Zelta zutis

About Jaunākais

kā cāļa zupa dvēselei ;o)17. Jun 2015 @ 13:35
ECT: Interneta portāli ir atbildīgi par lasītāju komentāriem

via: http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/ect-interneta-portali-ir-atbildigi-par-lasitaju-komentariem.a134135/?utm_content=buffer6dd09&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

cerams, ka beidzot izzudīs tradīcija anonīmi izgāzt internetā sava naktspodiņa saturiņu.

par pūķi ;o)14. Jun 2015 @ 16:34
Pie kādas pilsētas tumšā alā apmeties nejauks pūķis, ķer visus cilvēkus pēc kārtas un liek atsūkāt. Kādu dienu pilsētiņas laikraksta žurnālists aizgāja pie pūķa.
"Ko vajag?"pūķis šam prasa.
"Es te atnācu no jums interviju paņemt" žurnālists atbild.
"he he he, nu gan nosaukumu izdomājis," pūķis priecājās. "Nu ņem,ņem ar kārumniek."

14. Jun 2015 @ 14:43
izglītojos lasot visādus šitādus rakstiņus par Grieķiju: http://askathensbay.blogspot.com/2009/04/venomous-animals-in-greece.html nu kas tik interesants tai galā nav? bet vispār žēl, ka vairs nepastāv tā lapa par indīgo lopiņu tēmu, kuru es nejauši biju atradis tālajā 2004. gadā. tā lapa man ļoti patika.

kas suņam asti cels, ja ne pats?13. Jun 2015 @ 09:05
nu nav tak nekā krutāka par riktīgu ragulopu:

http://www.cluber.com.ua/lifestyle/interesno/2015/05/10-prichin-pochemu-telets/

rubrika: es šobrīd lasu8. Jun 2015 @ 15:24
šodien dabūju grāmatiņu. nespēju nolikt malā...un esmu sajūsmā! un tās pimpīšbildes! un tās seksa ainiņas! un!...

//upd.: ai! ta nevienam to nesaprast...
Other entries
» (No Subject)
Женщины и мужчины — это два разных биологических вида. Женщины относятся к живородящим, а мужчины — к яйценесущим...
» (No Subject)
vien bučiņ )
» (No Subject)
kaut kā sen neviens nav piedāvājis man savākt līķus. es ko sāku zaudēt savu šarmu un profesionālās iemaņas?...
» (No Subject)
ko tikai zinātnieki nepēta! es par zinātni un pētījumiem vienmēr esmu sajūsmā. un te ir viens kārtējais sajūsmu izraisošais pētījums: http://www.iflscience.com/plants-and-animals/western-pooping-bad-your-booty

ij tas man radīja vēlēšanos uzcept aptauju:

Poll #20406 un kā ar Tevi, manu mazo draudziņ?
Open to: All, results viewable to: All

kā Tu dirs?

View Answers

pareizi.
1 (20.0%)

nepareizi.
1 (20.0%)

nenepareizi.
1 (20.0%)

vispār nediršu! u meņa vsjo ģermo v harakķer uhoģit.
1 (20.0%)

kapājot vanagu.
0 (0.0%)

tikai un vienīgi daiļi un no visas sirds.
1 (20.0%)N.B. varīācijām par tēmu un netēmu ir brīva vieta komentos.
» (No Subject)
Tã... Žurkas kautķermenis man ir. Galvenais pildījumam ar'. Vajadzētu vēl vienu šķēli ãbola un trīs šķēles burkãna. Ij tad.man rīt būtu pusdienas dļa gurmana... Tã nu es te sevi baroju...
» (No Subject)

» (No Subject)
iedzersim pa glāzei.. )
» (No Subject)

» (No Subject)
— Решила сделать простой салатик, порадовать семью. Салат с курицей. Тем более как раз осталось немного отварной курочки, все равно никто уже не ест. В салат этот нужны ананасы. Использовала фрукты из банки, а сок остался. Выпить? Не хочу... Вылить? Жалко.

Вспомнила один рецепт пирога, там нужен сок ананасовый как раз. Сделала пирог. Но туда почему-то только желтки нужны были, а белки остались. Ну не выбрасывать же их?! Поставить в холодильник — все равно потом выброшу.

Придумала! Можно сварганить безе. Легко, быстро, вкусно! В безе использовала цедру лимона. Лимон остался лысый... Если оставить его, засохнет быстро. Что же с лимоном-то сделать?!

Ага, соус вкусный получается для салата. В салат ушла половинка луковицы. А вторая половина лежит, смотрит на меня. А ее куда?
Можно для спагетти вкусный томатный соус приготовить. Нашла в холодильнике банку томатного сока собственного приготовления. Ушла половина. А с остатком что? Жалко, если пропадет. Сама же трудилась летом, закрывала. Натуральный, без консервантов, долго открытый храниться не будет.

Подумала немного, решила сварить борщик. Но, увы, дома не оказалось свеклы. Быстренько собралась, выскочила в магазин. Купила свеклу, картошку, творог, сметану, зубную пасту, носки (по скидке), тапочки (тоже акция была), мыла несколько упаковок, на всякий случай. На обратной дороге зашла в банк, там оплатила коммуналку, возле банка заскочила в мастерскую, забрала туфли после ремонта, купила в хлебном киоске свежие булочки детям в школу для бутербродов. Еле добралась домой с этим всем.

Приготовила борщ. Уже не обратила внимание, осталось ли что-нибудь. Упала в кресло, спина болит, ноги отваливаются, рук не чувствую...

Думаю, вот ненормальная! Лучше бы я выпила тот ананасовый сок!


(c)

tā apmēram man arī sanāk, mājās gatavojot ēst... un tad vienmēr brīnos – nu kā tas ir, ka nekādi nevaru pagatavot ēst vienai personai (t.i. sev) vienai ēdienreizei. kādām trim kā minimums, bet, ko barot, mājās ta nav!
» (No Subject)
Es ist heute ein schönes Schneckenwetter.
» (No Subject)
Путем простейшей перестановки букв из Снегурочки может получиться как эпическая Огнесручка, так и абсолютно неполиткорректная Негросучка. А пожелание С Новым Годом превращается в брутальное Говно с дымом!
» (No Subject)
tāks. rubrika "uzzinu pēdējais". izrādās, ka meža klaidoņpele Apodemus sylvaticus ir kaut kādā brīdī sadalīta divās sugās: meža klaidoņpelē Apodemus sylvaticus un mazā meža klaidoņpelē (kā man riebjas trinominālie nosaukumi) Apodemus microps (syn. Sylvaemus uralensis). un Latvijā kā reizi ir tikai tas microps. būs man tagad načaļņiks "jāiepriecina", ka peļiem etiķetes jāmaina. un es jau zinu, ko jamais teiks. bez divdesmitdividalītsarseptiņi lietošanas pat pieklājīgā versija nebūs atreferējama, bet nu Ordnug muss sein.

/tā iet, ja galvu iebāž tikai un vienīgi savos lopos un pārējiem nesanāk sekot līdzi.
» (No Subject)
Tikko tiku pie jaunas palamas. Mani nolamãja par Google... K čimu bi eto...
» (No Subject)
tad nu tā. pa svētkiem sabiju vēju pilsātā. tā kā man bija dots uzdevums priekš muzeja saķert peles, tad aizvilkos arī līdz tēva garāžai un tur nedaudz pašeptējos (gāju jau paņemt tikai būrīti, bet pie reizes savācu arī štrumentus un paskatījos, kas vēl tur atrodas un cik man tur būs ārā metamu drazu). šādus tādus krāmus sapakoju, ko stiept uz mājām, un tā tīri nejauši atradu 1965 gadā izlaistu Geigera skaitītāju. vot, veščs! arī grābu uciet un stiepu mājās. tagad tik jāpielādē ar baķorkām un varēšu nomērīties ;o)

dzīvķeramās lamatiņas izliku N. Dedajeva piemiņas čupā (fortifikācijas sistēmas atlieku drupas, pie kurām šams esot ticis atšauts). vienas nakts laikā dabūju divas meža klaidoņpeles. mājās ielaidu būrītī. lopiņi palēkāja, palēkāja, uzēda. ķipa viss kārtībā. kā tad! izrādās, ka zoobodēs tirgotie grauzēju sprostiņi nav paredzēti grauzuļiem. lopam nav problēmu izlīst caur restēm ārā un sākt bizot pa dzīvcokli. bļīns... nākamajā naktī ķēru peļukus pa divām frontēm – gan dzīvoklī, gan mežā. un nekā. nevienu nenoķēru. tad nākamajā naktī atkal ķerstīšanu atkārtoju. izdevās vienu noķert mežā, bet arī jau uz rīta pusi ap kādiem četriem pulksteņiem. vēlāk ap kādiem astoņiem no rīta viens no tiem peļukiem, kas man pa dzīvokli skaraidīja, arī iepērās slazdā. pēc tam man jau bija jādodas uz autobusu un uz Rīgu jābrauc. trīs negulētas diennaktis ij es darbā ierodos kā nonarkojies zombijs šķībām acīm un neadekvātu uzvedību. pēc tam, kad lopiņus biju iekārtojis devos prom un likos gulēt. netaisījos praksē uz sevis noskaidrot, vai cilvēks tiešām pēc piecām negulētām diennaktīm neatgriezeniski sajūk pratā.

tad vakar pasēdēju kafužņikā. tikai tur bija atpēries arī ordinēts mags (86 gadus vecs onkulītis, kas esot ne tikai mags, bet arī dzejnieks), tad nu viņš arī ļoti centās ar mani runāt, jo es taču arī esot mags, tikai neordinēts... un mums būšot ļoti daudz darba. ļoti interesanti. gribētos saprast, ko man kopā ar viņu būs jāuzbur. po ļubomu ar viņu ir interesanti parunāt, bet reti un mazās koncentrācijās. vakar viņa bija jau par daudz. šorīt pa ceļam uz darbu arī ieskrāju tai kafūzī. un kā jūs domājat, kas bija pirmais cilvēks, kuru es tur ieraudzīju?... VIŅŠ! ko vēl par viņu pieminēt? hmm... ā, jā! šams tak pirmajā reizē, kad ar viņu satikos un iepazinos mani nekādi neuzrunāja vārdā, bet sauca tikai par Jāni. Tad vienā citā reizē, kad saskrējāmies, viņš mani sauca par Pēteri. vakar viņš man pārjautāja, kā mani sauc. tad nu vakar arī tiku saukts pēc sava vārda. bet šodien jams mani sauca tikai par Ēriku. interesanti kāds vēl vārds tiks izmantots, lai mani uzrunātu...

bet šodienas garlaicīgā papīru ķēpāšana muzejā man jau ir apnikusi,, bet prom iet vēl tā kā par agru.
» (No Subject)
Daudz laimes dzimšindindinā, Zugmund Freid un Džordž Klūnij!

kā arī pieminēsim dirižabļa Hindenburg avāriju, kas iesāka cepelīnu ēras beigas. ek, gribētu tomēr ar tādu palidot... esmu nepareizā laikmetā.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba