Vajag, vajag, vajag [entries|archive|friends|userinfo]
Vajadzību katalogs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

moodle [Oct. 3rd, 2015|04:01 pm]

miss_doherty
Vajag kādu, kurš var pastāstīt/parādīt/iepazīstināt ar moodle vidi.

Par atlīdzību sarunāsim :)
link1 comment|piedāvāt variantu

Īrnieku vajag, īrnieku... [Oct. 2nd, 2015|04:09 pm]

gracy_kelly
SITUĀCIJA:
Šovasar pārvācos no darba-projekta mazpilsētā atpakaļ uz Rīgu, atsāku īrēt dzīvokli, kurā kaut kad studiju laikos esmu jau dzīvojusi. Plāni draugiem un radiem skarbi mainījās, paliku dzīvoklī viena pati. Mana izvēle, jo man tur ļoti patīk. Atradu darbu. Parēķināju, sapratu, ka ziemā toč' nevarēšu viena pavilkt. Meklēju kādu, ar ko kopā izmaksas dalīt. Dzīvokļa īpašniece ir ar mieru. Tātad piedāvāju īrēt ISTABU.

DZĪVOKLIS:
Vecmīlgrāvis. Padomju laika piecstāvene. Pirmais stāvs. Trīs istabas, no kurām vienā dzīvoju es. Viena ir caurstaigājama dzīvojamā/viesistaba. Trešā - tā, kuru piedāvāju kādam citam!
Dzīvoklis ļoti labā stāvoklī, karstie un aukstie ūdeņi, gāzes plīts, veļasmašīna, ledusskapis, vannas istaba, WC. Brīvajā istabā svaigi līmētas gaišas tapetes. Interneta šobrīd nav, jo es dzīvoju uz mobilā, bet ir plāns ievilkt Lattelecom. (Tīri informācijai - LMT zona ok, bet mobilais nets nevelk.) Ļoti saulains - rīta un dienas saule visos logos, bet vasarā, ja vēdina un piever žalūzijas, ir ok. Istabā mēbeles var būt un var arī nebūt - šobrīd tur ir rakstāmgalds un izvelkamais dīvāns. Pārējais viss jau ir mēbelēts, bet tā mierīgi, bez padomju laiku sekcijām un tepiķiem pie sienām.

VIETA:
Kā jau minēju, Vecmīlgrāvis. Centra mīlētājiem nederēs. Bet Vecmīlgrāvis šobrīd kulturāli atdzimst... Līdz centram 35 - 40 minūtes ar autobusu, plus 5 minūtes līdz pieturai. Ar mikriņiem vai vēlos vakaros, protams, ātrāk. Vajadzības gadījumā - ar taksi kādi 8 līdz 9 EUR. Aiz loga pavasaros zied ceriņi un kastaņi, tuvu Ziemeļblāzmas kultūras pils, drusku tālāk jūra (25 min ar riteni), kaijas virs galvas ārā kliedz visu dienu (ērti, ja nevēlas dzirdēt savus iekšējos putnus)... Var iet skatīties kuģus uz Mīlgrāvja kanālu. Vispār tāda "zaļa" sajūta. Ja vajag, teorētiski kaut kur pie mājas var atrast arī vietu mašīnai. Ja vajag, pīpēt var iet ārā - pirmais stāvs.

DZĪVOKĻA BIEDRS:
Es - oriģinālā kurzemniece, vēsturniece zem trīsdesmit, strādāju muzejā, bet ļoti daudz arī no mājām. Mājdzīvnieku nav, bieži mēdzu braukāt apkārt. Mājdzīvniekus arī nevēlos ieviest (izņēmumi ir visādi kāmji un zivis, kas dzīvo savā ierobežotajā teritorijā). Manuprāt, dzīvoju mierīgi, esmu kārtīga (kā saka mani draugi - nenormālīgi, bet gan jau tik traki nav). Ballēties patīk, bet ne katru dienu...

CENA:
EUR 170 mēnesī. Tas ietver istabas īri, komunālos, gāzi, elektrību. Karoče visu. Arī dzīvojamās istabas izmantošana draugu un radu izguldīšanai, ja tāda nepieciešamība rodas (vēlams, ne regulāri - es no tās istabas bieži strādāju). Tā arī ir reāli puse no visām izmaksām gada griezumā. Atsevišķi jāizrunā būtu par to interneta lietu.
Dzīvokļa īpašniece prasa EUR 100 drošības naudu. Par oktobri būtu jāsamaksā ievācoties (ne pilna saumma, atkarīgs no datuma).
Vasaras mēnešos komunālie mazāki, tad droši vien varētu runāt arī par mazāku maksu.

Labā ziņa, ka, ja šis variants interesē, tad var ievākties kaut "rītvakar"!
Varbūt Vecmīlgrāvja atdzimstošais šarms ir tieši tas, kas kādam vajadzīgs (pašam, radam, draugam, kolēģim) utt. Principā tas ir labs variants cilvēkam, kas vēlas konstantas izmaksas, savu telpu labiekārtotā dzīvoklī, mierīgu kaimiņu un Rīgā vēlas dzīvot salīdzinoši klusā, zaļā rajonā.

Ja ir interese, droši dod ziņu uz liga.anna džīmailā. Daudzas lietas ir runājamas. ;)

(Tādus variantus, kā man pašai atrast labāku darbu vai lētāku dzīvokli, lūdzu, nepiedāvāt.)
link1 comment|piedāvāt variantu

Angļu valodas privātskolotājs/privātskolotāja [Oct. 1st, 2015|11:38 am]

iio
Vajag labu angļu valodas privātskolotāju, kurš/kura palīdzētu atsvaidzināt angļu valodas zināšanas. Zināšanu līmenis Upper-Intermediate. Rīgā, vēlams centra robežās. Līdz 20Eur par nodarbību.
link3 piedāvāja|piedāvāt variantu

Sickoterapeiti [Sep. 30th, 2015|10:01 pm]

confusius
Lūdzu, iesakiet labu[s] un pēc iespējas nedārgu[s] psihoterapeitu[s] Rīgā, kurš[/i] prot strādāt ar PTSD!
linkpiedāvāt variantu

māla bļodas [Sep. 30th, 2015|09:13 am]

daarta
Meklēju, kur var aizņemties 2 māla bļodas uz ceturtdienu/piektdienu. Latviskas un smukas izskatā, kādi 20 cm augstumā, 40 diametrā. Anyone?
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 29th, 2015|08:39 pm]

laielais
Labdien, labvakar!
Varbūt kādam ir neizmantota tastatūra, kuru gribētu atdot tāpat, vai par kautko simbolisku?
saziņai epasts: lauris091 gmailā

P.s.Dabūju - paldies sievietei no Alberta ielas :)
link2 piedāvāja|piedāvāt variantu

Pārbaudīt fizikas darbu [Sep. 28th, 2015|09:43 pm]

annu
Vajag kādu, kas var pārbaudīt 5 izpildītus uzdevumus un palīdzēt ar 6. uzdevuma izpildi (paskaidrot, ar ko sākt, var arī kopā izpildīt on-line dialogā vai klātienē).
Tēma vienkārša, pamatskolas-vidusskolas enerģija, darbs, jauda. Uzdevumi vēl vienkāršāki (ja pareizi :D ), vienīgi tas sestais...
Pretim varu cienāt ar alu vai šokolādi.
Anyone?
link1 comment|piedāvāt variantu

[Sep. 28th, 2015|09:20 pm]
kaukau
meklēšanā tiek izsludinātas Elvi uzlīmes. kādam ir liekas, un nevajag ne tos plušķus, ne Fiskarus?
linkpiedāvāt variantu

Meklēju repetitoru [Sep. 28th, 2015|06:44 pm]
andris_k
Nevaru uzrakstīt maģistra darbu baltu filoloģijā, vajadzīga palīdzība. Nav vajadzīgs manā vietā uzrakstīts darbs, bet kāds, kas stiprs diploma darbu rakstīšanas metodikā. Maksātu par stundām kā privātskolotājam vai citādi pēc vienošanās. Varbūt kāds zina kādu? Priecāšos par visa veida (ne jau spamu) informāciju tawolaz uz gmail
link4 piedāvāja|piedāvāt variantu

[Sep. 28th, 2015|03:45 pm]

pljecka
vajadzētu grega dienasgrāmatas, jebkuras izņemot ceturto. varbūt kāda bērnam ir jau apnikušas un grib tikt no viņām vaļā apmaiņā pret saldumiem vai ko citu garšīgu.
linkpiedāvāt variantu

darbiņš [Sep. 28th, 2015|03:24 pm]

daarta
Meklēju cilvēku, kurš rītdien varētu pa Rīgas kafejnīcām panēsāt flaierus. Darbiņš kādām pāris stundām.
Ideāli, ja tam pašam cilvēkam interesētu arī pāris stundu darbiņš piektdienas vakarā 18-21 (garderobista pienākumi).
Ja ne, meklēju arī tādus divus atsevišķi
Ziņu droši dodiet 25259213
link1 comment|piedāvāt variantu

Istabu [Sep. 26th, 2015|12:04 pm]
tnr
Meklēju jaunas mājas, gaišu plašu istabu īrei netālu no centra vai āgenskalnā.
Paldies!
link3 piedāvāja|piedāvāt variantu

Īrnieks/-i [Sep. 22nd, 2015|08:46 pm]

di_wine
Būtu interese uzzināt, vai būtu kāds (max laikam 4 cilv. vai ģimene ar bērnu) ieinteresēts dzīvot izīrējamā dzīvoklī no apm.12-15.dec. līdz apm.marta beigām (bet beigu termiņš var arī pagarināties) ar 2 apdzīvojamām, izolētām istabām (normāli mēbelētas, virtuve pilnībā aprīkota, tv, internets, kopīga vannasistaba ar vannu un WC) 6.stāvā (lifts) ar lodžiju Dārzciemā (ar kājām līdz Matīsa/Čaka apm.2.5km, līdz Vecrīgai - 4). Blakus Maxima XX un pāri ielai jābūt būt, ka tūlīt atvērsies RIMI. Blakus sabiedriskais (50.aut.), mikriņi (263.,kas brauc gar Centrālstaciju caur Āgenskalnu līdz Šampēterim), tuvu Deglava tilta pieturas.
150 eiro+komunālie/mēn.
Cilvēkiem jābūt superuzticamiem, jo dzīvoklī paliktu kaķis (!), kas reizi dienā jāpabarina, paliek vēl arī saimnieku mantas un serveris. Drīkst svinēt dzīvi, bet ar mēru, lai viss paliktu sveiks un vesels. Kaimiņi gana klusi un līdz šim ne pret ko pretenzijas nav cēluši.
Ja nu kādu šis tiešām ir ieinteresējis, rakstiet uz divvine gmail com
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 22nd, 2015|12:50 pm]

klaudlet
Labprāt nopirktu Bulgakova "Meistars un Margarita", bet grāmatnīcu mājaslapās neatrodas. Ja kāds zina kur var iegādāties, tad būšu pateicīga par informāciju!
link5 piedāvāja|piedāvāt variantu

switch [Sep. 19th, 2015|02:00 am]

laielais
Nepieciešams komutators (switch). Izskatīšu visus piedāvājumus, lauris091 gmailā .
link8 piedāvāja|piedāvāt variantu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]