Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

Things are not always 17. Dec 2014 @ 08:07


what they seem )

beh4. Dec 2014 @ 19:31
bija drusku grūti neiekomentēt kaut ko pie galu galā iepriekš saviesīgi sastapta paziņas, bet sajūta ir, ka nu jau tas ir trollisms.

Senvietas24. Nov 2014 @ 11:11

Get off it22. Nov 2014 @ 14:12
If morals were high horses, would all beggars ride ponies?

Ain't it typical?22. Nov 2014 @ 10:25
Diskusija pie [info]lemurs mudināja apcerēt: nez, ir vēl kādi, kuriem, piemēram, sportzāles abonements vai kas tāds, ja kādreiz nopirkts, paliek tā arī neizmantots — varbūt vienu reizi vai divas aiziet, bet pēc tam "man nav laika, man jāsteidzās"?

Man tas ir diezgan tipiski. Tāpēc vairāk nekādus tādus nepērku, bet tikai vienreizējo, kad reāli aizeju. Atceros vēl morisejam savulaik uzdāvinājām pa vairākiem kopā dāvanu karti jaunām brillēm; viņš, protams, teica palddies un jūsmoja un tā arī, šķiet, gada laikā neizmantoja, jo turpināja staigāt apkārt ar ieplīsušajām.

Interesanti arī, cik lielā mērā sporta zāles uz to pelna ar overbookingu.
Other entries
» Pierīga

» .

» Salīdzinoši izskaidrojoši
Депрессию часто описывают в духе "весь мир стал серым", но это вопиющая неточность. Мир остается цветным и многообразным, и ты это видишь, со зрением у тебя все в полном порядке.

Просто теперь весь цвет и многообразие - это просто информация, от которой тебе никак, ВООБЩЕ НИКАК. Не интересно. Не вкусно. Не радует. Непонятно, почему должно радовать. Непонятно, почему радуются другие, зачем они шебуршатся, что-то там читают, куда-то едут, собираются группами более и менее трех человек. "Не для меня придет весна, не для меня Дон разольется" - это про депрессию.

Не знаю, можно ли объяснить это человеку, который там, в депрессии, никогда не был: тебя не трогает как сам факт разлива Дона, так и его масштабы. Ручеек и океан не радуют совершенно одинаково. Бессмысленно копить деньги, чтобы уехать из этой гребаной гайморитной Москвы к морю - ты приедешь, уставишься на это море (синее, глубокое, теплое, бескрайнее, наполненное разноцветными рыбами) и подумаешь: "Ага, ну вот море. Цвет - синий. Глубина - столько-то метров. Температура - столько-то градусов. Протяженность - столько-то километров. Фауна - разнообразных форм и цветов. И?". Депрессия - это такая компактная персональная зима, которая всегда с тобой, как тот праздник.

// http://halemaumau.livejournal.com/102443.html
» Pieaugums

» Agata Kristi rekomendē
Var jau būt, ka arī nerekomendē. Bet viņai ir tāda tongue-in-the-cheek detektīvsērija (kā parasti, mazo stāstu) par Tommy un Tuppence, vīrs un sieva, kas aiz lielas ziņkāres un vēl šā tā kļūst par detektīvu aģentūras tēlotājiem.

Nu, lūk, un šie, savukārt, vēloties izlikties par detektīviem, tad arī izmēģina patēlot citus tālaika krutos literāros detektīvus -- tur bija vesela kaudzīte, katrā stāstā pa vienam (tipiski pārim). No kurienes arī man radās info tai skaitā par Dr. Thorndyke, juristu-mediķi kā (acīmredzot tālaika populāru) fictional detektīvu.

Stāstu ir šausmīgi daudz, es lasu jau otro vai trešo megapaku. Literārā kvalitāte dažiem ir visai laba, dažiem drusku mazāk, daži ir tādi rinse-and-repeat, bet daži ir tiešām lieliski. Kas liek zināmā mērā aizdomāties, savukārt, ir tas, kādā līmenī pirms 100 gadiem Lielbritānijā jau bija zinātne, zinātniskā metode un tās izplatība, ja tā jau tiek demonstrēta ikdienas detektīvos.

I mean, es nesaku, ka, piemēram, pie mums nekā nebija, taču 20.gs. sākuma latviski tulkoto pieckapeiku detektīvu līmenis tomēr, šķiet, bija, labākajā gadījumā Volless, Niks Kārters un citi primitīvi. Kurpretī lasīt Torndaiku ir tāda puspopulārzinātniska bauda.

Recommended detektīvu cienītājiem. Jārēķniās tikai, ka tā kā stāstu tiešām ir kaudze, tāda zināma vienveidība dažbrīd būs; bet daži konkrēti stāsti savukārt būs visai oriģināli. Ak, jā, un lokālais Vatsons ir ūberidiots, rakstniekam tomēr vajadzēja viņu pataisīt druuusku sakarīgāku (pēdīgos stāstos tā arī izskatās).» Hmm
A cik jums komunālajos pakalpojumos maksā 1 kubs siltā ūdens?
» 2 pēdējā laika hobijista prieciņi» Jauka sērija

» Adobe mūsu viss
Starp citu, ja nu kādam interesē, LNB 4. stāva audiovizuālajā lasītavā jau pirms kāda laika ir piegādāti diezgan jaudīgi datori ar jaunākajām oficiālajām grafikas, video (un, manuprāt, arī audio) apstrādes programmām, kas ir tātad bez maksas pieejami -- nāc un lieto.

Neatceros no galvas, bet tur vajadzētu būt kā minimums Photoshop, Premiere, Illustrator, CorelDraw, un droši vien vēl šis tas cits. Vairākiem datoriem ir duālie monitori, kas, cik saprotu, varētu būt noderīgi montāžai.

Pagaidām pieejami tikai PC datori, kkad nākošā gada sākumā būs arī Mac.
» Lost

» Hmm
Kāds neatcerās, kaut kad šogad forumcinemās bija kaut kāda filma a la crime/drama par 20. gs. sākuma, šķiet, Angliju (bet varbūt ASV/Franciju)?

Šķiet kaut kad pa vasaru. Neatceros kā saucās, nedz kādi aktieri bija, bet gribētos noskatīties; izskrēju cauri visām 2014. gada filmām, neatradu it kā neko līdzīgu.

Tik vien ka no postera palicis atmiņā, ka varētu būt kaut kāds pāris, kas atbrauc uz Angliju un kaut kas ar viņiem tur notiek.
» Brensons: "Let’s Fix It: End the War on Drugs"


Lūk, kas nāk caur linkedinu jau.
» Applicated maths
Tā kā jebkuram cilvēkam jebkurš cilvēks var vai nu (a) patikt, (b) nepatikt vai (c) būt vienaldzīgs, tad varbūtība, ka kādam kāds cits patiks, būs 1/3. Kas arī izskaidro visu, kas nav kārtībā ar šo pasauli.
» ***

» Mr. Livingstone, I presume?

Top of Page Powered by Sviesta Ciba