Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

note to self10. Aug 2020 @ 12:02
Atgriežoties no atvaļinājuma, jaunos epastus sāk lasīt no jaunākā, ne no vecākā!

Runas figūras4. Aug 2020 @ 00:16
Rozā vīnam ir nelāga īpašība. Viņš dzerās kā ūdens, bet neatceļ celšanos ap 8iem atvaļinājumā.

soirée extravagante4. Jun 2020 @ 09:39
Sapnī organizēju vakariņas kaut kādā studiju laika manierē.

Vispirms gāju fiziski uz dzīvokļiem un jautāju, vai nevēlas piedalīties. Būs sacensības. Nez kāpēc kurpēs biju bez zeķēm, bet tas netraucēja.

Kad bija skaidrs, ka vismaz divi būs, fiksi centos sarunāt pārējos divus, tad skrēju uz veikalu pēc sarkanvīna. Vakariņas visas šīs skraidīšanas dēļ pārcēlās jau par pāris stundām uz priekšu, uz pusnakti.

Bija ziemassvētki un veikalu taisīja jau praktiski ciet, tas vispār bija baznīcas/muzeja otrajā stāvā.

Izskrēju uz ielas, un mēģināju saprast, kur man tagad jādodas. Bija skaidrs, ka esmu Valmierā vai Cēsīs, jo pa galveno ielu brauca Liepājas tipa tramvajs. Tad pamodos.


Trešais, ko pierunāju, bija vilis daudziņš, kurš bija Karš. Viņš laikam dzīvoja kopā ar Mēri, kura jau bija piekritusi un izgājusi uz norunāto vakariņu vietu agrāk. Pieaugušo dēlu neaicināju.

It's counting up, not down!13. Feb 2020 @ 11:39
Re kam uzdūros pilnīgi nejauši:

https://infogram.com/sviesta-ciba-klablv-1gnl8m30jxkem36

Ekspromtu likteņi22. Jan 2020 @ 19:24
Pirms kādas nedēļas bija interesants sapnis, kurā rezultātā pēc pamošanās sāku prātā sacerēt ierakstu cibai. Bet, kad beidzot biju pārbaudījis, vai ierakstā plānotais vārds "limināls" nozīmē to, ko domāju, ka viņš nozīmē, jau vairs nebija laika un ieraksts galvā arī vairs īsti nebija.

Aizvakar gribēju ierakstīt kaut ko, ko rosināja pārdomas par cibā izlasīto, bet kad jau bija prātā noformulējis lielāko daļu no sakāmā, sapratu, ka atkal nav laika. Un pēc tam vairs nav tas.

Bet, jā, vismaz "limināls" tomēr nozīmē to, ko domāju.
Other entries
» (No Subject)
TVNET Jau iecirknī aizturētais policijas darbiniekiem piedāvājis kukuli, atverot maku.
» Latvia vs the anglophonic world 1:0


to visu mēs zinām un nemeklējam, mums ir svarīgākas lietas, ko noskaidrot! )

Priecīgi visiem nosvinēt, un beidzot noskaidrot, KO AR TIEM IESĀKT!
» Oldskūl thingies
Kādam nemētājas kaut kur nelielas vai lielas, bet pašam nevajadzīgas angļu-latviešu-angļu un/vai krievu-latviešu-krievu vārdnīcas par saprātīgām naudiņām, vīnu vai ko tamlīdzīgu atdodamas?

Puikam šai periodā noderētu, lai nav jālien visu laiku internetā.
» Quite possibly the scariest job ad I've seen

» r.i.p.


Vecākā bilde, kas man no viņas ir, tātad, ja 2006. gadā viņa izskatījās šādi, tad viņai varēja tobrīd būt kādi pāris gadi.
» The uninitiated psychobabble
Prokrastinācija nav nekas cits, kā mūsu organisma signāls, ka mēs taisāmies nodarboties ar kaut ko bezjēdzīgu un garlaicīgu.
» zomg
ko tik internetos neatrodi:I mean, šis cilvēks pats to ir ieboldojis, ne jau es.
» Fundamentally
I would certainly not rain
On other people's parade.
» All time favs

» Īkšķīšus te īsti nav par ko turēt, bet.
Bija tā, ka U. neēda teju neko un gulēja cauru dienu un nakti ierāvusies tumšākajos stūros. Šitā gāja kādu nedēļu, un vetārsts (pie kura, protams, aizvedām tikko kā bija skaidrs, ka tas nav vienas dienas pasākums, bet lielāka ķeza), detektēja, ka kaķim vienkārši sāp. No nierakmeņiem visticamākais. Pret kuriem īsti neko tur iesākt nevar.

Deva pretsāpjuzāles vienas, deva līdzi otras, jo tās pirmās ilgi nevar -- krīt uz aknām. Un ieteica mums no kaķīša atvadīties, ja viņš turpina neēst un kristies svarā. Devām uz aknām krītošās zāles, jo otras neko nelīdzēja, kādu nedēļu šitā mēģinājām saprast, kā viņai ko līdzēt, bet jau gatavojāmies neizbēgamajam. Tam mums iedeva līdzi arī vēl trešās -- morfijveidīgās pretsāpju, kad nu viņai parastās vairs nelīdz. Un tad arī vest iemidzināt.

Domājām uz beigām tad kaķi turēt nonstop bezsāpju stāvoklī ar tām pretaknu zālēm, un dot viņai, kas nu tāds garšīgāks -- varbūt vismaz ko ieēdīs un būs kāds prieciņš. Blakusesošajā zooveikalā mums iedeva tādu slapjo barību: "šitā točno visiem kaķiem garšo!".

Un, ziniet, garšo.

Garšo tā, ka kaķis atkal staigā, atkal iziet ārā ik pa brīdim, un vienā brīdī vnk pārstājām dot tos pretsāpju līdzekļus. Rij nemaņā. Tikai to konkrēto vienu slapjo paiku -- vienu vai divus paveidus no viņas, bet toties ēd. Pieņēmusies atkal drusku svarā (piesitam pie koka), guļ, protams, daudz, bet ne tikai.

Saprotam, ka gan jau jebkurā brīdī atkal var sākties s*di, bet pagaidām tāds prieks, ka izturēja vismaz to krīzi.


» as seen on fb
- В этом и состоит чудо искусства - художник может быть говном, а творить шедевры.
» In other news
Vai zinājāt, ka kaķiem neoperē nierakmeņus?

Un, jūsu konsiderācijai, dziesma, kas ir viena no < piecdesmit singliem pasaulē, kas pārdoti vairāk kā 10 miljonos fizisko eksemplāru:


Chirpy bloody cheep

Vienmēr bija likusies tāda galīgi baisa.
» (No Subject)
Šis bija lieliski, paldies:
- Pesimists ir tāds vīrs, kas tikai tad laimīgs, kad viņam drausmīgi slikta oma; pat tad vēl viņš nejūtas īsti labi.
» Luck is my middle name
Sir Lack, of Common Sense.
» We bear gifts
Es nevaru teikt, ka uzskatu to par kaut ko sliktu, bet nez kāpēc, ieraugot šo gleznu, es sāku skaļi smieties.> [..]es satiku kādu Latvijā dzīvojošu ķīniešu diplomātu, kurš pastāstīja par Li Peng - Pekinas uzņēmēju. Viņš, aizejot pensijā, pievērsies jaunības dienu vaļaspriekam - gleznošanai. Pirms trim gadiem Li nejauši uzzinājis par Latviju un sācis par to pastiprināti interesēties. Mūsu valsts viņu uzrunājusi tik ļoti, ka tapusi glezna, kurā savijas Rīgai un Pekinai simboliski kultūras un urbānie motīvi, tostarp arī Gaismas pils. Tas viss būtu jauki un saprotami, ja neizrādītos, ka Li Latvijā nekad nav bijis.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba