Oktobris 22., 2016


saccharomyces
02:11 - tējas un sarunas
laimīgs zvēriņš

(jāpiebilst, ka...)

ctulhu
01:38 - Dialogs
- Sasodītie putekļi, viss pieput, zajebalo tīrīt
- tas no drēbēm
- aha, zinu bet gulēt arī kaut kur vajag
- izsūknē gaisu no istabas pirms ej gulēt
- emm, nujā, varētu.... bet nē, nesanāks, kompis nosprāgs
- dzesēšana? Bet to var ar ūdeni
- HDD nosprāgs. Starp galvām un disku vajag gaisa spilvenu
- aaaaa, nu tad neko....

..... un tā ne visas idejas izdodas uzreiz implementēt, gadās negaidīti šķēršļi.

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

bozena
00:28
Cigarešu kārbiņu bilžu kolekciju papildinājusi viena jauna ar brīdinošu uzrakstu „ Smēķēšana izraisa artēriju pārkaļķošanos”. Attēlā redzama jauka nomelnējusi, acīmredzot, gangrēnas piemeklēta ekstremitāte.
Tiešām prieks iepirkties, ikreiz jauni izglītojoši uzskates materiāli!

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Oktobris 21., 2016


penny_lane
19:40
fuck.tāds nogurums.

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
17:18 - ballīte
hosts mums atstājis pilnu ledusskapi (kurš atrodas vannasistabā/tualetē) alkohola ar komentāru, ka tie ir ballītes pārpalikumi, ko varam ņemt un patērēt

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

anonymous
16:35
"Ротенберг незаконно перегородил залив Уймахуонеэнлахти"

(jāpiebilst, ka...)

intenormal
14:58 - špickas benzīntankā
nepatīk man šis viss. ļoti nepatīk. 

Krievija konsekventi turpina uzstāt, ka tā ir vienīgā valsts, kuras darbības Sīrijā, proti palīdzība vietējai varai cīņā pret radikālajiem kaujiniekiem, atbilst starptautiskajām normām. Maskava arī paziņojusi, ka pašlaik pamiera noteikumus pārkāpj tikai Alepo esošie kaujinieki. Kopš uzlidojumu pārtraukšanas Alepo otrdienā Krievija ir paziņojusi, ka pilsētas tuvumā uzlidojumus ir veikuši arī Beļģijas gaisa spēku iznīcinātāji, nogalinot vairākus civiliedzīvotājus. Tika demonstrēti lidaparātu identifikācijas numuri un lidojumu maršruta kartes. Beļģijas aizsardzības ministrija gan norādījusi, ka norādītie numuri nepieder beļģu gaisa spēkiem, prasot Maskavu atsaukt izskanējušos apgalvojumus.

Mūzika: The Smiths - Cemetry Gates

(jāpiebilst, ka...)

bozena
13:43
Līželei jāreģistrējas kā pašnodarbinātai personai. Vai to var izdarīt caur EDS tagad? Es īsti VID mājaslapā neatrodu soli pa solim, kas tur vajadzīgs un kas jādara. Ja kāds varētu nedaudz apgaismot, es ļoti priecātos.

(10 piebilda | jāpiebilst, ka...)

vistu_zaglis
13:00
A dreamer who forgot to dream, bļaģ.

Nez, šeit listē ir kāds, kam šobrīd neskan Koens? Nu i paši vainīgi.
Mūzika: Leonard Cohen / Traveling Light

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
13:41
Kas izdomāja derīguma termiņus uz piena produktiem (nu tb drukāt viņus uz taras)?

Als Kapone.

Jā, tas pats.

http://knowledgenuts.com/2015/05/18/how-al-capone-got-expiration-dates-on-milk-bottles/

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
13:15
esmu sajūsmā par autobusa rudmašu klanu, ne tik daudz sajūsmā par nelabumu, kas mani māc. nez, vai es justos sliktāk vai labāk, ja būtu ēdusi kaut kādas brokastis, nevis tikai vienu gurķi

(jāpiebilst, ka...)

saldumi
13:00 - anthropology of home
Viena meitene savā prezentācijā stāsta par to, ka, ja mēs zinātnisko atklājumu un eksperimentu gaitā sačakarēsim Zemi, tad, visticamāk, būs iespējams pārcelties uz kādu citu planētu, piemēram, Marsu. Pēc tam cita meitene izsaka komentāru par to, ka tas ir tik interesanti un arī bīstami, ka mēs esam vairāk ieinteresēti civilizācijas saglabāšanā nekā vienas individuālas dzīves un tās kvalitātes uzturēšanā.

Tas ir tik lieliski, ka ir arī citi cilvēki, kuri domā par šādām lietām.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
12:51
jezussmarija.

- kā filologam tev ir jābūt tādam vārdu krājumam, lai runātu par abortiem!
-jā, es taču uz kuģiem esmu strādājusi. uz kuģiem ir cita leksika, un es runāju kuģu valodā.

(..)

-un tad mēs runājam, kāpēc citās valstīs nesnieg, un es nezinu, bet tas ir ļoti svarīgi, ka bērni saprot, ka pieaugušie nav viszinoši.

nē, nu all due respect, ka angļu valodas skolotāja runā par abortiem stundās. pirms tam gan viņa runāja par savu franču mīļoto, par iepriekšējo draugu krāpnieku, to, ka viņa izskatās jaunāka par saviem gadiem, par bērnu deguniem un lietām, kurās ir kaut kāda patiesība. kā dzimumakti grūtniecības laikā ietekmē bērnu un tamlīdzīgi.

sekss un seksa sekas. maigā lēdiju kafijbalsī, brīžiem paceļu acis un domāju par skolotājiem. un par to, ko sagaidītu no skolotājiem, un man pietrūkst kaut kāda vieduma, kaut kādas nepeldēšanas uz baumiņām un sajūtiņām.

bet šis jau laikam ir ļoti labi.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kants
12:29 - harmonija piektdienas priekšpusdienai
pirātlīcī atrodas visādā ziņā pēdējais koena kunga albums you want it darker un kalnciema kvartāla foreļu ikru oranžo bumbu tirgotāji darbadienās ir uzbliezuši lavku pleskodāles maksimas gaitenī.
kā dzied meistars:
I was fighting with temptation
but i did not want to win
Mūzika: cohen: on the level

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ernuerna
11:53
ja pirms kāda laika mēs te ar dažiem cibiņiem jūsmojām par paralēlo visumu, ko paver veikala Depo apmeklējums, tad ziniet, nē, vēl pavisam cita paralēlā pasaule mums atveras ieejot audumu veikalā. Stabu iela ir audumu veikalu paradīze. Tā siltā vilnas dzijas un gabaliņu smarža, kas apņem ieejot katrā no veikaliem, atsauca atmiņā bērnību. Ne kādus konkrētus notikumus, bet vispārīgas izjūtas par laimīgo, silto un bezrūpīgo laiku. Ome dažreiz šuva, un mums mājās mēdza būt audumi, pat veseliem baķiem, jo omes mamma visu mūžu bija nostrādājusi linu fabrikā, un bija ievākumi nebaltai dienai. Kad ome rosījās pie zingera ar šķērēm un audmiem, man patika maisīties pa kājām. Un tā smarža ir palikusi kaut kur kaulos.
Taču tie visi baķu krāvumi, tās krāsas, tās faktūras, tekstūras un struktūras! Un ārkārtīgi laipnas pārdevējas, kas iedziļinās katrā jautājumā, un velta individuālu lekciju, kas būs piemērotāks, kas nē, kas labāk, no jaunās kolekcijas, no vecās, kādam nolūkam. Un tie audumu nosaukumi! Tur prasās pēc neliela vokālā cikla (ar skaidrojošo vārdnīcu pielikumā)- kreps, organza, buklē, tafts, batists, žakards! ŽAKARDS!
Nebiju tagad pāris gadus šuvusies, ar iepriekšējo šuvēju mēs gājām kopā uz veikaliem, un jau diezgan precīzi uz konkrētu vietu, un diezgan operatīvi izvēlējāmies konkrētos audumus. Šoreiz man bija drusku cits uzdevums pirms iešanas kopā ar šuvēju/tērpu mākslinieci, un tad nu nācās ienirt šajā mazzināmajā pasaulei pašai. Man ļoti nepatīk staigāt pa veikaliem, kad kaut ko jāmeklē (un kad nevar uzreiz konkrēti aiziet un nopirkt precīzu lietu), bet šajā visā bija kaut kas valdzinošs. Jauna pieredze, jauna pasaule, un pat aizraujoši.
Bet tas ŽAKARDS!
un žoržets...

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

intenormal
12:11 - offline
otrā diena bez kafijas. nedaudz wtf sajūta.
Mūzika: Kent - Falska Profeter

(15 piebilda | jāpiebilst, ka...)

bozena
11:59
Es tūlīt teikšu Naida runu, pie tam balstītu starpsugu neiecietībā.
Tātad!
Es ienīstu visas tās drozofilas, kas saviesušās dzīvoklī un gribu, lai viņas nomirst vai izvācas nafig!
Viss sākās ar milzīgu sarkano sīpolu maisu, ar kuru mani apveltīja radi...

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
11:34
Trauslā robeža starp "interesants cilvēks" un "neglābjami sapists frīks".

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kants
11:07 - lit. baudas līkoločos
kāda loma homoseksuālam treiderim čekistu un citplanētiešu sazvērestībā pret masoniem? vēsturiska. narkotikas! okultisms! konspirācija! metafizika! cinisms! kabala! mediju un dzimtes kritika! peļēvina jaunais romāns Лампа Мафусаила, или Крайняя битва чекистов с масонами totāli spridzina: tas ir kā pēc meistarības pieslīpēšanas daudzu romānu garumā atgriezties ar generation p v 2.0

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

bozena
10:35
Paņēmu darbā godīgi nopelnītu brīvdienu, jo beidzies intelekts, jebšu, kā teica viena mana kolēģe, kurai arī viss bija beidzies, ņemu brīvdienu, jo galvā ķīselis.
Sēžu virtuvē kā paputējis aristokrāts, ēdu paipalu olas, dzeru kafiju, gaidu, kad iestāsies pl.11.30, tad sākšu dzert arī vīnu. Kaifs!

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba