Tālab bij zvēriem Daugaviņas rakti?
20 most recent entries

Date:2020-03-25 13:57
Subject:pakalpojumi, pak
Security:Public

Kurš te savulaik interesējās- lūk, gluži glīti nopakota iespēja tikt pie sava mazdārziņa uz sezonu: http://dobnica.lv/. Gaumīgi, vismaz pirmajā tuvinājumā, ceru, ka šāds piepilsētas pasākums izdotos.

6 comments | post a commentDate:2020-02-07 12:12
Subject:meditēsim, apzinoties pelējuma sēnītes smirdi gaisos
Security:Public

#Neklusē kampaņas kontekstā* es skaidri sapratu,
ka paldies visiem, bet mobingu es tomēr nepazinu skolā un citviet, pat tad, ja mani dažkārt kāds pačakarēja, vai kādu pačakarēju es, nudien šīs pieredzes ir palikušas bez traumatiskām sekām un ir sociālo iemaņu un gaumes attīstības ietvaros, bet jā, lasu un saprotu līdzcilvēkus, ka vienkārši ir paveicies, par ko paldies, veiksmīgs iecentrējums un notikumu izlase.


Taču es noriju svilpi šorīt, kad tīkli atnesa Anša Jurģa Stabinga prātulas par to, ka starp izvarošanu un wild sex "neesot skaidru robežu", lūk, šis man, servēts iz garīgajiem dīleriem uzsita šķērmumu un draud izvērsties taisnā naidrunā par to, cik ļoti smadzeņdrāžiem nav un nav un nav un nemmaz nav skaidri, precīzi, konkrēti universāli uzvedības orientieri, citkārt saukti par vērtību sistēmu. "kas vienam pieskāriens, otram uzmākšanās, upura nav, ir atbildība, ticiet tam pāri" - šāds kanalizācijas ūdens mani padara par reaktīvi mobējošu personu gandrīz uz līdzenas vietas.
*Diemžēl ir, tur ir grand feileri, kurus brūs grūti par efektu pārvērst, bet iespējams, šo visu izventilēšanos mums visiem vajadzēja/vajag. Nepadomāšana parastā, nekā jauna. Lieku reizi [gurdā balsī] piemetināšu, ka [īpaši jau sociālās/publiskās] komunikācijas stratēģiskā plānošana nav uzzīmēt matriciņu ar laika graficiņu, bet nu, "paši gudri, ups."

21 comments | post a commentDate:2020-01-03 11:46
Subject:GrāGrā
Security:Public

Viena no šīgada apņemšanām ir nepirkt (jaunas) grāmatas, pirms nav pasūtīti jaunie grāmatplaukti, jo nupat jau grāmatu torņi ir visviet un plauktos ir vairāki līmeņi, bet, kā es sev vakar teicu, "amazone jau neskaitās" un pēc nedēļas šīs apņemšanās lūzums jau būs klāt, šis bija ātri.


Tikmēr šodien es mērīšu prozu un dzeju sleju platumus, dziļumus, augstumus un zīmēšu rūtiņu lapās laukumus iriņiem, R(i)Liņiem un, lielākoties, piegriežtņžurnāliem, mēģinot modelēt krājumu papildināšanās līkni un attiecīgi, ieplānot vietu ar izaugsmi. No vienas puses, var saprast laikabiedrus, kuri izšķūrē visas grāmatas un dzīvo tīrās sienās, jo visu taču, lol, var izlasīt planšetē,
bet es šito nespēju nemaz, man nav miera tajā bez-muguriņu sterilitātē, vajag taču acis kaut kur piesiet, rokā paņemt, blakus nolikt un galu galā, lasīt taustot. Pastrādāt (domāt+rakstīt) bez grāmatu klātbūtnes es nevaru vispār. Vienīgais trūkums ir tas, ka viss šis labums ļoti konkrēti aizņem vietu un pat pēc aukstasinīga audita, es atradu tieši trīs grāmatas, no kurām varu atsacīties, tie ir 8 cm platumā.

Tātad, lasāmvielas un plauktu krājumu mērījumi kubos, aiziet.

6 comments | post a commentDate:2019-12-12 17:53
Subject:drhamatiski notikhumi un sievas tiesības uz savu kontu
Security:Public

Iedomā nu, sēž Donalds Tramps pie ASV prezidenta galda, viss tur tas sarkankoka settings un interjers, viens no atašejiem ienes vēstuli no Kristīnes Lembergas.

Kas nu? Kas notiek tālāk?

Manuprāt- ir beidzot cienīgs materiāls Dž. Oliveram un arī SNL.

13 comments | post a commentDate:2019-12-03 11:50
Subject:studenta piezīmes
Security:Public

Vei, dadzīvojos es līdz vakardienai un tikai tad man piešķīlās, ka tās ir divas dažādas pieejas: mācīties/studēt/apgūt priekšmetu vs mācīties tā priekšmeta eksāmenam, proti, mācīties eksāmena atbildes, gadījumā, kurā tās ir pieejamas un eksāmena jautājumu izvēles ir par 75% atbilstošas.

Piešķīlums notika gluži nejaušā sarunā ar ķīniešu kursabiedreni, kura izbrīnā pacēla uzacis, sakot, ka nesaprotot, ko mēs mokāmies ar priekšmeta grāmatām, diskusiju threadiem, esejām un tādā garā, vajag taču vienkārši iemācīties atbildes. Pilnīgi vai sajutos kā urbānajā leģendā par Jēkabu Nākumu, kurš uz olimpiskajām spēlēm esot ieradies ar žāvētu puscūķi un grūbu maišeli padusē. Zemnieka krietnums un sviedros izspiestais kapitāls laikam nav zelta atslēdziņa vienīgā. Noder tas austrumnieku viltus, ja!

9 comments | post a commentDate:2019-11-27 22:22
Subject:himna
Security:Public

Tik labi, ka ir tāds Kvadriforns, veselīgi, dzīvi un īsti un pamatīgi rukājoši.

3 comments | post a commentDate:2019-11-12 13:01
Subject:ja (ne)sākas suitu (ne)sāgas
Security:Public

Rau, kādvakar mani dīdīja kāre pēc piedzīvojumiem un sen nebija būts Liepājā un pastellēju es greznu (nu, suiti ir zīmols tomēr) kaķi maisā- biļet's uz LSO/VAK un citu kopdarbu, par operuzvedumu Suitu Sāga sauktu.
Kaut kas mani darīja bažīgu, teiksim, relatīvi pieticīgā publicitāte ap notikumu, tādu kā tīzerīšu trūkums mēnesi pirms, bet vai tad nu es nezinu, ka mākslai vajag intrigu, laiku, nopirku biļetes, likos mierā, kaut arī relatīvi izvairīgā insaideru atbilde nepaslīdēja bez ievērības.


Long story short: šis notikums lieliski nostiprināja vairākas atziņas.

Pirmkārt, ir pilnīgi normāli, ka reizēm arī/pat ģēnijiem un/vai teicamniekiem nesanāk. Vienkārši- nesanāk un piedosim to vispirms katrs sevm savam ģēn/teicamn. inside un tad VAK un MSirm., jo tā drīkst būt un tas ir normāli. Reizēm nesanāk. Jo nesanāk. Un viss.

Otrkārt, dramaturgs, tāpat kā režisors, tās ir profesijas, arodi un nevis sirdslietas un hobiji, ar "es interesējos par novadpētniecību, tātad, varu iestudierēt visu to, par ko interesējos"- ar to ne-pie-tiek.

Ja svērtu un vienā kausā saliktu Dubru, Sirmo, VAK un orķestri, kas visi tomēr ir skoloti profesionāļi, viņi strādā par to, par ko saņem naudu, bet otrā ieliktu šī notikuma amatieru masu: mācītāju- godavīru, režisoru LL, kurš bija absents arī savās darbībās, citus, arī LDzintara apkopēju kolektīvu, kas šķiet pametis šo iestādi jau sen (es citreiz būš gatavāka skatīties uz labi izgaismotu, bet šaušalīgi netīru (nobružātu) skatuvi (gribējās antraktā ātri noieties ar mitru lupatu vismaz)); zinu, ka labu cilvēku un suiteni, bet ne kostīmu mākslinieci, ā, scenogrāfa nebija, jo "te naU jau to gArdīņu" (tā teica netālsēdošā prominence, jums labāk nezināt, kura),
lūk, ja svērtu, tad amatieru kopsvars krietnos profesionāļus ievilktu krietnā pazemē, zem ūdens pavilktu, ko arī, nesvērti un brīvi, ar palētu patosu izdarīja ar notikuma saturu un formu un pēcsajūtu.

Treškārt, atvainojos, bet godavīri- mācītāji tomēr lāga neder par dramaturgiem arī tāpēc vien, ka to pasaule ir gluži dzidra un tīra, jo garīgums un operējošais ietvars ir sacīsim, no laicīgā notīrīts, taču patiesa, dzīva "laicīgā trūkums" ļauj radīt ārprātīgi seklas un klišejiskas, lai neteiksu, ka smieklīgas drāmas un varoņu raksturus, personas; par naratīvu nerunājot: valodas, vēstījumu un tēlu korpuss bij pasprucis no krāsojamās grāmatiņas īpaši mazām avīm, bildu ābece īpaši tumšiem pakšiem, bet nu, varējām atkārtot dažas liturģijas un svinēt ziniet, īso laulības priecu. (bērnībā arī taču mazām meitenēm patika spēlēt kāzās, to darīja, uzliekot virtuves aizkaru par plīvuru un mendelsona plati un kožot kaut kur iekārtā ābolā, ček).Īsumā, normāls, cauruncaur izstrādāts feileris. Tā gadās. Visi izgāžoties augam vislabāk.

Es tikai nudien nesaprotu, kāpēc citi apmeklētāji cēlās kājās un mēģināja ovāc-ēt, jo tas ir tik bīstams viltus laipnības signāls, ka "tikai iedrošinās" un to nu neviens lāga nebūs pelnījis, ne vēsture, ne suiti, ne sāgas, pat ne krietni mācītāji ne.


p.s. ēdiens bija pieklājīgs(c)

1 comment | post a commentDate:2019-10-30 06:29
Subject:6:07
Security:Public

Tie jaukie cīrulīši, kas sacīja, ka rīti tagad gaišāki un lai mēs visi ceļamies agri sveikt saulīti-daru zināmu, viņi mūs, pūces, iznesa cauri. Sešos itin nekas nav gaišs, izņemot bildes telefonā no vietām ar sauli uz vietām.

6 comments | post a commentDate:2019-10-15 12:09
Subject:kas gan ir Onorē, salīdzinoši
Security:Public

"Spēcīga sieviete Balzāma vecumā."

2 comments | post a commentDate:2019-10-02 09:59
Subject:Dpils nedefinējamais
Security:Public

Ot, kaut kat jau viņreiz rakstīju, kā uz savas ādas satiku Daugavpils smalkumu (toreiz tur ievēlos atvaļonājumiski izspūrusi, nekrāsota, kaut kādā random svītrainā kleitā un converse kedās (jo TEVVAJAGKEDASVISIEMVAJAGKEDAS-ATMETTOSSŪDAPAPĒŽUS-JĀSTAIGĀIRKEDĀS-VISATĀ-DAIĻOŠANĀS-IRSABIEDRĪBASSPIEDIENS,SIEVIŠĶĪBASNAVESICILVĒKS BENATURAL VELC KEDAS ES TEV NOPIRKU KEDAS VELC KEDAS TĀ IR CONVERSE TAS IR ĪSTAIS STILS, teica toreiz vienkārši patsgudrākais narciss, tagad vīrišķības lētcitātu garīguma dīleris, bet abos laika nogriežņa gadījumos, atvainojos, iežļārgšu šajā teikumā labi noturētu darvas pili, vienkārši izcili gļēvs konjunktūrists, full time un full scope lupatkretīns un es, ticiet, zinu, ko runāju, izelpa, žurnāls santassīrupsbļ, ir labi spēt skrečot zem šiltes, ja) (vajadzēja, kautkas te tīklos degunpriekšā bija ielicis citātu par to, kas jādara un kādām jābūt sievišķīgām sievietēm (jocīgi, nekā par kedām, paldies, man jau tā likās), oi, valdosvaldos, kaesnesākuVĒLizrunāties, izelpot/izelpot, veram ciet visas šitās iekavas, brrr, hakeruuzbrukums, tānebijues, valdziņš nospruka))
tātad, savulaik biju nobraukusi uz Daugavpili,
un Daugavpilī šitie kedu un polarnapiret tuneķleitu brīvestības joki neiet cauri, tur ļaudis tādus cilvēkus vienkārši NEREDZ, kāpj pāri, skatās cauri, tirgū gaļas nepārdoT,
tur tu, šitādā "skandināvu stila ikonas stilā" (c) neesi uz radara vispār, zemzemīte gatavā, ēnueja, jo skaties apkārt- un vei, visi ir saposušies smalki (varam diskutēt par gaumi, bet ir piedomāts, ļoti niansēti un šito var novērot) un kas pats novērotākais,

daugavpiliešiem ir īpašs staltums, tāds iekšējs cēlums, krievu-ebreju-poļi-mazliet latviešu- vēstures musturis. Nu, nesajauksi. Patstāvība, nemēģināšana "pielāgoties", iekļauties, bet no tādas kā savas malas izdarīt lietas.

Lūk, tagad man te vienā prof. virzienā ir kolēģe, dzimusi un augusi Daugavpilī, turienes krievu liceja absolvente un esmu ik reizi sajūsmā un izbrīnā, kad ieraugu, cik glīti un cieņpilni viņa iziet cauri dažādām sienām, saliek visu taisnā un bezšaubu plūsmā, gatavais caursidraba birzi gāju ar ļoti Dpiliešiem raksturīgo "t" "d" vietā ("kat jūs/ tat jūs") un apaļu, maigu krievu valodu, šarmantu akcentu un spēju glīti (!) iediktēt, kad vajag, savus/manus/mūsu noteikumus.

Īsāk sakot, vērojiet dpiliešus, ņemiet viņus pulkā, jo nereti personības profils un veiktspēja iekļaujas tieši tajās vietās, kur pietrūkst pašiem,
jo ar neasu cirvi pa perimetru no visa (kuslā) spēka vēzēt*,
to atkal labi var spēcīgās latgaļu spīvi- arheoloģiskās sievietes, bet to ne vienmēr vajag, vai ne, ilg'cīt, jā. Tā ka tā, meklējiet daugavpietes/-šus pareizajiem uzdevumiem.

Pavei, izventilējos veselos divos punktos.


(*vai, kā saka vietējās diuču kopienas pārstāvji, slēpotāji Gaiziņkalnā, "hujārīt koksā")

5 comments | post a commentDate:2019-09-29 21:52
Subject:brīves brīves
Security:Public

"Spēlēju, dancoju" nudien ir lielisks. Brīvs un svaigs redzējums uz Raini/Ziedoni, baudāms un raksturīgs Im.Kalniņš; man patika gluži itin viss, varbūt tā pārnese uz Rīgas pili, tā palika vien kā norises vieta, izņemot pašas pirmās, uvertīras minūtes ar ugunskura debesīm kāpinājumā.

Man liekas, ka šādi būtu jārunā par latvietību,, bez inercēm, bez turēšanās ap/pie attiecībām (Lelde tur bijusi/nebijusi visos savos plīvuros), bet par lielajiem, katram saviem lēmumiem, izšķiršanos, izvēlēm. Ļoti tīri un viegli un paceļoši, neskatoties uz to, ka varoņa nāvi neviens nav atcēlis. Ļ. iesaku.

9 comments | post a commentDate:2019-09-05 09:20
Subject:
Security:Public

Aifonam ir jauks modinātāja režīms- Bedtime ar humāniem un maigiem modinātājzvana toņiem un aicinājumiem doties pie miera, lai miega stundu pietiktu. Kādu gadu mostos ar maigu putnu čirpstoņu un tas ir veids, kā nesākt rītu ar aizsistu elpu dēļ derdzīga trokšņa, vienīgi pavasarī- vasarā modinātājputniem gāja grūtāk atšķirties no tiem, kas aiz loga vīteroja un es dažrīt biju visai pikta par vispārējo ļembastu un savu ieradumu - mosties ar putniem.

Tagad viss vietā, vakar tumsā atbraucu no Rīgas, dzirdēju kā arī dzērves lido prom, tumsā šķita, ka spārnu vēdas tepat virs galvas.
Nu mani bedtime putni nu bez konkurences čirpst, tā viš i', Vivaldi, smuki, bet ir, ieejam trešajā un ceturtajā.

2 comments | post a commentDate:2019-08-29 21:01
Subject:war is over un tā
Security:Public

Rokoties iekš dažādu interesantu retro modeslietu krājumiem un padomiem internetos, uzgājos šim - patiesi aizkustina doma par vakara somiņas darināšanu pēc gāzmaskas somas piegrieztnes, piešaun klāt mazliet blinga un aidā, klipu klapu papēži un skaistā dzīve.

Beigšu te vasarēt bez šujmašīnām, izmēģināšu.

Taču, jo dziļāk brienu tajā šujmašīnu un audumu un vīļu un nošuvju mežā, jo vairāk joprojām priecājos - mode un īpaši, audumi- šķiedras, raksti, krāsas, utt ir viena lieliska joma, kuras cēloņsekas var iepazīt lēni. Par provi, britu salas cienītāji var papriecēt acis vai kurjerdienestu somas ar arī ko virslaika bijušu/esošu. Brīdinu, ievilks.

1 comment | post a commentDate:2019-08-29 11:22
Subject:SoD
Security:Public

Lasu zi Gārdian un citas ziņplūsmas un man liekas, ka visu pirmo septembru runas un to tēzes var aizstāt ar šo- https://www.youtube.com/watch?v=qbmWs6Jf5dc. Brīnos, kā neviens jokdaris vēl uz šo brīdi nav uztaisījis mešapu ar Borisu un Elizabeti vai vismaz nacionālās aviokompānijas jau nu varēja prasties uzrīkot "pēdējās minūtes" biļetes uz Salu.

post a commentDate:2019-08-14 11:53
Subject:Is there an app for that?
Security:Public
Mood:gražīgs

Ja mājās ir nekārtība, var uzlūgt mājāzi un mājāzis visu nospodrina un sakārto un rodas kārtībiņa. Ar laiku kārtībiņa ieietas un mājāzi vairs nevajag, jo nekārtība nerodas, lead by example un šitais te viss.

Ja skapī ir nekārtība, arī var ielūgt burvju feju un voila.

BET KO DARĪT, JA NEKĀRTĪBA IR DATORĀĀĀĀ un visos tajos mākoņstumšanasuzglabāšanas pakalpojumos? Pat nevis "ko"darīt, bet kurš beidzot to postu ar mapēm un mapju apamšmapēm un sērdieņfailiem "pied_strat_V9_zim" sakārtos, izliks tā, ka es beidzot zināšu, kas man dropboksā, kas aiklaudā un kas, pie joda, vondraivā.


Te lūk, ir brīva vieta latentajiem bibliotekāriem jaunu pakalpojumu attīstībā- kataloģizācijas feja on demand. Es nesaprotu, kā mēs esam dadzīvojušies līdz vegānai majonēzei, baterijas dzītiem stāvričiem, bet mākslīgais intelekts manā vietā kārtīgi mapītēs neko nesaliek, pašai viss jāatceras. Nav godīgi :(.

7 comments | post a commentDate:2019-06-27 11:44
Subject:kur tavam ogleklim ir akumulators?
Security:Public

Vakar šķērsoju Akmens tiltu un posmā Vecrīga- LNB dienasvidū saskaitīju 3 velosipēdus parastos, bet 6 e-skrejriteņus, dažādās satiksmes noteikumu/veselā saprāta lietojuma stadijās. Gāju un atcerējos par revolūciju, movementu un pārmaiņu sākumu un to, ka apvērsumi nenotiek, kad cilvēkiem tiek izdalīti jauni ieroči, bet tad, kad tie apgūst prasmes tos lietot un jā, nodomāju, redz, vēl debates un 18063830 darba grupas par velo satiksmes vietu pilsētā nebija noslēgtas, kad jauns progresa rullis dragā pār galvaspilsētas bruģi, e-skūteristi, kuri diezgan svabadi apskādētā pabērna lomās atstāj arī velosipēdistus parastos un tagadiņ katrs var vēl izvērstāk iejusties lomā "kaut kas no kaut kurienes lido garām."
Būs mums visiem tolerances un vērīguma treniņi un varbūt, dienasbeigās, peļamie un pulgojamie autovadītāji pat nešķitīs tie lielākie kretīni ielās un avēnijās.

9 comments | post a commentDate:2019-06-19 11:17
Subject:
Security:Public

"galvenā rozīnīte – tā tiks pilnībā celta no koka."

post a commentDate:2019-06-05 11:25
Subject:vakardienas sakars ar šodienu
Security:Public

Biju es uz "Zem diviem karogiem" iekš NT un man gan dramaturģija, gan režija šķita gluži laba un priecīga- lielākais nospiedums, šķiet, ir par nejaušību. Nejaušību, kādā viens kolhozs nopērk blakus sovhozam sintezatoru, cilvēki nejauši meklē, kas būs viņu mūzika- lai patiktu sev un citiem; smalki izvērptā Dižkača un dīvāna līnija, īpaši tās trio izskaņa ar tukšo gaļasmašīnu un nejauša, apjukusi atgriešanās no ASV tūres ar mikroviļņu krāsni uzreiz pēc 4.05. Tāds konstants bezplāns, sevis meklēšana tausototies un nepārejošs DIY, iespējams, grupas dinamika tāda, iespējams, arī laiks un konteksts, kurā tā arī viss izdevās. Ārkārtīgi patika rūpīgie aktierdarbi, ieskaitiet mani Celma un Siliņas fāņklubā.

(Vēl jau varētu ievērot, ka izrāde, ļoti netieši, netieši skāra labas izglītības nozīmi un lomu:
jo domāju, ka piemēram, Pērkons savos veikumos bija daudz konsekventāki, skaļāki (?) un eeee...dziļāki, vai? Kā nekā, solus delfējuši mūziķenēs un akadēmijās mazliet cītīgāk/ilgāk, aiz tam, šaubām un sevis meklēšanai bija citi paņēmieni, taču visiem kopīgs ir astoņdesmito - deviņdesmito DIY zīmogs.)

Tas, vai izrādes režijas paņēmiens atgādina popielu vai skolas koncertu - ikvienam un visiem kopā iekš sabiedrības audekla ir neglītstulbo pusaudzības gadu posmi: pumpas, tizlas drēbes, jēlas proprocijas, ilgas/alkas, kuras remdēt nevari pat sapņos (divmetrīgs foto ar aigaru grāveru) vai- Ļoti Progresīvās Grupas koncertos skatuves pieticīgās gaismas, tautasdejotāju figūrcirtņi fonā, finierparkets un protams, tizlie džemperi.

Tā mēs izaugām visi tādi šodien skaisti un gudri un liberāli- un izrāde, manuprāt, viegli un priecīgi un līksmi terapēja tieši to- kolektīvās pieaugšanas traumas.

3 comments | post a commentDate:2019-05-30 13:39
Subject:stila rubrikās
Security:Public

Modēs, protams, ir deviņdesmitie - skatīt labas modes, sūdīgajos piemēros skatīt Dainis Turlais kā Rīgas mērs ,
bet ja apmeklēt BonJovi koncertu Tallinā liekas pārāk sieraini (es tā arī nevaru sevi samotivēt, jo Džons BondžOOOvijs, kā teica trendsetere (varbūt stilrāde?) Gitiņa, "nebija mans tips"- pārāk saldens un klipos un balāžvārdos muļļājās, pārsvarā nespējot izdomāt "ar kuru meiteni lai labāk draudzējas"- vecīt, saņemies un vienkārši dari, ja un vispār tās , tad man patika guns&r un metālika, tad jau,

toties mani gauži ielīksmoja ziņa, ka Helsinku Uni šogad piešķīra goda doktora titulu arī IronMaiden solistam B.Dikinsonam.
Viņš gan, tiesa, nepagodināja svinīgo ceremoniju ar cilinriem un zobiniem un polonēzi, tas tāds mīnusiņš, bet metāls, Somija un izglītība, tas ir gandrīz vienādmalu trijsstūris, tīri smalks strat-com gājiens, jā.


(ha, un kuram no LV neprof/neakad. mūzikas scēnas varoņiem goda doktora titulu piešķirtu Tava Alma Mater?
RSU varētu godāt A. Virgas kungu un nevis dēļ vokālajiem fenomeniem, bet universitātes pamatprofila lauka dēļ.)

4 comments | post a commentDate:2019-05-14 11:58
Subject:diena ir dāsna, jo
Security:Public

Pavei, ne katru dienu sanāk ieraudzīt tik daudz skaistuma, kā šodien. Vienā kanālā mani priecē sieviešu-līderu IEDVESMAS forums "Līdere"* , tur ir daudz par daudz visa kā un pat tas labais ņem un ielīp lētā cukura un augutauku štopkūkā un poļturku dīvānkostīmā. Bet par sieviešlīderforumu mazliet vēlāk, lai pirmais nāk un parādās lūk, šis te jaukais grafiskās identitātes produktiņš, logoelis,

kad klients tev palūdz "uztaisi kaut ko jauniešiem tādu, stilīgu, bet par drošību", tad tu nekad nedari tā, dārgais, tuvredzīgais cirka afišu māksliniek. Akjelē, akjelē, "tiem bērniem", "tajās skolās", "tai jaunatnei", utt.

https://pbs.twimg.com/media/D6gf4A5WsAElrdT.jpg:large*akurāt tagad īsajās "dīvānprezentācijās" uzstājas veikala "SexyStyle" mārketinga vadītāja, kura mēģina noskaidrot, "kurš no kuras puses mūs ir kā saticis." Mēreni žilbinoši.
Vēl bija lēdija no Centrālās laboratorijas un Moet Šandon zīmola vēstnesis ar šlipsi līdz ceļgaliem un to "ķiķiķi, te tik daudz sieviešu apkārt, ķiķiķi", nu foins tāds, salidojums- zaļumballe.

18 comments | post a comment


browse
my journal