Jūlijs 22., 2016


21:55
Rrrr, visu dienu noņerkstēju par tēmu "nekad vairs nedzeršu" un "akdies, what is wrong with me, tāāādas pohas no trim neapiņainiem aliem", līdz beidzot tak pierāpoja, ka man vienkārši ir baiss miega bads (2 naktis, kuras ir pavadītas, panikā klausoties katru troksnīti, kas varētu būt no gultas 2. stāva krītošs bērns, plus viena nakts ar kādām 6 h tipa miega ar tiem pašiem trim aliem).

Nu neko, pastīsies, rīt tak būs labāk.

(1 teica | man šķiet, ir tā...)

15:27
Tulkojot izmetīšu no bērnu grāmatas pieņēmumu, ka "idiots" ir okei lamuvārds. Ielikšu vietā "apdauzekļi", lai jaunā paaudze mācās būt kreatīvi.

Also, izrādās, ka dotā grāmatiņa mēdzot tikt aizliegta par referencēm uz šņaucamo/zelējamo tabaku un alkoholu, tās gan es centīšos atstāt.

(29 teica | man šķiet, ir tā...)

10:16
..tas mirklis, kurā tu priecīgi iespiedzies VID inspektoram ausī "wow, tad jau izrādās, kas es vēl neesmu valsti apzagusi!"

(man šķiet, ir tā...)

Jūlijs 17., 2016


15:44
Es sev visu laiku esmu teikusi, ka "esmu stipra, jo varu to izturēt" un "ja es to varu izturēt, tad esmu stipra" un "es taču esmu stipra, tātad varēšu to izturēt"
Bet varbūt patiesībā ir tā, ka stipram cilvēkam nekas nav "jāiztur", stiprs cilvēks vienkārši dzīvo tā, kā vēlas un ir laimīgs, un viņam nevajag neko tādu, kas "jāiztur"

(8 teica | man šķiet, ir tā...)

Jūlijs 11., 2016


12:34
Bet vispār rakstīt reālistisku zinātnisko fantastiku, kas notiek šeit un tagad, Latvijā, ir diezgan amizanti. Nu, nenormāli challenging, bet arī amizanti. Un tā sasodītā sevis pārvarēšanas figņa, ka tu tiešām gūglē to, kā var sazināties ar menteni (izrādās, pusstundas laikā nav iespējams atrast konkrēta iecirkņa mobilo tālruni, varbūt pat vispār nav iespējams, woshim īsziņu viņiem aizmest praktiski nestrādā) un kuri kapi pieņem līķus un un un.

(33 teica | man šķiet, ir tā...)

09:32
Episka nedēļas nogale ar pāris vārdā nenosaucamām (bet brīnišķīgām) lietām, drusk par daudz alhohola, jaunu draudziņu Stellai (izrādās, ka maza bērna reakcija uz lielāku bērnu ar attīstības problēmām ir ilgi un dikti spēlēties un pēc ilgstošas novērošanas konstatēt, ka šo bērnu var un vajag arī pabarot ar visko garšīgu, un pēc tam uztaisīt megadrāmu, ka ar viņu nevar spēlēties Visu Laiku), briesmīgi daudz saules, jūra, draugi, ah fuck cik jauki.

(1 teica | man šķiet, ir tā...)

Jūlijs 8., 2016


00:14
Pirmais cirtiens pret pēdējā laika, visticamāk, raižbezmiegu ir veikts - proti, es konstatēju, ka varu Dāla grāmatiņu ne tikai tulkot, bet arī (pēc nepieciešamības, obv) atdzejot.
OK, es vēl joprojām protestēju pret pūristu uzskatu, ka nepilnās atskaņas ir priekš sisīšiem, vai varbūt es esmu proud to be a sissy, bet nu tie ir sīkumi, atsevišķas rindas var pieslīpēt, galvenais ir tas, ka principā varu :)

(man šķiet, ir tā...)

Jūlijs 7., 2016


10:23
Also, bērnkopības sakarā: ir tomēr forši, ka pusaudzis ir aizaudzināts līdz tam, ka uz rupju joku var pat necensties reaģēt ar sašutumu vai audzināšanu (tāpat nestrādā), bet ar "wtf, tādu joku pateikt par savu māti? Freids kapā griežas kā vilciņš", un cilvēks kļūst domīgs :D
Tags:

(12 teica | man šķiet, ir tā...)

Jūnijs 26., 2016


11:13
Pēdējo dienu lielākā atskārsme
ka man nav nekā kopīga ar cilvēkiem, kas nodarbojas ar agresīvu pašrealizāciju/pašizkopšanu/pašizaugsmi/pašattīstību/paš-viskautko ne tāpēc, ka es kaut kā nemācētu ar viņiem runāt, būtu viņus nejauši apvainojusi vai neizrādījusi viņiem pareizo attieksmīti (lai gan droši vien visi trīs varētu būt actually patiesi punkti),
bet tāpēc, ka man nav ar viņiem nekā kopīga

tb "viena atsevišķa cilvēka lieliskās personības izaugsme, attīstība un interesantas nianses, kurām ir vērts pievērst uzmanību" ir verķis, kas man šobrīd šķiet incredibly boring shit, turklāt pat neatkarīgi no tā, vai tā ir tā otra cilvēka personība vai manējā; okei, tā nav tā lieta, ko ir vērts ignorēt, bet sajūtu līmenī tas ir tāpat kā aizrautīgi pārspriest personisko zobu higiēnu un tās attīstību laika gaitā, kā arī interesantas nianses personiskajos paradumos

un kas ir scary shit, nu, veikt mentālo tīrīšanu savu iespējamo draugu sarakstiņā, pārlikt veselu varzu principā interesantu un aizraujošu cilvēku no plauktiņa "hmmm, kāpēc mums neizdodas satikties un, ja mēs satiekamies, neizdodas sarunāties" uz plauktiņu "a tāpēc arī nav", bet scary shit tas ir lielākoties tāpēc, ka man vispār bail pazaudēt cilvēkus, tik scary, ka es to izdaru tikai tad, kad faktiski viss jau ir beidzies, bet visi uztur ilūziju, ka nav, bet tūlīt-tūlīt beigsies

un ir scary shit saprast, ka vesela rinda principā gudru un interesantu cilvēku tev nav interesanti

un jautāt, bāc, kas tad ellē ratā tev ir interesants?

(14 teica | man šķiet, ir tā...)

Jūnijs 25., 2016


18:11
Lasu "Jūgenda pasāžu" un nevaru saprast, čozanah, vai tad vispār nevar rakstīt latviešu detektīvu, kurā nav debīla seksisma? Nu ajmīn kas tā par modi, ka ikviens romāna varonis, ieraugot savā apkārtnē sievieti, izmurkšķ kaut kādu bezgala dziļdomīgu frāzi par to, ka "sievietes ir tādas/šitādas" vai "sievietēm jau vajag", it kā "sieviete" būtu apzīmējums komplicētām, bet pilnībā prognozējamām un pēc vienas štances darinātām mašīnām.

Kas mums vēl tur mūsdienās detektīvus rakstīja? Kāds ir lasījis Daci Judinu? (Vai man pašai viss būs jādara? *dramatisks žests*)

/visādi citādi detektīvs kindof lasāms, mani gan tā pusfilozofiskā daļa necepī, bet tā jau ir gaumes lieta. Bet Ešots ir kruts.

(5 teica | man šķiet, ir tā...)

Jūnijs 22., 2016


11:32
Khhh. Atbraucam no saulgriežu svinēšanas Jūrkalnē (rādītājs: sīkā nepamodās ne tad, kad tika stiepta no mājiņas uz autobusu, ne autobusā, ne ceļā no autoostas uz mājām), es vēl retrospektīvi ņurdu par to, ka tur pilnīgi divas reizes drusciņ smidzināja un zāle bija slapja, domīgi saku "bet nu Rīgā laikam lija drusku vairāk".

Tagad skatos bildes no tiem jūsu plūdiem, really?

(8 teica | man šķiet, ir tā...)

Jūnijs 20., 2016


15:12
Aizvedu bērnu uz tualeti, ir, emm, liels produkts.
Es: Tas nu gan bija plunkšķis.
Stella: Jā! Plunkšķis! Tā kā mazajai nāriņai!
Es: ...
Tags:

(1 teica | man šķiet, ir tā...)

Jūnijs 9., 2016


01:34
Nolādētais fucking romāns, es zinu, ko es gribu pateikt, bet viss, ko es rakstu, sanāk tik strukturāli nejēdzīgs
No otras puses, ko var gribēt, rakstot kaut ko tādu, kam ideja ta ir skaidra, smieklīgi liela daļa no mehānikas arī, bet tādi sīkumi kā "galvenā varoņa dzimums" vispār nav izlemti.

/akjē, forši, ņerkstēšana par to, "cik grūti būt rakstniekam" sākusies

(2 teica | man šķiet, ir tā...)

Jūnijs 3., 2016


17:32
Also, f* yeah, "Mājas bez durvīm" ir fucking done-done-done.
Nu tb līdz redaktora-redakcijai, bet nu par to mēs šodien nedomāsim. :)

Milzīks paldies beta-komentētājiem, kuru komentārus es lielākoties ignorēju (sorrī), bet toties tos, kurus ieviesu, gan ar plašiem un sāpīgiem žestiem.

// Es esmu malacītis. Laiks starp "super, pabeidzu romānu, esmu laimīks" un "sasodīts, es pat vienīgajā publiski pieejamajā citātā, šķiet, nekaunīgi speru idejas no Lupatiņiem, kādas vēl dieva zīmes būs pārējā tekstā?" = 20 minūtes.

(5 teica | man šķiet, ir tā...)

Maijs 31., 2016


21:43
Lia: Mammu, es izdomāju mēmi. Tādu: cilvēks sēž pie loga, un viņam ir klaviatūra un pele. Apakšā rakstīts: DZĪVE. PATI SLIKTĀKĀ VIDEOSPĒLE PASAULĒ.
Tags:

(8 teica | man šķiet, ir tā...)

16:08
Zvanu Liai, telefonu pārtver Stella
Es: Man jums kaut ko atvest no veikala?
S.: Jā! Es gribēšu kinderolu. Un māsa gribēs mazās sarkanās končiņas.
Es: Kādas končiņas?
S.: Nu tās... [seko garš un nesaprotams paskaidrojums]
Es: Klau, iedod man Liu, lai viņa pati izstāsta.
[telefons tiek iedots Liai]
Es: Tā, kuras sarkanās končiņas tu gribēji?
L.: Kādas sarkanās končiņas? Es neko tādu negribēju!
Tags:

(3 teica | man šķiet, ir tā...)

08:20
Also, dienas pizģec, bērns ir izārdījis datora klaviatūru. Pusstundu nopisos ar burtu F un pēc tam konstatēju, ka vispār biju atradusi nepareizo plastmasas ķinķēziņus, a pareizo atrast neizdevās, plus vēl izrādās, ka tā superergonomiskā klaviatūra mazāk vērtīgiem simboliem piešķir principiāli citu verķīšu izvietojumu, tb es nevaru, teiksim, to F īzīpīzī nomainīt ar kaut ko citu.

(4 teica | man šķiet, ir tā...)

Maijs 30., 2016


08:28
Prijehaļi, jaunais romāns jau ielīdis pussapņu pasaulē un nāk klāt ar katru soli

Nu pēdējais laiks jau arī būtu

ibo MBD ir izrediģēts tipa 120/164, un tas pēdējais ir maldinošs cipars (droši vien faktiski ir mazāk)

Dzīve ir fucking īsa, vismaz vasarās, kad viss darbs ir pa vidu starp bērniem, bērniem un vēl vieniem bērniem

(2 teica | man šķiet, ir tā...)

Maijs 28., 2016


02:01
Diena, kurā tev pusdivos naktī ir jāgūglē vārdu kombinācija "fecal vomiting", acīmredzami nav īpaši izdevusies.

No otras puses, varbūtība, ka tu būsi spiests gūglēt kaut ko sliktāku, ir diezgan maza.

(2 teica | man šķiet, ir tā...)

Maijs 25., 2016


16:31
Bet vispār tā ir diezgan laba sajūta, ar vieglu roku izdzēst nodaļu no sava romāna un saprast, ka no tā kļūst labāk; un vēl - saprast, ka visas pauzes darbā ir "es tagad pasēdēšu un padomāšu", nevis "es esmu neglābjams losis, kas pat grāmatu izrediģēt nevar".

(2 teica | man šķiet, ir tā...)

honeybee

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba