Janvāris 18., 2017


intenormal
15:33 - kas, pie joda, ir šis IZGLĪTĪBAS UN KULTŪRAS CENTRS?
šīs organizācijas rekomendācijas vēstule ivaram āboliņam )

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kants
13:22 - fōns
Kaut kur manī dzīvo dusmas shajās dienās.
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

penny_lane
11:32
hanojā šodien uzstājas šitāda beibe
jāskatās, vai varam pagūt, vai es nejūtos pilnīgi slima un mirusi etc. etc.

bet biļete maksā 8 dolārus, iekļauta glāze IPAs. 

un viņa ir tā kā iz lielajiem stāvkomēdiju vārdiem. šķiet, lielākais stāvkomiķis, kas šeit spēris kāju. 

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kinskis
00:26
Mēs vēl neesam izsvieduši egli, un viņa te stāv un smaržo pēc ozola.

(jāpiebilst, ka...)

Janvāris 17., 2017


bozena
22:41
Tā kā manā dzīvē nekas liels nenotiek, domāju, ka varētu pievērsties neatkarīgās pārtikas blogam. Pirms pāris dienām papus man iedeva mazītiņu maisiņu ar to aizspiežamo aizdari un sacīja, ka tur iekšā esot Zaļais Sieriņš. To vajagot kaisīt uz maizītēm. Viņš to esot nopircis tirgū par eiropiecdesmit. Tieši man. Jo es pratīšu novērtēt.
Zaļais Sieriņš izskatās kā zaļgani dzeltenpelēcīgs pulverītis. Zaļajam Sieram piemīt asa, taču ne nepatīkama smarža. Jāsaka, ka aizspiežamais maisiņš Sieriņam piestāv kā zilums uz acs.
Es domāju, asu izjūtu cienītāji varētu mēģināt izvest pārsimt gramu Zaļā Sieriņa Amerikas radiem, aizbāžot aiz biksēm vai kur citur. Radi taču sen to pelnījuši.

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

intenormal
18:24 - pareizā pieeja

Mūzika: The Music - Strength In Numbers

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
21:48
vēl bija šāda jauka epizode. mēs gatavojam stundu sīkajiem, rokdarbiņš, kur burts d jāaplīmē ar ķepiņām, astīti, zvīņām - tip beigās sanāk dinozaurs. gatavojam izejmateriālus, griežam ārā d burtiņus. d., izgriezis savu pirmo d, rāda man un vietējai meitenei.

d: is it okay?
es: yeap.
d *ierastajā nervozajā perfekcionismā*: sure? isn't it too big or too small?
es *ierasti emocionāli, bet not intended*: it's perfect. i love your d.

britu džeks sāk ņirgt.

vietējā meitene, pilnīgi ignorējot smiešanos: no, i think it is too big. they might fight, because somebody gets a smaller one. everybody will want a big one.

mēs visi raudam.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
15:43 - Nu, pastīsies, kā būs...
Ja Teņa dienā salst, tad Ģērdacī (Ģertrūdes dienā, 17. martā) būs ļoti silts un pavasarīgs laiks.

(11 piebilda | jāpiebilst, ka...)

anonymous
14:34
"Uzskatām, ka LTV kā sabiedriskajam medijam pašam jāspēj finansēt savi raidījumi vai arī jāpiesaista ilgtermiņa atbalstītāji."

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

anonymous
13:06 - Tie, kurus neinteresē sapņi, var laist garām
Viss sākās ar to, ka nekā neizdevās telefonā atvērt Facebook un izveidot bilžu galeriju, jo ārkārtīgi vēlējos visiem parādīt pirms mirkļa mežā uzņemtu foto ar mazu sarkandzeltenu un, šķiet, pat runājošu bruņurupucim līdzīgu būtni un vēl šo to. Taču nekas nesanāca arī pēc tam, kad telefonu izslēdzu un ieslēdzu – nekas īsti nedarbojās kā nākas. Mēs bijām diezgan raiba kompānija, kas kaut kur devās pa meža ceļu. Pirms tam man kājās bija skrituļslidas (skaitījos itin veikls skrituļotājs un veicu pat visai strauju nobraucienu pa kalnu serpentīnu), tagad tās bija kaut kur pazudušas. Iespējams, tās novilku pēc vai pirms jaunā mākslas piederumu veikala atvēršanas. Tas bija ierīkots tādā kā vecā ostas ēkā, Daugavas ūdens aiz logiem vilnīja gandrīz palodzes līmenī. Tur bija daudzu dažādu ražotāju krāsu, otu u.tml. Veikals bija nosaukts tā īpašnieces vārdā - ne ta Ērikas, ne ta Ernestīnas mākslinieku piederumi vai tml. Pa vienu no logiem varēja izkļūt laukā un nonākt turpat noenkurotā baržā, kur bija neliels burātāju/mākslinieku (neprasiet, ko tas nozīmē) apģērbu veikals. Lai tajā nokļūtu, bija jāpalien zem baržas brezenta jumta. Iekšā tikt vēl bija tīri vienkārši, bet atpakaļ rāpjoties sapratu, ka sprauga starp audeklu un baržas malu ir pārāk šaura, bet attālums starp baržu un krastu tieši tai brīdī, kad grasījos tikt malā, kļūst arvien lielāks un lielāks. Patiesībā es atrados tieši pa vidu - ar rokām ieķēries krastā, ar kājām vēl iesprūdis uz baržas. Bet kaut kā tomēr malā kopā ar pārējiem tiku. Tikmēr pie baržas vēl vienmēr turpinājās kaut kāda kņada. Ūdenī bija ielēcis un riņķī apkārt peldēja un ik pa brīdim ienira hipijiska paskata džeks ar prievīti ap galvu. Un tad viņš kopā ar vēl dažiem no ūdens izcēla ar meldriem aplipušu un acīmredzami nedzīvu mani - brilles bija pazudušas un ģīmis pagalam pelēks. Kāds lietpratīgi noteica kaut ko tādā garā kā “16:9”, kam vajadzēja nozīmēt, ka mēģinās dabūt pie dzīvības, bet mani tas vairs īpaši neinteresēja un es gāju prom. Tas viss mani vairs pārāk uztrauca, jo ja jau es to visu varēju tik labi novērot, nekas briesmīgs nebija atgadījies. Tikmēr kaut kādā svešādā namā turpinājās dažādu krāsu vīna iedzeršana, Ķibilds bārstīja kaut kādas pamācības par to, kā uztaisāms labāks Instagram video, un tad jau visi gāja prom pa to mežu, vien Māra Misiņa paslepen un domādama, ka es to nemanu, mēģināja mani novērot un kādai citai dāmai par mani čukstēja: “Vai tik tas nav…. vai tik tas nav tas pa E (īpašnieces uzvārds) veikala līniju?” Facebook vēl arvien nevērās vaļā.

(jāpiebilst, ka...)

penny_lane
16:55
tā ir dabiska sajūta, kad liekas, ka visi kaut ko ōsam dara, un tu tikai viens idiots tērē laiku?

(12 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
11:41 - Teņa diena, ziemas vidus
Mani palodžaugi mostas no miera perioda. Mirtēniem spraucas jaunas lapiņas, alvejām - jaunie dzinumi. Domāju ar nākamo jaunmēnesi (ķīniešu Jauno gadu) sākt šos vieglītiņām piebarot ar Vito.

(jāpiebilst, ka...)

penny_lane
15:52
sākumā pret klepu man aptiekā piedāvāja kodeīnu, tad antibiotikas. kad nopirku klepus sīrupu un c-vitamīnu, aptiekāre uz mani paskatījās tā, ka man bija skaidrs: ko ta uz templi vai homeopātisko aptieku negāji, bērniņ?

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
13:02
uztaisīju manikīru pa 2 eiro un aizgājām uz bezmaksas individuālo kikboksa treniņu. haštag brīvdiena.

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
06:49 - love-lark
es vienmēr uz visu iespējamo esmu cēlusies pēdējā brīdī un nekad neesmu sapratusi visādas tur "rīta rutīnas". man vienmēr ir licies, ka mošanās gandrīz ikreiz ir neliela trauma. bet tagad es laikam nedaudz sāku saprast savā veidā, un, lai kā man joprojām nepatiku visādas pamošanās un celšanās sajūtas, es ceļos labprātīgi. because i have something to look forward to every morning.

(jāpiebilst, ka...)

Janvāris 16., 2017


intenormal
23:40 - komjaunatne turpina aktīvi strādāt
LZS priekšsēdētājs Augusts Brigmanis aģentūrai LETA norādīja, ka būtu vērts uzzināt, vai sabiedrība ir iepazīstināta ar minētās rezolūcijas saturu un vai ar šo dokumentu ir iepazinušies tie, kuri izvirza pārmetumus. Brigmanis iepriekš pauda, ka Grigule ir izskaidrojusi savu rīcību -, ja būtu bijusi atsevišķa rezolūcija par Krieviju, viņa būtu balsojusi par tās pieņemšanu, bet viņai esot bijušas iebildes pret to, ka jautājums bija savilkts kopā ar "Daesh" propagandu.
LZS valde Grigulei norādīja, ka viņa ir nepietiekami sabiedrībai skaidrojusi savu balsojuma motivācijas un ka labāk skaidrojumu ir sniegt vēlāk nekā nekad. Valdes pārstāvji aicinājuši Griguli savu rīcību skaidrot publiski un politiķe apliecināja, ka to darīs, sacīja LZS priekšsēdētājs.
Tāpat Grigule piekritusi, ka turpmāk, kad EP darba kārtībā būs Latvijas sabiedrībā īpaši aktuāli jautājumi, deputāte savlaicīgi informēs partijas vadību par tiem un par savu gaidāmo izvēli balsojumā, pamatojot to ar argumentiem.
Brigmanis uzsvēra, ka attiecībā uz Grigules rīcību balsojumā šī ir pēdējā informācija, ko viņš sniedz, jo tagad šis jautājums priekš ZZS un LZS esot slēgts. Nekādas sankcijas pret deputāti sēdē netika noteiktas
Mūzika: Ghost - Devil Church

(jāpiebilst, ka...)

intenormal
23:38 - fck
[info]krishjaanis ir nacists
Mūzika: Dead Kennedys - Nazi Punks Fuck Off

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

bozena
23:23
Noskatījos romantisko grāvēju Krēsla. Kur tālāk vēl varētu tiekties?
Nu patiesībā jau tikai vienu sēriju.

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

intenormal
23:27 - aļiluja
es te dzirdēju tādas baumas, ka donalda daka trampa inaugurācijā dziedāšot varavīksnes vienotais kristiešu koris. tur viņi piesakoties rindā un tā. arī [info]krishjaanis. tad nu turēsim īkšķus par viņu! oziannā vannā!!!

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

intenormal
23:22 - !!!!
jebalaitung ku tā zaļā bise ir laba!

(jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba