***

Thu 02.05.24 | 00:13
Latvijā labklājība tiks sasniegta tad, kad pārstās darīt šo.

https://www.delfi.lv/193/politics/120019745/nakamgad-parcels-divas-darba-dienas

***

Sat 21.10.23 | 10:40
Who named it better?

delfi.lv - "Latvijas dzertgriba"
lsm.lv - "Zeme, kur dzer"https://www.delfi.lv/temas/56031180/latvijas-dzertgriba
https://www.lsm.lv/temas/zeme-kur-dzer/

***

Tue 17.10.23 | 00:17
Šodien ziņās
StackOverflow,
LinkedIn un
Bandcamp
atlaiž darbiniekus.

Statistika

Wed 04.10.23 | 00:36
"Diez vai cilvēki ar alkohola problēmām ar izcilību pabeidz bakalauru, un Latvijas Universitātē ar izcilību iegūst maģistra grādu, un ar vidējo atzīmi 9,3 pabeidz doktorantūru. Gribētu teikt, ka lai to sasniegtu, ir jābūt ļoti augstai pašmotivācijai un atbildības sajūtai pret darba pienākumiem, jābūt ļoti augstām darba spējām un vēl savienot ar bērnu audzināšanu. Tas nozīmē, ka jābūt lielai pašdisciplīnai. Teiktu, ka tādas īpašības noteikti nepiemīt cilvēkiem, kuriem ir alkohola problēmas, vai, kā cietušā aizstāvis min, ir degradēti," tiesai pauda Rukers.

"Es esmu mednieks un man ir ieroču atļauja. Lai kļūtu par mednieku un dabūtu ieroču atļauju, ir regulāri nepieciešams iziet narkologa un psihologa pārbaudes. Pavisam nesen to vēlreiz kārtoju, ja nemaldos, pagājušajā gadā. Tur nekas tamlīdzīgs netika konstatēts," sacīja vīrietis.

[..]

"Vēlos uzsvērt, ka esmu gan kristīgs cilvēks. Esmu apmeklējis meditācijas un kontemplācijas kursus pie Jura Rubeņa. Pērn izgāju Latvijā vienīgo unikālo vīriešu iniciācijas piecu dienu programmu, ko vadīja pasaulē zināmais garīgais psihologs Ričards Rors," tiesas sastāvam pauda Rukers. Viņš uzsvēra, ka viņa iekšējais nosodījums ir neizmērams, jo tas ir pretrunā ar viņa pārliecību.


https://www.delfi.lv/161/criminal/55993222/par-tragiskas-avarijas-izraisisanu-bijusajam-swh-radosajam-direktoram-piespriez-septinus-gadus-cietuma

***

Thu 24.08.23 | 00:18
1) Krievijai neizdodas nosēsties uz mēness.
2) Dažas dienas vēlāk Indijai izdodas.
3) Krievija tomēr nokļūt ziņu virsrakstos, atstājot Indiju otrajā plānā.

***

Wed 31.05.23 | 21:45
Saeima nevar pieņemt viendzimuma laulības vai vismaz partnerattiecības. Bet prezidentu ievēlēt var. 🤯

***

Mon 22.05.23 | 09:10
Savukārt par pakalpojuma sniegšanu tikai uz pieteikuma, nevis līguma pamata "Tet" atbild, ka kompānijas ieskatā tas regulu nepārkāpj, un līdzīgi rīkojušies arī citi tirgus spēlētāji, piemēram, "Netflix".
https://www.delfi.lv/bizness/bankas_un_finanses/pirma-instance-atbalsta-datu-sargus-tet-1-2-miljonu-sodu-atstaj-speka.d?id=55548400

Ko var muldēt, Netflix u.c. savāc maksājuma kartes datus, nevis personas kodus un velk nost naudu automātiski, nevis izsūta rēķinus ar cerību, ka tie tiks apmaksāti. Attiecīgi Netflix gadījumā var izskatīt maksājuma karšu datu zagšanu un bloķēt karti, nevis saņemt vēstuli no parādu piedzinēja.

kautkātā

Sat 20.05.23 | 16:38
https://fortune.com/2023/05/17/microsoft-cmo-tells-employees-stock-price-most-important-lever-pay-raise/ (https://archive.is/aiTkp)

Microsoft told employees earlier this month that, due to economic conditions, the company will not provide raises for full-time salaried employees.

Microsoft CEO Satya Nadella received a 10% pay raise in 2022, raising his total compensation to $55 million.

Microsoft’s net income in the most recent quarter increased 9% year-over-year. Microsoft is also pouring massive amounts of money into A.I. technology and on acquisitions such as the pending $69 billion purchase of Activision Blizzard.

Microsoft’s chief marketing officer Christopher Capossela, who just cashed out $4.4 million worth of stock, told employees angry about lack of salary raises that their best way to increase their pay is to make the stock go higher,

***

Sun 20.11.22 | 23:59
Ja kādam vēl joprojām interesē Twitter, tad var piesekot https://twitterisgoinggreat.com/

***

Sat 12.11.22 | 22:07
Kas gan varētu noiet greizi?
Kaut kas, par ko jau brīdināja sākumā?
Twitter Blue checkmark abonementiem tiek aizvākts dažas stundas pēc palaišanas gaisā, jo nogāja greizi tas, par ko jau pašā sākumā teica. Sekas? Insulīna ražotājam jātaisnojas, kāpēc tas tomēr ir tik dārgs. Krita arī akciju cenas, kas tika saistīts ar šo čivienu, bet vēlāk tika atrasti citi skaidrojumi. Kāds pie Blue checkmark izmaiņām tā strādāja dienu un nakti, gulēja ofisā un viss kaķim zem astes. Bērni, šis ir piemērs, kāpēc strādāt virsstundas par brīvu neatmaksājas.

Kamēr E. Masks Twitterī ad-hoc izdomā visādus noteikumus, taisnojas un apgalvo, ka Twitteri lieto tik daudz kā nekad, maina profilbildes kā tāds pusaudzis, kas grib nosūtīt kādu slepenu mesidžu, tikmēr Twitter lietotāji migrē uz Mastodon. Kurš nu tur sūdzas, ka neko nesaprot, kurš sajūsmā un jūtas kā interneta pirmsākumos vai izgudro Mastodon etiķeti Twitter lietotājiem. Nu un esošie mastodonieši raud par mūžīgo septembri.

Kas vēl?

***

Sun 06.11.22 | 15:35
Cerams, ka par Twitter notikumiem būs kāds garāks apraksts laika gaitā. Kas tik nenotiek!

Atlaist darbiniekus pēc pēdējā gada LOC (Lines of code)? Kāpēc gan ne!
Likt cita, publiska uzņēmuma, Tesla, darbiniekiem izvērtēt Twitter darbiniekus? Kurš gan to negribētu darīt?
Atlikušie darbinieki strādā virsstundas, guļ darbavietā un ir par to sajūsmā.
Daži reklāmdevēji jau pasaka ardievas.
Interneta lietotājs parastais priecājas par atlaistajiem darbiniekiem, jo viņi to vien darīja kā dzēra vīnu un jogoja.
Atkal kārtējā reize, kad Twitter lietotāji mēģina pārmigrēt uz Mastodon un atzīst, ka nesaprot decentralizāciju (paldies Gmail).
Tikmēr Maskam katru dienu nauda deg.

Kas vēl?