Oktobris 23., 2014


grizzly_bear
22:44
konceptalbums par heroīna atkarību 'wrong side of the spoon'

(jāpiebilst, ka...)

grizzly_bear
21:26
un, kas vēl mani nebeidz pārsteigt, ir skaistums. ne tikai garīgais, bet arī fiziskais, kas ņem un pēkšņi parādās. par spīti visam.

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

grizzly_bear
20:46
Mečislavs Veinbergs, Ervins Šulhofs.
piezīmēju, lai pats neaizmirstu.

(jāpiebilst, ka...)

penny_lane
17:57
mani nabaga nervi.

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
16:28 - tuc-tuc-tuc
tuc

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

savaadaisu
15:37
Tā tā tā ... aplikācijas moduļa izstrāde tuvojas tādam kā pirmstestu noslēgumam. Redz, izrādās, ka ja mani neviens nebaksta, tad varu pat kaut ko arī sakarīgos termiņos uzmargot. Šis gan laikam ir tikai tāds klusums pirms vētras.

(jāpiebilst, ka...)

penny_lane
12:58
20 00 Ksunī iet džima filma, kas, protams, ir absolūts dārgakmens, viena forša filma, ko taisījis mans skolas biedrs, un vēl drusciņ daudz visādu filmu.
tad tas pats notiek 22 00, kad iet mana filma un trauslā sirds, ko es ļoti gribu redzēt, un vēl daudz visādu filmu.
kopā tas skaitās baltijas skate, kas sadalīta trīs daļās. pati pirmā daļa ir eksperimentālās īsfilmas, bet man personiski būtu bail no eksperimentālām un vēl baltijas filmām.

mana filma iet pēc kastrāta kuiļa, kas ir ahujena smuki nofilmēta, bet man domāt, ka visa idejiskā esence jau ir ielikta nosaukumā, pēc tam tikai variācijas par tēmu, kā pareizi apsēklot dvēseli.
Tags:

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

grizzly_bear
12:16
šis mani uzjautrina pēdējo nedēļu.

Gurķu jogurta sorbets ar medū marinētiem gurķiem, alus zefīriem, bišu maizes drumstalām, gurķu pelniem, griķu medus sūkļkūku, medus kaviāru, bezē, tapioku un vaniļas eļļu http://www.delfi.lv/45112568

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

savaadaisu
08:56 - Mazs cinīt's gāž lielu vezumu.
Vakar dīvaini t.i. aizvakar jau sākās. Otrajam auto tāds tizls gļuks, ka šad tad nevar piešķilt. Tad nu aizvakar atkal nevarēja pieškilt, līdz ar ko nācās ar sīkajiem uz mājām iet ar kājām. Tai pat dienā izrādās, kad vidējais puika bij ticis līdz mājām, viņš nebij varējis atslēgt durvis. Tāpēc bija dzīvojies pa pirmo mašīnu, kas mājās. Tās dzīvošanās dēļ vakar atkal nevarēja piešķilt pirmo mašīnu, jo aķis izlādējies. Tāpēc vakar no rīta puses, kad dabūju sīkos līdz skolai un dārzam, mēģināju atkal piekurbuilēt otro auto. Izdevās. Katrā ziņā dabūju to otro auto mājās un pusi dienas veltīju kaites atklāšanai. Atradu. Izrādījās, ka starterim viens vadiņš uz "puņķiem" turējās. Un viena s*da vadiņa dēļ viss šis gemorojs?

(jāpiebilst, ka...)

anonymous
08:32 - Hellfjord (2012)

Tags: ,

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

anonymous
08:30 - Coherence (2013)

Tags:

(jāpiebilst, ka...)

anonymous
08:22
Dienas virsraksts Dienā: "Nedienām jauni vaibsti".

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Oktobris 22., 2014


vistu_zaglis
22:50
Vot vadi tu vienas besīgas jo besīgas, uz bezjēdzīgiem, bet steidzamiem sīkumiem izķeskātas dienas pēdējās stundas, garastāvoklis mīnusos, acis kubā, organisms prasa iedzert, a te atnāk meils no pacienta piepeši, un pacients raksta "оу оу оу, мне очень очень очень нравится что ты сделал! прямо вообще, я аж рот открыла как на сайт зашла:) спасибо огромное!"

Un uzreiz kaut kā labāk ap sirdi. Jo pierasts, ka labākais un krāšņākais, un pozitīvākais novērtējums būs "paldies, tagad tikai to uzrakstu sarkanu un būs labi".
Mūzika: Halou / Wholeness

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kants
21:49 - tagad es zinu!
augstāki spēki ir novirzījuši mani akadēmiskajā karjerā, dodot līdzi dekādi treniņa reklāmā, lai es paaugstinātu latiņu konferenču prezentācijām un liktu saņemties visiem referātu nolasītājiem, ppt slinkotājiem un citiem klausītāju necienītājiem.
Mūzika: china woman: party girl

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

mindbound
20:52

Anything can be measured. If a thing can be observed in any way at all, it lends itself to some type of measurement method. No matter how "fuzzy" the measurement is, it's still a measurement if it tells you more than you knew before. And those very things most likely to be seen as immeasurable are, virtually always, solved by relatively simple measurement methods.

Duglasa V. Habarda How to Measure Anything: Finding the Value of Intangibles in Business ir negaidīti laba daļēji tehniska grāmata par informācijas teorijas un teorētiskās ekonomikas krustpunktā atrodamajiem jautājumiem. Pagaidām esmu ticis cauri tikai ievadam un pirmajai nodaļai ("Yes, I Mean Anything"), bet šobrīd šķiet, ka tās būs vērtīgi ieguldītas stundas.

Turpinot literatūras tēmu - The Martian by A. Weir is one of the best works of fiction I've read in a long, long time.


Garastāvoklis:: awake
Mūzika: VNV Nation - Praise The Fallen: PTF2012

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
20:02
Mīnus viens grāds, patiesi, patiesi. Esi sveicināta, ziema. Un zvaigznes kā asi ledus vižņi.
Šovakar skrienot izdomāju, ka beidzot kas jādara ar vēderpresi un vispār - ķermeņa augšdaļas muskulatūru. Pirmais noskrienamais kilometrs (vispār jau pirmajam kilometram nedrīkst ticēt, jo tas vienmēr attēlo pasauli daudz baismīgāku un tevi pašu - daudz tizlāku nekā īstenībā) man nesaudzīgi lika saprast, ka diafragmas vietā man ir ļengana nobrukusi zeķe, kas nespēj izcilāt tik smagu krūšukurvi, un ka uz pleciem man ir pārak smaga gadu nasta, lai tie turētu staltu stāju. Nevarētu teikt, ka šīs pārdomas mani priecē, jo vēderpreses kačāšana ir visnotaļ mokoša nodarbe, kad tu kā apkritusi vabole rausties un tirinies uz grīdas, turklāt gar acīm neslīd nekādas daiļas urbānas ainavas, kas tik līksmi pacilā garu skriešanas laikā, gluži otrādi, tu esi spiests blenzt vai nu uz savu nepietiekami vingro rumpi, vai uz griestiem, kuros noteikti redzamas kādas gluži liekas plaisiņas vai zirnekļu tīkls, līdz ar to galvā nav nevienas poētiskas apceres, ir tikai maurojošā trenere ar savu pātadziņu.

(jāpiebilst, ka...)

grizzly_bear
19:49
tik briesmīgi daudz riebīgu lietu. tik drausmīgi daudz izlikšanās, viltus, tukšu runu. veh

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ravejsledzejs
18:35
Tā. Tē's norakts. Braucu uz Rīga. Gribu izvēdināt galvu. Kurš man rītvakar sastādīs kompāniju Labietī?

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
18:24 - coincidence
šodiena bija tā diena, kad man bija 3x23 trešklasniekiem jāliek gan korī, gan pa vienam pantiņa ietvaros atkārtot frāzi "i like cocks". šodiena bija arī tā diena, kad skolas vestibilā tika izlikts pedofila fotorobots.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

lord
17:10 - par sieviešu bekgraundu
kāpēc tik daudzas, pat visai izglītotas sievietes un tādas, kas vispār nelieto necenzētu leksiku krūtis tik bieži sauc par "pupiem"? tas ir kaut kādā veidā saistīts ar riebumu pret savu ķermeni? kolektīva iespaids no bērnības, vai kas tas ir? kāpēc "pupi"? kāpēs "сиськи"? kāpēc "tits"?

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba