Augusts 23., 2014


pelnufeja
21:34 - gaisma
Es esmu absolūtā sajūsmā par to, ka mājās ir tik gaišs. Es gan te dīvainā kārtā nepiekopju savu nelabo paradumu vakarā dzīvoklī ieslēgt visas iespējamās gaismas arī telpās, kurās es neatrodos, jo nemaz nav bailīgi, bet ir tik vareni, ka vajadzības gadījumā te ir iespējams izgaismot katru sīkāko stūri, tas ir brīnišķīgi, ņemot vērā to, ka es telpās pastāvīgi jūtos esam gaismas badā, nu, izņemot tos brīžus, kad tiešām gribas pilnīgu tumsu vai pustumsu, protams. Nevaru to izskaidrot, bet pat tad, ja man neko nevajag saskatīt, slikts apgaismojums man liek izjust briesmīgu diskomfortu, varbūt, ka es to tikai esmu iedomājusies, bet, liekas, ka spiež uz acīm un galvu.

(jāpiebilst, ka...)

augsne
19:35
Nupat gāju un pārdomāju, ka kādreiz, kad man gandrīz nebija pašai savas naudas, pa laikam atradu to uz ielas, bieži atradu arī iesāktas vai pat neatvērtas cigarešu paciņas, ko tolaik turēju zelta vērtē. Padomāju, ka tuvākajā laikā man arī droši vien noderētu kāda materiālā palīdzība 'no augšas', un tieši tajā brīdī ieraudzīju 10 santīmu monētu sev pie kājām. Dievs par mani ierēc.

(jāpiebilst, ka...)

anonymous
19:29 - Auditorijas
(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
16:56 - Forest Mentor - darījumi ar mežu
- Labdien, vai Sils? Ļoti patīkami! Vēlētos noslēgt ar jums sadarbības līgumu ar abpusēji izdevīgiem nosacījumiem.

(jāpiebilst, ka...)

lemurs
16:12
tiem, kas lasa leitiski, (un sev): 100 dažādu Viļņas laikazīmju - mazzināma skulptūras, piemiņas plāksnes, uzraksti.

(jāpiebilst, ka...)

augsne
14:37
Esmu mazliet kļuvusi par cilvēku, kurš ilgojas, lai par visu paziņo laikus, lai nav haosa, steigas un trauksmes. Domāju, ka tas šobrīd radīs visvairāk grūtību studiju procesā. Mani jau tagad nogurdina, ka studijas sāksies tūlīt, bet vēl ir dažādas lietas, par ko nav pietiekamas informācijas. Tāpat nesakārtotība - aktīvie jaunieši, kuri mācīsies psiholoģiju, nemaz nevar tikt uz informatīvo pasākumu 28. augustā, jo tad ir tie sociālo prasmju treniņi. Lai arī es esmu pēdējais cilvēks, kuru varētu interesēt ņemšanās visādās studentu aktivitātēs, es tāpat aizkaitinos, ka nav nekādas kārtības. Katrs dara pa savam, vispār neko nesaskaņojot. Tas ir tik neierasti, ka mani nomāc šīs lietas, jo agrāk tā nekad nebija, bet tas laikam tāpēc, ka es nekad nemaz negatavojos uz tādu kārtīgu studēšanu; arī pati negrasījos kaut ko plānot un daudz maz organizēti mācīties vai vispār dzīvot. Tagad man arī pašai daudz vairāk gribas piedalīties kārtošanā.
Tags:

(14 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Augusts 22., 2014


krii
23:52
Jāzuvelk kāds džemperītis un jāiet gulēt.

(jāpiebilst, ka...)

kants
23:25 - anhedonia
tāda garlaicība, ka jāpastrādā
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
22:13 - lūk, tava jaunā identitāte
kamēr vēl biju arsā, man piezvanīja cilvēks no uzdevumi.lv, lai verificētu manu skolotāja (interesantā kārtā, no savas skolas es (pēc lapā pieejamās informācijas) esmu tikai pirmais skolotājs, kas tur reģistrējies) kontu viņu lapā. un tas, kā viņš to darīja, bija - pēc tam, kad bija noskaidrojis, vai tiešām to reģistrēšanos veicu es, nevis kāds viltvārdis, kas grib mani izjokot, vienkārši pajautāja man: "un vai jūs esat skolotāja?"

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
22:26
Ir tikai augusts, bet ir tik ļoti, ļoti auksti. Varētu nomirt vienkārši tāpat, no tā, ka ir bēdīgi un auksti.

(45 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
21:26
Mazliet palasīju visādās vikipēdijās utml. resursos par murgiem. Man ļoti patika krievu wiki uzskaitītie 
diagnostikas pamati )</p> Uzreiz vizualizēju visādus savus idejiskos pretmetus (nu tur dimiterus, tālbergus, rudzīšus) sanitāru stiprajās rokās, mēģinot izvairīties no ledainas, pieredzējušas medmāsas veiklā šprices dūriena. Nez, vai viņi to pašu domā par liberastiem?

(jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
18:10
kurš var man piedāvāt dušu, rīgas centrā, tagad?
ar šaujamieroci uz namu pārvaldi es iešu pirmdien
bet tagad vajadzētu paspēt uz kino tīriem matiem

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
16:50
biju sapotēties pret difteriju arsā, un tā bija pēdējā laika patīkamākā saskarsme ar medicīnas profesionāli. aizgāju ar sajūtu, ka man viss ir skaidrs, esmu uzzinājusi kaut ko jaunu un vēl patīkami parunājusies. es gribētu, lai tā ir vienmēr, kad apmeklēju kādus ārstus.

in other news, pirms tam mamma man nopirka kleitu, ko es nosaucu par savu krievu skolas formu, jo tā ir ar ļoti, ļoti skaistu piegriezumu, kurš pat man liek izskatīties glīti sievišķīgā formā, bet tai ir viens nopietns trūkums - audums, no kura tā ir šūta, ir ar visai pretīgas krāsas koši neōna oranžām un rōzā puķēm, kuras man, iespējams, nepelnīti (jo mamma teica, ka nesaprot, ko es ar to domāju), asociējas ar pusmūža krievu dāmām. bet nu, kā pērkot smējāmies, tad jau būs tieši laikā, lai darbā labāk iekļautos kolektīvā.

(jāpiebilst, ka...)

lemurs
15:02 - elektrosvings
smukas medūzas.

(jāpiebilst, ka...)

snorke
13:51 - vo, palielīšos
Mans pirmais starpkontinentālais raksts (EU vs ASV) ! Dabūju šodien salikumu, tas mirklis, kas redzi rakstu publicēšanai gatavu rakstu - mazliet atgādina mirkli, kad dabū svaigi dzemdētu mazuli, pilnīgi sirds apstājas (ilgi šo ideju perināju un tagad ir 5 min līdz publikācijai)

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

augsne
11:40
Plikbildes jeb kas lācītim vēderā. )

2012. un 2014. )

(14 piebilda | jāpiebilst, ka...)

grizzly_bear
11:18
tad šovakar var iet dzert Vietā. tiekamies

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

savaadaisu
10:58
Jēēēiii ... auto nu ir mans!

(jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
01:53
vasara burciņā?
nea, vasara blenderī
tā, ka nosēdināju blenderi
400 grami fpesto
un fpesto ne jau tāpēc, ka es esmu rupja
bet tāpēc, ka viņš ir reāli rupjš

(22 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Augusts 21., 2014


pelnufeja
22:01
Šodien aizgāju uztaisīt e-talonu. Acīmredzot, viņiem sarakste ar mani sistēmā neparādās - darbiniece bija ļoti laipna un korekta. Tagad man ir divi e-taloni - viens pašai, otrs pavadonim, kas nozīmē, ka tajās reizēs, kad es transportā braucu ar kādu kopā, vairs nebūs jāčakarējas ar vadītājiem un biļetēm, ja nu vienīgi nakts transportā, kur e-taloni vispār nedarbojas. Šo sistēmu viņi ir izdomājuši tiešām ērtu un funkcionālu, cits jautājums, cik viņu transports cilvēkiem, kam tas ir par brīvu, reāli ir pieejams. Bet būtu tik forši, ja visi darbinieki visādās iestādēs būtu tik prātīgi un saprastu, ka es tikai neredzu, nevis esmu kukū, un ar mani ir iespējams normāli komunicēt un nav jājūtas nekā "ārprāts, ko lai tagad dara?", jo, kad cilvēki tā jūtas, lai cik viņi nebūti "pieklājīgi", to principā nav iespējams noslēpt. Vēl ļoti veiksmīgi izrādījās, ka tajā klientu apkalpošanas centrā, kurā es biju, bija dzīvā rinda, nevis nr. sistēma.
Toties zvaigznes grāmatnīcā, kur es Leldei pirku kulturuloģijas mācību grāmatu, gan es biju šokā par komentāru "vai tiešām jūs nevarat atrast pati, kāpēc man ir jūsu vietā jāmeklē?", un te pat nav runa par to, ka "ja jau tu neredzi, nafig tev to grāmatu vajag", jo es tiešām nejutos tā, ka, lai lūgtu palīdzību ar grāmatas atrašanu grāmatnīcas darbiniecei, man būtu jāspecifizē "es pati to nevarēšu lasīt, bet mana draudzene palūdza nopirkt", lai gan, kad viņa tikai norādīja virzienu un sāka pukoties, es, protams, teicu, ka es neredzu un nevarēšu atrast, bet principā vienk. wtf, viņiem tak jābūt ieinteresētiem man kaut ko pārdot, es esmu grāmatnīcās regulāri lūgusi palīdzēt atrast lietas arī agrāk, jo es principā sūdīgi orientējos un pamanu, kur kas atrodas.
Un skaidrs, ka, visticamāk, es būtu atradusi un identificējusi to grāmatu arī pati, bet tas man paņemtu nenormāli daudz laika (jo tā nebija maza grāmatnīca), plus, viņi vēl man, ļoti iespējams, pagūtu piesieties, ka es fotogrāfēju, murmuļi tādi.

Vēlāk es gāju diezgan pagarā pastaigā ar dž un, šķiet, ka būšu tuvējā apkārtnē atradusi tādu pastaigu maršrutu, kas man ļoti patīk (un nav mežs). jo es dubļainā rudenī pa mežu bradāt netaisos. Tagad gan maz nogriezos no lielajām ielām, darīju to tikai tad, kad biju droša, ka te ir orientieri, kurus es noteikti atcerēšos un atradīšu ceļu atpkaļ, bet būs forši pamazām visu izpētīt arvien vairāk, un es arī ceru, ka ar laiku es sapratīšu, kurā virzienā tas ir, kur es eju staigāties ar suni, jo, cik saprotu, no šejienes varētu būt relatīvi tuvu visādas vietas, uz kurām es varētu gribēt kādreiz aizet.

Vēl es, diemžēl nevarēju palīdzēt angļu valodā runājošai sievietei atrast viņas viesnīcu, bet vismaz esmu pārlauzusi sevī nespēju runāt vispār, un varēju pateikt, ka man ir ļoti žēl, bet es nezinu, kur tas atrodas. Man tiešām bija ļoti žēl, ka nevaru palīdzēt, jo es, protams, ļoti spēju empatizēt nezināšnu, kur tu atrodies un kur tev jāiet.

Dž nebija nekādi iebildumi, kad es apstājos runāties ar svešu cilvēku, bet ar ņūtonu gan viņš nepavisam negribēja draudzēties.

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba