About this Journal
Current Month
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Jan. 21st, 2021 @ 11:51 am (no subject)
Pēdējā laikā liela daļa manu augu sākuši mest lapas vai pat vispār izbeigt savu dzīvi. :(

Bet es gribu atvaļinājumu. Gribu uztaisīt ģenerāltīrīšanu savā mājā, savā galvā, savā dzīvē.
About this Entry
Jan. 20th, 2021 @ 08:07 pm (no subject)
Es iepriekš mēdzu šausmināties par dažu ss dzīvokļu sludinājumos atrastu dzīvokļu iekārtojumiem, bet izskatās, ka viņi visi ir mēģinājuši atdarināt Putina pili - interjers - 59.minūtē .  Links te 
About this Entry
Jan. 15th, 2021 @ 10:17 am (no subject)
Vai man vienai liekas, ka šajā portretā redzamā būtne ir mazmazlietiņ līdzīga vienai cibiņai?
Elena Gaddi Quaratesi by Maso da S. Friano.
About this Entry
Jan. 14th, 2021 @ 03:00 pm (no subject)
Šodien tāda drusku draņķīga diena. Bet nu ko lai dara? Jāpārdzīvo. Darīšu labāko, ko varēšu.
About this Entry
Jan. 13th, 2021 @ 11:04 am (no subject)
Mani aizvien pārsteidz tas, kā cilvēki pavisam atšķirīgi uztver informāciju. Piemēram, es patiešām nesaprotu, kā no mana ieraksta par Navaļniju un Billingcat var izlobīt, ka es uzskatu par visu pasaules nelaimju cēloni Trampu???
http://klab.lv/~missalise/1509812.html
About this Entry
Jan. 12th, 2021 @ 08:52 am (no subject)
Uzzināju, ka tam onkulītim, ar kuru sapazināmies vietējā pieturā, darba vietā bijuši pieci Covid gadījumi un viens kolēģis nomiris. Un šodien uzzinu, ka saslimusi viena mana foršā kolēģe, ar kuru pirms gadiem desmit sēdējām vienā kabinetā un ar kuru man joprojām ir foršas - draudzīgas attiecībabs. Stulbi.
About this Entry
Jan. 11th, 2021 @ 08:37 am (no subject)
Tags:

Bet vispār - mākslas darbu skatīšanās pirms gulētiešanas veicina krāsainu sapņu redzēšanu.

Tātad - aizvakar naktī es redzēju sapnī, ka es braucu autobusā un pēkšņi apjaušu, ka pasaulē ir daudz vairāk dimensiju, nekā mēs domājam. Un tad es sāku redzēt šīs te dimensijas - es braucu autobusā un redzu, ka man garām apmēram acu augstumā peld zeltītas krāsas zivtiņas. Viena no tām piepeld pie autobusa jumta, tajā parādās atvere, zivtiņa izpeld laukā, bet es pilnīgi apstulbusi skatos, kā tā atvere jumtā pamazām aizveras ciet. Un tajā mirklī es pamanu, ka pasaulē ir daudz vairāk plakņu, nekā man ir šķitis. Dažādos augstumos virs zemes levitē plakanas neregulāras formas plaknes košās krāsās - zaļas, lillā, dzeltenas, uz kurām ir iespējams uzkāpt un lēkāt no vienas uz otru.

Tad es biju teātrī. Un man līdzi bija mazs, balts, tievs sunītis. Lai tas netraucētu skatīties izrādi, es ieliku viņu sava melnā mēteļa kabatā un atstāju garderobē.

Bet kad atnācu mājās, konstatēju, ka esmu sunīti aizmirsuis, tāpēc skrēju atpakaļ viņu meklēt. Un atradu viņu tādu novārgušu. Es viņu padzirdīju, pabaroju - un kad gribēju iet mājās, viņš bija atkopies un no tieva, tikko cirpta pūdelīša bija pārvērties par milzīgu, pelēku dogu.

Tad es izdomāju, ka vajadzētu pabraukāties ar skrituļdēli. Bija silta vasaras nakts un es izdomāju braukt uz Siguldas pusi pa Pleskavas šoseju. Abās pusēs bija meži, es tur nenormālā ātrumā braucu, bet man pretī ik pa pāris km nāca pūtēju orķestri, jo nākošajā dienā Rīgā notika kaut kāds pūtēju orķestru salidojums.
About this Entry
Jan. 7th, 2021 @ 01:43 pm (no subject)
Saistībā ar nesenu diskusiju, interesē - kur jūs lasāt ziņas un gūstat informāciju par notikumiem pasaulē?
Man personīgi topā ir TVRAIN, BBC un CNN.
About this Entry
Jan. 6th, 2021 @ 08:04 am (no subject)
Kas ietilpst Cibas elitē? :)
About this Entry
Jan. 5th, 2021 @ 11:04 am (no subject)
Ja godīgi, apbrīnoju The Billingcat un Navaļnija drosmi, publicējot visus tos pētījumus par Navaļnija indēšanu un korupcijas shēmām Krievijā. Kad pēc Navaļnija indēšanas paskatījos viņa publicētos video Youtube, nav jau brīnums, ka viņu grib visa Krievijas oligarhija noslaktēt. Viņa video ir kā pamācības, kā un kur meklēt informāciju arī par mūsu valsts "varoņiem" citās valstīs.

Kaut gan tie, kas pēta šīs lietas, ārprātīgi riskē.
About this Entry
Jan. 4th, 2021 @ 04:20 pm (no subject)
Un šodien, gatavojoties doties mājās no darba, man saplīsa garā zābaka rāvējslēdzējs. Eh. Man jau ar uzmērīšanu grūti sev zābakus atrast, kur nu vēl internetā. Bet tagad būs jāvelk rudens zābaciņi, ai, ai, ai.
About this Entry
Jan. 4th, 2021 @ 08:28 am (no subject)
Pirmais ieraksts šogad.
Laimīgu visiem Jauno gadu, mīļie cibiņi, lai tas ir galīgi atšķirīgs (pozitīvā nozīmē) no iepriekšējā!
About this Entry
Dec. 30th, 2020 @ 12:43 pm (no subject)
Šodien darbā konstatēju, ka man ir caurums zeķbiskēs, turklāt vakar konstatēju, ka mums mājās ir beigušies atkritumu maisi. Tā nu šodien iegāju Drogu internetveikalā, savācu sev grozā to, ko gribu pirkt, tad piezvanīju uz konkrēto Drogu veikalu, kur darbiniece laikam ar telefonu rokās nēsājās apkārt un savāca manus pasūtījumus, kurus es varēšot izņemt pa ceļam uz mājām, samaksājot veikalā uz vietas.
Informēju - ja nu vēl kādam tas ir aktuāli.
About this Entry
Dec. 18th, 2020 @ 02:07 pm (no subject)

Sazvanījos ar vienu ģitāristu, ar kuru kādreiz kopā spēlēju orķestrī, viņš konceptuāli piekrita iespēlēt ģitāru manās topošajās dziesmās. :)

Visu šo dziesmu rakstīšanas sakarā foršākais ir tas, ka atkal sanāk komunicēt ar cilvēkiem, ar kuriem kādreiz spēlējām kopā. Tā kopīgā vēsture tomēr kaut kā vieno. Un silda sirdi. :)
About this Entry
Dec. 17th, 2020 @ 07:26 am (no subject)
Tags:

Šonakt sapnī es biju aizbraukusi uz savu vidusskolu, kur notika kaut kāds Jaunā gada pasākums ar diskotēku pēc tam. Pasākumā bija trīs priekšnesumi - kaut kādi pavisam mazi bērniņi dejoja kaut kādu tautas deju (vienīgi nebija ģērbušies tautas tērpos), pēc tam kāds jauns cilvēks dziedāja kādu Paula dziesmu, bet trešais priekšnesums bija tāds, ka trīs džeki bija kopīgi ielīduši tādā kā lielā baltā lāča maskā un tas lācis mācēja breikot un pat mest salto neskatoties uz to, ka tajā maskā divi cilvēki tēloja rumpi un viens - galvu. Es pat izvilku telefonu, lai to nofotofrafētu, bet uzreiz viens izlīda no lāča maskas un nāca skaidroties - vai es nepārkāpjot personas datu aizsardzību un autortiesības.

Pēc tam es devos mājās unn kaut kādi tipi mēģināja mani sakoļīt, lai es eju viņiem līdzi turpināt tusiņu uz kaut kādu dzīvokli, bet es atteicos, mani tur gribēja aizvilkt ar varu, bet es kaut kā izgrozījos.

Tad es meklēju taksi, lai aizbrauktu mājās, bet galu galā mājās es nenonācu, bet nonācu savas draudzenes dārza mājā, kurā varēju pārnakšņot.
About this Entry
Dec. 16th, 2020 @ 02:44 pm (no subject)
Vispār - ko Covid slimnieki lieto, lai izveseļotos? Ja jau tas ir vīruss, tad jau pēc idejas vajadzētu lietot visus tos dabas līdzekļus, ko parasti lieto - dzer daudz šķidruma, ķiplokus, kurkumu, dzērvenes ar medu, alveju ar medu. Un Islandes ķērpju tēju - jau pie pirmajām aizdomām, ka kaut kas ne tā. Mani tās dažas metodes no kaut kāda vīrusa pagājušajā gadā izrāva laukā. Likās jau, ka būs slikti - jo pēkšņi temperatūra uzlēca augšā, bet ar šiem līdzekļiem pa pāris dienām tiku uz strīpas.

Ko Jums pazīstamie Covid slimnieki lieto un ko ir atzinuši par efektīvu esam?
About this Entry
Dec. 15th, 2020 @ 08:25 am (no subject)
Šodien Delfos izlasīju viedokli, ka visur sociālajos tīklos notiek cīņas un viedokļu sadrusmes un ja kāds kādam nepiekrīt, tad momentā tiek atdraugots un atsekots. Un ka vajadzētu meklēt domubiedrus un kopsaucējus pozitīvajās lietās un viedokļos. Meklēt to, kas vieno, nevis to, kas šķir.

Draudzības jau tā arī veidojas - atrodot kopsaucējus.
About this Entry
Dec. 14th, 2020 @ 08:20 am (no subject)
Jocīgi, parasti kolēģes ap šādu laiku ir darbā, bet šodien neviena pagaidām nav atnākusi. Pirmā doma - varbūt viņas ir kļuvušas par kontaktpersonām?
About this Entry
Dec. 11th, 2020 @ 02:41 pm (no subject)
Es atceros, ka man kādreiz cibā bija diskusija par veselības aprūpi ar cibiņu, kas kādreiz strādājis Latvijā, bet tagad kādā no Ziemeļvalstīm. Tad es biju neapmaksāts lietotājs un uzreiz viņu nevarēju piedraugot. Un tagd neatceros, kas tas bija par cibiņu. :(
About this Entry
Dec. 11th, 2020 @ 08:36 am (no subject)
Iedvesmojoties no
[info]mapats ieraksta, uzdodu jautājumu- kuri, jūsuprāt, no mūsu cibiņu vidus būtu labākie kandidāti Ministru kabinetam.

Poll #21406 Valdības sastāvs no cibiņu vidus
Open to: All, results viewable to: All

Ministru prezidents

Aizsardzības ministrs

Ārlietu ministrs

Ekonomikas ministrs

Finanšu ministrs

Iekšlietu ministrs

Izglītības un zinātnes ministrs

Kultūras ministrs

Labklājības ministrs

Satiksmes ministrs

Tieslietu ministrs

Veselības ministrs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

Zemkopības ministrs

About this Entry