: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Aprīlis 18., 2017


18:12
lielākajai šejienes daļai tādi sasniegumi gan jau diezgan sveši, tomēr fakts, ka šodien, 18. aprīlī, gaidu jau pirms svētkiem pasūtīto pirmo malkas kravu - tas nudien ir kaut kas ievērības cienīgs. ne starp pieaugušajiem, bet starp tiem, kas dažkārt par tādiem cenšas izlikties.
lūk, tikai pati krava kavējas jau piecpadsmit minūtes.

(4 with milk | cup of coffee?)

12:38
šitās brīvās dienas mani tikai iekārdināja, un viss.
pamodos ar dzīvi neapmierināta, un, taisnībsakot, nekāds dzīvesprieks arī pēc pusdienām nav atnācis.
tā ka tā, ja.

(1 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 12., 2017


09:10 - : revjū
pagājuši jau divi mēneši,  kopš iegādājos christine schrammek hydra maximum day cream, un tas ir gandrīz cauri. varu reportēt, ka klīnikā teica: "tas ir tieši tāds pats kā hydra force day cream!" well, it isn't.
nav tā, ka slikts - mitrina uz velna paraušanu. taču hydra force, no kura man bija paraudziņš, ādu ne tikai mitrināja, bet arī nomierināja, un veselas trīs četras dienas es staigāju bez neviena apsārtuma uz sejas.
nu lūk, tāpēc pēdējā mēneša laikā sāku staigāt pa aptiekām un kārtīgi skatīties, ko tad tās piedāvā:
 
1) la roche posay - ejtunost, katrā krēmā pa fragrance, pat tajos, kas domāti jutīgai ādai. viens labākais, ko atradu, bija lipikar baume ap, kur nebija aromatizētāju un pēc kura āda bija gluži patīkama, bet nu tas skaitās ķermeņa krēms, ir mazliet taukains, un tāpēc ne īpaši piemērots sejai ikdienā. vēl viņi piedāvā tādu rosaliac ar serumu, kurš ir tīri patīkams ādai, bet skaidrs, ka rozāciju viņš ārstēt nevar, bet nomierināt ādu un nepadarīt situāciju sliktāku - to gan var. which is a lot.
citādi, paskatījos beautypedia.com, un es gan nezinu, kas tur par ekspertiem, taču, paskatoties sastāvu, man kā neekspertam un nezinātniekam šķiet pārliecinoši. lai slavēts buda par paraudziņu esamību.

2) bioderma - nevienu paraudziņu man neviens nevarēja iedot, bet spriežot pēc apraksta, no sensibio sērijas varbūt kādreiz var arī kaut ko riskēt un pamēģināt. sliktākajā gadījumā, pēc tam krēma atlikumu var izmantot rokām.
ar aptieku repertuāru tas pagaidām ir arī viss.

tagad trešo dienu mēģinu paula's choice paraudziņu komplektu sausai un jutīgai ādai - pagaidām esmu apmierināta. tikai tas 2% bha eksfoliators varbūt tomēr nav jāklāj uz vietām, kur ir apsārtums - sākumā drusciņ kož, bet pēc tam pāriet un nepaliek trakāk sarkans, which is a good thing. I guess. krustojam īkšķus, jo gribētos jau tā kā likties mierā.

(15 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 11., 2017


10:09

where have you been?!

(1 with milk | cup of coffee?)

10:02 - : thank you, thank you very much
ja tas nav spļāviens sejā, es nezinu, kas tas ir - priekšā četras brīvas dienas, a prognozē viens vienīgs lietus.

(cup of coffee?)

Aprīlis 10., 2017


11:45
tāpat šī nedēļas nogale nesa divas filmas par līdzīgu tēmu mūsu civilizētajā pasaulē, kur lielākās demokrātijas izvietoja uzrakstus ar vārdiem "colored" vai "whites only" tikai tā.
hidden figures (nom nom) un a united kingdom.

(2 with milk | cup of coffee?)

08:26 - : terapeitiskos (nevis profilaktiskos) nolūkos
ja es apmeklētu andeli mandeli bez konkrēta mērķa, ļoti iespējams, ka tagad sēdētu ar kažoku, augstpapēžu kurpēm, zēnu pusmēteli ("vai jūs to gribat sev?" "jā..?" "ā, nu, tas ir domāts zēniem") un kas to lai zina, ko vēl. un ja es to apmeklētu rīgā, tad droši vien vispār izputinātu sevi.
protams, izstaigājusi visus stendus, meklēto es atradu turpat blakus andelei, veikalā, kur atlaides bija visām jakām (vējjakām? - kaut kāds stulbums, kāpēc nevar teikt "kurtka"? tā nudien nav vējjaka), izņemot manējo.


(3 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 7., 2017


10:35 - : ignorance is a bliss
nezinu, kopš kura laika esmu kļuvusi par tādu bailuli, bet dažkārt man nudien jāsaņem sevi rokās un jāsapurina, lai pārstāju tak reiz baidīties no visādām briestošām pārmaiņām - neba nu viņas ir pienākušas, neba nu pienākušās ir tādu uztraukumu vērtas. to gan es attopos tikai tad, kad jau pusstundu esmu sevi uzkurinājusi un galīgi zaudējusi ticību saviem spēkiem.
p.s. nez vai man tādi vispār ir bijuši. varbūt kādreiz arī bija, bet tolaik es vienkārši neapjēdzu, cik daudz es nezinu un neprotu.

(cup of coffee?)

Aprīlis 5., 2017


10:23 - : izrādās tomēr kaut ko var pirkt arī no madaras
"Prof. Ķīsis un klīnikas ārsts Dr. Zavorins kopš 2014. gada ir veikuši vairāku MADARA Cosmetics produktu klīnisko novērtējumu, tajā skaitā pētot kosmētisko līdzekļu ietekmi uz ādas apsārtumu, ādas mitrumu jeb hidratācijas pakāpi, kā arī balinošas kosmētikas ietekmi uz izteiktu sejas ādas pigmentāciju. Klīnisko pētījumu rezultātā esam zinātniski apstiprinājuši populārās MADARA “SOS” produktu līnijas ādu mitrinošās īpašības."

(14 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 3., 2017


08:42
principā, atliek tikai uzvilkt kļošas un būs īsts, dzīvs kadrs no septiņdesmitajiem (not cool).
nesaprotu - visiem mati kā mati, bet man - mūžīgās problēmas, jeibogu.

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 31., 2017


13:39
kalendārs saka, ka ir piegdienaah, bet iekšā ir tikai parasta piektdiena.

(cup of coffee?)

Marts 30., 2017


16:17
es jau neko, bet šis būtu ļoti piemērots brīdis, kad kontā varētu ienākt tā deklarācijā sarēķinātā pārmaksa.

(7 with milk | cup of coffee?)

09:12
klausoties chilltrax radio, dažbrīd liekas, ka esmu iekš stranger things. vai the knick.

(cup of coffee?)

Marts 29., 2017


08:48
80% meņjū, 20% fiziskās aktivitātes - stāsta labi treneri, vai ne.
weight training - lūk, kas vajadzīgs sievietei - stāsta vēl citi treneri.
skaidrs, ka cīņa par izmaiņām turpinās nepārtraukti, jo grūti pārdzīvot, ka agrāk taču bija citādi. drēbes piegulēja citādi, un, karoče, viss bija citādi un labāk, vismaz saistībā ar ķermeni, kad biju viena.
mazāk kārdinājumu, vairāk laika sev pašai, bet tā jau varbūt arī manis pašas vaina - slikts menedžeris sev esmu.
lai nu kā, beigu galā izskatās, ka biju piehaltūrējusi ar to 80% meņjū lietu, nevis "nothing works", jo tiklīdz pārvērtu vakariņas par uzkodām, no vidukļa pazuda 2 cm, un, lūk, tas, ir motivējoši.
jo maz prieka no hantelēm, ja visus tavus darba augļus noslēpj vecā, labā tauku kārta.

(cup of coffee?)

Marts 28., 2017


12:39
skatos, svētdien sola pirmo negaisu.

(cup of coffee?)

08:49 - : sweet dreams are made of these (c)
dažkārt sapņos redzu cilvēkus, ar kuriem ir unfinished business.
kā tajā 12 soļu programmā, kur vajag atvainoties visiem par pāridarījumiem.
lūk-tik,  atvainošanās un piedošana ir bijusi, bet sapņos tik un tā rādās.

(cup of coffee?)

Marts 27., 2017


09:12 - : biker mice from mars (just because)
kā vakar piesēdos pie stūres, tā sāku domāt, vai nebūtu prātīgi iegādāties uzlīmi ar burtu "m" aizmugures stiklam, jo braukt ar mehānisko ir kā mācīties staigāt. visi mani mēģina nomierināt un uzmundrināt, ka nav tik traki, bet līdz atslābumam, kāds bija sasniegts, braucot ar automātu, vēl ir tālu. šobrīd uzskatu par sasniegumu pārvietošanos no punka a līdz punktam b, nenoslāpstot un neietriecoties kaut kur.

(cup of coffee?)

Marts 25., 2017


11:03 - : atpūta un sports, značit
par izstādi, tātad. visgrūtākais bija stenda iekārtošana un (laikam) neapkurinātās ķīpsalas telpas ceturtdienas vakarā. piektdien, kad viss jau bija sakārtots un izlikts, un cenas atrastas un salīmētas, sviestmaizes iepakotas(ar gudru ziņu vairāk, nekā iepriekš, jo neviens negrib palīgu ar pazeminātu cukura līmeni), un apmeklētāji sāka nākt un ne tikai pļāpāt, bet arī pirkt, laiks pagāja krietni patīkamāk. vienīgi kājas tam nepiekrīt - tās pamanīja netipiski garās darba stundas. un neatlika laika paskatīties citus stendus - ne jahtas, ne laivas, ne trenažierus, ne velosipēdus. visu tikai garām skrienot. nobeigumā varu teikt, ka man būtu paticis vēl vairāk, ja es zinātu visu par izliktajām precēm. tas būtu riktīgs laifhaks.

(cup of coffee?)

Marts 23., 2017


09:11
saule spīd, sviestmaizes iepakotas, gatavojos braukt uz lielpilsētu.
tā kā brālis nevar atrast citu palīgu, atliek tikai yours truly.
tā nu šodien un rīt šiverēšos pa ķīpsalu. netipiski aktīvas dienas šim žurnālam.
un kas vispār būtu domājis, ka no manis sanāks cilvēks, uz kuru var paļauties?
es!

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 22., 2017


13:37 - : divas izsaukuma zīmes
runājot par seriāliem: holy cow!! narcos gaidāma trešā sezona. šogad! un būšot arī ceturtā. iksaitments nav vārdos izsakāms. kvī!!

(cup of coffee?)

11:18
ziniet, reti kas ir kaitinošāks par vārītu olu, kura ne par ko negrib smuki lobīties.
(un tūlīt prātā nākamā reti kaitinošā lieta - pa roku līdz elkoņiem tekošs ūdens, mazgājot seju)

(16 with milk | cup of coffee?)

08:57
vakar saspraudu dārzam (mauriņam?) visapkārt lampiņas, novācu no rozēm egļu zarus.
kā saprotu, sals vairs nav gaidāms.

(4 with milk | cup of coffee?)

Marts 21., 2017


09:22 - : kick-ass
piektdien biju uz pašaizsardzības nodarbību. vai tagad es pratīšu sevi aizstāvēt? nu, ja tas būs kāds maza auguma sīkaļa - droši vien, ka jā. tā ka principā, tāda viena nodarbība, kur tev pat pa īstam neviens neuzbrūk tāds fufelis vien ir. uz gaišās nots - neatceros, kad es pēdējo reizi būtu tādu adrenalīna uzplūdu piedzīvojusi, un vai vispār. bet cik man par to adrenalīna devu tagad ir zilumu! turklāt, es droši varu teikt, ka pati sevi vien satraumēju.

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 17., 2017


12:45
bija man te viena draudzene, kura izvēlējās dot priekšroku džekam un uzspļaut visiem mūsu plāniem, [un tā kā viegli visu ko ņemu pie sirds (jo īpaši to, ko galīgi nevajadzētu)], attiecīgi, arī man.
taču, acīmredzot, lustras un brilles ir kritušas, un iestājies kauns un bēdas.
kādu dienu pēc tam, kad viņa atrakstīja, ka brauks uz šejieni un gribētu mani satikt, ja es būšu ar mieru, pie kurā jau kokčika es attapos, ka esmu gatava tomēr satikties, parunāt, un salikt punktus uz i, un varbūt pat turpināt.
mūsu vecumā tuvus draugus tik viegli vis neatrast, tas viens. un otrs, huiņa slučaetsa. vai nu izlīgt un turpināt, vai arī pārsvītrot visu un iet tālāk.
esmu tik daudz novērojusi, kā meitenēm ir tendence pēc apvainošanās nodedzināt visus tiltus un lepni iet tālāk.
izlēmu tomēr beigt ņemt pie sirds, bet ņemt grožus savās rokās.
un satikties un papļāpāt atkal bija ļoti pat neslikti un veselīgi.
the end.

(cup of coffee?)

Marts 14., 2017


13:48
tikko kļūdas pēc atvēru powerpointu, un sekundes laikā pārdzīvoju gan šausmas, gan šausmīgu atvieglojumu -
powerpointu nācies izmantot tikai skolas darbiem, uzvēlās visas atmiņas par prezentācijām, un tad nāca apziņa, ka nav man nekādu skolas prezentāciju.
prāta dīvainības, i know.

(cup of coffee?)

09:04 - : pāris dienas atpakaļ
manējais grib nopirkt motociklu. skrūvēt viņu un braukt pa trasi, acīmredzot.
mammas vīrs skatās uz viņu un saka, ka tieši tajā vecumā arī viņš ir atklājis sevī vilkmi pie motocikliem.
laikam beidzot ledus ir īsteni ielauzts.


(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 13., 2017


14:06 - : the couple that does new things together*
dažkārt ir dienas, kad es negribu līst no mājas ārā, un tās parasti ir brīvdienas. bet, tā kā esmu gudra un zinu, ka, lai attiecībās viss būtu labi, vajag nodoties kopīgām aktivitātēm, kas neiekļauj sevī netflix & chill. tāpat es zinu, ka lielākajā daļā gadījumu, ja tomēr izdodas pārvarēt savu slinkumu un negribīgumu un iziet no mājas, es beigās esmu tā, kura ir vislielākajā sajūsmā. tā bija ar kipru, un tā bija vakar no rīta, kad tomēr piekritu aizbraukt uz pļaviņām paskatīties, kā tad tas ledus izskatās, visu iepriekšminēto iemeslu dēļ. "ledus uz daugavas, padumaješ" vai ne. tomēr skats izrādījās iespaidīgs. tā tik vien gaidi kaut kur polāro lāci izlienam.  nu un vakarā hesā bija atvērtas slūžas, un skats bija fantastisks. to nevar aprakstīt, tas ir jāredz.

(cup of coffee?)

Marts 11., 2017


21:20
lai nekas nenotiktu, fiksi jāatzīmē, ka šodien ne tikai aizdomīgi bieži niez deguns (uz šķaudīšanu, nevis dzeršanu), bet vispār viņš uzvedas pagalam aizdomīgi (kā uz iesnām, nevis kā uz jebko citu). there, i said it. tagad vēl tikai panākt, lai bez aizķeršanās sanāk noskatīties collateral beauty, un vakaru var skaitīt par izdevušos.

p.s. mine vienā brīdī kļuva tīri tā neko.

(cup of coffee?)

Marts 8., 2017


11:02 - : 8. marts
vietējie kaķi, toties, atstājuši savu sveicienu kaut kur durvju rajonā, līdz ar to katru klientu sagaida šis pavasarīgais aromāts.

(cup of coffee?)

Marts 7., 2017


10:27 - : sick sad world

20 gadi esot kopš pirmās sērijas pagājuši.

(3 with milk | cup of coffee?)

Marts 5., 2017


14:50
būt ar sagrieztu pirkstu ir ļoti neparocīgi. pat neskatoties uz to, ka tas ir kreisās rokas pirksts.

(6 with milk | cup of coffee?)

Marts 4., 2017


08:24 - : full circle
agrāk es brīvdienās cēlos ne agrāk par vienpadsmitiem no rīta, t.i., vismaz 3 - 4 stundas vēlāk, nekā darbadienās. un arī gulēt nelikos agrāk par vieniem (bet visticamāk - diviem) naktī, jo "miegs ir laika nosišana un naktis rulz", un man nekas nelikās ačgārni.
tagad brīvdienās ceļos 7.20, t.i., desmit minūtes vēlāk, nekā darbadienās, un liekos gulēt ne vēlāk kā vienpadsmitos vakarā.

uzskatu gan, ka visproduktīvāk būtu iet gulēt jau desmitos un celties 6.00.

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 1., 2017


11:30
"prasība par informatīvā uzraksta "smēķēšana nogalina — atmetiet tagad!" izvietošanu ieviešama ne vēlāk kā līdz 2017.gada 20.maijam."
they just won't stop.

(10 with milk | cup of coffee?)

10:35 - : cikli
uzkrita man raksts ar frāzi par deviņdesmito nostaļģiju, un neizpratnē sāku apspriesties pati ar sevi, jo neesmu sākusi ilgoties pēc tiem. vismaz pirmajā mirklī ne. atceroties skolas gadus nebūt negribas kaut ko no tā atpakaļ. kur nu vēl apģērbu.
anyways, ieskatījos internetā, ko par to saka citi. un citi saka, ka 2016. ar to bija pārpildīts. tomēr šī nostaļģija šķita tik uzbāzīga un nevietā, ka palika neērti un pat kauns, kā par kādu piedzērušos radinieku. un tad, lūk, uzdūros divām teorijām par to, kad tad īsti un galvenais, kāpēc tā mode atgriežas. iemesls pavisam vienkāršs, bet es pat nebiju aizdomājusies, ka tie esam mēs. pieaugušie mēs, kas atceras jaunību.

vienu izvirzījis kāds 35 gadus vecs vīrietis - "when I hear young artists as disparate as DIIV, Skrillex and Yuck channeling the past, I don’t think of fat-cat execs cashing in on the growing wave of 90s nostalgia. I think of kids who grew up steeped in that culture who have finally reached an age where they can make musical statements of their own."

otru - the new york times -
"The forty-year rule is, of course, not immutable, and its cycle carries epicycles within it: the twenty-year cycle, for instance, by which the forty-somethings recall their teen-age years, producing in the seventies a smaller wave of fifties nostalgia. It is the forty-years-on reproduction of a thing that most often proves more concentrated and powerful than the original.

A small, attentive child, in a stroller on some playground or street, is already recording the stray images and sounds of this era: Michelle’s upper arms, the baritone crooning sound of NPR, people sipping lattes (which a later decade will know as poison) at 10 A.M. A series or a movie must already be simmering in her head, with its characters showing off their iPads and staring at their flat screens: absurdly antiquated and dated, they will seem, but so touching in their aspiration to the absolutely modern. Forty years from now it will be those stroller children’s return on our investment, and, also, of course, a revenge taken on their time."

(1 with milk | cup of coffee?)

Februāris 28., 2017


14:32
ieskrēju mēness aptiekā un pajautāju, vai viņiem gadījumā nav paraudziņi la roche-posay krēmiem. izrādās, ir vesels grozs ne tikai ar la roche, bet arī ar biodermu un vichy paraudziņiem. tagad man ir divi - viens mitrinošais krēms, kuram klāt kaut kāds fragrance, kas skaitās slikti. paskatīsimies, kā tas patiks jutīgai ādai. un otrs - bez alkohola, bez nekāda mistiska fragrance, kā arī meklēju. pēc apraksta izskatās, ka sakairinātai ādai. lai stāv. noderēs.

(cup of coffee?)

Februāris 27., 2017


09:27 - : kalnu aukas
labi, štrunts ar to. izlasīju romānu par kaislīgo mīlestību anglijas laukos - "kalnu aukas" un, taisnībsakot, nesapratu, kur tad bija tā kaislīgā mīlestība, jo hītklifs nekādas siltās jūtas neizrādīja pat pret savu t.s. mūža mīlestību, un jaunā katrīna tikai grāmatas pēdējās lappusēs bija, šķiet, iemīlējusies hertonā. kas arī vēl ir zem jautājuma zīmes, jo pirms tam viņa taču teicās mīlam lintonu, kaut arī tas bija pēdējais memļaks un tīrā laime, ka dilonis vai kas nu tas bija, viņu piebeidza.
esmu stipri vīlusies.
"lepnums un aizspriedumi" forever.

(13 with milk | cup of coffee?)

09:15 - : oskari
mani gan aizvien mulsina, kā labākais režisors un labākā filma var būt par atsevišķām lentēm. tad sanāk, kaut arī moonlight ir labākā filma, režisors to tomēr nav bijis tik labs. kā tāda mierinājuma balva - šekur, filma labākā ir tā, bet tev par centību arī statuja. kā slikts (nu, ne slikts, bet ne labākais) režisors var uzņemt labāko filmu? veiksme? tas ir bardaks. es ne par nominācijām un uzvarētājiem, bet par pašu sadalījumu. gan jau kaut kur ir atrunāts, bet man kā parastam kinomīlim tas šķiet kaut kā... neloģiski, vai?

(5 with milk | cup of coffee?)

Februāris 23., 2017


11:31
tā kā ir vispāratzīta patiesība, ka slēpošanas gēna man nav, tad nākamais brauciens (ja laikapstākļi ļaus) būs tāds, ka es laiku pavadīšu gardi iekārtojusies kafejnīcā ar karsto šokolādi un grāmatu pie loga, no kura pavērsies skats uz visiem kalniem.
lūk, tad arī es varēšu teikt, ka man patīk braukt uz kalnu.
protams, nevar izslēgt iespēju, ka kafejnīca būs aizsista un būs jāsēž garderobē ar termosu. please, no.

(cup of coffee?)

09:05 - : trīsdesmitgadnieku plusi
tas ir labi, ka es nojaucos šodien, nevis desmit vai vairāk gadus vēlāk, jo tajā nākotnē tāds kritiens gan jau būtu beidzies ar lauztu celi un b lapu.

(cup of coffee?)

Februāris 22., 2017


14:32
kopš svētdienas dzīvoju ar nervu tiku. acs tiku. karoče, nervs zem labās acs ik pa laikam raustās.
sāku domāt, kas tāds pēdējā laikā bijis, un nekas īpaši satraucošs nenāk prātā.
a tiks paliek.

(4 with milk | cup of coffee?)

08:55 - : senseiti
vispirms, tātad, bija grupiņa baseinā, kas patestēja manas acis, bet pēc tam viņi ar tām masveida dzemdībām mani mazliet mēģināja piebeigt, tomēr novērsties nevarēju.
sense8. the wachowskis. dodiet vēl.
bet vakar bija jāiet gulēt.

(5 with milk | cup of coffee?)

Februāris 21., 2017


09:33 - : words (boyzone)
"kalsarikannit" - drinking home alone in your underwear, with no intention of going out.

kalsarikannit, kalsarikannit, kalsarikannit.
nezinu gan, vai šis vārds iesēdīsies.

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 20., 2017


10:05
brīvdienu kinolentē man bija passengers, par kuriem paliku apmierināti ņurdam, kaut arī, protams, man nav ticības par tiem ieplīsušajiem skafandriem.
tāpat arī doctor strange aizlidoja šņakstēdams.
un tad noskatījos underworld: blood wars, ar trim vai četriem piegājieniem, un vispār nesapratu, kā viņi dabūja naudu tam projektam. tur taču vispār nav sižeta! galvenie varoņi bēg, sliktie dzenas pakaļ, tad saķeras un ir kautiņš, un atkal no gala.
nožēlojami.

(10 with milk | cup of coffee?)

Februāris 15., 2017


16:57 - : par alkoholu sejas krēmos
 1) drying type of alcohol most often listed on an ingredient - SD alcohol, denatured alcohol, or  isopropyl alcohol (give products a quick-drying finish, immediately degrease skin, and feel weightless on skin, so it’s easy to see their appeal, especially for those with oily skin). When you see these names of alcohol listed among the first six ingredients on an ingredient label, without question they will aggravate and be cruel to skin. It’s bad for all skin types. Consequences include dryness, erosion of the surface of skin, and a strain on how skin replenishes, renews, and rejuvenates itself. Alcohol just weakens everything about skin.

2) other types of alcohols, known as fatty alcohols, which are non-irritating and can be exceptionally beneficial for skin. Examples you’ll see on ingredient labels include cetyl, stearyl, and cetearyl alcohol. All of these are good ingredients for dry skin, and in small amounts fine for any skin type as they give a pleasing texture and help keep ingredients stable in products.

3) you may have heard that alcohol is a good ingredient because it helps other ingredients like retinol and vitamin C absorb into skin more effectively. although it’s true that it does enhance absorption of ingredients, the alcohol also destroys skin’s surface and the very substances that keep your skin healthy over the long term.

protams, uzreiz skrēju pārbaudīt, kas manam dr. schrammek krēmam rakstīts, un atviegloti uzelpoju, - kā septītais uzskaitīts cetearyl alcohol.

(c)

(12 with milk | cup of coffee?)

13:45

"Many products on the market claim to be designed for a specific age group (especially for those women over 50 who now are supposed to have "mature" skin), but age is NOT a skin type. What’s true is that someone who is 50 can have the same skin concerns and skin type as someone in their 30s. Oily skin and clogged pores don’t just automatically go away when you turn 50 and dry, dull-looking skin can be a problem in your 20s."

(1 with milk | cup of coffee?)

10:34
palasīju to seksuālās un reproduktīvās veselības likumu, jo gribēju redzēt, kas tur ir ar to 17. pantu.
izskatās, ka no 27 likuma pantiem teju visi ir tāda tukša pļāpāšana. bet nu labi, galvenais - vai tad jau pagājušā gada rudenī nevajadzēja pieņemt kaut kādus grozījumus? tur tak bija vēl šis tas, ne tikai 17. pants (ko tā kā solīja izņemt).

(cup of coffee?)

Februāris 14., 2017


09:45
kurš vēl savu pasūtījumu no asos'a gaida nez cik ilgi, jo latvijas pasts vairs nepiegādā, bet tā vietā ir itella, kas tikai sola, bet pa latviju preci sūta jau trešo nedēļu, like, srsly, viņi tur ar diližansu brauc, vai kā? vai arī viņu birojā kāds jau staigā ar manu kleitu mugurā.

(8 with milk | cup of coffee?)

Februāris 13., 2017


13:50
tāpat esmu atklājusi, ka man riebj slēpot no kalna, nav nekāda adrenaline rush, un vispār, man ir spēcīgas aizdomas, ka visa tā "kalna" mīlēšana ir tikai tāda poza, bet nu gan jau es kļūdos, vai gan citādi cilvēki kā traki brauktu uz kalniem un ļautu "pacēlājiem" sevi vilkt augšā, un atkārtotu visu atkal, neskatoties uz to, ka, lejā braucot, var atkal iebraukt kokos un krist no kājām un slēpēm nost un baidīties par to, vai vispār izdosies nobremzēt atļautajā teritorijā. un jā, tas bija ļoti specifisks uzskaitījums.
diesdod atcerēties, cik ļoti man riebj slēpošana no kalna, un nepakļaut sevi vēlreiz šim murgam.
un p.s. cik tās slēpes sver un kurš tos zābakus vispār izdomāja?

(6 with milk | cup of coffee?)

10:25
šobrīd esmu ar sarkanbrūnu kreveli tajā vietā, kur vēl piektdien līdz 11.00 bija mana enrikes dzimumzīme.
klīnikā mani noguldīja uz galda, iešpricēja anestēziju, pirms tam pajautājot, vai man nav alerģija, uz ko es atbildēju, ka man nav ne jausmas.
anestēzijas dūriens bija sāpīgākais visā tajā padarīšanā, bet nu mocības drīz beidzās, un pēc tam, kad lāzeris padedzināja manu dzimumzīmi un es pasmaržoju sēra smaku, mani atbrīvoja.
un tad es sāku just, ka mani krata. nevis trīc. krata. bija gan smieklīgi, gan ļoti jocīgi, un ja man būtu bijis jābrauc ar autobusu, es drošvien nevarētu aiziet līdz šoferim un nopirkt biļeti, tik ļoti mani kratīja.
tomēr centos aiziet līdz mašīnai un neķiķināt, jo galvā skanēja frāze, ko dakteris teica savai palīdzei pēc tam, kad viņa norādīja: "šķiet, te palicis mazliet," un dakteris atbildēja :"redzu, jā. tūlīt. tā. deguns traucē."

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 8., 2017


09:04 - : post-op
pa ceļam pie vetdakterēm kaktuss bija gluži mierīgs, tikai ņaudēja apmēram tāpat, kad pienācis klāt vannoties. nu tā, kaucoši un gari vilkdams. vienu reizi mēģināja izrauties, un tad nogūlās somā ar dibenu uz augšu, slēpdams galvu somas dziļumā. bet tad, kad atstāju viņu uz galda tajā būrītī, no kura viņš skatījās uz mani lielām acīm, tad gan man iekšā kaut kas notrīsēja, kaut arī zināju, ka būs viss labi. pēc stundas viņu saņēmām atpakaļ, aizvedām mājās, un tur vēl pēc stundas pusotras viņš jau sāka steberēt un gāzties, un ēst un apēsto atvemt atpakaļ, un pēc vecās shēmas - dīvāns - bļoda - durvis pārvietoties šurpu turpu, ik pa laikam noveldamies sānis. jeibogu, i žēl viņa, i smiekli nāk.
nu un šorīt izskrēja ārā. mīnus 16 grādi. ej un noturi viņu. lūk, tāds kaktuss.

(cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba