: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Septembris 17., 2019


09:40
dzīvei tomēr ir baigā humora izjūta, jo tagad man ir situācija, "kad ledusskapī nekā nav - no saldētavas izņem jēra gaļu".
nu un cik ilgi viņu sautēt? vieni saka stundu, otri - piecas, trešie - trīs.

p.s. jēra gan žēl.

(3 with milk | cup of coffee?)

Septembris 15., 2019


10:34
čota nekas nepatīk un cilvēkus negribas vispār. un kaķis arī besī.

(cup of coffee?)

Septembris 12., 2019


09:41 - : carnival row
dažas dienas atpakaļ imdb apps man ziņo, ka iznācis carnival row, un es visa priecīga metos internetos to skatīties, bet tas stāsts ir tik sasteigts, tik daudz jautājumu, neko nesapratu, karoče. un tad no rīta es pamostos, slēdzu iekšā otro sēriju, un slēdzot to iekšā man acīs iekrīt cipari, kas tur defaultā stāv  - 1. sezona 8. sērija (no astoņām).

skaisti.
esmu izpurgājusi sev visu seriālu, noskatoties pēdējo sēriju!

Tags:

(cup of coffee?)

Septembris 11., 2019


09:58 - : deficīts
dzimšanas diena tuvojas, jēzus vecums un viss tāds, un sasaucu ļaužus, un tagad domāju, nu kāds velns mani raustīja? nerunājot par visām garīgām, fiziskām, i kādām tur vēl krīzēm, kas uzglūn dēļ visādiem iemesliem, kas pamatā saistīti ar to, ka jūtos especially uncool and isolated, mani ir piemeklējusi arī klasiskā pirmssvētku krīze, proti, nav, ko vilkt mugurā. reti kas palīdz ievakuumēt visu slikto labāk par veiksmīgi nokomplektētām drēbēm. un šoreiz man nav pat tāda mierinājuma.

jūs zinājāt, ka ir kaut kāds wrapover blūžu/kreklu deficīts? atradu tikai vienu, un to pašu melnu ar baltām zvaigznītēm. ar maniem zilajiem džinsiem ne īpaši labi ies kopā. ir viena zila (ar sirsniņām, hesus!), bet nedomāju, ka ielīdīšu 36. izmērā. kāda jēga no visiem tiem apģērbu veikaliem, ja tu tik un tā nevari atrast to, ko vajag?

(14 with milk | cup of coffee?)

Septembris 10., 2019


10:34 - : 2 ans
tā kā tagad esmu pieaudzis cilvēks, married with kids and stuff, kāzu dienas aniversariju atzīmējām ar vakariņām - ar mīdijām baltvīna mērcē (skaidrs, ka ne pašgatavotām, svētki taču; kaut gan, ja tā padomā, es tik bieži gatavoju mājās, ka ēšanu ārpus mājas var uzskatīt par svētkiem ik reizi). bija ļoti garšīgi. un sātīgi. vakaru noslēdzām, brangi mocīdamies ar vēdergraizēm.

(6 with milk | cup of coffee?)

Septembris 6., 2019


08:26 - : 6 mēneši un 3 nedēļas
domāju, varbūt kāds ir uzrakstījis grāmatu "kā es nomainu sīkajam pamperi, kad viņš lokās kā krakens".
vai arī tas tikai man tā?

(14 with milk | cup of coffee?)

Septembris 4., 2019


10:34 - : tāpat kā keitai mosai, arī man nav kaitīgu ieradumu, un tomēr
esmu ļoti apmierināta ar savu tabakas karsēšanas ierīci - pirksti nesmird pēc pelnutrauka, elpa nesmird pēc pelnutrauka, mati nesmird pēc, you guessed it, pelnutrauka. vienīgais mīnuss, ka jālādē kādas trīs stundas, un tad te izlādējās tieši tad, kad man gribējās uzpīpēt, tā nu es, smagi nopūšoties, pastiepos pēc cigaretes parastās. un jēzuskristusuzkreka, kas par pretīgu, pretīgu garšu tai cigaretei bija! pat aprakstīt nemāku. tādu es vēl nekad nebiju jutusi. nenopīpētu nodzēsu un ieplānoju tādai vairs nepieskarties.

(9 with milk | cup of coffee?)

Augusts 26., 2019


15:14
man šķiet, es ienīstu savus matus. esmu izmēģinājusi visu ko, bet viņi tik un tā dzīvo savu dzīvi. esmu bijusi bez čolkas, ar čolku, ar garu, īsu, vidēju, pavisam īsu čolku, un tik un tā neesmu atradusi tādu, kas ne tikai labi izskatītos, bet arī stāvētu (jūs saprotat, ko es domāju).
jeb īsāk sakot - man šķiet, es ienīstu savus matus.

(3 with milk | cup of coffee?)

Augusts 21., 2019


12:06
mani dārgie draugi, žūrija un kolēģi, - zobiņš!!!

(17 with milk | cup of coffee?)

Augusts 19., 2019


10:29
esmu ļoti patīkami pārsteigta par the ordinary granactive 2% emulsiju. nez vai jebkad esmu bijusi tik patīkami pārsteigta par kāda ādas kopšanas līdzekļa efektiem. bufete ir laba, bet šis ir vēl labāks. also, te ir video, kur diezgan informatīvi paskaidro par zinātnisko pusi un pētījumiem (kuru tolkom nav, but looks promising) un beigās pat rekomendē uzsākt ar šo, ja nevar dabūt rokās īsto mantu - tretinolu. vai vismaz retinolu. vai kā tur beigās bija.

īstās izmaiņas gan, acīmredzot, varbūt varētu novērot tikai pēc gada vai vairāk.

(cup of coffee?)

Augusts 17., 2019


18:43
beidzot iegādājos stāvlampu, lai vakarā pirms gulētiešanas varētu gultā palasīt kādu grāmatu.
atnāca. viss skaisti.
a rozetes ta pie gultas nav!

(4 with milk | cup of coffee?)

09:36
bērns sācis gulēt uz vēdera. acīmredzot, būšana uz muguras ir pieriebusies pat miegā.
tagad tik nesaprotu - ik pa minūtēm pārbaudīt, vai nav uzgūlies uz deguna un sevi nosmacējis, vai arī šajā vecumā zpns vairs nav bīstams?

(11 with milk | cup of coffee?)

Augusts 14., 2019


16:59 - : šodien
lasīju ābolus, spiegdama muku no liela zaļā sienāža, kurš sēdēja blakus ābolam, cīnījos ar aizaugušo mauriņu un pļaujmašīnu, izmirku lietū, kamēr pļāvu pēdējos kušķus, beigās ieskrēju terasē, un bija tāds - akdievsciklabasajūta!

lūk, tas bija pusotru stundu ilgs absolūts awareness of the moment un mindfulness.

(cup of coffee?)

Augusts 13., 2019


10:10
saskaņā ar nīči, kristietība pārvērš "not being able to take revenge" par "forgiveness".
te man ienāca prātā #metoo (too soon?)

(cup of coffee?)

09:58
redz kā, alain de botton iekš "on pessimism" spriež, ka sagaidīt, ka tavs darbs sniegs tev nereālāko piepildījumu un būs tavs hobijs ir gluži dīvaina lieta, ko sagaidīt, jo kaut vai tīri statistiski, - cilvēki, kuri mīl savu darbu, ir minoritāte. un tas ir ok. dzīvot ar domu, ka tev jāmīl savs darbs, sets you up to failure.

(2 with milk | cup of coffee?)

Augusts 7., 2019


10:04
tagad vēl tik sagaidīt rudeni un tikt uz dermatoloģijas klīniku, lai beidzot, beidzot, beidzot kaut ko izdarītu ar to manu ādas toni (sarkani vaigi un deguns tad no vēja, tad no saules, tad no šampja glāzes, tad no karstuma, tad no aukstuma. karoče, no dzīvošanas)! galvenais, lai nepasaka, ka "šī procedūra nebūs jums piemērota", kā bija, kad es gaidīju ķīmisko pīlingu. nu labi, par to es nepārdzīvoju, un tur arī gaidīju laikam tikai nedēļu vai divas, un ķīmiskais pīlings tomēr, salīdzinoši, ir nekas. bet te ir ādas apstrāde ar jett plasma lift profi, kas, man ļoti gribas ticēt, nudien dara, ko sola. visi fotogrāfijās "pēc" izskatās krietni labāk.

(11 with milk | cup of coffee?)

09:33 - : bez 5 dienām pusgads
palicis prātā no tās vitas kalniņas grāmatas - ja nedabū izgulēties vairāk par četrām nepārtrauktām stundām ilgāk par dažām dienām pēc kārtas, tad, nu, viss ir ļoti slikti, sāc jukt prātā u.tml. tad es skatījos vienu ierakstu youtube, kur viņa apgalvo, ka viņai tomēr ir bērni, bet varbūt viņa to pat ne no pieredzes, bet no kāda superpētījuma. lai nu kā, es nedabūju izgulēties ilgāk par 4 stundām pēc kārtas krietni, krietni ilgāk kā dažas dienas... nēn, jukušie jau parasti nezin, ka viņi ir jukuši, tā ka viss varbūt tā arī ir, kā viņa raksta.
lai nu kā, pēdējā laikā tomēr sanāk pagulēt, un es jūtu, cik vieglāka un nesadrumstalotāka kļūst mana galva pēc katras tādas nakts. ne uz ko nevar šai bērnu pasaulē paļauties, tiklīdz pierodi pie viena, gaidi citu, jā, bet, kopumā ņemot, tomēr ir uzlabojumi, un gribas to norakstīt uz neatlaidīgo pieturēšanos pie rutīnas (citiem viss notiek dabiski, bet ar manu nebija tā, ka "kur noliec, tur guļ", varbūt tikai pirmās dažas dienas). un ja sākumā likās - kā es vispār jebkad sapratīšu, ko tas mazais cilvēka bērns grib vai mēģina pateikt? - izrādās, ar laiku un novērojumiem tu nudien sāc saprast. nu, vismaz dažas lietas. tagad baby-e uzveļas uz vēdera, paceļ augšā rokas un kājas un raud, un es saprotu tikai tik daudz, ka tas nav tas rezultāts, ko viņš ar šīm kustībām cerēja sasniegt.


(12 with milk | cup of coffee?)

Augusts 4., 2019


16:07
un šodien biju viena pati ar baby-e veikalā. viņš ķengursomā (jā, kā es tā nokļūdījos, domāju, ka pasūtu ergosomu, bet dažām stundām ir ok), un tā bija mana vienīgā soma, rokas brīvas. sanāca diezgan veikli, i think. vēl tik vienmēr turēt mašīnā nepieciešamo lietu somu, tad tāda braukāšana varētu būt ērtāka. kā arī būtu vēl ērtāk, ja nebūtu jāskraida pa visu māju jāvāc kopā vajadzīgās lietas, jo viena ir vienā istabā, otra ir citā un trešā, tu domāji, ir vēl citā, bet nē, izrādās tur, kur pirmā, un tad tu atkal joz uz pirmo istabu. karoče, tā rodas noskriešanās.

(4 with milk | cup of coffee?)

09:50
un tad es te sāku skatīties into the woods un manas ausis gandrīz pamira no tā kaķu kora. lai dies pasarg, - kas tas par šausmonīgu mūziklu? visi vienkārši spiedz un augstos toņos izdzied bezmelodiskus teikumus.

(2 with milk | cup of coffee?)

09:32
vispār, pēdējā laikā esmu redzējusi šo to patīkami izklaidējošu. piemēram, sweetbitter. un avengers: endgame (infinity war mani nogarlaikoja līdz nāvei, nenoskatījos līdz galam, tagad varētu arī paskatīties, lai saprastu, kas tad tur bija). to all the boys i've loved before bija viegla izklaide, un five feet apart, un aizkustināja, kaut arī bija paredzama. bet es jau vispār pēdējā laikā esmu kļuvusi nu tik jūtelīga pret visu ko aizkustinošu. hormoni, obviously. tāpēc gaidu mindhunter 2. sezonu.

bet šodien, domāju, gribētos kaut ko la grande bellezza stilā.

Tags:

(cup of coffee?)

Augusts 2., 2019


13:21
kur lai es atrodu umberto eko skaistuma vēsturi latviešu valodā? varbūt kāds grib pārdot savējo? varbūt tad neglītuma vēsturi?

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 29., 2019


13:24
tad es te domāju, ja jau pēdējā laikā nesanāk uzzīmēt seju, varbūt arī matiem ļaut vaļu? wash & go, tā teikt. domāts - darīts. rezultāts - fantastika! tūdaļ atcerējos, kāpēc es nekad neļauju čolkai žūt dabiski - jo tā dzīvo savu baisās babajagas dzīvi mājiņā uz vistas kājas. nu nezin māte daba vienmēr, kā ir labāk, nu.

(5 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 25., 2019


09:32
skatoties uz netīrajiem logu stikliem, jautāju sinjoram:
- pieņemsim, ka manis nav. kad tu izdomātu, ka jānomazgā logi?
- kad neko vairs cauri nevarētu redzēt.

Tags:

(2 with milk | cup of coffee?)

08:10
dzīvoklī vismaz neviens kaimiņš nemēģinās urbt aku. a mums šogad jau otrais kaimiņš. beat this.

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 21., 2019


20:53
apdedzināju mēli, garšojot sēņu zupu.

(4 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 18., 2019


09:11
bet tad ir mirkļi, kad nolieku bērnu gultiņā, tas tur vēl diezgan nemierīgs un nemaz netaisās gulēt, es tikmēr blakus istabā piesēžos pie kompja, un pēc desmit minūtēm attopos, ka "jopcik, bērns!"
eju skatīties, a viņš jau aizmidzis šņākuļo. lai slavēts jupiters un buda.

(1 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 17., 2019


12:17
nez vai manu dzīvi var saukt par notikumiem bagātu. sarunas notiek pa telefonu, bet cilvēkos izeju, principā, kā pensionāri - pie dakteriem. ar tiem man arī vienīgais dzīvais kontakts. tā, lūk, šodien ginekoloģe, pirms ievadīt man kyleena, jautā: "ef, tu vispār plāno dzemdēt otru?" brīnumainā kārtā, kad pateicu "nē", viņa ar sejas izteiksmi teica drīzāk: "nu es gan tev gribētu ieteikt to otru tomēr dzemdēt, bet tavs lēmums ir tavs lēmums", bet neko neuzspieda. mans minējums - ar tām dzemdībām, kas bija, mēs abas gluži labi nomocījāmies vēl kādiem desmit mūžiem uz priekšu.

pat nezinu, kā lai atdzīvina savu sociālo dzīvi. au regulāri iet uz pasākumiem, bet man tā liekas teju vai militāra operācija, - iziet no mājas ar sīko. un man ir tikai viens. kamēr mēs divatā esam tikuši līdz mašīnai, viņam jau pēc 30 minūtēm jāliekas atkal gulēt!
too soon?

(16 with milk | cup of coffee?)

08:48
man ir vesela kaudze ar mans mazais numuriem, un tajos ir tā kā rakstu sērija par pirmo dzīves gadu pa mēnešiem. un ko domājies, kad gribēju lasīt par pirmajiem 3 - izrādījās, to tieši nav. tagad, kad ir pieci mēneši, to arī vairs nevaru atrast. toties ir ceturtais un sestais.

(cup of coffee?)

Jūlijs 16., 2019


16:32
tikai tagad saņēmos iesniegt gada deklarāciju. izrādās, ģimenes ārstei tāds prakses kods, ko eds neatpazīst, a redzes pārbaudes čekā nav iesisti personas dati. par pēdējo mani nevar vainot, es, galu galā, gāju pārbaudīt redzi!

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 13., 2019


20:54
grozījos pie kosmētikas stenda, grozījos, aptaustīju vienas un otras firmas uzacu ēnošanas komplektus, domāju, domāju, domāju, un noliku atpakaļ vietās, un paķēru maybelline brow drama uzacu tušu. viens no maniem labākajiem lēmumiem, kā izrādās. ar ēnām un otiņu tomēr ir baigais darbs, bet ar tušu - capc un gatavs. un nav arī flomīšuzacis, kas tagad kļuvušas populāras. vai arī tas tāds fotofiltrs, ka visiem pēkšņi uzacis ir viss, ko tu redzi? to uzzīmēto efektu gan laikam panāk ar uzacu zīmuli. tā ka tuša ir tas, ko uzacīm vajag.


(cup of coffee?)

12:47
tagad laikam jānospilveno visi asie stūri, jo savā piecu mēnešu jubilejā mans mazais burito ir jau veselas divas reizes apvēlies. vakar visu dienu pavadīja izliecies kā tāds banāns, a šodien, voila! skaties, un jau bērnudārzā ies.

(15 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 10., 2019


09:40


(3 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 9., 2019


14:25
es tik ļoti biju sajūsmā par fizioterapeitu, ka ieteicu arī vīram aiziet, jo jau cik ilgi mokās ar muguru un rokām, un, skaicka, kamēr neatkritīs nost, neko jau nedarīs lietas labā. tā nu es ar viltu un spaidiem piedabūju aiziet, nu, kādu tur viltu - teicu, ka dāvinu un sliktākajā gadījumā uzzinās, kā tas ir, un ja nepatiks, varēs neiet.
un ko domājies, nepatika itin nemaz, jo īpaši, kad ar elkoni ieurbās kaut kādā punktā uz dibena (kad man šorīt maigi staipīja plecus, šito atcerējos un knapi spēju novaldīt platu smaidu).
bet, kas ir pats interesantākais - pierakstījās uz nākamo reizi.
paturu gan prātā, ka pierakstīties vēl nenozīmē arī aiziet.

(1 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 8., 2019


11:03
izrādās, kāds ir izdomājis uztaisīt jaunu beverlihilzu 90210 ar visiem vecajiem aktieriem. nu, ne ar visiem, diemžēl, bez lūka perija, bet, jā, tā ziņo brendas instagrams.

Tags:

(7 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 2., 2019


16:04 - : čeku loterija
also, es īsti nesapratu, kā tajā čeku loterijā pa vienu dienu varēja atklāt kādus nodokļu nemaksātājus, ja atskaiti vidam, cik man zināms, nenodod katru dienu? kurš no visiem stāsta pekstiņus?

(2 with milk | cup of coffee?)

15:46
man uz ādas bija uzmeties aizdomīga paskata pleķis. sākumā domāju, sausa āda or smth, bet pēc kāda laika sapratu, ka tā nav vis. šodien uzzināju, ka man tomēr nav melanoma (skin cancer awareness mēnesi, es tevi nevaru ciest), kā es te puzotru mēnesi, kuru pavadīju, gaidīdama rindā, ik pa brīdim neizslēdzu no iespējamībām. atvieglojumā nopūtos un pie viena liku pārbaudīt visas dzimumzīmes. so far so good.

(4 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 28., 2019


08:47
ko es domāju. domāju, lūk, uzkāpjot šorīt uz svariem, un redzot divsimt gramu progresu vēlamajā virzienā, es domāju, ka tomēr, jā, tomēr ir mainījies kaut kas savstarpējās attiecībās ar ķermeni pēc tiem visiem deviņiem mēnešiem. es neteikšu, ka kaut kas ir mainījies, jo esmu "radījusi dzīvību un tagad varu pieņemt visu, ja", nē, tur mana nopelna nav diži daudz, tur drīzāk māte daba, zinātne un anatomija [kas aizvien blows my mind]. bet kaut kas ir mainījies. vai es nekritizēju sevi tik traki? nē, paškritika nekur nav pazudusi, bet, nez, laikam veselīgāk to uztveru, vai?

žēl, ka pie tā nevarēja nonākt kādus gadus 12 atpakaļ, kad man nudien nebija, par ko pārdzīvot.

(7 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 25., 2019


10:35 - : ost
vai es jau teicu, ka big little lies ir ļoti labs saundtreks? pilnīgi pirmo reizi ieslēdzu spotifaju televizōrā.

(4 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 23., 2019


09:58 - : wrapover power
un starp citu, esmu, dare i say it, ļoti izbrīnīta, ka [bērnu] veikalos nav sānos pogājamu bodiju izvēles. labākajā gadījumā ir uz newborniem, bet pēc 56. izmēra uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt. kaut gan es vispār nevienu neatradu, tikai pogājamas jaciņas, bet gan jau kaut kur jau tomēr ir. citādi - visi velkami pār galvu! ja nebūtu h&m atrastā un tā, ko man draudzene atdeva, nez, kur viņa pirka, tad būtu arī jāvelk viss pār galvu. un - labi vēl uzvilkt. a novilkt? un ja čp? un ja čp naktī?
karoče, niša.
unē, esmu palikusi unimpressed no zilā un rozā krāsu sadalījuma (ir taču arī citas krāsas), kaut arī nav nekas pret nevienu no tām jebkurā citā kontekstā.

(6 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 22., 2019


09:41
un cik patīkami ir beidzot sajust vēsa gaisa dvesmu pie atvērta loga!
dodiet dažas dienas atpūsties, un tad jau atkal varat cepināt.

(2 with milk | cup of coffee?)

09:04
rīgā mums bija tikai daži pieturpunkti, un, šķiet, pirmo reizi dzīvē visas kārtis salikās tā, ka gandrīz visu dienu nemaz nebija jāsteidzas, pat neskatoties uz to, ka iebraukšana rīgā izrādījās uzrakta.

arī modernisti izrādījās vējā neizmesta nauda, muzikālais pavadījums veldzēja ausis, ventilators - pakausi, iekārtojāmies atzveltnes krēslos, to tur, starp citu, bija maz (mākslas baudītāju pasaulē, acīmredzot, atbalstīt muguru, stundu sēžot un skatoties kaut ko, nav pieņemts).  par pašām kustīgajām kolāžām, dažbrīd bija tāds kaleidoskops, ka zem sēnēm gan to nevajadzētu skatīties (c). skaidrs, ka cilvēki, kuri katru dienu var aiziet uz kādu izstādi, šo varētu tik ļoti nenovērtēt, bet es izbaudīju. pēdējie divi teikumi skan ne gluži tā, kā bija domāts, hh

tāpat sapratu, ka nākamreiz tomēr jābrauc ar sīko, jo meklēt vietu, kur atsūknēt pienu.. nu, es tādu vietu tā arī neatradu. domāju, varbūt akropoles māmiņu istabā ar elektrisko, lai ātrāk, bet tās bija aizņemtas, tā ka es tā arī neuzzināju, vai tur ir rozete. beigās darīju to atpakaļceļā mašīnā ar manuālo, jo vairs jau nebija, kur likties. bet kopumā jūsu jaunajā t/c bija tik mierīgi, ka nudien var mašīnā iekrāmēt ratus un sīko, un braukt. un tad varēšu, nezinu, nepacietīgi klauvēt pie māmiņistabas durvīm, vai. gan jau, ka nē, un tomēr - ar bērnu uz rokām tas būs efektīvāk, nekā bez.

(cup of coffee?)

Jūnijs 20., 2019


21:49
un kaut kur singapūrā šitā ir visu laiku, ja? izkāp no dušas, mirklis veldzes, un pēc desmit sekundēm jau atkal esi viscaur pārklājies. toties, pats labums hialuronskābes serumu lietošanai, vai ne.

(4 with milk | cup of coffee?)

09:49
droši vien nav pats labākais brīdis prasīt par modernisti.lv, jo biļetes jau ir kabatā, un tomēr - nevienas pašas atsauksmes?

(10 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 19., 2019


13:39
kopumā es paliku ļoti apmierināta ar fizioterapeita konsultāciju. diastāze esot minimāla, bet tā kā ķeizars, tad rekomendēja vismaz līdz 6 mēnešiem nekā īpaši netrenēt taisno (?) vēdera presi, bet iedeva divus vienkāršus vingrinājumus tieši diastāzei. pēc pašas mērījumiem es jau sev biju noteikusi diagnozi, ka diastāzes nav. pašterapijā ne vienmēr var uzminēt, tātad.

ne tik forši izrādījās, ka fizioterapeitu kvotas jau ir iztērētas. jūnijā. fantastika.

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 16., 2019


16:48
uztaisīju asinsanalīzes tīri sevis izklaidēšanai. izrādās, katru dienu ejot saulainās pastaigās tik un tā var būt nepietiekams d vitamīna daudzums. acīmredzot, tomēr jādzer tie pilieni.

(22 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 14., 2019


09:16
principā, nezinu, cīnos jau laikam daudz vairāk ar sevi šajā jaunajā statusā. nav jau tāda baigā manuāļa. un pat ja ir, tu tik un tā visu dzirdēto saproti tikai procesa laikā. vai arī tad, kad tas jau ir garām. tāpat kā ar kontrakcijām, - kamēr neesi izjutusi, tev nāk prātā tāda naiva doma, ka tu varētu nesaprast, ka tās ir sākušās, un zinoši cilvēki saka - kad sāksies, sapratīsi. bet tu taču tik un tā domā - ō, rekur kaut ko savilka, varbūt kontrakcija? lol, nē.
un kaut kā līdzīgi ar pārējām lietām arī. tā es te attapos, ka mani sāk tracināt darāmo darbu saraksts, kurš tikai aug un aug, un aug, jo paspēt visu izdarīt pa laiku, kamēr bērns guļ, nu, tas nav reāli. un teica taču, ka nebūs laika. un nebija un dažreiz aizvien nav. bet nu cik ilgi tā var? vakar man uznāca dusmīgs apnikums (tautā zināms kā z-jobs), jo, nu, cik var, es kaut ko acīmredzot daru ne tā, ja man nav laika darīt to, ko gribas darīt. un galvenā problēma jau ir tajā, ka cenšos darīt lietas tad, kad mazais guļ, un tas tagad ir tikai kādas 3 stundas un 10 minūtes dienas laikā, un nejau nepārtrauktas, loģiski. bet nu vakar es bez pašpārmetumiem (mazliet ar, bet purinu sevi un saku, lai nekāpju uz šitā sociuma grābekļa), ja nevarēju atstāt viņu uz paklājiņa, tad ņēmu un liku nora bee ligzdiņā-somā, no kuras viņš ar saviem 65 cm ir gandrīz pilnībā izaudzis (ne īpaši praktiska lieta, izmantoju tikai pēdējās dažas nedēļas, kaut paredzēts no dzimšanas līdz 3 mēnešiem), un stiepu līdzi. tā nu beidzot izrevidēju skapi un noslaucīju putekļus.
ja mēģina visus darbus padarīt un vispār - dzīvot, tikai tad, kad bērns guļ, tur nekas labs nevar sanākt. lai arī es jau no paša sākuma centos pārāk neiespringt, tomēr, acīmredzot, tik un tā iespringu par daudz uz to blakus būšanu un neatstāšanu (jā, jā, ar otro bērnu jau esot pavisam rasslabons). un tāpat jau nav viss tas laiks baigais kvalitī taims, nu, manī nav tik daudz, lai es katru minūti kā mūžīgais dzinējs spētu izdabūt no sevis kvalitatīvu kontentu, ir aktīvāki rīti, bet citreiz man nav, ko teikt, tā ka tikpat labi viņš var paskatīties, kā tiek veikti darbi šajā pasaulē. 


(16 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 13., 2019


21:50
šķiet, kaut kāds negaiss ir atnācis arī līdz šejienei. nu, vai vismaz tuvojas. dārd un rīb, kaut kas pilina, un beidzot kļūst vēsāks, var atvērt logus. tā nu sēžu un domāju, sasodīts, vai tad tiešām jāver ciet uz nakti?

(2 with milk | cup of coffee?)

11:37
vajtad superlīme pēc definīcijas nelīmēja visu pie visa?

tad kāpēc plastmasa pie plastmasas nelīmējas?

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 12., 2019


09:48
parasti jau gan es ļoti mīlu karstumu, bet šorīt nudien priecājos, ka laika prognozes 31 grāda vietā sola 28.

(1 with milk | cup of coffee?)

09:24
černobiļu skatījos ar lielu baudu, un, ņemot vērā zīdaiņa esamību mājās, jāteic, noskatījos pat diezgan ātri, pa dažiem vakariem, protams, mazliet noraujot sev miegu, but hey, labs skatāmgabals ir pelnījis nedalītu uzmanību, un es biju pelnījusi labu skatāmgabalu (īpaši pēc game of thrones kraha). un šis mani nudien aizskāra vietās visos līmeņos. apmierināti ņurdu. vienīgi radās daži jautājumi - vai tiešām viņiem tur to šņabi tā dalīja? un vai šahtieri nudien varēja atļauties tik lecīgi runāt ar tik augstu amatpersonu kā ščerbina? un kurš zin un vai kādas sekas atnesās līdz latvijai?

Tags:

(6 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba