Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "Labi, lēti, izdevīgi" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:pa_leeto (4654) pa_leeto
Centrālais utenis
Labi, lēti, izdevīgi
Vārds:Labi, lēti, izdevīgi
Atrodas:Latvia
Par:Tev ir kaut kas, ko pašam nevajag, par velti atdot arī īsti negribi? Te ir vieta tavam sludinājumam.

Mums ir arī noteikumi un ieteikumi:

- gribi kaut ko dabūt, nevis piedāvāt? raksti komūnā [info]vajag.
- gribi kaut ko pārdot, bet par tādu pašu naudu, par kādu pirki? lūdzu, [info]paardod.
- padomā, varbūt gribi tikt no mantas vaļā [info]par_velti?
- katrai no šīm komūnām ir sava konkrēta specifika (hinti nosaukumos), tātad viens sludinājums nevar atbilst visām vai vairākām. izvēlies rūpīgi, postēt [info]pa_leeto vai [info]paardod, tas nav viens un tas pats. ja iepostēsi abās, no [info]pa_leeto sludinājums tiks dzēsts.

- bildes liekam aiz lj-cut.
- nav komentēšanas iespējas - nav posta.
- ja neizdodas pārdot ar pirmo reizi, var mēģināt vēlreiz. kopējais maksimums - 3 reizes.
- reklāma šeit nav vēlama.
- "pa lēto" ir stiepjams jēdziens. bruņojies ar veselo saprātu, un viss būs labi. salidzini.lv un kurpirkt.lv tev pateiks priekšā reālo tirgus cenu daudzām precēm. par to zemāka jau var kvalificēties kā "pa lēto".
- esi tik labiņš un komūnas lasītāju ērtības labad norādi pārdodamo lietu parametrus, īpaši aktuāli tas ir skapju izpārdošanās.

- posti, kas neatbildīs noteikumiem, tiks dzēsti. var tikt arī pie bana, ja pacenšas. moderatori patur tiesības dzēst visa veida beztēmas un spamu.
Atbildīgais:4: austrinjsh, begemots, liene, rasbainieks
Locekļi ;):1210: Skatīt sazvērniekus .
Štelli pielūko:1390: 10_15, 10punkts15, 217, 29ths47h, 2daces, 3468, 3849, 3_5469mhz, 6824t59m125081x, 90210, 96, __________, ___speakshop___, _adriana_, _alex, _alison_, _kastanis_, _kinky_, _libertine_, _linda_, _riot_, _serpentine_, _sinner_, _vilcene_, _z_, a_toms, aabols, aalichi, aalisee, aara, aardark, aarpraac, abece, access_denied, acdc, actuale, adelise, admiralis, adonija, aginja, agnostic, ago, aijaiai, ainaars, aiz, aizkadrs, akademikjis, akwiinas, alamond, aleja, alfa_beta, alice_and_bob, alika, alise_un_trusis, alisons, alisse, aliya, allcatsaregrey, ally, almost_an_angel, alnis, alvils, amalie, amanita, amano, amazeme, ambera, amberss, amelia, amfibolija, aminoskaabe, amneezija, anaesthetic_, anahata, anasazii, anb, ance, ancho, anciitis, and, andaliste, andr, andris_k, anducs, anete, aneteens, anette_, angel_girl, angellore, ani, anii, anima_de_nera, anit, anna_anna, annamalina, annee, anneth, annii, annija_, annu, another_love, anrys, antijahve, antoinette, any_thing, apjukums, apm, apogs, arbante, arch, arejs, arhiivs, ariadne_smile, arnisl, arrianda, art_fatal, artemzija, ashtray_heart, asociacija, aspirins, aste_loti_kupla, atheist, atkariigais, atnadze, atvasara, au, aurah, aurinko, aurra, austrinjsh, ava, avalon, avatrilleris, avene, az, bagdarama, balerina, baltapoga, bananzivs, baty, bax55hqy8dlb, beafheart, beavis, bebre, begemots, beibeibei, belaa, belle, berija, berserks, ...
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?