Februāris 2., 2020


20:09
Par vistām:
https://www.youtube.com/watch?v=G5QjAcTDkBw
https://www.youtube.com/watch?v=qMsFhV1jhCE -- gk komentāri

Un google search: https://ej.uz/vistuburi

(1 pēdas | ir doma)

Janvāris 21., 2020


10:14
Jautājums cibai - kā latviski labskanīgāk pateikt "I am enough"

(15 pēdas | ir doma)

Decembris 31., 2019


20:42
Mēs jau esam izdzēruši šampi, noskatījušies "Saule brauca debesīs" un izlējuši bišu vaska laimes (man sunītis!).
Laimīgu un īstu jums visiem 2020to!

(ir doma)

Septembris 28., 2019


17:58
Kautkad šogad sākumā pēc sarunas ar MV biju sameklējusi info ar EU nopērkamiem dabīgā lateksa matračiem (manuprāt tieši Talalay)
Tagad protams figu atrast.
Tikai ASV vai ķīna.

(3 pēdas | ir doma)

Augusts 9., 2019


16:24
Ok, soma ir. Vienīgā no stingrajām, kas man un M patīk. Herlitz Airgo Be.bag ice horse. Man jau šķiet pasmaga pati par sevi, bet tas visām stingrajām tā ir un tāpat jau nebūs baigi jānēsā.
Sandales arī ir. Vēl palikuši sporta apavi un skolas forma, bet to bezmaz gribētu līdz pēdējam novilkt, ja tomēr neies te Rīgā (un ja mēs nopirksim to māju, tad noteikti neies). M jau kopš maija, kad saņēma uzaicinājumu, satraucas, vai viss ir sagādāts.

(ir doma)

Augusts 8., 2019


10:24
Klau, cibas vecāki: 1. klasē tiešām ir nepieciešamas tās lielās milzīgās kantainās somas? Vai tiešām 1-3.klasē ir jānēsā tik ļoti daudz?
Nepietiktu ar normālu mugursomu, kam izmērs atļauj A4? Piemēram: 38x 26 x14cm


Ja M ies RCHG, zinu, ka tur visiem droši vien būs tās milzīgās ergonomiskās somas jaunākie modeļi.
Bet viņai reāli skola ir pāri ielai, nebūs jānes kilometri.
Un man pašai tās milzu somas šķiet neglītas un smagas, tāpēc vairāk skatos ko vienkāršāku, ko varētu arī kādā pārgājienā iet.

(12 pēdas | ir doma)

Augusts 5., 2019


13:41
Ogres namiņš bez nekāda līguma ir apsolīts kādam, kurš acīmredzot jau mēnesi mēģina sadabūt naudu un vēl kādu laiku laikam mēģinās. Dīvainie cilvēki.. Bet varbūt paziņa vai radinieks

(6 pēdas | ir doma)

Jūlijs 30., 2019


15:29
Beidzot esmu atpūtusies pēc ārsta gājiena. Gāja interesanti.
Apskatīja, iztaujāja, izkustināja, novērtēja vidēji (vispār bija ļoti izvairīga jebkādos vērtējumos). Labi ir tas, ka neizskatoties pēc plīsuma un netiek spiests uz lielo nervu. Toties spiež uz vienu citu. Pa lielam visu daru pareizi un tā tik jāturpina un jāgaida, ka paliks aizvien labāk tuvākajās nedēļās. Ņemot vērā šībrīža progresu - optimistiskākais vērtējums ir vismaz 2 nedēļas ļoti saudzīgs režīms. Uz rentgenu vai rezonansi nesūtīja, jo uzskatot, ka to vajag tikai tad, ja cilvēks ir operējams, visu pārējo varot izvērtēt ar manuālām metodēm. No vienas puses loģika saprātīga, bet būtu jau gribējies uzzināt, kas bildē redzams. No trešās puses - tajā laikā var tikt kāds, kuram tas tiešām ir kritiski vajadzīgs. No ceturtās - cik sapratu tāda ir Somijas prakse, LV laikam tomēr vairāk sūta un sagaida, ka tās bildes būs.

Pie dr aizbraucu ar Bolt (nez, 7min sēdēt), tad drusku pakustējos, aizejot līdz birojam, tad pasēdēju 10-15min, tad mani izkustināja, tad atkal pasēdēju 15min un ar šo visu sēdēšanu nedaudz sāpe sāka iet pa kāju uz leju. Pēc tam aizgāju pārsimts metrus līdz tramvajam, tad uz tirgu, nopirku pa puskilogrammam gaļas katrā rokā un lēnā garā čunčināju mājās un uz beigām jau jutu, ka grūti. Vajadzēja daudz pūsties. Vienu gaļu ar to gulēšanu sadedzināju, nevarēju nosēdēt lai sagaidītu īsto temperatūru, cerēju, ka būs ok, bet bija tomēr 250 un sacepās daudz par daudz. Nu neko darīt. Apgūšu pārtikas sūtīšanu uz mājām vai drīzāk iemācīšos braukt to apm 1km ar mašīnu (vai arī tomēr sūtīt, jo no mašīnas uz dzīvokli arī man kautkā tas viss jādabon).

Bērniem pakaļ nebraukšu, labāk lēnā garā mazdrusciņ māju piekārtošu/pārkārtošu. MV atvedīs vakarā visus mājās.
Veļasmašīna arī niķojas - vienā dienā var izmazgāt vienu kravu, otrā sprāgst nost ar error kodu.
Bet kopumā viss ir ok. Tikai daudz daudz lēnāk.

(3 pēdas | ir doma)

Jūlijs 12., 2019


20:03
Imagine there's someone standing next to you all the time pointing out every! single! thing! you're doing wrong. This is what millions of anxiety sufferers feel on a daily basis, and it's awful. Anxiety researcher Olivia Remes lays out a roadmap to getting rid of that "someone." It begins, she says, with being kinder to ourselves and to others.

https://www.ted.com/talks/olivia_remes_how_to_cope_with_anxiety

(ir doma)

Jūlijs 3., 2019


09:56
Maziņa panika. Jāsāk laikam ar to, ka jāizmazgā mati. Un tad mazam solītim.

(ir doma)

Maijs 28., 2019


16:28
LCD un visa Latvija varētu paturēt īkšķus, lai piektdien pa dienu nelīst. Lai viss lietus nolīst naktī pirms un pēc! Lai var meitenes un dāmas sataisīt frizūras, lai kleitu malas nenotašķās! :)

(2 pēdas | ir doma)

Maijs 4., 2019


10:23
Cerība maza, bet tomēr - kā noskaidrot, kuras vietas autobusā uz Ventspili ir blakus? Gribu nopirkt internetā 2 biļetes, bet negribu attapties dažādās rindās un ar kašķīgiem blakussēdētājiem, kas negrib mainīties.

(7 pēdas | ir doma)

Marts 24., 2019


23:21 - No 2007. gada
"Pienākums bez mīlestības padara īgnu. Atbildība bez mīlestības padara nesaudzīgu. Taisnība bez mīlestības padara cietsirdīgu. Laipnība bez mīlestības padara liekulīgu. Gudrība bez mīlestības padara nežēlīgu. Gods bez mīlestības padara augstprātīgu. Īpašums bez mīlestības padara skopu. Ticība bez mīlestības padara fanātisku. Dzīve bez mīlestības ir bezjēdzīga. Toties dzīve mīlestībā dod laimi un prieku."
Māte Terēze

(2 pēdas | ir doma)

Februāris 26., 2019


09:27 - D vitamins
Atjaunoju savus D Vitamīnu krājumus, pat ar visu dārgo shippingu, manuprāt, atmaksājas.
https://www.iherb.com/tr/cb?pcodes=HOG-15337&rcode=UZE508

Un tak strādā, analīzes gan man, gan bērniem bijušas normālas
Bērniem šoreiz paņēmu šo, kož pušu un ēd ar prieku, neredzu iemeslu meklēt gumijlāčīgās versijas:
https://www.iherb.com/tr/cb?pcodes=HOG-15378&rcode=UZE508

(7 pēdas | ir doma)

Februāris 25., 2019


12:29
Trešā diena low carb zīmē. Zinu, ka man nav ieteicams keto (jo vēl aizvien baroju un barojošās sievietes ir vienīgās kam reāli ir nepieciešams uzņemt ogļhidrātus), bet baigais slinkums kautko rēķināt un ceru, ka būs ok. Nopirks šodien kādu augli vai burkānus!
Pagaidām dikti pacilājoši, izbaudu, ka nav izsalkuma un nav arī baigais besis. Dzert gan gribas visu laiku. Noteikti, ka labajam garastāvoklim palīdz saule. Un arī apziņa, ka es tomēr to varu. Tā apziņa, ka daudzi var, bet es nekādi nevaru saņemties, tā ir diezgan nomācoša..
Ko es šīs dienas nelietoju - nekādus graudaugu vai pākšaugu produktus un jebko ar pievienotu cukuru. Izņemot 1/4 gabaliņu 72% šokolādes.
Īsumā tas summarizējas - olas, zaļumi, dārzeņi, gaļas ēdieni, saldkrējuma mērces, rieksti
Tags:

(11 pēdas | ir doma)

Janvāris 24., 2019


12:54
Vispār man patiešām ir grūti nošķirt, ko es gribu, no tā ko manuprāt vajadzētu/pienāktos/būtu pareizi gribēt.

(ir doma)

Decembris 18., 2018


20:01
Vienkārši nebūt.

 

Decembris 9., 2018


21:58
Mūsmājās ir jaunas multenes par ko esmu pilnīgā sajūsmā:
Hilda - https://www.imdb.com/title/tt6385540

Un šajā sakarā piefiksēšu ko imdb un internets piedāvā kā kautko līdzīgu un līdzvērtīgu:
Gravity Falls https://www.imdb.com/title/tt1865718
Over the Garden Wall https://www.imdb.com/title/tt3718778/

varbūt nedaudz savādāk un nedaudz citā vecumā:
Seteven Universe - https://www.imdb.com/title/tt3061046/
Star vs. the Forces of Evil - https://www.imdb.com/title/tt2758770/
Windy Tales - https://en.wikipedia.org/wiki/Windy_Tales

(3 pēdas | ir doma)

Novembris 17., 2018


21:28 - StaroRīga
Mani 2 centi. Izpētīju programmu, atmetu visu, kas izskatījās pēc projekcijām uz ēku sienām, atradu trīs favorītus 9, 10, 11. Sākām ar Viesturdārzu, skaņu Sajūtu mežs bija iespaidīgs, hipodroms foršs un tie lidojošie putni pie brīvostas bija diezgan maģiski. Šie trīs objekti bija tā vērti, lai katram veltītu vismaz 20 min. Sajūtu mežu noskatījāmies 2.5x (vislabāk ir tajā galā, kur tas lielais akmens, bet ir ok arī no jebkuras citas puses). Putnus forši bija no tiltiņa un varēja pieiet arī apakšā, tad brīžiem bija sajūta, ka viņi lido virsū un tūliņ, tūliņ ar spārnu aizskārs. Pēc tam devāmies diezgan raitā gājienā uz tramvaju, pa ceļam redzējām Sprīdīti (ok, bet nekas īpašs), acis pie LNMM (pavisam nekas), ribas (nesapratu), ministru kabinetu (tīri ok), Vērmanītim gājām tik gar malu, tur estrādītē bija tāds objekts, kur īsti nesapratu, vai tā dejotāja dejo to, ko dara noteiktā vietā esoši cilvēki. Pirms mums tajā vietā viena sieviete plivināja rokas - dejotāja līdzi. Pēc tam es paplivināju - ar nobīdi šķita, ka viņa tiešām dara pakaļ. Bet nekādas zīmes vai norādes nebija... varbūt tikai mana iztēle vai sakritība :) Tramvajs nenāca, aizgājām līdz mājām kājām. Medaļa M, ka ne reizi nepīkstēja un nečīkstēja, ka būtu nogurusi.
Katrā ziņā, objekti 9, 10, 11 bija iespaidīgi. Vēl plānā bija gaismas parāde, varbūt 19.novembrī, bet nebēdāsim, ja nesanāks.

(6 pēdas | ir doma)

Novembris 3., 2018


12:58
Kur Cēsīs paēst ar bērniem? Neko fancy, galvenais lai nav ilgi jāgaida un kvalitāte nav graujoša

(2 pēdas | ir doma)

smaidi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Links
Login
Logout
Rakstīt
ToDo
Komentāri
Latest
Labot daudz
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba