About this Journal
Current Month
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Jan. 19th, 2017 @ 03:43 pm (no subject)
Pasūtīju sev web kameru un Gabor kurpes Amazonā - ar siksniņu, kā man patīk. Jāuztaisa visai nežēlīga sava skapja satura revīzija, kā arī piektdien vajadzētu pastaigāt pa veikaliem, citādi viena daļa džemperu un kleitu atgādina, ka viņām laiks doties pelnītā pensijā.
Bēdājos, ka M&S vairs nav Latvijā. :( Pēdējā laikā es tieši tur biju sev lielu daļu garderobes jauninājumu pirkusi. Vai Latvijā ir kāds veikals, kas būtu līdzīgs šiem diviem cenu un sortimenta ziņā?
About this Entry
Jan. 18th, 2017 @ 07:41 am (no subject)

Vakar biju uz jogu iesācējiem. Mana draudzene gāja un jautāja, vai es iešu. Lai gan man ne pārāk gribējās, tomēr vilinošā iespēja biežāk redzēt draudzeni un ar viņu drusciņ ietusēt, tomēr izrādījās stiprāka un tā nu vakaru es pavadīju, staipoties, liecoties un mierīgi elpojot.
Šorīt pamodos visai labā noskaņojumā, ļoti labi izgulējusies un galvenais - ķermenis jūtas tik labi, kā sen nebija juties.
Dzīvē esmu piefiksējusi, ka viss tas, kas notiek ar manu dzīvi, kaut kādā mērā sasaucas arī ar manu apkārtējo dzīvēm. Piemēram, es nevaru saprast, kāpēc mani brāļi vai arī vispār - cilvēki - neņem vērā citu cilvēku labos padomus un pozitīvo pieredzi. Bet ja tā rūpīgāk paskatos uz savu dzīvi, varu pamanīt, ka es taču daru tieši tāpat. Visapkārt ir papilnam cilvēku, kuri par savas labās pašsajūtas vienu no atslēgām dēvē jogu. Bet mani tas tā līdz galam nekad nebija uzrunājis.
Tad nu paskatīšos, kā šeit ies.
About this Entry
Jan. 17th, 2017 @ 03:14 pm (no subject)
Man gribas paķert beisbola nūju, nu labi - būsim maigāki un latviskāki - bērza žagarus - un tā uzšaut tam, kas saražojis to plānu, uz kuru man jāapkopo atskaites rādītāji, lai viņam vai viņai vairs nekad mūžā negribētos uzmurgot kaut ko tādu. Visi, kas man zvana pēc tam, kad es rakstu, ka viņiem jāsniedz savi rādītāji, man piezvana un pajautā - kas tas par murgu. Un es varu tikai viņiem piekrist.
About this Entry
Jan. 13th, 2017 @ 11:31 pm (no subject)

Šodien foršs vakars bija. Aizgāju pie sava jaunākā brāļa, parunājām par mūziku, uzspēlējām. Nevis vienkārši uzspēlējām, bet tā forši uzspēlējām. Tā, kā senos laikos, kad mēs vēl abi bijām studenti Jelgavā un viņa istabiņā vakaros mēģinājām. Šovakar uzlādējos no viņa ar enerģiju, spēlējām ļoti daudz dziesmu, kuras man patīk. Ākstījāmies. Dažām dziesmām, kuras nekad nekur nebija piefiksētas, ierakstīju melnās demoversijas. Arī labi.
Visādā ziņā - paldies Dieviņam par šo vakaru. Un laukā tik brīnišķīgi un skaisti ir uzsnidzis sniegs.
About this Entry
Jan. 11th, 2017 @ 11:21 am (no subject)
Pirmdien bija paredzēts šī gada pirmais randiņš, tāpēc man pēc darba bija brīvs laiks aiziet uz grāmatnīcu un nopirkt tādu grāmatu kā "Kā uzvarēt jebkuru atkarību? "
Sāku lasīt un - jā, ir laba. Vēl tikai pats sākums, bet pavisam cits skatu punkts. Sākotnējā doma ir tāda, ka cilvēkiem ir atkarības tāpēc, ka viņiem dzīvē ir tukšums, kuru viņi aizpilda ar šīm atkarībām. Lai tiktu vaļā no atkarības, ir jāpievēršas sev un jāizloba, kuras ir tās lietas, kuru dēļ ir entuziasms mainīt dzīvi. Un tad atteikšanās no atkarībām notiks it kā pati no sevis, jo tām vienkārši vairs neatliks tik daudz laika.
Domāju, domāju un - jā, piekrītu.
About this Entry
Jan. 10th, 2017 @ 12:27 pm (no subject)
Vispār man vajag jaunu web kameru. Un drusciņ tādu normālāku. Varbūt es beidzot varētu sariktēties un sākt ar savām brāļa meitiņām ietusēt caur skaipu.
About this Entry
Jan. 10th, 2017 @ 09:14 am (no subject)
Pagājušajā gadā es biju uzrakstījusi diezgan detalizētas vēlēšanās un plānotās lietas. Vakar, apskatot, kas tur sarakstīts, konstatēju, ka nav gluži tā, ka nekas no tā nav izdarīts. Bet te ir gan tādas lietas, kuras ir konkrēti izmērāmas - piemēram, biju paredzējusi iegūt informāciju par vismaz 12 radiniekiem dzimtas kokam (izdarīts). Bet, piemēram, tāda lieta kā - "Ļaut citiem dzīvot savas dzīves", ir tāda - vispārīga. Īsti pat nav saprotams, vai šajā lietā ir progress vai nē. Tajā pašā laikā to nepiefiksēt arī nebūtu pareizi. Drīzāk jau tas ir kā princips, kuru es gribu ieviest savā dzīvē.
Pa lielam jau es pēc gada gribu, lai es būtu kļuvusi par labāku sevis versiju. Varbūt tas arī varētu būt tāds kā atskaites punkts. Šogad es šajā mirklī esmu tāda un tāda (attiecīgās pozīcijās). Un nākošajā gadā paskatīties, vai šajās pašās pozīcijās es esmu turpat vai varbūt tomēr esmu pakāpusies kaut drusciņ, bet uz augšu.
Vēl - koriģējot pagājušā gada plānu - es biju sarakstījusi savā plānā lietas, kas nebija atkarīgas tikai no manis. Bet varbūt tā izpaužas tas, ka tomēr šogad ir bijusi attīstība tajā punktā "Ļaut citiem dzīvot savas dzīves"? Jo es sāku atšķirt tās lietas, kuras es varu ietekmēt, no tām, kuras nevaru?
About this Entry
Jan. 9th, 2017 @ 03:47 pm (no subject)
Kaut kā nesanāk man bez plāniem dzīvot. Sāku gadu bez plāniem un saslimu. Ja nu šitā, tad labāk tomēr šādus tādus kautrīgus plānu uzmetumus tomēr uztaisīt. Šogad gribētu ierakstīt vismaz divas savas dziesmas, ieviest sev veselīgu dzīvesveidu, kurš kā papildus bonuss drusku varētu pavairot gan manu glītumu, gan spriganumu. Vēl es gribu atkal daudz vairāk cilvēku savā dzīvē un ikdienā, gribu jēgpilnu darāmo ar redzamiem rezultātiem.
About this Entry
Jan. 3rd, 2017 @ 03:46 am (no subject)
Bezmiegs.
About this Entry
Dec. 30th, 2016 @ 02:14 am (no subject)
Bezmiegs. Un tīri fiziski sajūtama nepatīkama, spiedoša sajūta sirds apvidū. Nwvar saprast, kur lai sagaida jaunogadu. Varbūt man atkal jāsameklē psihoterapeits. Negribas gruzīt apkārtējos vai cibu, bet kaut kā gribas tikt galā ar tām negatīvajām emocijām, kas mani grauž. Reizēm es jūtos tik nogurusi just visiem līdzi un saprast, iejusties citu ādā. Jo es jau jūtu un tiešām iejūtos. Tikai kā tad ar manu dzīvi? Kā man iemācīties izteikt savas domas, lai mani sadzirdētu?
About this Entry
Dec. 29th, 2016 @ 02:56 pm (no subject)
Braucu uz laukiem, bet biļeti nopirku pavēlu, tāpēc sēžu autobusam aizmugurē. Aizmugurē tādi pariskanti tipi nosēdušies, viens jau izteica kaut kādu piezīmi attiecībā pret mani. Par laimi, citi drusku adekvātāki. Bet nu runas iet pilnā balsī par dzeršanu, kā kādu paziņu sieva sadūrusi. Valdību lamā un dzer, pudeles dzinkst. Mjā, biļetes jāpērk laicīgi.
About this Entry
Dec. 23rd, 2016 @ 10:56 am (no subject)
Šodien vienai baigi superīgai darba kolēģei ir pēdējā darba diena. Labi, viņa aiziet uz citu pārvaldi strādāt, bet nu tāpat tas nav forši.
About this Entry
Dec. 23rd, 2016 @ 10:13 am (no subject)
Man nākošajam gadam nav plānu. Kā Dievs lems, tā būs.
About this Entry
Dec. 22nd, 2016 @ 07:44 am (no subject)

Vakar pēc ilgiem laikiem satikos ar foršu draudzeni no studiju laikiem. Mēs ar viņu tiekamies ne pārāk bieši, bet nu tā - kvalitatīvi. :) Man ir tāda mirkļbirka "interesanta diena" un ierakstos ar šo birku ļoti bieži ir pieminēti pasākumi, kuru iniciatore ir viņa. Un, jā, viņa ir viena no tiem cilvēkiem, kuru dēļ es esmu Cibā. :) Vakar bijām ar viņu uz Iļģu koncertu RTU un man ļoti patika. Kā sāka skanēt mūzika, tā es iegrimu tādā kā transā, pēkšņi izteikti apjautu savu nacionālo piederību. Bija ļoti skaisti.
About this Entry
Dec. 21st, 2016 @ 12:56 am (no subject)
Es šogad esmu izstaigājusi vairākus veikalus, bet šogad man kaut kā vislielākā kāre ir pirkt dāvanas sev pašai. Nesaprotu, tas kaut kāds kompensējošais mehānisms, kurš saka- Missalise, beidzot ir pienākusi tava kārta.Tu drīksti nostāties vienā rindā ar pārējiem personāžiem Tavā dzīvē, nevis stāvēt kaut kur dibenplānā un nieži dzīves situācijās kļūt par malējo.
About this Entry
Dec. 20th, 2016 @ 09:15 am (no subject)
Pagājušas 15 min kopš mācību sākuma par komunikāciju, bet man jau apnika. Lietišķā komunikācija. Divas dienas, ak, kungs. Pasniedzēja nolasa slaidus.Un tā divas dienas.
About this Entry
Dec. 19th, 2016 @ 10:46 am (no subject)
Pamazām jāpieķeras pie plauktu un atvilktņu revīzijas. Jāizmet laukā viss vecais un nevajadzīgais, lai atbrīvojas vieta jaunajam. Un jāuzraksta nākošā gada plāni, gada pārskats.
About this Entry
Dec. 18th, 2016 @ 11:27 pm (no subject)
Šodien bijām skatīties Svingerus. Kādas 15-20 min. pirms filmas beigām pēkšņi atvērās durvis un cilvēks paziņoja, ka mums jāevakuējas. Tā nu filmas beigas neredzējām, paspējām pabūt tikai vienā veikalā (pirms filmas seansa). Un galvenais - nezinam, kā filma beidzās. Bet kopumā nebija slikta, jāatzīst - vismaz, cik redzējām.
About this Entry
Dec. 16th, 2016 @ 07:37 pm (no subject)
Ja esat romantisko stāstu cienītājas (kā es), Jums varētu patikt šis turku seriāls - https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D1%8C+%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%82+1+%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F . Manuprāt, diezgan veiksmīgi galvenais pāris attēlo jūtu ķīmiju.
Un vispār - man erotiskākas šķiet nevis tās filmas, kurās ir daudz plikumu, daudz skūpstu vai atklātas ainas, bet gan tajās, kurās ir nofilmēts tas, kā cilvēki viens uz otru skatās. Skatienos, smaidos, it kā netīšos pieskārienos, vārdu spēlēs, smaržās - lūk, kur, manuprāt, slēpjas īstena erotika.
About this Entry
Dec. 16th, 2016 @ 12:19 pm (no subject)
Nopirku drauga mammai biļetes uz Pētersona un Zadovskas koncertu. Nevarēju izvēlēties starp diviem pasākumiem, tad izmantoju drauga iedoto Norvēģijas monētu, ko lietoju gadījumos, kad nevaru izlemt.
Šodien būs jāaizbrauc izķemmēt Spice.
About this Entry