About this Journal
Current Month
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Nov. 22nd, 2022 @ 10:21 pm (no subject)

Paldies, mīļie, par atbalstu. :) Mana dziesma kļuva par novembra favorītdziesmu un šad un tad būs dzirdama radio SWH ēterā. :)
About this Entry
Nov. 17th, 2022 @ 01:14 pm (no subject)
Man galvā ir iesēdusies melodija manai dziesmai, kuru es pat neesmu līdz galam sacerējusi. Pirms pāris dienām atnāca un tagad neiet projām. Laikam gaida, kad dabūšu gatavu.
About this Entry
Nov. 17th, 2022 @ 10:20 am (no subject)
Viens gan labums no tā, ka iepriekš korī bija ļoti sarežgīts un samērā nesaprotams repertuārs, kur lielākoties nebija nojaušams, vai dziedi pareizi, jo tur viss bija sekundās, atšķirīgos ritmiskos zīmējumos.

Pēc tā repertuāra jaunās dziesmas liekas tik vienkāršas un patīkamas. :D Mums paredzēts Ziemassvētku koncerts 4.12.2022. plkst. 16. koncertzālē AVE Sol. Varētu būt pat tīri glīts, ja nu kādu interesē.
About this Entry
Nov. 16th, 2022 @ 01:35 pm (no subject)
Paldies, mīļie cibiņi, ka Jūs turpināt balsot par manu dziesmu. Ja nebūtu Jūs, es domāju, ka es nebūtu spējusi otro nedēļu pēc kārtas noturēties pirmajā trijniekā. :) Šonedēļ esmu otrajā vietā. Ja izdotos noturēties trijniekā vēl kādu brīdi, tad ir iespēja kļūt par mēneša favorītu un tikt SWH pastāvīgajā apritē.

Visādā ziņā - paldies liels tiem, kas balso - to ir iespējams darīt no radio SWH mājaslapas, autorizējoties ar savu Facebook profilu - te ir saite - https://radioswh.lv/prieksnams-top/ruta-locmele-jautajums-tev/ . Balsot var, cik saprotu, reizi stundā. Būšu ļoti pateicīga par katru Jūsu balsi. :)
About this Entry
Nov. 8th, 2022 @ 09:23 pm (no subject)
Liels, liels paldies visiem, kas turpina balsot par manu dziesmu radio SWH "Priekšnamā". Šonedēļ, pateicoties Jums, mana dziesma ieguva šajā topā pirmo vietu. :) :) :) Vīīīī!!!
Paldies liels Jums, mīļie! :) :) :)

Būšu ļoti pateicīga, ja balsosiet par to arī turpmāk (balsot var SWH mājas lapā autentificējoties ar savu Facebook profilu) - https://radioswh.lv/prieksnams-top/ruta-locmele-jautajums-tev/ .
About this Entry
Nov. 8th, 2022 @ 06:47 pm (no subject)
Nekas īsti man nekaiš, vien jūtos baisi sagurusi, drusku temperatūra un nu jau arī kaut kas elpceļos jocīgs liekas. Būs jāuzvāra Islandes ķērpju tēja. Bet varbūt COVID arī var būt ar šādiem - tik viegliem simptomiem? Varbūt jāuztaisa tests- mājās kaut kur mētājās. Es tā arī neesmu saķērusi to līdz šim
(Paldies Dievam).

Citās ziņās - šodien saņēmu savu pasūtījumu no eapavi.lv un esmu šausmīgi priecīga, jo nopirku trīs pārus Lasocki apavu- ērtas zempapēžu sandales vasarai, klasiskas slegtās kurpes darbam un augstpapēžu puszābakus rudenim/ ziemai. Esmu ļoti apmierināta. :) Ā, vēl somu arī nopirku . Un viss der, ir ērts un patīk. :) Labi, ka es to Lasocki reiz uzgāju, citādi bija īsts izmisums ar apaviem.
About this Entry
Nov. 3rd, 2022 @ 09:37 am (no subject)
Paldies liels visiem, visiem, kas balso par manu dziesmu. :) :) :) Šonedēļ tā ir pakāpusies uz ceturto vietu. :):):) Ja mana dziesma noturēsies topā 12 nedēļas vai arī kļūs par kāda mēneša favorītu, tad tā tiks iekļauta radio SWH pleilistē un būs dzirdama ne tikai raidījuma "Priekšnams" ietvaros.

Balsot var vairākas reizes dienā radio SWH mājas lapā - vai nu tur reģistrējoties vai arī izmantojot savu Facebook profilu - https://radioswh.lv/prieksnams-top/ruta-locmele-jautajums-tev/ .
About this Entry
Nov. 3rd, 2022 @ 08:55 am (no subject)
Vakar biju aizgājusi uz fotografēšanos saistībā ar literāro konkursu, kuram esmu pieteikusies - tur vajag uzrakstīt pasaku.
Baigās cerības, protams, neloloju, bet nu - kas nemēģina, tas nedzer šampanieti. Apjoms it kā jau ir, bet sižeta līnija jāpabeidz. Apbrīnoju cilvēkus, kas spēj uzrakstīt grāmatas. Tur taču ir tāds apjoms, jāsaņemas uz raksīšanu, bet iedvesma mani nemaz tik bieži neapciemo. :(
About this Entry
Oct. 27th, 2022 @ 08:12 am (no subject)
Protams, es esmu apnikusi Jums kā rūgta nāve, bet ko lai dara? Man nav cita sociālā tīkla, kurā es būtu tik aktīva un atklāta.
Tad nu es turpinu lūgt Jūsu atbalstu - balsot par manu dziesmu, lai tā iekļūst radio SWH pastāvīgajā apritē -
https://radioswh.lv/prieksnams-top/ruta-locmele-jautajums-tev/

Cik es saprotu, balsot var pat vairākas reizes dienā.

Pagājušajā nedēļā es pakāpos topā par vienu vietu un tagad esmu septītā.
About this Entry
Oct. 24th, 2022 @ 07:30 am (no subject)
Naktī murgoju, ka mana dziesma ir izkritusi no tā topa. :( Bet nu labi, kā būs - tā būs. Vismaz vairāk cilvēku uzzinājuši par tās esamību, jo skatījumu Youtube manai dziesmai no visām, kas tajā topā ir, ir visvairāk. Un laiku tur arī ir otrais lielākais daudzums. Bet nu tas neko īpaši neietekmē, jo galvenais ir tie balsojumi mājas lapā.

Ja nu vēl gribat atbalstīt manu personu - te ir links, kurā var balsot (reizi dienā) SWH mājas lapā (ar savu Facebook kontu). Var arī nošērot Feisbukā no viņu mājas lapas - https://radioswh.lv/prieksnams-top/ruta-locmele-jautajums-tev/ . Būšu ļoti pateicīga.
About this Entry
Oct. 20th, 2022 @ 08:19 pm (no subject)
Kāpēc no raudāšanas sāk sapēt galva?
About this Entry
Oct. 19th, 2022 @ 02:17 pm (no subject)
Un liels, liels, liels, paldies visiem, kas balsoja par mani iepriekšējā nedēļā. Tāpēc man izdevās noturēties uz vēl vienu nedēļu šajā topā un manu dziesmu izdizrēja vairāk cilvēku. Liels, liels paldies Jums. :) :) :)
About this Entry
Oct. 19th, 2022 @ 02:15 pm (no subject)
Es būtu Jums ļoti, ļoti pateicīga, ja Jūs rastu iespēju nobalsot par manu dziesmu radio SWH "Priekšnamā".

Te ir links - https://radioswh.lv/prieksnams-top/ruta-locmele-jautajums-tev/ .

Visforšāk būtu, ja Jūs to varētu izdarīt viņu mājas lapā. Ja to galīgi nevarat, tad padalīties ar to Feisbukā, jo izskatās, ka skatījumi Youtube un atzīmes "patīk" tur lāga vispār neko neietekmē.
About this Entry
Oct. 18th, 2022 @ 07:40 pm (no subject)
Esmu astotajā vietā. Sanāk, ka vissvarīgākie balsojumu ir tieši SWH mājas lapā. Varbūt vēl kaut ko dod šērošana Feisbukā. Skatījumi YouTube laikam vispār gandrīz neko neietekmē.
About this Entry
Oct. 18th, 2022 @ 07:19 pm (no subject)
Ā, kaut nu es tomēr būtu tikusi uz nākošo nedēļu. Nervozēju.
About this Entry
Oct. 18th, 2022 @ 02:53 pm (no subject)
Āāā, šovakar raidījumā "Priekšnams" SWH uzzināšu, kā būs gājis manai dziesmai pirmajā nedēļā. Skatījumu Youtube it kā ir pat visai ddaudz, arī laiku, šērošanas Feisbukā krietni mazāk - nu, tas ir saprotams, jo es tur īpaši aktīva neesmu. Bet nu galvenais rādītājs ir tas, ko nevar redzēt - tā laikam ir tā balsošana pašā SWH mājas lapā.

Bet nu lai kā arī manai dziesmai tur nebūtu gājis, liels, liels paldies visiem, kas mani atbalstīja un par to nobalsoja.
About this Entry
Oct. 16th, 2022 @ 05:59 pm (no subject)
Mēģinu rakstīt pasaku, bet nu galīgi nerakstās. Nespēju izdomāt, kā Marsēzelis un Muris varētu piedabūt kaimiņos dzīvojošo Rožbalss kungu pazust no sava balkona, lai draugi kopā varētu beidzot noķert Persaciņu - tievu šuneli, kas katru vakaru zog kaķu konservus no Mura bļodiņas. Tā kā noķeršana ir paredzēta ar Marsēzeļa no viņa planētas līdzi paņemtās tehnoloģijas - levitācijas - palīdzību, tad liecinieki ir ļoti nevēlami, jo Marsēzelis uz zemes uzdodas par parastu suni.

Ehhhh. Kā rakstnieki piedabū sevi rakstīt, kad nerakstās? Iepriekšējo reizi, kad nerakstījās, es "ārdīju" laukā līdz tai vietai, kur sižeta līnija sāka nerakstīties un tad turpināju no tās.
About this Entry
Oct. 11th, 2022 @ 05:06 pm (no subject)
Mana dziesma šovakar būs radio SWH priekšnamā. Būtu pateicīga, ja Jūs to vēlreiz noklausītos - tajā Priekšnama Youtube linkā un nolaikotu to tur. Vēl it kā ir paredzēts arī man ar SWH sazvanīties un kaut ko runāt kādos 19.10 šodien. Man drusku lampu drudzis, ja godīgi.

Te links - https://radioswh.lv/prieksnams-top/ruta-locmele-jautajums-tev/ .
About this Entry
Oct. 7th, 2022 @ 05:29 pm (no subject)
Paldies, mīļie, par atbalstu. Atvainojiet, ka nerakstīju un neatbildēju uz komentāriem.

Ar mani viss būs labi. Un ar Jums arī. :)
About this Entry
Sep. 27th, 2022 @ 03:02 pm (no subject)
O, tādu černuhu savā galvā sen neatceros. Jo ilgāk dzīvoju, jo vairāk man liekas, ka mana piedzimšana bija negadījums, kam nevajadzēja notikt. Šobrīd es visvairāk vēlos klusumu, tumsu un nebūtību.
About this Entry