Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

Jaunā būvnieka piezīmes 22. Sep 2018 @ 09:31
Nekrāsojiet sienas baltas. Ja nokrāso baltas, negribas neko pie viņām likt.

Pieliku tikai divas (sarkani ierāmētas gan) fotogrāfijas katru savā telpā un ar to pilnīgi pietiek.

Un es nekad neesmu bijis īsti minimālisma fans. :-/

Pārskats par lietām, kas mūs skar visai attālināti30. Aug 2018 @ 22:01
Jāpiezīmē, ka, lai arī es biju starp tiem, kas savulaik krita teju vieglā stuporā, uzzinot par jaunā ASV prezidenta ievēlēšanu, [info]unpy neapšaubāmi bija taisnība, kad viņš jau pirms tam norādīja, ka panika ir, maigi izsakoties, smieklīga.

Man joprojām nešķiet, ka DT būtu cilvēks, ko es gribētu sastapt, vai kura viedokli gribētu īpaši ņemt vērā, taču šī sajūta man ir izveidojuisies no masu medijiem -- kas ir parasti vienīgie, no kuriem mēs kaut ko uzzinām par salīdzinoši tālajām lietām.

Drīzāk man neliek miera mans izraēļu paziņa, kurš vienādiņ vēl pirms DT ievēlēšanas slavēja viņu un lamāja gan Klintoni, gan Obamu. Savukārt pēc DT ievēlēšanas ik pa brīdim atzinīgi novērtē kādu viņa izgājienu -- piemēram, nesenākais viņa komentārs bija par to, kā T esot piespiedis Eiropu pirkt ASV kukurūzu vai ko nu tur tādu.

Varētu teikt, -- mazums, kurš slavē Trampu. Taču šinī gadījumā gribētos tomēr ņemt vērā, ka mans paziņa ir ne vien ar augstāko izglītību un strādā gana intelektuāli sarežģītu darbu aviācijas jomā, bet arī politikai seko, daudz ceļo, tai skaitā pa ASV, un viņa vaļasprieki ir piedalīšanās un gana augstu vietu ieņemšana gan starptautiskos šaha, gan pokera turnīros.

Dabiski, mēs varam teikt, ka augsts IQ un pieredze nenozīmē, ka cilvēks nav dubaks kādā konkrētā jomā. Taču no tā izriet, ka tikpat labi var būt arī otrādi -- taisnība var būt Trampa atbalstītājiem un visi gudrie galvas kratītāji vienkārši kaut ko nejēdz. Savukārt pašam sekot visam šim līdzi man, skaidrs, nav laika.

Jebkurā gadījumā ir veselīgi dzirdēt viedokļus, kas atšķirās, ja vien tos izsaka cilvēki, kam +/- viss kārtībā ar kritisko domāšanu. Šai ziņā, protams, protams, arī jautājums par JBP, bet tas jau ir cits stāsts.

Why Pulp Ficion is the management guide every indie filmmaker needs16. Aug 2018 @ 13:43

Inachis io15. Aug 2018 @ 23:15


Taurenis vai tauriņš?
Tags:

Nevarētu teikt, ka pārsteidzoši, bet diezgan aprakstoši2. Aug 2018 @ 13:13
Cilvēki atbild uz jautājumu, kā ir, ja ir IQ130
Other entries
» G. O.
"If he had lived ten years longer he would quite probably have arrived at some genteel version of Fascism. This is the inevitable fate of the sentimentalist. All his opinions change into their opposites at the first brush of reality."
» You're nothing, but a pack of cards!
Nu, jūs jau zināt to sajūtu, kā ir, kad īsti baidies taisīt plānus, jo ir sajūta, ka, ja ko saplānosi, kāds pēdējā brīdī pateiks:Manuprāt, tā droši vien ir parasta lieta pēc salīdznoši lielākām dzīves peripētijām. Visu laiku kkur iekšā gaidi no kuras puses atkal kaut kas zvels.
Bet varu saderēt, no tā arī attopas.
» Grammar nazi in action
https://www.youtube.com/watch?v=u96yOj3iz4I
» A la futurama!
Iekāpjot vilcienā, gaiss ir pilnīgi sutīgs un sadirsts, vēl lielāka kontrastā ar āra svaigumu. Līdz atiešanai pāris minūtes, lielākā daļa sēdvietu aizņemtas. Un neviens logs nav vaļā, neviens! Visi sēž, daži baksta telefonu, daži pļāpā vai pat raksta, izskatās ko akadēmisku.

Bet sēž totālā bezgaisā un dažs tikai ik pa brīdim notrauš sviedrus.

Nezin kāpēc, man šķiet arī šo vajadzētu kanonā kā daļu no latviskās dzīvesziņas.
» Nightingale ftw
Ko darīt, ja kaķim nieru mazspēja?

Izrādās, ka šai gadījumā par laimi pamatā neko, tikai divreiz nedēļā mājā pašrocīgi laist sistēmu līdz mūža galam.

Pirmajās reizēs bija strjomna, bet by now visi iesaistītie ir pieraduši, un vairs nevajag šotiņu pirms eksekūcijas.

Tories kaķīšs žiperīgs atkal.

Priekā!
» I am not dead yet.Just a reminder to myself.
» P.S.
People who talk a lot about what is or should be "normal", frequently seem to possess severe lack of experience.
» Daugava

» Flīzētā dzimtene

» Mūzīgās vērtības

» (No Subject)
A Distant, Overlooked Life (Lars Mensel on Vitas Luckus)

https://medium.com/vantage/a-distant-overlooked-life-ea7077b8609c


» The Red Forest and other tales

» In other news
Ar zināmu interesi uzzinu Latvijas dīvainības mantojuma jomā.

Nezinu, kā citi no tiem, kas nav ar to saskārušies, ir iedomājušies mantojuma procesu, bet es, kad par to sāku domāt, biju iedomājies aptuveni tā: tiek izsludināts, ka persona ir nomirusi; visi, kas domājās mantinieki, piesakās; visi, kas domājās esam kreditori piesakās; mantinieki paskatās, vai tur kas sakarīgs paliek pāri un tad vai nu pieņem mantojumu vai atsakās.

Ka bi ne arī. Tvists šeit notiek pasākuma pēdējā daļā, lasiet uzmanīgi.

Tātad, ja domā, ka esi mantinieks, rikšo apkārt.

Pirmkārt, tev vajag pie notāra, kurš uzraksta petīciju tiesu izpildītājam.

Tiesu izpildītājs tad skatās ZG, izsūta pieprasījumus visām bankām ziņot par to, kas kur mirušajam piederējis, sastāda "inventāra sarakstu" (t.i. īpašumus un naudas, kas mirušajam bija) un tev atdod.

Tad tu dodies pie notāra un viņš izsludina pieteikšanos uz mantojumu -- tas īpaši kreditoriem, bet, nu, protams, arī varbūt citiem mantojuma gribētājiem.

Tagad, uzmanību, tvists! Pa šo pieteikšanās laiku arī tev ir jāpiesaka savas pretenzijas uz mantojumu.

Proti, nevis vienkārši tu saki: "jā, es labprāt apskatīšu, kas tur sanāk", bet tev šai laikā kopā ar kreditoriem ir jāpasaka: "jā, dodiet man to visu, the good, the bad and the ugly!"

Saprati, kur tvists? )
» Farewell to warmth

» Ndhhh
Par nenotikušo

Ziniet, jūs ļoti smiesieties (not), bet man ir bijušas vismaz divas reizes (ja labi padomātu, varētu atrast vairāk droši vien) sižetiski nosacīti līdzīgos gadījumos manos 18-20 gados, kad arī nekas nenotika un pēc tam attiecīgās (dažādās) jaunās sievietes bija apvainojušās, ka es nesaprotu mājienus -- no sērijas, otrā rītā, vai tad tu stulbs esi, ka nesaproti, ko es gribēju.

... tālāk ... )
Top of Page Powered by Sviesta Ciba