Augusts 22., 2017


bozena
14:24 - Aktuāli, ja.
Vakar ciema veikalā skats nevilšus atdūrās pret cenu zīmi: BURKA 0.99 eur.
Es jau gribēju neizpratnē pacelt uzaci (labo uzaci, kreiso nekādi nesanāk). Tur jau viņa bija, burka, 2 l tilpumā, izgatavota no stikla, paredzēta gurķu konservēšanai. Un nevis burka, kas man sazinkāpēc pirmā ienāca prātā.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kants
09:44 - meskalito un kabalas pirmdzimtā meita
jeb praktiskās metafizikas prolegomeni

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
00:30
šis ir rēcīgi
poldi uzmetis lūpu uz breitbārtu, un ir par ko
http://www.bbc.com/sport/football/41003699

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
00:26 - Interesanti...
http://apollo.tvnet.lv/zinas/pavests-imigrantu-tiesibas-stadamas-augstak-par-nacionalo-drosibu/804472

Kā viņš to iedomājas, interesanti. Ja valstī ir problēmas (nopietnas) ar nacionālo drošību, tas ir karš, pilsoņu karš, masu nekārtības, humānā katastrofa, bads, slimības, upuri.

Kā šādos apstākļos var nodrošināt, piemēram, tās pašas imigrantu tiesības?

Also vai tas nav ekvivalents textam: ``slimnīcā pacientu tiesības ir stādāmas augstāk par sanitāri higiēniskajām prasībām``? Vai tas nenoved pie slimnīcas nespējas vaikt savas funkcijas?

(31 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Augusts 21., 2017


bozena
18:07
Man ir atvaļinājums, Dārgo Dakter un Mīļo Garkājtētiņ! Šodien es piebeidzu krāsot vasarsmājas guļamistabas notecējušos griestus. Griesti notecēja, būsim atklāti, pirms gadiem pieciem. Vēl es biju uzkāpusi uz jumta apsekot jumta stāvokli. Jumta stāvoklis ir tāds, ka jāpērk substance vārdā Bitumena Mastika un jādarvo. Man vispār bail kāpt uz jumta. Īpaši kāpt lejā bail. Es spiedzelēju un īdu, kad jākāpj lejā. Vēl man šodien papus rādīja, kā jātīra skurstenis. Es arī dabūju nedaudz patīrīt. Pirmo reizi mūžā. Papus arī bija uzkāpis uz jumta, kā tad citādi viņas varētu man parādīt, kā tīra skursteni. Papum ir astoņdesmit astoņi gadi, un vēl vēzis, tāpēc viņš grib parādīt visādas tādas lietas.
Skursteni ir ļoti svarīgi iztīrīt, citādi skurstenī var aizdegties sodrēji.
Vēl mums jākrāso mājas koka daļas un jāslej jauna siltumnīca, bet par to es domāšu rīt.
Tagad mēs ar Jaunkundzi sēžam lievenī saulē, un ir mierīgi un labi.

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
15:55
title or description

(jāpiebilst, ka...)

klusais_okeans
12:37
Gribēju atklāt teātra biļešu šopinga sezonu ar kaut ko no "JRT pie Dzemdību nama", bet izrādās, ka jauno cenu dēļ tādi lumpeņi kā es pāris gadus šo teātri nevarēs atļauties apmeklēt, apsveicam, Alvi!

(saprotu, ka zāles ietilpība un tml. faktori, bet tāpat bēdīgi)

(21 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
11:36
Pareklamēšu šeit, jo viņu FB lapa ir diezgan nepārskatāma.
Tātad Sv. Pāvila baznīcā līdz 6. septembrim svētdienās 14:00 un trešdienās 19:00 notiek brīnišķīgi ērģeļmūzikas koncerti. Ieeja par ziedojumiem. Iesaku visiem.:)

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
10:18
te dienās tāda hohma gadījās
es jau biju veiksmīgi aizmirsusi, ka kopš pēdējās mana žurnāla izvazāšanas pa cehu/delfiem te stāv atslēgti anončiku komentāri
(dārgie anončiki, paldies sakiet tik ļoti zolīdajiem kungiem no ceha)
bet ir cilvēki, kurus tas neattur, un viņi ar mani parunāties dodas mana dzīvesbiedra cibā, un nevis vienkārši mana dzīvesbiedra cibā, bet pie gadu pusotru veciem ierakstiem
[šeit ievietojam castle.gif]
jāteic, dzīve bez anončikiem ir patīkama un plūst kā rāma upe
un kā jums šķiet? vai būtu laiks anončikiem atkal te nākt un diet?

Poll #21056
Open to: All, results viewable to: All

anončikiem būt?

View Answers

būt
6 (24.0%)

nebūt
19 (76.0%)


Tags:

(19 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Augusts 20., 2017


rasbainieks
23:27
kaķu ziņās te iet tā, ka vakar notika tas – pūce uzkāpa uz virtuves palodzes
ilgi sēdēja un saspringti skatījās, saņemšanās bija acīmredzama, tad izdvesa tiešām garu un tiešām apņēmīgu kaujas saucienu un augšā bija
nebūs vairs boldrikam iecienītās gulēšanas uz palodzes pie atvērta loga ar izkārtu elkonīti come here often
un arī virsmu skaits, kur viņš var mierīgi pagulēt tā, lai mazais bandīts viņam liktu svētu mieru, strauji sarūk
pūce vairs neizskatās pēc kaķēna, nu jau izskatās pēc kaķa, tikai maziņa

Tags: ,

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
22:20
lidmašīnā notika kas dīvains. esmu jau pieradusi pie tā, ka nolaišanās diskomforts hronisko iesnu dēļ man, šķiet, ir neizbēgams (esmu dažkārt savulaik pavadījusi veselu diennakti ar aizkritušām ausīm), esmu iemācījusies visādus viltīgus trikus spiediena izlīdzināšanai, bet šoreiz viena brīdī pēkšņi pamanīju, ka kļūst reāli grūti norīt siekalas - grūti rīt vispār. iedzēru ūdeni, tas nogāja lejā, bet diskomforta sajūta tikai turpināja pieaugt. mierināju sevi ar faktu, ka elpošana acīmredzot man nav apgrūtināta, elpoju dziļi un mierīgi, bet reāli gribējās vienkārši mesties plēst sev kaklu, smadzenes sāka vērpt visādus īpatnējus scenārijus, ja nu cepumos, ko apēdu, bija kāds alergēns, kurš pēkšņi izraisījis spēcīgu reakciju, ja nu es tūliņ sākšu smakt, es negribu mirt lidmašīnā! bet es vienkārši ļāvu sev domāt šīs panikainās domas, koncentrējos uz elpošanu un paļāvos, ka tad, ja es pēkšņi tiešām sākšu mirt, gan jau stjuartēm ir kaut kas, ko man iedurt, lai mazinātu jebkādas alerģiskas reakcijas un tūskas. tad atcerējos, ka pirms kāda brīža novilku kurpes, jo tajās bija neērti, likās, ka pietūkušas kājas, un nolēmu, ka gan jau viss ir normāli. centos koncentrēties uz grāmatas lasīšanu un līdz tuvīnajam brīdim, kad piezemējāmies, jau biju mierīga. bet, jāatzīst, ka tas neilgais posms, kurā es nevarēju novērsties no uztraucošās ķermeniskās pieredzes, bija absolūti šausmīgs. lai gan puslīdz skaidro zināju, ka tam gandrīz 100% nav nekāda īsti fiziska cēloņa.

bet rīt joprojām nav īsti komfortabli, tas mani mulsina.

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

anonymous
09:47
Kā jau ne reizi vien esmu pārliecinājies, sapņos telefona kamera nedarbojas. Tu spied to pogu, it kā viss ekrānā redzamais fotografējas, bet pie bildēm nekas nesaglabājas. Tāpēc arī neko nespēju jums parādīt. Piemēram, mūsu pašu jūru, kas laikam no kaut kādām aļģēm bija kļuvusi sarkanīgi rozā. Vai paceļamo tiltu pār Daugavu, kas celties sāka ar visiem uz tā esošajiem cilvēkiem. Un oranžos miglas mākoņus virs upes. Vai braucienu ar kuģīti pa to pašu sarkanīgo jūru - to gan laikam nebūtu bijis jēgas fočēt vai filmēt, jo jau sapņojot pamanīju, ka tā aina ir montēta: apkārt redzamā ainava izskatījās kā filmēta vienā dienā, bet paši kuģītī sēdētāji – citā laikā un citā paņēmienā.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Augusts 19., 2017


mindbound
23:19
Vajadzētu atsākt foldot. Nav darīts aptuveni gadu.
Garastāvoklis:: awake
Mūzika: Desiderii Marginis - Behind The Canvas Of Time: The Sleep Of Reason Produces Monsters

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
20:30
Atkal bija lieliska ebreju priekšpusdiena, starp citu.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
16:59 - Sīkas dzēlības
Māsa Augusts, apvainojusies par manām dzēlībām, nolēma iedzelt arī man. Pelnīti, jāatzīst. Lūk, un tā es gāju, visa tāda siltuma atslābināta un gandrīz laimīga, līdz, meklējot somā telefonu, piespiedu to (somu, nevis ko citu) sev cieši klāt un dabūju dūrienu vēderā, kreisajā pusē, mazliet virs apakšbikšu gumijas, tādu, no kura acīs satumst un pasprūk spiedziens pa visu kvartālu. Nezinu, kas bija tas plēvspārnis, kurš saspiests noripoja lejup pa maniem brunčiem, droši vien lapsene, Augusts bieži pārvēršas lapsenē, lai paustu savu Viedokli, bet tagad man ir svaigi uzpampis vēders un, protams, vermuts ar toniku un citroniem, ko nopirku sev mazam mierinājumam un anestēzijai.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
16:43
Ja mēs saistam imigrāciju ar reliģiskas radikalizācijas risku, tad jāņem vērā, ka šitas te

http://apollo.tvnet.lv/zinas/klimovics-latvietem-vajadzetu-preceties-tikai-ar-islama-ticigajiem/803639

ne no kādas Irākas vai Sīrijas nav atmucis un šitas

https://lv.wikipedia.org/wiki/Imants_Kalni%C5%86%C5%A1

arī nē.

Būtu interesanti salīdzināt radikalizētu personu % bēgļu kontingentā un populācijā vispār.

(72 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
12:18
Svarīgākais kāzu tērpa elements.

(16 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Augusts 18., 2017


krii
23:51
Šovakar man patīk mans ķermenis. Ērts, apmierināts un kompakts.

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
22:21
Kādreiz pamatskolā man bija jālasa I.Indrānes "Lazdu laipa". Neskaidri atceros, ka bija tāds visai poētisks tīņu gabals par Jūtām un kolhozu, sižets un tēli izplūduši visai biezā miglā. Taču viena epizode gan iespiedusies prātā - jaunieši pēc ciema kinoteātra apmeklējuma spriež, cik labi būtu, ja filmas kādreiz varētu skatīties neizejot no mājām, turklāt tādas, kādas atbilst attiecīgā brīža noskaņai: komēdija, vai piedzīvojumu gabals, vai par karu... Utopija.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

bozena
20:46
Sabiedriskās vietas var gluži labi kliedēt garlaicību pieejamo wi-fi listē aplūkojot, kā fiziskas un juridiskas personas nosaukuši savas mobilo sakaru ierīces. Lindux un lauraax ir norma. Tās būs vai nu meitenes vai ziedu bāzes. Vēl man te nupat bija anoniimo_alkoholikju_klubs.

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba