Jan. 27th, 2020 @ 09:34 pm (no subject)
DELFi. Pļavniekos vīrietis izrēķinās ar vārnām. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis nošāvis vārnas, jo tās, viņaprāt, piegružo un padara netīru apkārtējo vidi, tostarp automašīnas.
About this Entry
[info]dienasgramata
Jan. 27th, 2020 @ 09:11 pm (no subject)
saņēmām arī mēs pavēsti, ka mūsu mašīna pabraukājusies pa zviedriju un nav samaksājusi the congestion tax. cik vienkārši viņi tā sadomā, atsūta vēstuli, neko nepaskaidro, ne bildes, ne kā, mašīnas numurs un sak, ja nesamaksāsi, tiesu darbi, bet ja samaksāsi, vari rakstiski nepiekrist un rakstīt sūdzību uz turieni un turieni. labi jau, ka visa sarakste varēja norisināties epastā. latvijā droši vien būtu jāraksta ierakstīta vēstule vai arī beidzot jānoformē elektroniskais paraksts. nujā, aizraksījām appeal, un tad viņi sūta (papīra vēstuli; poor trees) atpakaļ, ka, jā, the swedish tax agency concludes that your car has not passed a road toll. es palasīju infromācijas kripatas internetā, kā tāda kļūda varēja gadīties, bet, taisnībsakot, kad es saņēmu to vēstuli, man šķita, ka tā ir kaut kāda krāpšanas shēma.
About this Entry
[info]f
Jan. 27th, 2020 @ 09:09 pm (no subject)
pēc peldes un oglēs ceptiem kartupeļiem ar kraukšķīgiem pelniem piedevās sabēru zeķēs griķus (kāds reiz teica, ka tā jādara) un gāju uz savu mežu. pirmos četrus kilometrus gāju dziedādama, krita milzu sniega pārslas un mežs bija bezgala mierīgs, bet pēdējos divus bija ļoti jāelpo, lai noturētu līdzsvaru, toties tagad nevaru beigt smieties, liekas, kaut kas pādūrās ar tiem griķiem un nu visi smiekli sprūk ārā.
About this Entry
[info]az
Jan. 27th, 2020 @ 07:43 pm Diena, kad pasaule sagriezās otrādi
Jau kādu laiku vēlējos pateikt, ka billija ailiša ir tā parādība, kas apliecina manu pilnīgo apjukumu mūsdienu pasaulē. Šķita, ka es visu saprotu un varu pieņemt no popkultūras, taču šis iet pāri malām:
https://www.diena.lv/raksts/kd/zinas/_grammy_-balvu-ceremonija-triumfe-billija-ailisa-14234492
About this Entry
[info]starro
Jan. 27th, 2020 @ 04:58 pm (no subject)
Nevaru nepadalīties ar pēdējā laika mīļāko kulināro atklājumu – soubise jeb sīpolu mērci. Viss ir ļoti vienkārši – trijās ēdamkarotēs sviesta (pieņemu, ka var ņemt veg sviestu, neesmu mēģinājusi) maisot izsutina līdz pilnīgam mīkstumam plānās pusšķēlēs sagrieztus divus sīpolus, skatoties, lai nepiedeg (bez brūnuma!), sablenderē ar 200 ml saldā krējuma (again, visticamākais, der arī augu krējumi), pieber sāli-piparus, uzsilda un viss. Mežonīgi gardi. Varētu no bļodiņas dzert. Man pēdējā laikā vispār ļoti velk uz sīpoliem, nez, ko tas varētu nozīmēt (ja kādam vajag gardu marinēto sīpolu recepti 2 minūtēs, dodiet ziņu)
About this Entry
[info]kisswithafist
Jan. 27th, 2020 @ 03:38 pm Tiem, kuri dvēselē jauni
Pasaules šopaholiķi - apvienojieties!

Nesen izlasīju labu padomu - ja der stils, tad bērnu apavus ir pirkt izdevīgāk (jo izmēri ir bieži līdz 40.) nekā pieaugušo.

Vienīgi ieteicams iečekot izmēru tabulas - var būt neliela nobīde (respektīvi, jāpasūta par izmēru lielāks bērnu izmērs nekā pieaugušo).

Kad izmēģināšu praksē, ziņošu par rezultātiem.
About this Entry
[info]mazeltov
Jan. 27th, 2020 @ 04:11 pm (no subject)
Vai esat pamanījuši, ka tagad ar Adblock Plus iespējams paslēpt apnikušus jūzerus? Vēl vairāk - paslēpti tiek arī tie ieraksti, kuros šie jūzeri pieminēti.
About this Entry
[info]fedrs
Jan. 27th, 2020 @ 03:50 pm starp citu
Kult-ak-ā jau atkal var pieteikties uz vieslekcijām, paskatiet vai nav kas jums noderīgs:
pieteikšanās 27.jan-16.feb.
https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/izveles-kursi-viesstudentiem/
About this Entry
[info]tvarj
Jan. 27th, 2020 @ 03:21 pm (no subject)
izlasīju nu jau pārnedēļas vecu hez redakcijas sleju, un atcerējos savu 2000, un tā kā tā vairs ir tikai atmiņa par atmiņu, man tā ir jāpieraksta. mēs braucām uz preses nama jumtu skatīties salūtu. salūtu neatceros, salūti man vienmēr ir bijuši dziļi vienaldzīgi, ja neskaita salūtus monako, jo tur varēja stāvēt ar pirkstgaliem jūrā, kamēr gaisā tika izšauta nauda, bet nauda bija visapkārt arī uz zemes, jahtās, dzērienos un smalkās villās, mēs bijām bezpajumtnieki, bet jauni, tāpēc lai taču tā nauda līst.

lai vai kā...

mēs braucām mašīnā, un mēs paši jau mazliet kavējām, un kaut kur uz rīgas robežas stopēja jauns un līksms pāris - viņiem daudzi uztaurēja, bet neviens neapstājās, jo mašīnas pašas steidzās, bija ap vienpadsmitiem vakarā, un pa lielam bija skaidrs, ka viņi nekur nenokļūs. un mana pirmā doma bija- vai, cik bēdīgi. un man otrā doma, kas pārstrāvoja pirmo domu un palika atmiņā tepat divdesmit gadus- es arī gribu kādu, ar ko sagaidīt jauno gadu kaut ceļa malā. tā, ka būtu vienalga, kur, jo svarīgi būtu - ar ko.

šī ir banāla doma, es atvainojos, man tomēr bija tikai divpadsmit gadu.
About this Entry
[info]penny_lane
Jan. 27th, 2020 @ 12:20 pm Par 2019.gada vārdu izvēlēta "notumse", par nevārdu - "episki"
Tags: ,

Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa par 2019.gada vārdu ir izvēlējusies "notumsi", savukārt par gada nevārdu izraudzīts apstākļa vārds "episki".
Kā preses konferencē informēja Rīgas Latviešu biedrības pārstāvis Uģis Nastevičs, "notumse" ir pieņemts kā tulkojums no angļu valodas pārņemtajam vārdam "blackout", kas nozīmē elektrības pārrāvumu.
Savukārt par gada spārnoto teicienu izvēlēts izglītības ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) pērn sacītais: "Man nav Pandoras lādes, no kurienes es jums varu paņemt šo atalgojumu!". Savukārt Rīgas Latviešu biedrība par gada spārnoto teicienu atzinusi frāzi: "Cik tev nav naudas?"
Žūrijas loceklis Andrejs Veisbergs preses konferencē stāstīja, ka par pērnā gada savārstījumu pasākuma organizatori izraudzījušies vārdu salikumu "patiesā labuma guvēji". Viņš skaidroja, ka šo terminu bieži lieto nepareizi, jo runa ir par patiesajiem guvējiem, nevis kādu abstraktu "patieso labumu".
About this Entry
[info]f_g
Jan. 27th, 2020 @ 11:59 am par sportu
kā totenhema to dara
viņi varēja pārdot eriksenu par 100k+ reālam, tagad viņi pārdod viņu par dvadcatņiku interam
no sērijas apsveicam nahuj visus
zajebisj bija pussezonu marinēt eriksenu?
About this Entry
[info]martcore
Jan. 27th, 2020 @ 11:23 am (no subject)
LSM. Ķīnas vīrusa upuru skaits pieaudzis līdz 80
LSM. Mūžībā devušies jau vismaz 10 iedzīvotāji, kas izvēlējās 2. pensiju līmeņa mantošanu
About this Entry
[info]dienasgramata
Jan. 27th, 2020 @ 07:31 am (no subject)
- Kad es dabūšu datoru?
- Kad pūcei aste ziedēs
- Tad ej iezied pūcei asti! Tad būs ziedēs.
About this Entry
[info]watt
Jan. 27th, 2020 @ 07:30 am (no subject)
Veiksmīgu nedēļu Tev!
About this Entry
[info]runcis
Jan. 27th, 2020 @ 07:15 am (no subject)
About this Entry
[info]martcore
Jan. 26th, 2020 @ 10:16 pm (no subject)
Bet tas Spotify piedāvājums sekot draugiem ir krīpī - tu pamosties septiņos no rīta svētdienā un redzi, ka Artuss Kaimiņš šobrīd klausās Dido
About this Entry
[info]dienasgramata
Jan. 26th, 2020 @ 10:12 pm (no subject)
Laikam vakardienas foršajā ballītē būšu sakasījusi pietiekami daudz dopamīna, jo, lai arī pamodos sāpošu galvu, tā bija priecīga poha. Diena turpinājās ar daudz lieliska seksa, mazdrusciņ darba (jo gribējās, termiņš vien otrdien), ļoti ērtas snaudas un izcilām vakariņām. Baudpilni un es jau sen biju šādu brīvdienu pelnījusi.

Ja kāds izlasīja tālāk par TMI, joprojām spēlējos ar domu iegūt profesionāla pavāra izglītību. Skaidrs, ka šobrīd laika tam nav, bet vispār man patīk gatavot lielisku ēdienu. Vai tā arī sanāktu, ja tas būtu jādara profesionāli, nezinu. Bet tā, iespējams, ir pirmā izglītība mūžā, ko gribas, nevis ko vajag.
About this Entry
[info]kisswithafist
Jan. 26th, 2020 @ 09:38 pm (no subject)
viena no lietām, kas latviešu mūzikā mani nepārstāj fascinēt, ir letvian kantrī
klaidonis ar apvedceļu heračī lauku meitenes un dāmas gados

"pasēdēšu salonā ar draugiem, mani ārā gaida zirgs, [pēc smaga darba došos mājās]"
kāds naher zirgs, kokčiks un hjundajs

no otras puses, es esmu par alternatīvajām realitātēm
ja par tām var ko talantīgi pateikt
izņemot neapturamo masturbāciju uz re-sol mažoriem, teiksim tā
vai arī pārvērst izteicienu "latviešu kantrī grupas ir vissliktākais, kas mūsu valstī ir" par kaut ko radikālu un psihodēlisku
About this Entry
[info]martcore
Jan. 26th, 2020 @ 09:12 pm Stereobrilles
Nevaru atrast savējās, bet atceros, ka vienā Lucavsalas koncertā tādas dalīja par velti, tātad pusei Rīgas tādas ir! Vai kāds man nevarētu atdāvināt tās kartona brillītes, kam viens stikliņš sarkans, otrs zils? Drīkst arī uzprasīt mazu atlīdzību.
About this Entry
[info]lavendera, posting in [info]vajag
Jan. 26th, 2020 @ 07:28 pm (no subject)
Ai, kā ierakstīju par to Fick dich ins Knie ,tik skumji iedūrās, sen nebij dūris, viss tāds samierniecisks. bet ir vairākas lietas, par kurām mēs tikai ar Raimi varētu atbilstoši izzviegties, sootvetsvenno, kā ap četriem iedūrās, tā vēl tagad dur, au au. Atklāju baigi foršo meiteni, bet tur jāpierod, gluži kā pie manis, haha. Klausījos tā, skumu, atcerējos, hei jō, cibabļaķ. Kuros aizkaros ta vēl puņķi noslaucīt? Nu čau!
Īsumā man iet labi. /Kā iet jums, pāris sulīgos vārdos?/ Man tik ik pa laikam kāds grieķis norau jumtu, bet ar tiem tinderiem nekad neko nevar zināt, grieķis uz vienu brīdi iesnaudās, nezinu, šķiet nav pamodies vēl šobaltdien, neesmu interesējusies arī. Bet tas arī bij tāds, gudrs un asprātīgs un smuks, betnu, visu laiku šitie, šov mī mooore, give mī moooor, tak es jau tā visu pieļaujamo nobildēju. Ta nu kautkur aizpisās sirtaki ritmā. Nuja, un kamēr šis iesnaudās tikmēr man sakrīt mač ar tumsnēju kauktādu Irhanu vai tamlīdzīgi, kur man bija zināt, ka viņi mēdz būt arī gari augumā, zinātnieki, gaumīgi piselīgi un vēl asprātīgi. Norau jumtu mo men tā. Ta līdz četriem rītā un viss pa gaisu, jumts uguns liesmās un kaismās dziesmās. Labi tas viss pofig. Tagad pauze, huiviņzin, gan jau pacēla cepuri un aizgāja pisties tālāk.
Nu, uz darbu vēljoprojām neeju, dzīvoju no haltūrām, rakstu bezjēdzīgus kopīraitus un citus bōring priekšmetus, kas man tagad vispār bij jādara,  vienu mēnesi pamēģināju iet darbā, bet man nepatika. attiecīgi, ja dzirdat kko par kaut kādu jocīgu pagrabu, kur vajag kaut kādu jocīgu darbinieku, let mī nov. Normālā negribu, man besī tie uzvalciņi un kūkas pusdienās, lai iebāž sev dziļās vietās jopta. Kas ta vēl tāds? Nekas, paklausieties meiču, interesanta tāda, bučas
About this Entry
[info]fjokla