Draugi

About Draugi

3. Aug 2015 @ 11:15
[info]ernuerna
ciba, tu, kas visu redzi un dzirdi - vai kādam ir aktuāla pieredze ar lētu (un normālu) auto nomu galvaspilsētā? man ļoti vajag sestdien, svētdien. darba braucienam, bet tā kā mazbudžeta projekts, īrēšu par savu naudu. buNgu koNplektiņš uz vienu intelektuālu festivālu jāaizved/jāatved. der vieglā mašīna ar bagāžnieku un nolaižamu aizmugurējo sēdekli.
sestdien agri no rīta auto paņemtu, svētdien vēlu vakarā atdotu.
manā dzimtajā pilsētā var noīrēt par 20 eiro dienā, bet tad es neiekļaujos laikos, ja vēl jāpaspēj aizbraukt turp.
ja kādam ir šāda patīkama pieredze, būšu pateicīga par kontaktu. ja negrib šeit, tad uz ernuerna@inbox.lv

3. Aug 2015 @ 11:27
[info]divi_g
SC kaut kāds jauns niķis parādījies - izlogot mani no brouzeriem :(
Tags:

3. Aug 2015 @ 10:42
[info]dooora
bērnībā pazinu Vemīļgrāvja kapus kā savu ķešu visos gadalaikos, bet nupat jau tur spēju apmaldīties divarpus krustos.
vakar bijām Baltajos uz kapu svētkiem. tik kruta tomēr tos vecos jūras vilkus vēl saskaut un tantes apčubināt.
uzzināju, ka Rodrigō Rikards ir atā, aizgājis gaismā, bet esot 72. gada filma „Vēstule no tēva mājām”, kur esot redzama vecā Stiebru iela un tās knīpas un knauķi. kaut kur jāizrok – izgāšruden Ziemeļblāzmā lai esot izrādīta.
starp kapteiņiem stāvēja arī kaut kur ļoti redzēts brašs pieaudzis vīrietis. tikai pēc brīža piešķīlās, ka viņš ir izspļauts Dāvids Hāzelhofs, tikai runā latviski un vienu no vīriem, mammas pirmo mīlestību, godbijīgi dēvē par krusttēvu.
ejot laukā no kapsētas, panācu viņu, lai iepazītos. un tikai mājās sazīmēju, ka tas taču tas puika no dipiņa, ko nesen atradu ģimenes archīvos.


-- aaaand we're back!3. Aug 2015 @ 11:21
[info]kautskis
Labrīt, zaķīši! Atvaļinājums cauri, un Jūsu padevīgais kalps atkal ir atgriezies ar rubriku "Ko ziņās tev nestāsta", kur mēs aplūkojam lietas, kas, mūsuprāt, Latvijas medijos nav aplūkotas vispār vai nav aplūkotas pienācīgi plaši.

Sāksim ar starptautiskajām kriminālziņām. Kamēr pie mums praidos lietas aprobežojās ar sūdu mešanu (un tas bija sen un vairs nav taisnība), Izraēlā kāds ļoti pareizi ticīgs haredu jauneklis uz Jeruzālemes praidu aizgāja ar nazi. Šis cīnītājs jau pirms desmit gadiem citā praidā bija izvicinājies ar nazi, par ko nosēdēja 10 gadus cietumā. Laukā tika pirms dažām nedēļām — tieši laikā uz nākamo praidu, kur viņš atkal aizgāja ar nazi un sadūra sešus cilvēkus. Kā īsts drosminieks viņš uzbruka arī sešpadsmitgadīgai meitenei, kas svētdien slimnīcā nomira. Tā, lūk. Protams, jaunietis nodarīto nenožēloja ne pirms desmit gadiem, ne arī tagad, un, protams, kā savu iedvesmas avotu viņš min savu ticību. Ir jau taisnība, Torā var atrast kaudzēm pamudinājumu nogalināt atšķirīgos.

Turpinot par vardarbību un reliģiju — laikpalaikam dzird tādu argumentu kā "nav tādu budistu ekstrēmistu". Tā nu ļaujiet mums Jūs iepazīstināt ar Bodu Bala Sena jeb Budistu Triecienspēku (velna milti, pat budistu nācionāļi uzsveŗ, ka ir spēks, vai tiešām latvju nācionāļi ir vienīgie, kam patīk mālēties par vārgulīgiem upuŗiem?!) Lai jūs nebaida mājaslapas valoda, Gūgl trānsleits palīdzēs saprast domu par musulmaņu varzām un tādām lietām. Re, ticīgi ļaudis mēdz brēkt par bezdievīgajiem liberastiem, kas gribot sagraut reliģijas. Ha, mēs, bezdievji, atsmejam tieši sejā, kam mums rokas smērēt! Reliģijas viscītīgāk grauj citu reliģiju pārstāvji, mēs salīdzinot izskatāmies pēc maziem un pūkainiem jēriņiem. Starp citu, ļoti glīts logo, gribu kreklu ar tādu. Vilkšu tādu kreklu kopā ar uzrotītām džinsenēm un armijas zābakiem ar baltām, nē, laikam labāk oranžām šņorēm, kad arī mēs iesim dauzīt musulmaņus. Vai nu mēs viņus, vai viņi mūs — kā zināms, nekādi citādi ar citiem cilvēkiem sadzīvot nav iespējams.

Turpinām ar biznesa ziņām. Nokia paziņojusi, ka pārdos savu karšu sadaļu Here, kas ražo vislabākās oflaina kartes Androīdam (un, protams, tam tehnikas progresa nokaltušajam zaram vārdā Windows Phone). It kā jau oflaina kartes ir nišas produkts, pat Ipiķos un Mujānos ir gana labs mobilais internets (es pārbaudīju). Tomēr tas ir ļoti lietderīgs nišas produkts, jo tās vietas, kur mobilā interneta nav, parasti ir kaut kādi dievu pilnīgi aizmirsti nostūŗi. Un, piekritīsit, atjēgties dievu pilnīgi aizmirstā nostūrī bez kartes nav patīkami, it nebūt nē. Here kopīgi pērk BMW, Audi un Mercedes, gatavojoties pašbraucējmašīnu uzvaras braucienam un sametoties šim pasākumam EUR 2,8 miljardus. Piebildīsim, pati Nokia to, kas tagad ir Here, nopirka 2007. gadā par USD 8,1 miljardiem, kas tolaik bija EUR 5,7 miljardi. Labi, ka dolāri toreiz bija tik lēti, noteikti darījums būtu vēl sarūgtinošāks, ja Here būtu pirkta par pašreizējo kursu, tas ir, EUR 7,4 miljardiem. Lai gan, protams, galvenais šajā stāstā nav tas, cik zemu ir Nokija kritusi, bet gan tas par tām pašbraucējmašīnām.

Un noslēgsim arī ar biznesa ziņu — sitiet bungas, pūtiet taures, šodien pēc ilgāka pārtraukuma atveŗ Atēnu biržu! Ir gan vesela kaudze ierobežojumu, lai grieķu uzņēmumi nemestos savu naudiņu pārbīdīt kaut kur citur, bet kušš, tas nav galvenais. Galvenais ir tas, ka Grieķijā atkal sāk parādīties kaut kas aptuveni līdzīgs finanšu sistēmai, ar ko viņus arī apsveicam.

Bonus track: Blūmbergā nesen bija jauks raksts par Berlīnes jauno un joprojām neatvērto lidostu. Pamācošs stāsts par ambicioziem projektiem, kas tiek plānoti un pārplānoti, un paplašināti, un mums gribas vairāk, vajag vēl un vispār jau vakar vajadzēja — kamēr beidzas ar čiku. Īpaši aizkustināja Plāns, ar ko aizstāt nestrādājošo ugunsgrēka signalizāciju. Zināt, ko viņi ieteica? Nolīgsim 800 slikti apmaksātus darbiniekus, izsniegsim viņiem mobilos tālruņus un sasēdināsim pa visu lidostu, lai skatās, vai nedeg. Man kādas piecas reizes vajadzēja pārlasīt, lai pārliecinātos, ka man nerēgojas un tas tur tiešām ir uzrakstīts. Tas tā, sveiciens tiem, kas stāsta, kā Normālās Valstīs Tā Nenotiek.

3. Aug 2015 @ 11:15
[info]helvetica
viss, nospraužu sev divas nedēļas. 110% katorga un, cerams, uzvarošās beigas.

3. Aug 2015 @ 10:58
[info]sirdna
Morgens.

Es izvārīju zapti, divas burkas. Ko esi paveicis tu?

3. Aug 2015 @ 10:37
[info]usne
kad beidzās baložu hitparāde, es klauvēju Jimam pie pleca, ka jāiet uz zāli, kura visticamāk jau bija sākusi spēlēt, bet J tā nevarēja uzreiz mesties prom un strupi atrauca: nu sāc jau iet! man no pārsteiguma izlauzās neartikulēta skaņa, kas visticamāk bija domāts: labi, bet gaisā bija tāda kā elektrības sprakšķa skaņa un es nesapratu, kas tas īsti bija? kad izgāju no šķūņa, pēkšņi aiz rokas parāvā Gevins, jo garām brauca ātrie un es visai pārliecinoši mērķēju tiem zem riteņiem. Mēs brīdi stāvējām, lai saprastu, kas noticis un kur doties tālāk, tad ieraudzijām kiceksusuru un tas atgrieza orientēšanos notikumos. G nolēma iet paklausīties elektro, bet es zāli.
ne vienu no draugiem nespēju pamanīt, stāvēju mazliet aiz pirmās pūļa sēkļa. sākums lēnām uzņēma tempu un nomierināja, mazliet midzināja. prātoju cik mēs katrs perfekti izvēlamies mirkļus, kad šķirties, kad iet kopā, atrast tieši to, kas kuram visvairāk tai brīdī der.
balsis un mūzika lēnām pārņēma, līdz pilnīgi negaidīti nāca bišu spiets un tad pacēlu acis un tieši virs skatuves mirdzēja lielie greizie rati, bet aiz muguras dzidrs un pavisam tīrs pilnmēnes. vairāk par visu bija svarīgs, tas, ka šai mirklī esmu viena.
tad nāca dziesma par daugavai pārcelšanu un kad dziesmas vidu atvēru acis, blakuss stāvēja Gevins smaidīja un teica: it's about daugava!
pie smilšu laivas mēs bijām jau prāvs bariņš vairāk kā sajūta, ka atrodies dārzā starp pazīstamiem kokiem un tāpēc ir ļoti silti, lai gan tie nemaz nav cieši saspiedušies.

3. Aug 2015 @ 10:43
[info]martcore
izrādās, ka frīsbijs aka tukša šašlika plastmasas šķīvja ar kečupa paliekām mētāšana pa gaisu pludmalē tagad kļuvis par olimpisko sporta veidu
tad jau arī līdz litrabolam (tajā pašā sporta kompleksā) nav tālu
domāju, kā varētu izskatīties frīsbija olimpiskās sacensības, nu tur zēns ar meiteni romantiski mētā bļodu pie jūras, kam pirmajam nokritīs
zaudētāji satveras rokās un līksmi aizskrien peldēties, a līderi kā mudaki turpina pārkarsēt saulē savas kafijas dzirnaviņas

a nē, izrādās frīsbijs tiešām tāda komandu spēle ir, izskatās pēc amērikāņu fudbola drusku

3. Aug 2015 @ 10:31
[info]fjokla
man sāp pilnīgi visās vietās, izńemot galvu, bet tur, savukārt, miglińa. Tas slavenais samosvals laikam apžilbināja acis un pārbrauca pāri vai zirgi?betně, ilgu nebija.nu, kautkas katrā ziņā man visu ir sakratījis un salauzis un aizto visu darbā šodien nebūšu, jo tas nav iespějams. toties ceļgali smeldz tīksmīgi, kā aizgrābtīgā mīlā, pieměram, sakosts tāds sprands un atgādinā manus varenos zvaigžńu un drosmes mirkļus.

3. Aug 2015 @ 10:20
[info]usne
bet vispār labā dabā baložu pilni pagalmi manai pasaulei piedzima no jauna, apliecinot, draudzību, mīlestību, darīšanu, būšanu, piedalīšanos, nepadošanos.
tas NĒ, kas kādu laiku dzīvoja no atmiņām par kāda pelēka auto rītiem, nomira kaut kur starp šubrovska ielu un rasbainieka mans zirgs un piedzima negaidīts JĀ pie kopkora vēstulēm, kad ķermeni pārņēma viegls drebulis varbūt no pārguruma, bet visticamāk no laimes, ka ir iespējama tāda kopības sajūta, viens mirklis, kas apliecina, ka viss, kas ir noticis ir bijis tā vērts.

vīkends vasarīgā režīmā3. Aug 2015 @ 09:52
[info]zirka
ļoti sārtvaidzīgs vīkends. sestdien pa mežu gaileņu medībās, gaileņu orģijām nesalasījās, bet krietnam katlam mērces gan
man tagad vēl vairāk patīk sēņot, varu lēkšot pa tranšejām kā kaza, tā kā riepa vairs netraucē liekties pēc sēnes
svētdien kā izgāju ar chimeru līdz bodei pēc smēķiem, tā paņeslosj āra aktivitātes dienas garumā. kas to varēja zināt, ka beidzot mums uzspīdēs saule. ļoti patika badmintona mačs četratā, kas izvērtās azartiskā priekā vairāku stundu garumā - precēts nebriļļains pāris no viena paģika pret neprecētu briļļainu pāri no otra paģika
uzvarēja kaimiņu tante, kura iebrida mūsu laukumam vidū un gribēja sazvanīt allu (lasīt pie chimeras)
vakarā aizgājām ar kājām līdz jūrai un atpakaļ. pat ielīdu nopeldēties, lai gan ūdenī sala nenormāli. pēc tam kādu brīdi nesala. no volejbola gan atteicos, man ļoti sūdīgi sanāk un bumba par cietu, un gana arī bija sārtvaidžots, ja tā padomā
dzert un festivālēt, protams, ir forši, bet tādi vīkendi tomēr man patīk labāk

3. Aug 2015 @ 09:59
[info]usne
Es: Bērniņ, bērniņ, vai tu lūdzu apģērbtos?!
Baņuta: Ne e, es spēlējos ar elfiem. Elfi ir ļoti nopietna lieta.

3. Aug 2015 @ 09:21
[info]toadbeauty, posting in [info]pajautaa
Latnets sāk kaitināt. Atkal sakari pazuda! Atkal jūzeri ālēsies! Varbūt nomainīt provaideri? Bet vai cits būs labāks?


Poll #20462 nets
Open to: All, results viewable to: All

Labākais internets birojam ar visādiem serveriem

View Answers

Latnet
0 (0.0%)

Lattelekoms
5 (83.3%)

Cits varians - komentāros pastāsti vairāk
1 (16.7%)


3. Aug 2015 @ 03:39
[info]cimone, posting in [info]iztulko
Sakiet, lūdzu, kā Francijas komūna Méaulte būtu izrunājama latviešu valodā?
https://en.wikipedia.org/wiki/M%C3%A9aulte

tapetes - horizontāli?2. Aug 2015 @ 23:01
[info]mazliet, posting in [info]pajautaa
hmmm, kā būtu, ja strīpainas tapetes līmētu nevis vertikāli, bet horizonātli? Kāds efekts būtu uz telpu, ja to izlīmētu horizontāli- ar vienādu strīpu platuma (12 cm, 12 cm) balti bēšām tapetēm? Līmēt tapetes horizontāli vispār ir prāta darbs? :)

3. Aug 2015 @ 00:38
[info]zvaigznjustari
trīs dienu laikā ciemos bijuši visi pasaules labākie cilvēki un kaimiņu haskijs.

2. Aug 2015 @ 23:13
[info]martcore
runājot par gaļas salātiem, agrāk man likās, ka visu izšķir marinēti gurķi
vot, ir marinēti gurki, viss, krutums ir autonodefināts, un pārējais nav svarīgi, nu ar burkāniem var sabojāt vēl
tagad esmu pārliecināts, ka gaļas salātos visu izšķir sinepes
ir mazliet sinepes klāt - viss, AA taitls, nekādi gurķi pat nav vajadzīgi (kaut arī ļ vēlami, protams)

reakcionāri elementi konservos2. Aug 2015 @ 22:12
[info]vizionar
kāda ir atšķirība starp konservatīvu un reakcionāru? tur ir reāla starpība definīcijā vai tas ir viens un tas pats nosaukts dažādos vārdos, atkarībā no tā, kurai nometnei piederošs diskursants to saka? piemēram konservatīvie sevi sauc tieši tā, bet liberāļi dod priekšroku viņus dēvēt par reakcionāriem?
Mūzika: bismillah khan

2. Aug 2015 @ 21:39
[info]usne
Vasara mūs tomēr noķēra

Piezīmes, lasot rediģējamo tekstu2. Aug 2015 @ 21:28
[info]krii
Septiņi kontroles elementi, kas ļauj definēt attiecības kā vardarbīgas:
draudi, ekonomiskā kontrole, privilēģiju un soda princips, manipulēšana ar bērniem, izolēšana, apvainošana (emotional abuse) un seksuālā kontrole.
(M.Johnson)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba