: smēķētāji, alkoholiķi, narkomāni, depresijas māktie un citi elites pabērni

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Oktobris 22., 2020


tvarj
16:57
es nezinu, vai jūs interesē interviju žanrs.
vai jūs saprotat krievu valodu.
vai jūs interesē Krievija.
tās intelektuāļi, vēstures, mākslas un filozofijas jautājumi.
bet es kaut kā nez kāpēc esmu atradusi tos par ļoti interesantiem.

https://eshenepozner.ru/

šis mans iknedēļas vingrinājums domāšanā un erudīcija.
(savulaik es līdzīgu iemeslu dēļ lasīju RL, bet man jāatzīstas, ka šādā formātā redzot cilvēka seju, grimases un emocijas, domu ir vieglāk uztvert, nekā lasītā tekstā)

savulaik uzgāju dēļ intervijas ar Hermani, esmu to noskatījusies vēl kādas padsmit reizes.

(6 without sugar | cup of coffee?)

brookings
15:46
Domāju, ka šis ir vislabākais par Cvd, ko esmu skatījis.

Kariņš, tāpat ka Johnson ir 'middle management' šinī sistemā.

(42 without sugar | cup of coffee?)

sarkans0987
15:45 - Yeah, we're all wonderful, wonderful people so when did we all get so fearful?
https://www.youtube.com/watch?v=vaAVByGaON0&ab_channel=MaysaaPooters
Mūzika: Emeli Sandé

(cup of coffee?)

217
10:40 - Zelta asaras jeb Kā es Klimtu (neno)pirku
Izrādījās, ka vienīgā Klimta glezna, kas man patiešām patīk, nemaz nav Klimta, bet franču gleznotājas Anne-Marie Zilberman, kuras pārejās gleznas, izņemot, šo vienu, man nemaz arī neiet pie sirds.

Septembrī izdomāju, ka Klimta reprodukcija pie mūsu dzīvojamās istabas sienas varētu ļoti labi izskatīties, pirms tam kkad sen biju guglējusi viņa gleznas garāmejot, šī patika. Ielīdu redbubble, pasūtīju plakātu, man pirms tam šķita nedaudz dīvaini, ka gūglējot parādās tā pati glezna ar nosaukumu Freya's tears un Golden tears, bet nepievērsu uzmanību, domājot, ka gan jau kkas vnk pazudis tulkojumā. Atnāca plakātiņš, taisos jau likt pie sienas, bet domāju, ko es likšu pie sienas, nezinot pat ne nosaukumu.

Izlīdu vikipēdijā visas Klimta gleznas pēc kārtas, apskatījos http://www.zeno.org/Kunstwerke/A/Klimt,+Gustav, apskatījos https://www.wikiart.org/en/gustav-klimt, sapratu, ka nav, sāku gūglēt "kas gleznojis Golden tears". Uzradās rakstiņš par to franču gleznotāju.

Aizrakstīju dusmīgu vēstuli redbubble, ko tur tā un šitā, meļi visi un sušķi, copyrights, fake paintings, urr. Redbubble, atsūta, oij, piedodiet, lūdzu, še jums nauda visa atpakaļ, plakātiņu paturiet.

Lūk, tā es tiku pie plakāta, kas man patīk par velti :D Tas nekas, ka nav Klimts, bet kko jaunu uzzināju :)

Plakāts te, redbubble nav izņēmis ārā :D
https://www.redbubble.com/i/art-print/Klimt-Golden-Tears-by-timelessfancy/28564487.1G4ZT

(7 without sugar | cup of coffee?)

_re_
12:05
varbūt jums ir kāds iHerb kods, nez, tie, kas par 5% vāc tev bonusus or smth? man derētu €0.73 novākt, lai varētu droši zem tiem €22 ielīst.

(8 without sugar | cup of coffee?)

neraate
09:32
Dažreiz palasu ziņas un smiekli uznāk. Arī par visādām nesmieklīgām tēmām.

Nesaprotu vai nevajag tagad sarīkot izraudāšanos ar kādu filmu vai tml, no rīta sāka nākt migrēna, neatnāca, paspēju atvairīties ar kafiju un /skūzi/ desmaizēm. No bd nākot jutu kā pilnīgi šermuļi skrien un ausis jutīgas, tagad tā stadija, kad nevar zināt labāk miedziņu, vīnu, vannu ar sejas procedūrām (ja man ir māls, skrubis ar eļļu un aprikožu kauliņiem, noplēšamā mitrinošā maska ar gurķi un alveju es kko no šitiem varu darīt vienā reizē, tikai pēc kārtas?) vai triekties sienā, jo tāpat nebūs jēgas

(5 without sugar | cup of coffee?)

sarkans0987
09:14 - Šodien
Izstāsti man šodien vienu lietu, ko nekad neesi darījis/darījusi.

(9 without sugar | cup of coffee?)

Oktobris 21., 2020


pavisam
22:03 - Par locekļiem
Stāsts pavisam īsumā - Ražotne saplēsās ar Galveno.
Mazliet izvērstāk - Ražotne prasīja samaksāt piecos vakarā apstiprinātu rēķinu, Galvenā atteicās, jo pieci un turklāt bankas cut off cauri.
Vēl izvērstāk - Reģions zvana, jo Galvenā kauc, jo esot izlamāta suņa vietā.

Zinot, cik emocionāls ir Reģions un zaļa Galvenā, lieku ekrānšāviņus nosūtīt juristam, lai pasaka, vai Galvenā neprovocēja un vai tur vispār ir uzbrauciens. Jo pilnai laimei kašķis ir valodā, ko nesaprotu. Un nē, lai rakstītu savos tamborējumos, lai var iemest gūgltransleitā, viņas traksta latīņu burtiem. Blyad.
Jurists uzraksta, ka provocēšanu neredz, bet nosaukšanu par vīrieša ģenitālijām slengā (juristi!!!) var uzskatīt par uzbraucienu.
Arvienvārdsakot Ražotne nosauca Galveno par pimpi.
Nē, mēs netirgojam skābus kāpostus Latgalītē.

Uzrakstu Ražotnei, ka nu paklau, biku pāršāvi pār strīpu, davai atvainojies, izlīgstiet, jums tur vēl kopā strādāt.
Uz ko saņemu "with all due respect" viņai nav par ko atvainoties, viņa tikai ir Galvenajai norādījusi uz neatbilstošu toni.

Nu neko, jurists saka, ka mums jāziņo Ražotnes priekšniekam.
Uzrakstām Ražotnes Priekšniekam, uz ko saņemu norādi, ka man nav tiesību viņa darbiniekiem pieprasīt atvainošanos, jurista viedoklis ir tikai viens viedoklis un vispār es neesmu noskaidrojusi visu stāstu pirms mesties uzbrukumā.
Uzrakstu politkorektā valodā, ka man pie dirsas mani nepiš man vienalga, kāds ir kuras puses stāsts, tur, no kurienes es nāku, par pimpi vīrieša ģenitālijām slengā nosaukt kolēģi ir nepieņemami, lai padod ziņu, ja viņš uzskata citādi. Ņemsim vērā turpmākajā komunikācijā. Un, lai pats tad sūta skrīnšotus diplomētiem tulkiem, jo man, personīgi, ir kauns.
Nē nu TIK neobjektīvs mūsu jurists tomēr neesot, palūgšot tomēr viņam iztulkot un lai Galvenā ar Ražotni apliecina, ka iztulkots pareizi.
Bet vispār viņam ir ļoti daudz sūdzību par Grāmatvežiem. Lai es nepadomāju, tas nav šī kašķa dēļ.
Nē, nē, tu ko! Absolūti. Sūti tik šurp.

Vispār jau es esmu grāmatvedis, mana misija zem saules ir nodrošināt, lai debets sakrīt ar kredītu.
Ko es daru? Apgūlusies uz muguras citu samestos sūdos enerģiski zīmēju eņģeļus.
Vai Ražotne nosauca Galveno par pimpi? Vai Galvenā izprovocēja, lai viņu nosauc tā? Vai Ņūdžersijs uzgrūž visu darbu HR, vai nē? Kad projekts atradīs beidzot Minskā partneri programmai, kuru Minskā neviens nahuj nelieto? Kad IT security atbildēs uz audita jautājumiem? Kāpēc tieši grāmatvedībai jāpārvācas uz citām telpam, bet KAMi ne? Vai Revenues Vadītāja drīkst paņemt 2h pēcpusdienā brīvas, lai azietu pēc paikas, jo nedēļu sēdēja, gaidīja c19 rezultātus? Vai mītiņu telpās būtu jāliek lietot maskas? Kurš uzrakstīs klientam, ka sāksim piemērot GST? Rumānija atsakās meklēt atšķirības. Sekretāres sūta ar kurjeru uz Lietuvu drošības adatas. Drošības adatas, Karl. Ieņēmumu meitene ir stāvoklī. Arī tajā uzņēmumā, ko drīz pārņemsim, ieņēmumu meitene ir stāvoklī. Tu tikai nevienam nesaki, tas nav oficiāli.

Un tā ir tikai viena diena.
Sēžu, skatos Grinču, jo nevienu sarežģītāku stāstu nespēšu uztvert tik un tā.
Tags:

(18 without sugar | cup of coffee?)

extranjero
19:45
Vakar noskatījos Children of Men un ļoti patika, lai gan distopiskās filmas nekad iepriekš nebija patikušas. Varbūt tāpēc, ka es kādreiz dzīvoju netālu no Bexill, bet varbūt arī tāpēc, ka šī distopija pamazām jau tiek īstenota. Filma ir par sabiedrību, kurā kaut kāda iemesla dēļ ir pārstājuši dzimt bērni, un to, kā 20 gadu laikā tas UK ir novedis pie diktatūras un robežu slēgšanas, terorisma un pilnīgas imigrantu demonizēšanas.

Ne velti filma tiek saukta par gaišreģīgu (prescient), jo šobrīd kovida panika satur tieši šos pašus elementus: mēs ziedojam bērnu nākotni, lai izmisīgi censtos pagarināt veco cilvēku dzīves par dažiem mēnešiem. Valdības un lielie sociālie tīkli ir faktiskas kļuvušas par diktatūrām, kas ir slēgušas robežas, ierobežojušas pārvietošanās un tikšanās tiesības, un pat vārda brīvību.

(1 without sugar | cup of coffee?)

kisswithafist
21:13
Mazgājot sejas aizsegus jebšu iemaucot tos vašbļodā ar mazgājamo līdzekli uz viskarstāko ūdeni, kādu boileris spēj piedāvāt, atstājot uz piecām minūtēm un tad kārtīgi patirinot ar knaiblēm (jo ūdens ta karsts!), izdomāju izmērīt, cik tad ir karstākais, ko boileris piedāvā. 85 C. Īsti skaidru temperatūru un ilgumu, kas to kovidu nobeidz, neatradu, bet sirdsmiera labad pieņemšu, ka ar 5 minūtēm 85C tā kā pietiks. We're all gonna die anyway.

(2 without sugar | cup of coffee?)

markizs
21:22
2020 ir somthing else

(1 without sugar | cup of coffee?)

mufs
18:54
es laikam neesmu jums stāstījusi.
bez saiešanas suņos, es esmus sagājusi arī putnos.
tad nu es tagad vazājos apkārt ne tikai ar 3 suņiem, bet arī binokli un fotoaparātu ar lielo objektīvu (tas sanāk ap 4 kg kopā)(neskaitot suņus, suņi kopā ir šobrīd biš zem 55, bet reti jānes)

esmu sapratusi, ka binokli čist vajag gandrīz vienmēr ņemt; kamera tomēr ir smaga un nedaudz sarežģīti, ja iet kājām līdz vietai, es knapi esmu iemanījusies tājās trīs priedēs pavadās nesapīties.

tā nu šodien visa tāda paskatos pa logu - nu, pelēks. nebūs tak nekādu putnu.

pēc suņu treniņa iebraucam pastaigāt Biķernieku mežā. Nenoeju ne metrus piecdesmit, kā sānu redze (kas ir ļoooti pa šo pusotru gadu uztrenējusies) piefiksē kokā blakus taciņai pelēku kaķi? wtf?? nolāpīc, vistu vanags. Sēž un blenž kā borderkucēns uzglūn korijam un uz mani vispār neskatās!!!
akamerastanav.

(jā,mana putnu vērošana iet rokrokā ar to bildēšanu; man gribas to smuko bildi, bet tas ai, cik nav viegli,ai)

lieki piebilst, ka nākot ārā no meža tas vistvanags pozēja vēl citā lenķī. eleganti tur izstaipīja kājeles, izpurinājās, nokakājās manā virzienā ar slaidu loku un aizlaidās pār izcirtumu, kamēr es satraukti elpoju tūtiņā. Plēšputni ir tādi tramīgi zvēri un nemazar neraujas fotografēties un rādīties tuvumā, šis man bija nebijis tuvums.

sagribējās pažēloties.

(11 without sugar | cup of coffee?)

mufs
18:39
nezinu, kāpēc mani tas pārsteidza, bet pārsteidza ļoti - Netflix šodien laiž klajā filmu Rebeka (pēc Dafnes di Morjē, promska)
grāmata man ļoti kaitināja, jo nespēju just līdzi galvenajai varonei (kā ļoti daudzās grāmatās tā laika sieviešu tēliem)

bet man galīgi nav, ko skatīties, varbūt jāpakaitina sevi
Tags:

(9 without sugar | cup of coffee?)

neraate
18:13
No rīta nr.3 taurēja 20 min. Ultraskaņā, visu rītu gaidīju, kad zvanīs lai eju pakaļ jo klepo. Neklepo, bet nav grūti šitā to saorganizēt. /Lūk arī mana nesaprotamā stresiņa iemesls/. Vakarā taurēja ar mazām pauzītēm visu mājupceļu caur laukumiņu. Tagad man reibst un sāp galva un viss riebjas un es negribu bērnus. Diemžēl tas neko nemaina, negribēt tu drīksti pirms tev viņi ir

:D

Negribas arī balderjāņus vai relaksenu, bet atkal ir visas cisku aizmugures dermatītā. Jā, daži našķi, ko pati iedodu, dažas grupasbiedriņu jubileju končas, bet pa lielam atkal izglītības institūcijas stress. Galvenā audzīte, kas parasti trīs dienas tagad ilgās ilgās mācībās un atkal karuselis ar svešām, dažām pat uz pusi dienas. Un es nezinu cik ilgi spēšu būt nepsiha tajos rītos vakaros, ja atkal aizies šajā ārprātā.
Bija jau labi. Tikai par īsu

(4 without sugar | cup of coffee?)

lavendera
17:13
zooveikalisti uzstāj, ka dzīvniekiem nav spalvas, bet gan mati... līdz brīdim, kad nonākam pie termina "garmatains suns" un "gaišmataina govs" :)
..lietusmētelītis aizsargās suņus un viņu matus.

(cup of coffee?)

lavendera
16:27
Covid analīzes ar ģ.ā. nosūtījumu? Tas nozīmē tikai vienu – pat saslimstot es netestēšos. 1. Pie ģ.ā. var pierakstīties tikai caur poliklīnikas reģistratūru; 2. pērn, kad man ar aizstrutojušām ausīm vajadzēja nosūtījumu pie LOR, šim nolūkam vajadzēja pierakstīties un sēdēt ģ.ā. rindā, jo šī pateica “man vispirms pacients ir jāredz!”... bet, tās 15 min. papīrus skrīpājot, pat neieskatījās man ausī.
(Tās ausis jau tikmēr varēja nopūt, kamēr visus pierakstus sagaidu un rindas izsēžu.)

..var jau gadīties, ka esmu to kovidu jau augustā viegli trijās dienās izslimojusi.

(9 without sugar | cup of coffee?)

sarkans0987
13:49 - Šodien
Vai Tu savam transportlīdzeklim (auto, ritenim,skrejritenim, skūterim, skrituļslidām utt.) esi piešķīris/piešķīrusi mīļvārdiņu? Kāds tas ir, ja drīkst zināt?

(20 without sugar | cup of coffee?)

kisswithafist
12:40
Man liekas, ka "Visu gaišu" ir vispasīvagresīvākais sveiciens latviešu valodā. Kad e-pastos raksta "Ac" ar cieņu vietā, tad skaidrs, sūtītājs vnk aizņemts lohs, bet "Visu gaišu" jau prasa zināmu apņēmību :D

(14 without sugar | cup of coffee?)

authenticity
10:27
Our culture teaches us to focus on personal uniqueness, but at a deeper level we barely exist as individual organisms. Our brains are built to help us function as members of a tribe. We are part of that tribe even when we are by ourselves, whether listening to music (that other people created), watching a basketball game on television (our own muscles tensing as the players run and jump), or preparing a spreadsheet for a sales meeting (anticipating the boss’s reactions). Most of our energy is devoted to connecting with others.

- Bessel A. van der Kolk, The Body Keeps the Score
Tags:

(1 without sugar | cup of coffee?)

ratatoska
08:57 - What gets measured gets managed
Man patīk dati.
Izlēmu līdztekus svaram, miegam un ūdenim pasekot arī cukuram. Veicu provizorisku piedāvājuma izpēti ar dažiem YT video, izvērtēju savas vajadzības/iespējas un iegādājos Accu-chek glikometru ar attiecīgajām testa strēmelēm. Pats aparāts izrādījās negaidīti lēts, ap piečuku, bet komplektā ar noslēpumaino "autolanceti" - ap 12 eiro. Sapratu, ka vajag arī testa strēmeles, kuras ir ap 15 eiro par 50 gab. Tālāk tur var izvirst vēl lielākās summās, katru reizi autolancetē mainot lanceti (tiem, kas līdz šim to nezināja - autolancete ir pildspalva, kurā iemontē lancei, t.i. tādu asu adatu, noregulē duršanas dziļumu un tad dur sev uz nebēdu). Konkrētās firmas lancetes ir ap 20 eiro, pamata komplektā 10 ir iekļautas, pieņemu, ka manam eksperimentam pietiks ar atliektiem galiem.
Man ir aizdomas, ka faktiski es visu šo ņemtni ar cukuriem sāku, lai izmēģinātu šādu kontrolētu paškaitējumu - tīšām durt sev pirkstos. (Tur tas backstory ir garš, bet nu pāris vārdos - man ir sajūta, ka savu iekšējo ļaundari esmu puslīdz pieņēmusi un kļuvusi ievērojami riebīgāka un mazāk iztapīga, bet pie iekšējās ņuņņas esmu, protams, baidījusies ķerties.)

Nu vārdu sakot, Ogres aptiekās es nevarēju iegūt noskatītos priekšmetus, bet man tos piegādāja jau nākamajā dienā uz tuvāko aptieku. Atnācu mājās visa tāda aizrāvusies, izpētīju daudzos priekšmetus, nomazgāju rokas un ķēros klāt. Izcūkāju četras dārgās strēmeles, kamēr sapratu, cik daudz asiņu ir pietiekami daudz un kurā mirklī man tās asinis ir jāpilina. Galu galā es kaut kādus datus ieguvu. Noskatījos vēl vairākas stundas dažādu YT video par glikozes izmaiņām asinīs un dažus jautrus video, kur salīdzināta banānu un Hershey's šokolāžu ietekme uz asins cukuru (tur banāni izrādījās daudz sliktāki).

Tīri zinātnes nolūkos, protams, nopirku supersaldu "Twice Toffee" saldējumu, bet, sekojot ieteikumiem, cukuru izmērīju tikai pusotru stundu pēc ēšanas, kad tas atkal bija nokrities līdz bāzes līmenim. Gribu izmēģināt dažādus ēdienus un vairs uz šo neuzķerties - ja pusotras stundas laikā cukurs pagūst atgriezties normā, mērīšu agrāk un biežāk, jo mans mērķis ir nevis turēt rāmjos, bet izdarīt secinājumus. (To saldējumu gan vairs neēdīšu, tas bija ekstrēmi salds.) Mērīšu pēc fiziskām slodzēm, pēc ilgākas badošanās, mēģināšu sasniegt zemāko līmeni, cik varu, un saprast, kā jūtos pie zema cukura līmeņa (kašķīga, vāja?).

Man jau tagad ir vairāki secinājumi.
1) Diabēts ir liels čakars. Ja bieži jāmēra, līdz vakaram visi pirksti ir sadurstīti gar abiem sāniem un jutīgi.
2) Šitā paākstīties ir viens, bet, ja ikdienā, tad diabēts ir arī visai dārgs.
3) Pie duršanas sev (un niecīgas sāpju devas) pierod daudz ātrāk, nekā biju domājusi, un tas rada tūlītēju atvieglojumu un drusku tādu kā cieņu pret sevi. Šis man ir svarīgi kā skolas psihologam, strādājot ar bērniem, kuri graizās. Pie šī paša - sīkas brūcītes aizdzīst pārsteidzoši ātri.
4) Mans organisms labi tiek galā ar cukuru, problēmu cēlonis jāmeklē citur.
5) Ar citām acīm skatos uz produktiem, kāds arī bija mērķis.

(16 without sugar | cup of coffee?)

Oktobris 20., 2020


honeybee
21:54
Also mani nenormāli kretinē Ītones "What's wrong with the female nude", labi, ka vēl viena diena līdz semināram un paspēšu padomāt un saprast, kas tieši kretinē, un nomierināties
(nu tā kā pēc būtības it kā trū trū, bet kaut kur tajā visā man šķiet ir vai nu argumentācijas kļūda, vai man nepieņemama premisa, un es nesaprotu, kas tas ir)
(bet tas ir kaut kas līdzīgs tam, kas man kaitināja skaistuma mītā, tikai vairāk)

(2 without sugar | cup of coffee?)

pavisam
19:51 - mums visiem ir tārpi
Ja nu kas, izklaides ar Hariju nebūs - izmetu no Linkedin.
Sapratu, kāds labums Svešajiem - ja piedraugo, redz manu e-pastu, izrādās vēstule ir pa taisno e-pastā, nevis linkedinā kritusi.
Iztikšu bez viagras reklāmām, izravēju visus nezināmos naher. Gan jau aizgāja arī kāds ex kolēģis, bet nu ko... tie ir upuri, ko esmu gatava paciest.

Toties tēma nezaudē aktualitāti.
Šķiet, dabūšu meklēt citu manikīri.

Sākās viss nekaitīgi - bijusi uz lekciju par aknām.
Vadot ārkārtīgi gudra sieviete, izdzīvojusi vēzi.
Pirmkārt jau zelts ir domāts melnajiem (citāts, ne mans viedoklis, ne mans rasisms). Baltajiem to nēsājot, tas uzsūc negatīvismu.
Baltajiem jānēsā sudrabs.
Tāpēc jau šitie visi, kas apkārušies ar zeltiem ir tādi...
Nē nu, neko daudz neiebilstu, neesmu zelta fans, pat laulības gredzens bija sudraba.
No visiem jautājumiem, kas drūzmējās pa galvu (tai skaitā, kāds sakars ar aknām?), pajautāju - bet melnajiem nekas? Neuzsūcas negatīvais?
Nē, melnajiem viss labi.
Nu neko, izklaidējoši. Vai maz šitādu visādu ideju zem saules.

Sāli nevar vārīt, jo tad paliek organismā vielas, kuras nekā nevar izvadīt.
mkei.
Tāpat eļļa. Tāpēc viņa jau aizgāja, nopirka taukus. Un sviestu. Ceps tagad visu taukos un sviestā.
mmmmkei. sāk izklausīties pēc pamatīgām auzām.
Saproti, mums visiem ir tārpi. Mēs tos apēdam, pilns organisms ar oliņām.
hhhelp...
Un tad tajos sāļu un eļļu atlikumos tie tārpi iekapsulējas un aug.
Vēzis taču arī ir tārpi. Tie saēd ķermeni.
bļe, ko?!
Nu ja! Tu nezināji?
...
-Es tāpēc taisīšu attārpošanu.
-Tu domā tipa dzersi helmintoxu vai kā tur sauca?
-Nu ne tak, tās tak ir sūds. Vispār labi, ka aizgājām uz tām lekcijām, es jau biju domājusi, ka pati, bet redzi, izrādās jāsāk pilnmēnesī.
-Kas jāsāk pilnmēnesī?!
-Nu tūre nu! Piecas dienas ēd maz, tad 4 gavē un tad atkal 5 maz.
-Tā kā 2 nedēļas neēst?
-Nē, nē, tikai 4 dienas. Nu un paralēli jādzer tie preparāti.
-(pēkšņa apgaismība) un tos preparātus jau aptiekā nevar nopirkt?
-Nē, nē, tu ko! tas ir koraļļu klubs! bet es dabūšu caur klubu, būs 5EUR lētāk!
-... koraļļu klubs. kaut kas jauns.
-Tur arī tāds Didzis, viņa teica, ka mācoties īpašā skolā.
-kādā?
-neteica. Viņš vispār vairs nerunājot, jo cilvēki grozot pirkstu pie deniņiem, kad viņš saka patiesību. Bet nu neko, kas paspēja, tie paspēja. Pārējie tad...
-Kas par pārējiem? kur paspēja? ko viņš nesaka? Neko vairs nesaprotu....
-Tur jau tā lieta! mēs vēl paspējām! Es jūtu, ka viņš tā īpaši uz mums skatās. Un kovids ir tikai spēle.
-...(sāku apcerēt, kur atrast citu manikīri) Kāda spēle?
-Nu, kas paliks, kas ne...
-... (ak jel...)
Es vispār domāju pierunāt to kundzīti mums nolasīt lekcijas arī te. Es tev padošu ziņu.
-... (ko man teikt? saki kaut ko! jebko, kas sākas ar nē, paldies! runā taču!!!)

Kāds diez' ir pareizais tonis - uzdot jautājumus tipa - kāpēc ārsti nezina, ka vēzis ir tārpi? Vai kā koraļļu brīnumzāles izvadīs nekā neizvadāmās vielas no organisma?
Vai nelikties ne zinis, lai izslimo un pāries?

Kā ir, jūs no tiem, kas vēl paspēja, vai paliksiet ar mani ārpus Noasa šķirsta?
Atradu laikam arī īsto preparātu https://lv.coral-club.com/shop/products/803300.html . Nu 165eiriki uz 2 mēnešiem jau ir gana labs motivators.
Bet kā pārliecina skaistu, jaunu, slaidu sievieti noticēt ka viņai vajag 2 nedēļas, sākot ar pilnmēnesi, gavēt un ēst prettārpu līdzekļus un novilkt visu zeltu?
Un kāpēc tas zelts nav jāatdod izdzīvotājai?

Vispār jau baisi.
Pēkšņi visas vegānu diskusijas kļuva jaukas un saturīgas salīdzinājumā ar šo.
Tags:

(33 without sugar | cup of coffee?)

kautskis
21:30 - Dievs vēlas, lai tev veiktos nekustamo īpašumu biznesā
Labi, parunāsim par kaut ko, kas nevienu neinteresē.

Kā jūs varbūt zināt, man ir īpaši labvēlīga attieksme pret Jehovas lieciniekiem. Saprotiet pareizi: man pret šo grupu nav ne mazāko simpātiju. To iespēju, ka viņiem kādā pārdabiskā kārtā varētu būt Patiesība, varam atmest uzreiz; domāju, man te nav jātērē laiks skaidrojot, kāpēc JL nekādi nevar būt Jehovas izredzētā organizācija, kas sagatavo ceļu Jēzus otrajai atnākšanai. Es varu, bet noedomāju, ka kāds te pieļauj šādu iespēju. Tātad, ja atmetam pretenzijas uz Patiesību, pāri paliek totālitāra pastardienas gaidītāju sekta ar dīvainu teoloģiju. Es neapsaukājos, bet konstatēju faktu: viņi tik tiešām kuŗu katru dienu gaida pastardienu un sagaida, ka jau rīt var pašķirties debesis un baltā zirgā no padebešiem nojāt Jēzus. Un totalitāri viņi arī ir: viņi kontrolē pilnīgi visas savu biedru dzīves jomas. Dažās jomās tas ir pašsaprotami -- nu tur ģimenes dzīve, seksuālitāte, ārējais izskats -- kas tā par reliģiju, kas ļauj saviem sekotājiem pisties tā, kā viņiem tīk, un nēsāt krekliņus Hail Satan? Dažās jomās viņi iet tālāk par vidusmēra reliģiju -- piemēram, JL tiek ļoti mudināti neiegūt augstāko izglītību. Un dažās jomās ir kaut kāds pilnīgs vājprāts, reti kuŗa reliģija līdz tam aizdomājas.

Bet lai jūs tas nemulsina! Tātad viņu organizācija ir totālitāra sekta, no kuŗas visiem būtu jāturas pa gabalu, protams. Taču paši Jehovas liecinieki parasti ir ļoti jauki, likumpaklausīgi un vispār paklausīgi cilvēki -- vai nu tāpēc, ka sekta viņos šo paklausību iedzinusi, vai tāpēc, ka šādi cilvēki ir tendēti iestāties sektā. Te vietā piebilst, ka liela daļa JL reliģijai pievienojas paši; viņiem galīgi nav kā mormoņiem, viņus nemudina sadzemdēt nez cik jaunu reliģijas sekotāju, drīzāk otrādi. Tātad lūk, pret šiem jaukajiem ļaudīm, kas turklāt savai reliģijai pievienojušies brīvprātīgi, nevis bērnības smadzeņu skalošanas ietekmē -- pret tiem man ir īpaši labvēlīga attieksme.

Bet ne par JL likumpaklausību es te nācu runāt. Redziet, skatoties uz JL darbību, brīžam nav skaidrs, kas viņi ir -- reliģiska organizācija vai nekustamo īpašumu kompānija. JL ļoti iespringst uz nekustamajiem īpašumiem. Laikam citādi nevar: kaut kā taču sektai nauda ir jāpelna, kāda tad no sektas jēga, ja viņa nepelna naudu. Bet, tā kā JL ļoti mudina neiegūt augstāko izglītību, viņi parasti nav turīgi ļaudis, kas varētu maksāt lielu desmito tiesu. Un JL nemaz nav desmitās tiesas, cik sanāk, tik ziedo. Tā nu viņi pelna naudu kā normāls nekustamo īpašumu attīstītājs: nopērk nekustamo īpašumu, attīsta to un pēc tam pārdod.

Nu labi, ar "normāls attīstītājs" es nedomāju normāls attīstītājs, es domāju attīstītājs, kas pieturas pie puslīdz atpazīstamas biznesa shēmas. JL ir savas īpatnības, kas viņus šķiŗ no normāliem attīstītājiem. Un proti: normāls attīstītājs mēdz būvēt ar konkrētu mērķi, viņiem nebūs tā, ka ieplāno benzīntanku, bet uzbūvē daudzdzīvokļu māju. Vismaz tad, ja viņi nebūvē kaut kādās teritorijās ar ierobežojumiem, nu tur kāpu zonā vai tamlīdzīgi, tad gan būvniecības laikā mērķi var pamainīties.

Savukārt JL nedrīkst būvēt ne dzīvokļu ēkas, ne benzīntankus. Kā tas izskatīsies, "brāļi un māsas, palīdziet uzbūvēt Jehovas benzīntanku"? Nē, visam, ko viņi būvē, vismaz kaut kā jābūt saistītam ar Valstības darbu. Valstības zāles var būvēt, kongresu namus var būvēt, administrācijas ēkas var būvēt -- un pēc tam to visu var pārdot kādam, kas to jau pēc tam pārbūvē par kaut ko citu. Pārbūvēt Valstības zāli par kafejnīcu ir daudz vienkāršāk, nekā uzbūvēt kafejnīcu no jauna.

Turklāt JL ir pieejams ļoti slikti apmaksāts un ļoti labi motivēts darbaspēks. Īstens Jehovas liecinieks tiek mudināts darīt pēc iespējas vairāk Organizācijas labā un pēc iespējas mazāk kaut kā cita labā. Tā nav reliģija, kas rīkos kristīgo uzņēmēju vakarus; JL nemudina cilvēkus kļūt par uzņēmējiem, politiķiem, ārstiem un vēl ko ne un tādā veidā nest Jehovas vārdu ļaudīm. Nē, JL mudina cilvēkus stāvēt uz ielu stūŗiem ar bukletiem "Kāpēc Dievs pieļauj ciešanas?" un tādā veidā nest Jehovas vārdu ļaudīm. Un visvisvislabākais iespējamais veids, kā JL var darboties Organizācijas labā, ir strādāt šajā Organizācijā. Jauni, neprecēti un dedzīgi ļaudis tiek mudināti pieteikties darbā Organizācijā un, ja viņus pieņem, tad viņi sāk tur dzīvot un darboties Jehovas valstības celšanā.

Ko viņi tur dara? Agrāk milzu uzsvars tika likts uz literatūras tulkošanu: vēl pavisam nesen JL bija ļoti rakstoša reliģija. Tagad literatūras tik daudz vairs nav, un tagad brāļi (pārsvarā brāļi, māsas mazāk) tiek mudināti piedalīties Jehovas valstības celšanā šī vārda vistiešākajā nozīmē: lūk, eji, cel Valstības zāles. Darbinieki, kā minēju, ir ļoti motivēti, jo viņi nestrādā cilvēkiem, viņi strādā Jehovam -- un ļoti slikti apmaksāti. Organizācija nodrošina vietu kopmītnēs, ēdienreizes, regulāru smadzeņu skalošanu un nelielu pabalstu. Tas tik tiešām ir pabalsts, nevis alga; īsti ciparus nezinu, bet runa ir par ļoti maziem simtiem, pusotru, varbūt diviem.

Un tas notiek šepat Latvijā. Agrāk Rīgā bija vismaz septiņas Valstības zāles, viena no tām ikurāt pie manas mājas (tā arī es sāku interesēties par viņu nekustamā īpašuma tirgošanas paradumiem). Tagad četras ir slēgtas un pārdotas, arī tā pie manas mājas, un palikušas veselas trīs. JL vadība, lūk, izdomāja, ka nav lietderīgi, ja vienā Valstības zālē sanāk tikai dažas draudzes; nav šaubu, ka piebāztāka Valstības zāle būtiski veicinās Valstības darbu. Tāpat nav nekādu šaubu, ka tad, ja Organizācijai atkal savajadzēsies vairāk naudas, ar lielu sajūsmu tiks uzceltas jaunas Valstības zāles, lai katrai draudzei ir sava, un pēc kāda brīža atkal ar tādu pašu sajūsmu pārdotas. Tāds, lūk, Jehovas svētīts nekustamo īpašumu bizness.

Beigās piebildīšu vēl vienu jestru detaļu. Agrāk Jehovas lieciniekiem Valstības zāle bija arī Torņakalnā, bijušajā kinoteātrī. Tad apvienoja draudzes un pārdeva, jo kāpēc ne. Un zināt, kam pārdeva?

Neliela atkāpe. Jehovas liecinieki, protams, ir ļoti pret visādiem burvjiem un maģiju. Viņu reliģija ir ļoti māņticīga un apgalvo, ka pat tādas it kā niecīgas lietas kā, nez, koka sūdiņi ar latvju zīmēm noteikti piesauks ļaunos garus. Jā, viņi tic reāliem ļaunajiem gariem, kas to vien dara, kā skraida apkārt pa zemi un meklē kādu, kam uzbrukt. Es tak teicu, ka tā teoloģija ir dīvaina.

Un, protams, visādi Hariji Poteri, burvju mākslinieki un triki arī ir nēnēnē. Atkal, šī nav reliģija, kur būs kristīgie iluzionisti; viņu izpratnē kāršu triki ir aicinājums ļaunajiem gariem ienākt viņu dzīvēs. Ja tu esi iluzionists un gribi pievienoties Jehovas lieciniekiem, tev jāmeklē cits darbs, bet savi iluzionistu loriņi jāsadedzina. Pārdot nedrīkst, jo tā nauda, ko tu par viņiem dabūsi, arī būs ļauno garu apsēsta.

Tātad viņi pārdeva iluzionistiem, kas tur taisa Maģijas muzeju. Jo lieciniekiem ir vieni likumi, bet Organizācijai citi, viņiem tā nauda ļauno garu apsēsta nebūs.

Jāteic, protams, Maģijas muzejs ir daudz lieliskāka doma par Jehovas liecinieku Valstības zāli. Un arī savai piemājas Valstības zālei es novēlu atrast kādu labāku pielietojumu, citādi stāv tāda tukša. Bet te nekas interesants nebūs, nekādu Maģijas muzeju neviens necels, labākajā gadījumā būs Maxima ar vienu X.

Tā ja.

(15 without sugar | cup of coffee?)

217
13:47 - renting
ak jel, cik labi, ka vairs nevajag īrēt, tikko saņēmām īrētā dzīvokļa izvākšanās atskaiti, tur līdz sīkākajai detaļai viss atzīmēts, visas izmaiņas, kas dzīvoklī, kamēr mēs tur dzīvojām.
tagad var sēdēt un nervozēt, vai namsaimniece izdomās, ka jāpārkrāso sienas un tā, un cik no mums pieprasīs par to visu. (mēs atstājām normālā stāvoklī, es vēl cik varēju sienas nokrāsoju, kur bija pleķi aiz grāmatplaukta no pelējuma saauguši, un pie reizes to visu istabu, lai sienas vienā krāsā, bet, protams, wear and tear, un vienmēr jau var izdomāt piekasīties par visu)
teorētiski, jaunais īrnieks laikam vācas pēc 10 dienām iekšā, var jau cerēt, ka namsaimniece izdomās, ka tas ir pārak īss laiks, un neko nevajag vai nevar paspēt krāsot (pls, vietejās krāsošanas brigādes, esiet aizņemtas visas).

vairs nekad, nekad, nekad negribu īrēt. negribu šito ņemšanos, ka nevar ne naglu iedzīt sienā, un jāraustās izvācoties par katru švīku vai pleķi.

man ir nelāga sajūta, ka būs pāris simti rēķins, vai pat 1k :(
Garastāvoklis:: fingers crossed
Tags:

(12 without sugar | cup of coffee?)

lilja_brik
12:32
pamanīju, ka lēnām atkal eju obsesīvas sportošanas režīmā

(cup of coffee?)

zivs
12:12 - žēl x2
Kad man uzbāžās ar ēdienu, es to vienkārši izmetu, izleju ārā. Ir bijis vesels, svaigi vārītas zupas katls. Tikko izmetu pa logu gardas smalkmaizītes :/ Žēl

Ē, šitā tupos austrumeiropas dzērājus, kas uzbāžas ar alko, varētu kaitināt. Kad neliekas mierā, pateikt lai tač ielej vairāk, un tad nahui - izliet zemē vai izlietnē, kas nu pa rokai. Žēl, neviens neuzbāžas.

(cup of coffee?)

barbala
11:20 - balta kleita, balta/ noliekam savas vieglās dienas arī 2020/
Izlasīju Ābeles "Balta kleita" stāstus, ap šo uzlējumu šausmīgi garlaiko visu deviņu stāstu/kleitu piegrieztne, jā, jā, latviešu sievietes sūŗais liktens visādos locījumos, dabiņas klātbūtne un 'rasasrītuzirneklīši' un tā aukstivelkošā laimes neiespējamība; ar šo jau papilns tas pēdējo gadu plauktiš, vai nu vajadzēja, vai nu.

Fucksthisshit, kur vieglums, gaišums un elegance, ne vien staigna purva bridējiņas paštīksme;
kur dzīvi apliecinošo ziemeļnieču/roņu dīrātāju skarbuma/īstuma nepārpušķotais prieks;
tad jau, Janas Egles tēli ir dzīvāki, nav "nebeidzamās sāpēs nolaistu roku" un visa šitā, lēnās tērcītes aiz norasojuša loga sapuvušā rāmī un - neviens- man- nenāk- palīgā- pasīvās agresijas.

Nu jau pietiksies, pietiksies, paldies, meitenes, ir mums mātespiens visās valodās un lentās, bet tad ar šito beidzam, labi?


Jābūt taču kam priecīgam arī [PAT!] šogad iznākošā LV proziņā, ko? Kur man to meklēt?

upd. vienkārši, varbūt arī svaigākajā latviešu literatūrā sievietei joprojām nepiedien būt savus ievainojumus un traumas sadziedinājušai,
ja tā notiek, tad tas uzreiz aiziet uz saplēsto pežģīņu ((c) Silvija B.) klāsteri vai arī selfhelpu par latvietes staltajām karmām ar lielvārdes jostas stringiem, nujūssuņisargieties.

īsāksakot, kā nereti- "mēs varam labāk" un labi, ka ir tulkojumi no somu, igauņu un lietuviešu un visām citām izcilās trijotnes pārnestajām valodām, bezgalīgi īsts un patiess paldies par tiem. un par to trijotni arī paldies.

(38 without sugar | cup of coffee?)

kisswithafist
09:39
Jetlag, hangover, malnutrition, you can't fly in this condition

Baismīgs nogurums ne no kurienes. Tas arī viss. Centīšos glābties ar magniju un vitamīniem. Vai arī moš kovids klāt un tur nekas neglābs.

(2 without sugar | cup of coffee?)

neraate
08:51
nebijusi pieredze. piecēlos 6:45. pačurāju, puslīdz attopos (es no rītiem neko nesaprotu ļoti ilgi, ja vien nav kkāds režīms puslīdz iegājies, es tiešām neko neredzu, nedzirdu, visi vārdi skrien kā multenē gar ausīm un man nepielec, jo es neko nesaprotu), aizeju uz virtuvi, pagaršoju kafiju. cukura gana. samaisu, iedzeru malku, paskatos, sīki piecēlušies. sagriežu visiem lielkonfekti Miks, viņi pamāj tēvam. samirkšķinu, visi ir pačurājuši, jau virsdrēbēs, viens pufaikā un jau ar zeķēm un pulkstens ir 7:05!!! es pateicu, lai jakas velk nost, pufaikbikses var atstāt, kamēr es nebūšu puskrūzi kafijas izdzērusi, tāpat nekur nevar iet. no mājas izgājām 7:15. 7:22 jau bijām pie bd. un vēl vīramāti pa ceļam satikām, dabūjām slapju lietu-krusu un nesastrīdējāmies

(2 without sugar | cup of coffee?)

pavisam
08:53 - 9:11
Dārgā dienasgrāmata!
Nogulēju 9 stundas un 11 minūtes, pat nezinu, cik vēl nogulētu, ja ne modinātājs.

Šī ir tā reize, kad pateikt "jūtos drausmīgi labi" nav nekāds slikts tonis vai nepareiza valoda.
Pierē dur, acis spiež, VISI muskuļi sāp, bet galvā tāds miers, vien mērkaķītis dara savu darāmo...


Tags:

(1 without sugar | cup of coffee?)

sarkans0987
08:26 - Šodien
Vai Tu gaidi pirmo sniegu?

(4 without sugar | cup of coffee?)

Oktobris 19., 2020


sarkans0987
22:49 - Nebeidzamas krustceles
Man bieži vien pēdējā laikā griežas galva no tā,cik daudz un dažāda informācija ir pieejama. Gandrīz par visu. Un tad ej un saproti- kas taisnība un kas meli. Raksta visi - kas grib, kas negrib, kam maksā, kam piedraud. Kā nepazust un neapmaldīties? Reizēm gribas atpakaļ laikos, kad bija tikai viena pareizā "rosola recepte"...

(cup of coffee?)

neoplasm
17:11 - you rip what you sew
aizvakar izveicu ekstrēmo matu cirpšanu - tas ir tad, kad dzenamajai mašīnītei midžinās pēdējo 20% spēciņa brīdinājums un tu nezini, cik ilgi viņa vēl rūks :) draudziņš atbildīgajā momentā ienāk manā "salōnā" un prasa:
- ooh, baby, where's all your hair? :)
- right here, on the floor. want some? [pastiepju saujiņu] :)

atklāju arī sev persōnīgu mājsaimniecības lifehack'u - vislabākais diy šampūns ir svaigi spiests citrōns + sōda + ūdens. pirms ķeros pie jaunās, skaistās un visādi pārākās bezšampūna dzīves, jāpiebeidz tie pa vannāistabu izbārstītie parastie šampūni, kuri pie tagadējā matu garuma iet nebeidzami lēni, ssassodīts.

šodien atkal biju bezatbildīgs darbinieks un novingroju darba sapulci. pārpratu priekšnieces jēpastu un sapulces laikus, un, kad man visi zvanīja, taisni nodarbojos ar fizisko kultūru. nebija arī nekas svarīgs nokavēts, ierastās menedžmenta vāvas par tā nepiepildītajām finansiālajām fantāzijām.

toties caur eirōpas dibenu, poliju, atnākušas manas grāmatas no latvijas, vaj, ku' jauki. nezinu pat, kurai mesties virsū pirmajai.

Garastāvoklis:: :)
Mūzika: Beach House - All Your Yeahs

(2 without sugar | cup of coffee?)

krii
18:09
Lai izpelnītos mežonīga disidenta un režīma pretinieka slavu, kādreiz vajadzēja tikt izbarotam lauvām, likt galvu uz ešafota, glābt karagūtekņus, slēpt ebrejus, iet mežabrāļos, tikt spīdzinātam čekā, vergot Gulagā, gulēt psihiatriskajā slimnīcā.
Mūsdienās pietiek neuzvilkt lielveikalā vai autobusā masku.
Priecājies, draudze! Moceklība ir lēta!

(4 without sugar | cup of coffee?)

chrono
16:58 - ...
Jāpievienojas te jau cibā izskanējušajam, ka Raised By Wolves ir izcils seriāls un viens no šī gada skatāmpriekiem. Droši vien nebūtu tam pievērsis uzmanību, ja ne chimera viens ieraksts un par to viņai paldies. Kādu laiku nebija sanācis noskatīt neko baudāmu no sci-fi, bet šis seriāls atgādināja, ka tomēr vēl joprojām mēdz iznākt labas lietas arī šajā lauciņā.

Otrs šī gada seriāls noteikti ir The Boys. Tiesa, otrā sezona lika nedaudz vilties. Pirmā sezona bija svaiga, intriģējoša un katru sēriju es apēdu un ar steigu ķēros pienākošās. Otrajā sezonā jau bija sajūta, ka kaut kas sāka pietrūkt un kaut kas nebija līdz galam labi izspēlēts, lai arī vēl neesmu sapratis, kas tieši. Un ja pirmās sezonas nobeigums mani atstāja karājamies uz "eu, es gribu zināt, kas notiek tālāk!", otrās sezonas nobeigums bija samērā meh (kick a nazi, for real?). Neskatoties uz to, es esmu samērā ieienteresēts trešajā sezonā un ceru, ka seriāls neiebrauks virspusējas moralizēšanas grāvī.

(2 without sugar | cup of coffee?)

neoplasm
13:37 - the insanity of imagination
netīšam uzgāju dokumentāriju par stanislaw szukalski, filmētu losandželosā, kas no sākuma bija diezgan smieklīga līdz tās veidotāji aizrakās līdz viņa nacionālistiskajai pagātnei polijā. viņš bija dzimis šausmīgā nabadzībā polijā, bet kaut kā 13 gadu vecumā bija pamanījies iestāties čikāgas mākslas institūtā. viņa dzīvi vispār caurvij visādas neticamas peripētijas. piemēram, viens no dokumentārijas veidotājiem ir viņa labs draugs george dicaprio, leonardo dicaprio tēvs - leonardo pie stanislaw'a bieži ciemojies bērnībā. un tie mākslas darbi! nenormālu izmēru skulptūras un zīmējumi, kuros visos iepīti nacionālisma un acteku estētika un persōnīgās mitolōģijas. viņš bija izgudrojis pats savu valodu, tās rakstību un pilnīgi jaunu, šizīgu evolūcijas pseidōteōriju, kur cilvēce nākusi no lieldienu salas [tur arī izsijāti viņa pelni]. ar savu pašizgudroto zermatism'u viņš man stipri atgādināja scienthology un l. ron hubbard delīriski kompulsīvos skribelējumus, tip neproduktīvā pārproduktivitāte. tas viss arī savijās kopā ar nesen redzētajām dokumentārijām par vincent van gogh, kas bija pasausa, un persōnīgi visvairāk mīlu vincent & theo ar tim roth, un david lynch: the art life. lynch, tāpat kā szukalski, runāja par to, cik ļoti riebās skola un kā nespēja tajā adekvāti ierakstīties, jo pašizglītība ņēmusi virsroku pār ierobežojošo akadēmiju; un par to, kā māksla bieži top par spīti spiedīgajiem apstākļiem, un par tās izlaušanos. es taču nekad nebiju pievērsusi uzmanību lynch'a gleznām, kinematogrāfijai vien, ļoti forša dokumentārija. hermann vaske ir filma why are we creative, kur pa starpu kaudzei brīnišķīgu interviju ar visādu žanru māksliniekiem un politiķiem, slavoj žižek runā par kafka's legal writings - tās ir atskaites no kafkas darbalaikiem apdrošināšanas uzņēmumā un, lai arī nekad nebija iecerētas kā literāri darbi, tās nejauši ir pilnīgi kafkaesque un no tām gūstama tā pati literārā bauda [vai bezcerīgā spriedze drīzāk], kas gūstama no viņa darbiem. žižeks tur runā par to neizbēgamo struktūru un radošo kvalitāti, kuru nespēj apslāpēt pat tik vienmuļš papīrstumdītāja darbs kantorī. tagad šausmīgi gribās atrast, vai šīs atskaites ir kaut kur dabonamas.

kaut kad biju noklausījusies robert sapolsky aizraujošo lekciju par reliģiozitāti, te ir treju pikseļu un ar kartupeli filmēts viģiks no nezkādiem aizlaikiem, kur viņš ļoti interesanti stāsta par šizotipiju un tās spektru. par to, cik svarīgi ir cilvēki ar šizotipiskās persōnības pazīmēm gan senajās ciltīs [piemēram, šamaņi], gan mūsdienām pietuvinātākās civilizācijās. viņš joko par to, ka "if you're schizotypal and you play your cards right, thousands of years later your birthday might become a global holiday" [citāts gan jau neprecīzs]. mani ļoti uzjautrināja ideja, ka šādai, pat maigas formas, "sajukšanai prātā" ir sava struktūra. vēl viens gandrīz vai joks, bet vairāk tomēr fakts, ir tāds, ka mārtiņš luters ļoti cietis no ocd, nepātraukti mazgājis rokas un, protams, aizrāvies ar sarakstu veidošanu, un sapolsky piemin šausmīgi daudz visādu svēto rakstu un rēgulu, kas jo smalki apraksta, kad un kā mazgājams un kopjams, un vispār ierobežojams, ķermenis. manuprāt, tas ir fascinējoši, cik reliģiōzie un mākslas kanōni cilvēcei vienmēr ir bijuši vajadzīgi, lai arī šī spēja iedomāties neiedomājamo un radīt nekad nebijušo ir vienlīdz atbrīvojoša, cik ierobežojoša. bet tā ir tāda kā šizotipisko persōnību dāvana mums neirōtipiskajiem - tiem, kas no šīm ciešanām dabū tikai to filtrēto medutiņu, sveša prāta ciešanu blakusproduktu. reliģija gan noteikti rada arī tiešās ciešanas, tamdēļ es noteikti preferēju mākslu lol, lai arī kulta potenciāls abām ir bezmaz vienāds un bieži vien mijiedarbīgs.

pieļauju, ka daudzi reliģiōzi cilvēki šobrīd cieš, jo nevar iet uz kopīgajām lūgšanām savos tempļos. es tikmēr ļoti ciešu no nespējas ceļot un vazāties pa galerijām un muzejiem, tamdēļ veldzēju slāpes onlainā. šodien ļoti aizkustināja šī fotogrāfiju izlase.


Garastāvoklis:: "strādāju" :)
Mūzika: Joy Division - Disorder [cik simbōliski, spotifaj, paldies]

(cup of coffee?)

pavisam
15:50 - Charming smile
BEIDZOT man ir atbilde, kāpēc laiku pa laikam Linkedinā aicina sveši cilvēki.
Esmu prasījusi visāda veida speciālistiem - IT, HR, utt, kāds viņiem no tā labums. Neviens īsti nejēdza atbildēt.
Lūk!!!

Thanks for accepting my connection on Linkedln, I enjoyed looking at your page. I'm sorry if I disturbed you by sending this short note. I know that LinkedIn is not a dating site, I really have to say that you are a beautiful lady. I came across your profile while looking for an old friend and had to contact you, I couldn't resist your charming smile and your great beauty. Can we chat someday? I will like to know more about you personally and professionally. Kindly tell me more about you.
Hope to read from you soon and have a wonderful day.
Harry


Lieki piebilst, ka bildē nesmaidu, nekādas "page" man īsti nav, bet tās jau nianses.

Man šķiet, mana privātā dzīve tikko sakārtojās, atliek vien izlemt, cik tūkstošus esmu gatava aizņemties bankā, lai Harijs varētu tikt uz Latviju.
Vai ārā no savas valsts.
Vai cietuma.
Vai mafijas nagiem.
Vai cukura atkarības.

Kādas vēl versijas?
Tags:

(22 without sugar | cup of coffee?)

martcore
15:55
es zināju, ka raised by wolves man ļoti patiks, bet ka vot TĀ  konkrēti aizies visa psihodēlija, kas tur notiek ekrānā
ridlijs skots ir dižens. villeneva scenārists arī ir dižens. aktrise amanda kollina vispār kosmoss un spektrālais vilks.
10/10, gribu vēl un nekavējoties

(1 without sugar | cup of coffee?)

neraate
14:52
nevaru vien nopriecāties kāds es šodien esmu malacis! esmu paspējusi jau aizvest sīkus uz bd, izņemt bankomātā naudu, nopirkt aptiekā sejasmaskas (aizmirsu ka vajag pašūt vēl), aizbraukt uz citu pilsētas daļu sapotēties pret gripu, aizbraukt uz centru, izdarīt sen atliktas darīšanas, atbraukt mājā, paēst, valodas nodarbību, pierakstīties beidzot pie tā trihologa, izmazgāt divas veļasmašīnas porcijas, izmazgāt piealpotās auduma maskas. un vēl pat nav trīs. tagad nedaudz atelpas (upeņu dzēriens. cerams bez gliemežu kakiņām) ar pastētes maizēm, tad jāizvāra frikadeles, jāpiekārto un skat - jau būs pienācis laiks iet pēc sīkiem.
vēl gan būtu jāsašuj vēl pāris masku, bet par to es domāšu pēc pauzes
sāku mērķtiecīgi darbu sarakstā ieplānot 'paēst', 'uzkost' un 'atpūsties'. kliedzošo darbu kaudzi tas, protams, nemazina, bet pats jūties drusku priecīgāks. vai vismaz kā mazāk nodzīts zirgs

(4 without sugar | cup of coffee?)

sarkans0987
13:47 - Šodien
Vai Tu šķiro atkritumus?

(6 without sugar | cup of coffee?)

bumsiic
13:12 - ;)
Otro reizi manā mūžā 19. oktobrī snieg sniegs.:)Man šķiet.
Garastāvoklis:: omulīgs
Mūzika: blēj kaut kāda tante pa radio

(cup of coffee?)

pavisam
12:24 - it's here!!!
Mums ir apkure!!!

Es it kā neesmu baigais tropu augs, bet šorīt, pie 13,8 grādiem un sāpošām kājām tomēr izlēmu braukt uz baseinu, jo... tur ir pirts :D

Dzīvoklis jau uzsila līdz 17, jau novilku vienu jaku, no vilnas zeķēm gan vēl tik drīz nešķiršos.


Tags:

(10 without sugar | cup of coffee?)

barbala
10:06 - nelūgts padomiņš, jo katrs nieks nemaz nav nieks
Tā, brīvdienās empīriski (sašujot piecus dažādus valkājamus maketus diviem cilvēkiem) noskaidroju sekojošo un varu žurnāla 'Zeltene' rubrikā "roku darbi" dalīties ar:


- šī par 3D mask sauktā piegrieztne ir gandrīz absolūti lieliska (maska nedurās acīs, nav milzu "ķesele", neizskatās pēc speedo peldenēm vai krūštura kausiņa)
arī no instrukcijas ikvienam būs skaidra šūšanas secība.

Pirms izvēlēties izmēru, ir vērts nomērīt sava deguna- zoda punkta augstumu; deguna- auss attālumu, pielēst, kādā līnijā un leņķī ir degungals-zods, lai apmēram saprastu cik 'brīvās vietas' nepieciešams. Šis modelis ir ērts briļļainajiem, jo brilles neaizsvīst un ir vieta, kur rāmim uzsēsties, maskai nelienot skropstās. Sev šuvu M un man piegulst taisni lieliski.


Tomēr daudz labāk pieguļ (jo nav krunku sānos) šī maska , savu piegrieztni jāuzzīmē pašiem, ļoti, ļoti vienkārši. Kad taisīšu beidzamo, pilnīgi noteikti, apakšējā līnijā, zoda leņķi taisīšu par vismaz 1 cm zemāk vai arī, kombinēšu ar otras piegrieztnes 'iekārtā zoda' pieeju, jo citādi uzreiz atceros joku par kāda teātra primadonnu cienījamā gadskārtā, kura ar krūšu iešuvju palīdzību sev tvirtumu šuvēju ceham paģērēja iešaut.

Savukārt, par Olson maskām sauktās - visbiežāk no trikotāžas adījuma- to piegriezumā ir vērts pavērot savu deguna-zoda-lūpu lekālu, lai neveidojas ķeseles un kuļķenes.


Par materiāliem:
neesmu vēl sagādājusi pareizo filtraudumu, kuru atsevišķi var piegriezt un ievietot t.s. japāņu maskas modelī, bet palasījusi databāzes un Rakstus ,
maketus sašuvu un smalkas, blīvas kokvilnas auduma (hai, liberty kreklaudums) un jāsaka, ka tas ir gluži patīkams.
Vadmala, resndiegu lins nererēs, lūko pēc smalku diegu blīveņa, taisni tāpat, kā izvēlētos palagus: jo lielāks cipariņš
Palika nepabeigta zīda maska, bet trikotāžas adījums, kā jau teicu, zaudēja dažās kvalitātēs, ar to var iet uz Mego pēc kefīra.Lūk, tā ka ja skolēnu brīvlaikā mājsaimniecībā notiek rokdarbu sekcija: aiztaupi, laikabiedr, sev vilšanās soļus un sāc uz labas bāzes.

(6 without sugar | cup of coffee?)

Oktobris 18., 2020


lilja_brik
21:03
Kā cilvēki jūt alkas (pēc kaut kā tāda, kas viniem nav)? Vai tas notiek pats par sevi, vai aiz tā ir kaut kāds darbs, kur tu atlauj sev alkt, Vai arī alka ir kaut kas, ko ir jāsauc un jāmodina?

(1 without sugar | cup of coffee?)

neraate
20:32
Beidzot man nesalst. Pidžamā zem dūnu segas brīžiem par karsti. Ne tā, ka svīst baumaļām, bet tā, ka var arī kādu pleciņu vai ciskiņu izlikt ārpus segas un nenosalt.
Gliemeži arī kļuvuši kustīgāki
Vienīgi gaiss atkal sauss un ass

(cup of coffee?)

pavisam
19:00 - Staigules vīkends
Kopumā nedēļas nogalē nočāpoti ~42km.

Īsumā par Lielvārde - Ķegums - nebijām ar [info]bumsiic redzējušās mēnesi, tāpēc metām vēl līkumu caur Rembati, lai var paspēt izrunāt vismaz galveno. ~14km

Īsumā par Sigulda - Līgatne - walking fox pārgājienu - kad cēlāmies no galda Vilhelmīnē, viena meitene secināja - zābaks atsējies... bet nav jau neviena, kas aizsien... ~27km
Jakas piedurknes gājiena beigās meta šļakatas, ja žestikulēju, cepurīti izžņaudzu, izkāru... Torss un soma sausi zem plēves mētelīša, kājas sausas pateicoties Salomon GTX apaviem.

Žēl vienīgi, ka joprojām nekurina un 14 grādos maz ticams, ka kaut kas izžūs. Tai skaitā mati.
Visādi citādi - obladi-oblada - kārtējais "dzīvais" vīkends.

P.S. Izmantoju iespēju un patīrīju atkal Stirna&Avocado plauktus, tā kā šonedēļ esmu absolūti viena, varu izvērsties ar "dīvainajiem" - (c) Līva - ēdieniem. Plus, man liekas, ka sarunāju piegādes uz miestu vai vismaz dabūšu lietas Rīgā :)

(3 without sugar | cup of coffee?)

au
19:41
viena no zīdainības vissaldākajām blaknēm ir daudz daudz laika lasīšanai.
(tikko pabeidzu pirmo Pētera Imperatores grāmatu, ak, wow, izrāvu četrās dienās)

(7 without sugar | cup of coffee?)

krii
19:08
Lielāko daļu no šīs nedēļas nogales esmu nogulējusi ciešā, ciešā miegā. Diemžēl rīt atkal darbadiena, un gulēšanas iespējas būs ierobežotas.
Blenžu uz 18. novembri kalendārā (trešdiena!) un mēģinu saprast, vai neizmantotās brīvdienas pieprasīt pirms (t.i., pirmdienu, otrdienu) vai pēc (ceturtdienu, piektdienu). Un kā tad es gulēšu, kā gulēšu - trīs vai četras diennaktis no vietas - ar nelielām tualetes pauzēm sev un sunim!

(cup of coffee?)

neraate
18:09
Uztaisīju kapātos balodīšus, visiem ļoti garšoja, pa diendusu gāju uz virtuvi apēst vēl kādu porciju. Un tā tomātu mērce 'Čardaš' jau tā garšīgo lietu paceļ pilnīgi citā līmenī. Un garšo lai gan ar koriandru

(4 without sugar | cup of coffee?)

lilja_brik
14:39
Cilvēki šeit ir tik vientuli ka tikšanās reizēs runā viens otram pa virsu, slikti klausās (nenoklausās teikumu līdz galam un jau lec ar savu verdiktu), jo īpaši ja vēl iesaistīts alkohols, viss tiek brutalizēts, vārdsakot sajūta kā vārnu barā pat ja loti mīlu savas draudzenes un draugus un vini ir skaisti cilvēki, vārdusakot man tāds novēlëjums biežāk satikties, lai mēs nebūtu tik izsalkuši, varētu klūt niansētāki un nesteidzīgāki savā komunikācijā

(2 without sugar | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba