Maijs 4., 2019


10:23
Cerība maza, bet tomēr - kā noskaidrot, kuras vietas autobusā uz Ventspili ir blakus? Gribu nopirkt internetā 2 biļetes, bet negribu attapties dažādās rindās un ar kašķīgiem blakussēdētājiem, kas negrib mainīties.

(7 pēdas | ir doma)

Marts 24., 2019


23:21 - No 2007. gada
"Pienākums bez mīlestības padara īgnu. Atbildība bez mīlestības padara nesaudzīgu. Taisnība bez mīlestības padara cietsirdīgu. Laipnība bez mīlestības padara liekulīgu. Gudrība bez mīlestības padara nežēlīgu. Gods bez mīlestības padara augstprātīgu. Īpašums bez mīlestības padara skopu. Ticība bez mīlestības padara fanātisku. Dzīve bez mīlestības ir bezjēdzīga. Toties dzīve mīlestībā dod laimi un prieku."
Māte Terēze

(2 pēdas | ir doma)

Februāris 26., 2019


09:27 - D vitamins
Atjaunoju savus D Vitamīnu krājumus, pat ar visu dārgo shippingu, manuprāt, atmaksājas.
https://www.iherb.com/tr/cb?pcodes=HOG-15337&rcode=UZE508

Un tak strādā, analīzes gan man, gan bērniem bijušas normālas
Bērniem šoreiz paņēmu šo, kož pušu un ēd ar prieku, neredzu iemeslu meklēt gumijlāčīgās versijas:
https://www.iherb.com/tr/cb?pcodes=HOG-15378&rcode=UZE508

(7 pēdas | ir doma)

Februāris 25., 2019


12:29
Trešā diena low carb zīmē. Zinu, ka man nav ieteicams keto (jo vēl aizvien baroju un barojošās sievietes ir vienīgās kam reāli ir nepieciešams uzņemt ogļhidrātus), bet baigais slinkums kautko rēķināt un ceru, ka būs ok. Nopirks šodien kādu augli vai burkānus!
Pagaidām dikti pacilājoši, izbaudu, ka nav izsalkuma un nav arī baigais besis. Dzert gan gribas visu laiku. Noteikti, ka labajam garastāvoklim palīdz saule. Un arī apziņa, ka es tomēr to varu. Tā apziņa, ka daudzi var, bet es nekādi nevaru saņemties, tā ir diezgan nomācoša..
Ko es šīs dienas nelietoju - nekādus graudaugu vai pākšaugu produktus un jebko ar pievienotu cukuru. Izņemot 1/4 gabaliņu 72% šokolādes.
Īsumā tas summarizējas - olas, zaļumi, dārzeņi, gaļas ēdieni, saldkrējuma mērces, rieksti
Tags:

(11 pēdas | ir doma)

Janvāris 24., 2019


12:54
Vispār man patiešām ir grūti nošķirt, ko es gribu, no tā ko manuprāt vajadzētu/pienāktos/būtu pareizi gribēt.

(ir doma)

Decembris 18., 2018


20:01
Vienkārši nebūt.

 

Decembris 9., 2018


21:58
Mūsmājās ir jaunas multenes par ko esmu pilnīgā sajūsmā:
Hilda - https://www.imdb.com/title/tt6385540

Un šajā sakarā piefiksēšu ko imdb un internets piedāvā kā kautko līdzīgu un līdzvērtīgu:
Gravity Falls https://www.imdb.com/title/tt1865718
Over the Garden Wall https://www.imdb.com/title/tt3718778/

varbūt nedaudz savādāk un nedaudz citā vecumā:
Seteven Universe - https://www.imdb.com/title/tt3061046/
Star vs. the Forces of Evil - https://www.imdb.com/title/tt2758770/
Windy Tales - https://en.wikipedia.org/wiki/Windy_Tales

(3 pēdas | ir doma)

Novembris 17., 2018


21:28 - StaroRīga
Mani 2 centi. Izpētīju programmu, atmetu visu, kas izskatījās pēc projekcijām uz ēku sienām, atradu trīs favorītus 9, 10, 11. Sākām ar Viesturdārzu, skaņu Sajūtu mežs bija iespaidīgs, hipodroms foršs un tie lidojošie putni pie brīvostas bija diezgan maģiski. Šie trīs objekti bija tā vērti, lai katram veltītu vismaz 20 min. Sajūtu mežu noskatījāmies 2.5x (vislabāk ir tajā galā, kur tas lielais akmens, bet ir ok arī no jebkuras citas puses). Putnus forši bija no tiltiņa un varēja pieiet arī apakšā, tad brīžiem bija sajūta, ka viņi lido virsū un tūliņ, tūliņ ar spārnu aizskārs. Pēc tam devāmies diezgan raitā gājienā uz tramvaju, pa ceļam redzējām Sprīdīti (ok, bet nekas īpašs), acis pie LNMM (pavisam nekas), ribas (nesapratu), ministru kabinetu (tīri ok), Vērmanītim gājām tik gar malu, tur estrādītē bija tāds objekts, kur īsti nesapratu, vai tā dejotāja dejo to, ko dara noteiktā vietā esoši cilvēki. Pirms mums tajā vietā viena sieviete plivināja rokas - dejotāja līdzi. Pēc tam es paplivināju - ar nobīdi šķita, ka viņa tiešām dara pakaļ. Bet nekādas zīmes vai norādes nebija... varbūt tikai mana iztēle vai sakritība :) Tramvajs nenāca, aizgājām līdz mājām kājām. Medaļa M, ka ne reizi nepīkstēja un nečīkstēja, ka būtu nogurusi.
Katrā ziņā, objekti 9, 10, 11 bija iespaidīgi. Vēl plānā bija gaismas parāde, varbūt 19.novembrī, bet nebēdāsim, ja nesanāks.

(6 pēdas | ir doma)

Novembris 3., 2018


12:58
Kur Cēsīs paēst ar bērniem? Neko fancy, galvenais lai nav ilgi jāgaida un kvalitāte nav graujoša

(2 pēdas | ir doma)

Oktobris 5., 2018


10:45
Vakar braucu uz darbiņu un auto dzirdēju tādu priekšvēlēsanu reklāmu, ka vnk sēžot pie stūres facepalmoju. Nespēšu atkārtot precīzi, bet "mani sauc Dūklavs no ZZS, mēs rūpējamies par Latvijas dabas daudzveidības saglabāšanu, tāpēc katru gadu tiek stādīti tūkstošiem koku un upēs ielaisti zivju mazuļi".

(ir doma)

Augusts 15., 2018


16:42
Šobrīd visi skatās ābolu maisu.
Man pa galvu ik pa laikam maļās Baldone vs Ogre.

(3 pēdas | ir doma)

Jūlijs 27., 2018


10:51
Kādas jums ir spilgtākās bērnības atmiņas, kur figurētu mamma? Interesē apm līdz 10g vecumam

(7 pēdas | ir doma)

Jūnijs 23., 2018


15:22
Izrādās mums šogad nebūs neviena ciemiņa te Ikšķilē. Un noteikti pēc svētkiem uzzināšu kādu, kas būtu bijis priecīgs atbraukt.

(ir doma)

Maijs 29., 2018


20:18
Pastāstiet, kāpēc būtu forši dzīvot Salaspilī? Kādas aktivitāšu iespējas?

(10 pēdas | ir doma)

Marts 28., 2018


08:46
Turpinu būt pateicīga par veļasmašīnu.

(ir doma)

Februāris 10., 2018


22:55
Does he think people will one day look back on unfettered smartphone use in the way we now look at smoking on airplanes?

“That’s a great comparison, if a little loaded,” he said. What he’d like to see is not the disappearance of the devices but a change in the social etiquette regarding their use.

“So our grandkids will say, ‘Wait, you could take a picture of anyone anytime and post it wherever you wanted? Well, of course you can’t. That’s an invasion of privacy.’ ”

https://www.washingtonpost.com/news/inspired-life/wp/2018/02/05/this-millennial-discovered-a-surprisingly-simple-solution-to-smartphone-addiction-schools-love-it/?sw_bypass=true&utm_term=.60464f077655

(ir doma)

Februāris 6., 2018


11:11
Un nākamā no LV filmām, ko gribu noskatīties, ir Paradīze 89
Un laikam Homo Novus.
Un Billi.

Un līdz tam arī Nameja gredzens

(ir doma)

09:16 - Kriminālās ekselences fonds
Draugi, ja jums ir iespēja šonedēļ aiziet uz kino, ejiet uz Kriminālās Ekselences Fondu! Tā ir kriminālā komēdija par 90tajiem, attiecīgi gan valoda, gan joki ir atbilstoši :) Es biju svētdien, lieliski pavadītas 2h, man laiks paskrēja visai nemanāmi (biju dzirdējusi, ka esot izstiepta, bet es nevienā brīdī pulkstenī nepaskatījos, ko mēdzu darīt), gan smējos, gan ķiķināju, dažos brīžos bija drusku bailīgi un dusmas uz tiem tirliņiem, nu kur tā var rīkoties vai tieši neko nedarīt! Neviens aktieris nav profesionāls, toties atpazinu divus attālus paziņas, kur vēlāk mājās noskaidroju precīzāk, kas tad tie bijuši (viens tomēr izrādījāsās brālis ex darba kolēģim, nevis pats kolēģis).

Par šonedēļu ir tā, ka viņiem dota viena nedēļa Forum Cinemas un tad skatīsies, vai ir gana labi apmeklēts. Šis ir svarīgi, jo tā filma ir pilnābā privāti finansēta un ar milzīgu ieguldītu darbu, man vienkārši ir lepnums, ka ko tādu var Latvijā uztaisīt un gribu, lai viņiem veicas. Seansu laiki šonedēļ ir visām gaumēm, iesaku gan izvēlēties mazāku zāli, lai jautrāk (tur nav tādu specefektu, kam noteikti vajadzētu lielo ekrānu, bet vizuāli un arī muzikāli ļoti, ļoti baudāma filma ar īpašu noskaņu).

Vienvārsakot - aizejiet, nenožēlosiet!

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kino-foto-un-tv/kriminalas-ekselences-fonds-komedija-bez-valsts-finansejuma-un-profesionaliem-aktieriem.a266453/

(5 pēdas | ir doma)

Decembris 18., 2017


12:47
https://www.nbcnews.com/better/business/why-older-women-will-rule-world-future-female-mit-expert-ncna826736

(ir doma)

Oktobris 31., 2017


10:51
Ja kāds nāks pēc končām, tad dabūs šos:

(ir doma)

smaidi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Links
Login
Logout
Rakstīt
ToDo
Komentāri
Latest
Labot daudz
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba