About this Journal
Current Month
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Jan. 17th, 2020 @ 02:48 pm (no subject)
Tik agri šodien cēlāmies,ka tagad uznāca pēcpusdienas snauda. Vakarā varbūt atkal aizbrauksim uz Dublinas centru, bet ne uz ļoti ilgu laiku, jo rīt arī agri jāceļas.
About this Entry
Jan. 13th, 2020 @ 09:43 am (no subject)
Šodien mana vecā Logitec pele sāka uzvesties dīvaini - vairs īsti nefunkcionēja. Datoriķis iedeva jaunu - Capital, bet tā liekas tāda štruntīga. Nav tik precīza kā vecā, kad tā normāli kalpoja. Eh. :(
About this Entry
Jan. 13th, 2020 @ 07:41 am (no subject)
Tags:

Vakar gan sapnī redzēju visādas dīvainas lietas.
Vispirms jau sākās ar to, ka es kaut kur lidoju kopā ar savu jaunāko brāli. Bet izrādījās, ka lidmašīnā vairs nav vietu, tāpēc jau pēc lidmašīnas pacelšanās gaisā man tika ierādīta vieta piolta kabīnē - blakus pilotam.

Vēroju, kā mēs nosēžamies kaut kādā pļavā, kurai gar vienu malu bija plata iela ar gaisa tiltiem un lielveikaliem. Izrādījās, ka uz lidostu var nokļūt, braucot ar kaut kādu vilcienu, tā nu mēs ar brāli devāmies tajā iekšā.

Un tad mēs sākām skriet cauri tam vilcienam, jo tur bija pilns ar urlām un vagonos visu laiku notika kaut kādas razborkas, kā rezultātā vienā vagonā aiz kājām bija pakarināts un plīvoja kāds asiņojošs frukts, kurš paralēli vēl solīja visiem pa muti sadot, tālāk citā tamburā bija asiņu peļķes, vēlāk bija tādi pelēki posmi, kuriem mēs vienkārši skrējām cauri. Līdz beidzot mēs nonācām vagonā, kurā sēdēja parasti cilvēki ar mugursomām. Tad nu mēs beidzot apsēdāmies un pie mums pat pienāca kaut kāda meitene un piedāvāja tostermaizes ar sieru.

Un tad nu es pamodos un konstatēju, ka vēl ir četri un var pagulēt.
About this Entry
Jan. 10th, 2020 @ 09:28 am (no subject)
KD šobrīd, manuprāt, ir labākais Latte visā Rīgā. Uz šo kafejnīcu mēs šad un tad ejam visu mūsu kopābūšanas laiku. Mandeļu kruasāni joprojām ir lieliski, viņiem mēdz parādīties visādi jaunimi - piemēram, ļoti garšīgi speķa pīrādziņi, kuriem īpašu garšu piedod tādas melnas, kraukšķīgas sēkliņas, ar ko tie pārkaisīti. Jauka vieta.

Vēl es vakar beidzot nopirku sev nedēļas plānotāju 2020.gadam. Pagājušajā gadā nopirku pelēku un gads bija tāds - nekāds. Šogad nopirku sev koši zaļu - jaunu salātlapiņu krāsā. Lai šajā gadā būtu daudz jaunu aizsākumu un gads vispār būtu zaļš, jauns, dzīvības un prieka pilns.
About this Entry
Jan. 8th, 2020 @ 11:02 am (no subject)
Tags:

Aizsūtīju savu CV uz vienu darbu. Man drusciņ gan pietrūkst iemaņu tam konkrētajam darbam, taču tur saglabā cv gadījumā, ja nu gadījumā manas iemaņas noder kādam citam darbam. Drusku izbesīja šodien darbā.
About this Entry
Jan. 8th, 2020 @ 09:35 am (no subject)
Šodien tik neierasti maz apmeklētāju mūsu iestādē. Parasti tik maz ir 1.septembrī.
About this Entry
Jan. 6th, 2020 @ 07:55 am (no subject)
Šorīt vietējā Narvesen redzēju, kā pārdevēja laipni palīdz uztaisīt kafiju kādai pavecākai tantiņai, kura bija atnākusi agrāk no rīta un, acīmredzot, nekad nebija taisījusi kafiju aparātā.
Ir tik forša, tik forša sajūta, ka redzi, ka kāds cilvēks rīkojas forši, cilvēcīgi, pareizi - tā kā vajadzētu rīkoties īstam Cilvēkam. Tas dod laimes un miera sajūtu daudz vairāk, nekā daudz kas cits.
About this Entry
Jan. 3rd, 2020 @ 02:22 pm (no subject)
Šodien vedīšu brāļa meitas skatīties multeni par savu vārdamāsu piedzīvojumiem Nr. 2 . :)

Iepriekšējo reizi bijām laikam uz pūķu pieradināšanu, tā man tā ne visai, bet nu labi. Galvenais jau ir burziņš un kopābūšana.
About this Entry
Jan. 3rd, 2020 @ 09:41 am (no subject)

Bet - lai nebūtu tā, kā pagājušajā gadā, es sākšu pierakstīt labākās lietas, kas notikušas. Tātad - vakar pie manis ciemos bija brālis ar brāļa meitiņām. Viņas tik lielas izaugušas, vairs nepārtrauc tad, kad lielie sarunājas, viņas jau tik labi samācījušās krievu un angļu valodas (paldies, Youtube un multenes dažādās valodās).

Un vēl - tas onkulis, ar kuru parasti mēs kopā gaidām autobusu, man uzdāvināja šokolādi - sakarā ar Jauno gadu.
About this Entry
Dec. 31st, 2019 @ 11:42 pm (no subject)
Laimīgu Jauno gadu, mīļie! Lai izdodas īstenot savas Jaunā gada apņemšanās un pēc gada mēs visi varētu teikt, ka žurkas gads ir bijis varen feins un mēs visi esam kļuvuši labāki un laimīgāki!
About this Entry
Dec. 30th, 2019 @ 02:14 pm (no subject)
Cik labi, ka man tomēr ir tādas draudzenes, kuras pat pēc tam, kad es esmu nolohojusies un kārtējo reizi saputrojusi viņu vārda dienas datumu, tomēr laipni pieņem manus novēlotos apsveikumus un nedusmojas uz mani. Mīlu viņas. Vispār - novēlots sveiciens arī manām Cibas draudzenēm - Ingām.
About this Entry
Dec. 30th, 2019 @ 08:28 am (no subject)
Vakar bijām aizgājuši uz zoodārzu, kas atrodas blakus Sauriešiem. Bija tīri forši - ja brāļameitas atbrauks ciemos pie mums, varētu arī viņas aizvest. Ir iespēja visus tos lopiņus arī barot ar pie ieejas nopērkamiem burkāniem un granulām. Dažādu sugu vistas un fazāni, pāvi, vairāku sugu kazas, aitas, brieži, mundžaks, ēzelītis, ponijs. Tādai nelielai dzīvnieku pavērošanai baigi ok. Vēl tur savu laimi ir atraduši vietējie zvirbuļi - tie tur dzīvojas pa putnu būriem un noēdušies tik resni, ka brīžiem liekas, ka dažs labs drīz varis nebūs spējīgs izspraukties garām būru restēm. :)
About this Entry
Dec. 22nd, 2019 @ 10:27 pm (no subject)
Lai gan pēc sajūtām likās, ka gripa, laikam tomēr vien vīruss. Šī nakts gan bija grūta, temperatūra uzlēca līdz 38.8. Bet nu neskaitāmās šķidruma krūzītes,remantadīns, alvejas lapas gabaliņi ar medu, aveņu tēja, islandes ķērpja tēja (vienu brīdi naktī sāka parādīties nepatīkana sajūta krūtīs) darīja savu un šodien pēcpusdienā temperatūras vairs nebija. Bet nu rīt uz darbu iet tā kā negribu, nejūtos droša.
About this Entry
Dec. 21st, 2019 @ 09:43 pm (no subject)
Laikam esmu norāvusi gripu.:( 37.5, pēkšņi debuļi, slikta pašsajūta un sāp āda. Cerams, ka gultas režīms, daudz zāļu tējas, c vitamīns, remantadīns varēs ko aši līdzēt. Bet Ziemassvētki laukos laikam nespīd.
About this Entry
Dec. 6th, 2019 @ 11:16 am (no subject)
Kolēģe, ar kuru kopā nostrādājām kādus gadus trīspadsmit, šodien iet projām no darba. Pat apraudājās. Liels lēmums. Bet viss jau notiek uz labu.
About this Entry
Dec. 5th, 2019 @ 08:58 am (no subject)
Sāku apsvērt mācīties SQL. Man apmācības vislabāk sokas kursos ar sakarīgu skolotāju un praktiskajiem darbiem. Varbūt kādam ir ieteikumi, kas man varētu noderēt?
Vakar ekselis uz pusstundu uzkārās pašā nepiemērotākajā brīdī - uz pusstundu no tās pusotras stundas, kuras laikā man vajadzēja dabūt datus.
About this Entry
Dec. 2nd, 2019 @ 11:05 am (no subject)
Viens no šoferiem, ar kuriem es no rīta braucu uz darbu, izskatās gluži kā Marlons Brando filmā "Krusttēvs".
About this Entry
Nov. 21st, 2019 @ 03:36 pm (no subject)
Konstatēju, ka šogad neesmu izmantojusi vēl vienu atvaļinājuma nedēļu. Ar steigu pieteicu. Jāsaveido kādi jēdzīgi plāni.
About this Entry
Nov. 11th, 2019 @ 08:24 am (no subject)
Vakar bijām uz "Dvēseļu puteni". No aktieriem visvairāk patika Raimonds Celms - lielisks tēlojums. Režisors - malacis, paldies viņam par ķeršanos klāt šim lielajam stāstam. Bet nu grūti lielo romānu ietilpināt divās stundās, droši vien šīs grāmatas ekranizācijai piemērotāks būtu miniseriāls. Notikumi un tēli mazliet atšķīrās no tā, kādus es tos atceros no grāmatas. Vanaga tēvs, manuprāt, bija drusku dedzīgāks - viņš drusku iekarsa, kad viņu sākumā negribēja ņemt brīvprātīgajos. Meitene, ar ko Vanags beigās palika kopā, raksturā bija daudz dzīvespriecīgāka.
Vispār - ko es te runāju, vispareizāk būs atkal šo grāmatu pārlasīt.
Bet kopumā filma man patika. Nebija tā, ka izgāji laukā no kinoteātra un uzreiz par filmu aizmirsi.
About this Entry
Nov. 7th, 2019 @ 02:04 pm (no subject)
Man tikko zvanīja, teica, ka no bankas "Citadele" un prasīja manu personas kodu, lai mani varētu identificēt. Es savukārt pajautāju, kā es varu identificēt, ka viņa tiešām ir no tās bankas "Citadele". Tā mums saruna nesanāca.
About this Entry