Draugi

About Draugi

20. Dec 2014 @ 21:09
[info]martcore
Intervijā žurnālam "Sestdiena" viņš pavasarī stāstīja, ka jau vairāk nekā 20 gadus nelieto alkoholu, tāpat ilgus gadus atteicies no gaļas lietošanas un atradinās no zivju produktu lietošanas uzturā.

ok

20. Dec 2014 @ 20:16
[info]heishy, posting in [info]es_shobrid_lasu

Pīrādziņi20. Dec 2014 @ 19:56
[info]mako
Pirmo reizi dzīvē pamēģināju uzcept kārtainās mīklas pīrādziņus. Un ziniet - sanāca labi! Vairāk ar rauga mīklu neķīzgāšos, šitā bija garšīgāk. Un aprijās mērkaķa ātrumā.

20. Dec 2014 @ 19:37
[info]usne
kad piektdienas rītā ar G. un I. stāvējām uz balkona un G. jautāja, kāpēc viņi to visu turpina? mašīnas, tramvaji un cilvēki pašsaprotami un pārliecinoši devās savās dienas gaitās un kļuva tik nepanesami sajūtama tā inerce, kas piemīt dzīvības turpināšanai. pašsaglabāšanās, pielāgošanās. daudz stiprāki instrumenti kā nāvei.
kad tās pašas dienas vakrā nācu pa talsu ielu pēc vello, kas piesiets pie bērnu mājas, gribējās raudāt no tā cik ļoti gribas dzīvot, cik ļoti dzīva varu justies, pat neņemot vērā ka pēdējā laika notikumi ir daudznozīmīgi un nemaz nav dalāmi plauktiņos laimīgie un nelaimīgie.
tas gājiens uz un no teātra bija spēcīgs, jo gāju pa ielu, kas vēl pirms gada bija mana suņa staidzināmā iela, tuva un pazīstamā kā pašas āda, tagad biju atbraukusi no pilsētas otra gala uz īpašu notikumu.
pirmais cēliens neatstaja nekādu iespaidu un gribējās jau iet prom, bet saņēmos palikt un saņēmos neierakstīt cibā, ka iespējams pie vainas paģiras un nogurums, bet esmu vīlusies. tad otrajā cēlienā notika TAS. iedarbība bija kā viegls sārms, kas pamazām iesūcas zem ādas un apdedzina. pēkšņi saslēdzās visi mazie stāsti, mūzika, aktieri un tagad man vaig to mūziku un nezinu kur to dabūt.
brīnišķīgs aplis sanācis, sākt gadu ar izabelas istabu un noslēgt ar tumšajām alejām.

20. Dec 2014 @ 18:54
[info]usne
ārprātīgs nogurums, bet jāsavācas un jāpastrādā.
diezvai šķērsošu mājas slieksni talāk kā tas nepieciešams pastaigai ar sunci. mazliet žēl, bet cik var kāpt pāri nogurumam?
šorīt bija burvīga rītausma, tāda sajūta, ka diena uzplauka. vienu brīdi, kad bērnu mājā balītes dunā atvēra virtuves durvis caur logu iemirdzēja tik apžilbinoša gaisma kā prožektors. tas viss gada īsākajā dienā un tikai tagad pa īstam apzinos, ka viss īsākā diena ir vistumšākā diena, kādreiz tādu kopsakarību nesaslēdzu.

man vajag kaut kur izlikt sajuusmu 20. Dec 2014 @ 17:45
[info]tvarj
Mans ieksheejais pavaars-jaunradiitaajs spiedz un sit plaukstinjas sajuusmaa. Izskataas, ka buushu beidzot paarliecinaajusi K par jaunas marmelaades garshas izmeegjinaashanu. Taa buus BOMBA, ka es jums saku! Nevaru sagaidiit jauno gadu, kad kjersimies klaat pie eksperimentiem.

20. Dec 2014 @ 17:14
[info]honeybee
"Tuvojas Ziemassvētki un mana pirmā uzstāšanās sniegpārsliņas lomā," nodomāja Stella un nogrieza matus grebenē.

Es savukārt ar šausmām sapratu, ka šī frizūra nevis vienkārši izskatās freaky, bet arī ļoti labi atspoguļo viņas būtību.

Bet nu psc.
Tags:

20. Dec 2014 @ 16:25
[info]mala
ar prātu tas, protams,ir pašsaprotami, bet joprojām ļoti cenšos iemācīties arī sajūtu -tolerēt to, ka citi mēdz būt laimīgi tādos veidos, kādi man nav svarīgi vai saprotami'. Tas sanāk ar lielu piespiešanos, jo tomēr gribas vienu laimju mēru. - iemesli tam tik veci kā pasaule, tikai nožēlojamāki.
Mūzika: Eddie Vedder - Rise

karogs rokā20. Dec 2014 @ 16:08
[info]pzrk
Pēdējā laikā tulkoju vienu maģistra darbu par uzņēmējdarbības iespējām e-vidē, un tad nu pamazām pats arī esmu iegājis režīmā visur saskatīt (vai "aizņemties", kā raksta konkrētais autors) biznesa idejas. Lūk, kādā prokrastinācijas brīdī redditā uzgāju ideju, ka katras universitātes teritorijā nepieciešams bārs ar nosaukumu "Bibliotēka".

(Tā nu gan ir viena uzņēmējdarbības forma, kuru grūti realizēt tiešsaistē, bet ponta pēc varētu tai maģistra darbā šo pievienot pie secinājumiem/ieteikumiem beigās. Innovative as fuck.)

20. Dec 2014 @ 14:43
[info]helvetica
jeb vēl citākiem vārdiem: man riebjas, kad māksla apkalpo.

par garigo maksla20. Dec 2014 @ 12:31
[info]helvetica
No otras puses, tā, protams, ir tikai mana problēma. Laikā, kad biedri macijas profesijas, kuras sobrid vinus ir novedusas revidentu amatos Luksemburgas finansu institucijas, es nolemu, ka man, ja jastrada visu muzu, prasas darit kaut ko dveseliskaku. Taja bridi es vel nezinaju, ka kulturas darbinieki ari ir tikai cilveki un viss notiek tapat ka visur citur, tikai mazak ponas par $ un self-serving tuftas vairak.

vai es esmu vilusies? Nu, ta tad drosi vien ir manis pasas problema. Ne pirma, ne pedeja tada "vilusies" lol.
Garastāvoklis:: Sylvère Lotringer

20. Dec 2014 @ 12:31
[info]martcore
jāsaka, ka pestīšanas armijas orķestris ir krutāks par jūsu Instrumentiem
vienīgais, a kāpēc pestīšanas armija
tur, ja kāds nepiekrīt pestīties, var iemaukt ar haubici?!

privātā publiskā partnerība20. Dec 2014 @ 11:28
[info]helvetica
Latvijas laikmetigas makslas muzeja ekspertu komisija * - ahahahaaa. Varbut 1, 2 cilveki tur ir tiesam eksperti. Parejie ir tadi pasi, ka tie, kuru del var teikt, ka LV 21 gs laikmetiga maksla aizvien vairak ir valsts, pasvaldibu un citu ar kulturu nesaistitu instituciju administrativa aparata prieksstati par to, kas ir maksla. un, ta ka valsts, pasvaldibu un citas ar kulturu nesaistitas institucijas ir bik varenākas, neka plikdirsainie individuālie vai biedrību kulturali, tad to administrativa aparata prieksstati klust par patiesibu.
Aizvien mazak sirdapzinas parmetumu un aizvien vairak pieversanas Rembrantam. Pagaidam vel eteru reizem piesarno kadi uz 'vara mani lielu dara' drochijosi aparatchiki, bet ceru tikt ari no ta vala.

* butu jasaka: "latvijas laikmetigas makslas muzeja ekspertu komisija" vol.II vai pat III. Butu bezgala interesanti izdot kadu izdevuminu, kura fikset dazado komisiju ieguldijumu LLMM kolekcijas tapsana, tagad tacu ir pats kodolins. Tiesa, lai tas butu interesants, izdevumam butu jabut kritiskam (nejaukt ar: kritizejosu) nevis stastosam, un butu jabut atri, nevis pasakuma briljana jubileja.

20. Dec 2014 @ 11:53
[info]martcore
kreš-tests
treš-kvests

20. Dec 2014 @ 10:19
[info]martcore
vot kad tu apēd brokastīs maizi ar nutellu
un vēlāk dienas vidū tev uznāk atrauga
ir sajūta, it kā tu vakardien būtu industriāli lietojis dzērienu "merkurs"

vienmēr kaut kā pārsteidzoši, jo par nutellu uz to momentu jau sen esi aizmirsis
gribas citēt pēdējo via half man half biscuit albumu "cresta! what the fuck were we drinking?"

sushi20. Dec 2014 @ 09:55
[info]oblica
Nevaru atrast, luudzu, help: sushi eestuve Beernu pasaules rajonaa.
Paldies!

Draudzīgs ierosinājums.20. Dec 2014 @ 05:37
[info]unpy
Degsim ellē.

RIP Shaize20. Dec 2014 @ 01:21
[info]rindra

Pirmajaa un peedeejaa skvotaa, kuraa es dziivoju, dziivoja arii Shaize. Iistaakas panks, ko esmu savaa dziivee satikusi. Londonas "skvoteru sceenaa" legjendaara personiiba. Patika man vinjsh.

Vairaak nav puikas.

Pazuda pirms chetriem meeneshiem. Atrada tikai tagad. Pakaarushos pamestaa maajaa.

Vinjsh vienmeer teica, ka nedziivos ilgaak par triisdesmit. Vinjam bija triisdesmit viens, ja nemaldos.

Viirs un vaards, kaa saka.

RIP.
Garastāvoklis:: sad

MAS19. Dec 2014 @ 23:01
[info]lemurs
pārslēgšanās grūtības. kāpēc februārī ir jāmigrē uz valsts rietumiem? spotifaja radio sadomāja man spēlēt Pērta "de profundis", un beidzot appinkšķējos arī es. savu mūžu neesmu darījusi neko tik dīvainu un aizraujošu: pārrediģēju savas, ēēē, jaunības diždarbu. pelnu diena. mirdzošas zilspāres lidinās krustu šķērsu pa dārzu. klausos Baha fūgas, un tā, zaķīši, manā katalogā ir novembra mūzika. un, kad tie pērkoni staigā apkārt, tad man deniņus ieķīlē skrūvspīlēs. ķēniņam midam ir ēzeļa ausis. ak šī Rīgas dzīve, ak kā man patīk šī jaunā Rīgas dzīve, tikko no dančiem pārtakšojos, guļu vēkšpēdus un mēģinu mazliet atpūsties, citādi nav spēka aizmigt. hmm, cik smuki dažādiem cilvēkiem, kurus es necienīju jau iepriekš, aizpildās arī ailīte ar ierakstu "homofobs". nē, es tomēr darīšu citādi.

19. Dec 2014 @ 21:44
[info]rasbainieks
ja tā padomā, tas, protams, nav sevišķi pārsteidzoši, bet visās islandiešu filmās spēlē viens un tas pats aktieris
Top of Page Powered by Sviesta Ciba