Aprīlis 20., 2014


vistu_zaglis
04:45 - Runājot par [nealgoto] darbu
Jūs jautājat — mēs atbildam ar pretjautājumu:

Poll #20032 lcca
Open to: All, results viewable to: All

Opcija lasīt cibas caur CibasAppu

View Answers

Jā, obligāti, mēs pieprasām šito nekavējoties, lūdzu!
0 (0.0%)

Būtu kļova, bet mierīgi var iztikt arī bez
0 (0.0%)

Da priekš kam, lasīt var pārlūkā
1 (100.0%)

Pofig, nelietoju, vienkārši gribējās kaut kur ķeksīti ielikt
0 (0.0%)P.S. Frendu grupas un postēšana komūnās + vēl pāris fiškas un gļuku labojumi — jau drīz ar nākamo apdeitu, iespēja veidot pollus — sorry, nē, veselais saprāts ir svarīgāks, iztiksiet.
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

snorke
03:43
dienas pavadam, blandoties apkaart, visa sala izbraukaata un izstaigaata krustu skeersu, galvenais - MILZU KAKTUSI un MILZU KIRZAKAS

ir siikas celjojuma grutiibas : apmetusies pumpaam un kasos (odi ? skudras ? alergija ? saule ? saals ?), peda sagriezta (akmens ? stikls ?) un gribu drusku maajaas (3 raksti gaida)

bet sobriid ir baltviins un olive spread uz rupjmaizes sausinjiem, pelikaans uz seetas, laiva pagalmaa

(jāpiebilst, ka...)

crescendo
23:48 - Wheel of Time
Huh?
Izrādās sanācis tā, ka šobrīd lasu pagājušajā gadsimtā izdotu grāmatu, kas svaigi nominēta šī gada Hugo?
Tagad bez noskaņojuma skatīties cauri gadiem - bet tiešām, nezināju, ka mēdz nomiēr arī šādi, visu 15 grāmatu megablāķi kopā..... GRRM eposam tak pēdējās divas bija atsevišķi, Nu ko, vismaz pieturos pie regulāri piemirstā principa ' kad nav ko lasīt, pārskatīt Hugo/Nebulas nomināciju sarakstus'

Nē, grāmatas nav sliktas. Arī tagad pie septītās vēl nav sākusi cīnīties vainas apziņa par vēlmi pamest pusratā vs vainas apziņa par to, ka nelasu kaut ko labāku. Pagaidām ir tīri labi, pat labāk par pirmo/pirmajām divām.
No otras puses... Nezinu, vai šī nu ir sērija, kuru es kādam īpaši censtos rekomendēt. Nekā tāāāda jau nav. Bet, cik nu saprotu, tā nominācija vairāk tāds kampaņas rezultāts.

(jāpiebilst, ka...)

lemurs
00:09
pirmais vakars ar zemesvēžiem. vakar tirkšķa vēl nebija.

(jāpiebilst, ka...)

Aprīlis 19., 2014


pelnufeja
23:43 - zemes sajūta
Tikko uznāca milzīga vēlēšanās iziet ārā un apgulties, taustīt un smaržot zemi. Ļoti sen tā nebija bijis. Savu nepieciešamību būt kontaktā ar zemi es spēju gana veiksmīgi realizēt mājās, staigājot basām kājām un sēžot uz grīdas. Reizēm, īpaši, kad šīs sajūtas uznāk tik pēkšņi, tas liekas diezgan creepy, tipa es tikko nomainīju uzvārdu, jo sinestēzija jauno uzvārdu rāda saderīgāku ar manu vārdu, un es sapņoju par rakšanos pa zemi, līdz manas rokas ir melnas un netīras, pilnīgi bez jebkāda racionāla iemesla.

Sazin, varbūt, ja es nerakstītu, es patiešām arī raktos pa zemi, vai ar ļoti konkrētām šķērēm, par kurām man reizēm ir jādomā, un kuras es arī mammas dzīvoklī nesen atradu, būtu nogriezusi sev matus: mums taču visiem ir jāatrod veids, kā dīlot to tumšo, nemierīgo sajūtu, kas visu laiku tepat ir (lai cik tas nebūtu muļķīgi, par atsevišķiem lit. tekstiem man pat ir bijusi “racionāla darījuma noslēgšanas sajūta”, proti, es šito uzrakstu, bet pārējā laikā tu turi savas ķetnas no manis pa gabalu), lai gan, ja runa ir par prozu, moš man tomēr labāk iet un parakties pa zemi.

(jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
21:30
atrasto mantu birjora lucavsalas filiāle ziņo:
malas saulesbriļļu nav (varbūt ir čomskī?), bet ir pelēcīga kosmeķička
vispār brīnišķīgi nosvinējām, visiem paldies
ābeļdārzs efektīgi noblietēts, zirkas karodziņi plīv
tūliņ ziedēs ievas(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kants
21:22 - laikam jāpievieno tautas ticējumiem
ja vakarā pikniks (vai cita veida vallīte) pie rasbainieka, nākamajā dienā nebūs gluži viegli.
Tags:

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

lara
21:10 - Audekls un mizas
Nekur neaizgāju. Paliku pie iesāktās bildes. Cīnījos kā lauva, gandrīz jau gribēju padoties un vai nu atteikties piedalīties izstādē vai atmest gleznošanai ar roku uz visiem laikiem, vai arī mest miskastē šo konkrēto audeklu. Cīnījos, cīnījos, kamēr kaut kas sāka sanākt. Vēl jau neesmu pabeigusi, bet vairs nav tik bezcerīgi.
Un vēl tā olu krāsošana. Būtu žēl nenokrāsot, jo - neticami, bet fakts - KOPŠ JANVĀRA KRĀJU SĪPOLU MIZAS! Darīju to tāpēc, ka: 1) tas šķita pietuvinām pavasari; 2) parasti man Lieldienu priekšvakarā nav, ar ko nokrāsot olas. Ja es šovakar nenokrāsošu, visa krāšana būs veltīga.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

bozena
21:08 - Kurpju lieta. Kur?
Meiteņu jautājums - Līzei vajag izlaiduma kurpes. Klieta būs fuksiju krāsas un 50. gadu griezuma. Kleitu mākslinice bilda, ka gauži labi izskatītos sūnuzaļas vai jūraszaļas kurpes. Un tagad, HHouston, we have a problem. Tradicionālajos veikalos pat parastu krāsu nav, kur nu vēl šādu. Un vispār nekā nav. Kurpes vajagdrīz. Jo kleita jautop, valsis arī jādej.
Lūdzu palīdziet! Kur tak kāds vietējo blaniku butīks, kurā ir visādu varavīkšņu krāsu kurpes Līželei. Nē, 12 cm papēži gluži nederēs, viņai ir stikla potītes. Man jau ir vienalga, cik maksā.

Jaunkundzei patika šāda tipa: http://www.gabi.lv/product.php?id=242687025

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ravejsledzejs
18:29

Выберите свое яйцо

(jāpiebilst, ka...)

bozena
19:31 - Dārza ziņas
Gulbis atlidojis. Vel nav skaidrs, ar sievu vai viens. Ne Ernests, lai gan, kālabad mēs nevarētu viņu saukt par Ernestu. Viņam tak taisni vēl nav vārda.
Redīsi izauguši šitik lieli (pirmās 2 lapiņas). Tur kur Božena Cirsle domājās pagājušo gadu rudenī iesējusi burkānus, tomēr nekas nav iesēts. Vai arī dīdzis nekas nav, kas ticībā sēts. Tā kā pirmais variants rādījās ticamāk (man jau tas prāts kā trenkāts putnu bars, no tiesas, es jums saku), ņēmu un iesēju burkānus (šoreiz pa īstam). Un vēl kaut kādus sālātveidīgus augus ar nosaukumu Mizuna. Un vēl sīpolus iestādīju. Lai tas, kas saka, ka neesmu laba saimniece, pirmais met bumerangu, ko domājies!
Es savukārt domāju, ka tagad man ir tiesības ar padarīta darba sajūtu atkorķēt Kahetijas apgabala vīnu ar nosaukumu Sachino. Taisni nosaukuma dēļ nopirku.
Starp citu, jūs neticēsiet, Hodunsku māsas tīra istabu. Esmu gar zemi! Līze un Agņeška ar slotu un lupatu!

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
15:24
mājsaimniecībā jau gadiem spriežam, uz ko (kādreiz gaišajā nākotnē) mainīt imprezu - foresteri vai outbacku
vārdadienas dāvanā no dzīvesbrieža saņēmu foresteri
attēlā - foresteris )

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
13:56
kā jūs domājat, ja takšu kantoris pusnaktī saņem izsaukumu uz mazdārziņiem ar prasību pēc busa, jo brauks trīs velosipēdi un suns, tad zvanītājs ir uz mūžu melnajā sarakstā?

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kinskis
11:03
pirmā piknika pirmā bilde )

(10 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Aprīlis 18., 2014


krii
21:21
Nez, vai tas, kurš saulei rietot un pirmajām spuldzēm iedegoties, dziedāja Klusā dārza treknākajā kļavā, bija mazliet netradicionāla lakstīgala, vai aplam advancēts strazds, kurš mēģināja tēlot lakstīgalu?
Jāmācās pazīt putnu dziesmas, jāmācās gan.

Visādicitādi - tusnīgā kundzīte šovakar kusli mēģinājusi atgriezties skrējēju pulkā. Man liekas, ka tusnīgā kundzīte ir nopelnījusi vienu pavisam maziņu aliņu, lai nezaudētu motivāciju varoņdarbiem.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

bozena
21:27 - VN
Lindex tirgo bērnu mazbikšu sēriju ar glīti ieaustu uzrakstu "Lovely undies". Žēluma gals, ka pašmāju ražotāji nevar likt pretī "Mīlīgas apenes".
Jo! Mana mūža jaukākās apenes bija pašmāju bokserbikšeles ar jaukiem auniņiem un jostā trekni ierakstītu šilti "Viktora Noslēpums". Labākais veļas gabals, ka man piederējis, gočpendel! Nekad negrauza un nemēdza salīst dibenā, kas, jūs taču piekritīset, dakter, ir krietni plusi burvīgajam dizainam un kultūrvēsturiskajai atsaucei.
Ak, te jau viņi ir!
http://www.viktoranoslepums.lv/#lv/speeks/lovestory/1

Manas gan bija meiteņu, dievgodvārds. Es taču atšķiru, nav ko ņirgāties te.

(7 piebilda | jāpiebilst, ka...)

lemurs
18:53 - putnu un puķu ziņas
puķu ziņas:
šogad viss kā pienākas, trases malās zied pārplaukušas, jau pabalējušas vizbules čupu čupām un smuki izstīdzējušas māllēpes, un ievām daiļas mazas lapiņas, ne tā kā pagājšgad, kad skrejceļa malās māllēpes un ievas ziedēja reizē.
putnu ziņas:
1. šorīt pa logu redzēju vārtu priekšā rosāmies dižknābi. smuks gan pats, gan knābis.
2. vecā melno mušķērēju būra vietā tēvs šopavasar pielika jaunu. un tur tikko ir iekortelējies mājas strazds. nes iekšā vīnogulāju atspurušās mizas un taisa matraci. kā viņi tai mušķērājiem paredzētajā šaurībā izgrozīsies nav skaidrs. tēvs smejas, ka jādzen ārā resnie strazdi no mazo putniņu būrīša, bet patiesībā priecājas gan, jo tos būrus, kas senāk taisīti strazdiem, šie paši strazdi jau vairākus gadus apsmādē, un tur mitinājās tikai visādas svīres un tītiņi. (gribu tītiņu! dodiet man šogad atkal bļaustīgo tītiņu, lūdzu! CD, lūdzu tītiņu tai būrī, kas austrumpuses ābelē!)
3. kamēr sēdējām šūpuļtīklā un ieturējāmies, pār kaimiņdārzu zems un mērķtiecīgs aizlidoja stārķis.

upd. 4. pa pliko dzīvžogu šobrīd ņemas veselas četras sarkanrīklītes, neprātīgi skaistas, actiņas kā mellas pogas, un šīm ieslīpi fonā ir rietumi ar zemu sauli un pareizās krāsas gaismu, tāpēc viņas tiešām izskatās nevis pēc iebrūnrīklītēm vai rižrīklītēm kā parasti, bet patiesi pēc sarkan- vai vismaz košoranžrīklītēm.

(jāpiebilst, ka...)

klusais_okeans
15:01
Viena no manām mīļākajām art-grupām par desmito Manifestu un ne tikai:
http://aroundart.ru/2014/04/17/i-veselo-i-strashno/

(jāpiebilst, ka...)

bozena
10:57
Patīk man tie brīvdienu rīti. Izdzēŗu kafiju un ielēju vīnu. Un nav tak vēl pat divpadsmit! Kur, iedomājieties tikai mīļo Garkājtētiņ, normālā darba dienā ap šo laiku pierīte jau sen ir tikusi trīsreiz savilkta darba rievā.
Iešu līdz mežam salasīt kādus žagarus, ko izrotāt ar koka zaķiem un citādu herņu. Un tad, man liekas, skrituļslidas arī būtu pelnījušas tikt atputekļotas.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

lara
08:22
Pamodos sešos. Man ir lieli plāni svētku dienām. Kaimiņi aizbraukuši, visa māja ir man vienai pašai, daudz klusuma, daudz gaismas un garš, garš izdarāmo lietu saraksts. Gelznot, sataisīt cd skices, uzbūvēt pamatu izstādes un simpozija maketam, uzrakstit stāstiņu kustību izrādei, kārtot māju, pārcelt darba vietu no guļamistabas uz mazo istabiņu, kurā vasaras vakaros ir visskaistākais skats pa logu. Vēl daži sīkumi. Esmu jau ķerusies klāt. Lielā piektdiena ir labas iemesls, lai nesvinētu savu vārdu, arī kristīgās un pagāniskās aktivitātes samazināšu līdz minimumam, visus spēkus atdodot mākslai un kultūrai.

Sveicieni manām vārdamāsām Cibā.

(17 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba