About this Journal
Current Month
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Jul. 29th, 2014 @ 01:26 pm (no subject)
Nejauši satiku veikalā savu draudzeni no koju laikiem - vienu no foršajām savām istabiņas biedrenēm. Viņai oktobrī būs bērniņš - un izrādās, ka otrai draudzenei jau gada sākumā piedzimis bērniņš. :) Vispār - viena no tām lietām, kuras es gribu atpakaļ savā dzīvē, ir - vairāk komunicēšanas ar tiem foršajiem cilvēkiem, kurus savā dzīvē esmu sastapusi. Un viņu ir daudz. :)

Runājot par karstumu - redzēju, kā kāds Džeka Rasela terjera saimnieks izmeta līkumu gar tuvējo dīķi, lai viņa nabaga suņuks varētu pabradāt pa slapjumu un vismaz tādā veidā kaut mazliet atveldzēties.

Rīt sāksies četru dienu atvaļinājums.
About this Entry
Jul. 29th, 2014 @ 08:23 am (no subject)
Man šodien mugurā ir kleita, kuras drēbe ir riktīgs vintāžs - vecāki to nopirka kādā 90.gadā. Kleitu gan es no tās pašuvu vien pirms pāris gadiem. Bet - gods kam gods - audums tiešām ir superīgs - neburzās, ir viegls, patīkams, elpojošss. Un pat krāsa un raksts nav morāli novecojuši - balti - gaiši zila ar diezgan abstraktiem puķu rakstiem.
Bet rīt paredzēts lidojums. Un iepriekšējais mazais caurspīdīgais maisiņš, kur salikt šķidrumus, saplīsa. Jādabū jauns - ceru, ka grāmatnīcā vai drogās ko tādu varēs atrast.

Virtuves grīda gan pēc krāsošanas izskatās dīvaina - it kā uz grīdas būtu izliets kakao ķīselis - drausmīgi spīdīga un brūna.
About this Entry
Jul. 28th, 2014 @ 04:29 pm (no subject)
Āāāk, šausmīgi karsti. Priekšpusdienā dzirdēju pa radio dziesmu "Rīgas modes". Varbūt tas bija iemesls, kāpēc pusdienlaikā ieklīdu tajā veikalā. Rezultātā man tagad ir jauna smuka kleita, ko es nopirku ar 60! procentu atlaidi. :) Lieki teikt, ka jūtos ļoti apmierināta. Un vēl es ceru, ka manas puķes mājās nebūs galīgi noģībušas. Šodien es to litrīgo ūdens krūku esmu papildinājusi vismaz četras reizes. Un kaut kā nejūtu, ka būtu par daudz ūdens dzerts.
Vienīgais prieks no šī karstuma - zinu, ka ir cibiņi, kuriem tāds laiks ļoti patīk, piemēram, krii. :) Tad nu izbaudiet, mīlīši. Vēlu no sirds, jo zinu, ka mani - polārās mitrenes laiki - arī kaut kad pienāks. :)
About this Entry
Jul. 28th, 2014 @ 11:39 am (no subject)

Esmu atradusi ideālo mēteļa fasonu - jāpiefiksē, lai atcerētos. http://www.merrell.com/UK/en-GB/Product.mvc.aspx/33155W/81484/Womens/Miette-Insulated-Parka
.
About this Entry
Jul. 28th, 2014 @ 09:21 am (no subject)
Esmu izdomājusi, ka es pēdējā laikā esmu palaidusies tādā ziņā - ka vairs īpaši daudz nerakstu. Vai rakstu tā, ka īsti nevar saprast, kas tad manā dzīvē īsti notiek. Un tā kā man ļoti patīk lasīt jūsu ierakstus un mani nedaudz skumdina tas, ka mana frendliste pēdējā laikā īpaši daudz neraksta, izdomāju, ka jāsāk jau pašai ar sevi. Protams, rakstīt ir grūtāk tad, kad jau daudzus cibiņus pazīsti reālajā dzīvē. Bet - no otras puses - ja jau jūs mani piefrendojāt tad, kad mani nemaz nebijāt redzējuši - tikai pēc maniem ierakstiem, tad jau ir ok, vai ne? :)
About this Entry
Jul. 26th, 2014 @ 10:43 pm (no subject)
Bet braala meitinja vakar man uzdaavinaaja pasas ziimeetu apsveikumu, kuraa bija divas smaidosas sejas. Izraadiijaas, ka taa viena esmu es, bet otrs ir mans miilais. :) Tik miiliigi. Un daavanaa es saneemu kraasojamo graamatu pieaugusajiem jeb mandalu graamatu, jaanopeerk tik labi kraasojamie ziimuli un kaadreiz, klausoties kaadu lekciju, varees nodoties meditatiivai kraasosanai.

Griidu arii izkraasoju, bet liekas, ka tonis nav gluzi taads, kaadu gribeeju. Bet nu labi, lai kaartiigi nozuust, tad skatiisies, ko dariit taalaak.

Un man - kaa jau remonta laikaa - maajaas ir baigais haoss, viena istaba piekraameeta pilna ar mantaam, bet uz griidas veel staav piecas vaazes ar pukeem - izskataas riktiigi boheemiski.
About this Entry
Jul. 25th, 2014 @ 10:20 pm (no subject)
Paldies, miilie cibini par sveicieniem un laba veeleejumiem. Man tie daudz noziimee. Paldies, ka juus - tik forsi un atbalstosi esat manaa dziivee. :)
About this Entry
Jul. 25th, 2014 @ 12:23 pm (no subject)
Vakarā jāizkārto virtuve, lai izkrāsotu grīdu. Bet kaut kur jānoliek būs rozes, rozes, rozes. :)
About this Entry
Jul. 24th, 2014 @ 02:29 pm (no subject)
Bad taiming. Baigā štelle patiesībā. Cik reižu nav dzīvē bijis tā, ka kāds kaut ko grib darīt, kādam tas ir aktuāli, bet citam - tajā laikā - nē. Un pēc mirkļa, kad tas pirmais jau ir par konkrēto lietu zaudējis interesi, otrs cilvēks sāk par to izrādīt interesi un aktīvi darboties. Tā ir baigā veiksme - atrast cilvēku, ar kuru konkrētajā laikā ir ejams viens ceļš.
About this Entry
Jul. 24th, 2014 @ 08:23 am (no subject)
Vakar pārkrāsoju virtuves logu. Iepriekšējā reizē man vietējā veikalā bija iesmērējuši kaut kādu dīvainu krāsu, kas ilgi nežuva un ar ko krāsot bija īstas mocības, tāpēc šoreiz nopirku Caparol - pavisam cita lieta. :) Tie ievilkušies remontu projekti briesmīgi atņem spēku. :/ Viena istaba ir aizkrāmēta ar mantām no otras istabas, ar laiku ir tā, kā ir. Mūždien sarodas kaut kas tāds, kā dēļ tālākā darbošanās atkal uz kādu laiku tiek atlikta. Bet tā vairs nevar turpināties. Tas proejekts ir jānoved beidzot līdz uzvarošām beigām.
About this Entry
Jul. 21st, 2014 @ 03:37 pm (no subject)
Man tiešām pietrūkst padoma par to, ko šobrīd darīt mammuča veselības labā. :( Viņai diagnoze ir veģetatīvā depresija. Viņai kopā ir gan depresija, apātija, gan arī regulārtas trauksmes un panikas lēkmes. Neesmu satikusi ārstu, no kura būtu sajutusi tādu reālu labumu. Viņa dzer visādas nomierinošas tabletes, tajā skaitā bromazepāmu un vairs galīgi neizskatās pēc manas mammas. :( Varbūt ir kādas alternatīvās metodes? Vai arī ir zināms kaut kāds tiešām labs ārsts, pie kura ir jēga iet. Es pati nokāpu no antidepresantiem ar Targakovas lekcijām, vispār ar visādu vēdisko zināšanu apgūšanu - tas mani nomierināja. Kaut gan tad, kad pati tagad nesen saslimu, sajutu trauksmi, par kuru mamma vienmēr bija stāstījusi, bet kuru es pati nebiju izjutusi. Man ir pat doma aizvest mammu pie kādas tantiņas, ja vien es zinātu, kur ir kāda laba un stipra un laba tantiņa. (es galīgi nesmejos par šīm metodēm, jo pateicoties tām mūsu famīlija ne vienu reizi vien ir tikusi uz strīpas). Bet vecā Krūmiņtante, kurai es esmu savu dzīvību parādā, ja sen ir pie Dieviņa. Mamma neatcers, kā sauca to onkulīti, kurš Madonas pusē viņu savulaik izglāba no nāves, bet viņš arī varētu nebūt starp dzīvajiem, jo tas jau arī bija pasen.
Kādi vēl ir dzirdēti stāsti par to, kā tiek vaļā no šīm sasodītajām depresijām un veģetatīvajām distonijām?
About this Entry
Jul. 21st, 2014 @ 02:02 pm (no subject)
Brīvdienās nospēlēju vienās kāzās kopā ar brāli un viņa blici. Spēlēt dzīvajā sastāvā ir forši. :)
Pāris precējās mīlestības dēļ - izskatījās, ka viņi jau kādu laiku ir bijuši kopā.
Un priekšā atkal ir megajubileju periods. Tuvākajā laikā man tuvo cilvēku apkārtnē bezmaz ik pārdienas būs kāda svinamdiena. Turklāt ar brāļa meitu nākšanu pasaulē periods (jūlija beigas - augusts), kas tāpat bija bagāts ar visādām jubilejām, tagad ir papildinājies ar vienas brāļa meitas vārda dienu un otras - dzimšanas dienu.
About this Entry
Jul. 17th, 2014 @ 08:52 am (no subject)
Tags:

Šobrīd skatos Mahabharatu - ja jums arī ir interese, te ir links, kur to var redzēt onlainā krievu tulkojumā - http://www.ahakimov.ru/vedic/438.html .
About this Entry
Jul. 8th, 2014 @ 01:38 pm (no subject)
Tags:

Kamēr šorīt pa radio ziņoja, ka vietām Latvijā esot bijusi tropiska nakts - 20 grādus silta, es sapņoju, ka stāvu pie savas istabas loga un skatos, kā uz zaļajām lapām un visas pasaules ir uzkritusi liela kārta balta sniega, lai gan vietām no sniega apakšas bija redzams no aukstuma sačokurojušos lapu zaļums vai atsevišķi zāles stiebri. Sniegs nebija irdens, tas drīzāk jau bija it kā piesalis pie koku zariem. Un es skumji domāju, ka nu gan visiem viss, kas vēl dārzos auga, būs beigts un pagalam.
About this Entry
Jul. 4th, 2014 @ 02:10 pm (no subject)
Es šodien esmu tik liels cirslis, ka visus darbus, ko šodien izdaru, pārbaudu divreiz. Un neko jaunu laikam arī neuzsākšu, ka vēl kaut ko nesaputroju, nesaprotu, kas ar mani šodien tā.
About this Entry
Jul. 2nd, 2014 @ 01:47 pm (no subject)
Tags:

Pēdējā laikā ir vai nu murgaini vai nu ļoti murgaini sapņi. Iepriekšējā naktī sapņoju, ka mūsu ģimene dzīvoja kaut kādā lielā namā, kas celta no masīviem marmora bluķiem pelēkā krāsā. Un tad es izeju laukā uz mūsu dārzu un paskatos debesīs. Un tad tas sākas. Debesis ir apmākušās - pelēkas, bet tad kļūst gaišākas un gaišākas. Sākumā man šķiet, ka no mākoņu apakšas pamazām iznirst saule, bet tad es konstatēju, ka gaišais plankums sadalās un kļūst par milzīgu lērumu pūķu, kas drāžas virsū tieši mūsu namam. Tur ir gaiši pelēki pūķi - kas nešķiet kā dzīvi, drīzāk - kā datora animācijas. Un tad vēl tur lido arī tādu pūķi, kas ir kā no seno laiku padomju laiku multenēm - tādi zaļgani un ar saraustītām kustībām. Es ieskrienu atpakaļ mājā un tad viņi jau ir klāt un mēs sākam ar viņiem cīnīties.
About this Entry
Jul. 1st, 2014 @ 04:33 pm (no subject)
Ir tik nenormāli forši atnākt uz darbu un redzēt, ka cilvēki priecīgi uzsmaida, mani ieraugot, un saka, ka tas forši, ka esmu atpakaļ. :) Jūtos tik ļoti priecīga un pateicīga. Un šodien foršajai kolēģei, kas ir priekšniece daļā, ar ko sadarbojos, ir dzimšanas diena. Bet to es, protams, konstatēju, uzskrienot viņai virsū, kad viņa dalīja kūku. Bet pasēdēšana pie viņas izvērtās forša. :)
About this Entry
Jul. 1st, 2014 @ 07:46 am (no subject)
Brīt, mīļie! :)

Esmu atpakaļ darbā, esmu atpakaļ pie parastā datra. Tagad sēžu un skatos un domāju, kas man vispār ir jādara. Viena kabineta biedra galds tukšs. Atkal kaut kādas lielas pārmaiņas notikušas, kamēr es esmu projām. Ceru,ka visi vēl nav pārcēlušies, kamēr es projām esmu. Bet tā - jāsāk rauties. Būs diezgan daudz darba, kā es paredzu - ņemot vērā to, ka es biju projām ilgi un kas vissliktākais - pēkšņi.
About this Entry
Jun. 20th, 2014 @ 12:02 am (no subject)
Peec filmas Saulessveces (ir atrodama youtube) noskatiisanaas ir sajuuta kaa ar laika masiinu buutu pabuuts beerniibaa. Un Vija Upmale man joprojaam ir viena no miilaakajaam beernu graamatu rakstnieceem.
About this Entry
Jun. 15th, 2014 @ 08:49 am (no subject)
Cibini, kuras no suukajamajaam tableteem patiesaam vislabaak paliidz pret kairinaajumu kaklaa? Un ko juus lietojat pret kairinosu, sausu klepu?
About this Entry