Marts 1., 2015


iive
00:47 - Pimpju un pežu vārdi
Nesenais ieraksts, kur dominika komentē vajadzību latviskot dažādus kniebšanās aspektus, man lika atcerēties sen nepiesauktu tēmu. Sanāciet ap ugunskuru, biedri. Kā jūs saucat savas ģenitālijas? Kā jūs saucat otrējās (un vai pārējās)? Vai jums ir konstants apzīmējums šīm vietām, vai tas diskursīvi pārformējas ar jaunu partneri? Un vai ir vārds kurā jūsu Lietu nedrīkstētu nosaukt?

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Februāris 28., 2015


iive
22:59 - Nu, jo es nemāku neko citu domāt
Viņš ir mans vienīgais cilvēks, lai gan mēs viens otram esam vienīgie zvēri.
(Metafizika sekos pārējiem sējumiem.)
Страшно - умирать не хочется.

(jāpiebilst, ka...)

anonymous
21:08
Ziņās lasu, ka Putins Ņemcova mātei nosūtījis telegrammu. Latvijas Pastā telegrammas arī vēl arvien pieņem un pienāk? Un kā, nez, mūsdienās tās strādā? Tu atstāj zīmīti ar tekstu, un tad pasta darbiniece to ieraksta e-pastā?

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

iive
20:30 - Zvēri laukos
"Seskos" ir bezgala jauki. Pabarojām bites, Arnolds man pat lika taustīt, kurā stūrī ķermenīšu siltums, celt nost sedziņas un likt sadurstītās paciņas ar kandiju - pūdercukura un ziedputekšņu masu (es arī mazliet panašķējos, nepatika tikai vērmeļu pēcgarša). No sākuma ļoti baidījos, bet tomēr to izdarīju un jutos ļoti lepna par sevi. Arvim viena bite ielidoja mētelī un pazuda. Viņam nācās izģērbties, un bite atradās iepinusies šallē.
Lauki vispār ir diezgan apdzīvoti. Lai gan viss sasnidzis, un ceļu no automašīnas, ko atstājām pie tuvākajiem kaimiņiem, nācās ilgi brist, nākdami ievērojām visvisādu dzīvnieku pēdas, spiras un nograuztas mizas (man pat šķiet, ka redzēju lāča pēdas. Lāči tur arī ir nākuši). Cūkas ļoti cūciski bija uzrakņājušas gan piekalni, gan pie lejas dīķa, bet starp bišu stropiem mētājās jenotsuns ar pārgrauztu rīkli. Vēl kādas gleznas otrajā pusē atradām divus tauriņus ziemas miegā.

(jāpiebilst, ka...)

saldumi
03:20
Tur tumsā, tajā svešajā istabā, kur es kliedzu uz viņu, bija noticis kaut kas necerēts. Tā balss. Tā bija mana. Tā bija neiedomājami ļauna un nikna, izmisusi un apjukusi, bet tā bija mana balss, iesprostota kaut kur dziļi iekšā aiz septiņām atslēgām, apklusināta, lai tikai man pašai nebūtu tā jādzird.
Un man likās, ka tajā mirklī. Tur tumsā. Tajā istabā, kad es kliedzu uz viņu. Ja viņš būtu kaut ko pateicis. Ja viņš būtu man pajautājis, ar ko es tur runāju. Kas tā bija par sarunu, kurā es nepateicu to visu - vismaz ne pietiekami skaļi, ne pietiekami daudzas reizes, lai to sadzirdētu. Kas tā ir par istabu, no kuras es jau gadu netieku laukā. Kas tas ir par cilvēku, uz kuru es esmu tik dusmīga. No kura man ir tik ļoti bail.

Jo, braucot tajā mašīnā, kur bija tā skaļā mūzika, es zināju skaidrāk par skaidru, ka viņš to varētu saprast, ka viņš pazīst to tikpat labi kā es; ka viņš arī ir ieslodzīts kādā savas pagātnes istabā, no kuras nespēj izlauzties.
Un, ja viņš būtu sācis runāt. Vismaz kaut ko pajautājis, jebko. Tad varbūt, varbūt. Tam visam nebūtu tā jābeidzas.

(Daina Tabūna "Pirmā reize")
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

krii
00:40
Nevarētu teikt, ka es ļoti aktīvi interesējos par Krievijas politiku, jo īpaši iekšpolitiku, taču ziņa par Ņemcova nāvi mani satrieca. Uzvēdīja drusku preapokaliptisku noskaņu.

(17 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Februāris 27., 2015


saldumi
22:54 - planšete
Kāpēc pēkšņi varētu būt noticis tā, ka nedarbojas neviena aplikācija un apakšējā stūrī ir uzraksts "safe mode", neko tādu neatceros ieslēgusi, un man, godīgi sakot, nav ne jausmas, kas tas tāds ir. Idejas - kā no tā atbrīvoties? (mēģinu viskautko atrast iestatījumos, bet man īsti nav skaidrs, kas man tieši jāmeklē.)

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saldumi
21:45
Par pēdējo naudu lasam.lv nopirku Dainas Tabūnas stāstu krājumu un apmēram pusi jau esmu izlasījusi.

Tā ir pelēka un smeldzīgi skumja grāmata it kā par neko, es teiktu, ka šis "nekas" varētu būt "mūsu visu" bērnība un pusaudžu gadi. Manā dzīvē vairāk vai mazāk pat ļoti tiešā veidā ir bijis daudz kas no tā, kas tur aprakstīts. Slepeni darījumi ar Dievu, apšaubāmas bērnības fanztāzijas, kuras labāk nevienam nestāstīt, neiešana uz skolu, viltotas zīmes, kaut kāda miglaina, murgaina nonstop ballīte, uzturēšanās pašradītā paralēlajā realitātē, kurā "jebkurš notikum ir labāks par nekā nenotikšanu". Tā ir tāda realitāte, kurā tu izmisīgi centies tuvoties savas dzīves centram, un, likumsakarīgi, vienmēr paliec kaut kur fonā.

Brīnišķīgi, ka kāds šo stāstu ir izstāstījis.

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

grizzly_bear
20:18
a jūs esat dzirdējuši, kā menuets dzied tumša nakte, zaļa zāle? https://www.youtube.com/watch?v=BU8ESy2E8f0&app=desktop
pilnīgs pizģets, ar draivotu ģitāras solo, tik kruti

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

vistu_zaglis
15:08
Lai cik aizkustinošs, šī vārda negatīvā nozīmē, nebūtu tautiskais prezidenta izstrādājums Bērziņš – jāteic, ka feispalmu piegādāšanas ziņā viņš tomēr par kilometru atpaliek no Čehijas pirmā un cerams – pēdējā tautas vēlētā prezidenta.

Kurš mierīgu sirdi var publiski nākt klajā ar uzsaukumu "nāvi atturībniekiem un veģetāriešiem!" un kakbe viss normāli. Nē nu labi, dabā ir jābūt līdzsvaram, pēc Havela un Klausa, acīmredzami, vajadzēja kādu, kas mazliet atgriež cilvēkus uz zemes. Un spriežot pēc demonstrācijām un petīcijām ar lūgumu Zemana kungam nupat jau prasties un iet mājās – cilvēkiem kaut kādas aizdomas ir parādījušās.

"Neko TĀDU jau nepateica", brīnīsies lasītājs, "tā tomēr bija uzruna vīndariem, var taču norakstīt, kā alternatīvi smieklīgu joku!"

Neko tādu, jā, varēja taču pasmieties un aizmirst. Pašu lielāko idiotismu es jums vienkārši vēl neesmu izstāstījis. Prezidenta kungs sanervozējās par pateikto un nāca klajā ar šīs frāzes skaidrojumu muļķīšiem, kuri nesaprata. Viņš to prātā esot veltījis Hitleram. HITLERAM, bļeaķ.

Un vispār... )
Garastāvoklis:: Pavasaris
Mūzika: Rosko John / Call to Arms

(13 piebilda | jāpiebilst, ka...)

grizzly_bear
15:45
šitas ļoti dziļi štirī https://www.youtube.com/watch?v=7I79m7_kAnA

man liekas, ka Džefs Tvīdijs un Nīls Klaims ir džeki, kas mani saprot, un viņi spēlē tieši tā, kā es gribētu spēlēt. vēl viņi liekas ļoti jauki - esmu pēdējo nedēļu laikā noskatījies ap 100 intervijām/doķenēm par viņiem abiem visādos griezumos. tāda savējo sajūta.

pēdējoreiz kam tādam uzdūros ar Grizzly Bear, bet tas jau bija dažus gadus atpakaļ.

un pat pofig, ka tā dziesmas tēma ir visai cukuraina, tas, kā var frāzēt un runāt, tas ir vājprātīgi mīļi

(jāpiebilst, ka...)

savaadaisu
12:58
Lauku "priekšrocība" ir tāda, ka, ja tu strādā, piemēram, Rīgā, un tev uz pastu atnāk ierakstīta vēstule, tad tu to vēstuli nevari dabūt nekavējot darbu. Pasts strādā darba dienās līdz 15.00 vai max 16.00.

Labi, ka darbs tāds, ka nav obligāti jādirn kabinetā no 8.30-17.00.

(jāpiebilst, ka...)

krii
12:44 - Plānojam pavasari
Starta numurs - 10 362. Ar ko arī sevi apsveicu, glīts skaitlis.

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kuces_kundze
11:26 - kristigie mediji
Eu, kādi ir ne-traki kristiešu/ticīgo mediji vai grupas (nvo, bībeles studiju grupas, templiešu ordeņi u.t.t), kurus interesētu parunāties ar mācītāju, kura teoloģija par gejiem ir atšķirīga? Viņš pārstāv Eiropas kristiešu lgbt nevalstisko organizāciju grupu (jā, pastāv pat tāda lieta, to my great surprise).
Saknes debesīs man jau pašai ienāca prātā, bet par pārējo spēju identificēt tikai trakos, kur vienkārši ievest viņu nebūtu droši.

(7 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
11:25
pēc auroras koncertiem man galvā un tumbās ilgi skanēja tikai un vienīgi asociāciju sektors
pēc mantas zelta mikrofona galvā griežas tikai viena veca šubr dziesma
tu kā dzērusi nakts mani apņem un ieurbies manī kā zāle gaisā

(jāpiebilst, ka...)

anonymous
09:46
Diena var sākties! "Ekonomikas ministre kardināli mainījusi sasuku."

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

mindbound
00:15
Just had my first kernel panic in at least 10 years. Caused by godsdamned Skype, no less (plus probably something something kernelspace audio, since Skype itself is userspace-only).
Garastāvoklis:: headachey
Mūzika: Kammarheit - The Starwheel: Klockstapeln
Tags: , ,

(jāpiebilst, ka...)

krii
00:06
Neliels manas privātās attieksmes paskaidrojums iepriekšējā ieraksta sakarā - lai izvairītos no pārpratumiem un sev adresētām apsūdzībām.
Tātad - pret parādnieka-rudzīša tipa večiem, t.i, nedaperētiem vanckarmačo un vonnabī alfa-meiļiem, kuri nav spējīgi apliecināties, kādā jomā godīgi konkurējot ar citiem tēviņiem - kaut vai kaujoties krogā - un tā vietā izvēlas glumas manipulācijas ar sievietēm un savu patriarhālo statusu, es izjūtu tikai bezgalīgu riebumu un naidu.
Savukārt, pret sievietēm, kurām nelaimīgi ir gadījies ar viņiem saistīties, es izjūtu nožēlu. Bez mazākās augstprātības.
Tam visam nav sakara ar monogāmiju-poligāmiju, vai ticību laulības institūcijas neesošajam svētumam.

 

Februāris 26., 2015


saccharomyces
23:33 - brass battle brewing
briest kautiņš

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
22:44 - have we met before
man šausmīgi gribas saprast, kad un kur uzdūros šai dziesmai, bet nevaru un nevaru atcerēties

tāda sajūta, it kā būtu klausījusies to kādā iepriekšējā dzīvē, it kā to neatceros bet atceros, it kā man tā nez kāpēc būtu jāzina, bet es būtu aizmirsusi
kas liekas visai dīvaini, ņemot vērā, ka nav jau nekāds tāds ūberšedevrs, tb, ir daudzas dziesmas, kas man noteikti patīk daudz labāk

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba