Zelta zutis

About Jaunākais

21. Nov 2019 @ 15:08
Galva sāk justies nedaudz labāk. Sāpēt vēl sāp, bet ir vieglāk. Bet nu jocīgums ir tāds, kā ir sajūta, ka ar labo aci neredzu (nē, nav jāsatraucas; acs ir redzīga, bet no sāpēm galvā tāda sajūta veidojas).

Tā rīt vizīte pie oftalmologa.

20. Nov 2019 @ 15:54
Galvsāpju dēļ tagad baigi žēl, kā ciankālijs nav rokas stiepiena attālumā...

20. Nov 2019 @ 13:10
Jau kopš svētdienas sāp galva. Apriebies jau. Un vispār - viss ir piegriezies. Gribu tagad kā trollīši Mumini sēsties skujiņas un nolīst klusā vietiņā, lai gulētu līdz pavasarim.

18. Nov 2019 @ 17:13
Tā. Sāk pamazām interesēt, kā, pie velna, var likvidēt to autokorektu telefonā!

/Neesmu vēl līdz galam šito telefonu apguvis. Tā viņš i a tiem jaunieviestiem agregātiem.

18. Nov 2019 @ 17:06
Turpinot par ārstiem. Mani pierakstot, reģistratūra meitenes bija saputrojušās meistarībā. Rezultātā zvanīja un pārcēla vizīti ātrāk un atvainojās, kā man to valsts nesedza. T.i. vēl nepilns pussotaks man mazāk makā. Labi, kā man mājās ir svētie makaroni un tušonka... Vismaz ir cerības nenomirtu badā līdz algai.
Other entries
» (No Subject)
Cyclamen coum caucasicum jau izdzinuši četrus ziedpumpurus. Nevaru vien sagaidīt ziedēšanu. Tīrsugas lopiņi kā nekā, nevis kaut kādi rimimaximas nezinkasi.
» (No Subject)
atliek tikai aiziet pie ārsta un tad tu skatīs, kā tev izraksta nosūtījumu vienu pēc otra, tādas analīzes un šādas un vēl tādas. beigās izejot no kabineta pilnas rokas visādu papīru. skaties uz tiem un nesaproti, no kura gala lai ķeras tam visam klāt. un tad vēl tas - šitas izmeklējums būs pa maksu, valsts to neapmaksā. i tago - šķiries no desmitnieka. šis izmeklējums būs pieejams tikai no tāda un tāda decembra, līdz tam jau viss ir pilns, bet tas arī pa maksu - 38... Durlandē slimot tas ir pipec un makā svilpo caurvējš.
» (No Subject)
Interesanti vai filologi varētu izdomāt vārdu, ja pieejamas tikai locījumu galotnes?
Es te tikai vienskaitļa locījumu galotnes iemetīšu. Un piebildīšu, kā vārdā sakni veido divi burti.
N. -a/-is
Ģ. -a
D. -im
L. -ī
A. -i
I. -i
V. -i
Ir idejas? Es te praktisko lietojumu esmu iemetis. Varu pieminēt, kā vēl mēdz uzrasties galotnē -u (A. vai I.).

Upd.: priekšā varu pateikt vēl, ka tā ir cilvēka iesauka.
» māGslenieki
4.39 sms: "[info]ravejsledzejs, gribu pie Siljas Igaunijā!"

bļeķ, es guļu!

/nu labi; parasti es guļot vispār nedzirdu, ka telefonā pienāk sms vai tiek zvanīts, bet šoreiz kaut kā sanāca pamosties.../

nu brauc tak un nenīdi! vai ta es tevi turu. vai ko man tagad darīt; ko sagribēji no manis? lai es tagad nopērku biļeti, aizeju pie tevis un sakrāmēju koferi, paņemu aiz rociņas un aizvedu uz autobusu, un iesēdinu iekšā? vēl varbūt arī sazinos ar to Silju un sarunāju, ka viņa tevi aiz rociņas no autobusa savāks. varbūt vēl man vajadzēs uzdabūt augšā tavu metamo un iebāzt to TUR?!

/jau nedēļu ik pa brīdim šams man par Igauniju un Silju ir pietrallinājis visas ausis. visas cik nu man ir. vēl ir... bļeķ, aizvakar tev ienācās nauda ij noļurināji visu vienā dienā (ok, labi, stāstīja man kam ko iztērēja un cik kas maksāja, bet, viena alga, es tā arī nesapratu kā vienas dienas laikā visu papisa). tas, ka es kafeinīcā samaksāju par tavu kafiju, kūciņu un vēl tur, ko nu tur paņēmi, nenozīmē, ka es arī maksāšu par tavām igaunijām, siljām, mitekļiem un citiem rēķiniem!

zēns jau ir sanīdies ar visiem saviem radiem, draugiem, kaimiņiem, mīļākajiem un citādi domājošiem un izskatās, ka arī ar mani tūlīt vairs nekāda runāšana vairs nebūs. un tas pie tā, cik mierīgs, nosvērts un pacietīgs esmu.

p.s. paburkšķēju te. tad jau laikam šodienas satikšanu, pirms Dobeles, es izturēšu.
» (No Subject)
nakšņošanas vieta Rīgā joprojām ir aktuāla un tūlīt pat jau jāizvācas no iepriekšējās...
» (No Subject)
Atkal esmu Brālēns Tas... Vēju pilsētā mājās mammai bija tikai šampūns ar matus kuplinošu efektu. Tā kā mazgāt vajadzēja - ņēmu to pašu. Bet mati nepaspēja izžūt pirms došanās uz centru. Nācās ķerties pie fēna. Jau matus kuplinošais šampūns mani pārvērš par Brālēnu Tas, bet komplektā ar fēnu esmu Brālēns Tas kubā. Manī šķiet sakoncentrējušies vairāk Adamsu ģimenes gēni nekā visā Adamsu ģimenē kopā ņemti. Vobšem - pizģeC...
» (No Subject)
un vēl, dārgā draudze, pārbaudiet Uzņēmuma reģistra datus. un kašķējieties ar to kantori. es pie viņiem jau kopš gada sākuma piestaigāju, jo mammas dzīvoklī kaut kāds sia ieviesies. viņi maitas nepārbauda, vai dzīvokļa īpašnieks zina, ka tur kaut kāds sia ieviešas. jobļa pēc tam ne pa jokam.
» (No Subject)
izrādās, ka esmu nesazvanāms.
» (No Subject)
izaicinājums - līķis bez kājām. interesanti, vai man isdosies jamo pagatavot tā, lai nevar pateikt, ka kājiņu ta nav?... un, jā, man te Rīgā nav arsēna sāļu. nez, iet iepirkt indi vai tomēr uz vēju pilsētu braukt un burciņu pajemt...
» (No Subject)
vispār ir diezgan interesanti sekot līdzi tam, kas notiek LU. sēžu un graužu "popkornu"...
» (No Subject)
pretīgi ražīgs rīts. tikai trešdaļstundas darba un jau septiņi līķi atčauloti un ieburkoti plus vēl trīs akti sastādīti. prokrastinācija, kur tu pazudi?...
» (No Subject)
tā. ir jāatrod jauns kakts gulēšanai. pie tam tādu, kur ziemas laikā varētu būt vēl viens gulētājs. par viņu mums arī jāpadomā, jo zēns vēl nemaz nezina, ka namsaimnieks ir paredzējis jau no oktābra sākt dzīvoklī kapitālo remontu un ar celtnicības kantori jau visi līgumi sataisīti. tā kā pašreiz ir meklēšanās periods un tas ir iekritis tieši visintensīvākajā līķlasīšanas periodā. tā kā, ja kādam ir zināms kāds mazkakts, kur varētu ieviesties, lūgtum, padodiet ziņu.
» (No Subject)
vakar nejauši ievēroju reklāmu (parasti es tās, pat ja skatos virsū, nepamanu) un sāku spļaudīties:

-kur tu šovasar brauksi ar Bolt
-uz HERBĀRIJU baudīt skaistākos vasaras saulrietus

tas ir kā? mani no manas gultas aizvedīs līdz skapim, kur man stāv herbārijs? vai? un kādus saulrietus es varētu skapī baudīt? ahujeķ!

tās reklāmas autori maz zina, kas ir herbārijs?

/ok, es zinu - eksistē vairāki ēstūži ar nosaukumu Herbārijs, bet nu braukt uz ēstūzi baudīt saulrietu... ēstūzī bauda ko pavisam citu. saulrietu bauda tur, kur apvārsni var redzēt.
» (No Subject)
ir nu gan man sapnis bijis... aizbraucu pie Arčija (vispār nelieto alko) un šis man uz galda noliek melnā balzāma buteli un no 5litrīgās plastmasenes ielej tajā balzāmu, nu bet tā, ka ar kaudzi. es nošausminos un uzmanīgi ceļu pudeli pie lūpām štob othļebnuķ, jo citādi nav vietas korķim. un tomēr nedaudz notek gar pudeli uz galda. kad nedaudz nodzerts, aplaizu arī pudeli. viņa sieva tur pa istabu arī šeptējas, piekārtojot bērnu mantas. pa brīdim ko pasakot...

pārsteiguma izjūta par notiekošo vēl jo projām nav pārgājusi...
» (No Subject)
Žāvēšana var aizņemt pat vairāk laika, bet, lai izskatītos pēc iespējas reālistiskāk, tai jāžūst lēni un uzmanīgi. Pēc nožūšanas to var noslīpēt ar silīcija kārtu, lai to aizzīmogotu un padarītu profesionālu.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba