Zelta zutis

About Jaunākais

3. Dec 2020 @ 07:36
interesanti - kāpēc vēl pelēm nav ieviesta obligāta prasība ienākt barčikā tikai ar uzpurni?... tas tā es te vienā barčikā sēžu un domāju. nē, nu barčiks nestrādā. es tik korišam peļslazdu atnesu, lai ieviesušos lopiņus var izķert, kamēr slēgts. nu un kopā ar viņu pasēžu un pabuldurēju. galu galā man vēl/vairs nekur nav jāsteidzas. tāpat neviens tālāk par kapu nav aizskrējis...

20. Okt 2020 @ 17:33
Esmu pārguris. Bet nu pēdējās dienās dabūju iekšā lakstus no balkona. Pat čerimoji ievku. (Piedodiet, bet ienest vairs nespēju. Kokam jau gadi trīsdesmt. Isaudzis līdz griestiem. Bet nu smuks maita. Pastiept šamo vairs nespēju). Oleandrus gan ienesu. Trīs ir lielāki par mani, viens tieši mana auguma. Viss pārējais jau pagaidām tikai tāds sīkums. Bet, ko darīšu tad, kad arī citrons un trīs vīgjes būs sasnietušas cienījamus apmērus?... Jau tagad visu vācot uz iekšu esmu pamanījies samežgjīt gūžu un n-tās reizes naktī pamostos no pamatīgām sāpēm (kad miegā mainu pozu). Pa dienu gan viss ir ok - māku kustēties tā, lai nesāp. Bet nu... Jaunāks es nekłūstu. Un mani laksti mazāki izmērā arī ne... Un ar katru gadu arvien sarežgjītāk šitos bērnus dzīvoklī izvietot... Un pavasarī uz balkona arī... Ne dzīvoklis, ne balkons neaug lielāks... Vot, neraža!

12. Okt 2020 @ 09:30
Vļņu ielas vidū stāv vīrietis. runā pa telefonu. saka - nevaru iet tevi satikt; es pēc atbraukšanas pašreiz esmu pašizolācijā; nedrīkstu staigāt apkārt...

man jau pofig.

12. Okt 2020 @ 03:14
man ļoti patīk augi. galu galā uz parasta blokmājas balkona esmu pamanījies ieviest virs 100 augu sugām un vasaras vidu tur jau izskatās kā tropu mežā. ziemā arī tur ir laksti, kas zaļo. un tabaka man vēl uz Zsv. zied. tulpes jau janvārī vai februārī sāk (atkarībā no tā kāda ir ziema). šogad pamēģināšu kādu oleandru un vīģi atstāt uz balkona līdz pavasarim (oleandri jau tik lieli izauguši, ka uz palodzes vairs nevar novietot).

tātad man patīk augi... tāpēc es bez sirdsapziņas pārmetumiem ar baudu ēdu buļļa pautus, teļa aknas un liellopa šniceli. nav ko tiem lopiem spīdzināt brīnišķos lakstus. lai paši arī cieš. tā teikt - dots devējam atdodas. un punkts.

11. Okt 2020 @ 08:45
-tu taču teici, ka esi slims
- nu ja
-tad ko tu te veikalā dari?
-iepŗkos
-bet tev jābūt pašizolācijā
-nafig? man jau nav Covid
-kas tad?
-Yersinia pestis
-ā... nu tad skaidrs. mošk uz barčiku aiziesim?
-davai.
Other entries
» arī cirslītis
cirslītis nolemj, ka vajag izmazgāt matus ta ij sevi pašu arī. nu nododas ūdens baudām viss tāds ļoti apmierināts ar sevi. ķeras beidzot klāt matiem. saslapina savus dižoss galvas izaugumus, cik nu tas iespējams, paņem šampūnu un zieķē iekšā, bet nekas neputo. nu skaidrs, laikam nav izdevies pietiekami saslapināt. tad parasti cirslītis rīkojas divejādi - vai nu slapina atkal, vai paņem lielāku šampūna devu. šoreiz palielināja devu. atkal nekādas putošanas. nu neko. skalo šampūnu ārā no matiem, tad taču noteikti būs mati pietiekami slapji, lai šampūns saputotu. atkal iespiež sauā un pievēršas matiem. nekādu putu. čo za hreņ? cirslītis neko nesaprot. it kā nav savus matus pirms tam ne ar eļļu zieķējis, ne nejauši/jauši ar petroleju salējis, lai n-tās reizes būtu jāiešampūnē, līdz sāk putot. beigās, kad process atkārtots jau tok daudz reižu, ka, pat ar pliku ūdeni mazgājot, mati būtu tīri, cirslītis met mieru. ka nav cūkai villna, ta nav. pēc dažām stundām ieiet vannasistabā rokas nomazgāt. paņem arī rokās to nelaimīgo šampūna pudeli un skatās, bet tur melns uz balta rakstīts "matus mitrinošs KONDICIONIERIS". tā nu cirslītis ir ticis pie izcili kondicionētiem matiem.
» (No Subject)
paburkšķēšu par moderno zarazu. nu nahuj nevar normāli uzrakstīt datus, bet neko neizsakošus absolūtos skaitļus pie tam ar neprecīzu terminoloģiju, kas daļai ļaužu atslēdz draudzēšanos ar saprātu. pirmkārt, tie simtuciktur jaunie "saslimšanas" gadījumi NAV saslimšans gadījumi, bet gan jaunkonstatētie inficētie cilvēki, jo tie ļautiņi, kam tas vīruss ir bez simptomiem, ir vīrusa nēsātāji, kas var aplipināt citus, bet ne SASLIMUŠIE. saslimušie ir tikai tie, kas tiek arī pie simptomiem. otrkārt, kāpēc netiek publicēti normālā formātā dati par proporciju starp pārbaudītiem, inficētiem, no kuriem tik un tik procenti ir reāli saslimušie, no kuriem tik un tik procenti ir stacionēti, no kuriem tik un tik procenti ir smagi slimi. cik vispār ir cilvēku, kas sameklē tos absolūtos skaitļus, lai pats izrēķinātu procentus, un cik tādu, kas izlasa tikai to, ka ir tik un tūkstoši analīžu veikts un no tā tik un tik ir "saslimušie" (pareizi - inficētie); un tad nelabā balsī ķērc pizģec, pizģec, mi vsje sdohņim!

tā paburkšķēju. labāk palika.
» (No Subject)
visi arvien vairāk nojūdzas...
» (No Subject)
otrajā novembrī, ja ar šito vīrusu nekas nemainīsies, stājos dienas stacionārā. uz izmeklēšanu.

ziniet - aiziet pie ārsta ir kaitīgi veselībai. es aizgāju. domāju, ka man izrakstīs zāles un varēšu mierīgi dzīvot tālāk. skuju! saņemu tik norīkojumus uz analīzēm, izmeklējumiem utt. es pat vairs nezinu, kas man ir vairāk. vai man līķu kolekcija ir lielāka, vai diagnožu kolekcija. tak katrs mediķis man kaut ko atrod un tas ir noteikti un obligatoriski jāārstē un vispār - nafig es vēl šādā stāvoklī esu dzīvs. brīžiem, izejot no kārtējā ārsta kabineta, pats to nesaprotu.

uz cigarešu paciņām likt uzrakstus par kaitīgumu veselībai var, bet vēl neesmu redzējis nevienu ārsta kabinetu, kur uz durvīm būtu rakstīts, ka ieiešana šajā kabinetā ir kaitīga jūsu veselībai. bļeģ!
» sapEnis
šonakt pirmo reizi mūžā sapnī lietoju alkoKolu. sapnī biju pilnīgā pipelē, gulēju gultā un no kakliņa trekterēju vīnu. nedaudz vēlāk vīna pudele bija pārvērtusies par konjaku un es to lēju savās iekšās.

nez ko šāds sapnis varētu nozīmēt?...
» (No Subject)
ō! kaut kas jauns. spamā man vienmēr kaut kās arābu princis vai atraitne miljonus solīja (nu vai kaut kādi pišanās piedāvājumi), bet šodien ienācās piedāvājums iesaistīties vakcīnu biznesā. apgalvo, ka man nav nepieciešama mediķa izglītība. mans spams atkal kļuvis interesants.
» (No Subject)
uzrakstīju atbildi par kaitēkļiem. Enter. pēc tam pārlasīju. pašam riebīgi palika. es tāpat kā jautājuma autore atbildē lietoju deminutīviņu. fui, pē, vē!...
» (No Subject)
šoreiz izrakstītās zāles man blaknēs nesola ne laktāciju vīrietim, ne pēkšņu nāvi, bet nevarētu teikt, ka lasīt tās špargalkas būtu bijis garlaicīgāk kā citām reizēm. par to, ka man pienākas reiboņi, krampji, nosmakšana, depresija, pastiprināta ēstgriba un ēstgribas trūkums es nemaz neuztraucos. figņa. bet šoreiz visi izrakstītie preparāti man sola impotenci. nu, nu... posmotrim.

bet vēl man patika viena vieta. to es pat atļaušos nocitēt: "Alkohola lietošana kopā ar MEDIKAMENTA NOSAUKUMS var izraisīr reiboni vai viegluma sajūtu galvā. Jums kopā ar ārstu jāpārliecinās, vai alkohola lietošana ir Jums piemērota". tātad jādzer kopā ar ārstu un, ja reibst...
» (No Subject)
āāāāāāāā!!!! bļeģ!!!!

esmu tizlenis. pat pāris vārdus angliski nemāku sakabināt kopā... kāpēc es nospiedu ENTER! kāpēc es izlasiīju, ko uzrakstīju! kā, bļeģ, atgriesties pagātnē?
» (No Subject)
jau kopš 15 gadu vecuma zinu, ka pēc čēzmit... bet pat tad, kad man palika 40, es dzīvoju ar pilnu pārliecību, ka tas pēc čēzmit ir tāla un nenoteikta nākotne. izrādās, ka ne. man tas pēc čēzmit pārāk pretīgi agri pēc čēzmit ir iestājies. nē, nu labi. analīžu rezultāti būs tikai rīt. bet... es tiešām ar katru nodzīvoto gadu jaunāks nekļūstu. nekādi man tas nesanāk. kaut kā vajadzētu iemācīties ar to samierināties. bet kā?...
» (No Subject)
laikam zārks jāpērk...
» (No Subject)
daudz laimes dzimšnas dienā Z. Freid un Dž. Klūnij!

bet tagad ar īsu klusuma brīdi pieminēsim veselas ēras galu - 1937. gada dirižabļa "Hindenburg" avāriju.

vispār 6. maijs ir forša diena.

p.s. ja nu kas bučas es šodien pieņemu ;o)
» (No Subject)
ō! fb vienā dārzu grupā meklē tādas puķes stādus kā krastkaņepi. bez maz vai uz tuvāko grāvmali jāaizvelkas...
» (No Subject)
kādas bija manas šodienas izklaides? ne pa kam neuzminēsiet.

izklaides ).

tā tā mana dzīve paiet, da i kriša jeģet ņespiša, šiferom šurša...
» mājlaksti
ja nu kādu interesē, kas man mājās dzīvo.

mājlakstu saraksts )

tur ir gan tas, kas ir iekšā, gan uz balkona, gan tie, kas tur ir no iepriekšējiem gadiem, gan no šī gada. daļa uz balkona atstātie varētu būt neizziemojuši, bet tie vēl no saraksta nav svītroti. katru gadu arī vasarā gadās, ka kaut kas nobeidzas, jo to kāds cits apēd, piemēram, ņauka vai kāds ar spārniem. tāpēc es ik pa laikam sarakstā izdaru atbilstošas piezīmes. lakstiem, kas man ir skaitā 1-5, katram ir klāt etiķete ar nosaukumu un numuru.

p.s. un man vēl tur ārā aug kaut kādi, kurus neesmu līdz galam noteicis. paši atnākuši un paši aug.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba