Zelta zutis

About Jaunākais

30. Mar 2020 @ 14:52
dažreiz pārmaiņas ir uz labu. nu man te vispār to ir bijis baisi daudz. un, nē, ne vīrusa sakarā. tas mani nekā neietekmē. tāpat vairākos darbos strādāju un katru dienu jāiet, tāpat arī vēl viss kas cits. bet nu, as labs tātad ir no tām pārmaiņām... esmu samērā neilgā laikā izlasījis fon den Brinkenas "Zudušo zemi", Litela "Labvēlīgās" (ko lēnām lasīju jau vairākus gadus), Luī "Jātiek vaļā no Edija" un to visu papildus piecām grāmatām darba vajadzībām (un ne tām plānākajām un ne gluži latviski). un viss kā kādreiz, kad mierīgi varēju iegrimt grāmatā, zaudējot saikni ar realitāti un pēc tam izbaudīt grāmatas pēcgaršu. šai ziņā nekas no spējām nav zudis - grāmatu spēju burtiski aprīt. tagad nezinu pat ko lasīt nākamo (nav tā, ka man mājās nav ko lasīt, bet "Ezītis miglā" nešķiet kā nakamā lasāmā pēc šīm un nemaz neiet kopā ar darbam lasāmajām). jāpadomā, ko tādu riebīgu no plaukta izvilkt.

27. Mar 2020 @ 11:22
koronovīruss ir piebeidzis žurnālu "Playboy".

nekad neesmu šķirstījis, bet vismaz par tādu dzirdējis esmu. tā kā ne tikai cilvēki mirst no COVID-19.

27. Mar 2020 @ 10:09
ko tādu reti riebīgu varētu šodien izdarīt?...

26. Mar 2020 @ 13:49
ja pareizi atceros tad pagājušajā gadsimtā no 18.-20. gadam populāra bija spāņu gripa. šķiet var secināt, ka vīrusi tam par godu svin apaļu simtgadi un palaiduši pasaules plašajos ceļos COVID-19.

cilvēkiem arī vajadzētu svinēt.

22. Mar 2020 @ 19:17
Piektdien vakarā ierados dzintara un vēju krastā. Sestdien TV ziņās paziņoja, kā vēju pilsētā konstatēts pirmais koronavīrusa gadījums. Mamma paziņoja, kā esmu atvedis. Tagad braucu atpakaļ uz Rīgu. Bīstieties!
Other entries
» (No Subject)
Brīžiem es runāju līdzībās kā Jēzus. Mani laikam visādi dīvainīši par Jēzuliņu ir pārāk ilgi lamājuši. Nez', cik ilgi viņi tagad kārļmarksosies...
» (No Subject)
Vispār šo visu vērojot šķiet, ka ļaužu reakcija ir kā no sērijas - mēris holēras laikā. Lai gan ar holēru rokrokā pastaigājās salmoneloze...
» (No Subject)
visnotaļ patīkama beidzot ir Rīga. nav vairs nekādu ļaužu baru uz ielām kā pirms krīzes ārkārtas stāvokļa. taisni patīkami staigāt apkārt. arī mašīnu samērā maz. manispēc to situāciju drīkst pagarināt. es neibilstu. nē, nu neko diži jau es apkārt neklaiņoju. tikai maršrutā mājas => darbs => otrs darbs => mājas. bezmērķīga klaiņošana mani nekad nav uzrunājusi.
» (No Subject)
Viss plūst, viss mainās. Nu mani vairs nelamā par santaklausu vai baķeņku. Tagad mani ir sākuši par Kārli Marksu saukāt. Nez ko ar to tagad darīt un kā tālāk dzīvot. Varbūt tas nozīmē, kā jāsāk rakstīt kāds lielāks darbs, kāds kapitāls vai...
» (No Subject)
Lasu, lasasu, lasu... Nu par to koronovīrusu... Eu, varbūt kāds man uzsauks braucienu uz Uhaņu?
» (No Subject)
Arvien vairāk mani meklē dažādi Durlandes muzeji, lai saņemtu konsultācijas. Šodien Baldones. Šķiet sāku kļūt populārs. Bet vai man to vajag...
» (No Subject)
Jā nu gadījumā kāds ir noilgojies dzirdēt manu balsi, tad rīt 10.00 var paklausīties radio. Raidījums "Zināmais nezināmajā"
» (No Subject)
Sātanā varētu iemīlēties. Arī Nāvē. Nekā cita jau nav zem šīs saules, ko būtu vērts mīlēt.
» (No Subject)
Galva sāk justies nedaudz labāk. Sāpēt vēl sāp, bet ir vieglāk. Bet nu jocīgums ir tāds, kā ir sajūta, ka ar labo aci neredzu (nē, nav jāsatraucas; acs ir redzīga, bet no sāpēm galvā tāda sajūta veidojas).

Tā rīt vizīte pie oftalmologa.
» (No Subject)
Galvsāpju dēļ tagad baigi žēl, kā ciankālijs nav rokas stiepiena attālumā...
» (No Subject)
Jau kopš svētdienas sāp galva. Apriebies jau. Un vispār - viss ir piegriezies. Gribu tagad kā trollīši Mumini sēsties skujiņas un nolīst klusā vietiņā, lai gulētu līdz pavasarim.
» (No Subject)
Tā. Sāk pamazām interesēt, kā, pie velna, var likvidēt to autokorektu telefonā!

/Neesmu vēl līdz galam šito telefonu apguvis. Tā viņš i a tiem jaunieviestiem agregātiem.
» (No Subject)
Turpinot par ārstiem. Mani pierakstot, reģistratūra meitenes bija saputrojušās meistarībā. Rezultātā zvanīja un pārcēla vizīti ātrāk un atvainojās, kā man to valsts nesedza. T.i. vēl nepilns pussotaks man mazāk makā. Labi, kā man mājās ir svētie makaroni un tušonka... Vismaz ir cerības nenomirtu badā līdz algai.
» (No Subject)
Cyclamen coum caucasicum jau izdzinuši četrus ziedpumpurus. Nevaru vien sagaidīt ziedēšanu. Tīrsugas lopiņi kā nekā, nevis kaut kādi rimimaximas nezinkasi.
» (No Subject)
atliek tikai aiziet pie ārsta un tad tu skatīs, kā tev izraksta nosūtījumu vienu pēc otra, tādas analīzes un šādas un vēl tādas. beigās izejot no kabineta pilnas rokas visādu papīru. skaties uz tiem un nesaproti, no kura gala lai ķeras tam visam klāt. un tad vēl tas - šitas izmeklējums būs pa maksu, valsts to neapmaksā. i tago - šķiries no desmitnieka. šis izmeklējums būs pieejams tikai no tāda un tāda decembra, līdz tam jau viss ir pilns, bet tas arī pa maksu - 38... Durlandē slimot tas ir pipec un makā svilpo caurvējš.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba