Oktobris 5., 2015


rasbainieks
15:29
skaņumežs bija ļoti jauks, īpaši tehno huligāns powell, tāds tehno standups principā, protams arī skvērpušers, viņš tomēr ir viņpus laba un ļauna, turklāt uzcienāja ar golden oldies, paņēma rokās basu un novilka marsa bitenieka masku, gābōrs ar nebij zemē metams, jo autechre mūsu viss, un pat nigga fox eklektiskā diskotēka bija tīri neko, vienīgi beidzās nepieklājīgi agri, pulkstenis vēl četri nebija, kad mūs jau slaucīja ārā
postmežnieciskā saguruma dienā atnāca uzdzīvnieki un aizveda uz ballīti dedzināt ezi, kas arī bija ļoti jauki
pusotrā elpas vilcienā (vienā nesanāca, jo atnāca uzdzīvnieki, bet uz to gāja) izlasīju pēdējo pračetu, šņaukājos gan sākumā (kā tu nešņaukāsies, ja jau pirmajās lappusēs uz granny weatherwax nāk viens runāt IN SMALL CAPS), gan beigās (one day i'll be dead and then you'll all be sorry)
un vēl tāds neliels, bet patīkams jaunums, ka tagad mēs zīlējam, kasnubūs, klops vai ančeloti, ančeloti vai klops, jo brendas mums vairs nav
paldies, ar jums studijā bija festivālu, ballīšu, literatūras un futbola nedēļas daidžests ar rasbainieku

(jāpiebilst, ka...)

lord
14:35 - par rutīnu
jau trešo nakti eju camino... katrreiz ar piedzīvojumiem, vai tieku apcietināts pa ceļam, vai apokalipse jānovērš, dažādi raksturīgi un neraksturīgi Ceļam notikumi... nelaiž vaļā... šodien jau čekoju interenetus par kājāmgājēju maršrutu caur Toskānu uz Romu... no good...
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

ernuerna
12:00
Jums kādreiz galvā ir ieskrējis zvirbulis?
Man nupat ieskrēja. Kamēr tusnīju pa helēņu olimpisko bīču, viens īpatnis neaprēķināja trajektoriju. Dīvainā kārtā mums abiem tas beidzās bez sekām.

Vakar tiku pie 2l izcilas grieķu mājas kandžas, jo tavernas saimnieku aizkustināja mani centieni grieķu valodā. Šitā es vēl kādu kuģniecības matnātu par vīru noraušu, ka es jums saku!!!

(jāpiebilst, ka...)

kinskis
10:50 - ripo I
esmu no citas skrituļdēļotāju paaudzes, ti, no tiem laikiem, kad skrituļdēļi vispār te parādījās pirmoreiz, un tika atzīti par gana piemērotiem sportošanai, lai igauņi savas rulas un rīgas mopēdu fabrika sarkanā zvaigzne savus ripo sāktu ražot sērijveidā. mēs nedrāzām dzejnieku pieminekļus, bet laidām no kalniņiem. mūsējais bija kalniņš uz rubika veloceliņa, uzreiz aiz 4.autobusa galapunkta, starp imantas un babītes stacijām.
dēļus ne vienus, ne otrus tā vienkārši veikalā, piem., berga bazārā nopirkt nevarēja. kā parādījās, tā uzreiz arī izķēra. citu manu laikabiedru vecāki tādus dabūja pa blatu, un tad šie tā pamazām ripināja, tur, pa kooperatīva ielu, piem., vai vispār izmantoja par zeļu pakaramajiem. līdz momentam, kad visi kaut kā stihiski noormējāmies tādā dziļi marginālā babītes mežiņa skeiteru bandā.
es savu dzelteno ripo atradu sporta veikalā uz jomas ielas, kad kopā ar renāru stundu laikā bijām aizbraukuši skatīties kino. ārā bija marta slapjdraņķis, un jūrmalā vispār laikam neviens īsti nesaprata nafig tādi skrituļdēļi vajadzīgi, ja jau viņš tur tā vienkārši stāvēja. atceros, ka tajā pašā momentā maucu atpakaļ uz staciju, tad uz imantu, tad no imantas stacijas skriešus līdz mājām pēc dzimšanaš dienās sadāvinātās naudas, kas tā vien gaidīja tieši šādu momentu, un tad vēlreiz tādā pašā garā uz dzintariem. bija jau satumsis, kad jesss, man bija dzeltens skrituļdēlis.

(10 piebilda | jāpiebilst, ka...)

teja
01:36
beidzot atradu vārdu, 'pseidoproblēma'

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Oktobris 4., 2015


saldumi
22:06
"If you’ve got a blank space, baby ... just enjoy it, rather than trying to find something (or someone) to fill it"

Tā kā es ar zināmu regularitāti izjūtu milzu nepieciešamību vienkārši pasēdēt klusumā un padomāt, tad es es to nesaucu par garlaicību, bet kopumā ļoti piekrītu šajā rakstā sacītajam:
http://www.theguardian.com/commentisfree/2015/sep/28/boredom-cures-privilege-free-mind

(jāpiebilst, ka...)

ctulhu
17:29 - Marsietis, tātad.
* Lieliski. Viņi NAV sabojājuši stāstu.
* Cilvēki ir tādi, kādiem viņiem jābūt. Kādi ir vecajās filmās like Hangar 18, Andromeda strain, Right stuff.
* Tehnika izskatās pēc tehnikas, nevis pēc kino dekorācijām.
* Nav aizmirsta tā frāze ``kosmosa pētniekiem jāsadarbojas``, grāmatā bija nedaudz izvērstāk ``kosmosa pētniekiem jāsadarbojas pa tiešo, nevis caur politiķiem, jo kamēr politiķi taisīs politiku, viss būs nokavēts``
* Nianse ar hidrazīnu tā pati kas grāmatā, tb vispār viņš varēja dedzināt hidrazīnu skābeklī pa taisno, tāpat dabūtu ūdeni, tā hidrazīna katalītiskā sadalīšana par slāpekli un ūdeņradi ir lieks solis , bet nu var arī tā.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kants
12:53 - ja gadījumā sastopat mani 6. palātā
noskatījos 4 filmiņas no lielā kristapa. 70 to go.

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

anonymous
11:01 - «Рагин» (2004)
Tā jau man šķita, ka 6. palāta, kurā uzturos jau dažas dienas, par kaut ko atgādina. Jāpaskatās Čehova "6. palāta" Serebreņņikova mērcē."- Saskaņā ar 97. gada skaitļiem visvairāk garā slimo ir starp latviešiem, pēc tam otrajā vietā ir gruzīni... trešajā vietā somi...
- Tātad latvieši... Bet krievi?
- [..] Krievi sanāk ceturtajā."
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

krii
10:45 - Atrasts tīklā
"Gludināmie dēļi - tie ir sniegadēļi, kuri atteikušies no sava sapņa un atraduši Normālu Darbu".

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
09:45
šonakt pamodos vienā brīdī ar sajūtu, ka uz sāna uzgūlies kaķis. no sākuma nemaz nelikās dīvaini - pareizi tak ir, viens kaķis pie kājām, otrs pie sāniem. tad, apziņai atgriežoties, sapratu, ka man taču vairs ir tikai viens kaķis un drusku satraucos, gribēju pačamdīt, kas tas tur ir, bet nesanāca - jo izrādījās, ka tā ir manis pašas roka, ko kaut kā izdevies nogulēt pilnīgi, pilnīgi nejutīgu. pārliku roku uz otru pusi un izmantoju izdevību iemigt atpakaļ, sadevusies pati ar sevi rokās. ļoti interesanta sajūta. tikai jutīgums atgriezās pārāk ātri, lai būtu jau pavisam atslēgusies, kad pirksti atkal kļuva sataustoši - un tad jau arī kustināmi.

tagad beidzot jāsvempjas laukā no gultas un jāiet uz aptieku pēc māllēpju tējas, jo jūtu klepus adatas dziļumā, kuras citādāk neizkleposies.

(jāpiebilst, ka...)

Oktobris 3., 2015


anonymous
19:30
Kandavas "bļaģ" mežcirtējs vakar izvācās, bet pret pievakari piebiedrojās jauns saundreks. Viņam patīk klausīties radio ar austiņām, ko pieslēdzis mobilajam. Nav skaļi, bet austiņas pavaļīgas, un repertuārs interesants. Sen nebiju dzirdējis Laskovij mai (patlaban skan).

(jāpiebilst, ka...)

bozena
16:38
Interesanti gan būtu nodzīvot vēl kādus 50 gadus, lai piedzīvotu, kā vietējās etimoloģijas vārdnīcas raksturo vārdus Abižoties, Davaj, Hujviņzin un slaveno Atpizģīt.

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

anonymous
14:14
Voltona Forda (Walton Ford) akvareļi.


(jāpiebilst, ka...)

saldumi
14:05
Šodiena - esmu jau paguvusi izvārīt ķirbja biezzupu un ar galvu ieskriet sienā.

(jāpiebilst, ka...)

anonymous
13:48
Jā, [info]rasbainieks, par tām atkalapvienošanām. Viena no biedējošākajām ir ziņa par Jesus and Mary Chain. Nekur gan nav minēts vai plānā ietilpst arī atgriešanās pie sarkanvīna.

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
13:22
Ričmonds gulēdams sapņo ļoti emocionālus sapņus - vismaz spriežot pēc vaukšķēšanas, ņurdēšanas, ķepu un deguna raustīšanās, ausu cilāšanās.
Interesanti, kādi tēli dominē dzīvnieku sapņos? Arī vizuālie, vai tomēr skaņu, smaržu, kustību, resp., tie, kas (pēc mūsu domām) viņiem ir svarīgāks izziņas avots nomodā?

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

bozena
12:18
Man galīgi nebija laika neko pastāstīt, mīļo Garkājtētiņ, tad nu es īsumā par svarīgāko.
Izgājšnedēļ es pat paņēmu brīvdienu, lai varētu neredzēt kolēģus, toties redzēt sēnes. Rezultāts- 10 burkas ar marinētām sēnītēm un viena piesūkusies ērce, bet neliela.
Darbā man ir paaugstinājums, asistents, lielāka alga, toties pakausī jo spēcīgāk elpo korporatīvā elpa.
Aizvakar stāvot pie sarkanās gaismas luksoforā, pavisam nepazīstama sieviete pamāja man, lai paskatos debesīs. Tur bija 2 milzumlieli kāši. Dzērvju, proti.
Vakar mes ar Līzi bijam veikalā, un Līzei garām pagāja liels vīrietis ādas jakā, no kura dvesa ledains aukstums. Dīvaini, Līze teica, cilvēli parasti ir silti, bet šis bija kā no saldētavas iznācis. Es domāju, ka tas viņai būs spoks gadījies.
Dzeru zāles, tāpēc pavadu savu 6. dienu bez alkohola.
Mūsu ciema veikalā tirgo jaukas bikšeles, ražotas no Lielās Ķīnas tautas dēliem un meitām. Acīmredzot, Lielās Ķīnas tautas meitas ir ievērojami smalkakas miesasbūves, jo bikšeles, kas labi der Jaunkundzei, kura ir salīdzinoši neliela, rotā birka ar uzrakstu XXL.
Līžele nesen atgadināja, ka pēdējā laikā esmu nepietiekami tieva, tāpec aiz atriebības šodien nopirku viņai XXXL apaksbikses. Yes!

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
10:35
Dažreiz cilvēkiem ir iekšas . Arī mūsdienās.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
09:37 - get your priorities straight
 "Thousands have lived without love, not one without water."

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba