About this Journal
Current Month
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Feb. 27th, 2015 @ 01:51 pm (no subject)

Nesen mēs bijām aizgājuši uz Rīgas Jūgendstila muzeju. :) Es biju visai apmierināta ar redzēto- likās, ka kaut kādā mistiskā veidā ir izdevies aizceļot uz pagājušā gadsimta sākumu un apskatīties, kā tajos laikos ir dzīvojuši turīgi cilvēki. Starp citu, līdz šīs nedēļas beigām tur vēl ir pieejama Jūgendstila un Art deco leļļu izstāde, kas man arī ļoti patika. Viena no muzeja darbiniecēm, kas bija ietērpta kā gadsimta sākuma saimniecības pārzine, pastāstīja, ka dīvainā dzelzs kaste, kas atradās virtuvē un kuras nozīmi mēs nevarējām saprast, ir ledusskapis!!! Vienā pusē tam bija nodalījums ledum - kur iekšā lika nopirkto ledu, savukārt otrs nodalījums bija produktu glabāšanai. Pēc tam mūs vēl uzcienāja ar tajā pašā senajā krāsnī ceptiem cepumiņiem. Jau tajos laikos ir bijušas visas ērtības - gan vannas istaba, gan tualete ar skalojamo kasti.
About this Entry
Feb. 25th, 2015 @ 07:56 am (no subject)
Vakar Lido svinējām brāļa sievai vārda dienu. Bet šodien viņu jaunākā meita slima. Brālis zvanīja, vai es gadījumā es nevarētu to pieskatīt. Bet kā tad es to varu? Man taču pašai darbs. Jā, ar tām auklīšu meklēšanām ir īsts trakums. Viņam arī uz savu darbu jābrauc projām (tas ir pavisam citā pilsētā). Traki ar tām auklītēm, šķiet, ka visas viņas ir uz izķeršanu.
About this Entry
Feb. 17th, 2015 @ 10:22 pm (no subject)
Varbūt man atkal vajadzētu sameklēt kādu normālu psihoterapeitu un padzert antidepresantus. Man ir ļoti, ļoti skumji.
About this Entry
Feb. 17th, 2015 @ 10:03 pm (no subject)
Šodien dabūju šo grāmatu no Amazon:

Image result for light on life jyotish

Lasīt viegli - par spīti tam, ka angļu mēle nav man tā vieglākā. Man ir mazliet balti plankumi astroloģijā, tā kā es vēdisko astroloģiju sāku mācīties nevis kopā ar pārējām meitenēm, bet pievienojos kādu gadu vēlāk pēc tam, kad viņas bija mācījušās. Bet šajā grāmatā bija viena apbrīnojama frāze, ko es atradu un kas beidzot man izskaidroja indiešu eposos un vispār vēdiskajā literatūrā tik bieži sastopamo vārdu "dharma". Es to izpratu kā pienākumu, bet šodien šeit izlasīju mazliet niansētāku aprakstu - dharma - tas ir kas tāds, kas tev ir jādara, jo tu esi nācis šai pasaulē, lai to darītu. Tas ir tavs aicinājums, tava sūtība. Ceru, ka šī grāmata ļaus man mazliet vairāk pietuvoties savējai, jo šobrīd man ir baigais, baigais, baigais pārdomu periods. Jūtu, kā Visums kaut ko man grib pateikt, tikai es vēl īsti nesaprotu - ko īsti. Un tad nu viņš mani stumda un moka, lai liktu man domāt aktīvāk un saprast, kurp man ir jādodas un kas jādara.
About this Entry
Feb. 16th, 2015 @ 03:29 pm (no subject)
Jā, vēl es mazliet sāku revidēt arī grāmatplauktus. Pašreiz ir apzināts viena skapja trīs plauktu saturs - kopā 580 grāmatas. Baigi daudz visādu vecu mācību grāmatu. Atradu gan savas mammas mācību grāmatas, kas izdotas sešdesmitajos gados, gan arī savas ābeces, matemātikas grāmatas, kā arī "Rīta stundu" - grāmatu, ar kuru es iemācījos lasīt.
About this Entry
Feb. 16th, 2015 @ 11:40 am (no subject)
Mjā, agrāk es pirku e-talonus 5 dienām. Bija mazliet dārgāk, bet tajā pašā laikā - mazāks risks bija, ja kaut kas ar to e-talonu notiek, tad zaudējumi nav tik lieli. Tagad - mjā. E-talons īsti zelta vērtē.
About this Entry
Feb. 8th, 2015 @ 12:21 am (no subject)
Astrologei vajag izmeeginaat jaunu prognozeesanas metodi, taapeec vina jautaaja man, kaadi notikumi norisinaajaas ap maniem 28 gadiem. Palasiiju. Visai raibi, jaaatziist. Un jaa - nevar saprast, vai taa buutne tajaa laikaa taada bija planeetu vai arii antidepresantu ietekmee.
About this Entry
Jan. 31st, 2015 @ 11:14 pm (no subject)

Mjā, šī patiešām bija interesanta diena. No deviņiem bija drusciņ jāpieskata brāļameitas. Pēc tam burziņa ievads pie userinforasbainieks, kuram ciemos sanāca visai jauki cilvēki, bet kurus, diemžēl, šodien nesanāca tā labāk iepazīt,  jo bija jādodas uz "Vējiem līdzi" Dailes teātrī.. Visi pasākumi bija tā vērti, lai tos apmeklētu. :) 
Bet Skrastiņš un Navarauska. Ahh.  Ļoti patika. Melnāiju gan varētu tēlot kāda cita aktrise, uz kopējā fona viņa brīžiem likās mazāk ticama nekā pārējie. Bet kopumā - lieliska izrāde. Teksts ļoti tuvu grāmatai. 
About this Entry
Jan. 29th, 2015 @ 09:16 am (no subject)
Sestdiena saplānota pilnībā. No rīta deviņiem jāpieskata brāļa meitas. Pēc tam - cibiņburziņš. Pēc tam - "Vējiem līdzi" Dailes teātrī.
Uhh. Un vēl vakar piezvanīja draudzene, lai piedāvātu divas biļetes tajā pašā sestdienā uz Latgola.lv pirmo daļu - divas bieļetes pa trim EUR. Laikam zvaigznēs bija ierakstīts, ka tajā dienā man teātris ir jāapmeklē OBLIGĀTI. :D
About this Entry
Jan. 28th, 2015 @ 10:50 pm (no subject)
Tags:

Jā, Dāvāja Māriņa korejiešu versijā - nemaz ne slikti. :)

https://www.youtube.com/watch?v=E3P6aWFcizA
About this Entry
Jan. 28th, 2015 @ 11:54 am (no subject)
Tags:

Šonakt sapnī redzēju Grejas anatomijas visai dīvainu sēriju. Reizēm es pati biju Meredita, bet brīžiem visu skatījos no malas. Tātad - Meredija ar vīru un diviem bērniem un savu māti ceļoja pa Japānu. Un ceļoja viņi tādā mistiskā vilcienā, kurš izskatījās pēc atrakciju parka vilcieniņa, tikai tāds krietni vien advancētāks - viss tāds moderns un tā. Un tā māte sazin kāpēc bija ietīta viscaur ietīta baltās marlēs - kā mūmija. Brīva bija atstāta tikai mutes un deguna vieta. Un vēl sīkas spraudziņas acīm. Viņa gan arī neko nerunāja un viņu Mereditas vīrs nepieciešamības gadījumā pārnēsāja kā saini. Un tad tas vīrs ar bērniem izdomāja, ka viņi ar kaut kādu citu transportlīdzekli nokļūs pie mērķa - Scandic viesnīcas Japānā, bet visus saiņus atstās tepat - vilcienā. Bet tad Mereditai pēkšņi izspēlējās acu priekšā aina- pirmajā viņa paņem tikai savas mantas un aiziet uz viesnīcu, kur priekšā ir vīrs ar bērniem. Bet viņai ir līdzi tikai viņas pašas mantas. Un tad vīrs pārmet, kāpēc viņa nav paņēmusi līdzi arī viņējās. Tad izspēlējas otrs variants - ir stacija, kurā viņai ir jākāpj laukā, bet viņa sāk kaut kādā maisā mest viņu pamestās lietas - džemperus, segas, grāmatu. Tad konstatē, ka nevar paspēt visu tajos maisos sakrāmēt un vilciens aiziet tālāk un viņa ar šausmām saprot, ka ir Japānā un pastāstīt vai saprast, kur viņai tālāk jādodas, būs vai, vai, cik grūti. Un pēc šo ainu noskatīšanās viņa bargi saka, ka neviens nemainīs transportlīdzekli un visi atbild par savām mantām. Un Mereditas māte mūmijas tērpā piekrītoši nokrekšķinās.
About this Entry
Jan. 21st, 2015 @ 11:39 am (no subject)
Šodien lasīju par rakstnieci Francisku Ermleri. Mjā, viņas stāsts par Latvijas medicīnu ir visai pazīstams. :( Žēl tikai, ka nekur nebija minēts, kas īsti ir tas ķīniešu speciālsts. Varbūt jāmēģina sazināties ar viņas meitu. Es joprojām tomēr neesmu atmetusi cerības mēģināt savu mammuci dabūt pie veselības.
About this Entry
Jan. 21st, 2015 @ 10:08 am (no subject)
Es gribētu uz kādu gadu vismaz pārtraukumu darbā.
About this Entry
Jan. 20th, 2015 @ 08:14 am (no subject)
Jā, mīlīši - vismaz uz mani strādā tas teiciens - ja esi galīgi neomā, meklē sabiedrību, kurā valda pozitīvs noskaņojums. Starp depresīviem pats kļūsti depresīvs. Ja esi sabiedrībā, kurā visi ir uzvilkušies, pats sāc uzvilkties. Ja vien neesi tik stiprs, ka spēj to pārvarēt.
About this Entry
Jan. 19th, 2015 @ 04:10 pm (no subject)
Ļoti atbilstoši man.

Ваша жизнь словами из песен "Агаты Кристи"

Твое имя
О тебе:Ты видишь - я болею?
Дело твоей жизни:Я робот - убийца, поставленный на метод поточный
Девиз:Они нас любят, когда нас нет
Как ты отдыхаешь: И смеемся мы, и хохочем мы, - раз хи-хи, два хи-хи, три хи-хи
И каково по утрам?Ауммм, тоска без начала, ауммм, тоска без конца
Твоя эпитафия:Глубоко тебя зарыли - до свиданья, милый, милый. Бывай.
About this Entry
Jan. 16th, 2015 @ 09:28 am (no subject)
Un vēl man ir aktualizējies jautājums par zobārstu. Man ir forša zobārste laukos, bet viņa ir laukos. Kādreiz - pirms krīzes - es mēdzu iet pie zobārsta reizi gadā. Tad parasti man pielaboja kādu nebūt nieku - un tad es staigāju apkārt tāda priecīga, jo zobi nesāpēja. Tagad viens kļuvis jutīgs. Ja jums ir kāds foršs zobārsts, pie kura ejat, lūdzu, padalieties ar ieteikumiem.
About this Entry
Jan. 16th, 2015 @ 09:23 am (no subject)
Tags:

Vakar sapnī es dzīvoju kaut kādā visai pieticīgā miteklī - un pie manis ciemos bija atbraukusi [info]planeeta. Es gribēju viņu ar kaut ko pacienāt, bet konstatēju, ka man mājās ir tikai tēja (laba) un cepumi "Selga". No cepumiem viņa atteicās, bet tēju dzēra labprāt un tā nu mēs sēdējām un runājām par būtisko. Tāds dīvains, bet ļoti skaidrs sapnis.
About this Entry
Jan. 15th, 2015 @ 10:37 am (no subject)
Priekšnieks atsūtījs man e-pastu ar padomiem, kā pārvarēt stresu. Ņirgājas vai kā? :(
About this Entry
Jan. 15th, 2015 @ 08:46 am (no subject)
Šodien divi dedlaini - par vienu nededlainu, kas ir rīt, jau zvanīja un interesējās.
Bet es šodien atradu datu bāzē atradu vēl trīs kļūdas, kuras būtiski izmaina datus, attiecīgi - viena sadaļa ir pilnībā jāpārtaisa.
Mieru, tikai mieru, Missalise. Man jau kļūst pofig. Darīšu, ko varēšu- labāko. Bet ja nepaspēšu, nepaspēšu. Es varu izdarīt tik daudz, cik es varu izdarīt. Ja es to fiziski nevaru paspēt, tad problēma ir sistēmā un darba organizācijā un par to ir jādomā vadībai, kas par to arī saņem atbilstošu atalgojumu.
About this Entry
Jan. 14th, 2015 @ 02:15 pm (no subject)
Visu gadu es cītīgi krāju datus - kā bitīte. Bet gada sākumā pēc tam, kad ik pēc piecām minūtēm man atsūta datus, kas bija jāatsūta jūlijā, septembrī, oktobrī, pirms nedēļas u.t.t., kā rezultātā man jāveic n-tie labojumi vairākās sadaļās un jāatceras, kur es jau esmu veikusi labojumus un kur - vēl nē, es kļūstu par zvērīgi niknu lapseni, kurai labāk negadīties ceļā.
Jā, es šodien esmu zvērīgi nikna lapsene.
About this Entry