visādi citādi

About visādi citādi

Haijamkopters23. Sep 2021 @ 19:38
[info]ingmars
Haijams uzņem apgriezienus.

paskrēja garām23. Sep 2021 @ 16:14
[info]ingmars
Septiņi gadi paskrēja patiešām ātri.

pāri papīra maisiņam un tālāk23. Sep 2021 @ 10:55
[info]ingmars

EUR 0.0022. Sep 2021 @ 17:53
[info]ingmars
Šodien pusdienās pārtikas pārpalikumi.

ar skaistām acīm nepietiek22. Sep 2021 @ 16:59
[info]ingmars
Es pārdodu lopbarību, bet nebūs tā, ka manā veikalā ienāks lopi un varēs kaut ko nopirkt. Es savu lopbarību pārdodu cilvēkiem, kuri ir gatavi par to maksāt.

acu masks22. Sep 2021 @ 11:31
[info]ingmars
Kad nāks acu vīrusa pandēmija, mēs valkāsim acu maskas.

21. Sep 2021 @ 20:21
[info]fedrs
Šodien darbā palūdzām ieslēgt lokālo apkuri. Pēc kāda laika gaiteņa galā atskanējā blīkšķi, čīkstoņa, klaudzieni, un gaisā kļuva samanāms sen aizmirstais bet tik pazīstamais degošu granulu dūms. Vēl pēc kāda laika birojs atplauka smaidos, tika novilkti mēteļi, sāka spŗēgāt dzīvespriecīgas sarunas. Kādā brīdī, kad, piecēlies izlocīt kājas, piegāju pie loga, nevilšus uzliku roku radiatora. Tas bija ledusauksts. Izrādās apkures katls bija pārāk dūmojis, tāpēc izslēgts, un apkures sezonas sākums atlikt līdz labākiem laikiem.
Tā, lūk, darbojas placebo.

pirdieni21. Sep 2021 @ 17:13
[info]ingmars
Ko jūs darāt, kad jums nāk pirdieni?

žp21. Sep 2021 @ 16:24
[info]ingmars
Žēlsirdīgais policists.

21. Sep 2021 @ 12:01
[info]honeybee
KAS 3 tātad mums figurē joks par Dārtu, kas ir viņu socially awkward kursabiedrene (nekad nav redzēta lekcijās, neviens ar viņu nav runājis, vispār viņa ir tik socially awkward, ka pat nav iestājusies kursā) // (tiem, kas tankā, Dārtas, protams, nav, tas ir rezultāts manai nespējai atcerēties vārdus)
Šodien ir tā diena, kad viņi man pamazām ieziņo, kā viņiem ir sanācis sarunāt intervijas
Zvana telefons, redzu "Dārta", paceļu un saku "čau, Dārta, prieks tevi dzirdēt" un vienlaikus mēģinu atcerēties, ko viņa gribēja intervēt

Tad iestājas pilnīgs watafaks

Tad izrādās, ka tā ir pilnīgi cita Dārta, nevis no KAS

20. Sep 2021 @ 22:02
[info]fedrs
Katru nedēļu pirmdienas vakarā kursu grupas biedri drudžaini ņemas čatā pārspriežot un taujājot viens otram un pasniedzējam, kā pareizi izpildīt mājasdarbu. Lasiet dokumentāciju, draugi! Tur melns (tumši pelēks?) uz balta stāv rakstīts "Mājas darbs ir ieskaitīts, ja tas ir nodots".

20. Sep 2021 @ 16:44
[info]honeybee
Pēdējā laikā mana dzīve ir tā kā "augstāk par zemi", plānoti, bet īsi un bailīgi pārskrējieni starp vietām, kur es varu drusku pagulēt

/Šorīt, piemēram, redzēju sapnī, ka ir jau 15.14 un studenti, kuriem man jālasa lekcija, ir nevis man piezvanījuši, bet piesūtījuši pilnu Whatsapp ar seksīgiem emoji, uztrūkos augšā, bija 11.14 un lekcija sākas drusku pēc 12iem

bietes20. Sep 2021 @ 14:30
[info]ingmars
Šodien pusdienās bietes.

persona20. Sep 2021 @ 14:29
[info]ingmars
Arī pats esmu persona.

vārdu kikflips20. Sep 2021 @ 11:53
[info]ingmars
Kas ir kikfilpa verbālais ekvivalents?

matu izkrisāna20. Sep 2021 @ 11:13
[info]ingmars
Matu izkrišana beidzot apstājusies.

tensorflow ieraksts 00220. Sep 2021 @ 11:03
[info]ingmars
Tāds nevar atteikties no pretenciozām attiecībām, kas viņam patīk, vislaimīgākajam notikumam. Sabiedrībai vienkārši ir jāizrāda, tas ir, lai pielāgotos faktam, ko Toms saka par to, kas tas nevar būt. Varētu būt arī par viņa iztiku vispirms. Parasti par viņa parādu, un pārāk parādīties par to, ko tas viss mokās. Jūs tikko atnācāt par to, ka es pamazām patstāvīgi daudz vairāk par to, ka tā ir jūsu pārstāvju miega vieta, un sabiedrisko attiecību attiecības ar jūsu darbu, ar savu piedāvājumu pirms mērķa ar uzskaitītajām un pārstāvētajām pirmajām problēmām.

20. Sep 2021 @ 08:30
[info]fedrs
Vakar sanāca izskriet PB 30km - 2:41:20, tā ziņo Strava. Pēc tam dzīve bija nepanesama visās tās izpausmēs. Kā par brīnumu šorīt visas sāpes kā ar roku noņemtas. Varu pat pacelt kāju, lai uzvilktu zeķes, apsēsties, piecelties un nokāpt pa trepēm.
Pēc tam jau nonācu pie diviem secinājumiem. Pirmkārt, ja iepriekš brīžam iezagās prātā doma, ka varbūt kādreiz varētu noskriet visus 42km, tad nu ir pilnīgi skaidrs, ka 33km laikā kājas nodilst līdz pašam dibenam, un tur vairs nav nekādas rezerves. Otrkārt, bet laikam galvenais, jābeidz skriet ar 10-15-20 gadus jaunākiem, jo īpaši, ja viņi paraduši skriet no Rīgas uz Valmieru vai kalnu maratonus.

19. Sep 2021 @ 20:04
[info]fedrs
Gadījas iebraukt Rīgā. Neraugoties uz to, ka brīvdiena, viscaur viens vienīgs trafik dizāsters. Nesaprotu, kā jūs tur pārvietojaties darba dienās!
Jāatzīst gan, ka daudzi problēmas risināja gana radoši. Rīdzinieki, tas tomēr ir mūsu intelektuālais zelta fonds - pāķiem neienāktu prātā piļīt nebeidzamā straumē pa slēgtu ielas posmu, kuram abos galos uzlikts ķieģelis, vai, vēl labāk, braukt pa vienvirziena ceļu pretējā virzienā.

tensorflow ieraksts 00119. Sep 2021 @ 00:07
[info]ingmars
Jautājums ir tāds, ka šādi komentāri kopienai pašai par uzņemšanas vietu, ko nopirkuši pirmo reizi pret saviem atkritumiem, un sabiedrība raksta par to, kas ir lielisks sākums viņu dzimumam, un par to, ka tas ir tik ļoti izpostījis viņu pārstāvēto. Uz tā, ka tas viss ir slikti, ar faktu, ka tas, ka viņš pieteicās uz to, ir tas, ka to tik daudz sauc par parādiem, kad man ir pārāk pienākums to pārstrādāt šai vietai un lai tā pieņemtu, piedāvājot to sabiedrībai. Pārspēt prātus, un tas nav tikai sākums faktam, ka tā ir tikai sabiedrība konkrēta, un sabiedrība pārstāv arī tikai pārmetumu problēmu. Tā pati nekad vairs nebūs jūsu parādu vieta, lai pielāgotos pieņēmumam un demonstrētu to ar izpratni par to, ka tas varētu būt jūsu atliekās, līdz parādīs pierādījumu, ka arī tas tika piedāvāts ar savienotāju, un jūsu pienākums ir laimīgs kājās un mājas priekšā ar skatītājiem. Sākotnēji priekšplānā ir ienācis kāds no maniem sasniegumiem, kad jūs apņematies atrast savu darbu pirms daudzu savu darbu, lai strādātu pie tā, ka arī šī ir viena no jūsu dienām.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba