: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Marts 22., 2023


12:38
kad kaut ko remontē un kāds pasaka, ka šis stāvēs gadus desmit, vai arī kāda iekārta darbosies gadus piecpadsmit, tas agrāk likās tikpat tālu kā mūžība, tāpēc, ja šis kāds vēl piebilda, ka uzstādīšana sanāca ķēpīga vai arī sanāca kaut kas ne tik labi, kā bija gaidīts, tad tas cik ātri ienāca, tik ātri arī pa ausīm izgāja.

un tad paiet tie desmit vai piespadsmit gadi, un ir pienācis laiks nomainīt to lietu, un tu skaties un domā, nu, vot, kāds atmorozoks, pardon, domāja, ka šitā to likt bija baigi labā ideja? man te ir viens tualetes pods, kura eksistence maitā man dzīvi jau entos gadus, jo viņam gan poda vāka stiprinājumi sabojājās (un jauns maksā ap 100 eur, btw, un nav arī vairs internetā atrodams, so there's that), gan ūdens nolaišanas poga ne vienmēr fiksējās, un no tā tur jau neatmazgājamas līnijas ieēdušās. un to sasodīto podu nomainīt sarežģīti, jo viņam jāatbilst vairākiem parametriem (viens no kuriem, lai tas maksā mazāk par 200 eur; tas nav tik vienkārši; nespēju noticēt, ka es saku tādu summu, runājot par tualetes podu, hesus). bet it kā ar to nebūtu gana, vēl arī ūdens viņam ir pievienots tā, ka, lai to atslēgtu vai noslēgtu, tev vajag būt kā tam gumijas cilvēkam no fantastic four. turklāt, trīspadsmit gadu laikā tas ūdens padeves krāns nav aiztikts (no wonder, viņu fiziski var aizsniegt tikai noņemot podu vispār; piedodiet, bet es esmu diezgan lielā šokā par šādu meistarību), kas arī nekam nepalīdz.

kāpēc nevar vienkārši ņemt uz izdarīt kaut ko kārtīgi?

(cup of coffee?)

Marts 18., 2023


20:56
donnas tartas slepenā vēsture nav tulkota latviešu valodā? what?!

(4 with milk | cup of coffee?)

13:31
mans līgums ir noslēgts līdz septembrim. sākumā likās - nu i štrunts ar to, ka līdz septembrim, daudz kas var notikt līdz septembrim. tagad, savukārt, liekas (un ja liekas, var sasisties, jā), ka i kinda like it here, un ko gan es darīšu, septembrim iestājoties? sākumā bija saruna par to, ka ja viss labi, tad septembrī līgumu varētu pagarināt, bet tādu oficiālu apstiprinājumu es tam neesmu saņēmusi, drīzāk - gluži pretēju, tā nu esmu neizpratnē par to, kam ticēt, bet baigi pašai bakstīt arī negribās, jo, galu galā, līdz septembrim tomēr vēl daudz kas var notikt.

(6 with milk | cup of coffee?)

Marts 16., 2023


17:34
tik patīkami - tu beidz darbu, un ārā ne tikai gaišs, bet pat saulīte spīd, un tu jau esi mājās.

(cup of coffee?)

Marts 14., 2023


20:34 - : oskari 2023
šogad kaut kā daudz neveiksmīgu oskara apģērbu
vai tiešām vainīgs paklājs?

(1 with milk | cup of coffee?)

Marts 13., 2023


12:33
mājās viens kritušais no rota vīrusa, viens collateral damage (jeb es - neizgulējusies). galva strādā divtik lēnāk kā parasti.

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 11., 2023


10:12 - : breaking news
"this past week, Marie Kondo herself admitted her house is a mess now that she has kids".
nē, nu, normāli? es domāju, ka viņai jau ir bērni un mācība - universāla.

man gan nepatīk bardaks,  jo tad ir diskomforts un un es nevaru atslābināties. kids vai no kids.
laikam esmu kaut kur uz OCD spektra.

(8 with milk | cup of coffee?)

10:01
parēķināju, izdevumi virtuvei kopš kara sākuma auguši par 40%, un tas ir sekojot līdzi, nevis pērkot bez apdoma. un karš arī nav beidzies.

(8 with milk | cup of coffee?)

09:33
beidzot sakrita kopā tas, ka atcerējos, ka man vajag šuvēju, un vienīgā šuvēja, ko zinu, bija darbā man pieejamā laikā. once in a red moon notikums.
pārāk bieži jau negadās tā, ka bez šujmašīnas pieskāriena apģērbu nevar vilkt. lielākoties var, bet, ja biksēm pus kāja (c) jānogriež nost, tad ir kā ir.

protams, manā dzīvē ir bijis arī kaut kas satraucošāks par pārāk garām bikšu starām vai žakešu piedurknēm, bet, kā saka, i don't wanna talk about it yet.

(cup of coffee?)

Marts 7., 2023


12:46
kas to būtu domājis, ka lipīgi ir ne tikai vīrusi, bet arī traumas. tā lūk, piemēram, vispirms ceļgala vainas bija man, es te savu mēnesi sabiju uz slimības lapas. un tagad ceļgala vainas sākās otram ģimenes loceklim. tā kā mums ir viens ģimenes ārsts, es pilnīgi redzu, kā tas izskatās ģ. ā. acīs - ahā, šādi var mēnesi paslimot!

life hack: izvēlieties katrs savu ģimenes ārstu.

(1 with milk | cup of coffee?)

Marts 5., 2023


14:00
otro dienu nācās veikt sniega tīrīšanas operāciju pagalmā, un šodien tas man izsmēla visus spēkus.
visi tie, kas uzskata, ka tā ir baigi labā fizkultūra - ņemiet lāpstu un nāciet vien ciemos. man tāda fizkultūra nav vajadzīga. tagad nav spēka ne soļanku uzvārīt, ne paskatīties, vai ir bērnam atrodami sporta apavi skapī.

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 3., 2023


21:05
darbu apceļoja e-pasts par dresskōdu. domāju - nu tik būs! tūlīt aizliegs nēsāt džinsus. par laimi tā gan nebija, tur bija ziņas par citu uzņēmumu pieredzi.
daži nudien džinsiem saka nē-nē, citi saka, ka džinsiem - jā, bet tikai ne tādiem, kas izskatās nonēsāti. well, var jau likt vilkt bikses, bet tajās tak ziemā aukstāk, nekā džinsos, un tad vēl zeķubikses jāvelk, lai nenosaltu, un apavu izvēle uzreiz ierobežotāka, dies pasarg. citiem bija noteikts, ka sievietēm jāvelk kurpes ar papēdi (es gan par šo būtu strīdējusies arī, jo, pirmkārt, diskriminācija - ticiet vai nē, vīriešiem nebija noteikts, ka jāvelk kurpes uz papēža, otrkārt, dažās darba aizsardzības instrukcijās minēts, ka nedrīkst vilkt kurpes uz papēža, lai neaizķertos, kas arī ir garām, karoče, lieciet mierā kurpju papēžus labāk).
tāpat tur bija par tetovējumiem, ka klientu apkalpošanas sfērā tie jānosedz. par matu krāsu, ka nedrīkst pārāk izcelties.
2023. gads, ļauži. uzņēmumi paši sev ieliek mīnusus.

(9 with milk | cup of coffee?)

Marts 2., 2023


17:50 - : sale
tā iepirkos, tā iepirkos un tā gaidīju jau nedēļu, un saņēmu šodien ziņu, ka tūlīt būs nevis preces, bet refunds, jo 3 no 5 pasūtītajām precēm esot izpārdotas. tā gan man nekad iepriekš nav bijis. thanks for nothing, reserved!

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 1., 2023


20:39
also, 1. marts.
paldies dieviem, summer is coming.

(cup of coffee?)

20:32
mana friziere, izrādās, ir stāvoklī, un izrādās, ka laikam jau kuru katru brīdi jādzemdē, bet mani viņa tikai pēdējās reizēs ir, kā izrādās, viltīgi izjautājusi, ko es domāju par iespējamu otro bērnu, kamēr pati turējusi sveci zem  pūra. vienubrīd es jau domāju, ka viņa tāda apaļa palikusi, varbūt stāvoklī, bet nu, ja nesaka neko, nav mana darīšana.
tīrās sagadīšanās pēc uzzināju.

kas mani tagad frizēs? īsi mati ātri ataug.

(cup of coffee?)

Februāris 20., 2023


20:53
drīzumā pirmā sapulce par futbolu četrgadniekiem.
vasarā arī kartinga iespējas.
ir forši būt mazajiem tagad.

(6 with milk | cup of coffee?)

Februāris 18., 2023


11:11 - : atskaņas
E dzimšanas dienā viņš spēlējās ar savu mīļoto brālēnu, kurš piecus gadus par viņu vecāks, bet tik un tā vēl bērns. nu lūk, un spēlē viņi, tātad, hokeju ar nūjām uz grīdas, nevis telefonā vai uz galda, un skaidrs, ka deviņgadīgais ir veiklāks par četrgadnieku un padoties uz savu galvu arī netaisās, un apspēlē viņu, savukārt, četrgadnieks grib vienmēr būt uzvarētājs un viņam nesanāk, un pēc vairākām neveiksmēm pēc kārtas raud. man viss šķiet loģiski un saprotami, kamēr no vecākas paaudzes sāk skanēt, ka "nav smuki, ka puikas raud / puikas neraud", vīra mamma vispār pasaka "viņš man kādu atgādina šajā vecumā" (E tēvu, t.i., un nevis pēc izskata, kā es sākumā nodomāju, bet pēc uzvedības, kas manī, savukārt, tādu diezgan dziļu nicinājumu pamodināja). es domāju - džīzas, dodiet taču bērnam skābekli.

bet jautājums kur ir - nu tad ir vai nav tomēr normāli pārdzīvot par zaudējumu četrgadniekam?
also, gaidīti padomi par to, kā praktiski mazināt pārdzīvojumu asumu.


(14 with milk | cup of coffee?)

Februāris 17., 2023


18:19
laikam var teikt, ka veicu lielo pavasara tīrīšanu.
izmetu arī kurpes, kuras noteikti nevilkšu, jo nevarēju uzvilkt jau pagājšgad - vienas sāka spiest pēc neilga nēsāšanas brīža, vienas čīkstēja, vienas vienkārši nonēsātas.
rezumē - ja pavasaris atnāks ātri, man nebūs, ko vilkt kājās.

(cup of coffee?)

08:57
kā man gribas to pavasari jau ātrāk.

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 15., 2023


13:25
ļoti gribēju kādus no gap džinsiem, jo bildēs skaisti izskatās. nācās sūtīt turp un atpakaļ trīs reizes, lai saprastu savu izmēru, to, ka viņu izpratne par skinny jeans atšķiras no manas, to, ka bildē audums izskatās biezāks, nekā dzīvē, un to, ka jāmeklē tomēr cita. es biju pasūtījusi arī vienus levi's, bet tie priekš garkājtētiņiem tikai šuj, vai.

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 13., 2023


09:09 - : houstesings
tāpat es vakar sasaucu kopā visus, kā iepriekš nebiju darījusi, un, klājot galdu sapratu, ka man nav 13 pat attāli līdzīgu šķīvju un 13 līdzīgu glāžu.
neesmu tas bohēmiskais mākslinieks, kurš var salikt vienu tādu un otru tādu, un lai beigās tas arī vēl izskatītos skaisti. es labāk jau saknē atviegloju sev dzīvi un pēc iespējas lieku kopā vienādas un līdzīgas lietas.

vēl arī problēma, ka man ir viens glāžu komplekts, kurš trauķenē paliek ar tādiem kā ūdens nosēdumiem. pilnīgi tracina - 10 glāzes pa kāju!
ar švammīti arī tā īsti tas nemazgājas nost. turklāt, vakar es to aizmirsu, un atkal ieliku trauku mašīnā, un tagad viņas ir vēl sliktākā stāvoklī.

(14 with milk | cup of coffee?)

Februāris 12., 2023


17:45 - : "mamma, a man šodien nav dzimšanas diena?" pirmais teikums no rīta
ceturtā dzimšanas diena. šogad nezin kāpēc mazinājies tas "omg, cik ātri skrien laiks!" tagad ir tāds "omg, cik pieaudzis viņš ir šajā vecumā!" (pārējie vecāki šajā brīdī nosmīkņā). un - cik izaudzis. necik daudz jau vairs nav palicis un būs manā augumā un tad garāks, un tas viss līdz pubertātei gan jau.
anyways, šodien ceturtā dzimšanas diena. pusotra stunda ciemiņu, bet sajūta, ka krietni ilgāk.

(7 with milk | cup of coffee?)

Februāris 8., 2023


19:59 - : argh
šķiet, man vajag vismaz kādu kaitīgo ieradumu dzīvē, un tā kā nobeidzās ne tikai mans ali express tabakas karsētājs, bet arī rezerves tabakas karsētājs, un nobeidzās jau īsi pēc jaunā gada, dzīvoju bez neviena dūma, bet ik pa laikam man tomēr gribas. man gan mētājas viena elektroniskā aromātiskā, bet tās mani tomēr tā līdz galam arī neuzrunāja. tā pati ūdenspīpe vien ir, un ūdenspīpes man arī patīk tikai īsu mirkli. tā nu nolēmu iegādāties iqos, jo teju pie katras kases spīd gluži normāla cena. nu ko, nedēļu atpakaļ nosūtīju ziņu viņiem, ka vēlos, šodien ar mani sazinājās konsultants, piereģistrēja mani, un izrādās, varu to saņemt jau šodien viadā.
</div>
bet, protams, kā jau tam jānotiek, tieši šodien tur strādā jauna pārdevēja, kura tā arī nespēja man pārdot to nolāpīto iqos, un man vairs nebija laika gaidīt.
kad braucu bez pirkuma prom, ļoti, ļoti gribēju pīpēt.

(cup of coffee?)

13:52
atnāca jaunais dīvāns.
tagad neviena cita mēbele nepieskaņojas un griež acis, bet nākamais pirkums tikai tad, kad šis būs izmaksāts.

(cup of coffee?)

Februāris 7., 2023


20:56
kad jau domāju, ka vairs nekas neuzrunā, parādījās the man who fell to earth.
lai gan vispār man arī divas grāmatas stāv gatavībā.

Tags:

(cup of coffee?)

Februāris 6., 2023


09:22
šorīt atveru tvitteri, un tur jau algoritms man piedāvā kādu pērli, un es atceros bīstamo sakaru teikumu par to, ka "like most intellectuals, he is intensely stupid".
mani arī pārsteidz lietas, ko pieauguši cilvēki vispār raksta tur. tik braši sludina savus viedokļus kā tādu vispārpieņemto patiesību bez nekādas paškritikas. kad tu to pasaki sarunā, tas vēl tā, bet kad tu to uzraksti un tas paliek internetā uz visiem laikiem ikvienam redzams... makes you wonder. 

p.s. ciba nav tviteris.

(3 with milk | cup of coffee?)

Februāris 4., 2023


20:50
šodien pamela, a love story.

Tags:

(4 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 31., 2023


20:41 - : apkure
esmu divas dienas nostāvējusi diviem dažādiem meistariem blakus.
no pirmā es uzzināju, kā teorētiski veikt silto grīdu regulēšanu ar nelielu praktisko demonstrāciju. siltumsūknis gan pie dzīvības netika piedabūts. domājām, ka problēma ir gaisā.
no otrā es sapratu ne tikai zemes siltumsūkņa darbības principu (kas pašas par sevi nav tik būtiskas zināšanas parastajam lietotājam), bet arī - ko nozīmē kuri uzstādījumi!
also, vaina izrādījās vienā no cirkulācijas sūkņiem, kurš bija apstājies.

pagaidām viss strādā.

šodien ir 31. janvāris, līdz ar to pavisam drīz varēs teikt, ka melnais janvāris ir beidzies.
bez jokiem, janvārī vienpadsmit dienas esmu dzīvojusi bez apkures un siltā ūdens, thankyouverymuch.

(8 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 29., 2023


10:53
another love - tom odell, šis gan ir zwette edit.
skan galvā bez apstājas jau kuro nedēļu, tik ne dēļ vārdiem, nē, nē, bet dēļ visa kopīgā skanējuma.

(cup of coffee?)

Janvāris 27., 2023


15:40
Kopumā mans pirmais brauciens ar sabiedrisko, izmantojot jauno rīgas satiksmes biļešu sistēmu, ir apmierinošs. Ar vienu 90 min biļeti izbraucu visu, ko man vajadzēja turp un atpakaļ. Iepriekš būtu vajadzējis divas biļetes. Nice.

(7 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 24., 2023


13:42 - : hifu smas liftings
aizbraucu, tātad, uz hifu (augstas intensitātes fokusēta ultraskaņa).
nesaprotu, kāpēc viņi vienmēr saka, ka tās procedūras ir nesāpīgas.
tur ar tādu aparātu, ar augstas frekvences ultraskaņu vai ko tur, silda tavus ādas slāņus trīs dziļumos.
tas dziļākais, ar ko sāk, ir vissāpīgākais, jo īpaši tajā vietā, kur kauli, proti, visi zobi, žoklis, zods. vaigu kauli, for some reason, nē.
tad nāk mazāk dziļais, un mazāk sāpīgais, bet no pirmā deju riņķa tur viss jau tāpat ir diezgan jutīgs, tā ka uz beigām tāpat jau domā, kaut nu drīzāk būtu cauri, nez cik labi iztur citi un vai kāds varbūt ir piecēlies un aizgājis procedūras vidū.
un tad nāk pats pats nedziļākais (bet es neteiktu, ka virsējais) slānis. nu, tas varbūt tik tiešām būtu nesāpīgs, ja nebūtu iepriekšējie divi bijuši pirms tam.
tad ar atsevišķu uzgali apstrādā zem acīm un pie deguna, virs lūpām un zodu, nu, tas nudien nesāp.
tomēr, neskatoties uz visu iepriekšminēto, apsārtums nogāja ļoti fiksi - kamēr paspēju no salona līdz centram atnākt.

nākamajā dienā sejas apakšējā daļa bija piepampusi.
var teikt, ka piepampums turējās kopumā divas diennaktis un tad pamazām samazinājās. bet tas nav tāds piepampums kā tūska, nē, drīzāk izskatās, esi brīvdienās esi apēdis one too many taco's. mazinoties pampumam, sejas tonis un ādas stāvoklis kā tāds kļūst labāks, nekā bija pirms procedūras (8. dienas novērojums). iespējams, jaunajam kolagēnam par to var teikt paldies, ja tas ir jau sācis veidoties. pie negaidītiem blakusefektiem var minēt, ka žokļa rajons ir jutīgs arī 8. dienā pēc procedūras.

apdeits pēc 3 mēnešiem: procedūra veic, ko solījusi, nauda nav izmesta vējā. vaigi ir slaidāki un žokļa līnija ir redzamāka. kāds varētu domāt, ka es vienkārši esmu novājējusi, bet nē, tas ir procedūras efekts.

protams, ir iespējami neveiksmīgi iznākumi, kā liecina internets.

lai nu kā, arī šī procedūra nav spējusi savilkt seju tiktāl, lai nolīdzinātu to vienu krunku, dēļ kuras viss šis sākās, muahaha, bet man arī ir tapis skaidrs, ka tā krunka ir nevis vecuma sekas (bet arī), bet drīzāk dēļ tā, kā es guļu. the search continues.

(15 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 16., 2023


18:22
the pale blue eye, savukārt, skatījos vakar. un uzmanība tika noturēta.
visu laiku skatoties seriālus, pārstāju skatīties filmas. tagad tik daudzas esmu palaidusi garām, ka vairs nevaru atcerēties, ko tad es vispār gribēju redzēt.
kas tāds labs pagājšgad vispār iznāca?

Tags:

(4 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 15., 2023


15:55
tā kā vakar nevarēju vienkārši ņemt un likties gulēt, beidzot noskatījos austenland.
jāatzīst, ķiķināju spilvenā.

atgādināja arī, kā līdzīgi ilgi atliku waitress, jo šaubījos, vai tur var kāda pērle slēpties (ņemot vērā aprakstu). izrādās, var gan.

Tags:

(cup of coffee?)

11:43
apkures sistēma, tātad, ir apstājusies un pasūtītā detaļa (kuru veikalnieks pat izsniedza mums sestdienā, kaut arī sestdienā nemaz nestrādāja, lai visi labumi šim cilvēkam) izrādījās nepareizā, lol, pardon, žanra klasika. labi, ka tas atklājās veikalā, nevis mājās, kaut gan tāpat bija aizbraukts uz rīgu. īstā detaļa būs pirmdien pēcpusdienā, kuru man tagad jāizdomā, kā savākt darba dienas beigās. brīnumainā kārtā ir atrasts cilvēks, kurš, kā izskatās, kaut ko saprot un visos tajos slēdžos un caurulēs šķietami orientējas. es neteikšu meistars, jo vārds "meistars" mūsdienās tiek lietots pa labi un pa kreisi, un beigās arī pēc trīs izsaukumiem nevar salabot to, ko vajag.

lai nu kā, nu jau vairāk kā diennakti mājās nav apkures, bet lai slavēti allahi, budas un mammas, kuras saviem bērniem par izsmieklu vienmēr ir nodrošinājušās ar alternatīvu apkures variantu gadījumam, ja nedarbojas variants a). - nu priekš kam tas vajadzīgs, kas tad var notikt?! - vai ne. izrādās - kas tik nevar. par laimi, ārā ir +6 grādi un izskatās, ka māja tomēr cienījami nosiltināta (mans lielākais bieds, jo vasarnīca, kur dzīvoju iepriekš, šajā jomā ļoti kliboja, uz 90 m2 vajadzēja 5 (vai 4, vairs neatceros) tonnas granulu uz apkures sezonu). un arī šodien ir diezgan silti mājās. tikai ūdens gan ir knapi remdens, jo arī ūdens netiek sildīts.

sāku domāt, ka tad, kad salabos apkures katlu, vajadzēs vairāk variēt ar istabu temperatūrām atkarībā no laikapstākļiem. acīmredzot, ir gluži ok ar 19 grādiem, kad ārā ir tik, cik tagad.

nabaga jēkabpils gan.
tai šis siltais laiks necik nelīdz.

(6 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 14., 2023


21:36
kāda jēga pārdot bāra krēslus, ja nepārdod arī bāra letes?
ja kādam ir zināms, kur var meklēt bāra leti priekš viesistabas, padodiet ziņu.

(6 with milk | cup of coffee?)

10:19
kā man ir pieriebušās tās apkures problēmas.
vai ir kaut kāda sistēma, ar kuru nav nekādu problēmu?

(4 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 12., 2023


10:15
Kā tur raksta tviterī valsts policija vai latvijas valsts ceļi - 8.55 satiksmes negadījums uz šosejas cēsis/ valmiera, satiksme nav traucēta nevienā virzienā. a/m bmw vadītājs ietriecās a/m kia, kā rezultātā kia nobrauca no ceļa grāvī un ietriecās eglēs, kuras apturēja mašīnu. cietušo nav. es esmu kia. skaisti.

(39 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 11., 2023


11:49
biju darba uzdevumā vientuļos.
pilnai bildei - tur objektā strādā viens darbinieks.

(4 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 10., 2023


20:29 - : ja es būtu
ja es būtu rakstniece, es negribētu, lai manas grāmatas revjū ietvertu vārdus - "A magical story… When it ends, the reader is stunned and grateful

(6 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 9., 2023


16:34
apkures sezona kā apkures sezona - nekā jauna nav šai pasaulē - atkal kaut kas noplīsis un nestrādā, kā vajag. atkal vajag detaļu, kura jāmeklē interneta ārēs. šoreiz vismaz zinu, nosaukumu, taču, kā izrādās, tas uzdevumu neatvieglo. šobrīd, piemēram, 2. stāvā ir atslēgusies apkure. vannasistabas flīzes ir ledainas. guļamistabā it kā tā neko - zem segas ļoti labi. vismaz šonakt bija.
gribētos visu tajā apkurē sadarīt tā, lai viss skaisti strādā, bet tas ir diezgan grūti, jo nevari zināt, ko labot, kamēr tas nav salūzis.

(7 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 6., 2023


20:28
pēc iepirkšanās polijā ir kļuvis kaut kā bēdīgi iepirkties latvijā.
meklējot iespēju iepirkties izdevīgāk, atklāju, ka mūsu mazpilsētā barbora.lv ir izbeigusies un neeksistē vairs.


(cup of coffee?)

Janvāris 5., 2023


18:50
baigi taisījos braukt ciemos pie druškas uz angliju, bet man taču pases nemaz nav.

(5 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 3., 2023


20:14 - : 3 gadi un 11 mēneši
saku E:
- drīz tev būs dzimšanas diena. ko tu gribēsi uzaicināt ciemos?
- omi. un manu djomu. un ernestu. un visus, visus, kas ir uz manas planētas!

(cup of coffee?)

Janvāris 2., 2023


19:35
jaunajā gadā izvedu pastaigāties savu vizuļojošo kleitu. vairs nevarēšu teikt, ka ne reizi nebija uzvilkta, lai gan apsveru iespēju izlikt pārdošanā, jo pieliekties tajā bija visnotaļ grūti, materiāls nestaipās vispār. ko nesīs jaunais gads, ko nesa iepriekšējais, to redzēsim pavisam drīz, bet vispār ož pēc diezgan liela daudzuma darba.

(cup of coffee?)

Decembris 29., 2022


12:40 - : polija
Nepierasti, ka var nopirkt padzerties un nemeklēt depozīta punktus.

(13 with milk | cup of coffee?)

Decembris 28., 2022


17:25 - : polija
runā angliski, ne visi tevi saprot.
runā krieviski, uzraujies uz ukraiņu apkopēju, kura dusmīgi jautā, vai tad es nesaprotu ukrainiski un lai gaidu, kamēr uzkops numuru (ko es gaidu jau otro diennakti). šķiet, ka viesnīca dabūs maz zvaigžņu dēļ tā.  šodien uzkopšana rezultējās iznestā miskastē, un viss. a mēs tieši nopirkām milzu bageti, kas piebirdinājusi visu virtuvi.

(8 with milk | cup of coffee?)

Decembris 25., 2022


21:24
belostokā veikali ar produktiem nudien ir ciet. ir vaļā kaut kādas piparbodes ("žabka" t.i., principā, vairāk kaut kas līdzīgs mūsu narveseniem)ar sortimentu, kurā spēj orientēties drošvien tikai vietējie - nopirku kaut kādus pīrāgus pelmeņu vietā. spriežot pēc priekšā stāvošajiem cilvēkiem, viņi nāk turp pirkt tikai alu, vīnu un cigaretes. labi, ka ir paņemts kaut kas līdzi.

jāpiebilst, ka pirmajā brauciena pusē E ir uzvedies vairāk, nekā priekšzīmīgi, i'm impressed.
rīt vēl otrais piegājiens, bet tas uz pusi īsāks, cik saprotu.

(3 with milk | cup of coffee?)

12:02
Braucam pa Lietuvu. Jo dziļāk iekšā, jo lētāks benzīns, pagaidām 1.39 eur/l. Nez vai viņiem ir arī atlaižu kartes? Pat ja nav, tik un tā patīkami.

(1 with milk | cup of coffee?)

Decembris 24., 2022


22:06
Saulainā ziemassvētku dienā paneļi saražo 20 kwh. Kopā decembrī saražotas 26 kwh.

(cup of coffee?)

Decembris 23., 2022


18:33
ziemassvētku pasākums grupiņā bija nekas cits kā vien pārbaudījums un izaicinājums. bērnam bija vienkārši viss slikti, un, principā, pasākums beidzās ar asarām. no kā? no visa. kad jau ierados, bija slikta oma. tad viņš nav gulējis, un tad viņš grib piparkūku, un tad viņam nepatīk, ka uz viņu tik daudzi skatās (šī varētu notikuma sāls, jo to viņš teica jau vakar), tad viņš gribēja salavecim blakus, bet tur nebija vietas, tad viņš gaidīja dāvanu un domāja, ka par viņu ir aizmirsts, tad viņš gribēja savu draugu (draugs, gods kam gods viņu sabučoja un samīļoja, bet pēc tam ar mammu aizgāja mājās, kas atkal bija bēdu avots), tad viņš gribēja mājās. var teikt, ka priekšnesumos viņš pārstāja piedalīties līdz ar manu ierašanos.

mana vienīgā doma bija, ka nekad vairs negribēšu iet uz šiem pasākumiem.

(6 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba