Jūnijs 20., 2026


neraate
10:07
vīrs gribēja precizēt, ka viņš vainīgs, nevis bērns, jo viņš nopirka. sliekas esot apakšējā trauciņā izmērā - nr.2 :D. man radās jautājums - a viņas mēra pēc garuma vai resnuma?!

(ir doma)

Jūnijs 19., 2026


neraate
23:06
ēdu maizīti, attaisīju ledusskapi paskatīties kādu siera gabaliņu vai tml un tur uz augšējā plaukta mazs apaļš caurspīdīgs trauciņš uz kura mazāks, apmēram kā sērkociņa kastīte. paņemu visa tāda laimīgi gremodama a tur - TĀRPI!!! balti un riebīgi.

Aaaa

izrādās bērna kārei makšķerēt ir neplānotas riebīgas blaknes :D

(2 raksta | ir doma)

martcore
13:37
ļoti patika, kā krievu žurnāliste marija pevčiha nedaudz negaidītā kolaborācijā sev atklāj videospēļu sfēru (ar geoguessr)
acis aizdegās, rokas pieslēdzās
un, kad viņai piedāvāja pageimot pax historia
marija pajautāja, A KĀPĒC MUMS VAJAG NODARBOTIES AR ŠO HUJŅU, ja mēs varam ceļot pa visu pasauli, un pie tam mēģināt uzminēt pilsētas vai valstis

es arī šo jautājumu pastāvīgi sev uzdodu


(ir doma)

neraate
13:26
šodien (pa ceļam uz peldēšanos Daugavā) satiku Hofavartu un iemīlējos, tas suns ir tik smuks! un es pat nezināju tādu šķirni

(ir doma)

Jūnijs 18., 2026


virginia_rabbit
20:43
džins ar Soniku

(2 raksta | ir doma)

Jūnijs 16., 2026


honeybee
11:27
Bet toties izlasīju burvīgu drukas kļūdu

"mazsturbē"

Kontekstā "mazsturbē un raud"

(4 raksta | ir doma)

Jūnijs 15., 2026


martcore
16:55 - ko es šodien redzēju
šodien autobusa pieturā redzēju jaunu meiteni
kas bija tērpusies tādā diezgan atvērtā dekoltē blūzē vai krekliņā, es tur nesaprotu atšķirības
viņa ēda šokolādes saldējumu uz kociņa

un pēkšņi viss šis šokolādes un saldējuma masīvs no kociņa nokritā lejā, punktā
tur, kā lai to labāk pasaka, kur zviedru pussargs jasins aijari nesen precīzi trāpīja starp vārtu stabiem
rezultāts 1:0, lai arī šajā gadījumā jau tenisa ciparos 15:0, gandrīz geim set matč

vispār nekādas seksuālas objektivizācijas, kam gan negadās

(2 raksta | ir doma)

Jūnijs 13., 2026


shelly
16:21 - Overthinking
Poll #21753 Dress Code
Open to: All, results viewable to: All

Ko man labāk ņemt līdzi uz Amsterdamu?

View Answers

Kleitas
7 (43.8%)

Šortas vai bikses
7 (43.8%)

Cits variants
2 (12.5%)


(12 raksta | ir doma)

shelly
11:46
Vakar pirms gulētiešanas ieziedu savas vecās, labās, vienīgās baltās botes ar Vanish bagātīgā daudzumā. Un aizmirsu nospiest "start" veļasmašīnai...
Šorīt atcerējos.
Tagad turu īkšķīšus, lai botes neizjūk pavisam. Mums taču kopā bija jābrauc uz Amsterdamu! Jau pirmdien!

(2 raksta | ir doma)

Jūnijs 11., 2026


f
13:40
sīkais spēlē lidmašīnas pilotu. lidmašīna, acīmredzot, nokļuvusi čēpē situācijā. dzirdu, kā pilots blakusistabā uzrunā pasažierus:
- dārgie pasažieri, lūdzu, uzvedieties normāli un neceļiet paniku.

(1 raksta | ir doma)

Jūnijs 10., 2026


watt
10:14 - Anthropic Fable 5 (Extra effort)
principā /end thread. nav ko pielikt vai atņemt.


w: I would like to try the "explain a joke" experiment with you. ... tālāk ... )
Tags:

(1 raksta | ir doma)

shelly
10:07
Labprāt iegādātos kaķu barību ar Krakovas desas garšu. Bīnei šī gaļas izstrādājuma smarža totāli liek zaudē prātu.

(10 raksta | ir doma)

citu smaidi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Links
Login
Bucket
Rakstīt
Rozes
Komentāri
Latest
Labot daudz

> Go to Top
Sviesta Ciba