Draugi

About Draugi

27. Okt 2016 @ 02:21
[info]tapetes_puksts
atkarība vai aizrautība?

26. Okt 2016 @ 23:58
[info]kakjux
turpinot tēmu, par kuru negribu rakstīt, jāsaka, ka dažas lietas sāk vairāk sakārtoties galvā. cik labi, ka ir tāda ciba un tādi cibiņi, kuri dažādos komunikācijas veidos komentē manas drāmas un ir daudz saprātīgāki, jo nav tajā emocionāli investēti.

varbūt tiešām tā visa Marlīnes lieta nav nemaz tik sarežģīti un grūti. ja tā ņem un atmet ieradumu radītās ekspektācijas un pieņem lietu tādu, kāda tā ir. īpaši, ja ņem vērā, ka mana vēlme pēc tuvības ir tāda drusku distancētāka anyway. nē nu, nekļūs viss tagad maģiski super viegli un dzīvespriecīgi, bet then again, varbūt tas arī nav tik ļoti svarīgi.

protams, protams, un rītvakar sarunāts braukt pie Didi.

toties čemodāns sapakots, nu, palikušas tikai pēdējās lietas ielikt un parīt no rīta došos uz lidostu.
Tags: , , ,

27. Okt 2016 @ 00:59
[info]dienasgramata
DELFI. Daudzu Senās Grieķijas pilsētu dārzos ierasta parādība bija Priapa statujas. Šī dievība tradicionāli tika atveidota ar lielu, eriģētu dzimumlocekli, jo senie grieķi svēti ticēja, ka Priapa statuja spēj atturēt zagļus un ļaundarus no vēlmes ielauzties privātīpašumā.

26. Okt 2016 @ 23:15
[info]bozena
Kaut kā jau otro dienu pārpiparoju ēdienu. Vakar bija Ļoti Asā Vista-rīsi-dārzeņi. Šodien Ļoti Asie Dārzeņi. Vispār jau es tikai nedaudz pagrābos no Jaunkundzes atvestās īstās gruzīnu garšvielas.
Tagad ēdot svilst mute un ausīs skan gruzīnu vīru kori.

26. Okt 2016 @ 22:48
[info]martcore

te ir mana dzimteneee
smiiilšainais kraasts

ziemas riepas — ✓(ček)26. Okt 2016 @ 22:05
[info]qgmr101
Šodien vouvam aizbraucu uzlikt ziemas riepas, Berģos. Viņiem tāda jauka elektroniska pierakstu sistēma, iebaksti savus datus, iemaksā 7 eiro rokasnaudu ar Paypal vai kredītkarti (to iekļauj maiņas maksā), un brauc. Nav jādara tā muļķīgā pa telefōnu zvanīšanas un runāšanas lieta :-)

Šobrīd viņi raujas bez pārtraukumiem, tieši šonedēļ esot sācies lielais ikgadējais klientu pieplūdums tā pa īstam.
Garastāvoklis:: moody

26. Okt 2016 @ 22:03
[info]penny_lane
skatos koena koncertierakstus, visu laiku smaidu un domāju, kā man nebija iekšā parīzē tik ilgi neēst, lai aizietu uz viņa koncertu toreiz.

26. Okt 2016 @ 21:49
[info]zirka
taisīju aso liellopa sutumu, dzēru alu un dancāju virtuvē pie superbesses un šausmīgi sailgojos pēc tīnreidžera dejām superbesses koncertā alus dvingā sasmakušā pagrabā, depo vai aptiekā. sezona takš klāt, kamon, džeki

— Es vēlos peldēties tavā acī.26. Okt 2016 @ 21:43
[info]qgmr101


— Kurā no viņām?

Garastāvoklis:: peaceful

26. Okt 2016 @ 21:39
[info]penny_lane
keiva balss visa tāda sāpju izbalināta, tāda klusināta, tāda caurduroša. koena balss tāda, it kā viņš pašu dzīvi smēķētu.

dilans? dilans var iet rakstīt grāmatas.

26. Okt 2016 @ 21:33
[info]penny_lane
par to pašu.

tu stāvi tāds, pasaules apmulsināts, bāra vidū, un pēkšņi puspazīstams džeks tev norāda: es par tevi smējos!

tu stāvi tāds, vēl apmulsinātāks.

un tad viņš saka: pirmdien. pirmdien smējos.

un tad tu lēnām pasmaidi. sākumā aiz atvieglojuma. un pēc tam otrreiz aiz atvieglojuma.

26. Okt 2016 @ 20:53
[info]martcore
to džeina u.c.

26. Okt 2016 @ 19:08
[info]jim
Bārā TAKA šovakar 21:00 dažu manu filmiņu retrospektīva. Pašas jaunākās filmas gan tur nebūs, toties būs septiņas citas (dažas no tām tikai pāris minūtes garas), to skaitā gan "Četri mielasti" un "Zeme ir visvientuļākā planēta", gan Sibīrijā uzņemtā dokumentālā filma no 2008. gada. Filmas tiks rādītas hronoloģiski, līdz ar to varbūt būs interesanti apskatīties, cik strauji astoņu gadu laikā ar Sony Z1 filmētas studentu etīdes 4:3 formātā pamazām pāraugušas 2K formāta īsfilmās. Visām filmām būs arī angļu subtitri. Dažās lomās arī daži cibiņi.

26. Okt 2016 @ 16:44
[info]methodrone
man shkjiet cilveeki viens otru saprot daudz vairaak nekaa vinji pashi pie sevis domaa vai pashi sev un otram izliekas, un galvenais jautaajums ir cik un uz kaadiem kompromisiem vinji veelas iziet, cik lielos maldos vinji dziivo un likumsakariigi - cik svariigi vinjiem ir vinju postenji, cik svariiga vinjiem ir vinju neelastiigaa, izoleejoshaa nostaaja.

varbuut pat mans miiljaakais gada laiks ir shii nedeelja pirms haloviina. rudentinjsh. man patiik staigaat pa ielaam, starp saartajiem un saulainajiem kokiem, meeteliitii un shallee, un dzert kafiju un izteeloties, ka es esmu kaads vientuljsh, bet saldseeriigs un optimistisks, protams, eksistenciaals personaazhs kaadaa Vudija Allena 80.o vai 90.o gadu filmaa. tad es saliidzinu, ka tik pat momentaani kaa pavasara ziedonis paariet shis rudens zeltainais, siltais, dzintariigais, saartais dailjums. man patiik sanest maajaas saartus aaboljus un kjirbjus, un raganburkaanus, man patiik dedzinaat muskusiigas un vaniljiigas sveces un cept piparotus, kaneeliigus, roziniigus, medainus auzu cepuminjus, man patiik dzert stipru kakao un skatiities spokainas filmas un seriaaljus, patiik katru vakaru peec kaartas piefikseet saulrieta burveliigaas nokraasas, klausiities 70.o gadu dziesmas un sapnjot par dziivi un cilveekiem, un pagaatni. es esmu mazs omuliigs kukuliitis.
Mūzika: shuggie otis - sweet thang

26. Okt 2016 @ 19:03
[info]tvarj
vakar atļāvos trīs stundas pabūt slima

26. Okt 2016 @ 16:29
[info]tapetes_puksts
floating is for boats

26. Okt 2016 @ 16:08
[info]sickboy, posting in [info]pajautaa
cik maksā izdot grāmatu? vai grāmatu iespējams izdot par velti? cik jelgavas 94 autors izdeva par grāmatas izdošanu un cik viņš nopelnīja?

26. Okt 2016 @ 13:35
[info]kakjux
Šodien kaut kas lika aizdomāties par sevi attiecībās vs sevi single. Padomāju, paurķējos atmiņās un tad saņēmos nopūst sentimenta putekļus no tām atmiņām. Jāatzīst, ka visas attiecības, kuras man bijušas, ir darījušas mani eventually ļoti nelaimīgu. Lai cik vientuļi reizēm nebūtu esot single, tas mega nelaimīgums, kas vienmēr bijis attiecībās, tas ir bijis daudz, daudz lielāks.

Vēl te vakar tā soļoju no MP uz staciju un sapratu, ka manā dzīvē ir vēl dažas totāli nenodefinētas attiecības ar dažiem cilvēkiem, bet nez kāpēc tās mani tā negrauž kā tā Marlīnes lieta. Ir cilvēki, ar kuriem man ir kaut kāda tuvība, bet tak nezinu īsti - kāda un kā to saukt. Un vispār tas nesagādā nekādas problēmas tādā pat garā turpināt - nenodefinēti.

Jā, zinu jau, ka gribēju beigt rakstīt par šo tēmu, bet man ir tiesības pārdomāt, hehe. Bet varbūt beidzot izdosies atslābt, hehe.
Tags: , ,

akumulatoru - studijā!26. Okt 2016 @ 15:10
[info]mako
Tā ka esmu aizmārša, neesmu paņēmis līdz pareizo telefona lādēšanas vadu. Telefons nomira nupat. Un es sapratu, ka man nav ko lasīt transportā, nav pulksteņa, nav ļoti daudz kā tāda, bez kura negribu iztikt.
Ņemiet vērā, ka sazvanāms būšu ap 20.00 vakarā, kad atbraukšu mājās.
Un dodiet man paskatīties acīs tam marketinga speciālistam, kurš izdomāja, ka smartfoniem jābūt pēc iespējas plānākiem, ziedojot baterijas ietilpību.

Grrrrrr26. Okt 2016 @ 15:01
[info]kjiimikjis
"The organic layer was separated, dried over MgSO4 and filtered. The
volatiles were removed in vacuo to give a white solid..."

TAD NAHER MANS "SOLID" IR BRŪNS, UN ARĪ APMĒRAM AR SŪDA KONSISTENCI???

Eh, labi, jānomierinās - ne pirmo reizi tā, un ne pēdējo. Bet dusmas joprojām uzsit pirmajā mirklī.
Vispār, šajos mirkļos pietrūkst kolēģa, kurš saprata to smago nopūtu, kuras pavadībā es parasti rādu vidējo pirkstu aprīkojumam vai vielām. Protams, viņš par to smējās (tāpat, kā es, kad tā darīja šamais), bet saprata.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba