Decembris 6., 2019


21:02
Pēckonferences poststresa līmenis "aizrakstīt tās otras konferences rīkotājiem, ka man ir vēl labāks pieteikums", kindof zinot, ka, nu, kamōn, visus tak pieņem

(man šķiet, ir tā...)

08:50
Ir nolēmēto izdziedināšana un mirušo augšāmcelšana un ir rīts pirms konferences, kurā izrādās, ka pēc nedēļu ilgas obsesīvas cepumu cepšanas un rīšanas es ielienu blūzē, kas man vasarā likās par mazu.

(1 teica | man šķiet, ir tā...)

Decembris 3., 2019


19:13
un tad es prokrastinēju, nevis rakstot to, kas jāraksta, bet obsesīvi cenšoties falsificēt savu ideju konferencei, kurā es esmu pieteikusies, bet neesmu pieņemta, un katru reizi, kad atrodu kaut kādu obskjūru darbu, kas liecina, ka man varētu nebūt taisnība, krītu izmisumā

the fuck is wrong with me

(man šķiet, ir tā...)

11:48
Vīrieši ne tik daudz strādā, ka nodarbojas ar «diplomātiju» un «veikaliem». Viņi māk «iesmērēt» savus darbus. Par vienu otru gleznu saņem no 500 līdz 800 latu un tad dzīvo pāris mēnešu svilpodami.., Pie tādiem laimes putniem pieder ari viens otrs no kreisajiem māksliniekiem un «profesoriem». Lai parādītu savu «kreisumu», kāds apdāvināts mākslinieks «bezkaunigi izrunājas», āzē «akademiķus», bet pats ļoti labi ierīkojas i teātrī par dekoratoru, i izdevīgi pārdod tiem nolādētiem akademiķiem savas gleznas.
Aut. nez. Aizkulises Nr. 23 (11.06.1926.)

..nez, Libertam uzdirsa? :)

(2 teica | man šķiet, ir tā...)

10:35
Shit
Rakstīt lietas ar gadsimta galvassāpēm = āāā
Konferences propozālis vēl ir (cerams) lasāms, bet pavadvestulē es esmu uzrakstījusi nevis "hei, ir drusku ārpus tēmas, bet mazums kas", bet gan "I realize that the time period I would be discussing comes before your preferred timeline (i.e. the focus is mostly on 1920ies), but I imagine that a look at the time slightly before Soviet times can be illuminating both in the context of what came after and in the context of contemporary art and the structural silences created not by oppression from above, but from the inside."

The fuck, kas tā raksta

(10 teica | man šķiet, ir tā...)

07:29
Ir cilvēki, kurus es (bez ironijas) uzskatu par gudriem, lai arī gudrību manā klātbūtnē viņi ir reāli demonstrējuši reizes divas (nu, tipa, 1x pa diviem gadiem, un pie regulāra kontakta), un pārējo laiku eksistē režīmā "nezīmēties ar intelektu, nevienam nepatīk, ka es zīmējos ar savu intelektu, un vispār, labāk pateikt kaut ko vienkāršu, lai citi var paspīdēt"
Vai cilvēki, kurus es (bez ironijas) uzskatu par mīlulīšiem un sirdscilvēkiem, lai gan tā patiesi mīlīgi viņi ir tikai ar sev pašiem tuvākajiem. Bet toties tad bez atkāpēm.
Mani absolūti nepārsteidz un neizbrīna, ja augstākminētos personāžus kāds neuzskata par gudriem vai mīlīgiem. Es pat pārmēru neiespringstu stāstot, ka ir gan gudri un mīlīgi, jo nu, ja cilvēks pats nezīmējas, kāpēc man viņa vietā būtu jāzīmējas.

Kamēr, nu, būt "gudram" vai "mīlīgam" pa labi pa kreisi, bez īpašas izšķirības šļakstot ārā erudīciju un samīļojienus, tas, protams, ir gudri un mīlīgi. Bet mani arī nepavisam nepārsteidz, ja izrādās, ka tas ir virspusēji un apakšā nav ne trū inteliģences, ne arī trū labvēlības.

(3 teica | man šķiet, ir tā...)

Novembris 29., 2019


20:58
missing you is lining
small black beans, uncooked,
counting them on the counter

missing you is lining
my skin with soft black fleece,
then sewing it back on
Tags:

(man šķiet, ir tā...)

14:53
Vakar ļoti ilgi runāju ar šausmīgi neapmierinātu Stellu, pamazām izskaidroju viņai, kā es par viņu rūpējos
Stella (dramatiskākajā tonī ever): "Mammu, tas nav godīgi, ka tu man visu laiku dari tā, lai man ir labi! Tad, kad notiks kaut kas slikts, es nebūšu gatava!!!"
Tags:

(4 teica | man šķiet, ir tā...)

Novembris 27., 2019


10:17
Es: man ir sesija un miljons visa kā un es ne ar ko netieku galā helphelphelp
Es, 1h vēlāk: hm, varbūt pieteikties tai konferencei, termiņš 2.decembris?

(man šķiet, ir tā...)

Novembris 26., 2019


22:15
Ne dienas bez bičinga

Nupat nosūtīju 2 adresātiem e-pastu ar tekstu "Lūk, šādi izskatās e-pasts bez "reply all"."

(man šķiet, ir tā...)

14:48
Kaut kas man nesen prasīja, kāpēc es mācos maģistram, un ko es ar to grādu darīšu, un vispār kāpēc man tas ir vajadzīgs
kā, kāpēc man tas ir vajadzīgs, lai konferencē par pētījuma metodēm varētu referēt uz šo te rakstu
Campbell, E. (2017). "Apparently Being a Self-Obsessed C**t Is Now Academically Lauded": Experiencing Twitter Trolling of Autoethnographers. Forum Qualitative Sozialforschung / Forum: Qualitative Social Research, 18(3). doi:http://dx.doi.org/10.17169/fqs-18.3.2819

/neskatieties uz manu jūzerpikču, es gatavojos augstākminētajai konferencei, ar visām izrietošajām sekām psihei un iecietībai

(7 teica | man šķiet, ir tā...)

Novembris 25., 2019


11:27
Gatavošanās bērnu ballītei, saruna ar "animatori" ([info]iive, jā, tieši tā sauc cilvēkus, kas ieģērbjas animācijas tēlu tērpos un biedē bērnus)
- Es gribētu, lai to kūku sagriežam sākumā, nevis beigās
- Jūs tiešām tā gribat? Tad tie bērni neko citu neēdīs
- Man vienalga, nav mani bērni
- ....

(Lai gan tbh man liekas, ka mūsd. bērni vispār necik daudz par kūkām nefano)

(1 teica | man šķiet, ir tā...)

Novembris 24., 2019


23:24
Šis man ir jāieraksta, just for the fuck of it: man nav bail novecot (man šķiet, ka mana tipa sievietes ir trū bjūtī ap 45-50), man pat nav šausmīgi bail būt Tai Vecajai Sievietei, man ir bail būt Pieaugušai un Autoritatīvai and all that shit I probably am to some people (who haven't seen me wasted)

(5 teica | man šķiet, ir tā...)

13:06
Sapnī biju kaut kādā ģimnāzijā, kur vienīgā nodarbe bija "augsti seksualizēts sports", tipa lokšaušanas disciplīnā mērķī jāšauj cauri kailai sievietei tā, kā bulta iziet ārā pa muti, visi bija super pārsteigti, kad bulta iestrēga degunā un sieviete nomira.

(5 teica | man šķiet, ir tā...)

Novembris 22., 2019


10:24
Kad cilvēks ar mikroskopisku vizuālo uztveri/atmiņu un labu telpas atmiņu mācās Latvijas mākslas vēstures eksāmenam: es varu pateikt, kurā LMM telpā pie kuras sienas atrodas divi Ubāni un viņiem pa vidu netipisks Uga Skulme, bet kā tās gleznas actually izskatās? Nope

(6 teica | man šķiet, ir tā...)

Novembris 20., 2019


10:05
"Un lai jūs nemulsina, ka Orfeju tēlo sieviete - sākotnēji šī loma bija paredzēta kastrātam"
(frāze, ko, iespējams, pateikšu rīt)

(2 teica | man šķiet, ir tā...)

Novembris 17., 2019


23:26
Ugh, kad tu iebrien latviskajā akadēmiskajā vidē, ieliec divus komentārus, un tad sajūta precīzi kā pēc tam, kad esi ielicis divus komentārus pie gnidrologa :D

(12 teica | man šķiet, ir tā...)

Novembris 13., 2019


00:03
Nu jau vakardienas hailaits, Kvinsijs Gario: "But I'm a kitty-cat!" ^.^

(jes, tas esmu es, aiziet uz erudīta cilvēka lekciju, kur vajadzēja sēdēt un pierakstīt gadskaitļus/idejas/autorus, bet ko es pierakstu? šito te)

(2 teica | man šķiet, ir tā...)

Novembris 11., 2019


10:38
Love hunt me down
I can't stand to be so dead behind the eyes
And feed me, spark me up
A creature in my blood stream chews me up
Mūzika: Daughter - Touch

(man šķiet, ir tā...)

Novembris 6., 2019


13:20
Kas kaiš dzīvei, 1 teikumā: CE N'EST PAS L'HOMOSEXUALITÉ QUI A SCANDALISÉ MAIS L'ABSENCE DE MAGIE

https://next.liberation.fr/livres/2019/11/05/ellen-kushner-ce-n-est-pas-l-homosexualite-qui-a-scandalise-mais-l-absence-de-magie_1761492?fbclid=IwAR2VeXuY_LJoE2DTNgCjh-6_HV5tHYgn8l8lvDUSFBpxlRzr-03fiuxQYmw

(1 teica | man šķiet, ir tā...)

honeybee

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba