ebeh's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are 20 journal entries, after skipping by the 20 most recent ones recorded in ebeh's LiveJournal:

  [ << Previous 20 -- Next 20 >> ]
  Thursday, February 23rd, 2023
  5:55 pm
  Šodien darba dienas vidū aizgāju no darba nopirkt sev sejas kopšanas kosmētiku par 30 euro. Jūtos, ka esmu par sevi parūpējusies, kaut arī pat neesmu to vēl lietojusi.

  Tagad sēžu darba zoomā, izslēdzu kameru, izvilku savu kosmētiku un turu rokās un skatos uz viņu, kā mazs bērns ar jaunām mantiņām spēlējos un apskatu.
  Wednesday, February 22nd, 2023
  3:37 pm
  Ak kungs, es vienkārši ienīstu iepirkties Āgenskalna tirgū. Kā tas vispār var eksistēt??! Vai tur ir kaut kāda naudas atmazgāšana??! Nē nu kafenes skaidrs ka nopelna, brīvdienās tur ir pārbāzts.
  Es jau biju vienreiz ar šausmām samaksājusi 5eur par zaļumu maisu, un draugs vienreiz tur nopirka puķukāpostu par 8eur (es viņu saprotu, man arī grūti pēc cenas paziņošanas atcelt pirkumu).
  Tā kā man visas kartes pasējušās un nevarēju izņemt skaidro naudu, nevarēju iet uz Centrāltirgu, aizgāju uz Āg. Jauns rekords - zaļumu maiss 7,40eur. Šoreiz pavisam rezignēti samaksāju. Zaļumus ta jāēd, un pirkt tos itāļu mahimas - nezinu kā lai to nožēlojamību apraksta mazos fasētos iepakojumus - arī ir pazemojoši.

  :(

  In other news, man tā patīk iet uz franču kafejnīcu, šodien sapratu, ka tas man vienmēr ir bijis kā spēlēties ārzemēs - te ir gan ārzemnieki, gan veci onkulīši latvieši, kas ar puskurluma dēļ paceltām balsīm apspriež politiku un virusoloģiju.
  Vienmēr ir paticis šeit nākt, bet labākais, ka te joprojām var nopirkt tēju par 1eur, un tad arī tādi onkulīši un studenti te var atļauties sēdēt. Es gribu, lai lokāls, ko reiz ar draugu atvērsim, būtu līdzīgs, ar vienkāršu, sātīgu virtuvi un dzīvo mūziku katru vakaru.
  Thursday, February 16th, 2023
  9:35 pm
  bezsaiste
  12:42 pm
  Man liekas, man drīz piemetīsies kaut kāda slimība, kas piemetas tad, kad pārtiek tikai no franču kafejnīcu bulciņām.
  Tuesday, February 14th, 2023
  2:22 pm
  Kaut kad vasarā sapelēja abas ūdenī par ilgu atstātās cepamās lāpstiņas, un es priecājos, ka beidzot būs iemesls nopirkt jaunu pie neredzīgā vīriņa, kurš tās bieži tirgo pie Stokmana pazemes pārejas. Tikai jāizņem skaidra nauda laicīgi.
  Thursday, February 9th, 2023
  5:42 pm
  darbiņā 3
  "apvienojot ietekmes investīcijas ar ilgtspējas iniciatīvām"
  12:33 pm
  Iepisu lexīti un tik viegli palika uzrakstīt priekšniekam un uzskaitīt visu, ko netaisos darīt 😌
  Friday, February 3rd, 2023
  10:06 am
  Tava jēlā seja
  Sitas pret manu jēlo sirdi
  Thursday, January 26th, 2023
  4:18 pm
  Ir tik traki tikai jau manā "cienījamajā vecumā" sākt apzināties, cik ļoti regulāri un cītīgi es praktizēju sava ķermeņa nīšanu.
  Cik automatizēts ir skats spogulī pēc dušas, skats, pēc kura nodomāju automatizētas naidīgas domas.
  Visstulbākais piemērs ir, kad skatos spogulī, lai pārliecinātos, ka šodien es esmu vismaz kaut cik smuka. Un šī doma visus šos gadus bija neapzināta un automātiska.
  Ai nu labi, mēs visi to darām. Bet man tas liekas tik stulbi. Katrā ziņā, man liekas stulbi tas, ar kādu mindset es to daru. Kāda tam nozīme, vai es esmu smuka (kaut arī daudzi mediķi uzskata, ka tam vajadzētu atrisināt manas sūdzības :D). Droši vien tāpēc arī es ģērbos tik drausmīgi vairākus gadus ap vidusskolas beigšanas laiku, jo es negribēju, lai cilvēki redz tikai smukumu... Un ja man tajā dienā liekas, ka es esmu smuka, tad tā ir labāka diena par citām. Fuck the what.

  Un pagaidām es nespēju iztēloties, ka es kādreiz varētu domāt, ka visi ķermeņi, ieskaitot manu, ir skaisti. Es tikai fantazēju par dienu, kad beidzot varēšu to sagraizīt.

  Es nezinu, varbūt es neesmu tik naidīga kā es aprakstu. Es parasti neheitoju citu cilvēku ķermeņus. Es heitoju citus cilvēkus, kas to dara. Bet man vienkārši galīgi nestrādā viss tas self-help a la "honey, first of all, you are beautiful as you are!" un "all *insert body part* are beautiful!".
  Man tā liekas sevis muļķošana.

  bet nu labi, es spēju iztēloties, ka es varu ielikt savu apziņu citā plaknē, kurā ir pilnīgi cita perspektīva uz visām šīm lietām un nav tādas kategorijas un tas viss ir absurdi un sīkmanīgi. Vienīgi tad man jāieliek arī sava dzīve citā plaknē.
  4:12 pm
  The other day I dreamt about precious stones, where among jade, opal and amethyst there just as organically laid a specimen of "frank sinatra".
  Wednesday, January 25th, 2023
  1:55 pm
  in other news
  Šodien esmu riktīgi laimīga, jo beidzot nopirku sev mēnešbiļeti par 30 euro :))
  1:54 pm
  Es nevaru es tā krindžoju no visa, ko cilvēki posto linkedinā 😭 😭 😭
  Thursday, January 19th, 2023
  4:02 pm
  Euribor pacēlās :(

  Faking līdz 2031. gadam būšu samaksājusi bankai vairāk kā 1000 euro procentos par savu measly 180eur/mēn studējošā kredītu. Paldies, tēvs!
  1:21 pm
  words of wisdom
  Ja nedrīkst, bet ļoti, ļoti gribas - tad drīkst
  Sunday, January 15th, 2023
  7:20 pm
  Esmu tulzna
  Friday, January 6th, 2023
  8:44 pm
  Vikipēdijas šķirklis "krievu lamuvārdi", kurā cita starpā var aplūkot 13.gs. bērza tāss vēstules ar lamuvārdiem un uzzināt, ka:
  vārds 'blēdis' cēlies no vārda 'bļaģ',
  18. gs. "eleganta, ilgstoša lamāšanās bez atkārtošanās starp jūrniekiem tika augstu vērtēta un tika uzskatīta par mākslas paveidu",
  20. gs. "Krievijā daudz lamājās tikai vai nu zemākās šķiras, vai intelektuāļi un aristokrāti" - pretēji vidusšķirai,
  kā arī izpētīt sadaļu "Svarīgākie krievu lamuvārdi un atvasinājumi"

  Es pat nedaudz mulstu par šī ieraksta publicēšanu pat savā cibā, jo apmēram ir sajūta, ka nav korekti rakstīt par jebko, kas skatās uz jebko ar krieviem saistītu neitrāli. Bet - es pēdējos gadus mācos krievu valodu, pēdējo pusgadu aizraujos ar lingvistiku un, cik novēroju, krievu lamu vārdu lietošanu latviešu valodā neviens nav atcēlis. Tā nu es noslēgumā pat atrunājos.
  Thursday, January 5th, 2023
  1:54 am
  Virspusēji mani stipri pievelk glamūrs, ekscess, mode, ārišķība, kinks un general debauchery.
  Bet ar sirdi to visu jūtu kā mākslīgu, ka tas viss ir ne īsti “veselīgs” vārda dziļākā nozīmē un lieks. Vienkārši l i e k s.
  Sunday, December 25th, 2022
  2:32 am
  2:30am. Sleep? Why, how about googling “best prepper goods to invest in in case money loses value” instead
  Thursday, December 22nd, 2022
  7:46 pm
  mood
  Pēdējo mēnešu pat gadu mood, ar ko zinu, daudzi ir pazīstami ir "sitcom, but in my head".

  Atšķirībā no klasiskajām sitcoms Tu dzīvo viena vai ar partneri, minimāli pamet māju, jo vajag ietaupīt sabiedriskā biļešu un ārpus mājas pusdienu naudu, aizej uz veikalu, un reizi mēnesī satiec kādu draugu.

  Un tā ir īstā realitāte. Es gribētu redzēt, kā kāds par to uztaisa sitcom. Tāpēc nonācu pie "in my head", jo vienīgais, kas tādā šovā varētu būt interesants būtu tēlojums par to, kas notiek vientuļajā prātā.

  Realitātē ir tik ļoti maz draugu, kas dzīvo viens otram līdzās. Aukstums, dārdzība un nogurums liedz pārvarēt tiltus un kilometrus.
  7:41 pm
  Tātad, pēdējā laika idejas, par kurām prāts niez, kamēr neesmu te ierakstījusi.

  Stipri jūtu, ka drīz būs (vai bagātajiem jau ir) tādi retrīti kā mazi ciematiņi, kuros tu aizbrauc padzīvot dzīvi tā, kā bija pirms mobilajiem telefoniem un interneta. Variācijas var būt dažādas, piemēram, kaut vai ar '99 vai '05 gada tehnoloģijām. Atgriezties tajā jaukajā pagātnē, kurā cilvēki iepazinās, uzsākot sarunu.

  Vēl viena lieta, ar kuru bagātie un entuziasti jau nodarbojas, ir iziet apmācības par to, kā izdzīvot apokalipses apstākļos. Skatījos, kā draugs spēlē Metro, un man nav ne jausmas, kā no visādām detaļām var izgatavot ieroci vai medikamentus utt. Pārskatījusies spēli es pirms izmešanas jaucu ārā veco kalendāru un bija žēl izmest garo, stingro stiepli, jo tas wasteland būtu cieši derīgs scrap metal.
[ << Previous 20 -- Next 20 >> ]
About Sviesta Ciba