About this Journal
Current Month
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Feb. 16th, 2018 @ 08:17 am (no subject)
Man viena pazīstama meitene ieteica no žurnāliem griezt laukā un salīmēt uz papīra to, ko es gribētu savā dzīvē. Bet tā kā man žurnālu mājās nav, tad es izdomāju alternatīvu - savilku vienā mapē visādas bildes no interneta ar to, ko es gribētu (tas arī, domāju, strādās, jo kādreiz man uz desktopa bija bilde ar tādu krāšņu glezniņu ar palmām un saulrietu. Un pēc kāda laika negaidīti sanāca aizbraukt uz to vietu, kur tās gleznoja - Dienvidāfriku). Bet pats process tiešām ir iedvesmojošs. Tu tur liec tās bildes un ieklausies savās izjūtās - un saproti, ko pa īstam gribi.
About this Entry
Feb. 13th, 2018 @ 08:33 am (no subject)
Tags:

Pēc sporta kluba man patīk nevis iet uz pirmo transportu un iespējami ātri braukt mājās, bet iet uz Elizabetes ielu pa ieliņām, pa kurām parasti nestaigāju. Redzi citas kafejnīcas, citus veikalus, redzi citus cilvēkus, kas nāk pretī pa ielu... Redzi, kā no sarkanās gaismas asfalta posms ir iekrāsojies sarkans un šķiet, ka atrodies mazliet citā realitātē - it īpaši tad, ja sejā krīt mierīgas sniega pārslas. Reizēm pat nevajag aizbraukt uz citu pilsētu, lai gūtu sajūtas kā ceļojumā - pietiek iziet pa pilsētu vēl nebijušā maršrutā.
About this Entry
Feb. 6th, 2018 @ 08:22 am (no subject)

Vakar nopirku trešo abonementu vingrošanā. Kas lēni nāk, tas labi nāk. Tik grūti ir piespiest sevi mainīt savus personīgos paradumus. Bet nu šobrīd - aptumsumu koridora laikā esot ļoti labs laiks, lai tiktu vaļā no lietām, kas traucē - no saviem netikumiem, sliktajiem paradumiem, krāmiem u.t.t.
Vēl es cenšos tikt vaļā no paraduma aiziet gulēt pēc divpadsmitiem. Mans mērķis, protams, būtu - plkst. 22, bet nu - pamazām, pamazām. Bet nu reāli - sanāk kā Minhauzenam sevi vilkt laukā aiz ausīm no visiem purviem, kuros tik dabiski un nemanāmi ir ievilinājis slinkums.
Vakar parunāju ar mammucīti, viņa man deva ļoti labus padomus. Vispār - vecāki un tādi dzīvesgudri cilvēki, kuri dalās ar savām zināšanām ar tiem, kuriem vēl trūkst dzīves pieredzes, ir tāda vērtība. Tikai laiks paiet, līdz tu saproti, ka bieži vien ir vērts ieklausīties un ņemt vērā dotos padomus. Es esmu ļoti pateicīga Dieviņam par to, ka pēdējā laikā man ar mammu vairs nav tikai tādas sarunas kā iepriekš, kad viņa stāstīja par to, ka viņai reibst galva un viss.
About this Entry
Feb. 5th, 2018 @ 08:02 am (no subject)

Vakar pieliku aizkarus visām istabām, allelulja, alleluja. Vēl drusku ar apakšmalu pašam lielajam logam būs jāpiestrādā, bet nekas tāds traģisks, brīvā brīdī pieķeršos un izdarīšu. Manuprāt, izskatās visai pieklājīgi. :) Būs jāparēķina, cik man tie galu galā ir izmaksājuši.
About this Entry
Feb. 2nd, 2018 @ 09:02 am (no subject)

Es esmu īsts lēnais divplāksnis šūšanas ziņā. :( Ok, visgrūtākais ir tos auduma gabalus dabūt pareizajos izmēros - un izstumdīties pa manu mazo dzīvoklīti. Lielās istabas plānais aizkars ir 6 metri vienā gabalā - ar to tad arī ir vislielākā ņemšanās. Mana vecā šujmašīna vispār atteicās šūt plānos audumus - sāka mest dīvainas cilpas - kā rezultātā dabūju vairākas vīles izārdīt un aizņemties šujmašīnu no drauga mammas. Bet nu gaisma tuneļa galā redzama. Vēl tik jādabū audums plānajiem aizkariem virtuvei.
About this Entry
Jan. 27th, 2018 @ 02:14 pm (no subject)
Tags:

Jo tuvāk maniem laukiem, jo vairāk sniega. Bet ainavas ar apsnigušajiem kokiem un baltajiem laukiem ļoti nomierina. Brīžiem pat sajūta, ka esi pārceļojis pagātnē. Blkus sēž ģimene ar mazu, zinātkāru bērniņu. Un kaut kāda miera sajūta pasaulē un manī.
About this Entry
Jan. 23rd, 2018 @ 10:44 am (no subject)

Tā, divus abonementus jau vingrošanā esmu izmantojusi, jāpērk nākošais. Tāpat šodien arī jāaiziet uz pastu pakaļ tām no Iherb pasūtītājām tabletēm, kas to laimes hormonu palīdz veidot. Jo to kā reiz vajdzētu.

Vakar pabeidzu šūt biezos aizkarus virtuvei. Un vēl vakar uzgāju labas kvalitātes simpātisku biezo aizkaru audumu tajā centra Abakhanā - tādā apjomā, ka pat pietiktu mūsu lielajam logam ar balkonu. Nopirku. Ja nu tomēr nederēs mūsu jaunajam dzīvoklim (kaut gan man ir čujs, ka tomēr tīri labi varētu derēt), sašūšu aizkarus un aizvedīšu uz laukiem (jo tur jau sen vajadzīgi jauni).
About this Entry
Jan. 18th, 2018 @ 03:49 pm (no subject)
Tags: ,

Tikko konstatēju, ka strādājot esmu aizmirsusi aiziet pusdienās. Nu, nekas, pacietīšos līdz mājām, drīz jau tāpat darbs beidzas.
About this Entry
Jan. 17th, 2018 @ 09:22 am (no subject)
Tags:

Naktīs redzu murgus. Tādus, ka pamostos. Neko jau tādu briesmīgi neredzu, bet pamostos pārbijusies. Pagājušajā naktī redzēju mazu meitenīti. Nekas īpašs. Bet pamodos pārbijusies. Nevaru saprast, par ko mana zemapziņa mani brīdina.
About this Entry
Jan. 15th, 2018 @ 01:05 pm (no subject)
Tags:

Pie tās Jēgeres (galvassāpju ārstes) var pierakstīties uz 1.martu. Varbūt mēģināt pierakstīties pie tās otras ārstes, bet nu šonedēļ darba laikā es netikšu, darba pāri galvai.
About this Entry
Jan. 12th, 2018 @ 11:10 am (no subject)
Tags: ,

Un tikko es konstatēju, ka nezināmu laiku es esmu rakstījusi iekšā datus vēsturiskajā excel failā. Nevis 18.gadā, bet failā, kas bija taisīts 18.datumā pagājušajā gadā (pārskatījos, atverot failu). Datu bāzes aktualizācija, vienlaicīgi pildot steidzamus darbus, ir ļoti, ļoti slikta doma. :(
Jāiet pēc Red bulla un jāķeras klāt, lai saprastu, cik tieši slikti viss ir. :(
About this Entry
Jan. 12th, 2018 @ 09:02 am (no subject)
Tags:

Es parasti gada sākumā darbā pārvēršos par raganu, pūķi vai Gorgonu Medūzu. Vai visiem trim šiem tēliem kopā. Domās mana Saturniskā puse mēdz paņemt metru garu koka lineālu un uzšaut pa pakaļu pēc kārtas visiem, kuri nevīžo kārtīgi darīt savu darbu un kuru dēļ man katru gadu ir jābojā savi nervi, velkot datus kopā.
About this Entry
Jan. 10th, 2018 @ 09:44 am (no subject)
Tags: ,

Vakar aizgāju gulēt laicīgi - pēc vienpadsmitiem. Rezultātā šodien aizgulējos. Pirmo reizi pamodos ap pieciem (stundu agrāk kā parasti), bet tad iegrimu tik ciešā miegā, ka nogulēju pulksteņa zvanu (ķermenis laikam nodomāja, ka šodien ir brīvdiena, un pārslēdzās uz režīmu - guli, cik gribi, Missalise). Pamodos tieši tad, kad jau vajadzētu iet laukā no mājas. Nu, neko. Toties jūtos izgulējusies un no rīta pat atradu ekselī vainu, kuras dēļ man vakar meta laukā kļūdas paziņojumu.
About this Entry
Jan. 9th, 2018 @ 03:15 pm (no subject)
Tags:

Apbrīnoju tos meklēšanas parametrus ebay. Jo, piemēram, meklējot laima zaļas krāsas audumu, man piedāvāja iegādāties maniaka Pinokio masku, kādā varētu piedalīties Zāģī nez kurā tur. Te -https://www.ebay.com/itm/Slipknot-Style-Chris-Fehn-Long-Nose-Mask-Zipper-Fabric-Fancy-Dress-Pick-A-Colour/302151815727?var=600982060115&hash=item4659a6d22f:g:kxQAAOSwj85YPMcu  .
About this Entry
Jan. 7th, 2018 @ 10:57 pm (no subject)
Man ar steigu ir jānopērk plānotājs - tāds - pa nedēļām. Darbā būs visai spraiga nedēļa. Ļoti spraiga, ja gribam būt precīzāki. Jāsavelk kopā gada rezultāti un tad vēl jāsaprot, kā turpmāk vispār strādāsim.
About this Entry
Jan. 2nd, 2018 @ 09:55 am (no subject)

Ja godīgi, man ļoti gribas, lai es būtu tādas stipras dzimtas sastāvdaļa. Tādas dzimtas, kurās ir omītes, opīši, tantes un krustmātes, es gribu ģimenes sajūtu. Tāpat es gribu arī vasaru, lauku mājas un to skaņu, kad lietus pakšķ uz jumta un logu aplodām. Siltas un mitras zemes piku rokās. Gulēšanu zem ābeles un vēršanos zilās, zilās debesīs. Tuvumu dabai. Par daudz pilsētas, par daudz sociālo tīklu, par daudz virtuālas komunikācijas un par maz - īstas komunikācijas.
Lēmums vairs nepiedalīties lauku mājas kārtošanā ir radījis manī trauksmi. Sajūtu, ka arī tur - laukos - mani nevajag. Bet man tik ļoti gribas būt vajadzīgai, gribas tādus pienākumus, ar kuriem es esmu spējīga tikt galā. Sajūtu, ka es esmu kaut kam derīga. Darbu, kuram ir redzams rezultāts. Esmu sailgojusies pēc dabas, pēc pastaigām brīvā dabā.

Es ļoti gribu, lai nākošā gada otrajā janvārī es ar smaidu teiktu - jā, mīļie, tas 2018.gan bija viens varen foršs un piepildīts gads un Jūs man piebalsotu - jā gan, man arī. :)
About this Entry
Jan. 2nd, 2018 @ 09:41 am (no subject)

Laimīgu Jauno gadu, mīļie! Lai šis gads ir sākums jaunām un pozitīvām lietām Jūsu dzīvē!
About this Entry
Dec. 30th, 2017 @ 04:09 pm (no subject)
Kā Jūs sagaidīsiet jauno gadu?
About this Entry
Dec. 27th, 2017 @ 01:24 am (no subject)
Brālis ar sievu šodien ies pie notāra saistībā ar šķiršanos. Dod Dievs, lai tas arī būtu tas bedres dibens, no kura varētu atsperties, lai tiktu no tās ārā. Mīļās meitenes, nepreciet nevienu tikai tāpēc, lai skaitītos, ka jūs esat apprecētas. Un neprecieties ar cilvēku, kura dēļ esat gluži kā apmāti. Un ja jums dzīve pēc iepazīšanās ar otro pusi sāk iet uz leju, varbūt apstājieties un padomājiet, vai tas ir īstais cilvēks. Mjā, tuvo cilvēku laulības dzīves pieredze ir visai neiedvesmojoša.
About this Entry
Dec. 21st, 2017 @ 11:54 pm (no subject)
Esmu ciemos. Garastāvoklis labs.:) Viss būs labi.:)
About this Entry