Septembris 30., 2020


klusais_okeans
10:03
septembri mierīgi varētu pārdēvēt par kultūras darbinieku izmocītības mēnesi, esmu pārsniegusi visus pārstrādāšanās rekordus, domas kļuvušas pavisam trulas un es pati kaut kāda dead inside. Nepārtrauktas strādāšanas režīms negatīvi ietekmē pašu darbu kvalitāti (kāds pārsteigums, Šerlok!) un tāpēc nav pat ierastā darbaholiķes gandarījuma. Pagājušajā nedēļā dažas dienas paņemu brīvas, bet diemžēl arī atpūta pagāja tādā piespiedu atpūšanās režīmā (aizbraucu ar telti pie jūras un bez maz tāds "dura, skaties jūrā, TAGAD!, elpo svaigu gaisu, izbaudi, kāpēc Tu neizbaudi!" režīms bez paliekoša iespaida uz emocionālo labsajūtu). Pēc šī visa laikam der tikai neproduktīva un nekvalitatīva atpūta, kas gan man sanāk vēl sliktāk par nepārstrādāšanos. Bet ko nu es, pati piekritu un apņēmos, taču būtu jauki, ja visi šie septembra kultūras pasākumi, kas proklamē saudzīgāku sadzīvošanu un pārdomātāku resursu izmantošanu, downshiftingu iekšiņās un āriņās, ievērotu šos principus arī attiecībā uz savu programmu eksponēšanu, nevis sabāztos vienlaikus neapmeklējamā un neuztveramā intensitātē. Jau atkal kaut kāds zombijkapitālisma karuselis, kurā norišu blīvums nomāc vēlmi un iespēju mākslas darbam un skatītājam satikties lēnā pārdomātībā, nevis histēriskā skrollēšanā turp atpakaļ. Nez kā to paspēj cilvēki ar normālām darba vietām un atvasēm, ja normāli un jēgpilni piedzīvot piedāvāto nespēju pat es, kurai tas ir vienīgais "darbs"?
Un tagad atkal no jauna jābūvē savi gausā laika mehānismi, cītīgi jāspodrina spogulīši, kas ārējās gaismas avotiem liek ieskaut iekšējo telpu un atdzīvina notrulināto prāta muskuļu spēju kustēties kvalitatīvi, dziļi, sinhroni. Kā pareizā elpošanā.

(jāpiebilst, ka...)

ernuerna
10:07
Wake up, me, sheeple!
Uzzināju šodien par tādu Jerusalema dance challenge. Un kas tas vispār tāds, un ka katra viena sevi cienoša Latvijas pilsēta tagad vienojas šajā dejas izaicinājumā.
Jo nu.. kāpēc gan nē...

(jāpiebilst, ka...)

Septembris 29., 2020


bozena
23:10
Man bija briesmīgs sapnis, kurā es mācījos kaut kādas acīmredzot postgraduālas studijas, jo tur visi bija tik gudri, īsti botāni, un biju iekavējusi kādu īpaši sarežģītu molekulāru ķīmiju (man liekas, nebiju bijusi ne uz vienu nodarbību, jo tajā laikā biju citās nodarbībās, nezināju, kāds izskatās pasniedzējs) un speciālu fiziku, un dīvainā kārtā angļu valodā kaut ko nebiju nodevusi. Pamodos ļoti uztraukta, nobijusies un nosvīdusi, pie tam, liekas, ka šo sapni jau biju redzējusi, jo atcerējos pieputējušo laboratoriju; mācību iestādes gaitenis bija kaut kas pa vidam starp BioFaka vestibilu, LU centrālās mājas kāpnēm un Cūkkārpas Lielo zāli.
Tagad bail iet gulēt. Ja nu eksāmens jāliek.

(jāpiebilst, ka...)

iztulko
[dienasgramata]
11:38
kā jūs tulkotu "распиздай"?

(11 piebilda | jāpiebilst, ka...)

vilibaldis
09:00
Itālijā aizvērusies mana mīļākā lapiņu fabrika(?), nu un ko lai tagad dara? Eksperimentāli iepirku citas... sūds pilnīgs, par biezu un spīdīgu. Tā mans klijāns paliks pusdarīts.

Toties mīļākā pasniedzēja veikalā tiku pie krāsu maišeļa un audekla stērbelītes gandrīz par pliku paldies. Tipa žēl ārā mest, laba manta tomēr un ja nu noder. Noderēja arī.

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Septembris 28., 2020


klusais_okeans
10:36
“I think you know how to love better than any of us. That's why you find it all so painful.”
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

Septembris 27., 2020


bozena
23:55 - Nezināmais kodējs
Vakar, kamēr pļāvu zāli, kāds man iekoda kājā. Nemanāmi, nemaz nesāpēja, kamēr koda , bet es esmu pieradusi, ka pļaujot vienmēr saduros vai saskrāpējos, vai sakožos, neko daudz neņemu vērā
Kāja tagad niezīgi sāp, uz stilba ir krietns plankums manas plaukstas lielumā (tātad mazs, bet mana kāja jau arī nav neko liela), karsts un uzpampis arī nedaudz.
Nav tā, kā šitā nekad nebūtu bijis, jau vasarā vienreiz atrāvos tādu pašu ļoti neglītu kodumu.
Un otras kājas celī man kāds iekoda pirms pusotras nedēļas, tagad tur ir pavisam neestētisks plus divu 2 eur monētu lielumā, izskatās kā ugunszīme un nepāriet.
Ja nu kādam obligāti ir man jāiekož, tas vismaz varētu būt smalks mārīšzirneklis.
https://dabasdati.lv/lv/article/gada-bezmugurkaulnieks-2019-ndash-mariszirneklis/2019/

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
14:52
ko es šokvīkend uzzināju – okupācijas piemineklis ir jaunāks par mani

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
12:45
Kā saka mans ļoti viedais dakteronkulis:
- Lai izvairītos no frustrācijas dzīves periodos, kad pārtiekat no griķu pārslām, kas pārlietas ar karstu ūdeni, uzreiz pēc ēšanas nomazgājiet bļodiņu un karoti. Tas samazina skumjas un iespēju nepaēst, jo vairs nav tīru trauku.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Septembris 26., 2020


ctulhu
10:54 - Fantastika?
Te nesen kāds pīkstēja ka in vitro meat esot galīga fantastika

https://www.fastcompany.com/40565582/lab-grown-meat-is-getting-cheap-enough-for-anyone-to-buy

+ es tā saprotu ka pasākumu supportē arī liels parastās gaļas ražotājs

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
05:11 - Misinterpretation
Kā zināms trijstūris ar virsotni uz augšu dažādās hermētiskās un okultās tradīcijās nozīmē vīrišķo sākumu jeb principu un apvērsts - ar virsotni uz leju - sievišķo. Šajā sakarā nav izslēgts ka es kādu laiku apmeklēju ne tās publiskās labierīcības jo kā man te nesen skaidroja, tur uz durvīm trijstūris ar virsotni uz leju nozīmējot ``plati pleci`` ( vīr.) un ar virsotni uz augšu ``kleita`` (siev.). Nezinu kura versija ir patiesa.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Septembris 25., 2020


ravejsledzejs
12:21
ō! kaut kas jauns. spamā man vienmēr kaut kās arābu princis vai atraitne miljonus solīja (nu vai kaut kādi pišanās piedāvājumi), bet šodien ienācās piedāvājums iesaistīties vakcīnu biznesā. apgalvo, ka man nav nepieciešama mediķa izglītība. mans spams atkal kļuvis interesants.

(jāpiebilst, ka...)

vilibaldis
16:06
...un tad es aizgāju un nopirku kleitu, tādu kas silti un zīdaini piekļaujas ādai. Kleita ir tieši tas, ko es šobrīd nedrīkstētu iekārot un atļauties, arī lētu aizpērnās sezonas nē.
Lēni, gandrīz piecas stundas, gatavināju tomātus pusdienām.
Blenzu sienā un skicēju peļu klijānu. Ja pietiks spēka izlikšu nākam mēness Rozentāla muzejā komplektā ar zvirbuļu dzimtu. Viegli banāli.

Baložiem pajumtē jauns metiens, pēc balsīm spriežot, varētu būt trīs sīkaļas, kaut čaumalu atradu tikai vienu. Jezga pamatīga.

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Septembris 24., 2020


vilibaldis
23:04
Iespējams, ka tas nemaz nav vanags, bet peļu klijāns.
Nu bet ne es pirmā, kas šitā kļūdās. Azoru salas šādas kļūdas dēļ esot pie vārda tikušas.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
19:33 - Nu gan murgo
šite

https://www.tvnet.lv/7069472/izglitibas-limenis-vairs-nebus-izskirosais-faktors-darba-tirgu

emmm kas tad ir tās ``prasmes``? Nu acīmredzot kaut kas tāds ko iemācās. Nu tātad tas joprojām ir par izglītību.

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

iztulko
[dienasgramata]
11:48
Kas ir нейтральная передача mašīnas ātrumpārslēdzējā? Latviski?

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Septembris 23., 2020


ctulhu
22:25 - Ja to dara pa īstam
T.i. klimata problēmas risināšana pa īstam nevis pseidorisināšana ar vāvuļošanu izskatās šitā

https://www.theguardian.com/business/2020/sep/21/airbus-reveals-plans-zero-emission-aircraft-fuelled-hydrogen?fbclid=IwAR2chAntutR5u_Iu2f4F-fBQAOEBBRy4EXlRL6k6vsJqUlR6kvE750jNPas

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

vilibaldis
20:56
ja privātais bērns pieturā vispirms padomā "Hmm, kaut kur redzēta sirmgalve..." un tikai pēc tam attopas "Māte!". Laikam ar steigu jāiet pie friziera, bet pa kuru laiku? Turklāt tā arī kaut kā nav izdevies ieviest jaunu, kopš ideālā pameta darba fronti.

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Septembris 22., 2020


vairsneat
21:41 - 309
šodien es jūtos labi, un man tas patīk.

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
21:07 - mud, perhaps
if i do not sing what i feel, i will die inside

(jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba