Draugi

About Draugi

gultas matracis7. Okt 2015 @ 12:46
[info]kants, posting in [info]par_velti
200x120 cm, šķiet, ka šis modelis: http://www.relat.lv/lv/item/20/pocket-lux.html
normāli lietots (guļot). atrodas pie ca. kalnciema kvartāla, būtu labi savākt šodien.

interesē - atstāj kontaktinfo komentāros.

Zeme, kas nedzied7. Okt 2015 @ 12:19
[info]kautskis
Kā mums paskaidroja biedrs Brigmanis, Latvija ir auksta, drūma zeme, kur neviens negrib dzīvot. Kāds ir tavs attaisnojums tam, ka tu te esi?

Poll #20514 Best enjoyed by getting the hell out of here
Open to: All, results viewable to: All

Kāpēc tu dzīvo Latvijā?

View Answers

Es esmu lohs
1 (3.0%)

Man patīk ciest
6 (18.2%)

Trūkst uzņēmības aizbraukt kur citur
9 (27.3%)

Šeit ir Vanags, man ar to pietiek
2 (6.1%)

Tā ir sūdu bedre, bet tā ir mana sūdu bedre
2 (6.1%)

Latvija nemaz nav tāda sūdu bedre, kā stāsta
9 (27.3%)

Hahāāā, es nedzīvoju Latvijā, jūs lohi un mazohisti!!!
4 (12.1%)


7. Okt 2015 @ 12:02
[info]mufs
laikam tarakāni manā galvā kauko sarosījušies, jo pēdējās nedēļas kakis ar apbrīnojamu uzcītību visu nakti guļ man uz galvas.
ārstē.
Tags:

7. Okt 2015 @ 11:05
[info]martcore
tagad cenšos atcerēties, kur es šo hohmu par mušu dzirdēju pirmoreiz
pirms kādiem gadiem, nezinu, piecpadsmit
vai vairāk. atmiņā palikusi kā anekdote no gorbačova laikiem

saundtreki, kurus es mīlu7. Okt 2015 @ 10:57
[info]martcore

7. Okt 2015 @ 10:53
[info]ernuerna
Rīgā +0 C un Jēkabpilī snieg???
LOL

7. Okt 2015 @ 10:28
[info]kinskis
https://youtu.be/KQlMvtMI-II
sad porn music for sad young men

7. Okt 2015 @ 09:31
[info]honeybee
Atklāju vēl vienu latento kristietības gļuku, tb domu, ka īsta mīlestība gaida nekad nebeidzas
Kas pat nav akurāt nepatiesi, bet aumež nezinātniski

Droši vien kaut kur krīpīgajos amerikāņu self-help grāmatu blāķos ir grāmatiņa ar nosaukumu "Learn To Love Today: how to grow and spend more love than you could ever imagine", kurā ir aptuveni tāda shēma
1) mīlestība varbūt ir neizsmeļams vai varbūt atjaunojams resurss, hujzina, bet tas nav neierobežots resurss
2) atslēgas punkts varētu būt rezervuārs/akumulators un tā ietilpības palielināšana (lai ienākošā m. neaiziet postā) => pieņemu, šeit ienāk visādas garīgās prakses, ētikas studijas, meditācija, literatūra, māksla, vārdsakot, viss, kas kaut kādā veidā paplašina tavu iekšējo telpu
3) ienākošās mīlestības plūsmas palielināšana
4) izejošās mīlestības plūsmas menedžēšana, a.k.a. "vai man nonest mīļotajai zvaigzni no debesīm vai katru dienu visa gada garumā pieciest to, ka ziepēs ir ielipuši viņas mati? jo enerģijas abiem točna nepietiks" un "tu neesi ievērojis, ka savai nežēlīgi pretīgajai kolēģei, kuru tu visu laiku centies paciest un saprast, tu iztērē vairāk mīlestības nekā savam bērnam?" [un cilvēki būtu greizsirdīgi nevis uz tiem, kurus viņa partnerim ir viegli mīlēt, bet uz tiem, kurus ir grūti, nu tipa "oooo, tev ir jauna mīļākā? tad jau man arī būs puķes un končas, jeij!" un "bļaģ, ja tu vēl vienu reizi nakts vidū atbildēsi uz priekšnieka e-pastu, jei bogu olas nogriezīšu"]

Un, ja nav šitādas grāmatiņas, točna vajadzētu, tikai tādu maksimāli creepy, ja

Veselības aprūpe un higiēnas normas7. Okt 2015 @ 10:05
[info]lmyth, posting in [info]pajautaa
Kurai no valsts uzraugošajām institūcijām būtu jādod ziņa, ja veselības iestādē netiek nodrošinātas elementāras higiēnas normas?

7. Okt 2015 @ 09:53
[info]martcore
skatos listi ar džeimsa bonda ievaddziesmām, domāju, kas gan bija labākā, un kas sliktākā
sliktākā, man liekas, ir pola makartnija live and let die, pilnīgi garlaicīga dziesma ne par ko
klasiskā šērlijas beisijas moonraker man ļoti patīk, bet nu man patīk daudzas tādas dziesmas
adeles skyfall ir diezgan čoina
a labākā - tā ir tiešām gledisas naitas dziedātā licence to kill, neaizmirstams motīvs, kas trāpa bondiānas pārējā saundtrekā 10/10

Latvijas tēla veidošana7. Okt 2015 @ 09:22
[info]kautskis
Ziniet, ir tiešām milzīgs prieks, kad es te tā, sēžot un rakstot muļķības cibā, laikpalaikam trāpu mērķī. Te darbojas tikai un vienīgi jaukais princips "If you throw enough shit at wall, something's gonna stick" — man nav nekādu īpašu pareģošanas spēju, vienkārši šad tad trāpās. Bet šis teiciens un tā latviskais ekvivalents "pat aklai vistai gadās miežu grauds" vispār ir viens no maniem dzīves likumiem.

Tā nu šorīt patrāpījās vēl viens miežu grauds. Es te agrāk stāstīju, kā bēgļus vajag biedēt ar to, cik Latvijā ir skarbi. Ieslēdzu šodien televizoru un ko es redzu?! Komjaunietis Augusts Brigmanis stāsta, kā bēgļus vajag biedēt ar to, cik Latvijā ir skarbi!!! Lūk, bēgļiem jāapzinoties, ka viņi brauc uz zemi, kur ir auksts, drūms, 70% cilvēku viņus nīst, darba nav, pabalsti niecīgi, tinieties prom.

Jā, biedr Brigmani, jā, jā un vēlreiz jā! Šāda retorika Latvijai ir vajadzīga! Atmetīsim tās muļķības par "Best enjoyed slowly", nestāstīsim pekstiņus par daiļo Vecrīgu, brīnumgardo Laimas šokolādi, miglā tīto Ķemeru tīreli un ko nu tur vēl mēs visādiem jampampiem cenšamies iesmērēt kā Īsteno Latviju. Nē, neko neizskaistināsim, teiksim, kā ir: Latvija ir tumša, drūma zeme, kur ielās siro naidīgu orku ordas un sociālās drošības sistēma drīzāk ir ļauns joks — ja tev ir darbs, valsts tevi uztvers kā slaucamu govi (un saki paldies, ka ne kā šķiras ienaidnieku, lai gan Dr. Belēviča argumentācijā šādi toņi jau ieskanas). Ja nav, tad tiš prom uz Maksimu.

Es pat domāju, ka to varētu pasludināt par dzīvesziņu, kas, cik var spriest no soctīklu un portālu komentāriem, nesniedzas daudz tālāk par "dzeŗam alu, ēdam cūkas, bučojamies tikai ar pretējā dzimuma pārstāvjiem un nīstam visus, kas kaut mazliet atšķiŗas". Un, kas ir pats jaukākais, tas tik tiešām strādā! Ļaudis tik tiešām arvien biežāk notic, ka Latvija ir paredzēta tikai un vienīgi drūmiem ļaudīm, kam visas prāta intereses var izteikt divos jautājumos: kā tikt pie Vanaga un kas pie visa vainīgs. Un tie ļaudis, kas Latvijā ir piedzimuši un nez kāpēc tā negrib — nu tad laimīgi, tinieties prom un citus tādus paņemiet.

Jo, ja paklausās, kā Latviju raksturo komjaunietis Brigmanis, kļūst skaidrs: Latvijā ir sūdi, dziļi, dziļi sūdi. Ja tu te dzīvo, tad tikai un vienīgi tāpēc, ka tev patīk sūdi. Nē nu ko, arī nācionālā identitāte, vai ne.

7. Okt 2015 @ 08:30
[info]sirdna
Poll #20513
Open to: All, results viewable to: All

vai jums rodas kādas asociācijas ar vārdiem "Annuškas izlietā eļļa""

View Answers

jā, es pat zinu, ar ko
48 (84.2%)

jā, dzirdēts vārdu salikums, bet par ko ir runa, nezinu
0 (0.0%)

nope
9 (15.8%)


kaķi7. Okt 2015 @ 08:04
[info]vilibaldis
Ziema.
Pat Kaķja, kura vislaik norādījusi, ka "tikai plebeji var nesaprast āra dzīves īsto garšu", drebinoties šorīt ievilkās mājā un saritnājās ķēķa vidū. Izskatās, ka uz palikšanu. Pat nīstā blendera troksnis nespēja viņu izkustināt no vietas.
Mazkaķim vispār piemetas murgi, no domas par palikšanu ārpusē ilgāk nekā vajadzība spiež.

Mani nepamet cerība, ka uzlēks saule un verandu piesildīs. Šausmīgi vēl negribas darba galdu pārvietot uz iekštelpām.

7. Okt 2015 @ 01:48
[info]dienasgramata
Jā, tajā sapnī par bēgšanu no cietuma bija vēl tāds moments - mēs ejam ārā un kāds piepeši jautā, pag, vai tad nevajadzēja pasēs kaut kādu zīmogu, ka esam atbrīvoti? Nē, kāds cits iebilst, mums taču tur nav zīmogu, kas liecinātu par to, ka esam apcietināti.

P.S. Protams, pareizāk būtu bijis teikt - bet mums taču vispār nav pasu! Taču tas sapnī neienāca prātā.

7. Okt 2015 @ 01:41
[info]blond
Bet vispār pat pie izdalītām kārtīm mēs vēl nezinām, kurš kuram rakstīs nekrologu.

7. Okt 2015 @ 01:05
[info]penny_lane
cik aizraujoša ir Jura Podnieka studijas reakcija uz kaut mazāko kritiku. Podnieks nez vai priecātos. baisi fui viņiem.

7. Okt 2015 @ 00:50
[info]dienasgramata
DELFI. Jau atkal parādījušies jauni pēdējās stundiņas sludinātāji.

6. Okt 2015 @ 23:40
[info]zin
pagājušonakt* mēs ar Spoku, Rasbainieku un Kiceku ļoti centāmies paspēt uz kaut kādu īpašo festivāla filmu. bet, uz filmu nevarēja iet, kamēr Stokman pārtikas nodaļa nebija iepirkti dzērieni un uzkožamie. mums bija 10 minūtes, un, protams, ka radās pārspriedumi, kādu tieši vīnu pirkt. Spoks vispār paziņoja, ka viņam tas vīns pofig. bet toties vajadzēja meklēt alu, pazust un pēcāk iestāties lēnākajā rindā. tā mēs tur rotējām, es vēl apmeklēju liķiera degustācijas stūrīti, lai beigās tramīgi meklētu vīnu ar skrūvējamu korķīti, kurš bija pārvietojies uz pavisam citu veikala galu. finālā maskēju pudeli somā zem jakas (ja nu neielaiž). filmas sākumu nokavējām par 10 minūtēm, bet tomēr paspējām, jo bija ievadrunas un reklāmas.
žēl, neatceros, kas tā bija par filmu.
*nu sapnī, kur gan citur

6. Okt 2015 @ 23:28
[info]anonymous
Bābanu kari.

6. Okt 2015 @ 23:07
[info]sirdna
Senās dienās man bija paradums katrā oktobrī pārlasīt A Night in the Lonesome October, no Roger Zelazny. Bet tur vajag drusku vairāk atmosfēras, lietu un vējus.

Esmu pateicīgs par dažiem mirkļiem dejās un sarunās šovakar.
Esmu pateicīgs par rumu, kuru es tūdaļ pagaršošu.

Vairāk kaut kā nepateicas. Esmu noguris un not in a good way, manas kājeles smeldz un galva ir nogurusi, bet ne tādēļ, ka būtu darīts kas svētīgs un labs.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba