Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

Solowheel27. Feb 2015 @ 18:37
Starp citu, iepriekš citur nebiju redzējis, bet Parīzē pāris cilvēkus centrā traucās ar šādiem:Atšķirībā no segvejiem, izskatījās diezgan ok.

4. studija deliverē26. Feb 2015 @ 19:12
... tomēr ceram, ka svētdienas vakarā pievienosieties mūsu kanālam[LTV1?], kurā izcili un spējīgi mūziķi sacentīsies par galveno balvu... [grūsna pauze] tūkstots eiro.
Tags:

lieliski23. Feb 2015 @ 17:12


// daudz vairāk: adme.ru 25 komiksi ar negaidītu pavērsienu

***23. Feb 2015 @ 13:25
Tags:

Piezīmes no dīvāna21. Feb 2015 @ 15:17


Slimojot pat vairāk nekā ikdienā vēlamas pozitīvas emocijas. Zināmu nospiestību laikam rada D vitamīna trūkums organismā. Ja jūtaties ilgstoši depresīvi, pārbaudiet katram gadījumam arī to: ar zināmu pārsteigumu konstatēju rezultātu 15 pie normas 30-100.

Šai sakarā apskatījos nosacīti jaunā Krievijas TV seriāla "Šerloks Holmss" (seriāls pats no 2013. gada, bet šodien bija kaut kāda tur ntā sērija) pirmās 10 minūtes un tagad izmisīgi prātoju, kā lai to kompensē.

... tālāk ... )
Other entries
» Mirrors

» Indeed
- No, I don't have children, but I've never had sex with a pidgeon either.
- Call yourself a Londoner?!
» Rēķini kā gribi
Pēkšņi jaunajā komunālo rēķinā ir parādījies PVN, kas tur līdz tam nekad nebija atšifrēts (atskaitot pozīciju "apkure, iesk. PVN").

Tagad viņš ir un ir uzlikts visam, atskaitot apsaimniekošanas izdevumus, kopā sadārdzinot rēķinu par 20%

Dīvaini, apsaimniekotājs saka, ka viņš ir reģistrējies, kā PVN maksātājs tagad... lai būtu.
Bet vai tad viņš pirms tam ir maksājis Latvijas gāzei, atkritumu izvedējiem, utt BEZ PVN?

decembra apkures maksa ieskaitot PVN: 1.63 par m2.


janvāra apkures maksa: 1.85 par m2... nav norādīts, ka būtu ar PVN un kopējā rēķinā šim ir uzrēķināts PVN.

Funny goings on.
» Flying colours of the day

» Šeklijs, starp citu

» Gardeljon revisité
Atgriežoties Parīzē, šoreiz nez kāpēc pievērsās uzmanība, cik daudz ielu un vietu nosaukumu ir veltīti cilvēkiem. Pieņemu, pie mums un citur ir tāpat, bet kaut kā visa tā tikšana no Voltēra bulvāra uz Fransuā Miterāna krastmalu, kurā savukārt rēgojas Fransuā Miterāna bibliotēka, šķita pārmērīga. Ja arī tu ej pa Sanmišela bulvāri, uz ko vēl varētu pievērt acis, tad noteikti atdursies pret Pjēra Sarazēna šķērsielu un turpat ap stūri kaut kur uzglūnēs Kazimira Delaviņjī iela.
» Rīta noskaņu
pilnībā izsaka Come a little closer, huh, a-will ya, huh?
» * * *

» Pēc šodienas seansa
Jāsaka, ka es savukārt nesaprotu cilvēkus, kuri nesaprot "Birdman".

Tas ir, baidos, ka saprotu, bet ceru, ka nē.
» piezīmes sev


The most obvious differences between different animals are differences of size, but for some reason the zoologists have paid singularly little attention to them. In a large textbook of zoology before me I find no indication that the eagle is larger than the sparrow, or the hippopotamus bigger than the hare, though some grudging admissions are made in the case of the mouse and the whale. But yet it is easy to show that a hare could not be as large as a hippopotamus, or a whale as small as a herring. For every type of animal there is a most convenient size, and a large change in size inevitably carries with it a change of form.

Let us take the most obvious of possible cases, and consider a giant man sixty feet high—about the height of Giant Pope and Giant Pagan in the illustrated Pilgrim’s Progress of my childhood.
These monsters were not only ten times as high as Christian, but ten times as wide and ten times as thick, so that their total weight was a thousand times his, or about eighty to ninety tons. Unfortunately the cross sections of their bones were only a hundred times those of Christian, so that every square inch of giant bone had to support ten times the weight borne by a square inch of human bone. As the human thigh-bone breaks under about ten times the human weight, Pope and Pagan would have broken their thighs every time they took a step. This was doubtless why they were sitting down in the picture I remember. But it lessens one’s respect for Christian and Jack the Giant Killer.// On Being the Right Size, J. B. S. Haldane. Publicēts, jāpiezīmē, 1928.gadā; http://irl.cs.ucla.edu/papers/right-size.html
» Par to cik tālu mēs varam aiziet lietās, kas mūs amuzē
Tātad, par ko runājās cilvēki šaušanas spēļu forumos?

Pareizi, par diferenciālvienādojumiem )

P.S. Tā bija astotā lappuse šai tēmā. And it's all for fun. Gandrīz vai arī jākļūst par mūzikas producentu. :D Ja vien man būtu drusku tehniskāka izpratne par lietām...
» Hardball
Lasot ziņas un to komentārus kārtējo reizi jāsecina, ka biedējošākais ļoti nacionāli/pretkrieviski noskaņotos izvirdumos ir tieši tas, ka viņi ar "niknajiem vatņikiem" runā pilnīgi vienā valodā.
» Law & Order

» Lietas, kuras uzpeld
Kādreiz es mēģināju aizmirst, kad man ir dzimšanas diena. Nevarētu teikt, ka tas tā īsti izdevās, bet ik pa brīdim bija tā, ka man bija drusku jāpadomā, lai atbildētu.
» Loku lokiem

Top of Page Powered by Sviesta Ciba