Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

2 pēdējā laika hobijista prieciņi31. Okt 2014 @ 19:07


Tags: ,

Jauka sērija28. Okt 2014 @ 00:30

Adobe mūsu viss27. Okt 2014 @ 12:52
Starp citu, ja nu kādam interesē, LNB 4. stāva audiovizuālajā lasītavā jau pirms kāda laika ir piegādāti diezgan jaudīgi datori ar jaunākajām oficiālajām grafikas, video (un, manuprāt, arī audio) apstrādes programmām, kas ir tātad bez maksas pieejami -- nāc un lieto.

Neatceros no galvas, bet tur vajadzētu būt kā minimums Photoshop, Premiere, Illustrator, CorelDraw, un droši vien vēl šis tas cits. Vairākiem datoriem ir duālie monitori, kas, cik saprotu, varētu būt noderīgi montāžai.

Pagaidām pieejami tikai PC datori, kkad nākošā gada sākumā būs arī Mac.

Lost23. Okt 2014 @ 17:23
Tags:

Hmm17. Okt 2014 @ 19:47
Kāds neatcerās, kaut kad šogad forumcinemās bija kaut kāda filma a la crime/drama par 20. gs. sākuma, šķiet, Angliju (bet varbūt ASV/Franciju)?

Šķiet kaut kad pa vasaru. Neatceros kā saucās, nedz kādi aktieri bija, bet gribētos noskatīties; izskrēju cauri visām 2014. gada filmām, neatradu it kā neko līdzīgu.

Tik vien ka no postera palicis atmiņā, ka varētu būt kaut kāds pāris, kas atbrauc uz Angliju un kaut kas ar viņiem tur notiek.
Other entries
» Brensons: "Let’s Fix It: End the War on Drugs"


Lūk, kas nāk caur linkedinu jau.
» Applicated maths
Tā kā jebkuram cilvēkam jebkurš cilvēks var vai nu (a) patikt, (b) nepatikt vai (c) būt vienaldzīgs, tad varbūtība, ka kādam kāds cits patiks, būs 1/3. Kas arī izskaidro visu, kas nav kārtībā ar šo pasauli.
» ***

» Mr. Livingstone, I presume?

» Puķītes un saulītes
Es varbūt kaut ko esmu palaidis garām, bet nesaprotu laikam īsti šausmināšanos.

Saskaņa vinnējusi vēlēšanās - jā, bet salīdzinoši ar iepriekšējām vēlēšanām zaudējusi, šķiet, aptuveni 8% atbalsta.

Vēlētāju zema aktivitāte? Nu, nezinu, skatieties paši:

Derīgo vēlētāju aplokšņu kopskaits:

11. Saeimas vēlēšanās 916469
12. Saeimas vēlēšanās 896327

Samazinājums par 20142? Bet toties iedzīvotāju samazinājums kopš 2011. gada ir 73000.

Respektīvi, vairāk vai mazāk tie paši vēlētāji izsaka to pašu savu gribu (vismaz SC vs everybody kontekstā). Varētu pat teikt, ka proporcionāli iedzīvotāju skaita samazinājumam ir drusku pakustējušies uz augšu tie rādītāji un procentuāli pret iedzīvotāju skaitu varētu būt tā aktivitāte neeedaudz lielāka.

Tie, kas neiet vēlēt, neiet nedz pirmsvēlēšanu histērijas veidā, nedz, acīmredzot, arī uzskata Saskaņu par draudu. Līdz ar ko es domāju, ir drīzāk pat labāk, ka viņi neiet vēlēt, jo ir lielāka ticamība, ka viņi varētu novēlēt PAR Saskaņu.
» Om alltings onödighet
Šķiet, pienācis laiks dibināt Cibas Bizamžurkas ordeni ar šādu devīzi.


» Bleh
Te daži, rādās, piedalās sociālo spēļu tajā paveidā, ko cilvēki pie mums tipiski spēlē reizi 4 gados, un kura ir mikslis no "Vai tas nav briesmīgi?" un "Pieķēru, tevi, nelieti!".

Ko lai saka. Partijas šmartijas.

Es personiski došos vēlēt vienkārši tāpēc, ka es jutīšos labāk no tā, ka zināšu, ka esmu novēlējis. Ja es nedošos vēlēt, man būs tāda iekšēja neapmierinātība ar sevi. Tas arī viss.

Mēs varam, protams, spekulēt ar tur nerakstītiem sabiedriskiem kontraktiem un dēmokrātijas principu ievērošanu, bet lielākajā mērā svarīgi, manuprāt, ir tas, kā mēs katrs jūtamies ar šo konkrēto izvēli (vēlēt/nevēlēt).

Un te man jāsaka, ka es druuuuusku brīnos par cilvēkiem, kas postē vairāk vai mazāk kaismīgus/atmaskojošus ierakstus par to, cik partijas stulbi izsakās, briesmīgi izdarās un "kā par kaut ko tādu vēlēt". Jo tas izskatās pēc nepieciešamības kaut kā attaisnot savu pozīciju, tātad, pēc iekšējas sajūtas, ka nevēlēt kaut kā nav labi, bet, "redz, kādi kropļi viņi visi tur!".
» Kas var būt vienkāršāks par to
Cepetis ne no kā, faktiski.

Bērnus, skaidrs, ka var vest, kur vien grib. Tā vienkārši tad ir vecāka atbildība, lai viņa bērns nesāk traucēt pārējiem, tas arī viss.

Kaut kāda drusciņ traucēšana, protams, var sanākt, bet, ja tā turpinās, tad vecākam ir jāveic loģiskais solis un situācija jāatrisina kolidolā vai attiecīgi citur ārpus pasākuma.

Līdzīgi kā, ja opras laikā uznāk klepus -- ok, bišķiņ noklepoties katram gadās, bet, ja sanāk kāsēt teju 5 min vai bieži, tad ir īstais laiks piesarkušam spraukties turp, kur visi tāpat vēlēsies nokļūt antraktā, un noregulēt savu ekspektorāciju cēlā vientulībā.
» Bērnību atceroties, II
-- Ej nu, ķīniešu bērnu taču nesauks par Pēteri.

-- Tieši to pašu teica arī viņa sieva. "Ķīniešu bērnu taču nevar saukt par Pēteri," viņa teica. Bet Hai Šangs bija briesmīgi stūrs un atteica, ka zēnu saukšot vai nu par Pēteri, vai arī nekā. Un viņš apsēdās kaktā, pārlika pāri galvai ausis un tikai kauca. Un tad viņa nabaga sievai vajadzēja piekāpties un zēns tika nosaukts par Pēteri.
» Australia, Australia, we love you, Amen!
Norobežojos no Skotijas referenduma rezultātiem, jo man ne tuvu nav pietiekamas informācijas, lai varētu spriest par to, kā būtu labāk skotiem.

Taču, kas tiešām iepriecināja, bija:

1) tas, ka šādu referendumu oficiāli sankcionē un tas mierīgi arī notiek (salīdzinājumam skat. tos pašus katalāņus, ha, nerunājot nemaz par Krimas "referendumu");

2) tas, ka pat daudzos interneta komentāros, un arī oficiālās runās dominē nevis "ha, nu mēs parādījām tiem tur otrajiem", bet gan tas, ka tiek atzīts, ka tuvu pusei no Skotijas ir bijis cits viedoklis un ka apņemās risināt vismaz daļu no lietām, kas bija uztraucošas neatkarības proponentiem.

Varbūt drusku pārspīlēju, nezinu par baltā un melnā PR ceļiem, bet pati notikumu gaita vairo cieņu pret demokrātijas institūciju kā tādu un it īpaši Skotijā un UK per se.
» Cormoran Strike(s back)


Šis laikam būtu mūsu jūŗas krauklis?
» Ko ziemeļvējš atnesīs

» Izsūtījums guļamistabā
Ir izdevies noķert septembra vīrusu. Dīvaini, vai tad kādreiz cilvēki neslimoja 1x sezonā, parasti ap kādu oktobri/novembri?

Lai vai kā, pa vidam starp vāļāšanos sāku pārlasīt savu cibu no pirmsākumiem. Sāku saprast, kur ir tas dienasgrāmatas kā pieraksta veida krutums.
» Īslokāli
Vide laikam mani tomēr pārlieku ietekmē.

Lūk, izlasu labi uzrakstītu grāmatu un, atkarībā no grāmatas, varu kādas dienas četras staigāt depresīvs vai, tieši otrādi, pacilāts. Pārak nepastarpināti sanāk, filtrus tomēr jāuzliek.

Atsāku apmeklēt lekcijas un galvā sāka griezties gadus desmit neizmantotas koncepcijas.

Кстати, интересно становится жить, господа!

Jāmēģina tikai samazināt pašuzkrautais, citādi viss apstāsies pusratā. Nu, strikti runājot, ne gluži pašuzkrautais. Jā, mēs jūs ar prieku atjaunosim 3. kursā, bet, ziniet, jums no 2. kursa vēl jāapgūst šis, tas un vēl no 1. kursa, re, kas. Thanks for all the fish, I'd rather be sailing.
» Kāds skatās vācu ziņas?
Ну вот, дорогие люди. Последние новости из Германии.
Не буду ничего переводить из официальных источников, жалко времени. Скажу сама, что сегодня за вечер прошло по центральным каналам.

Украина снова событие номер 1. И таких резких заявлений в сторону России вообще еще не было.
Гораздо решительнее, чем Обама.


На самых верхних уровнях:
Россия - агрессор. Вторжение - факт. Ложь, манипуляции, бесстыдство, бесчестие, преступления - характеристики Кремля, названы прямым текстом.
Действовать будут быстро и очень жестко, экономическими санкциями. Будет удушение. Европа должна готовиться к плохим последствиям и трудным временам. Будет холодная (буквально сказал - ледяная) война, но это лучше, чем горячая война в Европе. Политические средства были недостаточны и не возымели действия.

Я не преувеличиваю в характеристиках, точно так и было все сказано.
То есть: Европа созрела наконец, поняла, что само не рассосется, и одной политикой дело не решить.
Даже наша Меркель, которая никогда не обостряет и всегда хочет всех мирить, высказалась очень решительно. (Кстати, не нужно ее демонизировать, ее обычная роль - такая Mutti, хранительница. Никакой там симпатии к Пу у нее нет).
Что еще интересно: обычно модераторы передач задирают политиков, спрашивают с подвохом. Но тут они и сами не ожидали такой четкости и жесткости от высоких лиц.
Значит: будут изменения и будут сдвиги. Ждем.


http://www.liveinternet.ru/community/5609528/post335258766/
Top of Page Powered by Sviesta Ciba