: smēķētāji, alkoholiķi, narkomāni, depresijas māktie un citi elites pabērni

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Aprīlis 22., 2021


au
23:05
LNMM cilvēku uzskaites uzlīmi no šodienas apmeklējuma (johana valtera zemnieku meitenes galvu) atlīmēju uz datora kā atgādinājumu, ka būs labi, viss būs, un arī muzeji kādreiz būs vaļā uz pavisam un kultūra, un citas lietas.

(cup of coffee?)

krii
22:57
Un kā vēl man padiedelēt uzmanību?
Jūsmojiet, mīļie, par Kartāgu, par Upīti, Flobēru, par Salambo, par mistēriju, kurā savijas tik daudz iekāru, šausmu, varonības, skaistuma un ciešanu, sakrālā un profānā. Un ko visu, protams, vainago nāve - kā vienīgais likumsakarīgais risinājums, kā vienīgā iespējamā atbilde!

(3 without sugar | cup of coffee?)

pavisam
21:39 - Suns, kas dzied
Šodien darba zoom-pusdienas.
Iepazīšanās ar kolēgām, kurus nav sanācis sastapt.
Dekrētā aizgājušās atrāda mazuļus.
Viena, lai izskaidrotu, kādu dziesmiņu no rītiem dzied ar meitu, demonstrē man rotaļlietu - suni, kuram tur viskautko var nospiest un tas dzied.
Kā vēlāk izrādās, suns maksā ap 60EUR.
Nevaru novaldīt šoku un izsaucos:
- 60EUR par suni, kas dzied?!
Garām iet Līva un nočukst:
- tu samaksāji 300 par suni, kurš purkšķina...


Citā dienā visas 3 braucam auto.
Noskaņa liriska, Pupa laiski norāda uz reklāmu stabiem:
- skat, vēlēšanas tuvojas...
domīgi novelku - hmm, nez kā viņi taisās tās sarīkot...
Līva, pūzdama elpu uz loga:
- gan jau tāpat kā vakcināciju...

(4 without sugar | cup of coffee?)

sarkans0987
21:49 - Revenge
Revenge is dish served cold.
But you had to freeze it before serving. Good job mate. Enjoy and hope - we never eat together again.
Mūzika: Eamon - F*ck it

(2 without sugar | cup of coffee?)

krii
21:19 - Kartāgas sapnis
"(...)Dārgakmeņu un lampas liesmu mirdzums spoguļojās lielajos zelta vairogos. Hamilkars stāvēja sakrustotām rokām un smaidīja. Viņš līgsmojās mazāk par šiem jaukumiem, kā apzinādamies savu bagātību. Tā bij nepieejama, neizsmeļama, bezgalīga. Senči, kuru dusēja zem viņa kājām, sūtīja sirdij daļu no savas nemirstības. Viņš sajutās sevi tuvu apakšzemes gariem. Tā bij it kā Kabira līgsme; un lielie, spulgie stari, kas skāra seju, likās itin kā kāda neredzama tīkla dzijas - bezdibenim pāri stieptas, tās turēja viņu piestiprinātu pasaules centram.(..)"

/G. Flobēra "Salambo" Andreja Upīša izcilajā, 1914. gadā veiktajā tulkojumā/

(1 without sugar | cup of coffee?)

brookings
15:45
Tā tad, man bija taisnība.

(27 without sugar | cup of coffee?)

tvarj
15:21 - tas beidzot ir noticis
kopš man ir pieklājīga izmēra Moka kanniņa, kalves kafija un auzu kafijas piens, man vairs negaršo take-away kafijas, jo mājās sanāk tiiiik labi!

(7 without sugar | cup of coffee?)

rasbainieks
13:00
nevienam nav noslēpums, ka cibā ir daudz derglību
brīdinu, šī pat to vidū izceļas, kāpiet pļekā atbildīgi
stundu stāvu domādama, vai tas ir individuāli, vai tā izskatās infotelpas nospiedums

(8 without sugar | cup of coffee?)

extranjero
10:42
Šodien saeimā pieņemts lēmums virzīt likumprojektu par skaidrām tiesībām uz atteikšanos no reanimācijas.

Tiem, kas parakstījās par eitanāzijas atļaušanu, vajadzētu būt priecīgiem, jo tieši šis ir solis uz cieņpilnu aiziešanu no dzīves. Es ceru, ka atbalstītāju sajūsmu nemazina tas, ka arī baznīca ir par atteikšanos no nevajadzīgas dzīvības uzturēšanas.

(cup of coffee?)

brookings
12:01
Jautājums:

Vai kāds zina, kāds "palielināšanas cikls" (magnification cycle) tiek izmantots PCR testos Latvijā? Es nevaru atrast informāciju (kaut arī atzīšos, ka diezgan virspusīgi meklēju).

Būšu ļoti pateicīgs, ja kāds zinšošs cilvēks var palīdzēt.

Kamēr esmu šeit, man vēl viens jautājums: Vai kāds zina, kā Latvijā tiek konstatēts, ka kāds ir miris no covida? Cik es saprotu, UK lēmums notiek šādi: ja kāds nomira 28 dienu laikā pec positīva testa, tad skaitās, kā Covid nāves.

(cup of coffee?)

kisswithafist
11:49
Lietas, kas gandrīz nekad nenotiek vienā teikumā un vispār: vakar skolai tā salasījos memes, ka aizmigu ar kosmētiku uz sejas un drēbēs.

30 man, ja. aha.

(cup of coffee?)

sarkans0987
11:10 - Careful what you wish for
Mazais pāris reizēs iemācījies braukt ar riteni tik ātri, ka varu turēt līdzi tikai skrienot. Un viņam tas šķiet uzjautrinoši. Par laimi - pagaidām vēl pats piekūst un ņem pauzes, bet drīz man vajadzēs kļūt par sprinteri laikam.

(cup of coffee?)

extranjero
08:57
Pētījums par lokdaunu efektivitāti Kanādā: http://www.sfu.ca/~allen/LockdownReport.pdf

Šeit svarīgi ir tas, ka sākotnējie pieņēmumi par ieguvumiem no lokdauna ir izrādījušies kļūdaini.

(cup of coffee?)

neraate
08:51
Vakar atnāk pie manis 'mamma te tavā krājkasītē jāieliek nauda, vajag kādas monētas'. Es atrunājos, ka man uzreiz tagad kabatā nav naudas.
Pusstundu vēlāk aiziet pie tēta 'redz, kur tev būs krājkasīte ar naudām'

:D :/

(cup of coffee?)

Aprīlis 21., 2021


neraate
22:07
Lasīju ziņas un nejauši ieraudzīju bildē, kādus matus es tagad gribu

(2 without sugar | cup of coffee?)

kisswithafist
16:06
Varētu sākt pierakstīt, kāpēc Tilde ir no dirsas taisīts rīks.
Epinefrīnu man piedāvā nomainīt ar pineriņu. Kas tas vispār par vārdu?!
Letonikai arī maksas versijā pirmais variants vienmēr ir kaut kas no saraksta apakšas, nevis biežāk lietotā nozīme. Ja meklēju bully, noteikti, ka man vajag vēršgaļas konservus.


Un es par šito maksāju. Ehhhh.

(2 without sugar | cup of coffee?)

neraate
13:43
Man šķiet ļoti interesanti, bet diezgan negodīgi, ka pēc mazuļu dzimšanas kaķenes sauc par queen, bet sunces par bitch. Lai gan tā piedāvātā versija lietot 'dam' arī neliekas pārāk sakarīga

(cup of coffee?)

217
09:24 - Bērnudārzs
Aizvedām I. uz bērnudārzu, viņa vēl nesāka raudāt, kamēr bijām iekšā un teicām, ka iesim prom, bet laikam dzirdēju kādu gaudojot, kamēr ārā runājām ar audzinātāju, ka pēc stundas nāksim savākt. R. tāds prakstisks kā vienmēr, jau uzreiz tagad izmanto pusstundu, lai augšstāvā filmētu savus video, es vnk sēžu un uz neko citu nevaru sakoncentrēties, šo rakstu daļēji, lai vnk smadzenes atslēgtu, droši vien visa šitā nedēļa tā stresojot arī paies, kamēr pieradīšu, ka viss ir ok, un ka man ir laiks sev (3h dienā omg!), varbūt nākošnedēļ varēšu jau sākt praktiski izmantot.
Rītdien būs grūtāk droši vien, jo viņa jau zinās kurp iesim.

Pa ceļam no bērnudārza uz mājām piefiksējām, ka galīgi neatceramies kopš I. dzimšanas, kad esam bijuši dienas laikā kkur bez bērna divatā, izņemot pāris reizes, kad māsa izveda vēl ratos laikam pastaigā, un pārceļoties.

P.S. Neesot gandrīz vispār raudājusi, tikai pašā sākumā.
Tags:

(8 without sugar | cup of coffee?)

Aprīlis 20., 2021


brookings
22:45 - Palindromes
ATTA, open in 2020

Its bright blood-red body manifests when the Sun is set (Osiris (the sun killed by Set (Earth) - they couldn't find his Dick, which you need for sex, or maybe if you are conservatively-fashioned: reproduction). The horns, or antennae, or blood-shot eyes also appear on the head, above a sign announcing its current purpose. Check it out! You don't see it during the daytime. You need to be about at night like I am.

Most famous - and funniest Palindrome is this:

Eve (arī): "Who are you?"
Adam: "Madam, I'm Adam!"

Where did they come from?

Deified ?(atkāl!)

Or DNA? (Palindrome: A segment of double-stranded DNA in which the nucleotide sequence of one strand reads in reverse order to that of the complementary strand.)

Anyway

Bye!
Mūzika: Silver Apples: Program

(12 without sugar | cup of coffee?)

neraate
22:12
Es zinu, ka mani lasa daudzas dāmas, kam skapī ir apzinātība. Dāmas, kam patīk pucēties un izskatīties. Dāmas, kam velc kaut maisu mugurā, ko tu smukam padarīsi. Dāmas wow!-dīvas no cita gadsimta. Par kungiem es nezinu, iespējams, ka iemaldījies arī kāds švīts, nav liegts izteikties.
Tad nu dienas jautājums par stilu:

Kas ir tavs lielais Atklājums, Apvērsums domāšanā un Atklāsme, kas tev der un patīk un izskatās un kurā tu jūties labi un vēlies, kaut to atklājis/uzzinājis/izdomājis būtu ātrāk?

(14 without sugar | cup of coffee?)

sarkans0987
20:54 - Drošs kailums
Šodien pa kaimiņu garāžas jumtu vairākas stundas staigāja puskails jaunēklis. Es nezinu, vai mani vairāk satrauca fakts, ka puskails vai tas, ka viņam nebija nekāda drošības aprīkojuma.
Mūzika: Work from home - Fifth harmony

(3 without sugar | cup of coffee?)

smille
20:49
Cibas kaķu cilvēki, jautājums jums: ja kaķītis pa nakti paliek ārā (nevaram sasaukt), vai varētu būt, ka no rīta ir tā pārguris, ka neēd, nedzer un knapi iet? Es viņu rīt pierakstīju pie vetārsta, bet šodien pēc kārtīgas 8h vai vairāk nogulēšanas, viņa atdzīvojās un ir pilnīgi normāls kaķis...

(2 without sugar | cup of coffee?)

neraate
20:35
Tas, protams, ir kruķis, bet cik labi garšo tāds vīniņš! Un arī ģimene un dzīve un mr besī daaaudz mazāk

(cup of coffee?)

lavendera
16:05
Krievija divus Bulgārijas diplomātus paslidinājusi par "persona non grata"..
viņam iesegta nota
(leta)

(cup of coffee?)

extranjero
13:50
Kā es vakar paredzēju, ilgi jau nebija jāgaida līdz aizliegumam izplatīt vakcināciju skaidrojošos materiālus krievu valodā.

Bažas rada tas, ka Latvijā radās nepieciešamība atvērt daļēju brīvpieeju vakcīnām jau tikai pēc tam, kad bija vakcinēti tik tikko 10% iedzīvotāju. UK kaut kas līdzīgs tika izvērsts tikai pēc 50% pārklājuma. Šis norāda, ka vai nu vakcinēšanas organizācija ir pilnīgs bardaks, vai arī to, ka liela (daudz lielāka nekā UK) iedzīvotāju daļa ir piesardzīgi.

Man cibā aizrādīja, ka es domājot nepareizi un šaubīgie cilvēki tikai nogaida un ka visa greizā un no vakcinācijas atrunājošā komunikācija uz viņiem nenostrādā. Var jau būt, ka tā ir, bet es tomēr nebūtu tik pārliecināts un valdības vietā tomēr aktīvi piestrādātu pie labas komunicēšanas, lai samazinātu iespējamos riskus. Bet kā redzams valdībai ir vēlme atkal iebraukt auzās it kā stulbu lēmumu saistībā ar vakcināciju vēl nebūtu pietiekami. Šoreiz izspēlēt nacionālisma kārti vakcinācijas jautājumā ir stulbāk par stulbu, bet tomēr bija tik paredzami, ka tā notiks.

(cup of coffee?)

mufs
13:35
vīrs izdomājis, ka mājai vajag slēģus.
doma jau no vienas puses nav slikta - mēs katru vasaru cīnamies ar karstumu, tas ir - nevis mēs, bet es.

Man ir tādi biezi mēbeļaudmi, kurus es saspraužu tā, lai ne saules knipucītis iekšā netiek.
vīram, protams, tās lupatas besī.

Vakar paziņoja, ka uz 1.jūniju būšot slēģi - es prasu, kur ta pasūtījis. Neesot.

Vot man interesē, kur viņš taisās dabūt savus izdomātos pildiņu slēģus, man kaut kā nešķiet, ka tā ir tāda plaša patēriņa prece, ko ražo katrā galdniecībā.

par to, pēc kā izskatīsies mūsu pusmāja, kas JAU ir citā krāsā nekā kaimiņiem, ar pelēkiem koka logiem, kamēr viņiem ir balti plastmasas, nu, par to es paklusēšu un vispār nedomāšu.
Tags:

(23 without sugar | cup of coffee?)

martcore
11:07
kāda nu kuram humora izjūta, bet
man tīri cilvēciski ir interesanti, vai Sļepakovs, izlasot ziņu par to, ka viens no superspiegu dueta Petrovs & Boširovs ceļoja uz Čehiju ar moldāvu pasi uz Nikolaja Popas vārda, gadījumā nenokrita no krēsla 

(2 without sugar | cup of coffee?)

honeybee
00:45
Divas ļoti disturbingly satisfying lietas akad. rakstībā:
1) kad tu pārraksti eseju, lai nebūtu jāliek atsauce uz (neakadēmiskiem) viedokļiem, kurus tu negribi vēl vairāk izplatīt
2) kad tu saproti, ka objektīvi esi sasniedzis savas inteliģences bļe apogeju

Vienkārši disturbing fakc: ka rīt tās bloody atsauces būs tomēr jāsaliek :)

Iepriecinošs cibas fakc: plāns "screen comments by non-friends" works like a charm

(4 without sugar | cup of coffee?)

Aprīlis 19., 2021


viipsna
21:47 - jo tālāk, jo trakāk
Aplūkoju fb grupu "covid vakcīnu upuri", un nesaprotu - nu kā tas nākas, ka tieši tiem, kuru bildes rotā "stop fake pandemic", ir no vakcīnas nomirušas tantes, kaimiņi un vectēvi? Tad, kad mirst no kovida, tad viņi apgalvo, ka mirst patiesībā no vecuma un blakus saslimšanām, nevis no kovida. Bet tagad no vecuma vairs nē, tagad tikai no vakcīnas.
"Vakcīnrealitāte latvijā" savukārt informē, ka spontānie aborti un nekontrolējamas dzemdes asiņošanas menopauzē niņče notiekot, ja vienkārši blakus atrodas vakcinēts cilvēks.
Tāda lūk jaunā realitāte.

(6 without sugar | cup of coffee?)

mufs
21:51
Iedvesmojoties no Bārbalas aptaujas, saņēmos un apsegloju bērīti noslaucīju putekļus no sēdekļa un izlaidu līkumiņu.

Baigi grūti bija. Pagājušogad, kad sāku braukāties, tomēr ik pa laikam ritenis tika izmantots, tagad, kad nekur neeju, nekur arī nebraucu (wtf teikums)

Nolēmu sevi nemocīt vairāk kā 11km+2km atrullēties.

Velo bikses, ko pag vasar nopirku, kad biju jau biš taukus nobraukusi, tagad, protams, neder (vēl), bet laikam ceļgali visvairāk īdēja.

Nepalieku jaunāka laikam, lai cik dīvaini tas nebūtu
Tags:

(6 without sugar | cup of coffee?)

sarkans0987
20:17 - Maz, bet daudz
Reizēm gribas, kaut man neriebtos un es prastu skriet. Uzvilkt kedas un jozt. Cik spēka. Līdz elpa trūkst un ceļš zib zem kājām. Un izskriet to kamolu, kas sakrājas pakrūtē.
Vai braukt ar moci. Pazust tālēs zilajās. Matiem plīvojot. Aizbraukt uz to vietu pie jūras, kur ir iedobe kā azote. Ieritināties, iebāzt kāju pirkstus ledainajā ūdenī un ļaut saulei nodedzināt degungalu.
Bet es protu un varu iet. Labo, kreiso, labo, kreiso. Un arī tas nav maz. Un arī tas ir labi.
Mūzika: Ed Sheeran

(cup of coffee?)

krii
19:13
Esmu sev apsolījusi šonakt gulēt. Un līdz rītam tikt galā ar visu.
Nezinu, kā tas ir iespējams.

(4 without sugar | cup of coffee?)

kisswithafist
18:52
Ehh. Iztērēju 50 eiro, lai man pateiktu, ka nekas tur Tāds ne gastroskopijā, ne biopsijā nav. Nepanesība tā arī nevarot būt. Aizsūtīja uz manometriju, kur bāž barības vadā zondi un ar elektrodiem mēra rīšanu, beeeeeet tas ļoti neizklausās pēc kaut kā tāda, ko es jebkad gribētu darīt. Šito nevar narkozē, jo rīšana prasa būšanu pie apziņas.
Resnums tas arī neesot.
Nav tā, ka esot kaut kas baigi efektīvāks/labāks par omeprazolu.

Alergologs, tiesa, pa_lēto pateica, ka paneļos arī nekā nav, bišku sarkanā paprika varbūt aizdomīga, bet ne tik ļoti, var ēst, tikai uzmanīgi. Pēc mēneša jāejot pie viņas uz citu vietu, kur iepūtīs degunā putekļus un pamērīs plūsmu. Beeeet nu a) gan jau nekas nebūs, b) ja tie ir putekļi, well, sucks to be me, jo putekļi ir visur.

Paldies, vējamāt, bļe

(13 without sugar | cup of coffee?)

extranjero
16:36
Normāla vakcinācijas kampaņa krievu valodā. :D Ir sanācis variants – Es vakcinēšos, lai drīzāk aizietu pie senčiem.

Tagad vēl jāgaida valsts valodas centra uzliktie sodi par publiskas informācijas sniegšanu nevalsts valodā :). It īpaši tas būs svarīgi Latgalē.

(cup of coffee?)

viipsna
18:30
Félicitation vos livres sont très beaux !*

Paldies par apsveikumu. Laikam kāds manas grāmatas pa kluso reklamē Francijā, pēdējā laikā teju puse pasūtījumu no turienes.

__________________________________________

* Google translate man saka, ka tas nozīmē - Apsveicu, jūsu grāmatas ir ļoti skaistas!

(cup of coffee?)

dienasgramata
17:30
DELFI. Jaunās konservatīvās partijas valdes sēdē (...) pieņemts lēmums, ka XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki tradicionālajā formā šajā gadā nenotiks

(3 without sugar | cup of coffee?)

dienasgramata
17:29
DELFI. Neauglības diagnoze mūsdienās nereti kļuvusi ļoti komerciāla

(1 without sugar | cup of coffee?)

dienasgramata
17:24
DELFI. Veiksmīgi noticis vēsturē pirmais drona lidojums uz citas pasaules

P.S. Izrādās, nē, tikai uz Marsa

(cup of coffee?)

au
17:11
joprojām sāp galva, bet nu jau visu (more or less) varu.

dažiem ir bijis pieteikts pēc potes nedarīt fizisku slodzi,
bet es kā reizi izskrēju, jo zināju, ka tad, kad iesitīs blaknes, nevarēšu neko.

tagad man ir jādomā,
varbūt man ir slikti, jo skrēju?
varbūt vakcīna neiedarbosies, jo skrēju? (šim gan es neticu, bet ļaujiet būt drama queen)

(5 without sugar | cup of coffee?)

tvarj
15:34
man būs jauns "bezgrēka našķis" - mazsālītie gurķīši. pirms pāris h jau dažus iemetu maisiņā ar sāli, ķiploku un kinzu un tikko priecīgi divus nokraukšķināju.

(2 without sugar | cup of coffee?)

brookings
15:19
Biju centrā šodien - jaukāka un brīvāka gaisotne, vispār.
Par tiem plakātiem ar tiem iemesliem, tomēr, pamanīju, ka viņi tiešam tēmē uz jauniešiem.
Varbūt nav pārsteigums, ka daudzi jaunieši staigā ar masku ārā, pat tad kad viņi nav kopā ar citiem.

(9 without sugar | cup of coffee?)

barbala
15:15 - Vēroju laikabiedrus velojoslā un brīnos: sisīc esmu es vai citi?
Poll #21441 viss ir galvā?
Open to: All, results viewable to: All

Braucot ar velosipēdu pa pilsētu, Tev

View Answers

ir galvā veloķivere
8 (23.5%)

nav veloķiveres galvā
26 (76.5%)

Tu [tā] dari, jo

View Answers

Tev vispār nav veloķiveres
21 (80.8%)

Tev ir, bet ļoti nesmuka ķivere
5 (19.2%)

nekā nebija, esmu malacis

View Answers

man ir smuka ķivere
6 (60.0%)

man ir droša/jauna/kruta ķivere
9 (90.0%)

man ir kaut kāda, lai tikai ir
2 (20.0%)


(42 without sugar | cup of coffee?)

neraate
14:39
interesanti, būs jāizpēta:
https://twitter.com/MonicaGandhi9/status/1382872980691185665

(cup of coffee?)

martcore
10:42
totenhema beidzot ir elitē!

(9 without sugar | cup of coffee?)

dejavu
15:35 - eParaksts nespīd
Latviešiem Austrālijā pie e-paraksta netikt!

Ļoti jau nu būtu vajadzīgs tikt pie eParaksta, a bet man eID kartē nav sertifikāti aktivizēti, nu un to var izdarīt tikai klātienē Latvijas institūcijās.
Austrālijas robežas vēl joprojām ir ciet un uz nenoteiktu laiku - vismaz līdz gada beigām, varbūt ilgāk, nekāda izbraukšana no valsts man nespīd.
Latvijas vēstniecības vai konsulāta Austrālijā nav - tuvākā ir Jāpānā (!) - taisās vērt Austrālijā vēstniecību, bet nez kad.

Nu un ko mums te Latvijas pilsoņiem down under darīt?

It kā interneta nebūtu un nevarētu izdomāt, kā ļaut letiņiem visā pasaulē šī lietas kārtot elektroniski...

(6 without sugar | cup of coffee?)

kisswithafist
08:13
Nē nu protams, pamostos stresā par to, ka esmu atļāvusies paņemt brīvdienas (lai arī vakar bišku tomēr strādāju) un kas nu tagad būs.
Laika tērēšana ceļā, lūk, kas būs. Besī :(

(2 without sugar | cup of coffee?)

Aprīlis 18., 2021


neraate
22:04
Atceraties, es te vaimanāju par to spilvenu?
Pavaimanāšu atkal. Karoče TopShop visi tuvākie ciet, aiziet pačamdīt nevar. Bet ko es tikko atradu! Elle un Indija, cik smalka tā spilvenu pasaule, viss smalki un gandrīz zinātniski, pat līdz centimentriem. Protams, ka tas ir mārketinga teksts no viena uzņēmuma. Bet tas uzreiz nenozīmē, ka tā pieeja ir slikta un neder.

Tā kā ja ir kāds tāds brīnumveiksmīgs cilvēks, kam nebesī savs spilvens vai tas pat sajūsmina, es gribu veikt nezinātnisku eksperimentu un aptauju. Vai tas tavs spilvens atbilst datiem par tev piemēroto spilvenu?

Izglāb mani no izmisuma un ninonu no baisas naudas tērēšanas par neatbilstošu štruntu (viņa bija noskatījusi vienu par 150 naudiņām).

Links uz dormeo spilvenu reizrēķinu šeit:

https://www.dormeo.lv/ka-izveleties-spilvenu

(15 without sugar | cup of coffee?)

krii
19:47
Man būtu jāsāk pieci neatliekami darbi, un es jau četras stundas prokrastinēju un audzēju paniku, nespēdama saprast, ar kuru lai sāk.
Esmu Buridana ēzelis kvadrātā.

(8 without sugar | cup of coffee?)

klusais_okeans
19:03
kuras ir jūsu mīļākās filmas par pašnāvībām?

(22 without sugar | cup of coffee?)

au
17:34
es rīt, diez, varēšu pastrādāt, aizvest bērnu pie daktera, utt?

(cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba