About this Journal
Current Month
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Oct. 28th, 2014 @ 03:56 pm (no subject)
Klau, cibiņas, kurām ir meitas, kur jūs pērkat viņām svētku kleitas? Es jaunākajai brāļa jaunkundzei nopirku Nextā izpārdošanas laikā, bet vecākajai arī kaut ko vajag.
About this Entry
Oct. 24th, 2014 @ 09:47 am (no subject)
Starp citu, šonedēļ piekopoju tādu praksi, ko ieteica viena dziedniece, pie kuras biju aizgājusi - vakaros apleju vienu ēdamkaroti linsēklu ar glāzi silta (ne karsta) vārīta ūdens. Un no rīta izēdu. Nezinu, vai tikai no šī - bet ir sajūta, ka enerģijas un vēlmes darboties ir kļuvis vairāk. Un veselīgi kuņģim (kas manā gadījumā bija svarīgi). Protams, vairāk piedomāju pie tā, lai ēstu mazāk ar e-vielām piebāztus produktus.
About this Entry
Oct. 22nd, 2014 @ 03:07 pm (no subject)
Darbā uzlika 13.gada ofisu. Jāpierod pie jaunā dizaina, nav diez cik labi uztverams.
About this Entry
Oct. 20th, 2014 @ 11:58 am (no subject)
Esmu mazliet kaut kāda pazuadējusies. Nevaru atrast savu pazaudēto iedvesmu. Nevaru arī šobrīd citiem kalpot par iedvesmas avotu. Nav slikti, bet... Kādreiz mēs ar draudzenēm katru nedēļu gājām dejot uz Četriem baltiem krekliem. Izdejojāmies un pēc tam no tā guvām tādu enerģijas devu, ka pēc tam veselu nedēļu dzīvojām, strādājām, darbojāmies u.t.t. Nevaru saprast, ko man darīt, lai atkal to atgūtu. Zinu tikai, ka maršrutā "mājas - darbs" es to neatgūšu.
About this Entry
Oct. 16th, 2014 @ 03:08 pm (no subject)
Kur Rīgā var nopirkt vakummaisus? Meklēju Jiskā, meklēju Rimi - neatrdu.
About this Entry
Oct. 16th, 2014 @ 09:33 am (no subject)
Tags:

Vakar Next nopirku jaunākajai brāļa meitai svētku kleitu ar kuplo apakšu (viņai novembrī būs dzimšanas diena). Meitenēm vajag skaistas kleitas, tās paliek atmiņā uz visu mūžu.

Man bērnībā bija trīs skaistas kleitas, kuras tā īpaši atceros - pirmā bija tāda balta, bet to es redzēju skapī, man nav atmiņu par pasākumu, kurā es to būtu vilkusi. Uz svētkiem es biežāk biju ģērbta rūtainos lenču svārciņos un baltā blūzītē. Vēlāk to kleitiņu mamma atdeva manai mazajai māsīcai, viņa pat ar to nofotografējās. Otrā ļoti skaistā kleitiņa man bija sešos gados - gaiši zilā krāsā ar mazu izšūtu puķu pušķīti kreisā pleca daļā un platu jostu. Bet trešā kleitiņa man bija kādu desmit - vienpadsmit gadu vecumā. To pašuva kāda gados veca šuvēja un tā kleita tiešām bija ļoti skaista. Tā bija vecrozā krāsā, vienkārša piegriezuma - ar ne pārāk kuplu svārku daļu (nebija tik daudz auduma) un sasienamu jostiņu. Bet tas, kas šo kleitu padarīja tik skaistu, bija pašas šuvējas smalki tamborētās puķītes, ko viņa bija piešuvusi visapkārt kleitas kakla izgriezumam. Un katras puķītes vidū bija piešūta smalka rozā pērlīte. Un kad es uzvilku to kleitu, es jutos tik bezgala daiļa - kā īsta princese. :)
About this Entry
Oct. 15th, 2014 @ 02:40 pm (no subject)
Vakar, ejot mājās, pēkšņi piefiksēju, ka ar kāru aci skatos uz lielajām, dzidrajām peļķēm. Bērns, kuram kādreiz patika bradāt pa peļķēm, laikam nav manī gluži nomiris.
About this Entry
Oct. 6th, 2014 @ 11:40 pm mūzika, aranžējums
Current Music: Aranžējums

Varbūt kāds zina, kas ir Raimondas Vazdikas dziesmas "Apsoli man neko" aranžētājs?
About this Entry
Oct. 3rd, 2014 @ 11:52 am (no subject)

Es gribētu nopirkt jaunu šujmašīnu, kurai būtu vairāk fīču nekā manai padomju laiku šujmašīnai. Un gribētu atkal aiziet šūšanas kursos, kuros varētu man pastāstīt, kā īsti apieties ar mūsdienu modernajiem, elastīgajiem audumiem. Kādreiz es gāju šūšanas kursos, kuru rezultātā biju visu ko sašuvusi - sarežģītākais laikam bija vīrieša krekls un bikses ar tādām slīpām kabatām (vispār - tās bija vienas no manām labākajām biksēm ever). Bet par mūsdienu šujmašīnām man maza jēga - sāku skatīties uz šādu te - http://www.2u.lv/singer-7463.200368-12178.pg?f[mf]=247&o=1 . Bet tad jau redzēs, vēl esmu pašā ceļa sākumā, varbūt izpētes rezultātā beigu beigās nonākšu pie pavisam citas. :)
About this Entry
Oct. 3rd, 2014 @ 09:56 am (no subject)
Mums darbā šodien bija ienācis onka, kas vedīs mums Venden ūdeni. Tāds pozitīvs un priecīgs, runāja, ka rīt jāiet vēlēt. Vispār - arī citos gados bija ņemšanās ap vēlēšanām, bet šogad, manuprāt, ir lielākā ņigu- ņega, kādu atceros.
About this Entry
Oct. 1st, 2014 @ 03:42 pm (no subject)
Uff, atkal esmu darbā. Pa šo atvaļinājuma laiku sanāca visai daudz pārdomāt dzīvi. Ir sajūta, ka dzīve mani kaut kur taisās bīdīt. Darbā man vairs nebūs līdzšinējie pienākumi, būs citi. Bet bija pārdomas, vai tas ir tas, ko es patiešām vēlos darīt. Es pat pie Račai aizgāju - pakonsultēties par to, ar ko man šajā dzīvē vajadzētu nodarboties. Viņš saka, ka man ir jādarbojas kaut kādā jomā, kas ir saistīta ar garīgumu. Bet kādā veidā īsti?

Bērnībā viena no pirmajām atmiņām man bija, ka es vēlos sacerētu vērtīgu dziesmu. Vēlāk - pusaudža gados es sāku rakstīt kaut kādu dīvainu fantastikas stāstu par meiteni, kurai bija lemts sacerēt dziesmu, kuru dzirdot, cilvēki kļūst labāki. Vispār - tagad es esmu pārliecināta, ka patiešām vērtīgai ir tikai tie mākslas/mūzikas u.c. darbi, kas iedvesmo citus cilvēkus uz labām lietām. Kuru ietekmē kāds kļūst laimīgāks, saņemas izdarīt kaut ko savā dzīvē, notic, ka beigās tomēr viss būs labi. Iedzīt cilvēkus depresijā, bailēs vai šausmās ir krietni vien vieglāk, nekā panākt tikpat spēcīgas emocijas, bet ar pozitīvo zīmi.
About this Entry
Sep. 25th, 2014 @ 02:23 pm (no subject)
Atcerējos, ka man taču arī ir pieredze par nemierīgo bērnu tēmu - t.i. - es pati kādreiz iztraucēju vecākiem filmas skatīšanos. Man bija kādi gadi trīs vai pat mazāk, jo es vēl staigāju mammai pie rokas. Tātad - vecāki bija aizgājuši kopā ar mani maniem vecākajiem brāļiem uz kaut kādu filmu, ko es tiešām mēģināju skatīties, bet - uz lielā ekrāna nebija pilnīgi nekā interesanta - tur bija tikai kaut kādi onkuļi pelēkzaļās drēbēs, kas stāvēja pie galda un kaut ko cītīgi apsprieda, bet es no tā pilnīgi nekā nesapratu. Droši vien tā bija filma par karu, bet es to neizturēju, sākumā izprasījos mammai, ka man vajag uz tualeti, tad atkal un trešajā reizē mamma ar mani vairs vienkārši neiegāja atpakaļ filmā. Viņa, būdama gudra sieviete, saprata, ka neba man uz to tualeti vajag, bet mani tā filma trakoti garlaiko. Bet es vēl biju pārāk maza, lai spētu sevi tā samotivēt, lai klusi un mierīgi sēdētu un ļautu citiem skatīties to filmu. Kādu brīdi vēlāk vecāki mani aizveda uz kādu citu filmu - tā bija kaut kāda indiešu filma, kuras laikā nekādi incidenti ar mani nenotika, jo gan es biju jau mazliet vecāka (skolā gan vēl negāju), gan arī pati filma man likās saistoša - sievietes bija krāsainās drēbēs, cilvēki dejoja, dziedāja, varēja saprast, ka kaut kāda sievete ar bērnu dodas klejojumos un pēc tam atgriežas pie sava bērna tēva - kaut kāda akmeņkaļa, kurš bija izkalis sievietes tēlu ar mazu bērniņu rokās.

Mans brālis savās kāzās speciāli bija noalgojis auklīti, kas pieskatīja visus tos padsmit bērnus, kas bija līdzi saviem vecākiem. Gan vecāki bija ļoti priecīgi un atpūtušies, gan arī bērni bija ļoti priecīgi, jo garlaicīgo galda runu vietā varēja zīmēt, spēlēties ar kaut kādām mantām u.t.t.
About this Entry
Sep. 24th, 2014 @ 04:08 pm (no subject)
Bet vispār frīkaina šodien tā diena. Gāju uz veikalu un knapi tiku laukā pa durvīm, jo tieši ārdurvīm priekšā ir izgāzta liela smilšu kaudze - tieši uz asfalta, durvis pilnībā nevar atvērt.
About this Entry
Sep. 24th, 2014 @ 02:00 pm (no subject)
Jocīgi, pēdējo piecu gadu laikā man jau otro reizi dzīvoklī ir atnākusi sabiedriskā aptauja. Jocīgi tas ir tāpēc, ka iepriekšējā reizē pie manis atnāca tad, kad es biju mājās, jo rakstīju maģistra darbu. Šoreiz esmu atvaļinājumā. Diez, kas vispār notiek ar manu dzīvokli tad, kad manis nav mājās - cik bieži kāds kluss aptaujātājs, kaimiņš, kuram nepieciešams sāls vai Izzi darbonis pienāk pie manām durvīm un pieklauvē.
About this Entry
Sep. 16th, 2014 @ 04:42 am (no subject)
Parsivo. :(
About this Entry
Sep. 10th, 2014 @ 10:31 pm (no subject)
Tags:


Другие тесты и гадания от Шувани


OOO, kaut nu tā būtu!!! :)
About this Entry
Sep. 10th, 2014 @ 04:07 pm (no subject)
Šodien - velkot kopā personīgo budžetu, visu laiku kaut kādos aprēķinos sanāk kopā trīs sešinieki. Jānoskaita laikam kāda lūgšana.
About this Entry
Sep. 9th, 2014 @ 12:51 pm (no subject)
Tags:

Vienu nakti redzēju sapnī, ka esmu baigi seksīgā beibe - man ir gari, pusgaiši, taisni mati, man mugurā kā kleita ir paliels vīrieša krekls un sazin kāpēc man kaut kur jānokļūst ar vilcienu. Bet ar vilcienu es braucu visai īpatnējā veidā - nevis smuki sēžot vagonā un lasot avīzi, bet uzlecot uz vagona jumta (jā, jā, tieši uzlecot). Un tā nu es braucu, matiem plīvojot, un  izvairos no kaut kādiem dīvainiem kabeļiem, kas slīd man garām. Un pēc tam galapunktā es eju uz kaut kādu kafejnīcu un tur sēž [info]gorgona - efektīgā sarkanā kleitā - vispār frizūra un kleita viņai  ir kā no gadsimta sākuma.
</span>
About this Entry
Sep. 9th, 2014 @ 11:29 am (no subject)
Radio tagad īsti nevar paklausīties, visu laiku tā Šlesera reklāma griežas, taisni riebjas. Bļauj, ka pārējie ir netīri, tai pašā laikā paši pēc cūkām izskatās, kas izvārtījušies dubļos. Kaut gan - kāpēc apvainot cūkas? Tik daudz mēslu, cik šie Latvijā sataisījuši, neviena cūka nav spējīga saražot. Vēmiens nāk. :(
About this Entry
Sep. 8th, 2014 @ 09:38 pm (no subject)
Klausos Imanta Kalniņa "Vedību dziesmiņu"- https://www.youtube.com/watch?v=pAfP9HvXx3A un brīžiem nevaru saprast, ko viņi tur īsti dzied. :( Bet tekstu vajag, lai varētu to brīvdienās nospēlēt kāzās. Vai kāds varētu, lūdzu, paklausīties, ko viņi īsti dzied tajā 2:51 ? Līdz pusdienas.....????
:(

UPD. Liec, pūst, Dievs, jēdelim...

Kad teksts ir zināms, saklausīt var. Bet tā man nav tik labas ausis. :)
About this Entry