Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

It's counting up, not down!13. Feb 2020 @ 11:39
Re kam uzdūros pilnīgi nejauši:

https://infogram.com/sviesta-ciba-klablv-1gnl8m30jxkem36

Ekspromtu likteņi22. Jan 2020 @ 19:24
Pirms kādas nedēļas bija interesants sapnis, kurā rezultātā pēc pamošanās sāku prātā sacerēt ierakstu cibai. Bet, kad beidzot biju pārbaudījis, vai ierakstā plānotais vārds "limināls" nozīmē to, ko domāju, ka viņš nozīmē, jau vairs nebija laika un ieraksts galvā arī vairs īsti nebija.

Aizvakar gribēju ierakstīt kaut ko, ko rosināja pārdomas par cibā izlasīto, bet kad jau bija prātā noformulējis lielāko daļu no sakāmā, sapratu, ka atkal nav laika. Un pēc tam vairs nav tas.

Bet, jā, vismaz "limināls" tomēr nozīmē to, ko domāju.

7. Jan 2020 @ 16:26
TVNET Jau iecirknī aizturētais policijas darbiniekiem piedāvājis kukuli, atverot maku.

Latvia vs the anglophonic world 1:030. Dec 2019 @ 15:52


to visu mēs zinām un nemeklējam, mums ir svarīgākas lietas, ko noskaidrot! )

Priecīgi visiem nosvinēt, un beidzot noskaidrot, KO AR TIEM IESĀKT!

Oldskūl thingies9. Dec 2019 @ 13:33
Kādam nemētājas kaut kur nelielas vai lielas, bet pašam nevajadzīgas angļu-latviešu-angļu un/vai krievu-latviešu-krievu vārdnīcas par saprātīgām naudiņām, vīnu vai ko tamlīdzīgu atdodamas?

Puikam šai periodā noderētu, lai nav jālien visu laiku internetā.
Other entries
» Quite possibly the scariest job ad I've seen

» r.i.p.


Vecākā bilde, kas man no viņas ir, tātad, ja 2006. gadā viņa izskatījās šādi, tad viņai varēja tobrīd būt kādi pāris gadi.
» The uninitiated psychobabble
Prokrastinācija nav nekas cits, kā mūsu organisma signāls, ka mēs taisāmies nodarboties ar kaut ko bezjēdzīgu un garlaicīgu.
» zomg
ko tik internetos neatrodi:I mean, šis cilvēks pats to ir ieboldojis, ne jau es.
» Fundamentally
I would certainly not rain
On other people's parade.
» All time favs

» Īkšķīšus te īsti nav par ko turēt, bet.
Bija tā, ka U. neēda teju neko un gulēja cauru dienu un nakti ierāvusies tumšākajos stūros. Šitā gāja kādu nedēļu, un vetārsts (pie kura, protams, aizvedām tikko kā bija skaidrs, ka tas nav vienas dienas pasākums, bet lielāka ķeza), detektēja, ka kaķim vienkārši sāp. No nierakmeņiem visticamākais. Pret kuriem īsti neko tur iesākt nevar.

Deva pretsāpjuzāles vienas, deva līdzi otras, jo tās pirmās ilgi nevar -- krīt uz aknām. Un ieteica mums no kaķīša atvadīties, ja viņš turpina neēst un kristies svarā. Devām uz aknām krītošās zāles, jo otras neko nelīdzēja, kādu nedēļu šitā mēģinājām saprast, kā viņai ko līdzēt, bet jau gatavojāmies neizbēgamajam. Tam mums iedeva līdzi arī vēl trešās -- morfijveidīgās pretsāpju, kad nu viņai parastās vairs nelīdz. Un tad arī vest iemidzināt.

Domājām uz beigām tad kaķi turēt nonstop bezsāpju stāvoklī ar tām pretaknu zālēm, un dot viņai, kas nu tāds garšīgāks -- varbūt vismaz ko ieēdīs un būs kāds prieciņš. Blakusesošajā zooveikalā mums iedeva tādu slapjo barību: "šitā točno visiem kaķiem garšo!".

Un, ziniet, garšo.

Garšo tā, ka kaķis atkal staigā, atkal iziet ārā ik pa brīdim, un vienā brīdī vnk pārstājām dot tos pretsāpju līdzekļus. Rij nemaņā. Tikai to konkrēto vienu slapjo paiku -- vienu vai divus paveidus no viņas, bet toties ēd. Pieņēmusies atkal drusku svarā (piesitam pie koka), guļ, protams, daudz, bet ne tikai.

Saprotam, ka gan jau jebkurā brīdī atkal var sākties s*di, bet pagaidām tāds prieks, ka izturēja vismaz to krīzi.


» as seen on fb
- В этом и состоит чудо искусства - художник может быть говном, а творить шедевры.
» In other news
Vai zinājāt, ka kaķiem neoperē nierakmeņus?

Un, jūsu konsiderācijai, dziesma, kas ir viena no < piecdesmit singliem pasaulē, kas pārdoti vairāk kā 10 miljonos fizisko eksemplāru:


Chirpy bloody cheep

Vienmēr bija likusies tāda galīgi baisa.
» (No Subject)
Šis bija lieliski, paldies:
- Pesimists ir tāds vīrs, kas tikai tad laimīgs, kad viņam drausmīgi slikta oma; pat tad vēl viņš nejūtas īsti labi.
» Luck is my middle name
Sir Lack, of Common Sense.
» We bear gifts
Es nevaru teikt, ka uzskatu to par kaut ko sliktu, bet nez kāpēc, ieraugot šo gleznu, es sāku skaļi smieties.> [..]es satiku kādu Latvijā dzīvojošu ķīniešu diplomātu, kurš pastāstīja par Li Peng - Pekinas uzņēmēju. Viņš, aizejot pensijā, pievērsies jaunības dienu vaļaspriekam - gleznošanai. Pirms trim gadiem Li nejauši uzzinājis par Latviju un sācis par to pastiprināti interesēties. Mūsu valsts viņu uzrunājusi tik ļoti, ka tapusi glezna, kurā savijas Rīgai un Pekinai simboliski kultūras un urbānie motīvi, tostarp arī Gaismas pils. Tas viss būtu jauki un saprotami, ja neizrādītos, ka Li Latvijā nekad nav bijis.
» The Great Pretenders
How many of you are walking around right now saying, "She/he would love me if she/he only knew what an interesting person I am!" Really? How do all of your interesting thoughts and ideas manifest themselves in the world? What do they cause you to do? If your dream girl or guy had a hidden camera that followed you around for a month, would they be impressed with what they saw? Remember, they can't read your mind -- they can only observe. Would they want to be a part of that life?
» Mīlīgi
Oh, wait, did I forget to mention that part? Yeah, whatever you try to build or create -- be it a poem, or a new skill, or a new relationship -- you will find yourself immediately surrounded by non-creators who trash it. Maybe not to your face, but they'll do it. [..] Trashing other people's work is another excuse to do nothing. [..] As long as they never produce anything, their work will forever be perfect and beyond reproach. Or if they do produce something, they'll make sure they do it with detached irony. They'll make it intentionally bad to make it clear to everyone else that this isn't their real effort. Their real effort would have been amazing.
// Cracked's 6 harsh truths

» Éric Chahi wannabe

Top of Page Powered by Sviesta Ciba