Jūnijs 26., 2017


vistu_zaglis
16:45
Oj dieniņ, kā es vakar uz Braníku braucu. Es gan nezinu, vai vārdos var nodot visu situācijas traģiskumu. Bet es mēģināšu.

Dodos, vārd'sakot, pie vakara kādu burgeri apēst, rīsērčoju maršrutu. Google saka – īzī, čuvak, kāp reku autobusā, pārbrauc pāri upei, un tālāk jau ar roku padot, kājām aiziesi. Aha, kā tad, Google, kā tad, tu pati esi to kalnu redzējusi, kurā man jānokļūst? Sagūglē, bildītes apskaties, es tajā figņā nekāpšu! Veru satiksmes appu, sameklēju kur no kā jāpārsēžas, noskaidroju, ka drīkstu būt arī ātrāk par astoņiem, nopriecājos, dodos, ieeju pa ceļam bodē, ieskatos sarakstā, autobuss pašvilpts par pāris minūtēm, ar nākamo ETA 20:00. Bļa. Nu neko.

Tā, te nu mēs esam, pietura Ryšánka, te jāpārsēžas 124. busā, kuram, pie tam, tūlīt jābūt klāt, paldies visām dievībām, ka joka pēc ieskatījos pieturu sarakstā, man, ko domājies, jābrauc pretējā virzienā, fak, skatos pāri ielai, tur pieturas vispār nav, ā, nē, ir gan, tikai tālāk, skrienu uz pieturu, busa nav, un ne tikai nav, bet arī nav jābūt, pretējā virzienā buss tajā pieturā nemaz neapstājas, wtf!?, velku ārā telefonu, skatos kartē (kā mēs vispār kādreiz dzīvojām bez kartes telefonā?), bet... nav jau skaidrs, ko tajā kartē meklēt, pietura Ryšánka, nu, viņa tepat ir!, priecīgi saka karte, ok, attopos meklēt galamērķi, karte saka – ā, nu, sākumā ej pa šito ielu un tad pa labi, es tāds OK, eju, aizeju līdz krustojumam, pagriežos pa labi, nu nav tur pieturas, nu nav, nu vispār nekādas, nu afigeļi?, velku atkal ārā karti, karte saka, mol, opaņki sanāca, čuvak, atvaino, es biju domājusi – ej uz otru pusi, nolamājos, eju uz otru pusi, sākumā izskatās, ka tur nekādas ielas nemaz nav, bet atrodu beidzot to nelabo pieturu pēdējā brīdī pirms apraudāties aiz bezpalīdzības par to, ka es nekad, nekad no šejienes netikšu projām, skatos kā pabrauc garām 124. buss un pagriežas ielā, kur es tikko biju, OK, tas ir tas virziens, kuru man nevajag, pāris minūtes vēlāk parādās 124. uz otru pusi, bet no pavisam citas ielas, tak tikko es paspēju nopriecāties – viņš apstājas krustojumā un ieslēdz pagrieziena rādītāju, un nupat jau tūlīt arī griezīsies ielā, kur es tikko biju, un es tāds skatos ieplestām acīm un DUDE, YOU FUCKING KIDDING ME!?, pats izbrīnījos, ka domas var būt capslockā, bet nu nopietni!?, bet nē, izrādās vadītājs vienkārši mani bezkaunīgi patrollēja, izslēdza migalku un aizbrauca taisni, jēziņ, pāris minūšu laikā pusi nervu šūnu notērēju, nokļuvis galā nervozi ielēju sevī kausiņu alus až neatraujoties, toties tagad zinu, kur dod labākos burgerus pilsētā, bet nē, jums nedos, neceriet.
Garastāvoklis:: Gut
Mūzika: Live / The Sanctity of Dreams

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

iztulko
[dute]
17:09
Kā latvisko šo?

https://en.wikipedia.org/wiki/Kohl_(cosmetics)

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
12:57
šonakt sapnī cīnījos ar gigantiskiem lauvām un pūķiem, kuri spļāva uguni vai pūta ledu, man bija tikai saspraude, ar kuru varēja šaut tādas mazas uguns bultas, nu, drīzāk degošus zobu bakstāmos, un tiem briesmoņiem bija arī grūti trāpīt, jo viņi kustējās ātri, bet es tēmēju lēni

es redzēju citus, daudz labāk kaujai sagatavotus cilvēkus ar bruņām un šķēpiem, bet viņi metās bēgt un pameta mani šai cīņā vienu

es diezgan ātri sapratu, ka slēpties gan nav vērts, jo nezvēri mani var saost; pēdējais, ko atceros - metos izmisīgā tuvcīņā, mēģinot sadurt liesmojošu lauvu acīs ar savu saspraudi, bez lielas cerības, ka kaut kas izdosies, saodu, kā deg mani mati
Tags:

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

iztulko
[zvirbuleens]
12:44
Vai kāds, lūdzu, varētu man pateikt, kā "Lielajā pasaules atlantā" tiek sauktas Ukrainas pilsētas Kryvyi Rih, Zaporizhia un Mykolaiv?
Jau iepriekš pateicos!

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
10:45
slikto joku jāņi bija ļoti labi

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ravejsledzejs
09:48
Ceļā uz Rīgu. Dažreiz brauksana ir garlaicīgs pasākums.

(jāpiebilst, ka...)

bozena
07:38
Vispār mūspusē ievukrūmi lielākoties nozāģēti kā neatbilstoši sakoptas vides koncepcijai vai nograuzti kā atbilstoši Bebra k-ga ēdienkartei, taču vienas ieliņas galā vēl saglabājies neliels čūkslītis ar tam piederošu ievukrūmu, un tajā sēž lakstīgalu tēvs. Un ne tik vien sēž, bet arī dzied. Rītu vai vakaru. Arī šorīt dzied. Tā dzied, ka cilvēkam dziļi iekšā kaut kas notinkšķ un atritinās. Vai saritinās.
Tieši pretī ir māja. Varētu teikt, ka tai ģimenei ir viņu privātā lakstīgala.

(jāpiebilst, ka...)

hedera
07:30
aizej tajā tēraudā
aizej tajā tērauda krāsā
aizej tajā tērauda krāsas ezerā

nomet drēbes
nomet drēbes smagumu
nomet drēbes pārmetumu

iebrien dūņās
iebrien sapinies zālēs
iebrien pasaules aukstumā

kas tevi vēro?
bērzi un madaras un laipa

kas tevi vēro?
zivis un dēles un spāres

kas tevi vēro?
ne jau tie, kas tevi vaino

nomet drēbes
iebrien dūņās
aizej tajā tēraudā

kas tevi vaino?
ne jau tie, kas tevi vēro

(jāpiebilst, ka...)

Jūnijs 25., 2017


bozena
23:24
KaimiņAndžš rādīja, kādu depešu viņam atsūtījuši N pilsētas pašvaldības policija.
N pilsētas policija atsūtījusi paziņojumu Andžam K, patiesībā tā kopiju, ka viņam sastādīts administratīvais protokols par to, ka (citēju): "...Andžs K. būdams neapmierināts ar pašvaldības policijas darbu vairākkārt bet vismaz divas reizes zvanījis uz iecirkni sarunvalodā lietojot vārdus "bļaģ" un "jobannij v rot"". Tādejādi ticis traucēts iecirkņa darbs.
Tas viss aprakstīts apaļīgā, nedaudz sievišķīgā rokrakstā.
Mani nemaz nepārsteidz KaimiņAndžs, kurš piezvanījis uz policijas iecirkni, sacīdams bļaģ un jobannij v rot, tādejādi paužot pretestību Sistēmai. Tāds nu viņš reiz ir.
Mani nedaudz pārsteidz iecirkņa inspektora XY kunga smalkā dzimtās valodas izjūta, svešvalodu zināšanas un niansētais nodarījuma attēlojums. Domājams, KaimiņAndža veikums jau tagad ir vairākās kopijās cītīgi pārrakstīts no ierēdņiem un iešūdināts aktu vākos nākamajām paaudzēm.

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
23:20
man iemeta cigaretes galu zeķbikšotā kedā, kusa, kamēr apjēdzu, kas notiek, atsēju kedu un novilku. au.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
22:01
Tikko pa Ģertrūdes ielu dzelzceļa virzienā aizbrauca trīs ugunsdzēsēju mašīnas ar iedegtām bākugunīm. Iespējams, kādam ir nopietnākas nepatikšanas nekā man.

(jāpiebilst, ka...)

krii
20:55
Svētki neizdevās, kā jau parasti pēdējā laikā. Līdz mielēm izlaizu dīvaino, pašdestruktīvo noskaņojumu, to, kurā esot, cilvēki mēdz pasūtīt uz poda veselo saprātu un sadara visu, par ko skaidri zina, ka sāpēs, kaunēsies un nožēlos. Raksta izmisīgas īsziņas bijušajiem, pārguļ ar visādiem ūpjiem, aizdzeras un novemj bāra leti, nesekmīgi un publiski veic suicīda mēģinājumus utt., utt., paši zināt, gan jau ka. Jāiet gulēt, pirms neesmu sevi pieķērusi kā Liliju Teilori "Arizonas sapnī" karājamies pie ventilatora ar zeķbiksēm ap kaklu.

(17 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
15:44
empowering latviski vēl neviens nav iztulkojis?

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

grizzly_bear
11:37
Vai kādam mājās ir vecs, nevajadzīgs akordeons, ko varētu atdot? Var neskanēt kārtīgi vai arī neskanēt pavisam. Diezgan steidzami meklēju.

(jāpiebilst, ka...)

peacemaker
08:44
esmu paskatījies pa vienam puslaikam no visām itālijas u-21 spēlēm šitajā eiropas čempī, un Pelegrīni + Kjēzo ir reāli labi, nu, un par Rugani visi jau zina. Bernardeski ir potenciāls, bet nedomāju, ka viņš izsitīsies daudz augstāk par stabilu lielās izlases rezervistu.

(jāpiebilst, ka...)

Jūnijs 24., 2017


krii
21:33
Pasaule nebūt neuzvedas tā, kā man patiktu. Ciešu.

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

bozena
17:17
Interesanti, ka tie sertificētie Jāņusieri, kurus gadījies nopirkt, (kulinārā mantojuma saglabāšana, Jāņusiera brends ar sertifikātu) izgadījās negaršīgi, cieti kā nodokļu inspektora sirds un ar mākslīgo krāsvielu, garšas ziņā no normāla mājas jāņusiera tālu kā līdz Mēnesim. Un bija šie mazcienījamie produkti Rankas un Jaunpils ražojumi. Ceru (bet ilūzijas neloloju), ka pārējie sertificētie tautas kulinārā mantojuma glabātāji nebūs tā sapisu... diskreditējuši cienījamo Jāņusiera vārdu.

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
12:58
Priecīgus, jā!
Mazs atgādinājums, ko īsti šajā dienā svinam: https://www.youtube.com/watch?v=q2zTylwnVeE

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

anonymous
11:19 - Jāņu sapņi
Zvanīja sen mirusī latviešu valodas skolotāja un klases audzinātāja un pavēstīja, ka uz visu svētku nakti pārskatīšanās pēc mašīnu esmu bijis novietojis uz tramvaja sliedēm, un tagad būšot jāmaksā ne vien sods, bet arī zaudējumi par apturēto tramvaju satiksmi. Tā kā nogulēju ilgi, un maksa ir par stundām, sanāks baigā summa. Uz mašīnas loga bija saliktas ielaminētas A4 izmēra soda kvītis karoga sarkanumā.
Vēl [info]rasbainieks bija baigi nikns, jo kāds no viņa tulkojumu kantora bija salaidis dēlī jaunāko "Ledus laikmetu". "Vispār jau pirms tulkošanas ir vērts paskatīties arī pašu filmu un izlasīt varoņu raksturojumus," viņš pukojās, "jo gala versijā bieži vien lielas daļas dialogu nemaz nav."
Tas īsumā viss, piekusu skatīties sapņus, jāceļas.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūnijs 23., 2017


smejmoon
16:19
Ir samērā grūti izkrist no sabiedrības. It īpaši man nemaz negribas.

(jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba