: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Decembris 21., 2014


13:43
izrādās, nav nemaz tik traki citkārt palikt pa nakti ciemos. pirms aizmigšanas ar draudzeni var uzrīkot mini pidžamballīti, kas sastāv no milky splash konfektēm un filmas, kuru neviens neskatās, jo ir jāaprunā svarīgākie dzīves jautājumi (no kuriem neviens neko neatceras, bet tas jau arī nekad nav bijis būtiski, - galvenais ir parunāt).
šķiet, namamāte ar namatēvu ir vienīgie, ar kuriem var patīkami pavadīt laiku, un nevienam nevajag drāmu. atzīšos, es nemaz neesmu tik ļoti pret drāmu, hell, i like it, bet man nepatīk būt drāmas epicentrā.
sākās viss tā - atbraucu no galvaspilsētas, izrādās, ir iekurināta pirts, tad - alus, šņabis, saldie vīni, tie ir mūsu vitamīni, - izdekorējām egli līdz galam, pārbīdījām mēbeles (oh, happy day!) un vienā mirklī s. saka - ef, tu ar mums?! ne sekundi nedomājot piekritu, un jau bijām ceļā ciemos pie s. un a., kas tad arī šorīt cienāja ar omleti un avokado maizītēm.

atbraucot mājās, atklājās, ka kāds ir mēģinājis atlauzt lielajiem vārtiem dēli. nebūtu to pieminējusi, ja tieši pirms nedēļas kāds nebūtu ar panākumiem atrāvis dēli mazajiem vārtiņiem. tad nu tā - kuram tāds naids pret vārtiņiem?

(2 with milk | cup of coffee?)

Decembris 19., 2014


15:35
un vispār, kas tā par lietu. kāpēc vēl nav par oficiālu kļuvis grafiks, kurā ofisa planktons piektdienās darba vietu pamet 16.00?

(4 with milk | cup of coffee?)

14:23
taisījos rakstīt gada mas, bet tas sanāca baisi skumīgs, un sanāca, lūk, kas.
Tags:

(cup of coffee?)

10:27
"Alcohol lovers beware. At the holidays, often alcoholic beverages are loaded up with sugar and creaminess, making them even unhealthier. Stick with dry wine or basic alcohol like tequila or vodka and drink plenty of water while you’re drinking. If you drink too much, your liver and other organs will be filled with toxins and you can’t absorb nutrients as well, leading to bad skin, among other problems."

un tā nudien ir. daudzi gan runā, ka smēķēšana ir tā, kas baisi slikti ietekmē ādu, un safotošopējuši visādas bildes, nujā, varbūt pēc trīsdesmit gadu smēķēšanas tik tiešām smēķētāja āda atšķiras no nesmēķētāja ādas.
bet ja paskatās uz to, kāda āda kļūst pēc vienas dzeršanas nakts, tad šķiet, ka smēķēt var uz vella paraušanu.
nē, nu, var jau būt, ka tas viss ir baigā taisnība, tik vien kā ar izņēmuma gadījumiem, kad smēķētāji izskatās ōsam (keita bekinseila, hm?).
un saules aizsargkrēma nelietotāji tāpat (mērija luīze pārkere, hm?)
un varbūt es esmu pie tiem izņēmumiem, kad viena nakts ar alkoholu nozīmē sausu, apsārtušu ādu nākamajā dienā.
bet varbūt tas viss atkarīgs no kopējā veselīguma līmeņa un sliktās izvēles izlīdzinās ar visiem labajiem omega 3 un ko tik vēl ne.

lai nu kā, izskatās, ka labāk dzert vodku, nekā pussaldo sarkanvīnu!

(28 with milk | cup of coffee?)

Decembris 18., 2014


15:45 - : promdošanas svētki! (asv)
rekur, dalīšos ziemassvētku priekā - ja kāda no jums dabūs dāvanu, no sirds priecāšos un drusciņ miršu zaļā skaudībā, bet, galnais ir tas, ka gribu redzēt, vai man ir kaut neliels veiksmes elemnts, jo citādi šķiet, ka no manis veikmes nesējs tāds pats kāds no sētas staba. vadiet iekšā ēpastus un āmen!

(4 with milk | cup of coffee?)

15:37
saruna darbā par eglītēm.
brālis - un kas ar eglītēm?
f. - jau pasūtītas.
b. - bet man mazu vajag.
f. - pusotra metra!
b. - bāc, par lielu būs, sīkais nogāzīs.
f.- nu tad brauc gar manu māju uz mežu, tur daudz smuku.

pienāk kolēģe:
- aha, tu piebrauc tuvāk, tās smukas tikai no vienas puses, a otra plika!

lūk, pat eglītes zina, kā izkārtoties!

(4 with milk | cup of coffee?)

09:34
tā patīkamā sajūta, kad visi, izņemot tevi, jau ir nodevuši darbus.

(1 with milk | cup of coffee?)

Decembris 17., 2014


14:01
vispār, es nezinu, kas tas ir, bet man dažkārt ir reālas problēmas atvērt gāzēto dzērienu pudeles. manējā pļemjaņņiks bija atbraucis ciemos, man šis jāuzcienā ar kokakōlu. un nevaru atvērt! un nav jau pirmais gadījums. ar minerālūdens pudelēm tāpat. vēl šobaldien atceros, kā vasaras karstumā nopirku aukstu sidru, nu tik dzeršu... un nevaru atskrūvēt! bet bumbiņu aizmest es varu diezgan tālu. a pudeli atskrūvēt nevaru.

(9 with milk | cup of coffee?)

Decembris 16., 2014


16:01
es gan baisi čakli mācos, un kāds varētu maldīgi padomāt, ka tas nozīmē - esmu diezgan gudra, bet, kā teica kāds vīrs: "skolās iet tikai muļķi!" un es viņam nevaru nepiekrist, jo man šķiet, ka es ar visu mācīšanos topu tikai glupāka, jeibogu. mocu te tagad to darbu uzņēmējdarbības vadīšanā, un it kā liekas - nekas sarežģīts - apraksti uzņēmuma iekšējo un ārējo vidi, apraksti motivēšanas sistēmu, dod priekšlikumus. un dari to uz desmit lappusēm. nu ko, es te tagad ar mācību grāmatu priekšā pa visiem punktiem eju un cenšos uzrakstīt kaut ko pēc labākās sirdsapziņas. man nemaz nav bijuši tik šausmīgi panākumi šitajos te patstāvīgajos darbos. kādreiz ļoti padevās domraksti. nudien, es pati esmu šokā. a tagad. a ko tagad? pāris rindiņas cibā uzskricelēt un pagarākas īsziņas. gribētos jau domāt, ka nav tik traki, bet, patiesībā, man šķiet, ir vēl trakāk.

(4 with milk | cup of coffee?)

14:40
dievinu rakstīt darbus, par kuriem man nav ne mazākās nojausmas - kā tos rakstīt.

(cup of coffee?)

09:36
šorīt esmu no gultas izkāpusi ar kreiso kāju, un vispār, esmu ļoti neapmierināta ar dzīvi, un nesaprotu, kāpēc visas šitās pūles - strādāt kaut ko, mācīties kaut ko, celties no rītiem, krāsot skropstas, kam tas viss vispār vajadzīgs. nav man te krismasu spirita.

(2 with milk | cup of coffee?)

Decembris 15., 2014


16:16 - : kokosriekstu eļļa - tikai iepakojumā ar noskrūvējamu vāciņu un platu kakliņu
starp citu, atnāca pasūtītā kokosriekstu eļļa, un lai gan smaržo lieliski un mīkstina ādu kā solīts, tomēr pirkstus var izlauzt, kamēr kaut ko no tās tūbiņas var izspiest. kāpēc neviens neteica, ka tā kokosriekstu eļļa nenāk ēlļas formā bet gan, kā lai to labāk pasaka - sasaldēta kokosrieksta baltuma formā? tā kā brīvdienās uz vajadzīgajiem pirkstiem uzmetu kaut ko karstu (kurš gan vairs atceras, kas tieši tas bija - cigaretes ogle vai īsta ogle), esmu ļoti neapmierināta un turpinu izmantot olīveļļu.

(7 with milk | cup of coffee?)

11:38
brīnumainā kārtā no trim mājasdarbiem, kam jābūt gataviem uz šo piektdienu, esmu izpildījusi vienu. protams, īsāko. tagad vēl tik vien kā jāizrēķina septiņi uzdevumi uzņēmuma ekonomikā un jāuzraksta kārtējais darbs par uzņēmuma vadīšanu un organizāciju, un motivāciju, un jādod savi ieteikumi procesa uzlabošanai. protams, jo pēc šīs nedēļas nogales es to tik vien gribu kā domāt par to, kā paaugstināt darba efektivitāti. have you gone mad?
i am never going to school again.

(cup of coffee?)

Decembris 11., 2014


15:02
mana mazulīte izgājusi tehnisko apskati, visa spīd un laistās, prieks un laime, pfū. tehniskā apskate ir kā skolas eksāmens un vizīte pie zobārsta vienlaicīgi.

(4 with milk | cup of coffee?)

Decembris 10., 2014


18:20 - : produkti, kas ādai dara labu - tomāti (to zina daudzi)
“Tomato has to be cooked, however, for the antioxidant boost,” notes Dr. Graf. “Look for tomato sauces or ketchup. Eating raw tomatoes won’t give you a lycopene benefit.”

(4 with milk | cup of coffee?)

17:46
tā, lai nevienam neienāktu prātā sūdzēties, ka nekur nebraucam, pierakstīšu, ka šodien izvizinājāmies pa ērberģi (un ko cilvēki tur dara? baisi glīts mazs ciematiņš ar tiltiem pār upi un laternām un visu tādu; mans vīrietis gan tūlīt izteicās: "es te ar tādu kontrabandu nodarbotos!"), tad pa neretu, tad pa jēkabpili un vēl arī pa pļaviņām (atkal attapos par liepkalnu maizi tikai tad, kad jau bijām krietni pabraukuši garām). lūk, tādas ir manas darba gaitas. dažkārt. nemaz ar tik daudz to kilometru nesanāca, bet visa diena mašīnā.

starp citu, neretas astarte nafta dus'ā kafija ir mazā trauciņā, bet tualetes priekš klientiem (c) nav.

(1 with milk | cup of coffee?)

Decembris 9., 2014


16:46
pārliek centīb rada pārcentīb! - lūk, ko man gribas teikt meitenei spogulī, kad tā pusstundu noņēmusies ap matiem, lai tie izskatītos kā vikai no kuhņas, bet beigās izskatās tā,
it kā es "būtu saspraudi iebāzusi rozetē, "
kā laipni komentēja mans draugs.

divpasdmit stundas vēlāk viņš pamanījās atklāt, ka tas esot bijis kompliments - viņam ļoti patīkot
bet es gan jums teikšu, ka tai brīdī man bija jāšaubās par viņa spriestspēju
ja nu vienīgi tur kaut kāds hidden meaning,
nu, no sērijas - ja mana sieviete izskatīsies kā putnubiedēklis, neviens vīrietis viņai netuvosies

(26 with milk | cup of coffee?)

13:44
kopumā ņemot, mana finansiālā situācija vislabāk raksturojas ar vārdu "katastrofa", neskatoties uz to, vai es taupu, vai es netaupu, ar vienīgo atšķirību, ka, gadījumā, ja netaupu, man vismaz paliek kaut kādas lietas par pierādījumu tam, kur tā nauda ir aizgājusi. tāpēc es nupat pasūtīju strausa spalvu kažokjaciņu no aliexpress par tik lētu naudu, ka es brīnīšos, ja tas apģērba gabals nebūs tāds ikea's variants - "saliec pats!", pasūtīju vēl visādas ārkārtīgi svarīgas figņas, tai skaitā arī rosmes krūšturi. līdz ar to, kā jau zirkai sacīju, ap ziemassvētkiem es cietīšu badu (ja vien nenotiks brīnums), bet vismaz darīšu to skaistā apakšveļā.

(4 with milk | cup of coffee?)

Decembris 8., 2014


14:42
es zinu, ka īsteni radošas un mākslinieciskas būtnes tā nedara, bet es liekos gulēt jau ap desmitiem vakarā un ceļos 6.40.

(11 with milk | cup of coffee?)

Decembris 5., 2014


14:45
šonakt man rādījās, ka esmu stāvoklī, 5. mēnesī, un tuvojas pasaules gals, like, in a few days, un tad kaut kādas burves tagad sadomājušas, ka tam bērnam jānāk pasaulē, jo tas būšot mūsu visu glābējs. tad to dienu laikā tas vēders sāka augt tā, ka atbildīgajam mirklim pienākot, bija skaidrs, ka tur būs nevis viens pasaules glābējs, bet divi! lieki teikt, ka es par to visu galīgi nebiju sajūsmā, un centos ar kaut kādu atbalstītāju grupiņu no tām burvēm slēpties. beigās pamodos bez slapjas muguras, bet ar pilnu urīnpūsli.

(2 with milk | cup of coffee?)

Decembris 4., 2014


10:04
vakar skatījos the maze runner, bet brīdī, kad parādījās pēdējais dalībnieks, izslēdzu
un aizgāju mazgāt grīdas.

(cup of coffee?)

Decembris 3., 2014


14:03
nupat iekatījos maximas pirkumu čekā, un tur rakstīts "vecums noteikts vizuāli".

(7 with milk | cup of coffee?)

13:36
tu kļūsti par to, ko ienīsti. vienmēr skatījos ar šausmām uz citiem - kā vīrieši attiecībās var izturēt, ka sievietes viņus piļī.
a tagad pati piļīju.
bet šķiet jau, ka nemaz nepiļīju. "es jau tikai paprasīju, lai tu"
un notika tas pamazām. bet pamatīgi.
tik pamatīgi, ka aš bail.
šitā tak var ņemt un nopiļīt to zaru nafig nost!

(20 with milk | cup of coffee?)

Decembris 2., 2014


19:00
a jūs, karstvīnu gatavojot, ūdeni pievienojat?
karoče, esmu bruņojusies ar pudeli glintwein, kanēļa standziņu un krustnagliņām.
ko tālāk?

(18 with milk | cup of coffee?)

10:53
ievērtējiet auskarpompomus:


Tags:

(4 with milk | cup of coffee?)

Decembris 1., 2014


16:33
holy jesus, ārā ir tik tumšs!

(12 with milk | cup of coffee?)

11:31
vakar, toties, ievērtēju the knick ar klaivu ouenu galvenajā - no kokaīna atkarīgā daktera - lomā. te gan nav nekāds dakteris hauss. te ir asinis, daudz asiņu. te ir neveiksmīgas operācijas. te ir no tuberkolozes mirstoši latvieši jau pirmajā epizodē. ko lai saka - i'm hooked!

(2 with milk | cup of coffee?)

Novembris 28., 2014


09:53
vakar, aizrautības uzplūdā, izritināju zaļo paklājiņu i no rīta, i vakarā,
rezultātā, šorīt spēju tikai 110 squats uztaisīt.
(un aizmirsu uzrakstīt svarīgāko:
dibens sāp!)

(6 with milk | cup of coffee?)

Novembris 27., 2014


09:56
sūdu būšana. ienīstu to mašīnu. jābrauc ar velosipēdu.

(18 with milk | cup of coffee?)

07:49
lūk, un izdomājuši cilvēki tomēr, kā arī "īstajā dzīvē" iepīt kaut kādus eksāmenus, lai pirms tiem tu varētu kārtīgi panervozēt, cerēt uz veiksmi un eksāmena pieņēmēju pielaidību.
8.55 jābūt uz tehnisko apskati.
krustojam īkšķus.

(cup of coffee?)

Novembris 26., 2014


16:49

Are there any stereotypes about gender and communication that are simply false?
The stereotype that women are more sensitive than men is not true; we’re just sensitive to different things.
Women can be more sensitive to the implication they’re being pushed away.
Men can be more sensitive about feeling they’re being put down.

(cup of coffee?)

09:44
varbūt neviens vēl nav pamanījis, bet briseles kāposti ir kļuvuši teju vai par deficīta preci veikalos. var labi ja atrast dažus (trīs) gabalus kādā no saldēto dārzeņu maisījumu pakām, un viss.
un tagad - prieks, laime un acuraugs. pilnīgi nezināju, ko ar viņiem iesākt, bet šodien, šķiet, likšu cepeškrāsnī ar brokoļiem kopā.
aš pati sevi sakārdināju.

(1 with milk | cup of coffee?)

Novembris 25., 2014


13:33
es gribu uz spa centru, uz masāžu un džakuzi, un tad vēl es gribu saldējuma koktēli, un vēl es gribu strawberry daiquiri. un vēl es gribu dāvanu katri, ko notriekt par šmotkām. vai kosmētiku. vai kurpēm. nē, labāk par šmotkām.

(2 with milk | cup of coffee?)

13:11
šodien vēlos, gluži kā vampīri iekš the vampire diaries, vienkārši ņemt un izslēgt spēju just. patiesībā, vismaz daļēji to var izdarīt. ja apkārt nav neviena cilvēka, kas met uz tevi aizvainotus skatus. rīts sākās pretīgi, diena turpinājās pretīgi, visi ar savām problēmām bāžas virsū, kamēr man tikai gribas nolīst kaut kur aiz skaņu izolējošām un cieši jo cieši aizslēgtām durvīm. varbūt tas ir brokastu trūkums organismā.

(cup of coffee?)

11:47 - : word of the day
cibophobia - fear of food!

(cup of coffee?)

Novembris 22., 2014


13:08
pētījums par to, vai skropstu audzētājs ar sarkanā žeņšeņa ekstraktu ir efektīvs, ir noslēdzies ar to, ka manas skropstas nudien ir/izskatās garas, neatkarīgi no tā, vai zem tušas ir uzklāts pagarinošais praimeris no estē lauderes vai nav. vai tās ir garākas, nekā bija, pirms es sāku pieaudzēt skropstas - vells viņu zina. laikam vajadzēja tās kaut kā nomērīt, bet, taisnību sakot, izskatās, ka tās ir tikpat garas, kā ar 10mm pieaudzētajām (kad uzkrāsotas), bet tikpat labi tās varētu būt arī tikai manas iedomas.

(cup of coffee?)

Novembris 21., 2014


13:20
savukārt, kiesza - giant in my heart liek man dejot ofisa krēslā.

(cup of coffee?)

07:28
uz jumtiem sniegs. jums arī?

(9 with milk | cup of coffee?)

Novembris 20., 2014


11:22
džīzas. ja es būtu maza meitene, es negribētu spēlēties ar lelli, kurai ir celulīts un pumpas, un strijas. kāpēc? tās nav normālas lietas, lai arī daudzām ir. ja sieviešu dzīvesveids būtu aktīvāks un veselīgāks, nez vai būtu nepieciešamība piespiest sabiedrību to visu akceptēt kā neizbēgamību un pat bērniem tagad jāspiež spēlēties ar tādām bārbijām tikai tāpēc, ka, redziet, tādas lietas pasaulē eksistē. cilvēkiem vienkārši trūkst veselā saprāta. nopietni, es tādu lelli pat par velti neņemtu. bērnībā mani diez ko neinteresēja reālā pasaule.

(65 with milk | cup of coffee?)

Novembris 19., 2014


14:13
mēģinu tikt skaidrībā ar viedkaršu lasītāju un e-parakstītāju - daru kaut ko, un skatos, kas notiks.

(2 with milk | cup of coffee?)

09:49 - : sarkanbaltsarkanie salūti
taisnību sakot, tik daudz cilvēku vienuviet latvijā es vēl nebiju redzējusi, kā vakar krastmalā. uzrāpāmies uz akmens tilta, uzvilku savas pūkainās austiņas, uzlocīju mēteļa apkakli un izbaudīju, kā pēc jautājuma: "tev pūš virsū?" viņš nostājās aizmugurē tieši tā, lai aizsegtu manu no vēja neaizsargāto pakausi. deguns, protams, sasalis ragā,
bet!

(1 with milk | cup of coffee?)

Novembris 17., 2014


18:41
un tad es tikko pamanīju, ka sievetes bez somiņām izskatās krietni elegantāk, nekā ar. nevaru īsti izlemt par mazajām, dekoratīvajām somiņām, bet to, ka ir krietni mazāk situāciju, kurām piedien kaut ko stiept sev līdzi, nekā biju domājusi, tas nu ir skaidrs. man šķiet, brīvība no somiņas ir lukss, ko var atļauties ietekmīgas sievietes, un tas arī daudz ko nosaka.

(6 with milk | cup of coffee?)

Novembris 15., 2014


09:17
tā gaismas pils vairāk izskatās pēc aukstā kalna, tumšās klints, vai arī pēc tā aisberga, kas nogremdēja titāniku.

un narvesenā pārdod cietākos apelsīnus pasaulē.

(2 with milk | cup of coffee?)

Novembris 11., 2014


14:38
un rekur ir mans jaunais ādas kopšanas izmēģinātāju guru - kāda (fantastiska, clearly) meitene izmēģina kokosriekstu eļļu un korejiešu sejas kopšanas jaunākās tendences. loģiski, ap šo laiku jau ir noformēts kokosriekstu eļļas pasūtījums. un arī pirmais serums ir kosmētikas maciņā. džīzas, es laikam esmu apmāta, bet - ko padarīs'!

(13 with milk | cup of coffee?)

13:36
tad vēl es apskatījos, cik man izmaksās mašīnas tehniskā apskate, nopriecājos, paskrullēju zemāk, un tad nošņācu: "kapitālistu cūkas!"
jo, redziet, pati apskate un visas mazās figņas maksā smiekla kapeikas.
bet transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis par gadu (vismaz manam dranduļetam) sastāda 3/4 no visas summas!
rekur arī aiziet mana lindex jaciņa.

(cup of coffee?)

09:20
bet gulēt man tagad neļauj jean paul gaultier for lindex kolekcija. pareizāk sakot, kreisajā pusē esošā jaciņa. nu, labi, tā nav nekāda jaciņa, tā ir pasaulē milzīgākā, mīkstākā un acij un dvēslei tīkamā jaka, ko man mūžā bijusi tā laime apskatīt un aptaustīt.

un maksā tikai 69 eiro.
p.s. par alexander wang for h&m es tik un tā nedotu ne grasi.

(8 with milk | cup of coffee?)

Novembris 7., 2014


22:05 - : personu apliecinoši dokumenti
ooo, šodien man paprasīja dokumentus ne tikai, kad pirku cigaretes, bet arī, kad pirku enerģijas dzērienu! jūtos kļuvusi par desmit gadiem jaunāka. literally!

(7 with milk | cup of coffee?)

Novembris 6., 2014


13:31
nez vai visi vīrieši, nonākuši slimnīcā, kļūst pilnīgi neciešami?

(12 with milk | cup of coffee?)

Novembris 5., 2014


21:01
ieeju šodien sakarīgākajā ciemata sekondhendā (tur reiz bija anna sui kažociņš no tādām kā tievām, garām spalvām, ķipa kā no boa materiāla, bet cooler, pa 15 latiem; vēl šobaldien škrobis, ka nenopirku), un tur, pašā priekšā, balta, līdzīga materiāla šalle - gara un pūkaina, pats skaistuma un gaišuma iemiesojums. pašā priekšā izlikta, lai uzreiz pamana. līdz algas dienai noteikti jau būs izčibējusi!
apskatos cenu.
gandrīz balsī ierēcos.
ha! lai stāv, šaubos, vai līdz trekno laiku pienākšanai kāds viņu nopirks.
45 eiro.
sekondhendā!

(10 with milk | cup of coffee?)

13:12
jūs gan varat teikt, ko gribat, bet tas mirklis, kad uzkāp uz svariem, un tie rāda ievērojami mazāk, nekā pirms mēneša, tas tomēr iepriecina krietni vairāk, nekā pilatēšana katru rītu mēneša garumā un bez svara izmaiņām.
ķermeņa labsajūta - tas, protams, ir skaisti, bet, ja atbalstu sniedz arī matemātiski lielumi, ir krietni patīkamāk. tā nu pilatēm esmu metusi mieru. salasījos, ka teju vienīgie vingrinājumi, kas dzīvē vajadzīgi, ir squats, planks and pushups, domāju dot šai metodei iespēju.
cik iepriekš slavēju pilates, tagad varu slavēt pietupienus.

(10 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba