About this Journal
Current Month
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Jan. 28th, 2015 @ 11:54 am (no subject)
Tags:

Šonakt sapnī redzēju Grejas anatomijas visai dīvainu sēriju. Reizēm es pati biju Meredita, bet brīžiem visu skatījos no malas. Tātad - Meredija ar vīru un diviem bērniem un savu māti ceļoja pa Japānu. Un ceļoja viņi tādā mistiskā vilcienā, kurš izskatījās pēc atrakciju parka vilcieniņa, tikai tāds krietni vien advancētāks - viss tāds moderns un tā. Un tā māte sazin kāpēc bija ietīta viscaur ietīta baltās marlēs - kā mūmija. Brīva bija atstāta tikai mutes un deguna vieta. Un vēl sīkas spraudziņas acīm. Viņa gan arī neko nerunāja un viņu Mereditas vīrs nepieciešamības gadījumā pārnēsāja kā saini. Un tad tas vīrs ar bērniem izdomāja, ka viņi ar kaut kādu citu transportlīdzekli nokļūs pie mērķa - Scandic viesnīcas Japānā, bet visus saiņus atstās tepat - vilcienā. Bet tad Mereditai pēkšņi izspēlējās acu priekšā aina- pirmajā viņa paņem tikai savas mantas un aiziet uz viesnīcu, kur priekšā ir vīrs ar bērniem. Bet viņai ir līdzi tikai viņas pašas mantas. Un tad vīrs pārmet, kāpēc viņa nav paņēmusi līdzi arī viņējās. Tad izspēlējas otrs variants - ir stacija, kurā viņai ir jākāpj laukā, bet viņa sāk kaut kādā maisā mest viņu pamestās lietas - džemperus, segas, grāmatu. Tad konstatē, ka nevar paspēt visu tajos maisos sakrāmēt un vilciens aiziet tālāk un viņa ar šausmām saprot, ka ir Japānā un pastāstīt vai saprast, kur viņai tālāk jādodas, būs vai, vai, cik grūti. Un pēc šo ainu noskatīšanās viņa bargi saka, ka neviens nemainīs transportlīdzekli un visi atbild par savām mantām. Un Mereditas māte mūmijas tērpā piekrītoši nokrekšķinās.
About this Entry
Jan. 21st, 2015 @ 11:39 am (no subject)
Šodien lasīju par rakstnieci Francisku Ermleri. Mjā, viņas stāsts par Latvijas medicīnu ir visai pazīstams. :( Žēl tikai, ka nekur nebija minēts, kas īsti ir tas ķīniešu speciālsts. Varbūt jāmēģina sazināties ar viņas meitu. Es joprojām tomēr neesmu atmetusi cerības mēģināt savu mammuci dabūt pie veselības.
About this Entry
Jan. 21st, 2015 @ 10:08 am (no subject)
Es gribētu uz kādu gadu vismaz pārtraukumu darbā.
About this Entry
Jan. 20th, 2015 @ 08:14 am (no subject)
Jā, mīlīši - vismaz uz mani strādā tas teiciens - ja esi galīgi neomā, meklē sabiedrību, kurā valda pozitīvs noskaņojums. Starp depresīviem pats kļūsti depresīvs. Ja esi sabiedrībā, kurā visi ir uzvilkušies, pats sāc uzvilkties. Ja vien neesi tik stiprs, ka spēj to pārvarēt.
About this Entry
Jan. 19th, 2015 @ 04:10 pm (no subject)
Ļoti atbilstoši man.

Ваша жизнь словами из песен "Агаты Кристи"

Твое имя
О тебе:Ты видишь - я болею?
Дело твоей жизни:Я робот - убийца, поставленный на метод поточный
Девиз:Они нас любят, когда нас нет
Как ты отдыхаешь: И смеемся мы, и хохочем мы, - раз хи-хи, два хи-хи, три хи-хи
И каково по утрам?Ауммм, тоска без начала, ауммм, тоска без конца
Твоя эпитафия:Глубоко тебя зарыли - до свиданья, милый, милый. Бывай.
About this Entry
Jan. 16th, 2015 @ 09:28 am (no subject)
Un vēl man ir aktualizējies jautājums par zobārstu. Man ir forša zobārste laukos, bet viņa ir laukos. Kādreiz - pirms krīzes - es mēdzu iet pie zobārsta reizi gadā. Tad parasti man pielaboja kādu nebūt nieku - un tad es staigāju apkārt tāda priecīga, jo zobi nesāpēja. Tagad viens kļuvis jutīgs. Ja jums ir kāds foršs zobārsts, pie kura ejat, lūdzu, padalieties ar ieteikumiem.
About this Entry
Jan. 16th, 2015 @ 09:23 am (no subject)
Tags:

Vakar sapnī es dzīvoju kaut kādā visai pieticīgā miteklī - un pie manis ciemos bija atbraukusi [info]planeeta. Es gribēju viņu ar kaut ko pacienāt, bet konstatēju, ka man mājās ir tikai tēja (laba) un cepumi "Selga". No cepumiem viņa atteicās, bet tēju dzēra labprāt un tā nu mēs sēdējām un runājām par būtisko. Tāds dīvains, bet ļoti skaidrs sapnis.
About this Entry
Jan. 15th, 2015 @ 10:37 am (no subject)
Priekšnieks atsūtījs man e-pastu ar padomiem, kā pārvarēt stresu. Ņirgājas vai kā? :(
About this Entry
Jan. 15th, 2015 @ 08:46 am (no subject)
Šodien divi dedlaini - par vienu nededlainu, kas ir rīt, jau zvanīja un interesējās.
Bet es šodien atradu datu bāzē atradu vēl trīs kļūdas, kuras būtiski izmaina datus, attiecīgi - viena sadaļa ir pilnībā jāpārtaisa.
Mieru, tikai mieru, Missalise. Man jau kļūst pofig. Darīšu, ko varēšu- labāko. Bet ja nepaspēšu, nepaspēšu. Es varu izdarīt tik daudz, cik es varu izdarīt. Ja es to fiziski nevaru paspēt, tad problēma ir sistēmā un darba organizācijā un par to ir jādomā vadībai, kas par to arī saņem atbilstošu atalgojumu.
About this Entry
Jan. 14th, 2015 @ 02:15 pm (no subject)
Visu gadu es cītīgi krāju datus - kā bitīte. Bet gada sākumā pēc tam, kad ik pēc piecām minūtēm man atsūta datus, kas bija jāatsūta jūlijā, septembrī, oktobrī, pirms nedēļas u.t.t., kā rezultātā man jāveic n-tie labojumi vairākās sadaļās un jāatceras, kur es jau esmu veikusi labojumus un kur - vēl nē, es kļūstu par zvērīgi niknu lapseni, kurai labāk negadīties ceļā.
Jā, es šodien esmu zvērīgi nikna lapsene.
About this Entry
Jan. 14th, 2015 @ 08:46 am (no subject)
Man no tām datu precizēšanām acis ir apsārtušas un nogurušas, tāpēc visu šo nedēļu staigāju ar brillēm. Vismaz kaut kāda atelpa acīm. Tā, tagad jāsaņemas, jāuztaisa tie garie palagi, jānosūta, lai uz kādu brīdi būtu kaut nedaudz miers.
About this Entry
Jan. 12th, 2015 @ 11:11 am (no subject)

Brīvdienās mazliet pieskatīju brāļa meitas, lai brāļa sieva varētu aizbraukt nopirkt sev zābakus u.c. Priecēja, ka viņai iepirkšanās tūre bija veiksmīga un divās stundās viņa paspēja nopirkt sev to, kas vajadzīgs.
Mēs ar meitenēm pa to laiku skatījāmies Liepājas teātra izrādi "Sniegbaltītes skola". Un pēc tam E. izdomāja, ka viņa būšot sunīšu māmiņa, A. būšot sunīšu bērniņš, bet es būšot sunīšu tētiņš. Ak, vai.
About this Entry
Jan. 9th, 2015 @ 10:24 pm (no subject)
Gribu ar brāļa meitām dziedāt šo te dziesmiņu - https://www.youtube.com/watch?v=NBLssEOTEr8 .
Bet tā kā viņas krievu valodu neprot, uzrakstīju latviski aptuveni kaut ko uz to pusi. Galvenais, lai zilbes sakrīt un var mājās padziedāt. :) Bet dziesmiņa pati ir mana viena no pašām mīļākajām ever.

Un no smaida diena gaiša kļūs,
No tā varavīksne pēkšņi pamodīsies,
Padalies ar savu smaidu tu
Un tas daudzreiz vēl pie tevis atgriezīsies.

Un tad droši vien tā būs -
Mākoņdeja priecēs mūs,
Sienāzītis vijoli sāks spēlēt maigi,
No sīksīka strautiņa
Sākas upe varena.
Nu bet draudzība -
Tā iesākas ar smaidu.

Un no smaida viena saulaina
Lietutiņš pats bēdīgākais pārstās raudāt.
Labais mežs, kas snauda, mundrs kļūs
Un ar prieku sitīs savas zaļās plaukstas.

Un no smaida visiem silti kļūs-
Zilonēnam un pat mazam gliemezītim.
Nu tad lai it visur pasaulē,
Tā kā spuldzītes sāk starot silti smaidi.
About this Entry
Jan. 5th, 2015 @ 07:58 am (no subject)
Šogad daudz jāizdara.
Brālim vakar nez no kā notirpa viss ķermenis, dabūja pat izsaukt ātros. Bet analīzes un tās ātro pārbaudes neko neuzrādīja. Gribētos jau viņu aizdzīt pie kāda ārsta, jo šamajam ir ģimenes ārste mūsu vecāku vietējā mazpilsētā, pie kuras viņš vispār laikam nekad nav bijis. Pati arī esmu izdomājusi janvārī aiziet pie ārstiem un pārbaudīties. Gan tāpēc, ka vajag medicīnisko apskati, lai tiesības atkal varu lietot, gan tāpēc, ka vispareizāk ir darīt kaut ko tad, kad vēl kaut ko var darīt, nevis tad, kad jau ir par vēlu.
Tāds lai arī ir šī gada moto - neatlikt uz rītdienu to, ko var izdarīt šodien. Paskatīsimies pēc gada, ko šāda nostāja dos.
Laimīgu gadu visiem!
About this Entry
Dec. 30th, 2014 @ 01:27 pm (no subject)
Esmu izdomājusi beidzot uztaisīt laukos grāmatu sarakstu. Bet nu tā kā šobrīd neesmu mājās, tad mēģinu vienkārši atcerēties sākotnēji, kādas grāmatas tur vispār bija. Pagaidām pa šīm pāris dienām esmu atcerējusies 166. Labi, ka ir arī tāda vietne kā ibook.lv, kurā tad es sameklēju arī autoru un citus datus. Nu, tā rāmi un lēnām un pamazām. Mājās gan ir arī vesels lērums grāmatu, kuras, visticamāk, vispār nekur nebūs atrodamas - mācību grāmatas no piecdesmitajiem gadiem u.t.t. Beigās būs interesanti. Un tad beidzot varēs saprast, kuros plauktos kuras grāmatas labāk likt un varēs ieviest kaut kādu nebūt sistēmu.
About this Entry
Dec. 24th, 2014 @ 04:05 pm (no subject)
Pie manis laukos izteikti balti Ziemassvētki.
Lai Jūsu mājās gaiši, mierīgi un priecīgi svētki!
About this Entry
Dec. 23rd, 2014 @ 10:09 pm (no subject)
Vecgada koncerts Dailē bija foršs. :) Dreģe ar Frinbergu bija tiešām super duets. :) Dreģe vispār spridzināja. Andžāns - kā jau vienmēr - foršs. Ķuzule - Skrastiņa tiešām ļoti labi dzied. Elīna Dzelme arī. Dzelzītis arī bija īstajā vietā. Vakars pozitīvs un izdevies. :) Rešetins ar vēl vienu aktieri - vīrieti izlīda no skapja un duetā dziedāja "Nedalāmo"- ļoti aktuāli šim gadam Latvijā. :D Ai, vispār grūti aprakstīt - labāk - ja rodas iespēja - aizejiet un noskatieties. :)
About this Entry
Dec. 23rd, 2014 @ 08:08 am (no subject)
Tags:

Lai Dieviņš dod, ka šis gads mums visiem izdodas jaukāks, mierīgāks un laimīgāks par iepriekšējo.
Brīvdienās spēlējām vienā jubilejā.
Manā pašreizējā darbā es mūžīgi tieku pie darbiem, kurus iepriekš neviens nav darījis un par kuriem tad ir jāizdomā, kā tos izdarīt.
Man darbā tikko uzlika jaunu datoru ar jaunu 24 collu monitoru.
Naktī redzēju sapni, kurā Dailes teātris uzveda kaut kādu izrādi, kā skatuvi izmantojot lielveikala priekštelpu.
No sēdēšanas pie datora man mazliet sākusi sāpēt mugura.
Brīt, mīļie! :)
Berlīnē bija feini.
Man ļoti patīk tas jaunais pāris, uz kuru kāzām bijām.
Uff, atkal esmu darbā.
Brīvdienās sanāca spēlēt vienā skolas salidojumā.
Man ir ieviesies mazliet par daudz dzijas kamoliņu.

Mjā, daļa no notikumiem ir aprakstīta, tas gan. Kaut gan man vairāk patīk ik pa laikam pārlasīt savus gada pārskatus.
About this Entry
Dec. 22nd, 2014 @ 11:07 am (no subject)
Tags:

Esmu nikna, nogurusi un totāli demotivēta.
About this Entry
Dec. 18th, 2014 @ 04:51 pm (no subject)
Tūlīt uz darba pasākumu. Ak, vai, es esmu galvenā atbildīgā par mūsu daļas priekšnesumu.
About this Entry