: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Novembris 28., 2020


15:28 - : dr. house
mamma izdomājusi, ka grib plakstiņu operāciju - beidzot es varu paspīdēt ar savām zināšanām procedūru jomā, ja nu viņai sagribas vēl ko papildus.
tā nu redzu, ka mana plazmas procedūra nav nekas briesmīgi kruts, salīdzinot ar visādiem frakcionētajiem lāzeriem, ipl procedūrām asinsvadiem, fotoatjaunošanu un lāzera biorevitalizāciju, tomēr jau pēc plazmas procedūras vien bija jūtams efekts, tā ka, jā, ja to ārkārtējo situāciju atcels šīs skaistumkopšanas sezonas laikā (līdz martam), tad jāmeklē rokā īstā klīnika.

kāpēc es par to sāku domāt atkal?

šodien satiku brālēnu stāvvietā pie t/c. nostāvējām minūtes divdesmit šajā aukstajā vējā un smidzināšanā - un seja vēl aizvien sarkana (jau vairāk par pusotru stundu pagājis). acīmredzot, pirmkārt jādomā par asinsvadu ārstēšanu ar ipl.

(9 with milk | cup of coffee?)

Novembris 27., 2020


22:20 - : twinkle twinkle
un es zinu, ka glam_our iet pavisam čābīgi ar miega jautājumiem (krustoju arī īkšķus, ka kopā gulēšana šo lietu ir manāmi vērsusi par labu), un tālāk sekojošais nekādīgi nav domāts izmantošanai salīdzināšanas nolūkos.

man ir paziņojums visai pasaulei, kura patiesums, cerams, nemainīsies pēc ieraksta veikšanas un tādas bazūnēšanas, BET - pēc viena gada un nepilnu 10 mēnešu dzīves mana atvase ir ļāvusi man piedzīvot to, ko, kā man likās, citi vecāki ir piedzīvojuši jau sen (vismaz tie, kas lepni rakstīja par sleep training jau no 8. dzīves nedēļas iekš motherfarfromhome.com) - patstāvīgu aizmigšanu uz nakti, wait for it, man izejot no istabas! daudz izsaukuma zīmju!

ceturto vakaru pēc kārtas es pasaku viņam ar labu nakti, sabučoju (ok, šis notiek vairāk par vienu reizi pēc kārtas), tad saku viņam "atā! atā!", viņš man atbild ar to pašu, es izeju no istabas, aizveru durvis un dodos uz vannasistabu mazgāt seju, klusībā metot kauliņus "aizmigs vai neaizmigs?" un aizmieg. aizmieg! es jau biju domājusi, ka šis brīdis nekad nepienāks. un šķiet, ka mana iziešana no istabas ļauj viņam atrāk atslābināties un aizmigt. bet varbūt vienkārši pienāca viņa laiks. es nezinu. bet - mommy needed that. paldies.

bet uz jautājumu, vai viņš ies uz podiņa, es saņemu skaidru "nē", un mēģinājumi pierunāt novilkt bikses, pirms sēsties uz podiņa, beidzas ar asarām un kliegšanu. viņš ir ar mieru apsēsties tur tāpat, biksēs, bet vilkt tās nost? "nē, nē, nē".

un jau nu kāds grasās iznest ārpus cibas šo informāciju, tad gribu pareklamēt šampanieti (nē, nav no šampaņas, kāds kauns) "svetskoje zolotoe" - tikai 8 grādi, bet ļoti labs.

(6 with milk | cup of coffee?)

Novembris 26., 2020


13:39 - : tet
izrādās, tet klientu serviss ir briesmīgs tikai sarunās ar privātpersonām.
mani pilnīgi sāk kratīt no domas, ka viņiem jāzvana. kādas 15 minūtes nevarēja savienoties, un kad savienojās, atklājās, ka esmu pārskatījusies, un piezvanījusi nevis uz biznesa klientiem domāto, bet uz privātpersonām domāto telefonu. viņiem pat nav pāradresācijas funkcija. kas tas par sakaru operatoru? par laimi, biznesa klientu daļa atbildēja man jau pēc trim pīkstieniem un meistaru atsūtīja pēc 40 minūtēm. kā privātpersona gaidīju gandrīz 3 dienas.

(cup of coffee?)

Novembris 25., 2020


22:32
es pat vairs neatceros, kāpēc fb pievienojos grupai "Medicine - jautājumi par un ap slimnīcām, slimībām, ārstiem, veselību", iespējams, kaut kādas kampaņas "paplašini savu burbuli" ietvaros, bet nu tur birst tik daudz pērles, ka man ir sajūta kā sektā, un ļoti grūti nepamest to grupu. saku sev, ka maniakus jau laikam labāk zināt un jāzin arī citi viedokļi, bet varbūt tomēr ne šie. for realz, cilvēki taču nav normāli.

(2 with milk | cup of coffee?)

Novembris 24., 2020


09:02
gaidot melnās piektdienas atlaides, vienīgais, ko sagaidīšu, būs tas, ka tās preces izpirks.

(10 with milk | cup of coffee?)

Novembris 22., 2020


17:04
nevaru atrast sev tuberkulozes potes rētu.

(30 with milk | cup of coffee?)

Novembris 20., 2020


13:43
[info]sarkans0987 jautājums par mūziku man kārtējo reizi atgādināja, cik maz es to pēdējā laikā klausos, un gluži kā vecie cilvēki, - kad to klausos, tad meklēju dziesmas, kas man agrāk patika. instant gratification un imgettingold.com.

(6 with milk | cup of coffee?)

Novembris 19., 2020


21:34
dažbrīd mani sāk mocīt sirdsapziņa, ka es strādāju attālināti, un darbā parādos tik minimāli, cik vien iespējams. bet tad es izlasu kārtējo statistiku, un nodomāju: screw you, sirdsapziņa, i'm staying home, domājiet, ko gribat. pirmajā tūrē es nebiju pie attālinātajiem - ne man bija darba dators, ne bija bērnudārzs, un man bija ērti iet uz darbu, un, būsim godīgi, tie cipari pavasarī nemaz tik biedējoši nebija - visu uztvēru nopietni, bet ticēju, ka ar distancēšanos un izolēšanos viss izdosies. tagad tā vairs nav, tāpēc nenāk ne prātā pērties uz darbu atrādīties, ja tas nav akūti nepieciešams. as i said - domājiet, [kolēģi - red.piez.] ko gribat.

(5 with milk | cup of coffee?)

08:37 - : nasing spešal
aizbraucam uz dārziņu, izkāpjam no mašīnas, E paliek mani pagaidīt uz trotuāra, kamēr paņemu viņa somu.
tikmēr no mugurpuses viņam uzpūš tāds vējš, ka papūš viņu pāris soļus uz priekšu, un tad kā kino: vispirms šoka kliedziens, tad no bailēm ieraudāties gribēja, tad sāka ne ta dusmoties, ne ta lamāties, un aktīvi žestikulēt, gandrīz aizpūta taču!


(10 with milk | cup of coffee?)

Novembris 18., 2020


10:11
man ir 34, es rakstu te jau 16 gadus, no 2004., gandrīz pusi no savas dzīves. it's kind of fascinating.

also, jūs to nepamanāt, bet man tiek piešķirti arvien vairāk laika resursu sev, ko apgūt. kaut arī klāt nāk citas grūtības, promska.

(3 with milk | cup of coffee?)

Novembris 17., 2020


21:29
es vairs nevaru pateikt, cik ilgu laiku tas prasīja, un nevaru saskaitīt, cik kilogramus tas prasīja, bet E vairs neēd banānus.

(4 with milk | cup of coffee?)

Novembris 16., 2020


21:53
skatoties filmu vai seriālu, tulkotu krievu valodā, ausīs viss skan normāli, bet skatoties kādu netflixa ārzemju (spāņu, piem.) seriālu, tie angļu ierunātāji vienkārši nogalina visu seriālu. nu, vai arī visi ārzemju seriāli ir briesmīgi, un tā taču nevar būt. vai tiešām jālasa subtitri? vakaros tā ātri nogurst acis. tad mēs ejam uz seasonvar.ru, un skatamies tur.
Tags:

(13 with milk | cup of coffee?)

15:36
nesaprotu, kāpēc gluži labus saldējumus ņem un sabojā, uzberot virsū riekstus.

(3 with milk | cup of coffee?)

Novembris 13., 2020


12:18
nopirku džemperi ar sastāvu - Polyester 50%, Acrylic 45%, Wool 5% - mīksts, foršs, nekož, bet mazgāšu laikam "ar rokām". baidos, ka iepriekš esmu neapdomīgi izvēlējusies mazgāšanas režīmus (i know, who does that) un pati sabojājusi sev džemperus, kas nekož. vot.

(4 with milk | cup of coffee?)

Novembris 10., 2020


16:14
tagad nudien ir skaidrs, ka par šiem ierobežojumiem lēmuši īsmatainas galvas īpašnieki, jo nez vai tik vienkārši var pateikt, ka friziera apmeklējums ir īsāks par manikīru! tikai īsmatainas (vīrieš)galvas apmeklējums tāds var būt, pieņemot, ka nekrāso vai nebalina, vai neliek ilgviļņus, vai netaisa frizūru.

toties podologa apmeklējums gan ir īsāks pat par īsāko friziera apmeklējumu.

(25 with milk | cup of coffee?)

10:08
jūs jau dzirdējāt par nākamā gada izmaiņām sakarā ar skaidras naudas izņemšanu no bankomāta? komisijas maksa minimums 1 eur, bet citādi - 1% no summas. forši, vai ne? uzdod jautājumu, un visums tev atbild - tas uzņēmumiem. izsaku līdzjūtību uzņēmumiem. skaidras naudas darījumus laikam grib izskaust.

(24 with milk | cup of coffee?)

Novembris 9., 2020


22:08
ar visām miega nedienām man tomēr jāatzīmē, ka šodien bija otrā diena, kad viņš aizmiga pilnīgi patstāvīgi, kas man liekas ļoti liels progress.  jā, tas aizņēma pusstundu, bet 20.50 viņš bija aizmidzis. un es ne reizi nepaņēmu viņu rokās. vēl vairāk, viņš to vairs neprasa un negrib. visu šo laiku es viņu ņēmu rokās (šis laikam ir tas laiks, kad roku muskuļi sāks atkal atrofēties), mēs staigājām pa istabu, viņš atslābinājās, nolika galvu man uz pleca, un tad, kad viņš kļuva drowsy, but awake, es liku viņu gultā, kur viņš vēl pagrozījās kādu laiku - citreiz ilgāk, citreiz ne tik ilgi - un aizmiga. tāpēc šis tomēr ir atzīmēšanas vērts mirklis. arī patstāvības ikdienas gaitās kļūst manāmi vairāk. pirmais teikums laikam ir, ka "lampa nav", kas patiesībā skan "ampa nau", bet "nē" viņš prot pateikt ļoti skaidri. dažreiz var izvilināt arī "jā".

also, otrā diena, kad viņš guļ ar spilvenu. vai tas ir par agru? nu, tā kaut kā sanāca.

(2 with milk | cup of coffee?)

Novembris 8., 2020


21:05 - : bez pieturzīmes beigās
no diviem avotiem šodien esmu sadzirdējusi informāciju, par kuru precīzāk gan jau uzzināšu tāpat kā pārējie - ziņās, bet šķiet, ka pilsētā ir uzliesmojums. nu, redzēsim. citādi jau nodomāju, ka šīs ārkārtas ierobežojumi manu dzīvi necik vienmuļāku nepadarīs, ne mums tirdzniecības centri, ne es ēdu kafejnīcās, ne pasūtu līdziņemšanai, ne mums te kino, tēatris vai vēl nez kas. bet vot ar kōvidu karantīnā sēdēt tik un tā negribas. es jau gan spriežu, moš man ir. bez temperatūras var būt kovids? es visu laiku domāju, ka nē, bet ja jau kovids var būt arī bez simptomiem, tad moš viņš var būt arī bez temperatūras

(8 with milk | cup of coffee?)

Novembris 7., 2020


16:18 - : the alienist, viens no nepiesaistošākajiem seriālu nosaukumiem
the alienist ir diezgan saspringti paņēmis ar pirmajām sērijām, kas ir pavisam negaidīti, jo vispār man nez kāpēc ļoti nepatīk galvenās lomas atveidotāja seja. tā kā viņš nekad šo nelasīs, es varu izteikties tieši, nebaidoties aizskart viņa jūtas. bet stāsts ir pietiekami ievelkošs, lai es par to pavisam aizmirstu.

Tags:

(cup of coffee?)

Novembris 6., 2020


21:37 - : viens gads un bez sešām dienām deviņi mēneši
gulēšana.

noliku bērnu gultā, bet kaut kā galīgi nebija lustes gaidīt, kamēr viņš aizmigs, jo es paskatījos pulkstenī - 20:58, un man nolaidās rokas - pēc maniem aprēķiniem, viņam pēc divām minūtēm jābūt dziļā atrubonā. dārziņā viņš guļ tik ilgi un labi, ka audzītēm prieks, no 12.30 līdz 15.00, kā bankā. citreiz 15 minūtes agrāk vai vēlāk. priekš manis, protams, tas nav tik forši, jo tas nozīmē, ka vakarā ies gulēt tikai 21.00. vai attiecīgi 15 minūtes agrāk vai vēlāk. man tas ir par vēlu, gribu, lai viņš guļ īsāku diendusu (kā mājās - pusotru stundu, izņēmuma gadījumā - divas) un vakarā ir atlūzis spilvenā jau 20.29! bet pēdējā laikā tāda prieka nav bijis. tikai 21:00, ne agrāk. skaidrs, ka agrāk vairs arī nebūs. šitādos tempos man arī drīz būs tā, ka liksies gulēt 22:00, un pēc tam, vispār - 23:00! līdz šim domāju, ka tā vai šā, bet "tie vecāki vainīgi", tagad zinu, ka dārziņš, ka tevi.

nu lūk, noliku viņu, tātad, gultā, un, novēlējusi labu nakti, izgāju no istabas un aiztaisīju durvis. izslēdzu visu, lai dzirdētu, guļ vai neguļ. dzirdu - dauzās ar kājām pa redelēm, bet neko nesaka. 21:08 ir klusums. domāju - vai tiešām? nē, vēl padauza tās redeles. tad es attapos kaut kur 21:15, ka ir klusums kādu laiku jau. un klusums ir līdz šim brīdim. zinot manējo, viņš varbūt tur gultā sēž un klusi spēlējas, bet pārbaudīt es neiešu.

(4 with milk | cup of coffee?)

21:32 - : ās (ha, izlasīju "ass")
kaut arī pārsteiguma nav, tik un tā diez kas jau nav.
bet kas tagad kontrolēs, vai prasības tiek ievērotas, jo mums jau, acīmredzot, lielākais vairums neko nedara, ja nedraud reāls sods.
jā, manā mīļajā maximā tik un tā pieķēru darbiniekus un apsargu ar pusmastā uzvilktām maskām. atradušies rebeļi.

(2 with milk | cup of coffee?)

Novembris 5., 2020


22:27
ar visu šito strādāšanu no mājām sāku plānot, kādus darbus rīt jāpadara, bet tad atcerējos, ka rīt man brīvdiena.

(2 with milk | cup of coffee?)

Novembris 4., 2020


10:10 - : aproces
rakstu, tātad, par ierobežojumiem publiskos pasākumos - var pulcēties līdz 300 cilvēkiem, ja, bet viņus taču nevar izkontrolēt, skaicka viņi neievēros tās distancēšanās prasības, bet varbūt varētu, piemēram, biļetes vietā izsniegt visiem aproces, kas pretīgi pīkst, kad tu kādam esi tuvāk par 2m, un cilvēki būs spiesti nostāties prasītajā distancē.
saku kolēģei: "kā suņiem tās apkakles, lai viņi nenāk par tuvu elektriskajam žogam."
viņa man: "nē, viņiem sāk sist ar elektrību, kad viņi pienāk tuvu!"
apklustam."arī derēs!"

(1 with milk | cup of coffee?)

Novembris 3., 2020


13:34 - : uz masku nots
nevarēju beidzot šito izturēt un piezvanīju uz maximas info tālruni, lai painformētu, ka viena konkrēta viņu filiāle nekontrolē masku valkāšanu saviem darbiniekiem tirdzniecības zālē. nerunāju par to, ka apmeklētāji arī daudzi tikai noseguši mutes, bet viens džeks bija vispār bez maskas, to varbūt nākamā zvana laikā. anyways, savus darbiniekus, pēc manas saprašanas, gan viņiem ir iespējams kontrolēt. solīja šo informāciju nodot atbildīgajām personām. teicu, ka ceru nākamajā apmeklējumā visus redzēt jau maskās. operatore teica, ka tā jābūt. we'll see.

(15 with milk | cup of coffee?)

Novembris 2., 2020


13:53
kā tur tagad internetos uzskata - vai vēl aizvien no gripas mirstība ir lielāka?

(10 with milk | cup of coffee?)

08:29
atnāku uz darbu, pie darba gandrīz nevienas mašīnas. vai ir brīvdiena un man neviens nav pateicis? vai arī visi sadomājuši pirmdienā strādāt attālināti (ne tik interesants, bet ticams izskaidrojums).

(3 with milk | cup of coffee?)

Novembris 1., 2020


13:22
pagājšnedēļ kādai mammai dzima jautājums, vai mums ir whatsapp grupa vecākiem izveidota. nav. grupas audzinātāja jautāja, vai varu sagatavot kādu veidlapu, kur visi gribētāji var ierakstīt savus numurus. es domāju, - kāda problēma, sure! tad izdomāju, ka jāuzraksta kāds pavaddteksts. tad domāju, vajag noteikumus. tad palasīju internetu, pameklēju ieteikumus. tad sāku domāt - a ādu informāciju mēs tur nodosim? un vai cilvēki būs spējīgi atturēties no diskusijām un 200 ziņām sestdienas vakarā? noteikti atklāsies maniaki. apspriedos ar audzīti, nolēmām, ka pagaidām šo jautājumu var arī atlikt, vismaz līdz pirmajai vecāku sapulcei, galu galā, pagaidām visu gluži labi izdodas noorganizēt tāpat, un ja šajā grupā nav audzinātāju, kurām tiešām būtu informācija, ko nodot, tad es domāju, ka tāda vecāku grupiņa ir tikai bumba ar laika degli.

(3 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 31., 2020


18:50
es esmu sailgojusies pēc ballītes ar īstiem, dzīviem cilvēkiem, sarunām un alkoholu.

(8 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 29., 2020


23:01
noskaties delhi crime, viņš teica, tev varbūt patiks, viņš teica, un novēlēja "arlabunakti". kā lai tagad aiziet gulēt?
Tags:

(cup of coffee?)

Oktobris 28., 2020


21:57 - : hans zimmer, protams, un lisa gerrard
pa ilgiem gadiem ir atnācis tas mirklis, kad es beidzot atceros, ka gribēju zināt un uzzinu, kas tā bija par dziesmu iekš mi:2.


(cup of coffee?)

14:49
draudzene atrakstīja, ka vakar viņai piedzimusi meitiņa. arī mocījusies kontrakcijās entās stundas, tad stundu bija jāspiež no sevis ārā, un beigās tik un tā ķeizars. savu draudzeņu lokā viņa ir pirmā (atskaitot mani), kurai ķeizars. man, savukārt, jeibogu, visām ķeizars (izņemot vienu, bet tai pašai bija inducētas dzemdības).


skaicka mēs izdaram secinājumus no sev pieejamās informācijas, but is it just me, vai arī ķeizaru tomēr ir vairāk?
[info]ripp, kāds taisa statistiku šim?

(61 with milk | cup of coffee?)

12:55
kur lai es iegādājos džemperi, kas nesavelsies?
jā, un, pie viena  - kādam jābūt sastāvam, lai nekož?
 

(20 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 26., 2020


21:52
forši. uzrakstīju, no kā man ir bail, bet nebiju īsti pārliecināta, vai tā ir laba doma - par to tā izteikties, un internets man atbildēja, nodzēšot visu ierakstu, sak' - paturi pie sevis savas domas. so be it. a žaļ, cerēju no tām atbrīvoties, uzrakstot par tām skaļi, jo pēdējā laikā tās sākušas traucēt aizmigt, un agrāk man nekad nebija tādu domu pirms aizmigšanas, kuras traucētu aizmigt, bet tagad sāku saprast tos, kas aizmieg ar visādiem ieslēgtiem televizoriem u.tml.

(cup of coffee?)

Oktobris 25., 2020


20:38
ja katru reizi, kad slimos E, slimošu arī es, man sāksies depresija. tikai pusotru mēnesi atpakaļ man pašai bija iesnas, kuras nevienam nepielipināju, bet E ir noķēris tādu zarazu, ka tagad ir slims katrs mājsaimniecības hūmins (katrs pa savam, and yet). i am exhausted. iedodiet man kādu pozitīvu ierakstu par kāda laimīgo dzīvi, lai es varu izšņākt visas savas dusmas pār šo laimes lutekli un sajusties labāk.

(12 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 22., 2020


09:54
also, kaķis vakar atcerējās, kam domātas kāpnes un pats nokāpa uz pirmo stāvu. jēēēē! varbūt pēc pusgada izies atkal ārā. visu šito podu tīrīšana man nemaz nav vajadzīga.

(cup of coffee?)

09:53
pēc maniem personīgajiem empīriskajiem novērojumiem, caur medicīnisko masku elpot, salīdzinājumā ar pašdarināto auduma masku, ir krietni vieglāk. žēl tik, ka dārgāk.

(16 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 19., 2020


15:19
es nemaz nezināju, ka gadījumā, ja tavs bērns slimo, tu vari dabūt b lapu un jūs abi varat sēdēt mājās. vienīgais - es negribu. krustojiet, lūdzu, īkšķus, lai pirmie puņķi ir cauri pēc dažām dienām!
cik ilgi tagad bērniem tās iesnas pieturas?

(32 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 18., 2020


17:36
un p.s. šķiet, es tomēr sāku redzēt ei litl bit of medžik, pēc visām tām procedūrām.

(cup of coffee?)

17:28
kā man gāja ar (otro) difterijas poti, tātad.
izrādījās, ka esmu vesela kā rutks, ar spēcīgu imunitāti, antivielas ir, šoreiz poti nevajag, nākamo var droši taisīt tikai pēc 5 gadiem. spiediens, pie viena, arī ideāls, un plaušās arī nekā slikta nav.
žēl tikai, ka tas viss nepasargāja no iesnām.

(cup of coffee?)

13:28
mūsu kaķim jau divdesmit gadu. izrādās, pēdējoreiz, kad mamma vedusi viņu uz vetklīniku, tur esot teikuši kaut ko līdzīgu: "nosviniet divdesmit, un midziniet." cik mums zināms, mocīties viņa nemokās, vienīgais, kad viņa iet, viņu šūpo, un iet viņa maz. tās varētu būt viņas neērtības. mums - visas pārējās no tā izrietošās. proti, viņa ir iekārtojusies ērtā stūrī pie ledusskapja, pa vidu starp savām bļodiņām un podu. tuvāk pie bļodiņām. līdz podam aiziet viņai ir slinkums. protams, no mīļotā kaķa tur palicis visnotaļ maz. tomēr, tiklīdz iedomājos par iemidzināšanu, acīs sāk kost, un es domas dzenu uzreiz prom, jo man tas šķiet kaut kas šausmīgs - mēs tagad ņemsim un aizvedīsim viņu pie vetārsta, kur viņai jau tā nemīļākā vieta, un iemidzināsim?! tā taču ir tāda... podstava.

tas viss sākās ar to, ka šodien viņai pie deguna kaut kāds izaugums ar asinīm parādījās.

(4 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 17., 2020


19:56 - : gads un astoņi
cik gan gara ir diena, kurā bērns neguļ diendusu.
nēn, gulēja, nav tā, ka negulēja nemaz. veselas 15 minūtes pagulēja. aizmiga mašīnā, bet pamodās, kad aiznesu līdz gultai, un tas arī bija viss. no 12:07 līdz 12:22.
izturēja līdz septiņiem vakarā, bet man jau vairs nav nekādas lustes un nekam.
turklāt, šķiet, klāt ir arī pirmās iesnas.

(cup of coffee?)

Oktobris 14., 2020


21:30
vēl vakar es būtu teikusi, ka šodien plānoju savu ādu palutināt ar vienu procedūru, taču šodien jāteic, ka pēc sajūtām tā nebija nekāda lutināšana. nē, pareizāk sakot - procedūru laikā nekas nesāpēja, bet tagad, smērējot krēmu, es pilnīgi jūtu, kā man sāp āda. 
ko tad es sadarīju:
4) acīmredzot, hidrodermiju lift, kaut arī kosmetoloģe sauca to par plazmu, and plazma it was, ar visu dzirksteli,
5) un beigās vēl uzlika kaut kādu mitrinošu masku

ja nesāpētu seja, būtu baigi forši.

(8 with milk | cup of coffee?)

21:22
turns out, mūsu mājas pircējiem no dundagas ir kōvids.
atklāts trīs dienas pēc tam, kad skatījušies māju.
bet tas bija 26. septembrī, so, vienīgais, man var būt bezsimptomu kovids, kuru tikpat bezsipmtomiski esmu nodevusi tālāk.

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 13., 2020


21:51
izrādās, miss sloane pat nebija nominēta oskaram.

(cup of coffee?)

09:50
pateicoties milas jovovičas instagramam, esmu nolēmusi nākotnē iegādāties kādu no NuFace aparātiem. visticamāk, iesākumam šo. viņa gan saka, ka iet arī uz dermatoloģijas procedūrām, bet gadījumā, kad tādas nav iespējamas, iesaka izmantot šo.

(16 with milk | cup of coffee?)

08:17
lasu, tātad, virsrakstu, ka kilograma kultūras gada balvas uzvarētāji* ir zināmi. klikšķinu, meklēju uzvarētājus, a tur tikai visādi ir "izvirzīti" balvai. tas kaut kāds kultūras ļaužu slengs, ja? nu tad izvirzīti vai uzvarējuši? laikam jau uzvarējuši (tā liecina virsraksts), bet mūsdienās jau ne par ko nevari būt drošs.


*šis nav vienīgais, kas raksta tā, citus tik tagad nevaru vairs atrast

(4 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 10., 2020


16:59
sliktākais ir tas, ka tad, kad tie ierobežojumi beigsies, es jau strādāšu pilnu slodzi, un nebūs brīva piektdiena.

(cup of coffee?)

12:28 - : IRL shopping
nupat ir sasniegts tas punkts, kad (šoreiz simt punktu sasniegts punkts) E uz veikalu ar mani vienu vairs neies. nevis tāpēc, ka viņš ķertu un grābtu visu, ko redz, bet tāpēc, ka:
1) viņam ir the world is my oyster attieksme pret tādām telpām un
2) bērnus nav atļauts likt pie ķēdes.

(21 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 9., 2020


15:56 - : adaptācijas
bērns šorīt pats skrēja uz dārziņu. izkāpām no mašīnas, vairs negribēja tikt nests, tipināja uz vārtiem, pa vārtiem iekšā un tipināja tālāk, noskatīdamies uz pārējiem saviem kolēģiem, kas vairāk un mazāk gribīgi devās uz saviem darbiņiem. pats uzkāpa pa kāpnēm un gāja iekšā pa durvīm, gāja cauri priekšnamam un uz savu skapīti un vēsā mierā ļāvās, lai auklīte viņu pārģērbj "istabas drēbēs", kamēr mēs runājāmies par šo un to saistītu. tad, pēc pieprasījuma: "mammai buču dosi?" es tiku apveltīta ar buču un pēc auklītes uzmundrinājuma viņš aiztipināja iekšā grupiņā.
lūk, tad man palika mazmazdrusciņ bēdīgi - no need no mama anymore, šņuk!
protams, pretējais variants būtu krietni sliktāks, tā ka šī nav žēlošanās, fyi.

kaķis mēnesi notupējis augšstāvā un nemaz netaisās kāpt lejā! mans pacietības mērs bija pilns, ņēmu un nonesu viņu lejā, mazliet pretojās, bet ļāvās. tas bija vakar. šodien cerēju, ka pats nonāks lejā, tak nē - sēž kāpņu augšgalā un ņaud, pats nezin, ko grib - piedāvā viņam i paēst, i uz balkona iziet, ir bekot aiziet, tak nē. ņauuuuu! nu ko, ņēmu kaķi padusē, nesu lejā, tagad guļ man blakus - dīvānā (piekukuļoju ar ēdiena bļodiņu). izskatās, ka turpmāk būs jāturpina tāpat. 
iepriekš es liku bļodu uz trepēm, lai ar viltu dabūtu viņu vismaz drusciņ zemāk nokāpt. tak  viņš tādai manipulēšanai neļāvās, sēdēja savā bļaušanai iecienītajā vietā - kāpņu augšgalā un bļāva: "dod ēst!" bet to vienu pakāpienu pa trepēm līdz bļodiņai pievārēt nebija gatavs.
we are just servants.

(8 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 8., 2020


11:25 - : online shopping
cik es neesmu nopirkusi andelē kurpes bērnam, tik tās vienmēr par mazu. fakinais nike vispār dzīvo savā pasaulē, kur 22. izmērs ir patiesībā 21. izmērs, kaut gan pārdevēja varēja prasties kaunu un pabrīdināt. visi apavi bija par mazu!
izņemot vienas sandales.
tās bija par lielu.


pasūtīju arī sev bēšas augstpapēdenes, 38. izmērs. bet tas taču ir 39.!
mētājas bagāžniekā.

(6 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba