Jauna dienasgrāmata...


Tūlīt, tūlīt! Aizpildi tikai informāciju, kas zemāk prasīta, nospied pogu "Gatavs!" un weblogs ir tavs!

Par noteikumiem.

1) Šajā saitā cenzūra neeksistē. Es ticu vārda brīvībai.
2) Aizliegts publicēt materiālus, kas ir pretrunā ar Latvijas Republikā spēkā esošo likumdošanu. (Latvijas likumdošana aizliedz publicēt, piemēram, bērnu pornogrāfiju vai materiālus, kas aicina gāzt valsts varu, un arī lielu daudzumu citu lietu. Ir daudz likumu, kādi tie ir, ne es, ne tu īsti nezinām.
Ja nu kas, gan jau laipns tēvocis no policijas piezvanīs un uzaicinās tevi uz pārrunām. Paskaidros, ka esi pārkāpis kādu likumu, par kuru tu pirmo reizi dzirdi...)
3) Dienasgrāmatas (c) pieder dienasgrāmatu autoriem. Sviesta Ciba neuzņemas nekādu atbildību par autoru tekstu saturu, mēs tikai hostējam to.
4) Diemžēl man ir jāatzīstas, ka neko nevaru tev kā lietotājam garantēt. Varu piedāvāt tikai to, kas ir..
5) Tad nu ņem par labu.


 1. Lietotājs:
  Katram lietotājam ir savs, unikāls lietotāja vārds (user name). Pirmkārt, lietotāja vārds nosaka, pēc kādas adreses ir pieejama dienasgrāmata. Otrkārt, šo vārdu tu lietosi, lai ielogotos serverī. Treškārt, ar šo vārdu tu rakstīsi komentārus.

  Iespējams, īstenībā tu gribi izveidot jaunu kopienu?
  Lietotāja vārds drīkst saturēt tikai mazos burtus (a-z), ciparus (0-9) un pasvītrojuma zīmi (_). Lietotāja vārds nedrīkst būt garāks par 15 simboliem.
 2. E-pasts:
  For verification and security purposes, we need your email address. Read our privacy policy for more information on our information practices.
 3. Parole:
  Izdomā, kādu paroli sev gribi (un pieraugi, lai to atcerētos!).
  Ievadi vēlreiz:
 4. pretmeslu paarbaude:
  Ieraksti te miilucibu un ssodienas datuma skaitli vienaa vaardaa
Home : Create Journal
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?