Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

Sekundārie elementi25. Jul 2016 @ 20:22

***23. Jul 2016 @ 12:18

btw21. Jul 2016 @ 14:56
šodien saņēmu algas.lv aptauju rezultātu (amats: IT vadītājs).
lūdzu ievērtējiet korelāciju :D


The Literary Friends of Mr. Cairo20. Jul 2016 @ 23:59
Lūk, kas ir skumji.

Ka diez vai cilvēki jaunāki par ~20 vēl kādreiz varētu fanot par Kristi grāmatām.
Nē, nu, tas nav, protams, neiespējami, bet es kaut kā neticu. Skatos uz sīkajiem, kam tagad ir 5, 10 gadi, nowai. does not compute.

Dikensam vismaz ir tas, ka viņš droši vien vēl kādu laiku būs curriculumos, gan skolu, gan angļu lit.fak.Vecajām filmām tai ziņā varētu veikties labāk

***18. Jul 2016 @ 08:50
Tags:
Other entries
» stormin norman
Bažīgi, kā viņiem tur iet ar to Turciju.

Vispār tur militāri apvērsumi un apvērsumu mēģinājumi ir modē reizi dekādē (1960, 1971, 1980, 1993, 1997), tā ka faktiski šis ir bijis drusku overdue.

Bet pamatā bija radies iespaids, ka armija (savā ziņā diezgan unikāli) vēsturiski ir bijis tāds spēks, kurš "noliek valsti" uz sekulārisma un sakārtotības ceļa, kad tā sāk iet šreijā, sākot jau ar "Turcijas tēvu" (Ataturku) Mustafa Kemalu: armijas oficieri, kurš pēc Otomaņu impērijas sabrukuma 20.gadsimta sākumā piedalījās Turcijas neatkarības izkarošnā, kļuva par pirmo prezidenu un izveidoja Turciju kā sekulāru, nacionālu valsti, ieviesa tūkstošiem skolu, obligāto bezmaksas izglītību, sieviešu tiesības un visādus citus labumus.

Bet grūti saprast, vai un kam just līdzi, atskaitot, protams, mierīgos iedzīvotājus. No masu mēdijiem savukārt radies iespaids, ka Erdogans velk valsti no sekulāras uz reliģisku un autoritāru, tāpat arī te pirms kāda laiciņa viss tas viņa hajs ap Feisbuka aizliegšanu, cenzūru, demonstrāciju apspiešanu un ko neko.

Un apvērsuma organizatori jau bija arī teju vienīgajā messidžā, ko viņi bija spējuši ielikt kaut kur, referēja uz to, ka vēlas atjaunot demokrātiju.

Tai pat laikā izskatās, bet atkal jau, protams, no masu mēdijiem, ka tūkstošiem turku ir gatavi neapbruņoti iziet ielās, lai šo nepieļautu, kas šķiet pamatā stabils rādītājs tam, ka apvērsumam nav atbalsta.

No twittera: Turkish liberal friend of mine on attempted coup: "It seems like the only way to get rid of Erdogan but no thanks!"
4:56 AM - 16 Jul 2016 · Dubai, United Arab Emirates

Un, protams, Erdogans arī uzsver, ka jāatbalsta demokrātija, kur tad viņš dēsies.

Ankara-based photojournalist Piero Castellano tells the BBC that Turks surged onto the streets after President Erdogan appeared on TV to appeal for public support on Friday night.
"People rushed to the main square, to rush to the tanks and the armoured carriers - it was a bloodbath," he said.
"It was unexpected. There is a very strong link, or maybe there was until last night, there was a very strong link between the Turkish people and their military.
"So people were shocked when the military actually fired on the crowd."
» Markovian Parallax Denigrate
“One of the legacies of the Enlightenment is a methodology based on painstaking measurement of the material world,” Damien Thompson wrote in his book Counterknowledge: How We Surrendered to Conspiracy Theories, Quack Medicine, Bogus Science, and Fake History. “That legacy is now threatened. And one of the reasons for this, paradoxically, is that science has given us almost unlimited access to fake information.”
// Unraveling the Internet’s oldest and weirdest mystery, by Kevin Morris, Kernel Magazine.
» In the details

» no shit
"Madonnas oriģināls ir spēcīgs kristiešu pielūgsmes objekts."

// Egils Zirnis, Diena.
» eternity issues
Vai kādam ir pieredze ar kapu kopšanas nodošanu kādiem kopējiem?

Cik tas aptuveni maksā un vai var uzticēties?
» mana kārta
Divas dienas uz kefīra un sausiņiem -- pašam par sevi tas nav ne vainas, ja nebūtu vēl tas, kāpēc šāda diēta. Kefīrs galu galā man garšo; ar ko Streips visvairāk palicis atmiņā ir tieši ar viņa kefīra noliegumu. Kokakolists nelaimīgais.

Ar zināmu depresiju gan domāju, vai vispār kādreiz vēl izdosies sajusties normāli, tas ir, tā, lai būtu cik necik enerģijas un dzīvesprieka un visa dzīve nešķistu vienkārši tāda bezjēdzīga, vājprātā nogurdinoša ņemtne; visi tie darbi un pienākumi -- tas, ka patlaban es viņus nedaru, nepalīdz, drīzāk iedzen lielākā stresā. Bet darīt savukārt ir iekšēja pretestība, no sērijas "a kam man to īstenībā nafig vajag?". Nu, jūs jau zināt. Viss diemžēl ir prātā, citādi jau nebūtu grūti iedzert kādu fenopromosupercenubarbitolu un patiesi līksmi smaidīt visiem pretimnācējiem.
» Just Desserts

» Breindamāž
Kāds negrib rītvakar uz Prāta spēlēm aiziet? Mums rīt viens spēlētājs iztrūkst pilnai spēlei.

https://www.facebook.com/prataspeles/

// Pasākums Čarlstona banketu zālē Blaumaņa ielā no 18:30 - ~21:30
» Sinestētika

» Nostaļģija


Uzdūros bēniņos diskiem. Atradu istabas plauktā pleijeri. Nebija lietots 15 gadus. Joprojām strādā no pirmā piegājiena.
Skaņa uz 5 eiro austiņām kudiš labāka nekā ar tām pašām austiņām uz kompja, klausoties 44kHz 128Kbit mp3.
Nujā, uz MD rakstīju savulaik pa tiešo no CD pleijera.

Palasījos internetā, daudzi piemin ar labu vārdu, un izrādās, šur tur vēl izmanto: dīdžeji ērtai miksēšanai, citi āra ierakstiem: esot lielisks mikrofons.
» Mangaļu šašliki


Vispār, pirms kāda brīža man radās sajūta, ka tas, par ko uztraucās vairāki mani draugi un paziņas: proti, ka ielas kaķiem Rīgā ir ne visai laba dzīve, nav risināms ar to, ka uz ielas kaķu nepaliek. Let's face it, cilvēks nevar nokontrolēt, vai viņa pilsētās ir vai nav dzīvnieki. Viņš vienīgi var nokontrolēt, KĀDI dzīvnieki te būs. No šī viedokļa labāk, lai pilsētas ielās dzīvo, piemēram, kaķi, nekā peles un lapsas, un viņš var atzīt kaķu nesto labumu, un radīt viņiem normālākas dzīves iespējas ielās. Pats vēl neesmu apskatījis, bet dzirdēju, ka netālajā parkā jau ir kaķu mājiņas, līdzīgas kā redzēju Maltā. Galu galā putnu būrīšus mēs taisām un zīlītes ziemā piebarojam, kāpēc netaisīt arī kaķu mītnes un drusku nepiebarot arī tos.
» Izrādās ir arī tāds

» tidbits
A jūs zināt, kā sauc to, kad uzlej ūdeni uz pietiekami karstas pannas un viņš neizplešās/neizgaro uzreiz, bet skraida kādu brīsniņu ūdens pilieni pa pannu?

Leidenfrosta efekts.

Skaisti.
» Götterdämmerung
Saucās, gribēju vēlreiz dabūt kopā peiperbekus, lai ir pilns sets arī, ko kādam aizdot pa brīdim, ne tikai lielā grāmata.


» Math as it is
И, наконец, главный вопрос. «Какое место по своему значению занимает любовь в жизни современного человека?»

Считаем. Сон в жизни человека занимает тридцать три процента времени, зарядка — один процент, работа — тридцать пять процентов, еда, дорога, отдых — по восемь процентов, то-се — четыре процента, остальное по праву принадлежит любви!

Это будет три процента.

Недаром, товарищи, говорят, что любовь в жизни современного человека занимает не последнее место. Последнее занимает зарядка, а любовь по своему значению стоит между зарядкой и то-се.

Я надеюсь, что теперь в вопросах любви вы подкованы хорошо.

// Анатолий_Трушкин, 208_избранных_страниц

Top of Page Powered by Sviesta Ciba