About this Journal
Current Month
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Dec. 14th, 2017 @ 09:38 am (no subject)
Šonakt telefons bija izdomājis pats izslēgties un no rīta vairs neieslēgties. Nu, ko, izjaucu pa daļām, saliku atpakaļ, aizgāja.
Reizēm man ir sajūta, ka man piederošās elektroierīces arī ir katra ar savu raksturu. Aizdomājos arī par to, cik ļoti mēs šobrīd paļaujamies uz elektrību un elektroniku. Vai nav tā, ka mēs visas olas esam salikuši vienā grozā un gadījumā, ja kaut kas notiek (piemēram, kaut kas līdzīgs tam Karingtonas notikumam - https://en.wikipedia.org/wiki/Solar_storm_of_1859), tad ir visai pamatīgas ziepes.
About this Entry
Dec. 13th, 2017 @ 09:25 pm (no subject)
Zīmēšanas kursos biju, patika (Zīmulis un ota Meža ielā). Bet banka drusku sapinusies meistarībā, kā rezultātā jāgaida vien jaunā karte un rīt jāprasa tas kods, lai izņemtu naudu. Dāvanu pirkšanas procesu tas, protams, neatvieglo.
Mana mamma palūdza, vai es varētu brālim nopirkt ... fanfaru skaņas ... kreklu. :D
Varēt jau varu un darīšu arī. Jo tas jau ir labi, ka mammu šogad pēc ilgiem laikiem sāk interesēt tāda lieta kā dāvanu gādāšana.
About this Entry
Dec. 12th, 2017 @ 09:06 am (no subject)
Pagājušajā gadā neuzrakstīju gada plānus un rezultātā gads arī bija krietni vien juceklīgāks un ar mazāk taustāmiem rezultātiem. Esmu ievērojusi, ka parasti no tā, ko es esmu uzrakstījusi, liela daļa piepildās. Varbūt jāsaraksta krietni vien ambiciozāki plāni, tad tā lielā daļa arī būtu tāda lielāka.
About this Entry
Dec. 11th, 2017 @ 10:04 am (no subject)
Mums vakar bija atbraucis mēbeļu meistars (draudzenes brālis) un atveda paraudziņus, lai mēs izvēlētos skapīšu fasāžu, darba virsmu krāsas un faktūras. Man ir doma apakšējos skapīšus taisīt tumšā krāsā, bet augšējos - gaišā. Apakšējos tumšā krāsā tāpēc, ka mums būs brīvi stāvoša gāzes plīts pelēkā krāsā - lai tā mazāk izceltos uz kopējā fona. Tapetes mums ir tādā gaiši, gaiš dzltenā krāsā. Tagad nu ik pa laikam iesērfoju internetā, meklējot idejas.
About this Entry
Dec. 8th, 2017 @ 05:23 pm (no subject)
Fū, viss kārtībā. :) Esmu nu gan es paranoisks cilvēks, brāļa sieva vienkārši bijusi dikti aizņemta. :) Labi, tad šito es piefiksēšu, ka viņai tā mēdz būt, ka neceļ klausuli.
About this Entry
Dec. 8th, 2017 @ 11:58 am (no subject)
Daudz laimes dzmšanas dienā, [info]str! Viens no ne pārāk daudzajiem cibiņiem, ko es esmu redzējusi IRL. Skaista, trausla, taktiska, iejūtīga, forša, izpalīdzīga - tās ir tikai dažas no īpašībām, kuras esmu pamanījusi! Paldies Taviem vecākiem par to, ka Tu esi un paldies Tev par to, ka Tu esi tāda, kāda Tu esi! :) Lai Tev lamīgs nākošais gads! :)
About this Entry
Dec. 6th, 2017 @ 10:35 am (no subject)
Tags: ,

Pagaidām vēl joprojām nevaru izdomāt, ko darīt ar tiem diviem uzdotajiem darbiem, kuriem termiņš ir rītdiena. Tāpēc darīšu lielo ikmēneša darbu - ceru, ka tā darīšanas laikā atnāks kāda ideja arī par tiem diviem. :/

Bet tā es vakar iegāju Baltkrievijas apavu veikalā- tajā, kas pretī Dailes teātrim, un nopirku sev ziemas zābakus. Carams, ka būs tikpat labi kā iepriekšējie un nelaidīs cauri ūdeni arī slapjdraņķu laikā. Ja kādam interesē, te links - http://www.baltkrievijasapavi.lv/lv/o-kompanii-238191/zhenskaja-obuvj-443941/osenjzima-239001 .
About this Entry
Dec. 6th, 2017 @ 08:32 am (no subject)
Mani valdzina cilvēki, kuri prot izteikties bagātīgā valodā. Laikam tas man ir paticis vienmēr, jo atceros, ka studiju gados ievēroju trolejbusā mazu puisīti (viņam varētu būt kādi 3 gadi), kurš sarunā lietoja vārdu "kastrolis" un man tas likās apburoši, jo es savos trijos gados pilnīgi noteikti tādu vārdu vēl nezināju.
Tā ir tāda māksla - izteikties tā, lai otrs nolasītu gan tavu vēstījumu, gan arī emocionālo nokrāsu un spētu uzburt savā iztēlē to, par ko tu runā vai raksti. Apbrīnoju cilvēkus, kuri to prot.
About this Entry
Dec. 5th, 2017 @ 09:51 am (no subject)
Vaiiii, cik grūti ir sevi savaldīt un nemesties virsū ģimenes locekļiem ar saviem nelūgtajiem padomiem.
Tā vietā vakar jau trešo reizi aizgāju uz šiepingu sporta klubā Juta (man patīk, ka tur var viegli uzsākt vingrošanu arī tie, kuri sen, sen neko tādu nav darījuši - jo vingrojumi ir dažādām sagatavotības pakāpēm). Un pēc tam veikalā pamnīju lielu lāci ar mīlīgu purnu, ko nopirku kā Ziemassvētku dāvanu vienai meitenītei. Un vakarā kārtoju fotogrāfijas hronoloģiskā secībā.
About this Entry
Dec. 1st, 2017 @ 03:21 pm (no subject)
Tags:

Bet laukos mans guļvieta var pretendēt uz nomināciju- spilgtāko sapņu katalizatore. Vakar es redzēju, ka ir ziema un es pa ietvi eju uz savu vidusskolu. Pie skolas durvīm es pamanu baltā mētelī ģērbtu bērnu, kurš tur rokas kopā- it kā tās būtu saslēgtas roku dzelžos. Pieejot tuvāk es konstatēju, ka bērnam cimddi ir sakņopēti kopā ar kņopi. Es atkņopēju tos cimdus un bērns nolaiž rokas gar sāniem un paskatās uz mani. Un tajā mirklī es konstatēju, ka tas nav bērns, bet gan maniaks- punduris Napoleons. Viņam galvā ir Napoleona cepure baltā krāsā.Es pamanu viņa ciešo skatienu un dodos prom- ātri, bet lai neliktos, ka mūku. Bet pa to laiku no sniega kupenām laukā lien zombiji.
About this Entry
Nov. 23rd, 2017 @ 01:55 pm (no subject)
Man, piemēram, ir vesels strēķis tādas mūzikas, ko es klausos viena pati un tā īpaši arī citiem par to nestāstu, jo varu iedomāties man tuvu cilvēku pārākuma un šausmu apdvestās balsis, kad viņi izdzirdētu, ka man kaut kas tāds patīk. Tur ietilpst gan krievu popmūzikas dziedātāju dziesmas, gan turku seriālu dziesmas, gan vecas kantrīdziesmas un vēl viss kas.
Mani kādreiz viens cilvēks mēģināja vest pie prāta un iemācīt mīlēt "pareizo mūziku", kas viņa izpratnē bija You2, bet pārāk labi viņam neveicās. Varbūt arī tāpēc, ka viņš ļoti aktīvi un negatīvi izteicās par visiem, kuru muzikālā gaume atšķīrās no viņējās. Un tāda agresīva viņa nostāja manī raisīja iekšējo protestu pret to, ka viņš cenšas uzspiest man savu viedokli.
About this Entry
Nov. 17th, 2017 @ 04:05 pm (no subject)
Šodien es aizbraucu uz centru, domāju, ka jāieiet Rimi nopirkt mammai kaut ko garšīgu, kad pēkšņi konstatēju, ka telefons palicis darbā. Līdz autobusam stunda. Nu, ko, ķēru pirmo taksi un braucu uz darbu un pēc tam uz Teiku, jo uz centru vairs nepaspētu. Mammai tik nesanāca viņas iecienīto sieru un zivi nopirkt.:/ Bet nu tāpat labāk, ka sēžu autobusā. Taksists izrādījās bijušais opers- tāds sakarīgs, viņam kaut kad bijis insults un tagad taksis ir viens no darbiem, ko viņš vēl var darīt. Paņēmu viņa vizītkarti, jo lai gan mašīna drusku sagrabējusi, cilvēks foršs. Veiksmīgi nokļūt savos galamērķos, mīļie cibiņi.:)
About this Entry
Nov. 17th, 2017 @ 12:51 pm (no subject)
Izrādījās, ka es šogad neesmu paņēmusi visu atvaļinājumu. Tā iet, kad aizraujas ar darbu un mīļais visu laiku pa ārzemēm dzīvojas. Būs man pa vienai nedēļai novembra beigās un pēc Ziemassvētkiem.
About this Entry
Nov. 16th, 2017 @ 10:29 am (no subject)
Konstatēju, ka veselu mūžību neesmu pasūtījusi fotogrāfijas drukāšanai. Kur Jūs šobrīd to Rīgā darāt? Es kādreiz fotki.lv sūtīju, bet mums no darba nav piekļuves. :(
About this Entry
Nov. 14th, 2017 @ 10:12 am (no subject)
Tags: ,

Pēc tā tolteku kalendāra es sanācu Kaban (lai kas tas arī būtu. :)) Ļoti daudzās lietās patiešām atpazīstu sevi - par to pakāpeniskumu, ka man jebkurām zināšanām prasās praktisko pielietojumu, par to, ka es mēdzu uzbāzties ar savu "gudrību" citiem. :) Par ietiepību un tuvredzību arī taisnība, mācos ar to tikt galā. Visādā ziņā, liels paldies par ieteikumu, [info]siltavieta .  Atrasts  te - http://www.toltektime.com/kalendars .

Vairāk praktiķi nekā domātāji, viņi nepārtraukti aug un pārveidojas, uzņem zināšanas un pārvērš tās viedumā un praktiskā gudrībā. KABAN cilvēkus raksturo esība nepārtrauktā evolūcijas procesā. No mazākā informācijas pavediena viņi satīs zināšanu kamolu, no nieka sēkliņas izaudzēs mežu. Progresīvu ideju pārpilni, taisnības cīnītāji, jaunu taku ieminēji. Tajā pašā laikā tiecas pēc vienkāršības, līdzsvara un miera. Vienlaikus drosmīgi un apdomīgi, ideālisti un praktiķi. Arī uz apkārtējiem KABAN iedarbojas kā dzinējspēks, liek evolucionēt. Sievietes ir gudras, mācās no savas pieredzes, bet emocionālas, ar tieksmi pārspīlēt. Vīrieši ir produktīvie domātāji, ar tendenci nepārtraukti paplašināt savu apziņu.

8. Navāls ir harmonijas jeb dvēseles stabilitātes atslēga. Tā ir enerģija, kas palīdz saglabāt dvēseles līdzsvaru jebkuros apstākļos. Navāls caur kuru mūsu ego iepazīst sirdsapziņu. 8.viļņa dienā dzimušie ir ārkārtīgi pašpietiekami. Spēj dziļāk sajust visu lietu būtību. Viņi ar savu esību vien uztur harmoniju jebkurā vidē, tajā pašā laikā viņus nebiedē vientulība.

Aizbildniecība – cilvēks neatkarīgi no savas gribas rūpējas par citiem vai uzspiež savu dzīves modeli cilvēkiem, kas ir ap viņu. 1.savaites dienā dzimušie cilvēki ir spēcīgi, tieši, pārliecinoši, pat kaujinieciski attiecībā pret apkārtējiem. Viņu virzītājspēks bieži vien ir instinktīvas rūpes par savu un citu pamatvajadzībām, bez tam viņi uzskata, ka vislabāk zina, kā visiem būtu jādzīvo. Šo cilvēku būtība pievelk neparastus, izaicinošus un iedarbīgus notikumus. Ar savu entuziasmu un enerģiju sniedz būtisku ieguldījumu visur, kur vien piedalās. Ja viņi iemācīsies izmantot savas vadības prasmes, kļūs empātiskāki un attīstīs izpratni par sociālajām normām, viņi var kļūt izcili līderi. Viņus vada skaidri apzināts mērķis un pašu griba. Cieši pieskaras materiālajai pasaulei. Jāsajūt sava Esība un dzīve jātver plašāk.

Austruma tipa cilvēki ir mērķtiecīgi plānotāji un darītāji, apveltīti ar vēlmi uzvarēt un iegūt no dzīves pēc iespējas vairāk. Praktiski, greizsirdīgi, ātri sadusmojami, dažreiz mēdz būt ietiepīgi un tuvredzīgi. Labi izjūt detaļas un nianses. Pirms pieņem lēmumus, vienmēr domā. Darbībai piemīt pakāpeniskums, kā pārslēdzot jaudu no mazākas uz lielāku. Stresa situācijās nosarkst. Instinktīvi rūpējas par savu veselību. Šī tipa cilvēki labāk jūt savu ķermeni, šī iemesla dēļ var būt labi mediķi. Kā arī labi administratori, jo viņiem piemīt tieksme „salikt visu pa plauktiņiem”.
About this Entry
Nov. 13th, 2017 @ 11:29 pm (no subject)
Vispār man aizvakar visai pamatīgi apgrieza matus. Kāpēc vienmēr, kad es azieju pie friziera un jautāju, vai viņi var man ko ieteikt, ir divi varianti - pirmais- no esošajiem matiem nogriež tādu mazu, knapu strēķīti, bet būtībā neko lāga nepamaina. Otrs - mani apcērp tik pamatīgi, ka es sāku izskatīties drusku pēc apcirpta pūdeļa. Šoreiz ir otrais variants.
About this Entry
Nov. 13th, 2017 @ 11:07 pm (no subject)
Kad es pirms dažiem gadiem pieteicos pirkt vienam bērnunama bērnam Ziemassvētku dāvanu, man atsūtīja sarakstu, lai es izvēlos, kuram bērnam to dāvanu pirkt. Vairums meiteņu gribēja runājošu lelli, kura ver ciet acis, bet vairums zēnu - radiovadāmus helekopterus. Diez, kādas šogad ir tendences? Es toreiz pieteicos pirkt dāvanu vienai meitenei, kura gribēja lelli, kura ver ciet acis (runāšana nebija pieminēta). Un klāt pieliku vēl kaut kādu radošo komplektu - tas gan nebija vecītim "pasūtīts", bet nu man likās, ka kaut kas tāds par skādi nenāks.
About this Entry
Nov. 13th, 2017 @ 10:53 pm (no subject)
Es esmu ievērojusi, ka tajās dienās, kad izdodas saņemties, šķiet, ka dzīve sāk ritēt it kā pa pavisam citu ceļu. It kā kādu līmeni augstāk. Notiek tādas lietas, par kurām sen esi sapņojis. Varbūt tomēr tā nav tikai sakritība, bet tomēr tieši tā izpaužas tas augstākā spēka plāns - ka tad, kad tu dari labāko, ko vien vari, un dari tieši to, kas tev ir jādara, dzīve sāk rūpēties par to, lai īstenojas tās lietas, par kurām tu ļoti sapņo, bet kuras īstenot nav tavos spēkos?
About this Entry
Nov. 8th, 2017 @ 09:18 am (no subject)
Vakar, skatot vecas fotogrāfijas, konstatēju, ka es vairs neatceros vārdus visiem saviem bijušajiem klasesbiedriem, kolēģiem, studiju biedriem. Vecums nenāk viens. :(
About this Entry
Nov. 7th, 2017 @ 01:50 pm (no subject)
Jūtos drausmīgi nomākta.
About this Entry