Draugi

About Draugi

27. Apr 2015 @ 13:22
[info]sirdna
Heh, ja apklust un ieklausās, var dzirdēt svilpšanu, ar kādu es laižos lejā...8)

27. Apr 2015 @ 13:01
[info]mafia
"...metot kaunu pie malas, pārtapis par sievieti..." iz: focus
Par sievieti būt ir kauns, ja?

Bet par lietu runājot, Busulis ir awesome :) Man vispār jau sen liekas, ka viņš ir vienīgais pa īstam talantīgais LV dziedātājs, kurš var nodziedāt da jebko un kaut nakts vidū pamodināts.

27. Apr 2015 @ 12:55
[info]zirka, posting in [info]es_shobrid_lasu

Tēja27. Apr 2015 @ 12:47
[info]neetiski, posting in [info]pajautaa
Kur Rīgā iespējams iegādāties "Dandelions" zāļu tēju "Rimta diena"?

kur var nopirkt Galaktikas ceļvedis stopētājiem (1. daļa).27. Apr 2015 @ 12:43
[info]extranjero, posting in [info]pajautaa
Esmu Siguldā un nepatīkami pārsteigts, ka šī tik populārā grāmata vispār nav ne Rozes grāmatnīcā, ne Zvaigznē. Šeit raksta, ka var pasūtīt, bet kādam nav idejas, kur to varētu uz sitiena nopirkt? Varbūt kāds grib pārdot savu eksemplāru?

sadzīve27. Apr 2015 @ 12:24
[info]vilibaldis
še tev un bumerangs nāk atpakaļ. visu sestdienu kasījāmies par formulējumu precizitāti, nē mēs pat strīdēties normāli nespējam, mēs glīti skaldam matus.
aha un rīts sākas ar klientu kurš prasa skici nepasakot kam...

kur gali satiekas? 27. Apr 2015 @ 11:54
[info]barbala
mīļie brāļi un māsas,
ir jau forši viss, pieņemsim, ka dzīvojam labi koptā "tradicionālo vērtību sabiedrībā*", kurā godājam indivīdu reliģiskās tiesības un brīvības,**
taču divi lietas mani bažīgu dara,

ka visa veida garīdzniecība varētu būt vienīgais trendseteris un bākuguns 21 gs.,
(tas kurss par mediju kontroli zem baznīcas, tikumiskās audzināšanas diskurss, bija kaut kas vēl, es atturējos saspringt)
un ka ar visa veida garīdzniecību mēs tūdaļ sāksim mārketēt lauku sviestu, jauno veļas pulveri un strukturēto ūdeni vai ieviesīsim LMT plānu "GARS".

Sīkās, taču uzkrītošās detaļās – es saprotu, ka ZS ir RTU absolvents, bet kā sasodīts patēriņa un pieprasījuma inženieris vaicāju - was ist das?

Manā dzīvē un informācijas laukā nupat ir par daudz mācītāju un tas neviļus atstāj par maz vietas pašam garīgumam, par daudz kanēļa tajās kanēļmaizītēs.
Tāds, lūk, fušierītis.


*lai ko arī tas nozīmētu.
** vārdos, pārsvarā- svētkos, ne sviedrotajā ikdienā.

Analogā fotoaparāta remonts27. Apr 2015 @ 12:04
[info]felipe, posting in [info]pajautaa
Labdien!

Kur iespējams salabot analogo fotoaparātu? Aparāts normāls, ne USSR ražots, so visādi pašdarbnieki nederēs.

Paldies!
Tags: ,

panēsāts datorkrēsls27. Apr 2015 @ 11:29
[info]mazaa_zive, posting in [info]par_velti
atdodu kādam, kam nav uz kā pasēdēt
http://foto1.inbox.lv/tukli/a/kresls.jpg

There is no denying that it's hip to be square27. Apr 2015 @ 10:27
[info]kautskis
Eu, tad Kaņepe tagad ir bezalkoholiska iestāde? Nu jauki, ko! Varbūt nu viņu bezalkoholisko dzērienu klāsts kļūs plašāks par nedzeŗami cukurainajām limonādēm (varētu, piemēram, kādu dzeŗami cukurainu limonādi) un vienu vienīgu kvasu. Mēs savai (ap)skaidrībai šodien svinam trīs nedēļu jubileju un varam vien atkārtot to, ko agrāk teicām: tas ir apmēram tikpat grūti kā atteikties no šokolādes, siera, cepumiem vai būlciņām — nu, izvēlieties kaut ko, kas jums tīri labi garšo, un iedomājieties, kā būtu no tā atteikties. Apmēram tā.

Uzreiz ievietosim īpašu disklaimeri triecienniekiem, kuŗu nesauksim vārdā: jā, mēs, protams, zinām, ka skaidrība — tā ir dzīves norma, un tādi apzīmējumi kā "atturība" tikai mudina domāt, ka tu kaut ko ļoti vērtīgu laid gaŗām. Tāpat mēs saprotam, ka bezjēdzīgi ir stāstīt, ar ko aizstāt alkoholiskus dzērienus — jo, pavei, vai ta' jūs prātojat, ar ko aizstāt dzīvsudrabu savā pārtikā, ne ar ko, vai ne, tā takš ir inde. Tomēr mums ir tāda īpatnība: mūs daudz vairāk interesē, kā kaut ko izdarīt mūsu nepilnīgajā dzīvē, nevis tas, kā lietām vajadzētu izskatīties kādā pārpasaulīgā līmenī, kur spriņģo varavīksnes vemjoši vienradži un cilvēkiem nav nekādu trūkumu, īpatnību un sabiedriskās dzīves.

Tātad. Jūs neticēsit, bet tā tas tiešām ir — vislabākais alkohola aizvietotājs saviesīgos pasākumos ir minerālūdens, tāds ar burbulīšiem un gana izteiktu garšu (jo pudelēs sapildīts krāna ūdens ir apgrēcība pret cilvēci un visu labo, skaisto un tikumīgo.) Ierodies uz ballīti ar Boržomi pudeli, malko un it nebūt nejūties atstāts novārtā. Skābpiena produkti vispār ir viens no izcilākajiem cilvēces izgudrojumiem. Savukārt mīkstajiem dzērieniem mēdz būt tāda nelāga īpašība: viņus dzeŗot, tu skaidri jūti, kā tev birst laukā zobi, turklāt viņi, kā zināms, ir kalorijām bagāti. Bet par kalorijām nav īpaši jāpārdzīvo, jo arī alkohols ir kalorijām bagāts. Kā visiem (tas ir, ļoti retiem entuziastiem) zināms, kilokalorija ir tāds enerģijas daudzums, kas nepieciešams, lai uzsildītu litru ūdens par vienu grādu. Ja kādreiz esat sildījuši ūdeni uz spirta plītiņas, noteikti būsit pamanījuši, ka spirts ar šo uzdevumu ļoti labi tiek galā. Lūk, kalorijas.

Un kāds no tā labums? Nu, ja tā ļoti uzmanīgi ieklausās, aknas ja ne gluži dzied līksmu dziesmiņu, tad noteikti ir ļoti apmierinātas ar savu vietu dzīvē. Piesolītais kognitīvo spēju saasinājums, šķiet, tik tiešām ir tepat, tepat aiz stūŗa un tūdaļ būs klāt. Ja kādu rītu sāp galva, tad ir skaidrs, ka tas ir vienkārši tāpat, nevis no skarbās pieliešanās — un ātri pāriet, nav jāpavada sestdienas mājās, baidoties pakustēties. Un, ja ļoti nemaldāmies, pat humora izjūta īsti nav zudusi, lai gan noteikti kļuvusi riebīgāka.

Un tas mūs noved pie galvenā ieguvuma: nedzeršana būtiski mazina iecietību. Kā zināms, iecietība mūsdienu Latvijā ir izteikti nevēlama un apkaŗojama parādība, daudz nevēlamāka par tādiem sīkumiem kā korupcija vai stulbums. Tradīcionālajā Latvijas vērtību sistēmā nekādas iecietības nekad nav bijis; to deviņdesmitajos ievazāja visādi sorosīti. Iecietība mēdz rasties no tāda maldīga pieņēmuma, ka tu neesi cilvēces attīstības augstākā iespējamā virsotne un arī citiem viedokļiem ir tiesības pastāvēt — kazi, varbūt viņi uzķēruši ko tādu, kas tev paslīdējis gaŗām. Savukārt tad, ja tu nedzer, tu citu ļaužu viedokli uzreiz vari atmest kā nederīgu — ko jūs, žūpas, spējat pateikt, dzēruma murgus, neko citu.

Turklāt nedzeršana tradīcionālajā Latvijas vērtību sistēmā tiek vērtēta ļoti augstu. Vispār mūs sarūgtina, ka Latvijā tikumību beidzamā laikā saista gandrīz tikai ar seksuālo uzvedību, bet par to citreiz. Katrā ziņā nedzeršana (un jau labu laiku piekoptā nepīpēšana) mūs padara par augsti tikumīgiem. Ja mēs atturētos arī no pēclaulību dzimumsakariem, nebūtu gan īpaši daudz cilvēku, par kuŗiem mēs nejustos pārāki.

Tas ir tik vienkārši! Atliek vien nedzert — un viss, tu esi pārāks par ikvienu, kas dzeŗ. Viņi izčurā savas smadzenes un pakļaujas sorosītu pakaļskrējējiem, bet ne mēs! Tavi sasniegumi dzīvē var aprobežoties ar to, ka tu raksti nīgrus komentārus cibā — bet tas nekas, tu uzreiz esi pārāks par tiem, kam ir veiksmīga karjera, burvīga ģimene un plašs draugu loks, jo, hei!!! Tu nedzer!!!

Un cilvēki cenšas taisnoties!!! Viņi stāsta, nujā, es arī jau kādas trīs dienas neesmu dzēris. Trīs dienas, phe.

Vārdu sakot: nedzeršana ir ļoti labs veids, kā Latvijā vairot neiecietību. Un tad, kad Latvijā būs vairāk neiecietības — tad mūsu valsts un tauta uzplauks neredzēti krāšņiem ziediem.

27. Apr 2015 @ 10:27
[info]martcore
microsoft malware remover redz 0 aizdomīgus objektus
malwarebytes redz 450
pie tā arī paliksim

27. Apr 2015 @ 10:24
[info]tapetes_puksts
Radās vēl viena ideja par ko jātaisa foto sērija. Nosaukums būs "Pašapmāns".

27. Apr 2015 @ 10:08
[info]emiilia, posting in [info]es_shobrid_lasu

27. Apr 2015 @ 09:57
[info]anonymous
"Daugavpils cietumā izcēlies pamatīgs dumpis"


27. Apr 2015 @ 09:56
[info]divi_g
Lieliski: ... tālāk ... )

27. Apr 2015 @ 09:20
[info]honeybee
Bet varbūt katram vienkārši vajag kādu, ar kuru kopā tu esi labāks cilvēks, pat ne tas, ka tu centies būt labāks/gudrāks/atjautīgāks, bet tas, ka viss, ko tu dari, kļūst mirdzošāks, apropos of nothing

no rīta spama27. Apr 2015 @ 09:16
[info]anonymous
Viss jau būtu labi, bet kāpēc tas soms to savu sasirgušo radagabalu grib vest pie manis?

"Kirjoitan sinulle kertoaksesi, että olen tällä hetkellä Lontoossa. Nuorin sisareni ei ole kunnossa. Luulimme aina, että hän kärsi uupumuksesta, mutta tekeillä saattaa olla muutakin. Hänen veressään oleva aine, joka ei ole ok. Hänet tutkittiin eilen ja uudelleen tänä aamuna. Tulokset ovat valmiit pian, ehkä tänä iltapäivänä. Haluan siirtää hänet takaisin kotiin. Hoito on täällä erittäin kallista.

Minun täytyy hoitaa asia nyt, mutta matkustin vain pieni määrä rahaa mukanani, koska minulla oli vain vähän aikaa valmistautua tätä matkaa varten. Pystyisitkö mitenkään lainaamaan pikaisesti 2500 euroa ? Mikä tahansa pienempikin summa auttaa paljon, ja maksan takaisin heti kun palaan.

Tarvitsen pikaista apua ja kaikki mahdollinen apu sinulta olisi hyvin tervetullutta."

27. Apr 2015 @ 09:09
[info]zazis
ja es šitā turpināšu, man drīzumā aptrūksies ko atmest.

izdīgs spārni un uzradīsies nimbs, bļa.

27. Apr 2015 @ 08:42
[info]dooora
VID sevi piesaka šausmu filmu žanrā.

27. Apr 2015 @ 08:08
[info]tapetes_puksts
man speciāli paziņoja, ka viņš mēģinājis krāpties un pats par sevi nobalsojis 95 reizes no dažādiem pašizveidotiem profiliem. tās balsis loģiski,ka anulēja.
visa mana līdzšinējā cieņa un bezgalīgais respekts acumirklī pazuda, izgaisa, sadega.
jo kāda gan jēga būtu no tādas tukšas uzvaras? vien pašapmāns.
tas tik ļoti nesaiet kopā ar to, ko par viņu biju savā prātā izdomājusi, lasījusi un izsecinājusi no sarunām.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba