: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Marts 25., 2017


11:03 - : atpūta un sports, značit
par izstādi, tātad. visgrūtākais bija stenda iekārtošana un (laikam) neapkurinātās ķīpsalas telpas ceturtdienas vakarā. piektdien, kad viss jau bija sakārtots un izlikts, un cenas atrastas un salīmētas, sviestmaizes iepakotas(ar gudru ziņu vairāk, nekā iepriekš, jo neviens negrib palīgu ar pazeminātu cukura līmeni), un apmeklētāji sāka nākt un ne tikai pļāpāt, bet arī pirkt, laiks pagāja krietni patīkamāk. vienīgi kājas tam nepiekrīt - tās pamanīja netipiski garās darba stundas. un neatlika laika paskatīties citus stendus - ne jahtas, ne laivas, ne trenažierus, ne velosipēdus. visu tikai garām skrienot. nobeigumā varu teikt, ka man būtu paticis vēl vairāk, ja es zinātu visu par izliktajām precēm. tas būtu riktīgs laifhaks.

(cup of coffee?)

Marts 23., 2017


09:11
saule spīd, sviestmaizes iepakotas, gatavojos braukt uz lielpilsētu.
tā kā brālis nevar atrast citu palīgu, atliek tikai yours truly.
tā nu šodien un rīt šiverēšos pa ķīpsalu. netipiski aktīvas dienas šim žurnālam.
un kas vispār būtu domājis, ka no manis sanāks cilvēks, uz kuru var paļauties?
es!

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 22., 2017


13:37 - : divas izsaukuma zīmes
runājot par seriāliem: holy cow!! narcos gaidāma trešā sezona. šogad! un būšot arī ceturtā. iksaitments nav vārdos izsakāms. kvī!!

(cup of coffee?)

11:18
ziniet, reti kas ir kaitinošāks par vārītu olu, kura ne par ko negrib smuki lobīties.
(un tūlīt prātā nākamā reti kaitinošā lieta - pa roku līdz elkoņiem tekošs ūdens, mazgājot seju)

(16 with milk | cup of coffee?)

08:57
vakar saspraudu dārzam (mauriņam?) visapkārt lampiņas, novācu no rozēm egļu zarus.
kā saprotu, sals vairs nav gaidāms.

(4 with milk | cup of coffee?)

Marts 21., 2017


09:22 - : kick-ass
piektdien biju uz pašaizsardzības nodarbību. vai tagad es pratīšu sevi aizstāvēt? nu, ja tas būs kāds maza auguma sīkaļa - droši vien, ka jā. tā ka principā, tāda viena nodarbība, kur tev pat pa īstam neviens neuzbrūk tāds fufelis vien ir. uz gaišās nots - neatceros, kad es pēdējo reizi būtu tādu adrenalīna uzplūdu piedzīvojusi, un vai vispār. bet cik man par to adrenalīna devu tagad ir zilumu! turklāt, es droši varu teikt, ka pati sevi vien satraumēju.

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 17., 2017


12:45
bija man te viena draudzene, kura izvēlējās dot priekšroku džekam un uzspļaut visiem mūsu plāniem, [un tā kā viegli visu ko ņemu pie sirds (jo īpaši to, ko galīgi nevajadzētu)], attiecīgi, arī man.
taču, acīmredzot, lustras un brilles ir kritušas, un iestājies kauns un bēdas.
kādu dienu pēc tam, kad viņa atrakstīja, ka brauks uz šejieni un gribētu mani satikt, ja es būšu ar mieru, pie kurā jau kokčika es attapos, ka esmu gatava tomēr satikties, parunāt, un salikt punktus uz i, un varbūt pat turpināt.
mūsu vecumā tuvus draugus tik viegli vis neatrast, tas viens. un otrs, huiņa slučaetsa. vai nu izlīgt un turpināt, vai arī pārsvītrot visu un iet tālāk.
esmu tik daudz novērojusi, kā meitenēm ir tendence pēc apvainošanās nodedzināt visus tiltus un lepni iet tālāk.
izlēmu tomēr beigt ņemt pie sirds, bet ņemt grožus savās rokās.
un satikties un papļāpāt atkal bija ļoti pat neslikti un veselīgi.
the end.

(cup of coffee?)

Marts 14., 2017


13:48
tikko kļūdas pēc atvēru powerpointu, un sekundes laikā pārdzīvoju gan šausmas, gan šausmīgu atvieglojumu -
powerpointu nācies izmantot tikai skolas darbiem, uzvēlās visas atmiņas par prezentācijām, un tad nāca apziņa, ka nav man nekādu skolas prezentāciju.
prāta dīvainības, i know.

(cup of coffee?)

09:04 - : pāris dienas atpakaļ
manējais grib nopirkt motociklu. skrūvēt viņu un braukt pa trasi, acīmredzot.
mammas vīrs skatās uz viņu un saka, ka tieši tajā vecumā arī viņš ir atklājis sevī vilkmi pie motocikliem.
laikam beidzot ledus ir īsteni ielauzts.


(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 13., 2017


14:06 - : the couple that does new things together*
dažkārt ir dienas, kad es negribu līst no mājas ārā, un tās parasti ir brīvdienas. bet, tā kā esmu gudra un zinu, ka, lai attiecībās viss būtu labi, vajag nodoties kopīgām aktivitātēm, kas neiekļauj sevī netflix & chill. tāpat es zinu, ka lielākajā daļā gadījumu, ja tomēr izdodas pārvarēt savu slinkumu un negribīgumu un iziet no mājas, es beigās esmu tā, kura ir vislielākajā sajūsmā. tā bija ar kipru, un tā bija vakar no rīta, kad tomēr piekritu aizbraukt uz pļaviņām paskatīties, kā tad tas ledus izskatās, visu iepriekšminēto iemeslu dēļ. "ledus uz daugavas, padumaješ" vai ne. tomēr skats izrādījās iespaidīgs. tā tik vien gaidi kaut kur polāro lāci izlienam.  nu un vakarā hesā bija atvērtas slūžas, un skats bija fantastisks. to nevar aprakstīt, tas ir jāredz.

(cup of coffee?)

Marts 11., 2017


21:20
lai nekas nenotiktu, fiksi jāatzīmē, ka šodien ne tikai aizdomīgi bieži niez deguns (uz šķaudīšanu, nevis dzeršanu), bet vispār viņš uzvedas pagalam aizdomīgi (kā uz iesnām, nevis kā uz jebko citu). there, i said it. tagad vēl tikai panākt, lai bez aizķeršanās sanāk noskatīties collateral beauty, un vakaru var skaitīt par izdevušos.

p.s. mine vienā brīdī kļuva tīri tā neko.

(cup of coffee?)

Marts 8., 2017


11:02 - : 8. marts
vietējie kaķi, toties, atstājuši savu sveicienu kaut kur durvju rajonā, līdz ar to katru klientu sagaida šis pavasarīgais aromāts.

(cup of coffee?)

Marts 7., 2017


10:27 - : sick sad world

20 gadi esot kopš pirmās sērijas pagājuši.

(3 with milk | cup of coffee?)

Marts 5., 2017


14:50
būt ar sagrieztu pirkstu ir ļoti neparocīgi. pat neskatoties uz to, ka tas ir kreisās rokas pirksts.

(6 with milk | cup of coffee?)

Marts 4., 2017


08:24 - : full circle
agrāk es brīvdienās cēlos ne agrāk par vienpadsmitiem no rīta, t.i., vismaz 3 - 4 stundas vēlāk, nekā darbadienās. un arī gulēt nelikos agrāk par vieniem (bet visticamāk - diviem) naktī, jo "miegs ir laika nosišana un naktis rulz", un man nekas nelikās ačgārni.
tagad brīvdienās ceļos 7.20, t.i., desmit minūtes vēlāk, nekā darbadienās, un liekos gulēt ne vēlāk kā vienpadsmitos vakarā.

uzskatu gan, ka visproduktīvāk būtu iet gulēt jau desmitos un celties 6.00.

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 1., 2017


11:30
"prasība par informatīvā uzraksta "smēķēšana nogalina — atmetiet tagad!" izvietošanu ieviešama ne vēlāk kā līdz 2017.gada 20.maijam."
they just won't stop.

(10 with milk | cup of coffee?)

10:35 - : cikli
uzkrita man raksts ar frāzi par deviņdesmito nostaļģiju, un neizpratnē sāku apspriesties pati ar sevi, jo neesmu sākusi ilgoties pēc tiem. vismaz pirmajā mirklī ne. atceroties skolas gadus nebūt negribas kaut ko no tā atpakaļ. kur nu vēl apģērbu.
anyways, ieskatījos internetā, ko par to saka citi. un citi saka, ka 2016. ar to bija pārpildīts. tomēr šī nostaļģija šķita tik uzbāzīga un nevietā, ka palika neērti un pat kauns, kā par kādu piedzērušos radinieku. un tad, lūk, uzdūros divām teorijām par to, kad tad īsti un galvenais, kāpēc tā mode atgriežas. iemesls pavisam vienkāršs, bet es pat nebiju aizdomājusies, ka tie esam mēs. pieaugušie mēs, kas atceras jaunību.

vienu izvirzījis kāds 35 gadus vecs vīrietis - "when I hear young artists as disparate as DIIV, Skrillex and Yuck channeling the past, I don’t think of fat-cat execs cashing in on the growing wave of 90s nostalgia. I think of kids who grew up steeped in that culture who have finally reached an age where they can make musical statements of their own."

otru - the new york times -
"The forty-year rule is, of course, not immutable, and its cycle carries epicycles within it: the twenty-year cycle, for instance, by which the forty-somethings recall their teen-age years, producing in the seventies a smaller wave of fifties nostalgia. It is the forty-years-on reproduction of a thing that most often proves more concentrated and powerful than the original.

A small, attentive child, in a stroller on some playground or street, is already recording the stray images and sounds of this era: Michelle’s upper arms, the baritone crooning sound of NPR, people sipping lattes (which a later decade will know as poison) at 10 A.M. A series or a movie must already be simmering in her head, with its characters showing off their iPads and staring at their flat screens: absurdly antiquated and dated, they will seem, but so touching in their aspiration to the absolutely modern. Forty years from now it will be those stroller children’s return on our investment, and, also, of course, a revenge taken on their time."

(1 with milk | cup of coffee?)

Februāris 28., 2017


14:32
ieskrēju mēness aptiekā un pajautāju, vai viņiem gadījumā nav paraudziņi la roche-posay krēmiem. izrādās, ir vesels grozs ne tikai ar la roche, bet arī ar biodermu un vichy paraudziņiem. tagad man ir divi - viens mitrinošais krēms, kuram klāt kaut kāds fragrance, kas skaitās slikti. paskatīsimies, kā tas patiks jutīgai ādai. un otrs - bez alkohola, bez nekāda mistiska fragrance, kā arī meklēju. pēc apraksta izskatās, ka sakairinātai ādai. lai stāv. noderēs.

(cup of coffee?)

Februāris 27., 2017


09:27 - : kalnu aukas
labi, štrunts ar to. izlasīju romānu par kaislīgo mīlestību anglijas laukos - "kalnu aukas" un, taisnībsakot, nesapratu, kur tad bija tā kaislīgā mīlestība, jo hītklifs nekādas siltās jūtas neizrādīja pat pret savu t.s. mūža mīlestību, un jaunā katrīna tikai grāmatas pēdējās lappusēs bija, šķiet, iemīlējusies hertonā. kas arī vēl ir zem jautājuma zīmes, jo pirms tam viņa taču teicās mīlam lintonu, kaut arī tas bija pēdējais memļaks un tīrā laime, ka dilonis vai kas nu tas bija, viņu piebeidza.
esmu stipri vīlusies.
"lepnums un aizspriedumi" forever.

(13 with milk | cup of coffee?)

09:15 - : oskari
mani gan aizvien mulsina, kā labākais režisors un labākā filma var būt par atsevišķām lentēm. tad sanāk, kaut arī moonlight ir labākā filma, režisors to tomēr nav bijis tik labs. kā tāda mierinājuma balva - šekur, filma labākā ir tā, bet tev par centību arī statuja. kā slikts (nu, ne slikts, bet ne labākais) režisors var uzņemt labāko filmu? veiksme? tas ir bardaks. es ne par nominācijām un uzvarētājiem, bet par pašu sadalījumu. gan jau kaut kur ir atrunāts, bet man kā parastam kinomīlim tas šķiet kaut kā... neloģiski, vai?

(5 with milk | cup of coffee?)

Februāris 23., 2017


11:31
tā kā ir vispāratzīta patiesība, ka slēpošanas gēna man nav, tad nākamais brauciens (ja laikapstākļi ļaus) būs tāds, ka es laiku pavadīšu gardi iekārtojusies kafejnīcā ar karsto šokolādi un grāmatu pie loga, no kura pavērsies skats uz visiem kalniem.
lūk, tad arī es varēšu teikt, ka man patīk braukt uz kalnu.
protams, nevar izslēgt iespēju, ka kafejnīca būs aizsista un būs jāsēž garderobē ar termosu. please, no.

(cup of coffee?)

09:05 - : trīsdesmitgadnieku plusi
tas ir labi, ka es nojaucos šodien, nevis desmit vai vairāk gadus vēlāk, jo tajā nākotnē tāds kritiens gan jau būtu beidzies ar lauztu celi un b lapu.

(cup of coffee?)

Februāris 22., 2017


14:32
kopš svētdienas dzīvoju ar nervu tiku. acs tiku. karoče, nervs zem labās acs ik pa laikam raustās.
sāku domāt, kas tāds pēdējā laikā bijis, un nekas īpaši satraucošs nenāk prātā.
a tiks paliek.

(4 with milk | cup of coffee?)

08:55 - : senseiti
vispirms, tātad, bija grupiņa baseinā, kas patestēja manas acis, bet pēc tam viņi ar tām masveida dzemdībām mani mazliet mēģināja piebeigt, tomēr novērsties nevarēju.
sense8. the wachowskis. dodiet vēl.
bet vakar bija jāiet gulēt.

(5 with milk | cup of coffee?)

Februāris 21., 2017


09:33 - : words (boyzone)
"kalsarikannit" - drinking home alone in your underwear, with no intention of going out.

kalsarikannit, kalsarikannit, kalsarikannit.
nezinu gan, vai šis vārds iesēdīsies.

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 20., 2017


10:05
brīvdienu kinolentē man bija passengers, par kuriem paliku apmierināti ņurdam, kaut arī, protams, man nav ticības par tiem ieplīsušajiem skafandriem.
tāpat arī doctor strange aizlidoja šņakstēdams.
un tad noskatījos underworld: blood wars, ar trim vai četriem piegājieniem, un vispār nesapratu, kā viņi dabūja naudu tam projektam. tur taču vispār nav sižeta! galvenie varoņi bēg, sliktie dzenas pakaļ, tad saķeras un ir kautiņš, un atkal no gala.
nožēlojami.

(10 with milk | cup of coffee?)

Februāris 15., 2017


16:57 - : par alkoholu sejas krēmos
 1) drying type of alcohol most often listed on an ingredient - SD alcohol, denatured alcohol, or  isopropyl alcohol (give products a quick-drying finish, immediately degrease skin, and feel weightless on skin, so it’s easy to see their appeal, especially for those with oily skin). When you see these names of alcohol listed among the first six ingredients on an ingredient label, without question they will aggravate and be cruel to skin. It’s bad for all skin types. Consequences include dryness, erosion of the surface of skin, and a strain on how skin replenishes, renews, and rejuvenates itself. Alcohol just weakens everything about skin.

2) other types of alcohols, known as fatty alcohols, which are non-irritating and can be exceptionally beneficial for skin. Examples you’ll see on ingredient labels include cetyl, stearyl, and cetearyl alcohol. All of these are good ingredients for dry skin, and in small amounts fine for any skin type as they give a pleasing texture and help keep ingredients stable in products.

3) you may have heard that alcohol is a good ingredient because it helps other ingredients like retinol and vitamin C absorb into skin more effectively. although it’s true that it does enhance absorption of ingredients, the alcohol also destroys skin’s surface and the very substances that keep your skin healthy over the long term.

protams, uzreiz skrēju pārbaudīt, kas manam dr. schrammek krēmam rakstīts, un atviegloti uzelpoju, - kā septītais uzskaitīts cetearyl alcohol.

(c)

(12 with milk | cup of coffee?)

13:45

"Many products on the market claim to be designed for a specific age group (especially for those women over 50 who now are supposed to have "mature" skin), but age is NOT a skin type. What’s true is that someone who is 50 can have the same skin concerns and skin type as someone in their 30s. Oily skin and clogged pores don’t just automatically go away when you turn 50 and dry, dull-looking skin can be a problem in your 20s."

(1 with milk | cup of coffee?)

10:34
palasīju to seksuālās un reproduktīvās veselības likumu, jo gribēju redzēt, kas tur ir ar to 17. pantu.
izskatās, ka no 27 likuma pantiem teju visi ir tāda tukša pļāpāšana. bet nu labi, galvenais - vai tad jau pagājušā gada rudenī nevajadzēja pieņemt kaut kādus grozījumus? tur tak bija vēl šis tas, ne tikai 17. pants (ko tā kā solīja izņemt).

(cup of coffee?)

Februāris 14., 2017


09:45
kurš vēl savu pasūtījumu no asos'a gaida nez cik ilgi, jo latvijas pasts vairs nepiegādā, bet tā vietā ir itella, kas tikai sola, bet pa latviju preci sūta jau trešo nedēļu, like, srsly, viņi tur ar diližansu brauc, vai kā? vai arī viņu birojā kāds jau staigā ar manu kleitu mugurā.

(8 with milk | cup of coffee?)

Februāris 13., 2017


13:50
tāpat esmu atklājusi, ka man riebj slēpot no kalna, nav nekāda adrenaline rush, un vispār, man ir spēcīgas aizdomas, ka visa tā "kalna" mīlēšana ir tikai tāda poza, bet nu gan jau es kļūdos, vai gan citādi cilvēki kā traki brauktu uz kalniem un ļautu "pacēlājiem" sevi vilkt augšā, un atkārtotu visu atkal, neskatoties uz to, ka, lejā braucot, var atkal iebraukt kokos un krist no kājām un slēpēm nost un baidīties par to, vai vispār izdosies nobremzēt atļautajā teritorijā. un jā, tas bija ļoti specifisks uzskaitījums.
diesdod atcerēties, cik ļoti man riebj slēpošana no kalna, un nepakļaut sevi vēlreiz šim murgam.
un p.s. cik tās slēpes sver un kurš tos zābakus vispār izdomāja?

(6 with milk | cup of coffee?)

10:25
šobrīd esmu ar sarkanbrūnu kreveli tajā vietā, kur vēl piektdien līdz 11.00 bija mana enrikes dzimumzīme.
klīnikā mani noguldīja uz galda, iešpricēja anestēziju, pirms tam pajautājot, vai man nav alerģija, uz ko es atbildēju, ka man nav ne jausmas.
anestēzijas dūriens bija sāpīgākais visā tajā padarīšanā, bet nu mocības drīz beidzās, un pēc tam, kad lāzeris padedzināja manu dzimumzīmi un es pasmaržoju sēra smaku, mani atbrīvoja.
un tad es sāku just, ka mani krata. nevis trīc. krata. bija gan smieklīgi, gan ļoti jocīgi, un ja man būtu bijis jābrauc ar autobusu, es drošvien nevarētu aiziet līdz šoferim un nopirkt biļeti, tik ļoti mani kratīja.
tomēr centos aiziet līdz mašīnai un neķiķināt, jo galvā skanēja frāze, ko dakteris teica savai palīdzei pēc tam, kad viņa norādīja: "šķiet, te palicis mazliet," un dakteris atbildēja :"redzu, jā. tūlīt. tā. deguns traucē."

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 8., 2017


09:04 - : post-op
pa ceļam pie vetdakterēm kaktuss bija gluži mierīgs, tikai ņaudēja apmēram tāpat, kad pienācis klāt vannoties. nu tā, kaucoši un gari vilkdams. vienu reizi mēģināja izrauties, un tad nogūlās somā ar dibenu uz augšu, slēpdams galvu somas dziļumā. bet tad, kad atstāju viņu uz galda tajā būrītī, no kura viņš skatījās uz mani lielām acīm, tad gan man iekšā kaut kas notrīsēja, kaut arī zināju, ka būs viss labi. pēc stundas viņu saņēmām atpakaļ, aizvedām mājās, un tur vēl pēc stundas pusotras viņš jau sāka steberēt un gāzties, un ēst un apēsto atvemt atpakaļ, un pēc vecās shēmas - dīvāns - bļoda - durvis pārvietoties šurpu turpu, ik pa laikam noveldamies sānis. jeibogu, i žēl viņa, i smiekli nāk.
nu un šorīt izskrēja ārā. mīnus 16 grādi. ej un noturi viņu. lūk, tāds kaktuss.

(cup of coffee?)

Februāris 7., 2017


11:38
tā diena ir klāt - kaķim laiks pie veterinārārsta.
ja viņu pēcpusdienā atbrīvos no ilgām pēc kaķenes, cik ilgi viņam jāsēž blakus pēc tam?

(14 with milk | cup of coffee?)

Februāris 6., 2017


14:11 - : mono
uz gaišās nots - otrajā stāvā ir pārlīmētas tapetes, un nu, kā saka, istabām piešķirts raksturs.
tālāk gan gribu visu gaišpelēku, jo tapetes sanāca mazliet tumšāki pelēkas, nekā plānots.

(4 with milk | cup of coffee?)

11:08
nedēļas nogale nezin kāpēc jau piektdien, kā atbraucu no darba, tā aizgāja šķērsām. un nevis kaut kādi notikumi, nē.
vot, kā saka, iekšā tāda nesaprotama nepriecīga sajūta, tā kā skumji, tā kā bēdīgi, tā kā dusmīgi, tā kā kaut kā neriktīgi.
visu nedēļu gaidīju, un tad - saņem, spļāviens no nekurienes, tieši sejā.
un svētdien pats no sevis tas kaut kur aizgāja.
bōnusā, zināmi ikmēneša notikumi bija nolēmuši mani galīgi atstāt bez dzelzs un sarkanajiem asinsķermenīšiem, salasījos gūgli par olnīcu vēžiem, jūterisa izgriešanām un blakusefektiem kā tādiem, un izlēmu, ka varbūt tas viss tik tāds drūms pms vien bija.

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 2., 2017


12:31
ar mammu apspriežam populāro tematu par difterijas potēm, un viņa man:
- par velti? kuram tad tas ir izdevīgi? kas to lai zina, ko viņi tur grib visiem sapotēt iekšā.
neteikšu, ka es šogad sekotu jaunumiem līdzi vairāk, nekā citus gadus, un tāpēc esmu pamanījusi rakstus.
bet neatceros nevienu citu gadu iepriekš, kad tas būtu bijis tik aktuāli.
nu, kurš ies špricēties?

(32 with milk | cup of coffee?)

Februāris 1., 2017


13:57 - : ogu sezona?
es laikam esmu drusciņ slims cilvēks tādā ziņā, bet man ļoti patīk lasīt par dažādiem mana meņjū benefitiem
lūk, šosezon vairāk kā jebkad dzīvē ēdu granātābolus. kaut kā kopš bērnības bija iesēdies prātā, ka "šitik dārgus mēs atļauties nevaram", tāpēc līdz pat šim dzīves gadam tos nebiju ēdusi. bet kopš bērnības tomēr daudz laika pagājis.
un tad nu laikam esmu nolēmusi kompensēt visus tos gadus, kuros granātāboliem pat virsū neskatījos.
protams, pirms tam jāuzzin, ka granātāboli ir taisni tas, kas vajadzīgs cīņai pret alcheimeru (unpy, kak raz jūsmājām), kā arī citi plusi (antioksidanti, jē), lai garša būtu vēl labāka un pašapziņa tāda, it kā būtu stundu zālē bijusi.

(6 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 31., 2017


15:22
man darbā ir kaudze cilvēku, kas:
a) neēd pusdienas vispār
b) ēd pusdienas ne agrāk par 14.00

un es - pusdienas kā pēc pulksteņa katru dienu 12.00, varbūt pat 11.55, bet noteikti ne vēlāk, ja vien tas ir manos spēkos.

kā var dzīvot bez pusdienām?
pieņemot, ka tev nav anoreksija.

(10 with milk | cup of coffee?)

09:15 - : oskaru buzs
tad es te drusciņ pamocīju manchester by the sea, bet pirmajās 20 minūtēs bija tikai momenti, nevis saistoša epizode, lūk, nav man uz vecumu vairs pacietības mocīties ar visādiem šitādiem. vai arī vienkārši tāda diena.
arrival aizgāja šņakstēdams kā riekstiņi.
hacksaw ridge... ai, esmu mazliet nogurusi no stāstiem par varonīgajiem amurikāņu kareivjiem, kas juta, ka viņiem jāatriebj japāņiem pērlhārbora. zinot nākotnes notikumus, grūti just viņiem līdzi. bet gārfīlds bija mīlīgs, ļoti labi iederējās lomā. kā arī terēze palmere (who killed laura palmer, hehe) man iepatikusies.
tad jau queen of katwe bija krietni labāka, ja par dzīves grūtībām runa.

(cup of coffee?)

Janvāris 30., 2017


12:40
zobārste paziņoja, ka caurumu nav.
which is kinda cool, tagad tik jāatrod, kas tad tur sāp.

(cup of coffee?)

Janvāris 27., 2017


08:30
šodien hedkvarteros atslēdz elektrību, tāpēc darbā jābūt tikai 10.00.
nezinu, kā jums, bet ja es darbā ierodos tik vēlu, tad noskaņojums strādāt ir jau sen izčibējis.
vai nu 8.00, vai nu ir gurķa ripināšana ar strādāšanas imitēšanu.

(8 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 26., 2017


08:53
papildināju savus krājumus ar eveline hyaluron lotion (pēc internetā atrodamajām rekomendācijām jutīgai ādai) un dzintara attīrošo pieniņu (pēc kosmetoloģes rekomendācijām).
apmierināti ņurdu, jo sausās ādas pleķbriesmoņi vēl nav atnākuši atpakaļ un var normāli uzklāt kādu no bb variācijām.
vienīgā iebremzēšanās drīz būs ar mitrinošo, jo paraudziņš no dr. schrammek drīz beigsies.

(cup of coffee?)

Janvāris 24., 2017


08:52 - : ķīmiskais pīlings 2
nu, kosmetoloģe teica, ka neiesakot viņa man to ķīmisko pīlingu, jo tas esot tas pats augļskābju pīlings, kurš vispār reti kuram patīk, un cilvēkiem ar jutīgu ādu (kāda laikam mūsdienās ir 99% cilvēku, t.sk. man) ļoti riskanti - var dabūt apdegumus un pat čūlas.
toties, esot augu pīlings - green peel, un tā jau ir pavisam cita opera, kuru pietiek izveikt kaut vai tikai reizi gadā (c).
uz vietas viņa (biju pie inetas š.) izlēma par labu kaut kādai mitrinošajai procedūrai, un, jeibogu, es neatceros pēdējo reizi, kad mana seja būtu bijusi tādā ekstāzē.
atskaitot, protams, to mirkli, kad viņa pašā sākumā uzklāja kaut kādu karsējošo masku/šmasku/kastolaizin ar ingveru, un likās, ka seju dursta tūkstoš adatu, un "pēc šitā jau nu točna nekas labs nevar būt". tomēr pēc tam sākās pats labākais, adatas beidzās, sākās gan sejas masāža, gan krēms, gan maska, gan vēl kaut kas, un beigās vēl arī sajauca tonālo kopā ar krēmu, uzklāja uz sejas, un, jāteic, viņai piemērota toņa izvēle aizņēma labi ja minūti, kamēr man tas prasīja, khe-khemm, teiksim tā, - ilgāku laiku.
aš vai žēl, ka  neiedomājos aiziet agrāk.

(8 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 23., 2017


12:17
beigās bija tā, ka ar acs kaktiņu kaut-kur-nezin-kur pamanīju viktorijas reklāmu.
kā gan mani var neieinteresēt stāsts par miniatūru karalieni?


(cup of coffee?)

Janvāris 20., 2017


13:51
akjel, tas mirklis, kad sāc darbā klanīties vienkārši tāpat, it kā būtu skolas laikā atpakaļ, tikko paēdis pusdienas un programmā ir kāds īpaši garlaicīgs priekšmets.
vot, tas mirklis ir tagad.

(cup of coffee?)

Janvāris 19., 2017


08:46 - : tumšu un piesātinātu, lūdzu
laikam drīz pasaulē vispār būs beigušies visi seriāli, ko skatīties. lūk, vakar iekš peaky blinders ar kilianu mērfiju sagaidīju arī tomu hārdiju, taču ar to arī prieki beidzās, un jaunā sezona būs tikai maijā.
klusi un nemanot ir atgriezušies vikingi. tomēr krietni foršāk ir, ja tu atrodi seriālu, un tev ir vesela sezona (vai vairākas), ko skatīties.
taisnībsakot, westworld man patika, tomēr nejūtu lomkas, tā nu pieklusuma momentā drošvien var paskatīties.
kā es agrāk varēju dzīvot, skatoties pa sērijai nedēļā?

p.s. varbūt pasktīties travelers?

(15 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 12., 2017


13:21 - : ķīmiskais pīlings
nu ko, pmd izrādījās galīgi nepelnījis savus interneta pozitīvos revjū, tomēr nemetu plinti krūmos un meklēju the next best thing, līdz atradu laser genesis procedūru, ko veic arī latvijā, un maksā gluži pieņemami, t.i., var ieplānot.
tomēr mans iekšējais žīds un neuzticība jaunām procedūrām, ko latvijā tikai nesen ieviesuši, un, attiecīgi, ar kurām speciālisti ir, visticamāk, iesācēji (piemēram, thermage), negribēja parakstīties uz tādu risku.
līdz ar to, beigu beigās izlēmu par labu ķīmiskajam pīlingam j.ķīša klīnikā. kaut arī aprakstā viņi saka, ka vēlamais laiks starp procedūrām ir 7 - 10 dienas, interneti iesaka 4 - 6 nedēļas. kopā 3 - 4 reizes. tātad 6 nedēļas un 3 reizes - gluži reāli.
kāpēc es vispār uz to parakstos - nekādi skrubji un eksfoliācijas mājas apstākļos nepalīdz manai ādai atbrīvoties no tām virsējām, laikam atmirušajām, ādas šūnām, un man, uzklājot bb krēmu, vienmēr parādās sausa āda. gribētos no tā atbrīvoties, jo tas ir ļoti kaitinoši.
23. janvārī, tātad, crossing fingers.

(12 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 11., 2017


08:35
nu ko. es tā saprotu, ka jāsāk nopietni apsvērt doma pārvākties uz igauniju vai lietuvu.
vai arī jābeidz maksāt nodokļi, jo kaut kā sāk apnikt šitā godprātīgā dzīvošana.
rekur, no gada sākuma pilsētā neviens nav tīrījis ceļu.
nu pareizi, why bother.(12 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 10., 2017


08:53
un, kamēr maybelline lash sensational ir nudien viena no labākajām skropstu tušām, viņu lash sensational with oil blend ir kaut kas līdzīgs tai l'oreal million lashes, t.i., pilnīgi viss ir saķepis, kaut arī tu notīri otiņu, un kaut arī cīnos jau trešo nedēļu.
tādu laikam var izmantot tikai uz teātra skatuves.

lieka naudas izmešana.

(cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba