Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

Sofort24. Nov 2015 @ 21:32
Secināju, ka pēdējā laikā sācis diezgan riebt, kad cilvēki ir, kā lai to precīzāk saka, необязательные. Tagad sāku domāt, vai šis ir gadījums, kad citos riebj tas, kas ir pašā.

Kaut kā tā jā22. Nov 2015 @ 17:45
Принцип постепенности

Вы можете внедрять огромные изменения, разделяя их на небольшие управляемые шаги. Штука в том, что противящийся изменениям «тролль», живущий в вашей голове, даже не заметит, что происходит что-то большое. Сопротивление растёт экспоненциально, а не пропорционально, в зависимости от величины изменений.

Должны быть дни для пижамы, мороженого и тупых сериалов. Но это вы должны впускать их в свою жизнь, а не они вас в свою.

// https://vc.ru/p/practical-discipline

Dick. Phillip K. Dick.21. Nov 2015 @ 01:36
Amazons laiž vaļā seriālu "The Man in the High Castle".

The producers of the Man in the High Castle TV series spent eight years trying to get it off the ground, and having doors slammed in their faces. For a while, the BBC was going to make it, but it fell through. In order to finally get it made, they had to make one crucial change, that makes it a bit less bleak.

In Man in the High Castle, it’s the 1960s, and the United States of America has been under the control of the Nazis and the Japanese since we lost World War II.

// http://io9.com/it-s-a-freaking-miracle-that-we-got-a-man-in-the-high-c-1743627196


obzervācijas19. Nov 2015 @ 21:35
tai brīdī, kad cilvēkam sāk šķist, ka viņam ir vienlaicīgi lieluma mānija un mazvērtības komplekss, viņš beidzot laikam varētu būt normāls.

Pašportrets ar kājām gaisā19. Nov 2015 @ 09:02
Tags:
Other entries
» (No Subject)
Sageman, the former CIA officer, says we have to locate terrorism and extremism in local conflicts rather than in grand or sweeping ideological narratives – the grievances and the anger come first, he argues, followed by the convenient and self-serving ideological justifications. For example, he says, the origins of ISIS as a terror group lie not in this or that Islamic book or school of thought, but in the “slaughter of Sunnis in Iraq.” He reminds me how, in April 2013, when there was a peaceful Sunni demonstration asking the Shia-led Maliki government in Baghdad to reapportion to the various provinces what the government was getting in oil revenues, Iraqi security forces shot into the crowds. “That was the start of this [current] insurrection.

// How Islamic Is the Islamic State? Not at All. The New Republic
» ,

» puklavec & friends
Ja nu kas, rekomendēju lielveikala vīnu.

RIMI ir parādījies ļoti labs slovēņu(!) 2013. gada subj.Cena ap €8. Ļoti izteikts augļu aromāts, ļoti viegls un patīkams baltais.
» Exeunt omnes
Veiksmīgu visiem Moranu (it kā varētu kāds cits vēl būt).

Savukārt man veiksmīgu prāmi un spēli.
» De Civitate

» Šodien sev atklāju oglaf


// Warning. Most of the comics are not exactly workplace safe

Depending on your workplace, obviously.
» On another note
Izrādās, ka (vienkāršojot lietas) zelts ir zeltainā jeb dzeltenā krāsā, pretstatā lielākajai daļai pārējo metālu, kuri ir bezkrāsaini jeb sudrabaini, tādēļ, ka (atkal jau primitivizējot) tajā elektroni kustās stipri tuvāk gaismas ātrumam.

Katru reizi, paskatoties uz savu gredzenu vai auskaru, ņemiet vērā, ka tajā ir figņas, kas skraidelē TIK ātri, ka sāk izpausties relativitātes efekti, par kuriem jums mācīja vidusskolā(cerams labi) un scifi filmās(diemžēl parasti slikti)** ne tas, ka citos atomos elektroni skraidītu baigi lēni, tāpat viss kustās un šaudās ar rpm-iem, kas iedzītu nervu sabrukumā jebkuru iekšdedzes dzinēja konstruktoru. Bet ūdeņraža atomā, piemēram, elektroni kustas ar knapi 1% gaismas ātruma.
» And if we go to sea, master, I fear we'll come to harm

» .

» From the annals of British Interplanetary Society, circa 1930
Another literary figure who was not so sympathetic to our aims was the theologian and novelist C. S. Lewis. Although several of his best books are about space flight, he was very much opposed to the idea and attacked rocket societies because they would spread the crimes of mankind to other planets. This annoyed me, and we arranged a confrontation in a famous Oxford pub. My second was Val Cleaver, later head of the Rolls-Royce Rocket Division, and Dr Lewis was supported by Professor J. R. R. Tolkien, since famous for 'The Lord of the Rings'. We had a splendid time arguing about the merits of space travel, and as we parted Dr Lewis said, 'I am sure you are very wicked people, but how dull it would be if everyone was good.'"

// The View from Serendip, Arthur C. Clarke
» Longliste
Bet vispār jau esmu patīkami izbrīnīts, ka ir vismaz daži cilvēki, kuri no [info]martcore šortlistes vienā no trim vietām ir ierindojuši Rodžeru Ž. 90ajos un vēl 2000o sākumā man šķita, ka neviens viņu pie mums nezina teju vispār.

Bet principā atkārtošos, ka jebkurš scifi tops, kas neietver Besteru [nemaz nerunājot par Šekliju], ir, maigi izsakoties, smieklīgs. :)

PS. Starp citu, Besteram bija arī kopdarbi ar Rodžeru.

PPS. Un, Strugacki, jā, nenormāli kruti. Blakus Bulgakovam, bet pārsvarā tomēr psiholoģija, cilvēku psiholoģijas izspēlēšana citādos apstākļos drīzāk, nekā tāds scifi scifi [cf. kaut vai, piem., Жиды города Питера]
» Šorīts

» Childhood's End, by A.C.Clarke
Lūk, mēs te diskutējām par tēmu, vai visi bērnībā pieķer savus vecākus nodarbojamies ar seksu un vai tas ir traumatiski, gribēju saprast, cik tas ir parasti/neparasti, jo tika izvirzīta tēze, ka Visi Tā Dara™ (atbildes skrīnotas):

Poll #20523
Open to: All, results viewable to: None

Bērnībā gadījies redzēt/pieķert vecāku(s) nodarbojamies ar TO:

View Answers


8 (19.5%)


24 (58.5%)

Neatceros
9 (22.0%)

Tas bija ...

View Answers

briesmīgi
0 (0.0%)

bailīgi
1 (10.0%)

netīkami (ewww...)
4 (40.0%)

smieklīgi
0 (0.0%)

dīvaini
3 (30.0%)

interesanti
2 (20.0%)

garlaicīgi
0 (0.0%)

pavisam citādi, pateikšu komentāros
3 (30.0%)


» ***

» I dream of Jeannie with the light brown hair
avantūra
Top of Page Powered by Sviesta Ciba