About this Journal
Current Month
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Mar. 14th, 2023 @ 03:52 pm (no subject)
Ceru, ka palikšu dzīva. :( Iedzēru Ibustāru, lai neizvemtu antibiotikas. Šoreiz ir smagais gadījums.
About this Entry
Mar. 13th, 2023 @ 06:15 pm (no subject)
Esmu saķērusi kaut kādu vīrusu, kas, izskatās, grib pārvērsties par plaušu karsoni vai vismaz elpceļu iekaisumu. :( Galva sāp, temperatūra. Drudža un slimības sajūta. :(
About this Entry
Feb. 28th, 2023 @ 12:25 am (no subject)
Man šausmīgi pietrūkst kāda, ar ko parunāt.
About this Entry
Feb. 27th, 2023 @ 03:44 pm (no subject)
Labi, ka vēl tikai piecpadsmit minūtes un tad varēšu doties mājās. Gāžos no kājām gandrīz. Uzlikšu modinātāju un nogulēšu kādu stundu. Vairāk gan ne, gribu atgūt normālu miega režīmu.
About this Entry
Feb. 27th, 2023 @ 02:53 am (no subject)
Varbūt martā mani pārstās vajāt bezmiegs? Vai arī tas tāpēc, ka pirmo reizi es esmu pati savas dzīves uzmanības centrā. Jo vienmēr tur bija kāds cits, kuram vajadzēja vairāk, tapēc es paliku otrajā plānā.
About this Entry
Feb. 22nd, 2023 @ 09:45 am (no subject)

Mokos ar bezmiegu jau kuro nakti. :(

Citās ziņās - pagājušajā sestdienā bija kora koncerts Pēterbaznīcā. Ņemot vērā to, ka mēs tik maz mēģinājām, rezultāts tomēr bija ok. Koncertā visādā ziņā skanēja vislabāk. Man ļoti patīk tur esošie cilvēki un kora diriģents, kurš - lai kā arī galu galā nebūtu, pēc koncertiem nekad nebrauc augumā, attiecīgi - parasti visi ļoti cenšas izdarīt labāko, ko var izdarīt. Šobrīd tā ir vieta, kas man dod visvairāk pozitīvo emociju.

Mēģinu atrast motivāciju un jēgu savai turpmākajai dzīvei. Kaut kā iedvesma un dzīvesprieks ir pazuduši, bet nu ko lai dara - tāda ir dzīve.
About this Entry
Feb. 3rd, 2023 @ 07:42 am (no subject)
Tags:

Šorīt pirms pamošanās sapņoju, ka es atkal esmu studente kādā mācību iestādē. Tur aktu zālē notika kaut kāds pasākums, pēc kura laikam bija paredzētas dejas. Pirms dejām es iegāj sieviešu ģērbtuvē, kurā meitenes posās pasākumam- tīrīja zobus, uzkrāsojās. Un es atcerējos, ka es vakar biju pakritusi un nobrāzusi sev vaigu un pieri, kā arī uz sejas man bija pamatīgs zilums. Un citas meitenes neticēja, ka es esmu pakritusi, bet domāja, ka mani ir piekāvis mans draugs. Tad es sazin kādā sakarā atjēdzos, ka nejauši esmu uzvilkusi citas meitenes krūšturi - jo tādu - ar tievu diedziņu lencīšu vietā - manā garderobē nav. Un tad mēs ar vienu meitenei, ar kuru mēs kādā citā sapnī bijām kopā dziedājušas kaut kādā ansamblī, kopā gājām uz Vecrīgu - jo bija piektdiena un mēs gribējām tikt uz kādu burziņu. Mums bija diskusija par mūziku un viņa visus manis nosauktos nosauca par baigo oldskūlu (arī Arianu Grandi un Dua Lipu). Un tad mēs nonācām pie kaut kādas sabiedriskā pieturas - Šķeteri - mana ceļabiedrene izlasīja tās nosaukumu. Un tad mēs konstatējām, ka kaut kādi jaunie aktieri veic performanci, kas vērsta uz to, lai sabiedrība vairāk domātu par to, ko runā. Un sākās performance ar to, ka kāds jauns aktieris nokrita ceļos pie pieturas stāvošo cilvēku priekšā un izteiksmīgi iesaucās "Twitteri, nepalielini limitu! ".
About this Entry
Jan. 19th, 2023 @ 09:14 pm (no subject)
Rīt tas koncerts Rokkafejnīcā.
Nervozēju, protams. :(
About this Entry
Jan. 16th, 2023 @ 11:53 am (no subject)
Izrādās, ka tas darbs, par kuru es domāju, ka tur nu gan būs jāiespringst, jo es nesapratu, no kura gala tam ķerties klāt, nodots man izpildei kļūdas pēc. :) Paliek darbiņi, kuri ir jādara, bet nu kuri vismaz ir par manu tēmu. Tas arī labi.
About this Entry
Jan. 16th, 2023 @ 07:32 am (no subject)
Kādam vēl šorīt nav mobilā interneta vai arī tas man vienai tā? Man ir Tele 2.
About this Entry
Jan. 10th, 2023 @ 01:45 pm (no subject)
Šausmīgi sāp galva. Sen tā nebija bijis. Zinu, ka šoreiz tas no stresa.
About this Entry
Jan. 7th, 2023 @ 01:50 pm (no subject)
Es kaut kā nevaru palikt Twitterī plakātu, kur sabāzti kopā Navaļnijs, viņa atbalstītāji un tad vēl sazin kādā sakarā Ksenija Sobčaka - visi armijas formās - ar Georga lenti un Z burtu un aicinājumu iet karot par Krieviju. Acīmredzams fotošops. Un apakšā komentāri no sērijas - ā, mēs jau zinajām, ka Navaļnijs ir tāds. :(

Viena beibe uzrakstīja, ka viņa zinot, ka Navaļnijs ir imperiālists un šovinists. Kad es viņai pajautāju, vai viņa ir pēdējos gados redzējusi, ka viņš pauž tādus uzskatus, viņa atbildēja, ka jā. Lai gan vēlāk izrādījās, ka viņa pat nezināja, ka Navaļnijs un Ņemcovs ir draugi un ka Navaļnijs īsi pirms Ņemcova slepkavības kopā ar Ņemcovu dalīja skrejlapas, lai organizētu maršu pret karu Ukrainā ( par to ir ieraksts Navaļnija Facebook un es par to biju lasījusi citu cilvēku ierakstus twitterī).

NavaļnIju atbalsta Kasjanovs (viņš jau kopš 14 gadā saka, ka Krimu jāatdod Ukrainai). Reāli no visiem Krievijas politiķiem man personīgi viņš patīk vislabāk. Marks Feigins ir Navaļnija draugs. Sergejs Gurijevs ir labās domās par Navaļniju. Un gan Navaļnijs tagad, gan viņa brālis iepriekš cietumā ir pilnīgi nepamatoti. Eiropas Cilvēktiesību tiesa pat piesprieda Krievijai izmaksāt par to Navalnijam kompensāciju, kas pat toreiz tika izdarīts.

Es jūtu līdzi Krievijas opozicionāriem. Varbūt- ja valstis būtu asi reaģējušas pēc Ļitviņenko, Poļitkovskas, Magņitska, Ņemcova slepkavībam, tad varbūt arī nebūtu šī kara. Gan tāpēc, ka Putins - kā jau gopņiks - baidās no spēka un drosmes, gan arī tāpēc, ka dzīvi būtu palikuši cilvēki ar augstiem ētikas standartiem un tādam vidējam cilvēkam, kurš īpaši negrib iedziļināties, tomēr būtu alternatívs viedoklis, kurā ieklausīties.
About this Entry
Jan. 2nd, 2023 @ 08:52 pm (no subject)
Spēlēju basģitāru un dziedu savas dziesmas. Tas ir ļoti grūti, jo tam, ko spēlēju, ir galīgi atšķirīga melodija un ritmiskais zīmējums no tā, ko spēlēju. Līst lietus. Jūtos samērā vientuļa. Bet nu laikam tas pie lietas piederas. Gribētos satikt kādu garīdznieku, kas patiešām tic Dievam. Parunāt par dzīvi. Man ir sajūta, ka es nekur īsti neiederos.
About this Entry
Dec. 31st, 2022 @ 10:17 pm (no subject)
Mīļie cibiņi, lai Jums laimīgs Jaunais gads! Veselību, mīlestību, pārticību un visu to labāko Jums Jaunajā gadā! Un mums visiem kopā nosvinēt Ukrainas uzvaru!
About this Entry
Dec. 25th, 2022 @ 11:15 pm (no subject)
Priecīgus Ziemassvētkus, mīļie!

Šogad man Ziemassvētki bija citādi kā citus gadus - biju pie brāļa draudzenes ģimenes. Viņi tur 16 cilvēki un visi viens otru apdāvina!!! Un par katru dāvanu - dzejolis vai dziesma. Īsāk sakot, pasākums ilga kādas septiņas stundas, es nodziedāju 5 dziesmas un noskaitīji vienu dzejoli. Dziesmu dziedāšanu pat nofilmēja, bet es nemāku to ielikt Feisbukā vai Instagramā - esot par lielu fails. Turklāt vēl filmēts ar telefonu vertikāli - tas tad arī kaut kādā programmā jāmaina.

Satiku savas brāļa meitiņas, tādas lielas jaunkundzes jau. :) Tiku pie iespējas sadraudzēties ar saimnieku suni un kaķi.

Kopumā bija ok. Lai gan, protams, kaut kādas skumju apakšnotis vijas cauri . Bet nu laiks, cerams, dziedēs.
About this Entry
Dec. 13th, 2022 @ 01:27 pm (no subject)
Kādreiz redzēju to krievu filmu - Jolki. Sižetā kaut kāds sīcis bija pateicis, ka viņam tētis ir prezidents, tāpēc viņš pateiks kaut kādu noteiktu frāzi jaungada uzrunā. Bet uz pasaules visi cilvēki esot saistīti ar sešu cilvēku starpniecību, tāpēc cilvēki mēģināja iesaistīties, lai tam sīcim palīdzētu un viņš nekristu kaunā draugu priekšā. Galu galā Medveģevs to frāzi uzrunā pateica, jo sētnieks pie Kremļa bija to uz sniega uzrakstījis. (Varbūt sižets arī bija mazliet savādāks, es tik labi neatceros, bet nu uz to pusi bija).

Es šogad ļoti gribētu šīs filmas turpinājumu - lai caur tiem sešiem cilvēkiem kāds tiek pie Putina un iezveļ viņam ar lāpstu pa galvu, atņem viņam to čemodānu ar pogu (galvenais, lai nesajauc ar to otro čemodānu), iebāž viņu bagāžniekā un aizved viņu pie Zelenska kā Ziemassvētku dāvanu un vienlaicīgi kā Starptautiskā tribunāla galveno varoni. Vai nebūtu lielisks sižets?
About this Entry
Dec. 13th, 2022 @ 09:28 am (no subject)
Nezinu, kas man pēdējā laikā ir uznācis. Es tik ik pa laikam apskatu un pasūtu sev jaunu apģērbu Aboutyou.lv . Cita lieta, ka tad, kad atnāk pasūtījums, es vienu lielu daļu aizsūtu atpakaļ, jo dzīvē viss izrādās savādāk. Līdz šim visveiksmīgākie izrādījušies pirkumi no VILA. Vēl es esmu kaut ko nopirkusi no Ragwear, Hunkemoller, Indiska, Springfield un Pieces un Heine. Bet nu tas ir pēdējā gada laikā, nav gluži tā, ka divos pēdējos mēnešos. Un vēl man patīk, ka es mājās varu mierīgi uzmērīt, izmēģināt kopā gan ar apaviem, gan arī ar citiem apģērbiem, ar ko pērkamo apģērba gabalu ir iecerēts vilkt kopā.
About this Entry
Dec. 7th, 2022 @ 09:46 am (no subject)
Man laikam attiecībā uz Dožģ visatbilstošākais šķiet tas viedoklis, ko pauda Dmitrijs Oreškins - https://www.youtube.com/watch?v=HUkc4W0yv4Q .
About this Entry
Dec. 6th, 2022 @ 12:31 am (no subject)
Te īstā saite pasaku konkursam (cerams)- https://sejas.tvnet.lv/7662722/kurs-manuskripts-ir-pelnijis-ieraudzit-dienas-gaismu-balsojums-jauno-rakstnieku-konkursa-ir-sacies?preview_token=638c57273e20b .
About this Entry
Dec. 5th, 2022 @ 08:50 pm (no subject)
Nu, stāstiet - kurš vēl piedalās ar savām pasakām šajā konkursā?

https://m.youtube.com/watch?v=ppppB2jf62Q
About this Entry