Feb. 7th, 2023 @ 09:31 pm (no subject)
atbraucu mājās, tikko kā vīru ieraudzīju, metos bučot. esmu ļoti sajūsmā par dzeltenajiem gumijniekiem ar metāla purnu. tieši tādiem, kā man vajag
tāda, lūk, padzīvojušu ļaužu romantika
About this Entry
[info]neraate
Feb. 7th, 2023 @ 08:56 pm (no subject)
kad jau domāju, ka vairs nekas neuzrunā, parādījās the man who fell to earth.
lai gan vispār man arī divas grāmatas stāv gatavībā.
About this Entry
[info]f
Feb. 7th, 2023 @ 08:50 pm (no subject)
https://www.riga.lv/lv/jaunums/riga-aicina-ziedot-materialus-ierakumu-svecu-izgatavosanai

Te arī ziedojumu vietas
About this Entry
[info]lavendera
Feb. 7th, 2023 @ 03:14 pm Ko dakteri Tev nestāsta
Ja vešmašīnā ar baltu un melnu veļu ielej veļas balinātāju, rezultātā iegūst 1 ļoti stilīgu gandrīz batikotu melnu kreklu ar oranžiem ornamentiem, kā arī 1 melnu zeķi un 1 apakšbikses, kurās, liekas, kaut kas ir uzsprādzis.
/ bet galvenais, ka Lauvas koncertkrekls spoži balts, rīt tas būs vajadzīgs /
About this Entry
[info]shelly
Feb. 7th, 2023 @ 12:08 pm (no subject)
Šodien ir gandrīz neiespējami strādāt. Pārgurums.
About this Entry
[info]piparpuuka
Feb. 7th, 2023 @ 07:54 am (no subject)
Ir vienas tādas vīriešu smaržas, ko ārpus autobusiem laikam neesmu saodusi. Foršas, vīrišķīgas, svaigas, drusku pikantas. Jocīgākais, ka ne tikai šoferiem gados (tādas atceros jau no savas bērnības), bet arī tiem, kas +- manā vecumā. Diez tas pieder pie amata apraksta? Še tev autobusa atslēgas, ā jā, ņem arī šīs smaržas, baigi labās
About this Entry
[info]neraate
Feb. 7th, 2023 @ 03:00 am (no subject)
Tamborēts miegs.
About this Entry
[info]piparpuuka
Feb. 7th, 2023 @ 12:34 am (no subject)
Nu,kā lai iemieg....................?
About this Entry
[info]piparpuuka
Feb. 6th, 2023 @ 09:59 pm (no subject)
Vāu, cik laba sajūta pēc trenažieriem....es ceru,ka šis man palīdzēs cīņā ar bezmiegu. Sajūta, ka staigāju pa dūņām. Viegli,mīksti un kņudīgi.
About this Entry
[info]piparpuuka
Feb. 6th, 2023 @ 04:31 pm (no subject)
Nedēļas kalendārs ir pilns. Es nesaprotu, kāpēc es to daru,bet daru. Laikam maksimāli neļauju sev just vientulību. Neveselīgi.
About this Entry
[info]piparpuuka
Feb. 6th, 2023 @ 01:35 pm (no subject)
Slepenībā (jo atklātībā man ir ļoti, ļoti daudz darba un es to patiešām arī veicu) un pa drusciņām skatos Espo čempionātu daiļslidošanā. Uzpildos ar pārpasaulīgu daili un dažiem viediem padomiem no maniem mīļākajiem LV sporta komentētājiem ("arī slikta pieredze ir pieredze!" un "varbūt divi kritieni šogad iekļauti obligātajā programmā sievietēm?")

Deniss Vasiļjevs - malacis, gudrinieks, teicamnieks, skaistulis; mans jaunais izpūrušais slikto matu dienu elks. Un vispār, visus un visas mīlu!ps - šo ierakstu vien pārtrauca 1 telefona zvans un 2 e-pasti. Un oficiāli šodien man ir brīvdiena, ja.
About this Entry
[info]shelly
Feb. 6th, 2023 @ 10:01 am (no subject)
Agrāk pēc Facebook algoritmiem man tika piedāvāti kapu pieminekļi, jo tas esot saistīts ar ceļošanu. Tagad nepārtraukti uzbāžās ar Kiviča 14.februāra koncertu. Nez ko es tādu tur daru, lai nokļūtu šādā reklāmu kategorijā.
About this Entry
[info]slepkava
Feb. 6th, 2023 @ 09:22 am (no subject)
šorīt atveru tvitteri, un tur jau algoritms man piedāvā kādu pērli, un es atceros bīstamo sakaru teikumu par to, ka "like most intellectuals, he is intensely stupid".
mani arī pārsteidz lietas, ko pieauguši cilvēki vispār raksta tur. tik braši sludina savus viedokļus kā tādu vispārpieņemto patiesību bez nekādas paškritikas. kad tu to pasaki sarunā, tas vēl tā, bet kad tu to uzraksti un tas paliek internetā uz visiem laikiem ikvienam redzams... makes you wonder. 

p.s. ciba nav tviteris.
About this Entry
[info]f
Feb. 6th, 2023 @ 08:44 am nu ja jau visi, tad es ar
https://scotlandagainstspin.org/2023/02/dozens-of-turbines-at-scots-windfarms-powered-by-diesel-generators-as-environmental-madness-blasted-daily-record/#:~:text=Published%20by%20SAS%20Volunteer%20on,fault%20developed%20on%20the%20grid.

hohma laikam jau protams, bet toties pa tēmu
About this Entry
[info]covid_19
Feb. 6th, 2023 @ 03:04 am (no subject)
E vakar atrakstīja,lūdza Maltas brauciena cilvēku kontaktus. Gribot T uztaisīt dzimšanas dienas pārsteigumu. Manuprāt viņa ir all time best friend- viņam tāda vienīgā. Es ceru,ka tas būs brīnišķīgs pārsteigums, un viņš sajutis mīlestību. Ilgu laiku liekas,ka viņš ir dead inside. Protams, ar svētkiem un pārsteigumiem vien, mentālo nesavāks, bet nu...
es viņam jaunajā gadā novēlu būt veselam.
About this Entry
[info]piparpuuka
Feb. 6th, 2023 @ 02:59 am (no subject)
Tamborēts miegs.
About this Entry
[info]piparpuuka
Feb. 6th, 2023 @ 12:59 am Iekšupvērstā dzīve
Current Music: Alanis Morissette - Thank U

“Izslāpuši pēc jauniem iespaidiem mēs dodamies pārgājienos, braucam ceļojumos, kāpjam kalnos, pieņemam dažādus izaicinājumus. Vēlamies piepildīt savas maņas ar jauniem iespaidiem, saviļņojumiem, pārbaudījumiem. Ar laiku pierodam pie piedzīvotā un vēlamies doties vēl tālāk. Uz Ziemeļpolu, mēnesi, zvaigznēm…. Meklējot sevi tālumā, nereti pazaudējamies. Nekā jauna, viss jau ir bijis. Ko darīt tālāk? “Nekur nav jāskrien un ne pēc kā nav jāsteidzas, ir tikai jājūt lietu ritms un jāatrod sevi pašu šajos ritmos” tā saka Imants Ziedonis. Pamēģināsim aizvērt acis un “doties pretējā virzienā."

Ginta Stavrovska
About this Entry
[info]dombrava
Feb. 6th, 2023 @ 12:31 am (no subject)

un jūs zināt, kuru vienu dzīves momentu/epizodi izvēlētos paturēt, ja visam pārējam būtu jādzēšas, bet tajā vienā jāpaliek mūžīgi?
About this Entry
[info]virginia_rabbit
Feb. 5th, 2023 @ 09:58 pm 5. februāris
Current Music: Cocolino Deep – Seventeen Part2
Tags:

Bija plāns vīkendā gan pastrādāt virsstundas, gan piestrādāt pie dzīvokļa uzturēšanas, gan atpūsties. Ko es no tā izdarīju? Protams, aizgāju staigāt pa mežu. Tikai svētdienas rītā attapos, ka par manu mežonīgo vēlmi strādāt liecina tas, ka darba dators no piektdienas pēcpusdienas nebija izņemts no auto bagāžnieka. Bet nu svētdien tomēr godīgi dažas stundas pasēdēju, komentējot un ķimerējot savu tulkojumu, bet, kad tas piegriezās, pievērsos dažiem (izņēmuma-kārtā) papīra darbiem. Relatīvi produktīvs vīkends, bet nu galva arī bija/ir jāatpūtina.

Viens no nākamās nedēļas darbiem: dabūt kaķi pie ārsta (man ir nelāgas priekšnojautas, vispār neko neēd).

Gandrīz saistīti ar iepriekšējo punktu: kaut kā kārtējo reizi saskatu sevī un savās darbībās to, kā savu dzīvi risina mani vecāki. Es gan joprojām nesaprotu, kā tieši tādas rīcības iemācās, bet iemācās. To esmu atšifrējis jau tiktāl, ka nu jau mēs ar māsu esam sākuši analizēt vecāku rīcību no tādas apvērstās perspektīvas, ka padomājām, kā mēs paši rīkotos, lai tad saprastu vecāku motīvus un lēmumu pieņemšanas ķēdītes.
About this Entry
[info]pzrk
Feb. 5th, 2023 @ 09:44 pm (no subject)
Es iešu gulēt,nevis uz zāli.
Ja būtu šokolāde, es apēstu kādus 400g šokolādes.
About this Entry
[info]piparpuuka