Maijs 25., 2019


bozena
12:01
Tikai novērojums: sestdienas pusdienlaikā braucot uz centru tramvajā kādi 80% ir pensionāri (vecums, noteikts vizuāli). Auditorijā ir arī daži bomži un pāris skolēnu. Nepamet sajūta, ka par braucienu maksā daži nelaimīgie strādājoši indivīdi, kuri iemaldījušies šajā sociālismā, kas arī labi parādīts Rīgas Satiksmes informatīvajā animācijā, ar kuru mūs izklaidē ekrānos un kurā Rīgas Satiksmi uztur vienīgi ģimenestēvs. :)
Es tomēr balsotu par krietnu atlaidi, nevis par pilnīgi brīvu braucienu nepelnošajam sociumam, citādi pelnošais vairs īsti negrib ar sabtransportu braukt.

(18 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Maijs 24., 2019


bozena
20:21
Nevilšus apmeklēju 2 vēlēšanu iecirkņus. Iedevu arī māmuļas iesniegumu. Abos strādāja no tiesas cilvēces labākā daļa, korekti, laipni un izpalīdzīgi ļaudis.
Cilvēki uz iecirkņiem nāca vienmērīgā strīpiņā, apmēram kā skudras uz kompešu trauku, tāpēc rīt iecirkņiem varētu būt mazāk darba.

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

vistu_zaglis
13:03
Kaut kāds randoms krustojums, tur čuvaks samērā cienījamā vecumā, bārdains tāds, stiepjas cik vien spēdams un mēģina aizsniegt ceļazīmi. Saspringst, piepūlas, aizsniedz.

"Re, neesmu nemaz tik maziņš!", viņš vienlaicīgi ar atvieglojumu un aizvainojumu pie sevis nosaka.
Mūzika: Architects / Damnation

(7 piebilda | jāpiebilst, ka...)

penny_lane
12:30
Mjā, kilogramos kultūras cita starpā var balsot arī par "Blakus". Jā, šis ir spams.

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kilograms-kulturas/sacies-kilograms-kulturas-2019-pavasara-balsojums.a319306/?fbclid=IwAR2HfSlKxpxkpK8x2_8AHEnNVe72vYFX5JpiuyjTvgZdyS9T1mB0ZFI4JzU

(jāpiebilst, ka...)

krii
05:54
Vakardienas Saeimas ārkārtas lēmums par grozījumiem EP vēlēšanu likumā ietver tik brutālus cilvēktiesību aizskārumus, ka es joprojām tam nespēju līdz galam noticēt. Vai tiešām te nav neviena žurnālista, kurš spētu tam pievērst uzmanību - skaļāk par maniem vārgajiem pīkstieniem?!

(14 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Maijs 23., 2019


saccharomyces
22:52 - veiksminiece
neticama veiksme: man šovakar ceļā uz mājām, droši vien kratoties pa bruģi, somā bija atskrūvējusies sambal oelek mērce, bet nebija izlijusi, jo burciņa somā bija novietota vertikāli, turklāt tai visapkārt citas lietas. tostarp dators, kuram šāda asa un eļļaina mērce varētu īpaši nepatikt.

priecājos par veiksmi, iespējams, pat vairāk, nekā satrūkos, pamanot, ka somā brīvi mētājas vāciņš un saprotot, ka mērces burciņa ir vaļā.

(jāpiebilst, ka...)

klusais_okeans
21:34
šodiena ir neproduktivitātes kalngals

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

vistu_zaglis
19:11
Pret vakarpusi saņemties nomazgāt logus it kā pati par sevi ir uzteicama un atbalstāma ideja, nekā nosodāma.

Bet ja lielākā daļa logu ir vērsti uz rietumiem, šī ideja izrādās ne tuvu ne tik laba kā sākumā šķita.
Garastāvoklis:: Ēst gribas tā, ka tūlīt nomiršu nahren
Mūzika: Goldfrapp / Annabel

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
17:23
Esmu gatava līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām aktīvi aģitēt pret katru no šīs Saeimas politiķiem. Esmu ārkārtīgi vīlusies tajos, kuri man likās cerīgi, kā arī viņu pārstāvētajās partijās.

 

anonymous
00:27 - Chernobyl (2019)

Tags: ,

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Maijs 22., 2019


bozena
23:10
Atbraucu Vasarasmājā iestādīt kādu tomātu renovētajā siltumnīcā. Redīsi tik lekni, ka bail. Starp citu, kāds ir mēģinājis redīsus grauzt.
Vēl siltumnīcā bija saaugušas milzīgas saknes, tā arī nesaprotu, vai tā ir tuvākā ābelīte vai tālākā tūja. Par tūjām dzird briesmu lietas.
Rudenī siltumnīcā auga arī saulsardzeņu tipa sēnes, kuras ēst nemēģināju. Droši vien lieglaimē simbiozēja un mikorizēja ar tām saknēm.
Un tad, ziniet, ir visādas pastorālās leģendas, ka kurmju rakumos esot tik auglīga zeme, liec uz maizes, ber puķpodos. Tad nu mani kurmji nenes nekādu auglīgo zemi, smiltis tur ir, savukārt mana auglīgā augsnīte sabirst kurmim vestibīlos un guļamistabās.

(jāpiebilst, ka...)

bozena
17:58
Vilcienā izvietoti tik glīti plakāti. Te viņi ir.
https://atkrapies.lv
Es gan ne visu saprotu. Vienā Lāčplēsis acīmredzamā vairākumā cīnās ar smalkas miesasbūves personu skrējēja tērpā vai termoveļā, iespējams, ka tas varētu būt Ogres ražojuma melnais kokvilnas treniņtērps, kuru atceras tikai veci ļaudis, un kuru valkāja skolēni, kuri atradās uz zemākā popularitātes pakāpiena, un viņu vectēvi.
Melni tērptā personāža ķermeņa valoda pauž izmisumu, kas ar to būtu domāts? Ko iemieso Lāčplēsis, daudz cietušo latvju tautu vai Valsts Ieņēmumu Dienestu?
Tad tur vēl ir tautumeita ar Karla Lāgerfelda brillēm. Bilde patīk, bet kāpēc brilles? Un tautietis pie laptopa. Es ceru, ka bildītes nodokļu maksātājiem neizmaksāja pārāk dārgi, jo kāds krāpniecības nīdējs tās zīmējis aiz tīras sirds par velti, citādi es būtu bēdīga.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

anonymous
16:41 - No ziņām
"Britu karaliskie ķipari".

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
15:03
the fate of native americans

(jāpiebilst, ka...)

snorke
11:38
a es - es stradaaju, es publiceeju

1) sis ir mans pedejais rakstins
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fmars.2019.00255/full

2) plus viens tulit bus :
I am pleased to inform you that your paper "Establishing nutrient thresholds in the face of uncertainty and multiple stressors: a comparison of approaches using simulated data sets" has been accepted for publication in STOTEN and forwarded to the publishers.

3) plus viens ir gandriz-gandriz, cinamies ar pedejiem sikumiem

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
12:32
Beidzot arī man darba e-pastā ir atnācis jaukais spams, ka Superjaudīgais Hakeris pieķēris mani skatāmies porno - acīmredzot, darba datorā un darba laikā - un pēc 48 h (nu jau pēc 40) videoliecības tiks izsūtītas visam manam kontaktu lokam. Gatavojieties, draugi!

(11 piebilda | jāpiebilst, ka...)

annuska
10:40
Iesakiet klusu kafejnīcu tuvu Centrālajai stacijai un Vērmaņdārzam

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Maijs 21., 2019


bozena
19:57
Paskat, cik spāņi praktiski!
https://www.bbc.com/news/world-europe-48348431?intlink_from_url=https://www.bbc.com/news/world/europe&link_location=live-reporting-story

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ctulhu
15:23 - būtiskais kritērijs
Vai cilvēktiesības patiesībā nav intelekttiesības?

(30 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
12:46
mēs piemēram vakar noskatījāmies nevis viena seriāla finālu, bet divu
kas bija otrs?

(22 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba