Draugi

About Draugi

3. Sep 2015 @ 15:52
[info]zvaigznjustari
Kas ir mana mīļākā diena?
Sporta diena!! Stundas atceltas, valda brīve! Urāā!

3. Sep 2015 @ 13:25
[info]kakjux
Nez kāpēc ir tā, ka tel nr nav bail dot, bet pievienot Feisītī gan negribas.
Tags:

3. Sep 2015 @ 15:08
[info]zirka
to, ka visi atpakaļ rudens režīmā, var redzēt arī pēc cibas aktivitātes
man, teiksim, ir tik daudz darba, ka visus jūsu ierakstus nemaz izlasīt nevar, mēģinās pa diagonāli iziet cauri
Tags:

Atsaucoties uz publicēto3. Sep 2015 @ 14:51
[info]kautskis
Uh, cik ierakstiem bagāta diena!

Es tūliņ aizvēršos, tikai vēl mazliet gribas pabakstīt tos visgudrīšus, kas labāk par visiem zina, ka visi nebaltie ļaudis to vien grib, kā visu mums noēst. Re, neliels reality check no notikumu vietas. Ja lasāt vāciski, paskatieties arī norādītās saites, diezgan atskurbinoši. Un, ja nelasāt vāciski, tad netēlojiet āriešus.

3. Sep 2015 @ 14:49
[info]penny_lane
ā, jauka saruna par bērniem vakar pie prāta spēļu galda.

-nu viņš jau vienmēr tāds... kopš bērnības. kleitas patika un tā.
-nu labi. mans brālis mazs gribēja būt krievs. labāk tomēr, lai grib būt meitene, nevis krievs.


*penija paģībst.

3. Sep 2015 @ 14:39
[info]rasbainieks
es te kaut ko nesaprotu

- gribam žūriju! no pieciem profesionāļiem!
- bet mums būs žūrija no trīssimt profesionāļiem.
- nē, gribam piecus!

http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/31.08.2015-strids-par-filmu-vertesanu-lielajam-kristapam.id55216/

3. Sep 2015 @ 14:34
[info]penny_lane
viņa teica, ka ziedus nopirks pati.

labi, ka viņa to neierakstīja komentāros.

es nevaru, bļin, cik šis ir labi. 3. Sep 2015 @ 14:21
[info]penny_lane

And now for something completely different3. Sep 2015 @ 13:40
[info]kautskis
On a much lighter note, izrādās, es māku ne tikai dzimteni nodot, bet arī tālruņiem stikliņus nomainīt. Man pašam tas ir diezgan liels pārsteigums, bet manai Sasistu Tālruņu Restaurēšanas Darbnīcai ir jau trīs apmierināti klienti (plus es pats).

Tas gan, protams, mazāk liecina par kādām izcilām zināšanām elektronikā un vairāk par elementāru spēju noturēt skrūvgriezi, kā arī gana spēcīgu pārliecību par saviem spēkiem, lai vispār pie tā ķertos klāt. Un lai vai kas, bet nepamatota pārliecība par savām spējām man piemīt jo dāsni. Vēl mazliet, un es varēšu kandidēt uz mazo ķīniešu bērnu amatiem pie aifonu skrūvēšanas līnijas.

Šis nav jāuztveŗ kā reklāmraksts, jo es te neplānoju karjēras maiņu. Bet, ja nu jums mājās mētājas apdauzīts tālrunis un jūs esat droši sirdī, varat sazināties. Ja tas tālrunis ir gana viegli izjaucams un problēmu var skaidri identificēt, varbūt varu uzmest aci. Es to uztveŗu kā savu tālruņa labošanas iemaņu celšanu uz jūsu rēķina -- jo vairāk liek viņus kopā, jo vieglāk tas paliek. Turklāt tālruņu labošana man ir ģimenes tradīcija -- tēvs savulaik strādāja par tālruņu labotāju. Tiesa, skrūves bija lielākas un sūdzības citādas, bet pamatdoma jau paliek!

3. Sep 2015 @ 13:21
[info]fjokla
pareiz, tas bij kruta. Dzidras tantei, kas bij omes draudzene, bij tāds dēls Aksels, baigais dzērājs, vispār, viņš beigās to Dzidras tanti miskastē ar visu urnu izmeta, betē, tas bij vēlāk, bet tad, kad es biju maza un viņš vēl tikai sāka nodzerties, ta vienā tādā reizē, vinš man ar viskādiem burvjmākslinieka trikiem, kamēr es sajūsmā lēkāju un situ plaukstas gaidībās, eleganti no kabatas izsniedza stikla tādu bumbiņu zilu, ko es vēlāk stipri loloju, teiksim kādu nedēļu, kas tai laikā skaititos ļoti ilga lološana, betta beigās pazaudēju smilškastē. Nulūk, un tad es kaukad jau liela, vienā bodē atradu četras tādas, ļoti atbilstoši tai krāsā, ta viskādu sakritību rezultātā, bet kā mēs zinām, dzīvē nekas nenotiek nejauši, viena tika pie simja, viena pie manis, viena pie up un tā pēdējā vienam mīļam, bet muļķim, kas nekā nebij pelnījis. Sootvetsvenno, šī savādā kompānija tagat ir zilā bumbiņglabātāju brālība, kas noteikti uzliek kautkādu neskaidru atbildību (iespējams, ar elfu maizi tarbā,erendila, vai kā viņu tur,zvaigzni pudelē būs jāiet kopā uz Mordoru), ar ko arī visus apsveicu.

3. Sep 2015 @ 10:52
[info]kakjux
Kā dziedāja Robyn: "Don't care what they say, it hurts so good", jeb aizrakstīju vakar vēstuli. Smadzenes bik atslāba, kad saņēmu atbildi.

Citās ziņās, piektdien ir randiņš ar burvīgu dūdiņu. Vismaz viņa liekas burvīga, tikai mazliet pārāk romantiska. Izprašņāja mani par visādām lietām. Diezgan līdzīga man dažās uztverēs. Redzēs, vienmēr jau pastāv iespēja, ka viss saies sviestā.

Vēl citās ziņās, uz jauno PC jāgaida būs. Kaut kas tam Win 10 neesot īsti lāgā.

Ak, vēl updeitojot, jāpiebilst, ka šodien pieleca, ka dziesmas, ar kurām uzaugu, jau ir vecas. Paldies Spotify for pointing it out. Vēlreiz updeitojot, ir skaidrs, ka ne tikai jaunībsdienu, bet jau mana puslīdz sakarīgā vecuma dziesmas esot vecas. Paldies māsai for pointing it out.
Tags: , ,

dzejas dienās, uruborošurumburum, čūska ir beigta, lai dzīvo tārps3. Sep 2015 @ 12:42
[info]dooora
trešajā aprīlī, kunga prātā, pēc trešajām tubrālībām, Busse man ierādīja vietējo leģendu, poli Andžeju Nebu (DePress/HolyToy/etc), kurš daudziem vietējiem un iebraucējbēgļiem kalpoja par sargenģeli ziemas suicīdu sezōnā.

Nebb reeds powertree

Nebīsties manis, tārps.
Tu, kuru ienīst visapkārt,
man esi svēts.

Nebēdz no manis, tārps.
Es, raugi, neesmu cilvēks --
un nešķaidīšu tev galvu.

Saule ir tava, tārps.
Ritinies rāmā vien mierā.
Mana ēna vairs nebiedēs tevi,
jo nu es līdz pašai pamalei aizmalies,
un vissīkākais čūskulēns ir lielāks kā es.

Ja tomēr es paklūpu gaitā,
rāpies vien manā miesā,
lai sadzird gari visapkārt,
ka klauvē vispēdīgi dzīvīga sirds,
iz iekšpus bruņām es lūdzu --

3. Sep 2015 @ 12:41
[info]mufs
vakarnakt Unpija ieraksts mani diktan sabaidīja, jo visai tādai nogurušai un aitas pārskaitījušamies likās,ka tiek māts virzienā personiskā, a izrādās - viņš par flokšiem.

bet es nekautrēšos apgalvot,ka man nudien laksti ļoti iet pie sirds, vasaras sezonā stiepju no dārza iekšā un krāmēju vāzēs.

jāpiebilst gan,ka pēc manas saprašanas lielākajai sabiedrības daļai iztrūkst dajelkādas izpratnes par to, kas ir skaisti grieztie ziedi, ko tas polls arīdzan apliecina.

then again, tas, ko es redzēju spānijās - tur laikam vispār nav cilvēku,kas runātu grieztos ziedus. apstādījumi - jā, burvīgi. bet tas, ko puķu bodes met pakaļ ... lai dies stāv klāt tam,kas iedomātos man ko taāādu atnest. tad jau labāk desu.

(jā, es esmu drausmīgs fašists uz puplakšiem, man ir nesatricināma pārliecība par savu izsmalcināto gaumi. bet labi,ka cibai puplakši vienalga,kaškis nesanāks)
Tags: ,

3. Sep 2015 @ 12:24
[info]zin
un atvadām no vasaras..
Flunk - "On My Balcony"
Tags:

3. Sep 2015 @ 12:20
[info]zin
Smoke City - Underwater Love
kaut kad laikam šis jau postēts. bēeēeet, tur kaut kas ir
Tags:

3. Sep 2015 @ 11:53
[info]udensroze, posting in [info]pajautaa
ir nepiecieshamiba paarrakstiit VHS kasetes saturu uz DVD. kur vislabaak (cena nav butiska) to izdarit?
Tags:

Un vēl mazliet par ceļošanas īpatnībām Eiropā3. Sep 2015 @ 11:43
[info]kautskis
Starp citu, par to nelegālo ceļošanu. Es pats neesmu mēģinājis, bet man ir viens Paziņa. Un ar to es nedomāju wink wink, tas tiešām neesmu es.

Šis mans Paziņa ir ļoti dzīvespriecīgs razpizģajs. Tāds big time razpizģajs, kuŗš par to ne tikai nepārdzīvo, bet pat priecājas. Piemēram, viņa razpizģajisms noveda pie tā, ka viņam vienu brīdi nebija derīgas pases (iespējams, nav joprojām, nezinu). Bet viņam ļoti gribējās apceļot Eiropu, un tāds sīkums kā pases trūkums viņu neatturēja. Tātad viņš ceļoja bez derīgiem ceļošanas dokumentiem.

Še ir vietā piebilst, ka paziņa izskatās pēc ārieša. Varbūt ne tā intelektuāli apdāvinātākā ārieša, bet viņš ir baltādains, slaids un katrā ziņā izskatās valīds.

Un ko domā, tā nu paziņa dzīvespriecīgi devās ceļā un apstājās jo drīzi aiz Lietuvas robežas, kur gaŗlaicības māktie Lietuvas robežsargi bija izdomājuši patverstīt ceļotājus. Tikpat labi gaŗlaicības māktie Lietuvas robežsargi todien varēja izdomāt braukt spēlēt pinbolu vai ko nu šodien dara gaŗlaicības māktie robežsargi. Bet todien izklaižu kalendārā bija ierakstīts "piepisties ceļotājiem", un tā nu viņi piepisās ceļotājiem. Vārdu sakot, razpizģajiskais paziņa patrāpījās neīstajā vietā neīstajā laikā.

Kas notika? Jūs domājat, pēc identitātes noskaidrošanas viņu deportēja atpakaļ uz izcelsmes valsti, kas, piebildīsim, bija kādu piecu kilometru attālumā? Nekā tamlīdzīga! Viņam izsniedza pagaidu ceļošanas dokumentu, nodrīdzināja, lai turpmāk vairs tā nedarot, un palaida vaļā. Un tā nu viņš bez pases, tikai ar tādu baltu papīrīti, izbraukājās visu Eiropu. Tāda, edz, Eiropā robežkontrole ir tad, ja tu izskaties pēc ārieša.

Tas, protams, nenozīmē, ka Eiropā šāda kontrole bijusi visu laiku. Reiz, braukādams pa Centrāleiropu, vilcienā sapazinos ar kādu msjē, kas savulaik no Čehoslovākijas bija emigrējis uz Amuriku. Viņš tur dzīvojās, dzīvojās Čehoslovākijā, viss tāds jauns un cerību pilns, un tad panesās tas nelielais troliņš ar tankiem pilsētu ielās un šaušanu uz cilvēkiem. Msjē izdomāja, ka viņam īsti negribas dzīvot tādā valstī, kur viņu tāpat vien uz ielas var nošaut, un viņš izdomāja dzimteni pamest. Viņš valīdi aizceļoja uz Dienvidslāviju un, lai gan tobrīd Dienvidslāvijā ne uz vienu nešāva, viņs tomēr izdomāja pārmukt uz kapitālismu.

Un tobrīd starp Dienvidslāvijas un Itālijas robežu bija robežkontrole. Nu tāda pamatīga, ar dzeloņstieplēm un snaipeŗiem. Tā ir ar tām īstajām dēmokrātijām, kas nepakļaujas žīdpidarmasonu diktātam, viņas mēdz savas robežas apjozt ar dzeloņstieplēm un snaipeŗiem.

Tā nu msjē noīrēja istabu viesnīcā netālu no robežas, gana augstā stāvā, lai no tā varētu pārraudzīt, kas tur notiek. Pasēdēja, ievēroja, kad snaipeŗi skatās uz citu pusi — un vienā jaukā naktī ar trīcošu sirdi pārrāpoja pāri robežai, ar visām dzeloņstieplēm un snaipeŗiem. Un uzreiz pieteicās pie itāļu robežsargiem — tā un tā, draugi, es te no Čehoslovākijas, uz mums tur šauj, es negribu dzīvot tur, kur uz mani šauj.

Arī Itālijā ne uz vienu nešāva, un Itālija bija kapitālismā, tomēr beigu beigās viņš izdomāja, ka pārvāksies uz Rietumvāciju. Un ziniet, kāpēc? Ne tāpēc, ka Vācijā būtu dāsnāki pabalsti, nē! Msjē Čehoslovākijā proftehskolā bija izmācījies par virpotāju, un viņš bija padzirdējis, ka Vācijā ir attīstītāka rūpniecība, tur virpotājam būs vieglāk atrast darbu.

Padzīvojās dažus gadiņus Vācijā, ļoti ātri iemācījās valodu — un kā gan citādi, kā tad darbu dabūsi! — pastrādāja un izdomāja emigrēt uz Ameriku. Lai gan arī Vācijā nešāva. Vienkārši viņam šķita, ka Amerikā būs vairāk iespēju. Cik noprotu, pilnībā viņš Amerikas sniegtās iespējas neizmantoja, jo stāstīja, ka vispār labāk būtu bijis palikt Vācijā. Bet ne par to ir stāsts — drīzāk par to, ka lūk, pavisam īsts bēglis, kas bēga no tā, ka uz viņu šauj, beigu beigās atrada patvērumu otrā pasaules malā un strādāja, nevis dzīvoja uz pabalstiem.

Un ievērojiet, viņu no bēgšanas neatturēja ne dzeloņstieples, ne snaipeŗi. Kad es apjautājos, vai nebija bailīgi, viņš vaļsirdīgi atzinās, ka, protams, bija, bet kāda gan bija izvēle — visu mūžu dzīvot nebrīvē un neziņā, vai tevi kādu dienu neizdomās nošaut? Un tās bailes jo dāsni esot atsvērusi tā sajūta, kas pārņēmusi, kad viņš sapratis, ka ir Itālijā. Tāda neaprakstāma laime — viss, es esmu brīvs, un tikai no manis paša atkarājas, ko es ar savu dzīvi sadarīšu.

Ņemiet vērā, Čehoslovākijā tolaik cilvēkus šāva, tas tiesa, bet viņus nepārdeva verdzībā un viņiem negrieza nost galvas. Ja Čehoslovākijā tolaik grieztu nost galvas, ir diezgan lielas aizdomas, ka tur cilvēki muktu prom ne mazāk naski kā šodien no kādas citas valsts, kur griež nost galvas. Vārda vistiešākajā nozīmē. Tāpēc ir lielas aizdomas, ka, ja dzeloņstieples un snaipeŗi neatturēja tos, kas muka no šaušanas, tās vēl jo vairāk neatturēs tos, kas mūk no galvu griešanas. Nu tas tā, lai nesanāk, ka kāda Eiropas valsts izgāž lielu naudu par dzeloņstieplēm un pēc tam tāpat nezina, ko darīt ar patvēruma meklētāju plūdiem.

3. Sep 2015 @ 11:42
[info]dooora
1990. gada 2. aprīļa vakarā Kringšō kojās Buse mani iepazīstina ar Kapteini Vēršsirdi, bet es viņu – ar n.s.r.d.
līdz rīta gaismai iztukšojam visu manu līdzpaņemtā alkohōla legālo kvōtu (litriņu).
paldies Dievam, vēl paliek nelegālā.

Ice Cream for Crow
Tags:

3. Sep 2015 @ 10:55
[info]mafia
Nezinu, kāpēc, bet man liekas, onlainā neiepazīstas normāli cilvēki. Nu, t.i. nejauši sākot sarakstīties Cibā, Twitterī vai Instagramā jā, bet ne iepazīšanās portālos, kur tas ir vienīgais mērķis. Tie portāli vienmēr uzdzinuši šermuļus, nez.

Let the flood gates open wide3. Sep 2015 @ 10:42
[info]dooora
kad cibas un citu delfu agnostiķu pozitīvisti kapā Dievu et al., allaž biš takā gribas, lai tak pasper vēl to solīti tālāk un nomočī organizēto edukāciju vai uzkož sava viennozīmības zara rūgto arōniju, bet tur parasti pietrūkst pancisma.
mampatīk pieauguši panki. lūk, kā daži no viņiem svin 1. septembri 1990tajā:

Stranglers School Mam
Top of Page Powered by Sviesta Ciba