Novembris 3., 2018


12:58
Kur Cēsīs paēst ar bērniem? Neko fancy, galvenais lai nav ilgi jāgaida un kvalitāte nav graujoša

(2 pēdas | ir doma)

Oktobris 5., 2018


10:45
Vakar braucu uz darbiņu un auto dzirdēju tādu priekšvēlēsanu reklāmu, ka vnk sēžot pie stūres facepalmoju. Nespēšu atkārtot precīzi, bet "mani sauc Dūklavs no ZZS, mēs rūpējamies par Latvijas dabas daudzveidības saglabāšanu, tāpēc katru gadu tiek stādīti tūkstošiem koku un upēs ielaisti zivju mazuļi".

(ir doma)

Augusts 15., 2018


16:42
Šobrīd visi skatās ābolu maisu.
Man pa galvu ik pa laikam maļās Baldone vs Ogre.

(3 pēdas | ir doma)

Jūlijs 27., 2018


10:51
Kādas jums ir spilgtākās bērnības atmiņas, kur figurētu mamma? Interesē apm līdz 10g vecumam

(7 pēdas | ir doma)

Jūnijs 23., 2018


15:22
Izrādās mums šogad nebūs neviena ciemiņa te Ikšķilē. Un noteikti pēc svētkiem uzzināšu kādu, kas būtu bijis priecīgs atbraukt.

(ir doma)

Maijs 29., 2018


20:18
Pastāstiet, kāpēc būtu forši dzīvot Salaspilī? Kādas aktivitāšu iespējas?

(10 pēdas | ir doma)

Marts 28., 2018


08:46
Turpinu būt pateicīga par veļasmašīnu.

(ir doma)

Februāris 10., 2018


22:55
Does he think people will one day look back on unfettered smartphone use in the way we now look at smoking on airplanes?

“That’s a great comparison, if a little loaded,” he said. What he’d like to see is not the disappearance of the devices but a change in the social etiquette regarding their use.

“So our grandkids will say, ‘Wait, you could take a picture of anyone anytime and post it wherever you wanted? Well, of course you can’t. That’s an invasion of privacy.’ ”

https://www.washingtonpost.com/news/inspired-life/wp/2018/02/05/this-millennial-discovered-a-surprisingly-simple-solution-to-smartphone-addiction-schools-love-it/?sw_bypass=true&utm_term=.60464f077655

(ir doma)

Februāris 6., 2018


11:11
Un nākamā no LV filmām, ko gribu noskatīties, ir Paradīze 89
Un laikam Homo Novus.
Un Billi.

Un līdz tam arī Nameja gredzens

(ir doma)

09:16 - Kriminālās ekselences fonds
Draugi, ja jums ir iespēja šonedēļ aiziet uz kino, ejiet uz Kriminālās Ekselences Fondu! Tā ir kriminālā komēdija par 90tajiem, attiecīgi gan valoda, gan joki ir atbilstoši :) Es biju svētdien, lieliski pavadītas 2h, man laiks paskrēja visai nemanāmi (biju dzirdējusi, ka esot izstiepta, bet es nevienā brīdī pulkstenī nepaskatījos, ko mēdzu darīt), gan smējos, gan ķiķināju, dažos brīžos bija drusku bailīgi un dusmas uz tiem tirliņiem, nu kur tā var rīkoties vai tieši neko nedarīt! Neviens aktieris nav profesionāls, toties atpazinu divus attālus paziņas, kur vēlāk mājās noskaidroju precīzāk, kas tad tie bijuši (viens tomēr izrādījāsās brālis ex darba kolēģim, nevis pats kolēģis).

Par šonedēļu ir tā, ka viņiem dota viena nedēļa Forum Cinemas un tad skatīsies, vai ir gana labi apmeklēts. Šis ir svarīgi, jo tā filma ir pilnābā privāti finansēta un ar milzīgu ieguldītu darbu, man vienkārši ir lepnums, ka ko tādu var Latvijā uztaisīt un gribu, lai viņiem veicas. Seansu laiki šonedēļ ir visām gaumēm, iesaku gan izvēlēties mazāku zāli, lai jautrāk (tur nav tādu specefektu, kam noteikti vajadzētu lielo ekrānu, bet vizuāli un arī muzikāli ļoti, ļoti baudāma filma ar īpašu noskaņu).

Vienvārsakot - aizejiet, nenožēlosiet!

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kino-foto-un-tv/kriminalas-ekselences-fonds-komedija-bez-valsts-finansejuma-un-profesionaliem-aktieriem.a266453/

(5 pēdas | ir doma)

Decembris 18., 2017


12:47
https://www.nbcnews.com/better/business/why-older-women-will-rule-world-future-female-mit-expert-ncna826736

(ir doma)

Oktobris 31., 2017


10:51
Ja kāds nāks pēc končām, tad dabūs šos:

(ir doma)

Oktobris 27., 2017


22:39
Paldies cibas kolektīvajam saprātam, pēc visa spriežot vajadzētu būt ar hemoglobīnu slikti.
Atradu vienu pussenu nosūtījumu izcilā stāvoklī, tagad skatos un prātoju, vai nevajag vēl ko atķeksēt. Vai ASAT un ALAT abus un arī bilirubīnu? Vai varbūt to Laimu arī? Rīt no rīta varētu aizpērt uz duršanos. Kas to zin, kad būs iekāriens iet pie dr. Motivācija ir zem nulles.

Jāsaņemas un jāsāk dzert tās kapsulas, kas man pat ir iepirktas. D vit pa laikam iemetu mutē, bet omegas gan aizmirstas. Un jāpaskatās ko vēl pie laba saprāta esmu sagādājusi.

Šodien ēdu daudz palijas (kā lasis)..

(1 pēdas | ir doma)

Oktobris 11., 2017


11:04
Epic fail - Mapītē viena mežu anketa (augšējā) un tālāk viss pļavas...

(3 pēdas | ir doma)

Oktobris 6., 2017


09:45
Un kautrīgs jautājums, varbūt kāds no draudziņiem zina - ja man ir uzkrājošā dzīvības apdrošināšana, vai varu iemaksāt bezmaz pēdējā dienā un nākamajā gadā saņemt nodokļu atmaksu?
Saprotu, ka nākamgad būs izmaiņas, bet interesē tieši šogad/šobrīd (līgums beidzas oktobra beigās, izskatās, ka šogad tomēr būs kaut nelieli, bet tomēr ienākumi no kuriem saņemt IIN atmaksu)

(3 pēdas | ir doma)

Jūnijs 22., 2017


15:06
Un vēl - vai tiešām pret ērču encefalītu var potēties arī tagad bez paaugstinātiem riskiem starp pirmo un otro poti??

(4 pēdas | ir doma)

Jūnijs 8., 2017


09:46
Vai un ko šodien darīt ar vakar dabūtu punu, kas pampst? (Acs)

(2 pēdas | ir doma)

Maijs 28., 2017


23:03
3 dienas bez bērniem ļoti labi pavadītas, sajūta ka brālītis paaudzies : )
BET visvairāk mani mīļoja un bučoja vecākā meita.
Pašā vakarā gan notika negadījums, kas lika paskatīties uz lietām drusku citādi. M saspieda MM roku. MM briesmīgi raudāja, ka sāp, un M tikpat briesmīgi, ka viņa negribēja, ka viņa tikai gribējusi samīļot. Un es iedomājos, ka par tām reizēm, kad MM ir nodarīts pāri, bet M kliedz - varbūt tad arī viņa pārdzīvoja ka netīšām.. Ne vienmēr, viennozīmīgi ne vienmeŗ :D bet varbūt kādā reizē.

Mācībās bija forši, bet baigais kontrasts, tāpat kā ar parasto darbu - es esmu vai nu mamma vai strādāju. Es nemāku būt strādājoša mamma. Man tās ir divas pilnīgi nesaistītas pasaules, kas itkā loģiski, ka es esmu vienīgais kopīgais punkts, bet es kautkā nejūtu līdzsvaru. Ok par līdzsvaru vēl agri runāt, es nemāku noformulēt to jocīgo sajūtu. Varbūt tāpēc ka tik ilgi esmu bijusi "tikai" mamma. Gribēju tikai pierakstīt. Varbūt pie vainas, ka šodien vairākiem cilvēkiem apjautājos kur strādā/ar ko nodarbojas un loģiski ka atpakaļ arī saņēmu šādu jautājumu un tad nu kā sanāca, tā atbildēju. Nebija slikti, bet nebija arī labi.

(1 pēdas | ir doma)

Aprīlis 26., 2017


10:01
Vai kāds zina, kurā pusē Spicei ir tas Lego pasākums? Pie kuras ieejas labāk?

(1 pēdas | ir doma)

Aprīlis 23., 2017


17:12
Ko es mānos, 30. novembrī bijām uz koncertu !

(ir doma)

smaidi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Links
Login
Logout
Rakstīt
ToDo
Komentāri
Latest
Labot daudz
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba