About this Journal
Current Month
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Mar. 21st, 2018 @ 01:25 pm (no subject)
Mežaparka pārtikas bodītē ir nopērkami Limbažu radziņi ar ieceptām ķimenēm! Un garšo tikpat lieliski kā tad, kad es tos mēdzu pirkt studiju laikā - piemājas bodītē, kuru pēc tam nomainīja Maxima. Limbažos patiešām prot cept maizi. :)
About this Entry
Mar. 19th, 2018 @ 08:44 am (no subject)
Es jūtos šausmīgi neveikli un neērti gadījumos, ja man apģērbu veikalā bez mana uzaicinājuma sāk dancot apkārt vairākas pārdevējas, stiepjot tik aizvien jaunas kleitas klāt un sakot, cik labi tās man izskatās. Lai gan beigās vienu kleitu (tādu - tīri ok - nopirku), konkrētajā veikalā vairs savu kāju nesperšu. Man patīk tādi veikali, kur pārdevēji ir laipni un nav vīlušies arī tad, ja es neko nenopērku. Jo - ja man veikals ir iepaticies, ir visai liela varbūtība, ka es varētu kļūt par pastāvīgo pircēju.
About this Entry
Mar. 16th, 2018 @ 03:11 pm (no subject)
Tik forši ar kolēģiem pasēdējām. Bija sanākuši gandrīz un tikai vecie cīņubiedri, ar kuriem kopā strādāju jau gadus divpadsmit. Ak, jē. Protams, alkoholu lietoju. Man vēl šodien jādodas ar vienu meiteni kopā - viņa kleitu veikalu parādīs. Ak, jē.
About this Entry
Mar. 15th, 2018 @ 11:41 am (no subject)
Mēģinu saprast, kā otra iestāde uzkrāj savus statistikas datus, lai varētu savus tiem pielikt klāt. Bezmaz iedzert prasās. Goda vārds. Un drausmīgi trūkst kāda cilvēka, ar kuru aprunāties par visu šo.
About this Entry
Mar. 13th, 2018 @ 01:37 pm (no subject)
Es tiešām šobrīd esmu laimīga, ka mums laukos ir vietējā ūdensapgāde. :(
About this Entry
Mar. 12th, 2018 @ 01:07 pm (no subject)
Šodien skatījos uz to, kā sieviete pirms manis pirka loterijas biļeti. Un ienāca prātā ideja par stāstu, kurā kādā valstī ir konstitūcija, kas paredz to, ka viens no pilsoņiem, kas balso, arī kļūst par parlamenta deputātu.
About this Entry
Mar. 12th, 2018 @ 08:31 am (no subject)
Darbā tāda frīkaina sajūta. Būs te vēl lielāki juku laiki.
About this Entry
Mar. 9th, 2018 @ 08:50 am (no subject)
Tags:

Vakar nopirku sev šujmašīnu. Sākumā biju domājusi pirkt Janome, bet tur vajadzētu gaidīt kādu mēnesi. Tad nu, ejot atpakaļ uz Brīvības ielu, iegāju tajā veikaliņā, kur tirgoja Elna šujmašīnas. Pārdevēja bija ļoti laipna un izrādīja man, kā ar to apieties (kas īstenībā bija tieši tas, kas man bija vajadzīgs, jo man iepriekš bija tikai krievu laika šujmašīnas), tāpēc arī vienu tādu nopirku. Viena soļa pogcaurums, var šūt parastos un elastīgos audumus - nodemonstrēja, kā to darīt.
About this Entry
Mar. 8th, 2018 @ 09:17 am (no subject)
Dzeru šampanieti, uzēdu Pūres trifeli un galdā uz vāzes man stāv roze. :) Kolēģi kā parasti mūs apsveica. :)
About this Entry
Mar. 7th, 2018 @ 02:46 pm (no subject)
Braucot no darba un braucot uz darbu, es mēdzu visu ko klausīties. Vienu brīdi man topā bija visādas kriminālās lietas - par briesmīgākajiem noziegumiem padomju laikos. Mjā, šausmas, šausmas, šausmas. Kādi mani secinājumi? Neviens nav pasargāts no tā, ka kādu dienu viņam kaut kādas traumas rezultātā, piemēram, neaiziet širmis ciet un viņš nesāk darīt vājprātīgas lietas. Vēl viens secinājums - ne vienmēr labais rada labo. Bet vienmēr ļaunums rada vēl lielāku ļaunumu. Teju lielākā daļa no visiem trakākajiem maniakiem bērnībā vai pusaudža gados ir pieredzējuši fizisku vai emocionālu vardarbību (ņirgāšanos, pazemošanu) . Un man pat nav jāskatās teorijā, es bērnībā spēlējos ar puiku, kas pieaudzis nogalināja savu mammu un laikam pat vēl kādu cilvēku. Par to puiku skolā esot šausmīgi ņirgājušies.

Otrs variants - pārlutinātie bērni, kuriem viss tiek pienests klāt kā uz paplātes. No tāda viedokļa - mēs visi cenšamies, lai mūsu bērniem būtu vislabākie apstākļi, bet - arī pārcensties nevajag.

Šobrīd man topā savukārt ir vēsturiskās lekcijas - šodien klausījos par Kaligulu - tāpēc atcerējos visu šo.

Man tik ļoti gribas, lai būtu vairāk pieaugušo, kas saviem bērniem stāstītu, ka ja tev cilvēks neko ļaunu nedara, tad lai viņš arī ir savādāks vai liekas tev jocīgs, liec viņu mierā - lai viņš dzīvo mierīgi un laimīgi.
About this Entry
Mar. 6th, 2018 @ 08:31 am (no subject)
Vakar man bija sajūta, ka man ir ne tikai divas kreisās kājas, bet vēl pieaugusi trešā - kliba. Pēc vingrošanas es iekāpu 1.tramvajā, bet pie centrāltirgus atjēdzos, ka tas brauc kaut kur tur, kur man nevajag, un izlēcu laukā. Tad aizgāju uz pieturu medīt nākošo transportu - pie pieturas stāvēja 9.trolejbuss, kas principā man der un es kāpu tik iekšā. Tikai tad, kad iekāpu, konstatēju, ka tas brauc uz depo Jelgavas ielā, tāpēc kāpu vien laukā un prātīgi caur Vecrīgai gāju uz Nacionālā teātra pieturu, lai beidzot tiktu 25.trolejbusā, kas mani laimīgi aizvizināja mājās. Bet ar to diena vēl nebeidzās, jo es vēl iemanījos feisbukā ielikt ierakstu tā, ka to nevar nošērot, labi, ka brālis pamanīja.
Šodien bail skatīties, ko es vakar darbā esmu sastrādājusi. :D
About this Entry
Mar. 2nd, 2018 @ 04:58 pm (no subject)
Es šad un tad paklausos, ko saka šī astroloģe - https://www.youtube.com/watch?v=RYcAhapJ9ZU&t=1576s . Vispār galīgi mežā viņa nekad nav iebraukusi ar savām prognozēm - it īpaši par notikumiem pasaulē. Pagājušajā gadā viņa solīja lielus plūdus daudzviet pasaulē (ASV bija, Latgalē arī bija kārtīgi). Šogad solīja aukstu laiku. Un ir. Un vēl viņa saka, ka šogad atklāšoties korupcijas gadījumi dažādu valstu valdībās augstā līmenī un daudz kur nomainīšoties valdības.
About this Entry
Mar. 2nd, 2018 @ 08:04 am (no subject)
Vakar iegāju fesibukā un ātri izgāju laukā. Iegāju draugos un ātri izgāju laukā. Izskatās, ka būšana sociālajos tīklos, kas nav ciba, mani visai stipri nogurdina un pat nomāc. :( Tāda sajūta, it kā es būtu nonākusi pūlī. Bet man pūļi tā ne visai, tāpēc es parasti neeju uz lieliem pasākumiem, Trakajām dienām u.t.t.
Vēl es aizdomājos - feisbukā visu laiku šēro to, ko visu cilvēki krutu nedara pasaulē - dzied, zīmē, dejo, vingro, spēlē, izpildās - vienkārši fantastiski. Bet pēc kāda laika to skatīšanās mani šaušalīgi nogurdina un vieš apātiju. Un kaut kā atsauc atmiņā filmu "Surogāti" - http://www.imdb.com/title/tt0986263/.
Laikam jāpiezvana sen nesatiktajām draudzenēm un jāsarunā tikšanās - aci pret aci. Ar runāšanu, kaut kā kopīgu darīšanu. Varbūt ar vienu draudzenīti varētu aizbraukt kaut kur pie dabas - un pastaigāt pa piesnigušu mežu, piemēram.
About this Entry
Feb. 28th, 2018 @ 10:05 am (no subject)
Aizdomājos par kritiku un cilvēkiem, kuri ir mani kritizējuši. Man bija skolotāja, kura bija gan barga, bet kuras kritiskos vārdus es atceros un ievēroju, bet pret kuriem man nav nekādu negatīvu emociju, savukārt ir tādi teksti, kuri ir iedūruši kā dunči. Kāpēc tā, sapratu vēlāk, kad klausījos lekcijas par vēdiskajām tēmām. Viss ir atkarīgs no nodoma, noskaņas, ar kādu tiek izteikta kritika. Ja tā kopumā nenoliedz cilvēku (ka viņš ir galīgi garām), bet ir vērsta uz to, lai pa īstam cilvēkam palīdzētu, tad tā ir pareiza kritika un, visticamāk, kritizētais to sadzirdēs. Bet ja kritika tiek izteikta ar tādu negatīvu noskaņu, tad tur ir vesels lērums negatīvu seku. Sākot ar to, ka kritizētais sajutīsies kā niecība un vispār vairs negribēs neko darīt. Būs nikns, dusmīgs vai apvainojies uz kritizētāju un, iespējams, savas negatīvās emocijas izpaudīs tādā pašā veidā - nokritizējot tādā pašā veidā vēl kādu. Un tā tas turpināsies uz riņķi vien, uz riņķi vien.

Šo likumsakarību savā dzīvē esmu ievērojusi ne reizi vien. :D Atliek tik man kādu dienu tā niknāk (nevis pareizi) uzbraukt savai kolēģei par kādu kļūdu, lai pēc mirkļa arī dabūtu iekšā kārtīgu kritikas devu - biežāk ārpus darba.

Vai nebūtu lieliski, ja kritikas vietā tiktu teikti teksti no sērijas - es Tavā vietā darītu tā vai šitā. Jo to, ka ir slikti, visi saprot un pasaka. Bet kaut kā padomu par to, kā kaut ko izdarīt labāk, nav tik daudz, kā gribētos.
About this Entry
Feb. 27th, 2018 @ 10:53 am (no subject)

Bet mēs piektdien bijām PTA un ar atlaidi nopirkām sev gāzes plīti un tvaika nosūcēju. Izrādās, ir iebūvējamie tvaika nosūcēji, kuriem to priekšpusi izvelkamajam panelim var noskrūvēt un aizvietot ar tādu materiālu, kāds skapīšiem. Tas mani ļoti iepriecināja un tieši tādu arī nopirkām. Tagad virtuvei vēl vajadzīga tikai izlietne. Meistars solījās nākošajā nedēļā ķerties klāt mūsu projektam.
About this Entry
Feb. 26th, 2018 @ 11:18 am (no subject)
Jūtos safragmentēta. Kā puzle, kurai ir pazuduši daži gabaliņi un tāpēc neveidojas kopīga bilde. Darbs - mana ierasti stiprā pils - šobrīd grīļojas kā labi uz krūts ieņēmis pilsonis. Brīvdienas arī bija tādas - safragmentētas. Biju sataisījusies aiziet ievērtēt lietoto mēbeļu veikalu Ķīpsalā, bet tikusi pusceļā sapratu, ka esmu saģērbusies krietni vien par plānu un steidzīgi diebu atpakaļ.
About this Entry
Feb. 22nd, 2018 @ 01:32 pm (no subject)
Visu dienu nāk cilvēki, zvana telefons, simts un viena lieta. Un šodien vēl sarunāts iet ciemos pie draudzenes. Nu, neko.
About this Entry
Feb. 21st, 2018 @ 08:11 am (no subject)
Šobrīd ir tik daudz informācijas, ka vairs nevar īsti saprast, kur ir patiesība. Man personīgi šķiet aizdomīgi, ka Maligins tik pēkšņi nomira. Un tad pēkšņi uzpeld fotogrāfija, kurā viņš kopā ar Rimšēviču un to krievu ieroču ražotāju. It kā jau ir bijusi sekcija, bet dažkārt neko nevar atrast tāpēc, ja nezina, ko meklēt. Un tad jau nebija nekādu aizdomu par to, ka tā varētu būt vardarbīga nāve. Un ir indes, kuras rada iespaidu, ka tā ir dabīga nāve, kā arī ļoti ātri noārdās. Es izmeklētāju vietā šo tomēr papētītu.
About this Entry
Feb. 19th, 2018 @ 09:58 am (no subject)
Vakar pie mīļā aizmirsu savu plānotāju. Savukārt šodien trolejbusā konstatēju, ka esmu mājās atstājusi savu mēneša e-talonu, savukārt darbā - caurlaidi. Tā iet, ka intereses pēc aiziet uz Erotu un paņem citu somu, garderobē pārkrāmē kabatu saturu uz somu, bet tad to otru somu atstāj mājās. Par Erotu nekā īpaši nav ko teikt. Tad jau kafejnīcā nejauši novērota aina, kurā džeks mēģina savaldzināt meiteni, kura ārēji izskatās tāda nopietna, bet acis tomēr spīd un pašos lūpu kaktiņos ir nojaušams smaids, ir krietni vien erotiskāka. :) Bet nu par gaumēm nevajadzētu strīdēties, katram savs.
About this Entry
Feb. 16th, 2018 @ 08:17 am (no subject)
Man viena pazīstama meitene ieteica no žurnāliem griezt laukā un salīmēt uz papīra to, ko es gribētu savā dzīvē. Bet tā kā man žurnālu mājās nav, tad es izdomāju alternatīvu - savilku vienā mapē visādas bildes no interneta ar to, ko es gribētu (tas arī, domāju, strādās, jo kādreiz man uz desktopa bija bilde ar tādu krāšņu glezniņu ar palmām un saulrietu. Un pēc kāda laika negaidīti sanāca aizbraukt uz to vietu, kur tās gleznoja - Dienvidāfriku). Bet pats process tiešām ir iedvesmojošs. Tu tur liec tās bildes un ieklausies savās izjūtās - un saproti, ko pa īstam gribi.
About this Entry