About this Journal
Current Month
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Sep. 25th, 2014 @ 02:23 pm (no subject)
Atcerējos, ka man taču arī ir pieredze par nemierīgo bērnu tēmu - t.i. - es pati kādreiz iztraucēju vecākiem filmas skatīšanos. Man bija kādi gadi trīs vai pat mazāk, jo es vēl staigāju mammai pie rokas. Tātad - vecāki bija aizgājuši kopā ar mani maniem vecākajiem brāļiem uz kaut kādu filmu, ko es tiešām mēģināju skatīties, bet - uz lielā ekrāna nebija pilnīgi nekā interesanta - tur bija tikai kaut kādi onkuļi pelēkzaļās drēbēs, kas stāvēja pie galda un kaut ko cītīgi apsprieda, bet es no tā pilnīgi nekā nesapratu. Droši vien tā bija filma par karu, bet es to neizturēju, sākumā izprasījos mammai, ka man vajag uz tualeti, tad atkal un trešajā reizē mamma ar mani vairs vienkārši neiegāja atpakaļ filmā. Viņa, būdama gudra sieviete, saprata, ka neba man uz to tualeti vajag, bet mani tā filma trakoti garlaiko. Bet es vēl biju pārāk maza, lai spētu sevi tā samotivēt, lai klusi un mierīgi sēdētu un ļautu citiem skatīties to filmu. Kādu brīdi vēlāk vecāki mani aizveda uz kādu citu filmu - tā bija kaut kāda indiešu filma, kuras laikā nekādi incidenti ar mani nenotika, jo gan es biju jau mazliet vecāka (skolā gan vēl negāju), gan arī pati filma man likās saistoša - sievietes bija krāsainās drēbēs, cilvēki dejoja, dziedāja, varēja saprast, ka kaut kāda sievete ar bērnu dodas klejojumos un pēc tam atgriežas pie sava bērna tēva - kaut kāda akmeņkaļa, kurš bija izkalis sievietes tēlu ar mazu bērniņu rokās.

Mans brālis savās kāzās speciāli bija noalgojis auklīti, kas pieskatīja visus tos padsmit bērnus, kas bija līdzi saviem vecākiem. Gan vecāki bija ļoti priecīgi un atpūtušies, gan arī bērni bija ļoti priecīgi, jo garlaicīgo galda runu vietā varēja zīmēt, spēlēties ar kaut kādām mantām u.t.t.
About this Entry
Sep. 24th, 2014 @ 04:08 pm (no subject)
Bet vispār frīkaina šodien tā diena. Gāju uz veikalu un knapi tiku laukā pa durvīm, jo tieši ārdurvīm priekšā ir izgāzta liela smilšu kaudze - tieši uz asfalta, durvis pilnībā nevar atvērt.
About this Entry
Sep. 24th, 2014 @ 02:00 pm (no subject)
Jocīgi, pēdējo piecu gadu laikā man jau otro reizi dzīvoklī ir atnākusi sabiedriskā aptauja. Jocīgi tas ir tāpēc, ka iepriekšējā reizē pie manis atnāca tad, kad es biju mājās, jo rakstīju maģistra darbu. Šoreiz esmu atvaļinājumā. Diez, kas vispār notiek ar manu dzīvokli tad, kad manis nav mājās - cik bieži kāds kluss aptaujātājs, kaimiņš, kuram nepieciešams sāls vai Izzi darbonis pienāk pie manām durvīm un pieklauvē.
About this Entry
Sep. 16th, 2014 @ 04:42 am (no subject)
Parsivo. :(
About this Entry
Sep. 10th, 2014 @ 10:31 pm (no subject)
Tags:


Другие тесты и гадания от Шувани


OOO, kaut nu tā būtu!!! :)
About this Entry
Sep. 10th, 2014 @ 04:07 pm (no subject)
Šodien - velkot kopā personīgo budžetu, visu laiku kaut kādos aprēķinos sanāk kopā trīs sešinieki. Jānoskaita laikam kāda lūgšana.
About this Entry
Sep. 9th, 2014 @ 12:51 pm (no subject)
Tags:

Vienu nakti redzēju sapnī, ka esmu baigi seksīgā beibe - man ir gari, pusgaiši, taisni mati, man mugurā kā kleita ir paliels vīrieša krekls un sazin kāpēc man kaut kur jānokļūst ar vilcienu. Bet ar vilcienu es braucu visai īpatnējā veidā - nevis smuki sēžot vagonā un lasot avīzi, bet uzlecot uz vagona jumta (jā, jā, tieši uzlecot). Un tā nu es braucu, matiem plīvojot, un  izvairos no kaut kādiem dīvainiem kabeļiem, kas slīd man garām. Un pēc tam galapunktā es eju uz kaut kādu kafejnīcu un tur sēž [info]gorgona - efektīgā sarkanā kleitā - vispār frizūra un kleita viņai  ir kā no gadsimta sākuma.
</span>
About this Entry
Sep. 9th, 2014 @ 11:29 am (no subject)
Radio tagad īsti nevar paklausīties, visu laiku tā Šlesera reklāma griežas, taisni riebjas. Bļauj, ka pārējie ir netīri, tai pašā laikā paši pēc cūkām izskatās, kas izvārtījušies dubļos. Kaut gan - kāpēc apvainot cūkas? Tik daudz mēslu, cik šie Latvijā sataisījuši, neviena cūka nav spējīga saražot. Vēmiens nāk. :(
About this Entry
Sep. 8th, 2014 @ 09:38 pm (no subject)
Klausos Imanta Kalniņa "Vedību dziesmiņu"- https://www.youtube.com/watch?v=pAfP9HvXx3A un brīžiem nevaru saprast, ko viņi tur īsti dzied. :( Bet tekstu vajag, lai varētu to brīvdienās nospēlēt kāzās. Vai kāds varētu, lūdzu, paklausīties, ko viņi īsti dzied tajā 2:51 ? Līdz pusdienas.....????
:(

UPD. Liec, pūst, Dievs, jēdelim...

Kad teksts ir zināms, saklausīt var. Bet tā man nav tik labas ausis. :)
About this Entry
Aug. 28th, 2014 @ 11:13 am (no subject)
Tags:

Brīvākos brīžos papētu vietni, kurā var meklēt interneta veikalus pēc līdzīguma principa. Ir kāre kaut ko arī izmēģināt, kad saņemšos. :)

http://www.storeslike.com/az
About this Entry
Aug. 27th, 2014 @ 03:43 pm (no subject)
Kopš kura laika vārdu "Emīls" loka tā, ka ir "Emīļa", nevis "Emīla"? Vakar trolejbusā dzirdēju "Emīļa Melngaiļa iela".
About this Entry
Aug. 19th, 2014 @ 02:36 pm (no subject)
Mjā, to, ka kolēģis novilcis kurpes, var sajust. :(
About this Entry
Aug. 19th, 2014 @ 08:22 am (no subject)
Tags:

No rīta sapņoju, ka braucu ar automašīnu pa kaut kādu kalnainu vietu, kurā automašīnām ir paredzēts vairāku pakāpienu lifts - uzbrauc uz vienas platformas, tā tevi paceļ uz nākošo līmeni, tur tu pārbrauc uz nākošo, tad tā paceļ tevi vēl uz augšu, tad vēl uz nākošo - tā arī tevi paceļ uz augšu. Uz augšējās platformas gan es aizmirsu, ka man priekšā ir tukšums un sāku braukt. Teotrētiski man vajadzēja nosisties. Bet es iedomājos, ka var taču arī lidot. Un sāku lidot - pāri laukiem, skatoties no augšas uz mežiem, upēm, kalniem, pļavām. Ik pa brīdim es ielidoju mākoņos. Vienā mirklī es lidoju pāri kādai meža pļavai - man ļoti sagribējās tur uzkavēties mazliet ilgāk, tāpēc es nolaidos blakus kādai baltai puķītei (tropiskai -līdzīgai kallai, tikai sīkākai), apskatīju to tuvumā. Un tad lidoju tālāk. Izlidoju cauri lietus mežiem, kuros tiešām lija lietus kā liela, pelēka siena. Un pēc tam attapos kādā sanatorijā, kurā biju es (laikam jau tīņa gados) un citas meitenes, kuras kolekcionēja monētas. Un man no lidojuma laika līdzi bija pieķērusies kāda ļoti sena monēta, uz kuras bija kaut kādas senlaicīgas zīmes, tāpēc skolotāja nevarēja vien saprast, no kurienes man tā radusies.
About this Entry
Aug. 18th, 2014 @ 09:32 am (no subject)

Man nedēļas nogale pagāja kā ezītim miglā. Sākumā darba pasākumā iemanījos tikt komandā ar tematu "Gaidot ezīti", bet vēlāk svinējām Kim dzimšanas dienu "Ezītī miglā". :)
About this Entry
Aug. 13th, 2014 @ 10:47 am (no subject)
Vakar pa LR1 kopā ar mammu klausījāmies raidījumu, kurā intervēja "The Sound Poets" līderi Jāni Aišpuru. Mammai tīri labi patika viņu dziesmas. Bet es - es par viņiem kārtīgi iefanoju. Redzēju viņus dzīvajā tad, kad viņi ar dziesmu "Nāc līdzās" uzstājās Radio mājā viena pasākuma ietvaros un drusciņ - kad viņi bija Kalnciema kvartālā. Man viņi ļoooti patīk. Tāda iedvesmojoša mūzika. Būs jānopērk viņu albūms, tik skaisti. :)
About this Entry
Aug. 12th, 2014 @ 02:14 pm (no subject)
Tags:

Šonakt sapnī redzēju, ka manā vienistabas dzīvoklī esmu ieviesusi sev mājdzīvniekus - jenotu un putniņu - papagaļa un kāda parastā putniņa krustojumu. Jenots uzvedās diezgan mierīgi, reizēm man pa jokam kodīja roku kā kaķis, kas spēlējas, savukārt putniņš - tad, kad es viņu pasaucu - iečivinājās un uzlaidās man uz pleca. Vispār kopumā tāds ok sapnis, sen tādi nebija bijuši. :)
About this Entry
Aug. 12th, 2014 @ 08:58 am (no subject)
Vakar mājās nonācu kā slapja žurka.
Toties pēc tam pievērsos ēdienu gatavošanai - no laukiem man līdzi ir milzīgs kabacis, no kura daļa vakar kopā ar citām sastāvdaļām tika pārvērsta visai garšīgā dārzeņu -sēņu biezeņzupā, savukārt vēlāk es pirmo reizi cepu zivju kotletes - no saldētās pikšas - sanāca tiešām labas.

Rīt laikam uzlikšu viņai no rīta uz datora kādu raidlugu no šīm - http://teatris.latvijasradio.lv/raid_arhivs.htm . Mammucim diez ko nav ar redzi.
About this Entry
Aug. 11th, 2014 @ 02:56 pm (no subject)
Nežēlīgi nāk virsū miegs, nežēlīgi.
About this Entry
Aug. 7th, 2014 @ 03:01 pm (no subject)
Juhū. :) Šodien vēl jāsaskaņo akti par veco lietu nodošanu arhīvā un tad beidzot varēs drusku mierīgāk uzelpot. :) :) Darba ziņā man ļoti, ļoti patīk augusts - tas ir laiks, kad daudzi ir atvaļinājumā, nekas neuzmācas ar dīvainiem un steidzamiem darbiem un ir iespējams pievērsties tādām darba lietām, kas patiešām ilgākā laika periodā dod labumu (uzlabot datu bāzes, izdomāt visādas fīčas, kuras pēc tam atvieglo darbu tajos mirkļos, kad laika ir maz un visu vajag vakar). :) Jūtos ļoti apmierināta.:) Ir forši kaut kādā bardakā ieviest sistēmu, kārtību - man tas ļoti patīk. :)
About this Entry
Aug. 7th, 2014 @ 08:50 am (no subject)
Vakar ar brāli un brāļa meitiņām pie mājām sarīkojām zīmēšanas sesiju ar krītiņiem uz asfalta. Vēlāk pienāca kāds puisītis, kurš arī gribēja zīmēt, tad pievienojās arī viņa mamma, tad atnāca puisīša vectēvs, tad laikam vēl brālis, tad apkārt saradās visai daudz vecākās paaudzes cilvēku, tā ka brīžiem likās, ka mēs atrodamies nevis visai mierīgā dzīvojamo namu pagalmā, bet gan uz ielas. :) Bet kopumā viss labi, bērni savstarpēji paspēlējās ar citu bērnu spēļu mantām, uzcienāja viens otru pīrādziņiem un cepumiem, visi jauki pavadīja laiku un devās mājās. :)
About this Entry