About this Journal
Current Month
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Jul. 2nd, 2015 @ 03:30 pm (no subject)
Ne pārāk sen pamodos. Jāuzēd laikam pusdienbrokastis.
About this Entry
Jun. 30th, 2015 @ 12:30 pm (no subject)
Tā nu es sēžu un gaidu, kad pienāks mana rinda pieteukties jaunai pasei. Izskatos šodien tā ne pārāk, bet varbūt tas pat labi- būs mazāks šoks pēc desmit gadiem, mainot nākošo.
About this Entry
Jun. 30th, 2015 @ 11:05 am (no subject)
Tags:

Interesanti viedokļi par Grieķiju - http://www.quora.com/What-is-a-brief-summary-of-the-Greek-financial-crisis .
About this Entry
Jun. 29th, 2015 @ 09:05 am (no subject)
Jāuzzvana Īrijas vēstniecībai, jāuzprasa, vai būs ok, ja es izmantoju pasi ceļošanai 19.datumā, bet pases derīguma termiņš beidzas pēc trim mēnešiem - astoņpadsmitajā. Bet nu viņiem darba laiks no desmitiem sākas, vēl jāpagaida. Un jāaiziet pieteikties jaunai pasei.
About this Entry
Jun. 28th, 2015 @ 11:27 pm (no subject)
Tags:

Vakar sapņoju,ka esmu ceļojumā Ķīnā. Un tad sazin no kurienes parādījās lauva un metās mums virsū. Es pieskrēju pie kāda koka un rāpos augšā tik ilgi, līdz mana galva atdūrās pret griestiem. Es paskatījos lejup un redzēju, ka zem manis kokā vēl ir trīs cilvēki. Bet tad pēkšņi es ieraudzīju uz zemes tieši blakus lauvam stāvam savu mīļo. Viņš neskatījās uz lauvu un izturējās ļoti savaldīgi, lauva pat bija viņam nostājies blakus, bet arī izturējās noraidoši. Un tad mīļajam iezvanījās telefons, viņš to pacēla un atbildēja. Pēc tam viss notika ļoti ātri. Lauva sāka nākt viņam virsū ar atplestu rīkli. Bet mīļais visai augstasinīgi iegrūda lauvam starp zobiem telefonu un gāja viņam virsū tā, ka lauva kāpās atpakaļ un izgāja laukā pa durvīm ( jā, pēkšņi mēs bijām noslēgtā telpā). Bet jau pēc tam, kad mīļais aizvēra durvis, lauva atguvās no šoka un sāka lauzties atpakaļ. Bet no šoka biju atguvusies arī es un, saukdama, ka mums visiem jāpalīdz noturēt durvis, skrēju pie mīļā. Un tad pamodos. Baiss sapnis.
About this Entry
Jun. 26th, 2015 @ 03:46 pm (no subject)
Bērnībā, kad man bija kādi gadi pieci un mēs ar jaunāko brāli gājām ganos, vecmāmiņa lika man uzvilkt tādas sarkanas kokvilnas zeķubikses, kurām bija nogrieztas pēdu daļas. Man tās likās šausmīgi nesmukas. Un tajā dienā - kā par spīti - ciemos atbrauca manas sapucētās māsīcsa un tā skatījās uz tām manām zeķubiksēm, ka man viss, kas atgādina zeķubikses bez pēdām, ne pārāk. Vēl neko, ja legingiem pa virsu uzvelk kaut kādu tuniku vai ko tādu. Bet man vispār tādi triko piegulošie tērpi ne pārāk.
About this Entry
Jun. 26th, 2015 @ 07:41 am (no subject)
Tags:

Šonakt sapnī es redzēju, ka piemājas veikalā, kur šobrīd ir alkohola veikals, atkal mēģina ierīkot pārtikas bodi. Un tad, kad tur iekārto tādu lauku tipa mini universālveikalu, kur atrodamas visneiedomājamākās preces, tas arī beidzot izdodas. Un tad vēl es sapnī redzēju Citronz, ar kuru mēs mēģinājām kopīgi vienoties, lai aizbrauktu laivu braucienā. Un tad viņa man teica, ka es viņai principā nepatīkot, bet viņa esot ļoti tolerants cilvēks, tāpēc spējot draudzēties arī ar cilvēkiem, kas viņai nepatīk. :D
Tas laikam no tā cēlies, ka es vakar redzēju divas meitenes tramvajā, kuras kā reiz runāja par to, ka vajadzētu aizbraukt laivu braucienā. Es laivu braucienā esmu braukusi tikai reizi mūžā - pa Irbi. Un tas bija superīgi, vēl ilgi jāpadomā, vai ir kas tāds, kas varētu tik labi izvēdināt galvu kā pāris dienu ilgs laivu brauciens.
About this Entry
Jun. 25th, 2015 @ 02:34 pm (no subject)

Par kristībām runājot. Parasti laikam kristībās pašiem bērniem neparasa, vai viņi grib tapt kristīti. Un ja tie mācītāji grib tos bērnus nokristīt, tad pareizi vien dara. Jo tad, kad vecākajai brāļa meitai uzprasīja, vai viņa grib tapt kristīta, viņa teica, ka grib. Savukārt mana krustmeitiņa nodūra galvu un atteica, ka nē. :D Mācītājs gan nelikās traucēties un ūdeni viņai uz galvas uzlēja, to viņa pacietīgi panesa (laikam mājās mamma bija morāli viņu tam sagatavojusi). Pēc tam - ar līdzcietīgu sejas izteiksmi viņa vēroja, kā šī procedūra tiek atkārtota ar viņas māsu (vēlāk bildēs to varēja redzēt). :D

Bet - par laimi, tad, kad vajadzēja ap kaklu aplikt krustiņu, viņai tas bija pa prātam un beigās jau viņa izskatījās gluži priecīga. :)

Jocīgi ar tām māsiņām - katrai savas intereses. Vecākā grib pucēties, pucēties, pucēties. Viņu interesē prinči un precēšanās. Un vēl Vinnijs Pūks.

Savukārt jaunākā - mana krustmeitiņa - visu dienu var pavadīt, spēlējoties ar bēbīšu lellēm. Viņa var nepagurusi viņus vizināt, barot, ģērbt, staipīt apkārt u.t.

Ā, vēl tajā mirklī, kad brāļa sieva ieteicās, ka arī gribētu sev krustiņu ap kaklu, mana krustmeita izpalīdzīgi izstāstīja, ka tad viņai vajagot aiziet uz baznīcu, tur viņai uz galvas uzliešot ūdeni un tad iedošot krustiņu. :D Prātvēders, nu. :)
About this Entry
Jun. 24th, 2015 @ 09:10 pm (no subject)
Un tad kad es beidzot esmu saņēmusies ielogoties un apskatīties, kas notiek Feisbukā, man nez no kurienes pēc ļoti smuku draudzeņu bilžu ievērtēšanas pēkšņi ekrānā ir kaut kādas pornuhas pirmais attēls. :( Un nevar saprast, no kurienes kas tāds radies.
About this Entry
Jun. 18th, 2015 @ 11:39 am (no subject)
Man šodien jāpiezvana. Parasti man nav bail zvanīt, bet šoreiz ir. Man nav bail zvanīt vai vēl kaut ko darīt, ja tas ir saistīts ar to, ko vajag kādam citam. Ja ir jāzvana par kādu lietu, ko vajag man pašai - tā ir problēma. Tā ka man baigi, baigi jāsaņemas.
About this Entry
Jun. 18th, 2015 @ 08:45 am (no subject)
Tags:

Šonakt sapnī redzēju, ka vecmāmiņa ir dzīva, dzīvo savā lauku mājā, ir visai priecīgā noskaņojumā. Un pie viņas - kā senos laikos brauc viesi no Rīgas. :D Un tie savukārt raksta par piedzīvoto Twitterī, kur savukārt to izlasu es un tā priecīgi visiem stāstu, ka tas un tas slavenais māklsinieks dzīvo pie manas vecmāmiņas. Kopumā bija tāds pozitīvs sapnis, gaišās krāsās. Zilas debesis, saulīte, zaļa zāle. Ļoti priecīgi un saulaini.
About this Entry
Jun. 17th, 2015 @ 07:43 am (no subject)

Šonedēļ man mainīsies statuss uz visiem laikiem - es oficiāli kļūšu krustmāte savai jaunākajai brāļa meitai (viņai divarpus gadi). :) Bet te nu jautājums Jums - ko krustmāte dāvina savam krustbērnam kristību dienā? Esmu dzirdējusi sekojošas versijas - zelta krustiņš un ķēdīte, sudraba krustiņš un ķēdīte, sudraba karotīte (kur vispār visu šito var Rīgā nopirkt, juvelierveikalos pārdod krustiņus?) Vēl ir versija, ka jādāvina vienkārši tāda nopietnāka paliekošāka dāvana pašam bērnam.
Būšu ļoti pateicīga par viedokļiem, ieteikumiem un dalīšanos pieredzē par šī procesa norisi. :)
About this Entry
Jun. 16th, 2015 @ 07:51 am (no subject)
Mēģinu kļūt par optimisti. Pirmais nosacījums, lai to izdarītu ir šāds - no rīta jāceļas agrāk kā parasti (es tagad darba dienās ceļos kaut kur pēc pieciem, tad jāpavingro (Surya namaskar), tad duša, tad glāze citronūdens, tad kaut kādi konkrēti dienas uzdevumi. Visu to pieskata mana astroloģijas skolotāja ( http://narayana.lv/ ).
Ļoti, ļoti gribu kļūt optimiste.
Vakardienas uzdevums jau bija dikti feini - jānopērk baltas sveces, aromātiskā eļļa un vannas sāls un jāuztaisa sev relaksējoša vanna, kā arī jāaiziet gulēt līdz pulksten desmitiem. Ar to laicīgo gulētiešanu man vienmēr ir problēmas. Parasti vienmēr sanāk aiziet gulēt ap divpadsmitiem, biežāk - pēc. Un tad jau nav brīnums, ka brīvdienās man tā riktīgi gribas izgulēt to miegu, kas iekrājies pa nedēļu.
About this Entry
Jun. 15th, 2015 @ 08:52 am (no subject)
Vakar braucu 10.tramvajā. Kādā pieturā iekāpa gadus sešpadsmit - septiņpadsmit vecs puisis, ģērbies tikai vasaras šortos, un gadus piecus veca meitene ar mazliet sprogainiem matiem, kas bija saņemti pagarā zirgastē un brīnumgarām skropstām. Viņi apsēdās man tieši priekšā un sāka sarunāties. Māsa taujāja, kur viņiem būs jākāpj laukā, brālis pacietīgi atbildēja un skaidroja. Un visu laiku viņa skatienā, ko viņš ik pa brīdim pavērsa uz savu mazo māšeli, varēja just tādu atbildību un rūpes, ka tas izskatījās dikti feini. Un kad viņi kāpa laukā no tramvaja, es sapratu, kāpēc brālim mugurā nav krekla. Mazajai meitenei mugurā bija nevis kleitiņa, kā man bija licies, bet puiša sporta krekls, ko viņš, acīmredzot, bija atdevis mazajai māsai, kad no gaisa sāka krist lielās lietus lāses.

Forši, ka arī tādi jaunieši aug Latvijā.
About this Entry
Jun. 11th, 2015 @ 03:15 pm (no subject)
Mēs tikko diskutējām ar kabineta biedreni par mūziku un pēkšņi radās jautājums - ja atlikušo mūžu nāktos klausīties tikai desmit dziesmas, kuras tās būtu? :)
About this Entry
Jun. 11th, 2015 @ 01:09 pm (no subject)
Vasaras darba ziņā man personīgi ir labākais laiks. Daudzi aiziet atvaļinājumos, kārtējo darba uzdevumu ir mazāk- attiecīgi paveras iespējas kaut ko uzlabot, sakārtot, ieviest jaunas sistēmas.
About this Entry
Jun. 10th, 2015 @ 08:31 am (no subject)
Šodien kolēģei dzimšanas diena. Tai, kas iet projām no šī darba. Un varbūt viens no maniem šībrīža skumju iemesliem ir arī viņas aiziešana. Galu galā - pēdējo desmit gadu laikā es ar viņu esmu krietni vien vairāk ikdienā bijusi kopā nekā ar daudziem citiem cilvēkiem.
About this Entry
Jun. 9th, 2015 @ 01:14 pm (no subject)
Vakar noskatījos to animācijas filmu "Akmeņi manās kabatās". Varbūt nevajadzēja. Varbūt vispār to nevajadzētu skatīties cilvēkiem ar mazliet depresīvu novirzi.
About this Entry
Jun. 9th, 2015 @ 08:49 am (no subject)
Man vienai jaunās Troņu spēļu sērijas šķiet vājākas par iepriekšējām? Tur daudz visādu slaktiņu un ekšenu, bet salīdzinoši maz - cilvēcisko attiecību un emociju. Un bez cilvēciskajām attiecībām man flmas/izrādes šķiet garlaicīgas.
About this Entry
Jun. 4th, 2015 @ 08:33 pm (no subject)
Klau, cibiņi, varbūt Jūs zināt - vai Depo šobrīd var nopirkt rododendru stādus? Vai arī vēl kaut kur Rīgā rīt to var izdarīt?
About this Entry