Zelta zutis

About Jaunākais

29. Jul 2014 @ 12:49
interesanti, cik daudzi cibiņi regulāri brauc rītos no Ogres uz Rīgu? un cik no viņiem gribētu risināt 'pareizas' sarunas brauciena laikā? vai arī cik no cibiņiem dažreiz būtu ar mieru aizbraukt kaut kur tā, lai atpakaļbraucot būtu posms Ogre-Rīga no rīta?... nu, protams, lai risinātu 'pareizas' sarunas...

a to mazais dieviņš jau tā kā ir sācis piegriezties.

28. Jul 2014 @ 15:10
šorīt pamostoties konstatēju, ka man ir pārkosta augšlūpa. nē, nekas redzams nav – sari visu nosedz. bet sūrst gan, maita. interesanti, kurš inkubus-sukubus-vai-cits-monstrs nāca ar mani šonakt jāties un to man nodarīja. it kā esmu izgulējies labi, bet nu tā caurā lūpa...

28. Jul 2014 @ 13:28
vai ku' jauki! izrādās, ka melngalvas mīkstgliemezis leitiski ir Juodagalviai šliužai. man tas juodgalvis patīk ;o)

28. Jul 2014 @ 10:26
Vakar bija pārpildīta diena ar visu ko. vispirms kasījos, kasījos, kasījos pa māju, kamēr izkasījos. izkasījos vēlāk nekā biju domājis, bet nu ir sarunāc, ka līķis jāsavāc. bet nu kamēr es vīkstos, tikmēr cibā uzpeld vēl viens līķis. nu tak nevar laist svaigu līķi garām! vobšem piesakos. ierodos darbā. sacepu papīrus. aizdodos prom. ierodos atpakaļ. iešauju līķi tam gģe pologajetsa.

daļše satikt vienu cibiņu, ij dodamies iekarot K-salu. a tam blekdžeks s šļuhami un pārējiem pribambāsiem. tobiš mēs godīgi paklaiņojām, cenšoties neizcepties savā sulā, ieklīdām pie viena tur mītoša koriša. viņa miteklis ir VĒSS! tur var pat normāli elpot! un viņš, kā parasti, no ledusskapja izvilka savu alu, ko pasniedza nogurušiem ceļiniekiem atveldzēties. pēc tam tapa aizstaigāts līdz upei, kur es bradājot līķīšus uzlasīju, bet krastā gar lakstu un liedaga zonu potenciālos līķīšus salasīju. tagad man būs daudz, ko graizīt (kaut gan daļa pirms grauzīšanas tiks izmantota arī porna safilmēšanai).

un tad jau vakars uz ezera un tiek braukts uz Rīgu. tur vēl nedaudz pasēdēts, pēc tam sadalīti prinči un pa gultām. tobiš prosta braukts uz mājām.

gandrīz pie pašas migas jau tādā liegā tumsiņā satieku ežuli, kura sūtību šai saulē mēgina izprast trīs kaķabērni. tā noteikti ir kāda zīme...

pēc tam gan es vēl kādu laiku apkopu līķus, lai tie varētu izdzīvot līdz tam laikam, kamēr es tos apslaktēšu. tikai tad likos gulēt. šausmīgi piepildīta diena.

tā tad nu tagad man ir jāizdara dažas slepkavības, lai varētu noskaidrot, ko tad es vakar esmu atradis un ko filmēšu ;o)

26. Jul 2014 @ 14:31
aromatizēto (šitas karstums, bļeģ)kraukļa galvu ieburkoju ar visām spalvām. nemazākās vēlēšanās tik smaržīgai galvai vilkt ādu ar spalvām nost.
Other entries
» (No Subject)
Poll #20122 karstums
Open to: All, results viewable to: All

kas atbils Tavam viedoklim?

View Answers

izslēdziet beidzot to centrālapkuri tur ārā!!! ir vasara, ja neesat pamanījuši.
2 (28.6%)

kur ir tuvākais leduspagrabs, kurā izzīrē vasarošanas lāviņas līdz rudenim
1 (14.3%)

pieprasu cilvēka cienīgus klimatiskos apstākļus! +20..21 pēc Celzija saulē un kādu mākonīti pie debesīm
1 (14.3%)

man vēl vairāk Vanaga, protams, par pārējo pofig.
0 (0.0%)

es gaidu, kad kļūs vēl karstāks un varēs beidzot novilkt šallīti un cimdus
3 (42.9%)P.S. variācijām par tēmu ir brīva vieta komentāros.
» (No Subject)
Laziest people in the world:


» (No Subject)
nu zajibis!

es atnāku uz darbu, lai kā pie sestdienas dienas mierīgi vienatnē bez ārējiem traucēkļiem pastrādātu. bet kas to deva! atkal lopaizstāvjterroristi priekšā un taurē. miera nemaz nav. ar šādu nepārtrauktu terrorisma aktu izveikšanu manas dzirdamības zonā pienāks vēl brīdis, kad es nojūgšos un paņemšu pannu un iešu gatavot sev pusdienas no svaigi kautiem lopaizstāvjiem.
» (No Subject)
un man divi lopi neatčoknījās. nosprāga. guļ tagad izopropanola peldē... un pie visa vainīgs tas karstums, kuru nekur nevar iebāzt. bļins, lai tās ekvatoriālās blusas savāc šo vājprātu un aizdodas atpakaļ uz tropiem un cepinās tur!
» (No Subject)
kad vienreiz beigsies šis vājprāta karstums?! nu jau sen ir par traku. nu jau šķiet, ka tikai ellē ir vēsāks, tikai ne jau te zemes virsū. bļeģ, atdodiet kāds beidzot vēsu, apmākušos un lietainu laiku! vai vismaz tādu, kur paelpot varētu...
» (No Subject)
šodien ir pizģets, pizģets, pizģets...
» (No Subject)
Jau nezkuro reizi šodien mani uzrunā tantuks:
-Jēzu Kristu, vai nav jums kāda kapeiciņa?

Laikam jāsāk kapeikas līdzi nēsāt. Šķiet, ka kāda pieckapeika kopš padomju laikiem man vēl ir aizķērusies...
» (No Subject)
Iegāju dzertūzī. Paņēmu alu. Izdzēru. Pasūtīju vēlvienu alusi. Samaksāju. Gaidu, kad atnesīs. Atnāk bārmenis:
-tu esi izdzēris visu alu. Vai drīkst tev piedāvāt...

Drīkst, bet nu, bļeğ, kas tas par dzertūzi, kuru es iztukšoju ar vienu alus stakačegu!
» (No Subject)
atkal trakie pie cirka ālējas. jābeidz strādāt un jābēg prom uz klusākiem ūdeņiem.
» (No Subject)
Poll #20118 mīļo sīrupiņ,
Open to: All, results viewable to: All

ko msn tsgsd dsrīt?...

View Answers

strādāt
1 (11.1%)

nestrādāt
0 (0.0%)

dzērti
0 (0.0%)

kapāt vanagu
1 (11.1%)

aiziet ar Tevi uz randiņu
0 (0.0%)

pārkrāsot lillā matus
2 (22.2%)

vīpiķ jadu
1 (11.1%)

pabeigt iesākto tamborējumu
1 (11.1%)

pabeigt iesākto izšuvumu
0 (0.0%)

izdarīt kaut ko citu
3 (33.3%)

citsP.S. variācijām par tēmu un citām izklaidēm - brīva vieta komentos.
» (No Subject)
ar mani taču nepavisam nav labi. vakar biju aizgājis ciemos iealot. tādas atrakcijas mēdz notikt un tas jau nav nekas diži dīvains, bet... tur bija šunelis. es jau nebūtu es, ja nepakasītu lopu aiz auss. galu galā es tā parasti daru. šunelis neko tikai kādā brīdī tā vakara gaitā, kad ne reizi vien ir pabužināts un paņurcīts, ņēma un nolaizīja man purnu. arī nekas dīvains. suņi tā mēdz darīt. bet... nepagāja ne minūte, kad man deguns ir kā biete, acis asaro tā, ka es neko vairs neredzu (pareizāk sakot caur to slapjumu gaismu no tumsas atšķiru). nu čo za figņa?! pirms dažiem gadiem tak man pašam bija suns un nekādas tādas atrakcijas mans ķermenis neizspēlēja. un vēl šodien man purns aizpampis it kā es cūčiņu būtu atrāvies. un man ko tagad šitā vienmēr būs, kad es suni satikšu vai arī tikai šis te viens tāds īpaši indīgs pagadījies?...
» (No Subject)
Nav tik trağiski, kā es vakar domāju, ka būs. Ir trağiskāk. Jāiet uz aptieku pirkt peinkillerus. Tikai recepte jāsameklē.
» (No Subject)
Tā... man jau nojucis skaits. Nezinu, kurš vairs.

Vobšem tikko jau atkal kārtējam sniedzu konsultāciju par pašnāvības izdarīšanas iespējām. Puisietis grib noindēties. Nu vai man žēl pateikt, kā to izdarīt.
» (No Subject)
Pārlasīju Sliekrušķīti. ek, ir jāveic uzlabojumi.
» (No Subject)
..piedāvājam apskatīt Končitas iznācienu Paula Gaultjēra modes skatē.

es jau francūziski neiru mācījies, bet vai te nav domāts Gotjē?... par modi arī neinteresējos, bet nu tas Gaultjērs man kaut kā ar limuzīnfilmas Gaujardu asociācijas savelk.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba