About this Journal
Current Month
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Mar. 20th, 2019 @ 03:29 pm (no subject)
Pa radio skan brāļa dziesma "Neaizmirstamā". Žēl, ka manējo "Nevar teikt "jā" neliek, kaut gan šobrīd kā reiz ir marts un dziesmai teksts par martu. Bet nu labi, neba es tāpēc to dziesmu sacerēju. Saņēmu, protams, aizrādījumus par to, ka es par maz to dziesmu kaut kur reklamēju un tā, bet man kaut kā neērti. Jau tā pietiek visādu izplatītāju un reklamētāju. Bet es esmu apmierināta arī ar to, ka bija cilvēki, kuriem tā dziesma patika (un viņiem neko no manis nevajadzēja). Un mans uzskats - ja kaut vienam cilvēkam tas, ko tu esi uzradījis, liekas foršs, tad bija jēga censties. Cita lieta - kā to lietu nogādāt pie tā cilvēka, kam tas patīk, pa ceļam netraumējot citus, kuriem ir galīgi citāda gaume.
Bet atrast aranžētāju nebūt nav tik viegli - it īpaši, ja es pati no mūzikas lauciņa jau kādu laiku esmu diezgan patālu aizgājusi.
About this Entry
Mar. 18th, 2019 @ 01:20 pm (no subject)
Tas mūsu darba "Daily" ir īstas šausmas pusdienlaikā. Putras brokastīs, atsevišķus salātus un saldos ēdienus viņi gatavo normālus, bet kad sākas pusdienlaiks, tad tur ir īsta bēdu leja. :( Šodien paņēmu tvaicētus dārzeņus. Protams, atkal pa virsu uzkaistīta kaut kāda eksotiska un pretīga garšviela, kuru droši vien viņiem piegādāja tāpēc, ka neviens cits tādu neņēma un viņi to dabūja par puscenu. Daļa dārzeņu pajukuši, citi - puszaļi. Reizi pusgadā es tur mēģinu aiziet pusdienās, bet katru reizi pārliecinos, ka tā ir slikta doma. Rezultātā tagad jūtos nikna un izsalkusi. :(
About this Entry
Mar. 18th, 2019 @ 09:29 am (no subject)
Aizvakar svinējām brāļa vārda dienu kopā ar viņa meitām. Bijām uz "Kā pieradināt pūķi 3". Mazajām patika, man bija drusku par garlaicīgu. Es pat iedomājos, ka kādreiz jau es biju izdarījusi secinājumus - ja filmai ir pieejama 3D versija, tad tā ir diezgan droša zīme, ka scenārijs diez kas nav. Pēc tam aizbraucām pie brāļa mājās, uzspēlējām spēli, ko biju nopirkusi Tiger veikalā (starp citu, daudz ko tādu sīku foršu meitenēm es esmu kā reiz nopirkusi tieši tur). Kopumā bija tāda forša diena.
About this Entry
Mar. 15th, 2019 @ 09:53 am (no subject)
Tags:

Reiz bērnībā man ar klasesbiedriem vajadzēja uzstāties - bija kaut kāds pasākums - sākumā mēs visi kopā uzejam uz skatuves, sākot dziedāt kaut kādu Ziemassvētku dziesmu. Pēc tam ir tas priekšnesums un tad - tādā pašā veidā - noejam.
Kad gājām uz skatuves, es iedomājos, ka varbūt vajadzētu sākt dziedāt to dziesmiņu, bet tad ienāca prātā - varbūt lai kāds cits sāk, kāpēc vienmēr es(jo nebija man tāds uzdevums dots - tu esi tā, kas sāks dziedāt). Bet neviens nesāka un tā nu mēs uz tās skatuves uznācām klusējot. Kad gājām nost, tad gan es sāku dziedāt, jo izdomāju, ka citādi arī tagad pārējie nedziedās. Kā es sāku, pārējie piebalsoja un viss noritēja pēc plāna.
About this Entry
Mar. 14th, 2019 @ 04:33 pm (no subject)
Kas šobrīd labs skatāms bērniem kinoteātrī?
About this Entry
Mar. 14th, 2019 @ 12:08 pm (no subject)
Vakar biju uz USG par vairogdziedzeri. Tas vairs strādātājs nebūšot, būšot man visu laiku jālieto tas L-tiroksīns.
Šodien galva sāp, nevar saprast - tas no hormoniem, mazliet depresīvās sajūtas vai arī sarežģītajiem darbiem, no kuriem visi braši nolec un atšķūrē tos man kā uz pēdējo instanci.
Kad konstatēju, ka kolēģe savu daļu tabulā ir nevis aizpildījusi, bet atsūtījusi man kaut kādu mistisku linku, kas vispār neveras vaļā, vispār kļuva drusku skumji ap dūšu.
Sāk likties, ka varbūt pat ir labāk drusku zaudēt naudā, ja tas atsvērtu nervu šūnas un darbs būtu mierīgāks.
About this Entry
Mar. 13th, 2019 @ 08:56 am (no subject)
Vakar biju kādas bijušās kolēģes bērēs. Pirms daudziem gadiem viņa bija atlaista no darba par dzeršanu. Skumjais stāsts par to, kā cilvēks iet uz leju, uz leju, uz leju un beigās nomirst. :( Bēres rīkoja mans priekšnieks, jo vienīgais zināmais radinieks - viņas brālēns - nekādu iniciatīvu šajā jautājumā nebija izteicis, lai gan viņa nomirusi jau janvāra beigās. Uz bērēm bija ieradušies septiņi cilvēki. Viņa vienu laiku bija pasniedzēja RTU - par mākslas vērtībām. Un uz bērēm bija ieradusies viena sieviete, kurai viņa savulaik bijusi diplomdarba vadītāja un mēs - pārējie - viņas bijušie kolēģi. Es viņu pazinu visai maz - biju runājusi ar viņu dažas reizes, likās tāda lādzīga sieviete. Bērēs priekšnieks norunāja kaut kādu īsu runu par viņas dzīvi, es aicināju visus kopā noskaitīt lūgšanu (es nezinu, vai viņa ticēja Dievam, bet - pat ja neticēja - par sliktu jau nu nenāks). Un tā arī īsā bērnu ceremonija bija beigusies. Es saprotu gan priekšnieksus, kas viņu atlaida no darba. Un dažkārt tas arī nostrādā - atceros, ka mums bija vēl viena kolēģe (krietni jaunāka), kas arī dzēra. Kad es viņu pēc kādiem pāris gadiem nejauši satiku, viņa izskatījās priecīga un starojoša - atlaišana bija kā reiz tas pendelis, kas bija viņu uzgrūdis uz pareizā ceļa. Bet ne vienmēr tā sanāk. Braucot atpakaļ, vēroju piesnigušo Jaunciema kapu ainavu un domāju par tiem cilvēkiem, kuri nemāk tikt galā ar savām dzīvēm vismaz tādā līmenī, lai spētu paši par sevi parūpēties un domāju par to, kāds varētu būt pareizais risinājums. Daži tādi ir jau no piedzimšanas, daži - kļūst tādi dzīves laikā. Pilnīgi neviens nav pasargāts no tā, ka kādu dienu nekļūs par apgrūtinājumu citiem. Tā dzīvē notiek. Dzīvnieku pasaulē vājākos saplosa stiprākie. Bet pēc kāda laika arī pats stiprākais dzīvnieks kļūst vecs un vārgs. Ja mēdz dzīvojam pēc šiem principiem, tad jārēķinās, ka agrāk vai vēlāk mūs kāds saplosīs. Mūsu vietu dzīvē ieņems kāds cits - jaunāks, labāks, stiprāks. Tā pa īstam mūsu vietu nevar ieņemt tikai tajā ziņā, ka mēs katrs esam unikāls - ar savu pieredzi, skatījumu, personību. Neviens nevar pilnībā aizvietot kādu citu - kā cilvēku, kā draugu, vecāku, bērnu, dzīvesbiedru u.t.t.
Ai, atkal es te kaut ko nesaprotamu sarakstīju.
About this Entry
Mar. 13th, 2019 @ 08:30 am (no subject)
Man sāp galva. Gaidu, kad lejā atvērsies aptieka, lai varētu aiziet nopirkt Saridonu - vismaz tas līdz. Varbūt vajadzēs vairāk kā vienu tableti. Pie ekseļa ar tik pusdullu galvu ķerties nav prāta darbs.
About this Entry
Mar. 8th, 2019 @ 03:37 pm (no subject)
Braucu uz laukiem. Laiks draņķīgs,bet priekš braukšanas kā autobusā- ideāls. Šodien kolēģi uzcienāja mūs ar šampanieti un zemenēm.Vēl šodien manīju iekšējā auditora vakanci. Pēc apraksta tas varētu būt tas, kas man varētu patikt - uzlabot, sakārtot, ieviest sistēmas, padarīt efektīvāku. Jautājums, vai tai daļai vajag tādu cilvēku vai tomēr tādu, kas atraktīsies uz murgotāju pieprasījumiem un neiebildīs priekšniekam pat tad, ja domās savādāk.
About this Entry
Mar. 7th, 2019 @ 12:24 pm (no subject)
Tags:

Lauzu galvu (dati izdomāti, man ir savādāki, bet princips līdzīgs).
Man ekselī ir šādi strukturēti dati:
Projets Nr. 1 Dalībnieks Jānis
Projekts Nr. 5 Dalībnieks Mirdza
Projekts Nr. 4 Dalībnieks Kaspars
Projekts Nr. 5 Vieta - Rīga
Projekts Nr. 5 Izmaksas - 100 EUR
Projekts Nr. 1 Vieta - Ogre
Projekts Nr. 1 Izmaksas - 200 EUR
Projekts Nr. 5 Dalībnieks Jānis

Man vajadzētu šādi:
Projekta Nr. Dalībnieks Vieta Izmaksas
Projekts Nr. 1 Jānis Ogre 200 EUR
Projekts Nr. 4 Kaspars
Projekts Nr. 5 Mirdza,Jānis Rīga 100 EUR

Problēma ir arī tajā, ka tā sākotnējā informācija visu laiku tiek papildināta (ekselī tiek izgūta ar SQL), piemēram, pēc divām dienām tiks papildināts, ka Projekta Nr. 4 vieta ir Rīga, bet izmaksas - 300 EUR.

Ja tas pētījums būtu tikai uz vienu gadījumu, tad es to izdarītu prasti un ātri. Bet man jau pēc tam prasīs visu laiku atjaunotos datus. Datoriķis (jēdzīgākais no visa tā bara) solījās arī apdomāties.
About this Entry
Mar. 7th, 2019 @ 09:15 am (no subject)
Šovakar esot baigi labs laiks (planētu stāvoklis), lai vizualizētu un uzrakstītu savus vēlmes un mērķus. Ja tā paskatās to, ko es savulaik esmu rakstījusi, tad pēc laika izrādās, ka garākā vai īsākā laika posmā kādi 80% ir piepildījušies.
Vakar paskatījos vienu diezgan sakarīgu video par hormoniem. Izskatās, ka viens no iemesliem, kāpēc man ar svaru ir tā, kā nu ir, ir tas, ka es pietiekoši neizguļos jeb - eju pārāk vēlu gulēt. Ja es eju gulēt ap divpadsmitiem, bet ceļos sešos, tad diez kas nav.
About this Entry
Mar. 4th, 2019 @ 10:35 am (no subject)
Es normāli izturos pret reklāmām internetā, kuras ir kaut kur pa lappuses malām u.t.t. - kādreiz mēdzu arī kādā no tām ieglūnēt, ja lieta ir man saistoša. Man patīk Amazon ieteikumi, balstoties uz manu skatījumu un pirkumu vēsturi. Toties mani nenormāli tracina visas tās reklāmas TV un (diemžēl) - nu jau arī Youtube - it īpaši - sižeta vidū. Manuprāt, tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc es atteicos no TV, un viens no iemesliem, kāpēc es arī ar sociālajiem tīkliem neaizraujos. It īpaši vēl tās reklāmas, kuras pēkšņi ir tādā skaļumā, ka mironi var no kapa uzcelt. Mans novērojums - jo uzbāzīgāka reklāma, jo draņķīgāks/ kaitīgāks produkts.
About this Entry
Feb. 28th, 2019 @ 11:51 am (no subject)
Tā kā vidusskolā es nemācījos ģeogrāfiju (tas bija izvēles priekšmets), tad šajā jomā esmu diezgan liela nezinīte. Arī no pamatskolas ģeogrāfijas kursa diezgan daudz ko esmu aizmirsusi. Tad nu izdomāju apvienot patīkamo ar lietderīgo un ieviest sev jaunu pseidomeditācijas nodarbi. Lai atslēgtos - lieku kopā pasaules kartes puzli. Vēlāk to plānots atdot brāļa meitām. Varēja burtiņi būt drusku lielāki, jo brīžiem gandrīz vai lupa jāmeklē, bet kopumā - ir ok.
About this Entry
Feb. 28th, 2019 @ 08:02 am (no subject)
Kopš pārcelšanās man bija sajūta, ka mūsu dzīvoklī mājo poltergeists. Reizēm kaut kas nobrīkšķēja kaut kādā kaktā vai paksī, bet es sevi mierināju ar domu, ka man tas rādās. Bet šorīt no rīta piecas minūtes pirms modinātāja kāds divas reizes pieklauvēja pie kartona gabla, kas stāv pie sienas. Momentā biju augšā un sajūta bija visai neomulīga. Lai gan - visticamāk - ja tur kāds gars arī staigā, tad viņš šorīt vienkārši gribēja man izlīdzēt, jo man jau divus rītus pēc kārtas nebija nostrādājis modinātājpulkstens.
About this Entry
Feb. 27th, 2019 @ 08:48 am (no subject)
Tātad telefons šorīt smuki noignorēja uzlikto modinātāju. :( Kā teiktu Boņuks - "Tis nav laabi." Pēc pārstartēšanas aizgāja, bet tāpat tas nav labi, jo tas pēdējā laikā arī šad tad uz savu roku izslēdzas.
About this Entry
Feb. 26th, 2019 @ 11:08 am (no subject)
Šorīt mistika. Man parasti modinātājs telefonā tiek uzlikts uz 5:50 un 6:00. Arī vakar es atceros, ka tā uzliku. Šorīt no rīta pamostos - ārprāts, aizgulējusies - jau 6:23 :( Telefonā sazin kādā sakarā modinātājs ir uzlikts, bet uz 7:00, lai gan es labi atceros, ka vakar uzliku uz tiem pirmajiem diviem laikiem.
Nepatīkami apzināties, ka ir brīži, kad darbojies bezfilmā un pat neko neatceries. :( Šonakt jāliek laikam arī lielais modinātājs - tā patālāk no gultas. Jo vakar, piemēram, telefons, kas bija pieslēgts pie lādētāja, bija izdomājis nakts vidū izslēgties. Labi, ka es pati vakar pamodos 10 minūtes pirms modinātāja un to konstatēju. Bet nu nepatīk man tas, nepatīk. :( Tikko ienāca prātā - varbūt es nakts vidū pati to biju izslēgusi? :( Nē, tas nav ticami, jo šobrīd tas arī dienas vidū reizēm mēdz izslēgties pats no sevis. Laikam jauns telefons tomēr tuvākajā laikā jāiegādājas.
About this Entry
Feb. 25th, 2019 @ 01:09 pm (no subject)
Man liekas, ka TM ar saviem priekšlikumiem dažādiem aizliegumiem alimentu nemaksātājiem panāks to, ka par modes lietu vīriešiem kļūs vazektomija (iepriekš iesaldējot savu spermu - gadījumam, ja dzīves laikā tomēr no kādas sievietes sagribēs bērnu).
About this Entry
Feb. 25th, 2019 @ 08:08 am (no subject)
Es tā pa īstam un kārtīgi atpūšos un uzlādēju sevi ar enerģiju tad, kad esmu viena. Tā ir mana dzīves nepieciešamība. Es neesmu ļauns cilvēks, bet es esmu diezgan liela vienpate. Un no sociālajiem tīkliem vienīgi ciba ir tā, kura man neatņem enerģiju. Pārējos sociālajos tīklos es jūtos kā pūlī. Uz īsu brīdi varu tur ieiet, bet pēc tam es jūtos nogurusi. It kā būtu bijusi kādā masu pasākumā. :( Es apbrīnoju tos cilvēkus, kuri vienmēr ir pašā centrā - ar visiem komunicē, runā tikšanās vienu pēc otras. Es galīgi tāda neesmu.
About this Entry
Feb. 21st, 2019 @ 06:31 pm (no subject)
Ā, es atnācu no profilaktiskās apskates pie ģimenes ārsta. Māsiņa forša, ārsts sakarīgs, pilnīgi nevaru noticēt, ka man tā paveicies. :) Pēc visiem tiem daudzajiem gadiem, kad bija sajūta, ka ar savu veselību jātiek galā vienai pašai, tagad ir radies sabiedrotais. :) Bijusī ģimenes ārste norobežojās no manām hormonu vainām un aiztrieca pie endokrinologa - pat neuzrakstījusi man nosūtījumu analīzēm (bez kurām tas endokrinologs neko jau nevarētu pateikt). Jūtos patiešām pateicīga šovakar. :)
About this Entry
Feb. 21st, 2019 @ 11:16 am (no subject)
Tags:

Noaktualizēju un padarīju aktīvu savu CV. Sākšu pētīt savas iespējas jauna darba jomā.
About this Entry