Oktobris 17., 2017


penny_lane
23:13
ahujeķ

(jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
18:05 - brīvība
cenzūra ir psrs.

ja tu piedāvā cenzūru - es tikai un vienīgi palūgšu tevi pisties nahui.

p.s. lūgtum nejaukt pašregulāciju ar cenzūru.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
14:50
Emocionāli spēcīgs un iedvesmojošs stāsts upuru/ne-upuru kontekstā.

 

saccharomyces
16:55 - i have the right to a safe home
mani nedaudz kaitina seksuālas vardarbības salīdzināšana ar, teiksim, zādzībām, pat tad, ja tas ir labi domāts un samērā veiksmīgi īstenots kā, piemēram, šeit vai šeit, vai šeit, lai gan pēdējais man šķiet diezgan precīzs. jo zādzība, lai vai cik nepatīkama un personiska, tomēr ir pilnīgi cita nodarījuma kategorija, nekā cilvēka ķermeniskās autonomijas un robežu pārkāpšana, kas notiek seksuālās vardarbības laikā. turklāt (izmantojot to pašu zagšanas analoģiju) pieslēdzot savu velosipēdu ar labu ķēdi iekštelpās drošā rajonā es īpaši neietekmēju savu brīvību dzīvot savu dzīvi un izpausties, kamēr norādījumi, kā mazināt riskus, pareizi ģērbjoties, uzvedoties, un apmeklējot tikai pareizās vietas pareizajos laikos ar pareizajiem cilvēkiem, ir reāli ierobežojumi, kas, jo sevišķi novesti līdz ekstrēmam, gana bieži var nepamatoti sašaurināt man pieejamo dzīves lauku. kuri nebūtu vajadzīgi, ja savu neadekvāto uzvedību mainītu cilvēki, kuri nodarbojas ar seksuālo vardarbību.

vai es esmu pret drošības pasākumiem? protams, ka nē. pašaizsardzības kursi un apdomīga, saprātīga rīcība nevienam par ļaunu nenāk. bet nav pieļaujams risku faktoru mazināšanu minēt un uzsvērt kā tādu failsafe risinājumu, jo atkal un atkal ir pierādījies, ka cilvēku apmācīšana, kā nekļūt par upuriem, galu galā arī negarantē baigo efektivitāti. turklāt tie nekādā veidā nepalīdz cilvēkiem, kas jau cietuši no seksuālas varmācības, un ir vienkārši cietsirdīgi viņiem to bāzt sejā, un ir nejēdzīgi veidot izglītojošas kampaņas, kuras runā tikai par riska faktoru mazināšanu, bet neaicina mainīt sabiedrībā kopumā valdošo kroplīgo seksualitātes kultūru. jo es to atkārtošu atkal un atkal, un atkal, un atkal - ir jārunā ne tikai par to, kā nekļūt par upuri, bet arī kā nenonākt varmākas lomā; ir jāmāca cilvēkiem atpazīt savas vajadzības, tostarp seksuālās, nekaunēties par tām un atrast veidus, kā tās apmierināt, nenodarot citiem pāri; ir jāmaina priekšstats, ka cilvēkiem varas pozīcijās sekss "pienākas" vai arī viņi drīkst to ņemt ar varu; ir jāveido plaša, dziļa un ilga saruna sabiedrības līmenī par to, kas ir un kas nav pieņemami, ir jāatsakās no tendences saskatīt blurred lines seksuālās situācijās. jo, diemžēl, nav tā, ka cilvēki, kas veic seksuālu vardarbību, vienmēr ir kaut kādi briesmoņi, psihopāti un mērķtiecīgi ļaundari, kas staigā apkārt ar plānu kādu izvarot. protams, ka ir arī tādi, bet lielākoties par seksuālām varmākām kļūst cilvēki, kuri būtu varējuši tādi nekļūt, ja laicīgi iemācītos apzināties savas un citu robežas, ja nebūtu uzauguši vidē, kura tiešā un netiešā veidā veicina vardarbīgu attieksmi.

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
13:01 - deklarācija
būtu jau jauki, ja jevrosajūza ietvaros iestādes apmainītos ar infu par humanoīdu dzīvesvietām. bet, kamēr šī elementārā lieta nav nokārtota, priecājos, ka varu nodeklarēties portālā latvija. oficiāli latvijas varasiestādēm laikam skaitos emigrants.

Jūsu iesniegums ir saņemts, ziņas ir iekļautas Iedzīvotāju reģistrā. Pateicamies par pakalpojuma izmantošanu!

(jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
12:44 - !
šķērsot robežu nav noziegums

(14 piebilda | jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
11:35 - breaking news - tāda drāma, mīžu biksēs un orgasmiski kviecu par šo holivudas līmeņa dramaturģiju
Atteikties no divu nomināli līdztiesīgu partijas vadītāju ievēlēšanas Nacionālā apvienība (NA) bija iecerējusi jau pagājušā gada kongresā, taču, necenšoties sniegt plašākus paskaidrojumus, tomēr to neizdarīja. Tas, protams, radīja spekulācijas par iekšējiem konfliktiem starp rāmāko TB/LNNK flangu un enerģiskākajiem Visu Latvijai! puišiem.
Tagad NA valdes loceklis Roberts Zīle atzīst, ka šādi plāni patiešām bijuši, bet toreiz kaut kādu iemeslu dēļ nebija paspēts sagatavot jaunus partijas statūtus, bez kuriem atteikšanās no diviem līdzpriekšsēdētājiem nav iespējama.

................

Par to, ka, partijas līdera pilnvarām koncentrējoties vienās rokās, NA kursā nekādas pārmaiņas nebūs vērojamas, pilnībā pārliecināts ir politologs Filips Rajevskis, kurš uzskata, ka divu līdzpriekšsēdētāju amati bija nepieciešami tikai iekšējo attiecību stabilizācijai.
«Uz āru tas praktiski nav bijis redzams, jo lielākos politiskos jautājumus vienmēr komentēja Raivis Dzintars. Gaidis Bērziņš vairāk ir runājis par profesionālām lietām. Tas varbūt ir bijis redzams iekšēji, bet uz āru nav aktēts. R. Dzintars ir kā simbols tai partijai, ļoti svarīgs kā līderis, kas iezīmējās protestos pret Abrenes atdošanu Krievijai. Tas ir diezgan loģiski, ka viņš ir priekšsēdētājs, nevis Bērziņš,» uzskata politologs.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
10:57 - komforts
ja es šodien būtu nepilsonis, es arī nenaturalizētos. nahui? tiešām neredzu nekādu pievienoto vērtību šim pasākumam. vot tikšanu pie kādas citas r-eiropas valsts pilsonības gan es vēl apsvērtu. bet arī tas nebūtu tāds akūts jautājums.

(jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
10:56 - zb
gaidu, kad beigsies šī jobanā nedēļa.

svētdien dodos uz turciju. dzert alu, ko gan citu!

(jāpiebilst, ka...)

anonymous
10:35
"meitene ar zēngalviņu"

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Oktobris 16., 2017


krii
22:07
Vispār jau es ļoti ceru, ka pienāks brīdis, kad vīrieši no apsūdzības seksuālā vardarbībā baidīsies vismaz tikpat ļoti kā sievietes - no seksuālas vardarbības. Taču līdz tam mums jādzīvo tādā pasaulē, kāda nu ir. Un vieglāk tajā izdzīvot ir, ja neizskaties bezpalīdzīga, ja neizskaties naiva, ja nepārvērtē apkārtējo simpātijas pret tevi.

Savukārt tam, cik seksuāli provocējoša esi, gan ir visai maza nozīme. Lai atceramies pēdējo gadu baisāko slepkavību lietu, kad par pieskaitāmu atzīts jauneklis Ķīpsalā izvaroja un nogalināja divas sievietes. Viena no tām bija pirmspensijas vecuma ierēdne, kas pusdienlaikā bija izlēmusi savas sviestmaizes apēst svaigā gaisā, otra - katoļu mūķene seniores gados. Nekādu īsu svārku, kosmētikas, dekoltē vai augstu papēžu. Tikai piederība sieviešu dzimumam kā vienīgais provocējošais faktors.

(41 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
21:07
#MeToo http://www.satori.lv/article/esari

(7 piebilda | jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
17:24 - viedoklis
Конечно, экзамен на натурализацию я мог бы сдать без проблем. Но зачем? Вот если бы гражданство предложили в качестве признания заслуг перед Латвией, чью независимость защищал с оружием в руках — скорей всего, согласился бы. А так… Мое мнение, что не паспорт является особым доказательством патриотизма и принадлежности государству. Возможно, было бы круто дожить до 100 лет и остаться самым последним негражданином Латвии. Подобно недавно умершему правозащитнику Богданову, который был последним советским гражданином Латвии. Он принципиально не стал менять свой советский паспорт и жил по нему.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
16:30 - sems
varbūt es to pērtiķi varu nopirkt? es domāju, pie vecāku mājām meža vidū kāreiz iederētos šāds neliels pērtiķītis.

Kā iepriekš paudis Rīgas domes Pieminekļu padomes vadītājs Ojārs Spārītis, skulptūra ir "vidi degradējošs elements". Spārītis skaidroja, ka šāda "dāvana" pilsētai nav vajadzīga un tās vidē neiederas un tā kā tā joprojām ir mākslinieku īpašums – tas ir viņu uzdevums to demontēt.

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
13:23 - aktieris
tā principā pa lielam man viss ir pohui.

es tikai izliekos, ka nav.

vai man labi sanāk to notēlot?

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

crescendo
13:36 - Portugāle
Kaut kas ir nepareizi informācijas burbuļos, ja par Kalifornijas ugunsgrēkiem jādzird ikdienu, bet par Portugāli pagaidām gandrīz pilnīgs klusums.

Gribu speciālista analīzi par to, cik neparasts ir šobrīd notiekošais, vai pie visa vainīga Ofēlija un vai pēc 20 gadiem to varam sagaidīt arī Kurzemē (mūsu mīlestību pret ekskluzīviem priežu mežiem zinot. Jo uguni tur dzen priedes un eikalipti).

(jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
12:01 - no pasaran!
vispār pagājušā nedēļa izvērtās tīri interesanti. grasos rakstīt divas kļauzas. taisnībai jāuzvar!

(jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
11:45 - parteigenosse žurnālistika
bļaģ par ko ir šī ziņa? kāpēc par tādām huiņām vispār jāraksta? tas taču ir totāls nenotikums, nekas vispār nemainās. iekšēja birokrātiska pārkārtošanās partijā, un tur pat nav nekā interesanta. zajebaļi jau ar šito aklo partiju preses relīžu pārštancēšanu!

VL-TB/LNNK kongresā plāno divu līdzpriekšsēdētāju vietā ievēlēt vienu partijas vadītāju
Rīga, 15.okt., LETA. Pašlaik nacionālajai apvienībai "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) ir divi līdzpriekšsēdētāji, tomēr decembrī gaidāmajā kongresā paredzēts ievēlēt vienu priekšsēdētāju.
Līdz šim VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētāju pienākumus pienākumus pilda Raivis Dzintars un Gaidis Bērziņš. Savukārt 9.decembrī partija pulcēsies uz kongresu, kur, lemjot par partijas vadību, tiks ievēlēts viens priekšsēdētājs.
Dzintars aģentūrai LETA apstiprināja, ka plāno kandidēt uz šo amatu, bet Bērziņš pagaidām konkrētu atbildi uz šo jautājumu nesniedza.
Nacionālā apvienība pārtapa vienā partijā, apvienojoties "Visu Latvijai!" un "Tēvzemei un brīvībai"/LNNK. Abas partijas 2010.gadā konsolidējās vienā organizācijā un sāka kopīgu darbību zem vienota nosaukuma - nacionālā apvienība. Vēlāk, 2013.gadā, partija pieņēma vairākus lēmumus, lai abas politiskās organizācijas varētu apvienoties vienā partijā.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

mindbound
05:03

Iedvesmojoties no @Noahpinion, nolēmu uzspēlēt “nepopulāro viedokļu spēli”. Noteikumi ir triviāli, sk. zemāk.

Diskleimeris: visi zemāk lasāmie apgalvojumi, manuprāt, ir patiesi, taču ar ļoti dažādu varbūtību.

Poll #21086 Nepopulāro viedokļu spēle
Open to: All, results viewable to: All

1 balss = 1 nepopulārs viedoklis

View Answers

Balsot
11 (100.0%)


Garastāvoklis:: awake
Mūzika: The Beauty Of Gemina - Diary Of A Lost: Nevertime

(55 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Oktobris 15., 2017


jebalaitung
22:13 - defekācija
mani kaķi dikti daudz kakā. varbūt mazāk jādod ēst?

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba