Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

Ndhhh18. Okt 2017 @ 20:08
Par nenotikušo

Ziniet, jūs ļoti smiesieties (not), bet man ir bijušas vismaz divas reizes (ja labi padomātu, varētu atrast vairāk droši vien) sižetiski nosacīti līdzīgos gadījumos manos 18-20 gados, kad arī nekas nenotika un pēc tam attiecīgās (dažādās) jaunās sievietes bija apvainojušās, ka es nesaprotu mājienus -- no sērijas, otrā rītā, vai tad tu stulbs esi, ka nesaproti, ko es gribēju.

... tālāk ... )

fin de siècle14. Okt 2017 @ 21:28

Quid enim proderit homini14. Okt 2017 @ 19:24
Tiešām labi. Dīvainā kārtā tas, ka skati lielā mērā atkārto oriģinālo Blade Runner, tomēr neliecina tik daudz par tribute, kā par tā paša jautājuma pacelšanu nākošajā pakāpē.

Neskatoties uz neskaitāmajām paralēlēm ar pirmo BR un, protams, Bībeli, var nešaubīgi piekrist, ka šī tomēr ir atsevišķa filma. Beigu daļas rebeļi dabīgi sazīmējās ar tādu kā Matrix Inverted. Kas ir, lai arī šinī gadījumā, manuprāt, pārlieku stilizēts, tomēr, neslēpsim, daudz reālistiskāks scenārijs pēc kādiem gadiem piecdesmit.

Kas raksturīgi, neskatoties uz p*zdob*sko ventilāciju (halo, Multikino, pavisam aptrakuši?) filmas laikā nebija praktiski ne skaņas no skatītājiem, nedz arī tusēšanas vai skriešanas uz WC.

BR8. Okt 2017 @ 20:19
Pirms doties uz 2049, bija jānoskatās 1982.

Joprojām tas pats efekts.

Jāpiezīmē gan, kad viņu rādīju pirms 20 gadiem pie [info]capslock, neviens no klātesošajiem nerādījās diezko iespaidots. Bet, nu, mājas TV kvalitāte, arī skaņas, tajā laikā bija kas pavisam cits. Un šis tomēr prasa, ja ne k/t, tad vismaz 32" un gana labu skaņu.


Gan 2,5gv, gan 9gv noskatījās bez pauzēm. Cerams nerādīsies murgi.

Soylent8. Okt 2017 @ 20:18
Other entries
» A murder of crows*


*on a sunny day. In the zoo. But I always wanted to write that collective.
» Guns don't kill people.
Lūk, cibas virusologi un cilvēka ķermeņa speciālisti. Vienkāršs, bet man neizzināts jautājums.

Kāpēc tad īsti, cilvēkam salstot, viņam vieglāk pieķerties vīrusiem?

Un kāpēc tas nestrādā uz aukstā āliņģī lēcējiem un visiem šitiem sārtvaidžiem pa sniegu skrjējējiem?
» So much for
Roight.

[–]TheCelticOne 971 points 1 day ago
Hi Mr. Cleese, A lot of us redditors suffer from some form of depression & Anxiety. Have you ever experienced this? And if so, what did you do to see the brighter side of life?
[–]_John_Cleese[S] 3891 points 1 day ago
Never. And I wish you wusses would stop whining about your unhappiness. I'm really fed up with it. Pour yourself a scotch and pull yourself together. Go out and shoot something!


John Cleese answers questions on reddit
» *
How to discern people who are never right? They never accept they are wrong.
» kasTás?

» HPMOR
"What people really believe doesn't feel like a belief, it feels like the way the world is."
» Novērojumi
Viss ko es varētu tagad pateikt, būtu bloody klišeja.
Kas pats par sevi nebūtu slikti, jo tās vienkārši ir jāizvemj, līdz var pateikt ko citu.

Neesat ievērojuši? Dzīvojot/strādājot/tusējot noteiktā vidē, pieņem taču tās leksiku un gnomōnus (apskatiet gnomon vikipēdijā, vismaz es biju pārsteigts). Tas viss ir kaut kā jāizdabū no sevis, pirms var izteikt ko citu.

Un, jā, gnōmoni te ņe pri čom. It kā.
» Total chillout

» Parlez-vous?
Brālim pusgadu jāpastrādā Parīzē (sep-mar).

Varbūt kādam ir paziņas, kuri izīrē dzīvokli vai kāds cits variants kā nedaudz ietaupīt uz starpnieku rēķina?

Viš ir visādi veselīgs un pozitīvs tēls, kas gan nezinu, vai kaut ko maina; nepīpē, dzer nedaudz un paretam, sportisks, pieklājīgs un komunikabls, un tā tālāk.


» Gudra padoma prasot
Parasti bija problēma, ka mājā pārāk maz mitruma -- īpaši ziemā.

Šeit problēma ir pārāk daudz mitruma, neskatoties uz pastāvīgu vēdināšanu -- it īpaši, izskatās, šībrīža vasarā.
Bet nopietni, ko lai dara? Slēgt iekšā apkuri? Augustā?? Temperatūra jau ir optimāla -- ap 22, ieslēgs apkuri nebūs tropu māja?
Bet drēbes neizžūst, palagi uz gultas valgi, virtuvē zem izlietnes sāk augt sēnes.

Starp citu, ko lai dara ar sēnēm? DEPO ņemt jebkādu fungicīdu, jeb tomēr mēģināt papriekš noskaidrot konkrēto pasugu?
... tālāk ... )

Pamatproblēma ir drusku vēdināts, bet slapjš pagrabs, kur gruntsūdeņi pavasaros ir virs potītēm. Bet pagrabam varēs nopietni ķerties klāt tikai pēc būvatļaujas saņemšanas.
Protams, tas, ka ziemā plīsa apkures katls un puse pirmā stāva bija ūdenī nekādi nepalīdzēja.

Bet kāda pieredze ar šādām situācijām? Padalieties lūdzu.
» Aww, offiser
Atceroties nesen apkārtstaigājošo ziņu par napaciņu, kurš norāvās 800 eur sodu Vācijā par filmu lejuplādi, ienāca prātā. Cik atceros, ja tu iegādājies mūziku vai jebkādu citu ar autortiesībām aizsargātu darbu, tev taču ir tiesības veidot un turēt tam vienu rezerves kopiju.

Likums nekur nenosaka, kā tu šo rezerves kopiju iegūsti.

Atnāk tev pasaknis par jaunākā Holivudas garadarba "nelikumīgu lejuplādi", hops, uz veikalu pēc oriģinālā Bluray un rādām -- rekur, man ir. Pašam nebija sajēgas kā rezerves kopiju veidot, nu, savācu no tīkla, jā. Ietaupi 770 eur kā minimums.
» Laif fantastic
Noraut vasarā plaušu karsoni, tas ir jāprot.
» Italiano atipico
Mnogaja Leta Quartet. Sixteen tons
Skatīt no 1:01.
» What price medicine
Rīgā, cik saprotu, ir viena vieta, kur var brīvdienās tikt galā ar sastrutojušām vietām (furunkuli, un tā tālāk) -- traumpunkts Mežciemā pie bij. Dzelzceļnieku slimnīcas. Saucas acu traumpunkts, bet ir arī ķirurga kabinets. Duntes ielas traumpunkts ar strutām nestrādā. Pirms pāris gadiem palīdzību vajadzēja man, un atcerējos šo kā ļoti sakarīgu vietu, kur visu izdarīja ātri, kompetenti un mierīgi.

Meklējot tur palīdzību šodien, ar zināmu izbrīnu uzinājām, ka no 1. jūlija cenrādis par šo pakalpojumu ir ne vairāk ne mazāk kā 100 eiro.

A ko padarīsi, ja cilvēkam acis sprāgst no pieres ārā?


Reģistratores pirmie vārdi bija: "ja varat pagaidīt līdz rītdienai, ejiet uz poliklīniku". Viņa bija sašutusi par to, ka viņa ir tā, kurai pacientam jāsaka šī ziņa, viņa gribēja, "lai tad arī cenrādi uzliek lieliem burtiem un brīdina".

Fonā bija ar ātrajiem atvests bomzis ar tārpiem saaugušiem kājās, viņu tā arī apkalpoja ārā pie ieejas invalīda krēslā -- iedeva bļodu un šķiet, lika visu nomazgāt, kamēr viņš gaidīja. Diez, viņš arī maksāja pēc jaunajiem tarifiem?
» Savējie sapratīs
Viena no atbildēm uz jautājumu:

Why do people work in niche fields like operating systems?
I have a friend, who is very talented and he is interested in Operating Systems and says nothing gives the satisfaction like coding in C, but why cant these people choose better professions like web development, java script work, AI etc?

-----
Almost all UI code is, by definition, a matter of style. That is, in fact, what the second ‘S’ in ‘CSS’ is. And styles change. Style is fickle.

Guess what? You’re going to have to write that code again, as soon as marketing gets a bug up their butt. And then again. And again. And again.

Which is great, if the reason you are in the job in the first place is that it’s a “Paycheck Continuation Program”. If you are just in it for the money, having to solve the same problems over and over and over again is a way to ensure that the money flow happens.

Of course it doesn’t take a lot of brains to do this. So you are going to get paid less than an OS level person gets paid.

Because you are writing “throw away code”. It’s not going to matter in 10 years if you wrote that code. It’s probably not going to matter in 3 months.

OS level work, as long as it’s a problem I haven’t solved before, is inherently very, very satisfying.

Getting tendonitis typing in a job that doesn’t require thinking, and can be done by a 16 year old who has gone to a “Code Academy” or a “Software Bootcamp” is not.

It’s cute when the programmer larvae think they are software engineers.


// Quora
Top of Page Powered by Sviesta Ciba