Zelta zutis

About Jaunākais

28. Nov 2014 @ 11:01
Vispār man ir iepaticies adīt kā neandertālietim. Tagad tikai jāsaprot, ko es gribu noadīt.

rubrika uzzinu pēdējais26. Nov 2014 @ 22:45
Izrādās, ka Madagaskarā kopš augusta beigām plosās buboņu mēris.

Jābrauc saslimt un tad atpakaļ uz jevropu.

22. Nov 2014 @ 23:09
Man šķiet, ka es griezīšu roku sev nafig nost. Ka nav, ta nav...

22. Nov 2014 @ 19:03
DELFI: Vinnijs Pūks atzīts par puskailu hermafrodītu

21. Nov 2014 @ 19:22
biju pie neirologa. tika noskaidrots, ka viss ir kārtībā. bet roka man vēl jo projām tizla. nu kāpēc tad, kad man kaut kas nav kārtībā, ārsti ir spējīgi secināt, ka viss ir kārtībā! nu kāpēc citi saslimst ar kaut ko kam ārsti spēj uzstādīt diagnozi, bet es esmu tāds ķēms, kuram ārsts var pateikt tikai to, ka es esmu vesels un man nav jājūt to, ko es, bļeģ, jūtu!

/man vēl jo projām ir notirpusi roka un es to nevaru pilnvērtīgi lietot.
Other entries
» (No Subject)
tā. man šodien tika ierādīti neandertāliešu adījuma pamati. baigā šūšana. bet interesanti. tagad tikai jāsaprot, ko es gribu uzadīt.
» (No Subject)
esmu pilnībā bankrotējis. nav ne kapeikas. un cilvēks, kurš man ir parādā un solīja, ka šodien parādu atdos, to nav izdarījis. naudasmakā nav pat santīma. šitāda situācija dzīvē sen nav bijusi.
» (No Subject)

» (No Subject)
pat Kukuksklans iet līdzi laikam un savās rindās taisās uzņemt gan nēģerus, gan pidarus! bet ko dara Durlande?!
» (No Subject)
tātad kas? šodien ir tā diena, kad visi Mārtiņi ir jāņem priekšā? ja? visa ciba tak ar viņiem ir pilna! un tur ārā - IRL - viņu tak ir vēl vairāk!

nu tad - čin-čin!
» (No Subject)
šausmīgi grūti novaldīties, lai neikomentētu kaut ko pašlaik tai ļoti aktuālajā tēmā par pirmo politiķi un visām tās variācijām. bet nu es vismaz cenšos, cik nu manos spēkos.
» MAS

А кем были вы?

» (No Subject)
Pietātes nav. Tas ir kaut kas no sērijas - jitijs vai gudra blondīne, vai kāds cits čupakabris...
» (No Subject)
nemēdzu likt kaķbildes, bet nevaru nedalīties ar šo skaistumu:


» (No Subject)
tā man mana roka besī ārā. jau teju nedēļu man mana kreisā roka ir notirpusi. cēloņi iespējami vairāki. bet bļeģ ārsts man tikai 10. novemberī! līdz tam man jādzīvo ar tizlu roku. var jau būt, ka pie vainas trombs, kas traucē asinscirkulāciju un šams atplīsīs no turienes, kur ir iesprūdis, ij aizpeldēs līdz sirdij un mani nomušīs. nu vai kas cits tik pat patīkams notiksies. piemēram, tas trombs aizpeldēs līdz smadzendzenei un es pārvērtīšos par dārzeni... a varbūt vēl kaut kādas citas jautrības mani sagaida. vobšem pagaidām esmu prosta tizlenis un līdz dakterim vēl jānodzīvo un vispār...
» (No Subject)
Пьяный человек, это самый искренний человек! Посмотрите… Во-первых, он говорит правду. Во-вторых, он говорит, что думает. В-третьих, если тебе позвонил пьяный человек, ты для него действительно дорог.
» (No Subject)
izrādās, ka ir tādi 'pūlgsteņi'...
» (No Subject)
Tā. Tē's norakts. Braucu uz Rīga. Gribu izvēdināt galvu. Kurš man rītvakar sastādīs kompāniju Labietī?
» R.I.P.
Tēvs. Šonakt. Miegā.
» (No Subject)
šorīt biju iegājis autoostā, lai nopirktu biļeti uz vētru un dzintara krastu. nopirku. bet nu nafig skriet prom. iegāju turienes buločnajā (staciju un autoostu ēstūžiem ir savs visai specifiskais šarms, kuru ir interesanti vērot) un paņemu stakančegu balzamčika. nostājos pie galdiņa, malkoju un novēroju turienes publiku. redzu, ka mani pamana bomžpaskata babulis. šamā blenžot uz mani lēnām tuvojas. nostājas no manis pāris metru attālumā un turpina blenzt. es neko turpinuu malkot un gaidu, kad jamā pienāks tuvāk un pavaicās - 20 centus (vai kas nu šoreiz tur varētu trūkt).blenž, blenž, tad sāk nākt uz manu pusi, bet nē paiet man garām, pēc brīža man gar otru sānu no muguras jamā pietuvojas un šķībi greizi saliekusies blenž uz manas labās rokas gredzeniem. tad paiet man gar priekšu tā lai no pretējās galda puses bētu redzama mana kreisā roka brīdi paskatījusies man sejā (laikam lai izdomātu vai varētu no manis atrauties pa purnu vai ne) saliecas desmit līkumos lai divreiz ilgāk blenztu uuz manas kreisās rokas gredzeniem. nu neko. es vēsā mierā turpinu malkot - man tādi babuļi bīļi/ņēbiļi. šamā pagrižas un aizvelkas prom. pēc kāda brīža šamā atslāj atkal. šoreiz nostājas man tieši priekšā. kādu brīdi stāvējusi un blenzusi man virsū kaut ko jautā. tā kā to dara tik klusu, ka nekas nav dzirdams, tad prasu:

- ko?
- tev vārds ir? (arī drausmīgi klusu).
- [info]ravejsledzejs. (kas ta man ko neatbildēt. turpinu malkot).
- kur tu dzīvo?
- Liepājā.

vēl kādu brīdi blenzusi man virsū šamā atkāpjas un aizdods pie rindas, kas sastājusies pie hanzomāta. tur kādu brīdi pamīcījusies, laikam secināja, ka ir puslīdz drošs attālums, pagriežas pret mani un atkal blenž. es neko. piebeidzu savu pēdējo balzāma malku, paņemu savas pekeles un dodos prom.tā ij nesapratu, ko jamā gribēja...
Top of Page Powered by Sviesta Ciba