About this Journal
Current Month
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829
Feb. 11th, 2016 @ 08:13 am (no subject)
Pirms astoņpadsmit gadiem nomainīju dzīvesvietu faktiski, šodien - oficiāli. Man dzīvoklim ir kopējā pastkastīte ar salauztu slēdzeni, tāpēc visas nopietnās vēstules līdz šim sūtīja uz manu vecāku mājām. Nu, ko lai dara, tāda ir dzīve.
About this Entry
Feb. 10th, 2016 @ 11:56 am (no subject)
Piezvanīja saimniece, lai es deklarējoties Rīgā. :( Baigi negribas. Neizjūtu es sevi kā šejienieti. :(
About this Entry
Feb. 9th, 2016 @ 08:29 am (no subject)
Jādzen projām tās sliktās domas - kaut ar varu. Sirdsmiers - tā ir tāda superīga štelle. Tev var piederēt viss, Tu vari būt guvis panākumus vai vēl nez ko, bet ja sirdī nav sirdsmiera, tad tam nav nekādas īpašas nozīmes, jo labi tu jau tāpat nejūties. Un dažkārt tev var nebūt nekā daudz, bet tomēr ir sajūta, ka ir pietiekoši. Jāmēģina atrast to iekšējo miera un līdzsvara sajūtu. Jā, dzīve - tā ir baigā staigāšana pa naža asmeni.
About this Entry
Feb. 6th, 2016 @ 07:58 pm (no subject)
Pasūtīju internetā šādus te zābīšus - http://www.amazon.de/gp/product/B00VHYKWMY?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00 .
About this Entry
Jan. 29th, 2016 @ 12:36 am (no subject)
Vakar pie druškas sadzēros rumkolas un kļuvu dikti jautra un beigās pat kautra. Jāatzīmē, ka rums ir no tām stiprajām dzirām, kas mani dara smaidīgu. Ja es iedzeru par daudz vīna, es sāku raudāt.
About this Entry
Jan. 26th, 2016 @ 11:06 pm (no subject)

Šodien bija koru kopmēģinājums, ieraudzīju pēc ilgiem laikiem Guci. :)
About this Entry
Jan. 26th, 2016 @ 11:14 am (no subject)
Vakar, skatoties savas vecās dienasgrāmatas, atradu kādu 2008.gadā sacerētu dziesmu, par kuras eksistenci pilnībā biju aizmirsusi. Bet dienasgrāmatā es savukārt skatījos tāpēc, ka pēdējā laikā es nodarbojos ar veco filmiņu ieskenēšanu un tad pēc dienasgrāmatas ierakstiem var atpazīt datumus, kad kaut kas ir noticis. Vispār - man patīk ieviest kaut kādu kārtību un sistēmu jucekļos. Varbūt arī visas savas dzīves problēmas ir arī jāuztver tā - kā problēmlieta, kurā ir jāievieš kārtība?
About this Entry
Jan. 25th, 2016 @ 03:43 pm (no subject)
No tās otrreizējās piecu dienu antibiotiku dzeršanas mazlietiņ padulla galva palikusi, laikam dārzeņi un augļi lielās devās jāuzēd.
About this Entry
Jan. 18th, 2016 @ 10:17 am (no subject)
Šodien esmu atpakaļ darbā. Jūtos labāk nekā jutos pēdējās divas nedēļas. Bet kaut kāda jokaina sajūta ir gan. Jāmācās paļauties un pieņemt to, ko ietekmēt nav manos spēkos. Tik dažkārt ir grūti atšķirt, kuri ir tie gadījumi, kad es kaut ko varu ietekmēt un kuri - kad nevaru.
About this Entry
Jan. 6th, 2016 @ 10:01 am (no subject)
Ja šitā turpināsies, tad es nākošajā dzīvē varu piedzimt kā lācis, kurš katru gadu iet ziemas guļā. Nopietni. Nu, cik kafijas var dzert. Miegs abās acīs.
Tas viens no kora diriģentiem ir mans attāls radinieks - mums abiem ir viena kopēja attāla radiniece. Bet vispār viņš ir foršs cilvēks, tāds pozitīvs. Es vispār esmu sapratusi, ka uz kori es eju pa lielam tieši to cilvēku dēļ, kas man tur patīk - tas ir tieši šis te diriģents, tad vairāki pirmie soprāni, ar kuriem esmu mazliet tuvāk iepazinusies un kuras man patīk un mūsu vokālā pedagoģe - jā, mums tur pa drusciņai māca arī pareizi dziedāt. Mēs joprojām meklējam jaunus dziedātājus. Ja kādam ir brīvi vakari un vēlme dziedāt - tad otrdienās vai ceturtdienās 18:15 esiet laipni lūgti atnākt uz kora "Burtnieks" mēģinājumiem - Rīgas valsts 3.ģimnāzijas zālē, Vecrīgā, Grēcinieku ielā 10.
About this Entry
Jan. 5th, 2016 @ 05:34 pm (no subject)
Gribu nopirkt sev ziemai brienamzābakus. Lai var uz darbu tikt normāli - bez slapjām kājām, lai laukos var tām kupenām cauri izbrist. Lai nestaigātu mūžīgi drusciņ apaukstējusies. Kur jūs pērkat sev tādus - kvalitāti par cenu saprāta robežās?
About this Entry
Jan. 5th, 2016 @ 04:22 pm (no subject)
Kaut kad, skatoties, ko visu jauku var nopirkt marksandspencer.com, ievēroju vienu modeli - viņai bija kaut kas tik skumjš skatienā, ka nevarēju saparst, kas tas ir. Vēlāk izrādījās, ka viņai nācies izcīnīt cīņu ar vēzi. Paldies Dieviņam, viņai tas izdevies. Un šodien, skatoties jaunākos veļas modeļus, pēkšņi ievēroju, ka viņas acis ir kļuvušas starojošas un priecīgas - tādas acis, kādām arī cilvēkiem vajadzētu būt. Cik labi, ka tā. :)
About this Entry
Jan. 5th, 2016 @ 08:30 am (no subject)
Tāds aukstums kaulos iemeties, ka nu ārprāts. Vaigi deg, sēžu darbā džemperī un ar jaciņu. Izmērīju temperatūru - nu, skaidrs - 36.4. Jāmēģina uzdzīt līdz normālajai. Dzeršu vēl vienu krūzi karstā dzēriena.
About this Entry
Jan. 5th, 2016 @ 07:40 am (no subject)
Man ir grūti definēt savu reliģisko piederību. Vispār es ticu Dievam, drīzāk pat es viņu lūgšanās biežāk saucu par Dieviņu - kā latviešu tautasdziesmās. Oficiāli es esmu kristīta, iesvētīta un iestiprināta katole, kas vienu brīdi pat ļoti cītīgi apmeklēja baznīcu, gāja uz grēksūdzēm, nēsāja sev līdzi svētbildīti. Bet vispār es ticu reinkarnācijai, pateicoties grāmatai par Edgaru Keisiju "Reinkarnācija" un klausos Torsunova lekcijas par to, kā jādzīvo, balstoties uz vēdām. No vienas puses - baigais jūklis, no otras - pamats jau visur ir tas pats. "Ne sunīša kājām spert, ne guntiņas pagalīti", "Mīliet savu tuvāko kā sevi pašu" un Ahimsas princips (nevardarbības princips). Pazīstu vienu jauku, dzīvesgudru sievieti - kādas lauku skoliņas direktori. Mēs tur reiz spēlējām un kādā mirklī mēs ar viņu aizrunājāmies par šīm lietām un izrādījās, ka viņa kā lūgšanas mēdz dziedāt latviešu tautasdziesmas un viņai pie sienas stāv latviešu senās rakstu zīmes, jo "kaut kur jau ir jārod tas spēks".
About this Entry
Jan. 4th, 2016 @ 02:57 pm (no subject)
Hmm, lūdzu, iesakiet Rīgas centrā kādu jauku un mājīgu kafejnīcu. Vecrīgā manas iecienītākās ir KD un Parunāsim. Kas vēl tāds jauks būtu?
About this Entry
Jan. 4th, 2016 @ 11:11 am (no subject)
No rīta astoņos jau biju pie zobārstes Platpieres Rīgas Zobārstniecībā - vienam zobam pirms svētkiem izkrita plombe. Daktere jauka. Bet zobs laikam drusku saurbts - tāds jūtīgs palicis, ceru, ka nomierināsies. Jokaini man ar tiem zobiem - pagājušajā gadā es pat speciāli aizgāju pie zobu daktera, lai man visus zobus pārbauda. Un, neskatoties uz to, ka dažkārt man kāds zobs paliek drusku jūtīgāks (pēc kāda laika tas pāriet) man tā arī nevienu neuzskatīja par vajadzīgu labot.
Vispār - jau pagājušajā gadā bija man bija moto - neatlikt lietas, kas jādara. Kaut kas pagājušajā gadā izdevās, kaut kas - nē. Tad nu šogad centīšos to ievērot labāk un krietnāk. Un vēl jāveltī vairāk laika cilvēkiem, kurus mīlu un kuri man ir svarīgi.
About this Entry
Jan. 4th, 2016 @ 10:35 am (no subject)

Laimīgu Jauno gadu, mīļie cibiņi! :)
Šajā gadā man ir viena galvenā apņemšanās - strādāt ar sevi, lai gada beigās es būtu kļuvusi jau par krietni vien uzlabotu savu versiju. :)
About this Entry
Dec. 29th, 2015 @ 10:35 am (no subject)
Šodien nekādīgi nevaru dabūt laukā aukstumu no kauliem. Vaigi sarkani, drusciņ drebulis. Pusdienās laikam vajadzēs aiziet un uzēst karstu zupu. Klāt ir pēdējās šī gada dienas.
About this Entry
Dec. 23rd, 2015 @ 12:37 pm (no subject)
Laba sajūta. Atvainojos par pieļautu kļūdu un paziņoju, ka esmu to izlabojusi visur, kur bija iespējams. Un saņēmu atpakaļ, ka viss ir ok. :)
Kalns no pleciem nost. Baigi citiem mēdzu klārēt, ka jāuzņemas atbildība. Bet pati jau arī trīs dienas novilku, pirms saņēmos un izdarīju, kas jādara.
About this Entry
Dec. 23rd, 2015 @ 12:03 pm (no subject)
Štukoju, ko es esmu apsolījusi, bet neesmu izdarījusi. Gribu nokārtot savus parādus. Enerģētiski solījumi pielīdzinās parādiem. Visvairāk jau saistību (tieši neizpildītu) ir pašai pret sevi. Būs jāpalasa ciba un jāuzraksta gada pārskats, kā arī kādas nebūt gada apņemšanās.
Vecgada vakarā vajagot darīt tādas lietas, kuras cilvēks grib darīt nākošajā gadā.
About this Entry