Marts 5., 2021


hedera
10:34
Beidzot dabūju ceļa MRI rezultātus. Meniskam redzamu bojājumu nav, ir lokāla locītavas kapsulas tūska. Varu atviegloti uzelpot, jo šitajam vajadzētu ar laiku pāriet pašam bez ķirurģiskas iejaukšanās.

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Marts 4., 2021


ctulhu
21:50 - Nekā lieka
Tāda būtu īsā recenzija par filmu

https://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_11_(2019_film)

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
21:24 - krīze
dzirdu, ka kaimiņiem iet grūti, pēdējā laikā tur kāda sieviete daudz dusmīgi bļaustās. mans minējums - tās varētu būt mājskološanas radītas ciešanas.

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
18:46 - Ingmārs kviec
citēju:

/labējo ekstrēmistu propaganda cibā
Iesaku uzmanīties no labējo ekstrēmistu ideologiem, kuriem nerūp tas, vai viņu sacītais ir pamatots vai patiess, bet tikai viņu politiskās nostājas popularizēšana par katru cenu, izmantojot manipulāciju un sensacionālas, nepārbaudītas ziņas. Šie cilvēki izmantos jebkādus paņēmienus, lai panāktu savu.

Vairāki no šādiem cilvēkiem, piemēram, anonīmi komentē manā cibā (un arī citur), lai arī viņiem nav liegta iespēja komentēt ar savu lietotāju. Viņi to dara, jo apzinās, ka sevi ir pietiekami diskreditējuši, lai komentēšana ar savu lietotāja vārdu neradītu pietiekamu efektu. Turklāt anonīmi komentāri slēpj apstākli, ka komentē viens un tas pats cilvēks, tā vietā radot iespaidu, ka komentāru skaits vairāk korelē ar viedokļu skaitu./

Nav tā ka man būtu simpātiskas visas konservatīvās idejas un ka es būtu sajūsmā no konserviem, bet nu šeit mēs redzam kas ir otra puse. Krīt histērijā, kviec, aicina nevis debatēt bet ``uzmanīties``.

Izklausās pēc kaut kāda Karpcova vai Kalvina vai Samsona tipa asiņaina cienīgtēva kurš histēriski aicina uzmanīties no tām raganām. NU vai komunistu poļitruka kurš brīdina no tautas ienaidniekiem, kontrrevolūcijas un buržuāziskiem elementiem

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
18:27 - Vēl par konservatīvo domu
Krišjānim nepatīk pilsētas.

Polam Potam arī nepatika.

Sagadīšanās?

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
16:25
"Rīgas Zooloģiskā dārza apmeklētāji tiek lūgti ļaut ķenguram Kingarū gulēt tā, kā viņam patīk, nevis tā, kā gribas apmeklētājiem."

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Marts 3., 2021


helmsdeep
13:08
tikmēr Rīgas Laiks stūrītī pīpē, bet visdrīzāk ļoti relaksēti

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

jim
12:39 - Par svarīgo
Ja jums ir kaķītis un jūs par viņu regulāri nesacerat humoristiskas dziesmiņas, tad nafig jums kaķītis

(22 piebilda | jāpiebilst, ka...)

vilibaldis
12:30 - Putni
Mamm, tu tos baložus esi nobarojusi tā, ka es sāku saprast kāpēc viņus agrāk ķēra un ēda!

Jā, mūsējiem ir tvirti apaļas guzas, spalva spīd un laistās, un starp spārniem glīts dūnu žābo. Peld tādi pļavas kuği, visnotaļ apmierināti un relaksēti. Patīkami vērot.
Uz vispārējā nekopto džungļu fona, putni ir kā brošas pie dārza mēteļa atloka.

(jāpiebilst, ka...)

hedera
11:40
Šodien aktuālais konservatīvajā domā: Holivudas kino ir liberastu sacūkots tik tālu, ka nu jau tiek upurēta vēsturiskā precizitāte.

(55 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Marts 2., 2021


bozena
23:05 - Samuraja krīzeslaiks
Ceturtajā mūsu sadarbības nedēļā Samurajčikam iestājususies identitātes krīze.
Jefiņam parādījusies neremdināma ēdelība. Pirmajās Samuraja dienās viņš mēdza bļodiņā atstāt kādus kraukšķus nebaltai stundai, bet tagad tiek izēsts viss, es intereses pēc pabēru vēl, vai tad nu to arī ēdīs.
Jā, jā, izēd visu. Par spīti visām suņu ēdināšanas tabulām. Bērtu vēl, izēstu arī to.
Ārā viņš skraida kā maza ņipra vabole vai ezis, purniņš lejā pie zemes ošņājas, vienmēr gatavs paķert kādu putnubarības graudiņu, labi nogatavinātu kaulu vai citu delikatesi. No rīta sastrīdējāmies pr to, vai vajag ēst kaijas spalvu. Es uzskatu, ka nē. We agreed to disagree.
Šodien mežā bija izvārtījies beigtā pelē un kārtīgi paēdis, ko nu Dievs devis, proti kaut kādu dabasdraugu atstātus vistu kaulus. Bet es pati nebiju klāt, tāpēc varu tikai pikti purpināt par suņa maitāšanu un audzināšanas principu pārkāpšanu.
Vēl daži Samuraja sliktie darbi - šodien uzrūca Līzei un ķēra rokā, Līze tagad ir apvainojusies. Ā, un vēl Samurajs novilka no galda sviesta paku. Kad es viņu pieķēru ar sviestainu degunu un pilnu muti labuma, viņš gan paklausīja un aizgāja vietā (sazinkāpēc viņš zina Vietu bez īpašas mācīšanas), bet sejas izteiksme pauda, ka viņš nenožēlo neko.
Rīt mums nāks Suņu Vārdotājs vārdot Samuraju.
Visādi citādi jau Samurajčiks ir apburošs. Pastaigas laikā viņš interesējas par topogrāfiju gluži kā mans krustdēls Jndržiks, kad viņam bija kādi 5 gadi, - uzskrien pa visām iespējamajām trepītēm, kas ved uz lievenīšiem vai veikaliņiem, saslejas divkājās, lai ieskatītos pa durvju lodziņu frizētavā vai apavu darbnīcā.
Kad viņa iecienīti cilvēki aiziet, viņš sēro un ievelk savā migā Dārgā Aizgājēja čību.

(13 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
15:29
Šodienas darba plānā:
1) nolasīt lekciju;
2) rotaļāties ar kaujas ziloņiem...

(jāpiebilst, ka...)

helvetica
14:11
Brīnišķīga diena. Jau no paša rīta izpildījām piedzīvojumpilnu izklupienu. Saule, gaisma, svaigs gaiss un pavasara sajūta.

(jāpiebilst, ka...)

vilibaldis
11:51 - Darbs
Pērn šajā dienā mēs uzlikām izstādi, kuru neviens neredzēja.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
00:13 - Oblomingo
Skatos - izveidots konservatīvo portāls

https://telos.lv/vadlinijas/

Domāju, interesanti, aiziešu apskatīties.

Ko redzu? Redaktors - Krišjānis.

Pasmējos un turpinu gaidīt sakarīgu konservatīvo portālu, tas tiešām būtu interesanti.

(22 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Marts 1., 2021


klusais_okeans
23:23
ņemu savus čīkstus atpakaļ, draudzene atsūtīja ar kurjeru dzeltenas tulpes <3 šī ir tradīcija, kas jāsaglabā arī pēcpandēmijās!

 

helmsdeep
18:32
Arturs Skutelis sevi uztver pārāk nopietni, bet viņam neviens to nevar pateikt.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

hedera
13:47
Latvija brīžiem ir kaut kāds kognitīvās disonanses iemiesojums. Lasu šodien ziņās, kā vēl tikko brīvdienās bļitkotāji dzenāti nost no ledus. Uzreiz nākamā ziņa - sestdien jau reģistrēts pirmais kūlas ugunsgrēks.

(24 piebilda | jāpiebilst, ka...)

klusais_okeans
12:50
pačīkstēju draudzenei, ka līdz ar autoskolas braukšanas nodarbību aizliegumu vairāku mēnešu garumā būšu visu aizmirsusi un nāksies mācīties no jauna, draudzene sarunāja, ka pabraukāšos ar viņas vīru, nu, un beigās nevis vienkārši pabraukājos, bet viņš pats tagad priecīgs sauc un aicina, izdomā maršrutus un vingrinājumus, un vēl kategoriski atsakās ņemt naudu pat par benzīnu. Es tik sen neesmu sajutusi beznosacījumu rūpes par savu necilo personību, ka šī pieredze vienlaikus priecē un skumdina - varbūt nav nemaz tik veselīgi pa dzīvi dragāt tādā samākslotā pašpietiekamībā.

Pēdējā laika sajūtās vispār dominē bērnišķīgs aizvainojums pret pasauli, ļoti kaitinošs stāvoklis, bet varbūt es pati apspiežu un neļauj sev izdzīvot citas, daudz maigākas un trauslākas, bērnības izpausmes.

(44 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Februāris 28., 2021


krii
23:22
Hiacintes smaržoja tik apdullinoši, ka nejauši pārdevu dvēseli kārtējam Sātanam.
Nu labi, ieķīlāju. Uz pusgadu. Asinslāses jau noskaitīju, sudraba graši, kam jāpārvēršas zeltā, vēl ir pie manis.
Rīt jāceļas melnā tumsā un pusģībušai, un tad es beidzot kaut ko padarīšu līdz galam...

(jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba