Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

* * *26. Aug 2015 @ 23:09
Tags:

o_O23. Aug 2015 @ 22:41
Life is even weirder than I thought.

And, believe me, it takes some thinking.

Sayonara summer16. Aug 2015 @ 19:18

Every stick has two ends13. Aug 2015 @ 16:26
Vai nu man kompis uzhakots, vai Swedbankai reālas problēmas ar internetbanku.

Ar Google Chrome sākumā rādījās pie logina dzeltens sertifikāta info, ka saits izmanto nedrošu (TLS 1.1) sertifikātu, bet pēc logina sertifikāta lauciņš atkal zaļš. Pie tam katru reizi pieprasot jaunu lapu vispirms atkal pieprasīja autorizēties, pirms parādīt.

Ar Iexplore varēja normāli ielogoties un staigāt pa lapu, bet pie maksājuma apstiprināšanas meta uz java.sun.com .

Izskatās pēc man in the middle tipa.

Geinsbūrs via Tarantino12. Aug 2015 @ 14:36
Laisse tomber les filles
Other entries
» Hmph
В школе у меня была потрясающая учительница по литературе — Тамара Григорьевна, незаурядного ума, очень проницательная женщина. Она как-то обронила фразу, которую я запомнила на всю жизнь. Кто-то спросил её, что значит мещанство, и она ответила: «Мещанство означает пить из старой облезлой кружки, когда новая в серванте стоит».

Источник: http://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/4-prichiny-geneticheskoj-nischety-674755/ © AdMe.ru
» Yeah, right
"Izstrādāts jauns 'Apple' datoru vīruss, kas spēj inficēt arī citus 'Mac' datorus" //Delfi

In other news, izstrādāta automašīna, kas spēj arī braukt.
» :(
Nu, tātad, ko es varu teikt.

Ja jums liekas, ka kāds jūsu paziņa vai radinieks (it īpaši pēc 55, bet principā jau tas var būt arī ātrāk) ir pēkšņi dīvains vai nesakarīgs, palūdziet viņu:

a) plati pasmaidīt, kā arī
b) pacelt rokas taisni sev priekšā horizontāli un tad pieskarties ar pirkstiem pie viņa deguna

Ja viņš to nevar, tad pietiekams pamats bažām, ka viņam bijis insults un tad viņš ir jādabū uz slimnīcu uz to ātrāko.
Kā man paskaidroja, 3 stundu laikā pēc insulta varot cerēt uz pilnu atgūšanos.

Šoreiz, diemžēl, izskatās, ka 3 stundu laikā netikām, ceram uz labāko.

// Kādu laiku atpakaļ, šķiet, pats pāršēroju šādu info feisbukā, bet, jāsaka, nonākot šādā situācijā biju par to visu jau aizmirsis un pārāk respektēju cilvēka, lai arī drusku nesakarīga, nevēlēšanos saukt ātros, zaudējot kopumā aptuveni 15 minūtes. Ātrie, savukārt, ieradās aptuveni 5-10 minūšu laikā.
» Wakey, wakey, rise and shine, bloody bastard

» Winds of change
Man kā Avotielas expatam šķiet drusku īpatnēja norāde uz to, ka tur redz, ir "autentiska razruha", kas tagad pārvēršas par hipsteriskumu.

Ne nu razruha, ne nu kas, vienkārši puslīdz iekonservēts padomju laiks. Tas, kā tagad vēl izskatās lielākā daļa Avotielas rajona, ir tieši tas, kā teju viss centrs izskatījās saulainajos astoņdesmitajos. Protams, arī padomju laikos Avotiela nebija salīdzinošs ūberrajons, bet atšķirības no pārējām ielām bija diezgan nemanāmas.

Pārvērtības gan rajonā notiek jau sen. Kāreiz Lienes ielas dzimtais kvartāls pie "Ugunsdzēsēja" un Krāsotāju ielā ir spilgti piemēri; nu jau bruģētā Pļavas iela, protams, un vēl šis tas.

Tomēr tieši pati Avotu iela diezgan turas pretī; pie Matīsa ielas joprojām strādā tā pati frizētava, kur bērnībā devos griezt matus, un varbūt pat tā pati friziere vēl tur atrodama. Lienes ielas stūrī ir tā pati aptieka (starp citu, kā rādās, joprojām arī profesionāli laba, ja reiz tā ir viena no nedaudzajām, kur vēl paši var saberzt un taisīt zāļu pulveru mikšļus). Pāris vietās ir nomainījušies izpildītāji, bet saturs tas pats: Bruņinieku ielas stūrī ir mazs veikaliņš padomju laika gastronoma vietā, Matīsa stūrī joprojām ir otra rajona aptieka. Dzeltenā mega ēka uz Lienes/Avotu stūra ar papagaiļu izciļņiem sestā stāva līmenī joprojām ir tieši tajā pat krāsā, kuru katru dienu redzēju pa logu.

Domāju, ka hipsterisms Avotielā tomēr drusku aplauzīsies, līdzīgi kā grūti redzēt tā pēdas Maskačkā-proper, neskatoties uz teātra, akadēmijas et al klātbūtni.
» Psst! Tourist.

Vakarnakt ar R dodoties uz (ka izrādījās gluži labu) krodziņu pie Cutty Sark un diskutējot par council un div-trīsstāvīgajiem īres namiem, kas bija apkārtnes raksturīgā iezīme, kādā mazā rezidenciālajā krustojumiņā mums ceļu šķērsoja lapsa. Bijām spiesti palaist, kamēr viņa lietišķi aiztipināja pāri uz (cita) krodziņa pusi. Pēc stundas nākot atpakaļ viņa turpat vien tusēja un izrādīja tipisku iedzimtā vienaldzību pret garāmgājējiem.


» Čin-ap
Šis tomēr ir neglābjami baltvīna laiks.
Alus vispār pēdējā laikā šķiet tāds samākslots padzēriens.
» Vēstules no Zemes

» Pirmā vārdadiena

» kā bez rokām
Atstāju vasarnīcā instrumentu kasti, jo tāpat drīz braukšu atkal, bet smadzenes tomēr nemierā: "A ja nu ievajagās?!"
» Oblonsku namā viss sagriezās juceklī
[info]dooora un [info]auksts_entelekt uz maiņām.
Ā, tikai nez kāpēc sarakstā esmu patrāpījies zem cirtiena. :-i
» Ainavas IV

» Daži dzīvo Mordoras pakājē, bet daži Morijas tuvumā

» Internets tikai rada konfūziju


Mēģinot piefiksēt vodka martīni recepti, jāsecina, ka ir pilnīgi pretēji uzstādījumi: vodka pret martini receptēs ar vienu un to pašu nosaukumu tiek minēts gan proporcijās aptuveni 3:1, gan 1:3. Pilnai gammai tomēr neviens proporciju 1:1 īsti nepiedāvā, taču nešaubos, ka šis trūkums kādreiz tiks labots.

Kas gan ir taisnība, visur praktiski tiek minēts sausais martīni, taču te saduramies ar problēmu, ka tuvīnajos, khem, veikaliņos, tuvākais sausajam martīni ir sausais džina izstrādājums, kas tomēr diemžēl stāv pārāk tālu no.

Savukārt iemēģinot pieejamos slapjā vermuta izstrādājumus tiek konstatēts, ka te gan proporcija vodka:vermuts ir jābūt vismaz 1:1 vai 1:2 vermuta labā, citādi nav lāga.
» bureau des objets trouvés
I had quite a nice personality, I just need to find where have I put it.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba