Jūnijs 19., 2018


krii
15:20
Pusi dienas pastrādāju ar respiratoru uz sejas. Tagad zinu, kāpēc Ričmonds tā neieredz uzpurņus.

(jāpiebilst, ka...)

ravejsledzejs
10:07
biju vakar aizgājis ciemos. iepazinos ar diviem cilvēkiem. tādi pidari. užas prosta! pats seksuālākais un pievilcīgākais cilvēka orgāns ir smadzenes. ja tās ir - cilvēku var pist. te cibā vismaz visiem manis lasītajiem cibiņiem ir smadzenes. tā kā cibpuiši - turpināšu uzmākties Jums. ar Jums vismaz ir garantija, ka nebūs jāiepazīstas ar pidariem. turpiniet attīstīt savas smadzenes un kļūstiet vēl ņemamāki! es par to tikai priecāšos.

(jāpiebilst, ka...)

crescendo
08:42 - QOTD

Real is NOT: Being Yourself
“Be yourself” is some of the worst advice on planet Earth, because a lot of “selves” are just run-of-the-mill assholes, or kleptocratic authoritarian assholes, or totalitarian genocidal assholes, or just the most left-swipe-able asshole on Earth. There again, although they stayed true to their beliefs, asshole beliefs are at best delusional and at worst pure evil. Not real.

I think I probably fall into the category of being an asshole under the guise of being real. Sometimes I take too many bitch pills in the morning and she oozes to the surface. My inner asshole is mainly a defense mechanism to keep people at bay. I think a lot of us live with the fear that if we ever expose our realness the world will chew us up and spit us out, moving on quickly to its next meal.

<https://psiloveyou.xyz/what-it-means-to-be-real-92e5a9ded33b>

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūnijs 18., 2018


hedera
23:09
Sense8 noslēguma sērija <3 Īpaši Kala stāsts

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
23:00
es šonakt murgoju, ka mani no mājām izliek kaut kādi sektanti, kuri tur (burtiski līdzko esmu izgājusi pa durvīm) sāk filmēt porno ar divām ļoti apaļīgām dāmām un kādu žiperīgu vīreli
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

krii
22:10 - Mesotēs
Forši ir tie brīži, kad izdodas dzīvot bez spazmām. Tā kā šķērsojot kalnu upīti, kur jālec no viena akmeņa uz otru, iepriekš neko neieplānojot, maršrutu galvā neveidojot, tikai lēciena brīdī ļaujot ķermenim pareizi nobalansēt.
Droši vien sērfotāji šo sajūtu pazīst vēl labāk. Un alpīnisti arīdzan.
Tas nenozīmē atslābumu. Tas nozīmē tonusu. Bez saspringuma. Mesotēs.

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
21:42 - Kauns!
Man stāsta, ka pasaules latviešu zinātnieku kongresā katedrā esot uzkāpis kultists un nobīdījis tekstus, ka tipa dabu radījis dievs un zinātne sasniegusi pārāk daudz.

Tiešām?

Un neviens nepiecēlās un nepateica kultistam ka viņš runā aplamības?

(33 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
16:50
Akmentiņa "Skolotāji" ir laba grāmata. Viena no retajām šajā sērijā, kurā nav nedz rūgtuma, nedz samudrījumu. Un ir pietāte pret vēsturi un cilvēkiem.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

vistu_zaglis
12:16

Te ir jāsāk ar priekšvēsturi, tā šķiet. Vei, Jana ir tāda trakoti jautra zaja, kura strādā manā piemājas barčikā un iespēju robežās gādā, lai nevienā brīdī nenāktos noskumt par to, ka ir beigušies atspirdzinošie dzērieni, parasti jauns kausiņš uzzīmējas, pirms vēl ir izdevies tā kārtīgi piebeigt iepriekšējo, [info]perkons kursā, kā šitas notiek.

Nu lūk. Pie svētdienas dzīvespriecīga kompānija, sastāvoša no K-x, Janas un, protams, jūsu padevīgā kalpa VZ, izlēma mazliet pakratīt pačkas radošā kolektīva Asking Alexandria koncī. Radošais kolektīvs Asking Alexandria, par spīti tam, ko sagaidītu nesagatavots klausītājs, izrādījās ārkārtīgi jautri jaunieši, kas, cita starpā, aktīvi gvelza visādu huiņu, viens par otru ņirgājās un manāmi baudīja vakaru ne mazāk kā mēs. Bet te ne par to. Tātad, ierodamies Karlīnas forumā, paņemam sev pa kausiņam dzēriena, kādas 10 minūtes pacietīgi pagaidām uzstājmāksliniekus, nu un tur jau aiziet, troksnis, krāsainas gaismiņas, dūmi pa gaisu, tas viss, un pēc kāda laiciņa piepeši ievēroju ka eu!, a kur Jana?, Jana piepeši pazudusi!, bet nu neko, pieaugusi meitene, gan jau tiks ar sevi galā.

Paiet pāris minūtes, jūtu – kāds man piebiksta, tur Jana ar trim pilnām alus glāzēm, mēs tur tā O_O nevajadzēja jau pūlēties, bet nu paldies, jā!, un Jana, mēģinot pārbļaut apkārt valdošo troksni, atzīstas man ausī, ka viņai vispār darba reflekss nostrādājis: mums ar K-x beidzies alus, nekavējoties jāpienes jauni!


Garastāvoklis:: I need a fucking drink
Mūzika: Asking Alexandria / Undivided

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kuces_kundze
12:24 - Please confirm if you are still alive
Hello,

Please confirm if you are still alive because two gentle men walked into my office this morning to claim your inheritance funds with our bank. They said that you are dead and that they are your representative. I got your email from the file of your relative who is yet to be paid for the Contract he has executed before his death several years ago.You the beneficiary of this fund has not been in contact with the bank to claim your fund. The gentlemen submitted an address where they want your VISA DEBIT ATM CARD sent.

If you are still alive, please indicate by sending your full contact details within 7 day of receiving this message, faliure to do so, I will send the card to the address submitted by your representatives.


Regards


Derek Langston

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
11:47
Dārgie cibdraugi!
Ja kādam ir pie rokas šī grāmata: http://www.ibook.lv/BD_uz-slieksna-simona-de-bovuara.aspx?BID=4725e813-def6-4099-a09d-cab872bd7db7 , vai varat būt tik mīļi un apskatīties:
1) kā sauc tulkotāju;
2) vai kaut kur titullapā (vai kur citur) nevīd titulstāsta nosaukums oriģinālvalodā, un ja vīd - kāds tas ir?

Būšu ļoti pateicīga!

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
10:31
kā pašu galveno no cibas kāzām varu reportēt, ka krogam pāri ielai beidzot ir īstais nosaukums atnācis
eglītis mizā

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
10:00
Jāņi parasti bijuši tādi kā vasaras atklāšanas svētki. Nu, tur visu laiku bijis auksts, slapjš un citādi draņķīgs normālais Latvijas jūnijs, kas sekojis salnainam, cīruļputeņainam pavasarim, un tad nu, lūk, beidzot, Jāņi - visi ar lietussargiem sildās pie ugunskura un šļūc čurāt slapjos krūmos, bet ir skaista cerība, nē, pat pārliecība, ka tagad nu gan - pēc visām maģiskajām izdarībām, dziesmām, šašlikiem un žūpošanas, līdz ar pēdējo paģiru drebuli izklīdīs arī mākoņi, aizies cikloni, termometra stabiņš apsteigs Ziemassvētku rādījumus un iestāsies īsa, koncentrēta ziemeļu vasara. Dažas nedēļas visi kritīs nevaldāmā eiforijā - sauļosies, peldēsies, pāries uz "attālināta darba režīmu" un nerādīsies birojos, litriem strēbs alu, baltvīnu un mohito, pārtiks no aukstās zupas un saldējuma, bizenēs apkārt pa naktīm, pacietīs citus cilvēkus un vispār vairs nemaz nelīdzināsies introvertai nūģu un lempju nācijai.
Šogad viss ir nogājis nedaudz šķībi, un pat es laiku pa laikam ieskatos kalendārā, lai pārliecinātos, ka nav augusta vidus, vai vismaz jūlija beigas. Ballīte vēl nav sākusies, kī-nout-spīkers vēl tikai taustās pēc mikrofona, bet kliņģeris jau aprīts, šampis izlaistīts un daži viesi jau paguvuši vannasistabā pa fikso nokniebties.

Nē, nu es jau neko, man jau patīk. Galvenais, lai turpinās.

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūnijs 17., 2018


jebalaitung
23:14 - 7diena
ja kaut kas no anarhijas manī vispār ir palicis, tad tas ir alus.

un arī tā man šovakar nav.

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

hedera
18:46
Šodien sanāca neplānots pikniks. Ļoti jauki. :)

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
16:36
Vakar, kā jau biju plānojusi, izgulēju visu pagājušo nedēļu un vēl nākamo arī.
Pēc tam pagulēju saulē, lasīdama Akmentiņa "Skolotājus".
Pabaroju sevi un dzīvniekus.
Apciemoju māti.
Izvedu Ričmondu vakara pastaigā, un pēc tam atkal varēju iet gulēt.

(jāpiebilst, ka...)

ravejsledzejs
16:02
es lēnām novecoju. žēl tikai, ka pagaidām neparādās tās novecošanas pazīmes, kuras es gaidu. pagaidām parādās tikai tās, kuras es negaidu. et nu šī pasaule nav ideāla, visu gribēt nevar.... ne jau es šo pasauli radīju. un varbūt ir labi, ka es tagad 21.gs. dzīvoju. ja es dzīvotu kādā 14. vai 15. gs., tad savu pa;šreizējo vecumu nesasniegtu. mani sadedzinātu sārtā jau kaut kādu padsmit gadu vecumā.

(jāpiebilst, ka...)

Jūnijs 16., 2018


jebalaitung
23:31 - fakti
labākais pīārs ir tāds, kurā nav nekāda pīāra.

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
22:33 - the little things
šovakar, mazgājot veļu, pēkšņi sapratu, ka rīt ir svētdiena, nevis pirmdiena, un sajutos teju neizsakāmi laimīga

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
20:23
"pain pushes until vision pulls"
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba