About this Journal
Current Month
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Sep. 16th, 2014 @ 04:42 am (no subject)
Parsivo. :(
About this Entry
Sep. 10th, 2014 @ 10:31 pm (no subject)
Tags:


Другие тесты и гадания от Шувани


OOO, kaut nu tā būtu!!! :)
About this Entry
Sep. 10th, 2014 @ 04:07 pm (no subject)
Šodien - velkot kopā personīgo budžetu, visu laiku kaut kādos aprēķinos sanāk kopā trīs sešinieki. Jānoskaita laikam kāda lūgšana.
About this Entry
Sep. 9th, 2014 @ 12:51 pm (no subject)
Tags:

Vienu nakti redzēju sapnī, ka esmu baigi seksīgā beibe - man ir gari, pusgaiši, taisni mati, man mugurā kā kleita ir paliels vīrieša krekls un sazin kāpēc man kaut kur jānokļūst ar vilcienu. Bet ar vilcienu es braucu visai īpatnējā veidā - nevis smuki sēžot vagonā un lasot avīzi, bet uzlecot uz vagona jumta (jā, jā, tieši uzlecot). Un tā nu es braucu, matiem plīvojot, un  izvairos no kaut kādiem dīvainiem kabeļiem, kas slīd man garām. Un pēc tam galapunktā es eju uz kaut kādu kafejnīcu un tur sēž [info]gorgona - efektīgā sarkanā kleitā - vispār frizūra un kleita viņai  ir kā no gadsimta sākuma.
</span>
About this Entry
Sep. 9th, 2014 @ 11:29 am (no subject)
Radio tagad īsti nevar paklausīties, visu laiku tā Šlesera reklāma griežas, taisni riebjas. Bļauj, ka pārējie ir netīri, tai pašā laikā paši pēc cūkām izskatās, kas izvārtījušies dubļos. Kaut gan - kāpēc apvainot cūkas? Tik daudz mēslu, cik šie Latvijā sataisījuši, neviena cūka nav spējīga saražot. Vēmiens nāk. :(
About this Entry
Sep. 8th, 2014 @ 09:38 pm (no subject)
Klausos Imanta Kalniņa "Vedību dziesmiņu"- https://www.youtube.com/watch?v=pAfP9HvXx3A un brīžiem nevaru saprast, ko viņi tur īsti dzied. :( Bet tekstu vajag, lai varētu to brīvdienās nospēlēt kāzās. Vai kāds varētu, lūdzu, paklausīties, ko viņi īsti dzied tajā 2:51 ? Līdz pusdienas.....????
:(

UPD. Liec, pūst, Dievs, jēdelim...

Kad teksts ir zināms, saklausīt var. Bet tā man nav tik labas ausis. :)
About this Entry
Aug. 28th, 2014 @ 11:13 am (no subject)
Tags:

Brīvākos brīžos papētu vietni, kurā var meklēt interneta veikalus pēc līdzīguma principa. Ir kāre kaut ko arī izmēģināt, kad saņemšos. :)

http://www.storeslike.com/az
About this Entry
Aug. 27th, 2014 @ 03:43 pm (no subject)
Kopš kura laika vārdu "Emīls" loka tā, ka ir "Emīļa", nevis "Emīla"? Vakar trolejbusā dzirdēju "Emīļa Melngaiļa iela".
About this Entry
Aug. 19th, 2014 @ 02:36 pm (no subject)
Mjā, to, ka kolēģis novilcis kurpes, var sajust. :(
About this Entry
Aug. 19th, 2014 @ 08:22 am (no subject)
Tags:

No rīta sapņoju, ka braucu ar automašīnu pa kaut kādu kalnainu vietu, kurā automašīnām ir paredzēts vairāku pakāpienu lifts - uzbrauc uz vienas platformas, tā tevi paceļ uz nākošo līmeni, tur tu pārbrauc uz nākošo, tad tā paceļ tevi vēl uz augšu, tad vēl uz nākošo - tā arī tevi paceļ uz augšu. Uz augšējās platformas gan es aizmirsu, ka man priekšā ir tukšums un sāku braukt. Teotrētiski man vajadzēja nosisties. Bet es iedomājos, ka var taču arī lidot. Un sāku lidot - pāri laukiem, skatoties no augšas uz mežiem, upēm, kalniem, pļavām. Ik pa brīdim es ielidoju mākoņos. Vienā mirklī es lidoju pāri kādai meža pļavai - man ļoti sagribējās tur uzkavēties mazliet ilgāk, tāpēc es nolaidos blakus kādai baltai puķītei (tropiskai -līdzīgai kallai, tikai sīkākai), apskatīju to tuvumā. Un tad lidoju tālāk. Izlidoju cauri lietus mežiem, kuros tiešām lija lietus kā liela, pelēka siena. Un pēc tam attapos kādā sanatorijā, kurā biju es (laikam jau tīņa gados) un citas meitenes, kuras kolekcionēja monētas. Un man no lidojuma laika līdzi bija pieķērusies kāda ļoti sena monēta, uz kuras bija kaut kādas senlaicīgas zīmes, tāpēc skolotāja nevarēja vien saprast, no kurienes man tā radusies.
About this Entry
Aug. 18th, 2014 @ 09:32 am (no subject)

Man nedēļas nogale pagāja kā ezītim miglā. Sākumā darba pasākumā iemanījos tikt komandā ar tematu "Gaidot ezīti", bet vēlāk svinējām Kim dzimšanas dienu "Ezītī miglā". :)
About this Entry
Aug. 13th, 2014 @ 10:47 am (no subject)
Vakar pa LR1 kopā ar mammu klausījāmies raidījumu, kurā intervēja "The Sound Poets" līderi Jāni Aišpuru. Mammai tīri labi patika viņu dziesmas. Bet es - es par viņiem kārtīgi iefanoju. Redzēju viņus dzīvajā tad, kad viņi ar dziesmu "Nāc līdzās" uzstājās Radio mājā viena pasākuma ietvaros un drusciņ - kad viņi bija Kalnciema kvartālā. Man viņi ļoooti patīk. Tāda iedvesmojoša mūzika. Būs jānopērk viņu albūms, tik skaisti. :)
About this Entry
Aug. 12th, 2014 @ 02:14 pm (no subject)
Tags:

Šonakt sapnī redzēju, ka manā vienistabas dzīvoklī esmu ieviesusi sev mājdzīvniekus - jenotu un putniņu - papagaļa un kāda parastā putniņa krustojumu. Jenots uzvedās diezgan mierīgi, reizēm man pa jokam kodīja roku kā kaķis, kas spēlējas, savukārt putniņš - tad, kad es viņu pasaucu - iečivinājās un uzlaidās man uz pleca. Vispār kopumā tāds ok sapnis, sen tādi nebija bijuši. :)
About this Entry
Aug. 12th, 2014 @ 08:58 am (no subject)
Vakar mājās nonācu kā slapja žurka.
Toties pēc tam pievērsos ēdienu gatavošanai - no laukiem man līdzi ir milzīgs kabacis, no kura daļa vakar kopā ar citām sastāvdaļām tika pārvērsta visai garšīgā dārzeņu -sēņu biezeņzupā, savukārt vēlāk es pirmo reizi cepu zivju kotletes - no saldētās pikšas - sanāca tiešām labas.

Rīt laikam uzlikšu viņai no rīta uz datora kādu raidlugu no šīm - http://teatris.latvijasradio.lv/raid_arhivs.htm . Mammucim diez ko nav ar redzi.
About this Entry
Aug. 11th, 2014 @ 02:56 pm (no subject)
Nežēlīgi nāk virsū miegs, nežēlīgi.
About this Entry
Aug. 7th, 2014 @ 03:01 pm (no subject)
Juhū. :) Šodien vēl jāsaskaņo akti par veco lietu nodošanu arhīvā un tad beidzot varēs drusku mierīgāk uzelpot. :) :) Darba ziņā man ļoti, ļoti patīk augusts - tas ir laiks, kad daudzi ir atvaļinājumā, nekas neuzmācas ar dīvainiem un steidzamiem darbiem un ir iespējams pievērsties tādām darba lietām, kas patiešām ilgākā laika periodā dod labumu (uzlabot datu bāzes, izdomāt visādas fīčas, kuras pēc tam atvieglo darbu tajos mirkļos, kad laika ir maz un visu vajag vakar). :) Jūtos ļoti apmierināta.:) Ir forši kaut kādā bardakā ieviest sistēmu, kārtību - man tas ļoti patīk. :)
About this Entry
Aug. 7th, 2014 @ 08:50 am (no subject)
Vakar ar brāli un brāļa meitiņām pie mājām sarīkojām zīmēšanas sesiju ar krītiņiem uz asfalta. Vēlāk pienāca kāds puisītis, kurš arī gribēja zīmēt, tad pievienojās arī viņa mamma, tad atnāca puisīša vectēvs, tad laikam vēl brālis, tad apkārt saradās visai daudz vecākās paaudzes cilvēku, tā ka brīžiem likās, ka mēs atrodamies nevis visai mierīgā dzīvojamo namu pagalmā, bet gan uz ielas. :) Bet kopumā viss labi, bērni savstarpēji paspēlējās ar citu bērnu spēļu mantām, uzcienāja viens otru pīrādziņiem un cepumiem, visi jauki pavadīja laiku un devās mājās. :)
About this Entry
Aug. 5th, 2014 @ 02:49 pm (no subject)
Berlīnē bija feini. Vispār jau vienmēr ir forši kaut kur aizbraukt - pēc tam paskaties it kā no malas gan uz savu valsti, gan uz apkārtējiem cilvēkiem, gan uz sevi pašu. Kājas gan šausmīgi nogurušas bija. :) Bet laiks bija normāls - ap kādiem 25 grādiem. Izvizinājāmies ar kuģīti, dzerot garšīgu tumšo alu, bijām slēgtajā Berlīnes lidostā, kurā tagad ierīkota vieta skrituļotājiem un velosipēdistiem. Bijām muzeju saliņā un ar trešo piegājienu (jo rinda briesmīga) tikām Pergamona muzejā, kurā varēja apskatīt renovētos dievietes Ištaras vārtus un citas antīkās lietas. Man personīgi patika senu zvēriņu skulptūras, kas attēloja kaut kādus jenotiem līdzīgus zvērus. :) Tiku pie diviem jauniem svārciņiem un diviem jauniem topiņiem. :) Vispār - pasākums bija izdevies. Mammucim kā ciemakukuli atvedu vāciešu garšīgos alus kliņģerus, viņai garšoja. Bet vispār - Sky ceptie arī ir garšīgi.
About this Entry
Jul. 30th, 2014 @ 10:56 pm (no subject)

Esam Berliinee. Vakarpusee kluvis mazliet veesaaks, bet pa dienu valdiija tveice. Savaada pilseeta taa Berliine. :) Riit iesim uz Reihsttagu - starp citu, izraadaas, ka tagad, lai tur iekluutu ieksaa, esot iespeejams registreeties kaut kur internetaa, nevis - kaa mees - staaveet stundu garaa rindaa. Veel riiit paredzeets aiziet uz Muzeju salinu.
Jokaini - tikko man likaas, ka kaut kur blakus istabaa kaads uz tubas maacaas speeleet dziesmu - uz ielas stuura tai krodzinjaa mazaa. Bet laikam kaads tikai paarbiidiija meebeles. :D
About this Entry
Jul. 29th, 2014 @ 06:31 pm (no subject)
Man ir jauns dators! Vareesu atkal aktiivi socializeeties. :)
About this Entry