About this Journal
Current Month
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Jul. 28th, 2015 @ 06:07 pm (no subject)
Gailenes, kuras nopirku sestdien pie vecāka pāra, kas tepat tuvumā tirgoja savus lauku labumus, izrādījās ļoti labas. Šodien uztapa gaileņu zupa ar burkāniem, kartupeļiem, kabaci un burkānu, lokiem un dillēm. Garšīgi. :)
About this Entry
Jul. 28th, 2015 @ 03:14 pm (no subject)
Ak, vai. Priekšnieks vēl vienu darbu man atsūtījis. Man ir aizdomas, ka piektdiena, kura ir mana pēdējā diena pirms atvaļinājuma, kurā man ir jānodod divi pretīgi darbi, kā arī jāaizvieto kolēģe, uztaisot atskaites, kurā man vēl būs vārda diena un kurā man vēl vakarpusē ir jāspēlē kāzās 200 km no Rīgas, būs visai jautra.
About this Entry
Jul. 27th, 2015 @ 09:19 am (no subject)
Tikko ienāca priekšnieks ar diviem kolēģiem. "Tev kaut kas brīvdienās noticis, ar to arī apsveicam". Un tagad man ir jauns neliels augs puķpodā, kas viņam, šķiet, ir par mazu, būs jāpārstāda.
About this Entry
Jul. 25th, 2015 @ 10:35 am (no subject)
Tikko piezvanīja brāļa sieva ar meitenēm, sasveica mani.😊 Pēc tam vecākā pajautāja, cik man gadu. Tas šoks viņas balsī, kad viņa atkārtoja 36, bija dikti komisks.😊 Mjā. Gadi nestāv uz vietas. Ko es novēlu sev šogad? Spēju pieņemt lietas, ko nevaru mainīt, uzdrīkstēšanos un spēku mainīt to, ko varu, kā arī saprātu, lai šīs lietas atšķirtu.
About this Entry
Jul. 24th, 2015 @ 07:55 pm (no subject)
Es tiešām esmu to nosapņojusi, ka Ketlīnu Starku kaut kas bija atdzīvinājis un viņa kopā ar kaut kādiem vīriem brauca ar laivu pa ūdeni? Gribēju par šo ar brāli aprunāties, viņš saka, ka neatceroties tādu epizodi. Paskatījos sērijās, arī nevaru atrast. ???
About this Entry
Jul. 24th, 2015 @ 03:42 pm (no subject)
Darbā kolēģei šodien vārda diena. Rezultātā manī ir paliela glāze ruma ar ābolu sulu. Un tāpēc man tagad ir visai sārti vaigi un tāds zināms pofigisms. Un tagad es iešu mājās.
About this Entry
Jul. 24th, 2015 @ 03:20 pm (no subject)
Kā mēs konstatējām šodien ar manu brāļa sievu. Ja attiecības nekopj, tās aizaug ar nezālēm un puķes vairs nevar pamanīt.
About this Entry
Jul. 22nd, 2015 @ 01:46 pm (no subject)
Hmmm. Nu, kāpēc, nu, kāpēc Marks & Spencer neveic piegādes uz Latviju? Nu, kāpēc? :(
About this Entry
Jul. 21st, 2015 @ 03:56 pm (no subject)
Man šodien šausmīgi gribas suši.
About this Entry
Jul. 20th, 2015 @ 07:36 am (no subject)

Piektdien bija feini aizdoties uz Lido. Spēlēs vienmēr ir forši, ja ir kāds savējais publikā. Un to arī vajag pārvērst par mūsu ģimenes tradīciju - būt kopā ne tikai bēdās, bet arī priekos. :) Citādi jau reizēm liekas, ka pirmā asociācija ar mūsu ģimeni ir kaut kas drūms un nopietns. Vakar bijām aizbraukuši pie manas mammas. Viņa sasmējās, redzot to video, kurā mēs apsveicām mūsu vecāko brāli - viņš ir sabiedrības dvēsele, to nevar noliegt. :)
About this Entry
Jul. 17th, 2015 @ 02:03 pm (no subject)
Šausmas, baigais miegs nāk virsū, vēl stunda līdz darba dienas beigām. Varbūt jāierauj kāda kafija.
About this Entry
Jul. 17th, 2015 @ 07:45 am (no subject)
Tags:

Vakar pēc ilgiem laikiem pati mājās krāsoju matus. Bija apnicis aiziet uz frizētavu, izstāstīt, ka es gribu sev tādus matus, kādi man tie ir pie matu saknēm, un pēc tam konstatēt, ka tie atkal ir nokrāsoti rudi brūni. RUDI brūni. Nevis pelēkbrūni, kā tas piestāvētu man kā īstai Ziemai ar gaišu, vēsu ādas toni un zilpelēkām acīm. Tā nu vakar Drogās nopirku šo te matu krāsu- "Iced Truffle".
.
Rezultāts ir tīri ok. Nu labāks par frizētavu rudajiem noteikti.

About this Entry
Jul. 15th, 2015 @ 10:52 pm (no subject)
Man ir aizdomas, ka pulkstenis tad, kad pienāk deviņi vakarā, sāk joņot neprātīgā ātrumā. Šķiet, ka esi tikai apgriezies ap savu asi - te tas rāda jau pusdesmit, vēl mirklis - un jau bez pāris minūtēm vienpadsmit. Jāiet gulēt. Ar labu nakti, Ciba! :)
About this Entry
Jul. 15th, 2015 @ 09:33 pm (no subject)
Tags: ,

Ieraudzīju fesibukā šo lapu par mājas būvēšanas izmaksām, ieliku sev šeit linku, lai varu atrast. Tur arī apraksti klāt par dažādu darbu veikšanām, interesanti, brīvākā laikā jāpapēta vairāk - http://gimenesmaja.blogspot.com/2015/01/majas-izmaksu-apkopojums.html?m=1 .
About this Entry
Jul. 15th, 2015 @ 03:26 pm (no subject)
Tags:

Latvijas iedzīvotājus ārzemēs var atpazīt pēc Rimi akcijas somām un čemodāniem, tagad tiem pievienojušās arī Narvasen austiņas. :) Es arī nopirku - nekas, skan tīri labi. Un vēl nopirku sev to blenderi. Un vēl tās pavisam mazās austiņas, jo manējās pavisam mazās austiņas bija saplīsušas.
About this Entry
Jul. 15th, 2015 @ 10:18 am (no subject)

Mājas bibliotēkas revīzijas rezultātā šobrīd sarakstā ir 1211 grāmatas. Pārāk ātri pēdējā laikā saraksta veidošana nevedās, jo ļoti daudz grāmatu ir krievu valodā, bet es krievu valodā uz datora drukāju ne pārāk ātri. Turklāt liela daļa ar gariem nosaukumiem - par lauksaimniecības darbiem, dažādu tehniku, remontdarbiem, lērums dažādu rokasgrāmatu. Šie pēdējie ir tēta plaukti, ko revidēju. Vispār - grāmatu plauktu saturs visai daudz ko pastāsta par cilvēku. Vismaz agrāk pastāstīja, tagad droši vien meklējumu vēsture internetā stāsta vairāk.

Kad atkal būšu laukos, būs jāturpina. Domāju, ka varbūt ir apzināta kāda ceturtā daļa grāmatu. Bet konkrēti šis darbs man ļoti patīk, iedvesmo. Man vispār patīk kārtot, veidot sistēmas. Redzēt, kā bardaks pamazām pārvēršas par kaut ko tādu, ar ko ir patīkami darboties un tā saucamās problēmlietas (katrā darbā tādas ir) pārvēršas par lietām, ar kurām patīkami darboties.
About this Entry
Jul. 14th, 2015 @ 03:39 pm (no subject)
Tags:

Šodien tiku pie jaunas pases. Vecais labais triks ar domu - likt iekšā ne labāko fotogrāfiju, izdevies teicami - kolēģe teica, ka šoabrīd es labāk izskatoties nekā pirms desmit gadiem. :D Aizdomājos, kas tik viss nav noticis pa šiem desmit gadiem. Varbūt pases nomaiņa ir labs sākums jaunam dzīves posmam.
About this Entry
Jul. 13th, 2015 @ 10:39 pm (no subject)
Taisu ģimenes koku. Domāju - pameklēšu, varbūt atrodu kādu ar mana vecvectēva uzvārdu draugos vai feisbukā - varbūt var sazināties un galu galā kāds izrādās radinieks. Bet sociālajos tīklos visai maz cilvēku ar tādu uzvārdu. Tad apskatos, vai twitterī kāds gadījumā nav. Bet twitter uzreiz izmet man visādus velna attēlus. Mjā, zinot, ka mans vecvectēvs mācēja lasīt kaut kādu tur to melno bībeli, pēc kuras lasīšanas sarunājās ar mirušajiem - mamma vienmēr spoku stāstus stāstījusi par viņu, tas nerada izbrīnu. Baigi jocīgi, es viņu nekad neesmu redzējusi, bet man ir sajūta, ka viņš man ir kaut kādā ziņā tuvāks nekā mani vecvecāki. No tēva puses es nevienu vecvecāku neesmu redzējusi - vectēvs nomira dažas dienas pirms manas nākšanas pasaulē, bet vecmāmiņa - pret kuru es izjūtu maigumu tēta un mammas nostāstu par viņu dēļ, nomira vēl agrāk.
About this Entry
Jul. 10th, 2015 @ 08:06 am (no subject)

Paldies visiem iesaistītajiem par foršo vakardienas pasēdēšanu LK. :) Laiks paskrēja nemanot un pozitīvas emocijas arī tika gūtas. :)
About this Entry
Jul. 9th, 2015 @ 08:00 am (no subject)
Šorīt 11.tramvajs bija tik pilns, ka sanāca pat darbu nokavēt, jo savā parastajā laikā nemaz nebija iespējams tikt iekšā. Nākošajā iespraucos, bet nu tur dažam labam korim, kurš gribēja kāpt vēlāk, nācās pagaidīt vairākus, lai beidzot tiktu iekšā.
About this Entry