Aprīlis 30., 2016


ernuerna
04:51
pamodos no pārliecinoša murga, ka man pa logu dzīvoklī iekāpj kaimiņš no blakus ēkās. Tāds nodzēries, bomzīgs un ļoti agresīvs. Ar nazi. Uzbrūk un grib durt, jo viņu nokaitinājis, ka tik agri no rīta runāju pa telefonu pārāk skaļi. Tas bija tik ticami sapņa piedāvājumā, ka uztrūkos ar sirdsklauvēm. Tagad vairs nevaru aizmigt un šausmās skatos uz to logu.

(ps - tāds logs man tiešām ir, arī tuvu esošais kaimiņa logs no pretējās mājas, taču nekad neesmu manījusi, kas tur dzīvo, spriežot pēc pelargonijām uz palodzes, varbūt tomēr ne šāds personāžs)

(jāpiebilst, ka...)

Aprīlis 29., 2016


anonymous
21:25 - Just shopping around
No preces apraksta:
"...no appliqués, solid colour, buckle, round toeline, leather/rubber sole, flat, jesus sandals".

(jāpiebilst, ka...)

intenormal
20:04 - 5
Poll #20706 5nizza
Open to: All, results viewable to: All

piegdienah?

View Answers

jāāā jau notiek, bļāāā
1 (12.5%)

say what, jau klāt? nopietni?!
0 (0.0%)

nebūs. esmu nokodējies.
3 (37.5%)

nu vēl nav, bet vēnas jau gaida dziriņas injekciju
1 (12.5%)

nāvi hipsteriem!
2 (25.0%)

manam galdiņam vairs neliet
1 (12.5%)


Mūzika: Jumprava - Lielais Notikums

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saldumi
19:49
According to Parsons, the cosmopolitan medical approach tolerates illness as sanctioned social deviance; however, patients have the duty to get well (1985:146, 149). This attitude implies that those who do not get well cannot be rewarded with "the privileges of being sick" (1 985:149).

(Aihwa Ong "The Production of Possession: Spirits And the Multinational Corporation In Malaysia")
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

penny_lane
18:21
kāds zina, kur var meklēt franču (beļģu) torentus, kas, rādās, ENG nekur nemētājas?

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

lord
16:39 - par mani un nacionālismu
Pirms kāda neilga laika ļoti sapriecājos, kad uzzināju, ka tas, ko daudzi antropologi domā par nacionālajām idejām ir visai tuvs manām domām, ar to vien atšķirību, ka man tā ir vienkārši intuitīva sajūta vērojot dzīvi, bet antropologiem tā ir zinātne, kas ir pamatota ar pētījumiem un teorijām. Viss pārējais izskatās visai līdzīgi. Kaut kad ļoti sen šeit rakstīju par to, ka latviešiem nacionālā identitāte ir Aldara alus un hokejs, tagad piemestu tam klāt Eirovīziju un šķiet, ka Aldara alus arī ir zaudējis savu popularitāti, taču cik nu var noprast, ar hokeju viss ir kārtībā. un tālāk garš bla bla, kuru labāk nelasīt tiem, kam šķiet, ka būt latvietim ir gods, bet ja gribas kasīties, var lasīt, bet es neatbildēšu uz kasīgajiem komentāriem, ja tādi būs :D )
Mūzika: Therion - Clavicula Nox
Tags:

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
16:35 - konkursi, konkursi
ar visu to - vai varbūt tieši tāpēc - , ka šis galīgi nav mūsu formāts, droši vien būtu labi, ja paturētu īkšķus par manu burvīgo kolektīvu šovakar. a cappella tomēr nav gluži standarta pop pasākumiem ierasts, hah.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kinskis
15:02
par šo tēmu kādu laiku netiku domājis. pieļauju, ka sabiedriskā doma pa šiem gadiem būs attīstījusies, tādēļ lūdzu ieķeksējiet. un, ja prasās, droši uzkasieties.
atruna: kad nopirkšu nākamo riteni, neplānoju pātraukt to slēgt uz ielas, gribu tikai saprast, ar ko.

Poll #20704 velosaslēgi
Open to: All, results viewable to: All

Mēdzu riteni atstāt uz ielas saslēgtu ar

View Answers

trosi
8 (19.0%)

vienkāršu govs ķēdi
3 (7.1%)

nevienkāršu ķēdi audumā
13 (31.0%)

U tipa pakavu
14 (33.3%)

nemēdzu. nesu riteni visur līdzi
4 (9.5%)

Manuprāt visdrošāk riteni slēgt ar

View Answers

trosi
1 (2.3%)

vienkāršu govs ķēdi
2 (4.5%)

nevienkāršu ķēdi audumā
4 (9.1%)

U tipa pakavu
20 (45.5%)

salokāmu posmveida saslēgu
17 (38.6%)

Tev pašam vai tuvam cilvēkam ritenis ir ticis nofenderēts par spīti visai

View Answers

trosei
26 (78.8%)

govs ķēdei
4 (12.1%)

ķēdei audumā
8 (24.2%)

pakavam
6 (18.2%)

salokāmajam posmveida saslēgam
2 (6.1%)


(20 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ernuerna
13:15
esmu kritis cilvēks, zudis un nekam nederīgs. Man vajadzētu atņemt pilsonību.
Jo, es nezināju tā uz sitiena, kurā gadā mira Rainis.
Zināju tikai desmitgadi.

Bet jūs visi taču zināt precīzi, kurā gadā mira Rainis, vai ne? Tas jāzina katram!

(25 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
12:32
kad dailē skatījos dzeguzi, bija skaidrs, ka viss, kas man patīk te, ir tikai vāja atblāzma no filmas. jūtas pret filmu liek uzskatīt šo diezgan 1:1 nokopēto izrādi, par ok.

bet amadejs, amadejs, vienīgā īsteni labā dailes teātra izrāde, viņa arī ir šitā ņemta un... pfū, dailes teātri, nekā prātīga tevī nav.
Tags:

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
12:06
jānoskatās beidzot chi-raq atkal un līdz galam. toreiz TĀ sajūsminājos.

līdz mums vispār kinotejāteriem vispār atnāk kāda nebaltādaina ASV filma?
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
11:11
paldies, mīļie, par līdzjūtībām

(jāpiebilst, ka...)

penny_lane
07:02
vēl tikai četras stundas. tad vēl pusotra- un tad intervija. un tad drīkstēs gulēt. i'm too old for this shit.

(jāpiebilst, ka...)

bozena
00:33
Kad sensenos laikos es un Manu Meitu Tēvs vēl bijām jauni, skaisti un viens otram patikām, mēs izdzerstījāmies pa visiem toreizējiem Rīgas krogiem, cik nu viņu bija, un es allaž raudzīju maksāt par katriem otrajiem dzērieniem. Vienus viņš, nākamos es. Kaut kā sanāca pēc gadiem atcerēties šo Saldējuma un Kino periodu, un MMT bija pilnīgi pārliecināts, ka vienmēr man izmaksājis. :)

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

mindbound
00:33

So, I’m just sitting here, slack-jawed at “[stimulating ‘pleasure centres’] is known to release neurotransmitters (the body’s feel-good messengers)”. I mean, NO. BAD. THAT IS NOT HOW YOU NEUROSCIENCE. To me, the quoted statement reads roughly like “hitting the ‘on’ button is known to release electrons (the Universe’s video game messengers)”.

The product itself? Eh, I think it will work, just not terribly well.

Update: apparently it does work, just not terribly well.


Garastāvoklis:: awake
Mūzika: Deied - Formation Of Chaos: 4

(jāpiebilst, ka...)

Aprīlis 28., 2016


rasbainieks
21:00 - rita has returned to mothership
15.03.2008. – 28.04.2016.

mīļā ciba
ritu šodien nobrauca
tieši pie mājas, zem logiem
ritu, kura vienīgā no visiem šīsmājas kaķiem uz ielas vispār nekad negāja (vai vismaz nekad nevienam to neizrādīja)
hit and run, nekādu bremzēšanas pēdu, un tas ielā, kura ir praktiski tupiks, 200 metrus gara, bedraina, un pa to brauc tikai vietējie
nu, vismaz tas notika ātri – es biju aizminusies līdz tirgum pēc piena, pēc desmit minūtēm atgriežoties viņa tur gulēja, tikko tikko notriekta un jau mirusi, vienīgi pirmslietus trakais vējš pluinīja asti un lika sekundes simtdaļu cerēt, blakus stāvēja čalis no kaimiņmājas, kuram sirdsapziņa neļāva paiet garām nobrauktam kaķim ar kaklasiksniņu un telefonnumuru uz tās, viņš tieši taisījās zvanīt, ienesa viņu man dārzā un tā es sēdēju un glaudīju mazo dziestošo balto susuriņu ar asins pilīti degungaliņā, līdz atdzisa pavisam
mazo asins peļķīti lietus jau ir noskalojis
bez nāves nav dzīves, bet teikšu jums godīgi, man nāve riebjas
samīļojiet savus dzīvos kaķīšus

(boldrikam šodien mājas arests)

Tags:

(56 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kants
19:59 - jūdeja
man tagad ir mīļākā lidosta - helsinki, un tur pat ir bezmaksas zārki-kokoni gulēšani! tieši pa ceļam uz cionu, kur nonācām pirms desmit dienām. kā veca, dārga mauka ar akmens sirdi jeruzāleme ir izlaidusies tuksnesī. smaga pilsēta, kur pa 3000 gadiem asinis ir paspējušas sasūkties akmeņos. par laimi apmetāmies kā lutekļi pie laipnās raheles ben sirā ielā četri: virs pilsētas pazemīgākā kroga, minūšu gājienā no vecpilsētas ar visām smērvietām un ap stūri no tripaidvaizōra ekselences humusa ūķa. ģetzemenes dārzs pa to laiku aizlikts aiz sētas. holokausta muzejs obligāts jebkuram arhitektūras studentam, antisemītu skumam un, nezinu, gōtam.
televiva, baltā pilsēta, tūkstoš suņu un kaķu mājvieta bija kā pavisam cits ceļojums: brīvdienas pludmalē, +34 ēnā un 20 vai cik ūdenī, laiskas diendusas un pastaigas ar vienīgo mērķi būt laimīgam un paēdušai. carmel tirgus blakus ielā gan bija pašvaks ar precēm, bet visas tās būdas, krodziņi, paslēptie restorāni, kur paradīziska gastronomija satiek izcilu apkalpošanu! (e.g. m25) - nemaz nekārojās iet uz džaffu un no modernās mākslas arī tikai marsels odenbahs pa īstam piedūra.
kamēr nācaretē pēdējais action notika pirms 2k gadiem, tagad tur google aizved uz putekļainu pagalmu starp jaunceltnēm stāva kalna malā (ar automātisko transmisiju nepieejams), savukārt tibērija ir ģenāceretes ezera kauguri, kur semītu urlas vārtās savos atkritumos maksas pludmalēs, pa kurām jabrauc caur bezgalīgiem sastrēgumiem. shopingu bijām atlikuši uz haifu, bet tur austrumu tirgus vietā atklājās pasaulē labākais aziātu restorāns: vēl viena no dažām vietām, kur neticami dārgais ēdiens ir tā vērts.
Mūzika: current 93

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ravejsledzejs
16:41
tā man vajag bērnus.

vobšem man piecgadīgiem radījumuiem bēnudārzā jāpastāsta par lopiem /nu kāda mārutka pēc es neteicu - nē/. man bērnu nav. es nezinu, kā ar tāda vecuma cilvēkīm ir jārunā...

ēēēēē.......... man nav piecgadīga bērna. bet varbūt šai sulē kāds ir?... nu kāds, ar kuru varētu parunāt, lai saprastu, par ko ar tik jauniem cilvēkiem var runāt. a to es točna nesapruntu...

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
14:05
mīļā ciba, ja nu kāds vēl nav internetos pamanījis (šajā vietā es rūgti nosmejos, bet tomēr turpinu)
mierielas svētku lielā skatuve ir kraudfandinga žēlastībā
pilsētas domes projektu konkursos cik mums aizver durvis, tik mēs kāpjam pa logu, un tad aizver arī logu (jaunākais atteikuma iemesls – biedrības juridiskā adrese ir ulbrokā)

vārdsakot ja kāds jūt vēlmi un iespējas uzpucēt karmu vai piemēram simboliski pateikties par kādu no iepriekšējiem pasākumiem (ja piemet piecīti, tas sanāk eiro par katru gadu, kad tā padomā), jums lūdzu šurp:
https://projektubanka.lv/projects/miera-ielas-vasarsvetki
vēl 6 dienas laika, dedlains nāk virsū, neatlieciet lūdzami

īss faq:
nē, nav tā, ka no pašas mierielas neviens neko nesametas – republikāņi piķo par visu pārējo, un tikai mūs ar lielo skatuvi pamet zem tanka
jā, man arī nepatīk projektu banka, bet mana balss tai demokrātijā noslīka
jā, es arī domāju, ka tas nav stratēģiski pareizi, bet zem tanka atrodos šā vai tā, tad nu ķepurojos

(12 piebilda | jāpiebilst, ka...)

anonymous
13:58 - Nostrādājis
“Veicot analīzi, policija sašaurinājusi iespējamās tipogrāfijas atrašanās vietu Latvijā. Bauska sacīja, ka nozīmīgs bijis arī "operatīvās veiksmes faktors nostrādājis”.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba