Aprīlis 17., 2021


16:09
Vakar piemēram man bija 37.2, man bija skaidrs, ka es mirstu, nekāda datora, guli un lasi.
37.9 temperatūra acīmredzot nāk ar "es mirstu, bet lielākoties tāpēc, ka esmu impostors, kas nemāk darīt zinātni tāpēc man tagad jādara zinātne"

Bet vispār šis gads-ar-astīti, kurā man nav bijis sezonālās gripas, ir padarījis mani par totālu nīkuli. Agrāk taču bija tāds "yeah fine iedzer theraflu un mauc uz priekšu, tev taču patīk pseidoefedrīni", tagad sirgstu un ciešu kā tāds vīrieša stereotips.

(man šķiet, ir tā...)

Aprīlis 16., 2021


21:55
Es kaut kā pamanījos uztaisīt stundu garu zoom interviju. Kas, man šķiet, pat ir laba intervija.

Bloody AZ, no vienas puses, forši, ka novakcinējos, no otras, visa diena padirsta un nav pārliecības par rītdienas produktivitāti.
Bet nu tas chillax kas iestājās uz visu dienu totāli ir sāpošo muskuļu un lauzošo kaulu vērts. Noteikti ir cilvēki, kas šito dabū ar kaut kādām zālēm vai narkotikām? Un kāpēc man bija jānodzīvo līdz 40 gadiem, lai iedomātos, ka forši ir nevis "oooo mainīts apziņas stāvoklis", bet gan "oooo, visu dienu sēdi un lasi grāmatu nevis histēriski rosies"?

(Instinktīvi ieliku šo te uz friends only, bet tad sapratu, ka var vnk izdzēst vienu sensitīvu teikumu, so take that, "ja tev liekas ka es esmu uzmācīgs un kaitinošs, raksti zem atslēgas" personāži)

(3 teica | man šķiet, ir tā...)

12:29
Vakardienas noguruma līmenis: uz kārtējo bērna sūdzību par kaut ko atbildēju ar izjustu "Bļēzus!"

(4 teica | man šķiet, ir tā...)

Aprīlis 15., 2021


20:29
Jaunais netaktiskais veids, kā pajautāt sievietei viņas vecumu: "Tu vakcinēties iesi?"

(1 teica | man šķiet, ir tā...)

Aprīlis 13., 2021


22:24
Jeij pavasaris klāt, tas ir briesmīgi un exciting vienlaikus

Un šis ir, iespējams, pirmais pavasaris, kad es esmu pārāk veca visādiem kreņķiem par to, ka nevar dabūt to, ko gribas, (jo sobstvenno nezinu, ko gribas, kas varētu būt daļa no iemesla, kāpēc nevar dabūt ^.^) es vispār daudz kam esmu par vecu, which is very nice
Mūzika: Xiu Xiu - Sad Pony Guerrilla Girl

(man šķiet, ir tā...)

13:13
Vakar tātad "veicu izpēti", uz divām izdzērām šampanieti un pudeli balzama, pa ceļam mājās sasmīdināju taksistu, aizgājām pie Daugavas uzpīpēt. Mazuzticami avoti ziņo, ka pirmo daļu sejā nevarot redzēt. Droši vien taksists Klāvs pie vainas. ^.^

(man šķiet, ir tā...)

11:39
Ja tu esi situācijā, kurā ārēju apstākļu dēļ tiek apdraudēti daudzi cilvēki, piemēram, visa latvju nācija un viņu nemirstīgās dvēseles, un vari paraut sviru, lai viņu vietā apdraudētu nelielu skaitu cilvēku, piemēram, tos cilvēkus, kas grib kļūt par dzīvesbiedriem, "pareizā atbilde šajā mākslīgajā dilemmā ir: nepieskarties svirai. Sviras paraušana padara parāvēju līdzvainīgu". (Galv. red. citāts izrauts no konteksta, bet, manuprāt, ne dramatiski. Pirmajā teikuma daļā savukārt lietots pārspīlējums, manuprāt, diezgan dramatisks.)

(3 teica | man šķiet, ir tā...)

Aprīlis 12., 2021


13:04
"galīgi nedomāt līdzi" ir tad, kad tu mēnesi pirms maģistra nodošanas pasūti grāmatu, kas "studijās varētu noderēt", nu jeziņ kurš teica, ka tu turpināsi tur studēt?
(bakalaurā ap šo laiku es biju pārliecināta, ka turpināšu studēt antro)

(12 teica | man šķiet, ir tā...)

Aprīlis 11., 2021


23:28
Eu, kas ar snorki?

(Un kāpēc es pēkšņi aizmirsu, kā ielinkot?)

(28 teica | man šķiet, ir tā...)

17:51
- palasu cibā, kā cilvēkiem nepatīk nespējas teorijas
- atceros, ka man ir nespējas teorijās jāpalasa lasāmteksts
- lasāmtekstā starp visu citu tiek izstāstīti arī nacistu estētikas principi (nu, to, kas trū nacisti, no Hitlera laikiem)
- sajūta tāda, it kā būtu lasījusi pukošanos par mākslu pie cibiņiem, kam nepatīk nespējas teorijas (nu, labāk savilkta kopā loģika, bet ciba jau nau zinātnisks teksts)

(1 teica | man šķiet, ir tā...)

Aprīlis 10., 2021


20:33 - dienišķās sarunas
- Tu redzēji? "Lācis" tagad ir tabuēts vārds
- "Lācis" vienmēr ir bijis tabuēts vārds, vai tad ne? Nu, no tiem, kas ir izdomāts, lai nepiesauktu nelaimi? Bet mēs varam turpmāk lietot vārdu "Pekainis"

(14 teica | man šķiet, ir tā...)

08:36
Nākamreiz, kad rakstīšu grāmatu bērniem, tā sauksies "nāves mandarīnu kaste" :)

(4 teica | man šķiet, ir tā...)

Aprīlis 9., 2021


23:56
OK, pārlasīju savu cibu un konstatēju, ka principā zem atslēgas lieku tikai
- to, kas ir tieši saistīts ar bērniem un viņu dzīvi un ko es tāpat nepubliskotu,
- to, kas ir reāli aizskaroši cilvēkiem, par kuriem es runāju, un turklāt cilvēkiem, kurus es nevēlos aizskart. nu, jo tas, ka cilvēks mani ir personiski nokaitinājis, nav tas, pēc kā citiem būtu par šo cilvēku jāspriež + ļoti bieži ir tā, ka es īslaicīgi aizkaitinos, paburkšķu cibā un tad vairs neesmu aizkaitināta,
- lietas, kas ārpus konteksta nolasās ne tā, kā tām būtu jānolasās, un es jau rakstīšanas brīdī esmu bijusi pārliecināta, ka neesmu gatava skaidrot kontekstu.

That said, vispārējais sentiments, kas uzvirmo zematslēgas ierakstos, ir par to, ka ir vienkārši bailīgi stāstīt, kā tu jūties (un es zinu, kā tas ir) un ir riebīgi tad, kad cilvēki vienkārši atnāk pateikt kaut ko pretīgu, lai arī viņiem to nevajadzētu darīt.

Kādreiz sensenos laikos cibā bija tā, ka nebija ok banot cilvēkus, jo, nu, vienmēr taču varēja gadīties, ka cilvēks nāk pie prāta un tad pasaka kaut ko jēdzīgu. Bet man šķiet, ka tas ir done, ka ir cilvēki, kas nenāk pie prāta, un kas redz visus tos klusējošos un čukstošos cibiņus kā savu uzvaru, jo, lūk viens "tās puses" cilvēks apklusināts. (Tajā laikā gan cilvēki tiešām mēdza banot nevis par konstantu diršanu virsū, bet par to, ka cilvēks vienreiz pateicis kaut ko tādu, kas nolasās kā aizskarošs.)

Starp cilvēkiem, kurus es esmu šādā veidā izbanojusi (uz, teiksim, 24 stundām), ir bijuši cilvēki, kurus es cienu un uzskatu par jēdzīgiem cilvēkiem, bet kam vienreiz (uz mazāk kā 24 h) kaut kas galvā nošķiebies.

Tātad tagad testa režīmā varētu ieviest opciju "screen comments: by non-friends". Nav jau tā, ka pie manis miljons komentētu, gan jau paspētu ķeksīšus salikt.
Un ar anonīmiķiem tas ir fantastiski efektīvi - ieviešas te, par provi, kaut kāds krīps, pāris reizes iekomentē, un konstatē, ka viņa komentārs netiek atskrīnots, un surprisingly atpišas. Man ir aizdomas, ka vēl daži cilvēki atpistos, ja ierubītu savos maigajos prātiņos, ka viņu komentāri absolūti neko nepienes diskusijai.

(6 teica | man šķiet, ir tā...)

18:34
Iespējams - un šis ir ļoti egocentrisks domu gājiens, bet whatever - kaut kāds lūzums ir iekš tam, ka man personiski šis tas vairs nepiš. Nu, parasti, kad cilvēki uzvedas nejauki, es varu mīlīgi noempatizēt vai arī vismaz padomāt "ja es būtu labāks cilvēks, tad empatizētu", bet tagad ir skaidrs, ka dažu cilvēku jūtas man tiešām ir vienaldzīgas, dažu cilvēku "es patiešām nespēju iedomāties, kāpēc es besīju tiem labajiem cilvēkiem, droši vien tāpēc, ka viņi patiesībā nav labi cilvēki, un tas ir tik bēdīgi". Šī nav patīkama vieta, kur būt, bet es arī vaguely atceros, ka esmu tepat bijusi jau agrāk, un tas drīzāk ir empātijas nogurums, nevis kaut kas tāds, kas mani tagad raksturos permanenti.
Tas reizēm ir [pasniedzēja] sejā, kad ar grupu tiek nošērots kaut kāds rakstiņš, kur cilvēks, ilgi analizējis veidus, kā mēs cenšamies būt iekļaujošāki pret kādu grupu, tomēr atklāj, ka dažos veidos šī iekļaušana nav pietiekami jūtīga un redzīga, un tad nodarbībā pēkšņi panesas kaut kāda nenormāla huiņa, kuru tak šķita, ka visi ir izrunājuši jau bloody 60ajos, un tagad, vēl pēc sešdesmit gadiem kāds ir izracis no kaut kādas pakaļas un aiz priekiem nezina, kur likt.

Bet varbūt tas ir no tā, ka es pēc paraduma esmu mēģinājusi empatizēt ar cilvēkiem, un tad tu vienreiz nejauši sajūti, kā ir būt tajā pasaulē, kurā valda uzstādījums "man ir pilnīgi vienalga, kas tu esi un kā tu jūties, bet man ir svarīgi, lai tad, kad es uzdiršu tev uz spilventiņa, tu to sūdu tā vienkārši neizmet ārā, jo tas taču ir Mans Patiesais Sūds".

Un, pie viena: paņemt traģisku un šausminošu pieredzi kāda cilvēka dzīvē, paņemt cilvēka izmisumu un izmantot to, lai nosodītu un atstumtu visus pārējos, kam varētu būt šāds izmisums un vēl vairāk nosodītu un atstumtu tos, kuriem nav tik smagi? Tas ir totāls dick move. Jā, arī tad, ja tas ir tavs personiskais izmisums. Un jebkuram jūtīgam cilvēkam būtu jāredz, ka tā nevajag darīt, būtu jāpietur rociņa un jāsaka "nedari tā, pat ja tev šķiet, ka tev ir taisnība, tas nav mīļi", nevis jāizmanto situācija savu varas mērķu labā.

(jā, jā, ieraksts ar atvērtiem komentāriem un bez atslēdziņas, redzēs, cik ilgi)

(šis gan varētu būt tas gadījums, kurā kāds varētu no manis arī padzirdēt "atpisies", nu tas tā, jūtīgajām dvēselītēm zināšanai :) )

(12 teica | man šķiet, ir tā...)

Aprīlis 7., 2021


23:02
Tas neveiklais mirklis kurā saproti
14 g.v. lielais plāns bija "panākt, lai pasaule mani saprot"
40 g.v. lielais plāns ir "panākt, lai pasaule saprotas"

Tb 14 gados kā troubled tīnis es biju kudiš reālistiskāka un ar sasniedzamākiem mērķiem nekā tagad

Toč labāk būtu pirkusi sarkanu sporta mašīnu or smth

(6 teica | man šķiet, ir tā...)

08:11 - kopsavilkumam
- Beidziet te cilvēkus apsaukāt!
- Jā, piekrītu, nav labi apsaukāties. Man arī nepatīk, kad mani apsaukā...
- Paga, paga, a jūsējos Nirnbergā tiesāja?
- Nē...
- Nu tad piever muti, nīkuli!

//ierakstu šeit, lai nerakstītu FB, nau ko dienu padirst

(3 teica | man šķiet, ir tā...)

Aprīlis 6., 2021


11:54
Šausmīgs kārdinājums piemesties telosam ar mērķziedojumu "xx EUR Ventam Zvaigznem, lai izlabo sintaksi", es drusku nomirstu ikreiz, kad kārtējā "kā mēs turēsimies pretī ārzemnieku varai!!!" tekstā tiek izmantotas teikuma konstrukcijas "tas, ko mēs iegūsim, ir", vai "tas, ko viņi vēlas, ir".

(es gan viņus nelasu tik daudz, cik vajadzētu, lai attaisnotu sev šos izdevumus, arī augstākredzamā iemesla dēļ)

atj.: Sapratu, ka var pārprast, vārdu sakot, Ventam Zvaigznem vajag dot naudu, lai viņš salabo sintaksi citiem autoriem, es ticu, ka viņa tekstos ar sintaksi viss ir OK :)

(13 teica | man šķiet, ir tā...)

Aprīlis 4., 2021


18:41
Tur ir kaut kāds taisnīgums tajā, ka mani kā reiz lieldienu dienā padara superbēdīgu random kristietis ar savu cietsirdību, right? :) I mean nav ko te iedomāties, ka viņu svētki uz mani attiecas

/iet krāsot olas

(6 teica | man šķiet, ir tā...)

Aprīlis 2., 2021


22:47
Aksmansdies, visus kkf projektus covid relīfam vajag vnk pārdēvēt par "kkf projekti introvertiem frīkiem" un I approve this message

(man šķiet, ir tā...)

Marts 25., 2021


16:28
B. ir pilnīgi gatavs sniegt savu ieguldījumu mākslas zinātnes attīstībā, izstrādājot maģistra darbu "Vāveru skūšanas ietekme uz glezniecības attīstību"

(viņš ir pārliecināts, ka vāverotas ražo, noskujot dzīvas vāveres, jo kažoks taču ataugs)

(14 teica | man šķiet, ir tā...)

honeybee

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba