visādi citādi

About visādi citādi

20. Jun 2019 @ 14:21
[info]anrys, posting in [info]drugs
Narkomānija Latvijā

20. Jun 2019 @ 13:04
[info]magnolia
iedomājos, varbūt aizbraukt uz Ē.parku pēc nostaļğijas šovakar, paraudāt un palīgot, bet labāk tomēr uz mēbeļu namu un bolderaj, jo visdrīzāk saietu psihajos atkal.

20. Jun 2019 @ 11:40
[info]magnolia
..tā bagāti dzīvoju.paēdu brokastis parkā,pabaroju vārnu ar ciedru riekstiem, tagad izklāju lakatu zālītē zem vītola, uzbēru sauju rožu ziedlapiņu un plānoju tālāko dienu. pat labi, ka remonts izdzina no mājas.

20. Jun 2019 @ 10:35
[info]magnolia
..radās plančiks, kas radīja sen nelietotu aizrautības sajūtu un sāk pievilkt un sakārtot lietas kā magnēts. un ir kņudinoša sajūta, ka tas varbūt pat ir iespējams piepildīties. bet pagaidām dzīve starp putekļiem un cīņa ar saviem netikumiem.

20. Jun 2019 @ 09:53
[info]martcore
dziļi sirdī es atbalstu argentīnas futbola izlasi, un tieši tāpēc es gribu no viņas tikai vienu. lai no turienes uz visiem laikiem izpizģītu ārā melodramatisko punduri, kuru daži labi uzskata par futbola ģēniju. tātad precizēsim, izpiļījiet no komandas futbola ģēniju, un viss būs tikai labāk.

argentīnai ir vajadzīgi kareivji. nē, ja jūs gribat komandu ar smalku dvēsles kompozīju, tad, lūdzu, mesi, di marija, vēl tas pesjuks no udinēzes, ak jā, vēl lautaro, viņi visi ir brīnišķīgi spēlētāji un droši vien arī futbola ģēniji. taču pēdējā normālā argentīna, atgādināšu, bija ar karlito tevesu, bilju un maskerano. jūs vot saprotat, ar ko šie manis nosauktie spēlētāji atšķiras no manis iepriekš nosauktajiem spēlētājiem?

es saprotu, ka izlasi tradicionāli trenē laikam viņu kartelis kaut kāds, kur galv treneris ir pat nevis ceo, bet tāda neitrāla figūra. nu un reizēm pats leo. taču revolūciju mēs sāksim ar to, ka aizlaidīsim čuvaku atpakaļ uz savu tūristu meku, un atgriezīsim izlasē vandas boifrendu. viņu var laukumā laist ar visu vandu, tur tāpat nav starpības, vai spēlē anhels vai intrigante miniskirtā.

gun world19. Jun 2019 @ 22:27
[info]ingmars
The men would have full power rifles, things like FALs basically, maybe G3s, and for women it was easier to shoot a 9mm carbine.

19. Jun 2019 @ 21:51
[info]martcore
sen šajā emuārā nav bijuši polli, taču vienīgais polls, par kuru es varu iedomāties - vai jūs esat redzējuši aktiera paņina video ar kāju, vai nē
visnežēlīgākais polls pret lasītājiem pasaulē

autochess19. Jun 2019 @ 18:59
[info]martcore
sākumā atnāca trīs marsi
nu, tipa es nolokoju pirmajā gājienā un otrajā man jau bija resnais marss
pēc tam atnāca vēl viens
pēc tam vēl viens
pēc tam vēl viens

un tad es padomāju, dzīvojam tikai vienreiz un tāpat darīt nav ko, tāpēc izliku visus marsus publiskai apskatei
un tālāk es jau nevarēju paspēlēt un skaidri padomāt, jo vienkārši zviedzu 40 minūtes
jāpiebilst, ka pilsonis dota s idiotami vienkārši pārstāja spēlēt uz kādu laiku ))
kas ir tikai godīgi, jo es taču arī nevarēju

19. Jun 2019 @ 15:38
[info]dienasgramata
LSM. Policija pieķer Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāra saimniecību piena nelegālā tirdzniecībā

19. Jun 2019 @ 15:26
[info]martcore

balkona stāstiņi19. Jun 2019 @ 14:40
[info]ravejsledzejs
papildinājums balkona faunā. tagad tur ir arī Austrālijas pārstāvji - Melopsittacus undulatus. lopiņi vēl apjukuši. izrādās pasaule nav tikai būrītis, bet plaša un pilna ar lakstiem.

19. Jun 2019 @ 10:17
[info]dienasgramata
no preses relīzes: "Filma “Suņi nevalkā bikses” uzņemta Latvijā, tās masu skatos filmējušies arī Rīgas BDSM komūnas dalībnieki."

19. Jun 2019 @ 10:05
[info]magnolia
tapa skaidrs, kāpēc vīrieši mani pēdējā laikā kritizē un nejūtos savā ādā. es ar brāli daudz kontaktējos, un viņš prot sastindzināt manu īsto būtību ar to vien, ka zinu, ka viņa acīs esmu sūds.

19. Jun 2019 @ 09:52
[info]dienasgramata
Jauns.lv: Sieviete, kuras pagalmā nofilmēts dīvainais radījums, noliedz, ka tas bijis viņas dēls

19. Jun 2019 @ 00:41
[info]magnolia
ak, jā...daudz laimes dzimšanas dienā, mammu!

19. Jun 2019 @ 00:38
[info]magnolia
kaķītis visam pa vidam pārtvēra nepieskatītu lavandas-balderjāņu tējas paciņu. :) vārtās.

18. Jun 2019 @ 23:40
[info]magnolia
spēlēju tetri ar traukiem un lietām. kā visu sapakot kastītēs, lai neviens necieš. 17 kvadrātmetri, kaķīts un rītdien paredzēta ārdīšanās atkal. laikam līdz kādiem 2. celšos 6-7. saplēsu stiklu. ārdos jau tagad nejauši. kāpēc viss nevarētu būt mierīgi, vienkārši un saprātīgi.

balkona stāstiņi18. Jun 2019 @ 18:19
[info]ravejsledzejs
skumjais stāsts - Staphanotis... mammas pieskatīšanu nav izturējis. mirst. a piecieta kopš 2013. gada. labi, ka nogriezu zariņu pavasarī. tas, lai arī vēl nav apsakņojies, izskatās dzīvotspējīgs. nu kāpēc mammas brilles uz acīm liek tikai veikalā, ne mājās un nedomā ar savu galvu? bet sūdzas, ka manas "nezāles" aug griezdamās, bet ne puķes?...

labi es saprotu, ka tas ir tā saucamais mūžīgais jautājums no tās pašas sērijas par dzīves jēgu, uz kuru nav atbildes, bet tomēr... kārtējo bezjēdzīgo nāvi redzot...

balkona stāstiņi18. Jun 2019 @ 17:20
[info]ravejsledzejs
lapputis vairojas. baltblusiņas vairojas. tīklērces vairojas. zirnekļi nevairojas. pērn pieaugušie savus olu dējumus izmētāja - šogad tikai sīkuļi visās malās. mārītes nav manu balkonu atradušas, bet viņām te būtu paradīze zemes virsū - ļapota un barības daudzveidība ij neviens pašas apēst negrib. bet nevienai dievgosniņai paradīzi nevajag...

putni18. Jun 2019 @ 17:15
[info]vilibaldis
Khem, izskatās, ka pēc katras nākamās ligzdas tīrīšanas attālums starp āriņu un iekšiņu, šķirbas apdzīvotājiem, paliek arvien nosacītāks. Pēc skaņas spriežot lēni tiek nonests zemtapešu riģipša slānis... Nē, nu es jau neko, bet šajā pusē sēž Bella. Es gan aizkrāvu stūri ar vecām bildēm, bet... nu nezinu, nezinu.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba