Jūlijs 28., 2015


klusais_okeans
03:48

Tags:

(jāpiebilst, ka...)

klusais_okeans
02:32
noskatījos jocīgo nastavševa piena filmu un jau kādu desmito sundu klausos tikai abbu. vispār jau piestāv manai dzīvei kā tādai, tāds smieklīgs dramatismiņš (abbas mūzikai un dzīvei manai)

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
00:24
cherophobia: an attitude towards happiness in which individuals may deliberately avoid experiences that invoke positive emotions or happiness due to belief that when one becomes happy, a negative event will soon occur that will taint their happiness, as if that individual is being punished for satisfaction

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūlijs 27., 2015


saccharomyces
23:41 - a self-fulfilling prophecy has come to pass
Eventually her sulk burned out. Eventually she calmed enough to realize the truth. You couldn’t fight the tide or change the wind. And if there was a storm? Well, a girl should batten down and bail, not run the rigging. How could she help but make a mess of things, the state that she was in? She’d strayed from the true way of things. First you set yourself to rights. And then your house. And then your corner of the sky. And after that . . . Well, then she didn’t rightly know what happened next. But she hoped that after that the world would start to run itself a bit, like a gear-watch proper fit and kissed with oil. That was what she hoped would happen. Because honestly, there were days she felt rubbed raw. She was so tired of being all herself.

//Patrick Rothfuss, The Slow Regard of Silent Things, 2014
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

lemurs
23:03
pēc ilgāka laika ne tikai dzirdēju, bet arī redzēju divas melnās dzilnas. skaistas un skaļas. nedēļas trīs četras nebija acīs rādījušās, tikai fonā reizēm klaigāja.
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

teja
22:14 - dzīve laukos
izgājām vakar ar tēti caur kapiem, uz veikalu, iegājām baznīcā, kur notika dievkalpojums.
kapos bija vairāk cilvēku nekā baznīcā. kur bija trīs. bumbiera formas mācītājs kancelē sprediķoja ar tādu seju un žestiem, it kā runātu visai latviešu tautai. kura bija kapos.
vēl es izdomāju, ka tomēr vēl esmu kristiete. tomēr pavelk (liturģija). pustundas laikā, kuru pavadījām baznīcā, piedzīvoju enerģijas krūtīs un galvā, atcerējos visas savas lūgšanas un dievkalpojumus un vakarēdienus un svētdienas, un sapratu, ka viss ir viens, ka es neesmu nekad bijusi uz nepareizā ceļa.
ja visa baznīca būtu tikai liturģija, mums kopā būtu labi mūžīgi. problēma ir ka vēlas paust savu tā saukto viedokli - kurš ir tikai vecmodīgu un losīgu cilvēku frustrācija par varas zaudēšanu un skaudība pret seksīgumu.
duālisms ir visa ļaunuma sakne, bet kristus nāve taču simboliski nojauc duālismu. bet tad nāk tāda baznīca un visus tiesā Kristus vārdā un vairo naidu starp cilvēkiem un pati pret sevi.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

iive
22:16 - Es neesmu taksists
Parasti jau taksometru nesauc tajā skaidrākajā dienas laikā. Un vēl parasti bērnu literatūras pasākumi neizskatās pēc kārtējās piektdienas, kura noslēgsies ar sestdienu K&J dzīvoklī. Tomēr daudz kas ir ne tāds, kā izskatās, un vienīgais, ko te vēl piebilst - labi, ka tagad vismaz vairs nav jāiet uz meistardarbnīcu, pamostoties sestdienā pēc pļēgurošanas. Tagad var pļēgurošanas pasākumu izvērst uz visu nogali, it īpaši, ja pēkšņi notiek dzimšanas diena.
Bet tomēr šis stāsts būs par ko citu. Taksometrs, ar kuru piektdien piedienīgi braucām mājās, mūs tomēr aizveda pie K&J, kur tika lietotas dziras un runāts par dzeju vai nu par ko mēs tur parasti runājam. No rīta es sapratu, ka Vilka telefons ir pazudis, tāpēc zvanīju taksim. Redzēju, ka man ir divi takša numuri, zvanīju uz pirmo, tas necēla. Zvanīju uz otro. Tur man atbildēja lauzītā valodā, un uz manu bēdu stāstu mēģināja noskaidrot numuru, no kura vakar zvanījām. Sieviete jautāja "varbūt jums bija rociņš?", uz ko es prasīju, vai tas varētu būt mūsu taksista uzvārds. Viņa ļoti mulsa un kratījās vaļā no sarunas. Pēcāk padomāju, ka varbūt "rociņš"nozīmē uz ielas ar žestu izsaukts taksis.
Tā kā sieviete neko daudz palīdzējusi nebija, zvanu tam otram numuram, kas man ir saglabāts kā "Panda". Šoreiz paceļ. Saka vienkāršu "Hallo".
- Labdien vai taksists?
- Es neesmu taksists.
- Ak tā, tiešām?
- Jā. Tu man zvani jau ne pirmo reizi.
- Kam es zvanu?
- *Vārds*
- Kuram *vārds*?
- Kino režisoram *vārds uzvārds*
[...]
Ak vai. Man nav ne jausmas, kuru reizi pēc kārtas viņš man stāstīja, ka nav taksists.

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

lord
22:08 - par Nilu
gribētos zināt, kas ir "small step, bla bla bla" vārdu autors... kaut gan... nē, nemaz arī negribas...

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
20:48
aizgāju uz kaņepi pastrādāt, piepisās kaut kādi leiši, kas jau tāpat kaitinoši krita uz nerviem, piesēdās pārāk tuvu un neizskatījās pārāk pilnrublīgi, tipa pieaugusi sieviete ar trim pusaudžiem, izmisīgi prasīja, lai atbildu par izklaides iespējām, man tiešām bija diezgan pohuj par viņu izklaides iespējām, drausmīgi bezcerīga angļu valoda un viss cits, cik nu varēju atbildēju, bet tad, kad viens no viņiem pajautāja pagaršot manu alu un paņēma un padzērās arī, sajutos toč kā sākumskolā, kad citi gribēja pasūkāt manu čupačupsu, un tad, nemākot pateikt nē, vienkārši dabūju mūždien atdot. ar sirsnīgi dziļu riebumu mēģinu dzert to alu tālāk, bet viņš garšo pēc leišu urlām, tur neko nevar darīt.

īstenībā lietuvieši kā tauta man vienmēr pamanījusies izsaukt pretīgumu. latvijas mazais garīgi atpalikušais brālītis.

(11 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
20:02
man vajadzētu, lūdzu, kādu ieteikumu tādām fīčām, kas limitē pieeju konkrētām mājaslapām uz konkrētu laiku dienā. esmu droša, ka tādi ir. tādi ir, vai ne?

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
19:16
No sērijas "kā tas izskatās ārējam novērotājam" :

- ieraudzīt kādu organismu
- klasificēt šo organismu kā skaistu
- noraut tam dzimumorgānus
- aiznest tos kādam kā simpātijas apliecinājumu

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

intenormal
19:08 - V
pēc dažām dienām man draud internēšana nometnē, cik saprotu, visādu dīvaiņu kompānijā, plus vēl tas viss norisinās faking ventspilī.

kaut kā gandrīz vai bail sametās. laikam tomēr esmu mazliet sociofobs...
Mūzika: Latvijas Radio 2

(jāpiebilst, ka...)

vistu_zaglis
15:45
Profesionālie eksorcisti par šito noteikti jau kursā, bet es vakar no kāda oratora pie blakus galdiņa uzzināju, ka, citēju, Prāga ir nelaba vieta, ļoti nelaba. Te mitinās Sātans.

Jans Huss pie tā esot vainīgs, starp citu.
Mūzika: Jay-Jay Johanson / Drowsy, Too Young To Say Good Night

(12 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kinskis
16:14
slavenā karote_d )

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

smejmoon
13:10 - organisms
sestdien pēc brokastīm visu dienu nogulēju; bija ap 4 pasākumiem paredzēti; beigās aizgāju pēc pārtikas, paēdu un atkal gulēt.

(jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
10:30
martcori ir piemeklējis visu laiku labākais anončiks
manu sirdi silda doma, ka martcores žurnālam ir banneri delfos
bet ja nav, sametamies un uzdāvinām dzimšanas dienā?

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
02:02 - get on with YOUR life
šovakar pirms iet ārā no mājas uz pikniku ar [info]saldumi man bija tāda halucinācija, ka es pilnīgi iekliedzos balsī - pēc tam izrādījās, ka pāri dīvānam vienkārši pārripoja no kaut kurienes nokritusi matu gumija, bet es redzēju melnu, sprīdi garu, neticami ātru un lunkanu radījumu, tādu kā milzīgu spīļasti. tad ceļā uz parku, runājot par saviem argumentiem un ieganstiem, saplīsa manu vismīļāko šābrīža apavu (kas ir vienīgie apavi, ko esmu labprātīgi ar mieru valkāt vasarā), unisex sandaļu lences stiprinājums. bet es pagaidām atsakos ticēt, ka tās varētu būt zīmes, kas rāda, ka plānotais "new beginning" ir slikta ideja. kā var būt slikta ideja pārmaiņas pēc pierādīt sev, ka māku ne tikai (pa)ciest, bet arī realizēt proaktīvus risinājumus pati savas dzīves problēmām?

(jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
01:10
vombatēnu pilns dārzs, tas ir jauki, un ļoti jauki ir arī tas, ka vombatēni atnes uz ballīti visu to, ko es gribēju pagatavot pati, bet nebija laika, paši grilē, paši salej, un paši beigās palīdz novākt, mēs pat lietu aizsvilpojām prom, un vēl ir tādi vombatēni, kuri ierodas minūti pirms mēs ejam gultā un aizrauj siltajā naktī sagaidīt rītu uz špalām (špalas ir metafora, trubu kalns ir reāls, zem asfalta ir pludmale)
dārzs ir godam izturējis ugunskristības ar lielāko sālsmaizes apmeklējumu ever (bija taču vairāk, nekā iepriekšējā?), tagad atkal brūķēsim tikai mazos un intimos formātus, tos slavenos "tik viesu, cik auduma salvešu un vienādu galda piederumu", lai gan grila pārtikai tas nav sevišķi aplikabli
man ļoti žēl, ka tiem, kuri uzkavējās gana vēlu, nācās piedzīvot to riebīgo darvas karoti visā visumā lieliskajā medus mucā, kādas viešņas (šeit jaunais labais tonis prasa rakstīt vārdu uzvārdu un moš vēl personas kodu, ja?) iekāpšanu orkā un delīrijā (starp citu, varbūt kādam ir lieka saujiņa špakteles, man te trepjtelpas sienā varoņu izdauzītais caurums jāaizšpaktelē), un dubultžēl, ka tā nevaldāmā delīriskā aurošana uzrāva kājās visu māju, jo sanāk, ka kaimiņi ballītes foršajā daļā nepiedalījās, bet neforšā daļa pie viņiem atnāca neaicināta (sorry!) un ne pa kam prom nedabūjama (goda vārds, es trīs reizes biju šitik te tuvu, lai zvanītu policijai, tas tik būtu numurs, izsaukt mentus uz savu sālsmaizi) (un mīļš paldies usnei par skarbajiem un taisnīgajiem vārdiem)
nu ko es varu teikt, ja jūs pie manis ciemos bravūrīgi nerespektēsiet elementāru pieklājību un lopiski izturēsieties pret maniem kaķiem, jā, es jūs paņemšu aiz čupra (burtiski) un iebāzīšu ar purniņu čuru peļķītē (pārnestā nozīmē), un nekāda upura spēlēšana jums neko nedos
ā un kurš maukmēbele nospēra vārtu atslēgu? vai tā jūs māmuliņa audzinājuse?

(35 piebilda | jāpiebilst, ka...)

teja
00:35
robotiņš var dzīvot baltajā istabiņā

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūlijs 26., 2015


blond
22:42
Cik lieliska dzejas kopa Annai Auziņai: http://www.punctummagazine.lv/2015/07/24/liepu-paveni-zeltaina-kauna/

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba