About this Journal
Current Month
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Feb. 22nd, 2017 @ 04:09 pm (no subject)
Paskatos pa logu un jāsaka tā, kā man laukos mēdz teikt - putins. :)
About this Entry
Feb. 21st, 2017 @ 09:05 am (no subject)
Tags:

Jau laikus brīdinu, ka man tagad kādu laiku par aktualitāti kļūs mājas un jo īpaši - virtuves labiekārtošana. Platība - kā jau sērijveida mājās- ir neliela, bet apvienot virtuvi ar vienu istabu mēs negribam. Tātad - priekšā paveras plašs lauks radošām idejām un visādiem trikiem, lai vieta tiktu izmantota maksimāli efektīvi. :)
About this Entry
Feb. 15th, 2017 @ 01:39 pm (no subject)
Kaut nu mūsu mīļā meitene Shelly ātrāk izveseļotos!
About this Entry
Feb. 10th, 2017 @ 05:14 pm (no subject)
Šodienas rīts sākās ne pārāk, diena turpinājās tā ne visai. Beigās es Rimi pašapkalpošanās kasē konstatēju, ka esmu bankomātā atstājusi bankas karti un uz rokas man ir tikai tik naudas, lai nopirktu ciemakukuli mammai- kaut ko tomēr atliekot plauktā, un samaksātu par ceļu. Bet to visu labo tas fakts, ka pasaulē ir papilnam labu cilvēku.:) Viens no viņiem manu bankas karti bija aiznesis uz informācijas centru.:) Paldies visiem tiem labajiem cilvēkiem, kuru vārdus es tā arī nekad neuzzināšu. Laba sajūta- it kā pasauli tā pa kluso cauraustu līdzjūtīgu un atsaucīgu cilvēku tīkls, kuri vajadzības brīdī palīdz.:)
About this Entry
Feb. 10th, 2017 @ 10:07 am (no subject)

Vakar mēs ar draudzeni bijām "Trompetē" - ļoti jauka vieta - uz džeza mūzikas vakaru. Gribu biežāk iet sabiedrībā. :)
About this Entry
Feb. 9th, 2017 @ 03:07 pm (no subject)
Ciba ir spēks. :) :) :)
About this Entry
Feb. 9th, 2017 @ 08:25 am (no subject)
Vai Rīgā ir dabūjams notārs, pie kura varētu noslēgt darījumu sestdienā?
About this Entry
Feb. 8th, 2017 @ 08:55 am (no subject)
Tags:

Man bijušajam kabineta biedram šodien jubileja. Laikam vajadzēs atrast šamo feisbukā un apsveikt. :)
Galu galā - daudz jancīgu brīžu ir bijis, pateicoties viņa un otra kolēģa neizmērojamajai muldēšanas tieksmei. Es pat speciāli viņiem par godu savulaik ieviesu tagu "kabinets". Bet tajā pašā laikā tas kolēģis arī bija dikti atsaucīgs - bija mana tēta bērēs, aizveda mani uz slimnīcu, kas bija nepieciešams. Zinot, ka man garšo alus, savā dzimšanas dienā bija sagādājis ne tikai stipros dzērienus, bet arī pudeli "Valmiermuižas". :D Jā, man parasti ar kabineta biedriem veicas. :)
About this Entry
Feb. 8th, 2017 @ 08:37 am (no subject)

Vakar biju ciemos pie mirror image. Četras stundas paskrēja kā viens elpas vilciens. Ar viņu baigi forši - brīvi, mierīgi, varu būt es pati. Runāt par visu ko. Mums dzīvē daudz kas norit pa paralēlēm. Pietrūkst, ka viņa vairs šeit neraksta.
About this Entry
Feb. 7th, 2017 @ 02:34 pm (no subject)
Mīļie cibiņi, iesakiet lūdzu, labu endokrinologu Rīgā, pie kura būtu iespējams arī tikt. Es iepriekšējo reizi gribēju tikt pie Ducenas (baigi labās atsauksmes par viņu), bet pie viņas nebija iespējams ARSā pierakstīties, tad nu aizgāju pie citas dakteres. Bet tā cita daktere bija visai neieinteresēta un izstāstīja man to pašu, ko es internetā biju izlasījusi un neko jaunu nepateica. :(
About this Entry
Feb. 7th, 2017 @ 08:38 am (no subject)
Šodien vairs nevarēja prokrastinēt. Tā nu es izdarīju to, kas ir jāizdara. Un kaut kā jocīgi - šodien arī citi sāka darīt to, kas jādara viņiem (no man apkārtējās vides). Tā jau ir. Visefektīvākais (un vienīgais) līdzeklis, lai mainītu pasauli, ir mainīt pašam sevi.
About this Entry
Feb. 7th, 2017 @ 07:46 am (no subject)
Vai kāds latviešu dizaineris tā vietā, lai domātu jaunu dizainu koka kaklasaitēm, gadījumā nevarētu uzdizainēt un ieviest atkal modē seģenes (kuras sedza pa virsu mēteļiem) un tūbas zābakus? Lūk, tur būtu tas īstais pienesums.
Auksti šodien, mans termometrs rādīja mīnus divpadsmit.
About this Entry
Feb. 6th, 2017 @ 12:09 pm (no subject)
Tags:

Šonakt sapnī redzēju, ka eju pa garu gaiteni, tad tā galā ir līkums, tad atkal gaitenis, kura labajā pusē ir aizvērtas durvis. Un tad man bija tā apziņa, ka man ir jāpaskatās, kas aiz tām durvīm ir. Bet es tai mirklī jau apzinājos, ka sapņoju. Un tad es lēnām tās durvis atvēru un iegāju iekšā. Pēc īsa tukšuma mirkļa mani pārņēma absolūtas laimes un gaismas sajūta, bet pēc tam izkristalizējās arī kaut kādi citi momenti. Es piedalījos kaut kādā izjādē ar zirgiem kopā ar sev mīļiem cilvēkiem, bet tas notika varētu būt astoņpadsmitā gadsimta beigās - spriežot pēc tērpiem.
About this Entry
Feb. 2nd, 2017 @ 09:26 pm (no subject)

Es šodien biju aizgājusi izmēģināt flamenko. Laikam kādu laiku šis ir tas, ko es varētu darīt, piemēram, pirmdienu vakaros - tad esot mazāk cilvēku (šodien bija 12). Man patika, fiziskā slodze ir pietiekoši mērena, tas ir tieši tas, ko man iesākumā vajag. Negribu uzreiz sākt sevi spīdzināt, jo zinu, ka tad noteikti noraušos.
About this Entry
Feb. 1st, 2017 @ 09:31 pm (no subject)

Mēģinu atrast visādus viltīgus līdzekļus, lai tiktu galā ar sevi. Piemēram, iemānītu sev fiziskās aktivitātes, pēc kurām - nenoliedzami - pašsajūta ir kudi labāka. Uz jogas apmācības nodarbībām es aizgāju un divas nedēļas gāju, jo tur bija viena mana laba draudzene, ar kuru gribējās ietusēt. Galu galā arī ķermenim par labu nāca, arī jogas pozas visādas jaunas klāt samācījos.
Tad nu šodien domāju, kas mani parasti iedvesmo uz visu ko. Un atcerējos - mūzika, kas man patīk. Ja man patīk mūzika, kas skan un tā ir atbilstoša tam, ko daru, tad es varu darīt un daudz. Senos laikos, kad man bija gadi 12-13 un es gaidīju, kad nedēļas nogalēs no augstskolām atgriezīsies brāļi, es taisīju mājas ģenerāluzkopšanu un fonā man parasti uzliku kaut kādu pirātisko kaseti - Golden Country hits. Kamēr skanēja Kenijs Rodžerss - https://www.youtube.com/watch?v=tDOznxiEcdM , es šiverējos pa istabu ar lupatiņu un slotu, brīžiem kādu dziesmu piedungojot līdzi. Un kad beidzās kasete, istaba jau arī bija kārtībā.
Savukārt tajā manas dzīves posmā, kad es cēlos 4.30, es - lai pa īstam pamostos -pa ceļam klausījos radio (biju nopirkusi sev Sony walkman pleijerīti) un tur parasti no rītiem skanēja Rutuļa latviskotā šīs dziesmas - https://www.youtube.com/watch?v=RGz6D1txBMo versija. (Oriģināls man gan patīk labāk, bet tas tā). Tāpat bija forši, ka var pamosties.
Un šodien es ar līdzīgu metodi piedabūju sevi drusku pajogot - atradu sevi uzrunājošu mūziku, lai taisītu Surya Namaskar - https://www.youtube.com/watch?v=sefu7bJgMqA.
Nu, ko - cīņa pašam ar sevi ir gan tā grūtākā, gan tā svētīgākā.
About this Entry
Feb. 1st, 2017 @ 09:40 am (no subject)
Briesmīgi gribas dejot. Kādreiz mēs ar draudzenītēm katru nedēļu trešdienās gājām uz Četriem Baltiem Kriekliem, tad parasti iztusējāmies, izdejojāmies nejēgā un pēc tam veselu nedēļu bija tāds pozitīvs noskaņojums. Gribētos atkal tā. Dejošana ir tā fiziskā aktivitāte, kas man ļoti patīk. Ar nosacījumu, ka skan mūzika, kas man patīk.
About this Entry
Jan. 30th, 2017 @ 09:04 am (no subject)
Sestdien divas stundas man bija joga, bet pēc tam kopā ar draudzeni vēl devāmies naskā pastaigā gar jūras krastu vēl divu stundu garumā. Rezultātā mans pie fiziskajām slodzēm ne pārāk pieradušais ķermenītis jutās mazliet sastresojies. Bet tā jau forši - vismaz regulāri sanāca tikties ar savu studiju laika draudzenīti.
About this Entry
Jan. 26th, 2017 @ 02:16 pm (no subject)
Šogad savu plānotāju izmantoju ne tikai kā plānotāju, bet arī kā statistikas datu uzkrājēju, pierakstu visus vērā ņemamos interesantos notikumus un tad varēšu paskatīties gada beigās, kā man gājis. :)
About this Entry
Jan. 19th, 2017 @ 03:43 pm (no subject)
Pasūtīju sev web kameru un Gabor kurpes Amazonā - ar siksniņu, kā man patīk. Jāuztaisa visai nežēlīga sava skapja satura revīzija, kā arī piektdien vajadzētu pastaigāt pa veikaliem, citādi viena daļa džemperu un kleitu atgādina, ka viņām laiks doties pelnītā pensijā.
Bēdājos, ka M&S vairs nav Latvijā. :( Pēdējā laikā es tieši tur biju sev lielu daļu garderobes jauninājumu pirkusi. Vai Latvijā ir kāds veikals, kas būtu līdzīgs šiem diviem cenu un sortimenta ziņā?
About this Entry
Jan. 18th, 2017 @ 07:41 am (no subject)

Vakar biju uz jogu iesācējiem. Mana draudzene gāja un jautāja, vai es iešu. Lai gan man ne pārāk gribējās, tomēr vilinošā iespēja biežāk redzēt draudzeni un ar viņu drusciņ ietusēt, tomēr izrādījās stiprāka un tā nu vakaru es pavadīju, staipoties, liecoties un mierīgi elpojot.
Šorīt pamodos visai labā noskaņojumā, ļoti labi izgulējusies un galvenais - ķermenis jūtas tik labi, kā sen nebija juties.
Dzīvē esmu piefiksējusi, ka viss tas, kas notiek ar manu dzīvi, kaut kādā mērā sasaucas arī ar manu apkārtējo dzīvēm. Piemēram, es nevaru saprast, kāpēc mani brāļi vai arī vispār - cilvēki - neņem vērā citu cilvēku labos padomus un pozitīvo pieredzi. Bet ja tā rūpīgāk paskatos uz savu dzīvi, varu pamanīt, ka es taču daru tieši tāpat. Visapkārt ir papilnam cilvēku, kuri par savas labās pašsajūtas vienu no atslēgām dēvē jogu. Bet mani tas tā līdz galam nekad nebija uzrunājis.
Tad nu paskatīšos, kā šeit ies.
About this Entry