About this Journal
Current Month
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Oct. 20th, 2016 @ 07:49 am (no subject)
Lūdzu, iesakiet labu piegādātāju no internetveikaliem pirkto preču piegādei no Anglijas un Vācijas!
About this Entry
Oct. 18th, 2016 @ 06:39 pm (no subject)
Alleluja, viss kārtībā. Kā viens sagļukojies telefons, kurš tipa ir ieslēgts, bet nepiegādā nevienu īsziņu un telefona zvanu, var sabaidīt tuviniekus - kopš ceturtdienas neviens ar viņu nebija runājis. Vakar tie tumšie logi un neviens iekšā nelaiž - ar domu tādu, ka ja kāds pazīstams nāk, tad lai zvana pa telefonu.
About this Entry
Oct. 18th, 2016 @ 12:02 pm (no subject)
Vēl joprojām nevaru viņu sazvanīt. :(
About this Entry
Oct. 18th, 2016 @ 09:33 am (no subject)
Jaunākajam brālim izslēgts telefons. Vakar vakarā gāju gar šamā māju - logi tumši. :( Pagājušajā ceturtdienā, kad viņam zvanīju, viņš man necēla klausuli (viņš tā mēdz darīt)- kad viņam ir slikti. Bet ar otru brāli it kā tika runājis - diezgan lielā neomā. Es it kā uztraucos, bet man vairs nav spēka briesmīgi pārdzīvot.

Kā man riebjas šitie varianti - es sev kaut ko nodarīšu un tu būsi vainīga. Izceļas man dažs labs tuvs cilvēks ar šādiem tekstiem.

Bet mācība man no šī visa - aktīvāk komunicēt ar cilvēkiem, kuri man patīk un ar kuriem man ir labi.
About this Entry
Oct. 15th, 2016 @ 11:42 pm (no subject)
Laukos, veicot inventarizāciju, konstatēju, ka brālim ir vairāk kā 60 kreklu. Man tas liekas daudz. Bet varbūt es kļūdos un īstenībā lielākajai daļai vīriešu ir tik daudz kreklu? Kā īsti ir?
About this Entry
Oct. 10th, 2016 @ 07:30 pm (no subject)
Romas Radisons ir visdīvainākā viesnīca, kur būts. Te duša ir istabas vidū- ar dušas aizkaru apkārt.:) Kā paskatos, tā jādomā par to, ko īsti ir pīpējis dizaina autors.:) Bet šovakar mēs redzējām Trevi strūklaku.:)
About this Entry
Oct. 5th, 2016 @ 09:20 am (no subject)
Sapnī bija tās situācijas, ka sveši cilvēki man palīdzēja vienkārši tāpat. Jāsaka paldies Dieviņam, bet arī dzīvē ir bijuši tādi gadījumi, kad sveši cilvēki vai nu palīdz vai uzmundrina vai pasaka kaut ko patīkamu - vienkārši tāpat. Tad ir tāda dīvaina, bet ļoti laba sajūta.
About this Entry
Oct. 5th, 2016 @ 09:10 am (no subject)
Tags:

Šonakt sapņoju, ka es esmu kaut kur ārzemēs - ceļojumā, bet mīļais kaut kādu darba darīšanu dēļ uz Latviju ir aizlidojis ātrāk un es savukārt lidoju vienu dienu vēlāk. Bet es esmu aizmirsusi gan to, kā nokļūt uz viesnīcu, kurā dzīvoju, gan īsti precīzi neatceros, cikos būs lidosta un kā uz turieni nokļūt. Nu - tā es tur peros - sākumā iekāpju nepareizā autobusā un tā vietā, lai aizbrauktu uz vajadzīgo vietu, izbraucu ārpus pilsētas un - sapratusi, ka braucu ne tur, izkāpju pavisam attālā vietā. Autobusa pieturā stāv cilvēki, kuri sagaida mikriņu, kurā vairs nav brīvu vietu, bet saprotot, ka es runāju latviski (mikriņā visi ir latvieši) par mani apžēlojas un paķer mani līdzi, lai aizvestu atpakaļ uz pilsētu. Pilsētā es klīstu apkārt pa vecpilsētu, meklējot, kur īsti atrodas Nacionālā bibliotēka, jo tieši tai blakus atrodas Radion viesnīca, kurā es esmu apmetusies. Klīstot es nejauši ieklīstu kaut kādās mājas viesībās, kurās mani aiz pleciem satver dūšīgi, skūtgalvaini tēviņi, jo izrādās, ka es esmu nejauši ieklīdusi kaut kādas vietējās autoritātes mājas viesībās - dārzā vecpilsētā. Par laimi, saprotot, ka es esmu apmaldījies tūrists, mani palaiž vaļā un viena no autoritātes sekretārēm parāda man ceļu uz viesnīcu, kas izrādās turpat blakus. Te es pamodos, bet ar nepatīkamu sajūtu, jo es nebiju tikus mājās.

Varētu pārmaiņas pēc kāds riktīgi foršs sapnis nosapņoties.
About this Entry
Sep. 27th, 2016 @ 01:15 pm (no subject)
Vietējā Lata veikaliņā uzgāju SIA Rosība ražotu plūmju džemu. Varu ieteikt - ļoti garšīgs (kam nu garšo zilo plūmju ievārījums). Man ir topā ar kefīru- jogurta vietā, kā arī ar saldējumu. Kāpēc iesaku? Tāpēc, ka man garšojošās lietas bieži vien mēdz pārstāt ražot, jo pēc tām laikam nav pietiekoši liela pieprasījuma. :)
About this Entry
Sep. 27th, 2016 @ 12:31 pm (no subject)
Briesmīgi sakārojies dejot. Nu tā, ka Briesmīgi. Es pat darbā vienu dienu pie kafijas automāta gaitenī izdomāju uzraut vīnes valceri, ko domās tobrīd dungoju. Kādreiz trešdienās gājām ar draudzenēm uz Četriem Baltiem Krekliem.
About this Entry
Sep. 26th, 2016 @ 08:11 am (no subject)
Brīvdienās biju laukos. Aizbraucot likās, ka ir šausmīgi auksti - pamēru sev temperatūru - uh, gandrīz 37. :( Atceroties iepriekšējo reizi, kad tieši tā sākās mana saslimšana, kas izvērtās uz divām nedēļām, antibiotikām un darbnespējas lapu, veicu visas nepieciešamās darbības, lai nesaslimtu - sadzēros karstu tēju, sadzēros lielos apjomos C vitamīnu, kā arī galvenais - izkarsēju kājas karstā sinepju ūdenī. Piereze rāda, ka šis paņēmiens tiešām labi strādā. Pusi nakts gulēju tā kā slims cilvēks, toties otrā rītā pamodos spirgta un vesela. :)

Mums mājās ir tik daudz visādu krāmu un krāmiņu, ka tur traks var palikt. Bet vienā brīdī es sapratu, ka nav ko citiem izteikt savu neapmierinātību ar to, kā ir. Tā vietā, lai pukotos, ka starp tiem daudzajiem krāmiem var prātā nojukt, es tagad gandrīz katru reizi, kad aizbraucu uz laukiem, kaut ko sakārtoju - šoreiz tas bija plautiņš sienas skapī. Šīs lietas man ir grūtāk kārtot, jo tur ir daudz visādu sīku dzelzīšu un visādu štruntiņu, par kuru pielietojumu man nav ne mazākās jausmas, bet nu tos tad es liku atsevišķā kastītē. Nagliņas atsevišķi, skrūvītes ar strpiem galiem - atsevišķi, skrūvītes ar asiem galiem - atsevišķi, dībeļus - atsevišķi, parējo - lielākā kastītē kopā. Līdz neizkristalizēsies, kas tie tādi vispār ir.

Vispār - ieviest tur kārtību ir īsts piecgades projekts, bet... es esmu pacietīga. Ne visur, bet daudzās lietās.
About this Entry
Sep. 23rd, 2016 @ 01:22 pm (no subject)
Tags:

Atradu! Vienā šūnā cipars bija ierakstīts kā teksts. :( Bet tajā pašā laikā es visu to lauku biju iezīmējusi un uzlikusi, lai ir Number, bet tāpat nebija sapratis. Tā iet, kad kopē sazin no kurienes un sazin kā.
About this Entry
Sep. 23rd, 2016 @ 12:47 pm (no subject)
Tags:

Šodien, taisot to excel tabulu, lai kolēģei normālāk datus izdotos savākt, nevaru atrast kļūdu. (Es parasti taisu kļūdu meklētājus ar loģiskajām funkcijām - tam un tam ciparam jāsakrīt ar to ciparu summu u.t.t.). Bet šodien nevaru atrast, ko es esmu palaidusi garām. Varbūt šodien jāmet miers un nākošnedēļ jāķeras klāt ar svaigu galvu.

Žēl, ka man darbā nav vēl kāda cilvēka, kurš arī pārzinātu tās tabulas - divas galvas kopā tomēr būtu gudrākas.
Kaut gan - no otras puses - zinot, ka ar to, kas ir, jātiek galā tev pašai, radošā domāšana raisās. :)
About this Entry
Sep. 22nd, 2016 @ 01:11 pm (no subject)
Iesakiet, lūdzu, jauku teātra izrādi (vēlams - ne pārāk smagu), uz kuru varētu aiziet arī gados vecāka kundze.

Citādi - šodien noskaidroju, ka Latvijā reģionālais iedalījums mainās no tā, kāda iestāde to nosaka. :D Satversmē minēts, ka Latvija sastāv no Vidzemes, Kurzemes, Latgales un Zemgales - bet sīkāk atrast, kas katrā reģionā ietilpst - normatīvajos aktos atrast nevarēju. Šķita, ka tam vajadzētu būt Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā, bet nekā tamlīdzīga - paralēli tam, ka tur ir noteikts, ka Latvija iedalās apriņķos (priekš kam tādus vēl vajag?) Republikas pilsētās un novados, nekas sīkāk nebija komentēts.
Vēlēšanu apgabali ir nevis četri Satversmē minētie - bet pieci - te nāk Rīga klāt. Savukārt statistikas reģionos vēl vairāk- te vēl nāk klāt Pierīga, kurā ir iekļauta, piemēram, Kandava un Jaunpils, kas ir Zemgales vēlēšanu apgabals. Kaut kā ne pārāk loģiski man liekas.

Bet vēl savādāk - šodien darbā drusku pamainīju mēbeļu izkārtojumu - painteresējos, vai gadījumā nav pieejami mazāki skapīši, uz kuriem varētu likt augus, izrādījās - ir pieeajmi. Tā nu sarunāju, ka vienu lielo skapi paņems viens kolēģis, kuram kā reiz vajadzēja slēdzamo skapi krimināllietām. Visi apmierināti. :)
About this Entry
Sep. 21st, 2016 @ 08:35 pm (no subject)
Skolā man ļoti patika kultūras vēsture. Bet ar parasto vēsturi attiecības bija tādas, kādas nu bija. Piektajā klasē es nesapratu, kāpēc vienu brīdi mums māca par Divupi, tad pēkšņi par Ēģipti, tad pēkšņi kaut kur ir Grieķija. Es vispār biju tāds ne pārāk advancēts bērns, kuram- lai iemācītos - ir nepieciešams saprast. Es nesapratu, kāpēc mēs vienu brīdi runājām par Ēģipti, bet pēc tam par citām valstīm - kāpēc tad par Ēģipti vairs nē? Man vispār pietrūka tādas sapratnes - kā viens mācību priekšmets kā puzles gabaliņš saliekas kaut kurā brīdī ar citiem priekšmetiem, kā viss kopā izveido loģisko - savstarpēji saistīto sistēmu. Vēsturi vispār saviem bērniem vajadzētu mācīt sākot ar savu ģimeni, tad ar savu tautu un valsti un tikai pēc tam - pasaules vēsturi. Jo to pasaules vēsturi tāpat veido tādi paši cilvēki kā mēs - ja papēta šo cilvēku ģimenes un personīgo vēsturi - tad bieži vien var atrast atbildes, kāpēc tajā vai citādā brīdī viņi ir rīkojušies un pagriezuši vēstures ratu tā, kā to pagriezuši (bet ne visos gadījumos, protams).
Vēsturi ir jāmācās tāpēc, ka tā ik pa laikam atkārtojas. Nomainās tehnoloģijas, ieroči, ar kādiem viens otru iet galināt nost, bet cilvēciskās attiecības un sabiedrības uzbūve vēsturiskos posmos kāda ir bijusi, tāda ir palikusi.
Šobrīd tamborējot klausos šo te vēsturisko filmu ciklu par Krievijas vēsturi - https://www.youtube.com/watch?v=EXrwEAZwGcM&index=48&list=PL7E4BD6B408040139 .
About this Entry
Sep. 21st, 2016 @ 01:34 pm (no subject)
Man ir iepatikusies  dziedātāja no Echosmith. Gan viņas izskats, gan arī viņu dziesmas.

About this Entry
Sep. 21st, 2016 @ 08:27 am (no subject)

Vakar bija lieliska tikšanās ar draudzenēm - ar runāšanu un smiešanos un pozitīvām emocijām. :) Sarunājām, ka nākošgad vasarā viņas brauc pie manis uz laukiem, savukārt Ziemassvētku nedēļā mēs ar otru draudzeni ejam ciemos pie tās draudzenes, kas dzīvo Rīgā uz bilžu skatīšanās vakaru. :)
About this Entry
Sep. 19th, 2016 @ 03:00 pm (no subject)
Šodien atnāca darbā vēstule ar ideju, ka iestādē tiks veidotas iekšējās mācības. Cik saprotu, doma tāda - mums tepat iekšienē ir cilvēki, kas kaut kādā darbam noderīgā jomā var sniegt zināšanas citiem. Tad nu šie cilvēki varētu mācīt citus - lai palielinātu zināšanu līmeni cilvēkiem iestādes iekšienē. Manuprāt, ļoti sakarīga ideja. Ja kādam galīgi nebūtu nekādu zināšanu par ekseli, es arī varētu mēģināt kaut ko parādīt un paskaidrot.
About this Entry
Sep. 15th, 2016 @ 01:02 pm (no subject)
Vakar cilvēki pret mani bija laipni. Kāds kungs novēlēja man "Uz veselību!" pēc tam, kad es tramvajā biju nošķaudījusies. VSAA darbiniece bija laipna un neko neteica par to, ka es biju aizmirsusi B lapai klāt iesniegumu pielikt - vienkārši atsūtīja man ziņu - es piezvanīju un mēs sarunājām, kā es to visu izdarīšu. Tādiem jābūt ierēdņiem valsts iestādēs.

Šodien savukārt pabeidzu vienu vakar uzdotu palielu statistikas darbu. Salīdzināju savus datus ar kolēģes datiem - tie nesakrita. Izdevās atrast kļūdu kolēģes datos un tagad mums pat dati sakrīt - vispār feini. :)

Un foršākais - vakar ar mīļo bijām aizgājuši uz mūsu iecienīto kafejnīcu ēst mandeļu kruasānus un dzert vienu no labākajām (varbūt pat labāko) Latte Rīgā (Sala, KD un vēl viena maza kafejnīca netālu no Esporta ielas). Mēs tur ejam jau piecus gadus, bet kvalitāte joprojām ir lieliska.
About this Entry
Sep. 13th, 2016 @ 08:27 pm (no subject)
Man liekas, ka Pareto princips darbojas arī attiecībās. Domāju, ka 80% pozitīvo emociju es gūstu no 20% sev tuvo cilvēku, savukārt 80% manas enerģijas aiziet kā reiz tiem 20%.
Bet to es esmu apzinājusies un tagad mēģinu mainīt. Lai attiecības būtu veselīgas, došanai un ņemšanai vajadzētu būt līdzsvarā. Enerģijas apmaiņai vajadzētu notikt līdzīgā apmērā.
About this Entry