Oktobris 23., 2014


savaadaisu
08:56 - Mazs cinīt's gāž lielu vezumu.
Vakar dīvaini t.i. aizvakar jau sākās. Otrajam auto tāds tizls gļuks, ka šad tad nevar piešķilt. Tad nu aizvakar atkal nevarēja pieškilt, līdz ar ko nācās ar sīkajiem uz mājām iet ar kājām. Tai pat dienā izrādās, kad vidējais puika bij ticis līdz mājām, viņš nebij varējis atslēgt durvis. Tāpēc bija dzīvojies pa pirmo mašīnu, kas mājās. Tās dzīvošanās dēļ vakar atkal nevarēja piešķilt pirmo mašīnu, jo aķis izlādējies. Tāpēc vakar no rīta puses, kad dabūju sīkos līdz skolai un dārzam, mēģināju atkal piekurbuilēt otro auto. Izdevās. Katrā ziņā dabūju to otro auto mājās un pusi dienas veltīju kaites atklāšanai. Atradu. Izrādījās, ka starterim viens vadiņš uz "puņķiem" turējās. Un viena s*da vadiņa dēļ viss šis gemorojs?

(jāpiebilst, ka...)

anonymous
08:32 - Hellfjord (2012)

Tags: ,

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

anonymous
08:30 - Coherence (2013)

Tags:

(jāpiebilst, ka...)

anonymous
08:22
Dienas virsraksts Dienā: "Nedienām jauni vaibsti".

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Oktobris 22., 2014


vistu_zaglis
22:50
Vot vadi tu vienas besīgas jo besīgas, uz bezjēdzīgiem, bet steidzamiem sīkumiem izķeskātas dienas pēdējās stundas, garastāvoklis mīnusos, acis kubā, organisms prasa iedzert, a te atnāk meils no pacienta piepeši, un pacients raksta "оу оу оу, мне очень очень очень нравится что ты сделал! прямо вообще, я аж рот открыла как на сайт зашла:) спасибо огромное!"

Un uzreiz kaut kā labāk ap sirdi. Jo pierasts, ka labākais un krāšņākais, un pozitīvākais novērtējums būs "paldies, tagad tikai to uzrakstu sarkanu un būs labi".
Mūzika: Halou / Wholeness

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kants
21:49 - tagad es zinu!
augstāki spēki ir novirzījuši mani akadēmiskajā karjerā, dodot līdzi dekādi treniņa reklāmā, lai es paaugstinātu latiņu konferenču prezentācijām un liktu saņemties visiem referātu nolasītājiem, ppt slinkotājiem un citiem klausītāju necienītājiem.
Mūzika: china woman: party girl

(jāpiebilst, ka...)

mindbound
20:52

Anything can be measured. If a thing can be observed in any way at all, it lends itself to some type of measurement method. No matter how "fuzzy" the measurement is, it's still a measurement if it tells you more than you knew before. And those very things most likely to be seen as immeasurable are, virtually always, solved by relatively simple measurement methods.

Duglasa V. Habarda How to Measure Anything: Finding the Value of Intangibles in Business ir negaidīti laba daļēji tehniska grāmata par informācijas teorijas un teorētiskās ekonomikas krustpunktā atrodamajiem jautājumiem. Pagaidām esmu ticis cauri tikai ievadam un pirmajai nodaļai ("Yes, I Mean Anything"), bet šobrīd šķiet, ka tās būs vērtīgi ieguldītas stundas.

Turpinot literatūras tēmu - The Martian by A. Weir is one of the best works of fiction I've read in a long, long time.


Garastāvoklis:: awake
Mūzika: VNV Nation - Praise The Fallen: PTF2012

(jāpiebilst, ka...)

krii
20:02
Mīnus viens grāds, patiesi, patiesi. Esi sveicināta, ziema. Un zvaigznes kā asi ledus vižņi.
Šovakar skrienot izdomāju, ka beidzot kas jādara ar vēderpresi un vispār - ķermeņa augšdaļas muskulatūru. Pirmais noskrienamais kilometrs (vispār jau pirmajam kilometram nedrīkst ticēt, jo tas vienmēr attēlo pasauli daudz baismīgāku un tevi pašu - daudz tizlāku nekā īstenībā) man nesaudzīgi lika saprast, ka diafragmas vietā man ir ļengana nobrukusi zeķe, kas nespēj izcilāt tik smagu krūšukurvi, un ka uz pleciem man ir pārak smaga gadu nasta, lai tie turētu staltu stāju. Nevarētu teikt, ka šīs pārdomas mani priecē, jo vēderpreses kačāšana ir visnotaļ mokoša nodarbe, kad tu kā apkritusi vabole rausties un tirinies uz grīdas, turklāt gar acīm neslīd nekādas daiļas urbānas ainavas, kas tik līksmi pacilā garu skriešanas laikā, gluži otrādi, tu esi spiests blenzt vai nu uz savu nepietiekami vingro rumpi, vai uz griestiem, kuros noteikti redzamas kādas gluži liekas plaisiņas vai zirnekļu tīkls, līdz ar to galvā nav nevienas poētiskas apceres, ir tikai maurojošā trenere ar savu pātadziņu.

(jāpiebilst, ka...)

grizzly_bear
19:49
tik briesmīgi daudz riebīgu lietu. tik drausmīgi daudz izlikšanās, viltus, tukšu runu. veh

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ravejsledzejs
18:35
Tā. Tē's norakts. Braucu uz Rīga. Gribu izvēdināt galvu. Kurš man rītvakar sastādīs kompāniju Labietī?

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
18:24 - coincidence
šodiena bija tā diena, kad man bija 3x23 trešklasniekiem jāliek gan korī, gan pa vienam pantiņa ietvaros atkārtot frāzi "i like cocks". šodiena bija arī tā diena, kad skolas vestibilā tika izlikts pedofila fotorobots.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

lord
17:10 - par sieviešu bekgraundu
kāpēc tik daudzas, pat visai izglītotas sievietes un tādas, kas vispār nelieto necenzētu leksiku krūtis tik bieži sauc par "pupiem"? tas ir kaut kādā veidā saistīts ar riebumu pret savu ķermeni? kolektīva iespaids no bērnības, vai kas tas ir? kāpēc "pupi"? kāpēs "сиськи"? kāpēc "tits"?

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
13:25
klau, brālīši un māsiņas industrijā
thebigword mums ar kādiem klientiem strādā?
un kā vispār?
(var pačukstēt un izdzēst)

(7 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
12:26
paldies par līdzjūtībām, es nejaudāju katram atbildēt, bet paldies, mīļie

bet ja ne par skumjo, man te ir iekrājušās dažas londonas ainiņas

viens vakars melnajā caurumā. pretī viesnīcai mums ir mazbodīte ar dažiem dārgiem šampaniešiem, dažiem sūdīgiem vīniem un indieti aiz letes. ledusskapī viņš tur tikai šampanieti un vissūdīgākos vīnus. mēs izšurījam vīna plauktus, sakrāmējam ledusskapī, un ik pēc brīža kāds aizcilpo līdz bodei pēc nākamās pudeles. vienā brīdī indietis attiecīgā brīža iepirkumu menedžerim saka - you act like your'e poor, but you're not. krīt priekškars un lustra.

nākamais vakars melnajā caurumā. derībās par jaunā ipada pikseļu izmēru mans somu futbolkamrāds ir zaudējis (es vispār saderu tikai tad, kad esmu pilnīgi droša, ka vinnēšu. nu vai arī izcili labi blefoju), un man pienākas pudele dzirkstošā. no līdzīgas mazbodītes ar citiem indiešiem aiz letes soms iznāk ar pārsteigumiņu - ja reiz pakāst derības, tad pakāst ar vērienu, un es saņemu pudeli veuve clicquot. mēs to izdzeram melnajā caurumā, paceļot bārā paprasītās glāzes pret indieti pāri ielai. krīt priekškars un lustra.

vēl viens vakars melnajā caurumā. gar to uzkrītoši slaistās kāds kungs uzvalkā, nepārprotami gaidot iespēju pievienoties pulciņam. mēs esam laipni, aicinām viņu pulciņā, un nekavējoties izrādās, ka viņš strādā audi, gadiem ilgi ir nodarbojies ar emerging markets, ir bijis visu mūsu valstīs, katrā pazīst cilvēkus, kurus mēs vai nu pazīstam, vai vismaz esam dzirdējuši, un mēs varam patriekt par to, kā iet aģentūrai, kurā kādreiz strādāju es, ar kuru kādreiz strādāja viņš, un kā tās īpašniekam iet ar poršiem un kartingu trasi. pasaule ir ārkārtīgi maza, krīt priekškars un lustra.

kāds cits vakars trusī, mazajā franču restorāniņā. vakars ir neganti auksts, tāpēc visa kompānija vienojas šoreiz tomēr pie vakariņām dzert sarkanvīnu. mans priekšlikums ir ņemt the cheap dusty wine, lēto côtes du rhône, ko tieši tā arī piesaku viesmīlim. the cheap dusty wine, izrādās, ir iztukšīts, un viesmīlis piedāvā par to pašu cenu nākamo vīnu no listes. gods kam gods, par to pašu cenu mēs dabūjām visas nākamā vīna pudeles. this is what black books quotes can get you, krīt priekškars un lustra.

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Oktobris 21., 2014


mindbound
23:58

Koheleth: We are Homo Sapiens Sapiens, thinking people! What happens to us when we are no longer the thinkers? Who becomes a moral subject – the monkey playing on his PlayStation, or the machine discovering new theorems, breaking new ground? It troubles me deeply, Bokonon.

/The Dialogues Between Bokonon and Koheleth, 2014-08-22/
Garastāvoklis:: awake
Mūzika: VNV Nation - Praise The Fallen: Procession

(16 piebilda | jāpiebilst, ka...)

mindbound
23:21
Voyager abu ierīču nestā "Zelta ieraksta" pilns saturs, ejiet un klausieties!
Garastāvoklis:: awake
Mūzika: Sturmast - Ibis Redibis Nunquam In Bello Peribis: The Regiment Is Departing

(jāpiebilst, ka...)

mindbound
23:15
Heh, 1337 WUs in Folding@home.
Garastāvoklis:: awake
Mūzika: Headscan - Shaper And Mechanist: Silent Running

(jāpiebilst, ka...)

snorke
21:58
esmu Londonaa, Windermere hotelii, manus istabinju sauc Mozart - uzskatisim to par labu ziimi, receptionists ir Huans un loti izpalidzigs, aaraa ir auksts, tumss un veejains, bet atradu te pagrabaa jauku restoraaniju, viins daargs, bet ko padarisi ?


ja es ritdienu paardzivosu veiksmigi (riit man tatad ir ECOSTAT miitins, es to vadu + nutrient projekta sanaksme + nav zinams, ka risinat juru un fitoplanktona jautajumu + v - jo tur ir skelsanaas pa muusu mazajaa grupaa + veel ir Spaanija un zivis), ja es pardzivosu ritdienu veiksmigi, TAD:

- paredzets vazaaties pa Londonu, mezonigi iepirkties, iet uz kino un tejaateriem
- iet uz Chinatown akupunkturu - tur tur ieej tada maza aizdomiga vietinjaa, tevii sadur adatas un tu atsleedzies
- tas viss lidz sestdienas vakaram
- svetdien guleet un skatities filmas, dzert brutu jau no 12iem
- svetdienas vakaraa randinjs - vecitis (kurs lasija iepr ierakstu) izradas - resilient - neatlaidigs, bet labaa veidaa, tipa, nee neuzskata par atbildi, lidz ar to esmu nolemusi vinu visaadi izklaideet svetdienas vakaraa

BET - man ir jaizdzivo riitdiena

esmu nolemusi uzrakstit uz lapinjas you are a cat, you are a tree, you don't control anything

BET - nu, ja godigi, es gribu panaakt to, ko es gribu panaakt

(10 piebilda | jāpiebilst, ka...)

mindbound
21:34

Koheleth: I still buy books, and I love having them. But one day I will set them all afire, with everything I own. I will walk away with the clothes on my back and a computer in my pocket. And on that computer will be wisdom and knowledge, art and culture, music, pictures, money and a map of the Earth.

And I won't be alone.

/The Dialogues Between Bokonon and Koheleth, 2014-09-18/
Garastāvoklis:: thoughtful
Mūzika: Die Sektor - To Be Fed Upon: Revelation None

(16 piebilda | jāpiebilst, ka...)

pelnufeja
21:31
"You will burn in hell for ever," Shamim says, "and hell is seventy times hotter than a gas fire turned up to maximumn."

Re, cik jauki, es taču vienmēr esmu gribējusi uzzināt, cik tieši karsts ellē ir. Interesanti, vai viņa šo informāciju tiešām izlasīja korānā.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba