About this Journal
Current Month
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
May. 22nd, 2019 @ 08:51 am (no subject)
Saistībā ar čekas maisiem un trauksmes celšanas likumu aizdomājos, ar ko īsti atšķiras stučīšana no trauksmes celšanas. Tie, kas nopludina informāciju žurnālistiem, ir stukači vai arī trauksmes cēlāji? Un kur ir tā robeža, kad izcelt gaismā kaut ko, kas ir nelikumīgs vai neētisks, ir ok? Varbūt kritērijs ir nodoms - ar kādu domu tas tiek paziņots? Un vai paziņots tiktu arī tad, ja tas, par ko ziņo, ir ziņotājam tuvs cilvēks? Visādā ziņā tā vienmēr ir saruna ar savu sirdsapziņu un veselo saprātu. Jo - lai kādu lēmumu - ziņot vai neziņot, tu pieņemtu, tev pašam personīgi būs jādzīvo atlikusī dzīve ar šī pieņemtā lēmuma sekām.
About this Entry
May. 21st, 2019 @ 06:48 pm (no subject)
Reizēm es būtu priecīga, ja man tuvie cilvēki rakstītu dienasgrāmatu. Un cik tomēr ir neforši, ja cilvēks dzīvo viens. Nevaru šodien brāli sazvanīt un tas man nepatīk.
About this Entry
May. 16th, 2019 @ 08:22 am (no subject)
Jaunākā Troņu spēļu sērija man patika. Serseja un Džeimijs asociējās ar Hitleru un Evu Braunu bunkurā. Atsevišķie kadri no mazo civlēku dzīvēm, kuriem ir pienācis pasaules gals. Domāju par varu, varenajiem. Par cilvēkiem, kuri cenšas sasniegt savus mērķus, kāpjot pāri līķiem un izmantojot pilnīgi visas metodes. Par to, ka galu galā tam kastrātam izrādījās taisnība. Par varu, kas ir viens no lielākajiem pārbaudījumiem cilvēka dzīvē. Par to, ka tik bieži tie, kuriem tā pieder, neaizdomājas, ka tad, ja viņi iznīdēs un sapostīs to, pār ko viņi grib iegūt varu, viņi beigās iegūs tukšumu un postažu. Par varas milzīgo atbildību.
About this Entry
May. 14th, 2019 @ 08:20 am (no subject)
Mani mazliet mulsina tas, ka iepriekšējās teritoriālās reformas laikā bija tik daudz viedokļu par to, ka nevajadzēja to reformu uzsākt, vajadzēja atstāt vecos rajonus. Tagad plosās, ka Pūce slikts, ka grib pa lielam atjaunot to, kā bija iepriekš. Brīžiem gribas pateikt - opreģeļiķes, ģevuška.

Un tajā pašā laikā SS.com ir tautas lietotais Latvijas reģionālais iedalījums - nekustamo īpašumu sadaļā.
About this Entry
May. 10th, 2019 @ 10:34 am (no subject)

Man ļoti patīk Gustava Klimta darbi.


About this Entry
May. 9th, 2019 @ 11:52 am (no subject)
Vakar pusdienlaikā izdomāju aiziet uz Čiekurkalna mazo Maximu - nopirkt kafiju. Aizeju, bet Maximas vietā kaut kāda pārbūve notiek. :( Tagad sanāk, ka mūsu nama Narvesen ir lielākais pārtikas veikals apkārtnē. Eh.
About this Entry
May. 9th, 2019 @ 08:53 am (no subject)
Mums tak jaunā vadītāja arī uztaisījusi aptauju. Šoreiz SKDS. No vienas puses - man pēc pagājušā gada aptaujas, kad visus rezultātus izvazāja atklāti, vairs nevienu aptauju pildīt negribas.
About this Entry
May. 7th, 2019 @ 04:42 pm (no subject)
Starp citu, šodien esot ļoti laba diena kalt ilgtermiņa plānus un uzsākt jaunas, nozīmīgas lietas. Kāpēc gan nepamēģināt? Lai Jums izdodas, draugi! :)
About this Entry
May. 7th, 2019 @ 04:31 pm (no subject)

Ja nu kas - internetā atradu to, kā apvienot Excel šūnas (tekstu), balstoties uz kādu kritēriju.
Piemēram, ja jums ir šāda excel datne, kurā dati ir šādā veidā:
1.grupa - Mārtiņš
2.grupa - Kārlis
3.grupa - Kristīne
3.grupa - Zilga
1.grupa - Viola ,
tad ar šo te rīku var uztaisīt šādu sarakstu:
1.grupa - Mārtiņš, Viola
2.grupa - Kārlis
3.grupa - Kristīne, Zilga .
Izmēģināju un iet. Tikai pēdējā rindā jānomaina FunUction un Function. :)

Te links - https://www.listendata.com/2016/01/excel-vba-concatenate-text-based-on.html .
About this Entry
May. 3rd, 2019 @ 11:18 am (no subject)
Tags:

Gribu kādreiz kaut ko no šīm receptēm iemēģināt, tāpēc pieseivoju linku https://www.krustnaglina.lv/filter/Pamat%C4%93dieni . Viņai daudz recepšu ar pilngraudu makaroniem, diez tie ir tie paši brūnie makaroni? Es reiz veikalā nopirku tādus - drausmīgi negaršīgi bija. Garšoja pēc ūdenī izmērcētas rupjmaizes. :( Kāpēc tik daudz lietu, kas ir veselīgas vai pietiekoši labas, ir tik drausmīgi negaršīgas?
About this Entry
Apr. 26th, 2019 @ 04:14 pm (no subject)
Tags: ,

Nezināju, ka suņu mammas arī mēdz būt stingras un ieviest disciplīnu. https://m.youtube.com/watch?v=KHBe0jT6S3U
About this Entry
Apr. 26th, 2019 @ 11:16 am (no subject)
Tags:

Kaut kāds riebīgs krekšķis jau nedēļu moka. Sākumā sāpēja kakls, tagad ir sajūta, ka tas draņķis ir pārceļojis no kakla mazliet zemāk - uz krūtīm. Nepatīkamas - drusku sāpīgas - sajūtas. Izrādās, ka kolēģe ar kaut ko līdzīgu ir nolikusies ar bronhītu uz slimības lapas. Priekšnieks ticis uz strīpas pēc tam, kad uz savu roku izdzēris iepriekš izrakstītas antibiotikas. Es pati dzeru Islandes ķērpja tēju. Ar gadiem aizvien vairāk besī slimošana.
About this Entry
Apr. 26th, 2019 @ 09:00 am (no subject)
Āāāā. Man nedēļas nogalē jāuzņem ciemiņi - trīs gados vecākas kundzes. Tā nu gudroju, ko lai ceļ galdā. Šausmas, es esmu tik ļoti atradinājusies no ciemiņiem. Protams, vajadzēs silto, uzkodas un kūku. Pastāstiet, kādus ēdienus jūs liekat galdā, kad uzņemat ciemiņus?
About this Entry
Apr. 24th, 2019 @ 03:51 pm (no subject)
Šodien darbā uzlika jaudīgāku kompi. Tad jau redzēs, kā man ar to klāsies.
About this Entry
Apr. 23rd, 2019 @ 09:05 am (no subject)

Reiz es aizbraucu uz laukiem un ar šausmām konstatēju, ka esmu Rīgā atstājusi savus sejas krēmus. Bet tos laukos, protams, nopirkt nevar. Bet āda man niķīga - piemēram, Payot kosmētika kādreiz tik gauži nodarīja manai ādai, ka tā sāka lobīties plēksnēm vien. Tikai pēc mezoterapijas atguva normālu stāvokli. Bet vispār bez sejas krēma - arī ārprāts - āda paliek tik sausa, ka sāk sāpēt. Tā nu izmisuma dzīta nopirku to, kas bija uz vietas - kaut kādu nomierinošo krēmu Zeljonij sad. Man par brīnumu - šis absolūti lētais sejas krēms manai ādai patīk daudz labāk nekā daudzi - krietni vien dārgāki. Labi iesūcas ādā, patīkami smaržo (ja produkta smarža man nepatīk, es vispār to palietot nevaru), āda neprotestē, nav sarkanu pleķu, sausuma u.t.t.
About this Entry
Apr. 16th, 2019 @ 03:46 pm (no subject)
Sviesta cibā var kaut kādā veidā izdzēst liekos tagus?
About this Entry
Apr. 12th, 2019 @ 09:07 am (no subject)
Bet vispār mani mulsina tas, ka Satversmes 3.pants nosaka, ka : "Latvijas valsts teritoriju starptautiskos līgumos noteiktās robežās sastāda Vidzeme, Latgale, Kurzeme un Zemgale.", savukārt nekādos normatīvajos aktos nav noteikts, kas ko ietver. Tā vietā katra iestāde ir izveidojusi savus reģionus - te atradu vienu apkopojumu - https://veletajiem.wordpress.com/2014/05/29/atspogulojums-karte-ka-dazadas-iestades-sadalijusas-latviju/ (varbūt nav pats aktuālākais, bet pa lielam - kad zvanīju Statistikas pārvaldei, viņi arī apliecināja, ka katrai iestādei ir savie reģioni . Man tas nešķiet loģiski - kā šādā sistēmā vispār savstarpēji dažādu iestāžu statistikas datus salīdzināt?
About this Entry
Apr. 10th, 2019 @ 08:28 am (no subject)

Ļoti patīk Kristiana Parn darbi. Uz tiem man patīk skatīties, nomierina, rodas pozitīvas emocijas. Un vēl tie jūraszilganzaļie toņi, kas vispār ir mana vājība. Gribu kaut ko no viņas zīmējumiem savā istabā. Ja kādam arī patīk - vairāk te - https://www.etsy.com/shop/krisblues?ref=l2-shop-info-avatar .


About this Entry
Apr. 8th, 2019 @ 11:15 pm (no subject)
Attiecībā ar savu ģimeni es jūtos kā Skārleta O'Hāra, kad viņa atgriezās Tarā pēc Atlantas krišanas.
About this Entry
Apr. 4th, 2019 @ 10:57 am (no subject)
Jau otro stundu darba aizsardzības lekcija. Zeme, atveries, cik garlaicīgi. Ja ne telefons, tad vispār šausmas. Pēc tam būs kafija noteikti jāpaņem.
About this Entry