Aprīlis 19., 2021


udensroze
00:52
Viena nevainīga diendusa un miega rezims pačakarēts :(
Tags: ,

(ir doma)

Aprīlis 18., 2021


neraate
22:04
Atceraties, es te vaimanāju par to spilvenu?
Pavaimanāšu atkal. Karoče TopShop visi tuvākie ciet, aiziet pačamdīt nevar. Bet ko es tikko atradu! Elle un Indija, cik smalka tā spilvenu pasaule, viss smalki un gandrīz zinātniski, pat līdz centimentriem. Protams, ka tas ir mārketinga teksts no viena uzņēmuma. Bet tas uzreiz nenozīmē, ka tā pieeja ir slikta un neder.

Tā kā ja ir kāds tāds brīnumveiksmīgs cilvēks, kam nebesī savs spilvens vai tas pat sajūsmina, es gribu veikt nezinātnisku eksperimentu un aptauju. Vai tas tavs spilvens atbilst datiem par tev piemēroto spilvenu?

Izglāb mani no izmisuma un ninonu no baisas naudas tērēšanas par neatbilstošu štruntu (viņa bija noskatījusi vienu par 150 naudiņām).

Links uz dormeo spilvenu reizrēķinu šeit:

https://www.dormeo.lv/ka-izveleties-spilvenu

(7 raksta | ir doma)

neraate
21:51
Elle - tie ir citi. Un arī novecošana ir elle. Un arī garīgās vai psihoemocionālās problēmas ir elle.

(ir doma)

krii
19:47
Man būtu jāsāk pieci neatliekami darbi, un es jau četras stundas prokrastinēju un audzēju paniku, nespēdama saprast, ar kuru lai sāk.
Esmu Buridana ēzelis kvadrātā.

(7 raksta | ir doma)

neraate
16:55
Tā, draugi jaunie ornitologi! Kas tas varētu būt pelēcīgi brūns, līdzīgs plēsīgajam putnam, paliels, lidošanas maniere citādāka un izskatās, ka ligzdu uztaisījis aiz šķūņa. Tur gan ir arī divas ābeles, bet tur neredzēju ligzdu. Apmēram dzeguzes izmērā

(6 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
14:00

Tags:

(ir doma)

virginia_rabbit
11:15
Simo ir pac-man pidžama un sonica zeķes, viņš uzmostas ar saullēktu un iet geimot
Tags: ,

(1 raksta | ir doma)

tvarj
10:06 - sludinājums
Draugi, mamma ir rudenī izretinājusi mūsu ķiršu biežņu un pierakusi pie 20 ķiršu stādiem un tagad bēdājas, ka nevienam nevajag. Šķirne ir “leišu parastā” ja tas kādam kaut ko izsaka. Ja ir interese, pierakstaties pie manis komentāros, mēs šodien paķersim uz Rīgu un tad būs jāatnāk līdz mums izņemt.

/upd. ja jūs interesē šādu ķiršu pielietojums, tad varu izstāstīt, ka mums no viņiem sanāk izcilas želejas. pašas ogas nav lielas, bet ar plānu miziņu un sulīgas, mēs parasti, cik ir pacietība atkaulojam, bet neaizraujamies ar beršanu cauri sietam utt, bet vienalga sanāk, ka burciņā puse, vai vairāk beigās ir tīra želeja, bez biezumiem. (lietojam ievārījumu cukuru)

(8 raksta | ir doma)

neraate
09:06
Vakar uz pāris stundiņām bija 37,3.

Un naktī šausmīgi svīdu. Bet nu jebkurš būtu svīdis pie tā ārprāta. Mani vajāja kaut kādi sliktie policisti, jo es biju kaut ko redzējusi, ko nevajadzēja, tādēļ bija Plāns, ka ja mani viņi dabū, tipa apcietina un grib nozūmēt, man jāputojas ap lūpām, jākratās (tēmējam uz Ģintermuižu) un ātrajos uzskaitam, kurus cilvēkus drīkst laist klāt un ka ar policiju es runāšu tikai tad, ja tā būs jātnieku policiste no Rīgas un pofig, ka viņa vispār ir PP nevis VP. Un nevienu citu. Un tad tur vēl bija lielais jautājums ko vēl var izdarīt lai tevi neizvaro. Pamodos ne tikai nosvīdusi, bet arī nobijusies, ka būšu piečurājusi gultu un nospļaudījusi spilvenu.
Nebiju

(ir doma)

Aprīlis 17., 2021


neraate
17:07
Aaaa. Latvijas Amerikas acu centrs uzbliezis tādu redzes ekselences centru un tur piedāvā plakstiņu higiēnas procedūru. Kad tos plakstiņus ar speciālu verķi tipa notīra
Un iesaka divas reizes gadā. Gar aci, pa skropstu saknītēm braukāt ar eletrisku verķi
Aaa

(ir doma)

f
16:41 - : piena paviljons
bet vispār nesaprotu cepienu par piena paviljonu, piedodiet, padomju laikos vienīgais veikals, ko redzēju, bija pie vecmammas laukos, plaukti tukši un gumijas dzīnieki vien plauktos, sveša tante man nopirka vienu tādu zosi, kas man likās vienkārši wow. un tas veikals neizskatījās kā piena paviljona tā viena nofotografētā daļa. tur tas sāls? ka izskatās tāpat kā titāniks un vēl kaudzēm citu novadu tirdzniecības centros? vai tas, ka piena paviljonā nav piena (kaut gan par to pēc vienas bildes nez vai var spriest? īsāk sakot, apgaismojiet mani, kamēr es no ziņkārības neesmu nobeigusies!

(ir doma)

f
16:38
aizbrauksim rīt uz zoo rezidenci, lai 20 grādi neiet pavisam zudumā.

(ir doma)

krii
16:32
Vai tikai man neiet tviteris, vai arī globālie ļaundari to ir salauzuši visiem, lai nespēlējas?

(7 raksta | ir doma)

honeybee
16:09
Vakar piemēram man bija 37.2, man bija skaidrs, ka es mirstu, nekāda datora, guli un lasi.
37.9 temperatūra acīmredzot nāk ar "es mirstu, bet lielākoties tāpēc, ka esmu impostors, kas nemāk darīt zinātni tāpēc man tagad jādara zinātne"

Bet vispār šis gads-ar-astīti, kurā man nav bijis sezonālās gripas, ir padarījis mani par totālu nīkuli. Agrāk taču bija tāds "yeah fine iedzer theraflu un mauc uz priekšu, tev taču patīk pseidoefedrīni", tagad sirgstu un ciešu kā tāds vīrieša stereotips.

(ir doma)

martcore
15:58 - taste in fridges / parazitēšana
interneta veikala ledusskapis, kuru es biju noskatījis, un manā sirdī tas iededzināja liesmu, pandēmijas laikā kritās ar katru mēnesi no 20, 25, 30, 45% sākotnējās vērtības
beigās pārvilka pār horizontu, tad es sapratu, ka zemāk vairs nebūs un nopirku

taga es sāku interesēties par nekustamo īpašumu
viss ir ļoti banku ķepās, viņas no vietas var izkustināt ja nu tikai atomkarš
starp citu, ja amerikāņi ar krieviem... nē, par to labāk nedomāt

(ir doma)

neraate
09:58
Man pat neērti, ka nekas. Palūdzu vakar vīram šorīt pirms foto brauciena man paparasīt kā ir, lai ja mirstu, varu to viena, bez kompānijas. Viņš pārcēla braucienu.
Pilnīgi žēl, saulīte smuka un saullēkts arī ne tik agri kā vasarā, tik smukas bildes gājušas nebūtībā!

(ir doma)

neraate
09:24
Naktī šausmīgi slāpa un pēc tam šausmīgi vajadzēja čurāt. Tieši tāpat kā pēdējās trīs naktis bez potes. Vienā mirklī pamodos no tā, ka nav auksti un paliek tā siltāk, nomainīju garo roku naktstkreklu pret maiciņu ar īsajām rokām. Pidžambikses gan atstāju. Vienu biezo segu arī.

Visgrūtākais tas, ka nevar gulēt uz mīļākā sāna. Šodien pat galva sāp ne vairāk kā parasti, kad miegs bijis caurs, kofeīns aizkavējies un aiz loga spoža stipra saulīte

Bet trauksme, tā šausmīgā fona trauksme ir atlaidusi un palikušas kaut kādas maziņās tematiskās. Tādēļ vien bija vērts

(ir doma)

Aprīlis 16., 2021


neraate
22:02
Drusku krata. T' nav. Šausmīgi nāk miegs. Aukstas kājas un āda uz rokām un kājām, sēžu zem segas. Drusku sāp mugura.
Varu apbēdināt - viss tieši tāpat kā katru vakaru, kad pārdozēju stipru karstu melno tēju (pret kājām un ādu) un pa dienu esmu ilgi staigājusi.
Nu, potes vieta sāp, jā. Tā notiek, ja tieši ar to roku neizņem līkumu un ieliekas stenderē :D

(ir doma)

honeybee
21:55
Es kaut kā pamanījos uztaisīt stundu garu zoom interviju. Kas, man šķiet, pat ir laba intervija.

Bloody AZ, no vienas puses, forši, ka novakcinējos, no otras, visa diena padirsta un nav pārliecības par rītdienas produktivitāti.
Bet nu tas chillax kas iestājās uz visu dienu totāli ir sāpošo muskuļu un lauzošo kaulu vērts. Noteikti ir cilvēki, kas šito dabū ar kaut kādām zālēm vai narkotikām? Un kāpēc man bija jānodzīvo līdz 40 gadiem, lai iedomātos, ka forši ir nevis "oooo mainīts apziņas stāvoklis", bet gan "oooo, visu dienu sēdi un lasi grāmatu nevis histēriski rosies"?

(Instinktīvi ieliku šo te uz friends only, bet tad sapratu, ka var vnk izdzēst vienu sensitīvu teikumu, so take that, "ja tev liekas ka es esmu uzmācīgs un kaitinošs, raksti zem atslēgas" personāži)

(3 raksta | ir doma)

martcore
21:43 - taste in women
līdz kādiem gadiem 30 man vispār nepatika blondīnes
es fetišoju par rudmatēm, un biju entuziastisks par brunetēm
pēc 30 man sāka patikt īsmatainas blondīnes

un tagad es domāju
kad beidzot sasniegšu to stāvokli
kad man sāks patikt klasiskas garmatainas blondīnes
ne velti mums taču šo stereotipu uzspiež

(2 raksta | ir doma)

citu smaidi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Links
Login
Bucket
Rakstīt
ToDo
Komentāri
Latest
Labot daudz
> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba