Septembris 2., 2015


kinskis
17:07

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

fjokla
16:29
šodien kas ne kas, bet pamanīju, ka pārlieku daudz disharmonijas šai atklātā tipa ofisā, kur katrs, kam nav slinkums ļurinā pa trumām, pilnā balsī un vienlaicīgi un visiem pajebeņ par tiem, kas nekā nevar padomāt šitai tingentangelī, tadnu, pieņemsim, sēdi tu tādā pajumtē, kopā ar citiem tādiem tastatūras klabekļiem, sešiem, teiksim gabaliem, un izdomā, ka vajag kādam piezvanīt un ,iespējams, arī pabļaut procesā, kā? Poll #20485 neim
Open to: All, results viewable to: All

Kā zvanīsi?

View Answers

Paņemšu trubu un iešu diskrēti parunāt/pabļaut kādā intimā kambarī
18 (69.2%)

sēdēšu un runāšu skaļi un viskādi un zvanīšu zvanīšu, kas turko citiem vispār ko ko
0 (0.0%)

vidējs variants kautkur starp intīmo kambari un kabinetu
3 (11.5%)

kili kili, renčik
5 (19.2%)


(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ernuerna
16:13
šo dienu glābj Steihens un Simone Kermes 

(jāpiebilst, ka...)

fjokla
15:31

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
14:23
saprātīgu un lētu higiēnistu centrā, lūdzu?

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

fjokla
12:51 - Tagad, tā
Kur ir manas laimes dāvaniņas, mīlas šķiltaviņas un smieklu dzirnaviņas?

(10 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
12:32 - Ejam tālāk
Mēs esam sapratuši, ka tiesībās vienlīdzīgi ir visu rasu/ etnosu, visu dzimumu, visu vecumu, visu uzskatu cilvēki. Bet kāpēc tikai cilvēki? Ir spēcīga kustība par dzīvnieku tiesībām un viņiem daudz kur ir taisnība. Bet kāpēc tikai dzīvas būtnes?

šis ir nākamais solis

http://www.rfreitas.com/Astro/LegalRightsOfRobots.htm

kurš acīmredzami ir neizbēgams progresa ceļā.

Ja vien mēs negribam ``Animatrix`` un tml scenārijus. Kuri pēc savas būtības neatšķirtos no vēsturiski reālajiem scenārijiem - sekām no neizpratnes par augstāk minētajiem vienlīdzības veidiem.

(jāpiebilst, ka...)

penny_lane
11:51
sviests piezogas nemanāms, bet nahrenizēt viņu, izskatās, ka tas ir gandrīz tikpat nopietns uzdevums kā tikt galā ar Īstām Problēmām.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
11:07
jā, es arī gribu uz parīzi. miks ar mani vairs nerunā, lorēns ir laimīgi precējies un audzina puszviedru bērneļus, hakims ir aizgājis tik tālu, ka grūti ticēt, ka maz reiz eksistējis, dāvids ir miris, bet sirdi jau es neatstāju viņos, sirdi es atstāju sanmartēna kanāla krastā pie bezpajumtnieku ugunskura, butšomonā, monmartras nevienam nezināmās ielās, mauku bāros astoņos no rīta un kādu kripucīti arī pie morisona kapa.

(jāpiebilst, ka...)

anonymous
02:44
Par praktisko: Navmii aplikācija gandrīz visos ceļojuma posmos izrādījās gana lietojama un noderīga (par spīti tam, ka, šķiet, Austrimeiropas izcelsmes autori asprāši ir fiziski nodalījuši A-eiropas aplikāciju ar Baltijas valstīm un Poliju, tad Vāciju, bet vēl pēc tam Beneluksa valstis, un tad nu ir jāizdara atsevišķi pirkumiņi, bet katrā no reģionālajām aplikācijām nav iespējams uzreiz automātiski savu maršrutu pārplānot uz kādu no citiem reģioniem). Lai vai kā, tas darbojas bez mobilo datu patēriņa, balsis diktē pagriezienus, un viss notiek.

(jāpiebilst, ka...)

anonymous
00:27
Mājās pārbraucām, Lietuvas tālumā liesmojot un šķiļoties baltiem zibeņu zobeņiem, un vienubrīd uzgāza tā, ka pa priekšu braucošā fūre bija bezmaz vai vienīgā vaduguns. Bet neko - ~12h stundas ceļā ir tā vērtas, lai ceļā nepavadītu arī vēl nākamo dienu.

(jāpiebilst, ka...)

Septembris 1., 2015


saccharomyces
22:56 - more, more, more?
es tikko (secinot, ka uz galda stāv visādi garšīgi produkti, kurus es neēdu, jo jūtos paēdusi) sapratu, ka manas kādreizējās problēmas ar pār-ēšanos cieši saistītas ar bērnībā piedzīvoto nabadzību un sajūtu, ka tad, ja kaut kas ir, tas drīz var izbeigties un vairs (nekad vai vismaz ne drīz) nebūt. iespējams, ka ar šo un visādu lietu neprognozējamību (piemēram, tv kurš reizēm strādā, reizēm ne, vai vecāki, par kuriem nevar zināt, vai tie būs mājās/pakaļ uz dārziņu laikā), saistīta arī mana vispārējā reizēm nesātība - nepieciešamība pabeigt seriālus vai grāmatu sērijas neapstājoties, pabeigt darba/mācību projektus vienā trakā maratonveidīgā piegājienā utt

bet varbūt tas ir vienkārši generic inertums

(jāpiebilst, ka...)

iive
21:33
"Tā," es nodomāju. "Lai arī man nav pieauguša cilvēka sakaru ierīce, vismaz idzēsīšu hanībī meitas bilžukus no telefona." Atveru mapi. "Ūūū, krāsaini kaleidoskopa attēli, nu nē šitais paliek!"

(jāpiebilst, ka...)

teja
20:23
palasīju ziņas, kārtējo reizi "pedofils" ir likts kopā ar vārdu "kārtējais"

(jāpiebilst, ka...)

teja
20:11
eu cik labs
https://www.facebook.com/NatalieAmyotFR?fref=ts
kápéc gan es pirmā neizdomāju šādu mākslas projektu

(jāpiebilst, ka...)

teja
19:58
gribas atpakaļ uz LV bet šoreiz pat ne tik daudz uz Rīgu cik uz laukiem

(jāpiebilst, ka...)

lord
19:58 - par trešdienu
bērnībā es ticēju, ka trešdiena man ir nelaimīga diena... un es ticēju, ka miršu trešdienā... šo apgalvojumu būtu interesanti pārbaudīt...
Mūzika: Алиса - Повелитель Блох
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

mindbound
19:39
New and exciting paper on genetics of senescence, h/t Maria Konovalenko. It’s a war on multiple fronts, against our toughest enemy yet.
Garastāvoklis:: working
Mūzika: Helalyn Flowers - Plæstık: Dgtal Blood

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

teja
18:39
aizsūtīju zobārstei epastu ar nosaukumu "zobs" un pēc tam aizdomājos par to, cik epastu ar šādu nosaukumu jau ir viņas kastītē, un kāda nosaukuma epastu visvairāk ir jūsu kastītē

(10 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kuces_kundze
19:31 - Dzīvesstila blogs, 1.ieraksts
Mums nav vannas, izlietnes vietā ir sarkana plastmasas bļoda, bet no ēdiena ir semočkas un vīns (no kastes, eleganti pārliets riesling zilajās pudelēs).
#smalki (cibā taču ir heštagu meklētājs, vai ne?

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba