Draugi

About Draugi

25. Feb 2017 @ 12:31
[info]mufs
man ir uzradies favorīts, artūrs viņu sauc. abzolūti katrs viņa komentārs vegānu grupā izraisa acu nekontrolētu riņķošanu un vēlmi skriet ar pieri sienā, un saukt kosmosā "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"

25. Feb 2017 @ 12:18
[info]martcore
vo, varu jūs vēl izklaidēt ar kaut ko šādu (a.indāns/m.korsietis, vairs jau neatceros, kurš gads)

25. Feb 2017 @ 10:16
[info]zazis
Only good system is sound system!
Mūzika: Dabsolis https://www.mixcloud.com/Dabsolis/dabsolis-20170217

neesi bargs pret sevi25. Feb 2017 @ 08:35
[info]qgmr101
Garastāvoklis:: giggly

25. Feb 2017 @ 02:59
[info]kakjux
[info]austrinjsh labākā īpašība ir tas, ka viņa ir ļoti lielisks cilvēks, sarunu biedrs un viss tas. un fokusē manas domas ar savu klātbūtni. globāls prieks.
un Dārta ir lielisks kaķis, kurš grib daudz mīļoties, bet needs play time without me.
vispār, šodien laikam pie vakariņām ar lielu nopūtu tika secināts, ka nu jau varētu pielikt punktu MP mēģinājumiem uzdejot ar maniem tarakāniem. pat tarakāniem sāk likties, ka nav ok.
ā, es te tā padomāju un secināju, ka ja nu man būs mēnešreize šas, tad man ir nedabisks PMS. nedabisks kā? jo jūtos sasodīti labi. un tas ir nedabiski. btw, atgādiniet pirmdien piezvanīt uz psihu kantori un pateikt, ka 1.martā nenākšu, nav laika.

gribu sev pierakstīt vēl rīta ep, ka es ieraugu ābolu uz galda, paķeru rokā, skaļi nosajūsminos, ka ābols. neliela pauze. nolieku ābolu uz galda ar tekstu, ka vispār negribas ābolu.

ar labunakti, cibdraugi.
Mūzika: MTV Rocks
Tags: , , , ,

25. Feb 2017 @ 00:10
[info]martcore
klausos kartāgas "tik tālu, tik prom" albumu

24. Feb 2017 @ 22:42
[info]dooora
forši, ka grāmata par Plēpi ir lndb.lv bez tiem pautōrtiesību ierobežojumiem.
Plēpis un viņa gravura kokā. Stockholma, 1980.

24. Feb 2017 @ 22:51
[info]martcore
viena no labākajām idejām literatūrā varētu būt esošu fizikālu efektu apraksta pielietojamība galvenā varoņa raksturā

paklausieties:
Kodolsprādziena izplatīšanos var iedalīt piecos posmos. Tie ir – elektromagnētiskais impulss, caurspiedīgā reakcija, radioaktīvais saindējums, triecienvilnis un gaismas starojums.(wiki)

tas ir teicams sižets viena cilvēka iekšējā pasaulē, daudz labāks par matrixu

24. Feb 2017 @ 20:26
[info]methodrone
man aizvakar saakaas iesnas, bet tad es apeedu divas dienas peec kaartas pa svaigai dope bomb-ass kaapostgalvai, un shodien iesnas pazudushas bez veests pa iistam nesaakushaas un juutos kaa dzhonijs bravo vai driizaak popaijs. tas kas eed spinaatus. tikai es eedu kaapostgalvas.

kādā dīvainā sulā savas lūpas tu mērc24. Feb 2017 @ 22:25
[info]bozena
Viens no lielākajiem planētas noslēpumiem ir, kādā substancē kantoru apkopējas mērc savas lupatas, ka tās dvako kā visbaisākā purva rāva.

24. Feb 2017 @ 20:50
[info]martcore
starp citu, vienmēr, kad spēlēju jagged alliance 2, mani pirmajā aerodromā sāk vilkt uz kaut kādu avangardu
davai, izmetīsim mūsējos blakus centrālajam angāram, nevis pārkodīsim žogu sākumā kā visi normāli cilvēki to dara, un paskatīsimies, kas sanāks
nu kas sanāk
sanāk tā, ka jobanā lidmašīna, kas stāv pie angāra, nav nekāds aizsegs, visiem ieroči "out of range", pretinieki ir kaut kur septiņsimts metrus no mums, sagrupējušies trijatā, šauj un TRĀPA
šajā brīdī mani FPS norūdītie nervi nedaudz neiztur - čuvaki, drīkst pajautāt, a ar ko īsti jūs tagad šaujiet*? ar snaiperšautenēm? mēs jūs ta vispār pēc spēles loģikas tā kā īsti neredzam. lai arī jūsu trio atrodas uz absolūti visiem vējiem atklāta aerodroma tukša un pamesta asfalta. zem klajas debess. kakova hu...
es zinu, lietotājs kosmo šādā brīdī sāk piļīt pa visiem ar burst automātu.

nē, nu saprotu, ka no ļotenes šajā gadījumā ir aši jāskrien aiz centrālā angāra un pēc tam jāvirzās pa noliktavām kreisjā pusē. bet tomēr. ļaujiet mums nomirt kā varoņiem!

*ar beretām, viens ar koltu

24. Feb 2017 @ 20:40
[info]tati
Besībesībesī.
Tas, ka šajā valstī pārdod sūdīgus piena produktus. Viss smird un garšo pēc skābbarības, jo nabaga lopi tiek baroti ar lētu un sūdīgu paiku, kas rada savu "superīdziņo" efektu. Sviests smird (kad cep/kausē), struktūra pretīga, ar sieru tas pats.
Neatceros, kad agrāk būtu bijis tā - sacept sīpolus sviestā un ieslēgt virtuves ventilatoru, lai visa māja nesmirdētu pēc skāba pretekļa. Ar siermaizēm ze seim. Ja uz maizes uzsmērē LV sviestu, uzliek LV sieru un liek cepties...pizģecnahujbļe tur sanāk.
Tagad pērkam sviestu no Īrijas (Mego var nopirkt, laikam šad tad Prizmā arī ir), jo tas garšo saldi, smaržo saldi un NESMIRD.
Ar sieru gan sūdīgāk - neLV, neLT vai nePL uzmaizes liekamos sierus šeit reti kur var nopirkt.
Man besī, ka citvalstīs uzņēmumu īpašnieki uz ārzemēm aizsūtīs sūdīgāku produkciju (jo paši sūdus neēdīs), bet paši paturēs sev labāko, bet mūsu sprīdīšzemē viss ir otrādāk. Kā tagad atceros - eksporta sviests, eksporta balzams.

24. Feb 2017 @ 19:55
[info]martcore
jautājumā "vai jums kādreiz ir ienācis galvā pielaikot sieviešu drēbes", man prātā nāk zābaki, respektīvi, jautājuma matemātiskā puse. jo 35+35 izmērs, tātad septiņdesmit, un ja es vilkšu vienā kājā divus sieviešu zābakus uzreiz, tam vajadzētu darboties. oh, wait...

the roasted communion24. Feb 2017 @ 18:42
[info]dooora
Swedish King Gustav III (1746–1792) is reputed to have commuted the death sentence of twin brothers convicted of murder provided that they agree to be guinea pigs in a scientific experiment designed to test which of coffee drinking or tea drinking was superior. One brother could drink tea but not coffee, while the other could only drink coffee. The tea drinker died first, at the age of 83. Sweden developed into one of the top coffee-drinking nations of the world.

24. Feb 2017 @ 18:14
[info]martcore
/turpinot skatīties vēsturiskus latviešu popmūzikas klipus/
rajeckai viss kļuva sliktāk tad, kad viņa izbalināja matus
ja neizbalinātu, kļūtu par primadonnu un sekssimbolu, nevis sāktu vadīt bērniem diskotēkas, kā arī komunistisko sadzīvi ar grāveru
garām palaistas iespējas

24. Feb 2017 @ 17:57
[info]martcore
nevajag domāt, ka esmu kaut kāds tur liepājas heiteris
esmu, piemēram, varens grupas credo fans
starp citu, viņiem arī galvenais ģitāras maģijas virspavēlnieks bija uzvārdā alksnis
uzskatu, radniecīga grupa!

24. Feb 2017 @ 17:17
[info]src
Tas man tik tā liekas, vai tas tiešām ir nepareizi - vēstuli sākt ar "Sveiks!" un turpinājumā uzrunāt uz Jūs?

#gribamzināt

24. Feb 2017 @ 17:00
[info]martcore
lai arī mūsu valsts pagājusī paaudze bija kudiš radikālāka genderuzskatos
māmiņas puikas tērpa zeķbiksēs, kā arī garajās zeķēs ar viduslaiku kruzuļiem vai bumbām kaut kādām
mēs bijām tik mazi, ka nespējām pat pajautāt, par ko mums tas viss
pieskaitīsim to arī tradicionālajām vērtībām

24. Feb 2017 @ 15:48
[info]vistu_zaglis

Piemājas tabakērijā bija izbeigušies ierastie cigarešu papīrīši, paņēmu kaut kādus nepazīstamus. Skatos – uz kārbiņas pašā vidū uzlīme ar uzrakstu "noplēs". Nu ja jāplēš – jāplēš, noķibinu arī. Zem viņas vienkārši apaļš līmes pleķītis, uz kura, sobbsna, šī uzlīme turējās. Tas arī viss.

Sēžu tagad, vienā rokā nu jau lipīga papīrīšu kārbiņa, otrā – uzlīme ar uzrakstu "noplēs", sēžu un domāju – a kāda hrena pēc es viņu lipināju nost? Ko es tur cerēju sagaidīt? Kurā brīdī mana dzīve aizgāja tiktāl, ka es bez domāšanas daru to, ko man liek darīt kartona kārbiņa ar papīrīšiem? WTF? Tāda stulba un bezjēdzīga sajūta.

Mūzika: Peter Gabriel / Habibe

24. Feb 2017 @ 16:22
[info]dienasgramata


VIETAS pie galdiņiem runātāja tiešā tuvumā varam garantēt pirmajiem 10, kas pieteiksies. Tāpēc pasteidzies rezervēt sev vietu, piezvanot vai rakstot SMS un norādot arī savu vārdu.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba