Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

He's right, you know24. Apr 2015 @ 16:52

Heh.22. Apr 2015 @ 18:42
Draugs izklaidējas savā Amurikā:


... tālāk ... )

Labi vismaz, ka no moča nokāpa, bet tas arī bija pēc smagiem lūzumiem, mēnesis reanimācijā.

All by ourselves21. Apr 2015 @ 10:08
Tas daudzums bezsakara, ko mēs pieciešam no sevis, ir pilnīgi neticams, vai ne?
Citam mēs neko tādu simts gadus neļautu.

Tā ja20. Apr 2015 @ 14:11
Tags:

Pašportrets ar saimniecības precēm19. Apr 2015 @ 12:01
Other entries
» Well put
My mother once told me that trauma is like Lord of the Rings. You go through this crazy, life-altering thing that almost kills you (like say having to drop the one ring into Mount Doom), and that thing by definition cannot possibly be understood by someone who hasn’t gone through it. They can sympathize sure, but they’ll never really know, and more than likely they’ll expect you to move on from the thing fairly quickly. And they can’t be blamed, people are just like that, but that’s not how it works.

Some lucky people are like Sam. They can go straight home, get married, have a whole bunch of curly headed Hobbit babies and pick up their gardening right where they left off, content to forget the whole thing and live out their days in peace. Lots of people however, are like Frodo, and they don’t come home the same person they were when they left, ... tālāk ... )
» Iepriekšējais citāts
Bija no Jaroslava Hašeka stāstu krājuma "Sabiedriska cilvēka likstas". Autors, ko vairāk pazīst kā Šveika radītāju.Jāpiezīmē, ka mani īpaši uzrunā tas, ka neskatoties uz to, ka Hašeks rakstīja ap 1910-1920. gadu, viņa stāsti, būdami visai ironiski, kur ne sarkastiski, diezgan precīzi pārliekami no Belle Époque Čehijas (gan Austroungārijas impērijas sastāvā, gan neatkarīgās) arī mūsdienu Latvijā.
» Kā uzvesties mājās
Mājās jāuzvedas pieklājīgi, lai nesagādātu sarūgtinājumu ne sev, ne saviem tuvākiem. Kārtīgs cilvēks nekad nelauž savas mēbeles nakti, lai netraucētu kaimiņus. Viņš to dara dienu, iepriekš ieslēdzis radio, lai neviens nezina, ar ko viņš nodarbojas. Ja mēbeles paņemtas uz nomaksu, tad tās iepriekš apdrošināmas. Kulturāls cilvēks visu dara ar apdomu. Ja viņš dauza pudeles vai traukus, tad met tos uz paklāja, lai apslāpētu troksni un nenovestu līdz izmisumam apakšstāva iemītniekus. Ja dzīvoklis atrodas pirmajā stāvā, tieši virs pagraba, tad, zināms, dauzāmos priekšmetus var mest taisni uz grīdas, tikai jāpārbauda, vai kāds nav nogājis pagrabā pēc oglēm.

Pret viesiem kārtīgs cilveks izturas laipni; ja gadījumā sākas kautiņš, tad viņš cenšas izmest viesi no istabas tā, lai neciestu durvis. Lamāties šādos gadījumos drīkst tikai franciski vai angliski, lai izvairītos no nepatīkamām sekām. Ja namatēvs nezina nevienu no šīm valodām, tad sviež viesi ārā klusēdams. Īsts džentlmenis nekad nepārplēsis izmestajam viesim vesti vai neatraus apkakli. Ja bokss neizbēgams, tad namatēvs nekad nedrīkst viesa klātbūtnē vilkt nost svārkus. Pilnīgi nepieļaujami, ka viesim pazūd pulkstenis vai naudas maks.

Mājas viesiem jāievēro kārtība un tīrība, jāsargās spļaut uz grīdas un griestos. Mūsu māja lai ir mums svēta!

» Ir cilvēki, kas stāv rindās pēc aifoniem
Es, savukārt, ar necietību gaidu, kad atvērsies jaunais DEPO pavisam blakus vecajam (pieMola) DEPO. Esmu frīks, kam patīk dažnedažādi instrumenti, par kuru pielietojumu man ir samērā neliela izpratne un kura darinājumi, lai arī nav zemē metami un ar katru nākošo kļūst sakarīgāki, diez vai var pretendēt uz jebko.

Bet jauns DEPO! Un divreiz lielāks par veco! oh boy, oh boy, oh boy! Mani nemulsina pat tas, ka DEPO tirgo pārsvarā ķīniešu sūdus, par kuriem labākus un bieži vien ne īpaši dārgākus analogus var nopirkt specializētajos veikalos. Taču tikai tādā multišopā kā DEPO tu viņus visus vari ieraudzīt kopā, un aizgrābtu sirdi spriedelēt, ko vēl varētu izdarīt ar lentzāģi, ekscentrisko slīpmašīnu vai, teiksim, leņķu fiksatoriem.

Izmēģinot dažādas lētās instrumentu versijas, man topā bez standarta komplektā ietilpstošās triecienurbjmašīnas un akumulatoru skrūvgrieža nu jau labu laiku ir fleksis un zobenzāģis, savukārt ripzāģis un figūrzāģis rod vien ierobežotu pielietojumu. Bet kokapstrāde ir cool. Ja rīt pārāk nelīs, būs jāpabeidz āra duša.
» Today, on Sky News
Principā, ja tā padomā, kautrība ir lielummānijas pazīme.
» A cliche on cliche
The reason that cliches become cliches is that they are the hammers and screwdrivers in the toolbox of communication.
» Starp citu, #2
Pēc Voroņežas stāsta izlasīšanas ienāca prātā, ka patlaban Krievijā notiekošo no tā sauktā "patriotiskā" krieva redzespunkta nenormāli precīzi atspoguļo galvenais varonis Strugacku "Парень из преисподней", līdz pat tam, ka ES&Co. strādā kā stāstā zemieši (ar to atšķirību, ka ES&Co. reālā pozīcija, dabiski, nebūt nav īpaši nesavtīga).

Zināma ironija, protams, apstāklī, ka Strugacku grāmatā zemieši ir komunisti un pa lielam krievi.
» Lūk
“The definition of insanity is doing the same thing over and over again, but expecting different results”.
» The nine billion names
Izrādās, japāņu autoražotājs Mazda saka, ka viņi ņemot savu nosaukumu no Ahura Mazdas — zoroastriešu Dieva.

In Zoroastrianism, the creator Ahura Mazda is all good, and no evil originates from him. Thus, in Zoroastrianism good and evil have distinct sources, with evil (druj) trying to destroy the creation of Mazda (asha), and good trying to sustain it. While Ahura Mazda is not immanent in the world, his creation is represented by the Amesha Spentas and the host of other Yazatas, through whom the works of God are evident to humanity, and through whom worship of Mazda is ultimately directed.

Gaidām autoražotājus un modeļus. Buddha Infinis, Shiva Transformer un, protams, YHWH ONE.
» More dangerous visions

» I know the unknown
Nesenākais spēcīgākais. It's ineffable, how much this accords with me. D'accord.

The Crazy World of Arthur Brown 2014

Thx, [info]raams
» piezīmes uz salvetes

» The math will drive you
90% ir 40/40/40
9% sapņo
1% izvirza mērķus un tos arī sasniedz


tā šodien personālvadības kursos
» Kandavieši I

» Manas acis!!


http://church.littlethings.com/couple-converts-church-home
Top of Page Powered by Sviesta Ciba