: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Jūlijs 28., 2014


21:12
karstums, kā īstenai vasarai pienākas. ziluma dēļ šodien paliku mājās, bračka par mani ierēc, mamma saka, ka varēju ar saulenēm darbā sēdēt, boifrends pārdzīvo, ka visi tagad domās, ka viņš mani mājās klapē, bet man varētu būt kompromāts, ja vien es tik čakli nebūtu jau izstāstījusi, kas ir kas. galnais, ka man nav kārtīga tonālā, bet rītdien noteikti jāiet uz darbu. iztēlē jau redzu, kā man visiem būs jāskaidro, no kurienes man fingāls.

(cup of coffee?)

Jūlijs 27., 2014


14:15
vakar no rīta pamostos, aizeju uz vannasistabu, paskatos spogulī - what the ...!? ķeros klāt aptaustīt, skatos - kaut kas nesaprotams, tā kā punktiņš, tā kā uzpampums, tā kā pumpiņa apakšējam plakstiņam tieši pa vidu. labi, uzzieķēju bb krēmu - viss kārtībā.
šorīt pamostos, pavisam jau aizmirsusi par visu, skatos - džīzas kraist! what the fucking fuck!? apakšējais plakstiņš piepampis, izskatās pēc asinsizplūduma, zili sarkans visapkārt un visam piedevām - sāp! maķtvajuzanagu, mans pirmais zemacs fingāls, un tas pats, no mārrutks-viņu-zin-kā!
kas būs rīt?!

(6 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 25., 2014


10:00 - : you're freaky and i like it
vakar mājas apstākļos ņēmu nost gelišu no no nagiem nost. atskaitot to, ka labajai rokai nokasīt visu nost bija ārkārtīgi neērti, sanāca tomēr gluži labi. un nagi zem tās lakas pavisam stipri atauguši, cerams, tā arī paliks. bet vispār, es tā padomāju, ko tik es mājas apstākļos neesmu darījusi - skropstas ņēmusi nost un likusi klāt, griezusi, krāsojusi un pat balinājusi matus, tagad vēl arī geliš ņēmusi nost. labi, nesanāk nemaz tik daudz, un nekas no tā nav tāds īsteni traks, bet, kamēr nesaliek visu vienā rindiņā, liekas, ka esi baigais jokainis.

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 23., 2014


13:49
viens kompliments spēj sirdi piepildīt ar karstu šokolādi!

(cup of coffee?)

10:55
bet par asa sižeta piedzīvojumiem dzīvē runājot, esam atsākuši arī regulāras sevis uzlabošanas nodarbības (neieslīgsim detaļās), un vakar, tātad, apauju kājas, uzlieku austiņas, uzgriežu skaļumu un pamazām sāku tipināt, ar katru soli sajuzdamās arvien labāk. tad no līkuma pa ārmalu man pretī izlec mašīna, es lecu zālē, tur man uzbrūk dunduri, un beigās vēl tai līkumā tāda dvižuha sākās, ka savu pusotru minūti man tur bija jāstāv un jāelpo putekļi!
no nāsīm plūda dūmi un acīs dega liesmas, jeibogu.

(cup of coffee?)

Jūlijs 21., 2014


13:01
brāļameita sēž man ofisā pie galda, zīmē sarkanas skudras un komentē: "bet šitā ir laba skudra, no viņas nav jābaidās, viņa nekož, viņa kā melnā, vāc visu ko un nes uz māju."
un tad viņa paņem dzeltenu flomīti un saka: "jāuzzīmē kaut kas neparasts."
man šķiet, es miljons gadu neesmu dzirdējusi vārdu "neparasts".

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 19., 2014


17:15
a matus kāda ir pieaudzējusi?

(9 with milk | cup of coffee?)

08:10
šodien laikam visi vīrieši ir zaudējuši sajēgu.

(8 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 18., 2014


13:56
dēļu krāsošana nav nekāds aizraujošais darbs, teikšu kā ir. varu saderēt, ka man būs iedegums kā zebrai no visiem tiem caur dēļu starpu izsprukušajiem saules stariem. which reminds me - "always use sunscreen" tomēr nav atstājis vēlamo efektu, - spf krēms vannasistabā krāj putekļus.

(cup of coffee?)

Jūlijs 15., 2014


15:50
sutoņa. lietus. saule. sutoņa.

(cup of coffee?)

Jūlijs 14., 2014


14:05
pilnīgs nebōnuss sēdēšanai terasē ar kompi ir saules atspīdēšana monitorā, - sēdi kā gribi.

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 12., 2014


10:51 - : "tā bija diena, kas galīgi nebija piemērota pastaigai"
tā kā kāds ir nozūmējis telefonu, šodien briest tikšanās seno laiku gaumē - sūtam viena otrai zīmītes, kurās vienojamies par satikšanās laiku un vietu, lai dotos ļoti vēlās brokastīs. es, savukārt, lieku matos ruļļus un gatavojos. no ruļļiem gan laikam nekas dižs nesanāks, jo jāpaspēj uz autobusu, un nav laika viņus turēt.

(cup of coffee?)

Jūlijs 11., 2014


08:57 - : enjoy your coffee with a cookie
holy jesus christ on ecstasy! pamostos, atbraucu uz darbu, atveru vaļā internetus, un man pretī lūkojas pats dievs (nezinu, kurš, bet varētu būt mīlas vai izlaidības). meitenes, iepazīstaties - ben dahlhaus - vīrietis, kurš izskatās vienkārši neatvairāms, neskatoties uz to, ka ir noaudzis kā jēzus kristus un viņa bārdā varētu paslēpt dzīvas būtnes.

"there’s not much to say about his golden locks and perfect complexion, except that yours will never be like that."

(23 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 10., 2014


19:21
kāzas, kāzas, kāzas!

(4 with milk | cup of coffee?)

15:06
"Readers, like voicemail leavers and card writers, are now a dying breed, their numbers decreasing with every GIF list and online tabloid."
Tags:

(cup of coffee?)

14:46
grāmata somā dedzina caurumu, bet man jāsēž ofisā. vai tiešām nav taisīguma šai pasaulē?

(cup of coffee?)

Jūlijs 8., 2014


16:23
The fact is that it’s more difficult to begin to understand yourself when you are older – there’s simply a lot more going on. You have more responsibilities and less curiosity.

(2 with milk | cup of coffee?)

13:40
paņēmu, karoče, bibliotēkā iecienītās vasaras grāmatas, gaidu pēcpusdienu, lai izgultos zālienā pie mājas un nodotos lasīšanai. es zinu, ka ļaudis karstās vasaras dienas izmanto, lai tiktos ar draugiem vai kā citādi atpūstos tā, kā ziemā nevar, bet es visu ziemu gaidīju, ka varēšu terasē pasēdēt un palasīt!

(3 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 7., 2014


16:25
visu dienu kvadrātaina. esmu.

(cup of coffee?)

10:18
varētu teikt - peldēšanās sezona ir atklāta,
bet, zinot sevi, var teikt tikai -
vismaz vienreiz šovasar nopeldējusies nu esmu.

(cup of coffee?)

Jūlijs 5., 2014


20:34
nu a vispār šodien kaut kāds bardaks, ne diena. visu laiku mainās plāni, un tas jau no vakardienas. no sākuma plāns - palikt mājās, tad jābrauc uz pilsētu, tad jābrauc uz pludmali, tad nav jābrauc uz pludmali, tad jābrauc uz pludmali tūlīt, tad nav jābrauc, tad jābrauc vēlāk, tad jābrauc naktī. ko es pa šo dienu, līdz ar to esmu paspējusi izdarīt? viss pusmastā. nervi arī. vispār neko vairs negribas. gribas iedzert un negribas. gribas piežūpoties, nevis mēli apmercēt, un gribas gulēt. bardaks.

(cup of coffee?)

Jūlijs 3., 2014


20:58
pirmā gaileņu mērce!

(cup of coffee?)

14:49
nu a vispār - tas mirklis tuvojas - gadu esmu nobumbulējusi (t.i., strādājusi un izklaidējusies), un tuvojas tas mirklis, kad jāstājas akal skolā. jopcik, copcik, kā es akal varēšu plēst matus no galvas ārā, lādēt sevi un pasauli par to, ka man ir nākusi prātā doma mācīties, raudāšu un metīšu plinti krūmos, un zvērēšu nekad mūžā vairs nesēsties skolas solā. nākampiektdien, tātad, pasitam papīrus un diuspiecus eirikus padusē, ejam uz skolu, un tad gaišā, saulainā pēcpusdienā atrodam labu barčiku, kur piesēst ar [info]zan (aye, kā tev plāns?).

(2 with milk | cup of coffee?)

10:34 - : clueless coming to your home
http://metail.com/

(cup of coffee?)

Jūlijs 2., 2014


13:53
tagad, kad esmu izmēģinājusi i mākslīgās skropstas, i gēla nagu laku, i geliš nagu laku, un no tā visa atbrīvojusies, laiks atbrīvoties no vēl kaut kā un izmēģināt vaksāciju. eju jau trešo nedēļu. ir vērts vai nav vērts?

(7 with milk | cup of coffee?)

11:29 - : ir darbs
mans dārgais bračka saņēmies un ar biznesa partneri ver vaļā savu pirmo īsto veikalu (pagaidām ir tikai online), plīstu no lepnuma, bet nu, lieta tāda, ka, izrādās, ir problēmas ar kārtīgu veikala menedžeru atrašanu. šeku reku sludinājuma teksts un arī info par brendiem, kas tur būs, tā ka vispār, ja ir interese un motivācija - uz priekšu!

(11 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 1., 2014


13:52 - : la belle et la bete (2014)
nuja, savukārt, aizvakar noskatījos la belle et le bete, un man jāpiekrīt tai bandai, kas saka - par īsu, par apgraizītu, par pliekanu. te tik daudz centrējās uz apkārt notiekošo, ka netop īsti skaidrs, kurā mirklī tad bella iemīlējās savā briesmonī. viņi pārmija labi ja trīs vārdus, un es neteikšu, ka bija arī kāda neverbāla komunikācija, kas parādītu, cik tad viņi viens otram daudz nozīmē. padejoja, pamētājās ar apvainojumiem, viņš atļāva viņai apciemot radus uz vienu dienu. liela muiža!
so disappointed.
lai gan vizuāli ļoti skaisti, un tā kā tā ir mana mīļākā pasaka everest, noskatīšos vēlreiz - varbūt esmu palaidusi garām kādu svarīgu momentu.


Tags:

(6 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 29., 2014


13:43 - : revenge
ja revenge trešā sezona tik tiešām būtu pēdējā, tad fināls, es teiktu, - labākais no visiem seriāliem, kurus mūžā esmu skatījusies, jo ne tik daudz tas, ka everybody gets their revenge in the end, bet tās beigas (3. sezonas 22. sērija) ir tik labas (jo nepabeigtas), ka pilnīgi gribas turpinājumu.
Tags:

(1 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 28., 2014


17:23
tātad, skatos true blood.
kur, pie velna, ir ēriks? iet jau 22. minūte!

(2 with milk | cup of coffee?)

10:16 - : home improvement
valdis (mans santehniķis) šodien strādā jau trešo dienu, lai yours truly ziemā nesasaltu ragā un lai būtu pašai savs apkures katls (mājās bardaks, zirnekļu tīkli piedzīvo revolūciju) (jēij!) ar visām kapara trubām (lookin' kinda sweet) & stuff. nu lūk, un, es te sēžu, pavadījusi savu vīrieti darbā (izklaidēties uz novada svētkiem), dzeru atdzisušu kafiju, un ko es dzirdu? dungošanu un dziedāšanu! šķiet, man ir omulīgākais santehniķis pasaulē.

(cup of coffee?)

Jūnijs 27., 2014


09:26
o, šito man viens no amerikām feisbukā ielicis - kādas meitenes maģiskās pārvērtības ar fotošopu, atbilstoši katras nācijas skaistuma standartiem. pakistāņu un ukraiņu bilde man patika vislabāk.

(7 with milk | cup of coffee?)

08:03
lasu "oskaru vaildu un nāves ringu" un izklaidējos, un iztēlojos, ka viņi tā arī varētu runāt. kā džeinas ostinas grāmatu varoņi.

(cup of coffee?)

Jūnijs 25., 2014


16:40
starp citu, nopirku šīs te - īvs senlorāns, babydoll, tieši tas, kas man, kā likās, bija vajadzīgs (iztērēt naudu, vot, ko man vajadzēja, clearly)

jo interneti un apraksti saka, ka šīs nu esot svaigas un saldas smaržas, bet tie puķu aromāti man laikam neiet pie sirds.
īsāk sakot, ja kāda ir tvīkusi pēc šīm smaržām - zvaniet, rakstiet, sūtiet pasta baložus.

(5 with milk | cup of coffee?)

15:12
savukārt, vakar mammas vīrs piezvanīja, pavisam švaks no līgošanas: "brauciet mani ārstēt!" a mēs uz līgo strādājām (nu, kas strādāja, kas skatījās, kā citi strādā) un kāreiz domājām, ka svētdien tad nu paši kaut ko iedzersim. beigās bija tā, ka es skatījos, kā abi mājas vīrieši uz diviem iztukšo nullpieci (kaut kāda nebeidzamā pudele), un pulkstens vēl bija tikai trīs!
tad nu varētu teikt, ka notika meet the parents pasākuma neoficiālā daļa.

(cup of coffee?)

15:00
un uz vispārējā labās dzīves fona esmu pieņēmusies svarā, un arī tas man diez ko nepatīk. tā ir, ka, sasniedzot mērķi, sāk palaisties un sportom ņezaņimajetsa. labākā diēta, protams, būtu pāris grami vitamīna, bet ain't nobody got time for that.

(cup of coffee?)

Jūnijs 23., 2014


12:43
pazudušas drēbes, uz galda zeķturis no kāzām (nav mans), paskatos pulkstenī - 1.00 un nevaru saprast, kas par dienu, un, kā teica viena meitene vakardien: "viena diena kaut kur pazudusi!"
atveru acis - pirmdiena. līgo. tikai ne līgo.

(cup of coffee?)

Jūnijs 21., 2014


21:27
bailes tādas lietas rakstīt, jo katru reizi, kad kaut ko tādu saki, kaut kas notiek, nu, jūs jau zināt, kā tas ir, līdz ar to, cerams, jūs saprotat, kā viss ir arī tad, kad es nepasaku līdz galam, kā ir.

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 20., 2014


15:40
atnāk jaunais lilit numurs
"sieviete ir vīrieša spēks"
ievārīta kafija, šķiram vaļā,
mērcējam sirdi balzāmā
(es ceru).

(cup of coffee?)

Jūnijs 17., 2014


18:22
bet ja par pirmajām reizēm runājam - uzmini nu, kurš šodien pats ar savām rociņām aizveda gāzes balonu nomainīt? 24.61, paldies, uz redzēšanos!

(cup of coffee?)

15:06
nedēļas nogale man sākās jau ceturtdien. vispirms ar to, ka vienam draugam nomira tēvs, un atprasījos no darba ātrāk, lai aizbrauktu uz bērēm. tur gan izrādījās, ka pats draugs atslēdzis telefonu, un pavisam neskaidri izteicās par norises vietu (aizbraucām uz vienu, aizbraucām uz otru, beigās izrādījās, ka viss notika trešajā, kamēr izbraukājām, viss jau bija cauri.

piektdien mazajai māsīcai bija izlaidums. braucām visi kā tādi prātīgi radinieki, un tad, kāpjot pa kāpnēm uz zāli, mums ar brāļameitu pa priekšu kāpa tantiņa, saliekusies 90 grādu leņķī, un mazā brāļa meita, daudz par taktu neraizējoties, visnotaļ skaļi noelsās: "nu kas tā par lietu, neviens netiek garām!" pēc kā es sāku tik sirsnīgi smieties, ka pa ilgiem laikiem pati nosarku kā biete. gribēju mazajai kaut ko aizrādīt, bet īsti nezināju, ko, jo taisnība jau viņai bija, neko ļaunu nepateica, un šķiet, arī pati vecā tantiņa ķiķināja.

sestdien mājās veicu lielo ģenerāltīrīšanu, kamēr vīrieši darbojās ap šķūnīša celšanu. atbrīvoju plauktus, atbrīvoju skapjus, attīrīju visu no bijušā mantām, un biju jau gatava tūlīt aizvest visu viņa mammai, bet tad mazliet iedzērām, un izdomājām, ka pārnesīsim to uz svētdienu. tas bija līdz tam, kad uzzinājām, ka atbraucis draugs no kanādas, un bariņš sapulcējies garāžās, cep šašlikus, izklaidējas un aicina mūs ciemos.

svētdien no rīta saucām taksi, lai brauktu mājās, bet taksists saka - nekur mūs nevedīšot. nē, nu, protams, 40 minūtes, un mājās varētu arī kājām aiziet, bet nu kas tas par bezpriģēlu, - tu, kā prātīgs pilsonis, nesēdies pillā pie strūres, un taksists, izmantojot savu monopolu, vipendrivajetsa.
neko darīt, iesim kājām. un tur jau viņš brauc. taksists, t.i. tā arī nesapratu, tie kaut kādi taksistu jociņi, vai?

(cup of coffee?)

Jūnijs 13., 2014


07:37 - : the grand budapest hotel
gluži kā moonrise kingdom, filma kā mendl's kūciņa.

ķiķināju un priecājos i par aktieru plejādi, i par vizuālo noformējumu, i par saturu. ralfs fainss vispār sev tādā netipiskā ampluā (lai gan to laikam var teikt par visiem, kas piedalījās), mazais gaiteņpuika ar uzzīmētajām ūsām kā tāds kestnera emīls. karoče, apmierināti ņurdu.
Tags:

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 11., 2014


20:11
šodien bij diena, kad es nudien varu teikt, ka tizlības medaļa pienākas man.

no rīta es vienkārši nespēju pārvietoties, neaizķeroties aiz bruģa.
tad aizbraucu uz semināru un nevarēju atrast īsto ēku, jo prātā bij palikusi adrese ar numuru 1, nevis 11,
kā būtu pareizi.
pārtraukumā aizskrēju līdz kafūzim, paņēmu kafiju ar pienu, aizmirsu pievienot cukuru, atcerējos to pārāk tālu un pārāk vēlu, un tad to pašu briesmīgo kafiju izlēju uz sava mīļākā krekla. piezīmēšu, ka vēl pat nebija 12.00.
to top it off, semināra telpā man nokrita kurpe un aizkrita tik tālu, ka to aizsniegt bija iespējams tikai palienot zem galda.

īsāk sakot, jutos ļoti eleganti.

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 9., 2014


16:41
interneta mājās nav, un man jau metas bailes, ka manas smadzeņu šūnas pamazām atmirst, nē, nu, viņas atmirst šā vai tā, bet tagad man ir tāds informācijas deficīts, ka, atnākot uz darbu, atveru uzreiz miljons tabus vaļā, bet beigās sanāk izlasīt labi ja vienu rakstu. īsāk sakot, - kas notiek pasaulē, kas notiek latvijā, bet galvenais - kurp šovasar cilvēki brauks izklaidēties, - man nav ne jausmas. jūtos kā tās tantiņas no grāmatām, kas vienmēr visu zin, un tad pēkšņi kāds apzināti nestāsta pēdējo karstāko baumu.

(6 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 6., 2014


09:53
In 1997 Wahlberg was getting attention for his acting chops. Asked about trading the baggy Marky Mark look for Armani and Gucci he said, "It just wasn't that comfortable anymore. You've got to dig past your knees to reach in your pocket."

(cup of coffee?)

09:49
"I met Paul McCartney one night in the studio—the man was wearing $1.85 worth of clothes. It was one of the most genius things I'd ever seen, because what the hell does he have to prove? He's got to cover himself up so he's not naked. The end." (c) john meyer, 2006

(cup of coffee?)

Jūnijs 4., 2014


11:35
un [info]zan - daudz buču dzimšanas dienā!

(1 with milk | cup of coffee?)

09:25
atnāku uz darbu, tur mani sagaida atvērums no avīzes - "35 gadi - un jau veca?"
paldies, mammu, paldies.

(1 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 3., 2014


15:53
a ja par vecākiem pasūdzēties, nēm nu, es jau arī varētu. vienā brīdī pat tad, kad saki, ka nevajag tērēties, un bez visādiem vipendroniem pagaidām var iztikt, tevi neklausa un ar lielu vērienu ņem un atbalsta, bet tad, kad paši sadomājuši to nolāpīto šķūni nojaukt, tad beigās ne tikai pašai jāatrod i strādnieki, i materiāli, i vēl arī to visu vēlams par velti izdarīt, bet arī uzcelt vajag tā, kā viņiem gribas. jeibogu, darīt man nav, ko. es tā jūtu, ka beigās tomēr dabūšu savu glīto, dekoratīvi nokrāsoto sienu, tur, kur priekšā bija paredzēts celt malkas šķūni.

kamēr es vēlos domāt par manikīriem, žurnāliem un romāniem, man te jālauza galva par velns viņu zina, ko.

(2 with milk | cup of coffee?)

14:27
jātaisa augšā atvaļinājumu grafiks, bet pat tam smadzenes par lēnu un rokas par kuslu.

(cup of coffee?)

Jūnijs 2., 2014


11:19 - : how pinteresting!
tagad, katru reizi, kad man gribēsies apgriezt matus (jeb apniks audzēt), es atvēršu vaļā - all things hair, hair envy vai hair styles. nu, or something. vēl vajadzētu karsto līniju ar kādu, kam raudāt klausulē, ka nevaru vairs izturēt tos nolādētos matus, noskūšu pliku plesi un staigāšu keponā, jo, kā ikviens pie pilna prāta esošs cilvēks saprot, tas nav pieņemams. bet pēc garām kerijas bredšovas cirtām es ilgojos tagad vairāk kā jelkad.  

(4 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba