Draugi

About Draugi

2. Apr 2020 @ 23:36
[info]ripp
viedie draugi, jūs esat latviski dzirdējuši "second victim" attiecībā uz mediķiem? es nevaru atrast un nesaprotu, kas pie vainas - mani līkie pirksti, vai tas, ka latviski šis termins vēl nav ticis lietots (nu takš nevar būt, vai ne. vai ne??).

2. Apr 2020 @ 22:58
[info]bozena
Cik filmu scenāriju par globālo pandēmiju gan šobrīd netiek klusībā rakstīti?!

UK mazos uzņēmumus - krāsnī iekšā!2. Apr 2020 @ 19:20
[info]rindra
Ātri par mazajiem uzņēmumiem UK un C-19

UK valdība priekšā un pakaļā lielās ar £330bn atbalsta paketi uzņēmumiem.

Ir lietas, kas tiešām palīdz. Dažādu nodokļu atcelšana uz kādu laiku. Liegums (uz vismaz 3 mēnešiem) lendlordiem mest uz ielas komerciālos īrniekus.

Bet

Turpinājums )

2. Apr 2020 @ 21:42
[info]dooora
13 peles par barelu

kentaurs pret zirgu2. Apr 2020 @ 20:15
[info]martcore
manuprāt, kentaurs skrien ātrāk, jo viņam ir automātiskā pārnesumkārba cilvēka galvas formātā
un sver viņš kopsummā mazāk par zirgu
karoč, kentaurs ir reāli ātrāks

2. Apr 2020 @ 17:45
[info]methodrone
Īstenībā visvairāk man pietrūkst iepirkšanās lielā supermārketā.. ne cilvēku, ne ballīšu, ne pasarg' Dievs darba. Bet staigāt cauri mirguļojoši krāšņām produktiņu ailēm, tā ir mazliet paradīze. Lai sevi nomierinātu drusciņ, es šodien Amazon nopirku strawberry and cream sojas svecīti, un mana mīļākā nodarbe ir meklēt produktus, kurus var nopirkt ar delivery date within next few days, nevis nākammēnes.

2. Apr 2020 @ 19:47
[info]sirualsirual
beigās laikam būs "aions", smuks grieķu vārds.

2. Apr 2020 @ 17:59
[info]jim
Kā jums liekas, kāpēc mums ir viszemākie saslimstības rādītāji un vienīgajiem joprojām 0 nāves gadījumu visās Baltijas valstīs? Iedzīvotāju blīvums un dabiskā introverce visās trijās valstīs apmēram taču ir vienāda. Jeb tā ir statistiski nenozīmīga sakritība, par ko nav vērts lauzīt galvu?

2. Apr 2020 @ 17:05
[info]kants
bernardo kastrups!

2. Apr 2020 @ 15:55
[info]windrider
Kopš sieva strādā attālināti viņa mājās vairs vispār nenāk. 12-14 stundu gara darbadiena skolotājiem tagad ir norma. Paralēli tam visam vēl jāpiestrādā par bērnudārza audzinātāju un jānodarbina meita. Tomēr, tagad vismaz var strādāt ar vīna glāzi uz galda un tas drusku atvieglo to visu. :D
Un vēl nesen nospriedām, ka beidzot no mūsu profesijām ir kāds finansiāls labums. Vismaz kaut cik droši un regulāri ienākumi uz daudzo brūkošo nozaru fona...Par sevi gan ilgtermiņā neesmu tik drošs. Iepriekšējās krīzes pieredze rāda, ka kultūras nozare ir viena no pirmajām kuru finansiāli apgriež. Turklāt ļoti pamatīgi. Daudzās sfērās joprojām finansējuma vai algu līmenī nebija atjaunots ''trekno gadu'' līmenis. Pārskatāmā nākotnē jau arī laikam netiks...

2. Apr 2020 @ 15:49
[info]sirualsirual
esmu kļuvis tik populārs, ka jūtos spiests doties pašizolācijā no anonīmiem komentāriem.

ja vēl kāds grib pašapmierināti iekomentēt par MKJK (Mūsu Kungu Jēzu Kristu), tad –

pataupiet dvašu, lai putru padzesētu.

tāds skepses kopsavilkums vienuviet2. Apr 2020 @ 15:20
[info]indulgence
https://swprs.org/a-swiss-doctor-on-covid-19/

Man savukārt šis viss interesē vairāk no cilvēku psiholoģijas viedokļa, jo, vērojot klātienē, kā veidojas masu histērijas vilnis, var labāk saprast 20. gs. pirmās puses notikumus - cik viegli ļaužu prātus pārņem pārliecība.

haha, we are doomed2. Apr 2020 @ 14:58
[info]pzrk
Aizrakstīju inboksiem par to, ka pirms nedēļas uz PayPal pārskaitīju naudiņas par maksas lietotāju, bet statuss nav mainīts. Pirmo meilu otrdien rakstīju uz billing@klab.lv (viņējais PayPal konts), par to man no Google pasta dēmona atnāca ziņa, ka neesot piegādāts (452 4.3.1 Insufficient system storage). Šorīt forvardēju šo jautājumu uz support@inbox.lv, uz ko saņēmu varenu atbildi:

"Labdien,

Vēršam Jūsu uzmanību, ka esam saņēmuši no Jums e-pastu, kas nav domāts/paredzēts mūsu uzņēmumam. Lūdzam pārbaudīt e-pasta kontakta pareizību!

Paldies!

Ar cieņu,
Inbox.lv
"

2. Apr 2020 @ 13:45
[info]hedera, posting in [info]iztulko
Varbūt kāds zina idiomu angļu valodā ar līdzīgu nozīmi šai: "Veca dziesma jaunās skaņās."

2. Apr 2020 @ 12:56
[info]tati
Tas, kas visiem ir extrēma situācija (strādāt mājās + ar bērnu kaudzi + maltītēm mājās + nesocializēšanās), tā man vasarā ir norma. Pārēja laikā tā arī ir norma, kad kāds slimo vai ir fknie brīvlaiki.
Ja tas mani finansiāli nesatricinātu, tad būtu grūti apķert, par ko vispār cilvēki apkārt vaimanā. Jā, man ir nelielas problēmas ar empātiju, a ko...

Vakar sāku lietot antibiotikas un šodien esmu jau ponijā, rīt būšu zirgā. Sestdien laikam tad vienradzī.

2. Apr 2020 @ 12:32
[info]teja, posting in [info]iztulko
palīdziet iztulkot (ziņu valodā) šos:

- scams
- alt-right

2. Apr 2020 @ 12:17
[info]lavendera, posting in [info]gribam_zinaat
Kokā man aiz loga patlaban ligzdu vij vārna. Vai tas nozīmē, ka neviens saprātīgs mazputniņš dobumos vairs nemājos? Šopavasar un turpmāk nevis čivināšana, bet tikai ķērkšana?

daudz burti par likmēm2. Apr 2020 @ 11:06
[info]martcore
Tātad tagad totalizatoros uz baltkrievu futeni tiek likti miljoni, jo tas faktiski ir vienīgais reālā un fiziskā sporta veida čempionāts, kas nav pārtraucis savu darbību. 

Tas notiek, jo cilvēkus, kas nodarbojas ar totalizatoru, nekādi vīrusi nespēj apturēt. Tev ir speciāli izdalīts bankrolls, kuru tu vari pacelt līdz līmenim, kad maini pašu bankrollu aka pamatkapitālu augstāk un savāc dividendes, vai arī nolaid viņu līdz nullei, taču darbību nevar pārtraukt - baltkrievu futbols, japāņu korespondentšahs, kubiešu bērnu volejbols līdz 13 gadiem - pofig. 

Tādēļ domāju, uz kibersportu atšķirībā no nožēlojamā baltkrievu futbola šobrīd tiek likti miljardi. Šādi nostādot koeficientus ārkārtīgi stacionārās pozīcijās.

Ja Latvijas valsts budžetu uzliktu uz apbrīnojamo Pari-Match līgas tikai lokāliem līdzjūtējiem zināmo fināla ceturto karti, tas vispār nenobīdītu apbrīnojamo koeficientu uz Fly To Moon komandu 1:7 atsevišķā kartē. Manuprāt šobrīd kibersportā var likt ārprātīgi milzīgu naudu uz dotu vai CS, NENOGRAUJOT KEFUS. Vēl pāris pašizolācijas mēneši, un arī visiem xbetiem nāksies iekļaut kibersportu savā ēdienkartē. Brīdī (kad nedod dies) saslims pirmais baltkrievu futbolists, un nebūs vairs vispār nekā, sāksies pinīgi fantastisks jebatorijs ar e-sporta industriju. Kurā būs nepieciešami eksperti, taču jau šobrīd ir skaidrs, ka līčot no kantoriem ar ekspertīzi varētu būt daudz izdevīgāk, nekā tur strādāt.

Nezinu un neinteresējos, kā ir CS un līdzīgajos, taču vismaz dotā totalizatora principi ļoti atšķiras no fiziskā sporta. Pirmkārt, ir bezjēdzīgi iziet no statistikas. Faktiski jebkurš var apspēlēt ikvienu, visu izšķir draftpiki, motivācija, hotstrīki, morāle, tādēļ nāksies dinamiski kruķīt kefus ar rokām. Kā Pari-Match viņus kruķī ar rokām? Es vienkārši pastāstīšu.
Virtus Pro un Fly To Moon best of five finālā sākotnējais koeficients bija kaut kur 13:1 uz Virtus (domāju, šeit neviens nelika). Tāds viņš saglabājās pie 2:0 Virtus Pro labā, pie 2:1 virtusu labā tas nedaudz nokritās, taču pirms ceturtās kartes, PIRMS CETURTĀS KARTES DRAFTA (!), tas bija 1:7 UZ KARTI!. Pēc tam mēs paskatījāmies draftu, kurā Fly To Moon izredzes bija vismaz manā izpratnē kaut kur apmēram 80% uz uzvaru, ja viņus neautplejos uz skillu, kā tas notika Virtus Pro pusfinālā ar "Hellraisers". Taču atšķirībā no "Hellraisers" man likās, ka autplejot tādus čuvakus, kā Bogdanu, Ženerāli un Alohu ne pārāk ir iespējams, pieredze tur, prasme spēlēt komandā. Ar nelielu pārsteigumu redzot, ka koeficientts nemainās arī PĒC DRAFTA(!!) - biedri, rezumēsim: mums ir 1:7 un tīra uzvara uz rokām - es, protams, cēli iegruzīju savus desmit eiro uz Fly To Moon. Ar ko tas beidzās, tie, kam, vajag zin - FTM vispār uzvarēja finālsēriju. 

Sadaļā "secinājumi": likt uz finālsērijas iznākumu ideja ir ne īpaši laba (pat pie 1:13), uz piekto karti absolūti nē (tur jau nokritās uz 3,5), uz atseviško ceturto karti ar identisku koeficientu gan pirms, gan pēc drafta - jums uzdāvināja 60 eiro.  

Bukmeikeri nevērtē draftus.

napalma smarža no rīta2. Apr 2020 @ 11:03
[info]ezss
Skaņa, ko nakts murgos es uztvēru kā helikopterus, kas laižas uz tuvējām slimnīcām strīpām vien, izrādās, ir apakštāva beķerejas ventilācija.

Paliec mājās un ierīko sev ērtu un motivējošu darba vidi2. Apr 2020 @ 11:02
[info]hedera
Tieši zem mana loga Rīgas Ūdens veči zāģē asfaltu. Normāls industrial. Panks ierosināja, ka varbūt albums jāieraksta.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba