Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

Wakey, wakey, rise and shine, bloody bastard27. Jul 2015 @ 22:41

Winds of change23. Jul 2015 @ 10:53
Man kā Avotielas expatam šķiet drusku īpatnēja norāde uz to, ka tur redz, ir "autentiska razruha", kas tagad pārvēršas par hipsteriskumu.

Ne nu razruha, ne nu kas, vienkārši puslīdz iekonservēts padomju laiks. Tas, kā tagad vēl izskatās lielākā daļa Avotielas rajona, ir tieši tas, kā teju viss centrs izskatījās saulainajos astoņdesmitajos. Protams, arī padomju laikos Avotiela nebija salīdzinošs ūberrajons, bet atšķirības no pārējām ielām bija diezgan nemanāmas.

Pārvērtības gan rajonā notiek jau sen. Kāreiz Lienes ielas dzimtais kvartāls pie "Ugunsdzēsēja" un Krāsotāju ielā ir spilgti piemēri; nu jau bruģētā Pļavas iela, protams, un vēl šis tas.

Tomēr tieši pati Avotu iela diezgan turas pretī; pie Matīsa ielas joprojām strādā tā pati frizētava, kur bērnībā devos griezt matus, un varbūt pat tā pati friziere vēl tur atrodama. Lienes ielas stūrī ir tā pati aptieka (starp citu, kā rādās, joprojām arī profesionāli laba, ja reiz tā ir viena no nedaudzajām, kur vēl paši var saberzt un taisīt zāļu pulveru mikšļus). Pāris vietās ir nomainījušies izpildītāji, bet saturs tas pats: Bruņinieku ielas stūrī ir mazs veikaliņš padomju laika gastronoma vietā, Matīsa stūrī joprojām ir otra rajona aptieka. Dzeltenā mega ēka uz Lienes/Avotu stūra ar papagaiļu izciļņiem sestā stāva līmenī joprojām ir tieši tajā pat krāsā, kuru katru dienu redzēju pa logu.

Domāju, ka hipsterisms Avotielā tomēr drusku aplauzīsies, līdzīgi kā grūti redzēt tā pēdas Maskačkā-proper, neskatoties uz teātra, akadēmijas et al klātbūtni.

Psst! Tourist.17. Jul 2015 @ 20:53

Vakarnakt ar R dodoties uz (ka izrādījās gluži labu) krodziņu pie Cutty Sark un diskutējot par council un div-trīsstāvīgajiem īres namiem, kas bija apkārtnes raksturīgā iezīme, kādā mazā rezidenciālajā krustojumiņā mums ceļu šķērsoja lapsa. Bijām spiesti palaist, kamēr viņa lietišķi aiztipināja pāri uz (cita) krodziņa pusi. Pēc stundas nākot atpakaļ viņa turpat vien tusēja un izrādīja tipisku iedzimtā vienaldzību pret garāmgājējiem.


Čin-ap8. Jul 2015 @ 21:54
Šis tomēr ir neglābjami baltvīna laiks.
Alus vispār pēdējā laikā šķiet tāds samākslots padzēriens.

Vēstules no Zemes3. Jul 2015 @ 23:21
Tags:
Other entries
» Pirmā vārdadiena

» kā bez rokām
Atstāju vasarnīcā instrumentu kasti, jo tāpat drīz braukšu atkal, bet smadzenes tomēr nemierā: "A ja nu ievajagās?!"
» Oblonsku namā viss sagriezās juceklī
[info]dooora un [info]auksts_entelekt uz maiņām.
Ā, tikai nez kāpēc sarakstā esmu patrāpījies zem cirtiena. :-i
» Ainavas IV

» Daži dzīvo Mordoras pakājē, bet daži Morijas tuvumā

» Internets tikai rada konfūziju


Mēģinot piefiksēt vodka martīni recepti, jāsecina, ka ir pilnīgi pretēji uzstādījumi: vodka pret martini receptēs ar vienu un to pašu nosaukumu tiek minēts gan proporcijās aptuveni 3:1, gan 1:3. Pilnai gammai tomēr neviens proporciju 1:1 īsti nepiedāvā, taču nešaubos, ka šis trūkums kādreiz tiks labots.

Kas gan ir taisnība, visur praktiski tiek minēts sausais martīni, taču te saduramies ar problēmu, ka tuvīnajos, khem, veikaliņos, tuvākais sausajam martīni ir sausais džina izstrādājums, kas tomēr diemžēl stāv pārāk tālu no.

Savukārt iemēģinot pieejamos slapjā vermuta izstrādājumus tiek konstatēts, ka te gan proporcija vodka:vermuts ir jābūt vismaz 1:1 vai 1:2 vermuta labā, citādi nav lāga.
» bureau des objets trouvés
I had quite a nice personality, I just need to find where have I put it.
» Hjūston, vī got popkorn!
Es saku, palasoties martcores pieminēto cepienu, vienīgais, kas nāk prātā, joprojām ir Šeklijs.
» .

» Starp citu
Tiem, kuri šķendējas par likuma burtu, kuru ievēro par daudz un kas nokauj (likuma) garu.

Ja tā padomā, tās ziņas, ko lasām par Krieviju, liecina, ka tiesas tur ievēro garu* ievērojami vairāk nekā burtu: čerez ņemogu, bet notiesāsim, ja redzam, ka esi vainīgs.

[*kāds tas gars ir, tas ir cits jautājums]
» annus horribilis
Traģiskākais ir tas, ka, plānojot savas vientuļnieka vakariņas, es paņēmu gan laša fileju un pričendāļus (baltvīns jau ir), bet aizmirsu par dienišķo maizi. Tas ir -- sieru.

Man mājās nav ne kripatiņas siera. Ne mazākā gabaliņa SIERA. Neviena paša kancīša SIERA!!1!
» ĢMO tur un šur
А вообще, никаких генов камбалы, а также генов человека, бактерии или дуба не существует. Есть гены, отвечающие за синтез какого-то конкретного белка.

Par to, kāpēc veikala tomāti ir negaršīgi un kā tiem atgūt garšu (hint: ne tāpēc, ka tie būtu ģmodēti vai saķimizēti)
// Popmech.ru
» Truth or dare?
Kā ziņo ļaužu ļauži no troļļu zemes, naftas un vienlīdzības zemē Norvēģijā dēļ zemajām naftas cenām klājoties diezgan plāni un notiekot masveidīgas atlaišanas. Pie mums, šķiet, par to īpaši neko nemin.
» Linney has nothing on us
Kļūst arvien skaidrāks, ka pūces ir vienkārši kaķi ar spārniem.

Jāpārbauda, ko par to saka klasifikācija.
» ¡No pasarán!

Top of Page Powered by Sviesta Ciba