Jūlijs 18., 2019


ctulhu
23:42 - PGM in Action
Nu ja Gnidrologs par dragkvīniem, zviedriju, vāciju un melnādainiem noziedzniekiem, tad es par tām vērtībām kuras Gnidrologs aizstāv:

https://tvrain.ru/teleshow/videooftheday/bolnye_podozhdut_v_sergievom-489814/?fbclid=IwAR3DyPynqm2_Z_X3bDv5oOiOlboBglWzl1dWSQWIH4YhUF4X9_CAGN6m2Tc

Simetrijai tā sacīt :)

(17 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
22:21
Izlasīju Zebra "Māru". Iespaidi vēl jāpārdomā.
Palasīju recenzijas, un mani nokaitināja Žoludes apgalvojums, ka prologs rada intrigu, kurš romānā nomirs. Nav tur nekādas intrigas, prologa bēru ainā viss ir izklāstīts tik skaidri un nepārprotami, ka nepārprotamāk nevar. Recenzijas apstulbināta pārlasīju prologu vēlreiz un meklēju kādu kaut mazāko pēdu jaukšanas mēģinājumu, kāpēc lai kādam rastos vēl varianti bez vienīgā patiesā. Neatradu.
Tā Žolude ir stulba, vai?

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

bozena
21:27
Es vienādiņ domāju, ka tie uz cigarešu paciņām ir tautas teātru aktieri, kuri bildējušies visai bezgaumīgās un, iespējams, vietās aizskarošās fotosesijās, kur 90-to gadu postgotiskās kļošenēs ģērbtas smēķētājas skaudīgi nolūkojas uz laimīgām, krāsainās drānās uzpostām nesmēķējošām mātēm, kur nelaimīgi smēķētāju radinieki pulcējušies ap zārkiem vai reanimācijas gultām attēlos, uz kuriem man un citiem nelabprātīgi jāskatās, kamēr lielveikalu kasēs stāvam rindā, nemaz nerunājot par kariozu zobu atliekām un citām nelaimēm.
Tagad man ir zināmas šaubas:
https://www.bbc.com/news/world-europe-49029845
Incanti, kādi ambecīļi veido šo wannabe pretsmēķēšanas kampaņu, un vai katrs Ipiķu iedzīvotājs var būt drošs, ka viņa varikozās vēnas neparāds uz cigu pakām Albānijā?

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
21:37
Vakar mums ar seru Ričmondu sanāca paviesoties vairākos apkaimes krogos, un jāatzīst, ka viņš joprojām ir labs bārgājienu pavadonis. Varbūt būtu vēl labāk, ja viņš tik uzstājīgi nealktu sēdēt man klēpī un neizliktos par nestandarta čivavu.

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

iztulko
[kisswithafist]
20:49
Kādam ir varianti, kā latviski tulkot resting bitch face?

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
20:24 - Nu ta beidzot
https://www.tvnet.lv/6732118/tvnet-atmasko-strukturetais-udens-ar-melu-smaku-aptiekas-plauktos?fbclid=IwAR2ERiHFAOukuk0TytKiwVyBxKQWUtInTzoukRk86BqLZXAxvtVwfssxybA

cilvēki reāli sāk vilkt dienas gaismā šos krāpniekus

(21 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
15:07
..
Every day
I see or hear
something
that more or less
kills me
with delight,
that leaves me
like a needle
in the haystack
of light.
It was what I was born for -
to look, to listen,
to lose myself
inside this soft world -
to instruct myself
over and over
in joy,
and acclamation.
Nor am I talking
about the exceptional,
the fearful, the dreadful,
the very extravagant -
but of the ordinary,
the common, the very drab,
the daily presentations.
Oh, good scholar,
I say to myself,
how can you help
but grow wise
with such teachings
as these -
the untrimmable light
of the world,
the ocean's shine,
the prayers that are made
out of grass?

//Mary Oliver
Tags:

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

smejmoon
11:21 - Jūtīgums nāk ar sāpēm.
Pamanīju, ka brīžos, kad īpaši labi sajūtu detaļas iekšējā un ārējā pasaulē, kad gribu pastrādāt ar deju, vai vienkārši izbaudīt tos brīnumus, kas mums apkārt - jūtu sāpes. Ne tikai emocionālo smeldzi par pagātni, par to, ko gribētu, un kas trūkst. Arī sāpes ap kreiso lāpstiņu, kas sarauta, krūškurvja mugurkaula skrimsli, kas paslīdējis, muskuļiem, kas tajā dienā trenēti un kāju pirkstiem, kas apavos apspiesti. Ikdienā, kad skrienu pa riteni, to nejūtu.
Izņēmums ir iekāre, tur vēl joprojām selektīvais jūtīgums.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
02:10
lasu vēso prātu. līdz 52. lappusei likās, ka es varētu šo tulkot angliski.

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
01:30
Lielisks vakars. Paldies.

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūlijs 17., 2019


saccharomyces
13:09
damped

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūlijs 16., 2019


krii
21:27 - P.S.
Pozitīvā domāšana ir ļoti toksiska hujņa.

(7 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
20:54
Vasarām jābūt citādām.
Es nepamanīju, kurā brīdī manas vasaras sagāja sviestā un kļuva rāmas un iepelējšas.
Vasarās ir vajadzīgas kaislības un piedzīvojumi.
Vismaz eksāmeni, ja nekā labāka nav, bet tad tādi pamatīgi, uz dzīvību un nāvi, ar zubrīšanos līdz izsīkumam, negulētām naktīm un tablešu rīšanu, iesoļošanu auditorijā skaistai, drosmīgai un gandrīz bezsamaņā, eksaminatoru pilnīgu kapitulāciju un triumfālām dejām uz bāra letes līdz nākamajai rītausmai.
Vai ceļojumi, bet tad tik bez rezervētām viesnīcām, ar nakšņošanu klosteros un govju ganībās, ar stopēšanu, apmaldīšanos, ar bēgšanu caur kafejnīcas virtuvi no uzmācīga tēvaiņa, kurš apgalvo, ka grib tevi precēt & pirms tam viesnīcas numuriņā nodrāzties.
Nu, vai kāda neprātīga mīlas drāma kā, vecās, klišejainās filmās, un viņš mīl mani, bet es mīlu citu, un bučojamies lietū, skropstu tuša tek pa visu pagastu, fonā skan Mālers vai Rahmaņinovs.
Kur viņas visas pazuda, tās īstās vasaras? Kāpēc tagad ir kaut kāda pliekana ķēpa?

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

vistu_zaglis
13:28
Pie vakardienas – un nav izslēgts, ka pirmo reizi pasaules vēsturē – ierakstīju Gūglē kveriju "remove Tokyo from Android world clock".

Protams, ka bez rezultātiem, jo es vienīgais nesekmīgs, visticamāk, bet nu nopietni – visādas pilsētas var pielikt un noņemt, bet Tokija stāv visa tāda saraksta augšpusē, bez iespējas iezīmēt, bez iespējas nodzēst, 20:25, 20 grādi, mākoņains.

Un vēl VIA Halou pēc 11 gadiem klusuma būs jauns albums, bet arī tas tak jums, bezdievjiem, vienalga.
Mūzika: Halou / I Would Love To Give Up

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kants
10:23 - izdomātā skotija

Lūk, izcilas vēstures grāmatas paraugs: lasās kā detektīvromāns, pastāsta ne tikai to, kas bija, bet, galvenais, kā un kāpēc. Eleganta, bagātīga angļu valoda un perfekti satamborēts stāstījums. Tāda sajūta, ka ļoti gudrs, laipns un asprātīgs cilvēks dodas ar tevi kopā garā pastaigā kā ar līdzvērtīgu sarunu biedru.

Pie tam Skotijas jauno laiku kultūras vēsture man ir dziļi vienaldzīga! Starp vēstures viltotājiem (izdomāti seni karaļi tagadnes revolūcijas vajadzībām) un kiltu kā klasiskas invented tradition ieviesējiem liela daļa grāmatas veido nodaļas par bēdīgi slaveno Makpersonu un viņa Osiānu. Ņemot vērā viņu īpašo vietu kultūras nacionālisma un folkloristikas vēsturēm, man jau šķita, ka es tāpat par to visu zinu – no Regīnas Bendix un Joop Leerssen iebetonētajiem pamatiem līdz jaunākajam pavērsienam Ziaolkovskas padomju folkloras rāmējumā. Vai man! Tas ir pavisam cits stāsts, kad tur iesaistās kalniešu mafija, intrigas ar varas pārņemšanu Indijā, nebeidzamas manuskriptu medības un cita starpā arī Napoleons Bonaparts. En route pievienojas arī doktors Džonsons un Bosvels, kuru ceļojumu pa 18. gs Livoniju tik jauki nesen iztēlojās Miks Koljērs.


(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūlijs 15., 2019


saccharomyces
23:55 - all the sad men
the dream done gone

(jāpiebilst, ka...)

krii
23:01 - Pasaule kā skatuve, uz kuras gadu tūkstošiem izrāda vienu un to pašu drāmu...
... vispirms tu esi jauns, un ļoti labi saproti, ka viss jāmaina un tu ļoti labi zini, kas tieši ir jādara, un zini, ka to nedarīs stagnējošie, pastulbie vecūkšņi, un tad tu esi vairs ne gluži tik jauns un diezgan labi saproti, kāpēc nesanāk tā, kā tev šķita pareizi, un ka vispār ir Nianses, un tad tu nepavisam vairs neesi jauns, un kāds mirdzošām acīm un revolūcijas liesmu azotē tev stāsta, ka jaunu pasauli sev cels, kur valdīs taisnība un darbs, un tu pie sevis domā - bļa, kur es šito hujņu jau simtreiz esmu dzirdējis, un, jā, tobrīd jau tu esi stagnējošais, pastulbais vecūksnis, un aiz tevis rindā iestājušies to jauno spīdacaino revolucionāru mazlietiņ vecākie koriši, tie, kuri jau sākuši domāt par Niansēm.

(10 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
13:45 - Darbiņā
Sēžu darbiņā, klusiņām rosos, kolēģu šodien nav. Un tomēr neesmu viena. Tik nepārprotami klusie soļi uz viesistabas parketa, ēdamistabas durvju virināšanās, atpūtas krēsla iečīkstēšanās liecina, ka Sirmais Kungs šodienu nolēmis pavadīt Rīgā, nevis tur - savās mīļajās mājās, Daugavas krastā.
Bet mēs labi saprotamies. Divatā mums ir omuulīgāk, no tiesas.

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

anonymous
09:45
Ja es būtu uzņēmuma "Tiger" pārstāvniecība Latvijā, jau sen būtu ierosinājis reklāmas kampaņu "LV Kultūras ministrs iesaka Tiger brilles". Bet tā kā neesmu pārstāvis, un arī manu acu redzes spēju starpība ir lielāka par 5 dioptrijām, labāk necentīšos bāzties visām mucām par spundi.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūlijs 14., 2019


bagdarama
11:26
Varbūt jāiemācās braukt, tiesības un tad nopirkt mašīnu. Ja nu tas palīdz justies pieaugušam.

(10 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba