Jūlijs 30., 2014


anonymous
21:51
Nupat bija tā minūte, kad jūti - ar skubu jānorauj zeķes, bet... zeķu kājās nav.

(jāpiebilst, ka...)

ravejsledzejs
17:29
nu kad vienreiz šis neciešamais vājprāta karstums beigsies!!!

(jāpiebilst, ka...)

savaadaisu
15:46
Jēiii ... vasarā!
Brauciens uz kāzām izvērtās par patiešām jauku ceļojumu.
Draugs teica, ka šim sekss gandrīz 2reiz dienā sanākot. Ar sievu.
Tikai nah man tādu informāciju bij jāuzzin?

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kants
11:51 - par aktuālo
pēdējā ketlera laikā kurzemē diezgan reāla anarhija esot valdījusi, it īpaši - ticības lietās. jēkabpilī vispār kaut kāds liberāļu midzenis.
Mūzika: amina alalioui: li habiboun

(jāpiebilst, ka...)

kinskis
10:50 - n_komentārs
Если ты ждёшь, что кто-то примет тебя «таким, как ты есть», то ты просто ленивое мудло. Потому что, как правило, «такой, как есть» — зрелище печальное. Меняйся, скотина. Работай над собой. Или сдохни в одиночестве. [Фаина Раневская]

tbš, mana ciba un drliste tajā skaitā nav loterejā vinnētas. vēl viens šāds ieraksts un atrendošu nh.

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kinskis
10:18
pastāstiet, lūdzu, doģikam, kur rīgā (vēlams centrā, vēl vēlamāks valdemāra ielas pusē, bet tas pofig) atrast kādu jēdzīgu ģimenes ārstu? mamma atgriezusies no trimdas ventspilī, vajag kaut kur labi iekārtot.

upd. paldies, atrisināts. neviena no minētajām (jo tas izrādās diezgan nevienkārši atrast labu un brīvu ārstu), bet viņu ieteikta cita.

(6 piebilda | jāpiebilst, ka...)

crescendo
03:16 - Mašīndoma
Pupi un Pamperi
Vispār jau pārskatīšanās/pārklausīšanās, bet varētu būt mīlīga iestāde tāda. Preces un pakalpojumi jaunajiem tēviem, kamēr mātes relaksējas.

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūlijs 29., 2014


klusais_okeans
23:55
jo vairāk sevi aplūkoju, jo cītīgāk apsveru iespēju ielikt savu siflisa motīviem rotāto kāju kaut kādā rotten.com.
Pagaidām attur vien pietāte pret draudziņiem, kas šonedēļ ļāvušies kaulu lauzumiem un mežģījumiem.

turpinot par pretīgo - tuvojoties labai dabai, saprotu, cik daudz netīkamu cilvēku tur būs piespiedu kārtā jāsatiek (tādu purnu skaits vairojas ģeometriskā progresijā)un arvien mazāk gribas veltīt savu klātbūtni. Varbūt jāuztver kā pacietības treniņš.

Mani neiecietības, nedraudzīguma, izsmējības un lecīguma rādītāji sāk sasniegt kritiskās robežas, vien Glens Gūlds maigi atgādina par kaut kādu sen justu, neskaidru, bet spēcīgu un (kas svarīgāk) motivējošu ticību labajam un skaistajam.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

augsne
23:17
Pirmā diena.
Lietus dēļ cilvēki apkārt daudz nestaigā, tāpēc var justies kā puspamestā nomalē. Kad pirmoreiz gāju peldēties, lāses krita tik smagi, ka ūdens šļakatas bija vismaz 5 cm augstumā - it kā lītu arī uz augšu. Milzīgi burbuļi izmetās uz ūdens ādas kā alerģiska reakcija. Spēcīgā straume stūma prom no krasta, es ļoti baidījos, līdz atcerējos, ka straumes virzienā pa ceļam ir vismaz pāris izejas uz sauszemi (ja to tā var saukt tādā lietū).
Otrreiz peldvietā priekšā bija pārdevēja ar savu nūdistu dēlu; man jau sen skaidrots, ka tas ir klasisks komplekts šajā vietā. Nemaz nav slikta sabedrība, bet kad abi bija devušies prom, niedres sāka čabēt un izklausīties kā asmeņi, ko trin vienu pret otru. Ūdensrožu ķetnas tumšajā dzelmē kļuva arvien garākas, glumākas un izveicīgākas mani saķert aiz kājām un rokām; es padevos, man nācās bēgt.
Jau tagad kāds iekodis kājā, sāpīgs sapampums - kādi 4 cm diametrā. Neviesmīlīgi.
Ceru, ka rīt no rīta gan nelīs, man ziemas drēbju līdzi nav.
Tags:

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

invidia
22:56 - Beidzot sapratu
Literatūra un māksla ir iedarbīga, jo cilvēcisko traģēdiju skaits ir galīgs, un visu ciešanas ir vienādas.

(jāpiebilst, ka...)

klusais_okeans
22:41
em, kur lai Liepājā vegāniem draudzīgi papusdieno un ko tur vispār bez Raida Kalniņa izstādes vēl lai apskata (ar mazu bērnu)?

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
22:16
Atceros, ka V.Zariņš (lai viņam vieglas smiltis) savulaik teica, ka ar reliģisko pārliecību esot tāpat kā ar valodu - vai nu tā ir tava dzimtā, vai arī visu mūžu būs jūtams akcents.

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

vistu_zaglis
18:25
It kā tak normāli komentāri, bet uz mailu nenāk.
Garastāvoklis:: Silti

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

rasbainieks
18:12
paldies sponsorētajiem linkiem gūglē
es tagad zinu, ka ir tādi mormoņu transhumānisti
http://transfigurism.org/ (enter at your own risk)

(jāpiebilst, ka...)

ravejsledzejs
18:00
tie trakie ziloņu aizstāvji atkal plosās. jābeidz strādāt un jāiet mājās. tie vājpratīgie taurētāji taču nav vairs izturami.

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kants
17:24 - consumer erotics
vai playboy, fhm u.tml plaša patēriņa vīr. dz. mērķaud. orientētos žurnālos publicēto kailo sieviešu attēlu funkcija ir vēlmes socializācija, atspoguļojot un veidojot hegomonisko seksualitātes modeli?

(mākslas darbi kā institucionalizēts diskurss stāv atsevišķi, pers. reprezentācijas soc. tīklos arī, citi masu mediju attēli ir kaut kam ilustrācijas. kā mulsinoša marginālija paliek tikai kaķīšu un kucēnu bildes....)

(9 piebilda | jāpiebilst, ka...)

ravejsledzejs
16:24
õ! atklāju, ka man biksēs ir caurums.

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
15:55 - liels un dzīvs un nebaidos
beidzot.

tagad es atkal jūtos kā cilvēks.

skrēju pie lietus un gandrīz ar seju pa priekšu nozvēlos pa slapjajām pagalma kāpnēm savā sajūsmā, elpa aizrāvās, dzīvība atgriezās. ar katru brīdi arvien vairāk.

pagalmā smaržo citādāk, nekā apkārtējās ~pļavās, saldāk un tālāk, tie sastādītie augi nav tik spēcīgi savā izelpā, pavisam cits raksturs. pāri ielai nopļautā placītī, kur iebrienu, rūgti smaržo kaut kas, ko uzreiz neatpazīstu, un saplūst ar karstas zemes un ūdens pilienu satriekšanās smaržu, ko, savukārt, nevar neatpazīt vai sajaukt ar kaut ko citu. lietus lāses ir tik brīnišķīgi aukstas un neregulāri krītošas kā ķircinoši pieskārieni, dušu ar šo pilnīgi nevar salīdzināt, dušā nav dzīvības. īstais brīdis ir tad, kad sāk pūst stiprs vējš, lietus vēlreiz pieņemas spēkā un kļūst auksti, āda tausta vēju un smiltis, no slapjajiem matiem ūdens tek acīs un aizmiglo skatu, plaušas pilnas ar smaržām, ausis pilnas ar pērkona, vēja un pakšķu skaņām, nekam citam vairs nav vietas. tas ir tas brīdis, no kā pasmelties, caur kuru atgriezties. ne no kā nav bail un nekas nevar uztraukt, jo nekas lieks man nevar tikt klāt caur klātbūtnes visaptverošumu.

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

kinskis
16:06 - ja kas..
atp ir atvēris savu profilu spotifajā:
http://open.spotify.com/user/atpfestival.com
attiecīgi te beidzot parādījušies arī shellac un kas tik vēl ne, kā pirmīt nebija.

(jāpiebilst, ka...)

penny_lane
15:41
tāds writer's block, ka pilnīgi nopietni gūglēju padomus, kā ar tādu cīnīties. kaut kad droši vien jāatzīst vien sev, ka tā ir tāda prasta prokrastinācija, jo pirmais padoms allaž- nahrenizē internetu un blenz sienā, tiek pilnīgi ignorēts.

un tad, kad man ir šāda sajūta, vienmēr aizpeldu saldenās domās par seksu. domā ideju, domā ideju, un atkal viņa nevainīgi pārtapusi par skaistu fantāziju, kuru nudien nevar pierakstīt.

līsti. izlīsti idejas, debestiņa.

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba