About this Journal
Current Month
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Mar. 24th, 2017 @ 01:39 pm (no subject)

Man ļoti patīk šī te virtuve - krāsu salikums u.t.t. - citas bildes te - http://ogarskaya.livejournal.com/89867.html .

 
About this Entry
Mar. 24th, 2017 @ 12:39 pm (no subject)

Bērnībā es sapņus redzēju par kaut kādām viduslaiku tēmām. Kad man bija pieci gadi, es biju sanatorijā Krimuldā. Un laikam tajā iespaidā man fantāzija kādu nakti uzbūra sapni, kurā es biju kaut kāda nolaupīta jaunkundze, kuru ar slēgtu karieti ved uz pili, kas atrodas mežu vidū - augsta kalna galotnē. Viss tas notiek šausmīgi slepeni - pat zirgi zviedz pieklusināti, bet tumšajās drēbēs tērptie sulaiņi sarunājas gandrīz nesadzirdami un viņu sejas klāj melnas sejas maskas. Un pēc tam nākošais attēls ir par to, ka es pamostos gaišā gultā - apkārt baldahīns, grezna apkārtne. Bet es esmu pieķēdēta, lai nevarētu aizbēgt. Un tad bija vairāki šī sapņa atkārtojumi ar dažādām variācijām, kā es no tās pils bēgu.

Otrs sapnis ir mans pirmais apzinātais bērnības murgs - sapnī es ieraudzīju ilustrāciju kā no savas bērnības mīļākās grāmatas "Divi brāļi". Tur bija tas pūķis labajā pusē, bet kreisajā pusē bija uzzīmēti mani vecāki. Tad gan es pamodos raudādama un auklīte nāca mani mierināt.
About this Entry
Mar. 23rd, 2017 @ 09:56 am (no subject)
Ko Jūs darītu, ja Jums būtu tik daudz naudas, ka vairs nebūtu jārūpējas par ikdienišķo iztiku?
Vairāk interesē tieši tas, kā Jūs tad vadītu savu ikdienu.
About this Entry
Mar. 21st, 2017 @ 09:22 am (no subject)
Baigi jocīgi - pirms kādas nedēļas sapnī redzēju, ka eju uz darba interviju uz kantori, kur strādā arī Merkela (cibiņa, nevis Angela :)) un taisos kļūt par advokāti. Bet mans nosacījums ir tāds, ka es aizstāvēšu klientus tikai tik daudz, lai viņi nesaņemtu nepelnīti bargu sodu, bet nemālēšu klientu tīru, baltu, pūkainu un nevainīgu, ja zināšu, ka viņš ir vainīgs. Protams - tā var notikt tikai sapnī - kantoris piekrīt un es tur kļūstu par advokāti.

Reālajā dzīvē gan ir dikti savādāk - http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/eksperiments-ko-advokati-iesaka-aploksnu-algu-maksasana-piekertam-uznemumam.a228877/ .

Kaut kā pretīgi palika. Un kauns. Kurā mirklī vispār cilvēkiem ieslēdzas sirdsapziņa? Kurā mirklī ir jāapstājas, lai saprastu, kas ir melns un balts? Var, protams, uztvert jurista darbu kā tādu intelektuālo spēli, kurā tu gūsti uzvaru.

Bet realitātē - tu esi kruts jurists, kas izpestī no cietuma manjaku. Un viņš turpina slepkavot cilvēkus. Tu - kā advokāts - vari paklapēt sev uz pleca, cik tu kruts. Līdz kādu dienu tas manjaks noslepkavo tev pazīstama cilvēka sievu vai meitu. Vai tad arī būs lepnums par to, ka tu esi tik labs savā darbā?
About this Entry
Mar. 21st, 2017 @ 08:10 am (no subject)
Šorīt braucu trolejbusā - iekāpu, apsēdos tuvākajā brīvajā vietā. Bija vēl divas brīvas vietas, bet tās visas bija pie logiem, t.i. - vietas bija brīvas, bet tām piekļūt traucēja pasažieri, kuri sēdēja ārējā sēdeklī. Nākošajā pieturā izkāpa viena pasažiere. Viņa bija sēdējusi ārējā sēdeklī. Un tajā pašā mirklī sieviete, kas visu laiku sēdēja pie loga, pārsēdās viņas vietā - t.i. ārsēdeklī. Un tā nu es braucu un vēroju trīs cilvēkus, kas stāvēja kājās un trīs brīvās sēdvietas pie logiem. Kad pēc kādām sešām pieturām viena no ārējā sēdeklī sēdošajām pasažierēm izkāpa, tur apsēdās divi pasažieri, kas visu šo laiku stāvēja kājās.

Man kaut kā no seniem laikiem ir licies, ka pieklājīgi ir darīt tā, ka tu pārsēdies tuvāk logam, kad atbrīvojas vieta, lai tie, kas stāv kājās, arī varētu apsēsties.
About this Entry
Mar. 17th, 2017 @ 07:22 pm (no subject)
Mīļie cibiņi - tulkotāji. Kā no angļu valodas latviski iztulkot backsplash?
About this Entry
Mar. 17th, 2017 @ 01:54 pm (no subject)

Foršs saits, kur pasmelties idejas mūsu mazajām virtuvītēm (vairāk gan plānojuma ziņā), krāsu gammas varbūt kaut kur citur labāk. :)
http://remont-volot.ru/remont-kuhni/

About this Entry
Mar. 16th, 2017 @ 01:34 pm (no subject)

Izrādās, Latvijā tomēr var nopirkt arī šaurākas iebūvējamās cepeškrāsnis - 45 cm platumā - http://e-foron.lv/lv/katalogs/elektriska/sco-s45c005 .
Tagad domāju, vai man tas kaut ko atrisina vai arī nē.
About this Entry
Mar. 9th, 2017 @ 08:50 am (no subject)
Tags:

Šonakt sapņoju, ka mans bijušais augstskolas pasniedzējs Juridiskajā fakultātē sazin kāpēc ir labojis manu matemātikas eksāmenu un visu tur salabojis ar sarkanu pildspalvu. Es tā arī nevarēju saprast, kādā sakarā. Vispār man ne sevišķi patika starptautiskās tiesības. Tiesības ir baigi forši un tā, bet ja aiz tām nestāv reāla vara, kas vajadzības gadījumā var piespiest tās ievērot, tad tām tik vien ir kā tukša skaņa.
About this Entry
Mar. 8th, 2017 @ 10:32 am (no subject)
Mums kolēģi šodien noorganizēja šampi, kliņģeri un ļoti skaistu rozīti. :)
About this Entry
Mar. 7th, 2017 @ 05:57 pm (no subject)
Laikā tik dikti smuki sasniedzis, ka es izkāpu Ķīpsalā, izsoļoju cauri veikalam un uz mājām atnācu kājām. Kājas gan drusciņ slapjas, Rieker ziemas zābaki nav domāti mūsu ziemām.
About this Entry
Mar. 6th, 2017 @ 09:15 am (no subject)
Tik grūti sevi iedabūt rāmjos. Un vēl- tik ļoti uzmanīgam ir jābūt ar lietām, kuras pārmet vai par kurām nosodi citus cilvēkus. Paiet laiciņš - un pat ne pārāk ilgs - un tu pats skaties un vari nobrīnīties par to, ka tu dari tieši tā, kā tas cits cilvēks, kuru esi nosodījis. Varbūt apjomi ir mazāki, varbūt tas nav tik uzkrītoši. Varbūt tas izpaužas citā jomā, bet - ja rūpīgi sevi vēro, to visu var pamanīt. Vairāk labsirdības un iecietības pret citiem un vairāk stingrības pret sevi pašu, Missalise. Viss tas, kas tev nepatīk citos cilvēkos, mīt tevī pašā - tieši tāpēc tev tas arī nepatīk.
About this Entry
Mar. 3rd, 2017 @ 02:38 pm (no subject)
Tikko man no rokām izslīdēja krūzīte un saplīsa. :( Šo krūzīti kā dāvanu uz 18 gadiem es saņēmu vidusskolas izlaidumā - 21.06.1997. Dzimšanas diena gan man bija vēlāk - jūlijā, bet tie pāris cilvēki, kuriem dzimšanas dienas bija vasarā, savas jubilejas ar klasi atzīmēja izlaidumā.
Laba krūzīte bija.
About this Entry
Mar. 2nd, 2017 @ 10:37 am (no subject)
Vai latviešu valodā ir kāds sakarīgs forums par remontiem un mājokļa iekārtošanu? Varbūt cibā ir kāda domubiedru grupa?
About this Entry
Mar. 1st, 2017 @ 01:33 pm (no subject)
Tā tumsa aiz loga liek domāt, ka jau ir baigais vakars iestājies, nevis knapi pāri pusdienām.
About this Entry
Feb. 28th, 2017 @ 02:21 pm (no subject)
Bērnībā lasīju kaut kādu grāmatu, kurā darbojās kaut kāds puika, kuram patika meitene, kura laikam kaut kādā karnevālā bija saģērbusies nāriņas tērpā. Un vēl tur kaut kādā sakarā bija minēts gliemežvāks. Neko sīkāk neatceros, lai gan grāmata man patika.
About this Entry
Feb. 22nd, 2017 @ 04:09 pm (no subject)
Paskatos pa logu un jāsaka tā, kā man laukos mēdz teikt - putins. :)
About this Entry
Feb. 21st, 2017 @ 09:05 am (no subject)
Tags:

Jau laikus brīdinu, ka man tagad kādu laiku par aktualitāti kļūs mājas un jo īpaši - virtuves labiekārtošana. Platība - kā jau sērijveida mājās- ir neliela, bet apvienot virtuvi ar vienu istabu mēs negribam. Tātad - priekšā paveras plašs lauks radošām idejām un visādiem trikiem, lai vieta tiktu izmantota maksimāli efektīvi. :)
About this Entry
Feb. 15th, 2017 @ 01:39 pm (no subject)
Kaut nu mūsu mīļā meitene Shelly ātrāk izveseļotos!
About this Entry
Feb. 10th, 2017 @ 05:14 pm (no subject)
Šodienas rīts sākās ne pārāk, diena turpinājās tā ne visai. Beigās es Rimi pašapkalpošanās kasē konstatēju, ka esmu bankomātā atstājusi bankas karti un uz rokas man ir tikai tik naudas, lai nopirktu ciemakukuli mammai- kaut ko tomēr atliekot plauktā, un samaksātu par ceļu. Bet to visu labo tas fakts, ka pasaulē ir papilnam labu cilvēku.:) Viens no viņiem manu bankas karti bija aiznesis uz informācijas centru.:) Paldies visiem tiem labajiem cilvēkiem, kuru vārdus es tā arī nekad neuzzināšu. Laba sajūta- it kā pasauli tā pa kluso cauraustu līdzjūtīgu un atsaucīgu cilvēku tīkls, kuri vajadzības brīdī palīdz.:)
About this Entry