: smēķētāji, alkoholiķi, narkomāni, depresijas māktie un citi elites pabērni

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Novembris 28., 2022


az
15:21
ereģēts loceklis ir daudz skaistāks un dzīvību-atdzimšanu apliecinošāks simbols nekā nomocīts mironis.

(4 without sugar | cup of coffee?)

evy
14:16
"ziemas" laikā man ofisā saule spīd mugurā visu pēcpusdienu, žalūzijas tur sačakarējušās un neveras ciet, da i skaisto skatu (man arī mugurā ir acis, ja?!) negribas slēpt. bet! lielākā problēma ir tanī, ka pēc pusdienām baigi nāk miegs, jo silti un omulīgi...
tad, nu, šēžu samiegojusies, klabinos pa internetiem, darbam vajag šādas tādas lietas pagādāt ziemassvētkiem. reklāma izlec - mašīnu tirgo. man it kā vajag auto, bet es vēl īsti netaisos pirkt, bet sludinājumus skatos, ja tādi patrāpās pa ceļam. lasu - religion specs. domāju pie sevis - nē, dažiļi, bāc, mašīnām tagad arī reliģija?!
aizritināju to sludekli jau prom, kad atnāca lēna saprašana, ka taču regional specs! r-e-g-i-o-n-a-l!!!

(cup of coffee?)

au
10:28
vēl ir viens interesants apstāklis - mūsu ģimenes locekļu skaits un ceļošana.
viesnīcas ir divvietīgas vai četrvietīgas, vilcienu kupejas - divietīgas, tuktukos ērti braukt četriem.

bet mēs esam pieci.

es jau nevaru sagaidīt to ņiguņegu kaut kādā vjetnamas stacijā, kad (noteikti) viens skries uz vienu, otrs uz otru un trešais uz trešo pusi.

(3 without sugar | cup of coffee?)

au
10:24
kāpēc primāri ir sūdzēties un dusmoties. tāda sajūta, ka visu laiku līdzcilvēki meklē un atrod ārējo vainīgo, dusmojas. ne tikai valdība vainīga, bet, lūdzu, rimi cenas pacēlis, maita tāds, citur ir labāk! un kāpēc ir svarīgi šo teikt, domāt, runāt, rakstīt, ja varētu vienkārši neiet uz to dārgo veikalu un miers. bet nē, vajag taču ar pompu. vajag dusmīgi.

es te tādas maziskas lietas pierakstīju, bet nu sakāpa.

(7 without sugar | cup of coffee?)

slepkava
08:38
Vakar biju gandrīz kulturāls. Biju aizdevies paskatīties "Finlandizācija", nu kaut kā nekļuva skaidrs, kāpēc kaut ko šādu ir jātaisa. It kā saprotu, ka uztaisījuši par aktuāliem notikumiem, bet pārāk viss nesen un galīgi šobrīd negribās neko šādu skatīties. Tēli ar tādi, kas visu redz vai nu baltu vai melnu.

(cup of coffee?)

krii
00:13
Gribas pieņemt pseidonīmu Musja Ford.

(1 without sugar | cup of coffee?)

Novembris 27., 2022


krii
17:46
Izskatās, ka esam nogulējuši Cibas skaisto 20 gadu jubileju. http://klab.lv/community/pajautaa/10656325.html
Varbūt nākamvasar jāsvin pilngadība?

(6 without sugar | cup of coffee?)

krii
17:18
Ik pa brīdim atceros, ka vajadzētu ieslēgt augiem violeto gaismu.
Un tad kaimiņš no blakus trepēm (viņam ir tojterjers vārdā Rembo) man atkal mētās briesmīgi smieklīgos jociņus par sarkanajiem lukturiem...

(cup of coffee?)

Novembris 26., 2022


mindbound
15:16

Nogulēju sākumu BCI & Neurotech Masterclass Baltic Region 1.0 semināram. Cik labi, ka pasākumu ierakstīšana no opcijas ir kļuvusi par normu.


Garastāvoklis:: working
Mūzika: NeuroAxis - Moonquakes: Clusters Into Fragments

(cup of coffee?)

mufs
14:04
šodien ir tā brīnišķā diena, kad pamostoties neko neredzi, cik aizpampušas acis. Ar visiem acu serumiem un krēmiem esmu sasniegusi stadiju, kad redzēt redzu, bet iet uz ielas tīrīt sniegu tomēr kauns

(7 without sugar | cup of coffee?)

Novembris 25., 2022


neraate
21:47
šodien Pepco biju divreiz ar visiem saviem bērniem, tur pavadīju kādu pusotru stundu un notērēju apmēram 3*20 eiro. Apmēram jo skuķiem tur sākās žāksts ko kurš grib un ko ņemt no groza ārā un atstāt veikalā un tos sūri grūti izvēlētos legingus+maiku ko pat uzlaikojām jo neatcerējos kādi viņām šī veikala izmēri nopirku par savu naudu, atskaitīšu kad būs drusku atgājis, katrai kāda naudiņa palika pāri. pārguru pilnīgā lupatā lai gan viss bija mīļi un jauki un forši un es biju rāma kā upe un savaldīga un pat mājās atnācām pateicoties pie veikala ārdurvīm pēc šopinga apēstajiem banāniem un aptiekā pa dārgo (85 centi par puslitru ūdens!!) paņemto dzeramo
Bija žēl, ka smukās kleitiņas atstāja veikalā, bet es tur biju tikai maka nesējs nevis boss un likās svarīgi ka par to iedoto naudiņu nopērk kaut ko lietderīgu. Nevis taupības dēļ bet lai redz ka var pirkt ne tikai našķus
Man tās kleitas tik ļoti patika ka gandrīz zem eglītes jāliek.

Un jā, nr.2 sev nopirka i blociņu (spīzdīgs un ar mikimausi) i flomasterus i vienradzi un nr.3 suni, jo mīkstās mantiņas bija kas tik iekārojams ka jāliek malā balles kleita :D
Un likās, ka beidzot jāizpērk tā manas vecamammas iedotā naudiņa

(1 without sugar | cup of coffee?)

krii
15:32
Esmu pamanījusi, ka pēdējā laikā gan apzināti, gan pusapzināti izvairos no komunikācijas ar cilvēkiem, kuru problēmas līdzīgas manējām. Nešaustu sevi par egocentrismu, jo apzinos, ka vienkārši Nav Spēka. Nav spēka pašas dēmoniem, kur nu vēl to spoguļattēliem un atbalsīm.
Piedodiet, mīļie, tas pāries. *Ja ne citādi, tad līdz ar nāvi, haha.*

 

rasbainieks
01:05
overheard aptiekā:
šogad ksanaksa nebūs

(6 without sugar | cup of coffee?)

Novembris 24., 2022


neraate
21:03
atnāca man jaunie zābaki. tieši tādi kādus jau ļoti sen gribu - zamšs ar vilnu iekšā. ērti arī un viegli iet ciet (ar zeķbiksēm vai plāniem džinsiem) par ērtumu staigājot vēl nevaru spriest, jānoiet kāds gabaliņš, bet drusku baidos kā būs līdz ievalkāsies, tā nelauztā kāja pacēluma vietā ir deformējusies, kauliņi bīdas uz āru bet varbūt pārslodze šobrīd un pāries

(7 without sugar | cup of coffee?)

neraate
20:33
pārnāca no bd un tagad krāsainiem burtiem raksta sarakstu Ziemassvētku vecītim. ar dāvanām, protams. LOL (x2), sega, flomasteri, zīmuļi, grāmata, meiteņu lego, suns, lācis, čības, krems vienradzis, putns

(2 without sugar | cup of coffee?)

au
17:18
skatos iedvesmai dažādus jūtūbus par ceļošanu indoķīnā un man ir skumji, ka mūsu valsts nav tik pārtikusi, lai visus savus pēc-vidusskolas-absolventus nosūtītu bakpakot pa pasauli.
nē, drīzāk, ka manā laikā nebija tik daudz iespēju vai arī zināšanu par iespējām.

(starp citu, šitā sakarā atcerējos, ka es esmu jaunībā ceļojusi divas nedēļas cauri spānijai un portugālei BEZ nakstmājām, tikai tik, cik paguļ pārbraucienu vilcienos, superīgi vienkārši)

(1 without sugar | cup of coffee?)

_re_
16:49
strādājot man pat mūzika lielākoties traucē, paralēli darbam klausīties podkāstus vai citu info saturu būtu neiespējami

(4 without sugar | cup of coffee?)

honeybee
11:50
Jūs kādreiz domājat par to, kāds cilvēks būtu, ja nekad nebūtu iepazinuši kādu citu cilvēku?

Jūs varat to tā pa īstam iedomāties?

Vai jums šķiet, ka cilvēku iespaids jūsu dzīvē ir/var būt unikāls, vai arī jūs drīzāk nodomājat "meh, gan jau turpat vien es nonāktu, tikai ar vairāku gadu atstarpīti"?

Vai jūs, par šo domājot, iedomājāties vispirms kādu, kas jūs ir drīzāk aizlauzis, vai kādu, kas drīzāk ir nācis par labu?

Vai jūsu atbilde mainās, ja tagad jūs iedomājaties kādu ar pretēju ietekmi?

//

Vai var būt tādas attiecības, kas ir nevis abpusēji postošas vai abpusēji labvēlīgas, bet tādas, kas vienu saposta un otram patiesi nāk par labu?

(7 without sugar | cup of coffee?)

zilnezal
05:54 - nu ir vaaks
juusu cieniitais padomnieks, es, tas ir, nu, shisnetas, ai

taatad es esmu nomodaa ljoti ilgi. Kopsh otrdienas. Kopsh otrdienas kaut-kaadiem-diviem. Un tagad ir ceturtdienas kaut-kaadi-seshi-no-riita. Nav tik traki. Kursabiedrs ar mashiinu maucu uz Liepaaju, tur pachucheeshu. Vispaar jau visnotalj izbaudu sho interesanto staavokli, sapraats leenaam atmaigsts un dod valju marazmam, liidz ar to arii dzejas sluuzhaam vajadzeetu buut plashi atveertaam. Bet mans meerkjis vairs nav "uzrakstiit dzejoli", nee, nee. Es, galu galaa, arii augu un mainos. Kaads ir mans meerkjis tagad? Es hz. Klausos pleilisti. Baigi labo. Tajaa liberts salika visas manas miiljaakaas dziesmas, kuras es vinjam saakumaa aizsuutiiju. Vinjam esot taadas pleilistes, lai vinjsh vareetu paklausiities, kad pietruukst kaads cilveeks. Nu, nezinu, vai kaadam ir skaistaakas dziesmas kaa man. "Wada na tod", "bylam roza", "gosudarnaja", "land of anaka", "kazhduju notch", "yagudky" u. c. kamon, es paziistu skaistumu. Bet taa nav ciinja.
Man ir apnikusi ciinja, shodien taa sabesiijos vispaar. Neko vairs nevar tviterii ierakstiit, lai kaut kaads idiots neizrautu vienu 10ziimju textu no kontexta un nesaaktu tajaa projiceet visas savas faking beerniibas traumas. Es zinu, ka arii besiities par sho ir thipa whack un old, bet man ljoti vajag un gribaas. Vnk skumji kaut kaa paliek, domaajot par kaut kaadu sprukstu ar bezgaumiigu kosmosa kakji profila bildee, kuram chista pie tava bullshit "mans horoskopu top 3" ieraksta ir jaaiekomentee kaut kas iz teemas "varbuut varam beigt izlikties, ka horoskopi ietekmee raksturu". Reaali ej aizrijies, es nevaru iztureet, es kljuustu arvien dusmiigaaka ar katru naakamo debiilo komentaaru, kura autors nespeej veltiit kaut mazaako smadzenju shuunu, lai konceptualizeetu jebkaadu kontekstu aarpus viena faking ierakstinja raamjiem. Vakar arii kaut kaada beibe mani nosauca par "dumju zosi", jo es izmantoju teikumu "new atsaucigo maminu forums ieraksts dropped", un tas laikam liecina, ka esmu kritusi anglismu guustaa un vairs nemaaku runaat latviski bet saku pirmo, kas pagadaas. pateicu vinjai, ka man ir pretiigi, ka vinjas maate ir izaudzinaajusi beernu, kas nepaziistamam cilveekam saka pirmo, kas pagadaas, un droshiibas labad arii nosaucu par dumju zosi. nu bet kaapeec taa jaadara? vai man nudien ir jaaraksta n-to lapu skaidrojums katram tviitam un taa interpretaacijai?
bet es zinu, zinu, reaali jau pofig. tevii ir divi vilki - vienc ir dusmiigs, otrs gulshnjaa un piipee lielaako kaasi, kaadu esi redzeejis. jaa, dusmiigais ir epic, bet shobriid es esmu jau taa noskreejusies visaas noziimees, ka gribu vnk normaali iechiizot.

aa jaa nu jaabrauc peec divaam stundaam uz liepaaju, lekcijas, konferences, meeeginaat neaizmigt, domaaju, mos vnk palikt riigaa, veel kaadu stundu varu praatot, peec tik ilga bezmiega mos tas praatiigaak........

(1 without sugar | cup of coffee?)

_re_
00:17
ja čulpana būtu pateikusi lukaša sakāmo, pofig, kaut ķīniski

(6 without sugar | cup of coffee?)

Novembris 23., 2022


klusais_okeans
21:29
Putinistei Hamatovai Spēlmaņu nakts balva, jūs nopietni?! Un neviena svilpiena zālē. Kauns.

(34 without sugar | cup of coffee?)

az
17:11
vienkārši vajag pārstāt gribēt ēst, dzert un elpot.

(4 without sugar | cup of coffee?)

au
10:02
vakar nevarēju aizmigt, tāpēc prātā rūpīgi pārcilāju dzemdību pieredzes.
works like a charm - jau drīz iekritu laimīgā miedziņā.

(2 without sugar | cup of coffee?)

neraate
07:52
Šodien un vakar vakarā veldzējos fb grupās kuru nosaukumos ir 'maximalist' 'boho home' u.tml. tās bildes no wow! Līdz ???!

(12 without sugar | cup of coffee?)

Novembris 22., 2022


neraate
19:58
šodien pēc samērā o.k. dienas ne-Rīgā gaidot autobusu piezvanīju pagarinātās dienas grupas skolotājai, ka pēc mazāk nekā stundas būšu, bērns var iet mājās pats. Rīgā kāpju ārā no busiņa (uz četrjoslu ielas ar ļoti intensīvu satiksmi) pieturā.. un satieku savu bērnu. esot gaidījis tikai 10 minūtes. nosalis nebija, gājām mājās (300 m cauri pagalmiem) un pļāpājām kā katram šodien gājis, ko uztaisīt paēst, ko darīt citreiz ja nevar atslēgt ārdurvis, kas kopīgas ar kaimiņiem, ienācām, nolikām mugursomas, paēdām, viņš aizgāja, es apēdu savu porciju un mani sāka tresīt. tresī vēl joprojām tā katastrofas nojauta, jo tu nekad nevari paredzēt kas tam bērnam ienāks prātā un visi attālumi mazi, jāšķērso viena maza ieliņa, viņš prātīgi iet pāri ielai un vienmēr paskatās, astoņi gadi un tomēr. ir reizes, kad jāgaida cits mikriņš jo šitas ir pilns un vairs neuzņem arī kājās stāvētājus. paliek gan karsti gan auksti kad iedomājos, ka es vēl paspēju pēdējā sēdvietā. viss, smadzene vairs nestrādā a rīt ieskaite.
nē nu o.k. viņi ar tēvu vienu reizi bija atnākuši man pakaļ. vienreiz. nav tālu, garām daudz esam staigājuši, bet bet bet
aaaaaaa

(cup of coffee?)

neraate
16:39
Ar alkatīgu iekāri kritiski apskatu visus iespējamos ziemas zābakus gan sabiedriskās vietās (un autobusos!) gan ģērbtuvēs un izrādās ka tie, kam iekšā tiešām īsta vilna nemaz nav tik reti sastopami un funkcionālā ziņā lētāks ne vienmēr nozīmē sliktāks

(cup of coffee?)

martcore
16:16
/aplūkojot dāniju - tunisiju/
šī ir tiešām the day of the offsides

(cup of coffee?)

honeybee
13:34
Un Leonardam Koenam ir dziesma, kuras vienīgais teksts ir

No it wasn't any good
There's no reason why you should
Remember me

(cup of coffee?)

Novembris 21., 2022


lilja_brik
13:38
brūns, vēss, daļēji caurspīdīgs kaķis, ko visi nezin kāpēc sauca par suni, kuru no mums te paņēma, te atveda atpakaļ, un kam bija uz mani ļoti nomierinoša ietekme, un kam es devu dzert kokteiļus.

(1 without sugar | cup of coffee?)

_re_
13:59 - friz
grieze, tā kas griež, nav sagājusi pagrīdē? jau 2 h nevaru sazvanīt, dīvaini, iepriekš tā nav bijis

(2 without sugar | cup of coffee?)

shelly
13:01 - Kurp ejam mēs ar Sivnu ir milzīgs noslēpums, Nevienam mēs to neteiksim, NeNeNeNeNeNe
Visu bērnību man likās, ka karuseļi - tā ir tāda vasaras izklaide. Vakar izrādījās, ka visādi karuseļi, rollerkosteri, autodromi, ziperi un pat panorāmas rati utt ir lieliska izklaide arī novembra beigās -5C, jo tad ap atrakcijām ļoti dekoratīvi virpuļo sniegputeņi. Galvenais - turēties cieši, saģērbties biezāk nekā uz slēpošanu un paņemt līdzi daudz (ļoti daudz!) skaidrās naudas, un ļoti labu (ļoti, ļoti, ļoti, ļoti labu!) kompāniju, tad ir taisni prīmā. Tā kā noteikti rekomendēju, meklējiet pie Mola, ja būs, tad garām nepaiesiet.

(cup of coffee?)

brookings
10:50
Labs neitrāls pārskats: datorspēles, bērni, tētis un tēta draugi. Ja neesat politkorekts, vienmēr vari savienot dot(us).

(cup of coffee?)

neraate
10:15
ielīdu spama kastē, uzjautrinājos. no policijas.generaldirektorāts džīmeilā atsūtīts draudu e-pasts ar pielikumu policija.pdf

(1 without sugar | cup of coffee?)

neraate
09:21
nopirku divas pirmās Ziemassvētku dāvanas. jo nu lai vai kā jāturpina taču dzīvot. un visādas lietas labsajūtai, dzīves kvalitātei un lai patīkamāk. baigi dārga lieta tas komforts. izskatās, ka pirmo ziemas laiku staigāšu savos uz stalli ejamajos zābakos, ja būs vilnas zeķīte gan jau arī vējš tik dikti nesvilpos (ķipa vīriešu, domāti pufīgākai pēdai)

(cup of coffee?)

au
09:04
es katru gadu nenormāli smejos tajos brīžos, kad pa nakti ir uzsnidzis sniegs un kāds ir aizmirsis, kur atstājis šļūcamo ābolīti, un atrast nevar, un pirms bērnu dārza skraida traks pa dārzu. un dusmīgs!

(cup of coffee?)

Novembris 20., 2022


zilnezal
20:41 - kas man ir
man ir nogurums. man ir nekārtīga istaba. man ir neizdarīti darbi. man ir mīlestība. man ir draugi. man ir kaķis un žurciņas. man ir labāk.

(cup of coffee?)

neraate
17:54 - norakstīt nost
trešdien pēc mēreni intensīvas dienas drusku ātrāk tikusi mājās metos gatavoties Dzimšanas dienas svinībām. ar Tanti bija sarunāts, ka viņa man zvanīs kad tuvojas Rīgai vai ap pustrijiem, kad es toč esmu jau atbrīvojusies. trīs, vēl nezvana. nu nekas, saganu mājās bērnu, iedodu viņam ko iekost, organizēju, ka mācās, liekam ceturtdienai skolas somu, mizoju tos burkānus, uzrakstu audzinātājai, ka skuķus šodien izņemšu ātrāk, starp četriem un pieciem (jo kā atceramies četros solījās būt ciemiņi, bet nu es jau ne pirmo reizi ar pīpi uz jumta), ap pēc četriem? zvanu, kur esi, kāpēc nezvani? es tagad iebraucu autoostā. bišķi atslābstu. noskaidroju cikos nāks draudzene ar bērnu. ap 18.iem. jāpiezvana vīramātei kas un kā. pa ceļam uz bd pēc skuķiem (ap bez 20 pieciem) zvanu, šī tāda neko nezinu, viss ir slikti, neko nevaru vaimanuvai un pēdējā teikumā, kad jau beidzam sarunu 'ak tad piecos sešos? mmm. tavs vīrs man teica septiņos'. ļāvu ieskanēties daudznozīmīgam klusumam un tad atvienoju. cepos, protams, jo tas bija naturāli domāts lai mēs sakasītos, bet es viņu tomēr esmu iepazinusi un zinu, ka viņš to neteica (ragana sasodītā). bd paņēmu arī vienīgo paredzēto ciemiņu, kura mamma ilgi nenāca, saudzējot savus nervus, jo mūsu viesus grūti izturēt. 'līdz tumsai jāpaspēj mājās' tante ieradās pussešos, apēda rosolu un jau nervozi sāka trīties. pēc kūkas aizmuka. sarunā par kaut ko grūtu pilnīgā beztolkā vīramāte iemetās ar 'bet iedomājies kā manai draudzenei X, kas strādāja bērnu slimnīcas reanimācijā pie tiem slimajiem mirstošajiem bērniem' ar kaut ko krāšņu, kas paldies Dievam noslēdzās ar odu Pēterim Kļavam. karoče vakars (un es pati) bija tik saraustīts, ka es sagriezu vienu kūku no divām un pāri palikušo rosolu paņēmām līdzi uz mazpilsētu.
ceturtdien neplānoti lekcijas bija rindiņā, bez pauzes, gadījos grupiņā kura darīja to, ko es ne pārāk gribēju, kas bija ilgi (palikām pēdējās), toties interesanti, lai gan uz beigām sāpēja mugura. mājās fiksi dušā (jo mazpilsētā nevar) atslābināties, jo visu ceļu mājās stāvēju kājās. dēls no skolas bija pārnācis pats, bez mana zvana skolotājai, ka gaidam. sametu somā trūkstošo (ķipa sapakojos), saorganizēju, ka to izdara puika un skuķi, braucām tur. mātes nebija mājās, viņai ceturtdienas pirts, pārradās drusku pirms deviņiem, vai ko uztaisīt vakariņās. es saku, nē, zobi jau iztīrīti, bet bērni grib gulēt. a nav kur, jo tur kaudze ievākusies. pussašķirotas daudzas kaudzes ar žurnāliem puikas gultā, mūsu gulta nokrauta ar visu ko un lupatām, gultas nevaru saklāt un nav kur likt to. pēc vienas reizes, kad es kaut ko sagrupēju, atbrīvoju platību, saklāju un viss bija slikti, uz mani kliedza, es to vairs nedaru un neiesaistos vispār. tāda dirsas pozīcija, bet ir stulba sajūta, ja vasarā esmu teikusi, ka būsim 17.11. kad viņa bija ciemos es teicu, ka brauksim 17.11. telefona sarunās ar vecomammu kad tante pēc tam sataisījas braukt, arī bija zināms, ka brauksim 17.11. vienā telefona sarunā ar māti arī teicu, ka brauksim 17.11. nu es nezinu kā vēl lai nokomunicē ar vārdiem iepriekš, jo tās darbības, kas neseko liek justies nereāli stulbi - brauciet, brauciet, a kur? ok, pofig ka visiem jātusē 18 kv.m. istabā, īsu laiku var paciest, bet ja nevar ienākt un nav kur palikt un viss ir slikti un tas ir milzīgs apgrūtinājums.. nu nezinu
tā pati tante briesmīgi gribēja ar mums ietusēt, es saku, nu forši, davai 18.11. tajā viņa neatnāca, kā akā iekritusi. caur baumu telefonu sastresojās, kad uzzināja, ka mēs sestdienā braucam ciemos pie manas draudzenes. cikos brauksiet, kad būsiet atpakaļ, kad jūs var satikt. es jau izbesījusies saku a tev kāda starpība, tu tāpat no rīta deviņos nebūsi un mēs ne visu dienu, ap pusdienlaiku būsim atpakaļ, var tad var svētdien. vai, bet viņai dēliņš bez atslēgām vaimanuvai (dēliņš pilngadīgs vīrietis). bez telefona arī es paprasīju. nu, pofig, saku lai dara kā grib, var svētdienā
šodien atnāk, apsveicinās ar bērniem un tiešā taciņā uzreiz pie tēva 'a tu zini par tām krievu lidmašīnām pie NATO kuģa'. tēvs priecīgs sacepies, beidzot par viņa tēmu. kaut kā ar pūlēm uz citu tēmu. viņai jau nebija labi tajā trešdienā, nu tā, ka cilvēks iesāk teikumu un visu laiku trīs metru garā taciņā sarunas laikā staigā šurpu turpu, gandrīz nekāda acu kontakta, bieži mirkšķina u.tml. un tad mēs jau vācām mantas un pakojāmies, māte cepa pankūkas, kaut kā tur sākās runa par radiem (nu, kā jau vienmēr), es laikam visu nejauši iesāku ar savu piezīmi par to, ka viņam ir izvēle arī dzīvot atsevišķi. vaimanuvai viss tik dāgrs. nu, var tak dzīvot kopā ar meiteni lai lētāk. tad tur panesās cita tēma, es aizgāju uz guļamistabu dzentā taboru ziemas drēbēs, tur jau sākās paceltas balsis, kamēr atgriezos ar trauciņu, kur ielikt saceptās pankūkas, tante jau kliedza manai mātei "Ej dirst". tēvs sacepās, jo turpat sēdēja mans vecākais bērns, visi ar visiem sastrīdējās
atbraucām Rīgā. mājasdarbi. uz rītdienu A2 izmēra lapa un attēli vai zīmējumi ar dejotājiem. jāsaliek somas baseinam. lapu dabūjām, zīmējumus meklēsim Sestdienās un žurnālos un es drusku nevaru, jo tūlīt atnāks vīratēvs. svinēsim bērnu jubilejas pēdējo reizi, tad tas beidzot būs izdarīts (tātad šis prasa vidēji 20 dienas). piekususi esmu no drāmām, toties vairs nav sirdsapziņas pārmetumu, ka neesmu pamācījusies vai padarījusi lietas studijām. t.i. pavisam nedaudz. bet es neesmu sajukusi prātā vai kādu nožmiegusi, tas tomēr skaitās! un šis būs patīkami jo lai gan viņš ir (lielākoties) funkcionējošs alkoholiķis, salīdzinājumā ar pārējiem gandrīz vai veselīgs sārtvaidzis
zeltītā mākoņa maliņa - šo jāatkārto ne ātrāk par Ziemassvētkiem un ja man būs sesija, sīki būs slimi, kādam kovids, atkal ierobežojumi vai karš, tas atcelsies vai pārcelsies vai sadalīsies
Garastāvoklis:: pļekš
Tags:

(2 without sugar | cup of coffee?)

zilnezal
16:48 - šodien gribu palikt mājās
esmu nogurusi. jau trīs dienas notiek visādas svinības. šī ir ceturtā. pēc stundas man vajadzētu doties, iet cauri centram, atrast labāko ceļu, nekad vēl neesmu no šejienes gājusi uz puškina ielu, tā šķiet tik tālu, es taču vairs nedzīvoju avotu ielā. pa logu vispār visa pilsēta šķiet tāla, it īpaši, kad skaties no sestā stāva. nevaru iedomāties sevi tur lejā, nevaru iztēloties sevi veicam šo pastaigu, ne šodien.
ir jāatpūšas. bet grūti, mana istaba ir haoss jo visu laiku bija jāmeklē drēbes un jānoliek lietas "uz brīdi" pirms došanās laukā un nav bijis brīdis nolikt visu pa vietām un tāpēc visur ir tukšas ūdensglāzes un veļa, noņemta no žāvētāja, bet neielikta skapī, jo skapī ir maisi ar gružiem, kurus es aizmirstu iznest laukā uz miskasti, nu, un tad vēl kaķis izgāza alu un uz grīdas ir traips, kas jāsaslauka, vēl uz grīdas ir mati, jo es griezu čolku, saprotiet, viss ir visur un tik daudz ka man sākas stress ieejot pa durvīm, nezinu, no kura gala ķerties klāt un krītu panikā un beigās izvēlos sēdēt viesistabā un nomākti pīpēt pie loga. nu nav viegli, karoč, ja
man jau vispār ļoti patīk izrīvēties izviļāties utt ar cilvēkiem bet pēdējo trīs dienu laikā es esmu runājusies ar kādiem, nezinu, 30-50 cilvēkiem, un šodien es gribu vnk skatīties vidjikus un ēst friškas jo rīt ir pirmdiena un man būs jāstrādā bet kaut kad taču ir arī jāatpūšas, nu lūk nu lūk nu lūk

(cup of coffee?)

shelly
10:12
Jau kādu laiku FB sekoju līdzi Shalom Wildlife Sanctuary tīģeru ģimenei - albīnai mammai un četriem maziem tīģerīšiem (3 rudiem un 1 baltam)*. Bet pirmais, ko uzzinu šodien - divi mazie noslīkuši aploka dīķi, jo ielūzuši plānajā ledus kārtiņā.
Nabaga kaķīši! Un nabaga mammma :((
* tīģeri, atšķirībā no lauvām, ir vientuļnieki, pieauguši dzīvnieki baros nedzīvo

(1 without sugar | cup of coffee?)

honeybee
07:58
Pirms atrodu kaut kur internetos, kur atdot - vai kāds grib savākt un pašizvest no Ķengaraga Venden ūdens statīvu (zemo, keramikas) un divus tukšus bačokus (attiecīgi lielo un mazo)?

(9 without sugar | cup of coffee?)

Novembris 19., 2022


sarkans0987
22:47 - Meh
Es vairs neticu stāstiem, grāmatām, filmām. Es lasu, klausos, skatos, bet nekas neaizrauj līdz tam līmenim, ka notici. Nekas neliekas šausminošs, lai tumsā būtu bail. Nekas nešķiet ticams. Viss ir tāds "meh" - kāds to izdomāja un aprakstīja.
Agrāk mēdzu raudāt līdzi skumjajiem stāstiem, nēsāt tos pakrūtē. Baidīties pie šausmīgākām filmām un nedēļām izvairīties no tumsas pēc tādu skatīšanās. Bet tagad - es vairs nenoticu. Manī nerodas īsti nekādas sajūtas. Noskatījos "Stranger things" - un viss, ko varu pateikt, ka man bija garlaicīgi. Meh....

(9 without sugar | cup of coffee?)

au
22:32 - 5 weeks before Christmas
19.novembris, love actually, vīns, kamīns

(1 without sugar | cup of coffee?)

lilja_brik
16:45
hei, dzejnieki, vai kāds ir mēģinājis pārdot kādu NFT?

(3 without sugar | cup of coffee?)

sarkans0987
16:24 - Neloģiski
Es zinu, ka tas ir muļķīgi, stulbi un absurdi, bet kopš kara sākšanās es sev neļāvu klausīties krievu mūziku. Vispār -mūziku krievu valodā. Es nekad neesmu klausījusies daudz krievu dziesmu, bet man ir viena māksliniece, kura man ir kā draudzene. Tas cilvēks, kurš sēž uz gultas malas, kad gribas sarauties kamolā un pazust. Tas cilvēks, kurš šķietami Tevi pilnībā saprot, jo viņas dziesmās ir Tavi stāsti. Un es biju viņu aizliegusi sev. Izdzinusi no savas guļamistabas. Bet vakar es sabruku. Vakar es viņu ielaidu atkal. Un viņa turēja manu roku, glāstīja manus matus, stāstīja mūsu stāstu - un vienkārši bija ar mani. Bija mana labākā draudzene.
Mūzika: Максим - Не выдыхай

(6 without sugar | cup of coffee?)

neraate
16:15
Guļu gultā zem segas kleitā jo kaķītis te atnācis. Kaķītis izlēmis, ka knapi 6 un knapi 8 gadi pietiek lai skatītos cilvēks un no bērniem vairs nemūk un ļāva izglaudīt un izbužināt!

(cup of coffee?)

deloveja_kundze
15:31
kas ir jūsu mīļākās pastaigu vietas Rīgas tuvumā vai Rīgā? interesē mierīgas, neambiciozas pastaigas, lai izvēdinātu galvu, neinteresē sevi pierādīt un pārlieku pārbaudīt

(14 without sugar | cup of coffee?)

_re_
10:52
braucu pa ceļiem ar norādēm ‘kihelkonna’

(cup of coffee?)

_re_
08:45 - klasika
18. novembris un pirmais sniegs (+-)

(cup of coffee?)

Novembris 18., 2022


neraate
20:19
Uz skatuves Pērkons, pirmajā rindā pie skatuves sīkās, man blakus puika, virs galvas sarkanbaltsarkanais karogs un no zili melnām debesīm skanot Zaļajai dziesmai krīt baltas sniega pārslas

(2 without sugar | cup of coffee?)

zilnezal
16:19 - sapņi
pēdējā laikā bieži sapņoju, ka braucu ar vilcienu, un aizbraucu vai nu nepareizajā virzienā vai garām savai pieturai un galu galā nonāku vienā vietā - sarkandaugavā. Ziniet kā, parasti sapņi ir tādas vnk filmiņas, man nešķiet, ka tajos ir kaut kas īpaši zīmīgs, bet šitie vilcieni un sarkandaugava... un es ar vilcienu uz sarkandaugavu nekad neesmu braukusi nemaz. sarkandaugavā bijusi gan es esmu. kad bērnībā tikko no tukuma pārvācāmies uz rīgu, pirmos mēnešus mēs dzīvojām sarkandaugavā. nu, tā, nezinu, man laikam šķiet, ka tie sapņi atspoguļo kaut kādus procesus manā psihē, kaut kādus manā apziņā vēl neesošus un neuztvertus. ļoti interesanti, katrā ziņā.

(1 without sugar | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba