Tālab bij zvēriem Daugaviņas rakti?
20 most recent entries

Date:2021-03-29 15:55
Subject:nuvotšitiktālir
Security:Public

man tik gauži pietrūkst redzēšanās un emociju, mīmikas apmaiņas ar citiem cilvēkiem, ka gandrīz katru teikumu beidzu ar smaiļiku. Jāsāk rakstīt maģisteris, tas dziedē šo interpunkcijas sērgu.

7 comments | post a commentDate:2021-03-15 12:27
Subject:pie kā klāj un klāsi vēl paklājiņu, izolētais laikabiedr?
Security:Public

Poll #21426 akuzatīvs, ar ko
Open to: All, results viewable to: All

Yoga with

View Answers

Adrienne
5 (23.8%)

Kassandra
4 (19.0%)

Vietējas nozīmes sarīkojumi: Tija/Aija/utmldz
5 (23.8%)

none
7 (33.3%)

Cits

View Answers

10 comments | post a commentDate:2021-03-02 21:44
Subject:sirsniņas, jā
Security:Public

Un starp citu, šodien aprit divi gadi, kopš A. vairs nav ar mums.
Tas robs ir neaizpildāms.

Date:2021-01-13 14:06
Subject:ziemasspēks
Security:Public

tu esi dzīviapliecinošs tik, cik priecīgs lec pār kupenām, brien sniegā un smaidi, ejot putenī. jo ziema ir prieks un aukstumā ir enerģija (c).
starp citu, arī uzvaras sīktrasīt' ir vaļā, bet tiem, kas mēģina tikt pie kalnslēpošanas rezervācijas Pilsētas trasē: tas jādara ielogojoties booklā divas minūtes pirms kalni publicē aiznākamo dienu devu, katram savs grafiks gan, bet ar šo metodi man izdevās tikt pie.

18 comments | post a commentDate:2021-01-12 10:28
Subject:kad skaistumkopšanas saloni slēgti
Security:Public

paskat, tu tikai paskat kamerā, kādas tad ir tās dabiskāsmatukrāsas patiesībā un cik tad mums to zeltplatīnblondīņu ir, haaaaaaa.
arī manā mājsaimniecībā būtiski pieaugusi konkurence par matu veidošanas smāķīšiem, vaimanuvai, šitāda pandēmija.

7 comments | post a commentDate:2020-12-28 16:02
Subject:book depository
Security:Public

paklauciba, paklau: vai kādam ir izdevies šaisdienās iegādāties vai svaigi saņemt grāmatas iekš BookDepository? Bija epizodes, kad viņi sūtīja no Ungārijas, tad konsekventi no UK. Kā ir mūsu visu jaunajā, breksita papildinātajā realitātē?

9 comments | post a commentDate:2020-11-08 15:25
Subject:Praktiš fantastiš, lēksim bedrē
Security:Public

Njā, pilnīgi pareizi, tautieši, tagad vajag izballēties, izmalties pa visiem pūļiem vakar un šodien, jo ārkārta jau tikai pirmdien. Tikmēr vīruss, skaidrs arī samīzies, tas lasa un pasvītro vietas MK noteikumos, jo ir aizņemts ar mutēšanos tikai atļautajos veidos un līdz pirmdienai ir pašapstājies,
tāpēc skaidra lieta- šodien ir gluži droši pedal to ze metal/parādīt tai valdībai/akumulēt pārpalikumus, jo mēnesis bez restorāna, bāra un depo tapetēm ir neizturams attālums.

33 comments | post a commentDate:2020-10-29 12:09
Subject:joko sunākstē
Security:Public

"Salīdzinoši ar jums, es ne ar vienu nesalīdzinos."

post a commentDate:2020-10-27 21:26
Subject:es tomēr ļoti mīlu igauņus, arī igauņus
Security:Public

Zaķa, mežacūkas, lūša pase?
Lūdzu :
https://news.err.ee/1151924/estonia-introduces-redesigned-passports

6 comments | post a commentDate:2020-10-23 12:33
Subject:#kur-iet-tavas-acis-tur-iet-tava-uzmanība
Security:Public

"pēc maniem vampīriskajiem novērojumiem ...[...]"

3 comments | post a commentDate:2020-10-20 11:20
Subject:balta kleita, balta/ noliekam savas vieglās dienas arī 2020/
Security:Public

Izlasīju Ābeles "Balta kleita" stāstus, ap šo uzlējumu šausmīgi garlaiko visu deviņu stāstu/kleitu piegrieztne, jā, jā, latviešu sievietes sūŗais liktens visādos locījumos, dabiņas klātbūtne un 'rasasrītuzirneklīši' un tā aukstivelkošā laimes neiespējamība; ar šo jau papilns tas pēdējo gadu plauktiš, vai nu vajadzēja, vai nu.

Fucksthisshit, kur vieglums, gaišums un elegance, ne vien staigna purva bridējiņas paštīksme;
kur dzīvi apliecinošo ziemeļnieču/roņu dīrātāju skarbuma/īstuma nepārpušķotais prieks;
tad jau, Janas Egles tēli ir dzīvāki, nav "nebeidzamās sāpēs nolaistu roku" un visa šitā, lēnās tērcītes aiz norasojuša loga sapuvušā rāmī un - neviens- man- nenāk- palīgā- pasīvās agresijas.

Nu jau pietiksies, pietiksies, paldies, meitenes, ir mums mātespiens visās valodās un lentās, bet tad ar šito beidzam, labi?


Jābūt taču kam priecīgam arī [PAT!] šogad iznākošā LV proziņā, ko? Kur man to meklēt?

upd. vienkārši, varbūt arī svaigākajā latviešu literatūrā sievietei joprojām nepiedien būt savus ievainojumus un traumas sadziedinājušai,
ja tā notiek, tad tas uzreiz aiziet uz saplēsto pežģīņu ((c) Silvija B.) klāsteri vai arī selfhelpu par latvietes staltajām karmām ar lielvārdes jostas stringiem, nujūssuņisargieties.

īsāksakot, kā nereti- "mēs varam labāk" un labi, ka ir tulkojumi no somu, igauņu un lietuviešu un visām citām izcilās trijotnes pārnestajām valodām, bezgalīgi īsts un patiess paldies par tiem. un par to trijotni arī paldies.

37 comments | post a commentDate:2020-10-19 10:06
Subject:nelūgts padomiņš, jo katrs nieks nemaz nav nieks
Security:Public

Tā, brīvdienās empīriski (sašujot piecus dažādus valkājamus maketus diviem cilvēkiem) noskaidroju sekojošo un varu žurnāla 'Zeltene' rubrikā "roku darbi" dalīties ar:


- šī par 3D mask sauktā piegrieztne ir gandrīz absolūti lieliska (maska nedurās acīs, nav milzu "ķesele", neizskatās pēc speedo peldenēm vai krūštura kausiņa)
arī no instrukcijas ikvienam būs skaidra šūšanas secība.

Pirms izvēlēties izmēru, ir vērts nomērīt sava deguna- zoda punkta augstumu; deguna- auss attālumu, pielēst, kādā līnijā un leņķī ir degungals-zods, lai apmēram saprastu cik 'brīvās vietas' nepieciešams. Šis modelis ir ērts briļļainajiem, jo brilles neaizsvīst un ir vieta, kur rāmim uzsēsties, maskai nelienot skropstās. Sev šuvu M un man piegulst taisni lieliski.


Tomēr daudz labāk pieguļ (jo nav krunku sānos) šī maska , savu piegrieztni jāuzzīmē pašiem, ļoti, ļoti vienkārši. Kad taisīšu beidzamo, pilnīgi noteikti, apakšējā līnijā, zoda leņķi taisīšu par vismaz 1 cm zemāk vai arī, kombinēšu ar otras piegrieztnes 'iekārtā zoda' pieeju, jo citādi uzreiz atceros joku par kāda teātra primadonnu cienījamā gadskārtā, kura ar krūšu iešuvju palīdzību sev tvirtumu šuvēju ceham paģērēja iešaut.

Savukārt, par Olson maskām sauktās - visbiežāk no trikotāžas adījuma- to piegriezumā ir vērts pavērot savu deguna-zoda-lūpu lekālu, lai neveidojas ķeseles un kuļķenes.


Par materiāliem:
neesmu vēl sagādājusi pareizo filtraudumu, kuru atsevišķi var piegriezt un ievietot t.s. japāņu maskas modelī, bet palasījusi databāzes un Rakstus ,
maketus sašuvu un smalkas, blīvas kokvilnas auduma (hai, liberty kreklaudums) un jāsaka, ka tas ir gluži patīkams.
Vadmala, resndiegu lins nererēs, lūko pēc smalku diegu blīveņa, taisni tāpat, kā izvēlētos palagus: jo lielāks cipariņš
Palika nepabeigta zīda maska, bet trikotāžas adījums, kā jau teicu, zaudēja dažās kvalitātēs, ar to var iet uz Mego pēc kefīra.Lūk, tā ka ja skolēnu brīvlaikā mājsaimniecībā notiek rokdarbu sekcija: aiztaupi, laikabiedr, sev vilšanās soļus un sāc uz labas bāzes.

6 comments | post a commentDate:2020-10-15 15:04
Subject:Pūgo, tūļ jeb viss tas, ko zini ar katru šūnu, bet tomēr ne vella nezini
Security:Public

Vienu no beidzamajām jogas nodarbībām klātienē lieliskā A. beidza ar abosolūti transcen(dent)ālo Pūgõ, tūļ jeb Pūtvējiņiem no viena piemirsta,
bet smalki stipra Tigula elbūma.

Un tur nu es stāvēju, visa tāda laimīga un tīrināta pēc jogas, pirms atgriezties pie ekrāniem, uzdevumiem, vokršopiem, cilvēkiem,
stāvēju līdz šķiedrai aizkustināta, jo lībiski tas tikzināmais un reizēmapšaubāmais un pašsaprotamais skanēja tik trausli un iekšķīgi, bet dzidri. Līdzīgi es laikam jūtos par paši zinām, ko šobrīdiņ savā burbulī- mazskaitlīgi, bet stalti, rimti, katrspatsparsevi.Te,
reku, var mēģināt pats skrēj savu kumeliņu izdziedāt
.


Tā viš i.

Starp citu, ērtas un piegulošas maskas no kvalitatīviem (!) materiāliem ir gan Natālijai Jansonei, gan Baibai Ladigai, abas atrodamas gan fiziskajās studijās, gan internetos. Tas, ja nekas cits netīk un nav labs gana vai aizvaino vietās.

1 comment | post a commentDate:2020-10-09 13:18
Subject:nepadomāšana un optimisms, V2020
Security:Public

Domāju, ka Rimi zīmolveži un visas krīžu aģentūriņas šobrīd nevis malko Norda servētos vīnus vai marķē trases koridorus,
bet vismaz šūnu līmenī lēni gatavo glītus pakaramos, kur šlipsītes uzkārt, ja nu sanāks tā, ka maratons būs pie viena arī vareni transmisīvs.


Risks, ka zīmols gone viral ir diezgan burtisks.

Un skaidra lieta, kuram gan nepatīk tā personīgā eiforija pūlī,
kad esi paskrējis pa slēgtām ielām, pārvarējis savus nevarējumus, ienesies finālā- jā, jā, visa tā ir ārkārtīgi tieši orgaismātiska (c.)ikstena n.) štelle, neliegsimies,
bet holitīfak,
lai cik nebūtu forši, ārā plosās 2020, tieši uz ko cer organizatorkomanda, ai ai ai.

Latvietis, latvieša risku apetīte un latvieša veiksme, veiksmīte.

25 comments | post a commentDate:2020-09-28 23:21
Subject:katram sižetam pa pavadījumam
Security:Public

Taisni vai nezinu, kā gan ir iespējams lasīt vai klausīties ziņas par Kalnu Karabahu, ja ausīs vai fonā neskan šis .

7 comments | post a commentDate:2020-08-13 15:21
Subject:robežas, robežas
Security:Public

Vienīgais, kas mani pa īstam dara uzmanīgu jautājumā par Ždanokas iekļaušanu iekš "Mūsējām" ir tas, ka caur šādu tvērumu: izzināt personību, tās attīstības ceļu, apzināties, ka dažādiem viedokļiem ir tiesības līdzāspastāvēt, diemžēl, mēs kā sabiedrība esam hroniski uz grābekļiem kāpuši, jo viegli pieņemam patīkamo, izprotamo personības daļu, taču neievērojam darbus un nelabprāt nošķiram (patīkamo) personību no tās praktizētajām vērtībām: darbiem, praksēm, vārdiem.

Pavērojiet, ar cik vieglu roku allaž atrodas attaisnojums itinkā laba cilvēka nepiedodamai, bīstamai vai apdraudošai rīcībai- piemēram- varmāka, bet talantīgs mākslinieks;
neuzticams alkoholiķis, bet reizēm labs autors;
pilsēteles mērs ar neaprakstāmi brangu korupcijas un tiesiskuma piesmiešanas tvērienu, bet "smukas, bruģētas ielas un piemaksas pie penzijas" un tādā garā.

Atbalstu empātijas veicināšanu un cilvēciskā kodola atrašanu, taču nekritiski pieņemot un veidojot cilvēkstāstu, faktiski vari attaisnot ikvienu un tas nav kritiskās domāšanas trūkums lasītājiem, bet paškritikas trūkums, parastā nepadomāšana autoriem. (jā, arī raudošs šlesers priekšvēlēšanās ir no šīs pašas bezgaumīgās paletes).

Cilvēks tomēr ir viens veselums un nudien nav veselīgi nošķirt raksturu, profesiju, uzvedības musturi no personības vērtībām,
ar šo nošķīrumu esam ieguvuši dažādas (bīstamības) kalibra ākstus uz skatuvēm, trampus, putinus, šīzogobzemus un kantānes, jūlijas vai rībenas, kaitinošāko pasvītrot.

Vērtību jautājumi, tiem ir nozīme un dažkārt stiprāka par vajadzību būt pamācoši iekļaujošiem vai dumpinieciskiem tomēr ir vajadzība būt ar robežu izjūtu- par ko tu, tavs varonis stāv/ceļas un krīt un te nu TŽ atrašanās blakus VVF, Skulmei, Ķeniņai un citām granddāmām šķiet nevietā.

63 comments | post a commentDate:2020-07-07 14:35
Subject:poēmas visiem ormaņiem
Security:Public

Re, re! Kad grib, tad var! Piektdien kādos kanālos raidīju žēlu signālu, ka nav ne vēsts no iecerētās Marijas-Čakielas dižrekonstrukcijas, jo bez tiešā labuma- ielas, pa kuru braucot neatrauj piekari vai ietvēm, pa kurām drošāk ir iet kedās, ne papēžos,
mani gluži profesionāli interesē kas tad tās par ārkārtas vēlēšanām bez maģistrāla rakstura remontdarbiem, ko tad vieniem būtu celt, bet otriem- pelt? un voila, lūgšanas ir piepildītas, šodien liek sētas un marķē tranšejas uz ietvēm, sāksies līksmākā rīdzinieku vasaras daļa, turies nu.

Kā vēsta 18. jūnijā noslēgtais līgums ar SIA ACB, darbiem jābūt pabeigtiem 120 dienas pēc to sākuma,
skaitīsim nu dienas un, droši vien nošķūrējot liesmas ap šaušalīgām neizdarībām, kriminālām neērtībām un taisnīgām kābūtībām visus profilaktiski nošaujot (jkp, tā dāvana jums)

paralēli gaidīsim tomēr arī mazliet kvalitatīvāku un ilgtspējīgāku, konkrētāku piedāvājumu pieaugušiem pilsētniekiem no nekaunos un nebīstos šī vārda, partiju liberālākā spārna.

10 comments | post a commentDate:2020-07-03 18:48
Subject:netīšāmības apkaimē
Security:Public

Gribēju nopirkt modulārās hanteles, bet nejauši nopirku garām palaisto Lielo Pasaules ģeogrāfijas atlantu, četri kīlo. Maksāja gan miļonu, bet zinām taču un ļoti lepojamies, ka latviešu valoda ir dārgs prieks. (Tas viss dēļ diskusijas par Indostānas pussalas ģeogrāfiju.)

Ja kādam ir liekas un noputējušas saliekamās hanteles, tās ar ripām skrūvējamām, drīkst pieteikties.
Ar atlanta svaru man tomēr dažās grupās ir par maz un piekritīsiet, arī sēņu sālīšanai ripas ir ērtākas.

1 comment | post a commentDate:2020-06-08 12:04
Subject:noise cancelling austiņas?
Security:Public

Tā, dārgie audiofīli, kamēr meklēju, ko un kur šaislaikos uz trieciena var nopirkt: varbūt kādam mētājas liekas vai ir gatavība šķirties (uz laiku vai pavisam, apmaiņā pret naudu vai ekvivalentu) no savām noise cancelling austiņām?
Dārgais hospitalizētais ziņo par ultrasuperkrācējiem palātā.
Der arī padoms par to, vai man jāiet audiofīlu virzienā vai pie medniekiem/militāristiem, skaņu ierīču pasaule nav mana druva, nav. Ausu aizbāžņi parastie nelīdzot, komplekts ar sāpēm un krācējiem ir jaudīgs, spēju empatēt.


plz help.

Paldies jau iepriekš.

10 comments | post a commentDate:2020-04-23 23:48
Subject:39 diena, divi nesaistīti jautājumi
Security:Public

1) Man liekas, ka es sāku piekrist mikroviļņu krāsns iegādei. Iespēja pateikt, vai tai ir jābūt ar cepeškrāsns un citām fīčām (diez, sous vide ir?), oder jāļauj šim ļaunumam būt robustam? (Uz šīs pašas nots, tā kā ekspluatēju vismaz gadus 20 gadu Zanussi cepeškrāsni, aplūkojot iemīļotā Roberta Boša cepeškrāšņu spektru es jutos kā pārlecot no Win93 uz pēdējāko MacOs, visādas tādas kombinācijas, neciešami daudz nejēdzīgu fīču, ououou, esmu aizķērusies senvēsturē!

2) Pastāstiet, kuras un kādas veģetāru ēdienu pavārgrāmatas/ blogi (tikai bez ideoloģiskās pēcpuses plēšanas, lūdzu) man ir jāzina? Ottolenngi? Naidžels? Nunununu?

34 comments | post a comment


browse
my journal