: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Maijs 17., 2022


21:21
ilgi skatījos, ilgi domāju, beigās ņēmu un pasūtīju levi's džinsus. kaut kā man galvā stāv juniversa frāze, ka dzīvē ir vajadzīgi labi džinsi un tajos vajag ieguldīt. tā nu es ieguldīju, sagaidīju, uzmērīju un iepakoju atpakaļ - viss der un krāsa smuka, bet ne pēc kā neizskatās. tie no topšopa un only, un pat no noisy may izskatās labāk. also, 7/8 garums daudz ko uzlabo tādiem hobitiem kā es.

(6 with milk | cup of coffee?)

15:45 - : life
vakar, pēc divu gadu noslēgtības, bērnudārzs tika atvērts, un bija mums pasākums. mazie cālīši pa atvērtajām durvīm nāca zālē un man uzreiz aizkustinājuma pilnas acis, visi vecāki uzreiz pieķērās pie kamerām, un tad mums bija priekšnesums - bērni mūzikas ritmā plivināja šifona lakatiņus šurpu turpu. nu, tie kustinātāji bija daži. viens bija izplūdis asarās. manējais stāvēja un ar lakatiņu rokās skatījās taisni uz priekšu ("man nepatīk dejot", viņš man vēlāk teiks, un "man gribas ēst."). jāteic, paldies dieviem, ka tā, jo - ja viņi būtu sākuši visi kā viens skaisti dejot - aizkustinājums būtu sācis tecēt arī pāri vaigiem.

pirms pāris nedēļām bija lielā fotografēšanās.

rīt ir leļļu teātris.

dzīve mutuļo.

pie manis, savukārt, vērsās viens uzņēmums, lai piedāvātu darbu, bet beigās starp mani un vēl vienu viņi izvēlējās otro. nu, varbūt arī šis darbs nebūtu bijis tik ērts tieši izbraukāšanas ziņā, jo viņiem filiāles gan daugavpilī, gan liepājā among others, bet tas būtu bijis pamatīgs solis uz augšu. well, not this time.

(cup of coffee?)

Maijs 14., 2022


17:31 - : menisks? cista? vēnu problēmas? bāc.
pirmo reizi būs jādodas pie traumatologa ar īstu problēmu - kaut kādu nebūt problēmu ceļgala rajonā, kas šobrīd ir slikti lai arī kas būtu pie vainas, jo nevaru kāpt uz velo. nēn, es kāpu, bet lēnāk un mierīgāk, bet tad sāku domāt, ka varbūt nedrīkst. trīs nosūtījumi rokā, varbūt vēl beigās pirmo reizi mūžā taisīšu magnētisko rezonansi, ja traumatologs tā teiks un ne sonogrāfs, ne rentgens neko neuzrādīs.

(un nu jau šķiet, ka kaut kas tur krakšķ; nesāpīgi, bet krakšķ; whyyyyy)

(2 with milk | cup of coffee?)

Maijs 12., 2022


08:47
kā teica attāli kolēģi - mēs esam nevis izdeguši, bet sadeguši.
gan jau, ka nē, bet arī atvaļinājuma gaidas tās nav, jo nav tāda: "omg, i can't believe it - atvaļinājums tuvojas!"
drīzāk ir: "ak, pareizi, atvaļinājums tuvojas. vai tiešām?"
un ko gan es darīšu tajā vienā nabaga nedēļā?

(3 with milk | cup of coffee?)

Maijs 11., 2022


10:09 - : recycling
lasot atkritumu apsaimniekošanas likumu, mani uzmeklēja recycling latviskais ekvivalents (vismaz šī likuma autoru izpratnē) - reģenerācija.

reģenerācija - lietderīga atkritumu izmantošana.

(10 with milk | cup of coffee?)

Maijs 9., 2022


21:24 - : pirmās ārpusdārziņa nodarbības (trīs gadi un trīs mēneši)
šodien runājamies par to, kā pagāja E diena.
- ko tu šodien darīji, kur tu šodien gāji?
- uz dārziņu!
- tev patika?
- jā!
- un kur tu vēl gāji?
- uz vēl vienu dārziņu!

sarunājām, ka montesori sauksim par spēļu istabu, lai gan nav nepareizi to arī par otru dārziņu dēvēt, hehe

(cup of coffee?)

Maijs 8., 2022


15:08
pirmdien pēc dārziņa vedīšu E uz montesori nodarbībām, ja tās var saukt par nodarbībām. domāju, tas varētu būt pat labāk, nekā auklīte.
viennozīmīgi dārgāk.
bet toties - ārpus mājas.

(3 with milk | cup of coffee?)

Maijs 5., 2022


16:45
es biju starp tiem, kam šodien brīžam likās, ka ir pirmdiena, 9. maijs.

(cup of coffee?)

Maijs 3., 2022


10:50 - : anti oksidanti
es nezinu, mani kaut kā vispār neiespaido tie hialuronskābes serumi. lietoju iepriekš no the ordinary, tad man kosmetoloģe vienu ieteica, bet es nejūtu, ka tur būtu kaut kāda mitrināšana. kādu laiku atpakaļ šo jautājumu pētīju, un eksperimenta kārtā nopirku vienu no NIOD, bet tas cits stāsts. izdomāju, ka vajag antioksidantus un pasūtīju divus - reservatrol 3% + ferulic acid 3% un EUK 134 0.1%. nosaukumi skaisti, bet gandrīz neko neizsaka. rezervatrols vai tik nebija sarkanvīnā atrodams? (tur gan ļoti, ļoti daudz jāizdzer) nu lūk. viss jau būtu labi, ja vien tie tik ļoti nesausinātu ādu. tagad sanāk kā tiem, kas dzer vienas tabletes pret piemēram, holesterīnu, un citas tabletes pret blakusefektiem no tām tabletēm.

p.s. tā kā mājās regulāri ir saldumi, un roka nemanot stiepjas tiem pakaļ, varu ziņot, ka jā, tās nav baumas, no saldumiem tik tiešām metas pumpas. screw saldumus, что то солёненькое for the win.

(3 with milk | cup of coffee?)

Maijs 1., 2022


17:04
visu dienu pavadīju ārā - pārstādīju ābeles, apgriezu smiltsērkšķi, atbrīvoju terasi, pārdevu vecās terases mēbeles (atbrīvoju vietu), bet, paskatos pa logu - terase tāpat pilna ar visu ko. pat jaunās mēbeles nav vēl izliktas, nav ne vietas, ne spēka vairs. kāds varētu manā vietā iet nomazgāties.

(6 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 30., 2022


19:45
ceturtdien biju konferencē, īstā un dzīvā, klātienē, un bija vērts braukt ar sabiedrisko transportu, nācās gan izzīlēt, kā pirkt rīgas satiksmes e-biļeti un, galvenais, kā to aktivizēt. jēziņ, cik sen neesmu braukusi ar jūsu trolejbusiem! tomēr šādi ir daudz labāk, nez, pirku caur mobilly, tāpat kā vilciena un starppilsētu autobusa biļeti. tās gan nevajag atsevišķi aktivizēt. anyways, tā ir labāk, nekā skriet uz narvesenu, vai kur nu tur tagad pērk biļetes.

(4 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 26., 2022


22:00
šķiet, esmu nopirkusi sareģžītāko priekšnama mēbeli pasaulē. instrukcija no 36 lapām un beigās vēl arī sienā, kas nav riģipsis, jāskrūvē caurumi.
šodien viesistabā paliek bardaks, nezinu, cik piegājienus vajadzēs.

(1 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 25., 2022


21:33
sāku stipri domāt par atvaļinājuma nedēļu maija beigās.

(2 with milk | cup of coffee?)

12:48 - : donoru diena
man šķiet, vesela mūžība pagāja līdz manai otrajai donoru dienai. trīs mēneši. šodien bija pazemināts asinsspiediens, bet tik un tā pielaida: tas ir normāli maziem, smalkiem cilvēkiem (!).
lūk, kur jāiet klausīties slavējumus!

(1 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 22., 2022


21:49 - : netflix
apkārt klejo informācija, ka netflix zaudējot abonentus, un minēti visvisādi iemesli, tikai ne tas, ka netflix pārtrauc uzņemt labus seriālus (un sūdīgiem taisa arvien jaunas sezonas). laikam jau šis iemesls nesastāda tik lielu atteikumu skaitu.
a žaļ.

vai kāds skatās hulu vai apple tv, vai citu strīminga servisu - kas tur labs?

Tags:

(11 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 21., 2022


17:31 - : meklējot aļasku
pēdējā laikā vienmēr, kad braucu ar vilcienu uz galvaspilsētu, brīnos, cik maz laika tas aizņem. tikai dažas īsas grāmatas nodaļas. un forši, ka brokastu ēdienkarti var dabūt arī pusdienlaikā. man vienmēr ir patikusi doma par vēlajām brokastīm ar šampi. lai arī žēl, ka tik reti, tomēr atļaušos teikt, ka memorabli. varbūt ne tik ļoti, kā ielūšana jūrā, bet nevar jau katru reizi trakot, hehe

(cup of coffee?)

Aprīlis 19., 2022


21:31
grozi, kā gribi, dienā visam laika nepietiek.
ko atmest?

(8 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 18., 2022


21:26
also, šodien dzima doma mainīt bērnudārzu. nevaru sagaidīt rītdienu, lai noskaidrotu, vai nav par vēlu tādām domām.

(8 with milk | cup of coffee?)

21:18
laikam vajag biežāk slimot (tpū, tpū, tpū!) - lai arī šajos svētkos uz pārmaiņām neveseli bijām visi, tomēr uz pašām lieldienām mazākajam ģimenes loceklim bija tā iespēja gan aiziet paskatīties olu ripināšanu, pašam aplīmēt olas, pamētāt akmentiņus daugavā, pabarot pīles pilsētas dīķī, un izvest mūs visus pastaigā. pilnīgi neticas, ka rīt uz darbu. protams, tā kā E ir palicis ar puņķainu degunu, pat nezinu, ko darīt. tagad, kad pandēmija beigusies, vai bērniem ir atļauts ar nelieliem puņķiem iet uz dārziņu?

(9 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 15., 2022


15:44
izdomāju, ka saules paneļiem varētu laimēt naudu loterijā. domāts - darīts, - atvēru latloto.lv, uzspēlēju loto 5 un keno.
peļņa: 5 eur.

vēl drusciņ pietrūkst.

(cup of coffee?)

Aprīlis 14., 2022


08:38
lieldienu brīvdienas sākušās agrāk - E šorīt pamodās ar temperatūru. jau vakar viņu man atdeva ar sarkaniem vaigiem un zodu - domāju - alerģija. varbūt arī bija. varbūt arī ir. bet vakar temperatūras nebija, a šodien ir.
E saka: jānopērk sīrups. tikai garšīgs. negribu atkal skābu!

lieki piebilst, ka klepus te nevienam nav.

(5 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 12., 2022


08:52 - : labu stāstu meklējot
varbūt kompasā vēlāk arī kaut kas vērtīgs atklājas, bet pagaidām izklausās, ka enārs matiass vienkārši ļoti mīl klausīties pats savu balsi, kā jau vīriešiem raksturīgi.
#atpakaļuzbibliotēku

(1 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 10., 2022


19:18
ļoti patīk needle & thread.
žēl, ka tik dārgas.

(cup of coffee?)

15:20
izskatās, ka mans braun fotoepilators ir izbeidzies. laikam var teikt, ka kalpoja 2 ar pusi gadus. tagad varbūt philips lumea?


(2 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 8., 2022


10:24 - : weirdo
citreiz es sveicu miljons gadus neredzētus augstskolas kursabiedrus feisbukā un domāju - a viņi nez vispār atceras, kas es esmu? varbūt viņi domā, ka kāda svešiniece visu laiku sveic. un citi varbūt domā tāpat. i'm the weird one.

(cup of coffee?)

Aprīlis 6., 2022


14:23 - : ukraiņi
anyways, lūk, ir atbraukuši patāli radi no ukrainas, izrādās, no dņepropetrovskas apgabala, pavlogradas. izdevās atkļūt ar vilcienu. nejautāju, cik diennaktis bija jāgaida vilciens. trīs pieaugušas sievietes, un divi mazi bērni, no kuriem viens invalīds, es gan neiztaujāju precīzāk. atbrauca pirmdien agri no rīta, tuvākai radiniecei bija brīvs dzīvoklis, kurā izmitināt, sociālajā dienestā atrada veidu, kā kompensēt komunālos izdevumus, ar mājokļa pabalsta palīdzību, kaut ko valsts puses, kā es saprotu, vēl nav izdomājuši, vai privātpersonām kompensēs, ja tās izmitinās pie sevis. ne visiem der dienesta viesnīcas, cik jau nu tur vispār palicis tukšo vietu.

vēl  jānodrošina ēdināšana, - tas pie mums ir skolas ēdnīcā. no dzīvokļa, veiksmīgi, sanāk ļoti tuvu. no dienesta viesnīcas - cauri visai pilsētai. labi, ka kāda mamma bija ziedojusi bērnu ratus, tad tagad var vismaz iziet ārā. pagaidām tur nodrošina ar brokastīm un pusdienām. pārraku atlikušās E drēbes, diemžēl viss būs mazliet par lielu, un arī 23. izmēra apavus jau esmu nodevusi tālāk. izbrauca viņas, teiksim, pa ziemu, bet tūlīt jau pavasaris.

sadraudzības pilsēta mums slavutiča bija, tai uztaisīja nepieciešamo mantu sarakstu, saziedoja pirmajai kravai un aizveda. lai saorganizētu mantu ziedošanu un vispār kaut kādu nebūt atbalstu un komunikāciju tiem ukraiņiem, kas ir atbraukuši pie mums, tika piesaistīta pensionāru biedrība (izrādās, mums ir tāda, un citas nav). taču pēc pensijas vecuma sasniegšanas intrigas un drāmas nenoplok, līdz ar to, viņu biedrība necik nav iekustinājusi lietas, jo viens uz otru ir apvainojies un kas tik vēl ne. tā nu mantas viņiem vācam kaut kā nebūt. ziedot.lv apgalvo, ka to, kas viņiem saziedots, sūtīs pa pastu, bet nu jau cik ilgs laiks  pagājis, un vairāk ziņu nav pienācis.

sarkanais krusts te īrē telpas blakus dzīvnieku patversmei, burtiski blakus, un, acīmredzot, viņi tur visu atstājuši pašplūsmā, lai gan tur ir viena pieskatītāja, kurai, iespējams, pašai noderētu pieskatīšana, un dēļ to nabaga kaķu izmitināšanas, arī visas sarkanā krusta drēbes un apavi, ne tikai sienas un grīdas, ir piesūkušās ar ne to labāko smaku. un kā teica sociālajā dienestā - pat sūtīt uz turieni nevienu negribas.(2 with milk | cup of coffee?)

14:18
lai izvairītos no spiraling, šodien ir trešā diena, kopš neveru vaļā pat lsm.
tas nav tik viegli, kā izklausās.

(11 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 3., 2022


09:53 - : 3 gadi un 2 mēneši
acīmredzot, ir atbildēts jautājums par to, vai var vairākas naktis pēc kārtas atstāt E nakšņot pie babuškām. piektdien pēc dārziņa E izteica vēlmi braukt pie vienas no babuškām un palikt tur. es jautāju: "palikt pa nakti?" viņš saka: "jā." es saku: "bet tu zini, ka rīt nav jāiet uz dārziņu, rīt tāpat var dzīvoties pa mājām." tik un tā gribot braukt ciemos. jeibogu, nezinu, ko viņi tur dara, bet vakar vakarā abi sazvērnieki man zvana, ka E negribot, lai es braucu viņam pakaļ, un atkal viņš paliks tur ("tev nevajag braukt!" viņš spiedz klausulē).

vai es esmu šo laiku pavadījusi lietderīgi? nē, absalūti nē! esmu vaļājusies dīvānā visas brīvdienas. kā agrāk, bezbērna laikā. šāda nedēļas nogale man nav bijusi laikam jau 3 gadus un 2 mēnešus, un lūk, kā es to pavadu. un taisnību sakot, šodien laikam pavadīšu tāpat. norakstu to uz to, ka organisms ir šokā un no brīvā laika pārpilnības nezina, ko iesākt. pēc vienas pastaigas ar citu b/d mammu es pēkšņi sapratu, ka ir arī tādi vecāki, kas bērnus nakšņot pie vecvecākiem izmanto krietni drošāk un netaisa no tā gada notikumu.

lai nu kā, jūtos sailgojusies, tomēr tagad zinu, ka citreiz var arī tā.

(4 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 1., 2022


14:44
eju tēzaurā meklēt skaidrojumu vārdam "paštaisns":


(6 with milk | cup of coffee?)

10:22 - : kā man iet ar saules paneļiem
tātad, mamma pirms trīs mēnešiem sazinājās rakstiski, kā viņi prasīja, bet atbilde nekāda nav bijusi. tā nu
es atradu piedāvājumu no enefit, ko biju saņēmusi, kad interesējos vēl pagājušā gada vasaras beigās, kad nekas vēl nebija noticis. atradu tur minēto telefona numuru, pārzvanīja dažu stundu laikā, atsūtīja jaunu piedāvājumu - heisā-hopsā, jau par pusotru tūkstoti dārgāks palicis.

tagad solīja pārzvanīt šonedēļ, jau piektdiena, atkar rakstu epastu, jo sazvanīt nevar.

tūlīt laikam visa latvija būs saules paneļiem klāta.

(cup of coffee?)

Marts 29., 2022


16:39
kādai grupai darba meiteņu ir iegājies no rīta sanākt kopā un padzert kafiju vai pat pabrokastot kopā. lieliska vieta, kur iefiltrēties kolektīvā, un es zinu, ka vajadzētu, bet
man patīk savu rīta kafiju un brokastu sviestmaizi apēst mierā un klusumā.
es nudien neesmu tik runātīga, kā varētu šķist. 
no runāšanas es nogurstu. rakstīt - tā ir pavisam cita runa (ha!).
pēc intensīvas runāšanas man vajag divtik ilgu laiku, lai uzlādētu baterijas no nerunāšanas un citu runu neuzklausīšanas.

šodien domāju, ka varbūt vajag vairāk censties.
bet tad domāju - ka varbūt pārlieka centība noved pie pārcentības.

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 28., 2022


08:46 - : efficient greenhouse
sestdienas vējš arī manu siltumnīcu gandrīz priekšlaicīgi aiznesa uz labākiem medību laukiem, bet tomēr tā noturējās un pavasarī būs vien jājauc nost pašrocīgi. vispār viņu jauc nost jau vairākus gadus, nu, vismaz domās, jo tā plēve pēc tādām brāzmām tur jau kā aizkari plīvo, bet projām neaizlido (kā kaimiņa batuts pagājšgad, piemēram). nu lūk, un tā kā es vispār nekad neesmu gribējusi siltumnīcu, bet tomēr dzīvē man tā gandrīz vienmēr ir bijusi, šopavasar es domāju, ka nu tā tiešām jājauc nost. neba nu es iešu pie visiem tiem insektiem, skudrām un vabolēm, brrr! anyways, tu taisi plānus, bet dzīve ievieš korekcijas.
līdz kartupeļu stādīšanai cerams nenonāks, bet - nopirku kārtīgus stādāmtraukus un kūdru, no vīramātes aizņēmos zemi, un sastādīju visvisādus salātus, dilles, spinātus, balkona tomātus un arī lociņus pateidzos iestādīt, sajaucu, ka tos aprīlī, nu, redzēs, kas tur sanāks. tā ka laikam arī siltumnīca tomēr būs jāuztaisa. tāda maza. un citā vietā jāliek, kur vairāk saules. un ar ērtu ravēšanas zonu - lai nav jāliecas miljons kūkumos un lai ar kāju nav zemē jākāpj (kaut kas uz šo pusi, bet ne gluži). ciest nevaru insektus, skudras un vaboles, brrr!


(5 with milk | cup of coffee?)

Marts 25., 2022


13:37
biju uz masāžu.
uzzināju, ka man ir skolioze.
bet plakanās pēdas nav.
viss.

(cup of coffee?)

Marts 24., 2022


11:35
citreiz man šķiet, ka tam kazimiram un izidoram ik pēc mēneša ir vārdadiena.
kā paskatos, tā atkal viņiem.

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 22., 2022


18:10 - : misc
agrāk es veltīju daudz laika visa kā meklēšanai. pasūtīju visādus štruntus ebay, sākot ar kokteiļgredzeniem un beidzot ar bambusa lietussargiem austrumu noskaņas radīšanai interjerā. mūziku meklēju stundām ilgi un rakstīju diskos. arī sortēju fotogrāfijas sīki un smalki. tagad par to priecājos. lietussargam gan tā arī neesmu atradusi vietu, bet viss pārējais ir izrādījies noderīgs vēlāk un tagad. gan arī lietussargam atradīsies vieta.

(4 with milk | cup of coffee?)

Marts 21., 2022


10:38 - : good housekeeping
es tā saprotu, ka žaketi mazgāt laikam labāk nest uz ķīmisko tīrītavu, ja?paldies par visiem pieciem centiem, tagad man ir graudi, ko apsmadzeņot. iepriekš nebija nācies mazgāt žaketi.

(10 with milk | cup of coffee?)

Marts 18., 2022


10:17
ilgi, ilgi lauzīju galvu, kā lai tiek vaļā no tiem vecajiem nodriskātajiem, izgulētajiem dīvāniem, līdz saņēmos tomēr izmantot "maksas variantu" - nolīgt piekabi (labi vismaz, ka mašīnai ir piekabes āķis, citādi arī tā var būt problēma) uz trīs stundām (8 eur) un aizvest dīvānus uz šķirošanas punktu. izrādās, divi dīvāni sver 124 kg (kopā), un tas maksāja 13 eur.

a cik galvassāpes tas radīja? mēnešiem ilgi raizējos, ka mūžam netikšu no viņiem vaļā, pārdot tak tādus arī kauns. pat par velti atdot. un es biju domājusi, ka tie dīvāni ap 500 sver katrs! turns out, nekā, katrs kā viens vidējs sieviešcilvēks. ko tie stiepēji pīkst.


(2 with milk | cup of coffee?)

08:46
un kā lai nedomā, ka dzīve grozās ap tevi vien, ka šis viss varbūt tāds viens trūmena šovs vien ir? simt gadu tāda civilās aizsardzības komisija nevienam nebija vajadzīga. tikko sāku strādāt, tā vispirms sākās pandēmija, un tad, kad jau likās - nu tik uzelposim! - sākās paši zināt, kas.

what's next?

(cup of coffee?)

Marts 16., 2022


09:19
un ja nu kādu interesē - jā, manī ir ukraiņu asinis, no tēta tēva, jeb precīzāk - mana vectēva, puses. interesanti, ka es tagad sāku domāt, un nemaz nezinu, kas bija vectēva sieva. nē, nu, kronis.

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 14., 2022


15:29 - : my ocd
man ir kaut kāds ocd uz mājas uzkopšanu, un mājas uzkopšana to tikai padara smagāku.

(6 with milk | cup of coffee?)

Marts 10., 2022


21:00
pēdējā laikā mazliet vieglāk aizvilināt uz guļamistabu, jo E ir iepaticies savā bungalo spēlēties, un bungalo ir guļamistabā. spēlēšanās tur sākās pavisam nejauši - kā zobu magāšana visiem. tagad vakaros, pirms pats iet gulēt, nomazgā visiem sešiem dzīvniekiem zobus un palasa pasaku viņiem (šovakar - arī man), un tad pats iet gultā.

savukārt pirms brīža, pirms savu zobu mazgāšanas viņš man saka: "man jāiet pie saviem dzīvnieciņiem, pie maniem bērniņiem, es esmu tētis!"


(5 with milk | cup of coffee?)

14:50 - : visa sāls
nedaudz vairāk kā pusotru gadu atpakaļ es veikalā nopirku 10 kg sāls iepakojumu, jo man iepatikās doma, ka ilgu laiku varēšu nepirkt.
aizvien vēl ir puse maisa pilna. varbūt drusciņ mazāk.

un labi, ka tā, obvs.

(8 with milk | cup of coffee?)

Marts 8., 2022


14:49 - : otrā reize
sākumā E teica, ka negrib spēlēties ar auklīti, viņai vajagot iet mājās, bet tagad jau pusotru stundu abi drasē pa istabu, spēlējas un jautrojas. mājās nedzen. es, savukārt, pieķēru sevi vainīgi domājam - drīkst tikai strādāt, ka nepieķer mani nestrādājam, un tad tāds - what the freakin' meatballs? nu labi, man ir darba laiks, bet tas ir kaut kas cits. pauzes tik un tā jātaisa.
lai nu kā, vakar man likās, ka nekas te nesanāks. šodien jau vīd cerību stars.

(4 with milk | cup of coffee?)

Marts 7., 2022


13:27
šodien pirmo reizi izmēģināšu īstas auklītes pakalpojumus.
kaut nu viss izdotos labi, tad 25 eiriku bērnu pabalstu varētu arī bez sirdsapziņas pārmetumiem izmantot tam.
sanāk veselas 12.5 stundas mēnesī, ja nav mainījusies takse.

(5 with milk | cup of coffee?)

Marts 5., 2022


14:35
šodien viršos benzīns 1.70, bet dīzelis 1.60 eur. forši. sagaidu līdzvērtīgu pieaugumu algā.

(15 with milk | cup of coffee?)

13:32
šīs nedēļas laikā ļoti operatīvi kovids ir piemeties gan mammai, kura tā arī nevakcinējās (temperatūra bija, klepus palika, neteikšu, ka baigi smagi slimo, gluži enerģiska), arī vīra mammai un vecmammai, līdz ar to brīvdienu tradicionālā vešana dzīvoties pie babuškām izpaliek. un kā jau pēdējā laikā ierasts - neguļ diendusu. tagad "klusā stunda" - intensīvi kaut ko zīmē un runā savā istabā jau desmit minūtes. a man tā gribējās šodien pasnaust ar viņu kopā. tagad nekā.

(cup of coffee?)

Marts 4., 2022


09:01
sēdos pie kompja ar domu, ka "varbūt beidzies karš", tā vietā tikai spriedelējumi, ka putins karu jau morāli zaudējis.
it kā tas kaut ko šobrīd dotu.

(2 with milk | cup of coffee?)

Marts 3., 2022


18:44
also, pēdējā laikā bieži pulsē kaut kas zem kreisās acs.
tas točna uz miršanu!

(9 with milk | cup of coffee?)

09:24 - : ukraina, karš
atceros, druška reiz spēlēja spēli, un jautāja, kāda būtu mana reakcija, ja es sastaptos ar lāci, un atbilžu varianti - mēģinātu ar viņu cīnīties, skrietu prom, vai kristu zemē un izliktos par beigtu. atbildēju - nokristu zemē un izliktos par beigtu. tad uzzināju, ka mana atbilde esot tulkojums tam, kā es reaģēju uz stresa situācijām. un ja padomā, un tagad par to sanāk daudz padomāt, tad varbūt gluži nekrītu zemē, bet izliekos par beigtu gan, proti, cenšos izslēgt šīs domas no galvas, un arī tagad pieķeru sevi vēl nolieguma fāzē "this isn't happening". neesmu zemessardzes un cīnītāja materiāls, for sure. prom mucēja materiāls arī ne. tik krist gar zemi un izlikties par beigtu.

(18 with milk | cup of coffee?)

Februāris 25., 2022


19:18 - : kindergarten
un tomēr uz otrdienu vajag bērnam uz dārziņu kāda dzīvnieka masku. kad pajautāju E, kādu masku viņš gribētu, viņš sāka saukt, ka masku negrib vilkt. nācās skaidrot, ka ne to masku, bet nedomāju, ka izdevās. un kādu dzīvnieka masku varētu būt reāli uztaisīt?

(6 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba