About this Journal
Current Month
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Apr. 6th, 2020 @ 09:10 am (no subject)
Šodien izlasīju dizainera Ērika Karlsona rakstu par lietām, kuras interjerā redzam pārāk bieži.

Kā raksta cienījamais mākslinieks: "Dzeltenīgās, zaļganās, rozīgās krasās telpā, lai "siltāk un mājīgāks". "Izskatās tizli, citu komentāru man nav."

Vispār izrādījās, ka man ir vesela plejāde no nosauktajām lietām. Gaiši glancēti skapīši un gaiši dzeltenas tapetes. :)

Mani secinājumi? Ja jūs patiešām esat izdarījuši pareizo izvēli, tad nekādi "speciālistu" viedokļi nemainīs jūsu domas. :) Man joprojām mana virtuvīte sagādā tikai pozitīvas emocijas. Mode nomainīsies simts reizes - vienu laiku tas, kas jums patīk, tiks atzīts par labu esam, pēc tam nosaukts par tizlu un bezgaumīgu. Un pēc kāda laika - atkal modernu. Bet - kamēr jums tas patīk un vieš pozitīvas emocijas - turieties pie tā un veidojiet savu interjeru un dzīvi no tā, kas patīk un der tieši Jums. :)
About this Entry
Mar. 31st, 2020 @ 11:40 am (no subject)
Bijušais kolēģis uzrakstīja, ka viņam žēl, ka nevarot mani uz teātri vai kino uzaicināt. Jūtos neērti. Vienu ziņu jau noignorēju.
About this Entry
Mar. 27th, 2020 @ 10:37 am (no subject)

Pirms pāris dienām uzgāju tādu lietotni kā Ensemble Composer. Un esmu ļoti, ļoti, ļoti priecīga. Ar to var tās manas melodijas, kuras skan man galvā, salikt notīs un arī atskaņot kādam, lai viņš saprastu, kāda tā mana melodija ir. :) Var izdomāt otrās balsis u.t.t. Baigi forši.
About this Entry
Mar. 24th, 2020 @ 09:11 pm (no subject)
Kad tikko pazibēja ziņas par Covid-19, bet tās nebija nekādas nopietnās, es uzplijos un iestūķēju mīļajam čemodānā paciņas ar Islandes ķērpju tēju. Biju izdomājusi, ka tad, ja nu kas - tad vismaz būs kaut kādi varianti, ko darīt, ja nu pēkšņi viņam komandējumā vīruss uzbrūk. Pēc šīs ziemas, kad ar Islandes ķērpju tēju, Alveju ar medu un dzērvenēm man diena laikā izdevās teju pilnīgi atlabt no gripas simptomiem, paaugstas temperatūras un novērst kaut kā riebīga ieperināšanos krūtīs, man šīs lietas vienmēr ir mājās. Bet vispār - šodien gribēju sameklēt - varbūt kāds Covid-19 pacients jau to ir izmēģinājis, bet nekur internetā salikumus "Iceland moss" un "covid - 19" tā arī neatradu. Ko tad tie pacienti mājās lieto?
About this Entry
Mar. 24th, 2020 @ 04:24 pm (no subject)
Tags:

Patīk. Manuel Garcia y Rodriguez. Man jau vienmēr patikuši dārzi.


About this Entry
Mar. 23rd, 2020 @ 05:47 pm (no subject)
Es esmu sapratusi, kāpēc vajag nodoties radošām aktivitātēm. Tās ļoti samazina stresu un panikas sajūtu. Ja izdodas ielikties iekšā kaut kādā radīšanas procesā, tas ļoti, ļoti nomierina. :)
About this Entry
Mar. 23rd, 2020 @ 05:44 pm (no subject)
Dakterkungs nomierināja, ka man tas esot tikai parasts vīruss. :) Bet ķērpju tējiņu tāpat padzeršu.
About this Entry
Mar. 18th, 2020 @ 08:31 am (no subject)
Mēs vakar fonā noskatījāmies "Karmenu" ar Elīnu Garanču galvenajā lomā. Fonā tāpēc, ka tāpat jau vajadzēja gatavot kotletes u.c. lietas - kā jau ikdienā pierasts.
Bet tā jau nekas, labprāt arī vēl ko noskatītos.
About this Entry
Mar. 12th, 2020 @ 10:06 am (no subject)
Sāku lasīt grāmatu "Lielā burvība" . Tiešām forša, paldies [info]arrianda par ieteikumu. :)
About this Entry
Mar. 10th, 2020 @ 03:50 pm (no subject)
Apbrīnoju cilvēkus, kuri spēj savas radošās idejas novest līdz galam. Man ir viena uzsākta luga - ~10 lappuses, un vēl viens uzsākts mūzikls ar izdomātu galveno ideju un piecām dziesmām.
Varbūt jāpievēršas drusku kaut kam citam radošama, lai atnāk atkaļ vaļā tā rakstīšanas čakra.
Jocīgi. To lugu es sāku rakstīt tad, kad gāju tajos dramaturģijas kursos. Tad bija nodarbības. Un tad nācās kaut ko rakstīt. Un kaut ko jau arī uzrakstīju. Un tagad liekas - nu, kā tu kaut ko tādu - puspabeigtu pametīsi. Kaut kāda neforša sajūta ar nepabeigtām lietām. Tās visu laiku ir kā kaut kāds zobens pār galvu, kā nenokārtots parāds.
About this Entry
Mar. 10th, 2020 @ 11:09 am (no subject)
Tā kā glezonšanas kursi nesanāca, aizsūtīju pieteikumu uz kursiem "Pats sev režisors".
Ja nu vēl kādam ir kāre ko tādu apgūt - te links - https://www.studijavisio.com/kursi .
About this Entry
Mar. 10th, 2020 @ 09:24 am (no subject)
Izrādījās, ka gleznošanā grupa ir nokomplektēta. :( Nu, labi, tātad nav lemts. Varbūt tad jāpaver acis un ausis platāk vaļā un jāapskatās apkārt, kur varētu būt kas tāds, kas mani aizrautu un noderētu.
About this Entry
Mar. 6th, 2020 @ 11:08 am (no subject)
Domāju aiziet uz gleznošanas kursiem trešdienu vakaros - šeit - https://www.arstudio.lv/kursi/gleznosanas_kursi/gleznosanas-kursi-madara-gulbis-vakara-grupa . Priecāšos par atsauksmēm - ja nu kāds ir bijis.
About this Entry
Mar. 6th, 2020 @ 09:21 am (no subject)
Pēc pieciem sapņiem man būs jāsvin Cibā 200 pierakstīto sapņu jubileja.
About this Entry
Mar. 6th, 2020 @ 08:59 am (no subject)
Tags:

Vakar sapnī es redzēju, ka man ar maniem klasesbiedriem no devītās klases ir salidojums. Diena bija tāda pelēka, mazliet apmākusies, norunātā vieta pēc sajūtām likās kaut kāds tirgus laukums. Tā nu mēs tur sapulcējāmies un visi izskatījāmies samērā veci. Viens klasesbiedrs uzsmaidīja un viņam bija izsists priekšzobs. Citi atkal izskatījās normāli, bet visi bija ģērbušies tādās pelēkās, neizteiksmīgās drēbēs. Nu bet tāpat mēs priecājāmies par satikšanos. Mani pārsteidza tas, ka pat tie cilvēki, ar kuriem skolas laikā es tā īpaši nebiju tusējusi, priecājās mani redzēt.

Vakarā mums laikam bija paredzēts kaut kur braukt ar vilcienu, bet līdz tam laikam es aizgāju pie tantes Ievas, kura sazin kāpēc dzīvoja manā bijušajā dzīvoklī. Viņas nebija mājās, bet tā kā viņa bija atļāvusi man nepieciešamības gadījumā tur ieiet, tad es tā arī izdarīju un konstatēju, ka viņas dzīvoklī tagad dzīvo maziņš pliks sunītis. Bet tad jau arī tante atgriezās un man drīz vajadzēja doties uz vilcienu.

Vilcienā izrādījās, ka biļetes uz vietas nopirkt nav iespējams un jāiet uz dzelzceļa staciju. Kad es beidzot nopirku biļeti, izrādījās, ka lai nokļūtu uz vilcienu, ir jātiek augšā uz otro stāvu, bet tur kāpņu vietā bija tāda kā uzbrauktuve, taču tā bija tik stāva,ka es no tās ar saviem apaviem slīdēju nost.
Bet tad aiz manis gāja kaut kāds vīrs vidējos gados, kurš nolika sev priekšā čemodānu, kaut ko skatījās telefonā un pat nepamanīja, ka viens - divi - bija mani uzstūmis augšā kopā ar visu savu čemodānu. Es viņam pēc tam sirsnīgi pateicos un viņš bija pārsteigts, jo pat nebija pamanījis, ka ir kādam palīdzējis.
About this Entry
Mar. 5th, 2020 @ 03:10 pm (no subject)
Tags:

Iepatikās un piefiskēju, lai atcerētos. Pino Daeni.
About this Entry
Mar. 3rd, 2020 @ 02:49 pm (no subject)
Man ir stress mana darba dēļ. Es esmu izsvilusi gandrīz līdz pelniem. Man šodien piezvanīja, lai noprecizētu datus. Trīcošām rokām es skatījos, vai tiešām es esmu visu tik nepareizi salikusi. It kā izrādījās, ka nē. Tie, kas prasīja, bija sajaukuši pagājušo ar aizpagājušo gadu. Bet man kājas notirpa. Pat nevis pārnestā nozīmē, bet tiešā.
Es jūtos kā uzkāries kompis, kuram vajag restartu.
About this Entry
Mar. 2nd, 2020 @ 02:05 pm (no subject)
Nezinu, kā izlīst no tās bedres, kurā esmu iekritusi. Un pa lielam nesaprotu, kurā mirklī es tajā iegāzos. Kā es sapratu, ka diez kas nav? Kaut kādā lekcijā klausījos, kā noskaidrot savas patiesās vēlēšanās un tur bija - iedomājies, ka tev ir baigi daudz naudas, ko tu gribētu darīt? A man pat ideju nav. Gribu, lai visiem viss labi ar veselībām, ar psiholoģisko stāvokli u.t.t. Bet es pati jūtos iztukšota un vienaldzīga. Es taču tāda kādreiz nebiju, vai ne? Vai arī biju, bet tikai pati to neapzinājos?
About this Entry
Feb. 24th, 2020 @ 07:13 pm (no subject)
Pēkšņi samulsu. Lasīju tekstā, kur bija vārds "grūzts“, bet man liekas nelabskanīgi, gribas teikt "grūsts". Kā īsti ir pareizi?
About this Entry
Feb. 24th, 2020 @ 08:42 am (no subject)
Tags:

Naktī sapņoju, ka man no kaut kāda attālāka radinieka mantojumā nonācis trīsistabu dzīvoklis ar visām ērtībām un balkonu kaut kur Rīgas centrā. Un mēs bijām aizgājuši to ievērtēt - kāds nu tas ir - izrādījās, ka tur viena istaba ar ļoti plašu vannas istabu ir mūsu rīcībā, bet pārējās divās ir kaut kādas meiteņu kompmītnes - bet nevis kaut kādas prastas, bet tādas, kur tās meitenes dzīvo, bet viņām brokastis gatavo speciāli tam algota persona. Mēs tur bijām iegājuši no rīta, kad viņām brokastīs pasniedza zupu.
Vēlāk pie manis ienāca saimniecības vadītāja, godbijīgi apjautājās, kā man šeit patīkot un piedāvājās izrādīt blakus mūsu istabai esošo sānu bēniņu telpu, kurā ieteica man bez citu klātbūtnes neiet. Tur atradās cilvēka skelets ar sadragātiem kauliem. Un tas viss drusku atgādināja tādu kā butaforiju filmai par nacistu zvērībām.
About this Entry