Jūlijs 30., 2016


ctulhu
05:19 - Sapņi mēdz būt praktiski
un varbūt man tagad R`Lyehā ir draugi

Tātad uzdevums

a)piecelties 5:00
b)neuzraut augšā visu māju, tb labi būtu dažas min pirms modinātājs zvana

also pats sapnis

Esam piekrastē, kkāda vieta ar zaļām debesīm un okeāna krastu. Maza ostas pilsētiņa. Gaidam kuģi + vēl kkādas darīšanas piekrastē, paraugus paņemt un tml. Ieraugam (dažus 10us m no krasta) 2 tvertnes, tajās ūdens, pieejam klāt, iekšā peld kkas līdzīgs astoņkājiem, vienā mazs (kaķa lielumā) , otrā liels (apmēram cilvēka izmēros vai lielāks). Lec karsta saule. Mazākā būtne diezgan artikulēti ar taustekļiem māj, rāda uz jūru. Nāk mūsu kuģis. Nu ko, domājam, izglābs vismaz sīko, izķeram no tvertnes un skrienam uz krastu [lejā pa krauju, kas svarīgi] redzam, ka šie abi māj viens notram, atvadās laikam. Iemetam jūrā, nolamājamies, skrienam atpakaļ, a tvertne ta smaga un tas lielais arī, smags un glums. Ieraugam kko līdzīgu bērnu ratiņiem, ieveļam viņu tajos, nesamies lejā uz jūru, ar ieskrējienu, jūtam ka nevaram nobremzēt, lidojam ūdenī visi kopā.

Pamostos.

Ir 4:59

(jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
01:48
dienas ieraksts cibās
http://klab.lv/users/tanstaafl/73663.html

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
00:03
viss ir labi.

(jāpiebilst, ka...)

Jūlijs 29., 2016


saldumi
23:36
(..) This was not good enough for Jem. “No sir, they oughta do away with juries. He wasn’t guilty in the first place and they said he was.”
“If you had been on that jury, son, and eleven other boys like you, Tom would be a free man,” said Atticus. “So far nothing in your life has interfered with your reasoning process. Those are twelve reasonable men in everyday life, Tom’s jury, but you saw something come between them and reason. You saw the same thing that night in front of the jail. When that crew went away, they didn’t go as reasonable men, they went because we were there. There’s something in our world that makes men lose their heads—they couldn’t be fair if they tried. In our courts, when it’s a white man’s word against a black man’s, the white man always wins. They’re ugly, but those are the facts of life.”
“Doesn’t make it right,” said Jem stolidly. He beat his fist softly on his knee. “You just can’t convict a man on evidence like that—you can’t.”
“You couldn’t, but they could and did. The older you grow the more of it you’ll see. The one place where a man ought to get a square deal is in a courtroom, be he any color of the rainbow, but people have a way of carrying their resentments right into a jury box. As you grow older, you’ll see white men cheat black men every day of your life, but let me tell you something and don’t you forget it— whenever a white man does that to a black man, no matter who he is, how rich he is, or how fine a family he comes from, that white man is trash.”
Atticus was speaking so quietly his last word crashed on our ears. I looked up, and his face was vehement. “There’s nothing more sickening to me than a lowgrade white man who’ll take advantage of a Negro’s ignorance. Don’t fool yourselves—it’s all adding up and one of these days we’re going to pay the bill for it.

Harper Lee "To Kill a Mockingbird")
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

bozena
22:28
Ja sv. Antonijs no Drustininkiem palīdzēs rīt piecelties, iešu sēnēs.

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

intenormal
21:50 - vot
interesanti - vai jēzus kakas arī ir svētas?
Mūzika: Regulations - Sex With Jesus

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

intenormal
20:52 - kremlinu vājprāts
kriptodžīzazfašists [info]krishjaanis baigi satraucies, ka, raugiet, es viņa cibā kaut ko komentēju. akvaimandieniņ, norādu uz to, ka viņš pūš putinistu stabulītē.  kas ir kinda obvious. lai gan attiecīgajam kundziņam fakti neinteresē, viņš kā īstens pionieris atzīst tikai "pareizās" puses skatījumu. anyway, šamējam nav drosmes mani nobanot. ehh, grūta dzīve, grūta...
Mūzika: Dead Kennedys - Nazi Punks Fuck Off

(18 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
20:20
Mīļā pasaulīt, cik es būtu skaista, ja katru rītu varētu ne vien uzkrāsoties, bet arī nofotošopēties!

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

intenormal
17:54 - ģibilas
tāds normāls kristīgais fašisms. zajebis, ne? 

Es saku, lai visi šie sekulārie utopisti, ieskaitot Žižeka-Varufaka grupu, iet dirst. Nav un nedrīkst būt neviena sekulārā utopija, zemes kungi nevar kļūst par absolūtajiem kungiem, debesu valstības zemes virsū politiskā projekta aizsegā ir neiespējama, vienīgā reālistiskā utopija, reālistiskā iespēja, kas principā ir tuvu klāt, ir Dieva Valstība, Kristus miesa, svēto sadraudze, viss pārējais, ieskaitot "lielos politiskos projektus" ir elku pielūgšana un izvairīšanās no Dieva. Ļaujiet taču cilvēkiem dzīvot un rosīties savā nodabā. Es neuzskatu demokrātiju* par kaut kādu utopisku mērķi, kā to dara šī grupa, demokrātija var gan būt, gan nebūt, tā ir tikai instruments, līdzeklis, nevis kaut kāds garīgais, absolūtais pašmērķis un burvju nūjiņa. 

Mūzika: Refused - New Noise

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

intenormal
17:13 - hristos sdoh.
latvistānā kristietība vienai lielai daļai tomēr ir diagnoze. nevis vienkārši ģibilas, kuri tā starp citu arī kaut kam tic, bet ģibilas, kuriem ticība ir svarīgs faktors ģibilas būšanā..
Mūzika: Morrissey - I Have Forgiven Jesus

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
16:32
tas, ka labādabā tesa un zāle ir vienā laikā, ir tīrākā cūcība

(19 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kuces_kundze
15:57 - mācīties paklusēt
Uz mana galda stāv tipogrāfijas uzdāvināts self-help grāmatas CEĻŠ UZ LAIMI ekzemplārs. Pienāk kolēģe - Oo, tu šito lasi?!
Es saku - tas mums stāv uz galda, jo katru dienu sākam, kā Bībelē atverot random lapu, palasot un parēcot. Tiešām šausmīgi stulba un smieklīga, vai ne?
Viņai gan patīkot, ik pa brīdim pārlasa.

nu ko nu vairs. vārds ir kā zvirbulis, vairs jau nenoķersi.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

intenormal
15:32 - ?
kur ir alus?
Mūzika: crazy Dolls - Par Aliem

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

fjokla
11:27 - Par manu topošo romānu runājot

(14 piebilda | jāpiebilst, ka...)

lemurs
09:08
dzirdēju jūras žagatas. tā man šķiet. ticēšu, ka tā bija.
rīta tēja ar jūras žagatām.

(jāpiebilst, ka...)

krii
08:58
Tad šodien tas pasaules gals, ja?

(22 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ernuerna
08:32
puķe, kas uzzied reizi 10 gados. Un tas notiek šodien.

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

bozena
00:29
Bijām staigāt, satikām divus ežus, viens maziņš un ļoti steidzīgs, otrs - liels un mierīgs kā zilonis, sava ceļa gājējs, savā nodabā pukšķinātājs un gliemežu meklētājs.
Līdz ar to šis bija Divu Ežu Vakars. Atšķirībā no vakarējā, kas attiecīgi bija Trīs Ežu.

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūlijs 28., 2016


intenormal
21:02 - aleluja bļaģ!
Liels pārsteigums visiem bija franču priestera un misionāra Daniela Anža ierašanās dievkalpojuma vidū. Svētās Mises noslēgumā, uzrunājot jauniešus, viņš sacīja, ka mēs atkal ceļam mūrus un robežas starp sabiedrību un Dievu, tautām un Baznīcu. Notiek uzbrukumi ģimenei un dzīvībai. Sātans dara visu, lai iznīcinātu lielāko Dieva šedevru, jo, kad atdalām miesu no dzīvības un mīlestības, nevaram vairs normāli dzīvot. No ANO mums nāk gender diktatūra. Pēc nacisma un komunisma tā ir vēl ļaunāka ideoloģija, kuras mērķis ir iznīcināt cilvēci, uzskata D. Anžs. Viņš aicināja nepieļaut jaunu totalitārisma ideju šajos jautājumos, kā tas notiek Francijā, Beļģijā un citās valstīs. "Es redzu savā vīzijā Jēzu, kas ir augšāmcēlies Latvijā," savu uzrunu noslēdza priesteris D. Anžs.
Mūzika: hello Saferide - I Was Jesus

(jāpiebilst, ka...)

saldumi
18:08
Ārā līst, man jāiet ārā no mājām, lai paspētu uz diskusiju vakaru, un es saprotu, ka šonakt arī jāiet pārgājienā - man šķita, ka tas ir rītnakt.

(jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba