atpakaļ | 0 - 10 |  
Santa [userpic]

23. Oktobris 2014 (16:34)

http://www.la.lv/ledijas-kodekss-20-likumi-kas-jaievero-istai-damai/

Pat nevaru izvēlēties kuru no punktiem izcelt.

Hm, "lēdija nelieto košļājamo gumiju un necenzētus vārdus", vai tomēr "lēdija nav uzbāzīga, attiecībās nekad nesper pirmo soli, viņa gaida, kad to izdarīs vīrietis."

Santa [userpic]

dzīves stila eksperti iesaka

22. Oktobris 2014 (13:04)

Ēdu bulciņas un klausos James Blunt.

Santa [userpic]

ikdiena

9. Oktobris 2014 (18:37)

Tikko noskatījos dokumentālo filmu, kur resni cilvēki raudāja par šokolādi.

Santa [userpic]

vilšanās

1. Oktobris 2014 (11:41)

Vakar noskatījos apvienotu Family Guy&The Simpsons sēriju.

Ņā :(

Santa [userpic]

labs pirkums?

1. Oktobris 2014 (10:25)

Šī lapa ir maksājusi 6200 LVL+PVN

http://ozolnieki.lv/ bam, didam, bam bam bam!

UPD: komentāros kāds ieminējās, ka iespējams, tur iekšā nāk satura ievade un kaut kādi vēl darbi bez programmēšanas, kas varētu jau izskaidrot cenu.

Santa [userpic]

man viņš vienmēr ir paticis

26. Septembris 2014 (16:55)

http://youtu.be/oDPCmmZifE8?list=PLmKbqjSZR8TZa7wyVoVq2XMHxxWREyiFc

Santa [userpic]

vēl viens jautājums šai piektdienā

26. Septembris 2014 (15:57)

Rīt doma izbraukt kaut kur, apskaut lapas, sēnes, dubļus ko tik vēl nē tai dabā nedod. Siguldas, Ķemeri, done, done, done. Un tagad uz ātro nekas labs prāta nenāk. Kāda viegla velo taka vispār būtu awesome.

Ja kādam ir ne tikai idejas, bet vēlme pievienoties- vēl jo labāk. Divvientulība ir forši, bet tikai barā ir spēks.

Santa [userpic]

22. Septembris 2014 (14:13)

Ir tādas dienas, kad šitstōrms uzbrūk no visām frontēm. To atvairīt es mēģinu ar mazu papīra kokteiļu lietussardziņu uz kura uzsprausts ķirsītis.

Santa [userpic]

17. Septembris 2014 (20:06)

jāsak veidot kulināro fiasko saraksts. Pagaidām:

mafini (2 reizes nesanāca)
falafeli (3 reizes nesanāca)

Lai man mierīgāks prāts iesniedziet savu neveiksmju sarakstus. Stāsti- visi slavēja, četras sezonas publicēja, bet man nu tā, nav aicināti.

Man ja nesanāk, nesanāk kaut kā šitā: http://www.buzzfeed.com/rachelysanders/people-worse-at-cooking-than-you-food-fails#j346m6

Santa [userpic]

vēsturnieki

11. Septembris 2014 (17:39)

Es pēc dabas esmu īstena nevīža, bet vēsturnieki man asociējās ar trū pedantiem, kuri pārbauda katru nieku, katru datumu, sīkumu. Ticu, ka pirms grāmatas, raksta publicēšanas kāds viņu kolēģis iziet cauri, tad nāk korektors, literārais redaktors un citi grammar nazi un vīžas.

Tomēr, es nesaprotu. Nesaprotu kādēļ H. Stroda grāmatā īzī pīzī 1940. gada 10 augusts dažās vietās top par 1941. gada augustu. Pirmais Latvijas PSR GLP vadītajs par otro, tad pirmo, tad otro. Stroda grāmatā rakstīts, ka konkrētais čalis atlaists, Ainas Štrāles rakstā, ka nostrādājis līdz ļauno nacistu atnākšanai un tad kopā ar visiem evakuējies nafig.
Latvijas vēsturnieku komisijas rakstos ar Urtānam bija mīseklis ar gadiem (vietā, kuru varētu būt aizņēmies no Stroda, spriežot pēc atsauces.
Un visu šo es secinu, uz ātro roku, meistarojot kursa darbu par kuru es ceru dabūt 4. Proti, es neesmu pozīcijā, lai dirstos. Bet, nu, es esmu pirmais kurss, viņi visi ir baigie vēsturnieki.

Tā kā nesanāca ar Valsts arhīvu sakārtot lietas, tad nesanāca arī dažas no šiem viegli pārbaudāmajām lietām pārbaudīt pašai.

atpakaļ | 0 - 10 |