About this Journal
Current Month
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Dec. 6th, 2019 @ 11:16 am (no subject)
Kolēģe, ar kuru kopā nostrādājām kādus gadus trīspadsmit, šodien iet projām no darba. Pat apraudājās. Liels lēmums. Bet viss jau notiek uz labu.
About this Entry
Dec. 5th, 2019 @ 08:58 am (no subject)
Sāku apsvērt mācīties SQL. Man apmācības vislabāk sokas kursos ar sakarīgu skolotāju un praktiskajiem darbiem. Varbūt kādam ir ieteikumi, kas man varētu noderēt?
Vakar ekselis uz pusstundu uzkārās pašā nepiemērotākajā brīdī - uz pusstundu no tās pusotras stundas, kuras laikā man vajadzēja dabūt datus.
About this Entry
Dec. 2nd, 2019 @ 11:05 am (no subject)
Viens no šoferiem, ar kuriem es no rīta braucu uz darbu, izskatās gluži kā Marlons Brando filmā "Krusttēvs".
About this Entry
Nov. 21st, 2019 @ 03:36 pm (no subject)
Konstatēju, ka šogad neesmu izmantojusi vēl vienu atvaļinājuma nedēļu. Ar steigu pieteicu. Jāsaveido kādi jēdzīgi plāni.
About this Entry
Nov. 11th, 2019 @ 08:24 am (no subject)
Vakar bijām uz "Dvēseļu puteni". No aktieriem visvairāk patika Raimonds Celms - lielisks tēlojums. Režisors - malacis, paldies viņam par ķeršanos klāt šim lielajam stāstam. Bet nu grūti lielo romānu ietilpināt divās stundās, droši vien šīs grāmatas ekranizācijai piemērotāks būtu miniseriāls. Notikumi un tēli mazliet atšķīrās no tā, kādus es tos atceros no grāmatas. Vanaga tēvs, manuprāt, bija drusku dedzīgāks - viņš drusku iekarsa, kad viņu sākumā negribēja ņemt brīvprātīgajos. Meitene, ar ko Vanags beigās palika kopā, raksturā bija daudz dzīvespriecīgāka.
Vispār - ko es te runāju, vispareizāk būs atkal šo grāmatu pārlasīt.
Bet kopumā filma man patika. Nebija tā, ka izgāji laukā no kinoteātra un uzreiz par filmu aizmirsi.
About this Entry
Nov. 7th, 2019 @ 02:04 pm (no subject)
Man tikko zvanīja, teica, ka no bankas "Citadele" un prasīja manu personas kodu, lai mani varētu identificēt. Es savukārt pajautāju, kā es varu identificēt, ka viņa tiešām ir no tās bankas "Citadele". Tā mums saruna nesanāca.
About this Entry
Nov. 6th, 2019 @ 08:32 pm (no subject)

Jautājums- kādos dokumentos varētu būt pieejams 1900.-1960.g Abrenes apriņķī (mūsdienās Latvijas pusē) dzīvojoša cilvēka paraksts vai rokraksta paraugs?
Ja cilvēks precējās baznīcā ap 1925.gadu, viņam bija kaut kur jāparakstās? Vai arī pēc karošanas Latvijas armijā ja cilvēks dabūja zemi?
About this Entry
Nov. 6th, 2019 @ 01:07 pm (no subject)
Eh, kā vajadzētu kādu cilvēku, kurš prot pa arhīviem kārtīgi parakties un atrast informāciju. Man ir vajadzīgs mana vecvectēva rokraksta paraugs. Latvijas laikos viņš dzīvoja Abrenes apriņķī un tur esot problēmas ar dokumentiem. Neesot ne Latvijas laiku pases saglabājušās, ne kādi citi dokumenti. Jums ir bijusi kāda pozitīva pieredze ar kādu cilvēku, kas taisa dzimtas kokus un meklē informāciju arhīvos (vēlams - Latgales pusē)?
About this Entry
Nov. 1st, 2019 @ 05:12 pm (no subject)
Šodien visu dienu galvā skan šī te dziesma- https://youtu.be/L1SGFXDXGfg .
About this Entry
Nov. 1st, 2019 @ 02:20 pm (no subject)
Mīļais viesnīcā, ņemot laukā savas melnās zeķes no melnas krāsas kumodes atvilktnes, atrada starp tām svešas melnas sieviešu apenes ar špicēm.
Labi, ka viņš tās jau pamanīja tur, nevis kopā ar zeķēm iebāza maisā un atveda uz mājām. Jo tad es varētu būt visai pārsteigta, sestdien šķirojot mazgājāmo veļu un viņa komandējuma drēbēs atrodot sieviešu apenes. :D Un turklāt komandējums tādā pilsētā, uz kuru viņš samērā bieži brauc.
Un vispār - ko viņš varētu man atbildēt, kad es viņam jautātu, kur tādas viņa drēbēs gadījušās? Teiktu - nezinu un izskatītos pārsteigts. Gan jau ka es viņam noticētu, bet tā paliktu kā mūžīgi natrisinātā mīkla un ziņkārība mani mocītu. :D
About this Entry
Oct. 30th, 2019 @ 09:09 am (no subject)
Uz darba interviju mani tomēr uzaicināja. Darbs pats, šķiet, nav baigā medusmaize - vismaz spriežot pēc tā pārbaudes darba. Bet nu labi, jāaiziet un jāpalūko, kādi tur cilvēki, kāda atmosfēra un kā vispār.
About this Entry
Oct. 29th, 2019 @ 09:44 am (no subject)
Es esmu sākusi ievērot cilvēkus, kurus satieku ikdienā, gaidot sabiedrisko transportu. Viena ir ļoti tieviņa sieviete ar īsiem, gaišiem matiem. Viņa parasti vai nu jau autobusa pieturā vai arī autobusā kaut ko ēd. Viņai ir tik ļoti aktīva vielmaiņa, ka viņai nav ne pusgrama tauku, manuprāt. Tikai muskuļi un kauli. Sākumā es pat nevarēju saprast, vai viņa ir viņa vai viņš, jo viņa parasti ir ģērbusies gaišās, cieši pieguļošās džinsa biksēs un smilšu krāsas vējjakā. Pēc apaviem sapratu, ka tomēr viņa.

Tad ir gara auguma simpātiska tumšmate ar pusgariem matiem un izteiksmīgām, trenētām ķermeņa formām - droši vien viņa nodarbojas ar dejām vai aerobiku. Viņa parasti ir ģērbusisies lietišķās, augumam piegulošās kleitās vai kostīmos.

Un tad ir kāda tumšmataina, maza augma slaika sieviete, kura (izrādās) dzīvo dzīvoklī manā kāpņu telpā. Viņai patīk nēsāt garus svārkus, kuri plīvo ap viņas slaiko vidukli.

No rītiem man garām iet kāds vīrs ar draudzīgu zelta retrīveru.

Tik daudzas dzīves norit kaut kur paralēli manai.
About this Entry
Oct. 28th, 2019 @ 11:13 am (no subject)
Darbā mainīsies ēdinātājs - Daily vietā būšot kaut kāds Olafs bistro. Kaut nu būtu jēdzīgāks kā tas Daily.
About this Entry
Oct. 28th, 2019 @ 09:02 am (no subject)
Vakar veiksmīgi ar divpusēji līmējamo līmlentu salaboju savu telefona maciņu - telefona futrālis bija noplīsis no grāmatiņas. Jūtos ļoti apmierināta - nav jāpērk jauns maciņš, turklāt esošais šobrīd uzvedas vēl labāk kā iepriekš - darbojas labāk kā statīvs.
About this Entry
Oct. 24th, 2019 @ 02:22 pm (no subject)
Tags:

Šodien rakstīju pārbaudes darbu potenciālajā darba vietā. Ņemot vērā, ka baigo zināšanu man tajā sfērā nav, tad uz baigaji labajiem rezultātiem grūti cerēt. Bet nu vismaz uzrakstīts ir un vairs nav jādomā par to, ka kaut kur būs jāiet un jāraksta kaut kāds pārbaudes darbs. Un labums vēl tāds, ka tomēr tas mazliet samobilizē - uz nākošajiem darbu pārbaudes darbiem būs vieglāk iet.
Turpinu lūkoties apkārt, jo pašreizējā vietā, šķiet, nekas briesmīgi labs nespīd.

Turpinu domāt par to, kāds varētu būt man piemērots darbs.
Šajā darbā man visai maz sanāk komunicēt ar cilvēkiem, iespējams, es gribētu, lai nākošajā darbā man būtu mazliet lielākas komunikācijas iespējas. Excel man patīk un tīri labi arī padodas, tas arī varētu palikt. Baigā vēlme būtu sakarīgs priekšnieks, no kura daudz ko varētu mācīties. Forši kolēģi un pozitīva sajūta darba vidē arī svarīga - es pašreizējā darbā tik ilgi esmu nostrādājusi, iespējams, tieši tāpēc, ka šeit bija ļoti daudz cilvēku, ar kuriem izveidojās tiešām labas attiecības. Pēdējo gadu juku laiki gan ir atstājuši savas sekas - liela daļa šo kolēģu šeit vairs nestrādā. :( Protams, man ļoti svarīgi, lai es savam darbam redzētu jēgu un tādu lielāku labumu - piemēram, ieviest sistēmu kaut kādā bardakā, lai pēc tam visiem foršāk un vieglāk strādāt, kaut kādi procesi tiktu sakārtoti, piemēram. Normāla alga arī būtu svarīga.
About this Entry
Oct. 23rd, 2019 @ 10:10 am (no subject)
Tags:

Naktī sapņoju, ka es kaut ko daru kopā ar savu ģimeni, bet tajā pašā laikā pamanu, ka jau ir deviņi no rīta - attiecīgi - es drausmīgi kavēju darbu, uz kuru no mājām man ir jāiziet jau divdesmit pāri sešiem. Bet es nespēju pateikt nē savai ģimenei, tāpēc palieku ar viņiem. Bet īsti nezinu, kā es to visu paskaidrošu darbā. Biju patiešām priecīga, no rīta pamostoties un konstatējot, ka neko es neesmu nokavējusi.
About this Entry
Oct. 15th, 2019 @ 08:44 am (no subject)
Vakar aizsūtīju savu CV potenciālajam darba devējam. Tad jau redzēs, vai uzaicinās uz darba interviju.
About this Entry
Oct. 11th, 2019 @ 11:57 am (no subject)
Man ik pa laikam dzīvē ir bijuši kaut kādi iekšējie teicieni, līdzīgi kā Skārletai O'Hārai - "Par to es padomāšu rīt". Tad, kad gāja baigi traki ar ģimeni, es mēdzu klusībā pie sevis atkārtot "es ar visu tikšu galā".
Bet vakar man prātā ienāca jauns teiciens - saistībā ar svarīgu lietu atlikšanu. "Prokrastinēšu rīt. Bet šodien darīšu to, kas jādara."
About this Entry
Oct. 10th, 2019 @ 05:27 pm (no subject)
Tags:

Šodienas sanāksme bija ļoti motivējoša. Ļoti motivējoša atjaunot savu CV un sākt staigāt pa darba intervijām.
About this Entry
Oct. 10th, 2019 @ 07:53 am (no subject)
Tags:

Man šodien jāuzstājas ar prezentāciju par to, kāpēc es no tās vienas daļas gribu dabūt datus. Darbinieki tur ir noslogoti, neapmierināti, darbs viņiem nepatīk (man pat viena tā arī pateica - man prioritāte ir mājas. Prezentācijas sākotnējo versiju es uztaisīju jūlijā. Pēc tam visi gāja atvaļinājumos, n-tās reizes tā tika pārcelta uz labākiem laikiem. Būs intersanti.
About this Entry