Zelta zutis

About Jaunākais

30. Sep 2020 @ 10:05
otrajā novembrī, ja ar šito vīrusu nekas nemainīsies, stājos dienas stacionārā. uz izmeklēšanu.

ziniet - aiziet pie ārsta ir kaitīgi veselībai. es aizgāju. domāju, ka man izrakstīs zāles un varēšu mierīgi dzīvot tālāk. skuju! saņemu tik norīkojumus uz analīzēm, izmeklējumiem utt. es pat vairs nezinu, kas man ir vairāk. vai man līķu kolekcija ir lielāka, vai diagnožu kolekcija. tak katrs mediķis man kaut ko atrod un tas ir noteikti un obligatoriski jāārstē un vispār - nafig es vēl šādā stāvoklī esu dzīvs. brīžiem, izejot no kārtējā ārsta kabineta, pats to nesaprotu.

uz cigarešu paciņām likt uzrakstus par kaitīgumu veselībai var, bet vēl neesmu redzējis nevienu ārsta kabinetu, kur uz durvīm būtu rakstīts, ka ieiešana šajā kabinetā ir kaitīga jūsu veselībai. bļeģ!

sapEnis30. Sep 2020 @ 09:43
šonakt pirmo reizi mūžā sapnī lietoju alkoKolu. sapnī biju pilnīgā pipelē, gulēju gultā un no kakliņa trekterēju vīnu. nedaudz vēlāk vīna pudele bija pārvērtusies par konjaku un es to lēju savās iekšās.

nez ko šāds sapnis varētu nozīmēt?...

25. Sep 2020 @ 12:21
ō! kaut kas jauns. spamā man vienmēr kaut kās arābu princis vai atraitne miljonus solīja (nu vai kaut kādi pišanās piedāvājumi), bet šodien ienācās piedāvājums iesaistīties vakcīnu biznesā. apgalvo, ka man nav nepieciešama mediķa izglītība. mans spams atkal kļuvis interesants.

19. Maijs 2020 @ 13:41
uzrakstīju atbildi par kaitēkļiem. Enter. pēc tam pārlasīju. pašam riebīgi palika. es tāpat kā jautājuma autore atbildē lietoju deminutīviņu. fui, pē, vē!...

18. Maijs 2020 @ 15:16
šoreiz izrakstītās zāles man blaknēs nesola ne laktāciju vīrietim, ne pēkšņu nāvi, bet nevarētu teikt, ka lasīt tās špargalkas būtu bijis garlaicīgāk kā citām reizēm. par to, ka man pienākas reiboņi, krampji, nosmakšana, depresija, pastiprināta ēstgriba un ēstgribas trūkums es nemaz neuztraucos. figņa. bet šoreiz visi izrakstītie preparāti man sola impotenci. nu, nu... posmotrim.

bet vēl man patika viena vieta. to es pat atļaušos nocitēt: "Alkohola lietošana kopā ar MEDIKAMENTA NOSAUKUMS var izraisīr reiboni vai viegluma sajūtu galvā. Jums kopā ar ārstu jāpārliecinās, vai alkohola lietošana ir Jums piemērota". tātad jādzer kopā ar ārstu un, ja reibst...
Other entries
» (No Subject)
āāāāāāāā!!!! bļeģ!!!!

esmu tizlenis. pat pāris vārdus angliski nemāku sakabināt kopā... kāpēc es nospiedu ENTER! kāpēc es izlasiīju, ko uzrakstīju! kā, bļeģ, atgriesties pagātnē?
» (No Subject)
jau kopš 15 gadu vecuma zinu, ka pēc čēzmit... bet pat tad, kad man palika 40, es dzīvoju ar pilnu pārliecību, ka tas pēc čēzmit ir tāla un nenoteikta nākotne. izrādās, ka ne. man tas pēc čēzmit pārāk pretīgi agri pēc čēzmit ir iestājies. nē, nu labi. analīžu rezultāti būs tikai rīt. bet... es tiešām ar katru nodzīvoto gadu jaunāks nekļūstu. nekādi man tas nesanāk. kaut kā vajadzētu iemācīties ar to samierināties. bet kā?...
» (No Subject)
laikam zārks jāpērk...
» (No Subject)
daudz laimes dzimšnas dienā Z. Freid un Dž. Klūnij!

bet tagad ar īsu klusuma brīdi pieminēsim veselas ēras galu - 1937. gada dirižabļa "Hindenburg" avāriju.

vispār 6. maijs ir forša diena.

p.s. ja nu kas bučas es šodien pieņemu ;o)
» (No Subject)
ō! fb vienā dārzu grupā meklē tādas puķes stādus kā krastkaņepi. bez maz vai uz tuvāko grāvmali jāaizvelkas...
» (No Subject)
kādas bija manas šodienas izklaides? ne pa kam neuzminēsiet.

izklaides ).

tā tā mana dzīve paiet, da i kriša jeģet ņespiša, šiferom šurša...
» mājlaksti
ja nu kādu interesē, kas man mājās dzīvo.

mājlakstu saraksts )

tur ir gan tas, kas ir iekšā, gan uz balkona, gan tie, kas tur ir no iepriekšējiem gadiem, gan no šī gada. daļa uz balkona atstātie varētu būt neizziemojuši, bet tie vēl no saraksta nav svītroti. katru gadu arī vasarā gadās, ka kaut kas nobeidzas, jo to kāds cits apēd, piemēram, ņauka vai kāds ar spārniem. tāpēc es ik pa laikam sarakstā izdaru atbilstošas piezīmes. lakstiem, kas man ir skaitā 1-5, katram ir klāt etiķete ar nosaukumu un numuru.

p.s. un man vēl tur ārā aug kaut kādi, kurus neesmu līdz galam noteicis. paši atnākuši un paši aug.
» sievusa sakarā
esmu tagad salasījies visādas sazvērestības teorijas. it kā mēģina kaut ko sakarīgu uzcept un visādus faktus piesaukt, bet varu tikai raukt degunu - nekas man nepatīk kā kategorija "interesanta lasāmviela".

vispār tiem teorīju bīdītājiem varētu šo to ieteikt.

nevajag uzreiz atteikties no zinātniski pierādītā. nu koronovīrusi ir dabā esoša milzīga vīrusu grupa, ar kuru slimo lielākā daļa dzīvnieku sugu, pie kam tieši šij vīrusu grupai ir milzīga mainība. rezultātā notiek regulāra kāda vīrusa pārlekšana uz citu dzīvnieku sugu. manas dzīves laikā ne reizi vien ir notikusi pārlekšana uz Homo sapisienu. nekā ārkārtēja, neraksturīga vai nedabiska. pavisam dabisks process. neskaidrais, ar ko spēlēties ir kas cits - kāpēc tieši šīs gadījums tā izceļas uz pārējā fona? un te jau var sākt spēlēties. kaut vai par to pašu zemes pārapdzīvotību (nu ir cilvēku par daudz, ir; par kādām 2/3 vajadzētu mazāk, varbūt pat vēl mazāk). pagaidām lasītais šī sakarā bijis galīgi nesakarīgs brāķis, kur es nesaprotu, kā kāds vispār notic. bet viss notiekošais ir tik burvīgi noderīgs šīs idejas attīstīšanai pat ļoti kvalitatīvi. pakāpeniski atbildot uz virkni jautājumu un tos padziļināti iztirzājot.

cilvēku par daudz, skaits jāsamazina. kā? ne jau kāds lems, kuru pie sienas pielikt un kuru ne. tad nu loģiski - ar kādu zarazu. ar tādu, kurai mirstība būtu jūtami virs 50%. dabā tādu slimību parasti nemēdz veidoties, jo jebkuram radījumam dabā ir nepieciešams sev nodrošināt izdzīvotību, arī zarazai. apsprāgs pārāk daudz no saimnieksugas ij pati arī aizies pa pieskari. un tā jau ir nepareizi izvēlēta izdzīvošanas stratēģija. tātad to vajag radīt mākslīgi. bet šādu vīrusu bez veselas virknes datu neviens dabā nelaidīs, kā arī tāds netiks palaists, kamēr nebūs radītas patiešām efektīvs ārstniecības līdzeklis. vēl šādu briesmoni no laboratorijām neizlaidīs, ja nebūs skaidra sabiedrības reakcija šādas sērgas laikā. tātad iepriekš arī par to ir jāiegūst dati. lai šādus datus iegūtu, pirms mākslīgās zarazas palaišanas plašajos pasaules ceļos ir jāveic eksperiments vai jāiegūst šie dati no dabiska procesa. izmantot datu ieguvei dabisku processu ir lētāk un kā zināms, tad par naudu pat velns danco un dievs piedod grēkus. eksperimenta gadījumā atkal būtu vajadzīgs laboratorijā radīt vīrusu, kas atbilstu vajadzīgam lipīgumam, ar noteiktu inkubācijas periodu, konkrētiem simptomiem, noteiktu slimības gaitu u.t.t.; tas maksā baisi dārgi, lētāk sagaidīt kādu vīrusu, kas pats uzrodas. tiesa gan šādam vīrusam, kas pats uzrodas ir milzīgs trūkums - par to nekas nav zināms. tātad ir jāiegūst dati arī par pašu vīrusu, tā lipīgumu, slimības gaitu, jāmeklē kā to ārstēt un paralēli jāvāc dati par sabiedrību, proti īsā laikā jāveic milzīgs daudzums dažādu pētījumu, jāievāc milzīgs daudzums datu, kuri tiks apstrādāti un analizēti vēlāk u.t.t.

un kas pašreiz notiek?

uzradās nekaitīgs, bet lipīgāks vīruss nekā parasti apkārtklejo. un sākās. visādu pasākumu ieviešanas - pašizolācijas, karantīnas, raksti no sērijas "pizģec, pizģets, mi vsje zdohņem". baigi labi apstākļi uzpūsti ar mediju un soctīklu palīdzību, lai varētu pētīt sabiedrību mēra laikā. tiek iegūti fantastiski dati par to, kā visādas muļķības un sazvērestības teorijas izplatās, kurām tic un kurām netic; iegūti dati par dažādu valstu veselības sistēmām, to kapacitāti un valdību rīcībspēju krīžu laikā u.t.t.

vispār šis ir brīnišķīgs laiks, kurā dzīvojam. es šai laikā vienkārši graužu popkornu, sekoju līdzi procesa attīstībai un hujeju par visu apkārtesošo muļķību.
» (No Subject)
FB apkārt klīda tas joks, kā kādreiz bija jāciešas līdz mājām, lai pačurātu, bet tagad arī lai paklepotu. Ko varu teikt - visvairāk man šobrīd gribas noklepoties, iesēžoties starppilsētu autobusā... Bet nedrīkst, citādi līdz galam vēl neaizbraukšu... Atliek tik Mirttanti citēt - "Ir gan laiki pienākuši..."
» pizģets, pizģets, pīīzģeC! mī vse zdohņem!
nu jop tvaju maķ un visus pārējos pie vienām sāpēm! nu kas tas ir?!

aizbraucu uz vēju pilsētu pie mammas, bet viņa panikā - rodņa pacentusies. nu nav tas velns tik melns kā to mālē! nu nav jāsalasās visādi šausmu stāsti un tad jābiedē cilvēki gados. kas - tos, kas aizies ar sirdi, jo ar šausmu šausmu pasakām tiks pārbiedēti, arī pieskaitīs covid upuriem? vai parastajā statistikā ailītē pie infarktiņa? nu ko var lasīt visādu pizģetsu un tad to kladzināt apkārt... tas, ka ir pasaulē ieviests ārkārtas stāvoklis nenozīmē, ka būtu atcelts veselais saprāts un kritiskā domāšana. varētu padomāt, ka man nav nekā cita, ko darīt, kā mierināt sabiedētus čelovekus.

nu ko - aizbraukšu uz lielpilsētu, nopirkšu balzāmiņu un mājās atkorķēšu - divvientulībā ar gudru cilvēku (proti, sevi) iemalkošu kādu mēriņu. dusmas jāaizskalo, citādi nevaru šopasauli vairs uztvert vēsā angļu mierā kā nosprādzis sesks.
» (No Subject)
dažreiz pārmaiņas ir uz labu. nu man te vispār to ir bijis baisi daudz. un, nē, ne vīrusa sakarā. tas mani nekā neietekmē. tāpat vairākos darbos strādāju un katru dienu jāiet, tāpat arī vēl viss kas cits. bet nu, as labs tātad ir no tām pārmaiņām... esmu samērā neilgā laikā izlasījis fon den Brinkenas "Zudušo zemi", Litela "Labvēlīgās" (ko lēnām lasīju jau vairākus gadus), Luī "Jātiek vaļā no Edija" un to visu papildus piecām grāmatām darba vajadzībām (un ne tām plānākajām un ne gluži latviski). un viss kā kādreiz, kad mierīgi varēju iegrimt grāmatā, zaudējot saikni ar realitāti un pēc tam izbaudīt grāmatas pēcgaršu. šai ziņā nekas no spējām nav zudis - grāmatu spēju burtiski aprīt. tagad nezinu pat ko lasīt nākamo (nav tā, ka man mājās nav ko lasīt, bet "Ezītis miglā" nešķiet kā nakamā lasāmā pēc šīm un nemaz neiet kopā ar darbam lasāmajām). jāpadomā, ko tādu riebīgu no plaukta izvilkt.
» (No Subject)
koronovīruss ir piebeidzis žurnālu "Playboy".

nekad neesmu šķirstījis, bet vismaz par tādu dzirdējis esmu. tā kā ne tikai cilvēki mirst no COVID-19.
» (No Subject)
ko tādu reti riebīgu varētu šodien izdarīt?...
» (No Subject)
ja pareizi atceros tad pagājušajā gadsimtā no 18.-20. gadam populāra bija spāņu gripa. šķiet var secināt, ka vīrusi tam par godu svin apaļu simtgadi un palaiduši pasaules plašajos ceļos COVID-19.

cilvēkiem arī vajadzētu svinēt.
» (No Subject)
Piektdien vakarā ierados dzintara un vēju krastā. Sestdien TV ziņās paziņoja, kā vēju pilsētā konstatēts pirmais koronavīrusa gadījums. Mamma paziņoja, kā esmu atvedis. Tagad braucu atpakaļ uz Rīgu. Bīstieties!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba