About this Journal
Current Month
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Jan. 15th, 2019 @ 02:07 pm (no subject)
Bet viena no pasaulē jaukākajām skaņām ir dzirdēt, kā vannas istabā mīļš cilvēks labā omā dzied dziesmiņu. :)
About this Entry
Jan. 14th, 2019 @ 03:31 pm (no subject)
Nu, moins. Strādāju, strādāju, mežģu acis, bet tagad jūtu, ka uz ģībienu sāk vilkt un galva sāp. Atvēru logu.
About this Entry
Jan. 8th, 2019 @ 08:41 am (no subject)
Vakar pēc ilga pārtraukuma atkal aizgāju uz šeipingu. Žanete ir tikpat burvīga un pozitīva kā vienmēr. Pirmo reizi pie viņas noturējos divus mēnešus. Otrajā piegājienā (pēc daudziem gadiem) - pusgadu. Tātad šim vajadzētu būt tam gadam, kad es vingrošanu apmeklēju regulāri visa gada garumā. Vingrošana arī samazina kāri pēc neveselīgas pārtikas. Jo pēc tam gribas burkānu suliņu, ķiršus, ābolus, bumbierus. Varbūt kādu suši vai vieglus salātus. Jo tad, kad sajūti, cik grūti ir nosvilināt tās kalorijas, kaut kā negribas vairs tās bezjēgā uzņemt.

Vēl vakar Youtube atradu vienu lekciju par vēdisko astroloģiju - konkrēti - par divpadsmito māju, kura man diezgan daudz paskaidroja par mani un par to, kāpēc man ir tādas sajūtas, kādas tās man ir. Vēl astrologs teica, ka īstenībā tā riktīgi cilvēkus ar planētām 12 mājā varot izprast tikai tādi cilvēki, kuriem pašiem ir planētas tajā mājā. Tas izskaidro visu to līdz šim sastapto astrologu grūšo pūšanu, ieraugot manu horoskopu. Par laimi, šis te grūši nepūta, bet normāli kaut ko pastāstīja.
About this Entry
Jan. 4th, 2019 @ 08:24 am (no subject)
Reizēm man ir mazliet skumji par tiem brīnišķīgajiem cilvēkiem, kuri ir bijuši man līdzās kādu laika posmu, bet pēc tam mūsu komunikācija pamazām ir samazinājusies. Daļēji tāpēc, ka dzīve plūst un viņu vietā ir nākuši citi brīnišķīgi cilvēki, bet laika, ko veltīt visiem, nepietiek. Un reizēm ir arī tā, ka kaut kādos posmos esmu jutusies visai iztukšota, ņemoties ar kaut kādām savas ģimenes problēmām. Un tad man liekas - nu kā es tāda tagad tikšos ar to savu foršo draudzeni un viņu gruzīšu. Un konstatēju, ka no viņas dzimšanas dienas (kad notika pēdējā komunikācija) jau ir pagājuši vairāki mēneši. :(
Sociālie tīkli (izņemot cibu) mani nenormāli nogurdinab - es pat nesaprotu, kāpēc. Es esmu baigā vienpate laikam.
About this Entry
Jan. 2nd, 2019 @ 08:42 pm (no subject)

2018. gads paliks atmiņā ar jaunā dzīvokļa remontu un pārvākšanos uz jauno dzīvokli. Paliks atmiņā ar to, ka mamma vairākas reizes atbrauca uz Rīgu saistībā ar savu veselību. Un ka viņai izdevās atteikties no tām trakajām pretdepresijas zālēm un viņa gada nogalē sāka atgūties un atkal kļūt tā mamma, kādu es viņu pazinu pirms vairāk kā desmit gadiem.
Šogada ceļojumi - uz Gdaņsku un Angliju (Londonu un Česteru). Darbā mazliet haoss saistībā ar iestāžu apvienošanos. Gada sākumā - ierakstīta mana otrā dziesma. Gada nogalē - apmeklēti dramaturģijas kursi un mazliet gūta izpratne, kā īsti apmēram vajadzētu rakstīt. Jā, pa gadu arī sacerētas vairākas dziesmas.
Nākošo gadu es gribu kā ļoti radošu, darbīgu, rezultatīvu.
About this Entry
Jan. 2nd, 2019 @ 08:08 am (no subject)
Laimīgu Jauno gadu, mīļie! Lai nākošais ir optimisma, pozitīvisma, foršu notikumu bagāts gads! Un gada beigās, rakstot cibā aprakstus par iepriekšējo gadu, pirmais, kas Jums nāktu prātā, būtu tas, ka 2019.gads bijis lielisks!
About this Entry
Jan. 1st, 2019 @ 07:05 am (no subject)
Novēlu sev nākošo Jauno gadu sagaidīt pavisam citā emocionālajā noskaņojumā. Un par spīti visam piedzīvot jauku 2019.gadu.
About this Entry
Dec. 28th, 2018 @ 08:16 am (no subject)

Vakar saimniecei atdevu atslēgas. Forša tante. Īrēju no viņas dzīvokli 15 gadus. Tāda mazliet jocīga sajūta, bet nu jau esmu pa lielam iesakņojusies jaunajā mājoklī.
About this Entry
Dec. 20th, 2018 @ 08:12 am (no subject)
Priekšnieks šogad tik labu novērtējumu sarakstījis, taisni brīnums. Uzrakstījis, ka ar manu darba pieredzi, izglītību un personīgajām īpašībām es varētu pretendēt arī uz vadītāja amatu. Ka patstāvīgi risinot problēmas un pie vadības vēršoties tikai galējās nepieciešamības gadījumā. Atbalstot citu idejas, mākot klausīties, nepārtraucot otru. Varbūt arī varētu, bet... atceros to laiku, kad vairāk kā mēnesi aizvietoju savu priekšnieku (kā reiz gadu mijā tas bija). Diez kas nav, ja nav vismaz kāda padotā, uz kuru vari paļauties. Toreiz pašai vajadzēja gan visu savu melno darbu darīt, gan arī vēl veikt priekšnieka pienākumus. Un tā kā toreiz bija krīze, tad piemaksas par papildus darbu, protams, arī nebija. No vienas puses - reizēm man šķiet, ka varbūt kaut kas tāds man pat varētu padoties un sanākt (vairākas reizes esmu pieredzējusi, ka darbā saka - nē, šito vēl neviens nav paveicis, tev nesanāks. Bet sanāk - ne uzreiz, bet ar pacietību - sanāk. No otras - varbūt tās ir tikai manas iedomas? Negribētos jau bāzties tur, kur es neesmu piemērota.
Bet drusku prieks par savu kabineta biedreni. Pašā sākumā mēs ar viņu diezgan daudz strīdējāmies. Es gāju pa gaisu viņas pofigistiskās attieksmes dēļ. Bet tad es sapratu, ka viņai daudz tiek uzdots, bet neviens viņai nav palīdzējis izdomāt, kā viņai ar to darbu tikt galā. Tad es viņai ar to drusku palīdzēju un viņai tagad klājas krietni vien labāk. Pat novērtējums no c ir kļuvis par b. Bet nu tie ir gadi un pacietība. Un viņa jau arī ir malacis, ka mācās un grib kļūt labāka. Jo tu vari darīt, ko tu gribi, ja otrs cilvēks nesapratīs, ka viņam kaut ko vajag, tad tu lieki iztērēsi enerģiju un rezultāta tāpat nebūs.
About this Entry
Dec. 18th, 2018 @ 03:12 pm (no subject)
Pagājušajā gadā bijām uz Ziemassvētku koncertu "Mazu brīdi pirms". No tiem Ziemassvētku koncertiem, ko esmu redzējusi, šis man ir paticis vislabāk. Man liekas, ka varētu būt forša dāvana tiem, kuriem patīk Lūsēns, Pētersons un Zadovska.
About this Entry
Dec. 18th, 2018 @ 11:39 am (no subject)
Kad reiz pienāks tas laiks, kad es Ziemassvētkus sagaidīšu nesteidzīgi - jau laicīgi sagādātām Ziemassvēktu dāvanām, ap šādu datumu vien mierīgi prātojot par to, kādus cepumiņus vajag jau laicīgi sacept svētku galdam. Tā vietā es vēl neesmu nopirkusi NEVIENU Ziemassvētku dāvanu, darbā jāaizvieto kolēģe, jāatdod saimniecei dzīvokļa atslēgas un vēl uz ceturtdienu jāpaturpina garadarbs Dramaturģijas kursam. Ak, vai.
Toties svētdien mēs cītīgi līmējām tapetes Pļavnieku dzīvokļa virtuvē. Gaiši zaļas. Un tas gan man ļoti patika.
About this Entry
Dec. 14th, 2018 @ 11:14 am (no subject)
Kad dari kaut ko radošu, tad atkāpjas skumjas par eksistences bezjēdzīgumu. Tā vietā nāk aizrautība, pats it kā izšķīsti radošajā procesā. Varbūt Dieviņam arī bija skumji, tāpēc viņš radīja cilvēkus?
About this Entry
Dec. 14th, 2018 @ 11:10 am (no subject)
Esmu ievērojusi (it īpaši tādās lietās, par kurām nav dotas nekādas instrukcijas - kaut kas pavisam jauns jātaisa vai jādomā) - ja izdari kaut ko vismaz mazliet, bieži vien izrādās, ka esi izdarījis stipri vien vairāk nekā lielākā daļa.
About this Entry
Dec. 12th, 2018 @ 10:26 am (no subject)

Vakar izvācu no sava vecā dzīvokļa visu, kas vēl bija vedams uz jauno dzīvokli. Viens 15 gadus ilgs posms ir iegājis noslēdzošajā posmā. Bet nu manā tuvējā apkārtnē ir parādījies arī otrs izīrējams dzīvoklis. Viens tātad ir Āgenskalna priedēs - 7.trolejbusa galapunktā -hruščovkā - 1 istaba - daļēji mēbelēts (ir gulta, veļas mašīna, galds, pāris krēsli, pāris plauki). Otrs - Pļavniekos - mazģimeņu projektā - visas ērtības, ar daļēji nodalītu guļamtelpu un iestiklotu lodžiju, mēbelēts (divguļamā gulta, iebūvēts skapis, virtuves mēbeles, ledusskapis, plīts, veļas mašīna). Saimnieki atšķirīgi, bet ļoti sakarīgi.
About this Entry
Dec. 11th, 2018 @ 12:19 pm (no subject)
Gatavojot vakariņas, man ļoti patīk paklausīties Natālijas Basovskas lekcijas par vēsturiskām personībām - https://echo.msk.ru/programs/vsetak/2107146-echo/ . Viņi ar to Venediktovu ir riktīgi foršs tandēms. Varbūt - ja man būtu bijusi tāda vēstures skolotāja, tad es no vēstures stundām skolā kaut ko arī atcerētos.
About this Entry
Dec. 11th, 2018 @ 08:09 am (no subject)
Rakstīšanas procesā saskāros ar problēmu. Jāapraksta alkoholu diezgan stipri lietojošas ģimenes ainiņa. Un te nu man radās problēma, jo es varu iebraukt tādās pašās auzās kā tie, kuru scenārijos bandīti Latvijā lamājas ar vārdiem - "sasodīts" un "piķis un zēvele". Pilnīgi pazūd ticamības moments. Sākotnēji biju iecerējusi, ka fāters aizsūta savu līdzatkarīgo meitu pēc pudeles. Bet saņēmu aizrādījumu, ka uz veikalu viņu gan nesūtītu. Sūtītu uz točku. Un ka nesūtītu meitu, bet sūtītu dēlu - kam arī garšo. Tā nu sēžu un štukoju.
About this Entry
Dec. 6th, 2018 @ 02:11 pm (no subject)
Cik jocīgi - esmu projām no Pārdaugavas vien dažus mēnešus, bet pamanu tik daudz izmaiņu, kad tur sanāk iebraukt. Kaut kas pārbūvēts, iepriekšējā veikala vietā tagad ir "Ezītis miglā", kaut kas pazudis, kaut kas cits - nācis vietā.
About this Entry
Dec. 6th, 2018 @ 09:15 am (no subject)
Tags:

Vakar biju tiešām interesantos kursos - "Analītiskā domāšana" pie Arta Sveces. Vispār - man ļoti patīk apgūt kaut ko jaunu un dzīvē noderīgu.
About this Entry
Dec. 4th, 2018 @ 10:46 am (no subject)
Sāku skatīt savus čekus (daži kā garntija elektroprecēm, daži - medicīniskie) - un - ko es redzu - vairumam teju pilnībā izbalējusi tinte! Bet es tos čekus neturu nedz saules gaismā, nedz atklātā vietā. Viens čeks no Ksenukai - 31.05.2018 - tas ir vienīgais, ko var saredzēt. :( Ne to, kāda prece pirkta, ne cenu, neko. Un ar medicīnas pakalpojumu tieši tas pats. :(
About this Entry
Dec. 4th, 2018 @ 10:20 am (no subject)
Tā, novembris bija lielāku izdevumu mēnesis. Gan meistariem par remontu bija jāmaksā, gan arī nopirku sev IKEA Pax skapi. Bet nu tas vismaz ir izdarīts.
About this Entry