About this Journal
Current Month
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Dec. 8th, 2016 @ 10:45 am (no subject)
Aizvakar gāju caur parciņu, kaut ko skatījos telefonā, kad pēkšņi kāds pretimnākošs pusaudzis izdomāja, ka būtu baigi labā doma pēc paiešanas man garām atgriezties un mēģināt mani nobiedēt ar skaļu saucienu "Vū".
About this Entry
Dec. 6th, 2016 @ 11:11 am (no subject)
Gandarījums, ka kolēģe aizvien labāk sāk iemācīties apieties ar manis uztaisīto excel failu datu apkopošanai (mazāk kļūda, vairāk precizitātes, operatīvāka informācijas iegūšana). Tas priecē. Un viņa man saka paldies. Es ik pa laikam pārskatu viņas failu un izlaboju saviesušās kļūdas. Bet vispār - ir labi dot cilvēkiem makšķeri, nevis zivi. Negribu vairs darbus darīt citu cilvēku vietā. Un negribu vairs darīt darbus bez jēgas vai arī tādus darbus bez īstas pievienotās vērtības (visādu tur rezultātu apkopošana murgainām stratēģijām, kuras neviens nekad nelasa). Viens no maniem talantiem, manuprāt, ir sistematizācija un struktūru veidošana. Man liekas, ka šajā darbā mani vislabāk varētu izmantot tieši šajā jomā. Problēmlietas var atrisināt tikai tad, ja uziet problēmas cēloni un tiek ar to galā.
Es neesmu no cilvēkiem, kas var strādāt darbu, kurā ir svarīgs galvenokārt ātrums - pat uz kvalitātes rēķina. Es esmu cilvēks, kurš izdomā un izveido sistēmas, lai tos darbus, kas jādara, būtu iespējams izdarīt maksimāli ātri un kvalitatīvi (savu iespēju un zināšanu robežās, protams). Vispār - ja es varētu kaut ko lūgt Ziemassvētku vecītim nākošajā gadā, es ļoti gribētu nākošajā gadā tādu kārtīgu sava radošā potenciāla izmantošanu (Protams, es ceru, ka tāds man vispār piemīt).
About this Entry
Dec. 5th, 2016 @ 02:38 pm (no subject)
Pēdējās piecas dienas es esmu mācījusies. Četras dienas biju jogas kursos - apguvu āsanas, elpošanas tehnikas un ko tik vēl ne. Bet labākais - mazliet ietusēju ar savu senu draudzeni. :) Šodien toties bija kursi darbā par tēmu "Iekšējais pasniedzējs". Doma tāda - tie, kuri kaut kādā tēmā ir labi iebraukuši, apmāca tos, kuriem šīs zināšanas var noderēt.
About this Entry
Dec. 1st, 2016 @ 12:57 pm (no subject)
Brīnišķīgs  [info]sw komentārs: "mana pieredze ar cilvēkiem, kuri saka "viss gan jau kaut kā nokārtosies", ir tāda, ka nokārtojas arī. pa lielam. vai nu uz galvas pašam optimistam vai arī tiem empātiskajiem cilvēkiem ar šķūrējamām lāpstām un salvetēm, kurus viņš savā izmisumā ir sasaucis."
About this Entry
Dec. 1st, 2016 @ 10:18 am (no subject)
Vispār manam brālim atsūtīts cirsmas pirkšanas līguma projekts, bet nu tāds diezgan samudžināts - man personīgi patīk vienkārši līgumi bez liekvārdības, jo prakse liecina - jo garāks līgums, jo lielākas iespējas, ka tur kaut ko muhļī.
About this Entry
Dec. 1st, 2016 @ 10:16 am (no subject)
Meklējot e-pastā ko citu, atradu šādu 2007.gada e-pastu draudzenēm (vispār neatceros kontekstu):

Man reizēm sāk likties, ka manu labo sirdi izmanto par daudz. Šodien mana kolēģe kopā ar otru paprasīja aizvest mūsu šoferi viņas uz vienu veikalu, kur tirgo stringus vīriešiem (dažādu dzīvnieciņu formā) u.c. intīmpreces. Man tagad jāizdomā, ko teikt v.i. – kur viņas aizbraukušas.
About this Entry
Nov. 29th, 2016 @ 11:34 am (no subject)
Man ļoti, ļoti patika Laimoņa Pura grāmatas. :(
Tik ļoti, ka pat biju izdomājusi, ka ja man kādreiz būs dēls, es gribētu viņu nosaukt par Dzinti.
Miers viņa dvēselei.
About this Entry
Nov. 28th, 2016 @ 03:31 pm (no subject)

Man viens no mīļākajiem mūziķiem ir Kriss Rī. Man viņš šķiet tik ļoti iedvesmojošs, ka man pat gribas uzadīt sev tādu pašu strīpainu šalli, kāda tā viņam ir ap kaklu, izpildot dziesmu "Fool if you think it's over".
Vispār - es uzskatu, ka pašas krutākās ir tās dziesmas, kuras rada gaišuma, miera un prieka sajūtu.
About this Entry
Nov. 25th, 2016 @ 10:31 am (no subject)
Ar visiem tiem Ziemassvētkiem, neizņemtajiem atvaļinājumiem un mācībām šodien ir riktīgi jāiespringst ar plānošanu. Gada nogale izskatās tāda visai saspringta.
About this Entry
Nov. 24th, 2016 @ 11:07 am (no subject)
Ui, man te dilemma. Es joprojām neesmu pilnīgi veselīga (pagājušajās nedēļas sākumā saķēru kaut kādu vīrusu, tagad joprojām iesnas un pasšajūta tāda - ne visai). Biju paredzējusi braukt uz laukiem pie mammas nākošnedēļ. Bet nākošajā nedēļas nogalē parādījies viens pasākums kopā ar draudzeni, uz kurieni jau sen bijām sarunājušas, ka iesim kopā. Braukt ne pārāk veselai šonedēļ uz laukiem vai arī braukt tad aiznākošnedēļ?
About this Entry
Nov. 24th, 2016 @ 08:32 am (no subject)
Vakar izmēģināju elektrisko gaļas mašīnu kartupeļu rīvēšanai. Esmu ļoti apmierināta. :) Atzinām, ka kartupeļu pankūkas sanāk tikpat labas kā tad, kad tās rīvē ar rokām. :) Turklāt pilnīgi bez gaļas piedevas (parasti es vienmēr iemanos sev sarīvēt kādu pirkstu). Vizuāli šāda te - http://www.bigshop.lv/lv/katalogs/34-maza-sadzives-tehnika/143-galas-malamas-masinas/53266.html .
Iepriekš jau izmēģinājām smilšu cepumus cept - arī bija labi.
Tas, kas man ļoti, ļoti patīk - viegla un ātra kopšana, kā arī papildus kastīte, kurā var glabāt visus piederumus, lai tie nesvaidās apkārt. Jūtos iedvesmota jauniem piedzīvojumiem virtuvē. :)
About this Entry
Nov. 23rd, 2016 @ 10:15 am (no subject)
Gaidu, kad datoriķis atnāks un beidzot pieslēgs manam kompim otru monitoru.

UPD. Jē, ir. :) Forši, beidzot nebūs visu laiku no viena ekseļa otrā jālūr vai arī no ekseļa uz prezentāciju vai Word failu.
About this Entry
Nov. 22nd, 2016 @ 08:28 am (no subject)
Tikko pārliecinājos, ka man pilnīgi un absolūti negaršo dateles. :(
About this Entry
Nov. 22nd, 2016 @ 07:53 am (no subject)
Vakar pēc ilgiem laikiem izvilku otas un krāsas un atkal pamēģināju mazliet pazīmēt. Man visvairāk interesē cilvēku portreti - īpaši acis. Visbiežāk gan es mēģinu zīmēt sevi, jo - tam ir arī viens pluss - ja nesanāk līdzīgs vai nav tik glīts kā oriģināls, tad neviens neapvainojas. :) Un vēl viena lieta- man labāk patīk zīmēt sev pazīstamus cilvēkus, nevis pilnīgus svešiniekus. Bet vispār - akvareļkrāsas pilnīgi noteikti nav manējais aicinājums, bet tādas krāsas, kuras klāj vienu uz otras, gan varētu būt manējās.
About this Entry
Nov. 17th, 2016 @ 08:22 am (no subject)
Tags:

Es devos pastaigā - bija saulaina ziemas diena, visi lauki bija klāti ar kupenām. Kāda pakalna virsotnē atradās milzīga, balta baznīca - tikai bez krusta tās galotnē. Es apzinājos, ka sapņoju un nožēloju, ka sapnī nav ietekmējams tas, kas notiek tālāk, bet tad pēkšņi es konstatēju, ka es varu gan ietekmēt to, kas notiek. Jo mans ceļš veda tieši uz baznīcu un tās durvis pavērās. Es iegāju askētiskā, bet ļoti skaistā baltā telpā ar daudziem logiem. Šeit valdīja brīnišķīga gaišuma un viegluma sajūta. Starp baznīcas soliem stāvēja milzīgs daudzums vīriešu un sieviešu manekenu, kas bija saģērbti kā līgavas un līgavaiņi. Es devos tiem garām un domāju, kur īsti ir A. Un tad es viņu arī ieraudzīju - viņš stāvēja pašā baznīcas priekšā. It kā bija paredzēts mums laulāties, bet es atcerējos, ka precēties sapnī skaitās nelaba zīme, tāpēc piedāvāju viņam tā vietā iziet laukā un pastaigāties. Viņš piekrita un tā mēs pa kādām sānu durvīm izgājām laukā.

Pēkšņi mēs attapāmies vasarā - mierīgā, saulainā pēcpusdienā. Mūsu skatieniem pavērās pakalna pakājē esoša pilsētiņa, kuras lielākā daļa māju bija celta no sarkanbrūniem ķieģeļiem. Varēja redzēt, ka šī ir rūpnieciska pilsētiņa, jo pat no šejienes bija redzams, ka tajā valda rosība. Brauca transports, cilvēki žiglā solī staigāja šurpu - turpu, tirgotāji izvadāja preces un slēdza darījumus, kaut kur tālāk lielās, rūpnieciskās ēkās kūpēja dūmeņi. Pilsētiņa atradās kādas upes vai kanāla malā. Kad mēs piegājām apskatīt to tuvāk, mēs konstatējām, ka šeit ir osta, uz kuru ved tādas kā tramvaja sliedes, kas vienā pusē beidzās tieši pie piestātnes - laikam šeit kaut kādus vagonus uz kuģa uzveda pa tiešo ar lokomotīvi, savukārt otrā pusē sliedes veda tādā kā tramvaja depo - slēgtā ēkā, kurai pašreizējā mirklī bija aizvērtas milzīgās, vārtiem līdzīgās durvis.

Mēs devāmies tālāk pa bruģētajām ieliņām, līdz iegājām kādā pasta kantorī. Un izrādījās, ka šajā pilsētiņā ir papildus pārvietošanās iespējas - pa pasta gaiteņiem, kas caurauda visu pilsētu un pēc būtības bija slēgtas ieliņas. Tikai izgājuši no pasta gaiteņiem pilsētiņas otrajā pusē, mēs sapratām, kam īsti tie bija paredzēti. Jo tieši pēc mums kāda garos svārkos un priekšautā tērpta kundze izlaida no gaiteņiem slēgtā aplociņā pastaigāties svaigā gaisā bariņu sīku, dekoratīvu sunīšu - jorkšīras terjerus, pūdelīšus u.c. sīkus sunīšus. Kā izrādījās, šie sunīši aizvietoja pilsētiņā pastniekus un piegādāja iedzīvotājiem uz mājām sīkus sūtījumus.

Lūk, tāds sapnis bija.
About this Entry
Nov. 14th, 2016 @ 12:43 pm (no subject)
Mani te darbā mēģina pielauzt vienā apbalvošanas ceremonijā uzstāties. Bet mēģina tā, ka grib, lai es dziedu kādu pēdējos piecos gados radītu latviešu dziesmu. Un tad nu es domāju - kura tad varētu būt tāda dziesma, ko vnk ģitāras pavadījumā varētu nodziedāt un ko - vēlams, būtu dziedājusi sieviete? Ko pēdējā laikā tādu foršu ir dziedājušas latviešu dziedātājas?
About this Entry
Nov. 14th, 2016 @ 08:37 am (no subject)
Šodien kaut kādas dziļas skumjas uznākušas. Ceru, ka tās uznākušas vienkārši tāpat un tāpat arī pāries.
About this Entry
Nov. 11th, 2016 @ 09:40 am (no subject)
Šorīt, braucot ar tramvaju, pretējā tramvajā ievēroju kādu māti ar meitiņu rozā cepurē. Meitenīte nopietni skatījas pa logu, tad pagriezās un kaut ko pajautāja savai mātei. Māte viņai kaut ko nopietni skaidroja, bet meitenīte uzmanīgi klausījās un ik pa laiciņam pamāja ar galvu. Pēc tam mēs ar meitenītes māti saskatījāmies un sasmaidījāmies. Tāds skaists audzināšanas mirklis. :)
About this Entry
Nov. 10th, 2016 @ 06:59 pm (no subject)
Man šobrīd atkausējas garneles, bet es pa to laiku meklēju internetā, kā tās labāk pagatavot un ar kādām piedevām kopā tās labāk ēst. Dada parasti bija tāds dārzeņu mikslis siera mērcītē, Itālijā ēdu ar kopā ar pastu. Makaroni šķiet piemērotākais variants šovakar.
About this Entry
Nov. 10th, 2016 @ 11:13 am (no subject)
Biju sarakstījusi diezgan daudz jaungada apņemšanās, kaut ko izpildīju, kaut ko - nē. Bet viens no maniem punktiem bija - sadraudzēties ar savas ģimenes locekļiem. Es to cenšos īstenot ar savu mammu, jo - vai tad nav tā, ka mēs dzīvojam ar saviem tuvajiem cilvēkiem, bet nedraudzējamies ar viņiem? Kādreiz mēs ar mammu draudzējāmies, es lasīju viņai priekšā savus dzejoļus un stāstīju par saviem sirdskreņķiem. Gribu atkal atjaunot to saikni. Ar vecāko brāli mēs arī kādreiz gājām kopā uz kino un runājāmies par sportu. Gribu vairāk tādas siltas draudzīgas attiecības savā ģimenē.
About this Entry