Draugi

About Draugi

15. Dec 2017 @ 17:30
[info]deloveja_kundze
Juris tikko paziņoja, ka spēlēsim praksinoskopos.

tas ir tā, ka griezies uz riņķi tik ilgi, līdz visa apkārtējā vide izveido filmiņu.
(kino nūģu joki, jā.)
Tags:

15. Dec 2017 @ 16:32
[info]martcore
Poll #21126 fjfgjdgjgkgdkfgkdkkdgh
Open to: All, results viewable to: All

agatas kristi "austrumu ekspresī":

View Answers

visu sapratu apmēram ap vidu
0 (0.0%)

nojautu, uz ko viss velk
2 (22.2%)

fināls man bija pārsteigums
5 (55.6%)

es tādas grāmatas, ziniet, nelasu
2 (22.2%)


15. Dec 2017 @ 14:36
[info]penny_lane
tiešām nav nekāda normāla veida, kā dabūt sarakstes vēsturi FB, neskrollojot uz augšu, kamēr uzkaras? saprotu, ka arhīvā visu iedos vienā desā un arī būs drausmīgs murgs.

15. Dec 2017 @ 14:31
[info]_delusion_
Liekas tik jocīgi, ka nepienākas šogad apsveikt...

15. Dec 2017 @ 14:17
[info]zin
un man ir mēnesis lai atrastu kleitu 20-to 30-to stilā...

Gmail alternatīvas15. Dec 2017 @ 12:24
[info]sarkanvilks, posting in [info]pajautaa
Ja lietojam, kādas atsauksmes?

15. Dec 2017 @ 11:41
[info]zin
paldies LCD, ka ir meiteņu lupatballītes

pasaule / karšu cienītājiem - Aleksandra & Daniel Mizielinski15. Dec 2017 @ 11:21
[info]koki



kartes.lv/lv/product/atlants-ilustrets-celojums-pa-valstim-juram-un-pasaules-kulturam/
fromwordstoworlds.wordpress
Tags:

15. Dec 2017 @ 07:29
[info]methodrone
Kad cilvēks ir nospiests pavisam vājš zemē ar seju dubļos, viņš var izvelēties, kļūt par maigu dūju ar ievainotu asiņojošu sirdi, vai par kodīgu kvēpainu sunpurni.

15. Dec 2017 @ 08:27
[info]dienasgramata
Kādā internetveikalā:


15. Dec 2017 @ 08:14
[info]missalise
Vakar aizbraucu uz Dominu, izņēmu naudu ar to kodu un tad devos uzbrukumā veikaliem. Iegāju pirmajā, kas trāpījās pa ceļam, Un uzreiz pamanīju tieši to, ko iepriekšējā nedēļā pusi dienas veltīgi biju izmeklējusies Alfā. Tas manī raisīja nojausmu, ka šī diena varētu būt iepirkšanās diena. Un tā arī bija, jo es esmu sapirkusi lielāko daļu dāvanu, vēl tikai jāizdrukā mana fotogrāfija formas tērpā un jāieliek tā rāmītī (mamma teica, ka grib to uz Ziemassvētkiem).

čgk15. Dec 2017 @ 07:27
[info]martcore
nē, es jau tāpat esmu ahujā no tā, kā meitenes ekstremitāšu nagus krāso
labi tur vēl avīzes starp pirkstiem
bet speciāls kaut kāds ginekoloģisks cimds!

14. Dec 2017 @ 23:51
[info]kakjux
šovakar bija sezonas finale Anmas jōgā. visu dienu man maniakāli sāpēja celis, bet pret vakaru pierima un aizgāju pavingrot.

biju vienīgais pacients. ne tikai Anmai bija mazapmeklētība, bet arī grupai pirms mums, kura parasti ir pilna, bija tikai divas pacientes. baletdejotājas blakus kambarī gan bija dahuja.
anyway.
cenšos arvien vairāk piedomāt pozās. tagad, kad primary focus nav prosta noturēties, bet var piedomāt plecus neraut uz augšu, kā mana roka, kur ir celis un tas viss. jūtos daudz komfortablāk darot lietas. jūtos fleksiblāka. joprojām ļodzos, jo kōre nav tik stipra. uz vienas kājas stāvēt ir grūti. vēl visādi sīkumi. bet nu, izliku sevi visu, jo ļ vajadzēja. kādā brīdī gandrīz vilka uz ģībienu, bet savācos un izturēju, jo ņehuj. un vienā brīdī gribējās prosta padoties aiz noguruma, bet atkal savācos un izturēju. visādas saāķēšanās pozas sanāk vieglāk. tikai tiltiņš joprojām pamatīgi klibo dēļ vārgām rokām. Anma dabūja palīdzēt, bet toties izdarīju. pārlikt kājas pāri galvai tā, ka pirksti skaras pie zemes - man visu laiku no tā bija bail. bet šodien savācos un izdarīju proper. svecīte daudz stabilāka. headstand arī diez gan labāk padodas, bet joprojām vajag palīdzību nostāties. uff. Anma atkal teica, ka labi, ka es neaizgāju uz beginners kaut kādām nodarbībām. viņa redzot progresu. un man tāds aww blush.

bet nu. Anmas jōgas pārtraukums līdz 18. jan. kā noturēties kaut kādā formā? kaut kā jācenšas kaut ko mājās padarīt tomēr. jo vajag. jo nu. fuck me, cik tas ir neaprakstāmi lieliski, kad kaut kas beidzot sāk sanākt.
Garastāvoklis:: apm ņurd noguris
Mūzika: teļiks
Tags:

15. Dec 2017 @ 00:21
[info]_delusion_
Šodien Helmutam 3. Viņš sacija, ka no rīta būs dzišamkūka*
*Dzimšanas Dienas kūka

15. Dec 2017 @ 00:22
[info]krii
Tad, kad man šķiet, ka visi mani uzskata par idioti, es sāku uzvesties tā, lai viņiem būtu taisnība.

14. Dec 2017 @ 23:28
[info]anonymous
Labāk piedzēries, nekā cibā.

14. Dec 2017 @ 22:27
[info]bozena
Mūsu fabrikā sācies pļaujas laiks. Varētu domāt, ka esam kādi tur Ziemassvētku vecīša mazie joptvai palīgi. Patiesībā mēs esam parasti utaini civilisti un cipargalvas.
Apkopēja dusmojas, jo nevar lāga iztīrīt mūsu numuriņu, jo tajā kāds sēž. Mēs arī tur visu laiku nedaudz ēdam un atstājam drupatas.
Visādi citādi Visā Visumā viss kārtībā. Jaunkundze atveda man no pašas Maskavas 2 paciņas Ivan-Čaj. Virsū rakstīts, ka tējā kaut kādā mums nezināmā veidā iekļuvis viss Krievijas diženums no neatminamiem laikiem. Un šī esot ĢedaMoroza oficiālā tēja.
Ar laiku es varētu kļūt par Ivan-Čaj someljē. Pašlaik es māku atšķirt Jemeļjanovskas Biorūpnīcā ražoto no Igaunijas EstVita produkcijas, un tās abas atšķiras no OOO "Vologdskij Ivan-Čaj" ražojuma, kas ir vienīgā, ko atzīst Salavectēvs.
Es tad nu dzeru Ģedmozora oficiālo un gaidu, līdz izcepsies brieža cepetis. Brieža cepetis nāk no paša briežu ciltstēva, kā skatos, jo necepas ne lūdzams.

Lāčux14. Dec 2017 @ 23:19
[info]nenoteiksme, posting in [info]gribam_zinaat
Labvakar, Cibas bērni un bērnu vecāki!

Lāčukā mēdz būt atlaides, teiksim, pusveikalam? Nu, lai nav tikai burbuļpūšamajiem.
Ir dāvankarte, gribu izžmiegt maksimumu.

14. Dec 2017 @ 23:06
[info]krii
Mīļie, jūs te visi apkopojat šī gada notikumus, bet gada rīcībā taču vēl ir divarpus nedēļas, milzīgas divarpus nedēļas, pietiekamas vismaz 17 Pastardienām, pietiekamas neskaitāmiem briesmīgiem un pārdabiski skaistiem, vai nāvīgi garlaicīgiem notikumiem, nāvei, mīlestībai, dzimšanai, ticībai, nožēlai, cerībai, jebkam, kas var kardināli mainīt jūsu dzīvi.
Šis gads vēl nav beidzies, nē.

14. Dec 2017 @ 22:49
[info]krii
Mācība par Ķermeņa Punktiem, nekādi nesaistītiem ar dīvainiem Cibas tekstu ģeneratoriem. Par tavas un manas miesas Punktiem. Par Tiem Punktiem, kuros trāpot, pazūd galvas, kuņģa vai starpribu nerva iekaisuma sāpes. Par Punktu, kurš, pareizi uzrunāts, ļauj sekundes laikā sasniegt orgasmu, vai pat orgasmēt pusstundu no vietas. Par Punktu, kurš atslēdz samaņu, par Punktu, kurš pieslēdz vīzijas.
Es šovakar no jauna apzinājos sava fiziskā un mentālā ķermeņa Punktu, kurš reaģē uz ļoti primitīvām lietām - tekstiem, stulbiem, kā protestantu korālim, trīsakordu melodiju (labi vismaz, ka ne mažorā, bet harmoniskajā minorā), kustībām, kuras var iemācīties jebkurš, kas piedzimis noteiktā kopienā.
Apraudājos, kā vienmēr. Kognitīvā funkcija pabrēca un izslēdzās, jo ķermenis vienmēr ir stiprāks, pat mans vārgais ķermenītis, jūs taču zināt.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba