Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

20. Mar 2019 @ 12:14
The vast majority of people that Mr. Mancini and his colleagues studied — almost 80 percent — already reported high levels of well-being before getting married, with no significant increase afterward. More often, marriage seems to be a reward for having a high level of well-being than a route to attaining it.

// When numbers mislead

As seen on Prime10. Mar 2019 @ 22:42
I have come to understand the spectrum of friendship to be; an acquaintance will send you an email congratulating you on your move. A friend will bring you a house-warming gift. A good friend will help you move. Your best friend will help you move a body.

3. Mar 2019 @ 09:49
:(

100 years of sci-fi (nosacīti)27. Feb 2019 @ 20:52
Ja nu kāds, ko varētu interesēt, nav redzējis:

http://app.openmappr.org/play/100YrsOfSciFi

Zinātnieki paņēmuši no GoodReads visas scifi/fantasy grāmatas un izvilkuši visus keywordus un tagus, ko par tām ir sarakstījuši GoodReads lietotāji.

Sanāk gan karte, kur redzams, kuri stāsti (pēc keywordiem/tagiem) ir tuvāki citiem, gan kuras ir populārākās gan tagad, gan pirms 100 gadiem izdotās grāmatas, gan vēl viss kas.

For the Greater Good26. Feb 2019 @ 18:21
Insofar as we don't take sides, we can limit our mistakes to be our own only.
Other entries
» Someone was disgruntled, weren't they.
What philosophy books would you recommend?

I can't think of any I'd recommend. What I learned from trying to study philosophy is that the place to look is in other fields. If you understand math or history or aeronautical engineering very well, the most abstract of the things you know are what philosophy is supposed to be teaching. Books on philosophy per se are either highly technical stuff that doesn't matter much, or vague concatenations of abstractions their own authors didn't fully understand (e.g. Hegel).

It can be interesting to study ancient philosophy, but more as a kind of accident report than to teach you anything useful.
//Paul Graham

» aisthetikos
Lepoties ar gaumi izskatās aptuveni tāpat, kā lepoties ar savu acu krāsu vai, teiksim, tautību.
» Good news, everybody!
Izrādās zemesriekstu sviests ir ne vien garšīgs (gaumes jautājums, protams. Man garšo), bet arī aptuveni 2x-3x lētāks par parasto sviestu, vismaz, ja nopērk steru Gemosā un paši vnk samaļ sviestā. Nekas nav klāt jāliek.
» Quite
Positively disgusting.
» Остановите, я сойду
Viegls izbrīns par to, ka citiem laiks vēl joprojām iedalās gados. Atskārsti, ka laikam taču tā ir.


» So
Timid and easily frightened people such as Miss Lawson often acquire a number of mildly dishonourable habits which are a great solace and recreation to them.
//A.Christie

» Eschew the sun

» ***

» Interesanti
Es savā ziņā atvainojos par šī daikta ievazāšanu arī šeit, bet izskatās gana interesanti.

Respektīvi, kaut kādi Paypal džeki it kā plāno nākošo "big thing", kas aizvietotu kredītkartes, un izmantotu nosacītu elektronisku valūtu (Q), un šai sakarā it kā grib savākt max mega lietotāju kaudzi, kura tad vēlāk varēs izmantot šīs elektroniskās naudiņas (un mainīt pret parastajām, protams), when they go live.

Kas ir interesantais, ir tieši tas, ka tā kā viņiem patlaban baigi vajag izplesties, viņi dod pirmajiem, kas pie viņiem piesakās, šo potenciālo vēlāk realizējamo naudiņu diezgan lieliem steriem par to, ka pievienojas un par to, ka uzaicina citus lietotājus.

Labā ziņa ir tā, ka nekas cits nav jādara, kā vien jāuzklikšķina uz linka un jāielogojas tur ar google/fb vai twitter -- pat, ja tas beigās izrādīsies kaut kāds scam, tad neko vairāk tur no manis neprasīja -- nekādu karšu informāciju, vispār neko:

The earlier you join, the higher your reward. We believe that Initiative Q will overcome the main barrier to a better payment system, and has a good chance of becoming the global standard. But even if you give it just a 0.1% chance of success, think of it as a free lottery ticket.

https://initiativeq.com/invite/BVxqhBKi2m

Kad jūs pievienojaties jums iedod kaut kādu kaudzīti ar Q naudu un jums parādās iespēja pašiem tālāk dot citiem linkus, un dabūt Q par to, ka pievienojas viņi.

Ņemot vērā, ka viņu mērķis ir mainīt vēlāk Q ar USD 1:1, un uz doto brīdi viņi dod ap 3000Q par pievienošanos (jo vairāk cilvēku, jo mazāk Q viņi došot), manuprāt, ir vērts pamēģināt.

Ja ir interese, piereģistrējieties un uzrakstiet te komentāros, lai es zinu, ka drīkstu jūs apstiprināt (tos Q jūs saņemat tikai pēc apstiprinājuma). Sīkāka info https://initiativeq.com/FAQ

PS. "Q" kā nosaukums? Reāli atsit Kin-dza-dza. :P

UPD. Ja nu kas, man atvērās nākošais raunds ar invaitiem, varu pievienot vēl 18 cilvēkus.
» Terraforming

» Migrācija

» Piezīmes
Dažkārt, vērojot mūsdienu svinīgus ģimenes foto, kas bildēti fotostudijās, rodas tāda viegla disonanse.

No vecajiem laikiem saglabājušās fotogrāfijās ģimenes, cik redzēts, svinīgi saģērbušās, parasti redzamas savā vidē.

Ja māja bija lauku zemnieku māja, tad fotogrāfija uzņemta ārā pie tās.

Ja muižnieku nams, tad fonā var būt attiecīgā nama interjers.

Bet praktiski vismaz līdz šim neesmu manījis, ka vecajos ģimenes foto, -- arī tajos, kas uzņemti fotostudijā, -- figurētu mistiski, pilnīgi ar ģimeni nesaistīta atribūtika -- antīki priekšmeti, mūzikas instrumenti, putni būros, vai vēl kas.

Mūsdienās tādi šķiet katri otrie, ciktāl tas redzams. Ja jau reiz esam atvilkušies uz fotostudiju, tad saģērbsimies ne savās drēbēs, turēsim ne savus saulsargus vai atbalstīsimies uz ne saviem zobeniem. No vienas puses, protams, nekāda vaina, kāpēc ne. No otras kaut kā šķiet drusku dīvaini, tā it kā cilvēkiem galīgi nepietiku ar to, kas viņi ir.
» (No Subject)
Starp citu, ja Saskaņai būtu aptuveni tāds pats reitings (un vietu skaits tātad, Saeimā) kā NA, viņus droši vien valdībā ņemtu.
» (No Subject)
Sabiedrība ar neierobežotu atbildības sajūtu
» Kojas
Vidējam latvietim ir vidējā temperatūra slimnīcā.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba