[icon] Svētki nogurdina, ikdiena spēcina
View:Jaunākais.
View:Arhivētais.
View:Draugi.
View:Par sevi.
View:Website (Mājaslapa).
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries

Subject:1 gads 3 mēneši, kas man uz sirds, makā un ikdienā ar diviem bērniem un sevi
Time:10:20
- Paula kungs uzsāk dārziņa gaitas. Iet trešā diena un iet labi. Viņam viss patīk, rīt parīt paliks jau uz diendusu.
- Finansiāli turpmākie mēneši būs izaicinoši mazliet. Dārziņam nav līdzmaksājums, jo nav vēl pusotrs. Tāpat jūt inflācijas ietekmi uz visām frontēm. Izgājām ar vīru cauri kontu izrakstiem un kam tērējam naudu. Nav tā, ka mums ir daudz visādu stulbu tēriņu, vienkārši pamata lietām smagi pieaugušas izmaksas. Klāt, protams, tāds nieks, kā Paulam ir piena olbaltumvielu nepanesamība- bam, pārtikas budžets inflācijas uzburbinātais vēl mazliet augšā. Bet nu ziņas īsumā- būs abiem jāpelna vairāk.
- No otras puses tēriņi ir arī papildinājušies. Mans stand-up, piemēram. Ja es eju uz open mic un vīrs ved vecāko bērnu uz baseinu, tātad ar Paulu ir aukle un tas maksā naudu. Improvizācijas nodarbības maksā, un kur vazāšanās apkārt, tur pieaug izmaksas visādos sīkumos- transports, biezpienmaizīte, dzēriens pirms vai pēc utt.
- Grafiki - jebal, kill me. Ar vīru mūžīga jenga kā salikt visu šo puzli, un katru nedēļu tāpat tas tornis sagāžas. Nesaliekams rubiks kubiks.
- Laiks vs nauda. Būtu labi nemaksāt par dzīvokļa tīrīšanu un to darīt pašiem. Bet tad mēs vismaz vienu brīvdienu nedēļā esam izbesījušies, sakasījušies un līdz galam visu nepadarījuši. Nesen tiktok redzēju komentāru, ka mājas solis patiesībā ir 3 soļi- sakārtošana, organizēšana un tirīšana. Tas ka mums ir palīdzība tīrīt, ļauj mums ar mazākām ciešanām tikt galā ar sakārtot un organizēt, kas ar diviem maziem bērniem ir pilnas slodzes darbs. Es labi saprotu, ka tā ir privilēģija spēt atļauties mājas uzkopšanas palīdzību.
- Pekeles- jebal. Tātad visu laiku no kaut kā izaug, tad ir lietas kas noliktas uz priekšu- atlaižu pirkumi, atdots, no māsas utt. Sezonu maiņas, kur starpsezona pati par sevi ir īstens miega paralīzes demons. Tam klāt- divi bērnudārzu skapīši ar uzturamo kārtību un maiņas lietu skaitu. Plus meitas pulciņi- dejas uz ko ved mana mamma (paldies manai mammai)- bet maisiņš jāsaliek un neko nevar aizmirst un baseins reizi ned- maisiņš jāsaliek un neko nevar aizmirst. Ā un man jau vēl ir savas pekeles ko menedžēt.
- Mazliet māc bažas par to kā būs kad atgriezīšos darbā. Ja tagad ar būšanu mājās paņemu vairāk mājas lietu menedžmentu uz sevi, tad man atgriežoties darbā vēl vairāk būs uz vīra pleciem. Un nav tā, ka viņš neko nedara un kasa dibenu pie tv. Mēs abi esam diezgan nopērušies.
- Aukles. Aukļu meklēšana uz nepilnu laiku un ne caur aģentūru- ieliec facebook, sarunā laiku un tad pazūd. Pārsvarā pazūd neceļot telefonu, dāzreiz uzraksta kaut ko par slimiem bērniem, pašas slimošanu, emergency utt. Sākumā veltīju laiku līdzjūtīgām ziņām, tagad man sāk palikt grūti ticēt tām ziņām, kas nav jauki.
- Ar vīru spriežam ka turpmākie gadi būs šādi izacinoši starp lietu menedžēšanu un mazāk iekrājumiem. Bet jau redzu, ka bērnam pieaugot paliek vieglāk. Lielā meita pati šupojas šupolēs un tas nozīmē, ka kaut kad viņai vairs nevajadzēs pieskatītājus 24/7 un mazajam vairs nevajadzēs pamperus un mēs tiksim cauri šai mazi bērni vs lieli plāni vecākiem fāzei.
- Tā jau viss ok, bet brīžam izbesī cik daudz enerģijas aiziet un stundu aiziet, lai saplānotu vienu reizi myfitness un vienas 5 min open mic.
comments: 6 piebildes or piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:in memorium
Time:11:12
Lai gan tikai attāli paziņas, tu man biji liels mirca, cibas, m6 simbols. Vesels laikmets ar tevi guļas kopā.
comments: 1 piebildes or piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:pēc brīžiem kad viss notiek
Time:13:09
Nākamā dienā iekrīt ar seju dubļos un secinu, ka viss ok. Viss kā parasti.
comments: piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:katru gad no jauna
Time:08:01
Marta sākumā ir šausmīgais besis par ziemu un nepacietīga pavasara gaidīšana
comments: 1 piebildes or piebilde Tell A Friend Add to Memories

Time:15:43
Laikam vairāk jāraksta cibā, lai uzlabotu balansu. Padaudz visādu - ko ASV prezis tev nestāsta, ēbreji ēd tavu bērnu galvas kausus zupā ļaužu.
comments: piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:Par ģērbšanos un male gaze
Time:20:26
Nesen ar Elīnu B. pļāpājot par ģērbšanos, pucēšanos un tradicionālo pieņēmumu, ka sievietes pucējās, lai patiktu vīriešiem, secinājām, ka mēs pucējamies, lai iepriecinātu savu 15 gadīgo es. Savu trauslo, kabatas naudas badā mērdēto sevis versiju.

Un kam pucējies tu?
comments: 7 piebildes or piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:nestrādāšana
Time:12:04
Kā es pagaidām izbaudu šo pauzi. Knibinos pa māju, klausos mūziku, podkāstus. Pēdējais pusotrs gads darba ziņā ir mani tā dedzinājis, ka brīnos ka patiesībā diezgan daudz ir padarīts arī privātajā flangā. Atpūtu vajag.
comments: piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:laba dzīve
Time:12:27
Kopumā es dzīvoju labu dzīvi. Man liekas, ka nepietiekami bieži novērtēju un pateicos. Jo vairāk man gadu, jo vairāk neticu, ka tas ir katra individuālais nopelns
comments: piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:ko tur teikt
Time:20:16
Mēs esam mirtspējīgi dzīvotspējīgā vecumā.
comments: piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:fakultatīvās nodarbības 9 mēnešus jaunai dāmai
Time:12:06
Berna baseins: 4 nodarbības ap 60 eur. Ja viņa pēc mēneša nepeldēs kā pro, tad es čista nezinu.
comments: 2 piebildes or piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:Par ziemassvētku brīnumiem.
Time:13:32
Kaķis pārrijies ēdienu tā ka jāvemj. 3 vietās pa lielai čupai. Kamēr skrienu pēc salvetēm un lupatas, bērns paspējis aizrāpot un sākt rotaļāties ar kaķa vēmekļiem.
Cheers!
comments: piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:Pakalpojumi pasaulei
Time:10:45
No diviem palielākiem andelē pirktiem drēbju komplektiem mazulim sanāca atlasīt dažus apģērba gabalus ko var un drīkst nēsāt, pārējos aiznesu uz tekstila atkritumu nodošanas punktu. Kas tas paradumu pārdot lietas kuru vienīgā vērtība ir "oo, nezināju ka džemperīti var nonēsāt līdz šādai stadijai". Un nē, par bumbuļiem kokvilnas apģērbiem es nesatraucos- man ir bumbuļu skuveklis.
comments: 7 piebildes or piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:random jautājums
Time:21:23
Kādēļ vecāki izvēlās mājmācību saviem bērniem?
comments: 6 piebildes or piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:sapņi un īstenība
Time:15:36
Ļoti daudz kas ir jāpadara, bet neko darīt negribas.
Saņemas, saņemas, Santiņ.

Ir tie cilvēki, kas saka, ka bērni viņiem ir lielākā motivācija skriet, uzvarēt, spēt. Man tā ir lielākā motivācija, visu dienu vāļāties pa aktivitāšu tepiķi. Meita zelē mantiņas uz vēdera, es zēlēju darāmos darbus.
comments: 6 piebildes or piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:Par labām lietām kas beidzās.
Time:11:57
Nav tā, ka vēlētos atkal būt stāvoklī, bet divas lietas gan diemžēl ir zudušas.

- Grūtniecības laikā āda bija lieliskā stāvoklī. Netaukojās, nekādu pumpu. Tagad atpakaļ mans kombinētais ādas tips.
- Grūtniecības vielmaiņa- ēd un ēd un neapstājies, zemes virsū nekas klāt nenāk. Franču maiznīcas bulciņas brokastīs būs jānomaina ar ko veselīgāku. Nē, tas krietni vien pārsniedza tās +400 kalorijas, ko paņem auglis.
comments: piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:vēl viena padošanās
Time:12:28
Ok, oficiāli ķepas gaisā vēl vienā jautājumā. Mājas tīrīšana. Nevienam nav vēlmes, nevienam nav kapacitātes.
Meklēsim kādu kas vismaz reizi 2 nedēļas palīdz ar šo jautājumu. Bērns, darbs, draudzības un vēlme dzīvot puslīdz labu dzīvi, puslīdz tīrā mājā uzvar vēlmi taupīt naudu šim jautājumam. Pašai jau liekas nedaudz buržuju gājiens, bet no otras puses es vairākus savus dzīves gadus pelnīju naudu kā apkopēja. Man tas deva līdzekļus aliņiem, tagad laiks dod alus naudu kādam citam.
comments: 19 piebildes or piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:atvaļinājums
Time:11:19
Šis kopumā pagaidām ir bērna kopšanas atvaļinājums. Meita čuč, es ēdu pankūkas ar mellenēm un zipāju internetus. Šodien nekur neiešu.
Pagājušonedēļ fokusējos uz garām pastaigām, muzejiem un Rīgas centra pusdienu piedāvājumiem, proti visam tam, kam man darba dunā laika un enerģijas nav.
Rīt aizies iečekot, kas jauns Kim! un farmācijas muzejā.

Jeb dzīve ar mierīgu bērnu.
comments: 4 piebildes or piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:zīdaiņa aukle needed
Time:09:27
Laika griezumi tādi dīvaini, tāpēc rēķināmies, ka tas var nebūt viens cilvēks, bet savai vien 1,5 ned atpakaļ dzimušajai meitai meklējam zīdaiņa aukli.

- Augusts- puse septembris: pirmdiena- trešdiena, no apmēram plkst. 10:00-16:00, plus kāds vakars (es strādāšu, bet vīrs atkopsies pēc rokas operācijas un būs vienrocis)
- Otra septembra puse - decembris: viena diena nedēļā + dažreiz kāds vakars vai nakts, lai palaistu vecākus brīvsolī. Par datumiem tad jau vienojās strādājot. (es strādāšu, vīrs BKA, bet laiku pa laikam mums vajadzēs laiku divatā, vai ar draugiem)

Var pie mums, var pie jums. Paši dzīvojam blakus krasta ielas Depo veikalam, strādājam netālu no Zemitānu stacijas, tāpēc vēlams, lai visas adreses ir plus/mīnus maršrutā.

Prasības: praktiska pieredze zīdaiņa aprūpē kā auklei, profesionālim vai vecākam/aizbildnim. Var būt dekrētā vai pensijā esošs cilvēks.

Ierosinājumus, piedāvājumus uz santa.bieza@gmail.com
comments: 4 piebildes or piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:ja že maķ
Time:11:02
Ar vīru ņirdzām, ka dzīves sākumā par saviem pirdieniem raudi pats, vēlāk raud citi.
comments: 7 piebildes or piebilde Tell A Friend Add to Memories

Subject:visādas kaites mani lietuvēni
Time:10:04
Mūzika:FKA Twigs - Cellphone
- pēdējo nedēļu ļoti ļoti sāp kreisās puses ribu starpa viena. Gribētos aiziet pie ārsta, bet nav ne jausmas pie kā tad iet šādā gadījumā.
- vakar uzkāpu uz biroja ripuļkrēsla vienas kājas, sastiepu potīti un nožāvos uz sāna ar lielu plaukšķi. Šodien kāja uzpampusi, kliboju pa māju.
- vakar gandrīz noģību uz velosipēda. Vienā brīdī sapratu, ka labāk būs stumt. Gan jau dzelzs rezerves.

Tikmēr meita pa naktīm tēlo jūraszvaigzni manā vēderā un spiežas laukā pa abiem sāniem.
comments: 2 piebildes or piebilde Tell A Friend Add to Memories

[icon] Svētki nogurdina, ikdiena spēcina
View:Jaunākais.
View:Arhivētais.
View:Draugi.
View:Par sevi.
View:Website (Mājaslapa).
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries