: smēķētāji, alkoholiķi, narkomāni, depresijas māktie un citi elites pabērni

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Jūlijs 11., 2020


pavisam
21:47 - Mysterious ways
Šodien mācību viena daļa bija par MK noteikumiem un prasībām.
A G O N I J A

Pirmkārt, vakardienas haips par piektdienu noveda pie sajūtas, ka gulēšu bez palīglīdzekļiem.
Gulēju. Visas savas 4h.
Otrkārt - noteikumi smird. Smird kā metri, tā gadi un pieteikumu formas.
Visā nopietnībā gandrīz izslēdzos.

Otrā daļā indikatoraugi un pļaujmašīnas, miegs nevienā acī!
Iespējams, arī lektores nopelns.
Vakarā iedama apli, ieraudzīju grāvī, ūdens vidū augam purva virzu.
Nekā personiska, protams, bet... purva virza tika minēts kā indikators mitrai pļavai. Ja tā aug ūdenī, vai tomēr fakts, ka bez zābakiem pļavā nevar iebrist, nav jau pietiekams indikators? :D

Onkuliņš atkal jau bez ievada turpināja savu iedomāto sarunu. Palūdza aizvest uz prakses vietu, jo esot palicis bez auto, jo sieva ko tur kur tur. Es nedzirdēju. Es neklausījos, atceroties, kā noguru pagājšreiz.
Automašīnā vienā elpas vilcienā izstāstīja, kā zemi padarīt tik auglīgu, ka uz katru soli sanāk spainis kartupeļu. Ka māju pircis viņa vectēvs, viņi ar sievu tur dzīvo jau 40 gadus.
-Mana sieva tāda pati kā jūs. Rembo!
-... (pag, ko?!)
- Vispār neapstājas. Tagad ar - iešpricē insulīnu un iet.
-...
- khem... un tikpat ātra
- (nometu ātrumu, lai gan pat nepārsniedzu)

Tālāk pārmetās uz naudām un ienesību, peļņas vai nepeļņas no ES fondiem.
-Nu bet jums tagad labs darbs?
-Labs...
-Nu tad sapelniet pensiju un dzīvojiet nost savos laukos. Es par maz nostrādāju, sanāca vien 100EUR pensija, bet jums taču laiks vēl ir.

Tā arī līdz šim nepamet aina no lethal weapon.

Es nesaprotu, ar visiem šitā notiek, vai tikai mani visums apceļ?

Braucot prom no prakses vietas, sapratu, ka esmu kaut kur pazīstamā rajonā un nolēmu apciemot tēvu.
Galubeigās, šo dienu nekas vairs nevarēja padarīt dīvaināku, arī sēdēt uz apmales (jo Jancis reiz teica - kad jūs čiuļi iemācīsieties svinēt kapusvētkus, tad arī uzliksim soliņu) izstieptām kajām, cigareti zobos, runāties ar sevi un vērot, kā jaunieši ar kajakiem aiziras garām kapsētai (Jānoskaidro, kas tas par ūdeni. Man likās, ka tas ir dīķis, bet ko tādā ar kajakiem?!)

Lai vai kā...
Lai arī cik negaidītus eņģeļus debesis šonedēļ man nesūtītu, tie man lika pēkšņi saprast - nu bet taču taisnība. Es taču esmu Rembo. Vienmēr esmu bijusi. I kur apmaldījos?

Mūzika: Survivor - Eye Of The Tiger
Tags:

(4 without sugar | cup of coffee?)

Jūlijs 10., 2020


neraate
22:36
Vīrs prasa 'kas tur tai tavai mātei ar to svinēšanu - tematiskais pasākums "Atvadu ballīte"?!'
:D

Kad teicu par kapu svētkiem viņš tādā drūmā balsī 'Piedalīties?!'

(1 without sugar | cup of coffee?)

neraate
22:04
Mistika kā tas laiks skrien. Tikko man vēl bija reiboņi un nelabumi un tagad pēkšņi bērnam kustas jau divi priekšējie zobi

(cup of coffee?)

neraate
21:34
Rokas paceļas, rokas nolaižas ka tepat kkur cibā bija. Māte ar divām savām māsīcām rīt braukšot uz kapusvētkiem. Trīsarpus h mašīnā šurpu turpu. Nu labi. Nākamajā sestdienā bēres tai bērnības gandrīz vecmāmiņai, ellē ratā Vidzemē. Ļoti gribas un vajadzētu, bet.
Pēc divām nedēļām tēvam 60 gadu jubileja. Mani iebildumi, ka šis varbūt nebūtu īstais laiks kad taisīt lielu balli, nobrēcās, ka nebūs balle, būs taču tikai pikniks. Un tas mājsaimniecībā, kur viens drusku vairāk par gadu no vēža brīvs 85 g.v. cilvēks, tēvam bija tā sirds operācija pirms pāris gadiem, nu nav baigi spoža tā veselība un pašai arī so-so, lielākoties no hroniska pārguruma, bet
Eh, nezinu ko iesākt

(cup of coffee?)

217
17:46 - latissimus dorsi
pierakstījos uz masāžu pirmdien vakarā, salons atcēla, pierakstījos vēlreiz citā salonā tikai no rīta, tagad tramīgi skatos telefonā un gaidu, vai šo arī neatcels
Garastāvoklis:: pls, pls

(cup of coffee?)

penny_lane
18:20
izlasīju ierakstu par ordinary kosmētiku, un nolēmu ierakstīt savu revjū par kopjošo kosmētiku. vispār es varētu taisīt kopjošās kosmētikas youtube channel, kur katru nedēļu izmēģinātu kaut ko jaunu un stāstītu, kā nekas nav mainījies. es tiešām nesaprotu tos, kas revjū raksta, cik ļoti šis ir padarījis ādu samtainu (ko tas vispār nozīmē?), gludu (jā, sure, izgludināja krunkas vai?), mitrinātu (meh...), vai tīru.

so ordinary kosmētika tāpat kā visa cita kosmētika neko īpašu nemaina manā sejā. revjū beigas.

ā, nē, no retinola palika sarkani pleķi, tāpēc to es beidzu lietot. laikam biš par daudz lietoju acu zonā, jo esmu pieradusi, ka ādai viss pofig, bet šis tomēr bija hardcore. visas tās skābes, kam ķipa jāloba āda un jākož man tā kā neko, šķiet, nedara, bija viena madaras skābe, kas uz 5 min atstāja sarkanus pleķus, bet es tomēr nolēmu, ka tas arī nav nekas pārāk būtisks.

viss, kam ir ogle, it sevišķi tas body shop ogļu skrubis kaut ko biš patīra, bet, ja godīgi, domāju, ka ziepes arī der, vienkārši ziepes "savelk" ādu, bet ja "savelk" kopjošā kosmētika, tad jau liekas, ka strādā, tātad ziepes arī strādā. bet vispār es seju nemazgāju līdz kādiem 28 gadiem, mans porainais deguns ir liecinieks. kaut kur biju izlasījusi, ka pārmērīga mazgāšana sausina un vispār esmu diezgan slinka, tāpēc cik nu tur dušā uzlija ūdens. tagad esmu sākusi tīrīt, jo poras, bet poras ir vecums, būsim godīgi. tīru un ceru, ka ja netīrītu, būtu sūdīgāk, bet to es nekad neuzzināšu.

mitrinošie krēmi. ķermenim biežāk gribas, jo ķermeņa āda tiešām ir sausa, bet nu tad pēc tās tīrīšanas kaut ko uzpļeckāju. neesmu iebraukusi, kas sejai patīk labāk, jo pa lielam tai viss vienalga, mans labākais triks ir neuzsmērēt par daudz, it sevišķi zem tonālā, jo tad savelkas viss bumbiņās un ir ķēpa, bet pieņemu, ka liela daļa šo atklāj 13 gadu vecumā.

serumi ir biš jaukāki, jo nav tik ķep ļep, bet uz viņiem parasti rakstīts, ka jālieto savas sejas rutīnas (kādas???) ietvaros, un tipa pēc tam jāliek krēms. man ir ts vichy mitrinošais serums, viņam bija jauki revjū un ir smuka pudelīte, reizēm lietoju to krēmu vietā, laikam ir labāk.

maskas. nu, ir forši brīdi pagulēt ar aizvērtām acīm un kaut kādu random smieklīgu lietu uz sejas. vai tas kaut ko maina? domāju, ka ne pārāk, nē.

tējas koks ir diezgan ok pumpām. bet zināt, kas vēl ir diezgan okei pumpām? šņabis. un ļoti labi, jo citādāk tā pudele absolut mums stāv mājās jau piecus gadus neaizskarta.

putas. putas forši puto. again - nav ziepes, un sīrupā taču rakstīja, ka ziepes ir sliktas. nekādu citu būtisku labumu nezinu.

eļļas - nē, nē, ne sejai, aizdambēs dažas neaizdambētās poras. eļļas ir domātas matiem, krūtīm un kājām.

tad es kaut kad esmu nopirkusi pāris reizes kaut kādu poru mazinātāju, clinique bija diezgan kruts, bet tas ir diezgan skaidrs, ka zinātne un veselais saprāts saka, ka poras neviens nemazina, šie silikonīgie mēsli rada to efektu, ka seja ir gluda, un ir domāts tīri paskatam. ja nelieto tonālo, bet nez kāpēc grib justies mazāk neglīta, tam ir jēga. šis jau ir dekoratīvi.

acīm - es kaut ko smērēju, bet nu viss, ko esmu piefiksējusi ir, ka acu zona diezgan strauji noveco, agrāk nebija loku, tagad ir, ko nu tur daudz. esmu izmēģinājusi vairākus acu krēmus, bet kā jau visam, nekādas izmaiņas neredzu, un mierinu, ka moš tas aptur procesus. pagājušogad nopirku payot krēmu, kas bija no 60 nocenots uz 15, un es viņu lietoju diezgan reti, jo nocenots bija, jo ņemot ārā no kolekcijas, tāpēc reizēm domāju, ka izņēma ārā, jo atklāja, ka izraisa vēzi or sth. labāk ķepinu ordinary caffeine šķidrumu, tas nedara pilnīgi neko, un tas der. ā, vēl man ir tas svaiguma rullītis, bet again - ledus strādā tieši tikpat labi. jā, ap acīm parādās līnijas. vai tur var ko darīt?

PROTAMS.

introducing lietas, kas strādā.

Miegs. Ūdens. Nesmēķēšana. Veselīgs uzturs.

to priekšpēdējo, protams, esmu jau tik ilgi darījusi, ka nav tā, ka nesmēķēšana tur baigi kaut ko padarīs labāku, bez tam nevar jau zināt, vai man būtu sejas vietā bērna dibens, ja es nebūtu smēķējusi, vai ne?

a zināt, kas ir rēcīgi? es regulāri pērku kopjošo kosmētiku. šodien, piemēram, esmu iegādājusi trīs vienā tējas koka skrubi, masku un washu no bodyshop, kas man bija līdzi, bekpekojot pa Āziju, jo ietilpa somā, un bija diezgan ērti, kad man likās, ka esmu pārāk putekļaina, nopirku aiz nostalģijas, kā arī vienu no tām sejas maskām, kas liek izskatīties pēc japāņu operas, jo tai bija atlaide.

ā, es aizmirsu. regulāri lietoju hialuronskābi no ordinary. nezinu, kāpēc. jo par to raksta labas lietas droši vien. būšu drīz izlietojusi. mans revjū par šo produktu ir tāds pats kā par visiem citiem. tas ir kaut kas slapjš, ko var uzlikt uz sejas.

lūk. reizēm es eju pie kosmetologiem, ko man iesaka draudzenes, viņas man taisa visādas dziļās tīrīšanas un spaida pumpas. tad es jūtos labāk, jo, ja kāds tev izspiež pumpas pa 50-60 eiro, tā ir daudz legitāka pumpu spiešana, nekā ja to dara mans draugs, pie tam kosmetologs nekad nepaņem to balto ķēpu un nerāda man, sakot: paskaties, cik liels un pretīgs. lūk, par to taču ir vērts maksāt.

tā bija sejas kopšana ar Peniju. es varu derēt, ka jūs vēlētos, lai es apskatu arī citus skaistumkopšanas produktus.

nekad neesmu izmēģinājusi vienīgi prairie. ja neskaita to reizi, kad pusaudzībā izmēģināju mammas prairie acu krēmu. cik atceros, tas bija kaut kas slapjš uz sejas.

(19 without sugar | cup of coffee?)

neraate
12:37
Tam gliemezim atkal bija nārsts. Aizdomās turu balto, tas bija tāds saguris pedējās dienās. Domāju un nesaprotu ko ar tiem iesākt, kad nāks atvaļinājums. Apaļā akvārijā grūti ņemt līdz. Gādāt vēlvienu trauku nu tā, kādam atstāt riskanti, tur vajag stiprus nervus un var gadīties, ka kamēr nenāk laistīt puķes, sarodas daudzdesmit mazbērnu :D un tās gliemežu kakas arī tāda ķēpīga padarīšana.lol

(cup of coffee?)

neraate
12:02
Jāpieraksta, lai neaizmirstu palasīt vairāk. Ir tāds koncepts kā Mijavaki mežs. Paņem dažāda augstuma dabiskos augus, sastāda blīvi maza platībā un tad tev ir pašam sava meža saliņa.

Vispār ja es par tam savām vēlmēm padomāju nopietnāk, gribas saķert galvu (matus nevar raut, jo nu jo). Es esmu tāds konservatīvs hipijs, ja man būtu zeme, es mierīgi varētu izpausties dažādās dīvainībās. Nu, to mežiņu, ja platība ļauj, apaļo trijstūrvaida siltumnīcu, pirti, kārtīgi nekārtīgs permakultūras dārzs, vistu namiņš, es noteikti gribētu raķeškrāsni, ja man vēl būtu terase, vispār ideāli. Ja būtu klimatam piemērots, es labprāt dzīvotu Earthship tipa mājā, bet nu mūsu klimatiskajos apstākļos tāda drūma mitra zemnīca vien sanāktu. Nu jā, bet vēl jau ir kleķa māja kā alternatīva.
Viens labums ir tam, ka mums sapnī par māju 600 kv.m. šķiet briesmīgi maz ap māju - mazāka iespēja, ka es būšu tā kaimiņiene, kas ievācas pēdējā un visiem besī ne vien tādēļ, ka skaļš tas mūsu tabors, bet jo dārzā nav manikīrs, bet savvaļa ar visām izrietošajām sekām

(6 without sugar | cup of coffee?)

krii
12:09 - Varbūt FB dzimums tomēr jāmaina atpakaļ uz sievieti?
" Sveiki visiem. 💗🤗 Šī ir mana grupa, ar seksīgu un skaistu sieviešu loceklis 👄👯💦, jūs varat sazināties ar sievieti uz datumu vai vienkārši gadījuma tērzēšana. Lūdzu pievienoties šai grupai, šī grupa ir reāla, un jums nav nepieciešams tērēt savu naudu sievietēm, kas var apmierināt jūsu seksa vēlmes 👄👙, es apliecinu jums..."

(11 without sugar | cup of coffee?)

pavisam
11:14 - Burvju televizoriņš
No savas kolēģes reiz nočiepu ideju par burvju televizoriņu.
Viņa stāstīja, kad bērni bija mazi, vietējie CCTV:

visu laiku ziņoja par viņu pārvietošanos utt.
Tad nu viņa iestāstīja bērniem, ka viņai ir burvju televizoriņš, kurā viņa viņus visu dienu redz.

Man liekas, ka pirmo reizi to izmantoju, kad atradu Pupas somā čeku par neatļautu džank fūdu.
Protams, arī mūsu miestā ir CCTV, šad tad paprasīju - a ko tad Tu tur darīji?

Es domāju, ka 100% tā arī nekad nenoticēja, bet nostrādāja līdzīgi kā ar māņticību - ticēt neticu, bet izaicināt arī negribu :D

Ar Līvu gāja stipri vienkāršāk, jo viņa ir cilvēks - rituāls. Jebkāda novirze no ierastās lietu gaitas, tiek uzņemta kā traģēdija.
Ja es zinu, ka viņa ieiet vietējā piparbodītē, es zinu, ko viņa tur nopirka. Arī bez čeka.

Tomēr, ir bijuši arī feili - piemēram, Līva paprasīja, vai es savā TV neredzēju, kur viņa iebāza savas atslēgas? :D
Vai arī - vai tad Tu neredzēji, kā es sasitu celi?

Bet vispār burvju televizoriņi nenormāli rullē.
Tās lietas, kas notiek tieši tad, kad visvairāk vajag, tas ir tāpēc, ka kāds tajā skatās.
Kas ir patiesībā divtik kruta, jo ne tikai nāk kā risinājums, bet nozīmē, ka kāds cares enough tērēt laiku un tajā skatīties.
Tags:

(cup of coffee?)

kisswithafist
10:40
Vakar pirmoreiz taisīju kārtīgi spicy indiešu ēdienu – sviesta vistu. Par spīti nosaukumam, sviests tur ir kāda ēdamkarote. Tehniski šis nav pirmais indiešu ēdiens, ko esmu taisījusi, bet garšvielotākais gan. I don't hate it. Man laikam ļoti patīk garšvielas :D šeit pat nebija nekādas baigās eksotikas (definīcijas, protams, atšķiras) – laikam retākais bija sierāboliņa lapas, bez kurām droši vien var iztikt. Kumīnu es par eksotiku vairs īsti neuzskatu, lai arī ierindas rimčikā tas laikam joprojām nav sastopams.

Ir arvien mazāk garšvielu, kas nebūtu mēģinātas/joprojām kaut kur pieliekamajā nemētājas. Lielākoties dažādi eksotiski pipari. Teorētiski ir kāre pamēģināt sumaku, praktiski nezinu, vai patiks, esot skābs. Laikam jāatbrīvo vieta un jālikvidē visādi tizli pirktie maisījumi, kas izskatījās daudzsološi, bet sanāca meh un neviens tādus nelieto. Ir tikai kādi četri maisījumi, kas ir ok – Gourmet studio plova garšviela un "Končitta" (cultural appropriation much?), Santa Maria citrusu garšviela grilam un Vidusjūras garšaugu maisījums. Pārējie (ar baravikām, zivīm ar kadiķogām, ar upenēm un ko tik vēl ne) pilnīgs trash.

Also, blakus pagalmu jau kaut kādu mēnesi remontē, trokšņi baigi netraucē, bet šodien gan viņi dara ko tādu, no kā rīb visi logi. Šausmīgi kaitina.

(4 without sugar | cup of coffee?)

neraate
09:21
Vakar padevos. Atkal guļu uz vilnas pleda lai mugura nesalst. Un jau kādas trīs dienas atkal sapst kājas. Nevis palika labāk vai problēmu izdomāju, bet siltums problēmu uz laiku atcēla :D bet vispār ja tā padomā, pēdu plaukstu locītavas jau kādas dienas pirms sala, jutās ne tik lāgā, droši vien viss saistīts

(1 without sugar | cup of coffee?)

pavisam
08:35 - Runājot par kaitinošām lietām...
Ir reāli ērti nopirkt, teiksim Holland & Barrett milzu pudeli ar kalciju/zivju eļļu/vienalga ko un (rēķinot, ka 30% aimirstas iedzert) pietiek gadam.
Bet agonija sākas, kad tajā ir palikušas 10 tabletes :D vai nu ātrāk izdzert, vai pirkt jaunu toveri un pārbērt atikušās tur.

Ar paciņām gan ir tas pats, ja no 10 tablešu vietām 9 ir tukšas, es sāku apgraizīšanu, tad nogriežas uzraksts, pēc mēneša nav ne jausmas, kas tas ir un izmetu :D
Tags:

(3 without sugar | cup of coffee?)

Jūlijs 9., 2020


lilja_brik
17:15
vēl man ir mainījies ģērbšanās stils. pirmkārt, velku pārsvarā kleitas. otrkārt, dominē sarkana krāsa. treškārt, kurpes un somas tagad ir no sērijas "I don't give a shit about kurpes un somas" (vienas un tās pašas barefoot kedas/sandales un mugursoma pie visiem apģērbiem).

nemainīgi valkāju vīriešu kreklus. kopš nomira tētis, man tādu ir daudz vairāk.

+ vintage zīmolu mēteļi un žaketes, love them!!!!

(4 without sugar | cup of coffee?)

lilja_brik
17:04 - no quoras
Why did the narcissist pick me?

Because you displayed some vulnerability, and a tendency to be a people pleaser.

NO MORE

zināt to cilvēku telpā, uz kuru paskatoties jums ir sajūta, ka ar jums viss ir kārtībā, un ka jūs vienmēr varat rēķināties ar viņa atbalstu un sirds siltumu?

es vairs neesmu tas cilvēks.

izņemot, ka es esmu tas cilvēks, bet to jūs tā no malas nepateiksit.

(cup of coffee?)

krii
16:45
Jūnijs bija neprātīgs pilskungs, šarmants uzdzīvotājs, dzina strādāt līdz ģībienam, bet pēc tam atalgoja ar ballēm, ziediem, nebeidzamiem gaismas šoviem un smaržu terapijām.
Es viņu mīlēju. Un mazliet cietu.
Sen nebiju jutusies tik nogurusi, sen nebiju jutusies tik laimīga.

Tagad atnācis jūlijs, gaidu maigās melleņu naktis.

(cup of coffee?)

brookings
16:40
subbritania homesick blues

(2 without sugar | cup of coffee?)

extranjero
14:23
Arvien vairāk pārliecinos, ka ir daudz labu ideju, kas varētu uzlabot dzīvi šajā pasaulē, diemžēl cilvēku inerce, slinkums vai bailes, kas liek pretoties ierastajai lietu kārtībai, ir lielākais bremzējošais faktors.

Īlons Masks ir ģeniāls tieši ar to, ka viņš nebaidās realizēt šādas idejas, un ir spējīgs noorganizēt cilvēkus, lai to panāktu. Dažreiz viņam izdodas, dažreiz nē. Redzot to, cik lielas pūles pieliek viņa kritiķi (piemēram, tviterī), tad kļūst skaidrs, ka panākumu atslēga ir tieši tajā, cik ļoti mēs spējam saglabāt savu apņēmību šo stoperu pūļu vidū. Tam noteikti ir vajadzīgs liels iekšējais spēks, kas ne katram piemīt.

Lūk, viena no šādām idejām ir par apvienoto testēšanu. Ja Covid-19 testēšana ir dārga, tad ar vienkāršu matemātisku pieeju šīs izmaksas var samazināt vismaz 10 reizes. Kāpēc tas netiek darīts? Varbūt tieši tādu pašu iemeslu dēļ, kāpēc aptiekās nedrīkst izsniegt zāles, uzrādot vadītāja apliecību. Kāds tā ir pateicis un viss. Pat ja kāds izrādīs iniciatīvu, tad uzreiz būs stoperi, kas viņu centīsies apturēt, nosodīt un pat atlaist no darba.

(cup of coffee?)

kisswithafist
16:10
Ja nezinājāt, ka tāds eksistē.

Comfortably numb

(cup of coffee?)

martcore
15:11

(1 without sugar | cup of coffee?)

kisswithafist
15:06
Vēl, protams, ellē ir īpaša vieta cilvēkiem, kas ēd sabiedriskajā transportā. Starppilsētu autobusus kaut kur pie Limbažiem vai citas vietas pāris stundu braucienā no galvaspilsētas es vēl saprotu, ceļš garš, laika maz, autobusi kursē reti, lai arī tur belašus ēdošos aiz škvarkas vajadzētu izmest ārā. Bet pilsētas autobusā pie mikrorajona beigām?! Tiešām nevar to vienu pieturu paciesties un ir jāsmirdinās (nav svarīgi, ko ēd, autobusā tas viss smirdēs), jāčaukstinās un jābirdinās pa visu autobusu? Nekādu, bļed, manieru.

(15 without sugar | cup of coffee?)

dienasgramata
13:52
Uga Dumpis: Saslimšanas risku rada izklaidēšanās

(2 without sugar | cup of coffee?)

neraate
11:46
Paldies pavisam, no rīta virtuvē i krietni padejoju i pēcāk nejauši noskatījos 'Opera singer reacts to Nightwish' un tas bija brīnišķīgi, 20 minūtes kaifa. Izrādās pilna jūtūbe dziedāšanas treneriem, kas papļāpā par kāda mīļākajām dziesmām, viens vīrs slaucīja asaras pie Disturbed Sound of Silence

(1 without sugar | cup of coffee?)

au
08:19
šorīt bērni pamodās sešos, tas laikam par sodu, ka vakar vakariņu gatavošanas laikā paralēli sataisīju viņiem čia sēklu pudiņus šodienas otrajām brokastīm, kurus mēs ar vīru negausīgi paši norijām pēc viņu iemidzināšanas.

//bet totally worth it - baisi garšīgie sanāca

(5 without sugar | cup of coffee?)

zivs
00:41
"banāli" nav banots. tas neizsaka neko, varbūt vienīgi snobiem.

mīlestība vienīgā parāda, vai tu esi dzīvs

(1 without sugar | cup of coffee?)

Jūlijs 8., 2020


ieraksts
23:28
Nekad neiet ārā bez fotoaparāta ir laba ideja, pat izejot līdz veikalam var ieraudzīt kā cauri slīpajiem vakara saules stariem soļo sieviete ar mazu bērnu, un abiem ir vienādi, melni grupas "Nirvana" krekliņi. Tieši tad, kad nav līdzi fotoaparāta.
Mūzika: Townes Van Zandt - Waitin' Round to Die

(1 without sugar | cup of coffee?)

neraate
23:16
Forši un smieklīgi, bet nedaudz baisi un uzreiz gribas sazvērestības teorijām ticēt, jo valsts galvenais infektologs tviterī seko tikai Linčam

https://twitter.com/voldemars/status/1280900988048756743?s=20

:D

(cup of coffee?)

pavisam
22:44 - Un kura ir jūsu aurojamā dziesma?
The Cure - Doing the unstuck

Ar piebildi, ka auto un vienatnē :D
Tags:

(16 without sugar | cup of coffee?)

217
16:18 - es zinu, man vienreiz dārziņš būs
Šodienas labāka ziņa ir, ka stamp duty atcēla līdz 31ajam martam. Tas nozīmē, ka notāram mums būs jāmaksā nevis 4.5k, bet tikai 1.5k. Happy dance.
Bet no bankas joprojām nekādu ziņu par hipotēku, bezgalīgs limbo :(.

(4 without sugar | cup of coffee?)

extranjero
15:30
Nesen lasīju vienu interviju ar Zviedrijas pārstāvi, kurš viņš stāsta, kāda patiesībā ir Zviedrijas politika attiecībā uz koronavīrusu. Viņu mērķis nav ne pūļa imunitāte, ne arī nekā nedarīšana. Tā drīzāk ir veids, kā ļaut cilvēkiem apgūt nepieciešamo kontaktēšanos tādā veidā, kas mazina infekcijas izplatību.

Šī ideja ir ļoti atbalstāma, un ilgtermiņā tā strādā daudz labāk nekā piespiedu pasākumi un obligāta karantīna. Zviedri noteikti sākumā visu neizdarīja pareizi. Piemēram, viņi pieļāva infekcijas izplatīšanos vecu ļaužu aprūpes namos. Bet šādas kļūdas pieļāva arī daudzas citas valstis. Taču citos aspektos zviedri ir pamazām apguvuši optimālu sociālās saskarsmes modeli un viņu mirstība ir bijusi ar skaidru līkni uz leju līdz praktiski minimālam līmenim šodien.

Atšķirībā no daudzām citām valstīm, kur karantīnā sēdošie cilvēki nav varējuši iemācīties, kā izmainīt savu sociālo saskarsmi, lai mazinātu infekciju izplatību. Tāpēc daudzās valstīs atkal parādās infekcijas uzliesmojumi, un ir atkal jāievieš stingri ierobežojumi. Diemžēl, šādas karantīnas ir ekonomiski un sociāli nelabvēlīgas, un nodara vairāk ļaunuma nekā labuma.

Viens no karantīnas visļaunākajiem aspektiem ir pedofilijas pieaugums. Man ir ļoti skumji, ka mēs dzīvojam pasaulē, kur par lielāku ļaunumu uzskata to, ka kāds vecs un slims cilvēks nomirs dažus mēnešus ātrāk, nevis to, ka mazs bērns tiek izvarots, tādējādi sabojājot viņam visu dzīvi.

(2 without sugar | cup of coffee?)

penny_lane
16:02
apdarīju kādus miljards mazus sīkumus, tad ievēroju plauktā grāmatu "the seven habits of highly effective people" un nolēmu palasīt, bet secināju, ka burti lēkā, un nolēmu, ka es nebūšu highly effective person, because srsly fuck that shit.

(4 without sugar | cup of coffee?)

kisswithafist
15:33
Vēl atsevišķa vieta ellē ir cilvēkiem, kas savu outlook uzlikuši tā, ka neveidojas thread, bet Atb.: Atb.: Atb.: Atb.: un tā 500 reizes, mans rekords laikam bija kādas 13, vismaz gmails virsrakstu vairs nevarēja parādīt, tikai atb atb atb. Brrrr.

(5 without sugar | cup of coffee?)

martcore
13:17
man patīk vērst sabiedriskās idejas sazvērestību teoriju piekritēju uzmanību uz to
ka mūsu plašajā pasaulē 95% lēmumus un idejas diktē ekonomika, nevis aukstāki spēki

piemērs?
nu, skatieties, lūk, mūsu kristīgajā radio apgalvo, ka geji - tā ir nāves kultūra
lai arī geji, kā reiz nav nāves kultūra, tā ir samērā parasta nukleāra ģimene, kas kādreiz izglābs pasauli
jo nāves kultūra ir čaildfrī
un čaildfrī nebūt nav kaut kāda sorosa un žīdu reptiloīdu inspirēta ideja

šī situācija ir radusies pēcfeodālisma laikmetā, kad mums, gan puikām, gan meitenēm, ir pietiekoši daudz resursu, lai īzī izdzīvotu bez ģimenes
agrāk tā nebija, cilvēkiem pirms frīdoma nācās laiku pavadīt ģimenes sistēmā ar sociologa makša vēbera brīnišķīgi aprakstīto darba dalīšanu sabiedrībā
līdz industrializācijai

pēc tam meitenēm izvēle "bērni vai karjera, vai arī karjera un bērni pēc tam" ir kļuvusi nevis obligāta, bet gan ļoti opcionāla
opcionāla tāpēc, ka meitenēm naudas ir dahuja
lai izdzīvotu vienām, un vēl nopirktu sev alholu un cigaretes un kondo manhetenā, ja paveiksies
gribat "tradicionālo" sabiedrību - atņemiet viņām naudu
tikai nestāstiet, ka loģiski attīstības procesi ir sazvērestība
viss

(21 without sugar | cup of coffee?)

unknown_entity
13:21
Man te projekts sadarbībā ar francūšiem. Viena no lietām, kas jamiem ir jādara - jāizdomā kā piejūgt instrumentus datōram lauka apstākļos. Nu, tur sanāk diezgan daudz kabeļi un konnektōri. Izdomāja, ka paši nejāsies un autsōrcos. Gadu vēlāk saņemu "tehnisko dokumentāciju" ekselī. 8 šīti ar bildēm. Sazīmētas kastes, interfeisi un slēgumi - gan elektriskās, gan mehāniskās shēmas. Mehānikai blakus vēl pierakstīts mērogs. Protams, viss pa prancisko. Es ņeparļē, stundu sēdēju ahujā ar gūgltransleiteri un mēģināju iebraukt, kas kur un kā. Un tas viss prieks 4.5 kilonaudiņas par vienu, 2.5 ja ņem 25+. Tas ekselis vien ir 2 tonnas vērts
Tags: ,

(cup of coffee?)

dienasgramata
13:19
DELFI. Divi saslimušie saistīti ar uzliesmojumu draugu lokā

(cup of coffee?)

mmd
11:15 - Kundzīņsala - done.
Sanāca aš 11 kilometri - labs attālums raitam irienam darbadienas vakarā.

Par pašu salu - tur ir plašas teritorijas skvoteriem - gan ar teltīm, gan neuzceltās noliktavās. Tas, protams, pie noteikuma, ka apsargi nelaiž mīlīgus dobermanīšus nakts pastaigās. Bet ja man vajadzētu paslēpties no lietus un liekām acīm, tur ir kur. Bet pārsteidza, ka vietējiem iedzīvotājiem atvēlētas vien divas taciņas, lai tiktu pie ūdens. Toties ir labā ziņa - gar krastu ir maz (nemaz) makšķernieku (tomēr dobermaņi?), kas neliedz tiem sakāpt laivās un kaut ko gaidīt ... Zivis?

Tie daži vietējie, ko satiku, izskatījās vairāk aizkavējušies salā, ne speciāli izvēlējušies tur dzīvot. Hmm ... Un tās britu mašīnas visos stūros liek sajusties kā britu salā, kas gan arī tāda "kundziņu" sala vien ir.

Sarkandaugavas krastos bija divas siespaidīgas metālu kaudzes - viena lūžņu formā, otra milzīga katamarāna izskatā. Jā, ostās mīt ļauži, kas māk un spēj sevi izklaidēt. Tiem, kam naudas mazāk, jaizklaidējas savādāk - viens, piemērma, piesien sev sarkanu balonu (lai grūtāk) un peld ... Peld daudz, ilgi un pateicoties tam, ka Kundziņsalā nav makšķernieku, nesapinās to tīklos un gruntenēs.

Par putniem - daudz cekulainu, pīļveidīgu, veikli nirstošu, melnu putnu; - pīļtēviņi, kas tusē atsevišķi no mammām un bērniem (laimīgie) un gulbju ģimene. Gulbju bērni jau lieli, bet vēl brūni un pūkaini, tapēc mamma un tētis tos sargā ļoti uzmanīgi. Par cik es vienreiz jau sakāvos ar gulbjtēviņu, tad šoreiz aizdevos uz otru krastu - drošs paliek nedrošs.

(1 without sugar | cup of coffee?)

dejavu
17:42
Kārtīgs otrais vilnis mums te.
Kamēr tās štatu robežas, kas mums te gar māju iet, taisa vaļā, tikmēr citas robežas ar steigu slēdz. Melburna un Viktorijas štats stingrā izolācijā.

Austrālijā vēl joprojām lielākā daļa gadījumu ir bijuši ievesti - atved tie, kas atgriežas no citām valstīm (tikai pilsoņiem un pastāvīgajiem rezidentiem ir ļauts iebraukt plus jāiet karantīnā, kur arī lielāko daļu gadījumu atklāj).

Vājais posms izrādījās karantīnas viesnīcas - vāji izglītotie un apmācītie viesnīcu apsargi neievēroja noteiktos drošības pasākums (klīst (neapstiprinātas) baumas, ka esot arī stājušies intīmos sakaros ar karantīnā esošajiem). Nu un tad veiksmīgi aiznesa vīrusu savām daudzskaitlīgajām ģimenēm, kas nereti dzīvo vairākas paaudzes šauros apstākļos sociāli ne pārāk labvēlīgos rajonos, nereti nerunā angliski, cieš no visu veidu atkarībām vai vienkārši nabadzības, un ne pārāk labi saprata, kapēc viņi pēkšņi tika burtiski ieslēgti Melburnas sociālajās blokmājās ar pilnīgu aizliegumu pamest dzīvokļus.

(cup of coffee?)

neraate
09:43
Pasutīju to alvejas spreju. Beidzot dabūju tādu, kur maz visa kā lieka, nu redzēs, sīki pagaidām nebija ar mieru, man uz kreveles likās baigi labs.
https://www.essenseurope.com/aloe-vera-soft-spray-d39852/

(cup of coffee?)

Jūlijs 7., 2020


neraate
22:44
Man ļoti kārojas tādu gardu gardu galertu. Ideāli, ja ar burkānu rozīti u.tml, galvenais lai daudz gaļas un tādos kubiņos
Un labu aknu pastēti

Bet šie laikam nebūs tie produkti ko diy. Pastēti vispār brīnišķīgu varēja kādreiz nopirkt uz svara, ar koriandra bumbiņām pa virsu un daaaudz sviesta sastāvā, pēc skata diezgan necilu, diemžēl nezinu ražotāju, atpazīnu pēc skata

(19 without sugar | cup of coffee?)

neraate
20:47
Mācos jaunu konceptu. Ir vajadzīgs vai ļoti ļoti gribās, paskaties kontā, pafiško, un nopērc tagad, kad vajag. Sev.
Citiem kaut kā naudas nav žēl, arī tad, ja tas ir opcionāli, nu tur dāvanai vai tml. A sev žēl
Kā tad lai citi saprot, ka tu esi svarīgs, ka tev arī vajag, ja tu ar savām darbībām nerādi, ka tas tiešām tā ir, vai ne

(1 without sugar | cup of coffee?)

martcore
20:09

Man šeit interesanti ir ne tas, kāpec tilti ir jāpaceļ gaisā, nevis jānolaiž zem ūdens, bet gan, kā šādu rakstu var konstruēt bez džeinas džeikobsas pieminēšanas (no visas sirds iesaku jums kādreiz viņas galveno grāmatu par urbānistiku izlasīt vienalga kādā formātā, tas ir ļoti interesanti)? vai arī viņa tagad arī vairāk nav jauno un progresīvo sieviešu draugs? mistika kaut kāda totāla.

(12 without sugar | cup of coffee?)

laba_doma
19:36
Šodien pa ceļam no terapijas iebraucu pie vecākiem un atklāju, ka viņiem dārzā ir izauguši skaisti un šausmīgi garšīgi tumši sarkani ķirši. Tā kā es vēl nebiju pusdienojis, ēdu tos saujām, kas izrādījās baudpilna, bet arī mēreni bīstama rotaļa - kad mute pilna ar saldu, sulīgu ķiršu masu, ir viegli pazaudēt modrību un beigu beigās attapties, ka apēsto ķiršu un izspļauto kauliņu skaits nesakrīt.

Par laimi, man šāda nesakritība neradās, un visus kauliņus es rūpīgi pārspļāvu pār sētu, kaimiņu aizaugušajā zālē. Lai jau arī viņiem izaug daži kociņi un saldi ķirši, nav tak žēl.

(17 without sugar | cup of coffee?)

kisswithafist
18:00
Man ļoti riebjas sulas ar citrusaugļu biezumiem, tāpēc Cido sulas (kas vnk ir pieejamākās) vienmēr izlaižu caur sietiņu. Sietiņā paliek apmēram ceturtdaļtējkarote biezumu. Jautājums par miljonu – a kāda jēga tad tos biezumus tur bāzt? Čista tāpēc, lai nokaitinātu tos, kam riebjas biezumi. Jo nekādas šķiedrvielu vai citu uzturvērtību no ceturtdaļtējkarotes (ok, uz visu paku varbūt pustējkarote savāksies) biezumu, bļed, nevar dabūt.

(3 without sugar | cup of coffee?)

martcore
17:47 - par fudbolu
te mums NUFC feisbuka kopienā uzradās polls
kopš mēs esam drošībā, pēc jūsu vēlmēm - kuras trīs komandas lai šogad izkrīt mo premjerlīgas
apbrīnoju, ka tik daudz mūsējo grib, lai vesthema izlido, nahuja, interesanti

tomēr mana izvēle nav pārāk sarežģīta
vesthemai nav jāspēlē jebeņās, un bornmutai mēs esam nedaudz parādā par spēlētāju, tādēļ:

močīt villu uzreiz pēc grīliša fundamentālā uzkāpiena uz EPL stadionu zāles tā, kā negribas , un kā vot kā līga bez birmingemas vispār
taču no otras puses, nu, kuru nopietni piš aston villa
ja es dzīvotu birmingemā, es fanotu par klubu ar nosaukumu birmingham. nevis klubu ar nosaukumu aston martin
kāda vēl naher aston villa

par vatfordu piekrīt visi, ir gatavi pārdzīvot čempionšipā par.

nu un paliek nabaga norviča. tur jau īpašniekiem laikam vispār bēdīgi pēc vīrusa. var paņemt sezonu pārdomām.

atgrieziet līdsu, un es beigās būšu laimīgs par šādu līgu.

(cup of coffee?)

chrono
15:00
Nesenais indulgence posts ir samērā aktuāls, jo gandrīz katru dienu nākas lasīt par nākamo gadījumu, kur kādu cenšās izēst no savas vietas, jo konkrētais cilvēks iedrošinājās apšaubīt kādu no sociālā taisnīguma baznīcas kanoniem. Šoreiz krustugunīs nonācis Steven Pinker. Kurš gan regulāri tiek gānīts, it sevišķi savu pēdējo grāmatu sakarā kur viņš ķecerīgi izteicās, ka vispār jau pasaule kļūst lēnām labāka. Uzsākta petīcija lai viņu izmestu no Linguistic Society of America (LSA) pāris no konteksta izrautu tvītu sakarā. Kas pat ārpus konteksta nav nekas īpašs, bet laikam pietiekoši neatbalsta BLM ortodoksiju. Viņam ir paveicies ar labiem draugiem, kas nebaidās pieķerties pie šīs petīcijas un atspēkot katru no pirksta izzīstajiem pārmetumiem, bet diemžēl ne katram ir paveicies ar šādu atbalstu. Politisko datu analītiķis David Shor tika atlaists par šo tvītu, kurā runā par to, ka statististi miermīlīgi protesti palīdzējā ievēlēt demokrātus un vardarbīgi protesti palīdzēja ievēlēt konservatīvos. NYT editoram nācās atkāpties no darba, jo viņš aizstāvēja rakstu savā žurnālā kurā tika runāts, ka ja lokālā policija netiek galā ar agresīvajiem demolētājiem, tad ir jāsūtā palīgā armija. UCLA profesoram draud atlaišana, jo viņš neuzskatīja, ka tamdēļ, ka ir miris George Floyd būtu jādod īpašas priekšrocības melnādainajiem eksāmenu licējiem. Šis futbolists tika atlaists no darba tamdēļ, ka viņa sieva izteica rasistiskus komentārus internetā. Un šie ir tikai daži piemēri, ir vēl daudzi tādi paši.

Arī ķīmijas pasaule neiztiek bez skandāliem smilšu kastē. Nesen vienā no lielākajiem ķīmijas žurnāliem tika publicēts viedokļraksts par organiskās ķīmijas tagadni un nākotni, kas kritizēja vairākas lietas, kas autora prāt ir mainījušās uz slikto pusi. Raksts ne īpaši interesants un ne pārāk kvalitatīts, bet publikas uzmanību piesaistīja ne jau tas. To piesaistīja tas, ka viena no lietām ko autors garāmejot nokritizēja bija "diversity in work force". Autora prāt pieņemšanai darbā būtu jābūt meritokrātiskai nedodot plus punktus par piederību kādai no ne-balto vīriešu grupām. Ar to, protams, pietika, lai sāktos milzīgs sašutums, raksta atsaukšana, žurnāla zvērēšana pie tā, ka tiks pastiprināti strādāts pie diversitātes un līdztiesības un atlūgumu iesniegšanas jo "žurnāls nav pietiekoši strādājis pie līdztiesības jautājumiem". Mans priekšnieks šo visu nokomentēja izsakot cerību, ka "neviens no jums jau tā nedomā vai ne?" Ja es nezinātu par ko visa šī ņemšanā bija, es būtu padomājis, ka runa ir par atbalstu koncentrācijas nometnēm vai citiem noziegumiem pret cilvēci, nevis vienkārši pāris teikumi pret priekšrocību došanu konkrētām grupām. Pašu rakstu var atrast šeit, jo lai arī tas ir atsaukts, no interneta to vairs ārā nevar dabūt.

(42 without sugar | cup of coffee?)

neraate
16:03
https://twitter.com/AnitraTooma/status/1280443895801937921?s=20

Bildes ar to, kā Uzvaras parkā zied tulpju koks! <3

(3 without sugar | cup of coffee?)

barbala
14:35 - poēmas visiem ormaņiem
Re, re! Kad grib, tad var! Piektdien kādos kanālos raidīju žēlu signālu, ka nav ne vēsts no iecerētās Marijas-Čakielas dižrekonstrukcijas, jo bez tiešā labuma- ielas, pa kuru braucot neatrauj piekari vai ietvēm, pa kurām drošāk ir iet kedās, ne papēžos,
mani gluži profesionāli interesē kas tad tās par ārkārtas vēlēšanām bez maģistrāla rakstura remontdarbiem, ko tad vieniem būtu celt, bet otriem- pelt? un voila, lūgšanas ir piepildītas, šodien liek sētas un marķē tranšejas uz ietvēm, sāksies līksmākā rīdzinieku vasaras daļa, turies nu.

Kā vēsta 18. jūnijā noslēgtais līgums ar SIA ACB, darbiem jābūt pabeigtiem 120 dienas pēc to sākuma,
skaitīsim nu dienas un, droši vien nošķūrējot liesmas ap šaušalīgām neizdarībām, kriminālām neērtībām un taisnīgām kābūtībām visus profilaktiski nošaujot (jkp, tā dāvana jums)

paralēli gaidīsim tomēr arī mazliet kvalitatīvāku un ilgtspējīgāku, konkrētāku piedāvājumu pieaugušiem pilsētniekiem no nekaunos un nebīstos šī vārda, partiju liberālākā spārna.

(10 without sugar | cup of coffee?)

polija
13:19 - stuck in a loop
es jau divus mēnešus gribu atvaļinājumu, kurš man dafiga arī ir uzkrāts un pienākas, bet vislaik ir visādi darbi darbā, kas jāpiebeidz, un tad sāk ņemt atvaļinājumus kolēģi.. Gribēju jūnija pa tiek siltajiem laikiem, bet tad toč bija kkas jāpabeidz. Un tā nu loops ir tāds, ka neko nevaru jēdzīgi pabeigt, jo nevaru normāli pastrādāt, esmu vnk izbesījusies no tā visa bezsakara, kas tur notiek, visām tām kļūdām un nepilnībām un no savas nespējas normāli saņemties, bet tas tikai noved pie tā, ka nevaru nonākt līdz punktam x, kurā tīru sirdsapziņu varētu pateikt, ka vsjo - man tgd vajag atvaļinājumu, to var pārņemt tas, to - šitas, es atpūšos.
Nu un plus vēl aizkavē arī fakts, ka vasara nobeidzās. Mani plāni, ko varētu darīt brīvdienās, ir tusēt pie jūras, peldēties, blandīties pa Latviju, bet laikā, kad jāģērbjas 5os džemperos man kkā pat negribas.. Da i negribas, protams, cūcības likumu - tgd paķert brīvu a tad, kad jāatsāk strādāt, piepeši atkal būs +30C.
Karoče besis.
Tags: ,

(cup of coffee?)

kisswithafist
12:36
Es šodien, kad visiem bļed kaut ko vajag un nekas bļed nestrādā

(1 without sugar | cup of coffee?)

lilja_brik
11:17
… tik tālu, ka šorīt pat biju jogā plkst.7.30, un tā ir pirmā rīta joga manā dzīvē (ja neskaita Indiju utt.)

(3 without sugar | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba