Zelta zutis

About Jaunākais

18. Jun 2024 @ 21:06
Nav svarīgi, vai vēlies nosūtīt pastkarti vecmāmiņai, iemīļotu Polaroid fotogrāfiju draugam vai milzīgu rotaļu lācīti...

ē... vai mūsdienās vēl vispār kāds vēl zin', kas ir Polaroidbilde?...

frazioloģisms vs. reklāma17. Jun 2024 @ 13:21
frazioloģisms:
-kas der visam, neder nekam.
reklāma:
-Pentacolor der visam.

no sērijas uzzinu pēdējais...11. Jun 2024 @ 21:32
izrādās, ka ASV bijis imperators...

3. Jun 2024 @ 09:28
ja paskatās muļķenes, tad var ievērot, ka visās smaku mākoņi ir iekrāsoti zaļā krāsā. nekādi neizdodas izdomāt, kas kopīgs zaļajai krāsai un smirdoņai. kāpēc animācijā smakuci neiekrāso kaku brūnajā? bet tieši zaļu?...

2. Jun 2024 @ 09:45
2050. gads - pasaule bez gaļas

viņi ko? nopietni?

nu es vismaz pagaidām netaisos 2050. gadā būt beigts. tātad es ēdīšu šniceles un desas arī tad, nevis kaut kādas sojas kļockas. vai arī jamie ir paredzējuši visus gaļēdājus nostādīt pie sienas un atšaut?
Other entries
» krēsls
ja jau mani no bērnības pavada zvēra skaitlis un tagad ir parādījusies arī alerģija pret sauli (turklāt mani mīļlopiņi mirst no svētā ūdens; es pats gan vēl ne), tad laikam jādomā par nākotnes ērtībām. varētu sākt, teiksim, ar jauna krēsla iegādi. piemēram, šāds man pat tīri labi piedienētu:
» (No Subject)
Witzelsucht
» (No Subject)
Dabas zinātniekiem raksturīga kritiska attieksme pret rezultātiem, kas redzami, dzirdami, lasāmi. Cenšamies vaicāt, vai tur kaut kas nav nepareizi? Reizēm tā ir intuīcija, reizēm piesardzība. Piemēram, iegūstot tik labu rezultātu, ka būtu jālec no krēsla ārā, pirmais rodas – vai tur viss ir pārbaudīts? Vai tiešām viss tā ir? .. Zinātniski pareizi ir izvirzīt hipotēzi un tad visiem spēkiem censties to apgāzt, nevis izvirzīt hipotēzi un tad censties to pierādīt.
(c)https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/tehnologijas-un-zinatne/01.06.2024-rns-ir-interesanta-molekula-kas-glaba-daudz-parsteigumu-saruna-ar-kimiki-eriku-rozneru.a555588/
» (No Subject)
izskatās, ka man uz vecumu kaut kāda alerģija piemetusies. pēc pazīmju izvietojuma uz ādas, šķiet, ka man alerģiju izraisa saules gaisma...
» no sērijas uzzinu pēdējais...
izrādās, ka redukcija un reģenerācija ir viens un ts pats...
» (No Subject)
Eirovīzijā ticis aizliegts Eiropas Savienības zilais karogs..
Eirovīzijas faniem bija atļauts ienest tikai iesaistīto valstu un varavīksnes karogu.

(c)LSM

vispār sasodīti smieklīgi. ko tādu uzjautrinošu vēl varēs uzzināt?
» labāk vēlu nekā nekad,- teica Old Vaverlī un..
..nolika galvu uz dzelzceļa sliedēm, kad vilciens jau bija aizbraucis...

man tikai tagad pieleca, ka visu manu bērnību mani ir pavadījis Zvēra skaitlis... dzīvoju sestās mājas sestajā dzīvoklī un klases žurnālā visus (gandrīz) skolas gadus biju sestais pēc kārtas. nez kā tas ietekmējis manu dzīvi?... nu bērnība vismaz bija visnotaļ patīkama.
» preteklība...
nu kā? nu kā var nopirkt tik pretīgi sūdīgu sarkanvīnu?!

vobšem, padoms. ja tu neesi vīna cienītājs, bet gribi no ceļojuma cilvēkam atvest dāvaniņu... NEPĒRC SAUSO SARKANVĪNU!!! pērc kaut kādu grapu, ouzo vai kas nu tai tavā galmērķī ir, bet ne vīnu.

un nedrīkst tak labu gribu noniecināt...
» (No Subject)
..ja bite iekož pirkstā..
(c)LSM

KĀ?! es prasu KĀ?! ja bites mutes orgāni anatomiski ir veidoti, lai tikai uzlaizītu nektāru, tad kā ar laizāmrīku var iekost??? KĀ?!
» (No Subject)
sic fuck it gloria mundi...
» (No Subject)
biju dārzā. atstiepu mājās gan sniegpulkstenīšus, gan pūpolus. mājās nākot, kāpņu telpā satiku mūsmājas sētnieci. iešķiebu viņai arī sauju pūpolu. šī man pretī trīs alvejas lapas. esot baigi labas; ar medu un tādas pašas un vispār... vispār man alveja pašam uz palodzes aug un es tā kāposta labumu zinu. tāds man te šodien barters. nu vismaz pašam savu lakstu nebūs jāšņikā. vismaz pagaidām. tad saliku tos pūpolus pa vāzēm un ir vairāk nekā man vajag. labi māsa sestdien daļu žagaru savāks. bet vienalga paliks vairāk nekā man pašam vajag. tatad jāizdomā, kam vēl iešķiebt.

telpaugu skaits arī man ir plielinājies. klāt ir nākusi portulaka biezlape un rānīte. un abi lietājami ārstniecībā. tā nu tās vecās raganas apaug ar visādām piepēm...
» (No Subject)
tā kā jau ir pavasaris. es tā uzskatu. tad nu veselu virkni lakstu izlidināju ārā. pat to Ķīnas rozi, kuru varēju pacelt. tagad šamie dzīvo uz balkona. vēl man, protams, ir palikuši laksti iekšā uz palodzēm, bet nu tos stiept ārā vēl par agru. jo nu, teiksim, pērnā gada tomāti varētu tādu apiešanos nesaprast.
» (No Subject)
no balkona varu redzēt koku, kura galā ir vārnu pārim ligzda. jau kādu laiku lopiņi tur cītīgi ņemas. aizvakar pēcpusdienā viena vārna zālienā cīnījās ar stiepli (kabeli). ik pa laikam vilka to uz koka pusi. skats visai iespaidīgs. vienīgais kā to var noraksturot vārdiem: drāte, drāte, kur tu to vārnu stiepsi. nezinu vai lopiņi to vadu dabūja līdz ligzdai vai arī sētniece aizvāca, bet katru reizi, izejot uz balkona uzsmēķēt, redzēju putna cīņu; drīzāk jau dona Kihota cīņu ar vējdzirnavām. šodien, cik redzu, tad pāris šeptējas tikai pa ligzdu vien.

upd.: tikko ievēroju, ka šitie zvēri to stiepli ir dabūjuši augšā līdz ligzdai. daiļi no tās nokarājas. vējš arī tāds, ka vārna ligzdā nevar iekārtoties. lai kā pagrieztos, tā vējš tai dibenu paceļ gaisā un astes spalvas noliec kā lietussargu pār galvu; un lopiņš atkal maina pozu un mēģina iekārtoties...
» tumsas detektīvi
"-tu esi otrajā stāvā?
-mēs kāpjam augšā.
-tev nav izvēles!"

izcili!

tā var jau ari turpināt:
-tu esi mājās?
-es veļos iekšā.
-tev nav izvēles!

-nolaid bikses.
-tūlīt tevi drāzīšu!
-tev nav izvēles!

utt.

ja es būtu spoks, tad nu ar šādu pieklājību es nevis ar jamiem komunicētu, bet gan drīzāk kādu vaļīgu ķieģeli uz galvas uzgāztu.
» (No Subject)
divas dienas vispār nebiju pie neta un tad...

Vācijā kāds 62 gadus vecs vīrietis 217 reizes vakcinējies pret Covid-19

Why avoid naming diseases after animals? The case of “Molluscum contagiosum”
For over 200 years, the name molluscum contagiosum—a dermatological disease—has unfairly associated molluscs (the second largest group of animals on the planet) with this highly contagious infectious disease. Herein, arguments are presented demonstrating the serious problem of continuing to use this name, including animal welfare concerns. Thus, to minimize any unnecessary impacts on the biodiversity and conservation of molluscs, we follow WHO best practices in naming diseases to suggest the use of the new term ‘wpox’ or ‘water warts’ as a synonym for molluscum contagiosum.

droši vien nesaistīti, bet nu...
Top of Page Powered by Sviesta Ciba