About this Journal
Current Month
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Apr. 23rd, 2015 @ 08:32 am (no subject)
Pēdējā spēlē, kurā bijām, sanāca beidzot pamēģināt, kā ar pilno sastāvu skan mana pēdējā sacerētā dziesma. Un neko, tīri labi skan. Tas ir savādāk - saņemt aplausus par dziesmu, ko tu pats esi sacerējis. :) Un šī dziesma man pašai tīri emocionāli daudz ko nozīmē. Un tas, ka zālē atradās cilvēks, kurš aplaudēja, pat nezinot, ka šis ir dziesmas pirmatskaņojums, sirdi silda vēl vairāk. :)
Vispār man ir kādas padsmit dziesmas, kuras ik pa laikam ir sanācis sacerēt. Un viena no manām lielākajām vēlēšanām ir palaist tās tautās - t.i. - uztaisīt aranžējumu un ierakstīt, lai tās kaut kur var arī dzirdēt. Bet visgrūtākā lieta, protams, ir ar to saņemšanos. Jo - jā man ir dikti bail no tādas negatīvās attieksmes no sērijas - nu, ko tu vispār rādi, ja tas nav kaut kas superīgi izcils. Man ir lielas problēmas ar uzdrošināšanos uzsākt ko jaunu, atšķirties no citiem, saņemt negatīvas atsauksmes, tikt atraidītai. Tāpēc tie aplausi man bija tik svarīgi. Ja jau pasaulē ir viens cilvēks, kuram patika tas, ko es esmu radījusi, tad jau bija vērts to radīt.
About this Entry
Apr. 23rd, 2015 @ 07:58 am (no subject)
Tā, vakar atradu to rūķīti, kas man regulāri čiepa nost zeķes un zeķbikses. Pareizāk sakot, atradu nevis pašu rūķīti, bet viņa slēptuvi - zem skapja apakšējās atvilktnes. Četri pāri neatvērtu zeķbikšu iepakojumu. :) Varbūt kaut kad izdosies atrast arī to slēptuvi, kurā pazūd manas tējkarotītes.
About this Entry
Apr. 9th, 2015 @ 12:56 pm (no subject)
Acīmredzot es iepriekšējā dzīvē esmu bijusi drausmīgi nekārtīga persona, kurai nav licies svarīgi darīt to, kas jādara. Un par to man tagad tāds darbs, ka jāpārtaisa n-tās reizes atskaites, jo kārtējo reizi kāds ir aizmirsis atsūtīt informāciju. Viņam - viens e-pasts. Man - mēneša atskaite jāpārtaisa. Vēl vienam - arī viens e-pasts. Bet man jāpārtaisa arī februāra atskaite. Nu, nākošajā dzīvē viņi droši vien dabūs manu darbu, tā man šķiet.
About this Entry
Mar. 31st, 2015 @ 03:50 pm (no subject)
Esmu sapratusi, ka viena no lietām, kas man šajā dzīvē visvairāk patīk, ir mācības pie zinoša un gudra skolotāja. Savukārt viena no lietām, kas palīdz sevi saprast un apskaidro domas, ir kaut kāda noderīga darba darīšana, kas pašai sagādā prieku. Šobrīd šī darbība ir mūsu bibliotēkas datu bāzes veidošana. Šobrīd esmu piefiksējusi 910 grāmatas (būtu vairāk, bet laukos bija arī citi darbi jādara, paspēju tikai vienu plauktu izrevidēt). :) Toties man mīļais piešķīra lietošanā Nokia Lumia 635, ko es tagad izmantoju kā ziepjutrauku (kā telefons man labāk tomēr patīk mana piecgadīgā pogainā Nokia), attiecīgi - es varēšu safotografēt bildes arī tām grāmatām, kuras nevar atrast i-book. Jūtos priecīga kā susuriņš. :)
About this Entry
Mar. 24th, 2015 @ 09:03 am (no subject)
Šonedēļ Torsunovs Rīgā. Es iešu.
About this Entry
Mar. 16th, 2015 @ 11:14 am (no subject)
Varu jau rāt savus brāļus par to, ka viņi nevar saņemties izmest daudzas lietas, bet man jau arī ir tādas lietas, kuras ir tik mīļas, ka roka gluži vienkārši neceļas.
Un viena no tādām ir mans mazais, baltais modinātjāpulkstenis, kuram pēdējā laikā aizvien grūtāk kļūst rādīt pareizu laiku. Es to nopirku deviņdesmit astotā gada rudenī - tirgū par trim latiem. Un tagad man pret viņu ir sajūta kā pret tādu vecu zirdziņu, kurš savus labākos gadus ir atdevis man - un tagad vēl joprojām cenšas būt noderīgs. Jocīgi - dažkārt ir tāda sajūta, ka arī tāds pulkstenis kaut kādā ziņā ir dzīva būtne ar savu enerģiju.
About this Entry
Mar. 12th, 2015 @ 03:45 pm (no subject)

Vakar bija forša diena. Satiku trīs sen neredzētas draudzenes. :) Es biju nedaudz sakreņķējusies, jo baigi sen nebijām komunicējušas. Un tad vienmēr pēc tāda garāka pārtraukuma ir tāda sajūta - vai viņas gadījumā nebūs apvainojušās, vai viss atsāksies no tās vietas, kur bijām palikušas. Un tikai satiekoties tā nedrošības sajūta pazūd, jo draudzība nekur nav pazudusi. :) :) :)
About this Entry
Mar. 12th, 2015 @ 07:55 am (no subject)
Naktī atnāca īsziņa - plkst. 02:40!!! Kaut kāds spams no sveša numura, angļu valodā ziņa, lai es kontaktējoties ar kaut kādu čuvaku - clarkjill96@gmail.com . Visvairāk mani interesē, kādā veidā viņa spamu listē ir nonācis mans numurs, jo es tā īpaši savu numuru apkārt nesvaidu, tas nav piereģistrēts gmail kontam.
About this Entry
Mar. 9th, 2015 @ 10:18 am (no subject)
Tags:

Šodien saņēmu vēl vienu rozīti no citas biroja džeku daļas. :) Tiiik patīkami. :) Parasti - ja 8.marts iekrīt darba dienā, tad vispār kabinets kļūst par īstu puķu veikalu. :)
About this Entry
Mar. 6th, 2015 @ 02:44 pm (no subject)
Es šodien esmu mazs, priecīgs susuriņš. Pirmdien varēs sākt taisīt atskaites,jo datu bāze beidzot savesta kārtībā.
Nākošnedēļ tikšos ar savām seno laiku koju draudzenēm. Tas vispār - super, nav simts gadus viņas man satiktas, viena pat nakšņos pie manis. :) Un pēc desmit minūtēm beigsies mana darba diena. :)
About this Entry
Mar. 6th, 2015 @ 11:17 am (no subject)
Vajadzēs atkal atjaunot maksas kontu, jo gribas dažus jaunus cibiņus piedraugot, jo mani mīļie senie cīņubiedri jau neraksta tik bieži, kā gribētos.
Un laikam nāksies vien pāriet arī uz vēl citiem sociālajiem tīkliem, ja es gribu šos cilvēkus paturēt savā dzīvē.


Bet citādi - man vāzē ir tulpīte un rozīte - brīvdienās taču būs astotais marts. :) Mums taču darbā ir tik forši kolēģi - vīrieši. :)
About this Entry
Mar. 4th, 2015 @ 08:24 pm (no subject)

Es iegāju tajā puķu bodītē, kur es parasti ieraugu lietas, kas man patīk. Un nopirku saldumu trauku, uz kura bija šī Klimta glezna. Man ļoti, ļoti patīk. Jūgendstils.

Gustav Klimt 046.jpg
About this Entry
Mar. 3rd, 2015 @ 07:59 am (no subject)
Jāmācās komunicēt, komunicēt, komunicēt...
Vakar bija viena riebīga diena. Un šorīt vēl atskaņas no tās.
About this Entry
Mar. 2nd, 2015 @ 02:53 pm (no subject)
Kopš dzīvoklī tieši zem manis ir ievākušies jauni iemītnieki, nereti, atnākot mājās un atverot durvis, es zinu, ko viņi gatavo šodien. Rīsu - vistas zupa, ceptas zivis, kotletes u.t.t. Šodien sazinājos ar nama pārzini, lai pārbauda, vai tā ventilācijas šahta nav galīgi aizbrukusi.
About this Entry
Feb. 27th, 2015 @ 01:51 pm (no subject)

Nesen mēs bijām aizgājuši uz Rīgas Jūgendstila muzeju. :) Es biju visai apmierināta ar redzēto- likās, ka kaut kādā mistiskā veidā ir izdevies aizceļot uz pagājušā gadsimta sākumu un apskatīties, kā tajos laikos ir dzīvojuši turīgi cilvēki. Starp citu, līdz šīs nedēļas beigām tur vēl ir pieejama Jūgendstila un Art deco leļļu izstāde, kas man arī ļoti patika. Viena no muzeja darbiniecēm, kas bija ietērpta kā gadsimta sākuma saimniecības pārzine, pastāstīja, ka dīvainā dzelzs kaste, kas atradās virtuvē un kuras nozīmi mēs nevarējām saprast, ir ledusskapis!!! Vienā pusē tam bija nodalījums ledum - kur iekšā lika nopirkto ledu, savukārt otrs nodalījums bija produktu glabāšanai. Pēc tam mūs vēl uzcienāja ar tajā pašā senajā krāsnī ceptiem cepumiņiem. Jau tajos laikos ir bijušas visas ērtības - gan vannas istaba, gan tualete ar skalojamo kasti.
About this Entry
Feb. 25th, 2015 @ 07:56 am (no subject)
Vakar Lido svinējām brāļa sievai vārda dienu. Bet šodien viņu jaunākā meita slima. Brālis zvanīja, vai es gadījumā es nevarētu to pieskatīt. Bet kā tad es to varu? Man taču pašai darbs. Jā, ar tām auklīšu meklēšanām ir īsts trakums. Viņam arī uz savu darbu jābrauc projām (tas ir pavisam citā pilsētā). Traki ar tām auklītēm, šķiet, ka visas viņas ir uz izķeršanu.
About this Entry
Feb. 17th, 2015 @ 10:22 pm (no subject)
Varbūt man atkal vajadzētu sameklēt kādu normālu psihoterapeitu un padzert antidepresantus. Man ir ļoti, ļoti skumji.
About this Entry
Feb. 17th, 2015 @ 10:03 pm (no subject)
Šodien dabūju šo grāmatu no Amazon:

Image result for light on life jyotish

Lasīt viegli - par spīti tam, ka angļu mēle nav man tā vieglākā. Man ir mazliet balti plankumi astroloģijā, tā kā es vēdisko astroloģiju sāku mācīties nevis kopā ar pārējām meitenēm, bet pievienojos kādu gadu vēlāk pēc tam, kad viņas bija mācījušās. Bet šajā grāmatā bija viena apbrīnojama frāze, ko es atradu un kas beidzot man izskaidroja indiešu eposos un vispār vēdiskajā literatūrā tik bieži sastopamo vārdu "dharma". Es to izpratu kā pienākumu, bet šodien šeit izlasīju mazliet niansētāku aprakstu - dharma - tas ir kas tāds, kas tev ir jādara, jo tu esi nācis šai pasaulē, lai to darītu. Tas ir tavs aicinājums, tava sūtība. Ceru, ka šī grāmata ļaus man mazliet vairāk pietuvoties savējai, jo šobrīd man ir baigais, baigais, baigais pārdomu periods. Jūtu, kā Visums kaut ko man grib pateikt, tikai es vēl īsti nesaprotu - ko īsti. Un tad nu viņš mani stumda un moka, lai liktu man domāt aktīvāk un saprast, kurp man ir jādodas un kas jādara.
About this Entry
Feb. 16th, 2015 @ 03:29 pm (no subject)
Jā, vēl es mazliet sāku revidēt arī grāmatplauktus. Pašreiz ir apzināts viena skapja trīs plauktu saturs - kopā 580 grāmatas. Baigi daudz visādu vecu mācību grāmatu. Atradu gan savas mammas mācību grāmatas, kas izdotas sešdesmitajos gados, gan arī savas ābeces, matemātikas grāmatas, kā arī "Rīta stundu" - grāmatu, ar kuru es iemācījos lasīt.
About this Entry
Feb. 16th, 2015 @ 11:40 am (no subject)
Mjā, agrāk es pirku e-talonus 5 dienām. Bija mazliet dārgāk, bet tajā pašā laikā - mazāks risks bija, ja kaut kas ar to e-talonu notiek, tad zaudējumi nav tik lieli. Tagad - mjā. E-talons īsti zelta vērtē.
About this Entry