Decembris 16., 2017


fjokla
22:29
a vakar bij tāds gadījums. Aizeju uz krogu, piedzeros, protams, bet tas vēl nav nekāds gadījums. Vienā brīdī, tātad, stāvam, pīpējam, kautko tur runājam, kā izrādās par cibu, un foršais krodznieks, kas turpat pīpē saausās un saka bikli kautkā tā -pardoņķe, komsī komsā, dzirdēju jūs pieminam cibu... nevarēju nepajautāt,.. es visvairāk gribētu satikt vienu cibiņu, varbūt zināt...
Un, kojūsdomājat, kādu vārdu viņš nosauc? Lūk, pareizi!
Bettā, rezumējot, vēl tagad sinatru klausos, ļoti tāds dzīvi apliecinošs vakars, bet ne dēļ šitā, protams, lagan neliegšos, aste kupla uz spīdīga un pistoļetom. Kautkas zīmīgs vienkārši bij jāpieraksta, tad, kautkad vēlāk, nīgra šķiršu šķiršu arhīvu, untad, hujak- apsmaidīšos, ahjā, tas bij tāds foršs, silts vakars, izdzēru puslitru viskija un ļoti daudz smējos un uķi puķi jaukumiņi, ach, ach, ach

(jāpiebilst, ka...)

pelnufeja
22:19 - ļoti svarīga informācija :D
Es nezinu, vai nu es veikalā vienkārši aizmirsu šokolādi, vai arī es aizmirsu to nopirkt, t.i., kad biju pie saldumu plaukta, es izdomāju, ka vajag izņemt austiņas un ielikt telefonu, kurā tobrīd klausījos bron-hītu ar Kristīni Ulbergu, somā, jo vienmēr izņemu austiņas un nopauzēju mūziku vai ko nu tobrīd klausos, pirms doties pie kases, un es skaidri zinu, ka vienbrīd man tā šokolāde bija rokās, bet es neatceros, vai es viņu ieliku grozā vai noliku atpakaļ plauktā.

(jāpiebilst, ka...)

pelnufeja
16:55
Es nesen sapratu, ka es jūtos savā dzīvē izdarījusi jau tik daudz muļķību, ka man vairs nav nekādu cerību par sevi atstāt kaut kādu "īpaši labu iespaidu", t.i. nekāda princese ziloņkaula tornī es vairs nevaru būt. Vēl pirms laika es jutos apmēram tā, ka laiku pa laikam man gadās sadarīt kaut ko dumju, pieļaut kādu eksistenciālu kļūdu vai vienkārši kaut kā absolūti stulbi izpildīties vai izgāzties, bet es tomēr centos salīmēt to sakarīgo kopiespaidu, man vēl bija cerība, vēl tomēr nebija par vēlu. Un tad es vienā brīdī ļoti skaidri sapratu, ka tas ir beidzies. Citi taču redz man cauri. Es pati redzu sev cauri. Un ir skumjas un vilšanās.

Un tajā pašā laikā ir milzīga atvieglojuma izjūta. Tu apzinies, ka tas nav īsti labi. Bet paveras citas iespējas un brīvības. Tas ir, kā tad, kad tu nolem nobastot skolu vai darbu, lai dzertu parkā vai lasītu grāmatu. Tu zini, ka tu pārkāp noteikumus un agrāk vai vēlāk tam būs sliktas sekas. Bet līdz tam vēl ir kāds laiciņš. Vēl daudz kas negaidīts var notikt.

Es nezinu, vai es gluži esmu tajā punktā, kur ir sajūta, ka varu darīt, ko gribu, jo visu iespējami slikto cilvēki par mani jau tāpat ir padomājuši, bet man liekas, ka es eju tajā virzienā.

Un vienā aspektā šī ir laba iespēja būt godīgai pret sevi, proti, saprast, ka daudzas lietas es nedaru vai neesmu darījusi agrāk, nevis tāpēc, ka man pašai liktos, ka tās nav ok, bet jo ir bijis bail, kā tas izskatīsies un ko par mani padomās.

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
00:25 - precīzi

(jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
00:11 - arrrrrrgh
bet viskijs tikai 30g. tāda ir viskija adventes kalendāra ikdienas norma.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
00:10 - cerība
bet ir viskijs!

(jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
00:10 - jptv
nav alus

(jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
00:00 - latvija pieder austrumiem, biedri
nu brīnišķīgi formulējumi ziņās reizēm gadās.

Kā zināms, no Eiropas pārdalītie bēgļi Latvijā parasti ilgi nepaliek. <--- ak tā. tātad latvija nav eiropā. kur tad? esam jau krievijas sastāvā?

 Ja austrumeiropieši bēgļus pie sevis nepaturēs, tad vairs nevarēs pretendēt uz Eiropas fondu naudu. <---- vai arī tipa mēs esam austrumeiropieši. cik mīļi. un to saka latviešu žurnālists...

Migrantu iecienītās Rietumvalstis iestājās par obligātām bēgļu pārdales kvotām, bet austrumeiropieši kategoriski iebilda pret tām. <----- tikmēr ziemeļeiropa un dienvideiropa, kā arī centrāleiropa sanāksmē vispār nepiedalījās, muahahaha.(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Decembris 15., 2017


ravejsledzejs
21:57
nejauši daunlovdoju simpsonus ukrainiski. vsjo. āķis lūpā... turpmāk skatīšos ukrainiski šitamo uļķseriālu.

(jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
18:01
akvaimandieniņvai, galkas vizītes rīgā vienmēr ir tik dzirksteļojoši empowering
pēc viņām arī parasti pamostas štīmī
vēl es uzzināju (pēdējais), ka apģērbu izmēri viens no otra reāli atšķiras tikai par centimetru katrā pusē, mind=blown
tātad tas nozīmē, ka kopš iepriekšējiem ziemassvētkiem esmu samazinājusies par izmēru, kas no vienas puses ir kruta, vai ne, bet no otras, tas ir tikai sūda centimetrs!
visu vakaru drasēju pa bārbalas salonu lubutēnos, viņos ir iespējams drasēt, goda vārds
kleitas, kurpes un stipras meitenes, ļuboffj

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
14:36
tiešām nav nekāda normāla veida, kā dabūt sarakstes vēsturi FB, neskrollojot uz augšu, kamēr uzkaras? saprotu, ka arhīvā visu iedos vienā desā un arī būs drausmīgs murgs.

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

iive
11:56
Elektrum: "Gaišus un svinīgus svētkus! E-pats nav saprotams? Spiediet šeit". Reāli liekas, ka pēc "spiediet šeit" sekos Bodžeka stilā izvērsts joka skaidrojums. "Gaišus! Jo mēs jumos dodam elektrību! Sapratāt?! Haha!"

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

crescendo
08:43 - Star Wars
No sliktākās uz labāko, atstarpes norāda būtisku atšķirību, blakus esošās varbūt citā noskaņojumā mainītu vietām.

SI Phantom Menace


S7 The Force Awakens
S2 Attack of the Clones


S6 The Return of the Jedi
S3 Revenge of the Sith
S4 A New Hope


S5 Empire Strikes Back
S(4-0.1) Rogue One


S8 The Last Jedi.


Vērtējot vienkārši pēc 'patīk/nepatīk', pie tam pieņemot, ka visas iepriekšējo filmu saturs ir zināms to iznākšanas secībā. (Jo, piemēram, Rogue One kā atsevišķa filma nestrādā, bet esot Rogue One, S4 kļūst krietni labāks). Visār, tā īsti kā atsevišķas spēj dzīvot tikai pati pirmā filma (tagad S4) un varbūt visu triloģiju vidējās epizodes) Zinu, ka SW faniem Rogue One nepatīk - bet tā ir jauka filma, pat ja tā nav filma, par kuru īpaši sajūsmināties un skatīties atkārtoti. Man sekošana Zvaigžņu kariem vienmēr ir bijusi vairāk kā piederība subkultūrai, nevis tiešām starp maniem mīļākajiem stāstiem vai mīļākajām filmām.

Ar diviem izņēmumiem. No kuriem viens, ir šī brīža jaunā filma.


Te laikam jāliek spoiler alert? Tas fantastiski muļķīgi nosauktais jaunais koncepts, ka īsti fani filmu skatās, neko par to iepriekš nezinot? Bet nē, nu ja pie tāda pieturies, nelasi neko tālāk. Man jau šķiet, ka nekādi spoileri tur nav - bet nu katram gadījumam, brīdinājums ir uzrakstīts )

Es nebūšu īpaši pārsteigta, ja JJAbrams devītajā filmā pamanīsies sabojāt visas astotās filmas labās lietas, Jo tās ir ļoti viegli sabojājamas vienkārši neturpinot pavedienus, retkonīgi pārinterpretējot motivācijas utt.

Bet līdz tam? Ir divi gadi, kuru laikā arī es beidzot esmu Zvaigžņu karu fans nevis tikai dēļ tā, ko sekošana Zvaigžņu Kariem simbolizē (un 'tu taču mīli SciFi, StarWars arī pie tā pieder'.. ē, nē nepieder, bet lai jau būtu), bet dēļ paša stāsta un varoņiem.
Tags: ,

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
00:22
Tad, kad man šķiet, ka visi mani uzskata par idioti, es sāku uzvesties tā, lai viņiem būtu taisnība.

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Decembris 14., 2017


anonymous
23:28
Labāk piedzēries, nekā cibā.

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

bozena
22:27
Mūsu fabrikā sācies pļaujas laiks. Varētu domāt, ka esam kādi tur Ziemassvētku vecīša mazie joptvai palīgi. Patiesībā mēs esam parasti utaini civilisti un cipargalvas.
Apkopēja dusmojas, jo nevar lāga iztīrīt mūsu numuriņu, jo tajā kāds sēž. Mēs arī tur visu laiku nedaudz ēdam un atstājam drupatas.
Visādi citādi Visā Visumā viss kārtībā. Jaunkundze atveda man no pašas Maskavas 2 paciņas Ivan-Čaj. Virsū rakstīts, ka tējā kaut kādā mums nezināmā veidā iekļuvis viss Krievijas diženums no neatminamiem laikiem. Un šī esot ĢedaMoroza oficiālā tēja.
Ar laiku es varētu kļūt par Ivan-Čaj someljē. Pašlaik es māku atšķirt Jemeļjanovskas Biorūpnīcā ražoto no Igaunijas EstVita produkcijas, un tās abas atšķiras no OOO "Vologdskij Ivan-Čaj" ražojuma, kas ir vienīgā, ko atzīst Salavectēvs.
Es tad nu dzeru Ģedmozora oficiālo un gaidu, līdz izcepsies brieža cepetis. Brieža cepetis nāk no paša briežu ciltstēva, kā skatos, jo necepas ne lūdzams.

(jāpiebilst, ka...)

krii
23:06
Mīļie, jūs te visi apkopojat šī gada notikumus, bet gada rīcībā taču vēl ir divarpus nedēļas, milzīgas divarpus nedēļas, pietiekamas vismaz 17 Pastardienām, pietiekamas neskaitāmiem briesmīgiem un pārdabiski skaistiem, vai nāvīgi garlaicīgiem notikumiem, nāvei, mīlestībai, dzimšanai, ticībai, nožēlai, cerībai, jebkam, kas var kardināli mainīt jūsu dzīvi.
Šis gads vēl nav beidzies, nē.

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
22:49
Mācība par Ķermeņa Punktiem, nekādi nesaistītiem ar dīvainiem Cibas tekstu ģeneratoriem. Par tavas un manas miesas Punktiem. Par Tiem Punktiem, kuros trāpot, pazūd galvas, kuņģa vai starpribu nerva iekaisuma sāpes. Par Punktu, kurš, pareizi uzrunāts, ļauj sekundes laikā sasniegt orgasmu, vai pat orgasmēt pusstundu no vietas. Par Punktu, kurš atslēdz samaņu, par Punktu, kurš pieslēdz vīzijas.
Es šovakar no jauna apzinājos sava fiziskā un mentālā ķermeņa Punktu, kurš reaģē uz ļoti primitīvām lietām - tekstiem, stulbiem, kā protestantu korālim, trīsakordu melodiju (labi vismaz, ka ne mažorā, bet harmoniskajā minorā), kustībām, kuras var iemācīties jebkurš, kas piedzimis noteiktā kopienā.
Apraudājos, kā vienmēr. Kognitīvā funkcija pabrēca un izslēdzās, jo ķermenis vienmēr ir stiprāks, pat mans vārgais ķermenītis, jūs taču zināt.

(jāpiebilst, ka...)

anonymous
21:04
Māksliniece Katrīna Neiburga grupas "Sigma" videoklipa veidošanai meklē sievieti, kura ļautu klipā izmantot savus ģimenes foto un filmu arhīvus, proti, bildes un filmiņas, kurās viņa būtu filmēta/fotografēta no agras bērnības. Vēlams, lai sievietei arī pašai būtu viens vai vairāki bērni - viņu fotogrāfijas un video.
Netiek gaidītas nekādas noteiktas vizuālas īpašības.

Ja ir interese piedalīties šajā projektā vai papildus jautājumi, lūdzu rakstīt uz neiburga pie gmail com.

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
19:59
ok, tagad man oficiāli ir kaķītis ar termiņu (kurš mērāms drīzāk mēnešos vai nedēļās, nekā gados). un sistēmas visu atlikušo mūžu, protams, ha, intuīcija/loģiskā domāšana kārtējo reizi nav mani pievīlusi. uzzināju, ka kaķītim ir tik milzīgi nierakmeņi, ka nieres pat vairs neizskatās pēc nierēm.

tagad es toč kļūšu par to drausmīgo, hipohondrisko mājdzīvnieku saimnieku, un, ja man kādreiz atkal būs kaķis, likšu taisīt viņam asins analīzes kā minimums reizi gadā pat tad, ja tas veselībā un sārtvaidzībā zaigos kā zelta ābolītis.

neko, saņemos un gatavojos, man vienkārši būs jākļūst prasmīgākai ar to sistēmas likšanu un/vai mazāk jutīgai uz nelielām neveiksmēm. un jārēķinās, ka mums atlicis tikai tik daudz laika, cik atlicis - skaidri zināms tikai, ka krietni mazāk, nekā biju gaidījusi, lai vai cik arī tas nebūtu. nu, vai arī notiks brīnums, un es to kaķi likšu pie sistēmas gadiem ilgi. ja viņa necieš un that's what it takes, kāpēc gan ne. uz to gan es, protams, neceru.

(14 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba