Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

I guess a lonely mind might see10. Feb 2016 @ 00:31


Silent golden movies, talk is technicolour, long ago
My younger ways stand clearer, clearer than my footprints
Stardom greats I've followed closely

Closer than the nearest heartbeat
Longer than expected-they were great-
Oh love oh love just to see them
Acting on the silver screen, oh my
Clark Gable, Fairbanks, Maureen O'Sullivan
Fantasy would fill my life and I
Love fantasy so much


You: The Friends of Mr. Cairo / Jon & Vangelis

Oh, you can't help that. We're all mad here.1. Feb 2016 @ 14:37


Ja nu kas, tiešām rekomendēju izstādi. Ļoti liela dažādība pieejā padara to visu reti interesantu. Mākslinieki arī no visām pasaules pusēm, piem., Igaunija, Irāna, Rumānija, Vācija, ASV.

Izstāde "Mūžīgais tējas laiks". Gaismas pilī līdz 16. februārim katru dienu. Ieeja, protams, bezmaksas.

.17. Jan 2016 @ 20:05
Tags:

On the harm of wider horizons12. Jan 2016 @ 21:59
Mūsdienu problēma. Vēlme nodzīvot vairākas stipri atšķirīgas dzīves.

.11. Jan 2016 @ 21:29
Lasot citu ierakstus, skaidrāk saredzu to viņa talantu runāt ar tevi tā, it kā tu būtu viņa vienīgais personiskais klausītājs pasaulē. Tādu nav daudz.

Other entries
» Pusdienlaiks

» Happy Yuletide!
Vasarnīcā nogrieztie egles un ābeļzari pēc pāris nedēļām izdomāja, ka nu gan ir Ziemassvētki.

 
» Kaut kā man jau liekas, ka ne ar to nodarbojos

» Globetrotting
Greiems Hjūzs ir brits, kurš nesen apceļoja visas pasaules valstis, nelidojot uz tām, bet izmantojot publisko transportu. Iespējams, rāda arī mūsu National Geographic variantā. Tas viņam aizņēma kopumā 4 gadus. Viņam bija no Ginesa rekordu grāmatas vesela virkne ar aizliegumiem, ko viņš nedrīkstēja darīt, un budžets 100 GBP nedēļā.

Diezgan interesanti komentāri redditā, kur viņš atbild uz jautājumiem par ceļojumu un dažādajām valstīm.

- How did this trip change you as a person?

- It made me realise a bunch of stuff: mostly that you can't judge a people by the actions of their government. Also that the vast majority of the people on this planet are good people who just want to be helpful and just want to be liked. Of course the odd dickhead you meet will stick in your head, but they are (mercifully) few and far between.

Finally it made me a lot more positive about the planet, humanity, and our shared future. If all we know of the world comes from news reports of massacres and atrocities it's easy to think that the world is going to hell in a hard cart, but the truth is that the media by its very nature tends to over-report the bad and under-report the good. Going to these places made the world seem a lot more real, a lot more connected and made the challenges that we face seem less insurmountable.

We've still got a long way to go, and we'll stumble along the way, but we're getting there.
// reddit

Jāpiezīmē, ka viena no, viņaprāt, lieliskākajām valstīm un tāda, kurā viņš vēlētos vēl pabūt, ir Irāna [uz ko cits komentētājs piezīmēja: Iran is a country of unbelievable loving people ruled by assholes].
» They say that art is poison
Lai arī to, protams, var nosaukt vienkārši par mārketinga bulšitu, ir zināms pievilcīgums apgalvojumā: "Fashion is an art form. It’s a commercial art form, true, but it’s still an art form".

Un, ja uztvertu cik necik nopietni eksplikāciju: "If we were to go out and ask people of their opinions and do consumer testing, then actually we’re inclined to go the most expected way, which is killing the dynamic of the art form which is at the very heart of what we’re trying to achieve", tad šādu pieeja modei un apģērbu veidošanai varētu pat saukt par tīrāku mākslas formu nekā daudz ko citu.

Konteksts: suitsupply reklāmu hajiņš un attiecīga intervija ar kompānijas menedžerēm.


» On perceived differences
Poll #20578 CZ mūsu viss
Open to: All, results viewable to: All

Hašeks vai Čapeks?

View Answers

Hašeks!
7 (26.9%)

Čapeks!
5 (19.2%)

.. abi pārāk labi, lai izvēlētos
5 (19.2%)

ciest nevaru (un tāpēc degtin degšu)
1 (3.8%)

tas ir alus, vai kā?
8 (30.8%)


» Pirmatnējās perspektīvas

» Fundamente
Ejam tālāk, vai ne.

http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/tikumibas-vadliniju-darba-grupa-apspriez-devinus-tikumus.a159686/

Sāku jau skatīties, vai būtu pamats esošo likumu izsvilpt Satversmes tiesā, bet rādās, ka tomēr Satversmē tiek kaut kādi neatšifrēti (vienīgais, kas noformulēts: "darba tikums") tikumi tiek gan pieminēti. Būtu jāpapēta sīkāk, jo pēdējais, ko es gribu redzēt, ir biedru tiesas un nosodījums par pretkomunistisku dzīvesveidu.
» And his ROTTEN painting! Rotten!
Es tiešām gribētu kādreiz pavilkties par kādu cilvēka spējām, darbu un tā rezultātu tā, lai uztvertu viņus ar sajūsmu.
Bet nav laikam lemts.

Toties kā saistītu benefitu (varbūt kļūdaini) es skaitu spēju novērtēt labo arī man netīkamu cilvēku darbos.
» Negative space

» Iz antīkiem apcirkņiem
[..]vienīgās dzīvās radības, ko mums izdevās iegūt, bija ap trīs simti četrdesmit melnas ērces – dažāda vecuma un lieluma,– kurām, šķiet, vislabāk patika Lunas un Helmuta smaka, tāpēc tās bija uzkritušas tieši viņiem. Abiem nelaimīgajiem vajadzēja iet uz tuvējo upīti izģērbties; noņēmuši no ķermeņa visciešāk piezīdušos kukaiņus, viņi apsēdās un sāka izlasīt atlikušos no apģērba krokām un vīlēm; abi kā paviānu pāris sēdēja kaili uz akmeņiem un knibinājās ap drēbēm.
— Ir gan savādi radījumi šīs ērces, — es ierunājos, atnācis pie upītes, lai paziņotu, ka ēdiens gatavs, — parazīti ar pareizu nojautu. Zinātniski konstatēts, ka ērces mēdz uzbrukt pašiem nepatīkamākajiem kādas ekspedīcijas dalībniekiem… parasti dzērājiem, pamuļķiem vai morāli pagrimušiem cilvēkiem.
Luna un Helmuts blenza manī.
— Vai gribat, lai mēs ar Lunu jūs iemetam, lūk, tajā ūdenskritumā?
— Jums tomēr jāatzīst, ka mazliet dīvaini tas ir. Neviens no medniekiem nav dabūjis ērces, lai gan parazītiem viņi ir labu labā ēsma. Arī man nav ērču. Vienīgi jums abiem. Te būtu vietā visiem zināmā paruna.
— Kāda? — Helmuts aizdomīgi vaicāja.
— «Tāds ar tādu saprotas»,— es sacīju un mudīgi steidzos atpakaļ uz nometni, iekams viņi nav paguvuši uzaut zābakus un mesties man pakaļ.

// Dž.Darels, "Noslēpumaino trokšņu zeme".
» Sofort
Secināju, ka pēdējā laikā sācis diezgan riebt, kad cilvēki ir, kā lai to precīzāk saka, необязательные. Tagad sāku domāt, vai šis ir gadījums, kad citos riebj tas, kas ir pašā.
» Kaut kā tā jā
Принцип постепенности

Вы можете внедрять огромные изменения, разделяя их на небольшие управляемые шаги. Штука в том, что противящийся изменениям «тролль», живущий в вашей голове, даже не заметит, что происходит что-то большое. Сопротивление растёт экспоненциально, а не пропорционально, в зависимости от величины изменений.

Должны быть дни для пижамы, мороженого и тупых сериалов. Но это вы должны впускать их в свою жизнь, а не они вас в свою.

// https://vc.ru/p/practical-discipline
» Dick. Phillip K. Dick.
Amazons laiž vaļā seriālu "The Man in the High Castle".

The producers of the Man in the High Castle TV series spent eight years trying to get it off the ground, and having doors slammed in their faces. For a while, the BBC was going to make it, but it fell through. In order to finally get it made, they had to make one crucial change, that makes it a bit less bleak.

In Man in the High Castle, it’s the 1960s, and the United States of America has been under the control of the Nazis and the Japanese since we lost World War II.

// http://io9.com/it-s-a-freaking-miracle-that-we-got-a-man-in-the-high-c-1743627196


» obzervācijas
tai brīdī, kad cilvēkam sāk šķist, ka viņam ir vienlaicīgi lieluma mānija un mazvērtības komplekss, viņš beidzot laikam varētu būt normāls.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba