About this Journal
Current Month
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Oct. 5th, 2015 @ 09:05 pm (no subject)
Tags: ,

Šodien atnāca pasūtījums no Amazon - Gabor sandeles. Šitādas te - http://www.amazon.co.uk/Gabor-Women-Wedge-Heels-Sandals/dp/B00O5AO37C/ref=sr_1_1?s=shoes&ie=UTF8&qid=1444068277&sr=1-1&keywords=gabor+igna , ir ērtas un foršas. Turklāt cena arī bija dikti laba - 40 EUR ar piegādi. Laikam ir jēga ievērot senču ieteikumus - par ratiem ziemā un ragavām vasarā. Un apakšas arī neslīdīgas. :)
About this Entry
Oct. 1st, 2015 @ 04:40 pm (no subject)
Šodien diena nav tā vieglākā. Un īsti adekvāta es arī neesmu. :/
About this Entry
Oct. 1st, 2015 @ 09:30 am (no subject)

Tāks, tomēr kaut kas ir drusciņ par daudz. Trīs aizņemti vakari nedēļā tomēr atstāj krietni vien maz variācijas iespēju. Atteikšos no vēdiskās astroloģijas kursiem, jo tas tomēr sākas no paša sākuma un man tomēr vajag aizpildīt baltos plankumus, nevis vēlreiz mācīties to, ko es jau zinu. Atradu baigi kruto alternatīvu - bezmaksas vēdiskās astroloģijas lekcijas pie pasniedzēja, kurš nenodarbojas ar biedēšanu - Ruslana Naruševiča. Ja kādam arī interese - te ir links - http://vedicuniversity.ru/astrologiya.htm .
About this Entry
Sep. 30th, 2015 @ 08:12 pm (no subject)

Cik labi, ka tas cilvēks izrādījās apbrīnojami lādzīgs un mierīgs. :) Un vēl ar sīkiem suņukiem, kas žigli vien novāca visādas sanervozēšanās. :) Varbūt man arī kā līdzeklis nervu nomierināšanai varētu darboties suņuks? :)
About this Entry
Sep. 30th, 2015 @ 07:37 am (no subject)

Vakar ar draudzenītēm satikāmies tādā foršā vietā kā "Parunāsim", kas atrodas Vecrīgā tieši blakus Jēkaba katedrālei. Tiešām dikti jauka vieta, lēta gan nav, toties kūkas, kafija, kā arī tie daži ēdieni, kurus viņi piedāvā uzēst pirms kūkas, ir tiešām garšīgi. Un atmosfēra tiešām forša - kā reiz, lai parunātu. :) Tur ir arī burvīgs iekšpagalmiņš, kurā vasarās sēdēt laukā. Un mana vājība ir iekšpagalmiņi. :) Bija forši.
About this Entry
Sep. 29th, 2015 @ 10:06 am (no subject)

Šodien paredzēts tikties ar draudzenēm, tāpēc vakar uz īsu brīdi ieskrēju pie brāļa meitām aizņemties kristību fotogrāmatu. Un vakar tur - brāļa dzīvoklī tiešām bija sajūta, ka "love is in the air". :) Brālis pats taisījās braukt uz darbiņu, vecākā brāļa meita uz datora bija sadrukājusi tekstus, kuros bija iekļauti viņas tuvākie cilvēki. Un apakšā bija uzrakstīts - es jūs visus mīlu. :) (To viņa pati esot izdomājusi uzrakstīt). Un mana krustmeitiņa pienāca klāt mani samīļot. Un pēc tam otra brāļa meitiņa. Un bija tādā "āāh" sajūta. :)
Brālim tā īpaši viegli neiet pa dzīvi. Tāpēc es gribu piefiksēt tos atskaites punktus, tos mirkļus, kad ir tā - forši. Paldies Dieviņam, ka tādi mirkļi nāk. Pēc kaut kāda laika, kurš nav tāds īpaši viegls, atkal ir mirkļi, kad var redzēt, ka dzīve ir skaista. Un tieši šie mirkļi ir jāatceras, jāsaglabā kā dārgumi un jāņem par atskaites punktu.
About this Entry
Sep. 28th, 2015 @ 12:04 pm (no subject)
Baidos jau teikt, bet man Gustavbeķerejā ir iegaršojušās pekanriekstu - kļavu sīrupa bulciņas. Baidos nevis tāpēc, ka es tagad iešu un stumšu māgā padsmit gab., bet gan tāpēc, ka iepriekš man bija iegaršojušās viņu ievārījuma bulciņas. Pagāja pāris mēneši un tās vairs necepa. :( Man ir vesela rinda produktu, kas man iegaršojās, bet kurus pēc tam vai nu pārstāja ražot vai arī vairs nepārdeva man pieejamos veikalos. Jogurts Jogijs - it īpaši ananāsu - biju iecienījusi studiju laikos. Vienu īsu brīdi regulāri pusdienās pirku sāļos "Kārumus", bet nopērkami tie bija patiešām ļoti īsu brīdi. Tad vēl bija maizes jogurts ar riekstiem - tādā zaļganā ķocītī, bet to arī pārstāja ražot krīzes laikā. Vēl bija Rasas kefīrs ar augļiem un ogām.
Jācer tik, ka tās bulciņas iegaršosies arī kādam, kuram ir labāka karma. :)
About this Entry
Sep. 25th, 2015 @ 08:01 am (no subject)
Brīvdienās, kad braucu uz laukiem, lasīju meitenēm priekšā grāmatu "Mūmamma lasa". Es neko no tās grāmatas nesapratu. Nesapratu grāmatas jēgu kā tādu.  Meitenēm arī tā grāmata diez ko nepatika. Tas ir kaut kāds īpašs treniņš bērniem vai kā? Apgaismojiet mani, lūdzu.
 
About this Entry
Sep. 25th, 2015 @ 07:46 am (no subject)
Tags:

Naktī atkal bija kaut kāda fantastikas filma. Bija kaut kāds dīvains lifts, kura eksistenci visi, izņemot vēl kaut kādu cilvēku, kas to bija redzējis kopā ar mani, noliedza. Bija tā, ka to liftu, kas atradās aiz nošpaktelētas un nokrāsotas sienas, atvērt varēja tikai tajā gadījumā, ja noķēra kaut kādu rudu kaķīti un ieskatījās viņam kreisajā acī. Tad tā mainīja krāsu, kļuva tāda sarkanīga un pēkšņi siena pavērās un priekšā bija lifts, kas veda uz kaut kādu paralēlo pasauli. Mēs tur aizdevāmies paciemoties un pēc tam atkal atbraucām uz savu pasauli. Taču otrajā reizē, kad tas otrs cilvēks gribēja aktivizēt kaķīša aci, izrādījās, ka tas nav iespējams, jo parasti cilvēks var aktivizēt kaķīti tikai divas reizes. Tad nu es savukārt ieskatījos minkai acī, tā kļuva sakrana, parādījās lifts, taču paralēli arī kāda balss pateica, ka es savukārt varot to minku aktivizēt bezgalīgi.
Bija vēl kaut kas - saistīts ar baseiniem un grupiņu dāmu, kas gatavojās peldēties baseinā, ģērbušās bikini biksītēs un sazin kāpēc papildus tām klāt - caurspīdīgos lietusmēteļos ar kapucēm, bet nu to es tik labi neatceros.
About this Entry
Sep. 24th, 2015 @ 02:28 pm (no subject)
Cibā te pēdējā laikā pavīdēja visai erotiskas tēmas. Tad nu vēl mana draudzene vakar arī izdomāja pastāstīt savu pieredzi kaut kādā seminārā par tantru. :)
About this Entry
Sep. 23rd, 2015 @ 02:59 pm (no subject)

Uff. Aizsūtīju vēl vienu e-pastu tam cilvēkam. Varētu uzrakstīt, ka ļoti gribētu ar viņu sadarboties. Bet te pēkšņi aptvēru, ka tā nu gan nevajadzētu rakstīt un jāpalaiž vaļā tā sava karstā vēlēšanās. Jo dažkārt tad, kad dabū to, ko esi ļoti, ļoti vēlējies, saproti, ka tas ne tikai nedara tevi laimīgu, bet pat gluži otrādi. Un arī pretējā veresija - domājot, ka notikušais ir kas slikts, izrādās pilnīgi otrādi. Es savulaik ar pirmo piegājienu netiku LU Juristos. Un tāpēc man tagad ir atmiņas par manu trakulīgo, bezrūpīgo un laimīgo Jelgavas gadu. Būtu ļoti žēl, ja tas nekad nebūtu bijis manā dzīvē.
Bet ka kai Dieviņš man ir devis kādus nebūt talanta iedīgļus, tie taču ir jāattīsta, vai ne?

Vēl es vakar biju uz pirmo īsto mēģinājumu korī. Baigi jocīgi - tik sen nav lasītas notis no lapas. Kad gāju orķestrī, vienā brīdī tādas vienkāršākas basa notis jau sāku lasīt diezgan normāli. Bet nu vismaz ir drusku jāiespringst, kas pozitīvi.

Un vēl es vakar biju iegājusi tajā Magdalēnas baznīcā. Un, jā, man tur tiešām ļoti patika. Būs kādu vakaru vai svētdienu jāaiziet uz kādu dievkalpojmu arī.
About this Entry
Sep. 18th, 2015 @ 11:25 pm (no subject)

Tā, vakar biju uz pirmo kora sanākšanu. Šoreiz es esmu ielikta pirmajos soprānos, kas gan īsti nav mana balss (parasti esmu otrais soprāns), bet nu labi. Būs vismaz ko vakaros darīt un arī balsi varēs patrenēt. Un visvairāk man patīk tā vokālā pedagoģe - viņu sauc Inga. Un man ir ļoti laba karma ar meitenēm, kuras sauc Ingas. :) Decembra beigās, kad viņām ir vārda diena, nākas krietni vien iespringt, lai visas pagūtu apsveikt. :)

Bet citādi - šodien nebiju darbā, jo no rīta pamodos no tā, ka griežoties gultā uz otriem sāniem, pamodos no sāpēm. Vakar pēcpusdienā šaušalīgi sasāpējās mugra lāpstiņas daļā. Olfen plāksteris nelīdzēja un pirmo dienas pusi jebkura kustība bija īstas mocības. Tāpēc aizdevos pie ārstes, kura man sarakstīja stiprākas versijas un tagad jau ir labāk. :)

Tā jau viss labi. :)
About this Entry
Sep. 15th, 2015 @ 01:09 am (no subject)
Viens no iemesliem, kāpēc es tagad iešu mācīties astroloģiju pie Rača, es gribu saprast, kāpēc lielākā daļa astrologu grūši nopūšas, ieraugot manu karti un neko pārāk jēdzīgu vai konkrētu nepasaka. Un tur, kur mācījos līdz šim, parasti tika pētītas kaut kādu svešu cilvēku kartes. Man ir ieilgusi sajūta, ka es nedaru vai neesmu tur, kur man jābūt. Bet grūti jau atrast to savu vietu.Ai, nezinu, besis kaut kāds.
About this Entry
Sep. 14th, 2015 @ 11:22 am (no subject)
Tags:

Es vairs īsti neatceros sīkas detaļas no brīvdienās redzētā sapņa, bet tikai dažus fragmentus - es kaut kur devos pāri kaut kādam ļoti stāvam kalnam, kuram vienā pusē bija koka pakāpieni, bet blakus - sliedes. Es sazin kāpēc rāpos tajā kalnā pa sliedēm, bet tad kāds iesaucās, ka nākot vilciens, tāpēc es pārlēcu uz blakus esošajām kāpnēm. Un tad jau vilciens nāca, bet tas baruca nevis pa sliedēm, bet kā reiz pāri tām trepēm, bet tā kā es biju jau gandrīz pašā kalna galotnē, tad vilciena lokomotīve kā tramplīnā pārlēca man pāri un tikai pēdējie daži vagoni pārbrauca pāri manai nabaga mugurai un, protams, astes kaulam. Pēc tam lielā vairumā ieraudzīju savus mirušos tuviniekus - kā veļus, kas klīda apkārt. Viens no tiem izteicās, ka labi, ka es esot palikusi dzīva.
Pēc tam es devos uz kādu slimnīcu. Slimnīcā pie manis pienāca mana bijusī psihoterapeite un teica, ka aiziešot pameklēt, vai gadījumā nav kāds ķirurgs, kas varētu mani apskatīt. Un tā viņa aizgāja, bet es sēdēju uzgaidāmajā zālē, kas bija milzīgs angārs - tāds, kā Centrāltirgus paviljons. Un tad jau nāca viens ārsts, kurš izrādījās dziedātājs Igo. Viņš bija ģērbies baltā halātā un mēs ar viņu izgājām cauri vairākām uzgaidāmajām zālēm (tādiem pašiem angāriem), līdz nonācām ķirurgu mācību klasē. Es nosēdos kaut kur maliņā, bet Igo apsēdās kādā no soliem. Viņiem mācīja kaut ko par kauliem, bet tad pēkšņi atskanēja balsis, ka vajadzētu tagad paņemt pauzīti. Un tad sākās dziedāšana - visi ķirurgi aizrautīgi metās dziedāt galda dziesmas un Igo, protams, pats pirmais.
About this Entry
Sep. 10th, 2015 @ 11:00 am (no subject)
Tikko pa Latvijs Radio gāja kaut kāds raidījums par Mīlestības māju. Tā īpaši neklausījos, bet vienu teikumu pēkšņi ļoti skaidri sadzirdēju. "Depresija - tā ir neizmantoto talantu slimība".
Padomāju un man tas liekas patiesi. Nekad neesmu jutusies depresīva, ja man ir bijis daudz ko darīt, ja esmu jutusies derīga un savā vietā.
About this Entry
Sep. 10th, 2015 @ 10:54 am (no subject)
Man ir aktualizējies jautājums par virsdrēbēm. Mana mīļā plānā rudens praciņa grib iet pensijā. Bet man nav ar ko to aizstāt.  Tik superīgu, kāda ir manējā, līdz šim neesmu veikalos vispār redzējusi, tuvākais vizuāli varētu būt kaut kas šāds:


Manējā pašreizējā gan ir mazliet garāka, pogājama un izskatās ļoti klasiski. Bet šī arī varētu būt ok, ja vien varētu pārliecināties par viņas kvalitāti dzīvē. Bet šī ir no bonprix.lv , tā kā - gribi pārliecināties - pasūti un tad skaties un ja neder - sūti atpakaļ. Ir kādam pieredze ar bonprix.lv?
About this Entry
Sep. 9th, 2015 @ 08:39 am (no subject)
Vakar ziņu atsūta trešās pakāpes māsīca. Tā un tā, viens radinieks sāks vadīt kaut kādu kori, šodien balss noklausīšanās tikos un tikos tur un tur. Būšot brauciens uz Austrāliju, nāc, būs forši. Nu, ko, es aizeju arī uz to noklausīšanos. Tur citi cilvēki priekšā - gaida, kad pienāks viņu kārta. Aizrunājamies un izrādās, ka trīs no viņiem ir tieši tās manas māsīcas savervētie. :) Es jau aizgāju, jo domāju, ka viņa pati dziedās. Izrādās - nekā. Sūtu šai ziņu, ka viņa baigā viltniece, bet viņa man pretī "es sūtīju ziņu tiem, kuriem skaistas balstiņas". Baigā diplomāte. Bet nu talants - es šaubos, ka es vienā vakarā varētu savākt tik daudz cilvēku. Bet vispār es esmu ievērojusi, ka ir cilvēki, kuru padomi un ieteikumi nāk par labu un citi - viņi pat var būt arī labi cilvēki un piedāvāt labas lietas, bet tās man kaut kā nenes veiksmi. Šīs meitenes mamma senos laikos ieteica man to dzīvokli, kurā es dzīvoju vēl pašreiz.
About this Entry
Sep. 8th, 2015 @ 01:22 pm (no subject)
Varbūt izmēģināt šo te - zīmēt man patiešām patīk. http://zimulisunota.lv/nodarbibas/zimesana-gleznosana/zimesanas-un-gleznosanas-nodarbibas-pieaugusajiem-un-jauniesiem-agenskalns/
About this Entry
Sep. 4th, 2015 @ 11:49 am (no subject)
Portugāle ir piemērota vieta ekvatoriālajām sausenēm.😉
About this Entry
Aug. 30th, 2015 @ 11:22 pm (no subject)
Šodien manai Cibai aprit deviņi gadi. Daudz, vai ne? Bet ir tik labi, ka ir kāda vietne, kurā var lasīt tikai draugus, kurā nav jāskatās reklāmu čupas. Un kurā tomēr ir tik daudz pozitīvu ziņu - par to, kā aug bērni, par to, kāda lieliska diena ir bijusi. Ir protams, arī skumjāki ieraksti un tā. Bet ja palasa ilgākā laika periodā, tad pozitīvie ieraksti atkal parādās. Paldies, mīļā frendliste, ka jūs esat. :)
About this Entry