About this Journal
Current Month
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Jul. 7th, 2020 @ 08:42 am (no subject)
Reizēm es domāju, ka viens no darbiem, kas man varētu patikt un sagādāt gandarījumu, būtu - mediators. Vispār varbūt varētu ko tādu arī pamācīties. Jo tas patiešām būtu labs darbs, ko darīt.

Man te pēdējās pāris dienās gadījās lasīt par gadījumiem, kad puses īsti nevar saprasties un iesaistīts ir bērns. Un tad man liekas, ka kāds neitrāls cilvēks no malas - kurš ir tieši šādam mērķim paredzēts - būtu variants, kurš - ja ne patiešām visu atrisinātu, bet kuru noteikti būtu jēga pamēģināt, jo īpaši tāpēc, ka izrādās, ka no šī gada šāds pakalpojums esot pieejams bez maksas - sīkāk - te - https://www.tm.gov.lv/lv/cits/mediacija#350 .

Sev pašai dzīvē lieti noderēja vienā lekcijā dzirdētais - ja esi iesaistīts konfliktā, uzdod sev jautājumu - kas ir jāizdara tai otrajai pusei, lai ar tevi tas konflikts būtu atrisināts. Ja vari atbildēt uz šo jautājumu, tad tu patiešām strīdies par kaut kādas situācijas atrisinājumu. Ja nē, tad konflikts ir dziļāks - kaut kādi aizvainojumi vai kaut kas vēl - jo pat tad, kad otrs cilvēks izdarīs to, ko tu gribi, tev tāpat pret viņu būs nepatika un aizvaiojums. Un tad ir pašam jāstrādā ar sevi, lai piedotu un palaistu vaļā tos aizvainojumus. Jo otram jau no tavām negatīvajām emocijām ne silts, ne auksts, kamēr tu savu ikdienas garastāvokli ar to bojā.
About this Entry
Jul. 5th, 2020 @ 10:10 pm (no subject)
Mēs šodien bijām Rundālē apskatīt rozes un vispār - izbaudīt dārzu. Ļoti patika. Dārzs un vispār - visādi dabas objekti ir tie, kas uzlādē ar enerģiju. Atceros, cik skaists tas dārzs izskatījās kādreiz - Senās mūzikas svētkos pievakarā - kad jau iededza laternas. Rozes un vispār - ziedoši krūmi dārzā, kas apgaismots ar laternām - tas ir nu tik skaisti un romantiski, ka ... ahhh. :) Es gribu sev dārzā jasmīnus un rožu krūmus. Un laternas, kas tos apgaismo, kamēr es tā cēli pastaigājos pa celiņu, izbaudot šo skaistumu.

Es vispār apbrīnoju un man sagādā baudu skatīties uz kaut ko, manuprāt, skaistu.
About this Entry
Jul. 5th, 2020 @ 09:51 pm (no subject)
Tags:

Sen man sapņos trillerīši nebija rādījušies, bet nu jau divas naktis pēc kārtas.
Iepriekšējā naktī es sapņoju, ka es dzīvoju dzīvoklī - vecā ķieģeļu mājā ar divām ieejām, kurām abām priekšā ir tādas pa pusei stiklotas durvis ar terasēm. Un tad tur vienā naktī lauzās iekšā bandīts, bet viņam līdzi bija kaut kāda sieviete, kas kaut ko nedarīja viņam pa prātam. Un tad nu es caur stiklu pamanīju pistoli - ievēroju, ka pistolei stobra gals bija nevis pilnīgi taisns, bet gan no tā vēl kādu centimetru laukā rēgojās apaļa stobra caurule. Un tad atskanēja šāviens un kliedzieni. Un es sapratu, ka nu gan ir īstas ziepes.

Savukārt šonakt vispār bija kašmaršovs. Sākās ar to, ka it kā bija beigusies kaut kāds milzīgs karš - noslēdzies ar miera līgumu. Un tad lieli pūļi ar tautu - tajā skaitā arī es un mana mamma - kura sapnī bija gadus trīsdesmit veca un mani brāļi - kuri sapnī savukārt bija pirmsskolas vecumā. Un tā nu mēs gājām tajā demonstrācijā un es sajutu, cik laimīgi visi cilvēki ir. Un pēkšņi no debesīm kā švīkas sāka bērt ložu krusa un slaucīt kā ar slotu visus cilvēkus. Es paspēju iebēgt kaut kādā sānielā.
Un es ļoti gribēju, lai mani mīļie arī būtu sveiki un veseli. Un izrādījās, ka viņiem arī nekas nav noticis. Mēs visi kopā bijām kaut kādā slēpnī un mēģinājām bēgt projām no šīs valsts, kurā - to es kaut kā uzreiz zināju - valdība bija izdomājusi, ka cilvēku ir par daudz, bet lai tiktu vaļā no liekajiem cilvēkiem, izdarīt to, viņuprāt, humānā veidā - izsludināt, ka notiek kaut kas ļoti labs - un tad, kad cilvēki ir kopā ar saviem tuviniekiem un jūtas ļoti laimīgi, viņus pēkšņi nogalināt.

Mēs pēc tam slēpjoties gājām pa visādiem brikšņiem un mēģinājām tikt projām uz Angliju (kaut kāpēc), kurā laikam bija kaut kāds savādāks režīms. Bet vispār tāds pabaiss sapnis. Ceru, ka pēc šī te aptumsumu koridora sāks rādīties kaut kas foršāks un patīkamāks. Un ka mans divsimtais ieraksts par sapņiem būs pozitīvāks (šis ir mans pierakstītais 196.sapnis cibā.).
About this Entry
Jul. 3rd, 2020 @ 10:38 am (no subject)
Astroloģiski šobrīd esot tāds laiks (aptumsumu koridors, daudz retrogrādo planētu), kad daudziem cilvēkiem (ar attiecīgiem astroloģiskiem aspektiem) dzīvē notiekot karmiski notkumi - noslēgumi kaut kādā dzīves posmā. Tad nu izdomāju - lai dzīve neieviestu kaut kāds noslēgumus, kas man nepatīk, izdomāju noslēgt to posmu savā dzīvē, kurā es pārmērīgi našķojos un pārmērīgi un pārāk vēlu vakarā ēdu neveselīgus našķus. Šonedēļ pagaidām izdevies turēties visai labi grožos, tā domāju arī turpināt. Ir lieliska sajūta, ja tu pats jūties noteicējs tam, ko tu ēdīsi, nevis tu pazemīgi noliec galvu un veikalā pastiep roku uz šokolādes batoniņa pusi, jo nevari noturēties.
About this Entry
Jul. 1st, 2020 @ 03:42 pm (no subject)
Izmēģināju vakar pie biezpiena un zemenēm piebērt mazliet ksilītu. Tā nekas, labāk nekā tas otrais - eritritols. Bet vispār jāmēģina pamazām doties projām no cukura. Straujiem soļiem man nesanāk, tad nu mēģināšu maziem solīšiem. Sākumā cukuru aizvietot ar saldinātāju.
About this Entry
Jul. 1st, 2020 @ 01:50 pm (no subject)
Uztaisīju audita atskaiti par savu darbu, tagad var arī aiziet pusdienas paēst.
About this Entry
Jun. 27th, 2020 @ 11:20 pm (no subject)
Mēs šodien ar draudzeni bijām Jūrmalā. Pēc ilgiem laikiem izvilku no skapja savu vienīgo leopardraksta apģērba gabalu - peldkostīmu un pirmo reizi - salmu cepuri, kura šodien lieti noderēja. 

Man mati šodien ir ieguvuši mazliet nekārtīgas lokas- kā parasti, ja tiem ļauj izžūt savā vaļā, mana āda ir mazliet sāļā. Un vēl - ērts pufs pievakarē uz balkona komplektā ar cibu ir baigi labā domā. Ar labu nakti!:)
About this Entry
Jun. 26th, 2020 @ 04:45 pm (no subject)

Saule šodien tik dzeldīga kā lapsene. Šķiet, ka tās karstie stari klīst pa sakarsēto pilsētas asfaltu un dzeļ visur, kur vien var tikt klāt. Lai man piedod ekvatoriālās sausenes, bet man kā polārajai mitrenei šāds laiks tomēr neiet pie dūšas.
About this Entry
Jun. 26th, 2020 @ 08:57 am (no subject)
Izrādās, ka šodien ir jubileja. Tieši pirms deviņiem gadiem mēs iepazināmies.

UPD. Laikam jāiedzer kafija. Citādi es jau dzīvoju nākotnē - 28.jūnijā. Pēc divām dienām būs mūsu jubilācija.
About this Entry
Jun. 17th, 2020 @ 12:03 pm (no subject)
Es sāku apsvērt domu iegādāties saulessargu. Man nepatīk (un nekad nav paticis) sauļoties. Es parasti staigāju diezgan bāla nevis tāpēc, ka es slikti iedegtu, bet tāpēc, ka man totāli, totāli nepatīk iesauļoties strīpām vien. Kad man bija 20 gadi, es reiz ravēju dārzu krekliņā ar tādām paplatām lencītēm. Un tās lencītes ravējot bija sagriezušās mazliet šķībi un tā no tās vienas ravēšanas reizes man līdz janvārim uz muguras bija redzams šķībā krekliņa iedegums. Saule ir ok, ja es varu palikt ēnā.
About this Entry
Jun. 17th, 2020 @ 11:49 am (no subject)
Man garšo vistas aknu mērcīte, kurā tiek pielikts klāt skābs ābols. Es arī sautējumos parasti klāt lieku skābu ābolu, bet izrādījās, ka arī mērcītē tas ir baigi ok. Un pēc tam neapēsto mērcīti var sablenderēt un sanāk garšīga pastēte.
About this Entry
Jun. 13th, 2020 @ 09:59 am (no subject)
Šodien pēcpusdienā vētīs, ko mēs šogad labu darbā esam izdarījuši. Vēlāk arī vētīs, ko mēs savās darba dienās darām.
About this Entry
Jun. 12th, 2020 @ 09:15 am (no subject)
Starp citu, ja vēl kāds bija pieradis pirkt e-talonu 11.tramvajam, tad informēju, ka tagad ir jāpērk autobusa e-talons. Man Narvesen, kad es pateicu, ka man vajag e-talonu 11T autobusam, iedeva tramvaja e-talonu un to tajā autobusā neņem pretī. Tagd būs jāiet uz kaut kādu RS apkalpošanas centru, lai dabūtu atpakaļ 90% no e-talona vērtības. :(
About this Entry
Jun. 11th, 2020 @ 02:07 pm (no subject)
Jocīgi, bet vēlēšanās mēdz piepildīties. Kādreiz es ļoti gribēju visiem palīdzēt. Un tad Visums deva man šādu iespēju - maniem ģimenes locekļiem bija visādas ķibeles un viņiem bija vajadzīga mana palīdzība. Un tad es sapratu, ka es lūdzos nepareizi, ka man ir jālūdz par saviem mīļajiem vienkārši tā - lai Dieviņš dod viņiem to, kas viņiem ir vajadzīgs. Un vēl es gribēju kļūt nevajadzīga - tādā nozīmē, ka bez manis var iztikt.
Tā ir noticis. Un par 99% es esmu priecīga par to. Man patīk, ka mani ģimenes locekļi ir kļuvuši pašpietiekami. Vienīgais - tas 1% - es jūtos nevienam nevajadzīga.
Varbūt man jāvēlas kas cits - jāvēlas, lai es varētu būt laimīga un varētu darīt laimīgākus arī citus. Un vēl man, acīmredzot, vajag jaunus iespaidus un piesātinātāku dienas režīmu. Es vislaimīgāk jūtos tad, kad esmu diezgan kārtīgi nodarbināta. Jo tad man neatliek laika visādām muļķīgām prātošanām un laika tērēšanām nevajadzīgām lietām.
About this Entry
Jun. 11th, 2020 @ 12:26 pm (no subject)
Šonedēļ ne dienas bez jauniem notikumiem - šonedēļ paziņoja par auditu mūsu daļai, lai izvērtētu mūsu daļas funkciju un noslodzes auditu. Būs interesanti.
About this Entry
Jun. 10th, 2020 @ 09:43 am (no subject)
Un šorīt sēžu darbā, klausos LR 2 (jā, es klausos LR 2) un pēkšņi dzirdu, ka kaut kāds klausītājs interesējas par mūsu dziesmām. Forša sajūta. Kaut kur jau ir tie cilvēki, kuriem mēs kādreiz no sirds spēlējām balles un kāzas un kuriem tas patika. :)
About this Entry
Jun. 9th, 2020 @ 11:53 am (no subject)
Kamēr mums darbā nebija elektrības, izgāju laukā pastaigāties. Aizgāju līdz Zoodārzam, tad nācu atpakaļ. Šodien jau laiks pastaigai ideāls - nav saules, kas karsētu, patīkami apmācies, vēja nav, nelīst, viss smuki zaļš. Austiņās arī neko neklausījos - telefons nebija pilnībā uzlādēts un nebija zināms, kad atkal parādīsies elektrība.
About this Entry
Jun. 9th, 2020 @ 09:45 am (no subject)
Jums arī nav elektrības? Talejā un Jaunajā teikā ir pazudusi.
About this Entry
Jun. 1st, 2020 @ 09:37 am (no subject)
Manai burvīgajai māmiņai šodien ir dzimšanas diena. Lai Dieviņš dod viņai stipru veselību un dzīvesprieku un vēl daudz laimīgu gadu priekšā.

Vispār - man ļoti patīk Dvīņu zīmē dzimušie cilvēki - viņi vienmēr ir tik optimistiski un entuziastiski. Un vienmēr viņi zina, kas kur notiek. Vienmēr iekustina mani - Lauvu - uz kaut kādām avantūrām. Paldies viņiem par to. :)
About this Entry
May. 29th, 2020 @ 08:45 am (no subject)
Nezinu, vai tas bija no "Spiediena", bet pēc ilgiem laikiem izdevās atkal izdomāt kaut kādu nebūt muzikālu līniju. Es nemāku tā - piesēsties pie ģitāras vai arī pie klavierēm un tad piespiest sevi uzradīt kaut ko. :( Nu, nesanāk man tā. Esmu mēģinājusi, bet rezultāts tad sanāk ne šāds, ne tāds. Nedzīvs. Cita lieta - ja ir emocijas, ja tevī sāk skanēt kāda frāze. Parsti jau dziesmas man sākas ar vienu frāzi. Tagad, protams, ir forši, ka ir telefoni, kur tās savas idejas var momentā piefiksēt. Kādreiz jau tā nebija, tad nācās vai nu atlikušo ceļu uz mājām dungot to meldiņu, lai neaizmirstu. Vai arī - vismaz uz kādas lapiņas uzrakstīt dažus vārdus un cerēt, ka tad, kad tos izlasīsi atkal, melodija atausīs atmiņā.

Vienas radošās aktivitātes rada iedvesmu citām radošām aktivitātēm. Un tad, ja kādā no tām nekas neraisās, pamainīt to uz kādu citu, lai pēc tam atgrieztos pie tās ar svaigu skatu.
About this Entry