Janvāris 30., 2015


krii
17:12 - Novērojums
Oļiniešu īpatsvars abos dzimumos ir līdzīgs.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
17:02 - piespraužu lentīti

tādus rakstus varbūt nevajag parādniekiem, kas tad viņiem tās skrūvītes iemetīs atpakaļ. bet gan sievietēm, kuras sabiedrības apziņā acīmredzot nepastāv. kaut gan mēs visi labi zinām, cik viņu mūsu patiesībā daudz. 


un tāpēc džims ir varonis.


(jāpiebilst, ka...)

pelnufeja
15:58
Man ir tik briesmīgi un neizturami skumji.

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

pelnufeja
14:59
Varbūt tas ir lielā mērā arī tāpēc, ka es šodien jūtos sliktāk, nekā vakar, plus tā kā runāju ar Lorenu vairāk kā divas h, nepaguvu uz otru tikšanos, kas bija bēdīgi, bet pēc šīs sarunas es jutos tā, ka man gribas tikai raudāt un izgaist.

Un Lorena, protams, ir brīnišķīga, bet ir tik milzīga un visaptveroša smaguma sajūta par to, kā viss ir, proti, ka mācības ir milzīgs projekts, kas aprīs visu laiku tuvākos trīs gadus, un tāpat es neesmu droša, vai tas vispār ir tā vērts, un vai es to izturēšu - pat visveiksmīgākajā risinājumu atrašanas gadījumā.

Lorena ar mani runāt esot pieteikusies brīvprātīgi, jo viņai ir šķitis, ka, ja viņa to nedarīks, tad vispār nekas nemainīsies. Tāpat viņa saka, ka ir skaidrs, ka Aivita ir agresīva un defensive, jo kāds ir norādījis, ka viņa dara lietas ne ok, un ka ar viņu ļoti iespējams būs problēmas arī turpmāk - cerams, ka nē, bet ar to ir jarēķinās. Un vispār tas, kā viņa visu interpretē ir vienk. briesmīgi, viņa esot redzējusi, kā es rakstu (vienā no pirmajām lekcijām es ar marķieri kaut ko zīmēju kladē), un to viņa stāstot citiem kā argumentu, ka tas, ka es pēkšņi nevaru uzzīmēt shēmu ir dīvaini. Un šis esot uztverts kā sūdzēšanās par programmu, nevis par konkrētiem cilvēkiem.

Lorena man ļoti godīgi ieskicēja situāciju, un it all really sucks (tie ir viņas pašas vārdi, un es arī tā jūtos).
Bet viņas uzdevums šajā sarunā bija iegūt no manis listi ar tām lietām, kas noteikti mācību procesā ir jāņem vērā, lai to varētu izstāstīt citiem pasniedzējiem, bet man tāpat jāsarunā ar viņiem satikties līdz semestra sākumam, kas nozīmē, ka es varu aizmirst par mierīgu nedēļu, kurā beidzot varēs atpūsties, tikai un vienīgi mācību organizēšanas pasākumi. Es esmu tik nogurusi, es tik ļoti gribu darīt arī kaut ko citu. Un taja pašā laikā es, protams, ļoti novērtēju, ka kāds ir gatavs veltīt šim laiku. Es vienkārši negribu savā dzīvē būt tikai disabled students. Es nevaru tā dzīvot.

Man ļoti patīk, ka Lorena ir godīga - viņa nemaz neslēpj, ka šis prasa no viņas laiku un pūles, bet viņa grib to darīt tāpat.

Es viņai pateicu, ka man Aivitas rīcība šķiet visai dīvaina, jo laiks eksāmenā nav lielākā problēma, ko manis sakarā risināt, pateicu arī, ka tas ir ļoti bēdīgi, ka antro studijas liek man justies tā, ka man vajadzētu kaunēties par to, ka es nevaru izdarīt lietas tāpat kā citi, ka es zinu, ka šī nav pirmā reize, kad Aivita pārkāpj studentu tiesības, un, ka kaut arī man tas ļoti nepatīk, ja vajadžes es par viņu sūdzēšos atkal - vispār šķiet, ka pateicu visu, ko gribēju, un laiku pa laikam mēs vienkārši sēdējām un klusējām.

Katrā ziņā, šī bija gara un grūta saruna, un par spīti tam, cik šis cilvēks ir lielisks un visai "I will be here for you" noskaņai, es jūtos diezgan slikti un nedroši.

I am not sure that I gonna make it.

(jāpiebilst, ka...)

bagdarama
14:11
Mazliet iestrēgu
I’ll draw three figures on your heart/And one of them will be me as a boy/And one of them will be me/And one of them will be me watching you run/Watching you run/Into the high noon sun

(jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
13:22
esmu nikna.
bija cik stundas? trīs, četras? starp ze raksta publicēšanu satoros un pirmajiem lielajiem nosodītājiem? pie kam vienlaicīgi cibā un satoru komentāros. man kauns savā freidlistē redzēt kaut ko šādu (džim, neskaties).
džima drosme ir apbrīnojama. jā, par to ir jārunā, lai beidzot pārstātu atmāzēties ar klišejām. man šobrīd gribas iekraut pa purnu personīgi katram, kurš tagad satoros bāžas ar moralizēšanu. (un tas nekas, ka džims domā, ka es viņu nosodu, cik aroniski)

nekad neesmu lietojusi visas šitās soctīklu lentītes "cīnos pret vēzi", "atbalstu ukrainu", "esmu čārlijs", bet būtu gatava lietot lentīti "man ir bijis aborts. tā nav tava darīšana."

(43 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
12:13
es domāju, ka cilvēki var būt pret abortiem. pret SAVIEM abortiem.
tāpat kā pret homoseksuālismu. Savā guļamistabā.
pret ko tikai klusiņām un pieklājīgi nevarētu būt. pret visu.

varbūt tas nav godīgi, pieļaut izņēmumus. bet man liekas, ka šis tas būtu pelnījis publisku neiecietību. neiecietība, piemēram. vai stulbums.

(jāpiebilst, ka...)

anonymous
00:57
Uzrāvāmies uz regulāri Elizabetes/Dzirnavu/Elizabetes/Jeruzalemes ielu kvadrātā sirojošo Ceļu policijas ekipāžu. Lika pūst trubā, tad paziņoja, ka esot 0,59, rezultātu neparādīja, bet mēģināja iestāstīt, ka vai nu jāmaksā 600, vai arī sods 800 kopā ar "tiesības nost". Kad izlikos neko nesaprotam, lika gaidīt 15 minūtes. Otrajā reizē mudināja kāpt uz pūšanu laukā, bet šoreiz aicināju man piebiedroties arī mašīnā sēdošos likteņa biedrus. Pūtu ar fotografēt gatavas [info]blond atbalstu, un tūliņ pat saņēmām laimīga ceļa novēlējumus un atvadas. Kāds bija rezultāts otrajā reizē, tāpat neparādīja.

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Janvāris 29., 2015


lemurs
23:56 - purngrāmata
ok, nav smalki uzdot jautājumus par FB cibā, bet.
man purngrāmatā ir pazudusi visu to sīko un vairāk vai mazāk nenozīmīgo jaunumu sānu josla (news ticker) labajā pusē. ir vienīgi iespēja izstiept pa visu labo sānu uz augšu čata joslu. un nekā citādi.
neviens no viņu helpā ieteiktajiem padomiem neder, jo man vienkārši nerādās vai nav tādu vietu, aiz kurām tur iesaka pavilkt, pastiept, ieklikšķināt.
arī forumos sagrābstītie padomi izdzēst kukijus, atvainojos, sīkdatnes, izlogoties, restartēties utt. nelīdz.
zinu, kas stulbi, zinu, ka sīkums un laika apēdājs, bet man patīk, ja tā josla tur ir, un es viņu gribu atpakaļ. sakiet, lūdzami, kā. a?

(12 piebilda | jāpiebilst, ka...)

klusais_okeans
23:37
ā un vispār es pirms Ziemassvētkiem satiku pilnīgi ideālu vīrieti. Seriālā, protams. Runa ir par aģentu Rastu no True Detective - vientuļš, mizantropisks cīnītājs pret netaisnību un ļaunumu. Un ne reizi 8 sēriju laikā nepasmaida. Perfekti. Tā aizrāvos, ka neaizbraucu pie vecākiem uz Ziemassvētku vakaru - sameloju, ka nokavēju pēdējo transportu uz Rē, dzēru kaut ko tur un ļāvos viņa drūmajam valdzinājumam. (Es mēdzu melot tikai ļoti īpašos gadījumos un vecāku apciemošana notiek reizi gadā.)

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
21:51 - kolektīvs
esmu tik pateicīga par to, ka ir ansamblis, jo tur es gandrīz katru reizi jūtos laimīga. tai pat laikā, tā kā man ir šausmīgi svarīgi tur būt, mani vajā bailes, ka es vairs neesmu gana spējīga, ka es varētu kļūt redundant.

un ir ļoti interesanti no malas ieraudzīt sevī kaut kādas reakcijas, kādas līdzīgas es reizēm redzu klasē, un tad saprast, kā tieši es tai brīdī jūtos, kāpēc es brīžiem gandrīz nevaru nokontrolēt kaut kādus muļķīgus jokus nelaikā utml, jo tas liek aizdomāties par paralēlēm. tb, kur ir teikts, ka viņi tad varbūt nejūtas tieši tāpat - priecīgi, bet nobijušies.

(tas, protams, būtu labākais variants, haha. varbūt patiesībā garlaikoti vai vēl citādi. bet intuīcija man saka, ka vismaz tie daži, par kuriem es daudz domāju un kur ir kaut kāds progress no septembra, tie varētu būt tieši tādi, kuriem patiesībā arī ir šausmīgi svarīgi justies piederīgi un puslīdz droši par sevi. kas arī izskaidro, kāpēc ir progress. jo likt sajusties cilvēkiem par sevi labāk es reizēm māku, un ļaut cilvēkiem just, ka viņus ievēro - arī. vismaz tā man šķiet.)

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

anonymous
21:21
Labākā šodien nejauši noklausītā tālruņa saruna uz ielas: "You are fucking psycho! You are giving me stress! Enjoy your fucking saturday!"

P.S. Pēc tam man pretī pa ielu smaidīdams (vai varbūt smiedamies, ja arī bija dzirdējis aiz manis nākošās meitenes teikto) nāca pazīstamais ilustrators Reinis Pētersons, sasveicinājāmies, un es pazaudēju pavedienu.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
15:47
zēni var aizgriezties
dāmas, vai jums ir kaut kas neprātīgi un neatvairāmi lielisks iesakāms no sejas mazgāšanas līdzekļiem? nu tāds, ka ne no šīs pasaules?

(51 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
13:00
Afgāņu meitenītes skrituļo.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Janvāris 28., 2015


pelnufeja
21:42
Maybe one lives by accepting death, just as one flies by an understanding of gravity.

(Alan Watts "Out of the Trap")
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

bozena
21:45 - tā rūdījās tērauds
Gripa ir nobradājusi manus kolēģus, un, dārgo dakter, es esmu viena ierakumos, kur kādreiz lāpstas cilāja četri. Šī bija jau otrā diena. Un ir pulka sliktāk. Kā vakar sliktāk. Vakar es biju misijas apziņas spārnota, es biju laipna pret visiem, kam vien no mani ko vajadzēja, apmēram kā krustmāte Agate pret atpalikušiem bērniem, un naski kustināju rokas.
Šodien manā balsī bija iezagušas metāliskas notis. To es sapratu vienas telefona sarunas laikā, kad pusietis otrā galā steigšus izdvesa: "Tu tikai nekliedz!", kur es vēl nemaz nebiju sākusi. Ātrdarbība arī cietusi. Bīstos rītdienas, bīstos.

Tā kā romantikas manā dzīvē maz, veldzēsimies, dakter, romantiskā dziesmā par diviem mīlniekiem, kas gatavojas darīt sev galu zaļajos pakalnos, pēc kam viņus apēdīs tārpi un lapsas. Agrāk vēnas griezt palīdzēja Ville Valo, bet vis plūst, viss mainās.
https://www.youtube.com/watch?v=szvFgdvfMq0
Mūzika: Hozier, Work Song

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
20:48
daudz daudz jaunāki cilvēki par mani pēkšņi ir pieauguši un sakarīgi.
fuck.

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

savaadaisu
09:18
Bļāviens. Tikai 3diena, bet jau tagad ir jūtama nevēlēšanās vilkties uz darbu. Un rīt vēl uz Liepāju jākuļās.

PS: ciskadrillistiem vajadzētu ieviest obligātu figņu pie ciskadrillas, kas taisa troksni. Hate them.

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
00:35
sausage

(jāpiebilst, ka...)

crescendo
00:01 - Food
Beidzot atradu, kas bija tas kaut kad pagaršotais turku zirņu indiešu ēdiens, kas man garšoja. Chana masala.
Jo ar tažīnas un kariju pieeju pie maisījumiem to turku zirņu specifisko garšu, kas man nepatīk, nomākt neizdevās. Tagad vēl saprast, kas ir tā atšķirība, kas humusu no riebīga padara par brīnišķīgu....

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba