: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Maijs 24., 2019


23:28
giambatista valli x h&m, look nr. 2.
ja man būtu tāda kleita, es uz to skatītos, skatītos un skatītos. un pieskartos tai. un vēl. un vēlreiz.

(cup of coffee?)

Maijs 23., 2019


11:03
tad es te aizvien kumšķiem turpinu ķemmēt ārā matus un domāju, lūk, ko. es domāju, ka māte daba tomēr ir the baddest bitch of them all, nesimpatizē sievietes tai nu nemaz, jo, lai arī grūtniecības laikā it kā (it kā) tiek darīts daudz kas, lai sieviete kļūtu pievilcīgāka, lai organisms spētu iznēsāt to bērnu un izaudzēt viņu sevī, un no tā izrietoši arī, lai apkārtējie par viņu rūpētos, tomēr, tiklīdz tas bērns ir ārā, tā mātei dabai taču ir diezgan nospļauties, kā tavs ķermenis dzīvos tālāk. re, kļūsti lisa, zaudē zobus, savu darbiņu esi padarījusi, āmen baznīcā. nu, tad mēs, protams, ņemam grožus savās rokās, un tomēr, tas tāds diezgan liels uzmetiens, un nākamreiz, kad māte daba nāks ar mani "draudzēties", es teikšu: screw you.

(5 with milk | cup of coffee?)

Maijs 22., 2019


22:15
šodien bija plānā aizbraukt uz depo, nopirkt dūmu detektoru, paskatīties mobilos kondicionierus un vēl šo to. protams, karsti, un jāatstāj mazais pie vecmammas, tur vēsi un labi, un nav tautas, un tikko es viņu nododu, viņa mazā laimīgā sejiņa savelkas visa kopā ap degunu un top sarkana un birst asaras, un vecmamma saka, ka viņai aizdomas - viņš sāk saprast, ka tiek atstāts! man tik bēdīgi palika, domāju par to pusi ceļa turp un atpakaļ, bet, atbraucot viņam atkal pakaļ, izrādās, pārdzīvoju tikai es, jo viņš jau drīz pēc šķiršanās esot bijis mazs, laimīgs cepumiņš.

dūmu detektors stāv uz plīts.
kondicionierus paskatīties aizmirsām.

(9 with milk | cup of coffee?)

Maijs 21., 2019


09:49
skatos uz nonēsātajām kedām un domāju - par augstpapēdenēm laikam točna var aizmirst, kamēr e nesāks pats staigāt. a veikalā tieši skaistas bēšas augstpapēdenes. nu i kur jūs bijāt, kad manas pastaigas vēl bija pa kārtīgu ceļa klājumu? kur es tagad tādas vilkšu - uz maximu? cerības vēl uz pilno zoli, bet tik un tā, tikai augstpapēdenēs nevar iedzīvoties uzberztos papēžos, potītes izskatās tievākas un stāja labāka. neciešu kedas. jūtos kā lamzaks.

(6 with milk | cup of coffee?)

Maijs 20., 2019


15:01
es te domāju savam foķim statīvu iegādāties, neesmu lepna, pietiks ar kādu eseskā atrodamo, betē, izrādās, nezinātājam tas nav tik vienkārši. vai arī ir. ir tik vienkārši, ka visi statīvi der jebkuram fotoaparātam (kuram ir paredzēts statīvs)?

(3 with milk | cup of coffee?)

Maijs 19., 2019


21:43
stulbās, stulbās maijvaboles.
tik karsti, bet neatvērt logus.
vakar šo bija pilnas debesis, man likās, es kliegšu.
sēžu istabā ar šalli ap kaklu.
istabas vietā gan var droši lietot vārdu pirts.
nu un kas to būtu domājis, ka veselu gadu mani nebija ņēmušas ne saaukstēšanās, ne kas, un tagad ņēma un sapūta stulbais, stulbais vējš. nu kā - tagad - divas vai trīs dienas atpakaļ.
un skaicka karstākās dienas.
un stulbās, stulbās maijvaboles.

(4 with milk | cup of coffee?)

Maijs 15., 2019


22:28 - : blakusfekti šmakusefekti
tagad mājās spalvu met ne tikai kaķis, bet arī es. jā, tas tomēr ir noticis, vai arī nav, varbūt sakritība, es nezinu, bet neatceros, kad pēdējoreiz šitādā masveidā būtu viss manos matos bijis. kas nākamais? laikam ar skubu jāpierakstās pie zobārsta.

(19 with milk | cup of coffee?)

Maijs 13., 2019


14:18
neskatoties uz manu atgādinājumu visiem darba devējiem nodot ziņas par to, ka esmu bērnkopjvaļinājumā, viens darba devējs to tomēr ir aizmirsis. rezultātā valsts acīs esmu strādājusi, un vecāku pabalstu saņēmu 30% apmērā. socdienestā man gan teica, ka, ja šīs ziņas drīzumā tiks nodotas, tad valsts nākammēnes atmaksās starpību, bet vispār, sāku domāt, ka pārāk bieži tā dd visu ko aizmirst. jā, es zinu, mom brain un viss tāds, bet viena lieta ir aizmirst veikalā nopirkt citronu, bet pavisam kas cits - aizmirst kaut ko tādu, no kā atkarīgas tava darbinieka finanses. labi, ka dēļ tādiem izgājieniem vēl nav izdomājuši atteikt pabalstu vispār.

(4 with milk | cup of coffee?)

Maijs 12., 2019


09:02
un jaunāko karalisko ziņu sakarā:

esmu starp tiem, kas domā, ka hercogienes meganas iziešana kleitā, kas skaidri parāda, ka pēc dzemdībām tu aizvien izskaties tā, it kā būtu stāvoklī, ir apsveicama.

(9 with milk | cup of coffee?)

Maijs 10., 2019


09:41
gribēju pievienot vienu cibiņu, un man paziņoja, ka sasniegts 70 draugu limits.
dabūju revidēt nerakstītājus un kopienas.

kā mums varēja kļūt par maksas jūzeri - pasūtīt mail+ un rakstīt [info]deniss vai jau kaut kā citādi?


note: atradu viņa komentos, ka esmu mainījusi jūzerneimu 2010. gadā - deviņi gadi riņķī!

(10 with milk | cup of coffee?)

Maijs 4., 2019


09:20 - : novērojumi no citu piektdienas nakts (ne no manas, jo es gulēju, kā nojaušams)
ar drāmu dzīvē ir līdzīgi, kā ar cukuru un saldumiem - jo vairāk lieto, jo vairāk gribas.
un jo mazāk lieto, jo mazāk gribas, līdz vairs negribas un neinteresē nemaz.

(2 with milk | cup of coffee?)

Maijs 3., 2019


09:21 - : 2 mēneši un 3 nedēļas
vakar bija jāiet ciemos.
pirms tam uzzināju, cik ciemiņi gaidāmi un nolēmu, ka nav nekas traks, gan jau nebūs tik skaļi, un ja svinēsim ārā, mazais e varēs ratiņos savu vakara snaudu dabūt.
sanāca, protams, viss galīgi ne tā - ārā lietus un viesu divreiz vairāk. rezultāts trīsreiz skaļāks.
tad sākās ierosinājumi, kur labāk turēt bērnu. liec viņu tepat/ lai pierod pie trokšņa / mēs runāsim klusāk/
nēn, gan jau labu gribēdami, bet visi savus bērnus jau izaudzējuši, vairs nesaprot, kāpēc es negribu bērnu, kuram ir snaudas laiks, nest iekšā istabā. tāpēc, ka viņa miegs man ir svarīgāks. pamēģiniet paši aizmigt viesistabā, kas pilna aktīvi komunicējošu ciemiņu.
es arī zinu, ka mazus bērnus tie skaļie trokšņi neuztrauc, bet viņi taču nav kurli (unless they are)! aizmigšanai tomēr vajag mieru un klusumu. un arī pēc tam visi šie trokšņi miega laikā var rezultēties kārtīgā bļaušanā tieši tad, kad aizbraukšu mājās un likšu gulēt uz nakti (been there).
turklāt, jūs jau savus izaudzinājāt. domāju, palauzīto cilvēku mums ar to arī pietiks.

tā nu šūpināju viņu ratiņos ārā, kur viņš, akmentiņu vibrācijas ieaijāts, varēja mierīgi pasnaust. pēc tam mani nomainīja namamāte. viņu - vīrs. bet, kad klāt ķērās jubilārs, es teicu, ka jāiet mājās.

rezumē - ciemos iet tikai saulainā laikā un tur, kur var būt ārā.

(7 with milk | cup of coffee?)

Maijs 2., 2019


15:50
gaidot solītās salnas un mīnusus, sēžu un domāju, varbūt vienkārši nogriezt visas uzziedējušās tulpes un salikt pa vāzēm?

(3 with milk | cup of coffee?)

09:20
nu kā var nevarēt sazvanīt fizioterapeita kabinetu? jau kuro reizi telefons tik zvana un zvana, a tur visiem, acīmredzot, ir pofig, jo neviens neceļ klausuli. izrādās, pat poliklīniku mēneša pirmajos datumos sazvanīt ir vieglāk. who knew.

un sanāk apburtais loks, jo gribu darīt pareizi, un pirms ķerties pie sporta zāles, aiziet pie f-terapeita, jo ir nospiests nervs tur, savilkums citur, un kaut kas ne tā vēl kur citur, un neaizmirsīsim par diastāzi. cerēju tur uzzināt, vai man tā ir vai nav, jo tā diy pārbaude man abzalūti neko neizsaka.

(2 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 29., 2019


21:53
visi guļ no 20:50.
jogurts, banāns, whatsapp, nagu lakas noņēmējs un killing eve 2. sezona.

(2 with milk | cup of coffee?)

09:16
un tomēr esmu riskējusi un izvilkusi fotoepilatoru no plaukta, jo gaidīt vēl trīs ar pusi mēnešus man nav iekšās.
iegādājos es braun bd 5008, un pēc pirmajām divām reizēm man jau piemetās bailes, ka esmu a) nopirkusi brāķi, b) vienkārši ieberzusies, jo neredzēju nekādu rezultātu.
bet tad pēc trešās reizes jau bija manāms rezultāts - laikam jau tie matu folikuli nudien tiek nobeidzināti, jo ataugušo matu ir arvien mazāk.

vīrs jautā, vai var izmantot bārdai, bet diemžēl ne.

(8 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 28., 2019


11:57
šodien esmu atbraukusi uz darbu, lai lietderīgi pavadītu brīvās stundas un nopelnītu dažus pesō. 
man pat prātā nebija ienācis, cik tas var būt relaksējoši.

(2 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 22., 2019


22:39 - : makgaivers
meklējot bērnu rāciju, nez kāpēc sastopos ar fenomenu, kurā tajās dzirdama šņākoņa, nevis bērna pīkstieni. tāpēc paņēmu savu karaoke tumbu ar mikrofonu, mikrofonu ieliku ārā, ratos, un tumbu noliku sev blakus, mājās. nekādas šņākoņas un dzirdami pat miega vaidi.

(cup of coffee?)

Aprīlis 18., 2019


15:26 - : gadi skrien kā stirnas!
also, 4. aprīlī žurnālam 15 gadi.
bezalkohōliskais koktēlis, prozit!

(cup of coffee?)

15:13 - : hi tech
tas ir noticis - esmu iegādājusies pirmo maksas aplikāciju savas dzīves vēsturē. cerams, the wonder weeks būs to vērta. šodien tā man ziņo, ka atlikusi vēl viena diena, līdz grūtais posms (viens no) būs garām. un es uzdodos ar jautājumu, jo, ziniet, stundas ir garas (bet gadi ir īsi (c)), kā īsti tas ir domāts - ir atlikusi šodiena, 24 stundas vai arī rītdiena? could you be more specific?

(2 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 15., 2019


10:44
pasūtīju beauty box no lookfantastic, un kastītē starp citām lietām (lūpu balzams no eos, the ordinary serums, hailaiters un skropstu atliecējs) bija smart anti pollution maska no madaras - kas mani diezgan pārsteidza. tas, ka madara tur bija, nevis pati maska. nē, pati maska arī mazliet, jo seja nudien jutās attīrīta un atsvaidzināta. es jau vispār pēdējos gadus ar maskām uz jūs.(2 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 13., 2019


21:34 - : nākamnedēļ ekvatoriālie kaktusi gavilē
ko lai tādā siltā laikā vispār velk? pēdējā laikā es tik bieži esmu vilkusi dažas vienas un tās pašas drēbes, ka vairs pat neatceros, kas man vispār skapī bija pirms.

(cup of coffee?)

Aprīlis 10., 2019


08:37 - : 8 nedēļas un viena diena
4 stundas un 35 minūtes nepārtraukta miega!
un pēc tam vēl 3 stundas un 12 minūtes!

izklausās pēc izgulēšanās, vai ne? well, it isn't, but hey.

kur es te lasīju, ka mūsdienās notiek pilnīgi vai lepošanās ar to, cik labi jaunās māmiņas spēj funkcionēt ar mazu miega daudzumu un cik greizi tas ir. man, lūdzu, pavairāk miega. lai gan tas, protams, ir pārsteidzoši, cik daudz (vai maz) tavs organisms spēj turēt. es gan šaubos, vai organisms par to ir sajūsmā.

(4 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 9., 2019


22:10
nezinu, kā jums, bet manās smadzenēs oficiāli ir iestājies tāds tukšums, ka, atverot smadzeņpodu, to varētu saskatīt. daudzi saka, ka viņiem nepatīk smalltalks, bet vispār jau to smalltalku vajag mācēt vest, a es tagad pat nez vai varētu nokomentēt kaut ko par laiku, un tā, lūk, ir tukšuma stadija. nezinu, kā es tikšu galā ar uzpeldējušo haltūru.

(cup of coffee?)

Aprīlis 8., 2019


22:43
domāju - drusciņ pasēdēšu cibā, un iešu gulēt.
žvikt, un 43 minūtes pagājušas.

(10 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 2., 2019


13:50
atvērts csdd eksāmens. tur bilde ar sarkano trīsturi, kur cilvēks ar lāpstu, tukšas ietves malā, neviena strādnieka, neviena ierakuma, un iespējamie varianti, ko nozīmē šī zīme.
vai tā nozīmē, ka tuvumā notiek ceļa remontdarbi, vai, ka remontdarbi notiek še pat?
liels bija mans pārsteigums, atklājot, ka tā nozīmē, ka remontdarbi notiek tepat, jo uz mūsu ceļiem šī zīme parasti stāv tikpat vientulīgi iesprausta tikpat tukšā ietves malā, bez neviena strādnieka un bez neviena ierakuma.

(9 with milk | cup of coffee?)

Marts 31., 2019


16:08
ellē tevi, pagrieztais laiks. ellē.

(10 with milk | cup of coffee?)

Marts 28., 2019


13:09
iespējams, bērnu audzināšanas grāmatas būtu jālasa līdz dzemdībām, jo tad ir vairāk laika. bet tad nav īstais maindsets. tagad, kad ir maindsets, ar to laiku ne vienmēr ir tā, ka gribas veltīt tam, kam vajadzētu veltīt. prioritātes citreiz ir paēst brokastis, kuras drīzāk ir branča laikā,  vai arī izveikt rīta vannasistabas rituālu, kurš citreiz nemaz nav no rīta, vai arī izpētīt baby tracker aplikāciju, vai arī piezvanīt, kam vajag, vai atbildēt uz kādu epastu, vai arī uzlikt vienu un to pašu seriāla sēriju, kura citreiz tā arī paliek skanam fonā.

esmu izlasījusi the baby whisperer. tā bija pirmā, ko izlasīju, un jāteic, pēc visiem detalizētajiem aprakstiem par to, ko nozīmē tava bērna vieni vai otri žesti un skaņas, man bija sajūta, ka nu viss, tagad ir dimbā, jo nu es točna vairs neko nesaprotu. vis-pār! ja būtu mana grāmata, demonstratīvi izmestu miskastē. paldies par neko, tā teikt.

tad es izlasīju babywise, kur galvenā doma man patika - vienkāršs režīms, ik pa trīs stundām wake, eat, play, un āmen. bet tas ir skaisti un labi līdz mirklim, kad iestājas reālā dzīve ar aizkavējušamies atraudziņām, kas neļauj gulēt un liek bērnam raudāt. pret ko autori iesaka ļaut bērnam izraudāt to visu. a ja tu ļauj, un izrādās, ka viņam ir atraudziņa. karoče, uzcepuši veselu grāmatu, bet tādas īstenas saskares ar realitāti tur maz.

tad vēl vitu kalniņu paklausījos, bet nu, tas man arī ir par traku, jo es nevaru bez nekāda režīma un visu risināt ar emocionālo tuvību. bērnam tomēr vajag arī gulēt.

tāpēc man vislabāk pagaidām patīk a mother far from home metode, kur tiek izcelta miega nozīme un iesaka veicināt asociācijas ar to. un vienmēr pabarot izsalkušu bērnu. un nesekot akli pulksteņa režīmam, bet vairāk veidot tādu kā rutīnu. lai būtu paredzamība. ar laiku, viņa saka, būšot.

(23 with milk | cup of coffee?)

Marts 26., 2019


09:22
tad es te noskatījos sons of anarchy, kas, kopumā ņemot, bija tāda kā svaiga gaisa dvesma, un ļoti interesanti likās, ka katrā sērijā kādam bija sasista seja, un netika diskriminēts neviens dzimums.

(7 with milk | cup of coffee?)

Marts 21., 2019


22:17
uz nakti lieku okeāna viļņus klausīties, ļoti relaksējoši. aiz aizvērtām acīm redzu ceļojumu uz kādu no taizemes pludmalēm, iztēlojos vakarus ar izgaismotiem barčikiem ūdeņu krastos. tālāk parasti netieku, jo atlūztu.

(cup of coffee?)

16:56
sēžot mājās, esmu uzzinājusi apbrīnojami daudz par cilvēkiem, kuri nesēž mājās.
un
sēžot mājās, esmu noskatījusies apbrīnojami maz seriālus = kur nu seriālus - sērijas!, a filmas - vispār nevienu.
par to lielākā bēda. bet vakar izbraucu uz pilsētu, mašīnā paklausījos mūziku, un man izdevās uz mirkli atslēgt prātu. tā nudien ir, ka nogurdina ne jau miega trūkums, nē, nu tas gan jau arī, bet tā, hmm, nezinu, trauksme?, nezinu kā labāk nosaukt to stāvokli, bet ir grūti būt te un tagad. galvā visu laiku zobrati griežas.

(9 with milk | cup of coffee?)

Marts 14., 2019


22:16 - : month 1
jāteic, pat grūtniecības laikā es nedzīvoju ar tādu pastāvīgu izsalkuma sajūtu, kā tagad. kaut kādā brīnumainā vīzē 2 nedēļas pēc d-day svari rādīja to pašu, ko tajā tālajā maijā. tas gan nenozīmē, ka ķermenis ir tāds pats. jau tā mazā muskuļu masa ir pilnīgi izčākstējusi. krūtis, holy bejesus, tās gan var svērt atsevišķi. nu un pēcdzemdību pēcķeizara vēders ar savu rētas apgabalu, kuram pieskarties ir tāda ņe po sebe sajūta. toties pubertāte vairs nemoka mani, un nagi aug kārtīgi, nešķeļas. un tad es te ieraudzīju pinterestā bildi ar to pregnancy pillow, un atvieglojumā uzelpoju - no more! tā ka, jā, nebūt stāvoklī ir baigi forši.

(4 with milk | cup of coffee?)

Marts 11., 2019


21:53
šķiet arī, ka skropstas no retās krāsošanas kaut kādas īsākas, ne tik izliektas kļuvušas, vai?

(cup of coffee?)

08:50
pēdējās dienās mums rīti sākas ar smaidīšanu un ar kaut ko tādu, kas izskatās pēc smiešanās bez balss. tas nudien ir skaisti un labi, tikai naktī vairs nespēju palikt nomodā uz visām barošanas reizēm. tajā, kas ir ap trijiem, es vienkārši atlūztu. attopos pēc pusstundas, laimīga, ka visi dzīvi.
šodien pēc pusnakts apritēs pirmais mēnesis. nespēju noticēt. lasu, ka otrajā mēnesī viņi kļūstot par roku bērniem, un šķiet, ka viņš kļuva par roku bērnu jau dažas dienas atpakaļ. jūtu savas rokas. turklāt, pietrūkst fizisko aktivitāšu. vajadzēja slimnīcā precizēt, kas tieši ir aizliegts.

(5 with milk | cup of coffee?)

Marts 5., 2019


11:02 - : nodokļi
mana pirmā pieredze ar edsu bija dažus gadus atpakaļ, kad es pirmo reizi iesniedzu deklarāciju un droši zināju, ka man būs nodokļu pārmaksa, tikai lai atklātu, ka man nav vis pārmaksa, bet gan jāpiemaksā 25 lati vai eiro, kas to vairs atceras. un tas viss tikai tāpēc, ka tolaik darba devējs vai grāmatvede pati varēja brīvi atzīmēt, ka esmu nodokļu grāmatiņu iesnigusi viņiem, līdz ar to sarēķinot mazākus nodokļus. un mazāk maksājot. protams, tā bija viena dikti negodprātīga uzņēmuma negodprātīga grāmatvede, kas ņēma un tā izdarīja, jo nodokļu grāmatiņa man bija iesniegta pavisam citā uzņēmumā.
tāpēc es ļoti priecājos par izmaiņām, kuras ieliek manās rokās ķeksa ielikšanas izvēli. bet jā, to visu zinu arī tikai tāpēc, ka mamma grāmatvede. nu un arī par 20% un 23% iin. protams, ar pateikšanu vien nepietiek, vēl arī jāseko līdzi, lai tos 23% arī piemēro, nevis tikai pamāj ar galvu un beigās piemēro 20. ar visu šo, man ir vieni darba devēji, kas piemēro 20%, jo grāmatvede īsti neprot apieties ar grāmatvedības programmu. vai arī dzīvo savā pasaulē.
un neskatoties uz visu šo, tik un tā dabūju ar trīcošu sirdi vērt vaļā edsu šodien, jo mēs taču dzīvojam "viss ir iespējams" zemē.
phew, proņeslo.

(6 with milk | cup of coffee?)

09:49
lāgerfelds, žagars, prodigy solists, dilans (pasta indekss 90 210). gone. un gads taču vēl tikai sācies. ah, un brendons t. no deciem.

(1 with milk | cup of coffee?)

Marts 1., 2019


10:24 - : be free
no rīta mēģinu pieslēgties ārpasaulei, klik uz waifaju, bet telefons klusē - neviena pīkstiena, nevienas vibrācijas, like, nobody cares.
bet tad es attapos - šodien taču esmu brīva no nīstā lattelecoma! cik ilgi gan es gaidīju šo dienu. āmenāmenāmen.

(6 with milk | cup of coffee?)

Februāris 26., 2019


22:22
un kaut kā neticas, ka karls lāgerfelds nomira. bez viņa kategoriskuma un asās mēles viņš nebūtu karls. kurš gan tagad aizpildīs šo tukšumu? moš man vajag grāmatu ar viņa citātiem.

(2 with milk | cup of coffee?)

12:26 - : nap times
pagaidām netieku lutināta ar nepārtrauktu nakts miegu, tā ka apkārtējo runas par to, ka viņu bērni gan gulējuši cauru nakti, varu nosaukt par drosmi atņemošām. vienīgi mamma mazliet pamainījusi savu sākotnējo versiju, un saka, ka pirmajās nedēļās varbūt tomēr viss tik gludi gan nav bijis. un tagad laiks 30 minūšu power napping. man, protams, man.

(19 with milk | cup of coffee?)

Februāris 22., 2019


03:13
es varētu aš vai apzvērēt, ka kaķis pieslīpējis savu ņaudēšanas tonalitāti mazā balsij.

(6 with milk | cup of coffee?)

Februāris 11., 2019


11:41 - : universs runā
staigāju pa slimnīcu, lasu uzrakstus, un te, hop - "izejas nav". indeed, hehe

(12 with milk | cup of coffee?)

Februāris 8., 2019


12:51 - : kuhņa
nupat arī izcepu piparkūkas, mīkla stāvēja jau no ziemīšiem.
atklāju, ka to cukura "glazūru klāj uz gataviem izstrādājumiem", kad jau četras piparkūkas bija noglazētas. jāteic, arī pati piparkūku gatavošanas instrukcija nebija baisi izsmeļoša - cep 180 grādos 7 - 8 minūtes. a cik biezu mīklu izrullēt? uz dullo! un, izrādās, spicie, tievie gali piedeg. un labāk cept 6 minūtes.

(4 with milk | cup of coffee?)

08:57
kaut kā šķiet, ka pēdējā laikā iznākušas daudz paredzamas un ne īpaši interesantas filmas. vai arī es tikai uz tādām vien esmu uzrāvusies un tad nedaskatītas esmu pametusi novārtā. pie interesantas filmas, manuprāt, tomēr nevar aizmigt. nomodā noturēja, piemēram, green book, ar aragornu un mahershala ali no īstenā detektīva. stāsts par diviem dažādiem cilvēkiem uz 1962. gada fona ar pamatīgu dozu rasisma.

(14 with milk | cup of coffee?)

Februāris 2., 2019


09:53
also, trepes nolīmētas ar depo atrastiem līmpakāpieniem, izrādās, tur ir gluži cienījama izvēle dažādākajā praisreindžā, un visi, izņemot kaķi, ir apmierināti. nabags liek ķepu tikai tur, kur nav uzlīmēts paklājs. katram savi tarakāni.

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 30., 2019


14:34
jau pavisam drīz es varēšu nopirkt pirmo retinola pudelīti un beidzot iemēģināt fotoepilatoru, kurš krāj putekļus jau no oktobra.

(17 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 29., 2019


14:49
un trešā true detective sezona atkal ir tāda, kādu gaidīju otro sezonu, bet nesagaidīju. laba.

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 27., 2019


18:36
nenovēršami tuvojas lielā diena. sapņos jau rādās čurājoši puisīši. daudz stipri čurājošu puisīšu.

(7 with milk | cup of coffee?)

15:21
skatos kopienas, kurām esmu pievienojusies, un redzu, ka pirms vēl parādījās instagram (2010.), cibai bija [info]foodporn (2009.).(3 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 26., 2019


23:15
bumblebee bija pilnīga miskaste.
aquaman, ņemot vērā to, cik zemas bija manas ekspektācijas, bija gluži skatāms, bet to amberas hērdas matu stilistu gan var droši atlaist no darba. vai kurš nu ir atbildīgs par to, kas viņai bija uz galvas.

(cup of coffee?)

09:43 - : ziņas
nez, no kā, un nez, kā tagad mainīsies deciem politika.

(6 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba