Draugi

About Draugi

12. Dec 2018 @ 23:49
[info]methodrone
Prieka zvans sāk gaisu tricināt.

Dark Sandar: Interskonto KGR [30 tracks; 2h31min]13. Dec 2018 @ 01:18
[info]miligrami
Šī pleiliste ir mana gaume un komforta zona 2018 iekoncentrēta divarpus stundās. Kad maijā pārbraucu, man šķita, ka atgriešanās Kauguros ir tā kā kaut kāda meta Meka. Joprojām aiz loga Fallout 76 estētika, veroties uz dzelzsbetona būvēm, un zem asfalta, protams, ir pludmale, taču atgriešanās laiktelpā nav iespējama - pat ja visas iekšējās frekvences atkal uzķer pazīstamus viļņus, uztvērējs tomēr pamatīgi uztjūnēts un dzird ko vairāk par Skonto repertuāru. Varbūt pēc pāris gadiem man šī mūzika būs vienaldzīga - varbūt tāda tā arī būtu bijusi pirms pāris gadiem, bet šogad tā lai kalpo par liecību tam, kā es jūtos. Kā jau teicu, šī pleiliste ir A Short Introduction to Rododendri 2018. Es jau zinu, ka tiem, kas varbūt šo lasa, ir diezgan pajāt par to visu mūziku un manu eskeipismu skrupulozi sakārtotos folderīšos, taču es tāpat pierakstīšu - arhīvam. Pleiliste zem attēla.

Spotify
Tags:

13. Dec 2018 @ 00:42
[info]dooora
šovakar atcerējos, ka, ejot laukā no aizvakardienas izstādes, vairāk kā suvenīru paķēru līdz tai veltīto dvd.
bez īpašām gaidām, tak ar nelielu ziņkāri iemetu to lasītājā un nekavējoši iekritu jūsmes pilnā štupōrā. johaidī, tiešām lieliski uztaisīts un iegremdē skatītāju atpakaļ izstādes virpulī.

te var stipri aptuveni redzēt, kā tagad izskatās vecā metāllietuve, kas šopavasar pārtapusi par Gaismu Ateljē:
L'Atelier des Lumières

[ja kādam ir luste, varēšu padalīties ar dvd perātverziju]

rīt jāiet uz Baskiā/Šīli un/vai Mirō.

13. Dec 2018 @ 00:45
[info]zin
šodien LNO Fausta Mefistofelis bija vienkārši mīļumiņš. labi ieteica, uz ko iet :)

12. Dec 2018 @ 22:38
[info]amberss, posting in [info]pajautaa
Ja esmu "Aijas" un "Saplēstās krūzes" fane,kas vēl no latviešu literatūras man varētu patikt?

Tas vecums, kad māte paliek pieaugusi.12. Dec 2018 @ 21:48
[info]unpy
Ap Ziemassvētkiem mātei dzimšanas diena. Parasti bračkam ir uzdevums izzināt, ko tad viņa gribētu dabūt dāvanā. Beidzot viņa grib vienkārši naudu.

12. Dec 2018 @ 17:44
[info]methodrone

"No one knows who I am or where I’ve been. I haven’t kept a friend, lover, or foe around long enough to give anyone a chance. What’s the point? I don’t care for my job. I’m not building toward anything, and I don’t have the time or money to really invest in what I care about anyway at this point. On top of that, society is telling me my value as a woman is fading fast, my wrinkles require Botox (reference said poor finances), all the while my manager is asking for me to finish “that report by Monday.” Why bother?

I used to consider myself creative — a good writer, poetic, passionate, curious. Now, after many years of demanding yet uninspiring jobs, multiple heartbreaks, move after move, financial woes, I’m quite frankly exhausted. I can barely remember to buy dish soap let alone contemplate humanity or be inspired by Anaïs Nin’s diaries.

I used to think I was the one who had it all figured out. Adventurous life in the city! Traveling the world! Making memories! Now I feel incredibly hollow. And foolish. How can I make a future for myself that I can get excited about out of these wasted years? 

For all these years of quick changes and rash decisions, which I once rationalized as adventurous, exploratory, and living an “original life,” I have nothing to show for it. I have no wealth, and I’m now saddled with enough debt from all of my moves, poor decisions, and lack of career drive that I may never be able to retire. I have no career milestones and don’t care for my line of work all that much anyway, but now it’s my lifeline, as I only have enough savings to buy a hotel room for two nights. I have no family nearby, no long-term relationship built on years of mutual growth and shared experiences, no children."

*

"I know that, when I’m feeling ashamed and sick inside, I have to stand outside of that feeling and examine it and treat it like a fascinating artifact, something useful, something to build from, something to treasure, even.

Shame creates imaginary worlds inside your head. This haunted house you’re creating is forged from your shame. No one else can see it, so you keep trying to describe it to them. You find ways to say, “You don’t want any part of this mess. I’m mediocre, aging rapidly, and poor. Do yourself a favor and leave me behind.” You want to be left behind, though. That way, no one bears witness to what you’ve become.

You need to act like you’ve arrived, even though you’re so inadequate and broken that you never will.

Treat yourself well and look closely at your shame. Are you supposed to stay in a job you hate as punishment for your debts? What if you ate baked potatoes and beans and rice for a full year and tried out some new career paths? What if you reached out to other people, and friends, and family, and let your shame into the room with you? What if you simply experimented with being who you are, out in the open, even as that feels difficult and awkward and sad?"

12. Dec 2018 @ 19:21
[info]khosmos
Par spoguļiem runājot, es, kā normāls empāts, kompromisu meklējumos izgāju cauri visādiem jocīgiem prāta labirintiem, bet neviens no tiem nebija otra kopija, kā arī saderīgi ar manu pasaules uztveri. Konstatēju, ka dzīvoju iracionālā, haotiski murgainā sabiedrībā un vienīgais veids, kā iegūt turpinājumu, ir sekot savam uzstādījumam. Nekādu kompromisu!

12. Dec 2018 @ 19:14
[info]khosmos
Kr4, ciešu no psihiskajiem uzbrukumiem.
Izlasīju forumā, ka, ja uz galvas no visām istabas pusēm sapnī gāžas padomju stila sekcijas, vajag nopietni izsijāt mainīgos savā realitātē. Tas pats arī gadījumos, kad sapņos krīt zobi. Vai tad, ja nevari aizmigt, jo ej cauri kaut kādiem absolūti stulbiem scenārijiem par pasaules kārtību.
Vispār par forumu pajokoju. Šis vienkārši ir vissaprātīgākais risinājums, ja nevar normāli izgulēties.

12. Dec 2018 @ 17:36
[info]heda
Izrādās, ka islandiešiem ir 13 Ziemsvētku rūķi, katrs ierodas savā dienā, sākot no šodienas, 12. decembra, viens par otru jaukāki: kokkājis-aitu trenkātājs, aizu rūķis-piena putu zaglis,  strupulis-pannu izēdājs, karošu laizītājs, katlu leksētājs, bļodu zaglis, durvju dauzītājs, jogurta rijējs, desu čiepējs, lūriķis, aizdurvē ošņātājs, gaļas ķeksētājs un sveču zaglis.

Katrs no viņiem paliek 13 dienas, tātad 24.decembrī rūķu saime ir pilnā skaitā, vēl viņiem pievienojas arī melnais Ziemsvētku kaķis, kurš apēdot tos, kuriem Ziemsvētkos nav neviena jauna apģērba gabala. Rūķu māmiņa - milze Gryla, pieminēta jau "Jaunākājā Edā", esot ģimenītes baisākā pārstāve, bet līdz 18.gs. islandieši bijuši tik ļoti šīs saimes pārbaidīti, ka nolēmuši turpmāk likt rūķiem darīt arī labus darbus, un tad rūķi paklausīgo bērnu kurpēs sākuši likt dāvaniņas, bet nepaklausīgo - kartupeļus. 

Jólasveinarnir

12. Dec 2018 @ 18:42
[info]sw, posting in [info]pajautaa
Kur nopirkt balto mālu pēc iespējas bez piemaisījumiem? Tādu, ko var ļaut kaķim laizīt (vets atļāva, ja reiz lops uz to tendēts). Pirms eju uz Drogām un pētu sejas masku sastāvus, pajautāšu jums, maz kas, cilvēkiem visādi darbi un hobiji.

Qu'est ce que je peux faire ? J'sais pas quoi faire ! 12. Dec 2018 @ 17:38
[info]sirualsirual

nav kur citur izkliegt:12. Dec 2018 @ 15:37
[info]mafia
Ak dies, kā man riebjas KPV atbalstītāji un viņu smadzeņu impotence!!! AAAAAAA! !!!!!

#Manchester 12. Dec 2018 @ 13:06
[info]10m_zem_uudens, posting in [info]pajautaa
Čau, cibuki!
Ieteikumi (vietas, dzīvā mūzika, slepenie brīnumi) Mančestrai?
Būs tikai divas dienas, bet gribas foršas.

12. Dec 2018 @ 14:03
[info]deloveja_kundze
es esmu diezgan nogurusi.
saņemšanās ir arvien ilgāks un sarežģītāks process.

trīs dienas līdz atvaļinājumam.

tendenciozi12. Dec 2018 @ 13:07
[info]kants
šodien aptvēru, ka, ieskaitot zinātnisko padomi, darbojos četros lasīšanas pulciņos: vēl kino, laikmetīgas mākslas, hum.soc.zin (pēdējo gan sauc akadēmiskās brokastis)
Tags: ,

mēbeļnieki12. Dec 2018 @ 12:00
[info]_re_, posting in [info]pajautaa
meklēju iebūvējamo mēbeļu izgatavotāju pēc individuāliem pasūtījumiem, šoreiz aktuāli sienas skapji (bet parasti izgatavo arī virtuves).

varbūt jums ir kāda laba pieredze ar kādu šādu kantori? ar sakarīgu price/performance attiecību?

12. Dec 2018 @ 11:46
[info]katodstars, posting in [info]pajautaa
Klau, vai kāds zin ko pr tādu padomju laika iestādi kā "Latvijas vieglās rūpniecības zinātniski pētnieciskais institūts?" Internetā viss kas atrodas ir adrese Brīvības 204 un tas, ka likvidēts 1996. gadā.
Varbūt kādam ir zināms cilvēks vārdā Agris Krīgers vai Raitis Kalniņš, kuriem droši vien ir virs 60 gadiem un kuri 80. gadu sākumā/vidū varētu būt strādājuši šādā institūtā par pētniecībā un/vai programmēšanā?

12. Dec 2018 @ 11:27
[info]zin
šodien tāda sajūta, ka gribas sēdēt un pīpēt noplukušā, mākslinieciski paremontētā virtuvītē, vienistabas dzīvoklī, kaut kur centrā un saukt to par savu.

piebilde. pēdējo cigareti pīpēju, šķiet, pirms mēnešiem 2, ja ne vēl senāk
ohh, nē, edits, 24.novembrī...

12. Dec 2018 @ 10:26
[info]missalise
Vakar izvācu no sava vecā dzīvokļa visu, kas vēl bija vedams uz jauno dzīvokli. Viens 15 gadus ilgs posms ir iegājis noslēdzošajā posmā. Bet nu manā tuvējā apkārtnē ir parādījies arī otrs izīrējams dzīvoklis. Viens tātad ir Āgenskalna priedēs - 7.trolejbusa galapunktā -hruščovkā - 1 istaba - daļēji mēbelēts (ir gulta, veļas mašīna, galds, pāris krēsli, pāris plauki). Otrs - Pļavniekos - mazģimeņu projektā - visas ērtības, ar daļēji nodalītu guļamtelpu un iestiklotu lodžiju, mēbelēts (divguļamā gulta, iebūvēts skapis, virtuves mēbeles, ledusskapis, plīts, veļas mašīna). Saimnieki atšķirīgi, bet ļoti sakarīgi.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba