About this Journal
Current Month
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Sep. 25th, 2020 @ 08:47 am (no subject)
Tags:

Bet vismaz sapnis šonakt bija ok, ar erotisku noskaņu. :)

Bet vispār manā cibā šis būs 200 sapnis ar mirkļbirku "sapnis".
About this Entry
Sep. 23rd, 2020 @ 02:46 pm (no subject)
Šodien es esmu kļuvusi par vienu gudrības zobu nabagāka. Bet process bija samērā nesāpīgs un arī diezgan ātrs (36 minūtēs man apskatīja visus zobus, uztaisīja ārstēšanas plānu, diviem zobiem uztaisīja rentgenu, veica anestēziju un tad arī izrāva). Tagad jūtos jocīgi, bet nu labi.

Priekšnieks pie sevis taisa sanāksmi. Man katru reizi, kad viņš taisa sanāksmes, pilnīgi stress sākas - kas atkal noticis?
About this Entry
Sep. 21st, 2020 @ 02:23 pm (no subject)
Aprunājos ar savu māmiņu, viņa iesaka man to sāpošo gudrības zobu raut laukā, nevis labot. Ak, vai, man tajā pašā dienā, kad sarunāts zobārsts, ir arī vēl viens obligāts pasākums, kuru nevaru atcelt. Bet mani kolēģi mani sabiedēja, ka tajā pašā dienā es vairs neko jēdzīgu pasākt nevarēšot.
About this Entry
Sep. 21st, 2020 @ 08:03 am (no subject)
Tags: ,

Pēdējā laikā kā nakts, tā murgi. :( Sākot ar to, ka ārsts paziņo par briesmīgas slimības klātesamību manā organismā, turpinot ar manis apmuļķošanu, sīknaudas vietā iedodot kaut kādas apšaubāmas stikliņu brošiņas un cieņas zaudēšanu savu kolēģu vidū, jo es esmu nolaidusi kaut kādu lažu darbā (paļāvusies, ka gan jau "proņesjot").

Mjā, no vienas puses - pārmaiņas, protams, ir laba lieta, bet... tas pats pārmaiņu process gan ir tāds - pabriesmīgs. Ar jauno priekšnieku sevišķi veiksmīga sadarbība neizdodas. Tad vēl mūzikas lietas arī ir visai stresainas un visu laiku rodas tāds jautājums - vai no manas puses tomēr nav nekaunīgi ierakstīt tās dziesmas un nest tās priekšā publikai? Bet ko lai es daru? Ja es tās dziesmas neierakstu, tad tās kā tāds neizdarīts darbs stāv man galvā un visu laiku dīc un nomāc. Kā tāds neatmaksāts parāds vai neizdarīts darbs.

Vismaz labi, ka šodien vairs nejūtu to drausmīgo nogurumu, ko visu pagājušo nedēļu. Un arī galva nesāp. Varbūt nostrādāja tā māmiņas ieteiktā ugunspuķu tēja - jo tieši pēc tās galvassāpes mitējās. Jeb varbūt nostrādāja tas, ka sestdien ieturēju atslodzes dienu - neko neēdu. Jeb varbūt tas, ka brīvdienās es kārtīgi izgulējos. Jeb arī viss kopā.

Nu, ko, jauna nedēļa. Lai tā mums visiem ir veiksmīga, mīļie!
About this Entry
Sep. 18th, 2020 @ 02:27 pm (no subject)
Ar kaut ko mans organisms cīnās. Kad man ir viss ok ar veselību, man vienmēr ir 36,6. Ja ir kaut kā savādāk, es zinu, ka kaut kas nav īsti kārtībā. Varbūt kaut kāda infekcija? Varbūt saistībā ar to gudrības zobu - kad tam pieskaros, tas sāp.
About this Entry
Sep. 18th, 2020 @ 12:13 pm (no subject)
Vakar ielīdu gultiņā desmitos, pēc pusstundas reāli izslēdzu gaismu, uzliku Spotify kaut kādu mierīgu mūziciņu ar taimeri. Un šodien jūtos labāk (galva vēl gan drusku sāp, bet pašsajūta labāka). Un šorīt pirmo reizi pamodos jau ap pieciem.

Man pamazām tā laicīgā gulētiešana sāk iepatikties. :)
About this Entry
Sep. 18th, 2020 @ 11:26 am (no subject)
Bet nu vakar varēju pārliecināties, ka mans Ilse Jacobsen mētelītis patiešām ir labs - mājās aizgāju sausa, vējš nepūta cauri, kā arī nespēja noraut man kapuci. Man ir šāds - tikai tumši zilā krāsā (un paveicās nopirkt ar atlaidi).
About this Entry
Sep. 18th, 2020 @ 11:09 am (no subject)
Ārprāts, vakar uzzināju, ka mans brālis pagājušajā trešdienā ir bijis tajā autobusā, kurš sadūries ar alni. Labi, ka vēl salīdzinoši sveikā tikuši cauri - šoferim stikli drusku rokas sagriezuši un alnis beigts, pārējiem nekas.

Ujjjjjjj, traki, traki, traki. Kaut kad brāļi bija braukuši no Rīgas naktī un tieši pirms viņiem braucošajam baļķu vedējam bija sākuši baļķi krist laukā. Toreiz laikam riepu sadauzīja un uz rīta pusi tik mājās bija.

Bet mīļajam arī kaut kad nesen stirna bija izskrējusi mašīnai priekšā, labi, ka bija paspējis sabremzēt.

Bet vakar vienlaicīgi divas kolēģes ziņoja par nolauztiem kokiem - vienai koks uzkritis uz sētas, otrai vīrs braucis pa ceļu un tieši aiz viņa vējš nolauzis koku.

Paldies Dieviņam, ka visi dzīvi un veseli. Bet drusku kaut kāda trako māja pēdējā laikā ir, brauciet, mīlīši, uzmanīgi.
About this Entry
Sep. 17th, 2020 @ 11:22 am (no subject)
Trešo dienu sāp galva. Bet šodien vismaz kopējā pašsajūta ir mazliet labāka - vakar ielīdu gultiņā jau desmitos - domāju turpināt šādu praksi. Var jau būt, ka daļēji galvassāpes ir arī spriedzes dēļ - sastrādāties ar jauno priekšnieku nav sevišķi viegli.
About this Entry
Sep. 16th, 2020 @ 10:56 am (no subject)
Tags:

Nesen sapnī redzēju, ka man ir piedzimis puika ar jiftīgi zaļām acīm. Tas, ka sapnī piedzimst bērns, it kā neesot uz labu (vismaz tā vēstīja Šarlote Brontē "Džeinā Eirā" un mana māmiņa kādreiz).
About this Entry
Sep. 16th, 2020 @ 09:06 am (no subject)
Nevaru saprast, vai es slikti jūtos tāpēc, ka man ir MR vai arī tāpēc, ka es darba dienās ceļos mazliet pirms sešiem, bet aizmigt man izdodas - labākajā gadījumā - pēc divpadsmitiem. Sestdienās man parasti ir rīta cēliens, kad kaut ko padaru, tad mēdzu noplīst uz vairākām stundām un tad - uz vakara pusi - jau atkal sāku kustēties. Bet šonedēļ nebija to svētīgo miega stundu un vakar man likās, ka viss - knapi kustos. Ielīdu migā jau pusdesmitos, bet, protams, aizmigt izdevās kaut kad pirms divpadsmitiem. Bet nu drusku labāk kā vakar ir gan, varbūt tomēr (jācer), ka tā sliktā pašsajūta saistīta ar miega trūkumu, nevis kaut ko nelabāku.
About this Entry
Sep. 15th, 2020 @ 08:36 am (no subject)
Ja es gribu ātri gūt pozitīvas emocijas, es mēdzu Youtube apskatīties kādu "Yes to the dress" epizodi. Tās laimīgās meitenes, kuras atradušas savu mīļoto vīrieti, līdzi paņemtās māsas, māsīcas un topošās vīramātes, kuras priecājas par gaidāmo ģimeņu apvienošanos. Un māte - kura - lai arī grib pavisam savādāku kleitu, nekā iecerējusi meita, tomēr beidzot piekāpjas, kad redz, ka tā īstā kleita meitai nu ļoti jau patīk un ir svarīga. Un pēc tam tās aizkustinājuma asaras, kad līgava jau ir saposta un ar plīvuru. Mans "guilty pleasure".
About this Entry
Sep. 15th, 2020 @ 08:14 am (no subject)
Es ik pa laikam mēdzu ieskatīties savos Cibas arhīvos, lai saprastu, ko es tajā konkrētajā dienā esmu domājusi agrākajos gados. Pagaidām neesmu atradusi tādu datumu, kurā man būtu ieraksts katrā gadā. Eh.
About this Entry
Sep. 11th, 2020 @ 08:23 am (no subject)
Brālis tomēr nav apmierināts līdz galam ar iespēlēto ģitāru. Man jau liekas, ka viņš drusku piesienas, bet nu labi - ceru, ka šodien tomēr izdosies atrisināt šo jautājumu.

Vakar mēs ar mīļo bijām aizbraukuši pie jūras - nofilmēt saulrietu, jo tas tematiski mazliet sasaucas ar vienas dziesmas tekstu. Ak, kungs. Tur bija tik drausmīgs vējš, ka pat uz statīva kamera brīžiem kustējās. Kad braucu mājās, man visur bija smiltis - gan uz ādas, gan matos, gan uz trencīša, gan acīs, gan starp zobiem. Iedzēru un iedevu arī mīļajam iedzert kurkumu, lai saaktivizētu imunitāti un mēs nesaslimtu pēc tādas vējā būšanas.
About this Entry
Sep. 10th, 2020 @ 05:42 pm (no subject)

Āāā, saņēmu pirmo dziesmas versiju, man patīk. :) Šodien biju kafejnīcā ar dikti foršu bundzinieku, kurš manām dziesmām iespēlēja bungas. Brāļa soliņš arī smuki skan, producents ir burvīgs. Mums ar viņu ļoti saskan viedokļi par to, kas ir skaisti. Basģitāru savām dziesmām iespēlēju es pati. Tā, lūk, man iet.

Vajadzētu kādu jaunāku bildi, kurā es pēc cilvēka izskatītos. Pēdējā fotosesija man bija pirms vienpadsmit gadiem, vai manu vai.
About this Entry
Sep. 10th, 2020 @ 08:07 am (no subject)
Tags:

Šonakt sapnī redzēju, ka gatavojos veikt kaut kādu skaistumkopšanas procedūru - tipa mezoterapiju vai ko tādu. Un tad es aizeju uz to salonu, man ir pieraksts un tad nāk tā skaistumkopšanas beibe, paņem tādu pieclitru burku, kurai vāciņa vietā uzlikta pārtikas plēve (lai neiztvaikotu - kā viņa paskaidroja), paņem tādu milzīgu šļirci un sāk vilkt to šķidrumu.

Es tā bikli apjautājos, vai gadījumā tas tomēr neizskatīsies kaut kā mākslīgi, uz ko viņa attrauc, ka jā- izskatīsies. Bet kāpēc tad es te nākot, ja negribot izskatīties mākslīga un negribot sev vaigu kaulus izcelt.

Nu, es sapnī atteicos no šī piedāvājuma un pamodos ar saviem personīgajiem vaigu kauliem.
About this Entry
Sep. 9th, 2020 @ 01:40 pm (no subject)
Pierakstījos pie zobārsta Arsā. Tuvākais laiks pēc divām nedēļām. Nu, ceru, ka mans gudrības zobs tik ilgi izturēs un mani nenobeigs.
About this Entry
Sep. 9th, 2020 @ 06:18 am (no subject)
Tags:

Eh, kaut kāda slikta karma laikam iestājusies man transporta jomā. Vakar pēc darba 11.tramvajs gāja ar pusstundas nokavēšanos, tāpēc nokavēju autobusu uz mājām. Gaidīju citu, bet tas arī nenaca, tāpēc vispār mājās sanāca atbraukt ar draugu.
About this Entry
Sep. 8th, 2020 @ 01:10 pm (no subject)
Man sasāpējies gudrības zobs. :(
About this Entry
Sep. 7th, 2020 @ 10:37 am (no subject)
Bet brīvdienās mums bija divu stundu pataiga pa piemājas mežiem, kas rezultējās mazā pusķocītī ar sviesta bekām un divām beibī baraviciņām (kuras tāpat uzreiz bija teju divas reizes lielākas par jebkuru no sviesta bekām). Tā nu vakar mums bija pašsalasītu sēņu mērcīte pusdienās.
Man patīk sēņot. :)
About this Entry