About this Journal
Current Month
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Aug. 19th, 2014 @ 02:36 pm (no subject)
Mjā, to, ka kolēģis novilcis kurpes, var sajust. :(
About this Entry
Aug. 19th, 2014 @ 08:22 am (no subject)
Tags:

No rīta sapņoju, ka braucu ar automašīnu pa kaut kādu kalnainu vietu, kurā automašīnām ir paredzēts vairāku pakāpienu lifts - uzbrauc uz vienas platformas, tā tevi paceļ uz nākošo līmeni, tur tu pārbrauc uz nākošo, tad tā paceļ tevi vēl uz augšu, tad vēl uz nākošo - tā arī tevi paceļ uz augšu. Uz augšējās platformas gan es aizmirsu, ka man priekšā ir tukšums un sāku braukt. Teotrētiski man vajadzēja nosisties. Bet es iedomājos, ka var taču arī lidot. Un sāku lidot - pāri laukiem, skatoties no augšas uz mežiem, upēm, kalniem, pļavām. Ik pa brīdim es ielidoju mākoņos. Vienā mirklī es lidoju pāri kādai meža pļavai - man ļoti sagribējās tur uzkavēties mazliet ilgāk, tāpēc es nolaidos blakus kādai baltai puķītei (tropiskai -līdzīgai kallai, tikai sīkākai), apskatīju to tuvumā. Un tad lidoju tālāk. Izlidoju cauri lietus mežiem, kuros tiešām lija lietus kā liela, pelēka siena. Un pēc tam attapos kādā sanatorijā, kurā biju es (laikam jau tīņa gados) un citas meitenes, kuras kolekcionēja monētas. Un man no lidojuma laika līdzi bija pieķērusies kāda ļoti sena monēta, uz kuras bija kaut kādas senlaicīgas zīmes, tāpēc skolotāja nevarēja vien saprast, no kurienes man tā radusies.
About this Entry
Aug. 18th, 2014 @ 09:32 am (no subject)

Man nedēļas nogale pagāja kā ezītim miglā. Sākumā darba pasākumā iemanījos tikt komandā ar tematu "Gaidot ezīti", bet vēlāk svinējām Kim dzimšanas dienu "Ezītī miglā". :)
About this Entry
Aug. 13th, 2014 @ 10:47 am (no subject)
Vakar pa LR1 kopā ar mammu klausījāmies raidījumu, kurā intervēja "The Sound Poets" līderi Jāni Aišpuru. Mammai tīri labi patika viņu dziesmas. Bet es - es par viņiem kārtīgi iefanoju. Redzēju viņus dzīvajā tad, kad viņi ar dziesmu "Nāc līdzās" uzstājās Radio mājā viena pasākuma ietvaros un drusciņ - kad viņi bija Kalnciema kvartālā. Man viņi ļoooti patīk. Tāda iedvesmojoša mūzika. Būs jānopērk viņu albūms, tik skaisti. :)
About this Entry
Aug. 12th, 2014 @ 02:14 pm (no subject)
Tags:

Šonakt sapnī redzēju, ka manā vienistabas dzīvoklī esmu ieviesusi sev mājdzīvniekus - jenotu un putniņu - papagaļa un kāda parastā putniņa krustojumu. Jenots uzvedās diezgan mierīgi, reizēm man pa jokam kodīja roku kā kaķis, kas spēlējas, savukārt putniņš - tad, kad es viņu pasaucu - iečivinājās un uzlaidās man uz pleca. Vispār kopumā tāds ok sapnis, sen tādi nebija bijuši. :)
About this Entry
Aug. 12th, 2014 @ 08:58 am (no subject)
Vakar mājās nonācu kā slapja žurka.
Toties pēc tam pievērsos ēdienu gatavošanai - no laukiem man līdzi ir milzīgs kabacis, no kura daļa vakar kopā ar citām sastāvdaļām tika pārvērsta visai garšīgā dārzeņu -sēņu biezeņzupā, savukārt vēlāk es pirmo reizi cepu zivju kotletes - no saldētās pikšas - sanāca tiešām labas.

Rīt laikam uzlikšu viņai no rīta uz datora kādu raidlugu no šīm - http://teatris.latvijasradio.lv/raid_arhivs.htm . Mammucim diez ko nav ar redzi.
About this Entry
Aug. 11th, 2014 @ 02:56 pm (no subject)
Nežēlīgi nāk virsū miegs, nežēlīgi.
About this Entry
Aug. 7th, 2014 @ 03:01 pm (no subject)
Juhū. :) Šodien vēl jāsaskaņo akti par veco lietu nodošanu arhīvā un tad beidzot varēs drusku mierīgāk uzelpot. :) :) Darba ziņā man ļoti, ļoti patīk augusts - tas ir laiks, kad daudzi ir atvaļinājumā, nekas neuzmācas ar dīvainiem un steidzamiem darbiem un ir iespējams pievērsties tādām darba lietām, kas patiešām ilgākā laika periodā dod labumu (uzlabot datu bāzes, izdomāt visādas fīčas, kuras pēc tam atvieglo darbu tajos mirkļos, kad laika ir maz un visu vajag vakar). :) Jūtos ļoti apmierināta.:) Ir forši kaut kādā bardakā ieviest sistēmu, kārtību - man tas ļoti patīk. :)
About this Entry
Aug. 7th, 2014 @ 08:50 am (no subject)
Vakar ar brāli un brāļa meitiņām pie mājām sarīkojām zīmēšanas sesiju ar krītiņiem uz asfalta. Vēlāk pienāca kāds puisītis, kurš arī gribēja zīmēt, tad pievienojās arī viņa mamma, tad atnāca puisīša vectēvs, tad laikam vēl brālis, tad apkārt saradās visai daudz vecākās paaudzes cilvēku, tā ka brīžiem likās, ka mēs atrodamies nevis visai mierīgā dzīvojamo namu pagalmā, bet gan uz ielas. :) Bet kopumā viss labi, bērni savstarpēji paspēlējās ar citu bērnu spēļu mantām, uzcienāja viens otru pīrādziņiem un cepumiem, visi jauki pavadīja laiku un devās mājās. :)
About this Entry
Aug. 5th, 2014 @ 02:49 pm (no subject)
Berlīnē bija feini. Vispār jau vienmēr ir forši kaut kur aizbraukt - pēc tam paskaties it kā no malas gan uz savu valsti, gan uz apkārtējiem cilvēkiem, gan uz sevi pašu. Kājas gan šausmīgi nogurušas bija. :) Bet laiks bija normāls - ap kādiem 25 grādiem. Izvizinājāmies ar kuģīti, dzerot garšīgu tumšo alu, bijām slēgtajā Berlīnes lidostā, kurā tagad ierīkota vieta skrituļotājiem un velosipēdistiem. Bijām muzeju saliņā un ar trešo piegājienu (jo rinda briesmīga) tikām Pergamona muzejā, kurā varēja apskatīt renovētos dievietes Ištaras vārtus un citas antīkās lietas. Man personīgi patika senu zvēriņu skulptūras, kas attēloja kaut kādus jenotiem līdzīgus zvērus. :) Tiku pie diviem jauniem svārciņiem un diviem jauniem topiņiem. :) Vispār - pasākums bija izdevies. Mammucim kā ciemakukuli atvedu vāciešu garšīgos alus kliņģerus, viņai garšoja. Bet vispār - Sky ceptie arī ir garšīgi.
About this Entry
Jul. 30th, 2014 @ 10:56 pm (no subject)

Esam Berliinee. Vakarpusee kluvis mazliet veesaaks, bet pa dienu valdiija tveice. Savaada pilseeta taa Berliine. :) Riit iesim uz Reihsttagu - starp citu, izraadaas, ka tagad, lai tur iekluutu ieksaa, esot iespeejams registreeties kaut kur internetaa, nevis - kaa mees - staaveet stundu garaa rindaa. Veel riiit paredzeets aiziet uz Muzeju salinu.
Jokaini - tikko man likaas, ka kaut kur blakus istabaa kaads uz tubas maacaas speeleet dziesmu - uz ielas stuura tai krodzinjaa mazaa. Bet laikam kaads tikai paarbiidiija meebeles. :D
About this Entry
Jul. 29th, 2014 @ 06:31 pm (no subject)
Man ir jauns dators! Vareesu atkal aktiivi socializeeties. :)
About this Entry
Jul. 29th, 2014 @ 01:26 pm (no subject)
Nejauši satiku veikalā savu draudzeni no koju laikiem - vienu no foršajām savām istabiņas biedrenēm. Viņai oktobrī būs bērniņš - un izrādās, ka otrai draudzenei jau gada sākumā piedzimis bērniņš. :) Vispār - viena no tām lietām, kuras es gribu atpakaļ savā dzīvē, ir - vairāk komunicēšanas ar tiem foršajiem cilvēkiem, kurus savā dzīvē esmu sastapusi. Un viņu ir daudz. :)

Runājot par karstumu - redzēju, kā kāds Džeka Rasela terjera saimnieks izmeta līkumu gar tuvējo dīķi, lai viņa nabaga suņuks varētu pabradāt pa slapjumu un vismaz tādā veidā kaut mazliet atveldzēties.

Rīt sāksies četru dienu atvaļinājums.
About this Entry
Jul. 29th, 2014 @ 08:23 am (no subject)
Man šodien mugurā ir kleita, kuras drēbe ir riktīgs vintāžs - vecāki to nopirka kādā 90.gadā. Kleitu gan es no tās pašuvu vien pirms pāris gadiem. Bet - gods kam gods - audums tiešām ir superīgs - neburzās, ir viegls, patīkams, elpojošss. Un pat krāsa un raksts nav morāli novecojuši - balti - gaiši zila ar diezgan abstraktiem puķu rakstiem.
Bet rīt paredzēts lidojums. Un iepriekšējais mazais caurspīdīgais maisiņš, kur salikt šķidrumus, saplīsa. Jādabū jauns - ceru, ka grāmatnīcā vai drogās ko tādu varēs atrast.

Virtuves grīda gan pēc krāsošanas izskatās dīvaina - it kā uz grīdas būtu izliets kakao ķīselis - drausmīgi spīdīga un brūna.
About this Entry
Jul. 28th, 2014 @ 04:29 pm (no subject)
Āāāk, šausmīgi karsti. Priekšpusdienā dzirdēju pa radio dziesmu "Rīgas modes". Varbūt tas bija iemesls, kāpēc pusdienlaikā ieklīdu tajā veikalā. Rezultātā man tagad ir jauna smuka kleita, ko es nopirku ar 60! procentu atlaidi. :) Lieki teikt, ka jūtos ļoti apmierināta. Un vēl es ceru, ka manas puķes mājās nebūs galīgi noģībušas. Šodien es to litrīgo ūdens krūku esmu papildinājusi vismaz četras reizes. Un kaut kā nejūtu, ka būtu par daudz ūdens dzerts.
Vienīgais prieks no šī karstuma - zinu, ka ir cibiņi, kuriem tāds laiks ļoti patīk, piemēram, krii. :) Tad nu izbaudiet, mīlīši. Vēlu no sirds, jo zinu, ka mani - polārās mitrenes laiki - arī kaut kad pienāks. :)
About this Entry
Jul. 28th, 2014 @ 11:39 am (no subject)

Esmu atradusi ideālo mēteļa fasonu - jāpiefiksē, lai atcerētos. http://www.merrell.com/UK/en-GB/Product.mvc.aspx/33155W/81484/Womens/Miette-Insulated-Parka
.
About this Entry
Jul. 28th, 2014 @ 09:21 am (no subject)
Esmu izdomājusi, ka es pēdējā laikā esmu palaidusies tādā ziņā - ka vairs īpaši daudz nerakstu. Vai rakstu tā, ka īsti nevar saprast, kas tad manā dzīvē īsti notiek. Un tā kā man ļoti patīk lasīt jūsu ierakstus un mani nedaudz skumdina tas, ka mana frendliste pēdējā laikā īpaši daudz neraksta, izdomāju, ka jāsāk jau pašai ar sevi. Protams, rakstīt ir grūtāk tad, kad jau daudzus cibiņus pazīsti reālajā dzīvē. Bet - no otras puses - ja jau jūs mani piefrendojāt tad, kad mani nemaz nebijāt redzējuši - tikai pēc maniem ierakstiem, tad jau ir ok, vai ne? :)
About this Entry
Jul. 26th, 2014 @ 10:43 pm (no subject)
Bet braala meitinja vakar man uzdaavinaaja pasas ziimeetu apsveikumu, kuraa bija divas smaidosas sejas. Izraadiijaas, ka taa viena esmu es, bet otrs ir mans miilais. :) Tik miiliigi. Un daavanaa es saneemu kraasojamo graamatu pieaugusajiem jeb mandalu graamatu, jaanopeerk tik labi kraasojamie ziimuli un kaadreiz, klausoties kaadu lekciju, varees nodoties meditatiivai kraasosanai.

Griidu arii izkraasoju, bet liekas, ka tonis nav gluzi taads, kaadu gribeeju. Bet nu labi, lai kaartiigi nozuust, tad skatiisies, ko dariit taalaak.

Un man - kaa jau remonta laikaa - maajaas ir baigais haoss, viena istaba piekraameeta pilna ar mantaam, bet uz griidas veel staav piecas vaazes ar pukeem - izskataas riktiigi boheemiski.
About this Entry
Jul. 25th, 2014 @ 10:20 pm (no subject)
Paldies, miilie cibini par sveicieniem un laba veeleejumiem. Man tie daudz noziimee. Paldies, ka juus - tik forsi un atbalstosi esat manaa dziivee. :)
About this Entry
Jul. 25th, 2014 @ 12:23 pm (no subject)
Vakarā jāizkārto virtuve, lai izkrāsotu grīdu. Bet kaut kur jānoliek būs rozes, rozes, rozes. :)
About this Entry