Draugi

About Draugi

interneta veikals, sadzīves tehnika, piegāde9. Dec 2016 @ 17:35
[info]brr, posting in [info]pajautaa
Ja pieredze ļauj dalīties - kurš interneta vai vienkārši sadzīves tehnikas veikals piedāvā sadzīves tehnikas piegādi līdz dzīvokļa, ne ēkas, durvīm(vismaz divus kārtīgus mantu nesējus, nevis vienu izstīdzējušu kurjeru)?

9. Dec 2016 @ 17:13
[info]bozena
Domāju, nopirkšu Zsv egli. 2,48 eur. Man tās egles žēl, tāpēc arī nopirkšu. Varēs egle augt upmalā. Ja nepaveiksies, viņu nograuzīs bebrs.
Tā nu es stāvu Rajona Maximā, rinda līdz pat desu nodaļai, bet man taču jāpērk egle.

9. Dec 2016 @ 23:05
[info]penny_lane
es pēdējā laikā esmu apsēsta ar random informāciju. šrilankā - par radikālā budisma iemesliem un izpausmēm, pilsoņu karu, musulmaņu lomu utt. šodien radās jautājums, vai vīrieši, kas guļ ar leidībojiem, sevi uzskata par homoseksuāliem vai heteroseksuāliem (pārsvarā -otrais variants) - un tāpēc pētīju visa veida saitus, no pētījumiem līdz deitingsaitiem. kaut kad vakar bija malaizijas premjerministri un viņu savdabīgā radniecība. šķiet, divi ir brāļi, bet man radās sajūta, ka no divām mammām, bet šito čekojot samira telefons. un šodien vēl nāvessodi dažādās valstīs - kā un par ko. tās ir jocīgas lietas, kas ienāk prātā un neliek mieru. that said, tagad iešu gūglēt, kāpēc es varu piemiegt tikai vienu aci (labo), bet otru neparko. a bet labā acs, tā man vispār tāda pusacs, lasāmacs, tālumā neredz ne nieka.


p.s. arī otrais autobuss kancelējās. mums ir autobusu veiksmju diena.

Cibas vērotāja piezīmes.9. Dec 2016 @ 16:26
[info]unpy
Paldies lietotājam [info]krishjaanis, pateicoties viņam uzzināju, ka ciba ir kristīgāka, nekā iepriekš bija šķitis, nav jau tā, ka būtu pārāk daudz cilvēku, kuri būtu ar kristietību pārņemti, bet tie kādi seši, kuri ik pa laikam pie augšminētā lietotāja ir dažādu kritietības šķautņu satraukti un, kuriem, acīmredzot, Dievs no prāta neiziet tik ļoti, ka reizēm šķiet pilnībā piemeklējis, ir gana izteiksmīgi, īsti Dieva kalpi.

9. Dec 2016 @ 15:19
[info]dunduks
Attiecībā uz pasaules galu manu vērtību sistēmu veidoja kāds Krievijas izcelsmes kanādiešu ķīmiķis, kuram pasen bija izglītojoša rakstu sērija.

No jaunākiem rakstiem interesanti par saules enerģiju, kur arī parādās citur iepriekš paustā doma par to, ka spēles ar CO2 ilgtermiņā ir nulles summas spēle, piemēram, koku iestāda, augot tas patērē CO2, beigās oksidējas un CO2 atdod atpakaļ vai jaukās idejas ar CO2 sūknēšanu okeāna dzīlēs, no kurām tāpat vēlāk izlīdīs ārā. Всё суета сует.

Projekcijas slīdrāde 9. Dec 2016 @ 15:11
[info]perkons
[12:17] perkons: un, bļaķ, ausis aizmirsu mājās
[12:18] Shulcs: Nu kā tā var vispār izdarīt, kā tas iespējams?
[12:19] Shulcs: Tikpat labi zeķēs varēji atnākt
[12:19] perkons: bļaģstvo
[12:19] perkons: to ta man negribējās no rīta uz darbu iet
[12:19] Shulcs: Nu vot, nu vot, neieklausījies sirdsbalsī
[12:20] Shulcs: (nē nu also nestāsti, ka tev kādreiz ir _gribējis_ iet)
[12:20] perkons: ))

[15:04] Shulcs: Incants bags spoķikā, starp citu
[15:05] Shulcs: Sataisīju, vot, listi ar klausāmiem vecajiem Arhīvu songiem, lai nav FFWD visu laiku jāklikā, nu vot, tur songs Rest my Head
[15:05] Shulcs: Un ja klausās uz dzelža - pēc pauzes nāk hidden track, kā tam jābūt
[15:05] Shulcs: A trubā huj, pauze un beigas, wtf
[15:07] perkons: nja
[15:07] perkons: grūti tev atbildēt, jo MAN AUSIS, BĻEAĶ, MĀJĀS
[15:08] Shulcs: :)))))
[15:08] Shulcs: Jā, sorry, ka par sāpīgo atgādināju
[15:09] perkons: un man te dzied sāmtāims ai viš ai vere en ēēēendžēēēl, sāmtāāāims
[15:10] * Shulcs nopūšas, izsaka līdzjūtības
Tags:

9. Dec 2016 @ 15:02
[info]rasbainieks
civilizācija ir milzīgs trūkumu un kompromisu jūklis (c) biezpientaure
Tags:

Murmurācija9. Dec 2016 @ 14:44
[info]mako
Nupat uzzināju jaunu terminu, par kuru nebiju neko savos 47 gados dzirdējis. Palūgšu atturēties tos, kas profesionālu prasmju dēļ šo terminu jau zin un nemeklēt Googlē, ja nezinat.
Pamēģiniet vienkārši uzminēt - kas ir MURMURĀCIJA?

9. Dec 2016 @ 14:20
[info]martcore
vai var uzcelt sniegavīru no sausa, nevis slapja sniega? nevar?

:)9. Dec 2016 @ 14:13
[info]krii
Domājot par kādu senu vīriešdzimuma paziņu, allaž nāk prātā Lielais Kombinators. Laikam tāpēc, ka "... Его любили домашние хозяйки, домашние работницы, вдовы и даже одна женщина — зубной техник."
Tomēr labāk palikt kāda atmiņu sarakstā kā Sievietei-Zobu Tehniķei, nevis Gricacujevas madāmai, vai ne?

9. Dec 2016 @ 11:59
[info]extranjero
Pamanījāt ziņās, ka amerikāņu dzīves ilgums pēc vairākiem stagnācijas gadiem tagad ir nedaudz nokrities? Tas jau tā bija mazāks nekā vairumā attīstīto Eiropas valstu (Latviju šeit nepieskaitīsim). Par iemesliem neprātošu, jo tie var būt dažādi – sākot no dārgās veselības aprūpes, neveselīga dzīvesveida, augstā stresa un pieaugošās nevienlīdzības. Bet pats fakts atbilst novērotajām tendencēm, ka dzīve šobrīd šajā valstī neiet uz augšu. Izmaiņas ir vajadzīgas, un cilvēki tās vēlas panākt, un ne tikai ASV, bet arī citur pasaulē. Varbūt ne vienmēr pareizā veidā, bet labāk mēģināt uz zaudēt, nekā iegrimt pašapmierinātībā un neko nedarīt.

9. Dec 2016 @ 13:43
[info]dooora
Norvēģi šodien gari un nīgri sūkstās par miera prīzes piešķiršanu Barakam Huseinam.

viņiem tik gari avīžu virsraksti nemēdz būt:
Barack Obama vant fredsprisen i 2009. I årene etter har han henrettet tusenvis av personer uten rettssak og dom.
Baraks Obama saņēma miera prēmiju 2009ajā. Turpmāko gadu laikā viņš ir sodījis ar nāvi tūkstošiem cilvēku bez tiesas un sprieduma.

vispār jau savādi dzīvot pasaulē, kurā bez lāstekām un Brocēnu ķieģeļiem tev var uzlidot arī čoperītis, ko šoferē mūsains zēns aiz dīķa vai blakus stūra mājā.
Smile. You're on camera. For the very last time.

9. Dec 2016 @ 11:12
[info]kakjux
Fantastiski. Esmu mazliet high no painkilleriem, bet galva sāp kā sāpējusi. Tas šajā radošajā kolektīvā ir diez gan normāli.

Vēl gribēju tā kā mazliet pateikt, ka Didi mani mulsina. Ar ko? Ar to, ka es viņai patīku. Seems a bit unnatural to me.
Tags: ,

9. Dec 2016 @ 13:42
[info]dooora
policija, policija, kartupeņu pireja

http://www.vice.com/en_se/read/police-pooped-in-a-sink-at-christmas-party-vgtrn-923

9. Dec 2016 @ 12:42
[info]apolineers
Pastrādāt nevaru vispār. Tā vietā noskatījos:

a) Oskara pasniegšanu Bigelovai;
b) Oskara pasniegšanu Aflekam;
c) Chicago Cubs pirmo uzvaru World Series 108 gadu laikā;
d) Nedaudz no Aleksandra Ivanova parodijām;
e) Divas Odesas anekdotes.

dodiet divus!9. Dec 2016 @ 11:46
[info]ezss
Dopamīns ir viela, kuru izstrādā mūsu smadzeņu neironi. Vispazīstamākā šīs vielas funkcija ir atalgojuma ceļos.
Pēdējā laikā aktīvi tiek pētīta dopamīna ietekme uz mācīšanos un laika sajūtu.
Es pastāstīšu par to, kā dopamīns ietekmē mācīšanos, par laiku kaut kad vēlāk.
tldr Smadzenēm patīk būt patīkami pārsteigtām, ja tas tā notiek, smadzenes saka, dodiet vēl! )

9. Dec 2016 @ 12:06
[info]martcore
kaut arī piekrītu, ir elektriskās spēles, kuras es neprotu spēlēt, piemēram, age of empires, gan otro, gan trešo
es it kā visu daru pareizi, uzreiz būvēju mājas, skauts skraida pa karti, cenšos saglabāt parasto iedzīvotāju un armijas skaitliskās attiecības 50/50, bet beigās ierodas AI ar astoņiem zirgiem, kas tupa rašo, a kā vēl to nosaukt, un mums ir pizģec

9. Dec 2016 @ 11:00
[info]scaramouche
"Ir 2016. gads, nedomāju, ka varam tik zemu krist. Atklāti runājot, biju šokā. Nesaprotu, kāda loma tur ir divām knapi apģērbtām sievietēm. Nedomāju, ka tas iederas sportā. Ja tādā veidā rīkotāji cenšas veicināt sporta popularitāti, tad tas nav pareizi."

Via delfi.lv - Zviedrijas florboliste saceļ sašutuma vētru par Latvijas karsējmeiteņu īsajiem svārciņiem

Tagad, kad LV ir atpalikušā redneka lomā, ļoti labprāt izlasīšu visus leitestus šodien.

Feikās ziņas un virsraksti. 9. Dec 2016 @ 10:59
[info]src
Kā kaut kur soctīklos (varbūt pat cibā krišjānis, tiešām neatceros) norādīja, lielie ziņu portāli arī visnotaļ grēko.

Bija Tvnetā, tagad arī DELFI.Virsraksts skarbs, bet pašā tekstā stāsta, ka realitātē ir nepierādīts irākieša apgalvojums. Kāpēc LETAi ļauj tā darīt? Vai arī šajā gadījumā abi portāli izdomāja, ka jāliek skaļš virsraksts?

9. Dec 2016 @ 16:37
[info]penny_lane
note to future self: "ietaupīt" nevajag mēģināt. tas vienmēr ir feils. ja tērēt naudu, tad- tērēt. ja netērēt, tad it nemaz.

piemēram, vakar visa tā izšķērdīgā vakariņa, padomā tikai, piecreiz dārgāk nekā apbrīnojami jūras velšu makaroni pie stūra arāba (man liekas,ka tas ir izcili pagatavots roltons, kam piemestas garneles, astoņkājīši un citkājīši), vardītes un gliemezīši čupām vien pa ķīniskam un ar alu no mazākajām pasaules glāzītēm - fuck it, tas bija ļoti prātīgi. ļoti prātīgi ir arī nobukot airbnb bruņurupuču ligzdā un ja bezgalības baiseins uz jumta nav prātīgi, tad es nezinu, kas tas ir. un pa vidu dzīvot kā kārtīgam bomzim pienākas.

bet mēģināt ietaupīt, tas ir pizģec, ku slikti. te nu mēs sēžam, nenopirkām dārgās autobusa biļetes uz otru valsts galu, un - guess what - nenopirkām nevienas, nē, sliktāk, nopirkām vienas, bet tās nepārdevās līdz galam. naudu paņēma, biļetes neiedeva, vienvārdsakot. un tagad d. kaut kur lamājas pa telefonu, es sēžu septīto stundu autoostā, un visticamāk mēs atgriezīsimies galvaspilsētā tūlīt pat, ņemsim viesnīcu, ņemsim jaunas biļetes, ņemsim vērā.

vispār tas viss droši vien ir drusku mana vaina, bet tā ir arī d. jaukākā īpašība - ja viņš varētu tagad, kā pienākas, močīt mani pret sienu ar visādiem "a bet es taču teicu", tad viņš to nemaz nedara. tā daru tikai es. jātrenējas tā nedarīt, ja tā nedara, tas izskatās gaužām eleganti.


p.s. man patīk, kā šeit smaržo. nemaz nehinduistindīgi, nemaz ne pēc netīrumiem, uz katra stūra degunā kaut kas jauns, un pilsēta ierakstās degunā tā - delikāti.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba