atpakaļ | 0 - 10 |  
Santa [userpic]

5. Janvāris 2016 (12:26)

Dienas atmiņa: grupa JJ72. Tagad klausos un, hei, joprojām man šāda mūzika patīk.

Santa [userpic]

ciku caku šniku šņaku

16. Decembris 2015 (15:20)

Iesakiet, lūdzu, foršu frizieri Rīgā. Vajadzības: apgriezt un nokrāsot+ es nezinu, ko gribu un kā mab labāk būt.

Santa [userpic]

iekšējo pretrunu ciešanas

4. Novembris 2015 (19:33)

No vienas puses man absolūti derdzas fonda "Viegli" vieglā, debešķīgā, mega pozītīvā komunikācija ar ārpasauli. No otras puses: tie albumi ir patiešām jauki.

Santa [userpic]

ikdiena

22. Oktobris 2015 (15:21)

nedēļas nogalē slēpšos no dzīves un uzdzīves Valmierā. akadēmiskā ikdiena sauc.

Santa [userpic]

cibiņa un ikdiena

10. Oktobris 2015 (23:45)

Es zinu, ka katram savs krekliņš ar miroņgalvu un katrs pats sevi glauda pret spalvu. Tomēr, dāmas un kungi, da fak?

Santa [userpic]

lopkopības ziņas

4. Septembris 2015 (12:31)

Sen nav bijušas ziņas par kaķiem. Lūk, tagad viena ir: Lemūram garšo svaigi gurķi. Tā nu tagad katru reizi: gurķis man un gurķis kaķim. Vai arī gurķis man un mizas, gali kaķim.

Santa [userpic]

par drēbītēm

28. Augusts 2015 (14:31)

Man nav nekādu iebildumu pret lētiem apģērbiem: nu tur 5 euro džinsiem, 8 euro kleitām un grašu maiciņām. Paldies humpalām un lielveikaliem apmēram tā arī dzīve noris. No otras puses buciņam ir uzauguši apavu radziņi. Proti, apaviem jābūt ērtiem, apaviem jābūt gaumīgiem un apaviem jābūt krietni pašūtiem un salīmētiem. Tādi apavi patukšo maciņu, bet tai pašā laikā noplīst diezgan gaumīgi un lēni. Prieks nēsāt līdz pēdējai to dzīves dienai. Tagad visādu pasākumu vajadzībām esmu iegādājusi divus pārus Reserved apavu: cena patīkama, izskats- cenai pieņemams. Tomēr to, ka laiviņas pamatā ir ražotas no kartona, plastmasas un ķīniešu bērnu asarām var sajust uzreiz- kāja svīst, kājai ir cieti un kājai trūkst atbalsta spilventiņu. Ar dievpalīgu un rezerves apaviem, ko pārvilkt tiklīdz saule noriet, mēs izturēsim. Tomēr, ja ir viena lieta, no kuras nākotnē labprāt izvairītos, tad tā būtu apavu iegāde konkrētu pasākumu vajadzībām.

Santa [userpic]

par pateikt kā arī (nu tā kā tev šķiet, ka ir)

27. Augusts 2015 (15:37)

No vienas puses vienmēr pateikt kā izskatās no manas puses ir taisnīgi un īsta drauga cienīgi,- nu vismaz no standarta novēlējumu lapiņu loģikas. Tomēr jautājums par labumu paliek atklāts. Jo ja cilvēks skaidri nāk pie tevis ar: "pasaki man, ka visa pasaule ir pidari, bet, nē, nē, es tev neprasu norādīt uz savām kļūdām", tad vai bāzties virsū ar savu ķipa patiesību nav ciniski, lieki un ļauni? Ņemot vērā, ka nav jau tā, ka cita individuālā patiesībā būtu nez profesionāļa padoms. Ņemot vērā, to ka lielākā daļa cilvēku labi zina, savu problēmu sakni: proti, savilkt galus kopā un saprast, ka šodienas nediena ir vakardienas, iepriekšējo gadu, sliktu lēmumu rezultāts, vai arī vienkārši nejauša nelaimju virtene, var ikkatrs.

No vēl vienas puses arī šis ir mērīts ar manu mērauklu. Es ļoti labi zinu, kurš iztērē manu algu, es ļoti labi zinu, kas notiek ja vēlu ielec karjeras vilcienā, es zinu kurš vakar apēda 200 gramus siera cepumu un es zinu, ka dzert līdz krīt ir slikti. Vai man kaut ko darīt/nedarīt palīdz, ja citi iebāž ar seju sačurātajā- pietiekami reti, lai to uzskatītu par nejaušību. Aizvien vairāk sliecos domāt, ka viss ko varam citiem piedāvāt ir drauga plecs un praktiska palīdzība, bet "taisnīgais padoms" bieži vien ir tāds apgrūtinājums, ko pieņem dēļ pirmajiem diviem.

Vopšim pieaugušo dzīve ir grūta un tur vairs nekas nav tik viennozīmīgi kā gribētos.

Santa [userpic]

Dzīve

9. Augusts 2015 (20:17)

vēl gribētos dzīvi dzīvot mazliet lēnāk. Liela aizdoma, ka tas ir tikpat ļoti attieksmes jautājums, kā apstākļu.

Santa [userpic]

250 mazu ....kā?

5. Augusts 2015 (13:24)

Klau, vai tiem slavenie 250, kas izpostīs tēviju, dzimteni, latvietību un ko tik vēl nē, būs 250 bēgļu, vai 250 patvēruma meklētāju. Ar to domājot, ja otrie, vai nebūs tā, ka mums vēl būs vētīt, kuram kāds statuss pienākas, kuram biļete atpakaļceļam?

Es kaut kā ātrumā nespēju sagūglēt šo detaļu.

Lūk, tagad viss izskaidrots: http://ineseejugbo.blogspot.co.uk/2015/08/jautajumi-un-atbildes-begli-nelegalie.html

atpakaļ | 0 - 10 |