: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries
> next 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Janvāris 26., 2021


13:59
holy crap, un temperatūra 38 grādi.
pierakstījos uz testu rīt.
a es domāju, galva sāp, tāpēc, ka visi besī.

(7 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 25., 2021


16:39
nav ne lustes, ne spēka mīt pedāļus, toties ir iesnas un šūšanas kursi zūmā šodien no 18.00 līdz 21.15; kas tā par katorgu, man jau nepatīk.

(cup of coffee?)

Janvāris 23., 2021


19:54
izrādās, ir tādi manekeni.lv

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 22., 2021


09:59 - : es jau biju aizmirsusi, cik ļoti mani, nebīšos šī vārda - besī - ierēdņi
saņēmām, tātad, vēstuli no vsaa (sen jau, tik nebija pamanīta), ka izvēle, saistībā ar to, kam pienāksies pensija, ir "lalala bla bla bla la lal la vēl arī la la la un la la la un la la la". karoče, teikums no kādiem 27 vārdiem, no kuriem es neko nesaprau, jo sākotnējā daļā pateikts, ka paliks valstij, pēc tam pateikts, ka kaut kādam apgādniekam, which doesn't make sense, un beigās es jau aizmirsu, kas. karoče, domāju, mazums, nokļūdījāmies ar to, kurā vietā ielikt ķeksi, piezvanīšu ka es vsaa un paprasīšu, lai paskaidro cilvēcīgā valodā, ko nozīmē tas, ko ir uzrakstījuši.

zvanu, jautāju, nolasu to teikumu, otrā galā klusums.
pēc brīža:
- bet kam jūs izvēlējāties nodot pensiju?
- dēlam.
- nu tad tas tur ir rakstīts!

(21 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 20., 2021


19:57
līdz manīm nonāca runas, ka kāds vai kādi nav apmierināti ar to, kā strādāju. saņēmu pat bridīnājumu, ka varu iedzīvoties ienaidniekos, diemžēl šim trauksmes cēlējam nebija laika pastāstīt tālāk. nezinu, par ko tieši, nezinu, kurš tieši, bet zinu, ka noskaņojums, kopš to uzzināju, ir sabojāts un staigā pa kā lai to izlabo, vai to vispār vajag labot, vai to var izlabot, kā attiekties, ko darīt, un - varbūt iet prom and be done with this shite.

(8 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 19., 2021


19:50
domādama, ka piesakos uz šūšanas kursiem, esmu pieteikusies uz kārtīgu apmācību ar praksi un eksāmenu, un beigās pat kaut kādu 3. līmeni, acīmredzot, var dabūt. nu, ja es tomēr kļūšu par pasaulslavenu dizaineri, which is never going to happen, jo - kā gan tas var notikt, ja tu uz to neej no bērna kājas (iztēlē - neskaitās), tad šis varētu būt īstais sākums. ja es iemācīšos tikai šūt, piemēram, krutas žaketes, tas arī būtu kinda cool.

(12 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 18., 2021


14:47
skropstu tuša gandrīz cauri, klājas vāji, jāpērk jauna. drogās plauktam pāri krusts. labi, ejam uz drogas.lv. ieliekam grozā. piegādes veids - izņemšana veikalā 0.99 EUR.
skaisti.

(12 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 16., 2021


22:39
kā var kaut kādu travelers novērtēt ar 8.1 un the oa ar 7.9?

Tags:

(6 with milk | cup of coffee?)

11:56
tas feisbuka "izaicinājums" ielikt vienu savu melnbaltu bildi, kur esi redzama tikai tu, ir domāts kam tieši? retorisks jautājums.

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 13., 2021


09:07
kad paskatos konta atlikumu, man ir sajūta, ka esmu aizmirsusi par kaut ko samaksāt.
laikam jau tomēr tie sīkie pirkumi tik un tā, neskatoties uz visu uzskaitvedību, pamanās iezagties un patukšot maku krietni vairāk, nekā šķiet.
bet to es jūtu tikai šomēnes (zinu, zinu, ir tikai 13. janvāris, bet es tāpat redzu).
tā kā ceļojumos nebraucu un kafejnīcās neēdu, un nav te ne tikai bāru, bet arī neviena, ar ko uz tiem iet, tad uz šī rēķina man pandēmijas mēnešos neko neizdevās ietaupīt.

(cup of coffee?)

Janvāris 7., 2021


21:18
palasīju atpakaļ savus ierakstus. ak dievs, es pat pati sevi tajos tracinu. esmu absolūti pārlielījusi dzīvē notiekošo, un neesmu to rakstīšanas brīdī pat pamanījusi. starp citu, tas laiks, kad E aizmiga pats, ir pagājis un aizmirsts kā nebijis. kopš ir atbraucis tētis, viņam ir strauji palielinājies vārdu krājums, bet lielākais pārsvars ir krievu valodas vārdi. svarīgākais jau gan jau, ka vārdi. tad vēl tagad ļoti bieži ir "mamma nē". tētis ir, nevienu nevajag, ej prom. kinda ērti dažbrīd, jo arī pamperi drīkst mainīt tikai tētis. bet dažreiz  nav ne ērti, ne forši, kad tev brēc virsū, ka "mamma nē". arī aizmigšana notiek labākajā gadījumā desmitos vakarā, no rīta viņš neizgulējies un uz visu atbilde ir "nē". un lai būtu pilna buķete, viņš ir atklājis multenes. downward spiral.

(4 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 6., 2021


08:35
kā jau cilvēku vulgaris, mani vairāk uztrauc nepieciešamo, bet nenopērkamo lietu saraksts (man nevajag vairākas reizes dārgākas alternatīvas, un līdz 11. janvārim paciesties bija gluži iespējams), nekā viņķeles un kariņa attiecību 15 minūšu slava.

(23 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 3., 2021


14:01
vienīgā lieta, ko man vajag, ir bērnu krūzīte, kuru pārdod pepco, kurš ir slēgts, un interneta veikali apmierinošu alternatīvu nepiedāvā. ārkārtējā situācija mums pagarināta, bet es neredzu atsevišķi norādītu informāciju par tirdzniecības ierobežojumiem. vai tie arī tiks pagarināti?

(4 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 2., 2021


17:40 - : komandantstunda 2020/2021
satikāmies ar draugiem ārā ap kādiem astoņiem vakarā.
šampis un distance, bet tik un tā laiks pagāja nemanot, un 21.50 ļoti fiksā solī gājām mājās, pa ceļam satiekot citus tādus pašus steidziniekus, visi vēlējām laimīgu jauno gadu.

(2 with milk | cup of coffee?)

Decembris 28., 2020


08:45 - : vēstules sev
kad man bija 13 gadu, es lasīju sēriju par emīliju no "jaunā mēness", un vienā no grāmatām viņa uzrakstīja vēstuli nākotnes sev - novēlējumus, sapņus, kaut ko tādā stilā. nu, man divas reizes nav jāsaka - ņēmu lapu un pildspalvu, un uzrakstīju vēstuli nākotnes sev - jo es taču pilnībā identificējos ar grāmatas varoni, kaut arī mums nebija nekā kopīga, bet tajā vecumā jau tas vispār nespēlē nekādu lomu.
grāmatas varone gan bija skaistāk visu sarēķinājusi ar tiem gadiem, bet man sanāca, ka jāadresē sev pēc 19 gadiem (izlasīšanu nokavēju par diviem g.). atšķirībā no emīlijas, es nekad tā arī neaizmirsu, ka to vēstuli uzrakstīju. galu galā, dzīvē esmu pietiekami bieži mainījusi dzīvesvietas un pietiekami bieži krāmējusi savu iedzīvi šurpu turpu un redzējusi to brūnos vākos ievākoto plānotāju, kur aizmugurē iesprausta vēstule. pārsteidzoši laikam ir, ka tā nepazaudējās.
tomēr, kā izrādās, es tik labi neatcerējos, ko biju tur rakstījusi. 13 gadu vecumā es biju cerējusi, ka kļūšu par pasaulslavenu modes dizaineri un to es nebiju aizmirsusi, ka tur uzrakstīju, bet, izrādās, tur pierakstīju vēl kaut ko, un tas man mazliet pacēla noskaņojumu. nekas tāds īpašs, vienkārši novēlējums, lai, ja nu "plāns a" tomēr nenotiek, lai izvēles noved mani citā labā vietā. kids, huh.

(7 with milk | cup of coffee?)

Decembris 23., 2020


09:13
sapnī rādījās, ka nevaru atrast rezultātus tajā centrālās laboratorijas lapā. braucu skaidroties, a tur kaut kādi memļaki strādā, ne bū, ne bē nezin.

no rīta gan viss gāja gludi , un nav atrasts sars-cov2. yet.

(cup of coffee?)

Decembris 22., 2020


14:26
saņēmu bildes no b/d ziemassvētku pasākuma.
E šodien ir viens gads, desmit mēneši un desmit dienas.
viss tāds pasteļzilās biksēs un kreklā saņēma savu mašīnas formas piparkūku no ziemassvētku vecīša rokām.
nez, kas viņam galvā? ko viņš domā? vēl nezinu.
bet jau pirmie trīs vārdu teikumi.
viņš saka "mamma au", kad sasitu roku, un tad, kad beidzot man atlaida, saku, ka vairs nesāp, uz ko viņš konstatē, ka "mamma nau au".
"te - ampa, te nau ampa", kad uz ielas kāda laterna deg un kāda - nedeg. viņš bieži konstatē, ka un kad kaut kā nav. un vispār lampas ir mīļākā lieta everest. like, ever-everest. neviena lampa nepaliks neuzskaitīta, neieraudzīta, nepaslēgāta.

(1 with milk | cup of coffee?)

10:44 - : testējamies
nebija tik traki - iegāju kabinetā, apsēdos, izšņaucu neesošās iesnas beidzot jūtos atkal vesela - kak raz laiks pozitīvam asimptomātiskam covid, man teica: "elpojam mierīgi un cenšamies nekustināt galvu."
tad iebāza tievu vates kociņu vispirms vienā nāsī, tad otrā nāsī, tad teica: "atveram muti un sakam "āāā"" kā man teica, tā arī darīju, lai gan tas "ā" uzreiz aizlūza, kad vates kociņš iegāja kaklā.
zinat to sajūtu, kad nāk tāds šķaudiens, ka nu tik būs, bet beigās neatnāk, kaut arī tu ļoti gribi to šķaudienu? nu, lūk, tieši tā arī bija.
atbildes varot gaidīt uz rītdienas rīta pusi.

tajā pašā laikā es saņēmu zvanu, ka mana procedūra dermatoloģijas klīnikā nav atcelta, bet ja tests uzrādīsies pozitīvs, būs pa kāju i tas, i ziemasvētki visai mūsu mājsaimniecībai. es pat nezinu, kā mēs visi spēsim izolēties.

fyi: tagad atnāca tas sintētiski izraisītais šķaudiens

(5 with milk | cup of coffee?)

Decembris 21., 2020


21:55
opā, rīt arī mēs darbā kolektīvi taisīsim covid testus.
nez vai tas nozīmē, ka saslimis vairāk, nekā viens?
neuzdrošinos cerēt, ka būs siekalu tests, eh.

(7 with milk | cup of coffee?)

09:15 - : ierobežojumiem par godu
man toties ir saplīsušas visas mīļākās šampanieša glāzes. tā kā citu man nemaz nebija, tad tagad esmu bez glāzēm. nez vai iegāde ar piegādi būs labs risinājums.

(2 with milk | cup of coffee?)

Decembris 17., 2020


16:13 - : sārtvaidži
man tik ļoti apnika mani pastāvīgi apsārtušie vaigi, ka ņēmu un uzsmērēju tiem neutrogena roku krēmu. kopš tā brīža staigāju ar ideāla toņa ādu un gaidu uzmetamies pumpas. the end. gandrīz.
dažas pumpas tik tiešām uzmetās, bet pašas arī nogāja. bet tad mani atkal sāka mocīt pumpu domas - tūlīt, tūlīt sametīsies daudz riebīgu pumpu, jo tas krēms ir biezs un noteikti aizsērē visas poras, tāpēc aiziešu ka es nopirkt kārtīgu sejai domātu barojošo krēmu. krēmu ražotāji, turklāt, gan jau plēš sev matus no galvas ārā par manu neiedomājamo rīcību.nopirku lumenes nakts krēmu. nu tak sebje, es jums teikšu. neutrogena labāks - āda ļoti labā, vienmērīgā tonī, bez mazākās miņas no sārtuma un - neutrogena nekoda. lumene iekoda pirmajā reizē. un ir minimāls sārtums vaigos.
kā būt, es pat nezinu. katrā ziņā - la roche posey toleriane ultra ēra, acīmredzot, ir beigusies. laikam, kad saka, ka nevar ilgstoši lietot vienu un to pašu produktu, tas "ilgstoši" var būt vairākus gadus.

(18 with milk | cup of coffee?)

Decembris 16., 2020


22:47
pēc pašdakterēšanās ar bērnu deguna pilieniem un 100% jūras ūdeni 150 ml, pa 9 eur ar atlaidi (un jūs vēl zākājat memory water), no manis ir iztecējusi kaudze (jūra) iesnu, un nudien, ir redzama gaisma tuneļa galā.

(2 with milk | cup of coffee?)

Decembris 12., 2020


21:31 - : kovids mazpilsētā
vakarā ielas tukšas, pat mašīnas nebrauc, tik pastaigājas viena tante ar kruķi.
pa dienu veikali gandrīz tukši (aš pilnīgi tāda "ir, ko elpot" sajūta).
dati man it nemaz nepatīk. gandrīz katrā skolā pa slimajiem, nujau vienā no trim dārziņiem arī, ir pirmie mirušie (kaut kādi divi vecīši, kuri dzīvojuši vienā kāpņu telpā.
tūlīt atbrauc vīrs no vācijas - jāpašizolējas. izies uz ziemīšiem, ja atbrauks laicīgi.
izies. kā no cietuma, hehe

(2 with milk | cup of coffee?)

Decembris 10., 2020


22:30
dažkārt es aizmirstu elementāras lietas. piemēram, ka ne vienmēr jāgaida latviešu tulkojums grāmatai. ģerevņa, zinu. amazon, kindle, un darīts. srsly, facenapalm.

(1 with milk | cup of coffee?)

13:06 - : saving life (before birth)
uzmetu aci the surgeon's cut, kamēr pusdienlaiks. pusdienas apēstas stāvus autopilotā, kafija palikusi neuztaisīta, virtuves dvieļi pietecējuši ar puņķiem un asarām.

Tags:

(4 with milk | cup of coffee?)

Decembris 8., 2020


14:06
protams, ka atbalstu distancēšanos un nepulcēšanos un visu pārējo, bet manai vecmammai ir jau 86 gadi, un viņai nav nekādas lustes vienus no saviem varbūt pēdējiem ziemassvētkiem pavadīt vienai pašai savā lauku būdiņā ar kaķiem un suņiem, lai arī cik romantiski tas kādam varbūt neskanētu. un ja viņa saka, ka šogad viņa brauks pie mums ciemos pati (nevis mēs pie viņas, kā tas bija visus iepriekšējos gadus), es atbalstu viņas lēmumu. lai arī mazliet uztraucos.
un ka tik daži labi neizmanto šo par atrunu, lai nebrauktu tur, kur citkārt nebija pietiekami labas atrunas nebraukt.

(14 with milk | cup of coffee?)

Decembris 7., 2020


16:51 - : varbūt ne gluži pirmie vārdi, bet man pagaidām visi E vārdi ir pirmie
vakar jauns vārds vokabulārijā - "dirka".

vārda izcelsme meklējama adventes vainagā. ciemojoties pie prababuškas, viņš pamanīja uz galda adventes sveces, un tām dibengals aizlīmēts ar birku. noplēšot birku nost, tur atklājās caurums, gar kuru tad mūsu mazākais biedrs skaļi brīnījies un visādi izsaucies, līdz prababuška noteikusi: "dirka!"

tad vakar dirka bija i ir šur, i tur - visur.

zomg, viņa eņģeļa balstiņā tas skan tik superkjūt.

(cup of coffee?)

Decembris 6., 2020


14:26
kaut kādā domu pašplūsmā man atmiņā atnāca "(man) nespēj". mēs taču tā kādreiz teicām, ne? vai arī es to izdomāju. ak dievs, cik tas bija sen. a tagad es lasu "mūsu bērnu".

(cup of coffee?)

Decembris 5., 2020


21:40
sēžu savā black friday iekš reserved pirktajā nude hūdijā un sporta biksēs, ēdu šokolādes pudiņu un skatos aquaman. because i can.

(cup of coffee?)

Decembris 4., 2020


12:38
iebraucu veikalā pēc piena un maizes un lampiņām vannasistabai (vakar no piecām palika degt viena - riskanti).
tāda sajūta, ka ziemīšu brīvdienas klāt - stāvvieta pilna, veikals pilns, viena kase nestrādā (žanra klasika maximā; tur ir divas parastās un četras - pašapkalpošanās kases; agrāk tur bija trīs parastās kases - nekad nestrādāja visas vienlaicīgi), pašapkalpošanās zonā vēl trīs konsultanti palīdz pircējiem. es vēl saprastu, ja visiem rati būtu pilni ar alkoholu, bet nē taču - paika! to tak brīvdienās nepārstāj pārdot!

(4 with milk | cup of coffee?)

Decembris 3., 2020


21:11 - : mas (nav bijis kādu laiku)
janvāris : vispār mani dažkārt sajūsmina tie maršruta asistenti iekš waze.
mēnesis, kad vēl kaut kur bija jābrauc
februāris - unbelievable - good, good work.
marts - brīnumainā kārtā, altered carbon 2. sezona ir laba!
tā nav sakritība, mana dzīve nudien sastāv no seriāliem
aprīlis - kā cilvēks, kurš grib dzīvot mūžīgi, es galīgi neesmu sajūsmā par ieviesto drošības soli - personas koda ievadīšanu katru reizi(!), kad gribu ieiet internetbankā.
paldies kādam, ibanka ir apķērusies un pēc vienas ievadīšanas vairs nav atkārtoti jāvada katru reizi *facepalm*
maijs - our research suggests that shifting the diversity discourse away from gender to other dimensions of expertise and experience might, in fact, help women and other underrepresented groups.For example, instead of saying “we have appointed a female director” the focus should be “we have appointed an expert on China.
jūnijs - es jau domāju, ka divu gadu laikā tomēr būs beigušās nedienas ar uzvārda maiņu, tak nē, smart id termiņš tuvojas beigām, un nevaru pašrocīgi apdeitot, un tāpēc jābrauc uz filiāli, un ne katra filiāle pieņem apmeklētājus, bet mūsu mazmiestā seb vispār aizklapējās ciet jau sen.
šis gads izcēlies ar ibankas problēmām.
jūlijs - "what other people think of you is none of your business"
varbūt šādu tetovējumu?
augusts - acīmredzamais neticamais - piektdien man būs brīdis muzejam!
taisnībsakot, nebija gan. parādījās tikai pusotru mēnesi vēlāk.
septembris - septembris ir atnācis.
winter is coming.
oktobris - pirmā bija viltus trauksme, bet šoreiz mājas pircēji ir jau iemaksājuši drošības naudu un parakstījuši pirkuma līgumu, un nauda netiek meklēta bankā - cilvēki gatavojušies un krājuši sev mājiņai vecumdienām, un viss viņiem ir, kā vajag - pietiekami daudz zemes, pietiekami daudz istabu, pat nepabeigtā pirts.
novembris - pagājšnedēļ kādai mammai dzima jautājums, vai mums ir whatsapp grupa vecākiem izveidota.
bērnu lietas arī ir tas, no kā sastāv mana dzīve tagad.
decembris - bērnam nupat beidzās iesnas, sākās klepus - šķiet, šonedēļ nebūs dārziņa.
kā jau teicu.

klusa cerība nākamajam gadam - ļoti gribētos, lai nākamgad mana dzīve sastāvētu arī no jaunajām mājām, jo šobrīd dzīvoju uz čemodāniem (pārnestā nozīmē, jo esmu jau iekārtojusies, bet tas ir uz noteiktu laiku tikai).

Tags:

(cup of coffee?)

20:42
bērnudārzā plāno 22. decembrī kaut kādu ziemassvētku pasākumu, acīmredzot, es jau nezinu, man tas pirmo reizi. vecāki, protams, piedalīties nevarēs, bet sapucēt viņus baltus (man nav nekā balta) varēs gan un kaut kādu dāvanu vietā mums rekomendē nopirkt skaisti iesaiņotu skaistu piparkūku  (manuprāt, lieliska doma, lai arī no tā neko nejēdzu) ko, acīmredzot, uzdāvinās kāds cits, nevis es, šņuk.
atbildēju, ka "visu atbalstu, tik atliek cerēt, ka E arī uz to laiku nebūs slims".

(1 with milk | cup of coffee?)

15:54
man gribētos, lai kaut kā ar visu to paziņošanu, cik saslimušo ir konstatēts, pateiktu ne tikai to, kur ir lielākais skaits (ko vairs nedara, hmm), bet arī solīti atpakaļ. Rekur, mums sākumskolā veseli divi saslimušie no personāla. visā latvijā tikmēr 930 gabali salasījušies. bet no kurienes tie divi dabūja, lūk, kas interesē mani. un kur ir pārējie 928.

also - turpimu strādāt attālināti, kas ir sarežģīti ar "1 gads un nepilni 10 mēneši", a.k.a. E, mājās.

(5 with milk | cup of coffee?)

Decembris 1., 2020


22:18
bērnam nupat beidzās iesnas, sākās klepus - šķiet, šonedēļ nebūs dārziņa. again.
man iesnas uznāk un pāriet jau nezin kuro nedēļu. mana taktika - no pilieniem tālu neatkāpties. is life always gonna be like this?
šī būs gara, gara ziema.

(8 with milk | cup of coffee?)

Novembris 28., 2020


15:28 - : dr. house
mamma izdomājusi, ka grib plakstiņu operāciju - beidzot es varu paspīdēt ar savām zināšanām procedūru jomā, ja nu viņai sagribas vēl ko papildus.
tā nu redzu, ka mana plazmas procedūra nav nekas briesmīgi kruts, salīdzinot ar visādiem frakcionētajiem lāzeriem, ipl procedūrām asinsvadiem, fotoatjaunošanu un lāzera biorevitalizāciju, tomēr jau pēc plazmas procedūras vien bija jūtams efekts, tā ka, jā, ja to ārkārtējo situāciju atcels šīs skaistumkopšanas sezonas laikā (līdz martam), tad jāmeklē rokā īstā klīnika.

kāpēc es par to sāku domāt atkal?

šodien satiku brālēnu stāvvietā pie t/c. nostāvējām minūtes divdesmit šajā aukstajā vējā un smidzināšanā - un seja vēl aizvien sarkana (jau vairāk par pusotru stundu pagājis). acīmredzot, pirmkārt jādomā par asinsvadu ārstēšanu ar ipl.

(11 with milk | cup of coffee?)

Novembris 27., 2020


22:20 - : twinkle twinkle
un es zinu, ka glam_our iet pavisam čābīgi ar miega jautājumiem (krustoju arī īkšķus, ka kopā gulēšana šo lietu ir manāmi vērsusi par labu), un tālāk sekojošais nekādīgi nav domāts izmantošanai salīdzināšanas nolūkos.

man ir paziņojums visai pasaulei, kura patiesums, cerams, nemainīsies pēc ieraksta veikšanas un tādas bazūnēšanas, BET - pēc viena gada un nepilnu 10 mēnešu dzīves mana atvase ir ļāvusi man piedzīvot to, ko, kā man likās, citi vecāki ir piedzīvojuši jau sen (vismaz tie, kas lepni rakstīja par sleep training jau no 8. dzīves nedēļas iekš motherfarfromhome.com) - patstāvīgu aizmigšanu uz nakti, wait for it, man izejot no istabas! daudz izsaukuma zīmju!

ceturto vakaru pēc kārtas es pasaku viņam ar labu nakti, sabučoju (ok, šis notiek vairāk par vienu reizi pēc kārtas), tad saku viņam "atā! atā!", viņš man atbild ar to pašu, es izeju no istabas, aizveru durvis un dodos uz vannasistabu mazgāt seju, klusībā metot kauliņus "aizmigs vai neaizmigs?" un aizmieg. aizmieg! es jau biju domājusi, ka šis brīdis nekad nepienāks. un šķiet, ka mana iziešana no istabas ļauj viņam atrāk atslābināties un aizmigt. bet varbūt vienkārši pienāca viņa laiks. es nezinu. bet - mommy needed that. paldies.

bet uz jautājumu, vai viņš ies uz podiņa, es saņemu skaidru "nē", un mēģinājumi pierunāt novilkt bikses, pirms sēsties uz podiņa, beidzas ar asarām un kliegšanu. viņš ir ar mieru apsēsties tur tāpat, biksēs, bet vilkt tās nost? "nē, nē, nē".

un jau nu kāds grasās iznest ārpus cibas šo informāciju, tad gribu pareklamēt šampanieti (nē, nav no šampaņas, kāds kauns) "svetskoje zolotoe" - tikai 8 grādi, bet ļoti labs.

(6 with milk | cup of coffee?)

Novembris 26., 2020


13:39 - : tet
izrādās, tet klientu serviss ir briesmīgs tikai sarunās ar privātpersonām.
mani pilnīgi sāk kratīt no domas, ka viņiem jāzvana. kādas 15 minūtes nevarēja savienoties, un kad savienojās, atklājās, ka esmu pārskatījusies, un piezvanījusi nevis uz biznesa klientiem domāto, bet uz privātpersonām domāto telefonu. viņiem pat nav pāradresācijas funkcija. kas tas par sakaru operatoru? par laimi, biznesa klientu daļa atbildēja man jau pēc trim pīkstieniem un meistaru atsūtīja pēc 40 minūtēm. kā privātpersona gaidīju gandrīz 3 dienas.

(cup of coffee?)

Novembris 25., 2020


22:32
es pat vairs neatceros, kāpēc fb pievienojos grupai "Medicine - jautājumi par un ap slimnīcām, slimībām, ārstiem, veselību", iespējams, kaut kādas kampaņas "paplašini savu burbuli" ietvaros, bet nu tur birst tik daudz pērles, ka man ir sajūta kā sektā, un ļoti grūti nepamest to grupu. saku sev, ka maniakus jau laikam labāk zināt un jāzin arī citi viedokļi, bet varbūt tomēr ne šie. for realz, cilvēki taču nav normāli.

(2 with milk | cup of coffee?)

Novembris 24., 2020


09:02
gaidot melnās piektdienas atlaides, vienīgais, ko sagaidīšu, būs tas, ka tās preces izpirks.

(10 with milk | cup of coffee?)

Novembris 22., 2020


17:04
nevaru atrast sev tuberkulozes potes rētu.

(30 with milk | cup of coffee?)

Novembris 20., 2020


13:43
[info]sarkans0987 jautājums par mūziku man kārtējo reizi atgādināja, cik maz es to pēdējā laikā klausos, un gluži kā vecie cilvēki, - kad to klausos, tad meklēju dziesmas, kas man agrāk patika. instant gratification un imgettingold.com.

(6 with milk | cup of coffee?)

Novembris 19., 2020


21:34
dažbrīd mani sāk mocīt sirdsapziņa, ka es strādāju attālināti, un darbā parādos tik minimāli, cik vien iespējams. bet tad es izlasu kārtējo statistiku, un nodomāju: screw you, sirdsapziņa, i'm staying home, domājiet, ko gribat. pirmajā tūrē es nebiju pie attālinātajiem - ne man bija darba dators, ne bija bērnudārzs, un man bija ērti iet uz darbu, un, būsim godīgi, tie cipari pavasarī nemaz tik biedējoši nebija - visu uztvēru nopietni, bet ticēju, ka ar distancēšanos un izolēšanos viss izdosies. tagad tā vairs nav, tāpēc nenāk ne prātā pērties uz darbu atrādīties, ja tas nav akūti nepieciešams. as i said - domājiet, [kolēģi - red.piez.] ko gribat.

(5 with milk | cup of coffee?)

08:37 - : nasing spešal
aizbraucam uz dārziņu, izkāpjam no mašīnas, E paliek mani pagaidīt uz trotuāra, kamēr paņemu viņa somu.
tikmēr no mugurpuses viņam uzpūš tāds vējš, ka papūš viņu pāris soļus uz priekšu, un tad kā kino: vispirms šoka kliedziens, tad no bailēm ieraudāties gribēja, tad sāka ne ta dusmoties, ne ta lamāties, un aktīvi žestikulēt, gandrīz aizpūta taču!


(10 with milk | cup of coffee?)

Novembris 18., 2020


10:11
man ir 34, es rakstu te jau 16 gadus, no 2004., gandrīz pusi no savas dzīves. it's kind of fascinating.

also, jūs to nepamanāt, bet man tiek piešķirti arvien vairāk laika resursu sev, ko apgūt. kaut arī klāt nāk citas grūtības, promska.

(3 with milk | cup of coffee?)

Novembris 17., 2020


21:29
es vairs nevaru pateikt, cik ilgu laiku tas prasīja, un nevaru saskaitīt, cik kilogramus tas prasīja, bet E vairs neēd banānus.

(4 with milk | cup of coffee?)

Novembris 16., 2020


21:53
skatoties filmu vai seriālu, tulkotu krievu valodā, ausīs viss skan normāli, bet skatoties kādu netflixa ārzemju (spāņu, piem.) seriālu, tie angļu ierunātāji vienkārši nogalina visu seriālu. nu, vai arī visi ārzemju seriāli ir briesmīgi, un tā taču nevar būt. vai tiešām jālasa subtitri? vakaros tā ātri nogurst acis. tad mēs ejam uz seasonvar.ru, un skatamies tur.
Tags:

(13 with milk | cup of coffee?)

15:36
nesaprotu, kāpēc gluži labus saldējumus ņem un sabojā, uzberot virsū riekstus.

(3 with milk | cup of coffee?)

Novembris 13., 2020


12:18
nopirku džemperi ar sastāvu - Polyester 50%, Acrylic 45%, Wool 5% - mīksts, foršs, nekož, bet mazgāšu laikam "ar rokām". baidos, ka iepriekš esmu neapdomīgi izvēlējusies mazgāšanas režīmus (i know, who does that) un pati sabojājusi sev džemperus, kas nekož. vot.

(4 with milk | cup of coffee?)

Novembris 10., 2020


16:14
tagad nudien ir skaidrs, ka par šiem ierobežojumiem lēmuši īsmatainas galvas īpašnieki, jo nez vai tik vienkārši var pateikt, ka friziera apmeklējums ir īsāks par manikīru! tikai īsmatainas (vīrieš)galvas apmeklējums tāds var būt, pieņemot, ka nekrāso vai nebalina, vai neliek ilgviļņus, vai netaisa frizūru.

toties podologa apmeklējums gan ir īsāks pat par īsāko friziera apmeklējumu.

(25 with milk | cup of coffee?)

10:08
jūs jau dzirdējāt par nākamā gada izmaiņām sakarā ar skaidras naudas izņemšanu no bankomāta? komisijas maksa minimums 1 eur, bet citādi - 1% no summas. forši, vai ne? uzdod jautājumu, un visums tev atbild - tas uzņēmumiem. izsaku līdzjūtību uzņēmumiem. skaidras naudas darījumus laikam grib izskaust.

(24 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> next 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba