Zelta zutis

About Jaunākais

27. Jan 2020 @ 15:05
Arvien vairāk mani meklē dažādi Durlandes muzeji, lai saņemtu konsultācijas. Šodien Baldones. Šķiet sāku kļūt populārs. Bet vai man to vajag...

21. Jan 2020 @ 19:35
Jā nu gadījumā kāds ir noilgojies dzirdēt manu balsi, tad rīt 10.00 var paklausīties radio. Raidījums "Zināmais nezināmajā"

24. Dec 2019 @ 20:14
Sātanā varētu iemīlēties. Arī Nāvē. Nekā cita jau nav zem šīs saules, ko būtu vērts mīlēt.

21. Nov 2019 @ 15:08
Galva sāk justies nedaudz labāk. Sāpēt vēl sāp, bet ir vieglāk. Bet nu jocīgums ir tāds, kā ir sajūta, ka ar labo aci neredzu (nē, nav jāsatraucas; acs ir redzīga, bet no sāpēm galvā tāda sajūta veidojas).

Tā rīt vizīte pie oftalmologa.

20. Nov 2019 @ 15:54
Galvsāpju dēļ tagad baigi žēl, kā ciankālijs nav rokas stiepiena attālumā...
Other entries
» (No Subject)
Jau kopš svētdienas sāp galva. Apriebies jau. Un vispār - viss ir piegriezies. Gribu tagad kā trollīši Mumini sēsties skujiņas un nolīst klusā vietiņā, lai gulētu līdz pavasarim.
» (No Subject)
Tā. Sāk pamazām interesēt, kā, pie velna, var likvidēt to autokorektu telefonā!

/Neesmu vēl līdz galam šito telefonu apguvis. Tā viņš i a tiem jaunieviestiem agregātiem.
» (No Subject)
Turpinot par ārstiem. Mani pierakstot, reģistratūra meitenes bija saputrojušās meistarībā. Rezultātā zvanīja un pārcēla vizīti ātrāk un atvainojās, kā man to valsts nesedza. T.i. vēl nepilns pussotaks man mazāk makā. Labi, kā man mājās ir svētie makaroni un tušonka... Vismaz ir cerības nenomirtu badā līdz algai.
» (No Subject)
Cyclamen coum caucasicum jau izdzinuši četrus ziedpumpurus. Nevaru vien sagaidīt ziedēšanu. Tīrsugas lopiņi kā nekā, nevis kaut kādi rimimaximas nezinkasi.
» (No Subject)
atliek tikai aiziet pie ārsta un tad tu skatīs, kā tev izraksta nosūtījumu vienu pēc otra, tādas analīzes un šādas un vēl tādas. beigās izejot no kabineta pilnas rokas visādu papīru. skaties uz tiem un nesaproti, no kura gala lai ķeras tam visam klāt. un tad vēl tas - šitas izmeklējums būs pa maksu, valsts to neapmaksā. i tago - šķiries no desmitnieka. šis izmeklējums būs pieejams tikai no tāda un tāda decembra, līdz tam jau viss ir pilns, bet tas arī pa maksu - 38... Durlandē slimot tas ir pipec un makā svilpo caurvējš.
» (No Subject)
Interesanti vai filologi varētu izdomāt vārdu, ja pieejamas tikai locījumu galotnes?
Es te tikai vienskaitļa locījumu galotnes iemetīšu. Un piebildīšu, kā vārdā sakni veido divi burti.
N. -a/-is
Ģ. -a
D. -im
L. -ī
A. -i
I. -i
V. -i
Ir idejas? Es te praktisko lietojumu esmu iemetis. Varu pieminēt, kā vēl mēdz uzrasties galotnē -u (A. vai I.).

Upd.: priekšā varu pateikt vēl, ka tā ir cilvēka iesauka.
» māGslenieki
4.39 sms: "[info]ravejsledzejs, gribu pie Siljas Igaunijā!"

bļeķ, es guļu!

/nu labi; parasti es guļot vispār nedzirdu, ka telefonā pienāk sms vai tiek zvanīts, bet šoreiz kaut kā sanāca pamosties.../

nu brauc tak un nenīdi! vai ta es tevi turu. vai ko man tagad darīt; ko sagribēji no manis? lai es tagad nopērku biļeti, aizeju pie tevis un sakrāmēju koferi, paņemu aiz rociņas un aizvedu uz autobusu, un iesēdinu iekšā? vēl varbūt arī sazinos ar to Silju un sarunāju, ka viņa tevi aiz rociņas no autobusa savāks. varbūt vēl man vajadzēs uzdabūt augšā tavu metamo un iebāzt to TUR?!

/jau nedēļu ik pa brīdim šams man par Igauniju un Silju ir pietrallinājis visas ausis. visas cik nu man ir. vēl ir... bļeķ, aizvakar tev ienācās nauda ij noļurināji visu vienā dienā (ok, labi, stāstīja man kam ko iztērēja un cik kas maksāja, bet, viena alga, es tā arī nesapratu kā vienas dienas laikā visu papisa). tas, ka es kafeinīcā samaksāju par tavu kafiju, kūciņu un vēl tur, ko nu tur paņēmi, nenozīmē, ka es arī maksāšu par tavām igaunijām, siljām, mitekļiem un citiem rēķiniem!

zēns jau ir sanīdies ar visiem saviem radiem, draugiem, kaimiņiem, mīļākajiem un citādi domājošiem un izskatās, ka arī ar mani tūlīt vairs nekāda runāšana vairs nebūs. un tas pie tā, cik mierīgs, nosvērts un pacietīgs esmu.

p.s. paburkšķēju te. tad jau laikam šodienas satikšanu, pirms Dobeles, es izturēšu.
» (No Subject)
nakšņošanas vieta Rīgā joprojām ir aktuāla un tūlīt pat jau jāizvācas no iepriekšējās...
» (No Subject)
Atkal esmu Brālēns Tas... Vēju pilsētā mājās mammai bija tikai šampūns ar matus kuplinošu efektu. Tā kā mazgāt vajadzēja - ņēmu to pašu. Bet mati nepaspēja izžūt pirms došanās uz centru. Nācās ķerties pie fēna. Jau matus kuplinošais šampūns mani pārvērš par Brālēnu Tas, bet komplektā ar fēnu esmu Brālēns Tas kubā. Manī šķiet sakoncentrējušies vairāk Adamsu ģimenes gēni nekā visā Adamsu ģimenē kopā ņemti. Vobšem - pizģeC...
» (No Subject)
un vēl, dārgā draudze, pārbaudiet Uzņēmuma reģistra datus. un kašķējieties ar to kantori. es pie viņiem jau kopš gada sākuma piestaigāju, jo mammas dzīvoklī kaut kāds sia ieviesies. viņi maitas nepārbauda, vai dzīvokļa īpašnieks zina, ka tur kaut kāds sia ieviešas. jobļa pēc tam ne pa jokam.
» (No Subject)
izrādās, ka esmu nesazvanāms.
» (No Subject)
izaicinājums - līķis bez kājām. interesanti, vai man isdosies jamo pagatavot tā, lai nevar pateikt, ka kājiņu ta nav?... un, jā, man te Rīgā nav arsēna sāļu. nez, iet iepirkt indi vai tomēr uz vēju pilsētu braukt un burciņu pajemt...
» (No Subject)
vispār ir diezgan interesanti sekot līdzi tam, kas notiek LU. sēžu un graužu "popkornu"...
» (No Subject)
pretīgi ražīgs rīts. tikai trešdaļstundas darba un jau septiņi līķi atčauloti un ieburkoti plus vēl trīs akti sastādīti. prokrastinācija, kur tu pazudi?...
» (No Subject)
tā. ir jāatrod jauns kakts gulēšanai. pie tam tādu, kur ziemas laikā varētu būt vēl viens gulētājs. par viņu mums arī jāpadomā, jo zēns vēl nemaz nezina, ka namsaimnieks ir paredzējis jau no oktābra sākt dzīvoklī kapitālo remontu un ar celtnicības kantori jau visi līgumi sataisīti. tā kā pašreiz ir meklēšanās periods un tas ir iekritis tieši visintensīvākajā līķlasīšanas periodā. tā kā, ja kādam ir zināms kāds mazkakts, kur varētu ieviesties, lūgtum, padodiet ziņu.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba