About this Journal
Current Month
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Aug. 30th, 2015 @ 11:22 pm (no subject)
Šodien manai Cibai aprit deviņi gadi. Daudz, vai ne? Bet ir tik labi, ka ir kāda vietne, kurā var lasīt tikai draugus, kurā nav jāskatās reklāmu čupas. Un kurā tomēr ir tik daudz pozitīvu ziņu - par to, kā aug bērni, par to, kāda lieliska diena ir bijusi. Ir protams, arī skumjāki ieraksti un tā. Bet ja palasa ilgākā laika periodā, tad pozitīvie ieraksti atkal parādās. Paldies, mīļā frendliste, ka jūs esat. :)
About this Entry
Aug. 26th, 2015 @ 10:57 pm (no subject)
Šī gan man liekas baigi feinā ideja. :) Nezinu gan, vai tik maziem bērniem, bet tāpat forši. :)
About this Entry
Aug. 21st, 2015 @ 12:39 pm (no subject)
Mistika ar austiņām atrisinājās. Tiešām esmu tās nejauši savākusi no mājām. Bet tās ir manas austiņas- no kasešu pleijera, ko es nopirku tālajā 2001.gadā - no naudas, ko es nopelnīju, spēlējot cirkā un banketos ap jauno gadu. Lielākā daļa no spēļu naudas aizgāja par mācību maksu, bet pāri palika kā reiz tik, lai to pleijeri nopirktu. Pēc tam to pleijeru aizvedu uz mājām, kur to klausījās tētis (tur bija arī radio). Un tas pleijeris ir ejošā kārtībā vēl šodien. Savukārt tās Sony austiņas skan labāk nekā tikko Narvasen akcijā nopirktās mazās austiņas.
About this Entry
Aug. 21st, 2015 @ 08:25 am (no subject)

Vakar izvārīju plūmju ievārījumu - pirmo pastāvīgi vārīto ievārījumu savā mūžā. Mani gan māc šaubas par tā spējām neuziet gaisā vai nenopelēt, tāpēc tas tiks arī drīz izlietots (plūmju ievārījums + kefīrs= viens no maniem mīļākajiem jogurtiem). Bet fakts kā tāds tāpat patīkams. Garšā arī sanāca ļoti līdzīgs mammas vārītajam. Gaišo plūmju ievārījums man tā - ne pārāk, toties tumšo - mans mīļākais ievārījums. :)

Un vēl es savā somā atradu mazas austiņas. Pēc tam, kad no somas jau biju izvilkusi savas mazās austiņas. ??? No kurienes tad es būtu šīs te pagrābusi? :( It kā tās otras arī izskatās pazīstamas, bet izcelšanās vēsturi kaut kā neizdodas atminēties. Varbūt būšu no brāļa nocēlusi, kad biju mājās? Tās otrās pat vēl labāk skan, nekā manējās. Nu, pilnīga mistika.
About this Entry
Aug. 19th, 2015 @ 07:47 pm (no subject)
Ziniet, ir neparasta sajūta redzēt mammas sešdesmit astotā gada vācu valodas mācību grāmatu. Ar visu viņas pašas veidoto papīra apvākojumu (ļoti labā stāvoklī starp citu, taisos papētīt sīkāk to papīra apvākojuma uztaisīšanas mehānismu) un iekšpusē ierakstītu vārdu un uzvārdu.
About this Entry
Aug. 19th, 2015 @ 01:20 pm (no subject)

Sarakstā 1750 grāmatas. Ar vienu grāmatu skapi esmu tikusi galā. Vēl paliek divi. Un vēl es manīju arī saiņus istabas augšā, kuros arī bija grāmatas. Baigi daudz grāmatu par matemātiku, tehniku un datoriem.
About this Entry
Aug. 17th, 2015 @ 11:38 pm (no subject)
Vakar atkal uzzīmēju vienu ģīmi. Bet nu sanāca šausmīgi nesmuks. Šodien atnācu mājās, tur tas nesmukais ģīmis tik pārmetoši uz mani raudzījās, ka es paņēmu krāsas un uztaisīju no tā ģīmja ja ne nu gluži dikti glītu, tad vismaz tādu tīri pieņemamu ģīmi. Lai tās pārmetošās acis virsū neskatās.
About this Entry
Aug. 17th, 2015 @ 01:21 pm (no subject)

Tā, sarakstā šobrīd ir 1402 grāmatas.
About this Entry
Aug. 14th, 2015 @ 08:39 pm (no subject)
Šodien dabūju paciņu no UK, kas atsūtīta ar http://www.intox.lv palīdzību. :) Nebija dārgi, atnāca laicīgi, piekļūšana ar sabiedrisko transportu arī ok - Ganību dambī 26a -tieši blakus tramvaja pieturai. Esmu apmierināta, tagad varēšu pasūtīt no M&S to, ko Latvijas veikalos nevar dabūt. :)
About this Entry
Aug. 9th, 2015 @ 10:05 am (no subject)

Tā, ceru, ka parakstīšu un tad beidzot noplīsīšu. Festivālā gāja labi.
About this Entry
Aug. 4th, 2015 @ 01:40 am (no subject)
Peedeejaas kaazaas cilveeki bija forsi, bet bija viens liels bet. Speeleesana notika lauku maajaas - taadaa nojumiitee - aaraa. Rezultaataa man kaajas bija mitras un es pati taa kaartiigi nosalu. Rezultaataa es tagad nevaru aizmigt, jo juutu savus elpcelus. :( Ceru, ka neesmu atkal noraavusi to sausmiigo elpcelu iekaisumu vai plausu karsoni. :( Te - laukos arii navislandes keerpju teejas. Sarijos kiplokus, sadzeeros teejas, gaidiisu riitu.
About this Entry
Jul. 31st, 2015 @ 11:51 am (no subject)
Viena no labākajām lietām, kas ļoti atvieglo dzīvi, ja sanāk ievērot, ir sāpīgo lietu pateikšana mierīgi, bez nosodījuma un agresijas. Tajā gadījumā otrs cilvēks ir spējīgs pateikto sadzirdēt. Ja kāds man sāk braukt augumā, es arī vispār nedzirdu neko citu, tikai agresīvo toni. Savukārt ja runā mierīgi, tad es ieklausos. Kā sarunā parādās paaugstinātie balss toņi, tā sarunai vispār zūd jēga.
Un vēl viena atziņa - no saviem dzīves pārbaudījumiem nevienam nav lemts izbēgt. Tāpēc jāņem pretī tas, ko dzīve dod, un jāmēģina no tā izveidot labākais, ko vien var.
About this Entry
Jul. 31st, 2015 @ 11:09 am (no subject)

Šodien sazin kāpēc Narvasen kafijai piegāzu kaut kādu no tiem šmekiem klāt. Rezultātā man tā kafija nav dzerama. Bet kopumā man tāpat salīdzinoši normāls noskaņojums. :)
About this Entry
Jul. 30th, 2015 @ 03:02 pm (no subject)
Šodien laikam arī vajadzētu aizlaist uzlikt svecīti. Darbā stresaini, rīt arī stresaina diena. Vajag kādu mirkli, lai sakārtotu domas un atdabūtu spēku.
About this Entry
Jul. 28th, 2015 @ 06:07 pm (no subject)
Gailenes, kuras nopirku sestdien pie vecāka pāra, kas tepat tuvumā tirgoja savus lauku labumus, izrādījās ļoti labas. Šodien uztapa gaileņu zupa ar burkāniem, kartupeļiem, kabaci un burkānu, lokiem un dillēm. Garšīgi. :)
About this Entry
Jul. 28th, 2015 @ 03:14 pm (no subject)
Ak, vai. Priekšnieks vēl vienu darbu man atsūtījis. Man ir aizdomas, ka piektdiena, kura ir mana pēdējā diena pirms atvaļinājuma, kurā man ir jānodod divi pretīgi darbi, kā arī jāaizvieto kolēģe, uztaisot atskaites, kurā man vēl būs vārda diena un kurā man vēl vakarpusē ir jāspēlē kāzās 200 km no Rīgas, būs visai jautra.
About this Entry
Jul. 27th, 2015 @ 09:19 am (no subject)
Tikko ienāca priekšnieks ar diviem kolēģiem. "Tev kaut kas brīvdienās noticis, ar to arī apsveicam". Un tagad man ir jauns neliels augs puķpodā, kas viņam, šķiet, ir par mazu, būs jāpārstāda.
About this Entry
Jul. 25th, 2015 @ 10:35 am (no subject)
Tikko piezvanīja brāļa sieva ar meitenēm, sasveica mani.😊 Pēc tam vecākā pajautāja, cik man gadu. Tas šoks viņas balsī, kad viņa atkārtoja 36, bija dikti komisks.😊 Mjā. Gadi nestāv uz vietas. Ko es novēlu sev šogad? Spēju pieņemt lietas, ko nevaru mainīt, uzdrīkstēšanos un spēku mainīt to, ko varu, kā arī saprātu, lai šīs lietas atšķirtu.
About this Entry
Jul. 24th, 2015 @ 07:55 pm (no subject)
Es tiešām esmu to nosapņojusi, ka Ketlīnu Starku kaut kas bija atdzīvinājis un viņa kopā ar kaut kādiem vīriem brauca ar laivu pa ūdeni? Gribēju par šo ar brāli aprunāties, viņš saka, ka neatceroties tādu epizodi. Paskatījos sērijās, arī nevaru atrast. ???
About this Entry
Jul. 24th, 2015 @ 03:42 pm (no subject)
Darbā kolēģei šodien vārda diena. Rezultātā manī ir paliela glāze ruma ar ābolu sulu. Un tāpēc man tagad ir visai sārti vaigi un tāds zināms pofigisms. Un tagad es iešu mājās.
About this Entry