Pilnmēness nogurdinātie

About Jaunākais

Good news, everybody!9. Feb 2019 @ 12:37
Izrādās zemesriekstu sviests ir ne vien garšīgs (gaumes jautājums, protams. Man garšo), bet arī aptuveni 2x-3x lētāks par parasto sviestu, vismaz, ja nopērk steru Gemosā un paši vnk samaļ sviestā. Nekas nav klāt jāliek.

Quite6. Jan 2019 @ 23:29
Positively disgusting.

Остановите, я сойду2. Jan 2019 @ 22:18
Viegls izbrīns par to, ka citiem laiks vēl joprojām iedalās gados. Atskārsti, ka laikam taču tā ir.


So1. Jan 2019 @ 13:21
Timid and easily frightened people such as Miss Lawson often acquire a number of mildly dishonourable habits which are a great solace and recreation to them.
//A.Christie
Tags:

Eschew the sun17. Dec 2018 @ 21:43
Tags:
Other entries
» ***

» Interesanti
Es savā ziņā atvainojos par šī daikta ievazāšanu arī šeit, bet izskatās gana interesanti.

Respektīvi, kaut kādi Paypal džeki it kā plāno nākošo "big thing", kas aizvietotu kredītkartes, un izmantotu nosacītu elektronisku valūtu (Q), un šai sakarā it kā grib savākt max mega lietotāju kaudzi, kura tad vēlāk varēs izmantot šīs elektroniskās naudiņas (un mainīt pret parastajām, protams), when they go live.

Kas ir interesantais, ir tieši tas, ka tā kā viņiem patlaban baigi vajag izplesties, viņi dod pirmajiem, kas pie viņiem piesakās, šo potenciālo vēlāk realizējamo naudiņu diezgan lieliem steriem par to, ka pievienojas un par to, ka uzaicina citus lietotājus.

Labā ziņa ir tā, ka nekas cits nav jādara, kā vien jāuzklikšķina uz linka un jāielogojas tur ar google/fb vai twitter -- pat, ja tas beigās izrādīsies kaut kāds scam, tad neko vairāk tur no manis neprasīja -- nekādu karšu informāciju, vispār neko:

The earlier you join, the higher your reward. We believe that Initiative Q will overcome the main barrier to a better payment system, and has a good chance of becoming the global standard. But even if you give it just a 0.1% chance of success, think of it as a free lottery ticket.

https://initiativeq.com/invite/BVxqhBKi2m

Kad jūs pievienojaties jums iedod kaut kādu kaudzīti ar Q naudu un jums parādās iespēja pašiem tālāk dot citiem linkus, un dabūt Q par to, ka pievienojas viņi.

Ņemot vērā, ka viņu mērķis ir mainīt vēlāk Q ar USD 1:1, un uz doto brīdi viņi dod ap 3000Q par pievienošanos (jo vairāk cilvēku, jo mazāk Q viņi došot), manuprāt, ir vērts pamēģināt.

Ja ir interese, piereģistrējieties un uzrakstiet te komentāros, lai es zinu, ka drīkstu jūs apstiprināt (tos Q jūs saņemat tikai pēc apstiprinājuma). Sīkāka info https://initiativeq.com/FAQ

PS. "Q" kā nosaukums? Reāli atsit Kin-dza-dza. :P

UPD. Ja nu kas, man atvērās nākošais raunds ar invaitiem, varu pievienot vēl 18 cilvēkus.
» Terraforming

» Migrācija

» Piezīmes
Dažkārt, vērojot mūsdienu svinīgus ģimenes foto, kas bildēti fotostudijās, rodas tāda viegla disonanse.

No vecajiem laikiem saglabājušās fotogrāfijās ģimenes, cik redzēts, svinīgi saģērbušās, parasti redzamas savā vidē.

Ja māja bija lauku zemnieku māja, tad fotogrāfija uzņemta ārā pie tās.

Ja muižnieku nams, tad fonā var būt attiecīgā nama interjers.

Bet praktiski vismaz līdz šim neesmu manījis, ka vecajos ģimenes foto, -- arī tajos, kas uzņemti fotostudijā, -- figurētu mistiski, pilnīgi ar ģimeni nesaistīta atribūtika -- antīki priekšmeti, mūzikas instrumenti, putni būros, vai vēl kas.

Mūsdienās tādi šķiet katri otrie, ciktāl tas redzams. Ja jau reiz esam atvilkušies uz fotostudiju, tad saģērbsimies ne savās drēbēs, turēsim ne savus saulsargus vai atbalstīsimies uz ne saviem zobeniem. No vienas puses, protams, nekāda vaina, kāpēc ne. No otras kaut kā šķiet drusku dīvaini, tā it kā cilvēkiem galīgi nepietiku ar to, kas viņi ir.
» (No Subject)
Starp citu, ja Saskaņai būtu aptuveni tāds pats reitings (un vietu skaits tātad, Saeimā) kā NA, viņus droši vien valdībā ņemtu.
» (No Subject)
Sabiedrība ar neierobežotu atbildības sajūtu
» Kojas
Vidējam latvietim ir vidējā temperatūra slimnīcā.
» Jaunā būvnieka piezīmes
Nekrāsojiet sienas baltas. Ja nokrāso baltas, negribas neko pie viņām likt.

Pieliku tikai divas (sarkani ierāmētas gan) fotogrāfijas katru savā telpā un ar to pilnīgi pietiek.

Un es nekad neesmu bijis īsti minimālisma fans. :-/
» Pārskats par lietām, kas mūs skar visai attālināti
Jāpiezīmē, ka, lai arī es biju starp tiem, kas savulaik krita teju vieglā stuporā, uzzinot par jaunā ASV prezidenta ievēlēšanu, [info]unpy neapšaubāmi bija taisnība, kad viņš jau pirms tam norādīja, ka panika ir, maigi izsakoties, smieklīga.

Man joprojām nešķiet, ka DT būtu cilvēks, ko es gribētu sastapt, vai kura viedokli gribētu īpaši ņemt vērā, taču šī sajūta man ir izveidojuisies no masu medijiem -- kas ir parasti vienīgie, no kuriem mēs kaut ko uzzinām par salīdzinoši tālajām lietām.

Drīzāk man neliek miera mans izraēļu paziņa, kurš vienādiņ vēl pirms DT ievēlēšanas slavēja viņu un lamāja gan Klintoni, gan Obamu. Savukārt pēc DT ievēlēšanas ik pa brīdim atzinīgi novērtē kādu viņa izgājienu -- piemēram, nesenākais viņa komentārs bija par to, kā T esot piespiedis Eiropu pirkt ASV kukurūzu vai ko nu tur tādu.

Varētu teikt, -- mazums, kurš slavē Trampu. Taču šinī gadījumā gribētos tomēr ņemt vērā, ka mans paziņa ir ne vien ar augstāko izglītību un strādā gana intelektuāli sarežģītu darbu aviācijas jomā, bet arī politikai seko, daudz ceļo, tai skaitā pa ASV, un viņa vaļasprieki ir piedalīšanās un gana augstu vietu ieņemšana gan starptautiskos šaha, gan pokera turnīros.

Dabiski, mēs varam teikt, ka augsts IQ un pieredze nenozīmē, ka cilvēks nav dubaks kādā konkrētā jomā. Taču no tā izriet, ka tikpat labi var būt arī otrādi -- taisnība var būt Trampa atbalstītājiem un visi gudrie galvas kratītāji vienkārši kaut ko nejēdz. Savukārt pašam sekot visam šim līdzi man, skaidrs, nav laika.

Jebkurā gadījumā ir veselīgi dzirdēt viedokļus, kas atšķirās, ja vien tos izsaka cilvēki, kam +/- viss kārtībā ar kritisko domāšanu. Šai ziņā, protams, protams, arī jautājums par JBP, bet tas jau ir cits stāsts.
» Why Pulp Ficion is the management guide every indie filmmaker needs

» Inachis io


Taurenis vai tauriņš?
» Nevarētu teikt, ka pārsteidzoši, bet diezgan aprakstoši
Cilvēki atbild uz jautājumu, kā ir, ja ir IQ130
» G. O.
"If he had lived ten years longer he would quite probably have arrived at some genteel version of Fascism. This is the inevitable fate of the sentimentalist. All his opinions change into their opposites at the first brush of reality."
» You're nothing, but a pack of cards!
Nu, jūs jau zināt to sajūtu, kā ir, kad īsti baidies taisīt plānus, jo ir sajūta, ka, ja ko saplānosi, kāds pēdējā brīdī pateiks:Manuprāt, tā droši vien ir parasta lieta pēc salīdznoši lielākām dzīves peripētijām. Visu laiku kkur iekšā gaidi no kuras puses atkal kaut kas zvels.
Bet varu saderēt, no tā arī attopas.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba