Draugi

About Draugi

25. Jul 2014 @ 22:06
[info]ripp
es saprotu, ka pārsvarā cilvēki normāli pacieš gan samērā augstas, gan samērā zemas temperatūras. saprotu arī, ka ir cilvēki, kam ir grūtāk paciest karstumu un arī tādi, kam grūtāk paciest aukstumu.
tas ko nesaprotu ir, kādēļ +30 grādus jāsauc par ellišķīgu svelmi. bez tā, ka modē ir skaļi virsraksti. nu labi, karsts. bet ellišķīga svelme? whaat?

Pabriesmīgi.25. Jul 2014 @ 20:01
[info]unpy
Neslēpšu, man ir nedaudz bail no Krievijas agresijas, bet nedaudz tikai tālab, ka tieši tikpat baidos no citām visa veida stihiskām nelaimēm un negadījumiem. Tieši tikpat mani uztrauc arī intensīvā krievu demonizācija informatīvajā telpā un pašam savā apziņā. Atveru feisbūku un tur uzreizi cilvēki pārpublicējuši divus rakstus. Pirmais raksts ir par to, ka amerikāņu velotūristu Krievijā notriecis piedzēries autovadītājs, otrā - par to, ka kaut kāda muļķīte tīklos lielās ar skrostu tušu, kas savākta no nelaimīgā Boinga atliekām. Var jau būt, ka tas tikai tālab, ka šīs ziņas patrāpījās blakus, bet mani pārņēma ļoti nepatīkamas sajūtas, pirmkārt, jau tālab, ka pašam pirmā doma bija "nu, jā, ko tur var gribēt" un tikai otrā "paga, kas tad no šajās ziņās minētā nevarētu notikt arī pie mums?". Vēl pavisam nedaudz un otrās domas vairs nebūs, būs tikai "viena otra atomsēne Krievijai tikai ļoti piestāvētu".

25. Jul 2014 @ 19:07
[info]zimbabve
Šodien pārdevējs pārtikas veikalā pajautāja vecumu pirms vīna pirkšanas, pēc skaļiem smiekliem saprata, ka laikam nebūs pareizais jautājums. Nesaprotu, kā tas nākas, ka ap 18 gadu vecumu šādu jautājumu nudien nebija, bet tagad ir. Varbūt pārdevējiem ir slepenā stratēģija — ik pa laikam sievietēm šo jautājumu uzdot, lai būtu par ko pasmieties dienas laikā:)

pusaudzis25. Jul 2014 @ 18:46
[info]vilibaldis
"es tev neatzvanīju, mammīt, lai tu nesatrauktos..." sasodīts, man trūkst vārdu.

25. Jul 2014 @ 18:11
[info]lemurs
Rau, šeit ir skatāma un klausāma pusotra stunda tās absolūtās laimes, kuru mums bija ļauts pieredzēt un no kuras joprojām īsti nevar attapties, lai pieslēgtos dienišķajiem tekstiem.

apdrošināšana25. Jul 2014 @ 16:54
[info]vilibaldis
kā īsti ir - vai ceļojumu apdrošināšana sedz vai nesedz neatliekamo medicīnisko palīdzību?

25. Jul 2014 @ 15:40
[info]rasbainieks
vaii ko laivu žurnālos uzgāju

Презентуемъ Вамъ, милостивые судари и сударыни, очередной романсъ извѣстнаго шансонье-самурая Витторіо Тсойскаго. Оная пестня написана Тсойскимъ уже въ эмиграціи, гдѣ онъ, подобно истому почвеннику, тяжело переживалъ отрывъ отъ корней и выразилъ въ оныхъ виршахъ пронзительную ностальгію.

Созерцаю эмпиреи сквозь чужой мезонинъ,
Тщетно силюсь хоть одно свѣтило признать,
Совершалъ я променады межъ березъ и калинъ -
Днесь приходится въ Парижахъ бобылемъ куковать.

Рефренъ:

Но, коль имѣется въ карманѣ табаку кисетъ,
Стало быть не столь прискорбна вся тщета бытія…
На почтовый экипажъ въ портмонѣ лежитъ билетъ,
Вотъ махнётъ кнутомъ ямщикъ, сгинетъ съ глазъ юдоль сiя…

Ни единъ не во хмелю не сознавался, что шпіонъ,
Ни одинъ достойный мужъ не утратилъ лица,
А безъ Моцарта публичная дуэль – моветонъ,
А безъ Шуберта печаленъ путь къ праотцамъ.

Рефренъ:

Но, коль имѣется въ карманѣ табаку кисетъ,
Стало быть не столь прискорбна вся тщета бытія…
Въ вензеляхъ и апплике вотъ на цеппелинъ билетъ,
Пару капитанъ поддастъ, и прости-прощай земля.

Neprasi Gūglei, prasi Cibai25. Jul 2014 @ 14:30
[info]kautskis
Čau, draudziņi. Lūdzu, iesakiet, ko darīt diženās františeku zemes leģendām un krievu tūristiem apvītajā galvaspilsētā. Ieteicams ko tādu, kas nebūtu šīm te leģendām un krievu tūristiem apvīts. Paldies!

25. Jul 2014 @ 15:29
[info]goddes, posting in [info]es_shobrid_lasu
a

Novusa galdi25. Jul 2014 @ 15:27
[info]viper, posting in [info]pa_leeto
Pārdodu 2 novusa galda virsmas un vienas kājas. Ir jau sakrājušies ar puteklīšiem un labu laiciņu nav lietoti, bet domāju ka varbūt kādam viņi interesēs, jo pašai telpas neļauj viņus izmantot pilnvērtīgi.
Par nelaimi kijas un kauliņi nav, tādēļ tos piedāvāt nevaru.

Par galda virsmu 10 eiras, bet ja kājas un galda virsma- 15 eiras.
Pašsavākšana no Vecmīlgrāvja, jo nav iespējas nogādāt tuvāk centram :(

Interesenti- rakstiet uz vipera_aspis@inbox.lv

valodniecība25. Jul 2014 @ 15:19
[info]tikko_pamodos
Mans mīļākais vārds latviešu valodā ir PIMPIS. Tāds majestātisks un cēls, stingrs vārds.

25. Jul 2014 @ 15:01
[info]rasbainieks
epopeja ir noslēgusies, kaut ko tādu nebiju pieredzējusi, 7 diennaktis un 18 stundas starp nolaišanos un pēdējās bagāžas vienības ierašanos mājās
fun fact, caur oslo gardermoen esmu lidojusi divas reizes, un abas reizes bagāža netika man līdzi

25. Jul 2014 @ 13:44
[info]auksts_entelekt
biju izstādē. Darbu autori Hospiz pacienti. Hospiz ir miršanas māja, kurā (maksimums 28 dienas) dzīvo cilvēki, par kuriem skaidrs, viss, tur vairs nav nekādu cerību. Atlikušas pēdējas dienas.
Labi, par bērnu zīmējumiem nerunāšu (bēdīga saulīte, gulta ar žņaudzošam rokām), bet vot bilžu sērija, kur divas meitenes, ar diagnozi vēzis, sev sarīkojušas atvadu ballīti..Jēzu, Jēzu, kāpēc tu tā dari. Viņas palātā no diagnozēm izgriezušas sniegpārsliņas, no receptēm satinušas viltus cigaretes un uz vēnā laižamajām zālēm salīmējušas "alus". Visādās pozās pa gultu, tēlojot, ka piedzērušas un vemj. Abas plikām galvām un iekritušam acīm.
Apakša bija paraksts, ka viena mirusi 25 maijā, otra 4 jūnijā.

25. Jul 2014 @ 14:36
[info]rasbainieks
nu, kurš jau mēģina publisko josemīta betu? kiceks, kurš vēl?

dienas un darbi25. Jul 2014 @ 14:14
[info]vilibaldis
iztīrīju pagrabu, salēju kompostā ašpadsmit litru visādu labumu, tāpat neviens to visu nespēj apēst. bet ja godīgi, latvietis praktiskais, manī asiņo.
Zvanīja no nometnes, pusaudzis peldoties samežģījis kāju, pats uz zvaniem neatbild. sasodīts!

Sapņu darbs25. Jul 2014 @ 13:37
[info]annu, posting in [info]darbs
Tā kā man patīk rakstīt, un daru to jau ilgstoši, turklāt pēdējos 9 mēnešus mans darbs ir tieši saistīts ar reklāmtekstu, uzņēmuma bloga rakstu un sociālo tīklu sīkrakstu rakstīšanu, tad nolēmu padalīties:
Piedāvāju tekstu rakstīšanu mājaslapām, blogiem, sociālajiem tīkliem. Reklāmteksti baneriem, afišām, reklāmām meklētājos u.c. Tāpat varu nodrošināt tekstu rakstīšanu un/vai tulkošanu arī uz krievu valodu.
Elga-b inboksā.

25. Jul 2014 @ 10:46
[info]chaj
Sinhronizācija (via papa, no plus.maths.org):

Metronomu sinhronizācija

25. Jul 2014 @ 10:45
[info]honeybee
Atšķirībā no LaLiGaBas, kur točna pārsteigumu nebija, Baltvilka balva gan ir pārsteigums, nu tāds "wtf why" tipa pārsteigums.

Nēnu protams Rungulis visnotaļ varētu dabūt balvu, teiksim, "re(uz)konstruēsim Latvijas vēsturi" vai "parausim uz nostaļģiju" vai da kaut vai "izliksimies, ka rakstām bērniem, bet patiesībā rakstīsim vectētiņiem" konkursā, bet kā bērnu grāmata Lapsu kalniņa mīklas nekādā veidā nav labāka par, teiksim, mazo Mulu. (Un mazā Mula ir tieši tikpat svarīgi-inovatīva LV bērnu grāmatu pasaulē, ja ne vēl vairāk; nu katrā ziņā tā iekrīt kategorijā "ja manā bērnībā būtu bijusi šī grāmata, es būtu labāks cilvēks", nevis Lapsu kalniņa aizņemtajā "manā bērnībā bija šādas grāmatas, un paskatieties, kas no manis sanāca".)

academia25. Jul 2014 @ 00:22
[info]helvetica
Украина и кризис “русистики”: включенное наблюдение исторического процесса

24. Jul 2014 @ 22:46
[info]echoes, posting in [info]foodporn


tuvāk )
Top of Page Powered by Sviesta Ciba