Draugi

About Draugi

aprēķini23. Okt 2014 @ 23:19
[info]bozena
Skolu jaunatne fizikas mājasdarbā jo viegli aprēķināja, ka Zēns (kaut kāds, mēs viņu nepazīstam, ja), braucot ar ragutiņām no kalna, tā lejasdaļā sasniedz ātrumu 80 m/ s.
Man kā cilvēkam ar pieredzi likās, ka kaut kas te neštimm, tālabad es arī nolēmu parēķināt un aplēsu, ka, pirms šis Turbozēns kalna lejā apstājās, viņa kamanas sabremzējā ar 120 m/s2 dižu paātrinājumu (palēninājumu).
Mūzika: Speed (ir tak kādam tāda dziesma)

mazkaķis un co23. Okt 2014 @ 21:40
[info]vilibaldis
Visu vasaru kaķu starpā valdīja diezgan izteikts konflikts - pagalms par šauru, pārtika izsniegta nepareizā secībā utt. Aukstums pāris dienu laikā abus kaķus saliedējis vienotā komandā, loga bungāšana, lai tiktu atpakaļ mājā, notiek sinhroni un pēc vienotas metodikas, pārtikas izdīkšana arī.

23. Okt 2014 @ 20:04
[info]sirdna
tēja, viskejs - ček.
temperatūra 38.4 - ček.
suns -ček.
sirsniņa dauzās - mierīgi sēžot uz 120 minūtē.

sala vējš, razbajniex23. Okt 2014 @ 19:42
[info]dooora
Ansjeits
Anseits, protams, ir kandidāts. betta tur vaidzētu Krumāru, pō un, obviōzi, mani. tikai es pēdējo reizi mūzikālu instrumentu esmu spēlējis viesnīcā Latvija, kad mēs, ja nemaldos, kādam norāvām kāzas.
un vēl vaig zaķus. vismaz trīs. un lupi, svilpi

Krievu nacisms23. Okt 2014 @ 19:18
[info]thel
Vietējo krievu margināļu un ekstrēmistu rakstu lasīšana ir viens no maniem slepenajiem prieciņiem. Man patiesi šķiet, ka viņu saražotos tekstus var lasīt kā aqbsurda literatūru. Tur ir viss - konspirācijas teorijas, dīvaina loģika, apbrīnojama metafizika un, protams, neiztrūkstoša komēdijas klātbūtne utt. Tāpēc es mēģinu vismaz reizi nedēļā sagataot popkornu un ērti iekārtoties dīvānā, lai baudītu šo avangarda mākslas paveidu.
Varu sniegt tikai vienu nesenu piemēru. Mūsu visa spektra prokrieviskie ekstrēmisti un margināļi - no Procevskas līdz pat Gaponenko, - protams, ir antifašisti un cīnītāji par vienlīdzību. No viņu puses tiek rūpīgi sekots, lai latvju zemē neatdzimtu fašisms un visubeidzot tiktu pielikts gals etnokrātijai . Tiktāl viss ir labi. Tomēr ir viena neliela problēma ar ko visciešāk saskaras t.s. Liepājas margināļi (Girs, Osipovs, Kravcovs etc) - viens no viņu lielākajiem antifašistiem (runa ir par Osipovu) ir bijis organizācijā, kuras simbols ir šāds:

Savus cienītājus viņš sveic šādi:

Girs, kas ir viņa ciešākais cīņubiedrs, protams, vēlas sabiedrībai paskaidrot, ka Osipovs nav nekāds nacists vai fašists (Apoloģijas pilnā versija ). Lūk, kā tiek skaidrotas Osipova dīvinās fotogrāfijas un simbolika.
1) Символы важны. Нацистская Германия в своей символике по части отражение силы в простоте была на высоте. Поэтому любая организация при доведении своей символики до совершенства, увы, оказывается на технической высоте исполнения нацистской символики.
2) Girs pēc sarunas ar Procevsku secina: Получается, что упрекающие позволяют Гитлеру и его приспешникам присваивать один из самых древних и широко распространённых преимущественно положительных графических символов многих народов мира. К чему двойные стандарты?
3) Un sveiciens? Tas, protams, Krievijā bija tradicionāls sveiciens. Vienkārši sanāca, ka: Гитлер перебил их изначально положительное значение на русской земле.

Tāda, lūk, apoloģija. Gaidu Z-svētkus, kad Girs un Osipovs ceps svastikas piparkūkas. Viņi var, jo nav nedz nacisti, nedz arī fašisti.

23. Okt 2014 @ 17:57
[info]penny_lane
mani nabaga nervi.

Είμαστε τρομοκράτες όλοι όλοι23. Okt 2014 @ 17:42
[info]dooora
terrō mēs visi isti
Koļa Kolā
latviski jau šitā neviens nedragā, ne?

23. Okt 2014 @ 17:24
[info]martcore
man patīk šis "profesionālā suņu barība. profesionālā kaķu barība."
a to tupie dzīvnieki paši rij visādus sūdus, totāls amatierisms kaut kāds
kaķis irma reiz mēģināja grauzt karbīda gabalu

a tur uzreiz skaudrā profesionālā karlzeisa acs visu nosaka sekundē - vienā tabletē tik un tik fuksijas, tik rododendra, tik zivs ķesku, peļķes mašineļļas un ūdens šķīduma, un dīvāna kājas skaidu, un pat mazliet e-konservētās dzijas arī un vēl kā matriksa neo iksperienss peļu ķeršanā, to veido īpaša kaķu halucinogēnā narkotika, viss kā pieklājas

labōres collaborātiōnes23. Okt 2014 @ 16:42
[info]dooora
tikko cipardzīle izverda, ka nesen 3emes gaitas beidzis Jāks Joala.
vinils ar šo dziesmu man pirmsskolas vecumā bija Vanadziņa vērtē.

the last boy

23. Okt 2014 @ 16:46
[info]src
acīmredzot trāpījos neilgi pēc mēģinājuma. pielāčplēšielas dubļu kafijā redzēju gan broku, gan āboliņu (pie dažādiem galdiņiem).

Terminoloģijas jautājums III23. Okt 2014 @ 15:50
[info]kautskis
Nopietni, dīzeļdegviela ir solāreļļa?! Kāpēc, kā-sasodīts-pēc mēs to saucam par dīzeļdegvielu, ja ir pieejams tik neticami skaists nosaukums kā solāreļļa?!

Dīzelis, nu, kā tas izklausās. Brauc ar dīzeli, un tev šķiet, ka blakus piesēdies kaut kāds bavāriešu motoru skrūvētājs ādas biksēs un ar eļļu nošķiestā rūtainā kreklā, sēž tur, gremo savus veisvurstus un piedzeŗ duļķainu alu. Bet solāreļļa! Brauc ar solāreļļu, un saulīte virs tava ceļa nenoriet. Solāreļļa, tas ir skaisti, zaļi un labskanīgi.

Kur skatās degvielas tirgotāju mērkaķinga departamenti?!

23. Okt 2014 @ 15:28
[info]martcore

 xxx

Note to self23. Okt 2014 @ 15:15
[info]kautskis
Izrādās, Cibai olbaltums šķiet daudz apspriežamāks tēmats par geju pastmarkām. Nēnu taisnība jau ir, Cibā ir pilns ar cepšanas entuziastēm, savukārt varavīksnes karogu nes retais.

23. Okt 2014 @ 14:20
[info]sirdna
OK, man uzklupis puņķis necilvēcīgais un, iespējams, kāds lieks temperatūras grāds.

Projekts.

1)centīgi nostrādāt noliktās stundas;
2)iegādāties melno tēju;
3)ripināties mājās un šķaudīt trolejbusā;
4)mājās palīst zem deķa un dzert daudz šķidruma (melnā tēja + viskijs + cukurs + melnā tēja + viskijs + cukurs + melnā tēja + viskijs + cukurs);
5)pūst elpu sejā sunim un vērot reakciju;
6)sarunāties ar rūķiem, kuri dzīvo pie griestiem;
7)skatīties lidmašīnas drošības instrukciju un apraudāties no aizkustinājuma;
8)pamosties tualetē un nezināt, kā es te nokļuvu.

Iepirkumu vēstis.23. Okt 2014 @ 13:37
[info]unpy
Viss tāds ziemassvētku noskaņās, beidzot atradu, ko dāvināt šajos kristīgajos svētkos jaunākiem radiniekiem un viņu vecākiem. Tiešām svētīga lieta.

Lūgums valodniekiem23. Okt 2014 @ 13:30
[info]unpy
vai citiem jaunvārdu darinātājiem. Būšu ļoti pateicīgs tam, kurš izdomās trāpīgu apzīmējumu visiem tiem ļaudīm, kuri uzskata, ka jebkurš rakstu darbs tikai tad ir ievērības cienīgs, ja tajā proporcionāli ir sastopams CAPS LOCKS, bolds, itālika un underlains, kas mēreni atšķaidīts ar šī visa KOMBINĀCIJĀM

 Šim jaunvārdam būtu jābūt tādai izteiktai nepatikas un viegla riebuma piegaršai.

23. Okt 2014 @ 13:14
[info]src
Izrādās, ka man ar Raču ir vienāda gaume.

23. Okt 2014 @ 12:58
[info]penny_lane
20 00 Ksunī iet džima filma, kas, protams, ir absolūts dārgakmens, viena forša filma, ko taisījis mans skolas biedrs, un vēl drusciņ daudz visādu filmu.
tad tas pats notiek 22 00, kad iet mana filma un trauslā sirds, ko es ļoti gribu redzēt, un vēl daudz visādu filmu.
kopā tas skaitās baltijas skate, kas sadalīta trīs daļās. pati pirmā daļa ir eksperimentālās īsfilmas, bet man personiski būtu bail no eksperimentālām un vēl baltijas filmām.

mana filma iet pēc kastrāta kuiļa, kas ir ahujena smuki nofilmēta, bet man domāt, ka visa idejiskā esence jau ir ielikta nosaukumā, pēc tam tikai variācijas par tēmu, kā pareizi apsēklot dvēseli.
Tags:

priekšstati23. Okt 2014 @ 12:55
[info]martcore
bonus track by dj aivars garda:23. Okt 2014 @ 12:10
[info]sirdna
Vai tikai man katrā tīkla lapā bāž acīs tās nolādētās Japānas dzelzceļa mēnešbiļetes? Aļļo, Internet! Es nebraukšu uz Japānu un ja arī braukšu, es to sūda biļeti nopirkšu pirmajā Nārvesena kioskā, vai nu kas tur Japānā tirgo visādus štruntus. Atšujās ar tām mēnešbiļetēm, idritvaipakreisi, cik stulbam ir jābūt, lai piedāvātu dzelzceļa biļetes otrā pasaules galā? Un es nemaz negribu uz Japānu, es neko labu par to valsti neesmu dzirdējis un cilvēki tur esot fantastiski truli un nepieklājīgi pūšļi.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba