About this Journal
Current Month
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Nov. 3rd, 2022 @ 09:37 am (no subject)
Paldies liels visiem, visiem, kas balso par manu dziesmu. :) :) :) Šonedēļ tā ir pakāpusies uz ceturto vietu. :):):) Ja mana dziesma noturēsies topā 12 nedēļas vai arī kļūs par kāda mēneša favorītu, tad tā tiks iekļauta radio SWH pleilistē un būs dzirdama ne tikai raidījuma "Priekšnams" ietvaros.

Balsot var vairākas reizes dienā radio SWH mājas lapā - vai nu tur reģistrējoties vai arī izmantojot savu Facebook profilu - https://radioswh.lv/prieksnams-top/ruta-locmele-jautajums-tev/ .
About this Entry
Nov. 3rd, 2022 @ 08:55 am (no subject)
Vakar biju aizgājusi uz fotografēšanos saistībā ar literāro konkursu, kuram esmu pieteikusies - tur vajag uzrakstīt pasaku.
Baigās cerības, protams, neloloju, bet nu - kas nemēģina, tas nedzer šampanieti. Apjoms it kā jau ir, bet sižeta līnija jāpabeidz. Apbrīnoju cilvēkus, kas spēj uzrakstīt grāmatas. Tur taču ir tāds apjoms, jāsaņemas uz raksīšanu, bet iedvesma mani nemaz tik bieži neapciemo. :(
About this Entry
Oct. 27th, 2022 @ 08:12 am (no subject)
Protams, es esmu apnikusi Jums kā rūgta nāve, bet ko lai dara? Man nav cita sociālā tīkla, kurā es būtu tik aktīva un atklāta.
Tad nu es turpinu lūgt Jūsu atbalstu - balsot par manu dziesmu, lai tā iekļūst radio SWH pastāvīgajā apritē -
https://radioswh.lv/prieksnams-top/ruta-locmele-jautajums-tev/

Cik es saprotu, balsot var pat vairākas reizes dienā.

Pagājušajā nedēļā es pakāpos topā par vienu vietu un tagad esmu septītā.
About this Entry
Oct. 24th, 2022 @ 07:30 am (no subject)
Naktī murgoju, ka mana dziesma ir izkritusi no tā topa. :( Bet nu labi, kā būs - tā būs. Vismaz vairāk cilvēku uzzinājuši par tās esamību, jo skatījumu Youtube manai dziesmai no visām, kas tajā topā ir, ir visvairāk. Un laiku tur arī ir otrais lielākais daudzums. Bet nu tas neko īpaši neietekmē, jo galvenais ir tie balsojumi mājas lapā.

Ja nu vēl gribat atbalstīt manu personu - te ir links, kurā var balsot (reizi dienā) SWH mājas lapā (ar savu Facebook kontu). Var arī nošērot Feisbukā no viņu mājas lapas - https://radioswh.lv/prieksnams-top/ruta-locmele-jautajums-tev/ . Būšu ļoti pateicīga.
About this Entry
Oct. 20th, 2022 @ 08:19 pm (no subject)
Kāpēc no raudāšanas sāk sapēt galva?
About this Entry
Oct. 19th, 2022 @ 02:17 pm (no subject)
Un liels, liels, liels, paldies visiem, kas balsoja par mani iepriekšējā nedēļā. Tāpēc man izdevās noturēties uz vēl vienu nedēļu šajā topā un manu dziesmu izdizrēja vairāk cilvēku. Liels, liels paldies Jums. :) :) :)
About this Entry
Oct. 19th, 2022 @ 02:15 pm (no subject)
Es būtu Jums ļoti, ļoti pateicīga, ja Jūs rastu iespēju nobalsot par manu dziesmu radio SWH "Priekšnamā".

Te ir links - https://radioswh.lv/prieksnams-top/ruta-locmele-jautajums-tev/ .

Visforšāk būtu, ja Jūs to varētu izdarīt viņu mājas lapā. Ja to galīgi nevarat, tad padalīties ar to Feisbukā, jo izskatās, ka skatījumi Youtube un atzīmes "patīk" tur lāga vispār neko neietekmē.
About this Entry
Oct. 18th, 2022 @ 07:40 pm (no subject)
Esmu astotajā vietā. Sanāk, ka vissvarīgākie balsojumu ir tieši SWH mājas lapā. Varbūt vēl kaut ko dod šērošana Feisbukā. Skatījumi YouTube laikam vispār gandrīz neko neietekmē.
About this Entry
Oct. 18th, 2022 @ 07:19 pm (no subject)
Ā, kaut nu es tomēr būtu tikusi uz nākošo nedēļu. Nervozēju.
About this Entry
Oct. 18th, 2022 @ 02:53 pm (no subject)
Āāā, šovakar raidījumā "Priekšnams" SWH uzzināšu, kā būs gājis manai dziesmai pirmajā nedēļā. Skatījumu Youtube it kā ir pat visai ddaudz, arī laiku, šērošanas Feisbukā krietni mazāk - nu, tas ir saprotams, jo es tur īpaši aktīva neesmu. Bet nu galvenais rādītājs ir tas, ko nevar redzēt - tā laikam ir tā balsošana pašā SWH mājas lapā.

Bet nu lai kā arī manai dziesmai tur nebūtu gājis, liels, liels paldies visiem, kas mani atbalstīja un par to nobalsoja.
About this Entry
Oct. 16th, 2022 @ 05:59 pm (no subject)
Mēģinu rakstīt pasaku, bet nu galīgi nerakstās. Nespēju izdomāt, kā Marsēzelis un Muris varētu piedabūt kaimiņos dzīvojošo Rožbalss kungu pazust no sava balkona, lai draugi kopā varētu beidzot noķert Persaciņu - tievu šuneli, kas katru vakaru zog kaķu konservus no Mura bļodiņas. Tā kā noķeršana ir paredzēta ar Marsēzeļa no viņa planētas līdzi paņemtās tehnoloģijas - levitācijas - palīdzību, tad liecinieki ir ļoti nevēlami, jo Marsēzelis uz zemes uzdodas par parastu suni.

Ehhhh. Kā rakstnieki piedabū sevi rakstīt, kad nerakstās? Iepriekšējo reizi, kad nerakstījās, es "ārdīju" laukā līdz tai vietai, kur sižeta līnija sāka nerakstīties un tad turpināju no tās.
About this Entry
Oct. 11th, 2022 @ 05:06 pm (no subject)
Mana dziesma šovakar būs radio SWH priekšnamā. Būtu pateicīga, ja Jūs to vēlreiz noklausītos - tajā Priekšnama Youtube linkā un nolaikotu to tur. Vēl it kā ir paredzēts arī man ar SWH sazvanīties un kaut ko runāt kādos 19.10 šodien. Man drusku lampu drudzis, ja godīgi.

Te links - https://radioswh.lv/prieksnams-top/ruta-locmele-jautajums-tev/ .
About this Entry
Oct. 7th, 2022 @ 05:29 pm (no subject)
Paldies, mīļie, par atbalstu. Atvainojiet, ka nerakstīju un neatbildēju uz komentāriem.

Ar mani viss būs labi. Un ar Jums arī. :)
About this Entry
Sep. 27th, 2022 @ 03:02 pm (no subject)
O, tādu černuhu savā galvā sen neatceros. Jo ilgāk dzīvoju, jo vairāk man liekas, ka mana piedzimšana bija negadījums, kam nevajadzēja notikt. Šobrīd es visvairāk vēlos klusumu, tumsu un nebūtību.
About this Entry
Sep. 16th, 2022 @ 09:21 am (no subject)
Vienīgais veids, kā tikt galā ar emocijām, ir tās izreaģēt. Brīvdienās gulēt gultā un skatīties griestos, kad uznāk raudamais, raudāt, rakstīt dienasgrāmatā to, kas uz sirds. Atklāti, ļoti, ļoti atklāti. Runāt ar draudzenēm par tām, protams, raudāt - kā nu bez tā.
Bet tas - vismaz man - tāpat ir krietni vien vieglāk, nekā dzīvot, emocijas apspiežot.
About this Entry
Sep. 12th, 2022 @ 09:22 am (no subject)
Es ļoti, ļoti gribu iegūt savā īpašumā Marka Aurēlija "Pašam sev". Biju aizgājusi uz Gunas grāmatu antikvariātu, tur man paskaidroja, ka šis esot baigais retums, ko visi gribot. Es pati biju redzējusi Ibook pa 30 EUR - man likās, ka drusku pa traku, bet tā kā nākošajā dienā šī sludinājuma vairs nebija, tad laikam tāda tā cena arī ir - dēļ milzīgā pieprasījuma. Varēja jau nu kāda izdevniecība to pārizdot.

Toties Gunas grāmatās par lētu naudu iegādājos trīs "Brīnumzemes" pasaku grāmatas. Tad, kad lasi pasakas kā pieaugušais, tajās pamani daudz ko tādu, ko bērnībā nemanīji.

Ne jau velti Einšteins ir teicis: "Ja vēlaties, lai jūsu bērni būtu inteliģenti – lasiet viņiem pasakas. Ja vēlaties, lai viņi būtu vēl inteliģentāki – lasiet viņiem vēl vairāk pasaku". Kaut kas tajās pasakās ir. Turklāt pasakās var nojaust arī katras tautas mazliet atšķirīgās iezīmes. Piemēram, latviešu pasakās ganuzēns to vien dara kā mēģina piešmaukt velnu un kungu. Ziemeļvalstu pasakas, manuprāt, ir drusku depresīvākas. No bērnības man mīļākās brīnumzemes sēriju grāmatas bija "Circenis pelnos", persiešu pasakas, kā arī laikam vismīļākās - indiešu pasakas "Gudrais papagailis". Manuprāt, dažas īsākās pasakas es vispār pat atceros no galvas. Man liekas, ka tieši no turienes man prātā palicis teiciens "Ja kāds izdara tev ko labu, to atceries. Ja Tu izdari kādam ko labu, to aizmirsti."
About this Entry
Sep. 7th, 2022 @ 10:24 pm (no subject)
Te mana jaunā dziesma.

https://m.youtube.com/watch?v=BEE6BCggLDg
About this Entry
Aug. 25th, 2022 @ 02:50 pm (no subject)
Iegādājos šādu te peldkostīmu. Jūtos ļoti apmierināta, jo šis beidzot ir modelis, kas der arī sievietēm ar lielākām krūtīm, kuras negrib baisu dekoltē. :) 
About this Entry
Aug. 24th, 2022 @ 08:03 pm (no subject)
Man ir lomkas pēc apskāvieniem un ierastās vides. Pēdējā laikā manā dzīvē tik daudz kas ir izmainījies, ka nāk virsū panikas lēkmes. :(
About this Entry
Aug. 8th, 2022 @ 03:00 pm (no subject)
Gribu, lai jau būtu četri un es varētu iet mājās. Ierakties ar galvu spilvenā, apsegties ar pledu un iegrimt nebūtībā.
About this Entry