slepenaamaasa

Piedāvāju

Feb. 22., 2019 | 12:28 am
posted by: slepenaamaasa

Tas nav kaut kā diezgan komiski - apzināties, ka esmu slēpusi lietas pati no sevis un ka tāds process vispār ir iespējams?!

Link | interesē, saki ko gribi! 2 jau ņemas | Add to Memories


slepenaamaasa

Hot news!

Feb. 21., 2019 | 11:31 pm
posted by: slepenaamaasa

Okei, man liekas, ka esmu properly fucked.

Man ir labākais draugs, ar kuru mums abpusēji ir maksimāli labs, maģisks kontakts un mīlestība, kas, manuprāt, ir dziļāka par romantisko. Mūsu pazīšanās sākumā mēs abi viens otrā bijām arī iemīlējušies, bet arī pārāk ļoti cāļi ar garīgās veselības problēmām, lai saietu kopā. Mēs vienmēr esam bijuši draugi. Viņš (telefona otrā galā, jo nedzīvo Latvijā) ir bijis ar mani, kad čurāju uz grūtniecības testa strīpiņas pēc kaut kāda stulba dzēruma sakara un biju neizsakāmi nobijusies, viņš vienmēr atvieglo manus nervu sabrukumus un es - viņējos pat neko īpašu nedarot, un mums vienam otram reti kaut kas ir jāpaskaidro tā vienkāršā iemesla dēļ, ka mēs esam tik līdzīgi. Es agrāk teicu, ka esam vienas dvēseles divas puses vai viens cilvēks divos ķermeņos, bet pēdējā laikā to šķiet nepareizi teikt, jo mūsu attiecības ļoti bagātina arī atšķirīgais.

Viņš ir bi un šķiet, ka vairāk uz vīriešu pusi. Viņš eksperimentē ar savu sievišķību. Izaudzējis garus matus, reizēm krāso nagus un tādā garā. I am not into that, bet tas paplašina manas tolerances robežas un es mīlu viņu tik ļoti, ka tam nav tādas baigās nozīmes.

Nesen viņš satika ļoti foršu čali, kurš vienreiz turēja viņa roku, ir silts un atmosfērisks, un visādi citādi uzmanības vērts. Viņš ir iemīlējies, un mēs daudz par to runājam, beidzot atklāti iztirzājot to laiku sākumā, kad dzīvojām ģeogrāfiski tuvu un arī viens otrā samīlējušies. Situācijas šķiet līdzīgas. Sākumā es biju maksimāli priecīga un vēl aizvien esmu par to, ka viņš beidzot dabū piedzīvot to brīnišķīgo sajūtu, kāda ir iemīlēties, kad esi tam mazliet vairāk gatavs. Manuprāt, tas ir tīri cilvēcisks ieguvums, dāvana, pat tad, ja tā mīlestība beigās nepāraug attiecībās vai ir vienpusēja. Es to zinu, jo tā jutos, kad biju iemīlējusies viņā pati. Tajā laikā es mēdzu teikt, ka puķe nav jāplūc, lai izbaudītu tās smaržu un eksistenci, drīzāk jau tieši otrādi.

Taču mēs neesam nekādas stulbas puķes, un šodien mūsu facetime laikā es beidzot pilnībā apzinājos visu, kas manī vēl aizvien nav nomiris, pretī sejai, kas priecīgi taisījās iet satikt savu iekāres objektu. FUCK. FUCK. FUCK. FUCK. FUCK. FUCK. FUCK. FUCK! Man liekas, ka vēl aizvien esmu viņā iemīlējusies. Man acu priekšā stāv tā stulbā filma ar Džūliju Robertsu, kur viņai vajadzēja savu labāko draugu tikai tad, kad viņš beidzot precēja citu sievieti.

Vienmēr biju domājusi, ka beigās tāpat būsim kopā. Nespēju iedomāties, kā man jebkad varētu būt labāks kontakts ar citu cilvēku. Man nevilšus vienmēr sanāk kaut kādā brīdī salīdzināt citus čaļus ar mūsu kontakta līmeni. Kādu citu ar to salīmeņot šķiet gandrīz neiespējami. Es viņu tik ļoti mīlu. Man sāp, ka tagad viņš grib būt kopā ar to čali, bet tad ar mani nevarēja. Ka laiki ir citi, un viņa romantiskās jūtas pret mani patiešām ir beigušās. Un vienlaicīgi es nezinu, vai tā nav tikai parastā greizsirdība, kāda man ir pret visiem cilvēkiem, kuri ir svarīgi maniem labākajiem draugiem. Vai tas pats instinkts, kas liek tev kaut ko nopirkt tikai tāpēc, ka tas palicis pēdējais atlaižu plauktā. Vai tāpēc, ka to pēkšņi ļoti grib citi, tev liekas, ka tev arī vajag un negribi pazaudēt iespēju to dabūt.

Es nezinu, vai gribētu būt ar viņu kopā, ja viņš tagad pateiktu "okei, esam kopā". Varbūt tad man tieši viņu negribētos, jo man vajag tikai to, kas var pazust un pamest.

Zinu, ka varu ar viņu to izrunāt, mēs esam runājuši un varam runāt par absolūti visu, bet man reāli kauns. Vienu brīdi es izturos kā vesela fanu komanda viņa attiecībām, bet nākamajā atzīstos, ka visus šos gadus esmu fonā pieņēmusi par pašsaprotamu, ka mēs tāpat beigās būsim kopā un agri vai vēlu apprecēsimies. Varbūt es tā domāju tikai tāpēc, ka bērnībā skatījos daudz romantisko filmu un bija tas stereotips par neiespējamo vīriešu un sieviešu draudzību. Vai tāpēc, ka tās ir labākās attiecības manā dzīvē. Man ir tik ļoti bail pazaudēt savu mentālo dvīni un sačakarēt viņa potenciālo pirmo (reāli notiekošo) mīlestību, bet šis laikam bija nenovēršami.

Shit is gonna go down.

Link | interesē, saki ko gribi! 3 jau ņemas | Add to Memories


heishy

Piedāvāju

Feb. 22., 2019 | 12:05 am
posted by: heishy

Joptvai, kas tas tikko bija, ko nosapņoju ..
Skūpstīties jau var, bet kad telpā ir par karstu un segā esi ievīstījies, personas mēle pārvēršas par kaut ko ķirzakai līdzīgu mutē.
Džīzas.

Eju pieregulēt radiatorus un attīt filmu no labākās daļas.

Link | interesē, saki ko gribi! | Add to Memories


zin

Piedāvāju

Feb. 21., 2019 | 11:15 pm
posted by: zin

pie visām sajūtām ir vainīga tikai un vienīgi smadzeņu ķīmija.
tas, kā tā tiek kultivēta, nepamanīta, vai rodas, ir cits stāsts..

Link | interesē, saki ko gribi! | Add to Memories


ena

Piedāvāju

Feb. 21., 2019 | 10:25 pm
posted by: ena

Sii diena bija psiha man bija jaanodod analiizes tuksjaa duusjaa neest un nedzert un ceelos kaa parasti 6 un analiizes nodevu 12 un pa vidu tradicionaalais riits ar luugsjanos luudzu celies luudzu eed putrinju luudz gjeerbies luudzu nesit luudzu apseedies luudzu velc zekjiites luudzu nemet graamatu pret sienu luudzu nevirini durvis un nespiedz kaapnju telpaa luudzu nesit man luudzu uzvelc cepuriiti luudzu beidz sist durvis luudzu uzvelc atpakalj bikses luudzu ejam luudzu luudzu taa divas stundas tad veel divas stundas pie acu aarsta kur sastriideejos ar dakteri un peec tam atvainojos un vinja man teica jums vajag atpuusties kur juus taa skrienat un es teicu paldies jums miiljs uz redzeesjanos lai arii es negribu vinju veelreiz satikt un pa dienu es kaartoju dokumentus operaacijai un runaaju ar apdrosinaataajiem cik simtus vinji nosegs un cik es maksaasju pati un privaatskolotaaja necelj telefonu un mediciiniskaa komisija kanjiera ielaa neatdod psihiatra sleedzienu izgliitiibas raksturojumam un skola mani krata ka neesmu to nokaartojusi un haltuura pa piecdesmit eiro elpo pakausii un otra haltuura raksta vatsapaa un darbaa kalendaars griezjas kosmiskaa aatrumaa pieturiet mazliet man nav tik daudz domu un sapraata un pirkstu lai drukaatu un man pietruukst ka man buutu bezbeernu draudzene kura man pateiktu ej paseedi kafejniicaa palasi graamatu es paspeeleesjos ar puikaam un es aizietu uz kafejniicu un palasiitu graamatu

Link | interesē, saki ko gribi! 1 jau ņemas | Add to Memories


ena

Piedāvāju

Feb. 21., 2019 | 10:22 pm
posted by: ena

Man laikam tas nepiestaav un laikam taa neizskataas bet es esmu ljoti romantiska

Link | interesē, saki ko gribi! | Add to Memories


bljanna

Acenes?

Feb. 21., 2019 | 02:40 pm
posted by: bljanna

Sen nebiju bijusi amfiteātra tipa lekciju zālē uz lekciju/prezentāciju. Telpa bija ļoti gaiša - par gaišu prezenetācijai. Varbūt tā bija problēma, kāpēc es pirmo reizi mūžā nevarēju īsti labi salasīt prezentācijas tekstu? Burtu izmērs ok, bet salasīšana prasīja piepūli, viss drusku miglains. Un tad es pievērsos lektores sejai, kurai... bija izplūdušas kontūras. Jums tas varbūt šķitīs smieklīgi, ka es nesaprotu, kas notiek. Bet man vienmēr bijusi perfekta redze, tāpēc esmu maķenīt samulsusi un tagad meklēju attaisnojumus - telpa par izgaismotu, varbūt es par daudz laika pavadu patumšās telpās (mans dzīvoklis), trenējot acis tikai uz tuvumu (dators, grāmatas) utt. Būšu LV, laikam jāaizstaigā līdz acu dakteriem.
Tags:

Link | interesē, saki ko gribi! 3 jau ņemas | Add to Memories


kakjux

Piedāvāju

Feb. 21., 2019 | 08:00 pm
mood: -
music: BirdPen - Lake's Demand For An Interlude
posted by: kakjux

šodienas darba diena bija tāda, pēc kuras sēdi, blenz sienā un atceries, ka pirms stundas gribēji iziet uzpīpēt. un aizej palasīt svešas cibas, aizdomājoties, ka varbūt vajadzēja dzīvot citu dzīvi. bet nē. nu laikam jau nē. padzīvos šito pašu pagaidām. weekendā anyway sola ļ sliktu laikapstākli, tur varētu saķert tos darbus, pie kuriem šodien nesanāca pieķerties.

also, atgādiniet man kāds rīt, ka man uz pastu baigi vajag aiziet.
Tags: , ,

Link | interesē, saki ko gribi! | Add to Memories


khosmos

Piedāvāju

Feb. 21., 2019 | 08:28 pm
posted by: khosmos

Kas tas par prikolu jauniešiem, kas dzimuši pēc 1996. gada - ziemā staigāt ar plikām potītēm? Vai viņi šādi iegūst milzu pašpārliecību? Vai viņi trenē nervu sistēmu, to aukstumā atrofējot? Vai fenomens ir līdzīgs tam, kur, daudz masturbējot, var ilgāk "nebeigt"? Manuprāt, sašaurināti asinsvadi nenāk par labu fiziskām aktivitātēm - var dabūt krampjus. Man agrāk bija krampji miegā, vienā un tajā pašā vietā, bet tad es sāku sapņot par citām tēmām.
Tags:

Link | interesē, saki ko gribi! | Add to Memories


chimera

Piedāvāju

Feb. 21., 2019 | 07:10 pm
posted by: chimera

uzzinu_pēdējais: lāgerfelda kaķim ir sava vikipēdijas lapa!

https://en.wikipedia.org/wiki/Choupette

laimīgais zvērs tikko mantojis trīs miljonus un māju 120 miljonu eiro vērtībā. es tā aizdomājos - esmu mājdzīvniekvienaldzīga, bet tomēr - būtu tikai godīgi, ja kaut vai daļu mantojumā atstāto līdzekļu dzīvniekcilvēki novirzītu ne vien iemīļotajiem cilvēkiem, bet arī zvēriem. nu, kaut vai kaut kādas eiras uzturēšanai, kamēr tiek meklēts jaunais saimnieks. principā (te man tikko fašismā iegailējās acis!) tiem, kuriem nav ko savam zvēram novēlēt, būtu noliegts tādu turēt, citādi pēc tam skraida pa pagalmiem dieva nepieņemti, kraupaini un lauž svešas sirdis.

Link | interesē, saki ko gribi! 5 jau ņemas | Add to Memories


khosmos

Piedāvāju

Feb. 21., 2019 | 06:53 pm
posted by: khosmos

tagad man pietrūkst mana kaķa. rokas jau gandrīz sadzijušas kopš pēdējās reizes, kad tikāmies. viņam patiktu jaunais istabas iekārtojums. viņš man tāds izsmalcināts. mēs varētu kopīgi strādāt par interjera expertiem - es skatītos krāsas un dizainus, viņš pārbaudītu statisko elektrību mēbelēs ar auduma pārklājumu.
murr murr murr... huyakš ar ķeksi!

Link | interesē, saki ko gribi! | Add to Memories


khosmos

Piedāvāju

Feb. 21., 2019 | 06:25 pm
posted by: khosmos

esmu dzirdējusi teoriju, ka es esot vampīrs.

jā, esmu dabiski bāla kopš bērnības. pusaudžu gados baidījos sauļoties, jo ikreiz pamatīgi apdegu un kļuvu sarkana. tagad man ir īpaši jāpiepūlas, lai iegūtu iedegumu, laikam āda ir kļuvusi biezāka. vecmamma agrāk vienmēr teica, ka man esot mazasinība.
tātad, ja es esmu vampīrs, sanāk tā - esmu bāla un mazasinīga, un, dzerot asinis, es kļūstu, tā teikt, cilvēcīgāka. ja daudz sadzeros - sarkana kā biete. skatījos tādu video par pāri, kuri dzer viens otra asinis, burtiski, no glāzes. viņi bija reāli pumpaini, ļoti sarkani un uzblīduši (apmēram kā līķi). (tagad jums ir zināmas asintiņu dzeršanas galvenās vizuālās pazīmes!)

kas vēl? ā, zobi! jā, 12 gadu vecumā man izrāva divus blakus zobus un iekoriģēja vietās ilkņus. man pat bija ģipša atlējums. tātad... vēl viena pazīme. jāpiebilst, ka manam puisim ir līdzīgs sakodiens. kad ieraudzīju, uzreiz sajutu radniecību.

runā, ka vampīri sēcot. mans puisis sēc miegā. viņš arī reizēm guļ uz muguras kā vampīrs. es guļu, kā pagadās. protu gan sēkt, gan čukstēt sēcot, gan izdot citas neartikulētas skaņas. ghhrrhrhh... esmu arī vilkatis.

neredzamība... jā, ir bijis tā, ka mani pamana tikai pēc laba brīža, kad telpā nav neviena cita. protu kustēties bez skaņas. vēl protu ļoti ātri kustēties. bērnībā pratu trikus ar kārtīm. vēl es piedurknēs liku monopola naudu, jo man piederēja divi monopoli.

Harijs Poters prot runāt ar čūskām. manuprāt, ikvienam vampīram jāprot runāt čūskām. vēl es māku runāt ar kaķiem un citiem dzīvniekiem, bet mans kaķis ļoti bieži mani ignorē un aizgriežas. reizēm viņš dod man padomus ar balsi. es arī bieži jautāju viņa viedokli, jo viņš ir mans mīļais kaķu loveris (tā viņš izlēma) un mazais puika princis visu kaķu prototips Sers Murimorts fon Ķeksis.
Tags:

Link | interesē, saki ko gribi! | Add to Memories


ulvs

Piedāvāju

Feb. 21., 2019 | 05:40 pm
posted by: ulvs

Vakarnakt bija skaisti temperatūras murdziņi. Šodien jau jūtos labāk. Taču joprojām mazliet dirsā. Ceru, ka līdz rītdienai būs pārgājusi tā trulā "esmu slims" sajūta pakausī, degunā, mugurā un kājās.

Link | interesē, saki ko gribi! | Add to Memories


ulvs

Piedāvāju

Feb. 21., 2019 | 05:39 pm
posted by: ulvs

Meklējam krietnu meiteni, kura vēlētos no marta īrēt gaišu, ne īpaši lielu (aptuveni 15kv m) istabu 3 istabu dzīvoklī Matīsa 32 ielā, 4 stāvā (ēkā uz Matīsa un Čaka krustojuma). Pārējās divās dzīvojamās istabās mitīs divi jaunskungi (Zigfrīds Kapilinskis un Ulvis Urtāns, jā, mūs var atrast feisbukā), kuri, būdami mūzikas, mākslas, nosacītas bohēmas cienītāji un arī praktizētāji, pavisam noteikti dotu priekšroku dzīvokļbiedrenei, ar ko būtu interesanti socializēties un varētu saprasties, nevis tādai ar pretējām interesēm. Saprotams, šādas intereses nav obligātas, taču vēlamas. Maksa par istabu aukstākajā mēnesī (ieskaitot komunālos) aptuveni 210, siltajos mēnešos attiecīgi no 140.

Esenciāli atrast dzīvokļa biedreni, kura būtu gatava parakstīt īres līgumu par savu istabu, lai no marta mēs visi jau varētu ievākties. Saimniece ir sagatavojusi īres līgumu, ko paraksta visu trīs izīrējamo istabu iedzīvotāji, tāpēc nevaram ievākties tur divatā. Interesentus rakstīt uz u.ulvis at gmail. Meklējam tieši meiteni, jo vēlamies rast balansu. Trīs vīrieši vienā dzīvoklī izklausās pēc potenciālas traģēdijas, sačakarēta iņ-jaņ balansa.

Foto no dzīvokļa.

Link | interesē, saki ko gribi! | Add to Memories


dienasgramata

Piedāvāju

Feb. 21., 2019 | 05:00 pm
posted by: dienasgramata

DELFI. 2018. gadā par braukšanu bez biļetes vilcienā tika sodīti 666 pasažieri, kas neesot uzskatāms par lielu rādītāju, ņemot vērā, ka gadā kopumā "Pasažieru vilciens" ir pārvadājusi 18,08 miljonus pasažieru.

Link | interesē, saki ko gribi! 5 jau ņemas | Add to Memories


windrider

Piedāvāju

Feb. 21., 2019 | 04:27 pm
posted by: windrider

Kādreiz biju nedaudz vīlies, ka esmu piedzimis tādā garlaicīgā laikā, kad visi lielie notikumi jau beigušies pirms manas dzimšanas un arī nākotne rādījās tāds pats mierīgs un garlaicīgs ceļš uz rietumu pasauli kur kaut kas trauksmains vai neparasts atgadās ļoti reti. Pēdējie lielie 20. gs. satricinājumi PSRS sabrukums un Atmoda gan tika piedzīvoti, bet faktiski neapzinīgā vecumā un atmiņu par tiem tikpat kā nav. Arī trakie 90tie gadi tika iepazīti tikai no pamatskolnieka perspektīvas. 21.gs. sākumā tiešām likās, ka viss interesantais aiz muguras un priekšā ir tikai garlaicība.

Bet pēdējie gadi atkal kļūst aizvien interesantāki un dažādi procesi pasaulē notiek diezgan trakā paātrinājumā. Katrā ziņā, man kā vēsturniekam, nākamie 10-15 gadi būs ļoti interesanti un gaidu ar ko tas viss beigsies. Protams ja pieņemam, ka pārskatāmā nākotnē vispār kaut kas beigsies. Šis laiks būs tik interesants arī tādēļ, ka ir faktiski neparedzams. Tā ir viena no šodienas raksturīgākajām pazīmēm, ka kaut ko precīzi prognozēt kļūst aizvien grūtāk, jo daudzi procesi notiek pretrunā jebkādai loģikai vai veselajam saprātām. Tāpēc arī var saprast sabiedrībā aizvien pieaugošās eskeipisma un izolacionisma tendences, kā piemēram pārvākties dzīvot viensētā mežā vidū, vai būvēt uz robežas mūri. Tikai šajā gadījumā beigās iznākot no meža šoks par pasaulē notikušo būs daudz lielāks.
Katrā gadījumā man meita dzīvos krietni savādākā pasaulē nekā mēs šobrīd dzīvojam. Vai tā būs labāka vai sliktāka rādīs laiks. Es ar interesi vērošu.

Link | interesē, saki ko gribi! 1 jau ņemas | Add to Memories


vikings

Zobi, zobi.

Feb. 21., 2019 | 03:22 pm
posted by: vikings

Nu tad, kad vismazāk to vajag, sāk sāpēt dzeroklis.
Un tā, ka pat 3x400mg Ibumetīna līdz uz 2 stundām maksimums.
par Kiviču nekas nav dzirdēts?

Šorīt izravēju to sakņoto sāpju kamolu, vaigs tāds, it kā es būtu ierīvējis zodu ar dzīvu biti un viņai tas nebūtu paticis.
Vai rīt doties uz lauku pusi un bekot - HVZ,

Link | interesē, saki ko gribi! 4 jau ņemas | Add to Memories


ninona

Piedāvāju

Feb. 21., 2019 | 02:19 pm
posted by: ninona

M šogad skolā mācās adīt, vakar esot bijis jāaiznes pabeigtais gabals, bet M... Pateikusi skolotājai, ka aizmirsa mājās un atnesīs šodien, skolotāja noticēja (M taču viņas mīlulīte). Nebija jau melots, bet darbs mājās stāvēja pusdarīts. Vakarā raudādama mēģināja adīt, bet izrādījās, ka jau aizmirsusi KĀ. Nācās mācīt no jauna. Bet vismaz šodien aiznesa nobeigtu. Turklāt tīri smuku.

Link | interesē, saki ko gribi! | Add to Memories


qgmr101

em eff - We Speak In Non Sequitur / dzīve

Feb. 21., 2019 | 01:35 pm
mood: weird weird
music: em eff - We Speak In Non Sequitur [Full Album] - YouTube
posted by: qgmr101

Šodienas skaņas: em eff - We Speak In Non Sequitur [Full Album] - YouTube

Aizpagājušajā nedēļas nogalē ar mazajiem biju uz Mākslas muzeju un Ausmeņa kebabu sestdien un svētdien uz Motormuzeju.

Pagājušajā nedēļas nogalē ar mazajiem biju uz Biķernieku trasi skatīties Ziemas kausu sestdien (pilnīgi par brīvu varēja staigāties un skatīties) un svētdien uz Zooloģisko dārzu.

Ir plāni šai nedēļas nogalei arī, ka tik veselība ļautu. Nevar sēdēt mājās, nevar, citādi prātā var sajukt (kas arī tiek pamazām darīts), kamēr mazie uzar māju un kašķējas un kauc aiz bezdarbības. Un mājās pašam jau mazliet apnicis.

Šonedēļ esmu nogāzies ar angīnu, megastipri sāp kakls (šodien par laimi jau mazāk), pirmdienas vakarā bija ķermeņa temperatūra 39,3 °C. Ģim. ārste izrakstīja antibiotikas “Amoxil”, teica dzert tās un tā. Naktīs stipras svīšanas epizōdes, burtiski slapjš krekliņš un bikses, jāpārģērbjas.

Link | interesē, saki ko gribi! | Add to Memories


heishy

Piedāvāju

Feb. 21., 2019 | 01:25 pm
posted by: heishy

Oj, liekas, ka šodien piektdiena.
Aplauziens.

Link | interesē, saki ko gribi! 3 jau ņemas | Add to Memories