About this Journal
Current Month
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Jul. 21st, 2014 @ 03:37 pm (no subject)
Man tiešām pietrūkst padoma par to, ko šobrīd darīt mammuča veselības labā. :( Viņai diagnoze ir veģetatīvā depresija. Viņai kopā ir gan depresija, apātija, gan arī regulārtas trauksmes un panikas lēkmes. Neesmu satikusi ārstu, no kura būtu sajutusi tādu reālu labumu. Viņa dzer visādas nomierinošas tabletes, tajā skaitā bromazepāmu un vairs galīgi neizskatās pēc manas mammas. :( Varbūt ir kādas alternatīvās metodes? Vai arī ir zināms kaut kāds tiešām labs ārsts, pie kura ir jēga iet. Es pati nokāpu no antidepresantiem ar Targakovas lekcijām, vispār ar visādu vēdisko zināšanu apgūšanu - tas mani nomierināja. Kaut gan tad, kad pati tagad nesen saslimu, sajutu trauksmi, par kuru mamma vienmēr bija stāstījusi, bet kuru es pati nebiju izjutusi. Man ir pat doma aizvest mammu pie kādas tantiņas, ja vien es zinātu, kur ir kāda laba un stipra un laba tantiņa. (es galīgi nesmejos par šīm metodēm, jo pateicoties tām mūsu famīlija ne vienu reizi vien ir tikusi uz strīpas). Bet vecā Krūmiņtante, kurai es esmu savu dzīvību parādā, ja sen ir pie Dieviņa. Mamma neatcers, kā sauca to onkulīti, kurš Madonas pusē viņu savulaik izglāba no nāves, bet viņš arī varētu nebūt starp dzīvajiem, jo tas jau arī bija pasen.
Kādi vēl ir dzirdēti stāsti par to, kā tiek vaļā no šīm sasodītajām depresijām un veģetatīvajām distonijām?
About this Entry
Jul. 21st, 2014 @ 02:02 pm (no subject)
Brīvdienās nospēlēju vienās kāzās kopā ar brāli un viņa blici. Spēlēt dzīvajā sastāvā ir forši. :)
Pāris precējās mīlestības dēļ - izskatījās, ka viņi jau kādu laiku ir bijuši kopā.
Un priekšā atkal ir megajubileju periods. Tuvākajā laikā man tuvo cilvēku apkārtnē bezmaz ik pārdienas būs kāda svinamdiena. Turklāt ar brāļa meitu nākšanu pasaulē periods (jūlija beigas - augusts), kas tāpat bija bagāts ar visādām jubilejām, tagad ir papildinājies ar vienas brāļa meitas vārda dienu un otras - dzimšanas dienu.
About this Entry
Jul. 17th, 2014 @ 08:52 am (no subject)
Tags:

Šobrīd skatos Mahabharatu - ja jums arī ir interese, te ir links, kur to var redzēt onlainā krievu tulkojumā - http://www.ahakimov.ru/vedic/438.html .
About this Entry
Jul. 8th, 2014 @ 01:38 pm (no subject)
Tags:

Kamēr šorīt pa radio ziņoja, ka vietām Latvijā esot bijusi tropiska nakts - 20 grādus silta, es sapņoju, ka stāvu pie savas istabas loga un skatos, kā uz zaļajām lapām un visas pasaules ir uzkritusi liela kārta balta sniega, lai gan vietām no sniega apakšas bija redzams no aukstuma sačokurojušos lapu zaļums vai atsevišķi zāles stiebri. Sniegs nebija irdens, tas drīzāk jau bija it kā piesalis pie koku zariem. Un es skumji domāju, ka nu gan visiem viss, kas vēl dārzos auga, būs beigts un pagalam.
About this Entry
Jul. 4th, 2014 @ 02:10 pm (no subject)
Es šodien esmu tik liels cirslis, ka visus darbus, ko šodien izdaru, pārbaudu divreiz. Un neko jaunu laikam arī neuzsākšu, ka vēl kaut ko nesaputroju, nesaprotu, kas ar mani šodien tā.
About this Entry
Jul. 2nd, 2014 @ 01:47 pm (no subject)
Tags:

Pēdējā laikā ir vai nu murgaini vai nu ļoti murgaini sapņi. Iepriekšējā naktī sapņoju, ka mūsu ģimene dzīvoja kaut kādā lielā namā, kas celta no masīviem marmora bluķiem pelēkā krāsā. Un tad es izeju laukā uz mūsu dārzu un paskatos debesīs. Un tad tas sākas. Debesis ir apmākušās - pelēkas, bet tad kļūst gaišākas un gaišākas. Sākumā man šķiet, ka no mākoņu apakšas pamazām iznirst saule, bet tad es konstatēju, ka gaišais plankums sadalās un kļūst par milzīgu lērumu pūķu, kas drāžas virsū tieši mūsu namam. Tur ir gaiši pelēki pūķi - kas nešķiet kā dzīvi, drīzāk - kā datora animācijas. Un tad vēl tur lido arī tādu pūķi, kas ir kā no seno laiku padomju laiku multenēm - tādi zaļgani un ar saraustītām kustībām. Es ieskrienu atpakaļ mājā un tad viņi jau ir klāt un mēs sākam ar viņiem cīnīties.
About this Entry
Jul. 1st, 2014 @ 04:33 pm (no subject)
Ir tik nenormāli forši atnākt uz darbu un redzēt, ka cilvēki priecīgi uzsmaida, mani ieraugot, un saka, ka tas forši, ka esmu atpakaļ. :) Jūtos tik ļoti priecīga un pateicīga. Un šodien foršajai kolēģei, kas ir priekšniece daļā, ar ko sadarbojos, ir dzimšanas diena. Bet to es, protams, konstatēju, uzskrienot viņai virsū, kad viņa dalīja kūku. Bet pasēdēšana pie viņas izvērtās forša. :)
About this Entry
Jul. 1st, 2014 @ 07:46 am (no subject)
Brīt, mīļie! :)

Esmu atpakaļ darbā, esmu atpakaļ pie parastā datra. Tagad sēžu un skatos un domāju, kas man vispār ir jādara. Viena kabineta biedra galds tukšs. Atkal kaut kādas lielas pārmaiņas notikušas, kamēr es esmu projām. Ceru,ka visi vēl nav pārcēlušies, kamēr es projām esmu. Bet tā - jāsāk rauties. Būs diezgan daudz darba, kā es paredzu - ņemot vērā to, ka es biju projām ilgi un kas vissliktākais - pēkšņi.
About this Entry
Jun. 20th, 2014 @ 12:02 am (no subject)
Peec filmas Saulessveces (ir atrodama youtube) noskatiisanaas ir sajuuta kaa ar laika masiinu buutu pabuuts beerniibaa. Un Vija Upmale man joprojaam ir viena no miilaakajaam beernu graamatu rakstnieceem.
About this Entry
Jun. 15th, 2014 @ 08:49 am (no subject)
Cibini, kuras no suukajamajaam tableteem patiesaam vislabaak paliidz pret kairinaajumu kaklaa? Un ko juus lietojat pret kairinosu, sausu klepu?
About this Entry
Jun. 15th, 2014 @ 03:38 am (no subject)
Ak, Dievin, man tik loti gribas druscin paguleet. Kaapeec naktis vienmeer ir visgruutaakaas?
About this Entry
Jun. 15th, 2014 @ 01:38 am (no subject)
Riebiigais faringotrahaiits.:( Ja gribu sonakt kaut cik paguleet, jaatjraame kaktins stuurii un jaagul seezot. :(
About this Entry
Jun. 14th, 2014 @ 10:43 am (no subject)
Laikam tomeer jaaaizbrauc paarbaudiit plausas. Divas dienas gultas reziimaa ar teejaam, citroniem, dzeerveneem - vajadzeetu tacu buut juutamam uzlabojumam. Ja nav -tad tasv ir kas nopietnaaks.
About this Entry
Jun. 13th, 2014 @ 08:44 pm (no subject)
Trauksmes sajuuta.Tagad es zinu, ka tas nav izdomaajums. Tagad es saaku saprast, ko noziimee -justes galiigi nozeelojami. Es sodien jau esmu apzvaniijusi braalus un mammu, pat piezvaniiju savai astrologijas skolotaajai, kura ir arii viena no manaam dziives skolotaajaam. Nevaru izdomaat, kaa to trauksmi paarvareet.
About this Entry
Jun. 13th, 2014 @ 06:07 pm (no subject)
Vakar temperatuura uzleeca liidz 38,7. Un es peeksni sapratu, cik loti mums tomeer ir vajadziigi cilveeki apkaart - gimene, draugi, skolotaaji. Un vispaar - man nepieciesams pieskirt savai dziivei vairaak jeegas.
About this Entry
Jun. 12th, 2014 @ 01:17 pm (no subject)

Šodien es krekšķu - esmu mazliet apaukstējusies. Darbā daudz darāmā - saistībā ar drīzo pārvākšanos uz jaunajām telpām. Bet mājās internetam klāt es tieku tikai no planšetdatora - manam stacionārajam kompim laikam mirst nost barošanas bloks. Bet no otras puses -varbūt tas arī labi. Jāatpūtina acis, lai mani tā jau milzīgie mīnusi nekļūst vēl milzīgāki.

Bet nedēļas nogalē biju pie sava brāļa un viņa meitiņām. Brālis bija sadabūjis ļoti, ļoti senus ierakstus (divdesmit gadus vecus) ar to grupu, ar kuru viņš toreiz spēlēja. Tā nu mums bija baļļuks - mēs visi dejojām, vēlāk bija koncerts - ar priekšnesumiem uzstajās brāļa meitiņa - kura nodeidzāja trīs dziesmiņas, kuras viņai samācīja dārziņā, pēc tam dziedājām mēs ar brāli. Tāds foršs vakars bija.

Otrdien savukārt biju pie savas draudzenes uz sālsmaizi un dzimšanas dienu - viņai dzīvoklī ir tādu tumši pelēki spoguļgriesti. Izklausījās jau tā īpatnēji, bet dabā izrādījās pat baigi forši - tāda plašuma sajūta. Forši parunājāmies un tā.

Un vakar arī satikos ar savu sen nesatikto draudzeni, kura man no Indijas atveda Kamasutru. :D Forši pasēdējām "Ostas skatos" un parunājāmies.

Man vispār ir sajūta, ka esmu kaut kādās savas dzīves krustcelēs.
About this Entry
Jun. 3rd, 2014 @ 09:49 am (no subject)
Kur lai dabū Dona Migela Rīza grāmatu "Mīlas meistars"? Neesmu nekur manījusi, ka to kāds pārdotu. :( Esmu to lasījusi, bet toreiz es to no kāda biju palienējusi. Vakar runāju ar brāli un sapratu, ka viņam vajadzētu šo grāmatu uzdāvināt. Vai arī regulāri iet un lasīt to priekšā pa nodaļai vien.
About this Entry
Jun. 2nd, 2014 @ 10:20 am (no subject)
No sēdēšanas pie datora man mazliet sākusi sāpēt mugura. Vai arī no kā cita? :/ Hmm.
About this Entry
May. 23rd, 2014 @ 08:26 am (no subject)

Vakar biju Kristapa Krievkalna koncertā. Ai, tik daudz atmiņu saistās ar tiem cilvēkiem, kas bija uz tās skatuves. :) Bet vienā brīdī es izdarīju izvēli un tomēr izvēlējos darīt ko citu un mūzika man palika kā hobijs. Vai es to nožēloju? Nē. Ik pa laikam sanāk atkal kādu brīdi padarboties aktīvāk šajā lauciņā. Un ir nenormāli forši spēlēt to, kas patīk. Varbūt kādreiz es atkal gribētu spēlēt orķestrī, jo vislabākās atmiņas par mūziku man palikušas tieši no orķestra laikiem.

Bet tajā koncertā bija arī kāds kuriozs. Es atrodu savu vietu - skatos - tur jau sēž kāda sieviete. Es viņai uzprasu, vai viņa gadījumā nav sajaukusi vietas -parādu savu biļeti. Viņa parāda savējo - izdrukātu no interneta - un es ar izbrīnu konstatēju, ka viņai ir tā pati rinda un vieta! Domāju - nu, neko jau sev, tad jau arī internetā šitādi gļuki gadās, kad pēkšņi pamanu, ka biļete viņai ir uz Dailes teātri! :D Viņa izsteidzas laukā no zāles, es apsēžos savā vietā. Pēc piecām minūtēm viņa atnāk atpakaļ un saka - tā, uz to izrādi es tāpat nepaspēšu, bet šeit - izskatās, ir brīvas vietas. :D Tā nu viņa noklausījās to koncertu, palika arī pēc starpbrīža, tā ka viņai, acīmredzot patika, neskatoties uz to, ka viņa bija krieviete un bija sagatavojusies iet uz kaut kāda krievu aktiera vieizrādi - monoizrādi, uz kuru viņai dēls nopircis biļeti pa 40 EUR.

Bet pieturā vakarā vairs nemanīju to veco onkuli. :( Ceru, ka viņš ir aizgājis uz to sociālo dienestu, nevis sameklējis sev kādu citu nomaļu trolejbusa pieturu. :(
About this Entry
May. 21st, 2014 @ 01:40 pm (no subject)
Kā citi cilvēki tomēr mūs ietekmē. It īpaši, protams, vecāki. Tu dzīvo, dzīvo, dzīvo. Un tad vienu dienu tu sāc gribēt darīt to, ko esi redzējis, ko darījis vai dara tavs tuvais cilvēks.
About this Entry