Draugi

About Draugi

26. Maijs 2016 @ 23:13
[info]planeeta
Vai jums arī vasarā jau saplānotas visas nedēļas nogales?

26. Maijs 2016 @ 22:58
[info]jim
Kāds meibī grib rītdienu sākt ar kinofilmu? Man vajag līdzgājēju uz preses seansu, kas būtu ar mieru pēc filmas pateikt pāris vārdus par filmu sliktam kinoraidījumam, kuru neviens neskatās. Filma oficiāli iznāks pēc nedēļas, Džodijas Fosteres režisēts krimiķis ar Džordžu Klūniju un Džūliju Robertsu (līdz ar to ir cerība, ka varbūt nav pilnīgs draņķis). Jābūt 9:40 pie Forum Cinemas, pats vēlākais divpadsmitos būtu brīvs. Obligāti man jāsēž blakus nebūtu - preses seansus apmeklē nedaudzi žurnālisti, var ekskluzīvi izkaisīties pa visu zāli.

26. Maijs 2016 @ 22:18
[info]zin
For the Horde ;)

Skeipā ir patiešām labs 3d

26. Maijs 2016 @ 22:01
[info]dienasgramata
DELFI. 19. maijs Nezināmas personas mēģina sākt VID ģenerāldirektores nomelnošanas kampaņu.
DELFI. 24. maijs Pētersone apsver iespēju pamest darbu VID.
DELFI. 27. maijs VID ģenerāldirektore Pētersone pagaidām neplāno atkāpties no amata.

26. Maijs 2016 @ 21:21
[info]vilibaldis
"nauda stipri līdzinās nullei" reiz rakstīja Subačs un kaut kā atliek vien piekrist

26. Maijs 2016 @ 19:32
[info]rasbainieks
sērijā "ar ko es jūs nogarlaikošu līdz nāvei"
šodien mani beidzot piemeklēja TAS
vingrošanā neviens cits bez manis un pasniedzējas neatnāca
no vienas puses – vip ekskļuziff, no otras – pizģec, skuzējiet mans francisks
dabūju tremoru tādās vietās, kuras pieklājīgā sabiedrībā skaļi vārdā nesauc
vēl mūsu pasniedzējai ļ. patīk tiranizēt tricepsus, viņa ir reālā krusta karā pret peļu vēderiņiem, tad nu arī tie dabūja trūkties kā vēl nekad
ļ. daudz kas dabūja trūkties, aiz kam pasniedzēja pēc nodarbības apmierināti murrāja
savukārt es esmu slābans un ļ. negribu šovakar vairs strādāt, to es varu arī rīt, gribu tikai bez liekām kustībām vombatēt dārzā (jo tur vairs nav riebīgs laiks, tikai vēss) un sūkt vīnu, ja kāds tuvumā (rajons, looking at you) vai tālumā vēlas pievienoties, mīļi gaidīti
Tags:

26. Maijs 2016 @ 18:13
[info]bozena
Pirms Vīlu operas taisni palasīju par vīlām, ko mamma bērnībā bija aizmirsusi pastāstīt. Varbūt citiem bērniem vakaros stāstīja par vīlām, tieši tāpat kā citiem mājās bija veļas mazgājamais līdzeklis Kaštan, tikai man ne.
Vārdsakot, šitāste vīlas ir pieviltas jaunavas, kuras nomirušas aiz bēdām par pamešanu no līgvaiņa. Pēc tam viņas čakarē līgavainim dzīvi. Otrais punkts man patiktu, bet man liekas, es vairs nevarētu kvalificēties kā vīla. Būs jākļūst par sievasmāti dienās, par tām arī visu ko stāsta. Vēl arī auditori ir diezgan briesmīgi.

26. Maijs 2016 @ 16:00
[info]methodrone
shodien juutos drained, half-consumed by tedium half vienaldziiga. vienaldziiga taa, ka nav speeka nebuut vienaldziigai. vienaldziiga taa, ka nav ne aizkaitinaajuma ne zheeluma, vienkaarshi profound cloudy resolute vienaldziiba. taada vienaldziiba, kurai ir vairaak sakars ar mani nevis ar citiem cilveekiem, taada nenosodosha all-accepting vienaldziiba, no kuras jebkuraa momentaa var izkaapt, kad jaarunaajas ar cilveekiem, jo vinji ir normaali un viss ko vinji dara ir legit.

visticamaak taa juutos, jo vakarvakaraa seezhot ar meiteneem izdzeeru divas lielas glaazes viina. alkohols vienmeer noregulee smadzenes uz to neizteiksmiigo vienaldziibas staavokli. which is fine, es iedomaajos, ka kaut ko liidziigu dara antidepresanti, noskanjo smadzenju kjiimiju taa, ka tu fiziski nespeej sashuumeeties par lietaam, viss notiek taadaa 'whatev, this fine' maakonii, ja kaadam no tevis kaut ko vajag fine, ja nevienam no tevis neko nevajag fine, bet pashai jebkaadas vajadziibas by default ir pa pusei vienalga. man patiik, jo tad es varu atkal ierauties dzilji sava praata un dveeseles visdziljaakajaa nostuurii uz tur buut karaliene, sheit neviens nekad neienaaks un sheit es esmu totaali, fundamentaali, muuzhiigi suvereena, neatkariiga no nekaa kas notiek objektu pasaulee. sheit pat ne dievs ne conscious awareness nekaadas tamliidziigas zarazas mani nevar sasniegt, ieeja aizliegta, exclusively outside, sheit ir mans patalogjiski vienaldziigaa un slinkaa praata eenainais nostuuris tieshi taads kaadu es to esmu izveidojusi, this is my design, viss paareejais kas notiek apkaart un aarpus ir smiekliigi un nenoziimiigi.

shodien man vairs nav speeka atguut nevienaldziibu. atlikusho dienu buus jaapavada being removed, apcerot cik viss ir attaals, banaals, absurds, detached, vienaldziigi lasot vai skatoties lietas un vienaldziigi iesliigstot miegaa cerams ap kaadiem 21:30. bet riit atguushu vitalitaati izdzerot milziigu tumshi zalju zesty green juice un ieshu skraideleet pa parku.

Trivia26. Maijs 2016 @ 17:28
[info]soul_embraced
Uzminiet izstādes tēmu
123

Fire walk with me26. Maijs 2016 @ 17:29
[info]vikuks

Bet tur nekā nevar darīt, Kaķis sacīja, mēs visi šeit esam traki. Es esmu traks, un tu esi traka.26. Maijs 2016 @ 16:46
[info]unpy
Šodiena lēnām, bet svinīgi rit trakuma zīmē. Cibā tiek apspriesta pamatiedzīvotāju ķēniņiene, ar senu cīņubiedru apspriedām mums labi zināmu grāmatvedības uzņēmumu, kura otrā persona tomēr neizturēja trešo VID auditu pēc kārtas un iespēlēja uz kādu laiku nodaļā bez durvju rokturiem. Cits cīņubiedrs pasūrojās, ka viņš vairs negrib sadarboties ar visnotaļ sakarīgu amatnieku, kurš šim lauku īpašumā tiešām kvalitatīvi veicis dažādus darbus, jo tas esot izsaucis uz privātu sarunu, kuras laikā diezgan nervozi pastāstījis par pret viņu un civilizāciju kopumā vērsto sarežģīto sazvērestību, viss klasiski - hipnoze caur televizoriem un radio un "Viņi", kuri caur "saviem kanāliem" ir devuši ziņu, ka viens no viņu pakalpiņiem esot arī tas pats cīņubiedrs. Cīņubiedram tagad, edz, esot no viņa bail.

Poll #20731 Vieni vienīgi trakumi
Open to: All, results viewable to: All

Tev ir bail no trakajiem?

View Answers


17 (36.2%)


17 (36.2%)

Hahahā!
13 (27.7%)


26. Maijs 2016 @ 16:47
[info]martcore
kā tolstojs rakstīja savā dienasgrāmatā

Одно из самых обычных заблуждений состоит в том, чтобы считать людей добрыми, злыми, глупыми, умными. Человек течет, и в нем есть все возможности: был глуп, стал умен, был зол, стал добр, и наоборот. В этом величие человека. И от этого нельзя судить человека. Какого? Ты осудил, а он уже другой. Нельзя и сказать: не люблю. Ты сказал, а оно другое..

26. Maijs 2016 @ 16:37
[info]mufs
tikmēr paralēlajā realitātē...
nē,es visu saprotu, bet tā gramatika.

nu,labi,man sāp vēders un gribas kasīties
un nosodīt citus ir vienkāršākais veids kā aizpeldēt izplatījumā

26. Maijs 2016 @ 16:03
[info]ernuerna
ciklā: Uzzinu pēdējā. 
Jūs jau to zinājāt, vai ne?
 
Tā ir šizofrēnija?

26. Maijs 2016 @ 15:49
[info]bozena
Es šodien jūtos ļauna, ciniska un nejauka. Es varētu saplēst viss bildes ar pūkainiem kaķēniem visā pasaulē. Un tās ar sirsniņām arī!

Kumeliņi, kumeliņi...26. Maijs 2016 @ 14:25
[info]porcupine, posting in [info]confuse_a_cat
Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā no plkst.11 norisināsies tradīcijām bagātie Ziemeļblāzmas bērnu svētki "Mazā sirmā kumeliņā sēd uz sliekšņa pasaciņa" (LETA) (pamanīts pie jz [info]lavendera)

26. Maijs 2016 @ 14:13
[info]klusais_okeans
pēdējā laikā tāda ļoti izteikta sajūta, ka mana viduvējā personība dzīvos savu viduvējo dzīvi visu atlikušo laiku. Nekas slikts un nekas īpašs. Citiem pienākas vairāk, labāk un (kas svarīgi) vieglāk. Neskauž un negaužos, tāds distancēts sajūtas novērojums, bet mazliet sametās sevis žēl, kā jau viduvējībām pienākas.

26. Maijs 2016 @ 11:06
[info]martcore
gribēju ierakstīt komentu pie penijas, bet ierakstīšu šeit

cirst malku ir ļoti, ļoti viegli
to var darīt puikas, meitenes, es domāju, bērni to var darīt mierīgi
tas no malas izskatās, kā drūms un nežēlīgs darbs
patiesībā, tas ir pilnīgs fans, un, tā teikt, izmantojiet procesā ne tik daudz savu spēku, kā savu masu attiecībā uz cirvi, un jūs hujārīsiet bluķus,kā mūsu radinieki toronto

26. Maijs 2016 @ 08:24
[info]kakjux
. Šodien būtu jāatnāk manam portfelim. Vakar vēl pasūtīju dažas kleitas, visas puķainas.

. Vegānu alus fests šogad notiks netālu no MP mājām. Apsveru domu viņu uzaicināt, bet nezinu. Pagaidām tikai Tralisei pateicu, ka ir. Un tajā dienā vispār varēšu vīzdegunīgi staigāt apkārt, jo man iepriekšējā dienā būs palikuši vairāk gadi. Kaut kā šobrīd nav bail no palikšanas vecākai, drīzāk velkomēju. Bet fests, ja? Tas solās izplesties pa parku! Tā kā īsts fests! Jāiet.

. Ā, ko es gribēju pastāstīt īstenībā? Par kaķi! Kaķītis nāk no rītiem man piegulēt blakus. Nezinu īsti cikos, bet ap 6 jau parasti guļ blakus. Kad paglauda, tad mīlīgi murrā. Tik lieliski vispār, tikai aizkavē celšanos. Kā mans bijušais kolēģis reiz čivinātājā rakstīja "cats make you late" vai kaut kā tā (it's too early, I can't remember).

. Nu, un Nick Cave & The Bad Seeds albumiņš Spotifajā ar nosaukumu B Sides & Rarities so far liekas visinteresantākais.

26. Maijs 2016 @ 10:23
[info]penny_lane
pārliecību, ka kaut kas dzimumdalīšanas domāšanā ir pakaļā, šo pārliecību atceros dabiski sevī ieplūstam kopš pāris gadu vecuma. līdz ar pirmo "meitenes tā nedara", līdz ar pirmo neļaušanu gulēt kopā ar brālēniem, jo puikas un meitenes vienā gultā neguļ, ar pirmajām spēlēm "mājās", kur man bija jāpaliek šķūnī un jāgatavo ēst un es spītīgi brēcu, ka fuck you, kāpēc es nevaru būt vīrs un iet uz darbu, principā visās tajās lomu rotaļās man šķiet, man baudu sagādāja tikai tad, ja pie sievietes lomas pienācās arī upura loma,

(es gan, jāatzīst, septiņu gadu vecumā, visticamāk pārlasījusies bēniņu žirafes un princeses + meksikāņu seriāli, ļoti centos ieviest sadzīvē rotaļu "spēlējam izvarošanās", kur idejiski kādam būtu man jāuzbrūk, bet citam jāizglābj, bet citi bērni snobēja lielisko spēles ideju, un augstākais, ko dabūju, bija spīdzinošā kutināšanas spēle, kur jāiztur minūte nekustoties, vai arī jāatzīstas noslēpumā, bet enīvei)

piemēram, nolaupītā žurnāliste no motopelēm, kuru uzstājīgi pieprasīju arī piesiet pie krēsla, jo citādi nav pa īstam. visādi citādi, taisīju izsmalcinātas histērijas katrreiz, kad man lika darīt meiteņu darbus, un malkas ciršana vēl aizvien ir sūri grūti izcīnītais darbiņš, kas sagādā nenormālu prieku arī tāpēc, ka cīņa par cirvi bija diezgan pasmaga. un tad izdomāju sev mierinājumu: a sievietes kāzās var vilkt jebkādu kleitu, bet vīriešiem nabagiem jāģērbjas par pingvīniem defoltā. bet jau pēc pusgada izdomāju, ka, fuck it, es savās kāzās gribu pingvīnkleitu, bet vīrs man būs baltā uzvalkā, vienkārši lai citādāk. sešu gadu vecumā. man nav ne jausmas no kurienes tas viss līda ārā, bet līda tikpat ātri kā veģetārisms, raudot par mirušām vistām pusdienās, pieaugušajiem par milzīgu uzjautrinājumu. "napaga cālītis, kāpē tā jādara cālītim" ar pilnu muti pinkšķēja penija.

lasot rudevskas murgus, vispār jebkurus murgus, ka mums tagad atņems ģimeni vai kaut ko par vīriešiem lupatām, jo sievietes stipras, pohuj, kuru no sūdiem, iedomājos, ka var taču šī netaisnības sajūta iedzimt arī pretēji iekšā. grūti to iztēloties, bet varbūt ir skuķi, kas, jau piedzimstot, līksmi vicina rozā vagīnas pa gaisu sajūsmā. un bārbijas izmanto, nevis kā es, izpētot visas fiziski iespējamās seksa pozas, bet pucējot un šrubējot viņu mazās vanniņas. varbūt dažiem bērniem ir dzimums. un vēlāka apziņa, ka to kāds grasās "atņemt", tā ir tikpat kodīga un savā ziņā pārspīlēta, kā iedzimtā sajēga par dzimumu pilnīgi lieko nevienlīdzību?
Top of Page Powered by Sviesta Ciba