Zelta zutis

About Jaunākais

10. Apr 2015 @ 21:02
es ziu, ka vīriešu mīlestība iet caur vēderu. tas tak visiem zināms. bet nu to kā manis ceptos cepumiņus rija mormoņzēni vajadzēja redzēt... ko tādu manas acis vēl nebija skatījušas.

24. Mar 2015 @ 10:58
pēdējā laika sapņi mani vienkārši nobeigs.

šonakt pat skatos filmu par to, kā jauniešu bariņš brauc līdz redz avāriju. aiz tās tālāk ceļš ciet, tad nu šie izdomā tālāk iet ar kājām, brienot pa upi. tur sākumā ik pa brīdim parādās mētājamies kauli un dažādas skeleta daļas. upe pakāpeniski kļūst aizvien aizaugusāka un purvaināka. sekeleta gabalu vietā sāk parādīties dažāda svaiguma pakāpes kautķermeņu daļas. šie turpina brist tālāk un nonāk kaut kādā koridoru labirintā, kur visur pa grīdu ir tekošs ūdens. šie tur maldās, maldās, līdz šamos sāk medīt zombijs apsarga formā. tālāk seko pakaļdzīšanās, visādas panikas, bļaušanas scēnas u.t.t., kas nu šausmenēs piedien pie lietas. tad tie jaunieši izskrien ārā pie kaut kāda milzīga ezera, gar to brauc vienas meitenes māte savu bērnu meklēdama. ieraugot jauniešus izkāpj ārā un noskaidrojusi, kas notiek, sākas nākamais ekšens – zombija mušīšana. kaut kā viņiem pa visiem izdodas jamo noslīcināt ezerā (nezināju, ka tā arī var). tālāk jaunieši iekāpj mašīnā un laimīgi brauc prom, bet māte pagriežas, lai ieietu tajā ēkā kaut ko skatīties. kad nu šī ir iekšā, redzamks, ka pārvērtusies par zombiju un kaut kādās stalažveidīgās lamatās ir iekritis cits jaunu cilvēku bariņš un sākas to medīšana, slīcināšana, baidīšana un sakošana, lai pārvērstu par zombijiem. ik pa laikam tik parādās vēl pa kādam jaunam cilvēkam, kurš tiek pārvērsts par zombiju, kuru skaits tiekai palielinās. beigās gar ezeru un ēkā ir milzīgs zombiju tusiņš. fonā skan izcils smagais metāls. tālāk viss tiek rādīts it kā būtu uzņemts paceļoties lidmašīnai, kura veic arī loku, lai viss būtu labāk redzams un uz celtnes jumta parādās uzraksts "HOTEL CALIFORNIA". pāri šim skatam tiek laisti titri un filma beidzas.

un tas pie visa tā, ka es nemaz neesmu zombijfilmu cienītājs. kas būs tālāk?...

23. Feb 2015 @ 14:34
par šo runājot: http://klab.lv/poll/?id=20324

ek, jūs... tiek pasniegts "Malduguns" alusdarītavas alus, kura nosaukums ir "Pa ķirbi"... vietējos alusbrūžus un alusus nezinat, tikai "Vanagu" vien kapāt zinat.

15. Feb 2015 @ 17:09
Poll #20324 pa ķirbi
Open to: All, results viewable to: All

kas notiek, ja tu cilvēks ieej dzertūzī un pie bāra bārmenim saki: "man, lūdzu, pa ķirbi."


15. Feb 2015 @ 15:47
tā sen te neko neesmu ierakstījis. tas ir dēļ tā, ka mani otrdien uzšķērda. pēc tam es atbraucu uz pilsētu zem liepām, bet šeit man internets pieejams, ja aizeju ciemos. tad nu tagad es te īsumā pastāstīšu par visu, kas ir noticis.

uzšķēršanas diena. ierodos slimnīcā. vēl neesmu piereģistrēts, kad anesteziologs paņem manus papīrus, apskatās un iedod divām jaunām meitenītēm, sakot:
-izlasiet to un izdomājiet, kādu anestēziju vajadzēs,- un aiziet.
meitenītes lasa, tad sāk pildīt kaut kādus papīrus. ik pa brīdim ko man pajautā. tad atnāk reģistratūras meitene un sāk pildīt papīrus, pēc tam pasūta mani uz palātu, kur man nākas uzkavēties dažas minūtes, pēc kurām tieku vests uz uzšķēršanu. grieztūzī piesprauž mani pie vadiem, sadur iekšā katetrus un pielaiž man klāt tās divas meitenītes. blakus gan stāv anestezioloģe un saka meitenītēm:
-tagad dur taisni, nē, ne tik dziļi, nevajag nervā, šim nervam pa apakšu. redz kur ir adatas gals. tagad pavelc nedaudz atpakaļ, šim vajag pa augšu. tā tagad tu esi pie artērijas. adatu vajag iztamborēt zem tās...
un tā tālāk. šausmīgi interesanti. bet man bija jāguļ tādā pozā, ka es to ekrānu neredzēju. varēju tikai mēģināt atcerēties cilvēka anatomiju un iedomāties adatas ceļu manā miesā.
kad mana roka bija piebeigta, atnāca manis uzšķērdējs ar savu asistentu. kad man aizlika galvai priekšā gardīnīti es pajautāju:
-vai es drīkstētu paskatīties?
mans graizītājs momentā paziņo:
-nekādā gadījumā!
viņa asistents:
-vai jūs esat mediķis?
es vienbalsīgi ar savu šķērdēju:
-nē, biologs.
tālāk es saku, ka tomēr gribētu redzēt, kā mani graiza, jo līdz šim es vēl nekad neesmu redzējis, kā graiza dzīvu gaļu, tikai beigtu. asistents uz mani skatās lielām acīm:
-tā... ar humora izjūtu jums viss ir kārtībā,- pasaka to tādā tonī it kā uzstādītu man kādu retas un neārstējamas slimības diagnozi. pēc ilgākas pauzes pie sevis dziļu pārdomu intonācijā - dzīva gaļa... varētu padomāt, ka šam nekad nav ienācis prātā, ka cilvēks arī ir gaļa.
pēc brīža sāk griezt man roku. process interesants. asistents manu roku rausta un kustina uz visām pusēm, ko dara manis šķērdējs, nejūtu. paralēli visām šitām darbībām puisis, kurš rausta manu roku, iztaujā mani par manu nodarbošanos. es arī pastāstu, ka slaktēju un uzšķēržu plikos, lai apskatītos to dzimumorgānus. šams vēl gribēja zināt vai plikie ir vienīgā beigtā gaļa, kuru graizu. nu tak ne; gan zīdītājus, gan nezīdītājus, proti, roudkillu. puisis vēl grib zināt, kā es galvaskausus un skeletus gatavoju, vai novārot. saku, ka ne, jo esmu pārāk slinks; es līķi ielieku spainī ar ūdeni un nolieku uz balkonu, lai vienkārši nopūst. tad tas asistents gribēja zināt, vai kaimiņi nenākot sūdzēties par smirdoņu... kā tad.. šie nu nāks ;o)
it kā man tika teikts, ka operācija ilgšot apm. stundu. es pat īsti nepamanīju, kad jau tika paziņots, ka viss jau. cauri. anestezioloģe atvieno mani no vadiem, trubām, katetrus izplēšs un vēl noteic, ka šī esot bijusi viena no visjautrākajām operācijām kāda piedzīvota.
ko par savu nākotni domā tās divas studentu meitenītes, ja vēl pirms kļūšanas par ārstēm, jāpiedzīvo šitāds pacients. palaidiet tik vēl mani uz uzšķēŗšanu ar reģionālo anestēziju.

citās ziņās. pašreiz esmu vienrocis un tāds būšu vēl ilgi, līdz ar to man ir ierobežotas darbotiesspējas. bet, neskatoties uz to, es veiksmīgi esmu sasējis veselu baru dažādu lakstu dēstiem: ij tomātus (8-as šķirnes), ij gurķus, papriku, zemenes (3 šķirnes), melatoriju, kivano, kreses, dālijas un vēl dažādus briesmoņus ;o)

man ar balkonu ir par maz. man vajag vēl kādu balkonu vai kādu lauku māju ar normālu zemuspleķi apkārt.
Other entries
» (No Subject)
tātad 10. februārī man roku nafig griezīs nost. ka nav ta nav. pirms tam ņemu divnedēļu atvaļinājumu.
» (No Subject)
noskatījos Ziemassvētku filmiņu par pašnāvību. ij sakārojās. nu ne jau Ziemassvētkus. tos es ciest nevaru.
» (No Subject)
Jo vairāk lasu Ukrainas medijus, jo vairāk nonāku pie pārliecības, ka mums arī nepieciešams «ji» burts! Ko tas dotu? Ietaupītos Twitterī rakstuzīmes, ja tik biїs iedzīvotāїem varїants! Pārliecināїes par ї nozīmi, šeїenes cilvēks (un arī Latvїas mediї) jau drīz kauїnieciski iestāsies par ї, strauї būs izveidoїes loks ar atbalstītāїem! Noliedzēї un vnk cirvї darbosies vāї, bus spēїgi vien їptīgi ņїrgāties: «Iedomāїeties, uz kādu їdišu dažs te sataisīїes!»
(c) I. Liepiņš
» (No Subject)
brīnišķīgi. man makā ir palikuši tieši pieci jevriki. plus vēl – šodien pa ceļam uz darbu iepazinos vēl ar diviem burvīgiem bomzīšiem... ej nu tagad saproti, vai es tāds bomzīgs izskatos, vai darbs man tāds...
» (No Subject)
vispār ko tādu gribētos papreparēt... bet kas ta dos man tikt tam klāt ar šķērēm un skalpeli? ek...

http://www.iflscience.com/health-and-medicine/man-born-two-penises
» (No Subject)
No rubrikas - uzzinu pēdējais.

Izrādās, ka vērmeles NAV rūgtas!
» (No Subject)
Es neko nesaprotu no futbola, bet kāpēc Manselam bija jāsaņem dzeltenā kartīte par to, ka sabučojās ar O'Donnelu? Kas? Eksistē kaut kādi futbolspēles noteikumi par to, ar ko tev būs būt bučoties uz laukuma vai ne...
» (No Subject)
Vai ir kāds Rīgā, kurš pa svētkiem gribētu pieskatīt bariņu žurku?
» (No Subject)
tātad biju uz to konsultāciju. nu ko... ārsts izlasīja visus papīrus, kurus aiznesu, izbakstīja manu roku, izlocīja un vēl visādi izdarījās. pateica, ka nu līdz svētkiem jau neko nedarīs, bet pēc tam skatīsies. pastāstīja, ko man darīt, lai stāvoklis uzlabotos. izrādās vēl nekas labāks par frotē dvieli nav izgudrots. nu labi, bet, ja tas nelīdzēs, tad esmu pierakstīts rindā uz valsts apmaksātu plānveida operāciju. janvārī man viņām vēlreiz ir jāatrādās un, ja nekas nebūs mainījies, mani februārī uzšķērdīs. bļins, šitie valsts apmaksātie medicīnas pakalpojumi tā sit pa maku, bļins!
» (No Subject)
kur es strādāju?! šausmas! mans tiešais priekšnieks (nodaļas vadītājs) izdomājis mani tirgot. vot, es ar puišiem tā teikt strādāšu un šams no manis divdesmit procentus savākšot. es prosta figeju! šitāds načaļņiks! par ko viņš mani uzskata?!
» (No Subject)
Truša gaļa baltvīna mērcē... mhm... dievīgi. Es tokš māku sevi pabarot.
» (No Subject)
Vispār ar to roku ir jautri. Mani mana neiroloğe pasūtīja uz mikroķiruğijas centru. Plus vēl tabļetkas izrakstīja...

Nē, nu es zinu, ka vairs neesmu pirmā svaiguma tēviņš, bet nu jau man ir izrakstīts tāds daudzums medikamentu kā manam tēvam pirmsmiršanas stadijā...

Man tagad ko? Pirkt baltas čībiņas un koka mētelīti?
» (No Subject)
tā... man ir izrakstītas tabļetkas un norīkojums pieķirurga. mani laikam uzšķērdīs...
» (No Subject)
reiz sen senos laikos, kad es vēl jauns un smuks biju... manā aptieciņā no drapēm bija tikai citramons un aktivētā ogle. tagad pieci papildus medikamenti ar neizrunājamiem nosaukumiem ikdienas lietošanai. vecums nenāk viens. un nav taču nekādu cerību, ka nākotnē būs labāk.
» (No Subject)
es tagad zinu, kāpēc man ir tizla roka. pie vainas ir demielinizācija.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba