Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

no shit26. Jun 2016 @ 20:39
"Madonnas oriģināls ir spēcīgs kristiešu pielūgsmes objekts."

// Egils Zirnis, Diena.

eternity issues15. Jun 2016 @ 16:14
Vai kādam ir pieredze ar kapu kopšanas nodošanu kādiem kopējiem?

Cik tas aptuveni maksā un vai var uzticēties?

mana kārta1. Jun 2016 @ 16:45
Divas dienas uz kefīra un sausiņiem -- pašam par sevi tas nav ne vainas, ja nebūtu vēl tas, kāpēc šāda diēta. Kefīrs galu galā man garšo; ar ko Streips visvairāk palicis atmiņā ir tieši ar viņa kefīra noliegumu. Kokakolists nelaimīgais.

Ar zināmu depresiju gan domāju, vai vispār kādreiz vēl izdosies sajusties normāli, tas ir, tā, lai būtu cik necik enerģijas un dzīvesprieka un visa dzīve nešķistu vienkārši tāda bezjēdzīga, vājprātā nogurdinoša ņemtne; visi tie darbi un pienākumi -- tas, ka patlaban es viņus nedaru, nepalīdz, drīzāk iedzen lielākā stresā. Bet darīt savukārt ir iekšēja pretestība, no sērijas "a kam man to īstenībā nafig vajag?". Nu, jūs jau zināt. Viss diemžēl ir prātā, citādi jau nebūtu grūti iedzert kādu fenopromosupercenubarbitolu un patiesi līksmi smaidīt visiem pretimnācējiem.

Just Desserts28. Maijs 2016 @ 00:04
Tags:

Breindamāž24. Maijs 2016 @ 17:44
Kāds negrib rītvakar uz Prāta spēlēm aiziet? Mums rīt viens spēlētājs iztrūkst pilnai spēlei.

https://www.facebook.com/prataspeles/

// Pasākums Čarlstona banketu zālē Blaumaņa ielā no 18:30 - ~21:30
Other entries
» Sinestētika

» Nostaļģija


Uzdūros bēniņos diskiem. Atradu istabas plauktā pleijeri. Nebija lietots 15 gadus. Joprojām strādā no pirmā piegājiena.
Skaņa uz 5 eiro austiņām kudiš labāka nekā ar tām pašām austiņām uz kompja, klausoties 44kHz 128Kbit mp3.
Nujā, uz MD rakstīju savulaik pa tiešo no CD pleijera.

Palasījos internetā, daudzi piemin ar labu vārdu, un izrādās, šur tur vēl izmanto: dīdžeji ērtai miksēšanai, citi āra ierakstiem: esot lielisks mikrofons.
» Mangaļu šašliki


Vispār, pirms kāda brīža man radās sajūta, ka tas, par ko uztraucās vairāki mani draugi un paziņas: proti, ka ielas kaķiem Rīgā ir ne visai laba dzīve, nav risināms ar to, ka uz ielas kaķu nepaliek. Let's face it, cilvēks nevar nokontrolēt, vai viņa pilsētās ir vai nav dzīvnieki. Viņš vienīgi var nokontrolēt, KĀDI dzīvnieki te būs. No šī viedokļa labāk, lai pilsētas ielās dzīvo, piemēram, kaķi, nekā peles un lapsas, un viņš var atzīt kaķu nesto labumu, un radīt viņiem normālākas dzīves iespējas ielās. Pats vēl neesmu apskatījis, bet dzirdēju, ka netālajā parkā jau ir kaķu mājiņas, līdzīgas kā redzēju Maltā. Galu galā putnu būrīšus mēs taisām un zīlītes ziemā piebarojam, kāpēc netaisīt arī kaķu mītnes un drusku nepiebarot arī tos.
» Izrādās ir arī tāds

» tidbits
A jūs zināt, kā sauc to, kad uzlej ūdeni uz pietiekami karstas pannas un viņš neizplešās/neizgaro uzreiz, bet skraida kādu brīsniņu ūdens pilieni pa pannu?

Leidenfrosta efekts.

Skaisti.
» Götterdämmerung
Saucās, gribēju vēlreiz dabūt kopā peiperbekus, lai ir pilns sets arī, ko kādam aizdot pa brīdim, ne tikai lielā grāmata.


» Math as it is
И, наконец, главный вопрос. «Какое место по своему значению занимает любовь в жизни современного человека?»

Считаем. Сон в жизни человека занимает тридцать три процента времени, зарядка — один процент, работа — тридцать пять процентов, еда, дорога, отдых — по восемь процентов, то-се — четыре процента, остальное по праву принадлежит любви!

Это будет три процента.

Недаром, товарищи, говорят, что любовь в жизни современного человека занимает не последнее место. Последнее занимает зарядка, а любовь по своему значению стоит между зарядкой и то-се.

Я надеюсь, что теперь в вопросах любви вы подкованы хорошо.

// Анатолий_Трушкин, 208_избранных_страниц

» Tekstūras II

» Qawra

» .» Cour, 28 rue Bonaparte, 1910

» Perzonāls
Vai kādam ir pieredze ar sakarīgām personāla atlases kompānijām LV, vienalga kā darba vai darbinieku meklētājam?
» Padodiet man cirvi un mazo cirvīti! *
Šodien SWH reklamēja sārmaino ūdeni, kas palīdzot samazināt I tipa diabēta pacientiem nepieciešamo zāles par 30% un II tipa -- pat par 70%, un kuru var ražot, iegādājoties fantastisko jonizācijas aparātu Akvavita.
Ar atsaucēm uz japāņu zinātnieku un mūsu Latvijas zinātnieci, vārdus neuzķēru. "Skābais ūdens oksidē, sārmainais -- aktivizē!"

Man ir tikai divi jautājumi.

Pirmais. Vai Reklāmas likumā ir kaut kas rakstīts par kriminālatbildību par melīgu reklāmu. Vai vismaz par pietiekami lieliem naudas sodiem, lai šādi kantori nahren bankrotētu momentā?

Un otrais, kuri ir tās prostitūtas, kas šādus pseidoārstēšanās reklāmas tekstus sacer/adaptē un ierunā.
Jo šeit nu jau mēs vairs nerunājam nevis par Hesburgera kafiju vai "labākajām" riepām pasaulē, bet par cilvēku veselību un varbūt pat atsevišķos gadījumos dzīvību.


Ak, jā, un vakar (laikam pa SWH Rock) bija homeopātijas reklāma, tiešā tekstā "paļaujies uz homeopātiju, paļaujies uz dabu".
Lienošie uzbrukumi. Ja homeopātija un quack medicine ir 12 miljardu € industrija Lielbritānijā vien, un šeit turklāt vēl ir pseidooficiāls endorsements no mediķiem (sk. tēvoci Apini presē), tad tiešām jāsāk emigrēt.


* Bretaņas pasakas.
» Right

» Ceļojuma pastkartes

Top of Page Powered by Sviesta Ciba