atpakaļ | 0 - 10 |  
Santa [userpic]

kaķu dienasgrāmata

16. Decembris 2014 (13:25)

Sen neko neesmu rakstījusi par mazo spalvaino lopiņu dzīvi. Un ir laiks, jo kaķi- tās ir šēras un laiki, kaķi- tā ir interneta esence, kaķi- tas ir pilnīgi bezjēdzīgi.

Manējie ir dirsas, kas visu laiku izmēģina jaunus veidus, kā no rīta dabūt mūs augšā maksimāli agri, lai viņu bļodas maksimāli pilnas būtu. Labu laiku bija miers- viņi zināja, ka ēst dabū tad, kad ir noskanējis modinātājs, un andelēties jāsāk attiecīgi ap 7 no rīta. Tad viņi atklāja, ka ja sāk taisīt troksni, ēst var dabūt jau agrāk ap 6:00 un ap septiņiem mēģināt kādu apmuļķot un tikt pie otrajām brokastiņām. Lamāšanās, roku vicināšana un brašuļu ieslēgšana virtuvē arī nepalīdz- viņi vienkārši nesaprot kur ir problēma un taisa varen aizskartus purnus. Vienīgās zāles- kādu nedēļu to trokšņošanu plkst 6:00, vai pat agrāk izturēt un ignorēt. Tad atkal uz kādu pusgadu būs miers, varbūt pat ilgāk, ja mēs paši nepalaidīsimies rakstura stingrībā. Lai cik no rīta tas viss riebtos, skats tomēr ir pa rubli: viens kaķis velk pa istabu kaķu pārvadāšanas konteineru, jo tas rada labu skaņu. Otrs ņaud, vai mēģina virināt istabas durvis tā, lai tās saskartos ar stenderi un būtu troksni. Agrāk viņi šādos gadījumos virināja drebēju skapi, līdz mēs uzlikām pretbērnu un kaķu mēbeļu aizsardzības klipšus. Ja istabā būs tējas krūze, kur palikusi karote- wova viva- kustinās to, lai skan, lai rīb vara bungas! Saproti, zinot to, ka kaķis nebūt nav pats gudrākais dzīvnieciņš visā barības ķēdē, tā mērķtiecība, kretīnisms un vēlme panākt savu, raisa zināmu respektu un izbrīnu.

Santa [userpic]

ziņas no virtuves

7. Decembris 2014 (15:21)

J. Oliver 15 minūšu recepšu grāmata ir zelts.
Salīdzinoši ātri, vienkārši un mļe ku gardi.

Šonedēļ bija kārta sarkano lēcu dālam, ko apēdam ar čili tomātiņu salātiem un krāsnī uzlaboti lavašu (tas naan maizītes vietā).

Iespējams manas vislabāk iztērētās 5 mārciņas jebkad.

Santa [userpic]

biznesa plāns

4. Decembris 2014 (11:56)

Lūk, neliels citāts no preses:"Dizainere Kristīne Deimone tic, ka katra dzīvnieka aizstāvja garderobē ir kas no dabīgās kažokādas!"

Es varu pārsteigt dizaineri Kristīni ar ziņu, ka tā visticamāk nav- kažokādas mūsu platuma grādos ir ekskluzīvs produkts un ne katram būs pa kabatai. Nemaz neiedziļinoties jautājumā par dzīvnieku aizstāvja definīciju.

Vispār ik palaikam jūtu, ka sabiedrības labturīgajam slānim ir jautājumi par to dzīvi kas notiek tur lejā, vai pat pa vidu.
Un te ir niša kursiņiem. Ir kursi datorgrafikā, angļu valodā un garīgumā. Ir biodejas, jogas un pat grāmatu klubi. Bet nav normāla kursa turīgajiem, kur dotu viņiem ieskaitu mazāk turīgo dzīves.

Cena šim kursam- turīgajiem piemērota un neapkaunojoša. Augsta.

Santa [userpic]

ēdiena ziņas

27. Novembris 2014 (13:21)

Sataisīju sev darba pusdienu kārbiņā lēcu salātus. Mērce no eļļas, zemesriekstu sviesta, apelsīna sulas un vēl šādiem tādiem niekiem. Rezultāts garšīgs, vispār pēdējā laikā esmu sapratusi, ka man patīk saldas garšas, tā sauktajos sāļajos ēdienos.

Santa [userpic]

sporta kluba ainiņas

12. Novembris 2014 (19:25)

Trešdienās eju uz deju aerobiku,- ikreiz kad tāda sasvīdusi nāku āra no zāles, priekšā mani jau sagaida pulciņš ļaužu drumām sējām ar 2kg melnām plastmasas nūjām rokās. Vai tie izsitēji, vai tas ir jumts? Nē, tie nākamās nodarbības dalībnieki.

Santa [userpic]

nekā nedarīšanas nedēļas nogale

2. Novembris 2014 (14:59)

Tā, kā esmu mājās viena, tad manas pusdienas sastāv no 15 pārpalikušo ādažu čipsu, 5 cepumiem selga ar sviestu un vīģu ievārījumu.

Lasu nejauši internetā atrastu grāmatu par to ka mūsu iekšiņa (galva) nosaka to, ko mēs velkam mugurā.

Santa [userpic]

23. Oktobris 2014 (16:34)

http://www.la.lv/ledijas-kodekss-20-likumi-kas-jaievero-istai-damai/

Pat nevaru izvēlēties kuru no punktiem izcelt.

Hm, "lēdija nelieto košļājamo gumiju un necenzētus vārdus", vai tomēr "lēdija nav uzbāzīga, attiecībās nekad nesper pirmo soli, viņa gaida, kad to izdarīs vīrietis."

Santa [userpic]

dzīves stila eksperti iesaka

22. Oktobris 2014 (13:04)

Ēdu bulciņas un klausos James Blunt.

Santa [userpic]

ikdiena

9. Oktobris 2014 (18:37)

Tikko noskatījos dokumentālo filmu, kur resni cilvēki raudāja par šokolādi.

Santa [userpic]

vilšanās

1. Oktobris 2014 (11:41)

Vakar noskatījos apvienotu Family Guy&The Simpsons sēriju.

Ņā :(

atpakaļ | 0 - 10 |