Janvāris 29., 2020


saccharomyces
19:17 - dienas random doma
vai olīves ir "sāļās dateles" vai arī dateles ir "saldās olīves"?

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

hedera
07:52
Jā, jā, es ļoti labi zinu, ka muskuļu sāpes pēc fiziskas slodzes ir slikta pazīme, kas liecina par muskuļu mikrotraumām pārslodzes dēļ. Bet man tās sāpes kaut kādā īpatnējā veidā ļoti patīk. Es nezinu, varbūt tas ir ķermeņa apzinātības dēļ - sajust, tieši kur ir izvietoti šie brīnišķīgie audi, pateicoties kuriem vispār iespējama kustība; varbūt tā ir motivējoša tīksmināšanās par to, ka saņēmos ārpuskārtas fiziskajai slodzei. Varbūt abas lietas un vēl kaut kas. Tādēļ absurdā kārtā esmu pat tā kā vīlusies, ka jau otro nedēļu sportojot pēc ilgāka rudens/ziema pārtraukuma, muskuļu sāpes ir ļoti minimālas. Knapi jūtamas tikai vēl kādu brīdi pēc pamošanās, bet iekustoties pazūd pavisam. Žēl, lai gan vajadzētu tieši priecāties, jo tas nozīmē, ka pavisam atrofējusies vēl nebiju.

(11 piebilda | jāpiebilst, ka...)

vilibaldis
08:07 - sadzīve
Janvāris ir bjis labs un necerēti intensīvs, kā gaismas sprādziens pēc pērnā gada purva.
Daudz mākslas, daudz labu vārdu par mākslu, sen pazaudētu draugu atkal atrašanās.
Lūdzu, lūdzu man arī pārējo gadu gaišu un cerīgi jauku!

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Janvāris 28., 2020


krii
21:35
Diena, kad Kārlis bija Ilze, laimīgi aizvadīta.
Mīlu savus kolēģus. Vismaz dažus.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
16:33 - kognitīvā disonanse
cilvēks raksta:

//viena skaidra robeža, ko es novelku, ir zinātnes noliegums: zinātnes gaitā ir daudz nepilnību, bet par tām ir zināms, pateicoties pašai zinātnei, jo izpēte ietver paškritiku. izcelt nepilnības, lai noliegtu tās gaitu kā tādu, atstāj tikai tautas gudrības, veselo saprātu un citādi sagrābstīto kā zināšanu avotus. man nav intereses pievērst uzmanību un sarunāties ar zinātnes noliedzējiem.//

Tas viss ir pareizi, es tikai nesapratu kā viņš pamanās reizē noraidīt zinātnes noliedzējus un tos ko sauc par racionāļiem :)

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
16:03
dzīves aronija nesnauž
aizgāju pamēģināt intermediate&advanced jogu, kura parādījusies mūsu vingrotuvē līdz ar vjetnamiešu pasniedzēju
(teiksim tā, intermediate tas gluži nav, stabils intermediate esmu es, tur stipri velk uz advanced, piemēram firefly, i ne aci nepamirkšķinot, kamēr es tajā virzienā neesmu tikusi tālāk par vārnu, un arī galīgi vēl ne tik izskatīgu kā bildē)
un, vēl pat neko lāga nesākot, pie iesildīšanās (jāatzīst, ņipras, bet tomēr iesildīšanās) ar efektīgu tirkšķi izrāvu no ligzdas hamstringu
apmēram kā viens pazīstams zaķis salauza kājas pirkstu, ceļoties no dīvāna – vot sēdi tu viss tāds vesels un nesalauzts, un tad piecelies, un pēkšņi esi salauzts
tagad varu biedēt cilvēkus ar anekdotisku šausmu stāstu, lai gan tikpat labi varēju to hamstringu saraut beginneru nodarbībā

Tags:

(11 piebilda | jāpiebilst, ka...)

smejmoon
13:17
Dzīvot ir tik forši. Šogad pirmo reizi to sajutu. Saprast un sajust, dažādas lietas.

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
12:49 - brilles un empātija / izcils serviss
pirmo reizi mūžā piedzīvoju šādu brīnumainu situāciju: ienākot no aukstas ielas siltā ēstuvē, pirms paguvu pasūtīt ēdienu, ēstuves darbinieks man pasniedza lielu salveti ar komentāru "tas brillēm". protams, ka manas brilles bija aizsvīdušas. protams, ka minētajam darbiniekam arī bija brilles.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Janvāris 27., 2020


penny_lane
15:21
izlasīju nu jau pārnedēļas vecu hez redakcijas sleju, un atcerējos savu 2000, un tā kā tā vairs ir tikai atmiņa par atmiņu, man tā ir jāpieraksta. mēs braucām uz preses nama jumtu skatīties salūtu. salūtu neatceros, salūti man vienmēr ir bijuši dziļi vienaldzīgi, ja neskaita salūtus monako, jo tur varēja stāvēt ar pirkstgaliem jūrā, kamēr gaisā tika izšauta nauda, bet nauda bija visapkārt arī uz zemes, jahtās, dzērienos un smalkās villās, mēs bijām bezpajumtnieki, bet jauni, tāpēc lai taču tā nauda līst.

lai vai kā...

mēs braucām mašīnā, un mēs paši jau mazliet kavējām, un kaut kur uz rīgas robežas stopēja jauns un līksms pāris - viņiem daudzi uztaurēja, bet neviens neapstājās, jo mašīnas pašas steidzās, bija ap vienpadsmitiem vakarā, un pa lielam bija skaidrs, ka viņi nekur nenokļūs. un mana pirmā doma bija- vai, cik bēdīgi. un man otrā doma, kas pārstrāvoja pirmo domu un palika atmiņā tepat divdesmit gadus- es arī gribu kādu, ar ko sagaidīt jauno gadu kaut ceļa malā. tā, ka būtu vienalga, kur, jo svarīgi būtu - ar ko.

šī ir banāla doma, es atvainojos, man tomēr bija tikai divpadsmit gadu.

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
15:03 - a prophecy or a job description?
"You will also be able to work in complex, ambiguous contexts"

(jāpiebilst, ka...)

ravejsledzejs
15:05
Arvien vairāk mani meklē dažādi Durlandes muzeji, lai saņemtu konsultācijas. Šodien Baldones. Šķiet sāku kļūt populārs. Bet vai man to vajag...

(jāpiebilst, ka...)

ctulhu
13:36 - Interesanti
Ja mēģina iegooglēt ``cash only movement`` tad ar atrast tikai ``cashless movement un cashless society``, šitas laikam saucas diskursīvā vara.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
13:14 - :)
Laumiņjūsmotājs pret komjaunieti:

http://klab.lv/users/krishjaanis2/

Uzkrītoši cik līdzīga ir viņu domāšana.

(29 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
12:37
who gives a shit

(jāpiebilst, ka...)

kants
12:15 - zinātne
mimēze kā metodoloģija!!!

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
00:39 - alive
pēdējos mēnešos diezgan daudz laika pavadu, skatoties uz sevi spogulī un smaidot

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Janvāris 26., 2020


fjokla
19:28
Ai, kā ierakstīju par to Fick dich ins Knie ,tik skumji iedūrās, sen nebij dūris, viss tāds samierniecisks. bet ir vairākas lietas, par kurām mēs tikai ar Raimi varētu atbilstoši izzviegties, sootvetsvenno, kā ap četriem iedūrās, tā vēl tagad dur, au au. Atklāju baigi foršo meiteni, bet tur jāpierod, gluži kā pie manis, haha. Klausījos tā, skumu, atcerējos, hei jō, cibabļaķ. Kuros aizkaros ta vēl puņķi noslaucīt? Nu čau!
Īsumā man iet labi. /Kā iet jums, pāris sulīgos vārdos?/ Man tik ik pa laikam kāds grieķis norau jumtu, bet ar tiem tinderiem nekad neko nevar zināt, grieķis uz vienu brīdi iesnaudās, nezinu, šķiet nav pamodies vēl šobaltdien, neesmu interesējusies arī. Bet tas arī bij tāds, gudrs un asprātīgs un smuks, betnu, visu laiku šitie, šov mī mooore, give mī moooor, tak es jau tā visu pieļaujamo nobildēju. Ta nu kautkur aizpisās sirtaki ritmā. Nuja, un kamēr šis iesnaudās tikmēr man sakrīt mač ar tumsnēju kauktādu Irhanu vai tamlīdzīgi, kur man bija zināt, ka viņi mēdz būt arī gari augumā, zinātnieki, gaumīgi piselīgi un vēl asprātīgi. Norau jumtu mo men tā. Ta līdz četriem rītā un viss pa gaisu, jumts uguns liesmās un kaismās dziesmās. Labi tas viss pofig. Tagad pauze, huiviņzin, gan jau pacēla cepuri un aizgāja pisties tālāk.
Nu, uz darbu vēljoprojām neeju, dzīvoju no haltūrām, rakstu bezjēdzīgus kopīraitus un citus bōring priekšmetus, kas man tagad vispār bij jādara,  vienu mēnesi pamēģināju iet darbā, bet man nepatika. attiecīgi, ja dzirdat kko par kaut kādu jocīgu pagrabu, kur vajag kaut kādu jocīgu darbinieku, let mī nov. Normālā negribu, man besī tie uzvalciņi un kūkas pusdienās, lai iebāž sev dziļās vietās jopta. Kas ta vēl tāds? Nekas, paklausieties meiču, interesanta tāda, bučas

(21 piebilda | jāpiebilst, ka...)

bozena
15:56 - Es jau sen to biju pelnījusi...gandrīz 1.janvāris!
...nedarīt gandrīz neko, gulēt līdz vienpadsmitiem, lasīt ēdienu receptes internetā, cept ķirbi (viņš tak pats cepas, tas nav nekāds darbs!), domāt par plāniem pašai safabricēt falafeļus mājas apstākļos.
Man garšo falafeļi (drīkst, es izrunāšu ar mīksto ļ un vīriešu dzimtē, jo tā izklausās velnišķīgāk!), bet man šķiet, ka tas ir baigi grūti.
Nav ko smieties, man reiz sensenos laikos bija kolēģis vecpuisis. Viņam garšoja griķīši, bet viņš nemācēja tos pagatavot. Sēžam darba ēdnīcā, ēdam griķus, vecpuisis saka, ļoti garšīgi tie griķi, gribētos mājās pagatavot, bet es jau nemācēšu, tas laikam grūti.
Vispār man vajadzētu tīrīt māju, bet es negribu.
Labāk izlasīšu kaut ko interesantu, bet nevajadzīgu. Aizvakar, piemēram, izdzēru alu Žatecký Gus, kuru kāds bija atstiepis, un noskaidroju, kur atrodas Žateka vai varbūt Žateca (Saaz vāciski) un ko tur dara. Maza jauka pilsētiņa ar alusbrūzi un kaut kādiem slaveniem apiņiem.

(17 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ernuerna
14:27
man ar t.s. komēdijām kino un teātrī ir ļoti rezervētas attiecības, arī ar stendapiem un visiem tiem kvn un urālu pelmeņiem. Bet reizēm tur iegadās tādas pērles, kas sasmīdina, jo joks ir asprātīgs un smalks (par krievu izcilo spēju pasmieties par sevi gan šoreiz nerunāsim). Šodien nejauši trāpījos tādā gadījuma rakstura notikumā un uzzināju, kas ir леший un Кики́мора. Un tas jau bija skaisti - izrādās, ka austrumslāvu mitoloģija ir viena burvīga pasaule, ja aiznekodarīt vai precīzāk, lai nedarītu to, kas jādara, pasāk gūglēties dziļāk.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Janvāris 24., 2020


ctulhu
23:36 - Rudzītis
Citāti, secīgi:

//Nu, palasām kaut vai Veco derību. Jūdi nāk no Ēģiptes, atgriežas apsolītajā zemē. Viņiem nemitīgi ir kaut kādi kari, ko viņi izcīna. Kas tur notiek? Tie jūdi parasti uzvar, tad viņi pieaugušos vīriešus noslaktē, tās viņu sievietes apprec, un bērnus, kas vēl ir maziņi, audzina kā savējos.//


//Vīrišķība, kas vienmēr tikusi uzskatīta par klasisku, tiek pasludināta par aizliegtu un tajā tiek saskatītas vardarbības pazīmes. Tas ir kreisais liberālisms.//

Vot jā sasodītie liberasti un feministi saskata variantā ``viņi pieaugušos vīriešus noslaktē, tās viņu sievietes apprec, un bērnus, kas vēl ir maziņi, audzina kā savējos.`` kaut kādu saprotiet vardarbību.

(jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba