Draugi

About Draugi

Komunālais dzīvoklis centrā - 2 izolētas istabas28. Maijs 2015 @ 20:37
[info]emiilia, posting in [info]dziivo_te
Piedāvāju 2 istabas komunālajā dzīvoklī - istabas ir izolētas, nav jāiet caur kādu citu istabu vai jākomunicē ar kaimiņiem, veido burtiski savu atsevišķu "dzīvoklīti". 
Vecā māja, augstie griesti, katra istaba aptuveni 16 m2. Pirms gada, pusotra veikts remonts, skaisti griesti. Koplietojama virtuve, vannas istaba un tualete.

Mēnesī 170 eur, konstants maksājums visu gadu (iekļauti komunālie un īre, reizēm jānoziedo daži eiro par gāzi).

Dzīvoklis ir Tērbatas ielā - viss sasniedzams kājām.


Ja ir interese, raksti uz dariijumi pie gmail  

"Последняя Сказка Риты."28. Maijs 2015 @ 20:32
[info]usne
mans mīļākais kinocitāts ir renata ļitvinova ar izskapti (starp citu nezinu kā pareizi rakstīt ši brīnumainā instrumenta nosaukumu)

Vaimanu papildinājums28. Maijs 2015 @ 17:24
[info]panacea
atzīšos, parakos sevī vēl, un atradu vēl nedaudz vaimanu materiāla.

vispār, par melnādainajiem, aizdomājos, ka mani reāli arī tracina tas, ka latviešu valodā trūkst normāla apzīmējuma rasēm -- nu un ne tikai latviešu valodā. es īsti nezinu, bet man liekas, ka Aminata ir pa pusei balta un pa pusei melna, un īstenībā tā arī derētu viņu visprecīzāk saukt, ja ļoti gribētos runāt par rasēm. bet dēvēt viņu par mulati? nu nezinu, vai tas tomēr ir superneitrāli. īstenībā, superneitrāli būtu tas pats, ko es teicu par homoseksuālu seksu -- ja mēs vispār neredzētu viņas ādas krāsu, bet vnk vērtētu, vai viņa dzied labi vai nē, bet nu līdz tam kad vēl nonākt... cik es zinu, asv viņi risināja šo problēmu pašiem citu rasu pārstāvjiem prasot, kā viņi grib lai viņus sauc un nonāca pie person of color (kas nav perfekts, ok ok, bet tomēr kaut kas).

un vispār, kas man arī liekas vērā ņemami un arī mani sadusmo. cik nav aptaujas rādījušas, ka latvijas krieviem ļoti jūtīgs jautājums ir tieši saukšana par russkij un latiš. un kad es te organizēju ārzemēs latviešu biedrību, es ļoti gribēju iesaistīt latvijas krievus, bet tikai tad sapratu, ka ko tad viņi vispār gribēs ar lv latviešiem svinēt -- 18. novembri? 4. maiju? kad mēs (latvieši) sasitām viņus (krievus)? un galvenais, ka mēs tak visi tjipa vienādi jaunieši, visi auguši vienā valstī, bet reāli, tā bija liela problēma un bieži nepārvarama. a politiķi gan jau to apzinās un bieži speciāli izmanto, a latvietis parastais gan jau neaizdomājas.

iepriekšējā tekstā pieminēju arī divu vīriešu seksu un vēlāk aizdomājos, ka latvijā parasti šausmīgi naidīgi izturas tieši pret gejiem, bet ir tāds it kā labāks viedoklis pret lesbietēm. un daži to popularizē kā pseido-toleranci. vismaz man ir nācies dzirdēt tādu it kā ironiski labvēlīgu: 'kas var būt skaistāks par divu sieviešu mīlestību'. it kā lesbiešu sekss būtu radīts tam, lai uzbudinātu heteroseksuālus vīriešus. līdz ar to, nēē, tā nav tolerance pret lesbiešu seksu -- tas ir lesbiešu seksa izsmiekls, kas ir tik pat slikti kā naids pret geju seksu. nu un, protams, otra galējība ir ka visas lesbietes tiek uzskatītas par galēji vīrišķīgām, neskūtām, īsmatainām būtnēm. nu un pat ja ir -- cik tad mums ir heteroseksuāli čaļi ar sešpaku un sievietes ar 90-60-90?

šeit laikam man jāprecizē, ka es ne tikai uzaugu latvijā, bet arī reālā mazpilsētā un pieredzēju tās postošo klačošanās spēju un tolerances trūkumu. līdz ar to varbūt ne gluži vaina ir tik daudz latvijā, kā vienkārši mazpilsētas sindromā. jo, protams, tas ir visā pasaulē novērojams fenomens, ka jo lielāka pilsēta, jo lielāka tolerance, neatkarīgi no pašas valsts striktuma. latvija pati par sevi ir maza, tad varbūt arī tolerance pati par sevi ir grūti panākama, es nezinu.

Tīri piefiksēšu.28. Maijs 2015 @ 18:41
[info]unpy
Lūk, šobrīd esmu pilnīgi laimīgs. Spīd saule, čivina putni, skan ļoti pieklusināta un neuzmācīga muzīka, esmu paēdis, nedz redzes, nedz dzirdes laukā nav itin neviena cilvēka vai citu cilvēku radītu trokšņu, šī brīža pilnīgi visu manu niecīgo vēlmju apmierināšanai ir viss, pat ar uzviju. Un šī brīža priekšā atkāpjas pilnīgi viss, dēļ kā man laimīgam nevajadzētu justies itin nemaz. Ir tikai šis riktīgi lieliskais brīdis ar dzelteno taureni, kurš sēž man uz ceļgala.

28. Maijs 2015 @ 18:36
[info]usne
rīt Bērnu Mājā izlaidums un pēdējā šīs sezonas deju nodarbība B.
sāk sākties vasara

28. Maijs 2015 @ 16:31
[info]auksts_entelekt
Jau krietnu pusstundu nodarbojos ar to, ka nevaru izdomāt, kas varētu būt mans Guilty pleasure par godu rītdienai un sev par pagodināšanu.
Ieilgušajā atvaļinājumā (veselas divas nedēļas!) esmu jau paspējusi piepildīt visas vēlmes un drosmīgākās fantāzijas. Ne reizi nepieskāros mācību makulatūrai, uz vairākām dienām atslēdzu telefonu, kopīgi ar K. brokastīs dzēru alkoholiskos dzērienus un pampu gultā līdz pat četriem dienā. Man vairs nav fantāziju, ko es varētu gribēt no "neatļautā", bet ekonomiski pieejamā un tā lai tas vēl būtu ar svētku sajūtu.
Ir doma nopirkt krievu veikalā lielo ikru bundžu un ēst ar karoti, bet nu tak apšķebinās.

grammar nazi28. Maijs 2015 @ 17:33
[info]eerenpreiss
KF varas iestādes beidzot novērtējušas šī fenomena veidotā apdraudējuma riskus

http://tjournal.ru/p/grammar-nazi-dictant

p.s. komplektam piestāv arī https://meduza.io/news/2015/05/28/v-teste-na-ekstremizm-dlya-podrostkov-nashli-ekstremizm
Tags:

28. Maijs 2015 @ 17:08
[info]penny_lane

28. Maijs 2015 @ 15:50
[info]dunduks
Tolerance ir tad, kad krogā pie viena galdiņa runā par foršajiem homoseksuāļiem, bet pie otra, ka pidarus jāsit tik ilgi, līdz tie paliek rozā. Un abām kompānijām vienai par otru ir pofig.

Attiecībā uz bēgļiem vienkārši - kvotas jāsadala kaut cik proporcionāli pret iedzīvotāju skaitu, resp., ja ES ir 500mlj. iedzīvotāju un LV ir 2mlj., tad no 60000 bēgļiem LV pienākas 240. Godīgi un solidāri, ja jau piedalāmies šajā balagānā.

Vaimanāšana 28. Maijs 2015 @ 13:01
[info]panacea
*** Tekstā ir rupjības (jo teksts ir emocionāli kāpināts, lol) ***Vēl man jāsaka, ka uz vecumu paradoksāli pieaug arī neiecietība pret tolerances trūkumu un stulbumu, un empātijas trūkumu. Es reiz biju uz vienu semināru, kur mums kaut kādā kontekstā teica, ka tu skaidri vari zināt, kas tev dzīvē ir svarīgs, ja tu sēžot pie tv gribi sākt kāda raidījuma laikā uz viņu kliegt. Pie tv nesēžu, bet rekur man te sakrājies, tad nu publiska kurnēšana!

Tā piemēram kā reizi nesen bija saruna par cilvēkiem ar miega traucējumiem -- tādiem, kam vajag 12+ h miega diennaktī. Un sarunas biedrs tik ar tādu paštaisnu, par savu dāsnību pret citiem apmierinātu izteiksmi sacīja -- bet nu ja -- ja jau viņiem tik daudz miega vajag, tad lai guļ. Un svētas bija manas dusmas, kad es atcirtu, jā bļeģ, un ja tev vajag erekcijas difunkciju, tad vajag vai ne. Vai ja vajag tev cukura diabētu, tad vajag. Bļeģ, 12+ h dienā miegs nav normāli, tā ir slimība, cilvēks nevar funkcionēt kā normāls sabiedrības loceklis. 'Lai iet ātrāk gulēt', atkal kāds gudrītis iepīkstēsies. Bet, bļeģ, gudrīti, normāls sabiedrības loceklis iet ne tikai uz darbu un gulēt, bet arī skatās tv, nodarbojas ar seksu, iet uz krogu, lasa grāmatas, ravē dārzu utt. Un tas panesa vēl tālāk manu dusmu loku uz mūžīgo stigmu par garīgajām slimībām kā tādām, jo tās taču ir tikai galvā - nu taču saņemies un tiec pāri tai depresijai. Nuja, sūda insults taču arī galvā. Kamēr tu nenokritīsi uz zemes un tur nepavārtīsies, un neparādīsi, ka tev puse ķermeņa ir paralizēta, vai man vispār maz ticēt, ka tev ir kaut kāds insults?? Tas taču ir tikai galvā! Un epileptiski krampji? Eu, nu, kam ōn, saņemies taču, tu to vari, koncentrējies un tiksi pāri! Un noteikti homeopātija un dziednieki tur vislabāk palīdzēs. Un tieši krampju laikā -- es varu garantēt kā likts.

Vēl, mani ļoti besī laukā tas ES bēgļu jautājums -- tas ka LV atsakās pieņemt kvotas. Ukrainas bēgļus uzņemsim, bet Āfrikas nē, lai D-eiropa pati tiek galā, mums visādus melnos nevajag. Un turpat blakus ziņās - vāu, vāu - Aminatiņa mums uzblieza Eirovīzijā! Vāu! Es goda vārds no visas sirds jūtu līdzi Aminatai un pat negribu iedomāties, cik nenormāli daudz rasu naida viņa ir piedzīvojusi Latvijā, lai gan viņa ir 100% latviete. Melnādaina latviete -- OK, bet 100% jebkurā gadījumā. Un tas ir paaaats paaaaaaaaats galvenais iemesls kāpēc es nekādīgi nespēju iedomāties sevi tuvākajā laikā atgriežamies LV -- pilnīgais un absolūtais tolerances trūkums. Kā es nesen runāju ar vienu savu amerikāņu drušku -- ja es piektdienas vakarā aizeju uz krogu un skaļi runāju par divu vīriešu seksu, tad vienīgā īpašība ko mēs gribētu apspriest būtu tā kvalitāte, nevis tā normālība. Uuun man diezgan reāla liekas iespēja, ka LV tas varētu arī nebūt pārāk OK sarunu temats. Varbūt pat ne tik daudz, ka atrautos pa muti, bet nu vismaz cilvēki virsū jocīgi skatītos. A kam man tas? Kam? Dzīve jau tā ir visādu debīlismu pilna, huļi vēl viņu pataisīt par kaut kādu cīņu. Kā tur tie budisti saka -- ceļš ar mazāko pretestību. Mja, neizklausās slikti.

Tā, man liekas, ka pa lielam savu sāpi esmu izsacījusi, jūtu atvieglojuma sajūtu. Fū.

Privātais vs. pilsoniskais28. Maijs 2015 @ 15:09
[info]dominika
Plānoju nākotni, un nevaru saprast, ko darīt 20. jūnijā - no vienas puses, gribas atkal iet 50 km gājienā, no otras puses, šķiet, ka pilsoniski pareizā izvēle šogad būtu kopā ar Satori iet praidā. Hrmrhm.

28. Maijs 2015 @ 15:08
[info]slepkava, posting in [info]pajautaa
Cik grādi ir neapkurinātā telpā, ja ārā ir -20C?

28. Maijs 2015 @ 14:51
[info]ernuerna
- labdien, te Maija Amoliņa, Latvijas Televīzija. Nu sakiet, kā tas ir, būt dienu pirms?
- nu zinie - traki!
- cik traki? satraukums pakrūtē?
- rieksti pakrūtē.

28. Maijs 2015 @ 14:33
[info]vilibaldis
beidzot! beidzot, friziere sapratusi, ka man to matu ir daudz un nevajag ar griezšanu viņus pataisīt vēl vairāk. smuki nogrieza.

28. Maijs 2015 @ 14:04
[info]usne
nokārtoju B. lietas un sapratu, ka ar to esmu sevi izsmēlusi.
nāk miegs, neatkauties.
nespeju pieķeties spp metodei un pārcēlu tikšanos ar klientu.
uz spp sapulci jāiet, jo apsolīju.
slima nejūtos, bet absolūti antisociāla gan.
jūtu vaig vairāk laika, lai pabūtu ar sevi un kompi.

28. Maijs 2015 @ 11:03
[info]kakjux
Gadiem neesmu bijusi East London, bet šodien nāksies doties tajos džungļos un meklēt Hackney Empire.
Amanda Fucking Palmer, ja! Nu, un neaizmirsīsim Neil Gaiman!
Trinos uz krēsla :)
Mūzika: Amanda Palmer - Lost
Tags: ,

dāmām28. Maijs 2015 @ 11:22
[info]glam_our, posting in [info]pa_leeto
Koši zili gumijnieki 38 izm. un ne reizi nevilkta koraļļu (?) krāsas jaka, M izmērs. Katrs pa 5€, jānāk pakaļ uz Elizabetes ielas sākumu vai Vecrīgu.
http://foto3.inbox.lv/jozy/28-05-2015

Cīņā ar netikumiem, jeb elektriskās cigaretes lietotāja spožums un posts.28. Maijs 2015 @ 11:01
[info]unpy
Biju plānojis, ka smēķšķidrums beigsies tad, kad jūnijs iesāksies, taču šis beidzās ātrāk, proti, aizvakar, kas nav nemaz tik liela kļūda periodā no 20. marta, jo īpaši, ja rēķina, ka ir bijušas vairākas ballītes, kuru laikā iestājies parasto cigarešu apsīkums, kā rezultātā publika pārslēdzās uz šķidrā nikotīna patērēšanu iz maniem krājumiem. Beidzās, ta beidzās, neko darīt. Neko darīt vēl vairāk tamdēļ, ka esmu padziļos laukos, kur no bērza nikotīnu neiztecināsi un tuvākajā, nieka 6km attālajā veikalā par šķidro nikotīnu neviens lāga dzirdējis nav. Nieki vien, padomāju un izdomāju, ka, iespējams, labs brīdis šito netikumu jeb kā nu tur mūsdienās mazā prieka avotus dēvē, mest nost. Neiešu taču atkal sākt smēķēt lupatas, jebšu tā dēvētās parastās cigaretes. Vienvārdsakot, kopš aizvakardienas nepīpēju neko, jutos tīri normāli.

Līdz šodienas 10:55, kad beidzu lasīt kārtējo VID vēstuli. Tā sagribējās smēķēt, ka vai noģību. Viss, dodos pēc cigaretēm parastajām, šobrīd esmu gatavs vilkt plaušās kaut mahorku.

UPD. Sūds tās cigaretes tomēr diezgan liels, salīdzinoši. Tiklīdz būs iespēja, atkal uzpildīšos ar aizdomīgiem šķīdumiem.

Angļu valodas kursi28. Maijs 2015 @ 11:06
[info]hurray, posting in [info]pajautaa
Varbūt kāds var ieteikt sakarīgus angļu valodas kursus Rīgā?
Valodas zināšanas ir, taču nepieciešams tās pilnveidot.

28. Maijs 2015 @ 10:38
[info]ernuerna
vakar nācu mājās ap pusnakti. un tas maija akordeonvīriņš zem bērza pie Brīvības pieminekļa ir atgriezies! viņš ir! viņš ir!
viņš spēlē tikai vasarās un tikai tur. Un vakar viņš spēlēja čikāgas piecīšu dziesmas uz mandolīnas, akordeons stāvēja blakus.
kas par kungu!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba