejojusi aiz laimes, ka nu tik man sāksies brīvības garša, tad tagad es domāju vien par to, cik bailīgi mājās vakarā būs un cik ļoti man nav iebildumu dalīt savu privāto telpu ar viņu.

(11 with milk | cup of coffee?)

Novembris 3., 2014


13:05 - : mazo lietu dievi
saskatījusies visādus ierosinājumus tam, kā padarīt glītāku māju, savācos "iecienīto ikru" burciņas un sabēru tur visas garšvielas.
šodien nopirku uzlīmju lapiņas, kaligrāfiskā rokrakstā sarakstīšu "kanēlis," "piedeva vistas gaļai" utt., un jutīšos kā organizatoriskais virtuozs!

(cup of coffee?)

Oktobris 31., 2014


11:38
šodien saņēmu visšausmīgāko epastu mūžā.
tur rakstīts:
"Готовьтесь к 11.11 – крупнейшей онлайн-распродаже планеты!"
lai dievs nogrābstās. tieši dienu pēc algas.

(4 with milk | cup of coffee?)

10:21 - : uzmini nu, kas tas ir?

(14 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 30., 2014


14:04
un vēl man mazliet gribas palamāties. lasu, tātad, žurnālu, un tur lieliem trekniem burtiem izcēlums "man šī bilde ļoti patīk, jo tā esmu es - bez visādiem grimiem un uzlabojumiem, tātad patiesa, brīva un īsta." nav jau pirmā reize, kad kaut kas tāds dzirdēts, bet nu, seriously, what the fuck. vai tad patiesi? vai tad patiesi mēs esam mazāk īsti tad, kad esam ar grimu un apģērbu, un krāsotiem matiem, izraustītām uzacīm, vai kurpēs ar papēdi? vai tiešām tas mūs padara mazāk īstus? man šķiet, tā apgalvot ir līdzīgi kā teikt, ka "es esmu ļoti atklāts cilvēks, " un tad pateikt kaut ko nesmuku par kādu citu. es nedomāju, ka mūsu īstums ir atkarīgs no tā, cik daudz vai maz kosmētikas vai uzlabojumu, vai apģērba ir mums virsū. a ja nu mēs tādējādi kļūstam vēl īstāki? nu, labi, tā arī tāda filozofēšana. bet, vispār, cik īsti mēs esam, tik īsti mēs esam, un īstāki vai mazāk īsti - nu, ne jau ārējais veidols to nosaka.

p.s. šī frāze tikai atvēra slūžas, neko pret keitu ņeimeju.

(17 with milk | cup of coffee?)

13:54

nav ne jausmas. ieraudzīju, pierakstīju.

(cup of coffee?)

Oktobris 29., 2014


13:14
un instagramms man uz telefona ir jau krietnu laiku, bet es kaut kā tā arī neesmu piedzīvojusi to mirkli, kad gribētos viņu izmantot.
ko gan nevar teikt par pinterestu.

(4 with milk | cup of coffee?)

11:13
vakar pienāca tas mirklis, kad beidzot bija jāpaskatās tjūdorus, jo x-failiem pienāca beigas (pēdējās sērijas laikā aizmigu, jāskatās akal būs), constantine ir mazliet par krutu, savukārt, sleepy hollow ir mazliet pārāk liela pasaka ( i mean, pat once upon a time nav tāda pasaka). labi vēl, ka revenge ir palicis starp dzīvajiem, citādi pavisam skumīga tā watchliste izskatās.

(3 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 28., 2014


15:05
netīšām esmu nopirkusi tony & guy šķēres (as in, pārdevējs nekur nebija norādījis, ka tās ir tony & guy).
man, protams, grūti noticēt tādai veiksmei, but hey, es arī bobbi brown otiņu komplektā un victoria's secret apakšveļā tāpat iedzīvojos. un pēdējiem diviem kvalitāte jūtama. then again, tais āzijas fabrikās jau visu vienuviet ražo, tā ka, hey, who knows.

(2 with milk | cup of coffee?)

09:22
putni aptaisījuši mašīnu tik čakli, it kā no tā būtu atkarīga viņu dzīvība. kolēģe saka - tas uz naudu. es saku - kātad.

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 27., 2014


16:16
neviens nav sarosījies.
tātad, kartupeļi jāpērk par maximas kartes naudu.
augstākā izglītība, čupa klientu, tas saucas.
un maniem noskatītajiem kažociņiem ir tik vilinošas atlaides!

(9 with milk | cup of coffee?)

13:18 - : lielais cibas dievs
šis nu būtu tas mirklis, kad parādnieki varētu sarosīties, jo man makā ir septiņi eiro.

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 26., 2014


10:59 - : un ko es galvaspilsētā redzēju šovīkend
puikas imantā ugg zābakos, meitenes tramvajā, kuras ar saviem puikām stāsta par ābēes, nabaga noskraidījušos viesmīļus centrā, laipnas narvesena pārdevējas un pilnīgi pofigistiskus pārdevējus. un, p.s., dinamīts mūsu pilsētā maksā lētāk. savukārt, skolas kafūzī es vēl arvien nespēju notrāpīt īsto porcijas lielumu. un vēl - kas tā par lietu, ka neklātniekiem (kuri, kā zināms) maksā par studijām, nav pilnīgi nekādu atlaižu? sestdienās nav pat komplekso pusdienu piedāvājuma.
a piektdienās ir.

(cup of coffee?)

10:34
mājās beidzot ir apkures katls! citiem vārdiem sakot - mājās ir vienmērīgs siltums, nevis karsti virtuvē un citur pavēss vai pat vispār auksti.

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 23., 2014


12:57
aizgāju pusdienās, pasūtīju zupu un zirnīšus ar dārzeņiem baltajā mērcē. neko tik pretīgu uz sava šķīvja vēl nebiju garšojusi. salīdzinājumā ar to, speķis garšo kā debesmanna. un pirmo reizi mūžā piecēlos un aizgāju pateikt, ka tas ēdiens nav ēdams, nevaru pateikt, kas tur nav riktīgi, bet šodien tas vienkārši nav ēdams, tāpēc es gribētu, lūdzu, marinētus ķirbjus. jutos dīvaini neērti par to, ka bija jāiet teikt tādas lietas.

(2 with milk | cup of coffee?)

10:02 - : ar to arī apsveicam
vakar - sniegs, a šorīt -6 grādi,
un no skapja tiek izvilkti cimdi.

(cup of coffee?)

Oktobris 22., 2014


13:25
ripp raksta par finansiālajām grūtībām, un man tagad ir līdzīgi. tikai, atšķirībā no normāliem cilvēkiem, tādā situācijā grūtības man ir ar iekšējā miera saglabāšanu.
kad resursi tuvojas beigām un nav skaidrības par nākamajiem ienākumiem, es kļūstu ļoti viegli sadusmojama. jums pat nav nojausmas. mani kaitina viss.
jebkas var sadusmot un tikai tad, kad esmu izgāzusi savas dusmas, tikai tad attopos, ka nejau tie nenoslaucītie putekļi ir pie vainas. pie vainas ir tas, ka es eju uz darbu un pelnu naudu, un neesmu mājās un tāpēc neslauku tos putekļus, un beigās tik un tā kontā svilpo vējš.

(4 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 21., 2014


16:26
uz vecumu man parādījusies izcili izteikta nepatika pret sevi fotogrāfijās - man vienmēr liekas, visi citi izskatās kā fotošopēti, izņemot mani, protams. es izskatos pēc tā, ko parasti bildēs nogriež nost, atstājot vien roku vai somiņas stūri (lai gan es cenšos nebildēties ar somiņām, viņas var sabojāt kadru viens un divi). nu lūk, un rezultātā man nav nevienas kopbildes. viens fotogrāfs man reiz sūdzējās, ka "tas ir pizģets - meitenes it kā grib bildēties un grib bildēs izskatīties labi, bet hoķ trīs sekundes papōzēt neviena negrib. un kā tad lai noķer kadru, ja vislaik vēršas prom no kameras?"

(cup of coffee?)

09:20
plānotājs 2015. gadam iegādāts.

(4 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 20., 2014


15:39
“The best things in life are free. The second best are very, very expensive.”
- Coco Chanel

(cup of coffee?)

11:12
mēs, toties, draudzējamies tagad ar vārītiem dārzeņiem. katru vakaru nupat kā nedēļu no vietas pēc vakariņām (kurās arī ir vārīti dārzeņi ar kādu sviestmaizi) es esmu pasākusi vārīt kāpostus ar puķkāpostiem, burkāniem un brokoļiem, un, ja godīgi, nesaprotu, kur es biju agrāk. vēders kļuvis plakanāks, krūšturi var aiztaisīt ar nākamo āķīti, pašsajūta arī staltāka stāv. manējais saka, ka turpmāk vakariņās arī ēdīšot to pašu, citādi bikšu poga par ciešu kļuvusi. nu i ko, vakar, protams, tas viss tika kompensēts ar kārtīgu porciju frī, bet tikai tāpēc, ka man nebija ne spēka, ne vēlēšanās tur virtuvē kaut ko kaševariķ.

(5 with milk | cup of coffee?)

11:08 - : laika vērojumi
kā jums vispār patika tas sasalums, kas zemi bija pārklājis sestdienas rītā? retorisks jautājums. dažs labs gan jau sāka sniega dēli vaskot, bet mēs ar tiem nedraudzējamies.

(cup of coffee?)

Oktobris 14., 2014


09:56
skatos te tagad visādus ķermeņa sviestus, un atmiņā nāk kaut kur salasīta frāze, ka "vīriešiem nepatīk, ja sievietes smaržo pēc kūkām vai saldumiem" - ar to domājot arī visādas vaniļas, kokosriekstus un ko tik vēl ne. nu, karoče, tās saldās smaržas. tajā pašā laikā, es daudz biežāk kaut ko dzirdu, ja smaržoju pēc tiem pašiem kokosriekstiem, nevis pēc ādas vai citroniem.

Poll #20182 :saldumi
Open to: All, results viewable to: All

es esmu vīrietis un man

View Answers

nepatīk, ja mana sieviete smaržo pēc kūkām un saldumiem
3 (37.5%)

patīk, ja mana sieviete smaržo pēc kūkām un saldumiem
3 (37.5%)

nepatīk, ja mana sieviete smaržo pēc jebkā cita kā tikai savas ādas
2 (25.0%)


Tags:

(36 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 13., 2014


15:00

tagad, paskatoties uz šo bildi, es zinu, ka visas gaismu un ēnu, un spīdumu spēles uz sejas ir bronzeris, izgaismotājs, korektors, spīdums, sārtums - acu kaktiņos uz deguna, uz vaigu kauliem, uz zoda, uz augšlūpas - hailaiteris! nekāds tur dabīgais saules atspīdums. tā lūk. magic has left the building.
Tags:

(10 with milk | cup of coffee?)

09:26
es jau nemaz nevaru stāstīt, kas notika brīvdienās.
vien to, ka sākās tās ceturtdien.
un beidzās piektdien.
un tad vēlreiz sākās sestdien.
un beidzās svētdien.

(cup of coffee?)

Oktobris 9., 2014


13:23
kaut kā viens kokčiks pārvērtās nākamajā un beigās seja spilvenā, un šodien saruna pa telefonu:
- un ko mēs darīsim vecumdienās? arī mocīsimies paģirās?
- nē, - es saku, - vecumdienās mēs vienkārši neatlaidīsim. kā saka mammas vīrs - "tikai vārguļiem ir paģiras!"

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 8., 2014


09:40
a es vakardien saņēmu komplimentu par garām skropstām, sāku smaidīt kā aprīļa saulīte un saņēmu pretī jautājumu, vai es zinot, ka manas acis, kad smaidu, sažmiedzas šauras un izskatās, it kā es kautrētos.
thank you for ruining the moment, love.

(2 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba