Zelta zutis

About Jaunākais

22. Jul 2014 @ 14:10
šodien ir pizģets, pizģets, pizģets...

20. Jul 2014 @ 16:00
Jau nezkuro reizi šodien mani uzrunā tantuks:
-Jēzu Kristu, vai nav jums kāda kapeiciņa?

Laikam jāsāk kapeikas līdzi nēsāt. Šķiet, ka kāda pieckapeika kopš padomju laikiem man vēl ir aizķērusies...

20. Jul 2014 @ 15:45
Iegāju dzertūzī. Paņēmu alu. Izdzēru. Pasūtīju vēlvienu alusi. Samaksāju. Gaidu, kad atnesīs. Atnāk bārmenis:
-tu esi izdzēris visu alu. Vai drīkst tev piedāvāt...

Drīkst, bet nu, bļeğ, kas tas par dzertūzi, kuru es iztukšoju ar vienu alus stakačegu!

17. Jul 2014 @ 17:56
atkal trakie pie cirka ālējas. jābeidz strādāt un jābēg prom uz klusākiem ūdeņiem.

16. Jul 2014 @ 16:55
Poll #20118 mīļo sīrupiņ,
Open to: All, results viewable to: All

ko msn tsgsd dsrīt?...

View Answers

strādāt
1 (11.1%)

nestrādāt
0 (0.0%)

dzērti
0 (0.0%)

kapāt vanagu
1 (11.1%)

aiziet ar Tevi uz randiņu
0 (0.0%)

pārkrāsot lillā matus
2 (22.2%)

vīpiķ jadu
1 (11.1%)

pabeigt iesākto tamborējumu
1 (11.1%)

pabeigt iesākto izšuvumu
0 (0.0%)

izdarīt kaut ko citu
3 (33.3%)

citsP.S. variācijām par tēmu un citām izklaidēm - brīva vieta komentos.
Other entries
» (No Subject)
ar mani taču nepavisam nav labi. vakar biju aizgājis ciemos iealot. tādas atrakcijas mēdz notikt un tas jau nav nekas diži dīvains, bet... tur bija šunelis. es jau nebūtu es, ja nepakasītu lopu aiz auss. galu galā es tā parasti daru. šunelis neko tikai kādā brīdī tā vakara gaitā, kad ne reizi vien ir pabužināts un paņurcīts, ņēma un nolaizīja man purnu. arī nekas dīvains. suņi tā mēdz darīt. bet... nepagāja ne minūte, kad man deguns ir kā biete, acis asaro tā, ka es neko vairs neredzu (pareizāk sakot caur to slapjumu gaismu no tumsas atšķiru). nu čo za figņa?! pirms dažiem gadiem tak man pašam bija suns un nekādas tādas atrakcijas mans ķermenis neizspēlēja. un vēl šodien man purns aizpampis it kā es cūčiņu būtu atrāvies. un man ko tagad šitā vienmēr būs, kad es suni satikšu vai arī tikai šis te viens tāds īpaši indīgs pagadījies?...
» (No Subject)
Nav tik trağiski, kā es vakar domāju, ka būs. Ir trağiskāk. Jāiet uz aptieku pirkt peinkillerus. Tikai recepte jāsameklē.
» (No Subject)
Tā... man jau nojucis skaits. Nezinu, kurš vairs.

Vobšem tikko jau atkal kārtējam sniedzu konsultāciju par pašnāvības izdarīšanas iespējām. Puisietis grib noindēties. Nu vai man žēl pateikt, kā to izdarīt.
» (No Subject)
Pārlasīju Sliekrušķīti. ek, ir jāveic uzlabojumi.
» (No Subject)
..piedāvājam apskatīt Končitas iznācienu Paula Gaultjēra modes skatē.

es jau francūziski neiru mācījies, bet vai te nav domāts Gotjē?... par modi arī neinteresējos, bet nu tas Gaultjērs man kaut kā ar limuzīnfilmas Gaujardu asociācijas savelk.
» (No Subject)
man ir ielūgums uz Salaspils botdārza gadatirgiem. pats vairs nebraukšu. kāds to ielūgumu grib?

šogad vēl tie gadatirgi būs 12. jūlijā, 23. augustā, 13. septembrī un 4. oktobrī. par buču varētu arī atdot (ielūgumu). šokolādes nepiedāvāt – neēdu. smukas acis vispār ekselenti ;o) it īpaši, ja burciņā ;o)
» (No Subject)
nav iespējams pastrādāt, jo kaut kādi zaļie idioti pie cirka gvelž muļķības. bet man kabineta logs uz to pusi. un es to visu negribēdams dzirdu. bļins būs no šiem jāpiedzen kompensāciju par to, ka viņu dēļ man ir jāstrādā kaitīgos apstākļos.
» (No Subject)
ko tik google neatrod...

... tālāk ... )
» (No Subject)
vakardienas pasēdēšana "Labietī" beidzās ar līķiem.rezultātā uz savu migu netiku. nakšņoju citā migā, kur ir kaķi fetišisti. tā iet, ja nedēļas vidū ar korišu aiziet uz krogu.

tātad viss sākās jau pagājušajā nedēļā, kad Eu man piezvanīja un vēlējās zināt vai es piektdienas vakarē negribu doties uz "Labieti" iealot. gribēt jau es, protams, gribēju. tikai man jau piektdienas vakars aizplānots ar braukšanu uz Vēju pilsātu, līdz ar to iealošanu sarunājām uz otrdienu, tobiš vakardienu. satikāmies, pirms dzerstīšanās vienā ēstūzī paēdām un tad devāmies uz dzertūzi. ieejam iekšā "Labietī", bet tur! TUR priekšā Alt ar simtgadus neredzētu čeloveku. oficiālā sapazīšanās un atpazīšanās un tad pa kausiņam vien, pa kausiņam vien, ij sarunas par pagātni tagadni un visu citu nebūtisko. sarunas gaitā tiek atgādināts, ka es reiz sen senos laikos, kad vēl jauns un smuks biju, esot lasījis cilvēkiem priekšā (un taisnība jau vien ir; es tik tiešām ar tādām perversībām agrāk esmu nodarbojies). un pie kā tad šitāda jaunībsdienu grēku atcerēšanās noved? es jums prasu, pie kā tas noved? protams, pie sasodīti kaitīgām idejām. un tā ideja ir tāda, ka es vienvakaru "Labietī" lasīšu cilvēkiem ko priekšā. kak v molodosķi (pašreiz doma ir palikusi pie tā, ka tas notiks trešdien 23. jūlijā). bet nu kā zināms, tad viena kaitīga doma nemēdz būt. kaitīgām domām patīk uzrasties ar kompāniju. nu un šoreiz tā otra kaitīgā doma, kas nākusi klāt ir – ciba tur uz lasījumu savācas lielā barā (vienkārši mēs atcerējāmies, ka kādreiz jaunībā es mēdzu cibā ierakstīt atklātu postu ar tekstu "visi, kas lasa šo ierakstu un vēlas..", kā rezultātā uz manu purčika migu saradās cibiņu bari un aizkavējās ne uz vienu dienu vien... manā freidlistē ir pietiekami daudz ļaužu, kas šitajās atrakcijās ir piedalījušies.). šādās svarīgās sarunās vakars tiek jauki pavadīts un pienāk tas skumjais brīdis, kad jādodas ir prom un jāuzņem māju virziens.

tā nu pa Miera ielu kāto Alt, Eu un es. pie kāda nama ir cilvēku ubariņš, kas apstāv kaķīti un satraukti spriež, ka jāsauc ārsts (kaķītim). bet nu es jau nebūšu es, ja paiešu garām līķim. uzreiz notupjos, ātri aptaustu lopa galvu (galvaskauss vesels, značit tas līķis ir ņemams). paziņoju, ka nav vērts izsaukt vetus, jo lops ir beigts. tiktiko vēl esot kustējies, nevar būt, ka beigts, esot redzējuši kā lops pirms burtiski acumirkļa šļopnulsja paņemu vēlreiz kaķi, ieskatos tam acīs. no tā nekas nemainās – līķis nav palicis dzīvāks. blakus guļ arī svīre ar ielauztu muguru. cilvēki taisa haju pie mājas un mēģina tikt iekšā, lai informētu kaķa īpašniekus par to, ka lops savas šīs zemes gaitas ir beidzis. es palūdzu maisiņu, iepakoju svīri un somā iekšā. kamēr tur tauta izhajojās kāda stunda pagāja, līķis sāka jau stīvs kļūt, kamēr izdevās atrast, kurā dzīvoklī ir īpašnieki un sievišķi dabūt lejā. viņa Maksi savāca. uz viņas trīcosā balsī uzdoto jautājumu: "ko tagad darīt? rīt bērni atbrauks..." mums nevienam atbildes nebija.

es nemēdzu ar līķiem īpaši ķēpāties. ja guļ līķis un ir labs un nebojāts līķis, tad uzreiz somā iekšā un uz mājām. ātri un vienkārši. tā nu šoreiz man tika tikai viens līķis. svīres nelaiķītis. paliku šoreiz bez kaķa.
» (No Subject)
Poll #20106 vai Tu mani tur aizvedīsi?
Open to: All, results viewable to: All

Vai Tu mani aizvedīsi uz 14°24'28'' S;71°18'0'' W?

View Answers

jā, noteikti
0 (0.0%)

nē, nekādā gadījumā
1 (50.0%)

varu vest... varu nevest...
0 (0.0%)

ja palīdzēsi nokāpt no korķa, tad varbūt.
1 (50.0%)

ja tas netraucēs man vanagu kapāt...
0 (0.0%)

labāk Tu mani tur aizved
0 (0.0%)

ēēēēēē....
0 (0.0%)

tur vajag viscibas tusiņam notikt nevis tikai tev vienam priecāties!
0 (0.0%)P.S. alternatīvas orientācijas viedokļiem ir brīva vieta komentāros.
» (No Subject)
šonakt izbira. vobšem man tagad ir vesels bars rõzā 'pelmeņu'. pēc pāris dienām tik būs redzams kāds taps apmatojuma krāsojums un cik šoŗķi nokļūs uz pannas. pagaidām tikai parastais pīkstēšanas jandāliņš un tēviņš tiek klapēts... žēl vīrieša... bet nu sievišķi ir īvils. šitā klapēt uzpisēju...
» (No Subject)
turpinu izklaidēties ar savu muguru. tagad ir saņemti kārtējie analīžu rezultāti. un atkal man nav tas, ko daktere bija izfunktierējusi. bet es toties iznu kā tik man nav. man nav ne toksoplazmoze, ne boreliozes. man nav arī encefalīta. un nav man pat hepatīta (bet to es jau tāpat visu zināju, ka man tā visa nav). un tagad ārstei sāksies atvaļinājums, bet mana mugura drīkst pasāpēt līdz augustam, ja jau man nekā nav.

bet es tak pie ārsta gāju, lai uzzinātu, kas man ir nevis kā man nav...
» (No Subject)
nevaru salasīt kādu kaligrāfisku rokrakstu no pagājušā gadsimta sākuma. varbūt kādam izdodas labāk par mani...

variantus tekstam, lūdzu, komentāros.
» (No Subject)
tā. piektdien man ir jānopērk diena. mans riebīgais ģīmis tur būs nopublicēts. vajadzēs izlasīt to, kas manam ģīmim klāt būs pierakstīts. un šodien arī kaut kāda žurnaliste nāks. un kaut kādus jautājienus man uzdos. par sugu izmiršanu...
» (No Subject)
You Can Now Make Love To Your iPad:


Top of Page Powered by Sviesta Ciba