Draugi

About Draugi

8. Feb 2016 @ 01:23
[info]klusais_okeans

8. Feb 2016 @ 00:41
[info]hxpzy
kāpēc tu vēl neguli?

8. Feb 2016 @ 00:06
[info]tapetes_puksts
kad stāsta laikā visu laiku vārda enter vietā dzirdi error un līdz ar to pilnīgi citādi esi uztvērusi visu informāciju, saproti, ka īstenībā prātā valda milzīgs error un jāiet gulēt

7. Feb 2016 @ 23:59
[info]dienasgramata
tas brīdis, kad tu vēlies noskaidrot kāda vārda nozīmi, ieraksti googles meklētājā un pirmais rezultāts, ko izmet, ir tevis paša pirms desmit gadiem rakstīts teksts, kurā tu šī vārda nozīmi esi aprakstījis

7. Feb 2016 @ 23:42
[info]hxpzy
kā izbēgt?

7. Feb 2016 @ 23:06
[info]klusais_okeans
dzīves posmos ar nelieliem ienākumiem, bet daudz brīva laika es jūtos daudz labāk nekā tad, kad ir nauda un maz brīva laika, taču tik un tā pastāvīgi iestrēgstu tajā otrajā variantā. (66 kleitas)

7. Feb 2016 @ 23:04
[info]ernuerna
beidzot esmu iesvaidīta - jauno xfailu 3. sērija.
KAS TIEŠI tas bija?!

7. Feb 2016 @ 22:42
[info]anonymous
Laikam pagājušajā naktī bija tāds pavisam mierīgs un instagrammīgs sapnis. Redzēju abus kaķus. Grieta tupēja savā domīgajā pozā, Boriss, kā dzīvē, kaut ko apkārt tirinājās, un tad Grieta teica: "Škic!" Tieši tā, kā to saka cilvēki, un mēs tūdaļ pilnām mutēm ņēmāmies apspriest, ka jā, tā jau tas droši vien ir, ka cilvēki to savu "škic" ir vienkārši noklausījušies no kaķiem un sākuši izmantot pret tiem.

7. Feb 2016 @ 22:26
[info]rasbainieks
trikija uzstāšanās bija, teiksim tā, pilnīgs dzen
jo tur nebija pilnīgi nekā
es pat nevaru to nosaukt par sliktu, jo, lai būtu slikts, ir kaut kam jābūt

kukainis?7. Feb 2016 @ 21:19
[info]zetinja, posting in [info]pajautaa
Kas tas varētu būt pa kukaini, kas rada mājas sienā tādu smalku, vienmērīgu čirkstoņu? Māja koka, iekšpusē riģipša apdare.

7. Feb 2016 @ 19:54
[info]dienasgramata
koka rokas pulksteņi

7. Feb 2016 @ 18:43
[info]martcore
te nesen ar badiju runājāmies, kāds varētu būt iemesls tam, ka videospēles pasaulē spēlē džeki ar meitenēm apmēr puse uz pusi, kamēr pašā industrijā pēcpēdējiem mērījumiem sievietes ir tikai 12%
pie tam taču nospiedošā pārsvarā ne geimmeikeres, bet tur menedžments, biznesa developments, sabiedriskās attiecības, etc
no visām leģendām in female gamemaking trīs strādāja kompānijā sierra (viljamsa, džensena un vēl kaut kas), kas šķietami laikam arī atstāja iespaidu uz visu genderu - nu vot tur kvestus visādus parakstīt un tā, a ko jūs gribējāt, šūterus ar trīsmetrīgiem dēmoniem в стразах un uz labutēniem
labi, ir izņēmums. portal ir faktiski kimas sviftas spēle. bet tas arī daudzmaz viss

tā mēs spriedām taču man kaut kā negribējās piekrist redzējumam, ka meitenes var taisīt geimos tikai sirdi plosošus stāstus (nu, tu ar vienu roku parasti raksta grāmatu, ar otru scenāriju spēlei) un domāt atjautības uzdevumus
un tad es atcerējos. bļā, 90-o sākuma superhītu uz atari "river raid" uzpiļīja dāma vārdā, kā viņu sauca, ne kerola rīda...kerola šova! un tās jums nav nekādas kenu bārbijas! es tur sprāgstu jau otrajā minūtē! man pēc tam vēl tie "FUEL" un bloķējošās zemūdenes nedēļu murgos rādījās

ko es ar to gribu teikt. ka noņemsim cepures sāras nortvejas priekšā, lēdijas ar patiesu indie geimdeva sirdi, koderes un mehanizatores 150 tonnu dziļas domnas priekšā. viņas rebuild 3 (ko mazautoritatīvais laikraksts rck ppr shtg asprātīgi nodēvēja par coffee pause for soul) es spēlēju jau trešo dienu pēc kārtas. trešo dienu pēc kārtas, un tagad mēs iesim uzlauzt aptieku. zajebisj izklaide.

PS
ja kāds jau šo spēlē, varu atbildēt uz jūsu neuzdoto jautājumu, un man pohuj, ka jūs to nemaz negribējāt uzdot. jā, es aizliedzu visas baznīcas. cilvēkiem ar eksistenciāliem jautājumiem izvērsu visu paskaidrojošo sociālo kampaņu "pey spirt!". vai jūs zinājāt to, ka ja jūsu iedzīvotāji ar perku "devout" nonāk saskarē ar vietējiem kultistiem (kas startē ar partijas lozungu "it's the end"), viņi atšķirībā no skeptiķiem pāris dienu laikā pāriet kultā, a vēl pēc pāris dienām izdara pašnāvības? pilsoni! bārs ir atvērts vaļā līdz 2036.gadam. pey spirt!

7. Feb 2016 @ 18:34
[info]penny_lane
"mīļais, negribi noskatīties vienu māsu Matriksu vecu lesbiešu krimiķi?"
Tags:

7. Feb 2016 @ 18:12
[info]dienasgramata

žurnāli7. Feb 2016 @ 16:34
[info]zebra, posting in [info]par_velti
Atdodu kaudzīti žurnālu - 14.-15. gada žurnāli IR skaitā ap 50, dažiem nav vāki, krustvārdu mīklas atrisinātas, daži KLUBi, varbūt vēl kaut kas. Ja kādam vajag intelekta spodrināšanai, aplikācijām vai suņu vajadzībām. Imantā.

7. Feb 2016 @ 15:41
[info]hxpzy
m-a

7. Feb 2016 @ 14:14
[info]vistu_zaglis
Pēc bezgalgaras, riebīgas nedēļas ieklīdām ar kamrādu svētceļojumu galamērķī un dzērienu mekā 'Pīle un kuģis'.

Rychnovská Kněžna 12°
Pēc pāris obligātajiem Poutník – kaut kāds bezgaršīgs, pārāk maigs, lai iepriecinātu. Varbūt kā vakara pirmais dzēriens būtu OK, šoreiz – meh.

Démon pustumšais 13°
Dikti patīkams, saldumu jūt, bet tajā pat laikā drīzāk jāsauc par stipri rūgtu. Jāsāk pārskatīt attieksme pret ne-gaišajiem, šķiet.

Krakonoš 14°
Kaut kur jau smeķēts, kas netraucēja ar prieku paņemt vēl pārīti, no šitā darītāja var ņemt visu un nevilties.

Kaut-kāda-kārtējā IPA
Nesaprotu, priekš kam.

(piezīmes tīri sev, lai atcerētos un neapjuktu netīšām kādā pivču templī iegriežoties)

Also, pēc ilgāka pārtraukuma iegādājos cigaretes. Eh, pie tinamās tabakas nupat tā pierasts, ka vairs īsti nepriecē. Tik cik ērtību jautājums.
Mūzika: Theodor Bastard / Niti
Tags:

7. Feb 2016 @ 13:54
[info]dienasgramata
DELFI. Pārbauda ārstu, kurš mazam bērnam naktī izmeklēšanu veicis pavirši

Par lietām, ko nesaprotu.7. Feb 2016 @ 12:53
[info]unpy
Tiešām nesaprotu cilvēkus, kuriem sev visapkārt visu laiku vajag troksni. Allaž ir interesējis, bet tā arī nav sanācis saprast, kas liek cilvēkam nemitīgi staigāt ar muzīku ausīs vai, piemēram, aizbraucot kaut kur pie dabas, kur tāpat allaž ir jūra dažādas vīterošanas, blēšanas, kurkstēšanas un citādas apmpelēšanās, ieslēgt Latvijas radio 2 vai Massive Attack, vai ko tamlīdzīgu. Pats gan šad tad mēdzu uzlikt uz pilnu klapi Prodigy vai Dzeltenos Pastniekus, bet tas nudien ir diezgan reti. Izslavētajos klusēšanas retrītos justos ļoti omulīgi. Kas ar jums ir, kamdēļ jums tas troksnis ir tik ļoti nepieciešams katrā atsevišķi ņemtā brīdī?

7. Feb 2016 @ 12:36
[info]penny_lane
izdomāju pajautāt senai dēkai, vai viņš ir izmetis manus zābakus, tie bija sasodīti skaisti zābaki, bet droši vien jau sen izmetis, izvācies no dzīvokļa un no valsts. un atcerējos, ka patiesībā man viņš ļoti patika, līdz aptvēru, ka mēdz ļoti intensīvi dzert un dzērumā tikpat intensīvi būt aizvainots uz pasauli, pasaule šai gadījumā biju es, kas viņu nesaprata, negribēja un vispār klusībā ņirgājās. bet man tā the who dziesma par zilajām acīm vienmēr riebusies. un vīrieši, kas pārmērīgi dzer arī mani biedē, kad viņi kļūst par spēku, kur prāts vairs tikai relatīvs. spēks arī, protams, bet man tik un tā ir mazliet bail. droši vien, ja būtu fiziski stiprāka, biedētu mazāk. jocīgi, jo nedomāju, ka man kāds no visiem daudzajiem alkoholiķiem manā dzīvē kaut ko ir nodarījis vai pat draudējis nodarīt. un tad arī otrādi, biedē bezspēks. pēkšņa masa, par kuru tev jārūpējas. tā laikam ir kaut kāda diskriminācija, piedzērušās sievietes pašā sliktākajā gadījumā man liekas, kaitinošas, bet piedzērušies vīrieši šausmīgi atbaida, pat viskjūtīpajīgākie dzērāji. tas ir līdzīgi kā baidīties no suņiem, nekādas paredzamības, nekādas kontroles.

vēl es nesaprotu, kā var uzskatīt, ka sieviete ir sieviete un vīrietis ir vīrietis tajā "tradicionālajā veidā", ka tas ir dabiski. man šķiet, nav nekā skērīgāka un nedabiskāka, kā pārspīlēti "sievišķīgas" sievietes un "vīrišķīgi" vīrieši, nu vismaz tā kā es to iedomājos, tāda cakaina pelīte ar sarkanām lūpām, daudz jautājumiem un mātišķām intrigām un plecīgs tēvainis, kas komunicē tādos primitīvos un to the point teikumos, visu var, uz rokām visur aiznesīs, bet ne vienmēr atļauju prasīs, tāpēc dažreiz jājiens kristāla kalnā būs mazliet deitreips pa ceļam. un pat nepārspīlējot tik ļoti, still skērīgi, ļoti skērīgi. bet varbūt man šorīt no visa bail un jāpaliek gultā līdz, jā jau teicu, līdz maijam.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba