: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Oktobris 18., 2017


13:17 - : ēdiet riekstus, bērni
visa cita starpā, es te nopirku mandeles, un kaut kur atmiņā man iesēdies, ka dienā vajagot apēst 8 mandeles, kas, principā, ir apmēram tikpat viegli, kā apēst 1/3 avokado. avokado pati māte daba paredzējusi dalīt uz pusēm! tāpēc es apēdu 20, un, parēķinājusi kalorijas, afigela.

(18 with milk | cup of coffee?)

09:39
varbūt sievietes, kuras raksta, ka ar viņām jau nu gan nav bijis nekāds #metoo, par seksuālo harasēšanu uzskata tikai vienu.

(6 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 13., 2017


13:13 - : wind river
a wind river jūs redzējāt? filma par novārtā pamestu zemes stūrīti, kur indiāņu rezervāts saduras ar apsargājamu gāzes uzņēmuma teritoriju. patiesībā, man pēc tam murgi rādījās, jo, nezin kāpēc, tēmas, kur tiek skarta vardarbība pret sievietēm vairs nespēju aukstasinīgi skatīties. bet filma nebija tikai par to. tāpēc - iesaku.

A veteran tracker with the Fish and Wildlife Service helps to investigate the murder of a young Native American woman,
and uses the case as a means of seeking redemption for an earlier act of irresponsibility which ended in tragedy.(4 with milk | cup of coffee?)

11:46 - : ohh , i'm wicked and i'm lazy
how to make yourself work when you really don't feel like it.
taisnībsakot, šis raksts stāv atvērts un neizlasīts jau no desmitiem.

(1 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 10., 2017


13:20 - : youaregettingold.com (old, nevis gold)
salasījos šodien par cukura diabētu un holesterīna līmeni asinīs. vakar uzzināju, ka viens mammas bijušais kolēģis nomiris, un viņam bija cukura diabēts. un tad es sāku domāt, no kā tad tādā īsti var iedzīvoties. insulīns un visas lietas, bet kā dzīvesveids to ietekmē, un tā sapratu, ka veģetārieši vismazākajā riska grupā. protams, štrunts ar veģetāriešiem, nav jau tā, ka es maz dārzeņus uzturā lietotu. salāti ir mans trešais vārds. tomēr tas, kas ēdienkartē nemanāmi iezadzies, ir cūkgaļa. kā tas pamanījās notikt? es taču vispār tikai par vistu un zivīm!
nu lūk, palasīju simptomus, un tagad domāju, varbūt aiziet uz pārbaudi?

(9 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 9., 2017


11:22 - : klasiskā hipnoze 2017
ja ieslēdzu klasisko mūziku, kamēr braucu mašīnā, dažkārt nobraucu pusi ceļa, un nesaprotu, kā to izdarīju, jo neko neatceros, pilnīgi atslēgušās smadzenes.

(1 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 8., 2017


12:21 - : uzmet garu
vakar pirmo reizi mūžā man patika iet pirtī. parasti nekad nav paticis, jo tur vienmēr pārāk karsti. laikam vienmēr atrodas kāds, kas uzskata, ka vajag uzkurināt nereālāko temperatūru. bet vakar bija kaut kā vienmērīgi un negribējās skriet ārā, un pēc tam arī atsvaidzinoša sajūta. kā pēc baseina. tā ka tā, paldies kaimiņiem.

(cup of coffee?)

Oktobris 6., 2017


09:34
var jau būt, ka mazliet par agru, bet piektdiena, tāpēc derēs. lūk, es te tā domāju. vienatnē esot mājās man tomēr nekad (nebīšos šī vārda) neuznāk vēlme ieliet sev kokčiku un pabūt ar sevi. pēc šī posta, protams, viss var strauji mainīties, vai ne? bet ne par to runa. runa par to, ka man sāk krist acīs fakts - es dzeru, kad socializējos. vai arī - kad socializējos, tad dzeru. vot. nē, nu, nav jau tā, ka nav arī kafija vai tēja tādos brīžos iedzerta, bet kuru tad mēs te mānīsim, vajne. nu lūk, un tad jādomā, ko tad es tā nevaru bez alkohola pasocializēties? drošvien man kaut kādi kompleksi ir. vai vispār problēmas. bet varbūt man vienkārši cilvēki nepatīk bez alkohola? bet varbūt drīzāk es baidos, ka pati citādi nepatikšu. izvēlējos pieturēties pie varianta par to, ka man cilvēki man bez alkohola manās asinīs patīk krietni mazāk, nekā jau ar, jo kuram tad te ir problēmas ar pašapziņu, vai vispār. beigu beigās ir tā, ka man vienkārši negribas satikties ar cilvēkiem, jo, kā saka, būs atkal jādzer. tāpat kā negribas ciemos iet, jo būs jāēd.

(4 with milk | cup of coffee?)

09:12
nākamo vasaras sezonu gaidot, var gatavoties jaunām tendencēm.

(prabal gurung, s/s 2018)

papēdis foršs, bet citādi prātā nāk vienas vienīgas vardes.
te vēl.

(7 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 3., 2017


13:31 - : oktōbriz
vispār. šorīt bija tik tumšs, ka biju pilnīgi pārliecināta (nu, 50 uz 50):
1) kāds ir pārgriezis modinātāju par stundu atpakaļ
2) ir palaists garām pulksteņu pagriešanas laiks
un tas jau viss būtu štrunts, bet nav.
skatīšos tālāk krusttēvu un lasīšu amerikāņu dievus.

(cup of coffee?)

09:49
patiesībā, es neesmu redzējusi when harry met sally un annie hall. jau jau par klasiku runājam.

(4 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 2., 2017


12:01
vēl es domāju, ka vajag apgriezt čolku, citādi jūtos kā baigā līze ar tiem aiz ausīm aizliktajiem matiem.

(2 with milk | cup of coffee?)

11:55 - : "es izteikšu piedāvājumu, no kura viņš nespēs atteikties"
vispār es par the godfather un the godfather 2 varu teikt tikai labus vārdus. roberts de niro jaunībā bijis tīri tā neko, un paskatīties uz marlonu brando arī nebija nemaz slikti. kad viņš purināja savu dēlu fredo, lai tas pārstāj būt par lupatu, man atmiņā atausa a streetcar named desire, protams, tādā krindžvortīgā ziņā. stilistiski arī skaisti. da i saturiski, - kaut gan ātri tapa skaidrs, ka mafijozi nudien mīl vispirms nomierināt, iedot tev padzert vai uzpīpēt, aizsūtīt mājās un tad pa ceļam nožmiegt. arī narcos tā bija izplatīta metode. tā ka labāk ņemt kājas pār pleciem, kad mafiozi, kura priekšā esi sagrēkojies, piedāvā tev viskiju.
vispār, uznāca man vēlme vecos labos kinogabalus paskatīties, kurus vēl neesmu redzējusi. nākamo varbūt jāņem karlito ceļu?

(2 with milk | cup of coffee?)

Septembris 28., 2017


13:23
es tikko redzēju saules staru. thank the gods!!

(cup of coffee?)

Septembris 27., 2017


09:02 - : dokumentu maiņa
also, jau nedēļu telefonā stāv atgādinājums, ka jādodas uz pmlp nomainīt dokumentus. sapūtu pilnus matus sausā šampūna (p.s.batiste joprojām labākais;  shwarzkopff g2b ļoti jau nu vārgulīgs) un aizmirsu visus dokumentus mājās. ar tādiem tempiem es kļūšu par neeksistējošu personu! un kāpēc tas viss nav par velti? galu galā, tikai pagājšgad dabūju jauno pasi.

(7 with milk | cup of coffee?)

Septembris 25., 2017


14:02 - : kur ir?
es tā saprotu, ka turpinājuma šai the girl with the dragon tattoo versijai nebūs nekad vispār vairs, ja? jau 6 gadi riņķī. transformeri kļuvuši tik neskatāmi, ka aizmiegu pirmajās 15 minūtēs jau kuro reizi, tomēr tur daļas dzemdējas tik ātri, ka pat nespēj izsekot. atceros, vēl pirmspēdējo daļu nenoskatījos, jo arī aizmigu. bet te mums tak gluži skatāms (pat atkārtoti) kino, neskatoties uz visiem komentāriem par to, ka zviedru versija krietni labāka (taisnībsakot, nu nez, es tik pārliecināti vis neteiktu), un nekā - čušš - nekāda turpinājuma. mistika.

(4 with milk | cup of coffee?)

08:32 - : kalev spa & waterpark hotel
uztaisījām tādu kā pāru ceļojumu un nedēļas nogalē aizbraucām uz tallinu, kas man gluži labi patika, jo es taču esmu sabiedriska būtne, un the more the merrier, jo īpaši, ja ir saprātīga kompānija (piebilde vietā, jo te uzreiz atceros citu ceļojumu, kurš izvērtās par [emocionālu] spriedzes filmu). iebraucot igaunijā, tā īsti nemaz nejūti, ka būtu kaut ko šķērsojis. kamēr atpakaļceļā, iebraucot latvijā, tevi uzreiz sagaida visādi pretenziju uzraksti  - "latvijā par valsts autoceļu lietošanu jāmaksā nodevas!" un "latvijā tiek veikta videonovērošana!" it kā mēs iebrauktu kādā kara bāzē (on a related note - arī mūsu no kanādām un anglijām atsūtītos aizsargus mājupceļā redzējām - mājupceļu bremzēja vesela karavāna, braukdama ar ātrumu 60 km/h; džīzas kraist, like, come on, tas ir nožēlojami un apkaunojoši, nemaz jau nerunājot par to, ka aizsardzības ziņā pilnīgi bezjēdzīgi).
vispār, pie viņiem galvaspilsētā viss tā klusi un mierīgi, nekādas naprižonkas, kā rīgā, piemēram. cilvēki nekur neskrien. gan jau pat britiem tur kauns čurāt uz pieminekļiem.
p.s. nevaru nepieminēt televīzijas torņa apmeklējumu - mums gan nebija drosmes iekārties drošības siksnās un manevrēt gar malu, bet paskatījāmies pa lūku 175 m lejā, un tas vien jau bija ekstrēmi.

(4 with milk | cup of coffee?)

Septembris 17., 2017


17:19
this is us (ģimenes drāma vairākās paaudzēs ar lēkāšanu pa gadu desmitiem) vispār, ir baigais tearjerker, vai arī tas ar mani kaut kas ir, bet atrauties es nevaru, un daži momenti ne pa jokam aizkustina. also, milo ventimiglia sen nebija redzēts, un mendija mūra kopš savām "candy" dienām ir tālu tikusi. vīrs saka, ka garlaicīgi, bet man gan tā nešķiet (aha, aha, you see what i just did there?).

(11 with milk | cup of coffee?)

Septembris 4., 2017


13:43
vsjo, pizģec.
sestdien lietus.
visi taču zin, ka tas uz nelaimi!
varēšu vilkt lietusmēteli kroņa vietā.

(15 with milk | cup of coffee?)

08:41
tāda sajūta, ka septembra sākums, kurā neeju uz skolu, nav tāds īsti normāls.
kaut kas iekšā sāk atkal dīdīt.

(cup of coffee?)

Augusts 31., 2017


08:51
āzijas filmām ir tāds raksturiņš, ka dažkārt apraksts ir fantastisks, bet skatīties gandrīz nav iespējams.
un rekur ir memoir of a murderer, kas pievilināja mani ar vārdiem, ka "plot is about a former serial killer with Alzheimer's who fights to protect his daughter from her psychotic serial killer boyfriend".
 
Byeong-soo, a retired serial killer, lives a quiet life with his daughter Eun-hee, who has cared for him ever since his Alzheimer’s diagnosis. When Eun-hee brings home her new boyfriend Tae-joo, Byeong-soo realizes Tae-joo is also a serial killer. To save his daughter, Byeong-sop must fight Tae-joo as well as his own mind.

rileitot noteikti var mīloši meitu tēvi.

(cup of coffee?)

Augusts 30., 2017


08:55 - : l & a
"manas labās īpašības tagad atrodas tavā aizsardzībā, un tavs pienākums ir tās pārspīlēt, cik vien iespējams."

(1 with milk | cup of coffee?)

Augusts 28., 2017


20:22 - : sezona - septītā, sērija - septītā (2017)
#gameofthrones
gatavi?

(7 with milk | cup of coffee?)

11:42
kā tur ir? vai mūsdienās vēl aizvien skaitās nepieklājīgi rakstīt īsziņu? man piemēram šķiet, ka daudz īsāk un nenovirzīties no tēmas ir uzrakstīt īsziņā. piemēram, par jautājumu, kas iepriekš jau ir aprunāts. nu, tur, "rīt tiekamies plkst. tikos un tikos?" un tev atbild "jā!" un āmen. nevis zvanīt un runāt visus labrīt un sveiki, un vispār, pēdējā laikā tik daudz jau visādiem zvanīts, ka es vairs ne ar vienu negribu runāt pa telefonu. nu neinteresē mani, kāpēc tu vari vai nevari, mani interesē "jā" vai "nē", un viss. un ja vēl beigās tu pusi dienas mēģini saņemties, lai piezvanītu, a beigās nemaz nevari sazvanīt, nu tad vispār.
vēstules vienmēr bijušas ōsomākais saziņas veids.

(11 with milk | cup of coffee?)

09:36 - : it's thriller (jādzied m. džeksona balsī)
brīvdienās paskatījos norvēģu headhunters (hodejegerne), kur uzradās arī džeimijs lanisters pirms troņu spēles, un ziniet, viss kopumā bija pat gluži ok, ja neņem (vai - ja ņem) vērā to, ka bija diezgan asiņaini.
iesakiet vēl kādu labu eiropiešu trilleri!

(5 with milk | cup of coffee?)

Augusts 25., 2017


13:34 - : k. plānotāja
izrādās, ja atrodi pasākuma vadītāju, jautājumi par dienaskārtību atrisinās ļoti ātri. patīkami, ņemot vērā to, ka mani šodien jau tāpat šķebina, tā ka lieks stress ir pēdējais, kas vajadzīgs. kaut gan stresam tas ir vienalga, un viņš šodien izlēmis, ka vajag pagriezt manas iekšas uz riņķi.

(cup of coffee?)

Augusts 22., 2017


11:25
ievedu mājās kārtību, paskatījos uz to, cik viss smuks un tīrs, un kārtīgs, un nodomāju, ka.
principā, visas tās runas par to, ka sievietes spēja dzemdēt ir dieva dāvana un pizģec-kāda-vara, par kuru vīrieši zemapziņā mūs apskauž, ir bs, pupu mizas un tukšas runas. bērni un spēja dzemdēt vispār ir  instruments, ar kuru vēl vairāk pakļaut sievieti patriarhālajai sistēmai. ja būtu mana teikšana, iespēju radīt bērnus es vieglu roku atdotu vīriešiem. gribētu redzēt, kā tas mainītu pasaules kārtību.

(15 with milk | cup of coffee?)

Augusts 21., 2017


09:22 - : dark sky
izrādās, saules aptumsuma dienai kāds ir papūlējies izdomāt rekomendējamās darbības.
īsteni piemērotas pirmdienai (ziņo la.lv):
1) atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem (piemēram, atmest smēķēšanu) - jo vīkenda deva ir izsmēķēta ar uzviju
2) vairāk laika pavadīt vienatnē - jo negribas ne ar vienu runāt
3) meditēt vai skaitīt mantras - meditēt ar kafijas krūzi
4) vizualizēt vēlēšanās - jo daydreaming ir mūsu viss!

kaut gan, jāatzīmē, ka šodien ir galīgi neslikta pirmdiena, bet ja reiz saules aptumsums.. ko padarīs'.

(cup of coffee?)

Augusts 20., 2017


15:08
izrādās, visi defenderi ir klāt! visas nieka astoņas sērijas, bet tas vismaz mazliet spēs aizpildīt džesikas džounsas izmēra caurumu manā dvēselē.

(4 with milk | cup of coffee?)

Augusts 17., 2017


16:10 - : dzīves neatbildēto jautājumu klubs
kāpēc nevar man vienkārši piekrist un izdarīt tā, kā es gribu?
like, srsly, wtf.

(cup of coffee?)

Augusts 15., 2017


08:32
ja "kāds suns, tāds saimnieks", tad akita inu būs ļoti piemērots man:

izspļauta kopija, ne?
vienīgais, ja viņu iesaka turēt kā vienīgo mājdzīvnieku, tad gan nav forši, jo kaktuss ir very much alive and well.

(10 with milk | cup of coffee?)

Augusts 12., 2017


18:45
paskat tik, izrādās, nav jābrauc uz siltajam zemēm, lai pēc 3 stundām pie ūdens un saulē tu izskatītos tā, it kā tevi būtu apmētājuši ar verdošām lupatām.

(cup of coffee?)

09:55
šodien, tātad, leģendārā diena, kad 2017. gadā termometra stabiņš pakāpjas līdz +30 grādiem.
termometrā saulē jau 33, bet tas neskatās.
laika prognozē vieni vienīgi pērkona negaisi.
plānā braukt pie upes, sauļoties un lasīt grāmatu.
taisnībsakot, es gluži labprāt paliktu mājās. galu galā - sauļoties savā mauriņā vai ar cilvēkiem piepildītā upes krastā.
can you imagine the tan lines?
nemaz nrunājot par to, ka ilgāk par stundu tak nevar pagulēt saulē.

(cup of coffee?)

Augusts 11., 2017


13:17
tad man kāds zvanīja no čehijas, bet es izlēmu klausuli nepacelt, un tagad mokos ziņkārībā, bet atpakaļ arī nezvanīšu.

(6 with milk | cup of coffee?)

Augusts 10., 2017


12:37
nevajadzēja vakar neko dzert. nebūtu šodien jāizliekas, ka nesapņoju par miegu. kamēr jūs visi tādi produktīvi.

(2 with milk | cup of coffee?)

Augusts 5., 2017


19:10
atveru feisbuku, un izrādās, ka [info]thp ir gone.

Tags:

(13 with milk | cup of coffee?)

18:54 - : shrooms
sākās viss ar to, ka biju aizbraukusi uz tirgu iepirkties.
pēc parastajām lietām - tomāti, sīpoli, kartupeļi, karināmie puķu podi.
un tur, gailenes - jau pa 2 eiro spainītis. roka jau teju pati sniedzas pēc maka. un nedasniedzas. labi.
braucu, braucu, braucu mājās - maķ vašu! - varbūt aizbraukt gailenēs?
un aizbraucām mēs gailenēs, tur, aiz manas bērnības skolas, iebraucām mežā, nažus rokās, cīņai gatavi.
cīņai gatavi bijām ne tikai mēs un sēņotāji pirms mums, bet arī dunduru gaisa flote! jēzus, tur bija tādi, kas zirgu ar vienu kodienu no kājām nogāztu.
tomēr veiksme bija mūsu pusē, un ļoti fiksi salasījām cienījamu daudzumu.
tagad man ir gaileņu mērce un vēl arī rezerves sēnes saldētavā.

bet vispār jau es neesmu nekāds sēņotājs.
man vienkārši garšo gaileņu mērce.

(cup of coffee?)

Augusts 4., 2017


10:03
cik sen gan nebija bijis, ka drēbes veļasmašīnā nokrāsotos rozā. velns un elle! bet nejau visas, nē, tikai dažas. piemēram, mans baltais krūšturis tagad ir tik rozā, ka es brīnos, kā tie nolāpītie legingi vēl ir saglabājuši jebkādu rozā nokrāsu. un, galvenais - kāpēc vienmēr rozā? ne zaļš, ne zils, ne sarkans. ro-zā.

(3 with milk | cup of coffee?)

Augusts 3., 2017


10:24 - : docs
es gan vēl aizvien neesmu noskatījusies listen to me marlon,
bet rekur jau ir arī:

varbūt beidzot taps skaidrs, kas tad ir viņā tik fascinējošs.

(cup of coffee?)

Augusts 2., 2017


09:15
šodien jāraksta pirmais rīkojums par atbrīvošanu no darba, kur uzteikuma pamats ir, khmm, darbinieka nāve.

(4 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 28., 2017


10:28 - : uz "versailles" nots
pateicoties tam, ka rundāles pilī vakar filmēja kaut kādu reklāmu (nabaga gaismas operatori (vai asistenti) (vai studenti), tiem bija jāsēž pacēlājā pie prožektoriem tajā peklē), lielo loku un dārzu varēja izbaudīt par mazā loka cenām, jo tie reklamščiki bija aizņēmuši dažas telpas. kaut kā šķiet, ka iepriekš tajā pilī pat varēja piesēsties pie galda, un nebija tik daudz norobežojošo striķu. es gan saprotu, kāpēc tie vajadzīgi, bet labi, ka paspēju aizbraukt tur, kad ļautiņi vēl nebija par to iedomājušies.
tāpat, varu saderēt, ka tad, kad tur nav nevienas nepiederošas personas, kāds pavalsē pa tām zālēm ar vīna glāzi.

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 25., 2017


12:33 - : atgriežoties no divu nedēļu (!) atvaļinājuma
kaut kādā nesaprotamā kārtā man pa visurieni ir zilumi. tos, kas ir uz kājām, es jau sāku uzskatīt par ikdienišķiem, jo diezgan regulāri uztriecos gultas stūrim. ar šortiem gan tie īpaši labi neiet kopā, bet ko padarīsi.
bet, jautājums uz miljonu eiro, no kurienes ir visi pārējie? zilumus vispār dabūju ļoti viegli, nemaz nevajag stipri kaut kam uztriekties. šķiet gan, ka agrāk tik traki nebija.

(7 with milk | cup of coffee?)

09:12 - : mazliet ir "i don't want to work today"
tas lieliskais mirklis, kad no rīta pamosties un jūties lieliski, neskatoties uz to, ka iepriekšējā vakarā ir iztukšotas entās pudeles šampanieša ar roudtripotājiem [info]zan un j.
protams, tagad es jau jūtu, kā pamazām sāk atlaist, bet kad tad vēl mēs papļāpātu, iedzertu un pabaudītu vasaru, ja ne pirmdienā, darba nedēļā, vai ne, so, screw that, it was worth it.


(2 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 17., 2017


21:29 - : esi izslāpis, iedzer sprite
it kā jau varētu skatīties kaut ko neredzētu, bet, izņemot preacher 2. sezonu nekas prātīgs nav uzradies, tāpēc true blood maratons veldzē manas slāpes (pun intended).

upd. game of thrones taču šodien!

(cup of coffee?)

Jūlijs 6., 2017


12:19 - : streiks
kamēr ģimenes ārsti atpūšas, traumpunktā visi bizo un čubinās kā bitītes.
turklāt, pārsteidzoši laipni un uzmanīgi.

(4 with milk | cup of coffee?)

08:33 - : summertime sadness
beigu beigās, faktors, kas piespiedīs pārvākties uz ārzemēm, būs laikapstākļi.

(10 with milk | cup of coffee?)

Jūlijs 5., 2017


10:36
skaidrs kā diena (kura pēdējoreiz bija skaidra un saulaina šovasar), ka adulting ir vajadzīga.

(cup of coffee?)

Jūnijs 30., 2017


10:11
instyle žurnāls mani galē nost, rakstot par selīnas dionas pārvērtībām: "in 2016 Dion dazzled in a metallic gold dress from a relatively unknown Russian designer, Valentin Yudashkin".
nuja, tāpat kā internetos kāds rakstīja, ka esot tik forši, ka kanje vests izvilcis no nezināmības kādu nezināmu muzikantu (vārdā pols makartnijs) un uztaisījis kopā ar viņu dziesmu.

(6 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 29., 2017


08:49 - : eh
var jau būt, ka jūs vairs nesastopaties ar cilvēkiem, kas neprot apieties ar internetu, internetbanku, nemaz jau nerunājot par  vid mājaslapu vai eds, bet man sanāk, un tāpēc birojā mēs tādus jautājumus kārtojam šo cilvēku vietā, cik jau nu tas ir iespējams.
nu lūk, nesu es tagad to iesniegumu par elektroniskās nodokļu grāmatiņas atvēršanu uz vidu, un man saka, ka tagad tas esot aizliegts, cilvēkam pašam jāatnes iesniegums, lai viņu varot "identificēt".
pirmkārt, ja jūs atvērtu vaļā savu datu bāzi, jūs redzētu, ka ziņas par šo cilvēku ir nodotas un viņš strādā. un redzētu, ka nav tur nekādu "čp" (tas bija citāts no vid amatpersonas), otrkārt.
tā kā šiem cilvēkiem arī ierasties sanāk tikai pēc darba vai brīvdienā, tas nozīmē, ka vienīgā izeja ir zaudēt darba dienu, lai ierastos personīgi un vids varētu "identificēt". like, srsly.
tad vidā man saka, ka lai šie cilvēki neuztraucoties, jo nodokļus viņiem atmaksās, kad viņi iesniegs deklarāciju.
un te nu man nolaidās rokas par tādu cietpaurību, jo ir taču loģiski - ja nevar vienu, tad kur nu tagad deklarāciju ņems un aizpildīs un arī elektroniski vēl iesniegs, ha.
un tagad tu tur sēdi savā vidā, un savu nenovērsto "čp" dēļ dzīvojies arī uz to cilvēku rēķina, kuri nav gājuši tehnoloģiju attīstībai līdzi, bet kuri tik un tā strādā un pelna naudu, un maksā nodokļus.
eh.
par garu priekš tvitera, ja? teiksiet - kā ir, tā ir, nāksies atbraukt. jā, tā ir.

(5 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 27., 2017


13:24
dažkārt es domāju, ka cilvēkiem nu gan ir slikta humora izjūta (vai arī tās nav vispār).
bet tad es domāju, varbūt ka patiesībā man nav humora izjūtas, un, akjel, kas gan tā būtu par dzīvi, nodzīvota tā alojoties. kaut arī negribas ticēt tam sliktākajam par sevi.
nez vai cilvēks tā patiesi var zināt un noticēt vienlaicīgi, ka viņam piemīt kāda slikta rakstura īpašība.
var jau teikt, ka esmu tāds un šitāds, bet beigu galā, dziļi sirdī, tu tik un tā domā ka esi tā atšķirīgā sniegpārsliņa.

(cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba