About this Journal
Current Month
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Sep. 12th, 2018 @ 09:39 am (no subject)
Vakar nopirku grāmatu "Ceļvedis pasaules tautu mitoloģijā". Nu, interesē mani tās, interesē. :) Atceros, ka bērnībā - kādā otrajā vai trešajā klasē man mīļākā lasāmviela bija sērijas "Vēstures stāsti" grāmatas "Zelta aunāda", "Bībeles stāsti", kā arī armēņu tautas eposs "Sasunas Dāvids". Tad vēl kaut kur atradu mazu grāmatiņu ar "Mahabharata" pārstāstu, kā arī ļoti sadīrātu "Stāsti par krievu spēkavīriem".
About this Entry
Sep. 11th, 2018 @ 07:46 am (no subject)
Tags:

Vai, vai, vai, kā nāk miegs. Tā iet, ja sapņos dzīvo mājā,kurā apkārt pa istabām staigā leopardi un uzvedas gluži kā kaķi. Piemēram, ielec naktī manā gultā. Tādi smuki, bet nu milzīgi arī.
About this Entry
Sep. 10th, 2018 @ 08:46 am (no subject)
Vakar gribējām iebraukt IKEA, bet tad, kad redzējām, ka darbinieki atstarojošajās vestēs riktē automašīnas, lai tās stātos pļavā (jo visas stāvvietas bija pilnas), aizbraucām projām.
About this Entry
Aug. 31st, 2018 @ 12:33 pm (no subject)
Septembris nāk. Vai jūs septembrī uzsāksiet kādas mācības, ja jā, tad kādas un kur? :)
About this Entry
Aug. 30th, 2018 @ 08:06 am (no subject)
Tieši pirms divpadsmit gadiem man dzīvē sākās jauns, nozīmīgs posms. :) Es sāku rakstīt Cibā.
About this Entry
Aug. 20th, 2018 @ 03:13 pm (no subject)
Kultūras akadēmija ir forša vieta kur mācīties? Tur vispār maģistrantūrā tāds, kuram ir bakalaurs citā sfērā var tikt?
About this Entry
Aug. 16th, 2018 @ 08:06 am (no subject)

Trešo dienu sāp galva un ir drusku nelabi, drusku arī koordinācija klibo. Šorīt, piemēram, es paklupu, kāpjot laukā no trelejbusa un uz kaut kāda asauma mazliet sagriezu roku.

Bet varbūt tās vēl ir atskaņas no šonakt redzētā sapņa, kurā es biju kaut kāda cita persona - kaut kāda beibe, kura kopā ar dažiem draugiem un ģimeni aizstāvēja sevi pret kaut kādiem iebrucējiem, no kuriem viens bija kaut tās beibes (kura es biju sapnī) jaunības laiku kavalieris, kas bija kā apmāts viņas dēļ. Bija saulaina diena, mēs atradāmies kaut kādā ciematā kalnos - ar vairākām palielām (divu un pat trīs stāvu) mājām, kuras bija nokrāsotas dzeltenā vai smilšu krāsā. Mēs ar kādu blondu meiteni ieskrējām kaut kādā sarga būdā, apbruņojāmies ar beisbola nūjām un nažiem un gaidījām iebrucējus. Taču nekas nenotika un tā nu mēs klusi izlavījāmies laukā, tad gājām tuvāk mūsu galvenajai ēkai un tur jau bija tas pustrakais džeks, kurš ieraudzīja mani un nokāpa nost no kaut kādas plāksnes, sakot, ka pēc dažām minūtēm viss uzies gaisā. Tad nu es skrēju un kliedzu un meklēju savu mīļo, bet viņš nekur nebija. Tad pēkšņi es atrados jau uz vienas no to māju jumta. Es saucu savu mīļo, bet man neviens neatsaucās. Tad es nolēcu no augstākās mājas jumta uz mazliet zemāko māju, tad tālāk un tad beidzot nonācu zemē.
Un tur bija mans mīļais, tikai viņam bija bārda un viņš skatījās uz kapu plāksni, kurā bija iegravēta balta dūja un mans vārds. Un es zināju, ka ir pagājuši jau vairāki gadi kopš es viņu pēdējo reizi redzēju un ka viņš mani neredz, jo es esmu tikai gars. Un es ļoti skaudri apzinājos, ka man ir bijis par maz šajā dzīvē laika, ko izbaudīt kopā ar viņu. Un no sirds vēlējos, lai mums nākošajā dzīvē būtu daudz laika, kurā vadīt laimīgas un mierīgas dienas. Un ka drāmas laikam tiek pārvērtētas. Tādas baigās kaislības un drāmas tā ļoti skaisti izskatās tikai filmās vai romānos. VIsi grib par tām lasīt un tās redzēt, bet būt tajās par galvenajiem varoņiem nav nemaz tik patīkami.
About this Entry
Aug. 14th, 2018 @ 03:40 pm (no subject)
Tags:

Mums darbā kāds izcilnieks izdomāja, ka ir superforši automātiski visiem nomainīt punktu pret komatu - cipariem. Nu, lieliski. Kā uzliek jauninājumus, tā atkla vecā fīča atpakaļ. Bet infogram cipariem grib punktus. Un tā nu es mēģināju ekselī nomainīt 1,44 pret 1.44, bet man tur iemet jan.44 - super. Kas tas par gļuku. :( Besī mani viss.
About this Entry
Aug. 14th, 2018 @ 01:11 pm (no subject)
Mana draudzene mani grib šodien atvilkt līdzi par lekciju par omega 3. Nu, es zinu, ka tā Omega 3 ir baigi krutā un labā lieta, ka ar gadiem tie uztura bagātinātāji ir jāsāk dzert, bet tādā lekcijā es taču aizmigšu. Turklāt man arī drusku sāp galva. Man briesmīgi nepatīk lekcijas par veselību, kurās galvenais uzsvars ir uz kaut kādu preparātu, kurš nu tagad ir jādzer.
About this Entry
Aug. 14th, 2018 @ 08:59 am (no subject)
Tags:

Vakar strādāju, strādāju un tad vienā brīdī piefiksēju, ka man vairs nepatīk tas, ko daru. Ka jūtos izdegusi, ka apnicis, ka vienkārši nepatīk. Ka darbs (kā tas vienmēr ir bijis) nav mana stiprā pils, mans stiprais pamats, mana osta tad, kad mans dzīves kuģis peld pa manas dzīves jūru, kuru jaunībā šūpoja privātās dzīves peripetijas, bet vēlāk - ģimenes locekļu nedienas, problēmas u.t.t.

Man tas nepatīk, jo parasti man ir paticis strādāt. Bieži gan ir bijusi tāda sajūta, ka "rrrrr, vai tad nevar normāli strādāt, kāpēc man jālabo tas, ko citi savārījuši". Bet vakar tas bija nevis tāds dusmīgs "rrrr", bet vienkārši tāds vienaldzīgs "man te riebjas, ciest nevaru, jēgu neredzu vienai cīnīties". Varbūt tā arī ir tā izdegšana? Varbūt jāaiziet tomēr man arī pie psihoterapeita. Citādi... Tas kaut kā nav forši.
About this Entry
Aug. 7th, 2018 @ 02:56 pm (no subject)
Kantori, kurus apzvanīju pārcelšanās sakarā, prasa 35-40 EUR par stundu. Diez, cik tad man tas galu galā izmaksās, ja rēķina, ka man ceļā no viena punkta līdz otram ir jāpavada pusstunda, no lielajām lietām ir tikai skapis, viens vaļējais plaukts un ledusskapis. Viens kantoris saka, ka 4 stundas, otrs -2, trešais bija izvairīgs.
About this Entry
Aug. 7th, 2018 @ 10:19 am (no subject)

Daži iespaidi. Apvienotā Karaliste man kopumā patika. Bet labāk patika pat nevis Londona, bet Čestera un tās apkaime, pa kuru sanāca mazliet izbraukt. Kalni, skaista daba, vesels lērums aitu. Čestera sestdienas vakarā zumēja kā bišu strops. Sapratu, ka britu tūristi Rīgā neuzvedas kā īpaši - viņi tāpat izturas arī mājās. :D Braukšana (pat kā līdzbraucējai) gan sagādāja neomulīgus mirkļus - nekādi nevarēju pierast pie tās kreisās puses - likās, ka sēžu vadītāja vietā - tikai bez stūres un pedāļiem. Turklāt satiksme no Česteras uz Londonu visu laiku tāda kā uz Rīgas pusi svētdienas vakarā pēc saulainām brīvdienām vasarā. Apbrīnoju mīļā nervu sistēmas noturību. :) No redzētā tātad man vislabāk patika dabas skati, Čestera un tās noskaņa, kā arī Nacionālā galerija Londonā.
About this Entry
Aug. 7th, 2018 @ 08:10 am (no subject)
Iepriekšējā nedēļa man pagāja, kravājot mantas. Sāku aizdomāties par to, ka varbūt es arī esmu krājēja tomēr? Man ir divas kastes ar literatūru no studiju laikiem - likumu komentāri, grāmatas par vadību, projektu vadību, statistiku. Diezgan sakarīgi pieraksti (it īpaši par statistiku). Tos kaut kā roka neceļas izmest. Vismaz pagaidām.
About this Entry
Aug. 6th, 2018 @ 08:46 am (no subject)
Esmu atpakaļ darbā, mājās savukārt pakoju mantas kastēs. Būs jāzvana brālim, lai viņš piekāpj un izjauc to skapi promvešanai. Šajā dzīvoklī es esmu nodzīvojusi 15 gadus. Daudz atmiņu.
About this Entry
Jul. 26th, 2018 @ 05:56 pm (no subject)
Londonā ir karsti.
About this Entry
Jul. 25th, 2018 @ 05:41 pm (no subject)
Darbīga diena. Bet tā es savā dienasgrāmatā sarakstīju vēlēšanās un mērķus, kurus šogad gribu piepildīt. Pieredze rāda, ka pierakstītos piepildīt izdodas biežāk.
About this Entry
Jul. 24th, 2018 @ 02:07 pm (no subject)

Vai Balta ir ok kā ceļojuma apdrošinātājs? Ir kādam bijusi pieredze? Vai varbūt labāk ņemt kādu citu?
About this Entry
Jul. 20th, 2018 @ 03:15 pm (no subject)
Tags:

Viss, eju atvaļinājumā.
About this Entry
Jul. 18th, 2018 @ 11:43 am (no subject)

Atradu, no kurienes esmu tos ciparus dabūjusi. Es taču pagājušajā mēnsī pārtaisīju savu Excel tabulu, jo man iepriekš vienā tabulā bija visi dati, bet otrā lapā - visas formulas, kuras sarēķināja ar countifi un sumif visu nepieciešamo no tās pirmās tabulas. Bet nu pēdējā laikā tas fails bija palicis tik liels, ka izmaiņas saglabāja desmit - piecpadsmit minūtes. Un tad pagājušajā mēnesī es pārtaisīju to failu, sadalīju to otro lapu ar formulām vairākās lapās un tagad informācijas saglabāšanas laiks ir normāls. Bet nu tajā atskaitē es sazin kādā prāta aptumsumā esmu iebāzusi datus vēl no tās iepriekšējās (piecu mēnešu) atskaites. Alleluja. Kļūda ir viens, bet trakāk ir tas, ja nesaproti, kādā veidā tā kļūda ir radusies. Ja saproti, tad zini, kā izlabot un kā nepieļaut vairs uz priekšu.
About this Entry
Jul. 18th, 2018 @ 10:53 am (no subject)
Tags:

Bet lai es pati nekļūtu pārāk iedomīga par to, kā strādāju, konstatēju, ka vienā atskaitē es esmu iesniegusi velns sazin ko. Pat nesaprotu, no kurienes es tādus ciparus esmu dabūjusi. Pat kļūdas mehānismu nevaru saprast (parasti var saprast loģiku - tipa, jāsniedz viens cipars, bet pārskatoties esi iesniegusi nevis ciparu par visu struktūrvienību, bet tikai par vienu struktūrvienības daļu (jo pieciem dažādiem pieprasītājiem tie dati ir jāsniedz piecos dažādos veidos). Man ir sajūta, ka smadzenes ir drusku uzkārušās. :(
About this Entry