Augusts 20., 2019


00:55
Man ir brīnišķīgi bērni
I mean seriously mēs pavadījām visu dienu lidmašīnās un lidostās un neviens no viņiem nevienā brīdī neuztaisīja nekādu huiņu, I'm fucking amazed

(Rīt noteikti nāks ārā tas, kas pa ceļojuma laiku bija paturēts iekšiņā, tā ka man šis ir jāieraksta, lai rīt atcerētos, kh)
Tags:

(man šķiet, ir tā...)

Augusts 10., 2019


10:44
Tā sajūta, kad pēdējais puzles gabaliņš iekrīt vietā un tu zini, ka bilde ir pretīga, bet whatever, viņa vismaz tur ir, it's done & there's some satisfaction in it
Mūzika: Kovacs - My Love

(2 teica | man šķiet, ir tā...)

Augusts 8., 2019


16:08
To, ka būs interesanti, tu konstatē, kad režisors saka: "No priekšas tevi nedrīkst satvert. Vajag iepist ar dēli pa galvu un pielavīties no mugurpuses, lai nepieķeries."

(4 teica | man šķiet, ir tā...)

Augusts 7., 2019


15:40
Šorīt biju tāds beziemesla priecīgs susuriņš, pamanīju to tikai, ejot uz vietējo veikalu
No kura tieši izlīgoja nedaudz līgans onkulis, paskatījās man sejā, nosarka, bikli pasmaidīja pretī un gandrīz vai nogāzās no kātiem aiz samulsuma

Tad konstatēju, ka, nujā, ok, es vispār skatos cilvēkiem acīs un plati smaidu, var sanākt konfūzs

(1 teica | man šķiet, ir tā...)

Augusts 4., 2019


14:26
Happy

(man šķiet, ir tā...)

Augusts 1., 2019


19:02
Also "fuckers" būs "pišļi", jo es atkal tulkoju emocionāli nestabilā stāvoklī

(17 teica | man šķiet, ir tā...)

18:13
Reflexivity – or, to move back to the origins of the word, mirroring – is a key aspect in the making of self-identity. As Lacan suggests, coming to the concept of identity requires the Other from which one is separated (Lacan 2005). Mirroring is, as powerfully put by Foucault, a way of seeing oneself through something else: "Starting from this gaze that is, as it were, directed toward me, from the ground of this virtual space that is on the other side of the glass, I come back toward myself; I begin again to direct my eyes toward myself and to reconstitute myself there where I am."(Foucault 1986, 24)
Reflecting oneself within oneself is virtually impossible; and for making of self this reflexivity is continuously realized through others. Thus, the society’s impact on forming of one’s moral self becomes, if anything, even more powerful, since the Other’s gaze is interpreted, internalised, and constantly checked upon. For this, it becomes crucial not only to continuously work on oneself, but also to choose the “mirrors” in which one is reflected, and adjust the interpretation of what one sees in the mirror’s othered self.
In this sense, morality again becomes a communal process, but one that requires active engagement by the individual, and from which there is no respite as long as one is among others.

/kad tu uzraksti bakalauru un pēc tam saproti, ka varētu tā kā drusku no tā mācīties.

(man šķiet, ir tā...)

16:14
Šorīt ar meitenēm ejam uz tramvaju, pretī nāk divi saulesbrāļi, viens stumj bēšus bērnu ratiņus, kuros džinkst pudeļu krava, otrs gādīgi nāk blakus
Stella: "Es izlasīju, kas viņam uz krekla rakstīts! NASA! Kad es būšu liela, vai tu man arī nopirksi tādu krekliņu?"
Tags:

(3 teica | man šķiet, ir tā...)

Jūlijs 31., 2019


15:06
Es nezinu, kas tas ir, bet jā, es tātad uzrakstīju stāstu diezgan sen, un tas tik un tā lauž manu sirdi every fucking time.

Es tiešām nezinu, kas tas ir. Tikai atceros, ka biju ļoti dusmīga uz sevi

(2 teica | man šķiet, ir tā...)

11:20
Dienas prieciņš (nu, labi, vakardienas prieciņš), iz korespondences:

Back in the early 80s., I was taking my first anthropology course. The chap teaching was on the shy side. "Your final grade will depend to a good degree on your class participation," he announced at the first class. "Now, you might well wonder how I'll be able to determine who participates when I never look anyone in the eye. I do too."

(1 teica | man šķiet, ir tā...)

Jūlijs 30., 2019


18:00
Tāda sajūta, ka ķermenis atteicies sadarboties, nupat pietiks un viss. Nekas, vēl stundiņu no viņa, kamēr sataisu posteri (man būs posteris worldconā!), un tad jau varēs arī būt slima, teiksim, kādu dienu vai divas.
/Just do it DONE!

(man šķiet, ir tā...)

Jūlijs 29., 2019


16:59
Biju, tātad, izraut zobu. Sajūta ekzakti tāda, kādu biju paredzējusi iepriekšējā ierakstā minētajā sapnī.

(man šķiet, ir tā...)

09:12
Sapnī mācīju siāmas kaķēnam ēst dzīvas peles (kaķis teica, ka grib dzīvu un LIELU), process tātad tāds, ka es paņemu peles priekšdaļu mutē un gaidu, kad kaķis tiks galā ar pakaļdaļu. Tikai tā pele fucking spirinās ārā no mutes. Un tad vienā brīdī es sapratu, kāda būs sajūta, kad tas kaķis actually sagrauzīs to peli un man visa mute būs ar dzīvas peles asinīm un iekšām.

(man šķiet, ir tā...)

Jūlijs 28., 2019


20:06
Pieaugušo pasaulē ir tik maz kā tāda, kas būtu saņemams vienīgi tad, ja tu ļoti ilgi elpo ļoti klusītēm un visi pat aizmirst, ka tu tur esi, un meža putni ēd no tavas atvērtās plaukstas

Vai varbūt ir ļoti daudz kā tāda, bet mēs to visu esam tik viegli (pārāk viegli) aizstājuši ar to, ko var izcīnīt vai nopelnīt vai iegūt vai sastrādāt

(7 teica | man šķiet, ir tā...)

Jūlijs 25., 2019


18:45
LMA visi ir tik nereāli mīlīgi un to papīru parakstīšanu uztaisījuši kā "izej dārzā, apsēdies pie rektora un pastāsti par sevi", un tas viss ir tik, tik sapņaini

Un, protams, tur būs arī dark stuff un viskas tāds, bet tas nekas

(Un jā, es esmu savos maģistros un daudzu iemeslu dēļ laimīga, bet vislaimīgākā par to, ka pirmo reizi kādu 13 gadu laikā man nav neviena paša false self, ko nest sev līdzi, lai rādītu cilvēkiem. Jā, domājams, es līdz ar to arī pazaudēšu kādu cilvēku, bet nu no otras, ja kādam bija vajadzīgs tikai mans false self, tad nav jau tā, ka man vispār ir bijis, ko pazaudēt.)

(man šķiet, ir tā...)

Jūlijs 20., 2019


17:51
Un droši vien arī veidot jebkādas attiecības ar domu "un tagad gan es mainīšos, un viss būs forši" ir setting yourself up for a fail.

(17 teica | man šķiet, ir tā...)

08:29
Tbh man šķiet, ka jebkādas attiecības balstīt uz domas, ka a) otrs mainīsies b) otrs nemainīsies ir setting yourself up for a fail.

Un arī "attiecības ir darbs" ir overrated vai vismaz misinterpreted; lielāko daļu laika šis darbs ir pieturēt muti, paklausīties un pasēdēt uz savām nemierīgajām roķelēm, lai tās nesāk kaut ko darīt lietas labā.

Un ir daudzas īpašības, ko cilvēki uzskata par labām un izkopjamām primāri tāpēc, ka paši nevar citādi (kas nenozīmē, ka tās ir sliktas īpašības, bet nenozīmē arī to, ka pretējā īpašība būtu slikta).

Es nezinu. Varbūt visus šos sarežģītos vienādojumus vajag risināt tā, ka atrodi to vienu lietu, ko toč nevar mainīt, lai cik ļoti arī negribētu/necenstos, un tad piņķerēt vaļā no turienes, wherever it takes you.

(16 teica | man šķiet, ir tā...)

Jūlijs 16., 2019


23:00
- Māte. Vai tu varēsi ieiet aptiekā un nopirkt man klizmu?
- ?
- Mums bija viena, bet es to lietoju uz balkona, tā nejauši nokrita. Uz apakšējā stāva balkona.
- ....
- Man negribējās iet kaimiņiem prasīt.
- .......
- Tur būs arī B.? Tad ļoti labi, viņš zinās, ar kādu uzgali ir vislabākā.
Tags:

(10 teica | man šķiet, ir tā...)

Jūlijs 14., 2019


22:45
Pazaudēt pasi dienu pirms dokumentu iesniegšanas ir sisīšiem, trū samurajs dienu pirms iesniegšanas konstatē, ka termiņš beidzies

(10 teica | man šķiet, ir tā...)

Jūlijs 13., 2019


22:20 - Porn star idea:
Džentlmenis Gags no Hujārnijas

(8 teica | man šķiet, ir tā...)

honeybee

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba