Draugi

About Draugi

25. Jun 2017 @ 14:54
[info]slepkava, posting in [info]pajautaa
Kreicbergs vispār latviešu valodā ir lasāms?

25. Jun 2017 @ 12:14
[info]adinkra
Paskatījos es ar jauno tvinpīksu. Ir ok. Brīžiem liekas, ka drusku par ilgu rāda vientuļu apkopēju slaukām pustumšu bāru, bet kkā jau tā atmosfēra jārada. Mūsdienās var atļauties krietni lielāku šīzu, pagale jau gandrīz pavisam normāli, a evolucionējusi ekstremitāte ir kkas, par ko nevaru saprast, smieties vai raudāt.
Šaudīšanās pa sarkanajiem aizkariem drusku atmeta laikā ar sekojošu vecā krabja sajūtu, drusku apnika, labi, ka vēlāk sarkanums iet mazumā.

25. Jun 2017 @ 11:04
[info]tvarj
brauciens līdz Polijas - Čehijas robežai pirmajā dienā bija 12h un pilnīgi noteikti bija pārbaudījums hotai šofera spējām. ceļojuma pirmajā dienā tā var darīt, tad vēl ir daudz neizrunātā un neizplānotā un laiks paskrien nemanot. es saprotu, ka bāņi ir laba lieta, bet braukt pa viņiem nudien ir besīgi.
kaut kur ap Polijas vidu mēs sākām tramīgi vērot milzīgo mašīnu plūsmu izbraucam ārā no Varšavas. iegūglējot sapratām, ka esam trāpījuši uz vienu no viņu katoļu brīvdienām. par laimi lieli sastrēgumi mums netrāpījās un mēs aizbraucām līdz pirmā vakara pieturvietai - mazai pilsētiņai netālu no robežas. mūsu piedzīvojumus tur es jau aprakstīju. iečekošanās vien bija ļoti Kusturicas garā, mūs vadāja augšā lejā pa trepēm un maksāt vajadzēja alus veikalā aizspraucoties priekšā visai garajai pēc atspirdzinājumiem kārojošajai rindai. nākamajā rītā bijām ļoti priecīgi no šīs vietas atvadīties.

pirmā pieturvieta Čehijā pēc kalnu ceļu pievārēšanas bija Hostinne. es biju nolūkojusi vienu senu Franciskāņu klosteri, ko vēlējos apmeklēt, cerībā, ka tur būs kaut kas labs. (sīriouslī, mani mīļākie apskates objekti ir seni klosteri, laikam tāpēc, ka tur ir vienādās devās sajaukusies reliģiskā un ikdienas dzīves vēsture) un pilnīgi noteikti nevīlos, apkārtni gan viņi bija sačakarējuši, pavisam blakus padomju laikos piebūvējot daudzstāveni, toties pats klosteris bija restaurēts un iekārtots vienkārši brīnišķīgi. apskatījām galeriju ar romiešu skulptūru kopijām un kolosāli, strukturēti un interesanti iekārtotu novadpētniecības muzeju. plus tur vēl bija izstāde čehu dizainerim, kurš ir veidojis interjerus viesnīca-Latvija-80-gados stilā un par kuriem es pilnīgi nopietni fanoju.
http://www.klasterhostinne.cz/gallery
paskatiet bildes, ja jūs interesē.

un nākamais apskates objekts turpat netālu bija hotai izvēlētās "sprīdīša klintis", jeb mēs visi viņas zinam kā klintis, kur tika filmēta Sprīdīša epizode, kurā viņš dancina milzi. tur arī bija forši, izstaigājām īsāko taku gan, jo laikapstākļi mainījās apmēram pa 20 minūtēm - saule, gāziens, saule, gāziens un nekad īsti nebija skaidrs, cik drīz un ātri varētu uznākt nākamais.

pēc tam bija ceļš uz Prāgu, iečekošanās airbnb (virs bāra Bukowski) un vakara randiņš ar v_z un kakjux, kas izvērtās ļoti jestri.

lieks akordeons25. Jun 2017 @ 11:36
[info]grizzly_bear, posting in [info]pajautaa
Vai kādam mājās ir vecs, nevajadzīgs akordeons, ko varētu atdot? Var neskanēt kārtīgi vai arī neskanēt pavisam. Diezgan steidzami meklēju.

Dienas jautājums.25. Jun 2017 @ 10:19
[info]zazis
Vai jūs piekrītat, ka garīgi vesels cilvēks darīs visu, lai izvairītos no konflikta un kašķiem?

25. Jun 2017 @ 08:44
[info]peacemaker
esmu paskatījies pa vienam puslaikam no visām itālijas u-21 spēlēm šitajā eiropas čempī, un Pelegrīni + Kjēzo ir reāli labi, nu, un par Rugani visi jau zina. Bernardeski ir potenciāls, bet nedomāju, ka viņš izsitīsies daudz augstāk par stabilu lielās izlases rezervistu.

25. Jun 2017 @ 08:16
[info]helvetica
Enter a world beyond anime as we celebrate the centenary of animation in Japan by exploring some less familiar corners of this rich history

Un turpat arī saite: http://animation.filmarchives.jp/en/index.html

24. Jun 2017 @ 23:31
[info]kakjux
konfjūzēju kaķus ar savu eksistenci. abas tā piesardzīgi staigā apkārt, cenšas neuzkrītoši vērot.

par to, kā jūtos es, par to nerunāsim. labi, ka rīt jāstrādā.
Garastāvoklis:: viss trīc
Mūzika: teļiks, teļiks, teļiks

kas tas vispār bija?25. Jun 2017 @ 00:38
[info]usne
pēc FB drauga ieteikuma noskatījāmies:
https://bigcinema.to/movie/fantasticheskaya-lyubov-i-gde-ee-nayti-this-beautiful-fantastic.html
un sajutāmies piečakarēti.
jānoskatās velreiz Amēlija, lai atgūtu ticību, salabotu sajūtu.
tik daudz klišeju nebija redzēts, tā ka skatīties grūti
kaut ko līdzīgu sajutu, kad vidusskola pēc klasesbiedrenes ieteikuma mēģināju lasīt polianna nu jau liela. tai grāmatai bija tāda valoda, ko nebija iespējams lasīt.

24. Jun 2017 @ 21:35
[info]methodrone
peec darba taa atluuzu uz diivaana ka pamodos tikai peec chetraam stundaam. redzu, ka ir lijis, viss ir kluss, ieshu atpakalj guleet.

bet pirms tam, gribu pierakstiit shodienas staigaashanas domu:

viss ir labi, jo tas kas notiek tagadnee pilniibaa paarmaina, transfiguree, paardefinee gan naakotni gan pagaatni reizee. tu domaa ka pagaatne ir kaut kas viens, bet tad kad notiek tagadnes lieta, pagaatne peekshnji ir pavisam kas cits. tu domaa ka pagaatne ir gliemis bet peeksnji kameniite, tad atkal sirsenis, bet tad paradiizes putninjsh. protams, man te vajadzeetu izveerst piemeerus, bet man naak miegonis, un ja kaads saprot, ja rezonee, tad taa vienkaarshi ir patiesiiba.

24. Jun 2017 @ 21:33
[info]krii
Pasaule nebūt neuzvedas tā, kā man patiktu. Ciešu.

24. Jun 2017 @ 20:31
[info]usne
Guļamjāņi.

24. Jun 2017 @ 18:26
[info]tvarj
ceļot ir lieliski, ciemoties ir forši, bet mājās ir tiiiiiiik labi!

ienācu pa durvīm un gribējās darīt visu reizē - iet dušā, uzlikt plati, izkrāmēt mantas, vārīt makaronus un vienkārši ieslēgt tv.

citās starpā - jāsāk pierakstīt ceļojumu iespaidi, kamēr vēl pavisam svaigi.

24. Jun 2017 @ 17:17
[info]bozena
Interesanti, ka tie sertificētie Jāņusieri, kurus gadījies nopirkt, (kulinārā mantojuma saglabāšana, Jāņusiera brends ar sertifikātu) izgadījās negaršīgi, cieti kā nodokļu inspektora sirds un ar mākslīgo krāsvielu, garšas ziņā no normāla mājas jāņusiera tālu kā līdz Mēnesim. Un bija šie mazcienījamie produkti Rankas un Jaunpils ražojumi. Ceru (bet ilūzijas neloloju), ka pārējie sertificētie tautas kulinārā mantojuma glabātāji nebūs tā sapisu... diskreditējuši cienījamo Jāņusiera vārdu.

24. Jun 2017 @ 17:16
[info]martcore
где водка граф жену пытает
в графине говорит жена
и граф всмотревшись понимает
пьяна

apātija turpinās24. Jun 2017 @ 16:30
[info]qgmr101
Joprojām man turpinās un ir milzīga apātija.

Sajūta, ka kontroli pār dzīves gaitu esmu pilnībā zaudējis. Kā sēdēt caurumainā laivā — vienu caurumu aizlāpi, divi citi atveras; vai kā skriet pakaļ no kalna lejup ripojošiem ratiem...

Man gribas kādreiz vēl padzīvot mana saprāta vadītā dzīves sistēmā: [iecere/vēlme]→[plāns]→[darbs]→[sasniegts mērķis]. Bet šobrīd nesanāk.

Citādi jau viss daudz maz normāli.

Garastāvoklis:: okay

ko Kaurismeki zina par kaimiņiem24. Jun 2017 @ 14:38
[info]indulgence
Līst kā jau pa Jāņiem, rezignēti vēroju Kaurismeki filmu "The Last Border" (Viimeisellä rajalla, 1993). Atķeksēju arhīvam galvenā varoņa teikto galvenajai varonei: ""Doila" ir vienīgais vārds, ko zinu latviski. Tas nozīmē "cerība"."
Tags:

24. Jun 2017 @ 13:40
[info]vilibaldis
Tie Jāņi, kad bērns jau pietiekami liels, lai dotos svinēt pa savam un vecāki atslābtu pa savam.

ko es paveicu jāņu rītā24. Jun 2017 @ 13:28
[info]marle
izgatavoju diorāmu "suns kakā grāvī" M 1:20

24. Jun 2017 @ 12:58
[info]krii
Priecīgus, jā!
Mazs atgādinājums, ko īsti šajā dienā svinam: https://www.youtube.com/watch?v=q2zTylwnVeE
Top of Page Powered by Sviesta Ciba