About this Journal
Current Month
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Aug. 21st, 2017 @ 09:11 am (no subject)
Tags:

Šonakt murgoju, ka sazin kādā sakārā man no darba virtuves ir jānokļūst savā darba kabinetā, bet es esmu pa pusei plika (augšdaļā). Tā nu es aizsedzos ar rokām un skrienu uz to kabientu, bet kabinetā jau sēž manas druškas, kuras tikko pa novērošanas kameru ir redzējušas, ka es šitā izpildos un visai priecīgi iesmej. Un es kļūstu drausmīgi nikna uz viņām.
Tāds stulbs sapnis. Pamodos galīgi, galīgi neizgulējusies.
About this Entry
Aug. 21st, 2017 @ 08:32 am (no subject)
Vakar bijām uz Valmieras teātra "Džeinu Eiru".
Nu, tā. Par laimi, mīļā mammai patika. Un kopumā man patīk dažkārt iziet sabiedrībā ar saviem tuvajiem - vismaz kāda pārmaiņa un tā.
Bet runājot par izrādi - mani galīgi neuzrunāja misters Ročesters - Ivo Martinsons. Nevienu mirkli neradās ne mazākā nojausma par to, kāpēc Džeina Eira varētu viņā iemīlēties. Likās, ka aktieris tikai uzvilktā balsī norunā viņam atvēlēto tekstu. Es nevarēju arī saprast, kāpēc režisors Džeinu Eiru attēlo ar kaut kādiem traucējumiem. Toties man patika, kā tēloja Kārlis Neimanis.
Turklāt - ja nu gadījumā cilvēks nav lasījis Džeinu Eiru, viņš, manuprāt, vispār tā īsti nevarētu iebraukt izrādē - par ko īsti ir runa. Bet to, ka apjomīgu romānu tomēr ir iespējams pārnest uz skatuves, pierāda kaut vai tas pats "Vējiem līdzi" - ar Navarausku un Skrastiņu galvenajās lomās - man ļoti patika.
About this Entry
Aug. 18th, 2017 @ 12:54 pm (no subject)
Pa radio skan brāļa dziesma. Reti jau tā skan, bet tāpat forši. :)
About this Entry
Aug. 18th, 2017 @ 08:14 am (no subject)
Es pēdējā laikā, ejot pa ielām, pamanu ļoti daudz tā forši un gaumīgi saģērbušos cilvēku. Man pašai arī vajadzētu tā kārtīgi parevidēt savu drēbju skapi un nomainīt tā saturu. Man drēbēs valda kaut kādi posmi. Vienu brīdi man šausmīgi patika un man garderobē bija salīdzinoši daudz drēbju salātzaļā krāsā, tad savukārt nāca brūnā, tagad jau ļoti ilgu laiku ir zilganzaļa, tagad pēkšņi man ļoti patīk noteikta toņa gaiši zila krāsa.
About this Entry
Aug. 18th, 2017 @ 08:11 am (no subject)

Vakar forši pasēdējām un nosvinējām [info]mirror_image dzimšanas dienu. :)
About this Entry
Aug. 17th, 2017 @ 04:04 pm (no subject)
Nu nevaru atrast nevienu piemērotu pasākumu, kurā mēs visi smuki ar mīļo un viņa mammu varētu aiziet ietusēt. Piemērotākie varianti liekas vai nu Tobago Ikšķilē (bet 21.00 vakarā un brīvā dabā - a ja nu laiks riebīgs? ) vai arī kino - Vectēvs, kas bīstamāks par datoru.

Klau, kādas ir atsauksmes par Džeinu Eiru Valmieras drāmas teātrī - ir labs, vajag aiziet?
About this Entry
Aug. 16th, 2017 @ 10:12 am (no subject)
Varbūt kāds ir redzējis kaut kur nopērkamas 10x10 cm baltas, glancētas flīzes?
About this Entry
Aug. 15th, 2017 @ 02:45 pm (no subject)
Brīvdienās nofotografēju to sienu, pie kuras būs lielākā daļa virtuves mēbeļu, šodien gribēju uzzīmēt mērogā savas skices, bet nu nesanāk - varētu būt, ka mērogi drusku kropļojas tāpēc, ka fotografēts no tuva attāluma?
Tad nu es vēl atradu to, kā aprēķina piemērotāko virtuves skapīšu augstumu. Izmēģināju un varu piekrist - man 90 cm ir optimāli. http://www.kalegnum.lv/uzzinu-materiali/ka-noteikt-ertako-darba-virsmu-augstumu .
About this Entry
Aug. 15th, 2017 @ 02:40 pm (no subject)
Tags:

Kaut kad sapnī redzēju, ka varu novērot, ka man kājā kaut kādā paplašinātā asinsvadā ir atrāvies trombs un uzsāk savu ceļu uz manu sirdi. Bet tad viņš kaut kā iesprostojas un tālāk netiek. Tas vēl nekas, bet man no rītiem ir tāda drusku stīvāka tā kriesā kāja. Pašā sākumā es drusku tā kā klunkurēju, pēc tam jau iekustas. Agrāk tik izteikti tas gluži nebija, varētu aiziet pie ģimenes ārstes, bet viņa pateiks - tas no sēdoša darba (un šoreiz, iespējams, viņai būs taisnība).
Bet vakar naktī redzēju, ka mani sauc mamma. Kaut kāpēc nobijusies pamodos. Kaut gan pēc pamošanās nekādu tādu briesmīgu sajūtu nebija un aizmigu.
Bet nu tāda - drusciņ ar lēnāku pielekšanu es šodien tomēr esmu.
About this Entry
Aug. 14th, 2017 @ 09:27 am (no subject)
Tags:

Klau, mīļie - visu zinošie cibiņi - kur jūs virtuvē esat (vai neesat) paslēpuši gāzes skaitītāju un kāpēc?
Mums tas gāzes skaitītājs LT projekta virtuvē tāds liels un nesmuks un - kā iet virtuvē - tā uzreiz acu priekšā rēgojas, tad nu man gribētos to dabūt kaut kur prom no acīm.
About this Entry
Aug. 10th, 2017 @ 03:10 pm (no subject)
Jūs taču zināt, ka mani bērnībā un ļoti ilgi arī jaunības gados kritizēja tētis un jaunākais brālis. Un no otrās klases klases man bija audzinātāja, kura mani klasesbiedru priekšā izsmēja. Kaut kādā ziņā tas viss ir atstājis tādu pamatīgu ietekmi uz manu personību un tā laiku pa laikam par sevi atgādina. Bērnībā es biju krietni vien drosmīgāka un uzņēmīgāka.
About this Entry
Aug. 8th, 2017 @ 07:47 am (no subject)

Man jau vairākas dienas sāp galva. Ģimenes ārste droši vien teiktu, ka sēdošs darbs, bet es jau tikai otro dienu pēc atvaļinājuma esmu atpakaļ un laukos nu nemaz nesanāca sēdēt. Sajūta gan šoreiz, ka tas varētu būt no laika apstākļiem vai kaut kā tāda.
About this Entry
Aug. 7th, 2017 @ 02:34 pm (no subject)
Current Music: Calvin Harris ft. Pharrell Williams, Katy Perry, Big Sean -

Vakar, kad braucām mājās, pa radio SWH skanēja šī dziesma - īsteni vasaraīgās noskaņās - https://www.youtube.com/watch?v=ozv4q2ov3Mk .

Man ļoti patīk, ka var dzirdēt "dzīvos" instrumentus. Uzreiz tik garšīgi skan. :)
About this Entry
Aug. 7th, 2017 @ 10:49 am (no subject)
Šovakar būs mēness aptumsums, bet 21.augustā būs Saules aptumsums. Šis periods esot labs, lai tiktu vaļā no krāmiem un visa liekā. Tā nu man plānos ir izrevidēt savus skapjus, plauktus, datoru un atbrīvoties no vecām parpalām un krāmiem.
About this Entry
Aug. 7th, 2017 @ 10:29 am (no subject)

Brīvdienās laukos man nebija pārāk daudz laika, tāpēc vienā izmisuma mirklī, kad es konstatēju, ka ledusskapja augšu atkal klāj tā grūti nomazgājamā, ķepīgā masa, kas rodas, ja virtuvē ir gāzes plīts, es paņēmu no brāļa krājumiem šņabja pudeli un pamēģināju tīrīt ar to (atcerējos, ka kādreiz es basģitāras stīgas tā tīrīju). Rezultāts mani patiešām iepriecināja - tik ātri nekad nebija izdevies to ledusskapi dabūt tīru un vēl tik ļoti tīru. :) Un bez tās šausmīgās beršanas.
About this Entry
Aug. 7th, 2017 @ 08:17 am (no subject)

Esmu atpakaļ darbā. Bet - lai dzīve neliktos tik salda, mani jau vairākas dienas moka galvassāpes. Tagad gaidu, kad lejā atvērsies aptieka, lai varētu aiziet nopirkt Saridon.
About this Entry
Jul. 25th, 2017 @ 02:14 pm (no subject)
Sēžu vasaras kafejnīcā Tērbatas 28, tūlīt dzeršu latte. Par laikapstākļiem grēks sūdzēties, tik vēl derētu sev nopirkt dz.d. dāvanu.:)
About this Entry
Jul. 22nd, 2017 @ 12:57 pm (no subject)
Ceļu remonta dēļ stāvējām baigā sastrēgumā. Bet nebija tik ļauni, jo es vēl joprojām esmu miegaina. Man no savas mašīnas uzsmaidīja un pamāja maza meitenīte, es pamāju pretī. Un kādā citā automašīnā es pamanīju, kā sieviete uzliek savu roku uz vīrieša rokas un ar pašiem pirkstu galiem to paglauda. :)
About this Entry
Jul. 21st, 2017 @ 05:19 pm (no subject)

Prātojot par skapīšiem virtuvei, ir pierasts, ka blakus plītij parasti ieliek to izvelkamo plauktu visa apakšējā skapīša augstumā, kura augšējā plauktā glabā eļļu, citas pudeles, virtuves lāpstiņas u.c. , apakšējā plauktā - vēl kaut ko. Man virtuvē tāda nav bijusi, tāpēc nevaru iedomāties - vai ikdienā tas ir ērti? Ja augšā ir tas mehānisms, tad eļļas pudele ir jāņem no sāniem - Tas, manuprāt - jeb manās iedomās, nav diez ko ērti. Vai arī esmu redzējusi, ka apskšā tam plauktam glabā garšvielas, bet tad jau tur vispār ir jāpieliecas, kamēr tagad man tās garšvielas stāv tā ļoti pa rokai. Varbūt jūs varat pakomentēt man to šauro izvelkamo plauktu - ir jēga tādu likt virtuvē vai arī nē? Vai arī to ir jēga likt tikai tajā gadījumā, ja neko citu tajā vietā ielikt nevar (Bet varbūt tomēr šaura augsta atvilktne tomēr būtu labāka).
About this Entry
Jul. 21st, 2017 @ 12:34 pm (no subject)
Man ir dienas, kad man fiziski gribas atpūsties un slinkot - tā, ka vispār neko tādu baigi aktīvu nedarīt - labākajā gadījumā kārtot lēnā garā papīrus, fotogrāfijas datorā. Un šodien ir tā diena. Tā vietā, lai es no rīta lēktu laukā no gultas un ar kaujas saucieniem uz lūpām mestos pirkt biļeti uz laukiem, pirms tam vēl ieskrienot kādā lielveikalā, es esmu nogulējusi līdz desmitiem, tad ielikusi mazgāties veļu un man gribas vēl paplekstēt. :( Nu un vēl skapi vajadzētu sakārtot. Man sāk rasties aizdomas, ka es vispār uz laukiem aizbraukuši tikai rīt, nevis šovakar. :( Ak, es, slinkā ļudne. :( Man šitā parasti ir pirmajā brīvdienā pēc darba nedēļas, pirmajā atvaļinājuma dienā (šīs dienas gadījums), pirmajā dienā pēc kaut kāda lielāka darba pabeigšanas u.t.t. Reizēm es pat salsimstu pirmajā brīvajā dienā. Nevaru es sevi pieradināt pie kārtības un disciplīnas. :(
About this Entry