: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Februāris 23., 2020


10:37
izrādās, skaistie auskari, kurus pirms kādiem 15 gadiem nopirku ārzemēs, ar domu, ka izduršu caurumus, un nēsāšu nepagurdama, ir klipši.
iespējams, šis ir mirklis, kad teikt "priekškars, lustra".

(cup of coffee?)

Februāris 20., 2020


18:41 - : baby steps
man galvā stāv tā ideja par pirmajiem soļiem, kad tā kā sāk staigāt un sava gājiena beigās, lai arī cik garš tas būtu, nenotiek neveikla piezemēšanās uz dibena. šovakar gan tiek stāvēts ar pudeli rokās, staigāts ar pudeli rokās, un arī dzerts stāvus ar pudeli rokās. pieturas pie tās pudeles kā pie tāda atbalsta. atgādina kaut ko, hm? katrā ziņā pats viņš izskatās diezgan apmierināts ar sevi.

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 18., 2020


21:00
palicis pavisam maz laika, līdz būs jāatgriežas darbā.
pavisam maz laika, un, loģiski, ļoti daudz darbu.
loģiski, gribas tikai lasīt grāmatu.

(cup of coffee?)

Februāris 17., 2020


14:21 - : detektīvi
knives out - principā man ne īpaši patīk, kad filmas sākumā ir skaidrs, ar ko tā beigsies, un te pat vēl uzreiz parāda, "kurš vainīgs", un tu skaties filmu un saproti, bāc, nudien, nekāda tvista, vainīgais nudien ir vainīgais. tomēr šis bija interesants gabals un tvists beigās bija gan, tāpēc visi ir apmierināti.

Tags:

(cup of coffee?)

Februāris 12., 2020


11:38 - : 1
parasta (o, sajaucu nedēļas dienas, great) trešdiena, parasts 2020. gads, diezgan neparasts ziemas februāris, tas gan, jā, bet Edvardam 1 gada dzimšanas diena šodien, and it's kinda fucking special, kaut arī es nudien neciešu vārdu "īpašs" vēl no viņa pirmsākumiem. plānojam pieticīgu ciemiņu skaitu uzņemt mājās, un tam par godu šodien pat tiek mazgātas žalūzijas.

(18 with milk | cup of coffee?)

Februāris 9., 2020


20:36
temperatūra turpina lēkāt, tomēr šodien krietni labāk, nekā vakar, lai gan naktī es, man šķiet, necik daudz nepagulēju, jo ik pēc stundas (vai biežāk, who knows, nebija laika skatīties pulkstenī) bija vai nu šis, vai nu tas. tomēr kopējā aina apmēram tāda - kad temperatūra pāriet, sākas siekalu jūra un kliegšana, bet zobu kā nav pie apvāršņa, tā nav. vajadzētu tā kā šitam jau darīt galu, 12. februārī tomēr pirmais dzīves gads jāatzīmē (ar torti, kafiju un fotogrāfiju).

(cup of coffee?)

15:17
also, noskatījos what the health, un man kaut kā pārgāja vēlme ēst gaļu. ar nabaga dzīvnieciņiem te gan maz sakara, bet, jā, i guess, veģetārisms, here i come. līdz vegāniem tomēr vēl neesmu izaugusi, tomēr ar atteikšanos no gaļas piemetīšu savus piecus centus.

(22 with milk | cup of coffee?)

Februāris 8., 2020


21:35
eh. pirmā E temperatūra, kas pieturējās tik ilgi un tik stipri. pirms tam vienu reizi bija tikai pēc vakcinācijas. šoreiz tā jau no vakardienas grozījās ap 39, nokrita, un tad atkal 38, nokrita un tad naktī atkal bija klāt. un tad no rīta pārgāja, un tad pēcpusdienā uzleca līdz 40, tad izsaucām ātros, atbrauca divas sievietes, , tādā viss chill manierē, kas nebūt nebija slikti, bet es tik un tā uz saviem pleciem jutu dienas smagumu vēl krietni pēc tam, kad temperatūra bija nokritusies un tāda nokritusies arī palika.

(13 with milk | cup of coffee?)

Februāris 6., 2020


16:27
kad noskatīti seriāli un nav nevienas filmas, tad izlec acu priekšā vieglas dokumentalkas, un ļoti laikā, es teikšu. miss americana man patika, kaut arī tu, protams, saproti, ka viss ir editēts, lai aiznestu konkrētu un skaidru vēstījumu skatītājam, un tomēr, i didn't mind, jo nebija jau tā, ka man būtu kaut kāds viedoklis par teilori swiftu. salīdzinājumam, kur vēstījums nebija tik skaidrs - es mēģināju skatīties gaga: five foot two, diemžēl tur tā arī netiku līdz galam.

un tad es uzdūros the goop lab with gwyneth paltrow, and that is some crazy shit. totally recommended.

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 5., 2020


16:52
varbūt nav tā, ka viss slikti. galu galā, (laimīgu?) apstākļu sakritības rezultātā nopirkām dzīvokli. krājām mašīnai, bet te parādījās divistabu dzīvoklis par septiņiem tūkstošiem, un padomājām, ka nekustamais īpašums tomēr ir ieguldījums, bet mašīna - ne tuvu. un mašīna sort of nav steidzama. protams, tur vajadzīgs remonts, bet tur tad atkal jākrāj no nulles, heh

(8 with milk | cup of coffee?)

Februāris 4., 2020


13:50
pirmā tikšanās izvērtās ļoti pat neslikti. sarunājām tikties nākamreiz pēc dažām dienām un pievienot elementu, kurā mamma aiziet kaut kur. vai arī tas būs par ātru? nu, tad jau laikam redzēsim. šorei izskatījās, ka es biju gatava doties prom ātrāk, nekā E, jo viņam bija vesels jauns visums, ko izpētīt. logi, pa kuriem paskatīties var no dīvāna, uz kura pats gandrīz var uzkāpt, un milzīga kaste ar rotaļlietām, kādu mājās nav.

(cup of coffee?)

10:11
šodien beidzot tiekos ar auklīti.
jautājumu saraksts gatavs.
un tomēr viss, par ko domāju, ir tas, ka tagad es gribu, lai auklīte brauc pie mums uz mājām, nevis E brauc pie auklītes.

(2 with milk | cup of coffee?)

Februāris 3., 2020


20:53
unbelievable - good, good work.

Tags:

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 31., 2020


16:12
divas naktis neesmu kārtīgi gulējusi (baby's teething). sajūta kā uz paģirām. bija jau aizmirsies, cik slikti var būt.

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 30., 2020


20:38
man kaut kā nešķiet pašsaprotami, ka ārzemēs dzīvojošie draugi brauc uz latviju ciemos, un tiek uzskatīts, ka tas ir normāli. un vēl pačīkstēt, ka nebrauc pietiekami bieži. nē. bet es noteikti neesmu čaklākais atbildes vizīšu veicējs. bieži vien arī izrādās, ka otrā galā nav, kur izmitināt, bet tā gan jau būtu risināma problēma. un tomēr - es tikai vienu reizi esmu aizlidojusi ciemos. ceru šogad to labot ar vēl vienu reizi. i mean, uz nedēļas nogali, kāpēc ne? īpaši nesaprotu sevi, kāpēc nelidoju, kad man bija viss pasaules laiks? youth is wasted on the young. wasted!

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 29., 2020


10:29
kaut arī vakar man te bija elles māja (ja mazajam sātanam jāliekas gulēt vienā laikā, un viņš rāda visas miegainības pazīmes, ļauj sevi midzināt, bet neaizmieg vēl stundu un 43 minūtes, tad es to saucu par elles māju), tomēr pēdējā laikā iezīmējas tendence - aizvien mazāk pārtraukts nakts miegs. paskat tik, nepagāja ne gads (gads, ffs!), un i to tas gan jau tik periods kaut kāds.

nespēju nedomāt par to, kā gan lai savieno (nebīšos šī vārda - normāli - t.i., nemirstot nost un saglabājot nervus, spējot uzturēt kārtībā gan sevi, gan māju, gan bērnu) darbu ar mazu bērnu.
nē, tiešām, kā? jo priekšnojauta saka, ka es vēl nezinu, kas ir elles māja.

(8 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 28., 2020


08:42
sen nebija rādījušies kārtīgi klasiski murgi, no kuriem nevari pamosties pa īstam, tikai pašā murgā, un domājot, ka nu beidzot esi pamodies, attopies, ka viss turpinās, un domā, acīmredzot, tā tomēr ir taisnība, un, fuck now i'm fucked. tomēr brīnumainā kārtā šis murgs, lai cik slimīgs tas nebūtu, izskaidroja visu iesaistīto personu rīcību realitātē. aizvien nelaba sajūta, kaut arī pa īstam pamostoties es pamodos mājās. saprotu arī, ka laikam jau tomēr murgs bija samurgojies no pēdējā laika notikumiem un vēl no pāris detektīviem, ko skatījos un lasīju.

bet visneforšākais ir tas, ka E gulēja visu nakti kā malacis, tikai es modos un grozījos tāpat.

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 27., 2020


21:11
saņēmām arī mēs pavēsti, ka mūsu mašīna pabraukājusies pa zviedriju un nav samaksājusi the congestion tax. cik vienkārši viņi tā sadomā, atsūta vēstuli, neko nepaskaidro, ne bildes, ne kā, mašīnas numurs un sak, ja nesamaksāsi, tiesu darbi, bet ja samaksāsi, vari rakstiski nepiekrist un rakstīt sūdzību uz turieni un turieni. labi jau, ka visa sarakste varēja norisināties epastā. latvijā droši vien būtu jāraksta ierakstīta vēstule vai arī beidzot jānoformē elektroniskais paraksts. nujā, aizraksījām appeal, un tad viņi sūta (papīra vēstuli; poor trees) atpakaļ, ka, jā, the swedish tax agency concludes that your car has not passed a road toll. es palasīju infromācijas kripatas internetā, kā tāda kļūda varēja gadīties, bet, taisnībsakot, kad es saņēmu to vēstuli, man šķita, ka tā ir kaut kāda krāpšanas shēma.

(5 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 23., 2020


16:42
šodien viena gājējtante ņēma un sāka iet pāri ielai, kad es biju mašīnā pavisam tuvu. man deg zaļā gaisa, viņai sarkanā, es, turklāt, JAU braucu, viņa paskatās uz mani un iet pār savu nolādēto zebru. ātrums nebija liels, bet ja būtu bijuši ziemīgāki laikapstākļi, es būtu uztriekusies viņai virsū. stulbie cilvēki. i mean, visi idioti, es arī, bet tik un tā.
pēc tam mūsu ceļi krustojās, un viņa smejoties saka: "gandrīz paskrēju zem riteņiem, vai ne? ai, tā ir, kad viss novērš domas." vajadzēja viņu no biksēm izlamāt ārā, jo nez vai viņai daudz rūp tāds jēdziens kā bremzēšanas ceļš un vispār ceļu satiksmes noteikumi, da i loģika vispār. ja tu neesi pašnāvnieks, nelec zem mašīnas, a?

(10 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 21., 2020


08:46 - : 11 mēneši
vienas no E mīļākajām nodarbēm ir gaismas slēdžu slēgšana un kontaktu raušana ārā no rozetēm.
bet šorīt viņš ir ieslēdzis gaismu iebūvētajā skapī, atbīdījis durvis, iegājis iekšā, un aiz sevis aizvēris durvis atkal ciet.
un tagad no iekšpuses klusītēm klauvējas.
citreiz noslēpjas tur un gaida, kamēr kāds ies meklēt.

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 19., 2020


14:35 - : svarīgās mēbeles
ja nu man ir kaut kā patiešām žēl - virtuves galda trūkuma man žēl. mana virtuve ir tik maza, ka tur galdam nemaz nav vietas, tā ir tāda caurstaigājama gatavošanas vieta (toties viss ir rokas stiepiena attālumā, hehe), bet agrāk vismaz bija (sort of) galds, tāda kā paceļama virsma, kura gan turējās tikai uz stiprinājumiem, bez nevienas kājas, tomēr tur varēja apsēsties un kopīgi ieturēt ēdienreiz. galds gan ņēma nelabu galu, jo bija, acīmredzot, domāts cilvēkiem, kas vispār nepieskaras galdam. un kas kasimīgu diskusiju laikā pret to neatspiežas. kurš to būtu domājis. virtuves galds.

un ja tā padomā, man mājās vispār nav neviena normāla augstuma galda vairs. un tagad es to trūkumu nudien izjūtu.

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 18., 2020


16:01
jāteic, grace and frankie mani ir patīkami pārsteidzis.
Tags:

(cup of coffee?)

Janvāris 16., 2020


22:16
kā mani tracina tie auto renew un auto paymenti. tikko pamanīju, ka mans superizdevīgais dažu mēnešu the new yorker abonements ir beidzies un atjaunojies gada abonementa veidolā pa 169$. gandrīz apkritu. kamēr vēl atradu, kur kancelēt to visu - da nekur, aizrakstīju epastu un, domās nagus grauzdama, gaidu atbildi. mūžam vairs nepasūtīšu neko. pirms tam man šitā look fantastic beauty box atjaunojās automātiski 3 mēnešu abonements. argh.

(6 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 12., 2020


21:22 - : par atgādinājumiem
un kā es tā nenobildēju savu kaktusu bērnībā. tagad feisbuks man atgādinātu, cik gadu, kopš izliku bildi. un tur viņš būtu viss tāds mazs, īsspalvains un ar īsu astīti. tagad viņš ir liels, ļoti pūkains un ar tikpat garu pūkainu asti. ļoti skaists kaķis man pieklīda 5, oj, nē, 6 gadus atpakaļ, tieši uz 27. dzimšanas dienu.

(2 with milk | cup of coffee?)

19:26 - : the ordinary lactic acid, turpinājums
īstos rezultātus varot redzēt pēc kādiem 3 vai pat 4 mēnešiem, un es esmu lietojusi vien divus mēnešus, tomēr esmu pārgājusi uz režīmu "2 reizes nedēļā", un ādu kņudina pavisam drusciņ uzklāšanas brīdī, bet vairs nerodas apsārtums, un es arī īsti neredzu, kā tad tā āda nolobās jeb kā tieši tas pīlinga efekts notiek vai ko vispār tā skābe dara, bet fakts ir tāds, ka tas strādā. ādas tonis ir izlīdzinājies (nē, nē, tas nav kļuvis vienlaidus sarkans). turpinu lietot, bet pēc kādām pāris nedēļām, domāju, ieviesīšu režīmu "3 reizes nedēļā", paskatīsimies, kas notiks.

(2 with milk | cup of coffee?)

10:04 - : 11 mēneši
konjunktivīts.
daktere instruē pa telefonu: "bērns jānoliek guļus gultā, tad apakšējais plakstiņš jāpavelk uz leju un jāiepilina tur zāles".
pat nemēģinājusi es zināju, ka tāds plāns nekad mūžā nenostrādās. ja nu vienīgi minētais bērns guļ pilnīgā autā.  bet nu labi.
e-recepte kabatā, nākamā aina aptiekā.
aptiekāre instruē: "bērns jānoliek guļus gultā, tad apakšējais plakstiņš jāpavelk uz leju un jāiepilina tur zāles".
nēn, jūs tā kā sarunājušas. kur tādas lietas nez māca?

skaidrs, ka instrukcijas var izpildīt tikai līdz "bērns jānoliek guļus gultā", jo tālāk seko pārvēršanās par sarkanu kliedzošu tomātu, tā ka atliek visu atcelt, vai arī mēģināt trāpīt vismaz acu kaktiņā. taču šķiet, ka arī tas palīdz.

ar visu šo E ir tāds kā manāmi saguris un šorīt bija gatavs doties snaust jau uz pārtinamā galdiņa, bet vakar vispār kā aizmiga 18:35, tā pamodās tikai 7:15 (vai es izmantoju šo laiku miegam? nu kā tad, nosēdēju līdz 23:30 augšā. ka nav prāta, ta nav).

nākamnedēļ toties tiekos ar potenciālo auklīti, krustojam īkšķus.(18 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 9., 2020


17:01
prognozētā pensija = 86 eiro ar kapeikām.
hmm.
...
hmmm.
...

(16 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 7., 2020


08:54
un sen arī nebija viebies ne no viena ēdiena, bet te iedevu grieķu jogurtu bez piedevām, un interese par to viņam fiksi noplaka. nezinu, piena produktus vispār mēģināt dot vai arī nav nekādas nepieciešamības iespringt? no kurienes vispār ņemt uzticamas zināšanas par to, ko vajag un kāpēc?

(18 with milk | cup of coffee?)

08:46
saruna:

mūsu mazākais ģimenes loceklis, nē, tas tomēr tagad jau būtu kaķis, tātad - mūsu jaunākais ģimenes loceklis te ik pa laikam izkliedz dažādus kaujas saucienus. bieži vien tas notiek, aktīvi zvetējot pulti pret galdu. bet tad viņš ņēma, nometās četrrāpus, iekliedza kaut ko pufā, tad piecēlās, atstutējās pret to, i suppose, sagrēkojušos pufu un divas reizes ar paceltām rokām palēcās (izsaukuma zīmes!).
tad nokrita uz dibena un turpināja rūkt kā zombijs.

(3 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 5., 2020


23:34
šodien dienai beidzot atkal kāda kārtība. tās garās brīvdienas gan bija foršas, bet produktivitātes līmenis zem jebkādas kritikas. dienaskārtība - nekāda. uz svariem vispār bailes kāpt. sūri grūti nomestie 2.5 kg gan jau ir atpakaļ. laime ir visu lietu kārtība, lai lcd ar to tad šogad arī palīdz.

(pa ilgiem laikiem izrāvu grāmatu pa vakaru. grāmata gan nebija bieza. toties noliku malā i netflixu, i kompi, i kaut kādus mistiskus darbus. sēdēju zem segas, lasīju un jutu, ka atpūšos.)

(cup of coffee?)

20:33
un kas ir šī par kino pērli - suņi nevalkā bikses? pēc bildes, nosaukuma un ražotājiem (somijas un latvijas kopražojums) spriežot, šķiet, ka noē ar savu enter the void, piem., var klusēt lupatiņā, haha.  bet saglabāju bukmārkos.

Tags:

(2 with milk | cup of coffee?)

20:16
jaunais gads jau klāt, bet es vēl neesmu paspējusi nopirkt plānotāju. ziemassvētku vecītis arī neatnesa.

(5 with milk | cup of coffee?)

13:09 - : waze
vispār mani dažkārt sajūsmina tie maršruta asistenti iekš waze. tur ir tāda olga, un krievu valodā, kad brauc A5 virzienā, viņa viegli nīgrā tonī tevi instruē, piem., "улица xx, опять".

savukārt burts j ir dž. džūrmala. džaundželgava.

(4 with milk | cup of coffee?)

Decembris 29., 2019


20:29
vakar sastapos ar pāri, kuriem nesen piedzimis bērns, un kurš tiek barots ar maisījumu. es, protams, uzreiz ieteicu savu dzīvības glābēju un svēto grālu - tommee tippee perfect prep, bet sastapos ar termosu un karstā-aukstā ūdens manuālās maisīšanas sektantiem. esmu gan neizpratnē, gan uzjautrināta. un kāpēc cilvēki pretojas uzlabojumiem?

(10 with milk | cup of coffee?)

Decembris 28., 2019


10:12
astoņas stundas un 22 minūtes nepārtraukta miega, dārgā ciba. it's been a while. es jau biju zaudējusi cerību. man likās, ka sešas ir viss, kas man lemts vēl gadus četrus, minimums.

(1 with milk | cup of coffee?)

Decembris 27., 2019


20:25
un tad aizbraucām uz cirku, betē, nākamreiz noteikti piezvanīšu, lai uzzinātu, vai mērķauditorija tomēr nav mazi bērni, jo šoreiz tā noteikti bija.

(cup of coffee?)

Decembris 26., 2019


10:12
un nez vai es kādreiz esmu tik veiksmīgi apmeklējusi publisku pasākumu, kā vakar sveču mežu. atbraucām, paspējām noparkoties, atrast wc, kur bērnam nomainīt pamperi, ieiet parkā un to visu bez pūļa! kad gājām ārā, cilvēku jau bija rinda teju līdz ielas beigām. anyways, sveču mežs savu nosaukumu godam nopelnījis, jo, principā, neko citu, izņemot miljons sveču redzēt nevarēja. medaļa sveču ilzicējiem, nespēju pat iedomāties, kā viņi to visu izveica un saglabāja veselus nervus, bet, domāju, rezultāts bija to vērts.

(6 with milk | cup of coffee?)

10:09
ar auskariem man tomēr neiet. staigāju ar mācībniekiem, jo no tiem, kurus man uzdāvināja, ausis piepampst un sāk strutot. pat nezinu, kam iet sūdzēties - tai, kas dūra, vai tai, kas pārdeva auskarus. no sudraba un zelta taču nevajadzētu būt sarežģījumiem, vai tad ne?

(8 with milk | cup of coffee?)

Decembris 21., 2019


21:12
i might me wrong, bet man ir aizdomas, ka ar the witcher es varētu nosēdēt nomodā visu nakti.

Tags:

(6 with milk | cup of coffee?)

Decembris 20., 2019


15:30
nez cik gadus man prasīja apjēgt, kurš tad ir īstais krūštura izmērs, līdz nāca šitā bērnu radīšanas lieta, un tagad atkal esmu kā nezinītis uz mēness, jo atkostais cietais rieksts šim dzīves posmam vairs neder.

(22 with milk | cup of coffee?)

Decembris 17., 2019


09:34 - : laika relativitāte pret mūžu, ha!
varētu teikt, ka šis gads paskrējis ļoti ātri, bet tas būtu nepateikt neko. tas, kas bija gada sākumā, šķiet bijis vismaz gadus divus atpakaļ. a tas, kas bija pagājšgad - aš visus piecus.
es aizvien nesaprotu - kā, kā, kā tas ir iespējams, ka bērnībā trīs vasaras mēneši šķita bezgalīgi gari, bet tagad var palidot gads un, hops, atkal ziemassvētki un jaunais gads, un hops, janvāris.


"life is short, do things now".

(5 with milk | cup of coffee?)

Decembris 16., 2019


09:47
vilku mugurā naktskreklu, tas viss tāds saburzījies, un domāju - velns, man laikam tiešām vajag gludināmo dēli.
gludināmo dēli! kas būs nākamais? iestīvināti kabatlakatiņi?
un kā man agrāk varēja likties, ka negludinātas drēbes, kurām pienāktos būt izgludinātām, izskatās ļoti labi?
šausmas.

(cup of coffee?)

Decembris 15., 2019


10:46
tā kā kāds te teica, ka mums ir pietuvojušies divdesmitie gadi (beidzot nevajadzēs lauzīt galvu un mēli ar visādiem aughties un what-not):
lūk, cienīgs mājas halāts, kurā neko nedarīt, tik smuki izskatīties.
smaragdus arī var iekļaut komplektā.

(cup of coffee?)

Decembris 13., 2019


14:38 - : vip
izrādījās tomēr viss ne tik traģiski kā man vakar likās, bet aukles meklējumiem es tik un tā nodevos, un! ir, tātad, portāls, e-aukle.lv, kurš ziņo, ka viena sertificēta aukle no rajona ir reģistrējusies e-auklē, bet lai ar viņu sazinātos, vai uzzinātu uzvārdu un aizrakstītu fb, piem., ja, man jākļūst par vip lietotāju un jāsamaksā 15 eiriki. par to, ka man varbūt pat nemaz neatbildēs vai nederēs, ja atbildēs. ha!

(2 with milk | cup of coffee?)

Decembris 11., 2019


15:06 - : you call this kitchen clean? (c)
laiku pa laikam es nododos ģenerāltīrīšanai. tā saucu to tīrīšanu, kas notiek aiz aizvērtām durvīm - skapji, plaukti, skapji, plaukti. atvilktnes. parastā tīrīšana - redzamās virsmas un grīdas, to es katru nedēļu izveicu - stunda pusotra un gatavs. bet ģenerāltīrīšana, tas ir gluži kā vakars uz ezera tajā vietā, kur vēži ziemo. apmierinājums jau gan pēc tam milzīgs. ieviest kārtību un izmest lieko no plauktiem, pat ja tikai no trim, un pat ja tas aizņēma pusi dienas - apmierinājums pēc tam ir tikpat liels, kā tā miskastes kaudze, kas tagad savākusies pie ārdurvīm. es nesaprotu, kā var atrasties tik daudz ārā metamu lietu no trim plauktiem un nelielas mājas uzkopšanas. es vispār nesaprotu, kā man vēl ir kaut kas palicis tais skapjos un plauktos, jo tādas ģenerāltīrīšanas uznāk reizi sezonā. un tomēr, tas ir fakts - mantas vairojas un izplešas, lai aizņemtu jebkuru telpu. tāpat kā resnums, hehe

(cup of coffee?)

Decembris 8., 2019


20:31 - : time after time
where'd you go, bernadette izrādījās pat ļoti neslikts gabals, kur k. blanšeta spēlē radošu būtni, kura pārstājusi radīt, kad viņai piedzimusi meita ar slimu sirdi. ēh, bet tas neko nepasaka, un imdb apraksts arī nekam neder. filmas noskaņa ir tāda...tāda baigi foršā, atgādina volteru mitiju, nez kāpēc, bet citādi. un tu tiec ievilkts un atstāts pacilāts.

Tags:

(cup of coffee?)

Decembris 5., 2019


14:40
uzklikšķināju uz pārvērtībām ar IKEA, bet izrādās, tur tikai vienu istabu maina.
hm, moš vannasistabu?
bet tad būs jāatrāda esošā. un sevi.
eh.
laikam ne.
iekšējais introverts saka, ka ne.

(1 with milk | cup of coffee?)

Decembris 3., 2019


14:47 - : baby food
sākumā es abonēju the new york times digitālo versiju, un sapratu, ka man vispār, t.i., vispār, vispār, nav laika to lasīt. lai arī liktos, ka telefonā jau nu gan var atrast laiku pasēdēt. diez ko nē.
pēc tam nolēmu riskēt un abonēt the new yorker, kurš piedāvājās nākt man papīra versijā, un vēl arī komplektā ar somu. nu, ja soma, tad nāc, es teicu.

un lūk, vakar nevarēju atlipt no raksta par bērnu pārtiku (unexpected, i know) - kā tad tur īsti ir, vai bērni var iemācīties mīlēt dārzeņus? nē, nu, skaicka var, man kaut kā šaubu par to nebija. es gan vairs neesmu zīdainis, bet arī ar laiku iemācījos mīlēt i olīvas, i lasi, i pūdēto sieru, for god's sake.

viena mamma esot teikusi savām meitām, ka viņām būs rainbow poop, ja ēdīs bietes. un arī lika galdā tikai vienu ēdienu. ēd vai neēd, nekā cita nebūs.

anyways, pie mums gan laikam nav tāda izteikta problēma, ka bērni neēstu dārzeņus, bet amerikā sīkie labprātāk ēdot desertus, nevis dārzeņus.
ko tu dod, to jau arī ēd, vai tad ne? jo īpaši sākumā. pie pirmās karotes saviebjas tik izteiksmīgi, ka liekas, mūžā tu viņam to burkānu nepiespiedīsi ēst, bet tu dod otru karoti, un viņš ver muti vaļā. pareizā metode paredzot attiecīgā dārzeņa došanu atkal un atkal, un atkal, līdz tas nudien iepatīkas. līdz pat desmit reizēm tas "atkal" var ievilkties. bet kā ir dzīvē? pirmajā reizē aizgriezās un, āmen baznīcā, jāmeklē kaut kas cits, ko dot ēst.

starp 6 un 9 mēnešiem, citreiz līdz visiem 12 mēnešiem esot tas laiks, kad eksperimentēt ar dažādām ēdmaņām, jo ir interese visu ko izmēģināt. un ar pavisam maziem bērniem vispār esot tā, ka ar to patikšanu nav tik daudz sakara kā ar to, vai bērns vispār grib ēst. nevaru nepiekrist. turklāt, acīmredzot, deviņos mēnešos var arī parādīties vēlme ar ēdienu iepazīties tuvāk - pabakstīt ar pirkstu, pabakstīt ar karoti, iešļurcināt visu plaukstu iekšā bļodā, kāpēc gan ne, vai ne?

(19 with milk | cup of coffee?)

Novembris 29., 2019


08:45
tad es te sāku skatīties suits, un lai arī dažus tur gribas piežmiegt, luiss ir vienkārši bomba. tā nu luiss aiziet pie psihoterapeita, un tas viņam saka, klausies, citiem cilvēkiem gadiem ilgi seansi vajadzīgi, lai pie šī nonāktu, bet tev uzreiz var redzēt cauri - tu tik ļoti necieni pats sevi, ka ikvienā cita cilvēka vārdā un rīcībā saskati pats savu necieņu. 
kaut kā norezonēja. necieņu gan jau var droši aizstāt ar sev aktuālo.

(4 with milk | cup of coffee?)

Novembris 28., 2019


10:20 - : the fabricant
pirmā digitālā kleita esot pārdota, raksta elle un vēl puse internetu jau maijā, betē, es nezinu, no vienas puses es redzu pielietojumu, jā - onlaina identitātes apsēstie varēs tagad iegādāties ekoloģiskas drēbes, kuras neaizņem vietu skapī, pārdevējs uztrīsdēešos to tērpu virsū un bilde gatava. nākotnē, toties, staigāsim visi kaķkostīmos ar digitālā apģērba hologrammu. bet no otras puses - vai tas būs vienkārši kruta, jaunais haute couture, vai arī kaut mazliet praktiski? jo, ja nē, tad tādai idejai aiziet masās... neesmu vizionārs, acīmredzot.

(cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba