Zelta zutis

About Jaunākais

21. Mar 2023 @ 12:37
-griķu spilveni ir ļoti labi.
-jā, mums vienmēr ir, ko ēst.

21. Mar 2023 @ 11:56
es no academia.edu vienmēr esmu vācis līķtekstus. šamie man regulāri ir piesūtījuši uz e-pastu paziņojumus par līķtekstiem, kas mani varētu interesēt. nu un starp tiem piedāvājumiem arī regulāri ir bijuši līķteksti (par kuriem nezināju), kas mani interesēja un kurus savācu. bet šogad jau kārtējo reizi jamie man piedāvā K. Vērdiņa dr-darbu par dzejprozu. un šodien atkal VErdiņš piesūtīts. man pat sāk kļūt interesanti, kas tai Kārļa dzejprozas apcerējumā ir tik ļoti līķisks, ka man viņu piedāvā. nu vai tak būs tik banāli, ka tikai tāpēc, ka mēs abi no LV.

17. Mar 2023 @ 13:11
bļins! krāmējoties pa savu istabu atradu maisiņu ar tulpju sīpoliem. zvēri jau padīguši. par to, ka man arī tādi ir, es pilnībā biju aizmirsis. jāstāda iekšā. redzēs, ko jamie darīs. bet nu šitamā gada periodā es tulpes vēl neiru stādījis. vot šitādā veidā arī zinātniekiem visādi jancīgi eksperimenti rodas.

8. Mar 2023 @ 08:38
tātad šodien ir starptautiskā [info]toadbeauty diena. nu tad priekā!

8. Mar 2023 @ 05:31
uz balkona tik auksts, ka neko īsti padarīt nevar. tropiskie laksti dzīvo; pagaidām nesūdzas. tomēr man ir par vēsu, lai tur darbotos. šitā atkaluznākusī ziema varētu beidzot beigties. man to preteklību nafig nevajag.
Other entries
» (No Subject)
ieskatījos spamā. un tur mēstule no iluminātiem. piedāvā viņiem piebiedroties.
» (No Subject)
kaut kadi pretīgi, balti mēsli no gaisa krīt. nu nafig?! es tos sūdus nepasūtīju. visa pasaule tā piespamota, ka tur ārā nav vairs kāju kur nolikt.
» (No Subject)
tad nu tā. iemetu te apdeitoto sava dārza, balkona un palodžu laksta sarakstiņu. bet tas ir dinamisks un visu laiku pamainās un papildinās.

piereģistrētie laksti )
» (No Subject)
palodēm ir tā dīvainība izbeigties. it īpaši tagad. nav vairs vietas, kur nolikt ķobsīšus ar asniem... labi. daļu topošo dēstu esmu jau izmetis uz balkona, bet nu gurķiem, tomātiem un arbūziem tak tur ārā vēl ir par aukstu, it īpaši naktīs.

bet vismaz beidzot esmu apdeitojis savu lakstu sugu sarakstu. kādbrīd būs jāiemet arī te; gadījumam, ja nu kas...
» (No Subject)
vispār zirgāboliem ir viens baisi milzīgs mīnuss. baigi ātri izlietojas. stiep tik un stiep mājās. kā ir par maz tā ir par maz...
» (No Subject)
pēdējā laikā es ik pa kādām dienām eju pastaigāties. dažreiz īsākas, dažreiz garākas pastaigas. ilgums atkarājas no... no zirgāboliem. galu galā es jau eju taisni uz priekšu, kur acis rāda līdz zirgābolam. savācu to un tad taisni uz mājām. katru reizi gadās visko redzēt. ceļmalās izpļauti koki un krūmi. šur tur sarakti grāvji. nu un mēslu čupas. cilvēkiem sākusies pavasara tīrīšana. savas mājas pagalmu izšrubī (nu tur visas pērnās lapas, tūju apgrieztos zarus, kaut kādus maisiņš vajg, vannas istabas vecās flīzes utt) un to visu aizved līdz tuvākai ceļmalai un nober čupiņu. šitā te vides sakopšana un savas apkārtnes izlaizīšana ir kaut kas baiss un būtu ar likumu jāaizliedz. atkristu vajadzība pēc visādām lielajām talkām un invazīvo sugu apkarošanām, vot.
» balkona stāstiņi
es trīs lakstus novācu no savas istabas palodzes. izliku uz balkonu, lai dzīvo tur. bet... tam ir baisi mīnusi. pirmāmkārtām istabā ir kļuvis tik drausmīgi gaišs, ka visi putekļi redzami. tagad ij logs jātīra, ij spogulis jātīra, grīda jāmazgā un vēl viskas jādara. otrāmkārtām no rīta nevar pagulēt. tā saule spīž. un ir tik spilgta, ka tu mamosties jau baisajā elles agrumā un vairs iemigt neizdodas. un es tikai trīs podiņus novācu... bez maz vai jāstiepj atpakaļ vai jāievieš vēl kādi lakši...
» (No Subject)
-es esmu izlēmis. mums būs viens televizors.
-viens? varbūt padomā vēl?
-padomāju. nafig vispār televizors. labāk pie galdnieka pasūtīt grāmatplauktu, kurā var ielikt vairāk par vienu Raini un sauju ar vienradžiem.
» (No Subject)
ja es varētu būt transportlīdzekli, tad es noteikti būtu dirižablis. mierīgi stāvētu kādā muzejā un lēnām apputētu.
» (No Subject)
vislielākā problēma dzīvē ir laika trūkums. nu man ir par maz laika.

reiz, kad mana māsa bija bezdarbniece, viņa sūdzējās, ka bez darba viņai nav ko darīt. mājās putekļus no visām virsmām dienā nez cik reizes noslaukot un viss tiek izšrubīts un pāršrubīts un bezdarbību nevarot izturēt un darbs baisi vajadzīgs...

es to toreiz nesapratu. man toreiz darbs traucēja. pārāk daudz laika aizņēma. nu tagad, savā vecumā, es jau vairākas reizes es uz kādu periodu esmu bijis bezdarbnieks. un ar visu to pieredzi es viņas sūdzēšanos neiru sapratis. nekad, esot bijis bezdarbnieks, man nav bijis tik daudz brīva laika, lai kaut reizi māju izšrubītu. nemaz nerunājot par to, ka izšrubītu vairākas reizes dienā. visu. man vienmēr ir bijis ko darīt. un vienmēr par maz laika. un ar gadiem laika kļūst tikai mazāk un mazāk, bet ko darīt vairāk un vairāk... nu kā tas nākas?...

man noderētu, ja diennaktī būtu vairāk stundu, nekā ir.
» balkona stāstiņi
vienīgais izziemojušais tomāts jau izstiepts ārā. tagad pakāpeniski sagatavoju oleandrus iznešanai. zantedešijas arī tur jau labu laiku dzīvojas. tā kā tagad palodzes mazliet atbrīvojušās, tad varētu tā kā mēģināt sēt podiņos visādus arbūzus, gurķus un visādus citus radījumus dēstu dabūšanai. tikai būtu labi vēl saprast, ko es gribu sasēt un sadiedzēt... un šitām mokām es katru gadu eju cauri. nu nafig man to vajag? bet kā pēc ziemas saule sāk bišķi vairāk spīdēt tā uzreiz nagi niez un miera nav. kaut kāda nedakterējama kaite tā ir.
» (No Subject)
šodien atkal kaut kādi balti sūdi no gaisa krita. tagad jau nokusa.
» (No Subject)
a kur diena palika?

es pie attēlu apstrādes vēl neesmu pat ticis. aizgāju līdz pakomātam līķi savākt. pa ceļam uz mājām iegāju veikalā. atnācu mājās. bija māsa atnākusi. iedzēru kopā ar viņu un mammu kafiju. kad viņa aizgāja, ķēros pie vakariņu gatavošanas. tagad gaļa ir iešauta cepeškrāsnī, salātiņi sataisīti... pēc brīža varēs arī karpeļus likt vārīties. bet kur diena palika?... bļins! kas mūsdienās ar laiku notiek, ka tas vienkārši kaut kur pazūd?... kaut kad kādreiz, kad zāle bija zila un debess zaļa, diennaktī bija savas 24 stundas un varēja viskaut ko izdarīt un vēl ij alu iemalkot, ij ar kādu pasēdēt vai uz teijāteri aiziet, bet tagad... laiks vienkārši pazūd... nu vai arī mūsdienās diennaktī vairs nav 24 stundu.

un to līķi man tak vēl šodien ir jāizķidā...
» balkona stāstiņi
kumkvati Fortunella japonica man jau nedēļu dzīvo uz balkona. laksts nesūdzās. derētu arī citronu Citrus limon arī vajadzētu nest ārā; tak mamma neļaus. atkal bļaus, ka es gribu "viņas" koku nobeigt ("viņas"... kā tad... es pats pa savu naudu to Fāterlandē nopirku un pēc tam uz Durlandi attransportēju). savukārt, tais podos un kastēs, kas ārā visu ziemu stāvēja, tagad visādas dīvainības lien ārā, un es mēģinu izfunktierēt, kas man tur parādās. šausmīgi interesanti. tikai nevar saprast, kur var sēt kaut ko iekšā un kur nevar. šitās ir ikpavasara mocības...
» (No Subject)
visu dienu, ejot uz tualeti, tikko grasos satvert durvju kliņķi, dabūnu pa nagiem. kliņķis nevar uzlādēties. nav tam, kur dabūt strāvu. tad nu jādomā, ka es pats elektrizējos un izlādos. interesanti vai elektriskais zutis, kad medī un dod strāvas triecienu savam upurim arī pats dabū pa nagiem?...
Top of Page Powered by Sviesta Ciba