Maijs 22., 2020


08:35
Un ko es nevaru īsti izdomāt - tagad kad visā pasaulē ir pandēmijas krīze, no kā valstis aizņemas? Kam tad ir tik daudz naudas, lai aizdotu, acīmredzot, gandrīz visām valstīm? Un no kurienes tā nauda viņiem rodas/radās? Jāatzīst, ka manas smadznes līdz galam neizprot drukātās un naudas aprites detaļas (t.i to, ka tai naudai nav īsti seguma) un kā īsti notiek globālā aizdošana un aizņemšanās (kaut vai no tās pašas ECB, no kurienes tad viņiem ir nauda?)

(19 pēdas | ir doma)

Maijs 10., 2020


14:48
Kurā aplikācijā bija redzamas visādas meža ceļu takas? (nevis oficiālās, bet reālie meža ceļi, pa kuriem var iziet nelielā pastaigā)

(5 pēdas | ir doma)

Maijs 3., 2020


20:47
Izlasīju kihelkonnas ierakstu par ziedošajiem sausseržiem un aizrakstīju īgnu epastu Dreiliņustādiem, vai man vispār ir vērts gaidīt rezervētos stādus, vai arī viņiem nejauši ir aizmirsies un viss iztirgots.

(1 pēdas | ir doma)

Aprīlis 29., 2020


12:42
Viena no veiksmīgām kombinācijām ir ka M spēlējas ar brālīti un MM lasa.
Principā trijatā ļoti, ļoti reti, dikti ātri saformējas konflikts.

(ir doma)

Marts 17., 2020


23:23
Singapurā vai Honkongā tos, kam mājas karantīna, kontrolējot ar sms, kur jaklikšķina un tad nosaka mobilā tālruņa atrašanās adresi, vai ir mājās. LV tak arī varētu?

(2 pēdas | ir doma)

Marts 15., 2020


18:27
Redzēju šodien pirmo tauriņu - dzeltenu

(ir doma)

Marts 12., 2020


14:26
Paskatījos, ka koncerts tomēr Biedrības namā, aši izrēķināju, ka tur ir apm 500-600 vietas, nolēmu M paturēt mājās. Ļoti grūts lēmums, bet biologs un matemātiķis manī teica, ka bremzēt vajag tagad. Un apdomājos - ja es pati būtu pirkusi biļetes un tas būtu manis apmaksāts koncerts, tad es nedomātu daudz un neietu. Bet tagad šaubījos. Vai vajag "ākstīties", vai ir jēga. Un tad padomāju, cik ļoti manī ir vēlme neizcelties, neiebilst... izrunājos ar M un viņa pati teica, ka saprot un īpaši nepārdzīvos palikšanu mājās.

Jo daudzi tomēr ir devušies ceļojumos pirmklasnieku brīvdienu laikā. Jo bērni ne vienmēr var doties uzreiz mājās, ja sajūtas skolā slikti. Jo būs tur burzma kaut vai pie garderobēm, būs nemazgātas rokas.

Jo ir pietiekami daudzi, kam nešķiet ka būtu vispār jāsatraucas. Ir daudzi, kas tic, ka ir tikai tie oficiāli saslimušie cipari.
Kā es šodien bērniem skaidroju - katram no mums jārūpējas, lai vīruss neizplatās pārāk ātri, jo tad ārsti var nespēt visiem palīdzēt.

Tā vietā šodien aizgājām uz bibliotēku un vienu čupu ar grāmatām nomainījām pret citu (milzīgu). Bibliotēkā nebija neviena paša cilvēka.

Paldies Illumine, kura padalījās ar linku, kurā apkopoti galvenie fakti: https://medium.com/@tomaspueyo/coronavirus-act-today-or-people-will-die-f4d3d9cd99ca
Īpaši tas grafiks, kur salīdzinātas pārējās Ķīnas provinces, kuras "ieviesa mērus", ar rietumeiropas valstīm, kurām šķita, ka nebūs tik traki.

(ir doma)

Februāris 2., 2020


20:09
Par vistām:
https://www.youtube.com/watch?v=G5QjAcTDkBw
https://www.youtube.com/watch?v=qMsFhV1jhCE -- gk komentāri

Un google search: https://ej.uz/vistuburi

(1 pēdas | ir doma)

Janvāris 21., 2020


10:14
Jautājums cibai - kā latviski labskanīgāk pateikt "I am enough"

(15 pēdas | ir doma)

Decembris 31., 2019


20:42
Mēs jau esam izdzēruši šampi, noskatījušies "Saule brauca debesīs" un izlējuši bišu vaska laimes (man sunītis!).
Laimīgu un īstu jums visiem 2020to!

(ir doma)

Septembris 28., 2019


17:58
Kautkad šogad sākumā pēc sarunas ar MV biju sameklējusi info ar EU nopērkamiem dabīgā lateksa matračiem (manuprāt tieši Talalay)
Tagad protams figu atrast.
Tikai ASV vai ķīna.

(3 pēdas | ir doma)

Augusts 9., 2019


16:24
Ok, soma ir. Vienīgā no stingrajām, kas man un M patīk. Herlitz Airgo Be.bag ice horse. Man jau šķiet pasmaga pati par sevi, bet tas visām stingrajām tā ir un tāpat jau nebūs baigi jānēsā.
Sandales arī ir. Vēl palikuši sporta apavi un skolas forma, bet to bezmaz gribētu līdz pēdējam novilkt, ja tomēr neies te Rīgā (un ja mēs nopirksim to māju, tad noteikti neies). M jau kopš maija, kad saņēma uzaicinājumu, satraucas, vai viss ir sagādāts.

(ir doma)

Augusts 8., 2019


10:24
Klau, cibas vecāki: 1. klasē tiešām ir nepieciešamas tās lielās milzīgās kantainās somas? Vai tiešām 1-3.klasē ir jānēsā tik ļoti daudz?
Nepietiktu ar normālu mugursomu, kam izmērs atļauj A4? Piemēram: 38x 26 x14cm


Ja M ies RCHG, zinu, ka tur visiem droši vien būs tās milzīgās ergonomiskās somas jaunākie modeļi.
Bet viņai reāli skola ir pāri ielai, nebūs jānes kilometri.
Un man pašai tās milzu somas šķiet neglītas un smagas, tāpēc vairāk skatos ko vienkāršāku, ko varētu arī kādā pārgājienā iet.

(12 pēdas | ir doma)

Augusts 5., 2019


13:41
Ogres namiņš bez nekāda līguma ir apsolīts kādam, kurš acīmredzot jau mēnesi mēģina sadabūt naudu un vēl kādu laiku laikam mēģinās. Dīvainie cilvēki.. Bet varbūt paziņa vai radinieks

(6 pēdas | ir doma)

Jūlijs 30., 2019


15:29
Beidzot esmu atpūtusies pēc ārsta gājiena. Gāja interesanti.
Apskatīja, iztaujāja, izkustināja, novērtēja vidēji (vispār bija ļoti izvairīga jebkādos vērtējumos). Labi ir tas, ka neizskatoties pēc plīsuma un netiek spiests uz lielo nervu. Toties spiež uz vienu citu. Pa lielam visu daru pareizi un tā tik jāturpina un jāgaida, ka paliks aizvien labāk tuvākajās nedēļās. Ņemot vērā šībrīža progresu - optimistiskākais vērtējums ir vismaz 2 nedēļas ļoti saudzīgs režīms. Uz rentgenu vai rezonansi nesūtīja, jo uzskatot, ka to vajag tikai tad, ja cilvēks ir operējams, visu pārējo varot izvērtēt ar manuālām metodēm. No vienas puses loģika saprātīga, bet būtu jau gribējies uzzināt, kas bildē redzams. No trešās puses - tajā laikā var tikt kāds, kuram tas tiešām ir kritiski vajadzīgs. No ceturtās - cik sapratu tāda ir Somijas prakse, LV laikam tomēr vairāk sūta un sagaida, ka tās bildes būs.

Pie dr aizbraucu ar Bolt (nez, 7min sēdēt), tad drusku pakustējos, aizejot līdz birojam, tad pasēdēju 10-15min, tad mani izkustināja, tad atkal pasēdēju 15min un ar šo visu sēdēšanu nedaudz sāpe sāka iet pa kāju uz leju. Pēc tam aizgāju pārsimts metrus līdz tramvajam, tad uz tirgu, nopirku pa puskilogrammam gaļas katrā rokā un lēnā garā čunčināju mājās un uz beigām jau jutu, ka grūti. Vajadzēja daudz pūsties. Vienu gaļu ar to gulēšanu sadedzināju, nevarēju nosēdēt lai sagaidītu īsto temperatūru, cerēju, ka būs ok, bet bija tomēr 250 un sacepās daudz par daudz. Nu neko darīt. Apgūšu pārtikas sūtīšanu uz mājām vai drīzāk iemācīšos braukt to apm 1km ar mašīnu (vai arī tomēr sūtīt, jo no mašīnas uz dzīvokli arī man kautkā tas viss jādabon).

Bērniem pakaļ nebraukšu, labāk lēnā garā mazdrusciņ māju piekārtošu/pārkārtošu. MV atvedīs vakarā visus mājās.
Veļasmašīna arī niķojas - vienā dienā var izmazgāt vienu kravu, otrā sprāgst nost ar error kodu.
Bet kopumā viss ir ok. Tikai daudz daudz lēnāk.

(3 pēdas | ir doma)

Jūlijs 12., 2019


20:03
Imagine there's someone standing next to you all the time pointing out every! single! thing! you're doing wrong. This is what millions of anxiety sufferers feel on a daily basis, and it's awful. Anxiety researcher Olivia Remes lays out a roadmap to getting rid of that "someone." It begins, she says, with being kinder to ourselves and to others.

https://www.ted.com/talks/olivia_remes_how_to_cope_with_anxiety

(ir doma)

Jūlijs 3., 2019


09:56
Maziņa panika. Jāsāk laikam ar to, ka jāizmazgā mati. Un tad mazam solītim.

(ir doma)

Maijs 28., 2019


16:28
LCD un visa Latvija varētu paturēt īkšķus, lai piektdien pa dienu nelīst. Lai viss lietus nolīst naktī pirms un pēc! Lai var meitenes un dāmas sataisīt frizūras, lai kleitu malas nenotašķās! :)

(2 pēdas | ir doma)

Maijs 4., 2019


10:23
Cerība maza, bet tomēr - kā noskaidrot, kuras vietas autobusā uz Ventspili ir blakus? Gribu nopirkt internetā 2 biļetes, bet negribu attapties dažādās rindās un ar kašķīgiem blakussēdētājiem, kas negrib mainīties.

(7 pēdas | ir doma)

Marts 24., 2019


23:21 - No 2007. gada
"Pienākums bez mīlestības padara īgnu. Atbildība bez mīlestības padara nesaudzīgu. Taisnība bez mīlestības padara cietsirdīgu. Laipnība bez mīlestības padara liekulīgu. Gudrība bez mīlestības padara nežēlīgu. Gods bez mīlestības padara augstprātīgu. Īpašums bez mīlestības padara skopu. Ticība bez mīlestības padara fanātisku. Dzīve bez mīlestības ir bezjēdzīga. Toties dzīve mīlestībā dod laimi un prieku."
Māte Terēze

(2 pēdas | ir doma)

smaidi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Links
Login
Logout
Rakstīt
ToDo
Komentāri
Latest
Labot daudz
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba